PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم‌افزار و حل مشکلات مربوط به نرم‌افزارهای S60v5

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

rainman0011
17-07-2011, 17:22
سلام
نیست دوست عزیز.

ممنون . اما شدیدا بهش احتیاج دارم به خدا هر جا سر زدم تنها امیدم شده اینجا . کمک کمک اصلا رو دلم این برنامه شده عقده :cm: :cm: . یکیشو پیدا کردم ( ozayses ) اما هنگام نصب این ارورnot suppotrt میده
خواهشا اگه راهی هست ممنون میشم :cm:

gahan3020
17-07-2011, 19:09
ممنون . اما شدیدا بهش احتیاج دارم به خدا هر جا سر زدم تنها امیدم شده اینجا . کمک کمک اصلا رو دلم این برنامه شده عقده :cm: :cm: . یکیشو پیدا کردم ( ozayses ) اما هنگام نصب این ارورnot suppotrt میده
خواهشا اگه راهی هست ممنون میشم :cm:

با سلام

خلاصه خدمتتون عرض کنم بعضی گوشی های چینی یک قطعه داخلشون هست که این کار رو انجام میدن. ولی گوشی های پیشرفته به علت نداشتن اون قطعه نمیتونن این کارو بکنن. البته نرم افزار هایی هست که میشه باهاش تغییر صدا داد ولی نه در حین مکالمه. اگر خیلی بهش احتیاج دارید باید یک هندزفری مخصوص تغییر صدا بخرید . اگر توی گوگل سرچ کنید پیدا میکنید.

موفق باشید
بای تا های

farhad4500
17-07-2011, 19:54
با عرض سلام و عرض ادب به مدیران و مهندسین عزیز سایت وزین موبایلستان بنده گوشی 5800 اکسپرس موزیک هک نشده دارم که توانایی ساین کردن برنامه ها را دارا میباشم اما متاسفانه با برنامه lcg jukebox که پلیر پخش موزیک میباشد دارای مشکل می باشم بنده تمام ورژن های این برنامه را دانلود ساین و نصب کرده ام اما متاسفانه تمامی آنها پس از نصب به مدت 3 الی 4 ساعت بعد از دسترس خارج و دیگر کار نمیکنند اگر میتوانید این بنده حقیر را یاری کنید با تشکر از زحمات شما که یگانه امید ما برای دسترسی به برنامه های موبایل میباشید ...

farhad4500
17-07-2011, 20:01
با عرض سلام و عرض ادب به مدیران و مهندسین عزیز سایت وزین بنده گوشی 5800 اکسپرس موزیک هک نشده دارم که توانایی ساین کردن برنامه ها را دارا میباشم اما متاسفانه با برنامه lcg jukebox که پلیر پخش موزیک میباشد دارای مشکل می باشم بنده تمام ورژن های این برنامه را دانلود ساین و نصب کرده ام اما متاسفانه تمامی آنها پس از نصب به مدت 3 الی 4 ساعت بعد از دسترس خارج و دیگر کار نمیکنند اگر میتوانید این بنده حقیر را یاری کنید با تشکر از زحمات شما که یگانه امید ما برای دسترسی به برنامه های موبایل میباشید ...

mersad2010
17-07-2011, 20:35
سلام نرم افزاری می خواستم که بشه باهاش فایل های jar یا java به sis یا sisx تبدیل کنه یا مثلا sis به sisx :cd:

Majid
17-07-2011, 20:49
سلام نرم افزاری می خواستم که بشه باهاش فایل های jar یا java به sis یا sisx تبدیل کنه یا مثلا sis به sis

سلام
دوست عزیز نرم افزارهای جاوا کلا متفاوت هستند با برنامه های سیمبین و اینطوری که شما می گید نمیشه تبدیلشون کرد به هم.

Hadi Hashemi
18-07-2011, 09:40
salam dadash man to hak kardane goshim moshkel daram mishe raveshe hak va barname hako vasam ok konid

LiBeRaL
18-07-2011, 10:23
salam dadash man to hak kardane goshim moshkel daram mishe raveshe hak va barname hako vasam ok konid

سلام
دوست عزیز لطفا طبق قوانین فارسی تایپ کنید

اگه برای هک گوشیت هیچ اقدامی نکردی اول یه سر به اینجا بزن تا روشهای هک رو ببینی
معرفی روشهای هک گوشیهای دارای سیستم عامل 3^/Symbian OS 9.x (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=43358)

LiBeRaL
18-07-2011, 10:37
با عرض سلام و عرض ادب به مدیران و مهندسین عزیز سایت وزین موبایلستان بنده گوشی 5800 اکسپرس موزیک هک نشده دارم که توانایی ساین کردن برنامه ها را دارا میباشم اما متاسفانه با برنامه lcg jukebox که پلیر پخش موزیک میباشد دارای مشکل می باشم بنده تمام ورژن های این برنامه را دانلود ساین و نصب کرده ام اما متاسفانه تمامی آنها پس از نصب به مدت 3 الی 4 ساعت بعد از دسترس خارج و دیگر کار نمیکنند اگر میتوانید این بنده حقیر را یاری کنید با تشکر از زحمات شما که یگانه امید ما برای دسترسی به برنامه های موبایل میباشید ...

عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
اگه با مدیرا و مهندسا کار داشتین من نباید پاسخ میدادم
ولی خوب با اجازه آقا مجید و دیگر دوستان:
اول اینکه یه سری از برنامه ها از قبیل همین برنامه ای که شما ذکر فرمودین همچین مشکلاتی دارند اگه برنامه ای رو گوشی شما نصب میشه و بالا میاد دیگه از این به بعدش ربطی به هک بودن یا نبودن گوشی نداره ، اگه برنامه کار نمیکنه بخاطر این هست که کلا برنامه دارای مشکل هست و یا با گوشی شما سازگاری کامل نداره
شما میتونید از برنامه های دیگه ای استفاده کنید ، در ضمن موزیک پلیر خود 5800 هم (که اکسپرس موزیک هم هست) کمبودی نداره که شما مجبور بشید از یه برنامه متفرقه استفاده بکنید.
پیشنهاد میکنم از پلیر خود گوشی استفاده کنید
هم سبکتر و کاملتر هست و هم در مصرف باطری صرفه جویی میشه
.
البته شاید دوستان عزیز راه حل خاصی برای این مشکل داشته باشند و من ازش بی خبر باشم...

ولی من باز پیشنهادم استفاده از پلیر خود گوشی هست.

ShnoIT
18-07-2011, 12:31
سلام و خسته نباشید
گوشی دوستم نوکیا x6 هست.
موقع تماس گرفتن ( مکالمه ) صدای طرف خیلی ضعیف میاد، ( من قسمت صدا رو هم روی آخرین حد گذاشتم ) ولی بازم همینطوریه.
میخواستم بدونم راه چاره، روش حلی ، یا نرم افزاری برای حل این مشکل هست که بشه صدای مکالمه طرف رو در حین تماس افزایش داد؟

با تشکر

Majid
18-07-2011, 13:18
سلام و خسته نباشید
گوشی دوستم نوکیا x6 هست.
موقع تماس گرفتن ( مکالمه ) صدای طرف خیلی ضعیف میاد، ( من قسمت صدا رو هم روی آخرین حد گذاشتم ) ولی بازم همینطوریه.
میخواستم بدونم راه چاره، روش حلی ، یا نرم افزاری برای حل این مشکل هست که بشه صدای مکالمه طرف رو در حین تماس افزایش داد؟
با تشکر

سلام
نه نرم افزاری که در این زمینه وجود نداره و به احتمال خیلی زیاد مشکل گوشی شما سخت افزاریه.

F A R I D
18-07-2011, 14:54
سلام دوستان
یه برنامه واسه باز کردن فایل های pdf واسه یکی دوستام میخوام که حتی الامکان ساین شده باشه و بدون دردسر بشه ازش استفاده کرد
ممنون

triple_h_s
18-07-2011, 15:07
با سلام و خسته نباشید.من برنامه یdata quotaرو رویx6نصب کردم.ولی واسه ی صفر کردن ترافیک مصرفی اینترنت تو قسمتdata counter از منpassword می خواد.passwordچنده؟[[/SIZE]

mamad69okey
18-07-2011, 15:19
سلام
میخواستم در مورد نحوه نصب qt راهنماییم کنید
تود حافظه گوشی نصبش کنم یا مموری ؟ طرز استفاده ازش و ...
ممنون

rainman0011
18-07-2011, 15:48
با سلام وخسته نباسید
گوشیم X6 است
تو همین سایت یک پلیر که ظاهرا همه ازش راضی بودن،(july player وjuly-brut) منم دانلود کردم اما الان که ساین ونصب کردم موقعی که میخام وارد پلیر بشم اجرا نمیشه .نرم افزار پایتون هم نصبه
اگه یک پلیر قوی تر یا بشه این مشکلمو حل کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
باسپاس

PM1
18-07-2011, 16:20
با سلام وخسته نباسید
گوشیم X6 است
تو همین سایت یک پلیر که ظاهرا همه ازش راضی بودن،(july player وjuly-brut) منم دانلود کردم اما الان که ساین ونصب کردم موقعی که میخام وارد پلیر بشم اجرا نمیشه .نرم افزار پایتون هم نصبه
اگه یک پلیر قوی تر یا بشه این مشکلمو حل کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
باسپاس

بنظرم ucplayerو julyplayerسر ترند .تو انجمن سرچ کنید. سعی کنید آخرین ورژن رو نصب کنید.

PM1
18-07-2011, 16:23
سلام
میخواستم در مورد نحوه نصب qt راهنماییم کنید
تود حافظه گوشی نصبش کنم یا مموری ؟ طرز استفاده ازش و ...
ممنون

نحوه نصب که مثل باقی نرم افزارها ... فرقی نمیکنه رو چه مموری باشه...طرز استفاده نداره باهاش میتونی هر نرم افزاری که تحتش باشه اجرا کنی.

PM1
18-07-2011, 16:26
با سلام و خسته نباشید.من برنامه یdata quotaرو رویx6نصب کردم.ولی واسه ی صفر کردن ترافیک مصرفی اینترنت تو قسمتdata counter از منpassword می خواد.passwordچنده؟[[/size]

باید از همون جایی که برنامه رو گرفتی ببینی ...ولی خوب پسورد رایج 1234 یا 0000 هستش .امتحان کن.

rainman0011
18-07-2011, 16:51
بنظرم ucplayerو julyplayerسر ترند .تو انجمن سرچ کنید. سعی کنید آخرین ورژن رو نصب کنید.
داداش ممنون از لطفت اما این جواب سوال من نبود میدونم دوتاشون قوی هستن به این خاطر نصب کردم اما اجرا نمیشه . و الا تو صفحه 16 همین تایپیک گذاشتن . مشکل من اجرا نشدن ژول پلیر هست و uc player را هم دانلود کردم اما رفتن توش وبیرون اومدن ازش مکافاته
در کل من از ژول پلیر خوشم میاد نصب کردم اجرا نمیشه .حالا نمیدونم این اجرا نشدن به دلیل تحت نرم افزار دیگری مثل (پایتون یا gt ) این پلیرها کار میکنن یا که یا اگه نیست مشکل چیه . خواهشا یکی جواب بده 38 مورد مشکل این نرم افزار که توسط کاربران گزارش شده تو 252 صفحه تایپیک داشتیم اما انچنان که باید بگی جوابی نداده شده و راضی کننده نبوده . چیکار کنم ؟؟؟
داداشرمنده توقعم زیاده اما شما بزرگتر از این حرفایید
اگه بشه نرم افزاری معرفی کنید که هنگام ارسال اس ام اس وخواندن آن توسط طرف برای خواندن پیام ازش رمز بخواد عین اس های سرورها مثل ایرانسل که بعضیهاش رمز میخوان
ممنون

mersad2010
18-07-2011, 19:55
سلام
بهترین نرم افزار برای آموزش زبان انگلیسی در موبایل چیه؟

amir200h
18-07-2011, 20:26
با سلام.
من یه گوشی 5800 دارم. زمانی که وارد گالری میشم یه عکس رو بالای 30 40 بار پشت سرهم نشون میده و وقتی که این همه عکسو پاک میکنم یه عکس دیگه جایگزین میشه و 30 40 بار تکرار میشه تو گالری.
کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟

PM1
18-07-2011, 20:41
داداش ممنون از لطفت اما این جواب سوال من نبود میدونم دوتاشون قوی هستن به این خاطر نصب کردم اما اجرا نمیشه . و الا تو صفحه 16 همین تایپیک گذاشتن . مشکل من اجرا نشدن ژول پلیر هست و uc player را هم دانلود کردم اما رفتن توش وبیرون اومدن ازش مکافاته
در کل من از ژول پلیر خوشم میاد نصب کردم اجرا نمیشه .حالا نمیدونم این اجرا نشدن به دلیل تحت نرم افزار دیگری مثل (پایتون یا gt ) این پلیرها کار میکنن یا که یا اگه نیست مشکل چیه . خواهشا یکی جواب بده 38 مورد مشکل این نرم افزار که توسط کاربران گزارش شده تو 252 صفحه تایپیک داشتیم اما انچنان که باید بگی جوابی نداده شده و راضی کننده نبوده . چیکار کنم ؟؟؟
داداشرمنده توقعم زیاده اما شما بزرگتر از این حرفایید
اگه بشه نرم افزاری معرفی کنید که هنگام ارسال اس ام اس وخواندن آن توسط طرف برای خواندن پیام ازش رمز بخواد عین اس های سرورها مثل ایرانسل که بعضیهاش رمز میخوان
ممنون

نه تحت هیچ نرم افزاری نیست...من خودم ورژن 1.6رو گوشیم نصبه .هیچ مشکلی هم نداره .از همین سایت خودمون هم گرفتم .شما هم سعی کنید از ورژن های بالا شروع کنید همین جور بیاین پایین ...شاید یه ورژن قدیمی تر با گوشی شما سازگار باشه ... اگه نشه که نمیشه چاره ای نیست .....اگرم خیلی واست واجبه اول یه ریست فکتوری بکن .بعدش نصب کن.
راجع به اس ام اس .من بهت advance device locks رو پیشنهاد میدم که کلا مسیجینگ رو مسدود کنی...ولی خوب اگه بخوای هر کانتکت رو قفل کنی از mumsms+ استفاده کن. موفق باشید

PM1
18-07-2011, 20:46
با سلام.
من یه گوشی 5800 دارم. زمانی که وارد گالری میشم یه عکس رو بالای 30 40 بار پشت سرهم نشون میده و وقتی که این همه عکسو پاک میکنم یه عکس دیگه جایگزین میشه و 30 40 بار تکرار میشه تو گالری.
کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟

احتمال زیاد ویروسه .اگه با یه آنتی ویروس خوب اسکن کنی و ویروس کشی عالیه .... نشد مستر ریست کن .

rainman0011
19-07-2011, 11:16
با عرض سلام و وقت بخیر
هدف از مزاحمت : تو سایت برنامه پانومرا گذاشتن صفحه اول تایپیک اما تنها 3 عکس رو با هم کوپل میکنه میخواستم ایا نرم افزای مثل همون با قابلیت آمیختن تعداد بیشتر از سه عکس وجود داره واسه x6. اگه هست خواهشا لینک بذارید ممنون

parham-mankan
19-07-2011, 11:42
سلام دوستان من نرم افزار پایتون رو دانلود و نصب کردم (به همراه فایل های modul pack & script shell) میخواستم ببینم چجوری ازش استفاده میشه چون وقتی میرم توش چند تا اسکرین سیور ظاهر می شه و همچنین نرم افزار های پایتونکار نمی کنه؟؟؟؟

:dj2: :dj2: :dj2: :dj2: :dj2:

loxx
19-07-2011, 13:18
سلام یک برنامه میخوام برای پخش فایلهای تصویری که فرمتهای زیاد رو بشناسه
روش اپ دیت ریل پلیر
برنامه ای برای رفتن به فیس بوک و یوتیوپ گوشی من ایکس 6 ممنون

Solarisme
19-07-2011, 14:01
با عرض سلام خدمت دوستان گوشی من (x6-00) چند روزه دچار یک مشکل اساسی شده،گوشی من بلوتوث می فرسته اما نمیگیره البته خودم حدس میزنم تقصیر یک برنامه امنیتی باشه که گوشیم اینطور شده اما حتی بعد از پاک کردن آنتی ویروس و برنامه های امنیتی بازم این مشکل حل نمیشه.لطفا کمکم کنید.:sign_help:

triple_h_s
19-07-2011, 14:28
پيش فرض خواهشا یکی کمک کنه
با سلام و خسته نباشید.من برنامه یdata quotaرو رویx6نصب کردم.ولی واسه ی صفر کردن ترافیک مصرفی اینترنت تو قسمتdata counter از منpassword می خواد.passwordچنده؟[[/SIZE]

facon_Archi
19-07-2011, 15:19
سلام
یه نرم افزار چت میخوام برای 5800
که دردسر نداشته باشه و قطع نشه هی.

LiBeRaL
19-07-2011, 15:49
با عرض سلام و وقت بخیر
هدف از مزاحمت : تو سایت برنامه پانومرا گذاشتن صفحه اول تایپیک اما تنها 3 عکس رو با هم کوپل میکنه میخواستم ایا نرم افزای مثل همون با قابلیت آمیختن تعداد بیشتر از سه عکس وجود داره واسه x6. اگه هست خواهشا لینک بذارید ممنون

سلام
دوست عزیز فکر نکنم برنامه های باشه که اجازه بده بیشتر از 3 تا عکس کنار هم گذاشت
موفق باشی

LiBeRaL
19-07-2011, 16:03
سلام دوستان من نرم افزار پایتون رو دانلود و نصب کردم (به همراه فایل های modul pack & script shell) میخواستم ببینم چجوری ازش استفاده میشه چون وقتی میرم توش چند تا اسکرین سیور ظاهر می شه و همچنین نرم افزار های پایتونکار نمی کنه؟؟؟؟

سلام
دوست عزیز اگه برنامه های تحت پایتون در گوشی شما کار نمیکنند به این دلیل هست که فایل py که نیاز هست برای اجرای اون برنامه ، در گوشی موجود نیست یا به قولی پایتون ناقص نصب شده
بگردید دنبال پک کامل پایتون که با یکم جستجو میتونید پیداش کنید.

LiBeRaL
19-07-2011, 16:10
سلام یک برنامه میخوام برای پخش فایلهای تصویری که فرمتهای زیاد رو بشناسه
روش اپ دیت ریل پلیر
برنامه ای برای رفتن به فیس بوک و یوتیوپ گوشی من ایکس 6 ممنون

با سلام

سورپرایز:ویدئو پلیر حرفه ای UCPlayer - v.2.2.1.9 b2 (s60v5 video player) EN (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100008)

ریل پلیر قابل آپدیت نیست

چک کردن فیس بوک,توییتر,اخبار HipLogic Live v1.00(5543) S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99441&langid=1)

موفق باشی

LiBeRaL
19-07-2011, 16:13
با عرض سلام خدمت دوستان گوشی من (x6-00) چند روزه دچار یک مشکل اساسی شده،گوشی من بلوتوث می فرسته اما نمیگیره البته خودم حدس میزنم تقصیر یک برنامه امنیتی باشه که گوشیم اینطور شده اما حتی بعد از پاک کردن آنتی ویروس و برنامه های امنیتی بازم این مشکل حل نمیشه.لطفا کمکم کنید.:sign_help:

با سلام
دوست من آیا شما تنظیمات بلوتوث رو چک کردین؟
لطفا به قسمت تنظیمات بلوتوث برید و چک کنید تا گزینه MY phone's visibilty بر روی show to all باشد.

.
موفق باشی

LiBeRaL
19-07-2011, 16:15
پيش فرض خواهشا یکی کمک کنه

با سلام
دوست عزیز شما اگه قبلا به گوشی lock code داده باشید باید اون رو وارد کنید اگر قبلا کد رو تغییر ندادید باید الان کد 12345 باشه
.
موفق باشی

loxx
19-07-2011, 16:32
چرا هر برنامه برای پخش انواع فرمتها میریزم فیلمها رو تیکه تیکه نشون میده یک حالت اسلو موشن حتی فیلمی که خود گوشی هم گرفته اینجوری میشه علت چیه ؟

LiBeRaL
19-07-2011, 16:41
چرا هر برنامه برای پخش انواع فرمتها میریزم فیلمها رو تیکه تیکه نشون میده یک حالت اسلو موشن حتی فیلمی که خود گوشی هم گرفته اینجوری میشه علت چیه ؟

دوست عزیز به نظر بنده علتش این هست که تنظیمات پیشفرض و ساختار کلی این برنامه ها جوری است که به هنگام پخش فیلم ها و کلیپهای تصویری ، برنامه این اجازه رو داره که بیشتر از اون حجمی که پردازنده گوشی توانایی ساپورت و پردازش اونرو داشته باشه ، بافرینگ بشه ، وقتی هم که گوشی میبینه توانایی پردازش این حجم رو نداره یه لحظه گیر میکنه یعنی پردازنده جواب نمیده...
البته این نظر شخصی بنده هست و نمیتونه دلیل محکم و اصلی این مشکل باشه.

gahan3020
19-07-2011, 16:48

با سلام

ضمن تائید فرمایشات لیبرال عزیز خدمتتون عرض کنم گوشی شما به احتمال زیاد دچار مشکل سخت افزاری بلوتوث هم ممکنه شده باشه و باید ببرید تعمیرات براتون عوضش کنه.

موفق باشید
بای تا های

rainman0011
19-07-2011, 17:07
با سلام وخسته نباشد
هدف از مزاحمت : ایا نرم افزاری هست مثل پانومرا که سه تا عکس ادغام میکنه ، بیشتر از سه عکس را ادغام کند ؟ خودم پانومرا دارم اما سه تا عکس بیشتر ادغام نمیکنه اگر هست لینکشو بذارید ممنون میشم

mohammadhazer
19-07-2011, 19:58
با سلام وخسته نباشد
هدف از مزاحمت : ایا نرم افزاری هست مثل پانومرا که سه تا عکس ادغام میکنه ، بیشتر از سه عکس را ادغام کند ؟ خودم پانومرا دارم اما سه تا عکس بیشتر ادغام نمیکنه اگر هست لینکشو بذارید ممنون میشم

سلام دوست گلم/

گشتم ولی چنین نرم افزاری پیدا نکردم متاسفانه فقط همون پانوراما هست

^MAJED^
19-07-2011, 22:55
با سلام وخسته نباشد

سلام دوست عزیز.
این رو تست کنید.

F A R I D
20-07-2011, 00:16
سلام دوستان
یه برنامه واسه باز کردن فایل های pdf واسه یکی دوستام میخوام که حتی الامکان ساین شده باشه و بدون دردسر بشه ازش استفاده کرد
ممنون

میگم حالا بهترین برنامه برای باز کردن pdf چیه ؟ ساین شده هم نبود نبود

mohammadhazer
20-07-2011, 00:46
میگم حالا بهترین برنامه برای باز کردن pdf چیه ؟ ساین شده هم نبود نبود

سلام دوست گلم/

خدمت شما داداش گلم ببین کدام بیشتر به کارت می اید

ویرایش و مشاهده فایل های آفیس و PDF با Picsel Smart Office™ v1.2.7
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=136304&highlight=PDF

نرم افزاری برای خواندن فایلهای Djvu و PDF
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=103248&highlight=pdf+reader
کاملترین ابزار مشاهده فایلهای PDF و آفیس
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=83377&highlight=PDF
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=104691&highlight=PDF

damsaz1991
20-07-2011, 06:49
سلام
گوشی من 5800expresMusic هستش با نرم افزار just hack itهکش کردم یه چند وقتی درست کار میکرد اما این اواخر دیگه داشت اذیتم میکرد گوشیم رو با این کد فرمت و ریسیتش کردم
اما وقتی رستارت شد گوشیم میخواستم برم تو اینترنت که با این ارور مواجه شدم cannection not available بعدش دوباره مینویسه unable to perform operation این هم بگم تنضیمات گوشیم رو از سایت همراه اول دریافت کردم اما باز هم داره این ارور رو میده تورو خدا یکی کمک کنه من بدون اینترنت دووم نمیارم!!
خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

Majid
20-07-2011, 07:26
سلام
گوشی من 5800expresmusic هستش با نرم افزار just hack itهکش کردم یه چند وقتی درست کار میکرد اما این اواخر دیگه داشت اذیتم میکرد گوشیم رو با این کد فرمت و ریسیتش کردم
اما وقتی رستارت شد گوشیم میخواستم برم تو اینترنت که با این ارور مواجه شدم cannection not available بعدش دوباره مینویسه unable to perform operation این هم بگم تنضیمات گوشیم رو از سایت همراه اول دریافت کردم اما باز هم داره این ارور رو میده تورو خدا یکی کمک کنه من بدون اینترنت دووم نمیارم!!

سلام
هرچی تنظیمات دارید پاک کنید و دوباره دریافت کنید اگه نشد تنظیمات گوشی رو با کد 7780 ریست کنید.

ایرانی
20-07-2011, 10:41
گوشی من c5-03 هستش برنامه اکروبات داره اما افیس نداره آیا میشه روش نصب کرد

Solarisme
20-07-2011, 14:23
با سلام
دوست من آیا شما تنظیمات بلوتوث رو چک کردین؟
لطفا به قسمت تنظیمات بلوتوث برید و چک کنید تا گزینه MY phone's visibilty بر روی show to all باشد.

.
موفق باشی

با عرض سلام خدمت شما. تمام این مسائل رو چک کردم اما مشکل از اینجاها نیست بلوتوثم رو تو گوشی طرف نشون میده اما تا yes میدم تو گوشی طرف can not send میده!!!:an:

Solarisme
20-07-2011, 14:27
با سلام

ضمن تائید فرمایشات لیبرال عزیز خدمتتون عرض کنم گوشی شما به احتمال زیاد دچار مشکل سخت افزاری بلوتوث هم ممکنه شده باشه و باید ببرید تعمیرات براتون عوضش کنه.

موفق باشید
بای تا های

با عرض سلام خدمت شما ممنون از کمکتون اما همون طور که گفتم وقتی میخوام بلوتوث بگیرم پیغام yes & no تو گوشیم میاد اما تا yes میدم can not send میده!!! فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری داشته باشه.

damghan1
20-07-2011, 15:20
با سلام ميخواستم بدونم فريمور هك شده فريمور پورت شده فريمور كوك شده اينها چه فرقي باهو دارن مفهوم اينا رو نميفهمم
بهترين فريمور براي گوشي 5800 با rm 356 چي هستش

mohammad_123432
20-07-2011, 15:47
سلام دوستان من گوشیم n8 هست چه جوری میتونم روش وی _ پی _ ان ست کنم؟

masouddr
20-07-2011, 16:18
سلام به همۀ عزیزان زحمت کش .
دوستان بخدا دیگه گیج شدم توی تاپیک پایتون میرم همه نوشتن آخرین ورژن پایتون معلوم نیست کدوم آخریه واقعاً ، اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید که کدوم رو دانلود کنم و این ماژول چیه و اون رو هم بگید کدوم رو دانلود کنم .
ممنون از لطفتون .

Majid
20-07-2011, 16:22
سلام دوستان من گوشیم n8 هست چه جوری میتونم روش وی _ پی _ ان ست کنم؟

سلام
راهی نداره دوست عزیز،نرم افزارهای موجود هم جواب نمیده دنبالش نباشید.

mersad2010
20-07-2011, 20:01
سلام
مجموعه اسلحه هایی که توسط picoBrothers ساخته شده می خواستم
AK47 دارم

radin_1370
20-07-2011, 21:24
سلام دوستانِ سوال داشتم
نرم افزار sh messenger با snap tu از سایتش دون لود کردم بد که نصب می‌کنم فول اسکرین نمیشه باید چه کار کنم ؟

damsaz1991
20-07-2011, 21:26
سلام
هرچی تنظیمات دارید پاک کنید و دوباره دریافت کنید اگه نشد تنظیمات گوشی رو با کد 7780 ریست کنید.
سلام
تنظیمات رو پاک کردم وبا کد 7780 تنظیمات رو رستور کردم ولی این دفعه هرکاری میکنم تنظیمات برام نمیاد سیمکارتمو گذاشتم رو یه گوشیه دیگه وقتی درخواست تنظیمات میکنم داره میاد اما رو گوشی خودم تنظیمات رو نمیتونه دریافت کنه!!
این دیگه چه جور خراب شدنه ما که هیچ وقت شانس نداشتیم
تشکر میکنم واسه راهنماییتون اما متاسفانه جواب نمیده اگه راه دیگه ای مونده ممنون میشم یهم بگین

Majid
20-07-2011, 21:52
سلام
تنظیمات رو پاک کردم وبا کد 7780 تنظیمات رو رستور کردم ولی این دفعه هرکاری میکنم تنظیمات برام نمیاد سیمکارتمو گذاشتم رو یه گوشیه دیگه وقتی درخواست تنظیمات میکنم داره میاد اما رو گوشی خودم تنظیمات رو نمیتونه دریافت کنه!!
این دیگه چه جور خراب شدنه ما که هیچ وقت شانس نداشتیم
تشکر میکنم واسه راهنماییتون اما متاسفانه جواب نمیده اگه راه دیگه ای مونده ممنون میشم یهم بگین

سلام
تنظیمات رو دستی وارد کنید:

تنظيمات گوشی برای اتصال به شبکه gprs همراه اول بدون نیاز به اینترنت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=65543)

EXIGO
20-07-2011, 23:19
سلام خدمت دوستان...
يه نرم افزار مرورگر خوب نياز دارم براي گوشي هك نشده با سيستم عامل S60v5/3

با تشكر...

Majid
20-07-2011, 23:24
سلام خدمت دوستان
يه نرم افزار مرورگر خوب براي گوشي هك نشده با سيستم عامل S60v5/3
با تشكر

سلام
خدمت شما:

حل مشکل Opera Mini در گوشیهای سیمبین (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141898)

مرورگر قدرتمند و سریع UC Browser 7.8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158149)

UCWEB6 (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=376030&d=1270800798)

gahan3020
21-07-2011, 11:36
سلام دوستانِ سوال داشتم
نرم افزار sh messenger با snap tu از سایتش دون لود کردم بد که نصب می‌کنم فول اسکرین نمیشه باید چه کار کنم ؟

با سلام

از صفحه اول دانلود نکنید. از سربرگ قسمت بالا Download رو انتخاب کنید و در اونجا ببینید کدوم فایل نصبی بدرد گوشی شما میخوره.

موفق باشید
بای تا های

hamed_immortal
21-07-2011, 12:30
سلام. میخوام گوشیمو ساین کنم. فایل cer و key رو میخوام. تو این سایت میشه درخواست داد؟ اگه آره چطوری؟ ممنون میشم اگه زود جواب بدین.

gahan3020
21-07-2011, 12:55
سلام. میخوام گوشیمو ساین کنم. فایل cer و key رو میخوام. تو این سایت میشه درخواست داد؟ اگه آره چطوری؟ ممنون میشم اگه زود جواب بدین.

با سلام

همین پائین داخل امضای بنده آموزش ساین موجوده میتونید خودتون فایل سر و کی رو دریافت کنید.

موفق باشید
بای تا های

triple_h_s
21-07-2011, 15:44
میشه توضیح بدید software updateتوovi suiteدرnokia x6 برای چیه؟و روش کار با اون رو توضیح بدید؟و اینکه ایا بعد ازsoftware updateاطلاعات روی مموریها پاک میشه؟و اینکه مشکلی واسه ی گوشی x6پیش نمیاد؟؟؟؟؟

pidora_zr
21-07-2011, 16:10
یک نرم افزار x-plore

damsaz1991
21-07-2011, 16:34
سلام
تنظیمات رو دستی وارد کنید:

تنظيمات گوشی برای اتصال به شبکه gprs همراه اول بدون نیاز به اینترنت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=65543)
دوست عزیزم خیلی شمارو به زحمت انداختم اما خواستم بگم این راه رو رفتم یعنی تنظیمات رو دستی اونجوری که خودتون گفتین اما متاسفانه باز هم با اون ارور مواجه شدم
این سوال رو هم داشتم که ممکنه که فایلی پاک شده باشه و این ارور از اونجا ناشی بشه؟
ممنون

gahan3020
21-07-2011, 17:35
سلام
گوشی من 5800expresMusic هستش با نرم افزار just hack itهکش کردم یه چند وقتی درست کار میکرد اما این اواخر دیگه داشت اذیتم میکرد گوشیم رو با این کد فرمت و ریسیتش کردم

باسلام

ضمن تائید فرمایشات دوست عزیزم خدمتتون باید برای حل مشکلتون چنتا نکته رو عرض کنم :

راه اول :
با شماره 09990 زنگ بزنید و به اپراتور وصل بشید و ازشون بخواهید اینترنت منطقه تون رو چک کنن.
با یک گوشی و سیم کارت دیگه هم امتحان کنید ببینید همین مشکل رو دارید یا نه . به احتمال زیاد اینترنت منطقه تون قطع شده.

راه دوم و بهتر :
تمام کانکشنهایی که که تاکنون ساختید رو پاک کنید واین مسیر رو برید :

setting....connection....Destinations....access point

حالا روی اکسس پوینت کلیک کنید و پیغام رو yes بزنید حالا اگر اینترنت منطقتون وصل باشه گذینه packet data رو میاره که شما اونو انتخاب میکنید و یک کانکشن بصورت اتومات ساخته میشه و شما دیگه مشکلی ندارید.

موفق باشید
بای تا های

gahan3020
21-07-2011, 17:39
یک نرم افزار x-plore

با سلام

خدمت شما دوست عزیز

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=44426
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127369

موفق باشید
بای تا های

MEHR@N
21-07-2011, 18:54
میشه توضیح بدید software updateتوovi suiteدرnokia x6 برای چیه؟و روش کار با اون رو توضیح بدید؟و اینکه ایا بعد ازsoftware updateاطلاعات روی مموریها پاک میشه؟و اینکه مشکلی واسه ی گوشی x6پیش نمیاد؟؟؟؟؟
سلام
این قسمت به سرور نوکیا وصل میشه و چک میکنه که ورژن جدیدتری برای گوشی شما اومده یا نه...
با آپدیت تمام اطلاعات گوشیتون در حافظه گوشیتون پاک میشه...

master94
21-07-2011, 22:29
سلام:dz:
قبلا یه برنامه ای داشتم که میشد باهاش برنامه های در حال اجرا رو بست تا جایی که یادم میاد اسمش rambow بود..اما هر چی میگردم پیداش نمیکنم....از دوستان کسی لینک دانلودش رو بهم میده:dp:
آخه یادمه از همین سایت دانلودش کردم اما حالا هر چی میگردم نیست :dh:

Majid
21-07-2011, 22:35
سلام
قبلا یه برنامه ای داشتم که میشد باهاش برنامه های در حال اجرا رو بست تا جایی که یادم میاد اسمش rambow بود..اما هر چی میگردم پیداش نمیکنم....از دوستان کسی لینک دانلودش رو بهم میده
آخه یادمه از همین سایت دانلودش کردم اما حالا هر چی میگردم نیست

سلام
این نبوده؟

سرعت گوشی خود را بالا ببرید.Mobile Ram Booster (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=75588&highlight=ram)

masouddr
21-07-2011, 23:45
دوستان بخدا دیگه گیج شدم توی تاپیک پایتون میرم همه نوشتن آخرین ورژن پایتون معلوم نیست کدوم آخریه واقعاً ، اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید که کدوم رو دانلود کنم و این ماژول چیه و اون رو هم بگید کدوم رو دانلود کنم .
ممنون از لطفتون .

masouddr
21-07-2011, 23:46
ممنون از لطفتون .

triple_h_s
22-07-2011, 01:11
با عرض خسته نباشید.میخواستم بدونم ایا پس ازupdateاز طریق ovi suiteاطلاعات مموری گوشی پاک میشه یاmass memory???وایا با بک اپ گیری از داخل file mgrدر داخل گوشی(nokia x6(اطلاعات وعکسهاوovi mapsو...قابل برگشت هست یا خیر؟؟؟؟

S A E B
22-07-2011, 07:06
سلام:dz:
قبلا یه برنامه ای داشتم که میشد باهاش برنامه های در حال اجرا رو بست تا جایی که یادم میاد اسمش rambow بود..اما هر چی میگردم پیداش نمیکنم....از دوستان کسی لینک دانلودش رو بهم میده:dp:
آخه یادمه از همین سایت دانلودش کردم اما حالا هر چی میگردم نیست :dh:

منم نتونستم تاپیکش رو دوباره پیدا کنم اما خودم دارمش! خدمت شما:cv: :

Majid
22-07-2011, 08:52
ممنون از لطفتون .
سلام
شما این رو نصب کن:

نصب کاملترین پایتون سایت به همراه (حل مشکلات نصب پایتون) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=83307)

LiBeRaL
22-07-2011, 09:51
با عرض خسته نباشید.میخواستم بدونم ایا پس ازupdateاز طریق ovi suiteاطلاعات مموری گوشی پاک میشه یاmass memory???وایا با بک اپ گیری از داخل file mgrدر داخل گوشی(nokia x6(اطلاعات وعکسهاوovi mapsو...قابل برگشت هست یا خیر؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
بله ، با آپدیت گوشی اطلاعات فون مموری کلا از بین میره و این آپدیت کاری به مموری کارت نداره (به هنگام آپدیت باید مموری کارت رو خارج کنی)
در ضمن با بکاپ گیری میتونی تمامی اطلاعاتت رو نگه داری و دوباره برگردونی
البته بهتره که با برنامه PC Suite بکاپ بگیری و فایل بکاپ رو تو کامپیوترت داشته باشی
موفق باشی

azade_mahdi
22-07-2011, 14:19
سلام
من دو سوال دارم
1.کیفیت صوا و اصلا صوای ویواز خیلی پایینه نمیشه کاریش کرد؟
2.من برنامه X-plore 1.51 رو دانلود کردم و روی گوشی ویواز نصب کردم
من موقعی که یک پوشه مثلا عکس رو هیدن میکنم
اما هنوز وقتی میری توقسمت رسانه>>>عکسها هنوز اونجا هست در حالی که من پوششو کلا هیدن کردم
چیکار کنم فایلایی(فیلم عکس) که هیدن میکنم تو قسمت رسانه دیگه نباشه؟

triple_h_s
22-07-2011, 14:32
گوشیم نوکیاx6 16 gigabyteهست ایاmass memoryاصلا قابل خارج شدن هست؟؟!!!!چون من فقط سیمکاتو میتونم خارج کنم و mass memory برای خارج کردن برای بک اپ گیری وجود نداره وقابل دیدن نیستونمیدونم چجوری باید خارجش کرد!!!!!!!!!!!میشه راهنماییم کنید؟؟؟[/FONT]

ASSO
22-07-2011, 16:03
گوشیم نوکیاx6 16 gigabyteهست ایاmass memoryاصلا قابل خارج شدن هست؟؟!!!!چون من فقط سیمکاتو میتونم خارج کنم و mass memory برای خارج کردن برای بک اپ گیری وجود نداره وقابل دیدن نیستونمیدونم چجوری باید خارجش کرد!!!!!!!!!!!میشه راهنماییم کنید؟؟؟[/FONT]
خیر دوست من . mass memory قابل جداکردن نیست . شما با memory card اشتباه گرفتی . در ضمن واسه بکاپ گرفتن لزومی نداره اونو از گوشی خارج کنی ...

Hamed PC
22-07-2011, 20:04
سلام
آخرین ورژن این نرم افزار چیه؟
I-sms

من 1.16 رو دارم
هروقت پیامک میاد یا میدم از دفترچه . به اسم نمی زنه و فقط شماره طرف رو می نویسه . چیکار کنم؟

arshia0975
22-07-2011, 20:47
--------------------------------------------------------------------------------

سلام از دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم وقتی یک برنامه را نصب میکنیم توی installed apps هست بعضی از برنامها را که نصب کردم وقتی نمیخوام از این پوشه ریموو میکنم اما بعضی هاش پاک و ریموو نمیشه ایا از جای دیگه میشه ریموو کرد
گوشی 5800 هست

1seda
22-07-2011, 22:48
سلام
من یه نرمافزار برای گوشی n8
میخوام که بتونه فایل های تصویری با پسوند mov
را اجرا کنه

ممنون

azade_mahdi
23-07-2011, 08:40
سلام
من دو سوال دارم
اما هنوز وقتی میری توقسمت رسانه>>>عکسها هنوز اونجا هست در حالی که من پوششو کلا هیدن کردم

کسی نبود جواب مارو بده؟

ASSO
23-07-2011, 08:53
سلام
من یه نرمافزار برای گوشی n8
میخوام که بتونه فایل های تصویری با پسوند mov
را اجرا کنه

ممنون
سلام دوست من . تا جایی که من خبر دارم هیچ پلیری غیر از پلیر خود گوشی در حال حاضر روی S^3 درست جواب نمیده و مشکلات زیادی رو واسه گوشی بوجود میاره . بهترین کار به نظر من تبدیل فرمت فایلهاست به فرمتهایی که گوشی اونا رو ساپورت کنه .

ضمنا لطفا شما درخواستهاتون رو واسه N8 تو تایپیک زیر مطرح کنید :

درخواست نرم افزار و حل مشکلات مربوط به نرم افزارهای s^3
(http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=126178&page=259)

ASSO
23-07-2011, 09:09
سلام
من دو سوال دارم

کسی نبود جواب مارو بده؟

1 خیر دوست من کیفیت صدا رو کاریش نمیشه کرد

2 برنامه های بهتری واسه این کار هست شما توی سایت یه سرچ ساده بکنید به نتیجه میرسید . البته من شخصا این برنامه رو واسه تون پیشنهاد میکنم :

برنامه ای قدرتمند برای مخفی کردن فایلها Migital Smart Guard v2.00 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=124436&highlight=%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C)

master94
23-07-2011, 09:10
سلام...:dz:
برای X6 برنامه ای هست که بشه باهاش سیمبل (شکلک) اس ام اس فرستاد؟منظورم ازون برنامه هایی نیست که باید تو گوشی دو طرف نصب باشه،منظورم همون شکلک هایی که گوشی های سونی اریکسون و سری 40 نوکیا تو قسمت سیمبل دارن،منظورم ایناست:
:( :) ;-) :-( :D
:dq:

damghan1
23-07-2011, 09:16
با سلام ميخواستم فايل سيو مكانهاي كه با ovi map وخود گوشي ذخيره كردم كجاي رم هستش به نام چي هست اخه از رمم يك بكاب گرفتم تو كامپيوتربعدش رم و موبايل رو فرمت كردم حالا ميخوام بدونم كدام هست بريزم دوباره تو رم

zibaa
23-07-2011, 09:40
سلام...
برای X6 برنامه ای هست که بشه باهاش سیمبل (شکلک) اس ام اس فرستاد؟منظورم ازون برنامه هایی نیست که باید تو گوشی دو طرف نصب باشه،منظورم همون شکلک هایی که گوشی های سونی اریکسون و سری 40 نوکیا تو قسمت سیمبل دارن،منظورم ایناست:
:( :) ;-) :-( :D

سلام دوست عزیز
تمام برنامه های موجود طوری هست که باید توی موبایل هر دو طرف نصب شده باشند.

با سلام ميخواستم فايل سيو مكانهاي كه با ovi map وخود گوشي ذخيره كردم كجاي رم هستش به نام چي هست اخه از رمم يك بكاب گرفتم تو كامپيوتربعدش رم و موبايل رو فرمت كردم حالا ميخوام بدونم كدام هست بريزم دوباره تو رم

سلام دوست عزیز
کلیه سئوالات در خصوص Gps سیمبین فقط در این تاپیک (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=128157)

amirkhof
23-07-2011, 17:00
سلام
با 5800 nokia چندین مشکل داشتم که بیان میکنم که خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنی

1- می خواستم ببینم ورژن گوشی من 52 و خورده ای (خودم آپدیت کردم) کیبورد full screen نداره واسه بقیه هم اینجوریه؟؟
2-راهی هست که گوشی رو طوری ریست کرد که انگار نو از تو قوطی درش آوردی
3- می خوام مموری کارت 8gb رو فرمت کنم اگه فرمت کنم مموری مثل قبل کار میکنه و مشکلی پیدا نمیشه؟؟
4- گوشی یه جوری شده که وقتی خاموش روشن میشه موقعه ای که میریم تو گالری هیچی دیده نمیشه و باید بری یه عکس بگیری تا گالریش بیاد :ca:
فکر میکنم که مشکل گالری ماله این نرم افزار هایی باشه که فایل هارو قفل میکنه بخاطر همین می خواستم مموری رو فرمت کنم

5- در کل می خوام گوشی طوری بشه که انگار از دمه کارخونه نکیا تو چین گرفتم ( چون گوشی رو خیلی باهاش ور رفتم پوکیده و می خوام از اول درست حسابی راش بندازم)

خیلی ممنون دستتون هم طلااااااا

ASSO
23-07-2011, 17:26
سلام
با 5800 nokia چندین مشکل داشتم که بیان میکنم که خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنی

1- می خواستم ببینم ورژن گوشی من 52 و خورده ای (خودم آپدیت کردم) کیبورد full screen نداره واسه بقیه هم اینجوریه؟؟
2-راهی هست که گوشی رو طوری ریست کرد که انگار نو از تو قوطی درش آوردی
3- می خوام مموری کارت 8gb رو فرمت کنم اگه فرمت کنم مموری مثل قبل کار میکنه و مشکلی پیدا نمیشه؟؟
4- گوشی یه جوری شده که وقتی خاموش روشن میشه موقعه ای که میریم تو گالری هیچی دیده نمیشه و باید بری یه عکس بگیری تا گالریش بیاد :ca:
فکر میکنم که مشکل گالری ماله این نرم افزار هایی باشه که فایل هارو قفل میکنه بخاطر همین می خواستم مموری رو فرمت کنم

5- در کل می خوام گوشی طوری بشه که انگار از دمه کارخونه نکیا تو چین گرفتم ( چون گوشی رو خیلی باهاش ور رفتم پوکیده و می خوام از اول درست حسابی راش بندازم)

خیلی ممنون دستتون هم طلااااااا
سلام دوست من

1 ورژن نرم افزاری شما رو نمیدونم که اخرین ورژنه یانه ؟ اما با آپدیت مشخص میشه . شما قبل از هر کاری ببینید که آیا آپدیت به ورژن جدیدتر واسه گوشیتون موجوده یانه ؟ اگه آپدیت کنید به احتمال زیاد درست میشه .
2 بله دوست من . شما با کد #7370#* ریست کنید مشکل حل میشه . برای حصول نتیجه بهتر پیشنهاد میکنم قبل از ریست درایوهای گوشیتون رو فرمت کنید سپس از اطلاعات مهم توی گوشیتون بکاپ بگیرید مثل sms و مخاطبین چون همه پاک میشند
3 بله دوست من مثل روز اول میشه
4 این مشکل مطمئنا به خاطر نصب برنامه های ناسازگار با گوشیتونه که با فرمت درست میشه
5 حتما میشه

درخدمتم دوست من

amirkhof
23-07-2011, 18:16
سلام دوست من

1 ورژن نرم افزاری شما رو نمیدونم که اخرین ورژنه یانه ؟ اما با آپدیت مشخص میشه . شما قبل از هر کاری ببینید که آیا آپدیت به ورژن جدیدتر واسه گوشیتون موجوده یانه ؟ اگه آپدیت کنید به احتمال زیاد درست میشه .
2 بله دوست من . شما با کد #7370#* ریست کنید مشکل حل میشه . برای حصول نتیجه بهتر پیشنهاد میکنم قبل از ریست درایوهای گوشیتون رو فرمت کنید سپس از اطلاعات مهم توی گوشیتون بکاپ بگیرید مثل sms و مخاطبین چون همه پاک میشند
3 بله دوست من مثل روز اول میشه
4 این مشکل مطمئنا به خاطر نصب برنامه های ناسازگار با گوشیتونه که با فرمت درست میشه
5 حتما میشه

درخدمتم دوست من

خیلی ممنون
ورژن گوشیمو چک کردم اینه نوشته
software version
v 52.0.007
version date
17-10-2010
custom version
52.0.007.C01.01
Type RM-356

مموریو هم اگه فرمت بشه قابل استفاده میمونه؟؟؟؟

چجوری فرمتش کنم مموری ریدری که این مدلو بخوره ندارم
میشه وصل کرد به کامپیوتر و گزینه که مثل فلشش میکنه رو زد (اسمش یادم نمیاد)
بعد مثل فلش فرمتش کرد؟؟

عزیزی جیگر :bk:

ASSO
23-07-2011, 18:35
خیلی ممنون
ورژن گوشیمو چک کردم اینه نوشته
software version
v 52.0.007
version date
17-10-2010
custom version
52.0.007.C01.01
Type RM-356

مموریو هم اگه فرمت بشه قابل استفاده میمونه؟؟؟؟

چجوری فرمتش کنم مموری ریدری که این مدلو بخوره ندارم
میشه وصل کرد به کامپیوتر و گزینه که مثل فلشش میکنه رو زد (اسمش یادم نمیاد)
بعد مثل فلش فرمتش کرد؟؟

عزیزی جیگر :bk:
با خود گوشی چک کن اگه اپدیت جدید موجود باشه مشخص میشه . البته اول فرمت بعد اپدیت ...
واسه فرمت کردن هم نیازی به کامپیوتر نیست شما از طریق file manager خود گوشی میتونید فرمتش کنید . بله پس از فرمت هم قابل استفاده هست نترس :dz:

azade_mahdi
23-07-2011, 19:13
آقا یه سوال ابتدایی:bp:

سونی اریکسون ویواز
اصلش کجایی هست؟

azade_mahdi
23-07-2011, 19:52
1 خیر دوست من کیفیت صدا رو کاریش نمیشه کرد

2 برنامه های بهتری واسه این کار هست شما توی سایت یه سرچ ساده بکنید به نتیجه میرسید . البته من شخصا این برنامه رو واسه تون پیشنهاد میکنم :

برنامه ای قدرتمند برای مخفی کردن فایلها migital smart guard v2.00 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124436&highlight=%d9%85%d8%ae%d9%81%db%8c)

سلام عزیزم این برنامه روی گوشی من نصب نمیشه
یعنی وارد مرحله نصب میشه اما آخرش میگه نصب ممکن نیست
چیکار کنم؟

azade_mahdi
23-07-2011, 20:10
سلام دوستان

خودم واستون Smart Guard رو براتون گذاشتم

لازم به ذکر است این ورژن ساین شده میباشد و با سونی اریکسون ویواز سازگاری کامل دارد

تشکر یادتون نره:cv:

یکی بگه ویواز اصلش کجاییه؟

اینم لینک دانلود :

http://www.uploadbaz.com/j3m6tw9rxb3e

soldier-snake
23-07-2011, 20:18
ببخشی یه سوالی داشتم آیابرنامه nomao واقعی هستش واگهست یرای x6هم هست؟

zhigool
23-07-2011, 20:24
سلام

من با نرم افزار بانک صادرات مشکل دارم نصب میشه ولی فول اسکرین نمیشه

لطفآ راهنمایی کنید

گوشیم 5233
با تشکر:bz:

peranshtz
23-07-2011, 21:38
سلام ایا نرم افزاری هست که بتونه از طریق گوشی کولدیسک رو بخونه؟؟
خیلی ممنونم مدل گوشی x6

amirkhof
23-07-2011, 22:01

سونی اریکسون ویواز
اصلش کجایی هست؟

اصل و غیر اصل نداره:010:
کارخونه بیشتر برندهای گوشی رفته چین:16:
اگه چینی نباشه تقلبیه

azade_mahdi
23-07-2011, 23:36
اگه چینی نباشه تقلبیه

واقعا؟
یعنی ویواز چینیه؟
پس چرا یه ویواز چینی هم داریم صد تومنه؟
اصلشم که چینیه 250 تومنه؟

mohammadhazer
24-07-2011, 01:16
سلام

من با نرم افزار بانک صادرات مشکل دارم نصب میشه ولی فول اسکرین نمیشه

لطفآ راهنمایی کنید

گوشیم 5233
با تشکر:bz:

سلام دوست گلم/

خدمت شما

mohammadhazer
24-07-2011, 01:18
سلام ایا نرم افزاری هست که بتونه از طریق گوشی کولدیسک رو بخونه؟؟
خیلی ممنونم مدل گوشی x6

سلام دوست گلم/

چنین برنامه ایی نیست چون گوشی x6 قابلیت چنین کاری را ندارد

mohammadhazer
24-07-2011, 01:37

سلام دوست گلم/

داخل سایت گشتم ولی چنین برنامه ایی با این مشخطات برای Symbian ندیدم .

دوست گلم شاید اسم برنامه را اشتباه نوشتی .

damsaz1991
24-07-2011, 03:08
باسلام

ضمن تائید فرمایشات دوست عزیزم خدمتتون باید برای حل مشکلتون چنتا نکته رو عرض کنم :

راه اول :
با شماره 09990 زنگ بزنید و به اپراتور وصل بشید و ازشون بخواهید اینترنت منطقه تون رو چک کنن.
با یک گوشی و سیم کارت دیگه هم امتحان کنید ببینید همین مشکل رو دارید یا نه . به احتمال زیاد اینترنت منطقه تون قطع شده.

راه دوم و بهتر :
تمام کانکشنهایی که که تاکنون ساختید رو پاک کنید واین مسیر رو برید :

setting....connection....Destinations....access point

حالا روی اکسس پوینت کلیک کنید و پیغام رو yes بزنید حالا اگر اینترنت منطقتون وصل باشه گذینه packet data رو میاره که شما اونو انتخاب میکنید و یک کانکشن بصورت اتومات ساخته میشه و شما دیگه مشکلی ندارید.

موفق باشید
بای تا های

ظاهرا گوشی من به اینترنت وصل نمیشه با گوشی های دیگه امتحان کردم خطم رو با اونا به اینترنت داره کانکت میشه!!!!!
تنظیماتی که گفتین هم ذخیره کردم اما جواب نداد البته تنها راهی رو که نرفتم اینه که با اپراتور تماس نگرفتم چون لزومی ندیدم با اپراتور تماس بگیرم چون گوشی دوستانم به اینترنت وصل میشه!! در ضمن توی قسمت acess pointبعد از زدن yesگزینه packet data رو داره میاره!
میخوام اگه راه تخصصی تر هست بهم بگین چون همونطور که گفتم من بدون اینترنت نمیتونم
اگه راه دیگه ای هم ندارم گوشیم رو بفروشم!!
از شما هم صمیمانه تشکر میکنم به خاطر حوصله ای که به خرج دادین واسه رسیدگی به درخواست من:ay:

mohammadhazer
24-07-2011, 03:49
ظاهرا گوشی من به اینترنت وصل نمیشه با گوشی های دیگه امتحان کردم خطم رو با اونا به اینترنت داره کانکت میشه!!!!!
تنظیماتی که گفتین هم ذخیره کردم اما جواب نداد البته تنها راهی رو که نرفتم اینه که با اپراتور تماس نگرفتم چون لزومی ندیدم با اپراتور تماس بگیرم چون گوشی دوستانم به اینترنت وصل میشه!! در ضمن توی قسمت acess pointبعد از زدن yesگزینه packet data رو داره میاره!
میخوام اگه راه تخصصی تر هست بهم بگین چون همونطور که گفتم من بدون اینترنت نمیتونم
اگه راه دیگه ای هم ندارم گوشیم رو بفروشم!!
از شما هم صمیمانه تشکر میکنم به خاطر حوصله ای که به خرج دادین واسه رسیدگی به درخواست من:ay:

سلام دوست گلم/

از این بابت که هنوز مشکل انترنت گوشیت حل نشده متاسفم.

داداش شما اول از طریق زیر تنظیمات GPRS را بگیر ببین درست میشود.

http://mci.ir/web/guest/gprs-and-mms-settings

اگر از روش بالا جواب نداد یک راه دیگر باقی می ماند . فرمت کردن گوشی

ASSO
24-07-2011, 10:45

سلام دوست گلم/

داخل سایت گشتم ولی چنین برنامه ایی با این مشخطات برای Symbian ندیدم .

دوست گلم شاید اسم برنامه را اشتباه نوشتی .

خیر دوست من واسه شما چنین برنامه ای موجود نیست . الکل هم خودتونو علاف نکنید .
چنین برنامه ای توی این سایت !!! :al:

ASSO
24-07-2011, 15:19

سونی اریکسون ویواز
اصلش کجایی هست؟

اگه چینی نباشه تقلبیه

واقعا؟
یعنی ویواز چینیه؟
پس چرا یه ویواز چینی هم داریم صد تومنه؟
اصلشم که چینیه 250 تومنه؟

دوست من اصل این گوشیها چه ویواز چه نوکیا و ... کلا تحت لیسانس توی چین مونتاژ میشند کارشون هم خیلی عالیه . اونی که شما گفتید صد تومن اون بدلشه یعنی اگه دقت کنید یا یه حرفش رو عوض کرده یا یه نقطه به مارکش اضافه کرده یا ... واگه داخل منوش برید متوجه تفاوتش با اون گوشی اصلی که اون هم چینیه خواهید شد . دلیل اینکه بیشتر شرکتهای دنیا واسه مونتاژ محصولاتشون به چین روی آورده ند نیروی کار ارزان توی این کشوره . اگه میخوای تا بیشتر توضیح بدم .

triple_h_s
24-07-2011, 17:50
ایا با گرفتن back up از توovi suiteدر گوشی نوکیا x6نقشه های نوکیاovi maps) قابل برگشت هست؟؟

ASSO
24-07-2011, 18:47
ایا با گرفتن back up از توovi suiteدر گوشی نوکیا x6نقشه های نوکیاovi maps) قابل برگشت هست؟؟
خیر دوست من . تا جایی که من خبر دارم نمیشه

azade_mahdi
25-07-2011, 01:00
دوست من اصل این گوشیها چه ویواز چه نوکیا و ... کلا تحت لیسانس توی چین مونتاژ میشند کارشون هم خیلی عالیه . اونی که شما گفتید صد تومن اون بدلشه یعنی اگه دقت کنید یا یه حرفش رو عوض کرده یا یه نقطه به مارکش اضافه کرده یا ... واگه داخل منوش برید متوجه تفاوتش با اون گوشی اصلی که اون هم چینیه خواهید شد . دلیل اینکه بیشتر شرکتهای دنیا واسه مونتاژ محصولاتشون به چین روی آورده ند نیروی کار ارزان توی این کشوره . اگه میخوای تا بیشتر توضیح بدم .

دستت درد نکنه یکم بیشتر توضیح بده

یه سوال دیگه برنامه کامپیوتر واسه ویواز باید ovi suite استفاده کنیم؟

damsaz1991
25-07-2011, 02:59
سلام دوست گلم/

از این بابت که هنوز مشکل انترنت گوشیت حل نشده متاسفم.

داداش شما اول از طریق زیر تنظیمات gprs را بگیر ببین درست میشود.

http://mci.ir/web/guest/gprs-and-mms-settings

اگر از روش بالا جواب نداد یک راه دیگر باقی می ماند . فرمت کردن گوشی

سلام دوست عزیز
باید بگم این راه رو خیلی وقت پیش رفتم قبله اینکه از شما متخصصان درخواست کمک کنم
اما دوست عزیز این راه هم جواب نداد
خب شما منظورتون با کد هایی مثه 7370 یا 7780 باید گوشیم رو فرمت کنم یا اینکه با نرم افزار خاصی این کار رو انجام بدم
S A E B
25-07-2011, 09:30
دستت درد نکنه یکم بیشتر توضیح بده

یه سوال دیگه برنامه کامپیوتر واسه ویواز باید ovi suite استفاده کنیم؟

سلام. نه دوست عزیز باید از Sony Ericsson PC Suite استفاده کنید: :cv:

Sony Ericsson PC Suite V6.011.00 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=92080)

master94
25-07-2011, 11:01
سلام.....برنامه ای هست که بشه باهاش حافظه گوشی رو defragment کرد ؟ مثلا بتونه فایل های اضافی رو پاک کنه و حافظه رو مرتب کنه تا سرعت بالاتر بره :dq:
دنبال یه ویدئو پلیر خوب میگشتم ، تا حالا هر چی دانلود کردم: یا رجیستر نشده بوده ، با زبان برنامه ژاپنی بوده یا صدا و تصویر مطابقت نداشتن و یا همش فیلم رو با کرش نشون میداد :ca:
برای X6 :dp:

sassyboy
25-07-2011, 11:01
سلام آقا آرمان آقا من nimbuzz 3.2نصب میکنم ولی به خاطر ..... بودن سایتش نمیتونم عکس بفرستم ولی با ورژن 2.4 میتونم اگه میشه میخوام با ورژن 3.2 هم عکس بفرستم اگه راه حلی دارید خاهششششننن بگیییییید ممنوووووون :dy::dy::020::020:

gahan3020
25-07-2011, 12:10
سلام آقا آرمان آقا من nimbuzz 3.2نصب میکنم ولی به خاطر ..... بودن سایتش نمیتونم عکس بفرستم ولی با ورژن 2.4 میتونم اگه میشه میخوام با ورژن 3.2 هم عکس بفرستم اگه راه حلی دارید خاهششششننن بگیییییید ممنوووووون :dy::dy::020::020:

با سلام دوست عزیز

لینک پائین رو نگاه بنداز امیدوارم کارت رو راه بندازه.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155602

موفق باشی

gahan3020
25-07-2011, 12:14
سلام.....برنامه ای هست که بشه باهاش حافظه گوشی رو defragment کرد ؟ مثلا بتونه فایل های اضافی رو پاک کنه و حافظه رو مرتب کنه تا سرعت بالاتر بره :dq:
دنبال یه ویدئو پلیر خوب میگشتم ، تا حالا هر چی دانلود کردم: یا رجیستر نشده بوده ، با زبان برنامه ژاپنی بوده یا صدا و تصویر مطابقت نداشتن و یا همش فیلم رو با کرش نشون میداد :ca:
برای X6 :dp:

با سلام دوست عزیز

گوشی شما با اکثر پلیر ها مشکل داره و نمیتونه خیلی خوب فیلم رو پخش کنه.
در مورد دیفراگمنت هم لازم به نرم افزار نیست . موبایل رو به پی سی وصل کنید و روی درایو کلیک راست کرده و گذینه properties رو زده و از سربرگ Tools گذینه دیفراگمنت رو بزنید.

موفق باشید

zhigool
25-07-2011, 13:16
سلام دوست گلم/

خدمت شما

سلام

دوست عزیز من با نصب نرم افزار مشکلی ندارم فقط فول اسکرین نمیشه یعنی وقتی نرم افزار رو

باز میکنم بعد از نصب برنامه فول اسکرین نیست این دوتا فایلی هم که گذاشتی عینآ مثل همونایی

هستن که در سایت اصلی بانک صادرات هستن ومن قبلآ دانلودشون کرده بودم

گوشیم:5233اکسپرس موزیک:ao:

LiBeRaL
25-07-2011, 14:20
سلام

دوست عزیز من با نصب نرم افزار مشکلی ندارم فقط فول اسکرین نمیشه یعنی وقتی نرم افزار رو

باز میکنم بعد از نصب برنامه فول اسکرین نیست این دوتا فایلی هم که گذاشتی عینآ مثل همونایی

سلام
اگه نرم افزاری که میفرمائید جاوا باشه اکثر این برنامه برای رزولوشن پائین (نسبت به رزولوشن گوشی شما) طراحی و ساخته شده اند ، برنامه بانک صادرات هم از این قضیه مستثنا نیست ، یعنی نمیشه کاریش کرد ، مگه اینکه یه کاربر حرفه ای رزولوشن برنامه رو تغییر بده که کار وقت گیری هست
اگه خودتون مایل به اینکار هستین فکر کنم آموزشش تو خود موبایلستان هم باشه ، با یکم جستجو پیدا میشه...
ولی من پیشنهاد میکنم با همون بسازی

S A E B
25-07-2011, 14:23
سلام

سلام دوست عزیز. برای فول اسکرین شدن برنامه مسیر زیر رو برو:
Menu>Settings>Application mgr>Installed app. حالا روی BSI گزینه option رو بزن و بعد گزینه Suite settings. حالا On-screen keyboard رو Off کن. :dq:
البته من خودم هم از این نرم افزار استفاده میکنم اما وقتی فول اسکرینش کردم یه کمی کار باهاش سخت شد به همین دلیل دوباره صفحه کلید مجازی رو برگردوندم. اما شما هر جور راحتی میتونی استفاده کنی.
موفق باشی. :cv:

sassyboy
25-07-2011, 15:48
آقا آرمین اعداد که نیست توی پست:020: راستی من با wi fi گوشی به اینترنت وصل میشم

sassyboy
25-07-2011, 15:50
او ببخشید پایین ترشو ندیدم:9::9::9:

sassyboy
25-07-2011, 15:53
آقا آرمین منظور من فرستادن فایل بود از طریق nimbuzz 3.2 نمیشه میخوام کاری کنم که بشه

sassyboy
25-07-2011, 16:12
وااااایییی خداااا باورم نمیشه درست شد آقا واقعا خسته نباشید ترکوندین:loveit::cd::cd::bt::dv:

p&hh
25-07-2011, 18:45
من ورژن قبلیش رو داشتم.
آپدیتشکردم.
ورژنش شد: 1.52؛
فارسی هم شد! :bp: :af::ai:

damsaz1991
26-07-2011, 08:07
:please: این آخرین سوالی هست که میپرسم آیا با فلش کردن گوشیم میتونم این مشکل رو برطرف کنم یا نه ؟
به هر حال باز هم اگه راهی دیگه ای هم دارین تا گوشیم رو فلش نکنم بهم بگین در غیر این صورت با اینکه اصلا از فلش کردن خوشم نمیاد مجبور هستم که.....

gahan3020
26-07-2011, 12:39
:please: این آخرین سوالی هست که میپرسم آیا با فلش کردن گوشیم میتونم این مشکل رو برطرف کنم یا نه ؟
به هر حال باز هم اگه راهی دیگه ای هم دارین تا گوشیم رو فلش نکنم بهم بگین در غیر این صورت با اینکه اصلا از فلش کردن خوشم نمیاد مجبور هستم که.....

با سلام

فکر نمیکنم دوست عزیز دیگه راه حلی باشه اگر بود دوستان ذکر میکردن. بنظر بنده به ورژن جدید فلش بزنید انشاا... درست میشه و قابلیت های گوشیتون هم بالاتر میره.

موفق باشید

Crusader 01
26-07-2011, 16:12
سلام خسته نباشید واسه گوشی C5-03
علاوه بر cer و key به چه چیزایی نیازه؟

Majid
26-07-2011, 17:15
سلام خسته نباشید واسه گوشی C5-03
علاوه بر cer و key به چه چیزایی نیازه؟

سلام
نه دوست عزیز با همون 2 فایل و با استفاده از تاپیک زیر می تونید گوشیتون رو هک کنید:

ابزار هک کلیه گوشی های سیمبین HelloOX V2.11 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=153134)

داش علي
26-07-2011, 18:31
[SIZE="4"][SIZE="5"]سلام خسته نباشيد من يك گوشي vivazدارم ميخوام وقتي بلوتوث دريافت مي كنم داخل inboxنره و مستقيم بره توي مموري كارت اگه ميشه نرم افزارشا برام بذارين ممنون ميشم.اگه ميشه برنامه exploreرا هم برام بذارين با تشكر فراوان

Majid
26-07-2011, 18:43
سلام خسته نباشيد من يك گوشي vivazدارم ميخوام وقتي بلوتوث دريافت مي كنم داخل inboxنره و مستقيم بره توي مموري كارت اگه ميشه نرم افزارشا برام بذارين ممنون ميشم.اگه ميشه برنامه exploreرا هم برام بذارين با تشكر فراوان

سلام
دوست عزیز شما دقیقا همین سئوالها رو در تاپیک ویواز پرسیدید دوستان هم جوابتون رو دادن:

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2177546&postcount=1414

با سلام
برید تو قسمت مسیج ها بعد مسیر زیر رو دنبال کنید
option-settings-other-
بعد memory in use رو میتونید تغییر بدید روی رم

اینم از x-plore

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2181061&postcount=1421

داش علي
26-07-2011, 18:55
عزيز من شرمنده بخدا ولي من اين كارو كردم ولي جواب نداد بازم ميره تو inbox وگرنه مجدد مزاحم نميشدم

Majid
26-07-2011, 18:58
عزيز من شرمنده بخدا ولي من اين كارو كردم ولي جواب نداد بازم ميره تو inbox وگرنه مجدد مزاحم نميشدم

اون رو نمیشه کاریش کرد دوست عزیز فقط محل ذخیره رو میشه تغییر داد،واسه اون کار با همون x-plore که کلید 4 رو بزنید میره تو inbox و می تونید فایلهاتون رو جابجا کنید.

داش علي
26-07-2011, 19:02
[QUOTE=داش علي;2189099]عزيز من شرمنده بخدا ولي من اين كارو كردم ولي جواب نداد بازم ميره تو inbox وگرنه مجدد مزاحم نميشدم. اگه ميشه آموزش ساين هم به من بگين ممنون

Majid
26-07-2011, 19:06
زيز من شرمنده بخدا ولي من اين كارو كردم ولي جواب نداد بازم ميره تو inbox وگرنه مجدد مزاحم نميشدم. اگه ميشه آموزش ساين هم به من بگين ممنونجواب سئوال اولتون رو تو صفحه قبل دادم،اینم آموزش ساین:

آموزش ساین کردن فایلها و حل مشکلات مربوط به ساین (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=14127)

پـــارس ســـاینر محصول جدید ParsPDA رسید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=39300)

sassyboy
27-07-2011, 08:32
سلام آقا آرمین آقا من وقتی میخام برم توی photos گوشیم ارور:memory full close some applictioan mide بیزحمت میشه بگید چیکار کنم که درست شه ممنونم

Crusader 01
27-07-2011, 10:13
سلام من هر نسخه ای از XPlore که نصب و ثبتش میکنم ازش که خارج میشم و دوباره که بازش میکنم اتصال به اینترنت و autorization میخواد راه حلش چیه؟

MoHaMaD
27-07-2011, 10:28
سلام من هر نسخه ای از xplore که نصب و ثبتش میکنم ازش که خارج میشم و دوباره که بازش میکنم اتصال به اینترنت و autorization میخواد راه حلش چیه؟
دوست عزیز شما باید یا نسخه کرک شده این نرم افزار رو نصب کنین یا اینکه اون 6 ثانیه رو صبر کنین !

mostafait1
27-07-2011, 10:51
سلام.

آقا یک برنامه برای قفل کردن پوشه یا مخفی کردن پوشه ها!

برای ورژن 5 می خوام!

مرسی

parham-mankan
27-07-2011, 12:21
سلام دوستان کسی نمیتونه یه کد رجیستر کسپراسکای بده که مشکل بیشتر کاربران موبایلستانی حل شه .
لینک ندین کد بدین

gahan3020
27-07-2011, 13:58
سلام دوستان کسی نمیتونه یه کد رجیستر کسپراسکای بده که مشکل بیشتر کاربران موبایلستانی حل شه .
لینک ندین کد بدین

با سلام

هنوز کد رجیستر جدید نیومده . فعلا آپدیت نکنید تا پیغام خطا نده وقتی رسید براتون پیغام شخصی میزارم.فقط یک پیغام بهم بدید که توی لیست باشید تا رسید براتون بفرستم

موفق باشید

®.Mahdi
27-07-2011, 17:47
سلام.

آقا یک برنامه برای قفل کردن پوشه یا مخفی کردن پوشه ها!

برای ورژن 5 می خوام!

مرسی

سلام ...

بهترین برنامه برای مخفی کردن پوشه ها خود xplore هست .

از این تاپیک آخرین نسخه برنامه رو بگیرید و نصب کنید (یا باید گوشی هک باشه یا برنامه رو ساین کنید ) :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=152542&highlight=xplore

حالا از داخل برنانه روی پوشه مورد نظر رفته و از قسمت menu به file سپس به attributes برید و تیک Hidden رو بزنید تا پوشه یا فایل مخفی بشه .

sassyboy
27-07-2011, 20:39
آقا آرمین ترو خدا جواب منو بده چیکار کنم درست شه photos میرم ارور close some applicationمیده تو رو خدا کمک کنین:please::please::please:

mohammadhazer
27-07-2011, 22:01
آقا آرمین ترو خدا جواب منو بده چیکار کنم درست شه photos میرم ارور close some applicationمیده تو رو خدا کمک کنین:please::please::please:

سلام دوست گلم/

داداش اروری که می دهد میگه بستن برخی از برنامها احتمالا برنامه ایی باز است و نمی گذارد

شما به این قسمت دسترسی داشته باشیدو اینکه یک برنامه ناسازگار نصب کردی که مربوط گالری یا عکسها هست

به نظر من شما تمام اطلاعات گوشی رو روی كامپيوتر کپی بگیر و یکبار گوشی رو ریست کارخانه

بکن انشلاه مشکل برطرف میشود

zibaa
27-07-2011, 22:16

با اجازه دوست عزیزمون mohammadhazer
شما میتونی با یک برنامه مدیریت برنامه های در حال اجرا مثل killMe (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84541&highlight=killme) برنامه های در حال اجرا رو مشاهده کنی و حتما برنامه یا پروسه ای به صورت مخفی بازه که شما با این ارور مواجه میشی.

Hamed PC
28-07-2011, 01:38
سلام
I-sms

من 1.16 رو دارم
هروقت پیامک میاد یا میدم از دفترچه . به اسم نمی زنه و فقط شماره طرف رو می نویسه . چیکار کنم؟

جواب لطفا

سلام
I-sms

من 1.16 رو دارم

Majid
28-07-2011, 16:43
جواب لطفا
سلام
i-sms
من 1.16 رو دارم

سلام
آخرین ورژن همین 1.16 هستش،فکر کنم مشکل از گوشی شما باشه چون نه من این مشکل رو دارم نه دوستان تو این ورژن به همچین مشکلی خوردن.

sassyboy
28-07-2011, 16:44
آقا آرمین از همه ی برنامه ها خارج ام بازم همینجوری میشه میگم اشکال از سرعت رم نسیت؟ شاید به خاطر سرعت کم رم باشه و تقریبا 5 گیگ از 8 گیگ هم پره

sassyboy
28-07-2011, 16:46
چند بار ریست کردم ولی درست نشد برنامه ای هم نصب نیست که ربطی داشته باشه به گالری

sassyboy
28-07-2011, 16:59
مجتبی جان نرم افزار killmeنصب نمیشه

®.Mahdi
28-07-2011, 18:19
آقا آرمین از همه ی برنامه ها خارج ام بازم همینجوری میشه میگم اشکال از سرعت رم نسیت؟ شاید به خاطر سرعت کم رم باشه و تقریبا 5 گیگ از 8 گیگ هم پره

چند بار ریست کردم ولی درست نشد برنامه ای هم نصب نیست که ربطی داشته باشه به گالری

سلام ...

پر بودن فضای مموری کارد گوشی ربطی به مشکل در گالری شما نداره . شما گوشی رو فرمت سه دکمه بزنید درست میشه .

مجتبی جان نرم افزار killmeنصب نمیشه

چه اروری میده دوست عزیز ؟ احتمالا" باید گوشی رو هک کنید تا بتونید این برنامه رو نصب کنید .

ali2379
28-07-2011, 19:53
دوستان تم متحرک برای 5800 نوکیا میخوام.میشه سایت معرفی کنین

®.Mahdi
28-07-2011, 20:14
دوستان تم متحرک برای 5800 نوکیا میخوام.میشه سایت معرفی کنین

سلام ...

این سری تم متحرک نداره دوست عزیز یا حداقل من تا حالی جای تم متحرک برای 5800 ندیدم .

sassyboy
29-07-2011, 12:14
آره فکر کنک باید هکش کنم

sassyboy
29-07-2011, 12:16
فرمت سه دکمه چیه آقا آرمین؟

®.Mahdi
29-07-2011, 12:41
آره فکر کنک باید هکش کنم

برای هک گوشی باید از فایل کوک شده ی تاپیک زیر استفاده کنید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=154412

فرمت سه دکمه چیه آقا آرمین؟

مهدی هستم دوست عزیز ...

گوشی رو خاموش کنید و دکمه های سبز + قرمز + دوربین رو بگیرید و در همین حال گوشی رو روشن کنید .

Abbasjoon
29-07-2011, 17:01
سلام به دوستان
برای 5800 یه برنامه ضبط تماس میخام که قابلیت اینو داشته باشه که بشه بهش لیست شماره داد که فقط تماسهای با این لیست رو ضبط کنه نه تمام مکالمات رو. با برنامه Tottal Recall کار کردم. اوایلش خوب بود ولی بعد از چند روز کوتاه دیگه مکالمات رو واضح ضبط نمیکنه و صدا نامفهوم ضبط میشه.
خواهش میکنم که اگه برنامه ایی رو معرفی میفرمایید از کارکردش مطمین باشید.خیلی ممنون
منتظر کمکتون هستم......................:bs:

mohammadhazer
29-07-2011, 21:39
سلام به دوستان
برای 5800 یه برنامه ضبط تماس میخام که قابلیت اینو داشته باشه که بشه بهش لیست شماره داد که فقط تماسهای با این لیست رو ضبط کنه نه تمام مکالمات رو. با برنامه Tottal Recall کار کردم. اوایلش خوب بود ولی بعد از چند روز کوتاه دیگه مکالمات رو واضح ضبط نمیکنه و صدا نامفهوم ضبط میشه.
خواهش میکنم که اگه برنامه ایی رو معرفی میفرمایید از کارکردش مطمین باشید.خیلی ممنون
منتظر کمکتون هستم......................:bs:

سلام دوست گلم/

ضبط مکالمات بدون بوق و محدودیت(تضمینی) BoldBeast Recorder Advance v2.70
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158496

دوست گلم اینها هم هستند

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=159808
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158541
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160791

Abbasjoon
30-07-2011, 16:17
سلام دوست گلم/

ضبط مکالمات بدون بوق و محدودیت(تضمینی) BoldBeast Recorder Advance v2.70
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158496

دوست گلم اینها هم هستند

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=159808
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158541
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160791

دوست عزیز ممنون و متشکر
تمام برنامه ها رو تست کردم ولی هیچکدومشون اون قابلیت هایی که میخاستم رو یکجا و باهم نداشتن:cr:
میشه 1 برنامه برای ضبط تماسهای تلفنی پیدا کرد که :
1-کیفیت صدا خوب باشه و در ضمن کم حجم هم باشع(فرمت .amr)یعنی صدا رو تیکه تیکه و کامپیوتری ضبط نکنه.
2- قابلیت اینو داشته باشه که بشه بهش 1لیست شماره داد که فقط اون مکالمه هارو ضبط کنه و باقی تماسهارو کاری نداشته باشه.
3-اتوماتیک تماسهای همون لیست شماره ها(مورد2) رو ضبط کنه و از ما قبل یا بعداز مکالمه برای ذخیره کردنش سوال نکنه.
4-نیازی به اینترنت نداشته باشه.
5- صدای بوق معروف رو هم بشه قطع کرد که موقع صحبت اذیت نکنه.

خواهشا کمک کنید... برای یه کار خیر به این برنامه احتیاج شدید دارم دوست عزیز و دوستان عزیز:dk::bt::ax:

ASSO
30-07-2011, 17:12
دوست عزیز ممنون و متشکر
تمام برنامه ها رو تست کردم ولی هیچکدومشون اون قابلیت هایی که میخاستم رو یکجا و باهم نداشتن:cr:
میشه 1 برنامه برای ضبط تماسهای تلفنی پیدا کرد که :
1-کیفیت صدا خوب باشه و در ضمن کم حجم هم باشع(فرمت .amr)یعنی صدا رو تیکه تیکه و کامپیوتری ضبط نکنه.
2- قابلیت اینو داشته باشه که بشه بهش 1لیست شماره داد که فقط اون مکالمه هارو ضبط کنه و باقی تماسهارو کاری نداشته باشه.
3-اتوماتیک تماسهای همون لیست شماره ها(مورد2) رو ضبط کنه و از ما قبل یا بعداز مکالمه برای ذخیره کردنش سوال نکنه.
4-نیازی به اینترنت نداشته باشه.
5- صدای بوق معروف رو هم بشه قطع کرد که موقع صحبت اذیت نکنه.

خواهشا کمک کنید... برای یه کار خیر به این برنامه احتیاج شدید دارم دوست عزیز و دوستان عزیز:dk::bt::ax:
خیر دوست من . بیشتر برنامه ها رو چک کرده م ولی هیچکدوم تمام این ویژگیها رو با هم ندارند ...

kheri
30-07-2011, 18:51
سلام نحوه ی کار با btrciver رو توضیح بدید

amirhoseinsafav
30-07-2011, 23:44
باسلام یه دیکشنری خوب و کامل انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی برای ساتیو میخوام

tonto1538
31-07-2011, 01:00
نرم افزار پلاک ماشین . بارکد که بصورت افلاین و جاوا هم باشه چه بهتر ممنون میشم .

---------

دوستان گوشی ویواز یک اکواریوم زیبا به صورت اورجینال داره از روی گوشیم پاک شده میشه اونو بذارد

همیشه پشت دکستاپم میذاتم فلش بودش

mohammadhazer
31-07-2011, 01:38
نرم افزار پلاک ماشین . بارکد که بصورت افلاین و جاوا هم باشه چه بهتر ممنون میشم .

---------

دوستان گوشی ویواز یک اکواریوم زیبا به صورت اورجینال داره از روی گوشیم پاک شده میشه اونو بذارد

همیشه پشت دکستاپم میذاتم فلش بودش

سلام دوست گلم/

ببین کدام بیشتر به کاریت می اید.

نرم افزار پلاک
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=62349&highlight=%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%A9
پلاک خودروها با rnpSofts.Plate v0.2.78
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=106259&highlight=%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%A9

اسکن بارکد (بارکد خوان)
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=124394&highlight=%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AF
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=65671&highlight=%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AF
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=106924&highlight=%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AF
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=109898&highlight=%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AF

درمورد اکواریوم که به صورت اورجینال روی گوشیت بوده و حذف شده در تاپیک زیر بپرس دوستانی

که روی گوشی خود دارند برایت بگذارند .

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=95775

mohammadhazer
31-07-2011, 02:19
باسلام یه دیکشنری خوب و کامل انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی برای ساتیو میخوام

سلام دوست گلم/

اینها را تست کنید روی گوشی شما جواب می دهد.

فارسی به انگلیسی و بالعکس ASGATech UniDicAr v3.00 S60v5
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=82026&highlight=%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%B4%D9%86%D8%B1%DB% 8C
ورژن جدید این دیکشنری قدرتمند با تلفظ ASGATech UniDicFa v3.0 S60v5
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=82727&highlight=unidic

maxomid
31-07-2011, 07:09
سلام.
من یک task man میخواستم یا یک برنامه دیگه که بتونم فضا رم گوشی رو باز کنم.
چون فایل cer فعلا ارائه نمیشه نمیتونم گوشیم رو ساین کنم.
لطفا ورژن ساین شده رو قرار بدین چون هرچی دانلود میکنم نوشته احتیاج به ساین داره.

گوشیم هم c5-03 هست

با تشکر

soroosh_21
31-07-2011, 07:48
سلام
آخرین ورژن نرم فزار پسی سوسیت رو میخواستم.
سیستم عامل n8 نمی دونم چیه میشه بگین چیه؟
ممنون

ASSO
31-07-2011, 08:13
سلام
آخرین ورژن نرم فزار پسی سوسیت رو میخواستم.
سیستم عامل n8 نمی دونم چیه میشه بگین چیه؟
ممنون
دوست من . سیستم عامل گوشی n8 سیمبین نسخه 3 هستش . واسه کسب اطلاعات بیشتر راجع به این گوشی لینک زیر رو مطالعه کن :

تخصصی ترین بررسی گوشی n8 از شرکت نوکیا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=119047)

برای اتصال گوشی شما به pc باید از یرنامه ovi suite استفاده کنید که آخرین ورژن اون رو هم میتونید از لینک زیر دانلود کنید :

http://www.farsi.nokia.com/support/product-support/nokia-ovi-suite (http://www.farsi.nokia.com/support/product-support/nokia-ovi-suite)

mani.s
31-07-2011, 09:49
سلام
هندسفری بلوتوثی هست که رادیو گوشی نوکیا را ساپورت کنی گوشیم x6 هست

vahidsport
31-07-2011, 10:06
سلام

یه برنامه Video Editor برای Vivaz Pro می خواستم البته یه دونه تو ی سایت سونی اریکسون هست ولی نمیدونم چرا فیلم رو نمیبره دیروز روی گوشی رفیقم که C7 هست بصورت پیش فرق روی گوشی برنامه Video Editor بود اونو می خام اون مشکل نداره

maxomid
31-07-2011, 13:14
سلام.
من یک task man میخواستم یا یک برنامه دیگه که بتونم فضا رم گوشی رو باز کنم.
چون فایل cer فعلا ارائه نمیشه نمیتونم گوشیم رو ساین کنم.
لطفا ورژن ساین شده رو قرار بدین چون هرچی دانلود میکنم نوشته احتیاج به ساین داره.

گوشیم هم c5-03 هست

با تشکر

سلام.
میشه یکمی به بنده هم کمک کنه.. ضروریه..

hamda
31-07-2011, 14:04
سلام خسته نباشيد
گوشي من آنتنش ميره و مياد يا بعضي وقتا آنتن نداره ايرانسل هم روش آنتن نميده
گوشيمc5_03

sassyboy
31-07-2011, 17:57
سلام من نرم افزار green phone رو نصب کردم ولی موقع ای که شارژ فول میشه هیچی نمیشه نمیدونم چیکار کنم

داش علي
31-07-2011, 18:17
سلام خدا قوت.اگه ممكنه يه ديكشنري توپ فارسي به انگليسي وبرعكس همراه با تلفظ برام بذارين ممنونم

hamda
31-07-2011, 21:56
سلام من يه بازي سنسوري واسه گوشي c5-03ميخوام اگه موتور يا هواپيما هم بود خوبه

mohammadhazer
01-08-2011, 22:58
سلام خسته نباشيد
گوشي من آنتنش ميره و مياد يا بعضي وقتا آنتن نداره ايرانسل هم روش آنتن نميده
گوشيمc5_03

سلام دوست گلم/

یک بار گوشی رو فرمت کامل بزن ببین باز هم مشکل انتن درست نمی شود .

اگر هم نشد به اخرین ورژن گوشی رو فلش کنید اگر مشکل نرم افزاری داشته باشد باید

برطرف بشود و اگر هم نشد احنمالا مشکل سخت افزاری دارد و گوشی رو ببر پیش یک تعمیرکار

مجرب و کار درست تا مشکل را برطرف نماید.

mohammadhazer
01-08-2011, 22:59
سلام خدا قوت.اگه ممكنه يه ديكشنري توپ فارسي به انگليسي وبرعكس همراه با تلفظ برام بذارين ممنونم

سلام دوست گلم/

ببین داداش اینها به کاریت می اید.

ورژن جدید این دیکشنری قدرتمند با تلفظ ASGATech UniDicFa v3.0 S60v5
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82727&highlight=unidic

فارسی به انگلیسی و بالعکس ASGATech UniDicAr v3.00 S60v5
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82026&highlight=%D8%AF%DB%8C%DA%A9%D8%B4%D9%86%D8%B1%DB% 8C

mohammadhazer
01-08-2011, 23:22
سلام من يه بازي سنسوري واسه گوشي c5-03ميخوام اگه موتور يا هواپيما هم بود خوبه

سلام دوست گلم/

اینها رو تست کنید ببین روی گوشیت اجرا می شود .

بازی با کیفیت هواپیمایی 3 بعدی (برای 5800) ! PolarBit Armageddon Squadron v.1.0.5
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=89084&highlight=%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%D9%8A%D9%85%D8% A7
بازي زيباي فرود هواپيما ها flightcontrol
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=135116&highlight=%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%D9%8A%D9%85%D8% A7

موتور کراس Motocross Masters
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137757&highlight=%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1
بازی زیبای موتور با حجم 42 مگابایت Moto X Mayhem 1.60.0 Symbian^3-Signed-Retail-c.d.n
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140092&highlight=%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1
بازی معروف موتور سواری Imperial Game Studio Turbo Grannies retail by DEAD anarchy v1.0 unsigne
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151178&highlight=%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1

mohammadhazer
01-08-2011, 23:39
سلام.
میشه یکمی به بنده هم کمک کنه.. ضروریه..

سلام دوست گلم/

گشتم ولی متاسفانه ساین شده این نرم افزار نبود و همه احتیاج به ساین دارند

همانطور که خود شماگفتید فایل cer فعلا ارائه نمیشه .

اگر خواستید با فایل کوک شده گوشی رو هک کنید تا دیکر نیاز به ساین نداشته باشید.

هک گوشی C5-03 ورژن 20 توسط (MaKenZi (UDA // فایل کوک شده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157883

mahmod22
02-08-2011, 07:01
سلام ممنون میشم واسم افیس و adob reader واسه گوشی 5800 بزارید.ممنون

Majid
02-08-2011, 07:12
سلام ممنون میشم واسم افیس و adob reader واسه گوشی 5800 بزارید.ممنون

سلام
خدمت شما:

کاملترین ابزار نمایش PDF در گوشی Quickoffice Adobe Reader (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86208&highlight=adobe)

سورپرایز: کرک آفیس و Adobe Reader اورجینال گوشی Crack For Quick Office & Adobe Reader (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121764&highlight=adobe)

*SNOOP DOGG*
02-08-2011, 08:36
با سلام نماز و روزه قبول
دوستم دنباله نرم افزاره فلش اس ام اس برای نوکیا 5800 ایکسپرس موزیک هست اگه کسی داره برام بزاره ممنون میشم

Majid
03-08-2011, 02:49
با سلام نماز و روزه قبول
دوستم دنباله نرم افزاره فلش اس ام اس برای نوکیا 5800 ایکسپرس موزیک هست اگه کسی داره برام بزاره ممنون میشم

سلام
خدمت شما:

ارسال فلش SMS در زمان و تاریخ دلخواه DrJukka FlashSMS Scheduler v1.15.2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131363&highlight=%D9%81%D9%84%D8%B4)

برنامه ارسال فلش اس ام اس eHandySoft CoolSMS Plus v1.51 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109527&highlight=%D9%81%D9%84%D8%B4)

hamda
06-08-2011, 07:28
سلام يه برنامه ميخوام كه صدا رو بدونه بوق ضبط كنه
گوشيم c5-03

EBKE
06-08-2011, 08:15
با سلام،
من تازه گوشي 5230 رو به جديدترين ورژن فلش زدم ولي بعدش بعضي از برنامه ها مثل تقويم هجري و نرم افزار قرآني asgaquraan ديگه نصب نميشه و پيغام ميده كه اكسپاير شده! راهي براي نصبشون هست؟ يا ورژن جديدتري رو بايد بگيرم؟
ممنون

eternal_62
06-08-2011, 09:57
سلام و خسته نباشین

ASSO
06-08-2011, 11:40
سلام يه برنامه ميخوام كه صدا رو بدونه بوق ضبط كنه
گوشيم c5-03
برنامه های زیر رو تست کنید ببینید کدوم به کار شما میاد :

مجموع 10 برنامه ضبط مکالمات تلفنی بدون بوق کرک شده (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99475&highlight=)

ASSO
06-08-2011, 11:46
با سلام،
من تازه گوشي 5230 رو به جديدترين ورژن فلش زدم ولي بعدش بعضي از برنامه ها مثل تقويم هجري و نرم افزار قرآني asgaquraan ديگه نصب نميشه و پيغام ميده كه اكسپاير شده! راهي براي نصبشون هست؟ يا ورژن جديدتري رو بايد بگيرم؟
ممنون
ورژن نرم افزارها رو نگفتید که ! تا ببینیم جدیدش اومده یا نه ... توی سایت سرچ کنید مشخص میشه .

درهر صورت شما میتونید با دستکاری تاریخ گوشیتون برنامه ها رو دوباره نصب کنید ...

amir2888
06-08-2011, 23:44
درود.....من نرم افزار چت تصویری با موبایل رو میخواستم...گوشیم 5800 هست..آیا جاوا هم همچین نرم افزاری هست؟؟

mohammadhazer
07-08-2011, 01:31
درود.....من نرم افزار چت تصویری با موبایل رو میخواستم...گوشیم 5800 هست..آیا جاوا هم همچین نرم افزاری هست؟؟

سلام دوست گلم/

خدمت شما ببین کدام بیشتر به کاریت می اید.

ورژن جدید برنامه چت موبایل Fring v4.05.17
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=152947&highlight=%DA%86%D8%AA+%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8 %B1%DB%8C

بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) Nimbuzz v3.2.2
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160462&highlight=%DA%86%D8%AA+%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8 %B1%DB%8C

نرم افزار جامع ارتباط جمعی (چت صوتی و تصویری) RockeTalk Inc. RockeTalk v.6.0.3
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121893&highlight=%DA%86%D8%AA+%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8 %B1%DB%8C

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101360&highlight=%DA%86%D8%AA+%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8 %B1%DB%8C
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100473&highlight=%DA%86%D8%AA+%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8 %B1%DB%8C
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112094&highlight=%DA%86%D8%AA+%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8 %B1%DB%8C

maxomid
07-08-2011, 06:23
سلام..
من صفحه کلید qwrty به صورتی عمودی میخوام..
الان یکی دارم یکم کند کار میکنه..swype peninput beta v1.0.16481
گوشیم c5-03 هست.
لطفا ساین شده قرار بدین..
ممنون.

hamda
07-08-2011, 06:30
سلام خسته نباشيد من برنامه نيم بوز رو براي جاوا ميخواستم اگه ميشه بزاريد برام ممنون ميشم

babsfangi
07-08-2011, 07:22
سلام خسته نباشيد من برنامه نيم بوز رو براي جاوا ميخواستم اگه ميشه بزاريد برام ممنون ميشم

بفرماييد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151542&highlight=nimbuzz

babsfangi
07-08-2011, 07:26
سلام..
من صفحه کلید qwrty به صورتی عمودی میخوام..
الان یکی دارم یکم کند کار میکنه..swype peninput beta v1.0.16481
گوشیم c5-03 هست.
لطفا ساین شده قرار بدین..
ممنون.

بفرماييد

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=84410&highlight=%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87+%D9%83%D9%84%D9 %8A%D8%AF

hroohbakhsh
07-08-2011, 15:59
سلام دوستان
واسه 5800 هرچی نرم افزار هواشناسی وجود داره میخام ترجیحا هم میخام که هوا رو بیش از 5 روز واسم نمایش بده و فارسی باشه.
ممنونم

ASSO
07-08-2011, 16:33
سلام دوستان
واسه 5800 هرچی نرم افزار هواشناسی وجود داره میخام ترجیحا هم میخام که هوا رو بیش از 5 روز واسم نمایش بده و فارسی باشه.
ممنونم
اینها رو تست کن ببین به کار میان :

هواشناسی قدرتمند بر روی گوشی AccuWeather Widget v1.1.608 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=125921&highlight=weather)
پیش بینی هوای حال حاضر و 5 روز آینده :Offscreen Weather Touch v1.0 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=92696&highlight=weather)
نرم افزار آب و هواشناسی Mojichina MJWeather v3.3 beta S60v5 SymbianOS9.4 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=102023&highlight=weather)
برنامه قدرتمند هواشناسی Flake v1.00 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=135883&highlight=weather)

hamda
07-08-2011, 17:23
سلام خسته نباشيد
من بازي زيبا و با كيفيت ميخوام ماشين و موتو باشه لطفا براي نوكيا c5-03

Majid
07-08-2011, 17:28
سلام خسته نباشيد
من بازي زيبا و با كيفيت ميخوام ماشين و موتو باشه لطفا براي نوكيا c5-03

سلام
تو این تاپیک مطرح کنید:

درخواست بازی در اینجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=61389)

hroohbakhsh
07-08-2011, 21:45
سلام
من نرم افزار قوی میخام واسه دیدن tv ایران از طریق اینترنت برای 5800 و نرم افزار سرگرم کننده Akinator واسه 5800
ممنونم

Majid
07-08-2011, 21:59
سلام
من نرم افزار قوی میخام واسه دیدن tv از طریق اینترنت برای 5800 و نرم افزار سرگرم کننده Akinator واسه 5800
ممنونم

سلام
خدمت شما:

تلویزیون تصویر در تصویر در گوشی شما SPB Software Spb TV (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=154555&highlight=spb)

دیدن تلوزیون در گوشی باDailyme.tv v1.6.10 S60v5 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=109441&highlight=%D8%AA%D9%84%D9%88%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9% 86)]

درخواست دومتون تو سایت موجود نیست.

amir2888
07-08-2011, 23:09
سلام دوست گلم/

خدمت شما ببین کدام بیشتر به کاریت می اید.

ورژن جدید برنامه چت موبایل fring v4.05.17
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=152947&highlight=%da%86%d8%aa+%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8 %b1%db%8c

بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) nimbuzz v3.2.2
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=160462&highlight=%da%86%d8%aa+%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8 %b1%db%8c

نرم افزار جامع ارتباط جمعی (چت صوتی و تصویری) rocketalk inc. Rocketalk v.6.0.3
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=121893&highlight=%da%86%d8%aa+%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8 %b1%db%8c

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101360&highlight=%da%86%d8%aa+%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8 %b1%db%8c
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=100473&highlight=%da%86%d8%aa+%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8 %b1%db%8c
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=112094&highlight=%da%86%d8%aa+%d8%aa%d8%b5%d9%88%db%8c%d8 %b1%db%8c

واقعا لطف کردی داداش..اما تمامی این نرم افزار ها رو امتحان کردم....هیچ کدوم کار نکرد یا من بلد نبودم استفاده کنم...فایل راهنمایی چیزی وجود نداره؟؟؟شما خودت امتهان کردی؟؟؟

siyanoor
07-08-2011, 23:27
سلام

من نقشه شهر استانبول رو برای جی پی اس میخوام

Majid
08-08-2011, 02:35
سلام
من نقشه شهر استانبول رو برای جی پی اس میخوام

سلام
خدمت شما:

جامع نوکیا مپ (برنامه، آخرین نقشه ها، آموزش و ...) (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=101571)

جامع اسمارتکام جی پی اس (برنامه، آخرین نقشه ها، آموزش و ...) (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=34099)

mohammadhazer
08-08-2011, 03:20
واقعا لطف کردی داداش..اما تمامی این نرم افزار ها رو امتحان کردم....هیچ کدوم کار نکرد یا من بلد نبودم استفاده کنم...فایل راهنمایی چیزی وجود نداره؟؟؟شما خودت امتهان کردی؟؟؟

سلام دوست گلم/

من ازشون استفاده نکردم .

باید کار کنند . احتمالا یک سری تنظیماتی دارند که باید انجام داد تا به درستی روی گوشی جواب

بدهد حالا بگذار دوستانی که از این برنامه استفاده کرداند شاید به شما کمک کنند.

vahidsport
08-08-2011, 03:52
یه Video Editor برای ویواز می به غیر از اونی که خود سونی اریکسون داده

مشکل حرف "ی" تو Opera 11.1 رو میشه درست کرد؟

ASSO
08-08-2011, 09:12
یه Video Editor برای ویواز می به غیر از اونی که خود سونی اریکسون داده

مشکل حرف "ی" تو Opera 11.1 رو میشه درست کرد؟
خدمت شما دوست من :

ویرایشگر قدرتمند فایلهای ویدیویی Mobile Movie Editor HD v.1.00 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117017&highlight=video+editor)

درمورد حرف " ی " بوی اپرا هم گمان نمیکنم بشه کاریش کرد .

vahidsport
08-08-2011, 11:39
خدمت شما دوست من :

ویرایشگر قدرتمند فایلهای ویدیویی mobile movie editor hd v.1.00 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117017&highlight=video+editor)

درمورد حرف " ی " بوی اپرا هم گمان نمیکنم بشه کاریش کرد .

خیلی ممنون من می خام یه دیکه از یه فیلم رو جدا کنم این برنامه اینو نداره من رو گوشی رفیقم که c7 هست به صورت پیش فرض یه برنامه داره اونو می خام در ضمن برای ویواز می خام
خیلی ممنون

moein5800
08-08-2011, 13:30
سلام

من با 5800م یه مشکل دارم...از وقتی فلشش کردم برنامه هایی که ساین می کنم بعد می خوام نصب کنم یکی از این دو تا ارور رو می ده:
Application request access not granted
یا
Unable to install a protected application from an untrusted supplier

واقعا نمی دونم چیکار کنم...یکی از دوستامم C7 داشت اونم همچین مشکلی رو داشت.

hamda
08-08-2011, 13:48
سلام خسته نباشيد
من يه برنامه اي ميخوام كه انواع پسوندهاي فيلم رو بخونه مثلاmpg و wmv ممنون
گوشيم c5-03

hamda
08-08-2011, 13:58
سلام برنامه اي كه انواع پسوندهاي فيلم رو بخونهwmvو mpgرو هم بخونه
گوشيمc5-03

rahavar
08-08-2011, 14:24
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت
من یك ان8 نیز خریده ام حالا نرم افزار یا بازی نصب نمی شه چون هنوز جاواش فعال نیست.
برنامه های مثل:ریل پلیر رو دارد ولی انها هم فعال نمی باشند.
می خواستم بدانم چگونه می توانم جاواشو فعال كنم تا بازی و نرم افزار نصب بشه
وقتی می خواستم بخرم فروشنده گفت فعال می شه
با تشكر ویزه

Majid
08-08-2011, 15:19
سلام
من با 5800م یه مشکل دارم...از وقتی فلشش کردم برنامه هایی که ساین می کنم بعد می خوام نصب کنم یکی از این دو تا ارور رو می ده:
Application request access not granted
یا
Unable to install a protected application from an untrusted supplier
واقعا نمی دونم چیکار کنم...یکی از دوستامم C7 داشت اونم همچین مشکلی رو داشت.

سلام
شما باید یا نرم افزارهاتون رو ساین کنید یا گوشیتون رو هک کنید و یا گوشیتون رو با فیرم ور کوک شده فلش کنید:

آموزش ساین کردن فایلها و حل مشکلات مربوط به ساین (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=14127)

ابزار هک کلیه گوشی های سیمبین HelloOX V2.11 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=153134)

فیرم‌ور‌های کوک‌شده (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=454)

ariyandv
08-08-2011, 18:12
سلام خسته نباشید کمککککککککککککککککککککککک کککککک آقا ما یه برنامه داریم به اسم nokia movile ... version 42.10.(1012) نصب که می کنم سرتیفیکت ارور می ده منم نمی دونم چه جوری باید ساین کنم از اونجاییم که تاپیک ساین بسته شده نمی دونم چه کنم:( تورو خدا یه کمکی بکنید:( ممنون می شم:(

®.Mahdi
08-08-2011, 18:25
سلام خسته نباشید کمککککککککککککککککککککککک کککککک آقا ما یه برنامه داریم به اسم nokia movile ... Version 42.10.(1012) نصب که می کنم سرتیفیکت ارور می ده منم نمی دونم چه جوری باید ساین کنم از اونجاییم که تاپیک ساین بسته شده نمی دونم چه کنم:( تورو خدا یه کمکی بکنید:( ممنون می شم:(

سلام ...

الآن باید گوشی رو هک کنید ، شما مدل گوشی رو بگید تا بیشتر راهنماییتون کنم .

Lord Asghar
08-08-2011, 19:01
سلام خسته نباشيد
من يه برنامه اي ميخوام كه انواع پسوندهاي فيلم رو بخونه مثلاmpg و wmv ممنون
گوشيم c5-03

واسه mpg این بهتره بفرمایید:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1744161&posted=1#post1744161
یا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157105&highlight=uc+player

Lord Asghar
08-08-2011, 20:03
سلام
من نرم افزار قوی میخام واسه دیدن tv ایران از طریق اینترنت برای 5800 و نرم افزار سرگرم کننده Akinator واسه 5800
ممنونم

با اجازه از Majid.J عزیز:ax:

من این فایل رو داشتم خودم الان آپلود کردم
بفرمایید

amirshakoori
08-08-2011, 20:36
سلام
یه برنامه ای برای استفاده از مسنجر یاهو میخوام
اگه میشه چند تا معرفی کنید
ممنون

Majid
08-08-2011, 20:52
سلام
یه برنامه ای برای استفاده از مسنجر یاهو میخوام
اگه میشه چند تا معرفی کنید
ممنون

سلام
خدمت شما:

تاپیک جامع بهترین مسنجر ها، معرفی و مقایسه ی آنها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=57633&highlight=%D9%85%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B1)

0bahram0
08-08-2011, 21:05
سلام.
یه برنامه ی FM transmitter برای 5800 میخوام.اما نیدونم از کجا باید پیدش کنم.
میشه کمکم کنید.
تشکر از زحماتتون:ci:

Lord Asghar
08-08-2011, 21:15
سلام.
یه برنامه ی FM transmitter برای 5800 میخوام.اما نیدونم از کجا باید پیدش کنم.
میشه کمکم کنید.
تشکر از زحماتتون:ci:

سلام دوست عزیز
fm transmitter سخت افزاری هست نه نرم افزاری,5800 رادیو استریو با rds داره fm transmitter نداره گوشی هایی که سخت افزاری دارند مثل n79 خودشون کنار ایکون رادیو یه دونه ایکون به اسم فرستنده ی fm دارن این نرم افزاری نمیشه

ariyandv
08-08-2011, 21:27
سلام ...

الآن باید گوشی رو هک کنید ، شما مدل گوشی رو بگید تا بیشتر راهنماییتون کنم .

vivaz pro دارم:(( نگین که هک نمی شه:((

Majid
08-08-2011, 21:30
vivaz pro دارم:(( نگین که هک نمی شه:((

هک که نمیشه هیچ باید بیخیال اون نرم افزار هم بشید چون جواب نمیده.

0bahram0
08-08-2011, 21:47
سلام دوست عزیز
fm transmitter سخت افزاری هست نه نرم افزاری,5800 رادیو استریو با rds داره fm transmitter نداره گوشی هایی که سخت افزاری دارند مثل n79 خودشون کنار ایکون رادیو یه دونه ایکون به اسم فرستنده ی fm دارن این نرم افزاری نمیشه

ممنون از پاسختون.:cv:
حالا نمیشه یه جورایی اهنگ های گوشی رو روی ماشینمون پخش کرد

radin_1370
08-08-2011, 22:23
نرم افزار snap tu برای 5800 میخوام

ariyandv
08-08-2011, 22:31
هک که نمیشه هیچ باید بیخیال اون نرم افزار هم بشید چون جواب نمیده.

یعنی یه برنامه وی پی ان واسه این vivaz لعنتی نیست؟؟:(( کمک کنید:((

®.Mahdi
08-08-2011, 23:39
ممنون از پاسختون.:cv:
حالا نمیشه یه جورایی اهنگ های گوشی رو روی ماشینمون پخش کرد

نرم افزاری برای این کار نیست ... اگه پخش ماشین نوار خوره یه نوارهای مخصوصی توی بازار هست برای وصل شدن و بخش آهنگ از روی گوشی که میتونید از اون استفاده کنید .

یعنی یه برنامه وی پی ان واسه این vivaz لعنتی نیست؟؟:(( کمک کنید:((

برای این سری شاید باشه اما روی گوشی شما جواب نمیده .

این برنامه همگی به هک بودن گوشی نیاز دارند .

hamda
09-08-2011, 00:04
سلام گوشي رو ميخونه c5-03 qt

a_m1357
09-08-2011, 09:05
سلام و تشكر از زحمات دوستان
من يه برنامه pdf reader براي 5800 مي خوام كه بدون نياز به هك گوشي بشه نصبش كرد.ورژن گوشي هم 20 هست. تو سايت گشتم اما اكثرا يا expire ميشن يا براي كرك نياز به هك دارند.ممنون ميشم از كمكتون

sassyboy
09-08-2011, 09:55
سلام خسته نباشید ببخشید یه نرم افزار یاهو مسنجر میخواستم که واقعا کار کنه به غیر ازebuddy

Lord Asghar
09-08-2011, 11:10
نرم افزار snap tu برای 5800 میخوام

بفرمایید:

Lord Asghar
09-08-2011, 11:12
سلام خسته نباشید ببخشید یه نرم افزار یاهو مسنجر میخواستم که واقعا کار کنه به غیر ازebuddy

خدمت شما:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122022&highlight=%DB%8C%D8%A7%D9%87%D9%88+%D9%85%D8%B3%D9 %86%D8%AC%D8%B1

amir2888
09-08-2011, 14:42
درود...نرم افزاری واسه گرفتن تلوزیون اینترنتی میخواستم که بشه شبکه های فارسی زبونم باهاش گرفت

hamda
09-08-2011, 16:14
گوشي c5-03 ميتونه qt بخونه

hamda
09-08-2011, 16:27
سلام من برنامه مسنجر قوي ميخوام كه بتونه علاوه بر ادليست وارد گروه ها بشه و اد كنه و زبان فارسي رو هم ساپورت كنه ممنون براي گوشيهاي c5-03 و T650

Lord Asghar
09-08-2011, 17:13
گوشي c5-03 ميتونه qt بخونه

البته که میخونه از اینجا یا qt.nokia.com ‎اخرین نسخه qt ‎رو دانلود کن بعد نرم افزار های qt رو نصب کن

Lord Asghar
09-08-2011, 17:38
سلام من برنامه مسنجر قوي ميخوام كه بتونه علاوه بر ادليست وارد گروه ها بشه و اد كنه و زبان فارسي رو هم ساپورت كنه ممنون براي گوشيهاي c5-03 و T650

بفرمایید:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98375&highlight=%D9%85%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B1+%D9%81%D8 %A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C

realmadridlover
09-08-2011, 20:06
سلام دوستان
گوشی من از 128mb رم بیشتر از 90 مگش مصرف شده!!!آیا این عادیه یا ویروسه؟
نرم افزار هم رو گوشیم زیاد نصبه ولی هیچکدوم در حال اجرا نیستن!!!
اگه به خاطر ویروسه،لطفا یه ویروس کش قوی با قابلیت اپدیت بهم معرفی کنین
ممنون

Lord Asghar
09-08-2011, 20:24
سلام دوستان
ممنون

سلام دوست عزیز
احتمالش هست دوست عزیز حالا با اینا تست بکن
خدمت شما:http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=162156

realmadridlover
09-08-2011, 20:43
خیلی ممنون lord asghar جان بابت راهنماییت
ولی من ویروس کش netqin رو دارم و گوشیمو باهاش اسکن کردم ولی ویروسی پیدا نکرد.البته ویروس کش من اپدیت نمیشه!
آیا این یکی اپدیت میشه؟؟؟

Lord Asghar
09-08-2011, 20:49
خیلی ممنون lord asghar جان بابت راهنماییت
ولی من ویروس کش netqin رو دارم و گوشیمو باهاش اسکن کردم ولی ویروسی پیدا نکرد.البته ویروس کش من اپدیت نمیشه!
آیا این یکی اپدیت میشه؟؟؟

این فکر کنم نسخه ی آخرش بود وقتی آپدیت میشه دوستان زحمت میکشند نسخه ی جدید رو آپلود میکنند.راستی با KMS تست کردی فک کنم بهتر از netqin باشه

realmadridlover
09-08-2011, 21:00
این فکر کنم نسخه ی آخرش بود وقتی آپدیت میشه دوستان زحمت میکشند نسخه ی جدید رو آپلود میکنند.راستی با kms تست کردی فک کنم بهتر از netqin باشه
نه با اون ویروس کش کار نکردم
راستی میدونین که مصرف عادیه رم در سیمبین چقدر باید باشه؟؟؟؟

moein5800
09-08-2011, 21:19
سلام

من مشکل گوشیم این بود که وقتی برنامه ها رو ساین می کردم بعد می خواستم نصب کنم ارور access not granted یا untrusted publisher می داد...دوستان گفتن مستر ریست کن...کردم و فایده ای نداشت...یکی گفت تاریخ گوشیتو تغییر بده بازم نشد...چه کنیم؟

Lord Asghar
09-08-2011, 21:21
نه با اون ویروس کش کار نکردم
راستی میدونین که مصرف عادیه رم در سیمبین چقدر باید باشه؟؟؟؟

60mbتا65mb

Lord Asghar
09-08-2011, 21:23
سلام

من مشکل گوشیم این بود که وقتی برنامه ها رو ساین می کردم بعد می خواستم نصب کنم ارور access not granted یا untrusted publisher می داد...دوستان گفتن مستر ریست کن...کردم و فایده ای نداشت...یکی گفت تاریخ گوشیتو تغییر بده بازم نشد...چه کنیم؟

سلام دوست عزیز
این ارور requested application does not generated از هک گوشی هست شما گوشی رو با لینکی که میذارم یا نرم افزار های دیگه هک کن مشکلت حل میشه
http://mobilestan.net/showthread.php?t=153134&highlight=helloox

moein5800
09-08-2011, 22:29
سلام دوست عزیز
این ارور requested application does not generated از هک گوشی هست شما گوشی رو با لینکی که میذارم یا نرم افزار های دیگه هک کن مشکلت حل میشه
http://mobilestan.net/showthread.php?t=153134&highlight=helloox

نه hello ox

و نه justhackit کار نمی کنن...دوتاشون همین ارور رو می دن.

S A E B
09-08-2011, 22:41
سلام دوستان
ممنون

نه دوست عزیز مربوط به ویروس نیست! من ویواز دارم و در بهترین شرایط از 256mb رم، معمولا 150mb خالی داره. یعنی حدود 100mb رم استفاده میشه! :df:

vahidsport
09-08-2011, 23:29
برنامه video editor گوشي سي هفت رو مي خام

mohammadhazer
10-08-2011, 00:20
برنامه video editor گوشي سي هفت رو مي خام

سلام دوست گلم/

ببین اینها روی گوشیت جواب می دهد.

ویرایشگر قدرتمند فایلهای ویدیویی Mobile Movie Editor HD v.1.00
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=117017&highlight=video+editor

ورژن اصلاح شده Arcsoft video Editor v1.1.31
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=70300&highlight=video+editor

realmadridlover
10-08-2011, 00:30
اصلا نرم افزاری هست که سرعت x6 رو بالا بیاره؟؟؟؟
ماشالا اینقدر کنده این گوشی که!!!!

realmadridlover
10-08-2011, 00:51
یه سوال دیگه دوستان،من نرم افزار july player روی گوشیم دارم اما ویدیو ها رو کند اجرا میکنه حتی ویدیوهایی که روی پلیر دیفالت گوشی به خوبی اجرا میشدن!!!!
آیا این مشکل به خاطر نرم افزار هست یا به خاطر رم و سی پی یو پایین گوشی هست؟؟؟؟
یه نرم افزار بهتر معرفی میکنید دوستان؟

hamda
10-08-2011, 06:51
سلام اگه ميشه qt رو براي c5-03 بزاريد من دانلود كنم بعد مداحل نصب روبگيد

A.I.G.Z
10-08-2011, 07:25
سلام
میخواسنم بودنم ، چگونه میشه با nimbuzz موقیت فرد دیگه که هم nimebuzz داره رو میکنه .
من الان نیم باز دارم ولی نو این نسخه که من دارم چنین چیزی نیست .

hamda
10-08-2011, 07:25
سلام من qt واسه گوشيه c5-03 ميخوام اگه ميشه برام بزاريد تا دانلود كنم ممنون