PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم‌افزار و حل مشکلات مربوط به نرم‌افزارهای S60v5

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

*lesner*
17-05-2011, 18:08
دوست عزیز شرمندم بخدا
من فایل رو دریافت کردم ولی به نظرم ارورو ساین رو میده برای ویواز
رفتم فایل ساین رو از تایپیک بگیرم انگار که سایت اوپدا با مشکل مواجه شده باید چیکار کنم

* درسته باید ساین بشه . اون تاپیک هم تا سایت OPDA راه نیفته قفله .
* این یکی رو تست کنید .

پچ نامحدود کننده ی ادوبی (http://www.4shared.com/file/h-FCFCHc/patch.html)

ASSO
17-05-2011, 18:30
دوست عزیز شرمندم بخدا
من فایل رو دریافت کردم ولی به نظرم ارورو ساین رو میده برای ویواز
رفتم فایل ساین رو از تایپیک بگیرم انگار که سایت اوپدا با مشکل مواجه شده باید چیکار کنم
اگه مشکل ساین کردن باشه در حال حاضر تنها راه هک کردن گوشیه

JOOMFA
17-05-2011, 18:50
* درسته باید ساین بشه . اون تاپیک هم تا سایت opda راه نیفته قفله .
* این یکی رو تست کنید .

پچ نامحدود کننده ی ادوبی

اقا این هم جواب نداد
باید گوشی رو هک کنم
البته خدا کنه هر چی سریع تر این سایت اوپدا
باز بشه

راستی دوستان من توی سایت خوده اوپدا که میرم انتقال پیدا میکنه به یه سایت دیگه در ضمن فایلهای کر و کی رو اونجا برام گذاشته برای دانلود و لی نمیدونم چرا اینجوری شده میگه باید پول پرداخت کنی
من قبلا برای چند تا از دوستام و خودم که گرفته بودم اینجوری نبود دانلودش رایگان بود

ASSO
17-05-2011, 18:56
راستی دوستان من توی سایت خوده اوپدا که میرم انتقال پیدا میکنه به یه سایت دیگه در ضمن فایلهای کر و کی رو اونجا برام گذاشته برای دانلود و لی نمیدونم چرا اینجوری شده میگه باید پول پرداخت کنی
من قبلا برای چند تا از دوستام و خودم که گرفته بودم اینجوری نبود دانلودش رایگان بود
خوب همینه که قسمت دریافت فایل cer &key سایت موبایلستان هم دچار مشکل شده !

gahan3020
17-05-2011, 19:03

با سلام
دوست عزیز اگر بخوای همون لحظه دانلود کنی باید پول پرداخت کنید ولی برای دانلود رایگان همونطوری که خود ساین اپدا نوشته لازمه سه تا پنج روز کاری صبر کنید .اگر تحمل ندارید فریمور هک شده گوشیتون رو دان کنید و گوشی رو به حالت هک ببرید.

موفق باشید
بای تا های

JOOMFA
17-05-2011, 19:26
با سلام
دوست عزیز اگر بخوای همون لحظه دانلود کنی باید پول پرداخت کنید ولی برای دانلود رایگان همونطوری که خود ساین اپدا نوشته لازمه سه تا پنج روز کاری صبر کنید .اگر تحمل ندارید فریمور هک شده گوشیتون رو دان کنید و گوشی رو به حالت هک ببرید.

موفق باشید
بای تا های

اگر تحمل ندارید

فریمور هک شده گوشیتون رو دان کنید و گوشی رو به حالت هک ببرید.

فقط برای اینکه اطلاعاته کاریم بالا بره میشه لطف کنید و ادرس تایپیک رو برام بنویسید
راستی اموزش هم داره این فریمور عوض کردن

ممنونم:bs:

S A E B
17-05-2011, 21:58
فقط برای اینکه اطلاعاته کاریم بالا بره میشه لطف کنید و ادرس تایپیک رو برام بنویسید
راستی اموزش هم داره این فریمور عوض کردن

ممنونم:bs:

دوست عزیز متاسفانه هنوز راهی برای هک کردن ویواز پیدا نشده و تنها راه همون ساین کردنه! :ac:

siyanoor
17-05-2011, 22:12
سلام

دنبال هک n8 ورژن 011 میگردم

البته آموزششم میخوام بلد نیستم

shasosa
17-05-2011, 22:33
سلام يه نرم افزار ضبط صدا برا 5800 مي خوام...يه Sound Recorder پرقدرت باشه...فرمت خروجيش هم Mp3 يا MP4 باشه ، شعاع دريافت ضبط هم زياد باشه چون سركلاس درس ميخوام استفاده بكنم............
سپاس

Majid
17-05-2011, 22:42
سلام
دنبال هک n8 ورژن 011 میگردم
البته آموزششم میخوام بلد نیستم

سلام
خدمت شما:

هک تمامی گوشی های سیمبین نوکیا توسط فایل نصبی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142497)

Majid
17-05-2011, 22:44
سلام يه نرم افزار ضبط صدا برا 5800 مي خوام...يه Sound Recorder پرقدرت باشه...فرمت خروجيش هم Mp3 يا MP4 باشه ، شعاع دريافت ضبط هم زياد باشه چون سركلاس درس ميخوام استفاده بكنم............
سپاس

سلام
خدمت شما:

پخش آهنگ با پوشه + برش فایل (زنگ خور) + ضبط مکالمات ALON MP3 v2.97 S60v3 v5 فارسی (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=109488&highlight=%D8%B6%D8%A8%D8%B7)

_MoHaMaD_
17-05-2011, 23:04
سلام

دنبال یه منشی تلفنی و ضبط مکالمات بدون بوق و خوب هستم چون بعضی کرک هاش مشکل داره

گوشیم 5230

Majid
17-05-2011, 23:10
سلام
دنبال یه منشی تلفنی و ضبط مکالمات بدون بوق و خوب هستم چون بعضی کرک هاش مشکل داره
گوشیم 5230

سلام
اینجا رو ببینید:

منشی تلفن & ضبط صدا و مکالمات (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1811900&postcount=2)

EXIGO
18-05-2011, 01:08
سلام خدمت دوستان عزيز...
نرم افزار ضبط مکالمه خوب برای s60v5\^3 برای گوشی هک نشده میخوام
فقط VoxTrack نباشه چون برام مشكل درست كرده
ممنون

Majid
18-05-2011, 02:51
سلام خدمت دوستان عزيز...
فقط voxtrack نباشه چون برام مشكل درست كرده
ممنون

سلام
تو همین پست بالا لینک نرم افزارهای ضبط مکالمه هست دوست عزیز.

son_1981
18-05-2011, 06:18
سلام دوست عزیز - اول تشکر میکنم از اینکه شما جوابی به مشکل بنده دادید و برنامه nss را معرفی کردید
2- دوست عزیز باید بگویم که برنامه قبلی nss که مربوط به سری 60 ورژن 3 هست ، هم نوکیای ورژن 5 را میشناسه و ( اگر شما با این برنامه کار کرده باشید ) تمامی مراحل کاری را اعم از اتصال - اسکن کردن گوشی و نهایتا فایل خروجی همه را میده

اما مشکل اینجاست که فایل خروجی که میده توی قسمت شماره 5 فایل notpad که میسازه شماره رمز یا lock code که طرف فراموش کرده داخلش نیست

و از این حیث هست که من گفتم سری 60 ورژن 5 را نمی شناسه

من در زیر یک فایل که اموزش برنامه nss هست را به صورت pdf گذاشتم تا شما یا دوستان بخونند و ببیند که همونطور که گفتم در قسمتی که باید شماره رمز را بده نمی تونه این کار را انجام بده

حالا اگه کسی راه کار دیگه ای میتونه بده ؟؟ :bh:
یا با نمیدونم با نرم افزار دیگه ای ؟؟؟ :du:

خلاصه من منتظر هستم - با تشکر :ay: :ay:

اقا دمتون گرم - خیلی با حالیت - بابا یکی جواب بده تو رو خدا :please: :please:

Majid
18-05-2011, 07:09
اقا دمتون گرم - خیلی با حالیت - بابا یکی جواب بده تو رو خدا

سلام
با جف هم امتحان کردید؟

آموزش یافتن لاک کد گوشی های نوکیا (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=342640&d=1263794031)

son_1981
18-05-2011, 09:46
سلام
با جف هم امتحان کردید؟

آموزش یافتن لاک کد گوشی های نوکیا (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=342640&d=1263794031)

نه دوست عزیز ( جف چیه دیگه ) ؟؟؟؟؟؟؟ :an:

اگه ممکنه بیشتر توضیح بده همین طور طرز کارش را

gahan3020
18-05-2011, 12:28
نه دوست عزیز ( جف چیه دیگه ) ؟؟؟؟؟؟؟ :an:

اگه ممکنه بیشتر توضیح بده همین طور طرز کارش را

با سلام

برنامه جاف رو البته جدیدترینشو از تاپیک زیر پیدا کنید و دانلود کنید .آموزش برنامه هم که توی لینک بالا توسط آقا مجید گل قرار داده شده.

http://mobilestan.net/showthread.php?t=60798

موفق باشید
بای تا های

EXIGO
18-05-2011, 14:12
سلام
تو همین پست بالا لینک نرم افزارهای ضبط مکالمه هست دوست عزیز.

سلام و خسته نباشيد خدمت آقا مجيد عزيز
ممنونم

مشكل من از يك ماه پيش شروع شد، قبلا هم از طريق لينك بالا جستجو كردم
متاسفانه اين قسمت كه توسط بچه مثبت عزيز جمع آوري شده اكثر برنامه ها نوع ورژن رو ننوشتند
منم مجبور ميشدم يكي يكي دانلود كنم و رو گوشيم تست كنم اما باشكست مواجه ميشدم خست كننده و وقتگير بود و ديگه ادامه ندادم

براي همين مستقيما برنامه مورد نظرم رو از شما دوستان عزيز ميخواستم

سلام خدمت دوستان عزيز...
فقط voxtrack نباشه چون برام مشكل درست كرده
ممنون

باز ممنون...

gahan3020
18-05-2011, 14:21
سلام و خسته نباشيد خدمت آقا مجيد عزيز
ممنونم

مشكل من از يك ماه پيش شروع شد، قبلا هم از طريق لينك بالا جستجو كردم
متاسفانه اين قسمت كه توسط بچه مثبت عزيز جمع آوري شده اكثر برنامه ها نوع ورژن رو ننوشتند
منم مجبور ميشدم يكي يكي دانلود كنم و رو گوشيم تست كنم اما باشكست مواجه ميشدم خست كننده و وقتگير بود و ديگه ادامه ندادم

براي همين مستقيما برنامه مورد نظرم رو از شما دوستان عزيز ميخواستم

باز ممنون...

با سلام

شرمنده از دوستان که در سایت آپلود کردم.این ورژن جدید اومده و با گوشی های جدید سازگاری بیشتری داره. اگر جواب نداد بگید یکی دیگه براتون بزارم .

موفق باشید
بای تا های

EXIGO
18-05-2011, 15:12
با سلام
شرمنده از دوستان که در سایت آپلود کردم.این ورژن جدید اومده و با گوشی های جدید سازگاری بیشتری داره. اگر جواب نداد بگید یکی دیگه براتون بزارم .
موفق باشید
بای تا های

ممنون دوست من
من اين برنامه HongDi Tech DuDu Recorder v5.40 S60v3 S60v5 S^3 SymbianOS9 رو با موفقيت نصب كردم...
ولي بوق داره خيلي وحشتناك هر 2 ثانيه يكبار!! اون هم خيلي بلند! :dr:
اصلا نميذاره من حرف بزنم!!!
توي قسمت تنظيمات هم بيپ رو قطع كردم ولي تغييري نكرد
اون يكي چجوريه؟
شرمنده

EXIGO
18-05-2011, 15:30
يه درخواست ديگه هم داشتم، شرمنده...
كد ريجستر 21 حرفي نرم افزار ضبط مكالمه ALON Mp3 Dictaphone for Nokia S60 v. 4.00
با IMEI 354568012397475 ميخواستم.
ممنون

gahan3020
18-05-2011, 15:43
ممنون دوست من
من اين برنامه HongDi Tech DuDu Recorder v5.40 S60v3 S60v5 S^3 SymbianOS9 رو با موفقيت نصب كردم...
ولي بوق داره خيلي وحشتناك هر 2 ثانيه يكبار!! اون هم خيلي بلند! :dr:
اصلا نميذاره من حرف بزنم!!!
توي قسمت تنظيمات هم بيپ رو قطع كردم ولي تغييري نكرد
اون يكي چجوريه؟
شرمنده

با سلام

دوست عزیز میشه گفت اکثر گوشی های جدید رو نمیتوان بدون پچ از حذف بیپ راحت شد.
شما از تاپیک زیر فریمور جدید گوشی رو دان کرده و گوشی رو فلش بزنید. البته پست آموزش هکش هم توی همین سایته قرار داره. بعد از هک فایل saAudioServer.dll رو از این آدرسz:\sys\bin\saAudioServer.dll به Pc انتقال بدید. و برای من آپلود کنید تا پچ مورد نظر رو براتون بسازم و تقدیمتون کنم.با انتقال اون پچ به رامپچر برای همیشه و توسط هر کالرکوردری از بیپ راحت میشید.
فقط توی تنظیمات رکوردرتون باید تنظیم صدا بیپ رو روی فعال بگذارید وگرنه با تنظیمات پچ تداخل پیدا میکنه.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=138176

نکته مهم: البته ممکنه اون فایل درون اون آدرس نباشه که من فکر کنم روی اکثر گوشی ها هست .من بجای شما بودم این کارو میکردم .حداقل گوشیتون آپدیت میشه .

موفق باشید
بای تا های

Michael Sc
18-05-2011, 19:11
با سلام
من تو این سایت پیداش کردم:( ولی فیل تره)
http://www.umnet.com/mobile-software/0-1772-0-S60_5th_apps-0

Phizic
18-05-2011, 22:54
یه برنامه بزارید که بشه باهاش فرمت فیلمهاراتبدیل کرد البته درداخل گوشی

LiBeRaL
19-05-2011, 10:56

سلام
دوست من همچین برنامه ای وجود نداره
.
اگر هم باشه من اطلاعی ازش ندارم
.
موفق باشی

kombiz2004
19-05-2011, 13:51
سلام به استادان محترم
گوشیه من x616g
نرم افزار QT را روی گشی نصب کردم( آخرین ورژن از روی سایت) بدون مشکل
اما نرم افزار های qt را مانند سگ سخنگو را نصب میکنم آیکون آن روی گوشی من هست اما با فرمان اجرا وارد برنامه نمیشه
ممنون میشم از راهنماییتون

behradi
19-05-2011, 14:04

نرم افزار تبدیل فرمت نیست ولی نرم افزار پلیر فرمت های ویدیویی هستش که براتون ضمیمه میکنم
بدون نیاز به ساین نصب میشه و بین نرم افزار هایی که من امتحان کردم فعلا بهترینش

jeeerjeeerak
19-05-2011, 15:31
سلام
گوشیم ویوازه وقتی oxford concise یا medical رو نصب میکنم کیبورد ندارم برا وارد کردن کلمات
راهی هست ؟؟

EXIGO
19-05-2011, 16:09
با سلام

دوست عزیز میشه گفت اکثر گوشی های جدید رو نمیتوان بدون پچ از حذف بیپ راحت شد.
شما از تاپیک زیر فریمور جدید گوشی رو دان کرده و گوشی رو فلش بزنید. البته پست آموزش هکش هم ...
.....
موفق باشید
بای تا های

سلام دوست عزيز
ممنونم بابت پاسختون

من يه كم گيج شدم ميشه بگيد هك كردن گوشي دقيقا چيكار ميكنه؟
فقط ميدونم هر برنامه اي رو گوشي هك شده راحت و بدون خطا نصب ميشه!

ورژن گوشي من v 013.016 و داراي فارسي فابريك هستش، آيا نيازي هست آپديت كنم؟ چجوري آپديت كنم!

اگه ميشه درباره اين كلمات هم ميخوام توضيح بديد:
فريمور ،فريمور كوك شده، ساين، پچ، رامپيچر

ممنون ميشم اگه توضيح بدين
بنده تقريبا تا حد برنامه نويسي مقدماتي كامپيوتر و بخش نرم افزاري و سخت افزاري كامپيوتر آشنا هستم
اما درباره موبايل تازه راهم! و تا درباره اينها چيزي ندونم از كار كردن با اونها نميتونم سر در بيارم...

شرمنده كه زحمتتون ميدم

Majid
19-05-2011, 20:24
سلام دوست عزيز
ممنونم بابت پاسختون
ورژن گوشي من v 013.016 و داراي فارسي فابريك هستش، آيا نيازي هست آپديت كنم؟ چجوري آپديت كنم!
بنده تقريبا تا حد برنامه نويسي مقدماتي كامپيوتر و بخش نرم افزاري و سخت افزاري كامپيوتر آشنا هستم
اما درباره موبايل تازه راهم! و تا درباره اينها چيزي ندونم از كار كردن با اونها نميتونم سر در بيارم...
شرمنده كه زحمتتون ميدمسلام
مهمترین کاری که هک میکنه دور زدن سیستم امنیتی گوشیه که هر نرم افزاری رو میشه بدون ساین کردن نصب کرد و یکی دیگه از مزیت هاش دسترسی به پوشه های سیستمی و مخفی گوشیه.

فریم ور میشه گفت فایلهای سیستم عامل گوشی شماست که هر وقت شما با استفاده از فایلهای جدید فیرم ور گوشی رو فلش کنید گوشیتون آپدیت میشه.
حالا همین فایلها رو میان دستکاری میکنن مثلا نرم افزار بهش اضافه میکنن و... مثل ویندوزهای دستکاری شده که وقتی با این فایلها گوشی رو فلش کنید این تغییرات اعمال میشن.

شما واسه نصب نرم افزار در مواقعی که گوشی هک نیست نیاز به سرتیفیکیت مخصوص گوشی خودتون دارید که 2 فایل cer و key هستند و باید با نرم افزار های خاص این سرتیفیکت رو با نرم افزاری که میخواین نصب کنید ادغام کنید تا روی گوشی نصب بشه،به این عمل ساین گفته میشه.

پچ ها یکسری فایل با فرمت rmp هستند که حاوی یکسری کد و دستور العمل خاص میشن و هرکدوم یه کاری انجام میدن مثلا پچ حذف صدای بیب و ... و به نرم افزاری هم که این پچ ها از طریق اون اجرا میشن rompatcher گفته میشه.

amirnewuser
19-05-2011, 22:27
سلام اگه میشه یه دیکشنری خوب انگلیسی به انگلیسی بزارید که نیاز به ساین نداشته باشه چون مثل اینکه تازگیا از opda نمیشه certificate گرفت.ممنون

mr...
20-05-2011, 01:53
درخواست برنامه MagicKey ساین شده.
یا یه چیزی شبیه این برنامه.

behradi
20-05-2011, 10:35
سلام دوست عزيز
ممنونم بابت پاسختون

شرمنده كه زحمتتون ميدم

ممنون ازپاسخ آقا مجید ولی اگه گوشی شما C7 باشه که سیستم عاملش symbian^3هستش
اگه C7 باشه rom pacher رو گوشی شما نصب نمیشه چون با symbian^3 سازگار نیست پس از پچ هم نمیتونین استفاده کنین

siyanoor
20-05-2011, 12:42
سلام

برنامه ای برای تغییر صدا هنگام مکالمه تلفنی هست؟

pouriya_pouriya
20-05-2011, 13:16
سلام
من گوشیم ساتیو هر نرم افزاری که با دوربین کار میکنه بهش اجازه بازشدن نمیده و err میده
کاری هست که بکنم این مشکل حل بشه
ارورشم اینه General: Feature not supported

behradi
20-05-2011, 14:08
سلام

برنامه ای برای تغییر صدا هنگام مکالمه تلفنی هست؟

همچین نرم افزاری وجودنداره

behradi
20-05-2011, 14:10
سلام
من گوشیم ساتیو هر نرم افزاری که با دوربین کار میکنه بهش اجازه بازشدن نمیده و err میده
کاری هست که بکنم این مشکل حل بشه
ارورشم اینه general: Feature not supported

نرم افزاری که نصب کردید با گوشی شما سازگار نیست و گوشی شما نرم افزار را پشتیبانی نمی کند نرم افزاری نصب کنید که با گوشی شما سازگاری داشته باشد

ahmadreza69
20-05-2011, 15:04
باعرض سلام.من یه برنامه میخاستم که بااون بتونم پیامک فارسی بنویسم برایn97.
ممنون ازلطفتون.

ASSO
20-05-2011, 18:37
باعرض سلام.من یه برنامه میخاستم که بااون بتونم پیامک فارسی بنویسم برایn97.
ممنون ازلطفتون.
دوست من یه سر به تایپیک زیر بزن و اونجا جستجو کن

نرم افزارهای مشترک v5,S^3 / اختصاصی S60v5 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=337)

ASSO
20-05-2011, 18:43
سلام اگه میشه یه دیکشنری خوب انگلیسی به انگلیسی بزارید که نیاز به ساین نداشته باشه چون مثل اینکه تازگیا از opda نمیشه certificate گرفت.ممنون
سلام دوست من . ببین این به دردت میخوره ؟

دیکشنری انگلیسی به انگلیسی(کرک شده) Merriam Webster Collegiate Dictionary (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=83028&highlight=)

ss89
20-05-2011, 20:48
سلام
من گوشیم نوکیا 5530 هستش و خوب می دونین حالتش این جوریه که هرچی با بلوتوث می گیرین مثل اس ام اس می ره توی صندوق ورودی حالا مشکل من اینه که وقتی یک فایل نصب نرم افزاری که واسه همین گوشی و همین سیستم عامل طراحی شده بلوتوث می کنم بعد که می خوام بازش کنم می گه format not supported و باز نمی شه مشکل یک نرم افزار هم نیست واسه همه همینه. باید چی کار کنم؟

gahan3020
20-05-2011, 21:02
سلام
من گوشیم نوکیا 5530 هستش و خوب می دونین حالتش این جوریه که هرچی با بلوتوث می گیرین مثل اس ام اس می ره توی صندوق ورودی حالا مشکل من اینه که وقتی یک فایل نصب نرم افزاری که واسه همین گوشی و همین سیستم عامل طراحی شده بلوتوث می کنم بعد که می خوام بازش کنم می گه format not supported و باز نمی شه مشکل یک نرم افزار هم نیست واسه همه همینه. باید چی کار کنم؟

سلام

از طریق کامپیوتر برنامه مورد نظر رو باید اکستراکت کنید. برنامه winrar رو نصب کنید و سپس بروی فایل موبایل کلیک راست کرده و گذینه extract رو بزنید حالا اون فایل رو به موبایلتون بلوتوث و نصب کنید.

موفق باشید
بای تا های

ss89
20-05-2011, 21:47
سلام

از طریق کامپیوتر برنامه مورد نظر رو باید اکستراکت کنید. برنامه winrar رو نصب کنید و سپس بروی فایل موبایل کلیک راست کرده و گذینه extract رو بزنید حالا اون فایل رو به موبایلتون بلوتوث و نصب کنید.

موفق باشید
بای تا های
من همین کار رو می کنم فایل زیپ شده رو که نمی فرسم تو موبایل!!!!!!! خود فایل نصب رو می فرسم و این پیغام رو می ده

Mahan.ap
20-05-2011, 22:04
با سلام Qtبرای ویواز رو میخواستم بعلاوه برای اجرای بازی doodle jump روی ویواز مشکل دارم(شتاب سنج کار نمی کنه)ممنون می شم کمک کنید.

mohammadhazer
20-05-2011, 22:11
من همین کار رو می کنم فایل زیپ شده رو که نمی فرسم تو موبایل!!!!!!! خود فایل نصب رو می فرسم و این پیغام رو می ده

سلام دوست گلم/

شما برنامه X-plore را نصب کن و بعد هم هر نرم افزاری را که بلوتوث می کنی روی موبایل با

X-plore به فایل منیجر گوشی انتقال بده و از انجا نصب کن ( باید نرم افزاری که بلوتوث می کنی نباید

نصب شده باشد) فقط فایل اصلی با پسوند sisx باشدیا پسوندهایی که گوشیت ساپورت می کند

موفق باشی دوست گلم

Majid
20-05-2011, 22:19
با سلام Qtبرای ویواز رو میخواستم بعلاوه برای اجرای بازی doodle jump روی ویواز مشکل دارم(شتاب سنج کار نمی کنه)ممنون می شم کمک کنید.سلام
خدمت شما:

Qt 4.7.3 Repacked And Ripped Installed On "E" Supported Samsung/Sony (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1946307&postcount=3)

davood954
20-05-2011, 22:22
سلام. با تشکر از سایت خوبتون

من 2 تا مشکل دارم که اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.
اول اینکه : من از mail for exchange در n97 استفاده میکنم. وقتی ایمیلی روی گوشی می آید که فرستنده برای reply کردن آدرس دیگه ای را غیر از آدرسی که ایمیل با اون ارسال شده ست کرده است ، گوشی اصلا آدرس reply-to را تشخیص نمیده و به همون آدرس فرستنده ریپلای میکنه. برای نمونه notification هایی که از فیسبوک روی ایمیل فرستاده میشه به این صورته :

from : ........ notification+kjdmum37****@facebookmail.com
reply-to Message Email Reply <*************z37nxpmgwocydlt4rarhjyne82h1sa@reply. .........com>
to Davood kazemi <**********@gmail.com>

این آدرس reply-to اصلا توی گوشی تشخیص داده نمیشه. من توی گوشی sonyericsson w508 که جاوا هست این مشکل را ندارم و خود گوشی به آدرس مورد نظر ریپلای میکنه.

مشکل دوم هم با برنامه symvpn هست که هر کاری کردم نتونستم باهاش کار کنم ، تمام تنظیمات را هم طبق آموزش خود سایتش انجام دادم ولی نشد. میخواستم بدونم اصلا کار میده یا نه ؟

با تشکر

ss89
20-05-2011, 23:00
سلام دوست گلم/

شما برنامه x-plore را نصب کن و بعد هم هر نرم افزاری را که بلوتوث می کنی روی موبایل با

x-plore به فایل منیجر گوشی انتقال بده و از انجا نصب کن ( باید نرم افزاری که بلوتوث می کنی نباید

نصب شده باشد) فقط فایل اصلی با پسوند sisx باشدیا پسوندهایی که گوشیت ساپورت می کند

موفق باشی دوست گلم

واقعا متشکر.
میشه این نرم افزاری که گفتین رو بهم لینکش رو بدین تا نصب کنم ببینم مشکل حل میشه یا نه؟
ممنون می شم

mohammadhazer
20-05-2011, 23:16
واقعا متشکر.
میشه این نرم افزاری که گفتین رو بهم لینکش رو بدین تا نصب کنم ببینم مشکل حل میشه یا نه؟
ممنون می شم

سلام داداش گلم/

خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113738&highlight=x-plore

*mahour
21-05-2011, 10:44
سلام.
يه سوال دارم: ممكنه يه برنامه براي چت فيس بوك با موبايل معرفي كنيد؟!!! گوشيم n5800 هستش.
اپرا ور‍‍ژن4 رو اگه اشتباه نكنم دانلود كردم ولي قابليت چت رو نداره.
ممنونم.

JOOMFA
21-05-2011, 11:30
سلام به همه ی دوستان گلم

بچه ها من گوشیم ویوازه و فایل کر و کی را همین دیشب از سایت اوپدا دانلود کردم (( 5 روز تموم درخواستم مونده بود تا بالاخره بهم نسخه ی رایگان رو دادند )))

به هر حال من الان فایل کر و کی رو دارم و باهاش دو نرم افزار اکسپلوره نسخه s60v5
که تو سایته موبایلستان هست رو ساین کردم
ولی در زمان نصب ارور زیر رو میده لطفا راهنمایی بفرمایید

requested applicatin acces not granted

خوب الان باید چه کنم

سوال دوم اینکه همینطور که میدونید برای pdf به صورت تریال است برای اکتیو کردن یکی از دوستان لطف کردند و یک patch.sis
رو بهم دادند که اونم ساین کردم و رفتم برای نصب که باز بهم ارور داد

limited by certifect cannot install

ادرس تایپیکی که دوست عزیز lesner
زحمت کشیدن و فایل رو برام اتچ کردند
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2026884#post2026884
پست شماره
1742
:br:

لطفا عزیزان بزرگوار راهنمایی بفرمایید

triple_h_s
21-05-2011, 15:59
با سلام.flashplayerرو واسه nokia x6می خواستم

triple_h_s
21-05-2011, 16:04

JOOMFA
21-05-2011, 16:13
بچه ها مشکل اولی به حمد خدا و یه سرچ کوچولو حل شد لطفا مشکلی دومی رو بررسی نمایید

سوال دوم اینکه همینطور که میدونید برای pdf به صورت تریال است برای اکتیو کردن یکی از دوستان لطف کردند و یک patch.sis
رو بهم دادند که اونم ساین کردم و رفتم برای نصب که باز بهم ارور داد

limited by certifect cannot install

ادرس تایپیکی که دوست عزیز lesner
زحمت کشیدن و فایل رو برام اتچ کردند
http://forum.mobilestan.net/showthread.php...84#post2026884
پست شماره
1742

لطفا عزیزان بزرگوار راهنمایی بفرمایید

amin3zar
21-05-2011, 17:47
اگه بشه نرم افcزار sym وv پ p نn رو بذارين البته كرك شده باشه يا شماره رجيستر رو هم پيدا كردين بدين. من خودشو دارم ها ولي رجيستر كد مي خواد.

amin3zar
21-05-2011, 17:51
اگه بشه برنامه ي core player رو واسه 5800 بذارين .
با تشكر.

hassankaffashan
21-05-2011, 18:46
سلام.در گوشی c6 بلوتوثی که دریافت می کند درون inboxمی رود. چه راه حلی است که مثلا جایی دیگه تنظیم کنیم برود مثلا گالری.آیا نیاز به نصب برنامه است یا راه کاری در خود گوشی است.اگه نیاز به برنامه دارد نامش را ذکر کنید.متشکرم.

mr...
21-05-2011, 19:23
یه سوال:
روشی هست که بشه نقش کلیدهایqwerty رو تغییر داد؟(مثلا backspace به جای delete بشه back)

JOOMFA
22-05-2011, 01:04
یه سوال:
روشی هست که بشه نقش کلیدهایqwerty رو تغییر داد؟(مثلا backspace به جای delete بشه back)

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=84410:cl:

mohammadhazer
22-05-2011, 01:25

سلام دوست گلم/

خدمت شما داداشم ببین مشکلت حل می شود

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=111517&highlight=Flash

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=102128&highlight=Flash

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=71303&highlight=flash

mohammadhazer
22-05-2011, 01:33
سلام.
يه سوال دارم: ممكنه يه برنامه براي چت فيس بوك با موبايل معرفي كنيد؟!!! گوشيم n5800 هستش.
اپرا ور‍‍ژن4 رو اگه اشتباه نكنم دانلود كردم ولي قابليت چت رو نداره.
ممنونم.

سلام دوست گلم/

خدمت شما

تمام امکانات توییتر و فیــس بــوک و گوگل ریدر در دستان شما MobileWays Gravity v.1.50.6731

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=143084&highlight=SNAPTU

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=140344&highlight=%D9%81%D9%8A%D8%B3+%D8%A8%D9%88%D9%83

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=124249&highlight=%D9%81%D9%8A%D8%B3+%D8%A8%D9%88%D9%83

mohammadhazer
22-05-2011, 01:41
اگه بشه برنامه ي core player رو واسه 5800 بذارين .
با تشكر.

سلام دوست گلم/

ببین اینها به کار شما می اید

UCPlayer - v.2.2.1.9 b2 (s60v5 video player) EN by Ahmed

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=100008&highlight=core+player

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=111071&highlight=core+player

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=112070&highlight=core+player

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=124549&highlight=core+player

mohammadhazer
22-05-2011, 01:48
سلام.در گوشی c6 بلوتوثی که دریافت می کند درون inboxمی رود. چه راه حلی است که مثلا جایی دیگه تنظیم کنیم برود مثلا گالری.آیا نیاز به نصب برنامه است یا راه کاری در خود گوشی است.اگه نیاز به برنامه دارد نامش را ذکر کنید.متشکرم.

سلام دوست گلم/

تنها راه برای اینکار فقط می توانی با X-plore تمام بلوتوثهایی که در inbox است همه را مارکدار و به

فایل منیجر انتقال دهید / در کمترین زمان ممکن

موفق باشی دوست گلم

vahidnavidi
22-05-2011, 12:30
نرم افزاری برای 5800 میخوام که مسیج هارو بصورت فایل متنی روی مموری ذخیره کنه.البته نیاز به ساین نداشته باشه

mr...
22-05-2011, 14:23
یه سوال:

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=84410:cl:

این پست که شما دادین، من چیزی ندیدم در مورد تغییر دادن کلیدهای نرم و سخت افزاریqwerty!
ممنون

*mahour
22-05-2011, 17:10
مرسي....لطف كرديد.
ولي اپرا كه كار نكرد.....يعني نميتونه كانكت بشه.
برنامه gravity هم قابليت چت رو نداره.....
سومي هم انگار لينكش مشكل داره اخه يه فايل 9كيلو بايتي رو فقط دانلود ميكنه!!!!

ViVa_Madrid
22-05-2011, 20:59
درودhttp://onlyrealmadrid.ir/images/smilies/53.gif

نمیدونم شاید این سوال قبلا پرسیده شده باشه ولی متاسفانه به دلیل صفحات زیاد تاپیک وقت این رو ندارم که کل تاپیک رو مرور کنم:

سوال من هم این هستش که آیا میشه روی S60V5 زبان نوشتاری فارسی رو برای SMS اضافه کرد یا خیر...؟! ( 5530 )

خوشحال میشم اگر کمکم کنید.

پیشاپیش ممنون از کمکتون....

ALFEX
23-05-2011, 02:23
سلام به همه

مشكل ؟ من بعد از فلش با يكي از فيريمور كوك شده .مس مموري رو فرمت كردم 2 برنامه غيب شدن (اكسپلور و نيم بوز)حالا مي خوام دوباره نصب كنم ارور انيبل تو اينستال مي زنه حالا چطوري نصب كنم ؟ مدل گوشي n97

ممنون

mahdi47760
23-05-2011, 06:23
سلام خسته نباشید.. من یک c6 خریدم لطفا از اول بگید من برای نصب نرم افزار چکار کنم .

majid823
23-05-2011, 07:55
--------------------------------------------------------------------------------

سلام
من بعضی از نرم افزارها رو که پسوند installer داره وقتی نصب می کنم پیغام already exist میده replace هم که میزنی شروع به نصب می کنه ولی وسط کار قطع میشه
با چی این مشکل حل میشه؟
nokia x6
مرسی

ASSO
23-05-2011, 09:58
سلام خسته نباشید.. من یک c6 خریدم لطفا از اول بگید من برای نصب نرم افزار چکار کنم .
شما باید اول نرم افزارهایی رو که میخواهید نصب کنید پیداشون کنید مثلا از اینجا :

نرم افزارهای مشترک v5,S^3 / اختصاصی S60v5 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=337)

بعد یا از طریق ovi suite یامستقیما از طریق خود گوشی نصبشون کنی . اگه مشکلی هم داشتی تو همین قسمت سوال کنی .
فکر نمیکنم کار دیگه ای داشته باشه .

poorymessi
23-05-2011, 13:55
سلام من وقتي مي خوام نرم افزاري رو باز كنم يهو google maps باز مي شه

amir_xtop
23-05-2011, 14:15
سلام.
یه پلیر فیلم ک همه فرمت هارو بخونه و همچنین flv را برای i8910میخاستم.درمورد core player هم باید بگم تصویر نمیده و فقط صدارو پخش میکنه روی این گوشی....

mersad2010
23-05-2011, 18:42
سلام
یه نرم افزار می خواستم که بشه فایل های swf روی صفحه گوشی قرار داد. :merci:

behradi
23-05-2011, 18:46
سلام من وقتي مي خوام نرم افزاري رو باز كنم يهو google maps باز مي شه

دوست عزیز فایل هایی که باز میکنی به احتمال زیاد پسوندش rar هستش اگه rar هست نرم افزار هارو از حالت فشرده خارج کرده ودوباره امتحان کنید

behradi
23-05-2011, 18:52
سلام.
یه پلیر فیلم ک همه فرمت هارو بخونه و همچنین flv را برای i8910میخاستم.درمورد core player هم باید بگم تصویر نمیده و فقط صدارو پخش میکنه روی این گوشی....

خدمتتون
july player 1.60
تقریبا پلیر کاملی و گرفتگی هم نداره و تقریبا تمام فرمت هارو باز میکنه

بهترین پلیر برای S60 v5 (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=562804&d=1305803059)

behradi
23-05-2011, 18:54
سلام
یه نرم افزار می خواستم که بشه فایل های swf روی صفحه گوشی قرار داد. :merci:

همچین نرم افزاری وجود نداره

k311
23-05-2011, 19:11
سلام . gps نوکیا c5-03 را چطوری فعال کنم ؟

شوکی
23-05-2011, 22:11
سلام. نمیدونم تو همین تاپیک یه بار دیگه گفتم یا نه.دوباره میگم.
برنامه تغییر صدا هنگام مکالمه برای 6120
و برنامه ای که فلاش گوشی رو روشن نگه داره. هرچی ازون برنامه ها بوده امتحان کردم ولی فلاش روشن نشد.

amir_xtop
23-05-2011, 22:58

ببخشید اما هست.
من خودم تا چند وقت پیش این برنامه را داشتم...اما یادم نیست اسمش چی بود...چینی بود.....
درضمن ی راه دیگه هم هست...اگه گوشیتون سامسونگ باشه البته...گوشیو هک کنید...فایل فلش gadget را از c:پاک کنید و فایل فلش مورد نظرو باهمون نام اونجا بریزید....:bk::bk::bk::bk:

amir_xtop
23-05-2011, 23:11
خدمتتون
july player 1.60
تقریبا پلیر کاملی و گرفتگی هم نداره و تقریبا تمام فرمت هارو باز میکنه

بهترین پلیر برای S60 v5 (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=562804&d=1305803059)

مرسی.این پلیرم اخه تیک میزنه....حتی cpu هم اورکلاک کردم رو 950 اما بازم تیک میزنه....:an::ao::please:

Ehsoon6630
24-05-2011, 07:41
سلام.من یک گوشی نوکیا 5230 دارم و یک نرم افزار خوب میخوام که بتونم به وسیله گوشیم با کامپیوتر به اینترنت وصل بشم.با آخرین ورژن پی سی سوییت امتحان کردم اما نشد.همش پیغام
Failed to establish an internet connection را میده.ممنون میشم کمکم کنید.

ASSO
24-05-2011, 08:10
سلام . gps نوکیا c5-03 را چطوری فعال کنم ؟
دوست من یه سر به تایپیک زیر بزن همه چی راجع به gps اونجا شرح داده شده

جامع نوکیا مپ (برنامه، آخرین نقشه ها، آموزش و ...) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101571)

gahan3020
24-05-2011, 11:22
سلام.من یک گوشی نوکیا 5230 دارم و یک نرم افزار خوب میخوام که بتونم به وسیله گوشیم با کامپیوتر به اینترنت وصل بشم.با آخرین ورژن پی سی سوییت امتحان کردم اما نشد.همش پیغام
Failed to establish an internet connection را میده.ممنون میشم کمکم کنید.

سلام

از تاپیک زیر میتونید استفاده کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112148

موفق باشید
بای تا های

poorymessi
24-05-2011, 11:40
سلام من بعض وقت ها كه مي خوام نرم افزاري رو نصب كنم google maps باز ميشه

saeidr88
24-05-2011, 11:57
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده
من قبل از اینکه گوشی قبلی خودم رو که nokia n95 8gb بود بفروشم از کلیه اطلاعاتش از جمله حافظه جانبی 8 گیگش هم بکآپ گرفتم که تمام ویئو و عکسهای گرفته شده داخلش بود و اون رو توی کامپیوتر ذخیره کردم گوشی که فعلا دارم n97 هست با برنامه pcsuit خواستم اطلاعاتش رو برگردونم به این گوشی فقط اطلاعات حافظه تلفن برگشته بود و از اطلاعات حافظه 8 گیگ خبری نبود در ضمن من قبل از اینکار کل حافظه n97 رو فرمت کردم تا تداخل اطلاعات بوجود نیاد. اما متاسفانه برگشت نشد.
حالا اصلا برنامه ای هست که اطلاعات داخل این بکاپ رو بدون برگشت به گوشی استخراج کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

gahan3020
24-05-2011, 13:11
سلام. نمیدونم تو همین تاپیک یه بار دیگه گفتم یا نه.دوباره میگم.
برنامه تغییر صدا هنگام مکالمه برای 6120
و برنامه ای که فلاش گوشی رو روشن نگه داره. هرچی ازون برنامه ها بوده امتحان کردم ولی فلاش روشن نشد.

سلام

برنامه ای برای تغییر صدا وجود نداره. فقط از طریق سخت افزار این امکان وجود دارد. بعضی از گوشی ها این قطعه سخت افزاری داخلشون وجود داره .(بعضی از گوشی های چینی)
گوشی 6120 همچین چیزی نداره.
در مورد فلش هم فلش 6120 یک فلش led کلاسیک هست و در صورت روشن بودن بیش از اندازه سریع میسوزه.

موفق باشید
بای تا های

Majid
24-05-2011, 15:04
سلام دوستان
یه مشکلی برام پیش اومده
من قبل از اینکه گوشی قبلی خودم رو که nokia n95 8gb بود بفروشم از کلیه اطلاعاتش از جمله حافظه جانبی 8 گیگش هم بکآپ گرفتم که تمام ویئو و عکسهای گرفته شده داخلش بود و اون رو توی کامپیوتر ذخیره کردم گوشی که فعلا دارم n97 هست با برنامه pcsuit خواستم اطلاعاتش رو برگردونم به این گوشی فقط اطلاعات حافظه تلفن برگشته بود و از اطلاعات حافظه 8 گیگ خبری نبود در ضمن من قبل از اینکار کل حافظه n97 رو فرمت کردم تا تداخل اطلاعات بوجود نیاد. اما متاسفانه برگشت نشد.
حالا اصلا برنامه ای هست که اطلاعات داخل این بکاپ رو بدون برگشت به گوشی استخراج کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
این رو امتحان کنید:

مشاهده و استخراج محتویات بک آپ تهیه شده از گوشیهای نوکیا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99604)

rezatm2
24-05-2011, 16:01
سلام
من یه 5800 دارم که وقتی میرم تو گالریش تو قسمت تصویر و ویدئو، واسه اولین بار هیچی رو نشون نمیده و فقط گزینه های Option و Back پایین صفحه میاد
بعد که دوباره امتحان میکنم فقط 2تا آیکن دانلود عکس و ویدئو میاد
چی کارش کنم

Majid
24-05-2011, 17:32
سلام
من یه 5800 دارم که وقتی میرم تو گالریش تو قسمت تصویر و ویدئو، واسه اولین بار هیچی رو نشون نمیده و فقط گزینه های Option و Back پایین صفحه میاد
بعد که دوباره امتحان میکنم فقط 2تا آیکن دانلود عکس و ویدئو میاد
چی کارش کنم

سلام
با یه فرمت درست میشه منتهی بهتره که به آخرین ورژن آپدیت کنید:

دانلود فیرم ور جدید 5800XpressMusic ورژن (52.0.007)(RM-356) فارسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122115)

آموزش جامع و کاربردی باکس قدرتمند Jaf به همراه نرم افزار (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798)

mersad2010
24-05-2011, 18:31
ببخشید اشتباه کردم
درخواست نرم افزاری دارم که بشه فایل های gif روی صفحه نمایش گوشی قرار داد من قبلا همچین نرم افزاری داشتم ولی حالا نه دارمش نه می دونم اسمش چیه.:please::sorry::sign_help:

Majid
24-05-2011, 18:51
ببخشید اشتباه کردم
درخواست نرم افزاری دارم که بشه فایل های gif روی صفحه نمایش گوشی قرار داد من قبلا همچین نرم افزاری داشتم ولی حالا نه دارمش نه می دونم اسمش چیه.
سلام
خدمت شما:

عکس های متحرک را در زمینه گوشی قرار دهید AnimSprite v2.34 Lite (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122816&highlight=%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DA%A9)

86471181
24-05-2011, 20:49
سلام من نرم افزار adobe reader رو واسه 5530 میخوام
که نیازی به رجیستری نداشته باشه

siyanoor
24-05-2011, 20:57
سلام

دنبال یه نرم افزاری میگردم که بتونم دوربین مدار بسته مغازه رو هنگامی که مغازه نیستم ببینم

تو مغازه هم اینترنت پر سرعت دارم

گوشی n8

اگه کسی بتونه منو اهنمایی کنه ممنون میشم

Majid
24-05-2011, 21:48
سلام
دنبال یه نرم افزاری میگردم که بتونم دوربین مدار بسته مغازه رو هنگامی که مغازه نیستم ببینم
تو مغازه هم اینترنت پر سرعت دارم
گوشی n8
اگه کسی بتونه منو اهنمایی کنه ممنون میشمسلام
شما از DVR استفاده می کنید یا IP camera؟
این مربوط میشه به بحث انتقال تصویر که ASDL تون باید IP static باشه که هر وقت اون IP رو در اینترنت وارد می کنید بتونید دوربین هاتون رو مشاهده کنید حالا چه با گوشی چه کامپیوتر.

amir_xtop
24-05-2011, 22:51
سلام.کسی اینجا نیست ک ی پلیر فیلم ک همه فرمتهارو بخونه داشته باشه؟؟؟
july و core مشکل دارن.اولی تیک میزنه دومی تصویر نمیده.گوشیم i8910.
این سیمبینم خودشو کشته ......:bh:

siyanoor
24-05-2011, 23:16
سلام
شما از DVR استفاده می کنید یا IP camera؟
این مربوط میشه به بحث انتقال تصویر که ASDL تون باید IP static باشه که هر وقت اون IP رو در اینترنت وارد می کنید بتونید دوربین هاتون رو مشاهده کنید حالا چه با گوشی چه کامپیوتر.

دووست عزیز از راهنماییتون ممنون

من DVR دارم

حالا چه جوری آی پی رو با گوشی جور کنم؟

منو راهنمایی کنی واقعا ممنون میشم

اینم آیدیمه اگه توضیح بدی ممنون میشم

siyanoor_m2006

Majid
25-05-2011, 02:58
دووست عزیز از راهنماییتون ممنون
من DVR دارم
حالا چه جوری آی پی رو با گوشی جور کنم؟
منو راهنمایی کنی واقعا ممنون میشم
اینم آیدیمه اگه توضیح بدی ممنون میشم

سلام
ببینید یکم بحثش پیچیدست،شما اول از ISP که اینترنت دارید درخواست IP static میدید که یه مبلغی بیشتر از این اشتراکی هست که الان دارید بعد همیشه با یه IP به اینترنت وصل میشید مثلا 192.168.1.100 حالا تو تنظیمات مودم و قسمت port forwarding یا DMZ باید IP سیستم یا دستگاه DVR تون رو وارد کنید اینطوری از هرجا که به اینترنت دسترسی دارید وقتی اون IP رو تو آدرس بار وارد می کنید وصل میشید به اون سیستم و می تونید دوربین هاتون رو ببینید.

amirog
25-05-2011, 07:07
سلام من دیکشنری pmd و advance learner برای گوشی Sv5 میخوام لطفا

amirnewuser
25-05-2011, 13:16
سلام من گوشی ویوازمو با برنامه update service طبق مراحلی که خودش گفته بود آپدیت کردم آخرشم نوشت با موفقیت انجام شد ولی هیچ تغییری تو گوشیم ندیدم.ممنون میشم اگه یکی کمک کنه

behradi
25-05-2011, 14:27
سلام.کسی اینجا نیست ک ی پلیر فیلم ک همه فرمتهارو بخونه داشته باشه؟؟؟
july و core مشکل دارن.اولی تیک میزنه دومی تصویر نمیده.گوشیم i8910.
این سیمبینم خودشو کشته ......:bh:

دوست عزیز نرم افزار july payer که واستون لینکشو دادم درحالحاضربهترین نرم افزار پلیر برای s60 v5شک نکن شاید رو گوشی شما جواب نداده
نرم افزار uc player رابراتون ضمیمه میکنم امتحانش کنید اینم بد نیست فقط dat رو باز نمیکنه

persianboyarash
25-05-2011, 15:01
سلام
کسی میدونه چطور میشه از گوشی به عنوان وب کم استفاده کرد .... ؟
من با هندی کم هم قبلا استفاده می کردم ، ولی الان یادم نمیاد چطور می شد استفاده کرد !!
راهنماییییییییییییییییییی یییییییییییییییی ..... plzzzzzzzzzzz

behradi
25-05-2011, 17:33
سلام
کسی میدونه چطور میشه از گوشی به عنوان وب کم استفاده کرد .... ؟
من با هندی کم هم قبلا استفاده می کردم ، ولی الان یادم نمیاد چطور می شد استفاده کرد !!
راهنماییییییییییییییییییی یییییییییییییییی ..... plzzzzzzzzzzz

تبدیل گوشی به وب کم Mobiola Web Camera 3 v3.0.19 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=88445&highlight=webcam+mobile)

تبدیل گوشی به وب کم با کیفیت اچ دی (Kinoni EpocCam Pro v1.01(0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139555&highlight=epoccam+pro)

as_ajudy
26-05-2011, 02:06
باسلام
دوستان من یک برنامه میخوام که باهاش بتونم پیامک بفرستم از طریق اینترنت
اگر کسی داره ممنون میشوم آموزش هم بده
در ضمن وقتی با همچین برنامه ای پیامک میفرستیم مثل پیامک عادی به گوشی مقصد منتقل میشه .
راستی گوشیم 5800 که فیرم ویرش هم کوک شده است .
ممنون

haidar 110
26-05-2011, 06:35
با سلام
برنامه ای می خواستم که پسوند avi را در روشن کنه مثل coreplayer برای گوشی c5-03
با تشکر

Majid
26-05-2011, 06:38
باسلام
دوستان من یک برنامه میخوام که باهاش بتونم پیامک بفرستم از طریق اینترنت
اگر کسی داره ممنون میشوم آموزش هم بده
در ضمن وقتی با همچین برنامه ای پیامک میفرستیم مثل پیامک عادی به گوشی مقصد منتقل میشه .
راستی گوشیم 5800 که فیرم ویرش هم کوک شده است .
ممنونسلام
دوست عزیز هنوز برنام های نیومده که هم رایگان باشه هم بصورت پیام عادی واسه طرف ارسال بشه.

ارسال اس ام اس رایگان اینترنتی از موبایل (Free SMS Skebby - ENG v1.90(0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=149364)

ASSO
26-05-2011, 11:23
سلام من گوشی ویوازمو با برنامه update service طبق مراحلی که خودش گفته بود آپدیت کردم آخرشم نوشت با موفقیت انجام شد ولی هیچ تغییری تو گوشیم ندیدم.ممنون میشم اگه یکی کمک کنه
دوست من اگه همه مراحل درست انجام شده باشه یعنی آپدیت انجام شده حالا شاید جاهایی که آپدیت توشون صورت گرفته زیاد تو چشم نباشه که اکثرا هم اینطوریه .

m77r77
26-05-2011, 11:29
سلام من برنامه skype براي سوني اريكسون ويواز ميخواستم
كسي ميتونه كمك كنه؟

amirnewuser
26-05-2011, 12:38
ولی گوشی که بالا میاد مینویسه preapring memory بعدش یه error میده.تازه وقتی میرم تو قسمت device update تاریخی از آخرین آپدیت ننوشته.

daynakopak
26-05-2011, 14:39
دوستان تو اپرا ميني يك مشكل دارم
مشكل اينجاست كه وقتي ميخوام از سايتهايي مثل رپيد يا مگا آپلود دانلود كنم اون صفحه كه شمارش معكوس تا شروع دانلود داره رو نمي تونه نشون بده
يعني شماره معكوس نشون داده نميشه و دانلود شروع نمي شه
راهي هست؟
با بروزر خود گوشي هم كه همه جا ف ي ل ت ر ه

didii
26-05-2011, 15:22
سلام خدمت دوستان.من برنامه ی nimbuuz واسه 5610 میخوام.از کجا میتونم بگیرم.ممنون میشم راهنمایی کنید

ASSO
26-05-2011, 15:50
سلام من برنامه skype براي سوني اريكسون ويواز ميخواستم
كسي ميتونه كمك كنه؟
سلام دوست من . اینها رو تست کن :

کلاینت رسمی اسکایپ Skype v2.0.6 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143089&highlight=skype)
کلاینت رسمی اسکایپ Skype v2.0.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142769&highlight=skype)
اسکایپ رو در گوشی خودتون داشته باشید (Skype v1.50(15 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123363&highlight=skype)

ASSO
26-05-2011, 15:55
سلام خدمت دوستان.من برنامه ی nimbuuz واسه 5610 میخوام.از کجا میتونم بگیرم.ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام دوست خوبم شما هم اینا رو تست کنید :

بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) Nimbuzz v3.0.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126303&highlight=skype)
بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) Nimbuzz v3.0.2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129169&highlight=skype)
بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) Nimbuzz v3.1.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=145409&highlight=skype)

parsilu
26-05-2011, 16:57
سلام
اقا من یه برنامه واسه فیسبوک میخوام ، منظورم چت نیست! ببینم آخرین پست ها و ...!
یه کلاینت بود که اون qt میخواست که که نصب کردم اما مشکل داشت! ممنون میشم!

behradi
26-05-2011, 17:41
سلام
اقا من یه برنامه واسه فیسبوک میخوام ، منظورم چت نیست! ببینم آخرین پست ها و ...!
یه کلاینت بود که اون qt میخواست که که نصب کردم اما مشکل داشت! ممنون میشم!

دسترسی آزاد به بهترین خدمات آنلاین Snaptu v1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128537&highlight=snaptu)

MEHR@N
26-05-2011, 18:40
دوستان تو اپرا ميني يك مشكل دارم
مشكل اينجاست كه وقتي ميخوام از سايتهايي مثل رپيد يا مگا آپلود دانلود كنم اون صفحه كه شمارش معكوس تا شروع دانلود داره رو نمي تونه نشون بده
يعني شماره معكوس نشون داده نميشه و دانلود شروع نمي شه
راهي هست؟
با بروزر خود گوشي هم كه همه جا ف ي ل ت ر ه

سلام
برنامه ای نیست که مشکل شمارش معکوس رو نداشته باشه.

poorymessi
26-05-2011, 22:23
سلام من بعضی وقتا که می خوام نرم اافزاری رو نصب کنم یهو google maps باز میشه
چرا؟؟؟
سواله دیگه ای که دارم اینکه فلش کردن گوشی درحالت خاموشی چه امکاناتی داره
راستی گوشیم خیلی داره میگه memory full با اینکه یک گیگ فضای خالی دارم اما بازیم میگه
آخرین سوالمم اینکه کسی تم یا همون تغییر دهنده ی آیکون های spbshell رو داره
ممنون

poorymessi
26-05-2011, 22:32
سلام
بجز Snaptu v1.5 نرم افزار دیگه ای نیست که دسترسی کامل رو به فیس فوک داشته باشه؟؟؟و هیلترینگ رو هم رد کنه؟؟؟

poorymessi
26-05-2011, 22:34
بازم سلام
ببخشید که درخواستام زیاده

نرم افزارهایی مثل spb shell دارین؟؟؟ ممنون

amir_xtop
26-05-2011, 23:00
دوست عزیز نرم افزار july payer که واستون لینکشو دادم درحالحاضربهترین نرم افزار پلیر برای s60 v5شک نکن شاید رو گوشی شما جواب نداده
نرم افزار uc player رابراتون ضمیمه میکنم امتحانش کنید اینم بد نیست فقط dat رو باز نمیکنه

مرسی ولی اینم تیک میزنه........
یکی از اساتید بیاد این باگ july player را برطرف کنه واسه i8910.......:please::please::please:

ASSO
27-05-2011, 07:38
بازم سلام
ببخشید که درخواستام زیاده

نرم افزارهایی مثل spb shell دارین؟؟؟ ممنون
سلام دوست من . خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=119659&highlight=http://
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118163&highlight=

poorymessi
27-05-2011, 09:30
سلام،بجز snaptu 1.5 نرم افزار ديكه اي هست كه دسترسيه كامل به فيس فوك داشته باشه و ف ي ل ت ر رو هم رد كنه؟

poorymessi
27-05-2011, 09:37
چرا؟؟؟
راستی گوشیم خیلی داره میگه memory full با اینکه یک گیگ فضای خالی دارم اما بازیم میگه
ممنون

JOOMFA
27-05-2011, 10:11
برای ویواز احتیاج به یه استند بایی مثله گوشیهایی سامسونگ یا ایفون دارم که بشه روی دسکتاپ گوشی شورت کات داشت اگه دیده باشید سامسونگ چند تصویر زمینه داره که روی هر کدوم میشه از هر جایی که دلم ون خواست شورت کات برنامه هامون رو هر جایی که دلمون بخواد داشته باشیم
لطفا راهنمایی بفرمایید

گوشی ویواز:af:

irej147
27-05-2011, 11:17
باعرض سلام وخسته نباشید
گوشی که من درحال وحاضر دراختیار دارم نوکیا مدل5233 است
لطفا برنامه ای که بتواند این گوشی را هک کند دراختیارم بگذارید

Majid
27-05-2011, 11:33
باعرض سلام وخسته نباشید
گوشی که من درحال وحاضر دراختیار دارم نوکیا مدل5233 است
لطفا برنامه ای که بتواند این گوشی را هک کند دراختیارم بگذارید

سلام
خدمت شما:

هک تمامی گوشی های سیمبین نوکیا توسط فایل نصبی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142497)

poorymessi
27-05-2011, 11:41
كسي نيست جوابه سوالات مارو بده؟

Eldorado_PKN
27-05-2011, 11:46
عرض سلام و ارادت و ادب و احترام...
یه برنامه میخوام که هوم اسکرین گوشیمو این شکلی کنه

http://up.iranblog.com/images/uv96sdzn4aceuquhw2g.jpg (http://up.iranblog.com/)

قبلا یه برنامه از همین سایت دانلود کردم که فقط ساعت htc رو اضافه میکرد،ولی این برنامه همین طور که میبینید هواشناسی هم زیر ساعت اضافه کرده و ظاهر هوم اسکرین رو شبیه به گوشی htc کرده
با تشکر

amirderacula
27-05-2011, 11:52
کسی میدونه چرا برنامه bubblelockدرگوشی نوکیا 8nerrorمیده

poorymessi
27-05-2011, 12:05
سلام يك نكاه هم به صفحاته قبل بندازين دوستان من دو سه تا سوال برسيدم ولي كسي جواب نداد

JOOMFA
27-05-2011, 12:06
چرا؟؟؟
ممنون

مستر ریست کردی گو.شیتو تا حالا یا نه
؟؟؟

JOOMFA
27-05-2011, 12:09
کسی میدونه چرا برنامه bubblelockدرگوشی نوکیا 8nerrorمیده

ارورر چی میده
اگه میتونی پیغام اررور رو بنویس تا بهتر بشه کمک کرد:please:

JOOMFA
27-05-2011, 12:12
عرض سلام و ارادت و ادب و احترام...
یه برنامه میخوام که هوم اسکرین گوشیمو این شکلی کنه

http://up.iranblog.com/images/uv96sdzn4aceuquhw2g.jpg (http://up.iranblog.com/)

قبلا یه برنامه از همین سایت دانلود کردم که فقط ساعت htc رو اضافه میکرد،ولی این برنامه همین طور که میبینید هواشناسی هم زیر ساعت اضافه کرده و ظاهر هوم اسکرین رو شبیه به گوشی htc کرده
با تشکر

دوست عزیز تا حالا با برنامه ی spbshell
کار کردی فکر کنم بتونه کارایی ها یی که میخوای رو در گوشیت بهت بده و ارضاء بکنه
یه سرچی دربارش بکن
من الان روی ویواز 3.8 رو نصب کردم خیلی ازش راضیم

k311
27-05-2011, 13:08
سلام . یه نرم افزار قدرتمند برای پخش فیلمها میخوام . avi و ...............

poorymessi
27-05-2011, 14:10
مستر ریست کردی گو.شیتو تا حالا یا نه
؟؟؟

بله اينكارو كردم

aminjpo
27-05-2011, 15:12
دوستان این چه وضیعیه؟
اقا من دنبال
یه تسک منیجر برای اس60 وی 5
2.یه برنامه که بشه باحاش فارسی درست تایپ کرد و سیو کرد با پسوند txt
3.یه برنامه درست درمون پی دی اف
4. یه برنامه درست درمون برای مدیریت گوشی
5.یه بازی خوب

S A E B
27-05-2011, 15:28
سلام دوستان. یه نرم افزار میخواستم که باهاش بتونم با بلوتوث وارد گوشی طرف مقابل بشم. (البته با اجازه خودش!)
گوشیم ویوازه.
با تشکر.

poorymessi
27-05-2011, 15:34
اصلا از ديروزه كه كسي جوابه مارو نميده منم هنوز جوابي نكرفتم،مديران خواب هستن ؛)

dabas
27-05-2011, 16:02
آقا من 5230 دارم ولی منوی فارسی و زبون فارسی نداره گوشیم. میخوام اس ام اس فارسی بزنم ولی امکانشو ندارم. اگر کسی فارسی سازی، برنامه تایپ فارسی ای چیزی سراغ داره لطفـأ لینکشو بذاره. ممنون

S A E B
27-05-2011, 16:07
چرا؟؟؟
ممنون

سلام. چون مدیران تا حالا جوابتو ندادن، من هر چی بلدم بهت میگم:
- راجع به google maps دقیقا نمیدمنم! شاید یه نرم افزاری نصب کردی که با گوشیت سازگار نبوده یا ...
- اخطار memory full هم معمولا به دلیل کمبود حافظه داخلی گوشی هستش. چون نرم افزارها و بازیها برای اجرا شدن، نیاز به مقداری فضای خالی در حافظه داخلی دارن.
- برای تغییر آیکون های SPB برو اینجا:
مجموعه اسکین های نرم افزار SPB Mobile Shell در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=104337)

ASSO
27-05-2011, 16:12
دوستان این چه وضیعیه؟
اقا من دنبال
یه تسک منیجر برای اس60 وی 5
2.یه برنامه که بشه باحاش فارسی درست تایپ کرد و سیو کرد با پسوند txt
3.یه برنامه درست درمون پی دی اف
4. یه برنامه درست درمون برای مدیریت گوشی
5.یه بازی خوب
سلام دوست من . شما دیگه چرا ؟
یه سر به تایپیک زیر بزن و یه جستجو انجام بده :

ASSO
27-05-2011, 16:27
آقا من 5230 دارم ولی منوی فارسی و زبون فارسی نداره گوشیم. میخوام اس ام اس فارسی بزنم ولی امکانشو ندارم. اگر کسی فارسی سازی، برنامه تایپ فارسی ای چیزی سراغ داره لطفـأ لینکشو بذاره. ممنون
دوست من بهترین راه فلش با فریمور فارسیه . هم گوشیتون منوی فارسی میشه هم راحت میتونید فارسی تایپ کنید . ورژن نرم افزاری گوشیتون چنده ؟

JOOMFA
27-05-2011, 17:52
برای ویواز احتیاج به یه استند بایی مثله گوشیهایی سامسونگ یا ایفون دارم که بشه روی دسکتاپ گوشی شورت کات داشت اگه دیده باشید سامسونگ چند تصویر زمینه داره که روی هر کدوم میشه از هر جایی که دلم ون خواست شورت کات برنامه هامون رو هر جایی که دلمون بخواد داشته باشیم
لطفا راهنمایی بفرمایید

گوشی ویواز:af:

:ci::bo::ak:

Eldorado_PKN
27-05-2011, 21:39
دوست عزیز تا حالا با برنامه ی spbshell
کار کردی فکر کنم بتونه کارایی ها یی که میخوای رو در گوشیت بهت بده و ارضاء بکنه
یه سرچی دربارش بکن
من الان روی ویواز 3.8 رو نصب کردم خیلی ازش راضیم

باسلام
دوست عزیز ازین برنامه خیلی وقته استفاده میکنم ولی من فقط همین ساعت htc به همراه هواشناسی زیرش رو میخوام(که توی عکس هم مشخص کردم)
یعنی همچین برنامه ای پیدا نمیشه؟
پس این کسی که این اسکرین شات رو از گوشیش گرفته چطور این کار رو انجام داده؟
با تشکر

k311
28-05-2011, 12:43
آقا میشه اینجا سوالهای Gps هم جواب بدید؟
من نقشه ماهواره ای مشهد رو میریزم تو مموریم . ولی زمانی که میخوام برم داخل نرم افزار gps گوشی برام پیغامه : ( این ورژن نقشه با اطلاعات ذخیره شده نقشه روی دستگاه شما ، کامل نیست پاک میکنید نقشه قبلی را ؟ بله ؟ خیر ؟ ) که اگه خیر بزنم کلا میاد بیرون - اگه بله بزنم پاک میشه دیگه نقشه ای نی. کمک کنید

poorymessi
28-05-2011, 13:55
سلام يك نرم افزار مي خوام كه باهاش فيس ف وك رو ببينم،بتونم عكس آبلود كنم و... بجز نرم افزار snaptu

ASSO
28-05-2011, 15:12
آقا میشه اینجا سوالهای Gps هم جواب بدید؟
من نقشه ماهواره ای مشهد رو میریزم تو مموریم . ولی زمانی که میخوام برم داخل نرم افزار gps گوشی برام پیغامه : ( این ورژن نقشه با اطلاعات ذخیره شده نقشه روی دستگاه شما ، کامل نیست پاک میکنید نقشه قبلی را ؟ بله ؟ خیر ؟ ) که اگه خیر بزنم کلا میاد بیرون - اگه بله بزنم پاک میشه دیگه نقشه ای نی. کمک کنید
سلام دوست من . خوب حتما ورژن ovi maps شما با نقشه هاتون سازگاری نداره . شما ابتدا برنامه ovi maps گوشیتون رو باز کنید و گزینه علامت سوال " ؟ " که در قسمت پایین و وسط برنامه مشخصه رو بزنید سپس about maps و بعد versions روبزنید اینجا ببینید ورژن نرم افزارتون چنده . بعد به این تایپیک برید و ببینید که آیا نقشه هایی که گرفتید مال همون ورژنه یانه .
جامع نوکیا مپ (برنامه، آخرین نقشه ها، آموزش و ...) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101571)

این تایپیک هم میتونه خیلی از سوالاتتون رو جواب بده

کليه سؤالات متداول و راه حل های پيشنهادی در خصوص برنامه های: Garmin , SmartCom و Ovi Map (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143038)

MEHR@N
28-05-2011, 16:36
سلام يك نرم افزار مي خوام كه باهاش فيس ف وك رو ببينم،بتونم عكس آبلود كنم و... بجز نرم افزار snaptu
سلام
اینو تست کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=147043

peyman_692003
28-05-2011, 18:29
سلام . اول از همه تشکز به خاطر راهنمایی های زیاد و دوم عذر خواهی من به دلیل سوالات زیادم .
من قبلا پاکت پی سی داشتم اما حالا یک گوشی nokia c6 00 خریدم و اولین گوشی سیمبین من است و اصلا با اون آشنایی ندارم . ببخشید اگه سوالات ابتداییه .
اول از همه : سیستم عامل گوشی من چیه ؟ آیا قابلیت آپدیت داره ؟
2- چه برنامه هایی قابلیت نصب شدن دارند . تا حالا اکثر تلاش هایی که کردم با پیغام certificate error , contact the application supplier مواجه شده ...
3- وقتی می خوام از قابلیت ایمیل خود گوشی استفاده کنم با اینکه به اینترنت وصلم روی preapering for instalation می مونه و در نهایت timeout میشه . چکار باید بکنم ؟
4- فکر کنم بهترین پخش کننده فیلم coreplayer باشه . درسته ؟ تا حالا هر ورژنی که تلاش کردم همون پیغام certificate error رو داده . چه کار کنم ؟
5- مسنجر مناسب ؟
6- وب براوزر بهتری از وب براوزر گوشی هست ؟
7- فایل اکسپلورر بهتری از خود گوشی ؟
8- نرم افزار بهتری از ovi map خود گوشی برای جی پی اس ؟
9- آیا برنامه دیگه ای هست که پیشنهاد کنید که حتما باید نصب بشه ؟
10- آیا میشه به شکلی از اکانت وی* p *ان یا هر *فیل***شک*ن دیگه ای رو گوشی استفاده کرد ( برای فی**وک و ... ) ؟

جدا خیلی زیاد شد . باز هم عذرخواهی ....

madarboz
28-05-2011, 19:19
سلام دوست عزیز
نفرمودید از چه طریق؟! Gprs یا wlan
اگه از طریق gprs هست پورت رو چک کنید که 8080 باشه. واگر قبلا مشکلی نداشتید و الان دارید ممکنه از ارائه دهنده سرویس باشه و مشکل شبکه هست.ولی اگه میدونید مشکل از شبکه نیست و پورت رو هم درست وارد کردید ، با یه ریست تنظیمات و در صورت ناکامی مجدد مستر ریست مشکل شما حل میشه:ay:
ولی اگه از طریق wlan متصل میشید بهتره به لینک زیر مراجعه و مشکلتون رو عنوان کنید:
تاپیک جامع ارتباطات wireless و bluetooth در تلفن همراه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79216)

سلام دوست عزیز برای این کار باید خودت دستی لحقس درست کنی

behradi
28-05-2011, 19:37
سلام . اول از همه تشکز به خاطر راهنمایی های زیاد و دوم عذر خواهی من به دلیل سوالات زیادم .
من قبلا پاکت پی سی داشتم اما حالا یک گوشی nokia c6 00 خریدم و اولین گوشی سیمبین من است و اصلا با اون آشنایی ندارم . ببخشید اگه سوالات ابتداییه .
اول از همه : سیستم عامل گوشی من چیه ؟ آیا قابلیت آپدیت داره ؟
2- چه برنامه هایی قابلیت نصب شدن دارند . تا حالا اکثر تلاش هایی که کردم با پیغام certificate error , contact the application supplier مواجه شده ...
3- وقتی می خوام از قابلیت ایمیل خود گوشی استفاده کنم با اینکه به اینترنت وصلم روی preapering for instalation می مونه و در نهایت timeout میشه . چکار باید بکنم ؟
4- فکر کنم بهترین پخش کننده فیلم coreplayer باشه . درسته ؟ تا حالا هر ورژنی که تلاش کردم همون پیغام certificate error رو داده . چه کار کنم ؟
5- مسنجر مناسب ؟
6- وب براوزر بهتری از وب براوزر گوشی هست ؟
7- فایل اکسپلورر بهتری از خود گوشی ؟
8- نرم افزار بهتری از ovi map خود گوشی برای جی پی اس ؟
9- آیا برنامه دیگه ای هست که پیشنهاد کنید که حتما باید نصب بشه ؟
10- آیا میشه به شکلی از اکانت وی* p *ان یا هر *فیل***شک*ن دیگه ای رو گوشی استفاده کرد ( برای فی**وک و ... ) ؟

جدا خیلی زیاد شد . باز هم عذرخواهی ....

سلام
1.سیستم عاملش symbian^3 قابلیت آپدیت از طریق اینترنت گوشی و فلش داره
2.نرم افزار هایsymbian^3 و s60v5 نرم افزار هارو با جستجو میتونید دریافت کنید تو همین سایت واما ارور سرتیفکت به خاطر ساین نبودن نرم افزار هاست
نرم افزارهای مشترک v3,v5,S^3 / اختصاصی S60v3 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1087)

آموزش ساین کردن فایلها و حل مشکلات مربوط به ساین (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=14127&highlight=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D8%B3%D8 %A7%DB%8C%D9%86)
3.قابلیت ایمیل داخل پیام گوشی و با تنظیمات ساده قابل دسترسی است
4.core player با گوشی شما سازگار نیست از نرم افزار uc player استفاده کنید میتونید تو سایت جستجو کنید
6.shmessengerو nimbuzz
7. نرم افزار xplore
9.خود ovi map
10.نرم افزار spb mobile shel
11.نرم افزار opera mini خودش ..... شکن داره

در آخر هم برای راحت شدن از اورهای نصب نرم افزار گوشیت یه سری به تاپیک پایین بزن و گوشیتو هک کن مهم از هنمه مهمتر
هک تمامی گوشی های سیمبین نوکیا توسط فایل نصبی JustHackIt V1.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142497&highlight=hackit)

mahdinloo
28-05-2011, 20:31
سلام گوشی من سونی اریکسون ویواز هست فایل سرتیفیکیت رو می خواستم imei:012451006130307

siyanoor
28-05-2011, 20:37
سلام

من از برنامه mumsms استفاده میکنم

براش رمز گذاشتم ولی الام میخوام رمزشو حذف کنم ولی بلد نیستم

اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

gahan3020
28-05-2011, 22:20
سلام گوشی من سونی اریکسون ویواز هست فایل سرتیفیکیت رو می خواستم imei:012451006130307

با سلام

مراجعه کنید همین پائین به امضای بنده. و از پست دوم بگیرید.
(((آموزش ساین)))

موفق باشید
بای تا های

mahyar76
28-05-2011, 22:24
سلام دوستان ...
فکر کنم سوالم خیلی ابتدایی باشه ولی آخه تازه x6 گرفتم .
میخواستم بپرسم که برای مارک کردن چند فیلم در گالری یا کلاً هر فایلی چی کار باید بکنم ؟ باید برای هر کدوم برم تو آپشن و مارک رو بزنم ؟
از برنامه x-plorer هم نمیخوام استفاده کنم چون چون آیکوناش خیلی کوچیکه و نمیدونم چه چیزایی رو دارم مارک میکنم .
لطفا راهنماییم کنید .

Ehsoon6630
29-05-2011, 06:58
سلام.ببخشید من یک نرم افزار بلک لیست قدرتمند و نرم افزار Flash SMS را برای نوکیا 5230 میخواستم.ممنون

k311
29-05-2011, 08:47
سلام . کمک کمک . زمانی که وارد نرم افزار مپ گوشی میشم و میخوام ازش خارج بشم اون ضربدرش کار نمیکنه و حتما باید یجوره دیگه از برنامه خارج شم که باعث میشه گوشی ریست شه . کمک کنید چیکار کنم ؟ البته نقشه هایی ریختم که به ورژنش نمیخوره

ASSO
29-05-2011, 09:03
سلام.ببخشید من یک نرم افزار بلک لیست قدرتمند و نرم افزار Flash SMS را برای نوکیا 5230 میخواستم.ممنون
خدمت شما دوست من :

بلک لیست

بلک لیست سفارشی و قدرتمند (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139499)

فلش اس ام اس

ارسال اس ام اس فلش (http://mobilestan.net/showpost.php?p=1983710&postcount=1)

ASSO
29-05-2011, 09:11
سلام . کمک کمک . زمانی که وارد نرم افزار مپ گوشی میشم و میخوام ازش خارج بشم اون ضربدرش کار نمیکنه و حتما باید یجوره دیگه از برنامه خارج شم که باعث میشه گوشی ریست شه . کمک کنید چیکار کنم ؟ البته نقشه هایی ریختم که به ورژنش نمیخوره
سلام دوست من . خوب نباید اون نقشه ها رو میریختی دیگه . این همه توصیه که تو بخش نرم افزارهای gps و نقشه ها انجام میشه به خاطر اینه که این مشکلات واسه دوستان پیش نیاد . بهر حال شما برید تو گزینه application mgr گوشیتون و اگه اونجا گزینه maps رودیدید uninstall کنید . اگه این گزینه نبود بهترین راه به نظر من ریست کردن گوشیتونه البته نیاز به یاداوری نیست که از اطلاعات شخصیتون باید بکاپ بگیرید چون حذف خواهند شد .
موفق باشی ...

k311
29-05-2011, 10:17
نرم افزار km player رو نصب میکنم ولی میگه ورژنه جدیدش باید نصب شه. میشه لطف کنید؟

MEHR@N
29-05-2011, 17:32
نرم افزار km player رو نصب میکنم ولی میگه ورژنه جدیدش باید نصب شه. میشه لطف کنید؟
سلام
توی سایت موجود نیست.

siyanoor
29-05-2011, 19:55
کمکم کنییییییییییییین:dy:

سلام

من از برنامه mumsms استفاده میکنم

براش رمز گذاشتم ولی الام میخوام رمزشو حذف کنم ولی بلد نیستم

اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

peyman_692003
29-05-2011, 23:52
متشکرم از راهنمایی های قبلی .
چند تا سوال دیگه .
برای مارک کردن تعداد زیادی فایل چه کنیم . باید تک تک بریم تو option و روی گزینه مارک بزنیم ( خیلی طولانیه )
و دومی برای تغییر زبون نوشتن که از طریق منو خیلی وقت گیره ، من برای کیبرد تاچ گوشی یه نرم افزار تغییر سریع زبان پیدا کردم که خیلی هم خوبه و خوب کار می کنه . آیا این کار رو میشه برای کیبرد سخت افزاری گوشی هم انام داد . مثلا با زدن دو تا دکمه همزمان یا ... ؟
گوشی من c6

kheri
30-05-2011, 08:55
سلام اگه می شه یه برنامه برام بزارید که بشه چند برنامه رو همزمان رو گوشی نصب کنید . من از این برنامه استفاده کردمLFile ولی نرم افزار هارو رو گوشی نصب می کنه و حافظه رو پر میکنه

Lord Asghar
30-05-2011, 09:29
سلام به همه من یه نرم افزار برای ضبط مکالمات تو ساتیو میخواستم.ممنون

MEHR@N
30-05-2011, 11:12
متشکرم از راهنمایی های قبلی .
چند تا سوال دیگه .
برای مارک کردن تعداد زیادی فایل چه کنیم . باید تک تک بریم تو option و روی گزینه مارک بزنیم ( خیلی طولانیه )
و دومی برای تغییر زبون نوشتن که از طریق منو خیلی وقت گیره ، من برای کیبرد تاچ گوشی یه نرم افزار تغییر سریع زبان پیدا کردم که خیلی هم خوبه و خوب کار می کنه . آیا این کار رو میشه برای کیبرد سخت افزاری گوشی هم انام داد . مثلا با زدن دو تا دکمه همزمان یا ... ؟
گوشی من c6
خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=138398
برای سوال اول هم دوستان راهنمایی کنند.

MEHR@N
30-05-2011, 11:14
کمکم کنییییییییییییین:dy:
با این برنامه کار نکردم ولی معمولا توی تنظیمات اول رمز قبلی رو میخواد بعد رمز جدید.
از توی app mngr برنامه رو پاک کنید و مجدد نصب کنید.

MEHR@N
30-05-2011, 11:17
سلام اگه می شه یه برنامه برام بزارید که بشه چند برنامه رو همزمان رو گوشی نصب کنید . من از این برنامه استفاده کردمLFile ولی نرم افزار هارو رو گوشی نصب می کنه و حافظه رو پر میکنه
سلام
خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120072

MEHR@N
30-05-2011, 11:19
سلام به همه من یه نرم افزار برای ضبط مکالمات تو ساتیو میخواستم.ممنون
سلام
خدمت شما

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=147185

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=113003

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=86430

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=144799

bibak10000
30-05-2011, 17:33
سلام،برنامه هك براى ٥٨٠٠ ميخواستم. vr:52.0.007 ser:359339038347026

peyman_692003
30-05-2011, 18:14
سلام دوستان . برای دریافت فایل cert و key از سایت زیر استفاده کنید . برای c6-00 استفاده کردم . کاملا جواب داد . کاملا هم رایگانه . معطلی هم نداره ... زبان سایت هم انگلیسیه ...
از مسئولین سایت هم می خوام این روش رو جایگزین روش های قبل کنند .
http://www.s60certkey.com/

MILAD-KH
30-05-2011, 18:54

سلام دوست عزیز .
خدمت شما :
هک تمامی گوشی های سیمبین نوکیا توسط فایل نصبی JustHackIt V1.1 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=142497)

هک گوشی 5800 ورژن 52.0.007 توسط (hdmhh , aassww (CNT // فایل کوک شده (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=122137)

سلام دوستان . برای دریافت فایل cert و key از سایت زیر استفاده کنید . برای c6-00 استفاده کردم . کاملا جواب داد . کاملا هم رایگانه . معطلی هم نداره ... زبان سایت هم انگلیسیه ...
از مسئولین سایت هم می خوام این روش رو جایگزین روش های قبل کنند .
http://www.s60certkey.com/

سلام دوست عزیز ولی سایتی که شما گفتید برای هر کاربر یا برای هر ایمیل که وارد میشید فقط 3 ایل cert و key ارئه میده

bibak10000
30-05-2011, 18:55

MILAD-KH
30-05-2011, 18:59
دوست عزیز توی لینک بالا جوابتون رو دادم دیگه . :up:

Eldorado_PKN
30-05-2011, 21:47
سلام
یه برنامه واسه انداختن عکس به صورت فول اسکرین توی منوی گوشی میخواستم
یه چیزی تو مایه های همون FreeFSWP

Majid
30-05-2011, 22:07
سلام
یه برنامه واسه انداختن عکس به صورت فول اسکرین توی منوی گوشی میخواستم
یه چیزی تو مایه های همون freefswp

سلام
هنوز برنامه درست و حسابی در این مورد واسه سری 5 نیومده دوست عزیز.

sajad_pro
31-05-2011, 11:17
:bn: pleaze Help me :bn:

نرم افزار QT رو دیروز دانلود کردم 35 مگ از 4 تا فولدر توش Notifications و QtMobility وQT و TRK رو نصب کردم.
بعد از چند دقیقه گوشیم هنگ کرد وقتی ریست کردم صفحه لمسی از کار افتاده فقط کیبورد کار میکنه. N97 Mini
Pleaze Help Me.

garsivaz
31-05-2011, 17:45
سلام برنامه واسه ارسال شکلکهای اسمسی میخام s60v5
برنامه animated sms وavatar sms جواب نمیده .اگه میشه راهنمایی کنید
:dq:

Majid
31-05-2011, 19:06
pleaze help me

نرم افزار qt

رو دیروز دانلود کردم 35 مگ از 4 تا فولدر توش notifications و qtmobility وqt و trk رو نصب کردم.
بعد از چند دقیقه گوشیم هنگ کرد وقتی ریست کردم صفحه لمسی از کار افتاده فقط کیبورد کار میکنه. N97 mini
pleaze help me.

سلام
اگه می تونید نرم افزارهائی که نصب کردید رو پاک کنید ببینید جواب میده یا نه وگرنه باید گوشی رو فرمت کنید.

Majid
31-05-2011, 19:07
سلام برنامه واسه ارسال شکلکهای اسمسی میخام s60v5
برنامه animated sms وavatar sms جواب نمیده .اگه میشه راهنمایی کنید

سلام
می تونید از isms استفاده کنید،لینکش توی امضام هست.

MR.A King
31-05-2011, 20:52
سلام

گوشیه من ویواز پرو هستش

اونم مثل همه s60v5 ها وقتی بلوتوث دریافت میکنه هیچ اطلاعی نمیده

آیا نرم افزاری هستش که وقتی بلوتوث دریافت میکنی ویبره بزنه یا صدا بده؟

k311
31-05-2011, 20:54
سلام . زمانیکه تو برنامه مپ Ovi سریع زومو زیاد و کم میکنم ، پیغام فول مموری میاد و میاد بیرو از برنامه . کمک کنید

ehsan_bibak07
31-05-2011, 21:32
sسلام.گوشی من ساتیو هست.اولا میخواستم بدونم چجوری باید آپدیتش کنم؟
دوما چجوری میتونم هکش کنم؟
سوما نرم افزار qt چیه و به چه درد میخوره اگه میشه لینکشم بذارید
چهارما نرم افزارهایی که با جی پی اس گوشی کار میکنه را میشه همش برام لینک کنید؟مرسیییییییی

S A E B
31-05-2011, 21:36
سلام

گوشیه من ویواز پرو هستش

اونم مثل همه s60v5 ها وقتی بلوتوث دریافت میکنه هیچ اطلاعی نمیده

آیا نرم افزاری هستش که وقتی بلوتوث دریافت میکنی ویبره بزنه یا صدا بده؟

دوست عزیز، همه s60v5ها بعد از دریافت بلوتوث،همون صدای زنگ sms رو در میارن و اگه ویبره گوشی هم فعال باشه، ویبره هم میزنن!:bq: مگه گوشی شما اینطوری نیست؟

penguinsjr
31-05-2011, 22:30
السلام علیکم

فکر می کنم منظورش هشدار اولیه برای پذیرش بلوتوث هستش.

اما درخواست من.
دوستان آیا برنامه ای برای ارسال انبوه و تبلیغاتی اس ام اس وجود داره که بشه تو خود گوشی نصبش کرد و .....
چه از بستر اینترنت استفاده کنه و شماره های 3000 و 2000 و 1000 چه از سیم کارتی که داخلشه.

elmann 22
01-06-2011, 12:38
سلام.من تازه واردم و شاید جای این سوال اینجا نباشه.ولی به هر حال....
من nokia 5233 دارم ,میخوام باهاش sms فارسی تایپ کنم.چیکار باید بکنم؟

sajad_pro
01-06-2011, 14:17
گوشیمو با فریمور کوک شده فلش کردم بازم صفحه لمسی کار نمیکنه.
مگه این qt چیکار میکنه که اینجور آسیب زده؟؟؟
این دیگه ی دردسر شد لطفا راهنماییم کنید.

JOOMFA
01-06-2011, 16:33
درخواست نرم افزار نت روی صفحه ی گوشیه ویواز
ببینید بچه ها من روی
گوشیم spbshell
نسب کردم گوشیم ویواز
خوب مثلا در حالت پروفشنال میتونی توی spbshell
5 تا صفحه ی دسکتاپ(بک گراند و با اضافه کردن محتویات) داشته باشی

خوب بگذریم اگه گوشی های سامسونگ رو دیده باشید میشه روی هر صفحه به صورت مجزا یه نت داشت و توش نوشته ی مثلا سلام رو نوشت و توی صفحه ی بعدی یه نت دیگه داشت با یه محتویات دیگه که به نمایش میزاره (( مثل تسک خوده گوشی))

ولی تسک گوشی متاسفانه هر صفحه رو نمیشه مجزا کرد( تا جاییی که من میدونم ))
حالا یه برنامه ی نت میخوام که نمایش بدهد و روی هر صفحه که هر چی مینیسیم در صفحه ی 2 یا غیره نمایش نده کاملا شبیه سامسونگ

:de::de:

hroohbakhsh
01-06-2011, 21:22
سلام
من نرم افزار Advanced-Phone-Lock رو که نصب کردم رویه 5800 وقتی دکمه قرمز گوشی رو میزنم پیغامی که تویه عکسه میاد و مثلا گالری پس داره وقتی میگه پس رو وارد کنم دکمه قرمز رو که میزنم پیغام میاد و دفعه بعدی راحت وارد میشه تویه گالری گوشی و برنامه انگار غیر فعال شده؟؟ !!!
میشه این نرم افزار خوب رو اگه واسه 5800 مشکلی نداره بزارین ترجیحا فارسی شده باشه بهتره
مرسی

LiBeRaL
02-06-2011, 09:46
سلام
من نرم افزار Advanced-Phone-Lock رو که نصب کردم رویه 5800 وقتی دکمه قرمز گوشی رو میزنم پیغامی که تویه عکسه میاد و مثلا گالری پس داره وقتی میگه پس رو وارد کنم دکمه قرمز رو که میزنم پیغام میاد و دفعه بعدی راحت وارد میشه تویه گالری گوشی و برنامه انگار غیر فعال شده؟؟ !!!
میشه این نرم افزار خوب رو اگه واسه 5800 مشکلی نداره بزارین ترجیحا فارسی شده باشه بهتره
مرسی

با سلام
دوست من شما اینو امتحان کن ، ایشالله مشکلی نخواهد داشت

ورژن فارسی| انگلیسی این قفلگذار بی رقیب ! WebGate Advanced Device Locks Pro v2.03.87 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=83046&page=1)

sajad_pro
02-06-2011, 13:44
لطفا یکی از اساتید جوابمو بده..
فعلا منتظر جواب شما هستم.
چون هیچکاری نمیتونم با گوشیم بکنم.
یعنی میتونه سخت افزاری باشه؟

poorymessi
02-06-2011, 15:07
سلام
یک نرم افزار برای 5530 می خوام که مثل vmenu عمل بکنه و منوی گوشیم جند صفحه بشه
اگه خود v menu هم باشه عیبی نداره

s.v3
02-06-2011, 16:32
سلام به همه دوستان.

دوستان میشه منو کمک کنید؟

میخواستم ببینم coreplayer برای 5800 هست یا نه.

ممنون از راهنماییتون

S A E B
02-06-2011, 17:18
سلام دوستان. یک ماشین حساب مهندسی قوی میخواستم لطفا.

poorymessi
02-06-2011, 18:49
سلام
یک نرم افزار برای 5530 می خوام که مثل vmenu عمل بکنه و منوی گوشیم جند صفحه بشه

pc boy
02-06-2011, 22:03
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت زحمت کشای این تاپیک!
نرم افزار های اسلامی مثل: مفاتیح، قرآن، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و خلاصه همه جوره نرم افزار های اسلامی برای 5800میخوام که با قابلیت لمسیش سازگار باشه!
با تشکر

S A E B
02-06-2011, 22:56
سلام آخرين ورژن spb shell رو ميخواستم.
ممنون

MR.A King
02-06-2011, 23:06
دوست عزیز، همه s60v5ها بعد از دریافت بلوتوث،همون صدای زنگ sms رو در میارن و اگه ویبره گوشی هم فعال باشه، ویبره هم میزنن!:bq: مگه گوشی شما اینطوری نیست؟

منظور من هشدار اولیه دریافت برای قبول یا رد بلوتوث هستش

funsaman
03-06-2011, 05:07
يه نرم افزار ميخوام وقتي پيام مياد ويبره بزنه آخه توي گوشيم ويبره پيام از كار افتاده

JOOMFA
03-06-2011, 08:40
ببینید بچه ها من روی
گوشیم spbshell
نسب کردم گوشیم ویواز

خوب بگذریم اگه گوشی های سامسونگ رو دیده باشید میشه روی هر صفحه به صورت مجزا یه نت داشت و توش نوشته ی مثلا سلام رو نوشت و توی صفحه ی بعدی یه نت دیگه داشت با یه محتویات دیگه که به نمایش میزاره (( مثل تسک خوده گوشی))

حالا یه برنامه ی نت میخوام که نمایش بدهد و روی هر صفحه که هر چی مینیسیم در صفحه ی 2 یا غیره نمایش نده کاملا شبیه سامسونگ

:de::de:

:up:

Solarisme
03-06-2011, 09:32
سلام من یک برنامه میخواستم که بتونم با اون صفحه کلید مجازی که موقع باز کردن بعضی از برنامه های جاوا میاد رو بردارم؟:bo:

Ali-Turk
03-06-2011, 09:33
سلام دوستان گوشی من x6 هست 16 گیگ . ورژن 20.05 نمبدونم سیستمش به هم خورده بلوتوثش درست کار نمی کنه سرعتش پایین اومده . می خوام آپدیتش کنم به آخرین ورژن . ( تا الانم آپدیت نکردم یعنی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ) لطفا دوستانی که میدونن منو راهنمایی کنن تا گوشیم رو آپدیت کنم مرسی

Mahan.ap
03-06-2011, 10:02
با سلام خدمت دوستان من3 نسخه Qtرو وری ویواز نصب کردم هیچ کدوم جواب نداد اگر هم نصب میشه برنامه های تحت qtاجرا نمیشن.حالا اگه کسی تونسته با موفقیت نصب کنه رو ویواز بیزحمت به من یه توضیح بده:bn:

SHERLOCK
03-06-2011, 10:05
سلام دوستان گوشی من x6 هست 16 گیگ . ورژن 20.05 نمبدونم سیستمش به هم خورده بلوتوثش درست کار نمی کنه سرعتش پایین اومده . می خوام آپدیتش کنم به آخرین ورژن . ( تا الانم آپدیت نکردم یعنی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ) لطفا دوستانی که میدونن منو راهنمایی کنن تا گوشیم رو آپدیت کنم مرسی

اینجا جاش نیست... به بخش زیر برید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56789

SHERLOCK
03-06-2011, 10:07
سلام دوستان. یه برنامه ویرایشگر موزیک میخواستم واسه 5800

hamhame
03-06-2011, 11:33
سلام من i8910 دارم میخوام بفروشمش.. اما دنبال فریمور کامل و خوب میگردم براش..آخه الان که n204 نصبه..فیلمبرداریش زیاد نویز داره

S A E B
03-06-2011, 14:16
با سلام خدمت دوستان من3 نسخه Qtرو وری ویواز نصب کردم هیچ کدوم جواب نداد اگر هم نصب میشه برنامه های تحت qtاجرا نمیشن.حالا اگه کسی تونسته با موفقیت نصب کنه رو ویواز بیزحمت به من یه توضیح بده:bn:

دوست عزیز بی خودی زحمت نکش چون تا اونجایی که من میدونم تا حالا QT که درست روی ویواز کار کنه ارائه نشده! البته یه چندتایی معرفی شده اما اونا هم درست کار نمیکنن! :ci:

vahid_jam2
03-06-2011, 14:18
سلام
angry birds برای گوشی 5530 میخوام نصب کنم مینویسه
checking certificaity validity
بایذ چی کار کنم؟
اگه کسی درستش و مربوط به همین گوشیو داره لطف میکنه بهم لینکشو بده یا اینکه اگه همینه باید چیکار کنم نصب شه؟
مرسی

MEHR@N
03-06-2011, 15:46
يه نرم افزار ميخوام وقتي پيام مياد ويبره بزنه آخه توي گوشيم ويبره پيام از كار افتاده
سلام.
توی تنظیمات پروفایل ویبره رو فعال کنید.
احتمال دوم اینه که برنامه ای نصب کردید که ویبره رو از کار انداخته.

MEHR@N
03-06-2011, 15:52
سلام من i8910 دارم میخوام بفروشمش.. اما دنبال فریمور کامل و خوب میگردم براش..آخه الان که n204 نصبه..فیلمبرداریش زیاد نویز داره
سلام
خدمت شما

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=118077

MEHR@N
03-06-2011, 15:53
سلام
angry birds برای گوشی 5530 میخوام نصب کنم مینویسه
checking certificaity validity
بایذ چی کار کنم؟
اگه کسی درستش و مربوط به همین گوشیو داره لطف میکنه بهم لینکشو بده یا اینکه اگه همینه باید چیکار کنم نصب شه؟
مرسی
برنامه رو ساین کنید دوست عزیز.

msad820
03-06-2011, 16:04
سلام وقت بخیر دوستان من نرم افزارJulyPlayerرو دانلود کردم و روی 5800 نصب کردم وقتی وارد منوش میشی نوشته TVکه واردش میشی نوشته IRAN انتخاب میکنی کانالهای ایرانی که تو ماهواره هست میاد بی بی سی فارسی و کلی شبکه های باحال که تو هاتبر و غیره هستن میخواستم کسی میتونه فعالش کنه با اینترنت میشه؟چطوری؟

poorymessi
03-06-2011, 16:55
سلام
یک نرم افزار برای 5530 می خوام که مثل vmenu عمل بکنه و منوی گوشیم چند صفحه بشه

ahmadreza69
03-06-2011, 17:01
باسلام.من یه برنامه میخام که با اون بتونم درn97پیامک فارسی بنویسم.ممنون

maryam90
03-06-2011, 17:31
سلام
یه برنامه برای x6 می خوام که بشه باهاش فیلم دید
ممنون

Mahan.ap
03-06-2011, 20:31
پس ظاهرا qtبه کل روی ویواز کار نمی کنه دیگه...

S A E B
03-06-2011, 20:40
پس ظاهرا qtبه کل روی ویواز کار نمی کنه دیگه...

فعلا بله! :ak:

poorymessi
04-06-2011, 14:34
سلام

و نرم افزار qt رو واسه 5530 می خوام

S A E B
04-06-2011, 14:43
سلام

SPB Mobile Shell (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123279)

ehsan_bibak07
04-06-2011, 15:08
سلام.گوشی من ساتیو هست.اولا میخواستم بدونم چجوری باید آپدیتش کنم؟
دوما چجوری میتونم هکش کنم؟
سوما نرم افزار qt چیه و به چه درد میخوره اگه میشه ورِژن آخرش را برام لینک کنید
چهارما نرم افزارهایی که با جی پی اس گوشی کار میکنه را میشه همش برام لینک کنید؟مرسیییییییی

MEHR@N
04-06-2011, 15:17
سلام وقت بخیر دوستان من نرم افزارJulyPlayerرو دانلود کردم و روی 5800 نصب کردم وقتی وارد منوش میشی نوشته TVکه واردش میشی نوشته IRAN انتخاب میکنی کانالهای ایرانی که تو ماهواره هست میاد بی بی سی فارسی و کلی شبکه های باحال که تو هاتبر و غیره هستن میخواستم کسی میتونه فعالش کنه با اینترنت میشه؟چطوری؟
سلام
این آموزش ها رو ببینید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110645

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=138731

vahid_jam2
04-06-2011, 16:29
برنامه رو ساین کنید دوست عزیز.

میشه بگید طریقه ساین کردن چجوریه توی این گوشی ها؟
لینک آموزش رو میدین لطفا؟

MR.A King
04-06-2011, 17:30
دوستان عزیز
من هنوز جوابی دریافت نکردم
آیا برنامه ایی هستش وقتی بولوتوث رو برات سند میکنن ویبره بزنه تا مطلع بشی که قبول یا ردش کنی؟

k311
05-06-2011, 09:29
مدیران ، صاحب نظران کمک

در ابتدا باید بگم مموریه (8گیگ/توشیبا) گوشی ویروسی شد . با تلاش زیاد ویروسها از بین رفت. زمانیکه میخواستم برنامه هارو نصب کنم ، پیغامه: ورژن این برنامه قبلا نصب شده ، آیا میخواهید این ورژن نصب بشه(درحالیکه اصلا ورژنها فرق نداره) میاد.جالب اینجاست که گوشی ریست شده و اون برنامه اصلا وجود نداره . کمک کنید . ممنون

poorymessi
05-06-2011, 12:46
سلام
یک نرم افزار برای 5530 می خوام که مثل vmenu عمل بکنه و منوی گوشیم چند صفحه بشه بجز spb shell

^MAJED^
05-06-2011, 12:57
سلام
یک نرم افزار برای 5530 می خوام که مثل vmenu عمل بکنه و منوی گوشیم چند صفحه بشه بجز spb shell

سلام دوست عزیز بفرمایید
در مورد QT به لینک زیر مراجعه فرمایید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140411

soollaarriis2
05-06-2011, 13:22
سلام.. دوستان من یه تایپکی دیده بودم که منوی هوم اسکرین S60v5 « 5530
رو مثل Symbian ^3 میکنه .... 3 تا هوم اسکرین
تایپک هوم اسکرین های S60v5 رو هم دیدم نبود...
اگه میشه لینک اش رو بذارین...

soollaarriis2
05-06-2011, 13:30
:atten:

دوستان میخواستم ببینم که میشه یکی از آیکونهای دیفالت گوشی 5530 رو تغییر داد؟؟/؟؟؟؟؟
گوشی هک شده هست... یا تغییر داد یا حذف کرد؟؟؟؟/:dk::bd::az::ag:

^MAJED^
05-06-2011, 13:30
سلام.. دوستان من یه تایپکی دیده بودم که منوی هوم اسکرین S60v5 « 5530
رو مثل Symbian ^3 میکنه .... 3 تا هوم اسکرین
تایپک هوم اسکرین های S60v5 رو هم دیدم نبود...
اگه میشه لینک اش رو بذارین...

سلام افشن .
به لینک زیر برید و پست 8 هست البته یه نواقصاتی داره شاید برطرف شده باشه

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111694

^MAJED^
05-06-2011, 14:11
:atten:

دوستان میخواستم ببینم که میشه یکی از آیکونهای دیفالت گوشی 5530 رو تغییر داد؟؟/؟؟؟؟؟
گوشی هک شده هست... یا تغییر داد یا حذف کرد؟؟؟؟/:dk::bd::az::ag:

سلام افشن جان چرا نمیشه
در قدم اول باید گوشیتون هک شده باشه و پچ c2z رو داشته باشد برای اینکه پچ c2z مخصوص گوشی خود رو داشته باشد باید فایل z:\sys\bin\EFSrv.dll رو بردارید و به پوشه c2z که براتون ضمیمه میکنم بریزید بعد روی c2z.exe کلیک کنید تا پچ c2z شما ساخته بشه حالا این پچ رو به پوشه patches که توی مموری کارتتون هست بریزید.حالا میخوایید آیکن مثلا contact رو عوض کنید برای این کار باید به مسیر z:/resource/apps /contact.mif ر. بردارید و بعد از ویرایش به مسیر c:/resource/app/ منتقل کنید بعد پچ c2z رو فعال و add auto کنید یک بار ریست کنید تمام هست البته نرم افزاری قبلا وجود داشت که تحت پایتون بود و فایل های mif رو خودش ویرایش میکرد این نرم افزار رو هم براتون آپ میکنم انشاالله مشکلتون حل بشه در ضمن برای اجرای نرمافزارهای تحت پایتون از مکمل powerPyton استفاده کنید شاید این نرم افزاری که تحت پایتون بود رو که براتئن ضمیمه کردم شاید روی گوشی شما جواب نده چون من قبلا این نرم افزا رو روی n82 نصب کردم 5530 رو نمی دونم.
موفق باشید افشن .

^MAJED^
05-06-2011, 14:13
مرسی اونار گفتم که دید زدم.... اونا نیستن......

سلام باید منتظر بمانید.چون نواقصاتی دارند که اونا باید برطرف بشند.
موفق باشید.

^MAJED^
05-06-2011, 14:29
:bw::bw::bw::bw::bw::bp::bn::bn::bn::bn:
مجید جان مرسی همین الان یه تایپکی پیدا کردم...
این زندگی نامه ای که گذاشتی .... پیچیده است... این لینک پاییینی رو یه نیگاهی کن...

افشین (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114501)

افشین جان اگه دقت کرده باشد این نرم افزار تمهای نصبی رو ویرایش میکنه نه آیکن اورجینال .در ضمن این نرم افزار باگ هایی داره که وقتی میخوایی آیکن یک تم رو به آیکن تم دیگری عوض کنی میبینی که دو سه تا آیکن نیستند بنده دو تا تم symbian 3 رو تست کردم بااین نرم افزاری که شما میگید.در ضمن خواسته شما یه چیز دیگه بود این نرم افزاری که میگید یه چیز دیگه هست.
موفق باشد.

hagh
05-06-2011, 16:03
با سلام
آیا برنامه ی ضبط مکالمه ای واسه i8910 داریم؟ من هرچی رو امتحان کردم جواب نداد.

ehsan_bibak07
05-06-2011, 16:35
سلام.یه نفر نیست جواب منو بده!!!!!!!!!!!!!!
بابا سریعتر
جونم به لبم اومدددددددددددددددددددددد ددددد
مرسی

S A E B
05-06-2011, 18:34
با سلام
آیا برنامه ی ضبط مکالمه ای واسه i8910 داریم؟ من هرچی رو امتحان کردم جواب نداد.

هنوز نه!!! :ak:

sajad_pro
05-06-2011, 20:35
ی نرم افزار که بتونه تمام عملیاتی که صفحه کلید انجام میده رو
به صورت جاسوس ثبت کنه میخواستنم..

^MAJED^
05-06-2011, 21:25
ی نرم افزار که بتونه تمام عملیاتی که صفحه کلید انجام میده رو
به صورت جاسوس ثبت کنه میخواستنم..

سلام دوست عزیز قبلا یه نرم افزاری تحت پایتون بود که از صفحه گوشی فیلم میگرفت در حقیقت فیلم نمی گرفت پشت سر هم بر اساس فواصل زمانی که به برنامه میدادی عکس میگرفت برای شما ضمیمه میکنم در ضمن از مکمل powerePyton استفاده کنید نمی دونم روی گوشی شما جواب بده یا نه چون این نرم افزار قبلا برای s60v3 بود شما هم تست کنید
از لینک زیر از مکمل پایتون استفاده کنید

MR.A King
05-06-2011, 21:58
دوستان عزیز
من هنوز جوابی دریافت نکردم
آیا برنامه ایی هستش وقتی بولوتوث رو برات سند میکنن ویبره بزنه تا مطلع بشی که قبول یا ردش کنی؟

عزیزان جواب همه پستها رو میدن الا پستهای ما

s.v3
05-06-2011, 22:44
سلام.

دوستان میخواستم ببینم این پروژه CorePlayer واسه 5800 همچنان سر بسته مونده؟

ایا ورژنی از این پلیر قوی برای این گوشی اومده؟

پیشاپیش ممنونم از لطفتون

vahid_jam2
06-06-2011, 07:57
میشه بگید طریقه ساین کردن چجوریه توی این گوشی ها؟
لینک آموزش رو میدین لطفا؟

جواب این یادتون رفت

یه لینک میخواین بدین

TAAW
06-06-2011, 09:15
جواب این یادتون رفت

یه لینک میخواین بدین

دوست گرامی آموزش کامل ساین داخل گوشی تو امضای من موجوده لینکش

عزیزان جواب همه پستها رو میدن الا پستهای ما

چنین برنامه ای موجود نیست دوست گرامی

Solarisme
06-06-2011, 10:48
سلام دوستان این درخواست رو قبلا دادم اما کسی جواب نداد پس دوباره تکرار می کنم:
من یک برنامه میخواستم که بتونم با اون صفحه کلید (چهار جهت و مابقی ) مجازی که موقع باز کردن بعضی از برنامه ها یا بازی های جاوا میاد رو بردارم؟:sign_help:

Majid
06-06-2011, 11:22
من یک برنامه میخواستم که بتونم با اون صفحه کلید (چهار جهت و مابقی ) مجازی که موقع باز کردن بعضی از برنامه ها یا بازی های جاوا میاد رو بردارم؟سلام
فکر نمی کنم همچین برنامه ای وجود داشته باشه دوست عزیز.

JOOMFA
06-06-2011, 12:14
ببینید بچه ها من روی
گوشیم spbshell
نسب کردم گوشیم ویواز

Ho0MaN1
06-06-2011, 12:59
من یک برنامه میخواستم که بتونم با اون صفحه کلید (چهار جهت و مابقی ) مجازی که موقع باز کردن بعضی از برنامه ها یا بازی های جاوا میاد رو بردارم؟:sign_help:

اون صفحه کلید مجازی ک میاد برا اینه ک برنامه یا بازیی ک نصب کردی ورژنش متناسب با گوشیه تاچ نیس،تو بعضی برنامه ها اگه ورژن جدیدشو بگیری ممکنه متناسب باشه با گوشیت...!!؛)

Ho0MaN1
06-06-2011, 13:16
خسته نباشید دوستان...!
چنتا درخواست داشتم ممنون میشم اگه کمک کنین :
۱: یه دیکشنری قوی میخاسم، اپدیت دیکشنری خود نوکیا خ ضعیفه و دایره لغویش خ کمه...!
۲ : یه برنامه میخاسم ک صدای شات گوشی رو وقت عکس گرفن حذف کنه و اون چراغ قرمز ک موقع ضبط فیلم روشن میشه رو هم حذف کنه
۳ : یه ebuddy یا مسنجر خوب متناسب با گوشیم ک تمام صفحه بشه
گوشی : nokia x6
متشکرم ،موفق باشین...!؛)

^MAJED^
06-06-2011, 15:36
خسته نباشید دوستان...!
چنتا درخواست داشتم ممنون میشم اگه کمک کنین :
۱: یه دیکشنری قوی میخاسم، اپدیت دیکشنری خود نوکیا خ ضعیفه و دایره لغویش خ کمه...!
۲ : یه برنامه میخاسم ک صدای شات گوشی رو وقت عکس گرفن حذف کنه و اون چراغ قرمز ک موقع ضبط فیلم روشن میشه رو هم حذف کنه
۳ : یه ebuddy یا مسنجر خوب متناسب با گوشیم ک تمام صفحه بشه
گوشی : nokia x6
متشکرم ،موفق باشین...!؛)

سلام دوست خوبم در مورد دیکشنری pmd یا unidic خوبه.
در مورد درخواست دوم از نرم افزار camerpro استفاده کنید که توی تنظیماتش گزینه ای داره که با دکمه دوربین بالا میاد در ضمن میتونید صدا و فلش گوشی را خاموش کنید .براتون ضمیمه میکنم.
در مورد درخواست سوم من یک ebuddy توی نت های خارجی پیدا کردم که نوشته بود تمام صفحه میاره و گوشی شما رو ساپورت میکنه.
دیکشینری unidic
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82727&highlight=Unidic

با تشکر موفق باشید.

ehsan_bibak07
06-06-2011, 18:59
تو رو به جون مادرت جواب بده........مردممممممممم
بابا حداقل آخرین نسخه qt را برام لینک کن