PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم‌افزار و حل مشکلات مربوط به نرم‌افزارهای S^3,Anna,Belle

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

golmand
03-10-2011, 13:01
بازم سلام خدمت دوستان عزیز موبایلستانی
میخواستم بدونم برنامه rom patcher کارش چیه من فریومور این سایت رو ریختم تو گوشیم (آنا واسه ان 8 ) الان این برنامه رو به صورت پیشفرض داره نمیدونم کارش چیه میشه راهنمایی کنین؟

MEHR@N
03-10-2011, 18:44
بازم سلام خدمت دوستان عزیز موبایلستانی
میخواستم بدونم برنامه rom patcher کارش چیه من فریومور این سایت رو ریختم تو گوشیم (آنا واسه ان 8 ) الان این برنامه رو به صورت پیشفرض داره نمیدونم کارش چیه میشه راهنمایی کنین؟

سلام
این برنامه برای باز کردن پچ هستش.برای اطلاع دقیق از نحوه عملکرد پچ ها به بخش عمومی و تخصصی انجمن مراجعه کنید.

MEHR@N
03-10-2011, 18:49
یکی هم به ما نگاه کنه دیگه:dp:

خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=167652

MEHR@N
03-10-2011, 18:50
من با گوشی n97 چطوری فایل میل کنم

دوست عزیز در تاپیک دیگری این درخواست رو دادید که به شما پاسخ دادم.

MmahdiB
04-10-2011, 00:08
با سلام خدمت حضّار محترم...

دو سوال داشتم.

1.یکیش یادم رفت.:an:
2. دومیش رو میپرسم
ما در یک مکان عمومی میتوانستیم از اینترنت wlan استفاده کنیم
به این صورت که پس از اتصال به شبکه و پس از باز کردن browser گوشی
صفحه ای به طور خودکار باز میشد و از ما پسورد و یوزرنیم میخواست
و با وارد کردن این دو از اینتر نت بهره میبردیم.
اما پس از اپدیت اننا دیگر این کار میسّر نشد و صفحه ی رمز گذاری شده به صورت خودکار load نشد.

به نظ شما چگونه این مشکل رفع خواهد شد.

اهان یه سوال دیگه هم داششم

چجوری میشّه یه کاری کرد که گوشیت هر وقت دلّش میخواد به اینترنت وصل نشّه:bz:

با تشکر از داوطلبان گرامی.لطفا برگه ها را بالابگیرید.:bj:

leon007
04-10-2011, 09:58
سلام به همه ي دوستان گلم
چندتا سوال داشتم ..
من گوشيم ان8 هستش و با آنا آپديدش كردم البته با ورژن 24 كه فارسي رو هم ساپورت ميكنه..
فقط مشكل اصلي من هك نبودن گوشي هستش..
عزيزان چطور ميتونم به فايلهاي سيستمس گوشي دست پيدا كنم؟؟
راهي هست كه بدونه فلش كردن بتونم گوشي رو هك كنم؟
برنامه ي خواصي براي اين كار هستش كه يا از طريق كامپيوتر يا از طريق خود گوشي ..بتونم اين گوشي رو هك كنم؟؟
چون به خدا برنامه هايي كه نياز به ساين دارن..عصابم رو خراب كردن..قبل آپديت به آنا .اين مشكل رو نداشتم اما الان ديگه دارم..
دوستان اگه ميشه كامل راهنمائيم كنين كه مشكلم براي هميشه حل بشه..:cv:

leon007
04-10-2011, 10:04
يه سوال ديگه هم دارم كه در پست قبلي يادم رفت بپورسم..اونم اينه..
دوستان من خواستم با جي پي اس گوشي موقعيت خودم رو پيدا كنم .يا بهتر بگم موقعيت راهي رو كه داشتيم به مسافرت ميرفتيم.اما برنامه وصل شده بود ولي در همون صفحه مونده بود و يه نشون قرمز رنگ روشن بود..خواستم بدونم آيا بايد قبلش نقشه دانلود كنم و تو گوشي بريزم يا همون برنامه ي خوده گوشي كافيه؟؟:ab:

pc boy
04-10-2011, 10:18
با سلام به زحمت کشای این تاپیک!
یه برنامه میخواستم که توی سیمبین آنا که دیگه برنامه ی GPS وجود نداره و فقط از طریق برنامه Maps میشه کانکت شد همون کار برنامه GPS قبلی رو که سرعت یا طول و عرض جغرافیایی یا... رو نشون میداد رو بتونم باهاش انجام بدم!
توی فیرمور کوک شده N8 یه برنامه به نام Le GPS دیدم که اینکارو میکرد، کسی لینکی از این برنامه داره برام بزاره؟!
یا هر برنامه دیگه ای؟!!
گوشیم هم E6-00 هست!!
با تشکر

ASSO
04-10-2011, 13:23
با سلام خدمت حضّار محترم...

دو سوال داشتم.

1.یکیش یادم رفت.:an:
2. دومیش رو میپرسم
ما در یک مکان عمومی میتوانستیم از اینترنت wlan استفاده کنیم
به این صورت که پس از اتصال به شبکه و پس از باز کردن browser گوشی
صفحه ای به طور خودکار باز میشد و از ما پسورد و یوزرنیم میخواست
و با وارد کردن این دو از اینتر نت بهره میبردیم.
اما پس از اپدیت اننا دیگر این کار میسّر نشد و صفحه ی رمز گذاری شده به صورت خودکار load نشد.

به نظ شما چگونه این مشکل رفع خواهد شد.

اهان یه سوال دیگه هم داششم

چجوری میشّه یه کاری کرد که گوشیت هر وقت دلّش میخواد به اینترنت وصل نشّه:bz:

با تشکر از داوطلبان گرامی.لطفا برگه ها را بالابگیرید.:bj:

شما باید توی قسمت تنظیمات - قابلیت اتصال و شبکه بیسیم . اینجا اگه شبکه ای رو پیدا کرد باید پسورد رو وارد کنید تا وصل بشه .

راجع به برنامه ای که خواستید این رو تست کنید

جلوگیری از وصل شدن خودکار برنامه ها به اینترنت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=161198&highlight=CMI+Tech)

سلام به همه ي دوستان گلم
چندتا سوال داشتم ..
من گوشيم ان8 هستش و با آنا آپديدش كردم البته با ورژن 24 كه فارسي رو هم ساپورت ميكنه..
برنامه ي خواصي براي اين كار هستش كه يا از طريق كامپيوتر يا از طريق خود گوشي ..بتونم اين گوشي رو هك كنم؟؟
چون به خدا برنامه هايي كه نياز به ساين دارن..عصابم رو خراب كردن..قبل آپديت به آنا .اين مشكل رو نداشتم اما الان ديگه دارم..

شما باید با فریمورهای کوک شده برای هک گوشیتون رو فلش کنید دوست من .

يه سوال ديگه هم دارم كه در پست قبلي يادم رفت بپورسم..اونم اينه..
دوستان من خواستم با جي پي اس گوشي موقعيت خودم رو پيدا كنم .يا بهتر بگم موقعيت راهي رو كه داشتيم به مسافرت ميرفتيم.اما برنامه وصل شده بود ولي در همون صفحه مونده بود و يه نشون قرمز رنگ روشن بود..خواستم بدونم آيا بايد قبلش نقشه دانلود كنم و تو گوشي بريزم يا همون برنامه ي خوده گوشي كافيه؟؟:ab:

همون پست قبلی رو میتونستید ویرایش کنید !

در هر صورت دوست من شما باید ابتدا نقشه ها رو دانلود و بریزید داخل گوشی تا بتونید از امکانات ان استفاده کنید .

ASSO
04-10-2011, 13:28
با سلام به زحمت کشای این تاپیک!
یه برنامه میخواستم که توی سیمبین آنا که دیگه برنامه ی GPS وجود نداره و فقط از طریق برنامه Maps میشه کانکت شد همون کار برنامه GPS قبلی رو که سرعت یا طول و عرض جغرافیایی یا... رو نشون میداد رو بتونم باهاش انجام بدم!
توی فیرمور کوک شده N8 یه برنامه به نام Le GPS دیدم که اینکارو میکرد، کسی لینکی از این برنامه داره برام بزاره؟!
یا هر برنامه دیگه ای؟!!
گوشیم هم E6-00 هست!!
با تشکر
سلام محمد جان

برنامه smartcom gps هم همون کارا رو میکنه . در هر صورت به این بخش مراجعه کن . هر چی بخوای راجع به gps توش پیدا میشه ...

نرم افزارهای GPS و نقشه ها (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=327)

javad_sat
04-10-2011, 15:40
سلام دوستای گلم
من یه گوشیه نوکیا c6-00 دارم که بهش لاک کد دادم الان یادم رفته :al:
چجوری می تونم بدون فلش کردن لاک ک گوشیمو باز کنم ؟
ضمنا گوشیم هک هم نشده :bh:

amin200200
04-10-2011, 15:55
سلام دوستای گلم
من یه گوشیه نوکیا c6-00 دارم که بهش لاک کد دادم الان یادم رفته :al:
چجوری می تونم بدون فلش کردن لاک ک گوشیمو باز کنم ؟
ضمنا گوشیم هک هم نشده :bh:

سلام
دوست عزیز دراینجا به سوالات مربوط به سیمبین 3 ( s^o ) و آنا پاسخ داده میشه در حال که گوشی C6-00 جزو گوشیهای S60v5 می باشد .لطفا سوال خودتون رو در تایپیک زیر مطرح و پیگیری کنید :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177
موفق باشید .

amin200200
04-10-2011, 16:06
سلام به همه ي دوستان گلم
چندتا سوال داشتم ..

با سلام
دوست عزیز برای هک گوشی میتونید از تایپیک های زیر کمک بگیری و بدون داشتن فایل cer و key گوشی رو به راحتی هک کنی در صورتی که دقیقا طبق روش های گفته شده عمل کنی :
1 - http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170872
2 - http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=168736
موفق باشید .

ArmenA
04-10-2011, 16:40
سلام
آخرین ورژن برنامه spb mobile shellرو میخواستم
برای ان ۸
ورژن ۳/۷ آخرین ورژنش هست؟چون دان کردم نصب نشد
گوشیم به انا آپدیت شده
این ارور رو داد:
unable to install a protected application from a supplier that is not trusted
پست ارسال شده توسط موبايل

gravit
04-10-2011, 18:19
با سلام نمیدونستم تو کدوم تاپیک سوالم رو مطرح کنم.دوتا بازی به نام های iStunt2 و fragger قبلا رو گوشیم نصب بودن منظورم قبل از آپدیت به آنا. بدون مشکل اجرا میشدند.بعد از اینکه گوشیمو به آنا تبدیل کردم این دو بازی اجرا میشن اما صداشون به صورت تیکه تیکه وبا پارازیت همراهه.بازی هارو پاک کردم دوباره نصب کردم اما هنوز این مشکل رو دارم فقط این دوبازی اینجوریه.چکارکنم.گوشیم n8

soroosh_21
04-10-2011, 18:26
سلام من نرم افزار Qtرو ميخواستم.

MEHR@N
04-10-2011, 19:01
سلام من نرم افزار Qtرو ميخواستم.

سلام
خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140411

MEHR@N
04-10-2011, 19:03
سلام
آخرین ورژن برنامه spb mobile shellرو میخواستم
برای ان ۸
ورژن ۳/۷ آخرین ورژنش هست؟چون دان کردم نصب نشد
گوشیم به انا آپدیت شده
این ارور رو داد:
unable to install a protected application from a supplier that is not trusted

سلام
آخرین ورژن برامه

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123279

Majid
04-10-2011, 19:06
با سلام نمیدونستم تو کدوم تاپیک سوالم رو مطرح کنم.دوتا بازی به نام های istunt2 و fragger قبلا رو گوشیم نصب بودن منظورم قبل از آپدیت به آنا. بدون مشکل اجرا میشدند.بعد از اینکه گوشیمو به آنا تبدیل کردم این دو بازی اجرا میشن اما صداشون به صورت تیکه تیکه وبا پارازیت همراهه.بازی هارو پاک کردم دوباره نصب کردم اما هنوز این مشکل رو دارم فقط این دوبازی اینجوریه.چکارکنم.گوشیم n8

سلام
احتمالا مشکل از بازی هاست و کاریش هم نمیشه کرد.

reza0421
04-10-2011, 19:14
سلام دوستان عزیزم
یه مسنجر خوب دارین که از گوگل پلا س (چت )پشتیبانی کنه؟مثل im+که نتونستم پیداش کنم
دومین درخواستم.نرم افزار oovoo برای استفاده تو گوشی چیزی هست؟oovooمنظورم همون مسنجر هست
و دیگه اینکه من ebdudyرو برای گوشی دان کردم و نصب کردم.اما وقتی میخوام باز کنمو کانکشنو انتخاب کنم .یه کانکشن که خودم ساختم و ...... داره اونو میزنم میپره بیرون میگه ارور جاوا...
کانکشن خوده ایرانسلو میزنم وصل نمیشه
چیکارش کنم؟ sh massenger هم که به گپ فیس نمیره.باید از پی سی لاگین کنی:(
اخرین سوالم.اون انتی ویروس خود گوشی که تو انا هستش.اونو با چی active کنم؟
ممنونم که تحمل کردین.مرسی
گوشیم سی7

Majid
04-10-2011, 19:28
سلام دوستان عزیزم
یه مسنجر خوب دارین که از گوگل پلا س (چت )پشتیبانی کنه؟مثل im+که نتونستم پیداش کنم
دومین درخواستم.نرم افزار oovoo برای استفاده تو گوشی چیزی هست؟oovooمنظورم همون مسنجر هست
و دیگه اینکه من ebdudyرو برای گوشی دان کردم و نصب کردم.اما وقتی میخوام باز کنمو کانکشنو انتخاب کنم .یه کانکشن که خودم ساختم و ...... داره اونو میزنم میپره بیرون میگه ارور جاوا...
کانکشن خوده ایرانسلو میزنم وصل نمیشه
چیکارش کنم؟ sh massenger هم که به گپ فیس نمیره.باید از پی سی لاگین کنی:(
اخرین سوالم.اون انتی ویروس خود گوشی که تو انا هستش.اونو با چی active کنم؟
ممنونم که تحمل کردین.مرسی
گوشیم سی7
سلام رضا جان
متاسفانه واسه دو درخواست اولت چیزی موجود نیست،واسه ebuudy فایلی که ضمیمه کردم رو تست کن.

leon007
05-10-2011, 01:55
سلام به همه عزيزان
بالاخره گوشي بنده هم جزو گوشيهاي هك شده قرار گرفت و به كمك دوستان .تونستم گوشيم رو هك كنم..لازم به ذكر است كه گوشم ان8 هست..بگذريم الان ديگه مشكل نصب برنامه ها از بين رفته و ديگه راحت شدم..چندتا سوال داشتم
در سيمبين آنا..متاسفانه اسكرين سيور وجود نداره يا بهتر بگم فقط همون ساعت هستش كه خيلي باهاش حال نميكنم..ميخواستم يه چندتا اسكرين سيور برام معرفي كنين كه جالب باشه و كيفيتش هم بيست باشه..
ممنون همه ي عزيزان..:bp::bp::cv::cv:

KooKHerD
05-10-2011, 02:04
سلام به همه عزيزان
بالاخره گوشي بنده هم جزو گوشيهاي هك شده قرار گرفت و به كمك دوستان .تونستم گوشيم رو هك كنم..لازم به ذكر است كه گوشم ان8 هست..بگذريم الان ديگه مشكل نصب برنامه ها از بين رفته و ديگه راحت شدم..چندتا سوال داشتم
در سيمبين آنا..متاسفانه اسكرين سيور وجود نداره يا بهتر بگم فقط همون ساعت هستش كه خيلي باهاش حال نميكنم..ميخواستم يه چندتا اسكرين سيور برام معرفي كنين كه جالب باشه و كيفيتش هم بيست باشه..
ممنون همه ي عزيزان..:bp::bp::cv::cv:

سلام دوست عزیز برای دریافت اسکرین سیور میتونی به انجمن زیر مراجعه کنی
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=315

simaran
05-10-2011, 10:27
سلام خدمت تمامی دوستان گرامی.یک مشکلی با گوشی n8 دارم و اون اینه که چند تا تم روی گوشی نصب کردم بعد از مدتی وقتی وارد قسمت تعویض تم میشم گوشی ریست میشه! و امکان تعویض تم را ندارم.در قسمت برنامه های نصب نیز اسامی تم ها جهت پاک کردن وجود نداره!تم ها را روی مموری اکسترنال نصب کردم.مموریم نیز تایوانی و کاملا" سالم.در ضمن آنتی ویروس Dr Web بروز شده نیز در گوشیم دارم.به نظر شما چطور میشه بدون فرمت کردن گوشی یا مموری کارت (چون نرم افزار زیاد دارم و نصب مجدد اونها خیلی زمان میبره ) مشکل را بر طرف نمود؟

KooKHerD
05-10-2011, 13:15
سلام خدمت تمامی دوستان گرامی.یک مشکلی با گوشی n8 دارم و اون اینه که چند تا تم روی گوشی نصب کردم بعد از مدتی وقتی وارد قسمت تعویض تم میشم گوشی ریست میشه! و امکان تعویض تم را ندارم.در قسمت برنامه های نصب نیز اسامی تم ها جهت پاک کردن وجود نداره!تم ها را روی مموری اکسترنال نصب کردم.مموریم نیز تایوانی و کاملا" سالم.در ضمن آنتی ویروس dr web بروز شده نیز در گوشیم دارم.به نظر شما چطور میشه بدون فرمت کردن گوشی یا مموری کارت (چون نرم افزار زیاد دارم و نصب مجدد اونها خیلی زمان میبره ) مشکل را بر طرف نمود؟

دوست عزیز تنها راه شما فرمت مموری کارت است
تم ها رو از چه سایتی گرفتین شاید مشکل از تم نباشد
تا به حال تم هم رو گوشیتون نصب کرده بودین که بخوبی جواب بده؟

topol khan
05-10-2011, 13:30
دوستان برنامه نقاشی برای n8 هست؟

imlegend
05-10-2011, 15:51
سلام دوستان
دوستان من ی تم میخوام که گوشیمو مثل ابفون کنه سراغ دارید؟
میشه اون دوستانی که تم میسازن یک تم به شکل ایفون بسازن
ممنون

farzad0
05-10-2011, 16:20
ی ویدئو پلیر واسه سی 7 نوکیا میخواستم که بیشتر فرمت ارو باز کنه

simaran
05-10-2011, 17:58
دوست عزیز تنها راه شما فرمت مموری کارت است
تم ها رو از چه سایتی گرفتین شاید مشکل از تم نباشد
تا به حال تم هم رو گوشیتون نصب کرده بودین که بخوبی جواب بده؟

سلام .تم ها را از سایت ........ گرفتم.بعد از نصب حدود 10 روزی خوب بود ولی چند روز پیش که خواستم تم عوض کنم دیدم گوشیم ریست میشه.در ضمن مسئله دیگری که هست وقتی یک نرم افزار را روی مموری کارت نصب دارم در هنگام نصب مجدد در همان مسیر هیچ پیغامی مبنی بر جایگزینی با فایل قبلی در گوشی نمیاد و مجدد در مسیر قبلی نصب میشه در صورتی که در گوشی های قبلیم اینطوری نبود .نرم افزار موجود گوشیم هم آنا ورژن 24.0 است.

davoodedr
05-10-2011, 18:53
سلام من وقتی با اپرا موبایل ۱۱ میخوام سایت باز کنم یه فایل برا دانلود میاره به اسم اسناد و وقتی دانلود میکنم یا رد میکنم سایتی رو باز نمیکنه لطفا کمک کنید... گوشیم هم سی۷ هست

ArmenA
06-10-2011, 01:19
پست ارسال شده توسط موبايلسلام
گوسیم ان۸ هست
به انا ورژن ۲۴.۰۰۱ اپدیت شده
یه برنامه داره که کارش رو نمیدونم چیه
بگید چیه و چطور استفاده کنم ازش
اسم برنامه:communicator

mmmm20
06-10-2011, 02:43
با سلام
من گوشی ان 8 انا دارم می خوام بک اپ بگیرم یکی منو راهنمایی کنه و همینطور می خواستم گوشی ام رو فلش کنم من نمی دونم کدوم روش از همه بهتر هستش یکی منو کمک کنه در ضمن من مبتدی هستم مرسی{من نمی تونم چیزی روی گوشی ام نصب کنم ایا تنها راه فلش گوشی هستش}

Majid
06-10-2011, 07:57
با سلام
من گوشی ان 8 انا دارم می خوام بک اپ بگیرم یکی منو راهنمایی کنه و همینطور می خواستم گوشی ام رو فلش کنم من نمی دونم کدوم روش از همه بهتر هستش یکی منو کمک کنه در ضمن من مبتدی هستم مرسی{من نمی تونم چیزی روی گوشی ام نصب کنم ایا تنها راه فلش گوشی هستش}

سلام
خیر دوست عزیز،بدون فلش هم میشه گوشی رو هک کرد:

هک گوشی های سیمبین |نوکیا | (بدون نیاز به ساین) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170872)

simaran
06-10-2011, 10:01
سلام خدمت تمامی دوستان گرامی.یک مشکلی با گوشی n8 دارم و اون اینه که چند تا تم روی گوشی نصب کردم بعد از مدتی وقتی وارد قسمت تعویض تم میشم گوشی ریست میشه! و امکان تعویض تم را ندارم.در قسمت برنامه های نصب نیز اسامی تم ها جهت پاک کردن وجود نداره!تم ها را روی مموری اکسترنال نصب کردم.مموریم نیز تایوانی و کاملا" سالم.در ضمن آنتی ویروس Dr Web بروز شده نیز در گوشیم دارم.به نظر شما چطور میشه بدون فرمت کردن گوشی یا مموری کارت (چون نرم افزار زیاد دارم و نصب مجدد اونها خیلی زمان میبره ) مشکل را بر طرف نمود؟

دوستان عزیز بلاخره به زحمت یک روش جالب برای پاک کردن تم های مزاحم که باعث ریست گوشی می شد پیدا کردم.گفتم اینجا بزارم برای بقیه دوستانی که مشکلی مثل من دارند.در حالت masstorage به کامپیوتر متصل بشید بعد در ویندوز اکسپلورر در قسمت Tools قسمت نشان دادن فایلهای مخفی را فعال بکنید حالا وارد مموری کارت شده ودر پوشه Private دنبال پوشه شماره 10207117 بگردید داخل این پوشه یک پوشه دیگه بنام import هست حالا کافیست کل این پوشه را پاک کنید.دیگه موقع وارد شدن به قسمت THemes گوشی ریست نمیشه چون تمام فایلهای مربوط به تم های مشکل ساز با این روش پاک شدند.
خواستن "توانستن" است.:bp:

imlegend
06-10-2011, 10:29
سلام دوستان
این بار ..........
ممنون

zanakaka
06-10-2011, 10:48
سلام دوستان
این بار ..........
ممنون

سلام خدمت دوست عزیز....
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=632667&stc=1&d=1317885463

zanakaka
06-10-2011, 10:51
با سلام

دوستمون که راهنماییتون کردن ...
برای بک آپ هم یه مموری بزار تو گوشیت و به file manager برو تو قسمت بک آپ میتونی خیلی راحت بک آپ بگیری ....:ar:

pc boy
06-10-2011, 14:56
سلام آخرین ورژن explore رو برای آنا میخواستم!!
در ضمن smartcom ورژنی جدیدتر از 1.56 داره؟
اگر هست اونم ممنون میشم بزارید!
این برنامه le gps رو هم که چند صفحه پیش درخواستشو داده بودم کسی نداشت بزاره؟
یه برنامه خوب و رادست برای تغییر فونت آنا با چند تا فونت ترو تمیز وشیک هم بدین ممنون میشم!
ممنون!

sepantax
06-10-2011, 18:27
سلام
من چند روز قبل گوشیم ( N8 product code: 059c0t6 ) رو آپدیت کردم
ورژنش شد: 022.014
دیگه هیچ برنامه ای روش نصب نمیشه (وسط مراحل نصب پیغام unable to install میده و می پره بیرون)
خواستم با ovi suite به ورژن 24 آپدیتش کنم که باز هم همین پیغام رو داد
چه کار باید بکنم
دوستان راهنمایی کنند
با تشکر

damsaz1991
06-10-2011, 19:01
با سلام خدمت متخصصان آقا لطفا یکی کمکم کنه آخه گوشی من بعد از اینکه 2 دقیقه صحبت میکنی ارتباط با مخاطبم قطع میشه خواستم restore کنم گوشیم رو اما کد امنیتی رو فراموش کردم حالا باید چیکار کنم؟؟
تشکر میکنم راهنماییم کنید:au:

pouya13
06-10-2011, 19:19
سلام يه نرم افزار میخوام که بشه فایل های چند پارتی رار رو اکسترا کرد البته سالم

sakartvely
06-10-2011, 20:38
جواب بده این لامسبا هزار بار سوالما پرسیدم من ان 8 دارم خط نمیده درست وحسابی نرم افزار میخام تقویت کنه انتن دهی اونا

sakartvely
06-10-2011, 20:45
ایها الناس کمک کنید دیگه نرم افزار برای ان 8 برای تقویت انتن دهی اون نه انالیز انتن تقویت انتن و جستجو قوی انتن های نزدیکتر

imlegend
06-10-2011, 22:58
سلام دوستان
دوستان ان8 برنامه کانورتور داره یا نه؟اگه داره کدوم قسمت هست؟

NIMA
07-10-2011, 10:45
سلام
من يه برنامه مي خوام كه بشه شكل نرم افزارهارو تغير بدهم.
ممنون

warmin
07-10-2011, 11:12
پست ارسال شده توسط موبايلسلام دوستان یه برنامه میخوام که کانال های ماهواره رو از طریق اینترنت تو گوشی ببینم

AHMAD
07-10-2011, 13:26
سلام يه نرم افزار میخوام که بشه فایل های چند پارتی رار رو اکسترا کرد البته سالم
سلام
از برنامه ای که ضمینه کردم می تونی استفاده کنی

AHMAD
07-10-2011, 13:31
جواب بده این لامسبا هزار بار سوالما پرسیدم من ان 8 دارم خط نمیده درست وحسابی نرم افزار میخام تقویت کنه انتن دهی اونا
سلام دوست عزیز
برنامه ای برای تقویت انتن دهی فکر نکنم باشه
با یک سیمکارت دیگه امتحان کنید اگر بازهم مشکل داشتید گوشی رو یکبار مستر ریسیت کنید

AHMAD
07-10-2011, 13:47
سلام دوستان
دوستان ان8 برنامه کانورتور داره یا نه؟اگه داره کدوم قسمت هست؟
سلام
خیر. برنامه ای که باهاش بتونید Video , Audio کانورت کنید در گوشیهای سیمبین نیست

اما Image می تونی
از برنامه ای که ضمینه کردم استفاده کن (مخصوص گوشی های S60v3 هست ولی روی S^3 نصب و اجرا میشه ولی باهاش کار نکردم )

imlegend
07-10-2011, 14:29
سلام
خیر. برنامه ای که باهاش بتونید Video , Audio کانورت کنید در گوشیهای سیمبین نیست

اما Image می تونی
از برنامه ای که ضمینه کردم استفاده کن (مخصوص گوشی های S60v3 هست ولی روی S^3 نصب و اجرا میشه ولی باهاش کار نکردم )

مرسی دوست عزیز ولی منظور من اون برنامه converter بود
ایا ان8 داره؟اگه داره کجاشه؟

imlegend
07-10-2011, 14:32
سلام دوستان
ایا ان8 برنامه converter(تبدیل مقیاسها به همدیکه) رو داره من پیداش نمیکنم؟اگه داره کدوم قسمت هست

ArmenA
07-10-2011, 18:01
بابا یه گوگل مپ درست نیست بشه راحت اجراش کردواسه ان۸
گوشیم هک نشده
ساین هم نمیتونم بکنم
مردم و پیدا نکردم

anticmobile
07-10-2011, 20:04
سلام من یه n8 دارم . یه برنامه میخوام که بتونم واسه مخاطبینم زنگ اس ام اس مختلف بزارم.اگه گوشی خودش این امکان رو داره که خواهشا راهنماییم کنید اگه برنامه ای چیزی هم واسش هست خواهشا معرفی کنید...
مرسی از سایت خوبتون

بابا یکی هم جواب مارو بده دیگه

AHMAD
07-10-2011, 22:45
بابا یه گوگل مپ درست نیست بشه راحت اجراش کردواسه ان۸
گوشیم هک نشده
ساین هم نمیتونم بکنم
مردم و پیدا نکردم

Google Map که تو سایت هست هیچ مشکلی نداره(و با Google Mapهای دیگه فرق نمی کنه)

راستی چرا گوشیت را هک نمی کنی؟
هک گوشی های سیمبین |نوکیا و سونی اریکسون| (بدون نیاز به ساین) Symbian Hacked with UMU Nokia/SonyEricsson By CODeRUS (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169949)

AHMAD
07-10-2011, 22:58
سلام دوستان
ایا ان8 برنامه converter(تبدیل مقیاسها به همدیکه) رو داره من پیداش نمیکنم؟اگه داره کدوم قسمت هست

سلام
خود گوشی نداره

از برنامه ای که ضمینه کردم استفاده کن

pc boy
08-10-2011, 01:04
با سلام خدمت دوستان زحمت کش این تاپیک!!
ولی اگر همه رو جواب بدین بهتره ها!!! بعضی ها رو جواب میدین بعضی ها رو نه!!!
1.smartcom ورژنی بعد از 1.56داره؟! اگر داره لطفا لینک بدین!!
2.آخرین ورژن winrarرو لطف کنید!!
3.ms Dict viewer بعد از ورژن 7.4 اگر اومده لطف کنید لینک بدین!!
4.یه برنامه هم برای تغییر سریع زبان نوشتاری از طریق لمس صفحه نمایش میخوام که روی e6 جواب بده!! هم lang swith هم quick lang رو تست کردم و جواب نداد!!
ممنون:4:

ArmenA
08-10-2011, 08:16
پست ارسال شده توسط موبايلدوستان گوگل مپ رو لینک بزارید لطفا
زیپ باشه مشکلی نیست
ولی وین ریر نباشه چون پی سی ندارم
واسه ان۸
مرسی مرسی زیاد

dakan
08-10-2011, 09:39
درود بیکران به شما من گوشیما بعلت هنگ کردن فرمت کردم الان 2تا مشکل داره ویدیو را باز نمیکنه و هیچ نرم افزاری نیمتونم نصب کنم میده lممنون میشم راهنمایی کننید گوشیمم N8
erroe unabel mideh

ali_v
08-10-2011, 12:50
سلام خسته نباشد
من از نرم افزار Mobiola Web Camera for S60 برای وبکم استفاده میکنم که فقط در یاهو کار میکنه و در اوو کار نمیکنه حالا چند تا سوال دارم :
1. آیا میشه با همین یا نرم افزار دیگه با موبایل توی اووو وب داد یا نه ؟؟؟؟
2. نرم افزاری هم هست که از گوشی بعنوان هدفن و میکروفن استفاده کرد مثلا با هندزفری خود گوشی که هم میروفن هم گوشی صحبت کرد و شنید (فرقی نداره که توی یاهو کار کنه یا اووو)
3. نرم افزار fring اگر نصب کنم روی گوشیم واقعا میتونم با دوستم که کانادا صحلت کنم و اینکه قابلیت مکالمه تصویری هم داره ؟؟؟؟

mamadeb
08-10-2011, 12:54
سلام دوستان من برنامه شمع که داخل گوشی میسوزه رو میخواستم.مرسی

AHMAD
08-10-2011, 16:47
پست ارسال شده توسط موبايلدوستان گوگل مپ رو لینک بزارید لطفا
زیپ باشه مشکلی نیست
ولی وین ریر نباشه چون پی سی ندارم
واسه ان۸
مرسی مرسی زیاد

بفرمایید براتون ضمینه کردم:up:

persian kingdom
08-10-2011, 20:11
سلام دوستان من یه مشکلی پیدا کردم جدیدا .صفحه گوشیم یه دفه کم نور میشه باید حتما یه بار قفل و باز و بسته کنم تا درست بشه و بیشتر اوقات باید رو یه ایکن 2 بار بزنم تا بره تو منو یا برنامه ای اجرا بشه !!!! کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست . با تشکر:bw:

arh24
08-10-2011, 22:20
سلام

دوستان خسته نباشید

آقا من یه نرم افزار میخام که بتونم ار GPS گوشی تو کامپیوتر استفاده کنم
مثله GPS های اکسترنال

Symbian Anna

alireza0912282
08-10-2011, 22:51
سلام گوشی من یه مشکلی پیدا کرده که وقتی یه قسمتی از گوشیو لمس میکنم یه جای دیگه عمل میکنه ممنوم میشم دوستان راهنماییم کنن.

amin200200
09-10-2011, 07:39
سلام
کسی از دوستان برنامه slideUnlock رو سراغ داره ؟ من از ovi دانلود کردم اما نسخه کامل و کرک شده میخوام
ممنون میشم اگه سراغ دارید لطف کنید . شکل آیکونش رو هم قرار میدم که با بقیه برنامه ها اشتباه نشه .
با تشکر .
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=633956&stc=1&d=1318133317

ArmenA
09-10-2011, 11:29
ایولا دمتون گرم که همکاری میکنید
اگه میشه آخرین ورژن برنامه یو سی بروزر با آخرین ورژن برنامه blueFTP واسه ان۸ بزارید
یادتون نره که زیپ باشه مشکلی نیست ولی وین ریر نباشه!
راستی برنامه ای هست که بشه فایل های وین ریر رو تو گوشی باز کنه؟
پست ارسال شده توسط موبايلا

rosbina
09-10-2011, 11:50
سلام خدمت تمامه بچه های گل موبایلستان و استادان عزیز.من یه نرم افزار میخواستم که بشه اس ام اس های گوشیه قبلیم که k850 بودو روی n8 بریزم اخه هر کار میکنم نمیشه راهنماییم کنین با تشکر

ASSO
09-10-2011, 18:24
سلام دوستان من یه مشکلی پیدا کردم جدیدا .صفحه گوشیم یه دفه کم نور میشه باید حتما یه بار قفل و باز و بسته کنم تا درست بشه و بیشتر اوقات باید رو یه ایکن 2 بار بزنم تا بره تو منو یا برنامه ای اجرا بشه !!!! کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست . با تشکر:bw:

سلام گوشی من یه مشکلی پیدا کرده که وقتی یه قسمتی از گوشیو لمس میکنم یه جای دیگه عمل میکنه ممنوم میشم دوستان راهنماییم کنن.

به احتمال فراوان این مشکلات به خاطر نصب نرم افزارهای ناسازگار برای گوشی پیش میاد و قاعدتا با ریست برطرف میشند

در ضمن جای سوالات شما تایپیک زیر است دوستان

تاپیک سئوالات و مشکلات گوشی های Symbian ^3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165500&page=35)

p.z12791
09-10-2011, 20:28
سلام
يه برنامه واسه خوندن فايلهاي pdf با سرعت بالا به جز برنامه adobe reader خود گوشي
اون خيلي كند عمل ميكنه عصابه ادم خورد ميشه
ممنون

mmb89
09-10-2011, 22:08
گوشی n8من وب بروزرش اصلا هیچ سایتی رو باز نمیکنه!
چیکار کنم
در ضمن اپرا مینی هم دارم که میتونه فیس بوک رو هم باز کنه ولی رو گوشی من اصلا هیچ سایتی رو باز نمیکنه اگه امکان داره کمکم کنید.این اپرا مینی رو یکی از دوستان نصب کرد واسه اون باز شد سایت ولی واسه من نمیشه
ممنون میشم

MahdiPOnline
09-10-2011, 22:15
يه برنامه براي قفل كردن گوشي وقتي گوشي رو قفل كردم خواستم بازش كنم ازم رمز بخواد
يكي دو مورد پيدا كردم مثل maze lock ولي رمزش عددي نيست
خود گوشي اين امكانو داره ولي محدوديت كاراكتر نداره و بايد okرو بزني تا رد شه ولي iphone 3gs يه رمز 4 رقمي ميخواد و وقتي رمزو كامل و صحيح وارد كردي خود بخود باز ميشه

ميشه يكي هم جواب منو بده
دو هفتس تو صفم!!!

ali_v
09-10-2011, 23:00
سلام خسته نباشد
من از نرم افزار Mobiola Web Camera for S60 برای وبکم استفاده میکنم که فقط در یاهو کار میکنه و در اوو کار نمیکنه حالا چند تا سوال دارم :
2. نرم افزاری هم هست که از گوشی بعنوان هدفن و میکروفن استفاده کرد مثلا با هندزفری خود گوشی که هم میروفن هم گوشی صحبت کرد و شنید (فرقی نداره که توی یاهو کار کنه یا اووو)
3. نرم افزار fring اگر نصب کنم روی گوشیم واقعا میتونم با دوستم که کانادا صحلت کنم و اینکه قابلیت مکالمه تصویری هم داره ؟؟؟؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟؟؟؟!! :sign_help::please: :mobilestan:

r3374
10-10-2011, 01:06
يه برنامه قبلا رو گوشيم بود كه عكس هاي پانوراما ميشد باهاش گرفت
گوشيم c7 هك نيستش
از همين سايت گرفته بودمش اون برنامه رو
ممنون ميشم كمك كنين پيداش كنم
اسم برنامه يادم رفته متاسفانه

MEHR@N
10-10-2011, 15:55
يه برنامه قبلا رو گوشيم بود كه عكس هاي پانوراما ميشد باهاش گرفت
گوشيم c7 هك نيستش
از همين سايت گرفته بودمش اون برنامه رو
ممنون ميشم كمك كنين پيداش كنم
اسم برنامه يادم رفته متاسفانه

سلام
خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=146294

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=116604

amin200200
10-10-2011, 17:05
با سلام
وقتی برنامه EasyKeyLock v1.2 رو نصب میکنم این ارور رو میده :
Unable to install. constrained by the certificate .
در ضمن من گوشی رو به روش Norton symbian هک کردم و گوشی هم C7 ورژن 22 آنا هست . لطفا بگید مشکل از چیست و چه جوری حل میشه . ممنون .

r3374
10-10-2011, 18:25
سلام
خدمت شما

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=146294

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=116604

ممنون دوست عزيز
دنبال نوكيا پانوراما ميگشتم كه با راهنماييتون گير اوردمش
فقط مشكل الان اينه كه
قبلا ورژن سيمبيان رو گوشيم همون سيمبيان سه بود كه بعدا كه انا اومد من ارتقاش دادم به انا
قبلا ميشد نصبش كنم
الان نميشه نصب كنم
و وسط نصب بهم system error ميده
بايد چيكار كنم؟
كلا نميتونم ازش استفاده كنم؟

2047
10-10-2011, 18:33
سلام برنامه اتوکد برایn8اناوسیمبین میخوام

pc boy
11-10-2011, 00:44
سلام آخرین ورژن msdict رو برای آنا میخواستم که کار بده روی آنا!!
ممنون

davoodedr
11-10-2011, 02:18
سلام میخواستم بدونم ایا برنامه ای برا سیمبین انا ارائه شده که فیلم هایی که زیرنویسش جدا هست رو با زیرنویس بیاره اگه هست راهنمایی کنین ...گوشیم هم سی ۷ هست..
ممنون.

mamadeb
11-10-2011, 12:12
سلام دوستان . میخواستم بدونم این برنامه joikuspot که برنامه اشتراک گذاشتن اینترنت هست با شبکه ایران2G کار میده یانه؟کسی تا حالا امتحان کرده؟مرسی از جوابتون

ali_v
11-10-2011, 15:50
کسی نمیتونه کمک کنه ؟؟؟؟!! :sign_help::please: :mobilestan:

:sign_help::sign_help::sign_help::sign_help::sign_ help::please::please:

AHMAD
11-10-2011, 16:31
با سلام
وقتی برنامه EasyKeyLock v1.2 رو نصب میکنم این ارور رو میده :
Unable to install. constrained by the certificate .
در ضمن من گوشی رو به روش Norton symbian هک کردم و گوشی هم C7 ورژن 22 آنا هست . لطفا بگید مشکل از چیست و چه جوری حل میشه . ممنون .

سلام
در RomPatcher پچ installserver را فعال کنید

AHMAD
11-10-2011, 16:33
سلام
کسی از دوستان برنامه slideUnlock رو سراغ داره ؟ من از ovi دانلود کردم اما نسخه کامل و کرک شده میخوام
ممنون میشم اگه سراغ دارید لطف کنید . شکل آیکونش رو هم قرار میدم که با بقیه برنامه ها اشتباه نشه .
با تشکر .
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=633956&stc=1&d=1318133317

سلام
تاپیک درخواست رجیستر کد برای SPP SlideUnlock (آنلاک گوشی با روشی متفاوت و زیبا) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173267)

rezac601
11-10-2011, 19:40
سلام چه جوری میشه صفحه گوشی رو کالیبره کرد؟

mamadeb
11-10-2011, 20:36
سلام دوستان . میخواستم بدونم این برنامه joikuspot که برنامه اشتراک گذاشتن اینترنت هست با شبکه ایران2g کار میده یانه؟کسی تا حالا امتحان کرده؟مرسی از جوابتون

میشه لطفا راهنمایی کنید من هر چقدر امتحان میکنم نمیشه

r3374
12-10-2011, 00:03
ممنون دوست عزيز
دنبال نوكيا پانوراما ميگشتم كه با راهنماييتون گير اوردمش
فقط مشكل الان اينه كه
قبلا ورژن سيمبيان رو گوشيم همون سيمبيان سه بود كه بعدا كه انا اومد من ارتقاش دادم به انا
قبلا ميشد نصبش كنم
الان نميشه نصب كنم
و وسط نصب بهم system error ميده
بايد چيكار كنم؟
كلا نميتونم ازش استفاده كنم؟

ممنون ميشم بهم كمك كنين
اين "system error" يعني اينكه اين ورژن از نرمافزار مربوطه همخواني نداره با سيمبيان انا؟
راه حلي داره؟
ممنون ميشم به منم جواب بدين

pc boy
12-10-2011, 00:28
سلام آخرین ورژن msdict رو برای آنا میخواستم که کار بده روی آنا!!
ممنون

کسی نیست جواب بده؟!!

amin200200
12-10-2011, 14:34
سلام
در rompatcher پچ installserver را فعال کنید

سلام
دوست عزیز من این کارو میکنم اما باز هم این ارور رو میده در حالی که بقیه نرم افزارهایی که نیاز به ساین یا هک بودن گوشی رو دارن نصب میشه اما این برنامه نصب نمیشه . نسخه جدیدتری از این برنامه سراغ ندارید ؟
ممنونم .

M.DANESHPOU
12-10-2011, 15:02
سلام دوستان
يك نرم افزاري توي سيستم آندرويد هست بنام smart distance كسي اينو واسه سيمبين و يا آنا داره ؟
من خيلي لازم دارم.

AHMAD
12-10-2011, 22:52
کسی نیست جواب بده؟!!
سلام
بفرمایید تست شده

MobiSystems MSDict Viewer 7.02 | S60v3 | S60v5 | S^3 | Unsigned تست شده بر روی N8 با آپدیت Anna (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1134663&postcount=3)

AHMAD
12-10-2011, 22:57
سلام دوستان
يك نرم افزاري توي سيستم آندرويد هست بنام smart distance كسي اينو واسه سيمبين و يا آنا داره ؟
من خيلي لازم دارم.
سلام

برنامه ای با این اسم برای سیمبین نیست!!

r3374
13-10-2011, 03:26
خب سوالم رو يه جور ديگه ميپرسم اميدوارم يكي جواب منو بده اين دفعه
وقتي هنگام نصب برنامه اي با ارور "system error" مواجه ميشيم چه بايد بكنيم؟
اصلا كار خاصي ميشه كرد؟
اگه كار خاصي نميشه كرد : اگه نرم افزار نوكيا پانوراما براي سيمبيان انا هم اومده لطفا لينكش رو برام بذارين
توضيح لازم اينكه من قبلا از نوكيا پانوراما رو گوشي سي 7 كه سيمبيان سه بود استفاده ميكردم ولي الان كه اپديتش كردم به انا سيستم ارور ميده وسط نصب و نصب نميشه
راهنمايي ميخواستم لطفا

abbas.sedighi
13-10-2011, 11:28
سلام اگر ممکنه برنامه ovi store رو برای نوکیا ان 8 تو سایت بذارید
از چند سایت دانلود کردم ولی احتیاج به اینترنت داره و نصب نمیشه.

ArmenA
13-10-2011, 12:44
سلام
دوستان یه سوال
operator logosچیه؟
همونه که به جای اسم ایرانسل و همراه اول قرار میگیره هست؟
چنتا دان کردم ولی نمیدونم چطور باید به جای اسم اپراتور قرار بدم
اخه عکسن با فرمت jpg & gif

merlin2012
13-10-2011, 14:26
با سلام
لطفا نرم افزار spb shell 3d برای سیمبیان 3 رو میخواستم . البته نسخه ای که کار کنه . چون از چند جا دانلود کردم کار نکرد . ممنونتون میشم اگه این نرم افزار رو توی سایت بزارین . چون واقعا نرم افزار عالی واسه سیمبیان 3 دارهاست .

ali_v
13-10-2011, 14:56
سلام خسته نباشد

دوستان لطفا یکی بگه راهی برای حل مشکل من هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/!!!!!!!!

:sign_help::please::bc:

mirsalar
13-10-2011, 17:51
گوشی ان 8 من الان چند روزه دچار یک مشکلی شده که قبلا وجود نداشت الان هر نوع برنامه ای که بخواهم روی گوشی نصب کنم پیغام unablle to install میده ولی وقتی زبان گوشی مثلا از فارسی به انگلیسی تبدیل می کنم و ریست میشه نرم افزارو نصب میکنه حالاکه زبان انگلیسی شده یک برنامه جدید دیگه ایو بخوام نصب کنم نمیشه و باید دوباره مثلا زبانو به انگلیسی تغییر بدم تا بتونم نرم افزارو نصب کنم قبلا هر نوع برنامه ای رو راحت نصب می کردم الان یک هفته ای هست گوشیم این مشکلو پیدا کرده باید چیکار کنم تا دوباره درست بشه؟؟
نرم افزار گوشی سیمبین انا ورژن24 هستش و قبلا به راحتی نرم افزارها روش نصب می شد.

mehdidavodi
14-10-2011, 10:24
سلام من یه نرم افزار میخوام برای کامپیوتر تا بتونم تم های گوشی n8 رو ویرایش کنم:bc:

با carbide.ui v4 نتونستم این کارو کنم! :dm:

davoodedr
14-10-2011, 16:02
سلام
من وقتی با سی۷ فیلم برداری میکنم خود به خود به اینترنت و ماهواره وصل میشه لطفا راهنمایی کنین...ممنون

M MAFIA
15-10-2011, 19:44
سلام و خسته نباشيد
دوستان عزيز، مديران محترم،من 1 كوشي 5800 دارم،كاملا هم مبتدي هستم،از دوستان خواهش دارم كه بنده رو راهنمايي كنن؛من ميخوام اخرين فريمور و در اصل بهترين رو انتقال بدم به كوشيم،بلد نيستم كه بايد جيكار كنم،لطفا تابيك اموزش و تابيك خود فريمور رو برام بزاريد و هرجيزي كه لازم هست تا من كوشيمو رديفش كنم
بيشابيش از شماها ممنونم،هرسري سوال يا مشكلي داشتم سايت موبايلستان كمكم كرده.
بازم ممنون

ali_v
15-10-2011, 20:20
سلام و خسته نباشيد
دوستان عزيز، مديران محترم،من 1 كوشي 5800 دارم،كاملا هم مبتدي هستم،از دوستان خواهش دارم كه بنده رو راهنمايي كنن؛من ميخوام اخرين فريمور و در اصل بهترين رو انتقال بدم به كوشيم،بلد نيستم كه بايد جيكار كنم،لطفا تابيك اموزش و تابيك خود فريمور رو برام بزاريد و هرجيزي كه لازم هست تا من كوشيمو رديفش كنم
بيشابيش از شماها ممنونم،هرسري سوال يا مشكلي داشتم سايت موبايلستان كمكم كرده.
بازم ممنون

سلام
ساده ترین روش این که اگر اینترنت adsl داری بری توی سایت نوکیا و ایران انتخاب کنی بعد فارسی نوشته آپدیت گوشی یا یک چیز مشابه همین بعد نرم افزار nokia software updator دانلود کنی و گوشیت با کابلش وصل کنی به کامپیوتر و این نرمم افزار روی کامپیوترت اجرا کنی بعد خودش اتومات اخرین ورژن نصب میکنه فقط کافی پیغام هاش next بزنی
فقط یادت باشه گوشیت مموری کارتش برداری و شارژش هم فول باشه
اگر روش راحت میخوای با توجه به اینکه میگی مبتدی هستی این راحتترین روش

تشکر و امتیازم فراموش نشه :bf:

ali_v
15-10-2011, 20:23
سلام
من وقتی با سی۷ فیلم برداری میکنم خود به خود به اینترنت و ماهواره وصل میشه لطفا راهنمایی کنین...ممنون

سلام
برو توی تنظیمات دوربین و گزینه دوم که save location روی no بذار و دیگه موقع عکس کانکت نمیشه

تشکر + امتیاز :bf:

2047
16-10-2011, 00:02
سلام برنامه جی بی اس برای انا n8

همراه باراهنمای صوتی فارسی میخواهم

Majid
16-10-2011, 00:22
سلام برنامه جی بی اس برای انا n8
همراه باراهنمای صوتی فارسی میخواهم.

سلام
به بخش GPS مراجعه کنید دوست عزیز:

نرم افزارهای GPS و نقشه ها (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=327)

majidsoroush
16-10-2011, 13:37
سلام خواهشا نرم افزار spb shell 3d را یا هکش کنید یا کرکش براش بنویسید و یا یه keygen و یا هر چیز دیگه ای که خودتون میدونید براش درست کنید دیگه صبرمون تموم شده خواهشا کمک کنید:bc: با تشکر

MEHR@N
16-10-2011, 20:17
سلام خواهشا نرم افزار spb shell 3d را یا هکش کنید یا کرکش براش بنویسید و یا یه keygen و یا هر چیز دیگه ای که خودتون میدونید براش درست کنید دیگه صبرمون تموم شده خواهشا کمک کنید:bc: با تشکر

سلام
این ورژن رو تست کنید

omid_korn
16-10-2011, 23:39
سلام..دوستان Here & Now تو گوشیم نمیاد..میره اینترنت ولی اصلا چیزی لود نمیکنه..
میشه یه برنامه هواشناسیه خوب معرفی کنید که هوای همونجایی که هستم رو نشون بده؟
گوشیم ان8 آنا
ممنون

r3374
17-10-2011, 03:41
اصلا كار خاصي ميشه كرد؟
اگه كار خاصي نميشه كرد : اگه نرم افزار نوكيا پانوراما براي سيمبيان انا هم اومده لطفا لينكش رو برام بذارين
توضيح لازم اينكه من قبلا از نوكيا پانوراما رو گوشي سي 7 كه سيمبيان سه بود استفاده ميكردم ولي الان كه اپديتش كردم به انا سيستم ارور ميده وسط نصب و نصب نميشه
راهنمايي ميخواستم لطفا

LARANTAS
17-10-2011, 13:55
سلام یه برنامه میخواستم که دسترس به قسمت messaging گوشی رو محدود کنه یعنی با پسورد باز بشه برات مثل همون برنامه که دسترسی به قسمت contact ها رو محدود میکرد. مرسی

alireza0912282
17-10-2011, 19:36
سلام من یه بک اپ از گوشیم گرفتم وحالا گوشیمو فلش کردم الان نمیدونم چجوری باید بک اپو دوباه بریزم تو گوشی لطفا راهنمایی کنین.

love_gooshi
17-10-2011, 21:16
سلام من یه بک اپ از گوشیم گرفتم وحالا گوشیمو فلش کردم الان نمیدونم چجوری باید بک اپو دوباه بریزم تو گوشی لطفا راهنمایی کنین.

رفيق اگه با ovi suite بك اپ گرفتي گوشينو در همون حالت وصل كن به كام و برنامشو باز كن و از قسمت اگه اشتباه نكنم content copier
restore رو انتخاب كن تا برگردونه به گوشيت فايل بك اپ رو

r3374
17-10-2011, 22:13
اصلا كار خاصي ميشه كرد؟
راهنمايي ميخواستم لطفا

sat-mob
17-10-2011, 22:35
من توی برنامه مپ که میرم گوشیم هنگ میکنه و ریست میشه.c7 گوشیمه
مشکلش چیه کهفقطت10 ثانیه میتونم توی مپ باشم؟

azin112233
18-10-2011, 00:14
سلام دوستان
کسی می دونه وقتی هنگام آپدیت گوشی این پیغام میاد چکار باید کنم
oviرا دوبار ه هم نصب کردم نشد آنتی ویروسم غیر فعال کردم نشد
گوشی c7

nimavaa
18-10-2011, 02:02
سلام دوستان
کسی می دونه وقتی هنگام آپدیت گوشی این پیغام میاد چکار باید کنم
oviرا دوبار ه هم نصب کردم نشد آنتی ویروسم غیر فعال کردم نشد
گوشی c7
دوست عزیز این مشکل برای اکثر افرادی که با اووی ابدیت کردن پیش اومده و دلیل خاصی هم نداره و چند روز دیگه رفرش کنی احتمال درست شدنش هست ..
اما پیشنهاد میکنم با Sw update خود گوشی ابدیتتون رو بی نقص تکمیل کنید...

omidff2
18-10-2011, 03:59
با سلام
یه برنامه میخام برای بستن برنامه های در حال اجرا در گوشی که در تسک منیجر گوشی نشان داده نمیشود
لطف کنید app stop نباشد چون برنامه ای میخام که حالت تسک منجیر داشته باشه و امکانات زیادی از قبیل نشان دادن اطلاعات گوشی هم داشته باشه
گوشیم n8 انا هست
اگر لطف کنید چندتا برنامه بدید
ممنون و متشکر از زحمتتون

nimavaa
18-10-2011, 14:10
با سلام
یه برنامه میخام برای بستن برنامه های در حال اجرا در گوشی که در تسک منیجر گوشی نشان داده نمیشود
لطف کنید app stop نباشد چون برنامه ای میخام که حالت تسک منجیر داشته باشه و امکانات زیادی از قبیل نشان دادن اطلاعات گوشی هم داشته باشه
گوشیم n8 انا هست
اگر لطف کنید چندتا برنامه بدید
ممنون و متشکر از زحمتتون
* ارسال توسط موبایل *
دوست عزیز برخی از برنامه های فایل منیجر این امکان رو به شما میدن و همچنین علاوه بر این امکان ، قابلیت های مفیده دیگه ای هم دارن که میتونین از آنها استفاده کنید....
برنامه هایی شبیه به FE Explorer & mobiXplorer

M MAFIA
18-10-2011, 16:37
سلام
دوستان عزيز لطفا برنامه هواشناسي براي نوكيا 5800 بذاريد لطفا؛من تا حالا 10 تا نرم افزار مختلف كرفتم ولي تاحالا هيج كدومو نتوستم نصب كنم؛كوشيمو هيج كاريش نكردم؛دست نخوردس؛يه برنامه بذاريد كه راحت بتونم نصبش كنم و حتما زيب نباشه؛

select1389
18-10-2011, 19:10
کسی یه برنامه مدیا پلیر قوی واسه n8 نداره که بشه آهنگهارو فولدری هم دید و انتخاب کرد.یعنی وقتی اجراش میکنی هم بشه کلی آورد هم یآهنگهای خاصی که تو یه فولدر گذاشتی.برنامه خود گوشی همه رو کنار هم میاره.اگر هم بخوای یه آلبوم درست کنی از همینجا باید یکی یکی گوش کنی تا اوناییرو که میخوای بتونی انتخاب کنی

faramarztavakol
18-10-2011, 19:39
سلام دوستان من یه جایی سوال کردم که میشه برای ن8 ایمیل رو کار انداخت یا مخصوص خارجه و یکی از دوستان گفتند مربوط به تحریمه و نمیشه استفاده کرد ولی تو قسمت اموزش ها برو ترفندشو پیدا کن حالا هر چی تو سرچ میزنم فقط 1 جا پیدا میکنه که فکر کنم مربوط به ن8 نیست کسی ادرسشو میدونه لطف کنه ممنون

Majid
18-10-2011, 20:26
سلام دوستان من یه جایی سوال کردم که میشه برای ن8 ایمیل رو کار انداخت یا مخصوص خارجه و یکی از دوستان گفتند مربوط به تحریمه و نمیشه استفاده کرد ولی تو قسمت اموزش ها برو ترفندشو پیدا کن حالا هر چی تو سرچ میزنم فقط 1 جا پیدا میکنه که فکر کنم مربوط به ن8 نیست کسی ادرسشو میدونه لطف کنه ممنون.

سلام
خدمت شما:

رفع مشکل ساختن ایمیل در symbian^3 Ovi mail (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173724)

nimavaa
18-10-2011, 23:46
سلام دوستان من یه جایی سوال کردم که میشه برای ن8 ایمیل رو کار انداخت یا مخصوص خارجه و یکی از دوستان گفتند مربوط به تحریمه و نمیشه استفاده کرد ولی تو قسمت اموزش ها برو ترفندشو پیدا کن حالا هر چی تو سرچ میزنم فقط 1 ذجا پیدا میکنه که فکر کنم مربوط به ن8 نیست کسی ادرسشو میدونه لطف کنه ممنون

آقا مجید زحمت کشیدن و آدرس تاپیک مرتبط با این موضوع رو ارسال کردن....
لطفا اگه رو ان8 اوکی شد ، خبر بدین ....در غیر این صورت هم بگین تا مشکلتون رو برطرف کنیمم..با تشکر

majidsoroush
19-10-2011, 10:38
سلام
این ورژن رو تست کنید

ولی من spb shell 3d را گفتم که جدید اومده این جدیده زمین تا آسمون با spb mobile shell تفاوت داره و خیلی قشنگتره اگه میتونید فیلم هاش رو تو اون سایتا که .... ببینید بازم از پاسختون تشکر

AHMAD
19-10-2011, 14:46
ولی من spb shell 3d را گفتم که جدید اومده این جدیده زمین تا آسمون با spb mobile shell تفاوت داره و خیلی قشنگتره اگه میتونید فیلم هاش رو تو اون سایتا که .... ببینید بازم از پاسختون تشکر

سلام
هنوز نسخه کرک شدش را که برای رجیستر شدن به اینترنت نیاز نداشته باشه نیامده:bl:

M.Hashem.M
19-10-2011, 19:55
سلام
برنامه ای هست که اس ام اس های پاک شده را برگردونه ؟
گوشیمم C7 S. Anna

Majid
19-10-2011, 20:03
سلام
برنامه ای هست که اس ام اس های پاک شده را برگردونه ؟
گوشیمم c7 s. Anna

سلام
خیر دوست عزیز،فقط یک برنامه تحت پایتون هست مه مسیج های پاک شده رو نشون میده ولی برنمی گردونه.

M.Hashem.M
19-10-2011, 20:19
ممنون
خب اشکال نداره.. همون برنامه که میگیدو چطوری نصب کنم و راه بندازم؟

Majid
19-10-2011, 20:26
ممنون
خب اشکال نداره.. همون برنامه که میگیدو چطوری نصب کنم و راه بندازم؟خدمت شما:
نرم افزار رو نصب کنید و بذارید search کنه.

نمایش پیامک های حذف شده ShowDelMsg (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=104175)

البته قبلش باید پایتون رو نصب کنید:

پایتون و متعلقات آن فقط با نصب یک فایل (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99439)

M.Hashem.M
19-10-2011, 20:46
مرسی مجید خان
فقط این برنامه نمایش پیامک های حذف شده ShowDelMsg v1.10 EN by c.P.u1 رو وقتی میخوام نصب کنم این ارور رو میده:
certificat error.
contact the application suplier

Majid
19-10-2011, 21:09
مرسی مجید خان
فقط این برنامه نمایش پیامک های حذف شده ShowDelMsg v1.10 EN by c.P.u1 رو وقتی میخوام نصب کنم این ارور رو میده:
certificat error.
contact the application suplier

برای نصب برنامه ها باید گوشی رو هک کنید:

هک گوشی های سیمبین |نوکیا| (بدون نیاز به ساین) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=168736)

reza3322
19-10-2011, 21:47
سلام
خواستم ببينم نرم افزاري واسه سيمبين^3 هست كه بشه باهاش مكالمه ويديوئي انجام داد؟
من skype نصب كردم ولي مكالمه ويديوئي براي سيمبين نداره
يك برنامه ديگه ميخوام براي دانلود از ....... كه كاركنه هر دو برنامه ucbrowser و opera وارد سايت مذكور ميشن ولي قابليت دانلود ويدئو رو ندارن ايا راه حلي داره؟

m2n69
19-10-2011, 21:52
سلام
خواستم ببينم نرم افزاري واسه سيمبين^3 هست كه بشه باهاش مكالمه ويديوئي انجام داد؟
يك برنامه ديگه ميخوام براي دانلود از ....... كه كاركنه هر دو برنامه ucbrowser و opera وارد سايت مذكور ميشن ولي قابليت دانلود ويدئو رو ندارن ايا راه حلي داره؟

خير راهي نيست

r3374
20-10-2011, 00:01
اصلا كار خاصي ميشه كرد؟
راهنمايي ميخواستم لطفا

omidff2
20-10-2011, 03:10
با سلام
دوستان یک سری از تم های که نصب کردم روی گوشیم توی لیست applications manager\installed apps نیست که بتونم پاکشون کنم
باید چکار کنم؟
گوشیم ان 8 انا هست

simaran
20-10-2011, 12:37
با سلام
دوستان یک سری از تم های که نصب کردم روی گوشیم توی لیست applications manager\installed apps نیست که بتونم پاکشون کنم
باید چکار کنم؟
گوشیم ان 8 انا هست

دوست عزیز میتونی از این روش ابتکاری که به زحمت اونو پیدا کردم استفاده بکنی.در حالت masstorage به کامپیوتر متصل بشید بعد در ویندوز اکسپلورر در قسمت Tools قسمت نشان دادن فایلهای مخفی را فعال بکنید حالا وارد مموری کارت شده ودر پوشه Private دنبال پوشه شماره 10207114 بگردید داخل این پوشه یک پوشه دیگه بنام import هست حالا کافیست داخل این پوشه را پاک کنید.البته با اینکار تمامی تم های شما پاک میشه ولی میتونید اونهایی را که می خواهید دوباره نصب کنید.جالبه که بدونید بعضی از تم ها باعث ریست گوشی میشن و در هنگام اقدام به پاک کردن اونها اسامی انها در app manager موجود نیست که بشه اونها را حذف نمود و حتی وقتی وارد قسمت Thems میشی تا یک تم عوض کنی میبینی که گزینه های این قسمت قفل شده اند و گوشی به یکباره ریست میشه و اجازه اینکار را به شما نمیده.من خودم این مشکلو تجربه کردم.در ضمن اگه گوشی شما هک کرده باشه میتونی با Xplore نیز اینکارو بکنی.موفق باشید :bp:

AHMAD
20-10-2011, 16:16
سلام

سلام
با این سرعت و هزینه توی ایران ارزش نداره

از برنامه زیر استفاده کن
چت ویدئويي با دوستان ImiChat 2.0.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174888)

منظور از ....... یو_توب است؟

از برنامه زیر استفاده کن
PicoBrothers You.Tube Downloader v1.0.6 S60v5 S^3 SymbianOS9.4 Signed (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151150)

alinouri
20-10-2011, 22:00
سلام

نرم افزاری برای پاک کردن برنامه نصب شده می خواستم نوکیاسی7

select1389
21-10-2011, 11:58
چجوری میشه تو n8 از دفترچه تلفن بکاپ گرفت بطوریکه تو یه گوشی از یه جنس دیگه بشه استفادش کرد.(گوشی ای که سیمبین نباشه)

nimavaa
21-10-2011, 11:58
سلام

نرم افزاری برای پاک کردن برنامه نصب شده می خواستم نوکیاسی7

دوست عزیز من خودم همیشه از اپیلیکشن منجیر خود گوشی استفاده می کنم ، اما برنامه ای هست به اسم unistal of king که می تونید ازش استفاده کنید...

haidar 110
21-10-2011, 15:35
با سلام
ورژن 25.7 برای گوشی n8 چي هست ؟
ایا belle هست ؟

warrior.sam
21-10-2011, 17:18
سلام به بچه های موبایلستان و عرض خسته نباشید . چند تا مشکل و نکته ۱.میخواستم ببینم آیا مدیا پلیری مثل julyplayer برای سیمبیان ۳ منتشر نشده ؟ چون این نرم افزار روی گوشی من کار نمیده ۲. اگه میشه این بخش رو قسمت بندی کنید تعداد صفحاتش خیلی زیاده و نمیشه همشو خواند ۳. یه سوال دیگه متاسفانه فایل های مربوط به نقشه ها بخاطر فلش کردن گوشیم پاک شده چطوری میتونم دوباره این فایل ها رو برگردونم ؟ ۴. یه مشکل واقعا عجیب برام پیش اومده علامتی که وقتی به اینترت وصل میشیم زیر نمایشگر آنتن دهی میاد و اتصال به اینترنت رو نشون میده ،حالا وقتی که توی اینترنت هم نیستم بصورت نقطه چین باقی میمونه و هیچوقت نمیره وقتی گوشیم رو آفلان میکنم و این علامت حذف میشه اما وقتی از این حالت در میاد دوباره ظاهر میشه و نمیره کسی میتونه کمک کنه ؟ ۵. و در آخر میخواستم درخواست یک دانلود منیجر خوب برای سیمبیان ۳ که البته مشکلی برای دانلود بعضی فایل ها نداشته باشه .

amir fa
21-10-2011, 18:11
سلام برنامه QT Components v1.0.0 رو میخواستم.

nimavaa
21-10-2011, 19:49
سلام برنامه QT Components v1.0.0 رو میخواستم.

دوست عزیز اگر یه سرکی تو تاپیکهای مربوط به برنامه های QT میزدید به راحتی پیدا می کردید...
از لینک زیر میتونید دانلود کنید :forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=605833&d=1313734646

nimavaa
21-10-2011, 20:05
سلام به بچه های موبایلستان و عرض خسته نباشید . چند تا مشکل و نکته ۱.میخواستم ببینم آیا مدیا پلیری مثل julyplayer برای سیمبیان ۳ منتشر نشده ؟ چون این نرم افزار روی گوشی من کار نمیده ۲. اگه میشه این بخش رو قسمت بندی کنید تعداد صفحاتش خیلی زیاده و نمیشه همشو خواند ۳. یه سوال دیگه متاسفانه فایل های مربوط به نقشه ها بخاطر فلش کردن گوشیم پاک شده چطوری میتونم دوباره این فایل ها رو برگردونم ؟ ۴. یه مشکل واقعا عجیب برام پیش اومده علامتی که وقتی به اینترت وصل میشیم زیر نمایشگر آنتن دهی میاد و اتصال به اینترنت رو نشون میده ،حالا وقتی که توی اینترنت هم نیستم بصورت نقطه چین باقی میمونه و هیچوقت نمیره وقتی گوشیم رو آفلان میکنم و این علامت حذف میشه اما وقتی از این حالت در میاد دوباره ظاهر میشه و نمیره کسی میتونه کمک کنه ؟ ۵. و در آخر میخواستم درخواست یک دانلود منیجر خوب برای سیمبیان ۳ که البته مشکلی برای دانلود بعضی غالبا ها نداشته باشه .

دوست عزیز اگر پلیر تخصصی برای اجرای فایل های صوتی نیاز دارید مبتونید از دو برنامه LCG Jukebox و یا TTPod استفاده کنید ، که من به شخصه هردوتاشو رو گوشیم نصب دارم ...
و اگر برای اجرای ویدئو نیاز دارید از برنامه UC Player میتونید استفاده کنید
برای نقشه ها هم می تونید به تاپیک های مربوط به ابزارهای GPS مراجعه کنید و جدید ترین نقشه ها رو متناسب با ورژن اووی مپتون دانلود کنید...
برای رفع مشکل ایکون کانکشنتون گوشی خود را روشن خاموش کنید ، اگر مشکلتون برطرف نشد کانکشن خود را پاک کنید و مجددا بسازید بازهم اگر مشکلتون کماکان پا برجا بود با #7370#* مشکلتون حتما مرتفع میشه....
شرمنده با موبایلم نمیتونم ادرس لینک و تاپیک های مورد نظر رو بزارم...سرچ بزنید اگه پیدا نکرديد من با پی سی در خدمتمم :)

omid_korn
21-10-2011, 22:56
سلام.. یه برنامه هواشناسی خوب میخوام واسه ان8 آنا که به صورت ویجت هم بشه استفاده کرد.. ممنون

reza-pc
21-10-2011, 22:56
سلام دوستان من گوشیn86دارم وقتی نرم افزاری میخوام نصب کنم ارور مجوزمیده یا اصلانصب نمشه یا باید تاریخ گوشی رو عوض کنم باید گوشیمو ساین کنم لطفا راهنمایی کنید مرسی:sign_help:

omid_korn
21-10-2011, 23:35
سلام دوستان من گوشیn86دارم وقتی نرم افزاری میخوام نصب کنم ارور مجوزمیده یا اصلانصب نمشه یا باید تاریخ گوشی رو عوض کنم باید گوشیمو ساین کنم لطفا راهنمایی کنید مرسی:sign_help:

__________________________________________________ _____-
سلام.. دوست من برو اینجا و گوشیتو هک کن و خودتو راحت کن.. کامل توضیح داده
http://forum.mobilestan.net/announcement.php?f=941&a=134

imlegend
22-10-2011, 10:52
کمک کمک فوری
سلام دوستان
هم کمک میخوام هم چندتا سوال دارم جواب بدید ممنون میشم
اول مشکل:گوشیم تو هوم ایکرین ی خطا داد و من گوشیمو خاموش کردم بعداز روشن کردن دوباره گوشیم زیر علامت باطری ی شمارنده بهرنگ ابی ظاهر شد و هرچی خاموش روشن و هرچی پاتک دیگه بلد بدم زدم ولی جواب نداد کسی از دوستان میدونه مشکل چی بوده؟
2:بعداز این مشکل من گوشیمو با کد 7370 راستور کردم و مشکل برطرف شد و فیلم و عکس و غیره پرید کسی نرم افزاری برای ریکاوری سراغ نداره؟(فیلم هام برام مهمه)
حالا 2تا سوالم
1:دوستان اگه گوشیمو راستور کنم نه راستور و پاک کردنا منظورم در قسمت فن منیجمنت هستا گوشیم فقط تنظیماتش میشه مثل روز اول(پیش فرض دسکتاپ و غیره) یا مثل کد 7370 عمل میکنه ولی کاری ب مث مموری نداره؟
2:راهی وجود داره ک بدون فلش کردن محتویات اون فایل 1.5گیگی که همراه با فریمور انا هست و شامل فیلم و عکس و 3تا بازی هسترو رو مس مموری گوشیم بریزم؟
هرکسی که میتونه کمک کنه و اطلاعاتی درباره سوالها و مشکلاتم داره لطفا راهنمایی کنه و اگه دیدید کسی جواب داده و شما هم چیزه دیگه ای میدونید کمک کنید
مرسی

nimavaa
22-10-2011, 13:44
کمک کمک فوری
سلام دوستان
هم کمک میخوام هم چندتا سوال دارم جواب بدید ممنون میشم
اول مشکل:گوشیم تو هوم ایکرین ی خطا داد و من گوشیمو خاموش کردم بعداز روشن کردن دوباره گوشیم زیر علامت باطری ی شمارنده بهرنگ ابی ظاهر شد و هرچی خاموش روشن و هرچی پاتک دیگه بلد بدم زدم ولی جواب نداد کسی از دوستان میدونه مشکل چی بوده؟
2:بعداز این مشکل من گوشیمو با کد 7370 راستور کردم و مشکل برطرف شد و فیلم و عکس و غیره پرید کسی نرم افزاری برای ریکاوری سراغ نداره؟(فیلم هام برام مهمه)
حالا 2تا سوالم
1:دوستان اگه گوشیمو راستور کنم نه راستور و پاک کردنا منظورم در قسمت فن منیجمنت هستا گوشیم فقط تنظیماتش میشه مثل روز اول(پیش فرض دسکتاپ و غیره) یا مثل کد 7370 عمل میکنه ولی کاری ب مث مموری نداره؟
2:راهی وجود داره ک بدون فلش کردن محتویات اون فایل 1.5گیگی که همراه با فریمور انا هست و شامل فیلم و عکس و 3تا بازی هسترو رو مس مموری گوشیم بریزم؟
هرکسی که میتونه کمک کنه و اطلاعاتی درباره سوالها و مشکلاتم داره لطفا راهنمایی کنه و اگه دیدید کسی جواب داده و شما هم چیزه دیگه ای میدونید کمک کنید
مرسی

دوست عزیز این چراغ ابی مربوط میشه به یه برنامه که بعد از نصب ظاهر میشد ( اسم برنامه رو فراموش کردم الان ) اما اگه شما این برنامه هایی رو که اخیرا رو گوشیتون نصب کرده بودین و آنیستال میکردین حتما این چراغه هم پاک میشد م اصلا نیازی هم به فرمت نبود....
ضمنا از کد #7780#* استفاده کنید تا تنظیمات مثه روزه اول بشه اما به اطلاعاتتون آسییب نرسه ....

imlegend
22-10-2011, 14:02
دوست عزیز این چراغ ابی مربوط میشه به یه برنامه که بعد از نصب ظاهر میشد ( اسم برنامه رو فراموش کردم الان ) اما اگه شما این برنامه هایی رو که اخیرا رو گوشیتون نصب کرده بودین و آنیستال میکردین حتما این چراغه هم پاک میشد م اصلا نیازی هم به فرمت نبود....
ضمنا از کد #7780#* استفاده کنید تا تنظیمات مثه روزه اول بشه اما به اطلاعاتتون آسییب نرسه ....

مرسی دوست عزیز ولی چراغ نیست ی شمارنده مثل ساعت هست

nimavaa
22-10-2011, 15:22
مرسی دوست عزیز ولی چراغ نیست ی شمارنده مثل ساعت هست

دقیقا میدونم چیه چون قبل از شما یکی دیگه این مشکلو داشت ، بعد از اینکه گوشیشو فرمت کرده بود، دوستان راهنماییش کرده بودن !!
من خودمم نصبش کردم اما چون راهنماییشو از قبل دیده بودم بدون فرمت درستش کردم...
اسم برنامه خاطرم نیس اما فک می کنم از برنامه های خود نوکیا بود

ArmenA
22-10-2011, 16:54
سلام
برنامه comunicator وقتی گوشی رو به انا اپدیت کردم اضافه شد!
این برنامه کارش چیه؟

nimavaa
22-10-2011, 18:06
سلام
برنامه comunicator وقتی گوشی رو به انا اپدیت کردم اضافه شد!
این برنامه کارش چیه؟

تا الان باهاش کار نکردم که بخوام در موردش اظهار نظر کنم اما برنامه ی ارتباطی برای همگام سازی و تبادل قرار ملاقات ها و...با برنامه های آفیس می باشد....عملا بلااستفاده اس و در ایران بکار نمیاد !
لپ کلام خودتو درگیرش نکن دوست من

ariaqnamsh
22-10-2011, 18:41
سلام
من دنبال برنامه فتوشاپ واسه موبایلم میگردم.کسی سراغ نداره؟

love_gooshi
22-10-2011, 20:20
سلام به بچه های موبایلستان و عرض خسته نباشید . چند تا مشکل و نکته ۱.میخواستم ببینم آیا مدیا پلیری مثل julyplayer برای سیمبیان ۳ منتشر نشده ؟ چون این نرم افزار روی گوشی من کار نمیده ۲. اگه میشه این بخش رو قسمت بندی کنید تعداد صفحاتش خیلی زیاده و نمیشه همشو خواند ۳. یه سوال دیگه متاسفانه فایل های مربوط به نقشه ها بخاطر فلش کردن گوشیم پاک شده چطوری میتونم دوباره این فایل ها رو برگردونم ؟ ۴. یه مشکل واقعا عجیب برام پیش اومده علامتی که وقتی به اینترت وصل میشیم زیر نمایشگر آنتن دهی میاد و اتصال به اینترنت رو نشون میده ،حالا وقتی که توی اینترنت هم نیستم بصورت نقطه چین باقی میمونه و هیچوقت نمیره وقتی گوشیم رو آفلان میکنم و این علامت حذف میشه اما وقتی از این حالت در میاد دوباره ظاهر میشه و نمیره کسی میتونه کمک کنه ؟ ۵. و در آخر میخواستم درخواست یک دانلود منیجر خوب برای سیمبیان ۳ که البته مشکلی برای دانلود بعضی فایل ها نداشته باشه .

دوست عزيز براي مشكل چهارمت برو قسمت تنظيمات گوشي
بعد قابليت اتصال بعد گزينه اخر پايين نوشته تنظيمات اجرايي اونو باز كن . بعد داده بسته اي باز كن دوتا گزينه داره
بذار در حالت (در صورت نياز) احتمالا واسه تو روي حالت در صورت موجود بودنه !
اينارو از منوي فارسي گفتم اگه منوت انگيليسه خودت پيدا كن
ديگه نياز به فرمت و اينجور چيزا هم نيست !!!

omid_korn
23-10-2011, 11:01
دوستان چرا دیگه کسی نمیاد جواب بده؟؟ قبلا یه درخواست میدادیم حداکثر 2ساعته جواب میدادید ولی الان یه هفته س 2تا درخواست دادم انگار نه انگار! نمیدونم اساتید دیگه سیمبین رو حساب نمیکنن یا وقتشو ندارن!

ArmenA
23-10-2011, 11:25
سلام
یه برنامه میخوام برا ان۸ که بگرده تمام آهنگایه گوشی رو پیدا کنه بعد تک تک آهنگارو نام خواننده و نتم البوم و سال تولید و عکس البوم و ...رو پیدا کنه و خودش هم ویرایش کنه!

vahidnajafi
23-10-2011, 14:01
سلام به همه
nokia N8
من وقتی میخوام فایلی رو توسط usb داخل فلش مموری کپی کنم با فایل منیجر خود گوشی کپی میکنم ادرس محل کپی را که میخواد ، درایو فلش مموری توی لیست نمیاد اما با اکسپلور انجام میشه . از فلش مموری به گوشی مشکلی نیست و راحت کپی میشه ، راهنماییم کنید
با تشکر از همه

soroosh_21
23-10-2011, 14:22
سلام
من نمي تونم فايل ساين گوشيمو بگيرم ميشه يكي كمكم كنه واسم بگيره؟
imel:357919041731126 مدل گوشيمم n8 واقعا ممنون ميشم يكي كمكمم كنه

Majid
23-10-2011, 15:18
دوستان چرا دیگه کسی نمیاد جواب بده؟؟ قبلا یه درخواست میدادیم حداکثر 2ساعته جواب میدادید ولی الان یه هفته س 2تا درخواست دادم انگار نه انگار! نمیدونم اساتید دیگه سیمبین رو حساب نمیکنن یا وقتشو ندارن!
سلام یه برنامه هواشناسی خوب میخوام واسه ان8 آنا که به صورت ویجت هم بشه استفاده کرد.سلام
دوستان عزیز سعی کنید اول از search سایت درخواست بدید اگه نتونستید برنامه ای رو که می خواین پیدا کنید بعد درخواست بدید،چون حجم درخواست ها خیلی بالاست و تعداد افراد پاسخ گو کم طبیعیه که چند تا پست از قلم بیفته،اینجور نرم افزارهای پرکاربرد رو با یه search خیلی ساده میشه پیدا کرد اینطوری هم زودتر به نتیجه می رسید کسی هم دچار سوتفاهم نمیشه.

برنامه هواشناسی با ساپورت شهرهای ایران weather report v.1.0.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163297&highlight=%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8% B3%DB%8C)

هواشناسی قدرتمند بر روی گوشی AccuWeather Widget v1.1.608 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125921&highlight=%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8% B3%DB%8C)

فوق العاده آب و هواشناسی WeatherBug ® v1.1.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=95706&highlight=%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8% B3%DB%8C)

یک برنامه فوق العاده برای هواشناسی MeteoNews Weather App v1.00 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113774&highlight=%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8% B3%DB%8C)

ورژن جدید قویترین برنامه هواشناسی(با شهرهای ایران) Handy Weather v.7.03 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117734&highlight=%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8% B3%DB%8C)

alinouri
23-10-2011, 20:57
سلام کمک فوری فوری از دوستان

من تمام شماره هام که تو حافظه گوشیم همه شان پاک شده چطور میتونم بازیابی کنم نوکیا سی7

Majid
23-10-2011, 21:03
سلام کمک فوری فوری از دوستان
من تمام شماره هام که تو حافظه گوشیم همه شان پاک شده چطور میتونم بازیابی کنم نوکیا سی7

سلام
متاسفانه راهی نداره دوست عزیز.

Lee_Young_Ae
23-10-2011, 22:25
دوست من امروز صبح گوشی X7 گرفته و یه برنامه به نام MobiTracker ( ورژن 2.0.4 ) نصب کرده که پسوردش رو یادش رفته !

این برنامه هم اجازه ی هیچ کاری بهش نمیده تا وقتی که پسورد رو وارد کنه ! ( و پشت سر هم بوق میزنه )

راه حل چیه ؟

hamed_534
24-10-2011, 00:09
دوست عزیز.برنامه قفل برنامه ها وقفل گوشی به اسم handy gard pro.همون هندی گارد باکد یاسریال رجستر لطفا بزارید .برای x7 آنا

vahidnajafi
24-10-2011, 08:08
سلام به همه 2
مثل اینکه سوالمو نباید اینجا میپرسیدم .
nokia N8
من وقتی میخوام فایلی رو توسط usb داخل فلش مموری کپی کنم با فایل منیجر خود گوشی کپی میکنم ادرس محل کپی را که میخواد ، درایو فلش مموری توی لیست نمیاد اما با اکسپلور انجام میشه . از فلش مموری به گوشی مشکلی نیست و راحت کپی میشه ، راهنماییم کنید
با تشکر از همه

ArmenA
24-10-2011, 09:53
سلام
یه برنامه میخوام برا ان۸ که بگرده تمام آهنگایه گوشی رو پیدا کنه بعد تک تک آهنگارو نام خواننده و نام البوم و سال تولید و عکس البوم و ...رو پیدا کنه و خودش هم ویرایش کنه!

نبوووووووووووووود؟

nasserm
24-10-2011, 10:55
سلام دوست عزیز
توی اکسپلورر می تونم فایل را هایدن کرده یا هایدن را ببینم ولی مسلما وقتی اتریت فایل بصورت هایدن در میاد نباید توی گالری دیده بشه همانطور که از طریق فایل منیجر نمی تونیم ببینیم و فقط نیاز به برنامه هایی مثل اکسپلورر هستش.
ولی توی گالری دیده میشه. مشکل من اینه و دنبال برنامه ای هستم که بتونه مخفی کنه و توی گالری نیاد.
دوست عزیز از XPlore برای hidden فایل استفاده کرده و بعد یه بار گوشیتونو ریستارت کردید دیگه قابل مشاهده نیست.

imlegend
24-10-2011, 10:58
کمک کمک
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان موبایلستانی
چندتا سوال دارم
1:من گوشیمو با کد 7370 فرمت کردم به این خیال که مثل عمل کرد این کد در گوشیهای مدل پایینتر که فقط حافظه درایو cرو پاک میکنه و مشکل نرم افزاری هم حل میشه فرمت کردم که متاسفانه درایو e همرو پاک کرد حالا دوستان راهی هست که بشه عکس و فیلمهامو برگردونم ؟برنامه ریکاوری قوی سراغ دارید؟
2:برنامه ای هست که بشه با اون به محتویات اون فایل 1.5 گیگی ب اسم RM-596_M015.44.emmc.fpsx دسترسی داشت بدون این که دوباره گوشیمونرو فلش کنیم چون من عکسا و بازیهشو میخوام؟(من چون نوع اونرو نمیدونستم گفتم فایل شایدم پوشه باشه)
3:دوستان کسی لینکی,سایتی چیزی سراغ نداره که من از اونجا عکسهایی که همراه با اپدیت انا بود رو دانلود کنم یا اگه کسی داره و پاکشون نکرده برام اپلود کنه؟
4:ی برنامه میخوام که بشه باهاش رو مسیج و دفترچه تلفن گوشیم پسورد بذارم

پیشاپش ممنون

mir2000
24-10-2011, 15:41
سلام دوستان
خواستم بپرسم آیا گوشی n8 مجهز به سیستم nfc هست یا نه
چون دیروز با یک فریمور جدید گوشی c7 رو فلش زدم و آیکون این برنامه در منوی گوشی ظاهر شد ولی گوشی n8 رو با همون ورژن فریمور فلش زدم ولی خبری از آیکون برنامه nfc نبود .............

mmmm20
24-10-2011, 16:15
با سلام:hello:
:hello::sign_help:یک مشکل برام پیش اومد امروز یک برنامه از تو سایت دان کردم وقتی نصب کردم نمیدونم چی شد دیگه گوشم هنگ کرد وهمش ریست میشه یعنی دوبار ریست میشه بعد دیگه خاموش میشه نمیدونم چیش شده لطفا یکی منو راهنمایی کنه گوشی من چش شده:cm::cm::cm: مرسی ویک سوال دیگه ام داشتم چی مدل 32 گیگا بایتی رو پیشنهاد میدید
گوشی من ان 8 انا هستش

soroosh_21
24-10-2011, 18:26
يكي كمكم كنه
بازي آسفالت 7 مي خواتم

baran310
24-10-2011, 20:11
سلام دوستان. اگه ميشه يه منشي تلفني سازگار با n8 معرفي كنين. مرسي

Majid
24-10-2011, 21:03
يكي كمكم كنه

سلام
فایل ساین گوشی دیگه ارائه نمیشه دوست عزیز،به این تاپیک مراجعه کنید و گوشیتون رو هک کنید:

هک گوشی های سیمبین | (بدون نیاز به ساین) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170319)

alinouri
24-10-2011, 22:34
سلام من از تلفنم بکاپ برداشتم حالا می خوام به گوشیم وارد کنم نمیشه و این خطا رو میده

N8-00 2011-10-21NBU IS NOT a valid Win32 application.از دوستان خواهشمندم راهنمایی فرمایند

و بهترین برنامه ضبط مکالمه
منشی تلفنی خوب

mehdi moghadam
24-10-2011, 22:36
سلام...خسته نباشین...برنامه ی avacs رو واسه N8 میخواستم...
اگه آموزشم داشته باشه ممنون میشم

miladddd
25-10-2011, 10:29
سلام
من با کلی ذوق رفتم ان 8 خریدم
حالا میبینم کلی فرمت تصویری که توقع داشتمو نمیخونه
نه mkvو نه بعضی فرمتهای vmv
لطفا یه نرم افزار واسه این کار بهم معرفی کنید که همه فرمتها بعلاوه زیر نویسو بخونه

soroosh_21
25-10-2011, 12:40
سلام اگه ميشه لينك بازي آسفالت7 رو برام بزاريد ممنون

arzhang1348
25-10-2011, 14:11
با سلام
اگر زحمت نباشه می خوام منو در نصب بازی ها ویا نرم افزار هائی که پسوند sis دارندبرای گوشی n8 راهنمایی کنید. خیلی ممنون

baran310
25-10-2011, 14:32

گیر نمیاد عزیزان؟:bw:

nimavaa
25-10-2011, 15:10
سلام
من با کلی ذوق رفتم ان 8 خریدم
حالا میبینم کلی فرمت تصویری که توقع داشتمو نمیخونه
نه mkvو نه بعضی فرمتهای vmv
لطفا یه نرم افزار واسه این کار بهم معرفی کنید که همه فرمتها بعلاوه زیر نویسو بخونه

اتفاقا ان8 جز گوشی هایی هست که در باکس خودش و به صورت فابریک اکثر فرمت های صوتی و تصویری رایج رو پشتيبانی و حالی دیکد میکنه من جمله mkv !
شما یه نگاه به حجم و بیتریت فایلت بنداز و با یه ام کا وی سبکتر تست کن !
از برنامه های کمکی Uc player و Core player برای پخش ویدئو و نیز TTpod و LCG jukebox برای اجرای فایل های صوتی میتونی استفاده کنی ...

nimavaa
25-10-2011, 15:11
با سلام
اگر زحمت نباشه می خوام منو در نصب بازی ها ویا نرم افزار هائی که پسوند sis دارندبرای گوشی n8 راهنمایی کنید. خیلی ممنون

دوست عزیز قبل از درخواست، در تاپیک های آموزشی سایت یه جستجو کنید اگه به نتیجه نرسیدین اون وقت مطرح کنید ،! من در خدمتتون هستم...

AHMAD
25-10-2011, 16:26

سلام

بهترین منشی تلفن Smartphone Answering Machine v1.4 فارسی + هلپ فارسی + صدای منشی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1759538)

AHMAD
25-10-2011, 16:32
سلام...خسته نباشین...برنامه ی avacs رو واسه N8 میخواستم...
اگه آموزشم داشته باشه ممنون میشم

سلام
لطفا برای درخواست برنامه نام کامل برنامه را ذکر کنید

منظورتون avacs live chat هست؟

ASSO
25-10-2011, 16:32

از پست زیر استفاده کنید دوست من :

منشی تلفن // ضبط صدا و مکالمات (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1811900&postcount=2)

با سلام

منظورتون رو دقیقتر اعلام کنید دوست من . چه راهنمایی ؟ برنامه ها رو می ریزید داخل گوشی و نصب میکنید . کار خاصی نمیخواد انجام بدید . البته یه سری از برنامه ها نیاز به ساین دارند و موقع نصب ارور سرتیفیکیت مید هند که برای رهایی از این ارور یا باید قبلا فایل سرتیفیکیت گوشیتون رو دریافت کرده باشید " البته این فایل از پارسال تا حالا دیگه ارائه نشده " و یا باید گوشیتون رو هک کنید که اموزشش توی سایت هست .

soroosh_21
25-10-2011, 16:45
آخه چرا يكي نيست به درخواست من ج بده چند بار درخواست كردم بازي آسفالت7 ميخوام هيچ كس جواب نمي ده

sat-mob
25-10-2011, 17:04
سلام
نرم افزار پلایر rm مخصوص گوشی نوکیا n900 می خواستم اگه ممکنه

Majid
25-10-2011, 17:05
آخه چرا يكي نيست به درخواست من ج بده چند بار درخواست كردم بازي آسفالت7 ميخوام هيچ كس جواب نمي ده

سلام
اگه عنوان تاپیک رو نگاه کنید می بینید که نوشته درخواست نرم افزار نه بازی،واسه درخواست بازی باید به تاپیک زیر مراجعه کنید:

درخواست بازی در اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=61389)

AHMAD
25-10-2011, 18:43
سلام
نرم افزار پلایر rm مخصوص گوشی نوکیا n900 می خواستم اگه ممکنه

سلام دوست عزیز

اینجا تاپیک درخواست برنامه و ... برای سیمبین هست!!:af:

شما به بخش MAEMO مراجعه کنید.

http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=943 (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=943)

arh24
25-10-2011, 19:58
آقا من یه نرم افزار میخام که عکس کسی که زنگ میزنرو
به صورت فول اسکرین برام نشون بده

نوکیا عکسو خ کوچیک نشون میده

Symbian Anna

AHMAD
25-10-2011, 20:07
آقا من یه نرم افزار میخام که عکس کسی که زنگ میزنرو
به صورت فول اسکرین برام نشون بده

نوکیا عکسو خ کوچیک نشون میده

Symbian Anna

سلام

بفرمایید

نمایش عکس تماس گیرنده بصورت فول اسکرین DTarasov Mobile Ting! v1.24 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174590)
اموزشش هم توی همون تاپیک گذاشتم:bt:

arzhang1348
25-10-2011, 20:19
دوست عزیز قبل از درخواست، در تاپیک های آموزشی سایت یه جستجو کنید اگه به نتیجه نرسیدین اون وقت مطرح کنید ،! من در خدمتتون هستم...

ممنون از لطفتون ، من واقعا گیج شدم، علّتش هم اینه که یه کم که نه زیاد وارد نیستم اگه براتون زحمت نیست تایپک مورد نظر رو برام معرفی کنید. واقعا ممنونم

ariaqnamsh
25-10-2011, 20:21
سلام
من میخواستم بدونم چجوری میشه تغییراتی رو در یک نرم افزار داد که بتونه زبان فارسی رو به صورت صحیح نشون بده.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Majid
25-10-2011, 22:05
سلام
من میخواستم بدونم چجوری میشه تغییراتی رو در یک نرم افزار داد که بتونه زبان فارسی رو به صورت صحیح نشون بده.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سلام
به این سادگی ها نیست دوست عزیز،این تغییرات رو باید کسی که برنامه رو می نویسه اعمال کنه.

alinouri
25-10-2011, 22:53
سلام من از تلفنم بکاپ برداشتم حالا می خوام به گوشیم وارد کنم نمیشه و این خطا رو میده

n8-00 2011-10-21nbu is not a valid win32 application.از دوستان خواهشمندم راهنمایی فرمایند

و بهترین برنامه ضبط مکالمه
منشی تلفنی خوب

لطفا به در خواست ما هم توجه فرمایید

nimavaa
25-10-2011, 23:52

دوست عزیزمن بارها این کارو انجام دادم ، بدون هیچ مشکلی و تا به حال هم به اروری بر نخوردم چه برسه این اررور !
احتمالا بکاپ گیریتون ناقص انجام شده و یا الان که میخواین رستور کنین برنامه ای رو گوشیتون نصبه یا تغییراتی در فایل های سیستمی انجام دادین که مانع از اين امر میشه....

mehdi moghadam
26-10-2011, 00:04
سلام
لطفا برای درخواست برنامه نام کامل برنامه را ذکر کنید

منظورتون avacs live chat هست؟

سلام.آره avacs live chat رو گفتم...
بغیر از nimbuzz نرم افزار چت واسه N8 چی هست؟؟؟
ممنون

omid_korn
26-10-2011, 01:02
سلام.آره avacs live chat رو گفتم...
بغیر از nimbuzz نرم افزار چت واسه N8 چی هست؟؟؟
ممنون

nimavaa
26-10-2011, 01:32
احمد جان سلام خسته نباشد دوست من....
با عرض معذرت ، بی زحمت میتونی رجیستر کد SPP slideunlock رو برام گیر بیاری....
سریال :353759046937375

imlegend
26-10-2011, 10:41
این بار 1000000000رم
کمک کمک
چندتا سوال دارم
1:من گوشیمو با کد 7370 فرمت کردم به این خیال که مثل عمل کرد این کد در گوشیهای مدل پایینتر که فقط حافظه درایو cرو پاک میکنه و مشکل نرم افزاری هم حل میشه فرمت کردم که متاسفانه درایو e همرو پاک کرد حالا دوستان راهی هست که بشه عکس و فیلمهامو برگردونم ؟برنامه ریکاوری قوی سراغ دارید؟
2:برنامه ای هست که بشه با اون به محتویات اون فایل 1.5 گیگی ب اسم RM-596_M015.44.emmc.fpsx دسترسی داشت بدون این که دوباره گوشیمونرو فلش کنیم چون من عکسا و بازیهشو میخوام؟(من چون نوع اونرو نمیدونستم گفتم فایل شایدم پوشه باشه)
3:دوستان کسی لینکی,سایتی چیزی سراغ نداره که من از اونجا عکسهایی که همراه با اپدیت انا بود رو دانلود کنم یا اگه کسی داره و پاکشون نکرده برام اپلود کنه؟

پیشاپش ممنون

AHMAD
26-10-2011, 14:22
احمد جان سلام خسته نباشد دوست من....
با عرض معذرت ، بی زحمت میتونی رجیستر کد SPP slideunlock رو برام گیر بیاری....
سریال :353759046937375
پیغام خصوصی را بخونید:ap:

mrmostafa
26-10-2011, 17:52
برنامه های زیر رو برای گوشی N8 میخوام:
1- برنامه برای یادآوری کارها و قرارها میخواستم که ساعت و زنگ و پیغام بدیم و سر موعد خبر بده. میخوام طوری باشه که بشه یه روز هفته آینده رو داد یا هفته خاصی یعنی محدودیت نداشته باشه برای تعیین وقت. در ضمن اگر 2- برنامه فارسی در این زمینه باشه بهتره. ممنون میشم.
برنامه آلارم فارسی هم میخواستم قبلا دیده بودم که هست.
3- ضبط صدا با کیفیت عالی. میخوام جایی که صدا ضبط میکنم صدا رو کاملا با کیفیت بدون خش خش بگیره. میکروفون ان 8 که قویه و 2 تا میکروفون میگن داره با این حال صدا ضبط کردم تو یه مکان خیلی خلوت کسی که داشت چیزی میگفت ضبط کردم حتی گوشی بردم نزدیکش گذاشتم با این حال صدا خیلی کم هستش با برنامه خود نوکیا ضبط کردم. البته غیر از برنامه ditaphone معرفی کنید.
ممنونم

phonix.98
26-10-2011, 23:47
با سلام خدمت دوستان عزيز.
كسى نرم افزار Spb Shell 3D واسه ى N8 نداره؟
جديدترين نسخه رو ميخوام؟؟؟:please:

omid_korn
27-10-2011, 00:40
با سلام خدمت دوستان عزيز.
كسى نرم افزار spb shell 3d واسه ى n8 نداره؟
جديدترين نسخه رو ميخوام؟؟؟:please:

AHMAD
27-10-2011, 11:33
سلام

ببین کدام بدردت می خوره

منشی تلفن // ضبط صدا و مکالمات (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1811900&postcount=2)

arh24
27-10-2011, 13:02
دوستان خسته نباشید
آقا من یه نرم افزار میخام که جی میل رو راحت بتونی باهاش چک کنی

Symbian anna

mermohana
27-10-2011, 16:24
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان و اساتید/چند مشکل در رابطه با گوشی e7 داشتم.ممنون میشم کمکم کنید
1-چرا نرم افزارsuite 3.1.1.90 ovi اصلا با سایت مبدا برای دانلود نرم افزارها و.... کانکت نمیشه و با اینکه من در نوکیا اکانت دارم اما اصلاsign in نمیشه و دائما پیام not find server. & can not conect to ovi site میاد
2-بهترین پلیر برای گوشی انا چیشت؟ من julypleyer دانلود کردم اما باگ زیاد داشت و اصلا 1 فایل رو هم پخش نکرد
3-نرم افزار برای دیدن کانالهای ماهواره ای از طریق نت می خواستم
4- بعضی از دکمه های گوشی وقتی برای تایپ اون را فشار میدم ,کاراکتر روی دکمه با چیزی که نوشته میشه فرق میکنه.مثلا روی دکمه علامت * هست اما با فشردن ان علامت ؟ تایپ میشه یا بالعکس. میشه با نرم افززاری درست کرد که هر چی روی دکمه ها هست همون تایپ بشه
5- یک برنامه خوب برای مدیریت تصاویر- فایل بندی و.... غیر از xplore جون اصلا از اون برنامه خوشم نمیاد
ممنون

miladddd
27-10-2011, 18:36
سلام
من یه خرابکاری تو گوشی n8 خودم کردم که راهنمایی فوری میخوام
میخواستم پوشه private رو برای هک کپی کنم داخل گوشی که اشتباها پوشه private قبلی رو پاک و این جدیدرو کپی کردم جاش
نه تنها گوشی هک نشد، بلکه وقتی یک بار گوشی رو خاموش روشن کردم یه پیغام system error داد
برنامه ها و بازیهای نصبیم هم پاک شده
چکر کنم مشکل حل بشه؟ اگه گوشی روفلش بزنم زبان فارسی و سیمبین آنا نمیپره؟ لطفا کمک کنید

LiBeRaL
27-10-2011, 20:25
سلام
من یه خرابکاری تو گوشی n8 خودم کردم که راهنمایی فوری میخوام
میخواستم پوشه private رو برای هک کپی کنم داخل گوشی که اشتباها پوشه private قبلی رو پاک و این جدیدرو کپی کردم جاش
نه تنها گوشی هک نشد، بلکه وقتی یک بار گوشی رو خاموش روشن کردم یه پیغام system error داد
برنامه ها و بازیهای نصبیم هم پاک شده
چکر کنم مشکل حل بشه؟ اگه گوشی روفلش بزنم زبان فارسی و سیمبین آنا نمیپره؟ لطفا کمک کنید

سلام

شما ناچارید که گوشی رو فلش کنید

در ضمن فرم ویر فارسی و آنا و حتی شبیه ساز بل هم موجود هست

یه سرچ بزنید

miladddd
27-10-2011, 21:00
سلام

شما ناچارید که گوشی رو فلش کنید

در ضمن فرم ویر فارسی و آنا و حتی شبیه ساز بل هم موجود هست

یه سرچ بزنید

با کدوم کد فلش بزنم که اطلاعات کمتری از بین بره، ولی مشکل حل بشه؟

majidsoroush
27-10-2011, 22:35
با سلام و تشکر
من یه نرم افزار برای چت تصویری با اقوام خودم را میخوام با این تفاوت که میخوام نرم افزارش هم روی سیمبین آنا و هم روی s60 v5 و هم روی اندروید جواب بده چون تو اقوام ما همه مدل گوشی پیدا میشه
من حتی اسکایپ و نیمباز را هم امتحان کردم ولی برای سیمبین چت تصویری ندارند
اگه حتی اسم نرم افزار را به من بگید ممنون میشم :sign_help:
بازم تشکر:please:

omid_korn
27-10-2011, 23:49
با سلام و تشکر
من یه نرم افزار برای چت تصویری با اقوام خودم را میخوام با این تفاوت که میخوام نرم افزارش هم روی سیمبین آنا و هم روی s60 v5 و هم روی اندروید جواب بده چون تو اقوام ما همه مدل گوشی پیدا میشه
من حتی اسکایپ و نیمباز را هم امتحان کردم ولی برای سیمبین چت تصویری ندارند
اگه حتی اسم نرم افزار را به من بگید ممنون میشم :sign_help:
بازم تشکر:please:

nimavaa
28-10-2011, 10:35
دوستان خسته نباشید
آقا من یه نرم افزار میخام که جی میل رو راحت بتونی باهاش چک کنی

Symbian anna

دوست عزیز میتونید از برنامه Gmail مخصوص گوشیتون استفاده کنید !
اما پیشنهاد میکنم که از ایمیل خود گوشیتون استفاده کنید ، با ایمیل خود گوشیتون میتونید هر ایمیلی اعم از یاهو،جیمیل و ... رو با بهترین امکانات رو گوشیتون فعال کنید.
برای فعالسازیش از امضای بنده استفاده کنید

imlegend
28-10-2011, 10:41
این بار 99999999رم
کمک کمک
چندتا سوال دارم
5:فوری فوری
ی اپدیت برای گوشیم امده که باید با اوی سایت اپدیت کنم ایا فارسی گوشیم میپره؟پیشاپش ممنون

nimavaa
28-10-2011, 10:43
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان و اساتید/چند مشکل در رابطه با گوشی e7 داشتم.ممنون میشم کمکم کنید
1-چرا نرم افزارsuite 3.1.1.90 ovi اصلا با سایت مبدا برای دانلود نرم افزارها و.... کانکت نمیشه و با اینکه من در نوکیا اکانت دارم اما اصلاsign in نمیشه و دائما پیام not find server. & can not conect to ovi site میاد
2-بهترین پلیر برای گوشی انا چیشت؟ من julypleyer دانلود کردم اما باگ زیاد داشت و اصلا 1 فایل رو هم پخش نکرد
3-نرم افزار برای دیدن کانالهای ماهواره ای از طریق نت می خواستم
4- بعضی از دکمه های گوشی وقتی برای تایپ اون را فشار میدم ,کاراکتر روی دکمه با چیزی که نوشته میشه فرق میکنه.مثلا روی دکمه علامت * هست اما با فشردن ان علامت ؟ تایپ میشه یا بالعکس. میشه با نرم افززاری درست کرد که هر چی روی دکمه ها هست همون تایپ بشه
5- یک برنامه خوب برای مدیریت تصاویر- فایل بندی و.... غیر از xplore جون اصلا از اون برنامه خوشم نمیاد
ممنون

دوست عزیز شرمنده با پی سی نیستمم ، فعلا سوال دومو و سومتونو جواب میدم ، چون جوابش کوتاس :)
از آخرین نسخه برنامه TTpod میتونید به عنوان پلیر استفاده کنید.....
همچنین برای دیدن شبکه های ماهواره ای از برنامه SPB TV استفاده کنید....

AHMAD
28-10-2011, 12:35
این بار 99999999رم
کمک کمک
چندتا سوال دارم

پیشاپش ممنون

سلام

برنامه ریکاوری
Active File Recovery (http://soft98.ir/software/recovery-data/2439-Active-File-Recovery.html)

تمام بازی ها رو می تونی از سایت بگیری
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=827

درباره عکس ها
من انا ندارم دوستانی که دارند لطفا عکس ها رو اپ کنند

برنامه قفل گذاری
ببین کدام به دردت می خوره
قفلگذاری قسمتهای حیاتی گوشی AceMobile 5CLocker v2.1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175343)

قفلگذاری بر روی قسمت مسیج ها AceMobile MessageLocker v2.1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175342)

نرم افزار رمزگذاری پیامک MumSms v5.11.4 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115638)

قفل گذاری بر روی اس ام اس ها CreativeSolutions Message Protector v3.1.5 update (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175522)

..........

imlegend
28-10-2011, 13:01
فوری فوری
ی اپدیت برای گوشیم امده که باید با اوی سایت اپدیت کنم ایا فارسی گوشیم میپره؟پیشاپش ممنون

AHMAD
28-10-2011, 14:13
فوری فوری

سلام

بستگی به پروداکت کد گوشیتون داره!!:ap:

نوکیا برای مناطق مختلف پروداکت کد های مختلفی قرار داده
مثلا برای شرق اروپا یک پروداکت کد گذاشته و قتی با ovi بخای اپدیت کنی اپدیتی را پیدا می کنه که برای اون منطقه است و زبان های اون محل توش است:bt:

پس ممنکنه پروداکت کد گوشی شما مال جای دیگه باشه و بعد از اپدیت فارسیش از بین بره

بهتره صبر کنی که فیرمور فارسیش را بزارن تو سایت :af:

kingofuser
28-10-2011, 14:25
با سلام برنامه ای توی یو..... دیدیم که چراغ قرمز n8 راثابت روشن نگه میداشت صفحه ی گوشی را هم سفید کامل میکرد برا ی چراغ قوه.با تشکر

mmb89
28-10-2011, 16:06
سلام تورو خدا هرکی این مشکل منو میدونه زودتر جواب منو بده
من گوشیمو آپدیت آنا کردم بعد الانا موقعی که گوشی رو روشن میکنم اول یه ارور Futare not supportیه چیزی تو این مایه ها میده بعد هم که تو oviمیخام آپدیت جدید رو بریزم نمیشه و یه جا نویشهreinstallکه تا الآن چند بار این کارو کردم ولی بازم مشکل درست نشد و نمیتونم با نرم افزارremoterکار کنم چون موقعی که وایرلس remoterرو پیدا میکنه بازم همین ارور رو میده و وصل نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید
N8

AHMAD
28-10-2011, 16:28
سلام تورو خدا هرکی این مشکل منو میدونه زودتر جواب منو بده
من گوشیمو آپدیت آنا کردم بعد الانا موقعی که گوشی رو روشن میکنم اول یه ارور Futare not supportیه چیزی تو این مایه ها میده بعد هم که تو oviمیخام آپدیت جدید رو بریزم نمیشه و یه جا نویشهreinstallکه تا الآن چند بار این کارو کردم ولی بازم مشکل درست نشد و نمیتونم با نرم افزارremoterکار کنم چون موقعی که وایرلس remoterرو پیدا میکنه بازم همین ارور رو میده و وصل نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید
N8
سلام

1.
گوشیتون را فرمت 3 دکمه ای کنید

اگر درست نشد
2.
شما فیرمور گوشیتون را از تاپیک زیر بگیرید
دانلود فیرم ور جدید n8 ورژن (024.001)(rm-596)(Anna)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166132)
بعد با فینیکس فلش کنید
آموزش جامع نرم افزار Phoenix به همراه نرم افزار ( آپدیت 05/07/90) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)

LiBeRaL
28-10-2011, 16:37
با کدوم کد فلش بزنم که اطلاعات کمتری از بین بره، ولی مشکل حل بشه؟

فرقی نداره

با هر کدوم فلش بزنی باید کل اطلاعاتت رو بیخیال بشی

nimavaa
28-10-2011, 17:30
اقا من که برنامه core player رو نصب میکنم راحت نصب میشه و اجرا هم میشه ولی وقتی می خوام یه فیلم اجرا کنم صدا رو پخش می کنه تصویرو سفید نشون میده چرا؟؟؟
هرکاری هم که بگین انجام دادمممممم

AHMAD
28-10-2011, 17:49
اقا من که برنامه core player رو نصب میکنم راحت نصب میشه و اجرا هم میشه ولی وقتی می خوام یه فیلم اجرا کنم صدا رو پخش می کنه تصویرو سفید نشون میده چرا؟؟؟
هرکاری هم که بگین انجام دادمممممم
سلام

ممکنه که اون کدک را پخش نکنه
چند تا ویدیوی دیگه تست کن:bk:

pc boy
28-10-2011, 17:59
با سلام خدمت دوستان و زحمت کشان این تاپبک!
msdict و smartcom که روی آنا جواب بده رو دارین لینک بدین؟برنامه send emote رو هم میخواستم!
باتشکر

AHMAD
28-10-2011, 19:01
با سلام خدمت دوستان و زحمت کشان این تاپبک!
msdict و smartcom که روی آنا جواب بده رو دارین لینک بدین؟برنامه send emote رو هم میخواستم!
باتشکر

سلام

(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1134663)MobiSystems MSDict Viewer 7.02 Signed With Dictionaries S60v3-S60v5.incl.Keygen-HSpda (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1134663)

جامع اسمارتکام جی پی اس (برنامه، آخرین نقشه ها، آموزش و ...) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=34099)

ZSmile’s Send Emote v1.00 ضمینه کردم.

کامران.
28-10-2011, 19:03
سلام دوست عزیز شما که گذاشتین شکست تحریمها و غیره برای ایمیل من هر کاری میکنم نمیتونم وارد سایتی که گذاشتین بشم نه گوشیم مشکل داره نه اینترنتم امتحانشون کردم اگه میشه راهنماییم کنین........:please:

tohid68
28-10-2011, 20:29
جدیدا گوشیم (c6-01)هنگ می کنه!!

بیشتر نرم افزار هایی رو که نصب می کنم وقتی ما خوام اجراش کنم یه هو از برنامه خارج می شه مثل x plorer یا نرم افزار نقشه navitel رو نصب کردم وارد برنامه می شم هنگ می کنه !! یا وقتی می خوام از smartcom gps استفاده کنم موقع لود نقشه از برنامه می پره بیرون!!

مشکل از گوشیمه یا...............؟

اینو هم بگم آخرین ورژن Qt رو گوشیم نصبه!!

AHMAD
28-10-2011, 20:42
جدیدا گوشیم (c6-01)هنگ می کنه!!

بیشتر نرم افزار هایی رو که نصب می کنم وقتی ما خوام اجراش کنم یه هو از برنامه خارج می شه مثل x plorer یا نرم افزار نقشه navitel رو نصب کردم وارد برنامه می شم هنگ می کنه !! یا وقتی می خوام از smartcom gps استفاده کنم موقع لود نقشه از برنامه می پره بیرون!!

مشکل از گوشیمه یا...............؟

اینو هم بگم آخرین ورژن Qt رو گوشیم نصبه!!

سلام
دلایل مختلفی می تونه داشته باشه

بهتره که گوشیتون را یک بار مستر ریسیت کنید با #7370#*
یادتون باشه که با مستر ریسیت تمام اطلاعاتتون پاک میشه
و بهتره که از اطلاعات مهم مثل شماره ها و پیامک ها و ... بک آپ بگیرید:bt:

AHMAD
28-10-2011, 20:47
سلام دوست عزیز شما که گذاشتین شکست تحریمها و غیره برای ایمیل من هر کاری میکنم نمیتونم وارد سایتی که گذاشتین بشم نه گوشیم مشکل داره نه اینترنتم امتحانشون کردم اگه میشه راهنماییم کنین........:please:

سلام

هیچ لینک یا سایتی توی اون تاپیک نیست!!!!که باز نشه
رفع مشکل ساختن ایمیل در symbian^3 Ovi mail (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173724)
یا منظورتون اینه که تاپیک بالا باز نمیشه؟:bu:

ArmenA
28-10-2011, 21:35
جدول تناوبی برا ان۸ رو لطف کن لطفا

AHMAD
28-10-2011, 22:07
جدول تناوبی برا ان۸ رو لطف کن لطفا
سلام

بفرمایید

azin112233
28-10-2011, 22:15
سلام دوستان
من برنامه quick reboot و یه تعبیر خواب البته فول اسکرین برای ان هشت می خواستم

AHMAD
28-10-2011, 22:40
سلام دوستان
من برنامه quick reboot و یه تعبیر خواب البته فول اسکرین برای ان هشت می خواستم

Quick Reboot ضمینه اول

تعبیر خواب ضمینه دوم

روش تمام صفحه کردن برنامه برای 5800 :(ممکنه روی گوشی شما جواب نده یا روشش فرق کنه)
از منوی Settings وارد Application mgr و بعد Installed apps شوید . حال فایل نصبی کتاب را پیدا کنید روی آن بایستید و گزینه Options را فشار دهید . به Suite settings بروید و On-screen keyboard را روی حالت off قرار دهید

mermohana
28-10-2011, 23:28
دوست عزیز شرمنده با پی سی نیستمم ، فعلا سوال دومو و سومتونو جواب میدم ، چون جوابش کوتاس :)
از آخرین نسخه برنامه TTpod میتونید به عنوان پلیر استفاده کنید.....
همچنین برای دیدن شبکه های ماهواره ای از برنامه SPB TV استفاده کنید....
سلام و خسته نباشید به دوستان.
ممنون اما دوست عزیز این برنامه SPB TV را برای سیمباین انا پیدا نکردم
2-رنامه TTpod را دانلود کردم اخرین ورژن اما فایلهای ویدئویی پخش نمی کنه
3- برای معرفی بهترین برنالمه فایل منیجر و ضبط صدا برنامهای معرفی نکردند.
ممنون

omid_korn
29-10-2011, 00:44
سلام.. دوستان من بعد فلش زدن گوشیم به آنا که مارشال عزیز زحمت کشیده بود یه مشکل واسم پیش اومده.. که وقتی فلش میزنم به گوشیم نه میشه اطلاعات فلش رو ورداشت،نه چیزی ریخت تو فلش.. میشه بگید باید چیکار کنم؟

mrmostafa
29-10-2011, 09:07
برنامه های زیر رو برای گوشی n8 میخوام:
1- برنامه برای یادآوری کارها و قرارها میخواستم که ساعت و زنگ و پیغام بدیم و سر موعد خبر بده. میخوام طوری باشه که بشه یه روز هفته آینده رو داد یا هفته خاصی یعنی محدودیت نداشته باشه برای تعیین وقت. در ضمن اگر 2- برنامه فارسی در این زمینه باشه بهتره. ممنون میشم.
برنامه آلارم فارسی هم میخواستم قبلا دیده بودم که هست.
3- ضبط صدا با کیفیت عالی. میخوام جایی که صدا ضبط میکنم صدا رو کاملا با کیفیت بدون خش خش بگیره. میکروفون ان 8 که قویه و 2 تا میکروفون میگن داره با این حال صدا ضبط کردم تو یه مکان خیلی خلوت کسی که داشت چیزی میگفت ضبط کردم حتی گوشی بردم نزدیکش گذاشتم با این حال صدا خیلی کم هستش با برنامه خود نوکیا ضبط کردم. البته غیر از برنامه ditaphone معرفی کنید.
ممنونم

دوستان كسي ميتونه راهنمايي كنه؟؟ برنامه ها رو كسي نداره؟؟؟

soroosh_21
29-10-2011, 12:25
سلام
آخرين نسخه xplorer رو ميخواستم ممنون

AHMAD
29-10-2011, 14:39
سلام
آخرين نسخه xplorer رو ميخواستم ممنون

سلام
بفرمایید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173560

HamidZaeri
29-10-2011, 16:40
سلام
برنامه ای برای اتصال به .......... دانشگاه می خوام واسه c7 آنا
بهترین برنامه قفل واسه برنامه های گوشی و قفل تعداد یا بخشی از پیامک ها و فایل ها

AHMAD
29-10-2011, 17:32
سلام
برنامه ای برای اتصال به .......... دانشگاه می خوام واسه c7 آنا
بهترین برنامه قفل واسه برنامه های گوشی و قفل تعداد یا بخشی از پیامک ها و فایل ها

سلام

فعال کردن v..پی..n در گوشی های Symbian^3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164405)

ببین کدام بدردت می خوره:
بهترین برنامه برای قفل گذاری بر روی برنامه ها AceMobile LockMe v1.1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175344)

قفل گذاری بر روی برنامه های گوشی CreativeSol AppProtector v2.1.7 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175041)

قفلگذاری قسمتهای حیاتی گوشی AceMobile 5CLocker v2.1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175343)

محافظت و مخفی کردن پیامکها و تماسهای تعیین شده AceMobile SecretWallet v2.1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176741)

نرم افزار رمزگذاری پیامک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115638)

قفل گذاری بر روی اس ام اس ها CreativeSolutions Message Protector v3.1.5 update (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175522)

alinouri
29-10-2011, 17:47
سلام

ببین کدام بدردت می خوره

سلام منشی تلفنی نصب کردم اما برای ضبط مکالمه 7-8تا دانلود و نصب کردم ولی همه ی شان بوق زد اگه ضبط مکالمه سازگار با گوشی c7هست معرفی کنید

AHMAD
29-10-2011, 17:53
ممنون

سلام

TTpod ویدیو پخش نمیکنه!!!

SPB TVاز اینجا بگیر. (http://www.mediafire.com/?nqkqid1z5wj9n5w)

نسخه انگلیسی جدیدترین ورژن ویدیو پلیر حرفه ای (UCPlayer V3.0.3.19 S60V5 (Build11091916 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=171240&highlight=uc+player)

ورژن جدید قویترین نرم افزار مدیریت فایل (کرک شده) LCG X-plore v1.56 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173560)

soroosh_21
29-10-2011, 18:03
سلام
من از وقتي سيستم عامل گوشيمو anna كردم موقع روشن كردن گوشي ميخواد اكانت درست كنم من ميخوام درست كنم ميگه امكان پذير نميباشد.ميخواستم بدونم چطوري از بينش ببرم؟

nimavaa
29-10-2011, 21:23
سلام

ممکنه که اون کدک را پخش نکنه
چند تا ویدیوی دیگه تست کن:bk:

احمد جان کلا در همون بدو ورود به برنامه صفحه سفید میشه ....

nimavaa
29-10-2011, 21:49
ممنون
دوست عزیز تو سایت یه سرچ بزن حتما SPB رو برای سیمباین پیدا میکنی ، حالا حتما نباید نوشته باشن برای سیمباین آنا که....
من در حال حاضر ازش استفاده میکنم رو آنا...
اگر هم پلیر ویدیو نیاز دارید میتونین از برنامه UC Player استفاده کنید....

majidsoroush
29-10-2011, 22:11

آقا امید دستت درد نکنه ولی به درد کار من نمیخوره آخه من گفتم یه نرم افزاری که اندروید آنا و v5 را هم پشتیبانی کنه بازم تشکر من واقعا به این نرم افزار احتیاج دارم لطفا کمکم کنید:please:

AHMAD
29-10-2011, 22:24
آقا امید دستت درد نکنه ولی به درد کار من نمیخوره آخه من گفتم یه نرم افزاری که اندروید آنا و v5 را هم پشتیبانی کنه بازم تشکر من واقعا به این نرم افزار احتیاج دارم لطفا کمکم کنید:please:

سلام

چت ویدیویی با این سرعت؟(توی ایران):ap:

می تونی از Movicha Mobile Video Chat استفاده کنی

اینم سایتش

http://www.movicha.com (http://www.movicha.com/)

.:IMAN:.
29-10-2011, 23:01
آقایون یه لطفی در حقم میکنید
این ساعت بزرگ تو صفحه و آب و هوا که واسه بل هستش رو
میشه واسم نرم افزارش رو بذارین تا رو سیمبین 3 نصبش کنم
اینا رو میگم
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=642679&d=1319915914

HamidZaeri
29-10-2011, 23:42
سلام

فعال کردن v..پی..n در گوشی های symbian^3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164405)

ببین کدام بدردت می خوره:
بهترین برنامه برای قفل گذاری بر روی برنامه ها acemobile lockme v1.1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175344)

قفل گذاری بر روی برنامه های گوشی creativesol appprotector v2.1.7 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175041)

قفلگذاری قسمتهای حیاتی گوشی acemobile 5clocker v2.1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175343)

محافظت و مخفی کردن پیامکها و تماسهای تعیین شده acemobile secretwallet v2.1.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176741)

نرم افزار رمزگذاری پیامک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115638)

قفل گذاری بر روی اس ام اس ها creativesolutions message protector v3.1.5 update (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175522)

دمت گرم داداش
فقط واسه .......... برنامه ای نیست که نصب کنی و تنظیمات رو توش ست کنی با ساپورت پروتکل های رایج؟

omid_korn
30-10-2011, 00:21
سلام.. دوستان من بعد فلش زدن گوشیم به آنا که مارشال عزیز زحمت کشیده بود یه مشکل واسم پیش اومده.. که وقتی فلش میزنم به گوشیم نه میشه اطلاعات فلش رو ورداشت،نه چیزی ریخت تو فلش.. میشه بگید باید چیکار کنم؟