PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم‌افزار و حل مشکلات مربوط به نرم‌افزارهای S^3,Anna,Belle

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

simaran
26-11-2011, 15:55
با سلام.یه نرم افزار برای کنترل کامپیوتر توسط گوشی N8 از طریق WiFi و بلوتوث می خواستم با آموزش نصب.ممنون

zanakaka
26-11-2011, 16:03
با سلام.یه نرم افزار برای کنترل کامپیوتر توسط گوشی N8 از طریق WiFi و بلوتوث می خواستم با آموزش نصب.ممنون
این خدمتتون
سورپرایز: موس پد و کیبورد بر روی گوشی و کنترل کامپیوتر از راه دور (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=135947&highlight=remote+control)

nimavaa
26-11-2011, 17:21
سلام به همه دوستان مخصوصاً احمد عزیز.
من شنیدم که ویدیو پلیر c7 خودش فرمت mkv رو پخش می کنه. اما c7 من با هیچ رقمه mkv رو نشون نمیده. نه رزولوشن اچ دی رو نشون میده نه حتی رزولوشنهای پایین تر رو. فقط صداشو پخش می کنه. خواستم ببینم این عیب گوشیه منه که بشه رفعش کرد یا اگه عیب نیست که یه پلیر که هم راحت نصب بشه هم بدون دردسر و گیر و لگ mkv رو (حالا با زیرنویس یا بدون زیرنویس) نشون بده، به من معرفی کنید. ممنون میشم از راهنمایی دوستان عزیزم.

دوست عزیز من با ویدیو پلیر خود سی 7 فرمت .ام کا وی رو بدون هیچ مشکلی پخش کردم ، در حال حاضرم که خودم سی 6 دارم بدون نصب هیچ برنامه یا پلاگینی فرمت ام کا وی رو پخش میکنم...
برای دیکود کردن این فرمت توسط خود گوشی یه چندتا نکته بود که باید رعایت کرد ... فایلتون باید زیر صد مگ باشه فک کنم !
با چندین فایل ام کاوی با سایز های متفاوت تست کنید ...

shahi.persian
26-11-2011, 19:49
سلام. oovoo برای c6-01 میخواستم. ممنونم

omid_korn
26-11-2011, 20:40
سلام... آقا من مشکلم هنوز حل نشده..
با گوشیم به مودمم وصل میشم و با اپرا وب گردی میکنم.. ولی وقتی میرم تو SWupdate انگار وصل نیست.. ارور میده..موقع نصب برنامه ههایی هم که نیاز به نت داره هم مینویسه connection failed..یامیخوام هواشناسی رو با مودم آپیت کنم مشکل داره.. نمیشه

hasan92
26-11-2011, 21:40
سلام من یک آنتی ویروس نصب کردم حالا گوشیم بالا نمیاد کمک..گوشی n8 فقط نوشته نوکیا.....

siavashsiavash
26-11-2011, 23:16
سلام
امروز چند تا برنامه نصب کردم نمی دانم چه کار کرد که دیگه نمیشه برنامه ای نصب کنم
تا جایی که می خوام درایو را انتخاب کنم پیش میره درایو هم ok می کنم اما بعدپیغام میدهد نصب ممکن نیست
چه کار کنم
نمی خوام ریست کنم
راهی دارن دوستان
انی ویروس خود گوش خاموش هست وهیچ برنامه ای باز نیست
با تشکر

a.bahar
27-11-2011, 00:17
با سلام برنامه ای میخواستم که نور قرمز رو هنگام عکسبرداری خاموش کنه مرسی

mirmohana
27-11-2011, 00:28
با سلام و خسته نباشید.چند برنامه و سوال
1- چرا کیبورد گوشی من e7 بعضی از نشانه ها را در زبان انگلیسی جا به جا میزنه و چطور می تونم این درست کنم که همون علامتها یی که روی کیبورد هست موقع تایپ هم همون بزنه؟؟؟مثلا * روی کیبورد میزنم ! میزنه و # میزنم * میزنه و... با اینکه اخرین اپدیت روشه
2=چرا نرم افزارها و برنامههایی که جاوا است و مثلا روی گوشی سامسونگ اجرا میشه روی گوشی من( بعد از اینستال درست) یا اجرا نمیشه یا اینکه مثل بازی farm frenzy صفحه تا نصفه فقط بازی لود میکنه و کاlل نشون نمیده؟؟؟؟
3-چرا نرم افزاذهای اینستال سده را مثل ساسئنگ نمیشه با بلوتوث فرستاد؟ایا راهی هست بشه این کار کرد؟؟؟
ممنون

mirmohana
27-11-2011, 00:30
1- چرا کیبورد گوشی من e7 بعضی از نشانه ها را در زبان انگلیسی جا به جا میزنه و چطور می تونم این درست کنم که همون علامتها یی که روی کیبورد هست موقع تایپ هم همون بزنه؟؟؟مثلا * روی کیبورد میزنم ! میزنه و # میزنم * میزنه و... با اینکه اخرین اپدیت روشه
2=چرا نرم افزارها و برنامههایی که جاوا است و مثلا روی گوشی سامسونگ اجرا میشه روی گوشی من( بعد از اینستال درست) یا اجرا نمیشه یا اینکه مثل بازی farm frenzy صفحه تا نصفه فقط بازی لود میکنه و کاlل نشون نمیده؟؟؟؟
3-چرا نرم افزاذهای اینستال سده را مثل ساسئنگ نمیشه با بلوتوث فرستاد؟ایا راهی هست بشه این کار کرد؟؟؟
ممنون

shamsali
27-11-2011, 02:59
salam khaste nabashi, mamnon az saite khobeton va khaste nabashid
man gooshie c7 daram va ba barname ovi suit ke emtehan kardam update nashod yani mogheye inestall erroe usb device conection mizad, raftam soraghe barname phoenix ke gozashte bodin on ham mogheye update error device dad, motavajeh shodam ke moshkel az nashnakhtane yeki az device haei ke mogheye vasl shodane usb cabl mishe nasb nemishe, windows ro update kardam vali baz javab nadad va eror midad ghabele update nist, moshkele man ine ke vaghti mikhad updat ro inestall kone gooshi khamoosh mishe va baz roshan mishe bedone taghir albate, inam ba zekre moshkelati ke goftam,
khahesh mikonam azaton rahnamaeim konid, irad az gooshime ke in device shenakhte nemikone windows ya az khodeshe! man alan yek mahe dargire in mozo hastam, email haye ziadi ham be khode nokia dadam vali javabe dorost hesabi nagereftam
mamnon az shoma montazere javabam

shamsali
27-11-2011, 04:38
NOKIA USB ROM eroresh hast va nasb ham nemishe zamane inestall faghat in error miad, aya narm afzare khasi baraye in eror hast ? lotfan javab bedin mamnoon misham,
email man korushlove@yahoo.com

miladddd
27-11-2011, 18:23
سلام
گوشیم n8 هست
لطفا یه دیکشنری بی درد سر که هم فارسی به انگلیسی داشته باشه و هم انگلیسی به فارسی بهم معرفی کنید
میخوام از دیکشنری خود نوکیا بهتر باشه

mehdi1789
27-11-2011, 19:01
فراموش كردن lock code گوشي c7
سلام دوستان من كد گوشي را فراموش كردن حالا سيم كارت را عوض كردم كد ميخواد اصلا يادم نيست چي گذاشته بودم؟ چيكار بايد بكنم؟
با تشكر

sky5
27-11-2011, 20:31
سلام یه چراغ قوه واسه n8 میخواستم که حداقل اون نور قرمز رو روشن نگه داشته باشه البته با نو ر بیشتر از اینی که هست و یه سوال ایا میشه نور قرمز رو موقع فیلمبرداری شدت نورشو بیشتر کرد

omid_korn
27-11-2011, 21:54
سلام یه چراغ قوه واسه n8 میخواستم که حداقل اون نور قرمز رو روشن نگه داشته باشه البته با نو ر بیشتر از اینی که هست و یه سوال ایا میشه نور قرمز رو موقع فیلمبرداری شدت نورشو بیشتر کرد

سلام..دوست من اونو نمیشه روشن نگه داشت..تو ان8 تنها چیزی که میشه به عنوان چراغ قوه استفاده کرد صفحه نمایشه.... بفرما:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=178831

nimavaa
27-11-2011, 22:01
فراموش كردن lock code گوشي c7
سلام دوستان من كد گوشي را فراموش كردن حالا سيم كارت را عوض كردم كد ميخواد اصلا يادم نيست چي گذاشته بودم؟ چيكار بايد بكنم؟
با تشكر

دوست عزیز باید گوشی خودتون رو با برنامه فونیکس فلش کنید....
توجه داشته باشید که با این کار دیتاهای تو فون مموریتون اعم از مسیج ، نات ، کنتاکتس و... از بین میره ....

nimavaa
27-11-2011, 22:04
سلام من یک آنتی ویروس نصب کردم حالا گوشیم بالا نمیاد کمک..گوشی n8 فقط نوشته نوکیا.....

دوست من چه اروری میده ... تا کجا بالا میاد ؟؟
از فلش سه دکمه میتونی استفاده کنی و یا در نهایت با فونیکس فلش کنی....
اما توجه داشته باش که با این کارها دیتاهای تو فون مموریتون اعم از مسیج ، نات ، کنتاکتس و... از بین میره .... ...

pj96
27-11-2011, 22:08
سلام دو روز پیش درخواست نرم افزاری وداشتم به اسم tm xylofon یا سنتور چوبی
آپلودش کردم دوستان استفاده کنند لازم به توضیح است که این نرم افزار جاوا و برای گوشی های تاچ میباشد

nimavaa
27-11-2011, 22:10
سلام
امروز چند تا برنامه نصب کردم نمی دانم چه کار کرد که دیگه نمیشه برنامه ای نصب کنم
تا جایی که می خوام درایو را انتخاب کنم پیش میره درایو هم ok می کنم اما بعدپیغام میدهد نصب ممکن نیست
چه کار کنم
نمی خوام ریست کنم
راهی دارن دوستان
انی ویروس خود گوش خاموش هست وهیچ برنامه ای باز نیست
با تشکر
ای داد بیداد ، چه مشکلات جدیدیو دوستان باهاش مواجه میشن :دی
دقیقا متن ارور چی هست ...؟
دوست من اگر فکر میکنید بعد از نصب چندتا برنامه این مشکل ایجاد شده ، در اپلیکشین منیجر و در قسمت لوگ برنامه هايي رو که اخیرا نصب کرده اید رو انیستال کنید احتمال درست شدنش هست ...

rezasavad
27-11-2011, 22:30
یه برنامه ای که رو خود گوشی فیلم فرمت mpg را تبدیل mp4 کنه یا برنامه ای که فرمت mpg را رو گوشی اجرا کنه

omid_korn
28-11-2011, 00:48
میشه جواب بدیـــــــد؟؟؟
با گوشیم به مودمم وصل میشم و با اپرا وب گردی میکنم.. ولی وقتی میرم تو SWupdate انگار وصل نیست.. ارور میده..موقع نصب برنامه ههایی هم که نیاز به نت داره هم مینویسه connection failed..یامیخوام هواشناسی رو با مودم آپیت کنم مشکل داره.. نمیشه

hami_a
28-11-2011, 09:00
میشه جواب بدیـــــــد؟؟؟

دوست گرامی برای آپدیت کردن در صورتی که از لپتاپ استفاده می‌کنید و یا کامپیوتر شما مجهز به وایرلس است از V***P***N استفاده کنید و بعد به وایرلس لپتاپ یا کامپیوتر خودتون وصل بشین و گوشی رو آپدیت کنید.

در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد در کامپیوتر به V***P***N یا P***R***O***X***Y (در این حالت حتما دقت کنید که IP و Port رو داخل IE وارد کرده باشید) وصل بشید و بعد گوشی رو از طریق Nokia Ovi Suite و یا Nokia Suite آپدیت کنید.

zanakaka
28-11-2011, 10:35
یه برنامه ای که رو خود گوشی فیلم فرمت mpg را تبدیل mp4 کنه یا برنامه ای که فرمت mpg را رو گوشی اجرا کنه
دوست من همچین برنامه ای موجود نیست ..........:bz::bz::bz:

سلام دو روز پیش درخواست نرم افزاری وداشتم به اسم tm xylofon یا سنتور چوبی
آپلودش کردم دوستان استفاده کنند لازم به توضیح است که این نرم افزار جاوا و برای گوشی های تاچ میباشد

ممنون از شما ولی از آپلود کردن فایل تو این بخش خودداری کنید ...
میتونید برنامه رو تو بخش مربوطه آپلود کنی ....

bahadorc7
28-11-2011, 12:09
سلام
ببخشید من یه برنامه میخواستم که بشه lock code فراموش شده گوشی 5800 رو پیدا کرد
ممنون

AHMAD
28-11-2011, 12:41
سلام
ببخشید من یه برنامه میخواستم که بشه lock code فراموش شده گوشی 5800 رو پیدا کرد
ممنون

سلام دوست عزیز

به تاپیک زیر مراجعه کنید
تاپیک جامع روش های یافتن پسورد گوشی و مموری کارت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=38284)

AHMAD
28-11-2011, 12:56
سلام
گوشیم n8 هست
لطفا یه دیکشنری بی درد سر که هم فارسی به انگلیسی داشته باشه و هم انگلیسی به فارسی بهم معرفی کنید
میخوام از دیکشنری خود نوکیا بهتر باشه
سلام

بفرمایید:
ورژن جدید این دیکشنری قدرتمند با تلفظ ASGATech UniDicFa v3.0 S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82727&highlight=uniDic)

سلام
روشن کردن چراغ قرمز گوشی (PicoBrothers RedLight v1.00(2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139020&highlight=red+light)
خیر این امکان نیست

pj96
28-11-2011, 20:07

jet audio

pj96
28-11-2011, 20:13
jetaudio برای کامپیتر البته اگه سیستم عاملت اندروید باشه همچین نرمافزاری هست که تو گوشیت تبدیل کنه

omid_korn
28-11-2011, 20:38
دوست گرامی برای آپدیت کردن در صورتی که از لپتاپ استفاده می‌کنید و یا کامپیوتر شما مجهز به وایرلس است از v***p***n استفاده کنید و بعد به وایرلس لپتاپ یا کامپیوتر خودتون وصل بشین و گوشی رو آپدیت کنید.

در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد در کامپیوتر به v***p***n یا p***r***o***x***y (در این حالت حتما دقت کنید که ip و port رو داخل ie وارد کرده باشید) وصل بشید و بعد گوشی رو از طریق nokia ovi suite و یا nokia suite آپدیت کنید.

دوست من مشکل آپدیت ندارم..با ovi آپدیت میکنم ولی خب میخوام با گوشی هم بتونم اینکارو بکنم....چرا نمیتونم با گوشیم مستقیم به مومم وصل شم و با خود گوشی آپدیت کنم؟ بدون اینکه به لپ تاپ وصل کنم گوشیمو/...

siavashsiavash
28-11-2011, 22:19
ای داد بیداد ، چه مشکلات جدیدیو دوستان باهاش مواجه میشن :دی
دقیقا متن ارور چی هست ...؟
دوست من اگر فکر میکنید بعد از نصب چندتا برنامه این مشکل ایجاد شده ، در اپلیکشین منیجر و در قسمت لوگ برنامه هايي رو که اخیرا نصب کرده اید رو انیستال کنید احتمال درست شدنش هست ...
پیغام می دهد ابته چون فارسی هست نصب ممکن نیست
اخه جالب هست 10تا برنامه نصب کردم نمی دانم کدام هست
می ترسم پاک کنم همان 10تا برنامه را هم از دست بدهم.حالا شروع کنم به پاک کردن

MILAD-KH
29-11-2011, 05:32
سلام دوستان .
یک برنامه میخواستم که این سنسور تنظیم نور رو از کار بندازه و نور صفحه ثابت بمونه .
و آیا پلیری هست که بتونه فایل های تصویری با فرمت mkv رو بخونه .
ممنون

pc boy
29-11-2011, 05:57
سلام بهترین منشی تلفنی لطفا!
با تشکر

shahi.persian
29-11-2011, 08:16
سلام.لطفا oovoo برای c6-01 (سیمبین انا) میخواستم. ممنونم

Doctorjoon
29-11-2011, 10:11
درود بر شما
ممکنه دیکشنری زبان فرانسه به پارسی رو برای n8 بذارید؟

hami_a
29-11-2011, 11:20
سلام دوستان .
یک برنامه میخواستم که این سنسور تنظیم نور رو از کار بندازه و نور صفحه ثابت بمونه .
و آیا پلیری هست که بتونه فایل های تصویری با فرمت mkv رو بخونه .
ممنون

دوست گرامی برای خاموش کردن سنسور نور می‌تونید از این برنامه استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=147786

در مورد پخش mkv، روی Video Player خود N8 قابل اجراست فکر می‌کنم روی بقیه گوشی‌های Symbian^3 هم قابل اجرا باشه.

hami_a
29-11-2011, 11:33
سلام.لطفا oovoo برای c6-01 (سیمبین انا) میخواستم. ممنونم

دوست گرامی تا جایی که من اطلاع دارم مسنجر oovoo برای سیمبین وجود نداره و برنامه Multi Messenger معروفی مثل nimbuzz, ebuddy هم oovoo رو ساپورت نمی‌کنند. اگه اشتباه می‌کنم اساتید بخش لطف کنن نظر من رو اصلاح کنند.

hami_a
29-11-2011, 11:50
درود بر شما
ممکنه دیکشنری زبان فرانسه به پارسی رو برای n8 بذارید؟

دوست گرامی زبان فارسی و فرانسه‌ی دیکشنری خود گوشی رو براتون ضمیمه کردم. کافیه بعد از نصب، وارد دیکشنری بشید و زبان Source رو فرانسه و Target رو فارسی قرار بدید.
اگر جواب گوی نیاز شما نبود اطلاع دهید تا در صورتی که دیکشنری بهتری وجود داشته باشه بهتون معرفی کنیم.

tyb.brk
29-11-2011, 12:21
سلام خسته نباشید میگم من با این برنامه Nokia Software Updater گوشیم اپدیت کردم گوشی سی 7 وقتی اپدیت تموم شد زبان گوشیم که فارسی و عربی داشت حذف شد الان من چکار کنم
تا بتوانم فارسی و عربی تو گوشیم نصب کنم راهنمای کنید لطفا ممنون

kajdom1984
29-11-2011, 12:26
سلام دوستان عزیزم اگه می‌شه یه آنتی ویروس خوب برای گوشیم می‌خواستم که واقعاً کار کنه و قوی باشه با آپدیت سریال همه چیش ممنون میشم گوشیِ من نوکیا e7 هستش:cv:

hami_a
29-11-2011, 12:35
سلام خسته نباشید میگم من با این برنامه Nokia Software Updater گوشیم اپدیت کردم گوشی سی 7 وقتی اپدیت تموم شد زبان گوشیم که فارسی و عربی داشت حذف شد الان من چکار کنم
تا بتوانم فارسی و عربی تو گوشیم نصب کنم راهنمای کنید لطفا ممنون

دوست عزیز برام عجیبه که با آپدیت زبان گوشی شما تغییر کرده. در هر صورت شما می‌تونید با کمی مطالعه و دقت به راحتی با دانلود Firmwares فارسی گوشیتون و با استفاده از Phoenix گوشی رو فلش کنید.
لینک فایل‌ها و آموزش Phoenix رو هم براتون قرار دادم:

دانلود فیرم ور جدید c7 ورژن (024.001)(RM-675)(Anna)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم)
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165327)
آموزش جامع نرم افزار Phoenix به همراه نرم افزار ( آپدیت 05/07/90) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)

miladddd
29-11-2011, 13:22
سلام

بفرمایید:
ورژن جدید این دیکشنری قدرتمند با تلفظ asgatech unidicfa v3.0 s60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82727&highlight=unidic)

سلام
روشن کردن چراغ قرمز گوشی (picobrothers redlight v1.00(2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139020&highlight=red+light)
خیر این امکان نیست

ممنون دوست عزیز
ولی این دیکشنری که شما معرفی کردین از مال خود نوکیا ضعیفتره!
من میخوام نوع فعل، صفت و ... هم برام مشخص کنه
و اول کلمه رو که مینویسی، برات کلماتی که با این حروف شروع میشن، بیاره

mermohana
29-11-2011, 17:41
ممنون

یک بزرگواری نبود جواب بده و به ما کمک کنه؟؟؟؟؟؟:au:

love_gooshi
29-11-2011, 18:05
دوست گرامی تا جایی که من اطلاع دارم مسنجر oovoo برای سیمبین وجود نداره و برنامه Multi Messenger معروفی مثل nimbuzz, ebuddy هم oovoo رو ساپورت نمی‌کنند. اگه اشتباه می‌کنم اساتید بخش لطف کنن نظر من رو اصلاح کنند.

]چرا برنامه های nimbuuzz و ebuddy برایسیمبین وجود داره حتی خود سایت نوکیا فارسی این برنامه هارو گذاشته برای دانلود

pj96
29-11-2011, 19:14
سلام
میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه با گوشی n8 چت تصویری کرد البته با دوربین ثانویه؟

hadi4507
30-11-2011, 00:24
سلام یه برنامه task manager حرفه ای بهم معرفی کنید

shahi.persian
30-11-2011, 07:02
سلام. برنامه ی بکاپ گیری و بازگرداندن پیامک ها برای n8 رو میخواستم . ممنون

tyb.brk
30-11-2011, 07:49
دوست عزیز برام عجیبه که با آپدیت زبان گوشی شما تغییر کرده. در هر صورت شما می‌تونید با کمی مطالعه و دقت به راحتی با دانلود firmwares فارسی گوشیتون و با استفاده از phoenix گوشی رو فلش کنید.
لینک فایل‌ها و آموزش phoenix رو هم براتون قرار دادم:

دانلود فیرم ور جدید c7 ورژن (024.001)(rm-675)(anna)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم)
آموزش جامع نرم افزار phoenix به همراه نرم افزار ( آپدیت 05/07/90) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)
سلام من نیازی به دانلود این همه فریم ندارم من فقط میخوام گیشمو فارسی کنم کدام یکی از این فریم دانلود کنم گوشیم سی 7 رنگش سفید هست الان رو گیشیم ورژن 024.001 هست و پرداکت ان 059b7c1 هست چون خودم با همین برنامه نزدیک 400 میگ بود اپدیت کردم

ArmenA
30-11-2011, 08:23
سلام
یه برنامه برا ان۸ میخوام که به سرعت و پشت سر هم عکس بگیره
مثلا در یک ثانیه ده تا عکس بگیره

hami_a
30-11-2011, 08:51
ممنون

یک بزرگواری نبود جواب بده و به ما کمک کنه؟؟؟؟؟؟:au:

دوست گرامی در مورد سوال اول اجازه بدید اساتید پاسخ شما رو بدند.

در مورد سوال دوم خیلی از بازی‌ها برای یک سری از گوشی‌ها ساخته شده‌اند و با اینکه شما قادرید آن‌ها رو نصب کنید در اجرا به مشکل بر می‌خورید و می‌بایست ورژن مخصوص گوشی خودتون رو پیدا کنید.

در مورد سوال سوم هم برای اینکه بتونید فایل برنامه‌ها رو برای دوستانتون ارسال کنید می‌تونید از برنامه فایل منیجر X-Plore استفاده کنید.

hami_a
30-11-2011, 08:55
]چرا برنامه های nimbuuzz و ebuddy برایسیمبین وجود داره حتی خود سایت نوکیا فارسی این برنامه هارو گذاشته برای دانلود

دوست گرامی ممنون از شما، ولی دوستمون در مورد oovoo سوال فرموده بودند بنده هم خدمتشون گفتم که برنامه‌های Multi Messener مانند Nimbuzz و eBuddy مسنجر oovoo رو ساپورت نمی‌کنند و نه اینکه این دو برنامه برای سیمبین موجود نیستند.

hami_a
30-11-2011, 08:58

دوستان گرامی با برنامه Nokia Suite (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82660) به راحتی می‌تونید از تمام بخش‌های گوشی خودتون از جمله sms ها Backup بگیرید و به راحتی Restore کنید.

hami_a
30-11-2011, 09:01
سلام من نیازی به دانلود این همه فریم ندارم من فقط میخوام گیشمو فارسی کنم کدام یکی از این فریم دانلود کنم گوشیم سی 7 رنگش سفید هست الان رو گیشیم ورژن 024.001 هست و پرداکت ان 059b7c1 هست چون خودم با همین برنامه نزدیک 400 میگ بود اپدیت کردم

دوست گرامی احتیاجی به دانلود همه Product Code ها نیست. شما با توجه به رنگ گوشیتون یکی از Product Code هایی رو که خواستید دانلود کنید.

Doctorjoon
30-11-2011, 09:41
دوست گرامی زبان فارسی و فرانسه‌ی دیکشنری خود گوشی رو براتون ضمیمه کردم. کافیه بعد از نصب، وارد دیکشنری بشید و زبان Source رو فرانسه و Target رو فارسی قرار بدید.
اگر جواب گوی نیاز شما نبود اطلاع دهید تا در صورتی که دیکشنری بهتری وجود داشته باشه بهتون معرفی کنیم.

ممنون آخه مشکل منم همینه دیگه ،نمیتونم زبان فرانسه رو نصب کنم دیگه .همش پیغام unable to inistall میده .بعدشم دیگه هیچی نصب نمیشه.ریست هم کردم نشد. الآنم گوشیمو دادم نمایندگی!

hami_a
30-11-2011, 10:38
ممنون آخه مشکل منم همینه دیگه ،نمیتونم زبان فرانسه رو نصب کنم دیگه .همش پیغام unable to inistall میده .بعدشم دیگه هیچی نصب نمیشه.ریست هم کردم نشد. الآنم گوشیمو دادم نمایندگی!

دوست گرامی برای دیکشنری فابریک نوکیا غیر از زبان انگلیسی فقط امکان نصب دو زبان دیگر رو دارید. در صورت که محدودیت شما پر شده ابتدا زبان‌های قبلی رو Remove کنید و بعد زبان جدید رو نصب کنید.

alm1360
30-11-2011, 11:21
با سلام

من یک نرم افزار پلیر برای نوکیا c5-03 میخوام که بتونه فرمت avi رو بخونه تا حالا کلی نرم افزار گرفتم ولی هیچ کدام کار نکردن در کل همشون مشگل داشتن از مدیران و کاربران عزیز اگه نرم افزاری دارن لطف کنن ممنون میشم .

TAAW
30-11-2011, 11:24
با سلام

من یک نرم افزار پلیر برای نوکیا c5-03 میخوام که بتونه فرمت avi رو بخونه تا حالا کلی نرم افزار گرفتم ولی هیچ کدام کار نکردن در کل همشون مشگل داشتن از مدیران و کاربران عزیز اگه نرم افزاری دارن لطف کنن ممنون میشم .

دوست عزیز گوشی شما S60 V5 هست.به تایپیک زیر مراجعه کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126177

KooKHerD
30-11-2011, 12:37
سلام دوستان ببخشید یه برنامه نیست که بتونیم باهاش ایمیل های یاهو و جیمیل رو فعال کرد برای سیمبین 3 میخام

tyb.brk
30-11-2011, 12:45
دوست گرامی احتیاجی به دانلود همه product code ها نیست. شما با توجه به رنگ گوشیتون یکی از product code هایی رو که خواستید دانلود کنید.

من گفتم رنگش سفید هستش کدوم دانلود کنم میشه لینکش بزارید
و بعد دانلود کردم چکار کنم تا گوشیم فارسی بشه راهنمای کنید ممنون

AHMAD
30-11-2011, 13:27
سلام
میخواستم بدونم نرم افزاری هست که بشه با گوشی n8 چت تصویری کرد البته با دوربین ثانویه؟

سلام

چت ویدئويي با دوستان ImiChat 2.0.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174888&highlight=chat+video)

سلام یه برنامه task manager حرفه ای بهم معرفی کنید

سلام
مدیریت کامل برنامه ها در گوشی با Smartphoneware Best TaskMan v3.00 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117049&highlight=task+manager)
ورژن جدید بهترین نرم افزار مدیریت برنامه ها(به همراه زبان فارسی) Jbak TaskMan v1.41 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125713&highlight=task+manager)

سلام
یه برنامه برا ان۸ میخوام که به سرعت و پشت سر هم عکس بگیره
مثلا در یک ثانیه ده تا عکس بگیره

سلام
با CameraPro فکر کنم بتونی
برنامه حرفه ای برای عکس گرفتن و فیلم برداری Harald Meyer CameraPro v3.0 (http://forum.mobilestan.net/forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181865)

AHMAD
30-11-2011, 13:35
سلام دوستان ببخشید یه برنامه نیست که بتونیم باهاش ایمیل های یاهو و جیمیل رو فعال کرد برای سیمبین 3 میخام

سلام

بفرمایید
دریافت و ارسال ایمیل(کرک شده) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=172757&highlight=email)LCG Profmail v3.48 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=172757&highlight=email)

من گفتم رنگش سفید هستش کدوم دانلود کنم میشه لینکش بزارید
و بعد دانلود کردم چکار کنم تا گوشیم فارسی بشه راهنمای کنید ممنون

سلام

سلام منظور از سفید این رنگی هست؟
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=658165&stc=1&d=1322564796

omid_korn
30-11-2011, 20:08
آقا خواههش میکنم جواب منم بدید.. الان دیگه اصلا نمیتونم با اپرامینی کار کنم.... تا دیروز کار میکردا! به هیچی هم دست نزدم! آی پی پ-ر-و-ک-س-ی عوض شده؟ میشه کامل توضیح بدید باید چیکار کنم؟

AHMAD
30-11-2011, 22:04
آقا خواههش میکنم جواب منم بدید.. الان دیگه اصلا نمیتونم با اپرامینی کار کنم.... تا دیروز کار میکردا! به هیچی هم دست نزدم! آی پی پ-ر-و-ک-س-ی عوض شده؟ میشه کامل توضیح بدید باید چیکار کنم؟

سلام

از کدام نسخه استفاده می کنی؟

ظاهرا بعضی از سرور ها بلوک شدن

از این نسخه استفاده کن
اپرا مینی جدید و قدرتمند با سرور سالم Oupeng Browser v6.2.26774 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176292)

nimavaa
01-12-2011, 10:33

سلام دوست عزیز....
بهترین و کاملترین برنامه مدیریت ایمیل برای گوشی های سیمبین^3 همان برنامه Ovi Mail خود نوکیاست ..... همه نوع میلی ( یاهو ، جی میل ، هاتمیل ، Ovi Mail و ... رو هم ساپورت میکنه ! )

طریقه ساختن ایمیل در Symbian^3 Ovi Mail (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173724)

nimavaa
01-12-2011, 10:42
دوست عزیز برام عجیبه که با آپدیت زبان گوشی شما تغییر کرده. در هر صورت شما می‌تونید با کمی مطالعه و دقت به راحتی با دانلود Firmwares فارسی گوشیتون و با استفاده از Phoenix گوشی رو فلش کنید.
لینک فایل‌ها و آموزش Phoenix رو هم براتون قرار دادم:

دانلود فیرم ور جدید c7 ورژن (024.001)(RM-675)(Anna)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم)
آموزش جامع نرم افزار Phoenix به همراه نرم افزار ( آپدیت 05/07/90) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)

دوست عزیز با آپدیت توسط SW Update خود گوشی به دلیل اینکه از فریمور اصلی و اورجینال برای آپدیت استفاده میشه ، پس واضحه که زبان فارسی تو فریمور نیست !!!!!!!!!!!

و اما tyb.brk عزیز ... اگر شما احتیاج دارین که زبان گوشیتون فارسی بشه باید فریمورتون رو تغییر بدین و از یه فریمور نسخه خاورمیانه استفاده کنید ... ( البته یه ترفند هست که زبان های کشورهای خاورمیانه رو بر روی فریمور اصلی میریزه اما چون افت شدید سرعت داره به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه )
و اگر فقط برای نوشتن و تایپ نیاز به زبان فارسی دارین ، میتونین از Swype به همراه دیکشنری زبان فارسی اون استفاده کنید ، یعنی یه فریمور زبان اصلی رو گوشیتون هست که فارسی رو ساپورت نمیکنه اما با این حال شما میتونید با برنامه سوایپ فارسی تایپ کنید .... ( من خودم به شخصه از این حالت استفاده میکنم و راضیم هستم !!!! )

nimavaa
01-12-2011, 10:50

دوست من سلام.....
میتونید از برنامه FreeiSMS AllInOne استفاده کنید .....

نسخه رسمی کاملترین برنامه مدیریت پیامک گوشی FreeiSMS AllInOne M15 v1.19 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169569)

tyb.brk
01-12-2011, 13:52
سلام

بفرمایید
دریافت و ارسال ایمیل(کرک شده) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=172757&highlight=email)lcg profmail v3.48 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=172757&highlight=email)

سلام

سلام منظور از سفید این رنگی هست؟
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=658165&stc=1&d=1322564796
اره همین رنگ هستش چکار کنم

AHMAD
01-12-2011, 13:57
اره همین رنگ هستش چکار کنم

سلام

فیرم ور را از این جا بگیر:

MEA9 Frost Metal
059B6Q9

RM675_059B6Q9_024.001_017.vpl (http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2011/8/--FID--A0A22CXMURAPY/--LID--FiRe1314279364193/D489B4F2_RM675_059B6Q9_024.001_017.vpl) Size: 4 KB
RM675_059B6Q9_024.001_017.dcp (http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2011/8/--FID--A0A22TUNIFYQY/--LID--FiRe1314279365654/A5DC0EFA_RM675_059B6Q9_024.001_017.dcp) Size: 30 KB
RM-675_024.001_79.92_prd.core.fpsx (http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2011/8/--FID--A0A22QSQGVJBA/--LID--FiRe1312452526324/RM-675_024.001_79.92_prd.core.fpsx) Size: 129 MB
RM-675_024.001_14.01_MEA_C_79.92_prd.rofs2.fpsx (http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2011/8/--FID--A0A22JLBGEWDL/--LID--FiRe1314278742613/54BD446C_RM-675_024.001_14.01_MEA_C_79.92_prd.rofs2.fpsx) Size: 40 MB
RM-675_024.001_C04.01_MEA_1_79.92_prd.rofs3.fpsx (http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2011/8/--FID--A0A22JMMOQDGV/--LID--FiRe1312452815550/RM-675_024.001_C04.01_MEA_1_79.92_prd.rofs3.fpsx) Size: 6 KB
RM-675_024.001_U06.01_79.92.uda.fpsx (http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2011/8/--FID--A0A22MENPDNOQ/--LID--FiRe1312452821991/RM-675_024.001_U06.01_79.92.uda.fpsx) Size: 160 MB
rm675_ENO_v_0.0491_APEONLY.fpsx (http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2011/5/--FID--A0A22VVKVXGBR/--LID--FiRe1306425419879/rm675_ENO_v_0.0491_APEONLY.fpsx) Size: 4 MB
RM675_059B6Q9_024.001_017_signature.bin (http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2011/8/--FID--A0A22WORUVMCX/--LID--FiRe1314279366959/59D3BA68_RM675_059B6Q9_024.001_017_signature.bin) Size: 3 KB

بعد با فینیکس فلش بزن

.

hamzeh1980
01-12-2011, 16:42
سلام
ممنون میشم یه دانلود منیجر خوب برای n8 بهم معرفی کنید

AHMAD
01-12-2011, 22:18
سلام
ممنون میشم یه دانلود منیجر خوب برای n8 بهم معرفی کنید

سلام

بفرمایید
دانلود منيجر پر سرعت و قدرتمند Thunder for mobile v1.3.1.4 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115938&highlight=download+manager)

AFASHO
02-12-2011, 00:31
سلام خسته نباشید...یک برنامه یا مد میخام که حالت اس ام اس belle مثل قدیم بشه یعنی پوشه ای(((inbox&&draft&&...out)))

hadi4507
02-12-2011, 01:06
سلام یه سوال دارم
چطوری میشه فیل ترشکن UC Web رو برداشت؟ آخه از سایتی که میخوام دانلود کنم میگه اجازه دسترسی ندارید ip باید داخل کشور باشه

Majid
02-12-2011, 06:02
سلام خسته نباشید.یک برنامه یا مد میخام که حالت اس ام اس belle مثل قدیم بشه یعنی پوشه ای(inbox&&draft&&...out)

سلام
اینجا درخواست بدید:

مدها و شخصی سازی‌های مربوط به کوک (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?s=&daysprune=-1&f=889)

سلام یه سوال دارم
چطوری میشه فیل ترشکن UC Web رو برداشت؟ آخه از سایتی که میخوام دانلود کنم میگه اجازه دسترسی ندارید ip باید داخل کشور باشه.

فکر نکنم راهی داشته باشه،از مرورگر خود گوشی استفاده کنید.

hamzeh1980
02-12-2011, 09:27
سلام

بفرمایید
دانلود منيجر پر سرعت و قدرتمند Thunder for mobile v1.3.1.4 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115938&highlight=download+manager)
سلام....من یه مشکلی پیدا کردم.اونم اینه که با گوشیم نمیتونم هیچ فایلی رو دانلود کنم.از وقتی که به سیمبین انا اپدیت کردم نمیتونم دانلود کنم.همش این پیغامو میده.کمکم کنید ممنون میشم unable to open.maximum number of pop-up windows already

hami_a
02-12-2011, 11:44
سلام خسته نباشید...یک برنامه یا مد میخام که حالت اس ام اس belle مثل قدیم بشه یعنی پوشه ای(((inbox&&draft&&...out)))

دوست گرامی در حال حاضر هم توی بخش Messaging شما این فولدرها رو به طور مجزا دارید و فقط حالت Conversation در Symbian^3 به این بخش اضافه شده.

boy311
02-12-2011, 13:21
سلام . بچه ها ممکنه یه دانلود منیجر معرفی کنید ؟ صفحه قبل معرفی کردن که زبانش چینیه ، uc web هم از وقتی به بلی آپدیت کردم نصب نمیشه.هیچ کدوم از ورژناش . ممنون میشم

AHMAD
02-12-2011, 13:44
سلام . بچه ها ممکنه یه دانلود منیجر معرفی کنید ؟ صفحه قبل معرفی کردن که زبانش چینیه ، uc web هم از وقتی به بلی آپدیت کردم نصب نمیشه.هیچ کدوم از ورژناش . ممنون میشم

سلام

بفرمایید:
دانلود منيجر پر سرعت و قدرتمند(نسخه انگلیسی) UC Thunder v1.4.1.5 (Build11081518 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163924&highlight=Thunder)
بهترین دانلود منیجر برای گوشی(نسخه انگلیسی) 1000CHI Mobile Download Accelerator v1.43.12 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121949&highlight=Thunder)

facon_Archi
02-12-2011, 13:54
سلام
مرورگر opera mini برای E7 آخرین ورژن ش رو میشه بزارید؟
نصب بود ،تا چند روز پیش کار میکرد ولی الان گوگل رو هم باز نمیکنه!

omid_korn
02-12-2011, 13:59
سلام

دوست من صفحه پیش ررو نگاه میکری مشکل منم همین بود! میگن سرورها بلوک شده.. از این استفاده کن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176292

facon_Archi
02-12-2011, 14:03
خب پس لینک UC bro رو اگه میشه بزارید
اون لینک رو هم تست کرده بودم جواب نداد روی گوشی ِ من: (

M MAFIA
02-12-2011, 14:12
سلام و خسته نباشید
دوستان من دیکشنری سارادیک رو میخواستم برای n8 اگر سارادیک برای این گوشی نیومده یه دیکشنری خوب دیگه برام بذارید فقط خواهشا زیپ یا rar نباشه و بازی angry birds رو هم میخواستم برای n8 اینم زیپ نباشه
خیلی ممنون

AHMAD
02-12-2011, 14:32
سلام و خسته نباشید
دوستان من دیکشنری سارادیک رو میخواستم برای n8 اگر سارادیک برای این گوشی نیومده یه دیکشنری خوب دیگه برام بذارید فقط خواهشا زیپ یا rar نباشه و بازی angry birds رو هم میخواستم برای n8 اینم زیپ نباشه
خیلی ممنون

سلام
ورژن جدید این دیکشنری قدرتمند با تلفظ ASGATech UniDicFa v3.0 S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82727&highlight=dictionary)

اپدیت : بازی پرطرفدار پرندگان عصبانی ریو Angry Birds Rio V1.4.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181786)
آپدیت شد: بازی پرطرفدار پرندگان عصبانی Angry Birds Seasons (Ham’o’ween) v.2.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=179739)

معمولا فایل های اپلود شده ZIP یا RAR هستند
بعد از دانلود راحت می تونی اکسترکت کنی و نصب کنی

omid_korn
02-12-2011, 14:35
آقا این اپرا جدیده واسه من کار نمیکنه...یه صفحه سفید میاد اون بالا هم هی لود میکنه...
راستی شنیدم با این نمیشه رفت فیس...؟! با چی میتونم برم ؟

AHMAD
02-12-2011, 14:38
سلام

خب پس لینک UC bro رو اگه میشه بزارید
اون لینک رو هم تست کرده بودم جواب نداد روی گوشی ِ من: (

سلام

نسخه انگلیسی یکی از بهترين مرورگرها UCBrowser V8.1.0.104 Build11111015 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=179344&highlight=UC+Browser)

این اپرا باید جواب بده
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176292

آقا این اپرا جدیده واسه من کار نمیکنه...یه صفحه سفید میاد اون بالا هم هی لود میکنه...
راستی شنیدم با این نمیشه رفت فیس...؟! با چی میتونم برم ؟

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2487499&postcount=13

omid_korn
02-12-2011, 14:49
ممنون احمد جان ولی من همینو گفتم دانلود کردم ولی چیزی نشون نمیده

yaqi
02-12-2011, 14:55
سلام و درورد . سپاس بی حد از شما
دوستان من یه برنامه اسکنر میخوام که فایل pdf بسازه . مثلا از یه صفحه کتاب عکس بگیره و اسکنش کنه و بعد اون عکسیو که گرفته به pdf تبدیل کنه .
گوشیم n8 anna
اگر چنین برنامه ای باشه دعاتون میکنم .
با تشکر

AHMAD
02-12-2011, 15:06
ممنون احمد جان ولی من همینو گفتم دانلود کردم ولی چیزی نشون نمیده

پس فعلا تا سرورش را ویرایش می کنند
از UC یا Opera mobile استفاده کنید

سلام و درورد . سپاس بی حد از شما
دوستان من یه برنامه اسکنر میخوام که فایل pdf بسازه . مثلا از یه صفحه کتاب عکس بگیره و اسکنش کنه و بعد اون عکسیو که گرفته به pdf تبدیل کنه .
گوشیم n8 anna
اگر چنین برنامه ای باشه دعاتون میکنم .
با تشکر
سلام
بفرمایید:
گوشی خود را به اسکنر تبدیل کنید DocScanner V1.2.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129895&highlight=DocScanner)

alirba
02-12-2011, 15:29
دوستان یه چت تصویری مشترک بین سیمبیان و آندروید می خوام.نیم باز و ای بادی نباشه

AHMAD
02-12-2011, 15:43
دوستان یه چت تصویری مشترک بین سیمبیان و آندروید می خوام.نیم باز و ای بادی نباشه

سلام
بفرمایید
نرم افزار جامع ارتباط جمعی (چت صوتی و تصویری) RockeTalk Inc. RockeTalk v.6.0.3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121893)
چت ویدئويي با دوستان ImiChat 2.0.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174888&highlight=chat+video)

boy311
02-12-2011, 16:37
آقا دانلود منیجر بهتر از اینا ندارین ؟ یکیش بازم چینی بود . که جفتشون هم حجم بالا هنگ میکنن . خارج میشن

AHMAD
02-12-2011, 17:00
آقا دانلود منیجر بهتر از اینا ندارین ؟ یکیش بازم چینی بود . که جفتشون هم حجم بالا هنگ میکنن . خارج میشن

خیر
UC Thunder بهترینشون بود

boy311
02-12-2011, 17:20
خیر
UC Thunder بهترینشون بود

زبونش آخه چینیه .

omid_korn
02-12-2011, 17:45
آقا برنامه ای چیزی نیست که بشه آهنگ هارو پوشه ای پخش کرد؟ خیلی سخته لیست پخش درست کردن!

AHMAD
02-12-2011, 18:25
آقا برنامه ای چیزی نیست که بشه آهنگ هارو پوشه ای پخش کرد؟ خیلی سخته لیست پخش درست کردن!

این تاپیک را برای قشنگی زدیم؟:4:
تاپیک نرم افزارهای رایج و کاربردی سیمبین (قبل از درخواست این تاپیک رو مشاهده کنید) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170307)

بفرما:
اجرای فولدری موزیک ها و فولدر بندی با (Music Launcher v 1.03(1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=171777)

omid_korn
02-12-2011, 18:31
مرسی عزیز.. لینک دومی رو بررسی کن!

largboy20
02-12-2011, 21:00
می خواستم بدونم آیا امکانش هست این پیغام " ایجاد اکانت نوکیا اوی " که در هر بار روشن کردن گوشی ظاهر میشه رو کلا حذف کرد که نشون داده نشه؟ اگه میشه، چجوری؟ :dq:

AHMAD
02-12-2011, 21:09
می خواستم بدونم آیا امکانش هست این پیغام " ایجاد اکانت نوکیا اوی " که در هر بار روشن کردن گوشی ظاهر میشه رو کلا حذف کرد که نشون داده نشه؟ اگه میشه، چجوری؟ :dq:
سلام

نحوه حذف پیغام لاگین ovi (پیغام خوش امد گویی نوکیا ) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=167961)

angelical
02-12-2011, 21:33
سلام دوستان من گوشی ان 8 رو خیلی وقته به آنا 25.007 آپدیت کردم و خیلی کم ازش استفاده میکنم ... هر بار هم یه مشکل دارم نمیدونم چرا ؟ مثلا مشکل اتصال کابل به پی سی که با کلی دنگ و فنگ و آن و آف درست شد ... اما الان مشکل بلوتوث دارم دستگاه فقط اونایی که از قبل سیو داشته رو میشناسه و میفرسته سرچ جدید نداره یعنی پیدا نمیکنه چی کارش کنم؟به جز فرمت؟

hadi4507
03-12-2011, 00:43
فکر نکنم راهی داشته باشه،از مرورگر خود گوشی استفاده کنید.

از دانلود منیجر uc استفاده میکنم برای همین گفتم.مرورگر گوشی که خیلی سرطانه

hadi4507
03-12-2011, 00:45
سلام

بفرمایید:
دانلود منيجر پر سرعت و قدرتمند(نسخه انگلیسی) UC Thunder v1.4.1.5 (Build11081518 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163924&highlight=Thunder)
بهترین دانلود منیجر برای گوشی(نسخه انگلیسی) 1000CHI Mobile Download Accelerator v1.43.12 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121949&highlight=Thunder)

uc thunder رو گوشی من دانلود نمیکنه کسی امتحان کرده؟

largboy20
03-12-2011, 23:05
آقا این نرم افزار Xplore هست. یه مشکل عمده دارم باهاش. اونم اینکه دابل کلیک روی پوشه ها باعث Move و Paste میشه. یعنی رو مخه در حد مرگ. کسی می دونه چیکارش باید کرد که با دابل کلیک فقط پوشه رو باز کنه؟:ac:

zanakaka
04-12-2011, 11:15
سلام دوستان من گوشی ان 8 رو خیلی وقته به آنا 25.007 آپدیت کردم و خیلی کم ازش استفاده میکنم ... هر بار هم یه مشکل دارم نمیدونم چرا ؟ مثلا مشکل اتصال کابل به پی سی که با کلی دنگ و فنگ و آن و آف درست شد ... اما الان مشکل بلوتوث دارم دستگاه فقط اونایی که از قبل سیو داشته رو میشناسه و میفرسته سرچ جدید نداره یعنی پیدا نمیکنه چی کارش کنم؟به جز فرمت؟
به جز فرمت راه دیگه ای نداره ...
قبل از فرمت یه ریست تنظیمات بکن شاید حل بشه ....

آقا این نرم افزار xplore هست. یه مشکل عمده دارم باهاش. اونم اینکه دابل کلیک روی پوشه ها باعث move و paste میشه. یعنی رو مخه در حد مرگ. کسی می دونه چیکارش باید کرد که با دابل کلیک فقط پوشه رو باز کنه؟:ac:
یه بار حذف کن دوباره نصب کن ....
اگه حل نشد باید یه بار گوشیتو ریست کنی ....
از چه ورژنی استفاده میکنی ؟؟؟؟؟؟

uc thunder رو گوشی من دانلود نمیکنه کسی امتحان کرده؟
من تست کردم جواب داده ...
میتونی از برنامه idm مخصوص موبایل استفاده کنی ....محشره ...

largboy20
04-12-2011, 11:59
یه بار حذف کن دوباره نصب کن ....
اگه حل نشد باید یه بار گوشیتو ریست کنی ....
از چه ورژنی استفاده میکنی ؟؟؟؟؟؟

از ورژن 1.53 Unregistered
اگر نسخه جدیدتری هست ممنون میشم لینک بدین :dq:
یه بار پاک کردم و دوباره نصب کردم. درست شد. آقا دمت قیـــــــــژ :cc:

این لینک IDM مخصوص موبایلم اگه بدی ممنون میشم :dq:

میگم بچه سقزی، یه دو کیلو هم تخمه آفتابگردون از اون خوباش برامون بفرست :cc:

zanakaka
04-12-2011, 17:46
از ورژن 1.53 Unregistered
اگر نسخه جدیدتری هست ممنون میشم لینک بدین :dq:
یه بار پاک کردم و دوباره نصب کردم. درست شد. آقا دمت قیـــــــــژ :cc:

این لینک IDM مخصوص موبایلم اگه بدی ممنون میشم :dq:

میگم بچه سقزی، یه دو کیلو هم تخمه آفتابگردون از اون خوباش برامون بفرست :cc:
این ورژن جدیدش (Xplore)
سورپرایز: ورژن جدید قویترین نرم افزار مدیریت فایل (کرک شده) LCG X-plore v1.56 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173560&highlight=x-plore)
لینک دانلود منیجر هم پیدا کردم برات میفرستم
برای تخمه هم در خدمتم ...
آدرس بده برات میفرستم ....:ca::loveit::dk:

rosbina
04-12-2011, 19:29
سلام من نرم افزار free isms رو نصب کردم ولی نمیدنونم چجوری اس ام اسامو بیارم داخلش حدودا ۲۵۰۰ اس دارم تو messaging میخوام همش بیاد تو این نرم افزار. خواهش مبکنم راهشو بهم بگین ممنون از همه

largboy20
04-12-2011, 20:45
سلام من نرم افزار free isms رو نصب کردم ولی نمیدنونم چجوری اس ام اسامو بیارم داخلش حدودا ۲۵۰۰ اس دارم تو messaging میخوام همش بیاد تو این نرم افزار. خواهش مبکنم راهشو بهم بگین ممنون از همه

از گزینه Setting گزینه Sync Messages رو بزنید همه رو میاره.
البته توی اجرای اول برنامه خودش باید قاعدتا براتون ایمپورت می کرده. عجیبه که این کار رو نکرده :bl:

mmmm20
05-12-2011, 02:27
با سلام برنامه برای فیلمبرداری در شب می خواستم مرسی
n8 ana

AHMAD
05-12-2011, 09:33
با سلام برنامه برای فیلمبرداری در شب می خواستم مرسی
n8 ana
سلام

برنامه ای مخصوص اینکار فکر نکنم باشه

منظورت اینه:
تبدیل گوشی به دوربین دید در شب (PicoBrothers Nightvision v1.00(0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2175395)

largboy20
05-12-2011, 11:08
من یه سوالی در مورد بلوتوث داشتم.
من اکثر اوقات با بلوتوث فایل هام رو از پی سی میفرستم روی گوشی.
گاهی این فایل ها میره توی پوشه Received Files و گاهی میره تو اینباکسم. می خواستم بدونم علت چیه؟
چیکار میشه کرد همش بره توی همون Received Files ؟:dq:

e_mohsen83
05-12-2011, 12:16
سلام
من گوشیموفرمت کردم قبلا نرم افزارهای که تحت پایتون نبوداجرامیشد ولی الان بعضی ازانها اجرانمیشه مثل ویکیپیدیای فارسی.روش که میزنم هیچ عکس العملی انجام نمیده.ان 8هک شده
ممنون

davoodedr
05-12-2011, 12:34
سلام
من یه برنامه میخواستم که بتونه یه بک اپ کامل از گوشیم بگیره و از تمام قسمت های گوشی بک اپ بگیره ...من وقتی با اویا بک اپ میگیرم از بعضی قسمت ها بک اپ نمیگیره ....

AHMAD
05-12-2011, 12:58
سلام
من گوشیموفرمت کردم قبلا نرم افزارهای که تحت پایتون نبوداجرامیشد ولی الان بعضی ازانها اجرانمیشه مثل ویکیپیدیای فارسی.روش که میزنم هیچ عکس العملی انجام نمیده.ان 8هک شده
ممنون

سلام

از این نسخه استفاده کنید
اجرا برنامه های پایتون(تک فایل) python1.45 +ScriptShell 1.4.5+ mod pack 4.5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=83307)

برنامه را درC نصب کردید؟مطمئن هستید که برنامه با گوشی شما سازگاری دارد؟

سلام
من یه برنامه میخواستم که بتونه یه بک اپ کامل از گوشیم بگیره و از تمام قسمت های گوشی بک اپ بگیره ...من وقتی با اویا بک اپ میگیرم از بعضی قسمت ها بک اپ نمیگیره ....

سلام

بهترین راه برای بک آپ همون OVI Suite هست
که از بیشتر قسمت های گوش هم بکآپ میگیره(پیامک ها.کلندر.یادداشتها.شماره ها.تنظیمات و برنامه ها.عکس ها و ویدیو ها و....)

zanakaka
05-12-2011, 16:14
من یه سوالی در مورد بلوتوث داشتم.
من اکثر اوقات با بلوتوث فایل هام رو از پی سی میفرستم روی گوشی.
گاهی این فایل ها میره توی پوشه Received Files و گاهی میره تو اینباکسم. می خواستم بدونم علت چیه؟
چیکار میشه کرد همش بره توی همون Received Files ؟:dq:
دوست من تو ان 8 اصلا فایلها به اینباکس نمیره ...
همشون میرن تو recived ....
ولی تو اس ام اس نشون میده ....

tape
05-12-2011, 22:47
با سلام
من يه نرم افزار مي خوام كه cpu n8 رو بتونم اوركلاك كنم .قبلا اين نرم افزار رو ديده بودم توي همن سايت اما هر چي گشتم پيدا نشد لطفا راهنمايي كنيد.
ممنون

Peyman_NCE
05-12-2011, 23:21
سلام

لطفا برنامه Yahoo messenger رو برای C7 ؟

دوستان نت برنامه خود ymessenger رو میخام نیم باز و ... نمیخام

AHMAD
06-12-2011, 00:24
با سلام
من يه نرم افزار مي خوام كه cpu n8 رو بتونم اوركلاك كنم .قبلا اين نرم افزار رو ديده بودم توي همن سايت اما هر چي گشتم پيدا نشد لطفا راهنمايي كنيد.
ممنون

سلام

بفرمایید:
افزایش سرعت گوشی با OverClock v1.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160465)

سلام

لطفا برنامه Yahoo messenger رو برای C7 ؟

دوستان نت برنامه خود ymessenger رو میخام نیم باز و ... نمیخام

سلام
خود یاهو مسنجر که نیست اما شبیه ترین نرم افزار بهش shmessneger هستش.

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2350295&postcount=2

ایران98
06-12-2011, 13:40
سلام دوستان،میخام بدونم برنامه ای هست ک برای ان۸ ک بشه باهاش ب صورت آهسته فیلم برداری کرد!؟خیلی حیفه ان ۸با این دوربینش این قابایتا نداشته باشه!!

hami_a
06-12-2011, 14:28
سلام دوستان،میخام بدونم برنامه ای هست ک برای ان۸ ک بشه باهاش ب صورت آهسته فیلم برداری کرد!؟خیلی حیفه ان ۸با این دوربینش این قابایتا نداشته باشه!!

خدمت شما:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140744

ایران98
06-12-2011, 23:26
خدمت شما:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140744

ممنون دوست من ولی این فقط ۱نرم افزارعکاسیه،من ۱چیزی میخواستم ک با دور آهسته فیلمبرداری کنه مثه گوشی wave2،آخه اون گوشی با اون دوربینش میتونه با دور آهسته فیلمبرداری کنه ولی ان۸نتونه!!!؟؟

hadi4507
07-12-2011, 00:27
من تست کردم جواب داده ...
میتونی از برنامه idm مخصوص موبایل استفاده کنی ....محشره ...

من که امتحان میکنم نمیشه

میشه لینک idm رو برام بزارید

rosbina
07-12-2011, 12:34
سلام به همگی قبلا یه نرم افزار گذاشته بودین که عکسو به فایله بی دی اف تبدیل میکرد حالا یه نرم افزار میخوام که از صفحه عکس بگیرم که به فایل ورد تبدیل کنه ممنون مبشم واسم بزارین

Majid
07-12-2011, 12:55
سلام به همگی قبلا یه نرم افزار گذاشته بودین که عکسو به فایله بی دی اف تبدیل میکرد حالا یه نرم افزار میخوام که از صفحه عکس بگیرم که به فایل ورد تبدیل کنه ممنون مبشم واسم بزارین.

سلام
یک بار تو تاپیک سری 5 پرسیدید گفتم همچین نرم افزاری وجود نداره.

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2497519&postcount=3794

rosbina
07-12-2011, 22:21
سلام اقا بدادم برسید.من همینطور که گفتم ورژن گوشیم ۳.۱ بله بود امروز هر کار کردم فریمور صفحه اولو گوشیم قبول نکرد.همون ورژن ۳.۶ رو زدم که واقعا هم سرعتش و افکتش عالیه بماند من رو اون فریمور رویه مموریم پسورد گذاشته بودم الان که فلش کردم مموریم پسورد میخواد میزنم پسوردشو ولی قبول نمیکنه تورو خدا کمکم کنید۱۶ گیگ تقریبا اطلاعات داشتم که اعم از بکاپ مخاطبین مسیج عکسای شخصی و فیلمها بازی ها نرم افزارام.تورو خدا یه راهه حل بدین.خواهش میکنم حتی شده اگه برگردم به اون فریمور قبلیم.کمکم کنید استادان عزیز_____________________________

kingofuser
07-12-2011, 22:32
با سلام برنامه ای هست که روی گالری توی ان 8 پسورد بشه گذاشت؟

AHMAD
07-12-2011, 22:46
سلام اقا بدادم برسید.من همینطور که گفتم ورژن گوشیم ۳.۱ بله بود امروز هر کار کردم فریمور صفحه اولو گوشیم قبول نکرد.همون ورژن ۳.۶ رو زدم که واقعا هم سرعتش و افکتش عالیه بماند من رو اون فریمور رویه مموریم پسورد گذاشته بودم الان که فلش کردم مموریم پسورد میخواد میزنم پسوردشو ولی قبول نمیکنه تورو خدا کمکم کنید۱۶ گیگ تقریبا اطلاعات داشتم که اعم از بکاپ مخاطبین مسیج عکسای شخصی و فیلمها بازی ها نرم افزارام.تورو خدا یه راهه حل بدین.خواهش میکنم حتی شده اگه برگردم به اون فریمور قبلیم.کمکم کنید استادان عزیز_____________________________

سلام

به تاپیک زیر مراجعه کنید:
تاپیک جامع روش های یافتن پسورد گوشی و مموری کارت (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=38284)

با سلام برنامه ای هست که روی گالری توی ان 8 پسورد بشه گذاشت؟

سلام

بفرمایید:
روی برنامه های خود قفل بگذارید Alexander Fokin MySecrets v2.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181358)
آپدیت:قفل گذاری بر روی گالری CreativeSolutions GalleryProtector v3.1.8 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=184341&highlight=Gallery+lock)
محافظت از تمامی قسمتهای گوشی Melon Advance Device Locks Pro v2.08.120 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=144813&highlight=Gallery+lock)
قفل گذاری بر روی برنامه ها CareMe LockMe v1.00 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125679&highlight=Gallery+lock)

ArmenA
08-12-2011, 00:22
سلام دوستان
برنامه بامبوس برا ان۸ میخواستم
و بگید چکار میکنه ممنون میشم
گفتن ورژن های مختلفی داره
بهترینش رو بزارید ممنون بازم
میدونم که به جای نیمبوز استفاده میکنن

gholamrezaarjan
08-12-2011, 13:01
بچه ها کسی از spb mobile shell 3d خبر نداره؟

AHMAD
08-12-2011, 13:43
سلام دوستان
برنامه بامبوس برا ان۸ میخواستم
و بگید چکار میکنه ممنون میشم
گفتن ورژن های مختلفی داره
بهترینش رو بزارید ممنون بازم
میدونم که به جای نیمبوز استفاده میکنن

سلام
این برنامه جاوا می باشد

به بخش جاوا مراجعه کنید:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=980

بچه ها کسی از spb mobile shell 3d خبر نداره؟

سلام

خیر،2_3 تا نسخه کرک شده ی دیگه هم اومد ولی باز هم جواب نمیده

rosbina
09-12-2011, 00:19
سلام خسته نباشید.شرمندم من تو این دو روز حسابی با گوشیم جنجال داشتم.من امروز گوشبمو که ان هشته رو فلش کردم به ورژنه۳.۶ همه چیزش خوب بود تا اینکه نرم افزارkeepiton که واسه تنظیمه نوره صفحه نمایشه.این همیشه تو تسک منینجر هست نه داخله نرم افزار میسه نه بسه میشه و نه پاک میشه.لطفا یه نرم افزار بزارید که بتونم از شره این خلاص بشم شاید صد بار گوشیمو روشن خاموش و ریبوت کردم.ممنون از همه دوستان و استادانه عزیزم

AHMAD
09-12-2011, 00:27
سلام خسته نباشید.شرمندم من تو این دو روز حسابی با گوشیم جنجال داشتم.من امروز گوشبمو که ان هشته رو فلش کردم به ورژنه۳.۶ همه چیزش خوب بود تا اینکه نرم افزارkeepiton که واسه تنظیمه نوره صفحه نمایشه.این همیشه تو تسک منینجر هست نه داخله نرم افزار میسه نه بسه میشه و نه پاک میشه.لطفا یه نرم افزار بزارید که بتونم از شره این خلاص بشم شاید صد بار گوشیمو روشن خاموش و ریبوت کردم.ممنون از همه دوستان و استادانه عزیزم

سلام

با یک تسک منیجر مثل Jbak Taskman برنامه را ببندید
ورژن جدید بهترین نرم افزار مدیریت برنامه ها(به همراه زبان فارسی) Jbak TaskMan v1.41 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125713&highlight=task+manager)

largboy20
09-12-2011, 00:55
سلام. من گوشیم c7 هست. میخواستم بدونم امکانش هست تعداد مسیج های ذخیره شده در پوشه sent رو از ۹۹۹ بیشتر کرد؟

rezamahvareh
09-12-2011, 02:00
بالام میخواستم ببینم چطور میشه مسیجهای موجود در این باکس گوشی c7را به داخل کامپیوتر منتقل کرد مرسی منتظرم

gravit
09-12-2011, 02:06
با سلام مدتی هست که بازی angry bird magic که قابلیت nfc روداره رو گوشیم نصب کردم بعد متوجه شدم گوشیم این قابلیت رو نداره.ازاون جایی که من 5 تا آنگری بیرد تو گوشیم نصب کردم حلا میخوام این یکی رو پاک کنم اما توقسمتی که برنامه ها پاک میشن نمیدونم کدومشون مربوط به آنگری بیرد مجیک میشه.عکسش هم گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنید که سیع تر پاک بشه درضمن گوشیم n8 هک شدست مرسی

rezarl
09-12-2011, 06:25
با‏ ‏سلام.برنامه‏ ‏زیرنویس‏ ‏برای‏ ‏فیلم‏ ‏میخواستم.گوشیم‏ ‏c7‏ ‏اپدیت‏ ‏انا‏ ‏میباشد.مراحل‏ ‏نشان‏ ‏دادن‏ ‏زیرنویس‏ ‏را‏‏ ‏توضیح‏ ‏بدید.‏ ‏باتشکر.

largboy20
09-12-2011, 10:01
بالام میخواستم ببینم چطور میشه مسیجهای موجود در این باکس گوشی c7را به داخل کامپیوتر منتقل کرد مرسی منتظرم

شما اگر نرم افزار nokia ovi suite رو روی کامپیوترتون نصب کنید هم می تونید مسیج ها هم کانتکت ها هم عکس ها و فیلم ها و ... رو به راحتی به کامپیوتر منتقل کنید.

largboy20
09-12-2011, 10:47
با سلام مدتی هست که بازی angry bird magic که قابلیت nfc روداره رو گوشیم نصب کردم بعد متوجه شدم گوشیم این قابلیت رو نداره.ازاون جایی که من 5 تا آنگری بیرد تو گوشیم نصب کردم حلا میخوام این یکی رو پاک کنم اما توقسمتی که برنامه ها پاک میشن نمیدونم کدومشون مربوط به آنگری بیرد مجیک میشه.عکسش هم گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنید که سیع تر پاک بشه درضمن گوشیم n8 هک شدست مرسی

همون ۱۸ مگابایتیه است اونی که ان اف سی داره. با خیال راحت پاک کن. البته اگر details اینا رو هم نگاه کنی متوجه میشی کدومشونه.

hadi4507
09-12-2011, 13:18
سلام لطفا یه برنامه دانلود منیجر معرفی کنید غیر از uc thunder و web accelerator آخه هیچ کدوم درست کار نمی کنند.
یکی از دوستان idm رو تو این تاپیک معرفی کردند ولی متاسفانه لینک برنامه رو نزاشتند اگه این برنامه وجود داره لطفا لینک بزارید.

hadi4507
09-12-2011, 13:19
سلام لطفا یه برنامه دانلود منیجر معرفی کنید غیر از uc thunder و web accelerator آخه هیچ کدوم درست کار نمی کنند.
یکی از دوستان idm رو تو این تاپیک معرفی کردند ولی متاسفانه لینک برنامه رو نزاشتند اگه این برنامه وجود داره لطفا لینک بزارید.

maxomid
09-12-2011, 18:16
سلام..
من یک برنامه هواشناسی میخوام که روی صفحه home بتونم به صورت ویجیت قرار بدم.
لطفا ساین شده باشه..
نمونش مثل این باشه برنامش..
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=662144&stc=1&d=1323274107

AHMAD
09-12-2011, 18:23
سلام..
من یک برنامه هواشناسی میخوام که روی صفحه home بتونم به صورت ویجیت قرار بدم.
لطفا ساین شده باشه..
نمونش مثل این باشه برنامش..
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=662144&stc=1&d=1323274107

سلام

بفرمایید

پیش بینی آب و هوای جهان SPB Weather v2.0.1/782 فارسی + راهنما (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=177120)

2047
09-12-2011, 22:30
برنامه اتوکد وبارکد خوان و اسکنربرای ان هشت انامیخوام قاسم از ملایر

zanakaka
10-12-2011, 10:51
برنامه اتوکد وبارکد خوان و اسکنربرای ان هشت انامیخوام قاسم از ملایر
دوست من احتیاج به معرفی نیست ... پروفایل رو برای این گذاشتن ....
اتوکد برای ان 8 موجود نیست ...
این بار کد ....
آپدیت:اسکن بارکد از طریق موبایل Mirasense scandit v1.0.2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164758&highlight=scandit)
اینم اسکنر
گوشی خود را به اسکنر تبدیل کنید DocScanner Qt v.1.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=150513&highlight=docscanner)

zanakaka
10-12-2011, 10:58

دوستان اینم دانلود منیجر قوی برای دوستان

بهترین دانلود منیجر برای گوشی 1000CHI Mobile Download Accelerator v1.41.02 S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98508&highlight=mobile+download+accelerator)

omid_korn
10-12-2011, 22:34
با‏ ‏سلام.برنامه‏ ‏زیرنویس‏ ‏برای‏ ‏فیلم‏ ‏میخواستم.گوشیم‏ ‏c7‏ ‏اپدیت‏ ‏انا‏ ‏میباشد.مراحل‏ ‏نشان‏ ‏دادن‏ ‏زیرنویس‏ ‏را‏‏ ‏توضیح‏ ‏بدید.‏ ‏باتشکر.

دوست من برنامه خاصی نمیخواد.. فقط کافیه زیرنویس رو دانلود کنی و هم نام فیلم ات کنی با پسوند srt...البته زیرنویس رو با notepad2 این کارارو روش انجام بده..موفق باشی
file->encoding->UTF-8 with signature

hadi4507
11-12-2011, 00:47
سلام لطفا یه برنامه معرفی کنید که سرعت اینترنت گوشی(Wifi or gprs) رو به صورت نمودار گرافیکی نشون بده.

hadi4507
11-12-2011, 01:31
سلام لطفا یه برنامه معرفی کنید که سرعت اینترنت گوشی(Wifi or gprs) رو به صورت نمودار گرافیکی نشون بده.

omid_korn
11-12-2011, 02:15
ببخشید دوستان مشکل اپرامینی حل نشد؟

omid_korn
11-12-2011, 02:21
دوستان مشکل اپرامینی حل نشده؟

omid_korn
11-12-2011, 02:30

zanakaka
11-12-2011, 09:48

ببخشید دوستان مشکل اپرامینی حل نشد؟

دوستان لطف کنید اسپم نزنید ...
یه پست بزنید مطمئن باشید جوابتون خواهد داده شد ....

حل مشکل Opera Mini در گوشیهای سیمبین (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141898&highlight=%D8%AD%D9%84+%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84+%D 8%A7%D9%BE%D8%B1%D8%A7)

دوست من همچین برنامه ای وجود نداره ....

majid4mi
11-12-2011, 10:40
سلام:cy:
برای نصب کلی برنامه ها سه تا نرم افزار بیدا کردم که هرسه هک میخواد
نمیخوام گوشی ها رو هک کنم
امکان داره که به انتخاب خودتون یکی رو فری ساین کنید؟

AHMAD
11-12-2011, 12:08
سلام:cy:

سلام:dh:

سلام

سلام دوست عزیز

اطفا درخواستتون را یکبار و در یک تاپیک مطرح کنید:dh:
باید گوشیتون را هک کنید راهی نیست
هک گوشی های سیمبین | (بدون نیاز به ساین) Symbian Hacked with Trend Micro Mobile Security By bebooo43 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170319)

کاربردی ترین برنامه ای که میتونید دانلود کنید! Auto Installer v1.0.2 S60V5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103403&highlight=autoinstaller)
نصب همزمان و سریع هر برنامه دلخواه ThinkChange AutoSisInstaller v1.02 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120072&highlight=autoinstaller)
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110878&highlight=auto+installer) فوق العاده : نصب گروهی برنامه ها Zeng Jianguang SmartInstaller v2.0 S60v3 S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=110878&highlight=auto+installer)

largboy20
11-12-2011, 14:18
سلام. من گوشیم c7 هست. میخواستم بدونم امکانش هست تعداد مسیج های ذخیره شده در پوشه sent رو از ۹۹۹ بیشتر کرد؟

شرمنده که دوباره پست می زنم. گفتم شاید چون چند صفحه از سوالم گذشته، ندیده باشیدش.:ac::bh:

AHMAD
11-12-2011, 15:12
شرمنده که دوباره پست می زنم. گفتم شاید چون چند صفحه از سوالم گذشته، ندیده باشیدش.:ac::bh:

سلام

در این باره ممکنه پچی وجود داشته باشه
در تاپیک زیر درخواست دهید
تغییر قسمت های مختلف گوشی : بحث , تقاضای پچ , تست پچ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=39819)

love_gooshi
11-12-2011, 21:25
اقا يه بلك ليست خوب ميخاستم تماس ها و اس هارو درست فيلتر كنه تو سيمبين 3 هم جواب بده به جز اينا
best blacklist
handy blacklist
killer mobile black baller
اينارو تست كردم به درد نميخورن
مرسي

azin112233
11-12-2011, 21:49
اقا يه بلك ليست خوب ميخاستم تماس ها و اس هارو درست فيلتر كنه تو سيمبين 3 هم جواب بده به جز اينا
best blacklist
handy blacklist
killer mobile black baller
اينارو تست كردم به درد نميخورن
مرسي

سلام
خدمت شما

love_gooshi
11-12-2011, 22:07
سلام
خدمت شما

داداش نصب نميشه انگار اشتباه فرستادين ساين شدست

golmand
11-12-2011, 23:22
با سلام
آقا ما يه گوشي 701 خريديم حالا IMI رو تو سايت https://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr ميديم ولي هيچي نمياره يعني تقلبيه؟
دوستان اگه ميشه زود پاسخ بدن خيلي حياتيه 400 تومن پول دادم بابتش:sign_help:

soroosh_21
14-12-2011, 08:50
سلام
من برنامه Nymbvz رو ميخواستم ممنون

AHMAD
14-12-2011, 13:04
داداش نصب نميشه انگار اشتباه فرستادين ساين شدست

سلام

اون برنامه ها گفتید جواب نمیدن ، مشکلی ندارند و از بهترین برنامه های بلک لیست هستند.

از برنامه های زیر هم می توانید استفاده کنید:

بلک لیست قدرتمند(نسخه انگلیسی) MCleaner v2 02 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137868&highlight=blacklist)
بلک لیست برای بلوک کردن تماس و SMS دریافتی BlackList Mobile v1.99.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122532&highlight=blacklist)
کاملترین بلک لیست تماس و پیام Melon Advanced Blocker v2.15.248 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117168&highlight=blacklist)

با سلام
آقا ما يه گوشي 701 خريديم حالا IMI رو تو سايت https://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr ميديم ولي هيچي نمياره يعني تقلبيه؟
دوستان اگه ميشه زود پاسخ بدن خيلي حياتيه 400 تومن پول دادم بابتش:sign_help:

سلام

سوال شما به این بخش مربوط نمیشه
به اینجا مراجعه کنید:
پرسش و پاسخ (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=135)

سلام
من برنامه Nymbvz رو ميخواستم ممنون

سلام

شما مطمئن هستید برنامه ای با این اسم هست؟منظورتون Nimbuzz نیست؟

golmand
14-12-2011, 15:31
با سلام یه برنامه میخواستم که بتونم فایلهای ضبط شده از ماهواره (ts) رو روی گوشی پخش کنم
این برنامه واسه آندروید موجوده اما من واسه سیمبین میخواستم

moshtaghr
14-12-2011, 15:42
سلام خدمت شما دوست عزيز اين فرمت در گوشي هاي سيمبين اصلا ساپورت نميشود و برنامه اي هم براي اين كار فعلا نيامده است.

bixbox
14-12-2011, 22:37
سیمبین دیگه چیه اصلا نرم افزارهای خوبی نداره قبلا یه اندروید داشتم هر نرم افزاری می خواستی 10 نمونه داشت ولی حالا یه پلیر برای سیمبین 3 میخوام اصلا خوب نیستن شما چه پیشنهادی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟

AHMAD
14-12-2011, 22:41
سیمبین دیگه چیه اصلا نرم افزارهای خوبی نداره قبلا یه اندروید داشتم هر نرم افزاری می خواستی 10 نمونه داشت ولی حالا یه پلیر برای سیمبین 3 میخوام اصلا خوب نیستن شما چه پیشنهادی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

:4:
تاپیک نرم افزارهای رایج و کاربردی سیمبین (قبل از درخواست این تاپیک رو مشاهده کنید) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170307)

kingofuser
14-12-2011, 23:03
سلام .گوگل مپ واسه سیمبین انا موجوده؟

bixbox
14-12-2011, 23:13
سلام

:4:

سلام به جز اینا اینها را امتحان کردم گوشیم ساین و هک و...کردم ولی نرم افزار باحال تر نداری؟؟:cm:

AHMAD
14-12-2011, 23:16
سلام .گوگل مپ واسه سیمبین انا موجوده؟

سلام

اینجا ضمینه شده
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2355225&postcount=4

AHMAD
14-12-2011, 23:18
سلام به جز اینا اینها را امتحان کردم گوشیم ساین و هک و...کردم ولی نرم افزار باحال تر نداری؟؟:cm:

سلام

خیر،سیمبین دیگه:4:

antegral85
15-12-2011, 09:06
سلام خسته نباشید گوشیم نوکیا c7اپدیت بل کردم میخوام هکش کنم نه با هلو ایکس هک میشه نه با نوترون هک تاپیک فریمورش هم باز نمیشه خواهشا کمک کنید

zanakaka
15-12-2011, 10:09
سلام خسته نباشید گوشیم نوکیا c7اپدیت بل کردم میخوام هکش کنم نه با هلو ایکس هک میشه نه با نوترون هک تاپیک فریمورش هم باز نمیشه خواهشا کمک کنید
دوست من برای راهنمایی بیشتر به بخش فریمورهای هک شده نوکیا سر بزن ....
شمال باید فایل uda یا فایل ppm هک شده رو با فنیکس میزدی ...

warmin
15-12-2011, 16:10
سلام دوستان برنامه jaxtr برنامه ارسل اس ام اس برای سیمبیان میخوام نسخه جاواشو دارم

farvhar
15-12-2011, 17:40
سلام
اگه میشه نیمباز رو با زبان فارسی برای من بزارین
ایملیمم میزارم
گوشیممn79هست
fedia.best@yahoo.com
مرسسسسسسسی:ci:

golmand
15-12-2011, 18:04
سلام
روش سیمبین بل مثل آنا هستش و با نورتون به خوبی هک میشه تنها کاری که باید بکنی اینه که بعد از نصب نرم افزار رام پچر باید فایل installserver.exe رو به صورت دستی با xplore به آدرس c:\sys\bin کپی کنی برای راحتی کار شما فایل installserver.exe در ضمیمه قرار میدم
با عرض پوزش از مدیران محترم

AHMAD
15-12-2011, 19:06
سلام دوستان برنامه jaxtr برنامه ارسل اس ام اس برای سیمبیان میخوام نسخه جاواشو دارم
سلام

این برنامه به صورت جاوا می باشد
این نسخه که برات ضمینه کردم را تست کن

سلام
اگه میشه نیمباز رو با زبان فارسی برای من بزارین
ایملیمم میزارم
گوشیممn79هست
fedia.best@yahoo.com
مرسسسسسسسی:ci:

سلام
بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) Nimbuzz v3.3.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181833&highlight=Nimbuzz)

e.coli
15-12-2011, 19:13
سلام دوستان من چندتا دیکشنری اساسی و کاربردی میخام:دیکشنری پزشکی،دیکشنری انگلیسی به فارسی که اگه مال دیکشنریهای مشهور باشه که نورالانور میشه لطفا کمکم کنین شدیدا نیازمندم اگر هم نرم افزاری هس که مخصوص گوشیمه برای اینا لطفا بگین. من چن تا زدم مال جاواس اونی نیس که من میخام یا که باز نمیکنه میگن شاید نرم افزاری که من زدم یا سایتش معتبر نیس.لطفا راهنماییم کنین از خریدن این گوشی دیگه دارم شدیدا پشیمون میشم هیچی باز نمیکنه احساس میکنم اندروید بود بیشتر نرم افزار کاربردی پیدا میکردم تا سیمبیان!!!!!!!!!

e.coli
15-12-2011, 19:18
:please::sign_help::020:NDدیکشنری انگلیسی به فارسی و بالعکس،تخصصی پزشکی ویا رشته های پزشکی لطفا!!!!!!!

AHMAD
15-12-2011, 20:30
سلام دوستان من چندتا دیکشنری اساسی و کاربردی میخام:دیکشنری پزشکی،دیکشنری انگلیسی به فارسی که اگه مال دیکشنریهای مشهور باشه که نورالانور میشه لطفا کمکم کنین شدیدا نیازمندم اگر هم نرم افزاری هس که مخصوص گوشیمه برای اینا لطفا بگین. من چن تا زدم مال جاواس اونی نیس که من میخام یا که باز نمیکنه میگن شاید نرم افزاری که من زدم یا سایتش معتبر نیس.لطفا راهنماییم کنین از خریدن این گوشی دیگه دارم شدیدا پشیمون میشم هیچی باز نمیکنه احساس میکنم اندروید بود بیشتر نرم افزار کاربردی پیدا میکردم تا سیمبیان!!!!!!!!!

:please::sign_help::020:NDدیکشنری انگلیسی به فارسی و بالعکس،تخصصی پزشکی ویا رشته های پزشکی لطفا!!!!!!!

سلام

ورژن جدید این دیکشنری قدرتمند با تلفظ ASGATech UniDicFa v3.0 S60v5 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82727&highlight=dictionary)
دیکشنری لانگمن بر روی گوشی Longman Dictionary (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71404&highlight=dictionary)
کاملترین دیکشنری های دنیا همراه آموزش رجیستر Merriam Webster's v3.0 & SlovoEd Deluxe (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=48102&highlight=dictionary)
کاملترین دایرت المعارف پزشکی جهان Taber's Cyclopedic Medical Dictionary 20th Ed (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=58006&highlight=dictionary)

sina8717
16-12-2011, 12:28
هنگام نصب با خطای unable to install مواجه میشم لطفا اگر میشه کمک کنید مرسی Adobe.Reader v2.5.496

atcmehdi
16-12-2011, 12:47
یه برنامه خوب میخواستم برای دیدن فیلم با فرمتهای مختلف و امکان پخش زیر نویس برای c7

davoodedr
16-12-2011, 16:34
سلام
گوشی من E۷ هست من وقتی گوشی رو به لب تاپ یا کامپیوتر وصل میکنم حافظه گوشی رو پر نشون میده در صورتی که داخل گوشی اون رو پر نشون نمیده و من هم فقط برنامه قفل mysecrets رو روی حافظه گوشی نصب کردم و گوشی هم زیاد گیر میکنه.... لطفا راهنمایی کنین.

zanakaka
16-12-2011, 23:12
<p>
سلام</p>
<p>گوشی من E۷ هست من وقتی گوشی رو به لب تاپ یا کامپیوتر وصل میکنم حافظه گوشی رو پر نشون میده در صورتی که داخل گوشی اون رو پر نشون نمیده و من هم فقط برنامه قفل mysecrets رو روی حافظه گوشی نصب کردم و گوشی هم زیاد گیر میکنه.... لطفا راهنمایی کنین.</p>

دوست من شما گوشی رو تو حالت PC suit به کامپیوتر وصل میکنی ...
باید گوشی رو به حالت Mass storage به کامپیوتر وصل کنی ...
تو تنظیمات هم هست که کدوم رو پیش فرض کنی ///

یه برنامه خوب میخواستم برای دیدن فیلم با فرمتهای مختلف و امکان پخش زیر نویس برای c7

دوست من پلیر سیمبین 3 یکی از قوی ترین پلیر هاست که اکثر فایلهارو ساپورت میکنه ///
هموز هم هیچ پلیر ویدیویی جالبی برای سیمبین 3 ساخته نشده

پست ارسال شده توسط موبايل

hadi4507
17-12-2011, 01:17
سلام
چطوری میشه تو مرورگر خود گوشی(آنا) history و cache و cookie اینا رو پاک کرد

ASSO
17-12-2011, 09:02
سلام
چطوری میشه تو مرورگر خود گوشی(آنا) history و cache و cookie اینا رو پاک کرد
توی مرورگر برو به قسمت setting سپس privacy . اخرین گزینه راسته کار توست . میتونی تعیین کنی که چی رو میخوای پاک کنی ...

davoodedr
17-12-2011, 17:51
سلام
میخواستم بدونم ایا میشه با ایمیل خود گوشی نرم افزار موبایل رو فرستاد من هرچی میکنم نمشه و ارور میده ...عکس و فیلم و نوشته رو قبول میکنه ولی نرم افزار رو نه...لطفا راهنمایی کنین.

rosbina
18-12-2011, 12:39
سلا.م نرم افزار وینرار واسه گوش ان هشت فریمور بله میخواستم که فاایل وینرار تو گوشی باز کنه.ممنونم

zanakaka
18-12-2011, 16:45
سلا.م نرم افزار وینرار واسه گوش ان هشت فریمور بله میخواستم که فاایل وینرار تو گوشی باز کنه.ممنونم
دوست من میتونی از اکسپلور استفاده کنی ...
سورپرایز: ورژن جدید قویترین نرم افزار مدیریت فایل (کرک شده) LCG X-plore v1.56 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173560&highlight=X-plore) (http://forum.mobilestan.net/images/burak/misc/multipage.gif 1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173560&highlight=X-plore) 2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173560&page=2&highlight=X-plore))

Reza 7
18-12-2011, 21:29
سلام
دوستان يک برنامه معرفی کنيد که از اس ام اس به صورت html بک آپ بگيره
مشابه sms diary
البته خود اين برنامه عاليه اما کرک شدش رو پيدا نکردم
اگر کرک شدش هست لينک بديد
ممنون و مرسی%

aghazadeh25
18-12-2011, 21:40
سلام خسته نباشید برنامه بلک لیست برای گوشی n8 می خواستم مرسی از زحمات دوستان

™Arman
18-12-2011, 22:31
سلام
دوستان يک برنامه معرفی کنيد که از اس ام اس به صورت html بک آپ بگيره
مشابه sms diary
البته خود اين برنامه عاليه اما کرک شدش رو پيدا نکردم
اگر کرک شدش هست لينک بديد
ممنون و مرسی%

سلام دادش

این به کارت میاد

نرم افزاری برای مدیریت کامل بر روی پیامکها Wisware Tech Message Mirror v.5.30 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183281&highlight=sms+html)

موفق باشی

™Arman
18-12-2011, 22:39
سلام خسته نباشید برنامه بلک لیست برای گوشی n8 می خواستم مرسی از زحمات دوستان

سلام

کاملترین بلک لیست تماس و پیام Melon Advanced Blocker v2.15.248 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=117168&highlight=%D8%A8%D9%84%DA%A9+%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8 %AA)

بلک لیست سفارشی و قدرتمند (Epocware Handy Blacklist v3.05(0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139499&highlight=%D8%A8%D9%84%DA%A9+%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8 %AA)

برنامه کمکی و همه کاره برای گوشی JValley Software Personal Assistant v1.02 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=173108&highlight=%D8%A8%D9%84%DA%A9+%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8 %AA)

مدیریت کامل بر روی گوشی خود SafeMgr v2.60.458 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165207&highlight=%D8%A8%D9%84%DA%A9+%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8 %AA)

بلک لیست قدرتمند Sinew MrReject v1.00 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=132982&highlight=%D8%A8%D9%84%DA%A9+%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8 %AA)

بلک لیست برای بلوک کردن تماس و SMS دریافتی BlackList Mobile v1.99.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=122532&highlight=%D8%A8%D9%84%DA%A9+%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8 %AA)

موفق باشی

™Arman
18-12-2011, 23:07
سلام
میخواستم بدونم ایا میشه با ایمیل خود گوشی نرم افزار موبایل رو فرستاد من هرچی میکنم نمشه و ارور میده ...عکس و فیلم و نوشته رو قبول میکنه ولی نرم افزار رو نه...لطفا راهنمایی کنین.

سلام

چطوره از این برنامه استفاده کنی

دریافت و ارسال ایمیل(کرک شده) LCG Profmail v3.48 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=172757&highlight=%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84+%D9%86%D8 %B1%D9%85+%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1)

موفق باشی

dr_dfm
18-12-2011, 23:32
با سلام
من 1 گوشی نوکیا E7دارم بعد از نصب یه آنتی ویروس برای هک کردن گوشی وقتی گوشی ریست شد بعد از بالا امدن هنگ می کرد و عد دوباره ریست می شد و همین طور ادامه داشت
دادم تعمیرگاه اول 2 بار فلش کرد درست نشد بعد با باکس انجام داد درست شد ولی بعد از درست شدن حاظه خالی درایوC از 512M به 40M کاهش پیدا کرده 7370 زدم درست نشد دوباره دادم تعمیرگاه فلش کرد ولی بازم درست نشد تعمیرگاه گفت فایلهای فلش های قبلی مونده و فایل جدید فلش نیز هست وOverright نشده .وقتی روی درایو C,detail می زنم نشان می دهد other file 400M نمی دونم این Other file چیه که فضا را اشغال کرده و نمی شه پاکش کرد تورو خدا بگین چکار کنم دائم گوشی پیغام Not enough memory میده.
با تشکر از دوستان و مدیریت

کامران.
19-12-2011, 10:58
سلام دوستان واساتید عزیز و محترم...
من جدیدترین نقشه های اسمارت کام رو میخواستم جدیدترینشون... اگه لطف کنین بذارین یه دنیا ممنون میشم.
من به شخصه سپاسگذارم برای زحماتی که میکشین...

nimavaa
19-12-2011, 12:36
سلام دوستان واساتید عزیز و محترم...
من جدیدترین نقشه های اسمارت کام رو میخواستم جدیدترینشون... اگه لطف کنین بذارین یه دنیا ممنون میشم.
من به شخصه سپاسگذارم برای زحماتی که میکشین...

سلام دوست عزیز....
از تاپیک زیر استفاده کنید
جديد ترين و دقيق ترين نقشه های برنامه اسمارت کام (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=134063)

Hamid_Mol
19-12-2011, 12:58
سلام

یه درخواست و یه سوال داشتم :

درخواست: یه widget نوت note برای بلَه می خواستم مثل اون چیزی که روی اندورید دیدم.

سوال: یه راهی هستی که بشه تقویم فارسی رو توی widget کلندر بله دید مثل آنا و قبلی ها !
نمی دونم چرا نشون نمی ده ! و همچنین چگونه می شه بزرگترش کرد تا تعداد خط بیشتری نشون بده ! باید widget جدید نصب کنیم ؟ چی ؟

ممنون

AHMAD
19-12-2011, 15:19
سلام

یه درخواست و یه سوال داشتم :

درخواست: یه widget نوت note برای بلَه می خواستم مثل اون چیزی که روی اندورید دیدم.

سوال: یه راهی هستی که بشه تقویم فارسی رو توی widget کلندر بله دید مثل آنا و قبلی ها !
نمی دونم چرا نشون نمی ده ! و همچنین چگونه می شه بزرگترش کرد تا تعداد خط بیشتری نشون بده ! باید widget جدید نصب کنیم ؟ چی ؟

ممنون

سلام

این ویجت یادداشت:4:
دفترچه یادداشت بر روی هوم اسکرین گوشی DesktopNotes v3.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=152950)
قرار دادن یادداشت بر روی هوم اسکرین Nokia Notes Wall v1.2 (http://forum.mobilestan.net/forum.mobilestan.net/showthread.php?t=146036)
دفترچه یادداشت های رنگی بر روی هوم اسکرین Coloured Desktop Notes V1.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=145456)
ایجاد یادداشت بر روی هم اسکرین Homescreen note v1.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169538&highlight=widget+Notes)

-------------
بله میشه
نمایش مناسبت ها روی هوم اسکرین (تصحیح شده برای Belle ) (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2331343&postcount=72)

zanakaka
19-12-2011, 16:00
با سلام
من 1 گوشی نوکیا E7دارم بعد از نصب یه آنتی ویروس برای هک کردن گوشی وقتی گوشی ریست شد بعد از بالا امدن هنگ می کرد و عد دوباره ریست می شد و همین طور ادامه داشت
دادم تعمیرگاه اول 2 بار فلش کرد درست نشد بعد با باکس انجام داد درست شد ولی بعد از درست شدن حاظه خالی درایوC از 512M به 40M کاهش پیدا کرده 7370 زدم درست نشد دوباره دادم تعمیرگاه فلش کرد ولی بازم درست نشد تعمیرگاه گفت فایلهای فلش های قبلی مونده و فایل جدید فلش نیز هست وOverright نشده .وقتی روی درایو C,detail می زنم نشان می دهد other file 400M نمی دونم این Other file چیه که فضا را اشغال کرده و نمی شه پاکش کرد تورو خدا بگین چکار کنم دائم گوشی پیغام Not enough memory میده.
با تشکر از دوستان و مدیریت
دوست من شما خودتون میتونید با فنیکس فلش بزنی ...
یه ورژن بالاتر رو دانلود کن و خودت فلش بزن مطمئنن باید درست بشه ...
این کارهارو انجام دادی خبر رو بده ...:dh:

nimavaa
19-12-2011, 18:04
عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه اساتید موبایلستان :پی !:cv:
گوشیمو در حالت Mass Storage به سیستم یکی از دوستان وصل کردم ، یه سری تبادل اطلاعات انجام دادم ...
بعد از اینکه خارجش کردم ، تو فایل منیجر گوشی و تو درایو E ، عبارت exe.* رو که سرچ میکنم ، برنامه هایی رو که نصب کردم واسم میاره !
به نظرتون ویروسی شده :( ؟؟ یا این فایل های اگزه عادیه !؟
آدرسشونم E:/Bin/Sys یا E:/Sys/Bin هستش ، دقیقا یادم نیست ...
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=667826&stc=1&d=1324308754

AHMAD
19-12-2011, 18:52
عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه اساتید موبایلستان :پی !:cv:
گوشیمو در حالت mass storage به سیستم یکی از دوستان وصل کردم ، یه سری تبادل اطلاعات انجام دادم ...
بعد از اینکه خارجش کردم ، تو فایل منیجر گوشی و تو درایو e ، عبارت exe.* رو که سرچ میکنم ، برنامه هایی رو که نصب کردم واسم میاره !
به نظرتون ویروسی شده :( ؟؟ یا این فایل های اگزه عادیه !؟
آدرسشونم e:/bin/sys یا e:/sys/bin هستش ، دقیقا یادم نیست ...

سلام نیما جان

مشکلی نیست ، یک چیز طبیعیه

abdolm11q12
19-12-2011, 20:48
بچه ها یعنی کسی تو دنیا نمیتونه برنامه ضبط مکالمات بدون بوق برای n8 بنویسه؟؟؟؟

سلام از اين تاپيك جهت دانلود فايل فارسي شده استفاده كنيد من روي n8 نصب كردم خيلي عالي

abdolm11q12
19-12-2011, 20:52
سلام از اين تاپيك جهت دانلود فايل فارسي شده استفاده كنيد من روي n8 نصب كردم خيلي عالي

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165407

seed n
19-12-2011, 21:18
سلام یه برنامه ای بود برای ن8 که با هندزفری گیرنده دیجیتال تلوزیون و میگرفت برنامشو می خواستم دانلود کرده بودم اما الان نمیتونم پیدا کنم ممنون

seed n
19-12-2011, 21:25
یه ویدیو پلیر خوب هم معرفی کنید شرمنده اگر زیاد شد
ممنون

Reza 7
19-12-2011, 21:59
سلام دادش

این به کارت میاد

نرم افزاری برای مدیریت کامل بر روی پیامکها Wisware Tech Message Mirror v.5.30 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=183281&highlight=sms+html)

موفق باشی

ارمان جان خيلی برنامه خوبيه اما ميشه بگی چجوری بايد ازش استفاده کرد!
اين که حتی يک دونه اس رو هم نميخونه! همش ميگه data base is empty!

zanakaka
19-12-2011, 22:08
یه ویدیو پلیر خوب هم معرفی کنید شرمنده اگر زیاد شد
ممنون
دوست من هنوز هیچ ویدیو پلیری برای سیمبین 3 طراحی نشده که فایلهای دیگه رو بخونه ...
پلیر خودش که خیلی قویه ...

سلام یه برنامه ای بود برای ن8 که با هندزفری گیرنده دیجیتال تلوزیون و میگرفت برنامشو می خواستم دانلود کرده بودم اما الان نمیتونم پیدا کنم ممنون

من تا حالا همچین نرم افزاری ندیدم و فکر نکنم همچین چیزی باشه ...
دوستان و همکاران اگه کسی دیده خبر بده ما هم بدونیم ....

nimavaa
20-12-2011, 00:24
سلام نیما جان

مشکلی نیست ، یک چیز طبیعیه

ahmad jan Salam khoobi ? ...
Merc baraye pasokhgooei :xX
motmaeni Adiye ? , akhe fk konam ghablesh vojoo nadashtan in filehaa ...
Be hich vajh ham (hata ba xplore ) pak nemishe ....:(
too gooshihaye shoma ham hast , ?? asabemoono khoord karde :(

dr_dfm
20-12-2011, 00:47
دوست من شما خودتون میتونید با فنیکس فلش بزنی ...
یه ورژن بالاتر رو دانلود کن و خودت فلش بزن مطمئنن باید درست بشه ...
این کارهارو انجام دادی خبر رو بده ...:dh:

عزیز متاسفانه آخرین ورژن روی گوشی من نصبه version 025.008 -RM-626 حالا چکار کنم؟

Angel Of Death
20-12-2011, 12:11
سلام
من یه نرم افزار برای برقراری تماسهای صوتی از طریق اینترنت می خوام یه چیزی شبیه به برنامه iCall برای آیفون و آیپاد.
برای ان 8 و ان 97 باشه و بشه روی این دو تا گوشی نصبش کرد.

AHMAD
20-12-2011, 12:31
سلام
من یه نرم افزار برای برقراری تماسهای صوتی از طریق اینترنت می خوام یه چیزی شبیه به برنامه iCall برای آیفون و آیپاد.
برای ان 8 و ان 97 باشه و بشه روی این دو تا گوشی نصبش کرد.

سلام

از برنامه های زیر می تونی استفاده کنی
تلفن اینترنتی S60VoIP v1.00 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100120&highlight=VoIP)
بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) (Nimbuzz v3.3(0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181862&highlight=Internet+call)
تلفن اینترنتی برای Internet Calling VOIP for N97! Signed By Nokia ! N97 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=96405&highlight=Internet+Calling)

ahmad jan Salam khoobi ? ...
Merc baraye pasokhgooei :xX
motmaeni Adiye ? , akhe fk konam ghablesh vojoo nadashtan in filehaa ...
Be hich vajh ham (hata ba xplore ) pak nemishe ....:(
too gooshihaye shoma ham hast , ?? asabemoono khoord karde

سلام

بله.هست

zanakaka
20-12-2011, 15:11
ارمان جان خيلی برنامه خوبيه اما ميشه بگی چجوری بايد ازش استفاده کرد!
اين که حتی يک دونه اس رو هم نميخونه! همش ميگه data base is empty!
از این استفاده کن
نسخه جدید کاملترین برنامه مدیریت پیامک گوشی FreeiSMS AllInOne M15 v1.20 Update-03.09.11 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166804&highlight=free+isms)

davoodedr
20-12-2011, 15:21
سلام
گوشی من e۷ هست هر چند دقیقه یک بار علامت ماهواره بای صفحه ظاهر میشه میخواستم بدونم مشکل از کجاست..ممنون.

zanakaka
20-12-2011, 16:59
سلام
گوشی من e۷ هست هر چند دقیقه یک بار علامت ماهواره بای صفحه ظاهر میشه میخواستم بدونم مشکل از کجاست..ممنون.
مشکلی نیست ...
گوشیت ماهواره های GpS رو پیدا میکنه !!!

kingofuser
21-12-2011, 15:29
سلام نرم افزاری میخاستم که ساعت را همه جای گوشی نشون بده(این سیمبین ادم بشو نیست توی موزیک پلیر ساعت ندارم) و البته اگه تایم را هم با نت ست کنه چه بهتر.

AHMAD
21-12-2011, 16:03
سلام نرم افزاری میخاستم که ساعت را همه جای گوشی نشون بده(این سیمبین ادم بشو نیست توی موزیک پلیر ساعت ندارم) و البته اگه تایم را هم با نت ست کنه چه بهتر.

سلام

بفرمایید

مشاهده ساعت در همه جای گوشی ScreenTime v1.01 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170721)

برای ست کردن هم از این برنامه استفاده کن:
تنظیم تاریخ و زمان گوشی با استفاده از اینترنت Emanuele Colombo ClockSync v1.0 (http://forum.mobilestan.net/forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166616)

H@/\/\ID
21-12-2011, 16:20
یه ویجت آب وهوا برای ان8 میخوام
البته بل هست سیستمش

golmand
21-12-2011, 16:42
سلام برنامه یاهو مسنجر رو واسه ان8 میخواستم :bp:

AHMAD
21-12-2011, 16:50
یه ویجت آب وهوا برای ان8 میخوام
البته بل هست سیستمش

سلام

بفرمایید:
پیش بینی آب و هوای جهان SPB Weather v2.0.1/782 فارسی + راهنما (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=177120)

سلام برنامه یاهو مسنجر رو واسه ان8 میخواستم :bp:

سلام

از نیمباز استفاده کنید
بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) (Nimbuzz v3.3(0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181862&highlight=Nimbuzz)

alinikoyi
21-12-2011, 17:58
سلام من تازه یه c6-01 خریدم وقتی برنامه smartcom gps1.56 رو نصب می کنم وقتی تو قسمت gps کانکشن رو میزنم از برنامه میاد بیرون 1 روز قبل از این برنامه رو گوشی که خراب شد استفاده میکردم اینطوری نمیشد بعضی از دوستان میگن که باید از قسمت روم پچر -- گوشی رو غیر فعال کنم در حالی من گوشی رو تازه خریدم و اصلا هکش نکردم

seed n
21-12-2011, 18:26
من تا حالا همچین نرم افزاری ندیدم و فکر نکنم همچین چیزی باشه ...
دوستان و همکاران اگه کسی دیده خبر بده ما هم بدونیم ....

پست ارسال شده توسط موبايل[/quote]
من از همین سایت موبایلستان دانلود کردم که نوشته بود توسط هندزفری گیرنده ی دیجیتالی میتونه کار کنه

golmand
21-12-2011, 20:34
سلام من تازه یه c6-01 خریدم وقتی برنامه smartcom gps1.56 رو نصب می کنم وقتی تو قسمت gps کانکشن رو میزنم از برنامه میاد بیرون 1 روز قبل از این برنامه رو گوشی که خراب شد استفاده میکردم اینطوری نمیشد بعضی از دوستان میگن که باید از قسمت روم پچر -- گوشی رو غیر فعال کنم در حالی من گوشی رو تازه خریدم و اصلا هکش نکردم
دوست عزیز شما اگه سوالتون رو تو این قسمت مطرح کنین زودتر به نتیجه میرسین
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128157&highlight=smartcom+gps1.56

alinikoyi
21-12-2011, 22:21
دوست عزیز شما اگه سوالتون رو تو این قسمت مطرح کنین زودتر به نتیجه میرسین
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128157&highlight=smartcom+gps1.56

پرسیدم ولی از اونجا منو ارجا دادن به این بخش:df:

omid_korn
21-12-2011, 22:33
سلام...دوستان برنامه ای چیزی نیست که بشه با لمس صفحه فوکوس کرد؟
چیزی نیست بشه فوکوس نقطه ای کرد؟

rezamahvareh
22-12-2011, 02:03
باسلام من یک گوشی c7دارم این گوشی هنگ کرده و بالا میادولی هنگامی که مثلا شماره گیری کنم هنگ میکنه یا اگر در داخل منوهاش برم ریست میکنه به کامپیوتر هم نمیشه متصلش رد میخواستم ببینم کسی عیبش رامیدانه از کجاست بعضی از وقتها هم خودش خودکار خوب میشه اعصابم راخورد کرده خواهشا راهنمایی کنید در ضمن ریست کارخانه هم نتونستم بکنم اخه هنگ مینه

TAAW
22-12-2011, 10:03
باسلام من یک گوشی c7دارم این گوشی هنگ کرده و بالا میادولی هنگامی که مثلا شماره گیری کنم هنگ میکنه یا اگر در داخل منوهاش برم ریست میکنه به کامپیوتر هم نمیشه متصلش رد میخواستم ببینم کسی عیبش رامیدانه از کجاست بعضی از وقتها هم خودش خودکار خوب میشه اعصابم راخورد کرده خواهشا راهنمایی کنید در ضمن ریست کارخانه هم نتونستم بکنم اخه هنگ مینه

دوست گرامی شما گوشی رو خاموش کرده و دکمه های منو و ولوم پایین و دوربین رو نگه داشته و همزمان کلید پاور(خاموش روشن)رو هم فشار بدین تا گوشی بالابیاد و ریست کلی بشه...احتمالا مشکل از نصب نرم افزار ناسازگاره

سلام...دوستان برنامه ای چیزی نیست که بشه با لمس صفحه فوکوس کرد؟
چیزی نیست بشه فوکوس نقطه ای کرد؟

خیر دوست من راهی نداره

Mehdi7007
22-12-2011, 12:00
سلام دوستان من تازه یه 701 خریدم میخاستم برنامه ای معرفی کنید که با اون بشه تو سیمبین بل بین برنامه های باز سویچ کرد یا برنامه های باز را بست بدون استفاده از کلید منو و یه ویجیت برای قفل کردن گوشی

golmand
22-12-2011, 14:07
از نیمباز استفاده کنید
بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) (Nimbuzz v3.3(0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181862&highlight=Nimbuzz)
با نیمباز نمیتونم آیدی یاهو رو باز کنم ارور user - password میده

razq1
22-12-2011, 14:51
با سلام . گوشي من n73 هست. من ميخوام روي گزينه applications گوشيم پسورد بزارم تا كسي نتونه نرم افزارهاي نصب شده رو گوشيم رو حذف كنه . اگه نرم افزاري در اين رابطه وجود داره لطفا به من معرفي كنيد . با تشكر

zanakaka
22-12-2011, 16:28
با سلام . گوشي من n73 هست. من ميخوام روي گزينه applications گوشيم پسورد بزارم تا كسي نتونه نرم افزارهاي نصب شده رو گوشيم رو حذف كنه . اگه نرم افزاري در اين رابطه وجود داره لطفا به من معرفي كنيد . با تشكر
خدمت شما
قفل گذاری همه جای گوشی Tektronic Advanced Phone Lock v1.03.15 DiL (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=65471&highlight=%D9%82%D9%81%D9%84+%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8 %B1%DB%8C)

razq1
22-12-2011, 16:44
از لطف شما ممنون . من برنامه Message Mirror 3-S60 V3-5 رو رو گوشيم نصب كردم . ولي وقتي روي ايكون نرم افزار از گزينه option ، گزينه remov رو ميزنم به راحتي نرم افزار پاك ميشه . يه راه نشون بده كه نشه اين نرم افزار رو از توي گوشي پاك كرد . ممنون

nokia .ma
23-12-2011, 20:28
سلام
من دنبال ورژن جدید بروزر نوکیا هستم قبلا توسایت دیدم الان پیداش نمیکنم فکر کنم ورژن 7.3باشه برای سیمبین آنا اومده بود
دنبال برنامه تماس دروغین هم هستم که روی گوشیهای سری جدید نوکیا کار کنه
مرسی ازشما.

omid_korn
23-12-2011, 21:05
نمیشه کاری کرد صفحه گوشی به 3طرف بچرخه؟

yaqi
24-12-2011, 00:52
سلام اساتید گل
من میخواستم بدونم چطور میشه ... خود گوشیو راه اندازی کرد؟
گوشیم nokia n8 با سیستم anna
ممنون

Mehdi7007
24-12-2011, 06:43
سلام دوستان اگه لطف كنيد يه برنامه واسه سيمبين بل بگذاريد كه با اون بشه برنامه هاي باز را بستيا بين برنامه هاي باز سويچ كرد بدون استفاده از دكمه منو من گوشيم 701 هستش با تشكر.:au:

gholamrezaarjan
24-12-2011, 07:31
نمیشه کاری کرد صفحه گوشی به 3طرف بچرخه؟

متاسفانه خير دوست عزيز.

Peyman_NCE
24-12-2011, 11:02
درود .

دوستان نرم افزاری میخام برای تماس تلفنی اینترنتی که :
1 - بدون دردسر باشه .
2 - ساین شده باشه .
3 - یه گوشی c7 و گوشی دیگه c6 .

تشکر قبلی از لطف دوستان .

largboy20
24-12-2011, 13:56
سلام. اول اگر جای پست اشتباهه عذر می خوام. توی بخش بازی ها تاپیک درخواست بازی ندیدم.

در صورت امکان بازی تخته نرد برای سیمبین 3 می خواستم.
ممنون:bo:

pouyasystem
24-12-2011, 14:15
سلام من به حرف دوستم گوش کرد م واین گوشی رو خریدم الان هم میخوام با اپل 4 عوض کنم
هرکی خواست عوض :dh:کنه بگه

zanakaka
24-12-2011, 16:43
درود .

1 - بدون دردسر باشه .
2 - ساین شده باشه .

درود .

1 - بدون دردسر باشه .
2 - ساین شده باشه .

میتونی از نیم باز استفاده کنی !!!
بهترین و کاملترین مسنجر موبایل مخصوص ویواز ( متنی + صوتی ) (Nimbuzz v3.3(0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=186118&highlight=nimbuzz)

سلام من به حرف دوستم گوش کرد م واین گوشی رو خریدم الان هم میخوام با اپل 4 عوض کنم
هرکی خواست عوض :dh:کنه بگه
دوست من پستتون هیچ ربطی به این تاپیک نداره برو به بخش خرید و فروش

سلام اساتید گل
من میخواستم بدونم چطور میشه ... خود گوشیو راه اندازی کرد؟
گوشیم nokia n8 با سیستم anna
ممنون

خدمت شما
گذر از فیل+ترینگ در موبایل (Nokia Mobile V.PN 43.11(321 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170003)

سلام دوستان اگه لطف كنيد يه برنامه واسه سيمبين بل بگذاريد كه با اون بشه برنامه هاي باز را بستيا بين برنامه هاي باز سويچ كرد بدون استفاده از دكمه منو من گوشيم 701 هستش با تشكر.:au:
چنین نرم افزاری رو ندیدم میتونی از همون show open application تو option این کار رو بکنی !!!

phonix.98
25-12-2011, 09:51
با سلام.
من نرم افزار نيمباز رو روى N8 نصب كردم ولى يه مشكلى ك هست اينه كه عكس آيديا رو نشون نميده، نميتونم عكس بفرستم، حتى نميتونم عكس آيدى خودم رو ببينم.
ميخواستم ببينم مشكل از نرم افزار يا نت و يا اينكه بازم فيلتر؟
لطفا كمكم كنيد......:ak:

esmaeil74
25-12-2011, 11:22
سلام.من برای نصب بعضی از برنامه ها روی ان8 میگه به برنامه qt نیاز است.نرم افزار qt رو هم دانلود ونصب کردم.ولی باز هم همون پیغام میده. باید چکار کنم؟

snip3rb0y
25-12-2011, 11:49
سلام , یک نرم افزار می خواستم تا میزان مصرف رم وسی پی یو گوشی رو واسه هر برنامه نشون بده!!!(S60v3 )

sn30000
25-12-2011, 18:28
سلام :گوشی من c6-01 و سریالش:353759047814680 لطفا فایل های cer-key را بدهید.یا نرم افزار هایی که نصب نمیشوند بگین که چطوری نصب کنیم. با تشکر

Mehdi7007
25-12-2011, 19:14
اخه تو سیمبین بل تو گزینه ها show Open Apps را نداره

omid_korn
25-12-2011, 21:00
سلام :گوشی من c6-01 و سریالش:353759047814680 لطفا فایل های cer-key را بدهید.یا نرم افزار هایی که نصب نمیشوند بگین که چطوری نصب کنیم. با تشکر

دوست من باید گوشیتو هک کنی..زیاد هم سخت نیست....به اینجا مراجعه کنید.
http://forum.mobilestan.net/announcement.php?f=858&a=134

nokia .ma
25-12-2011, 21:25
سلام
من دنبال ۲ تا برنامه ام اولیش اینترنت بروزر فابریک نوکیا که فکر کنم نسخه ۷.۳ بود که برای سیمبین انااومده بود که نمیدونم کجای سایت بوده الان پیداش نمیکنم ودیگری fac call یا همان تماس دروغین.

omid_korn
26-12-2011, 01:03
سلام.. دوستان یه برنامه میخوام که توش زدن سازای مختلف باشه..مثه پیانو،گیتار،... مثه اونی که تو آندرویده.. یکی دوتا دیدم تو سیمبین اصلا خوب نبود..دستتو میکشیدی رو سیم 5ثانیه بعد صداش در میومد! افتضاح بود!
ممنون میشم اگه چیز خوبی هست بذارید..

hossein izade
26-12-2011, 06:35
سلام گوشی من N8است پلیر قدرتمندی مثل CorePlayerمیخوام که همه فرمت های تصویری را بخونه ممنون میشم کمکم کنید

Doctorjoon
26-12-2011, 09:17
درود بر همه دوستان
در صورت امکان 2 تا برنامه میخوام یکی آشپزی به زبان پارسی و دومی اطلاعات دارویی
سپاس

sn30000
26-12-2011, 10:19
سلام : ببخشید دوباره سوال میکنم . اگه گوشیو هک کنیم مشکلی برای گوشی پیش نمیاد . ؟

sn30000
26-12-2011, 10:31
سلام: دوست عزیز تشکر میکنم از این لطفی که میکنی به این سوالات یکی یکی جواب میدین.یه سوال هم داشتم .دیروز سیم کارت همراه اولم رو در اوردم و ایرانسل رو کذاشتم .وقتی بالا امد سه تا گزینه اومده بود که گفت دانلود کن 2 تا شو گرفتم . سومی که دانلود کردم ازم خواست میخوای ریستارت کنی منم بله رو زدم . وقتی روشن شد فقط السی دی با ارم نوکیا روشن بود در واقع هنگ شده بود .هر کاری میکنم . باطریشو در میارم دوبار روشن میکنم همان ارم نوکیا . راهنماییم کنین لطفن.