PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابديت دوم فیرم ور پورت شدهc6براي5800توسط aassww (تاريخ28/10/89)

aassww
19-01-2011, 18:44
به نام خدا
ابديت دوم فريم ور پورت شدهc6براي5800 (با منو--4*4--و4*3--)
پست اول با منو4*4
پست دوم با منو4*3

تغييرات جديد
اضافه شدن نرم افزارTTpodبه بخش موزيكMusic
اضافه شدن نرم افزارPhotosBrowesبه بخش تصاويرPhotos
lcd,وكليد ها تقريبا مانند فريم ور اورجينال شده كه اول lcdكم نور ميشود سپس با كليد ها خاموش ميشود
قفل هم روي 50ثانيه قرار گرفته كه براي تغيير زمان قفل بايد از طريق فايل تكست101f677Aصورت ميگيره پس زمان قفل كردن را تغيير ندهيد تا اينكه روش قفل كردن رابگم
اضافه شدن نرم افزارNokiaBotsدر ويجديتها ميتونيد اضافه كنيد
اضافه شدن فونت ساعت ديجيتالn8كه خوم هم تغييري حس نكردم:4:
تغيير تاريخ بعد از فلش شدن گوشي كه بالا ميادروي2011/20/09
وتغييرات قبل

http://www.mobilestan.net/images/statusicon/wol_error.gifhttp://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=483040&stc=1&d=1294333476

http://www.mobilestan.net/images/statusicon/wol_error.gif

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=492370&stc=1&d=1295458644

http://www.mobilestan.net/images/statusicon/wol_error.gifhttp://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=483041&stc=1&d=1294333476

دومين فيرم ور كوك شده 5800ورژن51و52 براي پورت شدهc6-20
نرم افزارهايي كه بعد از فلش نصب ميشوند
X-plore 51كرك2ايكنه با استايل زيبا
Kill-me
Sis Editor
Best Screensnap
BT-Switch
BT-Reciver
Accel-Switchبراي فعال كردن چرخش
نرم افزارهاي داخل فريم ور
Rompatcher2.3
بدون پيامDonate
Nokia Notifications
نمايش دادن مسيج وتلفنها درهوم اسكرين
Auto inestaler
Strobe
تم ها داخل فريم ور
Black
Blackline
Petrol Blue
Nokia theme orenge
تغييرات گرافيكي در فريم ور
ايكنها همه ازn8(Symbian^3
Swipe to unlockبه سبكn8رنگ زرد
Menu.Mif(دايره برنامه هاي درحال اجرا سبز)
ديالرn8
تغيير استايل كيبردبه سبكn8
منو4*4
splash screenو sysAP(عكس لوگو) زيبا كه در اسكرين شات ملاحظه مي كنيد
بخاطر اينكه ازمن4*4استفاده كردم منو بندي را شلوغ كردم صفحه خالي نباشه
StarupوShotdown(تصاوير انيميشني هنگام خاموش و روشن شدن)زيبا
ولپيپرزيبا كه در اسكرين شات مشخصه
تم افكت سرعتي شبهاي پرستاره
زبان منوفارسي وانگليسي
زبان تايپ فارسي انگليسي
تقويم فارسي
ديكشنري فارسي
تغييرات سيستمي با مدهاي اضافه شده در فريم ور
ويبره قفل فعال هست
ذخيره مسيج اخرين حد999
.Kinetic Scrolling n8
Delivery Reports فعال
Show Call Durationفعال
Summary After Call فعال
light sensor75
light time outروي15 ثانيه هست
َAuto lock40بعد از40ثانيه قفل ميشه
وهمين طور بعد از15 ثانيه اول كم نوروسپس باگذشت40ثانيه قفل ميشود.
بافشار دادن دكمه صفر بمدت3ثانيه فلاشر دوربين روشن ميشود توسطStrobeاينكار صورت ميگيره
ولوم مكالمه تا اخرين حد هست
افزايش ظرفيتCache
انتقال Cache به درایو E
Resume در Web Browser گوشی
ارسال sis..jarبافايل منيجر
وهمينطور ديدن فايلهاي سيستمي درفايل منيجر
Widget وshortcut5اضافه شد
اهنگها ازE:miuscلود ميشوند
نمايش ندادن فايل هاي سيستمي در گالري بيشتر پوشه ها را لود درگالري نميكند
بافشاردادن يكبار دكمه پاور گزينه انتخاب پرفايل باز ميشود كه ميتونيدبازدن دكمه Restartگوشي را ريست كنيد در اسكرين شات مشخص هست
پچ هايopen4AllوInistal serverاتماتيك فعال هستند
چراغ سبز هنگام شارژ روشن هست
وهمين طور باگ چراغ ها برطرف شده
ارسال مسيج به نوكيا غيرفعال شد ولي چه فايده
تغييرنام بلوتوس
اضافه كردن لينك هاي مورد نياز به بوك مارك گوشي
صداهاي شاتر دوربين به صدا هاي زيباتري تغيير كرده
وبراي سايلنت كردن صداي دوربين ازcamera4استفاده كنيد
ضبط صدا تا12ساعت
صدا startup وShotdownبه صدا هاي زيباتري تغيير كرده وهمين درجه صدا هم روي8قرار گرفت كه خيلي زياد نيست
بهبود كيفيت عكسبراداي وفيلم
بهبودwi-fi
بازگشتRamدوربين
مدUiAcceleraionبراي سرعت بيشتر استفاده شد
مدHeapsize
برنامه هاي اضافي موقع روشن شدن(start UP)اجرا نميشوند
حذف پيام خطا زمان اجرا شدن
تغيير تم پيش فرض
گزينهToping controlبه بخش سنسورها اضافه شد موقع زنگ خوردن اگر گوشي رابرگردانيدروي سايلنت ميرود وهمچنين باتكان دادن هم سايلنت ميشودبراي غير فعال

به اين مسير برويد

كد:
settings/phone/sensor settings/tapping
گزينه هاي مربوط را غير فعال كنيد

وهمچنين براي استفاده از چرخش تم افكت..تم افكت را غيرفعال ودوباره فعال كنيد

زنگ پيش فرض تغييردادم

زنگ مسيج هم تغيير داده شد

وهمينطور در فيرمور قبلي زنگ الارم پيش فرض وجود نداشت كه برطرف كردم

حذفFotaكه5مگابايت ظرفيت درايوcبيشتر ميشود

فضاي خالي مموري الان80مگابايت هست تست كنيد

نوكيا مپ اروجينال داخل فريم ور وبراحتي قابل ابديت هست فقط براي ابديت كردن حتما تمام پچ ها را غيرفعال كنيد تازمان نصب ارور ندهد

نرم افزارهاي حذف شده از فيرم ور

office...Reader Pdf..Shear Online

برنامه ها Adobe Reader و Quick Officeبراحتي نصب ميشوند
همينطور مشكل نرم افزار ايميل هم برطرف شده كه در اسكرين شات ملاحظه ميكند
مشكلTV-Outبرطرف شده اما من كابل براي تست نداشتم
علامت سيگنال وميزان شارژ از داخل منو حذف شد
ديگه يادم نياد
توجه:
بعد از فلش شدن براي اينكه نرم افزارها نصب بشوند سرعت گوشي تا10دقيقه كم ميشود اگر در زمان نصب پيام وصل شدن به اينترنت را دادCancelكنيد تا تمام نرم افزارها نصب بشود ودر اخر هم پيام ريستار ميده كه بعد از ريستار شدن
گوشي ميتونيد با خيال راحت با موبايلتون كار بكنيد
ودرضمن قبل از فلش كردن حتما فايل هاي سيستميprivate..Resousce..sys,,systemوهمي نطور اگر پوشه بنامPNHTوpatchesهم داشتيد پاك كنيد تا در زمان رايت اين پوشه ها كامل رايت بشوند
براي فلش زدن هم به3فايل نياز داريدفايلmcuوفايلppmوفايلuda
فايل ppm,وUDaدر15پارت ضميمه كردم
واين هم لينك فايلmcuورژن52
كد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123293
بانرم افزار جاف يافلشر جديده (s.f.i-flasher)ميتونيد فلش كنيد

aassww
19-01-2011, 19:49
منو4*3در 15 پارت

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=492314&stc=1&d=1295455658

Arfaie
19-01-2011, 20:17
زبان را به وصف تو كفاف نيست!
وسلام

hassanmazinani
19-01-2011, 21:48
بازهم گل کاشتی واقعا خسته نباشی . میریم واسه تست...
فقط یه زحمتی عنایت جون> میتونی فایلهای ovi map 3.6 رو برای اضافه کردن تو خود فیرمویر برام آب کنی؟
چون از رو خود سایت PNHT نتونستم دانلود کنم اذیت کرد . بازم ممنون:dq:

aassww
19-01-2011, 23:10
بازهم گل کاشتی واقعا خسته نباشی . میریم واسه تست...
فقط یه زحمتی عنایت جون> میتونی فایلهای ovi map 3.6 رو برای اضافه کردن تو خود فیرمویر برام آب کنی؟
چون از رو خود سایت PNHT نتونستم دانلود کنم اذیت کرد . بازم ممنون:dq:
از اين لينك دانلود كن

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=126670
درضمن فريمور من جا براي اضافه كردن نوكيا مپ نداره مگر اينكه بقيه تمها را حذف كني تاشايد بتوني كپي كني واضافه كردن نوكيا مپ به كوك هم بنظره من كاره درستي نيست
چون اين نرم افزار سالي 4يا5دفعه ابديت ميشه وهر نرم افزاري كه به كوك اضافه كني داخلش چيزي ذخيره نميشه

mesgar
19-01-2011, 23:29
دمت هات چاکلت:dq:
فقط یه چیزی بگم تو آپدیت قبلیت برای اینکه زمان قفل رو عوض کنم طبق پست دومت فایلی رو که پیوست کردی به جای مدنظر کپی کردم و ویرایش هم کردم
ولی اتفاقی که افتاد این بود که وقتی با دکمه بغل گوشی رو قفل می کردم صفحه خاموش نمی شد بلکه باید اون زمانی که تعیین کرده بودم می گذشت تا صفحه خاموش بشه
نمی دونم کجاش رو اشتباه انجام دادم ؟!

abdollah007
19-01-2011, 23:39
حاج عنایت فلش زدم کامل فلش شد ولی روشن نشد.وقتیم باطریو کشیدم و زدم سرجاش وقتی دکمه پاور میگیرم میره رو ویبره.فایلامم درستن.چکارکنم حاج عنایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aassww
20-01-2011, 08:33
دمت هات چاکلت:dq:
فقط یه چیزی بگم تو آپدیت قبلیت برای اینکه زمان قفل رو عوض کنم طبق پست دومت فایلی رو که پیوست کردی به جای مدنظر کپی کردم و ویرایش هم کردم
ولی اتفاقی که افتاد این بود که وقتی با دکمه بغل گوشی رو قفل می کردم صفحه خاموش نمی شد بلکه باید اون زمانی که تعیین کرده بودم می گذشت تا صفحه خاموش بشه
نمی دونم کجاش رو اشتباه انجام دادم ؟!
سلام دوست عزيز
الان بصورت اورجينال درست كردم كه اول چراغها كم نور بشوند بعد خاموش بشوند وقفل كردن هم در پست بعدي مگذارم كه همه چيز مثل اورجينال باشه

حاج عنایت فلش زدم کامل فلش شد ولی روشن نشد.وقتیم باطریو کشیدم و زدم سرجاش وقتی دکمه پاور میگیرم میره رو ویبره.فایلامم درستن.چکارکنم حاج عنایت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزيز
احتمالا زمان فلش زدن سرعت رم كامپيوتر كم شده..مثلا زمان فلش كردن با كامپيوتر هم كار ميكردي يا غيره
براي من بارها پيش اومده
نگران نباش شما با فايلهاي اورجينال ورژن52 گوشي را فلش كن گوشي بالا مياد سپس با اين فرمور فلش بزن درضنن هوم اسكرين orangeرا هم درست كردم دوباره توسايت اپ ميكنم

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1750339&postcount=13

aassww
20-01-2011, 09:01
سلام دوستان
الان روشنانيlcdوكليدها بصورت اورجينال هست كه اول كم نور وسپس خاموش ميشود واگر ميخواهيد زمان خاموش شدنlcd وكليدها را تغيير بدهيد
براي تغيير زمان خاموش شدن به بخش تنضيمات برويد
اينجا
settigns:phone:Display:light timeوزمان خاموش شدن را بدلخواه خودتان تغيير بدهيد
اما براي تغيير زمان قفل شدن بدلخواه
فايل ضميمه را دانلود كنيد واكسترا كنيد
داخل فايل چندفايل براي زمان قفل شدن را اماده كردم
(30ثانيه..40ثانيه..50ثانيه..60ثا يه..90ثانيه..2دقيقه.و.150ثانيه)
كافيه هر كدام از زمانها را خواستيد پوشه مربوط به ان زمان را باز كنيد
وپوشهprivateرا به درايوcكپي كنيدحالا اگر يكبار ريستار كنيد زمان قفل شما تغيير كرده است وهمه موارد هم بصورت اورجينال هست
باتشكر

Mora66
20-01-2011, 09:52
عنایت جان
میشه فرقشو با فریمور قبلی بگی؟ (غیر از جریان قفل و نور صفحه)
دکمه ها که چراغاش روشن میموند درست شده؟

aassww
20-01-2011, 10:20
عنایت جان
میشه فرقشو با فریمور قبلی بگی؟ (غیر از جریان قفل و نور صفحه)
دکمه ها که چراغاش روشن میموند درست شده؟
سلام
بله كليدچراغها را درست كردم كه با كم نور شدنlcdكليد ها همه خاموش ميشوند مثل فريمور اورجينال شده
تغييرات جديد
اضافه شدن نرم افزارTTpodباقابليت ابديت بخش موزيكMusic
اضافه شدن نرم افزارPhotosBrowes باقابليت ابديت بخش تصاويرPhotos
اضافه شدن نرم افزارNokiaBotsدر ويجديتها ميتونيد اضافه كنيد
كه تقويم وباطري وشرتكاتهاي درحال اجرا را مديريت ميكنه تو قسمت ويدجتها اضافه ميشه
اضافه شدن فونت ساعت ديجيتالn8
تغيير تاريخ بعد از فلش شدن گوشي كه بالا ميادروي2011/20/09
راديوكه نمي دونم باگ داشت يا نه بحرحال مدRadio RDS fix ديدم اضافه كردم
وديگه يادم نيست

arman68banafi
20-01-2011, 11:44
از نظر گرافیکی حرف نداره
ولی سرعتش فوق العاده پایینه مخصوصا تو بالا اوردن مخاطبین
بعضی اوقات هم هنگ میکنه

aassww
20-01-2011, 12:07
از نظر گرافیکی حرف نداره
ولی سرعتش فوق العاده پایینه مخصوصا تو بالا اوردن مخاطبین
بعضی اوقات هم هنگ میکنه
هنگ كردن كه اصلا نداره مگر اينكهramشما پر باشه اگر ميخواستم سرعت بيشتر بشه ميبايست تصاوير استاراپ را حذف كنم تم افكت را حذف كنم يا از تم افكت سبك تري استفاده كنم برنامه نصب سايلنت را حذف كنم اون موقع سرعت هم زياد ميشدولي از نظركارايي وگرافيك كم ميشد
الان شما تم افكت را غير فعال كن سرعت زياد ميشه يا اينكه 2 تا برنامه براي سرعت داخل كوك گذاشتم استفاده كنيد يكيkillmeوRam blowhاستفاده كنيد

اينم عكسي از برنامه هاي درحال اجرا هستند بخصوص برنامه هايي كه رم زياد مصرف ميكنند مانند نوكيا مپ وموزيك وتصاوير
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=492725&stc=1&d=1295515367

behzadh13
21-01-2011, 10:49
با سلام
برای من هم مشکلی مشابه با مشکل دوستمون پیش اومد که گوشیم بعد فلش دیگخ روشن نشد، البته با فریمور اورجینال درستش کردم، ولی نمیدونم مشکل کار کجاست
ممنون میشم راهنماییم کنید

abdollah007
21-01-2011, 11:24
با سلام
برای من هم مشکلی مشابه با مشکل دوستمون پیش اومد که گوشیم بعد فلش دیگخ روشن نشد، البته با فریمور اورجینال درستش کردم، ولی نمیدونم مشکل کار کجاست
ممنون میشم راهنماییم کنید

دوباره فلش بزن.قبل از فلش فایل هایی که جناب عنایت فرمودن از مموری پاک کن.

Shedayat
22-01-2011, 12:47
با اجازه منم چند تا از مشکلات این فریمور رو می گم امیدوارم که توی کوک های بعدی حذفش کنید.
همون اول بگم که کوکت واقعا عالیه مخصوصا تم افکتش که همین باعث می شه که سرعت گوشی بیاد پایین اگه می شه کاری کن که بهترین تم افکت روش باشه با کمترین کاهش سرعت گوشی.
1- برنامه ها دسته بندی نشدند. (اگه دسته بندی شون می کردی عالی بود چون توی منوی اصلی بین این همه برنامه
گم می شن.)
2- وقتی گوشی رو به صورت پشت سر هم لاک و آنلاک میکنیم (با دکمه بغل) صفحه گوشی سیاه می شه و دیگه هیچی نشون نمی ده. (تازه بعضی موقع هم باید گوشی رو ریستارت کنیم تا حل بشه)
3- ویبره قفل برداشته بشه بهتره. چون همین ویبره باعث مصرف شارژ می شه.
فعلا که همین چند تا مشکل ازش دیدم. امیدوارم توی کوک بعدیت حلشون کنی.
بازم ازت به خاطر این کوک فوق العادت تشکر می کنم.
ممنون.

usfelme
22-01-2011, 18:22
واقعا محشره
بهترین کوکی بوده که تاحالا فلش کردم
خیلی حال کردم داش عنایت
photo browser محشره

hassanmazinani
22-01-2011, 18:36
سلام :
عنایت جون بازم سوال > چطور میتونم چرخش در دیالر رو داشته باشم؟
چون من دوست دارم هنگام شماره گیری و تماس هم بچرخه. ممنون:ab:

darkseed1983
22-01-2011, 20:24
با سلام و خسته نباشید
جناب عنایت، میشه لطف کنید فایل مربوط به مد خاموش شدن صفحه رو هم قرار بدید. بنده میخوام این مد رو در کوک جناب کیا قرار بدم.
با سپاس

hassanmazinani
22-01-2011, 21:12
با سلام و خسته نباشید
جناب عنایت، میشه لطف کنید فایل مربوط به مد خاموش شدن صفحه رو هم قرار بدید. بنده میخوام این مد رو در کوک جناب کیا قرار بدم.
با سپاس

فعلا دوست گلمون عنایت نیستش - این کل پوشه ی مد چراغهای این کوک هست (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=494574&stc=1&d=1295719933). ببین کارتو راه میندازه!:am:

ALI_PC0013
22-01-2011, 22:19
سلام خسته نباشید از دوستانی که این فریمورو رو گوشیشون زدن درخواست کمک میکنم مبنی بر اینکه رو گوشی منم بزنن لطف کنید اگه زدید به من PM بدید تا قرار بزاریم یه جایی با یه هزینه ای این فریمور زیبا رو رو گوشی منم بزنید خواهش میکنم تا حالا نتونستم گوشیمو هک کنم خیلی دلم می خواد
دوست موبایلستانی شما
علیرضا:bh:

abdollah007
22-01-2011, 22:51
سلام خسته نباشید از دوستانی که این فریمورو رو گوشیشون زدن درخواست کمک میکنم مبنی بر اینکه رو گوشی منم بزنن لطف کنید اگه زدید به من PM بدید تا قرار بزاریم یه جایی با یه هزینه ای این فریمور زیبا رو رو گوشی منم بزنید خواهش میکنم تا حالا نتونستم گوشیمو هک کنم خیلی دلم می خواد
دوست موبایلستانی شما
علیرضا:bh:

عزیز نیازی به هزینه کردن نیست.دوستان تاپیک مخصوص نرم افزار jaf و نحوه فلش را قرار دادن.خودت یه یا علی بگو همه چیزش حله.برو اینج گل پسر
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=328

Amirkhafan68
22-01-2011, 23:10
سلام دوستای گلم.
من هم مشکل دوستان رو دارم
بعد فلش بالا نمیاد.مطمینم که فایلاشو درست دادم.
اگه کسی می تونه کمکم کنه ممنون می شم
فایل cnt نداشت.mcu رو از فریمور اصلی برداشتم

MaKenZi
22-01-2011, 23:18
سلام دوستای گلم.
من هم مشکل دوستان رو دارم
بعد فلش بالا نمیاد.مطمینم که فایلاشو درست دادم.
اگه کسی می تونه کمکم کنه ممنون می شم
فایل cnt نداشت.mcu رو از فریمور اصلی برداشتم
سلام

فایل mcu رو باید از تاپیک اصلی فیرم ور پورت شده بردارید نه تاپیک فیرم ور اصلی گوشی که توسط نوکیا منتشر شده. دو فایل uda و ppm رو هم از همین تاپیک دانلود کنید. فایل cnt هم نیاز نیست.

ALI_PC0013
23-01-2011, 02:36
عزیز نیازی به هزینه کردن نیست.دوستان تاپیک مخصوص نرم افزار jaf و نحوه فلش را قرار دادن.خودت یه یا علی بگو همه چیزش حله.برو اینج گل پسر
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=328
دوست عزیز موبایلستانی مشکل اینه که من باکس فلش جف و فونیکس ندارم به خاطر همینم نمیتونم.یه خدمات موبایلی هم تو محل که رفیقم بود بردم به اون دادم اونم گوشیمو داغون کرد به خاطر همین گفتم حالا اگه خود شما لطف کنید من بیام جایی که شما میگید و شما برام رو گوشی این فریمورو بزنید

MaKenZi
23-01-2011, 07:42
دوست عزیز موبایلستانی مشکل اینه که من باکس فلش جف و فونیکس ندارم به خاطر همینم نمیتونم.یه خدمات موبایلی هم تو محل که رفیقم بود بردم به اون دادم اونم گوشیمو داغون کرد به خاطر همین گفتم حالا اگه خود شما لطف کنید من بیام جایی که شما میگید و شما برام رو گوشی این فریمورو بزنید
دوست من نیازی به باکس نیست ، تنها با دانلود کردن برنامه جاف یا فونیکس میتونید گوشی رو فلش بزنید.

hassanmazinani
23-01-2011, 08:52
:hello:آقا محسن گل درست میگن . شما اگه آموزش فلش کردن با جف رو بخونید و برنامه جف (با آموزش نصبش) با فایل های مربوط به این فیرمویر رو دانلود کنی به راحتی در عرض 1 دقیقه گوشیت رو با USB فلش میزنی . بری تو کارش میبینی خیلی ساده هستش:dq:
-
جف رو از اینجا دان کن (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=95541)
------------
آموزش جف هم که اینجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=91140):ab:

yaprak
23-01-2011, 12:12
سلام آق عنایت چرا وقتی تم نصب میکنم رنگها و آیکن های تم به هم میخوره

aassww
23-01-2011, 13:42
سلام آق عنایت چرا وقتی تم نصب میکنم رنگها و آیکن های تم به هم میخوره
سلام دوست عزيز
با نصب فرم ورهاي پورت شده گوشي شما تقريباc6ميشود وتم هاي قديم 5800 ديگه كارايي ندارند بايد از اين تم ها استفاده كنيد

گلچین زیباترین تم‌های Symbian^3 C6 , C7 , N8 , E7 در اینجا ◆ آپدیت روزانه ◆
(http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=116735)
موفق باشيد

aassww
23-01-2011, 14:46
سلام :
عنایت جون بازم سوال > چطور میتونم چرخش در دیالر رو داشته باشم؟
چون من دوست دارم هنگام شماره گیری و تماس هم بچرخه. ممنون:ab:
سلام حسن جان
فايل ضميمه را اكسترا كن و پوشه privateراداخل درايوc كپي كن يكبارريستا ركن ببين ميچرخه
چون اين مد براي چرخش همجاي گوشي و ديالر قديم هست كه با اضافه كردن عدد 65356 عمودي هست وباعدد327680چرخش افقي هست اگه جواب نداد بايدuidديالرn8را پيدا كنم وبه اين فايل تكست اضافه كنم الان چون خودم فريمور اوجينال را نصب دارم نمي تونم تست كنم بحرحال تست كن اگه نشد شايد تونستمuidديالرn8را پيدا كنم

hassanmazinani
23-01-2011, 17:52
سلام حسن جان
فايل ضميمه را اكسترا كن و پوشه privateراداخل درايوc كپي كن يكبارريستا ركن ببين ميچرخه
چون اين مد براي چرخش همجاي گوشي و ديالر قديم هست كه با اضافه كردن عدد 65356 عمودي هست وباعدد327680چرخش افقي هست اگه جواب نداد بايدuidديالرn8را پيدا كنم وبه اين فايل تكست اضافه كنم الان چون خودم فريمور اوجينال را نصب دارم نمي تونم تست كنم بحرحال تست كن اگه نشد شايد تونستمuidديالرn8را پيدا كنم

ممنون - تست کردم ولی نش:an:د.
در ضمن این فایل رو از همین کوک جدید خودتون استخراج کردم و مقدارش به صورت پیشفرض 327680 بود منم به 65356 تغییر دادم ولی بازم نتیجه نداد - با پچ c2z هم تست کردم و برای احتمال فایل 200159ed.cre رو هم از پوشه persists پاک کردم اما نشد که نشد - - - حالا چیکار میشه کرد؟ - فکر کنم دست خودتو میبوسه...:am:

aassww
26-01-2011, 12:31
.وچون داخل فريمور فضاي خالي نداشتم مجبور به حذف بعض از تمها شدم بعدا همه رابرايتان اپ ميكنم
در ضمن ابديت سوم هم توراه است كه سرعت را بيشتر كردم با چند تغيير ديگر و دوستان ايا براي سرعتي كردن اين تم افكت را حذف كنم يه تم افكت سبك تري بگذارم يا نه
لطفا نظر بدهيد اخه اين تم افكت خيلي زيبا هست اما يه كم سرعت افت ميكنه حالا اگه شما بخواهيد تغييرش ميدهم
اما براي خودم همين خوبه من خيلي روي سرعت براي فريمور خودم توجه نميكنم باتشكر.

ابراهیم پارسایی
26-01-2011, 13:19
((اشتباه پست زده بودم !!!! من با همین ورژن دو آپ کردم ، فید بک رو توی ورژن یک زدم ! حالا اینجا تکرارش می کنم! ))

سلام

من هم فلش زدم !!!

ای ول حال کردم

دست گلت درد نکنه !

سلام دوست عزيز
شركاتها را ميتوني تغيير بدهي كافيه روي شركات رالمس كنيد تا گزينه settingsبيايد بعد تغيير دهيد
براي چراغها هم بايد از طريق فريمور ويرايش بشود احتمالا فردا ورژن جديد را ميگذارممنم مشکل دارم
وارد ستینگ که میشی فقط شرت کات 1 رو میتونی ویرایش کنی ، بقیه شرت کات ها رو نتونستم پیدا کنم !

وهمينطور در فيرمور قبلي زنگ الارم پيش فرض وجود نداشت كه برطرف كردمشانس آوردم امروز امتحان نداشتم،وگرنه بیچاره میشدم!!
دیروز فلش زدم ، وقت خواب گذاشتم 7.30 امروز که بیدار شم ، اما وقتی پا شدم 9 بود !
زنگ پیش فرض آلارم روی یه زنگ بیپ کوچولو هست که حتی توی زمان بیداری هم متوجهش نمیشی چه برسه به زمان خواب!!

کلندر رو تست نکردم.شاید اون هم اینجوری باشه!

Nokia theme orengeتوی بخش تم ها نیست !

در مورد زمان قفل شدن هم من کاملا راضی ام !
اول نور کم میشه ، بعد خاموش میشه و بعد هم قفل میشه !
دقیقا همونیه که باید باشه !

اما دیالر !
یه دیالر توی سایت دیدم که وقتی شماره میگرفتی ، مثلا اگه شماره من 09123456789 بود ، و شماره های 456 رو میگرفتی ، بهت نشون میداد که شماره 456 بخشی از شماره 0923456789 هست.اما این دیالر با دیکشنری T9 کار می کنه.یعنی سرچش با توجه به اسم کانکت ها هست.
فکر کنم اون بالایی کاربرد بیشتری داشته باشه!

و اما ....

یه مشکل کوچولو !!

زمان دریافت مسیج رو 2 ثانیه زود تر از زمان گوشی نشون میده.البته اگه این 2 ثانیه ثابت باشه ، مشکلی پیش نمیاد.اما اگه اتفاقی باشه ، مثلا یکی رو 2 ثانیه زود تر بزنه یکی رو 1 ثانیه ، اون وقته که ترتیب مسیج ها به هم میریزه!
من زیاد مسیج باز نیستم ، واسه همین نمیتونم دقیق بگم مشکلش جدی هست یا نه.اگه کسی مسیج دریافتیش زیاد باشه دقیق تر میتونه بگه!
اینم اسکرین شات من ، زمان گوشی و مسیج رو مقایسه کنین :

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=496837&stc=1&d=1296029855

اما در مجموع عالیه . من که تصمیم دارم حالا حالا ها از همین استفاده کنم !!

عنایت جان تشکر ویژه :ax:

behnam1987
26-01-2011, 15:44
سلام
دوست عزيز به گفته شما از اين فريمور استفاده كردم . بسيار خوب و جالب است فقط 2 مورد مشكل دارم
1- وقتی گوشی رو به صورت پشت سر هم لاک و آنلاک میکنیم (با دکمه بغل) صفحه گوشی سیاه می شه و دیگه هیچی نشون نمی ده. (تازه بعضی موقع هم باید گوشی رو ریستارت کنیم تا حل بشه)
2- مصرف شارژم نسبت به فريمور قبلي شما خيلي بيشتر . ( البته تمام تنظيمات و نرم افزار ها كه نصب كردم مشابه فريمور قبلي است )
با تشكر

reza1699
26-01-2011, 15:56
خواهش میکنم به سوال من جواب بدید
من گوشی 5800 دارم که ورژن اون 50 هستش
آیا بدون هیچ مقدمه ای میتونم همین فلشی رو که زدید ، بریزم؟
یا باید اول ارتقاش بدم به 51 یا 52 و بعد باز فلش c6 رو بزنم؟

خواهش میکنم راهنمایی کنید...

aassww
26-01-2011, 16:12
خواهش میکنم به سوال من جواب بدید
من گوشی 5800 دارم که ورژن اون 50 هستش
آیا بدون هیچ مقدمه ای میتونم همین فلشی رو که زدید ، بریزم؟
یا باید اول ارتقاش بدم به 51 یا 52 و بعد باز فلش c6 رو بزنم؟

خواهش میکنم راهنمایی کنید...
سلام دوست عزيز
بله ميتونيد
فايلهاي ضميمه شده پست1 وباmcuپورت شده هم در پست 1 لينكش را گذاشتم دانلود كنيد فلش بزنيد

darkseed1983
26-01-2011, 16:53
سلام جناب عنایت. اگر ممکنه لطف کنید فایل مربوط به مد خاموش شدن صفحه رو قرار بدید. منظورم مدی است که ابتدا صفحه کم نور میشه و بعد خاموش میشه. البته یکی از دوستان کل فولدر Rules رو قرار داد، اما فایل این مد رو نتونستم پیدا کنم.
با سپاس فراوان

Sir.Daryanavard
26-01-2011, 19:18
عنایت جان من باجف فلش زدم ولی گوشی بالا نیومد؟
مشکل چیه؟

by cheshmak

usfelme
26-01-2011, 19:39
داش عنایت نمیشه این کوک رو برای 5530 هم انجام بدی
برای دوستم 5530 دهن منو سرویس کرده میگه تو میتونی نمیخوای
ممنونت میشم
راستی اون مشکل آلارم برای منم بودا یه روز خواب موندم واقعا
کلا خیلی باحالی
tanx 4 ur support

aassww
26-01-2011, 21:56
سلام جناب عنایت. اگر ممکنه لطف کنید فایل مربوط به مد خاموش شدن صفحه رو قرار بدید. منظورم مدی است که ابتدا صفحه کم نور میشه و بعد خاموش میشه. البته یکی از دوستان کل فولدر rules رو قرار داد، اما فایل این مد رو نتونستم پیدا کنم.
با سپاس فراوانسلام دوست عزيز
باشه حتما بهتون ميدم فقط چون اين مد اموزشي هست بايد بعد قرار دادن مد داخل كوك اموزش فعال كردن را هم بايد بگذارم فرداشب مد واموزش را كامل ميگذارم حتما حتما
باتشكر

عنایت جان من باجف فلش زدم ولی گوشی بالا نیومد؟
مشکل چیه؟سلام دوست عزيز
شما بافايلهاي ضميمه پست اول وmcuپورت شده كه لينكش در پست اول هست دوباره فلش بزنيد فقط دقت كنيد كه تيك ها ي مربوط را بزنيد وفايلها را دستي به جاف بدهيد
اين لينك ويديو طريقه دادن فايل دستي به جاف

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=400086&d=1276632523

فقط فريمورهاي پورت شده فايلcntرا ندارند ونميخواد باتشكر

by cheshmak

داش عنایت نمیشه این کوک رو برای 5530 هم انجام بدی
برای دوستم 5530 دهن منو سرویس کرده میگه تو میتونی نمیخوای
ممنونت میشم
راستی اون مشکل آلارم برای منم بودا یه روز خواب موندم واقعا
کلا خیلی باحالی
tanx 4 ur supportسلام دوست عزيز
مشكل الارم را برطرف كردم احتمالا 2روز ديگر ورژن جديد همين كوك را قرار ميدهم
و5530هم من ندارم كه كوك كنم اگه داشتم حتما كوك ميكردم شايد تونستم يه گوشي از دوستانم بگيرم وبريتان كوك كنم باتشكر

yashar1984
26-01-2011, 22:51
سلام عنایت جان
دمت گرم
این کوکت خیلی خوبه
ارادایی که بچه ها گفتند ر. منم داشه حجز مصرف باطری و یه مورد دیگه که کسی نگفته
اونم ایمیل هستش
هرکاری میکنم ایمیل نمیتونمsetupکنم
ممنون میشک کمک کنی یا کوک بعدی لحاظ کنی

aassww
26-01-2011, 23:16
سلام عنایت جان
دمت گرم
این کوکت خیلی خوبه
ارادایی که بچه ها گفتند ر. منم داشه حجز مصرف باطری و یه مورد دیگه که کسی نگفته
اونم ایمیل هستش
هرکاری میکنم ایمیل نمیتونمsetupکنم
ممنون میشک کمک کنی یا کوک بعدی لحاظ کنی
سلام دوست عزيز
ايميل من مشكلي ندارم فعاله ميتوني برنامه نوكيا ايميل را ابديت كنيد اما تو ورژن جديدي كه قراره بگذارم ايميل را كاملا مانند فريمور اورجينال كردم
كه حتي داخل مسيج ها هم ايكون دارد اينم اسكرين شات كه ايميل هاي دريافت شده مشخصه
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=497542&stc=1&d=1296072906

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=497543&stc=1&d=1296072901

mesgar
26-01-2011, 23:36
اولا دمت گرم بخاطر کوک
بزار منم مواردی که بعد از چند روز تست بهش برخوردم رو بگم
اول نور خیلی خوب شده اینکه اول کم میشه بعد خاموش و بعدش قفل
در مورد قفل و باز شدن بوسیله دکمه کناری زیاد مشاهده میشه که با اینکه قفل باز شده ولی بازم صفحه سیاه مونده و باید دوباره قفل و باز کنم تا تصویر روشن بشه
در مورد تم افکت هم من غیرفعالش کردم چون بشخصه سرعت برام مهمتره
این زنگ اس ام پیش فرضت هم بچه ها رو میترسونه :دی بر وبچ زیاد گفتن عوضش کن ولی من عوضش نمی کنم :دی
این آهنگ روشن شدن و خاموش شدن گوشی خیلی بلنده نمیشه کمش کنی ؟
من بشخصه از منو شلوغ خوشم نمیاد به همین خاطر همون 3*4 رو نصب کردم حتی تو قسمت منو یسری شاخه ها رو تو زیرشاخه ها دوباره ریختم

hassanmazinani
26-01-2011, 23:38
سلام دوست عزيز
ايميل من مشكلي ندارم فعاله ميتوني برنامه نوكيا ايميل را ابديت كنيد اما تو ورژن جديدي كه قراره بگذارم ايميل را كاملا مانند فريمور اورجينال كردم

:hello:سلام عنایت جون . این برنامه ovi store که کار نمیکنه پس بهتره حدفش کنی اینجوری سبک تر میشه . ویک مورد دیگه اونم اینکه گفته بودی برای تم افکت نظر بدین > من امروز تم افکتهای زیادی رو تست کردم و به نظرم این که ضمیمه کردم از همه جالبتر و بی عیب تر بوده . باز خودت هم یه تست کن ببین اگه مشکلی نداشت و خوشت اومد استفادش کنی (سرعتش هم خیلی خوبه) و یک نظر دیگه > برنامه اکس پلور v1.52 رو تو این پست (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1746551&postcount=2) اقا رسول گل گذاشتن . هم کرک نشده - هم کرک شده تک آیکون - هم کرک شده دو آیکون که من همین کرک شده دو آیکونه رو پیشنهاد میدم (تست کردم بهتر بود):bi:
راستی در مورد اون چرخش دیالر ان8 هر وقت خبری شد حتما منو هم مطلع کنی (بی زحمت)

ببخشید زیاد حرف زدم

reza1699
26-01-2011, 23:39
یه سوال دیگه ، بازم خواهش میکنم جواب بدید

من به جای جف ، میتونم با فونیکس فلش بزنم؟
آخه فونیکس خیلی راحت تر از جف هست ، آنتی ویروسم اینقدر ایراد میگیره به جف که حوصله نصبش رو ندارم...

اگه میشه ، بهم بگید که دردسر های جف رو نکشم دیگه
اگه هم نمیشه ، بگید که جف رو نصب کنم...
کسی با فونیکس زده؟

yashar1984
27-01-2011, 08:18
سلام دوست عزيز

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=497543&stc=1&d=1296072901

نمیدونم چرا اما هرچی میزنم تایم اوت میده
با ورژن اصلی 5800 که زدم خوب کار میکرد اما با کوک شده نه
اگه میشه کمک کنید

yashar1984
27-01-2011, 08:27
نمیدونم چرا اما هرچی میزنم تایم اوت میده
با ورژن اصلی 5800 که زدم خوب کار میکرد اما با کوک شده نه
اگه میشه کمک کنید

راستی یه مشکل دیگه هم دارم
نوکیا مپ رو باز مه میکنم تا میم رو نقشه میپره بیرون
بعد 2و3 ثانیه

hassanmazinani
27-01-2011, 09:53
راستی یه مشکل دیگه هم دارم
نوکیا مپ رو باز مه میکنم تا میم رو نقشه میپره بیرون
بعد 2و3 ثانیه

نوکیا مپ مشکلی نداره . شما فایل های نقشه رو از e:cities پاک کن مشکل از اوناست . و بعد هم نقشه مناسب با این ورژن رو بریز...:dq:

Shedayat
27-01-2011, 12:53
با اجازه منم چند تا از مشکلات این فریمور رو می گم امیدوارم که توی کوک های بعدی حذفش کنید.
همون اول بگم که کوکت واقعا عالیه مخصوصا تم افکتش که همین باعث می شه که سرعت گوشی بیاد پایین اگه می شه کاری کن که بهترین تم افکت روش باشه با کمترین کاهش سرعت گوشی.
1- برنامه ها دسته بندی نشدند. (اگه دسته بندی شون می کردی عالی بود چون توی منوی اصلی بین این همه برنامه
گم می شن.)
2- وقتی گوشی رو به صورت پشت سر هم لاک و آنلاک میکنیم (با دکمه بغل) صفحه گوشی سیاه می شه و دیگه هیچی نشون نمی ده. (تازه بعضی موقع هم باید گوشی رو ریستارت کنیم تا حل بشه)
3- ویبره قفل برداشته بشه بهتره. چون همین ویبره باعث مصرف شارژ می شه.
فعلا که همین چند تا مشکل ازش دیدم. امیدوارم توی کوک بعدیت حلشون کنی.
بازم ازت به خاطر این کوک فوق العادت تشکر می کنم.
ممنون.
اگه این امکانات بهش اضافه بشه عالیه.
دمت گرم.:dq:

abdollah007
27-01-2011, 12:57

آخه فونیکس خیلی راحت تر از جف هست ، آنتی ویروسم اینقدر ایراد میگیره به جف که حوصله نصبش رو ندارم...

کسی با فونیکس زده؟

سلام دوست عزیز.فریمورهای کوک شده را بهتره که با جف بزنی.آسان ترین راهی که بهت پیشنهاد میدم این هست که آنتی ویروستو غیر فعال کنی فلش بزنی بعد فعالش کن.ویا از روشهایی که دوستان پیشنهاد دادن واسه غیر فعال کردن آنتی ویروست استفاده کنی.

reza1699
27-01-2011, 15:16
کی ویرایش سوم رو میدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما منتظر هستیییییییییییییییییییییی یییییییم....

من سرعت برام مهمه ، پس منتظر ویرایش سوم هستم...

ALI_PC0013
27-01-2011, 15:17
Agha har kari mikonam J.A.F nasb nemishe fekr konam niaz be box dare

TiNCO
27-01-2011, 19:30
باسلام خدمت دوستان و جناب عنایت

من هم به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه وقتی از فایل منیجر آهنگ باز میکونی وقتی دکمه بک رو میزنی کلا میره به منو.
لطفا گه میشه این مشکل رو تو ورژن سوم درست کنین!!!

باتشکر:dh:

yashar1984
28-01-2011, 03:03
نوکیا مپ مشکلی نداره . شما فایل های نقشه رو از e:cities پاک کن مشکل از اوناست . و بعد هم نقشه مناسب با این ورژن رو بریز...:dq:

نمیدونم اما من نقشه جدیدا رو گرفتم ریختم بازم اینجوری میشه
با اینکه با فایل اصلی 5800 هم فلش زدم بازم مشکلم پا برجاست

majid3354
28-01-2011, 03:29

کسی با فونیکس زده؟

با فونیکس فریمور کوک شده رو نمیشه فلش زد تنها راهش همون جف است

ابراهیم پارسایی
28-01-2011, 09:07
سلام

من هم به مشکل سیاه شدن صفحه بر خوردم!

اون وقتا که صفحه های ال سی دی 5800 رنگ رنگی میشد یادتونه ؟

مال من قبل از اینکه کاملا رنگی شه و از کار بیفته ، یه چند روزی سیاه میشد !

نکنه ... :bl:

و یه پیشنهاد !

از اون کلید میانبر XpressMusic فک نکنم کسی استفاده زیادی کنه.چون میان بر هاشت همه چرته و با این همه نرم افزار توپ دیگه کسی سراغ گالری و موزیک پلیر گوشی نمیره!

اگه میشه یا امکان ویرایش اون منو رو یه جوری فعال کنین ، یا چهار تا شرتکات درست و حسابی بذارین توش که به کار بیاد !

با تشکر

mahdi_1012
28-01-2011, 12:08
دوست عزیز علی جان!! اول باید JAF_Suite_Setup_1.0.0.exe رو نصب کنی!!!

aga gool1
28-01-2011, 14:41
با سلام من با آبدیت دوم فلش زدم حقیقتا فریمور جالب و زیبایی هست. فقط چند تا ایراد البته از نظر من داره که اگر رفع بشه دیگه بیست بیست میشه1- همانطور که یکی دیگه از دوستان نیز گفته بودپس از اجرای بیشتر برنامه ها هنگام بازگشت از تصمیم برنامه اجرایی به جای بک اگزیت داره و به جای برگرداندن از یک مرحله برنامه به برنامه قبل کلا از برنامه خارجت میکنه که اشکالی اساس است.چرا که مجددا کل برنامه باید از اول اجرا بشه/2-فرم نشان دهنده میزان باطری و شارژ روی صفحه ورودی اگر به همان شکل کلاسیک خودش باشه هم در دید تر هست و هم قشنگتر.3-نرم افزار ها همه در یک صفحه کلی قرار دارند که اگر امکان فایل بندی باشه به مراتب این فریمور ابدی خواهد ماند.4- دو نسخه نرم افزار پی دی اف و ورد که نیاز اساسی اکثر فایلها و مصرف کنندگان هست دیده بشه. با تشکر فراوان و بی نهایت از زحمات جناب عنایت عزیز سربلند باشی و سلامت

reza1699
28-01-2011, 16:26
من نتونستم بمونم تا ورژن سه رو بزنید
همین ورژن رو زدم

خیلی عالی و زیباست و باید گفت فوق العادست
منتها ، یه مشکلی هست ، اونم اینکه برای نصب تم من مشکل دارم
نه تم c6 جواب میده نه خود 5800
هر دوشون به هم ریخته میان...
خواهش میکنم راهنمایی کنید ، من چیکار کنم واسه این قضیه؟؟؟؟

hassanmazinani
29-01-2011, 00:42
از اون کلید میانبر XpressMusic فک نکنم کسی استفاده زیادی کنه.چون میان بر هاشت همه چرته و با این همه نرم افزار توپ دیگه کسی سراغ گالری و موزیک پلیر گوشی نمیره!

اگه میشه یا امکان ویرایش اون منو رو یه جوری فعال کنین ، یا چهار تا شرتکات درست و حسابی بذارین توش که به کار بیاد !

با تشکر

نظر فوق العاده ایه...

ابراهیم پارسایی
29-01-2011, 09:19
سلام

میشه یکی لطف کنه آهنگ زنگ و آهنگ اس ام اس این فریمور رو که توی درایو z پوشه data قرار داره همینجا آپلود کنه ؟

زنگش ریمیکس زنگ نوکیا و آهنگ اس ام اسش صدای شمشیره اگه اشتباه نکنم

با تشکر !

Hamid_Mol
29-01-2011, 20:02
سلام
می تونم از MCU این تاپیک استفاده کنم http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124805

aassww
29-01-2011, 20:39
سلام

میشه یکی لطف کنه آهنگ زنگ و آهنگ اس ام اس این فریمور رو که توی درایو z پوشه data قرار داره همینجا آپلود کنه ؟
سلام ابراهيم جان
ضميمه كردم
زنگش ریمیکس زنگ نوکیا و آهنگ اس ام اسش صدای شمشیره اگه اشتباه نکنم

با تشکر !

سلام
می تونم از MCU این تاپیک استفاده کنم http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=124805

سلام حميد جان
بله ميتونيد

Hamid_Mol
29-01-2011, 22:21
سلام حميد جان
بله ميتونيد
سلام

مخلص آقا

ممنون

marshalrover
30-01-2011, 00:00
سلام
فریمور بسیار خوبیست میشه آدرس فایل fota که 5 مگ حجم مموری رو کم میکنه برام بزاری یه دنیا ممنون

majid3354
30-01-2011, 01:14
سلام
فریمور بسیار خوبیست میشه آدرس فایل fota که 5 مگ حجم مموری رو کم میکنه برام بزاری یه دنیا ممنون

ضمیمه رو به کوک اضافه کن

reza1699
30-01-2011, 01:23
bebakhshid english type mikonam,chun ba opera dar mobile vasl shodam.
1.moshkele theme hal nashod,kasi ham rahnamaei nakard maro.
2.khaheshan music zange in framware ro upload konid.hamun remix nokia.
Thx!

majid3354
30-01-2011, 01:26
bebakhshid english type mikonam,chun ba opera dar mobile vasl shodam.
1.moshkele theme hal nashod,kasi ham rahnamaei nakard maro.
2.khaheshan music zange in framware ro upload konid.hamun remix nokia.
Thx!

دوست عزیز مشکل تم چیه ؟؟
موزیکها رو آقا عنایت چند پست قبل آپ کرده

ابراهیم پارسایی
30-01-2011, 11:55
ممنون عنایت جان.لطف کردی.زنگ تماس رو هم که ریمیکس زنگ اورجینال نوکیاست میشه بذاری ؟

aassww
30-01-2011, 12:37
ممنون عنایت جان.لطف کردی.زنگ تماس رو هم که ریمیکس زنگ اورجینال نوکیاست میشه بذاری ؟

aassww
30-01-2011, 12:39
سلام دوستان
فريمور جديد10/11/89 اين لينك

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=129653

abdollah007
30-01-2011, 12:50
حاج عنایت بابا دست خوش تو که کولاک کردی

reza1699
30-01-2011, 20:29
ضمن تشکر از اینکه آهنگ ها رو زدی رووی سایت
فکر کنم آهنگ اس ام اس اونی نیست که باید باشه...

صدای خنجر یا شمشیر بود ، ولی این یه چیز دیگست...

aassww
30-01-2011, 22:57
ضمن تشکر از اینکه آهنگ ها رو زدی رووی سایت
فکر کنم آهنگ اس ام اس اونی نیست که باید باشه...

صدای خنجر یا شمشیر بود ، ولی این یه چیز دیگست...
درسته حق با شماست بفرماييد

saeediust
02-02-2011, 12:46
سلام خيلي عاليه
دستت درد نكنه
مخصوصا با اين theme effect خيلي حال كردم
چطوري ميتونم اين theme effect رو بر دارم و توي فريمورهاي ديگه ازش استفاد كنم؟

majid3354
03-02-2011, 00:42
سلام خيلي عاليه
دستت درد نكنه
مخصوصا با اين theme effect خيلي حال كردم
چطوري ميتونم اين theme effect رو بر دارم و توي فريمورهاي ديگه ازش استفاد كنم؟

این پوشه رو کپی کن به فریموری که میخوایی ROFS2\resource\effects

rak
03-02-2011, 10:29
part 11 3&4 moshkel dare

aassww
03-02-2011, 12:35
part 11 3&4 moshkel dare
سلام دوست عزيز
مشكل ندارد دوباره اين پارت را دانلود كنيد

hossein66308
04-02-2011, 18:26
من دانلود کردم زدم.خیلی خوبه .حداقل تا الان خوب بوده.دمت هات چاکلت.خیلی حال دادی

aassww
04-02-2011, 19:29
من دانلود کردم زدم.خیلی خوبه .حداقل تا الان خوب بوده.دمت هات چاکلت.خیلی حال دادی
ابديت جديد امروز

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1790674&postcount=58

ALI_PC0013
06-02-2011, 14:50
داش عنایت گلم فقط میخوام بگم یه دونه ای دردونه ای تاج سرمی ایول تونستم فلش کنم

m.m.t
08-02-2011, 17:48
سلام خسته نباشید گوشی من 5800 ورژن 52 است من با فریمور شما فلش کردم یعنی mcu 5800 ورژن52 و ppm و cnt شما . درست فلش میشه (با جف) بعد که گوشی را می خواهم روشن کنم لرزش کوتاه اولش می کنه ولی دیگه بلا نمی اید //////////////////

aassww
08-02-2011, 18:35
سلام خسته نباشید گوشی من 5800 ورژن 52 است من با فریمور شما فلش کردم یعنی mcu 5800 ورژن52 و ppm و cnt شما . درست فلش میشه (با جف) بعد که گوشی را می خواهم روشن کنم لرزش کوتاه اولش می کنه ولی دیگه بلا نمی اید //////////////////
سلام دوست عزيز
فريمورهاي پورت شده كه فايلcnt ندارند بايد بدون فايل cnt فلش كنيد
و ازفايلmcuپورت شده حتما استفاده كنيد كه در پست 1لينك دانلود گذاشتم
لطفا پست اول را بدقت مطالعه و فايلهاي گفته شده را دانلود ودوباره فلش كنيد

keyvan1985
17-02-2011, 22:45
این پوشه رو کپی کن به فریموری که میخوایی ROFS2\resource\effects

میشه بیشتر توضیح بدی
من رو فریمور کوک شده (پورت نشده) امتحان کردم گوشی روشن نشد بروی فایل ppm کپی کردم

majid3354
18-02-2011, 01:36
میشه بیشتر توضیح بدی
من رو فریمور کوک شده (پورت نشده) امتحان کردم گوشی روشن نشد بروی فایل ppm کپی کردم

PPM رو با NFEstd باز کن برو به این مسیر ROFS2\resource و پوشه effects رو کپی کن

keyvan1985
18-02-2011, 12:21
ممنون از جوابت با اون برنامه اضافه کردم فلش زدم گوشی بالا اومد ولی تم افکت رونداره
من تم افکت شبهای پر ستاره رو میخوام تو فریمور کوک شده اضافه کنم که flash live داره به این صورت که مثلا تو گجت htc تم افکت ستاره بیاد
این تم افکت رو میشه بعدا نصب کنیم رو فریمور ؟

ahmad-samimi
18-02-2011, 19:31
داداش میشه آهنگ زنگ ورژن قبلی رو بزاری؟؟؟