PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین و کاملترین مسنجر موبایل آپدیت شد! ( متنی + صوتی ) Nimbuzz v3.0.2

RASOOL
26-01-2011, 14:06
Nimbuzz v3.0.2 S60v3 SymbianOS9.x Signed

به نقل از مجتبی:

قابلیت های برنامه :
امکان وصل شدن به سرویس های Skype, MSN, Google Talk, AIM, Yahoo, Jabber,Windows Live ,........,Twitter و ...
امکان چت صوتی و متنی
امکان ایجاد چت روم
امکان ارسال فایل و ایمیل
ایجاد صدا و ویبره هنگام دریافت پیام
نمایش موقعیت جغرافیایی کاربران و ...

http://makeuseof.com/dir/images/nimbuzz-mobile-voice-chat.jpg

The best way to become More Mobile!

● Be online available on the go
● Chat with your friends
● Start an online buddy Call
● Send text messages
● Send photos, videos and files

Stay in touch: Join your friends online. Whenever you have something on your mind. Show them your mood, presence, location or start communicating with them.

Save Money: Instead of calling minutes, Nimbuzz uses the internet to let you make free international calls to your buddies.
Friends or family not online...? No problem. Buy NimbuzzOut credits to call landlines and mobile phones against low rates. Saves you a lot of money on international calling!

Locate your Friends: Share your location and retrieve the location of your buddies on a map. Great for arranging face to face meetings.

Never lose your Contacts: Use the Phonebook to back up and restore your contacts. Contacts will be backed up online. Comes in handy when you have lost your mobile phone.

About Nimbuzz:

Nimbuzz is the free call and messaging app for the connected generation.

Nimbuzz combines the powers of the Internet and mobile communications into one, and lets you meet, share and connect with family and friends on any mobile device.

At the heart of Nimbuzz is the live Contact list – an always-on, hyper-connected, dynamic address book, enhanced with “real-time-presence” showing at a glance who’s online, offline, busy or away, their status messages, avatar pictures and social community activity. From here, users launch free and cheap calls between each other, IM chat sessions, picture sending, chat-room sessions, location based services and various other communication & interactive features.

Nimbuzz users enjoy the freedom of communicating with friends between any internet enabled device, from mobile to mobile, mobile to PC/Mac and vice versa, harnessing the power of the Internet (Wi-Fi, 3G, 2G, GPRS)

Social networks & communities supported by Nimbuzz include Facebook®, Windows Live Messenger (MSN®), GoogleTalkTM, Twitter, Yahoo!TM, ICQ, AIM®, MySpace, Hyves and others.

Changelog:

- Not available at the moment

mmclix
26-01-2011, 22:15
با همراه اول بابت هر کانکت 10 ریال میپره ، اگه با یکی چت کنی که خدا تومن از شارژت میپره تا بری سرتا برگردونی میبینی شارژت 1 ریال شد . در ضمن ممنون از بابت برنامه توپت البته آپدیتشه !!

hossein_ra
26-01-2011, 22:36
سلام دوستان من 2سال که با نیم باز یا نیم بوز. هزینه بسیار کمی داره. بسیار جالبه. طبق امار خود شرکت 35 میلیون نفر از 200کشور فعال هستن. هرکسی که کمک میخواد ایدی من را اد کنه
Idi : hossein.ra

R.reza.A
26-01-2011, 23:53
با همراه اول بابت هر کانکت 10 ریال میپره ، اگه با یکی چت کنی که خدا تومن از شارژت میپره تا بری سرتا برگردونی میبینی شارژت 1 ریال شد . در ضمن ممنون از بابت برنامه توپت البته آپدیتشه !!

دوست عزیر شما باید از Wi-Fiاستفاده کنی....

Koroosh.aria
31-01-2011, 18:56
سلام به همه

یه خبر توپ از نیم باز و اونم اینکه حالتINVISIBLE که قبلا به صورت AWAY بود تو این ورژن اصلاح شد و مثل Yahoo Messenger کاملا مخفی هستش

حال کنین

safasony
31-01-2011, 19:53
بچه ها من Nimbuzz Version 3.0.2 rev. 4065M استفاده میکنم فوق العادست!

mamalstiler
31-01-2011, 20:12
با سلام خدمت دوستان عزیز. این ورژن چند اشکالاتی داره که بعد از گفتن در feedback سایت طبق گفته ی سازندش در ورژن های بعدی اصلاح میشه

*تعداد کل addlist-online رو به صورت سفارشی نمایش نمیده،مگر اینکه بیاید بیرون و در منو اولیه(قبل از صفحه اصلی) ببینید چندنفر آنلاین هستند

**اگر در حالت online وارد چت روم ها شوید پیغام هارو سریع میبینید،اما اگه بعد از وارد شدن به چت روم ها حالت خود را در INVISIBLE بگذارید پیغام ها کمی دیرتر از قبل میرسن

***ورژن های جاوا buzz داره، اما همچنان در ورژن های سیمبیان ایم امکان قرار داده نشده

ولی در کل خیلی بهتر شده نسبت به ورژن های قبلی ، مخصوصا این که حالت INVISIBLE مثل قبل دوباره فعال شد،که برای اینکار باید از Xml Code استفاده می کردید ولی در این ورژن این مشکل هم حل شد

موفق باشید...

mamalstiler
31-01-2011, 20:15

دوست عزیز مبلغ برای کانکت شدن به تعداد add list های شما بستگش داره. هر چه قدر add list بیشتر داشته باشین ، شارژتون بیشتر پررررررررررررررررر میشه

license
31-01-2011, 22:24
چطوری میشه تو این ورژن آواتار و دید؟

expria
31-01-2011, 23:59
sh mesenger با وجود جاوا بودن از nimbuzz خيلي كاربردي تره هم زمان ميشه با چند تا آيدي آنلاين شد و كيبرد هم داره براي سريع چت كردن هزينه كمتري هم داره تو هر ورژن هم ايراد هاشو مثل nimbuzz ميگيرن .

license
01-02-2011, 00:30
sh mesenger با وجود جاوا بودن از nimbuzz خيلي كاربردي تره هم زمان ميشه با چند تا آيدي آنلاين شد و كيبرد هم داره براي سريع چت كردن هزينه كمتري هم داره تو هر ورژن هم ايراد هاشو مثل nimbuzz ميگيرن .

sh mesenger مشکلش اینه که چت روم نداره

expria
01-02-2011, 14:04
sh mesenger مشکلش اینه که چت روم نداره

بله درست ولي در كل به نظر من sh messenger , Nimbuzz بهترين مسنجرهاي موبايل هستن ولي من هنوز نفهميدم چرا Nimbuzz مثل sh messenger يك كيبور نميزاره تا چت كردن راحت و سريع بشه اين همه آبديت بيرون داده هنوز اين مشگل رو نتونسته حل كنه .

lord010
01-02-2011, 19:00
کسی تا حالا از امکان چت صوتیش استفاده کرده؟
چطوری میشه از ازش استفاده کرد؟

01478963
01-02-2011, 22:23
سلام لطفا آموزش کار را با این برنامه به من یاد بدید. من اشتراک این سایت را دارم.
ninash.tv

foko_mobn
02-02-2011, 03:14

دوست عزیز مبلغ برای کانکت شدن به تعداد add list های شما بستگش داره. هر چه قدر add list بیشتر داشته باشین ، شارژتون بیشتر پررررررررررررررررر میشه

سلام
این یک ایراد اساسیه که باعث میشه آدم از خیرش بگذره.
گیریم یکی دلش نمی خواست دفترچه تلفنش بفهمن آیدیش چیه!
نیم باز در اصل مثل یه نرم افزار جاسوسی ،بدون اطلاع همه دفترچه تلفن رو کش میره و توی دیتابیسش ذخیره میکنه که این واقعا ایراد غیر قابل گذشتیه.....

اگر راه حلی هست که جلوی دسترسی نیم باز به دفترچه تلفن رو میگیره ،لطفا ارائه بدید...
بنا به گفته دوستمون mamalstiler تازه هزینه اش هم پایین میاد.

mamalstiler
05-02-2011, 19:25
سلام
این یک ایراد اساسیه که باعث میشه آدم از خیرش بگذره.
گیریم یکی دلش نمی خواست دفترچه تلفنش بفهمن آیدیش چیه!
نیم باز در اصل مثل یه نرم افزار جاسوسی ،بدون اطلاع همه دفترچه تلفن رو کش میره و توی دیتابیسش ذخیره میکنه که این واقعا ایراد غیر قابل گذشتیه.....

اگر راه حلی هست که جلوی دسترسی نیم باز به دفترچه تلفن رو میگیره ،لطفا ارائه بدید...
بنا به گفته دوستمون mamalstiler تازه هزینه اش هم پایین میاد.

دوست عزیز شما برای اینکه addlist حاتون نفهمن که شما آیدی دارین یا نه ، موقع ثبت نام در انتخاب کشور و موبایل دگمه skip رو بنزید و برای عدم نمایش دفترتلفن در نیمباز میتونید از setting درست کنید
و اما من 3سال و خورده ای میشه که با نیمباز on میشم و کله ترفند و راه حل های مخفیش رو میدونم.اگه سوالی داشتین میتونید من رو add کنید

My ID fo Chat : dream-boy-m
My ID for Hack : *Hero*Hecker

mamalstiler
05-02-2011, 19:36
چطوری میشه تو این ورژن آواتار و دید؟
شما اول برو به profile طرف مقابل خود و روی عکس مورد نظر او کلیک کن.عکس بزرگ میشه
اما اگه در روم بودین و طرف مورد نظر شما جز addlist هی شما نبود،باید با pc اینکار رو بکنید که اینجاهم نمیشه این جور کارهارو آموزش داد
موفق باشید

کسی تا حالا از امکان چت صوتیش استفاده کرده؟
چطوری میشه از ازش استفاده کرد؟

دوست عزیز شما در nimbuzz desktop به راحتی و بدون پرداخت پول این کارو بکنبد ولی در موبایل باید اکانت خریداری کنید...

romass
05-02-2011, 19:42
مصرفش فوقالعاده کم شده و این مصرف کم موجب شده دوباره قابل رقابت بشه با sh mesenger

aggus
05-02-2011, 20:41
سلام
چرا نمیشه با فیس . بوک کار کرد ؟
ورژن قبلی بدون مشکل کار میکرد .

Mahdi_jelodari
05-02-2011, 21:02
و اما من 3سال و خورده ای میشه که با نیمباز on میشم و کله ترفند و راه حل های مخفیش رو میدونم.اگه سوالی داشتین میتونید من رو add کنید

My ID for Hack : *Hero*Hecker[/QUOTE]

دوست عزیزم مشیه کمک کنید بگین که چرا من دوست خودم رو Add کردم تو نیمباز ولی نمی تونم تلفن نیمبازو (اینترنتی)هست رو بزنم.ولی به سایر دوستانم می زنم.آیا به گوشی ربطی دارد؟

™LI@
08-02-2011, 08:04
سلام

من نمی تونم با ف.ی.س.بوک کانکت بشم :4: چرا ؟؟ وقتی رو اکانتش کلیک می کنم میگه که باید سرورش جواب بده و چون که فیل*تره کانکت نمیشه به سرور و اررروورررر میده ؟؟

راه حل شما چیست ؟؟ :4:

knight_evil
08-02-2011, 11:29
با نیمبوز در ایران نمیشه رفت.اگر میخواید برید face book بهتره با opera بری که اذیت نشی

ultimo123
08-02-2011, 11:42
سلام
nimbuzz تو ارسال file یا pic ارور مده. این ارور : unknown server error
الان یاید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

™LI@
08-02-2011, 12:26
با نیمبوز در ایران نمیشه رفت.اگر میخواید برید face book بهتره با opera بری که اذیت نشی

سلام ورژن قبلی مشکل نداشت !! اینم تا یه مدت خوب بود یهو قاطید :4:

حالا هم که ورژن پایینتر ونصب کردم ! تو قسمت Account اصلا ف.ی.س.بوک نداره ؟؟:ap:

ultimo123
08-02-2011, 12:58
سلام
من نمی تونم با nimbuzz عکس یا file ارسال کنم.
باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

foko_mobn
08-02-2011, 19:29
دوست عزیز شما برای اینکه addlist حاتون نفهمن که شما آیدی دارین یا نه ، موقع ثبت نام در انتخاب کشور و موبایل دگمه skip رو بنزید و برای عدم نمایش دفترتلفن در نیمباز میتونید از setting درست کنید

ممنون
من ورژن جدید رو از خود سایت نیمباز که نمیدونم چرا خیلتر(ف) شده! دانلود و نصب کردم.
قبلا اکونت نیمباز ساخته بودم.
ولی بعد از اینکه sign in کردم هر چی توی settingش گشتم بخش غیر فعال کردن دفترچه تلفت رو ندیدم.
لطفا بفرمایید کدوم بخشه ....

Mehrdad092000
08-02-2011, 22:46
سلام منم مشکل ارسال فایل دارم مثل ultimo123
اما توی java راحت میره اما java ادیت میکنه

ALFEX
09-02-2011, 20:27
سلام

منم با نرم افزار sis این مشکل رو دارم فقط انو می دونم که اشکال از اینتر نت ایرانسل نیست چون من با وایرلس هم امتحان کردم این ارور رو داد

البته این مشکل زمانی رخ داد که ورژن جدید این نرمافزار رو نصب کردم

mamalstiler
09-02-2011, 20:27
سلام دوستان.اول از همه باید معظرت خواهی کنم به خاطر دیر جواب دادنم.چون پیش دانشگاهی هستم و واسه کنکور میخونم نمیتونم زیاد بیام نت.معظرت میخوام...

دوست عزیزم مشیه کمک کنید بگین که چرا من دوست خودم رو Add کردم تو نیمباز ولی نمی تونم تلفن نیمبازو (اینترنتی)هست رو بزنم.ولی به سایر دوستانم می زنم.آیا به گوشی ربطی دارد؟[/QUOTE]
بله به گوشی ربط داره،در جاوا فعلا کار نمیکنه.در سیمبیان هم باید اکانت خریداری بشه...

سلام
چرا نمیشه با فیس . بوک کار کرد ؟
ورژن قبلی بدون مشکل کار میکرد .

دوست عزیز مشکل فیس.بوک یه مشکله همیشگیه و خواهد بود.چون در ایران ............. هستش سرور نیمباز هم بعضی وقت ها جواب میده و بعضی وقت ها هم نه . ئلی در این ورژن خواسن برطرفش کنند و پروتکل سرور رو عضو کردند،به جای درست کردن بدتر خرابش کردن و در بیشتر مواقع وصل نمیشه که در ورژن بعدی رفع خواهد شد (طبق گفته خودشان...)

سلام

من نمی تونم با ف.ی.س.بوک کانکت بشم :4: چرا ؟؟ وقتی رو اکانتش کلیک می کنم میگه که باید سرورش جواب بده و چون که فیل*تره کانکت نمیشه به سرور و اررروورررر میده ؟؟

راه حل شما چیست ؟؟ :4:

دوست عزیز مشکل فیس.بوک یه مشکله همیشگیه و خواهد بود.چون در ایران ............. هستش سرور نیمباز هم بعضی وقت ها جواب میده و بعضی وقت ها هم نه . ئلی در این ورژن خواسن برطرفش کنند و پروتکل سرور رو عضو کردند،به جای درست کردن بدتر خرابش کردن و در بیشتر مواقع وصل نمیشه که در ورژن بعدی رفع خواهد شد (طبق گفته خودشان...)

سلام

سلام
من نمی تونم با nimbuzz عکس یا file ارسال کنم.
باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متاسفانه سرور نیمباز چند روزی بود که مورد تهاجم چندتا از هکرها قرار گرفته بود و نمیشد فایل فرستاد که خوسبختانه برطرف شد...اگه با نیمباز زیاد کار کنید به این مسائل عادت میکنید...

ممنون
من ورژن جدید رو از خود سایت نیمباز که نمیدونم چرا خیلتر(ف) شده! دانلود و نصب کردم.
قبلا اکونت نیمباز ساخته بودم.
ولی بعد از اینکه sign in کردم هر چی توی settingش گشتم بخش غیر فعال کردن دفترچه تلفت رو ندیدم.
لطفا بفرمایید کدوم بخشه ....

شما به مسیر زیز برید==>>
setting->accound->number-> shomararo pak konid o dige halle

سلام منم مشکل ارسال فایل دارم مثل ultimo123
اما توی java راحت میره اما java ادیت میکنه

متاسفانه سرور نیمباز چند روزی بود که مورد تهاجم چندتا از هکرها قرار گرفته بود و نمیشد فایل فرستاد که خوسبختانه برطرف شد...اگه با نیمباز زیاد کار کنید به این مسائل عادت میکنید...

.::موفق باشید::.

GoLPeSaR
09-02-2011, 22:31
سلام
nimbuzz تو ارسال file یا pic ارور مده. این ارور : Unknown server error

شما همون ورژن قدیمی رو نصب کن مشکل به احتمال زیاد بر طرف میشه

lord010
09-02-2011, 22:54
آقا یکی به ما بگه چطوری میشه از این چت صوتیش استفاده کرد.من که هیچ کجای این برنامه گزینه ای برای این کار ندیدم

BAYBRUS
16-02-2011, 14:11
سایت اصلیه Nimbuzz ..... شد.
مواظب خودتون باشین شماهم هیلر نشین :bt:

omid_amorous
20-02-2011, 20:30
سلام دستان اگه ميشه كمك كنيد ممنون
ايا رو گوشي n95 نصب ميشه
اگه ميشه مراحل نصب رو بگيد ممنونم

ali_arvand
21-02-2011, 10:05
سلام دستان اگه ميشه كمك كنيد ممنون
ايا رو گوشي n95 نصب ميشه
اگه ميشه مراحل نصب رو بگيد ممنونم
----------------------------------------------------------
آره ميشه نصب كرد
فقط كافيه تاريخ گوشي خودتونو به روز كنين
تاريخ امروز 21/02/2011
بعد به اين ادرس برين وضميمه گوشيتونو دانلود ونصب كنين
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1626975&postcount=1
نكته:
برنامه ورژن پايين تره .به خاطر قفل بودن سايت رسميش
نتونستم براتون اپ كنم
موفق باشين:bt:

ehsan0641
21-02-2011, 13:14
hengame ettesal connection ro avaz ... bad az 2 ya 3 bar ne6oon mide:af:

omid_amorous
21-02-2011, 16:09
سلام ممنون كه جواب داديد
منظورتون از زميمه چيه؟

mahmoodi38
21-02-2011, 23:51
منظورش از ضمیمه اینه که فایلی رو که در سایت آپلود کردن و مخصوص گوشی خودته رو دانلود کن

ALFEX
22-02-2011, 20:18
آقا یکی به ما بگه چطوری میشه از این چت صوتیش استفاده کرد.من که هیچ کجای این برنامه گزینه ای برای این کار ندیدم

این در صورتی که هر دو نفر از فرمت سیس استفاده کنند

GoLPeSaR
24-02-2011, 08:22
سایت اصلیه Nimbuzz ..... شد.
مواظب خودتون باشین شماهم هیلر نشین :bt:

نه داداش .من همین الان داخلش بودم.:bi:

SAM.D!S
26-02-2011, 19:05
بچه ها من فکر می کنم مشگل ارسال نشدن فایل ها و ندیدن آواتار ها بخاطر ..... شدن سایت اصلی نیمباز باشه. چون دقیقا از وقتی ..... شد این مشگل برا من پیش اومد!!:dg:

lord010
26-02-2011, 20:53
این در صورتی که هر دو نفر از فرمت سیس استفاده کنند
خوب اگه هر دور سیس باشند دقیقا باید چه از گزینه ای برای چت صوتی استفاده کرد؟من کلا همچین چیزی توی نیم باز ندیدم.

GoLPeSaR
26-02-2011, 22:42
دوستان من یه مدت هست که تصویر روی پروفایلم پاک شده و هر کاری می کنم نمی تونم تصویری قرار بدم برای پروفایل.کسی از دوستان این مشکل را داره؟

GoLPeSaR
26-02-2011, 22:46
خوب اگه هر دور سیس باشند دقیقا باید چه از گزینه ای برای چت صوتی استفاده کرد؟من کلا همچین چیزی توی نیم باز ندیدم.

دادا شما وقتی تو صفحه اصلی بری رو Id طرف مقابل که هم آنلاین هست هم با idn نیم باز ان شده دکمه ای که روش عکس گوشی تفن هست فعال میشه:bo::bo::bo:

mahan2003
28-02-2011, 00:59
agha kheili az shoma babate in barnameh tashakkor mikonam

amfar
28-02-2011, 08:23
با سلام و خسته نباشید به همه
ورژن 3.02 روی N8 گیر دارد و اجرا نمی شود
فقط باید برای N8 ورژن nimbuzz 2.4 i8910 را نصب کنید
من دارم از این ورژن استفاده می کنم
دوستان تست کنند و نتیجه را اعلام نمایند.اینم لینک دانلود

ljd
28-02-2011, 08:36
سلام گزينه Call قبلاً کار ميکرد در Nimbuzz ولی مثل اينکه جديداً پورتشو بسته شده از طرف مخابرات :ac:

GoLPeSaR
28-02-2011, 10:29
دوستان من یه مدت هست که تصویر روی پروفایلم پاک شده و هر کاری می کنم نمی تونم تصویری قرار بدم برای پروفایل.کسی از دوستان این مشکل را داره؟

دوستان کسی مشکل من را نداره:bw::bw::bw:

rrazi
02-03-2011, 09:27
Nimbuzz v3.0.2 S60v3 SymbianOS9.x Signed

به نقل از مجتبی:

قابلیت های برنامه :
امکان وصل شدن به سرویس های Skype, MSN, Google Talk, AIM, Yahoo, Jabber,Windows Live ,........,Twitter و ...
امکان چت صوتی و متنی
امکان ایجاد چت روم
امکان ارسال فایل و ایمیل
ایجاد صدا و ویبره هنگام دریافت پیام
نمایش موقعیت جغرافیایی کاربران و ...

http://makeuseof.com/dir/images/nimbuzz-mobile-voice-chat.jpg

The best way to become More Mobile!

● Be online available on the go
● Chat with your friends
● Start an online buddy Call
● Send text messages
● Send photos, videos and files

Stay in touch: Join your friends online. Whenever you have something on your mind. Show them your mood, presence, location or start communicating with them.

Save Money: Instead of calling minutes, Nimbuzz uses the internet to let you make free international calls to your buddies.
Friends or family not online...? No problem. Buy NimbuzzOut credits to call landlines and mobile phones against low rates. Saves you a lot of money on international calling!

Locate your Friends: Share your location and retrieve the location of your buddies on a map. Great for arranging face to face meetings.

Never lose your Contacts: Use the Phonebook to back up and restore your contacts. Contacts will be backed up online. Comes in handy when you have lost your mobile phone.

About Nimbuzz:

Nimbuzz is the free call and messaging app for the connected generation.

Nimbuzz combines the powers of the Internet and mobile communications into one, and lets you meet, share and connect with family and friends on any mobile device.

At the heart of Nimbuzz is the live Contact list – an always-on, hyper-connected, dynamic address book, enhanced with “real-time-presence” showing at a glance who’s online, offline, busy or away, their status messages, avatar pictures and social community activity. From here, users launch free and cheap calls between each other, IM chat sessions, picture sending, chat-room sessions, location based services and various other communication & interactive features.

Nimbuzz users enjoy the freedom of communicating with friends between any internet enabled device, from mobile to mobile, mobile to PC/Mac and vice versa, harnessing the power of the Internet (Wi-Fi, 3G, 2G, GPRS)

Social networks & communities supported by Nimbuzz include Facebook®, Windows Live Messenger (MSN®), GoogleTalkTM, Twitter, Yahoo!TM, ICQ, AIM®, MySpace, Hyves and others.

Changelog:

- Not available at the moment

دوستان یه اشکالی این برنامه تو گوشی من میده اینه که نمی تونم فایل بفرستم.
اگه امکان هست تست کنید ببینید از nimbuzz هست یا از گوشی ولی در کل خیلی توپه:dw:

arsenal_lover
02-03-2011, 14:46
با سلام خدمت دوستان...من دیدم خیلیا راجع به ارسال نشدن عکس و قرار نگرفتن عکس تو پروفایلشون سوال میکنن...واسه همین باید بگم چون ارسال عکس یا قرار دادن عکس تو پروفایل ID مورد نظرتون از طریق پروتکل http انجام میشه و چون نیمبوز تو ایران بلوک شده(یا همون .....) واسه همین دیگه قادر به انجام چنین کارایی نیستین(همین الان هم اگر nimbuzz.com رو وارد کنید میبینین که فیلتره)...جالبه یکی از دوستان گفته بود چندتا هکر به سرور نیمبوز حمله کردند و ...که واضحه اشتباه میکنند...

khafan11
02-03-2011, 16:28
من این برنامه رو نصب کردم
اصلا لوگین نمیشه . بهاطر ..... بودن سایتشون ! فقط با shmessnger تونستم لوگین کنم

rezaa_gh
03-03-2011, 12:06
دوستان تمتمی مشکلات بدلیل هیتلر شدن سایت نیم هست
دیشب من دیدم call راه افتاده اما برای اواتور و ... هنوز مشکل هیتلر هست

تشکر فراموش نشه

marsdl
03-03-2011, 18:57
چند روزی هست که متاسفانه دسترسی به سرور این سرویس فیل تر شده .
توجه داشته باشید که دیگه کار نمی کند .

ALFEX
11-03-2011, 03:14

منم این مشکل رو دارم البته در pc عکس پروفایلم نشون داده می شه

دوستان یه اشکالی این برنامه تو گوشی من میده اینه که نمی تونم فایل بفرستم.
اگه امکان هست تست کنید ببینید از nimbuzz هست یا از گوشی ولی در کل خیلی توپه

در فرمت جاوا می شه فایل ارسال کرد ولی در فرمت sisx ورژن 3.0.2 نمی شه .البته دوستان من که از ورژن 2.4 استفاده می کنند این مشکل رو ندارند]

من این برنامه رو نصب کردم
اصلا لوگین نمیشه . بهاطر ..... بودن سایتشون

لوگین نشدن ربطی به ف ی ل ت ر شدن سایت نیم نداره

marsdl
11-03-2011, 18:41
در فرمت جاوا می شه فایل ارسال کرد ولی در فرمت sisx ورژن 3.0.2 نمی شه .البته دوستان من که از ورژن 2.4 استفاده می کنند این مشکل رو ندارند]
لوگین نشدن ربطی به ف ی ل ت ر شدن سایت نیم نداره

خوب دوست خوبم ، قصد استفاده از sisx هست نه جاوا . اگر قرار به استفاده از ورژن جاوا باشه ، من یکی از shMessenger دارم استفاده می کنم . به یکی از دوستام که از چت هیچچی نمی دونست دادم و نصب کرد و راحت داریم ازش استفاده می کنیم.
باز انتخاب با خودتون هست .

اون مسنجر رو هم پیوست کردم ، اگر خواستید می تونید استفاده کنید !:bz:

SHERLOCK
12-03-2011, 15:54
جواب دوستان رو نمیدید؟ آخه سوال های منم هست.
چطوری میشه پیام صوتی داد؟ ربطی به شبکه داره؟

rezaa_gh
12-03-2011, 17:47
ببینید اگر از نسخه سیس استفاده کنید و همینطور طرف مقابل میتونین تماس رایگان بزنی روی اسمش بزن free call

sat-mob
05-08-2011, 11:07
من با کامپیوتر دارم از نیمباز استفاده میکنم اما روم نداره که بشه مثل موبایل رفت توی چت رومش کسی برنامش داره که با کامپیوتر از نیمباز وارد چت روماش شد
ممنون

sat-mob
12-08-2011, 00:46
ببندین اگه کسی نیست جواب بده:cg: