PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین رام آندروید نندشده روی hd2

sonydvdpro
06-02-2011, 19:04
سلا بچه ها .
تا حالا بیلد های مختلفی از آندروید رو HD2 نند شده . شما تا حالا کدوم و بهترین می دونید ؟
من خودم نکسوس مکسوس ورژن 2 رو شما چه طور ! :cz:

HajMasih
06-02-2011, 19:05
نند ینی چی؟ :-s

sonydvdpro
06-02-2011, 19:11

یعنی فقط سیستم عامل آندروید رو موبایلت باشه و بس !

mohammad00
06-02-2011, 19:32
سلا بچه ها .
تا حالا رام های مختلفی رو آندروید نند شده . شما تا حالا کدوم و بهترین می دونید ؟
من خودم نکسوس مکسوس ورژن 2 رو شما چه طور ! :cz:
شما ابتدا برو فرق رام و بیلد رو یاد بگیر بعد موضوع جدید بزن
نکسوس مکسوس بیلد هست نه رام

nima_chapter85
06-02-2011, 19:45
شما ابتدا برو فرق رام و بیلد رو یاد بگیر بعد موضوع جدید بزن
نکسوس مکسوس بیلد هست نه رام

دوست من خواهشا کمی تو لحن صحبت هایتون رعایت کنید یه هو یه مدیری میاد میبینه آیدیتونو Ban میکنه ها این لحن صحبت شما تند هست خوب ایشون رو شما میتونستید بهتر راهنمایی کنید و یا ایشون منظورشون حالت کلی بوده هم نند هم sd

farhang_za
06-02-2011, 21:00
زنده باشی!

mra30
06-02-2011, 22:24
زنده باشی!

جونت سلامت:) بعد از این همه وقت... چه تاپیکی:d:d

kamy74
06-02-2011, 23:18
از موضوع تاپیک دارین خارج می شوین .
:dg:
اگه سنس دار می خواهین Nima Froyo V2.0 .
اگر بدون سنس می خواهید nima sadaf یا Nima _nexus_V1.5_signed .

MOEIN
06-02-2011, 23:24
تایپ لازم نبود واسه این موضوع
تو پرسش پاسخ هم میگفتی جواب میگرفتی
موفق باشی

mohammad00
06-02-2011, 23:29
دوست من خواهشا کمی تو لحن صحبت هایتون رعایت کنید یه هو یه مدیری میاد میبینه آیدیتونو Ban میکنه ها این لحن صحبت شما تند هست خوب ایشون رو شما میتونستید بهتر راهنمایی کنید و یا ایشون منظورشون حالت کلی بوده هم نند هم sd
حق با شماست نیما جان
معذرت میخوام sonydvdpro
نمیدونم چرا امروز اینقدر عصبی هستم
بازم ببخشید

JACK69
06-02-2011, 23:58
سلام رام جدید DL Desire Z ver 3.4 به نظر من بهترین رامه هم سرعتش بالاست هم کامله به همه توصیه میکنم
لطفا در مورد فارسی سازیش هم کمک کنید

sonydvdpro
07-02-2011, 00:08
سلام رام جدید dl desire z ver 3.4 به نظر من بهترین رامه هم سرعتش بالاست هم کامله به همه توصیه میکنم

یعنی فارسی اصلا ساپورت نمی کنه ؟

JACK69
07-02-2011, 08:50
سلام چرا تو توضيحاتش نوشته كه full Arabic support هستش و بايد چند تا فيل رو كپي كني كه من زياد سددرنياوردم ولي رام معركه اي هستش كه كامل كامله
اينم لينكش :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913597

masa13
07-02-2011, 14:09
سلام رام جدید DL Desire Z ver 3.4 به نظر من بهترین رامه هم سرعتش بالاست هم کامله به همه توصیه میکنم

اولا این نند کاملا فارسی میشه ، فارسی سازهای دیزایر زد رو دانلود بعد از تو پوشه سیستم فایل دانلودی فایلها رو با استفاده از روت اکسپلورر بدرون پوشه systemگوشی (تو هرپوشه مخصوص خودش کپی کن) البت فقط پوشهlib , fontکافیه یعنی محتویات این دو تا رو تو پوشه سیستم گوشیت کپی کنی کافیه بعد یه ریبوت :aw: حواست باشه بعد از این کار اون لوگو اول که بعد از ریبوت بالا می اومد یعنی چشم اندرویید قرمز دیگه بوت نمیشه صبر کن تا رام بالا بیاد نگران نباش من تجربشو دارم
اما من انواع نند ها اعم از cwrها یا dftها رو چک کردم و در بین اونها هیچکدوم به قدرت و پایداری نند های gunner1986نیست :dz:
مثلا نند بالا نند بسیار خوب سریع روون با گرفیک خوبیه با قابلیت اورکلاک تا 1.5گیگ امابرا من مشکلش این بود که بعد از اولین پاور آف poweroffمموری فریز میشد و نند احتمالا مموری رو نمیشناخت چون تمام برنامه هایی که با استفاده از app2sdنصب شده بود پشت هم forceclosedمیداد و دیگه بعد از صد بار ریست و پاور آف هم نند برنامه هارو نمیشناسه (البته من 191 اپلیکیشن نصب میکنم ها رو تمام نندهای ازمایش شده )اگه کسی میدونه این مشکل از کجاست و چه جوری میشه رفعش کرد بگه که در این صورت این نند بهترین نند ممکنه
نگین پارتیشنو انجور چیزا که من همه کارها رو قبلا کرده بودم (پارتیشن بندی به ext2و سایر کارها)
نندهای نکسوس هم چون internet pass through ندارن بدرد من نمیخوردن
اما رامهایی تولیدی توسط gunner1986محشرن چه از لحاظ مصرف باتری چه از لحاظ پایداری و قدرت و سرعت البت این نندها app2sdنیستن یعنی نه نیاز به پارتیشن بندی دارن نه نیاز به ریکاوری مد به همین علت هم مموریتون بخاطر پارتیشن اشغال نمیشه در ضمن خود نند بدلیل بهسازی (استفاده از فایلها به صورت (quashed) دارای فضای مناسب برا نصبه 235مگ برا نصب فایل که اگه از app2sdاستفاده کنین و با استفاده از برنامه های نصب برنامه رو sd فضای کافییه من 191 app نصب کردم و هنوز 130مگ جا هم دارم
تنها مشکل این نندها اینه که هیچ جوری فارسی نمیشه چون بخش lib,fontش read onlyه که نمیشه دستکاریش کرد برا رفعش هم برا اس ام اس باید از نرم افزار mirsalوبرا بارورزش هم persian borowersرو باید استفاده کنید در ضمن over clock هم نمیشه یعنی نمیشه سرعت سی پی یو رو از حد مجاز بالاتر برد
3تاصلوات واسه مهدی سالار من اگه مطالب بالا براتون جالب بود فراموش نشه

jj66
07-02-2011, 18:09
سلام میتونی لینک فارسی DL Desire Z ver 3.4 رو بزاری

linkinkurd
08-02-2011, 00:21
من هفت یا هشت بیلد رو تست کردم. چند هفته پیش این پست رو در تاپیک "بحث پیرامون بیلد های مختلف" زدم:

تجربیات من از تست بیلدهای مختلف ناند:

RAFDROID HD (دارای فایل image)
این بیلد مشکل خاصی نداشت فقط فوق العاده کند بود که شورش دراومده! درضمن چون فایل ایمیج داره در قسمت حافظه داخلی 1 گیگ فضای خالی خواهید داشت که همین باعث کند شدن میشه چون در اصل حافظه داخلی گوشی همون کارت مموری میشه. درضمن سنسور شتابسنج هم بعد از کالیبره کردن خراب میشه و باگ داره. (کالیبره نکنید)

gauner1986 HD
این بیلد خیلی عالی بود. واقعا از همه بیلدهایی که تست کردم بهتر بود. تنها مشکلی که دیدم اینبود که فارسی سازی نمیشه به هبچ وجه. نه بصورت روش نیما و نه بصورت دستی. نکات مثبتش اینه که 180 مگ حافظه داخلی آزاد برامون میذاره که خیلی عالیه. درضمن مشکل سنسور شتابسنج که در بالا گفتم اینجا هم هست.

MDJ_Revolution_HD 2.1
این بیلد خیلی پایدار و خوبه و براحتی فارسی میشه.
بعد از فارسی سازی تاریخ مسیج های رسیده قاطی میشه بطوریکه مسیجی که براتون میاد هرچقدر جواب بدین باز جای اینکه زیرش قرار بگبره در بالاش قرار میگیره. مشکل شتابسنج رو باز داره. به نسبت بقیه بیلد سنگینیه و کنده(بجز بیلد رافدرویید البته). درضمن بوت شدنشم طول میکشه.

darkstone_SUPERNAND Froyo
اینم آخرین بیلدیه که تست کردم. سرعت فوق فوق فوق العاده ای داره. 250 مگ حافظه آزاد میده. سنس نداره. مشکل شتابسنج نداره. فارسی نمیشه متاسفانه. از همه مهمتر کارت حافظه رو شناسایی نمیکنه. phone هم کار نکرد!!! به اینترنت وصل نمیشه!!!

من خودم الان از بیلد mdj revolution استفاده میکنم و بیلد بدی نیس. اصلا طرف کالیبره کردن سنسور شتابسنج در منوی تنظیمات صفحه نمایش نرید که بهم مبریزه. ای کاش بیلد gauner فارسی ساپورت میشد.
درضمن در اکثر بیلد ها گجت هایی که روی مموری کارد نصب میکنم بعد از چندبار ریست از کار میوفتن و غیب میشن.

نکته: برای همه بیلد ها از برنامه Android PC Suite استفاده کنید و برنامه هار وبا اون در حافظه مموری کارت بریزید.

درکل هنوز کار زیاد دارن این بیلد ها. مخصوصا اون دارک استون. باید صبر کنیم...

تصحیح: اون موقع نمیدونستم مشکل مموری با یک بار فرمت کردن با برنامه پاناسونیک sd card formatter درست میشه.

خوب الان چند هفته میگذره و من هنوز بر این باورد که بهترین بیلدی که استفاده کردم همون MDJ 2.3 هست که آقا نیما زحمت فارسی سازیش رو کشیدن و اون رو به اسم NIMA FROYO 2.0 بیرون دادن. همین الانم دارم ازش استفاده میکنم. مزایای زیر رو داره:

- بر پایه desire hd ویا 4g هست که کلا با نکسوس فرق داره آندروییدش!
- فوق العاده روون هست. نمیشه با بیلدهای نکسوس مقایسه اش کنی چون این خیلی سنگین تره که بدلیل گرافیک بالاترشه.
- هیچ مشکل سیستمی توش نبود در این مدت که کار کردم باهاش.
- دارای سنس هست.
- والپیپر های زیبا و تم زیبایی داره.
- force close نداریم. البته میشه گفت بنسبت بیلدای دیگه کمتره.
- مصرف باتری خیلی کمتر از اون چیزیه که فکر کنید.
- فول فارسی هست و بدون مشکلات فارسی سازی.
- تنها ایرادش اینه که مارکت توش جواب نداد.

پا نوشت: من هنوز از بیلد DL Desire Z ver 3.4 استفاده نکردم.

JACK69
08-02-2011, 12:05
سلام دوست عزيز
از راهنماييت سپاسگزارم ببين مشكل مموري با استفاده از ClockworkMod Recovery و فعال كردنش حل شد كه تو xda توضيحات كاملي در موردش داده و بايد پارتيشن3,4, 2 ext رو حتما ايجاد كني روي مموريت تا به مشكل نخوري
ميشه لينك رامي كه گفتي رو براي من بذاري تا اونو هم تست كنم من تا حالا بللغ بر 16 رام رو تست كردم ولي همشون يه گيرهايي دارن
متشكرم

sonydvdpro
08-02-2011, 13:33
من هفت یا هشت بیلد رو تست کردم. چند هفته پیش این پست رو در تاپیک "بحث پیرامون بیلد های مختلف" زدم:

تصحیح: اون موقع نمیدونستم مشکل مموری با یک بار فرمت کردن با برنامه پاناسونیک sd card formatter درست میشه.

خوب الان چند هفته میگذره و من هنوز بر این باورد که بهترین بیلدی که استفاده کردم همون MDJ 2.3 هست که آقا نیما زحمت فارسی سازیش رو کشیدن و اون رو به اسم NIMA FROYO 2.0 بیرون دادن. همین الانم دارم ازش استفاده میکنم. مزایای زیر رو داره:

- بر پایه desire hd ویا 4g هست که کلا با نکسوس فرق داره آندروییدش!
- فوق العاده روون هست. نمیشه با بیلدهای نکسوس مقایسه اش کنی چون این خیلی سنگین تره که بدلیل گرافیک بالاترشه.
- هیچ مشکل سیستمی توش نبود در این مدت که کار کردم باهاش.
- دارای سنس هست.
- والپیپر های زیبا و تم زیبایی داره.
- force close نداریم. البته میشه گفت بنسبت بیلدای دیگه کمتره.
- مصرف باتری خیلی کمتر از اون چیزیه که فکر کنید.
- فول فارسی هست و بدون مشکلات فارسی سازی.
- تنها ایرادش اینه که مارکت توش جواب نداد.

پا نوشت: من هنوز از بیلد DL Desire Z ver 3.4 استفاده نکردم.

ببخشید شما الان ویژگی هایی را که نام بردید برای MDJ Revolution v2.3 بود Nima Froyo v2 ؟

linkinkurd
08-02-2011, 16:09
ببخشید شما الان ویژگی هایی را که نام بردید برای MDJ Revolution v2.3 بود Nima Froyo v2 ؟

جفتش یکیه. فقط nima froyo فارسی سازی شدشه.

mohammad00
08-02-2011, 19:38
به نظر من نمیشه گفت کدوم بهترینه آخه هر کی ی سلیقه متفاوت داره و از رام ی کاری متفاوت داره
یکی براش سرعت همه یکی هم گرافیک و انیمیشن ها
یکی حتما باید براش فارسی باشه یکی اصلا براش مهم نیست
و...
اصلا شاید یکی بهترین رام موجودو بگه خوب نیست چون فقط راست چین نمیشه
خلاصه اینکه نمیشه به جمع بندی خاصی رسید
این تاپیک بیشتر شبیه نظرسنجیه
خوبیش اینه که بچه ها با نقاط ضعف و قوت رام ها آشنا میشن و از تجربات بقیه بهره میبرند

sonydvdpro
08-02-2011, 23:21
ولی من به یه نتیجه ای رسیدم . بهترین بیلد سنسن دار که تقریبا همه راضی بودن خود آقا محمد هم تایید کردن ازش MDJ Revolution V2.3 بودش که با آموزش فارسی سازی که آقا نیما زحمتشو کشیدن همه چیش اوکی میشه . ولی ای کاش رام SD مثل نکسوس مکسوس v2 هم میشد که مثله بیلدهای دیگه آندرویدی نند بشه !

farhang_za
09-02-2011, 12:22
به نظر من MDJ's CyanogenMod 7 v. 2.6 خیلی مناسبه. آخرین ورژن اندروید روش نصبه(2.3.2) سرعتشم واقعا عالیه! تاحالا 2میلیون ویو داشته!!!!
اینم لینکش (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877777)
اگه برات مهم نیست ورژن جدید اندروید باشه سری MIUI واقعا عالی و کامل و در واقع کاربر پسند تر هستش مخصوصا نرم افزار پخش آهنگش که واقعا منحصر به فرده.
اینم لینک (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=902013)
من فکر کنم اینا از همه بهترن چون هر دو رو من مدت طولانی استفاده کردم و عالی بود

mr.saha
09-02-2011, 12:27
آقا ظهور کرد و شما هنوز دنبال یه بیلد مناسب هستید برای hd2 !
خدایی خسته نشدید ؟ قصد ندارید چند روز هم به گوشیتون حال بدید ؟ اصلا لذت داره هر روز عوض کردن بیلد ؟
مطمئنن هم هیچوقت آندروید و وین فون 7 بر روی hd2 به صورت تر و تمیز ران نخواهد شد .

sonydvdpro
09-02-2011, 13:43
به نظر من MDJ's CyanogenMod 7 v. 2.6 خیلی مناسبه. آخرین ورژن اندروید روش نصبه(2.3.2) سرعتشم واقعا عالیه! تاحالا 2میلیون ویو داشته!!!!
اگه برات مهم نیست ورژن جدید اندروید باشه سری MIUI واقعا عالی و کامل و در واقع کاربر پسند تر هستش مخصوصا نرم افزار پخش آهنگش که واقعا منحصر به فرده.

MDJ's CyanogenMod 7 v. 2.6 فارسی ساپورت میکنه ؟ امتحانش کردی ؟

sonydvdpro
09-02-2011, 13:47
آقا ظهور کرد و شما هنوز دنبال یه بیلد مناسب هستید برای hd2 !
خدایی خسته نشدید ؟ قصد ندارید چند روز هم به گوشیتون حال بدید ؟ اصلا لذت داره هر روز عوض کردن بیلد ؟
مطمئنن هم هیچوقت آندروید و وین فون 7 بر روی hd2 به صورت تر و تمیز ران نخواهد شد .

والا ما که نند کردیم آندروید و بدون هیچ مشکلی 3 هفتست عالی مثل بنز کار می کنه ! دوربین عالی . فیلم برداری عالی . فول ساپورت فارسی . نصب تمام برنامه ها . sync و .... همه چی تاحالا کار می کنه . وین فون 7 هم که پورت شده فقط چون محدودیت نرم افزار داره حال نمیده فعلا .

farhang_za
09-02-2011, 15:56
mdj's cyanogenmod 7 v. 2.6 فارسی ساپورت میکنه ؟ امتحانش کردی ؟
والا فارسیشو من خودم استفاده نکردم ولی دوستم می گفت برای اس ام اس و وب برنامه های مخصوص نصب میشه که نیازاروبرطرف می کنه.
ولی miui به نظرم ساپورت می کنه ولی بازم باید توضیحاتشونو بخونی

mohammad00
09-02-2011, 19:41
من این رام رو تست کردم
اول اینکه بدون سنس هست
دوم رو صفحه دیالرش چند ثانیه گیر میکرد
سوم فارسیشو تست نکردم
و در آخر هم به نظر من MDJ_FroYo_Revolution_v._2.3_NAND_A2SD_CWM هنوز بهترینه :ag:

sonydvdpro
09-02-2011, 22:48
من این رام رو تست کردم
اول اینکه بدون سنس هست
دوم رو صفحه دیالرش چند ثانیه گیر میکرد
سوم فارسیشو تست نکردم
و در آخر هم به نظر من mdj_froyo_revolution_v._2.3_nand_a2sd_cwm هنوز بهترینه :ag:

محمد جان الان تو مشکلی تو راست چین بودن حروف نداری؟

mohammad00
09-02-2011, 22:53
محمد جان الان تو مشکلی تو راست چین بودن حروف نداری؟
اگه منظورت در مورد رام MDJ_FroYo_Revolution_v._2.3_NAND_A2SD_CWM هست خیر

...Arena...
10-02-2011, 09:52
Nima Sadaf 1.6 بهترینه !!!

choub
10-02-2011, 14:38
منم نيما فرويو ۲.۲ رو از موقعي که اقا نيما تو سايت قرار داد استفاده ميکنم و خيلي از داشتن يه گوشي با اين همه گزينه واسه رابط کاربر گرافيکي خيلي خوشحالم

gasedak61
16-02-2011, 13:38
آقا من هر كدوم از اين رامهاي آندرويد نصب ميكنم بعد يه مدت سنسور چرخش ايراد پيدا مي كنه!چيكارش كنيم؟ دوستان راه حلي دارن؟ آخرين رامم MDJ_FroYo_Revolution_v._2.3_NAND_A2SD_CWM هستش . اونم همين مشكل رو داره. وقتي كاليبرش هم ميكني وضعش بدتر ميشه.:sign_help::sign_help::sign_help:

sonydvdpro
16-02-2011, 14:08
آقا من هر كدوم از اين رامهاي آندرويد نصب ميكنم بعد يه مدت سنسور چرخش ايراد پيدا مي كنه!چيكارش كنيم؟ دوستان راه حلي دارن؟ آخرين رامم mdj_froyo_revolution_v._2.3_nand_a2sd_cwm هستش . اونم همين مشكل رو داره. وقتي كاليبرش هم ميكني وضعش بدتر ميشه.:sign_help::sign_help::sign_help:

رو ویندور موبایلتم همین مشکلو داشتی ؟

mohammad00
16-02-2011, 20:32
آقا من هر كدوم از اين رامهاي آندرويد نصب ميكنم بعد يه مدت سنسور چرخش ايراد پيدا مي كنه!چيكارش كنيم؟ دوستان راه حلي دارن؟ آخرين رامم mdj_froyo_revolution_v._2.3_nand_a2sd_cwm هستش . اونم همين مشكل رو داره. وقتي كاليبرش هم ميكني وضعش بدتر ميشه.:sign_help::sign_help::sign_help:

بنده دارم از این رام استفاده میکنم و تا بحال به چنین موردی برنخوردم
به احتمال زیاد مشکل از گوشی شما هست

aidin131
19-02-2011, 23:00
دوستان من اولین بار هست میخوام رو گوشیم رام آندروئید نصب کنم نمی دونم کدوم رام بهتره یه رام HD2 که هم سنس داشته و هم فارسی شه و تقریبا بدون مشکل هم روی HD2 اجرا شه کدومه؟ لطفا کمک کنید:sign_help:

mohammad00
19-02-2011, 23:11
دوستان من اولین بار هست میخوام رو گوشیم رام آندروئید نصب کنم نمی دونم کدوم رام بهتره یه رام HD2 که هم سنس داشته و هم فارسی شه و تقریبا بدون مشکل هم روی HD2 اجرا شه کدومه؟ لطفا کمک کنید:sign_help:

http://mobilestan.net/showpost.php?p=1805771&postcount=33

kamy74
19-02-2011, 23:12

ببین اگر سنس دار می خواهی به نظرمن Rafdroid هست .
اگر بدون سنس می خواهی 2.3 که جدیدا آقا نیما گذاشته که من هم الان نصب کردم و استفاده می کنم .
به نظر من بدون سنس نصب کن چون خودم جفتشو امتحان کردم . هم مصرف باطریش کمتر هست و هم سرعت عالی که داره .
:bs:

linkinkurd
19-02-2011, 23:51
بهترین رام همون 2.3 بدون سنس هستش. دوستان توجه کنند که رافدرویید چون از add2ext استفاده میکنه خیلی خیلی مموری رو کند میکنه. همون بدون سنس 2.3 فوق العاده هست که با یه ویجت سنس کلاک میشه سنس دار!!!

ika
20-02-2011, 23:24
دوستان عزیز منظورتون از بدون سنس اینه که سنسورها مثلا سنسور شتاب سنج رو ساپورت نمیکنه ؟

sm3691
21-02-2011, 01:19
من این full_rafdroid_hd_ext_3r0_By_Nima رو ریختم عالیه برا استفاده تو دست فقط دو تا مشکل جزیی داره که :
1- یکم دیر صفحه روشن میشه بعد از زدن دکمه پاور
2- 720 نتونستم فیلم بگیرم یعنی میگیره بعد مو قع پخش مثل پارازیت سبز و قرمز نشون میده

mohammad00
21-02-2011, 01:35
من این full_rafdroid_hd_ext_3r0_By_Nima رو ریختم عالیه برا استفاده تو دست فقط دو تا مشکل جزیی داره که :
1- یکم دیر صفحه روشن میشه بعد از زدن دکمه پاور
2- 720 نتونستم فیلم بگیرم یعنی میگیره بعد مو قع پخش مثل پارازیت سبز و قرمز نشون میده

1.منظورت از دیر چند ثانیه هست؟
2.این رام 720p فیلمبرداری نمیکنه....فقط امکان پخشش (play) وجود داره

sm3691
21-02-2011, 13:44
1.منظورت از دیر چند ثانیه هست؟
2.این رام 720p فیلمبرداری نمیکنه....فقط امکان پخشش (play) وجود داره
اولی= اره 3-4 ثانیه طول میکشه که مهم هم نیست ولی باید می گفتم
البته فیلم برداری widescreen 800*480 داره که عالیه

mohammad00
21-02-2011, 14:04
اولی= اره 3-4 ثانیه طول میکشه که مهم هم نیست ولی باید می گفتم
البته فیلم برداری widescreen 800*480 داره که عالیه

4-3 ثاینه غیرطبیعیه
تو اجرای برنامه ها و ... مشکل سرعت نداری؟

sm3691
21-02-2011, 21:42
ممنون که دنبال میکنی
تقریبا همه چیز وقتی باز هست سرعت خوبی داره زیاد روش برنامه نریختم ولی چنتا بازی رو هلو اجرامیکنه تو برنامه های خودش هم سرعت قابل قبولی داره
فقط یکی دوتا بازی بود که موقع نصب با sync یه دفعه گوشی قفل میشه و دیگه sync نیست باید usb رو بکنم 10 ثانیه بعد دوباره بزنم
تا اینجا که حدود یه هفتس که ریختم بجز اون 2 مشکل مشکل دیگه ای ندیدم
اهان یه چیزه دیگه هم هست بعضی وقتها که از htc hub دانلود میکنم مثلا 30-40 درصد میره بعد خود به خود کنسل میشه که فک کنم از اینترنته

sm3691
21-02-2011, 21:49
ممنون که دنبال میکنی
تقریبا همه چیز وقتی باز هست سرعت خوبی داره زیاد روش برنامه نریختم ولی چنتا بازی رو هلو اجرامیکنه تو برنامه های خودش هم سرعت قابل قبولی داره
فقط یکی دوتا بازی بود که موقع نصب با sync یه دفعه گوشی قفل میشه و دیگه sync نیست باید usb رو بکنم 10 ثانیه بعد دوباره بزنم
اهان یه چیزه دیگه هم هست بعضی وقتها که از htc hub دانلود میکنم مثلا 30-40 درصد میره بعد خود به خود کنسل میشه که فک کنم از اینترنته

mohammad00
21-02-2011, 23:13
ممنون که دنبال میکنی

داداش چنتا پست میزنی؟
کلا این رام چون سنگینه چندان واسه بازی خوب نیست
اگه اهل بازی هستی باید ی رام سبک بدون سنس نصب کنی مثل Nima nexus V1.5 و Nima CM7
در مورد اونم 100 درصد مشکل از اینترنت هست

sm3691
22-02-2011, 00:21
اولا ممنون از راهنماییت دوما واقعا شرمنده چون اینترنت ...... شده چند بار فرستاده شد بازم ببخشید شرمنده

Mosix11
26-02-2011, 21:56
سلام خدمت دوستان . میخواستم بهتری:ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ci::ak::123 ::ak::ak:رین سریعترین رام اندروید رو برام بزاریذ . فقظ برای بازی .

mehdiHD2
17-03-2011, 09:37
[QUOTE=sm3691;1830996]اولی= اره 3-4 ثانیه طول میکشه که مهم هم نیست

:hello:
استاید منم این مشکل رو دارم دقیقا
رو اعصابم رفته یه جورائی
اما باید بگم حاج نیما دمت گرم،انصافا تو جمله هاش گفته بود تعجب می کنین از اینکه رام دیزایر و این سرعت ! خلاصه ایول دراه این رام (Rafdroid 3.0) فقط اون یه مورد که دیر صفجه باز میشه خیلی اذیت می کنه

البته Rafdriod 3.2 و 4 رو هم طبق فرمایشات آقا نیما ریختم اما دقیقا همین مورد بود

بازم مرسی از زحمات دوستان :cp:

linkinkurd
17-03-2011, 13:21
من هنوز با تکنیک data2ext مشکل دارم. کلا با پارتیشن بندی مموری مشکل دارم. سرعت کارت رو بشدت کاهش میده. الان هم که از رام 2.3.3 استفاده میکنم 115 مگ روی حافظه گوشی خالی داره که از همون واسه برنامه هام استفاده میکنم. درعوض وقتی میخوام 300 مگ موزیک روی مموری بریزم مجبور نیستم نیم ساعت منتظر بمونم.

god_love_power
22-10-2011, 00:39
این همه گفتین بالاخره نفهمیدیم کدوم رام بهتر بود !

$ SCARFACE $
22-10-2011, 16:47
این همه گفتین بالاخره نفهمیدیم کدوم رام بهتر بود !

تاپیک قدیمیه!
نمیشه گفت کدوم بهتره
ولی خوب شما میتونید بگید از نوع سنس دار میخواین یا بدون سنس تا رام های جدید و بدون باگ بهتون لینک داده بشه...
بدرود

panaali
24-10-2011, 11:05
منم دنبال بهترین رام و بیلدم ! کسی می تونه معرفی کنه ؟
1-هنگ نکنه .
2-کیفیت دوربین عالی (عکس)
3-کم مصرف باشه ! باتری
4- سرعت بالا و کار کرد راحت
5- با یا بدون سنس چقدر روی ایتمای بالا فرق داره ؟ هم با سنس معرفی کنید هم بدون سنس .
ممنون !

H.A.S.S.A.N
24-10-2011, 12:12
منم دنبال بهترین رام و بیلدم ! کسی می تونه معرفی کنه ؟
1-هنگ نکنه .
2-کیفیت دوربین عالی (عکس)
3-کم مصرف باشه ! باتری
4- سرعت بالا و کار کرد راحت
5- با یا بدون سنس چقدر روی ایتمای بالا فرق داره ؟ هم با سنس معرفی کنید هم بدون سنس .
ممنون !

با سلام

دوست عزیز رام که بدون هنگ باشه زیاده ولی کیفیت دوربین در حد عالی نیست و باید گفت کیفیت دوربین هنوز به وین 6.5 هم نرسیده ولی در اکثر رامهای بدون سنس قابل تحمل هستش و اگه دنبال رامهای که سرعت و مصرف باطری کمی هستید پیشنهاد من بدون سنس هستش که میشه گفت تقریبا با خواسته های شما سازگار تر هستش .انتخاب رام هم یه جورایی سلیقه ای هستش و به قول داش ویسام عزیز شاید رامی رو که من بپسندم مورد پسند شما نباشه و بلعکس لذا به لینک زیر رفته و با مراجعه به صفحات آخر و نگاهی بر مشخصات رام مورد نظرتون رو انتخاب کنید به همین صفحه اصلی هم یه نگاه بندازید چون چند رام هستش که هنوز به بخش مورد نظر انتقال داده نشده

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125235

htccenter
08-12-2011, 08:40
سلام از دوستان خواهشی که دارم یه رام آندروید برای hd2 کم مصرف(باتری)اگه اشه فارسی یا فارسی ساپورت روان و بدون ایراد معرفی کنن.
ممنون میشم

htccenter
08-12-2011, 08:45
میشه این رام هایی که معرفی کردین رو روش نصبش رو بزارین اگه اسکرین شات هم باشه عالی میشه

$ SCARFACE $
08-12-2011, 10:41
میشه این رام هایی که معرفی کردین رو روش نصبش رو بزارین اگه اسکرین شات هم باشه عالی میشه

2رود
رام ها الان همه اکثرا کم مصرف و فارسی ساپورت هستن....
اگر واسه قشنگی میخواین میتونید از سنس دار ها یا سری miui ها
ولی اگر واسه بازی و سرعت میخواین رام های بدون سنس سبک...
هر کدوم مد نظر بود بگید تا بهتون لینک داده بشه....
بدرود

saeedfarzi
10-12-2011, 11:37
رام تایفون از همه بهتره

siavash_218
19-12-2011, 00:12
سلام
لطفا" آدرس لینک مستقیم یک رام نند آندرویدی که آخرین ورژن آندروید باشه و همه امکانات گوشی هم روی اون کار کنه
هم سنس هم بدون سنس لطفا"
با تشکر

saeedfarzi
04-01-2012, 08:53
رام 2.7 از همه بهتره . هلوی پوست کنده رو میگم

hooman_1515
05-01-2012, 00:17
مکه دوربینش مشکل نداره رام هلوی پوست کنده؟
Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

aliebara
13-04-2012, 13:22
والا ما که نند کردیم آندروید و بدون هیچ مشکلی 3 هفتست عالی مثل بنز کار می کنه ! دوربین عالی . فیلم برداری عالی . فول ساپورت فارسی . نصب تمام برنامه ها . Sync و .... همه چی تاحالا کار می کنه . وین فون 7 هم که پورت شده فقط چون محدودیت نرم افزار داره حال نمیده فعلا .

سلام
دوست عزیز چه ورژنی نصب کردی؟
مصرف باتریش چجوریه؟

peyman.htchd2
13-04-2012, 13:39
سلام يه رام ميخوام كه سنس دار باشه و مخصوصا بازي هاي با گرافيك بالا روش درست و بدون پرش كار كنن
كسي هست منو راهنمايي كنه؟