PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه سریع گوشی های Apple-iPhone4 VS NexusS VS LG-Optimus2x VS LG-Optimus3D VS Samsung-Galaxy-S2

K I N G
14-02-2011, 15:48
خب در تصویری که در زیر شاهد ان هستید مقایسه ی 5 گوشی برتر حال حاضر بازار تلفن همراه انجام شده است .
بنظر شما کدام یک برنده ی جدال بر سر کسب رتبه ی اول خواهند شد ؟!

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=510790&stc=1&d=1297687622

Twitter
14-02-2011, 19:49
با وجود Samsung-Galaxy-S2 ایفون باید بره جلو بوق بزنه.برای گوشی Samsung-Galaxy-S2 افت داره که با ایفون مقایسه شه..

A.M.2
14-02-2011, 19:53
مرسی حاج امیر جالب بود
ولی خدایی Samsung-Galaxy-S2 یه چیز دیگه است ...
آیفون رو دیگه چرا مقایسه کردند .... ؟!؟

K I N G
14-02-2011, 21:08
آیفون رو دیگه چرا مقایسه کردند .... ؟!؟

یه غول همیشه یه غول خواهد بود :4:
شیر , شیره حتی اگه پیر باشه :4:
و ...
:4:

™HAMID
14-02-2011, 21:36
و ...

ایول حاجی عجب مثال توپی زدی.......................؟؟؟؟؟؟؟؟
درسته که آیفون اصلا قابل مقایسه با اپتیموس 3d و گالکسی اس2 نیست ولی خوب کلاس خودش را داره

A.M.2
15-02-2011, 16:39
و ...

اره حاجی آیفون 4 یه زمانی شیر درنده بود
ولی الان شیر پاستوریزه تاریخ گذشته هست که حتی به درد خوردن هم نمیخوره ...
.
.
.
ولی خدایی سیستم عامل خوبی داره .... :4:
به جرات میگم اگه این سیستم عامل رو نداشت اصلاً به درد نمی خورد ...

A7X
15-02-2011, 22:01
اینا رو با آیفون بعدی مقایسه کنید!

JABER
15-02-2011, 22:05
و ...

آخه امیر جان این شیر الان بی دندونه:af:
باید بره دندون پزشکی:cd::cd:

روی کاغذ که گالکسی اس2 واقعا محشره
البته مشکل لگش اگر برطرف بشه---بچه ها میگند بدتر از گالکسی اس در اومده،از لحاظ لگ

در بنچمارک هم نمره خیلی خیلی بدی گرفته

اگه این مشکلات حل بشه،بهترینه

pouria_63
15-02-2011, 22:06
اره حاجی آیفون 4 یه زمانی شیر درنده بود
ولی الان شیر پاستوریزه تاریخ گذشته هست که حتی به درد خوردن هم نمیخوره ...
.
.
.
ولی خدایی سیستم عامل خوبی داره .... :4:
به جرات میگم اگه این سیستم عامل رو نداشت اصلاً به درد نمی خورد ...

فقط موندم چرا تا الان كه يك سال از اومدن ايفون ٤ يا بقول شما شير پاستوريزه ميگذره ولى هنوز هر گوشيي جديد و خفنى كه مياد با ايفون مقايسه ميشه.
مطمئن باشيد تا شركتايي مثل سامسونگ و ال جى و گوگل و نوكيا و مايكروسافت بخوان به العان اپل برسن اپل شاهكار جديدشو رو كرده و باز اينا بايد بدون دنبال اپل و باز هم داستان ادامه داره .

The King
15-02-2011, 22:07
جدول در مورد مشخصات گوشی های ال جی اشتباه کرده ، رم گوشی های ال جی از نوع DDR2 هست و همینطور تکنولوژی صفحه نمایش هم IPS هست .
همچنین دوربین های Optimus3d نیز 5 مگاپیکسل هست نه 8 مگاپیکسل .

بدون شک Optimus 2X و Optimus 3D بین اینها بهترین هستن . بهتر بود Motorola Atrix هم اضافه میشد .

JABER
15-02-2011, 22:28
راستی گالکسی اس2 hdmi نداره
و 1سوال:
wifi a/b/g/n
این a چیه که تازه اضافه شده؟؟؟

The King
17-02-2011, 00:46
خب این هم بنچ مارک ها ، زنده باد ال جی ! امسال سال ال جی هست :

http://images.anandtech.com/graphs/graph4179/35415.png

http://images.anandtech.com/graphs/graph4179/35417.png

http://images.anandtech.com/graphs/graph4179/35418.png

http://images.anandtech.com/graphs/graph4179/35416.png

adduliniho
17-02-2011, 00:57
دمش گرم!!!چه میکنن این کره ای ها!!!

mehrdad-ati
11-03-2011, 16:26
بازم anand tech با اون بنچمارک های زیباش ! nexus one توی java اومده nexus s رو زده ! کلا سایت جالبیه ! البته فقط برای لبخند :4:

راستی گالکسی اس2 hdmi نداره

چرا جابر جان hdmi داره . (mhl)

این a چیه که تازه اضافه شده؟؟؟

از لحاظ تکنولوژی مثل g هست اما فرکانس کاریش با g و b فرق میکنه برای همین امکان اختلالش کمتره و بردش هم طبیعتا بیشتره .

adduliniho
15-03-2011, 22:34
اولا دلیل اینکه آیفونو گذاشتن اینه که این آیفونه دوست داره سرشو تو هر گونی ای بکنه!!!!!!!!!!!!!!
ثانیا فکر کنم lg optimus 2x و motorola atrix اول و دوم بشن و گالاکسی 2 حتی شهرت گالاکسی اس رو هم بدست نمیاره!!

84104
15-03-2011, 22:45
دوستان این گوشیها باید با آیفون 5 مقایسه بشه نه 4 ... همین آیفون 4 در عمل از همشون بهتره از لحاظ سیستم عامل و برنامه

mahyarSAMSUNG
16-03-2011, 20:10
خداییش شما با این ios مارو کشتین ... من که چیز شاخی توش ندیدیم فقط خیلی روون .یعنی تو منو ها بالا پایین میری تصویر گیر میر نداره ... وگرنه بازی هایی که اون داره سیمین پوکیده 3 نوکیا هم داره ... دیگه چه برسه به آندروید و بادا ...

A7X
16-03-2011, 20:35
خداییش شما با این ios مارو کشتین ... من که چیز شاخی توش ندیدیم فقط خیلی روون .یعنی تو منو ها بالا پایین میری تصویر گیر میر نداره ... وگرنه بازی هایی که اون داره سیمین پوکیده 3 نوکیا هم داره ... دیگه چه برسه به آندروید و بادا ...

بله در ظاهر iOS هیچی نداره!

خوشگله!

تا کسی نداشته باشه نمیدونه چه دنیاییه!!

مزخرفترین بازیهای iOS هم بعد 6 ماه تازه به سیمبیان و اندروید میرسن!

مثل آسفالت...که حالم ازش بهم میخوره!

همچین بازی توی خواب برای سیمبیان و اندروید هم نمیاد!

http://static.apptrackr.org/itunes/3/386568787-1298368325/screenshot4_1298368381_3248ff0b4e9496c3050315020bc 01d2f.jpg

http://static.apptrackr.org/itunes/3/386568787-1298368325/screenshot1_1298368381_7d7e488ece66d6d62df3bfd7041 cc5fe.jpg

این فقط یه بازی بود...

همینو بگیرید برید تا آخر..

دیکشنری لانگمن iOS... حدودا هفتصد مگابایته...

mahyarSAMSUNG
17-03-2011, 16:36
خوب من سیمبین رو به عنوان پوکیده ترین سیستم عامل اسم بردم وگرینه سیستم عامل سامسونگ و آندروید میتونن از لحاظ گرافیکی بهتر ازن ios باشن ... هردوشون تازه راه افتادن باید بهشون فرصت داد ...

mahyarSAMSUNG
17-03-2011, 16:39
دوستان این گوشیها باید با آیفون 5 مقایسه بشه نه 4 ... همین آیفون 4 در عمل از همشون بهتره از لحاظ سیستم عامل و برنامه

شما یه جوری میگی انگار آی فون 5 ساخته شده ... اون موقعی که آی فون 5 ساخته بشه مطمئن باش سامسونگ هم gs3 رو زده ... در واقع این تاپیک اومده شاخ ترین گوشی ها توی هربرندی رو انتخاب کرده و مقایسه کرده ... آیفون هم اگه میتونید گوشی در حد gs2 میزد. فقط بلده رزولیشن رو بالا ببره :bj:

A7X
17-03-2011, 19:04
شما یه جوری میگی انگار آی فون 5 ساخته شده ... اون موقعی که آی فون 5 ساخته بشه مطمئن باش سامسونگ هم gs3 رو زده ... در واقع این تاپیک اومده شاخ ترین گوشی ها توی هربرندی رو انتخاب کرده و مقایسه کرده ... آیفون هم اگه میتونید گوشی در حد gs2 میزد. فقط بلده رزولیشن رو بالا ببره :bj:

آیفون 4 کی معرفی شد؟

گالکسی 2 کی معرفی شد؟

سامسونگ میشینه ببینه اپل چی میزنه بعد میاد یه گوشی قویتر از لحاظ سخت افزاری میزنه!

و دقیقا عیوبی که عوام از اپل میگیرن توی گوشیهاش برطرف میکنه..

و فروش خوبی هم پیدا میکنه..

اما یک کاربری که روز و شبش رو با iOS و نرم افزارهای فوق تخصصی و حرفه ایش

گذرونده مطمئنا سامسونگ و کلا اندروید تو کتش نمیره!

چون اینقدر سطح توقعش از لحاظ نرم افزاری بالا رفته که اصلا اندروید و..

جوابگوی نیازهاش نیستند!

mahyarSAMSUNG
17-03-2011, 19:51
خوب به نظر شما اپل پیشرفتی داره ؟ من نمیخوام بگم اپل بده .... من میگم اپل به سامسونگ نمیرسه ... اصلا همین حرفی که خودت زدی !!!!! چه دلیلی داره اپل با این همه زمانی که از آی فون 4 گذشته هنوز گوشی در حد جی اس 2 نداره ؟ خوب معلومه که وقتی آیفون 5 بیاد سامسونگ جی اس 2 رو با دوربین 14 و فول اچ دی 120 فریم میزنه !!! دوباره همین آش و همین کاسه ....
شاید این موضوع بی ربط باشه ولی این خبر زیر رو چی میخواید بگید ؟!! .... منظورم اینه اپل اگه به جایی رسیده از سامسونگه . همین ....
اصلا بعضی موقع ها شک میکنم که این سیستم عاملشم شاید سامسونگ کمکش کرده باشه .... خدارو چه دیدی وقتی سی پی یوش معلوم شده ماله سامسونگه دیگه اونم نمیتونه بعید باشه ...

X-Ray of Apple iPad 2 shows A5 chips built by Samsung

http://i1.phonearena.com/images/articles/38729-thumb/a53.jpg

http://www.phonearena.com/news/X-Ray-of-Apple-iPad-2-shows-A5-chips-built-by-Samsung_id17456

A7X
17-03-2011, 20:15
خوب به نظر شما اپل پیشرفتی داره ؟ من نمیخوام بگم اپل بده .... من میگم اپل به سامسونگ نمیرسه ... اصلا همین حرفی که خودت زدی !!!!! چه دلیلی داره اپل با این همه زمانی که از آی فون 4 گذشته هنوز گوشی در حد جی اس 2 نداره ؟ خوب معلومه که وقتی آیفون 5 بیاد سامسونگ جی اس 2 رو با دوربین 14 و فول اچ دی 120 فریم میزنه !!! دوباره همین آش و همین کاسه ....
شاید این موضوع بی ربط باشه ولی این خبر زیر رو چی میخواید بگید ؟!! .... منظورم اینه اپل اگه به جایی رسیده از سامسونگه . همین ....
اصلا بعضی موقع ها شک میکنم که این سیستم عاملشم شاید سامسونگ کمکش کرده باشه .... خدارو چه دیدی وقتی سی پی یوش معلوم شده ماله سامسونگه دیگه اونم نمیتونه بعید باشه ...

[CENTER]X-Ray of Apple iPad 2 shows A5 chips built by Samsung

http://www.phonearena.com/news/X-Ray-of-Apple-iPad-2-shows-A5-chips-built-by-Samsung_id17456

جمله زیر رو زیاد میشنوم و به نظرم یکی از خنده دار ترین دلایل برای اثبات برتری یه شرکت

نسبته به رقیبشه!

سی پی یوی اپل رو سامسونگ ساخته پس سامسونگ سرتر از اپله!

چه ربطی دارن این دو مقوله به هم دیگه!

سامسونگ این وسط یه تولید کننده است و اپل هم یه مشتری...

و این مقوله ارتباطی به کاربر نداره که بخواد بین بهتر بودن برند قضاوت کنه!

مشتری وقتی قضاوت میکنه گوشی ها رو میخره و میبینه

با توجه به پولی که بابت سخت افزار داره میده چقدر میتونه بهره نرم افزاری ببره؟

گالکسی ژیروسکوپ داره آیفون 4 هم داره..

اما آیا توی گالکسی یک دهم اون میزانی که توی آیفون4 کاربرد داره میشه از اون استفاده کرد؟

از حرفای شما طوری برداشت میشه که انگار این سامسونگ هست که

خط مشی رو تعیین میکنه...

در صورتی که از سال 2007 این اپل هست که خط مشی رو برای همه تعیین کرده...

صفحه بزرگ مالتی تاچ 3.5 اینچی و کیفیت صفحه نمایش فوق العاده (برای زمان خودش)

رو اپل آورد!

حالا بعدش بقیه برندها اومدن بهترش و زدن و کلا این وسط یه رقابت شروع شد!

اول فروشگاه جامع و کامل و متمرکز نرم افزاری Appstore بود...

بعد اندروید مارکت و فروشگاه نرم افزار سامسونگ و... اومدن!

چیزی که من هرسال میبینم اینه که

اپل اواسط خرداد میاد و یه گوشی میزنه..

بعد همه بدو بدو میان که ازش جلو بزنند...

بعد شش ماه یه گوشی میزنن که از لحاظ سخت افزاری سرتر از آیفون هست!

حالا اینکه از لحاظ نرم افزاری به گوشی 6 ماه پیش اپل میرسه یا نه قضاوت با خودتون.

و دوباره چند ماه بعد اپل گوشی بعدی رو میزنه و همه بدو بدو میرن که بهش برسن

و جلو بزنند!

==================================================

گالکسی 3 هم اگه بیاد دوربین 18 مگاپیکسل زوم آپتیکال 20X و فیلمبرداری

1080p و ... داشته باشه...

برای کاربری مثل من ذره ای ارزش نداره...

توقعات من از گوشی با توقعات شما فرق میکنه!

من :

دیکشنری فوق حرفه ای

آرشیو کامل ویکیپدیا (5 گیگ)

نرم افزارهای علمی

بازی های به روز و جذاب

و کلی نرم افزارهای جذاب دیگه..

رو به اون دوربینه ترجیح میدم!

چون حداقل روزی 3 ساعت از عمرمو با کارای بالا میگذرونم..

نه با عکاسی و فیلمبرداری..

و اگه عکاس حرفه ای هم هستم...و شغلم عکاسیه ...

هیچوقت دوربین موبایل به دردم نمیخوره!
===============================================

با احترام به نظر شما من اصلا این حرفو قبول ندارم..

اگه اپل از سامسونگ سی پی یو نمیخرید هیچ جا سی پی یوی خوب گیرش نمیومد؟

بعد گوشیش همش هنگ میکرد؟

محبوبیت اپل همش به خاطر مسائل نرم افزاری هست نه سخت افزاری...

UnBelievable Boy
09-05-2011, 16:12
من نمیدونم چرا هر جا اسم اپل و سامسونگ میاد آخرش باید یه سری کل کل هایی بشه ...
بابا هر گوشی یه خوبی داره یه بدی !
حالا من هم نمیخوام بحث کنم .. بی خیال !

فقط چند تا موضوع برام عجیبه :

1. الان اون همه گوشیهای قابل مقایسه به غیر از نکسوس اس و آیفون 4 , 2 هسته ای هستن و این 2 تا تک هسته ای و ربطی به هم ندارن و مشخصا این 2 تا باید با هم مقایسه بشن و ...

2. الان خیلی از بررسی های تخخصی در مورد نکسوس اس اینو میگه که فیلمبرداری ضعیفی داره و به قول خودشون عمل نکردن یعنی به 720 P نمیرسه ( هر چند این مشکل با نرم افزار حل میشه چون سخت افزار لازم رو داره )

3. نکته خیلی خیلی عجیبی که دیدم اینه که نوشته نکسوس اس : Memory Slot : Yes,Micro SD
اما این هم همه جا نوشته شده که قابل ارتقا نیست و مموری کارت بهش نمیخوره ؟
داستان چیه ؟؟؟

pulp_152
09-05-2011, 16:23
دهه!
نمیدونم چرا هر جا اگر بحثی بین اپل یا سامسونگ بشه یا نوکیا یا هر چی ! حتی اگر منطقی باشه ! فقط به این دلیل که بین ایناست ! اسمش کل کل میشه و تاپیک باید قفل بشه !>...

کی چنین حرفی زده اصلا ؟! تا زمانی کهبحث منطقی پیش بره اسمش کل کل نیست !>.. و اسمش بحث و مقایسه هست ! مثل تمام مقایسه هایی که سایت ها انجام میدن!

پس gsm arena هم ال جی اپتیموس رو با گلکسی اس 2 مقایسه نکنه چون کل کل ه ؟!

----------------

اپل اواسط خرداد میاد و یه گوشی میزنه..

بعد همه بدو بدو میان که ازش جلو بزنند...

بعد شش ماه یه گوشی میزنن که از لحاظ سخت افزاری سرتر از آیفون هست!

حمید جان ایفون 4 بعد از گلکسی اس زده شد ! و رقیبش هم گلکسی اس i9000 بود! در واقع گفته شما که همه اول ایفون 4 رو میبینن بعد از روی اون میزنن تا ازش جلو بزنن ! الان حداقل از زمان گلکسی اس i9000 دقیقا بر عکس هست !

این اپل هست که الان میتونه با توجه به گوشیهای اندرویدی گوشی خودش رو منطبق کنه !>.. یعنی ایفون 5 میتونه بهتر از گلکسی اس 2 باشه بخاطر اینکه دیرتر از اون وارد میشه ...

و رقیب هم هستند !... شاید فکر میکنیم ! که a5 قراره بهتر از exynos 4210 باشه .. نخیر همونه با gpu متفاوت !...

پس این دو رقیب هم هستند!

گلکسی اس 3 هم که بیاد ! احتمالا چهار هسته ای باشه و یک سر و گردن از ایفون جدید بالاتر ... معمولا سامسونگ در mwc یعنی بهمن و اسفند گوشی High end رو معرفی میکنه !..... و اپل هم در خرداد گوشی جدیدش رو معرفی میکنه !...

که میشه 3 ماه تا 4 ماه دیرتر از سامسونگ و اینها هر کدوم نزدیک به یکسال در بازار به عنوان بهترین گوشی هر دو برند رقابت میکنند.

Emprator1374
02-07-2011, 15:51
آقا اين مقايسه بيشترش اشتباهه به دلايل زير:
1- صفحه نمايش هر دو تا ال جي IPS است.
2- صفحه نمايش ال جي LG Optimus 3D اندازش 4.3 اينچ هست نه 4 اينچ.
3- رم گوشي ال جي DDR II هست.
4- دوربين گوشي LG Optimus 3D با كيفيت 5 مگاپيكسل هست نه 8 مگاپيكسل.
5- دوربين دوم گوشي Samsung Google Nexus S با كيفيت VGA هست.
6- فيلمبرداري 3D گوشي LG Optimus 3D با كيفيت 720p هست نه 1080p.
7- حافظه داخلي گوشي LG Optimus 3D با حجم 8 گيگابايت هست نه 16 گيگابايت.
8- گوشي Samsung Google Nexus S امكان حافظه جانبي ندارد (درگاه كارت حافظه ندارد.)
9- باتري گوشي LG Optimus 3D از نوع 1500 mAh است.
10- وزن گوشي Samsung Google Nexus S حدود 129 گرم هست.
11- وزن گوشي LG Optimus 3D حدود 168 گرم هست.
12- فيلمبرداري دو گوشي ال جي در حالت 1080p با نرخ 24 فريم هست و در حالت 720p مثل Apple Iphone 4 و Samsung Google Nexus S كه اين فيلمبرداري رو دارند با نرخ 30 فريم بر ثانيه هست.

raminhp
11-07-2011, 14:19
دوستان عزیز غــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــول آندرویدی سامسونگ قابل مقایسه با اینا نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:cx::bj: