PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : {آپدیت 18/3} اورکلاک CPU به 1600MHz با Super Optimized Kernel v4.8.3

samsung best
14-11-2010, 05:36
سلام دوستان ... ورژن جدید ورژن جدید SO_zImage_opt_ext_root_V4_6_9 برای اورکلاک cpu به 1600mhz که خیلی بهتر شده از نظر کارایی و یه ترکیب عالی هم که دیگه مشکلات و دنگ و فنگهای VOLTAGE CONTROL هم دیگه ندارین ... با برنامه SET CPU بهترین و ماندگار ترین سرعت رو روی گوشیتون خواهید داشت که طبق اسکرین شات ها اگر عمل کنید کاراییه فوق العاده ای از گوشیتون خواهید دید و همیشه هم ثابت خواهد بود .. واقعا جالب شده و به فرکانسها توجه کنید متوجه میشین که حالت دیمر دو مرحله ای ایجاد کرده ... به این شکل که اگر پس از یک ثانیه با گوشی کار نکنید بصورت اتوماتیک درخشندگیه صفحه نمایش رو میاره روی 60هرتز (البته این حالت در صورتی فعال هست که تا 1000 مگا هرتز سی پی یو کار کنه و در صورت استفاده از روشی که در عکسها هست غیر فعال میشه یعنی اگر بالای 1000 SET کنید دیگه حالت ENERGY SAVAER نخواهد بود و گوشی با حداکثر توان کار میکنه که سلیقه ای هستش) که میدونین درخشندگی جدا از نور صفحه هستش (BRIGHTNESS - CONTRAST) که میدونید دلیل موفقیت سامسونگ در تمام LCD , LED ها همین درخشندگیه عالیه که داره ... دقت کنید بالاتر از 1200 MHZ نبرید و فقط طبق شکل عمل کنید تا با مشکل مواجه نشین .. در ضمن این روش SET CPU روی کرنل VOODOO lagfix (اینجــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120203&page=8)) دقیقا به همین شکل هم کار میکنه و خیلی عالی هم عمل میکنه چون voodoo های جدید همه اورکلاک 1280 مگاهرتز هم انجام میدن که شما بیشتر از 1200 نذارین در مورد اون هم چون گوشی هنگ میکنه

آخرین نگارش کرنل در پست دوم

Version 4_6_9 STABLE (2011-01-24)(Full working 3G call and 720 video recording & playback)
- Wifi driver battery drain fix
- Mic gain fix
- Voodoo sound 2
- VSF (Variable Screen Frequency) : Screen frequency go from 60hz (stock frequency) down to 25hz to maximize battery life.
Frequency return to 60hz after a button/screen press or CPU load are more than or equal to 1ghz. Frequency return down to 60hz after 800ms

xAghilx
12-02-2011, 16:54
ورژن جدید این کرنل عالی

با Odin فلش کنید

Version 4_8_3 (2011-03-18)
- Little VSF adjustments
- Voodoo Sound V. 5
- Now, if you want you can disable journal on EXT4 DBData.

hrm
27-03-2011, 14:39
سوالات مربوط به این کرنل

مشکل battery drain ندارین؟
آخه من ورژم 4.7.5 رو چند روز پیشا ریختم احساس کردم باطری یکم بهم ریخت مخصوصا توی wifi معمولا هر 6 دقیقه 1% کم میشه ولی با این کرنل هر 3 دقیقه 1% کم میشه حتی فریمور wifi رو dxjpa کردم مودم هارو هم تست کردم!!

وحید جان باتری درین یک کوچولو روی وایفای داره اما در حد ساعتی 13-14 درصد . اما سرعتش خیلی خوبه. به نظرم چیزی از وودوو کم نداره . وودوو هم خیلی خوبه اما من حس میکنم سوپراپتیمایزد سریعتره.

سلام دوستان من وقتی آخرین گزینه لگ فیکس رو انتخاب می کنم بعد از نصب چند تا نرم افزار و بازی پیغام میده که مموری فول شده چرا؟
بهترین گزینه لگ فیکس کدومه ؟

شما گزینه ی ext4 with binds رو انتخاب کردی احتمالا! مشکلتون به خاطر binds ئه! امن ترین گزینه یکی مونده به اخر یا ext4 without binds ئه

اقایون من Version 4_7_7 رو نصب کردم. به همراه set cpu و تنظیماتی که گفته شده اما تو حالت ریکاوری هیچ تنظیمی رو دست نزدم و نمیدونم چیزی رو باید فعال کنم یا نه. بعد از بنچمارک امتیاز شد 1230. میخوام بدونم ایا لگ فیکس فعاله؟
اگه کمک کنید ممنون میشم

برنامه ای که خود سازنده توصیه میکنه voltage control ئه به جای setcpu البته اگه خودت با setcpu راحتی فرقی نمیکنه از نظر من
برای اینکه ببینی لگ فیکس فعاله یا نه باید بری توی یکی از گزینه های advanced ! شرمنده دقیقا یادم نمیاد اسمش چی بود! 2 تا advanced ئه که اگه اشتباه نکنم لگ فیکس توی دومی بود! اونجا وضعیت فعلی رو مینویسه برات! اگه غیر فعال بود گزینه ای رو که توی پست قبلیم گفتم انتخاب کن
میتونی توی قسمت tweak هم همه ی گزینه هاشو به جز اخری که یه چیزی تو مایه های not recommended جلوش نوشته فعال کنی

راستی!:bm:
اگه از کم و زیاد شدن نور اذیت میشی فایل S_VSF_Disable.sh رو از توی فایل ضمیمه ای که گذاشتم کپی کن توی فولدر etc/init.d
ممکنه فولدر init.d رو توی etc نداشته باشی! در این صورت دستی خودت بسازش! اگرم که کم و زیاد شدن نور اذیتت نمیکنه میتونی از داشتن شارژ بیشتر باتری خوشحال باشی :دی

برای کارایی بهتر فایل S_ramzswap_disable.sh رو هم کپی کن توی همون فولدر

مرسی با این روش درست شد ولی بنچ مارک گوشی بشدت کاهش یافت افتاد رو 1300 چه کنم؟

رامهای 2.2.1 امتیازشون در همین حدوده و دیگه امتیازهای تخیلی مثل 2500 رو نمیشه با این رامها گرفت

ییخشید این superuser رو از کجا باید بیارم شرمنده
بعد اگه روت نیست چی کار باید کرد که روت بشه، شرمنده من این گوشی رو 2 روزه گرفتم و اولین گوشی اندرویدم هست

توی تاپیک زیر روش روت کردن گوشی به صورت کامل توضیح داده شده
اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128104)