PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ๑۩๑ MaemO ๑۩๑ | مشاوره برای مشکلات سخت افزاری گوشی Nokia N900 شما و رفع مشکلات

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

poolbazi
07-09-2011, 00:27
من داشتم اطلاعات میزدم روی گوشی حافظه گوشی رفته گوشی را فلش کردم ولی 32 گیگ حافظه گوشی نیست چکار کنم

منم يه بار اين مشكل برام پيش اومده بود فلش زدم درست شد
البته وقتي با فايل وانيلا فلش زدم درست شد

majid3678
07-09-2011, 13:57
سلام
اول اینکه اگه دبیان رو نصب کنید اینگونه میشه که با ریاستارت مشکلش حل میشه و دوم اینکه درایو داخلی گوشی در اثر بد سکتور امکان وصل شدن نداشته باشه که شما اگه فلش کنی درست میشه و فلش هم انجام میشه. بعد فلش مموری گوشی رو با کامپیوتر check disk کن.

اصلا نمیتونم فلش کنم .. please wite میزنه ..

جاوید10
07-09-2011, 19:06
اصلا نمیتونم فلش کنم .. Please wite میزنه ..

گوشی من تا حالا اینجوری نشده = ولی یه جا خوندم یکی از کاربرا مشکلی شبیه این داشت = میگفت :گوشی رو گذاشتم یه چند روز بخوابه بعد چند روز تونستم فلش بزنم = شما هم یه هفته بذار بخوابه بعد یه هفته شاید فلش بخوره ...
اگه همه ی راهها رو امتحان کرده باشی ممکنه دیگه = مشکل سخت افزاری باشه...

hossein_la
10-09-2011, 02:24
سلام گوشی من یه مدته که سنسور کشوییش خراب شده و گوشیم کیبوردو باز تشخیص میده هر جام بردم مشکلشو نفهمیدن خواهشا یه کاری برام بکنید

poolbazi
10-09-2011, 16:03
سلام
کسی میدونه قاب اورجینال n900 چنده
بیرون پرسیدم گفتن سه جور قاب هست اورجینال،های کپی و چینی میخوام بدونم اصلا باهم فرقی دارن و قیمتشون چنده

poolbazi
10-09-2011, 16:04
سلام
کسی میدونه قاب اورجینال n900 چنده
بیرون پرسیدم گفتن سه جور قاب هست اورجینال،های کپی و چینی میخوام بدونم اصلا باهم فرقی دارن و قیمتشون چنده

poyanaderi40
11-09-2011, 23:38
سلام گوشی من یه مدته که سنسور کشوییش خراب شده و گوشیم کیبوردو باز تشخیص میده هر جام بردم مشکلشو نفهمیدن خواهشا یه کاری برام بکنید

سلام دوست عزیز گوشیه منم همینجوری شد چون قابشو عوض کردم . سمت چپ گوشی پایین تو همین قابی ک تاچ و ال سی دی قرار میگیرن ی اهنربای کوچیک هست ک تو قابای ک تو بازار میفروشن وجود نداره اهنربا رو از قاب اصلی در بیار تو همین قابی ک استفاده میکنی جا بزن:dh:

behexen
12-09-2011, 05:02
سلام
من وقتی کشویی گوشی رو باز می کنم دیگه صفحه اش خود به خود روشن نمیشه و کیبوردم خاموش میمونه.
ولی وقتی سمت راست گوشی قسمت پایین رو یه مقدار فشار میدم صفحه روشن میشه کیبوردم همچنین
امکانش هست راهنماییم کنید
ممنون

kasra1301
12-09-2011, 18:15
دوستان من چندوقته که پورت یو اس بی گوشیم مشکل پیدا کرده و شارژ نمیکنه، به کامپیوتر م وصل نمیشه، به چند تا تعمیرگاه هم دادم تو مشهد، ولی نتونستن درستش کنن، اگر کسی تعمیرکار میشناسه که صد درصد میتونه درست کنه لطفا بگه یا پی ام بزنه

poch
14-09-2011, 17:45
سلام
به همه دوستان موبایل ستان
یه سوال فنی داشتم
دوستم داشت موبایلی که تازه خرید صفحه اش رو تمیز میکردبا اتیلن
بعد از با لا اومدن گوشی فهمیدیم یه لکه دراه تو صفحش
احتمالا درست شدنش هست
گوشی ان 900
یا باید عوض کنه صفحشو؟

alireza69ir
15-09-2011, 03:56
سلام یه N900 دست دو از کسی گرفتم حدود 150تومن..! که خب 2تا مشکل اساسی داره..! قبلش بگم که از لحاط نرم افزاری هم فلش زدم و هم بک آپ آقا سجاد.. ولی درست نشده!

1. در هنگام مکالمه یا باید با حالت اسپیکر یا با استفاده از هندزفری، صدای طرف مقابل رو گوش بدیم و صدایی از سوراخ اسپیکر روی lcd در نمیاد.

2. وقتی با پیغام "درب دوربین رو باز کن" مواجه میشم.. هرچی این درب رو باز و بسته می کنم انگار نه انگار.. و عملا" استفاده از دوربین نمیشه کرد.. بجز کلک رشتی که کلا" در پشت گوشی رو بردارم..!

اولا" که نظر خودتون چیه؟ ثانیا" تعمیرکار مجرب و قابل اعتماد در غرب تهران سراغ دارید؟ فکر میکنید چقدر خرجشه؟

با تشکر از توجه شما

sedaye_sokoot61
17-09-2011, 18:33
سلام خسته نباشید
یک قطعه از گوشیم خراب شده فقط ای اعداد روش هستش
80050
99247
034
اینطرفا کسی از این گوشی سر در نمیاره اگه ممکنه در مورد اسم قطعه و مشخصاتش منو راهنمایی کنین و اینکه کجا میتونم پیداش کنم

poolbazi
26-09-2011, 11:52
سلام
ورودی usb گوشی من از برد جدا شده
هزینه تعمیرش چند میشه؟
ممنون

mahmood yes
27-09-2011, 00:18
salam goshie man 2roze vaghti miram to contact dar hale entezar va hich shomareio neshon nemide va shomareie jadidam nemishe varedesh kard flash kardam dorost nashod to ghest app manageresh ham operation faild mizane LOTFAN KOMAKAM KONID

sky5
28-09-2011, 02:02
با سلام میخوام واسه گوشیم یه باطری بگیرم به نظر شما همون باطری اصلی رو بگیرم بهتره یا بهتر از اینم هست

ghodrat12
28-09-2011, 22:40
سلام
گوشی من مشکل عجیبی داره هر وقت جلوی نور افتاب تماس میگیرم بعد از اینکه دکمه تماس زدم صحفه نمایش خاموش میشه هر وقت هم کسی بهم زنگ میزنه اگه نور افتاب بهش بزنع صحفه خاموشه ولی تو فضا های بسته این مشکل نداره
کسی دلیلش میدونه؟؟؟؟

hatef_4541
29-09-2011, 03:33
سلام
نمیدونم شاید قبلا مطرح شده باشه !

>>>>>>>>> کاملا پیشنهادی هست.

کابل های گوشی سمتی که به گوشی وصل میشه رو اگر دقت کرده باشید برجستگی های تیزی داره ! گوشی های جدیدی که کابل هاشون این مدلی هست خیلی سر سوکت ها مشکل دارند. ( یه c7 دیدم که کلا کابل سوکت رو تا نصف کشیده بود بیرون )

با یک سوهان ناخن این تیزی ها رو سوهان بکشید تا کمی گرد بشه ! ( یه جوری نزنید همه رو ببرید ! )

جوری که شل نشه ، بعد از هر سوهان تست کنید که چقدر نرم شده ! !
من که اینجوری کردم و خدا رو شکل مشکلی نداشته سخت افزاری !
این روش به پیشنهاد یک دوست الکترونیک کار بوده که خودش هم n900 داره !
------------------------------------------------------------------------------------------------------
تنها بدیه سخت افزاری این گوشی از نظر من اینه رنگ صفحه کلید میپره و میره ! روشی برای جلوگیریش دارید ؟؟

bahram khani ga
02-10-2011, 12:47
سلام خسته نباشید
یک قطعه از گوشیم خراب شده فقط ای اعداد روش هستش
80050
99247
034
اینطرفا کسی از این گوشی سر در نمیاره اگه ممکنه در مورد اسم قطعه و مشخصاتش منو راهنمایی کنین و اینکه کجا میتونم پیداش کنم

سلام
از کجا میدونید که این قطعات خراب هستند ؟
اید قطعات دیود یا مقومت یا ای سی چی هستند؟ اصلا قطعه رو میشناسی یا نه؟

bahram khani ga
02-10-2011, 12:57
سلام
نمیدونم شاید قبلا مطرح شده باشه !

>>>>>>>>> کاملا پیشنهادی هست.

کابل های گوشی سمتی که به گوشی وصل میشه رو اگر دقت کرده باشید برجستگی های تیزی داره ! گوشی های جدیدی که کابل هاشون این مدلی هست خیلی سر سوکت ها مشکل دارند. ( یه c7 دیدم که کلا کابل سوکت رو تا نصف کشیده بود بیرون )

با یک سوهان ناخن این تیزی ها رو سوهان بکشید تا کمی گرد بشه ! ( یه جوری نزنید همه رو ببرید ! )

جوری که شل نشه ، بعد از هر سوهان تست کنید که چقدر نرم شده ! !
من که اینجوری کردم و خدا رو شکل مشکلی نداشته سخت افزاری !
این روش به پیشنهاد یک دوست الکترونیک کار بوده که خودش هم n900 داره !
------------------------------------------------------------------------------------------------------
تنها بدیه سخت افزاری این گوشی از نظر من اینه رنگ صفحه کلید میپره و میره ! روشی برای جلوگیریش دارید ؟؟

اصلا این کار نباید انجام بشه مطمعنا کارخانه نوکیا اگه لازم بود اینکارو میکرد .
این کار باعث میشه که کانکتور usb شل بشه و ممکنه مثلا حین ریختن اطلاعات با کامپیوتر در اثر جابجایی کوچکی قطع وصل بشه که در حالت کارخانه ای اینگونه نمیشه.

دوستان لطفا هرچیزی که فکر میکنند تاپیک ندهند مگر اینکه تو سایت خود نوکیا اشاره شده باشه:cx::cx:

bahram khani ga
02-10-2011, 13:02
سلام
گوشی من مشکل عجیبی داره هر وقت جلوی نور افتاب تماس میگیرم بعد از اینکه دکمه تماس زدم صحفه نمایش خاموش میشه هر وقت هم کسی بهم زنگ میزنه اگه نور افتاب بهش بزنع صحفه خاموشه ولی تو فضا های بسته این مشکل نداره
کسی دلیلش میدونه؟؟؟؟

دوست من این بخاطر عملکرد سنسور تنظیم نوره که در مقبل نور زیاد صفحه رو تاریک میکنه ولی اگر این برنامه غیر طبیعی باشه بازم مشکل از سنسور نور است

bahram khani ga
02-10-2011, 13:06
با سلام میخوام واسه گوشیم یه باطری بگیرم به نظر شما همون باطری اصلی رو بگیرم بهتره یا بهتر از اینم هست

سلام
همون باظری اصلی حتما

bahram khani ga
02-10-2011, 13:19
سلام یه N900 دست دو از کسی گرفتم حدود 150تومن..! که خب 2تا مشکل اساسی داره..! قبلش بگم که از لحاط نرم افزاری هم فلش زدم و هم بک آپ آقا سجاد.. ولی درست نشده!

1. در هنگام مکالمه یا باید با حالت اسپیکر یا با استفاده از هندزفری، صدای طرف مقابل رو گوش بدیم و صدایی از سوراخ اسپیکر روی lcd در نمیاد.

2. وقتی با پیغام "درب دوربین رو باز کن" مواجه میشم.. هرچی این درب رو باز و بسته می کنم انگار نه انگار.. و عملا" استفاده از دوربین نمیشه کرد.. بجز کلک رشتی که کلا" در پشت گوشی رو بردارم..!

اولا" که نظر خودتون چیه؟ ثانیا" تعمیرکار مجرب و قابل اعتماد در غرب تهران سراغ دارید؟ فکر میکنید چقدر خرجشه؟

با تشکر از توجه شما

خیلی ببخشید ولی اگه میتونید گوشی رو به قیمت اوراقی بفروشید چون ارزش درست کردن نداره:mobilestan:

bahram khani ga
02-10-2011, 13:20
salam goshie man 2roze vaghti miram to contact dar hale entezar va hich shomareio neshon nemide va shomareie jadidam nemishe varedesh kard flash kardam dorost nashod to ghest app manageresh ham operation faild mizane lotfan komakam konid

دوباره فارسی تایپ کنید جواب بدم

bahram khani ga
02-10-2011, 13:24
اصلا نمیتونم فلش کنم .. Please wite میزنه ..

اگه با وانیلا نشه با بکس باید فلش کنید.

bahram khani ga
02-10-2011, 13:30
گوشی من تا حالا اینجوری نشده = ولی یه جا خوندم یکی از کاربرا مشکلی شبیه این داشت = میگفت :گوشی رو گذاشتم یه چند روز بخوابه بعد چند روز تونستم فلش بزنم = شما هم یه هفته بذار بخوابه بعد یه هفته شاید فلش بخوره ...
اگه همه ی راهها رو امتحان کرده باشی ممکنه دیگه = مشکل سخت افزاری باشه...

یعنی میفرمایید بافتهای گوشی در اثر استراحت ترمیم میشند؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
فقط وقتی که گوشی مشکل رطوبت داشته باشه این مورد جواب میده .
علمی با مسایل برخورد کنید.

poolbazi
03-10-2011, 15:30
سلام
چند روز پيش گوشيم شارژ نميشد يكم با سوكتش ور رفتم از جاش كنده شد فكر كردم مشكل از سوكتشه بردم تعميركار گفتم سوكتشو عوض كنه بعد اينكه سوكتو عوض كرد بازم شارژ نشد بعد از دو روز دوباره رفتم گفت دو تا از ic هاش سوخته كه مربوط به آي سي تغذيه بوده گفت او آي سي هارو از مدار خارج كردم حالا هم شارژ شد ولي به usb كانكت نشد بهم گفت بگرد دنبال n900 اوراقي آي سياي اونو برداريم بزاريم رو گوشي منن ميخواستم بدونم كسي ميتونه يه n900 اوراقي واسم پيدا كنه يا از اون آي سيا واسم گير بياره تورو خدا كمكم كنيد
اگه كسي ميتونه كمكم كنه به اين شماره زنگ بزنه 09381194747
در ضمن نميدونم به اون آي سيا گفت دو پايه يا چهار پايه

poolbazi
03-10-2011, 20:27
سلام
چند روز پيش گوشيم شارژ نميشد يكم با سوكتش ور رفتم از جاش كنده شد فكر كردم مشكل از سوكتشه بردم تعميركار گفتم سوكتشو عوض كنه بعد اينكه سوكتو عوض كرد بازم شارژ نشد بعد از دو روز دوباره رفتم گفت دو تا از ic هاش سوخته كه مربوط به آي سي تغذيه بوده گفت او آي سي هارو از مدار خارج كردم حالا هم شارژ شد ولي به usb كانكت نشد بهم گفت بگرد دنبال n900 اوراقي آي سياي اونو برداريم بزاريم رو گوشي منن ميخواستم بدونم كسي ميتونه يه n900 اوراقي واسم پيدا كنه يا از اون آي سيا واسم گير بياره تورو خدا كمكم كنيد
اگه كسي ميتونه كمكم كنه به اين شماره زنگ بزنه 09381194747
در ضمن نميدونم به اون آي سيا گفت دو پايه يا چهار پايه

لطفا يكي كمكم كنه:an::bh:

VALiIiANT
04-10-2011, 02:25
اگه با وانیلا نشه با بکس باید فلش کنید.

دوست عزیز شما با چه ویندوزی اقدام به فلش زدن کردید ؟!

M.soltan
04-10-2011, 21:22
من وقتی یه مدت طولانی مثلا ۱ ساعت مداوم با گوشی کار میکنم خودبخود یهو خاموش میشه ودیگه روشن نمیشه حتی با فشردن کلید پاور گوشی.واگر یه مدت مثلا ۵دقیقه به همین صورت بمونه وروشن نشه باطریش خیلی داغ میکنه طوری که اگه تو جیب شلوارم باشه گرماش کاملا ملموسه.برای روشن شدنش هم باید حتما یکبار باطری گوشی رو ازجاش در بیارم ودوباره جا بزنم تا روشن بشه بعد روشن شدن هم یه پیام میده که تو فایل پیوست اسکرین شاتشو قرار میدم تا دوستان واساتید انجمن راهنمایی کنید.با تشکر
در ضمن من حدود یک ماه هست گوشیرو خریدم الان ۲ هفتس اینطوری میشه.وقتی گوشی رو گرفتم با آپدیت رسمی خود نوکیا ارتقا دادمش همینطور برنامه مکس سی پی یو هم نصب کردم که اکثر اوقات رو ۹۰۰ مگاهرتز اورکلاک میکنم .خواهشا راهنمایی کنید

M.soltan
06-10-2011, 23:02
خیلی ممنون میشم اگر از اساتید بخش مشکل ÷ست قبلی رو بررسی وراهنمایی کنند خیلی داره اذیت میکنه میترسم بلایی سر گوشی نازنینم بیاد:sign_help:

mahmood yes
06-10-2011, 23:37
سلام گوشی من تمام شماره تلفن های روش پریده و وقتی وارد دفتر تلفنش میشم نشانه انتظار بالای صفحه میاد و نمیره تا صفحه رو ببندم فلششم کردم درست نشد لطفا کمک کنید

#JOMJOMEH#
07-10-2011, 02:27
من وقتی یه مدت طولانی مثلا ۱ ساعت مداوم با گوشی کار میکنم خودبخود یهو خاموش میشه ودیگه روشن نمیشه حتی با فشردن کلید پاور گوشی.واگر یه مدت مثلا ۵دقیقه به همین صورت بمونه وروشن نشه باطریش خیلی داغ میکنه طوری که اگه تو جیب شلوارم باشه گرماش کاملا ملموسه.برای روشن شدنش هم باید حتما یکبار باطری گوشی رو ازجاش در بیارم ودوباره جا بزنم تا روشن بشه بعد روشن شدن هم یه پیام میده که تو فایل پیوست اسکرین شاتشو قرار میدم تا دوستان واساتید انجمن راهنمایی کنید.با تشکر
در ضمن من حدود یک ماه هست گوشیرو خریدم الان ۲ هفتس اینطوری میشه.وقتی گوشی رو گرفتم با آپدیت رسمی خود نوکیا ارتقا دادمش همینطور برنامه مکس سی پی یو هم نصب کردم که اکثر اوقات رو ۹۰۰ مگاهرتز اورکلاک میکنم .خواهشا راهنمایی کنید

خیلی ممنون میشم اگر از اساتید بخش مشکل ÷ست قبلی رو بررسی وراهنمایی کنند خیلی داره اذیت میکنه میترسم بلایی سر گوشی نازنینم بیاد:sign_help:

دوست من این همون تاپیکه فقط منتقلش کردیم اینجا تا هماهنگ تر باشه و منظم تر
مشکلت سخت افزاری نیست احتمال میدم از کرنل و اورکلاکه
اون اسکرین شات مشکل از درست بوت نشدن کرنل هست...با یه ریبوت درست میشه
من فکر کنم شما تو برنامه اورکلاک تیکه حفاظت رو زدید که خودش خاموش میشه..چون با اون تیک گوشی به یه حدی که بهش فشار بیاد ریست میشه و خاموش...برای همینه داغ میکنه...فکر کنم کرنل داغون شده...
برای خودم اوایله پیش میومد...شما یه بک اپ از چیز هایی که میخوای بگیر بریز رو کامپیوتر گوشی رو فلش کن و از نو نصب کن خب میشه

سلام گوشی من تمام شماره تلفن های روش پریده و وقتی وارد دفتر تلفنش میشم نشانه انتظار بالای صفحه میاد و نمیره تا صفحه رو ببندم فلششم کردم درست نشد لطفا کمک کنید

اینجا بخش سخت افزاری دوست من...تو تاپیک سوالات اموزشی بپرسید کسی جواب رو بدونه حتما جواب گو خواهد بود..

#JOMJOMEH#
07-10-2011, 02:33
لطفا يكي كمكم كنه:an::bh:

دوست من ببخشید این رو میگم ولی مشکل از خوده تعمیرکار بوده..شما یه سوکتت خراب بوده ...حرارت زیاد به مدار داره باعث شده ای سی هاش بسوزه...
اوراقی خیلی کم پیدا میشه از ان ۹۰۰ ...مگه مدل ای سی رو بدونی بگردی دنبالش...بچه های تهران تو علا الدین از این جور چیزها پره...

masoud_msi
07-10-2011, 22:36
سلام خسته نباشید گوشیه من وقتی توی نور زیاد باشه و کسی زنگ بزنه سریع صفحه اش روشن میشه و خاموش میشه و اگه بخوام جواب بدم باید حتما دکمه ی کنار گوشی که واسه قفل کردنشه را بزنم ولی وقتی نور کم باشه صفحه روشن میشه و خیلی راحت می تونم جواب بدم از همون روز اول همینطور بود . نمی دونم از من اینجوریه یا از همه همینطوره ؟ اگه مشکل از سنسورهاشه چیکار کنم ؟

#JOMJOMEH#
08-10-2011, 01:12
سلام خسته نباشید گوشیه من وقتی توی نور زیاد باشه و کسی زنگ بزنه سریع صفحه اش روشن میشه و خاموش میشه و اگه بخوام جواب بدم باید حتما دکمه ی کنار گوشی که واسه قفل کردنشه را بزنم ولی وقتی نور کم باشه صفحه روشن میشه و خیلی راحت می تونم جواب بدم از همون روز اول همینطور بود . نمی دونم از من اینجوریه یا از همه همینطوره ؟ اگه مشکل از سنسورهاشه چیکار کنم ؟

مشکل از سنسوره نزدیکی گوشی هست....با فلشه گوشی هم درست نشده؟سنسور رو نشون یه تعمیرکاره معتبر بدید چک کنه

funiha
08-10-2011, 14:09
با عرض احترام و خسته نباشید ...

من گوشی نوکیا N900 رو 2 ماه پیش خریدم 300 تومان دست 2 و تمیز ...

البته به مرور زمان متوجه شدم 2 تا لکه سفید رنگ روی LCD هستش ... عکس های سفید رنگ بهتر دیده میشه اون لکه ها ...

به هر حال بیخیالش شدم و دارم استفاده میکنم و مشکلی هم نداره داره کار میکنه ...

اما 2 روز پیش گوشی از دستم افتاد حالا وقتی میخوام کیبورد(کشو) رو باز کنم ریلش گیر میکنه چندبار بالا پایینش کردم خوب شد اما مثل قدیم نرم نیست ...

به نظر شما چیکار کنم ؟؟؟؟؟ احتمال داره تو ریلش خاک رفته باشه چیکارش کنم ؟

از همون وقتی هم که خریدم میخواستم کیبورد (کشو) رو باز کنم سمت راست رو میگرفتم سمت چپ لق میخورد آیا پیچی چیزی داره تا محکم بشه ؟

ممنون . در ضمن صفحات انجمن خیلی زیاد هستش و من تا 20 پیش رفتم چیزی در این مورد ندیدم . ممنون .

خیلی ها مشکل دارن که برای فلاش کردن کلید U اثری نداره ... بهتره فایل فلش رو دانلود کنید که 200 یا 290 مگابایت هست بعد با فلشر که حجمش کمه و توضیحاتی که داخل تاپیک ها مطرح شده با Run در قسمت Cmd به حالت Waiting برید و کابل رو به گوشی وصل کنید و فلش کنید ..

با تشکر .

#JOMJOMEH#
09-10-2011, 00:32
با عرض احترام و خسته نباشید ...

من گوشی نوکیا n900 رو 2 ماه پیش خریدم 300 تومان دست 2 و تمیز ...

البته به مرور زمان متوجه شدم 2 تا لکه سفید رنگ روی lcd هستش ... عکس های سفید رنگ بهتر دیده میشه اون لکه ها ...

به هر حال بیخیالش شدم و دارم استفاده میکنم و مشکلی هم نداره داره کار میکنه ...

اما 2 روز پیش گوشی از دستم افتاد حالا وقتی میخوام کیبورد(کشو) رو باز کنم ریلش گیر میکنه چندبار بالا پایینش کردم خوب شد اما مثل قدیم نرم نیست ...

به نظر شما چیکار کنم ؟؟؟؟؟ احتمال داره تو ریلش خاک رفته باشه چیکارش کنم ؟

از همون وقتی هم که خریدم میخواستم کیبورد (کشو) رو باز کنم سمت راست رو میگرفتم سمت چپ لق میخورد آیا پیچی چیزی داره تا محکم بشه ؟

ممنون . در ضمن صفحات انجمن خیلی زیاد هستش و من تا 20 پیش رفتم چیزی در این مورد ندیدم . ممنون .

خیلی ها مشکل دارن که برای فلاش کردن کلید u اثری نداره ... بهتره فایل فلش رو دانلود کنید که 200 یا 290 مگابایت هست بعد با فلشر که حجمش کمه و توضیحاتی که داخل تاپیک ها مطرح شده با run در قسمت cmd به حالت waiting برید و کابل رو به گوشی وصل کنید و فلش کنید ..

با تشکر .

خوب برای این کار بدید به یه تعمیرکار در ۳ دقیقه درستش میکنه خودتون باز نکنید ممکنه بزنید خراب کاری کنید...هر طور صلاح میدونید..راحت درست میشه
اما اون لک ها ال سی دی ضرب دیده...باید مواظبش باشید افزایش پیدا نکنه
موفق باشید

Arashmp64
09-10-2011, 10:14
سلام
گوشی من مدتی هست که وقتی استفاده میکنم داغ میکنه . میخواستم بدونم که چیکارش کنم تا این مشکل هل بشه.
ARSALAN
09-10-2011, 12:26
سلام
گوشی من مدتی هست که وقتی استفاده میکنم داغ میکنه . میخواستم بدونم که چیکارش کنم تا این مشکل هل بشه.
سلام
سی پی یو رو روی چند اورکلاک کردید؟
موقع چه استفاده ای داغ میشه؟

Arashmp64
09-10-2011, 14:20
روی ۶۰۰ اورکلاک هست
وقتی به اینترنت وصل یا با ترمینال کار میکنم یا سرگرم بازی هستم این طور میکنه

#JOMJOMEH#
09-10-2011, 14:51
روی ۶۰۰ اورکلاک هست
وقتی به اینترنت وصل یا با ترمینال کار میکنم یا سرگرم بازی هستم این طور میکنه

خوب زیادی داری کار میکشی داغ میکنه بذار رو ۹۰۰ کمتر داغ میکنه
حتما به شارژ هم وصل میکنی؟کار زیاد بکشی داغ میشه عادیه

funiha
09-10-2011, 15:44
خوب برای این کار بدید به یه تعمیرکار در ۳ دقیقه درستش میکنه خودتون باز نکنید ممکنه بزنید خراب کاری کنید...هر طور صلاح میدونید..راحت درست میشه
اما اون لک ها ال سی دی ضرب دیده...باید مواظبش باشید افزایش پیدا نکنه
موفق باشید

ممنون ... دوست عزیز آچاراشو دارم ... اما میترسم روی پیچ ها بیرون خط بیوفته بعد بگن گوشی باز شده ... همینجوری میخوام بفروشمش کسی نمیخره ... لطف کنید کمک کنید خودم بازش کنم ....

قاب پشت گوشیو باز کنم 6 تا پیچ رو باز کنم بعد باید چه کنم ؟ مرسی .

در ضمن امروز رفتم بفروشمش گوشیمم خیلی تمیزه فروشگاه گفت 210 به کلی حالم گرفته شد ..:dy:

sky5
09-10-2011, 19:28
سلام من قاب گوشی رو عوض کردم اما از روی اون قاب فابریک اهنربایی که روی ریلش وجود داره رو نگرفتم الان اون قاب فابریک رو هم در دسترس ندارم بخوام از روش بگیرم بخاطر همین اهن ربا وقتی ریل گوشی رو باز یا بسته میکنم گوشی قفل نمیشه و صفحه کیبرد هم روشن نمیشه چه کار باید بکنم در ضمن در پشت گوشی هم وقتی لنز دوربین رو کنار میدم عکس العملی نشون نمیده و رم خارجی رو هم شناسایی نمیکنه البته با در یکی از دوستام تست کردم مشکلی نداشت چی کار باید بکنم ممنون

#JOMJOMEH#
09-10-2011, 19:42
سلام من قاب گوشی رو عوض کردم اما از روی اون قاب فابریک اهنربایی که روی ریلش وجود داره رو نگرفتم الان اون قاب فابریک رو هم در دسترس ندارم بخوام از روش بگیرم بخاطر همین اهن ربا وقتی ریل گوشی رو باز یا بسته میکنم گوشی قفل نمیشه و صفحه کیبرد هم روشن نمیشه چه کار باید بکنم در ضمن در پشت گوشی هم وقتی لنز دوربین رو کنار میدم عکس العملی نشون نمیده و رم خارجی رو هم شناسایی نمیکنه البته با در یکی از دوستام تست کردم مشکلی نداشت چی کار باید بکنم ممنون

مشکل از قابی هست که خریدید...وقتی فابریک رو عوض میکنید همین هم هست...خدا رو شکر مشکلات همین هست...گاهی به ال سی دی فشار میاره ...نباید هیچ وقت قاب فاب رو عوض کرد...
شما باید بگردی به n900 اوراقی پیدا کنی قابشو برداری یا بگردی یه قاب خوب اصل گیر بیارید تا درست شه

sky5
09-10-2011, 20:04
مشکل از قابی هست که خریدید...وقتی فابریک رو عوض میکنید همین هم هست...خدا رو شکر مشکلات همین هست...گاهی به ال سی دی فشار میاره ...نباید هیچ وقت قاب فاب رو عوض کرد...
شما باید بگردی به n900 اوراقی پیدا کنی قابشو برداری یا بگردی یه قاب خوب اصل گیر بیارید تا درست شه

ممنون از راهنماییتون اما قاب اصلی رو از کجا میتونم بگیرم قیمتش چقدره از اینترنت نمیشه خرید پستی کرد

#JOMJOMEH#
09-10-2011, 20:35
ممنون از راهنماییتون اما قاب اصلی رو از کجا میتونم بگیرم قیمتش چقدره از اینترنت نمیشه خرید پستی کرد

خوب باید بگردید دوست من...تو نت هر چی هست تقلبیه...ساکن تهران اگه باشید میشه جور کرد از علا الدین یا بازار موبایل...قیمت های مختلف داره من حتی ۴۰ ت کره ایی شنیدم...کمتر باید باشه..در کل دیگه بستگی به خودتون داره...باید بچرخید..
حیف بود عوضش کردید

funiha
09-10-2011, 23:42
ممنون ... دوست عزیز آچاراشو دارم ... اما میترسم روی پیچ ها بیرون خط بیوفته بعد بگن گوشی باز شده ... همینجوری میخوام بفروشمش کسی نمیخره ... لطف کنید کمک کنید خودم بازش کنم ....

قاب پشت گوشیو باز کنم 6 تا پیچ رو باز کنم بعد باید چه کنم ؟ مرسی .

در ضمن امروز رفتم بفروشمش گوشیمم خیلی تمیزه فروشگاه گفت 210 به کلی حالم گرفته شد ..:dy:

مثل اینکه جواب من فراموش شد

mohsennafis
10-10-2011, 02:45
سلام باعرض سلام وخسته نباشید من گوشی ‏n900‏ دارم ‏ic‏ تغذیه شارژش سوخته میخواستم ببینم چطوری میشه درستش کنم شماره ‏ic‏:43760470 و یا 4377210
اگر کسی میتونه کمکم کنه به این شماره تماس بگیره 09397256646

Achilles91
10-10-2011, 15:43
سلام

من این نوع باطری رو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم چون به گوشی اسیب جبران ناپزیری میزنه
اولین اسیب رو به ic شارژ گوشی میزنه چون نمیتونه باطری های بیشتر 1200میلی امپر رو شارژ کنه

دومین مسله ای که وجود داره.اینه مدار تغذیه n900 با تمام گوشی های سری n نوکیا فرق داره نوکیا در کل گوشی های سری n جریان برق باطری رو اول به یه کنترل کننده ولتاژ میفرستاد(giga) و بعد از اونجا کل گوشی تغزیه میشد ولی در n900 اینجور نیست
در n900 برق باطری اول از همه به 2مسیر میره
1 cpu>omap
2 giga (ای سی کنترل کننده ولتاژ)

به همین دلیل هم وقتی که شما خاموش و روشن میکنید مقدار قابل توجه ی از شارژ باطری تون کاسته میشه
و به همین دلیل هم میتونه به گوشی اسیب بزنه
این موضوع رو عملا هم به چشم دیدم

پیشنهاد من به همه باطری bl-5j nokia atome-b هستش که در بین فروشندگان به باطری اتمی معروف هستش و تو بازار موجوده خودم هم از همین نوع باطری استفاده میکنم

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=515191&stc=1&d=1298290699

تقریبا دو برابر باطری معمولی گوشی میشه ازش استفاده کرد من ب
فقط در پشت باطری دقت کنید که عبارت 3.7v 1500mah نوشته شده باشه
قیمتش هم حدود 15 هزار تومان هستش میتونید از بازار تهیه کنید

امیدوارم توضیحات کامل بوده باشه
بازم اگه سوالی هست خوشحال میشم بتونم کمک کنم

سلام ببخشید من تو بازار خیلی باطری دیدم و نمیدونم کدوم باطری اتمی خوب و اصله انقد مارکای مختلف هست که نگو همه مغازه دارا ام که جنسایی که دارنو تاید میکنن. میشه بگید چه مارکی خوبه و از کجا بفهمیم باطری اصله!!!
(باطری های خوده گوشیرم اگه بگی از کجاش معلومه اصله ممنون میشم)

masoud_msi
10-10-2011, 16:06
مشکل از سنسوره نزدیکی گوشی هست....با فلشه گوشی هم درست نشده؟سنسور رو نشون یه تعمیرکاره معتبر بدید چک کنه

ممنون که جواب دادید . نه خودم فلش زدم و back up آقا سجاد برگردوندم روی گوشیم .
این مشکل که گفتم از روزه اول داشته . موبایل شما وقتی توی آفتاب باشه و کسی زنگ بزنه صفحه lcd روشن میمونه ؟

masoud_msi
10-10-2011, 16:21
سلام
کسی دلیلش میدونه؟؟؟؟

سلام موبایل منم دقیقا همین مشکل آ داره . از همون روز اول همین مشکل وجود داشت ولی فکر کنم از همه همین جور باشه .

SenAtoR-rEZa
10-10-2011, 16:24
سلام موبایل منم دقیقا همین مشکل آ داره . از همون روز اول همین مشکل وجود داشت ولی فکر کنم از همه همین جور باشه .

کلا یه سنسور هست که کنار دوربین جلو قرار گرفته که هر وقت نور زیاد بهش بخوره نور صفحه کم میشه
و وقتی کسی با شما تماس میگیره و گوشی رو کنار گوشتون میزارین صورت شما روبروی اون حسگر قرار میگیره و صفحه رو خاموش میکنه که نتیجتا از مصرف زیادی باتری جلوگیری میکنه

#JOMJOMEH#
10-10-2011, 16:25
مثل اینکه جواب من فراموش شد

دوست من کسی بدونه حتما میگه...خدایش بلد نیستم مشکلتو...شرمندتم:bh:

سلام باعرض سلام وخسته نباشید من گوشی ‏n900‏ دارم ‏ic‏ تغذیه شارژش سوخته میخواستم ببینم چطوری میشه درستش کنم شماره ‏ic‏:43760470 و یا 4377210
اگر کسی میتونه کمکم کنه به این شماره تماس بگیره 09397256646

خوب باید بدید یه تعمیر کار خوب و کار بلد براتون ...وگرنه ممکنه با گوشی اسیب برسونید به مدارش

سلام ببخشید من تو بازار خیلی باطری دیدم و نمیدونم کدوم باطری اتمی خوب و اصله انقد مارکای مختلف هست که نگو همه مغازه دارا ام که جنسایی که دارنو تاید میکنن. میشه بگید چه مارکی خوبه و از کجا بفهمیم باطری اصله!!!
(باطری های خوده گوشیرم اگه بگی از کجاش معلومه اصله ممنون میشم)

هیچ کدوم تایید نمیشه...همشون مشکل ساز هستن دوست عزیز

ممنون که جواب دادید . نه خودم فلش زدم و back up آقا سجاد برگردوندم روی گوشیم .
این مشکل که گفتم از روزه اول داشته . موبایل شما وقتی توی آفتاب باشه و کسی زنگ بزنه صفحه lcd روشن میمونه ؟

بله روشن میمونه ..کیفیتشم توپه:dz:

masoud_msi
10-10-2011, 16:27
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

متاسفانه جایی برای پرسیدن سئوالات سخت افزاری پیدا نکردم

سنسور proximity گوشی من خرابه

بطوریکه تو نور روز موقعیکه باهام تماس میگیرن صفحش روشن نمیشه

بردم تهران نمایندگی سیدخندان تا گوشی رو دید گفت تعمیر نمیکنه

می خواستم بپرسم جایی هست که قطعات گوشی رو جدا از هم بفروشه و بتونه تعمیرش کنه

با سپاس فراوان

سلام میگم مطمئنی که سنسورش خرابه آخه دقیقا از منم همین طوره یکی دیگه از بچه های انجمنم همینطور بود ولی من فکر کنم به خاطر سنسور تنظیم نورشه که اینطوریه .

masoud_msi
10-10-2011, 16:32
سلام داداش لمس گوشیم قاطی کرده ی جای دیگه کلیک میکنم جای دیگه کلیک میخوره کمکم کنین

موبایاتو از داخل تنظیمات کالیبره کن شاید درست بشه

masoud_msi
10-10-2011, 16:33
اگر محافظ lcd (خش گیر) انداختید درش بیارید و یکی دیگه بندازید مشکل تون حل خواهد شد
در غیر اینصورت تاچ گوشی شما باید تعویض بشه

موبایاتو از داخل تنظیمات کالیبره کن شاید درست بشه

masoud_msi
11-10-2011, 15:36
کلا یه سنسور هست که کنار دوربین جلو قرار گرفته که هر وقت نور زیاد بهش بخوره نور صفحه کم میشه
و وقتی کسی با شما تماس میگیره و گوشی رو کنار گوشتون میزارین صورت شما روبروی اون حسگر قرار میگیره و صفحه رو خاموش میکنه که نتیجتا از مصرف زیادی باتری جلوگیری میکنه

کسی هست که موبایلش اینجوری نباشه ؟

SenAtoR-rEZa
11-10-2011, 16:05
کسی هست که موبایلش اینجوری نباشه ؟

این قابلیت کلا یه مزیت هستش که الان امروزه توی همه خوشی ها هستش

sky5
11-10-2011, 17:55
سلام من قاب گوشی رو عوض کردم اما اون اهنربا ها که توی گوشی برای روی ریل داره و پشت گوشی روی درب گوشی هست رو ور نداشتم الانم بخاطر اهنربا ها سنسورش عمل نمیکنه میشه کاریش کرد بعد قسمت دقیق قرار گرفتن اهنربا ها رو میخواستم چون هر چی گشتم قاب اصلی رو پیدا نکردم الان کارم به همین اهنربا ها گیره و میشه جایگزین واسه اهنربا هاش پیدا کرد ممنون

#JOMJOMEH#
11-10-2011, 23:57
سلام من قاب گوشی رو عوض کردم اما اون اهنربا ها که توی گوشی برای روی ریل داره و پشت گوشی روی درب گوشی هست رو ور نداشتم الانم بخاطر اهنربا ها سنسورش عمل نمیکنه میشه کاریش کرد بعد قسمت دقیق قرار گرفتن اهنربا ها رو میخواستم چون هر چی گشتم قاب اصلی رو پیدا نکردم الان کارم به همین اهنربا ها گیره و میشه جایگزین واسه اهنربا هاش پیدا کرد ممنون

خوب دوست من باید بگردید تو سایت های خارجی تجزیه گوشی رو پیدا کنید...باز کردنش رو منظرمه...تا ببینید جایه اهنر با ها کجاست...نمیدونم چکارش کردید که اینطوری شده...ممکنه به جایی اسیب وارد کرده باشید...در کل اول اینرو تست کنید بعد ...

s.e.v.e.n.k.h.a.n
12-10-2011, 05:39
سلام من قاب گوشی رو عوض کردم اما اون اهنربا ها که توی گوشی برای روی ریل داره و پشت گوشی روی درب گوشی هست رو ور نداشتم الانم بخاطر اهنربا ها سنسورش عمل نمیکنه میشه کاریش کرد بعد قسمت دقیق قرار گرفتن اهنربا ها رو میخواستم چون هر چی گشتم قاب اصلی رو پیدا نکردم الان کارم به همین اهنربا ها گیره و میشه جایگزین واسه اهنربا هاش پیدا کرد ممنونسلام دوست من.یکی ازدوستام همین مشکل براش پیش اومده بو؟گفت یه آهنربا جاش گذاشتم درست شده؟درمورد قسمت دقیقش من چیزی نمیدونم .اگه خواستی پ=خ=بده برات سوال کنم :dn:

ali10880
12-10-2011, 15:36
سلام.دوستان
گوشی من در 2 صفحه از 4 صفحه اصلی تاچ کار نمیکنه ولی تو 2 صفحه دیگه کار میکنه.گوشی که ریست میکنم تمام صفحات درست کار میکنه.مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری

farzan_deyhim
12-10-2011, 16:22
سلام.دوستان
گوشی من در 2 صفحه از 4 صفحه اصلی تاچ کار نمیکنه ولی تو 2 صفحه دیگه کار میکنه.گوشی که ریست میکنم تمام صفحات درست کار میکنه.مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری

نه دوست من نميتونه مشكل سخت افزاري باشه
شما يكبار فلش كن ببين بازم همونطوري ميشه بيشتر ميخوره مشكل از نرم افزار باشه

ali10880
12-10-2011, 20:12
اقا من فلشم زدم .بعد برنامه نصب کردم بازم همین طور شد.راستی از زمانی کهقفل گوشی فعال کردم فکر کنم اینجوری شد

FARZAD_B13
12-10-2011, 22:15
اقا من فلشم زدم .بعد برنامه نصب کردم بازم همین طور شد.راستی از زمانی کهقفل گوشی فعال کردم فکر کنم اینجوری شد
همون طور که فرزان هم گفت سخت افزلری نمیتونه باشه چون دوتا صفحه درست کار میکنه.خب با غیر فعال کردن قفل امتحان کردی؟غیر فعالش کن تنظیماتت رو بعدش ریستور کن ببین جواب میگیری.

yashil.62
13-10-2011, 00:16
سلام
بعد از یه روز شورت کات هام عیر فعال میشند
با یه ربوت حل میشه /
فکر میکنین مشکل از کوجاست؟
چه توری حل کنم؟

FARZAD_B13
13-10-2011, 00:24
سلام
بعد از یه روز شورت کات هام عیر فعال میشند
با یه ربوت حل میشه /
فکر میکنین مشکل از کوجاست؟
چه توری حل کنم؟
منظورتون چیه بعد از یه روز شرتکات هاتون میپره؟اگه منظورتپن اینه که ایکناتون پاک میشه از hilldon desktop هست و فلش راهشه.
در ضمن سوالتون مربوط به این قسمت نیست دوست عزیز.

keyvansk
14-10-2011, 13:04
سلام
من گوشیم رو گذاشته بودم داخل کیفم وقتی درش آوردم یه کارت بین کیبورد و LCD بود از بعد از اون LCD و notification light اصلا روشن نمیشه ولی چراغ کیبورد روشن میشه وقتیم خاموش روشن میکنم صدای start up میاد.
فکر میکنم اگه سیمی بین کیبورد و LCD وجود داشته باشه اون قطع شده یا LCD سوخته؟
به نظر شما مشکل دقیقا چیه و چقدر هزینه تعمیرش میشه و اینکه برای تعمیر کجا رو پیشنهاد میکنید؟

#JOMJOMEH#
14-10-2011, 14:10
سلام
من گوشیم رو گذاشته بودم داخل کیفم وقتی درش آوردم یه کارت بین کیبورد و lcd بود از بعد از اون lcd و notification light اصلا روشن نمیشه ولی چراغ کیبورد روشن میشه وقتیم خاموش روشن میکنم صدای start up میاد.
فکر میکنم اگه سیمی بین کیبورد و lcd وجود داشته باشه اون قطع شده یا lcd سوخته؟
به نظر شما مشکل دقیقا چیه و چقدر هزینه تعمیرش میشه و اینکه برای تعمیر کجا رو پیشنهاد میکنید؟

ممکنه فلت گوشی اسیب دیده باشه...باید بازدید بشه...فلت باشه با ۲۰ ۳۰ حل میشه...گوشی رو به یه تعمیرکار کار بلد بدید براتون چک کنه

keyvansk
14-10-2011, 14:27
ممکنه فلت گوشی اسیب دیده باشه...باید بازدید بشه...فلت باشه با ۲۰ ۳۰ حل میشه...گوشی رو به یه تعمیرکار کار بلد بدید براتون چک کنه

سلام
با تشکر فراوان از پاسخ سریعتون
یک سوال دیگه هم داشتم اطلاعاتم که پاک نمیشه؟
بعد میشه تعمیر کار ماهرم اگه در حوالی پارک وی یا تجریش میشناسین معرفی کنین.

#JOMJOMEH#
14-10-2011, 14:43
سلام
با تشکر فراوان از پاسخ سریعتون
یک سوال دیگه هم داشتم اطلاعاتم که پاک نمیشه؟
بعد میشه تعمیر کار ماهرم اگه در حوالی پارک وی یا تجریش میشناسین معرفی کنین.

اسیبی به اطلاعات نمیرسه اگه تعمیرکار بلد باشه کارشو....
من تهران نیستم که بدونم دوست عزیز...باید از کسانی که گوشی رو تعمیر کردن بپرسی...یا پرسه جو کنید چه تعمیرکاری کارش همیشه خوبه
موفق باشید

amirali_bordbar
14-10-2011, 15:04
سلام
من گوشیم رو گذاشته بودم داخل کیفم وقتی درش آوردم یه کارت بین کیبورد و lcd بود از بعد از اون lcd و notification light اصلا روشن نمیشه ولی چراغ کیبورد روشن میشه وقتیم خاموش روشن میکنم صدای start up میاد.
فکر میکنم اگه سیمی بین کیبورد و lcd وجود داشته باشه اون قطع شده یا lcd سوخته؟

من فکر میکنم سوکت فلت از جاش در اومده باشه چون خیلی محکم نیست(من گوشیه خودمو باز کردم)
ببیمید مشکل از این نباشه که پول مفت نگیرن ازتون

keyvansk
14-10-2011, 16:00
من فکر میکنم سوکت فلت از جاش در اومده باشه چون خیلی محکم نیست(من گوشیه خودمو باز کردم)
ببیمید مشکل از این نباشه که پول مفت نگیرن ازتون

سلام

والا من اصلا بلد نیستم گوشیو باز کنم وسایلشم ندارم از اونجاییم که تجربه ی این کارارو ندارم میترسم بیام ابروشو درست کنم چششم کور کنم.
بازم ممنون

soft_b
15-10-2011, 17:52
میشه n900 رو با کابل پشت فلش زد؟
با چه باکسی؟
سوکت usb من کنده شده.
یه سوال دیگه اینکه آیا میشه n900 رو در حالت خاموشی با نگه داشتن چند دکمه مستر ریست کرد؟
کدوم دکمه ها؟

sjamalb
15-10-2011, 20:18
سلام خسته نباشید اقا من نور صفحه کلید گوشیم روشن نمی شه ینی سنسور نورش کار نمی کنه در صورتی که قبلا تو تاریکی روشن می شد گفتم شاید از نرم افزارا باشه واسه همین فلش زدم ولی بازم روشن نشد میشه راهنماییم کنی

VALiIiANT
16-10-2011, 12:58
سلام خسته نباشید اقا من نور صفحه کلید گوشیم روشن نمی شه ینی سنسور نورش کار نمی کنه در صورتی که قبلا تو تاریکی روشن می شد گفتم شاید از نرم افزارا باشه واسه همین فلش زدم ولی بازم روشن نشد میشه راهنماییم کنی

دوست عزیز شما با هر دو فایل کمباین و وانیلا فلش بزنید !

VALiIiANT
16-10-2011, 13:00
میشه n900 رو با کابل پشت فلش زد؟
با چه باکسی؟
سوکت usb من کنده شده.
یه سوال دیگه اینکه آیا میشه n900 رو در حالت خاموشی با نگه داشتن چند دکمه مستر ریست کرد؟
کدوم دکمه ها؟

فک کنم با باکس 95 بشه فلش زد !
ولی باکس برا گوشی خیلی ضرر داره اینو گفته باشم !
نه n900 قابلیت مستر ریست نداره !

دوست من پیشنهاد من اینه که گوشی رو پیش یه تعمییر کار خوب ببری و سوکت رو درست کنی !
موفق باشید !

sjamalb
16-10-2011, 19:14

دوست عزیز شما با هر دو فایل کمباین و وانیلا فلش بزنید !

ممنونم از راهنماييتون ولي من هم با كمباين فلش زدم هم با وانيلاي 5گيگ ولي بازم نشد جالبيش اينجاش كه نور هشدار بالاي گوشي كه موقع شارژ كردن گوشي يا ميس كال و مسيج چشمك مي زنه كلا از كار افتاده اصلا روشن نمي شه .كمكم كنين ممنون ميشم

VALiIiANT
17-10-2011, 19:10
ممنونم از راهنماييتون ولي من هم با كمباين فلش زدم هم با وانيلاي 5گيگ ولي بازم نشد جالبيش اينجاش كه نور هشدار بالاي گوشي كه موقع شارژ كردن گوشي يا ميس كال و مسيج چشمك مي زنه كلا از كار افتاده اصلا روشن نمي شه .كمكم كنين ممنون ميشم

دوست عزیز اون چراغ هشدار رو میتونی با گذاشتن تیک گزینه ها به دلخواه تو این مسیر بیاری :

setting>>Notification light

تیک همه ی گزینه هارو بزاری بهتره !

موفق باشید !

M_Erjenany
17-10-2011, 22:16
سلام

من یه مشکلی واسه گوشیم پیش اومده و اون هم اینه که دو تا نقطه کوچیک و کم رنگ اندازه ماش روی ال سی دی افتاده و سفید هست فقط در رنگ سیاه معلوم میشه ؟

کسی با این مشکل مواجه شده ؟

راهکار ؟

farzan_deyhim
17-10-2011, 23:00
سلام

من یه مشکلی واسه گوشیم پیش اومده و اون هم اینه که دو تا نقطه کوچیک و کم رنگ اندازه ماش روی ال سی دی افتاده و سفید هست فقط در رنگ سیاه معلوم میشه ؟

راهکار ؟

دوست من اين سفيدكارو همه دارن(تقريبا وسط صفحه است) مشكلي نيست

#JOMJOMEH#
17-10-2011, 23:18
سلام

راهکار ؟

خوب دوست من پیکسل های اون قسمت ضربه خوردن و یه جورایی سوختن...راهکار هم اینه رعایت کنید که بیشتر نشه...وگرنه بقیه هم میسوزن...فعلا طوری نیست

M_Erjenany
17-10-2011, 23:29
خوب دوست من پیکسل های اون قسمت ضربه خوردن و یه جورایی سوختن...راهکار هم اینه رعایت کنید که بیشتر نشه...وگرنه بقیه هم میسوزن...فعلا طوری نیست

نه نسوخته , اگه سوخته بود که داداش واسه تمام رنگها اینجوری بود و خیلی تابلو بود !

این رو باید خیلی دقیق بشی تا پیداش کنی ! من پیکسل سوخته رو دیدم این پیکسل سوخته نیست .

hamkam
19-10-2011, 02:52
سلام.من وقتی گوشیم زنگ می خوره اگه تو آفتاب باشم قفلش باز نمیشه؟مشکل از سنسورشه؟

farzan_deyhim
19-10-2011, 03:59
سلام.من وقتی گوشیم زنگ می خوره اگه تو آفتاب باشم قفلش باز نمیشه؟مشکل از سنسورشه؟

دوست من مگه اينكه خورده زمين كه سنسورش مشكل پيدا كرده باشه

hamkam
19-10-2011, 15:19
دوست من مگه اينكه خورده زمين كه سنسورش مشكل پيدا كرده باشه

از روز اول این مشکلو داشت.نرم افزاری نیست که بشه تنظیمات سنسورو عوض کرد.مثلاً برای مکالمه غیر فعالش کرد؟

farhad_fireman
19-10-2011, 15:22
آقا این سؤال رو تو بخش نرم افزارهم کردم فکر کردم نرم افزاریه . سؤال اینه: چرا کلیدای میانبر سفحه کلیدم کار نمیکنه.
ولی درسته به نظر خودم نرمافزاریه. ولی یکی ازدوستان گفتن مشکل سخت افزاری داری . یه راهنمایی بکنید.
البته اینرو هم بگم کلیدا واسه copy,cut,paste مشکلی ندارن.

sjamalb
19-10-2011, 15:30
دوست عزیز اون چراغ هشدار رو میتونی با گذاشتن تیک گزینه ها به دلخواه تو این مسیر بیاری :

setting>>notification light

تیک همه ی گزینه هارو بزاری بهتره !

موفق باشید !

مرسي از راهنماييت دوست عزي من همه اين كارا رو كردم ولي نه نور كيبورد گوشيم فعال شد نه نور چراغ هشدار. قبلا كار ميكرد ولي تازه گي اين جوري شده هيچ كاريم باش نكردم .نه با فلش زدن درست شد نه با دستكاري تنظيمات گوشي .لطفا اگه كسي مي دونه از چيه كمكم كنه ممنون مي شم

abkk
19-10-2011, 15:37
salam
durbin gushim ta bazesh mikonam baste mishe
ye payam mide mige operation....
ye narmafzar ham be name a better camera daram ke ba un ham baz nemishe ,zemnan in narafzar ham pak nemishe

FARZAD_B13
19-10-2011, 15:55
salam
durbin gushim ta bazesh mikonam baste mishe
ye payam mide mige operation....
Ye narmafzar ham be name a better camera daram ke ba un ham baz nemishe ,zemnan in narafzar ham pak nemishe
شما هر نرم افزار اضافی مربوط به دوربین نصی کردی پاک کن تنظیماتت رو ریستور کن مشکلت حل میشه.

joogooli
19-10-2011, 22:44
سلام به همههههههه
:ab:
یه سوال عجیب دارم

میشه دوربین یا فلش گوشیرو عوض کرد و قویترش کرد؟
مثلا فلش زنون
یا دوربین یه گوشی دیگه رو جاساز کرد روش؟
:bw:

#JOMJOMEH#
20-10-2011, 00:13
سلام به همههههههه
:ab:
یه سوال عجیب دارم

میشه دوربین یا فلش گوشیرو عوض کرد و قویترش کرد؟
مثلا فلش زنون
یا دوربین یه گوشی دیگه رو جاساز کرد روش؟
:bw:

اولا هزینش خیلی زیاد میشه...ثانیاه امکانش نیست..گوشی ساپورت نمیکنه...با مدار بندی و کیت گوشی سازگاری نکنه باعث اسیب های شدیدی میشه
امکانش نیست

sedaye_sokoot61
20-10-2011, 05:36
سلام
از کجا میدونید که این قطعات خراب هستند ؟
اید قطعات دیود یا مقومت یا ای سی چی هستند؟ اصلا قطعه رو میشناسی یا نه؟

قطعات را تست کردم این قطعه در بخش آنتن قرار داره و احتمالا بش میگن ای سی کریستال ( اینارو یه تعمیر کار به من گفت و حالا یا خود قطعه یا شماره فنیشو پیدا کنم

masoud_msi
20-10-2011, 19:40

نه برادر مشکلی نیست این یه باگه که تقریبا همه این مشکلا دارن . این مشکل فقط تو نوره آفتاب یا نوره شدید اتفاق میافته که واسه داشتن سنسورشه

masoud_msi
20-10-2011, 19:52
این قابلیت کلا یه مزیت هستش که الان امروزه توی همه خوشی ها هستش

اگه واقعا یه مزیته من که باهاش مشکل دارم اخه وقتی تو آفتاب تا نوره شدید باشم اگه کسی زنگ بزنه صفحه lcd زود روشن میشه و خاموش میشه و اگه بخوام جواب بدم یاید دکمه کناره گوشیا بزنم تا صفحه روشن بشه .

redbull100
21-10-2011, 01:18
تو رو خدا به من كمك كنيد من گوشيم رو با بوت كامپيوتر فرمت كردم حلا گوشيم فرمت حافظه داخلي رو نميشناسه و ميگه memory card corrupted ولي وقتي گوشي رو به كامپيوتر وصل ميكنم كامپيوتر حافظه گوشي رو ميشناسه و بازش ميكنه كامپيوتر هم فرمت حافظه داخلي گوشي رو fat 32 ميزنه

farzan_deyhim
21-10-2011, 02:33
تو رو خدا به من كمك كنيد من گوشيم رو با بوت كامپيوتر فرمت كردم حلا گوشيم فرمت حافظه داخلي رو نميشناسه و ميگه memory card corrupted ولي وقتي گوشي رو به كامپيوتر وصل ميكنم كامپيوتر حافظه گوشي رو ميشناسه و بازش ميكنه كامپيوتر هم فرمت حافظه داخلي گوشي رو fat 32 ميزنه

لطفا طبق قوانين سايت يک پست را چند بار ارسال نکنيد.
با تشكر موفق باشيد

schadmehr
23-10-2011, 20:47
سلام.
من چند وقت پیش سوکت شارژ گوشیم خراب شد و بردم یه جای خیلی مطمئن تا تعمیر کنه.
تعمیر شد و گوشیم شارژ شد.
امروز بعد از تقریبا 1 هفته، خواستم با کابل یو اس بی،گوشیمو به کامپیوتر وصل کنم،ولی وصل نشد! فقط بالای گوشی نوشت
charging ....
من گوشیمو ریست کردم، دیفالت ریست، ولی بازم درست نشد!
بنظرتون مشکلاز سخت افزار میتونه باشه؟ چون اونجا که بردم خیلی مطمئن و کار درسته،خود ایراتل تهران آدرسشو داد بهم.
یادمه قبلا یکی از دوستان این مشکل و داشت ولی بخاطر نصب یه برنامه بود که با حذفش درست شد!
ولی من فکر نمیکنم اون برنامرو نصب کرده باشم.
میشه کمک کنید؟!
ممنون

meysamshakeri
23-10-2011, 21:38
سلام رفقا
یه مشکل دارم ممنون میشم کمک کنید
این دومین گوشی هست که دارم و این مشکل براش ÷یش میاد
گوشی وقتی تو مکان کم آنتن یا نقطه کور قرار میگیره آنتن میره و بعدش که تو فضای باز با آنتن میرم گوشی آنتن رو پیدا نمیکنه و یه پیغام هم میده اگه آنتن میخواهی گوشی رو ریست کن
ممنون میشم دوستان و استاد کمک کنن
یا علی مدد

#JOMJOMEH#
24-10-2011, 10:58
سلام.
امروز بعد از تقریبا 1 هفته، خواستم با کابل یو اس بی،گوشیمو به کامپیوتر وصل کنم،ولی وصل نشد! فقط بالای گوشی نوشت
charging ....
بنظرتون مشکلاز سخت افزار میتونه باشه؟ چون اونجا که بردم خیلی مطمئن و کار درسته،خود ایراتل تهران آدرسشو داد بهم.
یادمه قبلا یکی از دوستان این مشکل و داشت ولی بخاطر نصب یه برنامه بود که با حذفش درست شد!
میشه کمک کنید؟!
ممنون

یه بک اپ بگیرید فلش کنید ببینید درست میشه...اینطوری نمیشه گفت با چی بوده..مگه قبلش وضل کرده باشید درست باشه و تازه اینطوری شده باشه که باید ببینید چی نصب کردید...میخواید فلش کنید ببینید درست میشه یا نه

سلام رفقا
یه مشکل دارم ممنون میشم کمک کنید
این دومین گوشی هست که دارم و این مشکل براش ÷یش میاد
گوشی وقتی تو مکان کم آنتن یا نقطه کور قرار میگیره آنتن میره و بعدش که تو فضای باز با آنتن میرم گوشی آنتن رو پیدا نمیکنه و یه پیغام هم میده اگه آنتن میخواهی گوشی رو ریست کن
ممنون میشم دوستان و استاد کمک کنن
یا علی مدد

سلام دوست عزیز...لطف کنید سوالتون رو یکبار و فقط در تاپیک درستش بپرسید..این هم جوابه شما در تاپیکه دیگر:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2402512&postcount=4793

موفق باشید:bt:

hamkam
25-10-2011, 23:22
سلام،یه مدته که وقتی میخوام از طریق بلوتوث با گوشی به لپ تاپ وصل شدم نمیتونم.گوشیم تو لیست بلوتوثای لپ تابم هست ولی روش یه علامت اخطار کشیده و وقتی میزنم مشکل رو حل کنه سعی میکنه درایور هاش رو نصب کنه ولی نمیتونه.با گوشی دیگه ای این مشکل رو نداره.لطفاً کمک کنید

VALiIiANT
26-10-2011, 02:55
سلام،یه مدته که وقتی میخوام از طریق بلوتوث با گوشی به لپ تاپ وصل شدم نمیتونم.گوشیم تو لیست بلوتوثای لپ تابم هست ولی روش یه علامت اخطار کشیده و وقتی میزنم مشکل رو حل کنه سعی میکنه درایور هاش رو نصب کنه ولی نمیتونه.با گوشی دیگه ای این مشکل رو نداره.لطفاً کمک کنید

دوست عزیز هم از تو منوی بولوتوثتون اسم لبتابتونو پاک کنید و هم از تو لیست لب تاب اسم بلوتوث گوشیتونو پاک کنید مجددا از نو pir کنید موفق باشید !

poolbazi
26-10-2011, 10:39
سلام.
charging ....
میشه کمک کنید؟!
ممنون
سلام
منم این مشکلو دارم
یه روز گوشیم شارژ نمیشد گفتم مشکل حتما از شارژره رفتم یه شارژر خریدم ولی دوباره شارژ نشد بعد یکم با سوکت ور رفتم سوکت از جاش دراومد بردمش تعمیرگاه دوباره سوکتو عوض کرد یکی دو روزی کار کرد ولی دوباره روز از نو روزی از نو بردمش پیش تعمیرکار تست کرد گفت دو تا از آی سیا سوخته از این دوتا آی سی هم نمیشه گیر آورد باید پایه آی سیا به هم وصل شه یا اصطلاحا یک سر بشه این کارو کرد الانم شارژ میشه ولی وقتی یو اس بی رو وصل میکنم فقط مینویسه charginging تنها راهشم اینه که آی سی پیدا کنم
حالا شما ببینید اگه مشکل شما هم همون آی سیا هستش و تونستید حلش کنید به منم کمک کنید
من توی چند تا شماتیک گوشی گشتم فقط توی گوشی c5 ازاون آی سیا دیدم توی شماتیک n900 شماره ردیف اونا V5300 و V5301 هستش

hiva_obs
26-10-2011, 12:50
سلام بر همگی دوستان
چند وقتی هست ان ۹۰۰ من مشکل تاچ داره ولی نه به صورت دائمی یعنی بعضی موقعه‌ها خوب کار میکنه بعضی موقعه‌ها پدر آدم در میاد تا بتونه یک اس سند کنه کسی تا حالا همچین مشکلی داشته ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

GALAXAR
26-10-2011, 12:52
سلام بر همگی دوستان
چند وقتی هست ان ۹۰۰ من مشکل تاچ داره ولی نه به صورت دائمی یعنی بعضی موقعه‌ها خوب کار میکنه بعضی موقعه‌ها پدر آدم در میاد تا بتونه یک اس سند کنه کسی تا حالا همچین مشکلی داشته ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

اگه محافظ صفحه داري در بيارش

hamkam
26-10-2011, 16:38
دوست عزیز هم از تو منوی بولوتوثتون اسم لبتابتونو پاک کنید و هم از تو لیست لب تاب اسم بلوتوث گوشیتونو پاک کنید مجددا از نو pir کنید موفق باشید !

باز هم نشد.

masoud_n73music
26-10-2011, 17:10
سلام به نظرتون من اینو چی کارش کنم؟ (چسب صنعتی ریخته) از هر جور پاک کننده قوی که بگید استفاده کردم. میشه بگید چی کارش کنم؟

hofi1870
26-10-2011, 19:11
سلام به نظرتون من اینو چی کارش کنم؟ (چسب صنعتی ریخته) از هر جور پاک کننده قوی که بگید استفاده کردم. میشه بگید چی کارش کنم؟

سلام
اخ اخ خیلی بدجور شده اگر از محافظ ال سی دی استفاده میکردی فکر نکنم همچین مشکلی پیش میومد تا چسب میریخت سریع محافظ ال سی دی رو میکندی مینداختیش دور ولی حالا...
این جور که شما میگید که تمام پاک کننده هارو امتحان کردید فکر کنم راهی نیست به جز اینکه صفحه تاچ گوشیتونو عوض کنید:de:

masoud_n73music
26-10-2011, 20:23
سلام
اخ اخ خیلی بدجور شده اگر از محافظ ال سی دی استفاده میکردی فکر نکنم همچین مشکلی پیش میومد تا چسب میریخت سریع محافظ ال سی دی رو میکندی مینداختیش دور ولی حالا...
این جور که شما میگید که تمام پاک کننده هارو امتحان کردید فکر کنم راهی نیست به جز اینکه صفحه تاچ گوشیتونو عوض کنید:de:

به نظرت هزینش چه قدر میشه اصلا ارزشش رو داره این کارو بکنم؟:ak::ak::ak::ak:

hofi1870
26-10-2011, 22:40

راستشو بخوای نمیدونم چقدر هزینشه ولی فکر نکنم زیاد بشه چون فقط باید تاچشو عوض کنی اینم در صورتی هست که ال سی دیش مشکلی نداشته باشه باید چندتا تعمیرگاه سر بزنی یا ببرش نمایندگی نوکیا

rezasirish99
26-10-2011, 22:48

از اسپریه چب 1 2 3 استفاده کردید آخه حلال بیشتر چسب ها هست

#JOMJOMEH#
26-10-2011, 23:43

محافظ پلاستیکی رویه ال سی دی صدمه دیده میتونید عوضش کنید..
چسب های صنعت فرموله خاصی دارن به این راحتی حل نمیشه...مگه بدونید فرموله چسبه چیه تا بشه گفت چی حلش میکنه وگرنه اینطوری ممکنه صدمه بیشتر ببینه ...
قابه روشو که عوض کنید درست میشه...یه ۳۰ ۴۰ ت میشه کله قاب...

SenAtoR-rEZa
27-10-2011, 17:05
سلام دوستان.این مشکل واسه یکی از دوستان پیش اومده.این ارور میتونه ناشی از چی باشه؟
فلش کرنل و کومباین هم زدم باز هم همینجوریه

hiva_obs
27-10-2011, 17:27
اگه محافظ صفحه داري در بيارش

نه محافظ صفحه ندارم کالیبره کردن هم فایده نداره نکته جالبش اینه که بگیر نگیر داره یعنی همین الان من ورداشتم گوشی رو مشکلی نداشت خیلی خب کار میکرد شروع کردم آهنگ گوش دادن بعد چند آهنگ دوباره ریخت به هم یک آهنگ هفت دقیقه‌ای کامل پخش شد تا تونستم پاز کنم آهنگ رو

SenAtoR-rEZa
28-10-2011, 00:12
سلام دوستان.این مشکل واسه یکی از دوستان پیش اومده.این ارور میتونه ناشی از چی باشه؟
فلش وانیلا و کومباین هم زدم باز هم همینجوریه

من به ورژن 1.2 برگردوندم یعنی فایل هاشو دانلود کردم و فلش کردم و طبق این تایپیک تایپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103126) کد رو هم بهش دادم اما باز سیم کارت رو نمیشناسه.ممنون میشم کسی کمک کنه

masoud_n73music
29-10-2011, 14:13
از اسپریه چب 1 2 3 استفاده کردید آخه حلال بیشتر چسب ها هست

از بنزین نفت الکل با درصد بالا استون حتی با سمباده نرم :af: :ce::bv: اما نشد حالا این چیزی که شما میگی چی هست؟ از کجا باید بخرم؟

masoud_n73music
29-10-2011, 14:24
محافظ پلاستیکی رویه ال سی دی صدمه دیده میتونید عوضش کنید..
چسب های صنعت فرموله خاصی دارن به این راحتی حل نمیشه...مگه بدونید فرموله چسبه چیه تا بشه گفت چی حلش میکنه وگرنه اینطوری ممکنه صدمه بیشتر ببینه ...
قابه روشو که عوض کنید درست میشه...یه ۳۰ ۴۰ ت میشه کله قاب...

از این چسبا بوده فکر کنم حالا واقعا قابشو عوض کنم درست میشه

VALiIiANT
29-10-2011, 14:24
از بنزین نفت الکل با درصد بالا استون حتی با سمباده نرم :af: :ce::bv: اما نشد حالا این چیزی که شما میگی چی هست؟ از کجا باید بخرم؟

دوست عزیز پیشنهاد میشه شما lcd رو عوض کنی چون با این تفاصیل که شما از استون استفاده کردی این صفحه دیگه درست بشو نیست شما حتی اگه چسب رو پاک کنی باز هم مشکل از بین رفتن قسمتی از lcd رو داری چون چند لایه است و در بعضی نقاط شما لایه رو از بین بردین !

موفق باشید !

masoud_n73music
29-10-2011, 14:49
دوست عزیز پیشنهاد میشه شما lcd رو عوض کنی چون با این تفاصیل که شما از استون استفاده کردی این صفحه دیگه درست بشو نیست شما حتی اگه چسب رو پاک کنی باز هم مشکل از بین رفتن قسمتی از lcd رو داری چون چند لایه است و در بعضی نقاط شما لایه رو از بین بردین !

موفق باشید !

البته این و هم اضافه کنم که lcd کامل کار میکنه اون قسمتی که چسب ریخته کاملا سالمه و کار میکنه
گفتن که قابو عوض کنم کافیه!!:by::mobilestan::011:

VALiIiANT
29-10-2011, 15:18
البته این و هم اضافه کنم که lcd کامل کار میکنه اون قسمتی که چسب ریخته کاملا سالمه و کار میکنه
گفتن که قابو عوض کنم کافیه!!:by::mobilestan::011:

بله دوست عزیز بنده خودم با گوشی وخیم تر از گوشی شما کار کردم حالا اگه دوستان نظرشون اینه که قاب رو رو عوض کنید حله پس لابد درست میگن در ضمن بگم محمد جان وقتی نوشتن 40 تومن خرج داره منظورشون تعویض lcd بوده چون lcd و تاچ روش یکسره هست !

wildtulip
30-10-2011, 20:09
من به ورژن 1.2 برگردوندم یعنی فایل هاشو دانلود کردم و فلش کردم و طبق این تایپیک تایپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=103126) کد رو هم بهش دادم اما باز سیم کارت رو نمیشناسه.ممنون میشم کسی کمک کنه

سلام

دانگرید نکرده؟

اگه نه شاید یه مشکل ساده براش پیش اومده باشه
سوکت سیم کارت n900 یکم آبکیه
گوشیو باز کن سیم کارتو در بایر سوکت رو روبه تو تا کن یکم نشکنیش!
جوری که سیم کارتو با یکم فشار بتونی جا کنی نه لق بخوره
باتریو بنداز ببین چطوریه

4fasli
31-10-2011, 14:47
گوشی من این پیغام رو میده memory cart corrupted و مموریم را نمی خونه.مموریم سالمه.به pc که وصل میکنم کار میکنه.
ممنون میشم راهنمایم کنید مدل گوشیمnokia 3230

vahid.586171
31-10-2011, 15:24
سلام دوستان .
یه مشکلی واسه گوشیم پیش اومده ممنون میشم راهنماییم کنید.

دیشب گوشیم از دستم افتاد (مثل همیشه) منم گفتم مشکلی نداره و تا نزدیکایه صبح هم باهاش کار کردم بدون مشکل .

اما صبحی که رفتم بیرون هی انتن گوشیم میپرید حتی بعضی وقتا علامت no sim رو میاورد که یعنی هیچ سیمکارتی شناسایی نشد !!!!!
تا الانم این وضعیت ادامه داره .

اما یه چیزیم هست اونم اینه که بعضی وقتا انتنش زود زود میپره بعضی وقتام نیم ساعت یه بار یا بیشتر .

حتی وقتی یه جا گذاشتمشم اینجوری میشه؟؟؟؟

میخواستم ببینم هیچ کدوم از دوستان میدونن که این مشکله سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ یا حتی مشکل شبکه مخابراته؟

درظمن یه ارور هم میده (http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=643209&d=1320003901) منم هر بار بعد این ارور گوشی رو ریبوت میکنم.
گوشیرم فلش زدم اما بازم همین توریه.

البته الان دیگه اصلا سیمکارتو نمیشناسه.

این اولین بارم هست که این مشکل واسش پیش میاد.

ممنون میشم اگه کمکم کنید.

SenAtoR-rEZa
31-10-2011, 17:07
سلام دوستان .

دیشب گوشیم از دستم افتاد (مثل همیشه) منم گفتم مشکلی نداره و تا نزدیکایه صبح هم باهاش کار کردم بدون مشکل .

اما صبحی که رفتم بیرون هی انتن گوشیم میپرید حتی بعضی وقتا علامت no sim رو میاورد که یعنی هیچ سیمکارتی شناسایی نشد !!!!!

اما یه چیزیم هست اونم اینه که بعضی وقتا انتنش زود زود میپره بعضی وقتام نیم ساعت یه بار یا بیشتر .

میخواستم ببینم هیچ کدوم از دوستان میدونن که این مشکله سخت افزاریه یا نرم افزاری؟ یا حتی مشکل شبکه مخابراته؟

درظمن یه ارور هم میده (http://www.forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=643209&d=1320003901) منم هر بار بعد این ارور گوشی رو ریبوت میکنم.

دوست عزیز این مشکل واسه یکی از دوستای خوب خودم اتفاق افتاد و من شبانه روزی نشتم باهاش ور رفتم و کلی راه رو امتحان کردم و با ورژن های متفاوتی فلش کردم و از آوزش های متفتوت اما درست نشد و نشد و در مرحله آخر من با این فلش گوشی n900 با نرم افزار قدرتمند فونیکس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121519) تایپیک که بهت معرفی کردم تونستم گوشی رو درست کنم ولی باز بعد از 24ساعت برگشت به همون حالت خرابی.شما از این روش امتحان کن انشاالله که درس بشه.در ضمن اگر از همون روش که بهت معذفی کردم استفاده کردی هر سوالی درباره اون تایپیک داشتی همونجا بپرس و جواب میگیری

vahid.586171
31-10-2011, 18:13
دوست عزیز این مشکل واسه یکی از دوستای خوب خودم اتفاق افتاد و من شبانه روزی نشتم باهاش ور رفتم و کلی راه رو امتحان کردم و با ورژن های متفاوتی فلش کردم و از آوزش های متفتوت اما درست نشد و نشد و در مرحله آخر من با این فلش گوشی n900 با نرم افزار قدرتمند فونیکس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=121519) تایپیک که بهت معرفی کردم تونستم گوشی رو درست کنم ولی باز بعد از 24ساعت برگشت به همون حالت خرابی.شما از این روش امتحان کن انشاالله که درس بشه.در ضمن اگر از همون روش که بهت معذفی کردم استفاده کردی هر سوالی درباره اون تایپیک داشتی همونجا بپرس و جواب میگیری

ممنون از راهنمایییتون .

فقط یه سوال دیگه داشتم اونم اینه که اگه بازم درست نشد هیچ جور دیگه ای درست نمیشه؟

farzan_deyhim
31-10-2011, 19:16
گوشی من این پیغام رو میده memory cart corrupted و مموریم را نمی خونه.مموریم سالمه.به pc که وصل میکنم کار میکنه.

دوست من، اين جا بخش Maemo هست. شما بايد سوالتون رو در بخش موردنظر مطرح کنيد.
با تشكر...

farzan_deyhim
31-10-2011, 19:35
ممنون از راهنمایییتون .

فقط یه سوال دیگه داشتم اونم اینه که اگه بازم درست نشد هیچ جور دیگه ای درست نمیشه؟

اگه با روش دوست خوبمونreza136968 درست نشد شما بايد يه گوشي خراب(كه برد انتنش درست باشه) گير بياريد و برد انتنش عوض كنيد

4fasli
31-10-2011, 20:58
میبخشید عزیز جان من 55 سالمه بااین کوشی قران گوش میدم میشه کمکم کنی

VALiIiANT
01-11-2011, 21:38
میبخشید عزیز جان من 55 سالمه بااین کوشی قران گوش میدم میشه کمکم کنی

دوست عزیز میشه مشکلتونو عنوان کنین تا ما بتونیم کمکتون کنیم ؟!
در ضمن برای ما باعث افتخاره که شمارو تو جمع خودمون ( میمو ای ) ها داریم
پیروز باشید !

4fasli
02-11-2011, 15:30
ممنونم از محبت شما من خانمی باز نشسته ام ساعات تنهاییم را با این گوشی پر میکنم بدبختانه چند وقتیه که موندم هروقت مموری گوشی را باز میکنم گوشی این پیغام رو میده memory cart corrupted و مموریم را نمی شناسه.مموریم سالمه.به pc که وصل میکنم کار میکنه.

50Cent
02-11-2011, 15:55
ممنونم از محبت شما من خانمی باز نشسته ام ساعات تنهاییم را با این گوشی پر میکنم بدبختانه چند وقتیه که موندم هروقت مموری گوشی را باز میکنم گوشی این پیغام رو میده memory cart corrupted و مموریم را نمی شناسه.مموریم سالمه.به pc که وصل میکنم کار میکنه.
دوسته عزیز اینجا بخش maemo و گوشی n900 هستش
سوال خودتون رو در بخش سیمبیان مطرح کنید تا زودتر به جوابتون برسید

ali10880
03-11-2011, 20:19
سلام.دوستان .اقا شرمنده که این سوال اینجا میپرسم.جریان در سر شارژسوزنی نوکیا مثبت ومنفیش چه جوریه.داخل مثبت و خارج منفی یا بالعکس

hamed_repoblic
06-11-2011, 22:32
سلام.دوستان .اقا شرمنده که این سوال اینجا میپرسم.جریان در سر شارژسوزنی نوکیا مثبت ومنفیش چه جوریه.داخل مثبت و خارج منفی یا بالعکس

داخل + خارج -

shovaliye2
07-11-2011, 00:01
سلام . وقتی گوشیمو می زنم شارژ شه چراغ نارنجی که نشون میده داره شارژ میشه روشن نمیشه و همین طور وقتی کیبورد رو باز می کنم چراغای دکمه ها روشن نمیشه!
حتی گوشیمو فلش زدم اما مشکل حل نشد..
به نظرتون باید چی کنم ؟

ali0044
08-11-2011, 02:21
سلام دوستان میخواستم ببینم واسه ی این مشکل من رمیشه اه حلی پیدا کرد من یه یک ساعت پیش هارد گوشیم پرید تمام زندگی من تو اون هارده یعنی منظورم اینه که خیلی مهم اند و نمیتونم از دستشون بدم تمام تحقیقاتی که من یه ۲ سال زحمتشو کشیدم توش بوده ازتون خواهش دارم که هرکی میدونه کمکم کنه اخه خیلی مهمه ممن الان من زیاد وارد نیستم یکی دو تا کار از روی ندونستگی انجام دادم که اینجوری شد الان دونه دونه میگم من از بکاپ اقا سجاد استفاده میکنم اول از همه من یه افکت که با پسوند ini هستو dl کردم بعد ریختم تو مسیر usr/share/hildonn-desktop بعد overwrite دیگه تو ترمینال هیچ دستوری نزدمکردم بعد ریست که کردم و کیبورد باز بود رفت تو بک اپ منو بعد از اونجا همینج creatوری back upo زدم بعد یکس دوتا پیام داد یعد من خروج رو زدم بعد یکی دو تا گزینه ی دیگه رو هم زدم کههمینجوری صفحه سیاه شد و چند تا نوشته اومد که نمیدونم چی بود خارج نمشد باطریو در اوردم بعد ازاپ گوشی یه بار بالا اومد بعد یدفعه پیام داد memory format not supportet بعد وقتی میرم تو فایل منجیر هیچی نشون نمیده بعد هم یه سره پیام میده internL err بعد بسته میشه تمام نرم افزار ها است قتی با فایل باکس میرم همه فایل های سیستمی رو بالا میاره اما کاربر رو نه بعد تم رو هم میتونم عوض کنم تورو خدا کمکم کنید هفته ی بعد دفاعیه دارم باید او تحقیقاتو داشته باشم وگرنه پایان نامه تکمیل نمیشه و نمیتونم مدرکمو بگیرم از اقا سجاد هم خواهش میکنم به من کمک کنم یه دنیا ممنون

FARZAD_B13
08-11-2011, 02:29
سلام . وقتی گوشیمو می زنم شارژ شه چراغ نارنجی که نشون میده داره شارژ میشه روشن نمیشه و همین طور وقتی کیبورد رو باز می کنم چراغای دکمه ها روشن نمیشه!
به نظرتون باید چی کنم ؟
یه بار گوشی رو خاموش کن باطریشو در بیار دوباره جا بزن/

FARZAD_B13
08-11-2011, 02:41
سلام دوستان میخواستم ببینم واسه ی این مشکل من رمیشه اه حلی پیدا کرد من یه یک ساعت پیش هارد گوشیم پرید تمام زندگی من تو اون هارده یعنی منظورم اینه که خیلی مهم اند و نمیتونم از دستشون بدم تمام تحقیقاتی که من یه ۲ سال زحمتشو کشیدم توش بوده ازتون خواهش دارم که هرکی میدونه کمکم کنه اخه خیلی مهمه ممن الان من زیاد وارد نیستم یکی دو تا کار از روی ندونستگی انجام دادم که اینجوری شد
جای سوالتون پرسش اموزشی هست ولی یه کاری کن گوشیتو ریست کن برو تو بکاپ منو اونجا اولین گزینه یا دومی مال اتصال با usb هست ببین لز اون طریق وصل میشه.حداقل اطلاعاتت از دست نره.

hadirayan2008
08-11-2011, 13:38
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان ، گوشی n900 من مدتی است که دوربینش خراب شده و وقتی دوربین فعال می کنم خطای operation failed را می دهد من تمام راه حل هایی که سایت های دیگر مطرح کرده بودن امتحان کردم ولی جواب نداد در صورت امکان مرا یاری بفرمایید با تشکر.

farshidn900
08-11-2011, 13:58
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان ، گوشی n900 من مدتی است که دوربینش خراب شده و وقتی دوربین فعال می کنم خطای operation failed را می دهد من تمام راه حل هایی که سایت های دیگر مطرح کرده بودن امتحان کردم ولی جواب نداد در صورت امکان مرا یاری بفرمایید با تشکر.

دوست من ببینید برنامه های fcamera و usb host mode رو روی گوشیتون نصب دارید اگه هردوتاشون نصب هستند 100 درصد مشکل اونجاست که فقط با فلش کارتون درست میشه

mkhib
08-11-2011, 14:03
دوست من ببینید برنامه های fcamera و usb host mode رو روی گوشیتون نصب دارید اگه هردوتاشون نصب هستند 100 درصد مشکل اونجاست که فقط با فلش کارتون درست میشه

البته گاهی فقط با پاک کردن Fcamera و ریست گوشی مشکل حل می شه من خودم اینجوری مشکله دوربینمو حل کردم

FARZAD_B13
08-11-2011, 20:36
فرشید حان
اگه از پاسخ سوالی مطمئن نیستین از دادن جواب اشتباه پرهیز کنید.ممنونم.
چون من و کلی از دوستان داریم از hen استفاده میکنیم و مشکلی برای دوربین وجود نداره.نیازی هم به فلش تا نفهمیم مشکل کجاست نیست.

برنامه های مربوط به دوربین که اضافی نصب کردین رو پاک کنید و ریست کنید حل بشه.
اگه نشد تنظیمات گوشی رو ریست کنید.

farshidn900
08-11-2011, 22:26
فرشید حان
اگه از پاسخ سوالی مطمئن نیستین از دادن جواب اشتباه پرهیز کنید.ممنونم.
چون من و کلی از دوستان داریم از hen استفاده میکنیم و مشکلی برای دوربین وجود نداره.نیازی هم به فلش تا نفهمیم مشکل کجاست نیست.

برنامه های مربوط به دوربین که اضافی نصب کردین رو پاک کنید و ریست کنید حل بشه.
اگه نشد تنظیمات گوشی رو ریست کنید.

دوست من شما چرا آدم رو تحقیر میکنید من خودم هم usb host mode رو رو گوشیم دارم و الان هم دارم استفاده میکنم و منم این رو گفتم که این دوستمون این دوتا برنامه رو با هم رو گوشی دارن و مشکل هم از اینجاست چون من خودم دقیقا 4 بار با این مشکل مواجه شدم و در دفعه آخر فقط این دوتا برنامه رو همزمان رو گوشی نصب کردم و فهمیدم که مشکل از این دوتاست قبول هم نمیکنید خودتون یه بار امتحان کنید

FARZAD_B13
09-11-2011, 00:41
دوست من شما چرا آدم رو تحقیر میکنید من خودم هم usb host mode رو رو گوشیم دارم و الان هم دارم استفاده میکنم و منم این رو گفتم که این دوستمون این دوتا برنامه رو با هم رو گوشی دارن و مشکل هم از اینجاست چون من خودم دقیقا 4 بار با این مشکل مواجه شدم و در دفعه آخر فقط این دوتا برنامه رو همزمان رو گوشی نصب کردم و فهمیدم که مشکل از این دوتاست قبول هم نمیکنید خودتون یه بار امتحان کنید
کسی قصد تحقیر شما رو نداشته عزیز.
ما وظیفمون راهنمایی کاربر و پاسخ صحیح دادن هست.
در ضمن مشکل اگه یه مقدار سرچ میکردین متوجه میشدین که از برنامه fmcamera هست که بعضی دوستان بعد از نصبش یه مشکل برخوردن نه دوتا برنامه پس با پاک کردنش ممکنه مشکل برطرف بشه و نیازی به فلشی که شما فرمودین نیست.

behexen
09-11-2011, 01:01
الان شارژ گوشیم تموم شد دیگه روشن نمیشه
کلید روشن کردتن رو نگه می دارم چراغ سفید گوشه صفحه اصلا روشن نمیشه بعضی وقتا که زیادی باهاش ور میرم روشن میشه بعد از اینکه صفحه اولیه میاد ( همون که نوشته نوکیا) خاموش میشه
شارژم نمیشه! مشکل از کجاس ؟
چی کار کنم؟
----------------------------------
مشکل دیگه ایم که دارم ویبره گوشی از کار افتاده! صدای ویبره میاد ولی گوشی نمی لرزه
مشکل دیگه ام اینه که وقتی کشویی گوشی رو باز می کنم صفحه کلید روشن نمیشه باید یکم قسمت بالایی گوشی رو فشار بدم تا روشن شه!
مشکل دیگه ام که دارم بعضی وقتا سیم کارتمو نمیشناسه و همین طوری آنتن میپره سیم کارتو در میارم میزنم جا درست میشه!
عجب ماجرایی داریم با این گوشی ما!

farzan_deyhim
09-11-2011, 01:55
الان شارژ گوشیم تموم شد دیگه روشن نمیشه
کلید روشن کردتن رو نگه می دارم چراغ سفید گوشه صفحه اصلا روشن نمیشه بعضی وقتا که زیادی باهاش ور میرم روشن میشه بعد از اینکه صفحه اولیه میاد ( همون که نوشته نوکیا) خاموش میشه
شارژم نمیشه! مشکل از کجاس ؟
چی کار کنم؟
اين مشكل بخاطر كامل خالي شدن شارژه كه گوشي بزنيد به شارژ و يه 20-30 دقيقه ديگه بياين روشنش كنيد مشكلي نيست
مشکل دیگه ایم که دارم ویبره گوشی از کار افتاده! صدای ویبره میاد ولی گوشی نمی لرزه
اگه ظربه نخورده باشه شما چك كنيد تنظيماتتون شايد براي اون قسمت غير فعال كرديد
مشکل دیگه ام اینه که وقتی کشویی گوشی رو باز می کنم صفحه کلید روشن نمیشه باید یکم قسمت بالایی گوشی رو فشار بدم تا روشن شه!

مشکل دیگه ام که دارم بعضی وقتا سیم کارتمو نمیشناسه و همین طوری آنتن میپره سیم کارتو در میارم میزنم جا درست میشه!
عجب ماجرایی داریم با این گوشی ما!

دوست من براي اين دو موضوع اخري ممكنه گوشيتون ضربه خورده باشه براي سيمكارت چك كنيد اين 6ميله زير سيم تميزه يا تو نرفته كمي بياريدش بالا ولي نه خيلي كه خراب كنيا

behexen
09-11-2011, 03:01
دوست من براي اين دو موضوع اخري ممكنه گوشيتون ضربه خورده باشه براي سيمكارت چك كنيد اين 6ميله زير سيم تميزه يا تو نرفته كمي بياريدش بالا ولي نه خيلي كه خراب كنيا
ممنون از شما دوست عزیز
مشکلم اینه که وقتی وصل می کنم شارژ گوشی اصلا شارژ نمیشه! یعنی چراغ زرد رنگ ال ای دی اصلا روشن نمیشه.

hamed_repoblic
09-11-2011, 03:40
ممنون از شما دوست عزیز
مشکلم اینه که وقتی وصل می کنم شارژ گوشی اصلا شارژ نمیشه! یعنی چراغ زرد رنگ ال ای دی اصلا روشن نمیشه.
این حالت به چند دلیل زیر میتونه اتفاق بیفته

1 شارژرگوشی شما خراب شده و یا شما از یک شارژر غیر استاندارد برای شارژ گوشی دارید استفاده میکنید(هر شارژری n900 رو شارژ نمیکنه )در مواقعی که از شارژر کپی استفاده بشه گوشی ظاهرا در حال شارژ باطری هستش ولی باطری پر نمیشه و در صورت تلاش برای روشن کردن گوشی باطری دشارژ میشه

2 باطری گوشی شما خراب شده و یا کلا دشارژ شده در این مواقع باید باطری رو با گوشی دیگه ای که باطری BL-5J میخوره کمی شارژ کرد و سپس با خود N900 عملیات شارژ رو ادامه داد

3 سر خار های باطری از هم فاصله پیدا کرده در این مواقع هم باید با سوزن سر خار ها رو به هم نزدیک کرد

4 سوکت شارژ گوشی شما خراب شده .در این مواقع گوشی شارژ نمیکنه و یا با پیغام NOT chargeing روبرو میشید یا گوشی به ظاهر شارژ میکنه ولی باطری پر نمیشه

موفق باشید

hamed_repoblic
09-11-2011, 03:53
سلام دوستان .

این مشکل 90% سخت افزاریه و البته میتونه دلیلش خرابی فایل simlock هم باشه که این مشکل نرم افزاریه و کم پیش میاد(با فلش از طریق maemo flasher درست نمیشه بلکه باید توست یه تعمیر کار با باکس انجام بشه ) بیشتر در اثر ضربه و یا ابخوردگی پیش میاد. و گوشی دچار ضعف انتن میشه که در اکسر موارد تعمیر میشه
موفق باشید

hamed_repoblic
09-11-2011, 04:08

با این که ایجا بخش maemo هست و هیچ ربطی به گوشی شما نداره
شما اگر حافظه ی رم تون بشتر از 2 گیگ هست باید رم تون رو عوض کنید چون این گوشی قدیمی هستش و بیشتر از 2 گیگ ساپورت نمیکنه در غیر این صورت .شما تمامی اطلاعاتتون رو روی کمپیوتر کپی بگیرید و سپس از خود گوشی رم تون رو فرمت کنید و رم رو مجدد به کامپوتر وصل کنید و اطلاعات تون رو روی رم دوباره کپی کنید توجه کنید که احتمالا اطلاعاتی که روی رم دارید ویروسی هستس

بهتره سوالات تون رو در بخشه مربوطه طرح کنید تا دوستان بتونن دقیق تر راهنمای تون کنند

farshidn900
09-11-2011, 18:25
کسی قصد تحقیر شما رو نداشته عزیز.
ما وظیفمون راهنمایی کاربر و پاسخ صحیح دادن هست.
در ضمن مشکل اگه یه مقدار سرچ میکردین متوجه میشدین که از برنامه fmcamera هست که بعضی دوستان بعد از نصبش یه مشکل برخوردن نه دوتا برنامه پس با پاک کردنش ممکنه مشکل برطرف بشه و نیازی به فلشی که شما فرمودین نیست.

ببینید دوست من بخدا من قصد کمک داشتم و نمیخوام هم پست الکی بزنم من خودم تا زمانی که هاست مود نیومده بود از برتامه fmcamera استفاده میکردم ولی وقتی هاست مود اومد و من این دو برنامه رو باهم تو گوشی داشتم این مشکل پیش اومد که با پاک کردنش هم برا من درست نشد و فقط با فلش درست شد اونم وقتی بود که من زیاد بلد نبودم با این گوشی کار کنم و گوشی رو هم توسط یکی از آشنا ها که تو قسمت بازرگانی نوکیا در ایران بود گرفتم و و قتی هم که این مشکل برام پیش اومد توسط ایشون به بخش تعمیرات تو تهران بردم که وقتی که فلش زد درست شد و برا اینکه بفهمه مشکل از کجاست برنامه هایی که روش نصب بود نصب کرد و دست آخر فهمید که این دوتا برنامه با هم تداخل دارن (در آخر هم میخوام این رو بگم که ما مخلص شماییم که اطلاعاتتون رو به رایگان در اختیار ما میزارین و یه بار دیگه میگم که بخدا قصد من فقط راهنمایی بود چون این مشکل برام پیش اومده بود )

behexen
09-11-2011, 19:34
این حالت به چند دلیل زیر میتونه اتفاق بیفته

1 شارژرگوشی شما خراب شده و یا شما از یک شارژر غیر استاندارد برای شارژ گوشی دارید استفاده میکنید(هر شارژری n900 رو شارژ نمیکنه )در مواقعی که از شارژر کپی استفاده بشه گوشی ظاهرا در حال شارژ باطری هستش ولی باطری پر نمیشه و در صورت تلاش برای روشن کردن گوشی باطری دشارژ میشه

2 باطری گوشی شما خراب شده و یا کلا دشارژ شده در این مواقع باید باطری رو با گوشی دیگه ای که باطری bl-5j میخوره کمی شارژ کرد و سپس با خود n900 عملیات شارژ رو ادامه داد

3 سر خار های باطری از هم فاصله پیدا کرده در این مواقع هم باید با سوزن سر خار ها رو به هم نزدیک کرد

4 سوکت شارژ گوشی شما خراب شده .در این مواقع گوشی شارژ نمیکنه و یا با پیغام not chargeing روبرو میشید یا گوشی به ظاهر شارژ میکنه ولی باطری پر نمیشه

موفق باشید
ممنون از راهنمایتون
با سوزن به هم نزدیک کردم خا هارو الان روشن میشه گوشی
ولی وصلش میکنم به شارژ هیچ پیغامی نمیده ! گوشی در حالت عادیه انگا اصلا شارژ بهش وصل نیست
چند وقت پیش بود که سوکت شاؤز رو دادم سیمکشی کردن!
به نظر مشکل از کجاست؟
------------------------------------
آخرین فریم ویر نصبه رو گوشیم میشه راهنماییم کنید که چطور گوشی رو فلش کنم ؟ ممنون خیلی ضروریه اگرم تاپیکش رو بدید چه بهتر:please:
با کابل usb ام وصل می کنم وصل نمیشه به پی سی ! نه شارژ میشه نه کابل USB رو میشناسه

faramarz q
09-11-2011, 20:26
سلام من وقتی دوربین گوشی رو باز می کنم یک لحظه دوربین رو نمایش می ده بعد ازش خارج می شه و می نویسه عملیات با شکست مواجه شد

SenAtoR-rEZa
09-11-2011, 20:32
سلام من وقتی دوربین گوشی رو باز می کنم یک لحظه دوربین رو نمایش می ده بعد ازش خارج می شه و می نویسه عملیات با شکست مواجه شد

دوست عزیز شما هرچی برنامه جانبی که در ارتباط با دوربین هستش رو که نصب کردی رو پاک کن و یه ریست کن مشکل حل میشه

behexen
09-11-2011, 22:00
مثل اینکه مشکل گوشیه من از سوکتشه
کسی تو کرمانشاه جایی رو سراغ داره با هزینه معقول تعویض کنن(شایدم سیمکشیش مشکل داشته باشه)؟ تهران 6 تومنه

gigelaknak
10-11-2011, 02:49
سلام ,
گوشی من تاحالا چند بار ضربه خورده بود(2بار از 1متری خورد رو آسفالت !!) و چند بار هم یه زره آب ریخته بود روش ولی هیچیش نشده بود .همیشه cpu گوشیم رو روی 250mh تنظیم میکردم تا شارژ کمتری مصرف کنه و فقط موقه نیاز اون رو زیاد میکردم .دیروز گوشیم شارژ سریع تموم میکرد و مجبور شدم 2بار شارژ اش کنم و تا امروز صبح خوب کار میکرد ولی یکم بدنش گرم بود ... ظهر وقتی خواستم گوشیم رو روشن کنم دیدم که فقط یه صحفه ی سیاه میاد که سمت چپش چند تا خط رنگی نازک عمودی هست !!!و دیگه چیزی نشون نمیده ...
با maemo flasher هم وصل میشه و مشخصات رو کامل نشون میده ولی هنوز flash نکردم .
lcd سوخته یا با فلش حل میشه؟الآن lcd n900 گیر میاد؟قیمتش چقدره؟

farzan_deyhim
10-11-2011, 03:20
سلام ,
گوشی من تاحالا چند بار ضربه خورده بود(2بار از 1متری خورد رو آسفالت !!) و چند بار هم یه زره آب ریخته بود روش ولی هیچیش نشده بود .همیشه cpu گوشیم رو روی 250mh تنظیم میکردم تا شارژ کمتری مصرف کنه و فقط موقه نیاز اون رو زیاد میکردم .دیروز گوشیم شارژ سریع تموم میکرد و مجبور شدم 2بار شارژ اش کنم و تا امروز صبح خوب کار میکرد ولی یکم بدنش گرم بود ... ظهر وقتی خواستم گوشیم رو روشن کنم دیدم که فقط یه صحفه ی سیاه میاد که سمت چپش چند تا خط رنگی نازک عمودی هست !!!و دیگه چیزی نشون نمیده ...
lcd سوخته یا با فلش حل میشه؟الآن lcd n900 گیر میاد؟قیمتش چقدره؟

دوست عزیز اول از همه باید بگم که اگه شما سی پی یوتون دستم نمیزدید و ازش استفاده نمیکردیدم خودش روی ۲۵۰میاوردش
بعدشم شما می خواستید مقاومت گوشی امتحان کنید که یا اب ریختید یا انداختید :دی
حالا شما یک بار فلش کنید اگر درست نشد باید یک گوشی دیگه گیر بیارید و صفحش جایگذین کنید قیمتشم اگه اشتباه نکرده باشم ۷۰-۹۰تومن باید باشه
موفق باشید:mobilestan:

omidsamsami
10-11-2011, 15:02
سلام
من بعد از اینکه گوشی رو که با کابل به کامپیوتر وصل بود، جدا کردم ، دیگه نه توی کامپیوتر و نه توی خود گوشی نمیتونم حافظه داخلی رو ببینم، اما میتونم از بازیهایی که روش نصبه استفاده کنم، توی فایل منیجر فقط مموری کارت هست...
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

farzan_deyhim
10-11-2011, 15:12
سلام
من بعد از اینکه گوشی رو که با کابل به کامپیوتر وصل بود، جدا کردم ، دیگه نه توی کامپیوتر و نه توی خود گوشی نمیتونم حافظه داخلی رو ببینم، اما میتونم از بازیهایی که روش نصبه استفاده کنم، توی فایل منیجر فقط مموری کارت هست...
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

دوست من شما اين تو بخش اموزش ميپرسيديد
چون مشكل سخت افزاري نيست
شما اين بزنيد

sudo gainroot
umount /home/user/MyDocs
fsck -a /home/user/MyDocs
اين مشكل برري كشيدن بدون safa rememove كردن پيش مياد
موفق باشيد

omidsamsami
10-11-2011, 17:55
سلام
ممنون از راهنماییتون
فقط یه مشکل هست
دستور umount رو که میدم این ارور میده
umount: can not umount /home/user/MyDocs:
no such file or directory
یه بار که ریست کردم
اینبار نوشت
:invalid argement
البته اگه نیاز به نصب چیزی هست, لطف کنید اگه مقدوره لینکش رو هم بزارین
یه چیز دیگه
من تازه بک آپه آقا سجاد رو نصب کردم

bullet6
10-11-2011, 21:07
سلام
من وقتی گوشیم رو به کامپیوتر خودم وصل می کنم صفحه ای که برای انتخاب mass storage mode و pc suite mode هستش باز می شه ولی وقتی هر کدوم از اون ها رو انتخاب می کنم به کامپبوتر وصل نمی شه و علامت usb هم بالای صفحه ی گوشی نمی یاد در صورتی که با کامپیوتر های دیگه وقتی امتحان می کنم وصل می شه مشکل از چی می تونه باشه؟

hadirayan2008
10-11-2011, 23:51
با عرض سلام دوباره خدمت دوستان من دوربین گوشیم مشکل داشت(خطای operation faild) و این موضوع را تو همین قسمت بیان کردم و طبق راهنمایی دوستان عمل کردم ولی همچنان این مشکل دارم حتی فلش کردم ولی بازم این مشکل دارد خواهش می کنم کسی راه حل مشکل من میدونه راهنماییم کن با تشکر

hamed_repoblic
11-11-2011, 05:24
با عرض سلام دوباره خدمت دوستان من دوربین گوشیم مشکل داشت(خطای operation faild) و این موضوع را تو همین قسمت بیان کردم و طبق راهنمایی دوستان عمل کردم ولی همچنان این مشکل دارم حتی فلش کردم ولی بازم این مشکل دارد خواهش می کنم کسی راه حل مشکل من میدونه راهنماییم کن با تشکر

مشکل شما سخت افزاری یه تنها راه حل شما اینه دوربین گوشی تون باید عوض بشه
موفق باشید

hamed_repoblic
11-11-2011, 05:30
سلام
من وقتی گوشیم رو به کامپیوتر خودم وصل می کنم صفحه ای که برای انتخاب mass storage mode و pc suite mode هستش باز می شه ولی وقتی هر کدوم از اون ها رو انتخاب می کنم به کامپبوتر وصل نمی شه و علامت usb هم بالای صفحه ی گوشی نمی یاد در صورتی که با کامپیوتر های دیگه وقتی امتحان می کنم وصل می شه مشکل از چی می تونه باشه؟

کابل یا usb کامپیوتر شما ایراد داره

hamed_repoblic
11-11-2011, 05:41
سلام ,
Lcd سوخته یا با فلش حل میشه؟الآن lcd n900 گیر میاد؟قیمتش چقدره؟

مشکل شما سخت افزاریه به تعمیر کار مراجعه کنید

hadirayan2008
11-11-2011, 10:34
دوباره سلام دوست عزیز که گفتن دوربین گوشی من مشکل سخت افزاری داره و باید عوض بشه خدمت دوستم بگم که من یکی از نرم افزارهای دوربین نصب کردم و یه لحظه دوربینم اجرا شد ولی وقتی نرم افزار fcamera را نصب کردم متاسفانه دوباره دوربینم مشکل پیدا کرد خواهشن کمکم کنید.

hamed_repoblic
11-11-2011, 17:19
دوباره سلام دوست عزیز که گفتن دوربین گوشی من مشکل سخت افزاری داره و باید عوض بشه خدمت دوستم بگم که من یکی از نرم افزارهای دوربین نصب کردم و یه لحظه دوربینم اجرا شد ولی وقتی نرم افزار fcamera را نصب کردم متاسفانه دوباره دوربینم مشکل پیدا کرد خواهشن کمکم کنید.

شما یک بار فلش کامل(هر دو فایل ونیلا و کمباین)بزنید و هیچ چیز روی گوشی نصب نکنید .نتیجه رو اعلام کنید

Alireza Nama
12-11-2011, 22:23
درود
من چند وقت پیش گوشی مو خاموش کردم وقتی روشن کردم نوشته بود all telophoni fanction, in culoding emergency call, are disableو...
رادیو کار میکنه /اینترنت وصل می شه / و...
pc suit به کامپیوتر وصل نمی شه / سیم کارتو نمی خونه
:cg:
الان باید چیکار کنم:da:):

SenAtoR-rEZa
12-11-2011, 22:41
درود
من چند وقت پیش گوشی مو خاموش کردم وقتی روشن کردم نوشته بود all telophoni fanction, in culoding emergency call, are disableو...
رادیو کار میکنه /اینترنت وصل می شه / و...
Pc suit به کامپیوتر وصل نمی شه / سیم کارتو نمی خونه
:cg:
الان باید چیکار کنم:da:):

دوست عزیز شما گوشی از دستت نخورده زمین؟یا اینکه برنامه مخرب نصب کرده باشی؟یا اینکه آپ دیت کرده باشی و یا دانگرید کرده باشید؟میشه دقیقتر بگید که چی شد که این مشکل پیش اومده تا بشه به شما بهتر کمک کرد

CacTus
13-11-2011, 14:23
سلام دوستان
این مشکل توسط یکی دیگه از دوستان مطرح شد ولی نفهمیدم به جواب رسید یا نه!

قسمت چپ صفحه گوشی گیج میزنه برای سلکت وقتی کلیک میکنی صفحه میپره بالا پایین!

هر کاری کردم حل نشد! چکار کنم؟

SenAtoR-rEZa
13-11-2011, 15:19
سلام دوستان

دوست عریز یه لینک واست میذارم امیدوارم به دردت بخوره

لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=145454)

Alireza Nama
16-11-2011, 22:13
دوست عزیز شما گوشی از دستت نخورده زمین؟یا اینکه برنامه مخرب نصب کرده باشی؟یا اینکه آپ دیت کرده باشی و یا دانگرید کرده باشید؟میشه دقیقتر بگید که چی شد که این مشکل پیش اومده تا بشه به شما بهتر کمک کرد

خرد زمین (مانند همیشه) ولی اولش هیچی نشد ولب یه یروز بعدش شد:dx::dy:

SenAtoR-rEZa
16-11-2011, 22:31
خرد زمین (مانند همیشه) ولی اولش هیچی نشد ولب یه یروز بعدش شد:dx::dy:

گوشی دوستم همینجور شد و بردمش تعمییر گفت ic ول شده به خاطر همین هی آنتن میرفت میومد که 30.000 واسش آپ خورد.امیدوارم مشکلت به این حادی نباشه
فلش هم کردی درست نشد؟

hamed_repoblic
16-11-2011, 22:37
سلام دوستان

مشکل خودتون رو دقیق تر بیان کنید تا به پاسخ دقیق تری برسید.منظور شما از بالا پایین پریدن چی هستش؟

javad71
17-11-2011, 09:53
سلام چند ماهی گوشیم هر روز باتری خالی میکنه

بعضی اوقات میرم سراغش و باهاش کار میکنم با این حال مشکل چیه؟

farzan_deyhim
17-11-2011, 14:09
سلام چند ماهی گوشیم هر روز باتری خالی میکنه

بعضی اوقات میرم سراغش و باهاش کار میکنم با این حال مشکل چیه؟

ممكنه بخاطر ويجيدت هاي فعال باشه كه زود خالي ميكنه و البته كرنل پاورم هت كه باعثش چك كنيد
راستي ميتونيد بايك باطري ديگه هم چك كنيد ببينيد همين مشكل داريد
يا ميتونيد بكاپ بگيرد فلش كنيد و ديگه برنامهايي نصب نكنيد و ببينيد بازم زودي خالي ميكنه
موفق اشيد

amirrezam
20-11-2011, 14:40
با عرض سلام و خسته نباشید
آقا من از دیروز گوشیم نه شارژ می کنه نه کانکت میشه؟چه کنم چیکار کنم؟و البته یک مشکل دیگه اینکه wi fi گوشیم کار نمیکنه البته خرده زمین ممنون میشم راهنمائیم کنین

barghe3fazzz
20-11-2011, 17:13
با سلام خدمت دوستان خوبم
من يه مشكل دارم اميد وارم كه با كمك شما عزيزان مشكلم حل بشه
گوشيم دو سه روزه گيج ميزنه هنگ ميكنه خيلي با تاخير جواب ميده چراغ كيبرد و نشاندهنده وضعيتشم از كار افتاده چند بار فلش كردم اما بازم درست نشده
ارور not charging ميده

hofi1870
20-11-2011, 18:46
با سلام خدمت دوستان خوبم
من يه مشكل دارم اميد وارم كه با كمك شما عزيزان مشكلم حل بشه
گوشيم دو سه روزه گيج ميزنه هنگ ميكنه خيلي با تاخير جواب ميده چراغ كيبرد و نشاندهنده وضعيتشم از كار افتاده چند بار فلش كردم اما بازم درست نشده
ارور not charging ميده

سلام
بیشتر توضیح بدید لطفا
خورده زمین,تو آب افتاده یا همینجوری خود به خود این مشکل پیش اومده؟

barghe3fazzz
23-11-2011, 11:40
سلام
بیشتر توضیح بدید لطفا
خورده زمین,تو آب افتاده یا همینجوری خود به خود این مشکل پیش اومده؟

نه زمين كه نخورده
فكر ميكنم باطري پشيباني چيزيش خراب شده باشه:bw:

#JOMJOMEH#
23-11-2011, 22:52
با عرض سلام و خسته نباشید
آقا من از دیروز گوشیم نه شارژ می کنه نه کانکت میشه؟چه کنم چیکار کنم؟و البته یک مشکل دیگه اینکه wi fi گوشیم کار نمیکنه البته خرده زمین ممنون میشم راهنمائیم کنین

با فلش هم درست نشده؟چیزی نصب کردید؟
زمین خوردنش ممکنه اسیب زده باشه..اگه راه کار های نرم افزاری جواب نداده سخت افزاری هست

نه زمين كه نخورده
فكر ميكنم باطري پشيباني چيزيش خراب شده باشه:bw:

باید گوشی چک بشه..نمیشه گفت شانسی از چیه...وقتی با فلش درست نشده..بدید به تعمیرکار خبره و کار بلد گوشی رو چک کنه

CacTus
24-11-2011, 09:25
دوست عریز یه لینک واست میذارم امیدوارم به دردت بخوره

لینک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=145454)

ممنون عزیز
ولی من موردی توی این عکسا به نظرم نیومد!

مشکل خودتون رو دقیق تر بیان کنید تا به پاسخ دقیق تری برسید.منظور شما از بالا پایین پریدن چی هستش؟

منظورم اینه که اون قسمت ال سی دی رو وقتی لمس میکنم انگار صفحه به سمت بالا و پایین فرار میکنه! و نمیشه گزینه ها رو سلکت کرد!

hofi1870
24-11-2011, 09:45
ممنون عزیز

منظورم اینه که اون قسمت ال سی دی رو وقتی لمس میکنم انگار صفحه به سمت بالا و پایین فرار میکنه! و نمیشه گزینه ها رو سلکت کرد!

شما از تو قسمت setting صفحه ال سی دی تونو کالیبر کنید اگر هم محافظ ال سی دی دارید اونو بردارید ببینید بازم همین مشکل پابرجاست؟

VALiIiANT
24-11-2011, 19:18
ممنون عزیز

دوست عزیز مشکل شما دقیقا سلکت کردن تو چه قسمتیه !؟
بعد آپدیت غیر رسمی این مشکل تو بعضی نقاط گوشی اتفاق میفته !
شما بگین دقیقا تو چه قسمت در حال کار این مشکل رو دارین !

Reza8580
24-11-2011, 22:15
سلام و خسته نباشید
ببخشید من سوکت شارژ گوشیم مشکل داشت و گوشی شارژ نمیشد بعد که دادم تعمیر اون قطعش رو عوض کردن الان مشکل شارژش حل شده اما با USB کانکت نمیشه به pc ولی با USB شارژ هم میشه مشکل از کجاست به نظرتون ؟!
ممنون

VALiIiANT
25-11-2011, 00:17
سلام و خسته نباشید
ببخشید من سوکت شارژ گوشیم مشکل داشت و گوشی شارژ نمیشد بعد که دادم تعمیر اون قطعش رو عوض کردن الان مشکل شارژش حل شده اما با usb کانکت نمیشه به pc ولی با usb شارژ هم میشه مشکل از کجاست به نظرتون ؟!
ممنون

من با یکی از n900 هام این مشکلو داشتم منتها سوکت مشکلی نداشت به پی سی وصل نمیشد که با یه فلش مشکل حل شد !

موفق باشید ؛

Reza8580
25-11-2011, 00:41
من با یکی از n900 هام این مشکلو داشتم منتها سوکت مشکلی نداشت به پی سی وصل نمیشد که با یه فلش مشکل حل شد !

موفق باشید ؛

قبلا این مشکل رو نداشت با آپدیت حل نمیشه ؟! آخه آپدیت نیست

حنان
25-11-2011, 11:32
ببخشید2روزه گوشیم چراغه شارژکه سبز میشد یااسمس که میادقبلاچراغ ابی میزد الان هیچکدوم روشن نمیشه حتی چراغ کیبوردش هم روشننمیشه.کلا چراغش کارنمیکنه نمیشه نمیدونم مشکلش چیه لطفاراهنمایی کنین

FARZAD_B13
25-11-2011, 11:39
ببخشید2روزه گوشیم چراغه شارژکه سبز میشد یااسمس که میادقبلاچراغ ابی میزد الان هیچکدوم روشن نمیشه حتی چراغ کیبوردش هم روشننمیشه.کلا چراغش کارنمیکنه نمیشه نمیدونم مشکلش چیه لطفاراهنمایی کنین
گوشیتون که ضربه نخورده؟
خاموش کنید باطری رو در بیارید و دوباره جا بزنید ببینید حل میشه.

حنان
25-11-2011, 13:14
نمیدونم.باتریو دراوردمو گذاشتم باز همونه روشن نمیشه

rezasirish99
25-11-2011, 13:31
سلام بچه ها مثل اینکه مموری 32 گیگ گوشیمخراب شده کسی میدونه چقدر خرجشه

CacTus
26-11-2011, 14:36
دوست عزیز مشکل شما دقیقا سلکت کردن تو چه قسمتیه !؟
بعد آپدیت غیر رسمی این مشکل تو بعضی نقاط گوشی اتفاق میفته !
شما بگین دقیقا تو چه قسمت در حال کار این مشکل رو دارین !

دقیقا" زیر گزینه منو! یه کادر به اندازه تقریبی 1*1 سانتیمتر ! شایدم یه کم بیشتر!

در ضمن بیشتر از 50 بار کالیبره کردم! شیلد صفحه هم ندارم!!!

emperator147
27-11-2011, 18:39
سلام به همگی یه سوال دارم که واسه من خیلی مهمه یه جورایی مثل مرگ و زندگی آخه چند وقتی که دوستانم که ادعای برادری میکردند شدن دشمنام خواهش میکنم کمکم کنید / ایا میشه گوشی n900 رو هک کرد یا شنودش کرد یا من احساس میکنم که این اتفاق برام افتاده و اگه میشه راههای مقابله با این کار زشت و مزخرف رو برام بگید و ایمیل کنید البته اگه زحمتی نیست . خواهش میکنم من دیگه ارامش ندارم
emperator 147@yahoo.com

edris-zen
27-11-2011, 20:03
سلام
اسپيكر گوشي من تو پخش صدا جير جير مي كنه ، چند روز فبل يه ضربه كوچيك خورد بهش
ممكن هست اين مشكل نرم افزاري باشه ؟ يا من بايد كار ديگه اي جز فلش بكنم !

#JOMJOMEH#
28-11-2011, 01:09
دقیقا" زیر گزینه منو! یه کادر به اندازه تقریبی 1*1 سانتیمتر ! شایدم یه کم بیشتر!

در ضمن بیشتر از 50 بار کالیبره کردم! شیلد صفحه هم ندارم!!!

علی جان فکر کنم دیگه به نتیجه رسیدیم باهم

سلام به همگی یه سوال دارم که واسه من خیلی مهمه یه جورایی مثل مرگ و زندگی آخه چند وقتی که دوستانم که ادعای برادری میکردند شدن دشمنام خواهش میکنم کمکم کنید / ایا میشه گوشی n900 رو هک کرد یا شنودش کرد یا من احساس میکنم که این اتفاق برام افتاده و اگه میشه راههای مقابله با این کار زشت و مزخرف رو برام بگید و ایمیل کنید البته اگه زحمتی نیست . خواهش میکنم من دیگه ارامش ندارم
emperator 147@yahoo.com

:ca:ببخشید میخندم...از یه هکر به شما..لینوکسو هک؟میدونید تمامه سیستم های امینیتی دنیا از لینوکسن؟این سیستم ویروس نداره که بخواد هک شه اخه...میشه باهاش بقیه رو هک کرد اما اینکه دستگاه رو هک کرد کاره یه خوره هکر بودنه...با خیالخ راحت به دوستانتون بگید:باشد:dz:

سلام
اسپيكر گوشي من تو پخش صدا جير جير مي كنه ، چند روز فبل يه ضربه كوچيك خورد بهش
ممكن هست اين مشكل نرم افزاري باشه ؟ يا من بايد كار ديگه اي جز فلش بكنم !

با کم و زیاد کردن اینطوری میشه؟تو همه اهنگ ها اگه هست با فلش هم درست نشد سخت افزاری متاسفانه

#JOMJOMEH#
28-11-2011, 01:12
سلام بچه ها مثل اینکه مموری 32 گیگ گوشیمخراب شده کسی میدونه چقدر خرجشه

قیمت ها متغییر هستن...یکی یه مارک و ساخته یه کشوره یکی یه نوع دیگه..

gentlem@n
28-11-2011, 05:38
سلام چرا وقتي گوشيم رو به كامپيوتر وصل ميكنم شارژ ميكنه ولي بعد چند ثانيه دبيگه شارژ نميكنه:bw:

#JOMJOMEH#
28-11-2011, 09:32
سلام چرا وقتي گوشيم رو به كامپيوتر وصل ميكنم شارژ ميكنه ولي بعد چند ثانيه دبيگه شارژ نميكنه:bw:

خوب ممکنه شارژه شما پر باشه

danial311
28-11-2011, 19:54
به نظرتون باید چی کنم ؟

با سلام. امکان داره تو تنظیمات قسمت notification light تیک چراغ شارژ برداشته شده باشه

gentlem@n
29-11-2011, 00:08

شارژ ممكن خيلي كم هم باشه ولي بعد چند ثانيه شارژ كردن متوقف ميشه تازه گاهي وقتا كه فول شارژ هست (وقتي به كامپيوتر يا شارژر وصله) چراغش ممكنه تا چند ساعت سبز باشه يعني فول شارژ نشون ميده شارژ نميشه در صورتي كه اگه شارژر يا يو اس بي رو ازش جدا كنم شروع ميكنه به شارژ كردن خوب چرا وقتي خالي ميشه خودش دوباره شروع به شارژ نميكنه:bw:

#JOMJOMEH#
29-11-2011, 01:13
شارژ ممكن خيلي كم هم باشه ولي بعد چند ثانيه شارژ كردن متوقف ميشه تازه گاهي وقتا كه فول شارژ هست (وقتي به كامپيوتر يا شارژر وصله) چراغش ممكنه تا چند ساعت سبز باشه يعني فول شارژ نشون ميده شارژ نميشه در صورتي كه اگه شارژر يا يو اس بي رو ازش جدا كنم شروع ميكنه به شارژ كردن خوب چرا وقتي خالي ميشه خودش دوباره شروع به شارژ نميكنه:bw:

خوب ممکنه مشکل از یو اس بی سیستم شما باشه یا ویندوز..گاهی ممکنه درایوره گوشی کامل نصب نباشه..رو سیستم های دیگه چک کنید ببینید چطوری میشه نشد اونوقت ممکنه سوکتتون خراب شده باشه...ممکنه مشکل از کابل هم باشه...
نشد ممکنه با فلش درست بشه

iman611
29-11-2011, 12:58
salam gooshim dige bala nemiad nemidoonam che konam. roo almate nokia aval mimoone o hey reset mishe.lotfan komak konid.mamnoon.

hofi1870
29-11-2011, 13:09
salam gooshim dige bala nemiad nemidoonam che konam. roo almate nokia aval mimoone o hey reset mishe.lotfan komak konid.mamnoon.

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید
کرنلتون رو یه بار فلش بزنید مشکلتون حل میشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120976

farzan_deyhim
29-11-2011, 13:30
salam gooshim dige bala nemiad nemidoonam che konam. Roo almate nokia aval mimoone o hey reset mishe.lotfan komak konid.mamnoon.

با سلام بر همه
دوست من شما قبل از فلش کردن گوشی به مدت نیم ساعت تو شارژ بذارید و دو باره روشن کنید اگه حل شد که هیچ اگنه فلش کمباین بزنید
موفق باشید

iman611
29-11-2011, 13:32
ممنون. ممظور از گرفتن دکمه u تو گوشی چیه؟ دکمه u روی کیبورد؟

hofi1870
29-11-2011, 13:38
ممنون. ممظور از گرفتن دکمه u تو گوشی چیه؟ دکمه u روی کیبورد؟

بله دوست عزیز کلید u کیبورد گوشی رو چند ثانیه باید بگیری که به حالت فلش مود بره.

iman611
29-11-2011, 14:09
این دستورو که تو cmd میزنم ارور میده cd %ProgramFiles%\maemo\flasher-3.5

SenAtoR-rEZa
29-11-2011, 14:27
این دستورو که تو cmd میزنم ارور میده cd %ProgramFiles%\maemo\flasher-3.5

دوست عزیز شما از چه ویندوزی استفاده میکنید؟
طبق روش زیر نیاز به زدن این cd %ProgramFiles%\maemo دستور نیست
شما بر روی منوی استارت کلیک کنید بعد روی All programs کلیک کنید حالا maemo رو پیدا کنید و روی maemo flsaher کلیک کنید تا پنجره باز بشه.حالا فقط دستور زدن فلش رو یزنید

در ضمن اینجا جای اینگونه سوالات نیست

iman611
29-11-2011, 14:41
شرمنده.ولی میشه دستور زدن فلش و بگید؟

SenAtoR-rEZa
29-11-2011, 14:46
شرمنده.ولی میشه دستور زدن فلش و بگید؟

از چه ورژنی استفاده میکنید؟اسم کامل فایلی رو که دانلود کردید اینجا قرار بدید
در ضمن سوال بعدی خودتون رو هم اینجا بپرسید،در لینک زیر

๑۩๑ MaemO ๑۩๑ | تمامی سوالات خود را پیرامون ☼مطالب آموزشی☼ در این تاپیک مطرح کنید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=180036)

n900_esf
29-11-2011, 21:33
سلام گوشیما زدم توی شارژ چراغ ال ای دیش روشن نشد و من هم توجه نکردم بعد متوجه شدم ال ای دی های صفحه کلید هم دیگه روشن نمیشه. تا الان سه بار فلش زدم ولی بازم نه صفحه کلیدم روشن میشه نه اون ال ای دی کوچیکه . لطفا راهنمایی کنید

#JOMJOMEH#
29-11-2011, 22:08
سلام گوشیما زدم توی شارژ چراغ ال ای دیش روشن نشد و من هم توجه نکردم بعد متوجه شدم ال ای دی های صفحه کلید هم دیگه روشن نمیشه. تا الان سه بار فلش زدم ولی بازم نه صفحه کلیدم روشن میشه نه اون ال ای دی کوچیکه . لطفا راهنمایی کنید

مشکل سخت افزاریه دوست عزیز..بدید یه تعمیرکار مطمئن و کار بلد چک کنه

iman611
30-11-2011, 21:13
سلام.اول گوشیمو به ورژن 2011 با nokia updater آپدیت کردم بعد یه نرم افزاری که نمیدونم چی بود رو نصب کردم و دیگه گوشی بالا نیومد. بردم دادم فلشش کنن.فلش شد به ورژن 2010. ولی imei گوشیم پریده.لطفا کمکم کنید.

SenAtoR-rEZa
30-11-2011, 22:04
سلام.اول گوشیمو به ورژن 2011 با nokia updater آپدیت کردم بعد یه نرم افزاری که نمیدونم چی بود رو نصب کردم و دیگه گوشی بالا نیومد. بردم دادم فلشش کنن.فلش شد به ورژن 2010. ولی imei گوشیم پریده.لطفا کمکم کنید.

:hello: کار خیلی :ambulance: انجام دادین.به لینک زیر مراجعه کن

نحوه شناساندن سیم کارت و سریال نامبر بعد از دانگرید (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176761)

farzan_deyhim
30-11-2011, 22:05

دوست من
اول اينترنت فعال باشه(چند كيلوبايتي دانلود داره) بعد بزنيد

root
apt-get install --reinstall mp-fremantle-generic-pr
apt-get install --reinstall mp-fremantle-003-pr
موفق باشيد

SAJJAD
30-11-2011, 22:09

شما این روش رو امتحان کنید

مشكل روشن نشدن چراغ هشدار دهنده و چراغ صفحه كليد در گوشي n900
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125220)

iman611
01-12-2011, 08:58
دوست من
اول اينترنت فعال باشه(چند كيلوبايتي دانلود داره) بعد بزنيد

root
apt-get install --reinstall mp-fremantle-generic-pr
apt-get install --reinstall mp-fremantle-003-pr
موفق باشيد

سلام.این دستورو کجا وارد کنم؟لطفا کامل بگید.

SAJJAD
01-12-2011, 13:55
سلام.این دستورو کجا وارد کنم؟لطفا کامل بگید.

تمام دستورات این گوشی در محیط X-terminal وارد میشه

قسمت X-terminal هم به صورت پیش فرض در منوی گوشی شما موجود هست

اگر در هنگام وارد کردن دستور اول یعنی root با ارور not found روبرو شدید ، فایلی که ضمیمه کردم رو دانلود و به گوشیتون انتقال داده و توسط فایل منیجر نصب کنید

دقت کنید که هر دستور در یک خط وارد میشه و بعد از زدن هر دستور باید Enter بزنید

iman611
01-12-2011, 14:16
تمام دستورات این گوشی در محیط X-terminal وارد میشه

قسمت X-terminal هم به صورت پیش فرض در منوی گوشی شما موجود هست

اگر در هنگام وارد کردن دستور اول یعنی root با ارور not found روبرو شدید ، فایلی که ضمیمه کردم رو دانلود و به گوشیتون انتقال داده و توسط فایل منیجر نصب کنید

دقت کنید که هر دستور در یک خط وارد میشه و بعد از زدن هر دستور باید Enter بزنید

آقا ممنون.ولی ارور not found میده دستور اول.

iman611
01-12-2011, 14:31
بعد از دستور root نه. بعد از دستور دومی.

SAJJAD
01-12-2011, 16:09
آقا ممنون.ولی ارور not found میده دستور اول.

بعد از دستور root نه. بعد از دستور دومی.

دستورات رو درست نمی زنید

لینک زیر رو مطالعه کنید

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129180

S.Ged
01-12-2011, 16:34
سلام
باطری (اصلی) داخل گوشی لق میزنه و باعث میشه گوشی خاموش شه
فکرمیکنم بخاطر رساناهاشه
چیکار باید بکنم؟

SAJJAD
02-12-2011, 13:42
سلام
باطری (اصلی) داخل گوشی لق میزنه و باعث میشه گوشی خاموش شه
فکرمیکنم بخاطر رساناهاشه
چیکار باید بکنم؟

باطری فابریک گوشی فکر نمی کنم چنین مشکلی داشته باشه

در هر صورت برای حل مشکل با یه سوزن نازک دو سر پایه هایی که محل اتصال باطری هستند رو کمی به هم نزدیک کنید و برای محکم کاری می تونید کنار باطری که با قاب گوشی کمی فاصله داره و باعث لقی اون میشه رو با یه مقدار دستمال کاغدی یا کاغذ یا مقوای نازک پر کنید

fcreal
02-12-2011, 16:58
سلام برای speedpatch اپدیت اومده فقط نمیدونم چرا وقتی اپدیت میکنم دوتا مشکل پیش میاد اولیش اینه که اون تغییراتی که تو اپدیت محمد سی جی بو مثل ساعت اچ تی سی و ایکون های ایفون بعده اپدیت میپره و دوم اینکه گوشی هی ریست میشه؟؟؟

A.R.A.S.H
03-12-2011, 02:01
سلام
دوستان کیبورد گوشیم باز بود بعد من همینجوری گواهیناممو کشیدم بین ال سی دی و پشت گوشی(با فلت برخورد کرد)
از اون به بعد ال سی دی گوشیم رفته.
راهی نیست بتونم درستش کنم؟
اگر هم راهی نیست لطف کنید خرجش رو بهم بگید.
ممنون

QUANTUM
03-12-2011, 02:10
سلام
دوستان کیبورد گوشیم باز بود بعد من همینجوری گواهیناممو کشیدم بین ال سی دی و پشت گوشی(با فلت برخورد کرد)
از اون به بعد ال سی دی گوشیم رفته.
راهی نیست بتونم درستش کنم؟
اگر هم راهی نیست لطف کنید خرجش رو بهم بگید.
ممنون

پاسخ داده شد؛

hemaseh
04-12-2011, 23:56
سلام خدمت دوستان عزیز و زحمت کشم.
چند وقتیه دیگه باتریه گوشیم مرخصه خودشو بکشه ۷یا۸ ساعت بیشتر شارژ نگه نمیداره میخواستم ببینم شما چه باتری توصیه میکنید بعضیا میگن باتری ۵۸۰۰خوبه بعضی میگن باتری اتمی بگیر بعضی هم باتری خودش رو پیشنهاد میدن لطفا راهنمایی کنید کدوم بهتره بگیرم ممنون.

#JOMJOMEH#
05-12-2011, 01:58
سلام خدمت دوستان عزیز و زحمت کشم.
چند وقتیه دیگه باتریه گوشیم مرخصه خودشو بکشه ۷یا۸ ساعت بیشتر شارژ نگه نمیداره میخواستم ببینم شما چه باتری توصیه میکنید بعضیا میگن باتری ۵۸۰۰خوبه بعضی میگن باتری اتمی بگیر بعضی هم باتری خودش رو پیشنهاد میدن لطفا راهنمایی کنید کدوم بهتره بگیرم ممنون.

سلام دوست عزیز
باتری اتمی ها الکین و فقط اسم در کردن و کلا گوشی رو داغون میکنن...بیش از نیازه مداره و گوشی بهش ولتاژ میرسونه..
باتری گوشی با ۵۸۰۰ یکی هست..پس فرقی نداره باتری خودش یا باتری ۵۸۰۰...
موفق باشید

A.R.A.S.H
07-12-2011, 02:42
سلام
دوستان فلت گوشی من پاره شده.
با عوض کردنش مشکلی ندارم اما فلت چسبیده به گوشی(دقت کردم دیدم با چسب چسبیده)
دوربین و led و سنسور و... اینا همه روی فلته.
چجوری اونو از روی گوشی جدا کنم و این یکی رو بچسبونم؟
در ضمن یه تعمیراتی برام یه فلت انداخت اما تصویر نیومد.گفت فلت های n900 با هم فرق دارن(در ضمن مشکل 1000% از فلته)
مرسی

FARZAD_B13
07-12-2011, 12:17
سلام برای speedpatch اپدیت اومده فقط نمیدونم چرا وقتی اپدیت میکنم دوتا مشکل پیش میاد اولیش اینه که اون تغییراتی که تو اپدیت محمد سی جی بو مثل ساعت اچ تی سی و ایکون های ایفون بعده اپدیت میپره و دوم اینکه گوشی هی ریست میشه؟؟؟

ممنون از شما
ولی دوست گلم الان به عنوان تاپیک یه نگاه بنداز ببین با این موضوعی که شما عنوان کردی مطابقت داره یا خیر؟
هر موضوعی من باب موضوع باید در بخش خودش عنوان بشه.
ممنونم از همکاریت.

aisafan900
07-12-2011, 18:53
دوستان سلام گوشی من یهو خاموش شده و دیگه به هیچ وجه روشن نمیشه یه روز قبلش با شارژر اچ تی سی واد فایر شارژ کردم اصلا به گوشی برق نمیرسه با کلید u هم خواستم فلش بزنم روشن نشد ممنون میشم کمکم کنید

farzan_deyhim
07-12-2011, 19:13
دوستان سلام گوشی من یهو خاموش شده و دیگه به هیچ وجه روشن نمیشه یه روز قبلش با شارژر اچ تی سی واد فایر شارژ کردم اصلا به گوشی برق نمیرسه با کلید u هم خواستم فلش بزنم روشن نشد ممنون میشم کمکم کنید

دوست من مشكلي نيست
گوشي شما كاملا شارژ خالي كرده شما با شارژر خودش يه نيم ساعت بذاريد تو شارژ دستم بهش نزنيد اگه بعد از نيم ساعت روشن شد كه هيچ ولي اگه روشن نشد شما سوكتش خراب كرديد يا يكي از پايهاش خراب شده كه قابل تعمير بيرون تعميرشم با 50 تومان حل ميشه( اگه از پايه هاي سوكت باشه) موفق باشيد

aisafan900
07-12-2011, 20:06
دوست من مشكلي نيست
گوشي شما كاملا شارژ خالي كرده شما با شارژر خودش يه نيم ساعت بذاريد تو شارژ دستم بهش نزنيد اگه بعد از نيم ساعت روشن شد كه هيچ ولي اگه روشن نشد شما سوكتش خراب كرديد يا يكي از پايهاش خراب شده كه قابل تعمير بيرون تعميرشم با 50 تومان حل ميشه( اگه از پايه هاي سوكت باشه) موفق باشيد

آقا فرزان دست شما درد نکنه باتری خالی نیست رو گوشی n93i تست کردم روشن شد وقتی باتری رو از رو گوشی بر میدارم شارژر رو میزنم LED زرد روشن میشه چشمک هم نمی زنه ممنون میشم کمکم کنید

VALiIiANT
08-12-2011, 03:15
آقا فرزان دست شما درد نکنه باتری خالی نیست رو گوشی n93i تست کردم روشن شد وقتی باتری رو از رو گوشی بر میدارم شارژر رو میزنم led زرد روشن میشه چشمک هم نمی زنه ممنون میشم کمکم کنید

دوست عزیز منم با مشکل شما روبه شدم تو یکی دو مورد شما بایستی باطری رو از گوشی جدا کنین بعد از نیم ساعت دوباره باطری رو تو گوشی قرار بدی !
بعد گوشیی رو با کابل به کامپیوتر وصل کنید گوشی یه ویبره ی کوچیک میزنه و تمام مشکل شما شارژ نشدن باطری هست که اتفاق نادریه ولی خوب برای خود منم پیش اومده دلیلشم ارور کرنل پاوره !

sushian
08-12-2011, 19:41
سلام
من گوشي رو كه با كابل به pc وصل ميكنم ميزنه charging اما چند لحظه بعد پيغام ميده شارژ نميشه و شارژش متوقف ميشه
مشكلش كجاست؟؟

farzan_deyhim
08-12-2011, 20:29
سلام
من گوشي رو كه با كابل به pc وصل ميكنم ميزنه charging اما چند لحظه بعد پيغام ميده شارژ نميشه و شارژش متوقف ميشه
مشكلش كجاست؟؟

شما يك بار ريست كن اگه مشكل حل نشد از كامپيوتر احتمالا گوشي ناقص شناخته

sushian
08-12-2011, 23:07
شما يك بار ريست كن اگه مشكل حل نشد از كامپيوتر احتمالا گوشي ناقص شناخته

ريست كردم
فلش هم كردم
حل نشد
با دوتا pc و لپ تاپ هم امتحان كردم

FARZAD_B13
08-12-2011, 23:21
ريست كردم
فلش هم كردم
حل نشد
با دوتا pc و لپ تاپ هم امتحان كردم

سلام
احتمالا باید کابلت مشکل داشته باشه با یه کابل دیگه چک کن.

Mohammad_mehdi
09-12-2011, 15:33
سلام دوستان
یه نرم افزار واسه تعمیر پیکسل های سوخته lcd اومده برای کامپیوتر. اینو واسه n900 کسی نداره؟؟
من پیکسل هام نسوخته فقط دو سه تاش یه کم روشن تر شده ولی فقط رنگ های روشن رو روشنتر نشون میده.
اسمش pixel repair هست ولی من دیدم تو مخازن نیست.
اگه بشه برام پیداش کنید
مرسی

Arashmp64
09-12-2011, 16:02
سلام
یه سوال داشتم .
حدود یه ماهه که ال سی دی گوشیم از بغل ها تکون میخوره یعنی وقتی لمسش میکنم مثل اینکه داخل میره . (ویبره هنگام لمس صفحه خاموشه)

hemaseh
10-12-2011, 11:23
سلام دوستانه عزیز.
من یه باتری نو گرفتم ولی وقتی به شارژ میزنم تا نودو پنج درصد بیشتر شارژ نمیشه باتری قبلیم هم تا نودو هفت فول شارژ میشد هیچ وقت صددرصد نمی شه آیا این مشکل رو همه دارن یا فقط من لطفا راهنمایی کنید ممنون.

farzan_deyhim
10-12-2011, 14:55
سلام دوستانه عزیز.
من یه باتری نو گرفتم ولی وقتی به شارژ میزنم تا نودو پنج درصد بیشتر شارژ نمیشه باتری قبلیم هم تا نودو هفت فول شارژ میشد هیچ وقت صددرصد نمی شه آیا این مشکل رو همه دارن یا فقط من لطفا راهنمایی کنید ممنون.

دوست من مشكلي نيست براي همه تقريبا همينطوريه اونم بخاطر اون برنامس

rezaking1990
11-12-2011, 23:45
سلام دوستان
گوشی من بعد از یکبار فلش شدن ناقص و حتی بعد از فلش شدن کامل با استفاده از شارژر شارژ نمی شه :(
ولی با کابل یو اس بی وقتی در حالت مس استورج یا پی سی سویت اتصال برقرار میشه شارژ می شه در ضمن از بکاپ یزدان و امیر ارسلان استفاده می کنم
ممنون

farzan_deyhim
12-12-2011, 00:40
سلام دوستان
گوشی من بعد از یکبار فلش شدن ناقص و حتی بعد از فلش شدن کامل با استفاده از شارژر شارژ نمی شه :(
ولی با کابل یو اس بی وقتی در حالت مس استورج یا پی سی سویت اتصال برقرار میشه شارژ می شه در ضمن از بکاپ یزدان و امیر ارسلان استفاده می کنم
ممنون

دوست عزيز مشكل از شارژرتون احتمالا مشكلي داره اتصالي كرده
چون مي فرماييد با كابل شارژ ميشه

rezaking1990
15-12-2011, 12:28
دوست عزيز مشكل از شارژرتون احتمالا مشكلي داره اتصالي كرده
چون مي فرماييد با كابل شارژ ميشه

خیلی ممنون از پاسخ شما
ولی من با شارژری هم که درسته تست کردم ولی باز هم نشد
به نظر شما مشکل از چیه؟
ممنون

farzan_deyhim
15-12-2011, 14:53
خیلی ممنون از پاسخ شما
ولی من با شارژری هم که درسته تست کردم ولی باز هم نشد
به نظر شما مشکل از چیه؟
ممنون

شما يك بار داخل سيتينگ ريست تو ارجينال بزن اگه مشكل حل نشد بايد فلش كنيد هم كمباين هم وانيلا اگه باز با اونم حل نشد پس سوكتش مشكل پيداكرده

sushian
18-12-2011, 23:39
سلام
نور صفحه كليد و notifications گوشي من يدفعه قطع شد و ديگه روشن نميشه
فلش هم زدم درست نشد
چيكارش كنم؟؟

ممنون

#JOMJOMEH#
18-12-2011, 23:47
سلام
نور صفحه كليد و notifications گوشي من يدفعه قطع شد و ديگه روشن نميشه
فلش هم زدم درست نشد
چيكارش كنم؟؟

ممنون

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=125220

Achilles91
24-12-2011, 15:03
سلام خسته نباشید. گوشیم یه مدت وقتی روش فشار میاد خاموش میشه. دقیقا روی گوشی کنار آرو نوکیا یکم بهش فشار میاد خاموش میشه. یجا احتمال داد از فلتشه. ممنون میشم کمکم کنید.

#JOMJOMEH#
24-12-2011, 21:51
سلام خسته نباشید. گوشیم یه مدت وقتی روش فشار میاد خاموش میشه. دقیقا روی گوشی کنار آرو نوکیا یکم بهش فشار میاد خاموش میشه. یجا احتمال داد از فلتشه. ممنون میشم کمکم کنید.

سلام دوست عزیز
همون طور که خودتون دارید میگید این مشکل سخت افزاری هست..نیمشه بگیم این کا رو کنید یا نه..
باید زحمت بکشید ببرید به یه تعمیرکاره خبره و کار بلد بدید گوشی رو چک کنه..ممکنه از ال سی دی یا از فلت یا از هر جایی باشه ...نمیشه الکی دست کاری کرد که یه جا دیگش خراب شه
پس بهتره بدید بازرسی بشه
موفق باشید

Alireza Nama
26-12-2011, 21:45
سلام
من وقتی گوشیمو با شارژرش شارژ می کنم هم گوشی داغ می کنه هم شارژر ولی وقتی با کامپیوتر شارژ میکنم موبایل کمتر داغ می کنه چی کار کنم؟:(