PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیرم ور کوک شده N97 ورژن 22.0.110 (V2.0)توسط meshk (تاریخ 07-12-89)

meshk
26-02-2011, 17:55
باسلام خدمت دوستای عزیز

http://s29.aks98.com/files/21611459549986502611.jpg

از اونجا که به بعضی از دوستانم:122: قول داده بودم 2ومین فریمور رو کوک:de: کردم و در خدمتتون میزارم چون این احتمالا آخرین فریمور کوک شده توسط این جانب حقیر میباشد و امیدوارم خوشتون بیاد..

این فریمور نصبت به فریمور قبلیم شخصی سازی نشده:by: و سعی بر این شده که تمام مواردی که درش اضافه شده قابل استفاده باشه...

و مثل فریمور قبلیم اصلا علاقه ای به عوض کردن بوت اسکرین زنگ و تم و غیره دیفالت گوشی ندارم پس به اونا دست نزدم آخه بعضی از دیفالتها آدمو خسته نمیکنه:bf:...

مهم ترین نکته این هست که برای استفاده از این فرمور شما باید این فلدر هارو از روی mass memory و مموری کارت پاک کنید .اگر هم که نبود که مهم نیست اما اونهای که هستن رو حتما پاک کنید
E:privet : E:data ; E:system ; E:resource ; ;E:sys ;
پس اطمینان داشته باشید که فلدر های بالا وجود ندارن

و اما در مورد فریمور و تغییراتش بگم که ارتقاع یافته فریمور قبلیم هستش.................

1:افزایش سرعت کینتیک اسکرولینگ در بعضی جاها و جاهایی که احتیاجی نداره غیر فعال شده که حساسیت تاچ بهتر عمل کنه....
2: wedgie 5شرتکات برای هوم سکرین و اضافه شدن ویجت profile که حتی میتونید ساعت هم بردارید
3:غیر فعال کردن حالت استارت آپ برنامه ها
4:عوض کردن درایو کش از C به E و قابلیت کش روی همه ی درایو ها
5:حذف موارد امنیتی بی مورد در مورد نصب برنامه ها و افزایش توانایی های کاربر در این زمینه
6:غیر فعال کردن ارسال پیامک به نوکیا بعد از فلش یا هارد ریست
7: موزیک پلیر گوشی فقط آهنگ هایی رو که تو پوشه ی f: Music و E:Music که این کار باعث میشه موزیکهاتون زودتر سرچ بشه
8:حذف جاوا پرمیشن ها
9:حدف هشدار امنیتی(اعصاب خوردکن)که هنگام باز کردن ویجت ها میاد
10:افزایش سرعت چرخش صفحه هنگام چرخاندن گوشی که البته زیاد چشم گیر نیست
11:جلوگیری از استفاده ی دوربین از کش رم سخت افزاری
12:افزایش کفیت دوربین که حجم عکسها به 1mb و بیشتر که بهتون قول میدم که عکسبرداری در فضای باز حجم عکسها رو به mb 1\5 و بیشتر هم برسونه فیلمبرداری هم در آخرین درجه قرار گرفته
http://s29.aks98.com/files/44661589375886465068.jpg

13:استفاده از جدید ترین روش هک که حتی نیاز به فعال کردن پچ در rampatcher نیست خب اینم بگم روم پچر هم نصب شده اتوپچر بهش اضافه شده و پیغامشم حذف شد ..
14:جلوگیری از ارسال اس ام اس به نوکیا ( نشان ندادن wellcome nokia)
15:تغییر تم افکت به یک تم افکت بسیار زیبا و رفع تمامی باگ ها از جمله باگ setting تم افکت همون تم افکت قبلی هستش برای فریمور جدیدم تم افکتهای زیادی رو امتحان کردم اما به جرات میتونم بگم بی باگ ترین یا اصلا بدون باگترین تم افکت هستش.
16:گوشی در 30 ثانیه قفل می شه به جای 60
توجه: در این فریمور قفل صفحه قرار داده شده بطور دائمی که مطئنن کمبودش احساس میشد و این میشه گفت بهترین قفل صفحه ای هست که تا حالا دیدن با تمام کارایی..
http://s29.aks98.com/files/30598668315029265444.jpg

17:سنسور ها تقویت شدن
18:فرسنان همه ی فایل ها با فایل منجر خود گوشی (sis,sisx,jar,.....) و باز شدن فلدر های سیستم گوشی با خود فایل منجر گوشی
19:فعال بودن delivey report به صورت پیش فرض
20:تعداد اس ام اس ها فرستاده شده افزایش یافته به999 ( قابل تغییر )
21:اضافه شدن آیکون conversations به قسمت مسیجها
22:ضبط صدا تا 5 ساعت>>>کاملا خذف شد و به دیفالت تغییر یافت دلیل>>>موقع رکورد وقتی تایم زیاد میشه دیگه صدا بصورت بریده بریده رکورد میشه
23:صدا در هنگام تماس در اسپیکر به بالارین درجه به صورت پیش فرض
24:تقویت گالری در پیدا کردن فایلها (سریع تر Load شدن انها) اینجا هم توصیه میکنم فایلی که در ضمیمه گذاشتمو دانلود کنید و نصب کنید که با فریمور من بسیار سازگار هستش دلیل قرار ندادنش در فریمور حجم بالای برنامه بود ..وقسمت sher هم از گالری حذف شده
25:اضافه شدن فارسی به دیکشنری گوشی و عربی هم اضافه شده به در خواست یکی از دوستان
26:عوض شدن سرورgps برای سریع تر وصل شدن وقتی که از اینترنت استفاده می کنید
27:فعال بودن theme effect به صورت پیش فرض
28:حذف شدن fota و ازاد شدن 5 mb در درایو c
29: قرار گرفتن آیکون مموری در هوم اسکرین
30:اضافه شدن تقوم فارسی
31: آفیس کرک شده
32: زیان عربی حذف شده
33:voice commands حذف شده
34: و گزینه ریستارت به فریمور اضافه شده
http://s29.aks98.com/files/31595104916054993152.jpg

تغییرات در profile
general
- قرار گرفتن key tones روی سطح 2
- قرار گرفتن tuch screen vibration روی سطح off
قرار گرفتن tuch screen tones روی سطح 1

تم
1: nseries 2
2: horizon black

برنامه های نصب شده 1 (قابلیت پاک شدن ندارن)
- brightlight >>به این دلیل که هیچ تفاوتی با ورژن های جدیدش نداره
- rampatcher
- btswitch >>> اینم با ورژنهای جدیدش تفاوتی نداره

برنامه های نصب شده 2 ( قابلیت پاک شدن دارن)
1: notifications
2:PIPS v1.5.7 (Official).sisx

توجه : برنامه jukebox رو به قسمت موزک پلر گوشی اضافه کردم و تمام کاربردهای موزک پلر رو داره>>>> اینم برنامه هم کامل از فریمور حذف شد

نکته : تمام آیکون های گوش رو به آیکونهای n8 تبدیل کردم که این ورژن با ورژن قبلی کاملا متفاوته آیکونها در حالت دیفالت بسیار زیبا و با عوض کردن تم کامل عوض میشن ...اما بگم که مشکل فارسی متاسفانه برطرف نشده

حذف برنامه های
5تا از برنامه ها رو از فریمور حذف کردم
Boingo, QIK, Vlingo,JoikuSpot و ovi store

وقتی گوشی شما روشن میشه تاریخ هارو بدین به homescreen که رسدین دیگه به گوشی خود دست نزیند تا برنامه ها کامل اینیستال بشن فقط اگر از شما اینترنت خواست cancel رو بزنید حتی اگر 10 بار امد .(حدود 1-2 دقیقه بعد) یه پیغام می ده که گوشی باید ریستارت بشه .بعد از ریستارت تمام هست.

در این فرمور مصرف باطری کم شده چرا ؟ چون تمام برنامه ها موقع بسته شدن کامل بسته میشن مثل log ,massaiging ,contacts که باز مشن اما بسته نمشن خودم تست کردم و شما هم میتونید تست کنید برنامه تسک منجر رو نصب کنید خودتون ببنید که هچ برنامه باز نممونه و این کار باعث مشه مصرف شارژ کم بشه و اینو ممنون دوست خوبم الیاسی هستم که جا داره انجا ازشون تشکر کنم

فایل ها رو در خود سایت به صورت پارت پارت آپ کردم برای راحتی دوستان
ما رو هم دعا کنید...

meshk
26-02-2011, 18:25
و اینم برای دوستانی که از آیکون دیفالت استفاد می کنند و اینم بگم که نوکیا مپ در این کوک به ورژن بالاتر 3.6 تغییر یافته

ما رو هم دعا کنید

GoLPeSaR
26-02-2011, 21:49
سلام دوست عزیز خسته نباشی.من هنوز کوکت را فرست نکردم تست کنم .فضای خالی رم بعد clear کردن با برنامه ramblow چقر هست؟خسته نباشی .:122:

GoLPeSaR
26-02-2011, 21:52
راستی یادم رفت بگم :

خدا خیرت بده

meshk
27-02-2011, 09:47
سلام دوست عزیز خسته نباشی.من هنوز کوکت را فرست نکردم تست کنم .فضای خالی رم بعد clear کردن با برنامه ramblow چقر هست؟خسته نباشی .:122:

راستی یادم رفت بگم :

خدا خیرت بده

ممنون محمد جان راستش من اصلا با اون برنامه کار نکردم نمیدونم اما فکر کنم حول حوش 60 باشه

aikido
27-02-2011, 19:22
سلام ممنون بابت کوک جدید
نوشتید مشکل فارسی برطرف نشده.. چه مشکلی؟

و اینکه اگه ورژن نوکیا مپ 3.06 هست که ظاهرا نقشه های فعلی جواب نمیدن!!!!

aikido
27-02-2011, 21:38
فلش زدم!!!!!

تنها مشکلی که تا حالا برخوردم اینه که رام پچر باز نمیشه

خیلی خوبه که شخصی سازی نکردی ، امیدوارم این آخرین کوک شما نباشه...!!!

aassww
27-02-2011, 21:44
فلش زدم!!!!!

سلام دوست عزيز
احتمالا پوشهpatchesداخل درايوeياcنيست كه رامپچر باز نميشه
اگر اينجوريه پو.شهpatchesرا در درايوe بسازيد وچندتا پچ داخلش بگذاريد تا رامپچر باز شود

meshk
28-02-2011, 07:46
سلام ممنون بابت کوک جدید
نوشتید مشکل فارسی برطرف نشده.. چه مشکلی؟ اگه دقت کرده باشید تو آیکونهای دیفالت 97 بعضی از این آیکونهایی که من اضافه کردمو نداره مثل tools و... حالا که بهش اضافه شده و قتی گوشیو به زبان فارسی تغییر بدی اون 1/2 تا فارسی نمیشن
و اینکه اگه ورژن نوکیا مپ 3.06 هست که ظاهرا نقشه های فعلی جواب نمیدن!!!!

نوکیا مپ فقط تو rofs2 پست دوم اضافه شده تو فریمورکوک اصلی دیفالت خودشه

فلش زدم!!!!!

خیلی خوبه که شخصی سازی نکردی ، امیدوارم این آخرین کوک شما نباشه...!!!

اونم مشکل نیست راحت حل میشه همون طور که دوست خوبم در بالا توضیح داد انجام بده یا اینکه ضمیمه رو به E: منتقل کن

aikido
01-03-2011, 02:52
مرسی ، درسته نوکیا مپ همون قبلیه هست

با اضافه کردن پوشه پچ مشکلم برطرف شد

ایکن های ان8 که گذاشتید خیلی بهتر شده، واقعا از محیط قبلی خسته شده بودیم!

راستی اون مشکل فارسی هم با یه rename حل شد، فقط پروفایل قسمت general فارسی نشده که اصلا مهم نیست.

Samim0631
02-03-2011, 09:16
ممنون پارسا جان باز هم گل کاشتی
تنها قسمتیش که حال منو گرفت اون آیک.ن مموری کارت توی هوم اسکرین هست که همیشه از این آیکون بدم میومد:4: مخصوصا توی ان85 هم که اینجوری بود خوشم نمیومد.

فعلا نه وقت تست دارم نه برنامه فلش و.... هروقت وقت کردم حتما فلش میزنم و یه تست اسیدی میگیرم:4:

راستی خسته هم نباشید این یکی چون کمتر شخصی سازی شده خیلی بهتره ( البته به جز اون آیکون مموری کارت:4:)

موفق باشید دوست عزیز :ax:

meshk
03-03-2011, 12:21
سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز بر این شدم که آپدیت جدیدی از فریمور 2ومم رو در اختیارتو قرار بدم با چند تغییر جزئی

1:توجه: در این فریمور قفل صفحه قرار داده شده بطور دائمی که مطئنن کمبودش احساس میشد و این میشه گفت بهترین قفل صفحه ای هست که تا حالا دیدن با تمام کارایی.. تغییراتی که انجام شده و تو عکس هم مشخصه به جای swipe to unlock دیگه slide to nulock نوشته میشه و حتی در حالت افقی هم قرار میگیره

http://s30.aks98.com/files/30195922879460745630.jpg

2:و گزینه ریستارت به فریمور اضافه شده... تغییر که انجام شده اینه که ریستارت رو در زبان فارسی بخوبی ساپورت میکنه

http://s30.aks98.com/files/68550320576177857330.jpg

3:پروفایل به دیفالتش تغییر کرد و تو فارسی مشکلش رفع شد
4:اضافه شدن آیکون conversations به قسمت مسیجها>>> فارسی شده و آیکونشم تغییر کرده

http://s30.aks98.com/files/24061654768943692949.jpg

5:Notifications در ویجت ها قرار گرفت بدونه نصب برنامه
6:به قسمت disabel یه گزینه اضافه شده که میتونین اسم اوپراتور رو از هوم اسکرین بردارین

http://s30.aks98.com/files/88269518022413851687.jpg

7: آیکون مموری کارت حذف شد
8: و در مورد منو ها باید بگم که ترکیب چیدمان منوها به شکل دیفالت 97 در اومده و آیکونهای tools .....و جند آیکون دیگه که بهش اضافه شده بود چون در زبان فارسی مشکل داست حذف شد ..اما شکل ظاهری آیکونها کاملا n8 هست

4پارت اول rofs3
وبقیه rofs2 هست

سورپرایز: قابل توجه دوستان عزیزم بزودی فریمور پورت شده c6 برای 97 رو در سایت برای تمام دوستان قرار میدم

siya.mak44
07-03-2011, 22:46
با سلام
دوست عزیز اول از کوک زیبات تشکر میکنم زحمت کشیدی
میخواستم بگم که من از فایلهای پست اول استفاده میکنم چون آیکنهاش زیبا تر و پوشهای بیشتر ی مثل تولز و غیره داره
ولی یه مشکلی وجود داره اونم اینکه وقتی کیبورد گوشی رو کشوی بالا میدم و صفحه تماس یا همون شماری گیری رو میارم صفحه بصورت عمودی باقی میمونه
مشکل بعدی اینکه برنامه که برای باز کردن قفل گذاشتی تو حالت افقی کار نمیکنه که این زیاد مهم نیست چون تو حالت عمودی خوش دستتره
اگه برات مقدور هست این تعغیرات رو بعلاوه تعغیرات جدیدی که انجام دادی انجام بده کوکت کامل میشه البته با آیکونهای پست اول و همون چیدمان
میدونم اون چیدمان با زبان فارسی مشکل داره ولی اگه اون باشه ممنون میشم
یه مشکل دیگه اینکه من قبلا تو کوک قبلیت از تم Nokia HTC (N8 Dialler) استفاده میکنم ولی تو این کوک وقتی تم رو نصب میکنم پایین صفحه گوشی خراب میشه تو حالت شترنجی در میاد
و یه مشکل دیگه که من تو همیه کوکهات دارم اونم نصب روم پتچر و چندتا برنامه دیگست شما میتونید اینارو نزارین و فقط لینک دانلود بزاری و برنامرو معرفی کنید
مثلا من از یه برنامه چراغ قوه دیگه استفاده میکنم در صورتی که او.نی که تو کوک هست پاک نمیشه و اعصابم خورد میشه
بازم از کوکت تشکر میکنم منتظر جوابت هستم بای

meshk
08-03-2011, 08:10
با سلام
دوست عزیز اول از کوک زیبات تشکر میکنم زحمت کشیدی
میخواستم بگم که من از فایلهای پست اول استفاده میکنم چون آیکنهاش زیبا تر و پوشهای بیشتر ی مثل تولز و غیره داره
ولی یه مشکلی وجود داره اونم اینکه وقتی کیبورد گوشی رو کشوی بالا میدم و صفحه تماس یا همون شماری گیری رو میارم صفحه بصورت عمودی باقی میمونه
مشکل بعدی اینکه برنامه که برای باز کردن قفل گذاشتی تو حالت افقی کار نمیکنه که این زیاد مهم نیست چون تو حالت عمودی خوش دستتره
اگه برات مقدور هست این تعغیرات رو بعلاوه تعغیرات جدیدی که انجام دادی انجام بده کوکت کامل میشه البته با آیکونهای پست اول و همون چیدمان
میدونم اون چیدمان با زبان فارسی مشکل داره ولی اگه اون باشه ممنون میشم
یه مشکل دیگه اینکه من قبلا تو کوک قبلیت از تم Nokia HTC (N8 Dialler) استفاده میکنم ولی تو این کوک وقتی تم رو نصب میکنم پایین صفحه گوشی خراب میشه تو حالت شترنجی در میاد
و یه مشکل دیگه که من تو همیه کوکهات دارم اونم نصب روم پتچر و چندتا برنامه دیگست شما میتونید اینارو نزارین و فقط لینک دانلود بزاری و برنامرو معرفی کنید
مثلا من از یه برنامه چراغ قوه دیگه استفاده میکنم در صورتی که او.نی که تو کوک هست پاک نمیشه و اعصابم خورد میشه
بازم از کوکت تشکر میکنم منتظر جوابت هستم بای

ممنون سیامک جان .. در مورد شماره گیری یا همون دیالر سیامک جان اینجوری که بهتره شما وقتی شماررو میگیری گوشی هم افقی میزاری در گوشت که جواب بدی نه دیگه بالاخره عمودیش میکنی و اصلا شماره گیری هم به نظرم اینطوری راحته.با هاش کنار بیا چون من خودم اینجوری دوست دارم......
در مورد آیکونها شما میتونی فایل rofs2 پست اول رو با فایل rofs3 صفحه 2 رو گوشیت فلش بزنی و تمام تغییراتم داره... و در مورد تم اون که میگی مربوط میشه به آیکونها و متاسفانه کاریشم نمیشه کرد....
در مورد برنامه ها هم پست اول توضیح دادم که چرا در فریمور قرار دادم مثلا همون چراغ قوه ورژن جدیدش چه برتری نصبت به این داره ؟؟؟؟؟ اگه دار بگو چشم من یه دونه دیگه کوک میکنم فقط برای شما با تغییراتی که شما میخوای:as:

siya.mak44
08-03-2011, 14:10
ممنون سیامک جان .. در مورد شماره گیری یا همون دیالر سیامک جان اینجوری که بهتره شما وقتی شماررو میگیری گوشی هم افقی میزاری در گوشت که جواب بدی نه دیگه بالاخره عمودیش میکنی و اصلا شماره گیری هم به نظرم اینطوری راحته.با هاش کنار بیا چون من خودم اینجوری دوست دارم......
در مورد آیکونها شما میتونی فایل rofs2 پست اول رو با فایل rofs3 صفحه 2 رو گوشیت فلش بزنی و تمام تغییراتم داره... و در مورد تم اون که میگی مربوط میشه به آیکونها و متاسفانه کاریشم نمیشه کرد....
در مورد برنامه ها هم پست اول توضیح دادم که چرا در فریمور قرار دادم مثلا همون چراغ قوه ورژن جدیدش چه برتری نصبت به این داره ؟؟؟؟؟ اگه دار بگو چشم من یه دونه دیگه کوک میکنم فقط برای شما با تغییراتی که شما میخوای:as:

از راهنماييت ممنون يه مشكل ديگه هم پدا كردم
آقا فكر نكني من ميگردم ازت ايراد بگيرم من هيچوقت از كوك براي 97 استفاده نميكردم تا زماني كه با كوك شما آشنا شدم
مشكل هم اينكه زمان گرفتن عكس يا فيلم زوم كار نميكنه البته زومي كه با دگمهاي بالا گوشي يا همون كم يا زياد كردن صدا با اونا كار نميكنه
تو ديسپلي هم مدت خاموش شدن ال سيدي رو 60 گذاشتم بازم 30 خاموش ميشه
اگه راهي هست راهنمايي كني يا فايلي هت كه اين تعغيرات اجرا بشن بزار خودم دوباره كوك ميكنم
در مورد چراغ قوه نظر من اينكه اصلا براي كوك هيچ برنامهاي نصب نكني اينو بزاري به انتخاب ديگر كاربرها منظورم اين بود
ولي شما فكر كردي كه با نظر من يه چراغ قوه ديگه كوك كني نه اينطور نيست نصب برنامه و انتخاب رو بزاري براي كاربرها بهتر

meshk
08-03-2011, 14:42
از راهنماييت ممنون يه مشكل ديگه هم پدا كردم
آقا فكر نكني من ميگردم ازت ايراد بگيرم من هيچوقت از كوك براي 97 استفاده نميكردم تا زماني كه با كوك شما آشنا شدم
مشكل هم اينكه زمان گرفتن عكس يا فيلم زوم كار نميكنه البته زومي كه با دگمهاي بالا گوشي يا همون كم يا زياد كردن صدا با اونا كار نميكنه
تو ديسپلي هم مدت خاموش شدن ال سيدي رو 60 گذاشتم بازم 30 خاموش ميشه
اگه راهي هست راهنمايي كني يا فايلي هت كه اين تعغيرات اجرا بشن بزار خودم دوباره كوك ميكنم
در مورد چراغ قوه نظر من اينكه اصلا براي كوك هيچ برنامهاي نصب نكني اينو بزاري به انتخاب ديگر كاربرها منظورم اين بود
ولي شما فكر كردي كه با نظر من يه چراغ قوه ديگه كوك كني نه اينطور نيست نصب برنامه و انتخاب رو بزاري براي كاربرها بهتر

تو پی ا م جوابتو دادم و در حاله برسی هستن

ahora50002000
23-04-2011, 20:48
با سلام
خیلی خیلی عالیه
من دیشب نصب کردم ولی امروز به دو مشکل برخورد کردم البته از کوک صفحه اول :
بلوتوسم کار نمی کنه یعنی سرچ می کنه و گوشی مقابل رو می شناسه ولی وصل نمیشه !!!
اون اسکرین سیور که یک ساله اشکم درومد که پیدا کنم ولی نشد اجرا نمیشه چرا ؟

meshk
24-04-2011, 07:31
با سلام
خیلی خیلی عالیه
من دیشب نصب کردم ولی امروز به دو مشکل برخورد کردم البته از کوک صفحه اول :
بلوتوسم کار نمی کنه یعنی سرچ می کنه و گوشی مقابل رو می شناسه ولی وصل نمیشه !!!
اون اسکرین سیور که یک ساله اشکم درومد که پیدا کنم ولی نشد اجرا نمیشه چرا ؟

سلام اهورا جان ...دوست گلم شما از فریمور آخر من استفاده کن بهتره و مشکلی هم نداره از امضای من استفاده کن و اون مشکلاتی گفتی احتمال زیاد با یه فرمت *ستاره #مربع 7370 #مربع حل خواهد شد چون این فریمور تست شده هست و این مشکلاتی که شما گفتین رو نداره