PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار های تست شده اندروید مینی

H.O.S.E.I.N
09-09-2010, 11:47
در این تاپیک هم نرم افزار های تست شده روی اندروید مینی قرار میگیره و نرم افزار های قبلی هم به اینجا منتقل میشه
ممنون از همه دوستان

sonynokia
18-02-2011, 21:47
چون هنوز مموری کارت شناخته نشده نرم افزار زیادی نمی شه روش نصب کرد.
به عنوان مثال من یه برنامه بک آپ گیری نصب کردم ولی چون فایل بک آپ رو می خواد بریزه رو مموری و مموری رو نمی شناسه فایده ای نداره
یه سری از بازی هام که شتاب سنج می خواد جواب نمی ده.
من فقط برنامه خواندن اس ام اس فارسی رو نصب کردم که خیلی خوب جواب داد و بازی angry bird که آخر اعتیاده. خیلی بازی جذابیه.

این لینک برنامه خواندن و نوشتن اس ام فارسی:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=99820

shayan_spider
22-02-2011, 16:08
آقایان اگه live wallpaper خوب دارید لینک بدید ما هم حالشو ببریم...

نمی دونم live wallpaper چیه اما فکر کنم همینه من که ریختم جواب داد
الان فهمیدم که LIVE WALLPAPER هست

0101110
26-02-2011, 01:55
من خودم رو کشتم از این سایت واسه آندروید تم دانلود کنم ولی نشد.
باید با خود گوشی لینک های رو دانلود کرد
این هم دو تا تم خفن
Minimalistic Text (http://www.androidzoom.com/android_themes/themes/minimalistic-text_omto_screenshots.html)
Sticker Album ADWTheme (http://www.androidzoom.com/android_themes/themes/sticker-album-adwtheme_ivib_screenshots.html)
باید یه برنامه ای واسه سینک کردن آندروید به کامپیوتر پیدا کنیم
HTC Aria همچین برنامه ای داره ؟

HAMID HTC
18-03-2011, 12:52
این هم یه نرم افزار توپ واسه kill کردن نرم افزار ها :cl::cl::cl::cl::cl::cl::cl:

HAMID HTC
18-03-2011, 12:54
هرچند astro این کارو انجام میده اما این هم خوبه

نرم افزار ارسال و دریافت با بلوتوث

HAMID HTC
18-03-2011, 12:57
این هم live از نوع گل و زنبور تو بهار
البته مال سایت خودمونه

smzm67
31-03-2011, 18:18
اینم opera mini

smzm67
31-03-2011, 18:23
دیکشنری عالی هم با عکس و تلفظ هم دارم اما 1 بار باید به اینترنت وصل شد و 27 مگ دانلود کرد که هنوز اینترنت تو اندرود نداریم:ac: یا من بلد نیستم:am:

HAMID HTC
23-05-2011, 18:56
دوستان به علت اینکه بعد فعال شدن میکروفن خودم همش تو آندرویید بودم نیاز شدیدی به کیبورد فارسی داشتم
برای خوندن sms ها از mirsal استفاده میکنم و برای نوشتن از برنامه زیر با توضیحات براتون قرار میدم

و بگم خود من تست کردم و یه کیبورد کامل هست که گچپژ رو هم ساپورت میکنه
تنها ایرادش اینه که حروف بهم نمیچسبند
البته تو تایپ

یک کیبورد عالی که شما رو به سمت تایپک سریع واسان هدایت میکنه کافیه انگشتون رو روی حروف بکشید تا کلمه تشکیل بشه یا می تونید تایپک کنید سرعت بالای کیبورد از قابلیتهای بارزش هستش با تایپک چند حرف کلمات پیشفرض رو میاره

تغییرات:
بهترشدن نوشتن متن از راست به چپ
بالارفتن سرعت تایپک
رفع باگها

SlideIT Keyboard v3.2

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=420158&stc=1&d=1280924005

Requirements: Android 1.5+
Overview: SlideIT Keyboard The BEST input method for Android. Don’t type it, just SlideIT! SlideIT keyboard full v3.2
A revolutionary way to enter text...

SlideIT keyboard is a revolutionary way to enter text quickly and easily. Instead of entering text by tapping on letters, SlideIT keyboard eases texting by allowing the user to slide a finger along the letters, while the words “magically” appear on the screen.

SlideIT keyboard is an excellent tool for entering text, enabling users to dramatically improve writing speed with a quick learning curve. Writing efficiency is further enhanced with SlideIT keyboard smart predictive texting and disambiguation capabilities.

New Features:
* UI experience. You can now use the keyboard in landscape mode either full-screen or regular, as well as set the keyboard height. Right-to-left languages now have better support.
* Better support for tablet devices.
* Even less layout switching. ':' and ';' have been added to the main keyboard layout, requiring less layout switches.

Languages:
SlideIT keyboard can be configured to load 2 languages simultaneously, and the user can switch between them at any time.
SlideIT keyboard supports more than 40 languages and layouts:
-Afrikaans
-Albanian
-Arabic
-Belorussian
-Brazilian
-Bulgarian
-Catalan
-Czech - QWERTY
-Czech - QWERTZ
-Croatian
-Danish
-Dutch
-English - COLEMAK
-English - DVORAK
-English - QWERTY
-Estonian
-Finnish
-French
-German
-Greek
-Hebrew
-Hungarian
-Icelandic
-Indonesian
-Italian
-Latvian
-Lithuanian
-Norwegian
-Persian
-Polish
-Portuguese
-Romanian
-Russian
-Serbian - Cyrillic
-Serbian - Latin
-Slovak
-Slovenian
-Spanish
-Swahili
-Swedish
-Turkish
-Ukrainian

What's in this version:
- SlideIT keyboard full v3.2 --
• Option to resize the keyboard height
• Option to turn on/off full screen mode on landscape
• Can set the action of Enter key
• Added more language packs
• More symbols available from the main layout with a long press
• New definitions for Automatic Spacing
• New definitions for Automatic Capitalization
• Increase Accuracy & Performance
• Better tablet support
And more a lot of new feaures & Bug fixed.

برای داشتن زبان فارسی
بعد از نصب برنامه اصلی ضمیمه دوم را نصب کرده و در ستینگ کیبورد فارسی را به عنوان زبان دوم وارد کنید

در ضمن ضمیمه دوم باید مثل بازی angry birds نصب بشه با تشکر از smzm67 دوست خوبم
برای آموزش به اینجا برید (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2036594&postcount=33)

به نقل از انجمن آندرویید موبایلستان

drchiften
11-06-2011, 13:55
سلام . خوبيد ؟

مي خوام يه نرم افزاري رو معرفي كنم كه باهاش بتونيد از اينترنت گوشي رو pc استفاده كنيد .
easy tether رو دانلود كرده و روي كامپيوتر نصب كنيد .

فايل app.apk رو هم بريزيد توي رم و بريد به اندرويد و اونجا نصب كنيد .

بعد از نصب توي كامپوتر سمت راست پايين بغل ساعت آيكونش مياد .

بريد تو اندرويد و برنامه رو اجرا كنيد . تيك گزينه USB و UDP رو بزنيد كه روشن بشه . بعد با گوشي به اينترنت وصل بشيد . يعني كانكشنو فعال كنيد . بعد گوشي رو به pc وصل كنيد و رو آيكون سمت راست پايين كليك راست كرده و كانكت رو بزنيد (اولين گزينه ) . به همين راحتي .

حالا شما مي تونيد از اينترنت GPRS اوپراتور موبايلتون روي كامپيوتر استفاده كنييد . يعني يه جورايي گوشي ميشه مودمتون ...

drchiften
19-06-2011, 20:48
سلام . ميدونم مثل پست قبليم هيشكي تحويلم نمي گيره ولي به خاطر ارادتي كه با اين سايت و بعضي از دوستان دارم و به اين خاطر كه خيلي چيزا از اين سايت ياد گرفتم اينم ميگم .
شايد اين راه تكراري باشه و قبلا كسي گفته باشه يا اين مشگلو كسي نداشته باشه ولي چون من اين مشگلو داشتم رفتم كلي گشتم و بالاخره تونستم مموري گوشي رو به كامپيوتر بشناسونم و به عبارت ديگه از گزينه Disc Drive ويندوز توي آندرويد استفاده كنم ...

اين نرم افزاري كه گذاشتم رو دانلود كرده و توي اندرويد نصب كنيد . بعد از نصب بريد توي منو و نرم افزار رو اجرا كرده و تيكهاي داخل اونو بزنيدو تمام .
در ضمن ويجت هم داره و ميتونيد از شرتكاتش توي home استفاده كنيد .
بازم ميگم شايد خيليا اين مشكلو نداشته باشن ولي چون من داشتم رفتم گشتم و اين راهو پيدا كردم . ميدونم كساني هم هستن كه به اين مشگل خورده باشن ...

drchiften
01-07-2011, 15:31
خب يه برنامه جالب ديگه ...
نام این برنامه Instant Heart Rate Pro v2.0.5 بوده که با کمک آن قادر خواهید بود ضربان قلب خود را اندازه گیری نمایید . برای این کار کافیست انگشت خود را بر روی دوربین گوشی قرار دهید و سپس منتظر تثبیت ضربان قلب خود بمانید .

لازم به ذکر است این برنامه موفق به کسب جایزه سلامت سال ۲۰۱۱ گردیده است.

http://dl.mob4u.ir/1390/images/Instant%20Heart%20Rate%20Pro%20v2.0.5-[www.Mob4u.ir].jpg

drchiften
01-07-2011, 15:43
خب دوستان يه برنامه باحال و كاربردي ديگه براي اندرويد ميني ...

با Folder Organizer v3.3.3.4 می توانید بوکمارک ها ، میانبرها و کانتکت ها را مرتب کنید .
يه جورايي ميتونيد منوي اندرويد رو اونطوري كه دوست داريد بچينيد ...

قابلیت های دیگر این نرم افزار عبارتند از :
- تغییر آیکون پوشه ها با پشتیبانی از مجموعه های آیکون
- دسته بندی پوشه ها بر اساس حروف الفبا به دلخواه شما
- ساخت میانبر برای برنامه ها با آیکون ها و نام های دخواه شما
- پشتیبانی از ” یافت بسته های آیکون جدید”
- ویدجت های مختلف و بسیاری امکانات دیگر

http://dl.mob4u.ir/1390/images/Folder-Organizer-v3.3.3.4-[www.Mob4u.ir].jpg

اميدوارم لذت بريد ...

drchiften
04-07-2011, 02:03
سلام ...
دوباره با يه برنامه توپ ديگه در خدمتتونم ...

فكر نميكنم اين برنامه نيازي به توضيح داشته باشه ...
همه با اين برنامه غول توي ويندوز موبايل آشناييم ...

نرم افزار SPB Shell 3D v1.0.1 یک نرم افزار کاربردی جهت سه بعدی سازی صفحه اصلی گوشی شما با گرافیکی بالاست , از قابلیت های این نرم افزار ميتوان به سه بعدی سازی , پوشه های هوشمند , ابزار های سه بعدی , مجموعه ای از پنل ها و ابزار هاي مختلف اشاره نمود , این نرم افزار مخصوص گوشی های موبایل با سیستم عامل آندروید ۲٫۱ به بالاست .

فقط يه ضعف ( كه نميشه بهش گفت ضعف )داره و اون اينكه پس از نصب و اجرای این نرم افزار باید بیش از ۳ دقیقه تا اعمال تغییرات صبر کنید ... (ولي ارزش اين انتظارو داره ... از مال ويندوز باحالتره )

http://dl.mob4u.ir/1390/images/SPB_Shell_3D_v1.0.1_Android-[www.Mob4u.ir].jpg

drchiften
04-07-2011, 02:43
سلام ...
ببينيد چي پيدا كردم ...

اگه دقت كرده باشيد اندرويد يه ايراد اساسي داره و اون اينكه وقتي كه بوتش ميكني و واردش ميشي تمام برنامه هاي خودشو باز كرده و چك ميكنه كه بازم اگه دقت كرده باشيد ! وقتي اولش كه وارد شديد و ميخوايد باهاش كار كنيد به شدت كنده ويكم كه زمان ميگذره يواش يواش سرعتش ميره بالا ولي بازم به اون سرعتي كه ميخوايد نميرسيد ....

نرم افزار Startup Manager v2.9 یکی از نرم افزارهای کاربردی جهت مدیریت برنامه های اجرایی در زمان بالا آمدن گوشی های آندرویده ، به کمک این نرم افزار شما میتوانید برنامه های در حال اجرای گوشی خود را دیده و همچنین جزییات برنامه را ببینید و حتی آن ها را ببندید و میتوانید startup گوشی خود را سفارشی کرده و برنامه های مورد علاقه خود را در آن مشخص کنید که در زمان روشن شدن گوشی این برنامه ها فراخوانی شوند .

خدايي كيه كه قدر بدونه ...
يه نگاه يه ساعت ارسال اين پست بندازيد ...
تا حالا داشتم ميگشتم كه اينو چند تاي ديگه رو كه فكر ميكردم لازمه رو پيدا كنم ...
عيبي نداره ، اين هم بگذرد ...

http://dl.mob4u.ir/1389/images/Startup_Manager_v2.9-[www.Mob4u.ir].jpg

ویرایش توسط مدیریت:‌ ممنون علیرضا جان . بابت اون مشکل هم شرمنده.

drchiften
04-07-2011, 02:58
اووه اووه اووه ...
غول همه برنامه ها رو پيدا كردم ...

اين نرم افزارو تمام اندرويد دارا ميشناسن ...
تو سايتش نوشته بود اين آخرين ورژنه راستو دروغش پاي خودشون ...
من كه تست كردم از اوني كه ديفالت خود اندرويده خيلي سرتره و سريعتره ...
قضاوت با شما ...

نسخه جدید از نرم افزار ASTRO File Manager v4.4.1 برای گوشی های آندروید که یک فایل منیجر کامله فكر نميكنم زياد احتياج به تعريف داشته باشه ...
راستي وقتي دانلود كرديد بايد رجيسترش كنيد ...اون فايل رجيسترم دان كنيد . يادتون نره ...
واسه فايل رجيسترش پول دادما ...
پیشنهاد ميكنم حتما این نرم افزار رو از سایت موبايلستان دانلود کنید .

خشتون اومد يه فاتحه براي باباي منم بفرستيد ...
مرسي

http://dl.mob4u.ir/1389/images/ASTRO_File_Manager_v2.5.2.jpg

cybercoach
06-07-2011, 19:04
دوستان عزیز اولین برنامه ک واستون گذاشتم به نام bazaar هست که این برنامه یه جورایی market place اندروید هست که بدلیل ..... ایران مارکت خود اندروید ساپرت نمی شه و با این برنامه میتونید از طریق اینترنت بازی و برنامه دانلود کنید. من خودم تستش کردم فوق العادست !
برنامه دوم مدیریت بلوتوث هست که واقعا کاربرد داره و توصیه میکنم حتما استفاده کنید !
برنامه سوم که همگی باهاش اشنایی دارید انتی ویروس نود 32 هست اما من نصبش نکردم!
برنامه چهارم هم یک مرورگر اینترنت هست که خیلی توی اندروید طرفدار داره !
برنامه پنجم هم که فوتوشاپ هست که نیازی به توضیح نیست قابلیت هاش در حد pc نیست اما کارتونو راه میندازه !
برنامه ششم هم که میدونید یاهو مسنجر هست که واقعا من دوستش داشتم چون این یکی از برنامه هایی بود ک من توی ویندوز دنبالش بودم.
برنامه هفتم هم ک اپرا مینی ورژن 6 هست ک همگی اشنایی دارید !
برنامه هشتم هم یه برنامه ای هست مثل resco که از اسکرین گوشیتون عکس میگیره .
برنامه نهم ساخت شرکت گوگل هست که اسمان و سیاره ها رو نشون میده و برای اونهایی هست ک به نجوم علاقه دارن چون فعلا g-sensor کار نمیکنه داخل برنامه اونو به حالت touch تغییر بدید !
و اما برنامه دهم و اخرین برنامه شاهکار گوگل هست به نام google goggle من تستش نکردم چوم اینترنت نداشتم ولی نصبش کردم !! با این برنامه میتونید از چیزهای خاص ( توی برنامه توضیح میده ) عکس بگیرید و گوگل به شما تمام اطلاعات ان عکس را میگوید !
اگه خوشتون اومد تشکر یادتون نره !

drchiften
10-07-2011, 19:22
سلام بچه ها . حالتون خوبه ؟

اگه دقت كرده باشيد يكي از مشكلات فعلي اندرويد ميني اينه كه دوربين داريد ولي نميتونيد باهاش عكس بگيريد ...
اين مشگل رو ميشه با نرم افزارهاي كمكي حل كنيد و با كمك اين نرم افزارها عكس بندازيد تا مشكل نرم افزاري دوربين خود اندرويد حل بشه ...

Camera ZOOM FX v2.7.1 نرم افزاري است که با کمک آن قادر خواهید بود به صورت حرفه ای به عکاسی با گوشی آندروید خود بپردازید و به عکس های گرفته شده خود افکت های جذابی را اضافه کنید . اميدوارم لذت ببريد ...

http://dl.mob4u.ir/1390/images/Camera%20ZOOM%20FX%20v2.7.1-[www.Mob4u.ir].jpg

drchiften
12-07-2011, 11:35
سلام به دوستان گلم ... :ax::ax::ax:

با يه برنامه ديگه در خدمتتون هستم .
با اين برنامه ميتونيد اس ام اس هاي فارسي رو درست و حروفش رو بهم چسبيده ببينيد . چون اگه دقت كرده باشيد اس ام اس هاي فارسي توي اندرويد حروفش جدا جدا نوشته ميشه . اين يه برنامه كمكي خارج از اون برنامه اس ام اس خود گوشيه و ميتونيد باهاش اس ام اس فارسي هم بفرستيد .

فقط يه نكته هست و اون اينكه وقتي كه خواستيد از طريق اين برنامه اس ام اس فارسي بفرستيد ، موقع Send اون پايين نوشته Send By System . لطف كنيد با اين گزينه اس ام اس تون رو ارسال كنيد . نميدونم چرا ولي توي سايتش نوشته بود اين كار رو بكنيد . منم امتحان نكردم كه اگه اين كار رو نكنم چي ميشه ...

موفق باشيد ...

drchiften
12-07-2011, 14:52
سلام بچه ها ...

يه برنامه خيلي قشنگ پيدا كردم كه باهاش ميتونيد اس ام اساتونو بهتر از اوني كه اندرويد داره ببينيد .

خيلي باهاش حال كردم .

واردش كه ميشيد اس ام اساتونو مثل آيفون ميبينيد ولي ميتونيد توي تنظيماتش بريد و ظاهرشو تغيير بديد و مثلا Iphone 4 يا Hero و ... بكنيد .

يه چيز خيلي باحالي كه داره وقتي SMS يا MMS براتون مياد هرجاي اندرويد كه باشيد يه بالون براتون باز ميكنه و اس ام اس رو نشونتون ميده و حتي ميتونيد به اون اس ام اس همونجا جواب بديد و لازم نيست يه ساعت بريد تو برنامه تا اس ام اس رو ببينيد .

خيلي برنامه توپيه . از دستتون رفته اگه ازش استفاده نكنيد . حتما بعد از نصب بريد توي تنظيماتش و اونو هر جوري كه دوست داريد تنظيم كنيد بعد ببينيد چي ميشه . خيلي تنظيمات گسترده اي داره .

قابلیتهاش :

- پشتیبانی از SMS و MMS
- ارسال برای بیش از یک شخص
- نمایش هشدار تعداد SMS های جدید در Notification Bar
- نمایش سریع SMS روی صفحه نمایش ارسال پاسخ سریع در هنگام قفل بودن صفحه گوشی
- روشن شدن صفحه نمایش در هنگام دریافت SMS
- شخصی سازی نمایش لیست SMS ها
- شخصی سازی نمایش متن SMS ها
- هشدار در هنگام دریافت SMS (بهتر است هشدار برنامه Messeging غیر فعال شود)
- تنظیمات زنگ و ویبره و رنگ چراغ هشدار گوشی
- شخصی سازی نحوه نمایش و هشدار برای هر شخص
- محافظت از طریق Password و Lock Pattern
- تهیه Backup از SMS و MMS و تنظیمات در سرور برنامه
- غلط گیر خودکار
- پشتیبانی از بیش از 20 زبان مختلف
- ایجاد لیست سیاه با امکان رد SMS های SPAM
- مدیریت گزارشهای تائید دریافت و SMS های ارسال نشده
- مدیریت vCard ها
- قابلیت دانلود Theme و Font
- نمایش تصاویر اختصاص داده شده به لیست مخاطبین در متن و لیست SMS ها
- ساخت Widget روی صفحه اصلی گوشی

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=545128&stc=1&d=1302913728
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=545137&stc=1&d=1302915171

Overview: Handcent fully unleashes the messaging power for android phones, fully customizable and more features than the stock android messaging app.

Features :

- Full SMS/MMS support
- Group sending options,batch send
- SMS Popup with quick text
- Customize look with theme supports, include iPhone look ,Hero look, and support for downloading more skins and themes
- Individual contact notification,custom look (background,buble style) for different friends
- Security lock options, password protect handcent and your stock messaing application
- Backup/restore SMS /MMS, Handcent settings online and restore with one click
- My Handcent online services
- Built in spell checker
- Hundreds of handcent online themes, download them free and adding new themes everyday
- 20+ languages supported and will add more language support
- Better MMS support (better picture resize feature,help you download high resolution picture for UK carriers,settings Maximum Mms size)
- Handcent MMS Plus service, helps you send high resolution pictures and videos to your friends
- Additional smileys package add-on, you can download more smileys for handcent from android market
- Support local messaging protocol for different countries
- Split 160 feature support auto split message for CDMA network (for example: Verizon)
- Support for additional font packs, also can display sms message with many beautiful & stylish fonts
- Many plugins (Location,smileys,fontpack...)
- Built in Blacklist with the ability to make incoming MMS/SMS private per individual sender and help you block spam message.
- Supports manage drafts and undelivery messages
- Added vCard capacity for your android phone ,you can send/receive/import vCards from handcent
- Added Emoji capacity for your android phone,you can send cool/funny emoji icons to iphone and the android phones that installed handcent & handcent emoji plugin
- Handcent greetings include many holidays animated greetings ,you can choose the beatiful greeting and send to your friends.
- Handcent privacy box can help you hide & password protect threads/conversation, private conversations won't be read(or be made visible) by other messaging apps(stock, 3rd party, etc.)

v3.9.5 :

- New group sms helper plugin,we can real group sms now
- Improve Mms+ feature,now you can more easy to attach and download high resolution pic/video from handcent network
- New Default Messaging application option can full replace stock messaging app and work independently
- Full work (SMS & MMS) with Korean SKT version of SGS and SGS2
- New Led plus option for rooted phone (2.33 EVO..)
- Led color for Sidekick4g
- Delay sending option,you can cancel after click send
- Darkness skin

اينم بگم كه من ته اين برنامه رو درآوردم و همه جاشو حفظم . هركي هر سوالي داشت بپرسه در خدمتم . ( البته اينجا نه . تو بخش پرسش و پاسخ ) .

drchiften
19-07-2011, 02:33
سلام ....

بعد از كلي گشتن بالاخره پيداش كردم ...

نميدونستم اينو كجا بزارم و چون نرم افزار بود و مربوط ميشد به اندرويد ، گذاشتم اينجا .
اگه جاي غلطي گذاشتم اون عزيزي كه متخصص جابجايي پستاي منه زحمت بكشه ببره هر جايي كه دوست داره .فقط به ما هم بگو كجا ميندازيش ...

اين همون برنامه HTC sync هست كه براي همگام سازي يا Synchronize بين گوشي هاي HTC با سيستم عامل ويندوز و كامپيوتر توسط شركت HTC ارائه شده .

اين بار اين نرم افزار براي گوشي هاي HTC مبتني بر سيستم عامل اندرويد طراحي و توليد شده كه شما ميتوانيد اين نرم افزار رو از لينك زير دانلود كنيد ....

ميخواستم توي سايت آپلود كنم ولي چون حجمش در حدود 52 مگابايت بود بايد به 11 پارت تقسيم ميكردم براي آپلود كه اونطوري هم شما براي دانلود اذيت ميشديد هم من جونم در ميومد تا با اين وضعيت سرور سايت آپلود كنم .
به خاطر همين لينك مستقيم ميدم كه از اونجا راحت دانلود كنيد .
اميدوارم مديرا ببخشند ...

دانلود به صورت مستقيم با حجم 52 مگابايت ... (http://www.p30persia.com/wp-content/uploads/2010/android/htc/HTC_Sync_v3.0.5372.rar)

قابلي نداشت ...

AKBAR LOTFIZADE
23-07-2011, 23:26
ديكشنري انگليسي به فارسي بدون نياز به نصب فونت فارسي :bp::bp::bp::bp:

sepehr rms
24-07-2011, 05:18
اینم یه نرم افزار برای باز کردن گرافیکیه قفل با ترفند اثر انگشت شما با نصب این نرم افزار میتونی به صورت نمایشی قفل صفحتونو با اثر انگشت باز کنید

sepehr rms
24-07-2011, 05:21
اینم یک فایل منجر توووووووووووووووووووووووو وووووپ و بسیار کار امد من همیشه از همین استفاده میکنم واقعا ارزش داره به استرو میگه برو بگو بزرگترت بیاد:ca:

masoud tablet
24-07-2011, 21:10
سلام بچه ها یه برنامه فوق العاده پیدا کردم......
مربوط به dj هستش.....
من که باهاش کلی حال کردم.....

sepehr rms
25-07-2011, 03:00
بچها اینم لوک اسکرین با گرافیک

mamalifashist
25-07-2011, 18:05
تماس صوتی و تصویری oovoo 1.1.1
برای گوشی های آندرویدی

نرم افزار oovoo رقیب سرسخت و یا حتی می شود گفت نرم افزاری بهتر و کاملتر از نرم افزار Skype است که به تازگی رتبه نخست بودن را از Skype گرفته است .

http://gsm.ir/down.php?id=8686

دوستان شرمنده خطای اپلود گرفت منم مجبور شدم لینک بزارم با عرض پوزش

masoud tablet
28-07-2011, 16:37
سلام بچه ها.....
یه برنامه گیر اوردم که کار android market رو می کنه.....
که تو ایران هم جواب میده......
من تست کردم راحت کار می کنه.....
امید وارم لذت ببرید.....:bt::bt::bt:

masoud tablet
28-07-2011, 17:44
این هم شبیه ساز اندروید 3.....
خیلی باحاله........:cd:
http://www.4shared.com/file/MfEVitIN/honey.html?

C.H.I.T.A
31-07-2011, 16:49
سلام به همه دوستای گل
با این نرم افزار میتونید نرم افزار ها یا بازی هاتون رو به SDcard منتقل کنید
ایشالله که تکراری نباشه اگرم بود ببخشید
(تست شده)

LEO K
14-08-2011, 19:32
اینم رفع مشکل مدت زمان کار با اندروید :
( تست شده روی cm6 ، من خودم تا یه روز و نیم به راحتی با گوشیم کار کردم .)
1-ابتدا نرم افزار Cpu Master Free.apk رو از ضمیمه دانلود کنید .
2-سپس در اندروید نصب کنید .
3-نرم افزار رو بالا بیارید و ابتدا perflock رو غیر فعال کنید و تیک set on boot رو بزنید .( اگه کلید ویندوز رو انتخاب کنید پیدا میکنید .)
4-مکسیمم cpu رو روی 608 و مینیمم رو روی کمترین مقدار که تقریبا 200 هست قرار بدید .
و تیک set on boot رو بزنید .
5- در تب advance هم apply کنید .
6- از نرم افزار task killer هم برای بستن نرم افزار ها استفاده کنید .

الان هم باید لذت ببرید .:ab::ab::ab::ab::ab::ab:

drchiften
14-08-2011, 23:09
سلام ...
با يه نرم افزار بدرد بخور در خدمتتونم ...

نام اين برنامه RockPlayer Universal Full v1.7.1 بوده که یکی از بهترین ها در نوع خود می باشد .
اين برنامه براي پخش فايلهاي ويدئويي در سيستم عامل اندرويد هست كه چون حجمش زياد بود به دو قسمت تقسيم كردم . هردو تا فايل رو بعد از دانلود در يك پوشه ريخته و پارت اول رو اكستركت كنيد ...
اميدوارم بدردتون بخوره ...

http://dl.mob4u.ir/1390/images/RockPlayer-Universal-Full-v1.7.1.jpg

LEO K
15-08-2011, 00:18
ببخشید مزاحم شدم.هنگامی که تیک set on boot رو می زنم می نویسه که این قابلیت برای این نرم افزار رایگان وجود ندارد.
حرفتون صد در صد درسته اشتباه از من بود :sorry::sorry::sorry::sorry:از نرم افزار در این پست استفاده کنید و بقیه مراحلی که نوشتم ، البته با این نرم افزار هم میشه ولی باید هر دفعه سر بوت اندروید خودتون اینکار رو انجام بدید .

sonynokia
26-08-2011, 16:40
نرم افزار power max full
بر ای کاهش مصرف باطری، کارکردشم خیلی ساده هست

LEO K
30-08-2011, 14:29
نرم افزار ریست برای اندروید . این نرم افزار اندروید رو ریست میکنه ولی توی خوده اندرویده یعنی سیتم خاموش و روشن نمی شه .

sonynokia
30-08-2011, 16:21
اینم برنامه ای برای ریستارت گوشی
اگه از اندروید r167 یا r169 استفاده می کنین برای برگشتن به ویندوز باید گوشی رو خاموش کنید بعد دوباره دکمه پاور رو بزنید تا ویندوز بیاد بالا ولی با این نرم افزار گوشی رو ریستارت می کنید و ویندوز میاد بالا
البته اندروید cm6 خودش قابلیت ریبوت داره
برای ریستارت گوشی باید گزینه normal reboot رو تیک بزنید.
البته ویجت normal reboot هم داره که با یه کلیک گوشی ریستارت شه. حالشو ببرید، خداییش کلی کلاس داره جلو خیلیا سیستم عامل گوشیتو سریع عوض کنی :)

LEO K
31-08-2011, 02:28
نرم افزاری برای کنترل برنامه های start up :

M O R T Y
04-09-2011, 19:55
بچه ها اینو من اینجا گذاشتم ولی هنوز تست نکردما!
دیدم داغه سریع عمل قشنگ کپی/پیست رو انجام دادم و خیلی هم حال کردم! البته لینک منبع (http://www.androidiha.com/1390/06/13/free-download-uc-browser-v7-8-0-for-android.html)
http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2011/09/UCBrowser-v7.8.0.95_Androidiha3.jpghttp://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2011/09/UCBrowser-v7.8.0.95_Androidiha2.jpg
این برنامه، برنامه UC Browser خودمون توی وین موب هستش. امیدوارم روی اندروید مینی نصب بشه!
رمز فایل: www.androidiha.com

M O R T Y
05-09-2011, 18:32
http://img.ir-tci.org/uploads/2011/07/Android_Seven_1.jpg http://img.ir-tci.org/uploads/2011/07/Android_Seven.jpg
نرم افزار Home Screen یا به عبارت اندرویدی Luncher
با این نرم افزار میتونید اندروید خود رو به ویندوز 7 مایکروسافت تغییر بدید. روی مینی تست شده و 100% جواب میده. این نرم افزار خودش یک فایل منیجر داره و اونم جالبه. سختیشم اینه که All Programs میره توی منوی Start و مثل کامپیوتر باید برنامه ها رو از Start پیدا و اجرا کنید. البته صفحه اصلی برنامه 5 صفحه داره که میتونید ویجت های خود رو روی اون قرار بدید. در ضمن امکان استفاده Live Wallpaper رو هم داره.
کلا جالبه و ارزش امتحان کردن رو داره!
منبع (http://www.ir-tci.org/android-os/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-android-seven-full)
رمز فایل: www.ir-tci.org
ویژگی ها (به گفته منبع (http://www.ir-tci.org/android-os/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-android-seven-full)):
ویژگی های این نرم افزار:
-ساختار بسیار شبیه ویندوز۷
-دارای فایل منیجر
-دارای ساختار لانچرهای معمولی اندروید(امکان نصب لایو والپیپر،ویجت و …)
-اشتراک گذاری فایل ها
- تغییر اندازه فولدر ها به صورت مختلف
-فایل های ویدویی و صوتی با هر پسوندی رو باز کنید.
-سازگار بودن با همه رزولوشن ها
- فایل های زیپ و ان زیپ کنید.
- و…

Amin-K69
06-09-2011, 12:20
سلام بخش خیلی سوت و کور شده ...

این هم یه نرم افزار جدید که باهاش میتونید تماس جعلی درست کنید و حتی تو لیست تماس های گوشیتون هم باقی میمونه و میتونید یه صدا هم از قبل ضبط کنید تا زمانی که گوشی رو جواب دادید صدای شخص تماس گیرنده از پشت خط بیاد

Amin-K69
06-09-2011, 12:24
با این نرم افزار میتونید با گوشی آندرویدتون به صورت پشت سر هم و سرعت بالا عکس بگیرید ...

Amin-K69
06-09-2011, 12:49
این نرم افزار برای استفاده از میزان ترافیک مصرفی اینترنت و اس ام اس و ... استفاده میشه و میشه براش هشدار مصرفی هم قرار داد تا به میزان مصرفی خاصی رسید چه اس ام اس چه ... هشدار بدهد

Amin-K69
14-09-2011, 17:52
سلام نرم افزار امروز مخصوص آهنگ های خارجی هستش

کافیه اهنگی که مورد علاقتون هستش رو براش حدود 10 ثانیه رو پخش کنید و بعد اسم خواننده و متن آهنگ و ویدیوش رو دریافت کنید

مهم نیست کجای آهنگ باشه فقط باید یه ارتباط اینترنتی داشته باشید :loveit:حتی جی پی ار اس هم پاسخگوی نیاز شما میتونه باشه و هزینه زیادی نداره برای اینکه این حس زیبا رو بدست بیارید:bi:

آهنگ های تبلیغاتی تلویزیون - آهنگ های که تو تاکسی یا تو خونه دوستتون میشنوید و نمیدونید کیه و حتی آهنگ هایی که تو دیسکو ها پخش میشه رو میتونید خیلی راحت با این نرم افزار پیدا کنید:bp:

مهم نیست کجای آهنگ باشه فقط باید 10 ثانیه براش پخش کنید و ترجیحا صدای مزاحمی اطراف وجود نداشته باشه:ab:

امیدوارم لذت ببرید :ad::mobilestan:

Amin-K69
25-09-2011, 18:46
میرسال 6.7

M O R T Y
27-09-2011, 14:53
با سلام. 2 تا نرم افزار دیدم که حیفم اومد اینجا نزارمش (نگذارمش).
البته خودم تست نکردما.
کیبورد کامل با Hacker’s Keyboard v1.22
http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2011/09/Hackers-Keyboard-2.jpg
توضیح منبع (http://www.androidiha.com/1390/07/04/free-download-hacker%E2%80%99s-keyboard-v1-22.html#more-6169):
حتماً می دانید کیبورد های لمسی در گوشی های موبایل به عنوان یک کیبورد کامل شناخته نمی شوند. نرم افزار Hacker’s Keyboard کیبورد گوشی شما را تبدیل به یک کیبورد حرفه ای می کند که در آن تمامی کلید ها و میانبر های موجود در کیبورد کامپیوتر را می توان مشاهده کرد. از جمله امکانات این نرم افزار می توان به ساپورت کردن زبان فارسی اشاره کرد. این نرم افزار دارای کلید های F و دکمه Esc می باشد که مورد نیاز بسیاری از کاربران است.
دانلود با حجم 1.24 مگابايت (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=628800&stc=1&d=1317118713)

نرم افزار جالب Genial Writing v1.33.0828
http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2011/09/Genial-Writing-2.jpg
توضیح منبع (http://www.androidiha.com/1390/07/04/free-download-genial-writing-v1-33-0828.html#more-6147):
با ۱۲ رنگ و چندین قلم شروع به نوشتن در گوشی خود کنید. Genial Writing نام نرم افزاری جذاب و سرگرم کننده است که با استفاده از آن به راحتی می توانید نقاشی کنید، متن پیامک بنویسید، دفترچه یادداشت بسازید و … در نسخه ۱٫۳۳٫۰۸۲۸ این نرم افزار تعداد فونت های نوشتاری، تعداد استایل های نوشتاری و رنگ های جدیدی اضافه شده است.
دانلود با حجم 618 کیلوبايت (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=628804&stc=1&d=1317118882)

رمز 2 تا فایل هم www.androidiha.com (www.androidiha.com) هستش.

C.H.I.T.A
30-09-2011, 11:24
هشدار نزدیک شدن به دوربین های ثبت سرعت
:ambulance:

C.H.I.T.A
30-09-2011, 11:30
نوشتن و نقاشی به سبک نئون

C.H.I.T.A
06-10-2011, 19:17
برنامه قدرتمند Color Splash Effect Pro به شما این امکان را میدهد، که عکس خود را به حالت سیاه و سفید درآورده و سپس فقط قسمت هایی را که می خواهید به حالت رنگی درآورید و عکسی زیبا خلق کنید.

C.H.I.T.A
10-10-2011, 19:48
پانوراما عکاسی کنید

تست شده

Amin-K69
11-10-2011, 01:07
این هم یه ویجت جدید هست که روی گوشی نصب میشه و کار های روزانتون رو برای یاد اوری روی اون یادداشت میکنید

به درد بخور هست و یه تخت وایت بورد مجازی واسه گوشیتون هست :cv:

mamalifashist
11-10-2011, 13:23
سلام این هم برنامه orbot با اون میتونید به همه ی سایت ها برید(قند شکن) روی مینی هم جواب میده
https://www.torproject.org/docs/android.html.en این لینک

بعد از دانلود از settings گزینه transparent proxying رو فعال کنید وهمچنین گزینه پایینیش و گزینه use bridges سپس به راحتی استفاده کنید

C.H.I.T.A
11-10-2011, 17:12
نرم افزار تبدیل واحد ها(data size,data transfer.distance,time ....)

این نرم افزار را بهتون پیشنهاد میکنم چون خیلی کامل و جامع هست

M O R T Y
23-10-2011, 14:27
مدیریت بر برنامه های در حال اجرا
Mobo Task Killer Pro v1.1.0
http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2011/10/ss-480-0-1.jpeg http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2011/10/ss-480-1-1.jpeg
تست شده روی مینی. برنامه ای شبیه به برنامه advanced task killer و حتا قوی تر از اون.

رمز فایل: www.androidiha.com (www.androidiha.com)

sonynokia
23-10-2011, 22:45
سلام
میشه لطف کنید برنامه ای که با اون از صفحه گوشی عکس می گیرید در سایت قرار بدید.ببخشید پیدا نکردم که پست زدم

خدمت شما

M O R T Y
30-10-2011, 17:19
بچه ها نزنیدما!!!!!!!!!!!1
آخه تستش نکردم ولی با دیدن اسکرینشاتهاش آدرلانین خونم رفت پارک ارم، روی ترن هوایی!!!!!!!!!!!!1 خیلی هاته (یعنی چی؟ یعنی داغه!!!!!:aq:)
کیبورد زیر میگن فارسی رو هم ساپورت میکنه! ولی تستش نکردم! (بچه مگه اینجا تاپیک نرم افزارهای تست شده روی مینی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dx::dx::dx::dx::dx::d x::dx:)
http://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2011/10/ss-480-3-9.jpghttp://www.androidiha.com/wp-content/uploads/2011/10/ss-480-0-10.jpg

LEO K
07-11-2011, 11:54
اینم یه نرم افزار برای کسایی که نمیتونند تو اندروید فایل بریزن تو sd ، برنامه رو نصب کنید و اندروید رو ری استارت کنید .امیدوارم مفید باشه .
با تشکر-یاسین

C.H.I.T.A
07-11-2011, 13:10
ویژگی ها:
پیش نمایش آنلاین موزیک
دانلود چندین فایل در پس زمینه
اجرا و حذف فایل های mp3
انتخاب آهنگ ها به عنوان زنگ خور
مجموعه ای عظیم از رده بندی های هفتگی و …

برای استفاده به اتصال اینترنت نیاز است

cybercoach
07-11-2011, 14:36
PicsIn ویرایش عکس با
نام بهترین برنامه ی ویرایش عکس در آندروید می باشد که حتی توانسته است از برنامه هایی مثل Photoshop و PicSay هم طرفداران بیشتری پیدا کند.PicsIn مجموعه ای از چند برنامه می باشد:دوربین،نقاشی و عکس می باشد.این برنامه با داشتن امکاناتی فوق العاده و بی نظیر عکس هایی عالی را آماده می کند که شما را حیرت زده می کند.

لینک دانلود (http://www.andbaz.com/?p=3712)

cybercoach
07-11-2011, 14:40
GO SMS PRO
نام برنامه ی مدیریت sms هست که امکانات فوق العاده ای دارد.این برنامه با داشتن امکانات مختلف به راحتی جایگزین برنامه ی اصلی گوشی شما می شود
این مجموعه دارای تم های برنامه نیز هست
خیلی برنامه توپیه واقعا از مسیج خود گوشی باحال تره

لینک دانلود (http://www.andbaz.com/?p=2448)

C.H.I.T.A
09-11-2011, 21:16
فــتـوشــاپ

R e Z a
25-11-2011, 15:12
نمیدونم چرا ارور میداد:ci:

C.H.I.T.A
05-12-2011, 17:23
نرم افزار مدیریت پیامک "گو اس ام اس پرو":bm:

M O R T Y
01-01-2012, 16:18
ببخشید از گوشی خودم اسکرینشات نمیزارم. وقتی برنامه رو نصب کردم یادم رفت اسکرینشات بگیرم.
برنامه iLauncher شبیه ساز iPhone
http://www.andbaz.com/wp-content/uploads/2011/12/iLauncher1.jpg http://www.andbaz.com/wp-content/uploads/2011/12/iLauncher3.jpg
دانلود با حجم 1.8 مگابایت (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/vTqRrmxifA/ilauncher-v2.0.10.4andbaz.com.apk)

C.H.I.T.A
04-01-2012, 23:32
1-نرم افزار برای اسکرین شات UX

2- نرم افزار برای نشان دادن پسورد شبکه های وایرلس اطراف(گوشی باید روت شده باشه) WIFI PASSWORDS
3-مدیریت بلوتوثBluetooth File Transfer

4-مرورگر برای عبور از چیلتر:4: US BROWSER

فقط ببخشید نتونستم ضمیمه کنم براتون

لینک دانلود
(http://www.4shared.com/get/VRnRdHhb/alitennis.html)

تشکر کن دیگه:dx:

Amin-K69
05-01-2012, 18:27
نرم افزار مالی حسابرس

کاملا فارسی و جالب

به درد کسایی میخوره که خرج بالایی دارن و یادشون میره چقدر خرج کردن :bq:

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/s-swPLrlhy/hesabras.apk)

Amin-K69
07-01-2012, 23:12
نرم افزار آسترو آخرین ورژن

دارای فایل منیجر و امکاناتی بهتر از قبل از جمله جست و جوی قوی تر در کارت حافظه

و افکت های جدید

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Z4uygY8eqD/astro.apk)

Amin-K69
07-01-2012, 23:16
نرم افزار فی ل تر کردن صفحه نمایش

مخصوص استفاده از گوشی در شب + کمتر شدن مصرف باتری

مخصوص کسانی که مثلا در اتوبوس بین شهری یا محل های عمومی مثل سینما و ... میخوان اس ام اس بزنن یا ... که از جلب توجه دیگران و دید راحت تر اون ها نسبت به گوشیتون جلو گیری میکند

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/3I725O0nFq/screen-filter.apk)

نکته : تمامی نرم افزار های ارائه شده توسط من تست شده میباشد .

با تشکر

Pedram HDD
09-01-2012, 05:50
اینم یه برنامه برای کسایی که نور LED ورژن جدید اذیتشون میکنه...!!! (خاموشش میکنه)

باید shortcut شو روی صفحه بذارید...!

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/5nM7GH4PFP/led-light-widg.apk)

electric_1388
10-01-2012, 02:54
به کمک این برنامه می تونید فضای اشغال شده توسط فایل های اضافی رو هم از کارت خافظه
و هم از حافظه داخلی پاک کرد.
http://s2.picofile.com/file/7242759565/SD_Maid.jpg

لینک دانلود برنامه:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/_uKYrYHFoE/sdm0954-signed.apk

electric_1388
10-01-2012, 03:05
پلیر Songbird فیلیپس با کیفیت پخش عالی و ظاهر زیبا با رنگ بنفش و یه ویدحت زیبا:dj2:

http://s1.picofile.com/file/7242762682/Philips_songbird.jpg

لینک دانلود:

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/wljFlfEZeQ/com.songbirdnest.mediaplayer-20111201.part.apk

electric_1388
10-01-2012, 09:23
به کمک این برنامه نام آهنگ کاور یا یه عکس مناسب برای آهنگ پیدا می کنه و با یک کلیک روی عکس جایگزین عکس قبلی آهنگ میشه.

http://s1.picofile.com/file/7242845585/Album.jpg

لینک دانلود:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/_uKYrYHFoE/sdm0954-signed.apk

Amin-K69
11-01-2012, 20:38
سلام این نرم افزار برای کسایی هست که میخوان کلید میان بر هد ستشون رو تو آندروید ست کنن مثل مکث آهنگ بعدی و...

تست نشده

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/ZA1ygsgzYG/headset-droid-v1.25.0.apk)

Amin-K69
11-01-2012, 20:44
BluePoint Antivirus یکی از نرم افزار های قدرتمند در زمینه امنیت کامل گوشی می باشد. با این نرم افزار به راحتی می توانید در تمام فایل ها، نرم افزار ها و… به دنبال ویروس و فایل های مخرب جستجو کنید. اسکن حرفه ای از ویژگی های BluePoint Antivirus می باشد.

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/VG-TWQ-2r8/bluepointantivirus.apk)

C.H.I.T.A
12-01-2012, 11:00
مهمترین کاربردی FLV Player این است که از تمامی فرمت های ویدیویی معروف و همچنین فرمت های فلش (Swf و Flv) به خوبی پشتیبانی می کند. لازم به ذکر است که با داشتن این نرم افزار، دیگر نیازی به فلش پلیر یا هر پلاگین دیگری برای پخش فایل های تصویری FLV که بر روی وب رواج فراوانی دارند، نخواهید داشت.

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/tmTLs94VkW/flv-player-v1.2.apk)

روی مینی تست نکردم اما برای آندروید 2.2 به بالا هست و ورژن مینی ما 2.3 پس نصب میشه!

electric_1388
12-01-2012, 22:17
برنامه فارسی تبدیل واحد و ماشین حساب مهندسی تنها در این برنامه که شما با نصب آن می توانید از آن استفاده کنید.

http://s1.picofile.com/file/7246541612/Untitled_1.jpg

لینک دانلود:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/J0Sm-Ao-AZ/my.app-1.part.apk

C.H.I.T.A
18-01-2012, 21:43
نرم افزاری امنیتی برای حفاظت از حریم شخصی گالری تصاویر و فیلم های گوشی
مخفی کردن عکس و فیلم.
برای آندروید:1.6 به بالا

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Qu13-ENJf1/hide-pictures-in-stocks-app-v3.1.1.apk)

HA M ID
19-01-2012, 16:08
سلام - این هم یک پخش کننده ی تصویری که تقریبا مشکل من درباره پخش فیلم با این نرم افزار حل شده.
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/_6Sk-QxCjf/bs-player-v0.9.109-lite.apk)

electric_1388
19-01-2012, 22:21
این برنامه که یک برنامه فارسی است بهترین برنامه برای آموزش مکالمات پرکاربرد انگلیسی است
که علاوه بر واژه ها و اصطلاحات پرکاربرد.دارای یک دیکشنری هم هست. فقط حجم برنامه یه کم بالاست 10مگه.ولی ارزش دانلود رو داره....:ba:

http://s1.picofile.com/file/7256136983/English.jpg

لینک دانلود:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/BBS-kMGisg/english.idiom.demo-1.part.apk

Pedram HDD
21-01-2012, 22:36
My backup pro 3

سلام

با توجه به اینکه ممکنه از این به بعد رام های جدید بیاد و زود به زود رام عوض کنیم نیاز به یه برنامه که بتونه از همه چیز (بخصوص اس ام اس و کانتکت ها) روی SD بکاپ بگیره احساس میشه.

من چند تا برنامه رو امتحان کردم به نظرم این از همش راحتتر و کامل تر بود:

https://lh6.ggpht.com/VtMxpucOqAlu59378Ntexgh8M9_-d75wKUKFhnYhPY-GokiwluCt2PUkS3swXoIDVA=h230

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/7tho9DVyKS/mybackup.pro.3.0.6.c.apk)

به نقل از yakuzaturk :

یه خاصیت این نرم افزار اینه که همین نرم افزار واسه ویندوز هم با پسوند cab ارائه شده یعنی هم تو ویندوز هم تو آندروید پسوند بک آپ گیری یکیه و میتونید شماره های اندرویدو به ویندوز و برعکس انتقال بدین.

ویرایش توسط یاسین به دلیل رعایت نشدن قانون

electric_1388
22-01-2012, 23:52
این برنامه یه برنامه ی بسیار جالب برای پخش موسیقی هست که این امکان رو به شما میده که با استفاده از سنسور گوشی حساس به حرکت باشه .یعنی با حرکت دست از جلوی سنسور یا اگه تو جیب باشه با یه ضربه آهنگ رو عوض کنه.

http://s1.picofile.com/file/7260477204/Pocket.jpg

لینک دانلود:

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/AvruoUxvyZ/musicshaker-29-0.95.apk

electric_1388
24-01-2012, 23:48
برنامه soundhound برنامه ای شبیه به Shazam است با این تفاوت که این امکان رو میده که به lyric یا متن آهنگ دسترسی داشته باشید و همچنین مکانی که آهنگ رو دارید شناسایی میکنید رو در اختیارتون قرار میده.

http://s1.picofile.com/file/7263680856/Sound.jpg

لینک دانلود:

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Knouy2rzH4/sound-hound.apk

electric_1388
25-01-2012, 00:15
برنامه فارسی تل برنامه ای که تمام مناسبت ها رو داره ولی متاسفانه ویدجت نداره ولی خیلی کاربردیه.

http://s2.picofile.com/file/7263736020/farsicalender.jpg

لینک دانلود:

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/elWKLIkHJf/farsitell.apk

Amin-K69
25-01-2012, 01:05
یک نرم افزار برای ثبت خاطرات روزانه شما

با کلی امکانات جالب

اضافه کردن صدا و عکس و ... به خاطراتتون

امکان بک اپ گیری و ...

به امتحانش می ارزه

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/D3LykIy1Ut/private-diary-v3.9.apk)

electric_1388
26-01-2012, 20:23
با این برنامه میتونید به اخبار روز ایران و جهان و همچنین مجله ها و قیمت ارز و سکه دسترسی داشته باشید. متاسفانه تنها ضعف این برنامه اینه که حتما باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

http://s1.picofile.com/file/7266734408/kiosk.jpg

لینک دانلود:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/3WO_VMlNol/kiosk.apk

electric_1388
29-01-2012, 21:41
این برنامه شامل کل قرآن و مفاتیح و نهج البلاغه است که بسیار برنامه بدرد بخوری هست.

http://s1.picofile.com/file/7271829993/Quran.jpg

لینک دانلود:

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/55h0Kzup3D/ejazenoor-4.part.apk

_MoHaMaD_
31-01-2012, 13:23
سلام دوستان

اينم نرم افزار YahooMessenger

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=652022&stc=1&d=1321642741

نسخه رسمی Yahoo! Messenger برای گوشیهای اندرویدی .

با قابلیتهایی مانند :

- مکالمات صوتی و تصویری رایگان (مکالمه تصویری نیاز به اندروید 2.2 و نصب Plug-in مخصوص و گوشی با دوربین جلو دارد)
- SMS رایگان (برای تمام مناطق قابل دسترسی نیست)
- به اشتراک گذاری عکسها و فیلمها
- ارتباط با دوستان در Windows Live
- ارتباط با دوستان در Face*book
- استفاده همزمان از یک Account در کامپیوتر و گوشی

توجه : این برنامه برای اجرای به اندروید 2.1 و یا بالاتر نیاز دارد

براي دانلود كليك كنيد (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/download/176450/yahoo-messenger-v1.5.1.apk)

_MoHaMaD_
31-01-2012, 22:18
بسم الله الرحمن الرحيم

سلام

اينم نرم افزار بسيار كاربرديه نيم باز Nimbuzz

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=647201&stc=1&d=1320722764

امکانات :
تماس رایگان با کیفیت بسیار عالی با تمام مخاطبان خود در Nimbuzz
ارسال و دریافت پیام رایگان و نامحدود بدون هزینه های اضافی
تماس تلفن بین المللی ارزان به تلفن ثابت و همراه (نیاز به خرید اعتبار)
حساب های SIP VoIP (اتصال به هر یک از همکاران ما در SIP موجود و یا به هر ارائه دهنده SIP دیگر)
اتصال به دیگر حساب های خود (Yahoo! Messenger, MSN Messenger, AIM, ICQ, GoogleTalk, Face.book, MySpace و Hyves) و تمام دوستان خود در یک لیست
همیشه در دسترس باشید (برای اندروید 2.2 و یا بالاتر)

تغییرات در این نسخه :
رفع مشکلات

نصب روی اندروید 1.6 و بالاتر

براي دانلود كليك كنيد (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=660524&d=1322999533)

electric_1388
05-02-2012, 22:02
برنامه کنترل قیمت ارز و سکه. جایگزین مناسب برای برنامه ی مثقال.

http://s1.picofile.com/file/7283505050/screenshot.jpg

لینک دانلود:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/RWh16KrLRu/zcast.shahdoost-1.part.apk

LEO K
06-02-2012, 18:30
سلام
یکی از بهترین برنامه ها برای مصرف بهینه ی باتری که همون کار وایپ باتری رو انجام میده و مشکل تو شارژ کردن رو تا حدود زیادی حل میکنه . آموزشش هم تو خود نرم افزار نوشته .

http://forum.mobilestan.net/image.php?type=sigpic&userid=331748&dateline=1328539142 (dl.mobilestan.net/index.php/files/get/JXvwvE159Y/batterycalibration-v1.2.apk)

موفق باشید

C.H.I.T.A
07-02-2012, 18:23
از این نرم افزار برای تست چشم شما برای کور رنگی نیز استفاده میشود. اما چیزی که مهم است سنجش قدرت تحلیل و تشخیص رنگ ها در چشم شماست.

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/7391Mr_k2N/color-blindness-test-10.apk)

Pedram HDD
08-02-2012, 20:25
سلام

این نرم افزار تا حالا چند بار توسط دوستان درخواست شده بود ، خودم تستش کردم بدون اشکال نصب شد و کار میکنه!!

Adobe Flash Player 11.0.1.152 For Arm6

فایلهای فلش به عنوان یکی از محبوب ترین فرمتهای رایج , جای بسیاری از فرمتهای تصویری را در گوشه و کنار اینترنت گرفته اند و روز به روز بر استفاده و محبوبیتشان افزوده می شود.برای مشاهده ی هر چه بهتر این فایلها نیز کمپانی Adobe نرم افزار Flash Player مخصوص خود را به طور رایگان در اختیار عموم قرار داده است. Adobe Flash Player نام نسخه این نرم افزار برای گوشی های آندروید نسخه 2.3 به بالا است.

http://dl2.soft98.ir/img/Adobe%20Flash%20Player%20android.jpg

http://www.upload.iran-forum.ir/files/pics/pic1/13249289351.gif (http://www.mediafire.com/?puhu3ssmhvhfz1k)

.

drchiften
10-02-2012, 11:47
سلام دوستان ....

خوبيد ؟

بعد از اينكه من در يك حادثه ناگوار ( كه تقريبا همه ميدونيد چي شد ) گوشيمو از دست دادم . يه توفيق اجباري دست داد و اون هم اينكه كلا از تبلتم به عنوان موبايل هم استفاده كنم .

به همين خاطر ( چون سيستم عاملش اندرويده ) مجبور شدم سعي كنم يه سري از مشگلات اصلي اين سيستم عامل رو حل كنم .

يكي از اين مشگلات اينه كه شما كلي برنامه بدرد نخور داري تو منوي گوشيت كه هيچ رقمه نميشه حذفشون كرد و همينطوري الكي واسه خودشون اجرا ميشن و شارژ مصرف ميكنن و احيانا از GPRS هم يه ناخونكي ميزنن !! همتون ميدونيد منظورم برنامه هايه كه بصورت پيش فرض روي رام هست . مثل فيس بوك يا يو تيوب ( كه با اقتدار برادرا ! توي ايران قابل استفاده نيست ) يا كلي هله حوله ديگه . از همه اينها هم بگذريم منو رو الكي شلوغ ميكنن و راحت نميتونيد برنامه هايي كه نصب كرديد رو پيدا كنيد .

اين برنامه اي كه براتون قرار دادم كارش اينه كه اين برنامه هاي اضافي رو حذف ميكنه و هم منو خلوت ميشه ، هم سرعت ميره بالاتر ، و از همه مهمتر باتري ديرتر خالي ميشه .

:atten: :atten: :atten:

اين بخش رو با دقت بخونيد .

شعور مصنوعي برنامه ( هوش مصنوعيش ) خيلي خنگه و همه برنامه ها حتي مسيجو كانتكتو برنامه هاي سيستمي رو هم براتون نمايش ميده !!!
حواستون باشه همينطوري هر چيزي كه خوشتون نيومد رو پاك نكنيد . مثلا من يه فايل سيستمي رو پاك كردم ديگه نتونستم زنگ بزنم !!!

مشگل اينجاست كه اگه فايلي رو به اشتباه پاك كنيد با factory reset هم برنميگرده !!!! و بايد بريد توي كار wipe و فلشو از اول رام نصب كردن و اين داستانا تا بتونيد دوباره از اول بياريدش !!!

پس خيلي دقت كنيد . ترجيحا با برنامه هايي كه با COM شروع ميشه كاري نداشته باشيد . با اونهايي هم كه آيكونشو نميشناسيد كاري نداشته باشيد . فقط اون برنامه هايي كه توي منو اضافه هست رو پاك كنيد .

عكس نذاشتم چون لازم نداره . خيلي سادست ليست اسم برنامه ها رو ميده با گزينه هاش .

بازم ميگم خيلي دقت كنيد .

ايشالا توي پست بعديم يه نرم افزار براتون معرفي ميكنم كه با اون بتونيد دسترسي برنامه هاي مختلف رو به اينترنت محدود كنيد تا سرعت اينترنتتون افزايش پيدا كنه .

خدايي چه كسي توي اين انجمن براي يه نرم افزار اينهمه توضيح ميده !!!

موفق باشيد ...

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/QASx6XgXBB/com.rootuninstaller.free-10.part.apk)

Amin-K69
13-02-2012, 14:28
خلق تصاویر سیاه سفید و رنگی بسیاز زیبا به سادگی

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/hzwl_MiCER/color-touch-6.apk)

Amin-K69
14-02-2012, 10:46
لایو والپیپر زیبا به مناسبت روز ولنتاین ... :ak::au:

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/xVsG5JG7X9/love-life-wallpaper-v1.0.apk)

C.H.I.T.A
19-02-2012, 20:54
نرم افزار ساخت آیکون
بسیار برنامه ساده ای هست و میتونید آیکن های زیبایی خلق کنید
تست شده

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/MNlEDfwONI/simple-text-text-icon-creator-v2.5.apk)

esn_bmd
25-02-2012, 22:18
Wondershare MobileGo 1.1.0
فکر نکنم هیچ برنامه ای تو سینک به گرد پاش هم برسه:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2387137&postcount=54
اینم رجیسترش:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2451600&postcount=75
ببخشید که مستقیم نیست خواستم زحمت دوستان هدر نره

esn_bmd
25-02-2012, 22:19
Wondershare MobileGo 1.1.0
فکر نکنم هیچ برنامه ای تو سینک به گرد پاش هم برسه:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2387137&postcount=54
اینم رجیسترش:
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2451600&postcount=75
ببخشید که مستقیم نیست خواستم زحمت دوستان هدر نره

esn_bmd
27-02-2012, 13:23
با اینکه این تاپیک تقریبا مرده اما دلم نیومد این برنامه رو معرفی نکنم ، چون خودم مدت ها دنبال همچین برنامه ای بودم و بالاخره پیداش کردم ، واقعا این برنامه جای حرف باقی نذاشته:

این یه برنامه لایتنره که
-هم متن ، هم صدا و هم عکس رو پشتیبانی میکنه
-توی یه کارت هم میتونی فارسی بزنی هم انگلیسی
-ضمنا مدیریت فلش کارت هاشم نسبت به انواع دیگه انعطاف پذیر تره! (مدیریت کلی برنامه رو هم که دیگه نگوووووووووووووووو)
-یه عالمه فلش کارت آماده هم داره
-از نظر سرعت ساختن فلش کارت ها هم فکر میکنم نسبت به حالت دستی اگر سریعتر نباشه کند تر هم نیست

-در نهایت مهمترین نکته اینه که چون رو همراهتون پس همیشه همراهتونه ( این یعنی مدیریت زمان! )

دیگه چی میخواید؟
واقعا باعث میشه که تمام کسانی که به هر دلیلی از لایتنر فیزیکی و حتی کامپیتوری استفاده میکنن ، اونا رو بذارن کنار و به این برنامه رو بیارن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=181636
بازم ببخشید که لینک مستقیم نذاشتم چون خواستم زحمت دوست گلی که واقعا زحمت کشید و اینو معرفی کرده هدر نره
ممنون
تو این چارتا اسکرین شات سعی کردم قدرتشو براتون به نمایش بذارم

esn_bmd
01-03-2012, 21:37
سلام خدمت دوستان گلم
این برای کنترل مصرف باتریه (هرچند یه مزوزگرم هم هست) ، با ابن برنامه ، گوشی من تو 9 ساعت فقط 9 درصد شارژ کم کرده ! من که خیلی حال کردم
البته میخواستم کامل تستش کنم اما بعضی از دوستان یکم مشکل داشتن به خاطر همین زود تز میذارمش ؛
هر کی میتونه لطفا کمک کنه که تستش کنیم تو حالات مختلف

اگرم که بدرد نخورد زحمت حذفش با یاسین گلم ( مخلصیم :4: )

کلا کاری که من کردم این بود:
هرچی تسک کیلر داشتم پاک کردم
بعد برنامه کالیبره کردن باتری رو نصب کردم
بعد گذاشتم 2 یا 3 ساعت باتری کامل شارژ یشه
بعد باتری رو کالیبره کردم
در نهایت مرورگر دلفین و add on باتری سیور رو نصب کردم
و آپتیمایز و اسپید آپ از طریق برنامه

برنامه کالیبره کردن باتزی ( قبلا تو سایت بود ولی برای ابنکه گم نشید دوباره گذاشتم :4: )

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/qpfV-wNSZ8/batterycalibration-v1.2.apk)

مرورگر دلفین

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/g_g1rpW1m_/dolphin-browser-hd-120.apk)

باتری سیور ( که بدون مرورگرش کار نمیکنه )

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/t29k08kw4p/dolphin-battery-saver.apk)

TürkOğlu
01-03-2012, 22:18
آخرین ورژن برنامه واسه خاموش کردن صفحه نمایش بدون نیاز به کلید
http://apknew.com/screen-off-and-lock-1-10-2-apk.html

یه برنامه جالبی بود هم واسه خاموش کردن و هم روشن کردن صفحه با لرزاندن گوشی که خیلی عالی بود واسه من که کلید پاورم خرابه ولی کار نکرد

خوب متاسفانه این ورژن پولی هست و فری نیست
باید از ورژن قدیمی استفاده کنید
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/MkiDWHGLfr/screenoffandlockdonatev199.apk

TürkOğlu
01-03-2012, 23:43
Advanced Task Killer Pro 1.9.7B92
آخرین ورژن این تسک کیلر
http://www.4shared.com/android/zHFuufxi/Advanced_Task_Killer_Pro__197B.html

_MoHaMaD_
02-03-2012, 08:30
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان

نرم افزار File Expert

ورژن 4.1.1

دانلود با حجم دو مگ
کلیک کنید (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/sltK98Nhnt/file-expert-v4.1.1.apk)

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=676152&stc=1&d=1326737806http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=676152&stc=1&d=1326737806

موفق باشید

esn_bmd
04-03-2012, 20:48
این یه منیجر کم حجم و خوبه
اونچه که باعث شد من ازش خوشم بیاد قابلیت کنترل اتوران ها و بلاک کردن برنامه هاس که بدرد اون برنامه هایی میخوره که اگه n بار ببندیشون (کیلشون کنی ) برای بار n+1 ام باز میشه :4: و اعصابتونو خورد میکنه :14:( نمونش power amp )
وقتی بلاک کنید برنامه رو دیگه تمومه خیالتون راحته که تا استفاده بعدی به هیچ وجه برنامه باز نمیشه
در کنار دلفین خوبه

لینک دانلود با حجم 1.1 مگابایت:

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/-MSs4UUF0Y/gemini-app-manager.apk)

M O R T Y
07-03-2012, 16:33
سلام. من خودم اینو تست نکردم. از این جهت ببخشید. چون فعلا کلا آندروید ندارم. شما تست کنید و ببینید جواب میده یا نه!

http://www.androidha.com/wp-content/uploads/2011/07/8kqPH.jpg

قابلیتها :
پشتیبانی از فلش ها
پشتیبانی از سایتهای فلش
پشتیبانی از فلش ویدئو ها
داشتن تب و سوییچ کردن بین تبها به راحتی
سرعت بالا
بلوک کردن popup ها
پاک کردن کوکی و تاریخ و فایلهای اضافه مربوط به مرورگر در سیستم
پشتیبانی از صفحه های بین الملی و زبانهایی که گوشی پشتیبانی میکنه
پشتیبانی از اندروید 2.2 به بالا یعنی اندروید 3 هم پشتیبانی میکنه
عبور از سایتهایی غیر قابل عبور (چیلتر)
و...

اسکرین شات به همون دلیل بالا نگرفتم. :4:

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/GDkYBx983t/puffin20web20browser20v1.6.2921-www.androidha.com.apk)

mamad.s2000
07-03-2012, 18:48
اینو هنوز تست نکردم...
یکی از کاربرا XDA ادعا کرده مصرف باطریش با این برنامه پایین اومده...
روی حالت Agressive mod قرار داده...

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=699289&stc=1&d=1331133229

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/u-pNk2wNBw/com.latedroid.juicedefender.394.apk)

esn_bmd
21-03-2012, 19:39
سلام خدمت تمامی دوستان ؛ امیدوارم که سال خوبی داشته باشید .

با کمک این برنامه میتونید کلا استفاده از کلید پاور برای لاک و آنلاک کردن گوشی رو فراموش کنید! مشکلی که شاید بعضی یا حتی خیلی از دوستان با اون دست به گریبان باشند!!!
در وافع قسمت اصلی کار یعنی روشن کردن صفحه نمایش بدون کلید پاور رو خود آندروید انجام میده و این برنامه فقط صفحه رو لاک میکنه

بازم لینک مستقیم نمیدم چون برنامه تو خود سایت هست:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=184619

بعد از نصب برنامه مشکل شماره 2 یعنی لاک کردن گوشی حل میشه ( از هر برنامه ی دیگه ای هم میتونید استفاده کنید ولی چون هم ویجت داشت هم شرتکات من اینو ترجیح دادم-حسن شرتکات به اینه که میتونید مثل عکس تو داک بار قرارش بدید که نسبت به ویجت در دسترس تره و با یک تپ میتونید صفحه رو خاموش کنید-آیکن پاور آبی رنگ در عکس ضمیمه)

حالا قسمت مهم تر یعنی آنلاک کردن گوشی بدون کلید پاور:

کافیه برید به آدرس زیر:

settings/cyanogenmod settings/input

و تیک یکی مونده به آخر یعنی ( volume rocker wake ) رو بزنید
تمام شد :4:
حالا با کلید ولوم ( هم بالا هم پایین ) صفحه روشن میشه .

اینا رو گفتم چون تا جایی که یادمه چند وقت پیش تو انجمن یکی از بچه ها دقیقا همین مشکلو داشت و هیچکس راه حلی ارائه نداده بود
امیدوارم مفید واقع بشه.
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=705048&stc=1&d=1332347339

R e Z a
29-03-2012, 20:59
سلام.
گاهی مواقع لزوم باز کردن فایل های rar احساس میشه و این احساس زمانی تکمیل میشه که یک نرم افزار بتونه فایل های rar رو حتی با پسورد باز کنه.

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/PjO9g6viHj/unrar-pro-v1.5.apk)

esn_bmd
30-03-2012, 13:26
این برنامه بدرد کسانی میخوره که مثل خودمن وقتی اینترنت گوشی رو به صورت وایرلس شیر میکنن و با کامپیوتر بهش وصل میشن گوشی هیج دیتایی رو به کامپیوتر نمیفرسته ، به عبارت دیگر :4: کامپیوتر به گوشی وصل میشه اما اینترنتی در دسترس نیست و تو وین7 یک علامت تعجب :39: روی علامت سیگنال میاد
من استفاده کردم و خیلی عالی جواب گرفتم ( قبل از شیر کردن باید برید تو ستینگ و تو قسمت advanced گزینه nat رو انتخاب کنید و تو صفحه جدید تیک آخرین آیتم یعنی Debug رو بزنید )
https://lh3.ggpht.com/GpmffOw8weClk35TM17402LEDOx8KFhrF0VUZ9yYaFVSQuLpPm mY9KrVlDgya6muYg=h230
https://lh3.ggpht.com/CkU-Jx-_ICOftKcpflsOvwA_NxdZJ4N5Uq_y3EOFTPdbC1wX_BtK3ang4 Fm6m_r6nw=h230

دانلود برنامه Barnacle Wifi Tether 0.6.7 (آخرین ورژن) با حجم 130KB
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/vQPzktDZ1Z/barnacle-wifi-tether-0.6.7-evo.apk)

esn_bmd
30-03-2012, 13:41
سلام مجدد اینم برای کسانی که میخوان اینترنت گوشی رو از طریق کابل به اشتراک بذارن. البته کارایی های برنامه بیشتر از این حرفاست ولی من فقط از این قابلیتش استفاده کردم .

فایل زیپی که دانلود کردید حاوی دو فایل exe هست که باید تو کامپیوتر نصب بشه ( یکیش 64b و دیگری 32b هست ) به علاوه یک فولدر که generator برنامه توش هست و میتونید به کمکش برنامه رو رجیستر کنید ( البته برنامه کامپیتورو ) و یک فایل apk که باید تو گوشی نصب بشه .

بعد از نصب تمام موارد فوق برنامه pdanet رو تو کامپیوتر باز کنید که یک آیکن موبایل کنار ساعت ویندوز میاد ، حالا برای اشتراک اینترنت باید گوشی رو با کابل به سیستم وصل کنید و برنامه pdanet 3.5 رو اجرا کرده و گزینه usb tether رو بزنید حالا رو آیکن برنامه pdanet تو کامپیوتر راست کلیک کنید و گزینه connect internet رو بزنید حالا دیگه اینترنت وصله و میتونید با این اینترنت ذغالی حال کنید :4:

https://lh4.ggpht.com/aRJY6CCYwohtQPgGzgDNMpd1A4KlhdlkE4WrwHFrODwF8t977L WVs3GPyzbZitaHbZ0=h230

دانلود برنامه pdanet 3.50 (آخرین ورژن) با حجم 5.8MB

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/mxDBLAn9Ex/p350.rar)

esn_bmd
01-04-2012, 17:56
راضیتون میکنه مطمئن باشید

پخش فایل های avi, mpeg, mp4, wmv, divx, xvid, mov, flv, vob, 3gp, mkv و ...

نمایش زیرنویس های SubRip(.srt), Sub Station Alpha(.ssa/.ass), MicroDVD(.sub/.txt), SubViewer2.0(.sub), SAMI(.smi/.sami), MPL2(.mpl/.txt), PowerDivX(.psb/.txt), TMPlayer(.txt), Matroska (.mkv) Subtitle Track. (text, ass/ssa only)

دانلود با حجم 7.4MB
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/DFPQueNT7Z/mx-video-player-v1.5a.apk)
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/wpVLGNjnH2/ffmpeg-v6-vfp-1-5.apk)
حتما هردوتا فایل رو دانلود و نصب کنید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=709204&stc=1&d=1333286750

esn_bmd
14-04-2012, 17:31
یک کیبورد حرفه ای و فوق العاده باحال:

Swype v3.26.92.38303
اجرا روی Android 2.1 و بالاتر

کیبورد قدرتمند که با استفاده از متد Swype (لمس و حرکت دادن انگشت روی صفحه) به شما امکان میده تا تایپ سریع و آسون تر و با خطای نوشتاری کمتری داشته باشید.

قابلیت ها:

امکان تایپ 40 کلمه در دقیقه
متد انحصاری و قدرتمند برای ورودی متن با قابلیت تشخیص و پیش بینی کلمات
بکارگیری چیدمان استاندارد QWERTY
دیکشنری شخصی
پشتیبانی گسترده از زبان های مختلف
طراحی شده بر اساس حرکات حقیقی نوشتن متن

افزودن زبان فارسی:

برای هر دو روش زیر باید حتما بعد از نصب برنامه، Input Method رو روی Swype قرار بدید.

روش اول:
اگه امکان استفاده از اینترنت روی گوشی رو دارید کار راحته، فقط کافیه به قسمت Swype Settings / Language Options / Download Languages برید و زبان فارسی رو انتخاب و دانلود کنید.

روش دوم:
اما در صورتی که دسترسی به اینترنت روی گوشی ندارید، باید فایل farsi.zip رو دانلود کنید و فقط محتویاتیش رو داخل گوشی و تو آدرس data/data/com.swype.android.inputmethod/swypedata کپی کنید و یه بار برنامه رو Force stop کنید یا گوشی رو ری بوت کنید و از Swype Settings / Language Options گزینه فارسی رو تیک بزنید.
من نمیدونم که روش آسون تری هست یا نه! اینم روش ابداعی خودمه! اطمینان کامل هم از اینکه با این روش زبان فارسی نصب بشه ندارم ولی رو گوشی خودم که جواب داد، دوستان دیگه اگه تست کنن و نتیجه رو بگن ممنون میشم.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=700970&stc=1&d=1331416696

With one continuous finger or stylus motion across the screen keyboard,

the patented technology enables users to input words faster and easier than other data input methods -
at over 40 words per minute.

The application is designed to work across a variety of devices such as phones, tablets, game consoles, kiosks, televisions, virtual screens, and more. http://goo.gl/RBpcI

دانلود

swype-v3.26.92.38303.apk (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/xzqE8_QoOg/swype-v3.26.92.38303.apk)
3.9mb

farsi.zip (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/Snh-ImsxQT/farsi.zip)
1.1mb

از این لینک استفاده کنید (تو سایت بود ولی چون خیلی باحال بود گفتم که حیفه اینجا نباشه):
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=206553

من شیفته ی اون متد ویژه ام ( تو عکس میتونید ببینید ؛ جالب اینه که این روشش پارسی رو هم بسیار عالی ساپورت میکنه)

LEO K
15-04-2012, 11:41
سلام
اینم نرم افزار شیر کردن اینترنت گوشی با موبایل توسط کابل

دانلود (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/lyi6m8inVW/wired-tether-1.4.apk)

esn_bmd
17-04-2012, 10:57
DX Battery Booster Pro- Saver v1.4.2
اجرا روی آندرویید 2.1 به بالا

یکی از بهترین نرم افزار ها برای کنترل باتری
ویژگی های نرم افزار :

Optimizing کردن بارتی در 3 حالت ( خالت استند بای طولانی ،جنرال ، حالت خوب )
نمایش درصد باتری در نوار ابزار بالا
نمایش جزئیات بیشتر باتری
دارای ویدجت با کارایی بالا
نمایش مدت زمان برای شارژ کامل باتری
نمایش سلامت باتری
نمایش میزان استفاده از شارژ باتری توسط نرم افزار های سیستم
دارای دسترسی های سریع برای فعال یا غیر فعال کردن کنترلر ها
نمایش میزان شارژ باتری برای مکالمه ، پخش ویدیو و صدا و...
و بسیاری از امکانات دیگر

تغییرات این ورژن :

اضافه شدن نمودار باتری برای ورود به سامانه
حل مشکل عدم نمایش دقیق میزان باتری در برخی از گوشی ها
رفع برخی از باگ های نرم افزار برای گوشی های روت شده

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=712096&stc=1&d=1333875815http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=712097&stc=1&d=1333875815

Description
Do Xcellent. For your battery.
DX Battery Booster would dispel your worry of the dying battery and free you out of the life tangled by cables!
******Here Comes the Easter Special Pro Version******
Get Pro Version for:
★ Optimizing your battery use in 3 preset Modes:
- Long Standby (Close all except dialing and SMS);
- General Mode (Basic network function opened);
- Sleep Mode (Close all except clock);
★ Intelligent mode-switching:
- adjusted to Long Standby on low battery level;
- go into your preset mode according to your schedule;
★ Regularly closing power-draining tasks;
★ Slow down CPU during screen lock; (ROOT devices only)
More Features:
✔ Battery Level in % in Status Bar;
✔ Most detailed analysis of power consumption;
✔ More Widgets: one-tap optimizer, mode switch and ON/OFF switch;
✔ Healthy charging (e.g. hints for charging or de-plugging the charger).
DX Battery Booster provides a professional method of battery management by analyzing the power consumption of all the hardware modules, and above all, intelligent tools would be provided for extend battery usage.
As a battery saver, it excels its peers, even juice defender!
Please follow us at: .........com/DXBattery
Problems? Contact us: market@dianxinos.com

What's in this version:

Add new battery log charts to show consumption process clearly.
Repair the problem that some MOTO phones can't show 1% battery capacity accurately.
Repair some models that can't request ROOT permission.

http://up.vbiran.ir/images/ztkiq081puaprig6wl0i.png (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dianxinos.powermanager.paid)

DX Battery Booster Pro- Saver v1.4.2
(http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/q5MTR2jLI8/dx-battery-booster-pro-saver-v1.4.2-.apk)
size 2.0 mb

*امکان lowerclock اتوماتیک هنگام خاموش شدن ال سی دی
*اتو کیل بر حسب زمان
*تغییر اتوماتیک پروفایل برحسب زمان و درصد شارژ باقیمانده
*کنترل nottifications sounds در زمان های مختلف

*دارای تاییدیه ESN_BMD :4: برای مینی

اینم لینک صفحه اصلی http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=212706

esn_bmd
21-04-2012, 21:54
تغییر عملکرد کلید های سخت افزاری و نرم افزاری:

ButtonRemapper_v0_2.4.1

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=718392&stc=1&d=1335028917http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=718393&stc=1&d=1335028917

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/4pKelZ5heo/buttonremapper-v0-2.4.1.apk)

esn_bmd
24-04-2012, 11:37
با سلام یه برنامه فیلم برداری قبلا معرفی شده بود به نام lgcamera
من این برنامه رو نصب کردم روی ورژن سنس 144mb آقا چه فیلمی میگیره با ضبط صدا با کیفیت بسیار بهتر از خود گوشی:dq:
فقط تنظیمات کاملی داره که به شرح زیره :
video resolution 480*320
video encoder = mpeg4
video file format = mpeg4
video bitrate = 1 mbit
video frames = 30

audio source = microphone
audio encoder = aac(may not supported)1
audio samplerate = 44100
adio bitrate = 62900

حالش رو ببرید

با تشکر از دوست خوبمون آقا امیر بابت معرفی این برنامه که مشکل فیلم برداری در مینی رو فعلا حل میکنه.

لینک دانلود ورژن 6.25 (آخرین ورژن ) با حجم 1 مگابایت:

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/sK3NwGxVWw/lgcamera625.apk)

در ورژن سنس 3.5 تست شده با تنظیمات پایین کار کرده ( شاید با تنظیمات دیگری هم کار کنه ، من امتحان نکردم)

بعد از نصب بهتره یک بار گوشی رو ریست کنید.

video resolution 480*320 / 640*480 /720*480 /800*480
video encoder = mpeg4
video file format = mpeg4
video bitrate = 1 or 2 mbit
video frames = 30

audio source = microphone
audio encoder = aac(may not supported)1
audio samplerate = 44100
adio bitrate = 62900

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=719486&stc=1&d=1335252328

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=719487&stc=1&d=1335252328

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=719488&stc=1&d=1335252328

LEO K
24-04-2012, 17:33
سلام احسان جان.
اون برنامه تغییر عملکرد کلیدهای سخت افزاری که گذاشتی.میشه دکمه قرمز قطع تماس رو هم تنظیم کرد که هر وقت میزنیم دیگه اون صفحه سرچ نیاد؟
.................

راستی تسک کیلر به چی میگن؟(شرمنده که سوالهام مفهومیه):br:

لطفا بخش درست سوالتون رو بپرسید . تو تاپیک رام سنس 3.5
اینجا فقط برای معرفی هست و باعث بی نظمی میشه
ممنون

44milad
25-04-2012, 12:37
سلام دوستان.

چون منم از امروز اندروید دار شدم.تصمیم گرفتم که منم یه نرم افزار معرفی کنم که خیلی عالی هستش.
البته شاید بیشتر شماها این نرم افزار رو بدونید ولی بعد نیست که دوباره اینجا بزارم تا دوستان هم استفاده کنن.
من این برنامه رو تو گوشی یکی از اشناهامون که اکسپیرا x10 داشت دیدم.واقعا محشره. دیگه برنامه اندروید مارکت رو بیخیال میشید.
نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــم افزار بازار.هر چی که دوست دارین رایگان دانلود کنید.شرمنده تو خوده سایت نتونستم اپلود کنم.:bd:

بفرمایید : http://uplod.ir/jvdi2k95ot0x/Bazaar-4.0.1-.apk.htm

C.H.I.T.A
26-04-2012, 19:28
با این نرم افزار دیگه از رویداد ها(پیامک :4:، تماس بی پاسخ و...) بی خبر نمی مونید!

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=692362&d=1329757037 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/hoZ0jqgTHT/dnp-v3.5.apk)

C.H.I.T.A
01-05-2012, 22:35
فایل منیجر روت اکسپلولر که میتونید با این برنامه به فایل های سیستمی هم دسترسی داشته باشید
خراب کاری نکنید بندازید گردن من:022:

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/M7XvnUEMLw/root-explorer-v2.18.apk)

esn_bmd
06-05-2012, 11:01
خوب با این برنامه مشکل کلید پاور حل میشه :

soft power v1.05:

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/zQp79ZPQM4/softpower-v1.05.apk

58KB

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=725284&stc=1&d=1336285832 http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=725283&stc=1&d=1336285830

esn_bmd
06-05-2012, 11:06
حل مشکل کلید پاور

Tap Tap APP V1.8:

http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/AX7g9NMvF8/tap-tap-app-screen-on-off-v1.8.apk

58KB

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=725285&stc=1&d=1336286083 http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=725286&stc=1&d=1336286083

ehsanzmnn
06-05-2012, 13:50
نگهداری فوق العاده باطری خودم تست کردم دلم نیومد اینجا نذارمش

http://www.dl.androidiha.com/apps/Easy-Battery-Saver-v3.1.0-%5BAndroidiha.com%5D.zip

http://azb.site50.net/photos/67434fa62193.jpg http://azb.site50.net/photos/3b25a26a0828.jpg

C.H.I.T.A
06-05-2012, 15:41
نمایش تصویر تماس گیرنده به صورت تمام صفحه!

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=723652&d=1335994351 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/9VWo9NUeqX/bcipv2.0.rar)

ehsanzmnn
06-05-2012, 17:41
نرم افزار افزایش سرعت گوشی توسط خودم تست شده نسبتا خوبه
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/r92_AQCGWN/speedbooster-1.34-www.androidkade.com.apk)

http://azb.site50.net/photos/9028faec74be.jpg

ehsanzmnn
10-05-2012, 02:41
یکی از معدود دیکشنری هایی که روی مینی خوب جواب میده دانلودش ضرر نداره

http://img4up.com/up2/68371216692622965633.jpg (http://img4up.com/)

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/o9O_3y3vpn/fastdic-1.3.3-.ehsanzmnn.apk)

alimm1361
10-05-2012, 15:40
در ضمن این نرم افزار به درد ما mini دارا میخوره.واجب روی گوشی با حافظه داخلی کم hd mini باشه.من امتحانش کردم بخوبی کار میکنه .نمیدونم یکی گفته بود این رام پارتیشن بندی رو جواب نمیده من با این نرم افزار 60 مگابایت از حافظه داخلی گوشیمو خالی کردم .همه هم بخوبی کار می کنه در ضمن از این به بعد هم هر چی نصب کنم تو درایو ساخته شده میره.عالیه.لینک نرم افزار با لینک اموزش پایین گذاشتم.2 عکس از گوشیم گرفتم که خودتون ببینید.
link2sd
این لینک (http://forum.androidha.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-176/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-link2sd-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%85%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%AA-3850/)نرم افزار و اموزش ان
اینم عکسها

ehsanzmnn
10-05-2012, 15:41
با سلام.من یک مشکل در برنامه های touchretouch و اینستاگرام دارم .تصاویر در این دو برنامه لود نمیشن.قبلا که اندروید sd داشتم touchretouch عکسها رو لود میکرد ولی توی اندروید نند جدید 3.5 ، تصویر لود نمیشن.کسی میتونه راهنمایی کنه.

عزیزم اینجا جای پرسیدن این سواله
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=189143

fanni
14-05-2012, 11:44
سلام

خیلی تلاش کردم که v--p--n ست کنم و استفاده کنم - اما جواب نداد .

خیلی از روش هایی که تو خود موبایلستان ذکر شده بود رو امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم.

احتمالا از tor که یه ف-ی-ل-ت-ر ش-ک-ن مخصوص کامپیوتر هست استفاده کردید - شکل یه پیازه آیک*ونش - حالا ما از نسخه مخصوص آندروید اون که orbot هست استفاده میکنیم.

طبق عکس ها از 1 تا 6 توضیح میدم :

1- ابتدا اوربات رو اجرا کنید - نیازی نیست offline کنید - من در حالت عادی تونستم وصل بشم.

2- بمدت 2 ثانیه علامت خاموش/روشن رو لمس کنید تا اوربات روشن بشه و به سرور خودش متصل بشه.

3- وقتی متصل شد - ممکنه برای بار اول یکم طول بکشه تا وصل بشه و به سرعت وایرلستون هم بستگی داره - در notification میبینید که رنگ پیاز پررنگ میشه و connected to the tor network رو مینویسه.

4 - حالا مسیر زیر را دنبال کنید:
setting >> wireless & network >> wi-fi settings >> advanced >> wifi p-r-o-x-y

5- حالا 6 p-r-o-x-y و p-o-r-t رو تنظیم کنید - که در خود اوربات هم ذکر شده.
wifi p-r-o-x-y h-o-s-t : 127.0.0.1
wifi p-r-o-x-y p-o-r-t : 8118

حالا میتونید با استفاده از بروزر خود گوشی از اینترنت بدون ف-ی-ل-ت-ر لذت ببرید.

اینم لینک دانلود نرم افزار:

http://www.uploadbaz.com/lqjroulk8b0n

esn_bmd
17-05-2012, 18:50
بهترین تسک کیلریه که تا حالا من دیدم.

قابلیت های کلیدی برای من:

1- اتو کیل بر اساس زمان
2- اتو کیل هنگام خاموش شدن صفحه
3- استارت آپ کیل

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=730809&stc=1&d=1337264302

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=730810&stc=1&d=1337264302

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=730811&stc=1&d=1337264302

دانلود با حجم 255کیلوبایت:

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/tl-X_Rq1un/advanced-task-manager-pro-v2.0.4.apk)

ehsanzmnn
21-05-2012, 18:20
بنچ مارک گیری سریع با Quadran Advance v1.1.1

http://up98.org/upload/server1/02/j/hww3puzousooit8zeug.png (http://up98.org/)

http://apmdownload.ir/files/apmdownload.com/game/android/1391/3/1/1%20quadrant.ui.advanced.1.1.1.apk

C.H.I.T.A
22-05-2012, 19:53
سلام
بچه ها این برنامه کش رفتن پسوورد وایرلس هست(توی مدرسه خیلی به درد میخوره :4:)میخواستم روی ورژن جدید گوشی خدا بیامرزم تست کنم که نشد
ممنون میشم شما تست کنید!!

http://dl.mobilestan.net/filestore/c5/QTU5Wn9sep.Green_By_Moienkay.png._ (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/g3T2JN3Q0Z/wifi-passwords.rar)

ehsanzmnn
24-05-2012, 11:41
یه نرم افزار دیگه برای تنظیم سی پی یو البته با قابلیت های بیشتر مثلا میتونید باهاش فرکانس سی پی یو رو وقتی گوشی صفحه اش خاموشه تنظیم کنید و الکی باتری مصرف نشه من تست کردم به کارم اومدhttp://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/7POXNX8i25/ch.amana.android.cputuner-201205050.part.apk)

Amin-K69
05-06-2012, 14:07
سلام با این نرم افزار به وسیله سنسور گوشی صفحه گوشی رو روشن یا خاموش کنید

با نگه داشتن و ضربه زدن به سنسور گوشی خاموش و روشن میشه

تست شده

http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/vA3gDGeVUx/smart-screen-on-pro-v1.2androidiha.com.apk)

anzali_kids
13-06-2012, 22:38
وقتی یه برنامه و یا بازی نصب می کنم این ارور رو میده و نصب نمیشه!

Install blocked

For security,your phone is set to block installation of application not obtained from Android Market

ehsanzmnn
14-06-2012, 01:05
وقتی یه برنامه و یا بازی نصب می کنم این ارور رو میده و نصب نمیشه!

Install blocked

for security,your phone is set to block installation of application not obtained from android market

دوست من بهتر بود یه جا سوالتو بپرسی تا جواب بگیری البته بهتره به ویندوز برگردی دوباره آندروید نصب کنی

fanni
15-06-2012, 10:49
راضیتون میکنه مطمئن باشید

پخش فایل های avi, mpeg, mp4, wmv, divx, xvid, mov, flv, vob, 3gp, mkv و ...

نمایش زیرنویس های SubRip(.srt), Sub Station Alpha(.ssa/.ass), MicroDVD(.sub/.txt), SubViewer2.0(.sub), SAMI(.smi/.sami), MPL2(.mpl/.txt), PowerDivX(.psb/.txt), TMPlayer(.txt), Matroska (.mkv) Subtitle Track. (text, ass/ssa only)

دانلود با حجم 7.4MB
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/DFPQueNT7Z/mx-video-player-v1.5a.apk)
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/wpVLGNjnH2/ffmpeg-v6-vfp-1-5.apk)
حتما هردوتا فایل رو دانلود و نصب کنید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=709204&stc=1&d=1333286750

ببخشید دوستان من از اندروید cm9 استفاده میکنم.
میخواستم بدونم چرا فیلمایی که با این نرم افزار اجرا میکنم کند پخش میشن؟؟؟
با هر حجم و فرمتی هم باشن براش فرقی نمیکنه!!!

esn_bmd
15-06-2012, 11:07
ببخشید دوستان من از اندروید cm9 استفاده میکنم.
میخواستم بدونم چرا فیلمایی که با این نرم افزار اجرا میکنم کند پخش میشن؟؟؟
با هر حجم و فرمتی هم باشن براش فرقی نمیکنه!!!

روی Soft-decoding تماشا کنید با ام پی فور مشکلی نخواهید داشت (ولی ام کا وی کلا کنده ) بقیه رو هم نیمدونم

mohamadp1
15-06-2012, 14:10
سلام
لطف میکنید اور کلاک واسه مینی با آموزشش بزارید؟

mohamadp1
15-06-2012, 14:16
فقط یه سوال
اگه اور کلاک کنیم به گوشی هیچ آسیبی نمیزنه؟
یا به سی پی یو فشار نمیاد؟

esn_bmd
15-06-2012, 16:33
سلام
لطف میکنید اور کلاک واسه مینی با آموزشش بزارید؟

فقط یه سوال
اگه اور کلاک کنیم به گوشی هیچ آسیبی نمیزنه؟
یا به سی پی یو فشار نمیاد؟

سلام
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=224815&highlight=set+cpu
آموزش خاصی نداره یه چرخی تو برنامه بزنی همه چی میاد دستت
آسیب میتونه بزنه اما مشکلی نیست شما با خیال راحت استفاده کن

راستی درخواست برای نرم افزار رو باید تو بخش خودش مطرح کنید
سوالاتتون رو هم همینطور

C.H.I.T.A
15-06-2012, 18:20
اورکلاک مشکل که داره...در طولانی مدت آسیب میزنه!
بیشتر سعی کن وقتی کارای سنگین میخوای بکنی با گوشی اورکلاک کنی
با مصرف روزانه و معمولی نیازی به اورکلاک نیست!!
میتونی پروفایل بندی کنی که توی هر بازه زمانی یا در مدت کاری که داری انجام میدی
به صورت اتوماتیک خودش فرکانس سی پی یو رو تغییر بده!!!

ولی سعی کن بیشتر از ظرفیت سی پی یو گوشی رو ازش نخوای...چون از یک سی پی یو 600
نباید انتظارات زیادی داشت!

موفق باشید!

me2007
22-06-2012, 18:30
این هم نسخه جدید همراه بانک ملت واسه دوستان عزیز که می تونن روی آخرین ورژن آندروید به راحتی نصب کنن تقدیم به همه دوستان بخش hdmini البته آندرویدیهاش:ax:
http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/WIrDXnRoKO/mellatsmsbank-android-v1.0.8.apk

ehsanzmnn
22-07-2012, 13:56
نرم افزار تست جی پی اس
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/ITFKjemhSA/gtp116-www.androidha.com.apk)