PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاستوم رام GINGER [JV1 2.3] - Ultibread! V1.4

alpha_330
06-03-2011, 00:29
با سلام
میخوام در این تاپیک کاستوم رامه Ultibread رو معرفی کنم که برپایه رامه رسمی JV1 هست ولی سازنده ادعا میکنه که این رام مشکلاته رامه رسمیو نداره و بهتر عمل میکنه
ویژگیهای این رام :

*Rooted
*Deodexed
*Zipaligned
*Matted Blues Themed (Updated in v1.3)
*Modded Nexus LWP
*AOSP Lockscreen
*Battery Percentage mod
*AOSP Launcher and keyboard.
*Sorted out widgets picker
*Extended Power Menu By ME!!!!!!!
*Better Homescreen tips widget showing feautures of ROM
*Added Stay awake in development settings
*Added Mod Version in settings > about.
*Renamed Internet to browser for more AOSPISH look.
*Evrything should be working, including GPS, so it is STABLE
*AOSP Screen off animation is back!
*More i cant remember

طریقه نصب :
1.ابتدا رامه رسمیه XWJV1 رو دانلود و نصب کنید که در این تاپیک هست:http://mobilestan.net/showthread.php?t=134581

2.رام کاستوم ultibread رو دانلود کنید و در روت گوشی یا فون مموری کپی کنید :
http://ultimate.linuxgeeks.info/Ultibread-V1.3.zip

3.بعد از نصبه رامه رسمی XWjV1 از طریقه برنامه odin کرناله speedmod 13c رو فلش کنید توجه داشته باشین تیکه Autoreboot در odin خاموش باشه بعد از اینکه نصبه کرنال تموم شد گوشیو جدا کرده باطریو در میاریم دوباره جا میزنیم بعد دکمه ولوم آپ هوم پاورو میزنیم تا به ریکاوری بره و از طریقه ریکاوری کاستوم رامه ultibread رو نصب میکنیم
تصاویری از این رام:
522300

522301

522302

522303

522304

522305

522306

من خودم رامو نصب کردم تو نگاهه اول بسیار سریع و روون کار میکنه فقط بعد از نصب برایه اینکه بتونم از widget و بقیه چیزای اضافه شده در رام استفاده کنم گوشیمو یک ریبوته ساده کردم
منبع :XDA
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=975930

alpha_330
06-03-2011, 09:26
دوستان بعد از نصبه این رام فهمیدم که این رام چیزی به عنوانهFilemanager نداره
اما میتونیم برای نصب برنامه هایی که توی SD یا external-sd هستن از برنامه Thinkfree استفاده کنیم
بعد از نصب و فعال کردنه show all animation در بخش display هنگامه قفل کردنه گوشی حالته خاصه رامه gingerbread هم میاد که مثله خاموش کردن تلویزیونای CRT قدیمیه
یه نکته دیگه هم هست توی اشغاله فضای رم فرقه انچنانی با JV1 نکرده و برای منم دو سه بار سیستم هنگ شد ریست کردم که خوشبختانه دیگه هنگی اتفاق نیافتاده از دیشب تا حالا
در کل خیلی روون تره نسبت به JV1 و سریعتر اما یه ایرادایه کوچیک داره که بعد از استفاده این ایرادا هم میرن

royalgraph
06-03-2011, 16:20
باسلام
برای نصب فایل منیجر به عنوان مثال astro میتونی با بلوتوث گوشی دیگه برنامه واسه گوشی خودتون بفرستید واونو نصب کنید درضمن رام خیلی خوب وسرعتی هست

M@HDI
06-03-2011, 17:10
سلام
میزان اشغال فضای رم این فریمور چقدره؟؟
آیا مشکلات رام اصلی مثلا هنگ در بعضی مواقع و یا بعضی وقتها بعداز جواب دادن به تماس صفحه گوشی خاموش میشد و دیگه گوشی کار نمیکرد تا باطری رو بیرون نمی آوردی درست نمی شد برطرف شده؟؟؟

alpha_330
06-03-2011, 18:52
باید بگم فضای اشغالیه این رام در رمه گوشی مٍثله JV1 هستش و اکثره ایرادا که مربوط به کند شدنه ناگهانیه رام هست مربوط به این قضیه هستش
در ضمن چیزی که فهمیدم اینه که فضایه اشغالیه بخشه personal data در رامه 2.2 و 2.2.1 که تست کردم با تمامیه اکونتا و دفترچه تلفون بالای 60 مگ میرسه اما تو رامه JV1 و این کاستوم رام این فضای اشغالی ماکسیمم به 5 مگ میرسه خودم احتمال میدم که در رامه JV1 اکثره اعطلاعاته شخصیو به رمه گوشی انتقال میده و چیزه عجیبیم هست تنها دلیلی که به ذهنم میرسه برایه اینکه این رام از رم خیلی زیاد استفاده میکنه همینه حالا یه چند تسته کوچیک بکنم که مطمعن شم

xAghilx
06-03-2011, 19:52
خوب دوستان ورژن جدید هم ریلیز شد . به گفته کوکر باگ ها از بین رفته و رام پایداری بیشتری بدست آورده:ar:

All bugs gone. Everything working perfect. + Ginger

Feautures:
*Rooted
*Deodexed
*Zipaligned
*Matted Blues Themed (Updated in v1.3)
*Modded Nexus LWP
*AOSP Lockscreen
*Battery Percentage mod
*AOSP Launcher and keyboard.
*Sorted out widgets picker
*Extended Power Menu By ME!!!!!!!
*Better Homescreen tips widget showing feautures of ROM
*Added Stay awake in development settings
*Added Mod Version in settings > about.
*Renamed Internet to browser for more AOSPISH look.
*Evrything should be working, including GPS, so it is STABLE
*AOSP Screen off animation is back!
*Changed heap size to 32M
*Edits to build.prop
*More i cant remember

You can also use FuguTweaks for extra speed.

دانلود:http://ultimate.linuxgeeks.info/Ultibread-V1.4.zip

کوکر توصیه کرده ابتدا رام رسمی 2.3.2 رو نصب ،سپس به این رام آپدیت کنید
طریقه نصب هم در پست اول موجود هست
موفق باشید