PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی قرار دادن پس زمینه متحرک برای htc hd

PA3030
16-03-2011, 13:41
سلام
من گوشی htc hd دارم
اما نمیدونم چه جوری یه گیف یا فلش پس زمینه قرار بدم ایا برنامه ای است که این کار را انجام
بده یا حتی خواب ان را هم پیدا نکردم چجوری یه اسکرین سیور براش قرار بدم
منتظر راهنمایی شما هستم
فکر کنم مشکل خیلی از دوستان باشه
اگر کسی مطلع است ما را هم با خبر کنه
ویندوز 6.1 هم هست

MaSCoT
16-03-2011, 14:50
سلام
من گوشی htc hd دارم
اما نمیدونم چه جوری یه گیف یا فلش پس زمینه قرار بدم ایا برنامه ای است که این کار را انجام
بده یا حتی خواب ان را هم پیدا نکردم چجوری یه اسکرین سیور براش قرار بدم
منتظر راهنمایی شما هستم
فکر کنم مشکل خیلی از دوستان باشه
اگر کسی مطلع است ما را هم با خبر کنه
ویندوز 6.1 هم هست

دوست عزیز هیچکودوم از این کارایی که گفتید تو ویندوز 6.1 نمی تونید انجام بدید . البته من از روی مشاهدات می گم وگرنه تاحالا 6.1 نداشتم . اگر به احتمال 1% شد دوستانی که اطلاع دارن جوابتون رو میدن

PA3030
16-03-2011, 22:54
ممنون
خوب حالا اینی که گفتی از کجا دانلود کنم ایا مشکلی پیش نمیاد برای گوشی چجوریه

Behzad WM
17-03-2011, 00:18
سلام .

شما هنگامی که میخوای والپیپر انتخاب کنی ، 2 گزینه داری :

Weather Wallpaper

Animated Wallpaper

گزینه ی دوم این امکان رو به شما میده که از عکس های متحرک استفاده کنی .

SAEEDWIZARD
17-03-2011, 09:54
توي هيچ رامي نميشه والپيپر هاي gif يا فلش رو به عنوان پس زمينه توي ويندوز موبايل قرار داد.

اصولا چه ويندوز كامپيوتر و چه ويندوز موبايل جنبه ي قرار دادن والپيپرهاي متحرك رو ندارند. توي كامپيوتر كه اگر اينكار رو بكنيد 99% cpu اشغال ميشه. توي ويندوز موبايل هم كه كلا شدني نيست.

ايني كه شما ميخواي بيشتر تو گوشي هاي 150 هزار توماني جاوا عملي هست. (اسكرين سيور و والپيپر متحرك و ...)

Sandroid
18-03-2011, 20:27
ايني كه شما ميخواي بيشتر تو گوشي هاي 150 هزار توماني جاوا عملي هست. (اسكرين سيور و والپيپر متحرك و ...)

خیلی لحن جالبی نیس برای مدیر ارشد

درضمن لایو والپیپر (والپیپر متحرک) در گوشیهای اندرویدی اجرا میشن.
فرق نمیکنه 200ت هزینه کنید یا 800ت.چون این ویژگی در ویندوز موبایل قابل اجرا نیس ولی در اندروید قابل اجرا هستش

SAEEDWIZARD
18-03-2011, 20:41
خیلی لحن جالبی نیس برای مدیر ارشد

درضمن لایو والپیپر (والپیپر متحرک) در گوشیهای اندرویدی اجرا میشن.
فرق نمیکنه 200ت هزینه کنید یا 800ت.چون این ویژگی در ویندوز موبایل قابل اجرا نیس ولی در اندروید قابل اجرا هستش

اينكه از لحن من خوشتون نيومده رو نميشه كاريش كرد ولي براي جواب دادن به سوال دوستمون لطفا اول با دقت سوال ايشون رو بخونيد بعد در مورد Live wallpaper و ... نظر بديد.

الف) ايشون گوشيون HD هست كه پاكت پي سي به حساب مياد.
ب) ايشون فايل هاي Gif رو ميخوان به عنوان wallpaper قرار بدن. جريان live wallpaper آندرويد كه كلا جداست و ربطي به بحث نداره.

موفق باشيد

Sandroid
18-03-2011, 21:00
فرق بین ppc , اندرویدر رو متذکر نشید خواهشا.میدونم کدوم گوشی از چه سیستم عاملی استفاده میکنه و اینکه پی-پی-سی قابلیت اجرا فایلهای gif رو نداره.
چون تا همین چند ماه پیش مدیر/موقت بخش ویوا بودم.

من با قسمتی که نقل قول گرفتم در پست 7 مشکل داشتم که خدمتتون متذکر شدم.

شما هم موفق باشید

macensi
07-06-2013, 18:28
سلام دوست عزیز،من گوشیم hd mini هست،پاکت پی سی و ویندوز هستم،و گوشیه من کاملا قابلیت اینو داره که gif روی بک گرند باشه،
من چندتا Gif دارم که روی گوشیم کاملا جواب داده،ولی شما برای اینکه مطمئن بشی،خود گوشیتون،توی حالت پیش فرض 2 یا 3 تا عکس gif داره،ولی تا وقتی که شما
اون عکس و برای پس زمینه ی گوشی انتخاب نکنی،متوجه نمیشی که gif بوده،برای همین وارد این قسمت بشو،
setting>personalize>home tab wallpaper>animated wallpaper
اینجا خود گوشی چند تا عکس و (فکر کنم 2 یا 3 تاست)بهت بعنوان انیمیتد داره نشون میده،همشون gif هست،یکیشو انتخاب کن،بعد برو تو HOME ببین که تکون میخورند،
CPU هم اصلا اشغال نمیشه،موفق باشید !