PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگو پیرامون آیفون 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16

majid.mosavi
20-02-2012, 11:32
دوستان کسی میتونه کمکی بکنه ؟
ممنون

وارد برنامه سیدیا میشی. بعد اون پایین به manage برو
بعد گزینه packages رو بزن روش کلیک کن و ریموو رو بزن

Reza8580
20-02-2012, 14:56
وارد برنامه سیدیا میشی. بعد اون پایین به manage برو
بعد گزینه packages رو بزن روش کلیک کن و ریموو رو بزن

این طوری همه برنامه ها که از سیدیا نصب کردم پاک میشه ؟

66reza
20-02-2012, 16:37
سلام
آیا .... برای ایفون می شه نصب کرد

hesam.chan
20-02-2012, 17:05
سلام

دوست عزیز
بجای .... میتونی از hotspot shield استفاده کنی هم رایگان هستش هم تو آیتونز موجود و خوشبختانه فری هم هست
من امتحان کردم خوب کار میکنه

ipedram
20-02-2012, 17:06
سلام
آیا س*اک**س برای ایفون می شه نصب کرد

سلام
بله
چند وقت پیش در یک منبع غیر فارسی خوندم که بعد از جیلبریک میشه از س*اک**س استفاده کرد

majid.mosavi
20-02-2012, 17:13
این طوری همه برنامه ها که از سیدیا نصب کردم پاک میشه ؟

نه دوست گلم
هر برنامه ای که خودت خواستی پاک کنی بگرد اسمشو پيدا ک بد رو اسمش بزن وارد یه صفحه دیگه میشه بعد گوشه بالا سمت راست گزینهmodify بزن بعد ریموو رو بزن همون برنامه پاک میشه
به همین سادگی
دیگه دیگه:cj:

66reza
20-02-2012, 17:15
اگه ممکن هست اموزش .... رو بهم بگید

ipedram
20-02-2012, 17:30

دو لینک (غیر فارسی ) موجود هست :
(مطلبی که قبلا خونده بودم پیدا نکردم )

لینک اول (http://thireus.dareyourmind.net/iphone-hacks/115-how-to-get-socks-.....-ssh-tunneling-to-work-on-a-jailbroken-iphoneipod-touchipad)

لینک دوم (http://apple.stackexchange.com/questions/5308/how-do-i-connect-to-a-socks-.....-from-an-iphone-ipod-touch)

مسئولیت استفاده و عواقب احتمالی به عهده خود شماست !

rezaz74
20-02-2012, 18:46
با سلام به تمامی دوستان.من مشکلی پیدا کرده ام که امیدوارم کسی بتونه اونو حل کنه:
من آیفون 4 دارم از حدود 3 هفته قبل وقتی صحبت میکردم صدام با خش خش بسیاری به گوش طرف میرسید و بعد از مدتی قطع میشد در حالیکه من صدای طرف مقابل را کاملا خوب میشنیدم. از آنجاییکه گوشی من 2 روز قبلش به زمین افتاده بود فکر کردم که شاید از میکروفون اون باشه ولی voice recorde را امتحان کردم و کاملا خوب صدا را ضبط کرد . البته قابل ذکره که در هنگام سینک با آیتونز چند مرتبه ای بود که پیام میداد باید آپدیت برای carier چک بشه که من هم تایید کردم ولی اتفاقی نیفتاد و هر بار اون پیام رو میداد. بعد فکر کردم که شایدمشکل نرم افزاری باشه پس به ios 5 ریستور و جیلبریک کردم. اول مشکل رفع شده بود ولی بعد باز هم صدای من قطع شد .دوباره ریستور کردم ولی جیلبریک نکردم ولی باز هم مشکل من حل نشده و بعضی مواقع 2 ثانیه صدا میره و اکثر مواقع اصلا صدا نمیره و طرف مقابل صدای منو نمیشنوه.
با عرض معذرت از طولانی شدن مطلب خواهش دارم که هرچه سریعتر منو راهنمایی کنید چون تلفنم تقریبا بلا استفاده شده

norollah
20-02-2012, 19:01
اونها رو تو گوشی منم میار با یه ریپورشینگ میرن چیز مهمی نیست
به خاطر نصب برنامه ناسازگار از سیدیا هست
یا دوتا برنامه سیدیا نصب کنی با هم سازگار نباشن اینجور میشه سعی کنید فقط برنامه های ضروری رو نصب کنید

ممنون بابت پاسخ
متوجه ریپورشینگ نشدم یعنی چی ؟ آره چون رفتم یک سری برنامه های از تو سیدیا نصب کردم اما به توضیحاتش توجه کردم که به ios 5 بخوره!! احتمالا باید ناسازگاری باشه نمیدونم حالا کدومه ... :(

pnn
20-02-2012, 23:26
با سلام دوستان من دیروز دو تا نرم افزار از سدیا گرفتم بعدش چون مصرف باتری خیلی برده بود بالا پاکش کردم اسمشون سارا و دریم بورد بود و حالا که پاکشون کردم بدتر گوشیم هر 5دقیق 1درصد شارژش کم میشه در کل وضعش خیلی خرابه حالا میخوام بدونم این نرم افزارها رو که پاک کردم به نظر شما چه نرم افزاری مونده؟
چون مثلا بعضی از نرم افزارها بودن که برای اینکه کامل پاک بشن باید از تو ifileیه چیزایی رو پاک میکردی حالا میخوام بدونم اینها هم همین طورن
راستی همراه با سارا نرم افزارsbsettingهم بود که اونم پاک کردم

BABAK NURI
21-02-2012, 03:59
با سلام دوستان من دیروز دو تا نرم افزار از سدیا گرفتم بعدش چون مصرف باتری خیلی برده بود بالا پاکش کردم اسمشون سارا و دریم بورد بود و حالا که پاکشون کردم بدتر گوشیم هر 5دقیق 1درصد شارژش کم میشه در کل وضعش خیلی خرابه حالا میخوام بدونم این نرم افزارها رو که پاک کردم به نظر شما چه نرم افزاری مونده؟
چون مثلا بعضی از نرم افزارها بودن که برای اینکه کامل پاک بشن باید از تو ifileیه چیزایی رو پاک میکردی حالا میخوام بدونم اینها هم همین طورن
راستی همراه با سارا نرم افزارsbsettingهم بود که اونم پاک کردم

سلام
بهترین راه ریستور کردنه

خیلی از برنامه ها حتی بعد از پاک کردنشون روی مصرف باطری و موارد دیگه تاثیرشون باقی میمونه و شما نمیتونید اون تغیرات رو به روز اول بر گردونید مگر اینکه ریستور کنید

بله.....ممکنه اینا هم همینطور باشن
..

BABAK NURI
21-02-2012, 04:03
با سلام به تمامی دوستان.من مشکلی پیدا کرده ام که امیدوارم کسی بتونه اونو حل کنه:
من آیفون 4 دارم از حدود 3 هفته قبل وقتی صحبت میکردم صدام با خش خش بسیاری به گوش طرف میرسید و بعد از مدتی قطع میشد در حالیکه من صدای طرف مقابل را کاملا خوب میشنیدم. از آنجاییکه گوشی من 2 روز قبلش به زمین افتاده بود فکر کردم که شاید از میکروفون اون باشه ولی voice recorde را امتحان کردم و کاملا خوب صدا را ضبط کرد . البته قابل ذکره که در هنگام سینک با آیتونز چند مرتبه ای بود که پیام میداد باید آپدیت برای carier چک بشه که من هم تایید کردم ولی اتفاقی نیفتاد و هر بار اون پیام رو میداد. بعد فکر کردم که شایدمشکل نرم افزاری باشه پس به ios 5 ریستور و جیلبریک کردم. اول مشکل رفع شده بود ولی بعد باز هم صدای من قطع شد .دوباره ریستور کردم ولی جیلبریک نکردم ولی باز هم مشکل من حل نشده و بعضی مواقع 2 ثانیه صدا میره و اکثر مواقع اصلا صدا نمیره و طرف مقابل صدای منو نمیشنوه.
با عرض معذرت از طولانی شدن مطلب خواهش دارم که هرچه سریعتر منو راهنمایی کنید چون تلفنم تقریبا بلا استفاده شده

سلام

میکروفن برای ضبط صدا در بالای گوشی و در کنار جک هدفون تعبیه شده که شما از بیرون یه سوراخ خیلی کوچک می بینید
اما میکروفن برای مکالمه در پایین گوشی تعبیه شده و این دو هیچ ارتباطی به هم ندارن

مشکل شما نرم افزاری نیست بلکه احتمالا باید میکروفن یا فلت رابط اون رو تعویض کنید

قیمت زیادی ندارن....میکروفون اصلیش حدود 20 و فلت حدود 30 هست

..

BABAK NURI
21-02-2012, 04:05
ممنون بابت پاسخ
متوجه ریپورشینگ نشدم یعنی چی ؟ آره چون رفتم یک سری برنامه های از تو سیدیا نصب کردم اما به توضیحاتش توجه کردم که به ios 5 بخوره!! احتمالا باید ناسازگاری باشه نمیدونم حالا کدومه ... :(

سلام

منظور دوست عزیزمون ری اسپرینگ هست

یه چیزی تو مایه های ری استارت بدون اینکه به خاموش کردن گوشی نیازی باشه

....

BABAK NURI
21-02-2012, 04:07

سلام
بله
چند وقت پیش در یک منبع غیر فارسی خوندم که بعد از جیلبریک میشه از س*اک**س استفاده کرد

دوست عزیز
بجای .... میتونی از hotspot shield استفاده کنی هم رایگان هستش هم تو آیتونز موجود و خوشبختانه فری هم هست
من امتحان کردم خوب کار میکنه

سلام

سلام

خیر ..س/ا.ک.س قابلیت اجرا در فریمور 5.01 رو نداره

این مسئله هیچ ارتباطی به جیلبرک نداره

برنامه های زیادی علاوه بر وی-بی-ان وجود دارن مانند opera-ucbrowser-puffin و غیره

..

hesam.chan
21-02-2012, 09:52
سلام
بهترین راه ریستور کردنه

خیلی از برنامه ها حتی بعد از پاک کردنشون روی مصرف باطری و موارد دیگه تاثیرشون باقی میمونه و شما نمیتونید اون تغیرات رو به روز اول بر گردونید مگر اینکه ریستور کنید

بله.....ممکنه اینا هم همینطور باشن
..

آقا بابک یه زحت دارم براتون

آيفون 4 ام تازگي ها تاچش هنگ ميكنه و بعد از چند ثانيه يا ريستارت كردن يا زدن 2 ، 3 تا تقه پشت گوشي دوباره درست ميشه بنظر شما مشكل از چيه ؟
گوشي رو هم ندادم باز كنن چون فك نكنم كسي ازشون سر در بياره البته اينجا كه من هستم ؟
اگه راهنمایی کنی ممنون میشم

mehran torabi
21-02-2012, 10:01
سلام دوستان عزیز خسته نباشید یکی از دوستان من اپل 4اس گرفته وقتی به اینترنت وصل میشد بالا میزد وی ان وحالا اون وی ان رو صفحه نمیاد مجددا چه جوری میشه ان وی ان روخرید .منظور از وی ان .چیز پی ان هست.

partovei
21-02-2012, 11:14
سلام دوستان عزیز خسته نباشید یکی از دوستان من اپل 4اس گرفته وقتی به اینترنت وصل میشد بالا میزد وی ان وحالا اون وی ان رو صفحه نمیاد مجددا چه جوری میشه ان وی ان روخرید .منظور از وی ان .چیز پی ان هست.

عزیزم اون همانطور که گفتی مربوط به چیز پی ان هست!
که احتمالا طرف فروشنده برای اینکه بتونه گوشی رو جیلبریک کنه ویا برنامه ای روش نصب کنه از اکانت چیز پی ان خودش درآیفون شما استفاده کرده!
اینکه بتونید ازکجا اکانت چیز پی ان رو خریداری کنید رو نمیدونم!ولی اینو باید بدونیدکه صحبت دراین خصوص خلاف قوانین سایت هست!

hamed086
21-02-2012, 19:06
سلام ودرود
من ميخواسم بدونم چه جوري ميشه وقتي گوشيو وصل ميكنم به كامپيوتر شار‍‍ژ نشه و در حالت.... باشه و فقط از امكاناتش استفاده كنم؟
اميدوارم كه منظورمو متوجه شده بايد!!!
مرسي:ag:

LORD --- Max
21-02-2012, 19:28
سلام ودرود
من ميخواسم بدونم چه جوري ميشه وقتي گوشيو وصل ميكنم به كامپيوتر شار‍‍ژ نشه و در حالت.... باشه و فقط از امكاناتش استفاده كنم؟
اميدوارم كه منظورمو متوجه شده بايد!!!
مرسي:ag:

سلام .. تا اونجا که من میدونم نمیشه :ag:
موفق باشی

Altek
22-02-2012, 13:10
سلام
به غیر ایتونز و خود گوشی میشه از سایت خود اپل یا سایته دیگه ای اکانت اپل ساخت؟
چون رو کامپیوترم ایتونز نصب نمیشه و چیز پی ان هم ندارم واسه گوشی استفاده کنم
اما اگه سایت باشه میشه از ..... شکم استفاده کرد

viprol71
22-02-2012, 13:14
سلام
به غیر ایتونز و خود گوشی میشه از سایت خود اپل یا سایته دیگه ای اکانت اپل ساخت؟
چون رو کامپیوترم ایتونز نصب نمیشه و چیز پی ان هم ندارم واسه گوشی استفاده کنم
اما اگه سایت باشه میشه از ..... شکم استفاده کرد

نهفقط میشه با ایتونز اکانت درست کرد حالا یا با موبایل یا با کامپیوتر فرقی نداره

Altek
22-02-2012, 20:44
سلام
موقعی که می خوام از app store برنامه دانلود کنم ارور 1009 میده مشکل کجاست؟

viprol71
22-02-2012, 21:01
سلام
موقعی که می خوام از app store برنامه دانلود کنم ارور 1009 میده مشکل کجاست؟

به خاطر ..... هست از چیز پی ان استفاده کنید

amess
23-02-2012, 15:42
سلام.راستش اولین آیفونمه که میگیرم؟چجوری باید توش آهنگ بریزمو برنامه بنصبم...لطفا راهنمایی کنید...
مرسی

viprol71
23-02-2012, 16:03
سلام.راستش اولین آیفونمه که میگیرم؟چجوری باید توش آهنگ بریزمو برنامه بنصبم...لطفا راهنمایی کنید...
مرسی

دوست عزیز ابتدا شما از لینک زیر اخرین ورژن ایتونز رو دانلود کنید
http://199.91.152.155/lxyxi9y2by6g/jg2ahnttdy3/overboard_1.1.4_iphoneos-arm.deb
اینم اموزش استفاده از ایتونز برای ریختن نرم افزار و اهنگ و عکس
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=81325

ghorbatia
24-02-2012, 00:30
سلام.يه سوال.آيا ميشه از سايري در حالت آفلاين يا بدون اينترنت استفاده كرد؟

majid.mosavi
24-02-2012, 00:34
سلام.يه سوال.آيا ميشه از سايري در حالت آفلاين يا بدون اينترنت استفاده كرد؟

اگه منظورتون سیری هست باید بگم باید به نت وصل باشید

ghorbatia
24-02-2012, 07:19
سلام و ممنون بابت جواب
آقا يه سوال
آيا كيبورد كاملا فارسي براي ٥.٠.١ هست؟
اكه هست لطفا لينكشو لطف كنيد.تو سايديا باشه خيلي بهتره

viprol71
24-02-2012, 14:03
سلام و ممنون بابت جواب
آقا يه سوال
آيا كيبورد كاملا فارسي براي ٥.٠.١ هست؟
اكه هست لطفا لينكشو لطف كنيد.تو سايديا باشه خيلي بهتره

دوست عزيز شما تو سيديا سرچ كن enable persan keyboard

amess
25-02-2012, 20:40
مرسی از کمک دوستان.راستش ما بلاخره تونستیم تو این گوشیمون آهنگ بریزیم...
ولی!
یه مشکلی هست؟وقتی آهنگو پخش میکنم فقط از یکی از باندهای پایین گوشی صدا بیرون میاد؟میخواستم ببینم این اینجوری هست یا اون یکی باند من خرابه؟یا شاید تنظیم خاصی داره؟
گوشیم آیفون 4 هست

partovei
26-02-2012, 02:06
مرسی از کمک دوستان.راستش ما بلاخره تونستیم تو این گوشیمون آهنگ بریزیم...
ولی!
یه مشکلی هست؟وقتی آهنگو پخش میکنم فقط از یکی از باندهای پایین گوشی صدا بیرون میاد؟میخواستم ببینم این اینجوری هست یا اون یکی باند من خرابه؟یا شاید تنظیم خاصی داره؟
گوشیم آیفون 4 هست

همانطور که خودت اشاره کردی گوشی های آیفون فقط وفقط سک اسپیکر دارند واون یکی برای مکالمه در هنگام تماس کاربرد داره!(همان کپسولی یا به اصطلاح خودمون دهنی گوشی هست!)

adelmontazeri
26-02-2012, 18:09
سلام دوستان
میخواستم نظرتون رو راجع به بهترین feedreader چیه؟ شما از کدوم استفاده میکنین
نرم افزاری که پیشنهاد میکنین قابلیت اضافه کردن اینک هم داشته باشه
ممنون

امضا ندارم ...

I-Reza
26-02-2012, 18:50
با سلام
دوستان من با ايفونم به ي مشكلي برخوردم
وقتي ز ميزنم صدام خيلي بد يا اصلا نميره صدايه طرف مقابلمم همينجور
با هندز فري هم همين مشكلو دارم
اومدم ريستور كردم شايد درست شه ولي نشد
سوكت بالاي گوشيرو عوض كردم ك شايد درست شه ولي نشد
ميكروفونشو عوض كردم بازم درست نشد
هندزفري رو كامل قطع كردم بازم درست نشد
ديگه هيچ فكري بذهنم نميرسه چيكارش كنم؟؟؟
لطفا اساتيد كارشناسي كنند

Altek
26-02-2012, 18:59
سلام
برای فهمیدن اینکه گوشی 4 یا 4s به غیر از سیری فقط از روی مودم فریمویر میشه شناخت؟
(برای افراد معمولی)

mansour_shajarian
26-02-2012, 19:31
سلام دوستان
میخواستم نظرتون رو راجع به بهترین feedreader چیه؟ شما از کدوم استفاده میکنین
نرم افزاری که پیشنهاد میکنین قابلیت اضافه کردن اینک هم داشته باشه
ممنون

امضا ندارم ...
خدمت شما:
http://www.mediafire.com/?2yn9aa49lz6tsgi
اگه دوست نداشتی میتونی بری یه سری تو سایت apptrackr.org و اونجا یه سرچی بزنی.

با سلام
والا چیز عجیبیه.به نظرم بهتره این موضوع رو آقا بابک یه نظر کارشناسی بدن.
بنده با ایشون مشورت میکنم و نتیجه رو ایشون میگن.خطت همراه اوله یا ایرانسل؟

سلام
برای فهمیدن اینکه گوشی 4 یا 4s به غیر از سیری فقط از روی مودم فریمویر میشه شناخت؟
(برای افراد معمولی)
اگه روشن باشه که خوب میشه از روی تشخیص چهره دوربینش هم فهمید یا از روی جعبه و همچنین بالای دکمه سایلنت گوشی دو تیکه هست در حالی که در آیفون 4 یک تکه هست ولی بهترینش همون دوتایی که خودت گفتی هست.

mohsen415
26-02-2012, 22:42
سلام دوستان راسته میگن یه سری از گوشیهای ایفون هندز فریشون فقط یدونش کار میکنه

partovei
27-02-2012, 00:07

منکه چنین چیزی نشنیدم.

dakar
27-02-2012, 01:40
سلام دوستان
من یک آیفون 4 دارم که چند وقتی هست که وقتی به کامپیوتر وصل میکنم آیتیون من اون رو خیلی دیر پیدا میکنه و وقتی هم میخوام روش فایل بریزم خیلی طول میکشه در کل 2 یا 3 ساعت طول میکشه من آخرین ورجن آیتیونز رو دارم 10.5.3.3
و گوشیمم 5.0.1 هست
من ویندوزم عوض کردم نتیجه نداد و االبته این ارور رو هم میده وقتی که بعد 30 دقیقه گوشیم رو تشخیص میده:
itunes was unable to load provider data from sync services یا هه error e0x000065

BABAK NURI
27-02-2012, 03:51

سلام

اینی که شما می فرمایید مربوط به خوده گوشیه ...نه هندزفری

گوشی های ایفون در دو طرف سوکت پایین گوشی دو تا دریچه کوچک دارن که اکثرا فکر میکنن که جای دو تا اسپیکر گوشی هست
در صورتی که یکیش اسپیکر و اون یکی هم میکروفون هست و در واقع گوشی های ایفون یک اسپیکر دارن

چندسال پیش و در همون اوایلی که ایفون 2جی اومده بود ...من یدونه خریدم..بعد از 2 ماه متوجه همین موضوع شدم و فکر میکردم که یکی از اسپیکرهای گوشی خرابه.....چون گوشی رو از یکی از همکارای خودم خریده بودم .بردم پیشش و تعویض کردم......جالب بود که اون یکی هم همونجوری بود.....تحقیق که کردم تازه دو زاریم افتاد.والبته یه گوشی اکبند هم برام موند

BABAK NURI
27-02-2012, 03:54
با سلام

سلام
این ایراداتی که فرمودید هیچ ارتباطی با نرم افزار و ریستور کردن نداره

من متوجه این فرمایشتون که سوکت بالا و میکروفون رو تعویض کردید نشدم...ممکنه واضح تر توضیح بدید؟ مگه شما تعمیرکارید؟

در ضمن مطمئنید که گوشیتون ضربه یا اب نخورده؟

BABAK NURI
27-02-2012, 03:56
سلام دوستان
من یک آیفون 4 دارم که چند وقتی هست که وقتی به کامپیوتر وصل میکنم آیتیون من اون رو خیلی دیر پیدا میکنه و وقتی هم میخوام روش فایل بریزم خیلی طول میکشه در کل 2 یا 3 ساعت طول میکشه من آخرین ورجن آیتیونز رو دارم 10.5.3.3
و گوشیمم 5.0.1 هست
من ویندوزم عوض کردم نتیجه نداد و االبته این ارور رو هم میده وقتی که بعد 30 دقیقه گوشیم رو تشخیص میده:
Itunes was unable to load provider data from sync services یا هه error e0x000065

تمام این ایراداتی که فرمودید بر میگرده به ایتونز و ویندوزتون....
وینتون 32 هست یا 64؟

AXEL_KINGMAN
27-02-2012, 08:14
سلام.چطوری تو مغازه میشه فهمید گوشی انلاکه؟؟ ایفون 4 معمولی رو میگم.. بعضی از دوستان میگن برای تشخیص انلاک ریستور کن مگه اونجا میشه ریستور کرد..؟؟؟؟ ببخشید من تازه کارم :cb:

partovei
27-02-2012, 11:41
سلام.چطوری تو مغازه میشه فهمید گوشی انلاکه؟؟ ایفون 4 معمولی رو میگم.. بعضی از دوستان میگن برای تشخیص انلاک ریستور کن مگه اونجا میشه ریستور کرد..؟؟؟؟ ببخشید من تازه کارم :cb:

فقط ازطریق پارت نامبر

dakar
27-02-2012, 15:11
دوست عزیز من 32 بیت دارم

ipedram
27-02-2012, 16:02
دوست عزیز من 32 بیت دارم

این ارور بیشتر در ویندوز 7 مشاهده میشه برای رفعش باید یک تغییر کوچیک تو فایل های سیستمی ویندوز بدین

اول آیتونز رو ببندید
به مسیر زیر در ویندوز برید :

Windows/System32

و در اونجا دنبال فایلی با نام sqllite بگردین و بعد به sqllite.dll.old تغییر نامش بدین.
حالا آیتونز را باز کنید .باید مشکلتون حل شده باشه

I-Reza
27-02-2012, 16:17
والا چیز عجیبیه.به نظرم بهتره این موضوع رو آقا بابک یه نظر کارشناسی بدن.
بنده با ایشون مشورت میکنم و نتیجه رو ایشون میگن.خطت همراه اوله یا ایرانسل؟

سلام
این ایراداتی که فرمودید هیچ ارتباطی با نرم افزار و ریستور کردن نداره

من متوجه این فرمایشتون که سوکت بالا و میکروفون رو تعویض کردید نشدم...ممکنه واضح تر توضیح بدید؟ مگه شما تعمیرکارید؟

در ضمن مطمئنید که گوشیتون ضربه یا اب نخورده؟

سلام خدمت دوستان
سيم كارتم ايرانسله
اونموقع اينجوري نبودش
الان اينجوري شده
درست بود صداهم كاملا سالم ردوبدل ميشد
جايي هست ك صدايه طرف ازش مياد بيرون اونو كامل عوض كرديم
سيم هندزفري رو قطع كرديم
ميكروفون پايين هم عوض كرديم
درست نشد كه نشد كه نشد
دوستم تعميركاره ايفونه
گوشيم سالم سالم بوده ولي الان متوجه شدم ك تاچشم خيلي ضعيف شده
ضربه و ابخوردگي اصلا نداشته(مثله جونم ازش مراقبت كردم)
اين چش شده؟؟؟
بنظرتون چيكارش كنم؟؟؟:please:

d-vahid
27-02-2012, 19:30
سلام مخصوص خدمت همه عزیزان و اساتید بخش آیفون،دوستان میشه لطف کنید بگید بهترین پلیر موسیقی واسه آیفون چیه و اینکه آیا میشه بدون آیتونز روی گوشی آهنگ ریخت طوری که باآیپاد دستگاه آهنگا پلی بشن؟

I-Reza
27-02-2012, 19:39
سلام بهترينش av player هست البته به نظر من
با iphone pc suit هم ميشه

dakar
29-02-2012, 13:58
این ارور بیشتر در ویندوز 7 مشاهده میشه برای رفعش باید یک تغییر کوچیک تو فایل های سیستمی ویندوز بدین

اول آیتونز رو ببندید
به مسیر زیر در ویندوز برید :

Windows/System32

و در اونجا دنبال فایلی با نام sqllite بگردین و بعد به sqllite.dll.old تغییر نامش بدین.
حالا آیتونز را باز کنید .باید مشکلتون حل شده باشه
داداش من این فایلو که گفتید پیدا کردم البته اسمش sqlliterecovery بود فقط.
که اسمشو تغییر دادم ولی بازم نشد خداییش خسته شدم به دادم برسید بد جوری کلافه شدم...
در ضمن من ویندوز 64 ریختم که بازم نشد.راستی usb من ایرادی هم نداره چون تا وصل میکنم درایو رو پیدا میکنه...مرسی
:ac:

viprol71
29-02-2012, 14:59
که اسمشو تغییر دادم ولی بازم نشد خداییش خسته شدم به دادم برسید بد جوری کلافه شدم...
در ضمن من ویندوز 64 ریختم که بازم نشد.راستی usb من ایرادی هم نداره چون تا وصل میکنم درایو رو پیدا میکنه...مرسی

شما که میبینین درست نمیشه و ایراد هم از ویندوز هست ویندوز رو عوض کن درست بشه

mohsen415
29-02-2012, 15:35
باسلام دوستان بنده یه برنامه دانلود کردم وقتی میره برای نصب اخر نصب یکم مونده تموم بشه این ارور رو میده filed to installدوستان گوشی جلبریکه ورژن5.0.1

sin-sin
29-02-2012, 15:47
باسلام دوستان بنده یه برنامه دانلود کردم وقتی میره برای نصب اخر نصب یکم مونده تموم بشه این ارور رو میده filed to installدوستان گوشی جلبریکه ورژن5.0.1

برنامه Talking tom رو منم دارم و روی ورژن 5.0.1 نصب نمیشه.. باید آپدیتش رو بگیرین...

mohsen415
29-02-2012, 15:50
من سیدیا رو روی گوشیم ندارم ایرادی نداره

اگه بخوام بنصبمش چه کار کنم

viprol71
29-02-2012, 16:03
من سیدیا رو روی گوشیم ندارم ایرادی نداره

اگه بخوام بنصبمش چه کار کنم

وقتی دارید جلیبریک میکنین دستگاه رو در طی مراحل یک قسمت هست که باید تیک اون رو فعال کنی بعد از اتمام جلیبریک سیدیا میاد

mohsen415
29-02-2012, 16:08
الام یه برنامه دیگه هم زدم همین ارور رو داد اشکال از چیه از نصب نبودن سیدیا نیست
بدون جلبیریک هم میشه سیدیا نصبید

Mic Mic
29-02-2012, 16:25
الام یه برنامه دیگه هم زدم همین ارور رو داد اشکال از چیه از نصب نبودن سیدیا نیست
بدون جلبیریک هم میشه سیدیا نصبید
جلبریک همون نصب سدیا هستش
شما جلبریک کنید

dakar
29-02-2012, 17:58
شما که میبینین درست نمیشه و ایراد هم از ویندوز هست ویندوز رو عوض کن درست بشه

من 2 بار عوض کردم جواب نداده بازم باشه عوض میکنم در ضمن من بایوس سیستم رو آبدیت کردم 2 یا 3 هفته پیش.ممنون:bn:
راستی درایور خاصی لازم نیست؟

ipedram
29-02-2012, 18:03

از لینک زیر کمک بگیرید :

http://support.apple.com/kb/TS2690

اگر مشکلی داشتید همینجا بیان کنید

dakar
29-02-2012, 18:45
از لینک زیر کمک بگیرید :

http://support.apple.com/kb/TS2690

اگر مشکلی داشتید همینجا بیان کنید

پدرام جان دمت گرم بابت این لینک.
داخل لینک به قطع کردن رم ریدر اینترنال اشاره شده بود که تا قطع کردمش خیلی راحت گوشیرو پیدا کرد.دوستان هم اگه همچین مشکلی دارند فقط کافیه usb mass storage device رو از device manager روی حالت disable قرار بدید یا هم که رم ریدر اینترنال سیستم رو قطع کنید.
از همه دوسان ممنون...:dw:

dakar
29-02-2012, 20:30
دوستان توی نرم افزار itunes چه کاری باید انجام داد تا آهنگا و فیلمای قبلی پاک نشه در حالتی که بخوایم آهنگ یا فیلمم بریزیم و همچنین از یک کامپیوتر دیگه باشه نه همون کامپیوتری که قبلا باهاش آهنگ و فیلم ریختیم.
اگه با آیتیون نمیشه با چه نرم افزاری انجام بدم؟
در ضمن ifun box رو وقتی باز میکنم ارور itunes driver میده؟
ممنون...

doosty71
29-02-2012, 22:24
سلام دوستان
ایکون ساعت گوشی من پاک شده چطوری بیارمش
رستارت هم کردم نیومد

mohsen415
29-02-2012, 23:29
دوستان اگه سیدیا نباشه مگه چی میشه

partovei
29-02-2012, 23:36
دوستان اگه سیدیا نباشه مگه چی میشه

یعنی چی نباشه؟
وقتی آیدیوایستو جیلبریک میکنی خواه نخواه سیدیا میاد!
که بانک نرم افزاری هست!
ازصحبت شما برمیاد که بهتراست قبل هرگونه اقدامی محبت نموده وخیلی خوب مطالب آموزشی بخش عمومی انجمن ios(آموزشهای مرجع و آموزشهای مبتدی رو مطالعه کنی!)

doosty71
01-03-2012, 08:53
سلام دوستان
رستارت هم کردم نیومد

partovei
01-03-2012, 09:31
سلام دوستان
رستارت هم کردم نیومد
یعنی چی؟
چی شد که پاک شد؟!
اول shshورژنی هستی رو بگیرو بعد فکر کنم باید یه ریستور بیفتی!

dakar
01-03-2012, 10:10
دوستان توی نرم افزار itunes چه کاری باید انجام داد تا آهنگا و فیلمای قبلی پاک نشه در حالتی که بخوایم آهنگ یا فیلمم بریزیم و همچنین از یک کامپیوتر دیگه باشه نه همون کامپیوتری که قبلا باهاش آهنگ و فیلم ریختیم.
ممنون...

Mic Mic
01-03-2012, 10:39
ممنون...
باید کلیه اهنگ و عکس و ویدیوهایی که تو گوشی موجود هستش تو ایتونز موجود باشه
بعد سینک کنید
باید ایتوز نصب باشه تا ifun box کار کنه
و گوشی رو شناخته باشه

dakar
01-03-2012, 12:50
باید کلیه اهنگ و عکس و ویدیوهایی که تو گوشی موجود هستش تو ایتونز موجود باشه
بعد سینک کنید
باید ایتوز نصب باشه تا ifun box کار کنه
و گوشی رو شناخته باشه
من آیتیونم نصب هست ولی جواب نمیده. اگه میشه یه لینک واسه ifun box بزارید ممنون میشم.
راستی آنتی ویروس من kasper هست و بعضی از فایلامو ویروس میبینه و پاکشون میکنه به اشتباه.
چیکارش کنم ؟ممنون...

BABAK NURI
01-03-2012, 14:13
سلام دوستان
رستارت هم کردم نیومد

سلام
هیچگونه از ایکن های اولیه و اصلی دستگاه قابل پاک شدن نیستن

تنها به 2 علت ممکنه همچین اتفاقی بیوفته

یا تو یه پوشه یا فولدری رفته ..که با کمی گشتن پیداش میکنید(البته از توی قسمت search بگردید تا ببینید که هست یا نه

دوم هم این هست که واقعا از بین رفته(به علت خرابی یا جیلبرک ناقص)

البته یه نکته هم داره:
در i0s5 به اینصورته که بعضی از برنامه هایی که از سایدیا دانلود میکنید اگر با دستگاهتون و فریمورتون هماهنگی نداشته باشه مشکل رو با پاک کردن ایکن یکی از برنامه های اصلیتون نشون میده
اگر بتازگی چیزی از سایدا نصب کردید ابتدا اونو پاک کرده و سپس ری استارت نمایید

BABAK NURI
01-03-2012, 14:15
من آیتیونم نصب هست ولی جواب نمیده. اگه میشه یه لینک واسه ifun box بزارید ممنون میشم.
راستی آنتی ویروس من kasper هست و بعضی از فایلامو ویروس میبینه و پاکشون میکنه به اشتباه.
چیکارش کنم ؟ممنون...

لینک وبسایت رسمی برنامه
http://www.i-funbox.com/

باید اون فایلها رو در برنامه انتی ویروستون trust کنید

sin-sin
01-03-2012, 14:16
چیکارش کنم ؟ممنون...

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=202945
ifunbox رو از لینک بالا میتونین دانلود کنید.

درمورد آنتی ویروس هم پیشنهاد میکنم Avast نصب کنید تا این مشکل رو نداشته باشید.. kasper خییلی وقته از دور خارج شده به خاطر همین مشکلاتش.

dakar
01-03-2012, 15:20
ممنون از کمکتون مشکل حل شد...
ifun box فارسی هم خیلی جالبه:merci:

dakar
01-03-2012, 22:20
اساتید عزیز میخواستم بدونم آیا ریستور و جیلبریک ipad 2 با iphone4 فرق داره؟
لطف کنید لازمه هاش رو بگید اگه فرق داره؟
برای 5.0.1
:bw::bw:

armin jeb
01-03-2012, 22:49
سلام دوستان
من امروز كلي بازي و نرم افزار ريختم وقتي ميخوام بعضي از بازيارو اجرا كنم تا ميره داخله نرم افزار ميپره بيرون
الانم nimbuzz با گوشيم گرفتم با installous بازم تا ميره تو برنامه ميپره بيرون
ميشه راهنمايي كنيد كه مشكل از كجاس
ورژن گوشي ٥.١ هست
مرسي

Mmmsh88
01-03-2012, 22:50
اساتید عزیز میخواستم بدونم آیا ریستور و جیلبریک ipad 2 با iphone4 فرق داره؟
لطف کنید لازمه هاش رو بگید اگه فرق داره؟
برای 5.0.1
:bw::bw:

سلام دوست عزیز
خیر هیچ فرقی نداره
فقط تو ایفون اگه بخوای ریستور کنی باید قبلش ببینی ایفونت لاکه یا انلاک
.لی ایپد همچین مشکلی نداری

hoomanb1985
02-03-2012, 12:11
سلام دوستان
من امروز كلي بازي و نرم افزار ريختم وقتي ميخوام بعضي از بازيارو اجرا كنم تا ميره داخله نرم افزار ميپره بيرون
الانم nimbuzz با گوشيم گرفتم با installous بازم تا ميره تو برنامه ميپره بيرون
ميشه راهنمايي كنيد كه مشكل از كجاس
ورژن گوشي ٥.١ هست
مرسي

دوست عزیز اول اینکه حتما برنامه های free رو با اکانت اپل خودت دانلود کن و کرک شده رو نریز رو گوشی
مشکل بیرون ریدن برنامه ها هم فکر کنم همین باشه
شما آیتیونز رو یکبار با اکانت خودت authorize کن و دوباره اقدام به نصب برنامه ها بکن
برنامه های free رو با آیتیونز نصب کن و از installous استفاده نکن

armin jeb
02-03-2012, 15:04
دوست عزیز اول اینکه حتما برنامه های free رو با اکانت اپل خودت دانلود کن و کرک شده رو نریز رو گوشی
مشکل بیرون ریدن برنامه ها هم فکر کنم همین باشه
شما آیتیونز رو یکبار با اکانت خودت authorize کن و دوباره اقدام به نصب برنامه ها بکن
برنامه های free رو با آیتیونز نصب کن و از installous استفاده نکن

دوسته عزيز با خوده app store ميخوام بگيرم error code 1009 ميده
بايد چكار كنم

mansour_shajarian
02-03-2012, 15:10
بايد چكار كنم
چیز پی انت رو روشن کن.این ارور مربوط به آی پی آدرس ایران هست که ..... هستیم.

dakar
02-03-2012, 15:12
بايد چكار كنم

با کسب اجازه از اساتید
دوسته عزیز این ارور ..... هست شما از چیز پی ان استفاده کنید.
بعد دوباره امتحان کنید

dakar
02-03-2012, 15:27
دوستان این untheter یا تتر چیه خواهش میکنم یه توضیحه مفید دربارش بدید.
راسی من corona رو هم نصب کردم نمیدونم به چه دردی میخوره؟

Mmmsh88
02-03-2012, 15:42
دوستان این untheter یا تتر چیه خواهش میکنم یه توضیحه مفید دربارش بدید.
راسی من corona رو هم نصب کردم نمیدونم به چه دردی میخوره؟

سلام دوست عزیز
اینا مربوط میشه به جیلیبریک
جیلیبریک تترد جیلبریک ناقص هست یعنی اینکه هروقت دستگاه شما خاموش میشه باید با کامپیوتر روشنش کنید

جیلیبریک انتترد جیلیبریک کامل هست
یعنی اینکه بعد از هر بار خاموش شدن برای روشن کردنش نیازی به کامپیوتر نیست و خودش خود به خود روشن میشه

Corona هم برای دستگاهایی که ورژن 5.0.1 خودشون رو به صورت تترد جیلیبریک کرده بودن که با نصب Corona تبدیل به جیلیبریک انتترد میشه

dakar
02-03-2012, 16:05
سلام دوست عزیز
اینا مربوط میشه به جیلیبریک
جیلیبریک تترد جیلبریک ناقص هست یعنی اینکه هروقت دستگاه شما خاموش میشه باید با کامپیوتر روشنش کنید

جیلیبریک انتترد جیلیبریک کامل هست
یعنی اینکه بعد از هر بار خاموش شدن برای روشن کردنش نیازی به کامپیوتر نیست و خودش خود به خود روشن میشه

Corona هم برای دستگاهایی که ورژن 5.0.1 خودشون رو به صورت تترد جیلیبریک کرده بودن که با نصب Corona تبدیل به جیلیبریک انتترد میشه

ممنون دادا.
اما من خیلی وقت پیش گوشیمو به 5.0.1 بردم وجیل کردم و hackulo رو نصب کردم و خاموش روشنم که میشد هیچ مشکلی نداشت و واسه برنامها هم مشکلی پیش نمیومد.
و تازه corona رو نصب کردم.
حالا سوالم اینه که پس چرا گوشیه من مشکل دار نشد؟

Mmmsh88
02-03-2012, 19:36
ممنون دادا.
اما من خیلی وقت پیش گوشیمو به 5.0.1 بردم وجیل کردم و hackulo رو نصب کردم و خاموش روشنم که میشد هیچ مشکلی نداشت و واسه برنامها هم مشکلی پیش نمیومد.
و تازه corona رو نصب کردم.
حالا سوالم اینه که پس چرا گوشیه من مشکل دار نشد؟

سلام دوست عزیز
حتما وقتی جیلیبریک انتترد اومده بود شما گوشیتون رو جیلیبریک کردید

dakar
03-03-2012, 15:57
اساتید گرامی آیفون اگه invalid sim بده یعنی lock هست؟
اگه لاک هست خواهش میکنم یک راهنمایی کامل بدید.الانم 4.3.1 هست.iphone4
البته مطمنن لاک هست چون آیتیون یه پیغام گنده the sim not suport... میده.
ممنون...

hoomanb1985
03-03-2012, 21:08
اساتید گرامی آیفون اگه invalid sim بده یعنی lock هست؟
اگه لاک هست خواهش میکنم یک راهنمایی کامل بدید.الانم 4.3.1 هست.iphone4
البته مطمنن لاک هست چون آیتیون یه پیغام گنده the sim not suport... میده.
ممنون...

احسان عزیز part number رو بگو چنده!!!
اگه لاک باشه باید با gevey sim آنلاک کنی
حواست باشه خواستی آپدیت کنی باید حتما با کاستوم فریمور آپدیت کنی تا بیس باندت بالا نره

dakar
03-03-2012, 22:08
احسان عزیز part number رو بگو چنده!!!
اگه لاک باشه باید با gevey sim آنلاک کنی
حواست باشه خواستی آپدیت کنی باید حتما با کاستوم فریمور آپدیت کنی تا بیس باندت بالا نره
هومن جان اين پارت نامبر كجاست؟
راستي بايد واسه هميشه از gevey sim استفاده كرد فقط يعني نميشه حلش كرد؟
در ضمن در مورد كاستوم فيرمور چيزي نميدونم.لطف كنيد توضيح بديد.
ممنون

kiachip
03-03-2012, 23:06
دوستان
برا من هر وقت از این انجمن ایمیل توی گوشیم میاد....اونایی که انگلیسی و فارسی داره،تو گوشیم از چپ به راست نشون میده.لطفا راهنمایی کنین چطور رفعش کنم این مشکل رو،توی کامپیوتر اینجوری نیست.
ممنونم.

hoomanb1985
03-03-2012, 23:40
ممنون

اگه وارد منو میتونی بشی به این مسیر برو:
setting==>general==>about==>model

اگه دسترسی به منو نداری میتونی از پشت جعبه نگاه کنی

برای آنلاک هم تا زمانی که آنلاک نرم افزاری نیومده باشه باید با gevey آنلاک کنی

برای آپدیت هم حتما حتما باید کاستوم بسازی (کاستوم از تغییر و بالا رفتن بیس باند گوشی جلوگیری می کنه، اگه بیس باندت بالا بره دیگه به هیچ طریقی نمی تونی آنلاک کنی)

هر موقع خواستی آپدیت کنی به روش ساخت کاستوم (تو امضام هست) مراجعه کن و طبق آموزش ها برو جلو

dakar
04-03-2012, 00:48
اگه وارد منو میتونی بشی به این مسیر برو:
setting==>general==>about==>model

اگه دسترسی به منو نداری میتونی از پشت جعبه نگاه کنی

برای آنلاک هم تا زمانی که آنلاک نرم افزاری نیومده باشه باید با gevey آنلاک کنی

برای آپدیت هم حتما حتما باید کاستوم بسازی (کاستوم از تغییر و بالا رفتن بیس باند گوشی جلوگیری می کنه، اگه بیس باندت بالا بره دیگه به هیچ طریقی نمی تونی آنلاک کنی)

هر موقع خواستی آپدیت کنی به روش ساخت کاستوم (تو امضام هست) مراجعه کن و طبق آموزش ها برو جلو
هومن جان ممنون از راهنماییت
الان که گوشی در دسترسم نیست ولی تو منوش میشه رفت و در ضمن کلی بازیو نرم افزار هم روش بود.
راسی مگه تا حالا آنلاک نرم افزاری نیومده که فقط باید gevey استفاده کرد؟
و یک چیزه دیگه اینکه وقتی گوشی لاک هست چه ضرورتی داره آبدیت بشه و اینم بگم که این چند ماهی هست که تو خشاب سیم کارتش از همین gevey گزاشته بود که به تازگی دیگه کار نمیکنه!:bn:

samie323
04-03-2012, 20:11
سلام دوستان
یه سوال داشتم
گوشی من 4 ورژن 5 هستش وقتی که کسانی که در کانتکتهای گوشی اسامیشون سیو شده به گوشی زنگ میزنن یسریشون عکساشون بزرگ نمایش داده میشن و یسری فقط یه عکس کوچیک بالای صفحه ازشون نمایش داده میشن.
این مشکل رو چطوری میشه حل کرد؟که همگی سایز کوچیک در بالای صفحه نمایش داده بشن.
ممنونم

hoomanb1985
04-03-2012, 23:40
سلام دوستان
یه سوال داشتم
گوشی من 4 ورژن 5 هستش وقتی که کسانی که در کانتکتهای گوشی اسامیشون سیو شده به گوشی زنگ میزنن یسریشون عکساشون بزرگ نمایش داده میشن و یسری فقط یه عکس کوچیک بالای صفحه ازشون نمایش داده میشن.
این مشکل رو چطوری میشه حل کرد؟که همگی سایز کوچیک در بالای صفحه نمایش داده بشن.
ممنونم

دوست خوبم این مشکل بیشتر موقعی بوجود میاد که شما کانتکت هات رو در سرور گوگل ریخته باشی و دوباره از روی سرور برگردونده باشی
برای درست کردنش هم راحت ترین کار گذاشتن دوباره عکس بر روی کانتکت مورد نظر هست
موفق باشی

در واقع حالات پیش فرض گوشی نمایش عکس بزرگ هست.
برای تغییر دادن به سایز کوچک متاسفانه اطلاعی ندارم
اما فکر کنم اگه رزولوشن عکس کم باشه و از نظر کیفیت پائین باشه کوچک نشون بده

BABAK NURI
05-03-2012, 01:09
ممنون

سلام
البته راه دیگری برای انلاک کردن ایفون هست که حدودا از 150 الی 350 هزار تومان .بستگی به نوع اپراتور لاک کننده براتون هزینه داره که در خیلی از مواقع صرفه اقتصادی نداره
اما در عوض گوشیتون برای همیشه تبدیل به انلاک فکتوری میشه...و میتونید همیشه به اخرین فریمور اپدیت کنید

البته حسن دیگه اش هم این هست که درسته که شما این مبلغ رو هزینه می کنید اما هنگامی که بخواهید بفروشی این مبلغ به قیمت گوشیتون اضافه میشه
مثلا الان ایفون 4 لاک رو نهایت 400 تا 450 می خرند ولی همین گوشی رو انلاک بالای 850 می خرند

dakar
05-03-2012, 18:54
سلام دوسان
یک گوشی آیفون4 دارم که سیم که روش میزاری not servies میده.
این قبلا آنتن داشته اما ظاهرا آبدیت شده و...
در ضمن carrier =not available هست.
model=mc603b
ممنون از همه منتظرم

Mostajab
05-03-2012, 19:33
سلام دوسان
یک گوشی آیفون4 دارم که سیم که روش میزاری not servies میده.
این قبلا آنتن داشته اما ظاهرا آبدیت شده و...
در ضمن carrier =not available هست.
Model=mc603b
ممنون از همه منتظرم
خوب الان آیفون این دوستمون لاک هست یا آنلاک فکتوری؟
به چه ورژنی رفته؟
الان به منو دسترسی داری؟اگر اره چه طور ؟جیلیبریک کردی یا با خود آیتونز اکتیو شده گوشی؟

با سیم کارت دیگه هم تست کن
جواب سوال های بالا هم لازمه برای کمک کردن

dakar
05-03-2012, 19:48
خوب الان آیفون این دوستمون لاک هست یا آنلاک فکتوری؟
به چه ورژنی رفته؟
الان به منو دسترسی داری؟اگر اره چه طور ؟جیلیبریک کردی یا با خود آیتونز اکتیو شده گوشی؟

با سیم کارت دیگه هم تست کن
جواب سوال های بالا هم لازمه برای کمک کردن

نمیدونم لاک هست یا نه!
الان 5.0.1 هست و هم منو داره و هم بازیو ...
جیل هنوز نکردم و با سیم دیگه هم کار نمیکونه.
چطوره اول یک دیستور و جیل کنم؟
راستی آیتیون پیداش میکونه ولی ریستور غیر فعال هست

dakar
06-03-2012, 01:27
دوستان modem firimware من 04.11.08 هست که در موردش تحقیق کردم ظاهرا هنوز حک نشده.
حالا باید چیکار کرد؟ دیگه باید بیخیال آنتن شم؟
به نظر شما اگه با tiny برم به عقب را میوفته؟
shsh این دستگاه=4.1, 4.2.1, 4.3.2, 5.0.1

Mic Mic
06-03-2012, 01:41
دوستان modem firimware من 04.11.08 هست که در موردش تحقیق کردم ظاهرا هنوز حک نشده.
حالا باید چیکار کرد؟ دیگه باید بیخیال آنتن شم؟
به نظر شما اگه با tiny برم به عقب را میوفته؟
shsh این دستگاه=4.1, 4.2.1, 4.3.2, 5.0.1

بیس باند رو نمیشه اورد پایین دوست عزیز

dakar
06-03-2012, 08:23
بیس باند رو نمیشه اورد پایین دوست عزیز

پس باید بیخیال شم واسه همیشه !

Mostajab
06-03-2012, 11:10
دوست عزیز چطور بدون جیلیبریک به منو دسترسی پیدا کردی؟مگه می شه؟
یا باید جیلیبریک کنی
یا باید اکیتو کنی که اون اگر آنلاک فکتوری باشه
به نظر من یک بار رستور کن و گوشی با سیم اکتیو کن
اگر هم می گی خاموش هست که خیلی بعید هست می تونی به DFU ببری
در ضمن اگر shsh ورژن پایین رو داری می تونی برگردی
سیم کارت درست هست حتما؟

dakar
06-03-2012, 12:04
دوست عزیز چطور بدون جیلیبریک به منو دسترسی پیدا کردی؟مگه می شه؟
یا باید جیلیبریک کنی
یا باید اکیتو کنی که اون اگر آنلاک فکتوری باشه
به نظر من یک بار رستور کن و گوشی با سیم اکتیو کن
اگر هم می گی خاموش هست که خیلی بعید هست می تونی به DFU ببری
در ضمن اگر shsh ورژن پایین رو داری می تونی برگردی
سیم کارت درست هست حتما؟
سيد جان منظورم اين بود كه من جيل نكردم يكي قبلا اين كارو كرده ببخشيد اگه مفهوم نبود.
حالا ريستور و جيل ميكنم ببينم چي ميشه راسي shsh فقط ميدونم داره از طريق redsnow فهميدم .
راسي فايل shsh رو از كجا بگيرم؟
سيم سالم هست
خيلي ممنون

dakar
06-03-2012, 15:35
من این رو ریستور کردم و بعد آیتیون پیغام داد the sim not suport... و یک قفلم گوشه تصویر اومد و خلاصه لاک هست و استارت هم نمیخورد که تا جیل کردم استارت خورد داخل منو رفت و سایدیا هم نصب شده.
اما sim not valid
حالا باید چه کرد؟
اینم بگم که با gevey هم کار نمیکنه.اساتید گرامی هر راهی که مد نظر هست رو بیان کنید...و اگه هم نمیشه میخوام برای همیشه آنلاک بشه حتی با هزینه فقط بفرمایید چه کنم؟

dakar
07-03-2012, 14:10
اساتید گرامی من منتظر راهنمایی شما هستم.
ممنون

Najmeh5576
07-03-2012, 15:30
سلام
من تقویم ایرانی میخوام
در یه قسمتی در این مورد نوشته بود که برای ios 5 بود
ورژن گوشی من 4.3.3. هست

لطفا راهنمایی کنید
مرسی

majid.mosavi
07-03-2012, 15:50
سلام
من تقویم ایرانی میخوام
ورژن گوشی من 4.3.3. هست

لطفا راهنمایی کنید
مرسی

فک کنم iran taghvim رو از سیدیا نصب کنید بعد تو تنظیمات تقویم برید و تنظیم کنید

majid.mosavi
07-03-2012, 15:51
سلام
من تقویم ایرانی میخوام
ورژن گوشی من 4.3.3. هست

لطفا راهنمایی کنید
مرسی

با این کار تقویم فابریک شمسی میشه

Mostajab
07-03-2012, 15:53
من این رو ریستور کردم و بعد آیتیون پیغام داد the sim not suport... و یک قفلم گوشه تصویر اومد و خلاصه لاک هست و استارت هم نمیخورد که تا جیل کردم استارت خورد داخل منو رفت و سایدیا هم نصب شده.
اما sim not valid
حالا باید چه کرد؟
اینم بگم که با gevey هم کار نمیکنه.اساتید گرامی هر راهی که مد نظر هست رو بیان کنید...و اگه هم نمیشه میخوام برای همیشه آنلاک بشه حتی با هزینه فقط بفرمایید چه کنم؟
این جور که گفتی من همش فکر می کنم گوشیت آنلاک فکتوری هست
پی با جیلیبریک به منو میای
متاسفانه این بیس باند انلاک نشده و gevey هم کار نمی کنه روی این ورژن
برگرد به ورژن پایین
از آموزش دانگرید تو بخش آموزش مرجع کمک بگیر ببین چی می شه

dakar
08-03-2012, 01:40
برگرد به ورژن پایین

سید جان بی فایدست
برگشتم عقب بازم فایده نداشت...من فکر کنم این لاک هست چون تو یک سایت لاک نشون میداد اگه اشتباه نکنم.
ورژن رو هم که بالا پایین کردم بی فایده بود.در مورده آنلاک واسه همیشه توضیح بدید...

BABAK NURI
08-03-2012, 02:22
برگرد به ورژن پایین

سید جان بی فایدست
برگشتم عقب بازم فایده نداشت...من فکر کنم این لاک هست چون تو یک سایت لاک نشون میداد اگه اشتباه نکنم.
ورژن رو هم که بالا پایین کردم بی فایده بود.در مورده آنلاک واسه همیشه توضیح بدید...

سلام
احتراما مقوله انلاک هیچ ارتباطی با فریمور ندارد...این بیس باند هست که اهمیت دارد.....

مثال: فرض کنید که شما گوشی 4 با فریمور 4.1 و بیس باند 2.10 دارید
اونو به 5.0.1 اپدیت میکنید و بیس باند هم میشه 4.11
حالا توسط sh که برای 4.1 دارید اونو دانگرید میکنید
نتیجه چی میشه؟؟؟ ایفون 4 با فریمور 4.1 و بیس باند 4.11

بله ..بیس باند هیچ وقت دانگرید نمیشه.....

برای انلاک فکتوری کردن گوشی باید شماره سریال گوشی + سریال نامبر رو به من بدید تاببینم که اصلا برای کدوم اپراتور هست و اینکه اون اپراتور گوشی رو انلاک میکنه یا خیر......

...

dakar
08-03-2012, 09:46
سلام
احتراما مقوله انلاک هیچ ارتباطی با فریمور ندارد...این بیس باند هست که اهمیت دارد.....

مثال: فرض کنید که شما گوشی 4 با فریمور 4.1 و بیس باند 2.10 دارید
اونو به 5.0.1 اپدیت میکنید و بیس باند هم میشه 4.11
حالا توسط sh که برای 4.1 دارید اونو دانگرید میکنید
نتیجه چی میشه؟؟؟ ایفون 4 با فریمور 4.1 و بیس باند 4.11

بله ..بیس باند هیچ وقت دانگرید نمیشه.....

برای انلاک فکتوری کردن گوشی باید شماره سریال گوشی + سریال نامبر رو به من بدید تاببینم که اصلا برای کدوم اپراتور هست و اینکه اون اپراتور گوشی رو انلاک میکنه یا خیر......

...

serial number = 84116m1pdzz
model=mc604c
modem firmware=04.11.08
من کارتونش رو ندارم اینا اطلاعات about گوشی هست...
خیلی ممنونم...

hamed086
08-03-2012, 13:25
با سلام من كه ميخوام با software update (توسط گوشي) گوشيمو ريستور كنم به 5.1 نميتونم ديگه جيل بر كنم.
آيا به 5.1 آپديت كنم يا ارزش نداره.
با تشكر!!!!

partovei
08-03-2012, 14:18
با سلام من كه ميخوام با software update (توسط گوشي) گوشيمو ريستور كنم به 5.1 نميتونم ديگه جيل بر كنم.
آيا به 5.1 آپديت كنم يا ارزش نداره.
با تشكر!!!!

فعلا که به ios5.1آپدیت نکن که حالا حالا ها خبری از جیلبریک نیست.

armin jeb
09-03-2012, 12:13
سلام دوستان ميشه يه توضيح بدين چه جوري ... گوشي رو فعال كنم و از چه ... استفاده كنم
اگه ميشه كامل توضيح بدين مرسي.

viprol71
09-03-2012, 12:18
سلام دوستان ميشه يه توضيح بدين چه جوري ... گوشي رو فعال كنم و از چه ... استفاده كنم
اگه ميشه كامل توضيح بدين مرسي.

دوست عزيز شما يك توضيح كامل بده منظورت چي هست كه گوشي رو فعال كنم خوب توضيح بده

armin jeb
09-03-2012, 12:24
راستش من تا حالا اصلا با ... كار نكردم
من يه چيز پي ان . pptp گرفتم نميدونم كجا بايد يوزرنيم, پسورد وارد كنم

viprol71
09-03-2012, 12:34
راستش من تا حالا اصلا با ... كار نكردم
من يه چيز پي ان . pptp گرفتم نميدونم كجا بايد يوزرنيم, پسورد وارد كنم

به لينك زير برو بعد اينم بگم كلماتي مثل چيز پي ان رو فاصله بده وگرنه نقطه چين ميگذاره ادم نميفهمه چي هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114303

ShnoIT
09-03-2012, 13:12
سلام دوستان یه سوال داشتم تو برنامه 8player چطوری میشه آهنگ و فیلم و عکس رو در برنامه قرار داد ( لود ) کرد. تو خود برنامه رفرش اینام هست ولی هیچی نشون نمیده در حالی که هم عکس هم آهنگ و هم فیلم در گوشی هست.

با تشکر

Altek
09-03-2012, 15:33
سلام
چطوری بفهمیم گوشی لاک یا انلاک ؟
وجود برنامه ی سایدیا یعنی گوشی جیلبریکه؟

BABAK NURI
09-03-2012, 15:49
سلام
چطوری بفهمیم گوشی لاک یا انلاک ؟
وجود برنامه ی سایدیا یعنی گوشی جیلبریکه؟

سلام
وجود سایدیا یعنی جیلبرک

بدون گیوی و بیس بالای 2.10 یعنی انلاک

Altek
09-03-2012, 16:01
سلام
وجود سایدیا یعنی جیلبرک

بدون گیوی و بیس بالای 2.10 یعنی انلاک

با تشکر
این گیوی و بیس رو از کجا میشه فهمید؟

majid.mosavi
09-03-2012, 16:18
با تشکر
این گیوی و بیس رو از کجا میشه فهمید؟

بیس رو باید برید اینجا
settings/general/abuot/

mansour_shajarian
09-03-2012, 17:08
سلام دوستان یه سوال داشتم تو برنامه 8player چطوری میشه آهنگ و فیلم و عکس رو در برنامه قرار داد ( لود ) کرد. تو خود برنامه رفرش اینام هست ولی هیچی نشون نمیده در حالی که هم عکس هم آهنگ و هم فیلم در گوشی هست.

با تشکر

اگه روی فیلمهات یا عکس ها کلیک و نگاه کنی کنارشون یه علامت فلش به سمت بیرون میزنه اگه بخواد به عنوان یک پلیر مورد استفاده قرار بگیره توی اون فلش اسم برنامه میاد اگه نیاد یعنی نمیتونه به عنوان دیفالت پلیر استفاده بشه.

ShnoIT
09-03-2012, 18:25
mansour_shajarian جان کمال تشکر رو دارم.
ببخشید یه پلیر عالی میخواستم که یچی تو مایه های Vplayer آندروید که از همه فرمت ها پشتیبانی کنه باشه.
تا به حال هر پلیری نصب کردیم اون طور که میخواستیم جواب نداده.
به عنوان مثال مزیک ویدئو Pitbull ft. Marc Anthony - Rain Over Me FULL HD با مشکل اجرا میکنه یعنی فریم فریم میره ( با گیر و کند ).
با تشکر

Altek
09-03-2012, 18:34
بیس رو باید برید اینجا
settings/general/abuot/

با تشکر
اگه امکان داره یکم بیشتر توضیح بدین که دقیقا کدوم گزینه هست؟
این گیوی چیه ؟

kiachip
09-03-2012, 19:16
دوستان آیفون 4 لاک رو چطور باید دانگرید کرد.shsh داره.با tiny نشد ارور 11 میده!!!

alireza3332
09-03-2012, 19:59
برنامه برای ضبط مکالمات و جود داره که نیاز به اینتر نت نداشته باشه و برنامهای  پرای نشون دادن پشت خط کس ی که میری وجود داره متشکر م

amess
09-03-2012, 22:24
سلام دوستان.راستش من آیفونمو(4) با پارت نامبر MC603KS رو از طریق این آموزش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188524
جیلبریک کردم! حالا دیگه سیم کارتو نمیخونه و نمیشناسه..چیکار باید بکنم؟بدجور گیر کردم.لطفا کمکم کنید که خیلی گیرم...

dakar
10-03-2012, 00:32
با تشکر
اگه امکان داره یکم بیشتر توضیح بدین که دقیقا کدوم گزینه هست؟
این گیوی چیه ؟
دادا برو به about قسمت modem firmware اونجا بیس باند رو نوشته این gevey sim هم یک تراشه هست که زیر سیم کارت قرار میگیره و بعضی از گوشیهای لاک باهاش آنلاک میشن.

dakar
10-03-2012, 00:37
برنامه برای ضبط مکالمات و جود داره که نیاز به اینتر نت نداشته باشه و برنامهای  پرای نشون دادن پشت خط کس ی که میری وجود داره متشکر م

برنامه italk رو برای ظبط مکالمات نصب کنید.
اما منظورتون در مورده برنامه بعدی رو واضح تر بگید...

dakar
10-03-2012, 00:48
سلام دوستان.راستش من آیفونمو(4) با پارت نامبر mc603ks رو از طریق این آموزش
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188524
جیلبریک کردم! حالا دیگه سیم کارتو نمیخونه و نمیشناسه..چیکار باید بکنم؟بدجور گیر کردم.لطفا کمکم کنید که خیلی گیرم...
دوست عزیز بیس باند شما چند هست؟
و به چه ورژنی جیل کردید؟

majid.mosavi
10-03-2012, 00:49
mansour_shajarian جان کمال تشکر رو دارم.
ببخشید یه پلیر عالی میخواستم که یچی تو مایه های Vplayer آندروید که از همه فرمت ها پشتیبانی کنه باشه.
تا به حال هر پلیری نصب کردیم اون طور که میخواستیم جواب نداده.
به عنوان مثال مزیک ویدئو Pitbull ft. Marc Anthony - Rain Over Me FULL HD با مشکل اجرا میکنه یعنی فریم فریم میره ( با گیر و کند ).
با تشکر
Goodplayer

دوستان آیفون 4 لاک رو چطور باید دانگرید کرد.shsh داره.با tiny نشد ارور 11 میده!!!
گوشی رو به دف ببرید از برنامه ireb استفاده کنید اگر بازم درست نشد از یه سیستم دیگه استفاده کن ببین درست میشه

amess
10-03-2012, 01:30
دوست عزیز بیس باند شما چند هست؟
و به چه ورژنی جیل کردید؟

سلام بیس باندو از کجا باید پیدا کنم؟و لینک اون قسمتی که از اونجا جیل کردمو گذاشتم...
فک کنم به 5.1
میشه درستش کرد؟چرا آنتنش رفت آخه؟

dakar
10-03-2012, 01:36
سلام بیس باندو از کجا باید پیدا کنم؟و لینک اون قسمتی که از اونجا جیل کردمو گذاشتم...
فک کنم به 5.1
میشه درستش کرد؟چرا آنتنش رفت آخه؟
setting>genral>about>modem firmware این قسمت بیس باند رو نمایش میده.
شما اگه shsh گرفته باشید میتونید به عقب برگردید و اما در مورده بیس باند نمیتونید..
احتمالا بیس باند بالا رفته...
در ضمن گوشی داخل منو میره و جیل هم شده؟

amess
10-03-2012, 01:46
این shsh چی هست؟
بله گوشی داخل منو میره و سیدیا هم نصبه.(گفتم که از همون لینک رفتم،احتمالا جیلبریک هست)
یعنی میگی دیگه نمیشه بهش سیم زد؟آخه چرا اینجوری شد؟اینکه آنلاک فکتوری بود؟

dakar
10-03-2012, 01:51
این shsh چی هست؟
بله گوشی داخل منو میره و سیدیا هم نصبه.(گفتم که از همون لینک رفتم،احتمالا جیلبریک هست)
یعنی میگی دیگه نمیشه بهش سیم زد؟آخه چرا اینجوری شد؟اینکه آنلاک فکتوری بود؟

shsh در واقع فایلی هست که به کمک اون میتونید به ورژن قبلی برگردید.
شما فقط بگو بیس باند چند هست؟
در ضمن با يك سيم كارت ديگه هم امتحان كنيد.

Altek
10-03-2012, 13:21
سلام
بیس باند 04.11.08 یعنی انلاک؟
model : mc605
version : carrier 11
این 2 گزینه یعنی چی؟

kiachip
10-03-2012, 13:25
سلام
بیس باند 04.11.08 یعنی انلاک؟
model : Mc605
version : Carrier 11
این 2 گزینه یعنی چی؟

بله یعنی آنلاک.
کریر که کد اپراتوره و اون یکی کد گوشی برای فهمیدن لاک یا انلاک بودنه،که با توجه به بیسباند شما گوشیتون انلاکه

armin jeb
10-03-2012, 13:32
سلام دوستان من الان گوشي رو زدم به كامپيوتر يهو همه برنامه هام پريد فقط اونايى كه با كامپيوتر خودم ريختم مونده راهي نيست كه برگرده برنامه ها؟
چه كار كنم كه ديگه اينجو ري نشه؟
براي چي حافظه ي گوشي رو زده ١٣.٧٣ GB و منظور از قسمت other كه ١.٤ GB از حافظه ي گوشي رو گرفته چيه شامل چه بخشاييه؟
مرسي

partovei
10-03-2012, 14:21
سلام دوستان من الان گوشي رو زدم به كامپيوتر يهو همه برنامه هام پريد فقط اونايى كه با كامپيوتر خودم ريختم مونده راهي نيست كه برگرده برنامه ها؟
چه كار كنم كه ديگه اينجو ري نشه؟
براي چي حافظه ي گوشي رو زده ١٣.٧٣ GB و منظور از قسمت other كه ١.٤ GB از حافظه ي گوشي رو گرفته چيه شامل چه بخشاييه؟
مرسي

عزیزم قسمتی از حافظه شما بخاطر سیستم عاملتون تصرف میشه.
وقسمت otherهم بخاطر ساین شدنهای اشتباه و بعضا سیو بازیهاست.زیاد نگران نباش موردی نداره

norollah
10-03-2012, 14:33
سلام دوستان
نیاز به کمک فوری دارم
دیشب گوشیم یهو هنگ کردم گرفتم خاموشش کردم دیگه بالا نیودمد
ورژنم 5.0.1 هستش اول با snowbreez جیلبریک کرده بودم تتر بود که با ibooyu میومد بالا بعد corona رو نصب کردم..
الان گوشی رو هم تو ایتونز نمیشناسه چجوری ریستورش کنم :(
با redsnow 10.b5 هم زدم نشد یعنی تا اخراش میره done هم میزنه اما تواون صفحه سیاده که یه سری نوشته خط آخرش اررور می زنه و نوشته no succesful firware download aftar 60000 ms
بعد از 10 دقیقه هم که یه سری نوشته میاد سری میره رو صفحه سیاه می مونه ؟
چیکار کنم دوستان من تو مغازه الان نشستم منتظرم
کمک کنید :(

armin jeb
10-03-2012, 14:43
عزیزم قسمتی از حافظه شما بخاطر سیستم عاملتون تصرف میشه.
وقسمت otherهم بخاطر ساین شدنهای اشتباه و بعضا سیو بازیهاست.زیاد نگران نباش موردی نداره

مرسي
چه جوري ميتونم اين قسمت other پاك كنم؟
امكانش هست پاك بشه؟

mr.habib
10-03-2012, 14:51
سلام دوستان
نیاز به کمک فوری دارم
ورژنم 5.0.1 هستش اول با snowbreez جیلبریک کرده بودم تتر بود که با ibooyu میومد بالا بعد corona رو نصب کردم..
با redsnow 10.b5 هم زدم نشد یعنی تا اخراش میره done هم میزنه اما تواون صفحه سیاده که یه سری نوشته خط آخرش اررور می زنه و نوشته no succesful firware download aftar 60000 ms

شما باید ریستور کنی و الانم ورژن 5.1 اومده نمیتونی به 5.0.1 ریستور کنی اگه shsh داشته باشه میشه تو حالت dfu ریستور کرد به 5.0.1

mr.habib
10-03-2012, 14:58
مرسي
چه جوري ميتونم اين قسمت other پاك كنم؟
امكانش هست پاك بشه؟

تا اینجایی که من اطلاع دارم امکان پاک کردنش نیست

norollah
10-03-2012, 14:58
شما باید ریستور کنی و الانم ورژن 5.1 اومده نمیتونی به 5.0.1 ریستور کنی اگه shsh داشته باشه میشه تو حالت dfu ریستور کرد به 5.0.1

دوست عزیز گوشی منو تو ایتونز نشون نمیده من چجوری ریستور کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
( یعنی چی مگه نمیشه به 5.0.1 دوباره ریستور کرد ؟؟؟؟

66reza
10-03-2012, 15:04
سلام
من زمانی که می خوام اس ام اس وقتی که می نویسم واسه خودش کلمه می نویسه انگار دیکشنری روشن باشه همه جاشو نگا کردم ولی نتونستم درست کنم
الان باید چه کار کنم که کلمه نیاد؟

66reza
10-03-2012, 15:07
و یه سوال دیگه
جیلبریک 5.1 کی میاد

Najmeh5576
10-03-2012, 15:09

سلام مرسی

کاش یه راه بدون وایرلس پیشنهاد بدین
دیگه اینکه تو تاپیک زیر اشاره شده که این تقویم تا آخر سال 90 هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=190808&highlight=iran+taghvim

ممنون

partovei
10-03-2012, 15:11
و یه سوال دیگه
جیلبریک 5.1 کی میاد

فعلا که بصورت تتر (نیمه پایدار)ارائه شده البته برای اون دسته از آیدیوایسهایی که با پروسس a4هست.
جیلبریک 5.1هنوز معلوم نیست که کی ارائ خواهد شد.

iM69
10-03-2012, 15:23
سلام خسته نباشید
خواستم بپرسم چجوری باید فایل از آیفون به کامپیوتر انتقال بدم مثلاً فیلمی که گرفتم ... ؟
سوال 2 اینکه مثلاً من هر باری که میخوام عکس بریزم از آیتونز تو آیفونم باید عکس های قبلی هم تیک اش رو بزنم وگرنه پاک میشن ؟ ( چه بد )
norollah
10-03-2012, 15:24
سلام دوستان
نیاز به کمک فوری دارم

دوستان مغازه ام دارم یرم خونه بر میگردم باز چک میکنم
اگه کمک کنید کممنون میشم
ببخشید دوباره پست زدم :(

king.ali
10-03-2012, 15:38
سلام دوستان
من دیشب گوشیمو داشتم با iphone pc suite سینک میکردم ک باید ریستارت میشد و بعد از اون دیگه بالا نیمد . چه کار کنم ؟
در ضمن یه چند وقته ک به آیتونز وصلش میکردم میگف باید ترنسفر کنی و نمیشد روش برنامه ریخت !
ورژن 5.0.1 جیل شده
مرسی

kiachip
10-03-2012, 17:17
سلام
من زمانی که می خوام اس ام اس وقتی که می نویسم واسه خودش کلمه می نویسه انگار دیکشنری روشن باشه همه جاشو نگا کردم ولی نتونستم درست کنم
الان باید چه کار کنم که کلمه نیاد؟

Setting>general>keyboard>auto-correction......off

norollah
10-03-2012, 17:38
سلام دوستان
نیاز به کمک فوری دارم

سلام اساتید کسی نیست منون کمک کنه
گوشی من حتی توسط کامپیتور شناخنه نمیشه و تو آیتونز نمی یاد ؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی مشکل سخت افزاریه ؟ چیکار کنم ببرم موبایل فروشی کسی نمیتونه کمکم کنه ؟؟؟؟؟

ShnoIT
10-03-2012, 17:42
slm bebakhshid vaqti ke ba camera kar mikonam ye ax mindazam baraye ax bahdi az halate camera miyad biroon yani miad roo safhe home alanam nemidoonam moshkelesh chiye dadam motakhasesam negah kardeh montaha ke oonam che jawabi nadadeh

norollah
10-03-2012, 17:58
سلام اساتید کسی نیست منون کمک کنه
گوشی من حتی توسط کامپیتور شناخنه نمیشه و تو آیتونز نمی یاد ؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی مشکل سخت افزاریه ؟ چیکار کنم ببرم موبایل فروشی کسی نمیتونه کمکم کنه ؟؟؟؟؟

دوستان موفق شدم با ورژن redsnow 10.b3 اومد بالا و همه اطلاعاتم هست :)

alireza3332
10-03-2012, 19:16
سلام
عزیز متاسفانه iTalk Recorder Premium کار نمیکنه و منظورم  رنامه که وقتی که با کسی  ماس میگیریم و پشت خط میر م نشون بده و ما متوجه بش م که پشت خط ان شخص هستیم مثل گوشی نوکیا و اگر لین iTalk که کار میکنه در۵۰۱ و  بزارید

norollah
10-03-2012, 20:13
سلام دوستان یک سوال ؟
من الان 5.0.1 هستم و جیلبریک آنتتر گوشیم
دوباره میتونم الان به همون 5.0.1 ریستورش کنم ؟ و از ابتدا جیلبریک کنم ؟

shooter09
10-03-2012, 20:53
سلام.بلوتوث گوشیم مشکل پیدا کرده و اینه که وقتی میرم توی قسمت general/bluetooth رو روشن میکنم همه چی اوکی هم پیدا میکنه هم پیدا میشه ولی وقتی از قسمت bluetooth توی settings میام بیرون علامت بلوتوث بالای صفحه میپره در حالی که بلوتوث روشنه دیگه نه پیدا میشه نه پیدا میکنه.2 بار هم ریستور کردم.
ی مشکل دیگه اینه که آیتونز من اصلا بکاپ ها رو برنمیگردونه نه با ویندوز عوض کردن نه با repair کردن نه با نصب ورژن جدید

viprol71
10-03-2012, 21:02
سلام.بلوتوث گوشیم مشکل پیدا کرده و اینه که وقتی میرم توی قسمت general/bluetooth رو روشن میکنم همه چی اوکی هم پیدا میکنه هم پیدا میشه ولی وقتی از قسمت bluetooth توی settings میام بیرون علامت بلوتوث بالای صفحه میپره در حالی که بلوتوث روشنه دیگه نه پیدا میشه نه پیدا میکنه.2 بار هم ریستور کردم.
ی مشکل دیگه اینه که آیتونز من اصلا بکاپ ها رو برنمیگردونه نه با ویندوز عوض کردن نه با repair کردن نه با نصب ورژن جدید

فکر کنم ورژن ایتونز با ورژن دستگاه همخونی نداره شما همون ورژن قبلی ایتونز رو نصب کن ببین درست میشه

B3HNAM
10-03-2012, 22:07
سلام دوستان
حدود دو هفته میشه که به طور عجیبی مصرف باتری گوشیم(آیفون 4 32 گیگ) زیاد شده بطوریکه مجبورم هر شب شارژش کنم و مثلا شب گوشی 100% باتری داره و وقتی صبح چکش میکنم باتری شده 75% بدون کوچکترین استفاده ای.
به ورژن 5.1 هم آپ کردم ولی فرقی نکرد. نمیدونم مشکل از کجاس؟

viprol71
10-03-2012, 22:46
سلام دوستان
حدود دو هفته میشه که به طور عجیبی مصرف باتری گوشیم(آیفون 4 32 گیگ) زیاد شده بطوریکه مجبورم هر شب شارژش کنم و مثلا شب گوشی 100% باتری داره و وقتی صبح چکش میکنم باتری شده 75% بدون کوچکترین استفاده ای.
به ورژن 5.1 هم آپ کردم ولی فرقی نکرد. نمیدونم مشکل از کجاس؟

با یک کامپیوتر دیگه ریستور کن ببین درست میشه برای من این طوری بود بعد این کارو کردم درست شد

kiachip
10-03-2012, 22:59
سلام دوستان یک سوال ؟
من الان 5.0.1 هستم و جیلبریک آنتتر گوشیم
دوباره میتونم الان به همون 5.0.1 ریستورش کنم ؟ و از ابتدا جیلبریک کنم ؟

اگه shsh این ورژن رو ذخیره کردین میشه ریستور کرد.

shooter09
10-03-2012, 23:19
با یک کامپیوتر دیگه ریستور کن ببین درست میشه برای من این طوری بود بعد این کارو کردم درست شد

با ی کامپیوتر دیگه ریستور کردم.الان این بلوتوثو لازم دارم کسی نمیتونه کمک کنه؟

king.ali
11-03-2012, 14:51
سلام دوستان
من دیشب گوشیمو داشتم با iphone pc suite سینک میکردم ک باید ریستارت میشد و بعد از اون دیگه بالا نیمد . چه کار کنم ؟
در ضمن یه چند وقته ک به آیتونز وصلش میکردم میگف باید ترنسفر کنی و نمیشد روش برنامه ریخت !
ورژن 5.0.1 جیل شده
مرسی

کسی جواب نمیده ؟؟

viprol71
11-03-2012, 15:02
با ی کامپیوتر دیگه ریستور کردم.الان این بلوتوثو لازم دارم کسی نمیتونه کمک کنه؟

بلوتوثت چی شده میشه توضیح بدی

viprol71
11-03-2012, 15:08
کسی جواب نمیده ؟؟

دوست عزیر شما اگر shsh این ورژن رو دارید یکبار ریتور کنید ببینید درست میشه اگر shsh این وررژن رو ندارید با ifaith برای این ورژنshsh تهیه کنید

dakar
11-03-2012, 15:17
دوست عزیر شما اگر shsh این ورژن رو دارید یکبار ریتور کنید ببینید درست میشه اگر shsh این وررژن رو ندارید با ifaith برای این ورژنshsh تهیه کنید

دوسته من دقت کن به 5.1 ریستور نکنی و همچنین میتونی با خود redsnow هم shsh تهیه کنی.
گوشی رو به dfu ببرید و بعد با استفاده از redsnow این کار رو انجام بدید...

viprol71
11-03-2012, 15:27
دوسته من دقت کن به 5.1 ریستور نکنی و همچنین میتونی با خود redsnow هم shsh تهیه کنی.
گوشی رو به dfu ببرید و بعد با استفاده از redsnow این کار رو انجام بدید...

دوست عزیز رد اسنو فقط میتونه از اخرین ورژن shsh تهیه کنه ولی ifaith از تمام ورژن ها میتونه shsh تهیه کنه به جز ایپد۲ و ایفون ۴ اس. چون نمیتونه این دستگاه ها رو ساپورت کنه

dakar
11-03-2012, 15:31
دوست عزیز رد اسنو فقط میتونه از اخرین ورژن shsh تهیه کنه ولی ifaith از تمام ورژن ها میتونه shsh تهیه کنه به جز ایپد۲ و ایفون ۴ اس. چون نمیتونه این دستگاه ها رو ساپورت کنه

ببخشید من کامل مطلب رو برسی نکردم مگه چه ورژنی هست الان؟

shooter09
11-03-2012, 16:04
بلوتوثت چی شده میشه توضیح بدی

مگه توضیح ندادم؟کامل توضیح دادم.ایتم متن پست:سلام.بلوتوث گوشیم مشکل پیدا کرده و اینه که وقتی میرم توی قسمت general/bluetooth رو روشن میکنم همه چی اوکی هم پیدا میکنه هم پیدا میشه ولی وقتی از قسمت bluetooth توی settings میام بیرون علامت بلوتوث بالای صفحه میپره در حالی که بلوتوث روشنه دیگه نه پیدا میشه نه پیدا میکنه.2 بار هم ریستور کردم.

66reza
11-03-2012, 17:07
سلام به دوستان خوبم
من یه سوال دارم ممنون میشم که کمکم کنید
من یک پلیر مناسب برای پخش فایل های تصوری می خوام
الان buzz player 2.0.2 نصب کردم فایل هارو باز می کنه ولی قطع وصل میشه و آهسته میره و درست نمیخونه یه چنتا دیگه هم امتحان کردم همینجور بود
ممنون میشم یه راهی جلوم بزارین تا مشکل حل شه
با سپاس از همه دوستان

viprol71
11-03-2012, 18:11
سلام به دوستان خوبم
من یه سوال دارم ممنون میشم که کمکم کنید
الان buzz player 2.0.2 نصب کردم فایل هارو باز می کنه ولی قطع وصل میشه و آهسته میره و درست نمیخونه یه چنتا دیگه هم امتحان کردم همینجور بود
با سپاس از همه دوستان

شما good player رو استفاده كرديد؟ اگر نكرديد استفاده كنيد

66reza
11-03-2012, 19:08
با goodplayer هم درست نشد الان میا چه کنم
و یه برنامه واسه gps که طول و عرض جغرافیایی رو بده واسم معرفی کنید

EMINEM*
11-03-2012, 19:49
سلام دوستان
icon هاي گوشيم بزرگ شده چيكار كنم كه درست بشه لطفا كمك كنيد.

EMINEM*
11-03-2012, 19:50
سلام دوستان

partovei
11-03-2012, 23:02
سلام دوستان

سلام دوستان

اول اینکه یه بار پست بزن
دوم اینکه برو تو settingsبعد برو توgeneralبعد برو تو Accessibilityبعدازاونجا گزینه zoomرو off کن.

EMINEM*
11-03-2012, 23:14
اول اینکه یه بار پست بزن
دوم اینکه برو تو settingsبعد برو توgeneralبعد برو تو Accessibilityبعدازاونجا گزینه zoomرو off کن.

اين icon ها فقط تو منو بزرگ هست بقيه درست هستند فقط در صفحه اصلي مشكل هست.

partovei
11-03-2012, 23:18

خب دیگه
میدونم.پرسیدی جوابش رو بگیر و انجام بده دیگه!

EMINEM*
11-03-2012, 23:20
خب دیگه
میدونم.پرسیدی جوابش رو بگیر و انجام بده دیگه!

دوست من off بود

66reza
11-03-2012, 23:21
جواب منم بدین

partovei
11-03-2012, 23:22
دوست من off بود

با سه انگشتت همزمان به صفحه ۲بار به آرامی ضربه بزنzoom outمیشه.

EMINEM*
11-03-2012, 23:27
با سه انگشتت همزمان به صفحه ۲بار به آرامی ضربه بزنzoom outمیشه.

تغيير نكرد.

partovei
11-03-2012, 23:29
تغيير نكرد.

یکبار دستگاهت روخاموش و روشن کن.ببین چی میشه؟

EMINEM*
11-03-2012, 23:31
یکبار دستگاهت روخاموش و روشن کن.ببین چی میشه؟

اين كارو هم كردم
چند تا از دوستان گفتن گوشي رو كاملا بايد restart كنم

محسن امیری62
12-03-2012, 03:14
سلام دوستان
ببخشید میخواستم بدونم آیا برنامه celeste برای 5.0.1 کرک نشده؟؟؟؟؟

XPress7
12-03-2012, 09:06
سلام

من امروز خواستم با برنامه iFaith از گوشیم SHSH بگیرم ، اما تو قسمت load ifaith همینجور گیر کرد و نوشته بود waiting for iphone 4

گوشی هم روشن بود و مشکلی نداشت آیتونز هم بسته بود و کلا همه مرتحل قبلیش مثل dfu و روشن کردن گوشی توسط خود برنامه و … درست پیش رفت.

گوشیم آیفون ۴ آنلاک
ورژن ۵.۰.۱
جیلبریک شده با رداسنو

مرسی 🌺

66reza
12-03-2012, 13:15
سلام
الان buzz player 2.0.2 نصب کردم فایل هارو باز می کنه ولی قطع وصل میشه و آهسته میره و درست نمیخونه یه چنتا دیگه هم امتحان کردم همینجور بودgoogplayer هم جواب نداد
با سپاس از همه دوستان

mansour_shajarian
12-03-2012, 13:30
sbsettimg رو کامل اناینستال کن و دوباره نصب کن.فقط بذار رو تنظیمات معمولش باشه.

با goodplayer هم درست نشد الان میا چه کنم
و یه برنامه واسه gps که طول و عرض جغرافیایی رو بده واسم معرفی کنید
برو به قسمتدرخواست برنامه و اونجا درخواست بده تا همکارم برات معرفی کنه.

سلام دوستان
ببخشید میخواستم بدونم آیا برنامه celeste برای 5.0.1 کرک نشده؟؟؟؟؟
از Airblue Sharing 0.9.50 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=200791) استفاده کن.

سلام

من امروز خواستم با برنامه iFaith از گوشیم SHSH بگیرم ، اما تو قسمت load ifaith همینجور گیر کرد و نوشته بود waiting for iphone 4

گوشی هم روشن بود و مشکلی نداشت آیتونز هم بسته بود و کلا همه مرتحل قبلیش مثل dfu و روشن کردن گوشی توسط خود برنامه و … درست پیش رفت.

گوشیم آیفون ۴ آنلاک
ورژن ۵.۰.۱
جیلبریک شده با رداسنو

مرسی 🌺
برو با برنامه tinyumbrella بک آپshsh رو بگیر.

سلام
الان buzz player 2.0.2 نصب کردم فایل هارو باز می کنه ولی قطع وصل میشه و آهسته میره و درست نمیخونه یه چنتا دیگه هم امتحان کردم همینجور بودgoogplayer هم جواب نداد
با سپاس از همه دوستان
خیلی برنامه ها هستن که باید تست کنی.برو به سایت apptrackr.org و یه سرچ بزن و چنتا برنامه پلیر دانلود کن.به نظر من فایلهات رو convert کنی و بریزی دردسرش کمتره تا بری دنبال یه پلیر خوب!

BABAK NURI
12-03-2012, 13:34
سلام

گوشیم آیفون ۴ آنلاک
ورژن ۵.۰.۱
جیلبریک شده با رداسنو

مرسی 🌺

گوشی در حین عملیات ذخیره سازی نباید کامل روشن بشه و بالا بیاد
دوباره تست کنید
گوشی هنگامی کاملا روشن میشه و بالا میاد که برنامه کار خودشو تموم کرده باشه و sh رو ذخیره کنه
..

BABAK NURI
12-03-2012, 13:36
اين كارو هم كردم
چند تا از دوستان گفتن گوشي رو كاملا بايد restart كنم

با 3 یا 4 انگشت بصورت همزمان و سریع دوبار رو صفحه بزنید.....مثل دابل کلیک موس...

..

Altek
12-03-2012, 15:56
پارت نامبر mc609b مال کدوم کشوره؟

REZ@HTC2
12-03-2012, 16:03
Shsh برای چه کاری بدرد میخره

amess
12-03-2012, 16:05
سلام.چند وقت پیش سوال پرسیدم که چرا گوشیم آنتن نمیده! ولی چون گوشی دستم نبود نمیتونستم جواب سوالای دوستانو بدم که کمکم کنن.
بیس باندش اینه:
04.11.08
و پارت نامبرش:
MC603KS
نمیدونین چرا آنتن نمیده؟من فقط جیلبریکش کردم طبق این آموزش.قبلا آنتن میداد
http://forum.mobilestan.net/showthre...37570&page=288
لطفا کمک کنین...

XPress7
12-03-2012, 17:49
گوشی در حین عملیات ذخیره سازی نباید کامل روشن بشه و بالا بیاد
دوباره تست کنید
گوشی هنگامی کاملا روشن میشه و بالا میاد که برنامه کار خودشو تموم کرده باشه و sh رو ذخیره کنه
..

من کاریش نکردم. گوشی رو بردم به dfu بعد برنامه رو اجرا کردم. خودش یه سری از مراحل رو انجام داد و گوشی رو روشن کرد و توی قسمت load ifaith موند و نوشت منتظر گوشیه!

کار خاصی باید انجام بدم؟ تنظیم خاصی داره؟

Shsh برای چه کاری بدرد میخره

برای ساخت کاستم فرمویر تا در شرایطی مثل الان که دیگه اجازه ریستور به ورژنهای قدیمی رو ندارین، بتونین ریستور بزنین یا دانگرید کنید.

saeeid24
12-03-2012, 19:05
با سلام خدمت دوستان من میخوام مخاطین که در گوشی آیفونم دارم رو به گوشی نوکیا انتقال بدم باید چکار کنم

Reza8580
12-03-2012, 20:03
سلام و خسته نباشید
ببخشید من گوشی آیفون 4 ورژن 5.0.1 رو طبق تایپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188524 جیلبریک کنم فقط cydia اضافه میشه ؟ مشکلی برای بازی ها و برنامه ها و اطلاعات گوشی پیش نمیاد ؟ طبق این روش ممکنه به مشکلی برخورد کنم ؟

.:Killer:.
12-03-2012, 20:04
ﺳﻼﻡ
ﭼﺠﻮﺭﯼ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺭﻭﯼ ﺍﯾﻔﻮﻥ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﻢ؟

hoomanb1985
12-03-2012, 20:48
سلام.چند وقت پیش سوال پرسیدم که چرا گوشیم آنتن نمیده! ولی چون گوشی دستم نبود نمیتونستم جواب سوالای دوستانو بدم که کمکم کنن.
بیس باندش اینه:
04.11.08
و پارت نامبرش:
MC603KS
نمیدونین چرا آنتن نمیده؟من فقط جیلبریکش کردم طبق این آموزش.قبلا آنتن میداد
http://forum.mobilestan.net/showthre...37570&page=288
لطفا کمک کنین...
دوست عزیز شما با برنامه ifaith یک بکاپ از فریمور خودتون بگیرید و دوباره ریستور کنید به همین ورژن
آموزشش موجود هست

با سلام خدمت دوستان من میخوام مخاطین که در گوشی آیفونم دارم رو به گوشی نوکیا انتقال بدم باید چکار کنم
شما دو راه ساده میتونی انجام بدی
1- با نصب برنامه siManager از سیدیا کانتکت هات رو بریزی رو سیم کارت
2- کانتکت هات رو بریزی رو سرور گوگل و از روی سرور گوگل دوباره به گوشی نوکیا انتقال بدی
اسم برنامه در آیفون: contacts sync

سلام و خسته نباشید
ببخشید من گوشی آیفون 4 ورژن 5.0.1 رو طبق تایپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188524 جیلبریک کنم فقط cydia اضافه میشه ؟ مشکلی برای بازی ها و برنامه ها و اطلاعات گوشی پیش نمیاد ؟ طبق این روش ممکنه به مشکلی برخورد کنم ؟
خیر دوست عزیز بعد از جلیبریک برای برنامه های قبلی مشکلی بوجود نمیاد

ﺳﻼﻡ
ﭼﺠﻮﺭﯼ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺭﻭﯼ ﺍﯾﻔﻮﻥ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﻢ؟

دوست عزیز شما اول لطف کن ورژن گوشیت رو بگو تا دوستان راهنمائیت کنن

12-03-2012, 22:05
ﻭﺭﮊﻧﺶ 4.3.5 ﻫﺴﺖ.

poorya13
12-03-2012, 23:50
دوستان این پیشنهاد واژه توی اس ام اس رو چجوری میتونم دی اکتیو کنم؟! سرویسم کرد خدایی!!
ممنون

partovei
13-03-2012, 00:11
دوستان این پیشنهاد واژه توی اس ام اس رو چجوری میتونم دی اکتیو کنم؟! سرویسم کرد خدایی!!
ممنون

دوست عزیز برو تو settingsبعد برو تو generalبعد برو تو keyboaredبعد برو داخلش از اونجا گزینه check spellingو Auto corectionرو offکن.

amess
13-03-2012, 11:32
دوست عزیز شما با برنامه ifaith یک بکاپ از فریمور خودتون بگیرید و دوباره ریستور کنید به همین ورژن
آموزشش موجود هست

سلام داداش.
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟
به کدوم ورژن؟
راستی من الان پارت نامبرم اینه: Mc603ks
و بیس باند هم : 04.11.08
و ورژن هم: 5.0.1
میشه یه بار دیگه یه کم واضح تر بگی چیکار کنم؟و اینکه اصلا چرا اینجوری آنتنش پرید؟

XPress7
13-03-2012, 12:25
امروز دوباره با برنامه iFaith امتحان کردم و تونستم مراحل رو انجام بدم ولی وقتی خواست shsh رو بگیره پیغام داد که iOS گوشیم رو ساپورت نمیکنه.

آخرین ورژن برنامه رو استفاده میکنم و گوشیم آیفون ۴ ورژن ۵.۰.۱ جیلبریک شده با رداسنو

مرسی از راهنماییتون 🌺

Reza8580
13-03-2012, 15:22

ببخشید زیاد سوال میپرسم تا حالا جیلبریک نکردم اگه طبق تایپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188524 انجام بدم مشکلی پیش نمیاد ؟ (بالا نیومدن گوشی،پاک شدن اطلاعات گوشی مثل اس ام اس،عکس و...)

13-03-2012, 20:23
دوستان لطفا به من کمک کنید

چجوری میتونم ایفون 4 فارسی کنم؟ لطفا روش یا برنامه مخصصوصی و یا چیزی دیگه داره بگید و منو راهنمایی کنید.

mansour_shajarian
13-03-2012, 20:59

چجوری میتونم ایفون 4 فارسی کنم؟ لطفا روش یا برنامه مخصصوصی و یا چیزی دیگه داره بگید و منو راهنمایی کنید.
یه فارسی ساز بود توی آموزشها که دیگه قدیمی شده:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97620
دیگه کار نمیده.

Mic Mic
13-03-2012, 20:59

ببخشید زیاد سوال میپرسم تا حالا جیلبریک نکردم اگه طبق تایپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188524 انجام بدم مشکلی پیش نمیاد ؟ (بالا نیومدن گوشی،پاک شدن اطلاعات گوشی مثل اس ام اس،عکس و...)

نه مشکلی پیش نمیاد نترسید هیچی پاک نمیشه

پچ فارسی ساز آیفون برای موبایلستانی ها (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97620)

amess
14-03-2012, 01:58
کسی جواب مارو نمیده؟!

XPress7
14-03-2012, 11:08
امروز دوباره با برنامه iFaith امتحان کردم و تونستم مراحل رو انجام بدم ولی وقتی خواست shsh رو بگیره پیغام داد که iOS گوشیم رو ساپورت نمیکنه.

آخرین ورژن برنامه رو استفاده میکنم و گوشیم آیفون ۴ ورژن ۵.۰.۱ جیلبریک شده با رداسنو

مرسی از راهنماییتون 🌺

میشه راهنمایی کنید؟ مشکل از کجاست؟ دیگه امکان گرفتن shsh برای ورژن ۵.۰.۱ نیست؟

armin jeb
14-03-2012, 15:33
سلام دوستان
من ديشب با چيز پي ان با گوشي داشتم تو اينترنت ميچرخيدم كه يهو اينترنت قطع شد امروز صبح هر كاري كردم ديگه با چيز پي ان هيچ سايتي رو باز نميكنه انگار اينترنت قطع شده ولي تا خواموش ميكنم درست ميشه به چيز پي ان وصل ميشه گوشه ي صفحه هم عكسش مياد ولي انگار اينترنت قطع
با كامپيوتر با همون يوزر و پس وصل ميشه ولي با گوشي نه
ميشه راهنماييم كنيد چكار كنم مرسي.

viprol71
14-03-2012, 15:40
سلام دوستان
من ديشب با چيز پي ان با گوشي داشتم تو اينترنت ميچرخيدم كه يهو اينترنت قطع شد امروز صبح هر كاري كردم ديگه با چيز پي ان هيچ سايتي رو باز نميكنه انگار اينترنت قطع شده ولي تا خواموش ميكنم درست ميشه به چيز پي ان وصل ميشه گوشه ي صفحه هم عكسش مياد ولي انگار اينترنت قطع

اكانت چيز پي ان رو كه ساختي حذف كن دوباره يكي ديگه بساز اگه درست نشد بدون سيستم نرم افزاري دستگاه ايراد پيدا كرده تنها راهشم ريستور هست

amess
14-03-2012, 15:57
بابا کسی نمیخواد به ما کمک کنه؟گوشی رو دستم مونده به خدا

armin jeb
14-03-2012, 16:04
اكانت چيز پي ان رو كه ساختي حذف كن دوباره يكي ديگه بساز اگه درست نشد بدون سيستم نرم افزاري دستگاه ايراد پيدا كرده تنها راهشم ريستور هست

حذف كردم ولي باز نشد
چه جوري ريستور كنم؟
برايه گوشي مشكلي پيش نمياد وقتي ريستور ميكني؟
گوشي از جيلبريك در مياد ريستور كنم؟

mansour_shajarian
14-03-2012, 16:16
سلام داداش.
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی؟
به کدوم ورژن؟
راستی من الان پارت نامبرم اینه: Mc603ks
و بیس باند هم : 04.11.08
و ورژن هم: 5.0.1
میشه یه بار دیگه یه کم واضح تر بگی چیکار کنم؟و اینکه اصلا چرا اینجوری آنتنش پرید؟
دوست عزیزم براتون گفتن که!!!
با برنامه ifaith یه بک آپ بگیر برو تو قسمت آموزشها و نحوه تمام این کارها رو ببین.

مرسی از راهنماییتون
اگه دیدین با این برنامه نمیتونین shshذخیره کنین با برنامه tinyumbrella بگیر.

خیر.مشکلی نداره.قبلش با آیتونز یه بک آپ از دیوایست بگیر روی خود گزینه دیوایست در آیتونز کلیک راست کن و گزینه بک آپ رو بزن.

کسی جواب مارو نمیده؟!
اینم جواب!!!

میشه راهنمایی کنید؟ مشکل از کجاست؟ دیگه امکان گرفتن shsh برای ورژن ۵.۰.۱ نیست؟
بالا به دوستمون توضیح دادم.با برنامه tinyumbrella بگیر.

سلام دوستان
اگه میتونی با pptp نرو و با l2tp برو.کلا چیز پی ان سرعتش تو این چند هفته اخیر خیلی اومده پایین.

ای بابا!!!!

حذف كردم ولي باز نشد
چه جوري ريستور كنم؟
برايه گوشي مشكلي پيش نمياد وقتي ريستور ميكني؟
گوشي از جيلبريك در مياد ريستور كنم؟
نه فقط حواست رو جمع کن به همون ورژن خودت ریستور کنی.وقتی ریستور کردی بعدش جیل کن.ولی قبلش کاری رو که بالا گفتم رو انجام بده.بعد دست به ریستور یزن.

saeedfarzi
14-03-2012, 16:22

سلام . دوست عزیز مشکل شما چیه؟

amess
14-03-2012, 16:41
سلام،آخه با ifaith که نمیشه ازین ورژن بک آپ گرفت!
من مشکلم اینه که یه غلطی کردم آیفونمو جیلبریک کردم دیگه آنتن نمیده!
اگه کسی راه دیگه ای بلده کمکم کنه...
در ضمن من گوشیم آنلاک فکتوری بود.چرا اینجوری شد؟!!!

mansour_shajarian
14-03-2012, 16:47
سلام،آخه با ifaith که نمیشه ازین ورژن بک آپ گرفت!
من مشکلم اینه که یه غلطی کردم آیفونمو جیلبریک کردم دیگه آنتن نمیده!
اگه کسی راه دیگه ای بلده کمکم کنه...
در ضمن من گوشیم آنلاک فکتوری بود.چرا اینجوری شد؟!!!
با برنامه tinyumbrella از ورژنت shsh بگیر و بعدش دوباره به ورژن 5.0.1 ریستور کن و بعدش دوباره جیل کن.

amess
14-03-2012, 22:43
با برنامه tinyumbrella از ورژنت shsh بگیر و بعدش دوباره به ورژن 5.0.1 ریستور کن و بعدش دوباره جیل کن.

داداش من خیلی آماتورم تو ios.میشه بگی چجوری؟ازکجا؟
به خدا این درست شه من دیگه غلط بکنم جیل کنم...
راستی الان هم 5.0.1 هست دیگه...

Mic Mic
14-03-2012, 23:01
داداش من خیلی آماتورم تو ios.میشه بگی چجوری؟ازکجا؟
به خدا این درست شه من دیگه غلط بکنم جیل کنم...
راستی الان هم 5.0.1 هست دیگه...
1. آموزش کامل گرفتن SHSH با برنامه Redsn0w در ویندوز یا مک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174267)
2.آموزش ساخت کاستوم فریمور با برنامه Sn0wbreeze (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175037)
3. اموزش رستور / اپدیت ایفون یا ایپادتاچ یا آی پد به وژن 5.0 یا بالاتر (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73093)

شما باید از این 3 تاپیک بالا به ترتین استفاده کنید

porygalaxys
14-03-2012, 23:10
1. آموزش کامل گرفتن shsh با برنامه redsn0w در ویندوز یا مک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174267)
2.آموزش ساخت کاستوم فریمور با برنامه sn0wbreeze (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175037)
3. اموزش رستور / اپدیت ایفون یا ایپادتاچ یا آی پد به وژن 5.0 یا بالاتر (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=73093)

سلام گوشیشون که آنلاک فکتوریه . اگه به 5.1 ریستور کنن بهتر نیست ؟

Mic Mic
14-03-2012, 23:15
سلام گوشیشون که آنلاک فکتوریه . اگه به 5.1 ریستور کنن بهتر نیست ؟
نه چون 5.0.1 جلبریک انتترد داره اما 5.1 تترد هستش
یعنی اگه خاموش شه باید با کامپیوتر بیریش بالا
سعی کن بتونی به 5.0.1 رستور کنی اگه shsh داره
اگه نه مجبوری به 5.1 رستور کنید

porygalaxys
14-03-2012, 23:27
نه چون 5.0.1 جلبریک انتترد داره اما 5.1 تترد هستش
یعنی اگه خاموش شه باید با کامپیوتر بیریش بالا
سعی کن بتونی به 5.0.1 رستور کنی اگه shsh داره
اگه نه مجبوری به 5.1 رستور کنید

سلام . چون خودشون گفتند که نمی خواند جیل کنند من گفتم .
جیل بریک 5.1 سمی-تترد هست تترد نیست:ad::cb::ad::ac::ad:

amess
15-03-2012, 00:01
ممنون ازتون.من فردا اون کارهایی که گفتینو انجام میدم!
درضمن!فقط میخوام آنتنش بیاد.
الان هم ورژنش 5.01 هست.
shsh هم ندارم ها...

amess
15-03-2012, 00:17
1. آموزش کامل گرفتن shsh با برنامه redsn0w در ویندوز یا مک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174267)
2.آموزش ساخت کاستوم فریمور با برنامه sn0wbreeze (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175037)

مرسی از کمکت.مرحله اولو انجام دادم
مرحله دومو نمیدونم چیکار باید بکنم؟اولا که برنامه رو از کجا دانلود کنم؟!
و مرحله چهارش؟من که فریموری دانلود نکردم اصلا؟میشه یه کم توضیح بدی و کمکم کنی؟
ممنون از لطفت

porygalaxys
15-03-2012, 00:21
مرسی از کمکت.مرحله اولو انجام دادم
مرحله دومو نمیدونم چیکار باید بکنم؟اولا که برنامه رو از کجا دانلود کنم؟!
و مرحله چهارش؟من که فریموری دانلود نکردم اصلا؟میشه یه کم توضیح بدی و کمکم کنی؟
ممنون از لطفت

سلام به نظر من فریمور 5.1 رو دانلود کنید و رو گوشیتون ریستورش کنید اون مراخل 1و2 رو هم نمی خواهد انجام بدبد البته اگه نمی خواهین جیل بریک کنید

porygalaxys
15-03-2012, 00:23
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=205830
از این جا فریمور 5.1 رو دانلود کنید

amess
15-03-2012, 00:57
مرسی از کمکت؟این فریموری رو که میگی بریزم آنت میاد؟و فقط از مرحله 3 برم؟
و اینکه چرا نمیشه جیل کرد دیگه؟

Mic Mic
15-03-2012, 01:01
مرسی از کمکت؟این فریموری رو که میگی بریزم آنت میاد؟و فقط از مرحله 3 برم؟
و اینکه چرا نمیشه جیل کرد دیگه؟
جتی اگه 5.1 رو هم بریزی باز میشه جیلبریک کرد اموزش موجود هستش
آموزش جیلبرک تدر ایفون در iOS 5.1 با Redsn0w 0.9.10b6 (ویندوز - مک) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=207488)

amess
15-03-2012, 01:10
داداشا دمتون گرم بابت کمک هاتون.
فقط میشه یه بار قطعی به 2 تا سوال من جواب بدید؟
من اگه 5.1 بریزم آنتن گوشیم برمیگرده؟!(آموزشش رو هم بزارید لطفا)
و اینکه فرق 5.1 با 5.0.1 چیه؟و کلا من کدومو بریزم بهتره؟
مرسی
راستی الان 5.1بریزم با توجه به اینکه گوشیم 5.0.1 میشه ریخت؟و مشکلی پیش نمیاد؟

mansour_shajarian
15-03-2012, 01:16
داداشا دمتون گرم بابت کمک هاتون.
فقط میشه یه بار قطعی به 2 تا سوال من جواب بدید؟
من اگه 5.1 بریزم آنتن گوشیم برمیگرده؟!(آموزشش رو هم بزارید لطفا)
و اینکه فرق 5.1 با 5.0.1 چیه؟و کلا من کدومو بریزم بهتره؟
مرسی
یک کلام:
اگه گوشیت آنلاک فاکتوری هست بله بر میگرده.
5.0.1 گوشی کامل جیل میشه ولی در 5.1 گوشی رو هر بار که خاموش کردی یا خاموش شد باید با سیستم کامپیوتر حتما روشن کنی واگرنه میره به حالت ریکاوری.کافیه که نذاری گوشیت ریستارت یا خاموش بشه.ورژن 5.1 کاملتر شده.
اگه shsh از ورژن 5.0.1 داری که ریستور کن به 5.0.1 اگه نداری با کاستوم ساختن که آموزشش موجود هست و دوست عزیزم براتون گذاشتن کاستوم بساز.اگه حوصله نداری برو مستقیم به 5.1 و جیل تتر کن ولی مشکل خاموش شدن تا وقتی جیل آنتترد نیاد کماکان به قوت خودش باقیه.
تمام

amess
15-03-2012, 01:40
اگه هر بار که خاموش شه اینجوری میشه که اصلا نمیشه کنار اومد.
همون5.01 رو بریزم بهتره.
shsh چی هست دقیقا من چیزی ندارم؟.
آموزش کاستوم رام هم که دوست خوبمون زحمت کشید وگذاشت برنامشو از کجا بیارم؟آخه نذاشتن واسه دانلود.و اینکه تو مرحله 4 اون آموزش گفته شده آدرس فریمور رو باید بدی؟چه فریموری؟من از کجا دانلود کنم؟
میخوام5.0.1 بریزم.
آموزش کاستوم هم اینجاست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175037
مرحله چهارشو میگم

i-pro
15-03-2012, 11:13
سلام دوستان
من نمیتونم با آیتیونز روی گوشیم برنامه بریزم.
بعد از اینکه بکاپ میگیره موقع سینک این ارور رو میده:
could not be synced because the sync session failed to start
لطفا راهنماییم کنید

i-pro
15-03-2012, 11:41
ورژن ios 5.01 و آیتیونز 10.5 دارم

Mic Mic
15-03-2012, 12:10

سلام دوستان
لطفا راهنماییم کنید
اپدیت کن ایتونزت رو شاید درست بشه
http://forum.mobilestan.net/images/burak/misc/navbits_finallink_rtl.gif دانلود آخرین ورژن های نرم افزار آیتونز(برنامه اصلی ایفون و ایپادتاچ و آی پد) (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2729490&postcount=46)

amirr_m
15-03-2012, 12:51
سلام من روی گوشی آیفون 4 ورژن 5.0.1 میخوام بلوتوث نصب کنم لطفا راهنمایی کنید که این برنامه رو باید خریداری کرد؟چه جوری باید خرید؟و چه جوری نصبش کرد؟در ضمن با نصب این برنامه هم میشه اطلاعات گرفت و هم فرستاد روی همه گوشیها؟

i-pro
15-03-2012, 12:54
اپدیت کن ایتونزت رو شاید درست بشه
http://forum.mobilestan.net/images/burak/misc/navbits_finallink_rtl.gif دانلود آخرین ورژن های نرم افزار آیتونز(برنامه اصلی ایفون و ایپادتاچ و آی پد) (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2729490&postcount=46)

الان اپدیتش کردم 10.6
همونطوریه باز...

amess
15-03-2012, 12:59
برادرا میشه اون برنامه ها رو واسم بزارین؟از کجا بیارم؟و فریموری که گفتمو؟

rezar3
15-03-2012, 13:04
سلام من روی گوشی آیفون 4 ورژن 5.0.1 میخوام بلوتوث نصب کنم لطفا راهنمایی کنید که این برنامه رو باید خریداری کرد؟چه جوری باید خرید؟و چه جوری نصبش کرد؟در ضمن با نصب این برنامه هم میشه اطلاعات گرفت و هم فرستاد روی همه گوشیها؟

سلام
میتونید از اقا shoeib بخاین زحمتش رو واستون بکشه.
اره اکثرا میشه فقط نزدیک 200000 تومن هزینشه دیگههه:dw:

rezar3
15-03-2012, 13:07

سلام
الان دیگه نمیتونی بری رو 5.0.1
باید بری روی 5.1 که اونم هنوز جیل انتدر واسش نیومده
فعلا یه خورده دست نگه دار ببینیم چی میشه

amess
15-03-2012, 14:13
سلام
الان دیگه نمیتونی بری رو 5.0.1
باید بری روی 5.1 که اونم هنوز جیل انتدر واسش نیومده
فعلا یه خورده دست نگه دار ببینیم چی میشه

اما دوستان گفتن که میشه و باید کاستوم بسازی؟
من فقط رو اون مرحله ای که گفتم موندم؟
دیگه چقد دست نگه دارم آخه!!!

mansour_shajarian
15-03-2012, 14:26
اما دوستان گفتن که میشه و باید کاستوم بسازی؟
من فقط رو اون مرحله ای که گفتم موندم؟
دیگه چقد دست نگه دارم آخه!!!
آقا سعید دیشب جوابت رو دادم که!!!
دیگه چرا اینقدر سوال میکنی که اینطوری گیج بشی.همون کاری رو که بهت گفتم رو انجام بده و تمام.دیگه گرفتن یه shsh اینقدر سخت نیست که!!!
در ضمن اگه ما کابر متخصص هستیم دیگه حرف رو حرف ما نزن قربونت!!!

mansour_shajarian
15-03-2012, 14:34
سلام دوستان
لطفا راهنماییم کنید

الان اپدیتش کردم 10.6
همونطوریه باز...
از ورژن 5.0.1 shsh داری؟
اگه داری یه بار باید ریستور کنی.اگه نداری با برنامه ifonbox برنامه و بازی بریز روش.

mansour_shajarian
15-03-2012, 14:40
http://appldnld.apple.com/iOS5/041-1537.20120307.EJrm4/iPhone3,1_5.1_9B176_Restore.ipsw

این ورژن 5.1 هست فقط دقت کن حتما طبق آموزش snowbreez بری جلو.
ولی اگه میتونی shsh با برنامه tinyumbrella بگیری به همون 5.0.1 ریستور کن.کار با برنامه تینی آمبرلا خیلی راحته کافیه چیز پی انت روشن باشه و گوشیت رو وصل کنی به دستگاه.توی قسمت advance دوتا تیک سیدیا رو برداری و بعد راحت گزینه save shsh رو بزن و در قسمت log نگاه کن ببین از 5.0.1 shsh گرفته یا نه.اگه دیدی ارور جاوا داد باید جاوای ویندوز رو از یکی از سایتها بگیری و دانلود کنی.حدود 20 مگ هست برنامه جاوا.دقت کن نسخه 32 یا 64 بیت به سیستمت بخوره.به همین راحتی تمام.اگه نتونستی اونوقت دیگه برو کاستوم بساز.

amirr_m
15-03-2012, 16:01

partovei
15-03-2012, 16:19

باید بخری.
میتونی با shoeibتماس بگیر.

amess
15-03-2012, 17:05
آقا سعید دیشب جوابت رو دادم که!!!
دیگه چرا اینقدر سوال میکنی که اینطوری گیج بشی.همون کاری رو که بهت گفتم رو انجام بده و تمام.دیگه گرفتن یه shsh اینقدر سخت نیست که!!!
در ضمن اگه ما کابر متخصص هستیم دیگه حرف رو حرف ما نزن قربونت!!!

مرسی.دارم همون کارایی رو که گفتی میکنم.فقط یه سوال دیگه!
من نمیتونم برگردم به 4.3.5؟
از طریق رد اسنو هم که رفتم shsh اینو نوشت.

iPhone3,1 384820239631 full blobs:
4.3.5, 5.0.1

اگه میشه چجوری؟
آقا واقعا شرمندم ازین سوالات.

inter77
15-03-2012, 23:01

4.3.5, 5.0.1

اگه میشه چجوری؟

دوست عزیز اموزش داونگرید کردن تو سایت هست به بخش اموزش ها برید میتونید پیدا کنید برای داونگرید نیاز به shsh دارید که شما دارید با برنامه تینی امبرلا میتونید داونگرید کنید فقط گوشی باید به dfu بره قبلش.

BABAK NURI
16-03-2012, 02:39

4.3.5, 5.0.1

اگه میشه چجوری؟

سلام
اولا که نیازی به شرمندگی نیست...1000 بار هم که سوال کنید وظیفه من و همکارانم هست که جوابگوی سوالات شما و دیگر کاربران باشیم...بگذریم

ابتدا برنامه tiny umberella رو از اینجا دانلود کن
http://cache.firmwareumbrella.com/downloads/tinyumbrella-5.10.07.exe

سپس برنامه رو باز کن(نیاز به نصب بودن جاوا داره که از لینک زیر بسته به سیستمون میتونید دانلود کنید)
http://java.com/en/download/index.jsp

گوشی رو در حالت نرمال (روشن) به کابل وصل کن
در برنامه تینی روی اسم گوشیت کلیک کن
حالا گزینه SAVE SH رو بزن

در پنجره وسط برنامه باید ورژن هایی که SH اونا ذخیره شده رو ببینید

http://s1.picofile.com/file/7329687090/07_Mar_16_02_42.png

حالا گوشی رو به DFU ببر
برنامه IREB رو ازلینک زیر بگیر و اجراش کن
http://ih8sn0wdl.ac3xx.com/iREB-r5.zip

و روی کلید IPHONE 4 کلیک کن....حالا گوشیت اماده دانگرید هست

در برنامه تینی روی کلید START TSS SERVER کلیک کن
برنامه ایتونز رو باز کن
کلید شیفت رو بگیر و روی ریستور کلیک کن
حالا فریموری که SH اونو داری رو انتخاب کن و صبر کن تا ریستور تموم بشه

لینک فریمورهای 5.0.1 و 5.1
http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-3309.20111109.64rtg/iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw

http://appldnld.apple.com/iOS5/041-1537.20120307.EJrm4/iPhone3,1_5.1_9B176_Restore.ipsw

اگه باز هم مشکلی بود بفرمایید..

.

sanboy
16-03-2012, 11:55
دوستان کسی میدونه از برنامه ی deck چطور میشه استفاده کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sanboy

armin jeb
16-03-2012, 13:59
سلام دوستان
من يه اهنگ با برنامه ي idownload دانلود كردم راهي هست كه اين اهنگ رو مثله بقيه ي اهنگا بره تو موزيك پلير گوشي از اونجا گوش كرد
مرسي