PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلویزیون ایران بر روی موبایل کاملا مجانی با dvb-h

mahdi1234567
28-03-2011, 22:03
اولا اینکه DVB-T که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در دولت آقای احمدی .... آن را راه اندازی کرده و الان(7 فروردین 90) در 10 استان کشور که شامل تهران و اصفهان و یزد و مرکزی و خراسان رضوی و ...(که اسامی و اطلاعات بیشتر در سایت www.irib.ir موجود است) می توان با گیرنده دیجیتال DVB-T که قیمتی حدوده 60 یا 70 تومان برای تلویزیون و برای کامپیوتر که به صورت USB است قیمتی حدوده 20 تومان کانال ایران به صورت آینه تماشا و یا ضبط کرد (جملات اضافی زیاد شد !) می باشد
DVB-h یه استانداری شبیه DVB-T است که برای دستگاه های قابل حمل طراحی شده و با آن می توان امواج دیجیتالی که از فرستنده آن پخش می شود که شبکه های تلویزیون ایرا ن است را با گیرنده DVB-h با کیفیت خیلی خوب تماشا کرد
این سیستم یعنی DVB-h فعلا فقط در تهران از تاریخ
اول بهمن 89
راه اندازی شده و با گیرنده DVB-h می توان کانال های تلویزیون را با کیفیت عالی تماشا کرد
گوشیه N96 و N92 وN77 و چند گوشیه دیگر که حدوده 20 عدد می باشند که بعضی ها در بازار ایران نیست مجهز به گیرنده داخلی DVB-h می باشد و با آنها می توان 14 کانال ایران با کیفیت خوب دید
برادرم گوشیه N96 داره و N96 گیرنده داخلیه DVB-h داره و تا قبل بهمن 89 وارد برنامه Live TV اون میشد چیزی نشان نمی داد و از اول بهمن ماه 89 وقتی وارد برنامه Live TV می شد می تونست تلویزیون ایران بدون هیج اینترنت و .... با کیفیت خوب ببینه
DVB-h با تلویزیون آنالوگ که با موبایل چینی ها میشه امواج آنالوگ تلویزیون دید فرق داره ها

خلاصه اونایی که در تهرانند می تونن با N96 تلویزیون رو آیینه ببینن
البته این سیستم DVB-h به زودی مانند DVB-T در استان های دیگه هم راه اندازی میشه

این هم چتد تا عکس که با n86 خودم از n96 برادرم گرفتم
رزولیشن عکسا رو پایین اوردم تا حجمشون کم بشه
اخرین عکس از شبکه press TV که کسی نگه این موبایل چینی و ...
press TV فقط پخش دیجیتال داره و پخش آنالوگ نداره
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=549030&stc=1&d=1303478903

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=549031&stc=1&d=1303478903

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=549032&stc=1&d=1303478903

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=549033&stc=1&d=1303478903

mahdi1234567
28-03-2011, 22:06
اونایی که n96 ندارن چی ؟؟؟

اونایی که n96 ندارن و می خوان این امواج DVB-h دریافت کنن و تلویزیون مجانی رو گوشیشون داشته باشن و گوشیشون

N8و C7 وE7 و خلاصه گوشیایی که USB بهشون می خوره هم خوشحال باشن
چون با Nokia Mobile TV Headset DVB-H که اطلاعات بیشتر در سایت نوکیا است می تونن تلویزیون روی گوشیشون و هر موقع که خواستن به صورت مجانی ببینن
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=533987&stc=1&d=1301338205

البته باید اونو بخرن و من تو علاالدین قیمت گرفتم حدوده 30 یا 40 تومان بود که به نظر من خوبه
و نرم افزار مخصوص Live TV نصب میکنن وبا این هدست میتونن تلویزیون دیجیتال ببینن

اگه کسی بتونه این برنامه Live TV که سیمبینه برای آندرویید هم پیدا کنه یا تبدیل کنه خیلی خوب میشه چون گوشی های آندروییدی که USB به اونها می خوره هم میتونن از این استفاده کنن و تلویزیون مجانی هر جا خواستن ببینن

برنامه live tv برای موبایل هایی که usb on the go دارند
موقع نصبش چند درایور هم نصب میکنه

mahdi1234567
28-03-2011, 22:09
گوشی های بدون USB on the go

بقیه گوشی های نوکیا هم می تونن با استفاده از دستگاه
Nokia Mobile TV Receiver SU-33W
تلویزیون دیجیتال رو به صورت مجانی و قابل حمل ببینن

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=533992&stc=1&d=1301338470

قیمت این دستگاه هم حدوده 50 یا 60 تومان بود که با نصب برنامه Live TV و خرید این دستگاه میشه تلویزیون رو مجانی دید
این نرم افزار LiveTV سیمبین است و اگه کسی بتونه نسخه اندرویید اونو پیدا و یا تبدیل کنه تقریبا تمام گوشی ها می تونن تلویزیون به صورت مجانی و قابل حمل و با کیفیت عالی داشته باشن

اگه کسی پیدا کرد در همین جا در سایت آپلود کنه خیلی خوب میشه

majid3354
29-03-2011, 00:01
دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی.یه سوال با تی وی کارت نمیشه کانالها رو دید؟

mahdi1234567
29-03-2011, 17:13
دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی.یه سوال با تی وی کارت نمیشه کانالها رو دید؟

با یه گیرنده USB ساده که قیمت 20 تومان داره میشه امواج دیجیتال DVB-T که در 10 استان میگیره گرفت
باید ببینید که کارت tv تون انالوگ میگیره یا دیجیتال
اگه انالوگ میگیره که میشه راحت کانالو دید
اگه دیجیتال dvb-t میگیره و در اون 10 استان هستید 14 کانالو با کیفیت عالی میتونید ببینید

mahdi1234567
06-04-2011, 10:50
با توجه به بعضی از پیغام ها
شماره تلفن مرکز لوازم جانبی نوکیا که از سایت نوکیا گرفتم :
66741621-021

electriceeli
06-04-2011, 12:09
66741621-021

دوست عزیز این شرکت که شمارشو گذاشتی از 29 اسفند، کاملا تعطیل شده
نوکیا دیگه هیچ لوازم جانبی با مارک خودشو به ایران نمیفرسته و دیگه هیچ نمایندگی هم برای این کار نداره
الآن دیگه هرچی تو بازار هست، آخرین محصولات اصل نوکیا (لوازم جانبی) هستش
سوالی بود در خدمتم

A.L.I.F.L.H
07-04-2011, 12:14
دوستان کسی این سخت افزار هارو روی i8910 سامسونگ تست کرده؟جواب میده روی این گوشی؟

behzad_estakhri
07-04-2011, 12:29
عزیزم من رفتم توسایت صداوسیما ولی همچین چیزی پیدا نکردم
میشه لطف کنی و اسم استانها رو بنویسی
مرسی

gahan3020
07-04-2011, 14:10
مرسی

سلام بهزاد جان.
تا جواب تکمیلی خدمتت عرض کنم شبکه هاش به این ترتیبه اگر اشتباه نکنم :
شبکه یک . دو . سه . چهار . پنج تهران . شبکه خبر . شبکه آموزش . press tv و بقیه شبکه های استانیه فکر کنم هفت تا باشه.

موفق باشی
بای تا های

meysam_kamaie
07-04-2011, 14:28
کسی میدونه گالکسی s این برنامه رو داره یا نه ؟

mahdi1234567
07-04-2011, 15:08
کسی میدونه گالکسی s این برنامه رو داره یا نه ؟

این برنامه یعنی live TV فعلا نسخه سیمبین اون وجود داره ولی برای آندرویید نیست
با توجه به اینکه اندرویید سیتم عامل قدرتمندیه احتمال 100% میشه یه کاری کرد که برای اندرویید هم کار کنه حالا اگه کسی توی فروم های خارجی مثل xda پست بزاره که این برنامه رو برای اندرویید هم بنویسن و یا تبدیل کنن خیلی خوب میشه

mahdi1234567
07-04-2011, 15:12
دوست عزیز این شرکت که شمارشو گذاشتی از 29 اسفند، کاملا تعطیل شده
نوکیا دیگه هیچ لوازم جانبی با مارک خودشو به ایران نمیفرسته و دیگه هیچ نمایندگی هم برای این کار نداره
الآن دیگه هرچی تو بازار هست، آخرین محصولات اصل نوکیا (لوازم جانبی) هستش
سوالی بود در خدمتم

این نمایندگی رو من 16 فروردین بهش زنگ زدم و درباره head set DVB-H هم ازشون پرسیدم که گفتن فعلا وارد نمیشه ولی چون dvb-h دوباره فعال شده از اوایل خرداد دوباره وارد میشه توی بازار ایران هست و میشه خرید

mahdi1234567
07-04-2011, 15:18
مرسی

لیست کانالها :
شبکه 1و2و3و4وتهران و خبر و آموزش و قران و مستند و جام جم و پرس تی وی و العالم و الکوثر و یک شبکه استانی که هر روز برای یکی از استانها پخش میشه

لست استانها و اطلاعات بیشتر در :
http://portal.irib.ir/web/digitaltv

sat-mob
07-04-2011, 17:42
برنامه live TV کسی داره که ما بتونیم دانلودش کنیم؟

A.L.I.F.L.H
08-04-2011, 00:18
یکی از مدیران به پست 2 منتقل کنه چون من ویرایش نمی تونستم بکنم

روي ٨٩١٠ و ان ٩٧ ميني و ان٩٥ هشت گيگ نصب نشد:bx:

behzad_estakhri
08-04-2011, 00:44
سلام بهزاد جان.
تا جواب تکمیلی خدمتت عرض کنم شبکه هاش به این ترتیبه اگر اشتباه نکنم :
شبکه یک . دو . سه . چهار . پنج تهران . شبکه خبر . شبکه آموزش . Press tv و بقیه شبکه های استانیه فکر کنم هفت تا باشه.

موفق باشی
بای تا های
عزیزم منظورم این بود که کدوم استانها ساپرت می کنند؟

n0ovin
08-04-2011, 00:49
اقا من متوجه نشدم یعنی الان من ن 8 دارم اگه اون هنسفری رو بگیرم با این برنامارو نصب کنم دیگه حله کانالارو میبینم کرجم ساپورت میکنه

mahdi1234567
08-04-2011, 10:16
عزیزم منظورم این بود که کدوم استانها ساپرت می کنند؟

DVB-T در این سایت زده http://portal.irib.ir/web/digitaltv در قسمت پایین سمت چپ سایت شما ببین کدوم استانی روی نقشه ببین که شهرتونو پوشش میده یا نه

DVB-H که برای موبایله فعلا در تهران هست که ان شاالله در شهرهای دیگر هم راه اندازی میشه

freeiran
09-04-2011, 11:24
من 26 فروردین امید به خدا میرم مکه ...
اگه اونجا ببینم حتما میگیرم.

mahdi1234567
10-04-2011, 16:27

خوب معلومه
اونها هیچ کدوم usb on the go ندارند
موقع نصب باید خود دستگاه هم به گوشی وصل یاشه

a.bahar
11-04-2011, 19:19
کل مغازه های علاءالدین رو گشتم هیچ جا نداشت هیچکس تا حالا اسمش رو هم نشنیده بود . فروشگاه مرکزی نوکیا و تبلیغ محصولات نوکیا هم گفت که هنوز وارد ایران نشده شاید تو دبی بتونید پیدا کنید!!!!!!!!!!!!!!

a.bahar
12-04-2011, 18:20
66741621-021

من امروز 23/01/90 به این شماره زنگ زدم یک شماره دیگه بهم دادند (66741010) به این شماره زنگ زدم گفتند تا حالا به ایران وارد نشده و تا حالا اصلا ندیدند.
آقا اگه کسی واقعأ خریده بی زحمت شماره و آدرس فروشنده رو به من ایمیل بزنه تا منم یکی برم بخرم.
a_bahar30@yahoo.com

mahdi1234567
12-04-2011, 18:51
کل مغازه های علاءالدین رو گشتم هیچ جا نداشت هیچکس تا حالا اسمش رو هم نشنیده بود . فروشگاه مرکزی نوکیا و تبلیغ محصولات نوکیا هم گفت که هنوز وارد ایران نشده شاید تو دبی بتونید پیدا کنید!!!!!!!!!!!!!!

من که نوشته بودم که به نمایندگیش زنگ زدم و گفتن فعلا وارد نمیشه
گفتن از اوایل خرداد وارد میشه
داور دقت کن !!!

freeiran
13-04-2011, 12:26
من جمعه دارم میرم مدینه بعدشم مکه
در هر دو جا سوال میکنم اگه داشتن و برام مقدور بود چند تا میگیرم براتون میارم ...

البته اگه اونا تو عمرشون n8 دیده باشند که بعید می دونم

a.bahar
13-04-2011, 18:18
من جمعه دارم میرم مدینه بعدشم مکه
در هر دو جا سوال میکنم اگه داشتن و برام مقدور بود چند تا میگیرم براتون میارم ...

البته اگه اونا تو عمرشون n8 دیده باشند که بعید می دونم

تو مکه و مدینه نمی تونی پیدا کنی تو خاورمیانه تنها کشوری که این سیستم فعال شده و استفاده می کنند قطره .

Haswell
14-04-2011, 05:48

اونایی که n96 ندارن و می خوان این امواج DVB-h دریافت کنن و تلویزیون مجانی رو گوشیشون داشته باشن و گوشیشون

چون با Nokia Mobile TV Headset DVB-H که اطلاعات بیشتر در سایت نوکیا است می تونن تلویزیون روی گوشیشون و هر موقع که خواستن به صورت مجانی ببینن

البته باید اونو بخرن و من تو علاالدین قیمت گرفتم حدوده 30 یا 40 تومان بود که به نظر من خوبه

اگه کسی بتونه این برنامه Live TV که سیمبینه برای آندرویید هم پیدا کنه یا تبدیل کنه خیلی خوب میشه چون گوشی های آندروییدی که USB به اونها می خوره هم میتونن از این استفاده کنن و تلویزیون مجانی هر جا خواستن ببینن

فکر میکنم اشتباه شده
اون چیزی که شما توی علاء الدین بقیمت 30-40 ت دیدین گیرنده ی DVB-h نیست یا به احتمال بیشتر : هدست ساده بوده و یا با احتمال کمتر DAB .
کاربرها توی اروپا هنوز منتظر این گیرنده ی DVB-h هستند ولی خبری نیست
به مطلب زیر توجه کنید

====================

گیرنده ی Nokia Digital Audio Broadcast هم تا حد زیادی شبیه گیرنده ی Nokia DVB-H هست که ممکنه در نظر اول با هم اشتباه گرفته بشه . شما در وهله ی اول به سوکت اون نگاه کنین اگه سوزنی بود که هیچ ، یک هدست ساده هست ولی اگر mini USB بود باید روی خودش یا قوطیش رو بخونید ببینید DAB هست یا DVB-H

هدست ساده
http://www.nokia.co.uk/MEDIA_BANK_100/R6Accessories/Misc/Nokia_Mobile_TV_Headset_DVB-H/DVB-H_overview1_white_604x604.png

Nokia Mobile TV Headset DVB-H
http://up.iranblog.com/images/bbdaj7uvgsxfgfskbg.png

freeiran
14-04-2011, 18:09
تو مکه و مدینه نمی تونی پیدا کنی تو خاورمیانه تنها کشوری که این سیستم فعال شده و استفاده می کنند قطره .

خوب پس شما لازم ندارید دیگه :lol:

H03!N_ScOrPiO
14-04-2011, 18:29
خوب پس شما لازم ندارید دیگه :lol:

بگیر داداشم
من میخوام

H03!N_ScOrPiO
22-04-2011, 17:48
منم واسه n8 میخوااااااااااااااااااااا ااااااااااام
از کجا بگیرم؟
شاهرودم

دقیقا کدوم شهرا دارن؟

payman1969
22-04-2011, 20:01
با سلام من هرچقدر دنبال dvb-h در تهران براي گوشي n8 گشتم نتوانستم پيدا كنم لطفا اگر كسي خبر دارد كجا ميفروشن به ما هم اطلاع دهيد با تشكر

mahdi1234567
23-04-2011, 10:23
با سلام من هرچقدر دنبال dvb-h در تهران براي گوشي n8 گشتم نتوانستم پيدا كنم لطفا اگر كسي خبر دارد كجا ميفروشن به ما هم اطلاع دهيد با تشكر

برای n مین بار
فعلا دستگاه جانبی head set dvb-h در هیچ جایی به فروش نمیرسه
من زنگ زدم به شماره 02166741621 که مرکز لوازم جانبی نوکیا است و اونا گفتن که از اوایل خرداد وارد میشه
من پیشنهاد میکنم شماها هم زنگ بزنید تا درخواستها زیاد بشه شاید زودتر بیارن

ahmad rezaei
23-04-2011, 12:34

سلام
روی ان 8 هم نصب نشد
یعنی شروع به نصب میکنه ولی هنوز 20 درصدش هم کامل نشده ارور میده و قطع میشه

saaapy
23-04-2011, 18:31
ادم انقدر خرج کنه و زحمت بکشه بشينه 20.30 و press tv ببينه من ترجيح ميدم ساعت ها به گوشي خاموشم نگاه کنم و لذت ببرم تا اين کار ها رو بکنم
در ضمن اگر موجود نيست چرا تاپيکش زده شد

mahdi1234567
23-04-2011, 18:56
ادم انقدر خرج کنه و زحمت بکشه بشينه 20.30 و press tv ببينه من ترجيح ميدم ساعت ها به گوشي خاموشم نگاه کنم و لذت ببرم تا اين کار ها رو بکنم

هر کسی نظری داره
یه عده با گوشیه خاموش حال میکنن یه عده دیگه با ...
یه عده دیگه هم دوست دارن که تلویزیون دیجیتالو روی گوشیشون داشته باشن که در پست های قبلی به اون اشاره کردن

من اطلاع رسانی کردم که همچنین سیستمی در تهران و تلویزیون دیجیتال در شهرستانها راه اندازی شده

چرا تاپیک زده شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:by:
:ay::ae::dp:

persian_boy
23-04-2011, 19:21

اصلا با حرفتون موافق نیستم
مگه زندگی بدون خنده هم میشه
اینهمه زحمت میکشن برنامه طنز 20:30 میسازن بعد شما میگی گوشی خاموش نگاه کنیم؟!!

freeiran
27-04-2011, 10:09
دوستان پرواز من 26/1 بود که به علت صادر نکردن ویزا لغو شد و اقتاد برای 19/2
من بهتون قول میدم رسیدم وقتی رسیدم جده... از کاروان جدا شم برم بگیرم ... چون جده از مکه و مدینه مدرن تره و معمولا اینطور چیزا را باید اونجا داشته باشن
البته کاروان تو جده منتظر من که نمیشن , جده تا مدینه را خودم میرم ... رئیس کاروان اوکیه ...
البته مکه و مدینه هم میرم دنبالش ولی در هر صورت اگه پیدا کنم یه 4 یا 5 تایی بسته به قیمتش میارم ...

در هر صورت خواستم اطلاع رسانی کنم چون در صفحات قبلی گفته بودم میرم و بعضی از دوستان در پ خ اطلاعات خواسته بودن...

با تشکر

mahdi1234567
27-04-2011, 15:21
کسی در مورد وجود یا عدم وجود همچنین دستگاهی شک داره به لینک زیر که از سایت نوکیا مراجعه کنه

http://europe.nokia.com/find-products/accessories/all-accessories/headsets/wired-headsets/nokia-mobile-tv-headset-dvb-h

pashazadeh
28-04-2011, 22:30
هنوز نیومد ایران؟ سوالی بود!!

aikido
30-04-2011, 21:27

اینم حرفیه!

s8500
04-05-2011, 14:54
دوستان این برنامه live tv رو کسی داره ؟
ویک سوال دیگه تا به حال کسی از دوستان تونسته با این قطعه جانبی از برنامه های تلویزیون استفاده کنه؟
با تشکر

Hosseinjan
08-06-2011, 07:59

دوستان كسي اطلاع داره كدوم مغازه هاي علاء الدين اين قطعه رو دارن و آيا قطعه موجود در ايران همون هدست اصلي نوكياست و روي n8 كسي تست كرده

love_gooshi
10-06-2011, 20:12
خبري نشد؟

pashazadeh
10-06-2011, 22:20
خبري نشد؟

نه!

love_gooshi
11-06-2011, 17:19
يعني كسي تست نكرده اين هدست رو؟؟؟؟
كسي تو بازار پيدا كرده؟؟؟ من تي وي ميخاممممممممممممممممممممم

Haswell
11-06-2011, 18:18
دوستان كسي اطلاع داره كدوم مغازه هاي علاء الدين اين قطعه رو دارن و آيا قطعه موجود در ايران همون هدست اصلي نوكياست و روي n8 كسي تست كرده

خبري نشد؟

اونایی که n96 ندارن و می خوان این امواج dvb-h دریافت کنن و تلویزیون مجانی رو گوشیشون داشته باشن و گوشیشون

n8و c7 وe7 و خلاصه گوشیایی که usb بهشون می خوره هم خوشحال باشن
چون با nokia mobile tv headset dvb-h که اطلاعات بیشتر در سایت نوکیا است می تونن تلویزیون روی گوشیشون و هر موقع که خواستن به صورت مجانی ببینن

و نرم افزار مخصوص live tv نصب میکنن وبا این هدست میتونن تلویزیون دیجیتال ببینن

اگه کسی بتونه این برنامه live tv که سیمبینه برای آندرویید هم پیدا کنه یا تبدیل کنه خیلی خوب میشه چون گوشی های آندروییدی که usb به اونها می خوره هم میتونن از این استفاده کنن و تلویزیون مجانی هر جا خواستن ببینن

دوست خوب
اطلاعات اشتباه ندین خواهش میشه
هدست تلویزیون dvb-h نوکیا هنوز عرضه نشده.شاید هم هیچوقت نشه.بله این جزو سیاستهای نوکیا بوده تا این لحظه!
دادن اطلاعات نادرست باعث میشه اینطور کاربرها چشم به در بمونند و دائم بپرسن پس چی شد...

خبري نشد؟

قبلا دو بار عرض شد این برای بار سوم:

اونی که شما داری tv headset, dvb-h نیست بلکه dab هست پس درایورش رو هم اشتباه نصب کردی!
Dab : Digital audio broadcast

تیونر تلویزیونش هنوز توی اروپا هم عرضه نشده و همونطور که در قسمت بالای این صفحه (http://www.nokia.co.uk/find-products/accessories/all-accessories/headsets-accessories/wired-headsets/nokia-mobile-tv-headset-dvb-h/) کنار سبد خرید میتونی ببینی اصلا امکان خریدش وجود نداره! و صرفا برای دادن اطلاعات (من اسمش رو میذارم برای گول زدن ملت برای خرید n8 ) معرفی شده
این پست رو هم بعدش نگاه کن:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1772799&postcount=4545

MAMAD_RAMMSTEIN
22-06-2011, 11:11
سلام
من الان دارم خود live tv رو روی n96 نصب می کنم، میگه این برنامه جز سیستم اصلی نصب نمی شه. چیکار کنم؟

MAMAD_RAMMSTEIN
22-06-2011, 19:30
سلام
من الان دارم خود live tv رو روی n96 نصب می کنم، میگه این برنامه جز سیستم اصلی نصب نمی شه. چیکار کنم؟

کسی جواب مارو نمیده؟

MAMAD_RAMMSTEIN
23-06-2011, 10:33
سلام
آقا ما گیر کردیم
می خوام live tv رو روی n96 نصب کنم نصب نمی شه! مشکل از کجاست میگه این برنامه برای سیستم تلفن هستش. مشکل از برنامه است یا چیزه دیگه؟

mahdi1234567
05-07-2011, 10:49
سلام
آقا ما گیر کردیم
می خوام live tv رو روی n96 نصب کنم نصب نمی شه! مشکل از کجاست میگه این برنامه برای سیستم تلفن هستش. مشکل از برنامه است یا چیزه دیگه؟

این برنامه live tv که در سایت آپلود شده مخصوص سیمبین 3 می باشد
n96 خودش در حالت عادی برنامه live tv روش نصبه و پاک هم نمیشه شما برای چی می خوای نصب کنی ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

اگه آخرین ورژنشو می خوای رو گوشیت داشته باشی موبایلتو آپدیت کن
خلاص !!!!!

mahdi1234567
05-07-2011, 10:59
دوست خوب
اطلاعات اشتباه ندین خواهش میشه
هدست تلویزیون dvb-h نوکیا هنوز عرضه نشده.شاید هم هیچوقت نشه.بله این جزو سیاستهای نوکیا بوده تا این لحظه!
دادن اطلاعات نادرست باعث میشه اینطور کاربرها چشم به در بمونند و دائم بپرسن پس چی شد...

قبلا دو بار عرض شد این برای بار سوم:

کی می گه در اروپا dvb-h نیست
کل ایتالیا و آلمان و ... تحت پوشش dvb-h می باشد
حالا گور بابای آلمان و ایتالیا من گفتم توی تهران dvb-h هست و توی شهرستان های دیگه هم این سیستم رو بعد dvb-T راه میندازن
همین الان 14 تیر 90 من با n96 می تونم تمام کانال های ایران رو ببینم البته + press TV و العالم
هر کی n96 داره تو تهران تست کنه
جاهای مختلف من تست کردم از جمله رسالت و پونک و شهرک غرب و ...

mahdi1234567
05-07-2011, 11:00
من برنامه موبایل tv که در پست های ابتدایی وجود داره بر روی گوشی n8 برادرم نصب کردم و بدون هیچ مشکلی نصب شد که یه عده می گفتن نصب نمیشه
وارد برنامه میشه و با بلوتوث و یا usb میشه امواج dvb-h دریافت کرد
تا یکی یا دو هفته دیگه علاالدین می رم اگه head set dvb-h پیدا کردم می خرم و روی گوشیه n8 برادرم تست می کنم و نتیجه میگم

Haswell
06-08-2011, 22:37
من یک فروشگاه آنلاین در انگلیس رو دیدم که این هدست رو به قیمت 45 پوند انگلیس برای فروش گذاشته:
http://www.handtec.co.uk/product.php/4014/nokia-mobile-tv-headset-dvb-h-hp-1--cu-14a- (http://www.handtec.co.uk/product.php/4014/nokia-mobile-tv-headset-dvb-h-hp-1--cu-14a-)
ظاهرا به بعضی از بازارهای خارجی وارد شده.

======================

کی می گه در اروپا dvb-h نیست
کل ایتالیا و آلمان و ... تحت پوشش dvb-h می باشد
حالا گور بابای آلمان و ایتالیا من گفتم توی تهران dvb-h هست و توی شهرستان های دیگه هم این سیستم رو بعد dvb-T راه میندازن
همین الان 14 تیر 90 من با n96 می تونم تمام کانال های ایران رو ببینم البته + press TV و العالم
هر کی n96 داره تو تهران تست کنه
جاهای مختلف من تست کردم از جمله رسالت و پونک و شهرک غرب و ...
شما مثل اینکه پست دیگران رو دو خط درمیون میخونی شاید هم اصلاً نمیخونی و همینطوری میخوای ایرادی به پست دیگران گرفته باشی؟ مگه من گفتم شبکه ی ارسال امواج DVB-H وجود نداره؟
یکبار دیگه پست من رو درست نگاه کن و سعی کن نوبت بعد اینجور تهاجمی و اشتباه به نظرات دیگران حمله نکنی!

love_gooshi
07-08-2011, 04:16
تو ايران هنوز نيومده؟ اون هدست؟ كسي پيداش نكرد؟

tatinamh
07-08-2011, 17:07
سلام به دوستان موبالستانی.

هدست دیجیتال تو ایران با قیمت 75 هزار تومن تا 2 یا 3 هفته ی دیگه عرضه میشه.

تو سایت نوکیا نوشته شده بود که این هدست فقط رو گوشی هایی که قابلیت USB on the go دارند کار میکنه.
من که حتما این هدست رو میخرم.

Haswell
08-08-2011, 10:04

تو سایت نوکیا نوشته شده بود که این هدست فقط رو گوشی هایی که قابلیت usb on the go دارند کار میکنه.
در اینکه با usb کار میکنه شکی نبوده و نیست. قبلاً هم همینجا با عکس و توضیح گفته بودم.
ولی این خبر که تا دو سه هفته ی دیگه میاد رو از کجا دارین شما؟

tatinamh
08-08-2011, 14:45
در اینکه با usb کار میکنه شکی نبوده و نیست. قبلاً هم همینجا با عکس و توضیح گفته بودم.
ولی این خبر که تا دو سه هفته ی دیگه میاد رو از کجا دارین شما؟

دایی یکی از دوستام وارد کننده ی لوازم جانبی نوکیا است. اون اینطور میگفت. میگفت الان این هدست رو میشه تک و توک تو بازار گیر آورد. اما قیمتش زیاده. گفت 2 هفته دیگه که تقریبا این محصول تو ایران جا افتاد قیمتش میاد پایین.

hessam1
08-08-2011, 15:29
خدا كنه رو n900 هم كار كنه

javid.gh
08-08-2011, 15:54
آخ! n900 راستی! همچین کارایی تو این غول ما هست؟!!!:bo:

lalik
08-08-2011, 15:56
خیلی خووووووووووبه.منم منتظرمممممممممممممممم.مرس از مقالت دوست عزیزم

Haswell
09-08-2011, 12:37
خدا كنه رو n900 هم كار كنه

آخ! n900 راستی! همچین کارایی تو این غول ما هست؟!!!:bo:
شما دو تا چالش پیش رو دارین که اگه بتونین حلش کنین همه چی ردیفه:
1- نصب نرم افزارش. برین به سایت نوکیا و برنامه ی مخصوص این هدست رو دانلود و نصب کنین اگه مخصوص سیمبیان باشه نصب نمیشه اما اگه با meamo سازگار باشه نصب میشه و میتونین 50 درصد اول رو دلخوش باشین!
2-اضافه کردن قابلیت USB OTG از راه هک. اینکار رو نمیدونم قبلا روی گوشیتون کردین یا نه. اگه اینکار رو هم با موفقیت بتونین انجام بدین دیگه 100 درصد مراحل رو طی کردین و باید منتظر ورود هدست به بازار باشین.

love_gooshi
10-08-2011, 00:10
دایی یکی از دوستام وارد کننده ی لوازم جانبی نوکیا است. اون اینطور میگفت. میگفت الان این هدست رو میشه تک و توک تو بازار گیر آورد. اما قیمتش زیاده. گفت 2 هفته دیگه که تقریبا این محصول تو ایران جا افتاد قیمتش میاد پایین.

چه خوب خدا از دهنت بشنوه
ولي گرونه ها
تازه بياد پايين 75 تومن؟؟ عجب !

tatinamh
10-08-2011, 04:03
چه خوب خدا از دهنت بشنوه
ولي گرونه ها
تازه بياد پايين 75 تومن؟؟ عجب !

نه الان 75 تومن. وقتی جا افتاد کمتر میشه

Haswell
10-08-2011, 10:02
اگه جای معتبری سراغ دار داشته باشه اطلاع بده. حتی الامکان جایی مثل نمایندگی.

tatinamh
11-08-2011, 03:52
اگه جای معتبری سراغ دار داشته باشه اطلاع بده. حتی الامکان جایی مثل نمایندگی.

چشم

gholamrezaarjan
11-08-2011, 08:52
مطمئن باشيد حالا حالاها نمياد ايران

tatinamh
11-08-2011, 19:58
مطمئن باشيد حالا حالاها نمياد ايران

کی گفته تو ایران نمیاد. آخرین قیمتی که گرفتم (22/5/90) 85 تومن بوده.

love_gooshi
12-08-2011, 00:32

از كجا؟؟؟؟

tatinamh
12-08-2011, 02:49
از كجا؟؟؟؟

دوست عزیز تو پست های قبلی گفتم

hamedshh
12-08-2011, 21:49
سلام
خواهش میکنک اگر شما این dvb-h رو در بازار علائدین قیمت گرفتین بگین
کدوم مغازه با کدوم نام این رو داره تا ما هم بخریم
من که هر مغازه ای رفتم اصلا تو باغ نبودن
باتشکر

Mehdi7007
14-08-2011, 12:50
پس چي شد بالاخره تو ايران اومد يا نه اگه هومده از كجا ميشه گرفتش ؟ :bt:

Mehdi7007
14-08-2011, 12:51
بالاخره اين هدست به ايران اومده يا نه اگه اومده چه جوري ميشه تهيه اش كرد؟

Haswell
14-08-2011, 16:56
توی پستهای قبل که گفته شد
یا وارد نشده و دوستان با هدست Audio Digital اشتباه گرفتند چون تقریبا با هم مو نمیزنه
و یا اینکه بصورت تک و توک بعضی فروشنده های متفرقه (و نه نمایندگی) تهیه و وارد کردند
فعلا دنبالش نباشین...

love_gooshi
14-08-2011, 22:38
راس ميگه ايشالا واسه بچه هامون ميخريمش يه زموني !!!!

ho99
15-08-2011, 13:49
با برنــــــــامه Live Tvهم میشه ؟؟؟؟ رایگانه ؟؟؟؟

ho99
15-08-2011, 14:03
N82 خودش LiveTv داره ؟؟؟ من برنامه LiveTv رو از تو برنامه smartsetting (قسمت برنامه های مخفیش) add کردم.
با برنــــــــامه Live Tv هم تلویزیون ایران بر روی موبایل مجانی میشه یا نه ؟؟؟

ho99
15-08-2011, 14:08
دوستان این برنامه live tv رو کسی داره ؟
ویک سوال دیگه تا به حال کسی از دوستان تونسته با این قطعه جانبی از برنامه های تلویزیون استفاده کنه؟
با تشکر

من برنامه LiveTv رو از تو برنامه smartsetting (قسمت برنامه های مخفیش) add کردم.(برا سیمبین9.x)
در ضمن از http://www.ariamobile.net/mobile-application/live-tv-s60v3 میشه دانلود کرد...

mokhakk
18-08-2011, 07:23
ان 8 نداره ؟

gholamrezaarjan
18-08-2011, 07:51
ان 8 نداره ؟

دوست عزيز مهم اون هندزفريشه كه گير بياد برنامش هست

love_gooshi
18-08-2011, 13:07
اي بابا من كه اصلا بعيد ميدونم باشه همچين هنذفرييي اگه باشه هم لابد اينترنتيه
بريم يه گوشي تي وي داربخريم خودمونو خلاص كنيم بهتره اخه اين گوشي ها سخت فزار لازم براي سيستم dvb رو ندارن كه پس چطور با يه هنزفري ميخان سيستم ديجيتالو بگيرن؟؟
من كه ديشب اعصابم خورد شد باز بازي رئال بارسارو نشد ببينم اگه گوشيم امكانشو داشت
عالي ميشد ........................ولي حيف ...

mersad61
19-08-2011, 10:17
اي بابا من كه اصلا بعيد ميدونم باشه همچين هنذفرييي اگه باشه هم لابد اينترنتيه
بريم يه گوشي تي وي داربخريم خودمونو خلاص كنيم بهتره اخه اين گوشي ها سخت فزار لازم براي سيستم dvb رو ندارن كه پس چطور با يه هنزفري ميخان سيستم ديجيتالو بگيرن؟؟
من كه ديشب اعصابم خورد شد باز بازي رئال بارسارو نشد ببينم اگه گوشيم امكانشو داشت
عالي ميشد ........................ولي حيف ...

داداش جان همون چیزی که شما بهش میگین هدست در واقع سخت افزار دریافت امواج دیجیتال است.

پست ارسال شده توسط موبايل

gasemm
19-08-2011, 15:46
یه ان96 بگیرید خودتونو خلاص کنید
هیچ نیازی هم به دم و دستگاه اضافی نداره

NIMA
20-08-2011, 15:02
سلام
این قطعه تو ایران اومده?
روی ان 85 کار می کنه?

love_gooshi
20-08-2011, 22:55
سلام
این قطعه تو ایران اومده?
روی ان 85 کار می کنه?

والا ميگن تك و توك اومده
نه رو n85 كار نميكنه چون usb on the go نداره

hesamgta
20-08-2011, 22:59
فقط واسه گوشی های سیمبین کار میکنه؟

Rap0251
21-08-2011, 08:15
هر كس
Nokia Mobile TV Headset DVB-H

سراغ داره به من هم بگه خريدارم

mamal tala
21-08-2011, 10:13
agha salam.sharmande englisi tip mikonam akhe zabane farsie goshim paride.goshie man n8 hastesh vali moghe basbe barnameye live tv update erore mide.be nazate shoma moshke az kojast?

NIMA
21-08-2011, 11:52
سلام
من دیروز داییم از مالزی 2تا از wifi‏ این دستگاه رو برام فرستاد
روی ان85 کار کرد اون یکی شم دادم به پسر عمه ام
هاهاهاهاهاها؛

NIMA
21-08-2011, 12:43
فقط واسه گوشی های سیمبین کار میکنه؟

در حال حاضر بله

ali-a-w810
21-08-2011, 12:55
سلام
هاهاهاهاهاها؛

سلام

براي استفاده از اين قطعه بايد آنتن خاصي داشته باشيد يا نه ؟

اصولاً آنتن اون در چه حديه ؟

mamal tala
21-08-2011, 14:00
agha salam.sharmande englisi tip mikonam akhe zabane farsie goshim paride.goshie man n8 hastesh vali moghe basbe barnameye live tv update erore mide.be nazate shoma moshke az kojast?

agha kasi nremikhad maro rahnamae kone?aya narmafzare dgei vase pakhshe dijital vojud dare?

ALLINONE
21-08-2011, 14:39
سلام دیزایر اچ دی USB on the go داره؟؟
فلش ملش وصل میشه بهش؟
کلاً میشه باهاش تی وی مجانی دید؟

NIMA
21-08-2011, 14:50
سلام

براي استفاده از اين قطعه بايد آنتن خاصي داشته باشيد يا نه ؟

اصولاً آنتن اون در چه حديه ؟

نه همون قطعه رو داشته باشی کافیه

NIMA
21-08-2011, 14:55
سلام دیزایر اچ دی usb on the go داره؟؟
فلش ملش وصل میشه بهش؟
کلاً میشه باهاش تی وی مجانی دید؟

این قطعه فقط مال گوشی های سیمبین هستش

ALLINONE
21-08-2011, 15:09
این قطعه فقط مال گوشی های سیمبین هستش

فقط میخوام بدونم این گوشی هم مثل ان 8 فلش وصل میشه بهش؟

درضمن مگه تو پستای اول نگفتین اگه آنرویدش باشه امکان استفادش هست؟؟:dw:

NIMA
21-08-2011, 16:10
فقط میخوام بدونم این گوشی هم مثل ان 8 فلش وصل میشه بهش؟

درضمن مگه تو پستای اول نگفتین اگه آنرویدش باشه امکان استفادش هست؟؟:dw:

نه فلش بهش وصل نمیشه
چرا اون در صورتی بود که کسی تبدیلش کنه

mamal tala
22-08-2011, 10:56
فقط خواهشا هر موقع اومد یه الارم بدین که بریم بخریم.

seed n
22-08-2011, 13:50
حالا ما اینو از کجا می تونیم گیر بیاریم یا اصلا همچین چیزی هست

zighorat
23-08-2011, 00:15
دوستان برای نوکیا مدل c5_003نیز کاربرد دارد

a.bahar
23-08-2011, 02:38
بابا همگی سرکاریم خواهشآ هر وقت این قطعه تو ایران اومد اونوقت پست بگذارید

NIMA
23-08-2011, 08:51
دوستان برای نوکیا مدل c5_003نیز کاربرد دارد

بله دوست عزیز
روی c5-03 هم کار می کنه

seed n
25-08-2011, 00:06
اگه کسی از این گیرنده هایی که به usb کامپیوتر وصل میشه داره لطفا روی ن8 امتحان کنه ببینه کار میکنه ما هم بریم بگیریم

Mehdi7007
27-08-2011, 10:31
دوستان چرا بحث الكي ميكنيد اول ببينيد اين تو ايران اومده يا نه اگه اومده از كجا ميشه خريدش بعد ببيند رو چي كار ميكنه رو چي كار نميكنه:dy:

zanyar_98
27-08-2011, 10:49
دوستان يه چيزي هست كه از طريق U.S.BبهN8وصل بشه و صل گيرنده تلويزيون عمل كنه؟
:ar:

ravanshenas
31-08-2011, 10:23
آقا وقتی این گیرنده دیجیتال USB رو به c6-01 وصل میکنم مینویسه احتمالا بعضی عملکردها کار نکه.اصلا چطوری اون گیرنده دیجیتال رو به گوشی بشناسونیم؟وقتی برنامه live tv رو باز میکنم مینویسه اسکن.اسکن رو میزنم مینویسه بلوتوث رو باز کن

NOORALLAH
07-09-2011, 21:39
آقا وقتی این گیرنده دیجیتال USB رو به c6-01 وصل میکنم مینویسه احتمالا بعضی عملکردها کار نکه.اصلا چطوری اون گیرنده دیجیتال رو به گوشی بشناسونیم؟وقتی برنامه live tv رو باز میکنم مینویسه اسکن.اسکن رو میزنم مینویسه بلوتوث رو باز کن
سلام دوست گرامی من فرض میکنم که شما این قابلیت را در استان تهران آزمایش کردید چون اگر در تبریز آزمایش کرده باشید این کار از اساس اشتباه میشود چون طبق فرمایشات دوستان dvb_h فعلا فقط در تهران هست و اگر در تهران آزمایش کردید. از آنجاییکه من زیاد به سیمبین وارد نیستم ولی شما قبلا usb رو چطوری بهش میشناسوندید . گوشی من که N900 هستش یه برنامه واسش ساختن که با اون usb رو میشناخت .فکر کنم شما هم باید به قسمت تنظیمات بری و در قسمت اتصالات گزینه usb رو بزنی تا این هدست رو بشناسه .
اگه شما بتونید ازش یه عکس بزاری ببینیم خوب میشه . و میشه بگی از کجا گرفتی و چه قیمتی ؟
موفق باشی .

maziyar74
07-09-2011, 22:08
ببخشید برای gs2 هم امکان پذیر هست ؟ (کابل usb otg هم داره )

(شرمنده تو قسمت سیمبین مطرح میکنم...)

ebi173
07-09-2011, 22:33
لطفا کسی اگر این کابل رو تهیه کرده به ما هم ادرس فروشگاهش رو بده

smart_boya
08-09-2011, 07:51
اگه کسی از این گیرنده هایی که به usb کامپیوتر وصل میشه داره لطفا روی ن8 امتحان کنه ببینه کار میکنه ما هم بریم بگیریم

من هم دقیقا میخواستم همینو بپرسم حتما یکی از طریق کابل otg امتحان کنه که اگه بشه هم ارزونتر میشه هم با کیفیت تر هم در شهرستانهای دیگه قابل استفاده هست چون سیستم اینا dvb-hنیست که فقط توی تهران فعال باشه

NIMA
08-09-2011, 08:26
ببخشید برای gs2 هم امکان پذیر هست ؟ (کابل usb otg هم داره )

(شرمنده تو قسمت سیمبین مطرح میکنم...)

نه متاسفانه
فعلا فقط براي گوشي هاي سيمبين هستش

ravanshenas
09-09-2011, 20:11
نورالله جان مگه تلویزیون دیجیتال نیست؟من با یه چیز بزرگتر از فلش به اسم X-VISION توی کامپیوتر تلویزیون دیجیتال رو تو تبریز میگیرم.توی گوشی هم نمیشناسونم فلش رو خودش میشناسه.
این عکسشه ممنون میشم توضیحات اضافی رو لطف کنید.
http://www.irupload.ir/images/i971c0rozkjoacv3xnql.jpg

Haswell
10-09-2011, 16:36
نورالله جان مگه تلویزیون دیجیتال نیست؟من با یه چیز بزرگتر از فلش به اسم x-vision توی کامپیوتر تلویزیون دیجیتال رو تو تبریز میگیرم.توی گوشی هم نمیشناسونم فلش رو خودش میشناسه.
این عکسشه ممنون میشم توضیحات اضافی رو لطف کنید.
http://www.irupload.ir/images/i971c0rozkjoacv3xnql.jpg
دوست عزیز این tv دانگل هست که من 3-4 تا آنالوگ و دیجیتال ازش دارم. چه ربطی داره به هدست مورد بحث در این تاپیک؟!!! اون دانگل فقط مربوطه به کامپیوتر.

ravanshenas
10-09-2011, 18:08
میشه یه عکس از هدست مورد نظر بذارید؟

hami_a
10-09-2011, 18:23
میشه یه عکس از هدست مورد نظر بذارید؟

خدمت شما دوست گرامی

Source: http://europe.nokia.com/find-products/accessories/all-accessories/headsets/wired-headsets/nokia-mobile-tv-headset-dvb-h/gallery

Haswell
11-09-2011, 15:34
ضمنا دقت کنین در این پست زیر
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1948601&postcount=27
تفاوت Nokia Mobile TV Headset DVB-H با Nokia Digital Audio Broadcast توضیح داده شده
چون شباهت بسیار زیادی با هم دارن و خیلی از دوستان با هم اشتباه گرفتن و بهمین خاطر گفتن توی بازار دیدن!
گرچه این عکس رو دوباره میذارم تا فرقشون رو بازم ببینن:

سمت چپ: گیرنده ی رادیوی دیجیتال
سمت راست: گیرنده ی تلویزیون دیجیتال
نکته ی مهم: فیش اتصال هر دو تا از نوع USB هست! و اگه هدستی شبیه به اینها ولی با فیش سوزنی دیدین ، یک هدست ساده هست که توی جعبه ی خود گوشی هم یکی وجود داره

parham1365
29-09-2011, 14:40
سلام من امروز یعنی ۷/۷/۹۰ رفتم علائدیین دنبال این قطعه ولی هنوزم هیشکی نمیدونه چی هست. واقعا حیفه امکان دیدن تی وی با موبایل باشه ولی به دلیل نبودن قطعه نتونی ازش استفاده کنی.دوستان اگه جایی دیدن یا خریدن اطلاع بدن مرسی

jalliill
29-09-2011, 14:55
یه گوشی بود فکر کنم n97 که نوکیا مدعی بود رسیور داره .. یعنی واقعا همین رسیور های معمولی روش بود ‍‍!! اونوقت بدون دیش و ال ان بی چطور ممکن بود شبکه رو بگیره !!

Doctorjoon
29-09-2011, 18:21
هر چه یافت می نشود آنم آرزوست.....!:cv:

love_gooshi
29-09-2011, 23:29
ولي خودمونيما تلوزيون ايران هم جدي اصلا ارزش نگاه كردن داره ما اين همه دنبالشيم؟!!!!!
من يكي كه فقط بيشتر واسه فوتبالاي زنده دوس دارم تو گوشي تيوي داشته باشم

Mobile
30-09-2011, 00:22
یه گوشی بود فکر کنم n97 که نوکیا مدعی بود رسیور داره .. یعنی واقعا همین رسیور های معمولی روش بود ‍‍!! اونوقت بدون دیش و ال ان بی چطور ممکن بود شبکه رو بگیره !!

دوست عزیز ان 97 نبود ان 96 بود بله سیستم دریافت سیگنال دیجیتال داره البته برای پخش کانالهای دیجیتال که در ایران کانالهای خودمون رو میگیره

ولي خودمونيما تلوزيون ايران هم جدي اصلا ارزش نگاه كردن داره ما اين همه دنبالشيم؟!!!!!

این فقط نظر شخصی شما است عزیزم

seyyedalex
30-09-2011, 13:14
سلام.
ببینم اصلا این هدست رو کسی داخل دیده؟

r3374
16-11-2011, 00:06
تورو خدا 13 صفحه الكي خوندم
:d
اقا جون هر كي دوست دارين تو همون پستهاي اول يه توضيح اضافه كنين كه ملت الكي وقت نذارن پاي اين تايپيك چون هنوز ظاهرا به صورت انبوه وجود نداره

hami_a
16-11-2011, 00:15
تورو خدا 13 صفحه الكي خوندم
اقا جون هر كي دوست دارين تو همون پستهاي اول يه توضيح اضافه كنين كه ملت الكي وقت نذارن پاي اين تايپيك چون هنوز ظاهرا به صورت انبوه وجود نداره

دوست گرامی کاملا حق با شماست منم از مدیران درخواست میکنم عنوان تاپیک رو اصلاح کنن.

Doctorjoon
16-11-2011, 16:40
کسی تونسته با این برنامه کار کنه؟!!

hami_a
16-11-2011, 16:51
کسی تونسته با این برنامه کار کنه؟!!

دوست گرامی شما برای دریافت امواج تلویزیون بر روی n8 نیاز به گیرنده سخت‌افزاری دارید که در حال حاضر برای n8 موجود نمی‌باشد و هیچ نرم‌افزار قادر به دریافت این امواج نیست.

hivajan
16-11-2011, 23:29
چرا یک گوشی چینی تیوی دار نمیخرید 30 تومن و همه کانالهای داخلی رو مجانی نگاه کنید

hami_a
17-11-2011, 00:22
سلام.
ببینم اصلا این هدست رو کسی داخل دیده؟

دوست گرامی این Headphone در حال حاضر در بازار موجود نمی‌باشد.

hami_a
17-11-2011, 00:25
چرا یک گوشی چینی تیوی دار نمیخرید 30 تومن و همه کانالهای داخلی رو مجانی نگاه کنید

دوست گرامی موضوع بر سر داشتن گوشی که فقط فرکانس‌های تلویزیون رو دریافت کنه نیست، موضوع در مورد امکان دریافت این فرکانس‌ها بر روی گوشی قدرتمند n8 تا دوستان که این گوشی رو دارند از این امکان هم استفاده کنند.

drbayat
21-11-2011, 11:57
با عرض سلام
گوشی من n82 هست ، آیا این قابلیت رو داره که شبکه های hdvb رو بگیره یا نه ؟
خواهش میکنم راهنماییم کنین تا بتونم این شبکه ها رو بگیرم ، چون من خیلی لازم دارم . با تشکر

lalik
21-11-2011, 12:10
بابا پس کی میاد این قطعه سخت افزاری؟
در ضمن گوشی 30تومنی کیفیته n8رو نداره دوسته عزیز و نمیشه باهم مقایسه کرد

love_gooshi
21-11-2011, 21:05
سركاريه بابا هيچوقت نمياد

vahdat19p
25-11-2011, 12:58
سركاريه بابا هيچوقت نمياد

1- خدای من باورم نمیشه یه نصف روز وقت گذاشتم و 14 صفحه رو خوندم که آخرش برسم به اینجا؟
لعنت به این نوکیا که کوچکترین کارهاش سالها طول میکشه فکر کنم تنه اش به تنه اپراتور سوم ایران خورده.:bw:
این تاپیک مهمترین تاپیکیه که تو زندگیم خوندم چرا هیچ مدیری یه سری بهش نمیزنه یک کم تر و تمیزش کنه ؟:bd:

من امروز 23/01/90 به این شماره زنگ زدم یک شماره دیگه بهم دادند (66741010) به این شماره زنگ زدم گفتند تا حالا به ایران وارد نشده و تا حالا اصلا ندیدند.
آقا اگه کسی واقعأ خریده بی زحمت شماره و آدرس فروشنده رو به من ایمیل بزنه تا منم یکی برم بخرم.
a_bahar30@yahoo.com

بابا الان 4 / 8 / 90 یعنی 8 ماه بعد از پست شماست . تا بحال اینهمه سر کار نرفته بودم.

دروغ بزرگتر این نبود که N نفر رو بفرستین تو طبقات علاالدین ؟ جالبه تازه قیمت هم میده.

گوشی های بدون USB on the go

بقیه گوشی های نوکیا هم می تونن با استفاده از دستگاه
Nokia Mobile TV Receiver SU-33W
تلویزیون دیجیتال رو به صورت مجانی و قابل حمل ببینن

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=533992&stc=1&d=1301338470

قیمت این دستگاه هم حدوده 50 یا 60 تومان بود که با نصب برنامه Live TV و خرید این دستگاه میشه تلویزیون رو مجانی دید

حالا اون نشد یکی پیگیری این دستگاه رو بکنه ببینه هست یا نیست؟

این نرم افزار LiveTV سیمبین است و اگه کسی بتونه نسخه اندرویید اونو پیدا و یا تبدیل کنه تقریبا تمام گوشی ها می تونن تلویزیون به صورت مجانی و قابل حمل و با کیفیت عالی داشته باشن

اگه کسی پیدا کرد در همین جا در سایت آپلود کنه خیلی خوب میشه

کدوم نرم افزار LIVE TV سیمبین است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dm:
ما که چیزی ندیدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:be: :dx::dy:

تو سایت نوکیا نوشته شده بود که این هدست فقط رو گوشی هایی که قابلیت USB on the go دارند کار میکنه.
دو سه هفته دیگه شما رو هم دیدیم قیمت دقیقت منو کشته

تو شماره تماس و آدرشو بده من حاضرم همون 75 تومن بخرم :do::am:

اگه راست میگی آدرس و شماره تماسشو بذار

سلام
هاهاهاهاهاها؛

خوبه تو حالتت مهربونه اگه بدجنس بودی چی کار میکردی ؟؟؟:be: ببخشید جسارتا . اگه راست میگی یه عکس از دستگاهت در کنار موبایلت که داره تلویزیون دیجیتال رو باهاش پخش میکنه بگیر و اینجا بذار که حرفتو باور کنم :ch:

lalik
25-11-2011, 13:43
من الان یه هفته میشه سره کارم

پوریا
25-11-2011, 13:52
برنامه اشسرک نست من خود روی c7 نصب کردم وقتی واردش می شم میگه هدست رو وصل کن.
اینم فایلش:
فقط باید سیمبین آنا به بالا داشته باشید که نصب بشه.

MirMEHDi
27-11-2011, 07:31
سلام به همه دوستان.
از اونجایی که منم مثل شما مشتاقم زودتر این هدست رو داشته باشم و تلویزیون دیجیتال رو از روی گوشی تماشا کنم، چهارشنبه گذشته یه سر رفتم نوکیا مرکزی تا خبری از این هدست بگیرم. گفتند که همین امروز سفارش خریدش رو دادن و ظرف یک ماه آینده به دستشون میرسه. البته گفتند احتمال اینکه زودتر هم برسه هست. اما نهایتش همون یه ماهه. قیمتش هم اینجوری که گفتند حدود 65 تا 70 هزار تومن هست. انشالله که زودتر میاد و جماعت تکنولوژی باز رو از نگرانی و انتظار درمیاره. موفق باشید.

kopolpda
27-11-2011, 08:25
امروز ۶.۹.۹۰ ایا این هدست وارد ایران شده یا نه

hami_a
27-11-2011, 09:15
امروز ۶.۹.۹۰ ایا این هدست وارد ایران شده یا نه

خیر دوست گرامی هنوز موجود نیست.

hami_a
27-11-2011, 09:18
سلام به همه دوستان.
از اونجایی که منم مثل شما مشتاقم زودتر این هدست رو داشته باشم و تلویزیون دیجیتال رو از روی گوشی تماشا کنم، چهارشنبه گذشته یه سر رفتم نوکیا مرکزی تا خبری از این هدست بگیرم. گفتند که همین امروز سفارش خریدش رو دادن و ظرف یک ماه آینده به دستشون میرسه. البته گفتند احتمال اینکه زودتر هم برسه هست. اما نهایتش همون یه ماهه. قیمتش هم اینجوری که گفتند حدود 65 تا 70 هزار تومن هست. انشالله که زودتر میاد و جماعت تکنولوژی باز رو از نگرانی و انتظار درمیاره. موفق باشید.

خیلی حرف عجیبی زدن در حالی که هنوز در سایت‌های معروف فروش اینترنتی این headset موجود نیست. :bw:

MirMEHDi
27-11-2011, 10:03
خیلی حرف عجیبی زدن در حالی که هنوز در سایت‌های معروف فروش اینترنتی این headset موجود نیست. :bw:

سلام دوست من.
والله عجیب و غیرعجیبش رو خبر ندارم دیگه. منم خیلی وقته دنبالش بودم. دیدم بهتر از منبعی پرسیدن از خودشونه. والله خودش اینجوری به من گفت. مشخصاتش رو گفت، قیمت حدودی رو هم گفت. گفت که سفارش دادیم و حداکثر تا یه ماه آینده میاد. راست یا دروغش گردن راوی! بنده هم بی تقصیر. در ضمن ما که اینهمه صبر کردیم، این یه ماهه رو هم روی همه انتظارات. معلوم میشه که راست گفتند یا دروغ. ضمنا این هدست ساخته شده که نوکیا تبلیغشو می کنه. حالا اگه تو بازار جهانی نیومده یا توی سایت های فروش موجود نیست، این دیگه دست نوکیاست و سیاستهای لاک پشتیش! گمون کنم تا نوکیا این هدست رو بده بیرون، سامسونگ و بقیه رقبا هدست دریافت کانالهای ماهواره رو میدن بیرون!!!! :دی

یه سوال هم دارم: دوستان گفتند که میشه گیرنده دیجیتال یو اس بی رو میشه به گوشی وصل کرد و با برنامه گوشی تلویزیون رو دید. ولی من همچنین چیزی ندیدم. یعنی رو گوشی من که جواب نداد. شما هم همچین چیزی شنیدید یا در حد شایعه هست؟

hami_a
27-11-2011, 10:33
سلام دوست من.
والله عجیب و غیرعجیبش رو خبر ندارم دیگه. منم خیلی وقته دنبالش بودم. دیدم بهتر از منبعی پرسیدن از خودشونه. والله خودش اینجوری به من گفت. مشخصاتش رو گفت، قیمت حدودی رو هم گفت. گفت که سفارش دادیم و حداکثر تا یه ماه آینده میاد. راست یا دروغش گردن راوی! بنده هم بی تقصیر. در ضمن ما که اینهمه صبر کردیم، این یه ماهه رو هم روی همه انتظارات. معلوم میشه که راست گفتند یا دروغ. ضمنا این هدست ساخته شده که نوکیا تبلیغشو می کنه. حالا اگه تو بازار جهانی نیومده یا توی سایت های فروش موجود نیست، این دیگه دست نوکیاست و سیاستهای لاک پشتیش! گمون کنم تا نوکیا این هدست رو بده بیرون، سامسونگ و بقیه رقبا هدست دریافت کانالهای ماهواره رو میدن بیرون!!!! :دی

یه سوال هم دارم: دوستان گفتند که میشه گیرنده دیجیتال یو اس بی رو میشه به گوشی وصل کرد و با برنامه گوشی تلویزیون رو دید. ولی من همچنین چیزی ندیدم. یعنی رو گوشی من که جواب نداد. شما هم همچین چیزی شنیدید یا در حد شایعه هست؟

دوست گرامی ممنون از اطلاع رسانیتون منم امیدوارم همین طور باشه.

در مورد سوالتون هم مطمئن باشید شایعه است، چون N8 این امکان رو نداره که اون Device رو شناسایی کنه و از امکاناتش استفاده کنه.

Haswell
27-11-2011, 16:34
سلام به همه دوستان.
دوست عزیز آدرس این نوکیا مرکزی چیه؟ دقیق تلفن و آدرس بدین تا یکی رو بفرستم چک کنه یا خودم از شهرستان در تماس باشم.

دوست گرامی ممنون از اطلاع رسانیتون منم امیدوارم همین طور باشه.

در مورد سوالتون هم مطمئن باشید شایعه است، چون n8 این امکان رو نداره که اون device رو شناسایی کنه و از امکاناتش استفاده کنه.
بهتر بود اون دوستمون خلط مبحث نمیکرد چون با دیدن پست شما در تاپیک این هدست ممکنه یکی چیز دیگه ای برداشت کنه...
ولی در تأیید صحبت شما ، هر نوع دانگل tv که برای PC ساخته شده باشه ، نه به N8 بلکه به هیچ گوشی دیگری هم نمیخوره برای اینکه درایور اون دانگل ها برای سیستم عامل های عمدتاً ویندوز نوشته شده نه برای سیستم عاملهای موبایل.ضمن اینکه برای راه اندازی این دانگل های TV نیاز به سخت افزار و رم مشخص و نسبتاً بالایی هست که از توان گوشی های عادی هم خارجه.
ضمنا از فرصت استفاده میکنم و از اونجا که من حداقل 4 تا از این دانگلها و USB TV ها چه آنالوگ چه دیجیتال و چه هیبریدش رو دارم محض تجربه ی خرید باید بگم در بین تمامی این دانگلهای آشغال چینی-ایرانی با انواع مارکهای ایرانی و خارجی موجود در بازار ما که همه دارای چیپستهای های ضعیف و مدارهای ناکارامدی هستند با اطمینان عرض میکنم فقط مارک معتبر گیگابایت مثلا مدل قدرتمند GigaByte U8300 (http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3494&dl=1#ov) کارایی و کیفیت بی عیب و نقصی روی انواع PC و لپتاپ داره و خرید بقیه شون کاری جز دور ریختن پول نیست.

دوستان بحث دانگل TV رو بهتره اصلا در این تاپیک مطرح و بیش از این دنبال نکنین چون همونطور که گفتم ربطی نداره و تاپیک هم به بیراهه میره...

MirMEHDi
28-11-2011, 08:05
دوست عزیز آدرس این نوکیا مرکزی چیه؟ دقیق تلفن و آدرس بدین تا یکی رو بفرستم چک کنه یا خودم از شهرستان در تماس باشم.
[/b]

سلام دوست من.
این نوکیا مرکزی رو که عرض کردم، همون نوکیا مرکزی توی علاءالدینه. آدرسشم که میدونی. تقاطع حافظ جمهوری. شماره شون هم اگه عوض نشده باشه اینه:
۶۶۷۱۱۳۰۰
۶۶۷۱۶۹۶۹

aikido
02-12-2011, 14:00
پست ارسال شده توسط موبايل

به نظرتون شبکه های صدا و سیما اینقدر ارزشش رو دارن؟

Haswell
04-12-2011, 09:34
سلام دوست من.
این نوکیا مرکزی رو که عرض کردم، همون نوکیا مرکزی توی علاءالدینه. آدرسشم که میدونی. تقاطع حافظ جمهوری. شماره شون هم اگه عوض نشده باشه اینه:
۶۶۷۱۱۳۰۰
۶۶۷۱۶۹۶۹
فکر کنم سر کاریه
تماس گرفتم گفت خودشم نمیدونه چه وقت میاد و هیچ اطلاعاتی ندارند
جای تاسفه که نمایندگی به اصطلاح مرکزی در یک کشور در حد یک بقالی اطلاعات نداره و جوابگو نیست:ac:

danzel
04-12-2011, 10:18
همیشه همینطور بوده و بیشتر نمایندگی ها نقش مترسک رو بازی میکنند دریغ از کمی اطلاعات

love_gooshi
04-12-2011, 11:12
به نظر من الكي منتظر نمونيد نمياد اصلا
بعيد بدونم ما بتونيم با اين گوشيا تي وي ببينيم
تو ايران جواب نميده
بايد گوشي رو عوض كنيم ظاهرا اگه واقعا بخوايم تي وي رو داشته باشيم تو گوشيمون !

Haswell
04-12-2011, 19:18
به نظر من الكي منتظر نمونيد نمياد اصلا
بعيد بدونم ما بتونيم با اين گوشيا تي وي ببينيم
تو ايران جواب نميده
بايد گوشي رو عوض كنيم ظاهرا اگه واقعا بخوايم تي وي رو داشته باشيم تو گوشيمون !
البته تماشای راحت tv کشور توی گوشی های چینی ارزون قیمت تر که ده ها امکان عجیب و غریب دیگه هم در کنارش دارند مدتهاست وجود داره که البته طبق استاندارد dvb-h که محدود به مناطق خاصی میشه هم نیست
اما در حالیکه N8 فعلی تدریجا داره رده خارج میشه و برای 2012 علاوه بر گوشیهای جدید ، N8 جدیدی با پردازنده و دوربین قدرتمندتر قراره بیاد میتونیم سیاستهای مزورانه ی نوکیا رو بهتر ببینیم که صرفا برای بازارگرمی چه تبلیغاتی که نکرد و نمیکنه...

MmahdiB
04-12-2011, 21:19
بابا بی خیال

تلوزیون روی گوشی برای یه ادمی کاربرد داره که تو یه شهری مثل نیویورک روزی 12 ساعت کار میکنه و بعد از کارش میشینه توی تاکسی و یکم تلوزیون میبینه.

ما که تو ایران عشق و حال رو به حد اعلا رسوندیم.:di:
میایم روی مبل راحت جلوی ال سی دی میشینیم و پاهامونو دراز میکنیم و ......:bk:

نیازی به این چیزا نداریم.

ما یک تلفن همراه خوب و محکم با موندگاری بالا خریدیم.

حالا همه با هم:bi:

مرگ بر نوکیا:cx:مرگ بر نوکیا:cx:

GALAXAR
04-12-2011, 21:24
بابا بی خیال

تلوزیون روی گوشی برای یه ادمی کاربرد داره که تو یه شهری مثل نیویورک روزی 12 ساعت کار میکنه و بعد از کارش میشینه توی تاکسی و یکم تلوزیون میبینه.

ما که تو ایران عشق و حال رو به حد اعلا رسوندیم.:di:
میایم روی مبل راحت جلوی ال سی دی میشینیم و پاهامونو دراز میکنیم و ......:bk:

نیازی به این چیزا نداریم.

ما یک تلفن همراه خوب و محکم با موندگاری بالا خریدیم.

حالا همه با هم:bi:

مرگ بر نوکیا:cx:مرگ بر نوکیا:cx:

خوب استفاده نکن دوست عزیز:ay:

unic_ir
08-12-2011, 17:37
این مدل N8 که اصلا DVBH نداره !!!:ca:
اینم مشخصاتش
http://gsm.ir/phone.php?id=2187&modSearch=phone&srchTxt=

hami_a
08-12-2011, 18:37
این مدل N8 که اصلا DVBH نداره !!!:ca:
اینم مشخصاتش
http://gsm.ir/phone.php?id=2187&modSearch=phone&srchTxt=

دوست گرامی ممنون از شما ولی بهتر بود پیش از ارسال پست مطالب رو با دقت بیشتری مطالعه می‌کردید. بله گوشی N8 مجهز به DVB-H نیست و در این بخش هم حرفی بر خلاف این عنوان نشده است. بلکه شرکت نوکیا Headset رو معرفی کرده که این قابلیت رو به N8 اضافه خواهد کرد که البته هنوز برای فروش در بازار موجود نمی‌باشد.

unic_ir
10-12-2011, 00:35
میشه یه موبایل درست و حسابی معرفی کنین که تو تهران راحت بتونیم تلویزون دیجیتال رو ببینیم ؟:hello:

Haswell
10-12-2011, 19:59
میشه یه موبایل درست و حسابی معرفی کنین که تو تهران راحت بتونیم تلویزون دیجیتال رو ببینیم ؟:hello:
هر چند به موضوع این تاپیک مربوط نیست با اینحال...
این گوشیهایی که لیست میکنم مجهز به تیونر داخلی DVB-T علاوه بر DVB-H هستند:
LG
KB770

LG
KB775 Scarlet

LG
HB620T

Eten
glofiish V900

greenflag1989
29-12-2011, 22:39
سلام دوستان طبق اطلاعاتی که من گرفتم نمایندگی نوکیا تا امروز 8دی ماه قیمت 30-40هزار تومن رو گفته که تو بازار میشه گیر آورد من هفته آینده میرم بازار آمار بگیرم.خبرشو به دوستان تهرانی و شهرستانی میدم خودم c6-01 دارم مطمئن باشین پیداش میکنم.اسم و ادرس فروشگاهشو بهتون میدم

love_gooshi
31-12-2011, 18:51
سلام دوستان طبق اطلاعاتی که من گرفتم نمایندگی نوکیا تا امروز 8دی ماه قیمت 30-40هزار تومن رو گفته که تو بازار میشه گیر آورد من هفته آینده میرم بازار آمار بگیرم.خبرشو به دوستان تهرانی و شهرستانی میدم خودم c6-01 دارم مطمئن باشین پیداش میکنم.اسم و ادرس فروشگاهشو بهتون میدم

پس چي شد اين امارت؟:ci:

Haswell
11-01-2012, 19:08
پس چي شد اين امارت؟:ci:
من اگه تهرون بودم در عرض یک روز حتی اگه بطور کامل از کار و زندگی هم می افتادم بازم بطور دقیق و جامع و مانع ته و توی ماجرای این هدست رو درمیاوردم حتی اگه شده پاشنه ی درب مسئول نمایندگی نوکیا رو درآرم...
متاسفانه رفقای ما در این تاپیک که وعده ی سرخرمن میدن یا سست عنصر و ضعیف اراده هستن(خصلت 99.9 درصد ایرانیها) که یه چیزی میگن و بعد کم و بیش بی خیال جریان میشن یا از طرف خود نمایندگیها اومدن اینجا عضو شدن تا ملت رو به 1001 دلیل سر کار بذارن...
در هر دو حال براشون متاسفم که جز اسپم دادن نشون دادن هیچ هنر دیگه ای در وجودشون نیست:at:
شرمنده از بقیه ی دوستان.

پوریا
11-01-2012, 20:03
دوستان من یه ماه پیش رفتم علا الدین یه سرکی کشیدم. نمایندگی گفت یکی دو ماه دیگه میاد ولی نمیدونم الان اومده یا نه.

بعدشم انتظار نداشته باشید تو فصل درس و امتحان کسی پاشه بره بگرده. مخصوصا شب امتحان!!

love_gooshi
11-01-2012, 23:01
من كه بعيد بدونم اومده باشه ولي اگه رام افتاد يه سر ميرم ميپرسم خبرشو ميدم

babakdaryaei
15-01-2012, 17:34
:sign_help::sign_help::sign_help::sign_help:
دوستان اگه اومد یه خبری هم به ما بدید بریم بخریمش .. ممنون:dw:

naftpoolzendegi
18-01-2012, 16:15
همیشه همینطور بوده و بیشتر نمایندگی ها نقش مترسک رو بازی میکنند دریغ از کمی اطلاعات

دقیقن!یه مدل samsung i6712هست که dvbh داره و تو خیلی سایتای داخلی و خارجی هم اسمش اومده،من رفتم تو اراک گشتم کسی نداشت،البته من دانشجوی ارشد تهرانم هستم و هفته ای 2روز تهرانم،بخدا قسم هیچکدوم از مغازه دارای علاء الدین حتی اسمشم نشنیده بودن!یعنی حتی بخودشون این زحمتو نمیدن تو نت یه چرخ بزنن یکم راجع به کارشون آپدیت باشن!فقط هرچی براشون میارن میفروشن!یعنی دقیقن بقالی!!!
:bl::bl:

vahid685
21-01-2012, 08:09
سلام دوستان من خبری از اون دستگاه dvbh ندارم
ولی مطمئنم که میشه چون من خودم با همین برنامه و کابلی که همراه گوشی داخل جعبش وجود داره و این دستگاه های گیرنده دیجیتال که واسه کامپیوترهست رو امتحان کردم نشون داد.
پس خیلی راحت میشه اون usb رو تو یه Headset جا بدن.

mamal tala
21-01-2012, 09:05
ولی مطمئنم که میشه چون من خودم با همین برنامه و کابلی که همراه گوشی داخل جعبش وجود داره و این دستگاه های گیرنده دیجیتال که واسه کامپیوترهست رو امتحان کردم نشون داد.
پس خیلی راحت میشه اون usb رو تو یه headset جا بدن.

اقا منظورت از گیرنده دیجیتال کامپیوتر همون گیرنده یو اس بی اکسترناله که شبیه فلشه؟اگه نشون بده که خیلی خوبه!پس دیگه چه نیازی به اون هدست هستش وقتی با این میشه دید؟

Haswell
21-01-2012, 14:28
پس خیلی راحت میشه اون usb رو تو یه Headset جا بدن.

اقا منظورت از گیرنده دیجیتال کامپیوتر همون گیرنده یو اس بی اکسترناله که شبیه فلشه؟اگه نشون بده که خیلی خوبه!پس دیگه چه نیازی به اون هدست هستش وقتی با این میشه دید؟
نه عزیز.قبلا در همین زمینه در این تاپیک بحث کردیم.
در حالیکه خیلی از موسها و صفحه کلیدها رو گوشیهای دارای قابلیت USB OTG نمیشناسند چطور همچین چیزی میتونه امکان داشته باشه؟!
مطلقاً محاله دانگل های DVB-T USB رو به گوشی بتونی وصل و راه اندازی کنی.دلایل کاملا منطقی وجود داره.
1-مصرف برق بالایی دارند که از توان باتری گوشی خارج هست.
2-نیاز به نصب درایور و برنامه ی Player مخصوص دارند که درایور و Player موجود در CD این دانگل ها معمولا مخصوص ویندوز xp و یا ویندوز هفت هست و گاهی هم درایور برای لینوکس و مک هم وجود داره.در هر حال برای PC هست نه هیچ سیستم عامل موبایلی.

لطفا شایعه نسازید.

greenflag1989
21-01-2012, 14:51
سلام دوستان ببخشید که خیلی دیر اومدم این خبرو بدم راستش مطمئن نبودم اما دیروز دیگه آب پاکی رو ریختن رودستم.اینdvb-h چندماه پیش با قیمت 75هزار تومن اومد توبازار چندتاش فروش رفت اما هیچ کدوم کارنکرده و همش مرجوع شده از اون به بعد هم کسی نیاورده.علتش هم جویا شدم فقط گفتن جواب نداد تو تهران ینی اصلا سیگنالی پیدانکرده!!!

greenflag1989
21-01-2012, 14:56
دوستون راست میگه dvb-t ba dvb-hفرق داره dvb-tراه انداز داره نمیشه به گوشی وصل کرد.اصلا محاله!

love_gooshi
21-01-2012, 20:21
سلام دوستان ببخشید که خیلی دیر اومدم این خبرو بدم راستش مطمئن نبودم اما دیروز دیگه آب پاکی رو ریختن رودستم.اینdvb-h چندماه پیش با قیمت 75هزار تومن اومد توبازار چندتاش فروش رفت اما هیچ کدوم کارنکرده و همش مرجوع شده از اون به بعد هم کسی نیاورده.علتش هم جویا شدم فقط گفتن جواب نداد تو تهران ینی اصلا سیگنالی پیدانکرده!!!
عجب !!!!!
چه بد
كلي اميدوتر شده بوديم......

alitaba1368
23-01-2012, 20:45
موبایل مجانی: سلام یک ماه پیش به من ایملیی اومد که باور نکردم چی بود؟ موبایل رایگان: همینطور هست من هم باور نکردم فکر کردم که مثل همه تبلیغات الکی و دروغ. تیری در تاریکی زدم خوندم و عضو شودم حالا گوشی برام اومد به خاطر همین میگذارم تا شما هم عضو بشین مدت اومدن گوشی حدود 3 هفته هست گوشی که من انتخاب کرده بودم سامسونگ Galaxy s II بود. دروغ نیست واقعیت داره عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟ این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود.و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست. شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، mp3 player و ... دریافت کنید. مثلا k800 :برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 تا دوست ندارین? اگر Galaxy s II بخوای 38 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی. اگر iphone 4بخوای باید 42 نفر زیر مجموعه جمع کنی. هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره . به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند. تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند. موبایل مجانی مراحل کار: ابتدا باید با استفاده از لینک زیر وارد سایت بشید : http://www.xpango.com?ref=92628116 بعد بر روی چیزی که می خواهید انتخاب کنید (موبایل- ام پی تری پلیر-کنسول گیم-لب تاپ-تبلت) کلیک کنید سپس روی گزینه Sign up Now یا register که با رنگ سبز و آبی در بالای صفحه نوشته بروید و : ثبت نام وبعد طبق مراحل زیر عمل کنید :First name نام خود را بنویسید. :Last name نام خانوادگی خود را بنویسید. :Emailآدرس ایمیل خود را وارد کنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برای تکمیل ثبت نام بهش نیاز دارید( password برای خود پسورد انتخاب کنید. :Address1 . آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید. نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هر پکیج دیگری که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد: لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و ... را وارد نمائید،در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید :Town/Cityشهر خود را بنویسید. :County/Stateنام استان خود را بنویسید. Country: نام کشور خود را انتخاب کنید. :Free Giftنام هدیه را انتخاب کنید، post Code/Zipدر این قسمت کد پستی منزل خود را وارد کنی 92617445:Referral IDدر این قسمت کدی وجود دارد به آن دست نزنید)وجود این کد الزامی است). در قسمت Term and Condintion یک تیک بزنید نحوه پر کردن فرم ثبت نام توجه : اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد . اگر در هنگام ورود مشخصات مشکلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد بر روش کلیک کنید تا ثبت نامتون تکمیل بشه و بعد وارد صفحه ای خواهید شد که لینک زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینک را به افراد بدهید و اگر کسی با این لینک ثبت نام کند زیر مجموعه ی شما خواهد شد. بعد از اینکه کسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از کسب امتیازهای لازم برای دریافت پکیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود

mamal tala
23-01-2012, 22:36
موبایل مجانی: سلام یک ماه پیش به من ایملیی اومد که باور نکردم چی بود؟ موبایل رایگان: همینطور هست من هم باور نکردم فکر کردم که مثل همه تبلیغات الکی و دروغ. تیری در تاریکی زدم خوندم و عضو شودم حالا گوشی برام اومد به خاطر همین میگذارم تا شما هم عضو بشین مدت اومدن گوشی حدود 3 هفته هست گوشی که من انتخاب کرده بودم سامسونگ galaxy s ii بود. دروغ نیست واقعیت داره عضویتش هم رایگانه (به نظر من که هیچ ضرری نداره چرا این شرکت هدایای مجانی می دهد ؟ این شرکت در واقع یک شرکت تبلیغاتی است که توسط شرکت های بزرگی همچون اپل، نوکیا، سونی اریکسون، سامسونگ و ... پشتیبانی می شود.و در واقع برای آنها تبلیغ میکند که خرج این گونه تبلیغات بسیار کمتر از تبلیغات در تلویزیون هاست. شما فقط با زیر مجموعه گیری می توانید گوشی موبایل،کنسولهای بازی، mp3 player و ... دریافت کنید. مثلا k800 :برای گرفتن این گوشی نیاز به 13 زیر مجموعه دارین یعنی شما 13 تا دوست ندارین? اگر galaxy s ii بخوای 38 نفر باید زیر مجموعه جمع کنی. اگر iphone 4بخوای باید 42 نفر زیر مجموعه جمع کنی. هر گوشی که بخوای یه تعداد خاصی باید زیرمجموعه جمع کنی که بالاترینش 45 نفره . به نظر من که آشنا و دوستان شما بیش از 45 نفر هم هستند. تازه آنها هم یک گوشی رایگان میگیرند. موبایل مجانی مراحل کار: ابتدا باید با استفاده از لینک زیر وارد سایت بشید : http://www.xpango.com?ref=92628116 بعد بر روی چیزی که می خواهید انتخاب کنید (موبایل- ام پی تری پلیر-کنسول گیم-لب تاپ-تبلت) کلیک کنید سپس روی گزینه sign up now یا register که با رنگ سبز و آبی در بالای صفحه نوشته بروید و : ثبت نام وبعد طبق مراحل زیر عمل کنید :first name نام خود را بنویسید. :last name نام خانوادگی خود را بنویسید. :emailآدرس ایمیل خود را وارد کنید. (ایمیل شما باید واقعی باشد چون برای تکمیل ثبت نام بهش نیاز دارید( password برای خود پسورد انتخاب کنید. :address1 . آدرس خود را دقیق به انگلیسی بنویسید. نوشتن آدرس پستی خود به انگلیسی را درست یاد بگیرید چون موبایل یا هر پکیج دیگری که انتخاب کرده اید به آدرستان ارسال خواهد شد: لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان، کد پستی و ... را وارد نمائید،در فیلدهای پائین تر می توانید آنها را درج کنید :town/cityشهر خود را بنویسید. :county/stateنام استان خود را بنویسید. Country: نام کشور خود را انتخاب کنید. :free giftنام هدیه را انتخاب کنید، post code/zipدر این قسمت کد پستی منزل خود را وارد کنی 92617445:referral idدر این قسمت کدی وجود دارد به آن دست نزنید)وجود این کد الزامی است). در قسمت term and condintion یک تیک بزنید نحوه پر کردن فرم ثبت نام توجه : اگر کد نوشته نبود یعنی ثبت نام شما ناقص است و دعوتنامه ندارید و ثبت نام شما اعتبار ندارد . اگر در هنگام ورود مشخصات مشکلی پیش نیاد، به ایمیلتان آدرسی میاد بر روش کلیک کنید تا ثبت نامتون تکمیل بشه و بعد وارد صفحه ای خواهید شد که لینک زیر مجموعه گیری شما در آن موجود است. شما باید این لینک را به افراد بدهید و اگر کسی با این لینک ثبت نام کند زیر مجموعه ی شما خواهد شد. بعد از اینکه کسی در زیر مجموعه ی شما قرار گرفت و فعال شد(زیر مجموعه گرفت) 1 امتیاز به شما داده می شود و شما بعد از کسب امتیازهای لازم برای دریافت پکیج انتخابی می توانید آن را درخواست بدهید تا ارسال شود

الکی مخ بچه هارو کار نگیر.من خودم عضوم تو این سایت.با زیر مجموعه گرفتن بهت امتیاز نمیدن.اگه یکی از اون فعالیت هایی که می گنو بکنی مثل بازی تو بعضی از این سایتای بازی تازه اونم به مدت زیاد هر ۲-۳ هفته بهت یه امتیاز میدن.پس بیخیال شو

aminjpo
23-01-2012, 22:42
دوستان خواهش می کنم در مورد موضوعی صحبت کنید که ارزش وقت گزاشتن فکر کردن رو داشته باشه!

Haswell
24-01-2012, 06:32
الکی مخ بچه هارو کار نگیر.من خودم عضوم تو این سایت.با زیر مجموعه گرفتن بهت امتیاز نمیدن.اگه یکی از اون فعالیت هایی که می گنو بکنی مثل بازی تو بعضی از این سایتای بازی تازه اونم به مدت زیاد هر ۲-۳ هفته بهت یه امتیاز میدن.پس بیخیال شو
اون بابا توی p30world دقیقاً همون متن رو دیروز 40 بار توی همه ی تاپیکها فرستاده بود بن کردنش باز اومده اینجا رو هم به لجن بکشه... لابد خانم معلمش جریمش کرده از روی کتاب فارسی دوم دبستانش 40 بار بنویسه بنده خدا از سرما قاطی کرده عوضش این متن رو داره 40 بار کپی/پیست میکنه...
اینجور وقتها رو دکمه ی گزارش تخلف http://forum.mobilestan.net/images/burak/buttons/report.gif کلیک کنین
از مدیران انجمن هر کی زحمت کشید پاکش کرد این پستهای بعدیش رو هم که به موضوع تاپیک ربط نداره پاک کنه.

f.dalir
24-01-2012, 21:55
پس خیلی راحت میشه اون usb رو تو یه headset جا بدن.

یعنی واقعا خودتون امتحان کردید و جواب داد؟؟؟؟؟؟؟؟

hami_a
25-01-2012, 12:31

دوست گرامی مطمئن باشید چنین کاری امکان پذیر نیست، بین سخت افزار و سیستم عامل باید ارتباط برقرار بشه، که درایورهایی که نصب می‌کنید این کار رو انجام میدن.

گیرنده‌های اکسترنالی که برای کامپیوتر وجود دارن درایوری برای شناخته شدن بر روی سیمبین رو ندارند.

vahid685
27-01-2012, 06:16

سلام دوست عزیز نه اینطور نیست فقط یه حدس و گمان بود ویکم شیطنت همین قبلا هم از دوستان معذرت خواهی کرده بودم باز معذرت میخولم

Haswell
27-01-2012, 09:15
دوست گرامی مطمئن باشید چنین کاری امکان پذیر نیست، بین سخت افزار و سیستم عامل باید ارتباط برقرار بشه، که درایورهایی که نصب می‌کنید این کار رو انجام میدن.

گیرنده‌های اکسترنالی که برای کامپیوتر وجود دارن درایوری برای شناخته شدن بر روی سیمبین رو ندارند.
ببین دوست عزیز تنها بحث نصب کردن درایور هم نیست
روی جعبه ی این دانگلهای USB TV نوشته شده که به چه سخت افزاری برای کار با این دانگلها نیازه (System Requirement) که معمولا به این شرح هست :

Pentium-4 2.0 GHz or higher (recommended)
512MB RAM of system memory or above (recommended)
Graphics Card (Must support Microsoft DirectX 9.0c)
Sound Card (AC97 compatible sound card)
1GB Free HD Space
Microsoft DirectX 9.0c
Microsoft Windows ® XP(SP2)/ XP MCE/ Windows Vista/ Windows 7
Net Framework 3.0 or above

همونطور که میبینید هیچکدوم از این پیش نیازها در یک گوشی موبایل حتی گوشیهای دو هسته ای وجود نداره و گذشته از ضعیف بودن سخت افزار گوشیها ، چون اساساً معماری پردازنده های گوشیها و نیز سخت افزارشون برای درایور این تیونرها ناشناخته هست پس امکان راه اندازی اونها هم وجود نداره. بحث توان مصرفی این دانگلها که فراتر از توانایی باتری و مادربورد گوشیها هست رو قبلا گفتم.

ضمنا حالا که دو صفحه هست زدیم به حاشیه ، یک بحث حاشیه ای تر:

من 4 تا از این دانگلها رو دارم که معمولا بدلیل بی کیفیت بودن چیپست اصلی شون و در نتیجه کارایی نامناسب و هنگ کردن حین کار و... کنار انداختم و بین اونها تنها Gigabyte U8300 (http://www.gigabyte.com/products/list.aspx?s=50&ck=69) کارایی بسیار خوبی داره
پس سعی کنید برندهای کاملا معتبر و شناخته شده مثل (به ترتیب:) گیگابایت یا xvision و یا Kworld رو برای کامپیوترتون خریداری کنید و از خرید سایر مارکها خودداری کنید...

o0 mostafa 0o
30-01-2012, 01:25
ببین دوست عزیز تنها بحث نصب کردن درایور هم نیست
روی جعبه ی این دانگلهای usb tv نوشته شده که به چه سخت افزاری برای کار با این دانگلها نیازه (system requirement) که معمولا به این شرح هست :

pentium-4 2.0 ghz or higher (recommended)
512mb ram of system memory or above (recommended)
graphics card (must support microsoft directx 9.0c)
sound card (ac97 compatible sound card)
1gb free hd space
microsoft directx 9.0c
microsoft windows ® xp(sp2)/ xp mce/ windows vista/ windows 7
net framework 3.0 or above

همونطور که میبینید هیچکدوم از این پیش نیازها در یک گوشی موبایل حتی گوشیهای دو هسته ای وجود نداره و گذشته از ضعیف بودن سخت افزار گوشیها ، چون اساساً معماری پردازنده های گوشیها و نیز سخت افزارشون برای درایور این تیونرها ناشناخته هست پس امکان راه اندازی اونها هم وجود نداره. بحث توان مصرفی این دانگلها که فراتر از توانایی باتری و مادربورد گوشیها هست رو قبلا گفتم.

ضمنا حالا که دو صفحه هست زدیم به حاشیه ، یک بحث حاشیه ای تر:

من 4 تا از این دانگلها رو دارم که معمولا بدلیل بی کیفیت بودن چیپست اصلی شون و در نتیجه کارایی نامناسب و هنگ کردن حین کار و... کنار انداختم و بین اونها تنها gigabyte u8300 (http://www.gigabyte.com/products/list.aspx?s=50&ck=69) کارایی بسیار خوبی داره
پس سعی کنید برندهای کاملا معتبر و شناخته شده مثل (به ترتیب:) گیگابایت یا xvision و یا kworld رو برای کامپیوترتون خریداری کنید و از خرید سایر مارکها خودداری کنید...

ممنون از راهنماييت دوست عزيز
ميشه بگي اون دانگل گيگابايتي كه گفتي خوبه، قيمتش چنده؟
با تشكر

Haswell
30-01-2012, 17:07
ممنون از راهنماييت دوست عزيز
ميشه بگي اون دانگل گيگابايتي كه گفتي خوبه، قيمتش چنده؟
با تشكر
دیجیکالا از حدود 4 ماه قبل که من خریدم تا حالا قیمت GigaByte U8300 Hybrid (دارای چیپست Decoder قدرتمند Conexant CX23102) رو روی 50 ت نگهداشته.
more info:
www.gigabyte.ir (http://www.gigabyte.ir/products/product-page.aspx?pid=3494#ov)

jamal
30-01-2012, 17:26
روایفون هم میشه کاری کرد ؟؟؟

naginajafi
01-02-2012, 17:14
لطف کنید قیمت وبگین از کدام سایت می توان خرید کرد

Haswell
01-02-2012, 17:29
صفحه ی قبل رو نگاه کنین.
گفتند که دنبالش نباشین و برخلاف تبلیغات جواب نمیده و از توی بازار جمع شده.

hgm682
02-04-2012, 13:24
توضیحاتی در مورد Nokia Mobile TV Headset DVB-H

http://europe.nokia.com/MEDIA_BANK_100/R6Accessories/Misc/Nokia_Mobile_TV_Headset_DVB-H/DVB-H_overview1_white_302x302.png

وسیله ای برای تبدیل گوشی شما به یک تلویزیون دیجیتال قابل حمل .
با نصب این وسیله و یک نرم افزار روی گوشی میتوانید شبکه های مورد علاقه خورد را به صورت دیجیتال تماشا کنید.

قابل استفاده در گوشی های:
http://europe.nokia.com/PRODUCT_METADATA_0/Products/Phones/C-Series/C6-01/images/C6_60x60.png
Nokia C6-01

http://europe.nokia.com/PRODUCT_METADATA_0/Products/Phones/C-Series/C7/images/c7_frosty_metal_front_60x60.png
Nokia C7-00

http://europe.nokia.com/PRODUCT_METADATA_0/Products/Phones/N-series/N8/images/N8_60x60.png
Nokia N8

اینهم دفترچه راهنمای Nokia Mobile TV Headset DVB-H

دانلود دفترچه راهنما (http://nds1.nokia.com/phones/files/main_page/Nokia_CU-14A_UG_en.pdf)

اینهم فیلمی از این محصول نوکیا

دانلود فیلم از Y.o.u.t.u.b.e (www.........com/watch?v=j0lVg7FBGL0)

دانلود نرم افزار مورد نیاز برای این وسیله:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=540369&d=1302194025

لینک منبع:
nokia.com/dvb-h

Haswell
02-04-2012, 21:17
توضیحاتی در مورد nokia mobile tv headset dvb-h

http://europe.nokia.com/media_bank_100/r6accessories/misc/nokia_mobile_tv_headset_dvb-h/dvb-h_overview1_white_302x302.png

وسیله ای برای تبدیل گوشی شما به یک تلویزیون دیجیتال قابل حمل .
با نصب این وسیله و یک نرم افزار روی گوشی میتوانید شبکه های مورد علاقه خورد را به صورت دیجیتال تماشا کنید.

قابل استفاده در گوشی های:
http://europe.nokia.com/product_metadata_0/products/phones/c-series/c6-01/images/c6_60x60.png
nokia c6-01

http://europe.nokia.com/product_metadata_0/products/phones/c-series/c7/images/c7_frosty_metal_front_60x60.png
nokia c7-00

http://europe.nokia.com/product_metadata_0/products/phones/n-series/n8/images/n8_60x60.png
nokia n8

اینهم دفترچه راهنمای nokia mobile tv headset dvb-h

دانلود دفترچه راهنما (http://nds1.nokia.com/phones/files/main_page/nokia_cu-14a_ug_en.pdf)

اینهم فیلمی از این محصول نوکیا

دانلود فیلم از y.o.u.t.u.b.e (www.........com/watch?v=j0lvg7fbgl0)

دانلود نرم افزار مورد نیاز برای این وسیله:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=540369&d=1302194025

لینک منبع:
Nokia.com/dvb-h
ممنون دوست عزیز ولی همه ی این حرفها توی صفحات قبل گفته شده
مهم اینه که حتی بعد دو سال از معرفیش خیلی از نمایندگیهای رسمی داخلی هم اکثراً از وجود این هدست بیخبرن و حتی یکبار هم به عمرشون ندیدن!

hgm682
03-04-2012, 10:07
ممنون دوست عزیز ولی همه ی این حرفها توی صفحات قبل گفته شده
مهم اینه که حتی بعد دو سال از معرفیش خیلی از نمایندگیهای رسمی داخلی هم اکثراً از وجود این هدست بیخبرن و حتی یکبار هم به عمرشون ندیدن!

گفتم این مطلب و بزارم شاید دوستانی که خبری دارن اطلاع بدن ، ولی همچنان از این وسیله خبری نیست :au::bh::bh:

saeedfarzi
03-04-2012, 10:18
سپاسگذاری کردم ولی کار نکرد

mahdi1234567
04-04-2012, 12:33
این هدست توی هند است
لینک خرید و قیمت در سال 2010 :
http://www.priceindia.in/tv/nokia-mobile-tv-headset/

فقط واردکننده های گاگول باید دلار بدن وارد کنن !!!

hgm682
04-04-2012, 13:14
این هدست توی هند است
لینک خرید و قیمت در سال 2010 :
http://www.priceindia.in/tv/nokia-mobile-tv-headset/

فقط واردکننده های گاگول باید دلار بدن وارد کنن !!!

نمایندگی نوکیا تو ایران نداره؟

Haswell
04-04-2012, 13:28
عزیزان.من فکر میکنم تا مطلب جدید و مهمی پیدا نکردین با این بحثهای صد درد صد تکراری که قبلاً بارها و بارها گفته شده (و لابد اصلاً نگاه نکردین) تاپیک رو بیجهت جلو نبرین
چون که یکی از دوستان در صفحات قبل آخرین حرف گفتنی رو برای این هدست زده بود:

ali2310
25-05-2012, 00:13
سلام دوستان محترم, من تمام این چند صفحه رو مطالعه کردم و از اونجایی که مدت زیادی دنبال این هدست لعنتی حتی تو خود نیو یورک گشتم ولی پیداش نکردم به این فکر افتادم که اگه موضوع رو عوض کنیم و دنبال وسیله ای به نام دی وی بی وای فای موبایل که برای اپل هم موجود هست بگردیم انوقت موبایل هایی که فقط وای فای دارند کافیست با نصب یک نرم افزار جاوایی به این فرستنده متصل شده و کانالها رو دریافت کنند پس خواهش می کنم به جای حرف های تکراری دنبال یه همچین چیزایی بگردین که نه تنها به کار این مدل از نوکیاها بخوره بلکه بتونه طیف وسیعی از موبایل هارو ساپورت کنه و کار خیلی ها راه بیافته
ولی این کار فقط با تحقیق و صرف وقت تو اینترنت امکان پذیره نه با رفتن تو بازار های موبایل که مجبور شید با گله ای از کاسب های بیسوادا سرو کله بزنید که حتی جواب سلامتون رو هم نمیدن چه برسه به .........
البته دور از جونه تعداد معدودی از باسواداشون

اینم یه لینک از مشخصات
http://europe.nokia.com/support/product-support/cu-14a

اینم فیلم تست کامل این هد ست کمیاب که فکر می کنم تو روسیه گرفتن این لینک پایین مال یو تیوپ هست
http://www.........com/watch?v=ubwwHcf0wtU&feature=related

در ضمن اون سایت انگلیسی هم که برای فروش گذاشته موجود نداره تازه اگر هم بیاره حساب کردم تا بیارن
دبی تحویل بدن حدود 180 تومن با هزینه ارسالش اب می خوره که فعلا بیخیال شدم
ولی اگه وقت دارید رو ایده ام فکر کنید شاید با کمک هم بتونیم یه چیزی پیدا کنیم که خیلی ها بتونن استفاده
کنن همون طور که الان برای موبایل های اپل موجوده
با تشکر از وقتی که برای خوندن مطا لب پر از اشکال من گذاشتید.

hamedshh
22-06-2012, 14:57
سلام دوستان
من این هدست رو بالاخره توی تهران خریدم
مدل تبلیغ نوکیا CU-14A است و من مدل CU-16A چینی رو که توی سایتش مبلع 520 یوان هست رو به مبلغ 35 هزار تومن خریدم تو بازار علائدین طبقه زیر زمین
منتها یه مشکل دارم اون اینکه نرم افزار2.01 live tv که معرفی شده برای مدل قدیمیه است و روی
این مدل dvb جواب نمیده و پیغام هدست مناسب رو میده البته بگم بقیه امکاناتش در حد عالی روی گوشیم جواب میده گوشیم هم n8 هست لطفا اگر
کسی ورژن بالاتر نرم افزار live tv برای این هدست CU-16A جواب میده رو داره برای دانلود قرار بده من که از بس این اینترنت رو گشتم خسته شدم
ممنون از حمایت شما.

hamedshh
22-06-2012, 15:06
سلام دوستان
مدل تبلیغ نوکیا cu-14a است و من مدل cu-16a چینی رو که توی سایتش مبلع 520 یوان هست رو به مبلغ 35 هزار تومن خریدم تو بازار علائدین طبقه زیر زمین
منتها یه مشکل دارم اون اینکه نرم افزار2.01 live tv که معرفی شده برای مدل قدیمیه است و روی
این مدل dvb جواب نمیده و پیغام هدست مناسب رو میده البته بگم بقیه امکاناتش در حد عالی روی گوشیم جواب میده گوشیم هم n8 هست لطفا اگر
کسی ورژن بالاتر نرم افزار live tv برای این هدست cu-16a جواب میده رو داره برای دانلود قرار بده من که از بس این اینترنت رو گشتم خسته شدم
ممنون از حمایت شما.

البته به دوستانی که این هدست رو خریدن بگم پیگیری ورودش به تهران هم کار خودم بوده منتها نمی خوام از من تشکر کنید فقط دوستانی که به نرم افزار های نوکیا دسترسی دارند مشکلم رو حل کنند بازم با تشکر خیلی از شما ممنونم.

MojganHD
22-06-2012, 15:41
ویواز که پورت USB داره usb on the go نداره با یو اس بی هم شارژ میشه

701
22-06-2012, 15:59
يعني من الان با كابل دريافتي كه براي لب تاب مورد استفاده قرار ميگيره با كابل تبديل به گوشيم وصل كنم تي وي ميگيره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!

Haswell
22-06-2012, 17:21
سلام دوستان
مدل تبلیغ نوکیا CU-14A است و من مدل CU-16A چینی رو که توی سایتش مبلع 520 یوان هست رو به مبلغ 35 هزار تومن خریدم تو بازار علائدین طبقه زیر زمین
کسی ورژن بالاتر نرم افزار live tv برای این هدست CU-16A جواب میده رو داره برای دانلود قرار بده من که از بس این اینترنت رو گشتم خسته شدم
ممنون از حمایت شما.
این هدست که شما تهیه کردی اصلاً یک چیز دیگست و ربطی نداره به هدستی که در این تاپیک معرفی شده!

هدست CU-16A ویژه ی CMMB : China Mobile Multimedia Broadcasting (شبکه ی تلویزیون موبایلی چین) و برای گوشیهای Nokia T7-00 و Nokia 702T که فقط توی بازار چین عرضه شدند ساخته شده.ضمناً دیدم قیمتش توی فروشگاههای آنلاین چینی 299 یوان هست نه 520 چوق.

http://www.ptacmall.com/images/upload/Image/nokia.JPG

این رو توی بازارهای جهانی پیدا نمیکنی چون ویژه ی بازار چینه.
بنابراین اگر درایورش رو توی یک CD همراهش بشما ندادند باید داخل سایتهای چینی بگردی(برای تقویت زبان چینی بد نیست!)
با اینحال ممکنه درایورش اصلاً روی N8 نصب نشه یا با شبکه ی DVB-H ایران سازگار نباشه.ضمناً رابط کاربریش ظاهراً بزبان چینیه.(عکس زیر)

http://download.support.nokia.com//zh_CN/702t/guide/cmmb-mainview.jpg

hamedshh
22-06-2012, 21:14
این هدست که شما تهیه کردی اصلاً یک چیز دیگست و ربطی نداره به هدستی که در این تاپیک معرفی شده!

هدست CU-16A ویژه ی CMMB : China Mobile Multimedia Broadcasting (شبکه ی تلویزیون موبایلی چین) و برای گوشیهای Nokia T7-00 و Nokia 702T که فقط توی بازار چین عرضه شدند ساخته شده.ضمناً دیدم قیمتش توی فروشگاههای آنلاین چینی 299 یوان هست نه 520 چوق.

http://www.ptacmall.com/images/upload/Image/nokia.JPG

این رو توی بازارهای جهانی پیدا نمیکنی چون ویژه ی بازار چینه.
بنابراین اگر درایورش رو توی یک CD همراهش بشما ندادند باید داخل سایتهای چینی بگردی(برای تقویت زبان چینی بد نیست!)
با اینحال ممکنه درایورش اصلاً روی N8 نصب نشه یا با شبکه ی DVB-H ایران سازگار نباشه.ضمناً رابط کاربریش ظاهراً بزبان چینیه.(عکس زیر)

http://download.support.nokia.com//zh_CN/702t/guide/cmmb-mainview.jpg

سلام دوست عزیز
چرا آدم نا امید میکنی
اولا هدست از استاندارد خود نوکیا پیروی میکنه
ثانیا فرکانس کاریش هم برابر همون CU-1A با چیپست پیشرفته تر CU-16A هم هست
و من این رو روی گوشیم تست کردم همه امکاناتش جواب میده و وقتی هم
دکمه تی وی روش رو هم می زنم نرم افزار تی وی موبایل یا تلویزیون زنده خود نوکیا که قبلا نصب کردم رو باز میکنه فقط چون نرم افزار Live TVبرای CU-14A طراحی شده درایورش به CU-16A نمیخوره
بعدش هم استاندارد DVB-H چون محلی هست در همه دنیا یک جور هست
رنگش هم در دو مدل مشکی و سفید هست بعد یه چیز دیگه توی یه سایت دیگه من سرچ کردم دیدم برای گوشی N8 هست تازه خود سایت سازنده و معرفش هم ادرس WWW.OVI.COM رو برای دریافت نرم افزار MOBILE TV میده

شما اگر اون نرم افزار چینی رو داری لینکش رو بزار من دانلود کنم و تست کنم من فکر می کنم او نی رو که عکسش رو. گذاشتی نرم افزار تلویزیون اینترنتی چینی که ربطی به این هدست نداره چون عکس کره زمین گذاشته
عکس هدست با اونی که نوکیا گذاشته کاملا برابری میکنه به جز رنگش که توی سایتش سفید هم هست من دیدم لینک ندارم بزارم
شما سایتش رو برو به فارسی از طریق گوگل ترجمه کن بعد نظر بده
ممنون

Haswell
22-06-2012, 22:57
سلام دوست عزیز
چرا آدم نا امید میکنی
اولا هدست از استاندارد خود نوکیا پیروی میکنه
ثانیا فرکانس کاریش هم برابر همون CU-1A با چیپست پیشرفته تر CU-16A هم هست
و من این رو روی گوشیم تست کردم همه امکاناتش جواب میده و وقتی هم
دکمه تی وی روش رو هم می زنم نرم افزار تی وی موبایل یا تلویزیون زنده خود نوکیا که قبلا نصب کردم رو باز میکنه فقط چون نرم افزار Live TVبرای CU-14A طراحی شده درایورش به CU-16A نمیخوره
بعدش هم استاندارد DVB-H چون محلی هست در همه دنیا یک جور هست
رنگش هم در دو مدل مشکی و سفید هست بعد یه چیز دیگه توی یه سایت دیگه من سرچ کردم دیدم برای گوشی N8 هست تازه خود سایت سازنده و معرفش هم ادرس WWW.OVI.COM رو برای دریافت نرم افزار MOBILE TV میده

شما اگر اون نرم افزار چینی رو داری لینکش رو بزار من دانلود کنم و تست کنم من فکر می کنم او نی رو که عکسش رو. گذاشتی نرم افزار تلویزیون اینترنتی چینی که ربطی به این هدست نداره چون عکس کره زمین گذاشته
عکس هدست با اونی که نوکیا گذاشته کاملا برابری میکنه به جز رنگش که توی سایتش سفید هم هست من دیدم لینک ندارم بزارم
شما سایتش رو برو به فارسی از طریق گوگل ترجمه کن بعد نظر بده
ممنون
عزیزم من حداقل 10 تا سایت چینی و کلی سایت انگلیسی رو قبلش زیر و رو کردم بعد شما اومدی میگی اول برم اون سایت چینی بعد نظر بدم؟؟!! خسته نباشی!
آخه وقتی چیزی نمیدونی چرا نظر میدی؟ چرا کاربرها رو گمراه میکنی؟ اگه میخوای بقیه هم برن و اون هدست تقلبی شما رو بخرن ، اونوقت مسأله یه چیز دیگست...
شما هروقت تونستی تلویزیون dvb-h رو با اون هدست که خریدی روی گوشیت اجرا کنی بیا نظر بده و دیگران رو به بی اطلاعی متهم کن... ولی قبلش حق اینکار رو نداری عزیز.
یکبار گفتم : اون هدست شما مخصوص دو مدل خاص گوشی توی بازار چینه و بس.وگرنه رسماً توی سایت نوکیا برای همه ی کشورها معرفی میشد
حالا باز بیا بگو فلان و بهمان و ما اطلاعات نداریم!
حداقل اول میرفتی صفحات قبل رو دقیق نگاه میکردی اونجا هم من و هم دیگران همه چیز رو ماهها قبل گفتیم...

عجیبه ها!

hamedshh
22-06-2012, 23:09
عزیزم من حداقل 10 تا سایت چینی رو زیر و رو کردم بعد شما میگی اول برم اون سایت چینی بعد اظهار نظر کنم؟؟!!
آخه وقتی چیزی نمیدونی چرا نظر میدی؟ چرا کاربرها رو گمراه میکنی؟ اگه میخوای بقیه هم برن و اون هدست تقلبی شما رو بخرن ، اونوقت بحث یه چیز دیگست...
شما هروقت تونستی تلویزیون dvb-h رو با اون هدست روی گوشیت اجرا کنی بیا نظر بده و دیگران رو به بی اطلاعی متهم کن...
یکبار گفتم : اون هدست شما مخصوص دو مدل خاص گوشی توی بازار چینه و بس.وگرنه رسماً توی سایت نوکیا برای همه ی کشورها معرفی میشد
حالا باز بیا بگو فلان و بهمان و ما اطلاعات نداریم!

عجیبه ها!

سلام
ببین سیستم CMMB که توی چین پخش میشه همون DVB-H روی فرکانس UHF band 470 – 862 MHz ایران که الان توی تهران روی فرکانس 554 پخش میشه که توی رنج CMMB هست یعنی این توی ویکیپدیا خوندم منتها من نه اون نرم افزار چینی رو دارم و نه نرم افزار Live tv مخصوص این هدست CU-16A رو پیدا نکنم نمیتونم قطعا بگم کار میکنه یا نه ولی وقتی دکمه عکس تلویزیون رو روش می زنم نرم افزار تلویزیون خود نوکیا باز میشه این یعنی با سیستم نوکیا کاملا سازگار بعدش هم گوشی T7-00 نوکیا از نظر مشخصات با N8 برابری میکنه بجز در موارد مدل فریمور و چیزایی مثل دور بین و HDMI ... و از نظر کلی با N8 تفاوتی نداره شما کمک کنید یه کینک از نرم افزارش بزارید اگه کار کرد همه می تونن به جای اون هدستی که اصلا پیدا نمیشه این و تهیه کنن راحت بشن من که خریدم اگر هم کار نکرد ضرر نکردم چون مثل هدست اصلی خودم همه جوره کار میکنه می تونم به عنوان یدک بعد ها ازش استفاده کنم.:122:

Reza 7
23-06-2012, 08:50
دوستان زودتر تست کنيد و نتيجه رو اعلان کنيد که اگر نتيجه مثبت بود ديگه گوشی رو نفروشم نگاه دارم! :دی

hamedshh
23-06-2012, 18:29
سلام دوستان به نظر من سیستم DVB-H قدیمی شده چون من از سایتهای چینی خوندم به زودی سیستم CMMB جای DVB-H رو می گیره خیلی امکانات داره که چینیی ها دارند روی سری جدید موبایلهاشون استفاده میکنن چون قابلیتهای ماهواره ای داره الان هم توی چند کشور مثل تاجیکستان و امارات و حتی توی امریکا دارن استفاده میکنن این DVB-H زیاد امکانات نداره خیلی ساده فقط برای پخش چند کانال توی فضای باز ولی سیستم CMMB قدرت بالاتر امکانات بیشتر
و حتی کارایی بهتر رو دارن پیاده میکنن به زودی شاهد این سرویس توی ایران هم هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ....... ، سازمان تلویزیون ، رادیو و فیلم چین ( SARFT ) اجرای آزمایشی Mobile TV را با استفاده از استاندارد CMMB در 10 می آغاز می کند . این اجرای آزمایشی ابتدا در پکن و Shenzen و متعاقب آن در اواخر ماه جاری در Shanghai صورت می گیرد . کاربران می توانند CMMB USB dongle را خریداری کنند و برنامه های تلویزیونی را بطور رایگان مشاهده نمایند .

ظاهرا در دوره اجرای آزمایشی Mobile TV هفت کانال وجود دارد . کمی بعد از آن دستگاههای MP4 با قابلیت CMMB و گوشی هایی که از آن پشتیبانی می کنند موجود می شوند . SARFT پوشش CMMB زمینی را در 8 شهر به پایان رسانده است و در نظر دارد پیش از المپیک در سال جاری 37 شهر دیگر را نیز تحت پوشش قرار بدهد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ....... ، یک کنسرسیوم اعلام کرد که در نظر دارد شبکه تلویزیون موبایل را در سراسر تایلند راه اندازی کند. کمپانی IEC تایلند سال گذشته اجازه دولت برای اجرای نخستین سیستم تلویزیون پخش دیجیتال موبایل را با همکاری MCOT که فروشنده برنامه در این کشور است ، بدست آورد. این شبکه توسط کمپانی Telairity امریکا همراه با کمپانی پخش برنامه چین (CBC) اجرا می شود. پروژه مذکور مارس 2011 در بانکوک اجرا می شود و براساس تکنولوژی بی سیم CMMB (پخش رسانه موبایل چین) است. کمپانی CBC که سومین عضو این کنسرسیوم است توسط سازمان رادیو ، فیلم و تلویزیون چین تایید شده و اخیرا ایجاد بزرگترین پوشش تلویزیونی پخش موبایل CMMB دنیا را به پایان رسانده است که این شبکه قادر است سیگنال های مربوطه را به یک بیلیون نفر انتقال دهد. استاندارد فنی CMMB در مفهوم به پروتکل DVB-H اتحادیه اروپا شباهت دارد. CMMB تولیدکنندگان موبایل در چین شامل موتورولا ، سامسونگ و نوکیا را جذب کرده است.

سرویسهای جدید شامل، دادههای ترافیكی، اطلاعات مربوط به وضعیت جادهها، وضعیت ترافیك و ترافیك در محل مورد درخواست كاربر است. این سرویسهــــــا بطور پیوستــــــه بروزرسانی شده و در اختیار كاربران قرارمیگیرد. دادههــــای تجاری شامل اخبار تجاری، اخبار مربوط به بازار بورس، قیمت طلا، اطلاعات تجاری بینالمللی و تحلیل بازار است. پخش تجاری این سرویسها اول در شهرهای پكن، شانگهای، كینگدائو، ژنگژو، گوانگژو، كنمینگ، شنژن، چنگدو، شنیانگ و تیانجین به اجرا در خواهدآمد. هدف كوتاهمدت چین، برای 5 سال آینــــده، در خصوص این سیستم، برقراری سرویس-هــــای سیستم و پرداخت الكترونیكی در تمام شهرها است. طبق پیشبینی، تعداد كاربران در طول 5 سال آینده رشد 40 میلیونی خواهدداشت. هدف CBC برای سال2010 افزایش10 میلیونی كاربران است. بجز کشور چین که خود توسعه دهنده سیستم تلویزیون موبایل CMMB محسوب میشود، کشور تاجیکستان نیز استاندارد این سیستم را برای بهره برداری انتخاب کرده است.
گفتنی است، در سال 2009 اولین پخش تجــــاری سیستم در ایالت آتلانتـــــای آمریکا صورت گرفت. یکی از شرکتهای چینی، به همراه شرکت موتورولا مناقصه پیاده سازی سیستم تلویزیون موبایل را در کشور امارات متحده عربی نیز برنده شده-است. سیستم CMMB 1 استاندارد پخش تلویزیونموبایل است که توسط چینیها بکار گرفته شدهاست این سیستم که با ایجاد تلویزیون موبایل دوسویه برای مخاطبان ارتباط آنها را از طریق ماهواره یا پخش زمینی برقرار میکند.این استاندارد در حقیقت نظیرDVB-SH (تلویزیون موبایل از طریق ماهواره و پخش زمینی) در اروپا میباشد.:ar:

hamedshh
23-06-2012, 18:51
سلام دوستان به نظر من سیستم DVB-H قدیمی شده چون من از سایتهای چینی خوندم به زودی سیستم CMMB جای DVB-H رو می گیره خیلی امکانات داره که چینیی ها دارند روی سری جدید موبایلهاشون استفاده میکنن چون قابلیتهای ماهواره ای داره الان هم توی چند کشور مثل تاجیکستان و امارات و حتی توی امریکا دارن استفاده میکنن این DVB-H زیاد امکانات نداره خیلی ساده فقط برای پخش چند کانال توی فضای باز ولی سیستم CMMB قدرت بالاتر امکانات بیشتر
و حتی کارایی بهتر رو دارن پیاده میکنن به زودی شاهد این سرویس توی ایران هم هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ....... ، سازمان تلویزیون ، رادیو و فیلم چین ( SARFT ) اجرای آزمایشی Mobile TV را با استفاده از استاندارد CMMB در 10 می آغاز می کند . این اجرای آزمایشی ابتدا در پکن و Shenzen و متعاقب آن در اواخر ماه جاری در Shanghai صورت می گیرد . کاربران می توانند CMMB USB dongle را خریداری کنند و برنامه های تلویزیونی را بطور رایگان مشاهده نمایند .

ظاهرا در دوره اجرای آزمایشی Mobile TV هفت کانال وجود دارد . کمی بعد از آن دستگاههای MP4 با قابلیت CMMB و گوشی هایی که از آن پشتیبانی می کنند موجود می شوند . SARFT پوشش CMMB زمینی را در 8 شهر به پایان رسانده است و در نظر دارد پیش از المپیک در سال جاری 37 شهر دیگر را نیز تحت پوشش قرار بدهد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ....... ، یک کنسرسیوم اعلام کرد که در نظر دارد شبکه تلویزیون موبایل را در سراسر تایلند راه اندازی کند. کمپانی IEC تایلند سال گذشته اجازه دولت برای اجرای نخستین سیستم تلویزیون پخش دیجیتال موبایل را با همکاری MCOT که فروشنده برنامه در این کشور است ، بدست آورد. این شبکه توسط کمپانی Telairity امریکا همراه با کمپانی پخش برنامه چین (CBC) اجرا می شود. پروژه مذکور مارس 2011 در بانکوک اجرا می شود و براساس تکنولوژی بی سیم CMMB (پخش رسانه موبایل چین) است. کمپانی CBC که سومین عضو این کنسرسیوم است توسط سازمان رادیو ، فیلم و تلویزیون چین تایید شده و اخیرا ایجاد بزرگترین پوشش تلویزیونی پخش موبایل CMMB دنیا را به پایان رسانده است که این شبکه قادر است سیگنال های مربوطه را به یک بیلیون نفر انتقال دهد. استاندارد فنی CMMB در مفهوم به پروتکل DVB-H اتحادیه اروپا شباهت دارد. CMMB تولیدکنندگان موبایل در چین شامل موتورولا ، سامسونگ و نوکیا را جذب کرده است.

سرویسهای جدید شامل، دادههای ترافیكی، اطلاعات مربوط به وضعیت جادهها، وضعیت ترافیك و ترافیك در محل مورد درخواست كاربر است. این سرویسهــــــا بطور پیوستــــــه بروزرسانی شده و در اختیار كاربران قرارمیگیرد. دادههــــای تجاری شامل اخبار تجاری، اخبار مربوط به بازار بورس، قیمت طلا، اطلاعات تجاری بینالمللی و تحلیل بازار است. پخش تجاری این سرویسها اول در شهرهای پكن، شانگهای، كینگدائو، ژنگژو، گوانگژو، كنمینگ، شنژن، چنگدو، شنیانگ و تیانجین به اجرا در خواهدآمد. هدف كوتاهمدت چین، برای 5 سال آینــــده، در خصوص این سیستم، برقراری سرویس-هــــای سیستم و پرداخت الكترونیكی در تمام شهرها است. طبق پیشبینی، تعداد كاربران در طول 5 سال آینده رشد 40 میلیونی خواهدداشت. هدف CBC برای سال2010 افزایش10 میلیونی كاربران است. بجز کشور چین که خود توسعه دهنده سیستم تلویزیون موبایل CMMB محسوب میشود، کشور تاجیکستان نیز استاندارد این سیستم را برای بهره برداری انتخاب کرده است.
گفتنی است، در سال 2009 اولین پخش تجــــاری سیستم در ایالت آتلانتـــــای آمریکا صورت گرفت. یکی از شرکتهای چینی، به همراه شرکت موتورولا مناقصه پیاده سازی سیستم تلویزیون موبایل را در کشور امارات متحده عربی نیز برنده شده-است. سیستم CMMB 1 استاندارد پخش تلویزیونموبایل است که توسط چینیها بکار گرفته شدهاست این سیستم که با ایجاد تلویزیون موبایل دوسویه برای مخاطبان ارتباط آنها را از طریق ماهواره یا پخش زمینی برقرار میکند.این استاندارد در حقیقت نظیرDVB-SH (تلویزیون موبایل از طریق ماهواره و پخش زمینی) در اروپا میباشد.:ar:

اینم یه سایت برای سرویسهای Mobile TV ارائه شده در بعضی کشور ها
پس زیاد به این DVB-H که فقط چند نوع گوشی محدود و کم قیمت و خاص قادر به گرفتن آن هستند فکر نکنید چون حتی سرویس DVB-H توی ایران شاید به زودی از رده خارج بشه
سیستم جدیدی جای اون بگیره چون فعلا که تو مرحله آزمایشی و دارن سیستم های جدید تر هم امتحان میکنم من که فکر میکنم با این تحریمهایی که اروپا برای ایران میزاره و مثلا همین نوکیا که سرویس OVI به ایرانیان بسته و شما دلتون رو به اون خوش کردید و این همه گوشی های ساخت چین که در ایران هست و قرار جدیدا وارد ایران بشن چه گوشی های سیمبین چه اندرویدی مثل HTC و... همگی دارن مجهز به سرویس CMMB میشن دیگه خیالتون رو راحت کنم
که این سرویس در آینده حتما توی ایران بر گذار بشه خلاص

اینم سایتش

:122:

hgm682
28-06-2012, 15:31
با سلام
دوستان مدل cu-14a تو بازار ایران موجود هست؟

hamedshh
28-06-2012, 21:51
سلام دوستان
می تونید این نرم افزار Live TV مخصوص CMMB رو برام پیدا کنید
من خیلی مشتاق استفاده از این سرویس توی ایران هستم
اینجوری توی خونه هم می شه از تلویزیون دیجیتال با کیفیت روی صفحه گوشی استفاده کرد استفاده کرد :bp:

1365758595
26-07-2012, 14:25
با سلام
الان بره ان8 چه مدلی باید خرید که جواب بده؟
ممنون از راهنماییتون

yosefinasab
18-08-2012, 12:05
دوستان کاشکی وارد سایت صدا و سیما می شدید و در قسمت تماس با ما از انها می خواستید انتن DVB-h رو تو شهر های مختلف نصب کنه
مطمئن باشید وقتی درخواست ها زیاد باشه زودتر راه اندازی می شه
موافقید یک حرکت اینجوری تو فضای مجازی ایجاد کنیم تا صدا و سیما مجبور بشه سریع تر راه اندازی کنه؟
حداقل کاربران موبایلستان این کار رو بکنند

relaxtar
18-08-2012, 12:08
رو گوشیهای اندروییدی نمیشه استفاده کرد ؟

پوریا
18-08-2012, 13:20
بیا اینم برنامه جدیدش ببینم چیکار میکنی!

halfpb.persiangig.com/Mobile_TV_142317.sis

Mobile
18-08-2012, 18:56
بیا اینم برنامه جدیدش ببینم چیکار میکنی!

Halfpb.persiangig.com/mobile_tv_142317.sis

سلام آقا پوریا
این برنامه جدید چی هست؟ و چه امکاناتی داره ؟بی زحمت یه خورده بیشتر توضیح بده برادر
Haswell
18-08-2012, 19:33
دوستان کاشکی وارد سایت صدا و سیما می شدید و در قسمت تماس با ما از انها می خواستید انتن dvb-h رو تو شهر های مختلف نصب کنه
مطمئن باشید وقتی درخواست ها زیاد باشه زودتر راه اندازی می شه
موافقید یک حرکت اینجوری تو فضای مجازی ایجاد کنیم تا صدا و سیما مجبور بشه سریع تر راه اندازی کنه؟
حداقل کاربران موبایلستان این کار رو بکنند
گوشیهای خیلی محدودی مثل n96 وجود دارند که از این قابلیت پشتیبانی میکنند .
گیرنده های اکسترنالش که با بلوتوث کار میکنه هم چندان عمومیتی نداره که بخواد در نظر بیاد .
هر جور نگاه کنید اصلاً بصرفه نیست چنین هزینه ی هنگفتی بکنند بابت راه اندازیش .
خیلی لطف کنند آنتن دهی همین dvb-t ی فعلی رو تقویت کنند یا در کشور توسعه بدند هنر کردند .

mehdisar
23-08-2012, 12:28
ممنون آقا مهدي براي اطلاع رساني . n 85 اين قابليتو داره يا نه
من نرم افزار رو نصب كردم eroor داد
ممنون:bt:

adelarak21
23-08-2012, 13:49
ممنون آقا مهدي براي اطلاع رساني . n 85 اين قابليتو داره يا نه
من نرم افزار رو نصب كردم eroor داد
ممنون:bt:

نه نداره

kiana83
11-09-2012, 12:40
آقا اين برنامه لايو تي وي روي 5800 كار مي كنه؟
شهر ما مهاباد پخش داره يا نه؟

&NOKIA&
11-09-2012, 13:21
آقا اين برنامه لايو تي وي روي 5800 كار مي كنه؟
شهر ما مهاباد پخش داره يا نه؟
نه کار نمی کنه.

kiana83
12-09-2012, 09:27
پس چطور مي تونم روي 5800 تلويزيون رو بگيرم و ازش استفاده كنم؟

hami_a
12-09-2012, 11:49

دوست گرامی همچین امکانی برای گوشی شما وجود نداره.

adelarak21
12-09-2012, 17:46

میتونین اینترنتی ببینین
کافیه وارد سایت live.irib.ir بشین و شبکه های تلوزیونی رو ببینید

ali_sklet
07-10-2012, 19:31
[با سلام:
یه سوال دارم و خواهش کنم جواب بدین.
نمیدونم چرا مدتی است که نه کانالهای تلوزیونی و نه رادیو اینترنتی گوشیم کار نمیکنه؟قابل ذکر است که با ایرانسل با gprs وارد اینترنت میشم و مدل گوشیم 5800 است.

adelarak21
09-10-2012, 17:21
[با سلام:
یه سوال دارم و خواهش کنم جواب بدین.
نمیدونم چرا مدتی است که نه کانالهای تلوزیونی و نه رادیو اینترنتی گوشیم کار نمیکنه؟قابل ذکر است که با ایرانسل با gprs وارد اینترنت میشم و مدل گوشیم 5800 است.

فعلا تا اطلاع ثانوی! تمام سرور کانال ها تو سط برادران زحمتکش !مخابرات به دستور بچه های بالا! قطع شده!
لطفا سوال و اصرار نفرمایید!!!

aaffaa
19-11-2012, 19:27
دوستان کسی هست همین الان هم از این سیستم استفاده کنه ( تاریخ : 91/8/29 )

من n96 دارم تو شهر ما راه اندازی شده ولی روی DVB-T قابل مشاهده هست !

آیا هنوز تو تهران پخش میکنه ( DVB-H ) ؟
آیا کسی میدونه کی تو همه استان ها با استاندارد DVB-H بشه کانالها رو مشاهده کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

MmahdiB
19-11-2012, 19:55
یعنی هنوز یه نرم افزار مثل spb TV نیومده که فقط کانالای ایران رو به صورت اینترنتی ببینیم ؟

اقا اگه اومده معرفی کنید بریم حالشو ببریم دیگه:dw:

اگه نیومده بسازید .تمومه دیگه کاری نداره واسه شما که ه ه:122:

Noob Saibot
19-11-2012, 19:58

دوست گرامی همچین امکانی برای گوشی شما وجود نداره.

یه زمانی نوکیا این قطعه DVB را برای سری 60 ورژن 5 طراحی و تولید کرد. البته برای سری 40 ورژن 4 به بالا هم ساخته. فکر کنم الان تو بازار باشه و بتونی ازش استفاده کنی.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=793523&stc=1&d=1353387517

aaffaa
20-11-2012, 16:13
دوستان کسی هست همین الان هم از این سیستم استفاده کنه ( تاریخ : 91/8/29 )

من n96 دارم تو شهر ما راه اندازی شده ولی روی dvb-t قابل مشاهده هست !

آیا هنوز تو تهران پخش میکنه ( dvb-h ) ؟
آیا کسی میدونه کی تو همه استان ها با استاندارد dvb-h بشه کانالها رو مشاهده کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

کسی نبود که تست کنه ؟

adelarak21
20-11-2012, 18:16
یعنی هنوز یه نرم افزار مثل spb TV نیومده که فقط کانالای ایران رو به صورت اینترنتی ببینیم ؟

اقا اگه اومده معرفی کنید بریم حالشو ببریم دیگه:dw:

اگه نیومده بسازید .تمومه دیگه کاری نداره واسه شما که ه ه:122:

حاجی برو تو سایت
live.irib.ir
اکثر شبکه های ایران رو داره .اگه شبکه های ایران ارزشش رو داره تماشا کن و حالشو ببر و واسه ما هم تعریف کن!

nader.khorram
20-11-2012, 18:38
live.irib.ir دیگه جواب نمیده واسه من اینجوریه

adelarak21
20-11-2012, 22:16
live.irib.ir دیگه جواب نمیده واسه من اینجوریه

چه جوریه؟!:ag::bv:
گفتم که بعضی وقت ها دوستان زحمت میکشن سرورها رو میبندن.صبر کن
من الان تست کردم البته با ای دی اس ال میگیره

یه سوال داشتم دوستان کسی تا حالا با سیم کارت ایرانسل یا رایتل تست کرده ببینه میشه شبکه ها رو آنلاین تماشاکرد؟

darya1368
19-01-2013, 13:07
ای با با خواهش می کنم از مدیران .
این تاپیک مضخرفو قفلش کنید ..
23 صفحه الکی جرتو پرت یعنی چی آخه ...............؟؟؟؟!!!!

Haswell
19-01-2013, 18:03
ای با با خواهش می کنم از مدیران .
این تاپیک مضخرفو قفلش کنید ..
23 صفحه الکی جرتو پرت یعنی چی آخه ...............؟؟؟؟!!!!
تاپیک مزخرف و چرته؟
پس چرا بعد از مدتها راکد بودن بیجت بالا آوردیش؟:spam:

makarony
06-02-2013, 10:20
دوستان من تا برنامه موبایل تی وی رو باز میکنم لیست برنامه سرچ میکنه ولی هیچ شبکه ای پیدا نمیکنه کسی میدونه چرا؟؟؟؟

HYPERSTAR
23-10-2013, 22:56
بالاخره این کابل اومد ایران یا نه؟