PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۞ پیشنهادات و انتقادات از عملکرد انجمن مشاوره ۞

A.M.2
31-03-2011, 08:11
به نام خالق یکتا

با عرض سلام خدمت تمامی کاربران موبایلستان
جهت رضایت کاربران محترم سایت از عملکرد انجمن " مشاوره برای خرید گوشی ، لوازم جانبی و تبلت " با هماهنگی سایر مدیران تصمیم گرفتیم که این تاپیک رو جهت استفاده از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان درخصوص عملکرد ، قوانین و سایر امکانات انجمن استارت بزنیم تا در پیشرفت و بهتر شدن این انجمن ها به ما کمک کنه ...

:atten:
لطفاً جهت انتقاد از عملکرد مدیران این انجمن ها به لینک زیر مراجعه کنید
انتقاد از عملکرد مدیران انجمن (http://www.mobilestan.net/private.php?do=newpm&u=3)

با تشکر
کادر مدیریتی انجمن " مشاوره برای خرید گوشی ، لوازم جانبی و تبلت "

D J V A H I D
31-03-2011, 08:26
با سلام و درود فراوان ... چنین تاپیکی 100 درصد لازم بود ... با تشکر از توجه شما :ax:

seyed_255
31-03-2011, 08:28
با سلام
من که مدتی هست برای خرید گوشی اول از اینجا مشاوره می گیرم
کارتون خیلی خوبه و جوابها سریع هستند
فقط اگر بشه افراد خاصی تعیین بشوند جهت اینکه به مشاوره ها پاسخ تخصصی بدهند
مثلا من خودم الان بیشتر از 4 روزه که در مورد آی پد دارم مشاوره می گیرم و هر کس میاد یه چیزی میگه همه نظر شخصی خودشونه
و هنوز هم به نتیجه نرسیده ام
ولی اگر امکان داشته باشه دوستانی که تو این کار هستند و با گوشی ها روز سرو کار دارند بصورت ثابت مدیر این قسمت بشوند خیلی عالی میشه
ولی در کل عالیه
موفق باشید

A.M.2
31-03-2011, 08:40
با سلام
مثلا من خودم الان بیشتر از 4 روزه که در مورد آی پد دارم مشاوره می گیرم و هر کس میاد یه چیزی میگه همه نظر شخصی خودشونه
ولی اگر امکان داشته باشه دوستانی که تو این کار هستند و با گوشی ها روز سرو کار دارند بصورت ثابت مدیر این قسمت بشوند خیلی عالی میشه
ولی در کل عالیه
موفق باشید

ممنونم از توجه شما
برای اینکه این نفرات مجزا و مشخص باشند نیاز هست که یک گروه مشاوره ایجاد کنیم و برای ایجاد گروه مشاوره نیاز به موافقت برخی از مدیران سایت و همچنین مدیریت سایت هست تا بتونیم این کار رو انجام بدیم
به هر حال از پیشنهاد شما ممنونم
پیشنهاد شما رو بررسی می کنیم و در صورت امکان این کار رو انجام میدم
باتشکر

rezagorgani
31-03-2011, 22:35
من ميخوام از تهران گوشي بخرم
ولي نمي دونم از كجاي تهران بخرم كه ارزون ميفروشن؟
ولي طبق قوانين نبايد آدرس بدن
آخه چرا؟
اگه ميشه خودتون برام پيام بفرستيد آدس رو
ممنون

A.M.2
03-04-2011, 12:03
من ميخوام از تهران گوشي بخرم
ولي نمي دونم از كجاي تهران بخرم كه ارزون ميفروشن؟
ولي طبق قوانين نبايد آدرس بدن
آخه چرا؟
اگه ميشه خودتون برام پيام بفرستيد آدس رو
ممنون

سلام دوست عزیز
آدرس یا شماره تلفن دادن در سایت ممنوع هست چون باعث تبلیغات و اختلافات دیگه ای هم میشه ...
ولی اگه کسی قیمت دقیق داره میتونی از طریق پیغام خصوصی باهم هماهنگ کنید
من خودم به شما پیشنهاد میدم یه سری به پاساژعلاءالدین بزنید اکثر فروشگاه ها رو بررسی کنید و اونی که پایین ترین قیمت رو میده انتخاب کنید به شرطی که گوشی مورد دار نباشه ...
ضمناً خیلی از این قیمت ها مدام در حال تغییر هست من الان به شما بگم فلان گوشی x تومنه فردا ممکنه 10 الی 20 هزار تومان بالا یا پایین بشه ...
بازار ایران غیر قابل پیش بینی هست ...
موفق باشی

TAAW
03-04-2011, 13:18
سلام امیر عزیز و ممنون از شما و مدیرای دیگه که انتقاد پذیر هستید و تایپیکش رو ایجاد کردید.من دو انتقاد دارم به بعضی پست ها :

1.یه مسئله ی خیلی کلیشه ای اینه که تا یه نفر تایپیک نامربوط و یا مغایر قوانین میزنه چند نفر بهش تذکر میدن.من موافق تذکر دادن هستم.اما یا از سوی مدیران یا اگه کاربری هم که تو بخش فعالیت میکنه تذکر داد دیگه چند نفر دیگه هم پشت سرش پست نزنند با این مضمون که تایپیک خلاف قوانینه و ...........من به شخصه دیدم حتی 7 نفر پشت سر هم تذکر داده اند که اصولا تاثیری نداره و همون اولین پست تذکر کافیه.

2.بعضی از پست ها فقط با ذکر یک نام خاص از یک گوشی است و بدون دلیل و راهنمایی خاصی.به نظر من این نوع مشاوره گیج کننده است و بیشتر فرد رو تو شک میندازه.پس خوبه که کاری بکنید که دوستان اگه پیشنهادی دادند با دلیل و سنجش همخوانی امکانات با انتظارات طرف باشه.

A.M.2
03-04-2011, 15:19
سلام امیر عزیز و ممنون از شما و مدیرای دیگه که انتقاد پذیر هستید و تایپیکش رو ایجاد کردید.من دو انتقاد دارم به بعضی پست ها :

1.یه مسئله ی خیلی کلیشه ای اینه که تا یه نفر تایپیک نامربوط و یا مغایر قوانین میزنه چند نفر بهش تذکر میدن.من موافق تذکر دادن هستم.اما یا از سوی مدیران یا اگه کاربری هم که تو بخش فعالیت میکنه تذکر داد دیگه چند نفر دیگه هم پشت سرش پست نزنند با این مضمون که تایپیک خلاف قوانینه و ...........من به شخصه دیدم حتی 7 نفر پشت سر هم تذکر داده اند که اصولا تاثیری نداره و همون اولین پست تذکر کافیه.

2.بعضی از پست ها فقط با ذکر یک نام خاص از یک گوشی است و بدون دلیل و راهنمایی خاصی.به نظر من این نوع مشاوره گیج کننده است و بیشتر فرد رو تو شک میندازه.پس خوبه که کاری بکنید که دوستان اگه پیشنهادی دادند با دلیل و سنجش همخوانی امکانات با انتظارات طرف باشه.

سلام
ممنونم هژیر عزیز
و اما جواب شما :

1- اتفاقاً خودم هم خیلی وقته دارم بهش فکر میکنم بعضی وقتا اعصابم خودم از همه بیشتر خورد میشه :45: ولی به هرحال قوانین انجمن داره اصلاح میشه و به زودی توسط مدیران ارشد اعلام میشه ...
منبعد هم فقط تذکر اولین کاربر در تاپیک باقی می مونه بقیه تذکر ها پاک میشن ...
بابت این موضوع هم به فکرش هستیم ...

2- تابحال به این موضوع فکر نکرده بودم ... اسمش رو بگذاریم پیشنهاد بهتره تا انتقاد ... خلاصه پیشنهاد خوبیه الان تو انجمن هماهنگی اعلام میکنم تا به زودی در قوانین اصلاح شده قرار بگیره ...

با تشکر

KingKiaAppLe
22-04-2011, 19:44
با سلام
ولی در کل عالیه
موفق باشید

منم موافقم اگه اين كار صورت بگيره خيلي خوب ميشه

Jeyran
26-04-2011, 18:31
با سلام، یه انتقاد که خیلی ناراحت شدم، چرا بخش مشاوره برای تبلت برای تمام کاربرا باز نیست، در حالی که بخش مشاوره برای گوشی اینطورنیست و برای همه استفاده میشه، اگر برا سیاست مدیریتی سایت هست ،یا باید هر دو قسمت برا کاربرای معمولی بسته میشد ،یا بخش گوشی؛ به هرحال این سایت ،موبایل هست نه تبلت، جدا از اون مشاوره تلفن همراه خیلی بیشتر مراجعه داره تا تبلت، به نظر من منطقی نیست، اونم از همین ابتدا که بخش تبلت ایجاد شده!

A.M.2
27-04-2011, 20:29
با سلام، یه انتقاد که خیلی ناراحت شدم، چرا بخش مشاوره برای تبلت برای تمام کاربرا باز نیست، در حالی که بخش مشاوره برای گوشی اینطورنیست و برای همه استفاده میشه، اگر برا سیاست مدیریتی سایت هست ،یا باید هر دو قسمت برا کاربرای معمولی بسته میشد ،یا بخش گوشی؛ به هرحال این سایت ،موبایل هست نه تبلت، جدا از اون مشاوره تلفن همراه خیلی بیشتر مراجعه داره تا تبلت، به نظر من منطقی نیست، اونم از همین ابتدا که بخش تبلت ایجاد شده!

با سلام خدمت شما
دوست گرامی این مسئله در حال پیگیری هست ...
بنا به تصمیم مدیریت سایت این انجمن فقط برای مدیران و اعضاء ویژه باز هست ...
پیشنهاد عمومی شدن این انجمن به مدیریت سایت داده شده ...که اگه صلاح بدونن به زودی عمومی میشه ....

mostafamoradi88
29-04-2011, 13:30
تو انجمن مشاوره تبلت نه نمیشه تاپیک جدید باز کرد نه میشه پست داد....:ac:

بنده خدا یه نفر هم که تو بخش مشاوره خرید گوشی برای مشاوره تبلت تاپیک زده بود بعد از انتقال تو تاپیک خودش هم نمیتونه پست بزنه...:ac:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143995

خوب اگه قراره اینقدر ویژه باشه چرا باز شده.........:ac:

A.M.2
30-04-2011, 08:22
تو انجمن مشاوره تبلت نه نمیشه تاپیک جدید باز کرد نه میشه پست داد....:ac:

بنده خدا یه نفر هم که تو بخش مشاوره خرید گوشی برای مشاوره تبلت تاپیک زده بود بعد از انتقال تو تاپیک خودش هم نمیتونه پست بزنه...:ac:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143995

خوب اگه قراره اینقدر ویژه باشه چرا باز شده.........:ac:

دوست گرامی به پست قبلی بنده توجه نکردی
بنده عرض کردم
بنا به تصمیم مدیریت سایت این انجمن فقط برای مدیران و اعضاء ویژه باز هست ...
پیشنهاد عمومی شدن این انجمن به مدیریت سایت داده شده ...که اگه صلاح بدونن به زودی عمومی میشه ....
ما هم دوست داریم این انجمن عمومی بشه ولی هطور که مدیریت صلاح بدونن ...
شما اگه بخوای با عضو شدن در گروه ویژه کاربران میتونی به تمام انجمن های بسته دسترسی داشته باشی ... حتی تالار گفتمان سایت ...

mostafamoradi88
01-05-2011, 02:34
فقط کاربران ویژه میخوان تبلت بخرن!!!!!!

این آقا مجید 1 هفته است آیپد 2 خریده.......ولی مشاوره هنوز بین کاربران ویژه ادامه داره:cl:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=139098

خوب آخه آدم خندش میگیره.....:ca:

JABER
01-05-2011, 14:50

این آقا مجید 1 هفته است آیپد 2 خریده.......ولی مشاوره هنوز بین کاربران ویژه ادامه داره:cl:

حرف شما درست
امیر آقا هم که گفتند،در حال رایزنی هستند

ولی 100% باید برای شخصی که در هزینه های سایت شریک شده با کسی که نشده،فرقی باشه:bz:

A.M.2
01-05-2011, 16:08

سلام
بله دوست عزیز در جریان هستم
ولی ممکنه یه کاربر دیه انتظاراتش دقیقاً مثل اقا مجید باشه و نیاز به مشاوره داشته باشه ...
دیگه نیازی نیست یه تاپیک جدید بازکنه... با خوندن همین تاپیک به هدفش میرسه ...
ما هم نمی تونیم تاپیک رو قفل کنیم تا وقتی که به ارشیو منتقل بشه ...
شاید برای من و شما این مشاوره ها به دردمون نخوره و خیلی ها هم استفاده می کنند ....
با تشکر

mammal1
07-06-2011, 19:37
خیلی عالیه سریع جواب میدن
من خیلی رازی بودم

redbeard
09-06-2011, 19:01
من یه پیشنهاد برای بخش مشاوره دارم ولی قبلش یه مثال میزنم : یه نفر میاد تو بخش مشاوره و میگه من یه گوشی میخوام تا 500 550 و با یه انتظارات خاص ، 20 نفر جوابشو میدن که 15 نفر فقط با یک کلمه میگن گالکسی 4 نقر میگن دیزایر اچ دی و 1 نفر هم میگه n8
خیلی از این افراد فقط به گفتن اسم گوشی بسنده میکنن به همین خاطر میخواستم بگم تاپیک مشاوره به چند نفر از همکارا که خالی هستن داده بشه ،و یکی از افراد هم برای هر تاپیک نظر سنجی از 2 3 تا گوشی که بنظرش میرسه ایجاد کنه بهمراه یک گزینه "پست می دهم" برای کسایی که نظرشون رو میخوان به تفصیل بگن، این طوری هم در وقت صرفه جویی میشه و هم نظم بیشتری در موضوعات ایجاد میشه

A.M.2
11-06-2011, 08:52
من یه پیشنهاد برای بخش مشاوره دارم ولی قبلش یه مثال میزنم : یه نفر میاد تو بخش مشاوره و میگه من یه گوشی میخوام تا 500 550 و با یه انتظارات خاص ، 20 نفر جوابشو میدن که 15 نفر فقط با یک کلمه میگن گالکسی 4 نقر میگن دیزایر اچ دی و 1 نفر هم میگه n8
خیلی از این افراد فقط به گفتن اسم گوشی بسنده میکنن به همین خاطر میخواستم بگم تاپیک مشاوره به چند نفر از همکارا که خالی هستن داده بشه ،و یکی از افراد هم برای هر تاپیک نظر سنجی از 2 3 تا گوشی که بنظرش میرسه ایجاد کنه بهمراه یک گزینه "پست می دهم" برای کسایی که نظرشون رو میخوان به تفصیل بگن، این طوری هم در وقت صرفه جویی میشه و هم نظم بیشتری در موضوعات ایجاد میشه

با سلام
از لطف شما ممنونم
در مورد یک کلمه بودن پستها ما تو قوانین انجمن هم ذکر کردیم که حتماً باید علت انتخاب گوشی که پیشنهاد میدن رو هم باید بگن ... ولی متأسفانه خیلی از دوستان رعایت نمیکنند
و اما در مورد پیشنهادتون ...
این امکان فعلاً از نظر کادر مدیریتی و همینطور ابزار مدیریتی امکان پذیر نیست ...
ایجاد نظر سنجی هم به سلیقه کاربر استارتر هست ولی در این خصوص بیشتر بررسی خواهیم کرد ...
با تشکر

Real Madrid C.F
12-06-2011, 17:24
ﺩﺍﺩﺍﺵ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺗﺎﭘﯿﮏ ﻗﯿﻤﺖ ﮔﻮﺷﯽ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﻩ ﮐﻠﯽ ﭘﺴﺖ ﺩﺍﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﯾﮑﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﮊﺳﺖ ...ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ!...ﻫﻤﺮﻭ ﭘﺎﮎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺑﺎﺩ ﻓﻨﺎ ﺩﺍﺩ !

A.M.2
24-06-2011, 08:22
ﺩﺍﺩﺍﺵ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺗﺎﭘﯿﮏ ﻗﯿﻤﺖ ﮔﻮﺷﯽ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﻩ ﮐﻠﯽ ﭘﺴﺖ ﺩﺍﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﯾﮑﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﮊﺳﺖ ...ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ!...ﻫﻤﺮﻭ ﭘﺎﮎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺑﻪ ﺑﺎﺩ ﻓﻨﺎ ﺩﺍﺩ !

بررسی شد
کلاً 4 تاپیک شما رو حذف کردند که در همشون قوانین رعایت نشده بود
دوست گلم اگه قوانین رو به طور کامل مطالعه میکردید این پستها حذف نمی شدند ...

اخه دوست من اگه خودت مدیر بودی همچین پستهای رو پاک نمیکردی ؟!::bk:
1-
" ﮐﯽ ﭘﺴﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﻨﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﺮﺩﻩ !!! ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﮕﻪ ﺻﺎﺏ ﻧﺪﺍﺭﻩ ! "

اتفاقاً برعکس اینجا مسئول داره ... اگه مسئول نداشت پستهای شما حذف نمیشد ...
این پست باید حذف میشد ...

2-
" ﻣﻦ ﺳﯿﺼﺪ ﻭ ﺷﺼﺖ ﺗﻮﻣﻦ ﻭﺍﺳﺖ ﻣﺸﺘﺮﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﺗﻮ ﭘﯿﻐﺎﻡ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﭘﯿﮕﯿﺮﯼ ﮐﻦ "

خوب برای اینکارها هم انجمن دیگه ای داریم به نام خرید و فروش ، توی این تاپیک جای اینطور صحبت ها نیست

و اون دوتا تاپیک دیگه هم به خاطر درج نکردن تاریخ حذف شدن ...
حتی مدیرارشد انجمن هم به شما تذکر داد ولی بازهم رعایت نکردید
حتی همین الان هم پستهای تو این تاپیک دارید که تاریخ درج نشده ... شاید اگه کسی دیگه ای جای مدیر ارشد بود اونها رو هم حذف میکرد ...
لطفاً تاریخ فراموش نشه ...( تاریخ شمسی )
با تشکر از همکاری شما:ax:

*SNOOP DOGG*
15-10-2011, 20:25
سلام خیلی خیلی ببخشید
نمیدونم اینجا جاشه یا نه
میخواستم درمورد آموزشگاههای تخصصی و فوق تخصصی سخت افزار و نرم افزار موبایل درتهران بدونم
کلاهبردار هستن یا نیستن
چطوری اعتماد کنم

مثه اینا

موج دانش

ایران همراه

ایرانشهر

رایانه همراه

دوستان اگه کسی اطلاعی داره جون من اطلاع بده

پ.خ بدین
مرسی

™ليلاشGSM
15-10-2011, 21:21
سلام خیلی خیلی ببخشید
نمیدونم اینجا جاشه یا نه
میخواستم درمورد آموزشگاههای تخصصی و فوق تخصصی سخت افزار و نرم افزار موبایل درتهران بدونم
کلاهبردار هستن یا نیستن
چطوری اعتماد کنم

مثه اینا

موج دانش

ایران همراه

ایرانشهر

رایانه همراه

دوستان اگه کسی اطلاعی داره جون من اطلاع بده

پ.خ بدین
مرسی

دوست عزیز جای شما اینجا نیست...

*SNOOP DOGG*
16-10-2011, 20:22
دوست عزیز جای شما اینجا نیست...

خوب شما که سروری اگه زحمتی نیس راهنماییم کن جام کجاس :au:

™ليلاشGSM
17-10-2011, 16:42
خوب شما که سروری اگه زحمتی نیس راهنماییم کن جام کجاس

انجمن عمومي موبايل (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=4)

amir reza 17
19-01-2012, 16:16
با سلام
اول از همه از اقا امید معزرت میخوام قصد توهین نداشتم؛
دوم اینکه یک انتقاد از بخشتون دارم
من حدود چند هفته هست که به مخفیانه به بخش مشاوره میام
نمی خوام توهین به مدیر های دیگه بکنم ولی توی این مدت فقط nima‏ و s.mina1369 و گاهی اوقات jaber‏ فعالیت مداوم و عالی داشتند و بقیه مدیران هیچ فعالیتی نداشتند
خواهش می کنم به این موضوع رسیدگی کنید و به این 3 نفر پاداش بدید
ممنون

mohsendesign
19-01-2012, 16:43
من یه پیشنهاد دارم برای انجمنتون..
شما میتوانید قانونی وضع کنید که از کسایی که اجناس رو برای فروش میذارند اسکن مدارکشون رو بگیرید و یک علامتی به یوزرش اضافه کنید، که این فرد کپی مثلا شناسنامه و.. رو به مدیریت ارسال کرده
تا اگر اتفاقی افتاد، کمی دقیق تر بشه پیگیری کرد
اینطوری هر کسی که بخواد کلاهبرداری کنه، با این کار، قید اینجارو میزنه

™ليلاشGSM
19-01-2012, 18:18
با سلام
اول از همه از اقا امید معزرت میخوام قصد توهین نداشتم؛
دوم اینکه یک انتقاد از بخشتون دارم
من حدود چند هفته هست که به مخفیانه به بخش مشاوره میام
نمی خوام توهین به مدیر های دیگه بکنم ولی توی این مدت فقط nima‏ و s.mina1369 و گاهی اوقات jaber‏ فعالیت مداوم و عالی داشتند و بقیه مدیران هیچ فعالیتی نداشتند
خواهش می کنم به این موضوع رسیدگی کنید و به این 3 نفر پاداش بدید
ممنون

ممنونم دوست عزیز از پیشنهادتون حتماً به این مواردگی رسیدگی خواهد شد...

من یه پیشنهاد دارم برای انجمنتون..
شما میتوانید قانونی وضع کنید که از کسایی که اجناس رو برای فروش میذارند اسکن مدارکشون رو بگیرید و یک علامتی به یوزرش اضافه کنید، که این فرد کپی مثلا شناسنامه و.. رو به مدیریت ارسال کرده
تا اگر اتفاقی افتاد، کمی دقیق تر بشه پیگیری کرد
اینطوری هر کسی که بخواد کلاهبرداری کنه، با این کار، قید اینجارو میزنه

ممنونم از پیشنهادتون دوست عزیز حتماً یه فکرائی در این مورد میکنیم...

* MEMCO *
10-05-2012, 23:49
با سلام
با توجه به نوسانات بازار ارز و درهم که اثر روزانه روی گوشی ها داره بهتره یه تاپیک جدا به صورت قفل برای دوستانی که میتونن به صورت لیست های روزانه قیمت بزارن اختصاص داده بشه اینطوری خیلی ها از سردرگمی در میان !!
تاپیک اصلی قیمت ها هم به گوشی هایی اختصاص داده بشه که توی لیست قیمتی روزانه آورده نشده اند !!!

hadixx0
11-06-2012, 22:50
اگه میشه یکم راهنماییکنید میخوام یه تبلت باقابلیت خوندن اتوکدبخرم هست[

JABER
12-06-2012, 00:46
اگه میشه یکم راهنماییکنید میخوام یه تبلت باقابلیت خوندن اتوکدبخرم هست[

شما اینجا تاپیک بزن:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1421

انتظارات و بودجه را هم بیان کن تا راهنمایی بشی

MEH D
14-06-2012, 20:04
سلام
خوبین ؟
به نظرم برای نظم بیشتر بخش و راحت تر شدن کار اوناای که مشاوره میخوان و اونایی که مشاوره میدن : یه فرم مشخص برای زدن تیتر در قوانین بخش اضافه کنین
مثلا
| نام برند | نام سیستم عامل | قیمت |

JABER
18-06-2012, 00:35
سلام
خوبین ؟
به نظرم برای نظم بیشتر بخش و راحت تر شدن کار اوناای که مشاوره میخوان و اونایی که مشاوره میدن : یه فرم مشخص برای زدن تیتر در قوانین بخش اضافه کنین
مثلا
| نام برند | نام سیستم عامل | قیمت |

ببخشید که یادم رفت جوابتون را بدم
همون وقتی که این پیشنهاد را دادی من با مدیران بخش مطرح کردم
قبلا هم این بحث شده بود.
ولی ما میخواهیم تا میشه سخت گیری نکنیم.برای راحتی

درضمن درسته اکثر مواقع انتظارات مشخص هست ولی در 20% مواقع هم یه انتظارات خاص مطرح میشه

بازم این پیشنهاد را برسی میکنیم.
ممنون

MEH D
01-07-2012, 22:03
سلام
خوبین ؟ خوشین ؟ سلامتین ؟؟ :4:
اقا یه چیزی هست تو بخش خیلی جالبه
وقتی یه نفر مشاوره می خواد و یه نفر دیگه که اکثرا از مدیران بخش هستن میان جواب میدن پست های بعدی دقیقا همونه با دلایل یکسان . لطفا یه تدبیری برای جلوگیری از اینکار بیاندیشید . با تشکر

PESAR AJIB
01-07-2012, 22:12
بیشتر نظر ها تعصبی هست و باید پاک شوند تا دوستی که میخواد خرید کنه دچار مشکل نشه و حتما هم باید یک یا چند مدیر که سابقه و تجربه بیشتری دارند خودشون رو تو مشاوره نشون بدن
ولی خیلی ها هم هستن که پیشنهادات خوبی میدهند و مفید هست
درکل تایپیک خوبی است

JABER
01-07-2012, 23:40
بیشتر نظر ها تعصبی هست و باید پاک شوند تا دوستی که میخواد خرید کنه دچار مشکل نشه و حتما هم باید یک یا چند مدیر که سابقه و تجربه بیشتری دارند خودشون رو تو مشاوره نشون بدن
ولی خیلی ها هم هستن که پیشنهادات خوبی میدهند و مفید هست
درکل تایپیک خوبی است

سلام
خوبین ؟ خوشین ؟ سلامتین ؟؟ :4:
اقا یه چیزی هست تو بخش خیلی جالبه
وقتی یه نفر مشاوره می خواد و یه نفر دیگه که اکثرا از مدیران بخش هستن میان جواب میدن پست های بعدی دقیقا همونه با دلایل یکسان . لطفا یه تدبیری برای جلوگیری از اینکار بیاندیشید . با تشکر

ما هم این مورد را مشاهده کردیم
ولی خب کاری نمیشه کرد.
یه تدابیری اندیشیده ایم.ولی باز هم نمیشه کاریش کرد.
تا بتونیم پستهای بد را حذف میکنیم،ولی بازم نمیشه

A.M.2
05-07-2012, 19:46
سلام

سلام به همگی ...///
برخی از دلایل رو نمیشه اصلاً کاری کرد اینو قبول کنید///
طرف طوری انتظارات رو بیان میکنه که اصلاً راهی نداره ///

یه پیشنهاد و یا انتقاد هم اینجا عنوان کنم تا دوستان عزیزم خودشون پیگیر مسائل باشند
متأسفانه تو اکثر تاپیک های بخش معرفی گوشی در خصوص قیمت گوشی هم بحث میشه ///
با مدیران محترم بخش معرفی صحبت کنید تا با این موارد به طور جدی برخورد کنند و یا حداقل پستهای مربوطه رو با اطلاع رسانی به کاربران به تاپیک های بخش قیمت ها انتقال بدن ...

....

تازه حتی برخی از پستهاشون هم بوی مشاوره میده :4:

...

اگه میشد یه جوری یه طوری بخش معرفی و مشاوره درکنار هم بودن چی میشد :bw:

A.M.2
03-09-2012, 15:21
سلام و خسته نباشید به همکاران سابق

یه پیشنهادی دارم که بدک نیست اگه اجرایی بشه

چون قیمت گوشی و لوازم جانبی و الکترونیکی تو کشور ما با مقایسه قیمت دلار مشخص میشه و از طرفی هم یکسری از دوستان با قیمت دلار خرید و فروش میکنند بهتره یه تاپیک درخصوص قیمت روز ارز ایجاد کنید

یعنی منظورم اینه که یه تاپیک ایجاد بشه تا دوستانی که تو بازار هستند و دستی هم در قیمت دلار و یورو و پوند ... دارند بتونند اخرین قیمت دلار رو اینجا بگذارند // هم اون چیزی که توبانک مرکزی اعلام میشه رو بگند و هم تو بازار هست
اینجوری هم اطلاعات بخش خرید و فروش بهتر میشه و هم یه سری از دوستانی که قصد دارند گوشی با قیمت دلار بخرند میتونند به راحتی اطلاعات کسب کنند ///
اگه اینکار انجام بشه دیگه نیازی هم نیست یه تاپیک داشته باشیم درخصوص قیمت گوشی ها به دلار !!!!

تو اکثر فروم های موبایلی هم چنین تاپیک هایی موجود نیست ...//// فقط تو یه سری از سایت های اقتصادی و خبری همچنین چیزی هست که اگه ما هم داشته باشیم عالیه

فقط بایست به درستی تاپیک رو کنترل کرد تا منحرف نشه /

JABER
03-09-2012, 15:58
سلام و خسته نباشید به همکاران سابق

یه پیشنهادی دارم که بدک نیست اگه اجرایی بشه

چون قیمت گوشی و لوازم جانبی و الکترونیکی تو کشور ما با مقایسه قیمت دلار مشخص میشه و از طرفی هم یکسری از دوستان با قیمت دلار خرید و فروش میکنند بهتره یه تاپیک درخصوص قیمت روز ارز ایجاد کنید

یعنی منظورم اینه که یه تاپیک ایجاد بشه تا دوستانی که تو بازار هستند و دستی هم در قیمت دلار و یورو و پوند ... دارند بتونند اخرین قیمت دلار رو اینجا بگذارند // هم اون چیزی که توبانک مرکزی اعلام میشه رو بگند و هم تو بازار هست
اینجوری هم اطلاعات بخش خرید و فروش بهتر میشه و هم یه سری از دوستانی که قصد دارند گوشی با قیمت دلار بخرند میتونند به راحتی اطلاعات کسب کنند ///
اگه اینکار انجام بشه دیگه نیازی هم نیست یه تاپیک داشته باشیم درخصوص قیمت گوشی ها به دلار !!!!

تو اکثر فروم های موبایلی هم چنین تاپیک هایی موجود نیست ...//// فقط تو یه سری از سایت های اقتصادی و خبری همچنین چیزی هست که اگه ما هم داشته باشیم عالیه

فقط بایست به درستی تاپیک رو کنترل کرد تا منحرف نشه /

ولی خب امیر جان:
سایتهای ارائه دهنده قیمت روز بازار زیاده
چه بازار-چه بانک

پس فکر نکنم نیاز باشه

ولی قیمت گوشی به دلار میتونه به خیلی ها کمک کنه
چه برای خرید گوشی از خارج کشور
چه گرفتن قیمت درست گوشی

A.M.2
03-09-2012, 16:09
ولی قیمت گوشی به دلار میتونه به خیلی ها کمک کنه
چه برای خرید گوشی از خارج کشور
چه گرفتن قیمت درست گوشی

خوب پس چرا ایجاد نمی کنید ؟!
فکر هم نکنم بدک باشه

JABER
27-09-2012, 17:41
خوب پس چرا ایجاد نمی کنید ؟!
فکر هم نکنم بدک باشه

قبل از ایجاد باید اول 2نفر داوطلب بشوند که قیمت دلار یا یورو بزنند!
اگر کسی هست که میتونه کمک کنه به من پ.خ بزنه.

A.M.2
29-09-2012, 09:38
قبل از ایجاد باید اول 2نفر داوطلب بشوند که قیمت دلار یا یورو بزنند!
اگر کسی هست که میتونه کمک کنه به من پ.خ بزنه.

جابر جان فکر نکنم نیازی باشه به این کارها
از این سایت میتونیم کمک بگیریم ///

http://www.mazanex.com/

تمام فروم های دیگه هم از قبیل این سایت ها کمک میگیرند
کپی برداری این چنینی مشکلی نداره ؟!

JABER
29-09-2012, 13:59
جابر جان فکر نکنم نیازی باشه به این کارها
از این سایت میتونیم کمک بگیریم ///

http://www.mazanex.com/

تمام فروم های دیگه هم از قبیل این سایت ها کمک میگیرند
کپی برداری این چنینی مشکلی نداره ؟!

تاپیک قیمت روز دلار که کلا منتفیه!!!

بجای اون قرار شد یه تاپیک بزنیم که قیمت گوشیها را به دلار بزنیم!
که اون هم نیاز داره به حداقل 2نفر که اعلام آمادگی کنند!

به قول خودت خب سایت های زیادی برای قیمت لحظه ای دلار هست!
دیگه نیازی به زدن تاپیک و کار دوباره توسط ما نیست!

A.M.2
29-09-2012, 16:49
سلام مجدد

جابر جان اگه بخواید من میتونم قیمت گوشی های داخل کشور رو به واحد دلار ، یورو ، ین ، لیر ، و یا هرچیز دیگه ای که خواستید بدم

فقط میگم قیمت گوشی های داخل کشور رو به واحد های دیگه میدم
همین
قیمت گوشی تو کشورهای دیگه رو نمیتونم بدم

ضمناً یه سورپرایز باحال هم برای بخش قیمت ها دارم
یه اماری رو گرفتم بد نیست که تو سایت داشته باشیم
به نظر جالب هست
صبر کن طرح رو کاملاً که پیاده کردم بهت میگم

JAZAMEH
21-10-2012, 12:41
یه فکری به حال این بخش قیمت ها کنید لطفا
ًهمینجوری داره میره جلو
به جای قیمت دادن تکی به صورت لیستی قیمت بدین 1 ضمنا قیمت ها هم دقیق نیستن پرت و پلا زیاد داره

JABER
21-10-2012, 12:44
یه فکری به حال این بخش قیمت ها کنید لطفا
ًهمینجوری داره میره جلو
به جای قیمت دادن تکی به صورت لیستی قیمت بدین 1 ضمنا قیمت ها هم دقیق نیستن پرت و پلا زیاد داره

ممنون
اگر توجه کنید ماه های قبل در صفحه اول لیست قیمت میگذاشتیم و آپدیت هم میشد.

ولی فعلا اوضاع بازار خرابه
اصلا قیمتها معلوم نیست-هر کسی یه قیمتی میپرونه
مجبوریم تحمل کنیم تا اوضاع سامان بگیره

mbmb6666
26-11-2012, 20:02
همین الان 1730 قیمت دارم می خوای تا ادرس بدم

سلام
اول خسته نباشید میگم به دوستانی که اینجا قیمتها رو میگن
من امروز حدود 4ساعت تو علاالدین بودم و تمام طبقات رو گشتم برای نوت 2
باید بگم که قیمتهاتون اصلا مطابق واقع نیست و اگر من یا بقیه دوستان ازتون انتقاد میکنند نباید ناراحت بشید
قیمت نوت 2 تو کل علاالدین از زیرزمین تا ششم بدون گارانتی از 1770 کمتر نبود که نبود و با گارانتی تا 1920 بود

متاسفانه تا یکی از دوستان میان میگن که قیمتتون درست نیست سریع دوستانی که قیمتهارو میذارن میگن که من موجود دارم یا میخوای آدرس بدم
درصورتی که این سایت از کل کشور بازدید کننده داره و قرار نیست که از اون آدرسی که شما میگید ما خرید کنیم
"شما باید قیمت غالب کل کشور رو قرار بدید یا حداقل سایتها رو بازدید کنید و ببینید که چه قیمتی میذارن نه اینکه استثناها رو بگید"
الآن شما گفتی نوت 2 1730 میخوای آدرس بدم؟ بله آدرس بدید و بعد اینکه ذکر کنید که با گارانتی یا بدون گارانتی
باز میگم امیدوارم از انتقادها ناراحت نشید و سریع جواب تند بدید و پستو حذف کنید

ali.rafi
26-11-2012, 20:13
سلام
باید بگم که قیمتهاتون اصلا مطابق واقع نیست و اگر من یا بقیه دوستان ازتون انتقاد میکنند نباید ناراحت بشید
قیمت نوت 2 تو کل علاالدین از همکف تا ششم بدون گارانتی از 1770 کمتر نبود که نبود
و با گارانتی تا 1920 بود

متاسفانه تا یکی از دوستان میان میگن که قیمتتون درست نیست سریع دوستانی که قیمتهارو میذارن میگن که من موجود دارم یا میخوای آدرس بدم
درصورتی که این سایت از کل کشور بازدید کننده داره و قرار نیست که از اون آدرسی که شما میگید ما خرید کنیم
"شما باید قیمت غالب کل کشور رو قرار بدید یا حداقل سایتها رو بازدید کنید و ببینید که چه قیمتی میذارن نه اینکه استثناها رو بگید"
الآن شما گفتی نوت 2 1730 میخوای آدرس بدم؟ بله آدرس بدید و بعد اینکه ذکر کنید که با گارانتی یا بدون گارانتی

بنده هم با نظر شما موافقم و اینکه این قیمت من هیچ جا ندیدم و چند بار برای خرید پیام دادم بجای نرسیدم بنظر من مدیر سایت باید به این تاپیک و کسانی که قیمت می زارن رسیدگی کنه
نه اینکه تا یکی گفت این قیمتها وجود نداره به توپ ببندنش واقعا ما ایرانی ها باید حجالت بکشیم وشرم کنیم از اینکارها

اقا جمال شما هم ادرس مغازت بزار برای خرید !

drakola47
26-11-2012, 20:47
اقا سلام من کاری با مشکلاتتون با همدیگه ندارم ولی میخوام اینم بگم که من یا من نوعی خیلی از دانسته هامون از این سایت بدست اوردیم چون در طول روز به اندازه کافی مشغله داریم و وقتی برای به روز رسانی اطلاعات خودمونم نداریم .به نظر من نباید با گله های بیهوده اوقات دست اندر کاران سایت را تلخ کرد که خستگی این پست ها به تنشون بمونه.به هرحال می خاستم بپرسم کسی میدونه این optimus g کی میاد 2 ماه منتظرم .دیگه دارم خسته میشم کسی میتونه یه تاریخ قطعی بگه.؟؟؟؟

mbmb6666
26-11-2012, 21:09
اقا سلام من کاری با مشکلاتتون با همدیگه ندارم ولی میخوام اینم بگم که من یا من نوعی خیلی از دانسته هامون از این سایت بدست اوردیم چون در طول روز به اندازه کافی مشغله داریم و وقتی برای به روز رسانی اطلاعات خودمونم نداریم .به نظر من نباید با گله های بیهوده اوقات دست اندر کاران سایت را تلخ کرد که خستگی این پست ها به تنشون بمونه.به هرحال می خاستم بپرسم کسی میدونه این optimus g کی میاد 2 ماه منتظرم .دیگه دارم خسته میشم کسی میتونه یه تاریخ قطعی بگه.؟؟؟؟

دوست عزیز بنده و بقیه دوستانی که انتقاد میکنیم نه با کسی دشمنی داریم و نه میخواهیم اوقات کسی رو تلخ کنیم
تعجب میکنم شما میگید گله بیهوده. من هم مثل شما مشغله دارم و دوست دارم به قیمتی که گفته میشه بتونم اعتماد کنم
اگه من انتقاد میکنم چون سایت رو دوست دارم و مثل شما خیلی چیزا از سایت یاد میگیرم
به هر حال تا انتقادی در کار نباشه اصلاحی هم نخواهد بود

mp368
26-11-2012, 21:10
نه اینکه تا یکی گفت این قیمتها وجود نداره به توپ ببندنش واقعا ما ایرانی ها باید حجالت بکشیم وشرم کنیم از اینکارها

اقا جمال شما هم ادرس مغازت بزار برای خرید !
منم موافقم. تا یکی‌ جز آقا جمال قیمت میده شما برخورد می‌کنید.

mohsen_toop
26-11-2012, 21:41
سلام
قیمت نوت 2 تو کل علاالدین از زیرزمین تا ششم بدون گارانتی از 1770 کمتر نبود که نبود و با گارانتی تا 1920 بود

دوست عزیز امیدوارم این ناراحتی شما بابت این نباشه که قیمت خریدت با قیمت ایمان جان تفاوت داره
وگرنه قیمتهای ایمان جان همه از مغازه های معتبر شیراز هستش و میتونید با تلفن و حتی حضوری هم خرید کنید و اینکه خود من بیش از 10 بار از شیراز با قیمتهای خیلی به مراتب کمتر از تهران خرید کردم و اونهم تلفنی
و علت ناراحتی شما رو نمیدونم چیه از قیمت کمتر و ارزون تر بودن ناراحتید یا از چیز دیگه
و اینکه حضور ایشون و جمال اقا بسیار لازمه تو سایت تا حداقل بفهمید گرون خریدین و دوستان دیگه گرون نخرند

J@M@L
26-11-2012, 22:03
خوب فک کنم این جا مشکل منم اگه اینطوری باشه دوستامن فعالیت نمیکنم شما هم به گرون خریدن عادت دارید دیگه ایشالاه ک یکی بهتر از من بیاد و قیمت بده بهتون .من میرم تاشاید وضع بهتر بشه

masoud.05
26-11-2012, 22:06
خوب فک کنم این جا مشکل منم اگه اینطوری باشه دوستامن فعالیت نمیکنم شما هم به گرون خریدن عادت دارید دیگه ایشالاه ک یکی بهتر از من بیاد و قیمت بده بهتون .من میرم تاشاید وضع بهتر بشه

جمال خان شما تاج سری،همه به حضورت نیاز دارن،همیشه زحماتت قابل تقدیره،
:as:

alirohanii
26-11-2012, 22:12

جمال تو که از اول بودی اگر تو بری پس تایپیک کجا بره؟ بخاطر چندتا حرف نباید اینطور فکر کنی آخه :dl:
توی پستهای قبلی دیدم که به پستهای بیخودی جواب نمیدادی.این رفتارت خیلی خوب بود بخدا.چونکه پست تنش زا نمیزنی.:df:
فعالترین فرد داخل سایت شمایید.هم در تایپیک نو هم دست دوم و هم چندین جای دیگه حضور مثبت دارید.:cv:
قربونت جمال جون.قیمت one x plus رو لطف میکنی؟:as:

18372
26-11-2012, 22:16

:dx:جمال جون نمی دونم چه توقعی ازتو دارند می خوان تو تک تک شهرا
بگردی قیمت بگیری بعد میانگین بگیری بگی
کاری که نداره جمال :دی
جمال دادا یه وقت دیونه نشی بریا :دی
اگه قیمت گوشی داره کم میشه یکی از دلایلش جمال هست و بس :دی
جمال داداش انشا الله موفق باشی

D.E.N.Z.E.L
26-11-2012, 22:25

سلام جمال جان... شما بری ؟؟؟ پس بزار بگم قسمت مشاوره رو علی اقا ببنده....
شما هستی و فعالیت میکنی فهمیدی یا نه:4:
البته من پیشنهاد میکنم چند روز به تاپیک سر نزنی تا قدرتو بدونن.............

aminst
26-11-2012, 22:39
نرو تو هم مثل من نمیتونی دووم بیاریییییییی نروووو
االبته شوخی کردم.
اقا جمال چرا میخوای این تایپیک رو ترک کنی؟
من خودم قبل از اشنایی با شما و این تایپیک نزدیک بود الکی پول زیاد بدم و خدا رو شکر که شما اومدی و دیگه ما هم ضرر نکردیم.
حضور شما بسیار در این برهه زمانی بسییییار واجب است
اینک این دوستان و صدالبته خودم نیاز مبرم به شما داریم.
حالا یه نفر میاد یه چیزی میگه.
شما اصلا به اینها اهمیت نده بزار هرچی میخوان بگن.
شما به پشتوانه ای این تایپیک قیمت میدید
من تو دهن بد خواه های شما میزنم.
راستی قیمت این گوشی ها توی یزد چنده؟
Xperia u
P
Sola
Ace 2
S2
هم با گارانتیا رو بگو هم بیگارانتی ها رو
مادر نزاییده کسی بخواد به اوستا جمال توهین کنه
کی گفته ایشون حضورشون اضافیه
خودم نسخشو میپیچونم.
بوووووووووووووووووووق

shahabGT
26-11-2012, 22:50

جمال جان، حالا بعضیا حرفایی بزنن شما به دل نگیر. منتظر فعالیت شما تو این تاپیک هستیم حرف من نیست حرف همه بچه هاست.

PAEEZAN
26-11-2012, 22:53
ای وای برمن یه انتقاد یعنی اینقدر تاثیر داره؟
آقا جمال از من دلخور نشو منظور من و دوستان اصلا شخص شما یا شخص خاصی نیست
منظور روال کلی قیمت دهی هست.
راستش من از برخورد بد با دوستانی که انتقاد منصفانه و دوستانه میکنند ناراحتم
دو سه روز پیش یادمه با شخصی که با ادبیات بسیار مودبانه ای انتقاد کرد خیلی بد برخورد شد. دلم براش سوخت.
من میگم حداقل بگن که تو فلان شهر این قیمته یا کف قیمت اینه نه اینکه قاطعانه بگن قیمت اینه
میشه بگن بین این قیمت تا این قیمته
چون کسانی که به سایت مراجعه میکنند از کل کشور هستند و برای منی که تو تهران هستم در واقع همچنین قیمتی وجود نداره.
به هر حال جمال جان اگه ناراحت شدی من ازت معذرت میخوام

mohandesejavoon
27-11-2012, 00:27
من هم به نوبه خودم به عنوان یه کاربر تازه کار !! میخوام که جمال برگرده!:as:
اما پیشنهاد من اینه...:dw:

الان جمال خان خودشون این چند وقته گوشی هایی که زیاد خواهان دارند را دیگه میدونن..مثلا روزی نیست که یکی از قیمت one x یا نوت 2 نپرسه!
خب اگه طوری میشد که ما هروز حدود 11 - 12 ظهر که قیمت ها بعد مشخص شدن تقریبی دلار همون روز تعیین میشه و طی یه لیست اعلام عمومی میشد در سایت خوب بود وبقیه گوشی های دیگه هم بصورت کامنت ایجا پرسیده بشه.واینکه فکنم اگه یه گوشی 11 ظهر قیمتش 1تومن بود دیگه خیلی کم ممکنه یه هو تا عصر بشه 1200 ! :bw:
پیشنهاد دارم وقتی لیست قیمت داده میشه به گارانتی دار بودن نبود و اینکه قیمت مال کدوم شهره حتما اشاره بشه.:dv:

اما باید قبول کنیم که قیمت ها نمه نمه داره افت میکنه...وقتی که قانون میشه که هر گونه واردات فقط با دلار 1226 و 2400 مبادلات رسمی طلقی میشه یعنی اینکه دلار 2800 بازار آزاد بای بای.:cs:.یعنی اینکه همه وارد کننده ها باید برن ارز را از بانک مرکزی بگیرن..وقتی تقاضای بازار آزاد کم شد دلار بازار ازاد میشکنه..وقتی اون شکست ارز مبادله ای میشکنه...یعنی میره به سمت کاهش قیمت ها...شکسته شدن حباب کاذب در بازار بخصوص در لوازم خانگی و موبایل.:bu::ad:
تعرفه گمرک هم 45 درصد کاهش داده شده که تقریبا دوبرابر بودن نرخ دلار مبادله با مرجع یکسان بشه.

پس همه چی در این مسیر داره میره جلو...پس دوستان عزیز باید بدونن اگه اون فروشنده علاالدین قیمتشو نمیاره پایین بدونید آخرش یا مجبور میشه بیاره پایین یا اینکه مجبورش میکنن!! :ah:
پس مشکل از غیر دقیق بودن قیمت اینجا نیست..مشکل از علاالدین هست که چون راضی نمیشه به کاهش قیمت:bm: میخواد که مجبورش کنند به کاهش!! :cg::sorry:

hamed_palang00
27-11-2012, 04:53
من هم به نوبه خودم به عنوان یه کاربر تازه کار !! میخوام که جمال برگرده!:as:
اما پیشنهاد من اینه...:dw:

الان جمال خان خودشون این چند وقته گوشی هایی که زیاد خواهان دارند را دیگه میدونن..مثلا روزی نیست که یکی از قیمت one x یا نوت 2 نپرسه!
خب اگه طوری میشد که ما هروز حدود 11 - 12 ظهر که قیمت ها بعد مشخص شدن تقریبی دلار همون روز تعیین میشه و طی یه لیست اعلام عمومی میشد در سایت خوب بود وبقیه گوشی های دیگه هم بصورت کامنت ایجا پرسیده بشه.واینکه فکنم اگه یه گوشی 11 ظهر قیمتش 1تومن بود دیگه خیلی کم ممکنه یه هو تا عصر بشه 1200 ! :bw:
پیشنهاد دارم وقتی لیست قیمت داده میشه به گارانتی دار بودن نبود و اینکه قیمت مال کدوم شهره حتما اشاره بشه.:dv:

اما باید قبول کنیم که قیمت ها نمه نمه داره افت میکنه...وقتی که قانون میشه که هر گونه واردات فقط با دلار 1226 و 2400 مبادلات رسمی طلقی میشه یعنی اینکه دلار 2800 بازار آزاد بای بای.:cs:.یعنی اینکه همه وارد کننده ها باید برن ارز را از بانک مرکزی بگیرن..وقتی تقاضای بازار آزاد کم شد دلار بازار ازاد میشکنه..وقتی اون شکست ارز مبادله ای میشکنه...یعنی میره به سمت کاهش قیمت ها...شکسته شدن حباب کاذب در بازار بخصوص در لوازم خانگی و موبایل.:bu::ad:
تعرفه گمرک هم 45 درصد کاهش داده شده که تقریبا دوبرابر بودن نرخ دلار مبادله با مرجع یکسان بشه.

پس همه چی در این مسیر داره میره جلو...پس دوستان عزیز باید بدونن اگه اون فروشنده علاالدین قیمتشو نمیاره پایین بدونید آخرش یا مجبور میشه بیاره پایین یا اینکه مجبورش میکنن!! :ah:
پس مشکل از غیر دقیق بودن قیمت اینجا نیست..مشکل از علاالدین هست که چون راضی نمیشه به کاهش قیمت:bm: میخواد که مجبورش کنند به کاهش!! :cg::sorry:

احسنت به این تحلیل زیبا و دقیق
دولت (علیه ما علیه) هم همین هدف رو داره به شرطه این که مثه کارای قبلی نشه
من هم این جا از داش جمال گل تقاضا میکنم برگردن چون با وجود ایشون ما قیمت واقعی کالا دستمون میاد و دیگه قیمت 1990 تمنی نمیره تو پاچمون
:aw:

A.M.2
27-11-2012, 08:24
دوستانی که قیمت میدن باید جای قیمت می گذارن بدن واین قانون تاپیک هستش اقا جمال شما چرا ادرس مغازت نمیدی ما هم مشتری بشیم

علی جان ادرس مغازه رو اگه تو تاپیک بگذارند میشه تبلیغ ...
و این خلاف قوانین کلی سایت هست نه مشاوره ...
ولی میتونند در پ.خ به شما اطلاع بدن که فکر میکنم اقا جمال هم اینکار رو داره انجام میده //
یا ازش بخواید که بهتون اطلاع بده ...///
ضمناً مثلاً من اگه به شما بگم یه جا گلاکسی اس 3 روی دارند میدن 1 میلیون و 200 هزار تومان بهت ادرس بدم شما باید حضوری اونجا باشی تا سرت کلاه نره ...
با تماس تلفنی نمیشه کاری کرد ...

به عنوان مثال عرض میکنم
طرف جلوی مغازه اش وایساده بهش میگم NEO چنده ؟
میگه 450 تومان ...
وقتی میرم تو مغازه حالا میگه باید گوشیت رو گارانتی نرم افزاری کنی تا بهت بدم
برای گارانتی نرم افزاری هم میگه 500 تمام میشه ...
خوب اون قیمت 450 کجا و این 500 کجا ...؟؟؟
به خاطر همین میگم تلفنی نمیشه کاری کرد باید حضوری باشه و از تمام لوازم جانبی گوشی هم مطمئن بشی

از مدیران مربوطه میخوام کلیه این پست ها رو به جاش که خودشون میدونند انتقال بدن ...
تاپیک از بحث اصلی منحرف نشه ...
بقیه بحث ها بمونه بعد انتقال:by:

lilipit
27-11-2012, 09:13
علی جان ادرس مغازه رو اگه تو تاپیک بگذارند میشه تبلیغ ...
و این خلاف قوانین کلی سایت هست نه مشاوره ...
ولی میتونند در پ.خ به شما اطلاع بدن که فکر میکنم اقا جمال هم اینکار رو داره انجام میده //
یا ازش بخواید که بهتون اطلاع بده ...///
ضمناً مثلاً من اگه به شما بگم یه جا گلاکسی اس 3 روی دارند میدن 1 میلیون و 200 هزار تومان بهت ادرس بدم شما باید حضوری اونجا باشی تا سرت کلاه نره ...
با تماس تلفنی نمیشه کاری کرد ...

به عنوان مثال عرض میکنم
طرف جلوی مغازه اش وایساده بهش میگم neo چنده ؟
میگه 450 تومان ...
وقتی میرم تو مغازه حالا میگه باید گوشیت رو گارانتی نرم افزاری کنی تا بهت بدم
برای گارانتی نرم افزاری هم میگه 500 تمام میشه ...
خوب اون قیمت 450 کجا و این 500 کجا ...؟؟؟
به خاطر همین میگم تلفنی نمیشه کاری کرد باید حضوری باشه و از تمام لوازم جانبی گوشی هم مطمئن بشی

از مدیران مربوطه میخوام کلیه این پست ها رو به جاش که خودشون میدونند انتقال بدن ...
تاپیک از بحث اصلی منحرف نشه ...
بقیه بحث ها بمونه بعد انتقال:by:
گفته های شما کاملا متین اما مثلا بنده از قبل تعطیلات از اقا جمال یک گوشی درخواست کردم اما جواب درستی ندادن وقتی یکی قیمتی میگه اگر کسی ازش درخواست کرد باید جواب درست بده یا ادرس مغازه شماره مغازه یا اگر خودش فروشنده هست شماره تماس خودش که جواب میده وقتی تماس میگیرن تا هماهنگ کنه گوشی درخواستی رو ارسال کنه براش

A.M.2
27-11-2012, 10:00
گفته های شما کاملا متین اما مثلا بنده از قبل تعطیلات از اقا جمال یک گوشی درخواست کردم اما جواب درستی ندادن وقتی یکی قیمتی میگه اگر کسی ازش درخواست کرد باید جواب درست بده یا ادرس مغازه شماره مغازه یا اگر خودش فروشنده هست شماره تماس خودش که جواب میده وقتی تماس میگیرن تا هماهنگ کنه گوشی درخواستی رو ارسال کنه براش

درسته ...
شما هم از نظر دیگه درست میگی دوست من
ولی من احساس میکنم اقا جمال و ایمان از یک مغازه در شهرهای مختلف قیمت میگذارند ...
میدونم که خودشون هم تو کار فروش هستند ولی این قیمت ها که میگذارند من احساس میکنم از یک مغازه هست ...
مثلاً تو کرمان مغازه x
تو یزد مغازه y
تو شیراز هم مغازه w

حالا برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر از خود این عزیزان بپرسید ...

GOL_MARYAM_123
27-11-2012, 10:30
سلام دوستان.

نمیدونم چرا یکی تویه این سایت به درجه ایی میرسه زود یه جوریش میشه منظورم اینه بابا چرا زود میرنجید انتقاد پذیر نیستید.مگه همه از شما گله دارن که میگی میرم هزار تا مثل تو رفتن داداش بهترینش امدن منظوری ندارم ولی شما کاربرمتخصص سایت هستین وظیفه شما بیشتر از کاربران عادی هستش.البته شما هم لطف میکنید زحمت میکشید که قیمتها رو اینجا میگذارید .بعضی از دوستان شاید پول جمع کردن برای خرید گوش و اینجا میان هر کیی یه قیمتی میده زود میرنجند.اونایی که از قیمت شما گله دارن تعدادشون زیاد نیست ولی کسانی که به شما احتیاج دارن تعدادشون زیاده داداش جمال.حیف به عنوان کسی که در سایت حضور خوبی داره زود ناراحت شه .من شما رو نمیشناسم ولی همیشه تویه پستهاتون خوش رفتار و با محبت جواب دوستان رو میدهید.دیگه حرفی ندارم داداش جمال امیدوارم از حرفهام ناراحت نشی داداش .واقعا حیفه که زود بری.

mbmb6666
27-11-2012, 10:54
سلام
دیشب با آقا جابر صحبت کردم و ایشون گفتن قرار دادن نام شهر جزو قوانینه. خب اینطوری دیگه هیچ حرف و حدیثی پیش نمیاد. و هر کس اعتراض داشت میتونن بهش بگن خب تو این شهر این قیمته.
وگرنه میشه مثل بعضی از دوستان که تاپیک مجزا میزنن و گوشیها و لوازم جانبی خودشون رو میفروشن و هیچ کس هم اعتراضی نداره و نمیگه اینجا این قیمته یا ....
در صورتی که این تاپیک یه تاپیک مرجع و عمومی هست و یه جورایی باید قیمت کلی داده بشه
من چند روزه چهار پنج تا سایتی که معروف هستند و قیمت روز گوشی رو میذارن دنبال میکنم و متاسفانه قیمتهای اونا با اینجا متفاوته. همونطور که گفتم اگه قرار باشه هرکس قیمت مغازه خودش رو به عنوان قیمت کلی بده میتونه تاپیک مجزا بزنه و جنسهاشو اونجا بفروشه
من دیشب یه انتقاد کردم و ظاهرا آقا جمال نارحت شد. البته بعد تو پ خ از اینکه شاید رنجیده باشه ازش عذرخواهی کردم و گفتم که برگرده و باز قیمت بده

Abadan.Mobile
27-11-2012, 11:03
نمیدونم قضیه چیه دقیقا ولی با جمال صحبت میکنم امروز ایشالله که برگرده

S-AJAD
27-11-2012, 12:42
جمال جان...
خواهش میکنم نرو.
اون کسی که ناراحته خوب قیمت نگیره.
شما که نمیتونی بیای از مغازه دم در خونشون قیمت بگیری براش بزای.قطعا قیمت شهرهای مختلف و مغازه های مختلف متفاوت هست.
قیمت اینجا بری بدست اوردن یه قیمت حدودی هست.و فردی که میخواد بخره باید حساب کنه یکم بالا پایین ترش رو میخره خودش.
من خودم واقعا از قیمت هات خیلی استفاده کردم.واقعا کمکم کرد.
خیلی جاهای دیگه هم ازت سوال داشتم جواب دادی.
واقعا از تو فعال تر من ندیدم.روزی حداقل 10 تا پست تو همین تاپیک میزاری.تازه کم کمش.
قیمت بقیه وسایل و دسته دو و ... هم هست هنوز.
واعقا خیلی فعالیت داری.اگر بری این بخش کلا تخته میشه
جمال جان به خاطر چند نفر خودتو ناراحت نکن.
امیدوارم زودتر برگردی..

maziyar74
27-11-2012, 13:10
ای وای برمن یه انتقاد یعنی اینقدر تاثیر داره؟
آقا جمال از من دلخور نشو منظور من و دوستان اصلا شخص شما یا شخص خاصی نیست
منظور روال کلی قیمت دهی هست.
راستش من از برخورد بد با دوستانی که انتقاد منصفانه و دوستانه میکنند ناراحتم
دو سه روز پیش یادم نرفته با شخصی که با ادبیات بسیار مودبانه ای انتقاد کرد چه جور برخورد شد. دلم براش سوخت.
من میگم حداقل بگن که تو فلان شهر این قیمته یا کف قیمت اینه نه اینکه قاطعانه بگن این است و دیگر هیچ.
میشه بگن بین این قیمت تا این قیمته
چون کسانی که به سایت مراجعه میکنند از کل کشور هستند و برای منی که تو تهران هستم در واقع همچنین قیمتی وجود نداره.
به هر حال جمال جان اگه ناراحت شدی من ازت معذرت میخوام
من کوچیکتم

سلام داداش.
اون شخص که انتقاد کرده بود من بودم. واقعا دلم شکست اینطور جوابمو داد ایشون. (حالا بماند که فوت پدرش رو تسلیت گفته بودم و..)
جالب اینه که پستم هم مثل فرفره حذف شد (کی حذف کرد مهم نیست ولی آزادی بیان جالب بود در نوع خود :4:)
صددرصد هم میدونستم اگه بخوام دعوا راه بندازم سر رعایت ادب مدیرا معمولا جهت گیری میکنن و‌ آخرسر من بن میشم :4: و...(من خودم قبلا رئیس یکی از انجمن های سایت های همسایه بودم و با یکی از مدیرای ارشد درافتادم همین بلا سرم اومد)
من پروفایل یکی دیگه رو هم چک کردم و دیدم بازم با لحن بد با ایشون صحبت کرده بود جمال جان.

چیزی که هست اینه که رعایت ادب واجب هست و قیمت دادن مستحب !‌ منم تاکید کرده بودم که خیلی دستش درد نکنه که قیمت میده ولی الان میگم نباید مثل برده رفتار شه با بقیه :|

درضمن معمولا تو جهان سوم کسی انتقاد میکنه ناراحت میشن این مشکل ها پیش میاد‌ :|
(درضمن کامنت هارو داشتم میدیدیم. یاد جامعه های غربی (!)‌ افتادم که هرکی رو انتقاد میکنه بهش فحش میدن‌ میگن طرف هیچی حالیش نیست اعتراض کرده!)

الانم میگم ما جمال جان رو خیلی دوست داریم به شرطی که احتراممون رو نگه داره و انتقاد پذیر باشه و اینطور واکنش نشون نده سر مسائل خیلی جزئی ;) اگه میدونست من چقدر سر اختلاف قیمت هاش با علائدین و بازارموبایل و جمهوری و ... ضرر دیدم و الان تا خرخره بدهکارم :4: یکم درکم میکرد !‌(جدا راست میگم :| )

ZARABAN21
27-11-2012, 13:59

جمال جون نوکرتم تو رو خدا نریا این تاپیک بسته به شماست:dk:

REZA1200
27-11-2012, 14:05
والا چه عرص کنم اینجا ایرانه و قیمتها هر کی هر چی بیشتر زورش برسه ولی در کل اقا جمال و هر کس دیگه ای قیمت میزارند لطف میکنند و هیچ تعهدی در برابر من و دیگر کاربران ندارند این مساله میشه مثل قیمت گرجه فرنگی که چند سال پیش یک نفر گفت دم خ نه ما کیلویی 2000تومنه حالا چند نفر جرات داشتند توروش وایسند بماند
به هر حال بنده از اقا جمال کمال وشکر را دارم و مطمعن هستم افرادی که راضی هستند تعدادشون از افراد ناراصی بیشتره پس خواهشن میکنم اگر امکان داره به کارشون ادامه بدن
در رابطه با قیمت هم من جنوب هستم قاچاق اینجا زیاده و قیمتها اینجا مثل قیمت اقا جمال است حتی بعضی وقتا کمتر پس دلیل نمیشه بیام بگم گرون فروش هستی
و یک نکته دیگه اینکه اینجا فقط قیمت میزارند کسی به زور تفنگ نمیگه بیا بخر بیشتر جنبه اطلاع رسانی داره
ودر اخر کار هم هر گوشی که اقا جمال قیمت میده خو دش داره پول به حسابش بریزید بدستتون میرسه پس این همه حرف الکی و خاله زنکی نزنید کس که 800تومن میخواد پول گوشی بده حتما 810 هم میده
اگر کسی با حرفهای من موافقه اعلان کنه تا هم اقا جمال کارش رو ادامه بده هم دوستان توقع زیادی نداشته باشند

ali_mascheran
27-11-2012, 15:39
بچه ها من با اینکه از قدیمی های موبایلستانم اما کلا کم پست میزارم و اینکه این تاپیک رو هر روز سر میزنم! بیاید از همین جا و از خودمون شروع کنیم و به کسایی که بدون چشم داشت دارن برامون کار میکنن احترام بزاریم یا حد اقل چوب لای چرخشون نکنیم افرادی مثل جمال و ایمان که دارن مخلصانه کار میکنند بخدا روا نیست با چهارتا حرف بچه گونه که من فک کنم بیشترش سوء تفاهم بود از کار خوبشون دست بکشن من از طرف خودم ازشون خواهش میکنم که به قیمت گذاشتنشون ادامه بدند و از بچه ها دل خور نباشن چون به قول فرنگیا idia is free ببخشید که اسپم دادم...باور کنید تو این وضعیت کشور هیشکی دلش تنش و درگیری نمیخاد و همه فراری هستند از این چیزا و اکثر قریب به اتفاق دنبال آرامش هستند ... موفق باشید...:loveit:

PAEEZAN
27-11-2012, 18:07
خب ظاهرا با اصلاحاتی که صورت گرفت همه چیز با خوبی و خوشی پیش میره :ar:
امیدوارم دوستانی که قیمتها رو میذارن حتما نام شهر و تاریخ رو ذکر کنند تا دیگه سوء تفاهمی پیش نیاد

drakola47
27-11-2012, 19:39
سلام به همه .الحمدالله همه چی به خیر گذشت (البته اگر اقا جمال برگرده.).اگر اطلاع دارید پاسخ منم بدید ممنون میشم.این optimus g کی میاد؟؟؟ و ایا xperia v وارد شده ؟؟؟ قیمتش چنده؟؟ بازم ممنون از زحمات همه ی اقایون.

Moty.kichoo
28-11-2012, 10:39
بخش مشاوره واقعا بخش پرکاربردیه
به نظر من وجود موضوعاتی یکسان که خیلی از کاربرا درگیرش هستند بسیار زیاده و به همون اندازه تاپیک ایجاد میشه که جواب ها شاید یکسان
به نظر من در کنار همین روال که خیلی خوب هست برای هر مدل یا برند یک تاپیک باز بشه به صورت عمومی و شامل زیر شاخه هایی بشه که هرکسی این مدل یا برند رو استفاده کرده بیاد و تجربشو از کار شخصیش با این مدل ذکر کنه شاید به نوعی این موضوعات به صورت پراکنده در کل سایت باشه ولی به نظر من منسجم نیست و جاش در بخش مشاوره خالیه و یه کاربر تازه وارد قطعا گیج میشه
موضوعاتی که ادامه پیدا کنه و فقط سوالات باز کننده تاپیک توش مطرح نشه ممنون

A.M.2
19-12-2012, 14:54
سلام ///
تو سایتهای دیگه داشتم پرسه میزدم دیدم تو بعضی از فروم ها تاپیک هایی هست که وقتی ادم اونها مطالعه میکنه دیگه هیچ وقت نیاز به مشاوره گرفتن نداره ...///
البته کار رو کاسبی بخش مشاوره تا حدودی شاید کم بشه ولی وجود چنین مطالبی واقعاً ضروری هست ...
نمیخوام نامی از اون فروم ها و یا تاپیک ها ببرم چون تو سایت ما گذاشتن مطالب از سایتهای رقیب خلاف هست
حالا بهتره یه دورکی تو این دنیای مجازی بزنید و این مطالب رو مطالعه کنید :4:

JABER
20-12-2012, 16:16
بخش مشاوره واقعا بخش پرکاربردیه
به نظر من وجود موضوعاتی یکسان که خیلی از کاربرا درگیرش هستند بسیار زیاده و به همون اندازه تاپیک ایجاد میشه که جواب ها شاید یکسان
به نظر من در کنار همین روال که خیلی خوب هست برای هر مدل یا برند یک تاپیک باز بشه به صورت عمومی و شامل زیر شاخه هایی بشه که هرکسی این مدل یا برند رو استفاده کرده بیاد و تجربشو از کار شخصیش با این مدل ذکر کنه شاید به نوعی این موضوعات به صورت پراکنده در کل سایت باشه ولی به نظر من منسجم نیست و جاش در بخش مشاوره خالیه و یه کاربر تازه وارد قطعا گیج میشه
موضوعاتی که ادامه پیدا کنه و فقط سوالات باز کننده تاپیک توش مطرح نشه ممنون

درسته
ولی خب بخش معرفی برای همین ایجاد شده!
ما نمیتونیم در حیطه کاری دیگر بخشهای سایت وارد بشیم!

سلام ///
تو سایتهای دیگه داشتم پرسه میزدم دیدم تو بعضی از فروم ها تاپیک هایی هست که وقتی ادم اونها مطالعه میکنه دیگه هیچ وقت نیاز به مشاوره گرفتن نداره ...///
البته کار رو کاسبی بخش مشاوره تا حدودی شاید کم بشه ولی وجود چنین مطالبی واقعاً ضروری هست ...
نمیخوام نامی از اون فروم ها و یا تاپیک ها ببرم چون تو سایت ما گذاشتن مطالب از سایتهای رقیب خلاف هست
حالا بهتره یه دورکی تو این دنیای مجازی بزنید و این مطالب رو مطالعه کنید :4:

شما بیزحمت لینک هاشون را برای بنده پ.خ کنید:4:

A.M.2
22-12-2012, 08:25
شما بیزحمت لینک هاشون را برای بنده پ.خ کنید:4:

گذاشتن لینک سایت های مختلف تو سایت ممنوع هست مدیر جان :4:

فروم اریا یه نگاه کن /// اصلاً مشاوره 2 دونه تاپیک بیشتر نداره ولی مطالبش خیلی جالبه:dw:

بیا تو پ.خ بهت بگم

milad.ir
24-12-2012, 17:31
سلام به همه موبایلستانی ها وتشکر بابت زحماتشون
من چند تا از مشاوره ها در مورد خرید گوشی رو خواندم کسانی که اونجا راهنمایی میکردن می نوشتند صفحه خوب بدنه خوب دوربین خوب و ... میخواستم اگر امکان داره این راهنمایی هارو تخصصی تر کنید :ab: ممنون

PESAR AJIB
24-12-2012, 17:46
من چند تا از مشاوره ها در مورد خرید گوشی رو خواندم کسانی که اونجا راهنمایی میکردن می نوشتند صفحه خوب بدنه خوب دوربین خوب و ... میخواستم اگر امکان داره این راهنمایی هارو تخصصی تر کنید :ab: ممنون

ایشون درست میگن
من از این مورد زیاد دیدم
و به شخصه هر کی این کار رو کرده تذکر دادم
ولی خوب ، کو گوش شنوا ؟

JABER
27-12-2012, 20:00

ایشون درست میگن
من از این مورد زیاد دیدم
و به شخصه هر کی این کار رو کرده تذکر دادم
ولی خوب ، کو گوش شنوا ؟

اتفاقا ما هم دلمون میخواهد تخصصی تر بشه ولی 2مشکل هست:
1)خیلی ها آماتور هستند و نمیدونند.
2)چطوری این روش را عملی کنیم!!!؟--برای اجرای همین روش فعلی هم خیلی وقت صرف کردیم!

A.M.2
31-12-2012, 14:10
سلام
چندتا پيشنهاد درست و حسابي براي بخش قيمت ها دارم به نظرم تو قوانين اضافه كنيد بهتر ميشه

1- كساني كه قيمت گوشي ميخوان نام شهر رو هم حتماً بگن
باتوجه به اينكه قيمت ها در سراسر كشور باهم فرق داره كسي كه قيمت ميخواد بپرسه حتماً‌ بگه كدوم شهر يا شهرها رو ميخواد ...
اينجوري دوستاني كه قيمت ميگذارند مثل اقا جمال و ايمان و ... تكليفشون كاملا‌ً مشخص هست

2- بارها شده وقتي قيمتي تو تاپيك گذاشته ميشه دوستان هنوز 30 ساعت نگذشته دوباره قيمت همون گوشي رومي پرسند
درسته تو كشور نوسان زياد هست ولي نه ديگه تو 30 يا 48 ساعت گذشته ///
به نظرم تمام پستهاي كه بعد از 30 ساعت قيمت قبلي كه گذاشته شده بايست حذف بشه /// ( البته فقط اونهايي كه گوشي مورد نظرشون تو پستهاي قبلي بوده )
اينها نياز به كار مديريتي داره

PESAR AJIB
31-12-2012, 14:20
2- بارها شده وقتي قيمتي تو تاپيك گذاشته ميشه دوستان هنوز 30 ساعت نگذشته دوباره قيمت همون گوشي رومي پرسند
درسته تو كشور نوسان زياد هست ولي نه ديگه تو 30 يا 48 ساعت گذشته ///
به نظرم تمام پستهاي كه بعد از 30 ساعت قيمت قبلي كه گذاشته شده بايست حذف بشه /// ( البته فقط اونهايي كه گوشي مورد نظرشون تو پستهاي قبلي بوده )
اينها نياز به كار مديريتي داره
امکان نداره
یعنی مدیر هی باید بره پست های قبلی رو نگاه کنه ، مبادا قیمت گوشی تکرار شده باشه !!!
اینکار گیج کردن مدیر به حساب میاد
روزانه نزدیکه به 30 تا و حتی بیشتر قیمت پرسیده میشه
اونوقت مدیر باید بره تمام پست ها رو چک کنه ، که یک گوشی 2 بار پرسیده نشده باشه

A.M.2
31-12-2012, 14:44
امکان نداره
یعنی مدیر هی باید بره پست های قبلی رو نگاه کنه ، مبادا قیمت گوشی تکرار شده باشه !!!

فكر كنم خودمون يه زمان مدير اون بخش بوديمااااااااا :4:

سلام مجتبي جان

اصلاً به قول شما گيريم در 24 ساعت 50 پست ارسال كنن درسته ؟!؟!!
حدود 7 نفر مدير داره اونجا ...
هر مدير روزي فقط و فقط 10 دقيقه 10 تاش رو چك كنه بازهم كار كم ميارن :4:

ضمناً قرار نيست بيان بگردن دنبال قيمت تكراري رو از اين حرفها ///
فقط پستهايي كه قيمتش تو 24 ساعت قبل داده شده رو حذف كنن كه اين كار سختي نيست
البته اگه قيمت ها هم به صورت كلي داده بشه بهتره ///

اين يك نوع فرهنگ سازي هست
اينجوري باعث ميشه كاربران براي قيمت گرفتن اول بيان قيمت صفحه هاي قبل رو چك كنن ( مثلاً 48 ساعت گذشته ) بعد اگه قيمت گوشي مورد نظرشون نبود دوباره پست ارسال كنند ...
فقط كافيه يه 30 روزي اينكار انجام بشه خودتون مي بينيد كه چقدر درخواست مرتب و منظم ميشه
كار اقا جمال و ايمان هم بهتر ميشه

مثل اون داستان اخطار دادن كه هركي از راه ميرسيدبه كاربري كه قوانين رو زيرپا گذاشته بود اخطار ميداد
ولي الان اينجوري نيست و فقط نفر اول اخطار ميده و تمام ...
مگر در موارد كه اون كاربر ... باشه :4:

_ANONYMOUS_
31-12-2012, 14:47
ج
امکان نداره

سلام

البته اگه محدوده ی زمانی روزانه باشه مطمئنا مدیر یادش خواهد موند که در ۲۴ ساعت قیمت تکراری نگفته باشه!:dn:

A.M.2
31-12-2012, 14:52
ج

سلام

البته اگه محدوده ی زمانی روزانه باشه مطمئنا مدیر یادش خواهد موند که در ۲۴ ساعت قیمت تکراری نگفته باشه!:dn:

حتي 48 ساعت هم يادش ميمونه ... ( البته اگه قميت كلي باشه ) :4:

اگه واقعاً اين كار رو نتونن انجام بدن بايد مثل سالهاي قبل تاپيك رو بعد از زدن پست قيمت كلي قفل كرد ...
كاري كه اقا مهران قبلاً انجام ميداد
البته اين كارهم ايراداتي داشت كه مثلاً يه كاربر ميخواست قيمت يه گوشي ديگه رو بپرسه ولي بايد منتظر ميشد تا تاپيك باز بشه ///

A.M.2
27-05-2013, 11:33
سلام ...
اینجا مطرح میکنم تا همه مدیران بخش ببنید ...

موارد قابل اصلاح قوانین انجمن :

1- بند شماره 13 قوانین با قوانین جدید بخش مشاوره خرید گوشی و تبلت از آذر 90 سازگار نیست ...

بند شماره 13 ::: کاربرانی که گوشی یا تبلت خاصی رو پیشنهاد میدن در صورت امکان علت و دلیل پیشنهادشون رو هم بیان کنند...
قوانین جدید از آذر 90 ::: مشاوره باید تخصصی و همراه توضیحات در مورده گوشی و تبلت نام برده شده باشد... //

تا جایی که اطلاع دارم همه چیز اجباری شده ...!!!

2- بند شماره 5 قوانین مربوط به گوشی در صورت موافقت به این موضوع اصلاح بشه

قیمت ها بایستی از بازار موبایل شهر مورد نظر و حتماً به صورت میانگین بین دو یا چند فروشگاه تهیه شود. از کپی کردن یا تهیه قیمت گوشی ، تبلت و لوازم جانبی که در سایت های مختلف فروشگاهی و اینترنتی درج شده ، خودداری فرمائید ...