PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ Sony Ericsson Xperia ARC

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10

mehdi.xterra
27-04-2011, 06:56
به نظر من هم قیمت به این زودی ها پایین نمیاد چون دیروز سونی اعلام کرد به خاطر زلزله نمیتونه یه سری از قطعات سه تا گوشی هوشمند جدیدشو تامین کنه همچنین گفته عرضه ی بقیه ی گوشی های هوشمند بازار هم به مشکل میخوره چون بیشتر قطعات توی یکی از کارخونه های سونی واقع در شمال ژاپن تولید میشه

mehdi-psp
27-04-2011, 10:19
منم بعید میدونم به این زودی ها پایین بیاد .
البته من فکر هام رو کردم و اول خرداد هر قیمتی بود این گوشی را میخرم .
یادش بخیر پارسال x10 تو یک ماه بالای 100 تومان افت قیمت داشت .

Mparvin2
27-04-2011, 13:51
آقا چه طوری میشه رو این گوشی برنامه ریخت ؟!

soli_rf
27-04-2011, 15:24
آقا چه طوری میشه رو این گوشی برنامه ریخت ؟!
با استفاده از چیز پی ان و Air Plane Mode میتونید از مارکت استفاده کنید و یک فایل منیجر نصب کنید . بعد از اون میتونید برنامه هاتون رو به مموری اتقال بدید و با استفاده ار فایل منیجر نصب کنید

فقط گزینه Unknown Source رو از مسیر Setting >application فعال کنید برای نصب برنامه از طریق فایل منیجر

Mparvin2
27-04-2011, 15:53
آقا من با v پی ان وصل میشم ولی نمیتونه مارکتو باز کنه گوشی توش سیم کارتم نیست
از v پی ان هم مطمئنم درسته چون با آیفون میرم وصل میشه صفحه هم باز میکنه ولی با این آرک نمیشه
چی کار کنم؟
مرسی

soli_rf
27-04-2011, 18:54
آقا من با v پی ان وصل میشم ولی نمیتونه مارکتو باز کنه گوشی توش سیم کارتم نیست
از v پی ان هم مطمئنم درسته چون با آیفون میرم وصل میشه صفحه هم باز میکنه ولی با این آرک نمیشه
چی کار کنم؟
مرسی

از کانکت شدن چیز پی ان مطمئن هستید . یعنی میتوانید یه وب باز کنید با چیز پی ان ؟
ایمیل Gmail رو وارد کردید ؟

در صورتی که باز هم مشکل داشتید از ip یک کشور دیگه استفاده کنید

hassan1385
27-04-2011, 21:47
اصلا این کارا لازم نیست کافیه تیک Unknown sources رو بزنی بعد فایل منیجرو که از سایت گرفتی با بلوتوث به گوشی بفرستی و بعد از Accept وقتی فایل گرفتی رو Notification Bar روش کلیک کن و تمام .

soheiloooooo
28-04-2011, 01:43
باسلام خدمت تمام دوستان

ازتمام دوستان خواهش میکنم جوسازی نکنن چون این گوشی امروز در بازار موبایل ایران توسط یکی از دوستان باگارانتی780هزارتومان وبدون باقیمت720 ودرپاساژعلاالدین باگارانتی 765وبدون710تومان بدون هزینه های جانبی وبیخودقیمت شدودرتماسی هم که خودم بادوست عزیزی که درپاساژعلاالدین دارم قیمتها را به همین منوال اعلام کردنددوستان درنظر داشته باشند که به گفته دوست عزیزم قیمتهای پرت ونادرست همانطور که در چند پست قبل گفتم محاسبه میشود ونکته ای که امروز من با ان مواجه شدم این بود که به گفته دوست خوبم یکسری افراد سود جو کیف وبرچسب رم شارژر ومانند ان را ازکارتون گوشی برداشته وبصورت جداگانه بفروش میرسانندوگوشی را زیر قیمت میدهند پس دوستان عزیزی که قصدخریداین گوشی رادارند به این نکات توجه کنندکه هیچ ارزانی بیدلیل نیست!؟

سلام بنده را خدمت دوست عزیزتان که مکررا باایشان در تماس بوده اید برسانیدو بگویید بنده از جنوبی تر نقطه کشورم یعنی بوشهر باآغوش بازایشان را دعوت مینمایم تا بیایند و قیمت و کم و کیف محصول را ازنزدیک رویت فرمایند و اینهمه کلاه سر ملت نذارند.ارادتمند شما صمد:bz:

soheiloooooo
28-04-2011, 01:46
به نظر من هم قیمت به این زودی ها پایین نمیاد چون دیروز سونی اعلام کرد به خاطر زلزله نمیتونه یه سری از قطعات سه تا گوشی هوشمند جدیدشو تامین کنه همچنین گفته عرضه ی بقیه ی گوشی های هوشمند بازار هم به مشکل میخوره چون بیشتر قطعات توی یکی از کارخونه های سونی واقع در شمال ژاپن تولید میشه

منبع خبر رو لطفا ذکر کنید.در ضمن فراموش نکنید که سونی،ایرانخودرو و سایپا نیس که با این بادا بلرزه:di:

soheiloooooo
28-04-2011, 01:53
دوستان هرکس از بابت قیمت مشکل و یا سوالی داره اعلام کنه تا آدرس و تلفن و یا هرگونه مشخصه دیگه ای رو که مایل هستید بفرستم تا متوجه کلاهبرداری (فروشندگان محترم در علاال... که مکررا با ایشان در تماس بوده ام) بشوید.این بهترین روش برای جلوگیری از سودجویی فروشندگان خواهد بود.همونطور که میبینید دوستمون این گوشیو از تهران بدون کابل خریدن 690تومن.درحالی که اینجا با تمام امکانات 680فروش میره

mehdi.xterra
28-04-2011, 10:48
منبع خبر رو لطفا ذکر کنید.در ضمن فراموش نکنید که سونی،ایرانخودرو و سایپا نیس که با این بادا بلرزه:di:

دوست عزیز من خودم از طرفدارای شش آتیشه ی سونی هستم از روی لج که ابن حرف رو نزدم که اینم منبع خبر
http://gsm.ir/news_details.php?id=9257

jabarsink
28-04-2011, 23:03
سلام :welcomeswing::welcomeswing::welcomeswing:

یکی که این گوشی رو خریده تو رو خدا لطف میکنه یه چند تا عکس از این گوشی از صفحه نمایشش در زوایای مختلف بگیره ؟؟؟بزاره تو سایت:cv::cv:
اگه امکانش هست تو یکی از عکس ها گوشیو تو دستتون بگیرین جوری که صفحه نمایششم معلوم شه میخوام ببینم سایزش نسبت به ابعد دست چطوره

والا ما مردیم یکی نیومد عکس بزاره

عکس های سایت های دیگه رو دیدم به سایت های دیگه اعتماد ندارم اما بچه های اینجا مثل برادر خودشون راهنمایی میکنن و قابل اعتمادن و در ان شکی نیست.

یه محبت هم کنین بگین که تا اخر تابستون قیمت این گوشی چند میشه ؟؟؟!!

*lesner*
29-04-2011, 00:28
سلام :welcomeswing::welcomeswing::welcomeswing:

یکی که این گوشی رو خریده تو رو خدا لطف میکنه یه چند تا عکس از این گوشی از صفحه نمایشش در زوایای مختلف بگیره ؟؟؟بزاره تو سایت:cv::cv:
اگه امکانش هست تو یکی از عکس ها گوشیو تو دستتون بگیرین جوری که صفحه نمایششم معلوم شه میخوام ببینم سایزش نسبت به ابعد دست چطوره

والا ما مردیم یکی نیومد عکس بزاره

عکس های سایت های دیگه رو دیدم به سایت های دیگه اعتماد ندارم اما بچه های اینجا مثل برادر خودشون راهنمایی میکنن و قابل اعتمادن و در ان شکی نیست.

یه محبت هم کنین بگین که تا اخر تابستون قیمت این گوشی چند میشه ؟؟؟!!

* شما به جی اس ام آرنا اعتماد نداری ؟؟؟؟
* عکسا که بود »

تخصصی ترین بررسی XPERIA Arc از شرکت سونی اریکسون (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=127562)

soli_rf
29-04-2011, 02:53
دوستان یه خبر خوب

آپدیت جدید در راه است :

3.0.1.A.0.126 ECO Apr 28, 2011

PTCRB (http://www.ptcrb.com/ctiastaff/complete/view_complete_request.cfm?modelid=18648)

jabarsink
29-04-2011, 09:07
* شما به جی اس ام آرنا اعتماد نداری ؟؟؟؟
* عکسا که بود »

تخصصی ترین بررسی xperia arc از شرکت سونی اریکسون (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=127562)

اون عکساش زیاد جالب نبود همه عکساشو تو اینترنت دیدم

هر کی داره یه چند تا ازش عکس بزاره ممنونم.

*lesner*
29-04-2011, 14:43
* یکی از دوستان قبلا از آرک خودش عکس گذاشته بود .....
* خدمت شما »
* بقیه ی عکسا رو از ضمیمه ببینید . نذاشتم صفحه سنگین نشه .

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=552523&stc=1&d=1304071812
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=552533&stc=1&d=1304071922
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=552522&stc=1&d=1304071922

jabarsink
29-04-2011, 15:30
خودم هم بیدا کمردم دستون درد نکنه

http://025.img98.net/out.php/i218769_1.JPG

بقیه در اینجا

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=106860&page=5

persian.son
29-04-2011, 22:44
سلام خدمت همه دوستان.راستش رو بخواین امروز تو این فکربودم که گوشی موبایل هرچی باشه گوشیه وقابل حمل بودنش مهمترین نکته دراون هست.داشتم کم کم قیدarcرومیزدم وبهneoوdesire sفکرمیکردم ولی هرکاری کردم نتونستم از زیبایی وامکاناتarcدست بکشم.به نظر شما برای منی که یک پسر16-17ساله هستمarcگزینه خوبی هست؟منظورم اینه که از نظر قرار گرفتن در دست وخوش دست بودن واین که به راحتی در جیب جا بگیره و داخل حمل ونقلش مشکلی نباشه و خسته کننده نباشه مشکلی پیدا نمیکنم؟به هر حال هرچی باشه،گوشی میخوایم بخریم دیگه.
باتشکر

*lesner*
29-04-2011, 23:14
* بستگی به خودت داره مثلا من ساتیو دارم بعضی بهم میگن گندس ولی به نظر خودم اصلا اینطوری نیست !
* هرکسی یه نظری داره . شما هم بهتره بری یکی از این گوشی فروشی ها و آرک رو تو دستت بگیری و ببینی چی جوریاس . آیا باهاش حال می کنی ؟ کلا به خودت و دستت بستگی داره !

afshin1987
30-04-2011, 00:29
سلام
100بار قیمت و زاویه دید و کیفیت عکس وصدا و.... سوال جواب شد:dz:
یه چیز جدید بگید....
مثلا:
کسی خبر داره که ارک از طریق پرت میکرو یو اس بیش میتونه وسایل جانبی ساپرت کنه یا نه؟؟ مخصوصا فلش مموری

bababarghi
30-04-2011, 11:52
دوستانی که با گارانتی پارس کامتل تهیه نموده اند به سوالات زیر لطفا جواب بدهند:
1- قیمت؟
2- محتویات جعبه؟
3- کلندر و تاریخ خورشیدی؟
4- میشه تنظیم کرد که در حالت استندبای تاریخ رو خورشیدی نشان دهد به جای میلادی؟
5-ساپورت فارسی کامل؟
6- مثل مدل های قدیمی موقع دریافت اس ام اس نام فرستنده را نمایش میدهد یا مثل نوکیا فقط میگه شما یک پیغام جدید دارید؟ ( به خاطر تشخیص دادن ویروسی بودن اسم ام اس)
7- پخش کلیپ های 1080p؟

با تشکر فراوان از پاسخ شما

vsg6611
30-04-2011, 14:49
:sign_help::sign_help:سلام
xperia arc بهتره یا desire hd ؟
ممنون میشم جواب بدین

bababarghi
30-04-2011, 15:14
ممنون میشم جواب بدین

از لحاظ باتری، صفحه نمایش، پردازنده، طراحی زیبا arc بهتره!

soheiloooooo
01-05-2011, 00:55
ممنون میشم جواب بدین

از هر لحاظ آرک بهتره.شک نکن و بخر.
1-براویا انجین داره
2-exmorتکنولوژی در دوربینش بکار رفته
3-طراحی فوق العاده ای داره تا الان سلطان مدل هاس.بعدش خدا کریمه دیگه
4-از همه مهمتر سونی با آپدیتاش دسته مشتری رو تو حنا نمیذاره
5-وقتی یه محصول جدید میاد بازارحتمااون محصول از اشتتباهات دیگران درس گرفته و خودشو تصحیح کرده برا اینکه تو دل مشتری جا کنه
6-درکل 20تا30روز دیگه قیمتش مناسب میشه و میتونی بخری.عجله نکن

tohidian
01-05-2011, 17:05
پارس کامتل فعلا قیمت ناامیدکننده 820 میده !
جواب بقیه سوالها : پکیج وساپورت فارسی کامله .

pesal2ak
01-05-2011, 20:09
پارس کامتل فعلا قیمت ناامیدکننده 820 میده !
جواب بقیه سوالها : پکیج وساپورت فارسی کامله .

امیدوارم این شوخی باشه دوست من!
اصلا متوجه نمیشم
من به پارس کامتل ای میل زدم که جوابی هم دریافت نکردم! ولی این گوشی چی داره که 800 بیرزه؟؟؟؟
امیدوارم حرفت شوخی باشه! و من اصلا اعصاب شوخی کردن ندارم!

mohammad20ali20
01-05-2011, 22:53
فکر نکنم خود سونی انقدر سود کنه که این پارسکامتل سود میکنه :ca:

به هر حال هرچی باشه سرمایه گذاری کردن مواد و لوازم صرف کردن تا این گوشیو ساختن با یک قیمت معقول دادن تو بازار حالا اقایون پارسکامتل به خودشون زحمت دادن گوشیو از لب مرز اوردن دارند به قیمت خون باباشون به ملت میندازند...

ahmad1344
02-05-2011, 00:05
اصلا کامتل دیگر در ایران فعالیتی نداره و به دبی منتقل شده ( به نقل از یکی از مدیران این شرکت)این گوشی رو هم شاید نیکاتل گارانتی کنه.

KARAMOOZ
02-05-2011, 00:38
اصلا کامتل دیگر در ایران فعالیتی نداره و به دبی منتقل شده ( به نقل از یکی از مدیران این شرکت)این گوشی رو هم شاید نیکاتل گارانتی کنه.
نه دوست عزیز.من با سونی اریکسون ، در رابطه با ارک مکاتبه داشتم.لینکش رو پایین براتون میزارم.توجه کنید،توی ایمیل به پارس کامتل اشاره شده.
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1929515&postcount=16

blizzard
02-05-2011, 11:57
سلام آقایون
من arc گرفتم و نمیتونم با wifi به اینترنت وصل بشم
وقتی می خوام کانکت شم ارتباط اینترنت مودمم قطع میشه
کسی می دونه اشکال از چی می تونه باشه ؟

javiol
02-05-2011, 15:17
سلام آقایون

دوست عزیز منتظر باشید تا کاربرانی که آرک دارند جواب سوالتون رو اعلام کنند
نیازی نیست در انجمن های دیگه سوالتون رو تکرار کنید .

soli_rf
02-05-2011, 15:27
سلام آقایون

به احتمال زیاد از تنظیمات Access Point باشه
مدل مودمتون چیه ؟

ahmad1344
02-05-2011, 17:20
Karamooz عزیز مکاتبه شما مربوط به ماه قبل وخبر من مال دیروز است.

*lesner*
02-05-2011, 18:51
* دوستانی که هنوز نتونستن این گوشی رو از نزدیک ببینن »

فایلهای فلش 360 درجه گوشیهای sony ericsson (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=144817)

* فایل 360 آرک هم موجوده می تونید استفاده کنید .

KARAMOOZ
02-05-2011, 20:00
Karamooz عزیز مکاتبه شما مربوط به ماه قبل وخبر من مال دیروز است.
یعنی شما این خبرو رد میکنید؟!؟!

سیتادل و نیکاتل از لیست نمایندگان سونی اریکسون حذف شدند

........com/News/News.aspx?news=12602

اولش جی اس ام اریا بزنید

mehdi-psp
02-05-2011, 20:35
من شنیدم قیمت این گوشی بد جوری کشیده بالا .
حتی اقا سعید ( از مدیر های سایت ) تو سایتش 120 تومان قمت آرک را افزایش داده .
کسی قیمت روز نداره ؟

tohidian
03-05-2011, 08:35
بله همين طوره قيمت شديدا" بالا رفته علت چيه ؟

ahmad1344
03-05-2011, 14:15
Karamooz عزیز و همه کاربران تنها نماینده سونی اریکسون در ایران فقط نیکاتل است.

tohidian
03-05-2011, 15:12
نخير عزيزم نماينده رسمي سوني اريكسون پارس كامتله بقيه امسال اعلام تعطيلي كردن .

KARAMOOZ
03-05-2011, 19:07
karamooz عزیز و همه کاربران تنها نماینده سونی اریکسون در ایران فقط نیکاتل است.
دوست عزیز.من به شما خبر موثق نشون دادم.چرا شما روی موضع خودتون اینقدر پا فشاری میکنید؟

soheiloooooo
04-05-2011, 14:04
نخير عزيزم نماينده رسمي سوني اريكسون پارس كامتله بقيه امسال اعلام تعطيلي كردن .

اصلا من نمیدونم چرا اینهمه دوست دارید سنگ این نمایندگی و اون نمایندگی رو به سینه بزنید.نمایندگی ها چکاری میخوان براتون انجام بدن که تو بازار انجام نشدنی هست و یا حتی از دست خودتون بر نمیاد.جز اینکه یه تشریفاتی راه میندازن وفقط شارژر و باطری فابریک میفروشن چی دیگه دارن واسه گفتن؟

*lesner*
04-05-2011, 17:23
* دوست عزیز هدف مهدی فقط اطلاع رسانیه نمایندگی باباش نیست که بخواد طرفداری کنه .
* مهدی خان فقط میخواد به دوستان کمک کنه :ce:

persian.son
04-05-2011, 17:55
دوستان مشکلات اصلی این گوشی چی هست؟شنیدم باتریش خیلی ضعیفه!

mehdi-psp
04-05-2011, 19:47
امروز رفتم علائدین تا آرک را قیمت کنیم و ببینم اوضاع چه طوره .

اول اینکه نسبت به یکی دو هفته پیش تعداد مغازه هایی که آرک را داشتند خیلی بیشتر شده بود .
دوم اینکه قیمت کماکان بالاست . من از ده تا مغازه قیمت گرفتم و از 670 تا 740 قیمت دادند . البته بعضی مغازه ها هم رنگ نقره ایی را گرون تر میدادند .

فقط یه نکته جالب :
تو یه مغازه با یارو خیلی صحبت کردم و بهم آخرین قیمت را 630 تومان گفت ( بدون گارانتی ) . حتی رنگ نقره ایی هم 630 میداد . فقط نمیدونم چرا خیلی اصرار میکرد که آرک افت قیمت شدیدی خواهد داشت . ( شاید میخواست گوشی دیگه ایی بهم بده چون من گاکسی اس 8 گیگ هم ازش قیمت کردم )
خلاصه بسیار مصرانه اصرار میکرد که من هیچ تضمینی نمکنم اگه هفته دیگه اومدی دیدی 50 ، 60 تومان کم شده نباید ناراحت بشی . همین باعث شد من یه جورایی چند روز دیگه هم صبر کنم .

hossein.e.m
04-05-2011, 23:14
امروز رفتم علائدین تا آرک را قیمت کنیم و ببینم اوضاع چه طوره .

اول اینکه نسبت به یکی دو هفته پیش تعداد مغازه هایی که آرک را داشتند خیلی بیشتر شده بود .
دوم اینکه قیمت کماکان بالاست . من از ده تا مغازه قیمت گرفتم و از 670 تا 740 قیمت دادند . البته بعضی مغازه ها هم رنگ نقره ایی را گرون تر میدادند .

فقط یه نکته جالب :
تو یه مغازه با یارو خیلی صحبت کردم و بهم آخرین قیمت را 630 تومان گفت ( بدون گارانتی ) . حتی رنگ نقره ایی هم 630 میداد . فقط نمیدونم چرا خیلی اصرار میکرد که آرک افت قیمت شدیدی خواهد داشت . ( شاید میخواست گوشی دیگه ایی بهم بده چون من گاکسی اس 8 گیگ هم ازش قیمت کردم )
خلاصه بسیار مصرانه اصرار میکرد که من هیچ تضمینی نمکنم اگه هفته دیگه اومدی دیدی 50 ، 60 تومان کم شده نباید ناراحت بشی . همین باعث شد من یه جورایی چند روز دیگه هم صبر کنم .

راست ميگفته ديگه، دو هسته ايها كه بيان تو بازار اينا شديد افت ميكنن

nelly
05-05-2011, 07:09
فعلا که سونی اعلام کرده بعد از زلزله برای ساپورت قطعاتش با مشکل مواجه شده
گویا کارخونه تولید آی سی های اصلیش جنوب ژاپنه
یعنی روند کاهش قیمتش شاید با قبل کمی تفاوت داشته باشه

soheiloooooo
05-05-2011, 10:59
فعلا که سونی اعلام کرده بعد از زلزله برای ساپورت قطعاتش با مشکل مواجه شده
گویا کارخونه تولید آی سی های اصلیش جنوب ژاپنه
یعنی روند کاهش قیمتش شاید با قبل کمی تفاوت داشته باشه

خواهش میکنم یا خبر رسانی نکنید یا اینکه با ذکر منابع خبری معتبر اینکارو انجام بدید.قبلا هم این خبر گفته شد و موقعی که ازگوینده ی خبر منبع خواستیم یه سایت خبرچین نامعتبر ایرانی رو معرفی کرد.
زلزله تاثیری در تولید آیسی گوشی نخواهد داشت.خط تولید ماشین بود یه چیزی.خط تولید آیسی که در روز میلیونها عدد تولید میکنه و از قبل برای این گوشی سفارش گرفته شده و تولید شده رو تحت تاثیر قرار نمیده دوست عزیز.

hassan1385
05-05-2011, 12:55
دوست عزیز این شمایی که بر موضع اشتباه خودتون پافشاری میکنین اینم دو تا مرجع معتبر در مورد تاخیر عرضه Xperia Neo و مشکل در عرضه Arc به علت زلزله ژاپن .

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_neo_not_coming_to_the_uk_unti l_july-news-2499.php

http://www.dialtosave.co.uk/mobile/news/2011/04/08/sony-ericsson-xperia-neo-delays-confirmed-coming-in-july/

KARAMOOZ
05-05-2011, 15:46
دوست عزیز.این فقط مربوط به انگلستان است.

ahmad1344
05-05-2011, 18:58
قیمت امروز 90.2.15 توی علاالدین 620 طبقه سوم با همه لوازم خوشبختانه داره میاد پایین ضمنا گارانتی این گوشی فعلا وجود نداره.هر کس که میگه باگارانتی بیخود میگه.هر سه شرکت نماینده سونی اریکسون در ایران این موضوع رو تکذیب کردند من ازشون پرسیدم.

mehdi.xterra
05-05-2011, 20:34
خواهش میکنم یا خبر رسانی نکنید یا اینکه با ذکر منابع خبری معتبر اینکارو انجام بدید.قبلا هم این خبر گفته شد و موقعی که ازگوینده ی خبر منبع خواستیم یه سایت خبرچین نامعتبر ایرانی رو معرفی کرد.
زلزله تاثیری در تولید آیسی گوشی نخواهد داشت.خط تولید ماشین بود یه چیزی.خط تولید آیسی که در روز میلیونها عدد تولید میکنه و از قبل برای این گوشی سفارش گرفته شده و تولید شده رو تحت تاثیر قرار نمیده دوست عزیز.

دوست عزیز شما چند مورد بگو که سایت به قول شما خبر چین خبر دروغ گفته باشه همه دروغ میگن الا شما مثل اینکه خبرهای خارجی رو گوش نمیکنی اگه یکم یورو نیوز گوش کنی اینجور خبر هارو میشنوی این خبر هم خودم شخصا از یورونیوز شنیدم

*lesner*
05-05-2011, 22:14
* برای دریافت قیمت ها به بخش زیر مراجعه کنید »

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143021&page=35

* البته قیمت آرک هم بالا پایین داره شاید 720 تا 650 باشه .
* راستی عزیزان یه سری به لینک زیر بزنید متوجه میشید که سونی اریکسون تکلیفش با خودش هم معلوم نیست »

فعاليت مجدد سوني پس از زلزله مهيب ژاپن (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=140556)

AsmoniA
06-05-2011, 00:12
قیمت امروز 90.2.15 توی علاالدین 620 طبقه سوم با همه لوازم خوشبختانه داره میاد پایین ضمنا گارانتی این گوشی فعلا وجود نداره.هر کس که میگه باگارانتی بیخود میگه.هر سه شرکت نماینده سونی اریکسون در ایران این موضوع رو تکذیب کردند من ازشون پرسیدم.

جدی میگی 620 هزار؟؟؟؟؟
اگه اینجوری باشه که من بزودی میخرمش و به بچه های این کلوپ میپیوندم
:ar:

soli_rf
06-05-2011, 01:30
دوستانی که آرک دارند ، منتظر یه آپدیت خوب باشید
همین ماه یا ماه آینده یک آپدیت خوب داریم

saaapy
06-05-2011, 01:36
سلام در بازار موبایل ایران پارس نیکاتل با hdmi
780 هزار تومان بدون hdmi
750 هزار تومان
البته خودش گارانتی کرده گوشی های قاچاق رو

afshin1987
06-05-2011, 02:50
همدان 700$
با گارانتی
بدونه کابل
مشکی

Sully.E
06-05-2011, 03:30
سونی اریکسون تائید کرده که زلزله ی ژاپن خساراتی رو بهش وارد کرده ولی هیچ جا نگفته دقیقا چه میزان خسارت ! و آیا خط تولیدش رو تحت تاثیر میزاره یا نه!
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_expects_disruptions_in_supply_htc_re ports_all_ok-news-2428.php

ahmad1344
06-05-2011, 15:02
آقا هرکه میگه پارس کامتل آرک رو گارانتی کرده دروغ میگه .این شرکت به دبی منتقل شده مدیرش به خود من گفت.

رضا بنداني اصل
08-05-2011, 19:21
كسي جديدا خبر از گارانتي اصلي اين گوشي نداره.اين گوشي جديدا به بازار اومده وخريد بدون گارانتي اون ريسكش بالاس .اگه كسي ميدونه با خبر كنه ممنون ميشم

mehdi.xterra
08-05-2011, 20:37
كسي جديدا خبر از گارانتي اصلي اين گوشي نداره.اين گوشي جديدا به بازار اومده وخريد بدون گارانتي اون ريسكش بالاس .اگه كسي ميدونه با خبر كنه ممنون ميشم

عزیز من با گارانتی موجود نیست هر کی هم میگه هست یا همین گوشی های موجود تو بازار رو روش کارت گارانتی گذاشتن یا کارت گارانتیش قلابیه بعدشم چه ریسکی داره بدون گارانتی؟ گارانتی دارها که تو یه کارخونه ی جدا ساخته نمیشن که همین گوشیهاست که یه کارت روش اضافه شده و کلی گرونتر شده

maryam_k11
08-05-2011, 20:50
سلام دوستان
شایدسوالم خیلی ابتدایی باشه
ولی ازاونجاییکه میگن ادم داناهم میدونه هم میپرسه ...پرسیدم
منظورازدوهسته ای چیه ممنون میشم کمی توضیح دهین باتشکر

mehdi-psp
08-05-2011, 21:01
بچه ها کسی میتونه بگه این که میگن gpu این گوشی در مقابل gpu گالکسی اس ضعیف تره درسته ؟

یه سوال دیگه ، باز هم شنیدم که میگن چون حافظه داخلی فقط 320 مگ هست تو نصب برنامه و بازی ممکنه به مشکل بخوره . درسته ؟

SADEGH
08-05-2011, 21:13
سلام دوستان
شایدسوالم خیلی ابتدایی باشه
ولی ازاونجاییکه میگن ادم داناهم میدونه هم میپرسه ...پرسیدم
منظورازدوهسته ای چیه ممنون میشم کمی توضیح دهین باتشکر

دوهسته ای دیگه.دوهسته ای....
عین‎‏ ‏pc‏ که میگیم که core do duo‏ یا core do quad‏ .به درد اجرای چند نرم افزار و بازی به طور هم زمان میخوره.دو هسته بو طور مجزا عملکرد ها رو پروسس و اجرا میکنن.

mehdi.xterra
08-05-2011, 21:30
بچه ها کسی میتونه بگه این که میگن gpu این گوشی در مقابل gpu گالکسی اس ضعیف تره درسته ؟

یه سوال دیگه ، باز هم شنیدم که میگن چون حافظه داخلی فقط 320 مگ هست تو نصب برنامه و بازی ممکنه به مشکل بخوره . درسته ؟

ب خاطر اینکه اندروید 2.3 قابلیت move to sd داره مشکلی توی فضا برای نصب برنامه نداره gpu هم saaapy عزیز بهتر میتونن جواب بدن

8910
09-05-2011, 10:11
سلام.اقا اخر این کیفیت تصویر ارک به گالکسی میرسه یا نه؟ یا حد اقل بعد گالکسی در رتبه دوم کل گوشیها قرار میگیره(از نظرکیفیت صفحه)
2)بلندی صدای اسپیکرش چطوره؟

3)کیفیت دوربینش در نور کم چطوره؟
ممنون

mehdi.xterra
09-05-2011, 13:14
سلام.اقا اخر این کیفیت تصویر ارک به گالکسی میرسه یا نه؟ یا حد اقل بعد گالکسی در رتبه دوم کل گوشیها قرار میگیره(از نظرکیفیت صفحه)

ممنون

کیفیت صفحه عالی به نظر من از ایفون هم بهتره صداش هم خیلی خوبه دوربینشم به خاطر سنسور اکسمور سونی تو نور کم هم عکس های فوق العاده میگیره

hossein.e.m
09-05-2011, 21:22
کیفیت صفحه عالی به نظر من از ایفون هم بهتره صداش هم خیلی خوبه دوربینشم به خاطر سنسور اکسمور سونی تو نور کم هم عکس های فوق العاده میگیره

دوستان تو بخش ویدیوهای 720p با پسوندهای مختلفی مثل mkv , avi , mp4 مشکلی ندارید؟

mehdi.xterra
10-05-2011, 14:22
اساتید گرامی یه مشکل واسم پیش اومده چند روزه هر برنامه ای رو باز میکنم force close میده یاید گزینه ی wait رو بزنم تا بتونم از برنامه استفاده کنم رام هم 0184 uk هستش

*lesner*
10-05-2011, 19:07

ممنون

* میرسه بالاتر هم هست یعنی برتری صفحه ی آرک نسبت به رتینا و Superamoled ثابت شده ولی همه ی اینا در حالتیه که گوشی رو کج نکرده باشین . اگه کوشی رو کج نگه داری یا از زاویه ای دیگه نگاه کنی به صفحه از اونا کم میاره :bk:

javiol
11-05-2011, 13:19
کسی نمیدونه بالاخره gpu این گوشی در مقایسه با گالکسی اس قویتره یا ضعیف تر ؟ آخه من شنیدم ضعیف تره . این درسته ؟

تو بنچمارکی که من دیدم گالکسی بهتر بود ولی با اختلاف خیلی کمتر و شایدم cpu خیلی کمک کرد تا بهتر باشه چون cpu گالکسی dual core هستش .

اساتید گرامی یه مشکل واسم پیش اومده چند روزه هر برنامه ای رو باز میکنم force close میده یاید گزینه ی wait رو بزنم تا بتونم از برنامه استفاده کنم رام هم 0184 uk هستش

ببین از تسک منیجر خاصی استفاده میکنی یا نه ؟
وگرنه مشکل از service خود رامه که باید آپدیت بشه .

nipax
11-05-2011, 16:24
تو بنچمارکی که من دیدم گالکسی بهتر بود ولی با اختلاف خیلی کمتر و شایدم cpu خیلی کمک کرد تا بهتر باشه چون cpu گالکسی dual core هستش .

گالکسی اس که سی پی یوش تک هسته ای هست !

اینم بنچ مارک Arc تو XDA :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=13182439

اینم یه بررسی از Arc و مقایسه با Nexus S :
http://www.sizzledcore.com/2011/05/08/sony-ericsson-xperia-arc-review/

( :

javiol
11-05-2011, 16:55
گالکسی اس که سی پی یوش تک هسته ای هست !

اینم بنچ مارک Arc تو XDA :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=13182439

اینم یه بررسی از Arc و مقایسه با Nexus S :
http://www.sizzledcore.com/2011/05/08/sony-ericsson-xperia-arc-review/

( :

بله میدونم . منظورم گلکسی اس 2 بود

حالا من یه کلیپ براتون تو سایت اپ کردم مقایسه اسکرین چهار گوشیه که آرک هم هست
تا متوجه شید کدوم گوشی تو نور خورشید و زوایا بهتر دید داره .
یادتون نره موقعی که تقریبا به نقطه 0 زاویه دید میرسه اگه دقت کنید میبینید که فقط آرک تصویر رو نشون میده .

لینک دانلود کلیپ :

Samsung_Galaxy_S_S_2_screen_viewing_angle_vs_Galax y_S_Sony_Ericsson_Xperia_arc_and_Optimus_2.avi - 10.6 MB (http://filebulk.com/ugv03cellslo/Samsung_Galaxy_S_S_2_screen_viewing_angle_vs_Galax y_S_Sony_Ericsson_Xperia_arc_and_Optimus_2.avi.htm l)

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=558829&stc=1&d=1305116726

sansa
11-05-2011, 20:08
سلام

چرا مردم رو گمراه ميكنيد اين گوشي صفحش زاويه ديد خوبي نداره

الان همه ميريزن تو سرم.....!!!!!!!

من به چشم خودم ديدم زاويه ديدش خوب نيست بايد به جاي صفحه نمايش برويا s-lcd يا امولد ميزد

من اين گوشي رو خريدم براي اينكه ثابت كنم ميتونم گوشي رو ثابت بزارم و در زواياي مختلف

ازش فيلم بگيرمو براتون بزارم ( هر كي خواستبگه تا تو همين تاژيك بزارم ) ! براي اينكه بتوني با

اين گوشي كار كني بايد از يه زاويه خاص نگاش كني !

دقيقا از روبه ..بايد انقدر گوشي رو اين ور رو انور كني تا دقيقا صفحش رو به روت قرار بگيره !

*lesner*
11-05-2011, 20:45
سلام

من به چشم خودم ديدم زاويه ديدش خوب نيست بايد به جاي صفحه نمايش برويا s-lcd يا امولد ميزد

من اين گوشي رو خريدم براي اينكه ثابت كنم ميتونم گوشي رو ثابت بزارم و در زواياي مختلف

ازش فيلم بگيرمو براتون بزارم ( هر كي خواستبگه تا تو همين تاژيك بزارم ) ! براي اينكه بتوني با

دقيقا از روبه ..بايد انقدر گوشي رو اين ور رو انور كني تا دقيقا صفحش رو به روت قرار بگيره !

* نیکی و پرسش ؟
* خب بذار دوستان استفاده کنند دیگه .:af:

UnBelievable Boy
11-05-2011, 21:17
سلام به همگی

راستش اگه خدا بخواد قراره یه گوشی بگیرم ولی میخوام یه چند تا سوال ازتون بکنم ؟؟؟

من انتظاراتم از گوشی زیاده , فقط در چند جمله بگم :

ساپورت خوبی داره از لحاظ نرم افزار که ارور Force Close نده و اینکه توی بازیها مشکلی داشتین یا نه ؟
سرعت اینترنتش خوبه ؟
عکسبرداری و فیلمبرداریش چی ؟ سوال آخر مشکل خاصی داشتین باهاش یا نه و اینکه سرعت خوبی داره ( یعنی روونه روونه ؟؟‌)

ممنون

soheiloooooo
12-05-2011, 00:14
سلام به همگی

راستش اگه خدا بخواد قراره یه گوشی بگیرم ولی میخوام یه چند تا سوال ازتون بکنم ؟؟؟

من انتظاراتم از گوشی زیاده , فقط در چند جمله بگم :

ساپورت خوبی داره از لحاظ نرم افزار که ارور Force Close نده و اینکه توی بازیها مشکلی داشتین یا نه ؟
سرعت اینترنتش خوبه ؟
عکسبرداری و فیلمبرداریش چی ؟ سوال آخر مشکل خاصی داشتین باهاش یا نه و اینکه سرعت خوبی داره ( یعنی روونه روونه ؟؟‌)

ممنون

والا من پیش ازاین x10 روداشتم و از هر لحاظ ازش راضی بودم فقط صدای کمش برام آزاردهنده بود.حالاکه این اومده در واقع داداش همونه بااین تفاوت که اومدن آندروید 2.3 توش بکاربردن و اشکالات قبلیو ازش برداشتن.پس توقع نداشته باش که بدتر شده باشه بلکه بهترم شده.بپر از سرکوچه یه داغشو بخر و حالش و ببر:af:

javiol
12-05-2011, 08:22
سلام

کاربر محترم این حرفی که شما میزنی اصلا منطقی نیست
خیلی ازهمین بچه هایی که آرک دارن تا حالا یه چنین چیزی نگفتن
در ضمن شما همین فیلم روببین . درسته که توزوایای 25 درجه در حالت tilt تصویرش زیاد واضح نیست ولی در دید مستقیم خیلی شفاف تره و همین طور در زاویه 0 درجه که فقط تصویر آرک مشخصه .

8910
12-05-2011, 11:58
اقا تورو خدا کمک کنین من میخواستم ارک بخرم الان به شک افتادم..راسته که موقع دیدن فیلم بصورت دسته جمعی مثلا فردی که کنار من نشسته صفحه روبه کیفیتی که من می بینم نمی بینه...اقا خواشا تکلیف ما رو روشن کنید ..یعنی چی که دید از زوایا مشکل داره..ایا با استفاده عادی از اون به مشکلی برمیخورم..اقا من الان ایکس 10 دارم خواهشا یه مقایسه از کیفیت تصویر و دوربین (درشب) ایکس10وارک قرار بدین و همچنین بلندی صدای اسپیکرش از ایکس 10 چقدر بلندتره؟..ممنون(اقا بخدا 700 تومن که میخوام بدم ارک با بدبختی جمع کردم پس خواهشا کسانی که گوشیرو دیدن یا دارن جواب منو بدن) بستگی به صحبت شما داره که بخرم یا نه ؟ ببخشید که اینقدر محتاطم.

javiol
12-05-2011, 13:47
اقا تورو خدا کمک کنین من میخواستم ارک بخرم الان به شک افتادم..راسته که موقع دیدن فیلم بصورت دسته جمعی مثلا فردی که کنار من نشسته صفحه روبه کیفیتی که من می بینم نمی بینه...اقا خواشا تکلیف ما رو روشن کنید ..یعنی چی که دید از زوایا مشکل داره..ایا با استفاده عادی از اون به مشکلی برمیخورم..اقا من الان ایکس 10 دارم خواهشا یه مقایسه از کیفیت تصویر و دوربین (درشب) ایکس10وارک قرار بدین و همچنین بلندی صدای اسپیکرش از ایکس 10 چقدر بلندتره؟..ممنون(اقا بخدا 700 تومن که میخوام بدم ارک با بدبختی جمع کردم پس خواهشا کسانی که گوشیرو دیدن یا دارن جواب منو بدن) بستگی به صحبت شما داره که بخرم یا نه ؟ ببخشید که اینقدر محتاطم.

طبق بنچمارک ها و بقیه موارد از نظر من و خیلی های دیگه آرک بعد از گالکسی اس 2 بهترین گوشی آندرویدی در حال حاضر هستش .

8910
12-05-2011, 19:20
ممنون. یعنی بنچمارک ارک از اپتیموس 2 ایکس و موتورلا اتریکس که سی پی یو دو هسته دارن بیشتره..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:da:

haji1369
12-05-2011, 23:29
سخت افزار آرک از گالکسی اس قویتره؟هنگ نمیکنه؟مثلا 50تا برنامه بریزی توش تو اجراشون کم نمیاره؟مثل گالکسی در شرایط سخت روون هست؟؟؟؟؟:bw::bw::bw::bw::bw::bw::bw::bw::b w:

mehdi.xterra
13-05-2011, 00:20
بچه های عزیز سایت فارسی سونی اریکسون رو آدرسشو واستون میزارم از مدیران بخش هم تقاضا دارم اگه معرفی این سایت مفیده تو بخشهای دیگه هم اطلاع رسانی کنند با تشکر

http://www.sonyericsson.com/cws/cws/old?cc=ir&lc=fa

sabzefosfori
13-05-2011, 07:35
سلام اين گوشی رو ميخواستم برای يک دوست بخرم يک سوال چرا حافظه گوشی انقدر پايين انتخاب شده ?

يکی از دوستان عزيز گفتن که اين گوشی صفحه خوبی نداره از نظر زاويه ديد و فقط مستقيم تصوير خيلی خوب نشون داده ميشه نسبت به زوايای ديگه

از عزيزانی که اين گوشی رو ديدن يا دارن ميشه راجب اين مورد هم يک توضيح داده بشه

مورد آخر usb go رو ساپرت ميکنه اين گوشی ممنون :ax:

mehdi.xterra
13-05-2011, 09:32
یکی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟ما این وسط سوالمون بی جواب مونده ها:du::du::du:

من که اینهمه برنامه ریختم روش هنوز هنگی ندیدم و خیلی روونه در مقایسه با گالکسی هم که javiol عزیز توضیح دادن تو چند پست قبلی

mehdi.xterra
13-05-2011, 09:41
سلام اين گوشی رو ميخواستم برای يک دوست بخرم يک سوال چرا حافظه گوشی انقدر پايين انتخاب شده ?

يکی از دوستان عزيز گفتن که اين گوشی صفحه خوبی نداره از نظر زاويه ديد و فقط مستقيم تصوير خيلی خوب نشون داده ميشه نسبت به زوايای ديگه

از عزيزانی که اين گوشی رو ديدن يا دارن ميشه راجب اين مورد هم يک توضيح داده بشه

مورد آخر usb go رو ساپرت ميکنه اين گوشی ممنون :ax:

عزیز من اگه منظورت حافظه ی داخلیشه که اون زیاد مهم نیست چون آندروید 2.3 قابلیت move to sd داره حافظه ی خارجی هم که تا 32 گیگ رم ساپورت میکنه که روی خودش رم 8 داره که خیلی هم فضای خوبیه در مورد صفحه نمایش هم فقط به شنیده های بعضی دوستان که از اینور و اونور شنیدن اکتفا نکن از اونهایی که این گوشیو دارن بپرس من خودم هیچ ضعفی تو صفحه نمایشش نمیبینم اون زاویه دیدی که دوستان میگن شما به ال سی دی بهترین لپ تاپ ها هم از زوایای مختلف نیگاه کنی افت کیفیت هر چند جزئی داره قابلیت usb go نداره

haji1369
13-05-2011, 12:21
طبق بنچمارک ها و بقیه موارد از نظر من و خیلی های دیگه آرک بعد از گالکسی اس 2 بهترین گوشی آندرویدی در حال حاضر هستش .

یعنی از گالکسی اسم قوی تره؟؟؟؟؟:bl::bl::bl:

haji1369
13-05-2011, 17:45
من میخوام هفته اول تیر آرک بخرم.تا اون موقع چقدر میشه؟؟؟:bw::bw::bw:

reza-mit
13-05-2011, 18:05
دوستان برید به سایت زیر و هر دوربینی چه عکاسی و چه موبایل باهم دیگه مقایسه کنید. بهترین دوربین توی گوشیهارم arc داره. http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=1&ma1=34&ma2=62&mo2=1383&p2=10885&ph=32

haji1369
13-05-2011, 22:01
یه قابلیت تو باطری گوشیای نوکیا ان 85 و ان86 هست که باطری وقتی به خط آخر میرسه میره حالت power savingو بعد از 15دقیقه بلااستفاده گذاشتن گوشی باطری باز خود به خود فول میشه.کسی میدونه چطوره که خودش شارژ میشه؟این قابلیتو آرک یا گالکسی اس داره؟؟؟؟لطفا کمک کنید:du::du::du:

*lesner*
13-05-2011, 23:28

* گلکسی اس آره ولی گلکسی اس 2 نه .

من میخوام هفته اول تیر آرک بخرم.تا اون موقع چقدر میشه؟؟؟:bw::bw::bw:

* هیچ چیز معلوم نیس به بازار بستگی داره !

دوستان برید به سایت زیر و هر دوربینی چه عکاسی و چه موبایل باهم دیگه مقایسه کنید. بهترین دوربین توی گوشیهارم arc داره. http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=1&ma1=34&ma2=62&mo2=1383&p2=10885&ph=32

* ایول خیلی به درد من که تو کار مقایسه هستم می خوره .:ag:

mahdi207
14-05-2011, 01:11
سلام دوستان
من 3 هفته میشه که ارک گرفتم.گوشی بی نظیری هستش.از نظر زاویه دید.سرعت.فیلم برداری.زیبایی عالی هستش و من ازش لذت میبرم.

javiol
14-05-2011, 09:28

ممنون. یعنی بنچمارک ارک از اپتیموس 2 ایکس و موتورلا اتریکس که سی پی یو دو هسته دارن بیشتره..؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:da:

بزودی تاپیک مقایسه در بخش عمومی ایجاد میشه .

haji1369
14-05-2011, 14:25
یه قابلیت تو باطری گوشیای نوکیا ان 85 و ان86 هست که باطری وقتی به خط آخر میرسه میره حالت power savingو بعد از 15دقیقه بلااستفاده گذاشتن گوشی باطری باز خود به خود فول میشه.کسی میدونه چطوره که خودش شارژ میشه؟این قابلیتو آرک یا گالکسی اس داره؟؟؟؟لطفا کمک کنید:du::du::du:

اینم سوال بی جوابم؟؟این سوالم داشتم:باطری قوی ترم برای آرک هست؟؟؟قوی تر از 1500؟؟؟:bw::bw:

*lesner*
14-05-2011, 18:01
بزودی تاپیک مقایسه در بخش عمومی ایجاد میشه .

* مگه الان بخش مقایسه نداریم ؟
* حتی الان بخش مقایسه ی در خواستی هم داریم !؟!؟!؟
* اینم لینکش » رو تصویر امضام کلیک کن

sabzefosfori
14-05-2011, 22:40
عزیز من اگه منظورت حافظه ی داخلیشه که اون زیاد مهم نیست چون آندروید 2.3 قابلیت move to sd داره حافظه ی خارجی هم که تا 32 گیگ رم ساپورت میکنه که روی خودش رم 8 داره که خیلی هم فضای خوبیه در مورد صفحه نمایش هم فقط به شنیده های بعضی دوستان که از اینور و اونور شنیدن اکتفا نکن از اونهایی که این گوشیو دارن بپرس من خودم هیچ ضعفی تو صفحه نمایشش نمیبینم اون زاویه دیدی که دوستان میگن شما به ال سی دی بهترین لپ تاپ ها هم از زوایای مختلف نیگاه کنی افت کیفیت هر چند جزئی داره قابلیت usb go نداره

خوب شايد برای شما مهم نباشه ولی برای خيلی از دوستان مهم هست
من فقط ميخواستم بدونم که چرا اين گوشی با اين حافظه بسيار بسيار کم درست شده
شايد دليل خاصی اين وسط وجود داره که از چشم ما پنهان باشه چون هرچی فکر ميکنم نميفهمم چرا اين کار رو کرده اونم تو اين زمان که هر چی هم حافظه گوشی زياد باشه باز هم فضا کم مياريم .

mehdi.xterra
14-05-2011, 23:29
خوب شايد برای شما مهم نباشه ولی برای خيلی از دوستان مهم هست
من فقط ميخواستم بدونم که چرا اين گوشی با اين حافظه بسيار بسيار کم درست شده
شايد دليل خاصی اين وسط وجود داره که از چشم ما پنهان باشه چون هرچی فکر ميکنم نميفهمم چرا اين کار رو کرده اونم تو اين زمان که هر چی هم حافظه گوشی زياد باشه باز هم فضا کم مياريم .

دوست عزیز شما اطلاعاتتون رو روی حافظه ی داخلی گوشی نگه میداری یا روی memory card ؟ اگه منظورتون از فضا واسه نصب برنامه باشه که گفتم توی آندروید 2.3 این مشکل حل شده پس نگران چی هستی شما؟

sabzefosfori
14-05-2011, 23:54
دوست من شما متوجه منظورم نشديد کسی که بخواد چند تا فيلم با کيفيت چند تا موزيک ويديو چند تا بازی با حجم بالا و آهنگ و . . . مجبوره بره هزينه کنه و کم کم يک رم 16 گيگ بخره و اگه برند خوب با speed بالا هم بخواد راحت 40 تومان بياد هزينه کنه

saaapy
15-05-2011, 00:43
سلام به همگی
پست های نامربوط حذف شدند

لطفا به هم احترام بگذارید و در مسائل کوچکی مثل نمایندگی با هم بحث نکنید

اینم سوال بی جوابم؟؟این سوالم داشتم:باطری قوی ترم برای آرک هست؟؟؟قوی تر از 1500؟؟؟:bw::bw:
در حال حاضر خیر ولی فکر میکنم این شرکت به زودی براش بسازه همون طور که برا x10 هم ساخت
http://www.mugen-power-batteries.com/

دوست من شما متوجه منظورم نشديد کسی که بخواد چند تا فيلم با کيفيت چند تا موزيک ويديو چند تا بازی با حجم بالا و آهنگ و . . . مجبوره بره هزينه کنه و کم کم يک رم 16 گيگ بخره و اگه برند خوب با speed بالا هم بخواد راحت 40 تومان بياد هزينه کنه
دوست عزیز x10 که دارای 1gb رام بود مقدار حافظه قابل دسترس برای ریختن برنامه ها 407mb بود که این عدد در arc 320mb هست
در مورد این حرفتون هم فکر نمیکنم مگر بخواد خیلی فیلم بگیره ولی نسبی هست دوست عزیز

persian.son
15-05-2011, 14:01
سلام دوستان من بینarcوincredible s موندم شماها کدوم رو پیشنهاد میکنین ولطفا نقاط ضعف و قوتشون رو بگید درضمن من میخوام اوایل تیر بخرم به نظرتون قیمتشون تا اوموقع چقدرمیشه؟

haji1369
15-05-2011, 14:38
سلام دوستان من بینarcوincredible s موندم شماها کدوم رو پیشنهاد میکنین ولطفا نقاط ضعف و قوتشون رو بگید درضمن من میخوام اوایل تیر بخرم به نظرتون قیمتشون تا اوموقع چقدرمیشه؟

من آرکو پیشنهاد میدم.آرک سخت افزارش قوی تره.دوربینش بهتره با اینکه هردوتاشون 8مگن.طراحی ب نظیر.صفحه باکیفیت و بزرگ...باز بگم؟؟؟انکردیبل اس فقط رمش 256 تا بیشتره که آنچنان تاثیر نداره.پشتشم یکم صدا میده.صفحشم نسبت به آرک ضعیف تره/اما پشتیبانیش ضمانت شدس{البته سونیم گفته از آرک پشتیبانی میکنه}جنس بدن انکردیبلم خوب تره.اما یکم مشکل ساپورت فارسی داره.آرک تا اون موقع به 620 به پائین میرسه.انکردیبلم نزدیکای 530.:ag::ag:موفق باشی

B*3*N*A
15-05-2011, 20:36
دوستان کسی که اینگوشیو داره یه بنچمارک بگیره واسمون بزاره

haji1369
16-05-2011, 08:26
تو صفحه های کلوپ بگردی گیر میاری:ay::ay:

B*3*N*A
17-05-2011, 17:50
قابل توجه دوستانی که میگفتند xperia arc مشکل باطری داره
بعد از 23 ساعت :

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=549646&stc=1&d=1303570994

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=549647&stc=1&d=1303570994
دوست عزیز منم عاشق این گوشی شدم همین دوسه روزه میخرمش ولی یه چیزی جالبه شما تو عکس نشون میدین بعد 23ساعت 70%شارژ داره ولی بالا رو باتری علاات درحال شارژ هست لطفا یه جوری عکس بزارین بعضیا که مخالف این گوشین اینو بهونه نکنن

*lesner*
17-05-2011, 18:21
دوست عزیز منم عاشق این گوشی شدم همین دوسه روزه میخرمش ولی یه چیزی جالبه شما تو عکس نشون میدین بعد 23ساعت 70%شارژ داره ولی بالا رو باتری علاات درحال شارژ هست لطفا یه جوری عکس بزارین بعضیا که مخالف این گوشین اینو بهونه نکنن

* احتمالا این به خاطر این بوده که گوشی رو برای تهیه ی اسکرین شات به pc وصل کردن

B*3*N*A
17-05-2011, 21:01
از دوستایی که این گوشیو دارن اگه میشه بگن از 512 رم چقدرش در اختیاره یعنی فرری هس

persian.son
17-05-2011, 21:39
سلام دوستان میخواستم بدونم وضعیت باتری این گوشی چطوره؟چقدر دووم میاره؟نسبت به بقیه آندرویدها خوبه؟

soli_rf
18-05-2011, 01:34
* احتمالا این به خاطر این بوده که گوشی رو برای تهیه ی اسکرین شات به pc وصل کردن

دقیقا همینطور هست .

bababarghi
18-05-2011, 12:29
دوستان خواهش می کنم بگید که آرک میتونه کلیپ یا فیلم با کیفیت 1080p ( فول اچ دی ) و با فرمت های مختلف از قبیل:wmv - mpg - divx - mp4 - mkv , avi رو روان و نرم پخش کنه؟

با تشکر فراوان

MASOUD
18-05-2011, 17:40
دوستان خواهش می کنم بگید که آرک میتونه کلیپ یا فیلم با کیفیت 1080p ( فول اچ دی ) و با فرمت های مختلف از قبیل:wmv - mpg - divx - mp4 - mkv , avi رو روان و نرم پخش کنه؟

با تشکر فراوان

این گوشی قابلیت پخش فایل های FullHD یا 1080p را ندارد
اما پسوند های فوق با برنامه جانبی قابل اجرا شدن هستن

MASOUD
18-05-2011, 19:29
با تشکر از پاسخ شما
پس چه برند و مدلی قابلیت پخش نرم و روان فیلم فول اچ دی (1080p) ؟ آیا اچ تی سی مدل sensation این قابلیت را دارد؟

با تشکر فراوان

بله
گوشی های تک هسته ای به دلیل معماری پردازنده توانایی پخش فایل های 1080p را ندارند
درضمن در بین گوشی های تک هسته ای تنها GPU گلکسی اس توانایی رندر 1080p را دارد
که متاسفانه CPU امکان پردازش صحیح را نداشته و تصاویر بریده بریده پخش میشن

mehdi.xterra
20-05-2011, 13:21
دوستان خبری از آپدیت نشد؟

hamedghassemi
21-05-2011, 01:50
سلام به همه
من الان 2 ساعته تمام حرفای شما رو خوندم ولی نتونستم تصمیم بگیرم مجبورم سوال کنم. من الان 9-8 ماه گلکسی اس دارم و خیلی ازش راضیم تا همین الانم هر بازی و نرم افزاری روش نصب کردم خیلی خوب جواب داده راستش از اولش با برند سامسونگ مشکل داشتم ولی اونموقع هیچ گوشی ای بهتر از گلکسی نبود حالا که arc اومده خیلی خوشم اومده ازش به نظر دوستایی که arc دارن گوشیمو بفروشم arc بگیرم؟ لطفا دلیل هم برای جوابتون بیارید
خیلی خیلی ممنون

soheiloooooo
21-05-2011, 14:48
سلام به همه
من الان 2 ساعته تمام حرفای شما رو خوندم ولی نتونستم تصمیم بگیرم مجبورم سوال کنم. من الان 9-8 ماه گلکسی اس دارم و خیلی ازش راضیم تا همین الانم هر بازی و نرم افزاری روش نصب کردم خیلی خوب جواب داده راستش از اولش با برند سامسونگ مشکل داشتم ولی اونموقع هیچ گوشی ای بهتر از گلکسی نبود حالا که arc اومده خیلی خوشم اومده ازش به نظر دوستایی که arc دارن گوشیمو بفروشم arc بگیرم؟ لطفا دلیل هم برای جوابتون بیارید
خیلی خیلی ممنون

اگه بدنبال تعویض گوشی و راحت شدن از گوشی سابقت هستی میتونی بدلایل بهتربودن دوربین،کیفیت وبزرگی نمایشگر،طراحی منحصربفرد و محک زدن برند سونی اریکسون این گوشی رو بگیری و حالشو ببری اما اگه بدنبال گوشی با امکانات بالاتر هستی منتظر باش تا GSII وارد بازار شه.گرچه هنوز تست قطعی نشده اما باداشتن cpuدوهسته ای شاید یه سروگردن از آرک بالاتر باشه

hamedghassemi
21-05-2011, 21:27
از نظر طراحی که من واقعا خوشم اومده ولی کیفیت تصویرش از گلکسی هم بالاتره؟!!!!!

hamedghassemi
21-05-2011, 21:28
دوستانی که این گوشی رو گرفتن هم نظر بدن واقعا کیفیت تصویرش از گلکسی بهتره؟ ضمنا نرم افزارها و بازیها واقعا بدون هیچ مشکلی تا حالا رو گوشیم نصب شدن دوستانی که arc دارن مشکلی نداشتن تا حالا خیلی ممنون میشم جواب بدین

mehdi.xterra
21-05-2011, 22:01
دوستانی که این گوشی رو گرفتن هم نظر بدن واقعا کیفیت تصویرش از گلکسی بهتره؟ ضمنا نرم افزارها و بازیها واقعا بدون هیچ مشکلی تا حالا رو گوشیم نصب شدن دوستانی که arc دارن مشکلی نداشتن تا حالا خیلی ممنون میشم جواب بدین

من شخصا تا حالا صفحه ای با این کیفیت ندیدم فوق العاده هستش از نظر بازی و نرم افزار هم تا حالا به مشکلی بر نخوردم

sami_marmooz
22-05-2011, 00:23
سلام ببخشید کسی میدونه arc قیمتش الان چنده؟!

calligrapher
22-05-2011, 01:34
780 تومن فول پک

30jall
22-05-2011, 22:04
اقا من الان ثابت میکنم که این گوشی از گالکسی ۲ بهتره.
این گوشی امکاناتی داره که هیچ گوشی دیگری این امکانتو یکجا با هم ندارن.
بدنه فوق العاده زیبا که به نظرم گالاکسی اس ۲ ازش کاملا محرومه و معلومه که به گرد پای این گوشی هم نمیرسه.
و اینکه در رنگ نقره ایش کاملا مات هست و لکه بر نمیداره.
صفحه نمایش براویا زاویه دیدش خیلی بهتر از سوپر امولد هستش.چرا؟
الان میگم چرا.
چون نویسنده سایت جی اس ام ارنا با تعصب فقط به خاطر عمق رنگ سیاه سوپر امولد اونو بهتر دونسته در حالی که در نمایش رنگهای قرمز سبز ابی که رنگهای اصلی هستن از اپل که سهله از سوپر امولد هم بهتره و توی اون زاویه سوپر امولد کاملا تیره نشون میده.در حقیقت نشون نمیده.اینو همه کاربران سایت های خارجی هم تایید کردن.
ساپورت کامل فونت فارسی و ارایه ان از سوی شرکت سونی که هنوز هیچ شرکتی همچین خدماتی به مشتریاش نمیده.و باید فارسی ساز نصب کنیم.و من در این حد شنیدم که در صورت اپدیت گوشیای سامسونگ فونت فارسی که شرکت ایرانی وارد کننده روش نصب کرده از بین میره و قابلیت نصب مجدد اون روی رام اصلی وجود نداره و باید رام دیگه ای زد.
دوربینش در عکاسی قطعا بهتره چون ینیور اکسمور دیگه نیازه تبلیغ نداره نمونشم میتونین توی سایتای خارجی ببینی.
در مورد فیلم برداری قبول دارم که گالاکیی اس دو میتونه کمی بهتر از ارک باشه ولی اینجا دوباره ارک هست که برندست.چرا؟ چون فوکوس مداوم داره و عملکرد و قابلیتش رو در گوشیم یعنی ویواز دیدم.
گالاکسی اس دو اگر خیلی خوبه بیاد از فواصل نزدیک فیلمبرداری کنه تا ببینیم فول اچ دی بودن تا چه حد میتونه بر شفافیت تصاویرش تاثیر بذاره.
کابل و ورودی اچ دی هم که داره.
اخرین نسخه اندروید هم که هست.
توی بنچمارک هم که از گوشی گوگل بالاتر بوده و همین کافیه.
بدنه بسیار باریک و هوشمندانه گوشی.
و اما میرسیم به سی پی یو دو هسته ای.
از نظر من هر کس تا قبل از سال بعد به گوشی های دو هسته ای پول بده واقعا سرش کلاه رفته.دلایلشو همین الان میگم.
اولا هنوز نیازی به چنین سخت افزاری در گوشی های اندرویدی دیده نمیشه و همین الانشم برنامه ها و بازی های ارایه شده در جینجربرید و چیپ گرافیکی ادرنو بکار رفته در گوشی ارک نمیتونن از تمام پتانسیلش استفاده کنند.نمونش بازی نووا ۲.
دیگه بازی با گرافیک تر از اون از سوی گیم لافت ارایه نشده و اول از همه برای ایکسپریا پلی اومد که سخت افزارش با ارک یکیه.
اصلا شما یه بازی یا نرم افزار معرفی کن که فقط برای دو هسته ای ها باشه.
امکان نداره.هنوز همچین نرم افزار هایی به زور تا سال بعد ارایه بشن.
تازه اگر هم ارایه بشن بازم میشه با ارک اجراشون کرد.چون گوگل قول اندروید ۲.۴ رو داده که قابلیت اصلیش نسبت به نسخه های قبل اجرای برنامه های دوهسته ای هستش.
و ارک هم قابلیتش رو برای اپدیت داره.
در مورد پخش فیلم دوستان توی این تاپیک هم اطلاعات غلط میدن به بقیه.
کی گفته فول اچ دی رو فقط دو هسته ای ها اجرا و پخش میکنن.
من همین الان داداشم داره یه کلیپ فول اچ دی با ۳۰ فریم نگاه میکنه.روی گالاکسی تب. که تک هسته ایه. و توی بررسی تخصصی هم اینو گفتن.در ضمن بنچمارک ارک بیشتر از گالاکسی تبه.
پس ارک هم میتونه چون یخت افزارش از اون قوی تره فقط میمونه ارایه یه نرم افزار مناسب برای رندر فیلم فول اچ دی.
در نهایت من قبول دارم گالاکسی اس دو گوشی جلوتر از زمانه و ایرادش هم درست همینه.
که جلوتر از زمانه و اگر بخوایم هم نمیتونیم از پتانسیلش استفاده کنیم.مگر یک سال بعد.
اینا همه سیاست شرکتاست تا سود بیشتر ببرن.
فقط سرعتشون بالاتر از این گوشی هاست که همچین هم ارزش نداره به خاطرش مصرف بالای باطری و چند هزار تومن پول بیشتر رو به جون بخریم.

MASOUD
22-05-2011, 23:59
جناب 30jall گوشی Xperia ARC توانایی پخش و رندر تصاویر Full HD را ندارد
اونی که شما دیدی HD 720p بوده

soheiloooooo
23-05-2011, 01:06

700فول پک توی بوشهر

bababarghi
23-05-2011, 09:25
تورو خدا یکی بگه که آرک واقعا توانایی پخش نرم و بدون بریدگی و رندر فیلم 1080p با فرمتهای مختلف مخصوصا mkv - wmv - mp4 - mpg - avi رو داره یا نه؟
آخه یکی گفته نه یکی گفته آره!
اگر واقعا نمیتونه پخش کنه تا صبر کنم htc sensation بیاد ....
با تشکر فراوان

javiol
23-05-2011, 12:01
تورو خدا یکی بگه که آرک واقعا توانایی پخش نرم و بدون بریدگی و رندر فیلم 1080p با فرمتهای مختلف مخصوصا mkv - wmv - mp4 - mpg - avi رو داره یا نه؟
آخه یکی گفته نه یکی گفته آره!
اگر واقعا نمیتونه پخش کنه تا صبر کنم htc sensation بیاد ....
با تشکر فراوان

چرا مطالب تاپیک رو کامل نمیخونید ؟!!

مسعود جان هم اشاره کردن که به خاطر معماری پردازنده نمیتونه فایل ها رو بخوبی رندر کنه
شایدم با نرم افزار بشه کمک کرد برای پخش ولی مطمئنا با لگ پخش میشه .

mp3mp4
23-05-2011, 12:40
راستش بعید میدونم که فول hd اجرا نکنه.سی پی یو این گوشی واقعا خوبه , lcd با کیفیتی داره و رمش هم کافیه.بابا این گوشی دیگه حداقل پنتیوم 3 رو راحت میخوره چرا نباید بتونه اجرا کنه

132222
23-05-2011, 16:25
سلام دوستان من 2تا سوال دارم
1-cpu این گوشی قابلیت اورکلاک رو داره یا نه و اینکه ایا کسی اورکلاک کرده و تا چه عددی و مصرف باطری چقدر افزایش پیدا میکنه
2-میشه درایوری نوشت و از پورت hdmi به عنوان otg استفاده کرد و ایا این کار تا حالا انجام شده یا امکان پذیر نیست

132222
23-05-2011, 16:43
اقا من الان ثابت میکنم که این گوشی از گالکسی ۲ بهتره.
این گوشی امکاناتی داره که هیچ گوشی دیگری این امکانتو یکجا با هم ندارن.
بدنه فوق العاده زیبا که به نظرم گالاکسی اس ۲ ازش کاملا محرومه و معلومه که به گرد پای این گوشی هم نمیرسه.
و اینکه در رنگ نقره ایش کاملا مات هست و لکه بر نمیداره.
صفحه نمایش براویا زاویه دیدش خیلی بهتر از سوپر امولد هستش.چرا؟
الان میگم چرا.
چون نویسنده سایت جی اس ام ارنا با تعصب فقط به خاطر عمق رنگ سیاه سوپر امولد اونو بهتر دونسته در حالی که در نمایش رنگهای قرمز سبز ابی که رنگهای اصلی هستن از اپل که سهله از سوپر امولد هم بهتره و توی اون زاویه سوپر امولد کاملا تیره نشون میده.در حقیقت نشون نمیده.اینو همه کاربران سایت های خارجی هم تایید کردن.
ساپورت کامل فونت فارسی و ارایه ان از سوی شرکت سونی که هنوز هیچ شرکتی همچین خدماتی به مشتریاش نمیده.و باید فارسی ساز نصب کنیم.و من در این حد شنیدم که در صورت اپدیت گوشیای سامسونگ فونت فارسی که شرکت ایرانی وارد کننده روش نصب کرده از بین میره و قابلیت نصب مجدد اون روی رام اصلی وجود نداره و باید رام دیگه ای زد.
دوربینش در عکاسی قطعا بهتره چون ینیور اکسمور دیگه نیازه تبلیغ نداره نمونشم میتونین توی سایتای خارجی ببینی.
در مورد فیلم برداری قبول دارم که گالاکیی اس دو میتونه کمی بهتر از ارک باشه ولی اینجا دوباره ارک هست که برندست.چرا؟ چون فوکوس مداوم داره و عملکرد و قابلیتش رو در گوشیم یعنی ویواز دیدم.
گالاکسی اس دو اگر خیلی خوبه بیاد از فواصل نزدیک فیلمبرداری کنه تا ببینیم فول اچ دی بودن تا چه حد میتونه بر شفافیت تصاویرش تاثیر بذاره.
کابل و ورودی اچ دی هم که داره.
اخرین نسخه اندروید هم که هست.
توی بنچمارک هم که از گوشی گوگل بالاتر بوده و همین کافیه.
بدنه بسیار باریک و هوشمندانه گوشی.
و اما میرسیم به سی پی یو دو هسته ای.
از نظر من هر کس تا قبل از سال بعد به گوشی های دو هسته ای پول بده واقعا سرش کلاه رفته.دلایلشو همین الان میگم.
اولا هنوز نیازی به چنین سخت افزاری در گوشی های اندرویدی دیده نمیشه و همین الانشم برنامه ها و بازی های ارایه شده در جینجربرید و چیپ گرافیکی ادرنو بکار رفته در گوشی ارک نمیتونن از تمام پتانسیلش استفاده کنند.نمونش بازی نووا ۲.
دیگه بازی با گرافیک تر از اون از سوی گیم لافت ارایه نشده و اول از همه برای ایکسپریا پلی اومد که سخت افزارش با ارک یکیه.
اصلا شما یه بازی یا نرم افزار معرفی کن که فقط برای دو هسته ای ها باشه.
امکان نداره.هنوز همچین نرم افزار هایی به زور تا سال بعد ارایه بشن.
تازه اگر هم ارایه بشن بازم میشه با ارک اجراشون کرد.چون گوگل قول اندروید ۲.۴ رو داده که قابلیت اصلیش نسبت به نسخه های قبل اجرای برنامه های دوهسته ای هستش.
و ارک هم قابلیتش رو برای اپدیت داره.
در مورد پخش فیلم دوستان توی این تاپیک هم اطلاعات غلط میدن به بقیه.
کی گفته فول اچ دی رو فقط دو هسته ای ها اجرا و پخش میکنن.
من همین الان داداشم داره یه کلیپ فول اچ دی با ۳۰ فریم نگاه میکنه.روی گالاکسی تب. که تک هسته ایه. و توی بررسی تخصصی هم اینو گفتن.در ضمن بنچمارک ارک بیشتر از گالاکسی تبه.
پس ارک هم میتونه چون یخت افزارش از اون قوی تره فقط میمونه ارایه یه نرم افزار مناسب برای رندر فیلم فول اچ دی.
در نهایت من قبول دارم گالاکسی اس دو گوشی جلوتر از زمانه و ایرادش هم درست همینه.
که جلوتر از زمانه و اگر بخوایم هم نمیتونیم از پتانسیلش استفاده کنیم.مگر یک سال بعد.
اینا همه سیاست شرکتاست تا سود بیشتر ببرن.
فقط سرعتشون بالاتر از این گوشی هاست که همچین هم ارزش نداره به خاطرش مصرف بالای باطری و چند هزار تومن پول بیشتر رو به جون بخریم.

دوست عزیز به نظر من دلایل شما اقراق امیز و به دور از واقعیت هست و کارشناسی نشده است اگه شما با سامسونگ مشکل داری دلیل نمیشه که الکی gs2 رو بکوبی اگر به چند تا سایت معتبر مراجعه کنی متوجه قدرت gs2 میشی در ضمن اینجا جای مقایسه این 2تا گوشی نیست:dh:

saaapy
23-05-2011, 17:04
سلام دوستان من 2تا سوال دارم
1-cpu این گوشی قابلیت اورکلاک رو داره یا نه و اینکه ایا کسی اورکلاک کرده و تا چه عددی و مصرف باطری چقدر افزایش پیدا میکنه
2-میشه درایوری نوشت و از پورت hdmi به عنوان otg استفاده کرد و ایا این کار تا حالا انجام شده یا امکان پذیر نیست
1-بله از اونجایی که میتوان bootloader این گوشی باز کرد و با کاستوم کرنل میشود over clock کرد دوست عزیز
2- خیر نیازی به hdmi نیست با استفاده از micro usb فکر کنه بشه با استفاده از یک منبع برق خارجی این کارو کرد همانند
desire hd

Mosi2icu
23-05-2011, 17:43
سلام به همه دوستان عزیز. من دیروز این گوشی رو از علائدین خریدم(مدل نقره ای). بدون گارانتی گرفتم 785. توی جعبش کابل hdmi و شارژر فندکی و کیف خود گوشی هم داره و زبان فارسی رو بطور کامل پشتیبانی میکنه. من قبلا با X10 هم کار کردم ولی اصلا با هم قابل مقایسه نیستن. آرک واقعا فوق العاده هستش و بسیار زیبا و کم وزنه. دوربینش هم خیلی باکیفیته. بعد از اتصال این گوشی به کامپیوتر یک درایو با عکس و نام خود گوشی ایجاد میشه که داخلش به SD-CARD میخوره. برای تصب نرم افزار هم کافیه نرم افزار ES File Explorer رو در گوشی نصب کنید تا حالشو ببرین!!! من با وای فای به اینترنت وصل شدم و عالی بود! با نصب نرم افزار getbazar روی گوشی میتونین هم نرم افزار دانلود کنید و هم نرم افزارهاتون رو آپدیت کنید. مثلا فلش پلیر گوشی 10.2 بود و به نسخه 10.3 آپدیتش کردم. درکل از خریدش خیلی راضی هستم و واقعا گوشیه توپیه. راستی مدل نقره ایش واقعا قشنگه و اصلا جای دست روش نمیمونه فقط باید ازش خوب مراقبت کنید تا روش خش نیوفته.

reza-mit
23-05-2011, 22:54
آقا بیشترین نمره پنجمارکی که آرک تا الان بعد از آنلاک شدن بوت لودر کسب کرده چنده؟

30jall
23-05-2011, 23:35
جناب 30jall گوشی xperia arc توانایی پخش و رندر تصاویر full hd را ندارد
اونی که شما دیدی hd 720p بوده

نخیر رفیق.
اگر دقت کرده باشید بنده گفتم گالاکسی تب توانایی پخش فول اچ دی رو داره.که سی پی یو تک هسته ای هم داره.و بنچمارکش از ارک هم پایینه.
فقط و فقط یه نرم افزار مناسب برای رندر فیلم فول اچ دی نیاز داره. و اینکه اگر از رزولیشن اچ دی و فول اچ دی سر در بیارید میبینید که تفاوتشون خیلی کم هست.و تراکم پیکسلشون یکیه.ققط فول اچ دی در طول پیکسل ها بیشتر از اچ دی هست.همین.کجای این مساله به سی پی یو دوهسته ای نیاز داه؟
من هر روز کلیپ های فول اچ دی از ماهواره دانلود میکنم.و فرق فول اچ دی رو با اچ دی رو هم میدونم.اون دوستمون هم که میخواست بدونه ارک توانایی پخش فیلم فول اچ دی داره یا نه باید بگم بخاطر نرم افزار پخش ضعیف خیر.نمیتونه.ولی ممکنه در اینده نرم افزاری قوی تر برای این منظور بیاد و ارک از لحاظ سخت افزاری کم نمیاره.اون یکی دوستمون هم که گفته بود بنده گالاکسی رو کوبیدم برن یبار دیگه کامنت منو بخونن.من نمیگم گالاکسی اس دو ضعیفه. ولی فعلا چنین سخت افزاری نمیتونه تمام پتانسیلشو در اختیار کاربر بذاره.در حالی که با کیفیت ترین بازی ها هنوز هم از تمام سخت افزار ارک نمیتونن استفاده کنن.دوست بنده که در شهرستانه ادعا کرده که نووا دو رو نصب کرده.بیشتر هم بخاطر جینجر برید هست که نیازی به سخت افزار بالاتر پیدا نمیکنیم.بهر حال من یکی حتی اگر سونی اریکسون هم بیاد سه هسته بزنه به هیچ وجه تا قبل از سال بعد نمیخرمشون.

bababarghi
24-05-2011, 08:24
نخیر رفیق.
اگر دقت کرده باشید بنده گفتم گالاکسی تب توانایی پخش فول اچ دی رو داره.که سی پی یو تک هسته ای هم داره.و بنچمارکش از ارک هم پایینه.
فقط و فقط یه نرم افزار مناسب برای رندر فیلم فول اچ دی نیاز داره. و اینکه اگر از رزولیشن اچ دی و فول اچ دی سر در بیارید میبینید که تفاوتشون خیلی کم هست.و تراکم پیکسلشون یکیه.ققط فول اچ دی در طول پیکسل ها بیشتر از اچ دی هست.همین.کجای این مساله به سی پی یو دوهسته ای نیاز داه؟
من هر روز کلیپ های فول اچ دی از ماهواره دانلود میکنم.و فرق فول اچ دی رو با اچ دی رو هم میدونم.اون دوستمون هم که میخواست بدونه ارک توانایی پخش فیلم فول اچ دی داره یا نه باید بگم بخاطر نرم افزار پخش ضعیف خیر.نمیتونه.ولی ممکنه در اینده نرم افزاری قوی تر برای این منظور بیاد و ارک از لحاظ سخت افزاری کم نمیاره.اون یکی دوستمون هم که گفته بود بنده گالاکسی رو کوبیدم برن یبار دیگه کامنت منو بخونن.من نمیگم گالاکسی اس دو ضعیفه. ولی فعلا چنین سخت افزاری نمیتونه تمام پتانسیلشو در اختیار کاربر بذاره.در حالی که با کیفیت ترین بازی ها هنوز هم از تمام سخت افزار ارک نمیتونن استفاده کنن.دوست بنده که در شهرستانه ادعا کرده که نووا دو رو نصب کرده.بیشتر هم بخاطر جینجر برید هست که نیازی به سخت افزار بالاتر پیدا نمیکنیم.بهر حال من یکی حتی اگر سونی اریکسون هم بیاد سه هسته بزنه به هیچ وجه تا قبل از سال بعد نمیخرمشون.

شما میگید که تراکم پیکسلشون یکیه فقط فول اچ دی در طول پیکسل ها بیشتر از اچ دی است که این اشتباه می باشد! فول اچ دی یعنی 1080*1920 پیکسل و اچ دی یعنی 720*1280 پیکسل که طول و عرضشون خیلی باهم تفاوت دارند و حرف P بیانگر پرداش تصویری موازی می باشد و حرف i هم یعنی پردازش تصویری سری (در کل ). پس برای پخش 1080p نیاز به سخت افزار قوی داره! حتی کامپیوتر محل کارم که دارای سی پی یو پنتیوم 4 فرکانس 2.8 گیگا هرتز، رم 1 گیگا بایت و گرافیک 128 مگابایت جی فورس FX5200 نیز فیلم های فول اچ دی رو بریده بریده نشون می دهد!!! ( با پلیرهای مختلف ) و اینکه با نرم افزار میشه پخش کرد که از اساس اشتباه می باشد و فقط به سخت افزار بستگی دارد... والله من خیلی دوست داشتم آرک بخرم حتی قبل از اینکه وارد ایران بشه براشون پول گذاشتم کنار!

1malek
24-05-2011, 11:58
سلام دوستان
من هم تقریبا دارم مطمئن میشم که این گوشی رو بگیرم . تمام 40 صفحه تابیک رو هم خوندم فقط یه سوال راجع به رم گوشی که یکی از بچه ها هم پرسیده بود و بی جواب مونده. میخوام بدونم چقدر رم فری داره؟ آخه گلکسی اعلام کرده 512 ولی عملا 300 مگ داره که اونم 200 تاش که سیستم عامل خودش اشغال میکنه فقط میمونه 100مگ. حالا میخوام بدونم آرک چجوریه؟
با تشکر

bababarghi
24-05-2011, 13:50
سلام دوستان
من هم تقریبا دارم مطمئن میشم که این گوشی رو بگیرم . تمام 40 صفحه تابیک رو هم خوندم فقط یه سوال راجع به رم گوشی که یکی از بچه ها هم پرسیده بود و بی جواب مونده. میخوام بدونم چقدر رم فری داره؟ آخه گلکسی اعلام کرده 512 ولی عملا 300 مگ داره که اونم 200 تاش که سیستم عامل خودش اشغال میکنه فقط میمونه 100مگ. حالا میخوام بدونم آرک چجوریه؟
با تشکر
چشماتو باز کن! این مدل آرک دوربین دوم نداره که با توجه به اینکه اپراتور سوم قراره بیاد حالا نمی دانم کی میاد؟ در ضمن اگر رفتی مسافرت خارج از کشور اونموقع دلتون نسوزه که کاشکی یک گوشی دوربین دوم می داشت تا از مکالمه تصویری لذت می بردم!
من قصد بدگویی از آرک ندارم ولی واقعیت اینه...

mp3mp4
24-05-2011, 18:52
چشماتو باز کن! این مدل آرک دوربین دوم نداره که با توجه به اینکه اپراتور سوم قراره بیاد حالا نمی دانم کی میاد؟ در ضمن اگر رفتی مسافرت خارج از کشور اونموقع دلتون نسوزه که کاشکی یک گوشی دوربین دوم می داشت تا از مکالمه تصویری لذت می بردم!
من قصد بدگویی از آرک ندارم ولی واقعیت اینه...

خدا وکیلی چندتا تماس توی روز میگرین که وقتی اپراتور سوم بیاد خودمون رو باهاش خفه کنیم؟؟!!این گوشی رو برای دوستم گرفتم خداوکیلی شاهکار مهندسیه و طراحیه !لذت خودتون رو به خاطر یه تماس تصویری نچندان مهم خراب نکنین:bu:

mp3mp4
24-05-2011, 19:01
دوست عزیز به نظر من دلایل شما اقراق امیز و به دور از واقعیت هست و کارشناسی نشده است اگه شما با سامسونگ مشکل داری دلیل نمیشه که الکی gs2 رو بکوبی اگر به چند تا سایت معتبر مراجعه کنی متوجه قدرت gs2 میشی در ضمن اینجا جای مقایسه این 2تا گوشی نیست:dh:
دوست عزیز ایشون به نظر من بد نگفتن.اگه دو هسته ای لازم بود آیفون برای سیستم عامل فوق گرافیکش استفاده میکرد.در کل سیستم عامل های موبایل به حدی نرسیدن که نیازی به این نوع سخت افزارهای بالا داشته باشه فعلا!!! البته نظر بنده هست:ag:

ee9900
24-05-2011, 19:37
سلام ، به اون دوستی که میگن پخش فول اچ دی توی آرک فقط منوط به برنامه است باید بگم که نه! کاملا سخت افزاریه و به پهنای باند برد گوشی مربوطه.
مثلا سخت افزار E90 و n95 8GB کاملا یکیه ظاهرا ولی اگه شما نقشه ی برداشون رو باهم مقایسه کنید میبینید که E90 دو تا کانال بیشتر از cpu رد میکنه که باعث میشه توانایی پخش فیلم 600*800 تو صفحه ی داخلیش داشته باشه.
مثلا n900 و omnia HD هردوتاشون از یه پردازنده استفاده می کنن در صورتیکه n900 با اورکلاک و VLC حتی نمی تونه فیلمای دوربین omnia رو پخش کنه.
شما gtab رو با آرک مقایسه می کنید ، کجای اینا باهم شباهت دارن؟ با عدد روی کاغذ که نمیشه اظهارنظر کرد. سخت افزار ایندو از زمین تا آسمون باهم تفاوت میکنن. فقط فرکانسه که یکیه.
آرک و همه سیستم های دنیا اگه محدودیت سخت افزاری داشته باشن هیچ نرم افزاری نمی تونه کاری کنه برای ارتقاشون.

Sir.MG
24-05-2011, 20:15
سلام
آقا کسی قیمت دقیق حال حاضر این گوشی رو داره؟؟
آخه من رفتم GSM.ir که همیشه قیمتا رو 40-50 تومن بیشتر مینیویسه و نوشته بود 730 ولی الان یکی از دوستان میگه 785 خریده تازه بدون گارانتی.

قیمت دقیقشو لازم دارم اگه کسی اطلاعی داره لطفا دریغ نکنه.

mp3mp4
24-05-2011, 20:29
سلام
آقا کسی قیمت دقیق حال حاضر این گوشی رو داره؟؟
آخه من رفتم GSM.ir که همیشه قیمتا رو 40-50 تومن بیشتر مینیویسه و نوشته بود 730 ولی الان یکی از دوستان میگه 785 خریده تازه بدون گارانتی.

قیمت دقیقشو لازم دارم اگه کسی اطلاعی داره لطفا دریغ نکنه.
شیراز 750 که اینطور که پرسیدم احتمالا گرونتر هم میشه:ag:

Mosi2icu
24-05-2011, 20:34
Sir.MG من گفتم تو جعبش کابل HDMi هم بود. تو میتونی این گوشی رو در هفته ی اول تیر بدون کابل بخری بین 620 تا 660 البته بدون گارانتیشو.

Sir.MG
24-05-2011, 20:47
ببخشید یعنی یه کابل ‏hdmi‏ ، 120 هزار تومن اختلاف ایجاد میکنه؟؟
یعنی شما بخوای یه کابل ‏hdmi‏ جدا بخری باید کم کم 120 پیاده شی؟؟

Mosi2icu
24-05-2011, 21:14
یکم فکر کن، منظورم این بود که تا اون موقع حدود 1ماه دیگه افت قیمت هم داره. همچنین بدون کابل بگیری همون حدودی که بهت گفتم هست(640 تا 660)

30jall
24-05-2011, 21:29
شما میگید که تراکم پیکسلشون یکیه فقط فول اچ دی در طول پیکسل ها بیشتر از اچ دی است که این اشتباه می باشد! فول اچ دی یعنی 1080*1920 پیکسل و اچ دی یعنی 720*1280 پیکسل که طول و عرضشون خیلی باهم تفاوت دارند و حرف P بیانگر پرداش تصویری موازی می باشد و حرف i هم یعنی پردازش تصویری سری (در کل ). پس برای پخش 1080p نیاز به سخت افزار قوی داره! حتی کامپیوتر محل کارم که دارای سی پی یو پنتیوم 4 فرکانس 2.8 گیگا هرتز، رم 1 گیگا بایت و گرافیک 128 مگابایت جی فورس FX5200 نیز فیلم های فول اچ دی رو بریده بریده نشون می دهد!!! ( با پلیرهای مختلف ) و اینکه با نرم افزار میشه پخش کرد که از اساس اشتباه می باشد و فقط به سخت افزار بستگی دارد... والله من خیلی دوست داشتم آرک بخرم حتی قبل از اینکه وارد ایران بشه براشون پول گذاشتم کنار!

اقا پس لطفی بکنید و بگید گالاکسی تب چجوری پخششون میکنه عزیزم.
چه ربطی داره سخت افزار.
سیستم عامل هر چقدر بهینه شده باشه در نتیجه سی پی یو قادر خواهد بود عملکرد بهتری در اختیارش بذاره.
من میگم گالاکسی تب بنچمارکش کم تر از ارکه.
یعنی اینکه اگر سخت افزار ارک ضعیف تر از گالاکسی تب هم باشه بازم چون جینجربرید داره پتانسیل سی پی یوی ارک بیشتر از گالاکسی تب خودشو نشون میده .
در نتیجه من شرط میبندم اگر نرم افزاری براش نوشته بشه که برای پخش فول اچ دی مناسب باشه میتونه فول اچ دی رو پخش کنه.
مطمعن باشید.
:ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::c a::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca:

saaapy
24-05-2011, 23:45
خدا وکیلی چندتا تماس توی روز میگرین که وقتی اپراتور سوم بیاد خودمون رو باهاش خفه کنیم؟؟!!این گوشی رو برای دوستم گرفتم خداوکیلی شاهکار مهندسیه و طراحیه !لذت خودتون رو به خاطر یه تماس تصویری نچندان مهم خراب نکنین:bu:
شاید تنها ایراد شاید نداشتن دوربین دوم دانست ولی با توجه به این که معلوم نیست حالا کی اپراتور سوم بیاد و ضمنا بیاد هم قیمت های بسیار وحشتناکی خواهد داشت مثلا همین الان video call در uk بسیار گرونه و کسی استفاده نمیکنه چ برسه به ایران ولی دوستانی که کارشون زیاد با skype و oovoo و این جور برنامه ها هست بهتره گوشی neo انتخاب کنند

دوست عزیز ایشون به نظر من بد نگفتن.اگه دو هسته ای لازم بود آیفون برای سیستم عامل فوق گرافیکش استفاده میکرد.در کل سیستم عامل های موبایل به حدی نرسیدن که نیازی به این نوع سخت افزارهای بالا داشته باشه فعلا!!! البته نظر بنده هست:ag:
امیر عزیز به احتمال زیاد در iphone بعدی که iphone 4s هست از cpu آیپد 2 یا همون A5 دو هسته ای استفاده میشه به نظر من در حال حاضر به 2 هسته ای ها تا آمدن آندروید 3.1 در اکتبر نیازی نیست

ببخشید یعنی یه کابل ‏hdmi‏ ، 120 هزار تومن اختلاف ایجاد میکنه؟؟
یعنی شما بخوای یه کابل ‏hdmi‏ جدا بخری باید کم کم 120 پیاده شی؟؟
تا اونجایی که من میدونم اختلاف قیمت با hdmi و بدون اون
30 هزار تومان هست

اقا پس لطفی بکنید و بگید گالاکسی تب چجوری پخششون میکنه عزیزم.
چه ربطی داره سخت افزار.
سیستم عامل هر چقدر بهینه شده باشه در نتیجه سی پی یو قادر خواهد بود عملکرد بهتری در اختیارش بذاره.
من میگم گالاکسی تب بنچمارکش کم تر از ارکه.
یعنی اینکه اگر سخت افزار ارک ضعیف تر از گالاکسی تب هم باشه بازم چون جینجربرید داره پتانسیل سی پی یوی ارک بیشتر از گالاکسی تب خودشو نشون میده .
در نتیجه من شرط میبندم اگر نرم افزاری براش نوشته بشه که برای پخش فول اچ دی مناسب باشه میتونه فول اچ دی رو پخش کنه.
مطمعن باشید.
:ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::c a::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca::ca:

خواهش میکنم این بحث همین جا تمومش کنید در این که arc گوشی خوبی هست کسی شک نداره ولی آدم نباید تعصب داشته باشه به طور حتم یک دو هسته ای بهتر از arc فیلم fullhd بخش میکند

bababarghi
25-05-2011, 15:24
آیا آرک در حالت استندبای میتونه تاریخ خورشیدی رو به جای میلادی نشان دهد؟ (بدون نصب برنامه خاصی ) مثل برخی از مدل های سامسونگ و نوکیا

sansa
25-05-2011, 20:30
اين گوشي زاويه ديد خيلي خيلي بدي داره اصلا نميشه صفحه رو ببيني از كناره گوشي.........

reza-mit
25-05-2011, 20:44
خالی بندی gsmarena شنیدی اومدی اینجا میگی؟ gsmarena تا بتونه واسه سامسونگ زور میزنه و چاره ای نداره بهترین صفحه نمایش دنیارو که reality هستو خراب کنه. فقط کارش تبلیغ کردنه.

KARAMOOZ
25-05-2011, 20:49
اين گوشي زاويه ديد خيلي خيلي بدي داره اصلا نميشه صفحه رو ببيني از كناره گوشي.........

شما که انتظار نداری از کنار گوشی،صفحه رو مثل اینه ببینی؟!
شاید از بقیه گوشی ها یه ذره بدتر باشه.ولی خیلی خیلی بد!! نیست.

Mosi2icu
25-05-2011, 21:11
برادر من جناب sansa این چیه تو میگی آخه یکمی فکر کن؟
خداییش تو در کار با گوشی با زاوایه نگاه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
تو و همه ی موبایل دوستان به طور مستقیم نگاه می کنیم و در کل باید گفت این صفحه نمایش یکی از بهترین صفحه نمایش های حال حاضر دنیا است و در مقایسه با نمایشگر های سامسونگ یه سری مزیت و یه سری معایب دارد، همه باید اینو قبول کنیم- ولی در کل به این صفحه نمایش نمره عالی می توان داد و همچنین به نمایشگر های سامسونگ و در مورد سایت gsmarena معلومه داره از سامسونگ طرفداری میکنه دیگه همه اینو میدونند . موفق باشید

mehdi.xterra
25-05-2011, 21:16

دوست عزیز چرا اغراق میکنی ما که این گوشی رو داریم تا حالا به مشکل زاویه دید بر نخوردیم در ثانی شما اگه به با کیفیت ترین ال سی دی های سایز بزرگ مثل سونی نگاه کنی مشکل زاویه دید رو دارن این یه چیز عادیه و اینجور که شما میگید نیست

Mosi2icu
25-05-2011, 21:21
آقای mehdi.xterra میشه بگی گوشیتو کی و کجا و چقدر خریدی؟
قیمت فعلی رو نمیدونی؟
من گوشیو دارم ولی یکی از دوستام می خواد بگیره برای اون قیمت میخواستم

mohseneki
25-05-2011, 21:27
لطفا قیمت امروز گوشی رو بگید و بگید کدوم شهر(فول پکشو).ممنون

mehdi.xterra
25-05-2011, 21:31
آقای mehdi.xterra میشه بگی گوشیتو کی و کجا و چقدر خریدی؟
قیمت فعلی رو نمیدونی؟
من گوشیو دارم ولی یکی از دوستام می خواد بگیره برای اون قیمت میخواستم

من 1 ماه بیشتره که خریدم با کابل hdmi 760 تومن گرفتم از گنبد کاووس

sansa
25-05-2011, 21:38
از حالت روبه رو اصلا مشكلي نداره اما از حالت وايد كه ميخواي فيلم ببيني مشكل اساسي داره

رنگاش كمرنگ ميشن

..........................................

در ضمن فقط جي اس ام ارنا نميگه تمام سايت هاي روسي و انگليسي و... كه اين گوشي رو بررسي كردن اينو تاييد ميكنن كه مشكل داره

mehdi.xterra
25-05-2011, 21:43
از حالت روبه رو اصلا مشكلي نداره اما از حالت وايد كه ميخواي فيلم ببيني مشكل اساسي داره

رنگاش كمرنگ ميشن

..........................................

در ضمن فقط جي اس ام ارنا نميگه تمام سايت هاي روسي و انگليسي و... كه اين گوشي رو بررسي كردن اينو تاييد ميكنن كه مشكل داره

والا ما که هر جور نگاه میکنیم کم رنگ نمیشه مگه اینکه واسه شما اینجور باشه

Mosi2icu
25-05-2011, 22:08
mehdi.xterra ممنون
هر وقت قیمت جدیدتری گرفتی بگو در همین جا

mehdi.xterra
25-05-2011, 22:16
mehdi.xterra ممنون
هر وقت قیمت جدیدتری گرفتی بگو در همین جا

فعلا بعید می دونم قیمتش بیاد پایین به خاطر کمبودش تو بازار و هم اینکه تو کلاس گوشی های high end قرار می گیره به همین خاطر یکمی طول میکشه بیاد پایین

soheiloooooo
25-05-2011, 23:08
680بوشهر نقره ای فول پک.دوستانی هم که بیناییشون مشکل زاویه داره این گوشیو نخرن.برنGsmarena.comرو بخونن تا گالکسی اس2 شون از راه برسه.
gsmarenaوقتی که یه گوشی داره عرضه میشه عادت داره بگه اون بهترینه و بمحض ورود گوشی بعدی شروع میکنه تعریف و تمجید ازون.خوب پول گرفته حقم داره

saaapy
26-05-2011, 12:54
دوستان(چه کسایی آرک رو دوست دارند و چه کسانی که ندارند) می خواستم بازار آندورید فارسی رو براتون معرفی کنم(90درصدتون میدونین چیه، برای اونایی که نمیتونند چیه دارم میگم)
از اونجایی ایران عزیز مورد ..... قرار گرفته است وامکان استفاده از آندورید مارکت برای کاربران ایرانی وجود ندارد، از این رو شرکت هایی( که اسمشون رو نمیدون،م برین داخل سایت میفهمین) دست به اقدامی قابل تحسین زدند و آندورید مارکت فارسی راه اندازی کردند که البته تعداد نرم افزار های قابل دسترس آن کم است ولی اکثرشون کاربردی هستند و در زمینه ورزشی، مدیا و اینترنت و.............. هستند(حالا من گفتم کاربردی فردا نگین مثلا این نرم افزار کجاش کابردیه؟ یا چرا این نرم افزار که کاربردیه داخلش نیست؟). دیگه سرتون رو درد نیارم. دو تا سایت وجود داره که یکیشون برای دانلود نرم افزار اندورید مارکت فارسیه که باید اونو دانلود کنین و بعد تو گوشی نصب کنین و یه سایت دیگه ای هم هست اطلاعاتی در مورد نرم افزار هایی که در آندورید مارکت فارسی موجود است به شما میدهد.(اطلاعاتی از قبیل حجم، نسخه، کارایی،...)
سایت اولی:http://getbazaar.com/fa
سایت دومی :http://cafebazaar.ir
خودتون برین تو دستتون میاد ماجرا چیه. آقایون من اطلاعاتم در همین اندازه هست، اگه چیز بیشتری بلدین بیان بگین همه استفاده کنیم.
در ضمن کمی هم قیمت های روز رو بگین. البته این بحث هاتون خوبه که آیا آرک فول اچ دی اجرا میکنه یا نه و از قبیل این مسائل ولی کمی از قیمت روز هم بگین بد نیست.
دوست عزیز این برنامه در بخش نرم افزار های سایت از خیلی قبل هست لطفا مسائل مربوط به نرم افزار را در بخش نرم افزار بدین

آیا آرک در حالت استندبای میتونه تاریخ خورشیدی رو به جای میلادی نشان دهد؟ (بدون نصب برنامه خاصی ) مثل برخی از مدل های سامسونگ و نوکیا
قرار بود اون نمونه هایی که با گارانتی واقعی و منوی فارسی وارد ایران میشوند این کار انجام بدن که بعید میدونم وارد شده باشند

خالی بندی gsmarena شنیدی اومدی اینجا میگی؟ gsmarena تا بتونه واسه سامسونگ زور میزنه و چاره ای نداره بهترین صفحه نمایش دنیارو که reality هستو خراب کنه. فقط کارش تبلیغ کردنه.
این طور صحبت کردن درست نیست در هر صورت gsmarena کارشناس های خودشو داره و همیشه میگه

We can not guarantee that the information on this page is 100% correct.

در ضمن به نظر من این مزیت نیست که زوایه دید بالا وجود داشته باشه چون این طوری همه صفحه گوشی تو میبینن

mohsen_zeus
26-05-2011, 13:29
دیروز رفتم خ فردوسی اصفهان دو تا مغازه ی کنار هم این گوشی رو آورده بودن ، قیمت گرفتم هر دو گفتن 850 تومن !!!!!:ap:

گفتم بابا شما دیگه کی هستین؟ معذرت می خوام اون خریداری که به این قیمت بخواد این گوشی رو از شما بخره باید خیلی اسکل تشریف داشته باشه ! یا اصلا پول براش مهم نباشه!

اصفهانیای عزیز اگر می خواید این گوشی رو بخرید اصلا طرف خ فردوسی و این فروشنده های نامرد نروید ! و کلا اصفهان رو بیخیال شید
نمی دونم اتحادیه یا هرچی نظارت بر قیمت اینا نداره ؟!

Mosi2icu
26-05-2011, 22:25
دوستان دو سوال دارم لطفا جواب بدین
1- اآرک که دوربین دوم نداره . هیچ راهی نداره که بشه تماس تصویری برقرار کرد.(میدونم حالا اپرانور سوم نیومده، اگه بیاد گرونه و.... . در کل میگم راهی نیست.)
2- این سوال ربطی به این گوشی نداره . فقط از دوستان صاحب نظر می خوام جواب بدن. درباره نوکیا هست. از مدیر انجمن و تمامی دوستان معذرت میخوام که اینجا مطرح کردم، خواستم با سوال 1 جواب داده شود. سوال اینه که آیا Ovi Store هم مانند آندورید مارکت در ایران نمیشه استفاده کرد.

Mosi2icu
26-05-2011, 23:10
نخستین آپدیت نرم افزاری برای آرک، جزییات بیشتر:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_play_and_arc_update_start_rol ling-news-2691.php

kandooo
27-05-2011, 09:58
کابل hdmi همراش چند متره؟

mehdi.xterra
27-05-2011, 14:00
دوستان آرک دار آپدیت جدید اومده الان گذاشتم واسه آپدیت نوشته به 2.3.3 و face--book inside میشه

رضا بنداني اصل
27-05-2011, 14:06
قيمت مشهد فول پك با گارانتي كامتل وكيوم 820.

AsmoniA
27-05-2011, 14:12
با سلام و درود
من یکی دو روزی هست که این گوشی گرفتم از هر نظر عالیه
اما یه سوال دارم فایلهای صوتی که مربوط به بازیهاست رو پلیر گوشی یا بقیه پلیر ها میارن مثلا من یه بازی نصب کردم که تو فایلهای اس دی بازی 300 تا فایل صوتی هستش و همشون هم تو پلیر میان و اعصاب خوردی.چکار کنم اینا تو.پلیر ظاهر نشن,؟ پیشاپیش ممنون

saaapy
27-05-2011, 21:10
دوستان آرک دار آپدیت جدید اومده الان گذاشتم واسه آپدیت نوشته به 2.3.3 و face--book inside میشه
ممنون اینم لیست کامل تغییرات

Battery performance
General software stability
Wi-Fi stability
HD Video recording performance
Touch responsiveness

soheiloooooo
27-05-2011, 21:22
گوشیهای اکس پریا با بوت لودر آنلاک شده قادر به آپدیت نخواهند بود.اما هراسی نیست.چون با باز بودن بوت لودر قادر به ریختن رام های جدید و آپدیت شده اورجینال هستید.و نیازی به آپدیت از مستقیم از شرکت سونی نیستید
http://www.gsmarena.com/xperias_with_unlocked_bootloaders_cant_be_updated-news-2693.php

mehdi.xterra
28-05-2011, 22:18
دوستان چرا این face---book inside که اعلام کردن که اضافه میشه چیزی تو گوشی اضافه نکرده؟ مثلا گفتن تو موزیک پلیر دکمه ی like اضافه میشه و این چیزا اما من هر چی می گردم چیزی پیدا نمیکنم

parham233
29-05-2011, 19:41
سلام دوستان من update جدید ریختم الان به یه مشکل برخورد کردم.هر بار که گوشی رو خاموش و روشن میکنم دیگه gallery & music player قادر به خوندن فایلای قبلی نیست.مثلا اگه عکسی گرفته بودم حالا که دوباره روشن میکنم دیگه اون فایلا نیستن.با xplore که میرم توی memory هستن.چی کار کنم؟لطفا کمکم کنین.لطفا پخ بدین

javiol
30-05-2011, 08:30
سلام دوستان من update جدید ریختم الان به یه مشکل برخورد کردم.هر بار که گوشی رو خاموش و روشن میکنم دیگه gallery & music player قادر به خوندن فایلای قبلی نیست.مثلا اگه عکسی گرفته بودم حالا که دوباره روشن میکنم دیگه اون فایلا نیستن.با xplore که میرم توی memory هستن.چی کار کنم؟لطفا کمکم کنین.لطفا پخ بدین

سرویس آپدیت گالری رام موقع لود رام ظاهرا غیر فعال شده .
اگر از تسک منیجر استفاده میکنی احتمالا به خاطر تسک منیجره .
در غیر اینصورت یا فکتوری ریست یا آپدیت مجدد مشکل رو حل میکنه
این مشکلات بعضی وقتا بوجود میاد .

ahmad1344
30-05-2011, 10:56
1_من آرک رو به کامپیوتر وصل میکنم با Sony Ericsson PC Companion وصل میشه ولی با pc suite 91 وصل نمیشه
2_من یه x1 دارم میخواهم contact هامو به آرک منتقل کنم x1 روpc suite 91 میشناسه ولی آرک رو نه .به غیر از این برنامه از طریق outlookچطور میتونم اینکار رو بکنم وآیا عکسهای contact رو هم منتقل میکنه؟

javiol
30-05-2011, 11:46
1_من آرک رو به کامپیوتر وصل میکنم با Sony Ericsson PC Companion وصل میشه ولی با pc suite 91 وصل نمیشه
2_من یه x1 دارم میخواهم contact هامو به آرک منتقل کنم x1 روpc suite 91 میشناسه ولی آرک رو نه .به غیر از این برنامه از طریق outlookچطور میتونم اینکار رو بکنم وآیا عکسهای contact رو هم منتقل میکنه؟

بهترین راه انتقال contact ها انتقال اونها به خود سیمکارت یا مموری هستش
اکثر فایل های export شده از contact ها با پسوند های مشابه هم قابلیت import در اکثر دیوایس ها رو دارند .

ahmad1344
30-05-2011, 13:08
جواب سوال اول من رو ندادی

javiol
31-05-2011, 23:14
جواب سوال اول من رو ندادی

چون بنده تست نکردم . در ضمن میتونی از ورژن جدید pc suite استفاده کنی
احتمالا مشکلت حل بشه .

پست ارسال شده توسط موبايل

javiol
01-06-2011, 00:58
امروز کلا آرک کمیاب شده بود تو علاء الدین!!!

قیمتشم با گرانتی 820 فول پک .:dy:

از بچه ها کس دیگه ای قیمت نداره ؟

Mosi2icu
01-06-2011, 12:20
آقایون یکی به من بگه قیمت آرک سیاه بدون کابل و بدون گارانتی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(یکی از بچه ها گفت با گارانتی اش اومده)
هر کی میدونه بگه دمتون گرم. حتی اگه شده حدودی بگین.

AsmoniA
01-06-2011, 16:29
آقایون یکی به من بگه قیمت آرک سیاه بدون کابل و بدون گارانتی چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(یکی از بچه ها گفت با گارانتی اش اومده)
هر کی میدونه بگه دمتون گرم. حتی اگه شده حدودی بگین.

حدودا 720 الی 730 تومان رنگ مشکی و بدون گارانتی
قیمت ها مربوط به امروز موبایل حسینی همدان و هنرمندان تهران هستش

m.b.a
01-06-2011, 17:28
ای جان ، بعد از دو سه ماه دوری از گوشی های هوشمند و ویندوز و آندروید که رو hd2 داشتم ، حالا یه گوشی که دوست دارم یافتم ! :cv:

یه سوال ، رو این آندروید که مثل آندروید hd2 نیست ، میشه هر برنامه ای نصب کرد یا باید مثل این موزارت لعنتی بریم بخریم ؟؟ :de:

راستی قیمت فول پک بدون گارانتی تهران چنده ؟

nipax
01-06-2011, 22:20
ای جان ، بعد از دو سه ماه دوری از گوشی های هوشمند و ویندوز و آندروید که رو hd2 داشتم ، حالا یه گوشی که دوست دارم یافتم ! :cv:

یه سوال ، رو این آندروید که مثل آندروید hd2 نیست ، میشه هر برنامه ای نصب کرد یا باید مثل این موزارت لعنتی بریم بخریم ؟؟ :de:

راستی قیمت فول پک بدون گارانتی تهران چنده ؟

چرا این اندروید هم مثل اندروید hd2 هست هیچ فرقی نداره فقط نسخش بالاتره ( فکر کنم رو hd2 هم 2.3 پورت شده باشه )

همه ی برنامه های اندروید رو میشه نصب کرد البته یه سری هم پولی هست که از اندروید مارکت باید خریداری بشه . . . قیمت هم که دوستمون تو 2تا پست بالاتر قیمت رو دادن . . . البته بالاتر javiol عزیز قیمت تهران رو هم ذکر کردند . . .

jigolha
02-06-2011, 13:31
توجه :

.:: حل مشکل زاویه دید گوشی xperia arc ::. (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2061946#post2061946)

mammad_ps
04-06-2011, 13:12
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان
تقاضا دارم یکی از دوستانی که آپدیت جدید رو انجام دادن
لطف کنند و مراحل انجام اون رو در اینجا توضیح بدن.
ممنونم.:ab:

soheiloooooo
05-06-2011, 01:24
توجه :

.:: حل مشکل زاویه دید گوشی xperia arc ::. (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2061946#post2061946)

تنها راه حل این مشکل مراجعه به یک چشم پزشک ویا اپتومتریسته خوبه.

mp3mp4
05-06-2011, 11:21
توجه :

برادر من زاویه دید کم Lcd واقعا برای گوشی یه مزیته نه عیب!:bd:

m.b.a
05-06-2011, 22:12
برادر من زاویه دید کم Lcd واقعا برای گوشی یه مزیته نه عیب!:bd:

منم قبول دارم

همین لپ تاپم که جدید گرفتم سیستم تصویرش مثل همین آرک هستش ، ال ای دی بک لایت ، خیلی هم خوبه خودم فقط می بینم توش رو بسه دیگه ، تازه گوشی شخصی ترم هست !

:cj:

saaapy
06-06-2011, 18:31
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان
تقاضا دارم یکی از دوستانی که آپدیت جدید رو انجام دادن
لطف کنند و مراحل انجام اون رو در اینجا توضیح بدن.
ممنونم.:ab:
دوست عزیز
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151356

132222
07-06-2011, 15:28
امروز کلا آرک کمیاب شده بود تو علاء الدین!!!

قیمتشم با گرانتی 820 فول پک .:dy:

از بچه ها کس دیگه ای قیمت نداره ؟

بین 720 تا 850 در بازار موبایل
اما یه فروشنده به من گفت چون استقبال شده همه دارن میارن و حتما ارزونتر میشه

tohidian
07-06-2011, 19:51
سلام
من چطور میتونم از کلید گوشی برای عکس برادری وفیلم برداری استفاده کنم چون فعال نیست وفقط بصورت لمسی گوشیم عکس وفیلم میگیره
باتشکر

mehdi.xterra
08-06-2011, 23:31
با اجازه از مدیران محترم این پست رو با اینکه تو قسمت رام ها گذاشتم اینجا هم میذارم واسه اطلاع رسانی بیشتر

مژده دوستان عزیزی که آپدیت جدید رو انجام دادن و نتونستن روت کنن گوشیشون رو از طریق flash tools داون گرید به یکی از رام های قبلی کنن و با gingerbreak روت کنن بعد از روت شدن از طریق خود گوشی آپدیت رو انجام بدن نه از طریق SEUS به همین راحتی گوشیتون حتی تو 2.3.3 روت شده باقی میمونه من خودم انجام دادم و جواب داده

mohammad111370
09-06-2011, 22:28
سلام دوستان
اگه خدا بخواد میخوام این گوشی رو بگیرم
میشه بگید دقیقا چی داخله جعبه هست
مرسی & ممنون

nader38
10-06-2011, 01:33
قیمت Arc فول پک در ارومیه 670000 تومان.

Mohsen8
10-06-2011, 01:52
با اجازه از مدیران محترم این پست رو با اینکه تو قسمت رام ها گذاشتم اینجا هم میذارم واسه اطلاع رسانی بیشتر

مژده دوستان عزیزی که آپدیت جدید رو انجام دادن و نتونستن روت کنن گوشیشون رو از طریق flash tools داون گرید به یکی از رام های قبلی کنن و با gingerbreak روت کنن بعد از روت شدن از طریق خود گوشی آپدیت رو انجام بدن نه از طریق seus به همین راحتی گوشیتون حتی تو 2.3.3 روت شده باقی میمونه من خودم انجام دادم و جواب داده

سلام من با گوشی اپدیت کردم حجمش 45مگ بود کامل تا اخر رفت بعد ارور داد که نمی تونه اپدیت کنه الان وقتی میزنم بازم همین ارور رو می ده حتی انروت کردم بازم ارور داد دوباره روت کردم همین ارور می ده می شه بگید مشکل از کجاست

soheiloooooo
10-06-2011, 01:55
قیمت arc فول پک در ارومیه 670000 تومان.

اجناس اونجا از چه کانالی وارد میشه؟چون توی منطقه ما که از دبی میارن بدلیل بالارفتن نرخ ارز خیلی گرون شده.اونجا تعداد بالا گیر میاد؟

soheiloooooo
10-06-2011, 01:58
سلام من با گوشی اپدیت کردم حجمش 45مگ بود کامل تا اخر رفت بعد ارور داد که نمی تونه اپدیت کنه الان وقتی میزنم بازم همین ارور رو می ده حتی انروت کردم بازم ارور داد دوباره روت کردم همین ارور می ده می شه بگید مشکل از کجاست

از چه طریقی آپدیت میکنی؟اگه از طریق وایرلس آپدیت میکنی شیوت رو عوض کن و با کابل آپدیت کن.من دقیقا همین مشکلو تو x10داشتم

mohammad111370
10-06-2011, 09:24
سلامممممممممممممممممممممم مممممممممممم
جوابه منم بدید داخله جعبه این ارک چی هست
مرسییییییییییییییییییییی

mehdi.xterra
10-06-2011, 10:11

نباید مشکلی پیش بیاد چون من روی دو تا گوشی انجام دادم و به راحتی آپدیت شد در ضمن اگه میخوای روت باشه قبله آپدیت نباید آنروت کنی گوشی رو یه ریست کن ببین چی میشه

Mohsen8
10-06-2011, 14:32
نباید مشکلی پیش بیاد چون من روی دو تا گوشی انجام دادم و به راحتی آپدیت شد در ضمن اگه میخوای روت باشه قبله آپدیت نباید آنروت کنی گوشی رو یه ریست کن ببین چی میشه

ریست کردم چند بار نشد راستی من با اینترنت ایرانسل اپدیت کردم الان که روی اپدیت می زنم می گه نمی تونه به اینترنت وصل بشه در حالی که اینترنت گوشی مشکلی نداره و راحت وصل می شم دانلود می کنم could not connect to network

soheiloooooo
10-06-2011, 16:43
ریست کردم چند بار نشد راستی من با اینترنت ایرانسل اپدیت کردم الان که روی اپدیت می زنم می گه نمی تونه به اینترنت وصل بشه در حالی که اینترنت گوشی مشکلی نداره و راحت وصل می شم دانلود می کنم could not connect to network

عزیزم من که گفتم با گوشی آپدیت نکن.با seus و از طریق کابل اینکارو انجام بده و نتیجشو ببین

maryam_k11
10-06-2011, 19:20
یه نفر محض رضای خدا به من بگو بیوفا
منظورم اینه که یه نفر بگه داخله جعبه این گوشی چه وسایلی هست
لطفا plz خوهشا

دوست من داخل جعبه گوشی فقط گوشی وشارژرهست
موفق باشین....

mohammad111370
10-06-2011, 20:05
سلام مرسی از جوابتون
میگم که پس کابل hdml و رم و هندفری چی شد
نداره
و اینکه میگن full pack قضیش چیه <
اگه راهنمایی کنید ممنونم & مرسی

mohseneki
11-06-2011, 12:10
سلام مرسی از جوابتون
میگم که پس کابل hdml و رم و هندفری چی شد
نداره
و اینکه میگن full pack قضیش چیه <
اگه راهنمایی کنید ممنونم & مرسی

نیم پک: رم 8 گیگ و کیف و محافظ صفحه نمایش (یکی اضافه بر اونیکه خودش از اول روی صفحه هست)

فول پک: محتویات نیم پک + کابل اچ دی ام آی و بعضا شارژر فندکی سونی اریکسون.

Mohsen8
11-06-2011, 16:57
عزیزم من که گفتم با گوشی آپدیت نکن.با seus و از طریق کابل اینکارو انجام بده و نتیجشو ببین

ممنون از جوابتون من بلاخره با خود گوشی اپدیت رو انجام دادم و کامل اپدیت شد گوشی هم روت شده باقی موند یه مارکت هم اضافه شد که چیز خیلی خوبی اسمش sam4.1هستslideme marketplace

m.b.a
11-06-2011, 17:05
دوستان قیمت جدید ، تهران بدون گارانتی ، فول پک ؟

زیر 700 نشد ؟

:al:

m.b.a
11-06-2011, 19:27
دوستان لاک فکتوری چیه ؟

گوشی آنلاک کارخونه ای اینا چیه ؟

گوشی های تو بازار آنلاک هستن یا باید حواسمون باشه ؟

:am:

soheiloooooo
11-06-2011, 23:47
ممنون از جوابتون من بلاخره با خود گوشی اپدیت رو انجام دادم و کامل اپدیت شد گوشی هم روت شده باقی موند یه مارکت هم اضافه شد که چیز خیلی خوبی اسمش sam4.1هستslideme marketplace

مگه میشه؟آخهsam1.4برنامه جانبی و غیر رسمیه؟چطور شده آندروید اونو تو آپدیته جدیدش همراه با روت جا داده؟نکنه شما منظورت اینه با خوده گوشی flashtools کردی؟

javiol
12-06-2011, 00:05
دوستان قیمت جدید ، تهران بدون گارانتی ، فول پک ؟

زیر 700 نشد ؟

:al:

تو این چند روزه که نایاب شده

یه جا بدون گارانتی میداد 780

ظاهرا تو همین هفته پارت جدید وارد میشه و قیمتش میاد پایین

nader38
12-06-2011, 04:28
اجناس اونجا از چه کانالی وارد میشه؟چون توی منطقه ما که از دبی میارن بدلیل بالارفتن نرخ ارز خیلی گرون شده.اونجا تعداد بالا گیر میاد؟

اکثراً از سلیمانیه عراق میاد که فکر کنم اونجا هم از دبی تغذیه میشه.فروشنده می گفت احتمالن اینبار که میاد یه کم گرونتر میشه.نمی دونم تعداد بالا گیر میاد یا نه.

Mohsen8
12-06-2011, 12:54
مگه میشه؟آخهsam1.4برنامه جانبی و غیر رسمیه؟چطور شده آندروید اونو تو آپدیته جدیدش همراه با روت جا داده؟نکنه شما منظورت اینه با خوده گوشی flashtools کردی؟

نه من با خود گوشی و اینترنت ایرانسل اپدیت کردم اشنایی با برنامه flashtools ندارم که بخوام باهاش اپدیت کنم این مارکت هم که با اپدیت اضافه شده خواستم از گوشی پاکش کنم که قابلیت پاک شدن نداشت یعنی پاک نمی شد یه مشکل هم برام پیش اومده هیچ موزیک یا عکس و فیلم توی گالری نمی ره و خالی حتی اگه با دوربین گوشی فیلم یا عکس بگیرم بازم توی گالری نمی ره

mehdi.xterra
12-06-2011, 13:35
نه من با خود گوشی و اینترنت ایرانسل اپدیت کردم اشنایی با برنامه flashtools ندارم که بخوام باهاش اپدیت کنم این مارکت هم که با اپدیت اضافه شده خواستم از گوشی پاکش کنم که قابلیت پاک شدن نداشت یعنی پاک نمی شد یه مشکل هم برام پیش اومده هیچ موزیک یا عکس و فیلم توی گالری نمی ره و خالی حتی اگه با دوربین گوشی فیلم یا عکس بگیرم بازم توی گالری نمی ره

من هم همین مشکل گالری رو داشتم رم گوشی رو در بیار و گوشی رو ریست کن درست میشه

Mohsen8
12-06-2011, 15:02
من هم همین مشکل گالری رو داشتم رم گوشی رو در بیار و گوشی رو ریست کن درست میشه

می شه دقیق بگید چکار کردید که درست شد چون رم رو در اوردم خاموش و روشن کردم نشد ریست ستینگ هم زدم بازم نشد

mohammad111370
12-06-2011, 20:15
سلام دوستان
من شنیدم که این گوسی عمر باتریش کمه یهنی هر روز باد شارز کنی درسته ؟
و اینکه هر برنامه ای که باز کنی باید ازش خارج بشی تا بتونی برنامه ی دیگه باز کنی ؟
از پاسخ شما ممنونم

m.b.a
12-06-2011, 21:00
سلام دوستان
من شنیدم که این گوسی عمر باتریش کمه یهنی هر روز باد شارز کنی درسته ؟
و اینکه هر برنامه ای که باز کنی باید ازش خارج بشی تا بتونی برنامه ی دیگه باز کنی ؟
از پاسخ شما ممنونم

دوست من این حرف رو دیگه جائی نزنی ها !! :bz:

آرک با سرعت وحشتناکش و از اون مهم تر سیستم قول آندروید یعنی نمی تونه ده ، بیست تا برنامه با هم باز کنه !؟ :ea:

باطریش رو هنوز خودم نخریدم تا دو سه روز دیگه می خرم ، ولی احتمالا" حدود سه روز نگه میداره ، باز بسته به استفاده از گوشی داره ...

:cd:

mehdi.xterra
12-06-2011, 21:36
می شه دقیق بگید چکار کردید که درست شد چون رم رو در اوردم خاموش و روشن کردم نشد ریست ستینگ هم زدم بازم نشد

factory reset کن با ریست ستینگ نمیشه

mohammad111370
12-06-2011, 21:55
مرسی از جوابتون
و به نظر شما و دوستان با امدن گلکسی قیمت این گوسی تا حد زیادی کم میشه یا نه؟؟؟؟؟؟
مرسی و ممنونم

Mohsen8
13-06-2011, 13:00
factory reset کن با ریست ستینگ نمیشه

دوست عزیز نیازی به فاکتوری ریست نیست یکی از دوستان توی فروم اندروید راهنماییم کرد درست شد یه دونه فایل هست به اسم.nomedia که هر پوشه ای بزاری فایلهای اون پوشه توی گالری نمی رن این فایل توی روت رامم بود پاکش کردم درست شد اگه فایلهای دارید که نمی خواد تو گالری برن این فایل رو بزار اونجا دیگه تو گالری نمی رن ممنون به خاطر جوابتون

8910
13-06-2011, 18:30
سلام دوستان خواهشا برادرانه به سوالات من پاسخ دهید(ممنون): کیفیت تصویر ارک و سرعت عملکرد تاچش چقدر از x10 بالاتره و چه قدر از گالکسی پایینتره؟ 2)باتریش نسبت به ایکس 10 چطوره(اخه از باتری ایکس10 راضی نیستم)3)صدای اسپیکرش بلند است؟ با صدای اسپیکر چه گوشی میتوان مقایسه کرد............بسیار ممنون میشم جواب بدید

AsmoniA
14-06-2011, 17:26
سلام دوستان خواهشا برادرانه به سوالات من پاسخ دهید(ممنون): کیفیت تصویر ارک و سرعت عملکرد تاچش چقدر از x10 بالاتره و چه قدر از گالکسی پایینتره؟ 2)باتریش نسبت به ایکس 10 چطوره(اخه از باتری ایکس10 راضی نیستم)3)صدای اسپیکرش بلند است؟ با صدای اسپیکر چه گوشی میتوان مقایسه کرد............بسیار ممنون میشم جواب بدید

با سلام من یک ماهه.این گوشیو دارم از لحاظ سرعت تاچش کمی از ایفون 4 که من مقایسه کردم پایینتره اما از x10 خیلی بهتره گمونم نکنم از گالاکسی کمتر باشه.در کل تاچش به نظر بنده عالیه و بی عیب.
در مورد صدا هم باید بگم از ایکس 10 خیلی بالاتره و با کیفیت تر طبق گفته یه سایت صداش از دیزایر اچ دی بهتره و یا در همون حد هستش.و اما باتریش از ایکس ده که بهتر.
من هر روز یه بار میزنمش شارژ با مصرف زیر
روزی 40 الی 50 مگابایت دانلود با ایرانسل
روزی 4_ الی 5 ساعت وبگردی
تماشای عکس و فیلم و موسیقی هم که سر جمع روزی دو ساعت میشن
با این مصرف زیاد من به نظرم باتریش عالیه.در ضمن صفحه تاچ 4.2 اینچی و انرژی لازم برای روشناییشم در نظر بگیر
... در پایان من از گوشیم صد در صد راضیم و حاضر نیستم با هیچ گوشی عوضش کنم.

mohammad111370
14-06-2011, 17:57
سلام دوستان :cw:
میشه یه کمی در مورده lcd این گوشی توضیح بدید
یعنی کیفیت این بهتره یا گلکسی 2
یه رده بندی از lcd بدین عالیه ممنونم :dz:

m.b.a
14-06-2011, 18:56
سلام دوستان :cw:
میشه یه کمی در مورده lcd این گوشی توضیح بدید
یعنی کیفیت این بهتره یا گلکسی 2
یه رده بندی از lcd بدین عالیه ممنونم :dz:

این گوشی از انجین براویا استفاده می کنه ، به نظر من کیفیت ال سی دیش تکه .

:bz:

m.b.a
17-06-2011, 18:05
دوستان قیمت کف چنده ؟

بدون گارانتی و بدون سیم ، 660 قیمت دارم .

فقط انگار یه رنگش تو بازار موجوده ؟ :bg:

AsmoniA
17-06-2011, 20:26
دوستان قیمت کف چنده ؟

بدون گارانتی و بدون سیم ، 660 قیمت دارم .

فقط انگار یه رنگش تو بازار موجوده ؟ :bg:

قیمتش حدودا 700
تا اونجایی که من میدونم الان دو رنگ نقره ای و مشکیش تو بازار موجوده که نقره ایش گرونتره
و اگه منظورت از سیم همون کابل HDMI هستش باید بگم اگه طرفت مطمینه قیمت خوبی میده.:cv:

AsmoniA
17-06-2011, 20:42
یه خواهش از دوستان ارک دار
من Iive Wallpaper water که فابریکی گوشی هستش رو اشتباهی حذفش کردم البته از جای دیگه دانلود کردم همونه اما وقتی اجراش میکنم فورس کلوز میده اگه از دوستان کسی میتونه یه بکاپی از اون بگیره و اینجا قرار بده ببینم درست میشه
و اگه هم ندارین بگین چجوری برش گردونم؟

pasha050
18-06-2011, 08:42
سلام به دوستان خوب
من روز سه شنبه رفتم علاءالدين و فول پك ارك رو به قيمت 785 هزار تومن با گرانتي گرفتم. كابل hdmi هم توش بود ولي تو اين بسته cd وجود نداشت و فروشنده گفت اين گوشي‌ها cd ندارن.
اگر براتون ممكنه بگيد از gps اين گوشي چجوري مي‌تونم استفاده كنم.
ضمنا فروشنده گفت يك مبلغي مي‌گيره كه روش برنامه نصب كنه و من قبول نكردم.

saaapy
18-06-2011, 09:49
سلام به دوستان خوب
من روز سه شنبه رفتم علاءالدين و فول پك ارك رو به قيمت 785 هزار تومن با گرانتي گرفتم. كابل hdmi هم توش بود ولي تو اين بسته cd وجود نداشت و فروشنده گفت اين گوشي‌ها cd ندارن.
کار خوبی کردین ندادین برنامه بریزه درسته cd نداره اگر برنامه مربوط به pc میخواین
http://www.sonyericsson.com/cws/support/phones/topic/softwareupdatepcc/xperiaarc?cc=gb&lc=en
برای gps
http://mobilestan.net/showthread.php?t=142963

mohammad111370
18-06-2011, 11:05
سلام دوستان :sign_help:
چرا ین گوشی ارزان نمیشه
اخه الان گلکسی 2 هم قیمتش شده 960000
بعد این اینجوریه ها
حالا خوبه 2 هسته ای نیست ها
اگه بود سونی این گوشی رو میداد 2000000 تومان
ببخشید قسط توهین یه هیچ وجه نداشتم :sorry:
حالا میشه بگید به نظر شما من که میخوام گوشی بگیرم این رو بگیرم یا گلکسی 2 :bc:
ممنونم از شما:merci:

reza-mit
18-06-2011, 22:25
بروبچ اولین دو هسته ای سونی اریکسون تو راهه اگه میتونید صبر کنید تا آخر تیر.

MASOUD
18-06-2011, 23:42
سلام دوستان :sign_help:
چرا ین گوشی ارزان نمیشه
اخه الان گلکسی 2 هم قیمتش شده 960000
بعد این اینجوریه ها
حالا خوبه 2 هسته ای نیست ها
اگه بود سونی این گوشی رو میداد 2000000 تومان
ببخشید قسط توهین یه هیچ وجه نداشتم :sorry:
حالا میشه بگید به نظر شما من که میخوام گوشی بگیرم این رو بگیرم یا گلکسی 2 :bc:
ممنونم از شما:merci:

به دلیل سخت افزار قویتر
صفحه نمایش بهتر
پشتیبانی بهتر
گلکسی اس2

m.b.a
19-06-2011, 01:40
سلام به دوستان خوب

مبارک باشه ، شارژر فندکی هم داشت ؟

:di:

mohammad111370
19-06-2011, 08:35
سلام یه سوال دارم میدونم جاش اینجا نیست
نزنید تو رو خدا :please:
میگم این گوشی که مثل نوکیا gps رایکان نداره :sorry:
پس یعنی چه جوری وصل میشه
یعنی با gprs ??????
چقدر بده پس اگه اینجوری باشه

saaapy
19-06-2011, 20:09
سلام یه سوال دارم میدونم جاش اینجا نیست
نزنید تو رو خدا :please:
میگم این گوشی که مثل نوکیا gps رایکان نداره :sorry:
پس یعنی چه جوری وصل میشه
یعنی با gprs ??????
چقدر بده پس اگه اینجوری باشه
چرا دوست عزیز داره باید برنامه شو بریزی به صورت افلاین هم هست و نیازی به gprs
نداره

به دلیل سخت افزار قویتر
صفحه نمایش بهتر
پشتیبانی بهتر
گلکسی اس2
دلیل گرون بودن آرک کم بودن در بازار و زلزله ژاپن هست
من شخصا صفحه نمایش آرک به دلیل داشتن رنگ های طبیعتی بیشتر میپسندم

TajDar
19-06-2011, 20:38
قیمت کنونی ارک چنده؟کسی گرفته؟

H@DI
20-06-2011, 00:01
سلام به دوستان و در کل برو بچ
میگم تو رو خدا بدونه تعصب بگید
صفحه نمایش ارک بهتره یا گلکسی 2
.see you at paradise

صفحه گالاکسی خیلی بهتره مخصوصا از زاویه

mp3mp4
20-06-2011, 21:28
بدون تعصب گالکسی خوبه ولی من یه ارک برا دوستم خریدم خدا وکیلی خیلی lcd خوبی داره مخصوصا که زاویه دیدش طوریه که کسی نتونه داخل گوشیت فضولی کنه:dz:

m.b.a
22-06-2011, 00:15
سلام به دوستان و در کل برو بچ
میگم تو رو خدا بدونه تعصب بگید
صفحه نمایش ارک بهتره یا گلکسی 2
.see you at paradise

به نظر من آرک بهتره

:cl:

mohammad111370
22-06-2011, 08:09
سلام دوستان
شما که میگید ارک بهتره
میشه دلیل بگید
راستی با این قیمت این که اصلا تکون نمی خوره
بعد گلکسی 2 الان شده 895000
تا 2 ماه دیگه هم قیمت میشن

saaapy
22-06-2011, 11:03
سلام دوستان
شما که میگید ارک بهتره
میشه دلیل بگید
راستی با این قیمت این که اصلا تکون نمی خوره
بعد گلکسی 2 الان شده 895000
تا 2 ماه دیگه هم قیمت میشن

**دوست عزیز اینجا کلوپ آرک هست نه بخش مشاوره در صورت نیاز تاپیکی در بخش مشاوره ایجاد کنید**

lezhioner
22-06-2011, 12:48
سلام به همگی.arc واقعا یه امپراتوره ... ولی ... موقع فیلم برداری هر 10 ثانیه یه مکث میندازه و یواش یواش صدا و تصویر با هم نا همخوان میشه .. نمیدونم واسه چیه ؟؟/:av:

saaapy
22-06-2011, 14:17
سلام به همگی.arc واقعا یه امپراتوره ... ولی ... موقع فیلم برداری هر 10 ثانیه یه مکث میندازه و یواش یواش صدا و تصویر با هم نا همخوان میشه .. نمیدونم واسه چیه ؟؟/:av:
مبارکه دوست عزیز در بعضی از گوشی ها دیده شده و با آپدیت با به آندروید 2.3.3 مشکل حل میشه
http://mobilestan.net/showthread.php?t=151356

saaapy
22-06-2011, 15:34
این هم آرک کوچک بیشتر مشخصات شبیه آرک همان cpu اندازه رم هنوز مشخص نیست با سنسور Exmor RTM و دوربین جلو ولی احتمالا بدون hdmi
- Multi-touch و Bravia Mobile engine و صفحه 3.3" با همون رزلوشین و دکمه های جلو لمسی
و ضخامت عالی 9.4mm که به قول نوشته blog sonyericsson شما را یاد w880 و w890 می اندازه.
مصاحبه با طراحش

http://www.you*tube.com/watch?v=ykjrD_8anyw&feature=player_embedded

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=579259&stc=1&d=1308740604

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=579260&stc=1&d=1308740604

saaapy
22-06-2011, 16:15
بالاخره mugen power برای آرک هم باتری ساخت
http://www.mugen-power-batteries.com/sony-ericsson/sony-ericsson-xperia-arc-lt15i.html
به 2 حجم 1700mah و 4500mah با درب اضافه
اولی جای باتری گوشی میشینه و قیمت 50$ و دومی 130$ من از محصولاتش استفاده کردم و خیلی راضیم

m.b.a
24-06-2011, 00:44
دوستان این گوشی چه رنگائی داره ؟

امروز رفتم بگیرم یجا گفت نقره ای مسی ، منتها گرون گفت منم فکرم رفت به مسیش موندم اگه مسی داره مسی بگیرم ! :bz:

saaapy
24-06-2011, 00:54
دوستان این گوشی چه رنگائی داره ؟

امروز رفتم بگیرم یجا گفت نقره ای مسی ، منتها گرون گفت منم فکرم رفت به مسیش موندم اگه مسی داره مسی بگیرم ! :bz:
دوست عزیز
فقط همین 2 رنگ هست
Midnight Blue, Misty Silver
یا آبی نیمه شب و نقره ای مه آلود یا کدر
این عکس های نقره ای ببین یک ته رنگ مسی توش دیده میشه شاید منظورش این بود
http://025.img98.net/out.php/i218771_3.JPG
http://025.img98.net/out.php/i218770_2.JPG

m.b.a
24-06-2011, 01:22
دوست عزیز
فقط همین 2 رنگ هست
Midnight Blue, Misty Silver
یا آبی نیمه شب و نقره ای مه آلود یا کدر
این عکس های نقره ای ببین یک ته رنگ مسی توش دیده میشه شاید منظورش این بود
http://025.img98.net/out.php/i218771_3.JPG
http://025.img98.net/out.php/i218770_2.JPG

با سپاس من هم همین رنگ رو فکر می کردم ، اما یجا دیگه که بازش رو داشت دیدم ، نقره ای بود که زیاد هم دلچسب نبود ، یعنی تو این عکس ها انعکاس نور این شکلی شده ؟

یه نقره ای و یه سرمه ای ؟ :dz:

dja sara
24-06-2011, 10:50
دوستان این گوشی الان قیمتش چنده

توی مشهد با گارانتی 850 تومان

بدون گارانتی هست 800

پایین نیموده قیمتها یا نه

mp3mp4
24-06-2011, 12:13
دوستان این گوشی الان قیمتش چنده

توی مشهد با گارانتی 850 تومان

بدون گارانتی هست 800

پایین نیموده قیمتها یا نه
قیمت این گوشی مدتهاست بین 750 تا 800 متغیره و پایین هم نیومده

reza-mit
24-06-2011, 13:45
بخاطر اینکه فروشش فوق العاده بالاست قیمتش نمیاد پایین حالا حالاها.گوشی خوب همینه دیگه.

Preuxxx
27-06-2011, 14:44
قیمت این گوشی مدتهاست بین 750 تا 800 متغیره و پایین هم نیومده

من اینترنتی تا 730 هم دیدم .

sami_marmooz
27-06-2011, 19:02
ببخشید کسی میدونه چه جوری می تونم task manager داشته باشم تو اندروید؟! خودش داره یا باید نصب کنم؟

m.b.a
27-06-2011, 20:48
ببخشید کسی میدونه چه جوری می تونم task manager داشته باشم تو اندروید؟! خودش داره یا باید نصب کنم؟

خیلی راحت یه مقدار تو بخش آندروید همین سایت بگردین ، کلی تسک منیجر پیدا می کنید .

132222
28-06-2011, 12:38
اقا این قیمت نمیخود بیاد پایین اخه من نمیدونم این گوشی چی داره که اینقدر گرون مونده
سنسیشن از 840 رسید به 720 اون هم با گارانتی و یک سال بیمه

m.b.a
29-06-2011, 01:26
امروز قیمت کردم 740 ، فول پک

:bq: