PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین گوشی لمسی به جز برند نوکیا

dj kaka
10-04-2011, 11:09
درود بر یاران

دنبال یه گوشی ترجیحا لمسی ( اگه کیبورد دار هم هست بگید ) هستم که :
اولا نوکیا نباشه
دوم اینکه دوربین عالی داشته باشه
سوم اینکه برنامه خور تا جای ممکن باشه
چهارم اینکه حدااکثر تا 400 تومن پولش باشه .
پنجم این که صدای خوبی هم داشته باشه .
ششم اینکه جدید باشه و از اخرین فناوری بهره ببره .
هفتم این که امکانات زیاد داشته باشه .

خیلی ممنون

omidvista
10-04-2011, 11:12
ديزاير
ولي اگه كيبورد دار ميخواي من n900 پيشنهاد ميدم

s.mina.1369
10-04-2011, 11:12
به نظر من wave یا wave ۲ گزینهای مناسبی هست ، هم lcd خوبی دارن ، ها،م پلیر خوبی دارن ، برنامه هم در حد خوب داره ، دوربین هم قابل قبول هست

اما من خودم wave را پیشنهاد اصلی میدونم چون lcd بهتری داره

wild dragon
10-04-2011, 11:38
درود بر یاران

اولا نوکیا نباشه

خیلی ممنون

هیچ گوشی کاملا خواسته هات را برآورده نمیکنه
دوربین عالی تو این رنج پیدا نمیشه (بهترینش x10 و c7 هستن)
x10 صدای خوبی نداره و ساپورتش هم خوب نیست
c7 و c6-01 مطابق با خواسته هاته ولی نوکیاست
ویو از نظر برنامه خوری در حد گوشی های هم رنج خودش نیست
n900 جدید نیست و تاچش مقاومتیه (مولتی تاچ نداره)

ببین از کدوم خواستت میتونی بزنی

scrum half
10-04-2011, 11:39
من ويو رو پيشنهاد ميدم چون تا حدود زيادي خواسته هات رو براورده ميكنه.

heybazigar
10-04-2011, 11:46
ویو گوشی خوب وبا کیفیتیه و با بیشترخواسته هات جوره

KingKiaAppLe
10-04-2011, 11:49
منم با علي جان موافقم چون wave با نظر هاي شما يكسان است

sylar
10-04-2011, 11:52
سامسونگ ویو انتخاب مناسبیه. برنامهاش رو هم میتونی توی این لینک ببینی اگه بدرد بخور بود میتونی بگیریش.
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsList.as?categoryID=all

zilogfa
10-04-2011, 11:56
به نظر من wave یا wave ۲ گزینهای مناسبی هست ، هم lcd خوبی دارن ، ها،م پلیر خوبی دارن ، برنامه هم در حد خوب داره ، دوربین هم قابل قبول هست

اما من خودم wave را پیشنهاد اصلی میدونم چون lcd بهتری داره

منم با علی موافقم ویو

A.M.2
10-04-2011, 12:06
با کمی هزینه بیشتر فقط و فقط دیزایر بهتره هست ...

TAAW
10-04-2011, 13:13
نمیدونم دلیلتون برای انتخاب به غیر از نوکیا چیه.چون برخلاف سایر گوشی ها c7 و c6-901 تمام خواسته های شما رو دارند و امکانات جانبی دیگه ای هم دارند که واقعا عالی و بی نظیره......
در هر صورت به غیر از این دو گوشی با یه کم بودجه ی بیشتر desire و defy رو پیشنهاد میدم.هرچند که هیچ کدام دوربین عالی ندارند و دوربینشون در حد متوسطه.

™HAMID
10-04-2011, 13:27
بیشتر هزینه کن و دیزایر بخر وگرنه ویو

E r f @ n
10-04-2011, 13:47
درود بر یاران

اولا نوکیا نباشه

خیلی ممنون

دادا اگه یکم انتظاراتو بیاریپایین c7

dj kaka
10-04-2011, 15:40
با تشکر از همه

این دلیل نوکیا نمیخ چون یه n79 دو سال پیش خریدم و خراب شد و تا الان هم کسی نتونسته درست کنه ( گوشی بیشتر از 2 ماه کار نداد )

البته اگه به نظر شما نوکیا خوب هست من نوکیا میخرم . گوشی های c7 و c6 به نظر شما چه ویژگی و چه معایبی دارند ؟
این گوشی ویو را خیلی ازش خوشم اومد ( البته از برنامه هاش که یکی از دوستان زحمت لینک را کشیده بود) . گوشی سامسونگ مشابه این نیست کمی ارزانتر ؟

ممنون از همه دوستان

TAAW
10-04-2011, 15:53
با تشکر از همه

این دلیل نوکیا نمیخ چون یه n79 دو سال پیش خریدم و خراب شد و تا الان هم کسی نتونسته درست کنه ( گوشی بیشتر از 2 ماه کار نداد )

البته اگه به نظر شما نوکیا خوب هست من نوکیا میخرم . گوشی های c7 و c6 به نظر شما چه ویژگی و چه معایبی دارند ؟
این گوشی ویو را خیلی ازش خوشم اومد ( البته از برنامه هاش که یکی از دوستان زحمت لینک را کشیده بود) . گوشی سامسونگ مشابه این نیست کمی ارزانتر ؟

ممنون از همه دوستان

دوست عزیز این که نمیشه دلیل چون n79 خراب شده نوکیا نگیرید.با این اوصاف اگه مشکلتون همینه به نظرم بهترین گزینه ها همون c7 و c6-01 هستند.

واما مزایا : طراحی عالی - جنس بدنه ی مقاوم و با کیفیت - نمایشگر amoled در c7 و clearback در c6-01 که این آخری یعنی clear back واقعا عالیه.در سطح super amoled.....سیستم عامل سیمبین 3 با نرم افزارهای در دسترس و مناسب.......قابلیت fm transmeter .البته فقط در c7......قابلیت usb on the go که واقعا عالی و لازمه.....نمایشگر ضد خش......دوربین 8 مگاپیکسلی.....فیلمبرداری عالی hd.....
فکر میکنم تمام اینها کاملا نیازهای شما رو برآورده کنه.

wild dragon
10-04-2011, 15:59
با تشکر از همه

ممنون از همه دوستان

ویژگی های c7 و c6-01 را که آقا هژیر زحمتش را کشیدن
ویو هم اگه با کمبود برنامه هاش مشکلی نداری گزینه خیلی خوبیه

KingKiaAppLe
10-04-2011, 16:03
يه كم پول از دوستات بگير desire بگير

MR. :D
10-04-2011, 16:16
دیزایر خوبه دوربینشم در حد 5 خوبه اگه عالی نباشه از n95 8 گیگم که بهتر عکس هاش کلا سرعت خوبی داره صدای هدستش هم که یه رم اچ دی بریز صدای دالبی رو کیف کن یا یه اکولایزر نصب کن اگه بلدی خودت تنظیم کن
فقط صداش کمه اونم نه خیلی
قیمتشم خب زیاده تاچشم من میگم از n8 بهتر بود

Jeyran
10-04-2011, 16:16
عزیز اون از شانش بد شما بوده که ان78 خراب شده،نو گرفتی؟
چون معمول گوشیای نوکیا به دوام و استقامت و به اصطلاح خرکاری معروفا
سی7 و سی6-1 بهترین گزینه برای شما هستند

Reza 7
10-04-2011, 16:17
به نظر من هم ويو بگير

JABER
10-04-2011, 19:38
باید قید صفحه کلید سخت ازاری را با این قیمت بزنی
مگر ایکه ان900 بگیری

وگرنه با کمی افزایش بودجه میتونی دیزایر بخری و عالیه

اگر هم نمیتونی افزایش بوجه بدی،ویو خوبه

dj kaka
11-04-2011, 07:58
از همه دوستان متشکرم .

چند تا سوال برام پیش اومد :

1- بهترین گوشی غیر از نوکیا دیزایر است یا ویو ؟ لطفا معایب و مزایای هرکدام را بگویید .

2- در گوشی های نوکیا ، سی7 بهتر است یا سی 6 ؟ من مشخصاتی از گوشی سی 6 در گوگل پیدا نکردم . لطفا مزایا و معایب هر کدام را بگویید ( شرمنده) . کدام اف ام ترنسمیت دارد ؟

خیلی ممنون

wild dragon
11-04-2011, 11:20
از همه دوستان متشکرم .

چند تا سوال برام پیش اومد :

1- بهترین گوشی غیر از نوکیا دیزایر است یا ویو ؟ لطفا معایب و مزایای هرکدام را بگویید .

2- در گوشی های نوکیا ، سی7 بهتر است یا سی 6 ؟ من مشخصاتی از گوشی سی 6 در گوگل پیدا نکردم . لطفا مزایا و معایب هر کدام را بگویید ( شرمنده) . کدام اف ام ترنسمیت دارد ؟

خیلی ممنون

1. دیزایر سیستم عامل اندروید را داره و مسلما برنامه و بازی و تنوع اینترفیسش خیلی بیشتر از ویو هست
ویو سیستم عامل بادا هست و قیمتش پایین تره ولی از نظر قدرت گرافیکی قویتره و بازی های خیلی عالی داره. صداش بهتره و کیفیت صفحش بالاتره و تاچش هم خیلی عالیه

2. c7 صفحش 0.3 اینچ بزرگتره و 8 گیگ حافظه داخلی داره و سبکتر و نازکتره و فرستنده fm داره
ولی c6-01 کیفیت صفحه خیلی عالی داره و به عقیده بعضی از دوستان ظاهر قشنگ تری داره
برا مشخصاتشون هم:
c7: http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=123281
c6-01: http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=120911

gamer3000
11-04-2011, 12:07
منم ويو رو پيشنهاد ميدم بهت.
اما به نظرم كيبورد خيلي ارزش نداره .چون گوشي هاي بهتري تو اين رنج پيدا ميشه.
اگه بتوني قيد اين كيبورد رو بزني c7 رو پيشنهاد ميدم.
و با كمي افزايش بودجه desire رو بهت پيشنهاد ميدم.

dj kaka
12-04-2011, 11:15
درود بر دوستان

کیبورد هم نداشت ، نداشت . برام کیبرد مهم نیست .

آیا گوشی ویو تنوع برنامه هایش خیلی کم است یا نسبتا کم ؟ دوربین اش خیلی پایین هست ؟ صداش چطوره ؟ راستی gps داره ؟

چه دلیلی هست که من ویو را به خاطر دیزار ول کنم و دیزار یخرم ؟ ( البته مطالب گذتشه را خوندم ولی باز هم دودل هستم)

ممنون

wild dragon
12-04-2011, 11:27
درود بر دوستان

کیبورد هم نداشت ، نداشت . برام کیبرد مهم نیست .

آیا گوشی ویو تنوع برنامه هایش خیلی کم است یا نسبتا کم ؟ دوربین اش خیلی پایین هست ؟ صداش چطوره ؟ راستی gps داره ؟

چه دلیلی هست که من ویو را به خاطر دیزار ول کنم و دیزار یخرم ؟ ( البته مطالب گذتشه را خوندم ولی باز هم دودل هستم)

ممنون

میتونی بری تو سامسونگ اپس و برنامه های بادا را ببینی
میزان کم بودن به انتظار فرد برمیگرده
از نظر من خیلی کمه ولی تقریبا میشه گفت تمام برنامه های ضروری را داره
دوربینش تو فیلم برداری خیلی خوبه ولی تو عکاسی معمولیه
صداش خیلی عالیه هم از نظر بلندی و هم از نظر کیفیت
gps داره ولی برنامه بادای مناسب ایران فعلا نداره و باید از برنامه های جاوا استفاده کنی (ترکبادی)

مزیت های دیزایر را میشه تو صفحه بزرگتر و برنامه های خیلی بیشتر و تنوع بازی بیشتر و اینترفیس متنوع تر دونست و فکر میکنم دوربین عکاسی بهتر (آخری را مطمئن نیستم)
در مقابل ویو صفحه بسیار با کیفیت تر و باتری قویتر و دوربین بهتر (تو فیلم برداری) و قدرت گرافیک بالاتر و صدای بهتر داره و البته قیمت پایینتر

dj kaka
12-04-2011, 12:21
مزیت های دیزایر را میشه تو صفحه بزرگتر و برنامه های خیلی بیشتر و تنوع بازی بیشتر و اینترفیس متنوع تر دونست و فکر میکنم دوربین عکاسی بهتر (آخری را مطمئن نیستم)
در مقابل ویو صفحه بسیار با کیفیت تر و باتری قویتر و دوربین بهتر (تو فیلم برداری) و قدرت گرافیک بالاتر و صدای بهتر داره و البته قیمت پایینتر

خوب اگه این طور باشه که بهتر از ویو هست . دوستان این مطلب را تایید میکنند ؟

s.mina.1369
12-04-2011, 12:24
ویو صفحه بسیار با کیفیت تر و باتری قویتر و دوربین بهتر (تو فیلم برداری) و قدرت گرافیک بالاتر و صدای بهتر داره و البته قیمت پایینتر

اين درسته
پس ويو بهتره تنها خوبی ديزاير همون بازی و برنامه بيشتر هست

dj kaka
12-04-2011, 12:35
ممنون .

راستی منظور تو گوشی ویو و دیزاز کدوم مدل است ؟ من که رفتم قیمت کنم از هر کدوم چندین مدل است .

پس دوستان متن گفته شده در پست 28 را تایید میکنند ؟

ممنون

MajidSeo
12-04-2011, 13:00
به نظرم اگه بتونی قید تنوع برنامه های بیشتر اندروید در دیزایر رو بزنی بهترین انتخاب ویو هست

wild dragon
12-04-2011, 13:11
ممنون .

راستی منظور تو گوشی ویو و دیزاز کدوم مدل است ؟ من که رفتم قیمت کنم از هر کدوم چندین مدل است .

پس دوستان متن گفته شده در پست 28 را تایید میکنند ؟

ممنون

ویو همون s8500 هست
دیزایر هم دیزایر معمولی (بدون هیچ پسوندی) با صفحه 3.7 اینچ و قیمتش هم بستگی به جایی که قیمت میگیری بین 430 تا 500 میتونه باشه و صفحش هم سوپرال سی دی هست (اوایل آمولد بوده و شاید باز هم گیر بیاد)

dj kaka
12-04-2011, 17:44
ممنون

مگر چه برنامه هایی اندرونید داره که ویو نداره ؟ بهترین برنامه های اندرونید چیست ؟

دوم اینکه گارانتی پارسه خوب هست ؟

wild dragon
12-04-2011, 19:03
ممنون

مگر چه برنامه هایی اندرونید داره که ویو نداره ؟ بهترین برنامه های اندرونید چیست ؟

دوم اینکه گارانتی پارسه خوب هست ؟

شما به تاپیک برنامه های اندروید برین و برنامه هاشو ببینین

اگه برا ویو میخواین فقط گارانتی پارس مایکروتل. در غیر این صورت بدون گارانتی بگیرین بهتره

dj kaka
12-04-2011, 20:14
فدات . من خودم تو اصفهان هستم . از همون فردوسی بگیرم ؟ مایکروتل خیلی گران میافتد !!! حدود 100 تومن گرانتر . گارنتی اش چند ساله است ؟

آیا بدون گارانتی بگیرم مشکلی به وجود میاید ؟یعنی خرابی زیاد داده ؟

wild dragon
12-04-2011, 20:23
فدات . من خودم تو اصفهان هستم . از همون فردوسی بگیرم ؟ مایکروتل خیلی گران میافتد !!! حدود 100 تومن گرانتر . گارنتی اش چند ساله است ؟

آیا بدون گارانتی بگیرم مشکلی به وجود میاید ؟یعنی خرابی زیاد داده ؟

من خودم اصفهان گوشی نخریدم که بدونم ولی معتبرترین جا فردوسیه
اصلا 100 تومن نمیارزه
تا 30-40 تومن اختلاف قیمت گارانتیشه
اگه اون قدر تو اصفهان اختلاف داره بدون گارانتی بگیر

MR. :D
12-04-2011, 20:56
یه پست بی ربط دی:
حالا من کار به مایکرو ندارم اما برای اطلاع شما میگم من موقعی که میخواستم بگیرم بدونه گارنتی شرکت یاس با پرشین تله کام مال یاس گرون تر بود (کلا یاس قیمت ها شو مپرونه یه بار چونه بزنی 30 تومن از قیمت میفته):ag:

mr_next
12-04-2011, 21:12
منم موافقم که که گوشی نوکیا نگیری من تا حالا 2 تا گوشی نوکیا داشتم که هر دو دهنمو سرویس کردن یکی 5610 بود که دو روز یه بار ال سی دیش از کار میوفتاد و اسلایدش میشکست و از باطریش هم که چیزی نگم بهتره
اون یکی هم n78 بود که شاید باورتون نشه بالای 200 تومن خرجش کردم اخر سر هم الان اگه بخوام ازش استفاده کنم باید اینورش و بگیرم و اونوشو فشار بدم و کلی کار دیگه تا را بیفته
گوشی هم میتونی روی defy فکر کنی دوربینش 5 و برای یه گوشی خوبه من اکثرا از گوشی های موتورلا استفاده میکنم و باید بگم دوربینشون اکثرا خوبه ضمن اینکه ین گوشی ضد ضربه هستش و تا عمق 1.5 متر زیر اب ضد ابه صداش زیاد بلند نیست ولی با کیفیته اندروئید هم هست و به ورژن 2.2 هم اپدیت میشه

wild dragon
12-04-2011, 21:27
منم موافقم که که گوشی نوکیا نگیری من تا حالا 2 تا گوشی نوکیا داشتم که هر دو دهنمو سرویس کردن یکی 5610 بود که دو روز یه بار ال سی دیش از کار میوفتاد و اسلایدش میشکست و از باطریش هم که چیزی نگم بهتره
اون یکی هم n78 بود که شاید باورتون نشه بالای 200 تومن خرجش کردم اخر سر هم الان اگه بخوام ازش استفاده کنم باید اینورش و بگیرم و اونوشو فشار بدم و کلی کار دیگه تا را بیفته
گوشی هم میتونی روی defy فکر کنی دوربینش 5 و برای یه گوشی خوبه من اکثرا از گوشی های موتورلا استفاده میکنم و باید بگم دوربینشون اکثرا خوبه ضمن اینکه ین گوشی ضد ضربه هستش و تا عمق 1.5 متر زیر اب ضد ابه صداش زیاد بلند نیست ولی با کیفیته اندروئید هم هست و به ورژن 2.2 هم اپدیت میشه

ایشون که اصلا نوکیا جزو گزینه هاش نبوده که شما از فرصت برا کوبیدن نوکیا استفاده میکنین
ولی فقط برا اطلاعتون میگم من گوشی n8 بارها از فاصله 1.5 متری رو زمین آسفالت و موزاییک افتاده و آخ هم نگفته
همین گوشی c7 را ببین فیلمی که برا تستش با اتوبوس 4 تنی 2 بار از روش رد میشن و هیچیش نمیشه را ببین
برو فیلم های مربوط به تست گوشی های n8 و n900 را بببین
برو نظر سایت های ریویو را در مورد کیفیت ساخت گوشی e7 ببین تا متوجه بشی کیفیت ساخت گوشی های جدید نوکیا چطوره

در مورد دیفای هم منم با نظرتون موافقم که گوشی خیلی خوبیه ولی کلا برند موتورولا یه سری مشکلاتی تو ایران داره به دلیل همه گیر نشدنش و به همین دلیل خیلی نمیشه با اطمینان توصیش کرد