PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Navitel Navigator v5.0.0.1069

modernamir
21-04-2011, 05:45
Navitel Navigtor یک سیستم ناوبری با نقشه‎های عالی از روسیه، اوکراین، قزاقستان و فنلاند است که نقشه مخصوص ایران اون هم با جزئیات تقریباً خوب (که از نقشه‎های گارمین تبدیل شده است) به صورت آفلاین وجود دارد.

امکانات برنامه:

- سرویس ترافیک و SMS
- نقشه‎های سه بعدی
- مولتی‎تاچ
- قابلیت انتقال به SD
- راهنمای صوتی

برای دریافت نقشه‎ها به آدرس زیر بروید:

(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=93627)http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=93627

برای نصب نقشه هم وقتی برنامه برای اولین بار اجرا می‎شه، از شما سوال می‎کنه که می‎خواهید نقشه Index‎بشه یا نه، بعد پوشه حاوی نقشه که روی SD کپی کرده‎اید رو انتخاب کنید تا برنامه نقشه رو Index کنه.

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=548407&stc=1&d=1303383762

آپدیت : ورژن 5.0.1.846 از اینجا (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2240314&postcount=1)

Navitel Navigator 5.0.0.1069 by CyberAndroid

Navitel Navigator – navigation system with most detailed maps of Russia, Ukraine, Belarus, Kazakhstan & Finland.

+ Free services “Navitel.Traffic Jams”, “Navitel.SMS” etc.
+ 3D roads
+ SpeedCams
+ Android 1.5-2.3
+ Move to SD feature
+ Multitouch
+ GalaxyS
+ Galaxy Tab

Navitel 5 supported only nm3-format navigation maps. Please download the new navigation maps from the http://navitel.su

Recent changes:
+Added support of a new product – “Federal District”

Federal District is a new Navitel Navigator set.
You can update your license to “Federal okrug” product FREE.
“Federal District” includes the map of the region which you used with “Region+” product.
You should:
- Update the activation file;
- Install the “Federal district” maps on your device.

Requirements: Android 1.5+

arthas5
21-04-2011, 09:57
آپلود در سایت

DarKnight
21-04-2011, 10:11
بنا به اظهار Developer در توضیحات انگلیسی ، این برنامه روی اندروید 1.5 و یا بالاتر (یعنی تقریبا تمام نسخه های اندروید) قابل اجراست .

در Nexus One با Gingerbread (اندروید 2.3.3) با موفقیت اجرا شده .

=====

برای اضافه کردن نقشه با پسوند nm2 :

به مسیری که نقشه در اون قرار داره برید ولی وارد پوشه نشید ... روی پوشه کلیک کنید و گزینه Create Atlas رو انتخاب کنید .

=====

برای اضافه کردن Voice فارسی :

فایل 0429~Ramin رو از پست سوم تاپیکی که در پست اول لینک شده دانلود و از حالت Zip خارج کنید و پوشه رو به مسیر \NavitelContent\Voices روی SD Card انتقال بدید .

سپس برنامه رو باز کنید و به مسیر Menu\Settings\Regional Settings\Voice برید و گزینه FA - Ramin رو انتخاب کنید .

$ SCARFACE $
21-04-2011, 14:45
درود
این ورژن به صورت فول کرک شده؟
چندی پیش همین ورژن هم برای ویندوز هم برای آندروید هم سیمبیان توسط جناب carbuncle گذاشته شده بود...
بنده فقط وقت کردم برای ویندوز رو توی موبایلستان معرفی کنم و آندروید و سیمبیان رو نشد.........
سیمبیان رو که دوستان همون بخش لطف کردند و معرفی کردند....آندروید رو هم که ایشون گذاشتند دستشون هم درد نکنه ولی خیلی در پست معرفی ضعیف کار کردند.....حداقل یه توضیح یا اسکرین شات بهتری می ذاشتید بهتر بود...........
بگذریم
دوستان برای نقشه ها بهترین کار این هست که از نقشه ای که من در پایین گذاشتم استفاده کنند..............
نقشه کل ایران که ورژن تبدیل شده garmian به navitel هست که با جزئیات خیلی خوب برای تمامی برنامه های navitel توسط carbuncle تهیه شده...
دوستی که در ورژن سیمبیانش رو معرفی کرده بود هم لینک تاپیک بنده رو گذاشته بود

مدیران هم اگر دوست داشتند به پست اول انتقال بدند که دوستان حداقل یه نقشه درست و حسابی رو داشته باشند و بی خودی دنبال نقشه های پراکنده و کم کیفیت نگردند..

Iran Routable Map 2.7.0 For Navitel
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=138631)

kia1349
21-04-2011, 23:15
يه لينك از همين برنامه كه خودم دارم باهاش كار ميكنم براتون ميذارم كه ديگه خيالتون راحت باشه

kia1349
22-04-2011, 05:36
راهنمای صوتی و نقشه‎های پاکت پی سی برای این نسخه کار می‎کنن، می‎تونید از اونها استفاده کنید.

اينم فايل صداي فارسي

modernamir
22-04-2011, 05:38
این مپایی که معرفی میکنین واسه Navitel از پارسال تا هالا بوده ...
خیلی اشتباه داره . منظور قدیمیه ...
جدیدتر نبووووود ؟؟؟
راسی در کل کدوم برنامه GPS از همه بهتردو جدید تره ؟؟؟؟
MerCccc AZIZANam ...

کلا تمام نقشه‎هایی که برای تهران هستند مشکل دارن و هیچ کدوم کامل نیستند، از نظر کامل بودن Maps گوگل از همه بهتره اما بدیش این که حتماً باید برای دانلود نقشه‎ها کانکت باشید
مزیت این نرم افزار این که میشه به صورت آفلاین نقشه‎ها را روش ریخت

modernamir
22-04-2011, 05:38
این مپایی که معرفی میکنین واسه Navitel از پارسال تا هالا بوده ...
خیلی اشتباه داره . منظور قدیمیه ...
جدیدتر نبووووود ؟؟؟
راسی در کل کدوم برنامه GPS از همه بهتردو جدید تره ؟؟؟؟
MerCccc AZIZANam ...

کلا تمام نقشه‎هایی که برای تهران هستند مشکل دارن و هیچ کدوم کامل نیستند، از نظر کامل بودن Maps گوگل از همه بهتره اما بدیش این که حتماً باید برای دانلود نقشه‎ها کانکت باشید
مزیت این نرم افزار این که میشه به صورت آفلاین نقشه‎ها را روش ریخت

soharb
22-04-2011, 11:33
چجوری نقشه بسازیم
برنامه ای واسش وجود داره

modernamir
22-04-2011, 15:38
چجوری نقشه بسازیم
برنامه ای واسش وجود داره

ایجاد این نقشه‎ها با نقشه‎های معمولی فرق می‎کنه چون برداری هستند، همین نقشه در حقیقت تبدیل نقشه گارمین هستش.

max
22-04-2011, 17:39
چجوری نقشه بسازیم
برنامه ای واسش وجود داره
سلام.برای ساختن نقشه راحتترین راه ممکن تکمیل نقشه های سایت www.openstreetmap.org هست،چون نقشه ها تو این سایت به صورت برداری ذخیره میشن و بعد به صورت رایگان میشه ازشون برای ساخت نقشه های گارمین و طبیعتا نویتل استفاده کرد.نیازی هم به نرم افزارهای خاص نیست چون خود سایت به صورت آنلاین ابزارشو در اختیارتون میذاره اما اگه میخواید به صورت آفلاین نقشه ها رو تکمیل کنید میتونید از برنامه JOSM که برنامه رسمیه سایت برا این کاره استفاده کنید.اینم آدرس دانلودشه josm.openstreetmap.de
کلا نقشه های اپن استریت مزایای زیادی داره و اگه تکمیل بشه یه نقشه جامع و عالی از ایران و تمام شهرها بصورت برداری خواهیم داشت و نیازی نیست صبر کنیم تا یه شرکت به کندی و با فاصله زیاد نقشه های ایران رو کامل کنه.
برای تایید حرفام در مورد استفاده نقشه ها در نویتل میتونید به این صفحه مراجعه کنید: http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Navitel
امیدوارم بزودی شاهد نقشه های جامع و تکمیل شده ایران باشیم.

peyman_ilg88
26-04-2011, 14:48
اقا چرا این نقشه هارو نمیشناسه؟

peyman_ilg88
27-04-2011, 13:57
من نقشه تهران و از یه سایت دیگه دانلود کردم خوب شناخت و نصب شد ولی این نقشه ها ک شما گذتشتین اصلا فکر کنم برا اندروید نیست!؟

mehran_k
02-05-2011, 07:30
سلام ....خسته نباشید .

این نسخه که کرک نشده ؟؟؟ یعنی تریال نصب کنیم !!!!!

mehran_k
02-05-2011, 17:45
مرسی آقا رضای عزیز ...آره ظاهرا این نسخه کرک شده هست @

dooste.man83
04-05-2011, 13:50
سلام به همه دوستان
کاملترین و جدیدترین نقشه تهران که صدای فارسی هم داشته باشه و فارسی هم باشه و به این ورژن جدید هم کاملا بخوره لطف میکنید واسم بزارید. فقط واسم لینک دانلود بزارید نه اینکه تاپیک معرفی کنید
یک دنیا ممنون....منتظرم

kia1349
04-05-2011, 14:29
گرفتي به من هم بده.البته لينك دانلودش رو :co:

پس خوب همين كه برنامه اش اومد من كل كوچمونو شيريني دادم حالا تو همه اينارو با هم ميخواي.اونم فقط لينك باشه !!!!

هي واي من. :ce:

dooste.man83
04-05-2011, 14:49
آقا برنامه ای که نقشه کامل نداشته باشه و مسیر یاب صوتی و فارسی نداشته باشه به چه دردی میخوره!!!برنامه های معمولی که زیاده ...
حتما خیلی از دوستان دارن استفاده میکنن پس یک لطفی بکنن لینک واسه دانلود نقشه تهران ( جدیدترینش) و voice فارسی رو هم آپلود کنن
بخدا ثواب داره ...مرسی از کمکتون...میدونم همین الان واسم میزارین::sign_help::please:

artur-x
05-05-2011, 08:09
اينم فايل صداي فارسي

و نقشه ها

واقعا دستت درد نكنه. زحمت كشيدي:af:

dooste.man83
05-05-2011, 15:58
kia1349 جان واقعا دمت گرم داداش ...گل کاشتی.... فکر کنم این دفعه باید حضوری واسه تشکر خدمت برسم :dk:

dooste.man83
05-05-2011, 18:36
دوستان پست 15 رو دانلود نکنید که ورژن 3.5 هست و کرک هم نشده
این ورژن جدید رو از دوستان کسی استفاده میکنه که بگه کرک شده یا نه؟
ممنون

dooste.man83
05-05-2011, 21:58
دوستان ورژنی که در پست 2 قرار داده شده کاملا درست کار میکنه و نقشه هایی که در 3 پست قبل هم قرار داده شده کامل و بدون مشکل هستن ...ممنون از همگی

kia1349
06-05-2011, 08:21
فايلهاي پست 15 توي تمام سايتها قرار گرفته و داره بدون مشكل كار ميكنه

aminzahedi
06-05-2011, 21:07
اينم فايل صداي فارسي

و نقشه ها

این نقشه ها کدوم ورژنه؟؟؟
جدیده یا نه؟؟؟؟
اصلا مال کجاست؟
ایران یا فقط تهران؟؟

tabrizmetal
10-05-2011, 18:49
دوستانی که گوشیشون سامسونگ گالکسی تب هست نصب نکنن ... رزولیشن گوشیتون رو نرم افزار ساپورت نمیکنه و نصب نمیشه ... بیخودی دانلود نکنین ...

aliroshan
10-05-2011, 19:02
من دنبال نرم افزار gps برای خودرو همراه با نقشه ایران هستم کسی میتونه به من کمک یا راهنمایی کنه ؟

mesner
11-05-2011, 14:05
فايلهاي پست 15 توي تمام سايتها قرار گرفته و داره بدون مشكل كار ميكنه

سلام من اين ورژن رو نصب كردم ولي متاسفانه بعد از اجراي برنامه هنگ مي كرد و بعد مي پريد بيرون و يكي دوبار هم يك صفحه پر از فونت روسي كه يك ضربدر قرمز هم بالاش بود ظاهر مي شد .چه كار بايد بكنم؟

mamad39836120
11-05-2011, 14:14
می خواسم بدونم نقشه های پست 15 با 21 چه فرقی میکنه ؟ ورژن 21 بالاتره
چون نقشه 15 با با اینکه بسیار عالی بود ولی خوب از دقت بالایی برخوردار نیس و در مسیر یابی بعضی خیابونای یه طرفه رو دقت نمیکنه
با این حال خیلی ممنون از کیا جان

hamidh
13-05-2011, 08:10
دوستان جای نقشه های کشور های دیگه برای نویتل تو سایت خیلی خالیه
اگه کسی داره لطفا بذاره
فکر کنم نقشه ترکیه و امارات و مالزی وچند گشوری که بیشتر ایرانیا میرن خیلی مهم باشه همونجوری که تو سایت واسه گارمین هست ولی من هر کاری کردم نتونستم با gpsmapedit تبدیلشون کنم

saligalaxy
13-05-2011, 18:31
سلام . گارمین و نقشه هاش رو برای ایران از کجا میشه دانلود کرد؟همچنین نقشه نویتل برای سایر شهرهای ایران؟

navid52000
13-05-2011, 23:45
یه توضیحی میدی که چجور کار کنیم تو اون سایت و بعد چجور نقشه رو به نویتل مثا اضافه کنیم؟

navid52000
13-05-2011, 23:46
منظورک اون سایته که معرفی کردن برا ساخت نقشه

mesner
14-05-2011, 10:14
سلام من اين ورژن رو نصب كردم ولي متاسفانه بعد از اجراي برنامه هنگ مي كرد و بعد مي پريد بيرون و يكي دوبار هم يك صفحه پر از فونت روسي كه يك ضربدر قرمز هم بالاش بود ظاهر مي شد .چه كار بايد بكنم؟

سلام كسي جواب سوال من رو ميدونه؟

2.5.8.14.1.13
15-05-2011, 18:48
نقشه های اصفهان رو از کجا بگیرم؟؟؟

petros_q
22-05-2011, 16:44
با سلام
تا جایی که یادم میاد، نویتل روی Froyo جواب میداد و روی Gingerbread کار نمیکرد.
میخواستم بدونم آیا در حال حاضر این مشکل مرتفع شده یا به قوه خودش باقی هست؟

taasah
31-05-2011, 00:58
ببخشید روی وایلد فایر جواب می ده .

$ SCARFACE $
31-05-2011, 11:29
من دنبال نرم افزار gps برای خودرو همراه با نقشه ایران هستم کسی میتونه به من کمک یا راهنمایی کنه ؟

2رود
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143230
پست دوم
موفق باشید

masoud_gh
03-06-2011, 16:38
سلام دوستان .نقشه های کشور های اروپایی مثل اسپانیا ، یونان ، پرتغال رو از کجا باید پیدا کنم کنم؟

bsflasher
03-06-2011, 23:43
این برنامه بهتره یا Maverick Pro v1.83 برا gps

من نمیدونم ملت چرا اینقدر به ماوریک علاقمند هستن ؟ آخه ماوریک نه راهنمایی یکنه نه مکانها رو نشون میده و نه سرچ میکنه! به نظر من که این برنامه بهتره :bf:

farhadhatami
05-06-2011, 04:34
یه سوال فقط خواهش میکنم جواب بدین, چرا از یه مسیر کوتاهی که خیلی کمه یه دفعه میپیچونه هزار کیلومتر میکنه تا برسه البته بعضی موقع ها درست میشه ولی اکثرا مسیرو الکی اضافه میکنه

hesamplus
05-06-2011, 11:49
سلام دوستان.راهی هست که نقشه های trekbuddy و گارمین رو به نقشه های نویتل تبدیل کرد؟نقشه های نویتل nm2 هستند.

امير326
05-06-2011, 12:16
سلام دوستان من نمي تونم موقعيت خودم رو تو نقشه بيدا كنم ميشه راهنمايي كنيد ممنون .

hesamplus
05-06-2011, 12:37
سلام دوستان.راهی هست که نقشه های trekbuddy و گارمین رو به نقشه های نویتل تبدیل کرد؟نقشه های نویتل nm2 هستند.

mamad39836120
05-06-2011, 16:06
من نمیدونم ملت چرا اینقدر به ماوریک علاقمند هستن ؟ آخه ماوریک نه راهنمایی یکنه نه مکانها رو نشون میده و نه سرچ میکنه! به نظر من که این برنامه بهتره :bf:

ولی خوب یه مشکل داره و اون اینکه نقشه ها کامل نیستن مثلا بعضی خیابونای یه طرفه رو 2 طرفه نشون میده .البته شاید نقشه های جدیدش این مشکلو برطرف کرده باشه ولی بهر حال من نقششو از همین سایت دان کردم و این مشکل در تعداد محدودی از خیابونا داره

hesamplus
05-06-2011, 17:56
کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟

bsflasher
06-06-2011, 18:41
ولی خوب یه مشکل داره و اون اینکه نقشه ها کامل نیستن مثلا بعضی خیابونای یه طرفه رو 2 طرفه نشون میده .البته شاید نقشه های جدیدش این مشکلو برطرف کرده باشه ولی بهر حال من نقششو از همین سایت دان کردم و این مشکل در تعداد محدودی از خیابونا داره

آره اما اين مهمتره يا اينكه بتوني مثلا يك بانك رو جستجو كني :ce:؟
تو ماوريك اصلا سرچ نداره ! (يا شايد من بلد نيستم) در حقيقت ماوريك مثل يك نقشه كاغذيه اما اين واقعا نرم افزاره :up:!

امير326
06-06-2011, 20:19
سلام دوستان من نمي تونم موقعيت خودم رو تو نقشه بيدا كنم ميشه راهنمايي كنيد ممنون .

helppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

Abulhallaj
08-06-2011, 12:41

به خاطر اینکه شاید تنها نرم افزاری باشه که براحتی از نقشه های گوگل و کلی از مپ پرووایدرها استفاده میکنه. تو نوع خودش بی نظیره

امير326
08-06-2011, 23:09
helppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

كاشكي 1 نفر بود به من كمك كنه بتونم موقعيت خودمو تو نقشه بيابم.:bh:

AlakiPalaki69
09-06-2011, 14:51

سلام. گوشیت چیه؟ GPS فعال هست؟
اگه همه چی درست باشه وقتی بری تو فضای باز به ماهواره وصل میشه بعد خودش اعلام میکه که وصل شد و مکانت رو هم نشون میده.
اون بالای نرم افزار اگه رو آیکون اون دیش کلیک کنی، تعداد ماهواره ای که پیدا کرده نشون میده. اونایی که رنگشون سبز شده یعنی وصل هستن.:ab:

AlakiPalaki69
09-06-2011, 14:55
به خاطر اینکه شاید تنها نرم افزاری باشه که براحتی از نقشه های گوگل و کلی از مپ پرووایدرها استفاده میکنه. تو نوع خودش بی نظیره

به نظر من هم مهمترین کاری که باید یک نرم افزار درست و حسابی انجام بده عمل Navigation هست.
بدون Navigation امکانات دیگه خیلی بچه گونه و بدر نخوره. الان هم تنها برنامه که آفلاین Navigation کنه همین Navitel هست فقط.
اگه کیفت نقشه های این نرم افزار مثل گوگل میشد که چی میشد :bp:

Real Madrid C.F
09-06-2011, 18:04
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﻻﻥ ﻧﻘﺸﻪ ﯼ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻫﺎﯼ ﻧﺴﺒﺘﺎ ﮐﻮﭼﯿﮏ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺴﺖ ؟
ﺍﻻﻥ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﻣﯿﺮﻥ ﻻﯾﺴﻨﺲ ﻧﻮﯾﺘﻞ ﻣﯿﺨﺮﻥ ﺍﻭﻧﺎ ﻧﻘﺸﻪ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﮐﺎﻣﻠﻪ ؟
ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﺍﺯ ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ ﺷﻨﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻦ ﻻﯾﺴﻨﺲ ﻧﻮﯾﺘﻞ ﺑﺨﺮ ﺣﺘﯽ ﺍﺯ ﺍﻗﻠﯿﻢ ﻫﻢ ﺑﻬﺘﺮﻩ ! ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﭼﯿﻪ ؟ ﻣﻦ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻢ ﺍﻗﻠﯿﻢ ﺑﻬﺘﺮﯾﻨﻪ !

Tiger56
10-06-2011, 02:04
اقا لطفا یک ادم وارد به من کمک کنه :
من نمیدونم چرا این انجمن اینجوری شده قبلا سئوالت رو زمین نمیموند ولی الان 1000 تا سئوال بی جواب میبینی که سئوال خیلیها هست :((
بگذریم ، من چند وقت اومدم مالزی اول که اومدم نوکیا داشتم از اویا استفاده میکردم خیلی با حال بود و کارمو راه مینداخت کم کم یکم وارد شدم به خیابونها اونو فروختم یک گالکسی تب گرفتم واقعا تب عالی هست ولی تنها مشکلم اینکه یک برنامه خوب که نویگشن کنه پیدا نکردم همش برنامه ها مثل نقشه میمونه یا هم باید به اینترنت وصل باشی که مقرون بصرفه نیست اینجا ، حالا یک مسلمون پیدا بشه بگه من چی استفاده کنم همین ناویتل خوبه یا باز اینم مشکل نقشه داره ؟ نقشه هاش به روز هست ؟ میشه مکانهارو توش افلاین سرچ کرد ؟ درضمن مشکل خریدلایسنس و نداشتن زبون فارسی هم ندارم البته اگه باشه که بهتر .
ممنون.

Real Madrid C.F
10-06-2011, 14:20
اقا لطفا یک ادم وارد به من کمک کنه :
من نمیدونم چرا این انجمن اینجوری شده قبلا سئوالت رو زمین نمیموند ولی الان 1000 تا سئوال بی جواب میبینی که سئوال خیلیها هست :((
بگذریم ، من چند وقت اومدم مالزی اول که اومدم نوکیا داشتم از اویا استفاده میکردم خیلی با حال بود و کارمو راه مینداخت کم کم یکم وارد شدم به خیابونها اونو فروختم یک گالکسی تب گرفتم واقعا تب عالی هست ولی تنها مشکلم اینکه یک برنامه خوب که نویگشن کنه پیدا نکردم همش برنامه ها مثل نقشه میمونه یا هم باید به اینترنت وصل باشی که مقرون بصرفه نیست اینجا ، حالا یک مسلمون پیدا بشه بگه من چی استفاده کنم همین ناویتل خوبه یا باز اینم مشکل نقشه داره ؟ نقشه هاش به روز هست ؟ میشه مکانهارو توش افلاین سرچ کرد ؟ درضمن مشکل خریدلایسنس و نداشتن زبون فارسی هم ندارم البته اگه باشه که بهتر .
ممنون.

dadash fekr konam Navitel vase Tab support nemishe!... vali Garmin ro soal konid shayad oon beshe

i8910
11-06-2011, 09:28
دوستان ورزن جدید ناویتل هنوز نیومده چون این ورزن با رام 2.3.4 مشکل داره و اجرا نمیشه.

hossain
11-06-2011, 13:59
دوستان ورزن جدید ناویتل هنوز نیومده چون این ورزن با رام 2.3.4 مشکل داره و اجرا نمیشه.
آقا مهدی من روی رام 2.3.4 دارمش و خیلی ام خوب داره کار می کنه ایراد جای دیگست.
.
.
اگر از برنامه بکاپ داشتید و برش گردوندید!یک بار برنامش و پاک و از نو نصب کنید درست میشه!
من دارم ازش استفاده می کنم.

i8910
11-06-2011, 15:28
آقا مهدی من روی رام 2.3.4 دارمش و خیلی ام خوب داره کار می کنه ایراد جای دیگست.
.
.
اگر از برنامه بکاپ داشتید و برش گردوندید!یک بار برنامش و پاک و از نو نصب کنید درست میشه!
من دارم ازش استفاده می کنم.

نه محمد حسین جان مجدد نصب کردم و مشکل داره.
اگه امکانش هست مشخصات کامل رامی که نصب کردی ازقبیل :نوع لگ فیکس/نوع رام اصلی یا Deodexed... که شاید ماهم بتونیم استفاده کنیم.
با تشکر.

hossain
11-06-2011, 16:11
نه محمد حسین جان مجدد نصب کردم و مشکل داره.
اگه امکانش هست مشخصات کامل رامی که نصب کردی ازقبیل :نوع لگ فیکس/نوع رام اصلی یا Deodexed... که شاید ماهم بتونیم استفاده کنیم.
با تشکر.
_________
چشم بفرمایید.
.
این رام اصلیه گوشیم.
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2079050&postcount=1
.
اینم نسخه ksoi deodex شدش!
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2079606&postcount=9
.
به نسخه 2.7.3 هم آپدیت کردم..
توی یکی از صفحات هستش اگر احیانا آپدیتمم نکنید بازم کار می کنه روی گوشیتون.
به این طریق آقا مسعودم نصب کردم رام رو.
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2080541&postcount=98
صد در صد هم تضمین می کنم هم رام سالم و فوق العادست و هم نویتل رو ش کار می کنه.
موفق باشید.

i8910
11-06-2011, 18:26
ممنون محمد حسین جان درست شد لگ فیکس دارکی 2.7.3 رو نصب کردم درست شد.اما عجیب و جالب بود.
باز هم متشکرم.

Real Madrid C.F
13-06-2011, 01:12
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﻻﻥ ﻧﻘﺸﻪ ﯼ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻫﺎﯼ ﻧﺴﺒﺘﺎ ﮐﻮﭼﯿﮏ ﻭﺍﺳﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺴﺖ ؟
ﺍﻻﻥ ﺑﻌﻀﯿﺎ ﻣﯿﺮﻥ ﻻﯾﺴﻨﺲ ﻧﻮﯾﺘﻞ ﻣﯿﺨﺮﻥ ﺍﻭﻧﺎ ﻧﻘﺸﻪ ﻫﺎﺷﻮﻥ ﮐﺎﻣﻠﻪ ؟
ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﺍﺯ ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ ﺷﻨﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻦ ﻻﯾﺴﻨﺲ ﻧﻮﯾﺘﻞ ﺑﺨﺮ ﺣﺘﯽ ﺍﺯ ﺍﻗﻠﯿﻢ ﻫﻢ ﺑﻬﺘﺮﻩ ! ﻧﻈﺮ ﺷﻤﺎ ﭼﯿﻪ ؟ ﻣﻦ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻢ ﺍﻗﻠﯿﻢ ﺑﻬﺘﺮﯾﻨﻪ !

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺸﻪ ﯾﮑﯽ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻪ ﺩﺭ ﺷﺮﻑ ﺧﺮﯾﺪﻡ !

mn_acer1
14-06-2011, 15:22
آقا يه سوال فني اين حجمش كلا 200-300 مگ بيشتر نيست ولي چرا ميخوام بريزم رو گوشي 4 گيگ خالي ميخواد!!!!؟

LorD MysteriouS
14-06-2011, 15:30
آقا يه سوال فني اين حجمش كلا 200-300 مگ بيشتر نيست ولي چرا ميخوام بريزم رو گوشي 4 گيگ خالي ميخواد!!!!؟
تاپیک رو اشتباه اومدید
این مشکل برای اون برنامه دیگه هست که توضیح هم داده شده

mn_acer1
14-06-2011, 15:34
تاپیک رو اشتباه اومدید
این مشکل برای اون برنامه دیگه هست که توضیح هم داده شده

ببخشيد
پس ميشه تاپيك مورد نظرو بگيد!

hesamplus
15-06-2011, 19:57
آموزش کامل ساختن نقشه های روتیبل برای نویتل
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=152282 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=152282)

tak.setare
19-06-2011, 15:56
سلام و خسته نباشید . یه مشکل عجیب دارم اونم اینکه من گوشیمو 2.2 کردم برنامه ناویتل 5 رو هم اومدم بنصبم که ننصبید بعد یه گوشی دیگه که اونم xperia x8 بودو ارتقا دادم به 2.2 که دقیقا همون رام که خودم واسه خودم نصب کردمو براش نصب کردم بدون هیچ دردسری نصب شد بعد یه گوشی دیگه رو 2.2 کردم که روی اونم نصب نشد از اساتید محترم راهنمایی می خوام ضمن اینکه مشکل از فضای خالی نیست فضای خالی من که 90 مگا بایت هست متشکر اگه زودتر جوابمو بدین bye

arash.57
20-06-2011, 11:17
با سلام
نقشه به هیچ عنوان کامل نیست ، مثلا اسم جهرم یا فسا یا لار رو به هیچ عنوان نداره.اینها از شهرهای مهم و بزرگ فارس هستن.

tak.setare
20-06-2011, 13:21
يکى پيدا نميشه جواب سوالمو بده

LorD MysteriouS
20-06-2011, 17:36
با سلام
نقشه به هیچ عنوان کامل نیست ، مثلا اسم جهرم یا فسا یا لار رو به هیچ عنوان نداره.اینها از شهرهای مهم و بزرگ فارس هستن.

بله متاسفانه این شهر ها رو نداره
من دنبار نقشه کامل تر و یا حتی در همین حد اما با قابلیت مسیر یابی هم هستم
اگر به دستم برسه خدمتتون قرار خواهم داد

يکى پيدا نميشه جواب سوالمو بده
نمیدونم مشکل شما چیه
من خودم با 2.3.4 نصب کردم و مشکلی هم نداره
روز gio 2.2 و روز milestone2 2.2 هم نصب کردم بدون مشکل

esmaeili_7
23-06-2011, 17:03
سلام نقشه همدان و ملایر رو برا نویتل میخواستم

Y@var
26-06-2011, 22:02
سلام

ببخشید چطوری میشه کیبورد فارسی رو به برنامه اضافه کرد/تو قسمت کیبورداش فارسی رو نداره؟

مرسی

darya2000
29-06-2011, 11:01
سلام دوستان :
من نقشه های روسیه و اوکراین رو واسه همین نویتل لازم دارم کسی میتونه راهنماییم کنه خیلی اونجا لازمم میشه.
بازم مـــــرسی.

ir22
03-07-2011, 07:25
ببخشید میشه بگیدچطور میشه نقشه ها رومنتقل کرد باید بریزیم تو مموری کدوم قسمت ممنون

ayene
03-07-2011, 12:04
چون نمی تونستم در قسمت GPS پست بدم مجبور شدم اینجا بذارم
کسایی که navitel رو نصب کردن میدونن با نقشه ای که دوستان گذاشتن موقه zoom out بعد از یه حدی نقشه محو میشه و این مشکل خیلیاس.
هر چی گشتم راه حلی تو سایتا نبود. مجبور شدم خودم دست به کار شم.
من برای حلش از base map garmin استفاده کردم. البته فقط برای ایران. چون اگه حجمش زیاد میشد ارور میداد. فایلی که ضمیمه میکنم بذارین کنار فایلای دیگه در فولدر map و نرم افزارو باز کنید و صبر کنید تا دوباره اطلس رو بسازه.
خودم desire دارم و روی گوشیم تست کردم به خوبی کار کرد.
مدیران لطف کنن در قسمت gps قرار بدن.

mahdi207
04-07-2011, 02:38
خیلی عالی جواب داد

mrphoenix
04-07-2011, 16:33
ببخشید میشه بگیدچطور میشه نقشه ها رومنتقل کرد باید بریزیم تو مموری کدوم قسمت ممنون

فرقی نداره نقشه ها رو کجا بریزید. وقتی برنامه رو برای اولین بار باز می کنید ازتون می خواد نقشه ها رو ضمیمه کنید و خودتون باید برید مسیر رو پیدا کنید و معرفی کنید.

hadi_2darebaz
05-07-2011, 01:21
آقا من با نرم افزار black market همین ورژن نویتل رو دانلود کردم تو منو navitel زبان فارسی داره ولی وقتی انتخابش میکنم باز تمام منوهاش انگلیسیه!
این ورژنی که دوستان تو سایت قرار دادن منوهاش فارسی میشه؟
ممنون

ayene
05-07-2011, 07:44
آقا من با نرم افزار black market همین ورژن نویتل رو دانلود کردم تو منو navitel زبان فارسی داره ولی وقتی انتخابش میکنم باز تمام منوهاش انگلیسیه!
این ورژنی که دوستان تو سایت قرار دادن منوهاش فارسی میشه؟
ممنون
نه عزیز. اونم به همین شکله. فقط صداش فارسی میشه

masih6666
05-07-2011, 08:59
منوي فارسي در espanol هست

barf73
11-07-2011, 21:10
سلام.

نقشه کشورهاي خارج رو چطور ميشه گير آورد براش؟ آيا سايتي براي اينکار هست؟

moosakamal
13-07-2011, 04:20
http://www.filecrop.com/search.php?w=navitel+map&pos=1&opt_t=1&opt_d=0&order=score&mod=dec&size_i=0&size_f=100000000&engine_r=1&engine_m=1&engine_h=1&c=100
این رو ببینین شاید بدردتون خورد
من نقشه جنوب آفریقا رو می خوام اگه کسی سراغ داره

superman_gh
25-07-2011, 08:53
سلام دوستان
روي گالكسي اس نصب كردم خوب كار ميكنه برعكس maverick كه خوره اعصابه با اون حجم فايلهاش
ممنون از اساتيد محترم برا معرفي اين برنامه
رضا - بندرعباس

Mehdi_Full
26-07-2011, 20:13
سلام
من گلگسی دارم و آندروید 2.3.4 روش نصبه
ورژن 5.0.0.1069 که روش نصب میشه اما اجرا نمیشه (فکر کنم به خاطر ورژن آندروید باشه)
جدیدترین ورژن این برنامه یعنی navitel_5.0.0.1729 و فایل apk رو از خود سایت نویتل گرفتم اما وقتی از زیپ خارج میکنم چند تا فولدر و فایل داره و خبری از apk نیست
جریان چیه ؟

ramdroid
27-07-2011, 15:17
جدیدترین ورژن نویتل
http://hotfile.com/dl/125140235/79f1ab0/navitel_5.0.0.1729_cr_2.apk.html

hosseinabd
28-07-2011, 14:48
لطفا اگر کسی راهی سراغ داره برای گرفتن نقشه ها بگه.
من نقشه شهرهای ایران رو هم میخوام.
نرم افزارش از maverick خیلی بهتره اما مشکل نقشه هاست.
حداقل هم اگر نرم افزاری برای گرفتن نقشه ها هست بگید ( مثل maverick ) که خودم اقدام کنم برای این کار.
با تشکر از زحمات تمامی دوستان.

امير326
29-07-2011, 11:39
سلام نقشه تهرانو میخواستم و 1 توضیح مختصر برای نصب و اجرا روی desire hd ممنون ميشم من هیچ تجربه ای ندارم لطفا بگید کدوم ورژنو دانلود کنم؟

امير326
07-08-2011, 23:00
سلام نقشه تهرانو میخواستم و 1 توضیح مختصر برای نصب و اجرا روی desire hd ممنون ميشم من هیچ تجربه ای ندارم لطفا بگید کدوم ورژنو دانلود کنم؟

کسی کمک نمیکنه؟

ash562007
08-08-2011, 00:17
با نقشه‎های عالی از روسیه..............

نقشه روسیه چجوری گیر بیارم

x47
08-08-2011, 14:26
سلام
من گلگسی دارم و آندروید 2.3.4 روش نصبه
ورژن 5.0.0.1069 که روش نصب میشه اما اجرا نمیشه (فکر کنم به خاطر ورژن آندروید باشه)
جدیدترین ورژن این برنامه یعنی navitel_5.0.0.1729 و فایل apk رو از خود سایت نویتل گرفتم اما وقتی از زیپ خارج میکنم چند تا فولدر و فایل داره و خبری از apk نیست
جریان چیه ؟

شما باید پسوند فایل زیپ رو به apk تغییر بدید.

par3a
20-08-2011, 20:09
این برنامه نقشه های شبیه گوگل مپ رو داره یا نه ؟ یعنی شکلش شبیه همین صفحه اول این شکلیه!!

mahmoud59
22-08-2011, 19:01
من ورژن 5.0.1.846 نصب كردم الان اكتيويشن كد ميخواد.اگه بخوام يك ماهه هم را بندازم هر بار بايد به اينترنت وصل بشه.كسي كد فعال سازي داره يا نسخه كرك شدش موجوده؟

mohammad_desier
26-08-2011, 19:07
من که هر کاری میکنم gps نرم افزار به ماهواره وصل نمیشه تا از برنامه استفاده کنم دوستان راهنمایی کنن. مرسی

mahdi626
27-08-2011, 13:14
من نقشه های ترکیه رو نمیتونم استفاده کنم اصلا برنامه نمیشناسه

76892
27-08-2011, 17:56
ایجاد این نقشه‎ها با نقشه‎های معمولی فرق می‎کنه چون برداری هستند، همین نقشه در حقیقت تبدیل نقشه گارمین هستش.

naghshei baraye torkiye nist ????

امير326
27-08-2011, 21:13
زبان برنامه رو تو کدوم قسمت منو انگلیسی کنم؟یه زبون عجیب داره.

mahmoud59
28-08-2011, 20:16
من ورژن 5.0.1.846 نصب كردم الان اكتيويشن كد ميخواد.اگه بخوام يك ماهه هم را بندازم هر بار بايد به اينترنت وصل بشه.كسي كد فعال سازي داره يا نسخه كرك شدش موجوده؟

كجاست ياري كننده اي كه ياري كند مرا
Help me!

mmohsenm
05-09-2011, 05:01
سلام دوست عزیز.خسته نباشی.به راهنمایی نیاز دارم شدید.
رفتم جی پی اس آفلاین بندازن گیج شیدم.هزار تا هست.کی به کیه/؟یکی میخوام که کامل بتونه جاده ها رو ساپورت کنه.چون مسافرت زیاد میرم میخوام نقاط دور افتاده رو هم داشته باشه.عملکردش هم سریع باشه.کلا خوب باشه..زوم خوبی هم داشته باشه.بتونه در حال حرکتم خوب نشون بده.ممنون میشم کمک کنین.کاملاگیج شدم.چون واسه مسافرت میخوام و باید مسیر بین شهری و فرعی رو داشته باشه.ممنونم

ownspy
06-09-2011, 21:15
بنا به اظهار developer در توضیحات انگلیسی ، این برنامه روی اندروید 1.5 و یا بالاتر (یعنی تقریبا تمام نسخه های اندروید) قابل اجراست .

در nexus one با gingerbread (اندروید 2.3.3) با موفقیت اجرا شده .

=====

برای اضافه کردن نقشه با پسوند nm2 :

به مسیری که نقشه در اون قرار داره برید ولی وارد پوشه نشید ... روی پوشه کلیک کنید و گزینه create atlas رو انتخاب کنید .

برای اضافه کردن voice فارسی :

فایل 0429~ramin رو از پست سوم تاپیکی که در پست اول لینک شده دانلود و از حالت zip خارج کنید و پوشه رو به مسیر \navitelcontent\voices روی sd card انتقال بدید .

سپس برنامه رو باز کنید و به مسیر menu\settings\regional settings\voice برید و گزینه fa - ramin رو انتخاب کنید .

این پست سومی تاپیکی که در پست اول لینک شده یعنی کجا چقد ادرس سخت میدی

masoud_2ir
14-09-2011, 23:11
چه جوري ميشه نقشه ها رو با پسوند sqlitedb توي برنامه لود كرد؟

namakdooon
15-09-2011, 18:51
بهترین برنامه gps که نقشه اکثر شهر های ایران رو داشته باشه و جزییاتشم خوب باشه کدوم برنامه ؟

namakdooon
23-09-2011, 11:56
من نسخه ایی که اقای کیا قرار دادن و دان کردم اما نصب نمیشه رو گوشیم. مشکلش چیه؟

mobile 2011
29-09-2011, 14:49
با سلام
من میخواستم که برنامه gps را روی گوشی sony ericsson xperia arc بریزم اما سوالی که برایم هست اینه که ایا برای مکان یابی باید به اینترنت متصل باشی یا اینکه بصورت عادی با ماهواره در ارتباط است ؟

soheiloooooo
29-09-2011, 15:00
با سلام
من میخواستم که برنامه gps را روی گوشی sony ericsson xperia arc بریزم اما سوالی که برایم هست اینه که ایا برای مکان یابی باید به اینترنت متصل باشی یا اینکه بصورت عادی با ماهواره در ارتباط است ؟

نه بعد از اینکه کلا وصل شد دیگه نیاز به اینترنت نیس

farshadfree
29-09-2011, 19:55
سلام ببخشید من برنامه و اموزش نصب برنامه navatel رو برای گوشی wildfire میخواستم.هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم مرسی

alex milles
01-10-2011, 14:03
ببخشید نقشه های سه بعدی رو چه جوری میشه اورد؟

mobile 2011
05-10-2011, 10:35
با سلام
میخواستم بدانم که من ورژن جدید نویتل را دانلود کردم اما نمیدانم که ایا باید قبلی را ار روی گوشی پاک کنم یا اینکه راهی دیگر دارد لطفا در این مورد کمک کنید گوشی sony ericsson xperia arc

amir_amir_amir
17-10-2011, 14:59
من از این ورژن نقشه استفاده میکنمIran Routable Map 2.7.0 For Navitel
که نقشه اصفهان فقط نام مناطقش هست و این بزرگترین مشکله ایا از این نقشه کاملتر هست ؟

iman_j2
24-10-2011, 16:23
سلام...بچه ها من نقشه و مسیر یابی برای کشور سوید رو می حوام چکار باید بکنم؟؟؟

danzel
24-10-2011, 16:44
برای اضافه کردن voice فارسی :

فایل 0429~ramin رو از پست سوم تاپیکی که در پست اول لینک شده دانلود و از حالت zip خارج کنید و پوشه رو به مسیر \navitelcontent\voices روی sd card انتقال بدید .

سپس برنامه رو باز کنید و به مسیر menu\settings\regional settings\voice برید و گزینه fa - ramin رو انتخاب کنید .

دقیقا میشه بگید کجاست؟
من که گیج شدم ، میشه لینکشو همینجا بذارید.

aman.f
25-10-2011, 12:40
سلام دوستان
کسی میدونه چجوری میشه نقشه آلمان رو پیدا کرد؟

iman_j2
25-10-2011, 15:09
منم سوید رو می خوام

Fafa77
29-10-2011, 02:38
آیا کسی برنامه‌ای سراغ داره برای اینکه نقشه‌های تهیه شده برای BIGPLANET با فرمت sqlitedb رو به نقشه‌های قابل استفاده در این برنامه تبدیل کرد؟

REZ@HTC2
20-11-2011, 10:29
سلام اینم برنامه جدید نویتل

Navitel Navigator v5.0.3.70 For Android

از عمده تغییراتی که در این ورژن نسبت به بیلد قبلی شاهد هستیم میشه به موارد زیر اشاره کرد:

1. اضافه شدن سرویس آنلاین تعاملی جدید NAVITEL.EVENTS
(این سرویس به کاربران کمک میکند تا از اتفاقاتی که سایر کابران در جاده گزارش میکنند نظیر تصادفات رانندگی ، دوربین های کنترل سرعت ، جاده های در دست تعمیر ، ماشین های دچار نقص شده و ... اطلاع پیدا کنند)
2. اضافه شدن سرویس جدید جستجوی تقاطع ها
(به کمک این سرویس کابران میتوانند به سادگی نقطه ای که 2 جاده با هم تلاقی میکنند و یک تقاطع رو تشکیل میدهند را پیدا کنند)
3. پوسته شب برنامه تغییر کرده و در هنگام شب کاربران راحت تر میتوانند صفحه برنامه را مشاهده کنند.
4. اضافه شدن نمایش ناحیه های شهری در منوی جستجوی آدرس
5. پایداری برنامه در هنگام کارکرد و سرعت مسیریابی برنامه افزاریش یافته
6. برخی از باگ ها و اشکالات ورژن قبلی برطرف شده
و ...
اینم لینک دانلود
http://www.mediafire.com/?jto068636s82lpf

REZ@HTC2
20-11-2011, 10:32
اینم نقشه ایران 2.7.0 با قابلیت جستجو معابر و خیابان که قبلا این امکان وجود نداشت
http://www.mediafire.com/?082bw169sjjks3i

915814
14-12-2011, 21:02
سلام من رو گوشیم gps نصب میکنم ولی جواب نمیده .اجرا میشه ولی امواج ونمیگیره ممکنه از سخت افزار گوشیم باشه یا از رامم چون رام وعوض کردم میشه سریع جواب بدین مرسی galexy ace

parviz88
27-12-2011, 09:10
سلام دوستان
این هم نقشه ایران ورژن 3.2.6 که تا تاریخ 11.11.2011 آپدیت شده است. من چون ایران نیستم ببینم که نقشه تا چه حد جزییات رو داره دوستان دانلود کنند ببینند نقشه در چه حدی هست.(طبق گفته سایت سازنده نقشه از روی اطلاعات openstreet map ساخته شده.)

http://depositfiles.com/files/izbyp5ggn

http://hotfile.com/dl/134748884/2051b13/iran_3.2.6.rar.html

x_man9989
05-01-2012, 15:36
با سلام
این ورژن رو اکسپریا نیو وی نصب نمیشه
مشکل چیه ؟

m2sh
06-01-2012, 11:53
سلام

بچه ها راهی هست خودمون نقشه ها رو ویرایش کنیم یا قسمتایی که نئاره رو بهش اضافه کنیم ؟

ممنونم :ax:

saeedblack
09-01-2012, 12:45
من این برنامه رو نصب کردم ولی وقتی یکم باش کار می کنم نقشه ها غیب میشن و همینجوری یه صفحه سفید را نشون میده.برای سرچش هم همینطریه.اگه کسی وارده خواهش میکنم یه راهنمایی کنه

vahid_cruise
14-01-2012, 04:13
سلام دوستان. دو سوال دارم:
1- تو navitel فقط تا زوم 8km نقشه نشون داده میشه. مثلا اگه بخوای از تهران بصورت دستی بری به اصفهان با این زوم کلی طول میکشه. آیا میشه مثل google maps در حد نمای کل ایران زوم آت کرد و سپس رو نقشه یه شهر دیگه زوم این کرد؟
میدونم که مشکل از نقشه هاست نه برنامه و اگه ممکنه نقشه ای که در حد کل نمای ایران باشه رو آپلود کنید

2- من از navitel.su ورژن 5.0.4.0 رو دانلود کردم و دارم از ترایل یک ماهش استفاده میکنم. یه سری فایل skin برای دانلود تو خود سایت navitel هست که خیلی زیباست و رو ورژن قبلی قابل اجرا نیست(http://www.navitel.su/en/downloads/design ) آیا این ورژن هک شده و فایل NaviTel Activation Key داره؟

ممنون

kamrankrm
13-02-2012, 10:41
دوستان من تو نویتل نمیتونم خیابان یا آدرس جستجو کنم
وقتی شهر رو انتخاب میکنم نقشه ناپدید میشه
اصلا نمیتونم بفهمم جریان چیه
نسخه من هم هست 5.0.3.70

malavan.ehsan
03-03-2012, 13:52
سلام چجوری میتونم اکتیوش کنم؟

Reza 7
04-03-2012, 11:02
سلام
دوستان نسخه 5.1.0.47 نويتل برای اندرويد در سايت موجود نيست؟
اگر هست يکی لطف ميکنه لينک تاپيکش رو بهم بده؟

farhang321
04-03-2012, 21:47
از این آدرس دانلود کنید. (نسخه 5.1.0.47 فول)
...

سلام
دوستان نسخه 5.1.0.47 نويتل برای اندرويد در سايت موجود نيست؟
اگر هست يکی لطف ميکنه لينک تاپيکش رو بهم بده؟

مدیریت : حذف لینک دانلود
دوست عزیز، لطفاً برای معرفی نسخه جدید تاپیک جدید (با رعایت قوانین) ایجاد کنید
با تشکر

farhang321
05-03-2012, 19:03
از این آدرس دانلود کنید. (نسخه 5.1.0.47 فول)
...

مدیریت : حذف لینک دانلود
دوست عزیز، لطفاً برای معرفی نسخه جدید تاپیک جدید (با رعایت قوانین) ایجاد کنید
با تشکر

مدیر گرامی؛
با احترام، در ارسال شماره ۱۱۲ یکی از دوستان دقیقا به همین روش آدرس دانلود نسخه جدید قرارداده است با این مضمون:

سلام اینم برنامه جدید نویتل

navitel navigator v5.0.3.70 for android

از عمده تغییراتی که در این ورژن نسبت به بیلد قبلی شاهد هستیم میشه به موارد زیر اشاره کرد:

1. اضافه شدن سرویس آنلاین تعاملی جدید navitel.events
(این سرویس به کاربران کمک میکند تا از اتفاقاتی که سایر کابران در جاده گزارش میکنند نظیر تصادفات رانندگی ، دوربین های کنترل سرعت ، جاده های در دست تعمیر ، ماشین های دچار نقص شده و ... اطلاع پیدا کنند)
2. اضافه شدن سرویس جدید جستجوی تقاطع ها
(به کمک این سرویس کابران میتوانند به سادگی نقطه ای که 2 جاده با هم تلاقی میکنند و یک تقاطع رو تشکیل میدهند را پیدا کنند)
3. پوسته شب برنامه تغییر کرده و در هنگام شب کاربران راحت تر میتوانند صفحه برنامه را مشاهده کنند.
4. اضافه شدن نمایش ناحیه های شهری در منوی جستجوی آدرس
5. پایداری برنامه در هنگام کارکرد و سرعت مسیریابی برنامه افزاریش یافته
6. برخی از باگ ها و اشکالات ورژن قبلی برطرف شده
و ...
اینم لینک دانلود
http://www.mediafire.com/?jto068636s82lpf

جای سوال هست که چرا در مورد ایشان لینک حذف نشده است؟ با این وجود ضمن سپاس از زحمات مدیران سایت تذکر شما اجرا خواهد شد.

ajafarzadeh
06-03-2012, 02:08
مدیر گرامی؛
با احترام، در ارسال شماره ۱۱۲ یکی از دوستان دقیقا به همین روش آدرس دانلود نسخه جدید قرارداده است با این مضمون:

جای سوال هست که چرا در مورد ایشان لینک حذف نشده است؟ با این وجود ضمن سپاس از زحمات مدیران سایت تذکر شما اجرا خواهد شد.

سلام دوست عزیز

من از تاریخ 23-01-2012 ابزار مدیریتی گرفتم، در صورتی که اون دوستمون 20-11-2011 پست خودشون رو ارسال کردند
یعنی 2 ماه از ارسال پست ایشون گذشته و حذف کردن لینک تاثیری نداره

من مشکلی با نسخه جدید این برنامه ندارم
و فقط هدفم اجرای قوانین این بخش هست

قوانین ایجاد تاپیک در بخش نرم افزار ها
2- برای معرفی نسخه جدید هر برنامه یک تاپیک جدید با رعایت قوانین بخش ایجاد کنید و از معرفی نسخه های جدید برنامه در تاپیک قبلی جدا خودداری کنید

با تشکر از همکاریتون

saeed2500
06-03-2012, 19:07
چرا برنامه نصب نمیشه؟گالکسی اس 9000 -رام آمستریس v7.1

saeed2500
07-03-2012, 08:45
دوست عزیز بالاخره تونستم نصب کنم.یه لینک دیگه رو دانلود کردم نصب شد.حالا منوی فارسی داره ولی صدای فارسی تو گرینه ها نیست.لطفا لینک دانلودvoiceفارسی رو بزارید تا جداگانه خودم تو پوشه صداها بریزم.ممنونم

mahyarSAMSUNG
19-03-2012, 20:43
من این برنامه ورژن 5 رو نصب کردم و یه سری نقشه رو هم ریختم توی مسیر مشخص ... توی اتاقم نشسته بودم و هیچ دسترسی به فضای باز نداشتم در کمال نا باوری وصل شد ... در عرض 10 ثانیه ... آیا این امکان نداره ؟

ali638
30-03-2012, 08:33
سلام
تورو خدا یکی کمک کنه من xperia arc دارم ولی هر کاری میکنم روش نصب نمیشه تمام نسخه های قبلی هم امتحان کردم ولی نشد اعصابم خراب شده یکی بگه چطوری میشه

mahdi.htc5
30-03-2012, 08:45
سلام
تورو خدا یکی کمک کنه من xperia arc دارم ولی هر کاری میکنم روش نصب نمیشه تمام نسخه های قبلی هم امتحان کردم ولی نشد اعصابم خراب شده یکی بگه چطوری میشه

دوست عزیز من همین مشکل رو داشتم با فلش کردن به ورژن جدید مشکل حل شد.

omidiesel
03-04-2012, 16:45
سلام...آخرین نقشه های این برنامه رو از کجا میتونم بگیرم..

ajafarzadeh
06-04-2012, 01:44
سلام...آخرین نقشه های این برنامه رو از کجا میتونم بگیرم..

سلام دوست عزیز
لینکش توی پست اول هست

payampp
15-04-2012, 14:49
برای من در گالاکسی اس 2 رام اندروید 4 رسمی 4.0.3 XXLPQ نصب نمیشه. این ارور رو میده: application not installed:
در حالیکه قبلا روی 2.3.5 رسمی خاورمیانه نصب داشتم و بخوبی کار می کرد.

yaghob68
15-04-2012, 16:40
روی سونی اریکسن لایو وقتی نصب میزنم مینویسه برنامه نصب نشد چرا؟

i8910
15-04-2012, 23:40
برای من در گالاکسی اس 2 رام اندروید 4 رسمی 4.0.3 xxlpq نصب نمیشه. این ارور رو میده: Application not installed:
در حالیکه قبلا روی 2.3.5 رسمی خاورمیانه نصب داشتم و بخوبی کار می کرد.

دوست عزیز باید از ورزن جدید یعنی 5.1.0.47 توی این رام استفاده کنید البته نمیدونم چرا لینکش حذف شده

payampp
20-04-2012, 20:02
دوست عزیز باید از ورزن جدید یعنی 5.1.0.47 توی این رام استفاده کنید البته نمیدونم چرا لینکش حذف شده
این رو هم نصب کردم بازم نشد. حتی از ریکاوری دوباره همه رو wipe کردم ولی نشد.
:sign_help:

s8500
22-04-2012, 09:21
سلام دوستان کسی نقشه دبی رو برای ناویتل نداره ممنون میشم خیلی لازمه

mehran_ar
22-04-2012, 11:37
به دوستانی مثل شما که به دنبال نقشه کشورهای خارجی برای GPS هستن( اروپا, آسیا, آمریکا, آفریقا و...) پیشنهاد میکنم از برنامه Sygic و نقشه های اون استفاده کنن

parviz88
06-05-2012, 00:28

با سلام دوست عزیز این هم نقشه امارات
http://depositfiles.com/files/f7oacho5o