PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با فلش i8000...........

the boys 2009
22-04-2011, 12:40
با سلام دوستان من آموزش رو از سایت گرفتم و طبق اون عمل کردم ولی وقتی گوشی رو خاموش وصل میکنم گوشی شروع به شارژ کردن میکنه و سیستم هم مسیر شناسایی میخواد ..........برنامهSAMSUNG_USB_Driver_for_Mobil e_Phones.exe رو هم نصب کردم ولی فایده نداشت.....گفته شده که باید برنامهSamsung_CDMA_modem_4_1_.34 نصب بشه ولی من لینک سالم برای دانلود پیدا نکردم کمک کنید لطفا :an::an::an::an:

the emperor
22-04-2011, 12:49
با سلام دوستان من آموزش رو از سایت گرفتم و طبق اون عمل کردم ولی وقتی گوشی رو خاموش وصل میکنم گوشی شروع به شارژ کردن میکنه و سیستم هم مسیر شناسایی میخواد ..........برنامهSAMSUNG_USB_Driver_for_Mobil e_Phones.exe رو هم نصب کردم ولی فایده نداشت.....گفته شده که باید برنامهSamsung_CDMA_modem_4_1_.34 نصب بشه ولی من لینک سالم برای دانلود پیدا نکردم کمک کنید لطفا :an::an::an::an:
سلام
از اینجا استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112496

the boys 2009
22-04-2011, 13:12
با تشکر ازشما دوست من درایور رو گرفتم ولی بازم مشکلم پابرجاست وقتی رو دانلودرم کلیک راست مکنم توی اون قسمت گزینه windows xp sp2 رو نمیبینم که انتخاب کنم؟

polokopi
25-07-2011, 16:06
سلام.لطفا کمک کنید عملیات فلش i8000 تو قسمت language می مونه وجلوتر نمیره.win xp sp3 - rom6.5.3 - البته من قبلا مشکل فرمت نشدن mystorage روداشتم

peyman_m1992
25-07-2011, 17:04
سلام.لطفا کمک کنید عملیات فلش i8000 تو قسمت language می مونه وجلوتر نمیره.win xp sp3 - rom6.5.3 - البته من قبلا مشکل فرمت نشدن mystorage روداشتم

منم این مشکلو یه بار داشتم که با OCTANS Mini داشتم فلش میکردم شما با کدوم فلش میکنین؟اگه با OCTANS Mini فلش می کنین یه بار با OCTANS امتحان کنین ببینین حل میشه

peyman_m1992
25-07-2011, 17:15
با تشکر ازشما دوست من درایور رو گرفتم ولی بازم مشکلم پابرجاست وقتی رو دانلودرم کلیک راست مکنم توی اون قسمت گزینه windows xp sp2 رو نمیبینم که انتخاب کنم؟

شما باید قبل از وارد شدن به برنامه OCTANS در جایی که برنامه OCTANS رو استخراج کردین راست کلیک کنین برین Properties و از بالا برین تب Compatibility بعد Run as administrator رو تیک بزنین و Windows XP SP3 رو بزنین مشکل حل میشه

polokopi
25-07-2011, 18:13
سلام . با octans کار کردم .باmini هم امتحان کردم نشد.مشکل از کجاست؟با تشکر

the emperor
25-07-2011, 21:41
سلام
کجاش به مشکل میخورید؟
بیشتر توضیح بدید

peyman_m1992
25-07-2011, 21:46

شایدم مشکل از رامتون باشه

ArEzOo
25-07-2011, 21:57

شایدم مشکل از رامتون باشه

دوست عزیز همون طور که گفتید حافظه مای استوریج شما مشکل داره و نمیتونید رام رسمی نصب کنید اول مشکل اون باید برطرف بشه و بعد اقدام به نصب کنید
از راه حل مشکل مای استوریج توی انجمن استفاده کنید به احتمال زیاد مشکل حل میشه

ایا در مورد رام های لایت و غیر رسمی هم همین مشکل رو دارید؟

polokopi
26-07-2011, 15:58
سلام .ممنون از راهنماییها.بالاخره رام 6.5.3 jd4 روبا تغییر پسوند فایل pda از mst به mb0 تبدیل کردم وi8000 رو فلش کردم(اخه فایلهای با پسوند mst اول روی mystorage کپی میشن) ولی مشکل مای استوریج(mystorage) که فرمت(format) نمیشه هنوز پابرجاست.(movipatch- nue storage manager هم امتحان کردم نشد)اگه راهی برای پروندن mystorage پیدا شد بزاریدیا یه راه جدید.با تشکر