PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از Symbian^3 راضی هستین یا نه؟؟؟

EmmaWLove
01-05-2011, 15:24
http://www.pdamagazine.com.br/wp-content/uploads/2010/08/symbian3-logo.jpg
با سلام به همگی دوستان
این نظرسنجی رو گذاشتم تا ببینم که دوستانی که گوشی های Symbian^3 دارن آیا از سیستم عامل گوشیشون راضی هستن یا نه؟

http://up.iranblog.com/images/2kb6rqyqtbg1nnbh1syf.jpg

Symbian^3 توی این 3 مورد چطوری عمل کرده:
1- هنگ کردن
2- سرعت
3- برنامه و بازی

(نکته: گزینه دوم نظرسنجی "نه. راضی نیستم" هستش)

®.TiTAN
01-05-2011, 15:37
با سلام
سیتم عامل خوبی هستش ولی نسبت به اندروید و ios خیلی ضعیف هستش
در ضمن سیستم عامل سرعتی هستش
روی n8 c7 تست شده ورژن های جدید نه هنگی دارند
در مورد بازی و برنامه هم برنامه و بازی های جالبی برای این سیستم عامل منتشر شده

E.R.M.I.A
01-05-2011, 16:34
هنگی که توش ندیدم
طیف برنامه هاش خوب و زیاده

از سرعتش به شخصه راضی نیستم و انتظار دارم در برخی قسمت های گوشی سرعت بیشتری و شاهد باشم

hooom_k11
01-05-2011, 17:24
الان دوماهه دارم
سرعتش که خیلی خوبه
فقط دوبارهنگ کرده
درکل ازش راضیم

ASSO
01-05-2011, 17:35
من که خیلی ازش راضیم چون هنگ کردن اصلا تو مرامش نیست . سرعتش به نسبت سریهای قبل فوق العاده ست ولی جاداره بهتر هم بشه . در مورد برنامه ها کمبودهایی احساس میشه ولی در کل پوشش نرم افزاری خوبی داره

dragon50
01-05-2011, 18:03
خوبه ولی گیر داره مثلا میرم تو application گیر میکنه چند ثانیه

love_gooshi
01-05-2011, 18:25
واسه من كه تو اين 4 پنج روزي كه گرفتم دو بار هنك كرده و اخر مجبور شدم باطري رو در بيارم سرعتشم
كنده واقعا
من گوشي قبليم هم سيمبين بود و عادت داشتم به هنكو كندي و زياد فكر اين نبودم بخاطر امكانات نسبتا كامل نوكيا باز اين گوشي رو گرفتم
ولي در كل نظر شخصي و خودمونيم در مورد سيمبين اينه كه اين سيستم عامل ادم بشو نيست !
اگه باز خر كلمو گاز نگيره دفعه بعد عمرا سمت نوكبا نرم

Mobile
01-05-2011, 18:57
به نظر من هم قدیمی شده باید تغییرات داشته باشه

M.FIREDRAGON
05-11-2011, 13:58
از نظر هنگ که من حدوده یکساله دارم یه بار هم هنگ نکرده
از نظره بازی و برنامه و سرعت هم بد نیست

باید قبول کرد از ios و اندرئید عقبه

اما وقتی آپدیته بل بیاد واقعا ردییییییییییف میشه اصلا تو سیمبین به نظره من انقلاب میشه:dq:

liliputboy
04-01-2012, 19:58
E7

'برای نوکیا دوست ها... عالیه...

برای کسایی که استفاده تخصصی نمی کنن اصلا توصیه نمیشه...(مثل تمام گوشیهای نوکیا)

سرعت سیمبین هیچوقت مثل سیستم های عامل دیگه نمیشه...(همیشه کمتر از اندروئده)

هنگ میکنه دست کسی که دادن واسش فول برنامه کردن...وچیزی هم از هیچکدوم نمیفهمه.. ;)

گیم هم مثل آندروئید اجرا نمیشه(سریع) ولی گیم زیاد موجودهست.

سرعت منو ها بستگی به تعداد برنامه موجود در چوشه ها فرق میکنه...

در کل اگه عاشق نوکیا نیستی سیمبینو بیخیال...

Twitter
04-01-2012, 20:59
به نظر من هم سیستم عامل کار راه اندازیه.(ولی از حق نگذریم iosواندو نمی رسه)به خصوص که الان بل هم اومده و یه اینتر فیس عالی برای سیمبینی ها رو کرده.از لحاظ برنامه به نظرم خوبه ولی عالی نیست.ولی از لحاظ نرم افزارهای gpsمحشره؛فکر نکنم تو osهای دیگه به این شکل یاشه.در زمینه بازی هم بازی های خوب و قابل قبولی براش اومده درسته به گستردگی بقیه نیست ولی در مجموع خوبه برای من.سرعت اگه خیلی برنامه نصب نکنی خوبه!هنگ هم کلن زیاد ازش ندیدم
در مجموع گوشی های این سری نوکیا از حق نگذریم خوبه و امکانات خوبی هم داره که کار راه اندازه مثل otg,nfc

Safavy2002
04-01-2012, 21:28
واسه ان دسته ادمایی که اصلا انگلیش سرشون نمیشه فوق العادست که اکثر ایرانی ها ازش استفاده میکنن
ولی به عقیده من اصلا راضی کننده نیست یعنی نمیشه روزی دید این نوکیا دست از سر این سیمبیان برداره و یه سیستم عامل جدید رو بده بیرون حالا کی خدا میدونه به احتمال زیاد با ایران قرارداد داره
به هرحال نظر شخصب بندست
موفق باشید

Twitter
04-01-2012, 22:14
واسه ان دسته ادمایی که اصلا انگلیش سرشون نمیشه فوق العادست که اکثر ایرانی ها ازش استفاده میکنن
ولی به عقیده من اصلا راضی کننده نیست یعنی نمیشه روزی دید این نوکیا دست از سر این سیمبیان برداره و یه سیستم عامل جدید رو بده بیرون حالا کی خدا میدونه به احتمال زیاد با ایران قرارداد داره
به هرحال نظر شخصب بندست
موفق باشید

اولن که لطفا به کاربرا ی سیمبین توهین نکن که انگلیسی می فهمن یا نمی فهمن!در ضمن شما از کجا فهمیمیدین که انگلیسی سرشون نمیشه مگه شما ازشون امتحان گرفتین!
اره داداش اشغال ترین سیستم عامل دنیاس ولی اصلا و عبدا حق توهین کردن رو حداقل من بهت نمیدم!در ضمن اسم تاپیک معلومه!دیگه خودت تا اخرشو برو؟!!!!!!!
موفق باشی

mohammad_it
07-01-2012, 17:51
هیچی از اندروید کم نداره
یه گوشیه اندروید رو یه هفته فقط باهاش ور رفتم تا بتونم روتش کنم ، فایل منیجر بریزم روش

Mobile
07-01-2012, 23:49
دوستان یه خورده مهربون تر با هم باشیم مرسی :dk:

Peyman_NCE
08-01-2012, 00:48
به هرحال نظر شخصب بندست
موفق باشید

آقای محترم !!! این طرز صحبت کردن بیانگر شخصیت شماست ؟؟؟؟ توهین نکنید و اگر فارسی بلد هستید اسم تاپیک رو مطالعه کنید ، انگلیسی پیشکش ...

eshqu
14-05-2012, 13:11
میگفتیم بل میاد شاید فرجی بشه اما انگاری نه هنوز خیلی کار داره حداقل تا2020:bz: