PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار نقشه های نوکیا (مسیریابی) Nokia Beta Lab Ovi Maps 3.07.150

SIAVASH
04-05-2011, 19:57
{Nokia Beta Lab Ovi Maps v3.07(150) S^3 SymbianOS9.5 Signed {NEW BETA

آپدیت برنامه نام آشنای نوکیا مپ برای گوشی های نوکیا که از امکانات بسیار عالی برخوردار است و مهمترین قابلیت آن مسیریابی رایگان با جی پی اس خود گوشی است.
البته گوشی باید GPS داشته باشد مانند N95 و ... در غیر این صورت از GPRS استفاده میکند.

بدون نیاز به کرک
بدون نیاز به لاینسس
رایگان
بدون نیاز به ساین

نکته مهم :

در نسخه 3.07 گوشیهای S60v5 پشتیبانی نمیشود .

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=544491&stc=1&d=1302798118 http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=544492&stc=1&d=1302798118
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=544493&stc=1&d=1302798118 http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=544494&stc=1&d=1302798118
http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=544495&stc=1&d=1302798118 http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=544496&stc=1&d=1302798118

Now you can explore and navigate the world around you even faster. Open Maps, Drive, Check in and Guides with a just tap on your home screen. See where you are on a map, search for places anywhere in the world and get there with free Walk and Drive navigation in 90 countries. Easily check in to places and keep your friends in the loop on Foursquare, ........, Twitter and many other social networks.

? What's new and different in Ovi Maps 3.07

- Open Maps, Drive, Check in and Guides with a just tap on your home screen.
- Search now includes a tab for favourites. Predictive search also works offline.
- Place pages have a new design including a new image gallery, user reviews, descriptions by business owners, leading guides and local content providers, e.g. TripAdvisor, HRS, Expedia additionally to Lonely Planet, Michelin guides, TimeOut, Qype and WCities.
- Easily change the map views in Drive navigation by tapping the views icon. You can pan the map to see the next move and explore the map within the route overview.
- Tap on Guides and immediately see the weather forecast for your location or another city.

: Smart innovation from previous releases

- Save on data costs when home or abroad. Download the latest country maps with Update via Wi-Fi. With pre-loaded maps on your Nokia, your map experience is faster and you can use the core features also offline: map exploration, positioning, search, interaction with places, routing, route recalculation, Walk and Drive navigation.
- See what maps you’ve already downloaded and check back for regular map updates.
- Find recommended places near you when you’re browsing a Place or Address page.
- Search and interact with places also when using Maps offline: contact, navigate via Walk or Drive, see on the map, save as a favourite and share. Just pre-load your country maps via Wi-Fi using Update.
- Check in to places privately or publicly by sharing it on social networks: Foursquare, ........, Twitter, Qype, Friendster, LiveJournal, Hyves, studiVZ, Kaixin001, RenRen. You’re fully in control when sharing your location. Choose a place from the list to check in or add it as a public place if it’s missing. See the places you’ve been to in your check in history

: New map data

If your Ovi Maps predates v3.06, during installation of 3.07 your previous map data will be deleted. Please download the latest map data (after installing Ovi Maps v3.07) in order to use this release. This can be done using the following method:

Pre-loading your device with map data using Ovi Suite: Make sure that you run Ovi Maps v3.07 once and download a few bytes of map data (so that the relevant files are created on your device) and then exit Maps (this is really important). Download the latest version of Ovi Suite and save data costs and time. Preload maps for whole countries and voices for navigation on your Nokia GPS phone for free with your PC.

Compatibility: Ovi Maps for mobile v3.07 is available on the following devices

Symbian^3: N8, E7, C7, C6-01, E6, X7

Please note that S60 5th Edition are not supported in this release

: Changelog

Unavailable at the moment

SIAVASH
04-05-2011, 19:58
آپلود در 3 پارت در سرور سایت . . .

Reza 7
04-05-2011, 20:43
با سلام خدمت دوستان گلم
نقشه های ورژن 3.07 و 3.06 يکسان ميباشند برای دانلود نقشه از تاپيک زير استفاده کنيد
روش کار هم کامل توضيح داده شده

جدیدترین نقشه ايران و جهان براي Nokia OVI Maps 3.06 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115268)

در صورت داشتن مشکل يا سؤال لطفاً سؤال خودتون رو در تاپيک کليه سؤالات در خصوص gps مطرح کنيد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128157

موفق و پيروز باشيد

Mozilla Firefox
04-05-2011, 20:54
با این وجود بازم این ورژن برای s60 v5 اریه نخواهد شد ...

farazfar
05-05-2011, 15:52
سلام
این نسخه بتا هست؟

qpzq
05-05-2011, 15:57
این نسخه نقشه های شهرستان ها ایران کامل شد؟ یا مثل نسخه قبل فقط راهای اصلی....؟

ALI
05-05-2011, 16:35
نسخه نرم افزار آپدیت شده نقشه اضافه نشده /

Reza 7
05-05-2011, 16:41
سلام
این نسخه بتا هست؟

با سلام خدمت شما دوست گلم
بله.از عنوان تاپيک کاملاً پيداست
اين نسخه بتا هست

ورژن نرم افزار ارتباطی به نقشه ها نداره.در آپديت هر ورژن اشکالات نرم افزاری ورژن
قبلی برطرف ميشه اما نقشه های اوی مپ معمولاً هر 6 ماه 1 بار آپديت ميشه
که احتمالاً تا آخر اين ماه بايد آپديت جديد نقشه ها ارائه بشه

موفق و پيروز باشيد

bromideh
05-05-2011, 17:40
خب چطور ميشه كه براي 5800 نمي تونه كار كنه؟؟؟؟ يعني كوجاش كار نمي كنه؟

Mobile
05-05-2011, 19:12
روی گوشی c5 هم نصب نشد

Reza 7
05-05-2011, 22:08
خب چطور ميشه كه براي 5800 نمي تونه كار كنه؟؟؟؟ يعني كوجاش كار نمي كنه؟

روی گوشی c5 هم نصب نشد

با سلام خدمت دوستان گلم
اين ورژن مخصوص سيميبن ^3 هست
يعنی گوشی های n8 c7 c6-01 ...

موفق و پيروز باشيد

younes55
06-05-2011, 14:31
دوستان گوشی خوب سراغ دارید که بعد از 6 ماه باز نوکیا مپ ساپورتش کنه:ap:

navidbokanian
06-05-2011, 19:50
ie soal fail ha be soorat joda hastan chetor nasbeshon konam

navidbokanian
06-05-2011, 19:50

Reza 7
06-05-2011, 23:10

اول تبريک ميگم برای پيوستن به خانواده بزرگ موبايلستان
بعد از دانلود پارت ها با برنامه مثل winrar اون ها رو از حالت فشرده خارج کنيد
حالا فايل خروجی رو در گوشيتون نصب کنيد
همچنين دوست گلم از فونت زيبای فارسی استفاده کنيد هم خوانا تر هست
هم اينکه مغايرتی با قوانين سايت ندارد
ممنون و مرسی

دوستان گوشی خوب سراغ دارید که بعد از 6 ماه باز نوکیا مپ ساپورتش کنه:ap:

اين سؤال رو بايد در بخش مشاوره برای خريد گوشی مطرح کنيد
اما در کل گوشی های با سميبن ^3 رو ميتونيد بخريد
مثل n8 c7 c6-01 ...

موفق و پيروز باشيد

behrooz_chz
07-05-2011, 02:07
سلام
من یه مشکل با جی پی اس داررم اونم اینه با وجود اینکه تنظیمات اینترنت رو روی offline گذاشتم ولی بازم وسط مسیر یابی همش این پیفام میاد network connection required define access point to connect و مجبورم no بزنم هر چند دقیقه یبار میاد چطوری حذفش کنم ؟

Reza 7
07-05-2011, 09:29
سلام
من یه مشکل با جی پی اس داررم اونم اینه با وجود اینکه تنظیمات اینترنت رو روی offline گذاشتم ولی بازم وسط مسیر یابی همش این پیفام میاد network connection required define access point to connect و مجبورم no بزنم هر چند دقیقه یبار میاد چطوری حذفش کنم ؟

در تنظيمات گوشی بخش positioning و positioning method گزينه های مربوط به internet رو غير
فعال کنيد همچنين ميتونين در destination هر چی access point ساختين پاک کنيد
تاپيک راهنما رو هم يک مطالعه بکنيد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143038

موفق و پيروز باشيد

ssss4444
09-05-2011, 06:44
با سلام و خسته نباشید.موقع نصب update error میده.ورژن قبلی هم پاک نمیشه.راهی به ذهن دوستان میرسه?

Reza 7
11-05-2011, 01:40
با سلام و خسته نباشید.موقع نصب update error میده.ورژن قبلی هم پاک نمیشه.راهی به ذهن دوستان میرسه?

تاپيک راهنمای زير رو مطالعه کنيد سؤال 13 پست اوی مپ

موفق و پيروز باشيد

dj_alireza
11-05-2011, 15:21
وقتی که برنامه را باز میکنم بد از چند ثانیه گوشیم رستارت میشه
چندم بر هم pak کردم و دوباره نصب کردم والی مشکلم حال نشد
n8

Reza 7
11-05-2011, 23:31
وقتی که برنامه را باز میکنم بد از چند ثانیه گوشیم رستارت میشه
چندم بر هم pak کردم و دوباره نصب کردم والی مشکلم حال نشد
n8

احتمالاً مشکل از فيرم ور شماست.آيا از آخرين فيرم ور ارائه شده برای گوشيتون استفاده ميکنيد؟
البته اين ورژن هم هنوز نسخه بتا است و احتمال وجود اين مشکلات در اون زياده
ترجيحاً از ورژن 3.06 استفاده کنيد

موفق و پيروز باشيد

hesam.madani
14-05-2011, 10:50
سلام
مشکل وصل نشدن OVI Map ورژن 3.7 .
گزینه های assisted gps و integrated gps فعال هست و سه گزینه دیگه تیک نداره .
وقتی داره سرچ میکنه برای اتصال به gps از برنامه میام بیرون نماد gps گوشه بالا سمت راست نیست .
ممنون میشم علت و راه حل برام بگید
تشکر از لطف شما

amin200200
14-05-2011, 18:45
با سلام خدمت دوستان
از دوستان خواهش دارم برتریها، مزیت ها، نقاط قوت و همچنین کمی و کاستی های این ورژن که مخصوص s^3 هست رو نسبت به ورژن های قبلی اعلام کنند من خودم گوشی C7 دارم و از ovi map ورژن 3.04 استفاده میکنم . ممنون میشم راهنمائی بفرمائید .
با تشکر .

Reza 7
15-05-2011, 20:19
سلام
مشکل وصل نشدن OVI Map ورژن 3.7 .
گزینه های assisted gps و integrated gps فعال هست و سه گزینه دیگه تیک نداره .
وقتی داره سرچ میکنه برای اتصال به gps از برنامه میام بیرون نماد gps گوشه بالا سمت راست نیست . ممنون میشم علت و راه حل برام بگید
تشکر از لطف شما

به نظرم gprs رو فعال کنيد تا به سرعت وصل بشيد
ميتونيد پست زير رو مطالعه کنيد

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1363007&postcount=91

با سلام خدمت دوستان
از دوستان خواهش دارم برتریها، مزیت ها، نقاط قوت و همچنین کمی و کاستی های این ورژن که مخصوص s^3 هست رو نسبت به ورژن های قبلی اعلام کنند من خودم گوشی C7 دارم و از ovi map ورژن 3.04 استفاده میکنم . ممنون میشم راهنمائی بفرمائید .
با تشکر .

در پست زير تفاوت های اصلی ورژن 3.07 رو توضيح دادم
اما چون اين ورژن هنوز در مرحله بتا هست پس امکان هنگ کردن يا بروز برخی
مشکلات وجود داره اما در کل دوستانی که استفاده کردند راضی بودند

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1950553&postcount=3

موفق و پيروز باشيد

amin200200
16-05-2011, 03:39
با سلام و ممنون از راهنمای
پس به نظر شما من نسخه 3.06 رو به جای 3.04 روی گوشیم نصب کنم ؟ راستی داش رضا کارت بیسته ها انشاا.. همیشه سالم و تندرست باشی و همیشه دوستان از راهنماییهای مفید ، گیرا ، مناسب ، به جا و به دردبخور شما استفاده کنن .
موفق باشید .

AmirOmidvar
16-05-2011, 05:56
http://www.maktabolmahdi.com/besm.png

پس به نظر شما من نسخه 3.06 رو به جای 3.04 روی گوشیم نصب کنم ؟ راستی داش رضا کارت بیسته ها انشاا.. همیشه سالم و تندرست باشی و همیشه دوستان از راهنماییهای مفید ، گیرا ، مناسب ، به جا و به دردبخور شما استفاده کنن .
موفق باشید .

سلام..
ببخشید پابرهنه پریدم وسط بحثتون :4:

از نظر من یکی شما اصلا 3.04 رو کاملا فراموش کن..
یا باید بری سراغ 3.01، یا سراغ 3.06 و یا 3.07

3.01 مزیتهایی داره نسبت به این دو تا.. اصلی ترینش اینکه زبان گوشی به زبان نقشه ربط پیدا نمیکنه.. یعنی میتونی منوی انگلیسی داشته باشی ولی همچنان زبان نقشه فارسی باشه.. و البته مزایای دیگه ای هم داره..
نسخه های جدید یعنی 3.06 و 3.07 هم مزایایی داره نسبت به 3.01، که این مزایا هم کم نیستند و شاید برای بعضی ها قابل چشم پوشی نباشه و اونها رو شدیدا ترغیب کنه به استفاده از 3.07 یا 3.06...
ولی کلا 3.04 رو فراموش کن.. چون تمام مزیت هاش رو 3.06 و 3.07 دارند.. بعلاوه مزیت های جدید..

موفق باشی.

Reza 7
17-05-2011, 10:02
موفق باشید .

مرسی و ممنونم از لطف شما ايشالا شما هم هرجا هستيد سالم و تندرست باشيد و همواره موفق :loveit:
در تاييد حرف امير گلم بايد بگم اگر زبان نقشه براتون مهمه که فارسی باشه اون هم بدون
عوض کردن زبان گوشی تنها يک گزينه دارين يعنی 3.01 کرک شده
اما اگر اين موضوع خيلی اهميت نداره وساير موارد مثل نقشه ها با طراحی جديد و چند لايه
و در نتيجه امکان جوست و جوی بهتر سازگاری بهتر با گوشی های تاچ اسکرين
امکانات online و ... براتون اهميت داره از ورژن 3.06 يا 3.07 استفاده کنيد

موفق و پيروز باشيد

Da Vinci
17-05-2011, 12:06
آقایون سلام من ان 86 دارم ورژن ovi map 3.03 میباشد آیا ورژن جدیدی برای گوشی من هست نقشه چطور؟

Reza 7
17-05-2011, 13:37
آقایون سلام من ان 86 دارم ورژن ovi map 3.03 میباشد آیا ورژن جدیدی برای گوشی من هست نقشه چطور؟

ميتونيد از ورژن 3.04 هم استفاده کنيد اما به نظر من بهتره تا از ورژن 3.01 کرک شده استفاده کنيد
آخرين نقشه ارائه شده نقشه آبان 89 ميباشد
برای گرفتن موارد بالا ميتونيد از تاپيک جامع نوکيا مپ استفاده کنيد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101571

موفق و پيروز باشيد

amin200200
17-05-2011, 17:13
با سلام
از آقا رضا عزیز و آقا امیر گل بسیار متشکرم . دوستان من ورژن 3.06 رو از سایت خود نوکیا دانلود کردم چون با سایت خود نوکیا راحتر هستم اونجا مدل گوشی رو مشخص میکنی و سپس نرم افزار رو دانلود و همچنین پوشه cities رو که مربوط به نقشه و بقیه موارد میشه رو از یک گوشی C7 دیگه از تو مغازه دوستم که موبایل فروشی داره برداشتم . همه چیز عالی بود و چیزه جالبی که من تو این ورژن دیدم اینه که وقتی روی نقشه حرکت میکنم اسم خیابان ها و همچنین فلشهای مربوط به یک طرفه یا دو طرفه بودن اونها به حرکت در میان و دیگه جایی از خیابان ها پیدا نمیشه که اسم نداشته باشه که این جالب بود راستی ورژنی که دانلود کردم به این صورت بود : ovi_maps_installer_3.06_11wk10_b01_tb9.2_com
با تشکر .

infotech-bir
17-05-2011, 18:00
دوستان چرا Guide کار نمیکنه همش فیلر میشه

moezzi5631
17-05-2011, 19:33
سلام
رو e52 جواب ميده ؟

Reza 7
17-05-2011, 19:53
سلام
رو e52 جواب ميده ؟

اين ورژن مخصوص گوشی های سيمبين ^3 هستش
و روی گوشی شما نصب نميشه
بری گوشی هما بهترين ورژن 3.01 کرک شده است

موفق و پيروز باشيد

mamadeb
20-05-2011, 22:42
سلام. من برنامه جاوا که برای انواع سوت هست رو نصب کردم بعد نصب ازم خواست به اینترنت وصل بشم بدش یه صفحه ای اومد که نوشته بوذ آپدیت ovimap منم دانلودش کردم موقع نصب ارور داد کلا برنامه رو ریخت بهم .باید بگم من ovi map 3.07 رو گوشیم نصب بود .حالا هر طور میخوام دوباره این ورژنو نصب کنم نمیشه چکار باید بکنم؟

Reza 7
20-05-2011, 23:31
سلام. من برنامه جاوا که برای انواع سوت هست رو نصب کردم بعد نصب ازم خواست به اینترنت وصل بشم بدش یه صفحه ای اومد که نوشته بوذ آپدیت ovimap منم دانلودش کردم موقع نصب ارور داد کلا برنامه رو ریخت بهم .باید بگم من ovi map 3.07 رو گوشیم نصب بود .حالا هر طور میخوام دوباره این ورژنو نصب کنم نمیشه چکار باید بکنم؟

اگر هنگام نصب با آپديت ارور مواجه ميشيد
تاپيک راهنما رو مطالعه کنيد سؤال 13

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=143038

موفق و پيروز باشيد

saeidmahmoudian
26-05-2011, 12:26
دوستان من اینو می نویسم برای اونایی که مشکل نصب دارن
1. باید Nokia Ovi Suite ترجیحا آخرین نسخه حدود 90MB نصب شده باشد.
2. با مراجعه به سایت فارسی نوکیا - برای راحتی کار - farsi.nokia.com روی قسمت نقشه های Ovi کلیک کنید در صفحه ی باز شده روی گزینه دانلود نقشه های نوکیا کلیک کنید سپس در سمت چپ صفحه در قسمت شروع گوشی خود را انتخاب کنید چنانچه گوشی شما در لیست نباشد گزینه ی - برای یافتن نقشه های ovi مخصوص سایر گوشی ها به maps supports مراجعه کنید- را بزنید. مثلا با انتخاب Nokia X6 16GB تبی ظاهر خواهد شد که با زدن دانلود آخرین نسخه نرم افزار نقشه های نوکیا حدود 10MB برای گوشی شما دانلود خواهد شد.
3. نرم افزار نقشه های نوکیا - مثلا ovi_maps_installer_3.06_11wk7_b11_s60_5.0_5250_plu s_nocs - را بر روی دستگاه خود نصب کنید.
4. حال Nokia Ovi Suite را اجرا کرده در قسمت Maps آسیا و سپس ایران را انتخاب کنید. - فقط مدتی ممکن است نیاز به صبر داشته باشد. و احتما دارد در نرم افزار جدید نوکیا برنامه نیاز به آپدیت داشته باشد که با کلیک بر روی آن و صبر کردن نقشه ها نصب خواهند شد. نقشه جدید ایران حدود 44.7MB است.
5. حال با اجرای نرم افزار نقشه های نوکیا در گوشی و انتخاب نقشه می توانید از نقشه ی ایران لذت ببرید.
فقط برای پیمایش باید صدای فارسی را هم نصب کنید.

shahriar4000
27-05-2011, 01:40
دوستان الان با اینترنت شاتل دیدم در اوی مپ میشه favorit ها رو باwww.maps.ovi. com سینکرون کرد و همینطور here and nowکه بسته بود بازه وهمینطور guidesکه نمیشد در ورزن 3.07 رفت کار میکنه و میشه انلاین وارد نقشه ها مثل گذشته شد ولی الان با جی پی ار اس که چک کردم نمیدونم چرا هیچ کدوم کار نمیکنه و دوستان چک کنند خبرش رو بدند

Reza 7
27-05-2011, 08:55
دوستان الان با اینترنت شاتل دیدم در اوی مپ میشه favorit ها رو باwww.maps.ovi. com سینکرون کرد و همینطور here and nowکه بسته بود بازه وهمینطور guidesکه نمیشد در ورزن 3.07 رفت کار میکنه و میشه انلاین وارد نقشه ها مثل گذشته شد ولی الان با جی پی ار اس که چک کردم نمیدونم چرا هیچ کدوم کار نمیکنه و دوستان چک کنند خبرش رو بدند

چه عجب شهريار جان از اينورا! :4: راستی عجب شماره کاربری خفنی داری! :ai:
من که الان اصلاً امکان باز کردن maps.ovi رو ندارم در اولين فرصت چک ميکنم

موفق و پيروز باشيد

Splinter2008
07-06-2011, 21:45
سلام خدمت همه دوستان موبایلستانی
بخصوص سرور گرامی اقای امیرخان امیدوار

من این نسخه رو روی n8 نصب کردم نقشه همه هم دانلود کردم ولی وقتی میرم رو قسمت درایور ودادن مسیر از برنامه خارج میشه

ممنون میشم راهنماییم کنید

solttanmamad
08-06-2011, 14:36
سلام به دوستان گلم
آقا ما اين ورزن رو نصب كرديم ولي نقشه هاش ايراد داره مثلا شهرهاي شمال رو نداره همش روستاها و آبادي ها رو نوشته
ممنون ميشم راهنمايي كنين

Reza 7
09-06-2011, 10:19
سلام خدمت همه دوستان موبایلستانی
بخصوص سرور گرامی اقای امیرخان امیدوار
من این نسخه رو روی n8 نصب کردم نقشه همه هم دانلود کردم ولی وقتی میرم رو قسمت درایور ودادن مسیر از برنامه خارج میشه
ممنون میشم راهنماییم کنید

يک بار تاپيک راهنما رو مطالعه کنيد در اين رابطه اونجا توضيح داده شده
اما اگر مشکل شما حل نشد در خدمتم

سلام به دوستان گلم
آقا ما اين ورزن رو نصب كرديم ولي نقشه هاش ايراد داره مثلا شهرهاي شمال رو نداره همش روستاها و آبادي ها رو نوشته
ممنون ميشم راهنمايي كنين

دوست گلم برنامه اوی مپ جدا از نقشه ها هست در ورژن های جديد برنامه
ايراد ها و باگ های نرم افزاری برنامه گرفته ميشه و ارتباطی به نقشه نداره
و نقشه ها جداگانه ارائه ميشه که فعلاً آپديت جديدی ارائه نشده

موفق و پيروز باشيد

milad-x
16-06-2011, 11:32
سلام
ببخشید هر کدوم از بخش های مربوط به جاوا رفتم برای نقشه های GPS هدایت شدم به همین تاپیک.

برای گوشی Nokia 2710 Navigation Edition نقشه های کامل برنامه GPS اش رو میخوام

گوشی جاوا سری ۴۰ جدیده

ظاهراً از اونجائی که وارد کنندگان محترم مموری کارت همراه گوشی رو که حاوی این فایلهای اصلی نقشه های گوشی هست رو کش میرن!! نقشه هاش همراش نیست.:ac:
آیا نقشه هایی که اینجا قرار داده شده براش مناسبه؟ روش نصب نقشه ها برای این گوشی چجوره؟
من فقط از پوشه diskcache کلیه پوشه ها رو توش کپی کردم اما هیچی نشون نمیشه!

ضمناً با توجه به جاوا بودن گوشی نمیدونم از کدوم قسمت نرم افزار بفهمم اوی مپه یا نوکیا مپ و چه ورژنی هم هست!
ممنون میشم راهنمائیم کنید

Reza 7
16-06-2011, 14:40
سلام
ببخشید هر کدوم از بخش های مربوط به جاوا رفتم برای نقشه های GPS هدایت شدم به همین تاپیک.
برای گوشی Nokia 2710 Navigation Edition نقشه های کامل برنامه GPS اش رو میخوام
گوشی جاوا سری ۴۰ جدیده
ظاهراً از اونجائی که وارد کنندگان محترم مموری کارت همراه گوشی رو که حاوی این فایلهای اصلی نقشه های گوشی هست رو کش میرن!! نقشه هاش همراش نیست.:ac:
آیا نقشه هایی که اینجا قرار داده شده براش مناسبه؟ روش نصب نقشه ها برای این گوشی چجوره؟
من فقط از پوشه diskcache کلیه پوشه ها رو توش کپی کردم اما هیچی نشون نمیشه!
ضمناً با توجه به جاوا بودن گوشی نمیدونم از کدوم قسمت نرم افزار بفهمم اوی مپه یا نوکیا مپ و چه ورژنی هم هست!
ممنون میشم راهنمائیم کنید

به نظر من که بايد در همون بخش جاوا مطرح ميکرديد!
بايد در تنظيمات برنامه دنبال about بگرديد
فکر کنم ورژن 2 اوی مپ بايد روی گوشی شما نصب باشه که نقشه ايران برای اين ورژن رو
من نديدم جايی اين نقشه ها هم که در اين بخش موجود هست به گوشی شما نميخوره
برای ورژن های 3 به بالا است واسه همين فکر کنم بهتره
از برنامه های جاوا مثل trekbuddy يا برنامه های رهيافت استفاده کنيد

موفق و پيروز باشيد

milad-x
16-06-2011, 16:39
به نظر من که بايد در همون بخش جاوا مطرح ميکرديد!
بايد در تنظيمات برنامه دنبال about بگرديد
فکر کنم ورژن 2 اوی مپ بايد روی گوشی شما نصب باشه که نقشه ايران برای اين ورژن رو
من نديدم جايی اين نقشه ها هم که در اين بخش موجود هست به گوشی شما نميخوره
برای ورژن های 3 به بالا است واسه همين فکر کنم بهتره
از برنامه های جاوا مثل trekbuddy يا برنامه های رهيافت استفاده کنيد

موفق و پيروز باشيد

متأسفانه امروز فقط دارم بابت یه نقشه نوکیا 2710 بین بخش های مختلف پاس کاری میشم!! میرم بخش جاوا درمورد همین نقشه های جاوا بهم میگن برو بخش مربوطه!!!!!

میرم بخش نوکیا کمک میخوام میگن برو اینجا!

دیگه نمیدونم کجا باید برم

فقط یکی کمکم کنه نقشه های maps سری 40 رو میخوام
خدا لعنتشون کنه به مموری ناقابل گوشی هم رحم نمیکنن و کش میرن ما رو گرفتار میکنن! دنبال نقشه بگردیم!هزار جا التماس کنیم که کمکمون کنن!

ضمناً در قسمت maps هیچ در این سری about نداره !
فقط میدونم نرم افزارش maps S40 هست و ورژنش هم از دو حال خارج نیست یا 2 هست یا 2.1 که قطعاً جدیدترینشه!

میخوام از برنامه خود گوشی که لایسنسش هم لایف تایم و فری هست و کامل هم هست استفاده کنم نمیخوام نرم افزار متفرقه نصب کنم!

i.zhobin
16-06-2011, 16:47
مدیران عزیز به دادم برسید/اینبار یک c7 اومد برام باز همون مشکل ان 8 رو داشت/ورژن 3.6 و حتی 3.7 روش نصب کردم نقشه ها رو هم ریختم اما وقتی رفتم توی نقشه ها هیچی توش نبود/در ضمن من قبلا نصب میکردم مثلا برای 5800 میتونی افلاین نقشه ها رو ببینی اما این نمیذاره 3 تا کادر داره که وسطی نوشته استفاده از نقشه ها به صورت انلاین .حتی این رو هم میزنم باز هیچی توی نقشه ها نیست /لطفا کمکم کنید

Reza 7
16-06-2011, 17:35
متأسفانه امروز فقط دارم بابت یه نقشه نوکیا 2710 بین بخش های مختلف پاس کاری میشم!! میرم بخش جاوا درمورد همین نقشه های جاوا بهم میگن برو بخش مربوطه!!!!!
میرم بخش نوکیا کمک میخوام میگن برو اینجا!
دیگه نمیدونم کجا باید برم
فقط یکی کمکم کنه نقشه های maps سری 40 رو میخوام
خدا لعنتشون کنه به مموری ناقابل گوشی هم رحم نمیکنن و کش میرن ما رو گرفتار میکنن! دنبال نقشه بگردیم!هزار جا التماس کنیم که کمکمون کنن!
ضمناً در قسمت maps هیچ در این سری about نداره !
فقط میدونم نرم افزارش maps S40 هست و ورژنش هم از دو حال خارج نیست یا 2 هست یا 2.1 که قطعاً جدیدترینشه!
میخوام از برنامه خود گوشی که لایسنسش هم لایف تایم و فری هست و کامل هم هست استفاده کنم نمیخوام نرم افزار متفرقه نصب کنم!

اين روز ها همه بارسلونا رو الگوی خودشون قرار دادند! :4: اما من منچستری هستم!
ميلاد خان گل متأسفانه نقشه برای ورژن اوی مپ شما تو سايت وجود نداره
تمام نقشه هايی که وجود داره برای اوی مپ ورژن 3 به بالا است
نقشه ايران برای نوکيا مپ گوشی شما رو جايی نديدم حالا باز ميگردم ببينم چيزی پيدا ميشه عزيزم يا نه?

اما در مورد بخش های مختلف اين انجمن سايت نامش هست
Symbian os 9.x/^3
و بخش ما زير مجموعه اين انجمن هست
که گوشی شما شامل اين مجموعه نميشه اما چون امروز واقعاً اذيت شديد
ترجيحاً از نرم افزار های جاوا استفاده کنيد مثل ترک بادی
همچنين از دوست خوبم
vmoghiti (http://www.mobilestan.net/member.php?u=34649)
ميتونيد کمک بگيريد و حتماً ذکر کنيد که گوشی شما جاوا است چون اسم گوشی شما
گول زننده است و شما رو باز ميفرستند اينجا
حالا اگر اجازه بديد ميگردم ببينم ميتونم نقشه ای پيدا کنم يا نه :ax:

مدیران عزیز به دادم برسید/اینبار یک c7 اومد برام باز همون مشکل ان 8 رو داشت/ورژن 3.6 و حتی 3.7 روش نصب کردم نقشه ها رو هم ریختم اما وقتی رفتم توی نقشه ها هیچی توش نبود/در ضمن من قبلا نصب میکردم مثلا برای 5800 میتونی افلاین نقشه ها رو ببینی اما این نمیذاره 3 تا کادر داره که وسطی نوشته استفاده از نقشه ها به صورت انلاین .حتی این رو هم میزنم باز هیچی توی نقشه ها نیست /لطفا کمکم کنید

اول از همه دقت کنيد که نقشه های اوی مپ 3.06 و 3.07 با نقشه های ورژن های قبلی
فرق ميکنه و حتماً هم نقشه رو به طور صحيح در مسير e/cities/diskchache
کپی کنيد و در نهايت اگر با مشکل ارور 3 گزينه مواجه شديد تاپيک راهنما رو مطالعه کنيد

:atten: :atten:
در ضمن اگر دوستان سؤالی داريد ترجيها فقط در تاپيک زير مطرح کنيد ممنون و مرسی

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128157

موفق و پيروز باشيد

milad-x
16-06-2011, 19:34
علیکم السلام هم استانی گلم آقا رضای عزیز و مهربان و تشکر فراوان از شما

میدونم اینجا بخش سیمبیان هست و صد البته گوشی اصلیم نوکیا N900 هست که از نقشه های همین بخش هم استفاده کردم براش اما تصورم این بود که باتوجه به پاسکاری بچه های بخش جاوا حتماً‌ نقشه های مپ جاوا هم مثل مائمو با سیمبیان مشترکاتی داره که همش هدایت میشم اینجا
باز هم ممنونم از محبتتون

اگر کسی این گوشی رو با مموری اصلی هم داشته باشه ، میشه ازش نقشه های اصلی رو از گوشی های گارانتی اصلی نوکیای ایران که قطعاً‌نقشه هاش فارسی و مال ایرانهم توش هست ، گرفت منتها نمیدونم چه کسانی این گوشی رو دارن که ازشون بپرسم وگرنه اینقدر مزاحم شما دوست خوبم نمیشم

تشکر از محبت شما

:ax::ax::ax::ax:

Reza 7
18-06-2011, 08:59
علیکم السلام هم استانی گلم آقا رضای عزیز و مهربان و تشکر فراوان از شما
میدونم اینجا بخش سیمبیان هست و صد البته گوشی اصلیم نوکیا n900 هست که از نقشه های همین بخش هم استفاده کردم براش اما تصورم این بود که باتوجه به پاسکاری بچه های بخش جاوا حتماً‌ نقشه های مپ جاوا هم مثل مائمو با سیمبیان مشترکاتی داره که همش هدایت میشم اینجا
باز هم ممنونم از محبتتون
اگر کسی این گوشی رو با مموری اصلی هم داشته باشه ، میشه ازش نقشه های اصلی رو از گوشی های گارانتی اصلی نوکیای ایران که قطعاً‌نقشه هاش فارسی و مال ایرانهم توش هست ، گرفت منتها نمیدونم چه کسانی این گوشی رو دارن که ازشون بپرسم وگرنه اینقدر مزاحم شما دوست خوبم نمیشم
تشکر از محبت شما
:ax::ax::ax::ax:

با توجه به اينکه گوشی شما در ليست ساپورت نوکيا برای اوی مپ قرار داره
به سايت نوکيا فارسی بريد و از اونجا اقدام کنيد ببينيد آيا امکان پذير هست

موفق و پيروز باشيد