PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسته بندی و مرتب کردن زیرانجمن Galaxy S

M_J_Nazari
16-05-2011, 16:19
سلام، دوستان من تازه از ویندوز موبایل اومدم تو اندروید

الان که بخش رو میخونم، تمامی موضوعات بصورت پراکنده و جزیی بیان شده است. خیلی از واژه ها و عملیات برایم گنگ هستند
فقط من تونستم یه بحث خوب و کارآمد پیدا کنم، اینم پست آقای HRM بود، جا داره ازش تشکر کنم
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1959222&postcount=1

فقط یه پیشنهاد، دوستان عزیز، به نظر من بحث ها خیلی پرت هستند، نیاز به مرتب کردن دارن، آیا اینطور نیست؟ نظر شما چیه؟

مخصوصا قسمت آموزشی ها.....

من در آینده ای نزدیک یه آموزش درست و حسابی می سازم، که همه چیز توش بیان شده باشه....
فقط باید اطلاعاتم رو زیادتر کنم.

امیدوارم مدیران انجمن این اصلاحات رو انجام بدن.

MASOUD
16-05-2011, 16:47
شما اطلاعاتتون رو در مورد گوشی و سیستم عامل اون کامل کنید
مطمعن باشید به مشکل بر نمیخورید
انجمن دارای بخش آموزشی هست
در این بخش هم تاپیک های آموزش مشخص هست و اونایی که مهمتر هستن مهم شدند
با یه جستجوی ساده هم میتونید به خواستتون برسید
به دلیل حجم بالای مطالب و تعدد کاربران تعداد پست هایی که ارسال میشه زیاد هست
و همین امر باعث شلوغ شدن تاپیک ها میشه
موفق باشید

hrm
16-05-2011, 16:48
سلام، دوستان من تازه از ویندوز موبایل اومدم تو اندروید

الان که بخش رو میخونم، تمامی موضوعات بصورت پراکنده و جزیی بیان شده است. خیلی از واژه ها و عملیات برایم گنگ هستند
فقط من تونستم یه بحث خوب و کارآمد پیدا کنم، اینم پست آقای hrm بود، جا داره ازش تشکر کنم
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1959222&postcount=1

فقط یه پیشنهاد، دوستان عزیز، به نظر من بحث ها خیلی پرت هستند، نیاز به مرتب کردن دارن، آیا اینطور نیست؟ نظر شما چیه؟

مخصوصا قسمت آموزشی ها.....

من در آینده ای نزدیک یه آموزش درست و حسابی می سازم، که همه چیز توش بیان شده باشه....
فقط باید اطلاعاتم رو زیادتر کنم.

امیدوارم مدیران انجمن این اصلاحات رو انجام بدن.
خوشحالم که اون تاپیک به دردتون خورده
دوست عزیز چاره ای نیست! این بخش مدیر نداره و همکار انجمن اقا عقیل گل هم دسترسی های مدیریتی ندارن!
مدیر ارشد هم به جای پاسخگویی صورت مسئله رو پاک میکنه! مثلا در عرض 10 دقیقه نصف پستهای این انجمن پاک شد و اسمش رو گذاشتن پاکسازی!

hrm
16-05-2011, 16:58
چون این مسائل به اون تاپیک مربوط نمیشد اینجا ادامه میدم! امیدوارم این تاپیک رو بی دلیل قفل یا حذف نکنید تا به یه نتیجه ای برسیم

شما اسرار دارید هر کاری همون موقعی که خواستید انجام بشه
که این مورد امکان پذیر نیست
موردی بود پ خ کنید
==========

پست های نامربوط به موضوع تاپیک حذف خواهند شد
اخه سرعت عمل یه چیز اجتناب ناپذیره! مثلا وقتی ممکنه در روز یه کوکر 2 تا ورژن جدید بده بیرون یا روش نصبش رو عوض کنه اما تازه بعد از 4-5 روز توی موبایلستان اعمال بشه نتیجه اش این میشه که تاپیک ها پر میشه از سوالهای تکراری!

hrm
16-05-2011, 17:06
یه مورد دیگه اینکه الان وقتی این انجمن یه مدیری نداره که به ریز و درشت کار واقف باشه و شما به عنوان مدیر ارشد که زیاد در چند و چون تاپیک های این بخش نمیتونید باشید نمونه ی مدیریتتون رو میشه توی این تاپیک دید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=145492&page=11
شما چی کار کردید؟ پست اول رو ویرایش کردید و لینک دادید به cf-root درست! اوکی تا اینجا خوبه ولی بقیه اش چی؟ مثلا باید پست 19 همین تاپیک که cf-root اشتباه توش گذاشته شده پاک یا ادیت بشه که کسی دچار مشکل نشه! یا مثلا همین پستی که cf-root درست توشه چرا نباید توی تاپیک cf-root در جای درست قرار بگیره؟
شما که این کارهای رو انجام نمیدین پس کی انجام بده؟ عقیل که همکار انجمنه و ابزار مدیریتی نداره؟ پس بخش رو کی درست میکنه؟

MoHaMaD
16-05-2011, 17:06
سلام . اول از همه باید یه تشکر از دوستان این بخش بکنم . چون فوق العاده زحمت میکشن . مخصوصا مسعود جان ، آقا عقیل عزیز ، آقا مجتبی گل ، شایان عزیز و ... که یه جورایی همشونو توی این مدت زحمت دادیم .
حقیقتش منم یه جورایی با دوستمون موافقم . آموزش های این بخش یه مقدار گنگ هستش . نمیگم خدایی نکرده اشتباهه یا مشکل داره . در مورد یه موضوع خیلی کم توضیح داده و واسه کسی که واسه اولین بار میخواد اون کارو انجام بده یه مقدار سخت و یا حتی غیر ممکنه و باید دائما سوال کنه یا مزاحم مدیران بخش توی پ.خ بشه !

به نظرم اگه مدیران روی آموزش ها یه مقدار بیشتر کار کنن و ارور های احتمالی رو بررسی و بهشون پاسخ بدن خیلی خوب میشه . حتی میشه بعد از جمع آوری آموزشها اونهارو به صورت فایل pdf در بیارین و در آخر پست بزارین . میدونم سخته ولی واسه چنین بخشی واقعا نیازه . چون اگه توجه کرده باشین آندروید داره همه گیر میشه ( یا شده ) .

در کل بازم از کادر مدیریتی این بخش تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق و موید باشن !

hrm
16-05-2011, 17:10
سلام . اول از همه باید یه تشکر از دوستان این بخش بکنم . چون فوق العاده زحمت میکشن . مخصوصا مسعود جان ، آقا عقیل عزیز ، آقا مجتبی گل ، شایان عزیز و ... که یه جورایی همشونو توی این مدت زحمت دادیم .
حقیقتش منم یه جورایی با دوستمون موافقم . آموزش های این بخش یه مقدار گنگ هستش . نمیگم خدایی نکرده اشتباهه یا مشکل داره . در مورد یه موضوع خیلی کم توضیح داده و واسه کسی که واسه اولین بار میخواد اون کارو انجام بده یه مقدار سخت و یا حتی غیر ممکنه و باید دائما سوال کنه یا مزاحم مدیران بخش توی پ.خ بشه !

به نظرم اگه مدیران روی آموزش ها یه مقدار بیشتر کار کنن و ارور های احتمالی رو بررسی و بهشون پاسخ بدن خیلی خوب میشه . حتی میشه بعد از جمع آوری آموزشها اونهارو به صورت فایل pdf در بیارین و در آخر پست بزارین . میدونم سخته ولی واسه چنین بخشی واقعا نیازه . چون اگه توجه کرده باشین آندروید داره همه گیر میشه ( یا شده ) .

در کل بازم از کادر مدیریتی این بخش تشکر میکنم و امیدوارم همیشه موفق و موید باشن !
به نظر من اموزش ها انقدرها هم ضعیف نیست :دی اموزش ها موجوده ولی به خاطر اینکه این بخش مدیر نداره نمیتونه در جای درست قرار بگیره
مثلا این صفحه من یه اموزش چند ده خطی نوشتم:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131849&page=6
خوب! عمرا کسی نتونه ازش استفاده کنه! چرا؟ چون یه مدیر میخواد که این رو منتقل کنه به پست اول! وقتی مدیر نیست توی این بخش کار دیگه ای میشه کرد به نظر شما؟

MoHaMaD
16-05-2011, 17:16
دوست عزیز گفتم که آموزش ها از لحاظ علمی مشکلی ندارن و خوبن . من نظرم بیشتر روی این یه قسمت بود :

به نظرم اگه مدیران روی آموزش ها یه مقدار بیشتر کار کنن و ارور های احتمالی رو بررسی و بهشون پاسخ بدن خیلی خوب میشه . حتی میشه بعد از جمع آوری آموزشها اونهارو به صورت فایل pdf در بیارین و در آخر پست بزارین

hrm
16-05-2011, 17:23
دوست عزیز گفتم که آموزش ها از لحاظ علمی مشکلی ندارن و خوبن . من نظرم بیشتر روی این یه قسمت بود :
این کار رو میخواستیم به همراه عقیل عزیز انجام بدیم البته نه pdf :دی یه تاپیک جامع میخواستیم بزنیم
اما من به شخصه به خاطر نحوه ی مدیریت این بخش و پاک شدن صدها پست در یک روز انگیزه ای برای این کار ندارم دیگه. حالا شاید عقیل جان خودش این تاپیک رو بزنه!
ولی برفرض که همچین تاپیکی رو هم عقیل زد! وقتی نتونه پست اول ویرایش و به روز کنه تاپیک رو به چه درد میخوره؟ دوباره کلی مشکل پیش میاد! اموزش های قدیمی توی پست اول و اموزش های جدید وسط تاپیک که هیچ کس نمیبینه!

oral_81
16-05-2011, 21:46
سلام.من که مثل دوستان فعال نیستم اما اجازه بدید نظرمو بگم
مدیر این انجمن خیلی بیحاله.چکشی هم زیاد برخورد میکنه
بنظرم عقیل باید مدیر بشه

S.H.A.H.R.O.K.H
16-05-2011, 23:28
حالا فکر میکنید مدیر کیه؟؟؟ یه آدم مثل من و شما.......شاید یه وقتی حال نداشته یه موقع هم سرحال بوده باشه....
شاید بنده خدا کار داشته باشه.....ولی قبول کنید که آدم که سر کار باشه بر که میگرده حوصله نداره خودشو مرتب کنه چه برسه به یه همچین تاپیکی!!!!آدم برای این کارا باید بیکار باشه تا مدیر بشه!!! جدی میگم.....
اگه به کاندیداتوری بود و رای میدادیم و یه سری خودشون رو کاندید مدیریت قسمت رامها میکردن اون وقت یه چیزی....خود من از 9 صبح پای اینترنتم تا 2 شب....هر چند ممکنه 3 روز هم نتونم یه سر هم به اینترنت بزنم...ولی دلیل نمیشه که کاندید مدیریت باشم....درسته که مغازه نرم افزاری گوشی دارم ولی خوب کار با همه نوع گوشی کجا و تخصص یافتن تو یه گوشی کجا!!!!عقیل جان که تو یه گوشی تخصص داره به نظرم بهتره...در ضمن فکر نکنید من از اون آدمهام...نه بابا....دانشجوی بی پول بیکار که مجبورم برای مخارج از همه نوع گوشی سر در بیارم...

M_J_Nazari
17-05-2011, 02:42
حالا فکر میکنید مدیر کیه؟؟؟ یه آدم مثل من و شما.......شاید یه وقتی حال نداشته یه موقع هم سرحال بوده باشه....
شاید بنده خدا کار داشته باشه.....ولی قبول کنید که آدم که سر کار باشه بر که میگرده حوصله نداره خودشو مرتب کنه چه برسه به یه همچین تاپیکی!!!!آدم برای این کارا باید بیکار باشه تا مدیر بشه!!! جدی میگم.....
اگه به کاندیداتوری بود و رای میدادیم و یه سری خودشون رو کاندید مدیریت قسمت رامها میکردن اون وقت یه چیزی....خود من از 9 صبح پای اینترنتم تا 2 شب....هر چند ممکنه 3 روز هم نتونم یه سر هم به اینترنت بزنم...ولی دلیل نمیشه که کاندید مدیریت باشم....درسته که مغازه نرم افزاری گوشی دارم ولی خوب کار با همه نوع گوشی کجا و تخصص یافتن تو یه گوشی کجا!!!!عقیل جان که تو یه گوشی تخصص داره به نظرم بهتره...در ضمن فکر نکنید من از اون آدمهام...نه بابا....دانشجوی بی پول بیکار که مجبورم برای مخارج از همه نوع گوشی سر در بیارم...

سلام، از همه ممنون، ولی اینجور که من میبینم همه دوست دارن کاربر عزیز " عقیل " باید مدیر بشه، ولی انگار یه مشکلی باهاش هست که مدیر نمیشه

ولی من دارم یه آموزش میسازم، خیلی جامع، همه ی واژه ها و کارها درش داره بیان میشه، اگه مشکلی داشتم ار آقا عقیل میپرسم. ممنون از همگی.

MASOUD
17-05-2011, 05:06
ارتقا و مدیریت یک روال و زمانی داره که باید طی بشه
شما اگر به xda سر بزنید گم میشید
اینجا هم تا اونجایی که امکان داشته سعی بر این شده که استفاده از تاپیک ها راحت باشه

MASOUD
17-05-2011, 05:09
یه مورد دیگه اینکه الان وقتی این انجمن یه مدیری نداره که به ریز و درشت کار واقف باشه و شما به عنوان مدیر ارشد که زیاد در چند و چون تاپیک های این بخش نمیتونید باشید نمونه ی مدیریتتون رو میشه توی این تاپیک دید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=145492&page=11
شما چی کار کردید؟ پست اول رو ویرایش کردید و لینک دادید به cf-root درست! اوکی تا اینجا خوبه ولی بقیه اش چی؟ مثلا باید پست 19 همین تاپیک که cf-root اشتباه توش گذاشته شده پاک یا ادیت بشه که کسی دچار مشکل نشه! یا مثلا همین پستی که cf-root درست توشه چرا نباید توی تاپیک cf-root در جای درست قرار بگیره؟
شما که این کارهای رو انجام نمیدین پس کی انجام بده؟ عقیل که همکار انجمنه و ابزار مدیریتی نداره؟ پس بخش رو کی درست میکنه؟

کسی که یک تاپیک رو میبینه از پست اولش شروع میکنه
CF-Root سازگار با اون رام هم در پست اول قرار گرفته
تمامی پست های اون تاپیک جز پست رام به زودی حذف خواهند شد

MoHaMaD
17-05-2011, 05:25
سلام، از همه ممنون، ولی اینجور که من میبینم همه دوست دارن کاربر عزیز " عقیل " باید مدیر بشه، ولی انگار یه مشکلی باهاش هست که مدیر نمیشه
دوست گلم اینطور صحبت کردن درست نیست . همونطور که مسعود جان گفتن ارتقا گرفتن یک روال و زمانی داره که باید طی بشه . شما جوری حرف میزنین انگار که ما اینجا اومدیم روی همدیگه و کم کنیم و با هم پدر کشتگی داریم .
نه دوست گلم . شاید بعضی وقتا یه سری کدورت های خیلی کوچیک پیش بیاد ولی مطمئن باش اینجا از این جور مسئه ها نیست !

S.H.A.H.R.O.K.H
17-05-2011, 12:00
اتفاقا موبایلستان خوبی که داره اینه که همه با هم مثل برادر هستند....یعنی آدم بعد یه ماه حس میکنه که همه رو میشناسه....من تو قسمت htc که بودم یه همکار انجمن داشتیم که همه کارها رو اون انجام میداد...و مدیر هم گاه گدازی سر میزد ولی هیچکی اعتزاض نکرد که آقا چرا اینجوری....مگه مدیر باید همه کارها رو بکنه.....حتی اگه یه کاربر عادی هم باشه کافیه....من حتی کاربر ویژه هم نیستم...دو ساعت تموم دارم روش کار میکنم هی میگه اشتباهه....این کاربر ویژه شدن هم عجب بدبختیه ها .....اگه از عابر بانک ملی استفاده میکرد بهتر بود....حالا کی بهشون بگه .....

hrm
17-05-2011, 13:00
من منظورم این نبود که مدیر این بخش به بخش نمیرسه! اخه این بخش که اصلا مدیر نداره! اقا مسعود مدیر ارشده! مدیر مخصوص این بخش که نیست! باید حواسش به همه ی بخش های اندروید باشه! واسه همینه که میگم باید اینجا یه مدیری داشته باشه که از چند و چوند بخش مطلع باشه! مثلا همین الان اقا مسعود میخواد بره تمام پستها رو پاک کنه! مسخره اس! چیزی که من گفتم یه چیز دیگه بود! من گفتم فلان پست فایل اشتباه توشه باید اصلاح بشه! حالا اقا مسعود میخواد بره 100 تا پست رو پاک کنه!
پس من یه پیشنهاد میدم! اقا مسعود مگه نمیگی همه از پست اول شروع میکنن به خوندن! پس بزن تمام پستهای بخش رو به جز پستهای اول پاک کن! اینجوری خیال همه هم راحت میشه!
وقتی این بخش یه مدیر داشته باشه میدونه که باید کدوم پست رو پاک یا ویرایش کنه! الان که نداره نتیجه این میشه دیگه!

ارتقا و مدیریت یک روال و زمانی داره که باید طی بشه
شما اگر به xda سر بزنید گم میشید
اینجا هم تا اونجایی که امکان داشته سعی بر این شده که استفاده از تاپیک ها راحت باشه
تا این پروسه زمانی شما طی بشه دیگه همه گلکسیشون رو فروختن! :دی

اتفاقا موبایلستان خوبی که داره اینه که همه با هم مثل برادر هستند....یعنی آدم بعد یه ماه حس میکنه که همه رو میشناسه....من تو قسمت htc که بودم یه همکار انجمن داشتیم که همه کارها رو اون انجام میداد...و مدیر هم گاه گدازی سر میزد ولی هیچکی اعتزاض نکرد که آقا چرا اینجوری....مگه مدیر باید همه کارها رو بکنه....
پس پیشنهاد میکنم از این به بعد مثلا خودتون فارسی ساز بسازید یا صبر کنید یه کاربر دیگه ای این کار رو بکنه؟ پیشنهاد خوبیه نه؟ وقتی توی این بخش توی هر صفحه توی 5 پست دارین عقیل جان رو صدا میزنید! چرا اقا مسعود رو صدا نمیزنید؟ پس از لحاظ منطقی درستش اینه که عقیل امکانات مدیریتی داشته باشه که بتونه تاپیک ها رو درست کنه تا توی هر صفحه هی از عقیل کمک نخواید!

S.H.A.H.R.O.K.H
17-05-2011, 13:18
اگه نقل قول میزدم میشد بیست صفحه......
منم نمیگم که عقیل نباید مدیر بشه.....ولی مدیریت کل سایت یه جوریه....باید بالای 200 هزار پست نوشته باشی تا مدیر بشی در صورتی که ملاک این نیست.....
کاش گالاکسی اس 2 بیاد من اونو بخرم از این بازیها خلاص شیم......کجای دنیا این جوری میپرن به هم....کلا نمیخوام وارد مسائل متفرقه بشم دیگه هم نمیشم.....

ettehadi
17-05-2011, 13:35
آقا اين اچ آر ام قاطي كرده زياد سر به سرش نذارين. خب يه پودر او آر اس هم بدين به مدير بخش تا حالش خوب بشه زودتر برگرده به نظر من واسه اينكه به مديران محترم برنخوره پيشنهاد ميدم درخواست كنيد يه درجه جديد بسازن كه هم امكانات مدير رو داشته باشه هم پايين تر از مدير باشه مثلا كمك مديري يا شاگرد مديري يه همچين چيزي! مهم ويرايش پس نيست مهم اينه كه فايل اشتباه گذاشته شده و گرنه شما صدتا پست معمولي بذار كك هيچ كسي هم نميگزه! اما وقتي به قول دوستان قراره آموزش باشه بايد همه دوستان توجه كنن هم توي گذاشتن پست هم توي ويرايش و آپ كردن فايلهاي ضميمه يا موارد آموزشي من از خود شما ميپرسم شما دوست داري كه جاي اونكسي باشي كه گوشيش بخاطر آموزش اشتباه بريك شده؟؟!! بلد هم نيست چكار كنه ميبره جايي گوشش رو تا ته ميبرن 60 70 تومن ازش ميگيرن؟؟ شما جاي اين آدم باشي خداييش چه حالي بهت دست ميده؟؟؟لطفا كم انصاف و مروت بخرج بدين و فقط بفكر خودتون نباشيد من ميدونم خيلي از دوستان مثل من براشون مدير يا همكار بودن چندان اهميتي نداره بلكه بيشتر اين مهمه كه بتونن كمكي كرده باشن تا مشكل ساير اعضا حل بشه همين كه شما بتوني با راهنمايي درست مشكل يكي رو حل كني و خودت و اون شخص رو خوشحال كني بده؟

TiTAN
17-05-2011, 13:56
دوستان و همکاران مطلع هستند که به دلیل امتحانات و مسائل دانشگاه یک ماه هست که رسیدگی به انجمن برای بنده مقدور نیست.
اینکه سایر دوستان چقدر وقت برای بخش میذارن هم کاملا بستگی به خودشون داره.

با این حال با شلوغی انجمن موافق و با به هم ریختگی مخالفم. تاخیر در ویرایش تاپیک ها و پست ها به دلیل حجم بالای کار هست.
از طرفی کسانی که با درس و دانشگاه بی گانه نباشن در جریان امتحانات هستند.

روندی که انجمن پیش رو داره مشابه کلیه فروم های تخصصی از جمله XDA هست.
شما به فروم مایکروسافت هم که سر بزنید برای رسیدن به پاسخ پرسشتون باید زحمت بکشید و وقت بگذارید.
اینکه همه چیز کاملا حاضر آماده و جلوی چشم باشه نه ممکن هست و نه منطقی.

اما در مورد پاکسازی و کم شدن پست های تاپیک.
در مورد تعداد زیادی از تاپیک های رام و کرنل پست های مفید برای راحتی کاربران جمع آوردی و در صفحه اول قرار گرفتند که میتونید مشاهده کنید :

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1918089&postcount=4
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1820191&postcount=4
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1746693&postcount=7
تعداد زیادی از پست ها از جمله "این رام چطوره؟ / مصرف باتریش خوبه؟ / دمت گرم عجب رامی گذاشتی!!" و امثال اون که اسپم به حساب میان کاملا حذف و سایر پست ها حتی الامکان آرشیو میشن.
خیلی از سوالات هم که مربوط به ورژن های قدیمی یک رام و کرنل میشه با ارائه ورژن جدید عملا کاربردی نداره از جمله چگونگی کارکرد یا مصرف باتری.
بنابراین حذف یا آرشیو پست ها در جهت نظم انجمن صورت میگیره تا کاربر مجبور نباشه برای رسیدن به پاسخ پرسش خودش چند ده صفحه رو مطالعه کنه.

از طرفی متاسفانه خیلی از دوستان به یک مصرف کننده ی صرف توی انجمن تبدیل شدن و فقط دنبال برآوردن نیاز خودشون هستند.
به همین خاطر زحمت پاسخ گویی به سوالات کاربران اغلب به عهده ی همکاران بخش بالاخص عقیل عزیز هست.
ضمنا عدم مدیریت ایشون یک مسائله کاملا شخصی هست و ربطی به سوء رفتار یا عدم شایستگی نداره.
مطمئنا بنده هم در رابطه با صلاحیت عقیل با همه شما موافقم. به هر حال بنا به دلیلی که بارها به خودش گفتم الان وقت مناسبی نیست.
این رو هم مد نظر داشته باشید که تصمیم در مورد مسائل مدیریتی و ارتقاء به عهده مدیر انجمن هست.
بنابراین پیشنهادات خودتون رو به صورت شخصی مطرح کنید نه در تاپیک های عمومی.

در هر حال با تعداد زیاد کاربران، تعدد رام و کرنل ها، به روز رسانی های مداوم کاملا طبیعی هست خیلی از دوستان مجبور بشن برای پاسخ به پرسش خودشون وقت بیشتری صرف کنند.
به طور مثال این تاپیک اصلی رام Criskelo در XDA با 150 صفحه و در مقابل تاپیک مشابه و 17 صفحه ای در موبایلستان:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=978354&page=154
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=135101از انجمن های تخصصی SymbianFreak گرفته تا XDA این مسائل وجود داشته که نشون میده ربطی به هم ریختگی بخش نداره.
به علاوه دوستانی که توانایی کمک به کاربران رو دارن میتونن با ارسال تاپیک های جامع آموزشی با کاربران و مدیران همکاری کنند. مسلما ما هم از این همکاری استقبال میکنیم.
شما هم خیالتون راحت باشه توی اولین فرصتی که پیدا کنم به انجمن مثل سابق سر و شکل میدم.

موفق باشید

Dallas1387
17-05-2011, 19:04

ولی من دارم یه آموزش میسازم، خیلی جامع، همه ی واژه ها و کارها درش داره بیان میشه، اگه مشکلی داشتم ار آقا عقیل میپرسم. ممنون از همگی.

خب من پست ها رو خوندم و لازم دیدم یه سری موارد رو اعلام کنم
دوست قوانین سایت این موضوع رو اعلام می کنه که همکار انجمن فقط برای کمک به انجمن انتخاب می شه و شاید هیچ وقت به درجه مدیریت نرسه اما من این قانون رو نادیده گرفتم و در انجمن اندروید هر کدوم از دوستان فعالیت خوب داشتند حتی خارج از موئد ارتقا دادم الان مدیرانی داریم که مدت زمان ارتقاشون گذشته ... نمی تونیم خارج از موئد و مدت زمان عمل کنیم فعلا ...
در مورد بخش ...
سعی می کنیم یه هماهنگی بین کاربران و مدیران و دورون خودمون بوجود بیاریم تا این مورد هم باب میل کاربران عزیز بشه
تاپیک هم باز شد ...

hrm
17-05-2011, 19:18
خب من پست ها رو خوندم و لازم دیدم یه سری موارد رو اعلام کنم
دوست قوانین سایت این موضوع رو اعلام می کنه که همکار انجمن فقط برای کمک به انجمن انتخاب می شه و شاید هیچ وقت به درجه مدیریت نرسه اما من این قانون رو نادیده گرفتم و در انجمن اندروید هر کدوم از دوستان فعالیت خوب داشتند حتی خارج از موئد ارتقا دادم الان مدیرانی داریم که مدت زمان ارتقاشون گذشته ... نمی تونیم خارج از موئد و مدت زمان عمل کنیم فعلا ...
در مورد بخش ...
سعی می کنیم یه هماهنگی بین کاربران و مدیران و دورون خودمون بوجود بیاریم تا این مورد هم باب میل کاربران عزیز بشه
تاپیک هم باز شد ...
بابت باز کردن تاپیک ممنونم
من فقط الان یه سوال دارم! مسئولیت مرتب کردن بخش و تاپیک ها الان با کیه دقیقا؟

MASOUD
17-05-2011, 19:41
بابت باز کردن تاپیک ممنونم
من فقط الان یه سوال دارم! مسئولیت مرتب کردن بخش و تاپیک ها الان با کیه دقیقا؟

با مدیر ارشد انجمن شایان و همکار انجمن عقیل

البته من هم کمو بیش حضور دارم

hrm
17-05-2011, 20:08
با مدیر ارشد انجمن شایان و همکار انجمن عقیل

البته من هم کمو بیش حضور دارم
مرسی
خوب عقیل که نمیتونه! یعنی ابزار نداره! شایان جان هم که درگیر امتحاناست
در هر صورت ممنون از شما و بقیه ی مدیرها که توی این تاپیک پاسخگویی کردن

MASOUD
17-05-2011, 20:12
در زمان نبود شایان اگر مشکلی بود من هستم

hrm
17-05-2011, 20:32
راستشو بگم؟ من از شما میترسم :دی مثلا الان میترسم که بگم فلان پست ادیت بشه اونوقت شما کل پستهای تاپیک رو پاک کنید! یا مثلا فکر میکنم که این تاپیک ها:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=142012
http://mobilestan.net/showthread.php?t=109891
دیگه نباید مهم باشه که بقیه به اشتباه نیوفتن ولی خوب میترسم که به شما بگم!
دلیلش رو هم قبلا توضیح دادم! چون شما در کم و کیف تاپیک ها و مسائل این بخش نیستید نه اینکه خدای نکرده مثلا قصد بدی داشته باشید!

من میدونم که سوالهایی مثل اینکه مصرف باتری چطوره؟ سرعتش چطوره؟ باگ داره یا از این جور چیزها تقریبا اسپم حساب میشه ولی شما هر چقدر هم اینها رو پاک کنید باز هم یکی دیگه میاد میپرسه! نظر شخصی من اینه که وقتی یه بار این سوال پرسیده بشه و جواب داده بشه و توی تاپیک بمونه بقیه میخوننش و دیگه نمیپرسن! این نظر شخصی منه حالا اگه شما یا بقیه مدیرها دوست دارین این سوالها رو پاک کنید اختیار و قدرت دست خودتونه!

یه مورد دیگه رو هم بگم که سو تفاهم پیش نیاد! عقیل عزیز نه داداشه منه نه فامیل من! صدها کیلومتر هم باهم فاصله داریم! تنها رابطمون هم صحبت در مورد رام و این چیزهاس!
یه وقت اینجوری برداشت نشه که من به خاطر فامیل بازی یا اشنا بازی میگم عقیل مدیر بشه! من فقط و فقط به خاطر لیاقت و دانشی که داره این درخواست رو داشتم و دارم

MASOUD
17-05-2011, 20:32
مطلبی بود میتونید از این به بعد اینجا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=147339) مطرح کنید

Dallas1387
17-05-2011, 20:43
مرسی
خوب عقیل که نمیتونه! یعنی ابزار نداره! شایان جان هم که درگیر امتحاناست
در هر صورت ممنون از شما و بقیه ی مدیرها که توی این تاپیک پاسخگویی کردن

دوست من همکار های انجمن هر درخواست فنی داشته باشند و مطرح کنند در کمترین زمان ممکن اجرا می شه این نیست که ابزار ندارند پس کار انجمن می مونه ...

hrm
17-05-2011, 21:23
دوست من همکار های انجمن هر درخواست فنی داشته باشند و مطرح کنند در کمترین زمان ممکن اجرا می شه این نیست که ابزار ندارند پس کار انجمن می مونه ...
باز هم ممنونم به خاطر باز کردن تاپیک
من متوجه هستم ولی فکر کنم هر کس دیگه ای هم همکار انجمن بشه حوصله ی این رو که بشینه طومار بنویسه که مثلا فلان پست پاک بشه فلان پست فلان قسمتش اضافه بشه به فلان پست در فلان تاپیک و فلان پست بیاد توی تاپیک بشه پست پنجم و.... رو نداشته باشه!
اینم متوجه هستم که قوانین سایت این رو اقتضا میکنه ولی خوب به نظرم هیچ همکار انجمنی نمیاد همچین لیستی رو تهیه کنه و به یه مهم کردن فلان تاپیک قناعت میکنه!
از محدودیت های شما هم در مورد عزل و نصب مدیر و همکار اگاه هستم
پس در کل میشه گفت بخش از اینی که هست مرتب تر نمیشه یعنی امکانش نیست که بشه
من پیشنهاد دیگه ای ندارم! همینجوری هم الکی الکی برای خودم کلی دشمن تراشی کردم!
در اخر هم فقط میخوام به نقل از فردوسی پور بگم: میتونم بگم که قانع نشدم؟ :دی

Dallas1387
18-05-2011, 00:25
باز هم ممنونم به خاطر باز کردن تاپیک
من متوجه هستم ولی فکر کنم هر کس دیگه ای هم همکار انجمن بشه حوصله ی این رو که بشینه طومار بنویسه که مثلا فلان پست پاک بشه فلان پست فلان قسمتش اضافه بشه به فلان پست در فلان تاپیک و فلان پست بیاد توی تاپیک بشه پست پنجم و.... رو نداشته باشه!
اینم متوجه هستم که قوانین سایت این رو اقتضا میکنه ولی خوب به نظرم هیچ همکار انجمنی نمیاد همچین لیستی رو تهیه کنه و به یه مهم کردن فلان تاپیک قناعت میکنه!
از محدودیت های شما هم در مورد عزل و نصب مدیر و همکار اگاه هستم
پس در کل میشه گفت بخش از اینی که هست مرتب تر نمیشه یعنی امکانش نیست که بشه
من پیشنهاد دیگه ای ندارم! همینجوری هم الکی الکی برای خودم کلی دشمن تراشی کردم!
در اخر هم فقط میخوام به نقل از فردوسی پور بگم: میتونم بگم که قانع نشدم؟ :دی

دوست من شرمندم جسارتا حس من می گه این حرف های خودتون نیست ... نمی دونم چرا ؟!!

ببین دوست من فلسفه یه همکار چیه ؟ ما برای ارزش دادن به کاربر فعال بخشمون می یام همکارش می کنیم که متمایز بشه و جز کادر مدیریتی به حساب بیاد
حالا خب یه همکار اولین چیزی که برای ارتقا لازم داره اخلاق هست دومیش فعالیت مناسب و کافی سومی هماهنگی با بقیه مدیر و از همه مهمتر دوتا مورد
1. نیاز انجمن به مدیر
2. تست مقاومت که جدیدا تصویب شده یه همکار با این ابزار کم 6 ماه باید خوب فعالیت کنه

سوء تفاهم نشه همه همکاران بخش ما خدا رو شکر این شرایط رو دارند و بهشون هم گفتم به فکر تک تک شماها هستم ...
درسته ابزار کم رنج آور هست اما باید ساخت و خودمون رو یه کاربر در نظر بگیریم ..

یه مورد دیگه من کمال تشکر رو دارم از همکاران محترم خصوصا عقیل عزیز واقعا زحمت می کشید و از همین الان این مژده رو بهشون می دم که ارتقا بگیرند اما دست من نیست باید به توافق مدیران بخش برسه بعد من تایید کنم بفرستم تازه برای مدیران ارشد سایت اونجا بررسی بشه تایید بشه توسط 8 نفر بعد اجرا بشه خب خودتون می بینید مراحل کمی نداره ...

در مورد نظم انجمن نه دوست من اتفاقا من شدیدا از انتقاد کاربران حمایت می کنم و گوش می دم دشمن تراشی یعنی چی ؟؟ شما اگر ایده ای برای رفع این بی نظمی دارید بسم ا... اگر می تونید کمک کنید ما آماده پذیرش شما هستیم ...

مسعود بیا فرت قفل کن دوباره :4: بابا بزار حرفمون رو بزنیم :4: :br:

hrm
18-05-2011, 01:11
متوجه جمله ی اولتون نشدم من! اگه منظورتون اینه که من دارم از عقیل خط میگیرم متاسفانه یا خوشبختانه باید بگم این فکرتون اشتباهه! همینجا از عقیل عزیز معذرت میخوام که با کارهام باعث شدم همچین تفکری شکل بگیره! یه ذره توضیح میدم شاید قانع بشید

برای این انجمن ما 3 تا همکار داریم 2 تا مدیر ارشد! یکی از همکارها یعنی سامسونگ بست متاسفانه دیگه سر نمیزنه یکی دیگه از همکار ها یعنی مجتبی عزیز در قسمت عمومی به شدت فعاله ولی در قسمت رام چون اهل رام نصب کردن و این مسائل نیست کمتر پست میزنه یکی هم عقیله که به شدت فعاله هم توی معرفی رام هم پاسخگویی به مشکلات!
2 تا مدیر ارشد هم هستن که شایان عزیز رو از بخش سیمبین میشناسم که فوق العاده با معلومات و پسر گلیه ولی متاسفانه از فعالیتش همونجور که خودش گفت کم شده و مسعود عزیزه که (ممکنه ایشون بدشون بیاد از این حرف من) متاسفانه در قسمت رام نمیتونه کمکی بکنه!
شما چه تصمیمی میگیرید؟ خوب هر ادم بی طرفی میگه عقیل لیاقت مدیریت بخش رو داره!

من که حرص برای خودم نزدم که مدیر بشم! اگه دنبال منفعت بودم برای خودم حرص میزدم نه برای یه فرد ثالث!
من اقا عقیل رو تازه چند ماه (دقیق نمیدونم! از چند روز قبل از همکار شدنشون) میشناسم تازگیا (شاید یکی دو هفته) هم هست که بعضی اوقات توی پیغام خصوصی با هم صحبت میکنیم اونم فقط در حد صحبت در مورد مسائل گوشی! اگه مایل باشید میتونم تمام پیغام های رد و بدل شده بین خودم و عقیل و منتشر کنم!
در ثانی دیگه از سن و سال من گذشته که بخوام از اینجور کارها بکنم! عقیل عزیز 10 سال از من کوچیکتره!
این از مورد اول که امیدوارم سو تفاهم برطرف شده باشه

در مورد موارد بعدی که مطرح کردید همونجور که گفتم من کاملا حق رو به شما میدم! مسلما یه فروم قواعدی داره که باید اجرا بشه!
متاسفانه ایده ای ندارم برای رفع این بی نظمی! چون معتقدم فقط از عهده ی مدیر بر میاد نه کاربر و همکار! مثلا من کاربر همین پست قبلیم 2 تا تاپیک رو مثال زدم که برای رفع سردگمی کاربرها باید از "مهم" بودن خارج بشن ولی با اینکه الان توی این تاپیک مدیرها در حال رفت و امدن هستن هیچ ترتیب اثری داده نشد! از من کاربر فقط همین بر میاد و نوشتن اموزش و جواب به مشکلات تا جایی که بتونم!

من بازم از شما تشکر میکنم که تاپیک رو باز نگه داشتید که بشه حرف زد و انتقاد کرد! کاشکی شما همیشه به بخش سر بزنید :دی
بازم از عقیل جان معذرت خواهی میکنم!

NILOUFAR
18-05-2011, 14:17
متوجه جمله ی اولتون نشدم من! اگه منظورتون اینه که من دارم از عقیل خط میگیرم متاسفانه یا خوشبختانه باید بگم این فکرتون اشتباهه! همینجا از عقیل عزیز معذرت میخوام که با کارهام باعث شدم همچین تفکری شکل بگیره! یه ذره توضیح میدم شاید قانع بشید

برای این انجمن ما 3 تا همکار داریم 2 تا مدیر ارشد! یکی از همکارها یعنی سامسونگ بست متاسفانه دیگه سر نمیزنه یکی دیگه از همکار ها یعنی مجتبی عزیز در قسمت عمومی به شدت فعاله ولی در قسمت رام چون اهل رام نصب کردن و این مسائل نیست کمتر پست میزنه یکی هم عقیله که به شدت فعاله هم توی معرفی رام هم پاسخگویی به مشکلات!
2 تا مدیر ارشد هم هستن که شایان عزیز رو از بخش سیمبین میشناسم که فوق العاده با معلومات و پسر گلیه ولی متاسفانه از فعالیتش همونجور که خودش گفت کم شده و مسعود عزیزه که (ممکنه ایشون بدشون بیاد از این حرف من) متاسفانه در قسمت رام نمیتونه کمکی بکنه!
شما چه تصمیمی میگیرید؟ خوب هر ادم بی طرفی میگه عقیل لیاقت مدیریت بخش رو داره!

من که حرص برای خودم نزدم که مدیر بشم! اگه دنبال منفعت بودم برای خودم حرص میزدم نه برای یه فرد ثالث!
من اقا عقیل رو تازه چند ماه (دقیق نمیدونم! از چند روز قبل از همکار شدنشون) میشناسم تازگیا (شاید یکی دو هفته) هم هست که بعضی اوقات توی پیغام خصوصی با هم صحبت میکنیم اونم فقط در حد صحبت در مورد مسائل گوشی! اگه مایل باشید میتونم تمام پیغام های رد و بدل شده بین خودم و عقیل و منتشر کنم!
در ثانی دیگه از سن و سال من گذشته که بخوام از اینجور کارها بکنم! عقیل عزیز 10 سال از من کوچیکتره!
این از مورد اول که امیدوارم سو تفاهم برطرف شده باشه

در مورد موارد بعدی که مطرح کردید همونجور که گفتم من کاملا حق رو به شما میدم! مسلما یه فروم قواعدی داره که باید اجرا بشه!
متاسفانه ایده ای ندارم برای رفع این بی نظمی! چون معتقدم فقط از عهده ی مدیر بر میاد نه کاربر و همکار! مثلا من کاربر همین پست قبلیم 2 تا تاپیک رو مثال زدم که برای رفع سردگمی کاربرها باید از "مهم" بودن خارج بشن ولی با اینکه الان توی این تاپیک مدیرها در حال رفت و امدن هستن هیچ ترتیب اثری داده نشد! از من کاربر فقط همین بر میاد و نوشتن اموزش و جواب به مشکلات تا جایی که بتونم!

من بازم از شما تشکر میکنم که تاپیک رو باز نگه داشتید که بشه حرف زد و انتقاد کرد! کاشکی شما همیشه به بخش سر بزنید :دی
بازم از عقیل جان معذرت خواهی میکنم!

منم دقیقا حق رو به دوستمون میدم...
آخه چرا نمیخواین قبول کنین که عقیل، فرد اصلح هستش... اما با وجود این اصلحیت، ابزار کافی و لازم رو نداره
من تموم حرف های hrm عزیز رو قبول دارم... بدون استثناء.. (البته از آقا مسعود معذرت میخوام)

MASOUD
18-05-2011, 15:54
ایشون تا مدت زمان لازم را طی نکنند ارتقا نمیگیرند
درضمن شرایط فعلی انجمن خوب هست و هیچ به هم ریختگی دیده نمیشه
فقط کمی شلوغ هست که این امر طبیعیه
اگر این رو نمیخواید تمام تاپیک ها قفل و اجازه ایجاد موضوع جدید حذف میشه و هر سوالی بود در یک تاپیک مطرح
میکنید.اگر اینطوری راحت هستید به نظرسنجی گذاشته میشه و در صورت موافقت اجرا خواهد شد
در غیر این صورت روال فعلی طی میشه

hrm
18-05-2011, 16:02
فقط میتونم بگم متاسفم از این طرز برخورد!

MASOUD
18-05-2011, 16:13
فقط میتونم بگم متاسفم از این طرز برخورد!

جای تاسف نداره
خود شما نصف پست هایی که دادید سوال بوده
ما که نمیتونیم جلوی سوال کردن کاربرا رو بگیریم یا بگیم سوال نکنید
تاپیکی هم که سوال و جواب زیاد توش باشه شلوغ میشه

مورد دیگه ای وجود نداره

hrm
18-05-2011, 16:19
جای تاسف نداره
خود شما نصف پست هایی که دادید سوال بوده
ما که نمیتونیم جلوی سوال کردن کاربرا رو بگیریم یا بگیم سوال نکنید
تاپیکی هم که سوال و جواب زیاد توش باشه شلوغ میشه

مورد دیگه ای وجود نداره
پستهای من جواب بوده نه سوال
در هر صورت من با شما حرفی ندارم اگه اقای dallas اومدن با ایشون صحبت میکنم اگرم نیومدن شما هر جور دوست داری با بخش رفتار کن

MASOUD
18-05-2011, 16:27
پستهای من جواب بوده نه سوال
در هر صورت من با شما حرفی ندارم اگه اقای dallas اومدن با ایشون صحبت میکنم اگرم نیومدن شما هر جور دوست داری با بخش رفتار کن

1- آرشیو پستهایی که دادید موجوده
2- پاسخ جهت روشن کردن موضوع برای شما و دیگران بود
3- بخش های سایت کادر مدیریتی دارند.شما فقط میتونید پیشنهاد بدید یا انتقاد کنید
و حق دخالت ندارید
4- تصمیم نهایی در مورد این بخش با TiTAN هست
موفق باشید

hrm
18-05-2011, 16:39
1- آرشیو پستهایی که دادید موجوده
2- پاسخ جهت روشن کردن موضوع برای شما و دیگران بود
3- بخش های سایت کادر مدیریتی دارند.شما فقط میتونید پیشنهاد بدید یا انتقاد کنید
و حق دخالت ندارید
4- تصمیم نهایی در مورد این بخش با titan هست
موفق باشید
نمیخواستم ادامه بدم تا وقتی که اقای دالاس نیومده ولی چون پستم رو نقل قول کردید جواب میدم

1- خوشحالم که وقت گذاشتید رفتید تمام پستهای قبلی من رو خوندید! باعث خوشحالی شایدم تاسفه! در هر صورت بالای 70-80 درصد از پستهای من توی این بخش جواب بوده نه سوال!
منم رفتم یه نگاه به پیغام های صفحه ی شخصیتون کردم! جالب بود!

2- پاسخی که شما دادید میشه حدس زد به چه خاطر بود! البته پاسخی که دادید هم خیلی دوستانه بود هم خیلی صمیمی! بد نیست کمی دوستانه تر برخورد کنید! البته اگه نمیگید این پیشنهاد من دخالت در کار شماس!

3- اول اینکه میتونید دوستانه و محترمانه تر این موارد رو بگید! دوم اینکه من دقیقا همینکار رو کردم! فقط پیشنهاد دادم و گفتم وضعیت بخش به این صورته!

4- نمیدونم چرا این رو گفتید! چون به من مربوط نمیشه!
موفق باشید

MASOUD
18-05-2011, 17:29
نمیخواستم ادامه بدم تا وقتی که اقای دالاس نیومده ولی چون پستم رو نقل قول کردید جواب میدم

1- خوشحالم که وقت گذاشتید رفتید تمام پستهای قبلی من رو خوندید! باعث خوشحالی شایدم تاسفه! در هر صورت بالای 70-80 درصد از پستهای من توی این بخش جواب بوده نه سوال!
منم رفتم یه نگاه به پیغام های صفحه ی شخصیتون کردم! جالب بود!

2- پاسخی که شما دادید میشه حدس زد به چه خاطر بود! البته پاسخی که دادید هم خیلی دوستانه بود هم خیلی صمیمی! بد نیست کمی دوستانه تر برخورد کنید! البته اگه نمیگید این پیشنهاد من دخالت در کار شماس!

3- اول اینکه میتونید دوستانه و محترمانه تر این موارد رو بگید! دوم اینکه من دقیقا همینکار رو کردم! فقط پیشنهاد دادم و گفتم وضعیت بخش به این صورته!

4- نمیدونم چرا این رو گفتید! چون به من مربوط نمیشه!
موفق باشید

شما اسرار دارید آقا عقیل ارتقا بگیره و شرایط انجمن کمتر ملاک شماست
مطمعن باشید ایشون بودن اینکه حتی 1 ساعت از زمان ارتقاشون بگذره ارتقا میگیرند

hrm
18-05-2011, 17:38
شما اسرار دارید آقا عقیل ارتقا بگیره و شرایط انجمن کمتر ملاک شماست
مطمعن باشید ایشون بودن اینکه حتی 1 ساعت از زمان ارتقاشون بگذره ارتقا میگیرند
من دلایلم رو برای اینکه عقیل مدیر بشه گفتم! اصراری هم ندارم! عقیل اگه مدیر بشه برای من نه خوب میشه نه بد! فقط بخش سر و سامون میگیره! من همون فعالیتی رو خواهم داشت که الان دارم! شما اگه فکر میکنید کس دیگه ای میتونه بخش رو سر و سامون بده خوب مدیرش کنید!
من نمیدونم چرا همه فکر میکنید عقیل پسرخاله ی منه که من دوست دارم مدیر بشه! شما اصلا ایشون رو از همکار انجمن هم عزل کنید! (خیلی معذرت میخوام عقیل جان) فرقی به حال من نمیکنه! من فقط خواستم حرف اعضای بخش رو به گوش شما برسونم!
اعضا همش از این گله دارن که چرا این بخش مثل بخشهای گوشیهای دیگه مرتب نیست! اما الان که این تاپیک زده شده متاسفانه هیچ کدومشون جرات ابراز عقاید خودشون رو ندارن که من کاملا بهشون حق میدم!
من فقط از قول خودم مدیر شدن عقیل رو به این صحبتها اضافه کردم! حالا همه فکر میکنید که من با عقیل سر و سری دارم دیگه من کاری از دستم بر نمیاد! فقط میتونم اینجوری بهتون ثابت کنم که ازتون بخوام یه نفر به جز عقیل که لیاقت مدیریت بخش رو داره الان معرفی کنید به من! نمیتونید!

MASOUD
18-05-2011, 17:53
من دلایلم رو برای اینکه عقیل مدیر بشه گفتم! اصراری هم ندارم! عقیل اگه مدیر بشه برای من نه خوب میشه نه بد! فقط بخش سر و سامون میگیره! من همون فعالیتی رو خواهم داشت که الان دارم! شما اگه فکر میکنید کس دیگه ای میتونه بخش رو سر و سامون بده خوب مدیرش کنید!
من نمیدونم چرا همه فکر میکنید عقیل پسرخاله ی منه که من دوست دارم مدیر بشه! شما اصلا ایشون رو از همکار انجمن هم عزل کنید! (خیلی معذرت میخوام عقیل جان) فرقی به حال من نمیکنه! من فقط خواستم حرف اعضای بخش رو به گوش شما برسونم!
اعضا همش از این گله دارن که چرا این بخش مثل بخشهای گوشیهای دیگه مرتب نیست! اما الان که این تاپیک زده شده متاسفانه هیچ کدومشون جرات ابراز عقاید خودشون رو ندارن که من کاملا بهشون حق میدم!
من فقط از قول خودم مدیر شدن عقیل رو به این صحبتها اضافه کردم! حالا همه فکر میکنید که من با عقیل سر و سری دارم دیگه من کاری از دستم بر نمیاد! فقط میتونم اینجوری بهتون ثابت کنم که ازتون بخوام یه نفر به جز عقیل که لیاقت مدیریت بخش رو داره الان معرفی کنید به من! نمیتونید!

عمده فعالیت ایشون در بخش رام ها هست چون بیشتر رام عوض میکنن
شما نباید بخش گلکسی رو با جاهای دیگه مقایسه کنید
چون کاربراش بیش از 2 برابر سایر بخش ها هست و همین امر باعث میشه حجم پست های
ارسالی توسط کاربران زیاد و باعث شلوغ شدن انجمن بشه
با این مورد باید کنار اومد

hrm
18-05-2011, 17:57
عمده فعالیت ایشون در بخش رام ها هست چون بیشتر رام عوض میکنن
شما نباید بخش گلکسی رو با جاهای دیگه مقایسه کنید
چون کاربراش بیش از 2 برابر سایر بخش ها هست و همین امر باعث میشه حجم پست های
ارسالی توسط کاربران زیاد و باعث شلوغ شدن انجمن بشه
با این مورد باید کنار اومد
خوب منم که چیزی غیر از این نگفتم :دی گفتم فعالترین شخص در قسمت رام ایشون هستن!
در هرصورت من اصلا دیگه حرفی از مدیریت و عقیل و این چیزها نمیزنم که نه باعث دلخوری بشم نه باعث سو تفاهم

در اخر هم اول از عقیل عزیز معذرت میخوام که با پشتیبانی های بیجام باعث شدم سو تفاهم پیش بیاد و بعدش هم از بقیه مدیران عزیز پوزش میخوام