PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فعال سازی پچ و هک کردن گوشی‌ها | Marco | RomPatcher+ v3.0 | S60v3 S60v5 S^3

Mozilla Firefox
12-06-2011, 16:15
بسم الله الرحمن الرحیم

(آپدیت شد)رام پچر ورژن 3 مختص RomPatcher+ v3.0 [S^3 devices are now supported too]

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=573867&stc=1&d=1307882654http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=573868&stc=1&d=1307882671

توضیحات از VIVA (http://www.mobilestan.net/member.php?u=126703) :

خوب دوستان این برنامه رو همتون میشناسین خیلی وقت ها داخل گوشی های قبلیمون ازش استفاده میکردیم اما متاسفانه برای گوشی جدیدمون که از سیمبین 3 بهره می برد غیر قابل استفاده بود .

ROMPATCHER+ v3.0

RomPatcher+ is an improved and fixed version of the RomPatcher software developed by ZoRn.
Using RomPatcher+ it is possibile to reach a new level of customization for you Symbian phone.

This is the list of the main differences in comparison with RomPatcher by ZoRn:
- New: compatibile with all the 3rh, 5th, S^3 devices
- New: support for compiled patches
- New: can dump the whole rom content to file \romdumpplus.dmp
- New: can dump the SuperPage content to file \superpage.dmp
- New: full support for DomainSrv.exe autostart, with Recovery Fault
- New: introduced new commands ord_rel, ord_snr which allow to patch DLL using ordinal
- New: can be integrated in cooked ROM firmware
- New: it is now possible to apply/remove patches with just 1 click.
- New: added vertical scrollbar.
- New: introduced the new command "+SuperPage" which allow to patch the RAM area where is stored the SuperPage.
- New: introduced support for a new commands, info: return: error: check the demo1-4.rmp patches included.
- New: introduced #ifdef, #ifndef, #else, #endif, #define statements. This will allow to retrieve system values at runtime to create more flexible and powerful patches. Check the ReadMe_Macros.txt for all the details.
- New: you can search / filter the patches in the list. Just start typing the patch name to apply the filter.
- New: wildcard ?? support for patches.
- Fixed: Kern-Exec0 error when closing RomPatcher after a patch was applied.
- Fixed: doesn't unexpectedly crash when using large and complex patches.
- Fixed: RP+ can correcly patch contiguous shadow ram pages without any crash.
- Improved: the "Patch Info..." option shows all the information lines contained in the patch.

*** How to install ***
There exists many ways to install RomPatcher+, here's a couple of them:
1) If your phone has been hacked to allow installation of unsigned .sis then install RomPatcherPlus_3.0.sis
2) If your phone has not been hacked yet, check out the file "LiteVersion\ReadMe.txt"

*** Change-Log v2.6 > v3.0 *** (Version jumped to v3.0 due to S^3 support)
+ New: RP+ now supports also Symbian^3 devices! All the 3rd/5th/S^3 devices are fully supported :)
+ Improved: InstallServer.rmp patch has been updated to support S^3 devices too. The old Open4All.rmp patch is already working on S^3 too, without any change.
+ Improved: removed the "Donate with SMS" option, it was used by too few people.
+ Fixed: sometimes the "RP+ Recovery Fault" message was wrongly shown, it should be definitely fixed.

*** Other Important Stuff ***
Feel free to post RP+ v3.0 on forums or everywhere you like, I want just kindly ask you to include the warning message below which is important for the survivor of the project:

Regards,
Marco.

Thanks to:
- ZoRn for the original RomPatcher idea.
- FCA00000 for its brilliant brain.
- wadowice, templove, bugb, abgnokia, leftup, CODeRUS, Leonapapa, PNHT, stas686 and others, for their contribution to the underground Symbian scene, keep up with the good job!
- megaexer for svg icon.

MaKenZi
12-06-2011, 17:34
این ورژن بر روی تمامی گوشیهای S60v3 , S60v5 , S^3 قابل نصب و استفاده است.
ورژن برنامه نیز به علت افزوده شدن پشتیبانی از گوشیهای دارای سیستم عامل سیمبین 3 از v2.6 مستقیما به v3.0 تغییر پیدا کرده است.

طریقه استفاده:

1-اگر میخواهید بدون انجام کار اضافه ای ، فقط برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید ، ابتدا گوشی را هک کنید و سپس فایل
RomPatcherPlus_3.0 را که داخل ضمیمه پست موجود است ، ساین کنید و سپس بر روی گوشی نصب کنید.

حالت دوم ، حالتی است که میخواهید خود کاربر در نصب کردن یا نکردن برنامه تصمیم گیر باشد ، یعنی اگر خواست برنامه را نصب کند
و اگر نخواست نصب نکند. علت امر این است که برنامه برای نصب نیاز به هک بودن گوشی دارد و شما با این کوک ، این مشکل را رفع میکنید.
2-اگر میخواهید که رام پچر را در فیرم ور کوک شده خود قرار دهید ، ابتدا فایلی را که میخواهید کوک کنید توسط یکی از نرم افزارهای
کوکر مانند Nokia Cooker و یا Nokia Firmware Editor باز کنید ، سپس از داخل فولدر LiteVersion که در فایل ضمیمه پست موجود است
3 فایل patcher.ldd و patcherShadow.ldd و patcherS3.ldd را به مسیر sys\bin(اگر فایلی که میخواهید کوک کنید UDA هست ، مسیر به این
صورت می‌باشد c:\sys\bin) منتقل کنید ، بعد فایل خود را ریپک کنید و بسته به نوع فایل کوک شده ، با استفاده از جاف یا فونیکس یا S.F.I Flasher
گوشی خود را با فایل کوک شده فلش کنید ، بعد از اتمام فایل ، فایل RomPatcherPlus_3.0_LiteVersion را که در ضمیمه پست موجود است ، ساین
کنید و بر روی گوشی نصب کنید.

حالت سوم ، حالتی است که میخواهید ، بعد از فلش گوشی با فایل کوک شده ، برنامه در لیست برنامه ها قرار گرفته باشد و نیازی به فایل اضافه ای نباشد.
3-اگر میخواهید که رام پچر را در فیرم ور کوک شده خود قرار دهید ، ابتدا فایلی را که میخواهید کوک کنید توسط یکی از نرم افزارهای

کوکر مانند Nokia Cooker و یا Nokia Firmware Editor باز کنید ، سپس از داخل فولدر For Cookers که در فایل ضمیمه پست موجود است
تمام محتویات را به روت Root (بخش اصلی) فایل فیرم ور منتقل کنید و بعد فایل خود را ریپک کنید و بسته به نوع فایل کوک شده ، با استفاده
از جاف یا فونیکس یا S.F.I Flasher گوشی خود را با فایل کوک شده فلش کنید.

تغییرات این ورژن v3.0 نسبت به ورژن قبلی v2.6:
1- New: RP+ now supports also Symbian^3 devices! All the 3rd/5th/S^3 devices are fully supported
افزوده شدن پشتیبانی از گوشیهای دارای سیستم عامل سیمبین 3.

2- Improved: InstallServer.rmp patch has been updated to support S^3 devices too. The old Open4All.rmp patch is already working on S^3 too, without any change
آپدیت پچ InstallServer برای پشتیبانی از گوشیهای دارای سیستم عامل سیمبین 3 (شایان ذکر است که پچ Open4all قدیمی بر روی گوشیهای دارای سیستم عامل سیمبین 3 نیز بدون مشکل کار میکند)

3- Improved: removed the "Donate with SMS" option, it was used by too few people
حذف پیغام پوپ آپ در مورد کمک به نویسنده برنامه (علت این امر از سوی نویسنده برنامه استفاده کم توسط کاربران عنوان شده است)

4- Fixed: sometimes the "RP+ Recovery Fault" message was wrongly shown, it should be definitely fixed
رفع مشکل نمایش بی مورد پیغام RP+ Recovery Fault در مواردی مانند ریستات گوشی.

tazehkar
12-06-2011, 19:54
سلام

پچ قطع صدای بوق در هنگام ضبط مکالمه هم داره؟

Mozilla Firefox
12-06-2011, 19:58
سلام

پچ قطع صدای بوق در هنگام ضبط مکالمه هم داره؟
با سلام
بله دوست عزیز موجود میباشد ...

m2n69
12-06-2011, 20:03
نمیشه گوشی رو هک نکرد با ورژن اصلی کار نمیده ؟؟؟

Redline
12-06-2011, 20:04
مرسی آقا.مرسی.با این رام پچر دیگه همچی حله!!!مرسی

Mozilla Firefox
12-06-2011, 20:07
نمیشه گوشی رو هک نکرد با ورژن اصلی کار نمیده ؟؟؟
دوست عزیز گوشیتون رو با فایل زیر هک کنید و بعد این رو نصب کنید

ابزار هک کلیه گوشی های سیمبین HelloOX V2.10 Release 2011 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=150055)

و یا اینکه این رامپچر رو اول ساین کنید و سپس نصب کنید ...

aassww
13-06-2011, 11:12
سلام
ماتازه اومدم تاپيكش را بزنم ديدم دوستان هميشه در صحنه هستند:4:افرين
فقط يك چيز دوستاني كه گوشي symbian^3دارندالان پچopen4Allخوب كار ميده؟؟؟؟؟
چون اگر جواب بده ديگه نيازي به كوكudaنيست راحت ميتونيد مدها را به درايوCاضافه كنيد

Mozilla Firefox
13-06-2011, 18:26
سلام
ماتازه اومدم تاپيكش را بزنم ديدم دوستان هميشه در صحنه هستند:4:افرين
فقط يك چيز دوستاني كه گوشي symbian^3دارندالان پچopen4allخوب كار ميده؟؟؟؟؟
چون اگر جواب بده ديگه نيازي به كوكudaنيست راحت ميتونيد مدها را به درايوcاضافه كنيد

سلام عنایت جان بله روی c7 ورژن 014 تست کردم به خوبی کار میکنه و این پچ هم کارایی کامل رو داره ....

16130
17-06-2011, 15:29
فایل خرابه دانلود نمیشه

Mozilla Firefox
17-06-2011, 16:37
فایل خرابه دانلود نمیشه
دوست عزیز دانلود و تست شد مشکلی نداره
احیانا سرور سایت مشکل داره و یا اینترنت شما ...

aminstedio
17-06-2011, 16:50
سلام خسته نباشید
پچ remove record tone روی c7 کار نداد دوستان یه امتحان بکنند چون شک دارم
پچ های قدیمی تو این ورژن کار میده یا هنوز باید منتظر پچهای symbian^3 باشیم؟
موفق باشید

Mozilla Firefox
17-06-2011, 17:13
سلام خسته نباشید
موفق باشید
دوست عزیز پچ های قدیمی کارایی ندارند ....
باید برای s^3 پچ ساخته شود تا استفاده کنیم ...

amin200200
18-06-2011, 09:29
با سلام
با تشکر از دوست عزیز که زحمت این برنامه رو کشیدن باید بگم که بنده نیز بر روی C7 نصبش کردم اما یه سوال در مورد RomPatcher3 داشتم و این که این به چه دردی میخوره وقتی که گوشی هک شده باشه و کارش چی هست مگه کارش در ورژن های قبلی این نبود که با فعال کردن پچ ها گوشی به حالت هک قرار میگرفت پس چه کاربرد دیگه ای میتونه داشته باشه و آیا با غیر فعال بوده پچ ها گوشی از حالت هک خارج میشه یا نه ؟

®.Mahdi
18-06-2011, 09:40
با سلام
با تشکر از دوست عزیز که زحمت این برنامه رو کشیدن باید بگم که بنده نیز بر روی C7 نصبش کردم اما یه سوال در مورد RomPatcher3 داشتم و این که این به چه دردی میخوره وقتی که گوشی هک شده باشه و کارش چی هست مگه کارش در ورژن های قبلی این نبود که با فعال کردن پچ ها گوشی به حالت هک قرار میگرفت پس چه کاربرد دیگه ای میتونه داشته باشه و آیا با غیر فعال بوده پچ ها گوشی از حالت هک خارج میشه یا نه ؟

سلام ...

با استفاده از rompatcher شما میتونید پچ های مختلفی رو روی گوشی بریزید و فعال کنید حالا یکبار این پچ ها open4all و instalserver هستند که برای هک گوشی استفاده میشوند و گاهی پچ های کاربردی دیگه مثل c2z با برنامه قابل استفاده هستند .
اگر از طریق helloox هک کرده باشید با غیرفعال کردن پچ ، گوشی از هک در میاد ولی اگه از طریق فلش باشه تا مستر ریست نشه هک همچنان باقی میمونه .

Mozilla Firefox
18-06-2011, 20:33
به نام او

RomPatcherPlus v3.0 S60v3 S60v5 S^3 (Modded without pop-up message)

ورژن بهینه شده رام پچر ورژن 3.0 بدون پیام پاپ اپ

RomPatcherPlus v3.0 S60v3 S60v5 S^3 (Modded without pop-up message)

RomPatcher+ is an improved and fixed version of the RomPatcher software developed by ZoRn.
Using RomPatcher+ it is possibile to reach a new level of customization for you Symbian phone.

This is the list of the main differences in comparison with RomPatcher by ZoRn:
- New: compatibile with all the 3rh, 5th, S^3 devices
- New: support for compiled patches
- New: can dump the whole rom content to file \romdumpplus.dmp
- New: can dump the SuperPage content to file \superpage.dmp
- New: full support for DomainSrv.exe autostart, with Recovery Fault
- New: introduced new commands ord_rel, ord_snr which allow to patch DLL using ordinal
- New: can be integrated in cooked ROM firmware
- New: it is now possible to apply/remove patches with just 1 click.
- New: added vertical scrollbar.
- New: introduced the new command "+SuperPage" which allow to patch the RAM area where is stored the SuperPage.
- New: introduced support for a new commands, info: return: error: check the demo1-4.rmp patches included.
- New: introduced #ifdef, #ifndef, #else, #endif, #define statements. This will allow to retrieve system values at runtime to create more flexible and powerful patches. Check the ReadMe_Macros.txt for all the details.
- New: you can search / filter the patches in the list. Just start typing the patch name to apply the filter.
- New: wildcard ?? support for patches.
- Fixed: Kern-Exec0 error when closing RomPatcher after a patch was applied.
- Fixed: doesn't unexpectedly crash when using large and complex patches.
- Fixed: RP+ can correcly patch contiguous shadow ram pages without any crash.
- Improved: the "Patch Info..." option shows all the information lines contained in the patch.

*** How to install ***
There exists many ways to install RomPatcher+, here's a couple of them:
1) If your phone has been hacked to allow installation of unsigned .sis then install RomPatcherPlus_3.0.sis
2) If your phone has not been hacked yet, check out the file "LiteVersion\ReadMe.txt"

*** Change-Log v2.6 > v3.0 *** (Version jumped to v3.0 due to S^3 support)
+ New: RP+ now supports also Symbian^3 devices! All the 3rd/5th/S^3 devices are fully supported http://www.ipmart-forum.com/images/smilies/icon_smile.gif
+ Improved: InstallServer.rmp patch has been updated to support S^3 devices too. The old Open4All.rmp patch is already working on S^3 too, without any change.
+ Improved: removed the "Donate with SMS" option, it was used by too few people.
+ Fixed: sometimes the "RP+ Recovery Fault" message was wrongly shown, it should be definitely fixed.

*** Other Important Stuff ***
Feel free to post RP+ v3.0 on forums or everywhere you like, I want just kindly ask you to include the warning message below which is important for the survivor of the project:

amin200200
18-06-2011, 22:47
سلام
من از طریق JustHackIt V1.1 گوشی رو هک کرده بودم آیا با این کاری که گفتید گوشی از حالت هک خارج میشه یا خیر ؟

Mozilla Firefox
18-06-2011, 23:06
سلام
من از طریق JustHackIt V1.1 گوشی رو هک کرده بودم آیا با این کاری که گفتید گوشی از حالت هک خارج میشه یا خیر ؟
دوست عزیز رامپچر برای اینه که پچ رو فعال و غیر فعال کنید (وقتی پچ رو غیر فعال میکنید هک غیر فعال میشه )
البته اگر گوشیتون با فایل زیر هک شده باشه

.::ابزار هک کلیه گوشی های سیمبین HelloOX V2.11 Release 2011 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=153134) ::.

artoor32
19-06-2011, 02:03
سلام خسته نباشید
موفق باشید

RemoveRecordingTone C7 N8
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2100657&postcount=62
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه سوال:دوستان میشه فقط این رامپچر رو ساین و نصب کرد و با پچ برنامه ها رو نصب کرد؟
من گوشیم هک شدست نمیتونم تست کنم.

MaKenZi
19-06-2011, 05:52
RemoveRecordingTone C7 N8
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2100657&postcount=62
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه سوال:دوستان میشه فقط این رامپچر رو ساین و نصب کرد و با پچ برنامه ها رو نصب کرد؟
من گوشیم هک شدست نمیتونم تست کنم.
سلام

رامپچر خودش برای نصب کردن نیاز به هک گوشی داره ، بنابراین باید ابتدا توسط HelloOx یا
JustHackIt گوشی رو هک کنید ، بعد رام پچر رو نصب کنید. که البته خودشون هم اتوماتیک
رام پچر رو نصب میکنند.

بعد میتونید مابقی کارهارو با فعال و غیر فعال کردن پچ ها انجام بدید.

amin200200
19-06-2011, 09:21
سلام
من گفتم که گوشی رو با JustHackIt هک کردم و وقتی پچ ها غیر فعال هم هستند یعنی گوشی در حالت خارج از هک قرار داره باز هم برنامه ای که نیاز به هک داره روی گوشی من نصب میشه پس باز هم گوشی از حالت هک خارج نشده درسته ؟کار دیگری نباید انجام بدم ؟

MaKenZi
19-06-2011, 09:26
سلام
من گفتم که گوشی رو با JustHackIt هک کردم و وقتی پچ ها غیر فعال هم هستند یعنی گوشی در حالت خارج از هک قرار داره باز هم برنامه ای که نیاز به هک داره روی گوشی من نصب میشه پس باز هم گوشی از حالت هک خارج نشده درسته ؟کار دیگری نباید انجام بدم ؟
سلام

نه نیازی به کار دیگه ای نیست.
نه دوست من خارج نمیشه.
چون فایل InstallServer به مسیری که لازم هست منتقل شده و جایگزین فایل اصلی شده.
به همین خاطر شما هر فایلی رو بدون ساین میتونید نصب کنید و نیازی به رام پچر نیست.

amin200200
20-06-2011, 00:27
با سلام و درود
من در پست های قبل از دوستان شنیدم که اگه با نرم افزار HelloOX گوشی رو هک کرده باشم با غیرفعال نمودن پچ ها گوشی از حالت هک درمیاد ولی اینطوری که معلومه با برنامه JustHackIt نمیتونیم این کار و انجام بدیم آخه شما قبلا گفته بودید که متد هر دو روش هک یکی هستند سعی میکنم با Hellox هک کنم و نتیجه رو اعلام کنم .

hamed_amin
24-06-2011, 21:16
دوستان خوب برای من یه مشکل پیش اومده اگه کمک کنید بینهایت ممنون میشم
من گوشیم رو با نرم افزار just hack it هک کردم و با روش اول Rom patcher را نصب کردم و به راحتی جواب داد حتی پچ قطع صدای بوق هم نصب کردم و خیلی عالی کار کرد
و حتی اکسپلور هم هک شد یعنی دسترسی به فایل های سیستمی باز شد
اما نمیدونم چرا بعد از چند ساعت دیگه برنامه Rom patcher دیگه باز نشد و میپرید بیرون
پاک کردم و باز نصب کردم اما بازم فایده نداشت حتی موقع ریست گوشی اون پیام pop up هم میومد
من این دو تا کار رو انجام دادم تبیین اشکال از اینا میتونه باشه :
یکی اینکه فایل منیجر هک شده رو پاک کردم البته باز نصب کردم الان
دو اینکه با برنامه cleaner بیست مگ از حافظه گوشی آزاد شد
.
دوستان گلم خواهشأ غیر از مستر ریست راه دیگه ای بگین
ممنون و اجرتون با الله
پست ارسال شده توسط موبايل

Mozilla Firefox
24-06-2011, 21:24
دوستان خوب برای من یه مشکل پیش اومده اگه کمک کنید بینهایت ممنون میشم
من گوشیم رو با نرم افزار just hack it هک کردم و با روش اول Rom patcher را نصب کردم و به راحتی جواب داد حتی پچ قطع صدای بوق هم نصب کردم و خیلی عالی کار کرد
و حتی اکسپلور هم هک شد یعنی دسترسی به فایل های سیستمی باز شد
اما نمیدونم چرا بعد از چند ساعت دیگه برنامه Rom patcher دیگه باز نشد و میپرید بیرون
پاک کردم و باز نصب کردم اما بازم فایده نداشت حتی موقع ریست گوشی اون پیام pop up هم میومد
من این دو تا کار رو انجام دادم تبیین اشکال از اینا میتونه باشه :
یکی اینکه فایل منیجر هک شده رو پاک کردم البته باز نصب کردم الان
دو اینکه با برنامه cleaner بیست مگ از حافظه گوشی آزاد شد
.
دوستان گلم خواهشأ غیر از مستر ریست راه دیگه ای بگین
ممنون و اجرتون با الله
دوست عزیز پوشه patches از مموریتون پاک شده پوشه زیر رو بسازید و پچ ها رو تو اون قرار بدین
E/Patches

hamed_amin
24-06-2011, 22:52
نه دوست من اون فلدر سر جاشه
من وقتی Rom patcher رو باز میکنم فقط صفحه سیاه میاد و اون پایین option و exit داره
و هیچ کاری انجام نمیده
یه جورایی هنگ میکنه
اولش خیلی عالی بود نمیدونم چرا اینجوری شده
دوستان ممکنه QT بعضی از قسمت هاش پاک شده باشه؟
چه چیزایی از QT رو باید نصب کرد و برا این برنامه مهمه؟

Mozilla Firefox
24-06-2011, 22:57
نه دوست من اون فلدر سر جاشه
من وقتی Rom patcher رو باز میکنم فقط صفحه سیاه میاد و اون پایین option و exit داره
و هیچ کاری انجام نمیده
یه جورایی هنگ میکنه
اولش خیلی عالی بود نمیدونم چرا اینجوری شده
دوستان ممکنه QT بعضی از قسمت هاش پاک شده باشه؟
چه چیزایی از QT رو باید نصب کرد و برا این برنامه مهمه؟
نه دوست عزیز این ورژن نیازی به QT نداره

گوشیتون رو با روش زیر هک کنید ببینید رامپچرش کار میکنه

.::ابزار هک کلیه گوشی های سیمبین HelloOX V2.11 Release 2011 (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=153134) ::.

hamed_amin
25-06-2011, 09:08
پست ارسال شده توسط موبايلممنون دوست خوبم
اون هک قبلی رو چطوری حذف کنم؟
با پاک کردن install server و دوتا برنامه دیگه پاک میشه؟
اصلا نیاز هست اول این رو پاک کنم؟
.
به محض آن لاین شدن با کامپیوتر دکمه تشکر رو میزنم برا لطفتون

hamed_amin
25-06-2011, 12:14
متاسفانه با این روش هم نشد :(
متعجبم چرا آخه اولش انقدر خوب بود اما یهو اینجوری شد
اصلا حوصله مستر ریست ندارم
ممنون از همه

Mozilla Firefox
25-06-2011, 14:53
پست ارسال شده توسط موبايلممنون دوست خوبم
اون هک قبلی رو چطوری حذف کنم؟
با پاک کردن install server و دوتا برنامه دیگه پاک میشه؟
اصلا نیاز هست اول این رو پاک کنم؟
.
به محض آن لاین شدن با کامپیوتر دکمه تشکر رو میزنم برا لطفتون
دوست عزیز قبلی رو پاک کنید اینو ساین کنید و هک کنید ....

hamed_amin
25-06-2011, 16:28
دوست عزیز قبلی رو پاک کنید اینو ساین کنید و هک کنید ....

سلام ممنون از راهنماییات
این کارو هم کردم اما باز رام پچر سیاه میاد بالا و میپرره بیرون :(
چیزی رو از جایی نباید پاک کنم تا دذست بشه؟؟؟

Mozilla Firefox
25-06-2011, 16:35
سلام ممنون از راهنماییات
این کارو هم کردم اما باز رام پچر سیاه میاد بالا و میپرره بیرون :(
چیزی رو از جایی نباید پاک کنم تا دذست بشه؟؟؟
دوست عزیز
تنها راهش این میمونه که گوشیتون رو مستر ریست کنید ....
تا مشکلتون حل شه

hamed_amin
26-06-2011, 16:08
دوست عزیز
تنها راهش این میمونه که گوشیتون رو مستر ریست کنید ....
تا مشکلتون حل شه

محمد جان گوشیم رو مستر ریست کردم و نصب just hack it و بعد rom patcher و پچ حذف بیپ و ران پچ و غیره اما بعد از خاموش کردن گوشی باز هم همونجوری میشه!!!!!!!!!!!!
تمام حافظه ها رو هم فرمت کردم اما باز اینجوری میشه!!!!! مشکل از پچ حذف بیپ نیست؟؟؟

Mozilla Firefox
26-06-2011, 16:11
محمد جان گوشیم رو مستر ریست کردم و نصب just hack it و بعد rom patcher و پچ حذف بیپ و ران پچ و غیره اما بعد از خاموش کردن گوشی باز هم همونجوری میشه!!!!!!!!!!!!
تمام حافظه ها رو هم فرمت کردم اما باز اینجوری میشه!!!!! مشکل از پچ حذف بیپ نیست؟؟؟
بله دوست عزیز شاید مشکل از پچ ها باشه
پچ ها رو از مموریتون پاک کنید و پوشه patches رو روی مموریتون بسازید ببینید وارد برنامه میشه اگر شده که مشکل از پچ هاست ...

در ضمن براحتی میتونستید با فایل زیر هم هک کنید بصورت اتوماتیک این رامپچر ورژن 3.0 هم نصب میشه ...

.::ابزار هک کلیه گوشی های سیمبین HelloOX V2.11 Release 2011 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=153134) ::.

hamed_amin
26-06-2011, 16:15
بله دوست عزیز شاید مشکل از پچ ها باشه
پچ ها رو از مموریتون پاک کنید و پوشه patches رو روی مموریتون بسازید ببینید وارد برنامه میشه اگر شده که مشکل از پچ هاست ...

در ضمن براحتی میتونستید با فایل زیر هم هک کنید بصورت اتوماتیک این رامپچر ورژن 3.0 هم نصب میشه ...

.::ابزار هک کلیه گوشی های سیمبین helloox v2.11 release 2011 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=153134) ::.

این سری اینجوری میرم جلو.
شما خودتون از پچ حذف بیپ استفاده نمیکنید؟

Mozilla Firefox
26-06-2011, 16:41
نه تا حالا از این پچ استفاده نکردم
شما دقیقا روی چه گوشی و چه ورژنی استفاده میکنید ؟

MaKenZi
26-06-2011, 17:55
سلام

شما برنامه ی SiScontents رو دانلود کن و سپس برنامه Rompatcher رو بکش بنداز داخل پنجره ی SiSContents ، بعد به مسیرهایی که نشون میده برو و هر فایلی از رام پچر روی گوشی هست ، حذف کن. بعد رام پچر رو مجدد نصب کن.

hamed_amin
26-06-2011, 18:30
ممنون از راهنمایی دوستان خوووووووبم
فکر کنم مشکل از پچ بیپ بود:(
محمد جان ممنون روی n8 میخواستم استفاده کنم روی آخرین ورژن فریم ور.
محسن جان این کاری که گفتی خیلی وقت بود دوس داشتم یاد بگیرم ممنون از راهنماییت خیلی بدردم میخوره.

adroit11
27-06-2011, 22:25
سلام خيلي دنبال پچ short mini tap واسه rom patcher+ v2.3 گشتم ولي پيدا نكردم ميشه لطفا اينجا لينك دانلودش رو بزارين

من فقط همون فايل short mini tap رو ميخام

MaKenZi
27-06-2011, 22:34
سلام خيلي دنبال پچ short mini tap واسه rom patcher+ v2.3 گشتم ولي پيدا نكردم ميشه لطفا اينجا لينك دانلودش رو بزارين

من فقط همون فايل short mini tap رو ميخام
سلام
دوست من کاربرد پچی که ذکر کردید رو بفرمائید تا راحت تر پیداش کنم.

چون یک پچ با نام مشابه در سایت داریم:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1213374
ShortMultiTap

adroit11
27-06-2011, 22:58
اقا ممنون همينه خودشه

s_neshani
28-06-2011, 20:36
آقا من با juct hack it هك كردم.ميتونم رو همون با helox هم هك كنم كه خودش rompacher رو نصب كنه و بسه از حالت هك خارج كرد ؟

Mozilla Firefox
28-06-2011, 21:21
آقا من با juct hack it هك كردم.ميتونم رو همون با helox هم هك كنم كه خودش rompacher رو نصب كنه و بسه از حالت هك خارج كرد ؟
دوست عزیز
بله امکان داره
اگر با هلوکس هک کنید رامپچر نصب خواهد شد که با فعال و غیر فعال کردن پچ هک گوشیتون فعال و غیر فعال میشه

clickx1
11-07-2011, 13:09
سلام خدمت کاربران موبایلستان و مدیریت محترم سایت

اگر اجازه صادر شود یک برنامه برای هک گوشی بدون نیاز به ساین ارائه دادم که اونو برای کاربران قرار بدم منتظر جوابم مرسی موفق باشید:bi::af:

MaKenZi
11-07-2011, 13:17

اگر اجازه صادر شود یک برنامه برای هک گوشی بدون نیاز به ساین ارائه دادم که اونو برای کاربران قرار بدم منتظر جوابم مرسی موفق باشید:bi::af:
سلام

منتظر برنامتون هستیم دوست من.

S.H.A.H.R.O.K.H
11-07-2011, 22:14

امیدوارم راست گفته باشید....چون خیلی ها از بی cer و key دارن تلف میشن....

clickx1
12-07-2011, 20:29
اینم ادرس دانلود همون فایلی که قول داده بودم برای هک

اینم لینک دانلود

داونلود (http://up.iranblog.com/images/vqxgi7livo4aa1taerys.zip)

:bs::cb::bb:

Mozilla Firefox
12-07-2011, 20:31
اینم ادرس دانلود همون فایلی که قول داده بودم برای هک

اینم لینک دانلود

داونلود (http://up.iranblog.com/images/vqxgi7livo4aa1taerys.zip)

:bs::cb::bb:

دوست عزیز این همینه :...

آموزش نحوه تهیه فایل های سرتیفیکیت cer و key توسط گوشی نوکیا با نرم افزارXStevedore (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98462)

MaKenZi
16-07-2011, 19:07
برای دانلود ورژن جدید به تاپیک زیر مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158467