PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : {mod}:تمامی مد های رام jvp

***Aria***
14-06-2011, 01:02
سلام دوستان.
از اونجایی که سامسونگ رام جدید jvp رو عرضه کرد , ما هم باید دست بکار بشیم و تغییرات اساسی بدیم تو این رام:dz:
مد تغییر حالت خاموش شدن صفحه Electron Beam / CRT screen off animation for JVP

این مد باعث میشه صفحه گوشی به طرز زیبایی خاموش بشه(من خودم این رامو نصب ندارم برای همین تست نکردم.
.................................
روش نصب:
پس از دانلود فایل و اکسترکت,داخل پوشه فایل زیپ قرار داره که باید اونو به مموری داخلی انتقال داده و از طریق محیط cwm (ریکاوری) نصب کنید.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,
فقط روی رام jvp dedodex نصب کنید.(البته ممکنه روی کاستوم رامهایی که بر پایه jvp هستند نصب بشه, ریسکش پای خودتون).
پس از نصب به ادرس زیر برید و نمایش انیمیشن رو فعال کنید:
Settings => Display => Animations and turn them ON
.................................................. ....................
بهتره قبل از نصب از برنامه هاتون بکاپ بگیرید تا اگه مشکلی پیش اومد بتونید برگردید به حالت اولیه.
..................................................
مسؤلیت مشکلات احتمالی پای خودتونه.
اگه خوشتون اومد , ........یادتون نره.:ax:
.................................................. ..........
جهت راحتی شما دوستان ضمیمه شد.
.................................................. .....
منبع (http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=14582081&postcount=1)

***Aria***
14-06-2011, 01:22
اینم یک مد دیگه:
.................................................. .................................................. ......................

+ crt screen off animation
+ % battery
+ extended power menu /reboot,recovery,download mode/
+ stock animatios
+ sip voip
+ nexuss notification icons

+ stock data connection icons

+ you can change battery / data connection icons / signal bars icons / animations / lockscreen to AOSP and overscroll glow +
+ files and HOWTO is located at the bottom of this post +

.................................................. .................................................. ...........

JVP_MOD_SOURCES
% battery + extended power menu + sip + nexuss notification icons + stock data connection icons + stock animations + aosp lockscreen
دانلود (http://www.multiupload.com/K3I2N95S16)
ببخشید اگه .....تره (لینک مستقیم نداشتم).
.................................................. ........................
توجه: بعلت اینکه نسخه آزمایشیه,لذا ریسک اینکار به عهده خودتونه.بکاپ یادتون نره(من تست نکردم)
.................................................. ..
بابت اسکرین شات هم عذر میخوام از اونجایی که این رامو ندارم,زحمتش میفته به عهده شما دوستان عزیز.

***Aria***
14-06-2011, 01:34
Galaxy S II Lockscreen Ported to I9000

.................................................. ...........................................
این مد هم مر بوط به لاک اسکرین گوشیه.
.................................................. ......................................
ویژگیها:

1. Original Lockscreen ported from Galaxy S II ROM.
2. Original Lockscreen Clock widget with proper digits
3. Notification Sliding Tabs for Messages and Calls
4. Fully working Media Player Widget with Rewind, Forward, Pause, Play and FF
5. Album art support for Media Player Widget
6. Lockscreen Wallpaper Supported!! Default Wallpaper set to Galaxy S II
7. Lockscreen Wallpaper can be applied to Password Lock, Pin Lock and Pattern Lock.
8. On moving the Lockscreen, the background window could be seen. It is just like how the Lockscreen works in Galaxy S II.
8. Includes Overscroll Glow-Default Color, CRT off Animation and Extended Power menu!

.................................................. .................................................. .........................
باگ شناخته شده:

1. Lockscreen Wallpaper can be set, but cannot be unset. This is because the Galaxy S 2 uses a different Gallery Application. To remove the Lockscreen Wallpaper and revert automatically to the default Wallpaper, delete this file
/data/data/com.cooliris.media/files/zzzzzz_lockscreen_wallpaper.jpg
OR
Clear Gallery Data from Settings.
.................................................. .......................................
حجم حدود 10 مگ.
لینک دانلود(v/p/n ):http://www.multiupload.com/GFXS9ZW4TI
.................................................. .........................
روش نصب :
فقط روی رام XXJVP DEDODEX نصب شود,از طریق محیط cwm (ریکاوری).
.................................................. ........................
بازم بابت اینکه لینک مستقیم و اسکرین شات نذاشتم،عذر میخوام.

hadijoon_1988
14-06-2011, 16:12
من دومی و سومی رو تست کردم.متاسفانه هیچ کدوم جواب نداد.دومی تو cwm موقع نصب گیر میکنه.سومی نصب میشه ام رو لوگو گلکسی گیر میکنه

***Aria***
14-06-2011, 19:20
من دومی و سومی رو تست کردم.متاسفانه هیچ کدوم جواب نداد.دومی تو cwm موقع نصب گیر میکنه.سومی نصب میشه ام رو لوگو گلکسی گیر میکنه
اگه همه مراحل رو درست رفته باشی اصولا" نباید مشکلی پیش بیاد.
مشکل شما میتونه به خاطر اینا باشه:
1-مد رو روی رامی نصب کردید که فارسی ساز روش ریختید
2-فول وایپ انجام ندادید
3-لگ فیکس رو غیر فعال نکردید
4- درصد کمی هم ممکنه مربوط به خود Mod باشه
شما دوباره طبق مراحل پیش برید و نتیجه رو اعلام کنید.

poorya13
25-06-2011, 17:54
لینک مستقیم پست دوم
http://www.enterupload.com/lc77ekof9igs/sources_jvp.zip.html
خدمت دوستان
در ضمن جواب هم نمیده! کاش یه نفر راهنمایی میکرد که از کجا مد هارو بگیرم!!

poorya13
26-06-2011, 02:22
به نام خدا

از او نجایی که خیلی دنبال mod میگشتم تا بتونم رام رسمی 2.3.4 jvp واسه خودم دل انگیز تر کنم ! پس از ساعت ها تلاش حاصل رو به دوستان ارائه میکنم به امید اینکه مورد پسندشون واقع بشه!!

اول از همه باید اعلام کنم که این مطالب حاصل زحمات taha_e کاربر ایرانی و ساکن اندونزیِ xda

این mod شامل:
9 عدد قفل صفحه(LockScreen)
گزینه های اضافه شده به دکمه پاور(Reboot,Recovery,Download)
نشان دادن باطری بصورت درصدی
افکت خاموش شدن صفحه بصورت CRT
و قابلیت سفارشی کردن Statusbar (که در برخی از کاستوم رامها دیده میشه)

آموزش:
ابتدا فایل لینک زیر رو دانلود کنید و اکسترکت کنید.
http://www.enterupload.com/12q0atd9cd0a/9locks_EXTpower_glow_crt_batt_taha.rar.html
حال از طریق نرم افزار rootexplorer فایل EDT.apk را در شاخه /system/app و سه فایل دیگر رو در شاخه /system/framework کپی کنید.
توجه: ممکن است هنگام کپی کردن سه فایل دوم، rootexplorer فورس کلوز شود در این صورت گوشی رو ریستارت کرده و فایل های باقی مانده رو کپی کنید!
پس از انجام مراحل بالا فایل ضمیمه رو دانلود و از طریق ریکاوری نصب کنید.قبل از نصب وایپ کش و دالویک رو انجام بدید بهتره!
گوشی رو ریبوت کرده و لذت ببرید!!!
تست شده روی 2.3.4 deodexed فقط

ALi-pesarkavir
02-07-2011, 10:34
سلام من رام رسمی 2.3.3 فارسی دارم یه افکتی هست موقعه خاموش شدن گوشی خیلی جالبه چه جوری میتونم نصب کنم میشه یه راهنمایی کنید؟؟؟

m.r.kaveh
24-07-2011, 09:03
کاشکی تصویر هم می ذاشتی تا کاربران بدونن چه گرافیکی رو واسه گوشیشون دارن دان می کنن