PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Celeste

sin-sin
22-05-2011, 20:29
سلام اقا من ورزن گوشیم 4.3.2 هست و گوشیم iphone 4 الان میخوام بلوتوث گوشیمو راه بندارم !باید چیکار کنم ؟؟میشه sbsetting و action menu نریزم و فقط celeste بریزم !!ابا اینجوری کار میکنه ؟

خیر. شما حتما به sbsetting. ifile. action menu نیاز دارین.

matador5550
25-05-2011, 01:52
سلام خدمت دوستان گل خودم در موبایلستان ،دوستان اینطور که پیداست با iOS 4.3.3 مشکل داره برای من هم گزینه Send وجود نداره اگرم ایشالا درست بشه باز فکر نمیکنین با ورژنهای بعدی اپل مشکل پیدا بکنه؟ آخه اینجوری که همه میبینیم این اپل دهن همه رو سرویس کرده با OS هایی که هی بیرون میده، من میگم گیریم درست که 4.3.2 یخورده باگ داشت آیا نمیشد صبر میکردن این 4.3.3 رو دیرتر میدادن حالا میشه ریستور نکرد به بالاتر ولی به نظر من که خیلی آیفون رو قبول دارم این یه نقطه ضعف هست ،شما چی میگین؟ هم در مورد Celeste که با فریمورهای بعدی چه مشکلی براش پیش میاد و هم در مورد فریمورهایی که به این زودی داره ریلیز میشه؟ مرسی دوستان

parham e
25-05-2011, 12:05
به sonyericson x1 nokia x6 nokia 5310 رسیو و سند شد

padideh_sall
25-05-2011, 22:42
سلام یکی به ما یه راهنمایی بکنه چند بار تاحلا پیام دادم اما کسی تحویلمون نمیگیره اقا چطوری میشه بلوتوث ایفون 4 ورژن 4.0.1 رافعال کرد لطف کنید اگه نرم افزاری سراغ دارید زمیمه کنید (لینک کنید)
متشکرم

playboy
26-05-2011, 08:32
سلام یکی به ما یه راهنمایی بکنه چند بار تاحلا پیام دادم اما کسی تحویلمون نمیگیره اقا چطوری میشه بلوتوث ایفون 4 ورژن 4.0.1 رافعال کرد لطف کنید اگه نرم افزاری سراغ دارید زمیمه کنید (لینک کنید)
متشکرم

سلام

دوست عزیز از ورژن 4.2.1 به بعد جواب میده و روی ورژن پایین تر کار نمیکنه.

padideh_sall
26-05-2011, 13:38
خوب من برای این ورژن 4.0.1 بلوتوث چه کنم

Hamed.Mine
26-05-2011, 18:21
سلام دوستان.
کسانی که آیفون دارن با انجمن دوست و برادر i-phone.ir آشنا هستن.نمیخوام تبلیغش رو بکنم ولی خب بلوتوث رو ورژن 4.3.3 هم راه انداختند و آموزشش رو اونجا گذاشتن.
ورژن گوشیم 4.3.3 هست و به راحتی نصب کردم.با این تفاوت که گزینه send دیگه توی Ipod و آهنگها نیست.از طریق برنامه ifile باید سند رو انجام بدین.
حالا هر چی میگردم فرومش رو پیدا نمیکنم تا مستقیم آدرس منبع رو بذارم.ولی با tapatalk میاره.
مراحل زیر رو برید.برایه من که همون بار اول Active شد.
1- جدیدترین ورژن برنامه action menu رو از سوری Bigboss بگیرید.(البته دیگه plus pack که هک شده براتون کار نمیکنه)

2- داشتن برنامه ifile (ترجیحاً آخرین ورژن)

3- داشتن برنامه sbsettings و sbsettings ....... Toggle . (اگه ندارین از سورس bigboss دانلود کنید.)

4- از سورس bigboss برنامه mytunes را نصب کنید.

5- از سورس repo.insanelyi.com برنامه celest رونصب کنید.(وقتی celest رو نصب کردید گوشی رو یکبار reboot کنید.)

همه اینکارها رو که انجام دادین میمونه فعال کردنش.
برایه فعال کردنش منوی sbsettings رو با لمس بالای صفحه(جایی که ساعت هست) بازش کنید.

برنامه celest رو انتخاب کنید تا روشن بشه.سریعاً ..........(نمیدونم چه اصراریه که حتماً باید انواع و اقسام روشها رو برایه نوشتن این کلمه بکار ببریم؟:cr:) رو روشن کنید و گوشیتون رو ریستارت کنید.میتونید از گزینه power بعدش reboot استفاده کنید.تو بعضی گوشیها ریسپرینگ هم کنید جواب میده.

گوشی که بالا اومد باید پیغام فعال شدن رو دریافت میکنید.

(پی نوشت: اگه فعال نشد چند بار این عمل رو تکرار کنید)

برای send/recive آهنگ و فیلمهایی که از طریق itunes رو گوشی ریختین به این آدرس برین:
var/mobile/media/mytunes

با انتخاب گزینه edit و انتخاب آهنگ یا کلیپ مورد نظرتون علامت بلوتوث ifile رو انتخاب کنید و via celest رو انتخاب کنید.

(پی نوشت دوم:نمیتونید چند تا انتخاب رو بفرستید،احتمال ارسال نشدنش بالائه.)
منبع:همونطور که در بالا گفتم انجمن بغلی (i-phone.ir/forums)

matador5550
26-05-2011, 23:36
ببینم دوستان از روش بالا کسی جواب گرفته؟

parham e
27-05-2011, 11:09
من جواب گرفتم

134720
28-05-2011, 10:16
با تشکر send به اکثر گوشیها okولی resive not ok