PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش]نحوه فلش کردن رام های گلکسی2 با Odin

C0D3R
18-06-2011, 14:36
با اجازه اساتيد و بزرگان نحوه فلش كردن GS2 رو براي دوستان آموزش ميدم

فايلهاي مورد نياز :
1 - برنامه Odin
2 - دانلود فايل فلش مورد نظر از تاپیک زیر:

[تاپیک مرجع]رام های رسمی معرفی شده برای گلکسی2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158237)

3 - برنامه Odin را اجرا كرده و در قسمت option گزینه های Re-Partition , Auto Reboot , F.Reset Time را تیک بزنید.
4 - بر روی گزینه pit کلیک کرده و فایل با مشخصه u1_02_20110310_emmc_EXT4.pitرا انتخاب کنید
5 - بر روی گزینه pda کلیک کرده و فایل با مشخصه CODE_I9100***xx_CL161513_REV02_user_low_ship.tar.m d5 را انتخاب کنید.
6 - بر روی گزینه phone کلیک کرده و فایل با مشخصه MODEM_I9100***xx_REV_02_CL995882.tar.md5 را انتخاب کنید.
7 - بر روی گزینه csc کلیک کرده و فایل با مشخصه GT-I9100-MULTI-CSC-O***xx.tar.md5 را انتخاب کنید.
8 - سپس گوشی را با کلید های volume down+home+power به حالت دانلود مود ببرید.
9 - گوشی را با کامپیوتر وصل کنید و بر روی گزینه start کلیک کنید و تا پایان برنامه منتظر باشید.
10 - بعد از اتمام فلش گوشی را با کد#3855*2767* فول ریست کنید.

برای راحتی دوستان نحوه کار را با عکس های ضمیمه شده بیشتر توضیح داده شده دوستانی که در روش کار مشکل داشتن از عکس های ضمیمه شده استفاده کنن

ویرایش توسط مدیریت بخش

pooreya_2008
18-06-2011, 22:19
دوست من شما که زحمت این آموزش را کشیدی.حداقل برای ke7 یا ke8 میزاشتی.چون فقط فایلهاش فرق میکنه.
موفق باشید

un_118
19-06-2011, 11:39
چند تا سوال داشتم:
1- با این فایل به کدوم ورژن فلش میشه
2- آیا گوشی روت میشه

un_118
19-06-2011, 11:45
چند تا سوال داشتم:
1- با این فایل به کدوم ورژن فلش میشه
2- آیا گوشی روت میشه

NOKIA TITAN
24-06-2011, 16:57
اگه میشه بصورت تصویری قرار بدین
بازم ممنون از آموزش

behnam123456
29-06-2011, 23:47
چرا ماله من به حالت دانلود مد نمیره؟

malosjoker1
30-06-2011, 08:22
سلام
اقا تفاوت فلش با روت چیه اگه میشه یه لینک بدین که تمام اینار توضیح داده باشه واسه ما که تازه با اندروید کار میکنیم
مرسی

hoomanm
30-06-2011, 21:28
بچه ها گوشی من رو ادین و ویندوز نمیشناسند! چه کنم؟

C0D3R
03-07-2011, 14:22
بچه ها گوشی من رو ادین و ویندوز نمیشناسند! چه کنم؟

اول برنامه kies رو نصب كن بعد از نصب گوشي رو به سيستم وصل كن درايورها نصب ميشه بد odin رو اجرا كن

C0D3R
03-07-2011, 14:25
سلام
اقا تفاوت فلش با روت چیه اگه میشه یه لینک بدین که تمام اینار توضیح داده باشه واسه ما که تازه با اندروید کار میکنیم
مرسی

دوست عزيز روت كردن روشي هست براي هك كردن كرنل براي نصب برنامه هاي متفرقه آندرويد اما فلش كردن مانند ويندوز عوض كردن براي كامپيوتر هست يعني شما سيستم عامل گوشي رو از اول نصب ميكني و مانند روز اول كه خريدين ميشه

sabah_spirit
15-07-2011, 13:27
سلام دوستان
من گوشی گلکسی اس2 رو وقتی به کامپیوتر وصل میکنم تو برنامه ادین شناسایی نمیشه
قبلا هم مدل های زیادی از گالکسی رو فلش زدم
از نصب درایورهای سامسونگ هم مطمئنم برنامه kies هم آخرین ورژنش رو سیستمم نصبه درایور SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones با همه ورژن هاش 350 و450 و 850 رو امتحان کردم بازم تو حالت دانلودینگ شناسایی نمیشه
جالب اینجاست در حالت mass storage گوشی شناسایی میشه
همه ورژن های ادین رو هم امتحان کردم
کسی میتونه کمک کنه

C0D3R
16-07-2011, 08:14
سلام دوستان
من گوشی گلکسی اس2 رو وقتی به کامپیوتر وصل میکنم تو برنامه ادین شناسایی نمیشه
قبلا هم مدل های زیادی از گالکسی رو فلش زدم
از نصب درایورهای سامسونگ هم مطمئنم برنامه kies هم آخرین ورژنش رو سیستمم نصبه درایور SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones با همه ورژن هاش 350 و450 و 850 رو امتحان کردم بازم تو حالت دانلودینگ شناسایی نمیشه
جالب اینجاست در حالت mass storage گوشی شناسایی میشه
همه ورژن های ادین رو هم امتحان کردم
کسی میتونه کمک کنه

اگر از صحت نصب درايورها مطمئن هستي فايروال سيستمت رو چك كن و اگر فايروال مشكلي نداشت هر برنامه اي كه مربوط به گوشي هست رو پاك كن و سيستمت رو يكبار ريستارت كن و دوباره kies رو نصب كن ببين نصب ميشه يا نه

tahir
16-07-2011, 15:57
من هم مشکل همین دوستمون رو دارم یعنی هر کاری می کنم در زمانی که گوشی روشن هست برنامه اودین گوشی رو میشناسه اما زمانی که گوشی رو برا فلش به حالت دانلودینگ می برم گوشی رو این برنامه اودین نمیشناسه برنامه سامسونگ کیز هم میتونه گوشی رو بشناسه موندم چیکارش کنم

C0D3R
18-07-2011, 10:44
من هم مشکل همین دوستمون رو دارم یعنی هر کاری می کنم در زمانی که گوشی روشن هست برنامه اودین گوشی رو میشناسه اما زمانی که گوشی رو برا فلش به حالت دانلودینگ می برم گوشی رو این برنامه اودین نمیشناسه برنامه سامسونگ کیز هم میتونه گوشی رو بشناسه موندم چیکارش کنم

اول برنامه odin رو اجرا کنین و فایل رو انتخاب کنین و بعد گوشیرو روشن کنین و به حالت دانلودینگ ببرین و در آخر کابل usb رو وصل کنین

موفق باشین:ab:

tahir
18-07-2011, 20:00
مشکلم حل شد دستتون درد نکنه.من وقتی گوشی رو به دانلودینگ می بردم باید یه کلید ولوم بالا رو هم می فشردم که با اون اتوماتیک درایوش نصب شد

rrallireza
20-07-2011, 20:02
دوستان کسی برنامه odin رو میده

ehsan2004
08-08-2011, 14:33
دوستان کسی برنامه odin رو میده

وقتی رام رسمی را دانلود میکنین توی خوده فایل زیپی که دانلود میکنین هست در هر صورت این جدیدترین ورژنش:
http://www.4shared.com/file/10JA2Dsu/Odin3_v183.html

عنوان تاپیک ویرایش شد
تاپیک مهم شد
عکس های آموزش به پست اول منتقل شد

lt_hawker
09-08-2011, 19:42
سلام.من xxkg5 رو گرفتم.اما هیچ کدوم از این فایلا توش نیست.فایلای خودشم اصلا با این برنامه باز نمیشه.

k_m_kh
14-08-2011, 17:48
سلام.من xxkg5 رو گرفتم.اما هیچ کدوم از این فایلا توش نیست.فایلای خودشم اصلا با این برنامه باز نمیشه.

ببینید دوست عزیز بعضی از رامهای رسمی 3 تا فایل دارن بعضی هاشون کل پکشون 1 فایل هست و قرار نیست با برنامه ادین چیزی باز بشه شما فایلها رو دانلود و اکسترکت ( آنزیپ یا خارج کردن از خالت فشرده zip ) میکنی و با برنامه ادین فقط اونو روی گوشیت اونم تو مد دانلودینگ نصب میکنی همین ..

k_m_kh
14-08-2011, 17:54
با اجازه اساتيد و بزرگان نحوه فلش كردن GS2 رو براي دوستان آموزش ميدم

فايلهاي مورد نياز :
1 - برنامه Odin
2 - دانلود فايل فلش مورد نظر از تاپیک زیر:

[تاپیک مرجع]رام های رسمی معرفی شده برای گلکسی2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158237)

3 - برنامه Odin را اجرا كرده و در قسمت option گزینه های Re-Partition , Auto Reboot , F.Reset Time را تیک بزنید.
4 - بر روی گزینه pit کلیک کرده و فایل با مشخصه u1_02_20110310_emmc_EXT4.pitرا انتخاب کنید
5 - بر روی گزینه pda کلیک کرده و فایل با مشخصه CODE_I9100***xx_CL161513_REV02_user_low_ship.tar.m d5 را انتخاب کنید.
6 - بر روی گزینه phone کلیک کرده و فایل با مشخصه MODEM_I9100***xx_REV_02_CL995882.tar.md5 را انتخاب کنید.
7 - بر روی گزینه csc کلیک کرده و فایل با مشخصه GT-I9100-MULTI-CSC-O***xx.tar.md5 را انتخاب کنید.
8 - سپس گوشی را با کلید های volume down+home+power به حالت دانلود مود ببرید.
9 - گوشی را با کامپیوتر وصل کنید و بر روی گزینه start کلیک کنید و تا پایان برنامه منتظر باشید.
10 - بعد از اتمام فلش گوشی را با کد#3855*2767* فول ریست کنید.

برای راحتی دوستان نحوه کار را با عکس های ضمیمه شده بیشتر توضیح داده شده دوستانی که در روش کار مشکل داشتن از عکس های ضمیمه شده استفاده کنن

ویرایش توسط مدیریت بخش

با تشکر از شما دوست عزیز که واقعا داری زحمت میکشی اما اسمت اصلا قشنگ نیست میخواستم عرض کنم همونطور که خودتون هم مستحضرید برای بعضی رامها ما فقط یک فایل داریم ممکنه برای بعضی از دوستان که تاره با محیط اندروئیدی آشنا شدن قضیش یه خورده گنگ باشه ممنون میشم اگه تو پست 1 اموزش رام تک فایل هم برای دوستان بذارید تا سردرگم نشن . ممنون :please:

C0D3R
14-08-2011, 18:15

سلام
دوست عزیز من نمیدونم فایلی که شما داری دقیقا چیا هست اما اگر منظور شما پسوندشون هست یعنی اگر tar هست یا MD5 هیچ فرقی ندارند و میتونین فلش بزنین اما اگر منظورتون دقیقا همین اسم فایلی هست که توی آموزش هست خوب طبعا نباید اسمها یکی باشن چون ورژن رامها با هم فرق دارن و در نتیجه اسمها هم فرق میکنن و شما باید شاخصها رو در نظر بگیرین مانند کلمه csc یا code .
راه آخر هم اینه که اگر توی پکی که شما گرفتی فقط یک فایل وجود داره یعنی تک فایل هست باید اون فایل رو در قسمت PDA وارد کنی و گوشیو در حالت دانلودینگ ببری و فلش بزنی.

باز اگر مشکلی بود در خدمتم

C0D3R
14-08-2011, 18:24
با تشکر از شما دوست عزیز که واقعا داری زحمت میکشی اما اسمت اصلا قشنگ نیست میخواستم عرض کنم همونطور که خودتون هم مستحضرید برای بعضی رامها ما فقط یک فایل داریم ممکنه برای بعضی از دوستان که تاره با محیط اندروئیدی آشنا شدن قضیش یه خورده گنگ باشه ممنون میشم اگه تو پست 1 اموزش رام تک فایل هم برای دوستان بذارید تا سردرگم نشن . ممنون :please:

سلام
دوست عزیز در مورد پیشنهادتون آموزشهای لازم در داخل بخش موجود هست . تمام رامها رسمی داخل پکشون چند فایله هستن و رام رسمی تک فایله ارائه نمیشه مگر اینکه توسط دولوپری یا گروهی پک بشه و تک فایله بشه, این آموزش هم صرفا برای رامهای رسمی چند فایله هست . از پیشنهادتون هم ممنون اگر مدیریت بخش صلاح بدونن آموزش تک فایل رو هم یا به این تاپیک اضافه میکنم یا تاپیک جدا میزنم.
با تشکر

farhad0819
19-08-2011, 00:37
با تشکر از دوستان
سوالی دارم چه موقع باید فکتوری ریست کنیم ؟
چه موقع باید wipe انجام بدیم؟
ایا وقتی رامی عوض میکنیم که پایه ثابت است مثلا 2.3.3 ولی از ورژن kpg2 به kgp5 فلش میکنی کدام کار لازم است؟

majidadib
19-08-2011, 04:23
با تشکر از دوستان
سوالی دارم چه موقع باید فکتوری ریست کنیم ؟
چه موقع باید wipe انجام بدیم؟
ایا وقتی رامی عوض میکنیم که پایه ثابت است مثلا 2.3.3 ولی از ورژن kpg2 به kgp5 فلش میکنی کدام کار لازم است؟
هر رامی که نیاز به wipe یا فکتوری ریست داشته باشه زیرش عنوان میشه
معمولا بهتره فقط درصورتی که ورژن های مختلف یه رام رو نصب میکنید wipe نکنید(نظر شخصی منه)
چون یه سری از فایل های cache و دیتا باقی میمونه

farhad0819
19-08-2011, 11:48
هر رامی که نیاز به wipe یا فکتوری ریست داشته باشه زیرش عنوان میشه
معمولا بهتره فقط درصورتی که ورژن های مختلف یه رام رو نصب میکنید wipe نکنید(نظر شخصی منه)
چون یه سری از فایل های cache و دیتا باقی میمونه

منظور از ورژن مختلف پایه یکسان است همانطور که گفتم یعنی از kpg2 2.3.3 به kpg5 2.3.3 یا به drakrim 2.3.3 دیگر لازم به وایپ نیست

Mr.mansoor
19-08-2011, 16:25
سلام
یکی از دوستانم اشتباها رام s1 رو نصب کرده و الان گوشی بالا نمیاد باید چیکار کنه؟
لطفا کمک کنید

ehsan2004
19-08-2011, 20:45
سلام
یکی از دوستانم اشتباها رام s1 رو نصب کرده و الان گوشی بالا نمیاد باید چیکار کنه؟
لطفا کمک کنید

باید ببره گوشی را با باکس درستش کنن بوتش از بین رفته
چجوری تفاوت رام این دو گوشی را متوجه نشده!!!
بین 50 تا 100تومن خرجشه

delster
20-08-2011, 00:16
سلام دوستان من یه گلکسی اس 2 گرفتم الان میخوام ورژن اندرویدش رو جدید کنم من تاپیک ها رو خوندم زیاد متوجه نشدم من از این رامی که در این تاپیک هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163642
خوشم اومده حالا من اگر همین فایل رو دانلود کنم و طبق آموزش اودین فایل هاش رو به ادین بدم و تیک re-partition رو بزنم کار تمومه این کرنل چیه الان در این تاپیک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163897
گفته باید رام اصلی سامسونگ رو باید اول بریزیم منم بابت این کمی گیج شدم که چند تا رام باید ریخت یعنی پیش نیازه همن
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

mammal1
21-08-2011, 22:45
باید ببره گوشی را با باکس درستش کنن بوتش از بین رفته
چجوری تفاوت رام این دو گوشی را متوجه نشده!!!
بین 50 تا 100تومن خرجشه

مالمنم همین مشکلرو داره وسط فلش خاموش شد بوتش از بین رفته دیگه بالا نمیاد اصلا راهی نیست بوتش رو تعمییر کرد با نرم افزار مثل نوکیا اگه هست از کجا دانلود کنم

BABAK NURI
21-08-2011, 23:20
مالمنم همین مشکلرو داره وسط فلش خاموش شد بوتش از بین رفته دیگه بالا نمیاد اصلا راهی نیست بوتش رو تعمییر کرد با نرم افزار مثل نوکیا اگه هست از کجا دانلود کنم

سلام
لطفا کمک کنید

سلام
در صورت تمایل با من تماس بگیرید
هر دوی گوشی ها رو در کمتر از یک ساعت میتونم درست کنم

هزینه رو هم منصفانه در نظر میگیرم...(حداقل 30تا50 درصد ارزونتر از جاهای دیگه)
میتونید بهم پیغام خصوصی بدید

ehsan2004
22-08-2011, 17:29
سلام دوستان من یه گلکسی اس 2 گرفتم الان میخوام ورژن اندرویدش رو جدید کنم من تاپیک ها رو خوندم زیاد متوجه نشدم من از این رامی که در این تاپیک هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163642
خوشم اومده حالا من اگر همین فایل رو دانلود کنم و طبق آموزش اودین فایل هاش رو به ادین بدم و تیک re-partition رو بزنم کار تمومه این کرنل چیه الان در این تاپیک
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163897
گفته باید رام اصلی سامسونگ رو باید اول بریزیم منم بابت این کمی گیج شدم که چند تا رام باید ریخت یعنی پیش نیازه همن
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

عزیزم شما برید به این تاپیک:

[آموزش] روش نصب رام اصلی و کوک شده به زبان ساده و کاربردی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163897)

توی اینجا دو روش اموزش داده شده

رام کوک شده شما یا با ادین فلش میشه یا از طریقه ریکاوری مد هر دو روش را یاد بگیرید اونوقت مشکلی داشتید بپرسید

کرنل هم دلبخواهی هست و روش ریخته کرنل هم مثله رام با ادین هست

reza_elf
22-08-2011, 23:01
یه سوال داشتم
مستقیم میشه از KF1-2.3.3 به KH3-2.3.4 ارتقا داد؟:bc::bc:

C0D3R
23-08-2011, 09:09
یه سوال داشتم
مستقیم میشه از kf1-2.3.3 به kh3-2.3.4 ارتقا داد؟:bc::bc:

بله ميتونين از kf1 به kh3 ارتقا بدين

purshe13
26-08-2011, 09:04
سلام
چرا این فایلها همه پولی هست ؟:sorry:

ehsan2004
28-08-2011, 00:47
سلام
چرا این فایلها همه پولی هست ؟:sorry:

هیچ کدوم پولی نیست شما برای استفاده از سرویسه ویژه باید پول بدید درضمن شما کدوم فایلها را میگید؟

BABAK NURI
28-08-2011, 22:48

متاسفانه شما دریافت پیغام خصوصی رو غیرفعال کردید
باید گوشیتون رو بیارید..با مراجعه حضوری کمتر از 30 دقیقه براتون تضمینی درست میکنم و اگر تهران نیستید باید با پست یا تی پاکس برام بفرستید که به محض رسیدن تعمیر و کمتر از یک ساعت براتون دوباره پست میکنم

نحوه تعمیر هم به ایت صورته که 7تا سیم به قسمت جیگ پد مادر برد وصل میشه و توسط باکس مخصوص ترمیم بوت ریپیر میشه...(بوتش باز نویسی میشه)
و این تضمین و اطمینان رو داشته باشید که به هیچ عنوان کسی متوجه باز شدن و تعمیر گوشی نمیشه(میتونید از دوستانی که گوشیشون رو تعمیر کردم .سرعت .هزینه.نحوه تعمیر و تمیزی کار رو سوال کنید..پست هاشون توی پروفایل من موجوده)

ahmadreza1368
30-08-2011, 21:40
دوستان بدبخت شدم اومدم رام سینشین رو دوباره نصب کنم نمیدونم چیشد بعد نصب روی لوگوی سامسونگ گیر کرد گفتم با رام اصلی فلش بزنم شاید درست بشه حالا تو اودین تو قصمت بوت گیر کرده چیکار کنم؟

ahmadreza1368
30-08-2011, 23:22
اقا دلو زدم به دریا گوشی رو در اوردم ولی اینگار چیزیش نشده و دوباره رام ریختم خدا رحم کرد والا باید تو این بی پولی میرفتم میدادم درست میکردن

ahmadreza0123
31-08-2011, 09:58
با سلام و خسته نباشید من میخام گوشی رو فلش کنم با رم KH3 ولی برنامه اودین تو قسمت boot.bin گیر کرده چکارش کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

C0D3R
31-08-2011, 10:40
با سلام و خسته نباشید من میخام گوشی رو فلش کنم با رم KH3 ولی برنامه اودین تو قسمت boot.bin گیر کرده چکارش کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام
دوست عزیز جواب شما یکبار اینجا (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2275312&postcount=47) داده شده , شما برای برطرف شدن مشکلت قبلش با اسکریپتی که توی بخش هست full wipe کن و بعد گوشی رو توی دانلودینگ مود ببر و رامتو نصب کن . ( توجه کن که بعد از نصب اسکریپت full wipe گوشی بالا نمیاد و روی بوت میمونه چون رامی روش نیست پس باید بعدش بری دانلودینگ و رام نصب کنی )

در آخر هم برای اینکه بطور کامل با تمام مراحل تعویض رام آشناتر بشین این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165836) رو هم مطالعه کنین که درصد ریسک کار پائین بیاد .
موفق باشی

ahmadreza0123
31-08-2011, 11:27
دوست عزیز اینکارو کردم رام هم پاک شد ولی بازم رو boot.bin گیر میکنه چکار کنم الان دیگه رام هم ندارم کمک کنید

C0D3R
31-08-2011, 12:08
دوست عزیز اینکارو کردم رام هم پاک شد ولی بازم رو boot.bin گیر میکنه چکار کنم الان دیگه رام هم ندارم کمک کنید

شما از کدوم رام استفاده میکنی ؟ دقیقا بگو پیکار میکنی؟

ahmadreza0123
31-08-2011, 12:38
من چند وقت پیش رام DR.AKRIM نصب کردم تا امروز که رام I9100XXKH3 رو گرفتم خواستم طبق آموزش نصب کنم تو حین نصب رو boot.ini گیر کرد بعد گوشی رو دراوردم دوباره خواستم انجام بدم باز نشد که پست زدم full wipe رو هم انجام دادم بازم همونجا گیر میکنه حالا چکار کنم

C0D3R
31-08-2011, 15:38
من چند وقت پیش رام DR.AKRIM نصب کردم تا امروز که رام I9100XXKH3 رو گرفتم خواستم طبق آموزش نصب کنم تو حین نصب رو boot.ini گیر کرد بعد گوشی رو دراوردم دوباره خواستم انجام بدم باز نشد که پست زدم full wipe رو هم انجام دادم بازم همونجا گیر میکنه حالا چکار کنم

راستش اگر تمام مراحل رو درست رفته باشی هیچ مشکلی نباید داشته باشی اما رام رسمیتو از روش انتخاب 4 فایل نصب کن یعنی فایل pit رو هم انتخاب کن ببین درست میشه

mehdi-g
05-09-2011, 16:30
آقا من بار اول هست که میخام رام عوض کنم ..آخرین رام رسمی خاور میانه رو دانلود کردم..ولی از حالت فشرده که خارجش کردم دیدم از نوع تک فایله..خوب اینو کافیه تو قسمت pdaوارد کنم ..دو تا سوال دارم :
1- باید از همون فایل pit که همراه odinدانلود کردم استفاده کنم؟یا باید از فایل pit خاصی استفاده کنم؟چون فایلی که دانلود کردم فقط یه تک فایله و نزدیک 500 مگابایت حجمشه با فرمت TAR
2-ایا باید تیک گزینه re-partition رو بزنم؟

m2n69
05-09-2011, 17:08
آقا من بار اول هست که میخام رام عوض کنم ..آخرین رام رسمی خاور میانه رو دانلود کردم..ولی از حالت فشرده که خارجش کردم دیدم از نوع تک فایله..خوب اینو کافیه تو قسمت pdaوارد کنم ..دو تا سوال دارم :
1- باید از همون فایل pit که همراه odinدانلود کردم استفاده کنم؟یا باید از فایل pit خاصی استفاده کنم؟چون فایلی که دانلود کردم فقط یه تک فایله و نزدیک 500 مگابایت حجمشه با فرمت TAR
2-ایا باید تیک گزینه re-partition رو بزنم؟

نه عزیزم
شما رام تک فایل رو که تو قسمت pda وارد میکنی دیگه فایل پیت و ریچارتیشن نمیخواد

پیت و ریپارتیشن مال رام سه فایله

mehdi-g
05-09-2011, 21:30
اگه میشه به این سوال هم جواب بدید ممنون میشم..اگه من از رام رسمی 2.3.3 برم 2.3.4 دوباره میتونم به راحتی برگردم به 2.3.3 ؟

C0D3R
05-09-2011, 22:19
اگه میشه به این سوال هم جواب بدید ممنون میشم..اگه من از رام رسمی 2.3.3 برم 2.3.4 دوباره میتونم به راحتی برگردم به 2.3.3 ؟

سلام
دوست عزیز تا اونجایی که من خودم تست کردم مشکلی برای دانگرید کردن نیست و میتونین , اما پیشنهاد من به شما اینه 2.3.3 رو کلا کنار بزارین چون باگ زیاد داره .
موفق باشی

mehdi-g
05-09-2011, 22:48
خوب من رام رسمی فارسی میخام از طرفی هم نمیخام رام کوک شده استفاده کنم..2.3.4 هم که فارسی رسمی نداره هنوز..من متاسفانه گوشیم مشکل زردی صفحه داره میخام امتحان کنم با 2.3.4 درست میشه یا نه؟
چون شنیدم واسه بعضیا حل شده مشکلشون

C0D3R
06-09-2011, 08:03
خوب من رام رسمی فارسی میخام از طرفی هم نمیخام رام کوک شده استفاده کنم..2.3.4 هم که فارسی رسمی نداره هنوز..من متاسفانه گوشیم مشکل زردی صفحه داره میخام امتحان کنم با 2.3.4 درست میشه یا نه؟
چون شنیدم واسه بعضیا حل شده مشکلشون

اگه فارسي بخواين رسمي kh1 ميتوني استفاده كني كه 2.3.3 هست اما باگ آنچناني نداره ولي اگه 2.3.4 ميخواي كه فارسي ساپورت باشه اكثر رامهاي كوك شده كه توي بخش قرار داده شده قابليت نوشتن و نمايش فارسي رو دارند .
به kh1 يا هر رام 2.3.4 ديگه اي كه سوئيچ كني مشكلاتت حل ميشه

Jamal.M
06-09-2011, 09:24
سلام
من گوشیم روکه به کیز وصل میکنم میگه این ورژنی که شما داری نمیتونه آپدیت بشه(رامم kf1 بود همین الان هم به kh1 فلشش کردم بازم وقتی وصل میکنم همینو مینویسه) چرا ؟

یه سوال دیگه اینکه من الان به kh1 با رام تک فایله فلش کردم ولی هیچی تو گوش پاک نشد حتی ستینگ هام هم عوض نشده. چرا ؟

C0D3R
06-09-2011, 10:43
سلام
من گوشیم روکه به کیز وصل میکنم میگه این ورژنی که شما داری نمیتونه آپدیت بشه(رامم kf1 بود همین الان هم به kh1 فلشش کردم بازم وقتی وصل میکنم همینو مینویسه) چرا ؟

یه سوال دیگه اینکه من الان به kh1 با رام تک فایله فلش کردم ولی هیچی تو گوش پاک نشد حتی ستینگ هام هم عوض نشده. چرا ؟

سلام دوست عزيز

شما قبل از نصب بايد Full Wipe ميكردين كه انجام ندادين ، اگه توي كار كردن با گوشي احساس كردين مشكل دارين برين داخل ريكاوري مود و از منوي Advance گزينه wipe dalvic رو انتخاب كنين و بعد ريبوت كنين .

موفق باشين

Jamal.M
07-09-2011, 06:28
سلام دوست عزيز

شما قبل از نصب بايد full wipe ميكردين كه انجام ندادين ، اگه توي كار كردن با گوشي احساس كردين مشكل دارين برين داخل ريكاوري مود و از منوي advance گزينه wipe dalvic رو انتخاب كنين و بعد ريبوت كنين .

موفق باشين
سپاسگذارم دوست عزیز

دوباره فلشش کردم و هم قبل و هم بعدش فول وایپ کردم و مشکلم حل شد الان هم کیز فیرم ور گوشی رو میشناسه و میگه آخرین ویرم ور رو داری و هم چند تا باگ که داشتم رفع شده و در ضمن باتری هم عالی شده
ممنون

Obka
09-09-2011, 15:30
سلام و عرض ادب
یک سوال داشتم خدمت شما بنده دنبال اندروید 2.3.4 هستم و میخواستم دنسخ خاورمیانه باشه اما هر چی دنبالش گشتم نبودش در هر صورت اگر این رام نبودش با نصب رام اروپا چه فرقی میکنه با خاورمیانه ایا زبان فارسی را از دست میدم ؟
با تشکر و خسته نباشید

ehsan2004
09-09-2011, 16:15
سپاسگذارم دوست عزیز

دوباره فلشش کردم و هم قبل و هم بعدش فول وایپ کردم و مشکلم حل شد الان هم کیز فیرم ور گوشی رو میشناسه و میگه آخرین ویرم ور رو داری و هم چند تا باگ که داشتم رفع شده و در ضمن باتری هم عالی شده
ممنون

جمال جان هیچ وقت به صورت انلاین اپ نکن خطربریک شدنه زیاد داره

سلام و عرض ادب
یک سوال داشتم خدمت شما بنده دنبال اندروید 2.3.4 هستم و میخواستم دنسخ خاورمیانه باشه اما هر چی دنبالش گشتم نبودش در هر صورت اگر این رام نبودش با نصب رام اروپا چه فرقی میکنه با خاورمیانه ایا زبان فارسی را از دست میدم ؟
با تشکر و خسته نباشید

بله زبان فارسی نداره
میتونین از رام های کوک شده خوب استفاده کنین
برای مشاوره بهترین رام برید به این تایک:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=162175

Ermacc
12-09-2011, 13:58
اقا با فلش دستگاه,فایلهای sd هم پاک میشن؟ مثل :عکس , بکاپ ....

m2n69
12-09-2011, 14:03

خیر اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته

C0D3R
12-09-2011, 14:16

خیر اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته

سلام

با اجازه مهدي جان و در تكميل راهنمائيشون،

دوست عزيز در صورتي با فلش فايلهاي شما پاك نميشن كه از رامي كه استفاده ميكنين كوك شده و در حالت فول وايپ نباشه كه اگر اين حالت باشه حافظه 2گيگي كه روش برنامه ها رو نصب كردين و خود رام توش نصب ميشه كلا پاك ميشه ( اين يعني اگر شما فايلي رو روي اين حافظه 2گيگ ريخته باشي از بين ميره)

موفق باشي

m2n69
12-09-2011, 14:21
سلام

با اجازه مهدي جان و در تكميل راهنمائيشون،

دوست عزيز در صورتي با فلش فايلهاي شما پاك نميشن كه از رامي كه استفاده ميكنين كوك شده و در حالت فول وايپ نباشه كه اگر اين حالت باشه حافظه 2گيگي كه روش برنامه ها رو نصب كردين و خود رام توش نصب ميشه كلا پاك ميشه ( اين يعني اگر شما فايلي رو روي اين حافظه 2گيگ ريخته باشي از بين ميره)

موفق باشي

عزیز دلم گفتن فایلهای داخل sd

C0D3R
12-09-2011, 22:37
عزیز دلم گفتن فایلهای داخل sd

مهدی جان توی تمام انجمنها منظورشون از sd حافظه اصلی و داخلی هست که هم من میدونم هم شما , منهم توضیحی که دادم در مورد اون 2گیگ فضای مخصوص نصب رام بود چون اون دوستمون اشاره کردن به عکسها و چیزهای دیگرشون , و چون بقیه موارد رو لازم دونستم براشون یادآوری کنم برای همین توضیح تکمیلی براشون دادم که اگر برنامهای نصب میکنن بدونن با فول وایپ پاک میشن و با دید بازتری کار رو انجام بدن

*DRAGON*
17-09-2011, 02:08
سلام
میخواستم بدونم رام رسمی تک فایله وجود داره یا همش سه فایله است
اگه رام رسمی دانلود کردیم و تک فایله بود یعنی دستکاری شده
:ab:

m2n69
17-09-2011, 07:24
سلام
میخواستم بدونم رام رسمی تک فایله وجود داره یا همش سه فایله است
اگه رام رسمی دانلود کردیم و تک فایله بود یعنی دستکاری شده
:ab:
هم سه فایل داره هم تک فایل
به رام دستکاری شده میگن کاستوم رام که اگه باشه تو توضیحات رام مینویسن

ضمن این که خواهشا یه سوال را فقط یه جا بپرس
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2317974&postcount=1655

ali20042004
27-12-2011, 12:20
سلام اگه من بخوام همه اطلاعات گوشیم پاک بشه و تمام پارتیشنها هم از اول ساخته بشه باید چیکار کنم. در ضمن من رام اصلی تک فایل I9100JPKJ2_I9100OJPKJ1_I9100XXKI4_HOME.tar.md5 دارم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

*r.E.Z.a*
27-12-2011, 12:35
سلام اگه من بخوام همه اطلاعات گوشیم پاک بشه و تمام پارتیشنها هم از اول ساخته بشه باید چیکار کنم. در ضمن من رام اصلی تک فایل I9100JPKJ2_I9100OJPKJ1_I9100XXKI4_HOME.tar.md5 دارم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

رو ستینگ گوشیت بعد برو privacy گزینه آخربعد تیک format usb storage بزن همه اطلاعات گوشیت پاک میشه
بعد برا پارتیشن بعدی هم از فایل pit مناسب گوشیت استفاده کن برا نصب این فایل تو اودین تیک re-partition بزن بعد فایل تو pitانتخاب کن تمام
فقط این فایل پیت 2 نوع اشتباه نزنی هم برا 16 گیگ هم برا 32 که با هم فرق داره یه سری هم به این تایپیک بزن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175249

baharan_2122
11-01-2012, 16:14
سلام
اساتید معظم کمک کنید لطفا

من دیروز وقتی از شیراز حرکت کردم موبایلم سالم بود یعنی آنتن داشت و باهاش دیتا دانلود می کردم از اونجا که حرکت کردم از شهر که اومدم بیرون آنتن موبایلم قطع شد و دیگه آنتن نیاورد

امروز حتی ریسیت کامل هم کردم درست نشد.
حالا می خوام دوباره فیمور رو عوض کنم وقتی که سه تا دکمه رو با هم می گیرم یه صفحه دیگه برام باز می شه و مثل قبل نیست که صفحه دانلودینگ می ومد
حالا یه صفحه ظاهر می شه که بالاش نوشته:
android system recovery <3e

enter : ok key select: vol up / down
reboot system now
apply update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partion

این کل گزینه هاشه
در ضمن بگم که قبلا گوشیم رو آپدیت 2.3.5 کردم و همینجا روتش هم کردم و همچنین علامت تعجب زرد رنگ هم از بین بردم
حالا که می خوام مجددا انجامش بدم این صفحه و گزینه های که گفتم می آد

لطفا کمکم کنید :sign_help::sign_help::sign_help:
علتش چیه ؟

تمام برنامه ها هم پاک کردم و حتی حافظه اش هم فرمت کردم درست نشده .

C0D3R
11-01-2012, 16:21
سلام
اساتید معظم کمک کنید لطفا

من دیروز وقتی از شیراز حرکت کردم موبایلم سالم بود یعنی آنتن داشت و باهاش دیتا دانلود می کردم از اونجا که حرکت کردم از شهر که اومدم بیرون آنتن موبایلم قطع شد و دیگه آنتن نیاورد

امروز حتی ریسیت کامل هم کردم درست نشد.
حالا می خوام دوباره فیمور رو عوض کنم وقتی که سه تا دکمه رو با هم می گیرم یه صفحه دیگه برام باز می شه و مثل قبل نیست که صفحه دانلودینگ می ومد
حالا یه صفحه ظاهر می شه که بالاش نوشته:
Android system recovery <3e

enter : Ok key select: Vol up / down
reboot system now
apply update from sdcard
wipe data/factory reset
wipe cache partion

این کل گزینه هاشه
در ضمن بگم که قبلا گوشیم رو آپدیت 2.3.5 کردم و همینجا روتش هم کردم و همچنین علامت تعجب زرد رنگ هم از بین بردم
حالا که می خوام مجددا انجامش بدم این صفحه و گزینه های که گفتم می آد

لطفا کمکم کنید :sign_help::sign_help::sign_help:
علتش چیه ؟

تمام برنامه ها هم پاک کردم و حتی حافظه اش هم فرمت کردم درست نشده .

سلام
اين محيطي كه واردش ميشين محيط ريكاوري مود هست،
اما براي برطرف شدن مشكلتون كافيه يكي از مودمهاي موجود در تاپيك مودمها رو نصب و تست كنين، حتما درست ميشه و نيازي به نصب رام ندارين

baharan_2122
11-01-2012, 20:21
سلام
اين محيطي كه واردش ميشين محيط ريكاوري مود هست،
اما براي برطرف شدن مشكلتون كافيه يكي از مودمهاي موجود در تاپيك مودمها رو نصب و تست كنين، حتما درست ميشه و نيازي به نصب رام ندارين

کمک می خوام:sign_help:

ممنون از توضیحاتتون اما من حتی اومدم گوشی رو فریمورش عوض کردم و حتی چند مودم روش نصب کردم اما مشکلم حل نشد یعنی گوشی شبکه رو نمی شناسه البته دقت که می کنم توی درباره تلفن شماره مل رو نوشته
نسخه آندروید هم نوشته که 2.3.5 هست
اما نسخه باند پایه نوشته ناشناس
روی وضعیت هم می رم ایمیی رو زده ناشناس

دیگه یواش یواش دارم ناامید می شم

چیکار کنم؟
:bc::bc:

C0D3R
11-01-2012, 20:26
کمک می خوام:sign_help:

ممنون از توضیحاتتون اما من حتی اومدم گوشی رو فریمورش عوض کردم و حتی چند مودم روش نصب کردم اما مشکلم حل نشد یعنی گوشی شبکه رو نمی شناسه البته دقت که می کنم توی درباره تلفن شماره مل رو نوشته
نسخه آندروید هم نوشته که 2.3.5 هست
اما نسخه باند پایه نوشته ناشناس
روی وضعیت هم می رم ایمیی رو زده ناشناس

دیگه یواش یواش دارم ناامید می شم

چیکار کنم؟
:bc::bc:

اینجور که از توضیحاتتون میشه برداشت کرد عزیزم اینه که imei گوشیتون پریده! شما کد #06#* رو بزنین ببینین imei رو نشون میده یا خالیه؟

baharan_2122
11-01-2012, 20:52
اینجور که از توضیحاتتون میشه برداشت کرد عزیزم اینه که imei گوشیتون پریده! شما کد #06#* رو بزنین ببینین imei رو نشون میده یا خالیه؟

بله ! متاسفانه درست می گید خالیه ایمیی ندارم

چیکار کنم؟

C0D3R
11-01-2012, 22:30
بله ! متاسفانه درست می گید خالیه ایمیی ندارم

چیکار کنم؟

رام رسمیه kh3 رو دانلود کنین و طبق آموزش رامهای رسمیه نصبش کنین و بزارین کامل بوت بشه بعد دوباره برین به دانلودینگ و از فایلی که داخلش اسم efs هست رو در قسمت pda وارد کنین و استارت کنین تا نصب بشه , بعد تست کنین باید آنتن برگشته باشه و خبر بدین

baharan_2122
11-01-2012, 23:47
رام رسمیه kh3 رو دانلود کنین و طبق آموزش رامهای رسمیه نصبش کنین و بزارین کامل بوت بشه بعد دوباره برین به دانلودینگ و از فایلی که داخلش اسم efs هست رو در قسمت pda وارد کنین و استارت کنین تا نصب بشه , بعد تست کنین باید آنتن برگشته باشه و خبر بدین

سلام مجدد
ببخشید امشب من همش مزاحم می شم

من فایلهایی که دادم اینها است:
CODE_I9100XXKH3_CL479037_REV02_user_low_ship.tar.m d5
GT-I9100-CSC-MULTI-OXAKH3.tar.md5
MODEM_I9100XXKH3_REV_02_CL1050544.tar.md5
u1_02_20110310_emmc_EXT4.pit

اون فایلی که شما می گید رو ندارم

علت چیه
آیا می تونم دانلود کنم
اگه آدرس لینک مستقیم باشه بهتر

C0D3R
11-01-2012, 23:56
سلام مجدد
ببخشید امشب من همش مزاحم می شم

من فایلهایی که دادم اینها است:
CODE_I9100XXKH3_CL479037_REV02_user_low_ship.tar.m d5
GT-I9100-CSC-MULTI-OXAKH3.tar.md5
MODEM_I9100XXKH3_REV_02_CL1050544.tar.md5
u1_02_20110310_emmc_EXT4.pit

اون فایلی که شما می گید رو ندارم

علت چیه
آیا می تونم دانلود کنم
اگه آدرس لینک مستقیم باشه بهتر

از اینجا (http://hotfile.com/dl/127188601/47c712c/I9100XXKH3.rar.html)دانلود کنین, پسورد هم samfirware.com هست

baharan_2122
12-01-2012, 06:08
از اینجا (http://hotfile.com/dl/127188601/47c712c/I9100XXKH3.rar.html)دانلود کنین, پسورد هم samfirware.com هست

سلام آقا محمد

ممنونم از راهنمائیتون :dv::dk:
بالاخره درست شد:bo:
با استفاده از فریمور و همین روشی که گفتید رفتم و درست شد منتها ایمیی گوشی با مال خودم فرق می کنه:ai:
ایمیی جدید من 00499010640000 هست در حالی که مال خودم قبلا 35884804820016 بود
چجوری می تونم اینو هم درست کنم
بازم ممنونم

C0D3R
12-01-2012, 15:33
سلام آقا محمد

ممنونم از راهنمائیتون :dv::dk:
بالاخره درست شد:bo:
با استفاده از فریمور و همین روشی که گفتید رفتم و درست شد منتها ایمیی گوشی با مال خودم فرق می کنه:ai:
ایمیی جدید من 00499010640000 هست در حالی که مال خودم قبلا 35884804820016 بود
چجوری می تونم اینو هم درست کنم
بازم ممنونم

سلام
خوب خدارو شکر تا اینجا خوب پیش اومدین, الان IMEI به حالت اصلیه کارخونه دراومده و الان طبق آموزشی که در بخش عمومی هست از EFS بک اپ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166289)بگیرین و بعد طبق آموزش اینجا (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2319265&postcount=1)پیش برین

baharan_2122
12-01-2012, 17:18
سلام
خوب خدارو شکر تا اینجا خوب پیش اومدین, الان IMEI به حالت اصلیه کارخونه دراومده و الان طبق آموزشی که در بخش عمومی هست از EFS بک اپ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166289)بگیرین و بعد طبق آموزش اینجا (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2319265&postcount=1)پیش برین

سلامی مجدد

آقا محمد بازم ممنونم

من الان بک آپ هم گرفتم
و رفتم واسه ترمیم
اما هنگامی اون دو تا فایل رو تغییر می دم و کپی می کنم دو فایل دیگه ای رو که نوشتید من در پوشه efs ندارم و موجود نیست
و وقتی هم که من کارهای بعدی رو انجام می دم شماره ایمیی گوشی تغییری نمی کنه!

حتی چند بار هم ریبوت کردم

اما مشکل همچنان باقیست
مشکل کارم از کجاست؟

C0D3R
12-01-2012, 21:47
سلامی مجدد

آقا محمد بازم ممنونم

من الان بک آپ هم گرفتم
و رفتم واسه ترمیم
اما هنگامی اون دو تا فایل رو تغییر می دم و کپی می کنم دو فایل دیگه ای رو که نوشتید من در پوشه efs ندارم و موجود نیست
و وقتی هم که من کارهای بعدی رو انجام می دم شماره ایمیی گوشی تغییری نمی کنه!

حتی چند بار هم ریبوت کردم

اما مشکل همچنان باقیست
مشکل کارم از کجاست؟

اول روت کنین و بعد هم باید تویه تنظیمات Root explorer تیک show hidden رو بزنین تا فایلها رو ببینین

baharan_2122
12-01-2012, 22:19
اول روت کنین و بعد هم باید تویه تنظیمات Root explorer تیک show hidden رو بزنین تا فایلها رو ببینین

سلام:sign_help:
مجددا اومدم فیمور رو دوباره نصب کردم فایا efs رو زدم و حتی روت هم کردم منتها این فایلها رو ندارم در ضمن برنامه روت اکسپلورر بطور پیش فرض خودش تیک دار
آیا می شه از جایی این دو فایل رو گرفت؟

راه حل شما چیه الان چیکارش کنم

امیدی هست؟

ممنونم

baharan_2122
12-01-2012, 23:45
حیفم اومد که به یک دکمه خشک و خالی بسنده کنم:bu:
با راهنمایی های بیدریغ شما محمد گل بالاخره تونستم ایمیی گوشی رو درست کنم

مجددا از راهنمایییتون در طی این دوروز متشکرم
:bo:
سپاس و درود بیکران:cp:

korsan
14-01-2012, 20:15
salam man mikham sg2 ro ba odin flash bezanam amma aslan odin nemishnase gushio zardam nemishe odin age mishe fast komak konid.tnx

C0D3R
15-01-2012, 11:03
salam man mikham sg2 ro ba odin flash bezanam amma aslan odin nemishnase gushio zardam nemishe odin age mishe fast komak konid.tnx

سلام
تيك usb debugging رو بردارين درست ميشه

MOSTAFA405
16-01-2012, 18:08
سلام من یه سوال داشتم من العان ورژن اندرویید گوشیم 2.3.5 هستش اگر بخوام با برنامه odin ببرمش روی ورژن پایینتر مثلا 2.3.3 گوشی خاموش نمیشه؟

C0D3R
16-01-2012, 18:14
سلام من یه سوال داشتم من العان ورژن اندرویید گوشیم 2.3.5 هستش اگر بخوام با برنامه odin ببرمش روی ورژن پایینتر مثلا 2.3.3 گوشی خاموش نمیشه؟

سلام
برای دانگرید کردن مشکلی ندارین و میتونین انجام بدین

MOSTAFA405
16-01-2012, 18:19
ممنون از پاسختون و یه سوال دیگه از کجا بدونم که یک رام رسمی فارسی رو ساپورت میکنه یا نه و سایت رسمی که ورژن های اندرویید رو به صورت رسمی اراعه میده برا دانلود معرفی کنید با تشکر

C0D3R
16-01-2012, 18:22
ممنون از پاسختون و یه سوال دیگه از کجا بدونم که یک رام رسمی فارسی رو ساپورت میکنه یا نه و سایت رسمی که ورژن های اندرویید رو به صورت رسمی اراعه میده برا دانلود معرفی کنید با تشکر

تمام رامهای رسمی رو در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158237)معرفی میکنم عزیز,
اما خودتون هم میتونین از Sammobile.com دانلود کنین

MOSTAFA405
16-01-2012, 18:23
خوب از کجا بدونم فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟

behzad00
07-02-2012, 21:00
خوب از کجا بدونم فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟

دوست عزیز این رامها فارسی هستندیعنی منوی فارسی هم دارند:
Jpkf3 2.3.3
jpkg2 2.3.3
jpkh1 2.3.3
jpkj2 2.3.5

top_persian666
09-02-2012, 22:07
با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم موقع نصب رام تیک usb debugging باید فعال باشه یا نه فقط موقع نصب درایور گوشی باید فعال باشه و هنگام نصب رام تیکشو بردارم؟ ممنون

M_Erjenany
09-02-2012, 22:34
با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم موقع نصب رام تیک usb debugging باید فعال باشه یا نه فقط موقع نصب درایور گوشی باید فعال باشه و هنگام نصب رام تیکشو بردارم؟ ممنون

سلام

دوست عزیز شما وقتی بخواین رامی رو فلش کنید باید گوشیتون خاموش باشه ! اصلا تیک usb debugging زدن یا نزدنش فرقی نمیکنه چون گوشیتون خاموش هست !

8613187
26-02-2012, 09:43
سلام

میخوام با ادین فلش بزنم

I9100XWLA4_I9100XXKI4_I9100DBTKH1_HOME.tar
این فایل رو دانلود کردم با این pit
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175249&page=1

ولی بقیه ی فایل هارو ندارم باید چیکار کنم

توضیج بدید کدوم فایل هارو بدم به ادین

ممنون

C0D3R
26-02-2012, 09:54
سلام

میخوام با ادین فلش بزنم

I9100XWLA4_I9100XXKI4_I9100DBTKH1_HOME.tar
این فایل رو دانلود کردم با این pit
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175249&page=1

ولی بقیه ی فایل هارو ندارم باید چیکار کنم

توضیج بدید کدوم فایل هارو بدم به ادین

ممنون

سلام
از فايل pit استفاده نكنين و چون رامتون تك فايله هست فقط همون I9100XWLA4_I9100XXKI4_I9100DBTKH1_HOME.tar رو در قسمت PDA برنامه Odin وارد كنين و استارت كنين

8613187
26-02-2012, 10:03
سلام
از فايل pit استفاده نكنين و چون رامتون تك فايله هست فقط همون i9100xwla4_i9100xxki4_i9100dbtkh1_home.tar رو در قسمت pda برنامه odin وارد كنين و استارت كنين

میخواستم پاریتشن بندی شه او این حرفا ...

گفتم یه فرمت کلی کنم که خیال خودم راحت شه

همینجوری بزنم پس ؟

برای بک آپ از اس ام اس ، با کدوم برنامه بگیرم بهتره ؟

8613187
26-02-2012, 10:24
سلام

رام م فلش کردم ، وقتی بوت میشه هی ارور میده ،
the app;ocation twlauncher ...
force close

وایپ کردم درست شد ×!

حالا کجا برم روت کنم گوشی رو ؟×!

saman1997
26-02-2012, 21:16
دوستان من گوشیم با برنامه odin تو boot.bin گیر میکنه چکار کنم؟

Shahrokh K!NG
26-02-2012, 22:08
سلام

حالا کجا برم روت کنم گوشی رو ؟×!

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157694

memowolf
12-03-2012, 17:36
با فلش زدن سیستم عامل رو چه ورژنی میره؟

satsw2
23-03-2012, 18:26
سلام
من با رسمی XWLP2 4.0.3 زدم بعد از تمتم شدن رو آرم s گیر کرده. چه کار کنم؟؟؟؟؟!!!!!!

لطف کنید سریعتر کمک کنید ممنون

C0D3R
23-03-2012, 18:51
با فلش زدن سیستم عامل رو چه ورژنی میره؟

سلام
بستگی به رامی که نصب میکنین داره

سلام
من با رسمی xwlp2 4.0.3 زدم بعد از تمتم شدن رو آرم s گیر کرده. چه کار کنم؟؟؟؟؟!!!!!!

لطف کنید سریعتر کمک کنید ممنون

سلام
جوابتون داخل تاپیک پرسش و پاسخ داده شده

darivash
29-03-2012, 00:48
دوستان من گوشیم با برنامه odin تو boot.bin گیر میکنه چکار کنم؟
سلام بچه ها دقيقا مشكل منم همينه.من تا حالا با نصب رام رسمي مشكلي نداشتم.ولي امروز كه ميخواستم رام رسمي XXLPQ رو نصب كنم مخصوصا كه بعدش ميخوام نسخه جديد رام اقا محمد رو نصب كنم.تو مرحله رام رسمي با اودين 1.85 .گوشي تو مرحله Boot .bin گير ميكنه و جلوتر نميره و رام نصب نميشه.ممنون ميشم بگيد چيكار كنم؟
با تشكر

C0D3R
29-03-2012, 11:05
سلام بچه ها دقيقا مشكل منم همينه.من تا حالا با نصب رام رسمي مشكلي نداشتم.ولي امروز كه ميخواستم رام رسمي XXLPQ رو نصب كنم مخصوصا كه بعدش ميخوام نسخه جديد رام اقا محمد رو نصب كنم.تو مرحله رام رسمي با اودين 1.85 .گوشي تو مرحله Boot .bin گير ميكنه و جلوتر نميره و رام نصب نميشه.ممنون ميشم بگيد چيكار كنم؟
با تشكر

سلام
یاسر جان زمانیکه این حالت پیش میاد اولین کار گوشی رو خاموش و باطری رو به مدت 10 دقیقه در بیارین,
بعد باطری رو جابزنین و مجدد تست کنین (البته پورت پشت PC رو هم عوض کنین) اگر نصب شد که هیچ اما اگر نصب نشد یکبار یک رام رسمیه Ginger (هر بیسی) رو نصب کنین و بعد از بالا اومدنش بصورت کامل فول وایپش کنین و بعد LPQ رو نصب کنین

darivash
29-03-2012, 15:06
سلام
یاسر جان زمانیکه این حالت پیش میاد اولین کار گوشی رو خاموش و باطری رو به مدت 10 دقیقه در بیارین,
بعد باطری رو جابزنین و مجدد تست کنین (البته پورت پشت PC رو هم عوض کنین) اگر نصب شد که هیچ اما اگر نصب نشد یکبار یک رام رسمیه Ginger (هر بیسی) رو نصب کنین و بعد از بالا اومدنش بصورت کامل فول وایپش کنین و بعد LPQ رو نصب کنین
سلام محمدجان.وقت بخير.آقا محمد من براي 10 دقيقه هم باطري رو درآوردم و كارايي رو كه گفتيد انجام دادم ولي بازم درست نشد.اصلا تا الان سابقه نداشته به اين چنين مشكلاتي بر بخورم. فقط در روش دوم شما منظور از رام Ginger چيه؟ آخه من خواستم رام رسميه I9100XWLA4_I9100XXKI4_I9100DBTKH1_HOME.tar.md5 رو هم با اودين نصب كنم ولي بازم جواب نداد و تو مرحله Boot.bin گير ميكنه و جلو نميره.:cr:

C0D3R
29-03-2012, 15:28
سلام محمدجان.وقت بخير.آقا محمد من براي 10 دقيقه هم باطري رو درآوردم و كارايي رو كه گفتيد انجام دادم ولي بازم درست نشد.اصلا تا الان سابقه نداشته به اين چنين مشكلاتي بر بخورم. فقط در روش دوم شما منظور از رام Ginger چيه؟ آخه من خواستم رام رسميه I9100XWLA4_I9100XXKI4_I9100DBTKH1_HOME.tar.md5 رو هم با اودين نصب كنم ولي بازم جواب نداد و تو مرحله Boot.bin گير ميكنه و جلو نميره.:cr:

یاسرجان منظورم همون رامهای 2.3 هست , شما رام رو به همراه OLD Bootloader و Pit نصب کن حتما درست میشه

darivash
02-04-2012, 10:23
ممنونم ازت محمدجان.من چندروزی نبودم و آخرین پست شما رو ندیدم.فقط رفتم با ورژن دیگه ای از نرم افزار اودین فلش کردم و درست شد و دیگه روی پیغام boot.bin گیر نکرد

darivash
05-04-2012, 22:19
سلام محمدجان
وقت بخير. آقا محمد مدتي هست كه وقتي ميخوام گوشيمو با Odin3 v1.85.exe فلش بزنم متاسفانه روي مرحله boot.bin گير ميكنه و جلوتر نميره.قبلا كه اين مشكلو نداشتم كلا حدود 3 دقيقه طول ميكشيد تا گوشي فلش بشه.ولي الان متاسفانه روي مرحله boot.bin گير ميكنه.اون كارايي رو كه گفتين هم انجام دادم ولي متاسفانه درست نشد.فقط من براي امتحان از نسخه I9000_Odin3 v1.82 .exe استفاده كردم كه گوشي فلش شدو روي مرحله boot.bin گير نكرد و كارم انجام شد.ولي مدت زمان فلش با اين نسخه حدود 15 دقيقه بود .حتي دوبار ديگه هم از اين ورژن 1.82 استفاده كردم كه بازم حدود 15 دقيقه طول كشيد.به نظر شما بايد چيكار كنم كه بتونم از همون ورژن1.85 استفاده كنم .آيا روي سيستم ديگه اي امتحان كنم يا اينكه ممكنه بايد با تعويض ويندوز درست بشه؟ من منتظر پيشنهاداتتون هستم محمدجان

C0D3R
05-04-2012, 23:18
سلام محمدجان
وقت بخير. آقا محمد مدتي هست كه وقتي ميخوام گوشيمو با Odin3 v1.85.exe فلش بزنم متاسفانه روي مرحله boot.bin گير ميكنه و جلوتر نميره.قبلا كه اين مشكلو نداشتم كلا حدود 3 دقيقه طول ميكشيد تا گوشي فلش بشه.ولي الان متاسفانه روي مرحله boot.bin گير ميكنه.اون كارايي رو كه گفتين هم انجام دادم ولي متاسفانه درست نشد.فقط من براي امتحان از نسخه I9000_Odin3 v1.82 .exe استفاده كردم كه گوشي فلش شدو روي مرحله boot.bin گير نكرد و كارم انجام شد.ولي مدت زمان فلش با اين نسخه حدود 15 دقيقه بود .حتي دوبار ديگه هم از اين ورژن 1.82 استفاده كردم كه بازم حدود 15 دقيقه طول كشيد.به نظر شما بايد چيكار كنم كه بتونم از همون ورژن1.85 استفاده كنم .آيا روي سيستم ديگه اي امتحان كنم يا اينكه ممكنه بايد با تعويض ويندوز درست بشه؟ من منتظر پيشنهاداتتون هستم محمدجان

سلام یاسر جان,
عزیز این مشکل جدیدا با ورود رامهای ICS زیاد بوجود میاد و دلیل اصلیش هم مشخص نیست حتی یکی دو مورد تویه Android Device بهش اشاره شده اما راه حلی رائه ندادن ,
اما در کل شما یکبار دیگه Odin 1.85 رو مستقیم از sammobile دانلود کنین و تست بگیرین اگر باز گیر کرد اینبار رام رو به همراه فایل Bootloader نصب کنین یکبار هم این درایور (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/kQOSrxH3SF/verizon-wireless-i515-galaxy-nexus-usb-driver-v1.4.6.0.exe) رو رویه سیستمتون نصب کنین یکبار ریستارت کنین و بعد مجدد تست بگیرین , من یکبار خودم این مشکل برام پیش اومد این درایور رو نصب کردم و تعجب کردم که مشکلم با نصبش حل شد ,
به هر حال این کارها رو تست کنین تا من هم سرفرصت یه نگاهی تویه نت بندازم شاید دلیل این ایراد رو جایی اعلام کرده باشن

darivash
06-04-2012, 22:14
سلام محمدجان.
ممنونم ازت كه وقت ميذاري و به بقيه بچه ها كمك ميكني.محمدجان من تمامي اون كارايي كه تو پست قبلي گفتي رو انجام دادم ولي متاسفانه بازم تو مرحله boot.bin گير كردو درست نشد.انشاله اگه فرصت كردي يه سرچ كن و راه حلش رو پيدا كن و برام ما هم توضيح بده
با آرزوي موفقيت براي شما

C0D3R
06-04-2012, 23:14
سلام محمدجان.
ممنونم ازت كه وقت ميذاري و به بقيه بچه ها كمك ميكني.محمدجان من تمامي اون كارايي كه تو پست قبلي گفتي رو انجام دادم ولي متاسفانه بازم تو مرحله boot.bin گير كردو درست نشد.انشاله اگه فرصت كردي يه سرچ كن و راه حلش رو پيدا كن و برام ما هم توضيح بده
با آرزوي موفقيت براي شما

سلام
یاسر جان باطری رو 5 دقیقه دربیارین بعد جابزنین و به ریکاوری برین و وایپ دیتا و وایپ کش کنین بعد دانلودینگ برین و رام رو انتخاب کنین و استارت کنین ( پورت usb رو هم عوض کنین یعنی به پورت دیگه ای بزنین)

ghodrati_ur
12-04-2012, 08:10
باسلام خدمت دوستان من خواستم رام جدید را برای گالاکسی جیو بزنم رام روی گوشیم 2.2بود رام 2.3.6رااز سام فریمور دانلود کردم با odin این ورژن(Odin3 v1.85)زدم نشد این پیغام را میده(
<ID:0/004> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> APBOOT_S5660JPKPA_CL562834_REV03_user_low_true.tar .md5 is valid.
<OSM> CODE_S5660JPKPA_CL562834_REV03_user_low_true.tar.m d5 is valid.
<OSM> MODEM_S5660XXKPA_CL313389_REV03.tar.md5 is valid.
<OSM> GT-S5660-MULTI-CSC-OJPKPA.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/004> Odin v.3 engine (ID:4)..
<ID:0/004> File analysis..
<ID:0/004> SetupConnection..
بعدش یه خیهد دیگه دانلود کردم این ورژن(Odin_v4.38) این هم نزد این پیغام راداد(Download Start...
<0> Create File...
<1> StartThread Detected : 1
<2> StartThread Detected : 0
<3> StartThread Detected : 0
<4> StartThread Detected : 0
<5> StartThread Detected : 0
<6> StartThread Detected : 0
<7> StartThread Detected : 0
<8> StartThread Detected : 0
<1> setup connection...
<1> odin mode.. check plcatform verification.
<1> VerifyPlatform:V0, P0,R0
<1> START!!!
<1> set download environment.
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> mibib download..
الن گوشی روشن نمیشه به دانلود مود میره ولی روشن نمیشه رام های دیگری هم دانلود کردم2.2.3و2.2.1 اما odin هردوتاش همین پیغام را میدن لطفاً کمکم کنیدچیکار باید بکنم باتشکر

ghodrati_ur
12-04-2012, 13:05
کسی نیست کمکم کنه؟

C0D3R
12-04-2012, 13:26
باسلام خدمت دوستان من خواستم رام جدید را برای گالاکسی جیو بزنم رام روی گوشیم 2.2بود رام 2.3.6رااز سام فریمور دانلود کردم با odin این ورژن(odin3 v1.85)زدم نشد این پیغام را میده(
<id:0/004> added!!
<osm> enter cs for md5..
<osm> check md5.. Do not unplug the cable..
<osm> please wait..
<osm> apboot_s5660jpkpa_cl562834_rev03_user_low_true.tar .md5 is valid.
<osm> code_s5660jpkpa_cl562834_rev03_user_low_true.tar.m d5 is valid.
<osm> modem_s5660xxkpa_cl313389_rev03.tar.md5 is valid.
<osm> gt-s5660-multi-csc-ojpkpa.tar.md5 is valid.
<osm> checking md5 finished sucessfully..
<osm> leave cs..
<id:0/004> odin v.3 engine (id:4)..
<id:0/004> file analysis..
<id:0/004> setupconnection..
بعدش یه خیهد دیگه دانلود کردم این ورژن(odin_v4.38) این هم نزد این پیغام راداد(download start...
<0> create file...
<1> startthread detected : 1
<2> startthread detected : 0
<3> startthread detected : 0
<4> startthread detected : 0
<5> startthread detected : 0
<6> startthread detected : 0
<7> startthread detected : 0
<8> startthread detected : 0
<1> setup connection...
<1> odin mode.. Check plcatform verification.
<1> verifyplatform:v0, p0,r0
<1> start!!!
<1> set download environment.
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> big partition size!!
<1> mibib download..
الن گوشی روشن نمیشه به دانلود مود میره ولی روشن نمیشه رام های دیگری هم دانلود کردم2.2.3و2.2.1 اما odin هردوتاش همین پیغام را میدن لطفاً کمکم کنیدچیکار باید بکنم باتشکر

کسی نیست کمکم کنه؟

سلام
دوست عزیز باید سوالتون رو در بخش گوشیه مورد نظرتون بزنین ,
اما در مورد مشکلتون , یکبار باطری رو در بیارین و 5 دقیقه بعد جابزنین و در حالت دانلودینگ روشن کنین و یک رام رسمی روش نصب کنین

ghodrati_ur
12-04-2012, 17:13
سلام
دوست عزیز باید سوالتون رو در بخش گوشیه مورد نظرتون بزنین ,
اما در مورد مشکلتون , یکبار باطری رو در بیارین و 5 دقیقه بعد جابزنین و در حالت دانلودینگ روشن کنین و یک رام رسمی روش نصب کنین

سلام ممنون از راهنماییتون این کار را کردم اما بازهم نشد

C0D3R
12-04-2012, 20:18
سلام ممنون از راهنماییتون این کار را کردم اما بازهم نشد

از یک رام چند فایله استفاده کنین

m.punisher
15-04-2012, 23:30
سلام
من یه رام 2.3.5 فارسی دانلود کردم که بعداز اکسترکت I9100JPKJ2_I9100OJPKJ1_I9100XXKI4_HOME.tar.md5 این فایل بوجود امده که طریقه نصب رام تک فایلی را پیدا نکردم ممنون میشم توضیح بدید

sabzefosfori
15-04-2012, 23:40
سلام
من یه رام 2.3.5 فارسی دانلود کردم که بعداز اکسترکت I9100JPKJ2_I9100OJPKJ1_I9100XXKI4_HOME.tar.md5 این فایل بوجود امده که طریقه نصب رام تک فایلی را پیدا نکردم ممنون میشم توضیح بدید

دوست عزيز اين فايل md5 رو بزار تو قسمت PDA برنامه odin و start رو بزنيد همين , رام نصب ميشه

m.punisher
16-04-2012, 00:03
دوست عزيز اين فايل md5 رو بزار تو قسمت PDA برنامه odin و start رو بزنيد همين , رام نصب ميشه

ممنون فقط حدودا این فلش کردن چقدر باید طول بکشه الان نزدیک 10 دقیقه اس روی boot.bin گیرکرده

mohsenfarout
04-05-2012, 20:43
باسلام
دوستان عزیز برنامه اودین در حالت خاموش گوشیو رو نمی شناسه همه کارها تو پست های قبلی رو هم انجام دادم فرقی نکرد لطفاً راهنمایی کنید

mohsenfarout
04-05-2012, 20:44
باسلام
دوستان عزیز برنامه اودین در حالت خاموش گوشیو رو نمی شناسه همه کارها تو پست های قبلی رو هم انجام دادم فرقی نکرد لطفاً راهنمایی کنی

C0D3R
04-05-2012, 22:43
باسلام
دوستان عزیز برنامه اودین در حالت خاموش گوشیو رو نمی شناسه همه کارها تو پست های قبلی رو هم انجام دادم فرقی نکرد لطفاً راهنمایی کنید

باسلام
دوستان عزیز برنامه اودین در حالت خاموش گوشیو رو نمی شناسه همه کارها تو پست های قبلی رو هم انجام دادم فرقی نکرد لطفاً راهنمایی کنی

سلام
یکبار برنامه کیز رو اگر دارین پاک کنین و سیستم رو ریستارت کنین و آخرین ورژن کیز رو دانلود و نصب کنین و تیک USB Debugging رو بردارین و برای اجرای Odin هم اگر ویندوزتون سون هست کلیک راست و Run As Administrator رو بزنین و تست بگیرین (کابلتون رو هم بدون کابل واسط وصل کنین و فقط به پشت مادربورد بزنین)

mahdidanesh91
25-05-2012, 19:06
محمد اقا شما که زحمت کشیدی فرق فلش با رام تک فایلی و چند فایلی رو هو واسه دوستان توضیح میدادی:bq:

m.r.kaveh
07-06-2012, 09:06
آقا یکی لینک دانلود اودین رو واسه ما لطف کنه

azmi.on
07-06-2012, 10:08
آقا یکی لینک دانلود اودین رو واسه ما لطف کنه

از لینک زیر بگیرید در ضمن اون 3تا فایلی که باهاشه باید در یک پوشه باشه تا اودین بدرستی کار کنه
موفق باشید
http://forum.mobilestan.net/Download.png (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/BmGYWvk2LR/odin3-v1.85.zip)

amir255
19-06-2012, 13:57
اساتید من رام رسمی 4.0.3 عراق رو دانلود کردم ولی 4تا فایله یعنی بجز اون 3مورد یکی دیگه هم هست اونو چیکار کنم توی اسمش کلمه boot‏ دیده میشه

.: MOSTAFA :.
19-06-2012, 14:13
اساتید من رام رسمی 4.0.3 عراق رو دانلود کردم ولی 4تا فایله یعنی بجز اون 3مورد یکی دیگه هم هست اونو چیکار کنم توی اسمش کلمه boot‏ دیده میشه

داداش فایلا مثل این قرار بده http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=736828&d=1338438014

ali_akbar_2010
23-06-2012, 21:39
سلام. من اندروید 4 نصب کردم. هم فارسی هم خارجی ولی جفتش چرت بودن. میخوام برگردم 2.3.5 اما فایلش تک فایله فلش نمیشه چیکار کنم؟

23-06-2012, 21:46
سلام. من اندروید 4 نصب کردم. هم فارسی هم خارجی ولی جفتش چرت بودن. میخوام برگردم 2.3.5 اما فایلش تک فایله فلش نمیشه چیکار کنم؟

چرا نمیشه با خیال راحت برگرد به 2.3.5 فقط فول وایپ فراموش نشه :cg:

ali_akbar_2010
23-06-2012, 23:38
چرا نمیشه با خیال راحت برگرد به 2.3.5 فقط فول وایپ فراموش نشه :cg:
فول وایپ چیه؟:ci:

24-06-2012, 12:01
فول وایپ چیه؟:ci:
وارد محيط ريكاوري مود بشين و از منوي موجود Wipe Cache و Data Wipe رو انتخاب كنين :mobilestan:

str.iran
08-07-2012, 16:37
با سلام دوستان من از اندروید 4 میخواستم برگردم به اندروید 2.3.6 ولی وقتی با ادین رام رو نصب میکنم رام رو ارم سامسونگ گیر میکنه حالا چیکار کنم من هیچ کاری نکردم حتی روت هم نکردم همین جوری رام 2.3.6 رو نصب کردم که حالا این اتفاق افتاده گوشی مال من نیست یکی به دادم برسه.

karim_66
25-07-2012, 03:22
Ba arze salam va khaste nabashi
man file falsh morede nazaro az linkiiii ka dade boddin gereftam file rar ro k extract kardam
tanha shamele 1file ba pasvande MD5 bod baghiyeye filaro bayad az koja begiram mamnon misham
komakam konid

25-07-2012, 05:34
Ba arze salam va khaste nabashi
man file falsh morede nazaro az linkiiii ka dade boddin gereftam file rar ro k extract kardam
tanha shamele 1file ba pasvande MD5 bod baghiyeye filaro bayad az koja begiram mamnon misham
komakam konid

سلام دوست عزیز
فارسی تایپ کردن از ابتدایی ترین قوانینه انجمن هستش.
در مورد سوالتون اون رام تک فایل هست و فقط او فایل رو در قسمت PDA بزار :mobilestan:

N1M4_4M1N
01-08-2012, 04:31
خواهشا کمکم کنید. من گوشی رو به توسط odin روت کردم اما یک مثلث زرد رنگ ظاهر میشه و گوشی بالا نمیره .لطفا کرنل i9100xxlps رو برام بفرسیتد

C0D3R
01-08-2012, 18:56
خواهشا کمکم کنید. من گوشی رو به توسط odin روت کردم اما یک مثلث زرد رنگ ظاهر میشه و گوشی بالا نمیره .لطفا کرنل i9100xxlps رو برام بفرسیتد

سلام
اون علامت مثلث مربوط به روت بودن گوشی هست و مشکلی نیست در مورد بالا نیومدن گوشیتون هم مجدد رام رسمی نصب کنید درست میشه

malek_he
18-08-2012, 12:53
سلام
خسته نباشید
آقا من با یه مشکل بزرگ روبه رو شدم
می خواستم به آندرویید 4 برم با رام اصلی نشد خیلی طول کشید من هم کابل رو کشیدم
حالا تو حالت دانلودینگ نمیره روشن هم نمیشه فقط یه تصویر موبایل و کامپیوتر میاد که وسطش یه مثلث زرد هستش
وقتی هم با اودین فلش میکنم بعد از چند مرحله به boot.bin که میرسه failed میده
خواهش میکنم کمکم کنید
ممنون

malek_he
18-08-2012, 17:24
اقا مشکل من حل شد گوشیه من i9100g بود و با رفتن به تاپیک مخصوصش حلش پیدا شد

TAKSTAR-RED
21-08-2012, 21:23
با سلام خدمت دوستان.من گالسکی 2 دارم.گوشیم بالا نمیاد full wipe هم کردم و بعد با odin یه رام روش نصب کردم ولی بازم بالا نمیاد.چیکار باید بکنم؟

rambod17
09-09-2012, 09:51
سلام من همه کارهای گفته شده رو انجام میدم اما وقتی رو start کلید می کنم بعد چند دقیقه fail میشه گوشی من گلکسی یانگ هست

mym1450
09-09-2012, 10:19
سلام من همه کارهای گفته شده رو انجام میدم اما وقتی رو start کلید می کنم بعد چند دقیقه fail میشه گوشی من گلکسی یانگ هست

سلام
مطمئنین رام مربوط ب گوشی خودتونه؟

sajjads24
10-09-2012, 01:48
ایا استفاده از فایل pit برای فلش یا تعویض رام وارتقای ان ضروریه یا نه ؟

C0D3R
18-09-2012, 22:07
ایا استفاده از فایل pit برای فلش یا تعویض رام وارتقای ان ضروریه یا نه ؟

سلام

خیر ضروری نیست فقط در شرایط خاص ازش استفاده میشه

HnMe_BnD
03-10-2012, 18:13
سلام دوستان ، من بعد از نصب رام رسمی با اودین گوشیم توی انیمیشن رام که به شکل اس هست گیر میکنه!!!
کسی میتونه راهنمایی کنه؟!

shoeib
10-11-2012, 21:38
سلام دوستان
من یخ رام برای گالاکسی اس2 دانلود کردم که اسمش اینه:
I9100GJPLPB_OJPLP7_Arabic_Android_4.0.4

موقع فلش خیلی سریع ارور failed میده
رامی که دانلود کردم فقط شامل یک فایل dll و یک فایل .tar.md5 هست

میشه بفرمایید این فایل رو باید در کدوم قسمت odin انتخاب کنم تا درست فلش بشه؟

ممنون

Milo.Metallboy
11-11-2012, 10:50
tar رو از اخر اسمش پاک کن که فقط md5 بمونه
بعد در قسمت pda انتخابش کن و استارت

samijaan
19-01-2013, 12:53
دوستان یکنفر منو راهنمایی کنه :

اگه من الان از رام کاستومم که 2.3.6 هست بکاپ بگیرم و قبل از نصب رام رسمیه 4.1.2 با کد #3855*2767* فول ریست کنم که اطلاعات حافظه و بکاپ ریکاوریم که در حافظه هست میپره ...!!
نمیدونم منظورمو متوجه شدین؟؟ در کل میخوام بدونم با انجام کدوم وایپ یا کدوم ریست حافظه 16 گیگ که اطلاعات بکاپ ریکاوری و بکاپ تیتانیوم داخلش هست میپره

C0D3R
21-01-2013, 13:42
دوستان یکنفر منو راهنمایی کنه :

اگه من الان از رام کاستومم که 2.3.6 هست بکاپ بگیرم و قبل از نصب رام رسمیه 4.1.2 با کد #3855*2767* فول ریست کنم که اطلاعات حافظه و بکاپ ریکاوریم که در حافظه هست میپره ...!!
نمیدونم منظورمو متوجه شدین؟؟ در کل میخوام بدونم با انجام کدوم وایپ یا کدوم ریست حافظه 16 گیگ که اطلاعات بکاپ ریکاوری و بکاپ تیتانیوم داخلش هست میپره

سلام
عزيزم شما زمانيكه بك آپ ميگيرين بسته به تنظيمات خودتون هست كه بك آپ كجا گرفته بشه ، اگر SD رو انتخاب كنين روي اون حافظه 14 گيگ ريخته ميشه ، فول وايپ كل حافظه 2 گيگ رو فرمت ميكنه (فضايي كه رام و برنامه ها نصب ميشن) در نهايت براي ايمني بيشتر هميشه از فايل بك آپ يك نسخه روي pc داشته باشين (فقط هيچوقت بعد از تهيه بك آپ فايل و فولدرش رو تغييرنام ندين)

saman_dku5
04-04-2013, 23:12
سلام.من گوشیمو که گالکسی اس3 هست رو روت کردم.در این سایت مطرح کردم که میخوام روت بودنشو از بین ببرم.گفته شد باید فلش بشه.
میخواستم نحوه فلش کردنشو بهم بگید.و اینکه فایلی لازم داره؟؟؟اگه داره لطف میکنید برام بذارید؟؟؟
خیلی خیلی ممنون میشم ازتون:sign_help:

avashk
11-04-2013, 10:02
ببخشید من خودم اس پلاس دارم و تا حالا چندین بار رامشو عوض کردم برای دوستم که اس تو داره اومدم اینجا اینگار رام عوض کردن تو اس تو خیلی پیچیده تره
میشه یه راهنمایی بکنید رام گوشیش 2.3 اصل هست از کجا شروع کنم
یه سوال از آموزشتون :مگه یه رام رسمی که دانلود کنم چند تا فایل داره که تو هر مرحله گفتید فایل با این مشخصات را انتخاب کنیم ؟؟
بعد اون لینک تاپیک مرجع رام ها که زدید لینک اون تاپیک نیست با عرض پوزش
ممننون میشم پاسخ بدید

choopan
11-04-2013, 17:14
ببخشید من خودم اس پلاس دارم و تا حالا چندین بار رامشو عوض کردم برای دوستم که اس تو داره اومدم اینجا اینگار رام عوض کردن تو اس تو خیلی پیچیده تره
میشه یه راهنمایی بکنید رام گوشیش 2.3 اصل هست از کجا شروع کنم
یه سوال از آموزشتون :مگه یه رام رسمی که دانلود کنم چند تا فایل داره که تو هر مرحله گفتید فایل با این مشخصات را انتخاب کنیم ؟؟
بعد اون لینک تاپیک مرجع رام ها که زدید لینک اون تاپیک نیست با عرض پوزش
ممننون میشم پاسخ بدید

رام اصلی :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=268508

با ادین فلش بزنید . فایل رو در قسمت pda قرار بدید گوشی رو در حالت دانلودینگ( گوشی رو خاموش کنید همزمان کلید های ولوم بالا + کلید هوم+ پاور ) ببرید .به سیستم متصل کنید و کلید استارت رو بزنید.

avashk
12-04-2013, 10:36
رام اصلی :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=268508

با ادین فلش بزنید . فایل رو در قسمت pda قرار بدید گوشی رو در حالت دانلودینگ( گوشی رو خاموش کنید همزمان کلید های ولوم بالا + کلید هوم+ پاور ) ببرید .به سیستم متصل کنید و کلید استارت رو بزنید.

1-منظورتون دقیقا از اینکه میگین با ادین فلش بزنم چیه ؟
2-کدوم ورژن اودین ممکنه لینک دانلود بدید؟:sign_help:
3-گوشی نیاز به روت نداره دیگه نه ؟
ممنون :df:

C0D3R
12-04-2013, 13:08
1-منظورتون دقیقا از اینکه میگین با ادین فلش بزنم چیه ؟
2-کدوم ورژن اودین ممکنه لینک دانلود بدید؟:sign_help:
3-گوشی نیاز به روت نداره دیگه نه ؟
ممنون :df:

سلام عزیز

طبق آموزش زیر عمل کنین :
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273151&postcount=1

hrm124
31-05-2013, 17:57
توی عکس تیک re-partition نخورده ولی توی متن گفته که بایدزده شه.ای جریانش چنن
؟

C0D3R
31-05-2013, 19:13
توی عکس تیک re-partition نخورده ولی توی متن گفته که بایدزده شه.ای جریانش چنن
؟

سلام عزیزم
اگر از فایل pit استفاده کنین نیاز هست تیک بخوره اما اگر از pit استفاده نکنین نباید تیک بخوره , ترجیحا از pit استفاده نکنین و تیک هم نزنید

amidvaseghi
09-06-2013, 05:41
<OSM> I9100XWLSS_I9100OXXLS9_I9100XXMS2_HOME.md5 is invalid.
<OSM> End...
این اررو میده لطفا راهنمایی بفرمایید.
در ضمن رام تک فایلی هستش

mostafa_j300
09-06-2013, 10:54
درود
من این رام (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=280405&page=2) رو میخواستم نصب کنم تک فایلی بود در برنامه ODIN قسمت های PDA و PHONE و CSC فایل اصلی رام رو گذاشتم و استارت کردم همه چی داشت خوب پیش میرفت که یهو اون بالا تو پنجره اول FAIL زد و دیگه نرفت حالا گوشی رو علامت یک موبایل و یک PC که وسطش مثلث زرد هست مونده چکارش کنم . رام قبلی گوشیم آندروید 2.3.3 با بیلد i9100gxxkl4 بود .
عکس هم پیوست کردم

raminhp
09-06-2013, 13:11
درود
من این رام (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=280405&page=2) رو میخواستم نصب کنم تک فایلی بود در برنامه ODIN قسمت های PDA و PHONE و CSC فایل اصلی رام رو گذاشتم و استارت کردم همه چی داشت خوب پیش میرفت که یهو اون بالا تو پنجره اول FAIL زد و دیگه نرفت حالا گوشی رو علامت یک موبایل و یک PC که وسطش مثلث زرد هست مونده چکارش کنم . رام قبلی گوشیم آندروید 2.3.3 با بیلد i9100gxxkl4 بود .
عکس هم پیوست کردم

نباید تیک گذینه repartition رو بزنی
تیکشو بزدار

mostafa_j300
09-06-2013, 13:18
نباید تیک گذینه repartition رو بزنی
تیکشو بزدار

دوست گرامی گوشی بنده سری g هست شما رام سری معمولی رو بهم معرفی کردید ولی در هر حال مشکل از رام بود با یک رام دیگه حل شد.

Tyros
15-06-2013, 09:25
سلام دوستان من رام تک فایل دارم.
بعد اینکه روی ویندوز 8 جواب میده؟

C0D3R
29-11-2013, 12:04
سلام دوستان من رام تک فایل دارم.
بعد اینکه روی ویندوز 8 جواب میده؟

سلام
رام تک فایل مشکلی نداره چون اکثر رامهای رسمی که ریلیز میشن تک فایله هستن, روی ویندوز 8 هم مشکلی ندارید فقط در زمان اجرای برنامه odin کلیک راست کنین و run as administrator بزنین