PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ پیرامون گوشی SAMSUNG Galaxy Gio

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

MASOUD
27-06-2011, 19:47
کلیه پرسش و پاسخ ها پیرامون این گوشی در این تاپیک مطرح و پاسخ داده خواهد شد

لطفا از ایجاد تاپیک های مشابه خودداری کنید

sol2n
27-06-2011, 23:18
ممنون که بالاخره یه بخش هم واسه این گوشی باز کردید
کسی نمیدونه اپدیت2.3 فارسی کی میاد واسش؟

dimoqwe
28-06-2011, 16:30
آموزش روت کردن این گوشی را کسی میدونه؟

nadoon
28-06-2011, 22:14
میخواستم بدونم میشه روش تم نصب کرد ؟

S.H.A.H.R.O.K.H
30-06-2011, 00:51
الان گوشی بالا نمیاد من چه خاکی تو سرم بریزم...کسی نمیدونه چه جوری میشه وایپش کرد...

wolfman_741
30-06-2011, 09:25
روی gio میشه از GPS بدون استفاده از اینترنت و به صورت رایگان استفاده کرد ؟

Moh3ne
30-06-2011, 12:06
شما گفتید از ایجاد تایپیک های مشابه خودداری بشه؛
ولی میشه گفت تایپیک شما تکراریه؛
یک تایپیک درباره جیو وجود داره که بیست صفحه هست و مدتها قبل ایجاد شده؛
چرا اون مهم نشده؟
مگه تایپیکی که مهم شه فقط باید توسط مدیر باز شده باشه؟
اگه اون رو مهم میکردید بیشتر با منطق همخوانی داشت!
حداقل اون رو قفل کنید که کاربرا گیج نشن برن کجا.

عجیبه!!!

morteza2001
01-07-2011, 09:59
سلام
کسی میدونه این گوشی چه جوری تو حالت safe mode بالا میاد ؟؟؟؟

و نگه همزمان سه تا دکمه "پاور" " home" " زیاد کردن صدا " یا "پاور" " home" " کم کردن صدا " چه کاری انجام میده؟

wolfman_741
02-07-2011, 16:29
روی gio میشه از GPS بدون استفاده از اینترنت و به صورت رایگان استفاده کرد ؟
کسی نیست جواب بده ؟

mohammad_f29
04-07-2011, 00:33
گوشی من وقتی که منوها رو بالا پائین میکنم نوشته ها و آیکونها یه مقدار تار میشه و رنگاش قاطی میشه خواستم بدونم طبیعیه (یعنی واسه بقیه هم همینجوریه) یا نه ؟

hosein_gh
05-07-2011, 19:08
سلام
چرا کسی اینجا جوابگو نیست.
واسه این گوشی باید رام مخصوص به خودشو نصب کرد؟
اگه رام داره لینک بدین لطفا
با تشکر

aminjpo
17-07-2011, 18:53
جواببببببببببببب

Mr.Yaghoubi
21-07-2011, 07:52
آقا اینجا چرا یخ زده؟

MohammadHossein
21-07-2011, 10:49
این چه تاپیکیه که هیچ کس توش جواب نمیده؟:dz:
میشه سیستم عامل ریخت روش؟

farahmand1371
21-07-2011, 11:42
کسی نیست جواب بده ؟

گوگل مپ 5.7 رو دانلود و نصب كن.بعد يا واي فاي داشته باش يا با طرح دانلود روزانه ايرانسل يا همراه اول كه 1000 تومن قيمتشه به اينترنت وصل شو و نقشه ي هركجا رو كه خواستي به صورت آفلاين داشته باشي رو به اين صورت دانلود كن:
menu-->more-->labs
تيك گزينه download map area رو فعال كن.بعد به نقطه دلخواهت برو و انگشتت رو چند لحظه روي نقطه مورد نظر نگه دار و بالوني كه باز شده رو انتخاب كن و از ليست باز شده گزينه download map area رو بزن كافيه چند لحظه صبر كني تا نقشه نقطه مورد نظر تا شعاع 16 كيلومتر دانلود بشه و بتوني به صورت آفلاين از اون استفاده كنيhttp://mobilestan.net/images/smilies/Animated/ea.gif

Aloxan
21-07-2011, 18:13
سلام دوستان
میشه برتریهای جیو رو نسبت به آپتیموس وان بگید ؟

pnn
21-07-2011, 18:27
سلام دوستان
میشه برتریهای جیو رو نسبت به آپتیموس وان بگید ؟

Cpu gio 800 ولی cpu one600...دوم اینکه جیو دارایه شتاب دهنده گرافیکیه .اندروید 2.2برای جیو

mori_morteza
22-07-2011, 19:49
سلام .
من تصمیم گرفتم این گوشی رو بگیرم ولی چند تا سوال داشتم
ببخشید اگه مبتدیانست ! آخه هیچی از این سیستم عامل و گوشی نمیدونم

یاهو مسنجر روش نصب میشه ؟
به خوبی پشتیبانی میکنه ؟
کیبوردش تو عکسا که دیدم مثل آیفون بود . تو یاهو هم همینطور هست ؟
میدونم جاش اینجا نیست ! اینترنت ایرانسل بهتره یا همراه اول . البته بیشتر کاربرا میگند ایرانسل ...
الان قیمتش چنده ؟
به چیا نگاه کنم که کلاه سرم نره ؟
از علاالدین بگیرم یا جای دیگه ؟

ممنون

pnn
23-07-2011, 01:39
سلام .
من تصمیم گرفتم این گوشی رو بگیرم ولی چند تا سوال داشتم
ببخشید اگه مبتدیانست ! آخه هیچی از این سیستم عامل و گوشی نمیدونم

یاهو مسنجر روش نصب میشه ؟
به خوبی پشتیبانی میکنه ؟
کیبوردش تو عکسا که دیدم مثل آیفون بود . تو یاهو هم همینطور هست ؟
میدونم جاش اینجا نیست ! اینترنت ایرانسل بهتره یا همراه اول . البته بیشتر کاربرا میگند ایرانسل ...
الان قیمتش چنده ؟
به چیا نگاه کنم که کلاه سرم نره ؟
از علاالدین بگیرم یا جای دیگه ؟

ممنون
دوست غزیز بله روش مسنجر نصب و بدون هیچ مشکلی اجرا میشه.من خودم نصب کردم.از نظر پشتیبانی بد نیست مثلا الان اندروید 2.3برای اروپا اومده و مطمنن برا خاورمیانه هم میاد.از نظر کیبورد هم بله ولی شما می توانید از هر نوع کیبوردی استفاده کنی.الان هم اگه بتونی پیداش کنی حدودا 250هست.و در کل اگه نمی خواهی بیشتر از اینها به موبایل پول بدی تو خریدش شک نکن

mori_morteza
23-07-2011, 03:49
خیلی ممنون . این جوری که بچه ها تعریف کردند و تو مشخصات گوشی بود گوشی واقعا بیشتر از قیمتش می ارزه ! ( به نظر من ! )

dj_metal_666
23-07-2011, 20:14
سلام ورژن 2.3.4 هم برای اروپا امد اما دریغ از 2.3.3 فارسی!!!

aminjpo
24-07-2011, 19:13
سلام من 2 تا سوال داشتم
1.من الان 2.2 اورجینال فارسی ساپورت هست
1.می تونم 2.3.4 رو نصب کنم؟محدودیتی نداره؟مثلا رلیجن؟
2.برتریهایش چیه ؟
3.ایا اگر منصرف شدم همین رام اورجینتال فارسی ساپورت هست برام؟

hadikia
24-07-2011, 22:57
درود.
راهی هست تا همه ی برنامه ها رو روی sdcard نصب کرد؟ اصلا داخل فون مموری نصب نشه.راه حل این مشکل واسم خیلی حیاتیه و فکر میکنم برای همه ی جیو داران گرامی.
سپاسگزارم.

pnn
25-07-2011, 00:36
سلام من 2 تا سوال داشتم
1.من الان 2.2 اورجینال فارسی ساپورت هست
1.می تونم 2.3.4 رو نصب کنم؟محدودیتی نداره؟مثلا رلیجن؟
2.برتریهایش چیه ؟
3.ایا اگر منصرف شدم همین رام اورجینتال فارسی ساپورت هست برام؟

دوست عزیز اگه فارسی برات اهمیت نداره خوب مسلما بهتره برتری هاشم میشه گفت خیلی نیست و عمده ترین برتریش نسبت به قبل مصرف باتریش که خیلی کمتره

pnn
25-07-2011, 00:41
درود.
راهی هست تا همه ی برنامه ها رو روی sdcard نصب کرد؟ اصلا داخل فون مموری نصب نشه.راه حل این مشکل واسم خیلی حیاتیه و فکر میکنم برای همه ی جیو داران گرامی.
سپاسگزارم.

بله دوست عزیز منم به شدت با کمبود حافظه مواجه ام اما هیج را به خصوصی وجود نداره به جز یک راه که اونم تا حدودی بیفایده و نامناسب و بسیاری از برنامه ها بعد از نصب فورس کلوز میده.و راه دیگه app2sd هست که این روش خوبه و اموزشش دو فروم هست

hadikia
25-07-2011, 19:06
بله دوست عزیز منم به شدت با کمبود حافظه مواجه ام اما هیج را به خصوصی وجود نداره به جز یک راه که اونم تا حدودی بیفایده و نامناسب و بسیاری از برنامه ها بعد از نصب فورس کلوز میده.و راه دیگه app2sd هست که این روش خوبه و اموزشش دو فروم هست

App2SD فقط اونایی رو که میشه، میبره رو SD . البته بدون برنامه هم میشه رفت تو مدیریت برنامه ها و اونایی رو که میشه، به SD انتقال داد.در حال حاضر بزرگترین مشکل جیو واسه من، اینه...که امیدوارم دوستان متخصص به ما کمک کنند.

mhdhasani
25-07-2011, 19:15
سلم دوستان من میخوام این گوشیو بگیرم چند تا سوال دارم
1.کیفیت صداش چطوره به سونی اریکسون میرسه؟
2.با CPU و RAM و حافظه گوشی مشکل ندارید؟ ....کلا مشکل خاصی ندارید؟
3.میارزه بجاش galaxy ACE بخرم؟
4.برنامه ها خوب اجرا میشن؟
5.پیکسل های صفحه نمایش معلوم نیست؟
6.دوربینش چطوره؟
7.قیمت؟
ممنون

dj_metal_666
25-07-2011, 19:27
.خوبه
2.خیر
3.نه
4.بله
5.خیر
6.از 5800 بهتره
7. قیمت حدود 260

hadikia
25-07-2011, 19:43
درود به این پیوند رفته و سپس پست سوم را اجرا کنید.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=155567

mori_morteza
26-07-2011, 07:25
مشکل مموری کارت برای منم بود . اومدم بپرسم که دیدم دوستمون پرسیده .

چند تا سوال دیگه داشتم . من دیروز موبایل رو گرفتم 255 مشکیش . با کیف و ... شد 267 . گوشیه خیلی خوبیه ( نسبت به قیمتش )
چند تو سوال دارم میدونم مبتدیانست ولی نمیدونم راستش

1 . چطوری شماره های روی سیم کارت رو پاک کنم؟
2 . یا اگه نمیشه چطوری کاری کنم که شماره های رو سیم کارت نشون داده نشه؟
3 . چطوری جای برنامه ها رو تو منو عوض کنم ؟
4 . اینترنت همراه اول همینطوریه ؟ یعنی سرعتش پایینه ؟ یه صفحه که بزور باز کرد . یاهو هم اصلا نمیره ( از بس سرعتش پایینه ! )
5 . زنگ موبایل و اس ام اس از کجا عوض میشه :دی . گشتم جایی رو پیدا نکردم ...

ممنون

pnn
26-07-2011, 08:02
بچه ها هر کی تونسته بازی گرافیکی رو گوشیش نصب کنه به ما هم بگه تا نصبش کنیم اولم خودم میگم gangester1و nfsو novaوpes11 وangry birds وasphalt5

mori_morteza
26-07-2011, 08:13
مشکل مموری کارت برای منم بود . اومدم بپرسم که دیدم دوستمون پرسیده .

چند تا سوال دیگه داشتم . من دیروز موبایل رو گرفتم 255 مشکیش . با کیف و ... شد 267 . گوشیه خیلی خوبیه ( نسبت به قیمتش )
چند تو سوال دارم میدونم مبتدیانست ولی نمیدونم راستش

1 . چطوری شماره های روی سیم کارت رو پاک کنم؟
2 . یا اگه نمیشه چطوری کاری کنم که شماره های رو سیم کارت نشون داده نشه؟
3 . چطوری جای برنامه ها رو تو منو عوض کنم ؟
4 . اینترنت همراه اول همینطوریه ؟ یعنی سرعتش پایینه ؟ یه صفحه که بزور باز کرد . یاهو هم اصلا نمیره ( از بس سرعتش پایینه ! )
5 . زنگ موبایل و اس ام اس از کجا عوض میشه :دی . گشتم جایی رو پیدا نکردم ...

ممنون

بچه ها هر کی تونسته بازی گرافیکی رو گوشیش نصب کنه به ما هم بگه تا نصبش کنیم اولم خودم میگم gangester1و nfsو novaوpes11 وangry birds وasphalt5

angry birds رو من 2 مدلش رو پیدا کردم نصب کردم . مدل دیگه ای هم داره ؟ ( season و rio )
pes 11 رو هم گرفتم ولی میره توش میگه باید یچیزی دانلود بشه . nfs هم همینطوره

mori_morteza
26-07-2011, 08:52
مشکل شماره ها درست شد .
سوال 3 هم زیاد مهم نیست . ولی اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه

زنگ موبایل و اس ام اس رو میدونم کجا میشه عوض کرد . ولی نمیدونم چطوری زنگی رو که روی اس دی هست به عنوان زنگ پیش فرض انتخاب کنم ...

بازی هایی که خیلی توپ هست رو هم لطفا معرفی کنید :)
ممنون

hadikia
26-07-2011, 16:19
مشکل شماره ها درست شد .
سوال 3 هم زیاد مهم نیست . ولی اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه

زنگ موبایل و اس ام اس رو میدونم کجا میشه عوض کرد . ولی نمیدونم چطوری زنگی رو که روی اس دی هست به عنوان زنگ پیش فرض انتخاب کنم ...

بازی هایی که خیلی توپ هست رو هم لطفا معرفی کنید :)
ممنون

وقتی توی منو هستی، دگمه سمت چپ رو بزن.edit یا تصحیح رو میزنی بعد تمام آیکن ها با لمس طولانی روشون، متحرک میشن.هر جا خواستی بذارشون.(امیدوارم روشن توضیح داده باشم.)
من کلا از بازیهای puzzle خوشم میاد ولی پیشنهاد میکنم angry birds و cut the rope رو حتما بازی کنی. x construction هم خوبه.
تموم این بازیها رو میتونی خیلی راحت با جستجو در بازیهای آندروید تو همین سایت پیدا کنی.
موفق باشی.

mori_morteza
26-07-2011, 16:38
ممنون .
فقط این زنگ موبایل خیلی برام مهم شده !!! چطوری میشه زنگ و عوض کرد ؟
این چند تا سوال رو یجا دیگه پرسیده بودم که جواب ندادند :

1 . چطوری آهنگی که تو اس دی هست رو به عنوان آهنگ زنگ یا اس ام اس انتخاب کنم ؟ تو تنظیماتش چند تا آهنگ خاص هست و چیزی دیگه ای ندیدم ...
2 . برای پخش موسیقی : برای درست کردن آلبوم و پخش شدن اون آلبوم چی کار کنم ؟ همه آهنگ های تو اس دی رو با هم نشون میده ...
3 . برنامه app2sd رو گرفتم . ولی خود دستگاه مثل اینکه موقع نصب برنامه هایی که میتونه رو اس دی نصب کنه خودش نصب میکنه . این گوشی ها نیازی به این نرم افزاری ندارند ؟
4 . اینترنت همراه اول واقعا سرعتش انقدر پایینه ؟ ( میدونم جاش اینجا نیست ولی واقعا کلافم کرد ! )
5 . برای تغییر ویجت باید چکار کنم ؟ چطوری باید به ویجت اول برگردونم ( اگه از ویجتی که نصب کردم خوشم نیومد )

hadikia
26-07-2011, 16:54
ممنون .

1 . چطوری آهنگی که تو اس دی هست رو به عنوان آهنگ زنگ یا اس ام اس انتخاب کنم ؟ تو تنظیماتش چند تا آهنگ خاص هست و چیزی دیگه ای ندیدم ...
2 . برای پخش موسیقی : برای درست کردن آلبوم و پخش شدن اون آلبوم چی کار کنم ؟ همه آهنگ های تو اس دی رو با هم نشون میده ...
3 . برنامه app2sd رو گرفتم . ولی خود دستگاه مثل اینکه موقع نصب برنامه هایی که میتونه رو اس دی نصب کنه خودش نصب میکنه . این گوشی ها نیازی به این نرم افزاری ندارند ؟
4 . اینترنت همراه اول واقعا سرعتش انقدر پایینه ؟ ( میدونم جاش اینجا نیست ولی واقعا کلافم کرد ! )
5 . برای تغییر ویجت باید چکار کنم ؟ چطوری باید به ویجت اول برگردونم ( اگه از ویجتی که نصب کردم خوشم نیومد )

وقتی آهنگو پخش میکنی میشه از option اونو واسه زنگ گوشی انتخاب کنی.واسه پیامک رو نمیدونم.
منم گوشی رو تازه گرفتم.فعلا تا همین حد میدونم.

mori_morteza
26-07-2011, 17:13
ممنون . ولی نفهمیدم منو چطور میاد ! کلا یه چیزاییش برام مبهمه هنوز !!!

hadikia
26-07-2011, 17:37
ممنون . ولی نفهمیدم منو چطور میاد ! کلا یه چیزاییش برام مبهمه هنوز !!!

میری توی music و توی لیست آهنگایی که داره پخش میشه.روی آهنگ دلخواهت انگشتتو نگه میداری بعد توی گزینه هایی که میاد، استفاده بعنوان زنگ رو انتخاب میکنی.
توی منو هم که هستی، دکمه ی سمت چپ گوشی رو میزنی و edit رو میزنی و بقیه ی کارا راحته.باید انگشتتو روی آیکون نگه داری تا متحرک بشه.

mori_morteza
26-07-2011, 17:47
ok
این 2 کار رو انجام دادم .
بقیه هم خدا بزرگه ! اگه خودم فهمیدم اینجا میگم . از دوستان اگر کسی سوالای دیگرو میدونه جواب بده چون فکر کنم سوال خیلیای دیگه باشه

dj_metal_666
26-07-2011, 18:16
ممنون .

1. سلام. از داخل منو همون پلیر زمانی که موسیقی پخش میکنید set as ring tone
4 . بله تازگی افتضاخ شده
5 . از منو اصلی بانگه داشتن دست و منو مربوطه

aminjpo
26-07-2011, 21:33
سلام
1.برای نصب برنامه ها رو مموری اندروید فرویو اتومات روی مموری می ریزه اما بعضی برنامه ها خودشون رو دیفالت می زان رو درایو داخلی برای این کار شما باید گوشیتون روت بشه بعد با اون برنامه انتقال له اس دی می تونید بریزید من الان 40 مگ از داخلیم پره اما بقیهش خالیه!
2.اپدیت به 2.3.4 هم اومده اما فارسی نداره!بهترین تغییراتش بهینه سازی باتری که حدود 40 درصد مصرفش کمتر می شه

hamidrezaj
27-07-2011, 18:54
شارژر یکی دو ساعت اول شارژ , یه کم داغ شد بعد ملایم شد تقریبا بعد 8 ساعت نیمه خنک بود.

و برای یادگیری کامل استفاده از این گوشی راهنمای جامعی هست؟
آخرین سوال اینکه برای بهتر کردن عکس دوربین چکار میشه کرد؟ مثلا فکر میکردم پیام کوتاه , قسمت تنظیمات نداره ولی وقتی تو قسمت پیامها یا هر بخش دیگه روی دکمه سمت چپ بزنیم تو قسمت تنظیمات پیام کوتاه یه لیست بلند از تنظیمات مختلف هست که واقعا عالیه و چطوری باید از سایت android market با کامپیوتر دانلود کنیم؟ چون اصلا نمیشه دانلود کرد و چطوری با این گوشی به اینترنت وصل بشیم؟ واسه من پیام هم میاد و install هم میکنم ولی به اینترنت وصل نمیشه لطفا راهنمایی کنید و اینکه برای دیسکانکت کردن گوشی از اینترنت باید چکار کرد؟ لطفا به همه سوالات جواب بدید ممنون

mhdhasani
27-07-2011, 19:16
سلام دوستان
من دیروزز این گوشیوخ خریدم واقعا عالیه اما یه مشکل دارم به کاکامپیوتر وصل نمیشه چیکارشته کنم در ضمن kies mode رو هم اصلا پیدا نمیکنم
لطفا راهمتایی کنید ممنون

chitangooli
27-07-2011, 19:51
از کجا خریدید؟؟ چند؟؟
زیر باطری چی نوشته؟؟ made by samsung یا made in korea by samsung??

mhdhasani
27-07-2011, 21:58
آز علاعالدین گرفتم 255000 پشتش نوشته made by samsung

dj_metal_666
27-07-2011, 22:15
made by samsung یا made in korea by samsung چه فرقی داره

chitangooli
28-07-2011, 00:37
made by samsung یا made in korea by samsung چه فرقی داره

مثل اینکه اینایی که پشتش زده made by samsung ساخت چین هستش و تفاوتی هم با کره ای هاش نداره فقط اسم چین بد در رفته
گرچه به گفته خود مسئول گارانتی که مایکروتل made in korea by samsung میاره یعنی فقط ساخت کره

md-mob
29-07-2011, 09:40
با سلام
بنده مي خواهم گوشي گلكسي جيو بخرم اما چند تا سوال دارم

مي خواستم بدونم آيا بازي هاي اچ دي رو اين گوشي روون اجرا مي كنه يا اصلا بازي اچ دي را مي كشه

و مي خواستم بدونم آيا اين گوشي بازي هايي با گرافيك بالا مثل نيد فور اسپيد و آسفالت را مي كشد

لطفا مرا راهنمايي كنيد:sign_help:

:please:
منتظر جواب شما هستم

mori_morteza
29-07-2011, 11:32
من این بازی ها رو تست نکردم ولی اینطوری که معلوم ( بازی های دیگه دیدم ) تیک میزنه .
به نظرم با 260 تومن نمیشه انتظار اجرای این بازی ها رو داشت ...

vahid_d
29-07-2011, 16:15
با سلام
بنده مي خواهم گوشي گلكسي جيو بخرم اما چند تا سوال دارم

مي خواستم بدونم آيا بازي هاي اچ دي رو اين گوشي روون اجرا مي كنه يا اصلا بازي اچ دي را مي كشه

و مي خواستم بدونم آيا اين گوشي بازي هايي با گرافيك بالا مثل نيد فور اسپيد و آسفالت را مي كشد

لطفا مرا راهنمايي كنيد:sign_help:

:please:
منتظر جواب شما هستم

من خودم جيو دارم و روش هم asphalt و هم PES2011 و هم need for speed shift رو اجرا كردم. بدون مشكل و تيك اجرا شدن. دوستان ديگه هم بودن كه بازيهاي modern combat و nova و بعضي بازي هاي گرافيك بالا رو روي اين گوشي به راحتي بازي كردن. در كل cpu اين گوشي قدرت خوبي داره و ميتونه بازي هاي گرافيك بالاي زيادي رو اجرا كنه

hamidrezaj
29-07-2011, 16:17
اتفاقا من چند روز پیش این گوشی رو گرفتم و خدا رو شکر تا حالا هر بازی رو براش نصب کردم بدون مشکل اجرا شده

شاید مثلا تو بازیهایی که برای گوشیهایی که سی پی یو بالای 1 gh طراحی شدن رو یه کم خوب نتونه اجرا کنه

hamidrezaj
29-07-2011, 18:00
اتفاقا من چند روز پیش این گوشی رو گرفتم و خدا رو شکر تا حالا هر بازی رو براش نصب کردم بدون مشکل اجرا شده

شاید مثلا تو بازیهایی که برای گوشیهایی که سی پی یو بالای 1 gh طراحی شدن رو یه کم خوب نتونه اجرا کنه

mahmoodrezad
30-07-2011, 18:21
سلام
چطوری میشه خود سیتم انروید جیو را اپدیت کرد

من الان 2.1 دارم میخوام به بالاترین حد برسونم

لطفا کامل توضیح بدید

Mr.Yaghoubi
30-07-2011, 18:35
سلام
دوستان من این گوشیو یه چند وقتی هست که با گارانتی اصلی گرفتم و رنگ سفید. حالا هم کلی نرم افزار و بازی روش نصب کردم اما از همون اولا یه مشکل عجیب داشت که الان دارم یواس یواش نگران میشم. و اون اینکه بعضی وقتا خود به خود در قسمت بالای گوشی یک دفعگی میبیی صفحه تیک خورد و نگه داشته شد یعنی انگار انگشتم رو روی قسمت بالا نگه دارم که این کار خود به خود انجام میشه. مثلا وقتی توی منو اصلی هستم یه دفعه میبینم یکی از آیکونهای بالا بدون برخورد دست انتخاب میشه بدون اینکه دستم به اونجا بخوره و اون آیکن به عنوان ویجت به روی صفحه اصلی میاد که من باید چند بار روی صفحه کلیک کنم تا از این حالت خارج بشه. این اتفاق توی همه جا میفته مثل بازیها که این خیلی بده و یواش یواش دارم نگران میشم. گوشیم هم همین چند روز پیش آپدیت کردم با کایز.

هرکی میتونه لطفا کمک کنه و بگه مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری

خیلی ممنون

hamidrezaj
30-07-2011, 20:06
سلام دوستان عزیز

در مورد پست قبلی پیشنهاد میکنم بفرستید به گارانتی , البته دوستان متخصص اینجا بهتر میدونن ,

و خودم هم چند تا سوال داشتم برای ریختن برنامه یا بازی روی گوشی , من داخل مموری قرار میدم و از داخل گوشی نصب میکنم, میخواستم بدونم با
1.نرم افزار KIES چطوری میشه برنامه و بازی ریخت چون مثلا آهنگ و ویدئو میتونم ولی نمیدونم نرم افزار رو از کجاش باید نصب کرد؟

2.میخواستم بدونم گوشی رو روت کنم یا خیر؟ ارزشش رو داره؟

3.آخرین سوال اینکه راهی وجود داره که فایل های AVI و Divx رو بشه پخش کرد؟

4.اگه گوشی رو به فریم ویر جدید آپدیت کنیم میشه به ورژن قبلی برگشت؟ و نحوه بک آپ گیری از گوشی و رام گوشی چطوری هست؟

5.الان یکی دو روزه موقع وصل به اینترنت و گوشی از طریق برنامه KIES میگه که یه firmware جدید اومده:

این مشخصات firmware خود گوشی هست: PDA:KC1/ PHONE:KB8/ CSC:KC1 (THR)
و مشخصات firmware جدید برای گوشی: PDA:KE1/ PHONE:KB9/ CSC:KC2 (THR)

میشه لطفا به طور کامل راهنمایی کنید معنی اینا چیه؟ و به این firmware آپدیت کنم؟

6.لطفا بگید چطوری یا با چه نرم افزاری از گوشی و رام و همه چیزش بکاپ بگریم؟

لطفا به همه سوالات جواب بدید واقعا ممنون میشم

Mr.Yaghoubi
31-07-2011, 08:40
سلام
چطوری میشه خود سیتم انروید جیو را اپدیت کرد

من الان 2.1 دارم میخوام به بالاترین حد برسونم

لطفا کامل توضیح بدید

باید نرم افزار Kies رو که داخل همون سی دی همراه گوشی هست نصب کنی که البته پیشنهاد میکنم بری داخل سایت سامسونگ و از قسمت جستجو جدید ترین نسخش رو پیدا کنی چون اگه جدید نباشه بعد از نصب نیاز به آپدیت داره. بعد که نصب کردی فقط کافیه کامپیوتر به اینترنت وصل باشه و نرم افزار رو اجرا میکنی بعد خودش اتوماتیک یه پیام میده که آپدیت جدید برای گوشیتون اومده. اونوقت OK میکنی و شروع میکنه به دریافت فریمویر که فکر کنم یه 200 مگابایتی نیاز باشه. پس بهتره اینترنت پر سرعت داشته باشی
:dw:

shojaoddini
31-07-2011, 11:15
سلام.
به نظرتوم gio تا چه ورژنی از اندرویید رو میتونه پشتیبانی کنه و براش میاد؟
ممنون.:dk:

sol2n
31-07-2011, 12:20
سلام
دوستان من این گوشیو یه چند وقتی هست که با گارانتی اصلی گرفتم و رنگ سفید. حالا هم کلی نرم افزار و بازی روش نصب کردم اما از همون اولا یه مشکل عجیب داشت که الان دارم یواس یواش نگران میشم. و اون اینکه بعضی وقتا خود به خود در قسمت بالای گوشی یک دفعگی میبیی صفحه تیک خورد و نگه داشته شد یعنی انگار انگشتم رو روی قسمت بالا نگه دارم که این کار خود به خود انجام میشه. مثلا وقتی توی منو اصلی هستم یه دفعه میبینم یکی از آیکونهای بالا بدون برخورد دست انتخاب میشه بدون اینکه دستم به اونجا بخوره و اون آیکن به عنوان ویجت به روی صفحه اصلی میاد که من باید چند بار روی صفحه کلیک کنم تا از این حالت خارج بشه. این اتفاق توی همه جا میفته مثل بازیها که این خیلی بده و یواش یواش دارم نگران میشم. گوشیم هم همین چند روز پیش آپدیت کردم با کایز.

هرکی میتونه لطفا کمک کنه و بگه مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری

خیلی ممنون

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم،گوشیم هم سفیده گارانتی هم داره
بعضی وقتا انگار انگشت رو روی صفحه نگه داشتم،اونجوری میشه
بستگی داره کجا باشم اگر داخل منو باشم اکون رو میاره ویجت میکنه
اس ام اس بنویسم ستینگ رو میاره
اعصابم رو خورد کرده این حرکتش!

vahid_d
31-07-2011, 13:18
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم،گوشیم هم سفیده گارانتی هم داره
بعضی وقتا انگار انگشت رو روی صفحه نگه داشتم،اونجوری میشه
بستگی داره کجا باشم اگر داخل منو باشم اکون رو میاره ویجت میکنه
اس ام اس بنویسم ستینگ رو میاره
اعصابم رو خورد کرده این حرکتش!

منم گوشيم سفيد با گارانتي هست اما مشكلاتي كه شما گفتيد رو ندارم. بهتره ببريد گارانتي.

سلام.
به نظرتوم gio تا چه ورژنی از اندرویید رو میتونه پشتیبانی کنه و براش میاد؟
ممنون.

براي اين گوشي سامسونگ اعلام كرده نسخه ي جينجربرد كه الان آخرين ورژن اون 2.3.4 هست خواهد اومد. همين الان هم 2.3.4 براي اين گوشي موجود هست اما فارسي نداره. بايد صبر كرد براي نسخه هاي فارسي

hamidrezaj
31-07-2011, 14:13
سلام دوستان عزیز

در مورد پست قبلی پیشنهاد میکنم بفرستید به گارانتی , البته دوستان متخصص اینجا بهتر میدونن ,

و خودم هم چند تا سوال داشتم برای ریختن برنامه یا بازی روی گوشی , من داخل مموری قرار میدم و از داخل گوشی نصب میکنم, میخواستم بدونم با
1.نرم افزار kies چطوری میشه برنامه و بازی ریخت چون مثلا آهنگ و ویدئو میتونم ولی نمیدونم نرم افزار رو از کجاش باید نصب کرد؟

3.آخرین سوال اینکه راهی وجود داره که فایل های avi و divx رو بشه پخش کرد؟

4.اگه گوشی رو به فریم ویر جدید آپدیت کنیم میشه به ورژن قبلی برگشت؟ و نحوه بک آپ گیری از گوشی و رام گوشی چطوری هست؟

5.الان یکی دو روزه موقع وصل به اینترنت و گوشی از طریق برنامه kies میگه که یه firmware جدید اومده:

این مشخصات firmware خود گوشی هست: Pda:kc1/ phone:kb8/ csc:kc1 (thr)
و مشخصات firmware جدید برای گوشی: Pda:ke1/ phone:kb9/ csc:kc2 (thr)

لطفا از دوستان به من هم جواب بدن

vahid_d
31-07-2011, 14:47
سلام دوستان عزیز

1.نرم افزار kies چطوری میشه برنامه و بازی ریخت چون مثلا آهنگ و ویدئو میتونم ولی نمیدونم نرم افزار رو از کجاش باید نصب کرد؟

3.آخرین سوال اینکه راهی وجود داره که فایل های avi و divx رو بشه پخش کرد؟

5.الان یکی دو روزه موقع وصل به اینترنت و گوشی از طریق برنامه kies میگه که یه firmware جدید اومده:

این مشخصات firmware خود گوشی هست: Pda:kc1/ phone:kb8/ csc:kc1 (thr)
و مشخصات firmware جدید برای گوشی: Pda:ke1/ phone:kb9/ csc:kc2 (thr)

1- شما كافيه فايل نصب رو بريزي روي رم و از تو گوشي اجرا كني. ديگه به kies احتياجي نيست.

2- بعضي از كارها نياز به روت داره. روت براي دسترسي به فايلهاي سيستمي هست. اما اينكه ميگين ارزش داره يا نه رو متوجه نميشم چون با روت كردن چيزي از دست نميدين كه بگين ارزش داره روت كنم يا نه.

3- نرم افزارهاي مختلفي وجود داره كه با نصب اونها تقريبا تمام فرمت هاي تصويري رو ميتونين روي گوشي ببينيد. به بخش نرم افزار مراجعه كنيد.

4- بله در صورتي كه رام قبلي رو داشته باشين ميشه برگردوند به همون صورتي كه به رام جديد تغيير دادين. با نصب رام 2.3.4 ميتونيد سيستم عامل 2.3.4 رو داشته باشيد و با نصب مثلا 2.2.1 ميتونيد برگرديد به رام قبلي. اين فكر ميكنم چيز واضحي هست و احتياجي به سوال كردن نداره. در مورد بك آپ گيري هم متاسفانه در حال حاضر راهي وجود نداره كه بشه از رام بك آپ گرفت ولي از بقيه قسمت هاي گوشي با نرم افزار و روت گوشي مثل اس ام اس و نرم افزارها و... ، ميشه بك آپ گرفت.

5- هر رام از بخش هاي مختلفي تشكيل شده كه لزوما اين بخشها ورژنهاي يكساني ندارن و ميتونن ورژنهاي مختلفي داشته باشن. اين پيغام ورژن فعلي بخشهاي مختلف رام شما و ورژن زماني كه گوشي آپديت خواهد شد رو اعلام ميكنه. ميتونيد آپديت انجام بدين اما همون 2.2.1 هست و فقط چند آپديت خيلي كوچيك انجام ميشه. من توصيه ميكنم صبر كنين تا براي 2.3.3 فارسي بياد و اونوقت اقدام به آپديت كنيد. فعلا تاثير خاصي با بروز رساني گوشيتون مشاهده نخواهيد كرد.

6- به بخش نرم افزار و قسمت بك آپ بريد و نرم افزار مناسب رو دريافت كنيد. در ضمن قبل بك آپ بايد گوشي روت بشه

hamidrezaj
31-07-2011, 19:32
خیلی ممنون از جواب کامل

من برای ریختن نرم افزار از همین روشی که گفتید استفاده میکردم و با kies بلد نبودم ولی همین بهتره,

و اگه من روت کنم و سپس با اینترنت آپدیت کنم یا ورژن مثلا 2.3.4 رو بریزم چه اتفاقی میافته؟

من تو قسمت نرم افزار , قسمت بک آپ رو ندیدم, لطفا لینکش رو بدید و بدون روت کردن میشه بک آپ گرفت؟

خیلی ممنون

vahid_d
01-08-2011, 11:31
خیلی ممنون از جواب کامل

من برای ریختن نرم افزار از همین روشی که گفتید استفاده میکردم و با kies بلد نبودم ولی همین بهتره,

و اگه من روت کنم و سپس با اینترنت آپدیت کنم یا ورژن مثلا 2.3.4 رو بریزم چه اتفاقی میافته؟

من تو قسمت نرم افزار , قسمت بک آپ رو ندیدم, لطفا لینکش رو بدید و بدون روت کردن میشه بک آپ گرفت؟

خیلی ممنون

اگه روت كنيد و بعد آپديت كنيد در رام جديد روت نيستيد و دوباره مراحل روت كردن رو براي رام جديد بايد طي كنيد. معمولا نرم افزارهاي بك آپ گيري فقط روي گوشي هاي روت شده اجرا ميشن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=156293

keiri
06-08-2011, 03:42
گوشی توپیه!

keiri
06-08-2011, 03:47
تصاویر زنده از این گوشی!

hamidrezaj
06-08-2011, 19:06
سلام

1.میخواستم بپرسم هنوز آندروید 2.3.3 و 2.3.4 فارسی نیومده؟ و

2.بهتره به نسخه 2.3.3 آپدیت کنیم یا 2.3.4؟

3.لطفا پست مخصوص آپدیت به این ورژن ها رو هم لطف کنید. و

4. حتما بعد از اینکه گوشی رو آپدیت کردم , برای روت کردنش باید از نرم افزار Super one click نسخه 1.9.5 استفاده کنیم؟ یا از نسخه های جدیدترش مثل 2.1 هم میشه استفاده کرد؟

ممنون

saeedmogadami
07-08-2011, 08:24
سلام دوستان این گوشی live wallpaper روداره؟

sol2n
07-08-2011, 12:15
سلام دوستان این گوشی live wallpaper روداره؟

بله دوسته عزیز داره

hadikia
07-08-2011, 18:10
سلام
من رام 2.3.4 رو به گوشیم انتقال دادم.یعنی مراحل فلش رو انجام دادم ولی گوشیم هربار توی یکی از این مراحل قفل میشه و حرکتی نمیکنه.
الان گوشیم بالا هم نمیاد.رام قبلی رو هم گرفتم ولی اون هم همینجوریه.
یعنی ممکنه رامش آسیب دیده باشه.در کل چه راه حلی وجود داره؟
لطفا کمکم کنید.
سپاس.

hadikia
07-08-2011, 18:18
شرمنده دوستان.
پورت usb ام مشکل داشت.آپدیت با موفقیت انجام شد.
بازم ببخشید.پستام به اسپم تبدیل شد.

sharooon
07-08-2011, 23:21
سلام به دوستان . راستش تا حالا گوشی سامسونگ نخریدم میخوام بدونم اصل داره یا نداره ساخت کدووم کشوره و ..
میخوام galaxi gio بخرم . گوشی بهتری با همین قیمت هستش یا همین خوبه ؟

club donya
08-08-2011, 14:48
سلام خدمت دوستان دارنده جیو. منم هر کاری کردم روت کردم و نرم افزار لینک 2 ای دی هم نصب کردم روی نصب اتوماتیک نرم افزار رو مموری گذاشتم ولی بازهم نرم افزار روی حافظه گوشی نصب میشه کشی راهی برای برای من سراغ داره ؟ :ci:

mobaylz
08-08-2011, 22:22
دوستان کسی با این گوشی مدیا با فورمت mkv رو روون اجرا کرده؟
من که صد تا پلیر نصب کردم همه با تیک میزنن یا صدا و تصویر یکی نیست یعنی تصویر عقب می مونه...
dice player,buzz player,v player هم که نصب نمی شه...!!!

mr_next
09-08-2011, 10:05
میخواستم بدونم با این سی پی یو چرا فیلمبرداری این گوشی اینقدر ضعیفه qvga خیلی افتضاحه یعنی با اپدیت درست نمیشه مثلا vga و این که چیپ ست گرافکی داره دیگه نه

negarnbi
09-08-2011, 14:23
سلام نرم افزاری وجود داره که بشه مثل گوشی های آیفون عکاسی این گوشیو ارتقا داد؟؟؟؟

payam_1362_852
09-08-2011, 17:16
با سلام

من دو روزه این گوشی رو گرفتم
مصرف باتری اون در مقایسه با 5800 خیلی زیاده و گاهی یک روزه باتری خالی میشه

آیا با استفاده از باتری اتمی میشه این مشکل رو حل کرد یا نه؟؟

:sign_help:

mohamad_beauty
11-08-2011, 04:18
سلام خدمت دوستان دارنده جیو. منم هر کاری کردم روت کردم و نرم افزار لینک 2 ای دی هم نصب کردم روی نصب اتوماتیک نرم افزار رو مموری گذاشتم ولی بازهم نرم افزار روی حافظه گوشی نصب میشه کشی راهی برای برای من سراغ داره ؟ :ci:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112395

mohamad_beauty
11-08-2011, 04:21
با سلام

من دو روزه این گوشی رو گرفتم
مصرف باتری اون در مقایسه با 5800 خیلی زیاده و گاهی یک روزه باتری خالی میشه

آیا با استفاده از باتری اتمی میشه این مشکل رو حل کرد یا نه؟؟

:sign_help:
درسته دوام باطری این گوشی زیاد نیست اما با اقداماتی مثل کم کردن نور صفحه و یا آپدیت به 2.3 میشه قدری این کاستی رو جبران کرد

mohamad_beauty
11-08-2011, 04:22
دوستان کسی با این گوشی مدیا با فورمت mkv رو روون اجرا کرده؟
من که صد تا پلیر نصب کردم همه با تیک میزنن یا صدا و تصویر یکی نیست یعنی تصویر عقب می مونه...
dice player,buzz player,v player هم که نصب نمی شه...!!!
شما MXplayer رو نصب کن،مطمئن باش راضیت میکنه

mobaylz
12-08-2011, 13:36
شما MXplayer رو نصب کن،مطمئن باش راضیت میکنه

اتفاقا mxplayer رو هم چند وقت پیش نصب کردم ولی همون مشکلو داره...

mobaylz
12-08-2011, 13:41

سلام یه سری به این آدرس بزن...
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=162012

keiri
14-08-2011, 02:18
http://social.wakoopa.com/sol2n/sig.png

mohsen.asgari
17-08-2011, 17:02
کسی نیست جواب بده ؟

salam
chera nashe khubam mishe faghat kafie ke maverick ro nasb koni va beri tu havaye azad ta mahvare rutun fix beshe
albate aval gps ro roshan konid
mitunid internete gushituno faa.al konid ta naghsheye jaei ke hastid ham neshun bede ya nitunid naghshehasho download konid

file apk
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157680

inam linke map
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101978

mori_morteza
18-08-2011, 16:09
سلام .
من با این گوشی یه مشکل بزرگ دارم ! اونم اینه که نمیتونیم زنگ اس ام اسمو عوض کنم ! آخه خودش 14 تا آهنگ چرت داره . هر کاری کردم نتونستم صدای زنگ اس ام اس و تغییر بدم . حتی خواستم برم تو پوشه سیستمش . اونجا هم رفتم ولی آهنگ مد نظرمو پیست نکرد ...

چی کار باید کرد ؟؟

ممنون

mohammad.moeid
18-08-2011, 18:19
سلام دوستان
چندتا سوال دارم
1 کیفیت ساخت این گوشی چطوره خوبه یا نه؟
2 به 2.3 و بالاتر اپ میشه یا نه؟
3 بازی های اچ دی رو اجرا میکنه یا نه؟
4 با این سی پی یو (800) چند درصد بازیو نرم افزارهای اندروید را ساپورت میکنه؟

خیلی ممنون

pnn
18-08-2011, 23:22
سلام دوستان
چندتا سوال دارم
1 کیفیت ساخت این گوشی چطوره خوبه یا نه؟
2 به 2.3 و بالاتر اپ میشه یا نه؟
3 بازی های اچ دی رو اجرا میکنه یا نه؟
4 با این سی پی یو (800) چند درصد بازیو نرم افزارهای اندروید را ساپورت میکنه؟

خیلی ممنون

سلام دوست عزیز بله این گوشی نسبت به قیمتش حرف نداره.عالیه.کیفیت ساخت خوبی داره.از نظر بازی که 90درصد بازی های اچ دی رو ساپورت میکنه.من خودم خیلی بازی روش ریختم مثلnfs و asphalt5و pes2011و nova1&2و .......پس از نظر بازی خیالت تخت.از نظر ساپورت هم که الان اپدیت2.3.4هم براش اومده.در کل اینو بهت بگم تو این رنج قیمت بهترین گوشی جیو و شک هم نداشته باش.به نظر من به هیچ گوشی دیگه ای فکر نکن چون من واقعا ازش راضیم و واقعا دوسش دارم.به نظرم برو بخرش و باهاش نهایت لذت رو ببر

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

keiri
19-08-2011, 02:08
ولی یه عیبی داره اونم قاب پشتیشه!

keiri
19-08-2011, 02:13
دوستانی که می خوان گوشیو روت کنن سری به این آدرس بزننhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163896

pnn
19-08-2011, 03:28
ولی یه عیبی داره اونم قاب پشتیشه!

قاب پشتش چه ایرادی داره؟؟؟؟؟

mohammad.moeid
19-08-2011, 12:43
ممنون دوستان که جواب دادیند
قاب پشتش چه ایرادی داره؟
مشکله هنکی و داغی اینا که نداره؟
اگه مشکله خاصی داره لطفا بگید

بازم خیلی ممنون

pnn
19-08-2011, 16:08
ممنون دوستان که جواب دادیند
قاب پشتش چه ایرادی داره؟
مشکله هنکی و داغی اینا که نداره؟
اگه مشکله خاصی داره لطفا بگید

بازم خیلی ممنون

نه دوست عزیز هیچ ایرادی نداره.نه هنگ میکنه نه داغ.فقط باتریش چندان تعریفی نیست که اگه به اندروید2.3اپ کنی اونم به طور کامل برطرف میشه

keiri
19-08-2011, 19:45
گوشی من چون رنگش سفیده وچون قاب پشتش حالت سوراخ سوراخ داره گرد وخاک وچرک رو خیلی زود جذب می کنه حالا رنگ سیاهو دیگه دوستان نظر بدن!!!!!

keiri
19-08-2011, 19:48
بچه ها قید فلشو تو این گوشی بزنید چون من با اینکه تونستم فلش پلیر نصب کنم باز هم فلشها رو باز نمی کنه تازه کند هم می شه!

pnn
19-08-2011, 23:52
بچه ها قید فلشو تو این گوشی بزنید چون من با اینکه تونستم فلش پلیر نصب کنم باز هم فلشها رو باز نمی کنه تازه کند هم می شه!

دوست عزیز شما اون فلش پلیری رو که تو بخش گالاکسی جیو هست رو دانلود کردین؟چون من از اون دارم به راحتی استفاده میکنم و مشکلی هم نیست

pnn
19-08-2011, 23:54
گوشی من چون رنگش سفیده وچون قاب پشتش حالت سوراخ سوراخ داره گرد وخاک وچرک رو خیلی زود جذب می کنه حالا رنگ سیاهو دیگه دوستان نظر بدن!!!!!

نه دوست عزیز هیچ مشکلی ندار سیاهشو میگم جز به جا.موندن اثر انگشت بر روی دکمه منو و بک

camel_60
20-08-2011, 02:40
با سلام خدمت عزیزان
من این گوشی رو تا این هفته میخوام واسه یکی از دوستان بگیرم ...
آیا چیزی مد نظرتون هست که هنگام خرید گوشی باید دقت کنم ... از خود گوشی گرفته تا متعلقات؟

SiaST
20-08-2011, 05:50
سلام دوستان
من خودم سیاهشو دارم و خیلی هم راضیم
اولا تا جایی که میدونم اکثر کسایی که سفیدش رو خریدن با مشکل تاچش مواجه شدن (بعضی وقتا خود به خود بعضی جاهای صفحه انگار کلیک میشه و یه برنامه اجرا میشه ) ولی تو سیاه ها اصلا ندیدم و مال خودم هم خدا رو شکر مشکلی نداره.
اونایی هم که تو رام 2.2.1 با باتری مشکل دارن اگه یه Advanced Task Killer نصب کنن و یه Battery Monitor و مصرف گوشی رو روی 1mA نگه دارن میبینن اصلا باتری کم نمیشه
البته با آپدیت به 2.3 مشکل باتری تقریبا بدون این کارا هم حل میشه

mohammad.moeid
20-08-2011, 18:19
شرمند دوستان انقدر سوال میکنم
میخواستم بدونم فارسی برا اس ام اس و اینترنت ساپورت میکنه؟
کیفیت صدا تو هندزفری چطوره؟
میشه قاب گوشیو عوض کرد (قاب سفید ومشکی براش هست که جدا بخریم)

خیلی ممنون

hamidrezaj
20-08-2011, 19:16
سلام

امروز گوشی جیو یه مشکل عجیب پیدا کرد و اون این بود که بعد از نصب چندتا برنامه

و بازی مثل android assistant و app 2 sd free
, وقتی شارژش کم شد , گذاشتم واسه شارژ و هنوز تموم نشده بود که از شارژر

درآوردم و حالا twlauncher انگار یه چیزیش شده , وقتی رو صفحه اصلی یه نیشگون کوچولو میگیرم که صفحه ها رو بیاره , یه لحظه تلفن میلرزه و پیغام میده

برنامه کاربردی twlauncher com.sec.android.app به طور غیرمنتظره متوقف شده است لطفا دوباره امتحان کنید
یا The Application Tw Launcher (Process.com.sec.android.app.tw launcher) has stopped unexpectedly Please try again

لطفا راهنمایی کنید چی شده و چکار کنم؟

pnn
20-08-2011, 19:21

خیلی ممنون

1:اگه رام اسیایی روش باشه بله فارسی رو به خوبی ساپورت می کنه حتی منو هم فارسی میشه
2:کیفیت صداش کلا چه تو هندزفری چه با بلندگوی خودش خوبه البته عالی نیست ولی خوبه
3:فعلا که هیچ گونهه لوازم جانبی براش نیست حتی قاب ولی احتمال داره مثل بعضی مدل های سامسونگ که بعدن براش اومد برا اینم بیاد

SiaST
20-08-2011, 20:56

خیلی ممنون

سلام تو رام خودش ورژن 2.2.1 فارسی رو کاملا ساپورت میکنه برای همه چی
هندس فری خودش زیاد حرفی نداره ولی اگه مثل من آهنگ زیاد گوش بدی اگه یه هدفون 10 تومن به بالا بخری موزیک پلیر خود گوشی قابلیت پخش صدای 5.1 کاناله رو هم با هندسفری یا اسپیکر رو داره و کیفیت صداش از این لحاظ حرف نداره:ar:
هنوز هم لوازم جانبی برا این گوشی وجود نداره ولی بعد از چند وقت فکر کنم پیدا بشه کرد:bo::df:

mt2
21-08-2011, 14:20
با سلام
دوستان خوبم شاید جای خوبی برای این سوال نباشد ولی میخواهم بین جیو و فیت یکی رو تهیه کنم و در تالار گفتمان بخشی به نام مقایسه تخصصی بین فیت و جیو باز کردم که دوستی فرمودند ممکن است اینجا جواب بهتری برای سوالاتم بیابم.در هر صورت ضمن عذرخواهی خواهشمندم در صورت امکان در این مکان یا در بخش ذکر شده راهنماییم بفرمایید.اینهم متن سوالی که پرسیده بودم:
بعد از بررسي تمامي گوشي هاي زير 300000 تومن به اين دوتا گوشي رسيدم كه براي انتخاب يكيشون نياز به راهنمايي شما عزيزان دارم.
بايد عرض كنم كه تمامي مشخصات فيت و جيو رو از سايت هاي ايراني و خارجي در آورده ام كه متاسفانه مثل اينكه با واقعيت كمي فاصله دارند.(مثل داشتن auto focus فيت در اطلاعات و نداشتن اون طبق گفته يكي از كاربران فعال كه معتقدند يك فريب نرم افزاريست!!!!)درست يا غلط بودن هر يك از اينها رو به اميد خدا به زودي با راهنمايي شما ميفهمم.
ميدانم كه روي كاغذ مزاياي جيو cpu 800 و صفحه نمايش Hvga 320*480 و در مقابل فيت هم ابعاد 3.3 و دوربين5 رو داره.
ضمنا راجب توقعاتم از گوشي هم بگم كه :پخش تمامي انواع pdf (عكسدار و نمودار).2.نمايش و ويرايش فايل هاي office.و ورد.3.توانايي قفل كردن گوشي از همان منوي ابتدايي.4.مرور وب به طور كامل(پشتيباني از فلش و نوشتن فارسي در فروم(مثل همين كاري كه الان ميكنيم)و......
قبلا با در نظر گرفتن اين توقعات به اين دو گوشي رسيدم پس سوالات اساسي من چيزهاي ديگريست.
اينكه :
آیا منظور از اینکه توی مشخصات فیت نوشته document viewer اینه که فقط میشه متون office رو فقط تماشا کرد؟ (مثلا جیو think free دارد که توی سایت جهانی سامسونگ براش ویرایش word & power point &.... در نظر گرفته شده) منظورم اینه که میشه توی فیت اسناد آفیس مثل ورد یا پاورپوینت رو ایجاد و ویرایش کرد؟
حالا راجب نظر یکی از کاربران درباره فیت هم راهنمایی بفرمایید" smsفارسی اگه یه کم طولانی باشه بصورت فایل mms ارسال میشه!!!!!!. Quick office داره ولی متن فارسی با پسوند txtرو برعکس نشون میده یعنی از چپ به راست. یه دیکشنری هم نصب کردم همین مشکل رو داشت.!!!!وقتی هم که گوشی رو شارژ میکنم روی صفحه اش موج میوفته!!!! "
عمده برتري جيو رو بر فيت رزوليشن صفحه نمايش ميدونن.اينكه با عمق رنگ بسيار بيشتر 16 ميليون در برابر 256 هزار رنگ و به خصوص 320*480 بودن در برابر 240*320 .(به خصوص كه كار اصلي من با گوشي وب گردي و ايميل و سايت هاي اينترنتي است)ميگن تصاوير فيت خوانش كافي رو ندارند واگر جزئيات ريز داشته باشن كاربر رو خيلي اذيت ميكنه.نظرتون راجب اين مورد چيه؟
آيا فيت یا جیو قابليت پخش فلش كه از الزامات وب است رو رو خودش داره؟(فكر كنم بهش ميگن قابليتsepo flash cam )
در مقاسيه سي پي يو 800 با 600 .آيا اين 200 تا اختلاف محسوسي در عملكرد خود سيستم عامل ايجاد ميكنه؟(بيشتر كارم اينترنت و نرم افزار هاي كاربرديه.و كمتر بازي.منظورم از اين سوال اينه كه خود گوشي تو عملكردش و سيستم عامل خودش چند درصد از اين توانايي رو نياز دارد و ميكشد؟)
صفحات 3.3 در مقايسه با 3.2 بدون كاهش طول.عريضتر شدن يا براي پهنتر شدنشون طول رو فدا كردن وكمتر شده و طول صفحه 3.31 كوتاه تر از 3.2 شده؟
فيت مثل جيو شتابدهنده گرافيكي داره؟
درسته كه ميگن به خاطر رزوليشن صفحه نمايشش نرم افزارهاي كمتري برای فیت وجود داره و (بدون در نظر گرفتن سي پي يو و امكانات رم )در مورد نرم افزار خوري گوشي آندروييدي نهايت رزوليشني كه گوشي ساپورت ميكنه هم مهم است؟
تا به حال هر دو اين گوشي ها رو كسي داشته تا در شرايط برابر كيفيت عكس دوربينشون رو قياس كنه؟(قبلا هم گوشي هايي بودند كه 3 مگاشون از پنجشون با كيفيت تر بوده!!!)
از شما سرورانم خواهش میکنم در صورت پاسخ دادن کمی توضیح هم بدهید و اگر حوصله داشتید به سوالات بالا هم پاسخ بدهید.
پیشاپیش از حسن نظر و صبوری شما سپاسگزارم.

p30help
21-08-2011, 15:34
با سلام و احترام
تقریباً یک هفته هست که این گوشی رو گرفتم
حالا یک مشکل بزرگی که داره اینه که در هنگام نوشتن sms تعداد کاراکتر ها اگر از سه صفحه بیشتر بشه به طور خودکار اس ام اس تبدیل به mms میشه .
هر چی هم رفتم تو تنظیماتش دستکاری کردم چیزی پیدا نکردم
حالا راه حل چیه؟
ممنونم

hamidrezaj
21-08-2011, 16:57
من گوشی جیو گرفتم , صفحه نمایش جیو با فیت , اصلا قابل مقایسه نیست ,

حتما تو فروشگاه این دو گوشی رو روشن کنار هم بذارید متوجه میشید که جیو چقدر سرتره ,

و من خودم از استیل فیت به خاطر پت و پهن بودنش خوشم نیومد و همچنین صفحه نمایش ضعیفش و پردازنده ضعیفترش نسبت به جیو ,

فقط میمونه دوربین که هیچ کدوم فلاش ندارن و فقط فیت , 2 مگاپیکسل از جیو بالاتره که در مقابل مزایای

بیشتر جیو , اصلا به حساب نمیاد چون اگه بخواید فقط به دوربین گوشی اهمیت بدید , گوشی های غیرآندرویدی دیگه ای مثل c6-01 یا سونی اریکسون vivaz هستن که دوربینشون 8 هست و قیمتشون
همین اطراف هست.

pnn
21-08-2011, 17:23
دوست عزیز از نظر من اگه دوربین برات مهم نیست کلا فیت رو مغزت خارج کن چون تا دلت بخواد ایراد داره و کلا اون حسی که اندروید بهت میده رو اصلا فیت بهت نمیده اونم به خاطر سخت افزار ضعیفیه که داره و اینم بگم صفحه فیت نسبت به جیو واقعا ضعیفه به طوری که حتی می تونی نقطه نقطه بودن صفحه فیت رو ببینی منظورم پیکسل هاست.و اگه دوربین برات مهم است بازم فیت رو از سرت بیرون کن چون می تونی ویواز بگیری و لذتش رو ببری و کلا من با توجه به انتظآرات شما جیو رو پیشنهاد می کنم و کلا بی خیال فیت شو تحت هر شرایطی

pnn
21-08-2011, 17:41
راستی شما می تونین با یه بنچمارک ساده از هر کدومشون ببینید که جیو خیلی سره
امتیاز بنچمارک جیو:572
بنچمارک فیت:439
من سعی می کنم تا شب ازش عکس بندازم تا ببینید ولی در کل تو بنچمارک جیو از فیت و ایس و ایکس10و دیزایر بالاتره

mt2
21-08-2011, 18:23
با سلام
pnn عزیز بسیار از پاسخهاتون سپاسگزارم
فکر کنم تو رنج قیمت تا 300000 سه گوشی برتر هستند.فیت و جیو و وایلدفایر معمولی.اینطور نیست؟
خوب از اونجایی که وایدفایر معمولی رو پایینتر از دو محصول سامسونگ میدونن پس من هم اسمی ازش نیاوردم.
چون تنها آندرویید(به علت ساپورت قوی نرم افزاری نسبت به ویندوز و سیمبین)مد نظر منه پس نیازی به نام بردن از سیستم های دیگه مثل ویواز(سیمبین) نیست.خوب میمونه فیت و جیو.
دوربین در جای خودش برام مهمه ولی نه بیشتر از نرم افزار. تاکید بیشترم روی نرم افزاره بعد اگر ممکن بود دوربینشم خوب باشه بهتره.
نکته خوبی که فیت داره (چون این نکته به درد وب میخوره) ابعاد پهن صفحه نمایشه که نسبت به ابعاد کشیده فضای دید بهتری داره و همچنین دوربین بهتر (که البته بعضی 5ها در حد 3نیستند)
با راهنمایی های شما داره کم کم نظرم میره به سمت جیو .امیدوارم همچنان در انتخاب نهایی کمکم بفرمایید.
با تشکر فراوان

sol2n
21-08-2011, 19:39
با سلام و احترام
تقریباً یک هفته هست که این گوشی رو گرفتم
حالا یک مشکل بزرگی که داره اینه که در هنگام نوشتن sms تعداد کاراکتر ها اگر از سه صفحه بیشتر بشه به طور خودکار اس ام اس تبدیل به mms میشه .
هر چی هم رفتم تو تنظیماتش دستکاری کردم چیزی پیدا نکردم
حالا راه حل چیه؟
ممنونم

دقیقا یکی از نقاط ضعفش همینه ک واسه همه هم هست و راه حلی براش پیدا نشده

pnn
21-08-2011, 20:06
به نظر من با توجه به نیاز شما به نرم افزار باز هم جیو بهتره ولی خوب حرف شما هم درست چون فیت یه خورده صفحه پهن تری داره ولی چون پیکسل های این گوشی خیلی کمتره برای خواندن کتاب و کلا افیس و وب به شدت اذیت می کنه به صورتی که بعد چند دقیقه چشم ها سوزش پیدا می کنه البته من تو مینی دچار چنین مشکلی بودم و چون رزولوشنش با فیت یکیه احتمالا فیت هم همینجوریه و کلا این رزولوشن برای اندروید مشکل سازه چون کمتر براش نرم افزار پیدا میشه و چون کمتر گوشی همچین رزولوشنی رو داره نرم افزاراش هم کمتر میشه

mohammad 86
22-08-2011, 12:39
دوستان من این گوشی رو دارم ورژن اندوریدش 2.2.1 هست فارسی رو ساپورت نمیکنه و کلمات رو جدا جدا نشون میده چطور میشه فارسی بهش اضافه کنم . 2- آیا میشه از طریق اینترنت ورژنش رو آپدیت کرد اگه میشه از کجا ؟ 3- تو قسمت ستینگ ، ابوت فون تو قسمت کرنال ورژن نوشته root @ dell104#1 ایا گوشی روت شده است ؟

mohammad 86
22-08-2011, 12:57
ممنون .

دوست عزیز شما باید اول یک پوشه تو مموری کارت به نام ringtone ایجادکنی و هر زنگی رو که دوست داری توی این پوشه انتقال بدی و این زنگها به لیست زنگهای قبلیت اضافه میشه و زنگ مورد نظرت رو میتونی از اونجا انتخاب کنی

mt2
23-08-2011, 14:09
با سلام
دیگه داره گرفتن جیو برام مسلم میشه اگر ممکنه برای اینکه مطمئن بشم یه مقایسه با wildfire معمولی بکنید و با ذکر دلایل برتری انتخابتون منو راهنمایی بفرمایید.
از اونجایی که میخوام از GPRS اوپراتور استفاده کنم(میدونم که تعریفی نداره ولی بیشتر وقتم به wifi دسترسی ندارم ) سیم کارت جدیدی که برای گوشی میخوام بگیرم بهتره ایرانسل باشه یا همراه اول؟کدوم سرعت اینترنتشون بالاتره؟(آنتن دهی هر دوتا تو محلم یکی هست ولی فکر کنم MTN از آنتن های پیشرفته تری استفاده میکنه و طرح های اینترنتشم بهینه تر باشه)
بیشترین رمی که این گوشی ها بدون مشکل پشتیبانی کردن و حتی با پر بودن رم هنگ نکردن طبق تجربیات شما چقدر است؟
با گوشی های قبلی که دیدم تقریبا نصف اون چیزی که کارخونه ادعا میکنه همیشه خوب جواب داده.مثلا اگر کارخونه گفته 2 گیگ اونوقت رم 1 گیگ پر. بدون مشکل بوده ولی اگر رم 2 گیگ روش مینداختی و از 1.5 بالاتر میرفتی گوشی کند میشد و هنگ میکرد.
با این تصور. حالاکه کارخونه گفته تا 32 گیگ رو میکشن احتمالا باید 16 گیگ رو خوب جواب بدن.
راستی میدونم که کیفیت ساخت رم هم تاثیر داره و اگر یه رم 32 گیگ خفن و خدا تومنی روش بزارم جواب میده ولی این رم ها بسیار گرونند و منظور من همون رمهای کیفیت مطلوب و قیمت متوسط بازاره که همه در حال استفاده ازش هستن.
با تشکر

virus0
23-08-2011, 14:30
سلام
من چند وقتیه galaxy gio روخریدم اما یه مشکلی دارم هر بار که گوشیمو شارژ میکنم کمتر از یک ساعت کل پولم صفر میشه خودش به اینترنت وصل میشه من تو تنظیمات گوشی هر چی دانلود کرده بودم توقف نیروشو زدم،تو قسمت خدمات در حال اجرا هم چند برنامه هست که یه زمان کنارشون همش در حال افزایش هستش،قسمت حساب ها و همگام سازی هم همه ی تیک هاشو برداشتم ولی درست نشدیه چیز دیگه هم هست تو قسمت مدیریت رم دو تا عدد نوشته 202mb/278mb که سمت چپی همش در حال افزایش هست لطفا راهنماییم کنید.

pnn
23-08-2011, 14:34
با سلام
دیگه داره گرفتن جیو برام مسلم میشه اگر ممکنه برای اینکه مطمئن بشم یه مقایسه با wildfire معمولی بکنید و با ذکر دلایل برتری انتخابتون منو راهنمایی بفرمایید.
از اونجایی که میخوام از gprs اوپراتور استفاده کنم(میدونم که تعریفی نداره ولی بیشتر وقتم به wifi دسترسی ندارم ) سیم کارت جدیدی که برای گوشی میخوام بگیرم بهتره ایرانسل باشه یا همراه اول؟کدوم سرعت اینترنتشون بالاتره؟(آنتن دهی هر دوتا تو محلم یکی هست ولی فکر کنم mtn از آنتن های پیشرفته تری استفاده میکنه و طرح های اینترنتشم بهینه تر باشه)
بیشترین رمی که این گوشی ها بدون مشکل پشتیبانی کردن و حتی با پر بودن رم هنگ نکردن طبق تجربیات شما چقدر است؟
با گوشی های قبلی که دیدم تقریبا نصف اون چیزی که کارخونه ادعا میکنه همیشه خوب جواب داده.مثلا اگر کارخونه گفته 2 گیگ اونوقت رم 1 گیگ پر. بدون مشکل بوده ولی اگر رم 2 گیگ روش مینداختی و از 1.5 بالاتر میرفتی گوشی کند میشد و هنگ میکرد.
با این تصور. حالاکه کارخونه گفته تا 32 گیگ رو میکشن احتمالا باید 16 گیگ رو خوب جواب بدن.
راستی میدونم که کیفیت ساخت رم هم تاثیر داره و اگر یه رم 32 گیگ خفن و خدا تومنی روش بزارم جواب میده ولی این رم ها بسیار گرونند و منظور من همون رمهای کیفیت مطلوب و قیمت متوسط بازاره که همه در حال استفاده ازش هستن.
با تشکر

سلام دوست عزیز برتری جیو نسبت به رقباش سی پیو بالا تر.رزولوشن بهتر داشتن چیپت گرافیکی و چندتا چیز جزءی دیگه هست .از نظر سیم کارت هم که ایرانسل خیلی بهتره هم از نظر سرعت و هم پولی.من خودم الان رم 16(کلاس4) روش گذاشتم و تقریبا 9 گیگش پر شده که تاثیری تو سرعت گوشی نداشته.ولی 32(کلاس4)که گذاشتم دیدم یه خورده لگ میزنه ولی تو 16به هیچ وجه لگ نمیزنه و مثل ساعت کار میکنه.

mt2
23-08-2011, 14:57
سلام مجدد
ممکنه یه قیمت حدودی از رمهای 16 و 8 این کلاس رو بفرمایید.
چیزی که موجب پرسیدن سوال راجب وایلدفایر شده بود گفته یکی از دوستانه که فرموده بودن به جای جیو وایلدفایر معمولی بگیر چون با اینکه سخت افزار جیو بالاتره ولی کیفیت ساخت وایلدفایر معمولی خیلی بهتره که باعث بالاتر بودن کارایی نهایی میشه و خروجیش بهتره ضمن اینکه خرابی و نقصهای جیو وسامسونگ رو نداره!
با تشکر

hamidrezaj
24-08-2011, 07:22
سلام
من چند وقتیه galaxy gio روخریدم اما یه مشکلی دارم هر بار که گوشیمو شارژ میکنم کمتر از یک ساعت کل پولم صفر میشه خودش به اینترنت وصل میشه من تو تنظیمات گوشی هر چی دانلود کرده بودم توقف نیروشو زدم،تو قسمت خدمات در حال اجرا هم چند برنامه هست که یه زمان کنارشون همش در حال افزایش هستش،قسمت حساب ها و همگام سازی هم همه ی تیک هاشو برداشتم ولی درست نشدیه چیز دیگه هم هست تو قسمت مدیریت رم دو تا عدد نوشته 202mb/278mb که سمت چپی همش در حال افزایش هست لطفا راهنماییم کنید.

سلام

برای غیر فعال کردن اینترنت دو تا راه هست , یکی اینکه دکمه پاور رو چند ثانیه نگه دارید تا 4 تا گزینه بیاد و اگه گزینه دوم , فعال بود روش کلیک کنید که , تبادل دیتا غیرفعال بشه و دومی اینکه میتونید به مسیر زیر برید , توی تنظیمات به قسمت wireless and networks و سپس mobile networks و سپس تیک گزینه use packet data رو بردارید البته اگه زبان گوشی فارسیه و این مسیر رو متوجه نشدید باید زبان رو به انگلیسی تغییر بدید و بعد ,اینکارا رو انجام بدید,

و برای آزاد کردن حافظه زیر همون دو عدد یه گزینه به نام clear memory یا آزاد کردن حافظه هست
که روش کلیک کنید و مقداری از حافظه رو آزاد میکنه

mohammad 86
24-08-2011, 17:42
کسی نیست جواب منو بده

mega08
25-08-2011, 14:27
سلم. من یک مشکل دارم .اونم اینکه وقتی می خوا سیم کارت همراه اولو شارژ کنم. وقتی کد شارژو میزنم و دکمه ی سبز میگه رد شد و میگه mmi شروع شد.!! مشکلش چیه که شارژ نمیشه . فقط همراه اول. ایرانسلو میشه شارژ کرد.
خواهشا جواب بدین کارم گیره :bc:

keiri
26-08-2011, 01:31
سلم. من یک مشکل دارم .اونم اینکه وقتی می خوا سیم کارت همراه اولو شارژ کنم. وقتی کد شارژو میزنم و دکمه ی سبز میگه رد شد و میگه mmi شروع شد.!! مشکلش چیه که شارژ نمیشه . فقط همراه اول. ایرانسلو میشه شارژ کرد.
خواهشا جواب بدین کارم گیره :bc:

راه حل ساده ای داره !
شماره 444 رو شماره گیری کنید بعد اپراتور از شما می خواد که رمز کارت شارژ رو وارد کنین
به همین سادگی!!!!!

zhigool
26-08-2011, 02:17
سلام
من تازه گوشی گرفتم میخوام چندتا نرم افزار روش نصب کنم راهنمایی خواستم
میخوام نرم افزار جاوا نصب کنم چونن گوشی فایلهای جارو نمیشناسه؟
یه فایل منیجر
یه نرم افزار در مورد شارژباطری
یه آنتی وایروس
راه اندازی اندروید مارکت
و مرور گر اپرآ که خیلی خیلی واسم حیاتی هست
در انتها از استادان گرامی میخوام که کامل راهنمایی کنن چون بنده تازه کارم و2روز هست که به دنیای اندرویید اومدم
متشکرم

nadoon
26-08-2011, 03:03
ببینم به هیچ صراطی نمیشه روی جیو فایرفاکس نصب کرد ؟ (به خاطر پردازندش؟)

mohammad 86
26-08-2011, 10:10
دوستان من این گوشی رو دارم ورژن اندوریدش 2.2.1 هست فارسی رو ساپورت نمیکنه و کلمات رو جدا جدا نشون میده چطور میشه فارسی بهش اضافه کنم . 2- آیا میشه از طریق اینترنت ورژنش رو آپدیت کرد اگه میشه از کجا ؟ 3- تو قسمت ستینگ ، ابوت فون تو قسمت کرنال ورژن نوشته root @ dell104#1 ایا گوشی روت شده است ؟

مثل اینکه کسی نیست جواب منو بده یا کسی که بلد باشه که چکار باید کرد پیدا نمیشه چون به بعضی از دوستان جواب میدن به بعضی ها نمیدن:sorry:

keiri
26-08-2011, 13:18
سلام
من تازه گوشی گرفتم میخوام چندتا نرم افزار روش نصب کنم راهنمایی خواستم
میخوام نرم افزار جاوا نصب کنم چونن گوشی فایلهای جارو نمیشناسه؟
یه فایل منیجر
یه نرم افزار در مورد شارژباطری
یه آنتی وایروس
راه اندازی اندروید مارکت
و مرور گر اپرآ که خیلی خیلی واسم حیاتی هست
در انتها از استادان گرامی میخوام که کامل راهنمایی کنن چون بنده تازه کارم و2روز هست که به دنیای اندرویید اومدم
متشکرم

دوست عزیز برای اجرای جاوا راههای مختلفی رو امتحان کردم بالاخره هیچ کدومشون جواب نداد
حتی اگه اجرا بشه با هزار تا درد سر اجرا می شن کلا قید جاوا رو تو آندروید بزن
در مورد فایل منجر بگم که تو انجمن کلی گیرت میاد که اکثرا رو جیو نصب میشن مثل astro file manager
خود گوشی اپرا داره
شما برای شروع کار میتونید به این لینکها مراجعه کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163902
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163896

keiri
26-08-2011, 13:23

بله میشه !
فقط به صراط مستقیم!!!

pnn
26-08-2011, 13:38
مثل اینکه کسی نیست جواب منو بده یا کسی که بلد باشه که چکار باید کرد پیدا نمیشه چون به بعضی از دوستان جواب میدن به بعضی ها نمیدن:sorry:

دوست عزیز رام گوشی شما اروپایی هست به همین خاطر فارسی رو ساپورت نمی کنه و شما باید روی گوشیتون رام اسیا بریزین تا فارسی داشته باشه.دوم اینکه بله گوشی با اینترنت اپ دیت میشه اما بازم فارسی نخواهی داشت و برای اپ دیت شما باید نرم افزار ای کیز رو نصب کنی و بعد گوشیتو با کابل به کامپیوتر وصل کنی و بعد اگه اینترنت شما وصل باشه یه پیغام میده که اپدیت جدید اومده ایا حاظری گوشیتونو اپ کنی و شما اگر بله رو بزنین گوشی اپ میشه

keiri
26-08-2011, 14:23

شما به این لینک مراجعه کنید فکر کنم بتونه مشکلتون رو حل بکنه!
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123113

mega08
26-08-2011, 18:33
راه حل ساده ای داره !
شماره 444 رو شماره گیری کنید بعد اپراتور از شما می خواد که رمز کارت شارژ رو وارد کنین
به همین سادگی!!!!!

این مشکل برای همه ی جیو هاس یا فقط برا من اینجوریه ؟؟؟

keiri
26-08-2011, 18:38
حالا مشکلتون حل شد؟
تا اونجایی که می دونم بیشتر سری های گالکسی مثل i9003 و i9000 چنین مشکلی رو دارن
یه رفیقی می شناسم i9003 داره باز همین مشکل رو داره!

mohammad 86
26-08-2011, 20:39
دوم اینکه بله گوشی با اینترنت اپ دیت میشه اما بازم فارسی نخواهی داشت و برای اپ دیت شما باید نرم افزار ای کیز رو نصب کنی و بعد گوشیتو با کابل به کامپیوتر وصل کنی و بعد اگه اینترنت شما وصل باشه یه پیغام میده که اپدیت جدید اومده ایا حاظری گوشیتونو اپ کنی و شما اگر بله رو بزنین گوشی اپ میشه[/quote]

دوست عزیز میشه بفرمایید این نرم افزار ای کیز کارش چیه و چطوری و از کجا باید دانلود کنم

pnn
26-08-2011, 21:19
دوست عزیز میشه بفرمایید این نرم افزار ای کیز کارش چیه و چطوری و از کجا باید دانلود کنم[/QUOTE]

دوست عزیز ای کیز pc suiteمخصوص گوشی های سامسونگ هست که تو همون سی دی که گوشی را خریدی هست اگر هم نبود تو انجمن پیدا می کنی.اگر بازم پیدا نکردی تو سایت رسمی سامسونگ موبایل موجوده

babakslt
27-08-2011, 13:07
حافظه ی داخلی جیو خیلی کمه می خوام یه کارت حافظه ی دست کم 8 گیگ براش بخرم ولی روی انتخاب کلاس موندم. می خوام بدونم 4 و 6 یا حتی 8 خیلی تفاوت ایجاد می کنن توی کار گوشی؟ اپ ها هم روی اس دی نصب می کنم همه رو. برام واقعا مهمه گوشی سریع و بی غش کار کنه.
مموری همراه گوشی اصلا کلاس چنده؟ روش هیچی ننوشته.

pnn
27-08-2011, 13:16
ه
حافظه ی داخلی جیو خیلی کمه می خوام یه کارت حافظه ی دست کم 8 گیگ براش بخرم ولی روی انتخاب کلاس موندم. می خوام بدونم 4 و 6 یا حتی 8 خیلی تفاوت ایجاد می کنن توی کار گوشی؟ اپ ها هم روی اس دی نصب می کنم همه رو. برام واقعا مهمه گوشی سریع و بی غش کار کنه.

دوست عزیز 4و6چندان تفاوتی با هم نداره و وقتی حدودا6 گیگش پر بشه سرعت تا حدودی پایین میاد ولی تو رم های کلاس 8 این لگ زدن و کمی سرعت رو نخواهی داشت و اگر کل رمت پر بشه تاثیری تو سرعت نداره

Amir-inFo
27-08-2011, 13:27

من واسه گالکسیم یه 8 گیگ کلاس 6 خریدم با برند توشیبا تست هاش هم توی یه تاپیک گزاشتم خوبه و توی فیلمبرداری لگ نداره.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

babakslt
27-08-2011, 13:56
مرسی. پس برم سراغ کلاس 8 دیگه که خیالم راخت شه. نمی شه کاری کرد جی مپ و اینا هم روی اس دی نصب شه؟ خیلی حافظه می گیره. می خوام حافظه پاک پاک باشه

mt2
27-08-2011, 14:44
با سلام
از كجا ميشه فهميد رم كلاس چنده؟(روش نوشته؟)
كدوم مارك رم 8 گيگ(كلاس 4 يا بالاتر كه قيمتش تا 20 تومن باشه)رو براي جيو پيشنهاد ميكنيد؟( اگه گارانتي رم رو هم بفرماييد كدوم معتبر تره ممنون ميشم).
تا اونجايي كه ميدونم براي ساپورت كامل فارسي آندرويدخود گوشي بايد ورژنش خاورميانه باشه.(نميخوام گوشي رو روت كنم).در مورد 2.2 ميدونم كه خاورميانه دارد ولي بالاتر چي؟مثلا 2.3 براي جيو خاورميانه اش اومده؟(آخرين ورژن آندرويد براي جيو كه اديشن خاورميانه باشه و فارسي رو فول ساپورت كنه كدومه؟)
اينو براي اين ميپرسم كه وقتي نمايندگي گوشي رو بهم ميده روش 2.2 نصبه و ازم ميپرسه كه ميخوام برام ارتقاش بده يا نه؟(اگر خواست پول زيادي بگيره آيا امكانش هست كه خودم با راهنماييهاي توي سايت و اينترنت بتونم ارتقاش بدم؟)
با تشكر

mohammad 86
27-08-2011, 15:31
با سلام
از كجا ميشه فهميد رم كلاس چنده؟(روش نوشته؟)
كدوم مارك رم 8 گيگ(كلاس 4 يا بالاتر كه قيمتش تا 20 تومن باشه)رو براي جيو پيشنهاد ميكنيد؟( اگه گارانتي رم رو هم بفرماييد كدوم معتبر تره ممنون ميشم).
تا اونجايي كه ميدونم براي ساپورت كامل فارسي آندرويدخود گوشي بايد ورژنش خاورميانه باشه.(نميخوام گوشي رو روت كنم).در مورد 2.2 ميدونم كه خاورميانه دارد ولي بالاتر چي؟مثلا 2.3 براي جيو خاورميانه اش اومده؟(آخرين ورژن آندرويد براي جيو كه اديشن خاورميانه باشه و فارسي رو فول ساپورت كنه كدومه؟)
اينو براي اين ميپرسم كه وقتي نمايندگي گوشي رو بهم ميده روش 2.2 نصبه و ازم ميپرسه كه ميخوام برام ارتقاش بده يا نه؟(اگر خواست پول زيادي بگيره آيا امكانش هست كه خودم با راهنماييهاي توي سايت و اينترنت بتونم ارتقاش بدم؟)
با تشكر

تا جایی که من اطلاع دارم نسخه بالاتر برای جیو اومده ولی ارویاییه برای نسخه فارسیش باید منتظر بمونی و برای اتقاء اندورید از مطالبی که توی سایت هست میتونی کمک بگیری و خودت ارتقا بدی

nadoon
28-08-2011, 04:00

تو این فروم فقط جواب مسخره بازی بلدن
یعنی چی به صراط مستقیم بامزه

pnn
28-08-2011, 04:30
تو این فروم فقط جواب مسخره بازی بلدن
یعنی چی به صراط مستقیم بامزه

دوست عزیز شما ببخشید.بله تو جیو فایرفاکس نصب نمیشه.فلش پلیر هم نصب نمیشه اونم به خاطر پردازندشه

club donya
28-08-2011, 20:47
آموزش روت کردن این گوشی را کسی میدونه؟
سلام در جواب به شما دوست عزیز اموزش روت این گوشی رو در این پست میتوانید ببینید
من خودم هم تست کردم مشکلی نداره:dw:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158336

mohammad 86
28-08-2011, 21:38
دوست عزیز ای کیز pc suiteمخصوص گوشی های سامسونگ هست که تو همون سی دی که گوشی را خریدی هست اگر هم نبود تو انجمن پیدا می کنی.اگر بازم پیدا نکردی تو سایت رسمی سامسونگ موبایل موجوده

به سایت سامسونگ رفتم ولی متاسفانه قسمت برنامه ی کیز ..... بود . یه سوال هم داشتم اگه ممکنه اینو جواب بدین مهمه .
آیا میشه با گوشی به ایتنرنت (adsl)پی سی از طریق بلوتوث وصل شد. ممنون

pnn
29-08-2011, 00:59

به سایت سامسونگ رفتم ولی متاسفانه قسمت برنامه ی کیز ..... بود . یه سوال هم داشتم اگه ممکنه اینو جواب بدین مهمه .
آیا میشه با گوشی به ایتنرنت (adsl)پی سی از طریق بلوتوث وصل شد. ممنون

از طریق بلوتوث رو بعید میدونم ولی با کابل میشه و اموزشش تو بخش اموزشهای عمومی همین انجمن است

alireza12i
29-08-2011, 05:39
سلام.
من میخوام این گوشی را بخرم فقط دوتا سوال داشتم.
1. باطری این گوشی 1 روز دوام میاره؟
2. با وایرلس خود گوشی می شه گوشی را آپدیت کرد؟

mhdhasani
29-08-2011, 17:00
باتری اگه زیاد کار نکنی و موقع شارژ کردن کامل شارژ کنی تا 1.5 روز دووم میاره در غیر اینصورت نیم روز دووم میاره.

تو ورژن 2.2 که نمیشه با خودش آپدیت کرد و ورژن های دیگه هم نمیدونم

pnn
29-08-2011, 20:55
سلام.
من میخوام این گوشی را بخرم فقط دوتا سوال داشتم.
1. باطری این گوشی 1 روز دوام میاره؟
2. با وایرلس خود گوشی می شه گوشی را آپدیت کرد؟

دوست عزیز اگه به اندروید2.3ارتقا بدی انوقت 3یا4روز دوام میاره در غیر اینصورت با کار کردن اگه ورژن گوشی2.2باشه یه صبح تا شب دوام میاره.
2:با وایرلس هم اپ دیت نمیشه

alireza12i
29-08-2011, 21:16
دوست عزیز اگه به اندروید2.3ارتقا بدی انوقت 3یا4روز دوام میاره در غیر اینصورت با کار کردن اگه ورژن گوشی2.2باشه یه صبح تا شب دوام میاره.
2:با وایرلس هم اپ دیت نمیشه

sent from my gt-s5660 using tapatalk

پس چه جوری آپ دیت میشه؟ بعد آپدیت کردن می شه باهاش اس ام اس فارسی داد و گرفت؟
راحت آپدیت میشه؟
میخوام واسه کسی بخرم،آپ دیت کنم بدش بدم بهش.می خواستم ببینم راحت میشه
اپدیت کرد یا خیلی دردسر داره؟
مرسی

alireza12i
29-08-2011, 21:42
بعد آپدیت کردن اتفاقی برای گوشی نمی افته؟
مثلا آنتنش بره.برای آپدیت حدودا چند مگابایت از اینترنت دانلود می کنه؟
از کجا باید بازی ها و برنامه هاشو بگیرم؟
ببخشید سوالام زیاد شد.

pnn
30-08-2011, 03:42
بعد آپدیت کردن اتفاقی برای گوشی نمی افته؟
مثلا آنتنش بره.برای آپدیت حدودا چند مگابایت از اینترنت دانلود می کنه؟
از کجا باید بازی ها و برنامه هاشو بگیرم؟
ببخشید سوالام زیاد شد.

اپ دیت کردنش که سخت نیست ولی به نظرم اگه خیلی تو اندروید وارد نیستی خودت اپ دیت نکن و ببر بیرون تا اپ کنن
2:از نظر فارسی که دیگه به صورت رسمی فارسی رو نخواهی داشت و برای اس ام اس و مرورگر هم باید نرم افزار نصب کنی.
3:اگه رام های رسمی رو گوشی دیگه مشکلی از اپ دیت نخواهی داشت و هیچ اتفاقی برا گوشی نمی افته یعنی انتن نمی پره برا اپ دیت هم حدود200 مگ از نت میره
4:بازی هاشم که میتونی تو همین انجمن پیدا کنی تو همین انجمن جیو چند تا تایپیک برا جیو هست.و برنامه هم که همه ی برنامه های تو سایت هست رو ساپورت میکنه

alireza12i
30-08-2011, 08:59
اپ دیت کردنش که سخت نیست ولی به نظرم اگه خیلی تو اندروید وارد نیستی خودت اپ دیت نکن و ببر بیرون تا اپ کنن
2:از نظر فارسی که دیگه به صورت رسمی فارسی رو نخواهی داشت و برای اس ام اس و مرورگر هم باید نرم افزار نصب کنی.
3:اگه رام های رسمی رو گوشی دیگه مشکلی از اپ دیت نخواهی داشت و هیچ اتفاقی برا گوشی نمی افته یعنی انتن نمی پره برا اپ دیت هم حدود200 مگ از نت میره
4:بازی هاشم که میتونی تو همین انجمن پیدا کنی تو همین انجمن جیو چند تا تایپیک برا جیو هست.و برنامه هم که همه ی برنامه های تو سایت هست رو ساپورت میکنه

200 مگ دانلودی در کامپیوتر سیو میشه؟چون امروز قرار شد که من 2 تا بگبرم هر دوتاشم آپ دیت بشه.یعنی باید 2تا 200 مگ بگیرم؟
نرم افزار فارسی اس ام اس و مرورگرو از کجا بگیرم؟

pnn
30-08-2011, 12:24
200 مگ دانلودی در کامپیوتر سیو میشه؟چون امروز قرار شد که من 2 تا بگبرم هر دوتاشم آپ دیت بشه.یعنی باید 2تا 200 مگ بگیرم؟
نرم افزار فارسی اس ام اس و مرورگرو از کجا بگیرم؟

بله در کامپیوتر سیو میشه.نرم افزار فارسی هم که تو همین سایت هست و شما برای اس ام اس هاتون نرم افزار میرسال رو دانلود کنین.برای مرورگر هم موزیلا و یا پرژن بروزر رو دانلود کن و برای صفحه کلید هم نرم افزارpersionsoft key

alireza12i
30-08-2011, 21:22
مرسی از راهنماییهاتون.
اگه لطف کنید لینک دانلود میرسال و persionsoft key هم بدید عالی می شه.

pnn
30-08-2011, 21:34
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=107072

online_on
30-08-2011, 21:39
با سلام دوستان

یه مشکلی روی این گوشی دارم بعضی از نرم افزارها را نمی تونم نصب کنم در حالت فارسی مینویسه "در حال نصب ، و بعد چند لحظه میگه برنامه کاربردی نصب نشده " و نمیشه برنامه را نصب کرد بنده مثلا بازی پرنده عصبانی را از گوشی و کامپیوتر دانلود میکنم ولی نمیشه برای برنامه های دیگر هم همین مشکل را دارم فقط چند برنامه معمولی نصب میشه. بنده کلافه شدم و هنوز نتونستم این مشکل را حل کنم چکار کنم دوستان ؟:dy::ak::an::please:

keiri
30-08-2011, 21:59
یه راه حلش اینه که ریست فاکتوری کنید

keiri
30-08-2011, 22:01
البته بعضی برنامه ها رو نمی شه کاری کرد یعنی اصلا نصب نمیشن

alireza12i
30-08-2011, 22:28
میشه لطف کنید لینک دانلود میرسال و persionsoft key هم بدید.
خیلی ممنون.

online_on
31-08-2011, 00:25
یه راه حلش اینه که ریست فاکتوری کنید

با تشکر از پاسخ شما ولی با ریست فکتوری هم نمیشه / و قادر به نصب نیست !! دلیلش چی میتونه باشه؟!! و البته راه حل عملی:bl:

pnn
31-08-2011, 01:27
با تشکر از پاسخ شما ولی با ریست فکتوری هم نمیشه / و قادر به نصب نیست !! دلیلش چی میتونه باشه؟!! و البته راه حل عملی:bl:

دوست عزیز علت اینکه گوشی در نصب برنامه دچار چنین مشکلی می شود یعنی پیغام نصب نشدن می دهد تنها دو چیزه1.یا گوشی سخت افزار مناسبی برای نصب چنین نرم افزاری ندارد مثل فلش پلیر 2.دومیش هم به خاطر رام گوشیه که گاهی اوقات برنامه ها نصب نمی شن.پس اگه مشکل از رام باشه که با نصب یه رام جدیدتر و به روز تر قابل حله در غیر اینصورت دیگه هیچ راهی نداره

online_on
31-08-2011, 18:57
با تشکر
رام بنده 2.2 فارسی است/ آخه اگه بخوام این رام را به 2.3 یا 2.4 ارتقا بدم فارسی را از دست میدم/قابل ذکر است که مثلا نرم افزار خاصی نیست مثلا بنده چند نرم افزار را با گوشی دانلود کرده بودم و راحت نصب کردم ولی بعد از ارتقا به 2.3 دیدم فارسی را از دست دادم و باز به 2.2 فارسی برگشتم حالا 60 درصد نرم افزارها نصب نمیشه!! رم فرمت شده +فکتوری ریست باز این مشکلو دارم . جالب اینجاست همین فایلهای که نصب نمیشه را به کسی دیگه که گوشی آندرویدی 2.3 دارم بلوتوث میکنم برای آن هم نصب نمیشه!!!
نظر بنده اینه که خود رام بعد نصب فایل / روی فایل اصلی تغییراتی میده که دیگر قابل نصب نمیشه/ البته اینم زیاد قابل استناد نیست چون آمدم فایل جدید با کامپیوتر از یه سایت دیگر دانلود کردم نصب نشد/ ولی یه راهی پیدا کردم اینه که اگه یه ورژن قدیمی یا جدید دانلود کنم میتونم راحت نصب کنم ولی کاملا برای همه این راهکار عمل نمی کنه!
یه نظری دارم آیا این رامهای کاستوم و هک شده را طوری ویرایش کرد که بتوان فارسی را بهش اضافه کرد یا حداقل با منوی انگلیسی ولی با فونتهای درست فارسی قابل نمایش باشد؟ شرمنده دوستان زیاد نوشتم خواستم نظرات و راهکار های خود را ارائه کنم شاید باعث حل مشکل کسی یا جرقه ای برای کسی برای راهی جدید و یا ارائه برنامه خاصی شود.:ah:

alireza12i
31-08-2011, 21:36
من آپدیت کرد.الان بدجوری لنگ میرسال و persionsoft key هستم.
اگه لطف کنید یه لینک دانلود بدید خیلی ممنون میشم.

pnn
01-09-2011, 12:02
من آپدیت کرد.الان بدجوری لنگ میرسال و persionsoft key هستم.
اگه لطف کنید یه لینک دانلود بدید خیلی ممنون میشم.

اینم از میرسال و کیبورد فارسی

ahmadreza_gh
02-09-2011, 18:20
دوستان من میخوام سامسونگ جیو بخرم
تو مشخصات این گوشی دیدم که تا 11 ساعت میشه باهاش مکالمه کرد ولی چند جا دیدم که کسایی که خریدن از عمر باطریش گله دارن و میگن فقط 2 ساعت شارژ نگه میداره !
حالا واقعا کدوم درسته 11 ساعت یا 2 ساعت ؟
و اینکه اصلا این مدل گوشی خوبی هست ؟
ممنون

keiri
02-09-2011, 18:48
دوستان من میخوام سامسونگ جیو بخرم
تو مشخصات این گوشی دیدم که تا 11 ساعت میشه باهاش مکالمه کرد ولی چند جا دیدم که کسایی که خریدن از عمر باطریش گله دارن و میگن فقط 2 ساعت شارژ نگه میداره !
حالا واقعا کدوم درسته 11 ساعت یا 2 ساعت ؟
و اینکه اصلا این مدل گوشی خوبی هست ؟
ممنون

1-ببین دوست گرامی اینطور نیست که فقط دوساعت کار بده واین بستگی به کار کرد شما داره اگه زیاد باگوشی ور برین خوب طبیعیه که زود باتریش تموم میشه!
بعضی جاها دیدم که نوشتن این مشکل با ارتقای رام به 2.3 حل میشه!=
من تستش کردم بدون اینکه به گوشی دست بزنم باتریش نزدیکای 24 ساعت دوام آورد واگه زیاد باهاش گیم بازی کنی یا کلا صفحه ال سی دیش مدام روشن باشه نصف روز دوام نمیاره !
2-در جواب سوال دوم عرض کنم که این گوشی دربین رده های میانی بازار واقعا گوشی خوبیه چون سی پی یوش 800 هست اما اگر دوربین وحافظه واین جور چیزا برات مهمه برو سراغ یه گوشی دیگه!
موفق باشید!

ahmadreza_gh
02-09-2011, 19:01
1-ببین دوست گرامی اینطور نیست که فقط دوساعت کار بده واین بستگی به کار کرد شما داره اگه زیاد باگوشی ور برین خوب طبیعیه که زود باتریش تموم میشه!
بعضی جاها دیدم که نوشتن این مشکل با ارتقای رام به 2.3 حل میشه!=
من تستش کردم بدون اینکه به گوشی دست بزنم باتریش نزدیکای 24 ساعت دوام آورد واگه زیاد باهاش گیم بازی کنی یا کلا صفحه ال سی دیش مدام روشن باشه نصف روز دوام نمیاره !
2-در جواب سوال دوم عرض کنم که این گوشی دربین رده های میانی بازار واقعا گوشی خوبیه چون سی پی یوش 800 هست اما اگر دوربین وحافظه واین جور چیزا برات مهمه برو سراغ یه گوشی دیگه!
موفق باشید!

نه برای من بیشتر زمان مکالمه باهش مهمه
ممنون

keiri
02-09-2011, 19:09
ببینید شما که نمی خوایید باهاش 10 ساعت پشت سرهم مکالمه داشته باشید !
اگه فقط برای مکالمه باشه 1 روز دوام میاره!

ahmadreza_gh
02-09-2011, 19:17
ببینید شما که نمی خوایید باهاش 10 ساعت پشت سرهم مکالمه داشته باشید !
اگه فقط برای مکالمه باشه 1 روز دوام میاره!

الان ابن گوشیه خودم چون باطریش خراب شده حداکثر میشه باهاش 1 ساعت مکالمه کرد
و واقعا داره اذیتم میکنه

keiri
02-09-2011, 19:45
الان ابن گوشیه خودم چون باطریش خراب شده حداکثر میشه باهاش 1 ساعت مکالمه کرد
و واقعا داره اذیتم میکنه

شما که گفتین قصد خریدن جیو دارید!

bagher
04-09-2011, 03:38
با سلام... دوستان در گوشی من بعضی اس ام اس های فارسی که برام میاد کلماتش جابجاست.... ممنون میشم راهنمایی کنید....

Masoud_anj
04-09-2011, 08:30
سلام دوستان
من گوشیمو با Odin فلش زدم و PASS شد اما حالا هر کار میکنم گوشیم نه روشن میشه نه به حاالت downloading میره
چه کنم ؟ لطفا کمکم کنید

pnn
04-09-2011, 15:13
سلام دوستان
من گوشیمو با Odin فلش زدم و PASS شد اما حالا هر کار میکنم گوشیم نه روشن میشه نه به حاالت downloading میره
چه کنم ؟ لطفا کمکم کنید

دوست عزیز گوشی شما بریک شده و برا درست کردنش نیاز به یه باکس دارین که باید ببرین تعمیرات موبایل تا براتون درست کنن چون فکر نکنم خودتون این دستگاه را داشته باشین

Masoud_anj
04-09-2011, 15:29
شما مطمئنی ؟
آخه یکی از اعضا گفت روش درست کردنشو میذاره :dl:

RED EYE
04-09-2011, 15:32
سلام دوستان
من گوشیمو با odin فلش زدم و pass شد اما حالا هر کار میکنم گوشیم نه روشن میشه نه به حاالت downloading میره
چه کنم ؟ لطفا کمکم کنید

دوست من گوشی شما به احتمال زیاد باتری نداره! چون در بعضی مواقع در موقع تعویض رام این مشکل پیش میاد شما باید اول باتری رو در بیاورید دوباره بزنید سر جاش و بدون اینکه گوشی رو روشن کنید گوشی رو شارژ کنید تا 100 % شود بعد از شارژر جدا کرده و گوشی رو روشن کنید

Masoud_anj
04-09-2011, 15:36
دوست من گوشی کلا روشن نمیشه
خیلی میترسم لطفا کمک کنید

RED EYE
04-09-2011, 15:39
دوست عزیز گوشی شما بریک شده و برا درست کردنش نیاز به یه باکس دارین که باید ببرین تعمیرات موبایل تا براتون درست کنن چون فکر نکنم خودتون این دستگاه را داشته باشین

نه دوست من اگر گوشی ایشون بریک هم شده باشه با یک بار تعویض رام و طی کردن دوباره مراحل میتونن از گوشی شون استفاده کنند

جدا از راه حل بریک شدن گوشی ایشون بریک نشده چون وقتی گوشی بریک میشه که در طی مراحل کار با odin مشکلی پیش بیاد مثل جدا شدن کابل usb یا خاموش شدن کامپیتر یا اشتباه بودن فایل های Frimware یا ...

امیدوارم کامل بوده باشه!

RED EYE
04-09-2011, 15:42
اون کار رو انجام دادی ؟ با اتصال شارژر هیچ اتفاقی نمی افتد؟

Masoud_anj
04-09-2011, 15:42
الان گذاشتم واسه شارژ اما واکنشی نشون نداد :an:

Masoud_anj
04-09-2011, 15:59
حالا چه کنم ؟
:020::12:

Masoud_anj
04-09-2011, 16:34
:dv: دوستان درستش کردم :dv:
ممنون از کمکاتون

alizamany
04-09-2011, 21:10
اقا چجوری درستش کردی

mega08
05-09-2011, 09:08
سلم. میشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد و بدون نصب برنامه ی kies تو مموریش فایل ریخت . یعنی مثل فلش بشناسش.!؟؟؟:bc:

horad1
05-09-2011, 10:46
آيا روت كردن گلكسي جيو اونو از شرايط ضماتنامه خارج ميكنه ؟ و آيا با روت كردن گوشي مشكلي براي گوشي پيش نمياد

sefryek
05-09-2011, 11:03
آيا روت كردن گلكسي جيو اونو از شرايط ضماتنامه خارج ميكنه ؟ و آيا با روت كردن گوشي مشكلي براي گوشي پيش نمياد

با روت کردن از گارانتی خارج میشه

اما روت کردن در حالتی که درست انجام بشه مشکلی پیش نمیاره،اگر نتونی درست روت کنی ممکنه گوشی بریک بشه و...

sefryek
05-09-2011, 11:15
سلم. میشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد و بدون نصب برنامه ی kies تو مموریش فایل ریخت . یعنی مثل فلش بشناسش.!؟؟؟:bc:
سلام
بله دوست عزیز میشه، وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر متصل می کنید یه پنجره باز میشه که حالت اتصال رو سوال می کنه، در اینجا شما گزینه مربوط به حافظه ذخیره سازی رو انتخاب کنید فکر می کنم Mass Storage باشه و یا اسم مشابه همین

mega08
05-09-2011, 12:30
دوست عزیز برای اجرای جاوا راههای مختلفی رو امتحان کردم بالاخره هیچ کدومشون جواب نداد
حتی اگه اجرا بشه با هزار تا درد سر اجرا می شن کلا قید جاوا رو تو آندروید بزن
در مورد فایل منجر بگم که تو انجمن کلی گیرت میاد که اکثرا رو جیو نصب میشن مثل astro file manager
خود گوشی اپرا داره
شما برای شروع کار میتونید به این لینکها مراجعه کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163902
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163896

با نرم افزار java runer راحت میتونی جاوا رو اجرا کنی

mega08
05-09-2011, 12:50
سلام
بله دوست عزیز میشه، وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر متصل می کنید یه پنجره باز میشه که حالت اتصال رو سوال می کنه، در اینجا شما گزینه مربوط به حافظه ذخیره سازی رو انتخاب کنید فکر می کنم Mass Storage باشه و یا اسم مشابه همین

چینین پنجره ای باز نشد فقط اون بالا یک شکل آدمک اندروید هست یه دونم یو اس بی که یکیش نوشته اشکال زدایی یو اس بی. اون یکی نمی دونم برا چیه؟؟!!:bc:

bagher
06-09-2011, 00:19
با سلام... دوستان در گوشی من بعضی اس ام اس های فارسی که برام میاد کلماتش جابجاست.... ممنون میشم راهنمایی کنید....

shoueib
09-09-2011, 19:28
با سلام به همه جیو دارها
من تاپیک ها رو که می خوندم، دوستان برای تعویض آهنگ زنگ و اس ام اس از روی حافظه مشکل داشتند.
آموزش:
در داخل حافظتون 2 پوشه به نام های :
1-ringtones برای زنگ
2-notifications برای اس ام اس
می سازید آهنگ ها رو داخلش می ریزید و گوشی رو خاموش و روشن می کنید
بعد توی قسمتی تنظیمات آهنگ برای زنگ و اس ام اس آهنگ هایی که داخل پوشه ها ریختید رو نشون می دهد.

khaled savari
10-09-2011, 09:48
سلام به همه دوستان روی گوشیم rom maneger نصب کردم گوشم برک شد به نظرتون راهی هست؟؟ لطفا جواب بدین :(

club donya
10-09-2011, 19:21
سلام دوستان میخوام براتون مقاسیسه فیت و جیو را براتون بزارم

مشخصات گالکسی جیو

1-پشتيباني چهاربانده از GSM و دو بانده از 3G
2-پشتيباني از HSDPA با سرعت 7.2 مگابيت بر ثانيه
3صفحه نمايش 3.2 اينچي لمسي خازني از نوع TFT LCD با قابليت نمايش 16 ميليون رنگ و پشتيباني از رزولوشن HVGA - 320x480 پيکسل، پشتيباني از مالتي تاچ
4-پردازنده 800 مگاهرتزي از نوع ARM11 ، شتاب دهنده گرافيکي Adreno 200 ، تراشه Qualcomm MSM 227 و 278 مگابايت حافظه در دسترس براي کاربر
5-سيستم عامل Android 2.2.1 Froyo به همراه رابط کاربري سفارشي سازي شده TouchWIZ 3.0
6-پشتيباني از Wi-Fi 802.11 b/g/n با قابليت استفاده از گوشي به عنوان اکسس پوينت
7-گيرنده GPS با پشتيباني از عملکرد AGPS ، قطب نماي ديجيتال
8-دوربين 3.2 مگاپيکسلي با قابليت فوکوس خودکار و قابليت هاي برچسب گذاري جغرافيايي
9-ضبط ويديويي QVGA با نرخ 15 فريم بر ثانيه
10-پورت microUSB با امکان شارژ گوشي از طريق اين پورت ، بلوتوث استريو v2.1
11-اسلات کارت حافظه microSD - پشتيباني تا 32 گيگابايت ، عرضه به همراه يک کارت حافظه 2 گيگابايتي
12-سوکت صوتي استاندارد 3.5 ميلي متري
13-سنسورهاي مجاورت و شتاب سنج
14-پشتيباني از قابليت DNSe
15-راديو اف ام با RDS
16-مرورگر اسناد آفيس
17-پشتيباني از شماره گيري هوشمند
18-پشتيباني از قابليت درج متن Swype
19-ارائه چند نرم افزار بسيار خوب و رايگان از سوي Samsung Apps براي گوشي

اینم مشخصات گالکسی فیت

1-پشتيباني از چهار باند از GSM و دو باند از 3G
2-پشتيباني از HSDPA با سرعت 7.2 مگابيت بر ثانيه
3-صفحه نمايش 3.3 اينچي از نوع لمسي خازني TFT با رزولوشن QVGA و قابليت نمايش رنگ 65k رنگ
4-پردازنده ي ARMv6 600MHz و 280 مگابايت حافظه به صورت RAM
5-سيستم عامل آندرويد Android 2.2.1 Froyo به همراه رابط کاربري سفارشي سازي شده TouchWIZ 3.0
6-حافظه داخلي 160 مگابايت ، کارت حافظه ي خارجي ، با قابليت تعويض سريع و کارت حافظه ي خارجي 2 گيگابايتي همراه گوشي
7-دوربين 5 مگاپيکسلي با فوکوس اتوماتيک و برچسب گذاري جغرافيايي و امکان تشخيص لبخند
8-گيرنده ي GPS با پشتيباني از عملکرد A-GPS
9-راديو موج FM با RDS
10-سوکت صوتي استاندارد 3.5 ميلي متري
11-سنسور هاي مجاورت و شتاب سنج
12-مرورگر اسناد آفيس
13-پشتيباني از قابليت درج متن Swype
14-داراي پورت MicroUSB با قابليت شارژ گوشي از طريق آن و بلوتوث استريو نسخه 2.1
15-يکپارچه سازي شبکه اجتماعي خوب

در اخر جیو خیلی سرتره به جزء دوربینش و همچنین به خاطر سی پی یو جیو بعضی بازی ها روش نصب میشه:loveit:

club donya
10-09-2011, 19:58
با سلام به همه جیو دارها
من تاپیک ها رو که می خوندم، دوستان برای تعویض آهنگ زنگ و اس ام اس از روی حافظه مشکل داشتند.
آموزش:
در داخل حافظتون 2 پوشه به نام های :
1-ringtones برای زنگ
2-notifications برای اس ام اس
می سازید آهنگ ها رو داخلش می ریزید و گوشی رو خاموش و روشن می کنید
بعد توی قسمتی تنظیمات آهنگ برای زنگ و اس ام اس آهنگ هایی که داخل پوشه ها ریختید رو نشون می دهد.

دوست عزیز اگه اموزش هم میزارید درست بزارید لطفا ممنون اینم اموزش

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165711 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165711)

ac_pop
10-09-2011, 23:40
با سلام خدمت دوستان . من هم به جمع "جیو" داران ملحق شدم . بله بالاخره امروز عصر رفتم خریدمش 249 تومن گارانتی دار.
فقط بگین چیکار کنم ؟ من با آندروید آشنا نیستم . سرعت جیو روی آندروید 2.2 بهتره یا 2.3 ؟
چه نرم افزار یا لانچرهایی رو توصیه میکنید نصب کنم ؟(مخصوصا لانچری که علاوه بر خوب و روان بودنش رم هم کم اشغال کنه !)

راستی من یه جایی که هنگام خرید اشتباه کردم اینه که دقت نکردم ببینم گوشی ساخت کجاست . همین الان نگاه کردم دیدم ساخت چین هست . این که ساخت چین یعنی بد هست و در آینده مشکل ایجاد میکنه ؟ (آخه توی یه تاپیکی خوندم که نوشته بودن جیو های ساخت چین مخصوصا رنگ سفید ها بعضی هاشون مشکل تاچ دارن و مثلا توی منو خود به خود میره توی یه نرم افزار یا چند تا گزینه دیگه که اصلا دستت بهش نخورده رو تیک میزنه!!!(البته مال من مشکی هست))

ac_pop
10-09-2011, 23:45
راستی الان که روش 2.2 هست اگه بخوام به 2.3.4 آپدیت کنم باید چیکار کنم ؟(من زیاد سر در نمیارم ولی بهترین رام که سرعتش خوب باشه (آندروید 2.3) رو بگین لطفا)
و اینکه میگن فارسی 2.3.4 هنوز نیومده فارسی چقدر مهمه ؟ فقط مربوط به بخش اس ام اس ها میشه ؟(اگه آره با نرم افزار Mirsal میشه این قضیه رو حل کرد؟) در کل سرعت جیو روی 2.2 بهتره یا 2.3 ؟ و اینکه برتریت های 2.3 رو نسبت به 2.2 بگین .
ببخشید زیاد سوال پرسیدم !!!!

mehdi8564
12-09-2011, 00:53
سلام دوستان اونایی که این گوشی رو دارن لطف کنن بگند کیفیت و بلندی صدا با هندزفری چطوره؟؟

horad1
12-09-2011, 09:20
lمن چند وقته دوربين موبايلم عكس نميگيره يعني دوربين مياد اما همينكه ميخوام عكس بگيريم يه شكل قفل مانندي مياد و عكس نمي گيره لطفاً كمك كنيد

pnn
12-09-2011, 14:16
lمن چند وقته دوربين موبايلم عكس نميگيره يعني دوربين مياد اما همينكه ميخوام عكس بگيريم يه شكل قفل مانندي مياد و عكس نمي گيره لطفاً كمك كنيد

تو گوشیت رم نیست؟

mehdi8564
12-09-2011, 14:42
یکی هم محض رضای خدا جواب منو بده
سلام دوستان اونایی که این گوشی رو دارن لطف کنن بگند کیفیت و بلندی صدا با هندزفری چطوره؟؟

esxex
12-09-2011, 17:56

کیفیت و بلندی صدا قابل قبوله با هندزفری تست نکردم متاسفانه

mehdi8564
12-09-2011, 18:08
ممنونم دوست عزیز از جوابتون . فقط اگه لطف کنید امتحان کنید ممنون میشم

mohammad 86
12-09-2011, 20:32

دوست عزیز من قبلا با هندزفری یه گوشی دیگه امتحان کردم تقریبا میشه گفت کیفیتش در حد عالی هست بلندی صداش هم خوبه

mehdi8564
12-09-2011, 21:52
دوست عزیز من قبلا با هندزفری یه گوشی دیگه امتحان کردم تقریبا میشه گفت کیفیتش در حد عالی هست بلندی صداش هم خوبهممنون دوست عزیز آیا در حد k750 هست؟

pnn
13-09-2011, 01:38
ممنون دوست عزیز آیا در حد k750 هست؟

k750بابا داری در مورد یه گوشی هفت سال پیش حرف میزنی معلومه خیلی بهتره

mehdi8564
13-09-2011, 02:01
k750بابا داری در مورد یه گوشی هفت سال پیش حرف میزنی معلومه خیلی بهتره

دوست عزیز اولا که تشکر میکنم که جواب دادی ولی من بعد از k750 چهار تا گوشی داشتم که هیچ کدوم کیفیت صداش به پای همین گوشی هفت سال پیش نمیرسه . الان هم hd mini دارم ولی باز اون یه چیز دیگه بود . پس سال ساخت دلیل بی کیفیت بودن نیست . توی بررسی ها صدای ipod رو با k750 مقایسه میکنن . مدارکش هم موجوده اینجا (http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k750-review-41p8.php)

pnn
13-09-2011, 16:31
خوب منم دارم میگم گوشی های قدیمی یه چیز دیگس این جدیدی ها ادمو گول میزنه

mohammad 86
13-09-2011, 19:28
دوستان گوشی من دو تا مشکل بزرگ داره 1- هنگام مکالمه صدا خیلی قطع و وصل میشه که اعصابمو خورد کرده نمیدونم چکارکنم 2- وقتی گوشی در حال شارژ هست وقتی به 86 درصد میرسه بعد از حدود 3 -4 دقیقه یکدفعه شارژش 100% میشه و زود هم شارژ خالی میکنه . ضمنا برای دوام بیشتر باطری قبلا برنامه پاور مکس رو نصب کرده بودم . دوستانی که اهل فن هستند لطفا راهنمایی کنند (برای هر دو مورد )

mohammad 86
13-09-2011, 19:31
مدیران بخش چرا اسم گوشی گالاکسی جیو رو به لیست گوشی ها اضافه نمی کنند همه گوشی های سامسونگ هست غیر از جیو

pnn
13-09-2011, 19:35
مدیران بخش چرا اسم گوشی گالاکسی جیو رو به لیست گوشی ها اضافه نمی کنند همه گوشی های سامسونگ هست غیر از جیو

کلا این بخش جیو رو ول کردن به امان خدا.هیچ کی هم نیست کمکی چیزی کنه.تا اینجاشم ماها خودمو جواب همدیگرو دادیم

club donya
13-09-2011, 19:49
کلا این بخش جیو رو ول کردن به امان خدا.هیچ کی هم نیست کمکی چیزی کنه.تا اینجاشم ماها خودمو جواب همدیگرو دادیم

تقریبا راست میگه این اقای pnn :af:
دوست عزیز سعی کن برنامه های نظیر جی پی اس یا وای فای و .... را که لازم نداری ببندی تا مصرف باتری کم بشه در پاسخ سوال اولتم من نمیدونم برام پیش نیامده :loveit:

mohammad 86
13-09-2011, 20:14

واقعا درسته همینطوره معلوم نسیت که این بخش کس و کار داره یا نه . بخش های دیگه مدیر داره که به سوالات اعضا پاسخ میده ولی اینجا اعضا خودشون سوال می کنند و خوشون هم جواب میدن

mohammad 86
13-09-2011, 20:50
تقریبا راست میگه این اقای pnn :af:
دوست عزیز سعی کن برنامه های نظیر جی پی اس یا وای فای و .... را که لازم نداری ببندی تا مصرف باتری کم بشه در پاسخ سوال اولتم من نمیدونم برام پیش نیامده :loveit:

من اصلا با جی پی اس و وای فای کار نمی کنم فقط فکر می کنم مشکل توی شارژ شدن باطری هست که مثلا از 12% یک دفعه میره به 30 % می رسه اونم در عرض چند دقیقه

club donya
13-09-2011, 21:17
من اصلا با جی پی اس و وای فای کار نمی کنم فقط فکر می کنم مشکل توی شارژ شدن باطری هست که مثلا از 12% یک دفعه میره به 30 % می رسه اونم در عرض چند دقیقه

والله نمیدونم فکر نمیکنم مشکل نرم افزاری باشه احتمالا سخت افزار هستش اقای محمد 86:cl:
منضورم باتری مشکل داره همچنین مشکل صدا هم هم همینطور شما 1 باطری دیگه رو تست کن روش ببین چطور میشه اگه حل شد یه شک به باتری بده شاید خوب بشه

Persian Hero
13-09-2011, 21:32
سلام. من می خواستم این گوشی رو بخرم.
سوالاتی داشتم.
1)توی این گوشی میشه کانکشن وی* ان درست کرد؟
2)سرعت وای فای خوبی داره؟
3)اگه میشه یه سایتی رو معرفی کنید که بازی و برنامه های زیادی برای این گوشی داشته باشه.
ممنون.

pnn
13-09-2011, 22:04
سلام. من می خواستم این گوشی رو بخرم.
سوالاتی داشتم.
1)توی این گوشی میشه کانکشن وی* ان درست کرد؟
2)سرعت وای فای خوبی داره؟
3)اگه میشه یه سایتی رو معرفی کنید که بازی و برنامه های زیادی برای این گوشی داشته باشه.
ممنون.

1.بله دوست عزیز کانکشن چیز پی ان ساخته میشه
2.سرعتش مثله وای فای همه گوشی هاست یعنی خوب
3.سایت هم که همین سایت پر از نرم افزاره.بازی هم که تو بخش جیو تو همین سایت هست.همشم تست شده و به جیو می خوره

Persian Hero
14-09-2011, 11:46
وقتی یه بازی یا برنامه ای رو نوشته آندروید یعنی روی هر آندرویدی اجرا میشه با هر رزولوشن تصویری؟
مثلا این:
http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?categoryId=0000007013&productId=G00001437521

pnn
14-09-2011, 14:51
وقتی یه بازی یا برنامه ای رو نوشته آندروید یعنی روی هر آندرویدی اجرا میشه با هر رزولوشن تصویری؟
مثلا این:
http://www.samsungapps.com/topapps/topappsdetail.as?categoryid=0000007013&productid=g00001437521

اکثر برنامه ها بله اجرا میشه رو هر رزولوشنی ولی هر بازی نه.یعنی بعضی بازی ها حتما و حتما باید رزولوشنش با گوشی سازگاری داشته باشه

club donya
14-09-2011, 17:36
اکثر برنامه ها بله اجرا میشه رو هر رزولوشنی ولی هر بازی نه.یعنی بعضی بازی ها حتما و حتما باید رزولوشنش با گوشی سازگاری داشته باشه

این رو هم اضافه کنم همچنین سی پی یو هم مهمه
:hello:

mohammad 86
14-09-2011, 20:19
والله نمیدونم فکر نمیکنم مشکل نرم افزاری باشه احتمالا سخت افزار هستش اقای محمد 86:cl:
منضورم باتری مشکل داره همچنین مشکل صدا هم هم همینطور شما 1 باطری دیگه رو تست کن روش ببین چطور میشه اگه حل شد یه شک به باتری بده شاید خوب بشه

فکر نکنم از باطری باشه من تازه 2 ماهه که این گوشی رو خریدم یعنی به همین زودی خراب شد ولی به نظر خودم از وقتی این برنامه پاور مکس رو نصب کردم اینطوری شد

zhigooly
16-09-2011, 11:49
دوستان من دیگه کلافه شدم گوشی رو رمش رو هم عوض کردم اما وقتی سیم میزاری توش بعد از یه مدتی ک کار میکنی گوشی ریست میکنه.بعضیا میگن ب خاطره ضعف آنتن ریست میکنه تورو خدا کمک کنید بهم گریه منو که در آورد

mega08
17-09-2011, 00:02
سلم. تو صفحه ی جیو یه روش نصب تاچ ویز4 رو گذاشته بود نصبش کردم ولی اجرا نشد که هیچ . حالا گوشیم بالا هم نمیاد. با یه لانچر دیگه اومدم بالا ولی مخاطبینم با پیام هام کار نمی کنه . یکی کمک کنه چه جوری میشه بر کردونم رو همون سامسونگ هوم اولیه (تاچ ویز3). ریست فکتوریم کردم بازم نشد . خواشا سریع تر کمکم کنید:sign_help::sign_help::sign_help::sign_hel p::bc::bc::bc:

mohammad 86
17-09-2011, 17:25
سلم. تو صفحه ی جیو یه روش نصب تاچ ویز4 رو گذاشته بود نصبش کردم ولی اجرا نشد که هیچ . حالا گوشیم بالا هم نمیاد. با یه لانچر دیگه اومدم بالا ولی مخاطبینم با پیام هام کار نمی کنه . یکی کمک کنه چه جوری میشه بر کردونم رو همون سامسونگ هوم اولیه (تاچ ویز3). ریست فکتوریم کردم بازم نشد . خواشا سریع تر کمکم کنید:sign_help::sign_help::sign_help::sign_hel p::bc::bc::bc:

من هم زیاد اطلاعات زیادی ندارم ولی این راه رو هم امتحان کن ضرر نداره برای برگشت منوی سامسونگ هوم هم می تونی کلید هوم را فشار بدی و از منوی ظاهر شده سامسونگ هوم رو انتخاب کنید یا اگر لانچر دیگه ای نصب کردی هم می تونی از طریق برنامه تسک منیجر برنامه های در حال اجرا رو ببندی و خود بخود برمی گردی به همون منوی سامسونگ هوم . امیدوارم مشکلت حل بشه چون اینجا مدیران بخش پاسخ گوی مشکلات ما نیستند مجبوریم خودمون به همدیگه کمک کنیم :al:

mega08
17-09-2011, 20:43
من هم زیاد اطلاعات زیادی ندارم ولی این راه رو هم امتحان کن ضرر نداره برای برگشت منوی سامسونگ هوم هم می تونی کلید هوم را فشار بدی و از منوی ظاهر شده سامسونگ هوم رو انتخاب کنید یا اگر لانچر دیگه ای نصب کردی هم می تونی از طریق برنامه تسک منیجر برنامه های در حال اجرا رو ببندی و خود بخود برمی گردی به همون منوی سامسونگ هوم . امیدوارم مشکلت حل بشه چون اینجا مدیران بخش پاسخ گوی مشکلات ما نیستند مجبوریم خودمون به همدیگه کمک کنیم :al:

این کار شدنی نیست چون سامسونگ هومم خرابه

pnn
17-09-2011, 21:26
این کار شدنی نیست چون سامسونگ هومم خرابه

از لانچر اصلیت بکاپ گرفتی یا نه؟

horad1
18-09-2011, 09:31
تو گوشیت رم نیست؟

------------------------------------------------------------------------------.
چرا توي گوشيم يك رم چهار گيگ كه 2.5 اون هم خاليه

horad1
18-09-2011, 09:34
من چند وقته دوربين موبايلم عكس نميگيره يعني دوربين مياد اما همينكه ميخوام عكس بگيريم يه شكل قفل مانندي مياد و عكس نمي گيره لطفاً كمك كنيد

alitahery
18-09-2011, 13:12
سلام

چرا وقتی اس ام اس میاد و من متوجه نشم، هیچ چراع یا علامتی رو گوشی نیست ، آیا راه حلی داره؟ یعنی این گوشی چراغ چشمک زن نداره؟

armanherkool
18-09-2011, 15:49
با عر ض سلام
من يه جيو گرفتم با روت و ريكاوري و اين چيزا تقريبا آشنا هستم ولي يه سوال مهم دارم
كه اگه يكي جوابمو بده ممنون ميشم اگه يه موقع گوشي بريك بشه با فلش درست ميشه
و همچنين يه آموزش براي فلش كردن اين گوشي مي خواستم .
با تشكر

pnn
18-09-2011, 15:57
با عر ض سلام
من يه جيو گرفتم با روت و ريكاوري و اين چيزا تقريبا آشنا هستم ولي يه سوال مهم دارم
كه اگه يكي جوابمو بده ممنون ميشم اگه يه موقع گوشي بريك بشه با فلش درست ميشه
و همچنين يه آموزش براي فلش كردن اين گوشي مي خواستم .
با تشكر

دوست عزیز بستگی داره چه جور بریک بشه مثل بریک کلی یا فقط usb اگه کلی بریک بشه نه با فلش درست نمی شه و نیاز به دستگاه باکس داره.اگر usbبریک بشه بازم فلش نیاز نیست و با یه روش اسان حل شدنیه.کلا اگه دستگات بریک بشه به فلش نیاز نیست

mega08
19-09-2011, 16:12
از لانچر اصلیت بکاپ گرفتی یا نه؟

نه متاسفانه(یاد ندارم). این مشکلو با فلش کردن درست کردم . بعد روتش کردم . ولی الان نرم افزار روش نصب نمیشه:hello:

mohammad 86
19-09-2011, 18:49
دوستان گوشی من دو تا مشکل بزرگ داره 1- هنگام مکالمه صدا خیلی قطع و وصل میشه که اعصابمو خورد کرده نمیدونم چکارکنم 2- وقتی گوشی در حال شارژ هست وقتی به 86 درصد میرسه بعد از حدود 3 -4 دقیقه یکدفعه شارژش 100% میشه و زود هم شارژ خالی میکنه . ضمنا برای دوام بیشتر باطری قبلا برنامه پاور مکس رو نصب کرده بودم . دوستانی که اهل فن هستند لطفا راهنمایی کنند (برای هر دو مورد )

یکی هم به من کمک کنه :dr:

armanherkool
20-09-2011, 09:19
دوست عزیز بستگی داره چه جور بریک بشه مثل بریک کلی یا فقط usb اگه کلی بریک بشه نه با فلش درست نمی شه و نیاز به دستگاه باکس داره.اگر usbبریک بشه بازم فلش نیاز نیست و با یه روش اسان حل شدنیه.کلا اگه دستگات بریک بشه به فلش نیاز نیست

دوست عزيز اون روشي كه ميكي جيه؟ آموزش فلش كردن هم لطف ميكني بكي
يه سوال ديكه داشتم منوي ريكاوري
رو تو اين كوشي هم بايد خودمون
بريزيم يا داره؟

Soheil_sisa
22-09-2011, 15:35
سلام دوستان عزیزوسه سوال داشتم اگه کسی هست جواب بده ممنون میشم . گوشی من هر چند وقت یه بار این error رو میده و بین contact و dial گیر میکنه و هیج کاره دیگه نمیشه کرد جز خاموش و روشن کردن.:
Application samsung home( in process com.sec.android.app.twlauncher) is not responding. یه هفته هم هست که خریدمش

a.gio
22-09-2011, 17:53
سلام بچه ها می خواستم بدونم چه جوری میشه ورژن اندرویدمو از 2.2 به 2.3 آپ دیت کنم .

یکی می گفت از توی خود منوی ستینگ گوشی می شه این کارو کرد .

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

لطفاً روش هایی رو بگید که نیاز به روت بودن نداشته باشه .

:hello::hello::hello::hello:

alizamany
23-09-2011, 12:01
دوست عزیز a.gio به این لینک مراجعه کنhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169959

i8910
29-09-2011, 19:33
سلام.
دوستان یک گلکسی gio دارم بلوتوث رو شناسایی میکنه اما دریافت نمیکنه و خطا میده مشکلش از چی میتونه باشه ریست فکتوری هم کردم درست نشد.

shadi!
02-10-2011, 17:19
سلام...

کسی برنامه ی آواکس چت رو نصب کرده؟

اگه آره...برنامه خوب اجرا شده؟

shadi!
03-10-2011, 22:18
لطفا جواب بدین...:ac:

sia_scazy
06-10-2011, 11:17
سلام بچه ها می خواستم بدونم چه جوری میشه ورژن اندرویدمو از 2.2 به 2.3 آپ دیت کنم .

یکی می گفت از توی خود منوی ستینگ گوشی می شه این کارو کرد .

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

لطفاً روش هایی رو بگید که نیاز به روت بودن نداشته باشه .

:hello::hello::hello::hello:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160666

mehdi8564
07-10-2011, 12:29
سلام دوستان گزینه مسیج از منوی پایین حذف شده چطوری برگردونمش؟

.::SƏHƏND::.
11-10-2011, 00:08
سلام بر دوستان، انشاءالله قراره فردا برای یکی از دوستانم یه جیو بگیرم، البته اگه با گارانتیش گیر بیاد.
با توجه به چیزایی که اینجا خوندم، تصمیم دارم روش جیو پرو 1.3 بریزم، به نظر هم نمیاد کار سختی باشه.
اما یه سوال، می شه اول از فرویویی که روشه بکاپ بگیرم و اگه خواستم برشگردونم؟

jefri65
11-10-2011, 16:21
سلام و خسته نباشد.
دوستان اگه وایرلس علاوه بر wireless key یه یوزر پسورد دیگه داشته باشه که معمولا هنگامی که صفحه مرورگر رو باز میکنی ازت میخواد که وارد کنی ،تو فسمت wireless setting کجا باید وارد کنم؟
رمم من ورژن 2.3.3. هستش
در صمن هیچ راهی نیست تا از خود برنامه facebookبدون دردسر استفاده کرد ؟

dja
12-10-2011, 10:32
گوشی من وقتی که منوها رو بالا پائین میکنم نوشته ها و آیکونها یه مقدار تار میشه و رنگاش قاطی میشه خواستم بدونم طبیعیه (یعنی واسه بقیه هم همینجوریه) یا نه ؟

جیو وقتی خیلی داغ میکنه این شکلی میشه معمولا هم موقع شارز شدن اینقدر داغ میکنه یا برنامه سنگین اجرا میکنه یا مموری کارتش مشکل داره:de:

dja
12-10-2011, 10:47
تا جایی که امکان داره برنامه ی Rom manager رو نصب نکنین یا اگه نصب کردین سریع پاک کنین خیلی خطرناکه تا الان دو تا از گوشیهامو فرستاده اون دنیا ، کیتشون عوض شده:123::123::123::123:

clupcd
16-10-2011, 21:28
سلام دوستان
جیو آیا پخش اف ام داره
یعنی گوشی داداشم که نکیا هستش پخش آهنگاشو میندازه رو موج اف ام رادیو و تو ماشین از موج اف ام(ردیف خاصی که گوشی مینویسه) رادیو ماشین راحت آهنگ های توی گوشی رو گوش می کنیم (بدون کابل و سیم و...)
آیا جیو این قابلیت رو داره؟

amir022
17-10-2011, 00:19
سلام می خواستم بدونم آخرین رام اصلی آندروید که واسه این گوشی اومده چنده؟ ترو خدا سریع جواب بدید می خوام فردا بخرم

pnn
17-10-2011, 08:59
سلام می خواستم بدونم آخرین رام اصلی آندروید که واسه این گوشی اومده چنده؟ ترو خدا سریع جواب بدید می خوام فردا بخرم

2.3.4 اروپا

RED EYE
17-10-2011, 17:37
سلام دوستان
جیو آیا پخش اف ام داره
یعنی گوشی داداشم که نکیا هستش پخش آهنگاشو میندازه رو موج اف ام رادیو و تو ماشین از موج اف ام(ردیف خاصی که گوشی مینویسه) رادیو ماشین راحت آهنگ های توی گوشی رو گوش می کنیم (بدون کابل و سیم و...)
آیا جیو این قابلیت رو داره؟

خیر دوست من جیو قابلیت fm transmitter رو دارا نیست

shoueib
17-10-2011, 17:50
من چند وقته دوربين موبايلم عكس نميگيره يعني دوربين مياد اما همينكه ميخوام عكس بگيريم يه شكل قفل مانندي مياد و عكس نمي گيره لطفاً كمك كنيد

وقتی گوشی روی حالت دوربین است دکه قفل صفحه کلید(سمت راست بالا) رو فشار بدین قفل میشه و اگه دوباره فشار بیدین قفلش باز میشه.این مال زملنی است که دارین فیلم می گیریم و چون گوشی تاچ است اگه دستتون به بازگشت بخوره فیلم برداری قطع میشه مورد استفاده قرار میگیره.

shoueib
17-10-2011, 17:53
سلام به همه:
چطوری میشه قسمت های مختلف جیو رو پسورد گذاشت.
مثلا پیام ها پسورد داشته باشه ولی گالری نداشته باشه.
با تشکر

majidrabiei
17-10-2011, 19:56
سلام به همه:
چطوری میشه قسمت های مختلف جیو رو پسورد گذاشت.
مثلا پیام ها پسورد داشته باشه ولی گالری نداشته باشه.
با تشکر
سلام
تو مارکت بگردی نرم افزار خیلی هست که می تونی برای هر اپلیکیشنی که می خوای پسورد بذاری . قبلاً چند تا امتحان کردم ولی الان چیزی ندارم برات آپ کنم . اگه فقط برای مسیجها می خوای به نظرم go sms pro از هر چیزی بهتر باشه . این یک نرم افزار عالی برای ارسال و دریافت و مدیریت sms است که قابلیت رمز گذاری هم داره .

دیروز یه پستی زدم امروز هر چه می گردم پیداش نمی کنم :ag: برای همین دوباره می نویسم .
یه فایل mp4 حدود 75 مگابایتی hd هست که با هر نرم افزاری امتحان کردم درست و درمون رو جیو پخش نشد . یا خیلی کنده یا پرش داره یا ... صدا هم بعد از چند ثانیه قطع میشه . جالب اینه که همین فایل روی c6 همکارم به خوبی اجرا می شد . ظاهراً جیو در پخش فایل تصویری ، چنگی به دل نمیزنه . من که بدجور ازش زده شدم .

pnn
17-10-2011, 23:42
سلام
تو مارکت بگردی نرم افزار خیلی هست که می تونی برای هر اپلیکیشنی که می خوای پسورد بذاری . قبلاً چند تا امتحان کردم ولی الان چیزی ندارم برات آپ کنم . اگه فقط برای مسیجها می خوای به نظرم go sms pro از هر چیزی بهتر باشه . این یک نرم افزار عالی برای ارسال و دریافت و مدیریت sms است که قابلیت رمز گذاری هم داره .

دیروز یه پستی زدم امروز هر چه می گردم پیداش نمی کنم :ag: برای همین دوباره می نویسم .
یه فایل mp4 حدود 75 مگابایتی hd هست که با هر نرم افزاری امتحان کردم درست و درمون رو جیو پخش نشد . یا خیلی کنده یا پرش داره یا ... صدا هم بعد از چند ثانیه قطع میشه . جالب اینه که همین فایل روی c6 همکارم به خوبی اجرا می شد . ظاهراً جیو در پخش فایل تصویری ، چنگی به دل نمیزنه . من که بدجور ازش زده شدم .

دوست عزیز با پلیر mxplayer پخش کردی؟ چون من الان دارم باهاش فیلمهای سنگینتر از اینا رو میبینم حتی بدون یه زره لگ

jefri65
18-10-2011, 15:42
سلام و خسته نباشد.
دوستان اگه وایرلس علاوه بر wireless key یه یوزر پسورد دیگه داشته باشه که معمولا هنگامی که صفحه مرورگر رو باز میکنی ازت میخواد که وارد کنی ،تو فسمت wireless setting کجا باید وارد کنم؟
رمم من ورژن 2.3.3. هستش
در صمن هیچ راهی نیست تا از خود برنامه facebookبدون دردسر استفاده کرد ؟

majidrabiei
18-10-2011, 20:10
دوست عزیز با پلیر mxplayer پخش کردی؟ چون من الان دارم باهاش فیلمهای سنگینتر از اینا رو میبینم حتی بدون یه زره لگ

بله ، امتحان کردم . تعجب من از اینه که c6 که ضعیفتره این فایل رو راحت پخش میکنه .
راستی رام شما چیه ؟ رام در این مورد چه حد تاثیر داره ؟ از من که رام اصلی 2.2خود سامسونگه .