PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : **اولین رام کاستوم 2.3.3 بسیار زیبا و سرعتی کاملا فارسی ساپورت

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 13:30
سلام بر همه دوستان موبایلستانی

اولین کاستوم رام ساخته شده بر پایه 2.3.3 JPJV6http://www.smilehaa.org/uploads/Smiles/Sweetim/Emotions/000203FC.gif

**GOLDEN ROM FINAL**

رامی بسیار زیبا و سرعتی با قابلیت ex4 وبدون کوچکترین باگ

و اما ویژگیهای این کاستوم رام ایرانی

1- روت شده و dedodex
2- استفاده از برنامه ChainFire 3D برای اجرای بهتر بازیها
3- داشتن سرعت بسیار عالی و مصرف پایین باطری
4- اضافه شدن افکت CRT OFF
5- استفاده از تم زیبای رام 7LINUX
6- استفاده از برنامه های رام 7LINUX
7- استفاده از 6 لانچر بسیار زیبا به همرا تاچ وایز 4.5
8 - قابلیت استفاده از فونتهای متنوع و گوناگون فارسی ساپورت
9- اضافه کردن صوتهای گالاکسی اس2
10- استفاده از والپیپرهای گوناگون (همچنین در SD CARD) و lIVE WALLPAPER
11 - حل مشکل بلوتوث
12 - اضافه کردن یک سری از برنامه های گالاکسی اس2
13- استفاده از 5 لاک اسکرین بدون مشکل
14- دارای کیبوردهای کاملا فارسی ساپورت
15- موزیک پلیر MIUI
16- استفاده از کرنل CF-ROOT 3.2 (برای مصرف کم باطری)
17- اضافه شدن برنامه EX4
18- استفاده از یک سری برنامه های مذهبی
19- استفاده از برنامه Home Manager
20- آپدیت کلیه درایورها

و بسیاری تغییرات دیگر که مجال نوشتن آنها نیست.

این رام بر پایه رام رسمی فارسی هستش و برای نصب حتما باید ابتدا رام فارسی اصلی را نصب کرده و با یک کرنل(ترجیحا CF-ROOT) محیط ریکاوری را ایجاد کنید...
رام به صورت فول وایپ میباشد بنابراین از برنامه ها و مخاطبین و مسیجهای خود بکاپ بگیرید...قبل از نصب حتما از منوی ریکاوری FACTORY DATA RRESET و
WIP CATCH زا انجام دهید یا همان فول وایپ...سپس رام را به مموری داخلی منتقل کرده و از گزینه INSTALL ZIP FROM SDCARD رام را نصب کنید
(ترجیحا دو مرتبه این عمل را انجام دهید)...و از رام خود لذت ببرید...
این رام نسخه آزمایشی نیست و کاملا تست شده است ..
و گذاشتن این رام در هر فروم و سایتی تنها با ذکر منبع و سایت مربوطه مجاز میباشد..
و در انتها باید از جناب 7LINUX و مهرزاد عزیز نهایت تشکر را به خاطر همراهیشان برای ساخت رام داشته باشم....

لینکهای دانلود به صورت مستقیم

لینک اول (http://shahrokh2008.s103.rapidbaz.com/premium/e13b76038157e0069939c7a49f108ef9/4e0da026/s103.eu./19784732?Golden_Rom_FINAL_jv6_BY_SHAHROKH.zip)

لینک دوم (http://www.uploadbaz.com/x6px98u1n10w)

و لینک جامع سوم (http://www.multiupload.com/S9X6FB7N59)

hamidsadra
01-07-2011, 13:32
اولین تشکر از من

M_Erjenany
01-07-2011, 13:34
سلام

رام بسیار عالی هست داداش امیدوارم استارت خوبی برای رامهای اتی شما باشه !

موفق باشی

-<Sal3H>-
01-07-2011, 13:39
آقا خیییلی ممنون.فقط خواستم به خاطر این همه تلاش بی شاعبه شما تشکر کنم:bp:

M_J_Nazari
01-07-2011, 13:42
افتخار موبایلستان؟!!! اووهههههه

:d
دستت درد نکنه، ایشالا 2.3.4

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 13:46
افتخار موبایلستان؟!!! اووهههههه

:d
دستت درد نکنه، ایشالا 2.3.4
منظورم اینه که موبایلستان خود من رو مفتخر کرده....تو یه جور دیگه برداشت کردی....این رام چون توسط سایت موبایلستان ارائه شده باعث افتخار همه ما هستش....

I-Vahied
01-07-2011, 13:48
آقا تشکر ما که رفتیم واسه دانلود

great.armin
01-07-2011, 13:50
سلام رام فارسی اصلی که باید نصب بشه+لینک کرنل رو میدید؟

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 13:53
لینک رام
http://mobilestan.net/showthread.php?t=151151

لینک کرنل
http://mobilestan.net/showthread.php?t=128104

mehrzad1363
01-07-2011, 14:00
واقعا زیباست و خسته نباشید میگم به شما و تمامی عزیزان .

واقعا برای تلاش و پشتکار شبانه روزی شما برای تهیه این رام تبریک میگم

D®@GON
01-07-2011, 14:28
سلام شاهرخ جان و خسته نباشید....به نظرم رامت عالیه.....:cv:

رام من هم دیگه خیلی سنگین شده و میخوام این رامت رو تست کنم ببینم چه جوریه........ولی مشخصه که کارت درسته...

mehdika
01-07-2011, 14:32
عالیه، تشکر میکنم از اینکه این همه همت

نمیدونم اینجا جاشه یا الان وقتشه که مشکلات رو بگم یا نه ولی به نظر من:
7linux تم و ظاهر خوبی نداره و مناسب تر این بود که از یه تم ساده تر استفاده میکردین
و اینکه لزومی نداشت از اینهمه لانچر استفاده کنید
در ضمن والپیپر چرا بی هدف بنظر میاد؟! کاش از والپیپری با نام خوده رام یا نام خودتون استفاده میکردین
فونت فارسی هم اذیتم میکنه. کاش از یه فونته دیگه استفاده میکردین

بازم ممنونم
دستتم درد نکنه

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 14:37
عالیه، تشکر میکنم از اینکه این همه همت

نمیدونم اینجا جاشه یا الان وقتشه که مشکلات رو بگم یا نه ولی به نظر من:
7linux تم و ظاهر خوبی نداره و مناسب تر این بود که از یه تم ساده تر استفاده میکردین
و اینکه لزومی نداشت از اینهمه لانچر استفاده کنید
در ضمن والپیپر چرا بی هدف بنظر میاد؟! کاش از والپیپری با نام خوده رام یا نام خودتون استفاده میکردین
فونت فارسی هم اذیتم میکنه. کاش از یه فونته دیگه استفاده میکردین

بازم ممنونم
دستتم درد نکنه
راستش چون خیلی از دوستان از تم آبی خوششون میومد این تم رو گذاشتم و اینکه این روزها بیشتر جنبه اینتر فیس رام رو در نظر میگرند...

لانچرها قابل پاک شدن هستند ولی واسه زیبایی بد نبود...

نه بابا....دیگه والپیپر که تبلیغات نمیشه...کلا از اینکه تبلیغاتی برای خودم بکنم خوشم نمیاد...

بابا فونت که کلی داره....فونت اورجینالش هم فونت یکانه....مشکلی نداره که...میتونید یه کم درشترش کنید...

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 14:40
سلام شاهرخ جان و خسته نباشید....به نظرم رامت عالیه.....:cv:

رام من هم دیگه خیلی سنگین شده و میخوام این رامت رو تست کنم ببینم چه جوریه........ولی مشخصه که کارت درسته...
ممنونم از نظرت....فقط یادت باشه که من رام تک فایل 2.3.3 فارسی رو بهت دادم....بنابراین اول یه 2.2 نصب کن بعد بدون تیک ریپارتیشن 2.3.3 تک فایل رو نصب کن بعدش با کرنل cf-root 2.3 که واست فرستادم روتش کن و از طریق ریکاوری رام رو نصب کن....اشتباه نکنی یه وقت...

yahya_king
01-07-2011, 15:05
سلام شاهرخ جان خسته نباشی عزیزم دمت گرم ایول دیوونتم خیلی با حالی و .....
هر چی بگم بازم کمه
فقط یه سوال من رام 2.3.3 فارسی ساپورت jpj dodex دارم میشه یه ضرب بریزم تو گوشی بعد از طریق ریکاوری نصب کنم اگه فول وایپ نکنم چی میشه

خوشحالم که شما اولین کوکر موبایلستان شدی (البته تا جایی که اطلاع دارم):bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::123:

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 15:10
سلام شاهرخ جان خسته نباشی عزیزم دمت گرم ایول دیوونتم خیلی با حالی و .....
هر چی بگم بازم کمه
فقط یه سوال من رام 2.3.3 فارسی ساپورت jpj dodex دارم میشه یه ضرب بریزم تو گوشی بعد از طریق ریکاوری نصب کنم اگه فول وایپ نکنم چی میشه

خوشحالم که شما اولین کوکر موبایلستان شدی (البته تا جایی که اطلاع دارم):bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::123:
منم دیونه تم هزار تا...

البته که میتونی نصبش کنی..البته اگه jv6 dedodex هستش میتونی نصبش کنی...حالا یه تست بزن ببین میشه...
....اگه فول وایپ نکنی یه کم مشکل بوجود میاد....بهتره که این کارو بکنی چون خود رام نسخه وایپه...

MASOUD
01-07-2011, 15:43
بسیار عالی

Sobhan_23
01-07-2011, 15:56
شاهرخ داداش مرسی خیلی عالیه من الان دارکی 10.1 نصبه رو گوشیم بعد من تا الن رام تک فایل نصب نکردم و همیشه رامهای دارکی و 3 فایل رو نصب کردم میخام یه آموزش بدین چجوری بنصبم ؟

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 16:07
شاهرخ داداش مرسی خیلی عالیه من الان دارکی 10.1 نصبه رو گوشیم بعد من تا الن رام تک فایل نصب نکردم و همیشه رامهای دارکی و 3 فایل رو نصب کردم میخام یه آموزش بدین چجوری بنصبم ؟
توی پست اول که آموزشش هستش...ولی باشه...شما یه رام سه فایلی jv6 فلش بزنید بعد از تاپیک cf-root کرنل رو با ادین روش بریزید...بعد رام رو تو محیط ریکاوری میتونید نصب کنید...یه صفحه قبل توضیح دادم..ابته رام رو دو بار فلش بزنید...

mahdi458
01-07-2011, 16:21
سلام آقا شاهرخ عزيز. بابت زحمت و كوك كردن رام زيبا واقعا سپاسگزارم و منتظر رامهاي ديگه اي هم هستيم .بازم ازشما تشكر ميكنم دست مريزاد.

poorya13
01-07-2011, 16:23
دوستان واقعا دمتون گرم
من فقط اینو بگم این رام اگر 100 تا باگ و مشکل هم داشته باشه بازم واقعا استارت خوبیه و میتونه باعث رقابت بین دوستان بشه تا ایشالا دست به دست هم بدیم رام موبایلستانی (ایرانی) رو با افتخار در فروم های خارجی هم ارائه کنیم! چرا که نشه !!
به امید اون روز....

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 17:21
دوستان واقعا دمتون گرم
من فقط اینو بگم این رام اگر 100 تا باگ و مشکل هم داشته باشه بازم واقعا استارت خوبیه و میتونه باعث رقابت بین دوستان بشه تا ایشالا دست به دست هم بدیم رام موبایلستانی (ایرانی) رو با افتخار در فروم های خارجی هم ارائه کنیم! چرا که نشه !!
به امید اون روز....
بابا باگ نداره....الکی زیر دل مردم رو خالی نکن....آخه ناسلامتی اسمش رو گذاشتم فینال...

در ضمن من این رام رو همزمان توی یک هفته روی چهارتا گوشی تست کردم و هیچ کدوم مشکلی گزارش نکردند...
البته شاید شما بهتر بتونید کمک کنید...اگه مشکلی چیزی بود حتما گزارش کنید تا در اسرع وقت رسیدگی بشه...

Amir-inFo
01-07-2011, 17:57
اول از همه تشکر و خسته نباشید میگم به شاهرخ عزیز برای تهیه این رام...
چند تا نظر هم داشتم :
رام بعدی رو بر پایه 2.3.4 باشه چون خودم به شخصه تو کامپیوترم هیچ رام فارسی ندارم چون نیازم نشده تا قبلش روش نصب کنم.
اگر بشه نصب رو از طریق ادین اضافه بشه خیلی عالیه....
فعلا همینا.....
بازم تشکر میکنم....

siavash_o2_o2
01-07-2011, 18:03
اره 2.3.4 jvq باشه
با تم bezke
و Tw4.5

خیلیا دیگه از 2.3.3 استفاده نمیکنن

بازم دستت درد نکنه شاهرخ جان خیلی زحمت کشیدی داداش

aliaghil
01-07-2011, 18:15
سلام
آقا دست مریزاد، تبریک عرض میکنم.
فقط یه نکته ای، به نظر من بهتره از یه تم ساده تر استفاده بشه. البته این نظر شخصی من هستش.

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 18:16
توی نسخه متفاوت ترش که از ابزارهای دیگه استفاده کردم تمش ساده هستش.....

در ضمن هر وقت یه 2.3.4 رسمی از سوی سامسونگ بیاد بعد اون رو هم کوک میکنم...

ALi-pesarkavir
01-07-2011, 18:17
سلام
شاهرخ من میخوام این رامو بریزم مصرف باطریش چه جوریه؟؟؟در حالت عادی چقدر شارژ نگه میداره بعدشم خودت که باهاش کار کردی باگ هم داره؟؟؟بعد این رامو به صورت اتومات لگ فیکس هست؟؟

ALi-pesarkavir
01-07-2011, 18:21
بابا باگ نداره....الکی زیر دل مردم رو خالی نکن....آخه ناسلامتی اسمش رو گذاشتم فینال...

در ضمن من این رام رو همزمان توی یک هفته روی چهارتا گوشی تست کردم و هیچ کدوم مشکلی گزارش نکردند...
البته شاید شما بهتر بتونید کمک کنید...اگه مشکلی چیزی بود حتما گزارش کنید تا در اسرع وقت رسیدگی بشه...

فینال یا فاینال؟؟؟؟

Sobhan_23
01-07-2011, 18:22
شاهرخ جان میتونی توی کوک بعدی از تم رامهای دارکی استفاده کنی که بیشتر از رنگ سبز استفاده میشه
واسه 2.3.4 هم میتونید بعد از اومدن libwebcore فارسی و فول ساپورت فارسی کوک کنید. کمتر کسی منو فارسی استفاده میکنه پس به نظر من یک رام اروپا هم جواب میده که فارسی رو کامل ساپورت کنه ولی کنو فارسی نداشته باشه
بازم تشکر بابت رام

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 18:48
شاهرخ جان میتونی توی کوک بعدی از تم رامهای دارکی استفاده کنی که بیشتر از رنگ سبز استفاده میشه
واسه 2.3.4 هم میتونید بعد از اومدن libwebcore فارسی و فول ساپورت فارسی کوک کنید. کمتر کسی منو فارسی استفاده میکنه پس به نظر من یک رام اروپا هم جواب میده که فارسی رو کامل ساپورت کنه ولی کنو فارسی نداشته باشه
بازم تشکر بابت رام
آخه صد تا رام 2.3.4 کوک شده توی سایت هستن....حالا من بیام دوباره 2.3.4 رو کوک کنم....
در مورد تم دارکی هم شما ازش خوشت میاد ولی به نظرم زیاد جالب نیست....آخه منوها دست نخوره بهتره...

سلام
شاهرخ من میخوام این رامو بریزم مصرف باطریش چه جوریه؟؟؟در حالت عادی چقدر شارژ نگه میداره بعدشم خودت که باهاش کار کردی باگ هم داره؟؟؟بعد این رامو به صورت اتومات لگ فیکس هست؟؟

مصرف باطریش رو خودتون نظر بدید...توی استندبای بعد از 14 ساعت 5 درصد کم کرد...البته واسه من...خیر اتومات لگ فیکس نیست...کلا از این جور رامها خوشم نمیاد....

bahmann900
01-07-2011, 18:56
سلام به همه دوستان و آقا شاهرخ و یه خسته نباشید جانانه واسه شاهرخ

دادا من رام رو نصبیدم خیلی عالیه مهشر بیست از ظاهرش که خیلی خوشم اومد مورد تاییده

حالا دارم مصرف باطریش رو تست میکنم اگه اونم خوب باشه دیگه عالیه

ولی شاهرخ جان یه انتقاد دارم کاش از تم لینوکس 7 استفاده نمی کردی

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 19:13
سلام به همه دوستان و آقا شاهرخ و یه خسته نباشید جانانه واسه شاهرخ

دادا من رام رو نصبیدم خیلی عالیه مهشر بیست از ظاهرش که خیلی خوشم اومد مورد تاییده

حالا دارم مصرف باطریش رو تست میکنم اگه اونم خوب باشه دیگه عالیه

ولی شاهرخ جان یه انتقاد دارم کاش از تم لینوکس 7 استفاده نمی کردی
متاسفانه هیچ تمی روش سازگار نبود......و این رو هم 7linux عزیز فقط واسه من درستش کرد وگرنه باید با همون تم ساده خودش میساختیم....البته این به نظرم خیلی عالیه ولی به پای تم کریسکلو نمیرسه....
بهر حال در نسخه ایی که هفته آینده عرضه میکنم از تم ساده استفاده خواهم کرد....

M!L4D-H
01-07-2011, 19:19
سلامبه آقا شاهرخ عزیز
واقعاً خسته نباشی رام بسیار خوب و کاملیه!
تنها نقطه ضعفش (از نظر من) تم هست
ولی واقعاً عالی هست انشالله که رام 2.3.4 فارسی رو هم همینطوری ردیف کنی
موفق باشی میلاد

omidkameli
01-07-2011, 19:23
اگه مصرف باتريش خوب باشه منم مينصبم...الان jpjv6 به صورت خام يعني بدون روت ولگ فيكس يا نصب كرنل 2 هفته هست نصب كردم مشكل باتري ندارم

من نتيجه ايي كه گرفتم از رام عوض كردن اين است كه به هيچ نحو رامهاي كاستوم بدرد نميخورد ميتونم بگم اكثر رامهاي كاستوم انجمن را دان كردم ولي دو باره برگشتم به رام اصلي رسمي..

البته سوءتفاهم نشود منظورم به رام زيباي اين تاپيك نيست آقا شاهرخ از دست من ناراحت نشود من كوچيكشم هستم

ومطمئن باشيد كه اين رامو من تست ميكنم ونظرم را ميگويم

ان شاءالاه رام بعدي كوك شده رام 2.3.4 فارسي باشد...چون همينجور كه ميدانيد رام 2.3.4 از نظر سرعت دقيقا 2 برابر رام 2.3.3 هست چه در بازي چه در اجراي برنامه به هر حال..

به اميد پيشرفت روز انه اين تاپيك ..

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 19:42
راستش من از هیچ انتقادی ناراحت نمیشم....شما هم نظر لطفتون هستش و ما رو شرمنده کردی...
بر خلاف شما من با رام اصلی کنار نمیام چون برنامه هایی که دارم نیاز به روت و لگ فیکس و این جور چیزها دارن...
اگه قسمت باشه بزودی رامها و برنامه های خیلی جالبی که هیچ کجا پیدا نمیشه رو براتون میذارم...
مثلا یکیش برنامه ایی بود که بیسیم پلیس رو رد گیری میکرد که هیچ جا ندیدم...

ALi-pesarkavir
01-07-2011, 19:53
شاهروخ جان اگر بخوایم دوباره رام رسمی بریزیم چیکار کنیم؟؟؟

omidkameli
01-07-2011, 20:04
شاهروخ جان اگر بخوایم دوباره رام رسمی بریزیم چیکار کنیم؟؟؟

شما بايد jpjpm 2.2.1 را كه 3 فايليشو توسط برنامه ادين بازدن تيك پارتيشن وboot وقراردادن فايل pit فلش كنيد بعد اين رام تك فايلي رسمي jv6 رو از طريق برنامه ادين فلش كنيد توجه داشته باشد در اين مرحله هيچ تيكي در برنامه ادين لازم نيست بزنيد فقط فايل رام را در قسمت pda قرار دهيد واستارت..

البته ريست فكتوري قبل وبعد از رام فراموش نشود

omidkameli
01-07-2011, 20:17
دوستان اين رام رسمي 2.3.4 xxjvq رو براي يكي از دوستانم ديروز نصب كردم حالا يك چيز خيلي عجيب بهش كه تماس داشتم امروز ميگفت اصلا باتريش تموم نميشه خيلي مصرف فوق الاده خوبي دارد

فكر كنم مشكل باتري در گالكسي كه 90 درصد فكر ما هست در رامهاي اصلي 2.3.4 به مرور دارد برطرف ميشه..

تازه سامسونگ فهميده چيكار كند ..

همينجور كه jit را فعال كرده مشكل باتري هم دارد برطرف ميشود...

خدا رو شكر.

ALi-pesarkavir
01-07-2011, 20:29
شاهروخ جان اخر نصبیدم
سرعت توپ برنامه و لانچر ها توپ
ببخشید ببخشید تم افتضاح مصرف باطریش هم تا فردا خبرشو میدم

omidkameli
01-07-2011, 20:40
شاهروخ جان اخر نصبیدم
سرعت توپ برنامه و لانچر ها توپ
ببخشید ببخشید تم افتضاح مصرف باطریش هم تا فردا خبرشو میدم

اينقدر زود قضاوت نكنيد به نظر من تمش خوب هست آقا شاهرخ زحمت كشيدند همين الان از تمام رامهاي انجمن بهتر سرعتي تر هست:bp:

omidkameli
01-07-2011, 20:42
من هم نصب كردم فقط ميتونم بگم فوق الاده هست من مشكلي نميبينم خوبي اين رام اينه كه خلوت نيست ..

من اتفاقا از تمش خوشم آمد ...

باتريشم تا پس فردا خبر ميدم چون تست باتري حداقل 2 روز لازم دارد

سرعت منوها بالا ومن لگي نميبينم به همه پيشنهاد ميكنم كه دست از نصب رامهاي كاستوم هاي ديگه در انجمن بردارند واينو بنصبند

M_Erjenany
01-07-2011, 21:48
سلام

داداش کارت 20 بود

هیچ باگ خواصی فعلا ندیدم البته به غیر از باتری ولی تا الان خوب بوده

M@HDI
01-07-2011, 21:52
سلام
شاهرخ جون دستت درد نكنه !!
به اميد كوك رام 2.3.4 در آينده؟؟؟

S.H.A.H.R.O.K.H
01-07-2011, 22:03
سلام

داداش کارت 20 بود

هیچ باگ خواصی فعلا ندیدم البته به غیر از باتری ولی تا الان خوب بوده
به جون خودم تا اونجایی که تونستم مصرفش رو آوردم پایین....دیگه خود 2.3.3 هستش که مشکل داره...

alex666
01-07-2011, 23:49
رام خیلی خوبیه.حالا چندتا تم واسش میزاری که مشکلی پیش نیاد باهاش .اگه میشه تم ابی رام s.h3.8بزاری که معرکه میشه این رام.ولی بدون باگم نیستا این ویجت پاور کنترل چرا نمیشه بیاریش رو صفحه همه منوهاش خالیه

M_J_Nazari
02-07-2011, 01:45
به جون خودم تا اونجایی که تونستم مصرفش رو آوردم پایین....دیگه خود 2.3.3 هستش که مشکل داره...

چه کارایی کردی؟ منم انجام بدم واسه رام آینده :d

-<Sal3H>-
02-07-2011, 04:19
باعرض خسته نباشید مجدد.2تا سوال دارم:
1.آیا میشه روی این رام تم های کرایسیس رو ریخت؟(revolutionوcrysis)
2.بهترین کرنل پیشنهادی شما چیه؟

madodin
02-07-2011, 07:11
دوستان به نظر من تم و فونت و ... صليقه شخصي افراده و هر كسي يك چيزي دوست داره.
مثلا من خودم از تم 007linux خوشم مياد اما از داركي متنفرم.
شاهرخ جان درست ميگن، آيكن برنامه ها اگر دست نخوره بهتره.
البته من اين رام رو الان ميخوام نصب كنم. فعلا شركتم. رفتم خونه دانلودش ميكنم و مي نصبمش.
مطمئنم كارش عاليه و هزار تا تشكر واسه اين كار بزرگ

S.H.A.H.R.O.K.H
02-07-2011, 07:34
چه کارایی کردی؟ منم انجام بدم واسه رام آینده :d
یه سری مدها توی سایت xda هستش و اینکه کرنلت رو رو چه فرکانسی تنظیم کنی.....

S.H.A.H.R.O.K.H
02-07-2011, 07:43
رام خیلی خوبیه.حالا چندتا تم واسش میزاری که مشکلی پیش نیاد باهاش .اگه میشه تم ابی رام s.h3.8بزاری که معرکه میشه این رام.ولی بدون باگم نیستا این ویجت پاور کنترل چرا نمیشه بیاریش رو صفحه همه منوهاش خالیه
راستش هیچ تمی باهاش سازگار نیست....اکثرشون مشکل دارن....این تم اخنصاصی برای این رام فقط درست شده...:dz:
این ویدجت هم به خاطر استفاده از تاچ وایز 4.5 این بلا سرش اومده....ولی زیاد مهم نیست...همون کار استاتوس بار رو میکنه نه بیشتر......:bz:

M_J_Nazari
02-07-2011, 10:25
اینجا رو یه چک کنید، نظرتون رو بگید

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2133908&postcount=113

mmm
02-07-2011, 10:29
این رام رو گوشی دیزایر هم نصب میشه؟

F A R I D
02-07-2011, 15:49
داداش شاهرخ دمت گرم
الان دارم نصب میکنم
چه کرنلی رو پیشنهاد میدی؟
در ضمن با کدوم ورژن cf root باید روت کنیم؟

Britney-Spears
02-07-2011, 16:07
همچین گفتی افتخار موبایلستان گفتم چی هست . دوستان خیلی هول نشید . خودتون می تونید یه رام با سلیقه خودتون درست کنید . به اینجا برید : http://www.romkitchen.org/samsung/?s=generator . خیلی اسونه همین رام با استفاده از این کیچن درست شده . فکر نمی کنم به این کار رام درست کردن بگن .
اگه می خواید می تونم یه آموزش کوچولو برای اضافه کردن انواع برنامه به رام و عوض کردن ایکون های رام و عوض کردن استاتوس و باطری و اضافه کردن گزینه ها به پاور منو و خیلی چیزی که یادم نیست براتون بذارم که خودتون در عرض چند دقیقه هر رامی که می خواید درست کنید (که البته اسمش رام نیست). رام کاستومی که درست میکنید باید دستی کوک بشه و بدون کیچن !! کرنل و تم اختصاصی داشته باشه به این راحتیا نیست.
حالا از چه نظر شما به این گفتید رام خدا می دونه . مخصوصا که اسم موبایلستان رو روش گذاشتید.

mehrzad1363
02-07-2011, 16:22
همچین گفتی افتخار موبایلستان گفتم چی هست . دوستان خیلی هول نشید . خودتون می تونید یه رام با سلیقه خودتون درست کنید . به اینجا برید : http://www.romkitchen.org/samsung/?s=generator . خیلی اسونه همین رام با استفاده از این کیچن درست شده . فکر نمی کنم به این کار رام درست کردن بگن .
اگه می خواید می تونم یه آموزش کوچولو برای اضافه کردن انواع برنامه به رام و عوض کردن ایکون های رام و عوض کردن استاتوس و باطری و اضافه کردن گزینه ها به پاور منو و خیلی چیزی که یادم نیست براتون بذارم که خودتون در عرض چند دقیقه هر رامی که می خواید درست کنید (که البته اسمش رام نیست). رام کاستومی که درست میکنید باید دستی کوک بشه و بدون کیچن !! کرنل و تم اختصاصی داشته باشه به این راحتیا نیست.
حالا از چه نظر شما به این گفتید رام خدا می دونه . مخصوصا که اسم موبایلستان رو روش گذاشتید.

عزیز قرار نیست برای چیزی به کسی حمله بشه . شاهرخ جان و بقیه عزیزان داریم تلاش خودمونو میکنم تا حداقل از یک نواختی گوشی بیرون بیایم نه اینکه کسی رو برنجونیم که این طور مورد عطاب قرار بگیریم .

واقعا اگر آموزش و اطلاعات شما بالاست پس زحمت بکشید نه به من حقیر بلکه به تمام دوستان آموزش بدید ممنون میشم .

F A R I D
02-07-2011, 17:34
داداش نصب کردم
سرعت خیلی خوبی داره
دمت گرم

rastin2005
02-07-2011, 18:40
خواهشا لینک هارو درست کنید اصلا نمیشه دانلود کرد :au:

omidkameli
02-07-2011, 18:59
خواهشا لینک هارو درست کنید اصلا نمیشه دانلود کرد :au:

تست شد مشكلي ندارد.......

rastin2005
02-07-2011, 19:13
لینک شماره 1اصلا باز نمیشه لینک 2قابلیت resumeنداره لینک 3هم که ف ت ر هست:df:

Farzad_jodary
02-07-2011, 20:02
لینک شماره 1اصلا باز نمیشه لینک 2قابلیت resumeنداره لینک 3هم که ف ت ر هست:df:
لینک 2
روی free download کلیک کنید یه لینک با قابلیت ریزوم بهتون میده!

S.H.A.H.R.O.K.H
02-07-2011, 23:43
http://shahrokh2008.s103.rapidbaz.com/premium/2c09af77b029f78ca69b592c46bd2321/4e0f7952/s103.eu./19784732?Golden_Rom_FINAL_jv6_BY_SHAHROKH.zip

hasan star
03-07-2011, 08:14
سلام دستت درد نکنه ولی چندتا مشکل داره این رام.
1- کیبوردش کامل نیست یعنی .com رو نداره و حین کپی گرفتن گزینه های کپی رو نوشته زیرشون رو نصفه نشون میده.
2- به سرور یاهو (ایمیل) وصل نمیشه و فقط و فقطبه جیمیل متصل میشه.
3- باتری خوره.
البته من اینو با تک فایل نصب کردم. با 3 فایلشم تست میزنم خبرشو میدم.
اینجور رام ها باید یه مدت بگذره تا معلوم بشه چی به چیه البته نا گفته نماند خود رام اصلی هم مشکلاتی داره . من که با تمش حال کردم.
در کل دستت در نکنه زحمت کشیدی. راستش فکر کنم با speedmod-kernel-k15h-t8-300hz بهتر عمل کنه. تست میکنم خبرشم میدم.

HaMiD.NsI
03-07-2011, 08:35
از اینکه این رامو ارائه کردید ممنون ولی من تو نصبش اشکال دارم .رامم 2.3.3 jv6 تک فایل رو می زنم بعد با از چه کرنل استفتده کنم تا رام نصب بشه من از speed mod 500 hz استفاده کردم با odin ولی وقتی با cm نصب کردم وقتی رام می یاد بالا تو صفحه android می مونه و دیگه گوشی بالا نمی اید .لطفا راهنمایی کنید :40::

yahya_king
03-07-2011, 09:18

ببخشین ها شما خودت اگه لالایی بلدی براچی خودت خوابت نمیبره:af: نمیخاد بیای اینجا از اینو اون عیب بگیری (البته عیبی هم نمیبینیم ما ) ولی خودت بگیر رامو نصب کن اگه مشکلی داشت مشکلات رام رو بگو . (با تشکر از آقا شاهرخ عزیز و مهرزاد گرامی که بابت ما بر بکس موبایلستان وقتشو گزاشتن تو زحمت هم افتادن به قول معروف (تنکیو):dk::dk:

S.H.A.H.R.O.K.H
03-07-2011, 10:48
سلام دستت درد نکنه ولی چندتا مشکل داره این رام.
1- کیبوردش کامل نیست یعنی .com رو نداره و حین کپی گرفتن گزینه های کپی رو نوشته زیرشون رو نصفه نشون میده.
2- به سرور یاهو (ایمیل) وصل نمیشه و فقط و فقطبه جیمیل متصل میشه.
3- باتری خوره.
البته من اینو با تک فایل نصب کردم. با 3 فایلشم تست میزنم خبرشو میدم.
اینجور رام ها باید یه مدت بگذره تا معلوم بشه چی به چیه البته نا گفته نماند خود رام اصلی هم مشکلاتی داره . من که با تمش حال کردم.
در کل دستت در نکنه زحمت کشیدی. راستش فکر کنم با speedmod-kernel-k15h-t8-300hz بهتر عمل کنه. تست میکنم خبرشم میدم.
راستش اگه از کرنل اصلی استفاده کنید منظورم همون cf-root هستش مشکل باطری نداره....حداقل دو روز نگهمیداره...ولی خوب خود 2.3.3 مشکل داره...این مشکلاتی رو هم که گفتید توی رام اصلی هستش...البته من ایمیلم وصل میشه و کیبوردش هم اورجیناله خود سامسونگه....من که دست نزدم....

بچه ها بیخیال(به قول یکی از کاربرها به همین اسم)....ول کنید.....الان مهم رام 2.3.4 هستش...البته 2.3.3 رو بعضی ها برای منوی فارسیش احتیاج دارن و چون رام اصلی یه سری مشکل داشت و قشنگ هم نبود این کارو کردم وگرنه خودم هم میدونم که 2.3.4 بهتره...
دوستانی که حرفه ایی هستش خودشون از 2.3.4 استفاده میکنن ولی خوب بعضی ها هم حوصله رام عوض کردن ندارن...بهر حال هر کس نظر خودش رو داره...البته الان یه باگ کوچولو دیدم که مربوط به رام اصلی نمیشد و ماله من بود معذرت....(توی فایل منیجر نوشته هارو خیلی ترنسپرت کردم)....باور کنید آپلود مثل دانلود راحت نیست....هر لحظه امکان داره توی هر درصدی متوقف بشه.....من 2 گیگم راحت به فنا رفت واسه این رام و چون اینترنتم سرعتش بالاست من هر گیگ رو 8 تومان میخرم.....دیگه اعصاب خوردیش بمونه...البته اشکال از اینترنت نیست از سرورهای ..... شده ست...حالا ببینید مهرزاد عزیز چقدر دارن زحمت میکشن...
دوستان موفق باشید...

S.H.A.H.R.O.K.H
03-07-2011, 10:49
از اینکه این رامو ارائه کردید ممنون ولی من تو نصبش اشکال دارم .رامم 2.3.3 jv6 تک فایل رو می زنم بعد با از چه کرنل استفتده کنم تا رام نصب بشه من از speed mod 500 hz استفاده کردم با odin ولی وقتی با cm نصب کردم وقتی رام می یاد بالا تو صفحه android می مونه و دیگه گوشی بالا نمی اید .لطفا راهنمایی کنید :40::
گفتم که از کرنل cf-root استفاده کنید...

HaMiD.NsI
03-07-2011, 10:56
از کرنل cf -root هم استغاده کردم نشد . :bn:

S.H.A.H.R.O.K.H
03-07-2011, 11:00
از کرنل cf -root هم استغاده کردم نشد . :bn:
خیلی عجیبه....شما اول رام 2.2.1 رو باید بریزید....بعد رام تک فایل فارسی رو بدون تیک ریپارتیشن...بعدش کرنل مربوطه رو با ادین بریزید که محیط ریکاوری بیاد....یه فول وایپ کنید و از طریق ریکاوری رام رو نصب کنید...

mehrzad1363
03-07-2011, 11:11
دیگه اعصاب خوردیش بمونه...البته اشکال از اینترنت نیست از سرورهای ..... شده ست...حالا ببینید مهرزاد عزیز چقدر دارن زحمت میکشن...

شاهرخ جان اسم آپلود آوردی دلم میخواد یه نیم ساعت زار زار بشینم گریه کنم :cm: آخه سه شبانه روز واسه یه فایله 200 مگی . (با نی ماکارونی بخوری ولی از سیستم فایل آپلود نکنی):cn:

-<Sal3H>-
03-07-2011, 11:33
راستش اگه از کرنل اصلی استفاده کنید منظورم همون cf-root هستش مشکل باطری نداره....حداقل دو روز نگهمیداره...ولی خوب خود 2.3.3 مشکل داره...این مشکلاتی رو هم که گفتید توی رام اصلی هستش...البته من ایمیلم وصل میشه و کیبوردش هم اورجیناله خود سامسونگه....من که دست نزدم....

بچه ها بیخیال(به قول یکی از کاربرها به همین اسم)....ول کنید.....الان مهم رام 2.3.4 هستش...البته 2.3.3 رو بعضی ها برای منوی فارسیش احتیاج دارن و چون رام اصلی یه سری مشکل داشت و قشنگ هم نبود این کارو کردم وگرنه خودم هم میدونم که 2.3.4 بهتره...
دوستانی که حرفه ایی هستش خودشون از 2.3.4 استفاده میکنن ولی خوب بعضی ها هم حوصله رام عوض کردن ندارن...بهر حال هر کس نظر خودش رو داره...البته الان یه باگ کوچولو دیدم که مربوط به رام اصلی نمیشد و ماله من بود معذرت....(توی فایل منیجر نوشته هارو خیلی ترنسپرت کردم)....باور کنید آپلود مثل دانلود راحت نیست....هر لحظه امکان داره توی هر درصدی متوقف بشه.....من 2 گیگم راحت به فنا رفت واسه این رام و چون اینترنتم سرعتش بالاست من هر گیگ رو 8 تومان میخرم.....دیگه اعصاب خوردیش بمونه...البته اشکال از اینترنت نیست از سرورهای ..... شده ست...حالا ببینید مهرزاد عزیز چقدر دارن زحمت میکشن...
دوستان موفق باشید...

آقا من که واقعا تحت تاثیر این همه مرام ومعرفت شما قرار گرفتم.خداییش من جونم واسه یک گیگ ترافیکم میره(تازه مال من5تومنه) واقعا فقط می تونم یه تشکر از ته قلبم واستون بکنم.خیلی باصفایین:dk::ad::az:

hasan star
03-07-2011, 12:01
خیلی عجیبه....شما اول رام 2.2.1 رو باید بریزید....بعد رام تک فایل فارسی رو بدون تیک ریپارتیشن...بعدش کرنل مربوطه رو با ادین بریزید که محیط ریکاوری بیاد....یه فول وایپ کنید و از طریق ریکاوری رام رو نصب کنید...

با تشکر از شاهرخ جان گلم: :ad:
من 3 فایل 2.3.3رو نصب کردم با تیک ریپارتیشن بعد speedmod-kernel-k15h-t8-300hz رو نصب کردم بدونه تیک ریپارتیشن. بعد فول وایپ کردم. و با اسپید مد فایل زیپ رو نصب کردم.
نتایج:
1- مصرف باتری پایین اومد
2- سرعت بالاتر رفت
3- برنامه های بیشتری تو منو ظاهر شد (خودمم موندم 5-6 تا هوم هم اظافه شد.)
در کل بهتر شد دوستان هم تست کنن البته من اول سری با CF-Root-XX_OXA_JVP-v3.7-CWM3RFS روت کردم شاید مشکل از این هم باشه.
در کل مرسی خوب بود حال کردیم. :loveit:
بریم 2.3.4 رو هم بنصبیم ببینیم اینهمه تعریف واسه چیه.

S.H.A.H.R.O.K.H
03-07-2011, 12:05
با تشکر از شاهرخ جان گلم: :ad:
من 3 فایل 2.3.3رو نصب کردم با تیک ریپارتیشن بعد speedmod-kernel-k15h-t8-300hz رو نصب کردم بدونه تیک ریپارتیشن. بعد فول وایپ کردم. و با اسپید مد فایل زیپ رو نصب کردم.
نتایج:
1- مصرف باتری پایین اومد
2- سرعت بالاتر رفت
3- برنامه های بیشتری تو منو ظاهر شد (خودمم موندم 5-6 تا هوم هم اظافه شد.)
در کل بهتر شد دوستان هم تست کنن البته من اول سری با cf-root-xx_oxa_jvp-v3.7-cwm3rfs روت کردم شاید مشکل از این هم باشه.
در کل مرسی خوب بود حال کردیم. :loveit:
بریم 2.3.4 رو هم بنصبیم ببینیم اینهمه تعریف واسه چیه.
ممنون دوست عزیز....زحمت کشی داداشی...
میدونی واسه چی برنامه های اضافی اومد.....چون از یه کرنل دیگه استفاده کردید و بکاپ یه کرنل دیگه رو نمیشه روی یکی دیگه ریخت....
راستی یه روشی پیدا کردم که اگه جواب بده توپ میشه....یعنی هم تقویم شمسی تو گوشی دارید هم مناسبتها و هم ویدجتهای باحال و خلاصه اون چیزهایی که واقعا بدرد میخوره...

rastin2005
03-07-2011, 19:28
این که همون کاستوم رم 7LINUX ROM V5.0که فقط فونتش رو تغییر دادن :bq:

S.H.A.H.R.O.K.H
03-07-2011, 21:17
این که همون کاستوم رم 7LINUX ROM V5.0که فقط فونتش رو تغییر دادن :bq:
شما که تمش رو دیدید.....حالا بذار یه چیزی رو روشن کنم...اولا اون jvp بود دوست حرفه ایی من این jv6 هستش...
حالا اگه شما میگید همونه لابد همونه منم اینقدر برنامه نویسیم قویه که منو فارسی رو بهش اضافه کردم...

reza12
03-07-2011, 22:09
شما که تمش رو دیدید.....حالا بذار یه چیزی رو روشن کنم...اولا اون jvp بود دوست حرفه ایی من این jv6 هستش...
حالا اگه شما میگید همونه لابد همونه منم اینقدر برنامه نویسیم قویه که منو فارسی رو بهش اضافه کردم...
اینجاشو خوش اومدی دست مریزاد در صمن آردی هم همون پژوست ها

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

xAghilx
03-07-2011, 23:50
موقتا مهم شد

hasan star
04-07-2011, 08:26
از این کرنل های زیر کدومو بهتره که بریزم؟
اسم کرنل اصلی رو میشه بدین؟
CF-Root-XX_OXA_JVO-v3.2-CWM3RFS
CF-Root-XW_NEE_JVH-v3.2-CWM3RFS
CF-Root-XX_OXA_JVP-v3.7-CWM3RFS

S.H.A.H.R.O.K.H
04-07-2011, 10:54
از این کرنل های زیر کدومو بهتره که بریزم؟
اسم کرنل اصلی رو میشه بدین؟
CF-Root-XX_OXA_JVO-v3.2-CWM3RFS
CF-Root-XW_NEE_JVH-v3.2-CWM3RFS
CF-Root-XX_OXA_JVP-v3.7-CWM3RFS
اگه واسه این رام میگی این از همه بهتره واصلیشه CF-Root-XX_OXA_JVO-v3.2-CWM3RFS

imanjani
04-07-2011, 14:35
آقا دمتونگرم .من کلی رام نصبیدم از هر نوعی ولی بالا خره تو این یکی یه ایول گفتم .رام زیبا و سرعتیه .فقط تو بنچمارک cpuپایینه.کاملا پایدار عمل میکنه و از هر لحاظ بهترین رامیه که نصب کردم.منتظر ورزن جدید هستیم
با تشکر

hasan star
04-07-2011, 14:51
دوستان راست میگن آقا شاهرخ گل.
این بهترین توی کاستوم هاس.
اگه 4 نفر قمپز میدن که این فلان رامه و .... از این حرفا شما که نباید به خاطر اونا مارو ول کنید.
اونا اگه راست می گفتن خودشون پا پیش میذاشتن نه اینکه بیان رام شمارو نصب کنن و به جای تشکر ...
والا من یکی که منتظر رام جدید شما هستم نه تنها من خیلی های دیگه هم منتظرن.

S.H.A.H.R.O.K.H
04-07-2011, 14:59
راستش احتمالا رام جدید در کار نباشه.....ولی یه نسخه متفاوت از یه کوکر ماهر رو براتون میذارم که حالشو ببرید...البته اون هم قطعی نیست...چون باید ایشون اجازه این کار رو به من بدن....

zaraka kenpachi
04-07-2011, 18:08
سلام
از جناب شاهرخ تشکر میکنم بابت این ارم
من الان رام jpjv6 رو روی گوشی دارم
ایا این رام شما بهتر از رام فعلی من هست؟
در باره نصبش یک توضیح میدید.من توضیحات صفحه اول رو خوندم ولی متوجه نشدم.
یک لینک سالم و خوب برای دانلود رام لطف کنید

zaraka kenpachi
04-07-2011, 20:35
کسی نبود یک لینک درست بده

S.H.A.H.R.O.K.H
04-07-2011, 22:20
اینم لینک
http://shahrokh2008.s103.rapidbaz.com/premium/19971705adcbd7ddd3b0f048f272533f/4e12120f/s103.eu./19784732?Golden_Rom_FINAL_jv6_BY_SHAHROKH.zip

این رام در کل از اصلی خیلی بهتره....نصبش ساده هست....اول یه رام 2.2.1 فلش بزن بعد یه کرنل بریز و از ریکاوری رام من رو نصب کن...یا یه رام jv6 سه فایله فلش بزن و روتش کن و از ریکاوری رام من رو نصب کن...

zaraka kenpachi
04-07-2011, 22:31
اینم لینک
http://shahrokh2008.s103.rapidbaz.com/premium/19971705adcbd7ddd3b0f048f272533f/4e12120f/s103.eu./19784732?Golden_Rom_FINAL_jv6_BY_SHAHROKH.zip

این رام در کل از اصلی خیلی بهتره....نصبش ساده هست....اول یه رام 2.2.1 فلش بزن بعد یه کرنل بریز و از ریکاوری رام من رو نصب کن...یا یه رام jv6 سه فایله فلش بزن و روتش کن و از ریکاوری رام من رو نصب کن...

خدا خیرت بده
من همون رام سه فایل که گفتی فلش زدم روت هم هست ریکاوری هم داره
فقط این قسمت:قبل از نصب حتما از منوی ریکاوری FACTORY DATA RRESET و
WIP CATCH زا انجام دهید یا همان فول وایپ.
رو متوجه نمیشم:ax::ax::ax::ax:

M_Erjenany
04-07-2011, 23:19
خدا خیرت بده
من همون رام سه فایل که گفتی فلش زدم روت هم هست ریکاوری هم داره
فقط این قسمت:قبل از نصب حتما از منوی ریکاوری factory data rreset و
wip catch زا انجام دهید یا همان فول وایپ.
رو متوجه نمیشم:ax::ax::ax::ax:

تو محیط ریکاوری گزینه هایی که شاهرخ گفته وجود داره شما یه کم گزینه ها رو چک کن برای یادگیری خیلی خوبه اینهای هم که گفته شده رو پیدا میکنی !
factory که مال ریست تنظیمات هستش
full wipe هم همون format cache/format data/format system هست و Wipe cache

zaraka kenpachi
05-07-2011, 14:52
سلام
رام رو نصب کردم خدای رام قنگشی هست و به خوبی هم کار میکنه
این دوتا کار هم قبل از نصب کردم factory data rreset و
wip catch
ولی فقط نرم افزار ها پاک شدن و مموری داخلی دست نخورده؟درست انجام دادم؟

miladica2002
05-07-2011, 20:55
به نظر من که همین که کوکرهای خودمون دارن اینقدر عالی کار میکنن جای تشکر داره . دیگه این وظیفه ما هست که با تست رامهاشون و گفتن ایرادات رام اونها رو برای رفع اشکالات کمک کنیم نه اینکه به قول معروف بزنیم تو سر مال .

آقا من هم این رام رو نصب کردم .
این رام از لحاظ گرافیکی بی شک و با اختلاف زیاد بهترین رامی هست که من دیدم . خدایی هر افکت و بک گراند و خلاصه هر انتظار گرافیکی که از یک رام داشته باشید در این رام برآورده شده .
برنامه های کاربردی که روی رام گذاشته شده عالی هستن و لانچرها همگی بدون هیچ گونه مشکل و FC کار می کنن .
10 نوع فونت متفاوت فارسی و 4 فونت انگلیسی روی رام هست که همگی به جز یکی از فونت های فارسی عالی و بی مشکل هستن .
افکت ها و انیمیشن ها واقعا خوب و جالب هست . من که حال کردم .
این هم بنچمارک گوشیم پس از نصب رام با 12 صفحه فول بازی و برنامه (کرنل اریجینال خود رام با 329 مگابایت رم)

http://apkcenter.com/Imagehost/out.php/i13088_snap20110705041237.png

با اینکه بنچمارک بالای هزار نیست اما خدایی هیچ لگی نداره . در ضمن برنامه های توئیک هم گذاشته شده برای لگ فیکس و تبدیل فایلهای سیستمی به ex4 که من هنوز استفاده نکردم .

فارسی هم فول ساپورت میکنه ... (این دیگه گفتن هم نداشت)

باتری هم به نسبت رام رسمی JPJV6 حدود 15 الی 20 درصد بهتر شده . البته فعلا واسه نتیجه گیری زوده چون تازه دیشب نصبش کردم و باید سه چهار بار خالی و پر بشه تا بشه دقیق گفت

الان هم می خوام با کرنل دارکی 2.5 آپدیت کنم رام رو تا هم رم بهینه تر بشه و هم صدای بوت انیمیشن برگرده و هم لگ فیکس کنم (بعد از لگ فیکس هم بنچمارک رو میزارم)

حالا یه خورده از ایرادات :
در قسمت phone دیالر گوشی طراحی جالبی نداره و بهتر بود به جای طراحی ترانسپرنت که دیدنش رو مشکل کرده از طراحی یه رام دیگه استفاده می شد .
همین طراحی ترانسپرنت در بعضی منوهای مربوط به برنامه ها هم دردسر ساز میشه . مثلا در منوی برنامه palmary weather اصلا و به هیچ وجه منو تا روش کلیک نشه دیده نمیشه که به نظرم باید کوکر عزیز روی این مطلب کار کنه .
انتقاد (اشکال نیست) که دارم نسبت به طراحی افکت overscroll هست که خیلی solid کار شده و بهتر بود مانند رام darky و بارنگ سبز یا آبی و به صورت تارنسپرنت تر و ملوتر کار میشد که به تم رام هم می اومد .
اشکال دیگه اینه که هنوز هم برنامه سیستمی بی خود و الکی و به درد نخور زیاد داره این رام و باید اینها هم در آپدیت بعدی حذف بشن .

الان با دارکی 2.5 لگ فیکس کردم و اینم بنچمارکش (رم شده 339 مگابایت)

http://apkcenter.com/Imagehost/out.php/i13089_snap20110705121948.png

مشکل دیالر رو با جایگزینیش با rocket dial pro حل کردم .

آقا من مشکل overscroll effect این رام که یه خورده پرحجم و زمخت بود رو حل کردم . اگه دقت کرده باشین این افکت در این رام یه خورده زمخته و به قولی دست ساز بودنش تابلوه .
منم با کمک آموزش ساخت overscroll effect که در انجمن هست افکت این رام رو با افکت رام دارکی عوض کردم .

الان واقعا عالی شده .
فایلی رو که خودم درست کردم در زیر لینک دانلودش رو میزارم .
فایل زیر یک فایل فشرده هست . اون رو دانلود کنید و پس از دانلود اکسترکت کنید . یه پوشه به اسم jadid به دست میارید که توش فایل framework_res.apk جدید هست .
این فایل رو به مسیر system/framework انتقال بدبد و جایگزین فایل اصلی کنید با برنامه root explorer .
از فایل اصلیتون هم بک آپ بگیرید ضرر نداره .
بعد از عمل پیست گوشی ریست میشه پس نگران نباشین و در ضمن والپیپر هم دوباره میره روی دیفالت که می تونید مجددا تنظیمش کنید .

هر کاری کردم عمرا نتونستم از افکت اسکرین شات بگیرم . (خیـــــــــــــــــــلی سخته به خدا)
در ضمن به این نتیجه رسیدم که مرده شور هر چی سایت آپلود فارسی هست رو ببرن با این سرورهاشون

دانلود فایل ساخته شده توسط خودم (http://www.mediafire.com/?ozvrij8nzb5fmd9)

الان هم می خوام چت کنم برم تو کار تعویض آیکونهای power menu (اگه کسی بلده که واسه این منظور چکار باید بکنم یا آموزشی سراغ داره کمک کنه)

S.H.A.H.R.O.K.H
05-07-2011, 22:13
درسته .... این مشکلی رو که گفتین داره ....ولی همش تقصیر این تمشه...وگرنه خود رام مشکلی نداره...
یه رام جدید هم هستش که البته کار من نیست ولی به محض اجازه از سازنده اش اون رو هم میذارم که البته خیلی سرعتی....خودم تستش کردم تا الان 4 روزه که هیچ مشکلی نداشته....و بنچمارک بالایی هم گرفته.....به نظرم میزنه رو دست این رام...ما که بخیل نیستیم....وسع ما هم در همین حده...مصرف باطریشم تا الان خیلی خوب بوده....
بهر حال من میبینم که هنوز بعضی دوستان منو فارسی رو بیشتر میپسندن واسه همینه که میخوام لااقل چند تا انتخاب داشته باشن...

S.H.A.H.R.O.K.H
05-07-2011, 22:15
سلام
رام رو نصب کردم خدای رام قنگشی هست و به خوبی هم کار میکنه
این دوتا کار هم قبل از نصب کردم factory data rreset و
wip catch
ولی فقط نرم افزار ها پاک شدن و مموری داخلی دست نخورده؟درست انجام دادم؟
ممنون دوست عزیز....مموری داخلی اگه پاک میشد پس ما چه جوری رام رو نصب میکردیم...درایو c پاک میشه که حدود 2 گیگه...

oral_81
05-07-2011, 22:47
درسته .... این مشکلی رو که گفتین داره ....ولی همش تقصیر این تمشه...وگرنه خود رام مشکلی نداره...
یه رام جدید هم هستش که البته کار من نیست ولی به محض اجازه از سازنده اش اون رو هم میذارم که البته خیلی سرعتی....خودم تستش کردم تا الان 4 روزه که هیچ مشکلی نداشته....و بنچمارک بالایی هم گرفته.....به نظرم میزنه رو دست این رام...ما که بخیل نیستیم....وسع ما هم در همین حده...مصرف باطریشم تا الان خیلی خوب بوده....
بهر حال من میبینم که هنوز بعضی دوستان منو فارسی رو بیشتر میپسندن واسه همینه که میخوام لااقل چند تا انتخاب داشته باشن...

سلام شااهرخ.خسته نباشی.دستت درد نکنه
کی این رامی که گفتیرو میذاری؟؟؟؟؟؟
منتظریییییم

S.H.A.H.R.O.K.H
05-07-2011, 23:06
سلام شااهرخ.خسته نباشی.دستت درد نکنه
کی این رامی که گفتیرو میذاری؟؟؟؟؟؟
منتظریییییم
بزودی....احتمالا فردا.....

BABAK NURI
06-07-2011, 00:26
ماشالله اینقدر بچه ها تعریف کردن که ما هم دلمون خواست بنصبیم ولی متاسفانه هیچکدوم از لینکها کار نمیکنه
اگه ممکنه از مدیافایر لینک بدید
ممنون

BABAK NURI
06-07-2011, 00:45
لینک اول اصلا باز نمیشه
لینک دوم بعد از زدن گزینه دانلود روی کانکتینگ میمونه و حتی یه بایت هم دانلود نمیکنه
لینک سوم هم که قیل تره

S.H.A.H.R.O.K.H
06-07-2011, 01:38
http://shahrokh2008.s103.rapidbaz.com/premium/65d65e4fc6c4fc0aa830368c16ab5caa/4e139225/s103.eu./19784732?Golden_Rom_FINAL_jv6_BY_SHAHROKH.zip

amirsajjad984
06-07-2011, 05:02
سلام مننون از زحمت های که می کشید
میشه آموزش نصب رام را هم بگید

ashkan sheibani
06-07-2011, 13:21
سلام
ممنون از رام قشنگتون.
من باش یه مشکلی دارم که بعضی از برنامه ها را installنمیکنه ولی بعضی هاشو میکنه.لطفا کمک کنید.فایل ها رو از تو خود گوشی میخوام نصب کنم

S.H.A.H.R.O.K.H
06-07-2011, 13:33
سلام
ممنون از رام قشنگتون.
من باش یه مشکلی دارم که بعضی از برنامه ها را installنمیکنه ولی بعضی هاشو میکنه.لطفا کمک کنید.فایل ها رو از تو خود گوشی میخوام نصب کنم
منظورتون چیه که بعضی هاش رو نصب میکنه بعضی هاش رو نه؟ مگه میشه؟
آخه سیمبیان نیست که یکی نصب شه یک نه....

ashkan sheibani
06-07-2011, 13:43
مثلا یه برنامه مثلandcadکه می خوام نصب کنم میزنهapplication not installed.برا فایل های apkبازی های gameloftهم همینجوره.ولی مثلاdoddle jumpو اینا نصب می شن.تیکunknown sourcamزدم.

ashkan sheibani
06-07-2011, 14:12
اقا شاهرخ خدا وکیلی بم بگو چی کار کنم؟اعصابمو ریخت به هم.مشکل فایلام نیست چون قبلا رو گوشیم نصب بوده

ashkan sheibani
06-07-2011, 23:17
الان قشنگ90%برنامه هام نصب نمیشه.چرااااااااااااااااا اخه؟

milad3d
07-07-2011, 06:56
تاچ ویز 4 این رام مشکلی نداره؟من قبلا داشتم هنگ میکرد گوشی...

zaraka kenpachi
07-07-2011, 08:36
سلام
بعد از دو روز که این رام رو دارم مشکلی که من باهاش دارم فقط.باتریش هست که خلیی زود تموم.میشه.رام اصلی این جوری باتری نمیخورد تو قسمت وضعیت باتری سیستم عامل اندروید رو 10 هست.
جی پی اس هم برای من کار نمیکنه.

bahmann900
07-07-2011, 10:46
سلام
بعد از دو روز که این رام رو دارم مشکلی که من باهاش دارم فقط.باتریش هست که خلیی زود تموم.میشه.رام اصلی این جوری باتری نمیخورد تو قسمت وضعیت باتری سیستم عامل اندروید رو 10 هست.
جی پی اس هم برای من کار نمیکنه.
سلام دوست عزیز

من حالا 5 روز شده که این رام رو گوشیم دارم مصرف باطریش فوق العاده هست

اصولا باید رام های کاستوم مصرشون از رام اصلی کمتر باشه که این رام هم همین طوره مصرف باطری عالی داره

bahmann900
07-07-2011, 10:46
تاچ ویز 4 این رام مشکلی نداره؟من قبلا داشتم هنگ میکرد گوشی...
سلام دوست من

نخیر اصلا مشکلی نداره

S.H.A.H.R.O.K.H
07-07-2011, 11:05
الان قشنگ90%برنامه هام نصب نمیشه.چرااااااااااااااااا اخه؟
دوست عزیز من بیشتر از 5 صفحه برنامه نصب کرده ام....مگه میشه که یکیش نصب بشه یکیش نه؟
اصلا کاستوم رامی هم که ایراد 100 درصدی داشته باشه هیچ وقت این مشکل رو نداره....مگه سیمبیانه که هک بخواد؟
شما رام رو روی چه ورژنی نصب کردید؟ یعنی قبل از اینکه این رام رو نصب کنید چه رامی داشتید؟

ashkan sheibani
07-07-2011, 14:22
دوست عزیز من بیشتر از 5 صفحه برنامه نصب کرده ام....مگه میشه که یکیش نصب بشه یکیش نه؟
اصلا کاستوم رامی هم که ایراد 100 درصدی داشته باشه هیچ وقت این مشکل رو نداره....مگه سیمبیانه که هک بخواد؟
شما رام رو روی چه ورژنی نصب کردید؟ یعنی قبل از اینکه این رام رو نصب کنید چه رامی داشتید؟

منم در عجبم که اینجوریه.رام 2.3.3jpjv6.داشتم.من از این رام خیلی خوشم اومده اگه بخوام یه بار دیگه همینو نصب کنم باید چیکار کنم؟لطفا راهنمایی کنین.همه ی راه نصبمم عین همون چیزی بود که تو راهنمایی سایت گفته

S.H.A.H.R.O.K.H
07-07-2011, 14:25
منم در عجبم که اینجوریه.رام 2.3.3jpjv6.داشتم.من از این رام خیلی خوشم اومده اگه بخوام یه بار دیگه همینو نصب کنم باید چیکار کنم؟لطفا راهنمایی کنین.همه ی راه نصبمم عین همون چیزی بود که تو راهنمایی سایت گفته
با یه کرنل cf-root ریکاوری رو دانگرید کنید و رام رو از طریق ریکاوری نصب کنید...

ashkan sheibani
07-07-2011, 15:03
با یه کرنل cf-root ریکاوری رو دانگرید کنید و رام رو از طریق ریکاوری نصب کنید...

یعنی همون کاری که روی رام اصلی برای نصب این رام کردم.ببخشید از این سوالها می پرسم.تازه کارم تو نصب رام:ad:

S.H.A.H.R.O.K.H
07-07-2011, 15:12
یعنی همون کاری که روی رام اصلی برای نصب این رام کردم.ببخشید از این سوالها می پرسم.تازه کارم تو نصب رام:ad:
کرنل رو با ادین و بدون تیک ریپارتیشن از قسمت pda نصب کنید....بعد با گرفتن ولوم بالا و منو و دکمه پاور وارد ریکاوری بشید و رام رو روی مموری داخلی بریزید...از گزینه instal zip from sd card رام رو نصب کنید...رام به صورت zip هستش....

ashkan sheibani
07-07-2011, 17:09
کرنل رو با ادین و بدون تیک ریپارتیشن از قسمت pda نصب کنید....بعد با گرفتن ولوم بالا و منو و دکمه پاور وارد ریکاوری بشید و رام رو روی مموری داخلی بریزید...از گزینه instal zip from sd card رام رو نصب کنید...رام به صورت zip هستش....

اقا شاهرخ یه دنیا ممنون بابت رام فوقالعاده ای که درست کردی.یه بار دیگه نصب کردم مشکلم حل شد.راستی تمشم به نظر من که خیلی قشنگه.ایشالله رام 2.3.4تو نصب کنیم.:bi:

zaraka kenpachi
07-07-2011, 17:12
سلام
دوستانی که باتری رو در حالت اتصال به اینترنت تست کردن میشه بگن مصرفشون چه جوری بوده

مصرف من در حالت اینترنت خیلی زیاده ثانیه ای شارژ کم میکنه
Gps هم کار نمیکنه

zaraka kenpachi
07-07-2011, 17:15
سلام
دوستانی که باتری رو در حالت اتصال به اینترنت تست کردن میشه بگن مصرفشون چه جوری بوده

Gps هم کار نمیکنه

M_Erjenany
07-07-2011, 17:36
سلام

Gps هم کار نمیکنه

دوست عزیز این مشکلاتی رو که شما میگید مطمئن هستید مربوط به این رام هست ؟

این رام از نظر مصرف باتری خیلی عالیه به این صراحتی که شما میگید در اینترنت ثانیه ای شارژتون کم میشه اینطور نیست !

Gprs هم هیچ مشکلی نداره ! بند خودم تست کردم !

D®@GON
09-07-2011, 01:04
سلام شاهرخ....رامت خیلی خوبه ولی توی بعضی منوهاش خیلی ترنسپرت شده....راستی پ خ دادم برات
ج ف..

shayan sheibani
09-07-2011, 01:28
این رام خیلی خوبه.فقط چرا اینقدر مصرف باطریش بالاست.من بعد از ظهر فولش کردم با مصرف معمولی شب شد 30%

shayan sheibani
09-07-2011, 11:59
اون 30%بقیشم تو 6ساعت استند بای تموم شد:sign_help:

king____
09-07-2011, 17:28
دوستان تو این رام مشکل sensor یا autorotate حل شده مال من رام 2.3.3 این مشکل رو داره فقط به یک طرفه؟

dashtihanif
09-07-2011, 18:27
agha man goshim bad az root aslan bala nemiad che konam

king____
10-07-2011, 15:07
کسی نبود جواب ما رو بده:bi:

omidkameli
10-07-2011, 18:25
این رام خیلی خوبه.فقط چرا اینقدر مصرف باطریش بالاست.من بعد از ظهر فولش کردم با مصرف معمولی شب شد 30%

درد هميشگي.........مصرف باتري...

مصرف باتري خوب شده آرزو...

ali172
11-07-2011, 09:18
سلام
با عرض سلام و خسته نباشید
میتونین رام های گوشی galaxy fit s5670 سامسونگ همراه اموزش روت رو بذارید
ممنون

bahmann900
11-07-2011, 16:27
سلام
با عرض سلام و خسته نباشید
میتونین رام های گوشی galaxy fit s5670 سامسونگ همراه اموزش روت رو بذارید
ممنون
دوست من شما تو بخش خودش مطرح کنید سئوالتون زودتر به جواب خواهید اینجا بخش گوشی گالکسی اس هستش

zaraka kenpachi
12-07-2011, 12:47
سلام
دوستان این gps هنوز مشکل داره و کار نمیکنه.
ممکنه به خاطر این باشه که بد نصب شده.
برای کمتر شدن مصرف باتری کسی راهی پیدا نکرد؟

msr123000
17-07-2011, 17:14
من این رام رو نصب کردم
فقط نمیدونم چرا google earth وصل نمیشه
اگه میشه یکی تست کنه ببینه مال شما هم اینطوریه
با تشکر

isbn84
23-07-2011, 10:45
سلام
من گالکسی vibrant دارم ، می تونم با این روش اپگرید کنم، ؟
sgh-t959
2.2
kernel
2.6.32.9

reza12
31-07-2011, 20:56
اون 30%بقیشم تو 6ساعت استند بای تموم شد:sign_help:

شما باید رام اصلیتون رو دوباره و با استفاده از ورژن 2.3.3JV6 رسمی از طریق Odin نصب کنید و بعد این کاستم رام رو نصب کنید البته قبل از نصب کاستم باید روت کنید و از ریکاوری نصب کنید مصرف باطری در حد عالیه gps هم خبلی سریع وصل میشه

M_Erjenany
12-08-2011, 18:22
سلام
sgh-t959
2.2
kernel
2.6.32.9

دوست عزیز من فکر نکنم این رام روی Vibrant جواب بده , شاید مشکلاتی واسه گوشیتون پیش بیاد ! کسی تست کرده ؟

S.H.A.H.R.O.K.H
12-08-2011, 19:37
سلام
sgh-t959
2.2
kernel
2.6.32.9
به هیچ عنوان رام گالاکسی اس رو روی ویبرانت تست نکنید....گوشی شما بریک خواهد شد....بخش رامهای ویبرانت جداست....

xAghilx
17-08-2011, 03:49
دوستان فیلمبرداری ر وتست کردید واسه من که تو موقع زدن دکمه record هنگ میکنه میپره بیرون!!!

S.H.A.H.R.O.K.H
17-08-2011, 11:43
سلام عقیل جان....بزودی یه لینک دیگه ایی از کاستوم نسخه 2.3.3 برات میذارم که فوق العاده زیباست و این دفعه تضمین میکنم که هیچ مشکلی نداشته باشه...

xAghilx
17-08-2011, 11:52
سلام عقیل جان....بزودی یه لینک دیگه ایی از کاستوم نسخه 2.3.3 برات میذارم که فوق العاده زیباست و این دفعه تضمین میکنم که هیچ مشکلی نداشته باشه...
مر30 شاهرخ جان
البته واسه مشتری میخوام چون خودت میدونی که من رام 2.3.3 فارسی اصلا واسه خودم نمینصبم

S.H.A.H.R.O.K.H
17-08-2011, 12:37
آی گفتی...امان از دست این مشتریهایی که به منو فارسی گیر میدن...لینکش رو تا عصری برات میذارم...

ateryan
22-08-2011, 00:54
حتما باید قبل نصب رام کرنل بریزیم؟
دارکی بریزم مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون

-<Sal3H>-
22-08-2011, 03:36
حتما باید قبل نصب رام کرنل بریزیم؟
دارکی بریزم مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون

بهترین کار اینه که بعد از فلش زدن رام بیس یا همون رام اصلی،از این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2063998&postcount=4) فایل روت رو بگیرین و گوشیتونو روت کنید.بعد تازه به محیط ریکاوری حرفه ای دسترسی پیدا می کنی تا بتونی کاستوم رامتو از طریق اوون نصب کنی.

alfa325
24-08-2011, 01:36
من این رام رو روی ام اصلی نصب کردم.رام خوب ودارای گرافیک قشنگیه.اما چندتاعیب هم داره که بهتره بگم شاید بتونین رفعش کنین:
1-وفتی روی ساب منو یا همون مور میری ساب منو هیچیش خونده نمیشه.مثال:کنتاکت.منو.مور هیچی نشون نمیده.!!!!!!!چون رمینه دفترتلفن سیاهه دوتا تیره روهم خونده نمیشه.
2-مصرف باتری همچین پائین هم نیست.
3-بعداز نصب به هیچ وجه نمیتونی از چیز پی ان استفاده کنی.کانکت نمیشه.
4-نقطه شروع وپایان چیدمان های عمودی هنگام به آخررسیدن آبی میشه.شایدم یه افکت گرافیکی باشه.

mmq
29-08-2011, 02:17
منم امروز نصبیدم تشکر خیلی عالیه با این که هروز این قسمت رو میبینم ولی تا امروز ندیده بودم یعنی دقت نکرده بودم بهر حال ممنون

H a M e D
29-08-2011, 17:53
شاهرخ خان اين رامه شما نسبت به 2.3.3 ارجينال عربيه سرعتش بالاتره؟

من اين 2.3.4 scoot رو نصب داشتم چند هفته ولي الان گوشي همش گير مي كنه بيام براش شما رو تست بزنم

mohsenbala
30-08-2011, 00:03
سلام آقا من مصرف باطریم خیلی بالاست طوری که هر شب دارم می زارم تو شارژ
سه تا سوال دارم
1- اینکه آیا با نصب این رام مشکل مصرف باطریم حل میشه؟
2- یکی کامل بیاد توضیح بده که کرنل چی هست و کارش چیه؟
3- اینکه آیا میشه فقط کرنل این رامو نصب کنم که مصرف باطریم درست بشه یعنی با ریختن کرنل خالی روی گوشی برنامه ها و تنظیمات و اس ام اس نمی پره؟

mohsenbala
30-08-2011, 11:10
سه تا سوال دارم
3- اینکه آیا میشه فقط کرنل این رامو نصب کنم که مصرف باطریم درست بشه یعنی با ریختن کرنل خالی روی گوشی برنامه ها و تنظیمات و اس ام اس نمی پره؟

لطفا کسانی که وارد هستند کمک کنند :dy:

™RAMIN
30-08-2011, 12:22
سه تا سوال دارم
1-مصرف در حد نرمانله ولی نسبت به رام اصلی بیشتره(
2-
: تعریف کلی و عمومی: کرنل به معنای هسته است.در برنامه نویسی به هسته مرکزی سیستم عامل،کرنل میگیم.این هسته کنترل ورودی و خروجی های سیستم را به عهده دارد.کاربر به طور غیر مستقیم و از طریق shell با کرنل ارتباط برقرار میکند.کرنل دارای دستورات با سطوح اولیه و سطح پایین است که این دستورات در اختیار سخت افزار قرار میگیرد.در واقع وظیفه کرنل ایجاد ارتباط بین دستورات وارد شده با پردازنده است. 3-بله میشه کرنل رو جداگانه نصب کرد و نه برنامه ها نه اس ام اس ها هیچکدام نمیپــرند