PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] مسائلی که هنگام خرید گوشی گلکسی2 باید به آن توجه کنید

loverx5
05-07-2011, 13:06
اینجا یکسری از مسائلی که هنگام خریدن این گوشی بهتره بهش توجه کنید و میذارم :

1) پلمپ : سعی کنید تا حد امکان پلمپ باشه ولی چون ممکنه خودشون پلمپ کرده باشن یه نگاه به صفحه گوشی بندازین جای انگشت روش هست یا نه و وقتی گوشی روشن میکنید ساعت و اینا را ازتون بپرسه ....

2)تشخیص unlock : گوشی حتما حتما باید unlock factory باشه و دستی unlock نشده باشه. توجه به چنتا مورد بد نیست .... اول اگه lock باشه اسم اون اپراتور روی گوشی یا جعبه هست . دوم اینکه گوشی روشن میکنید بجز علامت گالاکسی س 2 چیز دیگه ای نیاد یعنی مثلا علامت T-Mobile (مثال یک اپراتور) اولش نیاد .... سوم توی settings برید بعد هم برید about چیزی یا نامی از اپراتوری نباشه .... چهارم سیم کارتتون و بخونه و بتونین باهاش sms بدید و تلفن بزنید .... بهترین راه هم اینه که گوشی آپدیت کنید و رام جدید بزنید و ببینید lock میشه یا نه (که این حالت در صورتی امکان پذیره که از فروشنده 1 2 روز اجازه تست بگیرید)

3)تست گوشی : کد روبرو را بزنید (از چپ به راست) #*0#*

http://m1.imagemoon.us/images/16566IMMGalaxy-S2-Tips-Tricks-6.jpeg

شما باید در این قسمت به خصوص دوربین و پیکسل سوخته و دیده شدن رنگ صورتی در صفحه را چک کنید . بهترین گزینه برای تست 2 مورد آخر : (Receiver (white هست

نکته آخر :
پشت بعضی گوشی ها نوشته made by samsung اینا ساخت چین یا تایوان یا جای دیگه ای هستن ولی تحت لیسانس سامسونگ هست
بعضی نوشته Made In Korea By Samsung اینا ساخت خود کره هستند .
کیفیت این دو گوشی مطلقا فرقی ندارند

masoomiyat
06-07-2011, 07:39
ممنون از توضیحات خوبتون. دو مورد رو هم میشه توضیح بدید؟
این دما رو با چه برنامه ای باید تست کرد؟ و حداکثر باید چه دمایی باشه؟

مورد بعد اینکه این رنگ صورتی یه اشکال سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟ تو همه گوشی ها دیده میشه یا توی بعضی؟

minamohammadi90
06-07-2011, 15:07
از کجا بفهمیم گلکسی اس 2 بصورت دستی آنلاک شده؟!!! (غیراز آپدیت کردن گوشی و ریختن رام)

raminhp
06-07-2011, 17:38
دوست عزیز من هم یک تازه کار آندرویدی هستم این مطلب زیاد گویا نبود در صورت امکان توضیحات بیشتری بدهید.:loveit::sign_help::please:

loverx5
06-07-2011, 19:35
ممنون از توضیحات خوبتون. دو مورد رو هم میشه توضیح بدید؟
این دما رو با چه برنامه ای باید تست کرد؟ و حداکثر باید چه دمایی باشه؟

مورد بعد اینکه این رنگ صورتی یه اشکال سخت افزاری هست یا نرم افزاری؟ تو همه گوشی ها دیده میشه یا توی بعضی؟

تو بخش نرم افزار ها ویجت های زیادی هست که دما را نشون میده .
رنگ صورتی انگار تو همه گوشی ها هست اما کم و زیاد مثلا من وقتی خیلی خیلی دقت میکنم متوجه میشم اما مال بعضی ها خیلی واضحه . میگن نرم افزاری و با آپدیت بهتر میشه.

از کجا بفهمیم گلکسی اس 2 بصورت دستی آنلاک شده؟!!! (غیراز آپدیت کردن گوشی و ریختن رام)

تقریبا تنها راهش همونه . و اینکه گوشی آک باشه و رو جعبش علامتی از اوپراتور های خارجی نباشه

loverx5
06-07-2011, 19:36
دوست عزیز من هم یک تازه کار آندرویدی هستم این مطلب زیاد گویا نبود در صورت امکان توضیحات بیشتری بدهید.:loveit::sign_help::please:

کدوم قسمتش و نفهمیدین ؟ ساده و کامل بود که . بگین توضیح بدم .

tahir
06-07-2011, 23:52
ولی گوشی من با اینکه روش نوشته made by samsung اول بارکدش 880 هست و این یعنی که مال کره جنوبی هست کشور سازندش نه جای دیگه ای! من اشتباه می کنم ؟

Jiimbo
14-07-2011, 17:47
در مورد دوربین چه چیزهایی رو باید چک کنیم؟ چجوری؟
ممنون

msmiran
22-07-2011, 20:18
سلام دوستان
راستی از کجا میشه فهمید باتری گوشی عوض نشده؟

alireza128
24-07-2011, 00:21
سلام. میشه تصویری از پلمپ این گوشی بزارید تا موقع خرید حواسمون باشه.

savior144
25-07-2011, 17:13
سلام
اگه امکان داره، یه عکس از گوشی آکبند بذارید و راهنمایی کنین که از کجا پلمب بودن گوشی رو تشخیص بدیم؟
ممنون

majidadib
25-07-2011, 19:18
سلام
اگه امکان داره، یه عکس از گوشی آکبند بذارید و راهنمایی کنین که از کجا پلمب بودن گوشی رو تشخیص بدیم؟
ممنون
دو طرف جعبه گوشی برچسب های سامسونگ هست و بر چسب ها نباید مخدوش باشه
پشت روی گوشی هم برچسب هست
عکس پلمبش رو هم اینترنت میتونید ببینید

pooo1364
28-07-2011, 00:19
من رفتم نماییندگی پرسیدم گفت چینو کره هیچ فرقی نداره نه از ککیفیت نه کمیت بیخود تو پاچتون نکنن برای کره و چین چون یک لیبلو .....................من هم چینو دیدم هم کره هیچ فرقیم نداره سامسونگ سامسونگه میگی نه برو از وارد بازار بپرس من خودم خوره موبایلم

ehsan2004
29-07-2011, 18:13
سلام.خسته نباشین. یه سوال؟ وقتی وارد حالت Downloading میشیم، از کجاش باید ببینیم Custom Binary Download داره یا نوشته no.

سوالتون را باید در کلوپ بپرسید جاش اینجا نیست

اون بالا خط دوم را بخونین اگه yes باشه تعدادش را زده و اگه no باشه یعنی تا حالا فلش نشده

samijaan
06-08-2011, 09:48

1) پلمپ : سعی کنید تا حد امکان پلمپ باشه ولی چون ممکنه خودشون پلمپ کرده باشن یه نگاه به صفحه گوشی بندازین جای انگشت روش هست یا نه و وقتی گوشی روشن میکنید ساعت و اینا را ازتون بپرسه ....

2)تشخیص unlock : گوشی حتما حتما باید unlock factory باشه و دستی unlock نشده باشه. توجه به چنتا مورد بد نیست .... اول اگه lock باشه اسم اون اپراتور روی گوشی یا جعبه هست . دوم اینکه گوشی روشن میکنید بجز علامت گالاکسی س 2 چیز دیگه ای نیاد یعنی مثلا علامت t-mobile (مثال یک اپراتور) اولش نیاد .... سوم توی settings برید بعد هم برید about چیزی یا نامی از اپراتوری نباشه .... چهارم سیم کارتتون و بخونه و بتونین باهاش sms بدید و تلفن بزنید .... بهترین راه هم اینه که گوشی آپدیت کنید و رام جدید بزنید و ببینید lock میشه یا نه (که این حالت در صورتی امکان پذیره که از فروشنده 1 2 روز اجازه تست بگیرید)

http://m1.imagemoon.us/images/16566immgalaxy-s2-tips-tricks-6.jpeg

شما باید در این قسمت به خصوص دوربین و پیکسل سوخته و دیده شدن رنگ صورتی در صفحه را چک کنید . بهترین گزینه برای تست 2 مورد آخر : (receiver (white هست

نکته آخر :
پشت بعضی گوشی ها نوشته made by samsung اینا ساخت چین یا تایوان یا جای دیگه ای هستن ولی تحت لیسانس سامسونگ هست
بعضی نوشته made in korea by samsung اینا ساخت خود کره هستند .

دوستان لطف كنيد در اين مورد بيشتر توضيح بدين

حقيقتش من اولين باره كه دارم سامسونگ ميگيرم و اصلاً به مواردي كه ذكر كردين وارد نيستم

ehsan2004
06-08-2011, 12:04
دوستان لطف كنيد در اين مورد بيشتر توضيح بدين

حقيقتش من اولين باره كه دارم سامسونگ ميگيرم و اصلاً به مواردي كه ذكر كردين وارد نيستم

شما بگید کجاش مشکل دارید تا واستون توضیح بدم

پست های اضافه حذف شدند بحث در مروده فقط خرید گوشی در این تاپیک هست و بحث های متفرقه ممنوع

samijaan
07-08-2011, 08:52
ممنون از شما

مثلاً از كجا بفهميم جعبه واقعاً پلمپه و قبلاً باز نشده و دوباره با هزار حقه نچسبوندن؟

تست رنگ و اينكه هاله زرد رنگ رو نداشته باشه(دقيقتر بگيد)

رنگ قرمز هنگام عكس گرفتن كه دوستان ميگن

در ضمن وقتي گوشي رو براي اولين بار جلوم روشن ميكنه از كدوم قسمت برم ببينم كه آنلاك

فكتوري هست و اگه هست بايد چي نوشته باشه؟

هزار بار تشكر از شما

meysam
07-08-2011, 15:25
با سلام خدمت دوستان.میخواستم بدونم تو کدوم تایپینگ قیمت این گوشی مورد بررسی قرار میگیره؟چون تو یه سایتی قیمت 16 گیگ کره رو زده بود 650 و 32 رو زده 670
این هم لینک آدرس:http://mobile.ir/phones/shops-36341-samsung-i9100-galaxy-s-ii.aspx

reza_17173
08-08-2011, 19:28
دوستان امروز یه مغازه دار بهم گفت اونهایی که Made in Korea by Samsung هستن لیبل شون عوض شده! یعنی اومدن لیبل چینی رو کندن و لیبل کره ایی گذاشتن! می خواستم ببینیم همچین چیزی هست؟! یا دیگه وقتی پشتش زده بود Made in Korea by Samsung قطعا" کره ایه دیگه؟

ehsan2004
09-08-2011, 13:35
دوستان امروز یه مغازه دار بهم گفت اونهایی که made in korea by samsung هستن لیبل شون عوض شده! یعنی اومدن لیبل چینی رو کندن و لیبل کره ایی گذاشتن! می خواستم ببینیم همچین چیزی هست؟! یا دیگه وقتی پشتش زده بود made in korea by samsung قطعا" کره ایه دیگه؟

گوشی را پلمپ بخرید مشکلی نداره اینقدر واسشون صرف نداره که هم پلمپ کارتن را عوض کنن هم لیبل پشت
در ضمن لیبل اصل کاملا مشخصه و راحت میشه ار تقبلیش تشخیص داد

ممنون از شما

مثلاً از كجا بفهميم جعبه واقعاً پلمپه و قبلاً باز نشده و دوباره با هزار حقه نچسبوندن؟

تست رنگ و اينكه هاله زرد رنگ رو نداشته باشه(دقيقتر بگيد)

رنگ قرمز هنگام عكس گرفتن كه دوستان ميگن

در ضمن وقتي گوشي رو براي اولين بار جلوم روشن ميكنه از كدوم قسمت برم ببينم كه آنلاك

فكتوري هست و اگه هست بايد چي نوشته باشه؟

هزار بار تشكر از شما

پلمپ روی کارتن که برچسب مشکی رنگه باز نشده باشه

یه عکس خاکستری بنداز بک گراندش بعد lcd را ببین که هاله زرد رنگ نباشه
اگه پلمپ بخرید تمام این مشکلاتتون حله
فقط حواستون باشه پلمپش را دوباره به یه چسب نبسته باشند

Benyaminj
09-08-2011, 14:00
گوشی را پلمپ بخرید مشکلی نداره اینقدر واسشون صرف نداره که هم پلمپ کارتن را عوض کنن هم لیبل پشت

واسه بعضیها که میخوان made in kore by samsung بگیرن باید پلمپ گوشی باز بشه تا دید..وگرنه رو خود جعبه فکر نکنم بزنه

واسه من هم باطری هم گوشی خورده made in kore

حالا واقعا کره هست باطریش یا الکی زدن روش ؟

reza_17173
09-08-2011, 14:22
فکر کنم حق با شماس. چون فروشنده نمیاد شانسی گوشی رو باز کنه ببینه کره ایه یا چینی! احتمالا" یکیو که قبلا" باز کرده و می دونه لیبل کره ای داره بهم میده.
والا من واقعا" دو دل شدم. از یه طرف می گن کره ای ها نسخه اولیه هستند و اون مشکلات اولیه رو دارن پس بهتره چینی بخرین. از یه طرف دیگه خودم(و خیلی های دیگه) احساس می کنم کره ای ها بهترن!
من خودم یه s8300 کره ایی داشتم توی راه پله از لای پله ها پرت شد طبقه پایین, چنان خورد به زمین که سیم کارتشم در اومد. بعد گوشیو روشن کردم دیدم هیچیش نشده. ولی الان یه ویو دارم که چینیه و 2 ماه پیش صدای اسپیکرش از بین رفت. بردم نمایندگی گفت ضربه خورده!!
واسه همین الان وقعا" نمی دنم کره ایی بخرم یا چینی؟! تاره اگه تو خرید کره ایی سرم کلاه نره

ehsan2004
09-08-2011, 15:00
فکر کنم حق با شماس. چون فروشنده نمیاد شانسی گوشی رو باز کنه ببینه کره ایه یا چینی! احتمالا" یکیو که قبلا" باز کرده و می دونه لیبل کره ای داره بهم میده.
والا من واقعا" دو دل شدم. از یه طرف می گن کره ای ها نسخه اولیه هستند و اون مشکلات اولیه رو دارن پس بهتره چینی بخرین. از یه طرف دیگه خودم(و خیلی های دیگه) احساس می کنم کره ای ها بهترن!
من خودم یه s8300 کره ایی داشتم توی راه پله از لای پله ها پرت شد طبقه پایین, چنان خورد به زمین که سیم کارتشم در اومد. بعد گوشیو روشن کردم دیدم هیچیش نشده. ولی الان یه ویو دارم که چینیه و 2 ماه پیش صدای اسپیکرش از بین رفت. بردم نمایندگی گفت ضربه خورده!!
واسه همین الان وقعا" نمی دنم کره ایی بخرم یا چینی؟! تاره اگه تو خرید کره ایی سرم کلاه نره

عزیزم هر طوری که دلت میگه همون را انجام بده
واسه من به شخصه جنس اصل خیلی مهمه و قیمت هم واسم مهم نیس فقط جنس کره ای باشه و پلمپ که خودم بازش کنم و تستش کنم جنس پلمپ کاملا مشخصه که باز نشدس یه بار کارتن باز بشه باره دوم دیگه راحت اون قسمت بالای از پایینیش جدا میشه پس جنس پلمپ مشخصه
مسلما من که دارم با این گوشی فروش ها کار میکنم میدونم که سوده جنس کره ای واسشون کمتره تا جنسه چینی، پس میان جنسه چینی میخرن و میگن هیچ فرقی با هم ندارن این دو جنس و راحت جنسه چینی را با سوده بیشتر قالب میکنن

واسه بعضیها که میخوان made in kore by samsung بگیرن باید پلمپ گوشی باز بشه تا دید..وگرنه رو خود جعبه فکر نکنم بزنه

واسه من هم باطری هم گوشی خورده made in kore

حالا واقعا کره هست باطریش یا الکی زدن روش ؟

مهم این نیست که باتری کره ای باشه یا نباشه اگه از بچه هایی که سری اول خریدن بپرسید همونها که 1200دادن گوشی بهتون میگن که روی باتریش زده made in korea finished in china این مهم نیست مهم خوده گوشی هست که ساخت کره باشه

مغازه داری که جنس پلمپ میخره و میگه به شرطه کره میدم خودش میدونه از کجا بخره که جنس کره بهش بدن در ضمن اونها مهلت تست 48 ساعته از زمان فاکتور مشتری از عمده فروش میگیرن اینها همش واسه مغازه دار مشخصه

Benyaminj
09-08-2011, 16:24
احسان جان باطر من به زبان انگليسی نوشته شده made in kore بعد به زبان کره آی هم نوشته شده

made in kore assembled by kore

واسه دوستان ديگه چی زده ؟

Benyaminj
09-08-2011, 17:17
ببین دوست عزیز از این علائدینیا هر کاری بگی بر میاد !مثلا دیروز یه چیزی دیدم که شوکه شدم !
نوعی گارانتی درست کردن بنام ماکروتل و ح ی رو از نام گارانتی اصلی گوشیهای سامسونگ حذف کردن !کارتهای تقلبی هم زدن نوشته ماکروتل --- که مشتری فکر کنه همون مایکروتل !واقعا باعث تاسف هست تو پاساژی که واقعا یه خورده معرفت و انسانیت پیدا نمیشه !به دوست من انداخته بودن گوشی گلکسی sl 540 تومن با این نوع گارانتی تقلبی - باطری تعویض شده و پکی که کیف توش نبوده !گوشی رو خاموش روشن کرده تو همون یک ساعت خرید گوشی دیگه بالا نیومده !!!! بردیم گارانتی اصلی البته (با گوشی خودم که اصلی بود هم چک کردم)باطری تعویضی بود ! و گارانتی اصلی هم این گزینه رو تایید کرد !باطری رو از پک درمیارن کیف رو ورمیدارن !

دوستان از من میشنوید گوشی رو حتما حتما با گارانتی اصلی بگیرید !حالا دارید کلی پول میدید خوب یه 60 تومن هم بیشتر بدید بخدا بهتره و سراغ این بازارهای به درو پیکر نرید !به هر حال هر کاری بکنید یه ریگی تو کفششون هست !و گوشیها رو هر بالایی که فکر کنید سرشون میارن !
بهترن گزینه گارانتی اصلی !

البته من گوشیمو از یه فرد کاملا معتبر و خوب که خودش وارد کنندس گرفتم..از علائدین نگرفتم.

The Game
11-08-2011, 14:32
gs2 مشکل سه دکمه نداره

dezboy
11-08-2011, 22:10
ممنون از توضیحات شما
برای کوک کردن کدام موارد چک شود؟

sobhan477
13-08-2011, 12:54
سلام دوستان.
من شیرازیم،یه جا رفتم سوال گرفتم میگفت چینی با کره ای فرق می کنه،درسته؟میگفت کره ای 810 ولی چینی 700.
یه سوال دیگه هم دارم اینه که چطور رام اصلی رو باید تشخیص بدم از رام دست ساز؟

soft_b
13-08-2011, 13:29
آقا خواهشا یکی محتویات جعبه s2 رو کامل دونه دونه نام ببره که یه وقت سرمون کلاه نره:ab:

TAEL
13-08-2011, 14:37
گوشی
باتری
دفترچه راهنما
هندزفری
Earbud برای هندزفری
کابل usb
شارژر

soft_b
14-08-2011, 11:23
آقا من یه سوال بی ربط میخواستم بپرسم شرمنده
جاش اینجا نیس ولی ...
تویه galaxy s2 میشه از وی - p - ان استفاده کرد؟
یعنی نرم افزار یا کلاینتی به طور پیش فرض روش هست ؟

TAEL
14-08-2011, 13:43
آقا من یه سوال بی ربط میخواستم بپرسم شرمنده
جاش اینجا نیس ولی ...
تویه galaxy s2 میشه از وی - p - ان استفاده کرد؟
یعنی نرم افزار یا کلاینتی به طور پیش فرض روش هست ؟
بله میشه. خود اندروید داره بطور پیشفرض

JAM
16-08-2011, 21:57
آندرویدی ها سلام حال شما
آقا احسان تورو خدا این و پاک نکن ربط یا بی ربط خواهشا
من گوشیم htc desire hd بود فروختمش به یکی از مسافرهام که اهل عربستانه 600 تومان حالا می خوام این گوشی رو بگیرم راستشو بخواهید من از desire hd راضی نبودم s2 خوبه یا نه ؟
هه هه حالا یه سوال تکراری جون داداش هرکی که واقعا جوابش رو میدونه بگه ( بالاخره چین یا کره ؟ )

لطفا یه عکس با کیفیت از جعبه و داخل جعبه بگذارید لطفا

blood eater
16-08-2011, 23:02
آندرویدی ها سلام حال شما
آقا احسان تورو خدا این و پاک نکن ربط یا بی ربط خواهشا
من گوشیم htc desire hd بود فروختمش به یکی از مسافرهام که اهل عربستانه 600 تومان حالا می خوام این گوشی رو بگیرم راستشو بخواهید من از desire hd راضی نبودم s2 خوبه یا نه ؟
هه هه حالا یه سوال تکراری جون داداش هرکی که واقعا جوابش رو میدونه بگه ( بالاخره چین یا کره ؟ )

لطفا یه عکس با کیفیت از جعبه و داخل جعبه بگذارید لطفا

عالیه
من آیفون 4 فروختم دارم اینا میخرم

کره 100%

http://up1.iranblog.com/images/44IMG_4898.jpg
http://up1.iranblog.com/images/43IMG_4900.jpg

Benyaminj
18-08-2011, 16:46
من از پشت گوشی و باطریم عکس گرفتم ..واسه دوستانی که ميخوام دقيقاً ببينن پشتش به چه صورته.
گوشی

http://www.irupload.ir/images/5adfnafe0ay20xi3bnt.jpg

باطری

http://www.irupload.ir/images/biv5yeoa2xk2yqjt0vg1.jpg

البته باطری رو حساس نباشید روش...Made in Korea Finished By China هم اصله.

s a j j a d
20-08-2011, 07:41
من از پشت گوشی و باطریم عکس گرفتم ..واسه دوستانی که ميخوام دقيقاً ببينن پشتش به چه صورته.
گوشی

http://www.irupload.ir/images/5adfnafe0ay20xi3bnt.jpg

باطری

http://www.irupload.ir/images/biv5yeoa2xk2yqjt0vg1.jpg

البته باطری رو حساس نباشید روش...made in korea finished by china هم اصله.
سلام
دوست من زخمتی نباشه یه عکس هم از پلمپ گوشی برامون بذار

blood eater
20-08-2011, 13:13
سلام
دوست من زخمتی نباشه یه عکس هم از پلمپ گوشی برامون بذار

http://up6.iranblog.com/uploads/13137842911.jpg

s a j j a d
20-08-2011, 13:31
فقط یه دونه پلمپ داره ؟

blood eater
20-08-2011, 14:01
بله

samijaan
20-08-2011, 14:24
من كه گيج شدم ......

قصد خريد دارم ولي موندم كدومو بگيرم

هركس ي چيز ميگه

كره - چين چين - كره

يا تعويض ليبل اصل و زدن ليبل فرعي.....!!

ertiholiday
20-08-2011, 15:06
دوست من این دوتا هیچ فرقی نداره
متاسفانه این تقصیر خودمونه که این تفاوت قیمت که توی هیچ جای دنیا وجود نداره تو ایران به وجود اومده و برای خیلها محل کاسبی و دزدی شده. اونم به خاطر حساسیت های بیخود سر این قضیه.
چه بسا خیلی ها که تو این سایت میگن فرقی نداره موقع خرید خودشون که میشه به خاطر این حساسیت دنبال کره ایه می گردن.
من گوشی سونی اریکسون چینی داشتم که هزار جور درو دیوتر خورد هیچیش نشد الان بعد 3 سال هنوز مثل اولش کتر میکنه گوشی نوکیا فنلاندی هم داشتم که با یه برخورد کوچیک با در ماشین ال سی دیش سوخت.
برو همون چینیشو بگیر پول بیخود تو جیب کاسبان محترم نریز.
امیدوترم انتخاب درست بکنی:bt:

Chevrolet
20-08-2011, 23:09
دوستان من هم با چینیش کار کردم هم با کره (کم هم کار نکردم با هر کدوم حد اقل یه روز) مطلقا با هم فرق نمیکنه
الکی به این کاسبا پول ندین به خدا هیچ فرقی با هم نمیکنه

majidadib
21-08-2011, 00:03
دوستان من هم با چینیش کار کردم هم با کره (کم هم کار نکردم با هر کدوم حد اقل یه روز) مطلقا با هم فرق نمیکنه
الکی به این کاسبا پول ندین به خدا هیچ فرقی با هم نمیکنه
حرف شما کاملا درسته
ولی این کاملا طبیعیه
نباید هم فرقی شرکت سامسونگه نه ایران خودرو که هر سری از محصولاتش با همدیگه فرق کنه
بهترین کارشناس ها رو توی چین داره و زیر نظر اون ها کارخونه داره تولید میکنه
مگه کوشی های آیفون بی کیفتن؟
متاسفانه این تصورات اشتباه جزیی از فکر ما هست و یه سری آدم سودجو هم از این فرصت نهایت استفاده رو میکنن

raminhp
22-08-2011, 16:19
سلام
فکر کنم علت اینکه دوستان بیشتر دنبال کره ای هستن اینه که اسم چین تو ایران بد در رفته
من بازم میگم چینی کره ای هیچ فرقی(کمی-کیفی)ندارن
گول نخورید

pooryak
22-08-2011, 17:55
اگه یکی از خارج بگم برام بخره این مشکلاتش حله مثل چک کردن انلاک و بسته بندی و اینا؟ اخه چون طرفی که میخوام بهش بگم ناوارده ی جوری باشه فقط اسم مدل و بگم بخره....الان اونجا830 بود .واسه همین به من گفت از اینجا بخرم ارزونتره..

raminhp
22-08-2011, 18:28
اگه یکی از خارج بگم برام بخره این مشکلاتش حله مثل چک کردن انلاک و بسته بندی و اینا؟ اخه چون طرفی که میخوام بهش بگم ناوارده ی جوری باشه فقط اسم مدل و بگم بخره....الان اونجا830 بود .واسه همین به من گفت از اینجا بخرم ارزونتره..

با سلام
دوست عزیز این مشکلات فقط مربوط به کشورما نیست پس صورت خرید از هر کجا یه چک بشه بهتره

M0RT3Z4
22-08-2011, 19:19
سلام
فکر کنم علت اینکه دوستان بیشتر دنبال کره ای هستن اینه که اسم چین تو ایران بد در رفته
من بازم میگم چینی کره ای هیچ فرقی(کمی-کیفی)ندارن
گول نخورید

ببخشید این سوال رو میپرسم برای شما کره ای هست یا نه؟

Hosein61t
24-08-2011, 19:47
منم یه 2-3 روزی هستش که پیگیر این موضوع هستم
یه چیزی که برای من مسجل شده اینه که الان made in korea به هیچ وجه توی بازار نیست
و اما یه مورد دیگه که همه بدون استثناء اعتقادشون بر اینه که توی گوشی هایی که ساخت چین بوده هیچ کدوم از مشکلات سری اول ، گزارش نشده.
منم تصمیم گرفتم که بی خیال این موضوع بشم و همون چیزی که توی بازار پخش شده و در حال فروش هست رو بخرم .

3FX
25-08-2011, 16:41
چه قد سختش کردید دوستان من هر گوشی که میخرم از علاءالدین میگرم اما نه از همکف از طبقات آخر اونجا عمده میارن از هرکدوم 50 تا دارن اصلا تو کار تقلبی و دست دو و ... نیستن گارانتی هم ندارن معمولا چیزیم از توش بر نمیدارن قیمتش هم ارزون تر هست ... از اونجا w800 و samsung u700 و omniaII خودم N81 و VIVAZ خواهرم و کلی گوشی واسه رفیقام گرفتم یکیشم مشکل دار نبوده !! فقط موقع خرید چشماتونو باز کنید که گوشی پیکسل سوخته نداشته باشه بلوتوث و دوربین و بقیه چیزا سالم باشه ...
در ضمن گارانتی تو ایران ... شر ای بیش نیست !! فقط پول بیخود دادن هست !
راستی اینا که صفحه گوریلا گلس دارن هم باید روشون روکش کشیده بشه مثل گوشی های لمسی دیگه یا اینکه خط نمی افته بهشون ؟

A Mi R
25-08-2011, 17:20
دوستان گفتن این دو مدل هست Made in Korea by samsung و Made by Samsung اما دیروز که من رفتم این گوشیو بخرم یه مدل دیدم که پشت گوشی فقط زده بود Made in Korea

maziyar74
26-08-2011, 16:41
چه قد سختش کردید دوستان من هر گوشی که میخرم از علاءالدین میگرم اما نه از همکف از طبقات آخر اونجا عمده میارن از هرکدوم 50 تا دارن اصلا تو کار تقلبی و دست دو و ... نیستن گارانتی هم ندارن معمولا چیزیم از توش بر نمیدارن قیمتش هم ارزون تر هست ... از اونجا w800 و samsung u700 و omniaii خودم n81 و vivaz خواهرم و کلی گوشی واسه رفیقام گرفتم یکیشم مشکل دار نبوده !! فقط موقع خرید چشماتونو باز کنید که گوشی پیکسل سوخته نداشته باشه بلوتوث و دوربین و بقیه چیزا سالم باشه ...
در ضمن گارانتی تو ایران ... شر ای بیش نیست !! فقط پول بیخود دادن هست !
راستی اینا که صفحه گوریلا گلس دارن هم باید روشون روکش کشیده بشه مثل گوشی های لمسی دیگه یا اینکه خط نمی افته بهشون ؟

ضد خش هست و لازم نیست روکش و ضدخش و ... بکشید !

raminhp
26-08-2011, 18:19
دوستان گفتن این دو مدل هست made in korea by samsung و made by samsung اما دیروز که من رفتم این گوشیو بخرم یه مدل دیدم که پشت گوشی فقط زده بود made in korea

این مارک ساخت کره س ك

dynasty
30-08-2011, 23:24
دوستان اونایی که پشتش نوشته Made by samsung اونا ساخت کره اند چینی ها پشتشون نوشته made in china by samsung من شاهدم

ehsanzero
31-08-2011, 10:32
می خواستم بدونم اونایی که این گوشی رو خریدن در داخل جعبه گوشی رم چند گیگ وجود داشت؟ اصلا رم داشت؟؟

raminhp
31-08-2011, 11:48
می خواستم بدونم اونایی که این گوشی رو خریدن در داخل جعبه گوشی رم چند گیگ وجود داشت؟ اصلا رم داشت؟؟

ما من رم 8 گیگ داشت مال دوستانو نمیدونم

raminhp
31-08-2011, 11:54
:df:
دوستان برای اینکه بفهمین گوشی که میخرین واقعا آکه به قسمت
setting-about phone-status برید تو پایین صفحه قسمت up time مقدار کارکرد گوشی رو مینویسه
حتی با رام عوض کردن هم کم نمیشه

ولی اگه فلش بزنید کلا پاک میشه و از صفر شروع میشه!!

TAEL
31-08-2011, 12:53
ما من رم 8 گیگ داشت مال دوستانو نمیدونم

عزیز چرا شایعه پراکنی میکنی؟! هیچ جای دنیا مموری کارت همراه دستگاه نبوده، مگر اینکه خود فروشنده روش گذاشته باشه.

raminhp
31-08-2011, 14:29
عزیز چرا شایعه پراکنی میکنی؟! هیچ جای دنیا مموری کارت همراه دستگاه نبوده، مگر اینکه خود فروشنده روش گذاشته باشه.

حالا چرا جو میدی؟
من کجا گفتم "همه اس 2 ها ر م 8 گیگ دارن "
گفتم"مال من داشت "
حالا دیگه نمیدونم فروشنده گذاشته یا روش بود
ولی فکر کنم روش بود
شایدم فروشنده گذاشته

Hosein61t
31-08-2011, 22:16
دوستان گفتن این دو مدل هست Made in Korea by samsung و Made by Samsung اما دیروز که من رفتم این گوشیو بخرم یه مدل دیدم که پشت گوشی فقط زده بود Made in Korea

یه همچین لیبلی اصلاً بصورت رسمی وجود نداره یا شما داری اشتباه میکنی یا یه لیبل 100% تقلبی بوده که حتی احتمال وجودش هم با عقل جور در نمیاد.

این مارک ساخت کره س ك

دوست عزیز اطلاعات غلط ندید ، یه همچین لیبلی نداریم و اصلاً معنی کره ای بودن نمیده

دوستان اونایی که پشتش نوشته Made by samsung اونا ساخت کره اند چینی ها پشتشون نوشته made in china by samsung من شاهدم

مهندس دقیقاً اشتباه گفتید ، Made by samsung یعنی ساخته شده توسط سامسونگ ، که میتونه شامل همه کارخانجات سامسونگ توی سراسر دنیا باشه ، که بیشتر چین و ویتنام مد نظر هستش.

نخیر گوشی که حافظه داخلی دارن معمولاً مموری داخل جعبه نداره ، توی سایت GSM arena هم میتونید از محتویات پک گوشی مطلع بشید.

پیشنهاد میکنم دوستان این 5-6 صفحه رو از اول بخونن بعد پست های عجیب و غریب بزنن ، خیلی از سئوالات قبلاً جواب داده شده و یا حتی با یه بررسی تخصصی گوشی که توی همین سایت از این گوشی یا گوشی های دیگه هستش ، موجوده و نیازی نیست که پرسیده بشه.

raminhp
01-09-2011, 11:16
یه همچین لیبلی اصلاً بصورت رسمی وجود نداره یا شما داری اشتباه میکنی یا یه لیبل 100% تقلبی بوده که حتی احتمال وجودش هم با عقل جور در نمیاد.

دوست عزیز اطلاعات غلط ندید ، یه همچین لیبلی نداریم و اصلاً معنی کره ای بودن نمیده

مهندس دقیقاً اشتباه گفتید ، Made by samsung یعنی ساخته شده توسط سامسونگ ، که میتونه شامل همه کارخانجات سامسونگ توی سراسر دنیا باشه ، که بیشتر چین و ویتنام مد نظر هستش.

نخیر گوشی که حافظه داخلی دارن معمولاً مموری داخل جعبه نداره ، توی سایت GSM arena هم میتونید از محتویات پک گوشی مطلع بشید.

پیشنهاد میکنم دوستان این 5-6 صفحه رو از اول بخونن بعد پست های عجیب و غریب بزنن ، خیلی از سئوالات قبلاً جواب داده شده و یا حتی با یه بررسی تخصصی گوشی که توی همین سایت از این گوشی یا گوشی های دیگه هستش ، موجوده و نیازی نیست که پرسیده بشه.

دوست عزیز ببخشید که من این سوال رو میکنم امیدوارم ناراحت نشید
وقتی پشت یه چیزی مثلا لیوان زده made in iran شما میگی این ایرانی نیست و ساخت مثلا تایوانه؟
در ضمن من مغازه گوشی دارم و شاید یه کم فقط یه کم بیشتر از شما راجع به لیبل بدونم
بازم میگم ناراحت نشید چون منظوری ندارم

Hosein61t
01-09-2011, 12:03
دوست عزیز ببخشید که من این سوال رو میکنم امیدوارم ناراحت نشید
وقتی پشت یه چیزی مثلا لیوان زده made in iran شما میگی این ایرانی نیست و ساخت مثلا تایوانه؟
در ضمن من مغازه گوشی دارم و شاید یه کم فقط یه کم بیشتر از شما راجع به لیبل بدونم
بازم میگم ناراحت نشید چون منظوری ندارم

نه عزیز جون ناراحتی نداره
قصد مطرح شدن اینجور مطالب رفع ابهام برای دوستانی مثل شماست
ببین دوست من همون لیوان که شما می فرمایید اگه فروشنده یا خریدار 10 تا از اون مدل رو دیده باشه به راحتی تشخیص میده که این سری تولید و یا محصول فلان کارخونه لیبلی که میزنه با چه مشخصاتی هست و اصلی هستش یا تقلبی.
شما اگه فروشنده گوشی باشی و بطور مثال گوشی های خانواده سامسونگ سری گلکسی رو بطور معمول روزی 2 تا دونش رو دیده باشی متوجه میشی که تا امروز یه همچین لیبلی روی هیچ کدوم از تولیداتش نزده و حتماً یه اسمی از samsung توی اون لیبل میزنه
به طور مثال :
MADE IN KOREA BY SAMSUNG
MADE BY SAMSUNG
MADE IN CHINA BY SAMSUNG

پس لیبلی که فقط زده باشه ساخت کره MADE IN KOREA وجود نداره.

دوستانی هم که میخوان بخرن به اینجور مسائل توجه کنن.

اگر شد عکس 2 تا لبیل اصلی که توی بازار موجوده براتون آپ میکنم:up:

Beatles
01-09-2011, 13:30
دوستان من شنبه میخوام برم این گوشی رو بخرم
هنوزم مشکلات هاله ی زرد و صورتی و .... هست توشون یا نه دیگه بر طرف شده ؟
آخه s رو که گرفتم این بندو بساط ها رو نداشت که بخوام چک کنم تا الان هم مشکلی باهاش ندارم
لطفا یه راهنمایی بکنید
قیمت هم 730 میگن اینجا ( شیراز) چه طوره ؟

با تشکر

raminhp
01-09-2011, 13:42
دوستان من شنبه میخوام برم این گوشی رو بخرمو آیا هنوزم مشکلات هاله ی زرد و صورتی و .... هست توشون یا نه دیگه بر طرف شده
آگه s رو که گرفتم این بندو بساط ها رو نداشت که بخوام چک کنم تا الان هم مشکلی باهاش ندارم
لطفا یه راهنمایی بکنید

با تشکر
سلام
این مشکلات تو سری اول زیاد بود ولی من تو این سری های جدید تو 100 تا 3 دیدم(خودم گوشی فروشم)
اگه میخواید چک کنید به پست اول همین تاپیک برید جوابتون رو میگیرید
این قیمتم خوبه
البته به نظر من

Hosein61t
01-09-2011, 14:52
دوستان من شنبه میخوام برم این گوشی رو بخرم
هنوزم مشکلات هاله ی زرد و صورتی و .... هست توشون یا نه دیگه بر طرف شده ؟
آخه s رو که گرفتم این بندو بساط ها رو نداشت که بخوام چک کنم تا الان هم مشکلی باهاش ندارم
لطفا یه راهنمایی بکنید

با تشکر

اولاً پیشاپیش مبارک باشه:bf:
ثانیاً این مسائل خیلی حاد نیست و توی یه سری اول دیده شده و خیلی فراگیر نشد

اما اگه میخوای مطمئن بشی کافیه #*0#* وارد کنید و صفحه نمایش رو با سه رنگ اصلی تست کنید ( همچنین بقیه موارد رو )
در مورد قیمت هم اینجا جای بحثش نیست و تاپیک جداگانه داره ( قیمت تهران 700 تومنه )
برای قیمت برو اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=153353&page=75)

akahroba
01-09-2011, 15:33
با تمام احترامی که برای سامسونگ دارها قایلم این شرکت یک شرکت باری به هر جهته! عرض میکنم چرا... سامسونگ و کمپانی های مشابه همواره درصدد قبضه کردن بازار هستن و برای اینکار از همه چیز میگذرن و هرکاری میکنن... این حقه ی اخیر سامسونگ هم که گلکسی اس2 نام داره در همین راستا قرار داره.اساسا وقتی ما با یک گوشی همراه طرف هستیم محدودیت هایی وجود داره. هم از لحاظ اندازه و هم متعاقبا از لحاظ منبع انرژی. تا اینجای بحث رو داشته باشین میریم سراغ اندروید
اندروید سیستم عاملیست ترتیب داده شده برای تبلت توسط گوگل. پس در مواجهه با اندروید ما انتظاراتمون هم سطح با تبلت میشه که پردازنده ی در حد 1.5 و سایز بزرگتر و البته طول عمر باتری پایین تر رو شامل میشه. یعنی ما از تبلت انتظار کار مداوم تا 7..8 ساعت رو نداریم واقعا
حالا حرکتی که بسیاری از کمپانی ها من جمله سامسونگ که درواقع میشه گفت از پیشروهای این حرکت هم بوده انجام دادن این بود که اولا سخت افزار یک گوشی رو تا حدی ارتقا دادن و از طرف دیگه نرم افزار یا همون سیستم عامل که اندروید یا ویندوزفون باشه رو تا حدی تعدیل کردن تا همپای سخت افزار بشه. پس تا اینجا میرسیم به یک پکیج که نه تبلت و نوت بوک است و نه گوشی! اما نیاز مصرف کننده ی امروز را که به دنبال محیط کاربری فانتزی تر و بازی های دهن پرکن تر هستش رو برطرف میکند اما...
نکته اینجاست که این فانتزی بودن و بازی های آنچنانی تاوانی دارد و آن در وحله ی اول پرداخت پول گزاف برای خرید آن و سپس پشیمانی بعد از خرید است. چرا که این گوشی با تمام قابلیت های گرافیکی و سخت افزاری اش پاسخگوی حداقل نیاز شما که صحبت کردن با آن تا حداقل یک روز تا یک روز و نیم بدون نیاز به شارژ مجدد است را فراهم نمیکند. این برمیگردد به همان محدودیت که در بند اول ذکر شد. گوشی تلفن به دلیل همراه بودن نمیتواند یا دست کم منطقی نمی نماید که هم اندازه ی تبلت ها باشد. پس فضای محدودتری برای جاسازی باتری داریم نتیجه اینکه اکثر گوشی های اندرویدی یا ویندوز فونی نیاز به شارژ مجدد به طور متوسط دو بار در روز را دارند. از سری اکسپریای سونی اریکسون تا گوشی های شرکت اچ تی سی و سامسونگ و... ضمن اینکه صفحه نمایش بزرگ خود نیز این ضعف را تشدید میکند و با اینکه سوپر امولد پلاس در سامسونگ گلکسی اس2 یا موتور براویای سونی در اکسپریا اکس 10 اسامی دهن پر کنی هستند اما در ورطه ی عمل شما مجبورید نور صفحه نمایش را بسیار کم کنید تا باتری کمتری مصرف شود و با این اتفاق دیگر قابلیتی در خصوص صفحه ی نمایش برای گوشی شما باقی نمیماند.

با اوصاف پیش آمده محاسبه ی مصرف باتری در زمان بازی با این گوشی ها هم سخت نخواهد بود. ضمن اینکه وقتی صحبت از پردازنده ی بالای یک گیگاهرتز آن هم از انواع مورد استفاده ی این شرکت ها میکنیم و بحث از دوهسته ای بودن به میان میاوریم باید بدانیم که این پردازنده ها در مواقعی که در حال کار پس دادن شدید هستند مثل زمانی که با گوشی تان بازی های سنگین میکنید ضمن مصرف انرژی بسیار زیاد گرمای زیادی هم تولید میکنند که با توجه به ابعاد فشرده ی یک گوشی راه دررویی برایش نیست و تعبیه ی فن هم که دور از ذهن است و این به گوشی ضرر مسلم میرساند. گرمای تولید شده در حال بازی با این گوشی ها به شدت از روی بدنه توسط خود کاربر قابل لمس و احساس است.
با این وجود برای کسانی که مایلند دو گوشی یکی برای تماس و یکی برای شان و منزلت اجتماعی! داشته باشند شرکت های نامبرده گزینه های خوبی را دارند. البته با این کار این سوال پیش می آید که چرا یک گوشی خوب و یک تبلت خوب نگیریم و یک گوشی بد و یک تبلت سیم کارت خور بد را انتخاب کنیم؟؟
این مقاله از خودمه کسی نقدی داره همین جا مطرح کنه. با تشکر

ehsan2004
01-09-2011, 15:43
با تمام احترامی که برای سامسونگ دارها قایلم این شرکت یک شرکت باری به هر جهته! عرض میکنم چرا... سامسونگ و کمپانی های مشابه همواره درصدد قبضه کردن بازار هستن و برای اینکار از همه چیز میگذرن و هرکاری میکنن... این حقه ی اخیر سامسونگ هم که گلکسی اس2 نام داره در همین راستا قرار داره.اساسا وقتی ما با یک گوشی همراه طرف هستیم محدودیت هایی وجود داره. هم از لحاظ اندازه و هم متعاقبا از لحاظ منبع انرژی. تا اینجای بحث رو داشته باشین میریم سراغ اندروید
اندروید سیستم عاملیست ترتیب داده شده برای تبلت توسط گوگل. پس در مواجهه با اندروید ما انتظاراتمون هم سطح با تبلت میشه که پردازنده ی در حد 1.5 و سایز بزرگتر و البته طول عمر باتری پایین تر رو شامل میشه. یعنی ما از تبلت انتظار کار مداوم تا 7..8 ساعت رو نداریم واقعا
حالا حرکتی که بسیاری از کمپانی ها من جمله سامسونگ که درواقع میشه گفت از پیشروهای این حرکت هم بوده انجام دادن این بود که اولا سخت افزار یک گوشی رو تا حدی ارتقا دادن و از طرف دیگه نرم افزار یا همون سیستم عامل که اندروید یا ویندوزفون باشه رو تا حدی تعدیل کردن تا همپای سخت افزار بشه. پس تا اینجا میرسیم به یک پکیج که نه تبلت و نوت بوک است و نه گوشی! اما نیاز مصرف کننده ی امروز را که به دنبال محیط کاربری فانتزی تر و بازی های دهن پرکن تر هستش رو برطرف میکند اما...
نکته اینجاست که این فانتزی بودن و بازی های آنچنانی تاوانی دارد و آن در وحله ی اول پرداخت پول گزاف برای خرید آن و سپس پشیمانی بعد از خرید است. چرا که این گوشی با تمام قابلیت های گرافیکی و سخت افزاری اش پاسخگوی حداقل نیاز شما که صحبت کردن با آن تا حداقل یک روز تا یک روز و نیم بدون نیاز به شارژ مجدد است را فراهم نمیکند. این برمیگردد به همان محدودیت که در بند اول ذکر شد. گوشی تلفن به دلیل همراه بودن نمیتواند یا دست کم منطقی نمی نماید که هم اندازه ی تبلت ها باشد. پس فضای محدودتری برای جاسازی باتری داریم نتیجه اینکه اکثر گوشی های اندرویدی یا ویندوز فونی نیاز به شارژ مجدد به طور متوسط دو بار در روز را دارند. از سری اکسپریای سونی اریکسون تا گوشی های شرکت اچ تی سی و سامسونگ و... ضمن اینکه صفحه نمایش بزرگ خود نیز این ضعف را تشدید میکند و با اینکه سوپر امولد پلاس در سامسونگ گلکسی اس2 یا موتور براویای سونی در اکسپریا اکس 10 اسامی دهن پر کنی هستند اما در ورطه ی عمل شما مجبورید نور صفحه نمایش را بسیار کم کنید تا باتری کمتری مصرف شود و با این اتفاق دیگر قابلیتی در خصوص صفحه ی نمایش برای گوشی شما باقی نمیماند.

با اوصاف پیش آمده محاسبه ی مصرف باتری در زمان بازی با این گوشی ها هم سخت نخواهد بود. ضمن اینکه وقتی صحبت از پردازنده ی بالای یک گیگاهرتز آن هم از انواع مورد استفاده ی این شرکت ها میکنیم و بحث از دوهسته ای بودن به میان میاوریم باید بدانیم که این پردازنده ها در مواقعی که در حال کار پس دادن شدید هستند مثل زمانی که با گوشی تان بازی های سنگین میکنید ضمن مصرف انرژی بسیار زیاد گرمای زیادی هم تولید میکنند که با توجه به ابعاد فشرده ی یک گوشی راه دررویی برایش نیست و تعبیه ی فن هم که دور از ذهن است و این به گوشی ضرر مسلم میرساند. گرمای تولید شده در حال بازی با این گوشی ها به شدت از روی بدنه توسط خود کاربر قابل لمس و احساس است.
با این وجود برای کسانی که مایلند دو گوشی یکی برای تماس و یکی برای شان و منزلت اجتماعی! داشته باشند شرکت های نامبرده گزینه های خوبی را دارند. البته با این کار این سوال پیش می آید که چرا یک گوشی خوب و یک تبلت خوب نگیریم و یک گوشی بد و یک تبلت سیم کارت خور بد را انتخاب کنیم؟؟

با تشکر از شما برای این توضیحات
ولی این پست باید در بخش مقایسه گوشیها زده بشه اینجا جای این بحث ها نیست
یعنی کسی که این گوشی ار میخره میات توی بخش واسه کار با گوشی نه اینکه بیات مثلا نقد در مورده گوشی را ببینه و بخونه

در هر صورت بهتره این نقد ها را در قالبه یه تاپیکه جداگانه در بخش مشاوره یا بخش معرفی گوشی ها زده بشه

این بحث ها جز حرف های بیفایده واسه دو طرف چیزی نداره چون اون کسی که میات باهاتون بحث کنه گوشی را خریده و مطمئنا این بحث هیچ فایده ای نداره

در هر صورت این بحث ها واسه کسانی که میخوان گوشی را بخرن مفیده که میشه بخش مشاوره اونجا میتونین با دوستاتون بحث و نقد کنین

با تشکر از شما

پست به زودی ویرایش خواهد شد

akahroba
01-09-2011, 15:49
چشم

Hosein61t
01-09-2011, 16:03
با تمام احترامی که برای سامسونگ دارها قایلم*******************

دست به قلم شما خوبه
اما جاش اینجا نیست
کما اینکه این مطلب رو 3 جای دیگه نوشتید که هیچ ربطی به همدیگه نداره
موقع زدن پست دقت کنید که مطلبی که میزنید مربوط به چه موضوع و دسته ای میشه
اینجا جای انتقاد هر چند درست از دیوایسهای اندرویدی یا ... نیست.
متشکر

raminhp
01-09-2011, 17:23
با سلام
دوستانی که میخوان تصاویر این گوشی رو در ابعاد واقعی ببینن میتونن به سایت زیر مراجعه کنن
این سایت با گرفتن اندازه مانیتور تصویری در اندازه واقعی نشون میده
>>>سایت<<< (http://pective.com/pic/samsung-galaxy-s-ii-2)
یه چیزی یادم رفت سایت مارو قحریم کرده برای دسترسی باید از چی چی ان استفاده کنید

raminhp
01-09-2011, 17:24
با سلام
دوستانی که میخوان تصاویر این گوشی رو در ابعاد واقعی ببینن میتونن به سایت زیر مراجعه کنن
این سایت با گرفتن اندازه مانیتور تصویری در اندازه واقعی نشون میده
>>>سایت<<< (http://pective.com/pic/samsung-galaxy-s-ii-2)
یه چیزی یادم رفت سایت مارو قحریم کرده برای دسترسی باید از چی چی ان استفاده کنید

mehdi_2997
13-09-2011, 22:50
سلام دوستان

یه سوال داشتم

گلکسی اس 2 دارم

موقع تست گوشی قسمت سنسور واسه من وقتی تست میکنم وقتی گوشی رو اینور و اونور

میکنم ویبره میزنه فقط وقتی سمت چپ میگیرم ولی سمت راست اینجوری نیست

این طبیعیه یا نه؟

رو یه گوشی دیگه امتحان کردم اینجوری نبود

ehsan2004
14-09-2011, 15:20
سلام دوستان

یه سوال داشتم

گلکسی اس 2 دارم

موقع تست گوشی قسمت سنسور واسه من وقتی تست میکنم وقتی گوشی رو اینور و اونور

میکنم ویبره میزنه فقط وقتی سمت چپ میگیرم ولی سمت راست اینجوری نیست

این طبیعیه یا نه؟

رو یه گوشی دیگه امتحان کردم اینجوری نبود

با بازی تست کنین سنسور را ببینید مشکلی توی بازی دارید یا نه اگه نداشتید سنسور سالمه

hadigta
15-09-2011, 10:58

2)تشخیص unlock : گوشی حتما حتما باید unlock factory باشه و دستی unlock نشده باشه. توجه به چنتا مورد بد نیست .... اول اگه lock باشه اسم اون اپراتور روی گوشی یا جعبه هست . دوم اینکه گوشی روشن میکنید بجز علامت گالاکسی س 2 چیز دیگه ای نیاد یعنی مثلا علامت t-mobile (مثال یک اپراتور) اولش نیاد .... سوم توی settings برید بعد هم برید about چیزی یا نامی از اپراتوری نباشه .... چهارم سیم کارتتون و بخونه و بتونین باهاش sms بدید و تلفن بزنید .... بهترین راه هم اینه که گوشی آپدیت کنید و رام جدید بزنید و ببینید lock میشه یا نه (که این حالت در صورتی امکان پذیره که از فروشنده 1 2 روز اجازه تست بگیرید)

http://m1.imagemoon.us/images/16566immgalaxy-s2-tips-tricks-6.jpeg

شما باید در این قسمت به خصوص دوربین و پیکسل سوخته و دیده شدن رنگ صورتی در صفحه را چک کنید . بهترین گزینه برای تست 2 مورد آخر : (receiver (white هست

نکته آخر :
بعضی نوشته made in korea by samsung اینا ساخت خود کره هستند .

دوست عزيز مطمئنا گوشي كه هم خودش و هم باطربش ساخت كره باشه بهتر از چينه اينو همه ميدونن

raminhp
15-09-2011, 14:19
دوست عزيز مطمئنا گوشي كه هم خودش و هم باطربش ساخت كره باشه بهتر از چينه اينو همه ميدونن

با سلام
دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدی؟
کجای کره ای بهتر از چینیه یا بالعکس
دوستان چینی و کره ای هیچ تفاوتی چه از لحاظ کمی و چه کیفی ندارن پس زیاد نسبت به کره و چین حساس نباشید

arash_a
15-09-2011, 23:27
من به شخصه چین رو گرفتم و واقعا هم ازش راضی هستم و هیچ مشکلی هم نداره.
کره رو میگفتن 770 و چین رو 720 ، خداییش دارن سوء استفاده میکنن از مردم دیگه، چون میدونم هردوتاشونو موقع خرید به یه قیمت میخرن.
پس اصلا از اینکه ساخت کجاست نگران نباشید.

M0RT3Z4
15-09-2011, 23:28
یک مورد هنگام خرید برام پیش اومد گفتنش بدنیست،آقا حواستون به سالم بودن سنسور های حرکتی گوشه باشه،بجز صفخه home و قسمت برنامه ها همه قسمت های دیگه فابلیت چرخش خود کار رو دارن،اینو گفتم چون تو علائدین یه گوشی ساخت کره دیدم که همین مشکل رو داشت و نزدیک بود به خودم بندازن!

120119
19-09-2011, 19:15
سلام دوستان عزیز
آیا شارژر گوشی های ساخت کره با شارژر گوشی های ساخت چین تفاوت دارد؟
یکی از اساتید چند وقت پیش گفته بود که راه مطمئنی برای تشخیص گوشی های کره ای وجود دارد، اما خبری نشد. البته ذکر شده بود که در صورت تعویض لیبل هم میشه تشخیص داد. آیا واقعا چنین روشی وجود دارد؟

blood eater
19-09-2011, 20:20
بلی و ان شا الله آموزشش به زودی گذاشته خواهد شد

شرمنده سرمون شلوغه این چند وقت

raminhp
21-09-2011, 12:09
آره آموزش تشخیص واقعا ضروری هستش

behjaf
22-09-2011, 00:55
من اینجا در اصفهان made by samsung رو پیدا کردم 720
این بهترینه دیگه ؟؟
با وجودی که بیشتریا میگن کره ای ها چون ورژن اولیه هست گیر داره کارش
چینی تمام هم که نه
میمونه این مدل که کار جفتشونه

dj_S_021
24-09-2011, 21:30
سلام دوستان عزیز.

امیدوارم حالتون خوب باشه.

بچه های تهرانی کمکم کنند ؟

از قیمت گالاکسی اس 2 بدون گارنتی اصل کره made by samsung korea یا made by samsung کسی خبر داره ؟؟

ممنون میشم کمکم کنید ؟؟

من با 650 یا نهایت 680 چه گوشی آکبندی بدون گارنتی بخرم ؟؟

با 600 هزار تومن چه گوشی کارکرده ای می تونم بخرم ؟؟

منتظرم دوستان .

با 700 تومن میشه نوشو خرید بدون گارانتی ؟؟ دوستان تهرانی کمک کنند ؟؟

فردا صبح می خوام برم خرید علاءالدین ! کمکم کنید ؟

Advanced Ali-00
24-09-2011, 23:03

سلام.
آقا من راستش چهار شنبه طبقه6علائدین یه فروشگاه رسمی بود نه ازمسخره ها باهاش کلی بحث کردم راجع به گوشی اولش710میگفت بعدش به700راضی شد فقط بدبختی کارتشو نگرفتم ولی میدونم که نرسیده به ته راهرو بودکه روبروش میشد سپاهان همراه.
جعبش بزرگ بود فکر کنم سفارش خواور میانه بودش.
البته همه طبقه5و6آدمای خیلی خوبی هستن.
برای تشخیص کجایی بودن گوشی ازتایپیک:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=169634
استفاده کنید روی جعبه گوشی Imeiرو زده خب مثلاًاگر 8رقم اولش:
35884804
بودیعنی روی لیبل پشت گوشی زده:
Made By Samsung
باآدداپتور دوشاخه.
راستش منم بکوب دنبال یکی میگشتم که تهران باشه باهاش برم نحوه تست رو ببینم.....:bh:
موفق باشید.

Sobhan-N73
26-09-2011, 10:23
دوستان گوشی فابریک in چین گرفتم ولی سنسور حرکتیش خیلی قاطیه.یهنی 60 درجه رو 0 درجه میدونه.نرم افزاری درست میشه یا ببرم پیش فروشنده ؟

raminhp
26-09-2011, 13:48
دوستان گوشی فابریک in چین گرفتم ولی سنسور حرکتیش خیلی قاطیه.یهنی 60 درجه رو 0 درجه میدونه.نرم افزاری درست میشه یا ببرم پیش فروشنده ؟

نمیدونم ولی فک کنم اشکال داره ببری پیش فروشنده بهتر ه
فک کنم گه سوالو تو بخش پرسش و پاسخ می پرسیدی بهتر بود

ehsan2004
26-09-2011, 19:47

برید به ستینگ و کالبرش کنین
اگه نشد ببرید عوضش کنین

JAM
26-09-2011, 21:01
سلام دوستان عزیز.

امیدوارم حالتون خوب باشه.

بچه های تهرانی کمکم کنند ؟

از قیمت گالاکسی اس 2 بدون گارنتی اصل کره made by samsung korea یا made by samsung کسی خبر داره ؟؟

ممنون میشم کمکم کنید ؟؟

من با 650 یا نهایت 680 چه گوشی آکبندی بدون گارنتی بخرم ؟؟

با 600 هزار تومن چه گوشی کارکرده ای می تونم بخرم ؟؟

منتظرم دوستان .

با سلام و احترام

دوست عزیز اگه میخوای جواب خوب و سریع بگیری بهتره بری به بخش مشاوره خرید
جای سوالتون اینجا نیست

با تشکر

ps3amir
29-09-2011, 09:13
سلام.
میخواستم ببینم این گوشی ها هم باید سه دکمه کار کنه؟یا کلا نداره یا همشون کار میکنه؟
ممنون

m2n69
29-09-2011, 10:03
سلام.
میخواستم ببینم این گوشی ها هم باید سه دکمه کار کنه؟یا کلا نداره یا همشون کار میکنه؟
ممنون

مشكل سه دكمه نداره

*r.E.Z.a*
02-10-2011, 17:39
سلام
میشه نصب برنامه آندروید برای من توضیح بدید

ehsan2004
02-10-2011, 18:54
سلام
میشه نصب برنامه آندروید برای من توضیح بدید

عزیزم اول شما باید این تاپیک را مطلاعه کنین:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165836

نصب برنامه های اندورید هم این تاپیک:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101470
یا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98526

omidshirazy52
07-10-2011, 21:44
گوشی های که زده باشهMade by samsung اصل کره دارای کیفت برد عالی ودر حال حاضر تو بازار بسیار کم است

ehsan2004
08-10-2011, 18:12
گوشی های که زده باشهMade by samsung اصل کره دارای کیفت برد عالی ودر حال حاضر تو بازار بسیار کم است

عزیزم این تاپیک را بخون:

درضمن من هر تعداد از این مدل خواستی برات گیر میارم
این ها ساخت کره نیستند قطعات کره ای هستند و در کشوری دیگه اسمبل میشن

I.M.A.N A.R.C.H
12-10-2011, 13:24
می خوام گلکس اس 2 بگیرم بعد شنیدم که چینیاش کمتر داغ میکنه تو نهب برنامه ها سریع تره بهتره
از کجا بفهمم چینیهی؟؟؟

samijaan
12-10-2011, 15:06
می خوام گلکس اس 2 بگیرم بعد شنیدم که چینیاش کمتر داغ میکنه تو نهب برنامه ها سریع تره بهتره
از کجا بفهمم چینیهی؟؟؟

دوست من اين حرفها چيه ..

همشون يكي هستند ...

شما با آپديت و نصب رامهاي جديد ميتونين مشكل داغ كردن رو تا حدي كاهش بدين/

GoLPeSaR
17-10-2011, 18:30
از کجا بفهمم چینیهی؟؟؟

دادا مگه میشه که چینی از کره بهتر باشه.کره ای بهتره شک.نکن

Shahrokh K!NG
17-10-2011, 18:59
دوستان دقت کنن فقط لیبل مشکی اصله بعضی ها یه لیبل سفید بزرگتر میچسبونن رو اون که معلوم نشه لیبل اصلی باز شده یا نه، کسانی که پلمپ میخوان لیبل مشکی باز نشده بخرید به هر نحوی که برچسبی چیزی روی لیبل اصلی بچسبونن یعنی باز شده قبلا

saber nokia
25-10-2011, 22:54
نکته آخر :
بعضی نوشته Made In Korea By Samsung اینا ساخت خود کره هستند .

یعنی واقعا فرقی ندارن؟

GoLPeSaR
25-10-2011, 23:21
یعنی واقعا فرقی ندارن؟

بله دوست عزیز فرق دارم با هم

haghighat.h
26-10-2011, 02:06
بابا این چه بحث بیهوده ای هست که راه انداختین.
به خدا به جز سر در گمی چیزی در پی نداره

آقا یک کلام کره 100% بهتره اما الآن تو بازار موجود نیست اگر هم باشه یا تقلبیه یعنی همون چینی هست با لیبل کره و یا اصلیه که خیلی قیمتش بالاست و با توجه به کیفیت مشابه ارزش نداره این همه هزینه بکنی.

در کل این گوشی روی کاغذ و از نظر مشخصات فعلا رقیب نداره, و میشه گفت بهترین هست.
من فیلمهایی که دوستان گذاشتن رو دیدم و میشه گفت آیفون 4 و htc در مقابلش حرفی برای گفتن ندارن.

اما نکته جالب در مورد آپگرید به آندروید جدید هست که پستشو تازه دیدم.
اگر واقعا این گوشی به آندروید جدید آپگرید نمیشه باید در مورد خریدش تجدید نظر کرد.

اگر دوستان در این مورد اطلاعاتی دارن ممنون میشم من رو هم مطلع کنن.

morteza-mmo
10-11-2011, 15:54
سلام
من با آندروید کار نکردم و میخوام گالکسی س 2 رو بگیرم
منظور از ریختن رام جدید بعد از آپدیت چیه؟
ممنون

mamad CJ
10-11-2011, 16:10
سلام
من با آندروید کار نکردم و میخوام گالکسی س 2 رو بگیرم
منظور از ریختن رام جدید بعد از آپدیت چیه؟
ممنون

سلام

رام میشه همون اپدیت (شامل فایل های سیستمی

مثل فریمور در سیمبین

که بعضیب هاشون رسمین (ساده)

بعضی دیگه کوک شده (گرافیکی - قابلیت های بیشتر- سرعت بیشتر و...)

arman12625
12-11-2011, 20:20
من که مخم سوت کشید:da: چقدر این اطلاعات ضد ونقیضه!!!!!
دارم پشیمون میشم ایکاش این قسمتارو نخونده بودم.
خورد تو ذوقم:du:

morteza-mmo
14-11-2011, 16:26

سلام
ممنون از همه راهنماییاتون
فقط حواستون باشه پلمپش را دوباره به یه چسب نبسته باشند یعنی چی؟ من متوجه نشدم

K I N G
14-11-2011, 16:43
سلام
ممنون از همه راهنماییاتون
فقط حواستون باشه پلمپش را دوباره به یه چسب نبسته باشند یعنی چی؟ من متوجه نشدم
پلمپش با این برچسب های حرارتیه که بعد از باز شدن دیگه نمیشه مخفیش کرد
منظور اقا احسان اینه که روی اون برچسبه چسب نواری نچسبونده باشن
...
امروز یه اس2 رفتیم خریدیم
حتی دور پک هم تمام پلاستیک کشیده شده هست
بنظر من پشت گوشی رو نگاه کنید که i9100 باشه نه i9100g
بعدشم کد *#0*# رو تست کنید و خلاص
دوستان یه نکته دیگه هم اینه که برخی فرشنده ها قیمت رو بهتون خیلی ارزون میدن !!!
وقتی میخوای بخری میگه حتمآ باید نرم افزار هم براتون نصب کنم
گول این شیاد ها رو نخورید
...
نکته دیگه اینه که گوشی با نصب هرگونه برنامه خارج از پارس مایکروتل از گارانتی خارج میشه پس چه کاریه ادم با گارانتیش رو بخره :4:
...
حواستون باشه که ماکروتل گارانتی اصلی نیست و گارانتی اصلی مایکروتله
...
نکته خاصی دیگه بنظرم نمیرسه ولی اگه سوالی بود در خدمتم (البته ما شاگرد اساتید هستیم)

amirhossein94
03-12-2011, 22:18
سلام
من قصد دارم تا آخر ماه اس 2 بخرم و این تاپیکو خوندم یکم گیج شدم
یه مغازه ای هست آشناست(البته خیلی هم اطمینان ندارم) بهش گفتم اس 2 چینی بهتره یا ویتنام گفت اینا فقط لیبله و راحت میشه لیبل عوض کرد آیا واقعا میشه لیبل عوض کرد و کسی نفهمه ؟
پلمپ جعبه اگه باز شده باشه به راحتی پیداست ؟
48 ساعت مهلت تست هم میده توی 48 ساعت همه چیز معلوم میشه که گوشی مشکل داره یا نه ؟
یا توجه به چیز هایی که بچه ها گفتن (مشکل شارژ ) آیا ویتنامی بهتره؟
made by samsung همه چینی هستن ؟و از made in china by samsung بهتره ؟
با توجه به مشکل شارژ با گارانتی بهتره یا بدون گارانتی؟ از نمایندگی بگیرم بهتره ؟
کسی جای مطمئن تو شیراز سراغ داره ؟ اونایی که ارزون میدن تقلبی هست ؟ مگه این گوشی تقلبی هم داره ؟
چه قدر سوال پرسیدم !!:ca:
با تشکر فراوان

miladagho
03-12-2011, 23:20
سلام
من قصد دارم تا آخر ماه اس 2 بخرم و این تاپیکو خوندم یکم گیج شدم
یه مغازه ای هست آشناست(البته خیلی هم اطمینان ندارم) بهش گفتم اس 2 چینی بهتره یا ویتنام گفت اینا فقط لیبله و راحت میشه لیبل عوض کرد آیا واقعا میشه لیبل عوض کرد و کسی نفهمه ؟
پلمپ جعبه اگه باز شده باشه به راحتی پیداست ؟
48 ساعت مهلت تست هم میده توی 48 ساعت همه چیز معلوم میشه که گوشی مشکل داره یا نه ؟
یا توجه به چیز هایی که بچه ها گفتن (مشکل شارژ ) آیا ویتنامی بهتره؟
made by samsung همه چینی هستن ؟و از made in china by samsung بهتره ؟
با توجه به مشکل شارژ با گارانتی بهتره یا بدون گارانتی؟ از نمایندگی بگیرم بهتره ؟
کسی جای مطمئن تو شیراز سراغ داره ؟ اونایی که ارزون میدن تقلبی هست ؟ مگه این گوشی تقلبی هم داره ؟
چه قدر سوال پرسیدم !!:ca:
با تشکر فراوان

عزیزم من آشنا سراغ دارم خودمم ازش s2 وmotorola defy واسه خودم خریدم واسه ندتا ازدوستامم خریدم ازش... خاستی خودمم برات رام عوض میکنم ردیف تحویلت میدم..من دانشجوام شیراز خابگاه مفتح هستم خاستی پیام خصوصی بده بم

amirhossein94
04-12-2011, 17:58
ممنون میلاد جان بهت pm میزنم
بچه ها جواب سوال های ما رو نمیدین؟ :an: آخه تاپیکو که خوندم این سوالا برام پیش اومد

hamed12055
04-03-2012, 12:08
سلام
من الان s2 سری اولو دارم و میخوام یه جدیدشو بخرم.
میخواستم بدونم تو کیفیتش تغییری ایجاد شده یانه؟بفروشمش یا نه؟

C0D3R
04-03-2012, 12:12
سلام
من الان s2 سری اولو دارم و میخوام یه جدیدشو بخرم.
میخواستم بدونم تو کیفیتش تغییری ایجاد شده یانه؟بفروشمش یا نه؟

سلام
فرقي نكرده همون گوشي هست اما تويه كشورهاي ديگه ريليز ميشه، ضمن اينكه الان بيشتر مدل g هست

hamed12055
04-03-2012, 12:22
بین مدل g ومعمولیش چه فرقی هست؟

hamed12055
04-03-2012, 12:32
ریلیز شدن یعنی چی؟

MASTER_MOB
04-03-2012, 12:36

بین این دومدل یه دنیا فاصله هستش ...البته از لحاظ cpu و پردازنده گرافیکی ... که cpu ش خوبه ولی گرافیکش مال galaxy s هستش بد نیست ولی اصلا به پای s2 معمولی نمیرسه...
البته اینم بگم به غیر از کارهای سنگین گرافیکی هیچ تفاوتی از لحاظ سرعت ندارند چون من هر دوتاشون رو باهاشون یه مدت کارکردم..... یه نکته دیگه اینکه s2 معمولی هر کاریش هم بکنی از لحاظ نگهداری شارژ به سری g نمرسه ...اینو خودم تجربه کردم
به نظرم اگه میگیرید همون معمولی رو بگیرید که ساپورت خیلی بهتری داره از لحاظ بازی و رام

Shahrokh K!NG
04-03-2012, 12:37

تو چیپست و گرافیک فرق دارن، معمولی گرافیکش Mali-400 هستش و G از PowerVR SGX540 استفاده میکنه، Mali قویتره، چیپست هم معمولی Exynos هست و G از TI OMAP 4430 استفاده میکنه

hamed12055
04-03-2012, 13:14
به نظرتون کدوم بهتره؟

Shahrokh K!NG
04-03-2012, 13:22
به نظرتون کدوم بهتره؟

خب بالطبع معمولی بهتره ولی در کل باهم فرق محسوسی ندارند حساس نباشید بهتره

hamed12055
04-03-2012, 13:25
کیفیت 9100 از سری اول تالانتغییری کرده یانه؟

zhabiz cdi
24-03-2012, 23:56
کیفیت 9100 از سری اول تالانتغییری کرده یانه؟

خیر دست عزیز
تغییری نکرده

hadi_651
26-03-2012, 10:37
با سلام من مدتی یه s2 خریدم ولی بعد از مدت حدودا یک ماه رنگ تصویرش از گوشه تصویر شروع شد به تغییر تا به کل تصویر رسید و یه روز پاشدم دیدم دیگه تصویر نداره تعمیر کار میگه این گوشی ها اگه کنار بلند گو یا اهن ربا باشن lcd میسوزونن با ید lcd عوض بشه لطفا کمکم کنین.

C0D3R
26-03-2012, 10:50
با سلام من مدتی یه s2 خریدم ولی بعد از مدت حدودا یک ماه رنگ تصویرش از گوشه تصویر شروع شد به تغییر تا به کل تصویر رسید و یه روز پاشدم دیدم دیگه تصویر نداره تعمیر کار میگه این گوشی ها اگه کنار بلند گو یا اهن ربا باشن lcd میسوزونن با ید lcd عوض بشه لطفا کمکم کنین.

سلام
خوب اگر كنار يه مگنت قوي باشه بله lcd رو خراب ميكنه ، اگر كلا هيچ تصويري ندارين كه بايد ببرين پيش تعميركار كاربلد و بهش نشون بدين تا براتون تست كنه

ps3amir
04-04-2012, 19:24
سلام
میشه بگین در هنگام خرید باید به چه نکاتی دقت کنم؟
گوشی ها ساخت کجا هستند؟بای سامسونگ یا چینه؟
همچنین نوع شارژر همونی هست که در gsmarena هستش؟
محتویات جعبه هم بگین.
البته حواسم به g نبودنش هست.
کلا نکاتی که باید دقت کرد را بگین.

kaoniran
05-04-2012, 23:41
سلام دوستان
من تازه گوشی را گرفتم روی صفحه گوشی یک علامت c و یک نقطه بزرگ وجود داره البته باید کمی دقت کرد تا دیده بشه -روی یک گوشی دیگه هم دیدم . میشه توضیح بدید که فقط گوشی من مشکل داره یا همه این مدل اینجوری است .

mjajiyani
23-04-2012, 21:51
سلام
کل 13 صفحه رو کامل خوندم
هيچ نکته اي در مورد اينکه اگر کسي بخواد يه گوشي اس۲ کار کرده بگيره يا گرفته چه چيزهايي رو بايد چک کنه نيست، فقط صحبت از ساخت کره و چين بود!
در هر حال چند تا سوال دارم از خدمتتون ، ديروز از يکي از دوستان يه اس۲ تقريبا تمييز گرفتم
قبلا experia ray داشتم و کلا عادت دارم با گوشي زياد کار ميکنم ، بازي و اينترنت و ....
اولا خواستم ببينم چه چيزي رو به جز اون موارد *#0*# بايد تست کنم!? دوم اينکه به نظرم يه کم زياد طول ميکشه تا شارژش پر بشه و زود هم تموم ميشه
شارژرش از اين 3 فيش ها هست ، ممکنه شارژر يا باطري ايراد داشته باشه!? موقع شارژ خيلي هم باطريش گرم ميشه! نکته ديگه اينکه وقتي چيزي دانلود ميکنم قسمتي که دوربين هست خيلي گرم ميشه البته کنار دوربين
موقع بازي هم گرم ميشه
گوشي made in korea by samsung هست و باطريش هم made in korea ....in china هست
صفحه نمايش و دوربين رو هم چک کردم مشکلي نداشت
خوشحال ميشم اگر لطف کنيد راهنمايي کنيد
فکر کنم به جز من به درد کساي ديگه هم بخوره
پيشاپيش ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

M_Erjenany
23-04-2012, 22:32
سلام
کل 13 صفحه رو کامل خوندم
هيچ نکته اي در مورد اينکه اگر کسي بخواد يه گوشي اس۲ کار کرده بگيره يا گرفته چه چيزهايي رو بايد چک کنه نيست، فقط صحبت از ساخت کره و چين بود!
در هر حال چند تا سوال دارم از خدمتتون ، ديروز از يکي از دوستان يه اس۲ تقريبا تمييز گرفتم
قبلا experia ray داشتم و کلا عادت دارم با گوشي زياد کار ميکنم ، بازي و اينترنت و ....
اولا خواستم ببينم چه چيزي رو به جز اون موارد *#0*# بايد تست کنم!? دوم اينکه به نظرم يه کم زياد طول ميکشه تا شارژش پر بشه و زود هم تموم ميشه
شارژرش از اين 3 فيش ها هست ، ممکنه شارژر يا باطري ايراد داشته باشه!? موقع شارژ خيلي هم باطريش گرم ميشه! نکته ديگه اينکه وقتي چيزي دانلود ميکنم قسمتي که دوربين هست خيلي گرم ميشه البته کنار دوربين
موقع بازي هم گرم ميشه
گوشي made in korea by samsung هست و باطريش هم made in korea ....in china هست
صفحه نمايش و دوربين رو هم چک کردم مشکلي نداشت
خوشحال ميشم اگر لطف کنيد راهنمايي کنيد
فکر کنم به جز من به درد کساي ديگه هم بخوره
پيشاپيش ممنون

sent from my gt-i9100 using tapatalk

سلام
والله داداش دیگه کوشی کارکرده و نو که واسه تست فرقی ندارن ! شما با همین گفته اون دست دوم رو هم تست کن !

شارژ این گوشی اگر خالی خالی باشه یه 1 ساعت میشه تا پر بشه !
و اینکه زود خالی میکنه اون دیگه بستگی به رام شما داره که باتری خور باشه یا خیر ؟ برای رام اورجینال و استفاده عادی یه 2-3 روز راحت میره ...

داداش اینکه میگی سه فیش منظورت چیه ؟ من متوجه نشدم ؟

گرما رو درست فهمیدین این مشکل هست ! اما با تعویض رام ها این مشکل حل میشه !
الان رام های با بیس 4 این مشکل رو میتونیم ببینیم !

سوالی بود در خدمتم !

mjajiyani
23-04-2012, 23:20
سلام
والله داداش دیگه کوشی کارکرده و نو که واسه تست فرقی ندارن ! شما با همین گفته اون دست دوم رو هم تست کن !

شارژ این گوشی اگر خالی خالی باشه یه 1 ساعت میشه تا پر بشه !
و اینکه زود خالی میکنه اون دیگه بستگی به رام شما داره که باتری خور باشه یا خیر ؟ برای رام اورجینال و استفاده عادی یه 2-3 روز راحت میره ...

داداش اینکه میگی سه فیش منظورت چیه ؟ من متوجه نشدم ؟

گرما رو درست فهمیدین این مشکل هست ! اما با تعویض رام ها این مشکل حل میشه !
الان رام های با بیس 4 این مشکل رو میتونیم ببینیم !

سوالی بود در خدمتم !

ممنون از شما
الان تو تاپيک تشخيص محل ساخت از روي سريال گوشي نگاه کردم ديدم اين گوشي از اون سري اولي ها هست نميدونم خوبه يا نه ، چون xbox که يادمه سري اوليهاش خيلي مشکل داشت و همه ميسوختن :D
با توجه به توضيجات اون دوستمون اين شارژرها مخصوص امريکا و اروپا هست
منظورم از سه فيش هم نميدنم چجوري توضيح بدم خدمتت ،از همينا که بايد يه تبديل ۳به ۲ بخوره تا بشه بزنيش به برق
سوالي هم که کردم که چه چيزايي رو چک کنم چون کارکرده هست منظورم اين بود که اگر مشکلي داشته باشه چطور ميشه فهميد و احيانا اگر اين مدل اشکالي داره که فراگير باشه اون رو بدونم
شارژ هم نصف روز نگر ميداره و بيش از ۱ ساعت طول ميکشه پر بشه البته من دايم wifi ام روشنه و همش هم يا تو اينترنتم يا بازي ميکنم
بازم ممنون از راهنمايتون

M_Erjenany
23-04-2012, 23:33
ممنون از شما
الان تو تاپيک تشخيص محل ساخت از روي سريال گوشي نگاه کردم ديدم اين گوشي از اون سري اولي ها هست نميدونم خوبه يا نه ، چون xbox که يادمه سري اوليهاش خيلي مشکل داشت و همه ميسوختن :d
با توجه به توضيجات اون دوستمون اين شارژرها مخصوص امريکا و اروپا هست
منظورم از سه فيش هم نميدنم چجوري توضيح بدم خدمتت ،از همينا که بايد يه تبديل ۳به ۲ بخوره تا بشه بزنيش به برق
سوالي هم که کردم که چه چيزايي رو چک کنم چون کارکرده هست منظورم اين بود که اگر مشکلي داشته باشه چطور ميشه فهميد و احيانا اگر اين مدل اشکالي داره که فراگير باشه اون رو بدونم
شارژ هم نصف روز نگر ميداره و بيش از ۱ ساعت طول ميکشه پر بشه البته من دايم wifi ام روشنه و همش هم يا تو اينترنتم يا بازي ميکنم
بازم ممنون از راهنمايتون

sent from my gt-i9100 using tapatalk

خواهش میکنم !

اره دوست من سری اول بسیار عالی وبا کیفیت هستن !
شما از همون کد استفاده کن یه تست سخت افزاری بگیر ببین که مشکلی نداشته باشه !

بعد هم گوشی رو بگیر و باهاش کار کن ! همه چی رو چک کن ! حتی کوچیکترین چیز !
یه مشکل که هست مال دوربین هست و وقتی از دوربین به یک بک گراند سفید نگاه شاید یه لکه صورتی رنگ ببینی ! این رو هم چک کن که نداشته باشه !
اگر هم داست زیاد جدی نیست و برطرف میشه البته با ارائه اپدیت !

mjajiyani
24-04-2012, 01:24
خواهش میکنم !

اره دوست من سری اول بسیار عالی وبا کیفیت هستن !
شما از همون کد استفاده کن یه تست سخت افزاری بگیر ببین که مشکلی نداشته باشه !

بعد هم گوشی رو بگیر و باهاش کار کن ! همه چی رو چک کن ! حتی کوچیکترین چیز !
یه مشکل که هست مال دوربین هست و وقتی از دوربین به یک بک گراند سفید نگاه شاید یه لکه صورتی رنگ ببینی ! این رو هم چک کن که نداشته باشه !
اگر هم داست زیاد جدی نیست و برطرف میشه البته با ارائه اپدیت !

خيلي ممنون
اون تستها رو انجام دادم و همه ok هست
عکس هم گرفتم و هر چي دقت کردم چيزي نديدم
پس گوشي ok هست و خيالم راحت باشه?!
اين گرم شدنها رو نفرموديد که آيا عادي هست يا نه?
موقع دانلود ، بازي کردن و شارژ گرم ميشه
شارژ و بازي فکر کنم طبيعي هست ولي موقع دانلود از wifi چرا بايد گرم بشه!?

mahyarrashidi
02-06-2012, 19:38
سلام
میدونم براتون سخته ولی تو رو خدا جوابمو بدین من میخوام گلکسی اس 2 رو از نمایندگی مایکروتل برج ملت یا نهایتا نمایندگی مایکروتل بازار موبایل خریداری کنم خرید از این دو جا مطمئنه یعنی جنس بد تحویل مشتری نمیدن؟ خواهشا جواب منو بدین بذارین خیالم راحت شه

vahid_crab708
04-06-2012, 17:37
به نظرم نمایندگی ها سری g دارن

simaran
24-06-2012, 20:15
دوست گرامی من تازه گوشی گالکسی اس 2 گرفتم.شارژ کامل این گوشی نزدیک به 3 ساعت میشه!آیا این طبیعیه؟اگه در روز حدود 5 الی 6 ساعت باش کار کنم شارژ اون تمام میشه!ورژن گوشیم آندرود 2.3.5 جینجربرد است.

92694
07-07-2012, 22:23
سلام دوستان منم تازه اين كوشي رو كرفتم و شارز كامل كوشيم 3 تا 4 ساعت طول ميكشه كسي ميدونه مشكلش جيه يا طبيعي هستش كه انقدر زمان ببره ؟؟؟ ميشه منو راهنمايي كنيد ؟؟؟ تشكر

sabzefosfori
07-07-2012, 23:36
مشکلی نيست دوست عزيز همون حدود طول ميکشه تا full شارژ بشه

mehdad askari
03-10-2012, 09:13
سلام دوستان
من تازه گوشی گالكسي s advanc گرفتم روی صفحه گوشی یک علامت c و یک نقطه بزرگ وجود داره البته باید کمی دقت کرد تا دیده بشه -روی یک گوشی دیگه هم دیدم . میشه توضیح بدید مشكلش چيه؟؟؟؟

mehdad askari
03-10-2012, 09:15
دوستان ميشه منو راهنمايي كنيد . منتظره جوابتونم.... ممنون

.milad
11-10-2012, 15:08
هنگام خرید این گوشی به صورت کارکرده چه نکاتی رو باید دقت کنیم؟

xsrd
13-10-2012, 16:14
دوستانی که قصد خرید اس2 دارند بزرگترین دغدغه شون سری g بودن یا نبودنه. من با جفتش کار کردم. الان سری g دارم خودم. طبق پرس و جویی که کردم و تو سایت سامسونگ دیدم اگر طول عمر باتری بیشتر میخواید و اینکه گوشی کمتر داغ کنه سری g بهتره. ولی اگر دنبال بازی کردن هستید و دوست دارید رام های مختلف رو روی گوشیتون امتحان کنید حتما سری معمولی رو بگیرید
دلیل اینکه من g گرفتم این بود که نمیخواستم گوشی رو روت کنم (چون گارانتیش میپره) و طول عمر بیشتر باتری نیاز داشتم. البته الان رام های زیادی هم واسه سری g اومده ولی هنوز به پای سری معمولی نمیرسه

البته الان گوشی من رو خود نمایندگی سامسونگ به آندروید 4.0.3 آپدیت کرده و سرعت گوشی خیلی بهتر شده همینطور مصرف باتری. در کل راضیم ازش!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

pink11
20-10-2012, 20:43
سلام دوستان من تازه این گوشی رو گرفتم مشکلم اینه که خود به خود ریست میشه .فلش کردم ریست فکتوری کردم اما باز ریست میشه لطفا کمک کنید :please:

ebi.jvp
01-01-2013, 22:46
سلام
من حدود یکماه میشه که دوباره گالکسی اس ۲ گرفتم
اما این گوشی با مارک made in China sumsung
هست اما تا الان هیچ مشکلی نداشته
حالا از دوستان خواستم بپرسم آیا تفاوتی داره
با مارک مثلا by Samsung یا........
ممنون میشم راهنمایی کنید

mahrooz rf
02-01-2013, 21:05
سلام دوستان
من تازه گوشی گالكسي s advanc گرفتم روی صفحه گوشی یک علامت c و یک نقطه بزرگ وجود داره البته باید کمی دقت کرد تا دیده بشه -روی یک گوشی دیگه هم دیدم . میشه توضیح بدید مشكلش چيه؟؟؟؟

علامت c که میگید مال برچسبیه که روی گوشی بوده و اون دایره هم علامت اندرویدیه که روی برچسب بوده. صفحه گوشیو خوب تمیز کنید ببینید میره یا نه.

mahrooz rf
02-01-2013, 21:13
سلام
من حدود یکماه میشه که دوباره گالکسی اس ۲ گرفتم
اما این گوشی با مارک made in China sumsung
هست اما تا الان هیچ مشکلی نداشته
حالا از دوستان خواستم بپرسم آیا تفاوتی داره
با مارک مثلا by Samsung یا........
ممنون میشم راهنمایی کنید

این لینکو یه نگاهی بکنید:
این که گوشی ساخت چینه یا کره براتون مهم نباشه. مهم این باشه که جنس درجه 1 باشه. این بهم ثابت شده. چون خودم یه S2 کره ای داشتم، خود به خود ال سی دیش سوخت. البته دست 2 بود. الان یه Made in china دارم خیلی ازش راضیم. همه بلایی سرش اوردم. حتی چند بار تا 1600Mhz اورکلاک کردم که گوشی انقدر داغ شد که هنگ کرد و دستم داشت می سوخت.

mahrooz rf
02-01-2013, 21:20
اگه کسی می خواد بگیره سری g نگیره. چون با آندرکلاک کردن می شه به ماندگاری باتری سری g رسید، اما با سری g باید اورکلاک کرد تا به قدرت i9100 برسی. الان من i9100 دارم، همیشه گوشیم روی 800Mhz آندرکلاکه. تازه اگه بیارمش رو 500Mhz یه خورده باتریم بهتر می مونه. ولی یه ذره کند می شه.

alex_1369
15-04-2013, 23:44
سلام
آقا من چند روزی میشه که این گوشیو گرفتم
الان وارد اپرا شدم قسمت لودش
دیدم یه لکه اب درست پشت دوربین روی ال سی دی هست
یه چیزی اندازه سکه 25 تومنی
خیلی کم رنگه
دقت زیادی میخواد تا ببینیش
این چیه؟
یعنی گوشی مشکل داره؟

farshad.m271
24-04-2013, 10:08
دوستان من هنوز دو هفته نشده که s2گرفتم (نو).
یه هاله ی دایره ای به قطر تقریبا دو سانت در قسمت یک چهارم بالای صفحه ی مانیتور تقریبا دو سانت پایینتر از آرم samsung هست که چون خیلی کمرنگه فقط وقتی نور مانیتور کم باشه قابل تشخیصه.
برای شما هم همینجوریه؟!
میخوام اگه قضیش جدیه تا هنوز زوده برم پسش بدم :-(
لطفا هرچه زودتر راهنماییم کنید.
یه مشکل عجیب دیگه که داره اینه که وقتی bt رو روشن میکنم گوشی مرتب و پشت سرهم خاموش و روشن میشه! و منم باید سریع bt رو خاموش کنم تا این روند متوقف بشه!
چند روز پیش هم اینجوری شده بود و با reset to factory این مشکلش حل شد اما باز دوباره...
بنظرتون مشکل از کجاس؟
دلم خوشه یه گوشی پیشرفته گرفتم که حرصم نده اما متاسفانه اشتباه کردم.
لطفا زودتر جواب بدید دوستان. تا دیر تر نشده یه فکری کنم.
با سپاس

s.f.h
13-05-2013, 17:22
میخواستم بدونم ایا میشه مدت زمان کارکرد گوشی را فهمید و چجوری؟

m2sh
13-05-2013, 21:13
سلام

سلام
آقا من چند روزی میشه که این گوشیو گرفتم
الان وارد اپرا شدم قسمت لودش
دیدم یه لکه اب درست پشت دوربین روی ال سی دی هست
یه چیزی اندازه سکه 25 تومنی
خیلی کم رنگه
دقت زیادی میخواد تا ببینیش
این چیه؟
یعنی گوشی مشکل داره؟

نه دوست من ای ن مشکل تقریبا خیلی رایج هستش مثل دوست پایینیمون که همون ارم های سامسونگ هستش و باید به مرور با اسکرین کلینر پاکش کنید

دوستان من هنوز دو هفته نشده که s2گرفتم (نو).
یه هاله ی دایره ای به قطر تقریبا دو سانت در قسمت یک چهارم بالای صفحه ی مانیتور تقریبا دو سانت پایینتر از آرم samsung هست که چون خیلی کمرنگه فقط وقتی نور مانیتور کم باشه قابل تشخیصه.
برای شما هم همینجوریه؟!

میخوام اگه قضیش جدیه تا هنوز زوده برم پسش بدم :-(
لطفا هرچه زودتر راهنماییم کنید.

همون مورد بالایی

یه مشکل عجیب دیگه که داره اینه که وقتی bt رو روشن میکنم گوشی مرتب و پشت سرهم خاموش و روشن میشه! و منم باید سریع bt رو خاموش کنم تا این روند متوقف بشه!
چند روز پیش هم اینجوری شده بود و با reset to factory این مشکلش حل شد اما باز دوباره...
بنظرتون مشکل از کجاس؟
دلم خوشه یه گوشی پیشرفته گرفتم که حرصم نده اما متاسفانه اشتباه کردم.
لطفا زودتر جواب بدید دوستان. تا دیر تر نشده یه فکری کنم.
با سپاس
دوست من این مشکب دارهه خیلی زیاد میشه شما رامتون چه ورژنی هستش و چیه ؟

ممنونم :ax: