PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک برای خرید آنتن Tv به دادم برسید

amnhck123
02-06-2007, 08:08
دوستان سلام
من توی مشهد زندگی می کنم . هر چی پول تا حالا پول به آنتن دادم پشیمون شدم . هر کدوم یه مشکلی داشته یکی Uhf خوب می گیره یکی Vhf رو یکی اصلا هیچ کدوم رو خوب نمی گیره خلاصه هر کدوم یه مشکلی داشتن . حالا اگر از شما دوستام کسی یه مارک خوب برای آنتن می دونه بگه که من برم همون رو بخرم و از ش استفاده کنم چون واقعا دارم دیونه میشم . در ضمن اگر کسی یم کارکخوب برای کایل آنتن هم می دونه بگه شاید یخشی از مشکل مربوط به همین کابل باشه .

amirbarca
02-06-2007, 08:52
آنتن هانی بگیر خیلی خوبه.اگه نشد باید با ریسیور ماهواره اینتل ست رو بگیری.

enrique2005
02-06-2007, 09:55
دوست عزیز منم دقیقا همین مشکل رو داشتم و آنتن های زیادی رو آزمایش کردم که هیچ کدوم جواب نداد تا اینکه یکی از آشناهامون بهم گفت که آنتن سیماران گردون دار مدل هانی (همون شاخکدار) بخر
ما هم رفتیم خریدیمو نصب کردیم
واقعا عالیه کیفییت تصویرش .منم به شما همین مدل رو پیشنهاد میکنم.:wink:

amnhck123
02-06-2007, 11:47
آقا فریبرز و آقای انریکو ممنون . آقا یعنی من دبگه این آنتن کار رو بگیرم حله ؟ این انتن کار تقلبی هم داره ؟ اگر داره بگید که اصلش چه ویژگی هایی داره ؟ در ضمن قیمت این یکی دیگه چنده ؟ یه سوال دیگه میشه برای دو تا تلویزیون استفاده کرد یا نه؟

osta_ali
02-06-2007, 11:58
آقا فریبرز و آقای انریکو ممنون . آقا یعنی من دبگه این آنتن کار رو بگیرم حله ؟ این انتن کار تقلبی هم داره ؟ اگر داره بگید که اصلش چه ویژگی هایی داره ؟ در ضمن قیمت این یکی دیگه چنده ؟ یه سوال دیگه میشه برای دو تا تلویزیون استفاده کرد یا نه؟

اره

انتن هانی رو برا دو تا تلوزیون میتونی استفاده کنی.

osta_ali
02-06-2007, 12:03

اره

انتن هانی رو برا دو تا تلوزیون میتونی استفاده کنی.

ehsan82md
05-10-2007, 09:24
آنتن کار....آنتن گردان با بوستر داخلی.....قیمت 20000 تومان

EHSAN
04-11-2007, 14:22
این بخش برای انتن موبایل هست نه تلوزیون

MFA
30-03-2009, 17:06
سلام عليكم
دوست عزيز من آنتن مخصوص اتوموبيل رو بهتون پيشنهاد ميكنم.آنتن هاي خيلي قوي و با درصد نويز كم هستند. قدرت گيرندگي بالايي هم دارند. آخرين قيمتي كه دارم 17000 تومان هست.

اميدوارم به دردت بخوره

موفق باشي

™ليلاشGSM
30-03-2009, 22:36
تاپيك بعلت بي ربط بودن قفل شد...