PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیف کمری مغناطیسی p990 و اثر آن بر روی گوشی

Mohammad62
05-06-2007, 16:59
من تا به حال دقت نکرده بودم ولی یک بار در کیف رو باز کردم کاملا و گوشی رو وقتی فلیپ بسته هست و صفحه lcd روشن هست قسمت آهن ربایی کیف رو مقابل کلید چهار جهت اصلی فلیپ گرفتم و عقب و جلو که بردم متوجه شدم صفحه گوشی خاموش و روشن میشه یعنی به صورت چشمک زن و احساس میکنی گوشی داره ریستارت میشه و فکر کنم این آهن رباها از طرف ال سی دی ضرر زیادی برای گوشی داشته باشه ولی وقتی آهن ربای کیف رو پشت گوشی کشیدم عکس العملی انجام نداد پس یک توصیه اگر گوشیتون رو داخل این کیف ها میگذارید پشت گوشی رو به طرف درب کیف باشه نه سطحی که دارای lcd هست

borteh
18-07-2007, 20:19
من تا به حال دقت نکرده بودم ولی یک بار در کیف رو باز کردم کاملا و گوشی رو وقتی فلیپ بسته هست و صفحه lcd روشن هست قسمت آهن ربایی کیف رو مقابل کلید چهار جهت اصلی فلیپ گرفتم و عقب و جلو که بردم متوجه شدم صفحه گوشی خاموش و روشن میشه یعنی به صورت چشمک زن و احساس میکنی گوشی داره ریستارت میشه و فکر کنم این آهن رباها از طرف ال سی دی ضرر زیادی برای گوشی داشته باشه ولی وقتی آهن ربای کیف رو پشت گوشی کشیدم عکس العملی انجام نداد پس یک توصیه اگر گوشیتون رو داخل این کیف ها میگذارید پشت گوشی رو به طرف درب کیف باشه نه سطحی که دارای lcd هست
با سلام

با تشکر از دوست خوبمون که به مطلب خوبی اشاره کردن

یه توضیحی باید اضافه کنم که این آهنربا اصولا" ضرری برای گوشی نداره وقتی که گوشی شما فلت هست یعنی هیچ عضو تا شونده (مثل سامسونگ A800) یا کشویی (سامسونگ D900) یا پیچی (مثل نوکیا 3250) بر روی گوشی وجود نداره و گوشی ساده هست (مثل نوکیا 1100) ...

تو گوشی های تاشو یا پیچی یا کشویی که مثال زدم ازشون، گوشی چطوری متوجه میشه که شما فلیپ رو باز کردین یا گوشی رو چرخوندین یا کشو رو باز کردین ؟

تو یه قسمت از گوشی (معمولا" رو Main گوشی و روی برد اصلی) یه سنسور آهنربا (دقیقا" با مکانیزم کیلومتر شمار دوچرخه) وجود داره و روی در یا فلیپ یه آهنربا ! وقتی شما فلیپ رو می بندین آهنربا میدان مغناطیسی رو رو سنسور میندازه که گوشی میفهمه شما فلیپ رو بستین :)

برای همین برای گوشی های تاشو یا پیچی یا خشابی به هیچ وجه نباید از کیف های آهنربایی استفاده کرد چون آهنربای داخل فلیپ خیلی ضعیفه و آهنربای کیف خیلی قوی و بعد یه مدت باعث خرابی آهنربای گوشی میشه.