PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 11-03-2013| ورزن نهایی GingerDX | android 2.3.7 | v031b | پست1240

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

mp3mp4
30-07-2011, 20:32
خب بلاخره رامهای 2.2 به پایان کار رسیدن!:aq: دیگه ورژن جدیدی از رام 2.2 از سری رامهای floyo و Froyo bread نخواهد آمد!

ginger DX android v.2.3.7

ورژن31

این رام بر روی کرنل سونی اریکسون و کرنل alfs-linux dx نصب میشه

روش نصب:

از طریق CWM ریکاوری

نیازمندیها:

نیاز به آخرین بیسباند یعنی 015

نکته:

قبل از نصب بک آپ فراموش نشه

لیست آخرین تغییرات :

GingerDX v029 (29-09-2012) - huuuuuuuuge update:
Based on MiniCM shakira device tree
CM nightly dated on 28/09/2012
New devices officially supported from now (Xperia X10 Mini, Xperia X10 Mini Pro, Samsung Galaxy Ace GT-5830 - thanks to CallMeVentus)
Updated Google Play Store to 3.8.17
Removed Nemus Launcher
Added Holo Launcher 1.2.4
Added Google Authenticator
Spare Parts/Dev Tools
Ultra-brightness
Ultra-brightness power toggle
Native WiFi tethering (custom kernel only)
Option to remove all remembered networks by one click
Jellybean status bar and notifications
Jellybean sounds
Fully customizable AChep's desk clock (math quiz, shake/flip to snooze/disable)
Centered clock option doesn't require reboot anymore
GalleryDX's scrolling bug fixed
Updated Pick-up-to-call
Revamped transparent statusbar
Updated SuperSU to v0.96
GalleryDX updated to v2.3.3
Flip-to-snooze the alarm bug fixed
Removed doixanh's optimization - it was the cause of scrolling bug
ICSified Settings by default
Removed MIUI status bar battery style
New WiFi module (stock)
ClockworkMod v4.0.1.5 (stock)
Updated IT, RU, PL, VI translations (thanks to silverio.di, AChep and doixanh)

Thanks go to:
- atomrat
- RohinZaraki
- navispidey
- Sidy
- neXt___

تغییرات

جدیدترین CM7.2.0rc4 و بر اساس آخرین Hero CM7.2.0
قرار گرفتن تم ICSandwich جناب AChep برای تم حاضر پیش فرض
ادغام شدن لانچر AChepified جناب AChep را با طرح بومی رام ICS اینجا
وژگی DeskClock: "با تکان دادن گوشی زنگ هشدار قطع می شود"
به روز شدن فایل اکسپلورر ES به 1.6.1.6
به روز شدن لانچر Nemus به 1.6.3
به روز شدن SuperSU 0.90
به روز رسانی ترجمه روسی
با هم ادغام شدن بک پورت CM9 از aspee ( پورت شدن LG P500 برای GingerDX )
ادغام هسته samepage برای (Alfs v09 +)
نکته: این ویژگی تنها در Alfs v09 کار می کند + و هیچ تاثیری بر روی هسته اصلی یا Alfs v08 (یا بالاتر) نمی تواند داشته باشد.
برای فعال کردن KSM: settings -> CyanogenMod settings -> Performance
تیک ویژگی "Kernel samepage merging" را فعال کنید.
هشدار این کد در نظر گرفته شده ناپایدار است و ممکن است باعث مشکلات غیر منتظره گردد.
سعی کنید با تغییر آن ، گوشی خود در معرض خطر ندهید!
فرکانس پردازنده فعلی
نشان داده شده در System settings -> CyanogenMod settings -> Performance -> CPU settings
افزونه هسته Alfs:
این نسخه v006 با GingerDX v027 مطابقت دارد.

تغییرات جدید:

v031b (11-03-2013): hotfix release
updated Ring Locker to show the time correctly
JellyBean theme updated (USB mounting)
updated Polish translation (sorry for that)

مزایا :
هر آنچه فکر میکنید کار میکنه!!!!!!

باگ:
؟؟؟؟؟؟

موفق باشین

v28b (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3520897&postcount=1230)

Download v 29 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3254746&postcount=1052)

GingerDX-v031b-shakira-stock (http://gingerdx.googlecode.com/files/GingerDX-v031b-shakira-stock.zip)

GingerDX-v031b-shakira (http://gingerdx.googlecode.com/files/GingerDX-v031b-shakira.zip)

Download GingerDX Alfs Kernel AddOn v006 (http://www.mediafire.com/?p27tjztnb25tijj)

(http://www.mediafire.com/?4c28fyfrdwagyf2)

قفل زیبای اکسپریا اس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3323715#post3323715)
only for v 29
[/CENTER]

با تشکر از snip3r

javiol
30-07-2011, 20:42
با تشکر از امیر عزیز تاپیک مهم شد .

nelly
01-08-2011, 10:35
این رامو نصب کردم مشکلش دوربین تو حالت عکس گرفتن هستش و سنسورش هم خوب کار نمیکنه صفحه یا خیلی تاریکه یا خیلی روشن

برای حالت نور صفحه میتونید تیک AutoBrightness رو فعلا بردارید تا شاید در نسخه های بعدی مشکل برطرف بشه
برای دوربین هم این جزو باگ های رام محسوب میشه از حالت VGA استفاده کنید

nelly
01-08-2011, 13:17
نسخه جدید امروز صبح منتشر شد...

August 01 v004. Lots of fixes, improvements and features from FroyoBread

Fixed GPS. I accidentally deleted GPS lib from v003 ~.~
WEP support. I cannot live without WEP, because I don't have any Access Point except my laptop
Disable LED notification in night
Autobrightness tweak by alfsamsung
tiwlan configuration from FXPv013a, hopefully it will improve wifi.
Mute in calls.
Fixed H/3G icon
Flip to mute ringer: Clip from FroyoBread.
CallMeLouder: Louder ringer when the phone is inside bags (similar to HTC's "Never miss a call")
A-Theme 0.4.6b
Fixed missing parted for APP2SD
Configuration section for GingerDX in CyanogenMod Settings.
در مورد ویژگیهای نسخه جدید اگه سوالی بود بگید تا من یا دوستان دیگه در حد توان توضیح بدیم...

لینکهای دانلود :

https://rapidshare.com/#!download|322tl|1889099810|update-GingerDX.v004.zip|100286
http://www.megaupload.com/?d=8XPOJH82
http://hotfile.com/dl/125561060/d1ba5fd/update-GingerDX.v004.zip.html
موفق باشید

Rasoul940
01-08-2011, 19:26
میشه بگید چه باگهایی ازش فیکس شده ؟
و در مورد بازیهای 3d هم یه توضیح بدید که با چه جور بازیهایی مشکل داره ؟
با تشکر

nelly
02-08-2011, 00:34
میشه بگید چه باگهایی ازش فیکس شده ؟
و در مورد بازیهای 3d هم یه توضیح بدید که با چه جور بازیهایی مشکل داره ؟
با تشکر

مهمترین باگی که فیکس شده مربوط به تنظیمات و برنامه های نصب شده روی پارتیشن دوم هست که در نسخه قبل مشکل داشتند ، همچنین باگ مربوط به GPS که هر دو بصورت اشتباهی و به دلیل فراموش کردن کوکر بوجود اومده بودند
مورد مهم دیگه استفاده از بعضی lib های مربوط به گروه FreeXpreia برای بهبود عملکرد wifi است
ضمنا ارتقا عملکرد نور اتوماتیک صفحه نمایش هم در نسخه جدید اضافه شده که خودم تست نکردم

باقی تغییرات بیشتر مربوط به اضافه شدن امکانات FroyoBread setting هستند...
در مورد بازی ها متاسفانه اطلاعی ندارم ، فکرمیکنم خوتون بعد از نصب رام و اجرای بازی ها میتونید پاسخ بهتری بدید

k i a r a s h
02-08-2011, 12:05
سلام . بچه ها من ورژن 4 رو نصب کردم و خدا رو شکر فعلا ازش راضی ام . امکانات جالبی هم مثل گرفتن اسکرین شات از صفحه و ساخت پروفایل های مختلف رو هم بهش اضافه کرده . حالا سوالام :دی

اول این که فارسی سازی برای ورژن 4 این رام هست یا نه؟

دوم این که یه رامی دیدم تو xda که سنس روش نصب بود . به نظرتون ارزش دان داره یا نه؟ کسی نصب کرده ببینه چه باگ هایی داره؟ اینم رام با لینکش:

GingerBread Sense based on HTC Salsa v0.15

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=914513

nelly
03-08-2011, 00:48
سلام دوستان ،
متاسفانه قطعي هاي سايت واقعا آزاردهنده شده ، اميدوارم تغيير سرور هرچه زودتر به پايان برسه

آخرين اخبار از توسعه اين رام حاکي از اينه که گويا dx تونسته دوربين گوشی رو تا 3 مگاپيکسل فيکس کنه
اما به گفته خودش هنوز در برخي از تست هاي فيلمبرداري صدا با تصوير بطور کامل هماهنگ نیست
با اين حال اگه اين موضوع درست باشه بزرگترين اتفاق از زمان رفع شدن باگ معروف ريست براي رامهاي کوک خواهدبود...

بعد انتشار اين خبر ، ضمن اينکه dx رسما پايان فعاليتش بر روي رامهاي 2.2 رو اعلام کرده ، نسخه 023b رو هم آخرين نسخه منتشر شده از FroyoBread معرفی کرد .

اين جمله نقل قول از dx است :

I guess it's time to say bye bye to Froyo. We have a fully working, latest Gingerbread by now
I will miss my FroyoBread

دوستاني که اطلاعات بيشتري در رابطه با رام هاي 2.3 دارند ميدونند اين باگ يکي از بزرگترين مشکلات رام هاي 2.3 از همون ابتدا بوده که مدتهاي طولانيست که دولوپرهای بزرگی همچون racht , nobodyAttall , jerpelea , D4 و گروه FreeXperia باهاش درگير بوده اند
که اینبار dx بعد از 4 روز کار به ساده ترین شکل مشکل رو برطرف کرده ، من که هنوز باور نکردم این باگ برطرف شده باشه !

دوست دارم بدونم الان نظرتون در مورد پست 3 (http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=2198437&postcount=3) چيه ( ;
اول 2D ، حالا Camera ، و احتمالا به زودي 3D

فکرکنم ديگه وقتشه اين تاپيک هم مهم بشه....
:ab:
.

nelly
03-08-2011, 13:38
اینم از نسخه GingerDX v005 ، به همراه دوربین 3 مگاپیکسل

پیشنهاد میکنم همه نصبش کنند...

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=599164&stc=1&d=1312362169

August 03 v005. 3MP Camera!

Flip to snooze alarm. My favorite feature
Fully working Camera at 3MP
VGA Video Recording. I think there is no unsync between audio and video.
Latest FileManager 1.1.6 from OpenIntents
Boot logo (FroyoBread style), thanks deedii for his/her idea
Added some entries in GingerDX's configuration section

لینک های دانلود بدون فیللتر :

https://rapidshare.com/#!download|972tl|4111599060|update-GingerDX.v005.zip|100316
http://hotfile.com/dl/125753978/9c61da8/update-GingerDX.v005.zip.html

nelly
04-08-2011, 04:04
آخرین اخبار از توسعه رام های 2.3 حاکی از اینه نه تنها رام های 2.3 مربوط به گوشی X8 نسخه های جدیدشون رو با قابلیت دوربین فیکس شده منتشر کرده اند و بقیه کوکرها هم به زودی این کارو میکنند...
بلکه این موضوع در مورد گوشی های دیگه مثل x10mini هم اتفاق افتاده و عبارتی مثل جمله زیر رو میشه در قسمت Changelog و درمقابل نسخه های جدید رامها دید :

Full Camera - Thanks to doixanh

دوستان ما واقعا خیلی خوش شانس بودیم که همچین دولوپر قوی و توانمندی داریم...
.

nelly
04-08-2011, 12:41
نسخه 006 : رفع مشکل دوربین با برنامه های وابسته به دوربین مثل Barcode Scanner

August 04 v006. Small progress .

Disabled autofocus to fix all camera-used apps.
Back button ends call. Some people may be happy
A little experiment with Superuser.

لینک دانلود :

https://rapidshare.com/#!download|246l32|2614078537|update-GingerDX.v006.zip|100314
http://hotfile.com/dl/125831187/04f4604/update-GingerDX.v006.zip.html

sajjad_sk
04-08-2011, 23:23
سلام بازی اجرا نمیشه مثال need for speed یا پرند گان وحشی و در هنگام که کسی به شما زنگ میزنه و اگه خواستی دو باره تماس بگیری باید چند بار رو ان شماره فشار بدی تا منو ی باز بشه تا تماس گرفته شود سریعا عمل گرفتن تماس را انجام نمیده و بعد برنامه های نصب شده بی فایده زیاد داره و تمام تم ها پشت زمنه سیاه هست خیلی کاره داره فعلا دوستان نصب نکنید تا کامل بشه

nelly
05-08-2011, 00:49
در مورد اینکه این رام هنوز خیلی کار داره حرفی درش نیست و شاید بازی ها هم فعلا زیاد خوب جواب نمی ده
اما باقی انتقاداتی که مطرح کردید درست نیست...

در مورد برنامه های نصب شده منظورتون کدوم برنامه هاست؟ این رام حجمش زیر 100 مگ هست ، رام های 2.2 حجم بیشتری دارند
در مورد تم ها هم موردی که گفتید کمی نامفهومه ، تم ها رو شما باید نصب کنید نه سازنده رام !!

من به شخصه از نظرتون متشکرم ولی لطفا با مستندات بهتری به دوستانتون توصیه کنید
.

Tam3xx
07-08-2011, 01:41
اگر به سازنده رام دسترسی دارید دفترچه تلفن بصورت جداگانه ایتم براش بزار نه همه باهم در ایتم که توش مدیریت تماس های پاسخ داده شده و تماس گرفته شده و غیر ه می باشد و برای اس ام اس دادن یک صفحه بزرگ باز میشه که بالا ایتم برای نوشتن پیام داره که نوشته نسبت به کل صفحه کوچک هست و ای کاش منو ها بصورت صفحات در 2.1 اصلی هست بصورت چپ به راست یا بلعکس می بود نه بصورت عمودی فشرده و باز م گفتم برای شماره گزفتن باید چند بار رو شماره که در لیست پاسخ ها هست فشار داده و بعد انتخاب کنید که تماس گرفته شود مسقیم مثل 2.1 تماس گرفته نمیشود. اینها موارد مشهود هست که کاربری روزانه دارد

من که از جملات شما زیاد سر درنیاوردم اما با دفترچه تلفن و لیست تماس ها مشکلی ندارم
اگه کسی متوجه منظور ایشون شد لطفا منم در جریان بزاره !!

از رام من که خودم ساختم با لینک: http://www.mediafire.com/?st16toogrygns8u

استفاده کن

برای اس ام اس دادن یه کیبورد عالی گذاشتم که تمام صفحست

لانچر گوشیتم عوض کنی مشکل به هر صورتی که میخوایی منو رو باز کن

این رام مولتی تاچ رو +اورکلاک+130 برنامه آپدیت شده و جدید رو یه جا به صورت اتوماتیک

انجام میده و تمام مشکلات و باگهایی رو که میگین برطرف میکنه:ax:

mhsb.67
07-08-2011, 10:23
سلام به همگی دوستان
من این رام رو نصب کردم خیلی نرم و عالی و فوق العاده دوست داشتنیه. سرعتش به من خیلی چسبید (گالری رو تو سیم ثانیه لود کرد و ...). آندروید 2.3 و منوی فارسی و خیلی چیزای دیگه.
اما یه سری چیزا نمی دونم از شانس منه یا مشکل رامه: :bn:
1. اولا که رام 99 مگ رم خالی نداره (حداقل برای من) با هر تسک کیلری زدم 70 تا بعضی وقتا 80 بیشتر خالی نشد (مثل رام های قبلی)
2. دوما تا دلتون بخواد ریست کرده. از دیشب که نصبش کردم تا همین الان شاید بیشتر از 10 بار خودش ریست شده! :dm:
3. رم من رو هر چند وقت یک بار نمی شناسه یا یه بخشی از اونو نمی شناسه که باید خودم ریستارتش کنم.
4. یه سری از برنامه ها نسبتا ساده رو نصب نمی کنه مثلا iQuran 2 رو نمی تونه نصب کنه که برام خیلی عجیب و درد ناکه.
5. یه اتفاق عجیب هم که نسبت به دلیلش شک دارم اینه که باتریش خیلی زود خالی می شه از امروز صبح زود تا ساعت 10 با اینکه صفحه اش خاموش بوده 30 درصد باتریش کم شده توی ستینگزش هم نوشته که سیستم عامل آندروید باتریت رو خرج کرده! :bn:

تازه از همه بدتر این که وقتی از رام قبلی ام (مرحوم فلویو 1.0) بک آپ گرفتم نگو بک آپ نگرفته فقط چند تا فایل00 کیلوبایتی تو پوشه بک آپ ایکس ریکاوری ام مونده؟؟!!! اگه کسی می دونه کمک کنه بلکه من بیچاره بتونم به یه جایی بند شم:dy:

(ضمنا تو مدتی که اینا رو تایپ کردم گوشیم یه بار دیگه ریست شد!!!!!!!!!)

Rasoul940
07-08-2011, 10:39
سلام به همگی دوستان
من این رام رو نصب کردم خیلی نرم و عالی و فوق العاده دوست داشتنیه. سرعتش به من خیلی چسبید (گالری رو تو سیم ثانیه لود کرد و ...). آندروید 2.3 و منوی فارسی و خیلی چیزای دیگه.
1. اولا که رام 99 مگ رم خالی نداره (حداقل برای من) با هر تسک کیلری زدم 70 تا بعضی وقتا 80 بیشتر خالی نشد (مثل رام های قبلی)
2. دوما تا دلتون بخواد ریست کرده. از دیشب که نصبش کردم تا همین الان شاید بیشتر از 10 بار خودش ریست شده! :dm:
3. رم من رو هر چند وقت یک بار نمی شناسه یا یه بخشی از اونو نمی شناسه که باید خودم ریستارتش کنم.
4. یه سری از برنامه ها نسبتا ساده رو نصب نمی کنه مثلا iQuran 2 رو نمی تونه نصب کنه که برام خیلی عجیب و درد ناکه.
5. یه اتفاق عجیب هم که نسبت به دلیلش شک دارم اینه که باتریش خیلی زود خالی می شه از امروز صبح زود تا ساعت 10 با اینکه صفحه اش خاموش بوده 30 درصد باتریش کم شده توی ستینگزش هم نوشته که سیستم عامل آندروید باتریت رو خرج کرده! :bn:

تازه از همه بدتر این که وقتی از رام قبلی ام (مرحوم فلویو 1.0) بک آپ گرفتم نگو بک آپ نگرفته فقط چند تا فایل00 کیلوبایتی تو پوشه بک آپ ایکس ریکاوری ام مونده؟؟!!! اگه کسی می دونه کمک کنه بلکه من بیچاره بتونم به یه جایی بند شم:dy:

با اجازه از اساتید محترم
اینو بگم که این چیزایی که می نویسم تجربه شخصی بنده است .
این رام بر پایه 2.3.5 ساخته شده که هنوز رامهای 2.3 بدون اشکال نیستن.
من هم این رام رو نصب کردم ولی مشکل داره بی خودی بعد از یه مدت سنگین میشه .
البته باید بگم من مشکل باطری و نصب نرم افزار و ریست رو نداشتم .
ولی در بازیهای سه بعدی
بازیهایی مثل pes که براحتی روی رامهای 2.2 اجرا میشن رو اصلا نتونست براحتی اجرا کنه .
در هر حال هنوز رامهای 2.3 کار دارن .
در کل به نظر این رام خیلی از برنامه هایی که شاید خیلی ها ازشون استفاده نمی کنن روش نصبه که شاید به همین دلیل بیخود سنگشن شده .
موفق باشین .

nelly
07-08-2011, 11:09
سلام به همگی دوستان

سلام

1- اگه شما 70 یا 80 مگ فضای خالی دارید به نظر من خیلی خوبه ، من با 50 مگ واقعا از سرعتش راضیم

2- من این رام رو یک هفته است که نصب دارم و تابحال حتی یدونه ریست هم نداشتم ، احتمالا مشکل شما از جای دیگه باشه وگرنه امکان نداره یه رام رو دوتا گوشی انقدر متفاوت عمل کنه ، پیشنهاد میکنم یه فول وایپ انجام بدی

3- احتمال داره با فول وایپ مشکل حل بشه ، بد نیست مموریت رو هم فرمت کنی

4- همین الان که پست شما رو دیدم برنامه iQuran v2.0.7 (هردو نسخه معمولی و پروفشنال) رو نصب کردم و بدون مشکل اجرا شد ، قبول دارم شاید تو نصب و اجرای نرم افزار و بازی فعلا ضعیف تر از 2.2 باشه ولی هنوز باید کمی صبر کرد ، بازم میگم مشکل از طرف شماست

5- من که تجربه FloyoBread داشتم تایید میکنم مصرف باطری این رام بیشتره ، اما برای مصرف بهتر باطری یکم زوده که بخوایم صحبت کنیم ، برای این مورد باید بیشتر منتظر بود تا کوکر بتونه رام رو تا وضعیت مطلوبش فیکس کنه و بعد به موارد اینگونهای بپردازه .

در مورد بکاپ از رام قبلیتون هم باید بگم ، من هم موقع نصب این رام از FloyoBread 023b بکاپ گرفتم و یکی دوبار هم بدون مشکل ریستور کردم اما دوباره به همین رام برگشتم ، این یعنی بازم مشکل از طرف شماست .

پیشنهاد من به شما :

دوست عزیز ، شما برای رفع مشکلتون بهتره یه بار دیگه مجددا رام رو نصب کنید ، بعد حتما full wipe انجام بدید ، بهتره مموریتون رو هم فرمت کنید (بهتره تا از رفع مشکلاتی که گفتی مطمئن نشدی اطلاعات قبلی رو به مموری برنگردونی)

مطمئنم مشکلاتتون با این رام همگی برطرف میشه :ab:

Tam3xx
07-08-2011, 11:54
مولتی تاچ ؟:ai:

سلام به همگی دوستان

بله دوست عزیز مولتی تاچ رو هم ساپورت میکنه به صورت خودکار

چندین ماه واسه ساختنش زحمت کشیدم البته سورس برنامه رو دستکاری نکردم

و نام نویسنده رو بر پایه ی Ginger 5 هست و بیشتر مشکلات اعم از مشکل مصرف باطری

حل شده خوب امتحان کن! http://www.mediafire.com/?st16toogrygns8u

رام جمع بندي شده ginger5+foloyo+froyo+storm با برنامه اضافه و دوال تاچ و اور كلاك شده اولين

رامي كه بر پايه ginger5 جمع بندي شده

با برنامه اضافه و دوال تاچ و اور كلاك شده با 130 برنامه مفيد و كاربردي که با خود رام همزمان نصب

ميشن اضافه كردن CERT.RSAو CERT.SFوMANIFEST.MF به قسمت META-INF و jit شده

و تغييرات در قسمت sms+;كيبورد تخصصي و تغييرات در قسمت فارسی سازی کیبورد و بدون باگ

ورام اصلی بدون دستکاری و نصب خودكار

live wallpaper ها ديكشنري و برنامه هاي فارسي شده و تعويض فونت و گالري سه بعدي آپديت

شده و گوگل پلاس دوربين فيكس شده miui camera داراي قفل گالري و تمام اطلاعات و از همه

مهمتر قفل آندروئيدي 3 كه روي تبلت ها نصبن و قسمتهاي spare parts,

dev tools براي تنظيمات حرفه اي خلاصه هر چيزي كه از يه رام انتظار داريد از

حرفه اي ها تا مبتدي ها

این رام رو مخصوص انجمن_تخصصی _آندروئید گذاشتم خوب خیلی طرفدار داشت

اینجا هم معرفی میکنم آدم نباید با این فکر زندگی کنه که تعصبی در باره یه انجمن نظر

بده که اینجا یا اونجا بهتره به خدا هدف برطرف کردن مشکل دوستانه:ax::ax::ax:

لینک دانلود (http://www.mediafire.com/?st16toogrygns8u)

nelly
07-08-2011, 12:23
به دوستانی که با نصب بازی هایی مثل nfs shift , Pes 11 , modren combat مشکل دارند :

doixanh در پاسخ به یکی از کاربرایی که این مورد مطرح کرده گفته باید از آخرین نسخه هر کدوم از این بازی ها برای GingerDX استفاده کنند چون ورژن های قبلی اونها فقط برای اجرا روی Froyo طراحی شده بودند...

Rasoul940
07-08-2011, 12:38
دوست عزیز شما مطمئن هستید ؟
می خوام برم برای دانلودشون .
من مولتی تاچ رو برای بازیها می خوام .
مثل pes و hawx

nelly
07-08-2011, 12:41
یعنی گوشی من که synaptic هست
اگه از این رامها استفاده کنم مولتی تاچ دارم ؟

چیزی که دوستمون گفتند مولتی تاچ نیست ،
برای synaptic digitizer فقط امکان دوال تاچ و اون هم از نوع مجازی وجود داره
چیزی که در بقیه رام هایی که تابحال استفاده میکردید هم وجود داشته
توقع بیشتر هم نداشته باشید

Rasoul940
07-08-2011, 12:43
دوال تاچ که روی تمام رامهای 2.2 هست .

Tam3xx
07-08-2011, 14:07
چیزی که دوستمون گفتند مولتی تاچ نیست ،
برای synaptic digitizer فقط امکان دوال تاچ و اون هم از نوع مجازی وجود داره
چیزی که در بقیه رام هایی که تابحال استفاده میکردید هم وجود داشته
توقع بیشتر هم نداشته باشید

نه مولتی تاچ رو ساپورت میکنه نه دوال تاچ هر دو نوع رو هم ساپورت میکنه

تو کیادروئید مطمئنم و تو رام behroyo هم این امکان به وجود اومده برای هر دو نوع گوشی

nelly
07-08-2011, 14:56
نه مولتی تاچ رو ساپورت میکنه نه دوال تاچ هر دو نوع رو هم ساپورت میکنه

تو کیادروئید مطمئنم و تو رام behroyo هم این امکان به وجود اومده برای هر دو نوع گوشی

دوست عزیز

ایشون میگند LCD گوشیشون synaptic است یعنی نمیتونه ماژول مربوط به مولتی تاچ رو ساپورت کنه
خبر داری گوشیهای x8 دو نوع سخت افزار مختلف دارند ؟ و بعضی LCD ها فقط یه سنسور دارند ؟

mhsb.67
07-08-2011, 18:29
سلام

1- اگه شما 70 یا 80 مگ فضای خالی دارید به نظر من خیلی خوبه ، من با 50 مگ واقعا از سرعتش راضیم

2- من این رام رو یک هفته است که نصب دارم و تابحال حتی یدونه ریست هم نداشتم ، احتمالا مشکل شما از جای دیگه باشه وگرنه امکان نداره یه رام رو دوتا گوشی انقدر متفاوت عمل کنه ، پیشنهاد میکنم یه فول وایپ انجام بدی

3- احتمال داره با فول وایپ مشکل حل بشه ، بد نیست مموریت رو هم فرمت کنی

4- همین الان که پست شما رو دیدم برنامه iQuran v2.0.7 (هردو نسخه معمولی و پروفشنال) رو نصب کردم و بدون مشکل اجرا شد ، قبول دارم شاید تو نصب و اجرای نرم افزار و بازی فعلا ضعیف تر از 2.2 باشه ولی هنوز باید کمی صبر کرد ، بازم میگم مشکل از طرف شماست

5- من که تجربه FloyoBread داشتم تایید میکنم مصرف باطری این رام بیشتره ، اما برای مصرف بهتر باطری یکم زوده که بخوایم صحبت کنیم ، برای این مورد باید بیشتر منتظر بود تا کوکر بتونه رام رو تا وضعیت مطلوبش فیکس کنه و بعد به موارد اینگونهای بپردازه .

در مورد بکاپ از رام قبلیتون هم باید بگم ، من هم موقع نصب این رام از FloyoBread 023b بکاپ گرفتم و یکی دوبار هم بدون مشکل ریستور کردم اما دوباره به همین رام برگشتم ، این یعنی بازم مشکل از طرف شماست .

پیشنهاد من به شما :

دوست عزیز ، شما برای رفع مشکلتون بهتره یه بار دیگه مجددا رام رو نصب کنید ، بعد حتما full wipe انجام بدید ، بهتره مموریتون رو هم فرمت کنید (بهتره تا از رفع مشکلاتی که گفتی مطمئن نشدی اطلاعات قبلی رو به مموری برنگردونی)

مطمئنم مشکلاتتون با این رام همگی برطرف میشه :ab:

واقعا متشکرم از وقتی که برای جواب من گذاشتید.
فقط یه سوال دیگه که خیلی من رو درگیر کرده اینه که چه تنظیماتی باید برای فرمت بذارم (quick باشه یا عادی/ ntfs یا fat32 یا fat کدوم یکیش باید باشه)؟

nelly
07-08-2011, 18:44
واقعا متشکرم از وقتی که برای جواب من گذاشتید.
فقط یه سوال دیگه که خیلی من رو درگیر کرده اینه که چه تنظیماتی باید برای فرمت بذارم (quick باشه یا عادی/ ntfs یا fat32 یا fat کدوم یکیش باید باشه)؟

اول اینو توضیح بدم که فرمت مموری فقط برای محکم کاریه و اطمینان از حل بعضی مشکلاتی که مطرح کرده بودی
پس فراموش نکن که از اطلاعات مموری بکاپ داشته باشی که من مسئول از دست دادن اطلاعاتتون نباشم
برای فرمت کردن مموری از حالت دیفالت استفاده کن که فکر میکنم FAT باشه و بصورت Quick Format

بعد از فرمت کردن فایل مروبط به GingerDX 006 رو به مموری منتقل کن و بعد از طریق ریکاوری نصبش کن
بعد از نصب هم حتما Full Wipe فراموش نشه... موفق باشی

mhsb.67
08-08-2011, 00:58
سلام به همه دوستای خوب و مهربون موبایلستان به خصوص دوستای عزیزی که این قدر وقت گذاشتن برای مشکلی که من داشتم!
از همتون ممنونم، مشکل سرعت و ریستارت و باتری با راهنماییهای دلسوزانه تون برطرف شده اما نمی دونم گوشی من با یک سری از برنامه های ساده مشکل داره.
فایرفاکس و گوگل ارث که هیچ وقت باز نشدن اما برنامه پک فارسی slideIT کیبورد توی هیچ کدوم از رام های کاستومی که نصب کردم باز نمی شن حتی توی فلویو 1.0 هم نصب نمی شدن.
برنامه iQuran 2 روهم که تو این رام نمی تونم نصب کنم (حتی بعد از تمام اصلاحات و فول وایپ و ...)
الان که nelly عزیز گفت تونستم iQuran رو نصبش کنم خیلی نا امید شدم که نکنه بلایی سرگوشی اومده.
بازم ممنونم، اصلا نمیدونم چطوری از این همه مهربونی تشکر کنم.

nelly
08-08-2011, 10:33
سلام به همه دوستای خوب و مهربون موبایلستان به خصوص دوستای عزیزی که این قدر وقت گذاشتن برای مشکلی که من داشتم!
از همتون ممنونم، مشکل سرعت و ریستارت و باتری با راهنماییهای دلسوزانه تون برطرف شده اما نمی دونم گوشی من با یک سری از برنامه های ساده مشکل داره.
فایرفاکس و گوگل ارث که هیچ وقت باز نشدن اما برنامه پک فارسی slideit کیبورد توی هیچ کدوم از رام های کاستومی که نصب کردم باز نمی شن حتی توی فلویو 1.0 هم نصب نمی شدن.
برنامه iquran 2 روهم که تو این رام نمی تونم نصب کنم (حتی بعد از تمام اصلاحات و فول وایپ و ...)
الان که nelly عزیز گفت تونستم iquran رو نصبش کنم خیلی نا امید شدم که نکنه بلایی سرگوشی اومده.
بازم ممنونم، اصلا نمیدونم چطوری از این همه مهربونی تشکر کنم.

نصب نشدن برنامه نمیتونه به یه گوشی خاص مربوط باشه عموما به خود برنامه یا نسخه خاصی مربوط میشه
من چند صفحه قبل پستی گذاشتم که شاید ندیده باشی ، پس دوباره اینجا نقل قول میکنم:

به دوستانی که با نصب بازی هایی مثل nfs shift , pes 11 , modren combat مشکل دارند :

Doixanh در پاسخ به یکی از کاربرایی که این مورد رو مطرح کرده گفته باید از آخرین نسخه هر کدوم از این بازی ها برای gingerdx استفاده کنند چون ورژن های قدیم تر برنامه ها و بازیها فقط برای اجرا روی froyo طراحی شده اند...

nelly
08-08-2011, 11:23
نسخه جدیدی بعد 006 نیامده ????یک اشکال که داره اینکه صفحه ارسال پیام برای هر شخص بصورت درهم برهم هست یعنی اینکه شخص پیام گیرنده ابتدا بعد فرسنده و بعد پیام بعدی در سطر اول شخص پیام گیرنده قرار می گیرید

این بار هم من منظور شما رو متوجه نشدم
اشکالی که خیلی از بچه های این فروم دارند اینه که عموما مشکلات خودشون رو به رام ها نسبت میدند
قسمت پیام ها برای من که بدون مشکله، اسکرین شات بزار

k i a r a s h
08-08-2011, 12:34
بچه ها من ورژن 4 این رام رو دارم . برنامه ی jbed که مخصوص 2.3 هست رو نصب کردم و به راحتی نصب شد . وقتی برنامه ی جاوا رو نصب می کنم در زمان اجرا میگه رم مشغوله یا اصلا رمی وجود نداره . و چون فیس بوک رو از اپرا مینی 3 که جاوا هست چک می کنم برام خیلی مهمه . و چون سرعتم پایینه دانلود ورژن 6 بران راحت نیست . می خواستم زحمت بکشید و دوستانی که ورژن 6 رو نصب دارن یه امتحان بکنن اگه بدون مشکل اپرا رو باز کرد ورژن 6 رو دان کنم .

پیشاپیش خیلی خیلی ممنون

nelly
08-08-2011, 13:12
بچه ها من ورژن 4 این رام رو دارم . برنامه ی jbed که مخصوص 2.3 هست رو نصب کردم و به راحتی نصب شد . وقتی برنامه ی جاوا رو نصب می کنم در زمان اجرا میگه رم مشغوله یا اصلا رمی وجود نداره . و چون فیس بوک رو از اپرا مینی 3 که جاوا هست چک می کنم برام خیلی مهمه . و چون سرعتم پایینه دانلود ورژن 6 بران راحت نیست . می خواستم زحمت بکشید و دوستانی که ورژن 6 رو نصب دارن یه امتحان بکنن اگه بدون مشکل اپرا رو باز کرد ورژن 6 رو دان کنم .

پیشاپیش خیلی خیلی ممنون

من خودم همیشه از نسخه اندروید اپرامینی استفاده کردم که یه چند وقتی قطع شده بود
الان هم باهاش مشکلی ندارم اما جدیدا بعضی وقتها سرویسش موقتی قطع میشه
اگه خواستی نسخه 006 رو دانلود کنی فعلا دست نگهدار چون ورژن 007 امروز فردا میشه که امکانات مناسبتری داره

nelly
08-08-2011, 13:37
نسخه 007 به همراه تمامی ویژگیهای مخصوص FroyoBread و چند اصلاح جدید برای رام :

August 08 v007. All FroyoBread features!

Transparent status bar
Hide avatar in SMS
Quick Copy / Quick Paste and its option to activate/deactivate
Measure() dimension caching to improve 2D performance
Loop ringtone. It works with whatever format of your ringtone is: MP3/OGG/...
Custom carrier text
Defaulted LED succession for notification
Fixed CWM compatibility
Even better fixed autofocus for camera. Goggles works really well this time.

باگهای برطرف شده (قبل از این نسخه) :

1- دوربین با 3 مگاپیکسل کار میکند
2- مشکل Automatic Brightness تا حد قابل قبولی برطرف شده

باگها و مشکلات جدید شناخته شده برای این رام (قبل از این نسخه) :

1- مشکل LED notification
2- مشکل Root Access با بعضی برنامه ها
3- مصرف باطری هنوز بهینه نشده (مصرف باطری بیشتر از FroyoBread 023 است)

لینکهای دانلود بدون فیللتر :

https://rapidshare.com/#!download|973l35|1644815934|update-GingerDX.v007.zip|100327
http://hotfile.com/dl/126203757/a238a73/update-GingerDX.v007.zip.html

mahdy_mir
08-08-2011, 14:47
به نام خدا

سلام

معنی این جمله تو توضیحات چیه ؟ Even better fixed autofocus for camera.

مگه این گوشی اتوفوکوس داره ؟ کسی امتحان کرده ؟

nelly
08-08-2011, 15:53
به نام خدا

سلام

معنی این جمله تو توضیحات چیه ؟ Even better fixed autofocus for camera.

مگه این گوشی اتوفوکوس داره ؟ کسی امتحان کرده ؟

سلام ، میدونی که نداره ، دلیلش رو یه جای دیگه هم برات نوشته بودم اما اینجا هم میزارم شاید ندیده باشی

lib های مربوط به دوربین در رام های CM بصورت پیش فرض برای حالت autofocus نوشته شده اند
و از اونجایی که گوشی ما همچین قابلیتی نداره این مسئله باعث بروز برخی مشکلات در کار با بعضی از نرم افزارهایی میشد که با دوربین سروکار دارند مثل BarcodeScanner ها یا همین برنامه Goggles

dx هم برای برطرف کردن این مشکل این حالت رو از پیش فرض lib ها برداشته ، البته ممکنه از جمله ایشون جوری که شما فکر کردید هم برداشت بشه ولی چون من کامنتها رو دنبال میکنم از این مسئله اطلاع داشتم .

البته در نسخه 006 این کار انجام شده بود ولی مشکل با Goggles همچنان وجود داشت که تو این نسخه جدید باز lib هارو اصلاح کرده ولی تو این یکی دو ساعتی که از انتشارش میگذره یکی بازم ادعا کردند که مشکل همچنان باقیه
یکی هم ادعا کرده کیفیت عکسبرداری بهتر از نسخه قبل شده... من خودم هنوز نسخه جدید رو دانلود نکردم

shaghool3
08-08-2011, 17:16
سلام. من چه جوری بیس باند گوشیم رو به 15 تفییر بدم.
ایکس 8 دارم 2.1 آپدیت روشه میخوام رام عوض کنم
رام نصب میشه ولی بالا نمیاد
بیس باند گوشیم 4006 آخرش نوشته شده. ممنون. لطف کنید راهنمایی کنید

nelly
08-08-2011, 18:03
سلام. من چه جوری بیس باند گوشیم رو به 15 تفییر بدم.
ایکس 8 دارم 2.1 آپدیت روشه میخوام رام عوض کنم
رام نصب میشه ولی بالا نمیاد
بیس باند گوشیم 4006 آخرش نوشته شده. ممنون. لطف کنید راهنمایی کنید

قبلا این سوال رو مطرح کردید و جوابتون هم داده شد...
شما کلا 4 تا پست دادید که سه تاش همین سوال بوده ، اون یکی هم که می بینید
لطفا سوالات تکراری رو در تاپیک های مختلف مطرح نکنید

nelly
08-08-2011, 19:49
من 007 نصب کردم ولی میاد روی ارم اولش گیر میکنه از چیه؟

یا مشکل از نسخه بیسبانده (که سه رقم آخرش باید 015 باشه)
اگرم نسخه بیسباند درسته احتمالا با full wipe مشکل برطرف میشه

mp3mp4
09-08-2011, 11:06
این رام رو نصب کردم رام بسیار خوبیه.اگه اهل بازی اچ دی نیستید نصب کنید:bu:

nelly
09-08-2011, 11:16
2 تا مشکل نسخه 007 :

1- سازنده رام lib اصلاح شده جدید رو فراموش کرده در نسخه 007 قرار بده ، یعنی فعلا تا نسخه بعد Goggles کار نمیکنه
2- به نظرمیرسه حالت نور اتوماتیک 006 خیلی بهتر از 007 بود ...
دوستانی که این مشکل رو مثل من دارند میتونند از فایل hw_config.sh نسخه 006 بصورت جایگزین استفاده کنند

nelly
09-08-2011, 11:49
لطفا فایل رو ضمینه کنید

سلام
این با هر دو حالت فعال یا غیرفعال نور اتوماتیک کارمیکنه ، لطفا بگید در کدوم حالت نتیجه بهتری داشتید.
البته نمیدونم دیگه چه تغییری داده شده چون بازم با این عملکردش تو نسخه قبل خیلی بهتر بود

mp3mp4
09-08-2011, 11:57
سلام
این با هر دو حالت فعال یا غیرفعال نور اتوماتیک کارمیکنه ، لطفا بگید در کدوم حالت نتیجه بهتری داشتید.
البته نمیدونم دیگه چه تغییری داده شده چون بازم با این عملکردش تو نسخه قبل خیلی بهتر بود.
سلام. امروز با هر دو حالت تست میکنم نتیجه رو میگم.ممنون

mp3mp4
09-08-2011, 12:11
یه چیز خوب این رام!بلوتوث گوشی تمام فایلها رو بدون دردسر میگیره مثل برنامه!:bu:

mp3mp4
09-08-2011, 12:41
این رام بلاخره مولتی یا دوئال تاچ هست یا نه؟
اگه هست بنصبیم اگه هم نیست بگید امکانش هست یه روزی x8 مولتی تاچ بشه
با این (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=156645)برنامه تست کن گوشیت از چه نوع صفحه نمایشی هست .باید گوشیت مولتی تاچ ساپورت کنه.اگه ساپورت کنه بله!ماژولهای مربوطه بر روی رام نصبه

nelly
09-08-2011, 17:09
مشکل نور اتوماتیک صفحه از طریق فایل ضمیمه شده حل میشه
البته نیازه اصلاحاتی در تنظیمات قسمت زیر انجام بشه :

Settings -> CyanogenMod settings -> Display -> Atomatic backlight

این کار رو میشه بصورت دلخواه انجام داد ولی نمونه یکی از تنظیمات بهینه بصورت زیره :

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=600797&stc=1&d=1312893420

soheil669
09-08-2011, 19:13
سلام دوستان این رام چجوری نصب میشه منروی گوشیم floyo نصب کردم اما وقتی این رامو میخوام از طریق xrecovery نصب کنم نمیشه چون فایلهای داخلش با فایلهای رام قبلی فرق داره میشه راهنمایی کنید

nelly
09-08-2011, 19:27
سلام دوستان این رام چجوری نصب میشه منروی گوشیم floyo نصب کردم اما وقتی این رامو میخوام از طریق xrecovery نصب کنم نمیشه چون فایلهای داخلش با فایلهای رام قبلی فرق داره میشه راهنمایی کنید

این رام از طریق install custom zip نصب میشه
بقیه رام هایی هم که محتویات فایل Zip به همین شکله همینجوری نصب میشند

soheil669
09-08-2011, 19:36
این رام از طریق install custom zip نصب میشه
بقیه رام هایی هم که محتویات فایل Zip به همین شکله همینجوری نصب میشند
با تشکر ایا بعد از نصب باید full wipe بزنیم

nelly
09-08-2011, 19:39
با تشکر ایا بعد از نصب باید full wipe بزنیم

گفتی Floyo رو نصب داری ، نه لازم نیست
اما اگه مشکلی خاصی با رام پیدا کردی میتونی بعدا اینکاور انجام بدی

nelly
09-08-2011, 20:26
ببخشید دوستان هی سوال میپرسم یه کم ناشیم من این رامو نصب کردم وقتی گوشیم اومد بالا هیچ کدوم از فایلای مموری کارتم نبود انکار که گوشیم مموریمو نمیشناسه یا خراب شده میشه راهنماییم کنید

نه خواهش میکنم ،
نشناخته یا انگار نشناخته؟ برو به setting -> storage ببین مموری شناخته شده ؟
ضمنا لطفا بگو کدوم نسخه از رام رو نصب کردی

soheil669
09-08-2011, 20:44
نه خواهش میکنم ،
نشناخته یا انگار نشناخته؟ برو به setting -> storage ببین مموری شناخته شده ؟
ضمنا لطفا بگو کدوم نسخه از رام رو نصب کردی
نسخه هفت. مموریمو نشناخته اما اگر مموریمو تو یه گوشیه دیگه بذارم میشناسه اگه یه مموریه دیگرو تو گوشیه خودم بذارم میشناسه. در ضمن تو file manager پوشه sdcard هست اما نمیشه داخلش فایلی ساخت و فایلهای داخلشم نمیاد

nelly
09-08-2011, 20:52
نسخه هفت. مموریمو نشناخته اما اگر مموریمو تو یه گوشیه دیگه بذارم میشناسه اگه یه مموریه دیگرو تو گوشیه خودم بذارم میشناسه. در ضمن تو file manager پوشه sdcard هست اما نمیشه داخلش فایلی ساخت و فایلهای داخلشم نمیاد

پس احتمالا میتونی از اطلاعاتش بکاپ بگیری ، اینکارو بکن و بعد فرمتش کن
بعد بزار تو گوشی احتمالا میشناسه ، میتونی بعدش اطلاعاتت رو برگردونی

soheil669
10-08-2011, 15:07
پس احتمالا میتونی از اطلاعاتش بکاپ بگیری ، اینکارو بکن و بعد فرمتش کن
بعد بزار تو گوشی احتمالا میشناسه ، میتونی بعدش اطلاعاتت رو برگردونی
من اینکار رو هم انجام دادم نشد. بذارید دقیق کارهایی که انجام دادمو بگم بعد از اینکه رام جدید بالا اومد گوشی مموریه خودم که 2 گیگ هستو نشناخت اما یه مموریه دیگه که 4 گیگ بودو داخلش گذاشتم شناخت درضمن یه مموریه دیگه که دو گیگ هستو گذاشتم بازم نشناخت. وقتی داخل فایل منجر میشم فایل sd card هست اما داخلش نمیشه کاری انجام داد وقتی که گوشیو به کامپیوتر وصل میکنم فایل sd card بال میاد اما باز نمیشه نمیدونم شاید این رام با مموریه 2 مشکل داره و فقط با 4 کار میکنه یا شایدم گوشیم مشکل داره اگه میشه کمک کنید

mp3mp4
11-08-2011, 11:30
بدبختانه 3d به کل تعطیله:bd:
ولی مصرف شارژ گوشی با روشنایی خودکار که nelly عزیز گذاشتن به شدت خوبه!

nelly
11-08-2011, 12:33
بدبختانه 3d به کل تعطیله:bd:
ولی مصرف شارژ گوشی با روشنایی خودکار که nelly عزیز گذاشتن به شدت خوبه!

منظورتون برای بازیهاست یا چیز دیگه ؟

با تشکر خیر متاسفانه نخوندم

ببینید اگه اطلاعات داخل مموری براتون اهمیت داره دوتا راه دارید : یا از رم ریدر استفاده کنید یا از همون گوشی که رمتون رو شناخت ، بعد به کامپیوتر وصل کنید و از اطلاعات کپی بگیرید
بعدش میتونید مموری رو فرمت کنید و احتمالا مشکل حل میشه ، بعدش اطلاعات رو برگردونید
اگه کامپیوتر هم رم رو نشناخت یعنی رم مشکل پیدا کرده و باید فرمت بشه

اگه که اطلاعات مهم نیست که میتونید فرمت کنید (البته من احتمال بیشتر میدم که مشکل از رم باشه)
برای فرمت ، هم میتونید از کامپیوتر استفاده کنید و هم از گوشی
راستی یه سوال : از مسیر about -> storage ببینید رم شناخته شده یا نه ؟

nelly
11-08-2011, 13:42
بله.البته بعضی گفته حاکی از اینه که بعضی بازیا رو با آخرین ورژنشون جواب میده که به ما با ساده ترینشون هم جواب نداد!

من که خودم بازی نصب نمیکنم ولی شاید این مورد هم در آینده حل بشه
البته در قسمت Future plans سازنده رام یه موردی هست که ازش صحبتی نکرده ، نمیدونم ولی شاید این باشه
اگه کامنت ها و درخواست ها در مورد بازی ها بیشتر بود شاید این مورد هم مثل دوربین سریعتر برطرف میشد

nelly
12-08-2011, 12:57
نسخه 008 چند لحظه پیش منتشر شد...

August 12 v008. BIG update, with many tweaks, fixes and a feature.

Nightly CM7 Hero 149 (CM 7.1.0 pre)
Wifi tweak to prevent reboot with adhoc when screen off
Corrected LED notification (liblight). Users should turn off LED succession now.
Use LatinIME from FroyoBread for more input methods
Added profile icon in Settings menu
Fixed lib camera service. Goggle works.
Tweaked low memory killer a bit
Tweaked autobrightness based on alfsamsung's suggestion
Enabled CM's "Custom light levels" and "Allow light decrease" by default
Switched to A-Theme 0.5.4 Lite version.
Tweaked key layout. Hopefully headset and bluetooth headset work.
Reboot menu for all languages
Tweaked a little bit Superuser. Need more tests to confirm Root problem solved or not.
Random Lockscreen
Fixed white rectangle in Radio app.
A secret feature. Let's see who uncovers it first

تغییرات در این نسخه گسترده تر از نسخه های قبلی است ولی عموما برپایه فیکس ها و اضافه شدن امکانات کاربردی است
مهمترین تغییرات نسبت به قبل رفع باگ مربوط به LED و فیکس شدن کامل دوربین و اضافه شدن atumatic brightness است

باگهای برطرف شده در این نسخه :

1- برطرف شدن باگ مربوط به کار نکردن LED notification
2- دوربین با 3 مگاپیکسل کاملا فیکس شده
3- نسخه 008 رام Automatic Brightness رو بسیار بهتر از قبل ساپورت میکنه

باگها یا مشکلات شناخته شده برای این رام (قبل از این نسخه) :

1- مشکل Root Access با بعضی برنامه ها (dx در نسخه 008 رو این مورد هم کار کرده ولی نیاز به تست کاربران است)
2- مصرف باطری بیشتر از FroyoBread 023 است (با تنظیم مناسب نور اتوماتیک مصرف بسیار بهتر می شود)

لینک دانلود بدون فیللتر :

http://hotfile.com/dl/126576480/6f5684f/update-GingerDX.v008.zip.html

nelly
12-08-2011, 17:39
afshin91 ، احتمالا انتقاد شما نسبت به منه
من اگه رامی رو معرفی میکنم همون رامیه که رو گوشیم نصبه و این رام هم از نسخه 004 رو گوشی من نصبه
چه قبلا که تاپیک FoyoBread رو آپدیت می کردم چه الان که GingerDX رو معرفی میکنم

من هیچوقت نمیام رام اشکال دار رو تو سایت بزارم چه برسه به اینکه رو گوشی خودم هم نصبش کنم
شما اگه مشکلی تو این رام ملاحظه کردید که من ازش بی خبرم لطفا بگید تا بررسی بشه

nelly
13-08-2011, 00:56
بهرحال من 5-6 ساعت منتظر شدم شاید ایشون دلیل اینکه این رام رو الکی خوندند توضیح بدند ولی خبری نشد

با احترام به همه دوستان ، متاسفانه بیشتر کاربرای ایرانی بیشتر از اینکه اطلاعات داشته باشند نظرات بی محتوا میدند
قبلا هم گفتم ، اشکالی که خیلی از بچه های سایت دارند اینه که عموما مشکلات خودشون رو به رام ها نسبت میدند
خیلی از دوستان دیگه هم انگار از دیگران طلبکار هستند و همیشه لحن صحبتشون من رو به شدت آزار داده

شاید همین مسائل باشه که انگیزه فعالیت تو سایتهای ایرانی رو از من یه نفر میگیره
بخدا نمیخوام منتی گذاشته باشم ولی من که میتونم این پستها رو نزارم و فقط خودم از اطلاعاتم استفاده کنم
پس فکر میکنید دلیل اینهمه وقت گذاشتن من تو این فروم چیه ؟

دوست گرامی afshin91
بهتره یه نگاهی به مشکلاتی که mhsb.67 مطرح کردند به همراه روند حلشون بکنید (پستهای 35 تا 54 همین تاپیک)
فکر کنم اگه شما جای ایشون بودید هرچی فحش بلد بودید به من داده بودید ولی تمام مشکلات ایشون از جای دیگه بود
خیلی سعی کردم این جمله رو نگم ولی این رام نیست که الکیه ، این حرف شماست که الکیه

اما بقیه دوستان
کاش دوستان پاسخ ایشون رو به این شکل نمیدادند شاید ایشون دلایلشون رو میگفتند تا متوجه اشتباهشون بشند
همینجا از همه خواهش میکنم اگه این پست رو خوندید خواهشا نظری ندید تا بحث اصلی تاپیک بیشتر از این منحرف نشه
من خودم قبلا از مدیران عزیز خواهش کردم زحمت بکشند و این تاپیک رو کمی از پستهای اضافی پاکسازی کنند

از همه دوستانی هم که همیشه منو شرمنده خودشون کردند عذرخواهی میکنم که اینارو نوشتم
من قلبا مخلص همه دوستان و عزیزانی هستم که قدر زحمات دیگران رو میدونند...

molimo
13-08-2011, 11:20
سلام
از دوستان کسی ورژن 8 رو نصب کرده. مشکلاتش مخصوصا روت نسبتا مرتفع شده؟ اماده هست برای کار روزانه؟
یا بهتره صبر کرد برای ورژن 9؟

sajjad_sk
13-08-2011, 11:56
الان مسله باطری هست و نصب بازی و یه اشکال که تاالان درست نشده زمانی که گوشی به حالت خواب میری تاریخ خوب نمایش نمیده البته در حالت فارسی

nelly
13-08-2011, 15:38
سلام
از دوستان کسی ورژن 8 رو نصب کرده. مشکلاتش مخصوصا روت نسبتا مرتفع شده؟ اماده هست برای کار روزانه؟
یا بهتره صبر کرد برای ورژن 9؟

سلام

مشکلات روت برطرف نشده اما این مسئله اونجوری که ممکنه فکر کنند نمیتونه آزاردهنده باشه
من از بین حدود 10 نرم افزاری که دارم و نیاز به روت دارند فقط بایکی مشکل دارم
در مورد مصرف باطری هم از وقتی که از حالت نور اتوماتیک استفاده میکنم مصرف گوشی خیلی بهتر شده
چون بازی نصب نمیکنم از اون نظر نمیتونی کمکی کنم ولی از لحاظ سازگاری با نرم افزار ها مشکلی نداشتم
باز اگه مورد دیگه مدنظرتون هست بگید تا نظرم رو بگم... با اینحال نسخه 008 از باقی نسخه ها از هر نظر بهتر و کاملتره

Tam3xx
14-08-2011, 02:35
دوستانی که مشکل با مدول اورکلاک دارن و میخوان رام پایداری بهتری داشته باشن از این مدول استفاده کنن@};-

Module X8Undervolt | v001 | X8 | X10 mini | X10 mini pro

Rom cookers: if you include this module in your ROM, please make a link to this post in your release post, so your users can know how to work with it and update the module themselves

Intro:
Well, it seems that many people don't want to overclock because of heat, stability..., and just want to have benefits of an undervolted cpu. So here it is my friends. Default voltage level of our kernel is 3-4-5-6-7.

Source on github : https://github.com/doixanh/X8Features

Release history
April 20. v001. Undervolted at the level like X8Overclock: 0-2-3-5-7. If you have sudden reboots with out "SD card safe to remove", please report here.

Requirements:
- Rooted
- Baseband x15

Installation:
Manual installation: it will be better if you can do this way. From now on I will not provide update.zip for xRecovery, because there are some different modules now.
- Download appropriate x8uv-vXXX.zip (for X8), or x8uv-vXXX-x10m.zip (for X10 mini), or x8uv-vXXX-x10mp.zip (for x10 mini pro) below, unzip
- Remount /system as rw
- Push x8uv.ko in to /system/lib/modules
- Edit /system/etc/hw_config.sh, add one line at the beginning
Code:
insmod /system/lib/modules/x8uv.ko # x8 undervolt
Disclaimer
This module is dangerous! It may lead to system instability and may damage your hardware. I'm not responsible if this module kills your lovely phone. Use it at your own risk!

منبع:[Module] X8Undervolt | v001 | X8 | X10 mini | X10 mini pro | 20-04-11 - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1042929)

خوب دوستان خیلی ساده بگم:

این یه مدوله برای افرادی که اورکلاک رو به خاطر گرم کردن cpu و ایجاد ناپایداری در رام نمیپسندن

این روش دستی نصبه پس از دانلود فایل ضمیمه:

Remount /system as rw

Push x8uv.ko in to /system/lib/modules

Edit /system/etc/hw_config.sh, add one line at the beginning

insmod /system/lib/modules/x8uv.ko # x8 undervolt

----------------------------------------------------

دانود فایل (http://attachments.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=573273&d=1303286994)

اگه مشکلی داشتیم منو هم در جریان بزارین

فقط یه تذکر:

This module is dangerous! It may lead to system instability and may damage your hardware. I'm not responsible if this module kills your lovely phone. Use it at your own risk!

من هیچ مسئولیتی در قبال اینکار در بروز مشکل گوشی چه نرم افزار چه سخت افزار قبول نمیکنم اگه

مشکلی داشتین در خدمتم ولی اگه نمیتونین لطفا به هیچ عنوان این کار رو نکنین

Tam3xx
14-08-2011, 02:47
اینم پاسخ دوستان در مورد netf-i-l-ter

Well, another module. A guy called me a module man

If we can compile this module we can (hopefully) have native usb/wifi tether on our phone.

Other benefits:
- Firewall apps
- Transparent proxies
- NAT

I'll start trying to make this work on our current kernel. Contribution is appreciated.

Github repo is here : https://github.com/doixanh/X8Features

PLEASE DON'T SPAM THIS DEV THREAD WITH UNCONTRIBUTED POSTS@};-@};-@};-

my_amin
14-08-2011, 03:53
سلام.
من بعد از نصب این رام (ورژن 8)، یه full benchmark با Quadrant گرفتم. نتیجش خیلی غیرواقعیه !!!:dr:
از صفحه screen shot گرفتم.ایناهاش http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=602853&stc=1&d=1313277387
عددش 1154 شده.
دوستان لطفا نظر خودشونو بدن.

my_amin
14-08-2011, 04:08
در ضمن درسته که منو فارسی داره ولی تو message وقتی زبان کیبورد رو از english روی فارسی میارم هنوز کیبورد، حروفش انگلیسیه و فارسی تایپ نمیکنه. البته همین جا بگم که من نمیگم نمیشه، فقط من نتونستم فارسیش کنم شاید شما دوستان اون رو فارسی کرده باشید.
اگر تونستید ما رو هم در جریان بذارید.
ممنون.

mp3mp4
14-08-2011, 11:29
سلام.
من بعد از نصب این رام (ورژن 8)، یه full benchmark با Quadrant گرفتم. نتیجش خیلی غیرواقعیه !!!:dr:
از صفحه screen shot گرفتم.ایناهاش http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=602853&stc=1&d=1313277387
عددش 1154 شده.
دوستان لطفا نظر خودشونو بدن.

این ورژن برنامه شما قدیمیه.در ضمن این مقایسه با ورژن2.1 گوشی هایی هست که داخل شکله

در ضمن درسته که منو فارسی داره ولی تو message وقتی زبان کیبورد رو از english روی فارسی میارم هنوز کیبورد، حروفش انگلیسیه و فارسی تایپ نمیکنه. البته همین جا بگم که من نمیگم نمیشه، فقط من نتونستم فارسیش کنم شاید شما دوستان اون رو فارسی کرده باشید.
اگر تونستید ما رو هم در جریان بذارید.
ممنون.

smart keyboardرو نصب کن و بزارش روی حالت دیفالت.در ضمن کیبرد رو داخل حافظه گوشی نصب کن

nelly
14-08-2011, 14:32
یه خبر بد... کوکر این رام قراره تا آخر این ماه گوشیش رو به کس دیگه ای بده
و نسخه 009 هم بعنوان نسخه نهایی این منتشر کرد
حیف شد چون تازه داشت رو قابلیتهای مخصوص sense کار میکرد...

hamed990
14-08-2011, 15:59
دانلود ورژن 009 (http://www.multiupload.com/0AWEG8Y03V)
این اخرین ورژن این رامه چون dx کوکر این رام تو سایت xda گفته که قراره تا آخر این ماه گوشیش رو به کس دیگه ای بده
و نسخه 009 هم بعنوان نسخه نهایی این رام منتشر کرده
تغییرات این رام

* August 14 v009. Minor improvements
o Fixed lockscreen style for all languages
o Revealed Sense Lockscreen from the list. You will not need to unlock it anymore. This was fun in v008.

واقعا حیف شد اگه ادامه میداد بهترین رام cm7 میشد

nelly
14-08-2011, 16:24
آخرین خبر : چون خیلیها احساس کردند doixanh به خاطر مشکلات مالیش قراره گوشیش رو رد کنه ، تاپیکی در فروم xda ساخته شد تا هرکسی بتونه به نوعی به ایشون کمک کنه
نکته جالب اینه که در کمتر از یکساعت بیشتر 60 دلار برای ایشون مبلغ بعنوان هدیه فرستاده شده
با این حساب امکان ادامه روند توسعه این رام بیشتر میشه یعنی ممکنه 009 آخرین نسخه نباشه ( :

Tam3xx من وقتی به وسط های پستت رسیدم و دیدم گفتی که من برای منافع خودم از گفته javiol حمایت کردم ، بهترین کاری که میتونستم انجام بدم این بود که ادامه پستت رو نخونم
وقتی از اخلاقیات و... صحبت میکنی لااقل لابلای صحبتهات نیا به بقیه تهمت بزن !!
من هرچی هستم به خودم مربوطه ، شما لطف کن تو این انجمن زیاد اظهار فضل نکن !!

rasool2899
14-08-2011, 19:15
سلام
يكي وسط اين بحوث ارضي ورژن 009 را جايي كه فيل نيست آپلود كنه بهره مند ميشويم و دعاگو بعداً دعوتمان كنيد براي افطاري يا ...

بفرما
http://hotfile.com/dl/126765227/d4b1abe/update-GingerDX.v009.zip.html

nelly
14-08-2011, 20:41
ضمن عذرخواهی از دیگر عزیزانی که پست های من باعث ناراحتیشون شد...

دوستانی که مشکل سرعت اینترنت و موارد مشابه دارند پیشنهاد میکنم نسخه 009 رو دانلود نکنند
دلیل اینکه امکانات خاصی به این نسخه اضافه نشده اینه که فقط قسمتی از روند توسعه برای نسخه جدید بوده
همونطور که گفتم و خبر دارید روند توسعه این نسخه و نسخه های آینده بطور ناگهانی متوقف شده

profesorjd
14-08-2011, 23:06
با سلام
1- بفرمایید فرق یا تغییرات بین 007 و 009 را
2- 007 را نصب کردم به همراه آپدیت Tam3xx ولی بدلایل سکته هاش و عدم نصب بعضی برنامه و تصور اینکه برنامه را در Sd نمیشود نصب کرد ، حذفش کردم
3- یک نفر ( بدون هیاهو و تعریف و تمجید الکی) واضح و دقیق و منطقی بفرماید بین رام رسمی 2.1.1 خود سونی اریکسون و Floyo1.0a و Behard ...‌ و 009 با آپدیت Tam3xx یا بدون آن ، کدامشان قابل انتخاب و بهتر است ( البته مقایسه‌ای هم باشد میتوانیم تشخیص دهیم !)

nelly
15-08-2011, 01:16
در مورد این رام : (سوال سومت رو نباید تو این تاپیک مطرح کنی)

شما نسخه 007 یا نسخه جدیدتر رو نصب کن بعد بدون اینکه پچ خاصی نصب کنی یه full wipe انجام بده
بعد از اینکه گوشی بالا اومد و یه ساعتی هم باهاش کار کردی سرعتش به حالت ایده آل میرسه
دلیل این هم اینه که بعد full wipe اوایل گوشی کمی کنده چون تمام cache ها پاک شدند و باید از نو ساخته بشند

میبینی که این رام هیچ سکته و لگی نداره ، البته منظورم تو بازی نیست برای بازی فقط رام های 2.1 یا 2.2
در مورد نصب برنامه من برنامه ای ندیدم که روش نصب نشه ، لطفا اگه با برنامه ای مشکل دارید بگید منم تست کنم

ضمنا چه با این رام و چه رام دیگه سعی کن از برنامه های task killer استفاده کنی و سرویس ها و برنامه های غیرضروری در حال اجرا رو ببندی تا بتونی از نهایت سرعت رام استفاده کنی ، من Advanced Task Killer Pro رو پیشنهاد میکنم

این رام رو از نسخه 004 رو گوشی من نصبه و از اونجاییکه اگه رامی که مشکل داشته باشه رو بیشتر از یه روز رو گوشی نگه نمیدارم از حرفی که میزنم اطمینان دارم
باز اگه دوباره رام رو نصب کردی و مورد دیگه ای وجود داشت حتما مطرح کن

profesorjd
15-08-2011, 14:17
با سلام
1- رام 009 را نصب كردم در تايپ فارسي مشكل دارد و مجبور به استفاده از اسمارت كيبرد شدم . مودهاي فارسيش جالب نبود براي همين به 007 برگشت زدم !!
2- اگر مقايسه رامها جايش در اين تاپيك نيست بهتر نيست يك تاپيك جداگانه براي اين منظور توسط اساتيد اهل فن ايجاد شود .
3- در اين رام _GingerDX چگونه ميشود از Mp3 يا ... به عنوان زنگ تلفن يا آلارم يا SMS استفاده كرد ؟!

profesorjd
15-08-2011, 18:52
با سلام
1- جواب 3 را در بخش آموزشها ديدم پس عذرخواهي از تعجيل !
2- بعضي از برنامه ها كه در رام 2.1 رسمي كار ميكرد در اين رام كار نميكند مانند Power AMP و AniPet و هر از گاهي اسمارت كيبرد هم غش ميكند !
3- همان مكثهاي قبلي را دارد ( البته به نظر بنده !) به نظر ميرسد وقتي شلوغ پلوغ است اين مكثها بيشتر هم ميشوند

M¤haMad®£zA
16-08-2011, 01:48
خیلی از رام ها رو تست کردم برای بازی و ....
بهترین رام برای برنامه و مخصوصا بازی 009 هست ! البته 008 و 007 هم نباید فرق خاصی داشته باشن.

نمیدونم چرا میگید برای بازی 2.1 و 2.2 ! بازی هایی که رو اونا تیک میزد رو این رام بخوبی اجرا میشه !
بدترین رام هم برای بازی سری Hackdroid هست... واقعا فاجعه هست... (دقت کنید . فقط برای برنامه و بازی گفتم) . از نظر سرعت هم من واقعا تو رام 009 هیچ مشکلی ندیدم و می تونم بگم از بین این همه رام که نصب کردم تقریبا بهترینه !

molimo
16-08-2011, 10:23
سلام،
دوستان من 6-7 روزی هست که ورژن8 این رام رو دارم نکاتی که که دیدم به این صورت بود:
1- رام به شدت پایدار عالی سریع و سرحاله
2- اهل بازی نیستم اما نرمافزار چرا. تا این لحظه که با برنامه ای به مشگل برنخوردم(حدود 100 برنامه).
3- مشکل روت وجود داره مخصوصا با برنامه های uninstaller. عجیبه چرا کسی با این قدرت در ساخت رام نتونسته هنوز مشکل روت رو به صورت کامل حل کنه!!!؟؟؟
4- بلوتوث به طور کامل کار میکنه حتی قادرید apk ارسال یا دریافت کنید.
5- در LED Notification مشکل دارم. در تمام حالات رنگش سبزه چشمک زنه.
6- نکته جالب تو برنامه Quadrant advance قسمتهای 3D رو سیاه نشون میده اما تو نسخه standard نه!!!!
7- مصرف باطری تقریبا 3-4 برابر FroyoBread هستش. بعد از کالیبره کمی بهتر میشه اما بازم زیاده تازه من برنامه های باطری خوری مثل Google Map, Email, DSP Manager .. رو حذف هم کردم. یه تسک منیجر خوب هم دارم. کلا فکر کنم مشکل مصرف زیاد باطری به این دلیله که نمیتونه برنامه های اجرا شده رو ببنده (تو سیستم باز میمونه) مثلا من دیروز از ساعت 3 تا 5 wifi وصل بودم. اما صبح که از خواب پا شدم تو Battery Usage هنوز داشت باطری میخورد (4%).

این رام هر عیبی هم که داشته باشه مزیتش اینه که سازنده بزرگی داره که دائم در حال بهتر کردنه رامشه.

nelly
16-08-2011, 12:16
profesorjd :
مشکل اولتون که برطرف شد ، آیا مشکلات دوم و سومی که مطرح کردید بعد از کارهاییه که براتون توضیح دادم ؟

M¤haMad®£zA :
در مورد بازی : من هیچ تجربه کمی دارم و بیشتر گفته های دوستان دیگه رو به نوعی نقل کردم ولی اینکه رامهای 2.3 با خیلی از بازی ها مشکل دارند تقریبا تایید شده ، البته امیدوارم شما هیچ وقت به این مشکل برخورد نکنید .
در مورد سرعت : روون بودن این رام واقعا خوبه اما در مورد سرعت طبق تجربه چند ماهه ای که با FroyoBread داشتم این رام هنوز به وضعیتی که FroyoBread داشت نرسیده .

molimo :
در مورد روت : این مورد به عدم توانایی سازنده رام برنمی گرده ، متاسفانه با توجه به شناختی که پیدا کردم تا خودش به مشکل برنخوره یا درخواست ها زیاد نباشه بعیده کار درست و حسابی براش انجام بده . مشکل دیگه ای که بر سر راه حل مشکل روته اینه که برای همه بصورت مشترک نیست یعنی مثلا همه با فلان برنامه مشکل ندارند .
در مورد LED : مشکل کاملا برطرف شده و من از رنگ سفید برای اس ام اس استفاده میکنم ، بد نیست یه بار تنظیماتش رو تو قسمت CyanogenMod Setting ریست کنی
در مورد Quadrant : جایی خوندم که این مشکل از خود برنامه است که اون نسخه اش با رام های 2.3 مشکل داره .
در مورد مصرف باطری : درسته مصرف بالاست ولی دیگه نه اینقدر ، با تنظیمات نور اتوماتیک بهتر میشه اما انصافا نمیشه منکر شد که مصرف FroyoBread خیلی کم بود .

nelly
16-08-2011, 14:00
آخرین خبر :

بعد از دو روز از اقدام دوستان در xda مبلغ 189 یورو به عنوان هدیه برای سازنده این رام فرستاده شده
doixanh هم قراره یه گوشی جدید بخره و به زودی به ادامه روند توسعه رامش بپردازه
خوشحالم که این دولوپر قدرتمند و توانا رو از دست ندادیم ، من که واقعا به فکر عوض کردن گوشی افتاده بودم

موفق باشید

M¤haMad®£zA
16-08-2011, 16:56
ممنون دوست عزیز. در مورد بازی باید بگم که . این رام بازی ها رو بخوبی میاره (نسبت به بقیه رام ها) .
شاید تو رام های دیگه بازی های بیشتری بیان . اما مشکل رام های دیگه اینه که بازی ها رو بد میارن . و این با نیاوردن بازی فرقی نداره . اما این رام بازی هایی که تا حالا نصب کردمو (اونایی که تو رام های دیگه تیک میزد) بخوبی میاره و خیلی روونه .

FroyoBread هم خوب بود . اما این رام روون تره . بعد از پاک کردن بعضی از برنامه های اضافی از پیش نصب شده مثل Maps و Mail و .... روونتر هم شده و از نظر من تا الآن ایده آل ترینه.

nelly
16-08-2011, 23:21
با سلام
اگر منظورتان پست 137 هست که هنوز پابرجاست البته سکته‌ها کمتر شده و کم مکث دارد ولی بعضی از برنامه‌ها مانند آنان که مثال زدم نصب نمی‌شود

اگه منظورت از PowerAMP برنامه معروف PowerAMP Music Player است که من همین الان نصبش کردم
این دوتا اسکرین شات هم میزارم تا شاید یه کمی هم به این فکر کنی که مشکلت از خودت باشه نه رام

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=604559&stc=1&d=1313520284 http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=604565&stc=1&d=1313520951

اون یکی برنامه هم نمیشناختم و اگه خواستی لینک بده شاید اگه وقت داشتم تستش کردم !
دوست عزیز شما متاسفانه ادعاهایی که میکنی اشتباهه ، این فقط یک نمونه اونهاست

برای چیزی هم که اسمش رو سکته میزاری احتمالا دلایلی وجود داره و منم حدس هایی میزنم
اما ترجیح میدم تا خودت نخوای منم برای کمک به شما تلاشی نکنم !

اگه پست های این چند صفحه رو بخونی نظر دیگر دوستان رو در مورد رام متوجه میشدی
بازم میگم ، متاسفانه بیشتر دوستان مشکلات خودشون رو به رام ها نسبت میدند

profesorjd
17-08-2011, 01:43
با سلام
1- منظورم از سکته هنگهایی است که موقع اجرای بعضی برنامه ها اتفاق می‌افتد . من رامهای دیگری نصب کرده بودم و چون سکته و مکث زیادی داشت حذف کردم . در رام رسمی 2.1.1 سونی اریکسون این موارد نبود . گوشی که همان گوشی است ، روش نصب همشان که یکی است پس میماند چشمها و انگشتان دست من که در هر دفع نصب زاویه و حرکتشان فرق میکند !!
2- powerAmp همانی است که شما میفرمایید بصورت پیش فرض نصب است . آنرا پاک کردم و دوباره نصب البته دو ورژن مختلفی که داشتم با کنترل زاویه چشمها و دستهایم بزور توانستم نصب کنم که الحمدالله نصب شد ولی اجرا نمیشود و force close‌ میدهد . آن یکی هم که مثال زدم والپیر متحرک است در 007 و 005 اجرا میشد ولی در 009 اجرا نمیشود و بعضی برنامه‌های دیگر مانند Talking Tom و گاهشمار هجری شمسی و ...
3- ممکن است ورژن بعضی برنامه ها قدیمی باشد که در این نسخه اجرا نمیشود زحمت بکشید نسخه‌ای که برای شما اجرا شد را ارایه نمایید تا ماهم بهره ببریم !
4- البته از اینکه مشکل چشم و انگشتم را به رام نسبت دادم عذر میخواهم ! بهر حال انگشتانم از بدو تولد اینطوری بوده البته در این چندین سال بزرگتر شدند و کمی قد کشیدند . البته ممکن است بخاطر چشمهای عسلی من هم باشد و ممکن است گوشیم به این رنگ چشم حساسیت داشته باشد !
5- بعد از 48 ساعت نصب 009 الان روان شده است ( البته همه برنامه های قبلیمو روش نصب نکردم ) هنوزم با انتقال برنامه روی SD مشکل دارم App2SD بصورت پیشفرض نصب است ولی کارخاصی غیر از خبر که فلان برنامه میتواند به SD منقل شود ندارد . چراکه برای انتقل پیغام میدهد که انتقال نیافت و برنامه حذف نشد ! در تنظیمات سیانوژن هم App‌ رو روی external گذاشتم غیر از اینکه جلوی نصب بعضی برنامه ها را گرفت کار خاصی ندیدم ( شایدم متوجه نشدم) به هر صورت راهنمایی بفرمایید چگونه برنامه‌ها را روی SD بریزم !؟
6- این همه سئوال برای درخواست راهنمایی و کمک است حالا چطوری متوجه شدید که من نخواستم الله اعلم ! ضمناً‌ بدنیست احترام من پیرمرد رو نیز حفظ بفرمایید بهر حال کبر سن باعث ادعاهای اشتباه هم میشود اگر چه به نظر خودم ادعا نبود و درخواست برای رفع مشکل ! و راهنمایی یادگیری کار با این رام

nelly
17-08-2011, 02:10
ویرایش شد :

من این نسخه رو تست کردم PowerAMP Music Player v1.4.387+ Activator v1.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160469&highlight=PowerAMP+Music+Player)

در مورد انتقال برنامه ها به حافظه خارجی به نظرم داشتن پارتیشن دوم بهتر از اون کاریه که شما انجام میدید

profesorjd
17-08-2011, 14:42
ویرایش شد :

من این نسخه رو تست کردم PowerAMP Music Player v1.4.387+ Activator v1.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160469&highlight=PowerAMP+Music+Player)

در مورد انتقال برنامه ها به حافظه خارجی به نظرم داشتن پارتیشن دوم بهتر از اون کاریه که شما انجام میدید
با سلام و تشكر
1- برنامه شما را دريافت كردم هنوز فرصت تست نداشتم ولي بعد از تست جواب خواهم داد .
2- منظورتان از پارتيشن دوم را درست متوجه نشدم ! بنده sd 8gb دارم كه به دو پارتيشن fat32 هفت گيگ و يك پارتيشن ext2 تقسيم شده اند . اگر منظورتان آن پارتيشن ext2 است كه دارم . قبلاً در رام 2.1.1 رسمي با استفاده از برنامه link2sd ميتوانستم برنامه ها منتقل كنم ولي در اين 009 نه اين برنامه كار كرد و نه آن App2sd و نه آن تنظيمات سيانوژن

M¤haMad®£zA
17-08-2011, 15:03
دقیقا میشه بگین چه بازیهایی نصب کردین

angry bird
lane spliter
Aliens
Drag Racing
Doodle Grub
Noogra Nuts
rthunder2
Asphalt 5
SuperSnake HD
The NightFlier

و چندتا دیگه که بازی های معمولی تر بودن . مثل بیلیارد و ...

بازی هایی مثل Lane Spliter , Angry Bird , Asphalt5 رو رام های دیگه خیلی ضعیف میومدن و نیومدنش بهتر بود واقعا . اما تو این رام بخوبی اجرا میشن . فقط Angry bird Rio تو مراحل level 2 که موانع و شیشه و ... خیلی زیاد هست کمی گیر میکنه (اونم بصورت تیک های خیلی کم . که خودش درست میشه)

M¤haMad®£zA
17-08-2011, 15:07
دوست عزیز منم زیاد بازی می کنم می خوام بدونم چه بازیهایی رو تست کردی ؟
pes - hawx - gt racing ... ?

من زیاد با این گوشی بازی نمی کنم . اما چون دوتا آندروید دارم اکثرا رو اینم تست می کنم . گاهی واقعا گوشی به این کوچیکی منو متعجب میکنه که چه قدرتی داره !
من چندین رام نصب کردم . واسه برنامه و بازی این از همه بهتر هست . خیلی روون هست.
1 برنامه Advance Task Killer هم نصب کنی برای بستن برنامه ها و ... کاملا بهینه میشه.

nelly
17-08-2011, 15:44
دوستانی هستند که دوست داشته باشند تم اصلی x8 رو روی این رام هم تجربه کنند ؟

mp3mp4
17-08-2011, 18:56
angry bird
lane spliter
aliens
drag racing
doodle grub
noogra nuts
rthunder2
asphalt 5
supersnake hd
the nightflier

و چندتا دیگه که بازی های معمولی تر بودن . مثل بیلیارد و ...

بازی هایی مثل lane spliter , angry bird , asphalt5 رو رام های دیگه خیلی ضعیف میومدن و نیومدنش بهتر بود واقعا . اما تو این رام بخوبی اجرا میشن . فقط angry bird rio تو مراحل level 2 که موانع و شیشه و ... خیلی زیاد هست کمی گیر میکنه (اونم بصورت تیک های خیلی کم . که خودش درست میشه)
شما موقعی که رام رو نصب کردین رامتون رو فول وایپ هم کردین یا خیر؟

nelly
17-08-2011, 19:14
با سلام و تشكر
1- برنامه شما را دريافت كردم هنوز فرصت تست نداشتم ولي بعد از تست جواب خواهم داد .
2- منظورتان از پارتيشن دوم را درست متوجه نشدم ! بنده sd 8gb دارم كه به دو پارتيشن fat32 هفت گيگ و يك پارتيشن ext2 تقسيم شده اند . اگر منظورتان آن پارتيشن ext2 است كه دارم . قبلاً در رام 2.1.1 رسمي با استفاده از برنامه link2sd ميتوانستم برنامه ها منتقل كنم ولي در اين 009 نه اين برنامه كار كرد و نه آن App2sd و نه آن تنظيمات سيانوژن

اگه پارتيشن exe2 داريد به احتمال زیاد برنامه هايي که نصب مي کنيد مستقيما به همون پارتيشن منتقل ميشند
شايد ارورهايي هم که بابت درخواست انتقال مي گرفتيد از همونجا باشند...

اما از کجا ميشه مطمئن شد؟
برنامه زير مخصوص انتقال برنامه به پارتيشن دومه ولی لازم نيست براي اين منظور ازش استفاده کنيد
این برنامه ميتونه شما رو کمک کنه که ببينيد پارتيشن دوم چه وضعيتي داره

Link2SD v1.7.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160959)

کار باهاش سخت نيست اما اگه نياز بود از اطلاعات لينک زير استفاده کنيد :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151197

mp3mp4
17-08-2011, 20:39
کسی نمیخواد اینو جواب بده؟!:spam::spam::spam::spam::spam::up::up:

باید بیسباندشما 15 باشه
فایل رو از طریق زیر نصب کن

xrecovery/install zip

profesorjd
17-08-2011, 22:34
باسلام
برنامه link2sd پیغام میدهد که ext2 not found ! در صورتیکه وجود دارد ! ( با استفاده از برنامه در کامپیوترم قابل رویت است ) در صورتیکه اگر بدون جابجایی Sd و در وضعیت فعلی گوشی رام قبلی ( 2.1.1 رسمی) را ریستور کنم مشکلی ندارد . پس میشود نتیجه گرفته که این برنامه در 009 مشکل دارد برای انتقال برنامه ها به SD
البته ورژن برنامه 1.0.7 است

nelly
17-08-2011, 23:40
باسلام
برنامه link2sd پیغام میدهد که ext2 not found ! در صورتیکه وجود دارد ! ( با استفاده از برنامه در کامپیوترم قابل رویت است ) در صورتیکه اگر بدون جابجایی Sd و در وضعیت فعلی گوشی رام قبلی ( 2.1.1 رسمی) را ریستور کنم مشکلی ندارد . پس میشود نتیجه گرفته که این برنامه در 009 مشکل دارد برای انتقال برنامه ها به SD

خوبه که تحلیل میکنید اما این برنامه الان رو گوشی من که 009 هم هست داره کار میکنه...
اما چرا پارتیشن دوم شما رو نمیتونه بشناسه دقیق نمیتونم جواب بدم
من پارتیشن دومم ext3 است قبلا برنامه رو با ext2 تست کرده بودم اما روی همون 2.1.1 رسمی
ممکنه دلیلش نوع پارتیشن باشه... ضمنا قرار نبود که شما با link2sd برنامه انتقال بدید

mahdy_mir
18-08-2011, 08:56
باسلام

به نام خدا

با سلام

ببخشید اما من قبلا با این مشکل تو رام اصلی برخورد کردم . راستش برام عجیب بود اما در حالیکه مموری پارتیشن داشت اما شناخته نمیشد . من دوباره گزاشتم تو رم ریدر و پارتیشن ext2 رو (فقطext2)
پاک کردم و دوباره با همون اندازه ساختمش درست شد ! گاهی برنامه ها تو ساخت پارتیشن مشکل دارن یا مممکنه رم ریدر مشکل داشته باشه . این تجربه من بود که خودم امتحانش کردم .

profesorjd
18-08-2011, 08:56
با سلام و تشكر
دقت نفرموديد عرض كردم ميشود نتيجه گرفت كه اين برنامه با 009 مشكل دارد البته ورژن 1.0.7 است . كه البته درست بود ! ورژن 1.7 را با استفاده از لينك جنابعالي نصب كردم و الان دارد كار ميكند ! البته جالب اين بود كه پارتيشن fat32 را هم قبول كرد ( با توجه به هسته آندرويد ) . ضمناً دوست گرامي احتملاً move انتقال معني ميدهد ! در هرصورت از اين همه صبر و حوصله كه به خرج داديد تشكر ميكنم اميدوارم يا ورژن جديد مابقي برنامه‌هايم كه نصب نشد بيايد يا قابليت نصب آنان در 009 يا 010 ايجاد شود !

profesorjd
18-08-2011, 08:59
به نام خدا

با سلام

ببخشید اما من قبلا با این مشکل تو رام اصلی برخورد کردم . راستش برام عجیب بود اما در حالیکه مموری پارتیشن داشت اما شناخته نمیشد . من دوباره گزاشتم تو رم ریدر و پارتیشن ext2 رو (فقطext2)
پاک کردم و دوباره با همون اندازه ساختمش درست شد ! گاهی برنامه ها تو ساخت پارتیشن مشکل دارن یا مممکنه رم ریدر مشکل داشته باشه . این تجربه من بود که خودم امتحانش کردم .
با سلام
دوست گرامي بنده هم اولين بار اين تصور را داشتم براي همين كل Sd را مجدداً ساختم ولي جواب نداد . البته در آخر متوجه شدم كه ايراد از نسخه برنامه بوده كه با ارتقاء به 1.7 مشكل مرتفع شد .
از جنابعالي و جناب Nelly هم تشكر ميكنم

mamad.s2000
18-08-2011, 18:46
جهت اطلاع:
یکی دیگه از مزایای این رام، اجرای بازی فوق گرافیکی Dead Space v1.1.33
خیلی جالب بود:ai:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=604285&stc=1&d=1313514382

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=605509&stc=1&d=1313676779

javiol
19-08-2011, 18:13
آخرين نسخه ٠١٠ هستش كه امروز منتشر شد

http://www.multiupload.com/EZ6Z5BNK0R

Rasoul940
19-08-2011, 18:29
لینک ورژن 10 از آپلود باز :
http://s26.uploadbaz.com/files/4/cgrqsvysdf93wv/update-GingerDX.v010.zip

javiol
19-08-2011, 20:03
a سلام ورژن 10 چه تغییراتی کرده ایا دیگه ورژن تازه نمیاد کلا اپدیت برای همیشه قطع شد؟

ليست تغييرات رو دوستان زحمتش رو مي كشن
اينم يه لينك :

http://letitbit.net/download/50509.58fcbbe0596fc1af7f2958e33c95/update-GingerDX.v010.zip.html

mamad.s2000
19-08-2011, 20:12
August 19 v010.
Some more fixes and tweaks.
•Small part of the sense 3 lockscreen. Watch the clip below.
•AnDyX's AX8MT Multitouch module for Cypress users
•Nice wallpapers from deedii. Thanks!
•Fixed the famous root apps problem!•Disabled LED succession by default. We fixed LED notification in v008, LED succession is not needed anymore.
•A-Theme Lite 0.5.6
•Basic Timescape support, taken from GingerCruzt R7.3. I made some modifications to make it work on GingerDX. Thanks FrogyFurnetal.
•Widget is not working yet
•I will not include Timescape along with GingerDX, but an update.zip instead. I don't want GingerDX to be bloated. Flash it after you flash GingerDX.
•Maps ownhere 5.9

Rasoul940
19-08-2011, 20:24
august 19 v010.
some more fixes and tweaks.
•small part of the sense 3 lockscreen. Watch the clip below.
•andyx's ax8mt multitouch module for cypress users
•nice wallpapers from deedii. Thanks!
•fixed the famous root apps problem!•disabled led succession by default. We fixed led notification in v008, led succession is not needed anymore.
•a-theme lite 0.5.6
•basic timescape support, taken from gingercruzt r7.3. I made some modifications to make it work on gingerdx. Thanks frogyfurnetal.
•widget is not working yet
•i will not include timescape along with gingerdx, but an update.zip instead. I don't want gingerdx to be bloated. Flash it after you flash gingerdx.
•maps ownhere 5.9

فقط یکی ترجمه کنه ببینیم حسگر گوشی تو بازیها درست شده یا نه ؟
چون تو ورژن 009 تو بعضی از بازیها حسگر گوشی درست عمل نمیکرد .

mamad.s2000
19-08-2011, 20:27
فقط یکی ترجمه کنه ببینیم حسگر گوشی تو بازیها درست شده یا نه ؟
چون تو ورژن 009 تو بعضی از بازیها حسگر گوشی درست عمل نمیکرد .

تجزیه و تحلیل این رام باشه به عهده جناب Nelly.
:df:

saeed61beh
20-08-2011, 02:11
پست های قبلی رو که خونده بودم ظاهرا دوستان اشاره کرده بودند که بازیهای 3d رو اجرا میکنه من که هر کاری کردم نشد...که نشد.
به نظرم
اون دوستانی هم که ادعا میکنند روی رام 2.3 بازیها رو حتی بهتر و روانتر از رام 2.2 اجرا میکنند علتش اینکه که فول وایپ نمی کنند.
یه تست کنید ببینید بعد فول وایپ مثلا بازی نیدفور اسپید شیفت روی رام 2.3 اجرا میشه...؟

rasool2899
20-08-2011, 03:52
پست های قبلی رو که خونده بودم ظاهرا دوستان اشاره کرده بودند که بازیهای 3d رو اجرا میکنه من که هر کاری کردم نشد...که نشد.
به نظرم
اون دوستانی هم که ادعا میکنند روی رام 2.3 بازیها رو حتی بهتر و روانتر از رام 2.2 اجرا میکنند علتش اینکه که فول وایپ نمی کنند.
یه تست کنید ببینید بعد فول وایپ مثلا بازی نیدفور اسپید شیفت روی رام 2.3 اجرا میشه...؟

من بعد از نصب هر رامی فکتوری ریست میکنم
من ورژن 8 رو که نصب کردم بازی ها بدون مشکل اجرا میشدن مثل pes11 و پرندگان خشمگین بدون مشکل اجرا شدن

mp3mp4
20-08-2011, 12:19
مهمترین تغییرات ورژن 10 :

رفع مشکل برنامه هایی که نیاز به رووت دارند

ساپورت تایم اسکپ مربوط به سونی اریکسون(البته بدون ویدجت !!!!!!)

قفل سنس3 مربوط به HTc

abrt
20-08-2011, 15:00
با سلام خدمت دوستان
من اززماني كه رامهاي كاستوم را روي گوشيم نصب كردم با وجود فعال كردن gps ديگه نمي تونم مختصات محل عكس برداري رو ببينم دوستاني كه اطلاع دارند اگه ممكنه راهنمايي بفرمايند.

mamad.s2000
20-08-2011, 15:32
با سلام خدمت دوستان
من اززماني كه رامهاي كاستوم را روي گوشيم نصب كردم با وجود فعال كردن gps ديگه نمي تونم مختصات محل عكس برداري رو ببينم دوستاني كه اطلاع دارند اگه ممكنه راهنمايي بفرمايند.

توی برنامه camera. قسمت store location رو بذار روی حالت On.

jkazemi3
20-08-2011, 15:43
7- مصرف باطری تقریبا 3-4 برابر FroyoBread هستش. بعد از کالیبره کمی بهتر میشه اما بازم زیاده تازه من برنامه های باطری خوری مثل Google Map, Email, DSP Manager .. رو حذف هم کردم. یه تسک منیجر خوب هم دارم.
می‌شه یک نفر در مورد روش حذف این نرم‌افزارها توضیح بده؟ در حالت عادی dsp manager مثلا حذف نمی‌شه.
و اینکه آیا میشه گوگل مپ رو آن اینستال نکرد، اما از حالت اجرای همیشگی و اشغال رم خارجش کرد؟

mamad.s2000
20-08-2011, 16:02
می‌شه یک نفر در مورد روش حذف این نرم‌افزارها توضیح بده؟ در حالت عادی dsp manager مثلا حذف نمی‌شه.
و اینکه آیا میشه گوگل مپ رو آن اینستال نکرد، اما از حالت اجرای همیشگی و اشغال رم خارجش کرد؟

بله میشه. شما برنامه system app reamover نصب کن . هر برنامه سیستمی که خواستی میتونی پاک کنی. فقط حواست باشه.
گوگل مپ هم میتونی پاک کنی.

abrt
20-08-2011, 16:25
توی برنامه camera. قسمت store location رو بذار روی حالت On.

با عرض معذرت اين كار را هميشه انجام ميدم حتي با كمك برنامه هاي ديگه مطمئن ميشم كه جي پي اس كانكت شده باشه ولي وقتي info عكس را باز ميكنم location را مينويسه un nown

farhad_boxer
20-08-2011, 17:47
در این رام دوال تاچ برای هر دو نوع synaptic و cypress به خوبی کار می کنه که در رام های قبلی که من نصب کرده بودم نوع cypress ساپورت نمیشد.

mp3mp4
20-08-2011, 18:31
از طریق رووت اکسپلور این مسیر و بادقت برنامه رو پاک کن

system/app

mp3mp4
20-08-2011, 18:49
هر کاری کردم بازم مصرف شارژ باتری این رام وحشتناک بالاست!بدبختی اینه که تمام برنامه هایی که فکرش نمیکردم ساپورت میکنه مثله adobe air.نمیشه برگردی 2.2!

M¤haMad®£zA
20-08-2011, 18:54
من رو حساب حرف بعضی دوستان . مجددا 2.2 ریختم تا بازم تست کنم...
هم Factory Reset کردم . هم full wipe !

واقعا رام های دیگه افتضاح هستن در مقابل این رام...
بازی Asphalt5 رو 2.2 انقدر تیک میزنه نمیشه فهمید چی به چیه... و همینطور Angry Bird (مراحل جلوتر) .

اگه 1 بار این رام رو نصب کنید واقعا دیگه هرکز به 2.2 بر نمیگردید...
من رو حرف دوستان برگشتم و فقط ضرر کردم . کل مموری رو فرمت کردم و ... وقتم طلف شد فقط !

Rasoul940
20-08-2011, 19:29
جهت اطلاع:
یکی دیگه از مزایای این رام، اجرای بازی فوق گرافیکی dead space v1.1.33
خیلی جالب بود:ai:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=604285&stc=1&d=1313514382

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=605509&stc=1&d=1313676779

من تست کردم ولی از بازی می پره بیرون .
رم آزاد گوشی خیلی پایینتره نسبت به رام 2.2
توی 2.2 رم آزاد من بعضی مواقع تا 100 هم می رسید ولی توی این رام به زور تا 70 می رسه .

farhad_boxer
20-08-2011, 19:36
من یک گوشی x8 جدید خریدم کاستوم رام gingerdx را زوش نصب کردم. ولی موقع نصب برنامه ها و بازیهایی که حجم زیاد دارن گوشی ریست می شه. وقتی مموری را با مموری گوشی قبلیم عوض می کنم درست میشه. در صورتی که هر دو مموری یک مارک و یک نوع هست. هر دو را هم با یک روش wipe کردم و پارتیشن بندی کردم. یک بار هم بردم گارانتی یک مموری نو گرفتم ولی درست نشد. مشکل از چی می تونه باشه؟

afshin91
20-08-2011, 19:53
اگر میخواید گوشیتون حافظه بیشتری آزاد کنه اونو یکبار Restart کنید میبینید که تا 90 مگ آزاد میشه . البته بهتره با برنامه android assistant استارت آپ رو بهینه کنید

mamad.s2000
20-08-2011, 20:01
هر کاری کردم بازم مصرف شارژ باتری این رام وحشتناک بالاست!بدبختی اینه که تمام برنامه هایی که فکرش نمیکردم ساپورت میکنه مثله adobe air.نمیشه برگردی 2.2!

سلام امیرجان
یه فکری به حال باطریش کن...

کالیبره کرن باطری هم فک کنم یه ذره تاثیر داره...

M¤haMad®£zA
20-08-2011, 20:10
من تست کردم ولی از بازی می پره بیرون .
رم آزاد گوشی خیلی پایینتره نسبت به رام 2.2
توی 2.2 رم آزاد من بعضی مواقع تا 100 هم می رسید ولی توی این رام به زور تا 70 می رسه .

رم بالا فقط به درد بازی و بعضی برنامه های می خوره !
و بازی ها تو این رام حتی با 50 تا رم آزاد هم خیلی خیلی بهتر از رام های دیگه اجرا میشن.
در ضمن من با حذف خیلی از برنامه های بی کاربرد سیستمی و همچنین استفاده از advanced task killer Pro تونستم به مصرف باطری خیلی خوب و همچنین رم آزاد بالای 50 (تا 75) برسم که خیلی راضی کنندست

mp3mp4
20-08-2011, 20:16
اگر میخواید گوشیتون حافظه بیشتری آزاد کنه اونو یکبار restart کنید میبینید که تا 90 مگ آزاد میشه . البته بهتره با برنامه android assistant استارت آپ رو بهینه کنید
به شدت با برنامه های استارت آپ مخالفم.هر وقت تست کردم بعد از یه مدت کوتاه کارایی و سرعت گوشی رو میاره پایین.در ضمن سرعت بالا آوردن گوشی هم کم میکنه!!

afshin91
20-08-2011, 20:19
به شدت با برنامه های استارت آپ مخالفم.هر وقت تست کردم بعد از یه مدت کوتاه کارایی و سرعت گوشی رو میاره پایین.در ضمن سرعت بالا آوردن گوشی هم کم میکنه!!

حق با شماست فکر کنم بهتره که همون restart کنیم یه سری از برنامه ها هم کلن پاک کنبم مثل mapدر صمن برنامه power amp هم سرعت گوشیرو بدجوری میگیره حتی وقتی که هیچ آهنگی پخش نمیشه ولی به نظر من بهترین برنامه پخش موسیقی هست چون اکولایزر داره و کیفیت صدارو بهتر مکینه حداقل یه بیسی مشه ازش در بیاری . ای کاش یکم رمش بیشتر بود اگر اندازه htc mini بود حرف نداشت

M¤haMad®£zA
20-08-2011, 20:28
فکر میکنم بهترین راه حذف برنامه های سیستمی بی کاربرد (برای ما ایرانی ها) هست . از جمله :

Market که از همه بیشتر فکر میکنم می خوره... (Market Updater بود اسمش فکر کنم . اینو که پاک می کنید , چندتا فایل مربوط به مارکت هم که پایینش هستن باید اتوماتیک پاک بشن .) بعدش هم ریستارت گوشی لازمه...
Maps
EMail
DSPmanager
Voice Search
Google Search
کیبود HTC (اسم دقیقش یادم نیست)
Gallery 3D >>> اینو پاک کنید و به جاش Gallery ++ نصب کنید ! دقیقا همون شکل هست . اما با سرعت بیشتر و ساپورت مالتی تاچ ! Load عکس ها و ویدئو ها هم سرعت خیلی بهتری نسبت به Gallery 3D داره !
و بعضی برنامه های دیگه سیستمی...

بعد از پاک کردن اینا هم ریستارت کنید.

Advanced Task Killer Pro هم که ورژن جدیدش چند روز پیش اومد و واقعا حس میکنم بهینه شده.
جای Market هم 1mobile Market از همه بهتره . البته چند تا برنامه دیگه هم تست کردم که به گفته دوستان بهترین بود . اما 1Mobile Market از نظر ساپورت و همچنین آپدیت از همه محبوب تر و حرفه ای تره.

اگه 1 ویدجت Power Control هم تو لانچرتون اضافه کنید . تا مدیریت کنید (GPS / Bluetooth / Wireless / Auoto Rotation / و...) خیلی خوبه و راحت میشید ;)

موفق باشید.

Farzad119
20-08-2011, 20:41
این کاری رو که میگم، همه کسایی که x8 دارن انجام بدن
این برنامه رو از اینجا دانلود کنید
Advanced Task Manager v5.4 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1979784#post1979784)
نصبش کنید و بعد اجراش کنید
close رو بزنید
هر کدوم رو که خواستین انتخاب کنید
حالا منو رو بزنید و preferences رو انتخاب کنید
تیک (switch to old view(v4.1 v و 2 بار دکمه بک رو بزنید
خوب حالا برید تو تب all apps و تیک name رو بزنید
از بین برنامه ها، لانچرتون رو پیدا کنید و تیک اونو و دارید
حالا end رو بزنید
باز بیاین تو تب apps و end all رو بزنید

مال من با این کار 105 مگابایت رم باقی میمونه
این بهترین تسک منیجریه که تا حالا دیدم

mp3mp4
20-08-2011, 20:44
فکر میکنم بهترین راه حذف برنامه های سیستمی بی کاربرد (برای ما ایرانی ها) هست . از جمله :

Market که از همه بیشتر فکر میکنم می خوره... (Market Updater بود اسمش فکر کنم . اینو که پاک می کنید , چندتا فایل مربوط به مارکت هم که پایینش هستن باید اتوماتیک پاک بشن .) بعدش هم ریستارت گوشی لازمه...
Maps
EMail
DSPmanager
Voice Search
Google Search
Gallery 3D >>> اینو پاک کنید و به جاش Gallery ++ نصب کنید ! دقیقا همون شکل هست . اما با سرعت بیشتر و ساپورت مالتی تاچ ! Load عکس ها و ویدئو ها هم سرعت خیلی بهتری نسبت به Gallery 3D داره !

Advanced Task Killer Pro هم که ورژن جدیدش چند روز پیش اومد و واقعا حس میکنم بهینه شده.
جای Market هم 1mobile Market از همه بهتره . البته چند تا برنامه دیگه هم تست کردم که به گفته دوستان بهترین بود . اما 1Mobile Market از نظر ساپورت و همچنین آپدیت از همه محبوب تر و حرفه ای تره.

اگه 1 ویدجت Power Control هم تو لانچرتون اضافه کنید . تا مدیریت کنید (GPS / Bluetooth / Wireless / Auoto Rotation / و...) خیلی خوبه و راحت میشید ;)

موفق باشید.

تمام موارد من همیشه برای بار اول رام نصب میکنم انجام میدم که این موارد به خوبی رم رو آزاد میکنه.البته به جای1mobile Market از برنامه Blackmart alpha استفاده کنید بسیار بهتره.ولی برای این رام مصرف شارژ پایین نیومد که نیومد!!باید یه فکر اساسی برای مصرف باتری بشه.خیلی از کاربرای XDA که رام رو نصب دارن با مصرف زیاد شارژ باتری رام مشکل دارن!

M¤haMad®£zA
20-08-2011, 22:19
تمام موارد من همیشه برای بار اول رام نصب میکنم انجام میدم که این موارد به خوبی رم رو آزاد میکنه.البته به جای1mobile Market از برنامه Blackmart alpha استفاده کنید بسیار بهتره.ولی برای این رام مصرف شارژ پایین نیومد که نیومد!!باید یه فکر اساسی برای مصرف باتری بشه.خیلی از کاربرای XDA که رام رو نصب دارن با مصرف زیاد شارژ باتری رام مشکل دارن!

در مورد Blackmart alpha , والا یه هفته نصب داشتم اینو . اتفاقا عالی بود . اما بعد از نصب 1mobile market از این بیشتر خوشم اومد . واسه برنامه های بیشتری رو گوشیم آپدیت داشت و داره . البته این دیگه سلیقه ایه :df: . ممنون دوست عزیز.

farhad_boxer
21-08-2011, 03:23

Maps
EMail
DSPmanager
Voice Search
Google Search

موفق باشید.

با اجازه از اساتید محترم می خواستم یک روش دیگه را به جای task killer و پاک کردن برنامه های سیستمی بگم امتحان کنید شاید خوب باشه. من یا این روش مصرف باطریم به شدت کاهش پیدا کرد و همچنین سرعت گوشی و رم آزادم خیلی خوب شد.
برای برنامه های سیستمی و برنامه هایی که خود کار باز می شوند در منوی manage application در قسمت all روی برنامه ها مثلا maps کلیک کنید و گزینه ی force close را بزنید. با این کار تا وقتی که برنامه را اجرا نکنید دیگه باز نمیشه. در برنامه های تسک کیلر فقط سرویس برنامه ها بسته می شه ولی خود برنامه در حال اجراست به همین دلیل بعد از چند دقیقه دوباره باز میشه. به علاوه بخاطر اجرای دایم تسک کیلر مصرف باطری به شدت افزایش پیدا میکنه. این روش را امتحان کنید و نتیجه را برای دوستان بازگو کنید. با عرض پوزش برای دخالت در کار اساتید محترم.

Rasoul940
21-08-2011, 10:04
ببخشید شاید جاش اینجا نباشه که بگم ولی اون دوستمون که گفته بود بازی dead space روی این رام به راحتی اجرا کرده باید بگم من هر کاری کردم نتونستم رم گوشی رو برای اجرای بازی آزاد کنم ولی بعد از نصب رام FroyoBread 2.2.9 v023b به راحتی هرچه تمام تر این بازی با فریم بسیار بالایی اجرا شد . حتی با نصب حدود 20 الی 30 برنامه و بازی مختلف .
موفق باشید .

molimo
21-08-2011, 11:16
این توصیه خود سازنده در مورد باتری:

If you have battery drain, try the following:
Clear battery stats in xRecovery
Freeze unused services (like Email, DSP Manager, Maps). This is important
Don't set brightness too high
Don't install too many unused apps
Turn off WiFi, 2G, 3G, GPS, Bluetooth when unused
Reboot after you listen to music. Music service caused battery drain (in the past) for me, even when I stopped listening to music

mahdy_mir
21-08-2011, 11:34
ببخشید شاید جاش اینجا نباشه که بگم ولی اون دوستمون که گفته بود بازی dead space روی این رام به راحتی اجرا کرده باید بگم من هر کاری کردم نتونستم رم گوشی رو برای اجرای بازی آزاد کنم ولی بعد از نصب رام FroyoBread 2.2.9 v023b به راحتی هرچه تمام تر این بازی با فریم بسیار بالایی اجرا شد . حتی با نصب حدود 20 الی 30 برنامه و بازی مختلف .
موفق باشید .

منم با رام gsm و با برنامه بسیار خوب Quick task killer رم آزادم حدود 95 هم رسید اما این بازی اجرا نشد که نشد . حیفم میاد از این رام نقل مکان کنم :ak:. میخوام بگم شاید اجرا نشدن بازی ربطی به رم آزاد نداشته باشه . چون منم رم آزادم زیاده اما گیم اجرا نشد .:dy:

راستی اون برنامه ای رو هم که نوشتم اجرا کن و ببین تاثیرش تو آزاد کردن رم چطوره :ah:

mp3mp4
21-08-2011, 12:57
ازاد سازی رم اونجور که فکرش میکنید برای مصرف باتری رام جواب نمیده!به نظرم باید برای این منظور گوشی اورکلاک بشه!البته با تست فرکانسهای مختلف.چندین چند فرکانس رو امتحان کردم که جز هنگ گوشی چیزی عایدم نشد!!!!! این مورد بر اساس تجربه کسب میشه.بلاخره باید گوشی یه نفر قربونی بشه تا بقیه به فیض برسن(شوخی کردم):ag:

farhad_boxer
22-08-2011, 02:21
عجیبه ولی مصرف باطری من با این رام به شدت پایین اومده طوری که من فقط روزی 2 3 ساعت با اسکایپ چت میکنم ولی 2 یا 3 روز بم کار میده. تازه کلیم بازی می کنم.
یه روش برای کاهش مصرف باطری هست. در ستینگ منوی accunt&sinc دو تا تیک اول را بردارید مصرف شارژ کم میشه.
همچنین اگر از رم های کلاس 10 استفاده کنید مصرف باطری خیلی کم میشه چون رم های کلاس 4 یا 6 خیلی گرم میشند و انرژی باطری را تلف می کنند. حتما اینکارا امتحان کنید چون مصرف شارژ من با این کار خیلی خیلی کم شده.

m3r
22-08-2011, 15:30
سلام.
بالا خره من نفهمیدم این رام 3d رو ساپورت می کنه یا نه!!!!

pesarir00ni
23-08-2011, 00:47
لینک ورژن 10 از آپلود باز :
http://s26.uploadbaz.com/files/4/cgrqsvysdf93wv/update-GingerDX.v010.zip

این رام فایل nandroid.md5 نداره. نیازی بهش نیس یعنی؟

Farzad119
23-08-2011, 13:00
سلام.

من بنچمارک که میگیرم ، توی قسمت سه بعدی امتیاز بیشتری نسبت به رام های 2.2 میگیره
اما قسمت دو بهدیش یکم کمتره امتیازش. تو تست دو بعدیش اون صحنه ای که نشون میده تو رتم 2.2 حدود 43 فریم میشد و تو این رام 34 فریم میشه

mp3mp4
23-08-2011, 17:16
سلام.

سلام.
پس یعنی 3d ساپورت میکنه؟؟
این رام رو دانلود کنم؟
شما ورژن 10 رو نصب کنید به خوبی 3d هم جواب میده.از 2.2 و 2.1 خیلی بهتره!!

mp3mp4
23-08-2011, 17:17
این رام فایل nandroid.md5 نداره. نیازی بهش نیس یعنی؟
خیر نیازی نیست.بعد از نصب رام حتما فول وایپ کنید

mp3mp4
23-08-2011, 20:33
آقا گوشی پس از نصب رام رو آرم سونی اریکسون گیر کرده و هیچ کاری نمی شه کرد
باتری رو هم در میارم و میزارم دوباره همین جوریه و به ریکاوری هم نمی ره
چه کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفن یکی جواب بده گوشی بالا نمیاد
بیسباند شما 06 هست که اینجور شده.بیسباند شما باید 15 باشه.باید یا به آخرین ورژن اپدیت کن یا با فلش تولز ارتقا بیسباند بدی.

pesarir00ni
23-08-2011, 20:39
بیسباند شما 06 هست که اینجور شده.بیسباند شما باید 15 باشه.باید یا به آخرین ورژن اپدیت کن یا با فلش تولز ارتقا بیسباند بدی.

بیس باند گوشی من 015 بود
الان چه کاری باید بکنم. گوشی بالا نمیاد که بخوام کاری بکنم

mp3mp4
23-08-2011, 20:52
بیس باند گوشی من 015 بود
الان چه کاری باید بکنم. گوشی بالا نمیاد که بخوام کاری بکنم
میتونید برید داخل xrecovery?اگه میشه یه بار رم رو ریست کنید.اگه بازم بالا نیومد بک آپ از رام قبلیتون رو برگردونید.احتمالا از پارتیشن مموریتونه.اگه به xrecovery نرفت باید فلش بزنید

pesarir00ni
23-08-2011, 21:12
میتونید برید داخل xrecovery?اگه میشه یه بار رم رو ریست کنید.اگه بازم بالا نیومد بک آپ از رام قبلیتون رو برگردونید.احتمالا از پارتیشن مموریتونه.اگه به xrecovery نرفت باید فلش بزنید

نه متاسفانه نمی شه رفت چون گوشی گیر کرده رو آرم سونی اریکسون
چه جوری باید فلش بزنم
ممنون

mp3mp4
23-08-2011, 21:15
نه متاسفانه نمی شه رفت چون گوشی گیر کرده رو آرم سونی اریکسون
چه جوری باید فلش بزنم
ممنون
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151142

pesarir00ni
23-08-2011, 21:26
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=151142

ممنونم از شما
اینو دیده بودم اما اینقد توش لینک داره که گیج کننده است.
تصویری که گذاشته با فایلایی که بعد دانلود دارم فرق می کنه مثلن پوشه کاستوم تو فایل دانلودی نداره
بیس باندا کدومش رو باید دانلود کنم؟

mp3mp4
24-08-2011, 10:49
ممنونم از شما
اینو دیده بودم اما اینقد توش لینک داره که گیج کننده است.
تصویری که گذاشته با فایلایی که بعد دانلود دارم فرق می کنه مثلن پوشه کاستوم تو فایل دانلودی نداره
بیس باندا کدومش رو باید دانلود کنم؟

از اینجا (http://hotfile.com/dl/108270086/da47223/X8i_2.1.1.A.0.6_Baseband_015.7z.html) فایل بیسباند رو دانلود کن با برنامه 7zip از فشردگی درش بیار.برنامه فلش تولز رو هم دانلود کن.فایل بیسباند رو بریز داخل پوشه firmware و بقیه موارد طبق آموزش

afshin91
24-08-2011, 21:11
این رام خیلی اشکال داره یکیش اینه که بعضی وقتا موقعی که میخای شارژ کنی گوشی restart میشه . خیلی از برنامه ها و بازیها روش نصب نمیشه مثل بازیه Stupid_Zombies و خیلی از رمش اشغال هست همیشه . کلن خیلی دردسر داره من که همون 2.2 نصب کردم

m3r
24-08-2011, 21:23
من که تازه این رام رو نصب کردم و خیلی راضی هستم.
حتی flash player و adobe air که رو هیچ رامی نصب نمیشه روی این رام نصب شد!!!
تنها مشکلش اینه که یکم مصرف باتریش زیاده که اونهم تو ورژنهای جدید مطمئنا درست میشه :ar:

Farzad119
25-08-2011, 13:36
باگ اصلا نداره
فقط صدای فیلم برداریش خیلی بد کیفیته
و دو بعدیش نسبت به رام قبلی من (floyo30) یکم ضعیف تره
وباتریش هم با کارایی که روش انجام دادم خیلی خوب شده
ولی رمم ده مگابایت نسبت به رام قبلی کم تره
اون 100 mg باقی میموند ولی این با هزار ترفند تهش 90 تا میمونه

afshin91
25-08-2011, 17:17
باگ اصلا نداره
فقط صدای فیلم برداریش خیلی بد کیفیته
و دو بعدیش نسبت به رام قبلی من (floyo30) یکم ضعیف تره
وباتریش هم با کارایی که روش انجام دادم خیلی خوب شده
ولی رمم ده مگابایت نسبت به رام قبلی کم تره
اون 100 mg باقی میموند ولی این با هزار ترفند تهش 90 تا میمونه

بعد از یه مدت هم وقتی میهواید گوشی رو شارژ کنید گوشی خاموش میشه

sajjad_sk
25-08-2011, 19:54
فعلا دوستان به نظز من این رام نصب نکنید اشکال زیاد داره منتظر بمانید نسخه جدید بیاد که گمان نکنم دیگه بیاد ورژن 10 اخرش بود

Farzad119
25-08-2011, 20:17
من چهار روزه نصب کردم این رام رو ،تا حالا به این مشکل بر نخوردم.
ولی یه مشکل دیگه هم که داره رنگ led رو نمیشه عوض کرد.

mp3mp4
26-08-2011, 10:39
اینکه ورژن 10 هست من نصبش کردم خوب نیست پر از باگ هست

فعلا دوستان به نظز من این رام نصب نکنید اشکال زیاد داره منتظر بمانید نسخه جدید بیاد که گمان نکنم دیگه بیاد ورژن 10 اخرش بود
بی انصافیه این رام تنها مشکلی که من باهاش برخورد کردم و راه حلی براش پیدا نکردم مصرف بیشتر باطری هست.خب اگه رام رو نصب میکنید باید فول وایپ کنید تا رام به صورت خام در بیاد اونوقت متوجه میشید که رام خوبیه مخصوصا نسبت به 2.2 .من ورژن 7 رو نصب دارم!

mp3mp4
26-08-2011, 10:42
طبق گفته racht به نقل از کوکر این رام مدام و به صورت تند تند ورژن این رام بیرون نمیاد.(مثل froyobread)پس آخرین ورژن نیست!

afshin91
26-08-2011, 12:54
سلام
من گوشیم رو یکی از فروشنده های موبایل روت کرده ومن از حالت اصلی گوشی بکاپ ندارم
حالا می خوام گشویم رو ریستات کلی کنم جوری که هرچی رو گوشیه (فو ن مموری ) پاک بشه
حالا اولا بلد نیستم ریستات کنم
دوما بهم بگید بعد از ریستات کردن چه جوری گوشیم رو روت کنم
:bc:

امیدوارم منظورت از ریستارت کردن خاموش و روشن کردن موبایلت نباشه امیدوارم منظورت ریست باشه یه یه همچین چیزی .
اگر ریستش کنی root از بین نمیره وارد setting بشو بعدش privacy بعدش factory data reset

mp3mp4
26-08-2011, 13:17
سلام
من گوشیم رو یکی از فروشنده های موبایل روت کرده ومن از حالت اصلی گوشی بکاپ ندارم
حالا می خوام گشویم رو ریستات کلی کنم جوری که هرچی رو گوشیه (فو ن مموری ) پاک بشه
حالا اولا بلد نیستم ریستات کنم
دوما بهم بگید بعد از ریستات کردن چه جوری گوشیم رو روت کنم
:bc:

امیدوارم منظورت از ریستارت کردن خاموش و روشن کردن موبایلت نباشه امیدوارم منظورت ریست باشه یه یه همچین چیزی .
اگر ریستش کنی root از بین نمیره وارد setting بشو بعدش privacy بعدش factory data reset
رووت گوشی از بین میره.به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158785) مراجعه کن

afshin91
26-08-2011, 13:55
رووت گوشی از بین میره.به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=158785) مراجعه کن
من که تا به حال چندین بار ریست کردم یا حتی رام گوشیرو عوض کردم root از بین نرفته البته با رامهایی که 2.2 به بعد. فکر کنم اگر رامی که شما باهاش کار میکنید رام فابریک موبایلتون باشه یعنی 2.1 از بین میره ولی اگر رام 2.2 نصب کرده باشه فروشنده از بین نره . در ضمن اگر روت از بین نره یعنی نصب باشه آیکون super user در برنامه هات باید باشه

m3r
26-08-2011, 16:00
سلام.
دوستان من تو یه چیز موندم:bl:
چطور میتونم sms خالی بفرستم :be::be:

Rasoul940
26-08-2011, 17:21
سلام.
دوستان من تو یه چیز موندم:bl:
چطور میتونم sms خالی بفرستم :be::be:

عمرا نتونی :sorry:
چون اصلا روی x8 نمی تونی این کار رو انجام بدی .

mahdy_mir
26-08-2011, 23:31
ببخشید اما منکه دارم بارها پیامک خالی میدم . از برنامه go sms استفاده میکنم . و تو باکس پیامک فقط چند تا اسپیس میزنم .

Sent from my X8 using Tapatalk

Rasoul940
27-08-2011, 09:51
ببخشید اما منکه دارم بارها پیامک خالی میدم . از برنامه go sms استفاده میکنم . و تو باکس پیامک فقط چند تا اسپیس میزنم .

Sent from my x8 using tapatalk

مهدی جان میشه لینک آخرین ورژنش رو بدی ؟
البته این رو هم اضافه کنم که من کلی پرس و جو کردم و دوستان و اساتید گفتن که هیچ راهی نیست .
با تشکر

mahdy_mir
27-08-2011, 10:29
مهدی جان میشه لینک آخرین ورژنش رو بدی ؟
البته این رو هم اضافه کنم که من کلی پرس و جو کردم و دوستان و اساتید گفتن که هیچ راهی نیست .
با تشکر

منم فکر میکردم نمیشه . اما من خودم برای پیامک و نرم افزار با مارکت بازار برنامه Go sms رو دانلود کردم . وقتی میخوام پیام بدم تو باکس پیام چند تا space میزنم . بعد کلید send فعال میشه و اینطوری پیامک خالی میدم . :bw:

میتونی از مارکت بازار استفاده کنی و برنامه Go SMS را دانلود کنی . یا تو بخش آندروئید انجمن برو تو قسمت نرم افزار و در تب جستجوی انجمن بنویس GO SMS پیداش میکنی . من ورژن آخرشو چند روز پیش دیدم .

دیگه اینکه مطمئن باش میشه و من بارها پیامک خالی فرستاده ام .
:cv:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2250074&highlight=sms#post2250074

اینهم لینک بود .:dz:

mamad.s2000
27-08-2011, 14:45
August 27 v011. Small improvement

•Nightly CM7 Hero 164+ (CM 7.1.0 pre)
•Support 24h format for Sense lockscreen
•ThemeChooser sets wallpaper now. Thanks aldee_s.
•Temporarily removed DSPManager and Email to check battery drain
•Russian translation for GingerDX Settings. Thanks AChep
•Portuguese translation for GingerDX Settings. Thanks LuisDias.
•French translation for GingerDX Settings. Thanks Troufiniou.
•Vietnamese translation for GingerDX Settings.

Known bugs

Battery drain(?). For many people it isn't.

DOWNLOAD (http://www.multiupload.com/1BL95CGI2A)

hellish_1982
27-08-2011, 22:23
دوستان من مي خوام اين رام نصب كنم همه 25 صفحه رو هم خوندم :ar: فقط يه سوال اخرش نسخه 11 رو نصب كنم يا 10

دوستان من آخرين ورژن نصبكردم منتهي روي اون صفحه كه آدمك آندرويد قرمز مونده يه بار از اين جا بيشتر هم رفت ولي تو صفحه انتخاب زبان هنگ كرد كسي ميدونه مشكل از كجاست بيس باند من 15 و قبلا هم اين رام نصب كردم update-FroyoBread.v023b و مشكلي نداشتم منتهي به دليل عدم ساپورت زبان فارسي در نوشتن مجبور شدم رام اورجينال بريزم روش

mahdy_mir
27-08-2011, 23:12
راستش بنظرم هنوزم 2.2ها بهترن و این رام هنوز خیلی جا برا پیش رفت داره . اگه میخوای کسب تجربه کنی ۱۰ رو نصب کن . اما برای کارهای روزانه بهتره فرویو یا دیگر رامهای 2.2رو نصب کنی .
فقط نظر بود چون این رام مشکل زیاد داره مخصوصا تو گیمها.

hellish_1982
28-08-2011, 03:42
خوب دوستان مشكل هنگ بر طرف شد نمي دونم چرا وقتي با رم 4 گيگ اقدام به نصب رام كردم هنگ كرد ولي با 2 گيگ مشكلي نداشت
يه خواهش از همه دوستان با تجربه دارم شايد جاي سوال اينجا نيست منتهي شرمنده
من در حال حاضر اين رام ها رو دارم
update-GingerDX.v011 ( كه در حال روي گوشي نصبه )
update-GingerDX.v010
update-FroyoBread.v023b
update-FroyoBread.v022
update-FroyoBread.v021
خواهش مي كنم يه نفر بگه كدوم به خواسته هاي من بيشتر مياد
1 و مهمترين تايپ كامل فارسي در محيط اس ام اس
2 و باز هم مهمترين نصب برنامه در رم گوشي بدون مشكل و دردسر
3 و يكي كه بدونه بازي ها و نرم افزار ها رو به خوبي ساپورت كنه البته من زياد اهل بازي هاي خاص نيستم در حد پرنده عصباني يا همون الاغ كه ميره هوا
و در آخر خواهش مي كنم رامي كه پيشنهاد ميديد كمترين ميزان هنگ رو داشته باشه و مصرف باتري بالايي نداشته باشه يا حداقل راهي براي كم شدن مصرف باتري داشته باشه
از همگي ممنون

mahdy_mir
28-08-2011, 05:01
سلام رفقا
شما ها چه ترفندی تو گوشی می زنین که 100 یا 90 مگ رم خالی دارین ؟
میشه به منم بگین ؟
من خودم رو کشتم تو froyobread نسخه اخرش 50 مگ رم خالی داشتم !!!!!!!

بطور کلی تجربه من که تو چند پست قبل گفتم اینه که بهتره مموری کارت پارتیشن ext2 داشته باشه . آموزشش تو انجمن هست .
بعد اینکه با برنامه startup manager برنامه های غیر ضروری رو از روند بوت گوشی حذف کن.
یه برنامه تسک کیلر مثل quick task killer هم برای آزاد کردن حافظه داشته باش .

من چندین رامو تا حالا نصب کردم و راستش از نظر فارسی سازی و برنامه متنوع و بازیها
froyo bread 23b
بسیار پایدار و پرسرعت و رم آزاد ۸۰ مگ به بالا.

ضمنا یاید بهت عنایت بشه و چندین سال شاگرد استاد اعظم بخش x8 و خورشید عالم تاب آندرویید حضرت mp3mp4 باشی تا رم بیشتری آزاد بشه ;-)

امید که از وجود استاد گرانقدر
mp3mp4
بهره معنوی ببری و منازل تکامل رو طی کنی .
:-)

mahdy_mir
28-08-2011, 05:05
خوب دوستان مشكل هنگ بر طرف شد نمي دونم چرا وقتي با رم 4 گيگ اقدام به نصب رام كردم هنگ كرد ولي با 2 گيگ مشكلي نداشت
يه خواهش از همه دوستان با تجربه دارم شايد جاي سوال اينجا نيست منتهي شرمنده
من در حال حاضر اين رام ها رو دارم
update-GingerDX.v011 ( كه در حال روي گوشي نصبه )
update-GingerDX.v010
update-FroyoBread.v023b
update-FroyoBread.v022
update-FroyoBread.v021
خواهش مي كنم يه نفر بگه كدوم به خواسته هاي من بيشتر مياد
1 و مهمترين تايپ كامل فارسي در محيط اس ام اس
2 و باز هم مهمترين نصب برنامه در رم گوشي بدون مشكل و دردسر
3 و يكي كه بدونه بازي ها و نرم افزار ها رو به خوبي ساپورت كنه البته من زياد اهل بازي هاي خاص نيستم در حد پرنده عصباني يا همون الاغ كه ميره هوا
و در آخر خواهش مي كنم رامي كه پيشنهاد ميديد كمترين ميزان هنگ رو داشته باشه و مصرف باتري بالايي نداشته باشه يا حداقل راهي براي كم شدن مصرف باتري داشته باشه
از همگي ممنون

froyobread 23b
شک نکن. کاش میتونستم گوشی خودم و کاراییهاشو نشونت بدم . رام بسیار خوبیه . در ضمن تو پستهای قبل نوشتم که تجربه آزمایشی نشون میده بهتره مموری کارت پارتیشن بشه .

hellish_1982
28-08-2011, 07:18
froyobread 23b
شک نکن. کاش میتونستم گوشی خودم و کاراییهاشو نشونت بدم . رام بسیار خوبیه . در ضمن تو پستهای قبل نوشتم که تجربه آزمایشی نشون میده بهتره مموری کارت پارتیشن بشه .

Sent from my x8 using tapatalk

دوست من بنده اولين رامي كه نصب كردم همين بود منتهي اگر اشتباه نكنم فارسي براي نوشتن پيامك نداره من اين رام از همين جا گرفتن فارسي ساز هم داشت منتهي فقط براي خوندن شما اين رام با پشتيباني كامل فارسي داريد

mp3mp4
28-08-2011, 20:38
اعتقاد بنده بی ادعا اینه که رام 2.3.5 به شدت از 2.2 های موجود بهتره به دلیل نداشتن هیچ باگی - واقعا روونتر بودن نسبت به 2.2 .تا حالا من بازی های انگری برد و racing moto و.... نصبیدم و مشکلی نداشته.در ضمن برنامه هایی توی این رام نصب میشه که داخل 2.2 عمرا نصب نمیشه.اگر زیاد بازی نمیکنید این رام حرف نداره

Rasoul940
28-08-2011, 20:53
دوست من بنده اولين رامي كه نصب كردم همين بود منتهي اگر اشتباه نكنم فارسي براي نوشتن پيامك نداره من اين رام از همين جا گرفتن فارسي ساز هم داشت منتهي فقط براي خوندن شما اين رام با پشتيباني كامل فارسي داريد

شما باید از برنامه Smart Keyboard Pro v4.2.3 استفاده کنید .

hellish_1982
28-08-2011, 21:29
اعتقاد بنده بی ادعا اینه که رام 2.3.5 به شدت از 2.2 های موجود بهتره به دلیل نداشتن هیچ باگی - واقعا روونتر بودن نسبت به 2.2 .تا حالا من بازی های انگری برد و racing moto و.... نصبیدم و مشکلی نداشته.در ضمن برنامه هایی توی این رام نصب میشه که داخل 2.2 عمرا نصب نمیشه.اگر زیاد بازی نمیکنید این رام حرف نداره

دوست من منظور شما همين رامه update-GingerDX.v011 چون من از ديشب تا حالا كه نصب كردم مشكلي نداشتم البته هنوز برنامه نصب نكردم خواستم نظر دوستان با تجربه رو بدونم فقط نمي دونم من وس واسي شدم يا واقعا مصرف باطري گوشيم رفته بالا:bw: از صبح ساعت 6 تا حالا نصف باطري مصرف شده
و يه سوال ديگه چون ديدم اكثر دوستان از شما به عنوان شخص با تجربه ياد مي كنم دوست من اين بك آپ كه از رام ميشه گرفته آيا از همه برنامه ها هم ميگيره يا در صورت ريستور كردن برنامه ها بر مي گردن يا فقط رام خالي برميگرده
ممنون

ويرايش : در مورد رم خالي من زماني كه رام نصب كردم و هيچي نصب نبود تا 72 رم خالي بود ولي بعد از اسمارت كيبورد حداكثر 65 خاليه خواستم بدونم طبيعي اين مقدار رم

m3r
28-08-2011, 22:07
نمي دونم من وس واسي شدم يا واقعا مصرف باطري گوشيم رفته بالا از صبح ساعت 6 تا حالا نصف باطري مصرف شده
سلام.
مصرف تقریبا زیاد باتری تو این رام یکی از مشکلات اصلیه که امیدواریم برطرف بشه بغیر از این من مشکل دیگه ای ندیدم.

hellish_1982
28-08-2011, 22:12
سلام.
مصرف تقریبا زیاد باتری تو این رام یکی از مشکلات اصلیه که امیدواریم برطرف بشه بغیر از این من مشکل دیگه ای ندیدم.

دوست من راه حلي براي بهينه كردنش نداره ؟
و اينكه در چنيد صفحه قبل يكي از دوستان يه فايل با اين نام AutoBright گذاشت خواستم بدونم به چه دردي مي خوره و چه جوري ميشه نصبش كردن چون پسوند zip داره خواستم بدونم بايد با ريكاوري نصب كنم
ممنون

ويرايش : دوست من شما كدوم ورژن نصب كرديد

mp3mp4
29-08-2011, 11:25
دوست من منظور شما همين رامه update-gingerdx.v011 چون من از ديشب تا حالا كه نصب كردم مشكلي نداشتم البته هنوز برنامه نصب نكردم خواستم نظر دوستان با تجربه رو بدونم فقط نمي دونم من وس واسي شدم يا واقعا مصرف باطري گوشيم رفته بالا:bw: از صبح ساعت 6 تا حالا نصف باطري مصرف شده
و يه سوال ديگه چون ديدم اكثر دوستان از شما به عنوان شخص با تجربه ياد مي كنم دوست من اين بك آپ كه از رام ميشه گرفته آيا از همه برنامه ها هم ميگيره يا در صورت ريستور كردن برنامه ها بر مي گردن يا فقط رام خالي برميگرده
ممنون

ويرايش : در مورد رم خالي من زماني كه رام نصب كردم و هيچي نصب نبود تا 72 رم خالي بود ولي بعد از اسمارت كيبورد حداكثر 65 خاليه خواستم بدونم طبيعي اين مقدار رم

بر اساس تجربه ای که این رام رو نصب کردم و دارم و استفاده میکنم اگه بازی نکنید شارژ زیاد مصرف نمیکنه(توی این رام نور صفحه رو کاملا پایین بیارید).در مورد بک آپ هم وقتی بک آپ میگیرید از همه چیز بک آپ گرفته میشه یعنی بازی - برنامه-اس ام اس و ... که هنگام ریستور برمیگردن.در مورد سوال آخر اگه برنامه های سیستمی اضافی رو پاک کنید میزان رم آزاد شما بالا میاد

mp3mp4
29-08-2011, 13:06
چه شکلی میشه برنامه هایه سیستمی رو مثل maps
you*tube
face*book
...
پاک کنیم؟
اینا که فیلتره هیچکدوم باز نمشیه
پس بدردم نمیخوره

system/apps

kambiz18
29-08-2011, 16:15
بطور کلی تجربه من که تو چند پست قبل گفتم اینه که بهتره مموری کارت پارتیشن ext2 داشته باشه . آموزشش تو انجمن هست .
بعد اینکه با برنامه startup manager برنامه های غیر ضروری رو از روند بوت گوشی حذف کن.
یه برنامه تسک کیلر مثل quick task killer هم برای آزاد کردن حافظه داشته باش .

من چندین رامو تا حالا نصب کردم و راستش از نظر فارسی سازی و برنامه متنوع و بازیها
froyo bread 23b
بسیار پایدار و پرسرعت و رم آزاد ۸۰ مگ به بالا.

ضمنا یاید بهت عنایت بشه و چندین سال شاگرد استاد اعظم بخش x8 و خورشید عالم تاب آندرویید حضرت mp3mp4 باشی تا رم بیشتری آزاد بشه ;-)

امید که از وجود استاد گرانقدر
mp3mp4
بهره معنوی ببری و منازل تکامل رو طی کنی .
:-)

sent from my x8 using tapatalk

پارتیشن ext2 چه خاصیتی داره ؟
منم 23b رو گوشیمه
ممنون

mahdy_mir
29-08-2011, 16:35
پارتیشن ext2 چه خاصیتی داره ؟
منم 23b رو گوشیمه
ممنون

سلام .

ببینید من آزمایشی انجام دادم . و متوجه شدم وقتی مموری کارت رو پارتیشن میکنم . اولا سرعت گوشی بالاتره . ثانیا رم بیشتری برای اجرای برنامه ها آزاد میمونه .

قبلا پارتیشن برای نصب رام ها جزء ضروریات بود و باعث میشد که سیستم عامل گوشی برنامه ها رو تو پارتیشن ext2 نصب کنه . وقتی کاستوم رامها اومدند دوستان میگفتند که نیازی به پارتیشن کردن نیست .

اما من دوتا مموری کارت مشابه برداشتم و یکی رو پارتیشن ext 2 حدود 500 مگ گذاشتم و یکی رو هم بدون پارتیشن .
با تمام برنامه های مشابه . نتیجه جالب بود . گوشی با مموری کارت پارتیشن دار سریعتر کار میکرد . بازیهایی مثل Dead space رورنتر اجرا میشدند . و رم گوشی فضای خالیش به بیش از 80 مگ هم میرسید .

برای همین تو یه پست قبلی به دوستان توصیه کردم که مثل قبل مموری کارتو با یه پارتیشن ext2 حدود 500 تنظیم کنند . و app2sd هم انجام بدن . اینطوری گوشی سریعتر میشه و رم بیشتری آزاد میشه . حالا با یه تسک منیجر خوب و استارتاپ منیجر ... دیگه گوشی سریع و عالی خواهید داشت .

اینا رو گفتم چون خودم آزمایش کردم و رو نتیجه مطمئن هستم . البته همیشه اساتید گرامی
mp3mp4 و nelly کسایی بودند که سوالاتمو با حوصله جواب دادن . وگرنه ما هنوز شاگرد این حضرات هستیم .

موفق باشی

M¤haMad®£zA
29-08-2011, 16:39
سلام .

ببینید من آزمایشی انجام دادم . و متوجه شدم وقتی مموری کارت رو پارتیشن میکنم . اولا سرعت گوشی بالاتره . ثانیا رم بیشتری برای اجرای برنامه ها آزاد میمونه .

قبلا پارتیشن برای نصب رام ها جزء ضروریات بود و باعث میشد که سیستم عامل گوشی برنامه ها رو تو پارتیشن ext2 نصب کنه . وقتی کاستوم رامها اومدند دوستان میگفتند که نیازی به پارتیشن کردن نیست .

اما من دوتا مموری کارت مشابه برداشتم و یکی رو پارتیشن ext 2 حدود 500 مگ گذاشتم و یکی رو هم بدون پارتیشن .
با تمام برنامه های مشابه . نتیجه جالب بود . گوشی با مموری کارت پارتیشن دار سریعتر کار میکرد . بازیهایی مثل dead space رورنتر اجرا میشدند . و رم گوشی فضای خالیش به بیش از 80 مگ هم میرسید .

برای همین تو یه پست قبلی به دوستان توصیه کردم که مثل قبل مموری کارتو با یه پارتیشن ext2 حدود 500 تنظیم کنند . و app2sd هم انجام بدن . اینطوری گوشی سریعتر میشه و رم بیشتری آزاد میشه . حالا با یه تسک منیجر خوب و استارتاپ منیجر ... دیگه گوشی سریع و عالی خواهید داشت .

اینا رو گفتم چون خودم آزمایش کردم و رو نتیجه مطمئن هستم . البته همیشه اساتید گرامی
mp3mp4 و nelly کسایی بودند که سوالاتمو با حوصله جواب دادن . وگرنه ما هنوز شاگرد این حضرات هستیم .

موفق باشی

البته به کلاس مموری هم خیلی مربوط میشه !!
هر دو مموری که دارید از 1 کلاس هستن؟؟

nvd533
29-08-2011, 17:08
system/apps

میدونم باید بریم اینجا
اما میگم فقط باید بریم رو maps و دیلیتش کنیم؟
همین جوری؟

mp3mp4
29-08-2011, 20:42
میدونم باید بریم اینجا
اما میگم فقط باید بریم رو maps و دیلیتش کنیم؟
همین جوری؟
آره.با احتیاط پاک کن

javiol
29-08-2011, 21:56
تاپیک کلا پاکسازی شد دوستان رعایت کنند.

mahdy_mir
30-08-2011, 09:51
البته به کلاس مموری هم خیلی مربوط میشه !!
هر دو مموری که دارید از 1 کلاس هستن؟؟

خیر کلاس 10 هست .

m3r
30-08-2011, 11:19
خیر کلاس 10 هست .

سلام.
من فکر کنم منظور محمد رضا اینه که کلاس دو تا مموری که تست کردید مثل هم هست یا با هم فرق داره؟؟

mahdy_mir
30-08-2011, 12:29
سلام.
من فکر کنم منظور محمد رضا اینه که کلاس دو تا مموری که تست کردید مثل هم هست یا با هم فرق داره؟؟

ببینید هر دو کارت با یک رام با یه سری برنامه و کاملا مشابه فقط ...

1- بدون پارتیشن
2-با پارتیشن

حالا ببینید اونیکه کلاس 4 بود و پارتیشن داشت ... برنامه و بازی dead space و دیگر برنامه ها رو سریعتر اجرا میکرد .

اونی که پارتیشن نداشت اتفاقا کلاس 10 بود ! یعنی مموری کارت سریعتری بود اما تو کلا رام کند میشد . برنامه که نصب میکردم گوشی خیلی صبر میکرد . ( یه جورایی انگار متوقف یود )

بازیها هم همراه با لگ اجرا میشد .

خودم هیچ دلیل فنی نمیتونم برای این قضیه بیارم اما وقتی دوباره رفتم رو مموری کارت کلاس 4 و پارتیشن شده دیدم گوشی شده یه چیز دیگه با فضای مموری آزاد حدود 80 مگ !!

بهرحال فکر کنم یه پارتیشن مثلا 500یا 300 مگی ضرر نداره اگه رو گوشی باشه . حالا اگه سیستم عامل ازش استفاده کرد و سرعت بهتر شد ( که میشه ) بهتر

اگر هم نشد چیز زیادی از دست نمیره .... به امتحانش میارزه . من قصدم فقط انتقال یه تجربه بود . دوستان دیگه اگه نظری دارند منم خوشحال میشم و بیشتر ازشون یاد میگیرم . اما جدا از مسائل تئوری باید بگم که من اینکار رو عملا انجام دادم .

موفق باشید

f@rshad
30-08-2011, 12:33
دوستان چندتا سوال

ورژن 10 و 11 چه فرقی با هم دارند ؟
دوربین در ورژن 11 کار میکنه ؟
کلا چه مشکلاتی داره ؟ کدومشو پیشنهاد میدید نصب کنیم ؟
ماژول مولتی تاچ رو این رام نصب هست یا نه ؟

mp3mp4
30-08-2011, 13:17
بله همه چیز کار میکنه.ورژن 11 رو دانلود کنید

molimo
30-08-2011, 13:46
دوربین در ورژن 11 کار میکنه ؟

دوست عزیز دوربین خودش کار میکنه اما برنامه هایی که با دوربین کار دارند کار نمیکند. مثل Barcode scanner یا lgcamera یا ...

سازنده گفته که تو ورژن 12 این مشکل هم حل شده.

hamed990
31-08-2011, 16:04
ورژن 012 هم منتشر شد
در این ورژن مشکل دوربین با نرم افزار های جانبی برطرف شده

# August 31 v012. Another small improvement.

* More app compatibility for Camera. All apps should work.
* Animate the ring into middle screen when finish unlocking
* Removed Maps ownhere and Streetview to test battery drain
* Hungarian translation for GingerDX Settings. Thanks levus95
* German translation for GingerDX Settings. Thanks B.Jay
* Polish translation for GingerDX Settings. Thanks eagleeyetom
* Greek translation for GingerDX Settings. Thanks jimdem
* Croatian translation for GingerDX Settings. Thanks Dare-Devil Inside
* Italian translation for GingerDX Settings. Thanks marmolu

لینک دانلود (http://www.uploadbaz.com/zoxczoioqeuu)

Rasoul940
31-08-2011, 17:39
سلام به همه
کسی ورژن 012 رو تست کرده ؟
من بیشتر می خوام بدونم مصرف باطری و 3d بهتر شده یا نه ؟
با تشکر

mamad.s2000
31-08-2011, 18:32
سلام به همه
کسی ورژن 012 رو تست کرده ؟
من بیشتر می خوام بدونم مصرف باطری و 3d بهتر شده یا نه ؟
با تشکر

تغییرات این ورژن:
1.طبق معمول اضافه شدن زبانهای خارجی مختلف.
2. واسه تست باطری، برنامه نقشه و street... حذف شده.
3.سازگاری دوربین با برنامه های وابسته به آن.
4.با چندتا تغییرات ناچیز...

Rasoul940
31-08-2011, 21:27
میگم جریان چیه هر ورژن جدیدی از این رام میاد هی حجمش کمتر میشه ؟

Rezadiba
31-08-2011, 22:23
سلام به همه اساتید گرامی!
من در مورد رام های x8 یه تحقیقاتی کردم
گویا froyo bread و Ginger DX از همه بهترن فعلا. درست نتیجه گیری کردم؟
حالا خداییش تجربه شما میگه کدوم بهتره؟
راستی شما رام Tam3xx Rom رو تست کردید؟ گویا یه ایرانی داره توسعش میده. اون چطوره؟
ممنون!

hamed990
31-08-2011, 23:32
سلام به همه اساتید گرامی!
من در مورد رام های x8 یه تحقیقاتی کردم
گویا froyo bread و Ginger DX از همه بهترن فعلا. درست نتیجه گیری کردم؟
حالا خداییش تجربه شما میگه کدوم بهتره؟
راستی شما رام رو تست کردید؟ گویا یه ایرانی داره توسعش میده. اون چطوره؟
ممنون!

منم با نظر شما در مورد Ginger DX موافقم چون فعلا بهترین رامه
در مورد Tam3xx Rom :این همون رامGinger DX است واین اقا چند تا برنامه و چند تا مدول بهش اضافه کرده که فقط باعث کند شدن رام شده تازه همه جای رام هم اسم خودشو نوشته و اسم خودشو گذاشته کوکر

Rasoul940
01-09-2011, 10:49
منم با نظر دوستمون hamed990 موافقم .
فقط یه سوال دارم توی ورژن 012 حسگر گوشی خوب کار میکنه ؟
من ورژنهای 009 و 010 رو دارم که توی بعضی از بازیها اصلا خوب عمل نمیکنه .
مثل Doodlejump1.6.6

nvd533
01-09-2011, 12:06
منم با نظر دوستمون hamed990 موافقم .
فقط یه سوال دارم توی ورژن 012 حسگر گوشی خوب کار میکنه ؟
من ورژنهای 009 و 010 رو دارم که توی بعضی از بازیها اصلا خوب عمل نمیکنه .
مثل doodlejump1.6.6

توی ورژن 12 به اون صورت چیزی اضافه نباید شده باشه
بنابر اونچه توی xda گفته شده بود
حسگر بهتر شده اما نه اما نه در اون حد

nvd533
01-09-2011, 12:09
دوستان یه مشکل جدی برخوردم
رامم gingerdx ورژن 9 هستش اما حتی Angry Birds RIO یا SEASON یا nfs shift یا خیلی بازی های دیگرو هم اجرا نمیکنه
چرا؟
میشه کمکم کنید؟

Rasoul940
01-09-2011, 12:17
من الان ورژن 012 رو دان کردم نسبت به ورژنهای قبلی یه خورده سرعتش بهتره .
حسگر هم توی بازی doodlejump1.6.6 درست شده و دیگهع قاطی نمیکنه .

reach u
01-09-2011, 12:37
دوستان من الان ورژن 12 رو دان کردم و تو منویه ریکاوری وقتی میزنم install coustem zip و رامو انتخاب میکنم .
رام نصب نمیشه و میگه installation aborted چی کار کنم ؟

mp3mp4
01-09-2011, 12:38
دوستان یه مشکل جدی برخوردم
رامم gingerdx ورژن 9 هستش اما حتی angry birds rio یا season یا nfs shift یا خیلی بازی های دیگرو هم اجرا نمیکنه
چرا؟
میشه کمکم کنید؟
شما باید رام رو پس نصب فول وایپ کنید تا به صورت خام دربیاد

reach u
01-09-2011, 13:26
دوستان من الان ورژن 12 رو دان کردم و تو منویه ریکاوری وقتی میزنم install coustem zip و رامو انتخاب میکنم .
رام نصب نمیشه و میگه installation aborted چی کار کنم ؟

دوستان سریع تر جوابمو بدین مثل اینکه فایل رام خرابه ؟؟

venus_planet20
01-09-2011, 13:50
با سلام
دوستان میدونم جای این سوال اینجا نیست اما چون تو همین تاپیک یه بحث هایی راجبه پارتیشن بندی بود من هم یک سوال داشتم که با اجازتون می خوام بپرسم
می خوام بدونم فرق ext2 و ext3 چیه ؟
آیا برای پارتیشن های بالای مثلا 1.5گیگ بهتر است از ext3 استفاده کنیم ؟
مثل fat و fat32 که مثلا برای زیر 2گیگ از fat و برای بالای 2 گیگ از fat32 استفاده میشه توی ext هم همینطوریه ؟!!!
و توی پارتیشن بندی اگر یک پارتیشن بالای 1گیگ رابه عنوان extانتخاب کنیم ایا این پارتیشن واقعا اثر خودش رو توی فضای خالی رام میزاره یا نه ؟؟؟

با تشکر

Rasoul940
01-09-2011, 18:04
برای من ورژن 012 خیلی مصرف شارژش بالاست .
نمی دونم برای شما هم همینطوره یانه ؟
برای من در حدود 5 ساعت شارژ از 92% رسیده به حدود 20% و این غیرعادیه .

M¤haMad®£zA
01-09-2011, 19:46
دوستان سریع تر جوابمو بدین مثل اینکه فایل رام خرابه ؟؟

فایل برای شما ناقص دانلود شده ! دوباره دانلود کنید. هم لینک و هم فایل مربوطه سالم هستن

dariush.fi
03-09-2011, 15:08
دوستان من مشکلHeadphone jack دارم
شما هم چک کنید ببینید

mp3mp4
03-09-2011, 18:30
دوستان من مشکلHeadphone jack دارم
شما هم چک کنید ببینید

mp3mp4
03-09-2011, 19:36
رام Ginger DX v.07:dw:

Tam3xx
04-09-2011, 18:30
منم با نظر شما در مورد Ginger DX موافقم چون فعلا بهترین رامه
در مورد Tam3xx Rom :این همون رامGinger DX است واین اقا چند تا برنامه و چند تا مدول بهش اضافه کرده که فقط باعث کند شدن رام شده تازه همه جای رام هم اسم خودشو نوشته و اسم خودشو گذاشته کوکر

خوب ممنونم از تمام دوستان

دو تا حرف حساب بگم:

1.من هیچ ادعایی در باره کوکر بودن نکردم واقعا هم در این حد سواد ندارم

ولی خوب یه حرفایی رو میگم که امیدوارم به دردتون بخوره:

یه رام رو امکان نداره یه نفر تنها ببتونه کوک کنه شاید رفع باگ بتونه کوک نه!!!!!!!

این کار یه تیمه و این کار واسه هر رامی با برنامه ای به نام sdk انجام میگیره که یه سری

template میاد میزاره و platform و کوکر ها البته بهتره بگم برنامه نویسا میان اونو از لحاظ

برنامه ای و گرافیکی بررسی میکنن و یه سری هم بهش به قول شما مدول یا ماژول

اضافه میکنن این قسمت رو تو سایت www.android.com و قسمت developer میتونین پیگیری

کنین این از این

2.رامی که گذاشتم تو انجمن تو قسمت بررسی هست و اگه دقت کنین در حالت بتا هست

یعنی دارم اشکالاتشو بررسی میکنم واسه اینم بارها تو انجمن های مختلف کمک خواستم

خوب باید هم کند باشه چون دارم lib فایلایی + bin فایلایی واسش مینویسم که

بتونم اونو به سمت گالاکسی و اچ تی سی ببرم ولی دو علت داره که سخته برام و نمیشه

اولیش این که خیلی دست تنهام حداقل تو کارای گرافیکی کاش میشد کسی کمک کنه

ولی نیست یکی هم این که این کارا دانش بالایی میخواد و وقت زیاد و این که CPU و رم X8 پایینه

من میتونم یه رام ایرانی بسازم ولی کمکی که به ginger داره میشه رو ندارم البته بازم میگم رام نوشتن یه کار مداوم دو ساله

میخواد اگه تو xda هم ببینی رامی که ساخته اومده نوشته با تشکر از اینها... و کمک همه ی اوناداره میشه یه رام آدمایی که قدرت برنامه نویسی قوی دارن

خوب اگه بخواین بگین که رام ویرایش شده حق دارین ولی یه دفعه هم بگین

در این شرایط کم که تونسته این کار رو انجام بده کمک کنیم بعضی وقتا خوبه یه ایرانی هم

حرفی واسه گفتن داشته باشه باور کنین وقتی تو xda به ایرانی ها توهین شد و به فرهنگشون

علتش هم این بود اگه کوکر ها ی قوی نداریم تا حرفی واسه گفتن داشته باشن خوب اگه بود از سر احتیاج حرفی واسه گفتن نداشتن

یه رام جدیدا ساختم متفاوت تر از رامهایی که به قول دوستان ویرایش میشد

بازم پلتفرمش ginger هست ولی تقریبا میتونم بگم تفاوت خیلی زیادی با ginger داره

و اینو تو xda مینویسم و هر رامی رو اگه دقت کرده باشیم نام نویسنده رو عوض نکردم

ولی خیلی از کارای این رام با من بوده و مال خودمه ولی باز فقط برای گسترش اونو میزارم

و به نام خود ginger میزارم اسم این رام GDX-TX968 خواهد بود ولی نصف اون با GINGER متفاوته

باطری+برخی گیم ها هم کاملا مشکلش FIX شده .

دوستان بازم میگم کمک میخوام با تشکر از همتون:ax::ax:

Tam3xx
05-09-2011, 08:06
اینم لینک جدید ترین رام GD-TX968 :

http://download850.mediafire.com/yepvq13h0qrg/udhjej88lspjwqz/GDX

توضیحاتش رو به زودی در یه تاپیک توضیح میدم فعلا دانلود کنین ببینین واقعا به نظرتون این ویرایش هست

توضیحات و بررسی های تخصصی به زودی در اختیار تمامی عزیزان قرار میگیرد:ax::ax::ax:

mp3mp4
05-09-2011, 10:27
اینم لینک جدید ترین رام gd-tx968 :

http://download850.mediafire.com/yepvq13h0qrg/udhjej88lspjwqz/gdx

توضیحاتش رو به زودی در یه تاپیک توضیح میدم فعلا دانلود کنین ببینین واقعا به نظرتون این ویرایش هست

توضیحات و بررسی های تخصصی به زودی در اختیار تمامی عزیزان قرار میگیرد:ax::ax::ax:
دوست عزیز شما باید تایپیک جداگانه برای معرفی ایجاد کنید

mp3mp4
06-09-2011, 12:57
ورژن 13 از این رام عالی

Indonesian translation for GingerDX Settings
Fixed conflict between "Loop Ringtone" and "Sense 3 lockscreen" options
Fixed some translation bugs
Smart dialer!
Sense Livewallpaper
Sense ringtone
Sense boot sound. You don't want this? Delete /system/media/android_audio.mp3
Sleep button on Power Control widget

Download (http://www.multiupload.com/0UTS8RPL8H)

تایپک بزودی بروز میشود

nvd533
06-09-2011, 14:34
اینم لینک جدید ترین رام gd-tx968 :

http://download850.mediafire.com/yepvq13h0qrg/udhjej88lspjwqz/gdx

ما منتظر ارایه این رام هستیم
که به گفته خودتون شبیه گلکسو اچ تی سی هست
ممونو میشم یه تاپیک عالی در مورد این رام باز کنید

mahdy_mir
06-09-2011, 14:44
عالیجناب mp3mp4 ای استاد گرامی و مرشد اعظم دراویش و صوفیان و سالکان انجمن وزین x8

ضمن تبریک بمناسبت ورژن 13 این رام ( نحس نباشه ! ) ممکنه شما یه بررسی کلی ازش ارائه کنی ؟
من ورژنهای خیلی قبل تر رو نصبیدم و البته راستش بخاطر اینکه قطعا نگارش فاینال نیست باز برگشتم روی 2.2

این چند وقت که داری استفاده میکنی چطور بوده ؟ سرعت ؟ هنگ کردن ؟ سازگاری برنامه ها و بازیها ؟
فارسی نویسی و غیره ؟

مستدعیست که آن مقام سرفراز مجددا سالکان x8 را از نصایح بزرگوارانه و پندهای عالمانه خویش بهره مند نموده و مزایا و معایب را سیاهه نمایند .

ضمنا چندیست که از حضور عارف متعالی انجمن جناب جنت مکان و گوهر نشان حضرت عالیجناب Nelly
حفظ الله نیز در انجمن بی بهره ایم و این سبب اندوه و دلشکستگی مریدان شده است . اگر به قید حیات هستند که فبها و غیرهم خدایش بیامرزد .

سنه 1435ه.ق.

venus_planet20
06-09-2011, 17:11
ورژن 13 از این رام عالی

indonesian translation for gingerdx settings
fixed conflict between "loop ringtone" and "sense 3 lockscreen" options
fixed some translation bugs
smart dialer!
Sense livewallpaper
sense ringtone
sense boot sound. you don't want this? Delete /system/media/android_audio.mp3
sleep button on power control widget

download (http://www.multiupload.com/0uts8rpl8h)

تایپک بزودی بروز میشود

سلام دوست عزیز
من چی پی انم قطعه میشه برام تو مدیا فایر اپ کنید ممنون میشم

mp3mp4
06-09-2011, 18:12
این چند وقت که داری استفاده میکنی چطور بوده ؟ سرعت ؟ هنگ کردن ؟ سازگاری برنامه ها و بازیها ؟
فارسی نویسی و غیره ؟

با سلام.راستش من 3 روزه که ورژن 12 رو نصب کردم و قبلا ورژن 7 رو حدود یک ماه نصب داشتم.بر اساس چیزی که دیدم این رام در تمام موارد از قبیل نرم افزار و بازیهای که من دوست دارم مثل moto race و ... به خوبی جواب داده به صورتی که مثل موقعی که رام 2.2 نصب کردم دیگه 2.1 قابل تحمل نیست الان 2.2 قابل تحمل نیست!در این رام اگه زیاد بازی نکنید اصلا شارژ مصرف نمیکنه حتی تا 48 ساعت هم برای من شارژ نگه داشته(با مکالمه و اس دادن و ....) .سرعت این رام واقعا لذت بخشه و هیچ هنگ و مشکلی داخلش ندیدم.حالا میل خودتونه از 2.2 کوچ کنید به 2.3 .موفق باشین:mobilestan:

aliravari
06-09-2011, 19:00
با سلام.راستش من 3 روزه که ورژن 12 رو نصب کردم و قبلا ورژن 7 رو حدود یک ماه نصب داشتم.بر اساس چیزی که دیدم این رام در تمام موارد از قبیل نرم افزار و بازیهای که من دوست دارم مثل moto race و ... به خوبی جواب داده به صورتی که مثل موقعی که رام 2.2 نصب کردم دیگه 2.1 قابل تحمل نیست الان 2.2 قابل تحمل نیست!در این رام اگه زیاد بازی نکنید اصلا شارژ مصرف نمیکنه حتی تا 48 ساعت هم برای من شارژ نگه داشته(با مکالمه و اس دادن و ....) .سرعت این رام واقعا لذت بخشه و هیچ هنگ و مشکلی داخلش ندیدم.حالا میل خودتونه از 2.2 کوچ کنید به 2.3 .موفق باشین:mobilestan:

سلام
دوست خوبم من این رام و نصب کردم رو ایکس8 همه چیش عالیه فقط بازی هایی که رو فرویو 23 نصب میشد رو این رام کار نمیکنه مثل Need For Speed Shift در ضمن وایفاشم در موقع اتصال اگه صفحه رو خاموش کنی گوشی ریست میشه!

mp3mp4
06-09-2011, 20:07
سلام
دوست خوبم من این رام و نصب کردم رو ایکس8 همه چیش عالیه فقط بازی هایی که رو فرویو 23 نصب میشد رو این رام کار نمیکنه مثل need for speed shift در ضمن وایفاشم در موقع اتصال اگه صفحه رو خاموش کنی گوشی ریست میشه!
خب اگه این رام رو روی رام قبلی نصب کردید باید حتما فول وایپ کنید تا رام به صورت خام در بیاد.اونوقت امتحان کنید. به هیچ وجه با وای فای مشکلی ندارم.در ضمن برای بازی نید فور اسپید باید ورژن جدیدش نصب کنید تا جواب بده!

mahdy_mir
06-09-2011, 21:59
سلام .
آقا من اعصابم خرد شد یکی از دوستان زحمت بکشه یه قبرستون دیگه این رام آپ کنه . همیشه مشکل داریم تو دانلود .... لغات دیگه ای هم تو ذهنمه که میدونم میتونین حدس بزنین :-(

venus_planet20
07-09-2011, 00:06
سلام .
آقا من اعصابم خرد شد یکی از دوستان زحمت بکشه یه قبرستون دیگه این رام آپ کنه . همیشه مشکل داریم تو دانلود .... لغات دیگه ای هم تو ذهنمه که میدونم میتونین حدس بزنین :-(

ها والله ......!!!:dy:
زحمتش رو یکی بکشه ممنون میشیم :dl:

abrt
07-09-2011, 08:00
اگه ممكنه آدرس يه لينك بدون هيلتر رو لطف كنيد.
ممنون

Rasoul940
07-09-2011, 09:12
اینم لینک مستقیم
برید حالشو ببرید

DOWNLOAD (http://www.uploadbaz.com/lk7ku44bvqe2)

molimo
07-09-2011, 09:59
دوستان ورژن 13 رو نصب کردم و با حدود 40 برنامه که 10-12 تاش دوربینی بود تست کردم.
1- رام فوق العاده هستش. از نظر سرعت، رم، پایداری و امکانات
2- دوربین و برنامه های دوربینی عالی کار میکنند.
3- بنچ مارک شما در بدترین حالت 1120 خواهد بود.
4- ورژنهای قدیمی رو فراموش کنید.

Rasoul940
07-09-2011, 11:20
اینم یه لینک دیگه
اون یکی مثل اینکه قابلیت resume نداره .

DOWNLOAD (http://s06.uploadfa.com/files/8/6oz00yl64pewrn/update-GingerDX.v013.zip)

gorban25
07-09-2011, 13:54
:cr:
سلام . بچه ها من ورژن 4 رو نصب کردم و خدا رو شکر فعلا ازش راضی ام . امکانات جالبی هم مثل گرفتن اسکرین شات از صفحه و ساخت پروفایل های مختلف رو هم بهش اضافه کرده . حالا سوالام :دی

اول این که فارسی سازی برای ورژن 4 این رام هست یا نه؟

دوم این که یه رامی دیدم تو xda که سنس روش نصب بود . به نظرتون ارزش دان داره یا نه؟ کسی نصب کرده ببینه چه باگ هایی داره؟ اینم رام با لینکش:

GingerBread Sense based on HTC Salsa v0.15

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=914513

اون رامی که روش سنس نصب هست gprs گوشی عمل نمیکنه. در ضمن واسه من رم رو هم نشناخت

!!!Hoomehr!!!
07-09-2011, 15:10
سلام من ورژن 12 رو نصب دارم و خیلی راضی هستم میخواستم بدونم در ورژن 13 چه فرقی کرده ارزش داره دانلود کنم تفاوت عمدش چی هست ؟
ممنون میشم پاسخ بدید:ak:

afshin91
07-09-2011, 19:20
سلام من ورژن 12 رو نصب دارم و خیلی راضی هستم میخواستم بدونم در ورژن 13 چه فرقی کرده ارزش داره دانلود کنم تفاوت عمدش چی هست ؟
ممنون میشم پاسخ بدید:ak:

ورژن 12 خوب بود ولی نمیدونم چرا هر کاریش میکردم نمیشد move to sd کرد همیشه ورژن بالاتر بهتر بوده

hellish_1982
08-09-2011, 07:03
من مي خوام دوباره اين رام نصب كنم خسته شدم از بس اين update-FroyoBread.v023b ريست شد بازي نصب مي كني ريست ميشه هر كار مي كنم ريست ميشه اولش خودم دلداري دادم گفتم مشكلي نيست همه ميگه رام خيلي خوبيه ولي خداييش وقتي update-GingerDX.v011 نصب كردم جز مشكل باطري هيچ مشكلي باهاش نداشتم از طرفي من هم اهل بازي نيست اون سالي يه بار نيم ساعت بازي مي كنم براي همين تصميم گرفتم ورژن جديد نصب كنم
مرسي از اين اينكه ورژن جديد قرار ميديد

Farzad119
08-09-2011, 22:56
ای بابا
به سختی رامی که تو پست اول گذاشتید( ورژن 13) رو دانلود کردم:dq:
بعد از دانلود ، با کمال تعجب دیدم نوشته ورژن 11 !!!!!!!:cm:
لطفا هر چه سریع ترردرستش کنید تا دیگران هم اشتباهی دانلود نکنن:bi:

k i a r a s h
09-09-2011, 03:06
سلام دوستان . بچه ها من امروز ورژن 13 رو نصب کردم . همه چی خوبه و طبق معمول یه کم خالی شدن سریع باطری اذیت می کنه .

فقط یه چیز که خیلی آزار دهندست دیال پد هستش که خیلی ریز شده . چرا؟

Farzad119
09-09-2011, 14:14
سلام دوستان . بچه ها من امروز ورژن 13 رو نصب کردم . همه چی خوبه و طبق معمول یه کم خالی شدن سریع باطری اذیت می کنه .

فقط یه چیز که خیلی آزار دهندست دیال پد هستش که خیلی ریز شده . چرا؟

سلام
من هنوز نصبش نکردم
ولی فک کنم مشکل از تمش باشه
یه تم دیگه نصب کن ببین درست میشه؟

Rasoul940
09-09-2011, 18:27
سلام
من هنوز نصبش نکردم
ولی فک کنم مشکل از تمش باشه
یه تم دیگه نصب کن ببین درست میشه؟

نه دوست عزیز از تم نیست من تست کردم ولی بازم کوچیکه .

METAL-MANIA
09-09-2011, 19:24
من مي خوام دوباره اين رام نصب كنم خسته شدم از بس اين update-FroyoBread.v023b ريست شد بازي نصب مي كني ريست ميشه هر كار مي كنم ريست ميشه اولش خودم دلداري دادم گفتم مشكلي نيست همه ميگه رام خيلي خوبيه ولي خداييش وقتي update-GingerDX.v011 نصب كردم جز مشكل باطري هيچ مشكلي باهاش نداشتم از طرفي من هم اهل بازي نيست اون سالي يه بار نيم ساعت بازي مي كنم براي همين تصميم گرفتم ورژن جديد نصب كنم
مرسي از اين اينكه ورژن جديد قرار ميديد

حرف دل من رو زدی یعنی حاضرم به 2.1 فابریک برگردم از شر -FroyoBread.v023b راحت شم
نه گیم درست حسابی نه پایداری همش ریست

این رام پایداریش چطوره؟
گیم اصلن روش نمیاد؟
کدومشون بهترن GingerCruzt R-7.4 یا GingerDX؟؟

afshin91
09-09-2011, 19:47
حرف دل من رو زدی یعنی حاضرم به 2.1 فابریک برگردم از شر -FroyoBread.v023b راحت شم
نه گیم درست حسابی نه پایداری همش ریست

این رام پایداریش چطوره؟
گیم اصلن روش نمیاد؟
کدومشون بهترن GingerCruzt R-7.4 یا GingerDX؟؟

یه سری از برنامه ها که روی dx اجرا نشد روی cruzt تونستم اجرا کنم در صمن این رام فارسی رو کاملن ساپورت میکنه ظاهر خوبی هم داره از X10 گرفته شده

mehrdad.salami
10-09-2011, 00:31
سلام دوستان من این رامو دانلود کردم ولی نمیدونم چه جوری باید فول وایپ کنم و بعدش نصب کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

alex90lya
10-09-2011, 13:42
سلام دوستان من این رامو دانلود کردم ولی نمیدونم چه جوری باید فول وایپ کنم و بعدش نصب کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

منم به تنظیماتش دست زدم حالا خیلی از بازی و برنامه ها نصب نمیشه ریست فاکتوری کردم جواب نداد رام دوباره نصب کردم فایده نداشت کمک کنید گوشی برای دوستم که براش رام نصب کرده بودم
کدریست فاکتوری بدین یا نحوی فول وایپ بگین ممنون

f@rshad
10-09-2011, 14:22
منم به تنظیماتش دست زدم حالا خیلی از بازی و برنامه ها نصب نمیشه ریست فاکتوری کردم جواب نداد رام دوباره نصب کردم فایده نداشت کمک کنید گوشی برای دوستم که براش رام نصب کرده بودم
کدریست فاکتوری بدین یا نحوی فول وایپ بگین ممنون

برای فول وایپ کردن به xrecovery برید بعد گزینه سوم یعنی factory reset full wipe رو انتخاب کنید وسلام

H@@MID
10-09-2011, 20:17
با سلام
لینک صفحه اول ورژن 11 است آخرین ورژن (13) را از لینک زیر دریافت کنید .
http://www.multiupload.com/0UTS8RPL8H

nvd533
11-09-2011, 12:07
بچه ها من میتونم pes 2011 رو این رام بنصبم؟
یا از این قبیل بازی ها که با گرافیکن و دوال تاچ میخان؟

mahdy_mir
11-09-2011, 15:21
یاران
یاوران و دراویش و طالبان گوشی x8 متعجبم که چرا حضرات آیات عظام mp3mp4 یا nelly رحمت ا.. علیهم اجمعین این خبر مهم رو ندیده گرفته اند.:ab:

خوشحال و مسرور باشید و اگر چشنی و عقدی و مراسمی دارید همین هفته برگزار کنید چرا که گوشی ما هم بوت لودرش شکست ! :am:

( یه چیزی شبیه شکستن سقف قیمتها پس از هدفمندی یارانه :dq:)

اینم متن خبر به
Our X8 Now Has Unlock Bootloader
But No Custom Kernel
To Unlock BootLoader Here
Source From Here

The Benefits Of Unlock Bootloader Is
* custom kernels
* better/fully working Gingerbread
* fully working sense rom
* no need for chroot to avoid init crash bug
* overclock/Synaptics fake DT/Cypress real DT/MDDI fix built in kernel
* swap support

اینم لینک
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1257710

حضرات انجمن نظری ندارند ؟ اینقدر مشغول نوشتن رام و حل معضلات مریدان x8 و دفع سموم هستند که خبر را نادیده انگاشته اند.

باشد که رامهای پرقدرت تر و کاملتری برای x8 بدر آید.

Iphone4 چو بیرون رود x8 بدرآید ........:ca:

!!!Hoomehr!!!
11-09-2011, 15:52
سلام به همتون به خصوص زحمت کشای موبایلستان
ببخشید بوت لودرش شکست به چه معنی هست چه اتفاقی واسه رام های جدید میافته

Rasoul940
11-09-2011, 17:57
مهدی جان میشه یه توضیح راجع به بوت لودر بدی ؟
با تشکر

afshin91
11-09-2011, 20:32
یاران
یاوران و دراویش و طالبان گوشی x8 متعجبم که چرا حضرات آیات عظام mp3mp4 یا nelly رحمت ا.. علیهم اجمعین این خبر مهم رو ندیده گرفته اند.:ab:

خوشحال و مسرور باشید و اگر چشنی و عقدی و مراسمی دارید همین هفته برگزار کنید چرا که گوشی ما هم بوت لودرش شکست ! :am:

( یه چیزی شبیه شکستن سقف قیمتها پس از هدفمندی یارانه :dq:)

اینم متن خبر به
our x8 now has unlock bootloader
but no custom kernel
to unlock bootloader here
source from here

the benefits of unlock bootloader is
* custom kernels
* better/fully working gingerbread
* fully working sense rom
* no need for chroot to avoid init crash bug
* overclock/synaptics fake dt/cypress real dt/mddi fix built in kernel
* swap support

اینم لینک
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1257710

حضرات انجمن نظری ندارند ؟ اینقدر مشغول نوشتن رام و حل معضلات مریدان x8 و دفع سموم هستند که خبر را نادیده انگاشته اند.

باشد که رامهای پرقدرت تر و کاملتری برای x8 بدر آید.

Iphone4 چو بیرون رود x8 بدرآید ........:ca:

کجای کاری بوت لودر کیلو چند
گوشیو خریدم 190 تومن الان شده 160 تومن

mahdy_mir
11-09-2011, 21:13
همون طور که متن انگلیسی نشون میده با شکسته شدن بوت لودر رامهای بهتر و پایدار تر و بدون بگ میاد و در ضمن آخرین ورژنهای آندروئید هم روش نصب میشه و قابلتهای جدیدتر و بهتر .

اینا همش با شکسته شدن بوت لودر درست میشه . لینکی که دادم تو سایت مربوطه توضیحات کاملتر میتونین ببینین .

تعجب میکنم که چرا مدیران انجمن در موردش چیزی نمیگن .

mahdy_mir
11-09-2011, 21:18
کجای کاری بوت لودر کیلو چند
گوشیو خریدم 190 تومن الان شده 160 تومن

البته نظرت درسته و من خودم 230 تومن خریدم اما میدونی با استفاده هایی که برام داشته اصلا نگران ارزون شدنش نیستم چون برام کار کرده . تازه فکر میکنم اقلا بخوام یکسال دیگه هم حالشو ببرم .

باید بگم واقعا برام عالی بوده . اینجاست که دوستان فنی تر میگن همیشه تعیین کنید از گوشی چی میخوای و بعد تهیه کن.

البته نظر شما هم درسته اما نمیشه فقط از لحاظ قیمت به گوشی نگاه کرد . با رامهای جدیدی که براش میاد قطعا کاربردهای بهتری پیدا میکنه .:ax:

afshin91
11-09-2011, 21:33
البته نظرت درسته و من خودم 230 تومن خریدم اما میدونی با استفاده هایی که برام داشته اصلا نگران ارزون شدنش نیستم چون برام کار کرده . تازه فکر میکنم اقلا بخوام یکسال دیگه هم حالشو ببرم .

باید بگم واقعا برام عالی بوده . اینجاست که دوستان فنی تر میگن همیشه تعیین کنید از گوشی چی میخوای و بعد تهیه کن.

البته نظر شما هم درسته اما نمیشه فقط از لحاظ قیمت به گوشی نگاه کرد . با رامهای جدیدی که براش میاد قطعا کاربردهای بهتری پیدا میکنه .:ax:

کاملن باهاتون موافق هستم خداکنه رامهای باحالی بیاد . کار من که شده فقط نصب رام الانم میخام ورژن 13 رو نصب کنم

farhad_boxer
12-09-2011, 04:33
سلام دوستان. من با تلاش فراوان با کمک سایت XDA تونستم bootloader گوشیم را بشکنم و هر custom kernel را روش بزارم.( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1254225 )
اما هنوز هیچ کرنلی را نصب نکردم چون بلد نیستم برای همین از اساتید محترم می خوام این بخش را مطالعه کنن چون خیلی به درد بخور هست و ما را هم راهنمایی کنن. امکاناتی چون CPU اوور کلاک و GPU اوورکلاک(graphic processing unit) و حتی swap که این امکان را میده که از حافظه به عنوان رم گوشی برای برنامه های بک گراند استفاده می کنه. همچنین اوورکلاک تا 780mhz بالا میره بدون مشکل این طور که خود دولوپر گفته. برای همین از دوستان خواهشمندم این بخش را بخونن و نصب کاستوم کرنل هم به ما فقرا یاد بدن.

!!!Hoomehr!!!
12-09-2011, 10:47
سلام دوستان. من با تلاش فراوان با کمک سایت xda تونستم bootloader گوشیم را بشکنم و هر custom kernel را روش بزارم.( http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1254225 )
اما هنوز هیچ کرنلی را نصب نکردم چون بلد نیستم برای همین از اساتید محترم می خوام این بخش را مطالعه کنن چون خیلی به درد بخور هست و ما را هم راهنمایی کنن. امکاناتی چون cpu اوور کلاک و gpu اوورکلاک(graphic processing unit) و حتی swap که این امکان را میده که از حافظه به عنوان رم گوشی برای برنامه های بک گراند استفاده می کنه. همچنین اوورکلاک تا 780mhz بالا میره بدون مشکل این طور که خود دولوپر گفته. برای همین از دوستان خواهشمندم این بخش را بخونن و نصب کاستوم کرنل هم به ما فقرا یاد بدن.

سلام دوست عزیز یه زحمتی بکش شما خودت نحوه شکستن بوت لودر را بذار تا همه بتونن بوت لودر بشکنن بعد اساتید هم نحوه کرنل نصب کردن رو میذارن

k i a r a s h
12-09-2011, 12:00
سلام . بچه ها کسی تونسته تو این رام رنگ سیاه Notification بار یا همون Status بار رو عوض کنه . یعنی وقتی یه پس زمینه میزاری اونجا رو هم شامل بشه؟

farhad_boxer
12-09-2011, 12:39
سلام دوست عزیز یه زحمتی بکش شما خودت نحوه شکستن بوت لودر را بذار تا همه بتونن بوت لودر بشکنن بعد اساتید هم نحوه کرنل نصب کردن رو میذارن

نحوه ی شکستن بوت لودر را نمیشه در یک پست قرار نیاز به یک تاپیک جدید داره که از عهده ی من خارجه.

afshin91
12-09-2011, 19:33
چرا در ورژن 13 قسمت شماره گیر کوچیک شده ؟ آیا برای (واسه)شما هم همینجور هست؟:ab:

M¤haMad®£zA
13-09-2011, 12:58
سلام . بچه ها کسی تونسته تو این رام رنگ سیاه Notification بار یا همون Status بار رو عوض کنه . یعنی وقتی یه پس زمینه میزاری اونجا رو هم شامل بشه؟

فقط تو رام GingerCruzt این حالتی که می خواید وجود داره !
اینطوری :

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=622521&stc=1&d=1315902506

M¤haMad®£zA
13-09-2011, 13:12
یه سری از برنامه ها که روی dx اجرا نشد روی cruzt تونستم اجرا کنم در صمن این رام فارسی رو کاملن ساپورت میکنه ظاهر خوبی هم داره از X10 گرفته شده

با تشکر از شما دوست عزیز.
میشه بگید چه برنامه هایی رو این رام اجرا شد و رو اون اجرا نشد؟

رام cruzt تنها رامی هست که نیاز به فارسی ساز نداره و کاملا فارسی میشه.

Ashteiani
13-09-2011, 15:44
سلام
دوستان عزيز من اين رام رو نصب كردم . تنها مشكلم اينترنت بي سيم هست . (Wifi)
وسط دانلود هي قطع ميشه . به مودم هم خيلي نزديكم .
ممنون ميشم راهنماييم كنين .
با تشكر