PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانگرید نوکیا N8 از سیمبیان Belle به ورژن های پایین تر

Mozilla Firefox
21-08-2011, 22:58
به نام او

دانگرید نوکیا N8 از سیمبیان Belle به ورژن های پایین تر

دانلود :فریم ور Pre PR1.0 ورژن 11.05 با RM-596 برای دانگرید نوکیا N8-00 (بدون نیاز به باکس )

سپس فایل های تاپیک بالارو در یک پوشه جدید با نام RM-596 بریزید

و در مسیر های زیر قرار بدید

ویندوز 32 بیتی

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-596

سون 64 بیتی

C:\Program Files (x86)\Nokia\Phoenix\Products\RM-596

گوشی رو خاموش کنید

و دقت کنید که گوشی به کامپیوتر و یا کابل شارژ متصل نباشد

نرم افزار فونیکس را باز کنید و از منوی File ، گزینه ی Open Products را انتخاب کنید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=607651&stc=1&d=1313954556

با این کار پنجره ی زیر باز میشود شما باید از پنجره ی باز شده RM-596 را انتخاب کنید و بروی

OK کلیک کنید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=607652&stc=1&d=1313954548

از منوی Flashing بر روی Firmware Update کلیک کنید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=607653&stc=1&d=1313954548

* حالا باید پروداکت کد را انتخاب کنید این کار به وسیله ی کادر قزمر رنگی که در تصویر زیر وجود

دارد انجام میشود

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=607654&stc=1&d=1313954548

از پنجره ی باز شده پروداکت کدی که در عکس مشخص ست را انتخاب و روی OK کلیک کنید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=607655&stc=1&d=1313954548

دوباره به پنجره Firmware Update بر میگردید حالا باید روی Options کلیک کنید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=607656&stc=1&d=1313954548

حالا پنجره ی زیر باز میشه

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=607657&stc=1&d=1313954548

تیک گزینه ی Allow SW Downgrade رو فعال کنید و روی OK کلیک کنید این پنجره بسته شود

حالا تیک گزینه ی Dead Phone USB Flashing رو فعال کنید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=607658&stc=1&d=1313954548

روی Refurbish کلیک کنید و منتظر پیام زیر باشید

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=607659&stc=1&d=1313954548

بعد از ظاهر شدن پیام بالا کابل رو به گوشی متصل کنید و روی OK کلیک کنید

مراحل فلش طبق معمول اجرا میشن

و منتظر باشید تا شمارش معکوس مثل زیر ظاهر بشن

Waiting for communication response: 25
Waiting for communication response: 24
Waiting for communication response: 23
Waiting for communication response: 22
Waiting for communication response: 21
Waiting for communication response: 20
Waiting for communication response: 19
Waiting for communication response: 18
Waiting for communication response: 17
Waiting for communication response: 16
Waiting for communication response: 15
Waiting for communication response: 14
Waiting for communication response: 13
Waiting for communication response: 12
Waiting for communication response: 11
Waiting for communication response: 10
Waiting for communication response: 9
Waiting for communication response: 8
Waiting for communication response: 7
Waiting for communication response: 6
Waiting for communication response: 5
Waiting for communication response: 4
Waiting for communication response: 3
Waiting for communication response: 2
Waiting for communication response: 1

بعد نرم افزار فونیکس به شما پیامی میده

شما باید کابل رو از گوشی جدا کنید و دوباره متصل کنید و بر روی OK کلیک کنید و منتظر باشید

تا گوشی روشن و بوت بشه

کابل رواز گوشی جدا نکنید تا نرم افزار فونیکس إرور بده

حالا کابل رو جدا کنید و دکمه ی پاور گوشی رو نگه دارید تا گوشی سه تا ویبره بزنه

حالا میتونید با خیال راحت میون تمام ورژن های ریلیز شده برای N8 دانگرید و آپگرید بشید

این اموزش توسط [MOHAMAD REZA] و سایت IR-TCI تست و اماده گردیده

Mozilla Firefox
21-08-2011, 22:59
فریم ور ویرایش شده ورژن 11.5 فقط برای دانگرید نوکیا N8

شما با استفاده از این فریم ور میتوانید به راحتی بین ورژن هایی که تا کنون برای نوکیا N8 ریلیز

شده و خواهد شد آپگرید و دانگرید شوید

این دانگرید به وسیله ی نرم افزار فونیکس و بدون نیاز به باکس صورت میگیرد

و من به شما این اطمینان را میدهم که هیچ گونه خطری گوشی شما رو تهدید نخواهد کرد

با استفاده از این فریم ور میتوانید میان ورژن های زیر آپگرید و دانگرید شوید

PR1.0 = V 11.12
PR1.1 = V 13.16
PR1.2 = V 14.02
Anna= V 22.14

و ...

فقط باید قبل از هر بار دانگرید از این فریم ور ویرایش شده یعنی ورژن 11.05 استفاده کنید تا
بتوانید بین ورژن های ذکر شده سوئیچ کنید

MCU & Variants حجم فایل : 85.54MB

PPM & CNT حجم فایل : 24.46MB

APE حجم فایل : 1.37KB

دوستان پس از دانگرید نباید گوشی رو روشن کنید

و بعد از دانگرید با ورژن 22.14 فلش میکنید

نکته ی بسیار مهم : لطفا از ویرایش فایل های فلش خودداری کنید

در صورت ویرایش به گوشی خود ، ضربات جبران ناپذیری وارد خواهید کرد

و انجمن موبایلستان هیج گونه مسؤلیتی به عهده نمیگیرد

wxner
22-08-2011, 23:06
یکی به من کمک کنه
من الان از بلله با اموزشی که هست زدم به 11 الان نمیتونم به 24 فلش کنم اولش ارور میده
چیکار کنم ؟
گوشی رو هم بعد از دانگرید طبق اموزش به 11 روشن نکردم همینطوری منتظرم به 24 فلش کنم
اررور میگه باید دیسکانکت کنی و بعد 8 ثانبه نگه داریو ... از اینا

Mozilla Firefox
22-08-2011, 23:20
یکی به من کمک کنه
من الان از بلله با اموزشی که هست زدم به 11 الان نمیتونم به 24 فلش کنم اولش ارور میده
چیکار کنم ؟
گوشی رو هم بعد از دانگرید طبق اموزش به 11 روشن نکردم همینطوری منتظرم به 24 فلش کنم
اررور میگه باید دیسکانکت کنی و بعد 8 ثانبه نگه داریو ... از اینا

دوست عزیز گفته شده که به ورژن 11 دانگرید کرده و حالا در حالت خاموش گوشیتون رو به ورژن 22 اننا با فونیکس فلش کنید ..

smohhsen
23-08-2011, 01:01
یه وقتایی هست که با 8 ثانیه گرفتن گوشی روشن میشه !
برای جلوگیری از روشن شدن و به تبع اون کنسل شدن فلش
باطری گوشی رو در میارید و در این حالت گوشی رو به کامپیوتر با کابل وصل می کنید
لحظه ای که ازتون می خواد گوشی رو وصل کنید شما باید باطری رو جا بندازید و تمام!
خودبخود فلش شروع میشه

من تمام فلش های حالت خاموش سی 7 رو به این روش انجام دادم!

^MAJED^
23-08-2011, 03:55
سلام با تشکر از محمد جان.
من با این آموزش تونستم از belle به ورژن 14 دانگرید کنم.دوستان فقط تمام مراحل را باید با دقت طی کنید.
عالی بود دلم واسه ی آیکن های قدیمی n8 تنگ شده بود.

wxner
23-08-2011, 08:54
دوست عزیز گفته شده که به ورژن 11 دانگرید کرده و حالا در حالت خاموش گوشیتون رو به ورژن 22 اننا با فونیکس فلش کنید ..

خب مشکل منم همینه که نمیتونم به 22 فلش کنم
اولش ارور میده
مگه همون مراحل فلش کردن رو نباید طی کنیم
اولش میریم seting بعد usb1 انتخاب میکنیم ... اینا
اصلا توی فونیکس پروداکت رو انتخاب که میکنم اون پایین ورژن و اینا رو نمیشناسه ...

اصلا توی setting که میرم توی پروداکت نمینویسه rm-596 ...

MaKenZi
23-08-2011, 09:11
خب مشکل منم همینه که نمیتونم به 22 فلش کنم
اولش ارور میده
مگه همون مراحل فلش کردن رو نباید طی کنیم
اولش میریم seting بعد usb1 انتخاب میکنیم ... اینا
اصلا توی فونیکس پروداکت رو انتخاب که میکنم اون پایین ورژن و اینا رو نمیشناسه ...

اصلا توی setting که میرم توی پروداکت نمینویسه rm-596 ...
سلام

دوست من خاموش فلش کنید.

ابتدا پاور گوشی رو 8 ثانیه نگه دارید تا گوشی 3 تا ویبره بزنه و کامل خاموش بشه.

بعد اینطور عمل کنید:
از نوار بالای فونیکس از قسمت جلوی Connection گزینه No Connection رو انتخاب کنید.

بعد از منوی File گزینه Open Product رو بزنید و RM-596 رو جستجو کنید و روش کلیک کنید.
بعد از منوی Flash ، گزینه Firmware Update رو بزنید.
تو این پنجره ، تیک Dead USB رو بزنید.
حالا گوشی رو به کابل وصل کنید و گزینه Ruferbish رو بزنید.

wxner
23-08-2011, 09:30
قربونت مرامت داداش
کارم را افتاد مرسی
راستی الان دیگه هیچی لازم نیس؟یعنی تموم ... عادی شد ؟
اخه میگفتن برا دانکرید کامل بازم به 11 فلش بزنید !

MaKenZi
23-08-2011, 09:48
قربونت مرامت داداش
کارم را افتاد مرسی
راستی الان دیگه هیچی لازم نیس؟یعنی تموم ... عادی شد ؟
اخه میگفتن برا دانکرید کامل بازم به 11 فلش بزنید !
متوجه منظورتون نمیشم/
الان شما میخواید دانگرید کنید یا کردید؟
اگر دانگرید کردید و بعد مجدد به 22 آپدیت کردید که دیگه نیازی به انجام کار دیگه ای نیست.

اگر دانگرید نکردید که همین تاپیک جوابگوی نیاز شما هست.

wxner
23-08-2011, 09:50
متوجه منظورتون نمیشم/
الان شما میخواید دانگرید کنید یا کردید؟
اگر دانگرید کردید و بعد مجدد به 22 آپدیت کردید که دیگه نیازی به انجام کار دیگه ای نیست.

اگر دانگرید نکردید که همین تاپیک جوابگوی نیاز شما هست.

نه اول به 11 دان کردم بعد طبق گفته شما به 22 که حله .. قربونت

1357mohammad
25-08-2011, 11:50
از من تشکر نکنید ، بجاش برای من دعا کنید تا به آرزوم برسم :(
.
.
.
یه آرمیتا خانم کوچولویی هست که چند ماه پیش موهاش بلند
بود ، چشمای کوچولوشم خوشگل بود ، پوست بدنشم عین بلور
بود ، الان موهاش ریخته ، چشماش دیگه سرجاشون نیستن ،
بدنشم شده جای آمپولای رنگارنگ ، آرمیتا کوچولوی ما سرطان داره.

ولی هنوزم میخنده ، شاید نمیدونه سرطان چیه ، براش دعا کنید
تا بشه همون آرمیتا کوچولوی قبل .
می دونم شاید پست اضافه باشه اما قلبم درد گرفت ما همه براش دعا می کنیم

shahriar4000
25-08-2011, 16:34
من هم تونستم با اموزش فوق العادتون دانگرید کنم .هر روز که میگذره ادم بیشتر از موبایلستان خوشش میاد

amin3631
25-08-2011, 17:04
اگه‏ ‏یه‏ ‏دفعه‏ ‏با‏ ‏فریمور‏ ‏۲۲‏ ‏‏ ‏دانگرید‏ ‏کنم،چه‏ ‏اتفاقی‏ ‏میوفته؟اگه‏ ‏خدای‏ ‏نکرده‏ ‏گوشی‏ ‏خاموش‏ ‏بشه،دیگه‏ ‏نمیشه‏ ‏با‏ ‏روشی‏ ‏که‏ ‏تو‏ ‏این‏ ‏تایپیک‏ ‏گفته‏ ‏شده،گوشی‏ ‏رو‏ ‏دانگرید‏ ‏کرد؟

hichkas_67
25-08-2011, 17:07
سلام.دوستان به دادم برسید.من دانگرید کردم.اما گوشیم دیگه روشن نمیشه

amin3631
25-08-2011, 17:20
سلام.دوستان به دادم برسید.من دانگرید کردم.اما گوشیم دیگه روشن نمیشه

مراحلی‏ ‏رو‏ ‏که‏ ‏انجام‏ ‏دادی‏ ‏بگو.چی‏ ‏شد‏ ‏که‏ ‏اینجوری‏ ‏شد؟برای‏ ‏دانگرید‏ ‏از‏ ‏چه‏ ‏فریموری‏ ‏استفاده‏ ‏کردی؟

hiwa7
25-08-2011, 17:27
دوست عزیز اگه شما باکس ufs-hwk رو در اختیار دارید خیلی راحت میتونی این کار رو انجام بدی

XGF
30-08-2011, 22:06
ببخشید دوستان من n8رو برای یه مشتری 22.014ارتقا دادم بعد مشتری خوشش نیومد میشه طبق این اموزشی که دادید با این فایل به ورژن11دانگرید کنم بعد به ورژن14 فلش بزنم که دیگه انا هم نباشه؟:cg:

choopan
30-08-2011, 23:34
ببخشید دوستان من n8رو برای یه مشتری 22.014ارتقا دادم بعد مشتری خوشش نیومد میشه طبق این اموزشی که دادید با این فایل به ورژن11دانگرید کنم بعد به ورژن14 فلش بزنم که دیگه انا هم نباشه؟:cg:

هميشه براي فارسي سازي گوشي هاي نوكيا از فايل ppm همون ورژن استفاده كنيد كه دردسرش كمنره وهم چيزي از گوشي كمو زياد نميشه .ديگه نيازي به گرفتن بكاپ هم نيست

طبق همين اموزش پيش بري ميتوني به ورژن 14 بياي و مشتريت رو راضي نگه داري .
موفق باشيد.

XGF
31-08-2011, 18:40
هميشه براي فارسي سازي گوشي هاي نوكيا از فايل ppm همون ورژن استفاده كنيد كه دردسرش كمنره وهم چيزي از گوشي كمو زياد نميشه .ديگه نيازي به گرفتن بكاپ هم نيست

طبق همين اموزش پيش بري ميتوني به ورژن 14 بياي و مشتريت رو راضي نگه داري .
موفق باشيد.
منظورتون رو متوجه نشدم یعنی میگید با این فایل فلش دانگرید کنم به ورژن 11 و بعد با 14 فلش بزنم؟

MaKenZi
31-08-2011, 18:46
منظورتون رو متوجه نشدم یعنی میگید با این فایل فلش دانگرید کنم به ورژن 11 و بعد با 14 فلش بزنم؟
سلام

دقیقا دوست من ، همینکارو انجام بدید.

XGF
31-08-2011, 20:00
سلام

دقیقا دوست من ، همینکارو انجام بدید.

داداش یه c7هم هست اون هم همین مشگل رو دارم مشتری رضایت کاملی نداره از این که تبدیل شده ایا فایل فلشی هم مثل n8برای اون هستم که دانگریدش کنم به ورژن قبلی اگه هست خواهش میکنم بگید چون خیلی گیر داده ممنون:ah:

MaKenZi
31-08-2011, 21:59
داداش یه c7هم هست اون هم همین مشگل رو دارم مشتری رضایت کاملی نداره از این که تبدیل شده ایا فایل فلشی هم مثل n8برای اون هستم که دانگریدش کنم به ورژن قبلی اگه هست خواهش میکنم بگید چون خیلی گیر داده ممنون:ah:
سلام

خیر دوست من ، متاسفانه برای این گوشی چنین فایلی نیست. تا الان که دارم این پست رو
ارسال میکنم چنین فایلی نبوده.

18372
23-09-2011, 14:49
سلام از 24.001 anna هم میشه؟

MaKenZi
23-09-2011, 16:04
سلام از 24.001 anna هم میشه؟
سلام

بله دوست من ، میشه.

FYounes
26-09-2011, 19:02
بسیار متشکر ولی من گوشیم خاموش شده وفقط دو سه تا ویبره وچشمک-نمایشگر شارژ- بیشتر نمیزنه خواهش میکنم کمک کنید چیکار کنم...........

Safavy2002
26-09-2011, 20:38
بسیار متشکر ولی من گوشیم خاموش شده وفقط دو سه تا ویبره وچشمک-نمایشگر شارژ- بیشتر نمیزنه خواهش میکنم کمک کنید چیکار کنم...........

دوست عزیز میشه سوالتون در دقیق بگید تا راهنمایی کنیم بیشتر
شما یه بار فرمت 3 دکمه انجام بده ببین گوشی میاد بالا ((دکمه ولوم پایین+دوربین+منو+پاور) نگه دار تا 3تا ویبره بزنه بعد گوشی رو روشن کن
موفق باشید:mobilestan:

MaKenZi
26-09-2011, 21:10
سلام

دوست من ، شما فایلهای پست اول تاپیک رو دانلود کنید و در حالت خاموش گوشی رو با فینیکس
فلش بزنید ، نتیجه رو اطلاع بدید.

shahriar4000
26-09-2011, 22:49
استاد محسن عزیز (یا در صورت امکان هر یک از اساتید )میشه ازتون خواهش کنم در صورت امکان صرفا جهت اگاهی خودم بفرمایید که کلا در صورت دانگریدالبته نه از طریق فریمور این تاپیک چون من یک مرتبه با این فریمور به راحتی گوشیم رو دانگرید کردم در گذشته چه اشکالاتی ممکن است در گوشی چه از جهت سخت افزاری و چه نرم افزاری بوجود اید و کلا در صورت دانگرید امکان سالم شدن گوشی وجود دارد ؟و کلا یه توضیحات عمومی لطف بفرمایید
سپاسگزار
و به چه قسمت هایی اسیب وارد میشود؟

FYounes
26-09-2011, 23:27
باسلام خدمتsafavy2002وMaKenziعزیز...گوشیم-N8-سیمبین بل روش بود که به ورژن24اننا بدون اینکه خبر از دان گرید و تیکDead phone usbداشته باشم فلش زدم تا80%کار خوب پیش رفت ولی بعد ازاون گوشی خاموش ودیگه روشن نمیشه هیچ صفحه ای نمیاره-فقط سه ویبره-بهد اومدم طبق فلش در حالت خاموشی پیش برم که اصلا گوشیو نمیشناسه در ضمن آخرین ورژن نرم افزارهای Phoenix-Nokia conectivity Cable&Flash Driverرو لپتابم نصب هست ولی در حالت خاموشی گوشیو نمیشناسه....برنامهPc Suite&OVI Suiteهم نصب هست.....حالا امیدم اول به خدا بعد موبایلستانی های عزیز.....!!!

shahriar4000
26-09-2011, 23:47
باسلام خدمتsafavy2002وmakenziعزیز...گوشیم-n8-سیمبین بل روش بود که به ورژن24اننا بدون اینکه خبر از دان گرید و تیکdead phone usbداشته باشم فلش زدم تا80%کار خوب پیش رفت ولی بعد ازاون گوشی خاموش ودیگه روشن نمیشه هیچ صفحه ای نمیاره-فقط سه ویبره-بهد اومدم طبق فلش در حالت خاموشی پیش برم که اصلا گوشیو نمیشناسه در ضمن آخرین ورژن نرم افزارهای phoenix-nokia conectivity cable&flash driverرو لپتابم نصب هست ولی در حالت خاموشی گوشیو نمیشناسه....برنامهpc suite&ovi suiteهم نصب هست.....حالا امیدم اول به خدا بعد موبایلستانی های عزیز.....!!!

دوست عزیز حالا که شما به اشتباه دانگرید کردید و گذشته موضوع .در حال حاضر توصیه شد بهتون با فریموری که در صفحه اول این تاپیک است و با چند تغیر کوچک نسبت به طریق فلش معمولی منظور اینکه حتما باید از طریق اموزشی که در صفحه اول این تاپیک است با فریمور موجود در در صفحه اول امتحان کنید ببینید چه نتیجه ای حاصل میشه این عمل رو انجام دادید؟

ZeNer
26-09-2011, 23:54
کلا در صورت دانگرید چه اشکالاتی ممکن است در گوشی چه از جهت سخت افزاری و چه نرم افزاری بوجود اید و کلا در صورت دانگرید امکان سالم شدن گوشی وجود دارد ؟و کلا یه توضیحات عمومی لطف بفرمایید
سپاسگزار

توضیحات از HardDisk:

گوشی های موبایل چیزی دارند که اطلاعاتی مانند سریال گوشی و خیلی اطلاعات دیگه داخل اون گنجونده شده .
وقتی شما گوشی رو به ورژن جدید فلش می زنید در فایل های ورژن جدید دقیقا نوشته شده که اگر این قسمت (همون کرنل یا هسته ) هر ورژن پایین تری داشت چگونه از روز اون اطلاعات رو برداره روی ورژن جدید کرنل قرار بده . اما وقتی شما به ورژن جدید فلش زدید وقتی بخواهید ورژن خود را پایین برگردانید ورژن قدیم توانایی خواندن ورژن جدید کرنل و گرفتن بکاپ و قرار دادن اون روی ورژن قدیم رو نداره و البته گوشی اجازه ی دسترسی به این قسمت رو هم بهش نمی ده و چون ورژن جدید کرنل رو هم ساپرت نمی کنه پس گوشی شما دد می شود .

اساسا مشکلاتی که بعد از Downgrade به وجود میاد نرم افزاری هستند و هیچ جنبه ی سخت افزاری ندارن.(همین ها هم در برخی از موارد خیلی هزینه آور هستند)
در کل در دانگرید یا USB مشکل خاصی پیش نمیاد و با فلش به ورژن بالاتر همه چی حل میشه (به غیر از اینکه بعضی BB5 فدیمی در صورت عدم فعال کردن گزینه Downgrade مشکل دار میشن)
اما اگه با باکس و اینترفیس F-Bus انجام بشه به قسمت های امنیتی گوشی آسیب وارد میشه که اگه از اونا بک آپ نداشته باشین ترمیمش هزینه زیادی داره.
در این مورد به تاپیک زیر مراجعه کنید

اطلاعاتی در مورد دانگرید گوشیهای نوکیا توسط باکس (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165070)

Majid
27-09-2011, 00:05
استاد محسن عزیز (یا در صورت امکان هر یک از اساتید )میشه ازتون خواهش کنم در صورت امکان صرفا جهت اگاهی خودم بفرمایید که کلا در صورت دانگریدالبته نه از طریق فریمور این تاپیک چون من یک مرتبه با این فریمور به راحتی گوشیم رو دانگرید کردم در گذشته چه اشکالاتی ممکن است در گوشی چه از جهت سخت افزاری و چه نرم افزاری بوجود اید و کلا در صورت دانگرید امکان سالم شدن گوشی وجود دارد ؟و کلا یه توضیحات عمومی لطف بفرمایید
سپاسگزار

سلام
این تاپیک رو بخون آقا شهریار:

چرایی پیچیدگی دانگرید و مرگ گوشی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123497)

FYounes
27-09-2011, 07:34
دوست عزیز حالا که شما به اشتباه دانگرید کردید و گذشته موضوع .در حال حاضر توصیه شد بهتون با فریموری که در صفحه اول این تاپیک است و با چند تغیر کوچک نسبت به طریق فلش معمولی منظور اینکه حتما باید از طریق اموزشی که در صفحه اول این تاپیک است با فریمور موجود در در صفحه اول امتحان کنید ببینید چه نتیجه ای حاصل میشه این عمل رو انجام دادید؟

با تشکر فراوان ولی من گوشیم رو نمیشناسه....!!!!

MaKenZi
27-09-2011, 17:00
سلام

دوست گلم ، نیازی نیست که گوشیتون رو بشناسه.
شما پیش نیازهای فلش خاموش رو فراهم کنید.
وقتی پنجره ی Firmware Update رو باز کردید ، کلید Ruferbish رو بزنید و گوشی رو به کابل وصل کنید.

اگر اروری دریافت کردید ، اینجا قرار بدید.

behmusic1
12-10-2011, 21:32
مال من سیمبین بل هستش
ایا راهی داره که مستقیم به انا ورزن 22 دانگرید کنم؟

amin3631
13-10-2011, 22:14
2 روزه سوال کردم ولی جواب نمی دن
دوستان خواهشا کمک کنید

دوست من راهي نداره كه مستقيما دانگريد كني.
من با وجودي كه اين كار منع شده بود ، مستقيما ورژن 22 رو رو گوشي ريختم كه باعث خاموش شدن گوشي شد.
شما بايد فريمور اسكانديناوي رو دانلود كنيد و در حات خاموش فلش بزنيد.
بعد هم به ورژن 22 يا 24 در حالت خاموش دوباره فلش كنيد.

Eldorado_PKN
17-10-2011, 13:00
با سلام
در حال حاضر روی گوشی من فیرم ور جدید n8 ورژن (024.001)(rm-596)(Anna) نصب هست
آیا میتونم با این روشی که شما فرمودین گوشی رو دانگرید کنم؟چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد؟راستش میخواستم با باکس فلش کنم ولی به نظرم با این روشی که شما فرمودین هم هیجانش بیشتره هم گوشیم دست این تعمیرکارای از خدا بی خبر(البته به استثنای اتومبیل جانبازان) نمیوفته.

MaKenZi
17-10-2011, 16:41
با سلام
در حال حاضر روی گوشی من فیرم ور جدید n8 ورژن (024.001)(rm-596)(anna) نصب هست
آیا میتونم با این روشی که شما فرمودین گوشی رو دانگرید کنم؟چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد؟راستش میخواستم با باکس فلش کنم ولی به نظرم با این روشی که شما فرمودین هم هیجانش بیشتره هم گوشیم دست این تعمیرکارای از خدا بی خبر(البته به استثنای اتومبیل جانبازان) نمیوفته.
سلام

بله میتونید دوست من.

مشکلی پیش نمیاد ، تست شده هست.
میتونید با فینیکس فلش بزنید و هزینه‌ای نپردازید.

mohammad_123432
19-10-2011, 01:36

دوست عزیز من هم دقیقا کار شما رو کرده بودم ...
و دقیقا مثل شما گوشیم مرذ...
با این روش دانگرید کردم و به راحتی درست شد...

با تشکر از دوستانی که این اطلاعات رو در اختیار ما قرار میدن:bp:

froka
25-10-2011, 14:55
دستت درد نکنه دانگرید کردم خیلی خوب جواب داد ممنون

fredonly
26-10-2011, 13:47
درود چرا ورژن گوشی رو بیاریم پایین؟؟؟

UFA
26-10-2011, 16:59
درود چرا ورژن گوشی رو بیاریم پایین؟؟؟

سلام
دوستان برا تغيير به انا معمولا دانگريد ميكنن
چون بل نهايي نشده

shahab2002
13-11-2011, 10:29
سلام شرمنده من یه n8دارم ورژن 24 هست میتونم ازاین روش دانگرید استفاده کنم

mohammadhazer
13-11-2011, 21:54
سلام شرمنده من یه n8دارم ورژن 24 هست میتونم ازاین روش دانگرید استفاده کنم

سلام دوست گلم...

بله میشود . فقط طبق اموزشها جلو بروید تا با مشکل مواجه نشوید.

mehdi-703
15-11-2011, 16:43
سلام دوستان عزیزواساتیدگرامی.ببخشید۲ت سوال دارم.من بل ورژن 020.0203.00.01روگوشیمه.چندروزقبل میخواستم باباکس دانگریدکنم اماباهرباکسی وباهرورژنی که امتحان کردم(باورژنهای ۱۱-۱۳-۱۴-۲۲-۲۴)دانگریدنشدودست آخربرگشتم به همون ورژن بلی که روی گوشیم بود.حالاسوال اول:آیااین ورژنی که شماگذاشتیدتغییراتی درش اعمال کردیدومخصوص دانگریدکردن شده؟وسوال دوم:به نظر شمابرای دانگریدکردن یاآپگریدکردن گوشی باکس که وسیله ای قدرتمندبرای فلش کردن هست بهتره یااستفاده ازفونیکس ویواس بی؟ازهمه دوستان خواهش میکنم که نظربدن وبه جواب دادن یک نفراکتفانکنن.

MaKenZi
15-11-2011, 16:48
سلام دوستان عزیزواساتیدگرامی.ببخشید۲ت سوال دارم.من بل ورژن 020.0203.00.01روگوشیمه.چندروزقبل میخواستم باباکس دانگریدکنم اماباهرباکسی وباهرورژنی که امتحان کردم(باورژنهای ۱۱-۱۳-۱۴-۲۲-۲۴)دانگریدنشدودست آخربرگشتم به همون ورژن بلی که روی گوشیم بود.حالاسوال اول:آیااین ورژنی که شماگذاشتیدتغییراتی درش اعمال کردیدومخصوص دانگریدکردن شده؟وسوال دوم:به نظر شمابرای دانگریدکردن یاآپگریدکردن گوشی باکس که وسیله ای قدرتمندبرای فلش کردن هست بهتره یااستفاده ازفونیکس ویواس بی؟ازهمه دوستان خواهش میکنم که نظربدن وبه جواب دادن یک نفراکتفانکنن.
سلام

دوست من ، این ورژن روی سرور نوکیا بوده که بصورت اتفاقی یکی از کاربران تونسته پیداش کنه و
دیده که چنین قابلیتی داره ، یعنی میشه با استفاده از این ورژن ، بدون خاموشی گوشی ، گوشی
رو دانگرید کرد .

به نظرم اگر فینیکس دم دستتون هست ، هیچ چیزی راحت تر از فینیکس و کابل usb نیست .

reza a
15-11-2011, 20:50
سلام دوستان ورژن گوشی من 24 بود که با این روش دانگرید کردم ودر آخر هم پیغام داد که کامل آپدیت شد ولی اون آرم نوکیا رو صفحه اول مونده وگوشی بالا نمیاد
قبلا با همین روش چند بار دانگرید کرده بودم وبه خوبی جواب داده بود حالا نمیدونم چش شد؟

mohammadhazer
16-11-2011, 02:17
سلام دوستان ورژن گوشی من 24 بود که با این روش دانگرید کردم ودر آخر هم پیغام داد که کامل آپدیت شد ولی اون آرم نوکیا رو صفحه اول مونده وگوشی بالا نمیاد
قبلا با همین روش چند بار دانگرید کرده بودم وبه خوبی جواب داده بود حالا نمیدونم چش شد؟

سلام دوست گلم...

قبل از فلش زدن بهتر بود کلا گوشی و 16گیگ رو فرمت می کردی . و اگر هم ممری کارت هم داخل بود بیرون می کردید و بعد طبق اموزش فلش رو انجام می دادید .

حلا شما یکبار فرمت سه دکمه رو انجام دهید و بعد ان مستقیم با فیرم ورهای اورجینال 24 گوشی رو در همون حالت خاموش فلش کنید انشاالله مشکل حل میشود / چون موارد اولیه دانگرید انجام شده حالا باید جواب بدهد .

mehdi-703
16-11-2011, 09:44
باسلام وتشکرخدمت دوست واستادعزیزجناب آقایmakenziوبقیه دوستان گل.ببخشیدکه دوباره مزاحم شدم.مجددا۲تاسوال دیگه داشتم.اول اینکه آیابرای دانگریدفقط همین ۴ فایل کفایت میکنه وهیچ چیزدیگه ای نمیخواد؟ودوم اون فایلهایی که شماگذاشتیدبرای دانگرید(شامل:core-rofs2-rofs3-uda)چهارتافایل هست.چراجاهای دیگه هفت فایل یابعضاهشت فایل هستند؟من پیشاپیش تشکرمیکنم به خاطر زحمات شمادوستان عزیز.

MaKenZi
16-11-2011, 20:17
باسلام وتشکرخدمت دوست واستادعزیزجناب آقایmakenziوبقیه دوستان گل.ببخشیدکه دوباره مزاحم شدم.مجددا۲تاسوال دیگه داشتم.اول اینکه آیابرای دانگریدفقط همین ۴ فایل کفایت میکنه وهیچ چیزدیگه ای نمیخواد؟ودوم اون فایلهایی که شماگذاشتیدبرای دانگرید(شامل:core-rofs2-rofs3-uda)چهارتافایل هست.چراجاهای دیگه هفت فایل یابعضاهشت فایل هستند؟من پیشاپیش تشکرمیکنم به خاطر زحمات شمادوستان عزیز.
سلام

دوست گلم ، شما ابتدا بایدفایل‌های فیرم ور آخرین ورژن رو دانلود کنید و در پوشه‌ی RM596 بریزید
بعد فینیکس رو باز کنید و در پنجره‌ی Firmware Update گزینه‌ی Option رو بزنید ، بعد تک تک روی
فایل‌ها کلیک کنید و کلید ٍEdit رو بزنید و محل فایل دانلود شده مشابه از پست دوم تاپیک رو بدید .
بعد که 4 تا فایل رو به برنامه دادید OK رو بزنید تا به پنجره‌ی قبل برگردید ، حالا کلید Ruferbish رو
بزنید تا گوشی فلش بشه .

pouyasystem
20-11-2011, 12:20
سلام من ان8 فلش کردم دیگیه دکمه پاور روکه میزنم فقط یه ویبره میزنه و کامپیوتر هم هیچ صدای وارد شدن یواس بی نمیده وتا الان پیش 9 تا تمیر کار بردم گفته گوشید بوت نمیشه:at::at:

Safavy2002
20-11-2011, 12:53
سلام من ان8 فلش کردم دیگیه دکمه پاور روکه میزنم فقط یه ویبره میزنه و کامپیوتر هم هیچ صدای وارد شدن یواس بی نمیده وتا الان پیش 9 تا تمیر کار بردم گفته گوشید بوت نمیشه:at::at:

سلام دوست عزیز
به احتمال 90% بوت گوشیتون پریده
یعنی وقتی شما گوشیتون برو به سیستم میزنید عملا هیج کاری انجام نمیده یعنی نه صدایی میاد نه برقی وارد گوشی میشه که روشن شه و شارژ شه
اگه شما گوشیتون رو خودت یه بار فلاش بزنی و سیستم شناسایی نکنه پس باید بگیم
بوت گوشیتون پریده
یه سری از تعمیرکارای ماهر این بوت رو میتونن درست کنن
موفق باشید

pouyasystem
20-11-2011, 13:25
پیش 9تا بردم ولی میگن گوشید بوت نمیشه

pouyasystem
20-11-2011, 13:29
میشه کمکم کنید ورزن قبلی گوشیم سیبان بله بوده وانکه فلش زدم انا 24 بوده که با فونیکس فلش زدم

Safavy2002
20-11-2011, 14:34
پیش 9تا بردم ولی میگن گوشید بوت نمیشه

میشه کمکم کنید ورزن قبلی گوشیم سیبان بله بوده وانکه فلش زدم انا 24 بوده که با فونیکس فلش زدم

دوست عزیز نمیدونم منظورتون از بوت شدن ایا این هست که گوشی بالا نمیاد یا اصلا گوشی فقط ویبره میزنه
اگه فقط ویبره بزنه میشه کاریش کرد
شما به امضای بنده رفته و اخرین ورژن ان 8 که 25 هست و فارسی رو دانلود و فلاش بزنید که حل میشه
همین چندروز پیش یکی همین مشکل رو داشت که حل شده با همینی که میگم
تست کن نتیجه رو اعلام کن
موفق باشید

pouyasystem
20-11-2011, 19:28
اخه اصلا کامپیوتر نمیفهم که گوشی بهش وصل شده حتی usbdaed هم نمیشه

UFA
20-11-2011, 20:32
اخه اصلا کامپیوتر نمیفهم که گوشی بهش وصل شده حتی usbdaed هم نمیشه

سلام شما يك شانس داريد اونم فلش به اخرين ورژن هست
كه دوستمون پيشنهاد دادند ورژن 25

منتهي شما احتمال خالي شدن باتريتونم هست

اگه نميتوني شارژ كني يك ان8 ديگه پيدا كن باتريشا با اون عوض كن و فلش بزن البته بايد پيچ گوشتي مخصوصم داشته باشي

اگه اين كارا را كردي نشد ديگه كاري از دست بر نمياد ببر تمعير

AlirezaDesire
19-12-2011, 13:12
سلام دوستان ببخشید بد جایی میپرسم.
آیا روشی برای دانگرید کردن E7 هم اومده؟
آخه برادرم گوشیشو به نسخه غیر رسم Belle آپگرید کرده و میخواد به Anna برش گردونه.
بازم ببخشید و ممنون.

Safavy2002
19-12-2011, 13:57
سلام دوستان ببخشید بد جایی میپرسم.
آیا روشی برای دانگرید کردن e7 هم اومده؟
آخه برادرم گوشیشو به نسخه غیر رسم belle آپگرید کرده و میخواد به anna برش گردونه.
بازم ببخشید و ممنون.

سلام دوست عزیز
متاسفانه بایدبگم خیر
هنوز از شرکت نوکیا چیزی ارائه نشده
تنها راه و روش هم از طریق باکس هست و فقط تعمیرکارن این باکس رو دارن و میتونن
موفق باشید

AlirezaDesire
19-12-2011, 15:01
سلام دوست عزیز
متاسفانه بایدبگم خیر
هنوز از شرکت نوکیا چیزی ارائه نشده
تنها راه و روش هم از طریق باکس هست و فقط تعمیرکارن این باکس رو دارن و میتونن
موفق باشید
ممنون.
مجبور شدم برش گردونم به همون Belle .
بازم ممنون.

PBSOFT
19-01-2012, 19:49
آقا ممنون من دانگرد کردم شد.

arman12625
03-02-2012, 12:59
اقا من فایلای دانلود شده تو همین قسمت رو که میریزم تو فولدر ار ام 596 وقتی همه کارای گفته شده رو انجام میدم وقتی میرسم به زدن option ارور میده که فایل core was not found اما فایل کور رو ریختم ولی نمیدونم چرا نمیشناسه؟ 1سوال ایا میشه مثل فلاش به بلله که اول اننا میریزیم بعد فایلای بلله رو ادیت میکنم اینجا هم اول اننا رو بریزیم تو ار ام 596 بعد ورژن 11 رو ادیت کنیم که بشناسه؟ امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم. مرسی

mohammadhazer
03-02-2012, 21:54
اقا من فایلای دانلود شده تو همین قسمت رو که میریزم تو فولدر ار ام 596 وقتی همه کارای گفته شده رو انجام میدم وقتی میرسم به زدن option ارور میده که فایل core was not found اما فایل کور رو ریختم ولی نمیدونم چرا نمیشناسه؟ 1سوال ایا میشه مثل فلاش به بلله که اول اننا میریزیم بعد فایلای بلله رو ادیت میکنم اینجا هم اول اننا رو بریزیم تو ار ام 596 بعد ورژن 11 رو ادیت کنیم که بشناسه؟ امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم. مرسی

سلام دوست گلم...

یک تصویر از فایلها و مسیر فایلها و همچنین از اروری که فینیکس می دهد فقط تصویر ارور رو طوری

بگذاری که تمام کادر فینیکس مشخص باشد تا ببینم مشکل از کجاست .

در مورد سوال دوم هم بهترین کار طبق اموزش پست اول هست . همینطوری ریسک کار بالا هست .

hhadi21
07-02-2012, 08:10
سلام من يه e7 رو با ورژن 111.030.609 n8 به اشتباهي و الان با هيچ ورژني بالا نمياد فكر كنم به دليل اينكه ورژنش از e7 بالاتره آيا امكانش هست با اين روش n8 دانگريد كنم جواب ميده

shahriar4000
07-02-2012, 08:31
سلام من يه e7 رو با ورژن 111.030.609 n8 به اشتباهي و الان با هيچ ورژني بالا نمياد فكر كنم به دليل اينكه ورژنش از e7 بالاتره آيا امكانش هست با اين روش n8 دانگريد كنم جواب ميده
خیر به هیچ وجه
این روش فقط مخصوص گوشی ن8 میباشد

Rn201
08-02-2012, 21:40
باسلام
راستی من بیشتر از 5 یا 6 مورد رو فلش زدم که خیلی عالی بود فقط دو مورد اساسی
تو دو تا از گوشی ها ی n8بوده که یکیش خیلی هنگ داره و از اون جالبتر n8 دیگه از ورژن آنا بالاتر روش کار نمیکنه و کوشی کاملا فلش میشه ولی صفحه مشکی میشه و کلید منو روشن میمونه البته من تمامی راه ها رو روی هر دو گوشی تست کردم گوشی اول بهتر شده ولی گوشی دوم به هیچ وجه بالا نمیاد دوستان لطفا راهنمایی کنن
در ضمن تمامی مراحل رو کاملا انجام داده بودم و حتی مجبور به اریز کامل و رایت Rpl شدم ولی
انگار این یدونه n8 با سیستم عامل بل مشکل داره چون با همه ورژن های قبلی براحتی بالا میاد .

ZeNer
08-02-2012, 22:11
باسلام
راستی من بیشتر از 5 یا 6 مورد رو فلش زدم که خیلی عالی بود فقط دو مورد اساسی
تو دو تا از گوشی ها ی n8بوده که یکیش خیلی هنگ داره و از اون جالبتر n8 دیگه از ورژن آنا بالاتر روش کار نمیکنه و کوشی کاملا فلش میشه ولی صفحه مشکی میشه و کلید منو روشن میمونه البته من تمامی راه ها رو روی هر دو گوشی تست کردم گوشی اول بهتر شده ولی گوشی دوم به هیچ وجه بالا نمیاد دوستان لطفا راهنمایی کنن
در ضمن تمامی مراحل رو کاملا انجام داده بودم و حتی مجبور به اریز کامل و رایت Rpl شدم ولی
انگار این یدونه n8 با سیستم عامل بل مشکل داره چون با همه ورژن های قبلی براحتی بالا میاد .

سلام ;

مورد اول رو که فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه .

اما مورد دوم :
1-گوشی رو ببرید به ورژنی که باهاش روشن میشه
2-با #7370#* گوشی رو فرمت کنید
3-در حالت روشن ، با PHoenix ، تحت USB و با تمامی فایل های یکی از پروداکت های تاپیک زیر (به غیر از MMC) گوشی رو فلش کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=199740

اگه گوشی مشکل خاصی نداشته باشه باید روشن بشه.

موفق باشید

Rn201
09-02-2012, 11:31
سلام ;

مورد اول رو که فکر میکنم مشکل سخت افزاری باشه .

اما مورد دوم :
1-گوشی رو ببرید به ورژنی که باهاش روشن میشه
2-با #7370#* گوشی رو فرمت کنید
3-در حالت روشن ، با PHoenix ، تحت USB و با تمامی فایل های یکی از پروداکت های تاپیک زیر (به غیر از MMC) گوشی رو فلش کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=199740

اگه گوشی مشکل خاصی نداشته باشه باید روشن بشه.

موفق باشید

با سلام و تشکر
در مورد اول گفتم مشکل بر طرف شد
ولی مورد دوم ظاهرا با سیتم عامل بل مشکل داره چون با تمامی ورژن ها کار میکنه و بالا میاد جای سواله که اگه مشکل سخت افزاری باشه چطور با ورژن های دیگه بدون مشکل بالا میاد راستی من دیشب تست کردم با فریمور پورت شده بل هم بالا میاد ولی با فریمور اصلی نه بازم ممنون از راهنماییتون:ax:
این مشکل خیلی جالبه چون من روی هیچ گوشی نوکیا ندیده بودم.

emad_hs
09-02-2012, 20:52
دوستان من c6-01 دارم باید چه کار کنم؟
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

ZeNer
09-02-2012, 22:52
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

سلام ;

دوست عزیز اگه منظورتون دانگرید هستش باید بگم برای گوشی شما امکانش وجود نداره

شما مشکلتون هر چی که هست در بخش مناسب مطرح کنید ، شاید راه حل بهتری وجود داشته باشه.

ghasem7704
09-02-2012, 23:57
با سلام خدمت اساتید گرامی :
شاسد سوالم تکراری باشه ولی ببخشید که می پرسم :
ایا هنوز راهی برای دانگرید c7 از بلله به ورژن های پایین تر پیدا نشده ؟؟؟؟؟
با تشکر .

Safavy2002
10-02-2012, 00:01
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

سلام دوست عزیزم
متاسفانه باید بگم شماخودتون نمیتونید گوشی رودانگریدکنید
باید ببرید بیرون بدید دست تعمیرکارماهر با باکس این کاروانجاک بدن
موفق باشی

ویرایش : باتشکر از فرید عزیز

با سلام خدمت اساتید گرامی :
شاسد سوالم تکراری باشه ولی ببخشید که می پرسم :
ایا هنوز راهی برای دانگرید c7 از بلله به ورژن های پایین تر پیدا نشده ؟؟؟؟؟
با تشکر .

سلام دوست عزیز
متاسفانه باید به عرض برسانم خیر
احتمالش هست ولی کی نمیدونم
موفق باشید

Rn201
10-02-2012, 16:38
با سلام و تشکر
در مورد اول گفتم مشکل بر طرف شد
ولی مورد دوم ظاهرا با سیتم عامل بل مشکل داره چون با تمامی ورژن ها کار میکنه و بالا میاد جای سواله که اگه مشکل سخت افزاری باشه چطور با ورژن های دیگه بدون مشکل بالا میاد راستی من دیشب تست کردم با فریمور پورت شده بل هم بالا میاد ولی با فریمور اصلی نه بازم ممنون از راهنماییتون:ax:
این مشکل خیلی جالبه چون من روی هیچ گوشی نوکیا ندیده بودم.

با سلام
دوستان خبری نشد مشکل هچنان حل نشده

ZeNer
10-02-2012, 17:02
با سلام

سلام دوست عزیز

مشکل شما کمی خاصه ، با این حال برای آخرین تلاش تمام مراحلی که در چند پست پیش گفتم رو دوباره امتحان کنید
با این تفاوت که قبل فلش فایل RM596_APE_ONLY_ENO_11w36_v0.162.fpsx رو از لیست فلش حذف کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه.

ali_v
12-02-2012, 12:59
سلام خسته نباشید یعنی ورژن های آنا بهتر از بل است ؟؟؟؟
من الان گوشیم آنا اگر اینطوری آپدیت نکنم
مخصوصا اگر قابلیت فوکوش اتومات از روی فیلمبرداریش حذف میشه ؟؟؟
آخه الان نرم افزار جانبیش ریختم و روی فیلم فکوس اتومات داره

ZeNer
12-02-2012, 13:56
سلام خسته نباشید یعنی ورژن های آنا بهتر از بل است ؟؟؟؟
من الان گوشیم آنا اگر اینطوری آپدیت نکنم
مخصوصا اگر قابلیت فوکوش اتومات از روی فیلمبرداریش حذف میشه ؟؟؟
آخه الان نرم افزار جانبیش ریختم و روی فیلم فکوس اتومات داره

سلام

استارت این تاپیک واسه زمانی بود که هنوز ورژن رسمی بل نیومده بود و به خاطر برخی مشکلات در ورژن غیر رسمی دوستان سعی در دانگرید داشتند.اما با ارائه ورژن رسمی دیگه فکر نمیکنم کسی این کار رو بکنه

در کل بل بروزتر و خصوصا دارای ظاهری زیباتر هستش

در مورد دوربین هم فکر میکنم بتونید از اون نرم افزار دوباره استفاده کنید

Rn201
12-02-2012, 22:33
با سلام

سلام دوست عزیز

مشکل شما کمی خاصه ، با این حال برای آخرین تلاش تمام مراحلی که در چند پست پیش گفتم رو دوباره امتحان کنید
با این تفاوت که قبل فلش فایل RM596_APE_ONLY_ENO_11w36_v0.162.fpsx رو از لیست فلش حذف کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه.

با سلام
و تشکر از DeNiro (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=331062) عزیز که زحمت کشیدن و پاسخ دادن
اما مشکل حل نشد و من مجبور شدم از فریمور پورت شده بل استفاده کنم

dr.cutycat
16-02-2012, 20:35
سلام
ممنون از راهنمایی خوبتون. من گوشیمو دانگرید کردم ولی متاسفانه بعدش روشن کردم و الان نمی دونم چطوری باید به 22.4 فلش کنم، ظاهر گوشیم خیلی بدوی شده.
وقتی دانگرید کردم و کابل رو قطع کردم و 3 تا ویبره زد نمی دونم بعدش برای فلش به 22.4 چیکار باید بکنم.
لطفا راهنماییم کنید. ممنون

Safavy2002
16-02-2012, 20:48
سلام
ممنون از راهنمایی خوبتون. من گوشیمو دانگرید کردم ولی متاسفانه بعدش روشن کردم و الان نمی دونم چطوری باید به 22.4 فلش کنم، ظاهر گوشیم خیلی بدوی شده.
وقتی دانگرید کردم و کابل رو قطع کردم و 3 تا ویبره زد نمی دونم بعدش برای فلش به 22.4 چیکار باید بکنم.
لطفا راهنماییم کنید. ممنون

سلام دوست عزیز
قاعدتا وقتیکه دانگرید کردید باید گوشی بالا بیاد
بعد شما باید به ورژن 22 یا 24 یا 25 که دوست داشتی فلش بزنی
همین
حالا شما گوشیتون بالا میاد یا خیر

dr.cutycat
16-02-2012, 21:57
سلام
من به 11 دانگرید کردم ولی نمی دونم چطوری به 22 آپگرید کنم
ممکنه راهنماییم کنید.
یکی کمک کنه لطفا

Safavy2002
16-02-2012, 22:00
سلام
من به 11 دانگرید کردم ولی نمی دونم چطوری به 22 آپگرید کنم
ممکنه راهنماییم کنید.
یکی کمک کنه لطفا

سلام دوست عزیز
شما باید اول فایلهای فلش ورژن 22 یا 24 یا 25 هرکدوم رو که دوست داشتی دانلود کنید
بعد طبق اموزشهای که تو سایت هست فلش کنی گوشی رو
به همین سادگی
موفق باشید

j2me by jamal
23-02-2012, 11:16
1-آقا منظور از prدر متن:
Pr1.0 = v 11.12

pr1.1 = v 13.16

pr1.2 = v 14.02

pr2.0 = v 22.14
چیه؟
2-من میخام بعد از دانگرد به جای آنا ورژن 22 به همون ورژن 11.12 یا ورژن 14 رو بزنم در ضمن ریلیز فعلیم هم فریم ور بلله هست
چه کنم؟
خواهشا یه کم زودتر جواب بدید.....

Safavy2002
23-02-2012, 13:39
1-آقا منظور از prدر متن:
Pr1.0 = v 11.12

pr1.1 = v 13.16

pr1.2 = v 14.02

pr2.0 = v 22.14
چیه؟
2-من میخام بعد از دانگرد به جای آنا ورژن 22 به همون ورژن 11.12 یا ورژن 14 رو بزنم در ضمن ریلیز فعلیم هم فریم ور بلله هست
چه کنم؟
خواهشا یه کم زودتر جواب بدید.....

سلام تا اونجایی که من بدونم منظورشون پروگرام ریلیز هست

2- شما که به ورژن11.12 دانگرید کردید بعد هر ورژنی دوست داشتی فلش بزن اگرم نداشتی بزار همون 11.12 باشه

موفق باشید

hossein.gsm1
23-02-2012, 21:12
سلام ورژن گوشی n8 من 24 بود بعد به 11 دانگرید کردم ولی یادم رفت تیک دانگرید رو بزارم بعد گوشی بعد از نوکیا صفحه سفید شد ومن ورژن 24 رو دوباره زدم بالا اومد و پیغام فون استارت آپ ریتیر داد بعد بلا هم زدم دوباره همون پیغام رو داد بعد دوباره به ورژن 11 دانگرید کردم و تیک دانگرید رو هم گذاشتم باز هم حل نشد.
لطفا اساتید ما رو راهنمایی کنید......

ZeNer
23-02-2012, 23:03
سلام ورژن گوشی n8 من 24 بود بعد به 11 دانگرید کردم ولی یادم رفت تیک دانگرید رو بزارم بعد گوشی بعد از نوکیا صفحه سفید شد ومن ورژن 24 رو دوباره زدم بالا اومد و پیغام فون استارت آپ ریتیر داد بعد بلا هم زدم دوباره همون پیغام رو داد بعد دوباره به ورژن 11 دانگرید کردم و تیک دانگرید رو هم گذاشتم باز هم حل نشد.
لطفا اساتید ما رو راهنمایی کنید......

با سلام
دوست عزیز شما مطمئن هستید که دقیقا از ورژن 11.005 و پروداکت SCANDINAVIA DG استفاده کردید؟

مراحل زیر رو دنبال کنید

1.گوشی رو در حالت خاموش و با تمامی فایل های زیر فلش کنید (تیک Downgrade رو فعال و از Refurbish استفاده کنید)

http://dl.mobilestan.net/index.php/folder/view/UkwSmY37
2.گوشی رو روشن و با کد #7370#* فرمت کنید

3‍.دوباره در حالت خاموشی و به ورژن رسمی Belle و با استفاده از گزینه ی Update software فلش کنید

در این حالت اگه باز هم به اون ارور برخوردید ، برای حل مشکل حتما به یک تعمیرکار ماهر مراجعه کنید

hossein.gsm1
24-02-2012, 11:42
شرمنده یه کم دیر جواب دادم بله صدرصد .و در ضمن گوشی با این پیغام اصلا بالا نمیاد که کد وارد کنم و من با سه دکمه دوربین-ولوم-منو گوشی رو فرمت کردم باز هم همون پیغام رو دارم به نظر شما سیم لاک خراب شده یا سریال و rpl مورد پیدا کرده ؟ وآیا دانگرد آنا 24 با دانگرد بلا که من بعد از دانگرد اشتباه آنا 24 به 11 اون رو به بلا آپدیت کردم و دوباره با همون 11 دانگرید کردم آیا فرق داره یا نه ؟

ZeNer
24-02-2012, 13:21
شرمنده یه کم دیر جواب دادم بله صدرصد .و در ضمن گوشی با این پیغام اصلا بالا نمیاد که کد وارد کنم و من با سه دکمه دوربین-ولوم-منو گوشی رو فرمت کردم باز هم همون پیغام رو دارم به نظر شما سیم لاک خراب شده یا سریال و rpl مورد پیدا کرده ؟ وآیا دانگرد آنا 24 با دانگرد بلا که من بعد از دانگرد اشتباه آنا 24 به 11 اون رو به بلا آپدیت کردم و دوباره با همون 11 دانگرید کردم آیا فرق داره یا نه ؟

با استفاده از تیک Downgrade و فیرمور SCANDINAVIA DG شما میتونید از هر ورژنی به ورژن 11.005 دانگرید کنید و هیچ فرقی این بین وجود نداره

در مورد مشکل گوشی شما بایستی با باکس تست بشه تا دقیقا مشخص بشه که کدوم قسمت ها آسیب دیدن

اما به نظر من متاسفانه شما نیاز به تهیه ی RPL و ترمیم SimLock خواهید داشت.

gasemvali
26-02-2012, 16:15
با سلام خدمت اساتید محترم
آقا گوشی منم n8 به حالت dead رفته بود بالا نمیومد با راهنماییهای این تایپک اول فریمور 11 رو زدم بعد هم 25 رو و گوشیم بالا اومد . ممنون از راهنمایی هاتون .

EAC55
12-03-2012, 02:10
قبل از هرچیز از موبایلستان و همه ی برو بچه هاش تشکر می کنم.
سلام
من گوشی N8 رو به بل (فریمور اصلی) فلش زدم باهاش کار می کردمو همه چی روبه راه بود تا نمدونم کدوم برنامه که ریختم توش واسم دردسر شد و چند تا اشکال ایجاد شد یکیش این بود که گوشی رو روشن می کنی (چراغ) کلید منو سالمه ولی وقتی وارد سیستم میشه و گوشی بالا میاد نوره کلید منو ضعیف میشه و چند مورد دیگه...
هر راهیو فک کنی تست کردم نشد.
حال به این نتیجه رسیدم که دوباره ببرمش به نقطه اول یعنی قبل از بل و آنا بهد دوباره فلش بزنمش به بل ولی نمدونم از کجا شروع کنم.
ممنون میشم راهنماییم کنین.
بازم مرسی :df:

ZeNer
12-03-2012, 10:59
سلام
من گوشی N8 رو به بل (فریمور اصلی) فلش زدم باهاش کار می کردمو همه چی روبه راه بود تا نمدونم کدوم برنامه که ریختم توش واسم دردسر شد و چند تا اشکال ایجاد شد یکیش این بود که گوشی رو روشن می کنی (چراغ) کلید منو سالمه ولی وقتی وارد سیستم میشه و گوشی بالا میاد نوره کلید منو ضعیف میشه و چند مورد دیگه...
حال به این نتیجه رسیدم که دوباره ببرمش به نقطه اول یعنی قبل از بل و آنا بهد دوباره فلش بزنمش به بل ولی نمدونم از کجا شروع کنم.

سلام

دوست عزیز نیازی به دانگرید نیست ;

اگه شما فرمت با کد #7370#* رو امتحان کردید و مشکل بر طرف نشد (که بعید میدونم) ، کافیه یک بار گوشی رو با Phoenix به همین ورژن Belle فلش کنید تا همه چیز به حالت پیش فرض برگرده.

UFA
12-03-2012, 11:09
سلام

سلا و درود دوست گرامي
لازم به اين كارم نيست شما ابتدا از اين روش كه خدمتتون ميگم پيش بريد نتيجه نگرفتيد ميتونيد مستقيم مجدد به بل فلش كنيد لازم به دانگريد نيست
شما گوشيتونا ريست كنيد مشكلتون حل ميشه احتمال بسيار قوي
با كد ستاره مربع 7370مربع
لازمه بدوني با اين كار كل اطلاعات موجود روي گوشي پاك ميشن پس قبل اين كار از هر چيزه مهمي كه داريد بك اپ بگيريد

اما در نهايت اگه ميخاي كلا به انا برگردوني اون بحثش جداست
در مورده سوالتون شما پست اول و دم را به خوبي مطالعه كنيد
فريد جان هم دو تا پست بالاتر توضيح دادند مجدد
تو ضيحات لازم به همراه عكس
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164421

اديت
تشكر از فريد عزيز سوال دوستمونا نقل قول كرده بودم و در حال پاسخ دادن به اين دوستمون بودم كه اقا فريدم زحمتشا كشيده بودند

hivajan
18-03-2012, 23:26
برای c7 دانگرید با فونیکس چنین برنامه ای نیست ؟؟
متشکر

Safavy2002
18-03-2012, 23:47
برای c7 دانگرید با فونیکس چنین برنامه ای نیست ؟؟
متشکر

سلام دوست عزیز
شما لطف کن یه سر به تاپیک زیر بزن مشکلتون حل میشه ایشالله

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201994

javid1362
29-03-2012, 16:54
سلام
سوالم اینه که ایا میشه از طریق باکس های یونیورسال و یو اف اس هم گوشی رو با همین فایلها دانگرید کرد؟

mohammadhazer
29-03-2012, 23:35
سلام
سوالم اینه که ایا میشه از طریق باکس های یونیورسال و یو اف اس هم گوشی رو با همین فایلها دانگرید کرد؟

سلام دوست گلم...

بهترین کار برای فلش کردن فایلهای این تاپیک فینیکس هست که تست شده و امتحانشو پس داده .

در مورد دوتا باکس که بشه از این فایلها استفاده کرد تا حالا تست نکردم : پس نمی شود الکی چیزی

گفت باید تست کرد تا فهمید.

morteza_safar
12-04-2012, 01:09
جوک روز:

آیا این روش روی n8جواب میده؟؟؟

mohammadhazer
12-04-2012, 02:22
جوک روز:

آیا این روش روی n8جواب میده؟؟؟

سلام دوست گلم...

اگر دقیقا طبق اموزشها و به نکات ذکر شده توجه و پیش بروید کاملا جواب می دهد : خودم از همین

روش چندین n8 رو دانگرید کردم.

golmand
16-04-2012, 13:28
آقا من با این روش دانگرید کردم بعد دوباره به بل ورژن رسمی فلش زدم حالا تو موزیک پلیر موزیکهامو نمیاره البته بگم هم فرمت سه دگمه کردم هم *#7370# هم درایو E‌رو یا PC‌ فرمت کردم بازم همون ایراد رو داره کسی راه حلی داره؟:sign_help:

mohammadhazer
16-04-2012, 22:40
آقا من با این روش دانگرید کردم بعد دوباره به بل ورژن رسمی فلش زدم حالا تو موزیک پلیر موزیکهامو نمیاره البته بگم هم فرمت سه دگمه کردم هم *#7370# هم درایو E‌رو یا PC‌ فرمت کردم بازم همون ایراد رو داره کسی راه حلی داره؟:sign_help:

سلام دوست گلم...

تمام موزیکها رو در پوشه Music که داخل حافظه 16گیگ هست انتقال دهید اگر هم این پوشه نبود

دستی درستش کنید. بعد ببینید مشکل حل میشه : اگر نشود در تاپیک زیر مطرح کنید تا دوستان

کاملا راهنمایی کنند.

تاپیک سئوالات و مشکلات گوشی های belleو Anna و Symbian ^3 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165500)

karn_88
21-04-2012, 00:47
سلام دوستان من این کار رو کردم یعنی گوشیمو که ان8 هست دانگیرد کردم ولی نه از بل از ورژن 24 دانگیرد کردم با همین فریمور بالا .به ورژن 11

vahidnajafi
08-05-2012, 14:43
سلام
تمام فایلهای فریم ور ویرایش شده ورژن 11.5 به صورت یکجا اپلود شده در مدیافایر
http://www.mediafire.com/?5wdq5tzzffpj75k

kank
09-05-2012, 18:26
من الان ورژن 24 چصوری گوشی هک کنم ؟

Safavy2002
09-05-2012, 20:30
من الان ورژن 24 چصوری گوشی هک کنم ؟

ُسلام دوست عزیز
شما میتونید به دو روش گوشیتون رو هک کنید
1- بوسیله فلش که به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166134)مراجعه کنید برای ورژن 24

2- به وسیله هک نرم افزاری که میتونید به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170872)مراجعه کنید

موفق باشید

ram ram
10-05-2012, 22:08
می دونم شاید پست اضافه باشه اما قلبم درد گرفت ما همه براش دعا می کنیم

دوست عزیز براتون ارزوی سلامتی دارم و امیدوارم خداوند هر چه زودتر سلامتی ارمیتا رو بهش برگردونه.:dl:

gholamrezaarjan
17-05-2012, 10:21
The medication has been particularly successful as due to his age, Alfie has experienced none of the side effects usually associated with the drug. Previous studies have already shown that Kamagra can relieve pulmonary hypertension in newborns and may be particularly useful in developing countries, which cannot afford the more expensive drugs usually used to treat the condition. sexual performance with Kamagra (http://dailybooth.com/dinitezooth/25715829) If a man was looking for an anti impotence treatment one might safely assume that he would do so by paying a visit to his GP or having an online consultation with a doctor on a website such as The Online Clinic. It is highly unlikely that he would head to the fruit and vegetable section in his local supermarket.
is generic Kamagra from india safe (http://www.flickr.com/people/buy_kamagra_online/)

دوست عزیز لطفا به قوانین سایت احترام بگذارید و فقط فارسی تایپ کنید.
Please type to farsi

amirbakhshayesh
17-05-2012, 10:38
سلام به همه.گوشیم رو دانگرید کردم اما با 25.007 اپدیت نمیشه فقط با 22.14بایداپ کنم

mohammadhazer
17-05-2012, 22:12
سلام به همه.گوشیم رو دانگرید کردم اما با 25.007 اپدیت نمیشه فقط با 22.14بایداپ کنم

سلام دوست گلم...

نباید مشکلی باشد : حتما باید در حالت خاموش فلش کنید .

اگر در حالت خاموش باز هم مشکل حل نشود تصویر ارور رو بگذارید تا راهنمایی کنم .

sor400
01-06-2012, 17:59
سلام من میخوام از ورژن بل به بل قدیمی(اصلی نوکیا) نغییر فریم ور بدم لطفا راهنماییم کنین آیا با همین روش که گفتید میشه برگردوند یا نه؟

mohammadhazer
02-06-2012, 03:48
سلام من میخوام از ورژن بل به بل قدیمی(اصلی نوکیا) نغییر فریم ور بدم لطفا راهنماییم کنین آیا با همین روش که گفتید میشه برگردوند یا نه؟

سلام دوست گلم...

اگر گوشیت n8 هست بله دقیقا طبق اموزشهای و نکات ذکر شده پست یک و دو پیش بروید .

saeede3g
04-06-2012, 18:08
سلام میخواستم بدونم میشه فریمور نوکیا n8 که سیمبیان ^s60 v3 هست رو به s60 v5 زد؟
لطفا راهنمایی کنید با تشکر

Safavy2002
04-06-2012, 20:44
سلام میخواستم بدونم میشه فریمور نوکیا n8 که سیمبیان ^s60 v3 هست رو به s60 v5 زد؟
لطفا راهنمایی کنید با تشکر

سلام
خیر مگه اینکه پورتش کنن کوکرها
موفق باشید

seyed_01
10-06-2012, 08:36
سلام به همه دوستان

من می خوام از فریمور بل ورژن 111.040.0904 دانگرید کنم منتهی با این ارور مواجه میشم.کابل رو در میارم دوباره 10 ثانیه دکمه پاور گوشی رو نگه میدارم تا سه تا ویبره بزنه ولی دوباره همین اروری که عکسشو گذاشتم میده ممنون میشم کمکم کنید.

http://alh.netau.net/photos/5743cc0393b1.jpg

MaKenZi
10-06-2012, 11:36
سلام به همه دوستان

من می خوام از فریمور بل ورژن 111.040.0904 دانگرید کنم منتهی با این ارور مواجه میشم.کابل رو در میارم دوباره 10 ثانیه دکمه پاور گوشی رو نگه میدارم تا سه تا ویبره بزنه ولی دوباره همین اروری که عکسشو گذاشتم میده ممنون میشم کمکم کنید.

سلام

شما کلید پاور رو 8 ثانیه نگه دار تا گوشی خاموش بشه .
بعد کلید Ruferbish رو بزن ، چند لحظه صبر کن و بعد گوشی رو به کابل USB وصل کن .

seyed_01
10-06-2012, 22:07
سلام

شما کلید پاور رو 8 ثانیه نگه دار تا گوشی خاموش بشه .
بعد کلید ruferbish رو بزن ، چند لحظه صبر کن و بعد گوشی رو به کابل usb وصل کن .

سلام به همه عزیزان
من اینکارو انجام میدم اما باز با همین ارور مواجه میشم یعنی یه اخطار میاد میگه کابلو از گوشی جدا کن و دکمه پاوروحداقل‏ ‏۸‏ ‏ثانیه‏ ‏نگه‏ ‏دار‏ ‏و‏ ‏ری‏ ‏ترای‏ ‏کن‏ ‏اما‏ ‏باز‏ ‏که‏ ‏اینکار‏ ‏میکنم‏ میشه‏ ‏‏روز‏ ‏از‏ ‏نو‏ ‏روزی‏ ‏از‏ ‏نو‏ ‏و‏ ‏میره‏ ‏‏مرحله‏ ‏اول‏ ‏فلش‏ ‏که‏ ‏باید‏ ‏کابل‏ ‏در‏ ‏بیارمو‏ ‏و‏ ‏دکمه‏ ‏پاورو‏ ‏۸ثانیه‏ ‏نگه‏ ‏دارم.نمی‏ ‏دونم‏‏ باید ‏چکار‏ ‏کنم‏ ‏خیلی‏ ‏با‏ ‏هاش‏ ‏ور‏ ‏رفتم‏ ‏کلافه‏ ‏شدم

ZeNer
10-06-2012, 22:37
سلام به همه عزیزان
من اینکارو انجام میدم اما باز با همین ارور مواجه میشم یعنی یه اخطار میاد میگه کابلو از گوشی جدا کن و دکمه پاوروحداقل‏ ‏۸‏ ‏ثانیه‏ ‏نگه‏ ‏دار‏ ‏و‏ ‏ری‏ ‏ترای‏ ‏کن‏ ‏اما‏ ‏باز‏ ‏که‏ ‏اینکار‏ ‏میکنم‏ میشه‏ ‏‏روز‏ ‏از‏ ‏نو‏ ‏روزی‏ ‏از‏ ‏نو‏ ‏و‏ ‏میره‏ ‏‏مرحله‏ ‏اول‏ ‏فلش‏ ‏که‏ ‏باید‏ ‏کابل‏ ‏در‏ ‏بیارمو‏ ‏و‏ ‏دکمه‏ ‏پاورو‏ ‏۸ثانیه‏ ‏نگه‏ ‏دارم.نمی‏ ‏دونم‏‏ باید ‏چکار‏ ‏کنم‏ ‏خیلی‏ ‏با‏ ‏هاش‏ ‏ور‏ ‏رفتم‏ ‏کلافه‏ ‏شدم

2 درایور زیر رو نصب کنید و موقع فلش اتصال اینترنت رو هم قطع کنید.
ببینید مشکل حل میشه ؟!

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101017

seyed_01
11-06-2012, 15:49
با سلام به همه دوستان
با تشکر از آقا محسن و فرید عزیز که خیلی سریع جواب پست منو دادن و منو راهنمایی کردن

من با استفاده از ورژن قدیمی فونیکس بالاخره تونستم باموفقیت گوشیمو دانگرید کنم فکر کنم این اخرین ورژن فونیکس مشکل داشته باشه چون من هر کاری کردم نتونستم باهاش گوشیمو دانگرید کنم

amir_tab
19-06-2012, 13:32
:hello::ac:سلام من فریم ویر 011.005 ان 8 رو رو c7 ریختم سی 7 بالا نمیاد وقت بالا اومدن ال سی دیش برعکس نشون میده و ارور میده گه گوشی بالا نمیاد ریستارت میشه لطفا کمک کنید چی کار کنم؟
کـــــــــــــــــــــــم ـــــــــــــــــــــک لـــــــــــــــطفا

mohammadhazer
20-06-2012, 23:11
:hello::ac:سلام من فریم ویر 011.005 ان 8 رو رو c7 ریختم سی 7 بالا نمیاد وقت بالا اومدن ال سی دیش برعکس نشون میده و ارور میده گه گوشی بالا نمیاد ریستارت میشه لطفا کمک کنید چی کار کنم؟
کـــــــــــــــــــــــم ـــــــــــــــــــــک لـــــــــــــــطفا

سلام دوست گلم...

اموزش این تاپیک مخصوص دانگرید نوکیا N8 هست نباید برای سی 7 استفاده کنید.

دقیقا طبق اموزشهای تاپیک زیر جلو بروید ببینید مشکل حل میشه.

دانگرید از Belle به ورژن های پایین تر برای تمام گوشی های Symbian^3 (تست شده) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201994)

emodafi
01-07-2012, 10:16
سلام به همه موبایلستانی های عزیز متاسفانه من بعد از دانگرید کردن ایکون یو اس بی اون بالا هی چشمک میزنه و دیگه پورت یو اس بیم کار نمیکنه یعنی وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر دیگه هیچ پیغامی روی گوشی و یا روی سیستم مشخص نمیشه و نمیادش حتی دیگه فونیکسم نمیشناسه و نمیشه دیگه فلش زد چه در حالت روشن چه در حالت خاموش میشه راهنمایی کنین منو لطفا که چیکارش کنم

MaKenZi
03-07-2012, 17:03
سلام به همه موبایلستانی های عزیز متاسفانه من بعد از دانگرید کردن ایکون یو اس بی اون بالا هی چشمک میزنه و دیگه پورت یو اس بیم کار نمیکنه یعنی وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر دیگه هیچ پیغامی روی گوشی و یا روی سیستم مشخص نمیشه و نمیادش حتی دیگه فونیکسم نمیشناسه و نمیشه دیگه فلش زد چه در حالت روشن چه در حالت خاموش میشه راهنمایی کنین منو لطفا که چیکارش کنم
سلام

گوشی رو با نگه داشتن 10 ثانیه‌ای پاور خاموش کنید .
کابل usb رو به گوشی وصل کنید و نتیجه رو بگید .

emodafi
09-07-2012, 11:21
سلام

گوشی رو با نگه داشتن 10 ثانیه‌ای پاور خاموش کنید .
کابل usb رو به گوشی وصل کنید و نتیجه رو بگید .

مچکرم از پاسخگوییتون اما گوشی اصلاً توسط پورت یو اس بی شناخته نمیشه و فقط از اون طریق شارِژ میشه و نه در حالت روشن وصل میشه و نه در حالت خاموش آیکون یو اس بی هم مکرراً روی صفحه چشمک میزنه

MaKenZi
09-07-2012, 15:13
مچکرم از پاسخگوییتون اما گوشی اصلاً توسط پورت یو اس بی شناخته نمیشه و فقط از اون طریق شارِژ میشه و نه در حالت روشن وصل میشه و نه در حالت خاموش آیکون یو اس بی هم مکرراً روی صفحه چشمک میزنه
سلام

با این وجود به نظر میرسه با کابل usb نشه کاری برای گوشی کرد .
من با یکی از دوستان هماهنگ میکنم با ایشون صحبت کنید تا شاید بتونن کمکتون کنند .

emodafi
10-07-2012, 12:24
سلام

با این وجود به نظر میرسه با کابل usb نشه کاری برای گوشی کرد .
من با یکی از دوستان هماهنگ میکنم با ایشون صحبت کنید تا شاید بتونن کمکتون کنند .

ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز

babak8596
23-07-2012, 14:32
با سلام

آیا من میتونم با همین ورش گوشی E7 رو که به Belle آپدیت کردم با برنامه Phoenix.Service.Software.2011.24.002.46258.Cracked
به ورژن فریمور جدید و رسمی E7 ورژن (۰۲۴٫۰۰۱)(RM-626)(Anna) فارسی
تبدیل کنم ؟

با سپاس

pasha54
23-07-2012, 18:39
سلام اساتید دانگرید گوشیم ان8 فریمور اون belle v609 میباشد چند بار دانگرید کردم مشکلی نداشتم ولی امروز با طی درست مراحل توی قسمت data eraesing متوقف شد و اعلام کرد فلش ممکن نیست و گوشی توی test mode موند روشن میشه ولی دانگرید نشده تو حالت روشن و خاموش با دکمه های دیگه مشکل ندارم فقط در حالت خاموش با REFURBISH مشکل دارم فلش رو انجام نمیده بررسی کنید ممنون میشم مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی :sign_help::sign_help::sign_help::sign_help::sign_ help::sign_help::sign_help:

ZeNer
23-07-2012, 22:22
با سلام
آیا من میتونم با همین ورش گوشی E7 رو که به Belle آپدیت کردم با برنامه Phoenix.Service.Software.2011.24.002.46258.Cracked
به ورژن فریمور جدید و رسمی E7 ورژن (۰۲۴٫۰۰۱)(RM-626)(Anna) فارسی
تبدیل کنم ؟
با سپاس

لطفا پست های طولانی و حاوی عکس رو بدین شکل نقل قول نکنید ،
پیگیر مشکلتون در تاپیک زیر باشید :

سلام اساتید دانگرید گوشیم ان8 فریمور اون belle v609 میباشد چند بار دانگرید کردم مشکلی نداشتم ولی امروز با طی درست مراحل توی قسمت data eraesing متوقف شد و اعلام کرد فلش ممکن نیست و گوشی توی test mode موند روشن میشه ولی دانگرید نشده تو حالت روشن و خاموش با دکمه های دیگه مشکل ندارم فقط در حالت خاموش با REFURBISH مشکل دارم فلش رو انجام نمیده بررسی کنید ممنون میشم مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی :sign_help::sign_help::sign_help::sign_help::sign_ help::sign_help::sign_help:

سلام

از کدوم ورژن برنامه ی phoenix استفاده می کنید ؟؟

pasha54
24-07-2012, 09:17
لطفا پست های طولانی و حاوی عکس رو بدین شکل نقل قول نکنید ،
پیگیر مشکلتون در تاپیک زیر باشید :

سلام

از کدوم ورژن برنامه ی phoenix استفاده می کنید ؟؟

Phoenix Service Software V2012.16.004.48159Cr

ZeNer
24-07-2012, 10:08
phoenix service software v2012.16.004.48159cr

این ورژن و ورژن بعد از اون هم مشکلاتی در فلش n8 دارند ، از ورژن های پایین تر استفاده کنید.

pasha54
24-07-2012, 16:29
این ورژن و ورژن بعد از اون هم مشکلاتی در فلش n8 دارند ، از ورژن های پایین تر استفاده کنید.

مرسی از ورژن 2011 استفاده کردم درست شد:by:

arash198
29-07-2012, 09:43
سلام
لطفا ً یک لینک برای دانلود Phoenix Service Software 2012.04.003.47798 Cracked برای فلش n8 بزارید
لینک mediafire در این صفحه http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201917 قابل دریافت نیست.
با تشکر

hashem65
30-07-2012, 09:50
سلام خسته نباشید من میخوام بل رو حذف کنم و همون سیستم قبلش رو اجرا کنم . در واقع گوشی n8 رو بروز کردم چون فارسی نداره می خوام به همون نسخه قبل برگرده.
چه کاری باید انجام بدم .
با تشکر.

HF273
30-07-2012, 09:59
سلام خسته نباشید من میخوام بل رو حذف کنم و همون سیستم قبلش رو اجرا کنم . در واقع گوشی n8 رو بروز کردم چون فارسی نداره می خوام به همون نسخه قبل برگرده.
چه کاری باید انجام بدم .
با تشکر.

سلام نیازی به دانگرید نیست :
دانلود فیرم ور جدید N8-00 ورژن (111.030.0609)(RM-596)(Belle)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=199740)
دانلود و با فینیکس فلش بزن گوشیت بل فارسی میشه !
http://forum.mobilestan.net/images/burak/misc/navbits_finallink_rtl.gif تاپیک مرجع: آموزش جامع نرم افزار Phoenix به همراه نرم افزار ( آپدیت 91/04/20) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)

hashem65
30-07-2012, 13:52
سلام با تشکر از شما
اینجا لینک اول من اصلا لینک برنامه رو ندیدم همش فایل آموزش هاست.

در لینک 2 توضیح ندادن که من این همه فایل رو کدوم رو دانلود و فلش کنم

ممنون.

[code]

rm596_0599396_111.030.0609_020.vpl size: 4 kb
rm596_0599396_111.030.0609_020.dcp size: 31 kb
rm-596_111.030.0609_79u_prd.core.fpsx size: 125 mb
rm-596_111.030.0609_14.01_mea_c_79u_prd.rofs2.fpsx size: 45 mb
rm-596_111.030.0609_c06.01_mea_3_79u_prd.rofs3.fpsx size: 25 kb
rm-596_111.030.0609_u07.01_79u.uda.fpsx size: 123 mb
rm596_ape_only_eno_11w36_v0.162.fpsx size: 4 mb
rm596_0599396_111.030.0609_020_signature.bin size: 4 kb

mohammadhazer
31-07-2012, 02:57
سلام
لطفا ً یک لینک برای دانلود Phoenix Service Software 2012.04.003.47798 Cracked برای فلش n8 بزارید
لینک mediafire در این صفحه http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201917 قابل دریافت نیست.
با تشکر

سلام دوست گلم...

از این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3071285&postcount=4) ورژن جدید رو دانلود کنید.

سلام با تشکر از شما
اینجا لینک اول من اصلا لینک برنامه رو ندیدم همش فایل آموزش هاست.

در لینک 2 توضیح ندادن که من این همه فایل رو کدوم رو دانلود و فلش کنم

ممنون.

[code]

سلام دوست گلم...

همه فریم ور ویرایش شده ورژن 11.5 که فقط برای دانگرید نوکیا n8 می باشد که در این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2247982&postcount=2) اپلود شده دانلود

کنید و بعد فایلها رو از حالت فشرده بیرون کنید و طبق اموزش این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2247978&postcount=1) گوشی رو دانگرید کنید.

arash198
04-08-2012, 10:42
با سلام و عرض خسته نباشید
به گفته دوستان از جمله جناب DeNiro این ورژنphoenix service software v2012.16.004.48159cr و
ورژن بعد از اون هم مشکلاتی در فلش n8 دارند
لطفا ً یک لینک برای دانلود Phoenix Service Software 2012.04.003.47798 Cracked بزارید چون لینک
mediafire در این صفحه http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201917 قابل دریافت نیست.
با تشکر

mohammadhazer
04-08-2012, 20:02
با سلام و عرض خسته نباشید
به گفته دوستان از جمله جناب DeNiro این ورژنphoenix service software v2012.16.004.48159cr و
ورژن بعد از اون هم مشکلاتی در فلش n8 دارند
لطفا ً یک لینک برای دانلود Phoenix Service Software 2012.04.003.47798 Cracked بزارید چون لینک
mediafire در این صفحه http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=201917 قابل دریافت نیست.
با تشکر

سلام دوست گلم...

خدمت شما:

Download (http://www.filekom.com/w4bzs8pyfy8p.html)

Download (http://www.mirrorcreator.com/files/ML97T4JF/)

majid_masnavi
08-08-2012, 13:05
سلام
گوشیم نوکیا ان8
به بلله آپگرید کردم.
حالا یه ورژن جدبدتر گرفتم میخوام نصب کنم ارور میده.
دانگریدم خواستم بکنم باز همون ارورو میده.
میشه راهنمایی کنید..؟

gholamrezaarjan
08-08-2012, 13:34
سلام
گوشیم نوکیا ان8
به بلله آپگرید کردم.
حالا یه ورژن جدبدتر گرفتم میخوام نصب کنم ارور میده.
دانگریدم خواستم بکنم باز همون ارورو میده.
میشه راهنمایی کنید..؟

دوست عزيز كاش كمي بيشتر توضيح بدي.
از ارور هم بيشتر توضيح بده تا بهتر بتونيم راهنمايي كنيم.

shasosa
12-08-2012, 12:53
سلام اساتید..
من میخواستم n8 رو از ورژن v111.40.904
به 111.30.609 اصلی دانگرید کنم...این ورژن 11.5 میشه دانگرید کرد...
ممنون

gholamrezaarjan
12-08-2012, 12:58
سلام اساتید..
من میخواستم n8 رو از ورژن v111.40.904
به 111.30.609 اصلی دانگرید کنم...این ورژن 11.5 میشه دانگرید کرد...
ممنون

دوست من شما برای اینکار می بایست ابتدا گوشیتون رو به ورژن 11 که در پست اول توضیح داده شده دانگرید کنید و سپس به ورژن دلخواه فلش بزنید.

saeid04
15-08-2012, 21:54
من 111.30.609 داشتم که می خواستم به 111.40.904 آپگرید کنم که گوشی خاموش شد و دیگه روشن نشد

الانم طبق آموزش هرچی جلو می رم نمی شه همش همون پیام 8 ثانیه رو می ده می گه گوشی رو جدا کن و ...
که نمی شه

Flashing started
Creating product data items list
Product data items list created
Backup not required
Flashing phone
Initializing
Scanning image files...
Waiting for USB device...
Loading secondary boot code: 15168 bytes
Secondary boot loaded
BB Asic Index is: 00
Asic ID is: 000000030000022600010007600C192102031104
EM Asic ID is: 00000C35
EM Asic ID is: 00000C30
Public ID is: 0B400110F8D80344958F4F059D160874E1A06ACB
Asic Mode ID: 00
Hash: 916F75217F32081248B15C38DFC8E81B
ROM ID: E693EF0DAC22615B
Device type is: 05
Device Index is: 00
Manufacturer code: 0000
Device ID: 0000
Extended device ID: 0000
Revision ID: 0000
Device type is: 04
Manufacturer code: FFFF
Device type is: 00
Device type is: 00
Device Index is: 01
Device ID: 0001
Device type is: 03
Manufacturer code: 00EC
Device ID: 0050
Revision ID: 0232
Loading update server code: 869872 bytes
Update server loaded
Erasing User Data Area...
FUR: ALGO reported error in Control Frame. Unable to continue.
ERROR: Programming error reported for asic CMT
-- Error Type        0x02
-- Error Specifier   0x12
-- Offending Addr    0xFFFFFFFF
-- Expected content  0x0000FFFF
-- Detected content  0xFFFFFFFF
User Data Area erasing failed
Unable to flash phone 0x8401F173
Starting to recover the phone
Recovering phone
Initializing
All operations completed
Product flashing aborted

این ارور رو میده

کمکم کنید به خدا 7 ساعته تلاشم بی فایدست

mohammadhazer
15-08-2012, 22:19
من 111.30.609 داشتم که می خواستم به 111.40.904 آپگرید کنم که گوشی خاموش شد و دیگه روشن نشد

الانم طبق آموزش هرچی جلو می رم نمی شه همش همون پیام 8 ثانیه رو می ده می گه گوشی رو جدا کن و ...
که نمی شه

Flashing started
Creating product data items list
این ارور رو میده
کمکم کنید به خدا 7 ساعته تلاشم بی فایدست

سلام دوست گلم...

اول شما برای اینکه گوشی روشن شود با فریم ور کوک شده زیر گوشی رو فلش کنید و با هر دو

گزینه Ruferbish و SW Reset هم تست کنید ببینید گوشی روشن میشود بعد ان اگر دانگرید

خواستید بکنید طبق اموزش با فایلهای ویرایش شده همین تاپیک گوشی رو فلش کنید.

بعد هم قبل انجام موارد بالا فرمت سه دکمه رو هم تست کنید شاید گوشی روشن شد.

فیرم ور کوک شده N8 ورژن [111.40.904] توسط ali30n | ویرایش پیشرفته و گرافیکی! | ریلیز اختصاصی! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=236448)

saeid04
15-08-2012, 22:23
سلام دوست گلم...

اول شما برای اینکه گوشی روشن شود با فریم ور کوک شده زیر گوشی رو فلش کنید و با هر دو

گزینه ruferbish و sw reset هم تست کنید ببینید گوشی روشن میشود بعد ان اگر دانگرید

خواستید بکنید طبق اموزش با فایلهای ویرایش شده همین تاپیک گوشی رو فلش کنید.

بعد هم قبل انجام موارد بالا فرمت سه دکمه رو هم تست کنید شاید گوشی روشن شد.

فیرم ور کوک شده n8 ورژن [111.40.904] توسط ali30n | ویرایش پیشرفته و گرافیکی! | ریلیز اختصاصی! (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=236448)

دوست عزیز من با همین فریم ورک می خواستم آپگرید کنم اینجوری شد

فرمت 3 دکمه هم بلد نیستم اگه بگید ممنون می شم

و اینکه اگه بعد از سه دکمه نشد چجوری دوباره همین فریم ورک رو بریزم ممنون از شما

mohammadhazer
15-08-2012, 22:40
دوست عزیز من با همین فریم ورک می خواستم آپگرید کنم اینجوری شد

فرمت 3 دکمه هم بلد نیستم اگه بگید ممنون می شم

و اینکه اگه بعد از سه دکمه نشد چجوری دوباره همین فریم ورک رو بریزم ممنون از شما

سلام دوست گلم...

1- گوشی خود را خاموش کنید.

2- دکمه های " دوربین + منو + پایین صدا (- Vol) " را همزمان نگه دارید ، سپس دکمه پاور را بزنید

تا گوشی ویبره بزند و روشن بشود و تا روشن شدن صفحه نمایش و علامت دوتا دست دکمه ها را نگه دارید.
3- وقتی تنظیمات اولیه آمد ، دکمه ها را رها کنید.

اول با همین فرم ور کوک یکبار تست کنید فقط فایلها کامل و درست دانلود شده باشد بعد هم فایل

core رو حتما اگر کالیبره نبود کالیبره کنید و با هردوتا گزینه که گفتم تست کنید .

اگر از این روش به جواب نرسیدی بعد دقیقا طبق اموزش همین تاپیک گوشی رو دانگرید کنید .

حتما با همین فایلهای ویرایش شده گوشی رو دانگرید کنید ببینید مشکل حل میشه .

دوست گلم در همین تاپیک اگر مشکل حل نشد ادامه دهید و تاپیک جدید باز نکنید حتما دوستان پاسخ می دهند.

saeid04
15-08-2012, 22:51
سلام دوست گلم...

1- گوشی خود را خاموش کنید.

2- دکمه های " دوربین + منو + پایین صدا (- vol) " را همزمان نگه دارید ، سپس دکمه پاور را بزنید

تا گوشی ویبره بزند و روشن بشود و تا روشن شدن صفحه نمایش و علامت دوتا دست دکمه ها را نگه دارید.
3- وقتی تنظیمات اولیه آمد ، دکمه ها را رها کنید.

اول با همین فرم ور کوک یکبار تست کنید فقط فایلها کامل و درست دانلود شده باشد بعد هم فایل

core رو حتما اگر کالیبره نبود کالیبره کنید و با هردوتا گزینه که گفتم تست کنید .

اگر از این روش به جواب نرسیدی بعد دقیقا طبق اموزش همین تاپیک گوشی رو دانگرید کنید .

حتما با همین فایلهای ویرایش شده گوشی رو دانگرید کنید ببینید مشکل حل میشه .

دوست گلم در همین تاپیک اگر مشکل حل نشد ادامه دهید و تاپیک جدید باز نکنید حتما دوستان پاسخ می دهند.

دوست عزیز باز نشد همه اینارو انجام دادم ولی نشد که نشد همین اروری که بالا دادم رو باز بهم می ده

saeid04
15-08-2012, 23:00
با تشکر از دوست عزیز و با دانشم mohammadhazer

مشکل با sw reset حل شد

saeidr88
22-08-2012, 09:11
ممنون ولی لینک دانلود کجاست؟ :bh:

ZeNer
23-08-2012, 17:53
ممنون ولی لینک دانلود کجاست؟ :bh:

سلام

دوست عزیز لطفا پست های طولانی و آموزشی رو بدین شکل نقل قول نکنید که فقط باعث سنگین و طولانی شدن صفحه میشند /

------------

فایل ها در پست دوم قرار دارند ، اگر با دانلود اونها مشکل دارید ، از لینک زیر استفاده کنید

http://dl.mobilestan.net/index.php/folder/view/UkwSmY37

l3al34k
29-08-2012, 23:05
سلام اساتید خسته نباشید من تمام کارایی که شما گفتی رو انجام دادم دانگرید به خوبی اجرا شد فقط زمان اپدیت به همون ورژنی که شما گفتی فیرم ور جدید N8 ورژن (022.014)(0.RM-596)(PR2)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم) این ارور رو میده ممنون میشم راهنمایی کنیدhttp://s1.picofile.com/file/7484667525/gjggjg.jpg

ZeNer
29-08-2012, 23:32
سلام اساتید خسته نباشید من تمام کارایی که شما گفتی رو انجام دادم دانگرید به خوبی اجرا شد فقط زمان اپدیت به همون ورژنی که شما گفتی فیرم ور جدید N8 ورژن (022.014)(0.RM-596)(PR2)_*فارسی*_(دانلود از سرور مستقیم) این ارور رو میده ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

مشکل از فایل های فلش این ورژن هست ،اسم یکی از فایل ها با پسوند bin درست نیست و یا اینکه کلا اون فایل رو ندارید ، اسامی تمام فایل هاتون رو با لیست تاپیکی که فایل ها رو از اونجا دانلود کردید تطبیق بدید /

مشکل شما مورد شماره 7 از تاپیک زیر هست :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=225540

l3al34k
30-08-2012, 11:25
مشکلم با این راهنمایی که شما دادی باز حل نشد فایل های فریمور هم چک کردم درست بودن نمیدونم مشکل از کجاس

mohammadhazer
31-08-2012, 03:42
مشکلم با این راهنمایی که شما دادی باز حل نشد فایل های فریمور هم چک کردم درست بودن نمیدونم مشکل از کجاس

سلام دوست گلم...

اگر هنوز با اون ارور قبلی مواجه هستید یک تصویر بطوری که مسیر فایلها و اسامی و تعداد و

پسوندشون و حجمشون کاملا مشخص باشد قرار دهید تا ببینیم مشکل از انها نیست.

maralazimi
02-09-2012, 23:18
لطفا لینک دانلود را قرار دهید

ZeNer
03-09-2012, 00:59
لطفا لینک دانلود را قرار دهید

لطفا پست های طولانی رو نقل قول نکنید

ضمیمه ها در پست دوم موجوه

proshe
09-09-2012, 18:11
دوستان ماکه با فونیکس نتونستیم دانگرید کنیم آیا کسی بلده که چطوری با hwk میشه دانگرید کرد من خودم فایلهاشو چیدم تو ufs وگزینه دانگرید هم زدم و ریسک نکردم که دکمه استارتو بزنم گفتم شاید شماها تست کرده باشین.......

proshe
09-09-2012, 19:06
دوستان نظری ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ZeNer
13-09-2012, 01:34
دوستان ماکه با فونیکس نتونستیم دانگرید کنیم آیا کسی بلده که چطوری با hwk میشه دانگرید کرد من خودم فایلهاشو چیدم تو ufs وگزینه دانگرید هم زدم و ریسک نکردم که دکمه استارتو بزنم گفتم شاید شماها تست کرده باشین.......

برای ufs زدن همون تیک دانگرید کافی هست و بنظرم جواب هم میده

(محض اطمینان از گوشی بک آپ کامل تهیه کنید)

ولی با استفاده از فینیکس و طبق آموزش ، حتما میتونید دانگرید کنید /

javad_63
04-10-2012, 13:44
فریم‌ور گوشی من بل ورژن 111.40.115 بوده و در هنگام فلش گوشی به ورژن فیرم ور کوک شده ی N8 ورژن [111.40.904] توسط ali30n ، پس از پیغام قطع گوشی و تایم 8 ثانیه و وصل مجدد ،دوباره این پیغام ظاهر شده و عملیات متوقف گردید. در حال حاظر گوشی پس از روشن شدن بالا نیامده و فقط تصویر نوکیا نمایش داده شده و خاموش می‌شود. از تمامی دوستان تقاضا می‌شود که من را در حل این مشکل راهمنایی کنند. با تشکر...

choopan
04-10-2012, 17:03
فریم‌ور گوشی من بل ورژن 111.40.115 بوده و در هنگام فلش گوشی به ورژن فیرم ور کوک شده ی n8 ورژن [111.40.904] توسط ali30n ، پس از پیغام قطع گوشی و تایم 8 ثانیه و وصل مجدد ،دوباره این پیغام ظاهر شده و عملیات متوقف گردید. در حال حاظر گوشی پس از روشن شدن بالا نیامده و فقط تصویر نوکیا نمایش داده شده و خاموش می‌شود. از تمامی دوستان تقاضا می‌شود که من را در حل این مشکل راهمنایی کنند. با تشکر...

با ورژن 111.40.115 فلش بزنید تا احیا بشه.

javad_63
04-10-2012, 18:27
با ورژن 111.40.115 هم این اتفاق تکرار میشه، صفحه سیاه همراه با لوگوی نوکیا بالا میاد و گوشی خاموش میشه. عملیات هم تا انتها به پایان نمیرسه. آیا لازمه که هنگام فلش باطری گوشی رو در بیارم....

mohammadhazer
04-10-2012, 21:32
با ورژن 111.40.115 هم این اتفاق تکرار میشه، صفحه سیاه همراه با لوگوی نوکیا بالا میاد و گوشی خاموش میشه. عملیات هم تا انتها به پایان نمیرسه. آیا لازمه که هنگام فلش باطری گوشی رو در بیارم....

سلام دوست گلم...

فایل core رو کالیبره کنید و بعد با گزینه SW Reset فلش کنید ببینید مشکل حل می شود.

خیر نیازی نیست باطری رو بیرون کنید فقط پاور رو نگه داری تا 3ویبره بزند و گوشی کاملا خاموش شود و بعد فلش کنید.

فقط اگر ممری کارت و سیم کارت داخل گوشی هست بیرون کنید و بعد اقدام به فلش کنید.

ازفینیکس ورژن 2012.04.003.47798 استفاده کنند که کاملا تست شده هست . (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=3071285&postcount=4)

darg1012
22-10-2012, 12:16
سلام بر مديرانعزيز تیک گزینه ی Dead Phone USB Flashing مال من فعال نميشه!!
چيكار بايد بكنم لازمه ؟ بيشتر توضيح بدين

gholamrezaarjan
22-10-2012, 12:54
سلام بر مديرانعزيز تیک گزینه ی Dead Phone USB Flashing مال من فعال نميشه!!
چيكار بايد بكنم لازمه ؟ بيشتر توضيح بدين

سلام عزیزم
شما اول گوشیتون رو خاموش کن بعد فونیکس رو باز کن و از منوی file گزینه open product رو انتخاب کن و سپس rm گوشیت رو انتخاب کن و بعد از منو frimware update رو بزن و سپس تیک گزینه dead usb flash رو بزن و بقیه مراحل.

mostafait1
09-02-2013, 12:08
دوستان وقتی با فایرمور دانگرید میخوام با باکس ATF فلش بزنم اخطار میده که فایل core مشکل داره

ZeNer
09-02-2013, 13:18
دوستان وقتی با فایرمور دانگرید میخوام با باکس atf فلش بزنم اخطار میده که فایل core مشکل داره

حتما از فینیکس و طبق آموزش های پست اول استفاده کنید.

xnjx
03-04-2013, 21:37
سلاام دوستان من یه مشکلی دارم
من مراحلو همونطور که گفته بودین پیش رفتم وقتی که گوشی رو وصل میکنم به سیستم و اوکی میزنم این ارورو میده

http://s2.picofile.com/file/7712967525/Untitled.png
ریتری که میزنم دوباره برمیگرده به اول
هر کاری که بلد بودم کردم ولی بازم نشد
خواهشا کمک کنید
الان نسخه 111.030.0609 بل رو تو گوشیم هست
نسخه فونیکسم هم اینه
Phoenix Service Software 2011.02.000.44842

mohammadhazer
03-04-2013, 22:04
سلاام دوستان من یه مشکلی دارم
من مراحلو همونطور که گفته بودین پیش رفتم وقتی که گوشی رو وصل میکنم به سیستم و اوکی میزنم این ارورو میده

ریتری که میزنم دوباره برمیگرده به اول
هر کاری که بلد بودم کردم ولی بازم نشد
خواهشا کمک کنید
الان نسخه 111.030.0609 بل رو تو گوشیم هست
نسخه فونیکسم هم اینه
Phoenix Service Software 2011.02.000.44842

سلام دوست گلم...

اول فینیکس و درایورهای مربوط به نوکیا رو کاملا حذف کنید.

بعد ان سیستم رو یکبار ریستارت نماید.

حالا این 2012.04.003.47798 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/xB7epzS7DZ/mup5.com-phoenix-service-software-2012.04.003.47798-cracked.rar) ورژن فینیکس رو دانلود کنید.

بعد هم آخرین ورژن درایور کابل و درایور فلش رو از این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1361887&postcount=1)دانلود کنید.

بعد انجام دادن موارد بالا انتی ویروس سیستم رو کاملا غیرفعال نماید و هچ نوع گوشی هم به سیستم وصل نباشد.

حالا اول فینیکس رو نصب نماید و بعد درایور کابل و درایور فلش رو نصب کنید.

در اخر حالا دقیقا طبق اموزش پست اول گوشی رو دانگرید و فلش نماید.

فقط یک نکته حتما از usb پشت کیس استفاده نماید و موقعه فلش اتصال انترنت رو قطع کنید.

xnjx
05-04-2013, 22:43
سلام دوست گلم...

اول فینیکس و درایورهای مربوط به نوکیا رو کاملا حذف کنید.

بعد ان سیستم رو یکبار ریستارت نماید.

حالا این 2012.04.003.47798 (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/xB7epzS7DZ/mup5.com-phoenix-service-software-2012.04.003.47798-cracked.rar) ورژن فینیکس رو دانلود کنید.

بعد هم آخرین ورژن درایور کابل و درایور فلش رو از این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1361887&postcount=1)دانلود کنید.

بعد انجام دادن موارد بالا انتی ویروس سیستم رو کاملا غیرفعال نماید و هچ نوع گوشی هم به سیستم وصل نباشد.

حالا اول فینیکس رو نصب نماید و بعد درایور کابل و درایور فلش رو نصب کنید.

در اخر حالا دقیقا طبق اموزش پست اول گوشی رو دانگرید و فلش نماید.

فقط یک نکته حتما از usb پشت کیس استفاده نماید و موقعه فلش اتصال انترنت رو قطع کنید.

اقا من همونطور که گفته بودین نسخه جدید فونیکسو دانلود کردم البته سرعت نتم خیلی پایینه دو روز طول کشید
بعد همه کارایی که گفته بودین رو کردم ولی بازم نشد دوباره همون ارورو داد
خواهشا کمک کنید
دم همتون گم:sign_help:

ZeNer
05-04-2013, 23:36
اقا من همونطور که گفته بودین نسخه جدید فونیکسو دانلود کردم البته سرعت نتم خیلی پایینه دو روز طول کشید
بعد همه کارایی که گفته بودین رو کردم ولی بازم نشد دوباره همون ارورو داد
خواهشا کمک کنید
دم همتون گم:sign_help:

دوست عزیز ،

یک بار در حالت روشن ، با تمامی فایل ها به ورژن فعلی یا ورژن 111.40.1511 فلش کنید ؛ (از refurbish استفاده کنید)

سپس مجدد مراحل دانگرید رو امتحان کنید.

xnjx
06-04-2013, 11:56
دوست عزیز ،

یک بار در حالت روشن ، با تمامی فایل ها به ورژن فعلی یا ورژن 111.40.1511 فلش کنید ؛ (از refurbish استفاده کنید)

سپس مجدد مراحل دانگرید رو امتحان کنید.

اقا من نتونستم تو حالت روشن فلش بزنم
ولی کابل یو اس بیمو عوض کردم از یه کابل دیگه استفاده کردم تونستم دانگرید کنم ولی بازم تو مرحله پایانی فلش ارور داد مرحله پایانیشو هر کاری کردم نشد مجبور شدم کنسل بزنم
بعد خواستم به ورژن قبلی یا بالاتر برگردونم بازم نشدو ارور داد
اقا تورو خدا کمک کنید من الان گوشیم کلا بی ریخت شده عین این گوشیای پایین نوکیا شده
کمکم کنید
یعنی گوشیم برمیگرده به حالت قبلی یا کلا از دست رفت؟؟؟؟؟:ak::sign_help::ak:
الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟:sign_help:
راه دگه ای واسه فلش نیست؟؟؟؟
ای خداااااااااااااا
اگه درست نشد تعمیر کارا میتونن درست کنن؟؟؟؟؟؟

xnjx
06-04-2013, 13:09
یه چیز دیگه من وقتی گوشیمو خاموش میکنمو وصل میکنم به سیستم درایو E گوشیم رو تو سیستم میاره
انگار کابل تو ذخیره انبوه وصل میشه ولی وقتی روشن میکنم چک میکنم میبینم که تو حالت pc suite
هست
اون دفعه که تونستم فلش بزنم وقتی گوشیم خاموش کردم وصل کردم به سیستم درایو گوشیمو نیاورد انگار درست وصل شده بود و وقتی تو مرحله پایانی گفت که گوشیمو از کابل بکنم و روشنو خاموش کنم بعد وصل کنم،وقتی وصل کردم دوباره درایو گوشیمو اورد واسه همینم بود که نشد و ارور داد

ترورو خدا از متخصصان یکی کمک کنه من موندم دیگه:sign_help:
گوشیم برگرده به حالت قبل واسم کافیه

xnjx
06-04-2013, 16:28
الان من وقتی میخوام به نسخه های بالا اپدیت کنم ارور میده نمیشه.
وقتی گوشیمو وصل میکنم به سیستم از بین درایو ها یکیشو نصب نمیکنه
عکسو میزارم ببینین

http://s2.picofile.com/file/7716104301/0.png

خب حالا وقتی با فونیکس میخوام اپدیت کنم اینو میگه

http://s1.picofile.com/file/7716105157/1.png

بعد که اونکارارو کردم این ارورو میده

http://s2.picofile.com/file/7716105692/3.png

اقا خواهشا یکی کمک کنه من گوشیم ااز دست رفت:sign_help:

mohammadhazer
07-04-2013, 22:11
اقا من نتونستم تو حالت روشن فلش بزنم
ولی کابل یو اس بیمو عوض کردم از یه کابل دیگه استفاده کردم تونستم دانگرید کنم ولی بازم تو مرحله پایانی فلش ارور داد مرحله پایانیشو هر کاری کردم نشد مجبور شدم کنسل بزنم
بعد خواستم به ورژن قبلی یا بالاتر برگردونم بازم نشدو ارور داد
اقا تورو خدا کمک کنید من الان گوشیم کلا بی ریخت شده عین این گوشیای پایین نوکیا شده
کمکم کنید
یعنی گوشیم برمیگرده به حالت قبلی یا کلا از دست رفت؟؟؟؟؟:ak::sign_help::ak:
الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟:sign_help:
راه دگه ای واسه فلش نیست؟؟؟؟
ای خداااااااااااااا
اگه درست نشد تعمیر کارا میتونن درست کنن؟؟؟؟؟؟

یه چیز دیگه من وقتی گوشیمو خاموش میکنمو وصل میکنم به سیستم درایو E گوشیم رو تو سیستم میاره
انگار کابل تو ذخیره انبوه وصل میشه ولی وقتی روشن میکنم چک میکنم میبینم که تو حالت pc suite
هست
اون دفعه که تونستم فلش بزنم وقتی گوشیم خاموش کردم وصل کردم به سیستم درایو گوشیمو نیاورد انگار درست وصل شده بود و وقتی تو مرحله پایانی گفت که گوشیمو از کابل بکنم و روشنو خاموش کنم بعد وصل کنم،وقتی وصل کردم دوباره درایو گوشیمو اورد واسه همینم بود که نشد و ارور داد

ترورو خدا از متخصصان یکی کمک کنه من موندم دیگه:sign_help:
گوشیم برگرده به حالت قبل واسم کافیه

الان من وقتی میخوام به نسخه های بالا اپدیت کنم ارور میده نمیشه.
وقتی گوشیمو وصل میکنم به سیستم از بین درایو ها یکیشو نصب نمیکنه
عکسو میزارم ببینین

خب حالا وقتی با فونیکس میخوام اپدیت کنم اینو میگه

بعد که اونکارارو کردم این ارورو میده

اقا خواهشا یکی کمک کنه من گوشیم ااز دست رفت:sign_help:

سلام دوست گلم...

اول برای اینکه گوشی به حالت نرمال برگردد شما به اخرین ورژن با فیرم ور اورجینال گوشی رو فلش کنید.

برای این کار تمام درایورهای مربوط به نوکیا و فینیکس رو که نصب داری حذف کنید بعد ان سیستم رو ریستارت کنید.

حالا اولین کاری که باید کرد تاریخ سیستم رو چک کنید باید به روز باشد به میلادی اگر نبود تنظیم

کنید و بعد ان انتی ویروس رو غیرفعال کنید و حتما فینیکس ورژن 2012.04.003.47798 رو نصب کنید و بعد ان حتما آخرین ورژن درایور کابل و درایور فلش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3597002&posted=1#post3597002) رو دانلود و نصب کنید .

حالا اتصال انترنت رو قطع کنید و طبق موارد زیر گوشی رو حالت خاموش فلش کنید .

گوشی رو خاموش کنید و کابل usb را به پشت کیس وصل کنید . و نباید حالا سر دیگر کابل را به گوشی وصل کنید.

بعد برنامه فونيكس را باز كرده وگزينه no connecthon را انتخاب كنيد.

از منوي file . open product را انتخاب كيد.

در صفحه که باز میشود RM-596 گوشي خود را انتخاب و بعد ok را ميزنيد.

بعد در صفحه اصلی از منوي flashing گزينه firmware update را انتخاب کنید.

در صفحه باز شده روی مربع کوچک که روبروي product code هست كليك و در صفحه جديد گزينه موجود را انتخاب و ok کنید.

حالا بايد version فیرم ور نمايان شده باشد و تيك dead phone usb flashing را بزنيد سپس گزينه option را میزنیم .

سپس در صفحه باز شده فايلي كه برنگ قرمز در پایین فایلها است يكبار كليك کنید و گزينه delete

را زده و yes را میزنیم تا فایل قرمز پاک شود .و بعد در پایین همین صفحه گزينه ok را ميزنيد .

حالا گزينه refurbish را زده ، و بعد اخطار که فونیکس میدهد که کابل را وصل کنید ...سری کابلusb را به گوشی وصل کنید و ok اخطار را بزنید .سپس فلش گوشي شروع شده و منتظر پيغام پايان فلش باشيد .

فقط یک نکته اگر کابل رو وصل کردی و گوشی روشن شد و هیچ حرکتی در کادر فینیکس انجام نشد حالا فقط سری همینکه که گوشی صفحه اش سفید شد کابل رو بیرون و همینکه صفحه گوشی

خاموش شد سری کابل رو وصل کنید اگر دیدید در کادر فینیکس حرکتی انجام شد و عملیات فلش شروع شد پس دیگر به گوشی دست نزنید اگر دیدید باز حرکتی انجام نشد باز مثل قبل تکرار کنید

معمولا سری دوم یا سوم عملیات فلش با موفقیت پیش میرود .

xnjx
08-04-2013, 13:33
سلام دوست گلم...

اول برای اینکه گوشی به حالت نرمال برگردد شما به اخرین ورژن با فیرم ور اورجینال گوشی رو فلش کنید.

برای این کار تمام درایورهای مربوط به نوکیا و فینیکس رو که نصب داری حذف کنید بعد ان سیستم رو ریستارت کنید.

حالا اولین کاری که باید کرد تاریخ سیستم رو چک کنید باید به روز باشد به میلادی اگر نبود تنظیم

کنید و بعد ان انتی ویروس رو غیرفعال کنید و حتما فینیکس ورژن 2012.04.003.47798 رو نصب کنید و بعد ان حتما آخرین ورژن درایور کابل و درایور فلش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=3597002&posted=1#post3597002) رو دانلود و نصب کنید .

حالا اتصال انترنت رو قطع کنید و طبق موارد زیر گوشی رو حالت خاموش فلش کنید .

گوشی رو خاموش کنید و کابل usb را به پشت کیس وصل کنید . و نباید حالا سر دیگر کابل را به گوشی وصل کنید.

بعد برنامه فونيكس را باز كرده وگزينه no connecthon را انتخاب كنيد.

از منوي file . open product را انتخاب كيد.

در صفحه که باز میشود rm-596 گوشي خود را انتخاب و بعد ok را ميزنيد.

بعد در صفحه اصلی از منوي flashing گزينه firmware update را انتخاب کنید.

در صفحه باز شده روی مربع کوچک که روبروي product code هست كليك و در صفحه جديد گزينه موجود را انتخاب و ok کنید.

حالا بايد version فیرم ور نمايان شده باشد و تيك dead phone usb flashing را بزنيد سپس گزينه option را میزنیم .

سپس در صفحه باز شده فايلي كه برنگ قرمز در پایین فایلها است يكبار كليك کنید و گزينه delete

را زده و yes را میزنیم تا فایل قرمز پاک شود .و بعد در پایین همین صفحه گزينه ok را ميزنيد .

حالا گزينه refurbish را زده ، و بعد اخطار که فونیکس میدهد که کابل را وصل کنید ...سری کابلusb را به گوشی وصل کنید و ok اخطار را بزنید .سپس فلش گوشي شروع شده و منتظر پيغام پايان فلش باشيد .

فقط یک نکته اگر کابل رو وصل کردی و گوشی روشن شد و هیچ حرکتی در کادر فینیکس انجام نشد حالا فقط سری همینکه که گوشی صفحه اش سفید شد کابل رو بیرون و همینکه صفحه گوشی

خاموش شد سری کابل رو وصل کنید اگر دیدید در کادر فینیکس حرکتی انجام شد و عملیات فلش شروع شد پس دیگر به گوشی دست نزنید اگر دیدید باز حرکتی انجام نشد باز مثل قبل تکرار کنید

معمولا سری دوم یا سوم عملیات فلش با موفقیت پیش میرود .
داداش گلم دمت گرم
اونجوری که گفته بودی سه چهار بار انجام دادم که نشد
بعد گوشی رو با *#7370# ریسیت کردم بعد دوباره همونکارایی که گفتی رو کردم سری اول جواب نداد ولی تو سری دوم تونستم فلش بزنم
واقعا دمت گرم استاد مایی
مونده بودم فک میکردم دیگه گوشم از دست رفت
یه دنیا ممنون:8::8::8::8:

zoghimostafa
22-07-2013, 15:37
گوشی من ان 8 که می خواهم با روش فوق آن را آپگرید بکنم ولی وقتی به پنجره product codes available in current data-pakage می رسم هیچ کدی نمی آید لطفا راهنمایی کننید

gholamrezaarjan
22-07-2013, 19:35
گوشی من ان 8 که می خواهم با روش فوق آن را آپگرید بکنم ولی وقتی به پنجره product codes available in current data-pakage می رسم هیچ کدی نمی آید لطفا راهنمایی کننید

سلام عزیزم
لطفا از ارورتون و همچنین مسیر فایلها و خود فایلها با مشخصات کامل اسکرین شات بزارید تا بتونیم راهنمایی کنیم.