PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه حل سخت افزاری بسیار ساده برای تقویت و رفع اشکال gps گوشی i9003 و تقویت آنتن موبایل و وایرلس

fh_toptala
25-08-2011, 17:40
سلام به همه دوستان عزیز:dw:
امروز یه آموزش خیلی سودمند برای تقویت جی پی اس آی 9003 گذاشتم که می دونم خیلی هاتون این مشکل رو دارین و ترجیح دادین این گوشی رو بدون جی پی اس فرض کنید.
من خودم این روش رو تست کردم و واقعا خیلی عالی جواب داد و الان جی پی اسم تو محیط باز حداکثر تو 10 ثانیه فیکس میشه. :bv:
البته یه نکته رو تو متن فایل ضمیمه یادم رفته بنویسم و اون اینه که بهتره زمانی که جی پی اس رو روشن می کنید وایرلس رو خاموش کنید. یکی از بهترین نرم افزار های ناوبری و نقشه آفلاین که جدیدا سامسونگ توی Samsung app قرار داده Samsung Navi Iran هست که کار بچه های وطنی هستش و نقشه های فارسی ایران رو میشه توش دانلود کرد و حتی ناوبری با صدای زن و زبان فارسی داره که خیلی نرم افزار عالییه.
خوب حالا فایل PDF زیر رو دانلود کنید و اگه سوالی داشتین همینجا مطرح کنید. موفق باشین
تشکر یادتون نره اگه بدردتون خورد....:ar:
:cj:

only galaxy sl
26-08-2011, 00:02
سلام میشه لطف کنی خود نرم افزار هم بذاری

*P a Y a M*
26-08-2011, 01:12
خود نرم افزار NDrive رو میتونید از تاپیک زیر دانلود کنید :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=162030

واقعاً نرم افزار خوبیه. امیدوارم با این روش جی پی اس گوشی هم درست بشه. فردا امتحان می کنم. ممنون

asana
31-08-2011, 18:19
سلام یک سوال داشتم
آیا با این روش میزان sar rate یا همان امواج مضر گوشی را افزایش نمی دهد
میزان sar rate هم در سایت زیر نوشته 0.37 W/kg

http://www.phonearena.com/phones/Samsung-Galaxy-SL_id5186/fullspecs

mojtaba_esp
31-08-2011, 19:07
مرسی دوست عزیز.
در رام 2.3.4 مشکلش کاملا برطرف شده.

sepehr0007
31-08-2011, 21:15
فقط اینو بگم نرم افزا ndrive فقط نقشه بعضی شهر ها رو داره .

farhad4b2
02-09-2011, 11:25
مرسی دوست عزیز.
در رام 2.3.4 مشکلش کاملا برطرف شده.

یعنی تو رام 2.3.4 مشکل آنتن دهی برطرف شده؟ دیگه نیاز به این کار نیست؟

reza_ahwaz_26
02-09-2011, 12:34
والا ما مشکل بلوتوث پیدا کردیم حالا نمیدونم از کدوم مورد پیش امده
اخه هم این روش دوستمون رو امتحان کردم هم رامم 2.3.4
حالا یه فایل با بولوتوث نمیتونم بفرستم واسه شما هم این مشکل پیش امده؟ در حین ارسال فایل filed میزنه تو دریافت هم همینطور
حالا مشکل از فریم ور یا از این روش دوستمون؟

sepehr0007
02-09-2011, 19:59
حالا یه فایل با بولوتوث نمیتونم بفرستم واسه شما هم این مشکل پیش امده؟ در حین ارسال فایل filed میزنه تو دریافت هم همینطور
آقا رضا شما یک بار دیگه فلش کن ببین درست میشه یا نه

sepehr0007
03-09-2011, 20:18
به نظر من اینکارو نکنید بهتره چون همین کارو سامسونگ هم میتونست برای گوشی ها بکنه .

reza_ahwaz_26
05-09-2011, 20:46
آقا رضا شما یک بار دیگه فلش کن ببین درست میشه یا نه

مشکل برطرف نشد به kp5 هم ارتقا دادم حل نشد

Raelf
18-09-2011, 09:41
من گوشی رو با رام JPKP5 2.3.4 فلش کردم تو فضای آزاد کمتر از 10 ثانیه gps لاک می کنه مشکل آنتن دهی و وایرلس و بلوتوث هم نداره.

کهیعص
18-09-2011, 12:08
سلام به همه دوستان عزیز:dw:
امروز یه آموزش خیلی سودمند برای تقویت جی پی اس آی 9003 گذاشتم که می دونم خیلی هاتون این مشکل رو دارین و ترجیح دادین این گوشی رو بدون جی پی اس فرض کنید.
من خودم این روش رو تست کردم و واقعا خیلی عالی جواب داد و الان جی پی اسم تو محیط باز حداکثر تو 10 ثانیه فیکس میشه. :bv:
البته یه نکته رو تو متن فایل ضمیمه یادم رفته بنویسم و اون اینه که بهتره زمانی که جی پی اس رو روشن می کنید وایرلس رو خاموش کنید. یکی از بهترین نرم افزار های ناوبری و نقشه آفلاین که جدیدا سامسونگ توی Samsung app قرار داده Samsung Navi Iran هست که کار بچه های وطنی هستش و نقشه های فارسی ایران رو میشه توش دانلود کرد و حتی ناوبری با صدای زن و زبان فارسی داره که خیلی نرم افزار عالییه.
خوب حالا فایل PDF زیر رو دانلود کنید و اگه سوالی داشتین همینجا مطرح کنید. موفق باشین
تشکر یادتون نره اگه بدردتون خورد....:ar:
:cj:

لطفا لینک این نرم افزار (Samsung Navi Iran) بزارید ممنون:ax:

Nadi007
22-09-2011, 19:22
لطفا لینک این نرم افزار (Samsung Navi Iran) بزارید ممنون:ax:

تو سامسونگ اپ هست
در ضمن توی بخش نویگیشن انجمن اندروید هم هست.

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

delestere
18-10-2011, 13:14

سلام با این کد ریستش کن *2767*3855#
از راست به چپ