PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام گلکسی 2 کوک شده با بیس KI3_2.3.5 توسط LeoMar75 Rom Revolution (آپدیت5مهر)

Vahid KianfaR
25-08-2011, 19:45
توضیحات اولیه:

خب دوستان اینم ورژن جدید این رام بر پایه ی 2.3.5 (Ki3) که ورژن قبلیش که بر پایه ی 2.3.4 با اینکه اینجا استقبالش کمبود ولی بعد از Litening پر طرفدارترین رام توی XDA هستش بالای 1 میلیون بازدید کننده،بیشترین امتیاز رو هم بین رام ها تا الان داشته نمره ی 4.84. از 5
من خودم که داشتمش واقعا جزو بهترین رام هاست از لحاظ مصرف ، سرعت و ساپورت فوق العاده

اسکرین شات:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=610620&stc=1&d=1314289885

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=610621&stc=1&d=1314289885

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=610620&stc=1&d=1314289885

ویژگیها :

- فول Deodexed شده
- روت شده
- عربی و فارسی رو ساپورت میکنه
- پشتیبانی از هدستهای HTC
- و . ..

Based on the latest firmware XXKH3 Gingerbread 2.3.4Fully deodexed thanks to Brightidea & JesusFreke for fixing smali/baksmali toolsKernel CF-Root-SGS2_XX_OXA_KH3-v4.1

Arabic support + RTL reading/writing
Overscroll glow
Extended notification bar toggles
Revolution themed (gauge battery mode + EDT Tweaks support)
Revolution boot animation + custom sound
Revolution Wallpaper Chooser
SIP over wifi and 3g
HTC headset support
Extended power menu (it's not customizable since i am waiting for the new Jkay v8 release)
Init.d Scripts Optimizzation (added Juwe11's Ram Tweaks)
Enhanced Buid.prop config
Included EDT Tweaks (data/app)
Google Talk with Video
Samsung Keypad modded for more languages support + multilingual T9 Dictionaries
Zipalign at Boot
Multi CSC (XEU, XEO, XEF, KOR, ITV, DBT, CPW)
CRT Screen off animation fixed
muveszur's Mms.apk mod
* no auto converting messages to MMS after 4 SMS.
* possible to add to the message 200 contacts instead of 20 contacts.
* display sent time instead of the received time (as option on Rev. App)
Samsung apps/widgets have been removed
Quick fix GPS Europe (for other Countries please use FasterFix application)
WiFi supplicant scan interval has been increased to minimize battery drain. This only affects the case in which there are remembered access points, but none are in range.
Proximity sensors delay, changed the time it takes for "black screen" during calls to go away after removing device from face.
Dalvik Virtual Machine enhanced configs

تغییرات:

Changelog v2.7.1

•Installation script has been fixed (issue with some permission)
•Fixed "su" (problem with TI Backup and superuser 3.0)
•Removed tweaks in build.prop for WiFi (in accorder to me this tweaks results in bad signal) also removed some DalvikVirtualMachine config:

Code:

dalvik.vm.execution-mode=int:jit
dalvik.vm.dexopt-flags=m=y•Fixed issues with black screen on Application FC (hopefully we do not have anymore FC for phone and so on)
•Fixed the Login issue with Stock Samsung Email
•I can't remember other stuff i have modified...

نحوه نصب :

طریقه ی نصب:ریکاوری
نوع رام:No-Wipe (اطلاعاتتون نمیپره)

توجه : قبل از نصب از تمامی برنامه ها و اس ام اس و شماره های تلفن بک آپ بگیرین و از داخل ریکاوری مود wipe data/factory reset رو انتخاب کنین و در نهایت بر روی advance رفته و wipe dalvik cache رو انتخاب کنین.

1 - قبل از هرکاری برنامه RevolutionRom Kitchen App رو از مارکت دانلود و نصب کنین .

برنامه Kitchen جدید رو هم ضمیمه کردم برای نصب انواع و اقسام تم ، و MOD های مختلف و فارسی ساز و .... از این برنامه استفاده کنین که واقعا عالیه

RevolutionRom Kitchen App (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=629189&d=1317199098)

نکته : بعد از نصب این برنامه در اولین مرحله زمان بوت گوشی اگر زیاد طول کشید کلید پاور رو برای چند ثانیه نگه دارین تا گوشی ریست بشه .

2 - رام مورد نظر رو دانلود کنین و روی گوشی کپی کنین

3 - به ریکاوری مود رفته و بر روی گزینه zip install from SDCARD رفته رام مورد نطر رو انتخاب و install کنین

4 - در آخر هم بعد از نمایش پیغام Succesfull گوشیو Reboot کنین و تمام .

لینک دانلود :

http://www.uploadking.com/YO9F71KRF4

دوستانی که Wireless ندارن و نمیتونن از کیچن استفاده کنن واسشون فارسی ساز رو ضمیمه کردم
خودم تست کردم و مشکلی نداره

ویرایش توسط مدیریت بخش

.Infernal
26-08-2011, 09:10
- قبل از هرکاری برنامه revolutionrom kitchen app رو از مارکت دانلود و نصب کنین .اینو حتما باید بگیرم یا نه؟
هر کاری میکنم نمیتونم دانلودش کنم اگه حتما لازمه یه جا دیگه اپ کنید لطفا.
ممنون

C0D3R
26-08-2011, 11:28
اینو حتما باید بگیرم یا نه؟
ممنون

بله , راستش من امروز گوشیمو دادم دست یکی از دوستانم برای اینکه چند روزی باهاش کار کنه که اگه توی کار باهاش راحت بود اونم بخره اما چند روز دیگه که بیاره اینجا آپ میکنم حالا دوستان دیگه ای که گرفتن لطف کنن اینجا آپ کنن

nihal
29-08-2011, 01:55
اینو حتما باید بگیرم یا نه؟
ممنون

عزیز میتونید از مارکت ایرانی بازار قسمت gust in دانلود کنید با نام revolution:ah::ah:

M E H D I
29-08-2011, 19:18
مگه نباید وایپ انجام بشه؟ نصب این برنامه قبل از نصب رام چه کمکی می کنه؟

C0D3R
29-08-2011, 19:58
مگه نباید وایپ انجام بشه؟ نصب این برنامه قبل از نصب رام چه کمکی می کنه؟

راستش برای منم گنگ هست اما مراحل نصب رو اینطوری گفته منم همینطوری که گفته بود نوشتم , اما زمانیکه خودم میخواستم نصب کنم بعد از نصب رام این برنامه رو نصب کردم و مشکلی هم پیش نیومد .
البته شاید کم کاری از من باشه باید ایده خودمو هم اینجا عنوان میکردم
دوستان ببخشن:sorry:

nihal
29-08-2011, 23:41
راستش برای منم گنگ هست اما مراحل نصب رو اینطوری گفته منم همینطوری که گفته بود نوشتم , اما زمانیکه خودم میخواستم نصب کنم بعد از نصب رام این برنامه رو نصب کردم و مشکلی هم پیش نیومد .
البته شاید کم کاری از من باشه باید ایده خودمو هم اینجا عنوان میکردم
دوستان ببخشن:sorry:

من نصبیدم این برنامه revulition یک برنامه اضافی تنظیمات است چیز خاص نداره ولی در کل رام خوبی است.:bf:

Vahid KianfaR
08-09-2011, 13:44
من این رام رو 2 روزه دارم واقعا عالیه
مخصوصا این برنامه Revolution Kitchen App خداست انواع و اقسام تم ها و بوت انیمیشن ها و .... داره که با 2 تا کلیک دانلود و نصب میشه
سرعتشم عالیه

توصیه منم بابت کرنل، Jeffrey-SpeedFrey2.1.0uVx3-Release هستش که ترکیبش با این رام عالیه
فارسی رو هم خودش ساپورت میکنه
کلا به نطرم رام کاملیه تعجب کردم کسی استقبال نکرده
برای راحتی دوستان هم برنامه Revolution Kitchen App رو ضمیمه میکنم

Vahid KianfaR
11-09-2011, 02:07
برنامه Kitchen App جدید که کلی تغییر روش انجام شده

واقعا این برنامش معرکست :

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=621298&stc=1&d=1315695898--http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=621299&stc=1&d=1315695898

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=621300&stc=1&d=1315695898

smaiel
11-09-2011, 21:16
دوستان ممنون
ولی این رام فارسی نداره
حیف اون همه زحمت
بازم ممنون

parvizb
11-09-2011, 22:02
میشه بیشتر توضیح بدید در مورد این برنامه Kitchen App کارش چیه ..ایا این رام تم هم زیاد داره یا نه ؟؟؟مگر فارسی ساپورت نیست این رام ؟؟؟ اگر هست یا فارسی ساز داره معرفی کنید

Vahid KianfaR
12-09-2011, 03:01
میشه بیشتر توضیح بدید در مورد این برنامه Kitchen App کارش چیه ..ایا این رام تم هم زیاد داره یا نه ؟؟؟مگر فارسی ساپورت نیست این رام ؟؟؟ اگر هست یا فارسی ساز داره معرفی کنید

آره فارسی ساپورته خودش هم توی بروزر هم اس ام اس و جی میل

در باره ی برنامه Kitchen app با این این برنامه میتونی هر وقت که دلت خواست گوشیو تغییر بدی
مثلا نزدیک 10-12 تا Theme داره (فعلا)، 7-8 تا Boot Animation داره (فعلا) بعد کلی Kernel،Widget,و...
که وصل میشی Wi-Fi تم هارو نگاه میکنی هر کدوم که خوشت اومد رو همونجا دانلود میکنی خودش نصب میکنه برات،یا مثلا کرنل میخوای عوض کنی هم به همین صورت
و کلی تغییرای دیگه:
بالا بردن کیفیت دوربین،انواع و اقسام Dialpad ها،میتونی صدای BootAnimation رو بزاری یا برداری
انواع و اقسام مودم ها و ....

خوبیشم اینهکه دیگه دردسر سرچ رو نداری همه همونجاست فقط کافیه دانلود کنی و install رو بزنی

خیلی راحت و روونه منکه خیلی حال کردم همه تم ها و کرنل ها و .... سازگار با خود رام هستش
که همش هم Update میشه

دازه هنوز روش کار میکنه که قابلیت Backup & Restore و ..... رو هم بهش اضافه کنه

دوستان ممنون
ولی این رام فارسی نداره
حیف اون همه زحمت
بازم ممنون

داداش این رام خودش فارسی رو ساپورت میکنه واسه خوندن،واسه نوشتن هم فقط یه SmartKeyboard میخواد
احتمالا منظورتون ساپورت کامله منو هاست که هنوز 2.3.4 خاورمیانه نیومده!

parvizb
12-09-2011, 03:18
با تشکر از شما
دوست عزیز ضبط مکالمه داره این رام تو قسمت دیال پدش ؟؟؟

Vahid KianfaR
12-09-2011, 03:33
خب دوستان اینم ورژن RC1 که Cache داره و واسه باز کردن برنامه نیاز به اینترنت نیست

من یه توضیح کلی با عکس میزارم که کلا این برنامه چی هست.

برنامه Kitchen App واسه کاستومایز کردن این رام هستش که شما میتونین طبق خواستتون رامتون رو تغییر بدین
مثل تم،BootAnimation ، Kernel و ....

برای مثال من میخوام روی این رام Theme نصب کنم
اول با گوشی وصل میشم به اینترنت بعد برنامه رو که باز کردم میرم قسمت Theme
مانند این عکس:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=622004&stc=1&d=1315787292

بعد یکی از تم هارو انتخاب میکنم مثلا تم GingerLite Horiz Batt:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=622005&stc=1&d=1315787292

بعد روی عکسش کلیک میکنم تا عکس رو برام بزرگ کنه (Pinch too Zoom):

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=622006&stc=1&d=1315787292

خب حالا تم رو انتخاب میکنی اگه خوشتون اومد (Mark For installation)
بعد دکمه منو رو میزنین و Apply میکنین و خودش گوشیو ری استارت میکنه و میره توی Recovery ، و تم رو نصب میکنه و گوشی میاد بالا

اینم چند تا نمونه:
Mod یه سری مود هستش که توی عکس بخونین گزینه هارو متوجه میشین که چیکارا میکنه:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=622008&stc=1&d=1315787292

Market Themes تم های مارکت که البته در کنارش منوی Font رو هم میبینید که کلی فونت خوشگل هم داره:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=622007&stc=1&d=1315787292

parvizb
12-09-2011, 03:39
وحید جان فقط ببین تو قسمت دیالر گوشی ضبط مکالمه داره یا نه ؟؟؟راستی برای ریختن این رام چه جوری اول باید برنامه Kitchen App رو نصب کنیم اگر میشه توضیح بدید برای ریختن رام ..من متوجه تو پست اول نشدم

Vahid KianfaR
12-09-2011, 03:41
با تشکر از شما
دوست عزیز ضبط مکالمه داره این رام تو قسمت دیال پدش ؟؟؟

به صورت پیش فرض نداره ولی با همین برنامه Kitchen App از قسمت MOD میتونین اینو بهش اضافه کنین کاری که خودم کردم که بعد از اینکه این Package رو نصب کنید به قسمت Dialer گزینه REC اضافه میشه

از اینجا:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=622009&stc=1&d=1315788028

برای ریختن این رام چه جوری اول باید برنامه Kitchen App رو نصب کنیم اگر میشه توضیح بدید برای ریختن رام ..من متوجه تو پست اول نشدم

نه نیازی نیست که حتما باشه این برنامه فقط واسه تغییرات روی رام هستش وگرنه برای نصب رام واجب نیست
مثل بقیه رام ها از طریق Recovery نصب میشه
این برنامه فقط یه سری کار هارو راحت میکنه و همه چیش دمه دسته

parvizb
12-09-2011, 03:46
خودت تست کردی ضبط مکالمش رو ؟؟؟ چه جوری ضبط میکنه صدای هر دو طرف شفافه ؟؟؟

Vahid KianfaR
12-09-2011, 03:51
خودت تست کردی ضبط مکالمش رو ؟؟؟ چه جوری ضبط میکنه صدای هر دو طرف شفافه ؟؟؟

آره داداش هر 2 طرف رو ضبط میکنه با کیفیت بالا و صدا شفافه

parvizb
12-09-2011, 03:54
مرسی عزیزم که جوابم رو دادی ...فقط یک سوال دیگه ؟؟؟ این خودش برنامه بصورت apk هست که باید تنظیم کنیم یا بصورت دیفالت میاد تو قسمت دیالر ؟؟؟ بعدش amr ضبط میکنه یا mp3 ؟؟؟ شرمنده کاکو جون

Vahid KianfaR
12-09-2011, 03:59
مرسی عزیزم که جوابم رو دادی ...فقط یک سوال دیگه ؟؟؟ این خودش برنامه بصورت apk هست که باید تنظیم کنیم یا بصورت دیفالت میاد تو قسمت دیالر ؟؟؟ بعدش amr ضبط میکنه یا mp3 ؟؟؟ شرمنده کاکو جون

چاکریم دادا این چه حرفیه

کل این Package هایی که دانلود میکنی به صورت فایل Zip توی فولدر Revolution ذخیره میشه
که خود برنامه به صورت اتوماتیک از طریق Recovery نصبش میکنه
یعنی میتونی 10 تا Theme رو دانلود کنی بعد خودت بری از طریق Recovery نصبشون کنی

به صورت Default میاد توی Dialer به جای گزینه ی Add+ (توی دیالر ) این REC اضافه میشه
فرمتش AMR هستش ولی کیفیتش خوب بود کیفیت ضبط مکالمش مثل رام Criskelo که قبل از این رام داشتمه

parvizb
12-09-2011, 04:03
خیلی خیلی ممنون کاکو ..دوستت دارم منم رفتم برای فلش کردن ....شبت بخیر عزیزم

Vahid KianfaR
12-09-2011, 04:08
خیلی خیلی ممنون کاکو ..دوستت دارم منم رفتم برای فلش کردن ....شبت بخیر عزیزم

فقط داداش اینم به نقل از سازنده ی رام:

It may happen that after a package has been installed from the RevMod Kitchen app, on the first boot you phone hangs at the Revolution logo, just long press power button and restart your phone!

اگه روی لوگو گیر کرد دکمه پاور رو نگه دار که گوشی restart بشه بعد میاد بالا

مخلصیم داداش،سروری شما موفق باشی

parvizb
12-09-2011, 04:19
میگم من هر چی رام میریزم بجز رام CriskeloRom برنامه کیز گوشیمو نمیشناسه و این ارور را میده ..برای بکاپ و ریستور کردن اس ام اس و کنتاکت میخوام چرا بنظرت ؟؟؟ صد بار هم پاکش کردم دوباره نصب کردم....بعدش یک توضیح کوچولو میدی بعد از اینکه وارد برنامه kitchen شدم کجاش باید برم برای call recorder ???

m2sh
12-09-2011, 13:04
میگم من هر چی رام میریزم بجز رام CriskeloRom برنامه کیز گوشیمو نمیشناسه و این ارور را میده ..برای بکاپ و ریستور کردن اس ام اس و کنتاکت میخوام چرا بنظرت ؟؟؟ صد بار هم پاکش کردم دوباره نصب کردم....بعدش یک توضیح کوچولو میدی بعد از اینکه وارد برنامه kitchen شدم کجاش باید برم برای call recorder ???

سلام پرویز جون خوبی داداشی ؟

پرویز جون منم گاهی این مشکل رو دارم ولی خودش درست میشه ببین کیز رو از رو گوشی فعال کن بعدش بهت میگه برو به آذرس 192.168.... وقتی بری به این آدرس سریع برات میارش

ممنونم:ax:

m2sh
12-09-2011, 13:08
من فکر میکنم به این دلیل گفته برنامه کیچن اپلیکیشن رو دانلود کنین که شما با وارد شدن به برنامه رام رو از خوده برنامه دانلود کنین و برنامه براتون رام رو نصب کنه

ممنونم :ax:

parvizb
12-09-2011, 14:34
دوستان تو این رام یک اپلیکیشن بود که روی همه برنامه های و حتی برنامه های نصب شده پسورد میتونستی بزاری حالا اسم همین برنامه رو میخواستم ...دوستان کمکم کنند اخه خیلی برنامه توپی بود

Vahid KianfaR
12-09-2011, 15:35

والا Kies رو نمیدونم چون اصلا ازش استفاده نکردم

وارد برنامه که شده میری روی تب Mod بعد اونجا اسم گزینش اینه Phone Call With Rec Mod
روش کلیک کنی پایین صفحه نوشته Mark For Installation اینو میزنی بعد Back رو میزنی
میاد صفحه عقب تر از اونجا هم دکمه Menu رو میزنی و Apply میکنی شروع میکنه به Download و بعدشم میپرسه که میخوای الام install بشه که ok رو بزنی خودش نصب میکنه،بعد بری تو phone شماره بگیری گزینه REC رو میبینی

من فکر میکنم به این دلیل گفته برنامه کیچن اپلیکیشن رو دانلود کنین که شما با وارد شدن به برنامه رام رو از خوده برنامه دانلود کنین و برنامه براتون رام رو نصب کنه

این کارم میشه کرد ولی لازم و ضروری نیست ولی از این به بعد اگه ورژن جدیدتره این رام بیاد و میشه مستقیم با گوشی از طریق همین برنامه دانلود کرد

دوستان تو این رام یک اپلیکیشن بود که روی همه برنامه های و حتی برنامه های نصب شده پسورد میتونستی بزاری حالا اسم همین برنامه رو میخواستم ...دوستان کمکم کنند اخه خیلی برنامه توپی بود

App Protector که نبود نه؟

parvizb
12-09-2011, 19:12
نه این نرم افزار نبود ...خیلی برنامه جالبی بود خیلی راحت میتونستی هر جای گوشی پسورد بزاری حتی برنامه های نصب شده

C0D3R
12-09-2011, 20:09
نه این نرم افزار نبود ...خیلی برنامه جالبی بود خیلی راحت میتونستی هر جای گوشی پسورد بزاری حتی برنامه های نصب شده

بهنام جان توی بخش نرم افزار برنامه های protector زیاد هست , اگر هم از blackmart استفاده میکنی میتونی سرچ کنی Lock یا Protect برنامه ها رو برات لیست میکنه.

m2sh
12-09-2011, 20:45
سلام

فکر نمیکنم رام خوبی باشه آخه چند بار بنچ مارک گرفتم ولی از 2229 بالا تر نرفت فکر میکنم تا الان batista از همه بهتره هم زیباست هم روون و سریع

Vahid KianfaR
12-09-2011, 22:01
سلام

فکر نمیکنم رام خوبی باشه آخه چند بار بنچ مارک گرفتم ولی از 2229 بالا تر نرفت فکر میکنم تا الان batista از همه بهتره هم زیباست هم روون و سریع

چرا انقدر پایین؟ من 4000 + بنچ گرفتم بعد از 3 بار ولی بار اول 3700 اینا گرفتم (ضمیمه)

با کرنلای Ninephetamin,Speedfrey (jefery)

بدون هیچ گونه Overclock

کلا رام سلیقه ایه بعد یه جوراییم شانسیه واسه یکی خوب در میاد واسه یکی نه :4:

mahmod22
13-09-2011, 00:59
دوستان عزیز فقط با این نرم افزار باید این تمها و بقیه چیزهارو دانلود کردجایی نیست بشه با کامپیوتر دانلود کرد بعد نصب کرد اخه با اینترنت همراه اول کلی طول میکشه.اصلا میشه جدا نصب کرد؟

Vahid KianfaR
13-09-2011, 01:39
دوستان عزیز فقط با این نرم افزار باید این تمها و بقیه چیزهارو دانلود کردجایی نیست بشه با کامپیوتر دانلود کرد بعد نصب کرد اخه با اینترنت همراه اول کلی طول میکشه.اصلا میشه جدا نصب کرد؟

تنها کاری که میتونی بکنی داداش اینه که اسم تم رو برداری بری اینجا بگردی و پیدا کنی:

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1059

بقیه چیز ها رو هم توی همین سایت XDA باید سرچ بزنی
کلا هستش توی XDA Developers

mahmod22
20-09-2011, 10:21
یه چیز واسم عجیبه چرا استقبال از این رام اینقد کمه من یه هفته دارم خیلی عالیه مصرف باتریشم خوبه داغم نمیکنه از لایتینگ و akrim خیلی بهتره.فقط یه سوال دارم وقتی یک تم جدید از تو نرم افزارش نصب کردیم چطور میشه به تم ارجینال رام برگشت؟ممنون

yusefy
28-09-2011, 10:08
وحید جان ممنون واسه معرفی این رام عالی:cv:
فقط و تا سوال
این فایل ضمیمه که گذاشتی با کیچن تو اسکرین شات فرق داره قیافش این جدید رو از کجا میتونم بگیرم؟
الان کیچن من اصلا بخش تم رو نداره یعنی واسه ورژن جدید تمی ریلیز نشده هنوز؟
بازم ممنون

amookochoolo
28-09-2011, 10:48
وحید جان طریقه نصبش ؟ اول با ادین رام اصلی KI3 ،
از داخل ریکاوری مود wipe data/factory reset رو انتخاب کنین و در نهایت بر روی advance رفته و wipe dalvik cache رو انتخاب کنین. ...
بعد برنامه کیچن
و بعد رام کاستوم؟
درسته؟

arian007
28-09-2011, 10:49
آیا برنامه کیچن رو میشه روی رامهای دیگه نصب کرد؟

Vahid KianfaR
28-09-2011, 11:39
وحید جان ممنون واسه معرفی این رام عالی:cv:
فقط و تا سوال
این فایل ضمیمه که گذاشتی با کیچن تو اسکرین شات فرق داره قیافش این جدید رو از کجا میتونم بگیرم؟
الان کیچن من اصلا بخش تم رو نداره یعنی واسه ورژن جدید تمی ریلیز نشده هنوز؟
بازم ممنون

این کیچن توی عکس که قدیمیه نه هنوز نیومده تم بیاد حتما واسه این رام پورت میشه
کیچن جدید رو بگیر همه بخش ها هستش ولی نمیدونم Database آپدیت شده یا نه!
آره داداش الان دیدم هنوز تم واسه این رام نیومده همون تم خودشه فعلا هر وقت بیاد سریع آپدیت میشه کیچن
ولی خب خوبه فعلا Call Recorder ایناش روبراهه :4:

وحید جان طریقه نصبش ؟ اول با ادین رام اصلی KI3 ،
از داخل ریکاوری مود wipe data/factory reset رو انتخاب کنین و در نهایت بر روی advance رفته و wipe dalvik cache رو انتخاب کنین. ...
بعد برنامه کیچن
و بعد رام کاستوم؟
درسته؟

شما وقتی رام اصلی رو میریزی بعدش باید یه کرنل بریزی یعد رام رو دانلود کنی بریزی توی Internal SD بعد از ریکاوری رام رو install کنی

نیازی هم به Wipe اینا نیست وقتی رام اصلی رو میریزی کلا خودش همه چیزو پاک میکنه

آیا برنامه کیچن رو میشه روی رامهای دیگه نصب کرد؟

آره داداش میشه ولی خب تم ها و بعضی مد ها ممکنه کار نکنه چون مخصوص این رام هستش
ولی کرنل ها و مودم ها کار میکنه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ورژن جدید Kitchen این رام ورژن 1.05

-
-
-

amookochoolo
28-09-2011, 13:02
دوستانی که wireless ندارن و نمیتونن از کیچن استفاده کنن واسشون فارسی ساز رو ضمیمه کردم
خودم تست کردم و مشکلی نداره

طریقه ی نصب: ریکاوری

مگه خود رام کاستوم فارسی ساز نداره؟

Vahid KianfaR
28-09-2011, 13:27
مگه خود رام کاستوم فارسی ساز نداره؟

توی 2.3.4 داشت الان برداشته از پیش فرض
یعنی همون فایلاشو جدا کرده گذاشته توی کیچن که همه از کیچن دانلود کنن آمار دانلوداش بره بالا :4:

ehsan2004
28-09-2011, 13:28
ورژنه جدید به پست اول منتقل شد

yusefy
28-09-2011, 14:10
دوستان این رام واقعا حرف نداره توصیه میکنم حتما نصب کنید
وحید جان چه کرنلی رو توصیه مئکنی رو این رام واسه مصرف کمتر؟
جفری روش سارگاره؟
آخه توکیچنش نیست

Vahid KianfaR
28-09-2011, 15:59
دوستان این رام واقعا حرف نداره توصیه میکنم حتما نصب کنید
وحید جان چه کرنلی رو توصیه مئکنی رو این رام واسه مصرف کمتر؟
جفری روش سارگاره؟
آخه توکیچنش نیست

آره داداش جفری عالیه روی این رام
توی کیچنش نیست چون توی XDA تاپیکشو بستن دیگه اینام از قوانین پیروی میکنن نمیزارن
من خودم الان همین رام رو با جفری دارم سازگاره

ورژن 2.7.1 هم داره آپلود میکنه طرف که چند تا باگشو بر طرف کرده چون کوکر منتظر برنامه ی JkaY هست که تم هاشو با اون سازکار کنه بعد توی کیچن تم هم میزاره
به محض اینکه بیاد اونم میزارم

arian007
28-09-2011, 18:48
سلام
من فارسی ساز فایل ضمیمه رو نصب کردم و تو نمایش فارسی مشکل ندارم ولی تو انتخاب زبان فارسی رو ندارم و نمیتونم تایپ کنم

ضمنا تو کیبورد جینجربرد وقتی زبان رو میخوای انتخاب کنی گوشی هنگ میکنه

amookochoolo
28-09-2011, 19:44
برنامه kitchen برای من باز نمیشه

Vahid KianfaR
29-09-2011, 00:59
سلام
من فارسی ساز فایل ضمیمه رو نصب کردم و تو نمایش فارسی مشکل ندارم ولی تو انتخاب زبان فارسی رو ندارم و نمیتونم تایپ کنم

ضمنا تو کیبورد جینجربرد وقتی زبان رو میخوای انتخاب کنی گوشی هنگ میکنه

خب واسه تایپ کردن از SmartKeyboard استفاده کنید
این مشکل Force Close رو توی ورژن 2.7.1 گفته حل کرده

برنامه kitchen برای من باز نمیشه

برنامه ی Kitchen pro رو از پست 1 بگیرید
1 بار برنامه رو پاک کنید دوباره نضب کنید (نباید مشکلی داشته باشه)
این کارو بکن ایشالا درست مبشه

arian007
29-09-2011, 09:31
مصرف باطریم خیلی بالاست البته وایپ نکردم چون میترسم برنامه هام پاک بشه
برای اینکه برنامه ها و دیتاش پاک نشه کدوم گزینه های وایپ رو میتونم انجام بدم؟

Vahid KianfaR
29-09-2011, 09:50
مصرف باطریم خیلی بالاست البته وایپ نکردم چون میترسم برنامه هام پاک بشه
برای اینکه برنامه ها و دیتاش پاک نشه کدوم گزینه های وایپ رو میتونم انجام بدم؟

بهترین کار اینه که از طریق Recovery قسمت Backup&restore یه بک آپ بگیری
بعد کلا Wipe کنی
بعد که وایپ کردی دوباره برو Recovery همون قسمت back&restore قسمت Advanced Restore فقط DATA رو restore کن (کل برنامه هات اینا رو ریستور میکنه)

کرنل هم جفری 2.1 بنصب

Wipe Dalvik,Wipe Cache هم بکن

azareei
29-09-2011, 11:25
آره داداش هر 2 طرف رو ضبط میکنه با کیفیت بالا و صدا شفافه

این برنامه کیچن را میشه رو بقیه رامهای با بیس 2.3.5 هم نصب کرد؟

Vahid KianfaR
29-09-2011, 11:30
این برنامه کیچن را میشه رو بقیه رامهای با بیس 2.3.5 هم نصب کرد؟

بله میشه ولی به جز کرنلا و مودمای توی کیچن استفاده از بقیه چیزاش ریسکه ممکنه رامتون بالا نیاد چون تم ها و mod ها مخضوض این رام گذاشته میشه بازم ریسکش با خودتونه

azareei
29-09-2011, 11:38
چجوری از عملکرد گوشی میشه بنچمارک گرفت؟

AMIN8282
29-09-2011, 11:48
سلام.
کار این برنامه kitchenpro چیه؟؟
یه توضیحی بدین عالی میشه.

amin2027
29-09-2011, 12:06
سلام
من تغییری در ظاهر گوشیم یعد نصب این رام نمی بینم.یه دونه تم هم دانلود و نصب کردم اما باز ظاهر گوشیم تغییر نکرد.فارسی هم جدا جدا نشون میده

dynasty
29-09-2011, 13:09
راست میگه
آقا چطوری تم رو تغییر بدبم؟
من تم رو از کیچن دانلود کردم ولی خوب که چی؟

amin2027
29-09-2011, 13:11
دوستان فارسی سازش تو کدوم قسمته؟

Advanced Ali-00
29-09-2011, 13:56
دوستان من با برنامه:
kitchenpro
رو نصب کردم همه کار باهاش میتونم انجام بدم مثل دانلود و...
ولی هرچی دان میکنم میزنم نصب بشه بعد گوشی ریبوت میشه ونصب میکنه ولی وقتی برمیگردم هیچ اتفاقی نمیفته!
مخصوصاًتم ها.
درضمن ورژن های بالاترشم واسم نصب نمیشه مثkitchen plusو....
چی کار کنم؟
راستی کرنل من:
http://pic.iran-forum.ir/images/03eowljszsdq1irz2f1.jpg

amin2027
29-09-2011, 15:47
من kitchen plus رو نصب کردم اما موقع اجرا force close میده.چه کار کنم دوستان

ehsan2004
29-09-2011, 20:11
من kitchen plus رو نصب کردم اما موقع اجرا force close میده.چه کار کنم دوستان

ممکنه ورژ«ه جدیدش اومده باشه و اون ورژن کار نکنه

دوستان فارسی سازش تو کدوم قسمته؟

فارسی سازه 2.3.5 درست کار نمیکنه اگه عجله دارید از فارسی سازیهای سایره رام ها با بیس 2.3.5 استفاده کنین

dynasty
29-09-2011, 20:23
ممکنه ورژ«ه جدیدش اومده باشه و اون ورژن کار نکنه

فارسی سازه 2.3.5 درست کار نمیکنه اگه عجله دارید از فارسی سازیهای سایره رام ها با بیس 2.3.5 استفاده کنین

چرا احسان جون فارسی سازش خوب کار میکنه اونی رو خودش تو کیچن گذاشته اونو من زدم قشنگ کار میکنه همه جا هم تو ایمیل و نت وهم تو sms

Vahid KianfaR
29-09-2011, 23:46
دوستان من با برنامه:
kitchenpro
رو نصب کردم همه کار باهاش میتونم انجام بدم مثل دانلود و...
ولی هرچی دان میکنم میزنم نصب بشه بعد گوشی ریبوت میشه ونصب میکنه ولی وقتی برمیگردم هیچ اتفاقی نمیفته!
مخصوصاًتم ها.
درضمن ورژن های بالاترشم واسم نصب نمیشه مثkitchen plusو....
چی کار کنم؟
راستی کرنل من:
http://pic.iran-forum.ir/images/03eowljszsdq1irz2f1.jpg

وارد برنامه Kitchen که میشی دکمه MENU رو بزن بعد برو Option بعد قسمت Select Server رام Ki3 رو انتخاب کن احتمالا الان KH3 هست که بره روی برنامه های Ki3 اون بالای برنامه سمت چپ مینویسه شما فقط از Kitchen Pro استفاده کن

الانم اولین تم این رام اومد که نصبش کردم چند تا آپدیت هم واسش اومد مثل کرنل و بقیه چیزا

-
-
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=629892&stc=1&d=1317328499

azareei
30-09-2011, 12:16
چجوری از عملکرد گوشی میشه بنچمارک گرفت؟

جواب بنده ندادید

Vahid KianfaR
30-09-2011, 13:10
جواب بنده ندادید

با برنامه ی ضمیمه شده

Raziel
30-09-2011, 13:43
تمی که گذاشته فقط notifications رو شامل میشه .
با اسکرین شاتی که گذاشته بودید فرق میکنه
ایکن ها رو چطور تغییر بدیم ؟
بعدش digital clock و accuweather در قسمت widget ها تو برنامه کیچن نبود

Vahid KianfaR
30-09-2011, 14:26
تمی که گذاشته فقط notifications رو شامل میشه .
با اسکرین شاتی که گذاشته بودید فرق میکنه
ایکن ها رو چطور تغییر بدیم ؟
بعدش digital clock و accuweather در قسمت widget ها تو برنامه کیچن نبود

خب تازه امروز برنامه ی JkaY v11 ریلیز شد به احتمال زیاد دیگه تم هاشم پورت میشه

برای پکیج کل ویجت ها این کارو بکنین:

برنامه کیچن اپ رو باز کنید دکمه منو رو بزنید

More>Setting>Select Server> Revolution Rom 2.6 (XXKH3

بعد برنامه رو ببندید روباره باز کنیدحالا برین قسمت Widget/Apps

اگه خواستین Transparent Widget Pack رو دانلود کنین
یا FULL PACKAGE WIDGETS/APPS

فقط Theme ها Mod ها رو از این قسمت نگیرین که مال بیس قدیمیه

بعد از این کار دوباره مراحل زیر رو برین:

برنامه کیچن اپ رو باز کنید دکمه منو رو بزنید

More>Setting>Select Server>

به جای Revolution Rom 2.6 این گزینه رو انتخاب کنید: Revolution Rom 2.7

اسکرین شات از گوشی خودمه !

yusefy
30-09-2011, 14:48
وحید جان دست گلت درد نکنه:cv:
زدن دکمه سپاس خالی کمه واسه زحمتای شما و باقی دوستان
عزییز یه کرنل کم مصرف غیر از جفری به من معرفی کن
من جفری فلش میزنم گوشیم رو مثلث زرد گیر میکنه و بالا نمیاد دلیلشو نمیدونم:ac:

Vahid KianfaR
30-09-2011, 14:52
وحید جان دست گلت درد نکنه:cv:
زدن دکمه سپاس خالی کمه واسه زحمتای شما و باقی دوستان

این چه حرفیه داداش

لطف داری شما

ایشالا شما و بقیه بچه های گل راضی باشین واسه من کافیه:cv::ax:

کرنل 1.7.4 Siyah هم خوبه

ولی جفری نباید گیر کنه داداش،اول CF-Root رو فلش بزن بعد جفری رو با برنامه ی CWM Manager (که بعد از فلش زدن Cf-Root نصب میشه) با اون گزینه ی Flash Kernel رو بزن درست میشه

Vahid KianfaR
30-09-2011, 15:25
Black Android 2.7.1

از اونجایی که تازه JkaY v11 اومده هنوز تم ها آپدیت نشده به جز 1 دونه تم که اومده

من یه چند تا تم تست کردم و فعلا این تم روی این رام به خوبی جواب داد

لینک مستقیم با قابلیت Resume از سرور Upload King (http://www.uploadking.com/NWRGIM0N74)

-
-
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=630250&stc=1&d=1317385503
-
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=630251&stc=1&d=1317385503
-
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=630252&stc=1&d=1317385503

yusefy
30-09-2011, 21:38
این چه حرفیه داداش

لطف داری شما

ایشالا شما و بقیه بچه های گل راضی باشین واسه من کافیه:cv::ax:

کرنل 1.7.4 Siyah هم خوبه

ولی جفری نباید گیر کنه داداش،اول CF-Root رو فلش بزن بعد جفری رو با برنامه ی CWM Manager (که بعد از فلش زدن Cf-Root نصب میشه) با اون گزینه ی Flash Kernel رو بزن درست میشه

داداش من به هر روشی فکرش رو کنی جفری رو فلش زدم اما رو مثلث زرد گیر میکنه بایداز اول رام رسمی رسم کنم و باقی داستان
با cf-root هم همین داستان و دارم واقعا عجیبه!!:dg:

Vahid KianfaR
30-09-2011, 22:24
داداش من به هر روشی فکرش رو کنی جفری رو فلش زدم اما رو مثلث زرد گیر میکنه بایداز اول رام رسمی رسم کنم و باقی داستان
با cf-root هم همین داستان و دارم واقعا عجیبه!!:dg:

eeee

پس یه کاری کن،اول از رامت Nand Backup بگیر
بعد رام اصلی رو بنصب،روش جفری رو فلش کن بعد دیگه رامت رو بنصب و دوباره جفری رو فلش کن
چون نباید مشکلی باشه خیلی عجیبه!

yusefy
01-10-2011, 00:09
eeee

پس یه کاری کن،اول از رامت Nand Backup بگیر
بعد رام اصلی رو بنصب،روش جفری رو فلش کن بعد دیگه رامت رو بنصب و دوباره جفری رو فلش کن
چون نباید مشکلی باشه خیلی عجیبه!

:bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp:
وحید جان من یه با برگشتم رو2.3.4 بعد 2.3.5 رو فلش زدم و با Jeffrey-SpeedFrey2.1.0sVx3-Stockvoltage روت کردم درست شد :bp:
این Stockvoltage بودن جفری مشکلی نداره؟
الان واسه نصب این رام wipe کنم؟
بی نهایت سپاس عزیز:ax:

Vahid KianfaR
01-10-2011, 01:31
:bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp::bp:
وحید جان من یه با برگشتم رو2.3.4 بعد 2.3.5 رو فلش زدم و با Jeffrey-SpeedFrey2.1.0sVx3-Stockvoltage روت کردم درست شد :bp:
این Stockvoltage بودن جفری مشکلی نداره؟
الان واسه نصب این رام wipe کنم؟
بی نهایت سپاس عزیز:ax:

ای ول خب خدارو شکر داداش خوشحال شدم

نه داداش مثلا چجور مشکلی؟ فکر نکنم ولتاژ هارو دست کار کرده باشه

واسه این رام نع نیازی به wipe نیست،خود رام موقع نصب Cache partition و Dalvik Cache رو Wipe میکنه (برای دیتا هم اصلا نیازی نیست وایپ کنید)

قربونت داداش ایشالا لذتشو ببری:ax:

Vahid KianfaR
01-10-2011, 07:19
تم زیبای Special+Edition_v2.1+KI3

روی این رام تست شد و بسیار زیبا و شیک هستش

لینک مستقیم دانلود تم از سرور Upload King (http://www.uploadking.com/NUDRPPHD98)

اسکرین شات:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=630418&stc=1&d=1317442711
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=630419&stc=1&d=1317442704
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=630420&stc=1&d=1317442711

amin2027
01-10-2011, 08:35
سلام وحید جان

شما با این رام میتونید به ad hoc وصل بشید.من تمام کارایی رو که تو این تاپیک(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=167927)رو گفته هم انجام دادم اما باز نشد.اگه میدونید لطفا کمک کنید

Vahid KianfaR
01-10-2011, 11:34
سلام وحید جان

شما با این رام میتونید به ad hoc وصل بشید.من تمام کارایی رو که تو این تاپیک(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=167927)رو گفته هم انجام دادم اما باز نشد.اگه میدونید لطفا کمک کنید

سلام

نه والا داداش اطلاعی ندارم یعنی اصلا به کارم نیومده تا حالا

AMIN8282
01-10-2011, 12:03
این رام با کرنل جدید siyah فوق العاده شده.
به هیچ وجه گرم نمیشه گوشی سرعتش هم خیلی خوبه.:ax:

yusefy
01-10-2011, 12:44
وحید جان داداش یه توضیح میدی این برنامه o/c daemon چه طور کار میکنه؟
من کاربرد پارامترهاش رو نمیشناس:ax:

Vahid KianfaR
01-10-2011, 13:20
وحید جان داداش یه توضیح میدی این برنامه o/c daemon چه طور کار میکنه؟
من کاربرد پارامترهاش رو نمیشناس:ax:

اول از همه اینکه کرنلت باید ساپورتش کنه

مثل برنامه SetCpu هستش

مثلا خوراکش کرنله Siah 1.7.7 هستش چون هم اور کلاک داره هم آندر کلاک

برای مثال میتونی وقتی صفحه روشنه کلاک ماکزیمم سی پی یو رو بزاری روی 1000
و مینیمم رو بزاری روی 100
دیفالتشون 1200 و 200 هستش

یا وقتی صفحه خاموشه میتونی کلاک min رو (که 200 هست ) 100 بزاری

از اینجور کارا برای مصرف کمتر

یا اورکلاک کنی به 1600 (بستگی به کرنل داره) برای سرعت بیشتر (مصرف هم بیشتر میشه)

Advanced Ali-00
01-10-2011, 15:39
سلام.
این رام دوربین گوشی منو نمیخونه جفتشونو!
کلاًنمیدونم چی میشه که مجبورم باتری رو دربیارم!

teer_tapar_toor
01-10-2011, 19:38
من این تم آخری رو که گذاشتین دانلود کردم و نصب کردم اما هیچ تغییری تو ظاهر ایجاد نشد.علت چیه؟
و اینکه Widgets ساعت و آب و هوا نداره این رام؟

Vahid KianfaR
02-10-2011, 10:50
سلام.
این رام دوربین گوشی منو نمیخونه جفتشونو!
کلاًنمیدونم چی میشه که مجبورم باتری رو دربیارم!

eee یعنی دوربین کار نمیکنه؟ عجیبه؟
ورژنش 2.7 هست یا 2.7.1؟

اینو بنصب:

من به آقا احسان گفتم آپدیت جدید اومده نمیدونم پست اول رو آپدیت کردن یا نه
مشکلاتت حل میشه
دوربینم مشکلی نداره میخوای از Kitchen اون MOD های دوربین رو بگیر که با دکمه Vol میشه عکس گرفت و یه آپدیت هم واسه دوربین هستش که کیفیت رو خیلی بهتر میکنه

من این تم آخری رو که گذاشتین دانلود کردم و نصب کردم اما هیچ تغییری تو ظاهر ایجاد نشد.علت چیه؟
و اینکه Widgets ساعت و آب و هوا نداره این رام؟

اون اسکرین شات از گوشی خودمه
میخوای یه بار Wipe Dalvik بکن بعد تم رو بنصب الان توی Kitcen هم چند تا تم گذاشته
یکیش همینه که اینجا گذاشتم

واسه Widget آب و هوا هم رام های کاستوم بعضی هاشون ندارن بر میدارم که رام سبک شه
ولی از توی Kitchen میتونی بگیری صفحه قبل توضیح دادم چجوری

ehsan2004
02-10-2011, 19:08
ورژنه جدید به پست اول منتقل شد

azareei
03-10-2011, 07:55
لینک مستقیم مشکل داره

Vahid KianfaR
03-10-2011, 08:34
لینک مستقیم مشکل داره

اون لینکه مشکل داره یعنی اشتباه شده از این استفاده کن:

این درسته

azareei
03-10-2011, 09:27
اون لینکه مشکل داره یعنی اشتباه شده از این استفاده کن:

http://www.uploadking.com/yo9f71krf4

این درسته

آقا وحید برای نصب رام حتما باید رام بیس 2.3.5 را هم نصب بکنم یا نه نیازی نیست؟

Vahid KianfaR
03-10-2011, 09:58
آقا وحید برای نصب رام حتما باید رام بیس 2.3.5 را هم نصب بکنم یا نه نیازی نیست؟

اگه نصب کنی بهتره (میگن ) منم بدون رام بیس تا حالا تست نکردم ولی کلا خوندم توی فروم ها بدون رام بیس هم نصبیدن و مشکلی نداشتن اصلا

arian007
03-10-2011, 12:59
سلام
من از موقعی که این رام رو نصب کردم با اینترنت مشکل دارم و نمیتونم هیچ صفحه ای یا مارکتی رو باز کنم
البته فقط با اپرا مینی میشه وارد سایتها شد با رام wanam هم همین مشکل رو دارم به نظر شما مشکل از کجاست؟

azareei
03-10-2011, 15:41
آقا برای تعویض تم ها چه کاری باید انجام بدیم؟
نحوه نصب تم ها در نرم افزار کیچن (وقتی آنرا برای دانلود مارک می کنیم) چه کار باید کرد؟

Vahid KianfaR
03-10-2011, 16:56
آقا برای تعویض تم ها چه کاری باید انجام بدیم؟
نحوه نصب تم ها در نرم افزار کیچن (وقتی آنرا برای دانلود مارک می کنیم) چه کار باید کرد؟

مارکشون که کردی دکمه Menu رو بزن بعد Apply کن دانلود میکنه بعدم install رو میزنی نصب میکنه

azareei
03-10-2011, 21:19
مارکشون که کردی دکمه menu رو بزن بعد apply کن دانلود میکنه بعدم install رو میزنی نصب میکنه

یعنی هر دفعه باید تم ها را از نو نصب کنم یا لزومی نیست؟
جطور میشه تم گوشی را (از تمهای موجود گوشی) عوض کرد؟

Vahid KianfaR
03-10-2011, 22:57
یعنی هر دفعه باید تم ها را از نو نصب کنم یا لزومی نیست؟
جطور میشه تم گوشی را (از تمهای موجود گوشی) عوض کرد؟

نه 1 بار که دانلود بشه توی 1 فولدر ذخیره میشه به اسم Revolution دفعه بعد یا میتونی از ریکاوری نصبشون کنی یا با از طریق kitchen

اون تم هارو باید از Kitchen دانلود کنی (خود رام توش تم نیست)
این کوکر تم هایی که هستش رو روی رام خودش پورت میکنه و میزاره توی Kitchen حالا باید دانلود کنین و بنصبین

mehdisatss
04-10-2011, 00:21
آقا ما هر کاری کردیم نشد این فارسی سازش کار نمیکنه!!
با فول وایپ / بدون فول وایپ / ریست فکتوری قبل و بعد !!
رامو نصب کردم کیچنش خوبه بوت انیمیشنش و تاچ ویز جدید و ... تونستم تغییر بدم ولی هر بلایی سرش اوردم فارسی رو نمیشناسه تو زبانای کیبردشم فارسی نداره اضافه کنم
نه میتونم فارسی بنویسم نه بخونم!!
چی کار کنم اساتید؟؟

Z E U S
04-10-2011, 08:35
آقا ما هر کاری کردیم نشد این فارسی سازش کار نمیکنه!!
با فول وایپ / بدون فول وایپ / ریست فکتوری قبل و بعد !!
رامو نصب کردم کیچنش خوبه بوت انیمیشنش و تاچ ویز جدید و ... تونستم تغییر بدم ولی هر بلایی سرش اوردم فارسی رو نمیشناسه تو زبانای کیبردشم فارسی نداره اضافه کنم
نه میتونم فارسی بنویسم نه بخونم!!
چی کار کنم اساتید؟؟

لازم به وایپ نیست شما بعد از نصب رام وبا استفاده از برنامه RevolutionRom Kitchen App
(http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=629189&d=1317199098) فایل RTL_full_support_v3 از قسمت mod برنامه انتخاب و بعد aplly کرده بعد از دانلود از همانجا install میکنید.

yusefy
04-10-2011, 22:04
وحید جان من بعضی تم هارو که از کیچن نصب میکنم گوشی رو مثلث زرد گیر میکنه
مخصوصا تم miuibuntu که امروز ریلیز شد و من کلی منتظرش بودم
راه حلی نداره؟:ac:

Vahid KianfaR
04-10-2011, 22:55
وحید جان من بعضی تم هارو که از کیچن نصب میکنم گوشی رو مثلث زرد گیر میکنه
مخصوصا تم miuibuntu که امروز ریلیز شد و من کلی منتظرش بودم
راه حلی نداره؟:ac:

توی XDA خوندم این 2 مورد رو گفته بودن:

میگن روی کرنل siyah 1.7.8 تست کردن درست جواب داده
یه عدم میگن اول Theme Restore Package رو نصب کنین بعد این تم رو نصب کنین

yusefy
05-10-2011, 01:20
ﺗﻮﯼ XDA ﺧﻮﻧﺪﻡ ﺍﯾﻦ 2 ﻣﻮﺭﺩ ﺭﻭ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩﻥ:

ﻣﯿﮕﻦ ﺭﻭﯼ ﮐﺮﻧﻞ siyah 1.7.8 ﺗﺴﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﺩﺭﺳﺖ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩﻩ
ﯾﻪ ﻋﺪﻡ ﻣﯿﮕﻦ ﺍﻭﻝ Theme Restore Package ﺭﻭ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯿﻦ ﺑﻌﺪ ﺍﯾﻦ ﺗﻢ ﺭﻭ ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯿﻦ

ﻭﺣﻴﺪ ﺟﺎﻥ ﻳﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﺱ~ﺍﺱ ﺍﺯ ﺯﺣﻤﺎﺗﺖ ﺍﻣﺎ ﻫﻴﭻ ﮐﺪﻭﻡ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺪﺍﺩ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ
ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺯ ki3 ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎﺷﻪ????!

Raziel
05-10-2011, 14:59
من با تم farnkenstein's blule monky و orange monky مشکلی نداشتم ولی تمهای دیگه رو آرم گالکسی گیر میکنه با خود theme restore هم همین مشکل رو داره با تعویض کرنل هم مشکلش حل نشد

Vahid KianfaR
05-10-2011, 15:13
ﻭﺣﻴﺪ ﺟﺎﻥ ﻳﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﺱ~ﺍﺱ ﺍﺯ ﺯﺣﻤﺎﺗﺖ ﺍﻣﺎ ﻫﻴﭻ ﮐﺪﻭﻡ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﺪﺍﺩ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ
ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺯ ki3 ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎﺷﻪ????!

خواهش میکنم داداش این چه حرفیه
والا نمیدونم منم دیگه نشد تست کنم این رام HyperDroid اومد رام هاش رو واسه hd2 خیلی دوست داشتم دیگه ریختمش ببینم چجوریه

آخه واسه بعضی ها جواب داده بود توی XDA خونده بودم

خود سازنده رام گفته این مشکلات مال JkaY v11 هست باید منتظر آپدیت از طرف اون باشیم
دارم پست های XDA رو میخونم الان گفته که Restore Package جدید رو میزاره که مشکلاتو حل میکنه

I will now build a new Restore Packages, that includes more apps and the default theme with Jkay support.

In this way you should not have any issue by applying a theme on top of the restore package..

-
-
-

Raziel
05-10-2011, 15:51
ورژن جدید theme restore به برنامه کیچن اضافه شد

Red Line
06-10-2011, 10:33
سلام به دوستان عزیز من این رام رو نصب کردم فارسی هم درست دیده میشه و حتی میتونم فارسی هم بنویسم فقط مشکل من اینه که موقع ارسال اس ام اس فارسی یه پیغام میده و بعد ارسال میشه طرف مقابل اس ام اسی که از من دریافت میشه رو به صورت علامت سئوال میبنه حالا یکی لطف کنه بگه مشکل از کجاست دو مدل مختلف کیبورد هم نصب کردم اما نشد که نشد

Vahid KianfaR
06-10-2011, 10:38
سلام به دوستان عزیز من این رام رو نصب کردم فارسی هم درست دیده میشه و حتی میتونم فارسی هم بنویسم فقط مشکل من اینه که موقع ارسال اس ام اس فارسی یه پیغام میده و بعد ارسال میشه طرف مقابل اس ام اسی که از من دریافت میشه رو به صورت علامت سئوال میبنه حالا یکی لطف کنه بگه مشکل از کجاست دو مدل مختلف کیبورد هم نصب کردم اما نشد که نشد

برنامه اس ام اس رو باز کن برو قسمت Setting بعد input Mode رو روی Automatic بزار درست میشه

yusefy
06-10-2011, 14:21
از دوستان کسي ميتونه واسه ورژن جديد ريستور تم لينک مستقيم بذاره?
من الان رو يه رام ديگم کيچن روش اينو دان نميکنه!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Vahid KianfaR
06-10-2011, 15:34
از دوستان کسي ميتونه واسه ورژن جديد ريستور تم لينک مستقيم بذاره?
من الان رو يه رام ديگم کيچن روش اينو دان نميکنه!

من الان رامم HyperDroid هستش تست کردم دانلود میکنه که
کلا اونجا چک نمیکنه که رامت چی هست هر رامی باشه واسش دانلود میکنه

yusefy
06-10-2011, 18:17
من الان رامم HyperDroid هستش تست کردم دانلود میکنه که
کلا اونجا چک نمیکنه که رامت چی هست هر رامی باشه واسش دانلود میکنه

وحيد جان منم الان رو همين رامم همه چيو دان ميکنم بي مشکل اما همين يه فايل رو اصلا دان نميکنه!!!
بعد داداش من يه هد ست جبرا bt3030 دارم اومدم رو رام نميشناسدش !
راه حلي سراغ داري عزيز

Vahid KianfaR
06-10-2011, 22:30
وحيد جان منم الان رو همين رامم همه چيو دان ميکنم بي مشکل اما همين يه فايل رو اصلا دان نميکنه!!!
بعد داداش من يه هد ست جبرا bt3030 دارم اومدم رو رام نميشناسدش !
راه حلي سراغ داري عزيز

sent from my gt-i9100 using tapatalk

اتفاقا وقتی گفتی من تست کردم دیدم داره دانلود میکنه یه 2-3% رفت دیگه کنسل کردم
منم جبرا دارم اول نمیشناخت امروز یه تمی اومدم بریزم گوشی بالا نیومد مجبور شدم رام رو دوباره بریزم بعد الان میشناسه :4: میخوای 1 بار دیگه رام رو بریز احتمالا درست بشه

matarsaak_m
11-10-2011, 01:25
بابا عجب رام توپیه

soft_b
11-10-2011, 10:14
داداش کیفیت دوربینش به پای رام lite ning میرسه یا نه؟
اگه میرسه که همینو نصب کنم

Vahid KianfaR
11-10-2011, 10:59
داداش کیفیت دوربینش به پای رام lite ning میرسه یا نه؟
اگه میرسه که همینو نصب کنم

آره داداش شما از توی Kitchen قسمت MOD برنامه های

Camera Mod-HW Buttons و Camera Mod-Potatoman Silent رو بنصب هم با کلید ولوم میتونی عکس بگیری (مثل اکثر رام های کاستوم) هم کیفیت خیلی میره بالا

soft_b
11-10-2011, 11:34
من تم miui رو نصب کردم و ریستارت شد
ولی رو مثلث گیر میکنه. هر کاری هم کردم نشد بیاد بالا
factory rerset هم کردم

Vahid KianfaR
11-10-2011, 11:59
من تم miui رو نصب کردم و ریستارت شد
ولی رو مثلث گیر میکنه. هر کاری هم کردم نشد بیاد بالا
factory rerset هم کردم

این تم Miui رو هم مام نتونستیم نصب کنیم خیلی ها هم توی XDA مشکل داشتن! آخرشم نفهمیدیم باید چیکار کنیم تم های دیگه کار میکنه مشکلی ندارن من همه رو تست کردم

soft_b
11-10-2011, 12:28
از نظر زیبایی و روانی بهترین تم کدوم هست؟

Vahid KianfaR
11-10-2011, 12:47
از نظر زیبایی و روانی بهترین تم کدوم هست؟

تم که کلا سلیقه ایه ولی من اول تم GingerWay Blue Ocean v2 رو بیشتر از بقیه دوس دارم (الانم همینو دارم رو گوشی)

بعدم تم Revolution Super

soft_b
11-10-2011, 13:10
من نمیدونم چرا کرنل siyah 1.8 رو که میزنم رو مثلث زرد رنگ گیر میکنه
دیگه تو ریکاوری هم نمیره.
الان 3بار هست که هی دارم فلش میزنم

RadeoN
11-10-2011, 13:39
من نمیدونم چرا کرنل siyah 1.8 رو که میزنم رو مثلث زرد رنگ گیر میکنه
دیگه تو ریکاوری هم نمیره.
الان 3بار هست که هی دارم فلش میزنم

دوست عزیز به ورژن قبلی کرنل فلش بزن

soft_b
11-10-2011, 15:23
بعضی جاهاش یه زره lag داره
نمیشه کاریش کرد؟

bynam
11-10-2011, 16:12
من هم این رام رو نصب کردم و به نظرم رام بسیار خوبی امده

اگه ممکنه کم مصرف ترین کرنل برای این رام رو معرفی بفرمایید

در ضمن نصب چه چیزهایی از روی Kitchen توصیه میشه چون بسکه زیاد است نمیدونم کدامها لازم و یا بدردخور است

با تشکر

Vahid KianfaR
11-10-2011, 22:00
من هم این رام رو نصب کردم و به نظرم رام بسیار خوبی امده

اگه ممکنه کم مصرف ترین کرنل برای این رام رو معرفی بفرمایید

در ضمن نصب چه چیزهایی از روی Kitchen توصیه میشه چون بسکه زیاد است نمیدونم کدامها لازم و یا بدردخور است

با تشکر

از توي کيچن کرنل speedmod t41 رو بنصب واقعا عاليه روي اين رام والا موارد مختلفي داره توضيح نوشته زير هر برنامه توي کيچن ببين کدوم به کارت مياد

aggus
12-10-2011, 01:36
سلام

من این Kitchen رو نصب میکنم Force Close میشه !!

فک کنم ورژن 1.8 اومده !!

اگه میشه بزارینش !

Vahid KianfaR
12-10-2011, 10:19
سلام

من این Kitchen رو نصب میکنم Force Close میشه !!

فک کنم ورژن 1.8 اومده !!

اگه میشه بزارینش !

نه داداش آخرین ورژن همون 1.5 هستش شما Kitchen Pro رو باید نصب کنی آخه پستا ترکیب شده شاید اونی که پست 1 هست مشکل داره

از اینجا بگیر:

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=732825&d=1317142707

aggus
12-10-2011, 11:59
نه داداش آخرین ورژن همون 1.5 هستش شما kitchen pro رو باید نصب کنی آخه پستا ترکیب شده شاید اونی که پست 1 هست مشکل داره

از اینجا بگیر:

http://forum.xda-developers.com/atta...5&d=1317142707

عزیز منم از همین جا گرفتم ولی فورس کلوز میده ! یه سوال باید با چی پی ان باشه ؟؟؟؟

kiuna
12-10-2011, 13:57
دوستان من تازه گوشی رو خریدم! تا حالا گوشی اندرویدی نداشتم و رام عوض نکردم
رام روی گوشی 2.2.3 هست با زبون فارسی !
می خوام رام رو به این رام تغییر بدم اول باید به رام 2.3.5 تغییر بدم ؟

soft_b
12-10-2011, 14:19

دوست عزیز شما باید اول بیس رامتون رو عوض کنید و به 2.3.5 تغییر بدید
برای این کار در بخش رام ها رام رسمی 2.3.5 رو دانلود کنید و فلش بزنید. بعد از این کار از پست اول رام leomar رو دانلود و بعد فلش بزن
فقط یادت باشه بیس رام ها باید یکی باشه. که واسه این رام هم 2.3.5 هست.

C0D3R
12-10-2011, 14:22

سلام

دوست عزيز اول اين رام (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=170514)رو نصب كن طبق آموزشش و بعد روتش كن و در آخر اين رام رو نصب كن

Vahid KianfaR
12-10-2011, 14:55
عزیز منم از همین جا گرفتم ولی فورس کلوز میده ! یه سوال باید با چی پی ان باشه ؟؟؟؟

نه نیازی نداره فقط اینترنت میخواد (Wifi یا GPRS)
عجیبه که FC میده واسه شما !!!

kiuna
12-10-2011, 15:49
ممنون دوستان من دارم رام 2.3.5 رو دانلود می کنم تا به امید خدا طبق اموزش بتونم
عمل کنم

teer_tapar_toor
12-10-2011, 21:21
آقا خیر سرمون اومدیم تم GingerWay Blue Ocean v2 رو نصب کنیم.از کیچن دانلودش کردیم و نصب کردیم وقتی گوشی ریبوت شد زد No Service بعد چند ثانیه هم صفحه مشکی میشه گوشی انگاری خاموش میشه.تم Special رو دوباره نصب کردم بازم همونطوره.چی کار کنم درست بشه؟

ehsan2004
13-10-2011, 18:16
آقا خیر سرمون اومدیم تم gingerway blue ocean v2 رو نصب کنیم.از کیچن دانلودش کردیم و نصب کردیم وقتی گوشی ریبوت شد زد no service بعد چند ثانیه هم صفحه مشکی میشه گوشی انگاری خاموش میشه.تم special رو دوباره نصب کردم بازم همونطوره.چی کار کنم درست بشه؟

عزیزم تنها راه حلش اینه که یا اگه بکاپ گرفتید ریستورش کنی
یا اینکه دوباره رام را نصب کنین
منتها حتما قبل از نصب وایپ کنین

teer_tapar_toor
13-10-2011, 20:51
عزیزم تنها راه حلش اینه که یا اگه بکاپ گرفتید ریستورش کنی
یا اینکه دوباره رام را نصب کنین
منتها حتما قبل از نصب وایپ کنین

احسان جان رام رو 5 بار عوض کردم.رام اصلی و این رام کوک شده نصب میشه.اما کرنل که نصب میکنم تو بوت گیر میکنه.بعد wib davlic هم نمیشه.اگه میشه راهنمایی کن چیکار کنم

kiuna
13-10-2011, 22:18
ممنون دوستان
رام رو تونستم نصب کنم فقط اون مثلث زرد رنگ الان هست اون رو با همون
روشی که مثلث زرد رنگ رام 2.3.5 رسمی رو پاک کردم می تونم پاک کنم ؟؟
درضمن اولش که لود میشه خیلی طول میکشه تا لود بشه و بالا بیاد

الان یه مشکلی که دارم اینه که زبان خواندن و نوشتن فارسی ندارم
تو پست اول چندتا فایل ضمیمه شده اما روش نصبش رو نگفتید
ممنون میشم راهنمایی کنید

kiuna
14-10-2011, 11:01
مشکل مثلث زرد رو با همون کرنل برطرف کردم
الان فقط گیرم سر این فارسی خوندن و فارسی نوشتن هست
دوستان اگر راهنمایی کنید ممنون میشم :bn:

kiuna
15-10-2011, 09:13
من فارسی ساز پست اول رو خواستم از طریق ریکاوری مود نصب کنم
موقع نصب ارور میده

kiuna
16-10-2011, 09:49
من برنامه فارسی ساز رو از کیچن پرو دانلود کردم و و مثل دفعه قبل موقع نصب اررور داد
و نصب نشد ! کسی همچین مشکلی نداشته !!!:dy:

هیچکس اینجا جواب ادم رو نمیده !
خسته شدم! :be:

mahdi458
16-10-2011, 10:17
من برنامه فارسی ساز رو از کیچن پرو دانلود کردم و و مثل دفعه قبل موقع نصب اررور داد
و نصب نشد ! کسی همچین مشکلی نداشته !!!:dy:

هیچکس اینجا جواب ادم رو نمیده !
خسته شدم! :be:

سلام دوست عزيز
اگه مي تونيد دو فايل framework.jar و libandroid_runtime.so را جايي اپ كنيد بنده براتون فارسي ساز درست ميكنم.
رام كه بصورت zip هستش رو باز كنيد و به فولدر system رفته و فايل framework.jar را از مسير system/framework و فايل libandroid_runtime.so را از مسير system/lib برداريد .

kiuna
16-10-2011, 12:10
داداش خدا خیرت بده ! بالاخره یکی اینجا جواب ما رو داد !
من از خود کیچن پرو هم فارسی ساز خود رام رو تونستم دانلود کنم اما متاسفانه موقع نصب ارور میده
ارورشم همچین چیزی هست تائید (امضا انجام نشد )
فایلهایی که گفته بودی برات اپلود کردم
اگر نشد رام رو عوض میکنم خسته شدم!
از اینجا (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://alibati.persiangig.com/file.rar) می تونی دانلود کنی

اینم عکس اروری که موقع نصب میده
http://alibati.persiangig.com/20111016465.jpg

mahdi458
16-10-2011, 12:24
داداش خدا خیرت بده ! بالاخره یکی اینجا جواب ما رو داد !
من از خود کیچن پرو هم فارسی ساز خود رام رو تونستم دانلود کنم اما متاسفانه موقع نصب ارور میده
ارورشم همچین چیزی هست تائید (امضا انجام نشد )
فایلهایی که گفته بودی برات اپلود کردم
اگر نشد رام رو عوض میکنم خسته شدم!
از اینجا (http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://alibati.persiangig.com/file.rar) می تونی دانلود کنی

اینم عکس اروری که موقع نصب میده
http://alibati.persiangig.com/20111016465.jpg

خواهش ميكنم عزيز. فايلهايي كه خواستم رو اپ كنيد فارسي ساز sms‌ و اينترنت رو براتون درست ميكنم. درضمن فكر ميكنم گوشي شما روت نشده چرا كه محيط ريكاوري 3e هستش ، اگه اينجوريه با كرنالي روتش كنيد تا محيط ريكاوري 2e بشه و بتونيد فايل zip شده و كاستوم رام نصب كنيد.

kiuna
16-10-2011, 12:59
خواهش ميكنم عزيز. فايلهايي كه خواستم رو اپ كنيد فارسي ساز sms‌و اينترنت رو براتون درست ميكنم. درضمن فكر ميكنم گوشي شما روت نشده چرا كه محيط ريكاوري 2e هستش ، اگه اينجوريه با كرنالي روتش كنيد تا محيط ريكاوري 3e بشه و بتونيد فايل zip شده و كاستوم رام نصب كنيد.

درود
ممنون دوست عزیز! من براتون اپلود کردم تو پست قبل !
پس من باید دوباره روت کنم دیگه!

Vahid KianfaR
16-10-2011, 13:19
درود

شرمنده این اینترنت ما مورد داشت سایت هم که بدتر از اینترنت

دوست عزیز شما باید با یه کرنل که با ODIN فلش میکنی گوشیتو روت کنی مثل SpeedMod t41
بعد همه چی از توی Kitchen میتونی نصب کنی

شما الان هیچی نمیتونی نصب کنی

مهدی جان توضیح کامل رو دادن

وگرنه مشکلی نیستش حتما هم از فارسی ساز توی Kitchen استفاده کنید (بعد از روت کردن)

mahdi458
16-10-2011, 13:23
درود

دوست عزيز هنگام درست كردن فارسي ساز تو مرحله اخر و درست كردن بچ ارور ميده. با توجه به اينكه حجم فايل framework.jar فارسي نشده كمتر از 4 مگ ودر حدود 3.8 مگا براي كاستوم رامهامي باشه ولي براي رام شما حجم framework.jar حدود 4.1 مگا هستش فكر ميكنم قبلا فارسي ساز بهش اضافه شده ،چك كنيد فارسي را توي اس ام اس ساپورت ميكنه يا نه .
حتما كيبورد ي كه فارسي را ساپورت ميكنه رو از ادرس زير دانلود و نصب كنيد . لطفا چك كنيد و بهم خبرشو بيزحمت بديد. ممنون
-Smart Keyboard Pro v4.5.0
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165133

بله بايستي با كرنالي روتش كنيد شما به ريكاوري بريد نوشته هاش ابي رنگ و بالاي صفحه 3e نوشته شده . به شما اجازه نصب فايل بصورت update بصورت zip را ميده و براي نصب كاستوم رام و فارسي ساز نياز به روت كردن هستش از ادرس هاي زير كرنال را دانلود و فلش كنيد.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160260
و
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164200

درضمن با تشكر از اقا محمد عزيز اموزش زير هم كامل و جامع هستش و مي تونيد استفاده بفرماييد.
آموزش گام به گام از نحوه روت كردن SGS2 و از بين بردن علامت مثلث زرد رنگ
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273261&postcount=2

kiuna
16-10-2011, 17:53
دوست عزيز هنگام درست كردن فارسي ساز تو مرحله اخر و درست كردن بچ ارور ميده. با توجه به اينكه حجم فايل framework.jar فارسي نشده كمتر از 4 مگ ودر حدود 3.8 مگا براي كاستوم رامهامي باشه ولي براي رام شما حجم framework.jar حدود 4.1 مگا هستش فكر ميكنم قبلا فارسي ساز بهش اضافه شده ،چك كنيد فارسي را توي اس ام اس ساپورت ميكنه يا نه .
حتما كيبورد ي كه فارسي را ساپورت ميكنه رو از ادرس زير دانلود و نصب كنيد . لطفا چك كنيد و بهم خبرشو بيزحمت بديد. ممنون
-Smart Keyboard Pro v4.5.0
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=165133

بله بايستي با كرنالي روتش كنيد شما به ريكاوري بريد نوشته هاش ابي رنگ و بالاي صفحه 3e نوشته شده . به شما اجازه نصب فايل بصورت update بصورت zip را ميده و براي نصب كاستوم رام و فارسي ساز نياز به روت كردن هستش از ادرس هاي زير كرنال را دانلود و فلش كنيد.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=160260
و
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164200

درضمن با تشكر از اقا محمد عزيز اموزش زير هم كامل و جامع هستش و مي تونيد استفاده بفرماييد.
آموزش گام به گام از نحوه روت كردن SGS2 و از بين بردن علامت مثلث زرد رنگ
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273261&postcount=2

واقعا ممنونم! بعد از اینکه روت کردم فارسی ساز نصب شد بعد کرنل جفری رو ریختم
و بعدش هم با کرنل رام روت کردم که مثلث زرد هم رفت
کیبورد فارسی رو هم ریختم فقط یه مشکلی هست
وقتی تو قسمت مسیج می خوام کیبورد رو انتخاب کنم روی 123 کلیک میکنم
و current languages رو به فارسی تغییر میدم و دوباره باز برای انگلیسی همین
مسیر رو طی میکنم تو رام فارسی قبلی space رو نگه می داشتم میشد
همون جا کیبورد فارسی وانگلیسی رو انتخاب کنی که برای مسیج
فارسی و انگلیسی خیلی راحت بودم اما اینجا مشکله

mahdi458
16-10-2011, 18:07
واقعا ممنونم! بعد از اینکه روت کردم فارسی ساز نصب شد بعد کرنل جفری رو ریختم
و بعدش هم با کرنل رام روت کردم که مثلث زرد هم رفت
کیبورد فارسی رو هم ریختم فقط یه مشکلی هست
وقتی تو قسمت مسیج می خوام کیبورد رو انتخاب کنم روی 123 کلیک میکنم
و current languages رو به فارسی تغییر میدم و دوباره باز برای انگلیسی همین
مسیر رو طی میکنم تو رام فارسی قبلی space رو نگه می داشتم میشد
همون جا کیبورد فارسی وانگلیسی رو انتخاب کنی که برای مسیج
فارسی و انگلیسی خیلی راحت بودم اما اینجا مشکله

خواهش ميكنم ،خوشحالم كه مشكلتون حل شد.
عرض كنم براي زبان فارسي :
1- برای نمایش صحیح پیشنهاد کلمات فارسی گزینه RTL Suggestions را از مسیر Setting > Language & Keyboard > Smart Keyboard Pro Settings > Language غیر فعال کنید. در صورت عدم غيرفعال كردن تيك ، هنگام تايپ فارسي كلمات روي قسمت نوار پيشنهاد دهنده كلمه برعكس نمايش داده مي شود.
2- براي اضافه كردن زبان نوشتاري دلخواه از مسير Setting > Language & Keyboard > Smart Keyboard Pro Settings > Language > Language selection key زبانهاي فارسي و انگليسي را انتخاب كنيد.
بعد انجام اينكار كنار دكمه 123 ،زبان كيبورد اضافه ميشه و براحتي مي تونيد زبان فارسي يا انگليسي را انتخاب بفرماييد.( به عكس هاي ضمايم توجه كنيد.)

teer_tapar_toor
16-10-2011, 19:24
دوستان من روی این رام هر کرنلی رو نصب میکنم رو مثلث زرد گیر میکنه.دوباره cf-root رو که با اودین نصب میکنم درست میشه.خدایی بدون کرنل خیلی سخته.لطفا راهنمایی کنید

Vahid KianfaR
17-10-2011, 13:58
دوستان من روی این رام هر کرنلی رو نصب میکنم رو مثلث زرد گیر میکنه.دوباره cf-root رو که با اودین نصب میکنم درست میشه.خدایی بدون کرنل خیلی سخته.لطفا راهنمایی کنید
داداش شما کرنل رو از توي کيچن دانلود و نصب کن،کلا نبايد مشکلي باشه ولي اين کار رو انجام بده اگه نشد يه کرنل مثل اسپیدمود رو با odin فلش کن درست ميشه اينم واسه محکم کاري ميگم چون بعضي از دوستان پ.خ ميدادن بعد معلوم شد بعد از نصب کرنل ريکاري رو نصب ميکنن،که باعث بالا نيومدن گوشي ميشد (محض اطمينان گفتم فقط) نيازي به ريکاوري ديگه نيست

Sent from my GT-I9100

Red Line
17-10-2011, 16:50
سلام برای از بین بردن مثلث زرد رنگ تو این رام چکار باید بکنم ؟

kiuna
17-10-2011, 18:40
منم همین مشکل رو دارم ! کرنل رام اصلی رو می ریختم درست میشد اما رام کلا قاطی میکرد
و همون مشکل نصب نشدن رو که کلی سرش بدبدختی کشیدم!
الان کرنل جفری رو ریختم اما مثلث زرد هست ! این کرنل اسپید مود رو باید از خود کیچن دانلود کنیم و از ریکاوری نصب کنیم

ehsan2004
17-10-2011, 19:14

واسه از بین بردنه مثلث زرد رنگ باید کابله جیگ تهیه کنین
اگه میتونین خودتون بسازید اگرم نه که میتونین از این تاپیک کمک بگیرید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=171877

اگر نتونستید پست بدید بهم P.m بدید

منم همین مشکل رو دارم ! کرنل رام اصلی رو می ریختم درست میشد اما رام کلا قاطی میکرد
الان کرنل جفری رو ریختم اما مثلث زرد هست ! این کرنل اسپید مود رو باید از خود کیچن دانلود کنیم و از ریکاوری نصب کنیم

کرنله جفری کرنله خوبی هست و مشکلی نداره
روی هر رامی نمیشه هر کرنلی زد
واسه ریختن کرنل به توضیخات کوکرش توجه کنین
واسه از بین بردنه مثلث هم در بالا واسه دوستوتن توضیح دادم

teer_tapar_toor
17-10-2011, 19:47
داداش شما کرنل رو از توي کيچن دانلود و نصب کن،کلا نبايد مشکلي باشه ولي اين کار رو انجام بده اگه نشد يه کرنل مثل اسپیدمود رو با odin فلش کن درست ميشه اينم واسه محکم کاري ميگم چون بعضي از دوستان پ.خ ميدادن بعد معلوم شد بعد از نصب کرنل ريکاري رو نصب ميکنن،که باعث بالا نيومدن گوشي ميشد (محض اطمينان گفتم فقط) نيازي به ريکاوري ديگه نيست

Sent from my GT-I9100

وحید جان از کیچن siyah رو دانلود کردم نصب کردم نشد.اسپیدمود رو با اودین نصب کردم باز نشد.واقعا نمیدونم مشکل از کجاست.

matarsaak_m
17-10-2011, 20:51
من کرنل Siyah-v2.0beta6-CWM رو با سیستم دانلود کردم و توی حافظه کپی کردم
بعدش از طریق CWM نصب کردم مشکلی نداشت و راحت بالا امد
دوستان اگه دیدید بالا نمیاد یه بار باتری رو در بیارید و دوباره گوشی رو روشن کنید و کمی صبر کنید
اینم اسکرین شات
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=636727&stc=1&d=1318873826

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=636728&stc=1&d=1318873826
کلا من هر تمی روی این رام نصب میکنم اخ نمیگه در حالی که با رام های دیگه مشکل داشتم

Vahid KianfaR
17-10-2011, 21:34

برای از بین برون مثلث زرد یه کار خیلی راحت میگم انجام بده نیازی به کابل jig و اینام نیست

روی همین کرنلی که داری یه کرنل اصلی فلش کن (الان گوشیت هم روت هستش هم مثلث زرد نیست)
حالا کرنل مورد نطرتو از طریق Recovery نصب کن

الان دیگه کرنلی که میخوای رو داری + اینکه مثلث هم نیست

وحید جان از کیچن siyah رو دانلود کردم نصب کردم نشد.اسپیدمود رو با اودین نصب کردم باز نشد.واقعا نمیدونم مشکل از کجاست.

برای مثلث زرد که بالا توصیح دادم
ولی کلا عجیبه که مشکل کرنل دارین! من که تا حالا به این مشکل بر نخوردم توی تاپیکای مختلف هم همچین مشکلی ندیدم

شما یه بار کرنل اصلی بریزین ، بعد کرنل مورد نظرتون رو با ODIN فلش بزنین ایشالا درست میشه

دوستان از ورژن جدید کیچن که توی پست پایین ضمیمه کردم استفاده کنید

Vahid KianfaR
17-10-2011, 21:54
ورژن جدید Kitchen Pro

yusefy
18-10-2011, 08:03
برای از بین برون مثلث زرد یه کار خیلی راحت میگم انجام بده نیازی به کابل jig و اینام نیست

روی همین کرنلی که داری یه کرنل اصلی فلش کن (الان گوشیت هم روت هستش هم مثلث زرد نیست)

برای مثلث زرد که بالا توصیح دادم
ولی کلا عجیبه که مشکل کرنل دارین! من که تا حالا به این مشکل بر نخوردم توی تاپیکای مختلف هم همچین مشکلی ندیدم

شما یه بار کرنل اصلی بریزین ، بعد کرنل مورد نظرتون رو با ODIN فلش بزنین ایشالا درست میشه

دوستان از ورژن جدید کیچن که توی پست پایین ضمیمه کردم استفاده کنید

سلام به همه ي دوستان گل
با اجازه ي وحيد جان که استادن بي شک
من خودم مشکل کرنل رو داشتم و تنها کاري که کردم و درست شد اين بود :
گوشيتون رو به 2.3.4 ارجينال فلش کنيد و با cf root مخصوص خودش روت کنيد بعد 2.3.5 ارجينال و فلش بزنيد و بازم با cfroot مخصوص ورژن رامتون حتما روت کنيد
حالا هر کرنلي ميخوايد نصب ميشه واسه من جواب داد اميدوارم واسه شما هم جواب بده :)

Red Line
18-10-2011, 14:12
دوستان تو این رام چطوری میشه گزینه های rebot و غیره رو اضافه کرد دکمه پاور رو که میزنم خیلی چیزارو نداره

Red Line
18-10-2011, 17:15
دوستان تو این رام چطوری میشه گزینه های rebot و غیره رو اضافه کرد دکمه پاور رو که میزنم خیلی چیزارو نداره

حل شد :دی

bynam
18-10-2011, 20:20
حل شد :دی

چطور حل شد من هم این مشکل رو دارم

the_30na
18-10-2011, 21:32
سلام به همه ي دوستان گل
با اجازه ي وحيد جان که استادن بي شک
من خودم مشکل کرنل رو داشتم و تنها کاري که کردم و درست شد اين بود :
گوشيتون رو به 2.3.4 ارجينال فلش کنيد و با cf root مخصوص خودش روت کنيد بعد 2.3.5 ارجينال و فلش بزنيد و بازم با cfroot مخصوص ورژن رامتون حتما روت کنيد
حالا هر کرنلي ميخوايد نصب ميشه واسه من جواب داد اميدوارم واسه شما هم جواب بده :)

مرسی دقیقا همین کارو باید کرد.حالا هر کرنلی نصب میشه:df:

shabebitolu
18-10-2011, 22:13
چطور حل شد من هم این مشکل رو دارم

سلام دوست عزیز
از kitchenpro
utilities
برنامه jkay deluxe setting v11
رو دانلود کن بعد نصب داخل برنامه برو
اخرای صفحه phone option dialog
اونجا گزینه های که میخوای داشته باشی رو تیک بزن

terygon
19-10-2011, 03:25
آقا دستون درد نکنه من این رامو ریختم خیلی هنگ می کنه آیا علتی داره. چند بارم ریختم .

Vahid KianfaR
19-10-2011, 10:28
آقا دستون درد نکنه من این رامو ریختم خیلی هنگ می کنه آیا علتی داره. چند بارم ریختم .

یه بار از اول Wipe بکن بعد رام اصلی Ki3 رو بریز با Cf-Root مخصوصش روت کن (ریکاوری هم ریخته میشه) بعد رام رو نصب کن

مشکلت حل میشه چون یکی از روونترین رام هاست هم سرعتش خوبه هم مصرفش عالیه

yusefy
19-10-2011, 11:34
دوستان من وقتي ميخوام تو افيس فارسي تايپ کنم حروف رو مربع نشون ميده :(
چه کنم درست شه؟

ehsan2004
19-10-2011, 18:29
دوستان من وقتي ميخوام تو افيس فارسي تايپ کنم حروف رو مربع نشون ميده :(
چه کنم درست شه؟

sent from my gt-i9100 using tapatalk

متاسفانه این مورد را روی چندین ورژن افیس منم تست کردم مشکل داشت
البته به غیر از نرم افزاره افیس برنامه های دیگه هم هستند که فارسی را ساپورت میکنن

kiuna
20-10-2011, 17:28

من کرنل رام اصلی رو قبلا زدم وقتی کرنل رام اصلی رو میزنی مثلث میره اما
گوشی قابلیت نصب برنامه رو از دست میده و هیچ چیزی روش نصب نمیشه

در ضمن من کیبورد فارسی رو که نصب کردم sms که می فرستم تو گوشی گیرنده
به صورت علامت سوال نشون داده میشه ؟ علتش چیه ؟

ehsan2004
20-10-2011, 19:17
من کرنل رام اصلی رو قبلا زدم وقتی کرنل رام اصلی رو میزنی مثلث میره اما
گوشی قابلیت نصب برنامه رو از دست میده و هیچ چیزی روش نصب نمیشه

در ضمن من کیبورد فارسی رو که نصب کردم sms که می فرستم تو گوشی گیرنده
به صورت علامت سوال نشون داده میشه ؟ علتش چیه ؟

مورد اول در تاپیکش توضیح داده شده
مورد دوم برید به تنظیماته مسیج و input method را بزارید روی اتومات