PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیرم ور N8 و C7 ورژن 22.14 RM-675 RM596 توسط Viva ورژن 1 تاریخ 04-06-1390

VIVA
25-08-2011, 23:20
به نام خدا

N8 C7 CFW FOR SYMBIAN ANNA V22.14 V1.0

08-26-2011

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=610827&stc=1&d=1314307942http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=610839&stc=1&d=1314307942

فایل های مخصوص گوشیه C7 در این پست

و

فایل های مخصوص N8 در پست دوم قرار دارد .

خوب دوستان میریم سر اصل مطلب ، این فریمور شامل موارد زیر میشه برای دو گوشیه N8 و C7:

موارد فایل PPM (دایمی است ) :

1.هک گوشی توسط اینسال سرور .

2.نصب رامپچر همراه 3 پچ : اینستال سرور + نمایش فایل های مخفی + C2zbin

3.نصب فایل بروزر آخرین ورژن مخصوص هک .

4.نصب برنامه Killme که بسیار کاربرید هست .(میتونید زمانی که یک برنامه قفل کرده و بسته نمیشه از طریق این برنامه از اون خارج بشید .)

5.افزایش کیفیت دوربین به 100 و فیلمبرداری 30 فریم در ثانیه .

6.افزایش مدت زمان رکورد صدا تا 12ساعت به همراه افزایش کیفیت آن 288Kbps

7.افزایش سرعت گوشی .

8.افزایش کیفیت تم افکت از 7 به 10.

9.افزایش کچ گوشی .

10.افزایش حساسیت تاچ .

11.غیر فعال کردن سنسور نور به همراه نور 100درصد صفحه نمایش .

12.اضافه کردن دیکشنری فارسی به دیکشنری گوشی .

13.قطع صدای شاتر دوربین در هنگامی که warning tone در پروفایل روی حالت آف باشه .

14.اضافه کردن ویدیو پلیر جدید و مخصوص آنا برای نمایش زیرنویس همراه فیلم .

15.جستجوی موزیک ها محدود شده به پوشه Music .

16.افزایش تعداد هوم اسکرین ها به 6تا و اکتیو با اولین اجرا + حذف ساعت و صفحه اول .

17.جلوگیری از بالا اومدن مسیج کانتکت کالندر و سرچ در هنگام استارت آپ برای سرعت بیشتر و رم بیشتر.

18.خارج شدن کامل از دوربین بعد از اگزیت که باعث افزایش فضای رم میشه .

19.تغییر نام Fm ترنسمیتر.

20.تغییر استارت آپ .

21.تغییر نام General در پروفایل .

22.چرخش اسکرین سیور در حالت لندسکپ .

23.تغییر نام بلوتوث.

24.تغییر چینش نرم افزار ها در منو به حالت سیمبین belle .

25.تغییر پس زمینه هوم اسکرین ها .

26.تغییر حالت سرچ در مخاطبین به صورت قبل .

27.تغییرات سیسمتی زیادی برای بهبود کلی گوشی انجام شده و نمیشه از همش در اینجا نام برد .

28.فایل های نصبی موارد زیر در بخش Z:\data\Viva-Symian^3\Optional موجود هست که می توانید با استفاده از فایل بروزر یا اکسپلوره اون هارو نصب کنید البته فایل ها از قبل در UDA نصب شده است و فقط فایل ستاپ برای زمان های خاص گذاشته شده :

Alexander Fokin quickLang v1.1.sis
best_screensnap_s3_s60_3_and_5_v_3_00.sisx
Harald Meyer CameraPro v2.1.9 S^3 SymbianOS9.5 Signed Retail Sagib.sis.sis
LCG X-plore v1.53 S60v3 S^1 S^3 SymbianOS9.x Cracked by Ice Angel.sis
NokiaPlayTo_SmartInstaller.sis
powertimer_installer_297776.sis
Viva S^3 mods-v1.1.sis
Gridlayout.sis

نرم افزار دوربین گوشیه N8 ورژن camera_update_v9.23(6) فقط برای گوشیه N8 در همین پوشه موجود میباشد و دوستان میتونن نصب کنن .

برنامه ها مشخص هست فقط برنامه Gridlayout.sis برای حالت منو هست و برای کسانی که میخواهند زبان گوشی رو فارسی کنند باید بعد از فارسی کردن این رو نصب کنند و تیک menu farsi رو بزنن و گوشی رو ریستارت کنند تا در دیدن منو مشکلی نداشته باشن .

موارد فایل UDA (با فرمت 3دکمه از بین میرود) :

1.تغییر منو بوسلیه به حالت فول اسکرین به همراه کشیدن در دو جهت راست و چپ .

2.توانایی تغییر اکولایز و یا ساخت یک اکولایزر جدید در موزیک پلیر .

3.تقویم فارسی سال 90-91 بر روی تقویم اصلی گوشی .

4.نصب برنامه های کاربردی زیر با قابلیت یونیستال :

Alexander Fokin quickLang v1.1.sis
best_screensnap_s3_s60_3_and_5_v_3_00.sisx
Harald Meyer CameraPro v2.1.9 S^3 SymbianOS9.5 Signed Retail Sagib.sis.sis
LCG X-plore v1.53 S60v3 S^1 S^3 SymbianOS9.x Cracked by Ice Angel.sis
NokiaPlayTo_SmartInstaller.sis
KeyLock
Nimbuzz
SettingBar
QT components
Nokia sleep screen

خوب دوستان توضیح در مورد منو با قابلیت swipe :

برای خارج شدن از منو هم میتونید دکمه منو رو بزنید و هم میتونید دستتون رو از سمت چپ به راست صفحه بکشید و همینطور برای ادیت کردن منو میتونید دستتون رو از سمت راست صفحه به سمت چپ صفحه بکشید .

دوستانی که منوی اصلی رو میخواهند :

دوستانی که از این منو خوششون نیومده و دوست دارن منوی اصلی گوشی خودشون رو داشته باشند میتونند فایل زیر رو دانلود کرده و بوسیله فایل بروزر که روی آیکن های صفحه هم وجود هست به مسیر زیر انتقال بدن و فایل mmwidget.dll رو از پوشه sys\bin در درایو C پاک می کنند.

دانلود برنامه منو (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=610826&d=1314307818)

مسیر ریختن آن : C:\sys\bin

بعد از اینکار باید بوسیله فایل بروزر داخل این پوشه شوید Z:\data\Viva-Symian^3\Optional و داخل پوشه Domain شوید و پوشه هایی که موجود هست رو مارک کنید و در درایو C کپی کنید البته قبل از کپی حتما باید وارد Rompatcher بشید و پچ Open4all رو فعال کنید .

بعد از کپی باید دوباره وارد رامپچر بشید و اینبار پچ C2Z4bin_thumbs رو فعال کنید و روی این پچ آپشن رو زده و گزینه add to auto (domain server ) رو بزنید .

در آخر گوشی رو ریستارت کنید .

توضیح در مورد فایل UDA :

این UDA شما آخرین ورژن QT بوده و دارای آفیس و آدوب ریدر می باشد البته مشخص هست که این ها توسط نوکیا قرار داده شده .

دوستان دوباره بگم که نیاز به نصب QT ندارید .

توضیح در مورد فلش :

طریقه فلش کردن این فریمور به این صورت هست که وقتی تمام فایل های مخصوص گوشی خودتون حالا یا C7 یا N8 رو از این تایپک دانلود کردید از حالت فشرده خارج میکنید و در یک پوشه ای میزارید .

برنامه Nokia core editor رو اجرا میکنید .(دریافت برنامه (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=576190&d=1308222699) )

و مانند شکل زیر :

شماره 1 رو میزنید و فایل MCU خودتون رو که داخل اسمش Core هست و در پوشه RM-675 و RM-596 موجود هست رو انتخاب میکنید.

حالا شماره 3 رو میزنید و مانند تصویر 3 کادر سمت راست رو از 2B به 2C تغییر میدید و apply رو میزنید.

کار تموم هست و اگزیت رو بزنید .

http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=576195&stc=1&d=1308223054

خوب بعد از انجام مراحل بالا میرید و فونیکس رو اجرا میکنید طبق زمان های قبل که فریمور اورجینال رو فلش میزنید این بار هم تمام مراحل رو مو به موی همون ها میرید .

خوب وقتی به قسمت فریمور آپدیت وارد شدید و خواستید گوشی رو فلش کنید Options رو میزنید و فایل Rofs2 و UDA رو که از این تاپیک گرفتید رو جایگزین فایل های اصلی میکنید . برای این کار باید روی نام مورد نظر دابل کلیک کنید و 3نقطه مقابل آدرس فایل رو بزنید و فایلی که از اینجا دانلود کردید رو بهش بدید و اوکی کنید .

خوب وقتی همرو اینجوری انتخاب کردید فقط باید برای فایل UDA بعد از انتخاب تیک Backup/Restore رو هم بزنید یعنی این گزینه تیک داشته باشه .

خوب کار تمومه و الا میتونید با خیال راحت گوشی رو فلش کنید و گزینه Update Software رو بزنید و منتظر فلش گوشی باشید .

یه آموزش و همینطور تذکر برای همه دوستان برای فریمور های اورجینال و کوک شده که بیشتر وقت ها مشکل دارن توی این زمینه :

فایل UDA اگر روی گوشیتون رایت بشه درایو C شما بعد از آپدیت شامل هیچ شماره تلفنی و مسیجی و ... نباید باشه منظورم این هست که قبل فلش مثل بعد از فلش نباید باشه ک شماره تلفن هاتون رو بتونین ببینین

زمانی که فایل UDA روی گوشی رایت میشه درایو C گوشی فرمت میشه و زمانی که رایت نمیشه درایو C فرمت نمیشه که خیلی براتون مشکل درست خواهد کرد .

حالا دلیل این رایت نشدن این هست که هنگام آپدیت گوشی شما باید تیک Backup/restore رو برای فایل UDA بزنید در غیر این صورت فایل UDA روی گوشیتون رایت نمیشه .

با تشکر از Ancelad،CODeRUS،sklchan

کپی با ذکر منبع و نام کوکر بلامانع است

. فایل های مخصوص N8 در پست بعد .

VIVA
26-08-2011, 00:45
فایل های مخصوص n8

برای فعال کردن سنسور نور هم در C7 و هم N8 این رو نصب کنید . (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=610868&stc=1&d=1314311209)

بعد از نصب گوشی رو ریستارت کنید .

mlm1102003
26-08-2011, 00:53
مرسی
فقط کاشکی
رو نمیذاشتی
چون وقتی شارژ زیادی مصرف کنه فایده ای نداره
الان میشه دانلود کرد ؟
یا هنوز بعضی موارد آپلود نشده ؟
فرمودین
QT components
هم هست
یه سوال :
دیگه نیازی به نصب qt (مواردی که تو تاپیک فایل فلشn8 دوستان گفتن نصب کنیم )نیست ؟

VIVA
26-08-2011, 01:01
مرسی
فقط کاشکی
رو نمیذاشتی
چون وقتی شارژ زیادی مصرف کنه فایده ای نداره
الان میشه دانلود کرد ؟
یا هنوز بعضی موارد آپلود نشده ؟
فرمودین
QT components
هم هست
یه سوال :
دیگه نیازی به نصب qt (مواردی که تو تاپیک فایل فلشn8 دوستان گفتن نصب کنیم )نیست ؟

راه کار اون رو هم براتون اعلام میکنم تا اگر خواستین به حالت اول برگردونین .

بله نیازی به Qt ندارید در پست اول مفصل در UDA گفتم .
در پست دوم فایل ها داره کامل میشه میتونید الان اون هایی که آپلود شده رو دانلود کنید .

reza0421
26-08-2011, 01:11
راه کار اون رو هم براتون اعلام میکنم تا اگر خواستین به حالت اول برگردونین .

بله نیازی به Qt ندارید در پست اول مفصل در UDA گفتم .
در پست دوم فایل ها داره کامل میشه میتونید الان اون هایی که آپلود شده رو دانلود کنید .

سلام
وحید جان بازم گل کاشتی رفیق
یه خسته نباشی حسابی از طرف همه دوستان سی7 دار خدمت گلت:cv:
منم با11مشکل داشتم که خدا رو شکر حل میشه
یه سوالم اینکه وقتی کامل از دوربین خارج میشه(شماره 18) دوربین دیگه شنیدم باز نمیشه تا ریستارتش کنی درسته؟
اگه درسته راه حذف اینم ممنون میشم بگی
ممنون:as:

VIVA
26-08-2011, 01:25
سلام
وحید جان بازم گل کاشتی رفیق
یه خسته نباشی حسابی از طرف همه دوستان سی7 دار خدمت گلت:cv:
منم با11مشکل داشتم که خدا رو شکر حل میشه
یه سوالم اینکه وقتی کامل از دوربین خارج میشه(شماره 18) دوربین دیگه شنیدم باز نمیشه تا ریستارتش کنی درسته؟
اگه درسته راه حذف اینم ممنون میشم بگی
ممنون

نه کار میکنه اصلا ربطی به هم ندارن .

mlm1102003
26-08-2011, 01:34
من میرم برای دانلود و تست !

mrmostafa
26-08-2011, 01:56
آقا من گیج شدم. من از یه تاپیک دیگه فایل های فریمور 22 که همون آنا هست رو دانلود کردم شامل 8 تا فایل هست. حالا این فایل هایی که انجا گذاشتین پست 2 برای ان همونه؟ یا اینها باید جدا دانلود بشه بعد داخل پوشه rm بریزیم و با فونیکس فلش کنیم؟؟؟ اون تغییرات برای چی هست؟؟؟ میشه ساده توضیح بدین خیلی شلوغ هست اولش. ممنون

VIVA
26-08-2011, 02:13
آقا من گیج شدم. من از یه تاپیک دیگه فایل های فریمور 22 که همون آنا هست رو دانلود کردم شامل 8 تا فایل هست. حالا این فایل هایی که انجا گذاشتین پست 2 برای ان همونه؟ یا اینها باید جدا دانلود بشه بعد داخل پوشه rm بریزیم و با فونیکس فلش کنیم؟؟؟ اون تغییرات برای چی هست؟؟؟ میشه ساده توضیح بدین خیلی شلوغ هست اولش. ممنون

دوست عزیز اینجا تاپیک فریمور های کوک شده هست و این هم کوک شده یعنی دست کاری شده .
حالا این فایل هایی که گزاشتم 2تا فایل از اون 8 تا هست که توضیح دادم چه جوری فلش بزنید .
اون تغییرات هم من خودم توی فریمور انجام دادم برای اینکه از اونی که به صورت اورجینال هست یه چیز فول درست بشه همین .

®.TiTAN
26-08-2011, 02:19
خسته نباشی ویوا جان کارت احسنت داره .....
فقط اینکه ایا راهی نبوده که دوربین c7 رو فوکوس اتوماتیک کنی ...
و اینکه کاش منو رو در حالت دیفالت 4.5 میکردی

VIVA
26-08-2011, 02:22
خسته نباشی ویوا جان کارت احسنت داره .....
فقط اینکه ایا راهی نبوده که دوربین c7 رو فوکوس اتوماتیک کنی ...
و اینکه کاش منو رو در حالت دیفالت 4.5 میکردی
منو توی اون حالت واقعا شلوغ میشد حالا اون رو خودتون میتونید درست کنید .
فوکوس اتو سخت افزاری هست و با نرم افزار نمیشه کاریش کرد .

®.TiTAN
26-08-2011, 02:58
منو توی اون حالت واقعا شلوغ میشد حالا اون رو خودتون میتونید درست کنید .
فوکوس اتو سخت افزاری هست و با نرم افزار نمیشه کاریش کرد .

بله درسته پاسخ 1 تون
ولی در مورد پاسخ 2 پس چطوری نوکیا روی n8 با این اپدیت اتوماتیک کرد
و طبق گفته ها و شایعات در اپدیت بعدی c7 هم فوکوس اتوماتیک میشه ...

H03!N_ScOrPiO
26-08-2011, 03:12
به به
بالاخره آماده شد
ولی یه سوال

اگه اون فایلایی که تو پست دو (واسه n8) گذاشتی کوک شدست پس اون کاراییی که تو پست یک گفتید واسه چیه؟

VIVA
26-08-2011, 03:16
به به
بالاخره آماده شد
ولی یه سوال

اگه اون فایلایی که تو پست دو (واسه n8) گذاشتی کوک شدست پس اون کاراییی که تو پست یک گفتید واسه چیه؟ اگر منظورتون ویرایش فایل core هست که باید بگم اگر اون کار رو نکنید گوشی روشن نخواهد شد .

ولی در مورد پاسخ 2 پس چطوری نوکیا روی n8 با این اپدیت اتوماتیک کرد

دوربین n8 اتوفوکوس داشت و اما دوربین c7 فوکوس فیکس شده و ثابت داره و حالا کاری که نوکیا با آپدیت کرده برای فیلمبرداریش بوده که فوکوس مداوم در حین فیلم برداری رو اضافه کرده برای این گوشی .

hamid gol
26-08-2011, 03:17

مشکل سخت افزاری با آپدیت حل نمیشه!
مثلاً یه که گوشی شتاب سنج و چی پی اس نداشته باشه آیا با آپدیت حل میشه!؟
فوکوس یه قابلیت سخت افزاریه (لنز باید طوری طراحی شده باشه که این قابلیت را داشته باشه که متاسفانه سی هفت نداره)

H03!N_ScOrPiO
26-08-2011, 03:32
اگر منظورتون ویرایش فایل core هست که باید بگم اگر اون کار رو نکنید گوشی روشن نخواهد شد .

دوربین n8 اتوفوکوس داشت و اما دوربین c7 فوکوس فیکس شده و ثابت داره و حالا کاری که نوکیا با آپدیت کرده برای فیلمبرداریش بوده که فوکوس مداوم در حین فیلم برداری رو اضافه کرده برای این گوشی .

پس چرا بقیه کوک ها اینطوری نبودن؟
ینی نمیخواست Core رو ویرایش کنیم؟
فقط فلش میزدیم.منظورم ورژن 14هست

VIVA
26-08-2011, 03:36
پس چرا بقیه کوک ها اینطوری نبودن؟
ینی نمیخواست Core رو ویرایش کنیم؟
فقط فلش میزدیم.منظورم ورژن 14هست

اون ها فقط کوک از طریق فایل UDA هست که با فرمت 3 دکمه از بین میره اما این کوک هم UDA داره و هم PPM و برای PPM هست که باید core رو اونجوری کنید .

hichkas_67
26-08-2011, 04:09
سلام.من تمام مراحل رو به درستی رفتم.و فلش زدم و پیغام سامسیفول داد.اما گوشیم بالا نیومد؟؟؟؟؟؟

hichkas_67
26-08-2011, 04:12
من الن چیکار کنم؟؟

VIVA
26-08-2011, 04:13
سلام.من تمام مراحل رو به درستی رفتم.و فلش زدم و پیغام سامسیفول داد.اما گوشیم بالا نیومد؟؟؟؟؟؟

شما فایل core رو ویرایش کردید ؟
طبق آموزش های پست اول رفتید ؟

hichkas_67
26-08-2011, 04:18
یعنی شما تست نشده گذاشتید این فریمور کوک شده رو؟؟؟؟؟

hichkas_67
26-08-2011, 04:21
سلام.ببخشید.اره کردم.دقیقا عین اموزش.پیغام frimver updatina succiful داد.اما گوشیم بوت نشد.بالا نیومد

VIVA
26-08-2011, 04:21
یعنی شما تست نشده گذاشتید این فریمور کوک شده رو؟؟؟؟؟
بله فایل n8 تست نشده هست . شما اگه مراحل رو مو به مو برید مطمئن باشید مشکلی نخواهید داشت .

سلام.ببخشید.اره کردم.دقیقا عین اموزش.پیغام frimver updatina succiful داد.اما گوشیم بوت نشد.بالا نیومد

فایل core رو که همه ی 2B هارو به 2C تبدیل کردید به پوشه RM-596 انتقال دادید ؟

hichkas_67
26-08-2011, 04:33
نه من فقط یه 2b رو به 2c تبدیل کردم.پس چرا فلش شد؟

VIVA
26-08-2011, 04:34
نه من فقط یه 2b رو به 2c تبدیل کردم.پس چرا فلش شد؟
دوست عزیز اشتباه شما همینجاس دیگه باید 3 تا 2b رو به 2c تبدیل کنید توی پست اول هم همینو گفتم

اگر این کار رو کسی نکنه گوشی روشن نمیشه اما فلش میشه .

حالا همه رو 2C کنید و دوباره فلش کنید .

m.a7200
26-08-2011, 04:37
خسته نباشی
من دانلودم تموم شد میرم که تست کنم...

تو عکس فقط یکی از 2B هارو به 2c کردید باید همشو تبدیل کنیم؟

اگه گوشی بالا نیومد میشه با آنا اورجینال فلش کرد؟

در فلش فریمور اصلی با فونیکس در آپشن یک گزینه قرمز پاک میکردیم اینم همون طوریه؟

اگه یه فیلم آموزشی از مراحل کار بگذارید عالی میشه

با تشکر

VIVA
26-08-2011, 04:39
خسته نباشی
من دانلودم تموم شد میرم که تست کنم...

تو عکس فقط یکی از 2B هارو به 2c کردید باید همشو تبدیل کنیم؟

اگه گوشی بالا نیومد میشه با آنا اورجینال فلش کرد؟

در فلش فریمور اصلی با فونیکس در آپشن یک گزینه قرمز پاک میکردیم اینم همون طوریه؟

اگه یه فیلم آموزشی از مراحل کار بگذارید عالی میشه

با تشکر

عکس رو من فقط برای این که شماره داره و برای توضیحش گزاشتم اگر دقت کنید به نوشته هام میبینید که نوشم حالا شماره 3 رو میزنید و مانند تصویر 3 کادر سمت راست رو از 2B به 2C تغییر میدید و apply رو میزنید.

بله میشه با اورجینال زد.

بله همینطور هست قرمز رنگ رو باید پاک کنید .

m.a7200
26-08-2011, 04:46
ببخشید یه سوال دیگه

فایل MCU همون فایل 125 مگابایتی که اسمش RM-596_022.014_79.92_prd.core.fpsx هست؟

hichkas_67
26-08-2011, 04:47
ممنون اقا وحید.درست شد.مشکلش تو همون کالیبریشن بود که همه رو 2c نکرده بودم

VIVA
26-08-2011, 04:47
ببخشید یه سوال دیگه

فایل MCU همون فایل 125 مگابایتی که اسمش RM-596_022.014_79.92_prd.core.fpsx هست؟
بله همین فایل هست .

hichkas_67
26-08-2011, 04:51
بازم بالا نیومد.فقط صفحه سپید شد.پس برم به همون انا اپدیت کنم؟

VIVA
26-08-2011, 04:54
بازم بالا نیومد.فقط صفحه سپید شد.پس برم به همون انا اپدیت کنم؟

فایل ppm رو درست جایگزین کردین ؟
میتونید به آنا هم آپدیت کنید فرقی نداره .

hichkas_67
26-08-2011, 05:01
اره درست جایگزین کردم.کلا بال نمیاد.در حالت خاموش به انا هم ابدیت کردم بالا نمیاد.فردا ببرم بیرون با باکس بالا میاد؟

VIVA
26-08-2011, 05:03
اره درست جایگزین کردم.کلا بال نمیاد.در حالت خاموش به انا هم ابدیت کردم بالا نمیاد.فردا ببرم بیرون با باکس بالا میاد؟ شما قبلش به آنا آپدیت کرده بودید ؟ شاید فایل هاتون مشکل داره به این راحتی که نمیشه گوشی بالا نیاد من روزی 5 6 بار گوشیو فلش میکنم .
فایل های آنا رو از کجا گرفتید ؟

hichkas_67
26-08-2011, 05:09
اره قبل ازین انا بود.از همین سایت.راستی این فلش کردن های پیاپی و یا ریست کردن های پیاپی واسه گوشی ضرر نداره؟

VIVA
26-08-2011, 05:11
اره قبل ازین انا بود.از همین سایت.راستی این فلش کردن های پیاپی و یا ریست کردن های پیاپی واسه گوشی ضرر نداره؟

در کل گوشی باید چند باری آب بندی بشه آب بندیشم فلش انجام میده .
شما هم خودت تلاش کن با یکی دوبار فلش زدن که آدم نمیگه ببرم بیرون مطمئن باش مشکلت حل میشه و توی تاپیک فونیکس مراحل رو موبه مو بزار و ...

m311
26-08-2011, 05:15
سلام
من فلش زدم کوک خوبی به نظر میاد فقط منوش زیاد جالب نیست و آیکنها رو در سمت راست کامل نشون نمیده میشه کاری کرد

VIVA
26-08-2011, 05:17
من فلش زدم کوک خوبی به نظر میاد فقط منوش زیاد جالب نیست و آیکنها رو در سمت راست کامل نشون نمیده میشه کاری کرد

زبون گوشی رو فارسی کردین ؟
برای این که منو رو به حالت اول برگردونین توی پست اول توضیح دادم میتونید مثل اولش کنید .

hichkas_67
26-08-2011, 05:17
در کل گوشی باید چند باری آب بندی بشه آب بندیشم فلش انجام میده .
شما هم خودت تلاش کن با یکی دوبار فلش زدن که آدم نمیگه ببرم بیرون مطمئن باش مشکلت حل میشه و توی تاپیک فونیکس مراحل رو موبه مو بزار و ...

من که از 3 روز پیش تا الان 20 باری فلش زدم.انا زدم بعد رفتم بله بعد...حالا هم درست شد.دوباره انا فلش زدم.ببخش که وقت گرفتم

m311
26-08-2011, 05:18
برا شات دانش اسپلاش نبود؟

VIVA
26-08-2011, 05:23
برا شات دانش اسپلاش نبود؟

اگه منظورتون این هست که نزاشتین بله نزاشتم تا خاموش شدن گوشی طول نکشه .

m.a7200
26-08-2011, 05:28
با موفقیت فریمور زدم . دمت گرم

یه مشکل بزرگ وقتی گوشی رو روشن میکنی این ovi میاد بدجوری گیر میده واسش چاره ای نداری؟

VIVA
26-08-2011, 05:32
با موفقیت فریمور زدم . دمت گرم

یه مشکل بزرگ وقتی گوشی رو روشن میکنی این ovi میاد بدجوری گیر میده واسش چاره ای نداری؟ تا وقتی لوگین نکنی بیخیالت نمیشه :4: یه راهم داره وقتی گوشی رو روشن کردی همین صفحه اوی که اومد دکمه منو رو بزن احتمالا یه پیغام میده بعد yes رو بزن و از شرش خلاص شو البته فقط واسه دفعه ی اوله دفعه های بعد خودش later داره .

برای لوگین کردنشم یکی از دوستان گفته بود توی ovi sync توی گوشی میشه خیلی راحت لوگین کنی و اگر اونجا لوگین کنی دیگه ای پیغام نمیاد .

و در آخر بگم میشد ورش داشت اما دکمه پاور از کار میوفتاد برام یکم عجیب بود حالا بعدا یه نگاهی بهش میندازم ببینم قضیش چیه .

m311
26-08-2011, 05:35
خیلی خیلی ممنون کوک خوبییه دست درد نکنه
1-موقع استارت آپ روی صفحه سیاه میمونه وقتی منورو میزنی مره تو دیالر و بعد وارد صفه اصلی میشه دلیلش چیه ؟
2-یه کیبرد جدید هست که اعداد بالای حروف نمایش داده میشن شما نداشتی باحال میشد

VIVA
26-08-2011, 05:38
خیلی خیلی ممنون کوک خوبییه دست درد نکنه
1-موقع استارت آپ روی صفحه سیاه میمونه وقتی منورو میزنی مره تو دیالر و بعد وارد صفه اصلی میشه دلیلش چیه ؟
2-یه کیبرد جدید هست که اعداد بالای حروف نمایش داده میشن شما نداشتی باحال میشد
اولی که همون صفحه اوی هست که باید لوگین میکردی که راهه لوگین کردنش و رفتنش رو گفتم توی پست بالا .
دومی هم چرا ریختمش روی گوشی اما به نظر من اصلا جالب نمیومد چون 4*11 بود و دکمه ها خیلی کوچیک شده بودن و تایپ کردن خیلی سخت بود اگر 4*10 بود آره این مشکلی نداشت .

m311
26-08-2011, 07:56
من تمام کارا رو که برا عوض کردن منو گفته بودی انجام دادم ولی منوش عوض نمیشه چیکار کنم؟

mlm1102003
26-08-2011, 08:40
دوتا مشکل :
گوشی و قتی روشن می کنم صفحه سیاه نشون میده تا زمانی که دکمه منو رو بزنم و گزینه yes (مربوط به تماس اضطراری ) رو انتخاب کنم
مشکل اصلی هم اینکه توضیحات "دوستانی که منوی اصلی رو میخواهند :" رو انجام دادم گوشی رو خاموش روشن کردم
مشکل اول که همچنان هست و اینکه وقتی کلید منو رو می زنم عکس لود صفحه میات ولی بعدش اتفاقی نمیفته و متاسفانه به منو دیگه دسترسی ندارم
چه کنم ؟
و یه سوال
فرمودین که "موارد فایل UDA (با فرمت 3دکمه از بین میرود) :" با ریست 7370 چیزی از بین میره ؟

VIVA
26-08-2011, 09:21
من تمام کارا رو که برا عوض کردن منو گفته بودی انجام دادم ولی منوش عوض نمیشه چیکار کنم؟

دوتا مشکل :
گوشی و قتی روشن می کنم صفحه سیاه نشون میده تا زمانی که دکمه منو رو بزنم و گزینه yes (مربوط به تماس اضطراری ) رو انتخاب کنم
مشکل اصلی هم اینکه توضیحات "دوستانی که منوی اصلی رو میخواهند :" رو انجام دادم گوشی رو خاموش روشن کردم
مشکل اول که همچنان هست و اینکه وقتی کلید منو رو می زنم عکس لود صفحه میات ولی بعدش اتفاقی نمیفته و متاسفانه به منو دیگه دسترسی ندارم
چه کنم ؟
و یه سوال
فرمودین که "موارد فایل uda (با فرمت 3دکمه از بین میرود) :" با ریست 7370 چیزی از بین میره ؟ قسمت رام پچر رو انجام دادین ؟ فایلی که دانلودکردید از حالت فشرده خارجش کردید یا نه ؟ menu.zip
با فرمت 7370 نه از بین نمیره

mlm1102003
26-08-2011, 09:28
آره تمام کارهایی که فرمودین رو انجام دادم
میشه خودتون یه تست کنید ؟

یه مسئله دیگه هم هست
توی بعضی از اسکرین ها از جمله صفحه اول شرتکات اول از سمت چپ علام سوال هست

____
نمیشه یه کاری کرد که تو منوی کلید خاموش روشن کردن گوشی گزینه ریست اضافه بشه ؟

VIVA
26-08-2011, 09:34
آره تمام کارهایی که فرمودین رو انجام دادم
میشه خودتون یه تست کنید ؟

یه مسئله دیگه هم هست
توی بعضی از اسکرین ها از جمله صفحه اول شرتکات اول از سمت چپ علام سوال هست

____
نمیشه یه کاری کرد که تو منوی کلید خاموش روشن کردن گوشی گزینه ریست اضافه بشه ؟ توی صفحه اول اون فایل بروزر نوکیا هست چطور برای شما علامت سواله ؟ شما مطئنی درست گوشی رو فلش زدی ؟
چرا باید شدنی باشه ایشالا توی ورژن های بعدی .
این مشکلات هیچکدوم رو c7 نیست .

mlm1102003
26-08-2011, 09:46
تو تنظیمات ویدجت نگاه کردم اسمشو نوشته Miscellaneous
با فایل حجیم 1.48 گیگ فلش زدم
و یه مطلب دیگه
تو آپدیت خود گوشی که سرچ می کنه آپدیت سیمبین انا 1 رو نشون نمیده فقط 2 رو داره

amansaadi
26-08-2011, 09:49
آقا چرا گالری رو محدود به پوشه image و video نکردی؟
اگه اینم میزاشتی خیلی باحال میشد.

alireza3836
26-08-2011, 11:37
سلام
آقا وحید خسته نباشی
یه سوال
اگه فایل های c7 رو بگیرم و یکی رو ویرایش کنم میتونم روی چند تا سی هفت فلش بزنم یعنی یه بار ویرایش برای چند تا گوشی میشه؟

amansaadi
26-08-2011, 12:26
منم فلش زدم.
همه چی بهتر شده. مرسی.
اما ای کاش
1.اسکرول منو سریع بود،چون تعداد برنامه ها زیاده،باید چند بار انگشت رو بکشی تا به انتها برسه.(این توی گالری هم کمبودش احساس میشه،قبلا چند تا مد بود تو سایت که این قابلیت رو اضافه میکرد که با یک بار کشیدن سریع انگشت تا انتها میرفت)
2.اسم بلوتوث تو n8 به اشتباه c7هستش.
3.گالری همه پوشه هارو سرچ میکنه!
4.شرتکات شماره یک که miscellaneous هستش طبق گفته ی یکی از دوستان به صورت علامت سوال میاد و اجرا نمیشه.

hichkas_67
26-08-2011, 12:27
sسلام اقا وحید.تو فریمور کوک شدت یه نرم افزار هسا به اسم nfc.میشه اونو بزارید برای دانلود؟

VIVA
26-08-2011, 12:36
با تشکر از دوستان برای اجرا و تست روی گوشی n8 والا من فقط c7 دستم بود تا تست کنم .
ایشالا خواسته هایی که دارید توی ورژن بعدی لحاظ میشه .
برای بعضی از مد ها که نیست من اصلا مثلا برای گالری یادم نبود برای موزیک اینکارو کردم اما اونو توی ذهنم نبود بعضی از مد های دیگه هم به همینطور .

اگه فایل های c7 رو بگیرم و یکی رو ویرایش کنم میتونم روی چند تا سی هفت فلش بزنم یعنی یه بار ویرایش برای چند تا گوشی میشه؟ بله دوست عزیز شما فایل رو دانلود میکنی و خودت به مدل خودت ادیتش میکنی و بعد میتونی استفاده کنی .

sسلام اقا وحید.تو فریمور کوک شدت یه نرم افزار هسا به اسم nfc.میشه اونو بزارید برای دانلود؟ اون مخصوص C7 هست و روی بقیه ی گوشی ها کاربرد نداره

منم فلش زدم.
همه چی بهتر شده. مرسی.
اما ای کاش
1.اسکرول منو سریع بود،چون تعداد برنامه ها زیاده،باید چند بار انگشت رو بکشی تا به انتها برسه.(این توی گالری هم کمبودش احساس میشه،قبلا چند تا مد بود تو سایت که این قابلیت رو اضافه میکرد که با یک بار کشیدن سریع انگشت تا انتها میرفت)
2.اسم بلوتوث تو n8 به اشتباه c7هستش.
3.گالری همه پوشه هارو سرچ میکنه!
4.شرتکات شماره یک که miscellaneous هستش طبق گفته ی یکی از دوستان به صورت علامت سوال میاد و اجرا نمیشه.البته گالری پوشه activenotes رو سرچ نمیکنه یعنی اگر چیزی میخواهید که اونجا نمایش نده میتونید این پوشه رو بسازید و اونچا بزارید و البته برای مدش راستش یادم رفته بود.

bahahs
26-08-2011, 12:56
با تشکر از زحمات وحید عزیز

یک سوال داشتم

اون فایل core رو نمیشه یک دفعه ویرایش کرد که هر نفر نیازی یه این کار نداشته باشه؟

مرسی

VIVA
26-08-2011, 12:58
با تشکر از زجمات وحید عزیز

یک سوال داشتم

اون فایل core رو نمیشه یک دفعه ویرایش کرد که هر دفعه نیازی یه این کار نداشته باشه؟

مرسی
دوست عزیز اگر فایل اصلیتون باشه شما یکبار که ویرایش رو انجام میدید دیگه برای همیشه روی همون حالت میمونه و برای فلش های بعدی نیازی به ویرایش نداره .

bahahs
26-08-2011, 13:02
مرسی وحید جان
پستمو ویرایش کردم
بی زحمت یک باره دیگه بخون

amansaadi
26-08-2011, 13:03
مرسی بابت راهنمایی
راجب miscellaneous توضیحی نمیدید؟

VIVA
26-08-2011, 13:11
مرسی وحید جان
پستمو ویرایش کردم
بی زحمت یک باره دیگه بخون

قصدم اول همین بود که فایل core رو هم خودم آپلود کنم تا دیگه کار خاصی لازم نداشته باشه اما خوب از اون طرف گفتم بعضی از دوستان که نت خوبی ندارند شاید سخت باشه 100 مگ دیگه رو هم که خودشون قبلا گرفتن دوباره دانلود کننن فقط به خاطر همین تبدیل .

مرسی بابت راهنمایی
راجب miscellaneous توضیحی نمیدید؟
والا این باید فایل بروز نوکیا میبوده باشه اما اشتباهی همیچین فایلی هست وقتی هم به این نام میزنه یعنی روی گوشی نیست شما میتونید از طریق ادیت هوم اسکرین شرتکات هارو عوض کنید .

amansaadi
26-08-2011, 13:50
بله،میدونم. فقط میخواستم بدونم نرم افزار miscellaneous چیکار میکنه.
راستی! اون مد ی که قبلا تو این سایت بود رو خواستم نصب کنم update eror داد!
مد های سیمبین 3^ با آنا متفاوت هستش؟
اسمش اینه s^3 multiple mods v7
لینکش http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=141239

alireza3836
26-08-2011, 14:52
سلام
من طبق کارهایی که گفتی عمل کردم ولی نمیتونم منو رو مثل اولش کنم
ممنون میشم باز راهنمایی کنی

m.a7200
26-08-2011, 15:20
یه مشکل وقتی گوشی رو روشن میکنم بعد از این که استارت welcome میاد صفحه گوشی سیاه میشه و همونطوری میمونه که باید دکمه منو رو بزنی بعد پیغام میاد که yes رو میزنی میره شماره گیری بعد درست میشه! چرا اینطوری میشه؟

من منو رو میخواستم با x-plore ویرایش کنم و از حالت 3*5 به حالت 4*5 در بیارم ولی آیکونا میان کنار و نمیشه چاره چیه؟

iranan99
26-08-2011, 15:22
دمتون گرم تست شد عالی عالی عالی

VIVA
26-08-2011, 15:47
بله،میدونم. فقط میخواستم بدونم نرم افزار miscellaneous چیکار میکنه.
راستی! اون مد ی که قبلا تو این سایت بود رو خواستم نصب کنم update eror داد!
مد های سیمبین 3^ با آنا متفاوت هستش؟
اسمش اینه s^3 multiple mods v7
لینکش
بله بعضی هاش فرق داره .

سلام
من طبق کارهایی که گفتی عمل کردم ولی نمیتونم منو رو مثل اولش کنم
ممنون میشم باز راهنمایی کنی

از فایل ضمیمه استفاده کنید و با آموزش پست اول فایل های داخل این ضمیمه رو کپی کنید توی درایو C درست میشه فایل پست اول رو هم به زودی آپدیت میکنم با همین فایل .

یه مشکل وقتی گوشی رو روشن میکنم بعد از این که استارت welcome میاد صفحه گوشی سیاه میشه و همونطوری میمونه که باید دکمه منو رو بزنی بعد پیغام میاد که yes رو میزنی میره شماره گیری بعد درست میشه! چرا اینطوری میشه؟

من منو رو میخواستم با x-plore ویرایش کنم و از حالت 3*5 به حالت 4*5 در بیارم ولی آیکونا میان کنار و نمیشه چاره چیه؟

اون لوگین اوی هست داخل برنامه ovi sync بشید و مراحلش رو ادامه بدید تا قستمی که خودش برای لوگین میاره بعد اونجا لوگین کنین و دیگه بعد از روشن شدن صفحه نمیاد .

یک بخش نوشته Mul_icon اونجا position x رو تغییر بدید تا آیکن ها جابه جا بشن .

p.z12791
26-08-2011, 15:52
سلام وحيد جان
ممنون بابت زحمت كوك
چرا منوي اصلي دكمه back نداره
اگه فيلم و عكس هام ادغام ميشدن توي گالري خيلي عالي ميشد
بازم تشكر

VIVA
26-08-2011, 15:54
سلام وحيد جان
ممنون بابت زحمت كوك
چرا منوي اصلي دكمه back نداره
اگه فيلم و عكس هام ادغام ميشدن توي گالري خيلي عالي ميشد
بازم تشكر
توی پست اول که گفتم باید دست رو ار سمت راست تا چپ روی صفحه بکشید با برگرده.

froka
26-08-2011, 17:39
دستت درد نکنه ولی یه مشکلی هست فایل ها تو قسمت منو یه خورده رفتن بالا و به سمت راست گوشی تمایل پیدا کردن ؟

mlm1102003
26-08-2011, 18:11
قسمت موزیک کجارو سرچ می کنه ؟
چه پوشه هایی ؟میشه تغییرشون داد ؟

VIVA
26-08-2011, 18:32
دستت درد نکنه ولی یه مشکلی هست فایل ها تو قسمت منو یه خورده رفتن بالا و به سمت راست گوشی تمایل پیدا کردن ؟

منظور کدوم حالت منو هست ؟ و در چه زبانی ؟

قسمت موزیک کجارو سرچ می کنه ؟
چه پوشه هایی ؟میشه تغییرشون داد ؟
فقط پوشه ی Music رو سرچ میکنه .

froka
26-08-2011, 18:36
منوی که واردش می شه برنامه ها و پیام رسانی رو داره تو زبان فارسی با زبان انگلیسی یه سی 7 رو همین الان فلش کردم مشکلی نداشت

دمت گرم

mlm1102003
26-08-2011, 18:42
چه جوری میشه این قسمتو تغییر داد و مثلا به حال اول یا پوشه sound تغییر داد؟

M_Erjenany
26-08-2011, 18:45
سلام وحید جون من فریمور رو زدوم واسه c7 عالی بود فقط چند تا سوال :

1- واسه ویرایش و مرتب کردن ایکون ها راهی نیست ؟
2- چراغ قرمز و سبز پرنگ تر شده این به خاطر غیر فعال کردن Power Saving هست ؟
3- نمیشد Display رو طوری تنظیم کنی که بشه میزان نور رو کم و زیاد کرد ؟

alireza3836
26-08-2011, 20:12
دوستانی که منوی اصلی رو میخواهند :

دوستانی که از این منو خوششون نیومده و دوست دارن منوی اصلی گوشی خودشون رو داشته باشند میتونند فایل زیر رو دانلود کرده و بوسیله فایل بروزر که روی آیکن های صفحه هم وجود هست به مسیر زیر انتقال بدن و فایل mmwidget.dll رو از پوشه sys\bin در درایو C پاک می کنند.

دانلود برنامه منو (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=610826&d=1314307818)

مسیر ریختن آن : C:\sys\bin

بعد از اینکار باید بوسیله فایل بروزر داخل این پوشه شوید Z:\data\Viva-Symian^3\Optional و داخل پوشه Domain شوید و پوشه هایی که موجود هست رو مارک کنید و در درایو C کپی کنید البته قبل از کپی حتما باید وارد Rompatcher بشید و پچ Open4all رو فعال کنید .

بعد از کپی باید دوباره وارد رامپچر بشید و اینبار پچ C2Z4bin_thumbs رو فعال کنید و روی این پچ آپشن رو زده و گزینه add to auto (domain server ) رو بزنید .

در آخر گوشی رو ریستارت کنید .

سلام آقا وحید عزیز
بابت زحماتی که کشیدی خیلی خیلی ممنون
دقیقا طبق مطالب بالا عمل کردم ولی منو درست نمیشه
وقتی تو منو وارد میشم و بالا و پایین میکنم آخر ال سی دی آیکون های منو میمونن و شبیه رنگ قاطی کردن میشه
اگه راهی داره که منو به حالت اول برگرده ممنون میشم راهنمایی کنید
:bc:

pooria 00
27-08-2011, 00:46
اقا دستت درد نکنه . خیلی عالی بود .

VIVA
27-08-2011, 02:24
چه جوری میشه این قسمتو تغییر داد و مثلا به حال اول یا پوشه sound تغییر داد؟ یک کار سیستمیه و یکم راحت نیست .

سلام وحید جون من فریمور رو زدوم واسه c7 عالی بود فقط چند تا سوال :

1- واسه ویرایش و مرتب کردن ایکون ها راهی نیست ؟
2- چراغ قرمز و سبز پرنگ تر شده این به خاطر غیر فعال کردن Power Saving هست ؟
3- نمیشد Display رو طوری تنظیم کنی که بشه میزان نور رو کم و زیاد کرد ؟
_چرا هست دیگه دستت رو از سمت چپ تا راست توی منو بکش تا آپشن بیاد بعد ادیت رو بزن و ویرایش کن.
بله چون سنسور نور غیرفعال هست و البته نور صفحه رو به 100 درصد آوردم . والا فعلا دنبالش نرفتم ببینم باید چیکار کرد تا بشه دستی عوض کرد اما میتونی از همون برنامه setting bar استفاده کنی برای نورش .

سلام آقا وحید عزیز
بابت زحماتی که کشیدی خیلی خیلی ممنون
دقیقا طبق مطالب بالا عمل کردم ولی منو درست نمیشه
وقتی تو منو وارد میشم و بالا و پایین میکنم آخر ال سی دی آیکون های منو میمونن و شبیه رنگ قاطی کردن میشه
اگه راهی داره که منو به حالت اول برگرده ممنون میشم راهنمایی کنیداز فایل این پست استفاده کنید و انجام دادید حتما گوشی رو ریستارت کنید .

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2263297&postcount=66

منوی که واردش می شه برنامه ها و پیام رسانی رو داره تو زبان فارسی با زبان انگلیسی یه سی 7 رو همین الان فلش کردم مشکلی نداشت

دمت گرم

برای زبون فارسی توی منویی که گزاشتم تو پست اول گفتم باید gridlayout' رو نصب کنی توضیحش توی پست اول هست .

برنامه ها مشخص هست فقط برنامه Gridlayout.sis برای حالت منو هست و برای کسانی که میخواهند زبان گوشی رو فارسی کنند باید بعد از فارسی کردن این رو نصب کنند و تیک menu farsi رو بزنن و گوشی رو ریستارت کنند تا در دیدن منو مشکلی نداشته باشن .

froka
27-08-2011, 08:34
دوستان ایا کاملا گوشی رو تست کردید تو بازی کردن زیاد گوشی ان 8 گرم میشه یا فقط برای من این طوری بوده

p.z12791
27-08-2011, 09:02
سلام
اقا اين سنسور نور رو چه جوري فعالش كنيم
اون فايل ضميمه رو نصب كردم ولي جواب نميده

gholamrezaarjan
27-08-2011, 09:30
دوستان ایا کاملا گوشی رو تست کردید تو بازی کردن زیاد گوشی ان 8 گرم میشه یا فقط برای من این طوری بوده

دوست عزيز اين كاملا طبيعيه چون مصرف باطري داره بيشتر ميشه
نگران نباشيد

mlm1102003
27-08-2011, 10:19
یکی مسئله منو و نور رو تست کنه

VIVA
27-08-2011, 10:49
سلام
اقا اين سنسور نور رو چه جوري فعالش كنيم
اون فايل ضميمه رو نصب كردم ولي جواب نميده
وقتی میخوای نصب کنی فقط تیک n8 رو زدی ؟ بعدشم بایدگوشی رو ریستارت کنی ها .

mrmostafa
27-08-2011, 11:27
فایل های مخصوص n8

برای فعال کردن سنسور نور هم در c7 و هم n8 این رو نصب کنید . (http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=610868&stc=1&d=1314311209)

بعد از نصب گوشی رو ریستارت کنید .

اقا براي هك گوشي ان 8 كدوم فايل ها رو بايد دانلود كنم؟؟؟ من الان گوشيم رو فلش زدم به آنا ارجينال. اين فايل ها كه دادين خيلي زياده كدوم ها براي فريمور كوك شده هست؟؟

feribasi
27-08-2011, 12:22
سلام
من یه مشکلی پیدا کردم.گوشی(c7)همه کار کرد فلش تموم شد ولی حالا گوشی بالا نمیاد.گوشی شناخته میشه اون چراغ بالاش چشمک میزنه ویبره اولش رو هم میزنه ولی هیچ اتفاقی نمیوفته
ممنون میشم کمک کنید تا گوشی رو زنده کنم

H03!N_ScOrPiO
27-08-2011, 12:26
داداش
واقعا خدا قوت
من اول گوشیو خودم با فایلای شما کوک کردم که خدایی نکرده مساله ای نداشت باشه بعد واسه مشتری بزنم
و واقعا کولاکه
مخصوصا منوش که به هرکی نشون دادم خیلی خوشش اومد

فقط یه سوال
اون اسم Vivaرو چطوری میتونم عوض کنم یه اسم دلخواه بزارم؟:ah:

p.z12791
27-08-2011, 12:31
من فايل ضميمه رو دانلود كردم و موقعه نصب هم تيك سي 7 رو برداشتم بعد از نصب هم ريست كردم ولي درست نشد و همونجوريه!!

Iman7228
27-08-2011, 12:52
ورژن جدید فریمور کوک شده کی میاد؟؟؟

مد ویدئو و ... توش به کار رفته ست....

sina_m_s
27-08-2011, 13:11
به خاطر این فایلهای نصبی اضافه ای که قرار دادید سرعت گوشی کم نشده؟

gholamrezaarjan
27-08-2011, 13:26
به خاطر این فایلهای نصبی اضافه ای که قرار دادید سرعت گوشی کم نشده؟

نه دوست عزيز به خاطر نصب چند تا برنامه كه سرعت گوشي كم نمي شه

gholamrezaarjan
27-08-2011, 13:27
ورژن جدید فریمور کوک شده کی میاد؟؟؟

مد ویدئو و ... توش به کار رفته ست....

حالا شما فعلا از اين استفاده كنيد
اين كوك هيچي كم نداره

feribasi
27-08-2011, 13:45
سلام
من یه مشکلی پیدا کردم.گوشی(c7)همه کار کرد فلش تموم شد ولی حالا گوشی بالا نمیاد.گوشی شناخته میشه اون چراغ بالاش چشمک میزنه ویبره اولش رو هم میزنه ولی هیچ اتفاقی نمیوفته
ممنون میشم کمک کنید تا گوشی رو زنده کنم

درست شد
فقط از آقا وحید(Viva)عزیز خواهش میکنم در پست اول حتما اون عکس رو درست کنن که همه 2B ها باید به 2C تغییر کنن.یا نوشته زیرش رو قرمز کنن.چون گوشی خودم مرد چون فقط اولی رو عوض کرده بودم

VIVA
27-08-2011, 16:11
من فايل ضميمه رو دانلود كردم و موقعه نصب هم تيك سي 7 رو برداشتم بعد از نصب هم ريست كردم ولي درست نشد و همونجوريه!!

بله حق با شماست الان فایلی که درست کرده بودم چک کردم مسیرش اشتباه بود یعنی اسمش یه s جمع هم داشته من نذاشته بودم و از فایل ضمیمه استفاده کنید .

feribasi
27-08-2011, 16:22
دو تا سوال
من وقتی sw آپدیت رو زدم وقتی که انا 1/2 و 2/2 رو دانلود کرد تقویم فارسی پرید.میخوام بدونم چه جوری میشه برش گردوند؟
2-من نتونستم منو ها رو درست کنم.الان منو قبلی رو هم از دست دادم.یعنی الان گوشی منو نداره.چی کار میتونم بکنم؟
ممنون

VIVA
27-08-2011, 16:49
دو تا سوال
من وقتی sw آپدیت رو زدم وقتی که انا 1/2 و 2/2 رو دانلود کرد تقویم فارسی پرید.میخوام بدونم چه جوری میشه برش گردوند؟
2-من نتونستم منو ها رو درست کنم.الان منو قبلی رو هم از دست دادم.یعنی الان گوشی منو نداره.چی کار میتونم بکنم؟
ممنون
برای منو از ضمیمه لینک زیر رو دانلود کن .
برای تقویم هم راهی از روی گوشی نمیمونه اما اگه گوشی رو فرمت 7370 کنی احتمالا بر میگرده البته فایل های آپدیت با این فرمت از بین نمیرن .

feribasi
27-08-2011, 17:02
برای منو از ضمیمه لینک زیر رو دانلود کن .
برای تقویم هم راهی از روی گوشی نمیمونه اما اگه گوشی رو فرمت 7370 کنی احتمالا بر میگرده البته فایل های آپدیت با این فرمت از بین نمیرن .

ببخشید 2 سوال دیگه
1-وقتی فریمور کوک شده رو میریزیم مثل فریمورهای اصلی بعد از فلش باید فرمت کنیم گوشی رو ؟
2-برای این فریمور دیگه نباید از sw آپدیت استفاده کنیم ؟
ممنون

shassanhb
27-08-2011, 21:41
Phoenix رو از کجا دانلود کنیم

mamal_69
27-08-2011, 22:01
Phoenix رو از کجا دانلود کنیم

سلام دوست عزیز.
از لینک زیر آخرین ورژن فونیکس رو دریفت کن.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431

mamal_69
27-08-2011, 22:05
ببخشید 2 سوال دیگه
1-وقتی فریمور کوک شده رو میریزیم مثل فریمورهای اصلی بعد از فلش باید فرمت کنیم گوشی رو ؟
2-برای این فریمور دیگه نباید از sw آپدیت استفاده کنیم ؟
ممنون

سلام.
1.دوست گلم بایدی تو کار نیست ولی اگه فرمت هم بکنی با کد بهتره.
2.نه .باید با فونیکس فلش کنی.

shassanhb
27-08-2011, 23:32
با سلام
من فایلهای گوشی رو دانلود کردهام ودر پوشه product/rm-596 کپی کرده ام اما وقتی میخوام فلش بزنم فایلها در پنجره firmware updarte قسمت product cod نمیاد
لطفا کمک کنید

VIVA
27-08-2011, 23:40
با سلام
من فایلهای گوشی رو دانلود کردهام ودر پوشه product/rm-596 کپی کرده ام اما وقتی میخوام فلش بزنم فایلها در پنجره firmware updarte قسمت product cod نمیاد
لطفا کمک کنید

دوست عزیز شما اول باید فایل های آپدیت آنا رو از تاپیک مربوطش کامل دانلود کنید بعد اونها رو در مسیر گفته شده بریزید و داخل فونیکس هنگام فلش باید Options رو زده و اونوقت دو فایل PPM و UDA رو با فایل های این تاپیک جابه جا کنید .

shassanhb
27-08-2011, 23:50
دوست عزیز شما اول باید فایل های آپدیت آنا رو از تاپیک مربوطش کامل دانلود کنید بعد اونها رو در مسیر گفته شده بریزید و داخل فونیکس هنگام فلش باید Options رو زده و اونوقت دو فایل PPM و UDA رو با فایل های این تاپیک جابه جا کنید .

من فایلها را دانلود کرده ام ولی مشکل اینه که در پنجره update نمیاد

VIVA
28-08-2011, 00:10
من فایلها را دانلود کرده ام ولی مشکل اینه که در پنجره update نمیاد
دوست عزیز پیغام خطا میده اگر آره یک عکس بزارید

shassanhb
28-08-2011, 00:24
دوست عزیز پیغام خطا میده اگر آره یک عکس بزارید

انم عکسهاش
http://0000.2.img98.net/out.php/i27739_28082011027.jpg

http://0000.2.img98.net/out.php/i27738_28082011026.jpg

VIVA
28-08-2011, 00:28
انم عکسهاش

یه عکس از فایل هات بگیر احتمالا اسماشون مشکل داره .

erfanyz
28-08-2011, 00:34
چطوري اسم پروفايل رو ميشه عوض كرد؟

erfanyz
28-08-2011, 00:38
انم عکسهاش
http://0000.2.img98.net/out.php/i27739_28082011027.jpg

اسم فايل ها بايد اين طوري باشه C7
http://www.pic.iran-forum.ir/images/8bu1a2xgyi16nluq5keo.jpg

براي N8
http://www.pic.iran-forum.ir/images/23xftbez8dtqgn08zne0.jpg

shassanhb
28-08-2011, 00:39
یه عکس از فایل هات بگیر احتمالا اسماشون مشکل داره .

http://0000.2.img98.net/out.php/i27758_28082011028.jpg

erfanyz
28-08-2011, 00:47
http://0000.2.img98.net/out.php/i27758_28082011028.jpg

مسير رو كجا ريختي؟ اينجا

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products

a.abbasi72
28-08-2011, 00:48
Viva جان خسته نباشی. فیرم ور خوبی به نظر میاد
فقط یه سوالی برام پیش اومده
نمیشه فایلهایی که از اینجا دنلود می‌کنم رو با فایلهای اصلی جایگزین کنم؟ اون مرحله‌ای که باید توی فونیکس فایلهای رو عوض کنم رو دیگه لازم نباشه انجام بدم.

erfanyz
28-08-2011, 00:53
viva جان خسته نباشی. فیرم ور خوبی به نظر میاد
فقط یه سوالی برام پیش اومده
نمیشه فایلهایی که از اینجا دنلود می‌کنم رو با فایلهای اصلی جایگزین کنم؟ اون مرحله‌ای که باید توی فونیکس فایلهای رو عوض کنم رو دیگه لازم نباشه انجام بدم.

فك نكنم مشكلي پيش بياد من يه بار تست كردم راحت فلش شد.

بازم اساتيد جواب بدن بهتره

shassanhb
28-08-2011, 01:01
مسير رو كجا ريختي؟ اينجا

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-596

erfanyz
28-08-2011, 01:07
C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-596

rm رو با حرف كوچك تست كن

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\rm-596

shassanhb
28-08-2011, 01:17
rm رو با حرف كوچك تست كن

C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\rm-596

نشد

erfanyz
28-08-2011, 01:21
نشد

تو فونيكس تو قسمت Open Product درست انتخاب ميكني منظورم RM گوشيت رو؟

فونيكست آخرين ورژنه؟

a.abbasi72
28-08-2011, 01:26
فك نكنم مشكلي پيش بياد من يه بار تست كردم راحت فلش شد.

بازم اساتيد جواب بدن بهتره

جایگزین کردم راحت فلش شد :cv:

shassanhb
28-08-2011, 01:32

فونيكست آخرين ورژنه؟

همچی درسته
من قبلا ورزن 14 رو فلش زده بودم و به کار نسبتا واردم

Phoenix_Service_Software_2011.24.002.46258_Cracked

erfanyz
28-08-2011, 01:37
همچی درسته

Phoenix_Service_Software_2011.24.002.46258_Cracked
.
ديگه دليلي نداره كه فايل ها رو نشناسه.:bn:

mohammadhazer
28-08-2011, 01:47
همچی درسته

phoenix_service_software_2011.24.002.46258_cracked

سلام دوست گلم/

تصویر فایلها رو بگذار تا ببینم مشکل از انها نیست.

gholamrezaarjan
28-08-2011, 06:56
قطعا يه جاي كارت مي لنگه عزيزم

erfanyz
28-08-2011, 18:21
چطوري اسم پروفايل رو ميشه عوض كرد؟

كسي نميدونه؟

shassanhb
28-08-2011, 22:11
سلام دوست گلم/

تصویر فایلها رو بگذار تا ببینم مشکل از انها نیست.

http://0000.2.img98.net/out.php/t27758_28082011028.jpg

shassanhb
28-08-2011, 22:17
اینم جایی که فایلها رو کپی کردهام
http://0000.2.img98.net/out.php/t29029_28082011033.jpg

mlm1102003
28-08-2011, 22:50
عکس ها کوچیک هستن چیزی مشخص نیست
(
گوشی رو وصل نکن(احتمالا مشکل همینه ، چون تو عکس های قبلی که گذاشتی گوشیت وصل بوده )قبل از اینکه فونیکس رو باز کنی ، اتصال گوشی رو قطع کن ،وقتی فونیکس کامل باز شد نوع اتصال : no conection
file = >Open Product
=>rm-596

)
تیک dead phone ?

mohammadhazer
28-08-2011, 23:48
اینم جایی که فایلها رو کپی کردهام
http://0000.2.img98.net/out.php/t29029_28082011033.jpg

سلام دوست گلم/

تصویری که گذاشتید خیلی کوچک است و اصلا چیزی مشخص نیست . با استفاده از روش زیر یک
اسکرین شات از فایلها و حجم انها بگیرید و داخل سایت اپلود کنید.

برای این کار آنچه را که می خواهید در تصویر اسکرین شات وجود داشته باشد روی صفحه نمایش خود ظاهر کنید. سپس از روی صفحه کلید خود “Print Screen” را بزنید (برای اطمینان دو بار بزنید). سپس برنامه Paint را از شاخه ی

Start Menu > All programs > Accessories > Paint باز کنید و کلیدهای Ctrl+V را بزنید. مشاهده می کنید که صفحه نمایش شما به پینت منتقل می شود اکنون می توانید تصویر را ذخیره کنید و از آن استفاده کنید.

shassanhb
29-08-2011, 00:08
(
گوشی رو وصل نکن(احتمالا مشکل همینه ، چون تو عکس های قبلی که گذاشتی گوشیت وصل بوده )قبل از اینکه فونیکس رو باز کنی ، اتصال گوشی رو قطع کن ،وقتی فونیکس کامل باز شد نوع اتصال : No conection
تو فونيكس تو قسمت open product درست انتخاب ميكني منظورم rm گوشيت رو؟
file = >open product
=>rm-596

)
تیک dead phone ?

با سلام بدون اتصال درسته ولی گوشی رو وصل میکنم دیگه نمیاد
تیک در کدام قسمت هست؟

http://0000.2.img98.net/out.php/t29203_29082011034.jpg

mlm1102003
29-08-2011, 00:53
تو این عکس نگاه کن
سومین قسمت سمت چپ
گوشی رو اصلا نمی خوات وصل کنی
فونیکس رو باز کن
پروداکت رو انتخاب کن
گزینه اپدیت فلش
این صفحه (عکس بالا) که اومد تیک گزینه dead رو انتخاب کن
فایل رو انتخاب کن referb رو بزن خودش پیغام میده که گوشیو وصل کنی

Mohammad16760
29-08-2011, 09:32
ممنون از کوکتون ولی من امتحان کردم چند تا نقص داشت اول اینکه سنسور نورش با نرمرا فزار شما غیر فعال نمیشد که میگین ابدیت شد درست شد دوم اینکه منو که گذاشتین کسی اگه خوشش نیاد اگه با روش شما عوض کنه وقتی ایکونا رو به پایین بکشید چند تایی میشه و خیلی بد میشه اگر فایل یو دیو اصلی رو جایگیزین فایل شما بکنیم بازهم همین مشکل به قوت خودش باقیه سوم یکی از تغییرات اساسی که در سیمبین 3 کرده بود بلوتوث اگه دریافت مکرید دیگه به اینباکس گوشی یا تو قسمت مسجا نمیرفت البته تو ورژن اناش این اتفاق افتاده ولی شما باز بگردونید به حالت قبل که این خیلی آزار دهنده است برای همین کوک شما این نقطه ضعفا رو داره باید درست بشه ببخشید که نقد کردم بازم از زحماتتون تشکر میکنم

shassanhb
29-08-2011, 10:06
(
گوشی رو وصل نکن(احتمالا مشکل همینه ، چون تو عکس های قبلی که گذاشتی گوشیت وصل بوده )قبل از اینکه فونیکس رو باز کنی ، اتصال گوشی رو قطع کن ،وقتی فونیکس کامل باز شد نوع اتصال : no conection
file = >Open Product
=>rm-596

)
تیک dead phone ?

تو این عکس نگاه کن
سومین قسمت سمت چپ
گوشی رو اصلا نمی خوات وصل کنی
فونیکس رو باز کن
پروداکت رو انتخاب کن
گزینه اپدیت فلش
این صفحه (عکس بالا) که اومد تیک گزینه dead رو انتخاب کن
فایل رو انتخاب کن referb رو بزن خودش پیغام میده که گوشیو وصل کنی

به این عکسها نگاه کن مشکل اینجاست
http://0000.2.img98.net/out.php/t29864_29082011035.jpg

http://0000.2.img98.net/out.php/t29873_29082011036.jpg

p.z12791
29-08-2011, 10:11
ممنون از کوکتون ولی من امتحان کردم چند تا نقص داشت اول اینکه سنسور نورش با نرمرا فزار شما غیر فعال نمیشد که میگین ابدیت شد درست شد دوم اینکه منو که گذاشتین کسی اگه خوشش نیاد اگه با روش شما عوض کنه وقتی ایکونا رو به پایین بکشید چند تایی میشه و خیلی بد میشه اگر فایل یو دیو اصلی رو جایگیزین فایل شما بکنیم بازهم همین مشکل به قوت خودش باقیه سوم یکی از تغییرات اساسی که در سیمبین 3 کرده بود بلوتوث اگه دریافت مکرید دیگه به اینباکس گوشی یا تو قسمت مسجا نمیرفت البته تو ورژن اناش این اتفاق افتاده ولی شما باز بگردونید به حالت قبل که این خیلی آزار دهنده است برای همین کوک شما این نقطه ضعفا رو داره باید درست بشه ببخشید که نقد کردم بازم از زحماتتون تشکر میکنم

دریافت فایل با بلوتوثش که مشکلی نداره مثه همون اناست و توی اینباکس نمیره

VIVA
29-08-2011, 10:33
ممنون و اگه انتقاد نشه و مشکلات بیان نشه که هیچ وقت جایه پیشرفت وجود نداره .
برای سنسور نور لطفا از ضمیمه این پست استفاده کنید و بگید که درست شد یا نه :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2266534#post2266534
برای منو هم از ضمیمه پست زیر استفاده کنید و گزارشش رو هم بدید لطفا :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2263297#post2263297

برای مسیج هم من دست به قسمت مسیج ها توی این فریمور نزدم .

gholamrezaarjan
29-08-2011, 11:13
ممنون و اگه انتقاد نشه و مشکلات بیان نشه که هیچ وقت جایه پیشرفت وجود نداره .
برای سنسور نور لطفا از ضمیمه این پست استفاده کنید و بگید که درست شد یا نه :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2266534#post2266534
برای منو هم از ضمیمه پست زیر استفاده کنید و گزارشش رو هم بدید لطفا :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2263297#post2263297

برای مسیج هم من دست به قسمت مسیج ها توی این فریمور نزدم .

دوست من ميشه پچي رو كه بشه با اون عكسها فقط از يه پوشه لود بشه رو بزاري؟
چون فكر كنم خودت گفتي اينكار رو يادت رفته انجام بدي
در ضمن لازم هست ويدئو پلير و درربين رو آپديت كنيم يا نه؟
ممنون

adiiiib
29-08-2011, 13:19
[QUOTE=VIVA;2261339][CENTER]به نام خدا

N8 C7 CFW FOR SYMBIAN ANNA V22.14 V1.0[B]

08-26-2011

سلام و عرض ادب
تا بحال به نصب فریم ور جدید فکر نکرده بودم تا این چند روز اخیر که احساس میکنم گوشیم (c7) مث قبل سرحال نیست :ci:
یکی از دوستان گرانقدر حاضر میشن توضیحاتی پیرامون فواید ؛ معایب ؛ امنیت یه فریم ور جدید بدن؟
آیا بعد از نصب تمام فایل های فابریک گوشی اهم از map - pdf reader -office و... پاک میشن؟
اگه مستقیما واسه یه مبتدی روش کار رو از همون ابتدا بگن ممنون میشم؟
راستی اینجا امکان اختلاط مستقیم با مدیران و اعضا نعوذبالله (چت) هست بشه رو در رو مدد گرفت؟
××××××××××××××××××××××××× ×××××××××××××××××
خداوند اموات پاسخگویان را مورد آمرزش قرار دهد

gholamrezaarjan
29-08-2011, 13:54
[QUOTE=VIVA;2261339][CENTER]به نام خدا

N8 C7 CFW FOR SYMBIAN ANNA V22.14 V1.0[B]

08-26-2011

سلام و عرض ادب
تا بحال به نصب فریم ور جدید فکر نکرده بودم تا این چند روز اخیر که احساس میکنم گوشیم (c7) مث قبل سرحال نیست :ci:
یکی از دوستان گرانقدر حاضر میشن توضیحاتی پیرامون فواید ؛ معایب ؛ امنیت یه فریم ور جدید بدن؟
آیا بعد از نصب تمام فایل های فابریک گوشی اهم از map - pdf reader -office و... پاک میشن؟
اگه مستقیما واسه یه مبتدی روش کار رو از همون ابتدا بگن ممنون میشم؟
راستی اینجا امکان اختلاط مستقیم با مدیران و اعضا نعوذبالله (چت) هست بشه رو در رو مدد گرفت؟
××××××××××××××××××××××××× ×××××××××××××××××
خداوند اموات پاسخگویان را مورد آمرزش قرار دهد

دوست من راجع به فريمور و آپديت اون بايد خدمتتون عرض كنم كه اصلا كلا لازمه كه گوشي هر چند وقت يكبار برنامه هاش به روز بشه تا هم باگها برطرف شه و هم امكانات جديد نصب شه.آپديت گوشي معايبي نداره و اگر هم از نظر امنيتي حساب مي كنيد اگر هم نقصي باشه تو فريمورهاي قبليه.چون راه نفوذ رو پيدا مي كنن و تو آپديت جديد برطرفش مي كنن.
بعد از آپديت هم اون برنامه هايي كه فرموديد پاك نمي شن اونها هم آپديت ميشن
براي آموزش هم به لينكي كه برات مي زارم برو و كامل مطالعه كن
آموزش جامع نرم افزار Phoenix به همراه نرم افزار (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)
بعد كه آموزش رو ياد گرفتي از لينك زير فايلها رو نسبت به رنگ گوشيت دانلود كن
دانلود فیرم ور جدید c7 ورژن (022.014)(RM-675)(Anna)_*فارسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163660)

Iman7228
29-08-2011, 15:18
آیا راهی یا برنامه ای یا متدی هست برای اینکه جستجوی مخاطبین فریمور اصلی گوشی به حالت ورژن 14 دربیاد ؟؟؟

H03!N_ScOrPiO
29-08-2011, 16:24
داداش
واقعا خدا قوت
من اول گوشیو خودم با فایلای شما کوک کردم که خدایی نکرده مساله ای نداشت باشه بعد واسه مشتری بزنم
و واقعا کولاکه
مخصوصا منوش که به هرکی نشون دادم خیلی خوشش اومد

فقط یه سوال
اون اسم پروفایل Vivaرو چطوری میتونم عوض کنم یه اسم دلخواه بزارم؟:ah:

:as:

adiiiib
29-08-2011, 18:53
[QUOTE=adiiiib;2270564]

دوست من راجع به فريمور و آپديت اون بايد خدمتتون عرض كنم كه اصلا كلا لازمه كه گوشي هر چند وقت يكبار برنامه هاش به روز بشه تا هم باگها برطرف شه و هم امكانات جديد نصب شه.آپديت گوشي معايبي نداره و اگر هم از نظر امنيتي حساب مي كنيد اگر هم نقصي باشه تو فريمورهاي قبليه.چون راه نفوذ رو پيدا مي كنن و تو آپديت جديد برطرفش مي كنن.
بعد از آپديت هم اون برنامه هايي كه فرموديد پاك نمي شن اونها هم آپديت ميشن
براي آموزش هم به لينكي كه برات مي زارم برو و كامل مطالعه كن
آموزش جامع نرم افزار Phoenix به همراه نرم افزار (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431)
بعد كه آموزش رو ياد گرفتي از لينك زير فايلها رو نسبت به رنگ گوشيت دانلود كن
دانلود فیرم ور جدید c7 ورژن (022.014)(RM-675)(Anna)_*فارسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163660)

یه دنیا ممنون غلامرضا جان بابت پاسخگویی بی منتتون!
1.پس تفاوت فریمور های خود شرکت (که معمولا با فواصل زمانی زیاد ارائه میشه) با فریمور های غیر شرکتی چیه؟
2. با داشتن ( کامپیوتری با رم 2 و cpu core 2 و کابل رابط و برنامه های pc suite or ovi suite ) یه مبتدی میتونه از پس آپدیت فریمور "بعد از دانلود فایلهای مربوطه" بربیاد و نیاز به باکس و امثالهم نیست؟
3.ریسک کار معمولا چنددرصده و میتونه از چی ناشی بشه؟

gholamrezaarjan
30-08-2011, 08:14
[QUOTE=gholamrezaarjan;2270668]

یه دنیا ممنون غلامرضا جان بابت پاسخگویی بی منتتون!
1.پس تفاوت فریمور های خود شرکت (که معمولا با فواصل زمانی زیاد ارائه میشه) با فریمور های غیر شرکتی چیه؟
2. با داشتن ( کامپیوتری با رم 2 و cpu core 2 و کابل رابط و برنامه های pc suite or ovi suite ) یه مبتدی میتونه از پس آپدیت فریمور "بعد از دانلود فایلهای مربوطه" بربیاد و نیاز به باکس و امثالهم نیست؟
3.ریسک کار معمولا چنددرصده و میتونه از چی ناشی بشه؟

خواهش مي كنم دوست من
ببين خوب قطعا فريمورهاي غير رسمي باگ دارن
با كامپيوتر خودتون هم مي تونيد آپديت كنيد فقط مراحل رو درست انجام بدي هيچ مشكلي پيش نمياد.
خودت آپديت كن ترست بريزه

VIVA
30-08-2011, 14:25
دوست من ميشه پچي رو كه بشه با اون عكسها فقط از يه پوشه لود بشه رو بزاري؟
چون فكر كنم خودت گفتي اينكار رو يادت رفته انجام بدي
در ضمن لازم هست ويدئو پلير و درربين رو آپديت كنيم يا نه؟
ممنون
میشه انجام داد البته باید بگم نمیشه از ویدیو چداشون کرد .
ویدیو پلیر رو نه من خودم آپدیتش رو گزاشتم اما دوربین رو اگر n8 دارید میتونید نصب کنیدطبق توضیح پست اول توی خود گوشی فایل نصبیش موجود هست .

اون اسم پروفایل vivaرو چطوری میتونم عوض کنم یه اسم دلخواه بزارم؟
برای اسم پروفایل هم فایلش رو میدم اما چند روزیه یکم درگیرم ایشالا فرصت کردم میزارم براتون .

gholamrezaarjan
01-09-2011, 07:50
پس لطفا پچي رو كه بشه فقط عكسها رو از يه پوشه لود كنه بزار
ممنون

Promise SC-169
01-09-2011, 09:56
viva جان سلام خسته نباشی واقعا
آقا پس c6-01 چی شد چرا واسه اون کوک نکردی
تورو خدا واسه اون هم کوک کن
کی ان شاا... کوک میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Capricornus
01-09-2011, 20:09
درود برشما
آقا با دستکاری core برای جایگزین کردن تم ورژن 14 ان 8 گوشی خاموش میشه؟
:df:

alireza3836
01-09-2011, 21:13
آیا راهی یا برنامه ای یا متدی هست برای اینکه جستجوی مخاطبین فریمور اصلی گوشی به حالت ورژن 14 دربیاد ؟؟؟

سلام
برای برگشت جستجو در مخاطبین به سبک ورژن 14 به مسیر زیر برو
تنظیمات/تلفن/ورودی لمسی/جستجوی پیشرفته/روشن
و حالا حالشو ببر
:dv:

happyboy576
02-09-2011, 12:50
اقا برای این فریمور انا که کوک کردی باید فایل های اصلی هم ورژن 22.014 باشن حتما؟

happyboy576
02-09-2011, 12:52
الان ورژن024.001 امده نمیشه با این فایل ها کوک شما رو زد؟

erfanyz
03-09-2011, 10:55
ميتوني لينك نرم افزار KeyLock رو واسه دانلود بزاري.

VIVA
03-09-2011, 11:01
درود برشما
آقا با دستکاری core برای جایگزین کردن تم ورژن 14 ان 8 گوشی خاموش میشه؟اگر مبتدی باشید بله .

اقا برای این فریمور انا که کوک کردی باید فایل های اصلی هم ورژن 22.014 باشن حتما؟ بله

الان ورژن024.001 امده نمیشه با این فایل ها کوک شما رو زد؟ اگر به ورژن 24 آپدیت کردید خیر از این فایل های نمی تونید استفاده کنید .

ميتوني لينك نرم افزار keylock رو واسه دانلود بزاري. والا از توی سایت دانلود نکردمش .

gholamrezaarjan
03-09-2011, 11:15
اگر مبتدی باشید بله .

بله

اگر به ورژن 24 آپدیت کردید خیر از این فایل های نمی تونید استفاده کنید . به زودی ورژن مخصوص 24 رو در سایت قرار میدم .

والا از توی سایت دانلود نکردمش .

دوست من به نظرت كدوم فريمور بهتره؟ 22.14 يا 24.01
كي كوك 24 رو برامون ميزاري؟
ارزش داره بخاطرش صبر كنيم يا از همين 22.14 استفاده كنيم؟

VIVA
03-09-2011, 11:18
دوست من به نظرت كدوم فريمور بهتره؟ 22.14 يا 24.01
كي كوك 24 رو برامون ميزاري؟
ارزش داره بخاطرش صبر كنيم يا از همين 22.14 استفاده كنيم؟ احتمالشم هست نزارم آخه هیچ فرقی بین این دو ورژن من ندیدم من حتی فایل های سیستمی ورژن 22 با ورژن 24 رو هم مقایسه کردم که هیچ تغییری نداشت حتی تغییر در حد بایتی هم نداشت .
من الان گوشیه خودم ورژن 22 هست و به نظر من که اصلا ارزشش رو نداره چون اگر دقت کنید ورژن 24 فقط برای بعضی از پروداکت کد ها ارایه شده نه همه پس در نتیجه تغییری نخواهد داشت .

Promise SC-169
03-09-2011, 18:59
viva جان سلام خسته نباشی واقعا
آقا پس c6-01 چی شد چرا واسه اون کوک نکردی
تورو خدا واسه اون هم کوک کن
کی ان شاا... کوک میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

استاد گرامی سلام
جواب ما چی شد؟؟؟؟
ممنون

rosbina
04-09-2011, 09:05
سلام استاد عزیز اقا من ورژن گوشیم ۲۲ بود با کوک شما فلش زدم خیلی باهال بود و عالی ولی شیطون رفت تو لدم گفتم با۲۴ فلش بزنم الان چیکار کنم هرچی هم با فونیکس خواستم ۲۲ و کوک شما رو بزنم نشد که نشد تورو خدا همین کوکو واسه ۲۴ بدین یا یه راهی که بشه از کوک شما استفاده کنم

happyboy576
04-09-2011, 16:50
اقا من زدم ولی سرعت گوشی خیلی پایین اومده!!!!!!!!!!!!!!!!
درست به همون طریقی که شما گفتی عمل کردم ولی...

Safavy2002
04-09-2011, 17:03
اقا من زدم ولی سرعت گوشی خیلی پایین اومده!!!!!!!!!!!!!!!!
درست به همون طریقی که شما گفتی عمل کردم ولی...

دوست عزیز شما لطف کن مس مموری رو فرمت کن
تا نهایت استفاده از این ورژن رو ببری منظور همون مموری کارت داخلی 16 گیگ است
موفق باشی

wwwq
05-09-2011, 00:38
من 2c کردم
فایل هارو جابگزین کردم و تیک uda رو زدم اما گوشی بالا نمیاد
اشکال از کجاس؟
Flashing started
Creating product data items list
Product data items list created
Backup not required
Flashing phone
Initializing
Verifying communication to device...
Scanning image files...
Loading secondary boot code: 15168 bytes
Secondary boot loaded
Loading update server code: 722517 bytes
Update server loaded
Partitioning....
Partitioning complete
Erasing....
Erasing complete
Asic CMT: Start programming 290669 KB...
Asic CMT: Programming data sent: 0%
Asic CMT: Programming data sent: 10%
Asic CMT: Programming data sent: 20%
Asic CMT: Programming data sent: 30%
Asic CMT: Programming data sent: 40%
Asic CMT: Programming data sent: 50%
Asic CMT: Programming data sent: 60%
Asic CMT: Programming data sent: 70%
Asic CMT: Programming data sent: 80%
Asic CMT: Programming data sent: 90%
Asic CMT: Programming data sent: 100%
Programming complete
WARNING: Asic CMT: NAND status reported bad blocks
Asic CMT: programming succeeded
Asic CMT: Verifying communication to device...
Phone flashing completed. Waiting for phone to boot up
Bootup successful
Verifying communication to product (before flash finalizing)
Communication verified
Product code changed
Doing factorysets
Factorysets complete
Loading default data to phone
Loading default data to phone
Getting Data Package
Reading product state
Starting backup/restore sub-procedure: data item pre-delay
data item pre-delay
data item pre-delay
Sub-procedure completed: Succeeded., result code: 0
Starting to backup/restore data item: ProductProfile, version: 1.1
Data Item backup/restore completed: Succeeded., result code: 0
Starting backup/restore sub-procedure: data item post-delay
data item post-delay
data item post-delay
Sub-procedure completed: Succeeded., result code: 0
Backup/restore result: 0 out of 1 items were not backed up
Default data loading complete
Stopping all operations, returning phone to default mode
All operations completed
Product flashing succeeded.

VIVA
05-09-2011, 11:16
من 2c کردم
فایل هارو جابگزین کردم و تیک uda رو زدم اما گوشی بالا نمیاد
اشکال از کجاس؟a

دوست عزیز باید 3تا کادر رو 2c کنید یک بار دیگه انجام بدید و فلش بزنید گوشی روشن میشه .
به این صورت :

Rofs1=2C
Rofs2=2C
Rofs3=2C

salamboz
05-09-2011, 11:24
سلام عزیزان از این کوک برای ورژن 24 میشه استفاده کرد اگه نمیشه برای ورژن 24 کی میاد

jack_panosyan
05-09-2011, 15:27
دوست عزیز آقای viva اول از همه تشکر از شما بابت زحمتتون .
دوم دوست من مشکلی که من دارم اینه که گوشی رو هر بار روشن میکنم اولش اون قفله میاد که صدا هم داره و نوشته welcome بعدش چیزی نمیاد دکمه منو رو که میزنم میگه میخواین تماس اضطراری بگیرین وقتی بله رو میزنم گوشی صفحه اصلیش میاد یه جورایی برای من این پیغام جانشین اون پیغامی که از ovi می داد شده الان اون پیغام رو ندارم.همه کارها رو هم با دقت و همونطور که گفتین انجام دادم و چند بار هم به فریمور اریجینال رفتم و دوباره این فریمور کوک شده شما رو زدم ولی نتیجه تغییر نکرد به هر حال بازم ممنون از زحمتتون امیدوارم اساتید خوبی مثل شما تو سایت روز به روز بیشتر بشن.:ax:

Promise SC-169
05-09-2011, 16:33
با سلام خدمت اساتید گرامی و کوکرهای عزیز
من میخام خودم دست به کارشمو یه فریمور واسه c6-01 آنا کوک کنم مثل همین کوکی viva جان زحمتشو کشیده
فقط خواهشی که دارم اگه میشه تمام این مدهایی که واسه کوک c7 به کاربرده شده رو اگه میشه viva جان واسم آپلود کن اونارو
منتظر جواب شیرینت هستم.
ممنون.

gholamrezaarjan
05-09-2011, 16:36
دوست عزیز آقای viva اول از همه تشکر از شما بابت زحمتتون .
دوم دوست من مشکلی که من دارم اینه که گوشی رو هر بار روشن میکنم اولش اون قفله میاد که صدا هم داره و نوشته welcome بعدش چیزی نمیاد دکمه منو رو که میزنم میگه میخواین تماس اضطراری بگیرین وقتی بله رو میزنم گوشی صفحه اصلیش میاد یه جورایی برای من این پیغام جانشین اون پیغامی که از ovi می داد شده الان اون پیغام رو ندارم.همه کارها رو هم با دقت و همونطور که گفتین انجام دادم و چند بار هم به فریمور اریجینال رفتم و دوباره این فریمور کوک شده شما رو زدم ولی نتیجه تغییر نکرد به هر حال بازم ممنون از زحمتتون امیدوارم اساتید خوبی مثل شما تو سایت روز به روز بیشتر بشن.:ax:

دوست من يكبار تو ovi sync ثبت نام كن و online شو درست ميشه.

jack_panosyan
05-09-2011, 19:16
ممنون دوست عزیز آقای غلامرضا بابت راهنمایی یه سوال هم داشتم من این فایل تنظیم نور رو تو گوشیم ریختم و گوشیم رو ریستارت کردم ولی بازم سنسور نور گوشی کار نمیکنه مشکل از چیه؟راستی نور رو الان میتونم کم و زیاد بکنم ولی گوشیم نسبت به نور محیط هیچ عکس العملی نشون نمیده

salamboz
05-09-2011, 22:22
سلام اگه میشه یکی جواب سوال منو بده این کوک برای ورژن24 قابل استفاده هست اگه نه برای ورژن 24 کی میاد ممنون میشم

best n82
06-09-2011, 03:43
سلام : من گوشیم رو به ورژن belle آپدیت کردم ، الان میتونم برگردونم به این فریمور کوک شده ؟

گوشیم dead نشه ؟

jack_panosyan
06-09-2011, 06:36
سلام : من گوشیم رو به ورژن belle آپدیت کردم ، الان میتونم برگردونم به این فریمور کوک شده ؟

گوشیم dead نشه ؟

خیر دوست عزیز خیالتون راحت باشه مراحل رو درست انجام بدین هیچ مشکلی پیش نمیاد
اینم لینک داونگرید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=164421

Promise SC-169
06-09-2011, 10:21
[QUOTE=rohhhh;2289680][SIZE="3"]با سلام خدمت اساتید گرامی و کوکرهای عزیز
من میخام خودم دست به کارشمو یه فریمور واسه c6-01 آنا کوک کنم مثل همین کوکی viva جان زحمتشو کشیده
فقط خواهشی که دارم اگه میشه تمام این مدهایی که واسه کوک c7 به کاربرده شده رو اگه میشه viva جان واسم آپلود کن اونارو
منتظر جواب شیرینت هستم.
ممنون.[/
SIZE][/QUOT
tanks alot

VIVA
06-09-2011, 11:06
منتظر جواب شیرینت هستم.
دوست عزیز به زودی مد های مخصوص سیمبین 3 در سایت قرار خواهد گرفت میتونید به لینک زیر سر بزنید تا هر وقت مد ها آماده شد استفاده کنید :
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=889

best n82
06-09-2011, 16:27
من به یه مشکل برخورد کردم تو این فریم ور : هرچی فایل صوتی تو پوشه sound دارم تو لیست موزیک پلیر گوشی نشون داده نمیشه ؟ refresh هم کردم بازم نمیاره ....خاموش و روشن هم کردم فایده ای نداره .....

MaKenZi
06-09-2011, 16:48
من به یه مشکل برخورد کردم تو این فریم ور : هرچی فایل صوتی تو پوشه sound دارم تو لیست موزیک پلیر گوشی نشون داده نمیشه ؟ refresh هم کردم بازم نمیاره ....خاموش و روشن هم کردم فایده ای نداره .....
سلام

دوست من ، پست اول تاپیک رو بدقت نخوندید ، ذکر شده:
15.جستجوی موزیک ها محدود شده به پوشه Music . باید موزیک هارو در پوشه ی Music بریزید.

Promise SC-169
07-09-2011, 09:11
سلام خدمت دوستان
موفق شدم یه فریمور کوک شده البته با تغییرات اولیه فعلا واسه c6-01 کوک کنم و تست هم شده
عالییییییه

babi_rich
07-09-2011, 14:34
ورژن آنا 24 هست ولی فایل هایی که شما گذاشتین چرا 22 هست؟؟؟؟؟

salamboz
07-09-2011, 20:01
ورژن آنا 24 هست ولی فایل هایی که شما گذاشتین چرا 22 هست؟؟؟؟؟

آنا هم ورژن 22داره هم 24 اما اینکه این کوک روی ورژن 24 کار میکنه من هزار بار سوال کردم اما هیچکس از این تایپیک جواب منو نداده اگه جوابمو بدن ممنون میشم

VIVA
07-09-2011, 20:27
آنا هم ورژن 22داره هم 24 اما اینکه این کوک روی ورژن 24 کار میکنه من هزار بار سوال کردم اما هیچکس از این تایپیک جواب منو نداده اگه جوابمو بدن ممنون میشم
نه دوست عزیز اگر به ورژن 24 آپدیت کردید نمی تونید از این ورژن استفاده کنید .

salamboz
07-09-2011, 22:10
ممنون از ویوا عزیز اگه میشه بگید که کی برای ورژن 24 کوک را آماده میکنید

خواهش میکنم اگر برای ورژن24 کوک درست کردید قبل از کوک یه نظر سنجی بذارید توی سایت که کوک جدید چه ویژگی هایی داشته باشه اینجوری فکر کنم استقبال از کوک بیشتر باشه

best n82
08-09-2011, 09:01
سلام : کاش از مد نرم افزاری که عکس رو به کیفیت 100 میرسونه ، استفاده نمیکردید.
اگه دقت کنید تو همون جا برای اون مد نوشته شده بود که ( توصیه میشه 95 )
الان بعد از گرفتن 5 تا عکس ، نمیدونم چه بلایی سرش میاد و یه هو پیغام میده که دوربین رو ریستارت کنید.
جالبه دیگه نمیتونه عکس بندازه تا وقتی که گوشی رو خاموش روشن کنی.

zaynolabedin
09-09-2011, 15:02
ممنون ویوا جان
دست درد نکنه
من هم دارم دانلود میکنم بعد تست میکنم اگه مشکلی داشتم ازت راهنمایی میگیرم

zaynolabedin
09-09-2011, 16:39
ببخشید ویوا جان
من اول 2b رو به 2c تبدیل کردم و بعد رفتم این دو فایل رو تو پروداکت فونیکس ریختم بعد مراحل رو انجام دادم و کار فونیکس هم تموم شد و گوشی ریستارت شد اما دیگه بالا نیومد حالا باید چیکار کنم؟؟؟
آیا با همین وضعیت که بالا نمیاد فقط صفحه موبایلم سفید هست میشه گوشی رو دوباره کاری کرد که بالا بیاد؟؟؟؟

zaynolabedin
09-09-2011, 17:01
من که از 3 روز پیش تا الان 20 باری فلش زدم.انا زدم بعد رفتم بله بعد...حالا هم درست شد.دوباره انا فلش زدم.ببخش که وقت گرفتم

هیچکس میگم تو چطوری گوشیت صفحه اش سفید بوده بعد باز هم تونستی فلش کنی؟؟؟
آخه برای من هم همین مشکل داره فلش زدم اوکی داد بعد ریستارت شد ولی دیگه بالا نیومدش الان هم هر کاری میکنم که دوباره فلش بزنم اصلا usb نمیشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو چیکار کردی که کامپیوتر موبایلت رو شناخت؟؟؟

zaynolabedin
09-09-2011, 20:23
بچه ها گوشی من هم بعد از dead درست شد و سرحال اومد.:cl:
viva جان دستت درد نکنه خیلی تم باحالیه . کلا مضموناش عالیه.:dq:
فقط ای کاش تو قسمت پروفایل ها گزینه ریستارت رو هم اضافه می کردی عالی میشد. :cm:

mahmoodi38
10-09-2011, 13:33
من گوشیم رو با ورژن 24 آنا فلش زدم و حواسم نیود این کوک برای ورژن 22 هست

آیا راهی داره تا این کوک رو روی ورژن 24 بزنم بدون اینکه گوشی رو دانگرید کنم

من حتی فایل rofs3 این کوک رو با فایل اصلی فیرم ور 24 عوض کردم ولی فونیکس پیغام خطا داد

اگه کسی از دوستان راه رو می دنه لطفا بگه تا ما هم از این کوک استفاده کنیم

mohsen65545
10-09-2011, 20:54
آقا یه سوال من تازه c7 گرفتم ورژن 014.002 و اینو میخوام هک کنم و ارتقا بدم به سیمبیان آنا آیا با برنامه جاف هم میشه چون قبلا که یه c6-00 داشتم با جاف فلش میزدم.

یه چیز دیگه آیا با این ورژن جدید مصرف باتری کمتر میشه یا بیشتر ؟
با تشکر

salamboz
10-09-2011, 21:21
ممنون از اینکه جواب ما را میدید

mamal_69
10-09-2011, 22:13
آقا یه سوال من تازه c7 گرفتم ورژن 014.002 و اینو میخوام هک کنم و ارتقا بدم به سیمبیان آنا آیا با برنامه جاف هم میشه چون قبلا که یه c6-00 داشتم با جاف فلش میزدم.

با تشکر

سلام.
بله میشه ولی با فونیکس بهتر فلش بزنی.مصرف شارژ کمتر میشه البته زیاد محسوس نیست ولی بهتر شده.

RADIKAL
10-09-2011, 22:29

با تشکر

من با جاف نتونستم که فلش کنم یا اصلا هک کنم ؛جاف نمیتونه گوشی های Symbian^3 را ساپورت کنه .اما گوشی های s60 v5 را براحتی ساپورت میکنه که c6-00 هم جز این سری میباشد .

happyboy576
11-09-2011, 11:07
من با جاف نتونستم که فلش کنم یا اصلا هک کنم ؛جاف نمیتونه گوشی های symbian^3 را ساپورت کنه .اما گوشی های s60 v5 را براحتی ساپورت میکنه که c6-00 هم جز این سری میباشد .
داداش از فونیکس استفاده کنی بهتر و راحتره و کارتو راه میندازه.

mahmoodi38
11-09-2011, 20:25
من گوشیم رو با ورژن 24 آنا فلش زدم و حواسم نیود این کوک برای ورژن 22 هست

آیا راهی داره تا این کوک رو روی ورژن 24 بزنم بدون اینکه گوشی رو دانگرید کنم

من حتی فایل rofs3 این کوک رو با فایل اصلی فیرم ور 24 عوض کردم ولی فونیکس پیغام خطا داد

اگه کسی از دوستان راه رو می دنه لطفا بگه تا ما هم از این کوک استفاده کنیم

viva جان کجایی چرا به تاپیک سر نمی زنی یه جوابی به ما هم بدی ثواب داره :please:

VIVA
11-09-2011, 20:30
viva جان کجایی چرا به تاپیک سر نمی زنی یه جوابی به ما هم بدی ثواب داره :please:

خیر نمیشه این ورژن رو روی ورژن 24 زد .

سعی میکنم تا آخر هفته ورژن مخصوص 24 رو روی سایت آپلود کنم تا استفاده کنید .

H03!N_ScOrPiO
12-09-2011, 11:42
دوستان این اسم جنرال رو چطوری عوض کنیم؟

m.a7200
12-09-2011, 11:59
دوستان این اسم جنرال رو چطوری عوض کنیم؟

برنامه fix رو نصب بکنید به جنرال برمیگرده

برنامه تو این تاپیکه:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2306520&posted=1#post2306520

H03!N_ScOrPiO
12-09-2011, 17:31
برنامه fix رو نصب بکنید به جنرال برمیگرده

برنامه تو این تاپیکه:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2306520&posted=1#post2306520

مرسی دوست عزیز
نه
کلا میخوام عوض کنم.اسم دلخواه بزارم

babi_rich
12-09-2011, 17:48
من با جاف نتونستم که فلش کنم یا اصلا هک کنم ؛جاف نمیتونه گوشی های symbian^3 را ساپورت کنه .اما گوشی های s60 v5 را براحتی ساپورت میکنه که c6-00 هم جز این سری میباشد .

از راسکال استفاده کن، پیشرفت کرده جاف هست، همه ی گوشی ها رو هم ساپورت می کنه

mohsen65545
12-09-2011, 21:44
آقا ما که خودمون نتونستیم فلش بزنیم بردیم دادیم یکی از فامیلامون که تعمیرات موبایل داره اونم هر کاری کرد نشد
اول اینکه اون 2 تا فیلی که درپست اول هست فایل cor که نئاره ما اونم دان کردیم ورژن24 اما نشد و این فامیلمون گفت که اگر شما فایل cor نداشته باشی که با فونیکس نمیتونی فلش بزنی؟
اگر کسی از دوستان فلش زده یه مقدار بیشتر برا ما هم توضیح بده ما هم بفهمیم با تشکر

m.a7200
12-09-2011, 22:23
آقا ما که خودمون نتونستیم فلش بزنیم بردیم دادیم یکی از فامیلامون که تعمیرات موبایل داره اونم هر کاری کرد نشد
اول اینکه اون 2 تا فیلی که درپست اول هست فایل cor که نئاره ما اونم دان کردیم ورژن24 اما نشد و این فامیلمون گفت که اگر شما فایل cor نداشته باشی که با فونیکس نمیتونی فلش بزنی؟
اگر کسی از دوستان فلش زده یه مقدار بیشتر برا ما هم توضیح بده ما هم بفهمیم با تشکر

این فایلها برای ورژن22 هست و باید 8تا فایل باشه

فایل cor باید از فریمور اورجینال دان کنی و باید هر 3کادر رو به 2c تبدیل کنی

جایگذینی 2تا فایلو درست انجام میدی؟

برای فایل uda تیک Backup/Restore میزنی ؟

قبل از فلش گوشی رو کامل فرمت کن...

موفق باشی

mohsen65545
13-09-2011, 23:58
آقا دستتون درد نکنه تونستیم ,گوشیم خوشگل شد. فقط

این کلید لمسی back و options روی منو داشت خیلی خوب میشد آخه شما نگاه کنین این گوشیهای آندروید هم یه چیزی داره[/COLOR].3
:bi::bi::bi::ay::ay::ab:.

rammin
16-09-2011, 11:15
سلام . ببخشید من اولین باره میخوام فلش بزنم . میشه کمک کنید قدم به قدم باید چکار کنم اخه این دو تا فایل رو دانلود کردم میخوام با nfe core تغییرش بدم پیغام خطا میده . یا باید فریمور اصلی رو هم دانلود کنم اونو با این برنامه تغییرش بدم . مرسی اگه کمکم کنید

winsar
16-09-2011, 16:28
آقا ورژن گوشی من همین 22.14 هست .
می خوام ببینم می تونم این فایل کوک شده رو فلش بزنم یا خیر ؟
ممنون

ehsan-skyworld
16-09-2011, 18:19
سلام
من آنا 024.001 ریختم و فلش زدم و بعدش گوشیمو هک کردم. تنها مشکلم این ویدیو پلیره که زیرنویس پخش نمی کنه. می تونید فایل اینستال ویدیو پلیر مخصوص Anna که زیرنویس هم ساپورت کنه رو برام بذارید؟ (خواستم uda شما رو بریزم ولی دیگه حوصله دانگرید به 022.014 رو ندارم. با uda اورجینال نوکیا و هک RM-596_024.001_C06.01_MEA_3_79.92_prd.rofs3 گوشیمو هک کردم)

VIVA
16-09-2011, 20:20
آقا ورژن گوشی من همین 22.14 هست .
می خوام ببینم می تونم این فایل کوک شده رو فلش بزنم یا خیر ؟
ممنون

بله دوست عزیز میتونید .

سلام
من آنا 024.001 ریختم و فلش زدم و بعدش گوشیمو هک کردم. تنها مشکلم این ویدیو پلیره که زیرنویس پخش نمی کنه. می تونید فایل اینستال ویدیو پلیر مخصوص Anna که زیرنویس هم ساپورت کنه رو برام بذارید؟ (خواستم uda شما رو بریزم ولی دیگه حوصله دانگرید به 022.014 رو ندارم. با uda اورجینال نوکیا و هک RM-596_024.001_C06.01_MEA_3_79.92_prd.rofs3 گوشیمو هک کردم)

پست آخر ضمیمه دهم
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=129473

سلام . ببخشید من اولین باره میخوام فلش بزنم . میشه کمک کنید قدم به قدم باید چکار کنم اخه این دو تا فایل رو دانلود کردم میخوام با nfe core تغییرش بدم پیغام خطا میده . یا باید فریمور اصلی رو هم دانلود کنم اونو با این برنامه تغییرش بدم . مرسی اگه کمکم کنید

شما باید حتما فریمور اورجینال رو با همه ی فایل هاش داشته باشید . لطفا اول چند بار با فریمور اورجینال گوشی رو فلش کنید و وقتی دستتون راه افتاد فریمور کوک شده رو فلش کنید تا براتون مشکلی پیش نیاد .

mlm1102003
16-09-2011, 20:40
قرار بود آخر هفته فیرمور کوک شده 24 بذاری ، خبری نیست ؟

VIVA
16-09-2011, 21:14
قرار بود آخر هفته فیرمور کوک شده 24 بذاری ، خبری نیست ؟

متاسفانه فعلا نتونستم کاری کنم .

rammin
17-09-2011, 08:57
سلام ببخشید من قبلا با فریمور غیر رسمی انا گوشینمو اپدیت کردم . الان میخواستم با این فریمور فلش بزنم . کد پروداکت گوشیمو برنامه فونیکس میزنه rm-691 ولی این rm-675 هستش . فونیکس هی پیبغام خطا میده نمیزاره فلش بزنم .ایا اون پوشه ای که باید بریزم درایو فونیکس باید rm-675 باشه یا بزارمش rm -691?

VIVA
17-09-2011, 14:17
سلام ببخشید من قبلا با فریمور غیر رسمی انا گوشینمو اپدیت کردم . الان میخواستم با این فریمور فلش بزنم . کد پروداکت گوشیمو برنامه فونیکس میزنه rm-691 ولی این rm-675 هستش . فونیکس هی پیبغام خطا میده نمیزاره فلش بزنم .ایا اون پوشه ای که باید بریزم درایو فونیکس باید rm-675 باشه یا بزارمش rm -691?

شما در حالت خاموش فلش بزنید و فایل هایرو هم در پوشه 675 قرار بدید .

m.g@m.g
18-09-2011, 16:54
از زحماتتون متشکرم خسته نباشید

jack_panosyan
03-10-2011, 19:47
دوست عزیز جناب آقای viva من از فریمورتون خیلی راضی هستم ولی متاسفانه یه مشکل بزرگ دارم اونم اینه که بعضی موقعها وقتی کسی بهم زنگ میزنه گوشیم ریستارت میشه آیا کسی دیگه هم از دوستان یا خودتون به همچین مشکلی برخوردین راستش زورم میاد دوباره با کد 7370 همه چی رو پاک کنم اگه فکر میکنین که کمک بکنه اینکار رو بکنم
با سپاس :dn:

zaynolabedin
04-10-2011, 10:33
سلام ویوا جان
ببخشید میخواستم بدونم روش دانگرید ورژن24 به ورژن 22 به چه نحوی هست و آیا ضرری برای گوشی داره یا نه؟:al:
چون ورژن 24 زدم پیامام restore نمیشه
بعد ویوا ورژن 24 رو هم که میخاستی آماده کنی لطفا تاچش مثل ورژن 22 نباشه آخه سرعت تاچ که برنامه ها رو بالا یا پایین بکنه کم شده بوده در ورژن22 وهمچنین برای باز کردن برنامه ها باید چند بار روی آیکنها فشار بدی تا باز بشه
لطفا کمکم کن که اگه میشه دانگرید کنم اگه برنامه یا فایلی لازم داره حتما راهنماییم کن
ممنون از زحماتت ویوا جان

EXIGO
07-10-2011, 15:20
http://www.pic.iran-forum.ir/images/ibuu04wlk1w406v8hdn.gif

با سلام و خسته نباشيد خدمت آقا ويوا و دوستان...

خب... 2-3 هفته اي ميشه كه با اين فريمور C7 گوشيمو فلش كردم...
خيلي جالب بود... دست شما آقا وحيد درد نكنه... خيلي زحمت كشيدي :as:

چند تا از خوبي هاشو بگم:
هك شدن گوشي كه از مهمترينش هست... و نيازي به گفتن نداشت! :4:
منوي خوب و جالب كه يه ايراد كوچولو داره و در قسمت ايراد ها ميگم... :4:
اضافه شدن 3 هوم اسكرين ديگه كه قابليت حذف داره...
نصب Qt
نصب رامپچر
افزایش کیفیت دوربین
جستجوی موزیک ها محدود شده به پوشه Music
اضافه کردن ویدیو پلیر جدید برای نمایش زیرنویس
و چند تا از ريزه ميزه ها...

چند تا از برنامه هايي داره كه كاراييش رو متوجه نشدم
و هم اينكه اكثرشون به اينترنت مرتبط هستند و بدليل مشكل خرابي نت گوشي نتونستم تست كنم...

چون قراره ورژن 2 رو هم آماده كني چند از ايراد و كمبود هايي رو بگم... تا زحمتشو بكشي...
ايرادات:
از وقتي كه آپديت كردم اكثر اوقات گير ميكنه و گاهي هم قفل ميكنه كه مجبور ميشم باطري رو در بيارم... :be:
سرعتش بالا نرفته كه هيچ، اومده پايين...
گاهي هم وسط گير كردن ، ارور ميده و گاهي هم خود به خود ريست ميشه...

حساسيت تاچ گوشي خيلي بالاست كه حتي به موي روي دستام حساسه!! :ca: و اگه مثل قبلي بكني بهتره...

اضافه کردن دیکشنری فارسی به دیکشنری گوشی كه وجود نداشت و خودم جداگانه اضافه كردم...

نداشتن تغيير سريع زبان نوشتاري براي تايپ كه از مهم ترين و پركاربرد ترين هست... و نمونه برنامه اش QuikLang كه با داشتن آن
نيازي به رفتن به آپشن و گزينه ها نداره و با لمس كردن يه قسمتي از صفحه، زبان نوشتاري عوض ميشه

كيبورد نوشتاري در حالت عمودي گوشي كه خيلي ريز هست و تايپ كردن خيلي سخته
وقتي در حالت افقي گوشي وجود داره نيازي در حالت عمودي نيست... اين يكي هم مثل قبل باشه

استارت آپ كه انگار كند هست و همون قبلي بهتره...

در مورد منو هم اگه همه اينها مثل قبلي توي پوشه هاي خودش باشه خيلي بهتره و چون اديت داره ميشه جابه جا كرد...
خوبي اين منو كه داشت حالت فول اسكرين بود...حتما اين مدل فعلي فول اسكرين رو داشته باشه ولي با مرتب شده قبلي...

توي سرچ كردن دفترچه تلفن و يا گالري عكس قبلا با يه حركت به سرعت از بالا به پايين ميرفتم و دسترسي به اون فايل يا شماره خيلي سريع تر بود...
اما الان با يه حركت سريع ترمز ميكنه!! و اگه بخوام به آخر ليست برم بايد چند بار روي گوشي لمس كنم و حركت بدم...

ديگه.... صبر كن فكرامو بكنم چيزي جا نگذاشتم...! :4: ببخشيدا...!!
آهان!
جدا سازي فايل هاي عكس و ويدويو در گالري كه خيلي مهمه... و از بزرگترين ايراد يه گوشي سري C يا N هست و خيلي كسل كننده است...

نرم افزار X-Plore دو تا موجوده... يعني 2 تا آيكون داره و هر دو اجرا ميكنه...

ديگه چيزي يادم نمياد...
مرسي مرسي... اميدوارم كه موفق باشيد :9:
اگه پر رو شدم به بزرگي خودتون ببخشيد.... :ax:

EXIGO
07-10-2011, 16:02
نه دوست عزیز اگر به ورژن 24 آپدیت کردید نمی تونید از این ورژن استفاده کنید .

آخ آخ من يه نكته رو بگم... من با فريمور اصلي 24 و اين كوك شده 22 گوشي رو فلش كردم... :dl:
البته مشكلي در فلش كردن نداشت...
الان با توجه به پست قبلي من، چه مشكلي پيش روست؟
مرسي