PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام زیبا بر پایه MIUI در MIUI-Amestris Beta

mehrzad1363
28-08-2011, 00:38
سلام خدمت همگی

علاوه بر ویژگیهایه رام مویی تغییرات کلی:

1- تغییر کرنل و قابلیت آور تا 1600 مگا هرتز
2- استفاده از تم گالنت علاوه بر تم اصلی
3- رفع مشکل رنگه سیاه به طور صد درصد
4- ساپورت فارسی
5- اضافه کردن نرم افزارهایه کابردی مثله مپ - دیک پلیر و دهها نرم افزار دیگر به صورت پیش فرض
6- علاوه بر کیبورد مویی با ساپورت فارسی استفاده از اسمارت کیبورد
7- در این رام به جای نارنجی آمستریس از رنگ آبی استفاده میشه
8- استفاده از بوت انیمیشن اختصاصی
9- ملودی آمستریس برای زنگ گوشی
10- رادیو رام JVQ

این تغییرات کلی تا به این جایه کار

http://up6.iranblog.com/files/6bUntitled-1.jpg

===============================================
لطفا نظرات خودتون رو برایه هر چه بهتر شدن این رام در این تاپیک اعلام کنید. تا ورژن اولیه رو سریعتر آماده کنیم.
================================================

لینک دانلود نسخه بتا: http://www.4shared.com/file/ANS8mI9x/miui_MP.html

مشکلات بیس رام که باید منتظر ارائه راه کار برای حلشون دائمشون از طرف تیم سیانوژن مویی باشیم

1- پخش فایلهای تصویری کیفیت بالا و دبلیو ام وی : نرم افزار دیک پلیر اضاف شده که با یه آور ساده با نرم افزار ست سی پی یو مشکل به طور صد در صد با فایلهای کیفیت 720 بر طرف میشه ولی فایل WMV 720p هنوز مشکل پا برجا خواهد بود

2- دوستان خواستند که تم و لانچر مویی رو برا رام اصلی پورت کنیم : تقریبا غیر ممکن هست این کار تا الان حدود 20 تیم کوکر برای رام اصلی داریم با برنامه نویس های حرفه ای ، میتونید از خودتون سئوال کنید یعنی به فکرشون نرسیده ؟( نیاز این کار تغییرات کلی در رام رسمی هست که با توجه به مشکلاتش می بینید که هنوز از بیس رام 2.2.1 استفاده میشه )

طریقه نصب :

پیش نیاز رام رسمی و بیس رام 2.2.1 را با اودین فلش بزنید.
http://uploadfa.com/jdyathqsnohg/I9000XXJPU.rar
http://hotfile.com/dl/99955459/dea6962/I9000XXJPU.rar

بعد از نصب رام رسمی دارای بوت لودر گوشیتون رو روت میکنید.
http://naser0172.com/CF-Root/CF-Root...Box-1.17.1.zip

رام رو دانلود و در گوشی کپی کنید و از ریکاوری نصب کنید .
http://www.4shared.com/file/ANS8mI9x/miui_MP.html

من دو تا فایل تهیه کردم فکر کنم حدوده 900 مگابایت تم داخلش باشه.

http://vistaupload.com/19d7io3atio0
http://vistaupload.com/s67466fgaf2z

با تشکر اسکات و مهرزاد

basiiiii
28-08-2011, 06:49
اقا اين رام مصرفش چطور چطوره؟
تو نرم افزاراي پيش فرض يه سري نرم افزار براي افزايش كار كرد باطري گوشي نميشه قرار داد؟
يا يك سري نرم افزار كه مصرف باطريو بالا مي برن حذف كرد؟
با تشكر
من كه كلا از حركتتون استقبال ميكنم...

-<Sal3H>-
28-08-2011, 07:20
مهرزاد و اسکات عزیز این رام همه چیزش عالیه اما همونطور که قبلا هم عرض کرده بودم اگه بتونین یه فکر عاجل واسه باطری خوریش بکنید دیگه میشه با ایرادات کوچیک دیگش مثل لگ زدن تو پخش بعضی از فیلم های اچ دی ویا پلیر ضعیف miuiکه کلا تو پخش کدینگ های تصویری عملکرد بسیار ضعیفی داره ،یه جورایی بگذریم ولی از مصرف باطری، 90%بچه ها نمیتونن بگذرن.پس به نظرم بحث تغییر کرنل رو انجام بدین ویه کرنل خوب مثلglitchروی رام بندازین اما از اور کلاک رام خودداری کنید چون مصرفش دیگه سربه فلک خواهد کشید.در ضمن تو بحث کیفیت پایین فیلم برداری وعکس برداریش هم اگه یه فکری بکنین عالی میشه.یه مدی من تو بخش دیدم که اتوفوکوس رو حین فیلم برداری به اوون اضافه میکرد.اگه بتونید به رام اضافش کنید عالی میشه.اینجاست (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163498)(البته به شکل برنامه نصبی بود) برای گرافیکال شدنش (که البته به اندازه کافی هم گرافیکال هست)می تونید چند تا از تم های خود galent miuiرو دانلود کنین و بندازین رو این کاستوم.واقعا تم های زیبایی داره.به عنوان نمونه اگه یه سری به این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2244033&postcount=252) هم بزنین بد نیست.
شما لیاقتتون رو تو آمستریس نارنجی که به اثبات رسوندین.ایشالله تو رنگ جدید و زیبایی که انتخاب کردین هم همینطور باشه که قطعا هم هست.

tinastoda
28-08-2011, 07:52
سلام اولا خیلی ممنون که دارین زحمت می کشین
چند تا پیشنهاد :
-اگه امکان داره یه رام کاملا مستقلش کنید مثل رامهای miui که کاملا از هر لحاظ متفاوته و روی گرافیکشم هم واقعا کار کرده نه اینکه هر تیکه اش شبیه یه رام باشه و حتی از نظر رنگ هم به هم نیان
-بجای رنگ آبی از رنگ تم Galnet Chameleon استفاده کنید
- قابلیت نصب تم به راحتی رامهای Galnetبشه (تقریبا به راحتی نصب کردن تم سیمبین)
-محیط دوربینش مثل رامهای اصلی باشه که کیفیت و کاربردش از همه کاستوم ها بهتره
- دسترسی به برنامه های کار بردی در استوس بار امکان پذیر باشه مثلا fight mod و brightness
- استفاده از لاک اسکرینها با کیفیت و گرافیک رامهای اصلیشون
-استفاد از محیط برنامه Handcent SMS برای اس ام اس ها
-ایکنهای باتری و انتن مثل سایر سیستم عاملها در طرفین (چپ و راست) قرار بگیره
- اصلاح مصرف باتری و حل کردن باگهای قبلی
با تشکر و آرزوی قبولی طاعات

emroozi
28-08-2011, 20:23
بله مصرف باتری مهمترین دغدغه ی مصرف کننده هاست. رامی که نتونه چند ساعت تا شب دووم بیاره حتی اگه 3000 مگاهرتز اورکلاک باشه بدرد هیچی نمیخوره !!!
انصافا خودتون هم جاشون باشین بعد یه تست پاکش میکنین !

کم مصرف بسازین و بجای شلوغ کردم رام (متاسفانه بلانسبت شما کوکر های ایرونی و عرب همه این روال مسخره رو دارن..) به زیبایی و روانی smooth و نبود باگ و کم مصرفیش بپردازین

pedram1372
28-08-2011, 20:31
با تشكر از اقا مهرزاد و اسكات عزيز. برای بحث تم من هم توی يك سايت مربوط به miui تمهای جالبی ديدم كه اگر بشه ازشون استفاده كرد خيلی عالی ميشه:

http://miuiandroid.com/themes/

Forever After
28-08-2011, 21:37
با تشکر از زحماتتون رو بیس jvr باشه همچنین از تاچ ویز 4 استفاده کنین و ازون ساعت های تاچ ویز 4 بزارید

ALi-pesarkavir
28-08-2011, 21:44
اقا لطفا بحث باطری تمومش کنید که واقعا مشکلی نداره

فقط لطفا در حالت دیفالت سی پی یو به 1600 اور نشه همون عادی باشه بهتره

hadijoon_1988
28-08-2011, 21:48
به نظر من رو امستریس نارنجی کارکنین چون از همه نظر کامل بود ولی جا واسه کارکردن رو گرافیک زیاد داشت

ALi-pesarkavir
28-08-2011, 21:58
نه نه نارنجی نه بسه دیگه نارنجی آبی عالیه

hadijoon_1988
28-08-2011, 22:13
نه نه نارنجی نه بسه دیگه نارنجی آبی عالیه

منم منظورم این نبود که رو رنگ نارنجی کار کنن. منم از نارنجی خسته شدم :bw: ابی فوق العاده میشه

shayan_boss
28-08-2011, 22:20
در رابطه با تم اگه میشه از لاک اسکرین sense 3.0 استفاده کنین خیلی خوب میشه چون هم شیک هست هم کارا!!
این هم لینکش:
http://www.mediafire.com/?j5xhw7jq3eukckn

galaxy 1
28-08-2011, 22:53
سلام آقا واسه لوگوی اولی که گوشی روشن میشه یه چیزی ساختم البته میدونم در حد رم نیست ولی ارزششو داره ببینید.خلاصه به بزرگیه خودتون ببخشید اگه بد بود!!!

mehrzad1363
29-08-2011, 00:08
سلام آقا واسه لوگوی اولی که گوشی روشن میشه یه چیزی ساختم البته میدونم در حد رم نیست ولی ارزششو داره ببینید.خلاصه به بزرگیه خودتون ببخشید اگه بد بود!!!

عزیز کارت واقعا زیبا بود ولی ما تویه بوت انیمیشن یه سری محدودیت برا روون اجرا شدن داریم.
1- رنگ بندی
2- سایزه گرافیک در تمام زمینه
3- تعداد فریم

ما هر چی این سه فاکتور کلی رو محدودتر کنیم تویه اجرای روونتر انیمیشن موفق تر خواهیم بود .
فعلا یه بوت انیمیشن ساده طراحی کردم و رویه این نسخه هم هست میتونید بهعنوان یه پیش فرض از طراحی کلی از اون استفاده کنید .

باز هم ممنون از زحمتی که کشیدید واقعا به یه بوت انمیشن خوب نیاز هست.

galaxy 1
29-08-2011, 08:11
عزیز کارت واقعا زیبا بود ولی ما تویه بوت انیمیشن یه سری محدودیت برا روون اجرا شدن داریم.
1- رنگ بندی
2- سایزه گرافیک در تمام زمینه
3- تعداد فریم

ما هر چی این سه فاکتور کلی رو محدودتر کنیم تویه اجرای روونتر انیمیشن موفق تر خواهیم بود .
فعلا یه بوت انیمیشن ساده طراحی کردم و رویه این نسخه هم هست میتونید بهعنوان یه پیش فرض از طراحی کلی از اون استفاده کنید .

باز هم ممنون از زحمتی که کشیدید واقعا به یه بوت انمیشن خوب نیاز هست.
ممنونم نظره لطفته.
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید مثلا چه رنگایی.سایزش همون 800*480 خوبه؟
تعداد فریمم لطف کن بگو که واسه ورژن بعد یه چیزه توپ بسازم.فرمت avi ؟راستی چند ثانیه باشه؟

galaxy 1
29-08-2011, 08:30
دوستان لطف کنید یه لینکه مستقیم بدید.ممنون

mahdi458
29-08-2011, 08:41
باسلام و تشكز از اقا مهرزاد عزيز و اقا اسكات عزيز.
پيشنهاد ميكنم در صورتيكه درنظر داريد روي تم ابي رنگ كار كنيد رنگ نشانگر و نوع دايروي بودن باطري رو عوض كنيد. به نظرم نشانگر ابي رنگ رام Goatrip 4.0 يا اگر بتونيد نشانگر دايروي شكل رام Juwe's Smart Edition v5.3 كه سفيده ،آبيش كنيدفكر ميكنم به زيبايي رامتون اضافه بكنه. بازم ممنون

galaxy 1
29-08-2011, 15:43
سلام دوستان اینم یه لوگوی دیگه.البته با سفارشات mehrzad1363
سایز 800*480 کمتر از 150 فریم حجم کمتر از 1 مگ.البته یکم کیفیتش اومد پایین ولی فک کنم این تو اجرا رون باشه.صدا گذاری نکردم که حجم زیاد نشه!

Errick
29-08-2011, 15:47
سلام دوستان اینم یه لوگوی دیگه.البته با سفارشات mehrzad1363
سایز 800*480 کمتر از 150 فریم حجم کمتر از 1 مگ.البته یکم کیفیتش اومد پایین ولی فک کنم این تو اجرا رون باشه.

دوست من کارت زیبا بود ولی فکر کنم اگر فریم ها رو به png خروجی بگیری بهتر باشه تا avi و بعد هم یک فایل gif از کلش بگیر واسه نشون دادنش

mehrzad1363
29-08-2011, 16:08
این یه نمونه که الان روی رام هست

http://uploadfa.com/ft0d989zksrl/a.gif

galaxy 1
29-08-2011, 16:09
دوست من کارت زیبا بود ولی فکر کنم اگر فریم ها رو به png خروجی بگیری بهتر باشه تا avi و بعد هم یک فایل gif از کلش بگیر واسه نشون دادنش
فک نکنم خوب بشه چون فریماش مصنوعی میشه.همون نرمافزار خودش فریمارو بهتر مچ میکنه.ولی حجمه 800 kb از این کیفیتش بهتر نمیشه.

galaxy 1
29-08-2011, 16:14
این یه نمونه که الان روی رام هست

http://image.and-share.ir/out.php/i1000_a.gif
یعنی این بد بود.ولی به نظرم این فونت زیبا نیست.البته نظره شما مهمه.
logo 2 باز مشکل داشت؟

mehrzad1363
29-08-2011, 16:26
نه کاره دومه شما زیبا تر هم شده. در مورد فونت فعلا این فونت رو برا آرم انتخاب کردیم . شما حتما فایلتون رو به صورت فریم به فریم و با پسوند png با سایزه 480 در 800 با بک کراند 100 درصد مشکی به صورتی که حداکپر نصفه صفحه رو اختصاص بدین به انیمیشنتون و نیمه پایین خالی بمونه . حجمه هر فریم زیر 40 کیلو باشه.

فونت هم براتون ضمیمه میکنم تا استفاده کنید

M_J_Nazari
29-08-2011, 16:35
بسیار عالی
فقط یه چند تا پیشنهاد
1- از فونتی که استفاده کردیم، استفاده کن
2- قسمت پایینش که نوشتی Super Graphical جالب نیست، ساده بشه بهتره
2- او قسمت Super Graphical رو بصورت fade In بذاری، خیلی زیبا تر میشه

بسیار عالی بود، :cv:

galaxy 1
29-08-2011, 16:43
دوستان لطفا نظر بدید مثل اولی بسازمش یا دومی که من تا فردا یه چیزه توپ آماده کنم.

pedram1372
29-08-2011, 17:02
يك سوال؟
اور به 1.6 ghz به cpu فشار نمياره؟ يعنی باعث كاهش عمر مفيد يا مشكلاتی مثل اون بشه؟

memori
29-08-2011, 20:57
سلام دوستان اول باید کدوم رامو نصب کنم تو چه پایه ای هست مرسی اگه راهنمایی کنید

mehdika
29-08-2011, 22:16
اینارم نگا کنین
http://www.pic.iran-forum.ir/images/nbuq3naetd6eja4fgu7m.gif
http://www.pic.iran-forum.ir/images/2guo2cj5m62ripsakg34.gif
http://www.pic.iran-forum.ir/images/u1n8ezsv71ivw4xkxb6.gif

KRAL
29-08-2011, 22:22
دوستان لطفا نظر بدید مثل اولی بسازمش یا دومی که من تا فردا یه چیزه توپ آماده کنم.

دوست من به نظر من دومی بهتر و قشنگتر بود:bf:

rezab2
29-08-2011, 22:54
سلام
میخواستم یه پیشنهاد بهتون بدم
من تو نسخه اصلی miui یعنی همون نسخه چینی دیدم که تو قسمت پیام هاش یه بخشی داره که پیام های اماده داخلش هست البته به زبون چینی.
حالا اگه میشه یه همچین قسمتی هم داخله رام بزارید.یا بگید چطور میشه اون کارو کرد ؟
ممنون

galaxy 1
30-08-2011, 00:45
بفرمایید اینم لوگو.همه مواردو توش رعایت کردم.فرمت gif 800*480 .نصفه صفحه خالیه.استفاده از رنگ کم.فریم کم و حجم کم.استفاده از فونته سایت.خلاصه اگه از نظره فنی مشکل داشت بگید.ممنون میشم

mehrzad1363
30-08-2011, 11:03
بفرمایید اینم لوگو.همه مواردو توش رعایت کردم.فرمت gif 800*480 .نصفه صفحه خالیه.استفاده از رنگ کم.فریم کم و حجم کم.استفاده از فونته سایت.خلاصه اگه از نظره فنی مشکل داشت بگید.ممنون میشم

عزیز خسته نباشی . میدونم زحمت زیاد داره ولی :

تعداده فریمها الان دیگه خیلی کم شده

من گفتم فونت ولی منظورم این نبود از رنگه نارنجی حتما استفاده بشه(ترکیب رنگ رو به صلیقه خودتون به بهترین حالت انتخاب کنید)

سعی کن خروجی حتما به صورت مجموعه تک فریم png باشه تا کیفیت حفظ بشه (ما برا پیش نمایش میایم همه فریمها رو با یه فایل gif میذاریم )

در آخر هم چک کنید که حجم هر تک فریمتون زیر 35 کیلو بایت باشه.

galaxy 1
30-08-2011, 11:19
عزیز خسته نباشی . میدونم زحمت زیاد داره ولی :

تعداده فریمها الان دیگه خیلی کم شده

من گفتم فونت ولی منظورم این نبود از رنگه نارنجی حتما استفاده بشه(ترکیب رنگ رو به صلیقه خودتون به بهترین حالت انتخاب کنید)

سعی کن خروجی حتما به صورت مجموعه تک فریم png باشه تا کیفیت حفظ بشه (ما برا پیش نمایش میایم همه فریمها رو با یه فایل gif میذاریم )

در آخر هم چک کنید که حجم هر تک فریمتون زیر 35 کیلو بایت باشه.
ممنون.ببینید مشکله من اینجاست که با نرم افزاره حرفه ای کار میکنم وقتی ازش تک فریم بگیرم هرکدوم حداقل 500kb میشه.من اینو از avi که حجمه این چند ثانیه شده بود 300 mb تبدیل کردم به gif 1.5 mb کیفیتش بد نیست.فک کنم همین رنگه سادم خوب باشه چون آقا scot گفت که فونت ساده باشه حالا رنگ مشکلی نیست اونو به هر رنگی بخوایید عوض میکنم.الآن تکلیف چیه که من اون کارو بکنم.اضافه کردن فریم؟عوض کردن رنگ؟الآن فرقه اینکه از avi به gif تبدیل کنم با png به gif چیه چون اگه اون کارو کنم حجم افزایش پیدا میکنه!راستی کیفیتش که از ماله خوده رم بهتر بود.البته خراب برداشت نکنید وظیفم بود ولی من از افکت آماده استفاده نمیکنم خودم طراحی میکنم برای همین خیلی زمان بره.

moien717
30-08-2011, 11:56
عالی بود

mehrzad1363
30-08-2011, 12:04
ممنون.ببینید مشکله من اینجاست که با نرم افزاره حرفه ای کار میکنم وقتی ازش تک فریم بگیرم هرکدوم حداقل 500kb میشه.من اینو از avi که حجمه این چند ثانیه شده بود 300 mb تبدیل کردم به gif 1.5 mb کیفیتش بد نیست.فک کنم همین رنگه سادم خوب باشه چون آقا scot گفت که فونت ساده باشه حالا رنگ مشکلی نیست اونو به هر رنگی بخوایید عوض میکنم.الآن تکلیف چیه که من اون کارو بکنم.اضافه کردن فریم؟عوض کردن رنگ؟الآن فرقه اینکه از avi به gif تبدیل کنم با png به gif چیه چون اگه اون کارو کنم حجم افزایش پیدا میکنه!راستی کیفیتش که از ماله خوده رم بهتر بود.البته خراب برداشت نکنید وظیفم بود ولی من از افکت آماده استفاده نمیکنم خودم طراحی میکنم برای همین خیلی زمان بره.

ببین عزیز شما فکر کن میخوای الان یه بوت انیمیشن بسازی برا خودت و تو رام نصب رویه گوشی خودت استفاده کنی. کاری به من واسکات و بقیه عزیزان نداشته باش .

بساز آماده کن رویه رامه خودت تست کن . متوجه صحبت کلی من میشید .

باز هم تشکر از وقتی که گذاشتید . اگر مشکلی بود از پروفایلم آیدی یاهو هست اون ادد کن تا تاپیک بیشتر از این شلوغ نشه.

mahdi458
30-08-2011, 14:14
سلام
اقا مهرزاد عزيز تمهايي كه زحمت كشيديد و اپلود كرديد (900 مگ) رمز ميخوان و جايي توي پست ها بنده پيدا نكردم. لطفا زحمت رمزشو بكشيد . ممنون

pedram1372
30-08-2011, 15:33
اقا مهرزاد اين تم هايی كه زحمتشون رو كشيديد برای دوستانی مثل من كه premium acc ندارند قابل دانلود نيست. اگر امكان داره تو سايته ديگه ی آپ كنيد.

ممنون

mahdi458
30-08-2011, 15:40
اقا مهرزاد اين تم هايی كه زحمتشون رو كشيديد برای دوستانی مثل من كه premium acc ندارند قابل دانلود نيست. اگر امكان داره تو سايته ديگه ی آپ كنيد.

ممنون

سلام .پدرام جان توي سايت ثبت نام كنيد بعد ميتونيد راحت دانلود كنيد. فقط رمزشو اقا مهرزاد فعلا نذاشتن.

pedram1372
30-08-2011, 15:58
روی برنامه هايی كه نياز به روت كردن دارن force close ميده. مشكل از كجاست؟

memori
30-08-2011, 17:54
سلام دستتون درد نکنه اگه میشه لطف کنین یه لینک مستقیم بذارین ممنون

mehrzad1363
30-08-2011, 18:34
شرمنده دوستان

پسوورد تمها: miui

galaxy 1
30-08-2011, 19:52
بفرمایید اینم ورژن نهایی لوگو.فایله ضمیمه رو از طریقه نرم افزاره root explorer در مسیره system/media جایگزین کنید.

M_J_Nazari
30-08-2011, 20:55
بفرمایید اینم ورژن نهایی لوگو.فایله ضمیمه رو از طریقه نرم افزاره root explorer در مسیره system/media جایگزین کنید.

خیلی خوب شده ، مرسی
فقط اون قسمت super graphical rom همه با هم fade in بشن بهتره.
هر چی ساده تر باشه ، بهتره
ممنون بابت وقتی که میذارید.
:cv:

pedram1372
30-08-2011, 22:03
رام يك روز روی گوشی من بود و چند تا مشكل كوچيك داشت كه گفتم بگم اگر امكانش باشه در نسخه نهايی حل بشه:(البته شايد هم مشكل از گوشی من باشه، اگر اينطوريه بفرماييد كه من رام رو دوباره بريزم)
1. برنامه هايی مثل root explorer و setcpu و tegrak كه نياز به روت بودن گوشی دارند force close ميدن.
2. فونت نشانگر شارژ باتری توی حالتی كه بصورت درصد نشون ميده كوچيكه و از فاصله های دور قابل خوندن نيست.
3. سرعت در گالری پايين هست و بعضی عكسهارو هم load نميكنه.
4. يكبار اس ام اس كه اومد ديگه lcd گوشی روشن نميشد و فقط چراغهای دكمه های لمسی زير lcd روشن موندن. البته اين اتفاق فقط يكبار افتاد.
5. اگر امكانش باشه كه بوت انيميشن گرافيكی تر باشه ديگه عاليه.
6. بعضی مواقع كليد های لمسی از كار ميافتند و بايد lcd رو خاموش روشن كرد كه دوباره كار كنند.

باز هم ممنون از اقا اسكات و مهرزاد عزيز بخاطر رام زيباتون.
موفق باشيد.

mostafa366
30-08-2011, 22:15
با سلام و تشکر از اسکات و مهرزاد عزیز

مشکلاتی که من با این رام داشتم رو میگم دوستان چک که همچین موردی هست یا اشکال از گوشی منه

1-بعد از تماس چند ثانیه طول میکشه تا تصویر نشون بده بعضی مواقع هم کلید پاور یا هوم رو زدم تا تصویر اومد

2-اکانت فیسبوکم ادد نشد که بتونم باهاش سینک کنم،توییتر راحت ادد شد

3-به حالت درایو به پی سی وصل بود زنگ خورد کلا ویبره و زنگ دیفالتش یکسره شد! جواب تماسم بعد چند ثانیه تونستم بدم

4-گالری دیفالت رام نیست و از باقی گالری ها هم نمیشه عکس برای لاک اسکرین انتخاب کرد باید از تنظیمات عوض کنی

5-با اینکه از کرنل neo استفاده شده مصرف در مقایسه با همین کرنل که روی رام miui معمولی استفاده میکردم بیشتره

مورد دیگه ای ندیدم

بازم ممنون از زحماتتون

عید همگی پیشاپیش مبارک،طاعات و عبادات قبول

موفق و پیروز باشید

mehrzad1363
30-08-2011, 23:16
سلام و عید فطر بر همگی مبارک

یه سری باگ اساسی در بیس رام مویی وجود دارن که متاسفانه رفع این باگها خیلی وقت گیر هستن پس احتمال داره نسبت به رام استوک یه مقدار رفع این باگها مدت زمان بیشتری رو به خودش اختصاص بده .

البته نرم افزارهایی که نیاز به روت دارند برای سری اول فورس کلوز میشن و باید مجدد اجرا بشن که تنها ارور فورس کلوز در اجایه اولین بار هست اگر خلاف این باشه مجدد رام رو نصب کنید.

مشکل فونت باطری در اولین آپدیت برطرف خواهد شد .

نرم افزار کویک پیک به عنوان نرم افزار دوم نمایش عکس در نظر گرفتم که مشکلات گالری شما رو اذیت نکنه. متاسفانه خود گالنت هم از دوتا گالری استفاده کرده که هردو فاقد کارایی لازم هستند .

فعلا چون هم رام و هم کرنلهایه موجود در نسخه بتا به سر می برن مشکلاتی به مراتب بیشتر از رام استوک مواجه هستیم ولی در کل از خیر کارایی بیشترش هم نمیشه گذشت .

rezab2
31-08-2011, 10:54
سلام
میخواستم یه پیشنهاد بهتون بدم
من تو نسخه اصلی miui یعنی همون نسخه چینی دیدم که تو قسمت پیام هاش یه بخشی داره که پیام های اماده داخلش هست البته به زبون چینی.
حالا اگه میشه یه همچین قسمتی هم داخله رام بزارید.یا بگید چطور میشه اون کارو کرد ؟
ممنون

!!!!یعنی واسه این سوال من هیچ جوابی وجود نداره ؟

mehrzad1363
31-08-2011, 11:40
!!!!یعنی واسه این سوال من هیچ جوابی وجود نداره ؟

دوست عزیز من اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم ولی اگر منظور شما پیش بینی کلمات شبیه کیبوورد سویپی تویه رام استوک هست هنوز چیز مناسبی پیدا نکردم که جایگزین کنم که فارسی رو به درستی تو این رام ساپورت کنه.

rezab2
31-08-2011, 13:18
دوست عزیز من اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم ولی اگر منظور شما پیش بینی کلمات شبیه کیبوورد سویپی تویه رام استوک هست هنوز چیز مناسبی پیدا نکردم که جایگزین کنم که فارسی رو به درستی تو این رام ساپورت کنه.

یه بخشی به اسمه recommended هست که داخلش اس ام اس های مختلف برای مناسبتهای مختلف وجود داره ولی به زبون چینی

pedram1372
31-08-2011, 16:30
اقا مهرزاد رام رو دوباره ريختم اما مشكل setcpu حل نشد. root explorer درست شد اما setcpu توی قسمت voltages كه ميرم force close ميده.

galaxy 1
31-08-2011, 17:25
سلام دوستان.آقا دیگه فونته ساده ی amestris رو فراموش کنید یه لوگو ساختم اگه اساتید راضی باشن به عنوان لوگوی اصلی یا همون فونت قرار بگیره خیلی خوب میشه!بفرمایید

M_J_Nazari
31-08-2011, 22:14
سلام دوستان.آقا دیگه فونته ساده ی amestris رو فراموش کنید یه لوگو ساختم اگه اساتید راضی باشن به عنوان لوگوی اصلی یا همون فونت قرار بگیره خیلی خوب میشه!بفرمایید
نه جالب نیست، مثل فیلم های خون آشام ها میمونه:sorry:

pedram1372
02-09-2011, 21:28
سلام به اقا اسكات و مهرزاد عزيز

ميخواستم يه پيشنهاد بدم، البته صرفا يك پيشنهاده.
توی فروم xda ديدم يكی از كاربرها به برنامه های پولی amestris v3.5 اعتراض داشت. اگر امكانش باشه كه اينجور برنامه ها بصورت يك add-on ارائه بشه كه رام ارائه شده در موبايلستان و xda تفاوتی نداشته باشن و اون add-on فقط در سايت موبايلستان قرار بگيره خوب ميشه. البته توی رامهای ديگه ديدم برنامه هايی مثل note و ... رو هم بصورت يك add-on ارائه كرده بودن كه رام رو سبك كنن. اگر بشه اين كار رو كرد و add-on دوم توی هر دو سايت ارائه بشه و add-on اول فقط برای دوستان موبايلستان بد نميشه. البته تمام اينها در حد پيشنهاد هستن.

با تشكر از كوكر های عزيز بخاطر رام قشنگتون.

amir3d
04-09-2011, 06:14

با عرض سلام وخسته نیاشید خدمت دوستان من اسن فایل رو هم به صورت زیپ و بدون زیپ ، کپی کردم ولی تغییری ایجاد نشد لطفا دقیق بگید کجا کپی بشه؟الان رام Amestris|V3.5 Final نصب دارم.
با تشکر

galaxy 1
04-09-2011, 10:12
با عرض سلام وخسته نیاشید خدمت دوستان من اسن فایل رو هم به صورت زیپ و بدون زیپ ، کپی کردم ولی تغییری ایجاد نشد لطفا دقیق بگید کجا کپی بشه؟الان رام Amestris|V3.5 Final نصب دارم.
با تشکر
سلام.نرم افزار root explor را نصب کنید و باز کنید فایلیرو که کپی کردی در مسیر system/media پیست کنید.وقتی گوشیرو روشن میکنید لوگو یا bootanimation تغییر میکنه.

mehrzad1363
04-09-2011, 11:34
با تشکر

شما اسم فایل رو از bootanimation.zip به sanim.zip تغییر بدید بعد به مسیر گفته شده منتقل کنید.(در کرنلهایه رام استوک اگر بوت انیمیشن رو ساپورت کنند باید به این اسم تغییر کنند برا رام مویی و سیانوژن نیاز به تغییر این اسم نیست)

amir3d
04-09-2011, 13:36
شما اسم فایل رو از bootanimation.zip به sanim.zip تغییر بدید بعد به مسیر گفته شده منتقل کنید.(در کرنلهایه رام استوک اگر بوت انیمیشن رو ساپورت کنند باید به این اسم تغییر کنند برا رام مویی و سیانوژن نیاز به تغییر این اسم نیست)

ممنون مهرزاد جان ولی متاسفانه تو کرنل semaphore همچنین فایلی وجود نداشت:ci:

pedram1372
05-09-2011, 03:41
دوستان برای اين رام و بطور كلی رامهای miui از چه كرنل هايی ميشه استفاده كرد؟

-<Sal3H>-
05-09-2011, 08:07
یک نوع از انواع کرنل های مختض این نوع کاستوم ها رو از اینجا ببینید:

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2244033&postcount=252

xAghilx
05-09-2011, 08:24
دوستان برای اين رام و بطور كلی رامهای miui از چه كرنل هايی ميشه استفاده كرد؟
فقط از دو کرنل زیر
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1053304

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1041532

AminMzh
05-09-2011, 09:14
سلام میخواستم بدونم این رام مشکل خاص و حادی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و میشه در حد آمستریس 3.3 روش حساب باز کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

pedram1372
05-09-2011, 12:31
سلام میخواستم بدونم این رام مشکل خاص و حادی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و میشه در حد آمستریس 3.3 روش حساب باز کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز من اين رام رو از روز اول كه گذاشته شد دارم استفاده ميكنم و حاضر نيستم عوضش كنم. اگر بتونی با مصرف باتری كنار بيای كه با يك استفاده ی معمولی(اس ام اس زياد و كمی آهنگ گوش كردن) حدود 1 روز تا 1.5 روز دووم مياره واقعا رام عال‍ی هست، از نظر گرافيك نظير نداره و سرعت خوبی هم داره.

موفق باشيد

pedram1372
05-09-2011, 12:50
فقط از دو کرنل زیر
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1053304

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1041532

اقا عقيل به نظر شما كدومش بهتره؟
كاربرا از هر دوتاشون خوب گفتن.

esmail61
05-09-2011, 16:57
با سلام رام اصلی
2.2.1 با پسوردmiuiباز نمیشه لطفا پسوردشو بزارید

pedram1372
05-09-2011, 21:38
با سلام رام اصلی
2.2.1 با پسوردmiuiباز نمیشه لطفا پسوردشو بزارید

دوست عزيز پسورد 2.2.1، samfirmware.com هست و پسورد تمها miui.

موفق باشيد

pedram1372
06-09-2011, 17:01
كوكر های عزيز ما همچنان منتظر ورژن نهايی هستيم.

pedram1372
07-09-2011, 21:22
مشكل force close دادن برنامه هايی كه نياز به روت كردن دارند با تعويض كرنل به glitch v11 حل شد.

yahya_king
08-09-2011, 10:01
میخاستم بدونم این رام مشکل خاصی نداره ...تمام فرمتهای تصویری رو مثل رام اصلی پخش میکنه . دوربینش مشکل نداره. وووو. خلاصه ارزش داره از کاستوم BALDOZ ROM کوچ کنم به این.... کارایش چطوره؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:please::mobilesta n:فقط

pedram1372
08-09-2011, 14:45
میخاستم بدونم این رام مشکل خاصی نداره ...تمام فرمتهای تصویری رو مثل رام اصلی پخش میکنه . دوربینش مشکل نداره. وووو. خلاصه ارزش داره از کاستوم BALDOZ ROM کوچ کنم به این.... کارایش چطوره؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:please::mobilesta n:فقط

دوست عزيز تنها مشكل اين رام مصرف بالای باتريش هست كه بايد هر يك روز شارژ بشه.
رام فوق العاده گرافيكی هست و سرعت خوبی هم داره.
فرمتهای تصويری رو با پلير هايی مثل dice player و rock player پخش ميكنه اما ويدئو های 720p رو كمی ضعيف تر از رام های اصلی يا كاستوم 2.3.4 پخش ميكنه.

موفق باشيد