PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رام گلكسي 2 كوك شده با بيس KJ3_2.3.5 بنام MikiMod CarbonOcean (آپديت 1 آذر)

C0D3R
18-09-2011, 11:41
سلام به همه دوستان

رام MikiMod CarbonOcean به ورژن 7 با بيس KJ3_2.3.5 ریلیز شد

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=641745&stc=1&d=1319749042

تغييرات نسبت به ورژن قبل :

- تغيير بيس به XWKJ3_2.3.5

- اضافه شدن شاتر فيزيكي دوربين

- اضافه شدن قابليت ظبط مكالمه و نمايش تصوير تماس گيرنده بصورت بزرگ

- و . . .

Changelog

Version 7 (KJ3)

- Kernel 2.0 and optional Siyah in Kitchen
- No shutter sounds on camera
- Auto Brightness modified screen (minimum brightness is quite short to not stay in bed blind, and the rest a bit softer to improve battery)
- Ability to lite the installation to your liking, * NOTE * See the second post TUTORIAL
- Camera shutter buttons with physical
- Supports optional Arabic RTL (see download section extras)
- Call Recording and enlarged in the photo dialer.
- Modified Mms.apk unlimited recipients, 4 mms and sms is not more
- New cosmetic changes (letters of notice and watch the theme tune with colored icons and other progress bars etc)
- Apps themed to go in tune with the theme
- New binary superuser.apk and
- GPS with European settings.
- Added angrygps.apk for better GPS reception
- New Jkay v12.1 thousand and one settings (you must install the app, is in a folder in / sdcard/MikiMod_CO/JkayDeluxesettingsV12.apk is in English and Spanish)
- Added new font smaller, which gives an HD look very cute.
- New lockscreen background
- Gtalk with support for video
- I think I solved some problems with external sd (slow) and the reproduction of some video formats.
- Browser user agent switcher with Options
- App CWM
- Support BLN (* NOTE * the kernel has support BLN series, but want the app blncontrol recommended its pro version)
- Values ​​MDNIe modified to avoid screens Yellowish SuperAmoledPlus
- I recommend installing the App ScreenTunning to further improve the quality of the screen (especially colors in the same app can see the difference)
- Many Performance Tweaks
- With adjustable TouchWiz alphabetical order
- Cosmic Astronaut Bootanimation
- Special transition effects
- CRT-off without pixelation
- Extended Menu off
-% 1 in 1 battery
- Connection to google icons (change if you are connected or not with google services)
- Minimum consumption Maximum speed
- All my love and love
- And more things that are sure to forget
- Further improvement of performance and battery. I hope comments.
- Added TW4.5 on the sdcard MikiMod_Co

نحوه نصب رام :

آموزش گام به گام از نحوه نصب رامهاي كوك شده (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273329&postcount=3)

توجه : قبل از نصب رام از محيط ريكاوري مود گوشي رو يكبار wipe data / factory و wipe dalvikcache كنين و بعد رام رو نصب كنين .

لينك دانلود :

MikiMod_CarbonOcean_v7_final (http://hotfile.com/dl/135315594/a4e5f4e/MikiMod_CarbonOcean_v7_final.zip.html)

ويرايش توسط مديريت بخش

C0D3R
18-09-2011, 12:26
تم یونیورسال BlackBlue که بر رویه اکثر رامهایه Deodex شده قابل نصب هست

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=641764&stc=1&d=1319754504

BlackblueTheme_Universal_V4.0 (http://hotfile.com/dl/132770991/f863a23/BlackblueTheme_Universal_V4.0.zip.html)

ویرایش توسط مدیریت بخش

C0D3R
18-09-2011, 12:32
سلام
شاهرخ جان منظور همون قابليت خواندن فرمت NTFS در حالت USB Host هست ،

mahdi dj
05-10-2011, 10:37
اقا محمد این رام شارژ جقدر نگ ؟ه میداره . دوربینش چطوره ممنون میشم از این رام بیشتر بگین؟

C0D3R
05-10-2011, 11:03
اقا محمد این رام شارژ جقدر نگ ؟ه میداره . دوربینش چطوره ممنون میشم از این رام بیشتر بگین؟

سلام
دوست عزيز من كلا رامهايي رو كه توي بخش جديد باشه معرفي ميكنم خيلي روي گوشيم باشه 1 تا 2 ساعت هست و به همين دليل نميشه نظري در مورد شارژ نگه داشتنش داد ،
دوربينش هم سرعت و كيفيت فوكوسش خوب بود و من مشكلي توش نديدم

موفق باشي

ehsan2004
05-10-2011, 22:46
ورژنه جدید به پست اول منتقل شد

shabnamali
06-10-2011, 10:46
سلام
من هر چی تو xda گشتم این رامو ندیدم
امکانش هست که منبع رامو بگید ؟
چون به نظر رام خیلی قشنگیه ولی چیز زیادی ازش نمیدونیم

alireza1807
06-10-2011, 18:31
سلام اقا محمد با تشکر از زحمات ارزشمند شما.

فارسی ساز این رام چی هست؟؟

C0D3R
06-10-2011, 20:38
سلام
من هر چی تو xda گشتم این رامو ندیدم
امکانش هست که منبع رامو بگید ؟
چون به نظر رام خیلی قشنگیه ولی چیز زیادی ازش نمیدونیم

سلام
دوست عزیز از سایت htcmania هست

سلام اقا محمد با تشکر از زحمات ارزشمند شما.

فارسی ساز این رام چی هست؟؟

سلام

دوست عزیز چون بیس KI3_2.3.5 هست یکی از فارسی سازهای Criskelo یا WanamLite رو روش بزنین باید جواب بده

gold_boy3
08-10-2011, 20:19
دوستانی که این رام نصب کردن چطور میبینن این رام؟؟؟وسوال مهم که دارم خواهشا تست کنین بوسیله خود گوشی میتونین فایلی از خود سایتمون دانلود کنین ؟؟؟وجی میل ارور که نمیده؟؟؟

ehsan2004
13-10-2011, 18:03
ورژن جدید به پست اول منتقل شد

khashayar_ld
23-10-2011, 14:30
سلام.دوستان الان این رام رو میشه رو رامه اصلی ki3 2.3.5 نصب کرد؟؟من هرچی میگردم لینکه رامه اصلیki4 2.3.5 رو پیدا نمیکنم.

C0D3R
23-10-2011, 14:37
سلام.دوستان الان این رام رو میشه رو رامه اصلی ki3 2.3.5 نصب کرد؟؟من هرچی میگردم لینکه رامه اصلیki4 2.3.5 رو پیدا نمیکنم.

سلام
چون بيسها 2.3.5 هستن ميتونين روي همين نصب كنين فقط قبلش وايپها رو انجام بدين

khashayar_ld
23-10-2011, 15:25
میشه کلا بگید قبل و بعد نصب رام و قبل و بعد نصب فارسی ساز چه وایپهایی رو انجام بدم؟؟

C0D3R
23-10-2011, 15:37
میشه کلا بگید قبل و بعد نصب رام و قبل و بعد نصب فارسی ساز چه وایپهایی رو انجام بدم؟؟

عزيزم كامل در همون پست كه رام معرفي شده نوشتم كه چه وايپهايي لازمه :

نحوه نصب رام :
آموزش گام به گام از نحوه نصب رامهاي كوك شده (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2273329&postcount=3)
توجه : قبل از نصب رام از محيط ريكاوري مود گوشي رو يكبار wipe data / factory و wipe dalvikcache كنين و بعد رام رو نصب كنين

parvizb
28-10-2011, 00:38
ﺑﺎ ﺳﭙﺎﺱ
ﻣﺤﻤﺪ ﺟﺎﻥ ﺍﮔﺮ ﺗﻢ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻩ ﺯﺣﻤﺘﺶ ﺭﻭ ﺑﮑﺶ.

C0D3R
28-10-2011, 23:39
ورژن جدید رام به پست اول و تم به پست دوم منتقل شد

parvizb
28-10-2011, 23:50
من رام باتیستا ورژن جدید رو نصب کردم ولی متاسفانه خیلی خیلی مصرف باطریش بالا هست همه کرنلها رو نصبیدم ولی همشون بالا هست ..نمیدونم چرا از وقتی به ورژن 2.3.5 آپ شده همشون مصرفشون بالا هست و حالا میخوام این رام رو نصب کنم ولی نمیدونم ارزش داره یا نه کلا رام خوبیه همه چیزش تکمیله

C0D3R
29-10-2011, 11:42
من رام باتیستا ورژن جدید رو نصب کردم ولی متاسفانه خیلی خیلی مصرف باطریش بالا هست همه کرنلها رو نصبیدم ولی همشون بالا هست ..نمیدونم چرا از وقتی به ورژن 2.3.5 آپ شده همشون مصرفشون بالا هست و حالا میخوام این رام رو نصب کنم ولی نمیدونم ارزش داره یا نه کلا رام خوبیه همه چیزش تکمیله

بهنام جان تويه htcmania كاربرايه زيادي ازش استفاده ميكنن و ظاهرا مشكلي با اين رام ندارن

parvizb
29-10-2011, 14:51
با تشکر از شما محمد جان ..مرسی و ممنون بایت اون تم که گذاشتی برای ورژن 6 ..میگم تمی دیگه نیست براش که شکل دیالر و همه چیزش عوض بشه و رنگش هم آبی نباشه مثل تم یونیورسال . همینجور بتونم بوتش رو عوض کنم و همچنین فونت فارسیش خیلی بده نگاه کنید به عکس حرف گ و ل رو چه جوری مینویسه اگر راهی هست برای فونت فارسیش بگید که عوضش کنم

parvizb
30-10-2011, 14:05
دوستان این رام نسبت به رامهای مثل باتیستا و کریسکیلو و رام ترکیه ای خیلی کم مصرفتر هست از نظر باطری ..در مجموع رام خوبیه ولی فونت فارسیش خیلی مزخرف هست که در بالا میبینید فونتش رو گذاشتم

C0D3R
26-11-2011, 11:51
ورژن جديد به پست اول منتقل شد

Vahid KianfaR
27-11-2011, 19:38
دوستان این رام نسبت به رامهای مثل باتیستا و کریسکیلو و رام ترکیه ای خیلی کم مصرفتر هست از نظر باطری ..در مجموع رام خوبیه ولی فونت فارسیش خیلی مزخرف هست که در بالا میبینید فونتش رو گذاشتم

موافقم داش بهنام منم به پيشنهاد يکي از بچه هاي xda اين رام رو ريختم خيلي رام باحاليه هم سرعتش هم مصرفش فکر نميکردم انقدر خوب باشه. واسه فونت فارسي هم يه فونتي مهدي عزيز گذاشته بودن اون فونتش عالي و خوشگله کلا فونتشو عوض کنيد حل ميشه

Sent From My Mind