PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ☏مشاوره عمومی برای خرید هر نوع گوشی☏

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

M.FIREDRAGON
01-12-2013, 19:29
اخه اون موقع ک جی اس ام ارنا بررسی کرد، اپدیت نیومده بود براش، حدود 1-2 ماه بعد اومد. حالا من عکسای بهتریم دارم، با جزعیات خیره کننده. یجا میزارم لینک میدم.

مگه من گفتم بده؟! خیلیم عالیه ولی زد عالیتره
برا من 4.2.2 .

Sent from my C6602 using Tapatalk

ممنون پس منتظره عکسهاتون هستم

راستی اکسپریا زد ضد آب ضدگردوخاک و ضد خش

این ضدخش بودنش خیلی سواله و خیلیها میگن کاملا چرته مثلا من یه کلیپ دیدم که توش اس3 و زد رو باچاقو و کلید میخراشید... اصن زد نابود شد ولی اس3 یه خش هم روش نیفتاد
باتوجه به اینکه من اصلا عادت ندارم برچسب و گارد و ..... رو گوشی بزنم چون گوشی زشت میشه
از این نظر چطوره؟؟
شما چکارش کردید؟؟

آناناس بنفش
01-12-2013, 22:32
سلام ترو به هرکی میپرستید کمکم کنید میخواهم یه گوشی تو قیمت 700 تا 900 بگیرم که همه جوره عالی باشه نظر خودم رو nokia808 بود ولی اگه گوشی بهتر از این هست توی این قیمت معرفی کنید ممنون

mahdi_o
01-12-2013, 22:57
سلام
تا 1 میلیون و 200
چه گوشی ای رو پیشنهاد می دید؟
برای یه دختر می خوام، گوشی فقط روان باشه و اذیت نکنه
وگرنه هیچ مورد خاصی مد نظر نداره

ممنون

pars71
01-12-2013, 23:02
سلام ترو به هرکی میپرستید کمکم کنید میخواهم یه گوشی تو قیمت 700 تا 900 بگیرم که همه جوره عالی باشه نظر خودم رو nokia808 بود ولی اگه گوشی بهتر از این هست توی این قیمت معرفی کنید ممنون

اگر نوکیا : لومیا 920 و 820
اگر سونی : SP
من Sp رو ترجیح میدم چون سخت افزار و ساپورت خوبی داره

sajjad_z
01-12-2013, 23:17
دوستان من یه سوال داشتم اما نمیدونستم دقیقا کجا باید مطرحش کنم،اگه جای اشتباهی دارم میپرسم به بزرگواریه خودتون ببخشین دیگه
آقا من کنجکاو شدم که چرا چندوقته قیمت گلکسی نوت 1 هم قیمت گلکسی نوت 2 شده و یا خیلی وقتا حتی بیشترم میشه از نوت 2؟؟
مگه نوت 1 چی داره ک از نوت 2 سرتر باشه؟؟اون موقعی که نوت 1 داشتم هیچوقت فکر نمیکردم همچین روزایی رو ببینم که از نوت 2 هم گرون تر بشه!!
بازم شرمنده و ممنون

hosein . m
02-12-2013, 01:12
سلام
تا 1 میلیون و 200
چه گوشی ای رو پیشنهاد می دید؟
برای یه دختر می خوام، گوشی فقط روان باشه و اذیت نکنه
وگرنه هیچ مورد خاصی مد نظر نداره

ممنون

زدار- جی
زدار کمی روونتره، جی خوشگلتره و رابطش جذابتره ( پر زرق و برقه)

hosein . m
02-12-2013, 01:15
ممنون پس منتظره عکسهاتون هستم

راستی اکسپریا زد ضد آب ضدگردوخاک و ضد خش

این ضدخش بودنش خیلی سواله و خیلیها میگن کاملا چرته مثلا من یه کلیپ دیدم که توش اس3 و زد رو باچاقو و کلید میخراشید... اصن زد نابود شد ولی اس3 یه خش هم روش نیفتاد
باتوجه به اینکه من اصلا عادت ندارم برچسب و گارد و ..... رو گوشی بزنم چون گوشی زشت میشه
از این نظر چطوره؟؟
شما چکارش کردید؟؟
لینک رو میزارم.
تا حالا صد بار شستم، تو دریام بردم، اخ نگفته. ولی شن های ریز ساحل در درز میان شیشه و بدنش رفت ک باید درشون بیارید.
مطمئنن از اس3 و 4 و گوشیایی با این نوع پلاستیک بی کیفیت براق یا مثل جی2 براق، خیلی در برابر خط و خش مقاومتره، ولی ن اینکه اصلا خش نیافته. مقاومتشم در برابر ضربه خیلی بالاس.

M.FIREDRAGON
02-12-2013, 05:48
لینک رو میزارم.
تا حالا صد بار شستم، تو دریام بردم، اخ نگفته. ولی شن های ریز ساحل در درز میان شیشه و بدنش رفت ک باید درشون بیارید.
مطمئنن از اس3 و 4 و گوشیایی با این نوع پلاستیک بی کیفیت براق یا مثل جی2 براق، خیلی در برابر خط و خش مقاومتره، ولی ن اینکه اصلا خش نیافته. مقاومتشم در برابر ضربه خیلی بالاس.

الان شما خودتون چکار کردید برچسب ضد خش پشت و جلو گذاشتید؟؟
خش افتاده؟؟
چند وقته دارید؟؟

راضی هستید؟؟

Dj.Cuber
02-12-2013, 13:07
جی کاملا برتره.
الجی نخیر، ولی زدال، زد، و زدار هستن ک عالین. پیشنهادم اینه ک برند رو در نظر نگیرید و تعصبو بزارید کنار، حالا نیازهاتون رو بترتیب اولویت بگید.

سرعت پردازنه واسم مهترینه. برای بازیهای سنگین نمیخوام. میخوام دیلی نداشته باشه و لگ نزنه و هنگ نداشته باشه
بعدش سرعت و روانی و کیفیت تاچ خیلی مهمه.(مثل تاچ سوپر آمو ال ای دی سامسونگ)
بعدش کیفیت صفحه و زنده بودن رنگ ها.
و در آخر طراحی زیبای گوشی
کاندیدا ها : اس3 سامسونگ ، زد آر ، وان ایکس

چندتا دیگه هم بودن که حذفشون کردم مث p6 هوآوری ، اکسپریا سی ،
و اون دو تا ال جی رو که گفتم هم میخواستم یکیشونو حذف کنم

Dj.Cuber
02-12-2013, 13:10

بستگی به سیستم عامل مورد نظرت داره
اگه اندروید بخوای sp عالیه. کمتر هزینه کنی xpreia l بگیر. اگه صفحه نمایش بزرگتر میخوای xperia c
ولی اگه وینفون میخوای سری لومیای نوکیا بهترین انتخابات هستن

Dj.Cuber
02-12-2013, 13:13
جی کاملا برتره.
الجی نخیر، ولی زدال، زد، و زدار هستن ک عالین. پیشنهادم اینه ک برند رو در نظر نگیرید و تعصبو بزارید کنار، حالا نیازهاتون رو بترتیب اولویت بگید.

سرعت پردازنه واسم مهترینه. برای بازیهای سنگین نمیخوام. میخوام دیلی نداشته باشه و لگ نزنه و هنگ نداشته باشه

start12345
02-12-2013, 17:25

تواین قیمت گوشی زیادنظرتون کامل تر بنویسید تا دوستان بهتر راهنمایی کنند چه برند ی برات مهم دوربین اندروید یا وین فون باید کمی نظرت روبهتربرسونی

arad_56
02-12-2013, 17:41
بچه ها من یه نکسوس 5 سفارش دادم 32 گیگ مشکیشو یکی از دوستان که تو US هست از خود گوگل پلی خریده و تا دو هفته دیگه میرسه دستم. البته یه بامپر اورجینال هم همراش هست. احتمال خیلی زیاد میفروشمش چون شرکت بهمون گوشی داده! اگه کسی خواست در خدمتیم.

hosein . m
02-12-2013, 18:49

خوب زد و زدار رو بنظرم بحذف. اس3 هم لگ و هنگش بالاس پس بحذف، وان ایکس هم همینطور، خیلی قدیمین. بمونه زدال و جی. زدال کمی قویتر و روونتره و دوربینش بهتره و صفحش بزرگتره، ولی گرونتره. جی هم در کا عالیه

Dj.Cuber
02-12-2013, 19:18
خوب زد و زدار رو بنظرم بحذف. اس3 هم لگ و هنگش بالاس پس بحذف، وان ایکس هم همینطور، خیلی قدیمین. بمونه زدال و جی. زدال کمی قویتر و روونتره و دوربینش بهتره و صفحش بزرگتره، ولی گرونتره. جی هم در کا عالیه

وان ایکس رو که حذف میکنم قطعا
زد ال قیمتش بالاست برام. 5 اینچ هم نمیخوام باشه. کمی کوچکتر.
زد آر حذف بشه ؟ من بین اس3 و زد آر بیشتر شک داشتم.
اس3 هم مدل I9305 که رمش 2 گیگه هم هنگی داره ؟ منم شنیدم که هنگی داره و همه چیز رو دیر بالا میاره. و این خیلی واسم مهمه
کیفیت صفحه زد آر خیلی پایین تر از اس3ــه ولی....

نمیدونم. هم کیفیت صفحه واسم مهمه هم پردازنده قوی. واقعا دارم دیوانه میشم

reza0421
02-12-2013, 21:19
اس3 هم مدل I9305 که رمش 2 گیگه هم هنگی داره ؟ منم شنیدم که هنگی داره و همه چیز رو دیر بالا میاره. و این خیلی واسم مهمه

قطعا اپتیموس جی
شیک
دوریبن خوب
روون و سریع
سخت افزار قوی
رم2
همه چی تموم

iran79
02-12-2013, 23:40
دوستان گوشی من الان Galaxy Ace هستش. 2 سال پیش خریدم و رم 256 و سی پی یو 800 که فقط همون اولا خوب بود. البته اونموقع ارزون بود و منم میخواستم بیشتر با سیستم اندروید آشنا بشم. حالا قصد تعویض گوشی رو دارم. اندفه می خوام چند سال بیشتر نگه دارم.
اول می خواستم بدونم این گلکسی ایس رو که دارم چند می تونم بفروشم؟ قیمت معقول چند هستش؟ مغازه دار چند ور میداره و چقد روش سود میکشه که بخواد دوباره بفروشتش؟ میخوام اگه تونستم بفروشمش به یه آشنایی کسی.

حالا در خصوص گوشی جدیدی که میخوام بخرم:

یه گوشی می خوام که سرعتش خوب باشه و هنگ نکنه. مطمئنا گوشی های جدید از این سرتر هستن و با گرفتن گوشی جدید تفاوت سرعت کاملا محسوس هستش ولی همونطور که گفتم می خوام چند سال بیشتر نگه دارمش. بعدا سرعتش کم نشه.
قیمت رو دقیق نمیدونم. تا چندی پیش می خواستم s4 مینی رو بگیرم ولی هم الکی گرونه و هم یکم ضعیفه (ال سی دی و ...)
تا اینجا پیش رفتم که نظرم اول روی HTC One SV بود ولی بعد فهمیدمیکم ایراد داره و پشتیبانی خوبی نداره. الان رسیدم به One XL
فعلا از نزدیک ندیدمش ولی خب از ظاهرش که خوشم اومده. کسی از دوستان می دونه کجا می تونم تست کنم؟ بازار موبایل میگه واسه ایران نزده ما هم نمیاریم
حالا اول میشه قیمت One XL رو بگین(تو سایت دی جی ... زده 900) اگه تا این مقدار باشه و ارزونتر خوبه
حالا گوشی تا این قیمت بین سامسونگ و اچ تی سی چیز دیگه ای هست که بهتر باشه یا مثل این باشه که نگاهی بهش بندازم؟

راستی این گوشی One XL کلا گارانتی داره؟ بدون گارانتی گرفتن خطری ایجاد نمیکنه؟ این گوشی یا بقیه گوشیا (که معرفی می کنین) سابقه بدی نداره که؟

خلاصه وار اونایی که برام مهمه:
- سرعت رم و سی پی یو بالا و خوب (تا حد همین قیمت)
- دوربین خوب جلو و پشت
- روونی و هنگ نکردن
- پشتیبانی خوب رام و ...
- باتری خوب
کلا تا این قیمت همه چی خوب :-D

سپاس

asiap990
02-12-2013, 23:43
دوستان یه گوشی که دست دومش را بشه حدود ۸۰۰ خرید چی پیشنهاد میدید؟صفحه ۴.۷ کیفیت صفحه نمایش خوب بیشتر برای فیلم دیدن میخام

superstar_rose
03-12-2013, 13:51
سلام

میخوام بعد مدتها باز گوشی بخرم
قیمت برام مهم نیست

ظاهر گوشی برام مهمه و اینکه تا مدت زیادی از گوشیهای دیگه خیلی عقب نمونه چون اهل هر روز گوشی عوض کردن نیستم
زود خز نشه
هنگ نکنه
سرعتش خیلی خوب باشه نرم افزارهای پر مصرف فقط برام مهمه
سالهاست ایفون داشتم از ابتدا تا الان که 4s دارم از اندازه 5 و 5s خوشم نمیاد چون بنظرم مناسب نیست یعنی عرضش نسبت به طولش کمه
صفحه خوب و تاچ خوب هم میخوام و شارژ گوشی مناسب باشه هی تموم نشه
از همه مهمتر انتنش خوب باشه چون مشکل انتن دارم

ممنون میشم کمکم کنید

ronin63
03-12-2013, 14:23
سلام

آیا گوشی note 1 در مقابل mega 5.8 ارزش خرید داره ؟ ( با توجه به قدیمی شدنش میپرسم ) برام صفحه بزرگ و باتری خیلی مهم هست

ممنون

hosein . m
03-12-2013, 16:17

خب جی بخر دیگه.
زدار صفحه عابی داره ولی رنگارو واقعی نشون میده ن اشباع شده.
اس3 هم بخاطر پردازنده و گرافیک ضعیف و رابط کاربری سنگینش، پر لگه و هنگ میکنه.

Dj.Cuber
03-12-2013, 17:03
بین Z و Optimus G چطورر ؟؟

قیمتا که داره میاد پایین. شاید بتونم زد بگیرم.

hosein . m
03-12-2013, 19:02

تو ک گفتی پنج اینچ نمیخای!
زد صفحه بزرگتر، دوربین و سخت افزار کمی بهتر داره، ضد اب هم هست، ساپورتشم احتمالا بیشتره. میکرو اس دیم میخوره. ولی عمق رنگ مشکیش کمتره و کنتراستش کمتره. اسپیکرشم ضعیفتره.
زدال ابعادش تقریبا برابر جی هست و حتی کوچکتره ولی صفحش 5 اینچه. ینی حاشیه هاش فوق العاده کمه، حتی از اس4 هم کمتره. اسپیکرش از زد قویتره و تقریبا برابر جیه، دوربین و سخت افزار مشابه زد داره، ولی خوشدست تر از زده. صفحشم کنتراست بیشتری از زد داره و فوق العادس. من پیشنهادم زداله. بعدش جی.
فعلا صبر کن، قیمتا احتمالش زیاده بیاد پایین

zeinalkhan
04-12-2013, 04:07
سلام بر همه ی گوشی داران و گوشی بازان عزیز.دوستان من هیچ تخصصی در زمینه ی گوشی ندارم.و تا الانم گوشیم نوکیا 5530 بوده اما الان که دانشجو شدم و یکم امکانات اطراف پیشرفت کرده خواستم یه گوشی اندروید مناسب بخرم.اما همونطور که گفتم هیچی نمی دونم که پردازنده چیه و فلان چیه ... پس بهترین راه اینه که شما کمکم کنید.لطفا و خواهشا از روی دلسوزی و بدون تعصب روی مارکی خاص و فقط با توجه به برتری منو راهنمایی کنید.
یه گوشی اندروید میخوام تا سقف پونصد هزار تومان حداکثر ده تومن بیشتر - دوربینش زیر پنج نباشه یعنی همون پنج واقعی و خوب باشه - دوربین مکالمه ی ویدئویی داشته باشه - اندرویدش 4 به بالا باشه - سایز صفحه نمایشش 4.5 اینچ به بالا باشه.
اینا چیزایی بود که من بلد بودم اما بعضی چیزا مثل پردازنده ی چندهسته ای و چندمیلی بودن باتری و عمرش و چیزای تخصصیش با شما.چندتا گوشی تو سایتا دیدم اسمشونو پایین براتون میزارم.نظرتونو دربارشون بگید و بهترینشو انتخاب کنید.اگرم گوشی دیگه ای میشناسید معرفی کنید.دوستان خواهش می کنم کمکم کنید.من منتظر جوابهاتون هستم.یه دنیا ممنون.ممنون.ممنون ...

Huawei Ascend G510 Dual
Huawei Ascend Y300
Huawei Ascend G510 - U8951
Huawei Ascend Y300 Dual
Samsung Galaxy S Duos S7562
Sony Xperia Miro

:ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak:

babak10000
04-12-2013, 13:01
سلام گوشی Huawei Ascend G525 گوشیه خوبیه برای خرید؟ هنگ نمی کنه؟ فرمت mkv رو میتونه پخش کنه؟ زیرنویس با فرمتsrtرو ساپورت می کنه؟

lord_of_pes
04-12-2013, 13:22
سلام دوستان.
می خوام xperia sp بگیرم.
ولی موندم با گارانتی بگیرم یا نه؟؟
به نظر شما ارزش داره 70-80 تومن به خاطر گارانتی بدم؟؟؟

PARS M
04-12-2013, 20:35

به نظر من هیچکدوم باترفلای بگیر
رم ۲ گیگ
صفحه نمایش ۵ اینچ با کیفیت عالی
دوربین خوب
سنس
بیتس
بسیار شیک و زیبا و با کلاس
کیفیت ساخت خوب

سلام بر همه ی گوشی داران و گوشی بازان عزیز.دوستان من هیچ تخصصی در زمینه ی گوشی ندارم.و تا الانم گوشیم نوکیا 5530 بوده اما الان که دانشجو شدم و یکم امکانات اطراف پیشرفت کرده خواستم یه گوشی اندروید مناسب بخرم.اما همونطور که گفتم هیچی نمی دونم که پردازنده چیه و فلان چیه ... پس بهترین راه اینه که شما کمکم کنید.لطفا و خواهشا از روی دلسوزی و بدون تعصب روی مارکی خاص و فقط با توجه به برتری منو راهنمایی کنید.
یه گوشی اندروید میخوام تا سقف پونصد هزار تومان حداکثر ده تومن بیشتر - دوربینش زیر پنج نباشه یعنی همون پنج واقعی و خوب باشه - دوربین مکالمه ی ویدئویی داشته باشه - اندرویدش 4 به بالا باشه - سایز صفحه نمایشش 4.5 اینچ به بالا باشه.
اینا چیزایی بود که من بلد بودم اما بعضی چیزا مثل پردازنده ی چندهسته ای و چندمیلی بودن باتری و عمرش و چیزای تخصصیش با شما.چندتا گوشی تو سایتا دیدم اسمشونو پایین براتون میزارم.نظرتونو دربارشون بگید و بهترینشو انتخاب کنید.اگرم گوشی دیگه ای میشناسید معرفی کنید.دوستان خواهش می کنم کمکم کنید.من منتظر جوابهاتون هستم.یه دنیا ممنون.ممنون.ممنون ...

Huawei Ascend G510 Dual
Huawei Ascend Y300
Huawei Ascend G510 - U8951
Huawei Ascend Y300 Dual
Samsung Galaxy S Duos S7562
Sony Xperia Miro

:ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak::ak:
سلام
با این انتظارات بهترین انتخاب همون جی۵۱۰ هستش
دو هسته ای
صفحه ۴.۵ اینچ با کیفیت خوب
شیک
صدای خوب
اندروید ۴.۱
و...

سلام دوستان.
می خوام xperia sp بگیرم.

در مورد گارانتی به تاپیک گارانتی ها مراجعه کنید چون شما نیاز به مشاوره ندارید و گوشیتون رو انتخاب کردید.

asiap990
04-12-2013, 21:31
بچه ها بنظرتون sp خوبه ؟؟؟گزینه بهتری هست؟؟

pars71
04-12-2013, 22:11

xperia C هم هست. دو سیمه . ظرفیت باتریش کمی بیشتره . صفحش بزرگتره و نوار شیشه ای نداره و زیباتره . ارزونتر هم هست . جدیدتر هم هست . ولی Sp هم خیلی خوبه .

Dj.Cuber
04-12-2013, 22:51
به نظر من هیچکدوم باترفلای بگیر
رم ۲ گیگ
صفحه نمایش ۵ اینچ با کیفیت عالی
دوربین خوب
سنس
بیتس
بسیار شیک و زیبا و با کلاس
کیفیت ساخت خوب

5 اینچ بزرگه. فوقش همون 4.7
بین اس3 و جی فکر کنم باید انتخاب کنم

reza0421
05-12-2013, 01:07
5 اینچ بزرگه. فوقش همون 4.7
بین اس3 و جی فکر کنم باید انتخاب کنم

دادا شک نکن جی بخری کار درستی کردی
همه چیزش تکمیله واقعا.
برای بهتر فهمیدن قدرت این گوشی ویدیو های بررسیشو ببین
موفق باشی

4rooos
05-12-2013, 01:10
دوستان من اولوینت هام
سبکی و مقاومت بالا(سایز 4 اینچ و نه بیشتر)
دوربین خوب، 8 مگاپیکسل به بالا
رم حد اقل 1 گیگ
سی پی یو دو هسته ای به بالا و 1.2 به بالا
تراکم پیکسلی بیتشر از 220 پیکسل پر اینچ
خلاصه یه گوشی ریز و جمع و جور قوی میخوام
بودجه حدود 1 تومن
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

hosein . m
05-12-2013, 02:35
سلام گوشی Huawei Ascend G525 گوشیه خوبیه برای خرید؟ هنگ نمی کنه؟ فرمت mkv رو میتونه پخش کنه؟ زیرنویس با فرمتsrtرو ساپورت می کنه؟
یکی از بهترین گوشیا تو این رنج قیمته، ب اکسپریا ام و لومیا 620 هم ی نگا بنداز.

سلام دوستان.
می خوام xperia sp بگیرم.
ن، بنظر من، چون اکثر چیزای گوشی شامل گارانتی نمیشه فقط از یجای مطمین بخر و مهلت تست بگیر.

یکی از بهترین گوشیا تو این رنج قیمته، وی هست ک یخت افزار و باتری ضعیفتری داره ولی دوربینش قویتره. وان ایکس ال هم هست، لومیا 920 هم هست ک یکم گرونتره.

hosein . m
05-12-2013, 02:37
دوستان من اولوینت هام
رم حد اقل 1 گیگ
بودجه حدود 1 تومن

کوچکترین و بهترین اکسپریا وی هست، دوربین عالی، باتری خوب، مقاومت بالا، سبک و...

PARS M
05-12-2013, 08:07
دوستان من اولوینت هام
رم حد اقل 1 گیگ
بودجه حدود 1 تومن

سلام به نظر من اکسپریا وی همونیه که شما میخوای

صفحه نمایش با کیفیت عالی در اندازه ۴.۳ که با ۴ زیاد تفاوت نداره
دوربین ۱۳ یا کیفیت
دو هسته ای
رم ۱ گیگ
ضد آب
باتری خوب

PEDRAM_01
05-12-2013, 10:07
سلام من میخوام نوت 3 بخرم ولی دو مدل داره 900 و 9005 که یکیش گرافیکش ادرینو 330 هست و دیگری مالی t628

سوال من اینجاست راسته که میگن گرافیک ادرینو جزییات بازی(افکت ها ) رو خوب نمیتونه نشون بده ؟!!!

درکل فقط بخاطر گرافیک بین دو مدل گیر کردم .

spid
05-12-2013, 19:26
دوستان بین ویو1و ویو2 کدوم را بگیرم؟

H@DI
05-12-2013, 21:06
دوستان بین ویو1و ویو2 کدوم را بگیرم؟

به نظر من هیچکدوم رو نگیر چون کلا پشتیبانیشون قطع شده
به نظر من لومیا ۵۲۰ بگیر یا یه دست دوم آندرویدی

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

a-z-0-0-9
05-12-2013, 22:04
بچه ها ace 3 یا siii mini?
چرا؟
اگه گوشی خوب تا سقف 750 میدونید بگید.
بازی زیاد می کنم.
صفحه از 4 بزرگتر نباشه! (راحت تو جیب جا شه:ca:)

a-z-0-0-9
05-12-2013, 22:46
بچه ها ace 3 یا siii mini?
چرا؟
اگه گوشی خوب تا سقف 750 میدونید بگید.
بازی زیاد می کنم.
صفحه از 4 بزرگتر نباشه! (راحت تو جیب جا شه:ca:)

ولی ناشناخته بودن جی پی یو ace 3 یکم نگران کنندست! مثلا بازیایی که برای دیتا های مخصوص هستن! من ندیدم برا جی پی یو این گوشی دیتا گذاشته باشن!

mansoory
05-12-2013, 23:19
سلام
د.ستان بین اکسپریا زداولترا و جی2 و نوت 3کدوم رو بگیرم؟ و چرا ؟

reza0421
06-12-2013, 02:04
سلام

سلام
رفیق انتظاراتت از گوشیو میگی؟چی بیشتر برات مهمه؟

mohammad_karaj
06-12-2013, 03:45
سلام دوستان قصد خرید لومیا 925 رو دارم اما به نظرتون ارزش داره 300 سرتر بدم نسبت به 920؟تا 1300چیز بهتری سراغ دارید؟سرعت گوشی خوب باشه تاچش حساس باشه کیفیت صحفشم خوب باشه همین.

mansoory
06-12-2013, 04:23
سلام
رفیق انتظاراتت از گوشیو میگی؟چی بیشتر برات مهمه؟
رضا جان من گوشی باز هستم ولی زیاد امکانات برام مهم نیست. اولویت با دوربین و سرعت گوشی هست و اینترنت هم زیاد میرم با گوشی اندازه صفحه هم زیاد مهم نیست

a-z-0-0-9
06-12-2013, 09:04
پس چرا منو راهنمایی نمی کنید؟:bn:

reza0421
06-12-2013, 10:19
رضا جان من گوشی باز هستم ولی زیاد امکانات برام مهم نیست. اولویت با دوربین و سرعت گوشی هست و اینترنت هم زیاد میرم با گوشی اندازه صفحه هم زیاد مهم نیست
از نظر من نوت3 مدل 9005بهتره.قلم داره.صفحش از زد الترا کوچیکتره اما به نظرم برای نت گردی خوبه و زد الترا به خاطر بزرگیش برتری داره.ببین کدوم رو بیشتر دوس داری.صفح 6.4 یا 5.7
نوت3
داخلی32
دوربین بهتر
ساپورت عالی

پس چرا منو راهنمایی نمی کنید؟:bn:

داداش اس3 مینی بهتره.سی پی یوش بهتره.داخلی8 گیگ.صفه سوپر امولد
گوشی خوش دستیه.از برند سونی خوشت بیاد هم گوشی هایی هست.اما من همین 3مینی رو پیشنهاد میدم

saeid33
06-12-2013, 10:56
سلام یک گوشی دخترانه میخوام قیمتش 250-300 تومن لمسی باشه کارکرد هم بیشتر صحبت کردن و پیامک و موزیک گوش دادن هستش گوشی های ایرانی glx و dimo هم نگاه کردم ولی همشون شبیه همه نتونستم تصمیم بگیرم کدوم خوبه گوشی های برند معتبر هم که پولشون گرونتره ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

kami786
06-12-2013, 11:57
سلام دوستان
یه گوشی واسه بابام می خوام بگیرم. خودتون می دونید که چه انتظاراتی هست!!!
فارسی داشته باشه اونم با فونت بزرگ. باتریش خوب باشه و دوربین هم کیفیتش مناسب باشه
رنج قیمت هم مهم نیست
ممنون از راهنماییتون

a-z-0-0-9
06-12-2013, 13:09
از نظر من نوت3 مدل 9005بهتره.قلم داره.صفحش از زد الترا کوچیکتره اما به نظرم برای نت گردی خوبه و زد الترا به خاطر بزرگیش برتری داره.ببین کدوم رو بیشتر دوس داری.صفح 6.4 یا 5.7
نوت3
داخلی32
دوربین بهتر
ساپورت عالی

داداش اس3 مینی بهتره.سی پی یوش بهتره.داخلی8 گیگ.صفه سوپر امولد
گوشی خوش دستیه.از برند سونی خوشت بیاد هم گوشی هایی هست.اما من همین 3مینی رو پیشنهاد میدم
ممنون بابت راهنمایی! منم نظرم رو siii mini هست! رفتم دیدمش خیلی خوش دسته! راستی از چه لحاظ سی پی یوش بهتره؟!
قبلنا میخواستم سونی m بگیرم اما میگن تاچش یکم ضعیفه! البته هنگام بازی کردن!

PARS M
06-12-2013, 14:32
سلام
منم میگم اگه مشکل بودجه نداری نوت 3 بگیر مدل 9005 سخت افزار فوق العاده ای داره و در حال حاضر یکی از قدرتمند ترینهاست.

سلام دوستان قصد خرید لومیا 925 رو دارم اما به نظرتون ارزش داره 300 سرتر بدم نسبت به 920؟تا 1300چیز بهتری سراغ دارید؟سرعت گوشی خوب باشه تاچش حساس باشه کیفیت صحفشم خوب باشه همین.
به نظر من همون 920 رو بگیر لازم نیست زیاد هزینه کنی از نظر سخت افزاری تقریبا شبیه هم هستند گرچه 925 از لحاظ طراحی شیک تره کمی. با اگه میگفتی 1020 یه چیزی :4:

markar
06-12-2013, 15:24
سلام یه سوال از وینفون
این که میگن واسه استفاده از وینفون باید اینترنت پرسرعت داشت یعنی نمیشه از ویچت و مرورگر گوشی با gprs استفاده کرد
یعنی سرعتش اینقد کمه همیشه باید یه مودم وایمکس رو همیشه با خودمون بچرخونیم
دوم لومیا 620 میگن ویبره اون سه تا دکمه پایین قطع نمیشه؟؟؟؟ درسته آیا

reza0421
06-12-2013, 15:57
ممنون بابت راهنمایی! منم نظرم رو siii mini هست! رفتم دیدمش خیلی خوش دسته! راستی از چه لحاظ سی پی یوش بهتره؟!
قبلنا میخواستم سونی m بگیرم اما میگن تاچش یکم ضعیفه! البته هنگام بازی کردن!
منم سونی رو خوب نمیدونم چون صفحش با سامی قابل مقایسه نیست
در کل کارایی سی پی یو 3مینی بهتره.

asiap990
06-12-2013, 16:32
از یه نفر میخاستم برای یکی از دوستام اکسپریا بگیرم صاحبش میگفت این رفرشه گرونتره منظورش چیه؟

reza0421
06-12-2013, 16:54
سلام یک گوشی دخترانه میخوام قیمتش 250-300 تومن لمسی باشه کارکرد هم بیشتر صحبت کردن و پیامک و موزیک گوش دادن هستش گوشی های ایرانی glx و dimo هم نگاه کردم ولی همشون شبیه همه نتونستم تصمیم بگیرم کدوم خوبه گوشی های برند معتبر هم که پولشون گرونتره ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
سلام عزیز
سونی tipo
شیک و خوش دست و دخترونه.رم خور.دوربین3.اندروید4
باتری خوب
سامسونگ گالاکسی یانگ هم هست/یکم گرونتره.

سلام دوستان
یه گوشی واسه بابام می خوام بگیرم. خودتون می دونید که چه انتظاراتی هست!!!
فارسی داشته باشه اونم با فونت بزرگ. باتریش خوب باشه و دوربین هم کیفیتش مناسب باشه
رنج قیمت هم مهم نیست
ممنون از راهنماییتون
سلام عزیز
قیمت رو بگو دوست من.مهم نیس یعنی تا 2 تومن؟ میشع؟:4:

از یه نفر میخاستم برای یکی از دوستام اکسپریا بگیرم صاحبش میگفت این رفرشه گرونتره منظورش چیه؟
سلام.گوشی هایی که مشکل دارن توسط کمپانی جمع اوری میشن و مشکلشون رفع میشه و میدن بیرون برای فروش.به این میگن رفرش.
گرون میده نخر

asiap990
06-12-2013, 17:43
باتر فلای بهتره یا وان چرا؟

M.FIREDRAGON
06-12-2013, 23:42

پرسیدن داره دیگه!!!!!!!!!!
وان دیگه.....

reza0421
07-12-2013, 00:59
سلام.بستگی به انتظاراتت داره.چنتا گوشی میخوای بخری:4:
اس4:دوربین عالی.امکانات عالی.
وان:بدنه عالی.بیتس.سنس

پرسیدن داره دیگه!!!!!!!!!!
وان دیگه.....

مشاوره باید با دلیل باشه.غیر اینصورت توسط مدیران بخش برخورد میشه دوست عزیز

R4MS4M.R4M2
07-12-2013, 01:40
سلام به داداشای گلم خواهش میکنم بی تعصب و کامل جواب بدید:

1.از هر لحاظ سونی زد بهتره یا نکسوس 4؟؟
2.من یه نکسوس 4 دارم دو ماه کاره اک اک مونده ارز داره با یه زد 2 ماه کارکرد و 200 تمن سر بدم عوض کنم؟؟

maxomid
07-12-2013, 09:53
سلام
دوستان مي ارزه لوميا 720 سفيد 1ماه كار كرد رو با galaxy s advance مشكي دوماه كار كرد هردو در حد اك عوض كنم 120 سر بگيرم؟

asiap990
07-12-2013, 12:55
[QUOTE=reza0421;4012528]سلام.بستگی به انتظاراتت داره.چنتا گوشی میخوای بخری:4:
شرمنده من زیاد سوال میکنم ولی هر کدوم از دوستان میخاد گوشی بخره میاد انتظارات و بودجشو به من میگه من هم از زبون خودم براش اینجا مطرح میکنم وگر نه من یه گوشی بیشتر نمیخام:dd:در ضمن چرا اس 4 را نوشتی من که گفتم باتر فلای+ و وان

snj1370
07-12-2013, 13:47
سلام دوستان
چند وقته دارم تحقیق میکنم واسه خرید گوشی الان به تهش رسیدم بین Z1 و G2 موندم لطفا بی تعصب راهنمایی کنید
از دوستانی که z1 دارند این که میگن صفحه نمایش زیاد شاخی نداره درسته؟؟؟!
ممنون

mortezasp3
07-12-2013, 14:03
سلام دوستان
چند وقته دارم تحقیق میکنم واسه خرید گوشی الان به تهش رسیدم بین Z1 و G2 موندم لطفا بی تعصب راهنمایی کنید
از دوستانی که z1 دارند این که میگن صفحه نمایش زیاد شاخی نداره درسته؟؟؟!
ممنون

دوست عزیز من این گوشیو ندارم z1 منظورمه، فقط چون یکی از اشناها خریده بود و مشکلی که براش پیش اومد رو براتون میگم که تو خریدتون دقت کنید. مشکل این گوشی این بود که بیشتر وقتا وقتی میرفت تو دوربین برفکی بود این سوالو تو کلوپ z1 هم پرسیدم گفتن شاید با تعویض رام حل بشه. اما بعد از تقریبا 1 هفته یه دفعه گوشی دیگه شارژ هم نمیکرد. خلاصه این بنده خدا با کلی ضرر فروخت. خواستم فقط بگم که مهلت تست بگیرید. چون تو مغازه وقتی خریده بود همه چی درست بود وقتی اومد خونه مشکلات شروع شد.

R4MS4M.R4M2
07-12-2013, 14:16
سونی زد 4Gبهتره یا عادیش؟؟

R4MS4M.R4M2
07-12-2013, 14:55
سونی زد 4Gبهتره یا عادیش؟؟

reza0421
07-12-2013, 15:54
سلام به داداشای گلم خواهش میکنم بی تعصب و کامل جواب بدید:

1.از هر لحاظ سونی زد بهتره یا نکسوس 4؟؟
2.من یه نکسوس 4 دارم دو ماه کاره اک اک مونده ارز داره با یه زد 2 ماه کارکرد و 200 تمن سر بدم عوض کنم؟؟
سلام عزیز.لطفا صبر کن توی تاپییکی که زدی پاسخ داده شد

[QUOTE=reza0421;4012528]سلام.بستگی به انتظاراتت داره.چنتا گوشی میخوای بخری:4:
شرمنده من زیاد سوال میکنم ولی هر کدوم از دوستان میخاد گوشی بخره میاد انتظارات و بودجشو به من میگه من هم از زبون خودم براش اینجا مطرح میکنم وگر نه من یه گوشی بیشتر نمیخام:dd:در ضمن چرا اس 4 را نوشتی من که گفتم باتر فلای+ و وان

سلام.مرسی که تذکر دادی.حواسم نبوده شرمنده.بین این دوتا قطعا وان بهتره. .اگه منظورت از باترفلای+ باترفلای اس باشه که اون بسیار قوی تره.اماباترفلای معمولی از وان عقب تره...سخت افزار و ..

maxomid
07-12-2013, 16:47
سلام
دوستان مي ارزه لوميا 720 سفيد 1ماه كار كرد رو با galaxy s advance مشكي دوماه كار كرد هردو در حد اك عوض كنم 120 سر بگيرم؟

یکی لطفا راهنمایی کنه

reza0421
07-12-2013, 17:04
یکی لطفا راهنمایی کنه

سلام عزیز.نمیدونم جاش درسته سوالت یا نه ولی منم فک نمیکنم جای دیگه ای برای پرسشت باشه
تفاوت قیمت این دو گوشی صفرش..بیشتر از اونی که تو میگی هست.چه برسه به اینکه میگی لومیا1 ما کارکرد و ادنوس2 ماه..
اما اگه گوشیت عیبی داره یا از دستت افتاده باشه اره می ارزه

maxomid
07-12-2013, 17:21
سلام عزیز.نمیدونم جاش درسته سوالت یا نه ولی منم فک نمیکنم جای دیگه ای برای پرسشت باشه
تفاوت قیمت این دو گوشی صفرش..بیشتر از اونی که تو میگی هست.چه برسه به اینکه میگی لومیا1 ما کارکرد و ادنوس2 ماه..
اما اگه گوشیت عیبی داره یا از دستت افتاده باشه اره می ارزه
داداش تفوت قیمتشون حدود 60 70 ت بیشتر نیست ک....

supermax1
07-12-2013, 17:36
سلام
بین اکسپریا اس پی و نکسوز 4 کدوم رو پیشنهاد میدین ؟
اهل بازی و برنامه خیلی هستم فقط میترسم حافضه 16 گیگ نکسوز برام باشه

AMIRCOD77
07-12-2013, 18:37
با سلام دوستان.من بین گوشی های LG NEXUS 5-GALAXY S4-XPERIA Z1-HTC ONE-LG G2 موندم.خودم الان IPHONE 5S دارم ولی از IOS خیلی خوشم نمی یاد.کارهایی که من با گوشی می کنم:بازی و برنامه-اینترنت-عکاسی.یه چیزی می خواهم که هم خوش دست باشه و هم راحت قابل حمل و نقل و هم باتری خوبی داشته باشه.خودم نظرم روی XPERIA Z1 است.

supermax1
07-12-2013, 19:24
با سلام دوستان.من بین گوشی های LG NEXUS 5-GALAXY S4-XPERIA Z1-HTC ONE-LG G2 موندم.خودم الان IPHONE 5S دارم ولی از IOS خیلی خوشم نمی یاد.کارهایی که من با گوشی می کنم:بازی و برنامه-اینترنت-عکاسی.یه چیزی می خواهم که هم خوش دست باشه و هم راحت قابل حمل و نقل و هم باتری خوبی داشته باشه.خودم نظرم روی XPERIA Z1 است.

lg g2 = گوشی خوبیه فقط حافظه داخلیش کمه 16 گیگ مموری هم نمیخوره
htc one = گوشی خیلی خوشدستیه و حافظه داخلیش هم بالاست ولی سخت افزارش یه خورده ضغیف تر از بقیس
galaxy s4= کیفیت صفحش عالی هم و هم دوربین فقط مشکلش داغ کردن و کندی و لگ و هنگ هست
nexus5 = دوربینش خوبه ساپرتشم عالیه اندروید 4.4 هم روشه ولی باتریش ضعیفه و کنتراست صفحش هم پایینه
xperia x1 = این گوشی از همه عالی هست فقط یه خورده کیفیت صفحش از بقیه پایین تر و گرنه از هر نظر عالیه و بهترین انتخاب

asiap990
07-12-2013, 20:34
یکی از دوستام میخاد تا سقف 700 گوشی بگیره glaxy win را بهش معرفی کنم خوبه؟مشکلاتش چی ان؟

bavaria3
07-12-2013, 21:43

سلام.
داداش آيفون 5اس داري اونوقت خوشت نمياد؟!!! بذار يه مدت بگذره بهش عادت ميكني و تازه ميفهمي ios چه دنياييه. بازي بدون لگ - وبگردي سريع - عكاسي عالي - خوش دست و سبك - باتريش هم مناسبه و يك روز كاري براحتي جواب ميده ديگه... بهتر از اون چي ميخواي آخه برادر من!!!
يعني حاضري اون كيفيت صفحه نمايش و سايز 4 جم و جورو رد كني يه گوشي اندوريد 5 اينچي سنگين دستت بگيري؟!! اينا كه گفتي لذت استفاده هيچكدومشون به اوني كه داري نميرسه باور كن.....
ولي بازم تو انتخاباي خودت نكسوس 5 خوبه اگه كنار بياي با كمبود حافظش ولي زد وان هم خوبه فقط شايد كيفيت تصويرش زياد چنگي به دل نزنه ولي از قابليت ضد آب بودنش نميشه گذشت...

omr
07-12-2013, 22:14
سلام خسته نباشید من بین zr و s3موندم اول که اندروید 4.4 پشتیبانی بشه پردازنده خوب کیفیت تصویر خوب باشه شما کدوم پیشنهاد میکنید ؟

saeedsabz
07-12-2013, 23:40
سلام ذوستان
من می خوام htc one بگیرم... اونوقت یه چند نفری گفتن که مشکل هنگی داره درسته؟؟؟؟ و کلا تو این رنج قیمت انتخاب درستی می کنم؟؟؟ خودم که خیلی ازش خوشم میاد. :dn:

reza0421
07-12-2013, 23:52
داداش تفوت قیمتشون حدود 60 70 ت بیشتر نیست ک....
عذرخواهی میکنم .جایی که من قیمتشو دیدم 150 فرق داشتن...درست میگی.بله اگه اینطوره و گوشی سالمی و میخوای بری اندروید صرف میکنه

سلام
بین اکسپریا اس پی و نکسوز 4 کدوم رو پیشنهاد میدین ؟
اهل بازی و برنامه خیلی هستم فقط میترسم حافضه 16 گیگ نکسوز برام باشه
اس پی سخت افزار خیلی خوبی داره .تنها مشکلش صفحشه..که یکم نسبت به بقیه گوشیا جالب نیس.
نکسوس11 گیگ و خورده ای ازاد در اختیارته.گوشی خوبی هست اما اگه برات کافی نباشه پیشنهاد نمیشه.برای خیلیا کافی نیست.میتونی یه نگاه به اپتیموس جی بندازی.نسخه 32 گیگ و ساپورت کمتر نکسوس4 میشه گفت!

PEDRAM_01
08-12-2013, 11:16
عذرخواهی میکنم .جایی که من قیمتشو دیدم 150 فرق داشتن...درست میگی.بله اگه اینطوره و گوشی سالمی و میخوای بری اندروید صرف میکنه

اس پی سخت افزار خیلی خوبی داره .تنها مشکلش صفحشه..که یکم نسبت به بقیه گوشیا جالب نیس.
نکسوس11 گیگ و خورده ای ازاد در اختیارته.گوشی خوبی هست اما اگه برات کافی نباشه پیشنهاد نمیشه.برای خیلیا کافی نیست.میتونی یه نگاه به اپتیموس جی بندازی.نسخه 32 گیگ و ساپورت کمتر نکسوس4 میشه گفت!

اس پی دوربینش هم اصلا جالب نیست مخصوصا عکاسی تو شب

shirazsat
08-12-2013, 19:52
دوستان نظرتون راجع به S4mini چیه؟
چرا 3 تا مدل داره ؟فرقاشون چیه؟
قیمتش نسبت به قبل چقدر پایین اومده؟

start12345
08-12-2013, 21:27
باتر فلای ونوت دو برای وبگردی واینترنت وخواندن کتاب کدامش بهتردوسه سال کارشون دارم
بین گرندو جی 700هواوی وجی 610هواوی بازهم برای اینترنت گردی وکتاب خواندن درهردومورد ساپرت هم مهم است

Dj.Cuber
09-12-2013, 11:13
یکی از دوستام میخاد تا سقف 700 گوشی بگیره glaxy win را بهش معرفی کنم خوبه؟مشکلاتش چی ان؟
قیمت گلکسی وین بسیار بالاتر از این قیمتیه که شما گفتی.
پیشنهاد من xperia L

Dj.Cuber
09-12-2013, 11:19
سلام خسته نباشید من بین zr و s3موندم اول که اندروید 4.4 پشتیبانی بشه پردازنده خوب کیفیت تصویر خوب باشه شما کدوم پیشنهاد میکنید ؟

من هم مثل شما بین این دو گوشی + اپتیموس جی موندم
باید ببینی چه انتظاراتی از گوشی داری.
اپتیموس جی که به 4.4 آپدیت میشه . زد آر تا جایی که میدونم در دست بررسیه و اس3 هم آپدیت میشه
بهترین پردازنده رو اپتیموس جی داره و بهترین کیفیت صفحه رو اس3. صفحه نمایش زد آر کیفیت خیلی خوبی داره ولی انگار یه سایه افتاده رو گوشی.یعنی یه جورایی صفحه تاریکه.
اس3 رنگهای گرمتر و پررنگترین به نمایش میذاره ولی در اپتیموس جی طبیعی تر ولی کمرنگ تره

reza0421
09-12-2013, 17:24
دوستان نظرتون راجع به S4mini چیه؟
چرا 3 تا مدل داره ؟فرقاشون چیه؟
قیمتش نسبت به قبل چقدر پایین اومده؟
گوشی خوبی هست.بله اومده پایین حدود 100تومنی.
یه مدل دو سیمه.یه مدل تک سیم.یه مدلم 4جی هست که کمتر پیدا میشه و رمش2 هست

mohammad_karaj
09-12-2013, 17:51
دوستان s4 mini i9195 تو ایران هست؟

mohammad.3221
10-12-2013, 10:03
دوستان من چند هفتس بین نوت 3 و زد 1 موندم :bn:
نوت 3 رو دستم گرفتم تنها چیزی که خیلی اذیتم کرد کیفت پایین بدنه بود.
با زد 1 هم کار نکردم.
میخوام بدونم صفحه نمایش زد 1 اونجوری که میگن خیلی نسبت به نوت 3 پایین تره (منظور همون غلظت رنگش)

اولویت های من به ترتیب:

کیفیت صفحه نمایش
دوربین
جنس گوشی

babak10000
10-12-2013, 12:09
سلام من می خوام گوشی Huawei Ascend G610 بخرم آیا این شرایط رو دارا می باشد:
1- این گوشی توانایی پخش فرمت mkv رو داره؟
2- فیلم با زیر نویس فارسی رو می تونه پخش کنه؟
3- توانایی پخش فیلم full hd -1080 رو داره؟
4- در مقایسه با سامسونگ galaxy grand بهتره؟
5- بازیهای hd رو به خوبی ساپورت میکنه؟
6- قابلیت آپدیت شدن رو داره؟

s.emad_gt
10-12-2013, 12:57
سلام..
ممنون میشم چند تا گزینه معرفی کنید برای رنج قیمت زیر 300 - 350 تومن..
ترجیحا اندروید باشه..
کیفیت مطلوب نسبی هم از لحاظ ساخت داشته باشه..

reza0421
10-12-2013, 14:52
با زد 1 هم کار نکردم.
میخوام بدونم صفحه نمایش زد 1 اونجوری که میگن خیلی نسبت به نوت 3 پایین تره (منظور همون غلظت رنگش)

اولویت های من به ترتیب:

کیفیت صفحه نمایش
دوربین
جنس گوشی
سلام دوست من.این دو گوشی هردو محشرن.اما برتری های نوت3 صفحه نمایش عالی هست.کیفیت ساخت نوت3 هم نسبت به بقیه سامسونگا بهتره.برتری دیگش قلمه.
چون کفیت صفه برات اولین اولویته پیشنهاد من نوت3هست.دوربین خوبی هم داره.

دوستان s4 mini i9195 تو ایران هست؟
من تا جایی که میدونم نیست.اگه باشه هم خیلی سخته پیدا کردنش.یا باید بگین سفارشی بیارن

سلام..
ترجیحا اندروید باشه..
سلام عزیز.
اینارو ببین
Samsung Galaxy Young
LG Optimus L3 II E425
Samsung Galaxy Mini 2
دوگوشی اولی هم سطح و کمی برتر از سومیه.یاعلی

aali361
10-12-2013, 15:52
اقا من بین اینا موندم یکی کمک کنه .
g2-z1-one-s4

MEHRDAD.B
10-12-2013, 16:10
g2-z1-one-s4
بین چه گوشی هایی هم گیر کردید :bw:
اینا بهترین گوشی های آندروید موجود در بازار هستند همشون بهترین عملکرد ها رو دارن تو همه جهت , بیشتر برمیگرده به سلیقه تون چون نمیشه هیچ کدوم رو کمتر از بقیه حساب کرد
من اگه بودم یا وان رو انتخاب میکردم یا اس4

reza0421
10-12-2013, 16:21
g2-z1-one-s4
عذرخواهی میکنم.
به نظر من جی 2 سخت افزار بهتری داره.کیفیت صفحه خوبی داره.باتریش عالیه
وان کیفیت ساخت عالی داره.اما دوربینش درجزییات خوب نیس
اس4 امکانات و دوربین عالی وسخت افزار خوبی داره
زد1نظری ندارم

PARS M
10-12-2013, 16:37
با زد 1 هم کار نکردم.

اولویت های من به ترتیب:

کیفیت صفحه نمایش
دوربین
جنس گوشی
از لحاظ دوربین و کیفیت ساخت z1 بهتره
ولی از نظر صفحه نمایش و سخت افزار نوت ۳ خیلی بهتره صفحه نمایش فوق العاده ای داره و رم ۳ گیگ.

سلام..
ترجیحا اندروید باشه..
استار
پردازنده ۱ گیگ
صفحه نمایش خوب
اندروید ۴.۱
برند معروف سامسونگ

g2-z1-one-s4
من وان رو پیشنهاد میدم
کیفیت ساخت عالی
بیتس
سنس
بوم سوند

راستی از این به بعد پشتیبانی وان عالی میشه چون کوکری که اچ دی ۲ رو سرپا نگه داشت و تبدیلش کرد به یه غول الان رفته وان خریده و قراره روی وان کار کنه.

دوست عزیز لطفا انتظاراتتو بگو
برطبق قوانین راهنمایی کردن و مشاوره دادن قبل از گفتن انتظارات خلافه قوانینه.چون سلیقه ای میشه

سلام رضا جان ممنون از اینکه همه جا قوانین رو به یاد داری اما تو تاپیک مشاوره عمومی گفتن انتظارات الزامی نیست و میتونید خودتون طبق تجربه و سلیقه پیشنهادتون رو بگید.

PARS M
10-12-2013, 21:55
من وان رو پیشنهاد میدم
کیفیت ساخت عالی
بیتس
سنس
بوم سوند

راستی از این به بعد پشتیبانی وان عالی میشه چون کوکری که اچ دی ۲ رو سرپا نگه داشت و تبدیلش کرد به یه غول الان رفته وان خریده و قراره روی وان کار کنه.

1- شما دقیقا پست بالایی بنده رو اینجا کپی پیست کردید و این خلاف قوانینه

2- شما اگه قصد دارید به کسی راهنمایی کنید از نقل قول استفاده کنید تا معلوم بشه نظر شما مربوط به کدوم پست هستش.

am_ete
11-12-2013, 00:33
سلام
گوشی زیریک میلیون چی پیشنهادمیدین؟اکثرا سونی ای پی روپیشنهاد میدن
ساپورت نرم افزار وسیستم عامل + کیفیت خوب صفحه + دوربین خوب + عملکردخوب سخت افزاری هم انتظارات هست

losangeles
11-12-2013, 00:56
چند تا پرسش فنی دارم. از دوستانی که تجربه و تخصص درست دارن خواهش دارم پاسخ بدن چون بدرد همه میخوره.
یک: من میخوام گلکسی نوت 3 بخرم. 9005 آیا این گوشی برای کار کردن در ایران نیازی به کار خاصی داره. آنلاک و این حرفا. چون تو علایدین به این بهانه گوشیو میبرن پشت یا بالا و 10 تومن هم میگیرن که مشکوکه
دو: آیا راهی هست که بدونیم لوازم داخل جعبه اصله یا نه؟ مخصوصن باطری. آیا شماره سریلی چیزی داره که با گوشی چک بشه؟
سه: بهترین کیفیت این گوشی ساخت کجاست. دقیقن چی نوشته پشتش؟ مثلن مید بای و از این حرفا
معمولن تو علایدین چه مدت مهلت تست باید بدن و اینکه اگه نکته مهم دیگه ای میدونین بگین
واقن سپاسگذارم :dn:

M@soud
11-12-2013, 02:29
گوشي ميخوام تا حدود 500 تومن. تا 10-20% هم ميشه بيشتر خرج كرد

كلي گشتم تا به G510 رسيدم. ولي ايراداتي كه يافتم، اصلا قابل قبول نبود:
باتري ضعيف براي وبگردي. Ram خيلي پايين 512مگي (هوآوي ذاتا نياز به لانچر هم داره كه كمتر هم خواهد شد). قاب پشتي نازك لق شونده! صداي ضعيف حتي با هدفون. نداشتن لرزشگير براي عكاسي.
پس نميخوامش (مگر اينكه متقاعدم كنيد اشتباه ميكنم! :ci:)

گزينه ديگه سراغ ندارين؟ :bw:
انتظارات:
اندرويدي (4 و قابليت آپگريد)
عمر باتري خوب
وبگردي ايده‌آل (يعني واي‌فايش ضعيف نباشه!)
دوربين خوب و اندازه صفحه (حداكثر 4.7")
مشخصات سخت‌افزاري به روز. مشخصات خفن 4هسته‌اي و 2گيگ رم و .... نميخوام (پولمم نميرسه البته!:dy: )

M@soud
11-12-2013, 02:35
يك سوال ديگه. اين ادعايي كه تو علاالدين ميگن گوشي اندرويدي فابريك بايد بوت اوليه بشه، واقعيه؟ ميگن اگه بوت اوليه نشه، اصلا اندرويد نداره و بالا نمياد و برنامه روش نصب نميشه. 10-20 تونم هم پول بخاطرش ميگيرن.
اگه سركاريه و ميشه خودمون دستي راش بندازيم و ميخوان بتيغن‌مون، بگين الكي پول تو كيسه بعضي از نانجيبا نريزيم...

با تشكر

losangeles
11-12-2013, 02:39
يك سوال ديگه. اين ادعايي كه تو علاالدين ميگن گوشي اندرويدي فابريك بايد بوت اوليه بشه، واقعيه؟ ميگن اگه بوت اوليه نشه، اصلا اندرويد نداره و بالا نمياد و برنامه روش نصب نميشه. 10-20 تونم هم پول بخاطرش ميگيرن.
اگه سركاريه و ميشه خودمون دستي راش بندازيم و ميخوان بتيغن‌مون، بگين الكي پول تو كيسه بعضي از نانجيبا نريزيم...

با تشكر

100 درصد سر کاریه

babak10000
11-12-2013, 13:29
سلام من می خوام گوشی Huawei Ascend G610 بخرم آیا این شرایط رو دارا می باشد:
1- این گوشی توانایی پخش فرمت mkv رو داره؟
2- فیلم با زیر نویس فارسی رو می تونه پخش کنه؟
3- توانایی پخش فیلم full hd -1080 رو داره؟
4- در مقایسه با سامسونگ galaxy grand بهتره؟
5- بازیهای hd رو به خوبی ساپورت میکنه؟
6- قابلیت آپدیت شدن رو داره؟
چرا کسی جواب منو نمی ده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reza0421
11-12-2013, 13:44
سلام
ساپورت نرم افزار وسیستم عامل + کیفیت خوب صفحه + دوربین خوب + عملکردخوب سخت افزاری هم انتظارات هست
سلام عزیز.من اس4 مینی رو پیشنهاد میدم با انتظاراتت میخونه و الانم زیر یه ملیونه
صفه کیفیت عالی.رم1.5پردازنده قوی .و...دوربین خوب ....

چند تا پرسش فنی دارم. از دوستانی که تجربه و تخصص درست دارن خواهش دارم پاسخ بدن چون بدرد همه میخوره.
یک: من میخوام گلکسی نوت 3 بخرم. 9005 آیا این گوشی برای کار کردن در ایران نیازی به کار خاصی داره. آنلاک و این حرفا. چون تو علایدین به این بهانه گوشیو میبرن پشت یا بالا و 10 تومن هم میگیرن که مشکوکه
دو: آیا راهی هست که بدونیم لوازم داخل جعبه اصله یا نه؟ مخصوصن باطری. آیا شماره سریلی چیزی داره که با گوشی چک بشه؟
سه: بهترین کیفیت این گوشی ساخت کجاست. دقیقن چی نوشته پشتش؟ مثلن مید بای و از این حرفا
معمولن تو علایدین چه مدت مهلت تست باید بدن و اینکه اگه نکته مهم دیگه ای میدونین بگین
واقن سپاسگذارم :dn:
سلام .تاجایی که بتونم راهنمایی میکنم عزیز.نه خیر تا جایی که من میدونم گوشی هایی که برای اپراتور خاصی نیست همشون انلاکه.برای فهمیدنش هم توی تاپیک پرسش و پاسخ بپرس.اینا اکثرا ترفندایی که بازاریا به کار میبرن.توسط برنامه ریختن و اپدیت کردن و این حرفا پول اضافی دریافت میکنن....
درمورد باتری نوت3 دقیق نمیدونم مشکلی باشه یا نه اما لطفا این سوالارو توی بخش نوت3 بپرس هم زودتر جواب میگیری هم جاش اونجاس هم مطمئن تره جوابا.
اصولن کره میزنه سری های اولو اما توی بازار ایران چین هست که کیفیتش با کره تفاوتی نداره در اصل.اینم یکی از ترفنداست که من شنیده بودم made by samsungرو به اسم کره میدادن.پرسیدم گفتن چینه!
مهلت تست رو با فروشنده هماهنگ کن.هرکدوم یه جور سیاست فروش دارن.یاعلی

گوشي ميخوام تا حدود 500 تومن. تا 10-20% هم ميشه بيشتر خرج كرد

كلي گشتم تا به G510 رسيدم. ولي ايراداتي كه يافتم، اصلا قابل قبول نبود:
باتري ضعيف براي وبگردي. Ram خيلي پايين 512مگي (هوآوي ذاتا نياز به لانچر هم داره كه كمتر هم خواهد شد). قاب پشتي نازك لق شونده! صداي ضعيف حتي با هدفون. نداشتن لرزشگير براي عكاسي.
پس نميخوامش (مگر اينكه متقاعدم كنيد اشتباه ميكنم! :ci:)

گزينه ديگه سراغ ندارين؟ :bw:
انتظارات:
اندرويدي (4 و قابليت آپگريد)
عمر باتري خوب
وبگردي ايده‌آل (يعني واي‌فايش ضعيف نباشه!)
دوربين خوب و اندازه صفحه (حداكثر 4.7")
مشخصات سخت‌افزاري به روز. مشخصات خفن 4هسته‌اي و 2گيگ رم و .... نميخوام (پولمم نميرسه البته!:dy: )
سلام.یه نگاهی به اینا بنداز.گوشیای خوبین
گالاکسی ace3
ال جی اپتیموس ال 3
ال جی صفحه بزرگتری داره باتریش هم قوی تره و فک کنم برای وب گردی مناسبتر باشه.وای فایش تا جایی که میدونم مشکلی نداره.ایس هم گوشیه خوبیه.موفق باشی

با تشكر
سرکاریه داداش.

reza0421
11-12-2013, 13:48
چرا کسی جواب منو نمی ده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
داداش این سوالارو بهتره توی بخش گوشی مورد نظرت بپرسی چون اینا که برا مشاوره نیس.تست نکردیم که بدونیم پخش میکنه یا نه..
در مقایسه با گرند در اکثر معیار ها گرند برتری نسبی داره.یاعلی

mahdiasd
11-12-2013, 21:44
سلام دوستان من میخواستم گوشی htc one رو بگیرم ولی میگن اصلا پشتیبانی نداره هیچکس نمیتونه درست کنه گوشی رو . در صورت خرابی lcd باید کلا بندازیش دور .
حالا میخواستم ببینم واقعیت داره . چجوریاس .

reza0421
11-12-2013, 23:52
سلام دوستان من میخواستم گوشی htc one رو بگیرم ولی میگن اصلا پشتیبانی نداره هیچکس نمیتونه درست کنه گوشی رو . در صورت خرابی lcd باید کلا بندازیش دور .
حالا میخواستم ببینم واقعیت داره . چجوریاس .

سلام
دوست عزیز لطفا سوالت رو در تاپیک پرسش و پاسخ اچ تی سی وان مطرح کن
یاعلی

drhossein
12-12-2013, 00:07
سلام
من هم اس،پی رو پیشنهاد میدم تو این،رنج قیمتی عالیه

alireza_81
12-12-2013, 00:41
سلام دوستان ...
واقعا به کمکتون نیاز دارم...من قرار بود G2 بخرم که بنا به دلایلی در تصمیم ام مردد شدم ...جی 2 گوشی بسیار خوبیه و وقتی باهاش کار کردم از خیلی چیزهاش خوشم اومد به غیر از صفحه نمایشش ...البته صفحه ش خیلی خوبه اما چون قبلا amoled داشتم صقحه نمایش جی 2 به دلم ننشست ( بازم تاکید میکنم صفحه ش خیلی خوبه اما من یجورایی به amoled عادت کرده م ) ...خلاصه که الان نظرم روی s4 هستش ...منتها مساله ای که وجود داره اینه که چون s4 از لحاظ سخت افزاری ضعیفتر ازg2 هستش میترسم بعدا ( تا یکی دو سال آینده ) به مشکل بربخورم.. حالا چند تا سوال : 1 . آیا بنظرتون در یکی دوسال آینده ممکنه بازی یا برنامه خاصی بیاد که g2 بتونه انجام بده اما s4 نتونه از پسش بر بیاد ؟ 2. آیا درعمل و در دنیای واقعی ( ونه روی کاغذ) تفاوت این دو مدل از لحاظ قدرت اجرا کردن انواع و اقسام اپلیکشن و بازیها خیلی متفاوته ؟ اگه واقعا تفاوت میتونه زیاد باشه که قید s4 و amoled رو یزنم و برم سراغ همون g2 ..نظرتون چبه ؟ ممنون...

alirezakhaleghi
12-12-2013, 01:36
سلام
اقا ما قصد خرید یه فروند گوشی دو سیمکارت رو کردیم
1میلیونم واسش کنار گذاشتیم
الان بین سه مدل
اس 4 مینی
و
اچ تی سی دیزایر 600
و
هووای جی 700
گیر کردم!!
انتظاراتم
سخت افزار خوب
ساپورت بلند مدت اجرای بدون لگ نرم افزار و بازی
باطری خوب و دوربین باکیفیت
هستش!!
به جز این سه مدل هم با توجه به بودجه ام پیشنهاد بهتری هم هست خوشحال میشم بگین!!

RedDragonA
12-12-2013, 15:38
سلام
الان بین سه مدل
اس 4 مینی
و
اچ تی سی دیزایر 600
و
هووای جی 700
گیر کردم!!
انتظاراتم
سخت افزار خوب
هستش!!
نسبت به قيمت من Huawei G700 رو پيشنهاد ميده
سخت افزار قوي
رم 2
صفحه نمايش با كيفيت عالي
باتري قوي
اندرويد 4.2

reza0421
12-12-2013, 16:27
سلام دوستان ...
واقعا به کمکتون نیاز دارم...من قرار بود G2 بخرم که بنا به دلایلی در تصمیم ام مردد شدم ...جی 2 گوشی بسیار خوبیه و وقتی باهاش کار کردم از خیلی چیزهاش خوشم اومد به غیر از صفحه نمایشش ...البته صفحه ش خیلی خوبه اما چون قبلا amoled داشتم صقحه نمایش جی 2 به دلم ننشست ( بازم تاکید میکنم صفحه ش خیلی خوبه اما من یجورایی به amoled عادت کرده م ) ...خلاصه که الان نظرم روی s4 هستش ...منتها مساله ای که وجود داره اینه که چون s4 از لحاظ سخت افزاری ضعیفتر ازg2 هستش میترسم بعدا ( تا یکی دو سال آینده ) به مشکل بربخورم.. حالا چند تا سوال : 1 . آیا بنظرتون در یکی دوسال آینده ممکنه بازی یا برنامه خاصی بیاد که g2 بتونه انجام بده اما s4 نتونه از پسش بر بیاد ؟ 2. آیا درعمل و در دنیای واقعی ( ونه روی کاغذ) تفاوت این دو مدل از لحاظ قدرت اجرا کردن انواع و اقسام اپلیکشن و بازیها خیلی متفاوته ؟ اگه واقعا تفاوت میتونه زیاد باشه که قید s4 و amoled رو یزنم و برم سراغ همون g2 ..نظرتون چبه ؟ ممنون...

سلام دوست من
جی2 گشی بسیار خوبی هستش.اما همونطور که گفتی اگه به امولد عادت کردی اس4 گزینه بهتریه برات
داداش پردازنده این دو گوشی تفاوت زیادی باهم ندارن .تفاوت دارن اما نه زیاد.نه مثه تفاوتی که نوت3 با اس4 داره!
رم هر دو یکیه.فقط سی پی یو فرق دارن.عملکرد سی پی یو جی 2 بهتر هست.
اما اگه بخوای اس4 بخری جای پشیمونی نیس به نظر من.چون شاید دوتا بازی خفن فول اچ دی بیاد فوقش که جی2 بتونه و اس4 با لگ اجراش کنه!که اونم زیاد مهم نیس فک کنم.
درکل جی2 گزینه بهتریه اما 32 گیگش گرونه فعلا.و اگه صفحش هم یه ایراد برات محسوب میشه اس4 رو بخر.و اگه میتونی صبر کنی یا افزایش بودجه بدی گوشیای دیگه...مثله نوت3

nimahandsomboy
12-12-2013, 17:22
اقا یه گوشی میخوام با این مشخصات
2 سیم کارت باشه
اهل بازی برنامه اندروید این داستانا نیستم
برای بابام میخوام (45 ساله )
برنامه بانک لازم دارم
ارزون باشه (تا 300 تومن

reza0421
12-12-2013, 18:09
اقا یه گوشی میخوام با این مشخصات
2 سیم کارت باشه
اهل بازی برنامه اندروید این داستانا نیستم
برای بابام میخوام (45 ساله )
برنامه بانک لازم دارم
ارزون باشه (تا 300 تومن

سلام
LG Optimus L3 E405
دوسیم
اندورید
دوربین3
ساپورت جاوا و برنامه های اندروید (بانکی)
رم خور

PARS M
12-12-2013, 18:14
سلام دوستان ...
سلام حتما اس4 نیازهاتو برآورده میکنه . نگران نباش اس4 یکی از قدرتمندترین هاست و حالا حالاها کم نمیاره. در ضمن پشتیبانی و آبدیتها و امکانات نرم افزاری سامسونگ بهتر از الجی هست.

سلام
الان بین سه مدل
اس 4 مینی
و
اچ تی سی دیزایر 600
و
هووای جی 700
گیر کردم!!
انتظاراتم
سخت افزار خوب
هستش!!
اس4 مینی
پردازنده قوی
پردازنده گرافیکی خوب برای اجرای بازی ها
دو سیم همزمان

دیزایر 600 هم گزینه خوبیه ولی به درد شما نمیخوره چون پردازنده گرافیکیش برای بازی خوب نیست.

karafareen
12-12-2013, 19:00
گوشی سه سیم کارته نسل سومی (3g) وجود داره؟؟

alirezakhaleghi
12-12-2013, 20:05
سلام حتما اس4 نیازهاتو برآورده میکنه . نگران نباش اس4 یکی از قدرتمندترین هاست و حالا حالاها کم نمیاره. در ضمن پشتیبانی و آبدیتها و امکانات نرم افزاری سامسونگ بهتر از الجی هست.

اس4 مینی
پردازنده قوی
پردازنده گرافیکی خوب برای اجرای بازی ها
دو سیم همزمان

دیزایر 600 هم گزینه خوبیه ولی به درد شما نمیخوره چون پردازنده گرافیکیش برای بازی خوب نیست.

ممنون از پاسختون
اگه گزینه بازی رو بیخیال بشم
دیزایر با توجه به همزمان فعال بودن دوسیمکارت و صفحه نمایش بزرگتر گزینه بهتری نیست؟؟
از نظر ساپورت(منظورم اپدیت به اندروییدهای بالاتر هست) و باطری کدومشون بهتره؟؟
مرسی

reza0421
13-12-2013, 00:16
گوشی سه سیم کارته نسل سومی (3g) وجود داره؟؟
دوست عزیز پاسخ شما داده شد تو همون تاپیک

ممنون از پاسختون
اگه گزینه بازی رو بیخیال بشم
دیزایر با توجه به همزمان فعال بودن دوسیمکارت و صفحه نمایش بزرگتر گزینه بهتری نیست؟؟
از نظر ساپورت(منظورم اپدیت به اندروییدهای بالاتر هست) و باطری کدومشون بهتره؟؟
مرسی

تراکم پیکسلی دیزایر با بزرگ بودنش حتی کمتر از اس4 مینی هست
اس4 مینی باتری بهتری داره
ساپورت سامسونگ بهتر هست

m5azadi
13-12-2013, 01:49
سلام دوستان موقع خرید lumia925 چه مواردی را بایددرنظر داشت تا خرید
خوبی داشته باشیم و چه قسمتهایی راباید تست کرد.

farzad3620
13-12-2013, 10:40
شرمنده وقتتون رو میگیرم ولی نیاز به راهنمایی دارم

من دیروز رفتم بازار علاالدین تهران تا htc windows phone 8x بخرم ولی دست خالی برگشتم!
عمده فروشهای طبقات بالا رنگ آبی این گوشی رو نداشتن خیلی گشتم .
فروشنده های خرده فروش هم آدم رو گیج میکنن آدم نمیدونه کی راست میگه کی دروغ همش بامبوول درمیارن!

اولش کلی گشتم دنبال رنگ آبیش چندتایی پیدا کردم قیمت ها اینا بود 680 - 650 - 630 - 605 - 585

فروشنده ای که 585 قیمت داده بود وارد فروشگاه شدم که بخرم میکرو سیم دادم بهش بده همکارش ثبت کنه که گفت گوشی شما نیاز به نرم افزار داره تا بیاد بالا باید ست آپ باکس بخوره گفت گوشی الان خامه بالا نمیاد گفت اگه معمولی بخوای 50 تومنه اوریجینال بخوای 80 تومن گفت 50 تومنی هیچ ساپورتی نداره ولی 80 تومنیه تا 3 سال ساپورت نرم افزار داره و میتونی قانونی ویندوزش رو آپدیت کنی گفت هر ایرادی پیدا کرد بیار همین جا یا هر نمایندگی htc ببری درستش میکنن!

نخریدم اومدم بیرون رفتم فروشنده ای که 630 قیمت داده بود پرسیدم هزینه اضافی هم داره؟ گفت نه! گفتم آخه یکی بود گفت گوشی خامه بالا نمیاد باید نرم افزار بخوره گفت نمیدونم! بازم نخریدم

رفتم جایی که 680 قیمت داده بود گفت گوشی بالا میاد مشکلی هم نداره ولی اگه بخوای نرم افزار هم میزیم فعال میشه 720 !!!

یکی هم بود رنگ سورمه ایش رو داشت اول گفت 650 بعد که پرسیدم هزینه اضافی نداره گفت ببین بزار راحتت کنم بی بامبول 690 اصل تایوان هم هست!

خلاصه منصرف شدم از خرید و برگشتم کلی هم وقت گذاشتم و فقط خستگیش برام موند...

سوالم اینجاست آک این مدل نیاز به نرم افزاری چیزی داره تا بیاد بالا و بشه استفاده کرد؟
فروشنده ها برای سودجویی بیشتر این کارو میکنن یا واقعا راست میگن؟
گوشی که از عمده فروش به پایین ترین قیمت هم میخریم نیاز به هزینه اضافه داره؟
اگه نیاز به فعالسازی داره خودمون در منزل نمیتونیم انجام بدیم؟

Mohsen
13-12-2013, 12:05
سلام دوستان ...

اگه برای 1-2 سال میخایی راحت باشی حتما LG G2 رو بگیر از نظر cpu و گرافیک بر خلاف گفته های دوستان بسیار زیاد هم فرق می کنه و G2 یه نسل جلوتر هست و مطمئن باشید تا یک سال دیگه S4 در اجرای بسیاری از بازی ها و اپلیکیشن ها مشکلات کندی و لگ رو 100 درصد خواهد داشت. اصلا منطقی نیست تکنولوژی cpu وگرافیک یک نسل عقبتر رو بخرید.

G2 از نظر سرعت و قدرت پردازنده و گرافیک حداقل 25 درصد قوی تر از S4 هست. دیگه خودتون ببینید منطقی هست از 25 درصد قدرت بیشتر صرف نظر کنید؟

Cpu G2 : snapdragon 800 - 2.26GHz

Cpu S4-N9505 : snapdragon 600 - 1.9GHz

G2 هم فرکانس بالاتری داره هم از نظر معماری یه نسل بالاتر هست.

در ضمن گوشی note 3 n9005 هم دقیقا از همین cpu g2 استفاده می کنه.

شاید الان از نظر کارائی خیلی تفاوتی بین S4 و G2 احساس نکنید ولی مطمئنا 1 سال دیگه 25 درصد قدرت بیشتر خودشو نشون میده.

reza0421
13-12-2013, 12:11
سلام دوستان موقع خرید lumia925 چه مواردی را بایددرنظر داشت تا خرید
خوبی داشته باشیم و چه قسمتهایی راباید تست کرد.
سلام عزیز.برای بهتر جواب گرفتن لطفا سوالت رو توی بخش پرسش و پاسخ گوشی لومیا 925 بپرس.جای سوالت اینجا نیس عزیز

شرمنده وقتتون رو میگیرم ولی نیاز به راهنمایی دارم

من دیروز رفتم بازار علاالدین تهران تا htc windows phone 8x بخرم ولی دست خالی برگشتم!
عمده فروشهای طبقات بالا رنگ آبی این گوشی رو نداشتن خیلی گشتم .
فروشنده های خرده فروش هم آدم رو گیج میکنن آدم نمیدونه کی راست میگه کی دروغ همش بامبوول درمیارن!

اولش کلی گشتم دنبال رنگ آبیش چندتایی پیدا کردم قیمت ها اینا بود 680 - 650 - 630 - 605 - 585

فروشنده ای که 585 قیمت داده بود وارد فروشگاه شدم که بخرم میکرو سیم دادم بهش بده همکارش ثبت کنه که گفت گوشی شما نیاز به نرم افزار داره تا بیاد بالا باید ست آپ باکس بخوره گفت گوشی الان خامه بالا نمیاد گفت اگه معمولی بخوای 50 تومنه اوریجینال بخوای 80 تومن گفت 50 تومنی هیچ ساپورتی نداره ولی 80 تومنیه تا 3 سال ساپورت نرم افزار داره و میتونی قانونی ویندوزش رو آپدیت کنی گفت هر ایرادی پیدا کرد بیار همین جا یا هر نمایندگی htc ببری درستش میکنن!

نخریدم اومدم بیرون رفتم فروشنده ای که 630 قیمت داده بود پرسیدم هزینه اضافی هم داره؟ گفت نه! گفتم آخه یکی بود گفت گوشی خامه بالا نمیاد باید نرم افزار بخوره گفت نمیدونم! بازم نخریدم

رفتم جایی که 680 قیمت داده بود گفت گوشی بالا میاد مشکلی هم نداره ولی اگه بخوای نرم افزار هم میزیم فعال میشه 720 !!!

یکی هم بود رنگ سورمه ایش رو داشت اول گفت 650 بعد که پرسیدم هزینه اضافی نداره گفت ببین بزار راحتت کنم بی بامبول 690 اصل تایوان هم هست!

خلاصه منصرف شدم از خرید و برگشتم کلی هم وقت گذاشتم و فقط خستگیش برام موند...

سوالم اینجاست آک این مدل نیاز به نرم افزاری چیزی داره تا بیاد بالا و بشه استفاده کرد؟
فروشنده ها برای سودجویی بیشتر این کارو میکنن یا واقعا راست میگن؟
گوشی که از عمده فروش به پایین ترین قیمت هم میخریم نیاز به هزینه اضافه داره؟
اگه نیاز به فعالسازی داره خودمون در منزل نمیتونیم انجام بدیم؟

سلام عزیز.برای اینکه راحت تر بدونی کی دروغ میگه کی راست پیشنهاد میکنم این تاپیک رو بخون حتما.هم جننبه رمان گونه داره هم جالبه:4:
کلاهبرداری در علائدین (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=303245)

علی سنتوری
13-12-2013, 16:29
خسته نباشید یک گوشی 100برای موبایل بانک فقط موبایل بانک

ar.iau
13-12-2013, 16:36
سلام من در حال حاضر گوشی سنسیشن دارم و قصد دارم تا حدود 2 ماه دیگه یه گوشی دیگه بخرم.انتظاراتمم اینه:
1- صفحه نماش عالی
دوربین خوب
3- رابط کاربری زیبا و طوری باشه که بعد یه مدت خسته کننده نباشه
4- مشکل کندی و یا هنگ کردن نداشته باشه که گوشی فعلیم اینطوریه و زیاد هنگ می کنه
5- پشتیبانی از طرف تولید کنندش خوب باشه
6- باتری با شارژدهی مناسبی داشته باشه
7- قیمتش نسبت به امکاناتش مناسب باشه.
8- طراحی زیبایی داشته باشه مث سامسونگ پلاستیکی نباشه
من در ابتدا نظرم روی htc one بود که با توجه به اینکه باتریش غیرقابل تعویضه ترسیدم بخرم چون گوشی فعلیم که اچ تی سی هست باتریش مشکل داره و حدود 6-7 ساعت طول میکشه تا شارژ شه.
گلکسی اس 4 هم با توجه به زمانی که سنسیشن و گلکسی اس 2 رو مقایسه کرده بودم طراحیش تو ذوقم زده بود و همین نظر رو نسبت یه اس 4 دارم نمیدونم تا چه حد درسته و همچنین شنیدم اس 4 مشکل منفجرشدن!!!!!!!!!! داره.
اطلاع زیادی نسبت به باترفلای xperia z1 ندارم.
امروز هم که بررسی lg optimus g pro رو خوندم نظرم بهش جلب شد و مث اینکه گوشی مناسبیه.
خواهشا دوستان در مورد 6 گوشی زیر بهترینشون را با توجه به انتظاراتی که بیان کردم پیشنهاد دهند.
1- htc one
2- samsung galaxy s 4
3- sony xperia z
4- htc butterfly
5- lg optimu g pro
6- lg g2 که مث اینکه باتری غیرقابل تعویض داره
اگه ممکنه واسه هر کدوم مزایا و معایبشم بگین و یه رتبه بندی کلی بکنین.در ضمن این غیرقابل تعویض بودن باتری نکته منفی حساب میشه؟
با تشکر

reza0421
13-12-2013, 20:12
خسته نباشید یک گوشی 100برای موبایل بانک فقط موبایل بانک
سلام عزیز.نوکیا 110
نوکیا112
دومی باتریش بهتره
اسمس دادن راحت

سلام من در حال حاضر گوشی سنسیشن دارم و قصد دارم تا حدود 2 ماه دیگه یه گوشی دیگه بخرم.انتظاراتمم اینه:
1- صفحه نماش عالی
دوربین خوب
3- رابط کاربری زیبا و طوری باشه که بعد یه مدت خسته کننده نباشه
4- مشکل کندی و یا هنگ کردن نداشته باشه که گوشی فعلیم اینطوریه و زیاد هنگ می کنه
5- پشتیبانی از طرف تولید کنندش خوب باشه
6- باتری با شارژدهی مناسبی داشته باشه
7- قیمتش نسبت به امکاناتش مناسب باشه.
8- طراحی زیبایی داشته باشه مث سامسونگ پلاستیکی نباشه
من در ابتدا نظرم روی htc one بود که با توجه به اینکه باتریش غیرقابل تعویضه ترسیدم بخرم چون گوشی فعلیم که اچ تی سی هست باتریش مشکل داره و حدود 6-7 ساعت طول میکشه تا شارژ شه.
گلکسی اس 4 هم با توجه به زمانی که سنسیشن و گلکسی اس 2 رو مقایسه کرده بودم طراحیش تو ذوقم زده بود و همین نظر رو نسبت یه اس 4 دارم نمیدونم تا چه حد درسته و همچنین شنیدم اس 4 مشکل منفجرشدن!!!!!!!!!! داره.
اطلاع زیادی نسبت به باترفلای xperia z1 ندارم.
امروز هم که بررسی lg optimus g pro رو خوندم نظرم بهش جلب شد و مث اینکه گوشی مناسبیه.
خواهشا دوستان در مورد 6 گوشی زیر بهترینشون را با توجه به انتظاراتی که بیان کردم پیشنهاد دهند.
1- htc one
2- samsung galaxy s 4
3- sony xperia z
4- htc butterfly
5- lg optimu g pro
6- lg g2 که مث اینکه باتری غیرقابل تعویض داره
اگه ممکنه واسه هر کدوم مزایا و معایبشم بگین و یه رتبه بندی کلی بکنین.در ضمن این غیرقابل تعویض بودن باتری نکته منفی حساب میشه؟
با تشکر
سلام .بودجتو میگی چقدره؟
اس4 منفجر نمیشه!باتریش مشکل داره یه سریش که دقت کنی اون باتریو نخری مشکلی نداره.مدل9505 بهتره
وان گوشیه خوبیه.اما خودت که بیخیال شدی دیگه هیچی
بین این ها من میگم اگه جی پرو برات مشکل بزرگی نداره رو بخر.گوشی خوب .سخت افزار قوی.صفه نمایش خوب
اما اگه با اس4 و بدنش کنار اومدی اینو بخر.دوربین بهتر.سخت افزار قوی.ساپورت خوب و ..
گوشی های هم رده انتخاب کن...و بودجتو دقیق بگو تا بهتر راهنمایی کنیم
غیرقابل تعویض بودن هم ایراد بزرگی نیس چون بیرون بدی درش میارن و عوض میکنن

alone-one
13-12-2013, 20:53
دوستان بهترین گوشی اندرویدی بازار چی هست؟
بجز Note 3 و گوشی های تو اون ابعاد (فبلت)

ar.iau
13-12-2013, 21:55
سلام عزیز.نوکیا 110
نوکیا112
دومی باتریش بهتره
اسمس دادن راحت

سلام .بودجتو میگی چقدره؟
اس4 منفجر نمیشه!باتریش مشکل داره یه سریش که دقت کنی اون باتریو نخری مشکلی نداره.مدل9505 بهتره
وان گوشیه خوبیه.اما خودت که بیخیال شدی دیگه هیچی
بین این ها من میگم اگه جی پرو برات مشکل بزرگی نداره رو بخر.گوشی خوب .سخت افزار قوی.صفه نمایش خوب
اما اگه با اس4 و بدنش کنار اومدی اینو بخر.دوربین بهتر.سخت افزار قوی.ساپورت خوب و ..
گوشی های هم رده انتخاب کن...و بودجتو دقیق بگو تا بهتر راهنمایی کنیم
غیرقابل تعویض بودن هم ایراد بزرگی نیس چون بیرون بدی درش میارن و عوض میکنن

من بودجم حدود 1.600 هستش. بعدش من وان رو فقط بخاطر باتریش بیخیال شدم چون یه جایی خوندم که گوشیهایی که باتریشون غیرقال تعویضه,باتری چسبیده به برد اصلی حالا نمیدونم در صورت لزوم میشه عوض کرد یا نه؟ اینکه گفتین گوشیهای هم رده انتخاب کن یعنی چی؟مشکل جی پرو چیه که فرمودین اگه برات مشکل بزرگی نداره بخر؟

reza0421
13-12-2013, 22:13
sghl ugd;l
سلام علیکم:4:
منظورت اینه بزرگ نباشه؟
جی2 و زد 1 و اچ تی سی باترفلای اس
برای راهنمایی بهتر بودجه و انتظاراتت رو بگو

من بودجم حدود 1.600 هستش. بعدش من وان رو فقط بخاطر باتریش بیخیال شدم چون یه جایی خوندم که گوشیهایی که باتریشون غیرقال تعویضه,باتری چسبیده به برد اصلی حالا نمیدونم در صورت لزوم میشه عوض کرد یا نه؟ اینکه گفتین گوشیهای هم رده انتخاب کن یعنی چی؟مشکل جی پرو چیه که فرمودین اگه برات مشکل بزرگی نداره بخر؟

نه منظورم از مشکل .مشکله بزرگی بود:4: یعنی جی پرو یه مقدار بزرگه:4:
جی پرو الان خوب افت کرده برا همین مناسبه ولی یه ذره بزرگتر از بقیه گوشیاست
منظورم از هم رده بودن اینه که گوشیایی که گفتی مثلا از باترفلای خیلی سرترن.
باتریشو دقیق بخوای بدونی توی پرسش پاسخ وان بپرس.اما تا جایی ک میدونم هیچ گوشی نیس که باتریشو نشه عوض کرد.میشه اما توسط کاربر نه.میبری بیرون و گوشی رو باز میکنن و عوض میکنن اگه مشکلی بود
اس4 دوربین بهتری نسبت به وان داره برای همین من همینو پیشنهاد میکنم
جی 2 داخلی 16 کمه.اگه کم نیس این بهترین انتخابه

ar.iau
13-12-2013, 22:18
sghl ugd;l
منظورت اینه بزرگ نباشه؟

نه منظورم از مشکل .مشکله بزرگی بود:4: یعنی جی پرو یه مقدار بزرگه:4:
جی پرو الان خوب افت کرده برا همین مناسبه ولی یه ذره بزرگتر از بقیه گوشیاست
منظورم از هم رده بودن اینه که گوشیایی که گفتی مثلا از باترفلای خیلی سرترن.
باتریشو دقیق بخوای بدونی توی پرسش پاسخ وان بپرس.اما تا جایی ک میدونم هیچ گوشی نیس که باتریشو نشه عوض کرد.میشه اما توسط کاربر نه.میبری بیرون و گوشی رو باز میکنن و عوض میکنن اگه مشکلی بود
اس4 دوربین بهتری نسبت به وان داره برای همین من همینو پیشنهاد میکنم
جی 2 داخلی 16 کمه.اگه کم نیس این بهترین انتخابه

خیلی ممنون.فقط اینکه من از سنس اچ تی سی زیاد خوشم میاد ال جی رابط کاربریش چطوره خوبه یا خسته کنندست؟

P.A.R.H.A.M
13-12-2013, 22:26
سلام
اقا ما تاپیک زدیم جواب درست نگرفتیم بین 1520 و نوت 3 کدوم رو بگیریم واسه بابامه
1.زیاد عکس میگیره
2.برنامه زیاد میریزه :دی
3. ( 24 ) ساعت روز 19 ساعتش کار میکنه با موبایل
من قانع نمیشم که کدومش بهتره بگیرم
بودجه هم .....

reza0421
13-12-2013, 23:05
خیلی ممنون.فقط اینکه من از سنس اچ تی سی زیاد خوشم میاد ال جی رابط کاربریش چطوره خوبه یا خسته کنندست؟
خواهش میکنم.خسته کننده که نیست اما رابط کاربری سنس روون ترو زیباتره.
اما ال جی هم با نصب کاستوم رام یا فوقش یه لانچر میتونی راش بندازی

سلام
1.زیاد عکس میگیره
بودجه هم .....
سلام.
سری لومیا کلا دوربین خیلی خوبی دارن
ببین باید بین سیستم عامل انتخاب کنی!
لومیا عالیه اما بازی زیادی هنوز براش نیست.از نرم افزار هم از اندروید کمتره اما فک نکنم کم بیاره از نرم افزار این یک
دو اینکه نوت3 اصن یه دنیای متفاوت از لومیاهاست.دوربین خوبی داره اما نه در حد لومیا.
باید بین سیستم عامل با توجه به نیازت انتخاب کنی.هرکدومو بگیری مطمئن باش خوبه

hesam.ah
14-12-2013, 01:09
سلام دوستان....
بچه ها من 750 پول دارم و در حال حاضر چندتا گوشی هست تو دستم که نمیدونم چی بگیرم...
یدونه xperia TX هست مشگی گوشی تمیزه فقط زیرش یه کوچولو رنگ رفته رو لبش...
گوشی بعدی htc one X هست گوشی سالمه ولی 2 تا خوردگی داره که خیلی تو چش نیست و رنگش سفیده 32 گیگ
مورد بعدی htc 8X هست که کلا قزیش فرق میکنه و میتونم نوعشو بخرم ولی 4.3 اینچی زیاد داشتم و وین فون هم هست که تجربه استفادشو ندارم...
نمیدونم دیگه گوشیای دیگه هم اگه هست پیشنهاد بدید...نظرم بیشتر رو دسته دوم هست که افت قیمت کرده باشه...
اهل بازیو اینا نیستم اما دوربین رو استفاده میکنم و فیلم برداری هم کمو بیش دارم...
کلاس گوشی هم خوب باید خوب باشه دیگه...
پنچ مارکشونو نمیدونم کدوم بیشتره اما دوربین تی ایکس باید بهتر باشه...
و فکر میکنم وان ایکس با سرعت 24 فیلم برداری میکنه و تی ایکس 30 نمیدونم فرقشون چیه...
کلا یه راهنمایی بکنید ببینم با این قیمت چیا میتونم کارکرده بگیرم...
البته بیشترم دارما اما بنظرم بیشتر پول دادن به گوشی اشتباست...
ممنون میشم یه راهنمایی بدید بهم....
ehsan8500
14-12-2013, 12:31
سلام می خواستم بدونم بین گوشی اکس پریا وی و اکس پریا سی کدومش رو بخرم xperia v & xperia c؟

lovea
14-12-2013, 18:18
سلام
دوستان تا 1200 الی 1250 چه گوشی پیشنهاد میدین؟
خوشدستی و زیبایی
دوربین
ارزش در برابر خرید

خودم به اینا رسیدم کدوم ارزش خریدشون بیشتره؟
one x plus
Optimus g
sony zr
sam s3
PARS M
14-12-2013, 19:42
به نظر من فعلا نوت ۳ تو اندرویدیها بهترینه مخصوصا اینکه رم ۳ گیگ داره و صفحه نمایش عالی

سلام
1.زیاد عکس میگیره
بودجه هم .....
اگه اهل برنامه هستش بگو بره سراغ اندروید ویندوز برنامه و بازی داره ولی نسبت به اندروید کمتره و بعضی هاش پولیه وگرنه لومیا ۱۵۲۰ خداییش یه چیز دیگه ست از همه نظر. دوربینش هم که ۲۰ مگاپیکسله.

سلام دوستان....
بچه ها من 750 پول دارم و در حال حاضر چندتا گوشی هست تو دستم که نمیدونم چی بگیرم...
یدونه xperia TX هست مشگی گوشی تمیزه فقط زیرش یه کوچولو رنگ رفته رو لبش...
گوشی بعدی htc one X هست گوشی سالمه ولی 2 تا خوردگی داره که خیلی تو چش نیست و رنگش سفیده 32 گیگ
مورد بعدی htc 8X هست که کلا قزیش فرق میکنه و میتونم نوعشو بخرم ولی 4.3 اینچی زیاد داشتم و وین فون هم هست که تجربه استفادشو ندارم...
نمیدونم دیگه گوشیای دیگه هم اگه هست پیشنهاد بدید...نظرم بیشتر رو دسته دوم هست که افت قیمت کرده باشه...
اهل بازیو اینا نیستم اما دوربین رو استفاده میکنم و فیلم برداری هم کمو بیش دارم...
کلاس گوشی هم خوب باید خوب باشه دیگه...
پنچ مارکشونو نمیدونم کدوم بیشتره اما دوربین تی ایکس باید بهتر باشه...
و فکر میکنم وان ایکس با سرعت 24 فیلم برداری میکنه و تی ایکس 30 نمیدونم فرقشون چیه...
کلا یه راهنمایی بکنید ببینم با این قیمت چیا میتونم کارکرده بگیرم...
البته بیشترم دارما اما بنظرم بیشتر پول دادن به گوشی اشتباست...
ممنون میشم یه راهنمایی بدید بهم....
صفحه نمایش عالی
سنس
بیتس
کیفیت ساخت خوب
فقط حواست باشه گوشی دست دوم میگیری مشکلی نداشته باشه.

سلام می خواستم بدونم بین گوشی اکس پریا وی و اکس پریا سی کدومش رو بخرم xperia v & xperia c؟
وی بهتره
ضد آبه
پشتیبانی بهتری داره
دوربینش عالیه

سلام
دوستان تا 1200 الی 1250 چه گوشی پیشنهاد میدین؟
خوشدستی و زیبایی
دوربین
ارزش در برابر خرید

خودم به اینا رسیدم کدوم ارزش خریدشون بیشتره؟
one x plus
Optimus g
sony zr
sam s3
اپتیموس جی
رم ۲
دوربین ۱۳
شیک و زیبا

milad-ecw
14-12-2013, 23:31
با عرض سلام خدمتـــ اساتید محتـــرم... دوستان من امروز میخواستم گوشی اکسپرا سی بخرم.. وقتی فهمیدم بوت لودرش باز نمیشه پشیموون شدم از خریدش میخواستم ببینم واقعا باز نمیشه؟ کاریش نمیشه کرد؟.. من بودجم 800 توومن هست .. به نظرتوون تو سونی ها به جز sp چی و پیشنهاد میدید؟ ترجیعآ 4.2 به بالا باشه ... ممنون

alone-one
15-12-2013, 00:58
sghl ugd;l
منظورت اینه بزرگ نباشه؟
اگه اشتباه نکنم فبلت یعنی ی چیزی بین گوشی معمولی و تبلت،پس منظورم اینه انقد بزرگ نباشه دیگه
دوربین
کارکرد روون و بدون هنگو لگ
سخت افزار قوی
زیبایی ظاهری
بودجه ام فعلا در اولویت نیس،بهترین گوشی اندرویدی مهمه

به نظر من فعلا نوت ۳ تو اندرویدیها بهترینه مخصوصا اینکه رم ۳ گیگ داره و صفحه نمایش عالی
واقعا خصوصیاتش منو تحت تاثیر گذاشت اما اندازش خیلی بزرگه،احساس خوبی ندارم وقتی داخل جیبم میذارم!

spid
15-12-2013, 16:57
دوستان بیزحمت نظرتون رادر مورد این گوشی بفرمایید که ایا بخرم یانه؟
Huawei U8860

mortezakh2
15-12-2013, 17:04
سلام دوستان خوبی و بدی ویندوز فون چی هست ممنون؟؟؟؟؟؟؟؟

4rooos
15-12-2013, 17:46
Huawei U8860

این برند واقعا گوشی های خوبی میزنه
من قبلا توی اندرویدی ها فقط از سامسونگ و اچ تی سی خوشم میومد ولی چند ماه پیش ریسک کردم و از این برند گوشی گرفتم و راضی هستم ، فعلا دارم میرم خدمت ولی برگردم احتمالا باز از این برند بگیرم.

M o H o M o
15-12-2013, 18:03
با عرض سلام خدمتـــ اساتید محتـــرم... دوستان من امروز میخواستم گوشی اکسپرا سی بخرم.. وقتی فهمیدم بوت لودرش باز نمیشه پشیموون شدم از خریدش میخواستم ببینم واقعا باز نمیشه؟ کاریش نمیشه کرد؟.. من بودجم 800 توومن هست .. به نظرتوون تو سونی ها به جز sp چی و پیشنهاد میدید؟ ترجیعآ 4.2 به بالا باشه ... ممنون

چرا SP رو تایید نمیکنی شما ؟

من الان دارمش گوشی واقعا خوبیه و اندروید 4.3 براش میاد 4.4 هم به احتمال 95 % میاد براش ...... :at:

reza0421
15-12-2013, 18:22
سلام دوست من.اس پی تو این رده قیمت عالیه.سخت افزار قوی داری.واقعا قوی.تنها ایرادش تی اف تی بودن صفه نمایششه.4.4هم براش میاد..مگه اینکه بودجتو افزایش بدی

اگه اشتباه نکنم فبلت یعنی ی چیزی بین گوشی معمولی و تبلت،پس منظورم اینه انقد بزرگ نباشه دیگه
دوربین
کارکرد روون و بدون هنگو لگ
سخت افزار قوی
زیبایی ظاهری
بودجه ام فعلا در اولویت نیس،بهترین گوشی اندرویدی مهمه

واقعا خصوصیاتش منو تحت تاثیر گذاشت اما اندازش خیلی بزرگه،احساس خوبی ندارم وقتی داخل جیبم میذارم!
اصن تو جیب جا نمیشه:4: اگه دوربین برات خیلی مهم تر از اولیت های دیگه باشه زد1 بخری بهتره..
اما از نظر شیک و روون بودن و اکثر چیزا باترفلای اس رو پیشنهاد میدم.سنس واقعا روونه.بیتس داره و سخت افزار خیلی خوبی داره..اندازشم خوبه

Huawei U8860
سلام.دوست عزیز گوشی خوبی هست.اما بهتره بودجه و انتظاراتتو بگی تا راهنمایی کنیم چی بدردت میخوره:dn:

سلام دوست من.خوبیاش روون بودنشه.سری لومیا دوربین خوبی دارن.یه محیطه جدیده نسبت به سیستم عاملای دیگه
بدی هاشم اینه که بازی کمی براش اومده و نرم افزاراش هم کمی نسبت به اندروید کمتره.اما درحد قابل قبوله

N A S E R
15-12-2013, 22:18
سلام
دوستان بنده در حدود 1300 تا نهایتش تَه تَه 1350 میتونم برای گوشی هزینه کنم ..
چند انتخاب دارم که در مورد هر کدوم تحقیق میکنم یه مورد دارن ..
اولا از برند سامسونگ اصلا گوشی نمیخوام
من دوست دارم لااقل پرچمدار یکی از برند ها رو بخرم ..
انتظاراتم بیشتر صفحه نمایش خوب و نهایت 5 اینچ
ساپورت خوب
بدنه شیک و باکلاس ..
ترجیحا کابل OTG رو هم ساپورت کنه .. چون من همیشه با گوشیم فیلم میبینم و میخوام هارد بهش وصل کنم ..
مموری خور بودن آنچنان برام مهم نیست ولی اگه باشه بهتره ..
گزینه هام هم اینا هستن ..

XPERIA ZL میگن صفحه نمایشش به خوبی Z نیست و بدنه خوبی نداره .. اکسپریا Z رو نمیپسندم ..

NEXUS 5 مشکل باطری داره و البته فعلا قیمت کاذب ..

OPTIMUS G متاسفانه OTG ساپورت نمیکنه ..

G2 به بودجه ام نمیرسه ..:bh:

NEXUS 4 تقریبا 1 نسل ازش گذشته و تازه بازهم otg ساپورت نمیکنه

Z ULTRA روی این یکی برای سایز خیلی بزرگش یه ذره مردد هستم ..

Huawei P6 میگن مشکل داغ شدن بدنه داره ..

یه گوشی برند اکلاتل هم چشمم رو گرفته ..
One Touch Idol X اینم مشکل باطری میکن داره باطریش زود تموم میشه ..
که دوسیم کارتس و صفحه نمایش 5 اینچ فول اچ دی داره ..

نظر شما چیه ؟!!

با تشکر ..

Nima_rad2010
15-12-2013, 22:33

به نظر من اتفاقاً بلعکس شما تو سونی ها سمت sp برو باتری فوق العاده..دوربین خوب..سی پی یو قدرتمند دو هسته ای ..ساپرت خوب سونی...و...

Nima_rad2010
15-12-2013, 22:35

خوبیش اینه که بسیار تو منو ها و سایر قسمتهای گوشی روون هستش..و متفاوت هست با بقیه گوشی هایی که همه دست میگیرن..اما اینم باید در نظر داشت که به اندازه آندروید و ios برنامه واسش موجود نیست یکم وصل شدن به استورش واسه کاربرهای عادی سخته..

Nima_rad2010
15-12-2013, 22:39
سلام
1.زیاد عکس میگیره
بودجه هم .....
از نظر من مطمئناً نوت 3 با رم 3 گیگ..cpu قدرتمند..دوربین خارق العاده..برنامه ها وبازیهای اندروید هم که کاملاً مشخصه..

arash_ga
15-12-2013, 23:02
من میخوام یه گوشی ال جی از مدلهای L5 بخرم دوستانی که تجربه کار با سری از گوشیها رو دارن بگن چه طوره مشکل خاصی نداره من با دوربین گوشی اصلا کاری ندارم

alibakhtak
15-12-2013, 23:02
سلام دوستان به نظر شما بین نوت3 جی2 و اس4 کدوم ازنظر بهتره؟

Behzad-KING
16-12-2013, 11:06
دوستان نظرتون چیه رو butterfly ?!
من روونی و شیکی و ساپورت خوب و دوربین خوب (ن عالی)

supermax1
16-12-2013, 12:19

گوشی خیلی خوبیه
ولی ساپورت خوبی نداره
چون یه مهره سوختش

emadhTc
16-12-2013, 12:29

به نظره من برو سمت جی 2 همه چیش خوبه بخصوص باتریش که در استفاده ی معمولی 2.5 روز دوم میاره
دوربین عالی با لرزش گیر اپتیکال
پردازنده ی بسیار قدرتمند تر از اس 4
تا دوسال همه ی برنامه ها وبازیهارو هم برات میاره(کم نمیاره حالا حالاها)

alimojtabaie
16-12-2013, 21:41
سلام با 500 تومان چی بخرم خوبه ؟! اندروید باشه...

Behzad-KING
16-12-2013, 21:44
گوشی خیلی خوبیه
ولی ساپورت خوبی نداره
چون یه مهره سوختش
چرا اخه ؟
سخت افزارش ک قدیمی نیس ! ساخت اواخر 2012 هم هست (1 سالشه !!)

asiap990
16-12-2013, 22:39
میگم اگه گوشی تکنولوژی بیتس داشته یاشه ولی هدفونشا نداشته باشه با هدفون معمولی میشه از این تکنولوؤی استفاده کرد؟

supermax1
16-12-2013, 22:39
چرا اخه ؟
قدیمی نیست
چون اصلا فروش نکرد این گوشی و استقبال بسیار کمی شد ازش
پیشنهاد من تا 1 و 200 xperia z و اپتیموس جی هست و اگر ساپورت خیلی مهمه نکسوز 4 بهترین انتخابه ولی 16 گیگ حافظه بیشتر نداره و رم هم نمیخوره

سلام با 500 تومان چی بخرم خوبه ؟! اندروید باشه...

هواوی g510

reza0421
16-12-2013, 22:42
سلام
دوستان بنده در حدود 1300 تا نهایتش تَه تَه 1350 میتونم برای گوشی هزینه کنم ..
چند انتخاب دارم که در مورد هر کدوم تحقیق میکنم یه مورد دارن ..
اولا از برند سامسونگ اصلا گوشی نمیخوام
من دوست دارم لااقل پرچمدار یکی از برند ها رو بخرم ..
انتظاراتم بیشتر صفحه نمایش خوب و نهایت 5 اینچ
ساپورت خوب
بدنه شیک و باکلاس ..
ترجیحا کابل OTG رو هم ساپورت کنه .. چون من همیشه با گوشیم فیلم میبینم و میخوام هارد بهش وصل کنم ..
مموری خور بودن آنچنان برام مهم نیست ولی اگه باشه بهتره ..
گزینه هام هم اینا هستن ..

XPERIA ZL میگن صفحه نمایشش به خوبی Z نیست و بدنه خوبی نداره .. اکسپریا Z رو نمیپسندم ..

NEXUS 5 مشکل باطری داره و البته فعلا قیمت کاذب ..

OPTIMUS G متاسفانه OTG ساپورت نمیکنه ..

G2 به بودجه ام نمیرسه ..:bh:

NEXUS 4 تقریبا 1 نسل ازش گذشته و تازه بازهم otg ساپورت نمیکنه

Z ULTRA روی این یکی برای سایز خیلی بزرگش یه ذره مردد هستم ..

Huawei P6 میگن مشکل داغ شدن بدنه داره ..

یه گوشی برند اکلاتل هم چشمم رو گرفته ..
One Touch Idol X اینم مشکل باطری میکن داره باطریش زود تموم میشه ..
که دوسیم کارتس و صفحه نمایش 5 اینچ فول اچ دی داره ..

نظر شما چیه ؟!!

با تشکر ..

سلام عزیز.اولا با این بودجه نمیتونی پرچمدار بگیری.مجبوری دست دو بگیری
بعد به نظر من زیا دروی بدنه حساس نباشه.یکم بودجتو افزایش بدی اس4 گوشی خوبیه و تمام انتظاراتتو پاسخ میده
من بودم سونی رو بیخیال میشدم بجای سامی.چون صفه نمایشش جالب نیس و توام گفتی میخوای فیلم ببینی.واسه فیلم دیدن فقط سوپر امولد سامسونگ خوبه.نظر شخصیم.
اگه بودجتو افزایش ندی مجبوری با محدودیت یکی از گوشیا کنار بیای.اگه جای تو بودم اپتیموس جی میگرفتم.مشکل otg امکان داره در اینده حل بشه .و اگه حل هم نشد فوقش فیلمو انتقال میدی

reza0421
16-12-2013, 22:48
من میخوام یه گوشی ال جی از مدلهای L5 بخرم دوستانی که تجربه کار با سری از گوشیها رو دارن بگن چه طوره مشکل خاصی نداره من با دوربین گوشی اصلا کاری ندارم
سلام عزیز.گوشی خوبی هستش.اما بودجه و انتظاراتتو بگی بهتر میتونم بگم چه گزینه های دیگه میتونی بخری..

با توجه به انتظاراتت بهترین میتونه متفاوت باشه.
اس4:یه گوشی با قیمت و سایز خوب و پر از امکانات و دوربین عالی
نوت3 یه گوشی بزرگ و ساخت بهتر از اس4 و رم3 که عالیه پشتیبانیش.اما یکم گرون(مدل9005 خوبه)
جی2 یه گوشی با باتری خوب.ساپورت خوب.سخت افزار قوی تر از اس4

سلام عزیز.گوشی خیلی خوبیه.دوربینش خوبه.کیفیت صفه محشره.اما ساپورتش خیلی خوب نیست.چون بعد اون گوشیای پرچم دار اومدن و این گوشی رها شد.احتمالا 4.3براش میاد.تعداد انگشت شماری براش رام کاستوم هست.شاید کلا20 تا

چرا اخه ؟
دلیلم که بالا گفتم:dn:

Mehran08
17-12-2013, 10:28
با سلام
من میخوام ایشالا اومیا 1520 و اگر گیرم نیومد 1020 بگیرم.
لطفا بگید از در که میرم تو چی باید بگم و چه چیزای گوشی رو چک کنم؟
از کجا بفهمم که پلمپ و آک هست؟
از کجا بگیرم مطمئن تره؟(فقط امکان خرید حضوری دارم.اینترنتی و غیرحضوری اصلا برام مقدور نیست)
از کجا بفهمم رفرش نیست؟
آنلاک هستن یا نه؟
اصلا آنلاک یعنی چی؟

یه لومیا 625 یا 620 و اون حدودا هم میخوام واسه داداشم بگیرم.13 سالشه و اهل نت و بازی.به دردش میخوره؟وینفون بازیخوریش و بازیهاش خوبه؟راحت میتونه بازی بریزه توش؟
واقعا ممنون میشم پاسخ بدید.

hosseinonline7
17-12-2013, 11:04
سلام یک راهنمایی بکنید من میخوام از بین 2 گوشی g510 , y300 یکی را بخرم و باطریش برام مهمه کدوم شارژدهی بهتر داره ؟

شنیدم به خاطر رم کمش ریستارت میشه و با کمی کار کردن یا بازی کردن پشت گوشی داغ میکنه درسته ؟

بودجه ی من حدود 450 هست و این مدل اصلا ارزش خرید داره یا یکبار مصرفه ؟ اگر بعد چند ماه مشکل پیدا میکنه که اصلا نخرمش ؟

اگر واقعا ممکنه زود مشکل پیدا کنه و زیاد ارزش خرید نداره و توی بازی و ... مشکل بوجود نمیاره واذیت میکنه صبر میکنم و بودجه ام را افزایش میدم تا چیز بهتر بخرم ...

shayan sw
17-12-2013, 13:45
سلام دوستان ی راهنمایی میخوام!
من قبلا اندرویدی دو اتیشه ای بودم!!هفته ای گوشی عوض میکردم و...!
چند وقتیه ک رفتم سراغ ios!و خیلی خو گرفتم با این سیستم!!دلم نمیاد هیچ گوشی با تبی جز iphone و ipad دستم بگیرم!!
ولی الان خیلی خیلی خیلی از z1 خوشم اومده!!اصن هوش از سرم برده!!میخواسم نظرتونو بدونم اگه ایفونمو برم z1 بگیرم!!پشیمون نمیشم!؟؟!!:bw:
اندروید خیلی مثل ios دلچسب نیس!!ولی خب اون طراحی و ضد اب بودنو دوربین z1 خیلی چشممو گرفته:dy:!!اکسی هست تجربه کوچ از ios به اندروید رو داشته باشه!؟؟؟
کلا ی نظری بدین اگه شما بودین عوض میکردین یا نه؟؟ممنون

reza0421
17-12-2013, 14:59
با سلام
از کجا بگیرم مطمئن تره؟(فقط امکان خرید حضوری دارم.اینترنتی و غیرحضوری اصلا برام مقدور نیست)
از کجا بفهمم رفرش نیست؟
آنلاک هستن یا نه؟
اصلا آنلاک یعنی چی؟

یه لومیا 625 یا 620 و اون حدودا هم میخوام واسه داداشم بگیرم.13 سالشه و اهل نت و بازی.به دردش میخوره؟وینفون بازیخوریش و بازیهاش خوبه؟راحت میتونه بازی بریزه توش؟
سلام.تا جایی که بلدم راهنمایی میکنم.ایشالا بقیشم دوستان کمک کنن
قبل از هر خریدی.برو توی سایت و مشخصات کامل گوشیو.با عکس هاش و همه چیش به خاطر بسپار.که اگه تقلبی چیزی بود بفهمی.و با اطلاعات ناقص نری که سرت کلاه بزارن.
اسم مدل رو کامل به فروشنده بگو.برای هزینه های من در اوردی پول نده(گوشی بالا نمیاد اگه برنامه نریزمو این چرت پرتا)
من خودم نرفتم اما توی مقاله ای که تو سایت خوندم نوشته بود طبقه 5 به بالای علائدین گوشی پلمپ و بی دردسر بهت میدن.
انلاک یعنی گوشی اوکی باشه:4: با اپراتو رو این حرفا:4:دقیق معنیشو نمیدونم اما معنی عمومیش همینه:4:
اگه برای بازی میخواد قطعا اندروید بخر.چون ویندوز هنوز بازی های زیادی روش نیومده و ساپورت بازیش از اندروید کمتره.بودجه رو بگو راهنمایی کنیم

سلام یک راهنمایی بکنید من میخوام از بین 2 گوشی g510 , y300 یکی را بخرم و باطریش برام مهمه کدوم شارژدهی بهتر داره ؟

شنیدم به خاطر رم کمش ریستارت میشه و با کمی کار کردن یا بازی کردن پشت گوشی داغ میکنه درسته ؟

بودجه ی من حدود 450 هست و این مدل اصلا ارزش خرید داره یا یکبار مصرفه ؟ اگر بعد چند ماه مشکل پیدا میکنه که اصلا نخرمش ؟

اگر واقعا ممکنه زود مشکل پیدا کنه و زیاد ارزش خرید نداره و توی بازی و ... مشکل بوجود نمیاره واذیت میکنه صبر میکنم و بودجه ام را افزایش میدم تا چیز بهتر بخرم ...
سلام.بین این دو گوشی جی510 بهتره.هواوی برند خوبیه اما من بهت پیشنهاد میدم افزایش بودجه بدی و یه گوشی بهتر بخری.با افزایش بودجه میتونی چیزه بهتری بدست بیاری.نه اینکه این بد باشه...تا چند میتونی افزایش بدی؟انتظارااتت چیه؟

سلام دوستان ی راهنمایی میخوام!
من قبلا اندرویدی دو اتیشه ای بودم!!هفته ای گوشی عوض میکردم و...!
چند وقتیه ک رفتم سراغ ios!و خیلی خو گرفتم با این سیستم!!دلم نمیاد هیچ گوشی با تبی جز iphone و ipad دستم بگیرم!!
ولی الان خیلی خیلی خیلی از z1 خوشم اومده!!اصن هوش از سرم برده!!میخواسم نظرتونو بدونم اگه ایفونمو برم z1 بگیرم!!پشیمون نمیشم!؟؟!!:bw:
اندروید خیلی مثل ios دلچسب نیس!!ولی خب اون طراحی و ضد اب بودنو دوربین z1 خیلی چشممو گرفته:dy:!!اکسی هست تجربه کوچ از ios به اندروید رو داشته باشه!؟؟؟
کلا ی نظری بدین اگه شما بودین عوض میکردین یا نه؟؟ممنون
سلام:4: ماشالا دو اتیشه:4:
داداش من کار نکردم تجربمو از دوستان میگم.کسی که ios داشته باشه چون خیلی رووونههههه:4:خیلی:4: برا همین یکم سخته که بتونه ازش دل بکنه
مگه اینکه امکانات اندروید دلشو ببره و محدودیاتای ایفون اذیتش کنه
زد1گوشی خیلی خوبیه.روونه /ساپورتش عالیه.جنس بدنش صد اب بودن.سخت افزار .دوربین لنز قوی که در اپدیتای اینده بهتر میشه...
زد1 گوشی خوبیه و این نیس که پشیمون شی ببین دلت چی میگه.چون هیچ گوشی روونی و یه سری خاصیت های اپل رو نداره

hosseinonline7
17-12-2013, 15:12
سلام.بین این دو گوشی جی510 بهتره.هواوی برند خوبیه اما من بهت پیشنهاد میدم افزایش بودجه بدی و یه گوشی بهتر بخری.با افزایش بودجه میتونی چیزه بهتری بدست بیاری.نه اینکه این بد باشه...تا چند میتونی افزایش بدی؟انتظارااتت چیه؟

اگر همین خوبه و مشکلاتی که گفتم را نداره که برم بخرم یعنی همین y300 و g510 انتظاراتم را با توجه به بودجم برآورده میکنه ولی من فقط بخاطر کیفیت میترسم چون شنیدم داغ میکنه و باطریش خیلی خالی میکنه و...

این گوشی را برای خودم نمیخوام ولی طرف نهایت 100 تا 200 دیگه میتونه افزایش بودجه بده و یک لومیا 620 بگیره که چون برای بازی کردن هم میخواد به نظرم آندروید براش بهتر باشه .

reza0421
17-12-2013, 16:36
اگر همین خوبه و مشکلاتی که گفتم را نداره که برم بخرم یعنی همین y300 و g510 انتظاراتم را با توجه به بودجم برآورده میکنه ولی من فقط بخاطر کیفیت میترسم چون شنیدم داغ میکنه و باطریش خیلی خالی میکنه و...

این گوشی را برای خودم نمیخوام ولی طرف نهایت 100 تا 200 دیگه میتونه افزایش بودجه بده و یک لومیا 620 بگیره که چون برای بازی کردن هم میخواد به نظرم آندروید براش بهتر باشه .
راستش من گوشیو باهاش کار نکردم ولی از روی تجربه میگم رم512 این گوشی کمه.یعنی بخوای یه بازی قوی اجرا کنی مطمئنا کم میاره.برای اندروید4.1 که روشه به نظمر واقعا کمه.برای همین میگم افزایش بودجه بدی و یه گوشی با رم1 بگیری و خودتو راحت کنی
درمورد داغ کردن باید بگم بیشتر گوشی های قوی الان داغ میکنن.چون سی پی یو خنک کننده نداره که.باید توسط گرمای پشت گوشی سرد بشه تا مشکل پیدا نکنه.اما خیلی داغ کردن مشکله...
درمورد گوشی که برای خودت میخوای سقف بودجتو بگو..انتظاراتت...تا بگم بهترین چیه
برای دوستتم همین لومیا گوشی خوبیه ولی باید با محدودیت بازی هاش کنار بیاد.اندرویدم با این قیمت اکسپریا m و گالاکسی s dousهست

Behzad-KING
17-12-2013, 17:26
سلام عزیز.گوشی خیلی خوبیه.دوربینش خوبه.کیفیت صفه محشره.اما ساپورتش خیلی خوب نیست.چون بعد اون گوشیای پرچم دار اومدن و این گوشی رها شد.احتمالا 4.3براش میاد.تعداد انگشت شماری براش رام کاستوم هست.شاید کلا20 تا

:dn:
پس چی بگیرم تا 1300 و htc باشه ؟

nimahandsomboy
17-12-2013, 17:26
یه گوشی میخوام با این مشخصات

طرف زیاد اهل سیستم عامل و برنامه بازی نیست
بیشتر میخواد اهنگ کوش کنه یعنی حافظه زیاد برای اهنگ داشته باشه
رم بخوره که بهتر
زیر 400 تومن باشه

ramin_pilot
17-12-2013, 17:32
سلام دوستان خسته نباشید
ببخشید یه گوشی میخواستم فقط برای استفاده از viber و wechat
به نظر شما دوستان تا حداکثر 350 تومن چی خوبه
هنگ نکردن گوشی برام خیلی مهمه
مرسی

reza0421
17-12-2013, 17:35
پس چی بگیرم تا 1300 و htc باشه ؟
داداش تو این رده قیمت باترفلای واقعا عالیهه.برات خیلی مهمه رام های زیاد؟ببین رام اصلی که روش هست بدون مشکل و خوبه.اگه رام زیاد برات مهمه باید بیخیال اچ تی سی بشی چون ساپورت نسبت به سایر شرکتا کمی کمتره

یه گوشی میخوام با این مشخصات

طرف زیاد اهل سیستم عامل و برنامه بازی نیست
بیشتر میخواد اهنگ کوش کنه یعنی حافظه زیاد برای اهنگ داشته باشه
رم بخوره که بهتر
زیر 400 تومن باشه

اگه اینه انتظاراتش میتونه دست دو هم بخره برا موزیک چیزه بهتری هم گیرش میاد
اگه پیدا کرد سونی اریکسون لایو واکمن بخره.قیمتش همین حدوده.کیفیت صدای خیلی خوبی داره.گوشی شیکه.رم خوره
اگه نه گالاکسی یانگ.رمخور تا 64 .مولتی مدیای خوب

reza0421
17-12-2013, 17:45
سلام دوستان خسته نباشید
ببخشید یه گوشی میخواستم فقط برای استفاده از viber و wechat
به نظر شما دوستان تا حداکثر 350 تومن چی خوبه
هنگ نکردن گوشی برام خیلی مهمه
مرسی
سلام
با این انتظاراتت گوشی y300 گوشی خوبیه
سی پی یو دو هسته ای
دوربین5 باتری خوب.رم512
گزینه ی دیگه گالاکسی یانگ هست که رم بیشتری داره768

ramin_pilot
17-12-2013, 17:52
سلام
با این انتظاراتت گوشی y300 گوشی خوبیه
سی پی یو دو هسته ای
دوربین5 باتری خوب.رم512
گزینه ی دیگه گالاکسی یانگ هست که رم بیشتری داره768
مرسی دوست عزیز از کمکتون
یه سوال دیگ تو گوشی از لحاظ سرعتram بهتره یا rom یا cpu بیشتر
خودم هم بین y300 با galaxy young s6310 با lg optimus l3 e425 موندم چون تقریبا هر سه تاشون یکی هست
ولی نمیدونم کیفیت و سرعت و دوام کدوم بیشتره
فقط چون کارایی اینترنتی برام مهمه y300 دوربین جلو داره برای skype بهتره
نظر شما کدوم از این سه تا گوشیه

reza0421
17-12-2013, 18:24
مرسی دوست عزیز از کمکتون
یه سوال دیگ تو گوشی از لحاظ سرعتram بهتره یا rom یا cpu بیشتر
خودم هم بین y300 با galaxy young s6310 با lg optimus l3 e425 موندم چون تقریبا هر سه تاشون یکی هست
ولی نمیدونم کیفیت و سرعت و دوام کدوم بیشتره
فقط چون کارایی اینترنتی برام مهمه y300 دوربین جلو داره برای skype بهتره
نظر شما کدوم از این سه تا گوشیه
توی سرعت گوشی اول پردازنده مهمه.اما اینطور نیس که رم مهم نباشه.مثال عینی میگم.توی کامپیوتر برنامه ای که باز کنین یه مقدار از رم رو اشغال میکنه.اگه دوتا انتی ویروس داشته باشین رم خیلی اشغال میشه و منجر به کاهش سرعت میشه.توی گوشی ها هم رم کمتر و اشغال زیادش باعث ریستارت میشه.
بین این 3 تا سلیقه ایه.چون تقریبا در یه حدن.ببین کدوم امکاناتش برات کاربردیتره.اگه اسکایپ استفاده میکنی به فرض همین y300 گوشی خوبیه.اگه نه من یانگ رو هم پیشنهاد میدم بخاطر رم بیشترش.اما درکل y300برتره..تو باتریو پردازنده و...

Behzad-KING
17-12-2013, 19:26
داداش تو این رده قیمت باترفلای واقعا عالیهه.برات خیلی مهمه رام های زیاد؟ببین رام اصلی که روش هست بدون مشکل و خوبه.اگه رام زیاد برات مهمه باید بیخیال اچ تی سی بشی چون ساپورت نسبت به سایر شرکتا کمی کمتره

خب htc این حدودا چی خبه ؟!(گوشیه دیگه بجز sony (

hesam.ah
17-12-2013, 19:50
بچه ها تا رنج 800 تومن گوشی میخوام بخرم ترجیحا دسته دوم...{من گوشی های دسته دومی که میگیرم همشون 48 ساعت تست دارن} پس خیالم از دسته دوم بودن گوشیا راحته...
دنبال یه گوشی هستم با دوربین خوب...
صفحه حدالاقل 4.5 به بالا تا 5 اینچ که تو جیب جا بشه
هرجا سوال میکنم میگن sp بگیر اما دوربینش ضعیفه...
به غیر از sp چی پیشنهاد میدید...
یه ایکسپریا زد هست که میگه 920 و من بودجم نمیرسه و بغلاشم رنگ رفتگی داره تو چند پوزیشن...
خلاصه راهنمایی کنید که مردم از بس سردر گم بودم این چند روزه...

reza0421
17-12-2013, 22:35
خب htc این حدودا چی خبه ؟!(گوشیه دیگه بجز sony (
اگه اچ تی سی فقط بخوای یه مدل دیگه هم میتونم بگم اونم وان مینی هست.اما داخلیش16 هست و محدوده!دوربینشم که میدونی.یکم تو جزییات جالب نیس.اما ساپورت بهتری داره.کیفیت صداش عالیه و کیفیت ساخت.سخت نگیر داداش
اگه اچ تی سی نخوای بجز سونی گوشی اپتیموس جی عالیه.
اس4 مینی خوبه.اگه با محدود بودن داخلی16 کنار بیای ساپورت رو روی نکسوس4 حالشو ببر...اگه با بزرگیش کنار بیای نوت2 هم عالیه

بچه ها تا رنج 800 تومن گوشی میخوام بخرم ترجیحا دسته دوم...{من گوشی های دسته دومی که میگیرم همشون 48 ساعت تست دارن} پس خیالم از دسته دوم بودن گوشیا راحته...
دنبال یه گوشی هستم با دوربین خوب...
صفحه حدالاقل 4.5 به بالا تا 5 اینچ که تو جیب جا بشه
هرجا سوال میکنم میگن sp بگیر اما دوربینش ضعیفه...
به غیر از sp چی پیشنهاد میدید...
یه ایکسپریا زد هست که میگه 920 و من بودجم نمیرسه و بغلاشم رنگ رفتگی داره تو چند پوزیشن...
خلاصه راهنمایی کنید که مردم از بس سردر گم بودم این چند روزه...
این رنج میتونی اس4 مینی دست دو بخری که گوشیه خوبیه.میتونی نکسوس4 بگیری .اپتیموس جی هم احتمالا گیرت بیاد با این بودجه.سونی زد آر هم خوبه
از بین اینا اگه برات دوربین مهم تره سونی زد ار و اپتیموس جی بهتره
کیفیت صفه اپتیموس جی خیلی بهتره
نکسوس ساپورتش عالیه.
و...

spid
17-12-2013, 23:03
Huawei U8860یا Huawei G525 ؟

Shadow-Man
17-12-2013, 23:41
بهترین دوربین تا 750 ؟
صفحه نمایش با کیفیت هم خیلی مهمه.

reza0421
18-12-2013, 00:15
Huawei U8860یا Huawei G525 ؟
از نظر سخت افزارو کیفیت صفه نمایش و ..جی525 برتره
تنها 8860 دوربین با مگا پسل بالاتری داره و باتری کمی بهتر
من جی525 رو پیشنهاد میدم بین این دوتا.

بهترین دوربین تا 750 ؟
صفحه نمایش با کیفیت هم خیلی مهمه.
lumia 820
دوربین خوبی داره.ویندوز فون.کیفیت صفه خوب. و...
گزینه انندروید بخوای ال جی ال7
و اکسپریا ال
اکپسریا ال صفحش tft هست .باهاش کنار میای؟

Mehran08
18-12-2013, 09:03
با سلام
از کجا بفهمم رفرش نیست؟
آنلاک هستن یا نه؟
اصلا آنلاک یعنی چی؟

یه لومیا 625 یا 620 و اون حدودا هم میخوام واسه داداشم بگیرم.13 سالشه و اهل نت و بازی.به دردش میخوره؟وینفون بازیخوریش و بازیهاش خوبه؟راحت میتونه بازی بریزه توش؟یا اندروید بگیرم؟اگه آره چه گوشی تا 500-600 پیشنهاد میدین؟تا 800 هم جا داره اگه بیارزه.

دوستان ممنون میشم جواب بدید.حیاتیه

Nima_rad2010
18-12-2013, 09:33
دوستان ممنون میشم جواب بدید.حیاتیه

داداش گل اگه وینفون باز نیستی نرو سمت وینفون گوشیهاش مثه بقیه گوشیهای نوکیا خوش ساخت و عالی هستن...ولی بازیها و برنامه هاش با اینکه دارن زیاد میشن ولی از اندروید خیلی کمتر هستش..به نظر من شما که میخای تازه یه گوشی خوب بخری یه اندرویدی بخر رنج قیمت بگو تا راهنماییت کنیم..

arash_ga
18-12-2013, 13:41
[QUOTE=reza0421;4027514]سلام عزیز.گوشی خوبی هستش.اما بودجه و انتظاراتتو بگی بهتر میتونم بگم چه گزینه های دیگه میتونی بخری..

با تشکر من از مسنجرها بیشتر استفاده میکنم با وای فای ال سی دی و تاچ خوب میخوام و مشکل هنگی و ریست شدن که الان تو گوشیهای سونی ظاهرا زیاده نداشته باشه. و کیفیت بدنه مناسب تا سقف 500 تومن.از گوشیهای الجی

Mehran08
18-12-2013, 18:11
داداش گل اگه وینفون باز نیستی نرو سمت وینفون گوشیهاش مثه بقیه گوشیهای نوکیا خوش ساخت و عالی هستن...ولی بازیها و برنامه هاش با اینکه دارن زیاد میشن ولی از اندروید خیلی کمتر هستش..به نظر من شما که میخای تازه یه گوشی خوب بخری یه اندرویدی بخر رنج قیمت بگو تا راهنماییت کنیم..

قیمت رو گفتم دیگه:500-600 تومن.البته اگه تو این قیمت یه گوشی به دردبخور نیست میتونم بودجمو بالا هم ببرم.
ولی در نظر داشته باشید برای یه پسربچه 14 ساله میخوام که هرروز ببره مدرسه توکیفش.باید محکم و بادوام باشه.بازیهای سنگین هم بدونه هنگی بیاره روون باشه و بدون دردسر.پی دی اف و ورد و پاورپوینت رو هم نشون بده.مرسی

supermax1
18-12-2013, 20:33
بین لومیا 920 و اکسپریا اس پی کدوم رو پیشنهاد میدین؟
انظارات به طرتیب مهم ترین
کیفیت صدا و پخش موسیقی
حافظه داخلی بالا
اهل برنامه خیلی هستم
کیفیت صفحه و فیلم دیدن

دوام و ساپرت بیشتر
دوربین

behzadshar
18-12-2013, 20:40
کیفیت صدا و پخش موسیقی
حافظه داخلی بالا
اهل برنامه خیلی هستم
کیفیت صفحه و فیلم دیدن

دوام و ساپرت بیشتر
دوربین
شما به ترتیب انتظارتت میگم که کدوم بهتره.
کیفیت صدا وپخش موسیقی من خودم سونی اس ال داشتم حالا هم 920 دارم کلا تو هدفون صدای 920 بهتره ولی تو خود اسپیکر فرقی ندارن تقریبا
حافظه داخلی که 920 32 گیگ هست ولی مموری نمیخوره.
من اینو خداییش میگم که تا حالا مشکلی از لحاظ برنامه با وینفون نداشتم هر چی خواستم بوده وروز به روز هم داره پیشرفت میکنه
کیفیت صفحه که بدون شک 920 بهتره.از لحاظ فیلم دیدن هم که وینفون یه سری محدودیت ها داشت که مثلا نمیتونست mkv پخش کنه که البته چند وقت پیش با اومدن یه پلیر خیلی خوب به نام moli player دیگه هیچ مشکلی نیست و همه چی با زیر نویس هم پخش میشه.
از لحاظ دوام وساپورت کیفیت بدنه اس پی هم خوبه ولی 920 عالیه وساپورتش هم خوبه گوشی 2012 هست ولی حداقل 3 تا اپدیت دیگه 100 درصد داره.
دوربین هم که 100 درصد 920 بهتره.
در کل به نظر من اگه با وینفون مشکلی ندارید 920 رو بگیرید .من خودم قبل از اینکه 920 بگیرم خیلی در مورد وینفون تحقیق کردم ولی الان راضی هستم

reza0421
18-12-2013, 21:09
[QUOTE=reza0421;4027514]سلام عزیز.گوشی خوبی هستش.اما بودجه و انتظاراتتو بگی بهتر میتونم بگم چه گزینه های دیگه میتونی بخری..

با تشکر من از مسنجرها بیشتر استفاده میکنم با وای فای ال سی دی و تاچ خوب میخوام و مشکل هنگی و ریست شدن که الان تو گوشیهای سونی ظاهرا زیاده نداشته باشه. و کیفیت بدنه مناسب تا سقف 500 تومن.از گوشیهای الجی
اگه لزوما از ال جی بخوای گوشی LG Optimus L5 II E450
که رم512 هست و شاید اگه چنتا برنامه رو باهم باز کنی ریسیت کنه
میتونی یه نگاه هم به هواوی جی525 و گالاکسی s dous بندازی
از نظر سخت افزار هواوی برتری داره.از نظر ساخت ال جی کمی بهتره.از نظر کیفیت صفه نمایش سامسونگ بهتره...همه اینا مسنجر هارو ساپورت میکنن بدون مشکل..رم هواوی 1 هست.رم گالاکسی 768 و رم ال جی 512
رم وقتی مهمه که تو چنتا برنامه رو همزمان باز داشته باشی.اگه رم کم باشه و چنتا برنامه باز کنی که رم نکشه ریسیت میشه

lord of moto
19-12-2013, 01:07
کسی از دوستان در مورد Xiaomi Hongmi اطلاعات داره ؟
کیفیت ساخت و عملکرد

alireza ebi
19-12-2013, 02:36
سلام گوشی آندرویدی تا نهایت 700 چی پیشنهاد میدین؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

PARS M
19-12-2013, 07:39
کیفیت صدا و پخش موسیقی
حافظه داخلی بالا
اهل برنامه خیلی هستم
کیفیت صفحه و فیلم دیدن

دوام و ساپرت بیشتر
دوربین
920 بیشتر باانتظاراتتون جور در میاد . صفحه نمایش و دوربینش عالیه.حافظه داخلی 32 . کیفیت ساخت خوب . شیک و جذاب . سیستم عامل قوی

قیمت رو گفتم دیگه:500-600 تومن.البته اگه تو این قیمت یه گوشی به دردبخور نیست میتونم بودجمو بالا هم ببرم.
ولی در نظر داشته باشید برای یه پسربچه 14 ساله میخوام که هرروز ببره مدرسه توکیفش.باید محکم و بادوام باشه.بازیهای سنگین هم بدونه هنگی بیاره روون باشه و بدون دردسر.پی دی اف و ورد و پاورپوینت رو هم نشون بده.مرسی
به نظر من شما کمی افزایش بودجه بده و اکسپریا ال بگیر

دو هسته ای قدرتمند
صفحه نمایش 4.3
اندروید 4.1
رم 1 گیگ
دوربین 8
شیک

سلام گوشی آندرویدی تا نهایت 700 چی پیشنهاد میدین؟

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2

اگه میشه بگید شمابیشتر با گوشی چه کارهایی انجام میدید

sushian
19-12-2013, 11:27
دروود

دوستان از بين lg g2 و sony Z1 كدوم بهتره؟
دوربين و سايز صفحه برام مهم نيست
فقط ميخوام كاراييش خوب باشه و ارزش خريد داشته باشه، چون الان ٥ اس دارم ميخوام گوشي آندرويدي خوب بگيرم
چيز ديگه اي غير از اين دو مدل پيشنهاد دارين؟؟
فقط سامسونگ و هواوي نباشه

ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

reza0421
19-12-2013, 12:49
دروود

دوستان از بين lg g2 و sony Z1 كدوم بهتره؟
دوربين و سايز صفحه برام مهم نيست
فقط ميخوام كاراييش خوب باشه و ارزش خريد داشته باشه، چون الان ٥ اس دارم ميخوام گوشي آندرويدي خوب بگيرم
چيز ديگه اي غير از اين دو مدل پيشنهاد دارين؟؟
فقط سامسونگ و هواوي نباشه

ممنون

سلام
اگه برات سایز صفه مهم نیس بهترین گوشی اندروید الان نوت3 مدل 9005 هست.بهترین گزینس.رم3 داره.قلم داره و کلی امکانات دیگه...
بین این دوتا من زد1 رو میپسندم.بدنه خوب/دوربین با لنز خوب/پردازنده قوی. ...
جی 2 16 گیگ الان قیمتش خوبه ولی 32 گیگ متاسفانه قیمت کاذب داره و پیشنهاد نمیکنم

davidmajdi
19-12-2013, 12:58
سلام.مخلص دوستان موبایلستانی.
من خودمو با بلدوزر تکون بدم و از بابام پول بگیرم و مامانم هم کمکم کنه میتونم 390 تومن پول جور کنم.
الان هم نظرم رو glx sky dual core که مشخصاتش خیلی خوبن.احتیاج من هم بیشتر به یک صفحه بزرگ و اندروید
نرم افزار های سبک مثل وایبر ویچت دیکشنری اگری بردز و ... تو این مایعا.لطفا راهنماییم کنید
خدا وکیلی فقط جواب ندید glx ایرانیه و اشغاله ... که الان دو ساعته تو اینترنت دارم سرچ میکنم دو کلوم حرف درست حسابی
واسه glx پیدا نکردم.
راستی 1000 تومن هم نمیتونم بیشتر از 390 بدم باز نگید اگه پولتو بیشتر کنی و .. .. این حرفا
فداتون
اگر هم که زود پاسخ بدید که دعاتون میکنم(دعا مشهدیا ردخور نداره :)

sushian
19-12-2013, 14:04
سلام
اگه برات سایز صفه مهم نیس بهترین گوشی اندروید الان نوت3 مدل 9005 هست.بهترین گزینس.رم3 داره.قلم داره و کلی امکانات دیگه...
بین این دوتا من زد1 رو میپسندم.بدنه خوب/دوربین با لنز خوب/پردازنده قوی. ...
جی 2 16 گیگ الان قیمتش خوبه ولی 32 گیگ متاسفانه قیمت کاذب داره و پیشنهاد نمیکنم

سامسونگ اصلاً نميخوام
از بين ال جي و سوني و اچ تي سي يه مدل خوب ميخوام

reza0421
19-12-2013, 15:57
سلام.مخلص دوستان موبایلستانی.
من خودمو با بلدوزر تکون بدم و از بابام پول بگیرم و مامانم هم کمکم کنه میتونم 390 تومن پول جور کنم.
الان هم نظرم رو glx sky dual core که مشخصاتش خیلی خوبن.احتیاج من هم بیشتر به یک صفحه بزرگ و اندروید
نرم افزار های سبک مثل وایبر ویچت دیکشنری اگری بردز و ... تو این مایعا.لطفا راهنماییم کنید
خدا وکیلی فقط جواب ندید glx ایرانیه و اشغاله ... که الان دو ساعته تو اینترنت دارم سرچ میکنم دو کلوم حرف درست حسابی
واسه glx پیدا نکردم.
راستی 1000 تومن هم نمیتونم بیشتر از 390 بدم باز نگید اگه پولتو بیشتر کنی و .. .. این حرفا
فداتون
اگر هم که زود پاسخ بدید که دعاتون میکنم(دعا مشهدیا ردخور نداره :)
سلام عزیزم.با توجه به بودجت دو تا مدل هست که خوبه .اولی سامسونگ گالاکسی یانگ.دومی هواوی y300
هواوی صفه نمایش4 اینچ (بزرگتر داره)دوربین 5 بهتری داره.باتری خوبی داره.اندروید4.1.رم خور .همه چیش خوبه
تنها چیزی که یانگ برتری داره رم768 هست که از هواوی بیشتره(512)
درکل با این انتظارات من هواوی y300رو پیشنهاد میدم
از بودجتم کمتره:dn:
درمورد جی ال ایکسم بگم که نگم بد نیس.اما این مدل بهتر از اونه
محتاج دعاتیم عزیز:as:

سامسونگ اصلاً نميخوام

بودجت مهم نیس؟
اگه دوربینم زیاد مهم نیس من قطعا باترفلای اس رو پیشنهاد میدم.کیفیت صفه نمایش عالی.ساخت عالی.سخت افزار عالی.شیک و زیبا.وسنس که روونه و بیتس از برتری هاشه

sushian
19-12-2013, 18:06
بودجت مهم نیس؟
اگه دوربینم زیاد مهم نیس من قطعا باترفلای اس رو پیشنهاد میدم.کیفیت صفه نمایش عالی.ساخت عالی.سخت افزار عالی.شیک و زیبا.وسنس که روونه و بیتس از برتری هاشه

پولش مهم نيست
يعني باترفلاي از نظر سخت افزاري از جي٢ هم بهتره ؟؟

supermax1
19-12-2013, 18:10
سامسونگ اصلاً نميخوام

داداش 100% سونیz1
اندروید 4.3 هم چند روزه براش اومده فوق العاده شده

reza0421
19-12-2013, 19:03
پولش مهم نيست
يعني باترفلاي از نظر سخت افزاري از جي٢ هم بهتره ؟؟

اگه روون بودن بگی واقعا سنس خیلی روون تر و کم لگ تر از کاربرای دیگست.برای همین باترفلای اس رو پیشنهاد دادم.
اما اگه دنبال سخت افزار قوی تر باشی زد 1 رو بخر که سرترین سخت افزار رو داره.
جی2 هم گوشی خوبیه .اما 32 گیگ باید بخری که یه ذره گرونه.و اینکه بدنش مثله زد1 مقاوم نیست.
در کل فک کنم برات زد 1 مناسبتر باشه که دنبال آخرین مدل سخت افزاری:dn:

HaYaLeT
19-12-2013, 19:53
سلام دوستان
من اول میخواستم گوشی xperia sp رو بخرم ولی بودجم رفت بالا :دی
خواهشا یه گوشی تا سقف قیمت یک و صد بهم معرفی کنید
خودم s iii و ZR و nexus 4 رو در نظر گرفتم ولی هر کدوم یه ایراداتی دارن که تو ذوقم میزنن ( البته اینارو تو بعضی سایتا دیدم و منتظر نظر شما هستم )

حافظه رم s iii که که نسبت به دوتای قبلی کمتره، تا چند سالی که میخوام گوشی رو نگه دارم جوابگو هستن به نظرتون ؟ و اینکه تو بعضی انجمن ها خوندم زیاد داغ میکنه ؟
nexus 4 که کارت حافظه نمیخوره و باتریش مثل اینکه ضعیفه و در آخر ZR هست که علاقه شدیدی بهش دارم ولی تو یکی از سایت ها نظر بعضی از دوستانو که خوندم ترسیدم از خرید این گوشی مثلا یه عده گفتن وای فای گوشی خاموش میشه و مشکل سخت افزاریه و یه عده هم از تاچ گوشی ایراد گرفتن

آیا گوشی دیگه ای هم تو این قیمت میتونم پیدا کنم و اینکه از بین سه تای بالایی کدومو ترجیح میدین ؟

در ضمن نظرتون درباره optimus g چیه ؟ ایرادی خاصی نداره ؟

پیشاپیش ممنون

farzad3620
19-12-2013, 20:01
سلام

نهایتا تا 650 گوشی ویندوزفون یا اندروید چی بگیرم؟؟ HTC 8X خوبه ؟ جنس بدنه اش چطوره ؟ جنس بدنه ش مرددم کرده!

امروز توو علاالدین دنبال رنگ آبیش بودم خیلی کمیابه طبقات بالا که نداشتن طبقه همکفم کمتر از 700 پیدا نمیشه تازه اونم نمیدن!!!
فقط یه آبی پیدا کردم پشت ویترینی بود ظاهرش نشون میداد که استفاده نشده ولی قیمتش مناسب بود میگفت 620 گفت فقط همینو دارم آخرش 620 میداد اما نگرفتم . به نظر شما درسته برم بگیرمش؟

sushian
19-12-2013, 20:57
اگه روون بودن بگی واقعا سنس خیلی روون تر و کم لگ تر از کاربرای دیگست.برای همین باترفلای اس رو پیشنهاد دادم.
اما اگه دنبال سخت افزار قوی تر باشی زد 1 رو بخر که سرترین سخت افزار رو داره.
جی2 هم گوشی خوبیه .اما 32 گیگ باید بخری که یه ذره گرونه.و اینکه بدنش مثله زد1 مقاوم نیست.
در کل فک کنم برات زد 1 مناسبتر باشه که دنبال آخرین مدل سخت افزاری:dn:

در كل به نظر شما فروختن آيفون ٥ اس و گوشي آندرويدي گرفتن كار درستيه ؟؟

reza0421
19-12-2013, 21:01
سلام دوستان
من اول میخواستم گوشی xperia sp رو بخرم ولی بودجم رفت بالا :دی
خواهشا یه گوشی تا سقف قیمت یک و صد بهم معرفی کنید
خودم s iii و ZR و nexus 4 رو در نظر گرفتم ولی هر کدوم یه ایراداتی دارن که تو ذوقم میزنن ( البته اینارو تو بعضی سایتا دیدم و منتظر نظر شما هستم )

حافظه رم s iii که که نسبت به دوتای قبلی کمتره، تا چند سالی که میخوام گوشی رو نگه دارم جوابگو هستن به نظرتون ؟ و اینکه تو بعضی انجمن ها خوندم زیاد داغ میکنه ؟
nexus 4 که کارت حافظه نمیخوره و باتریش مثل اینکه ضعیفه و در آخر ZR هست که علاقه شدیدی بهش دارم ولی تو یکی از سایت ها نظر بعضی از دوستانو که خوندم ترسیدم از خرید این گوشی مثلا یه عده گفتن وای فای گوشی خاموش میشه و مشکل سخت افزاریه و یه عده هم از تاچ گوشی ایراد گرفتن

آیا گوشی دیگه ای هم تو این قیمت میتونم پیدا کنم و اینکه از بین سه تای بالایی کدومو ترجیح میدین ؟

در ضمن نظرتون درباره optimus g چیه ؟ ایرادی خاصی نداره ؟

پیشاپیش ممنون
من دیگه راجب همش توضیح ندم.ولی مطمئن باش بین اینا اپتیموس جی خیلی خوبه.فقط ساپورت نکسوس4 بهتر از اپیموس جی هست.
برای اپتیموس جی4.4هم میاد.
دوربین خوب و شیک و سخت افزار عالی و ....
در کل پیشنهاد من همین گوشیه/به قول خودت هر گوشیه یه گزارش خرابی چیزی داره.ولی برا این گوشی هیچ ایرادی ندیدم به شخصه

mohseen99
20-12-2013, 10:46
دوستان من بین دو گوشی آیفون 5 اس و سونی z1 گیر کردم شما کدومو پیشنهاد میکنید میشه دلیلتون رو هم بگید با تشکر

reza0421
20-12-2013, 11:40
دوستان من بین دو گوشی آیفون 5 اس و سونی z1 گیر کردم شما کدومو پیشنهاد میکنید میشه دلیلتون رو هم بگید با تشکر
سلام.دوست من شما این انتخاب رو باید با سلیقه خودت پیش ببری/اول سیستم عامل رو انتخاب کن...ببین گوشی جمو جور میخوای یا صفحه بزرگ؟انتظاراتت چیه؟

در كل به نظر شما فروختن آيفون ٥ اس و گوشي آندرويدي گرفتن كار درستيه ؟؟

واالا اینو با خودت بگو .چون هر کس یه عقیده ای داره.بعضیا میگن ایفون کار کنی نباید اندروید بخری چون هیچ گوشی اندرویدی روون بودن ios رو نداره
ولی بعضیا هم میفروشن و حالشو میبرن چون صفه نمایش بزرگ و نامحدود بودن امکانات اندروید چششونو میگیره و اینو بیشتر میپسندن.
از نظر من صبر کن گالاکسی اس5 معرفی بشه بعد تصمیم بگیر...
اما قبلش مشخص کن اندروید میخوای یا نه..
از اول با ios بودی?

2garin
20-12-2013, 11:46
سلام دوستان تا ۱۱۰۰ یا ۱۱۵۰ شما چه موبایلی پیش نهاد میکنین؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنین مرسی پیشاپیش

sushian
20-12-2013, 12:06
واالا اینو با خودت بگو .چون هر کس یه عقیده ای داره.بعضیا میگن ایفون کار کنی نباید اندروید بخری چون هیچ گوشی اندرویدی روون بودن ios رو نداره
ولی بعضیا هم میفروشن و حالشو میبرن چون صفه نمایش بزرگ و نامحدود بودن امکانات اندروید چششونو میگیره و اینو بیشتر میپسندن.
از نظر من صبر کن گالاکسی اس5 معرفی بشه بعد تصمیم بگیر...
اما قبلش مشخص کن اندروید میخوای یا نه..
از اول با ios بودی?

آندرويد هم داشتم قبلاً ولي الان مدت زيادي هست كه آيفون دارم، همه گوشيهاي آيفون رو هم هر موقع اومده گرفتم.
الان نميدونم برم سمت آندرويد يا نه
البته سامسونگ هم اصلاً نميخوام

atish6969
20-12-2013, 12:22
سلام دوستان من یه گوشی میخوام در حدود 570از خانواده گلکسی که گارانتی خوبی هم براش پیدا بشه دوستم ace 3 رو پیشنهاد داده که گارانتی نداره !ولی گوشی خوبیه خیلیا میگن گارانتی فایده ای نداره و بعضیام میگن مهمه!من واقعا گیج شدم!لطفا راهنماییم کنید ممنون :bn:

farzad3620
20-12-2013, 12:47
نهایتا تا 650 گوشی ویندوزفون یا اندروید چی بگیرم؟؟ HTC 8X خوبه ؟ جنس بدنه اش چطوره ؟ جنس بدنه ش مرددم کرده!

reza0421
20-12-2013, 13:12
سلام دوستان تا ۱۱۰۰ یا ۱۱۵۰ شما چه موبایلی پیش نهاد میکنین؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنین مرسی پیشاپیش
انتظاراتت چیه؟در کل من اپتیموس جی رو پیشنهاد میدم
چهار هسته ای قوی
دوربین13
شیک
و..

آندرويد هم داشتم قبلاً ولي الان مدت زيادي هست كه آيفون دارم، همه گوشيهاي آيفون رو هم هر موقع اومده گرفتم.
الان نميدونم برم سمت آندرويد يا نه
البته سامسونگ هم اصلاً نميخوام

والا شایعه ش هست اس5 بدنه خوبی داره (فلزی) حالا صب کن ببین چی پیش میاد.سامسونگ چرا نه؟گوشی هایی میزنه که امکاناتش خیلی خوبه ها :)
بنظرم برو بازار با چنتا از گوشیای شاخ اندروید کار کن ببین خوشت میاد یا نه.تا بتونی انتخاب کنی

سلام دوستان من یه گوشی میخوام در حدود 570از خانواده گلکسی که گارانتی خوبی هم براش پیدا بشه دوستم ace 3 رو پیشنهاد داده که گارانتی نداره !ولی گوشی خوبیه خیلیا میگن گارانتی فایده ای نداره و بعضیام میگن مهمه!من واقعا گیج شدم!لطفا راهنماییم کنید ممنون :bn:
سلام دوست من.والا گارانتی شامل خیلی چیزا نمیشه برا همین میگن به درد نمیخوره.نسبت به پولی که میدی...
اکثر گوشیای میان رده هم فک کنم گارانتی ندارن.شما برو از جای مطمئن خرید کن.موقع خرید تست کن همه چیو.زیاد فکر گارانتیش نباشه/تو این حدود گوشی ace3 پیشنهاد میدم منم...البته چون میگی از سامی...

سلام.والا از مدلی که گفتی خبر ندارم چطوریه برا همین نظر نمیدم ببخشید..اما از بین لومیا ها لومیا620 تو این بازه گوشی خوبیه یه نگاه بهش بنداز

2garin
20-12-2013, 14:24

انتظاراتم صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ تا موقعی که اس ۵ سامی بیاد و بگیرم

farzad3620
20-12-2013, 14:43
بین این سه مدل کدوم بهتره ؟ لومیا 820 - 720 - 625
چون تقریبا تو یه رنج قیمت هستن

کدوم رنگش بهتره؟ غیر از سلیقه واقعا کدوم رنگش طرفدار بیشتری داره؟

atish6969
20-12-2013, 16:06
سلام دوست من.والا گارانتی شامل خیلی چیزا نمیشه برا همین میگن به درد نمیخوره.نسبت به پولی که میدی...
اکثر گوشیای میان رده هم فک کنم گارانتی ندارن.شما برو از جای مطمئن خرید کن.موقع خرید تست کن همه چیو.زیاد فکر گارانتیش نباشه/تو این حدود گوشی ace3 پیشنهاد میدم منم...البته چون میگی از سامی...

ممنون دوست عزیز اگر توی بقیه مدلا هم بخوام چی رو پیشنهاد میدید؟

reza0421
20-12-2013, 16:19
انتظاراتم صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ تا موقعی که اس ۵ سامی بیاد و بگیرم
دوتا گوشی هست یکی اس3 و یکی اپتیموس جی که گفتم...از نظر سخت افزار و همه چی اپتیموس سرتره.اما صفه نمایش اس 3 بهتره در نشون دادن رنگها که غلیظ نشون میده(البته سلیقه ایه )
نظر من همون اپتیموسه..شیک تره به نظرم..خوش دست تره

820
دوربین8
رم1 که جزو برتری هاشه
تکنولوژی ClearBlack همانند لومیا 920
رنگ سلیقه ایه اما بیشتر زردش رو بورسه

ممنون دوست عزیز اگر توی بقیه مدلا هم بخوام چی رو پیشنهاد میدید؟
هواوی جی 525 هست...اما درکل منم پیشنهادم همین ایس3 هست.
اما اگه بتونی بودجتو کمی افزایش بدی در حد 80 تومن ..میتونی اس3 مینی بخری که سرتر از ایناست.دوربین خوب و سخت افزار بهتری داره

mohseen99
20-12-2013, 17:41
سیستم عامل زیاد فرقی نداره فقط میخوام برنامه های کاربری زیاد باشه براش بعد سرعتش خوب باشه و مقاوم باشه چون خیلی می خوام جابه جاش کنم بعد برای کارای اینترنتی بیشتر می خواهم صفحه هم زیاد مهم نیست بزرگ و کوچیکیش فقط کیفیتش خوب باشه

PARS M
20-12-2013, 18:24

به نظر من اگه زیاد اهل خوشگلی هستی و زیبایی گوشی برات مهمه 720 بگیر خیلی شیک و زیباست ولی رمش 512 هستش.
820 رمش 1 گیگ هست و سخت افزار بهتری داره ولی تو شیکی به 720 نمیرسه.

سری لومیا رنگ زردشون خیلی خوشگل و شیکه.

frantic_ms2003
20-12-2013, 21:31
درود بر مدیران و اعضا فروم
سوالی که دارم اینه که تا 2.5 فیکس چه گوشی پیشنهاد میکنید از همه لحاظ ok باشه اندروید یا آی ا اس فرقی نمیکنه بی زحمت از همه برندی اگر میشه معرفی کنید
ممنون

reza0421
20-12-2013, 22:03
سیستم عامل زیاد فرقی نداره فقط میخوام برنامه های کاربری زیاد باشه براش بعد سرعتش خوب باشه و مقاوم باشه چون خیلی می خوام جابه جاش کنم بعد برای کارای اینترنتی بیشتر می خواهم صفحه هم زیاد مهم نیست بزرگ و کوچیکیش فقط کیفیتش خوب باشه
والا چون یگی اینترنت میری من صفه نمایش بزرگ رو به صلاح میدونم.خدایی زیر 4.5اصلا اعصاب ادم داغغون میشه نت میره:4:
از مقاوم بودن 4اس بهتره
البته زد 1 هم خیلی مقاومه.ولی خب همشون وقتی از دستت بیوفته رو صفه نمایش داغون میشن.در غیر اینصورت هر دو گوشی واقعا مقاومن.پشتشون به زور خط میوفته توی ضربه ها
برنامه ای اپل بیشتر هست اما یه دردسر داره.اونم اینه که برای نصبش باید همش ایتونز داشته باشی و بریزی.اگه اهل اینور اونور رفتن باشی بهتره اندروید بگیری چون دردسرش کمتره.جلبریک و اینا نمیخواد بلوتوثش فعاله و محدودیتای اپل رو نداره

درود بر مدیران و اعضا فروم
سوالی که دارم اینه که تا 2.5 فیکس چه گوشی پیشنهاد میکنید از همه لحاظ ok باشه اندروید یا آی ا اس فرقی نمیکنه بی زحمت از همه برندی اگر میشه معرفی کنید
ممنون
سلام عزیز.خیلی کلی پرسیدی.انتظاراتت رو میگی؟
برترین گوشی اندرویدی رو بخوای الان 2 تومنه نوت3 مدل 9005
از ای او اس هم 5اس هست ...
از سیستم عامل چیا انتظار داری؟باهاشون کار کردی؟

thelastblack
20-12-2013, 23:01
سلام دوستان
من دنبال یه گوشی با باتری خیلی خوب هستم. 3g استفاده می‌کنم و الان که اکسپریا آرک اس دارم اگه استفاده کنم از گوشی یه روز هم دووم نمیاره.
تا ۱.۵ میلیون هم مشکلی ندارم، شایدم تا یکی دو ماه صبر کردم واسه خرید.
ولی در کل، می‌خوام باتری خوب داشته باشه، خوشگل باشه و واسه نت رفتن هم خوب باشه. البته بیشتر میل چک می‌کنم تا نت برم ولی خب، کارم تو نته!
راستی آهنگ هم گوش میدم.
کلا گوشی واسه من نت+موزیک هست. همدم منه، واسه همین می‌خوام یه بار که غذاش دادم یه دو روزی باهام بمونه! :دی
سیستم عامل هم برام مهم نیست. قیمت هم تا ۱.۵ گفتم، هرچی کمتر بهتر.
مرسی از همه

* honex *
21-12-2013, 00:11
سلام دوستان
من دنبال یه گوشی با باتری خیلی خوب هستم. 3g استفاده می‌کنم و الان که اکسپریا آرک اس دارم اگه استفاده کنم از گوشی یه روز هم دووم نمیاره.
تا ۱.۵ میلیون هم مشکلی ندارم، شایدم تا یکی دو ماه صبر کردم واسه خرید.
ولی در کل، می‌خوام باتری خوب داشته باشه، خوشگل باشه و واسه نت رفتن هم خوب باشه. البته بیشتر میل چک می‌کنم تا نت برم ولی خب، کارم تو نته!
راستی آهنگ هم گوش میدم.
کلا گوشی واسه من نت+موزیک هست. همدم منه، واسه همین می‌خوام یه بار که غذاش دادم یه دو روزی باهام بمونه! :دی
سیستم عامل هم برام مهم نیست. قیمت هم تا ۱.۵ گفتم، هرچی کمتر بهتر.
مرسی از همه

سلام عزیز
به نظر من جی پرو عالی هست
صفحه نمایش 5.5 اینچی و باکیفیت عالی داره که همونی هست که شما میخواید و برای ویدیو و وبگردی و همه چیز عالیه
باتری بسیار خوبی داره که تا 1 روز فکر میکنم دووم میارزه(با استفاده زیاد از اینترنت و موزیک)
پخش صدای بسیار خوبی داره و قدرتمند هست(صدای شفاف و رسایی داره)
شیک و خوش ساخت هم هست
و...

thelastblack
21-12-2013, 00:37
سلام عزیز
به نظر من جی پرو عالی هست
صفحه نمایش 5.5 اینچی و باکیفیت عالی داره که همونی هست که شما میخواید و برای ویدیو و وبگردی و همه چیز عالیه
باتری بسیار خوبی داره که تا 1 روز فکر میکنم دووم میارزه(با استفاده زیاد از اینترنت و موزیک)
پخش صدای بسیار خوبی داره و قدرتمند هست(صدای شفاف و رسایی داره)
شیک و خوش ساخت هم هست
و...

خوب بود. ممنون
این one max تو ایران اومده؟ چنده؟ تو gsmarena که باتریش گل کاشته!

yahya-m
21-12-2013, 01:00
سلام
من میخام گوشی هوآوی p6 بگیرم
میخام بدونم قدرتش تو اجرای بازیا چجوریه
ممنون میشم راهنماییم کنین

PARS M
21-12-2013, 08:53
سلام

گوشی بسیار خوبیه اما به نظر من برای بازی گوشی انتخاب کنید که پردازنده گرافیکسش قوی باشه
بودجعه شما چقذره؟

Dj.Cuber
21-12-2013, 10:24
سلام

سلام.
من دیروز این گوشیو دستم گرفتم و باهاش کار کردم. پردازندش بگیر نگیر داره. بعضی بازیهارو مث N4S خیلی عالی اجرا میکنه ولی ممکنه تو تمپل ران کم بیاره !
اگه بودجتونو میتونید بیشتر کنید برید سراغ گوشی هایی که پردازنده شناخته شده تر و کارآزموده تری دارن.
از لحاظ رابط کاربری من اصلا نپسندیدم. کیفیت صفحشم که اصلا جالب نیست.

thelastblack
21-12-2013, 11:39
لومیا ۵۲۰ چطوره واسه یه خانم؟ فارسی میشه؟
حدود این گوشی، چه گزینه‌هایی دارم واسه یه خانم؟ حتما فارسی بشه (خود گوشی) و کارکردن باهاش ساده باشه.

Nima_rad2010
21-12-2013, 15:01
لومیا ۵۲۰ چطوره واسه یه خانم؟ فارسی میشه؟
حدود این گوشی، چه گزینه‌هایی دارم واسه یه خانم؟ حتما فارسی بشه (خود گوشی) و کارکردن باهاش ساده باشه.

تو رنج قیمت خودش گوشیه خوبیه اما ویندوز فون واسه یه خانوم به نظر من چندان منطقی به نظر نمیاد وینفون ماله حرفه ای ها هستش که راحت برنامه بریزن باهاش ور برن میتونه یه اندرویدی خوب مثه htc one v بگیرین..سخت افزار مناسب..خوش دست و باکلاس..دوربین خوب..

mohsen_mr68
21-12-2013, 15:12
11

sepehrsaffari
21-12-2013, 21:53
سلام دوستان .یه گوشی دو سیمکارته میخوام و نهایت بودجم 600 تومن
میخوام دوربینش در حد مطلوب باشه.رمش یک باشه.سیستم آندروید. تو وصل شدن به gprs مشکلی نداشته باشه چون شنیدم میگن دو سیمکارته ها gprs شون خوب جواب نمیده!

thelastblack
21-12-2013, 22:10
تو رنج قیمت خودش گوشیه خوبیه اما ویندوز فون واسه یه خانوم به نظر من چندان منطقی به نظر نمیاد وینفون ماله حرفه ای ها هستش که راحت برنامه بریزن باهاش ور برن میتونه یه اندرویدی خوب مثه htc one v بگیرین..سخت افزار مناسب..خوش دست و باکلاس..دوربین خوب..

حتی در حد زنگ و اس ام اس؟
من خودم اندروید دارم و به نظرم واسه زنگ و اس ام اس یه خانم یکم پیچیده هست. وینفون ساده تر به نظر میاد، خصوصا با منوی فارسی و نوشته‌های درشتش.

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk

Nima_rad2010
21-12-2013, 22:20
حتی در حد زنگ و اس ام اس؟
من خودم اندروید دارم و به نظرم واسه زنگ و اس ام اس یه خانم یکم پیچیده هست. وینفون ساده تر به نظر میاد، خصوصا با منوی فارسی و نوشته‌های درشتش.

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk

از اون لحاظ آره مشکلی ایجاد نمیکنه اتفاقا رنگ 1ورتی و زردش خیلی خوب و خوشگله

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

hesam.ah
22-12-2013, 14:44
سلام بچه ها...
من قصد خرید یه گوشی دارم که دوربین خوبی داشته باشه...
زیبایی داشته باشه...بعنوان مثال هیچ وقت بنده ال جی رو بعنوان یه گوشیه با کلاس و شیک قبول ندارم...{البته تو رنج قیمتی 750}
جز دوربین کارهای دیگه از گوشی نمیکشم و بازی هم هیچ وقت تا حالا بازی های دیتا دار رو گوشیم نداشتم...اهلش نیست!
صفحه نمایش هرچی بزرگتر بهتر...از sp سونی هم خوشم نیومد دیروز تو علاءالدین باهاش کار کردم...
حدالاقل صفحه نمایش 4.5 به بالا باشه...
ترجیحا دسته دوم میخوام بگیرم که افت قیمتشو کرده باشه...{گوشی هایی که میگیرم مهلت تست دارن و خیالم راحته}
بنظرتون تو رنج 750 تا 780 اینا چی بگیرم که نیاز هامو بر اورده کنه؟؟؟
ترجیحا بازی های نیمه سنگین رو هم بکشه...شاید گول خودم بازی هم کردم باهاش...
ممنون میشم راهنماییم کنید به خدا 2 هفتست دارم میگردم و کاملا گیج شدم...
یه مدل g700 هواوی دیدم که 2 سیم بود که به کارم نمیومد و چینی بود که از جنس چینی بیزارم و زیبا هم نبود....
one x دیدم که دوربینش میگن خوب نیست و مشگلات زیاد داره...
lg optimus 4X hd دیدم که اینم رو برندش مردد هستم...وگرنه میگن همچیش خوب تقریبا...
از طرفی هم 100 تومن بزارم رو پولم گزینه های خیلی بهتری هست اما نمیخوام زیاد واسه گوشی پول خرج کنم...
ترجیحا فروش گوشی هم راحت باشه یعنی بازار خریدش داغ باشه....
ممنونم

nima1221
22-12-2013, 16:04
با سلام
بنده قصد خرید گوشی دارم بودجه هم 1 میلیون تومان هست چی پیشنهاد میدین؟

Dj.Cuber
22-12-2013, 16:48
با سلام

ملاک ها معیارهاتون چیه ؟

s4 mini - xperia zr - Huawei P6 - optimus G - s III - one XL - nexus 4

همه اینا تو رنج قیمیتی شما هستن و گوشیای خوبین. باید بگین معیارتون در انتخاب چیه تا بشه بهتر کمک کرد

nima1221
22-12-2013, 20:45
ملاک ها معیارهاتون چیه ؟

s4 mini - xperia zr - Huawei P6 - optimus G - s III - one XL - nexus 4

همه اینا تو رنج قیمیتی شما هستن و گوشیای خوبین. باید بگین معیارتون در انتخاب چیه تا بشه بهتر کمک کرد
اول تشکر از بابت پاسخ
من خودم نظرم اس 4 مینی،نظرتون راجب s4 mini چیه؟خوبه؟
دوست دارم همه جور خوب باشه یا حذاقل نسبت به بقیه!دوربین هم یکی از ملاکامه

yadham
23-12-2013, 00:03
دوستان من میخام گوشی دو سیم کارته بگیرم ولی خیلی به سامسونگ s4 گلکسی علاقه دارم

آیا مثل همین مدل گوشی دو سیم کارته هست ؟

قیمت تا 1،500 مشکلی نیست فقط میخام مثل S4 باشه

MEHRDAD.B
23-12-2013, 01:52

سلام
سامسونگ که تو رنج بالا گوشی دوسیم نداره تا جایی که من اطلاع دارم بهترین دو سیم سامسونگ اس 4 مینی هستش تو رنج بالا
اما اچ تی سی هم تو رنج 1,500 , Desire 700 dual sim رو داره
دو سیم کارته , کیفیت ساختش خوبه , از نظر سخت افزار با s4 نمیرسه , رابطه کاربریش (UI) از سامسونگ بهتره تقریبا

reza0421
23-12-2013, 02:15

سلام عزیز.نه اس4 مدل دو سیم نداره.به نظر من بیخیال دو سیم بودن شو باتری خور دارن.حیفه اینهمه پول بدی همش مشکل باتری داشته باشی.اس4 بخر با یه گوشی 50 تومنی.

سلام بچه ها...
من قصد خرید یه گوشی دارم که دوربین خوبی داشته باشه...
زیبایی داشته باشه...بعنوان مثال هیچ وقت بنده ال جی رو بعنوان یه گوشیه با کلاس و شیک قبول ندارم...{البته تو رنج قیمتی 750}
جز دوربین کارهای دیگه از گوشی نمیکشم و بازی هم هیچ وقت تا حالا بازی های دیتا دار رو گوشیم نداشتم...اهلش نیست!
صفحه نمایش هرچی بزرگتر بهتر...از sp سونی هم خوشم نیومد دیروز تو علاءالدین باهاش کار کردم...
حدالاقل صفحه نمایش 4.5 به بالا باشه...
ترجیحا دسته دوم میخوام بگیرم که افت قیمتشو کرده باشه...{گوشی هایی که میگیرم مهلت تست دارن و خیالم راحته}
بنظرتون تو رنج 750 تا 780 اینا چی بگیرم که نیاز هامو بر اورده کنه؟؟؟
ترجیحا بازی های نیمه سنگین رو هم بکشه...شاید گول خودم بازی هم کردم باهاش...
ممنون میشم راهنماییم کنید به خدا 2 هفتست دارم میگردم و کاملا گیج شدم...
یه مدل g700 هواوی دیدم که 2 سیم بود که به کارم نمیومد و چینی بود که از جنس چینی بیزارم و زیبا هم نبود....
one x دیدم که دوربینش میگن خوب نیست و مشگلات زیاد داره...
lg optimus 4X hd دیدم که اینم رو برندش مردد هستم...وگرنه میگن همچیش خوب تقریبا...
از طرفی هم 100 تومن بزارم رو پولم گزینه های خیلی بهتری هست اما نمیخوام زیاد واسه گوشی پول خرج کنم...
ترجیحا فروش گوشی هم راحت باشه یعنی بازار خریدش داغ باشه....
ممنونم
سلام عزیز.اگه صد بزاری رو بودجت بهتر میشه و گوشیای بهتری میتونی بخری.
مثله اپتیموس حی...فقط چون بهه ال جی علاقه نداری میزارمش کنار
میتونی نکسوس4 بخری که خرید و فروشش هم خوبه
میتونی اس4 مینی بخری که خرید فروشش.دوربینش .سخت افزارش مناسبه.صفه نمایش خوبی داره
از هواوی هم میتونی پی6 بخری که گوشی خوبیه
من بجای تو بودم اپتیموس جی یا اس4 مینی میخریدم.یاعلی

با سلام

سلام داداش.اس4 مینی و اگه یکم بودجتو افزایش بدی اپتیموس جی گوشی خیلی خوبی هستن
اگه عکاسی در شب برات مهمه سامسونگ بگیر چون اپتیموس یه ذره نویز عکسش توی شب بیشتره.
اگه سخت افزار قوی تر میخوای اپتیموس جی بدون شک

rasool122
23-12-2013, 18:09
سلام
میخواستم سوال کنم افرادی که گوشی Galaxy S Advance دارند، نظرشون در مورد این گوشی چیه؟
من این ور و اون ور خیلی خوندم که با اندروید 4.1.2 خیلی هنگ میکنه و ورژن بالاتر هم براش نمیاد.
کلا اگر بخوام بخرم شما نظرتون چیه؟

ممنون

Hosein WM
23-12-2013, 20:28
درود بر دوستان عزیزم،امیدوارم خوب و سرحال باشید
من مدت 5 سال هست که گوشی I8000 یا Omnia II رو دارم،توی این مدت واقعا من رو راضی نگه داشته و خیلی ایده آل بوده واسم
الان قصدم اینه که گوشیم رو عوض کنم،نظر خودم روی Mate , P6 یا G700 هست.
البته با درنظر گرفتن اینکه Huawei توی تولید اسمارت فون نوپاهست نمیدونم انتخاب گوشی ازین برند کار درستی هست یا نه
ممنون میشم از دوستانی که کار کردن با این دو تا گوشی نظراتشون و معایب و نقاط ضعف همینطور بازدهی و کیفیت گوشی رو برای من بازگو کنن.
سپاسگزارم.

yahya-m
24-12-2013, 01:01
حدود یک میلیون.از مزایایی که تو p6 دیدم اینه که به 4.4 آپ میشه و از OTG به زاحتی پشتیبانی میکنه فقط در مورد پردازندش شک دارم.با تسترش هم کار کردم خیلی خوشم اومد ازش

yahya-m
24-12-2013, 01:02
گوشی بسیار خوبیه اما به نظر من برای بازی گوشی انتخاب کنید که پردازنده گرافیکسش قوی باشه
بودجعه شما چقذره؟

حدود یک میلیون.از مزایایی که تو p6 دیدم اینه که به 4.4 آپ میشه و از OTG به زاحتی پشتیبانی میکنه فقط در مورد پردازندش شک دارم.با تسترش هم کار کردم خیلی خوشم اومد ازش

mohabad
24-12-2013, 10:00
سلام خدمت دوستای گلم.
من یهi9300 galaxy s3 دارم دیروز که رفتم بازار موبایل دیدم یکی از دوستام گوشی huawei g700 خریده نگاه به دوربین ایناش کردم دیدم همه چیزش عالیه تازه رم گوشی هم 2 بود . خریده بود 650 نوش
به نظر شما ارزش داره با این گوشی معامله کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

mohabad
24-12-2013, 11:01
سلام خدمت دوستای گلم.
من یهi9300 galaxy s3 دارم دیروز که رفتم بازار موبایل دیدم یکی از دوستام گوشی huawei g700 خریده نگاه به دوربین ایناش کردم دیدم همه چیزش عالیه تازه رم گوشی هم 2 بود . خریده بود 650 نوش

یعنی کسی نیست جواب بده؟

* honex *
24-12-2013, 11:35
سلام خدمت دوستای گلم.

سلام عزیز
این گوشی خوبه و به قول خودتون همه چیزش عالیه
به نظر من تعویض نکنید
یا اگر هم میخواید تعویض کنید با یه گوشی سطح بالاتر عوض کنید
اس3 خیلی گوشی خوبیه و نظر من اینه با گوشی سطح بالاتر عوض کنید

mohabad
24-12-2013, 11:53
من تنها مشکلی که با i9300 دارم اینه که رمش 1 هست

MEHRDAD.B
24-12-2013, 12:13
سلام
میخواستم سوال کنم افرادی که گوشی Galaxy S Advance دارند، نظرشون در مورد این گوشی چیه؟
من این ور و اون ور خیلی خوندم که با اندروید 4.1.2 خیلی هنگ میکنه و ورژن بالاتر هم براش نمیاد.
کلا اگر بخوام بخرم شما نظرتون چیه؟

ممنون
من یکی از دوستام ادونس داشت کمی باهاش کار کردم ٬ گوشی خوبیه چه از نظر بدنه و سخت افزار و صفحه نمایش و... رو آندروید 4.2.2 کمی لگ داشت
من زیاد خوشم نیومد ازش ٬ ولی درکل تو رنج قیمت خودش خیلی گوشیه خوبیه

Hosein WM
24-12-2013, 13:56
درود بر دوستان عزیزم،امیدوارم خوب و سرحال باشید
من مدت 5 سال هست که گوشی I8000 یا Omnia II رو دارم،توی این مدت واقعا من رو راضی نگه داشته و خیلی ایده آل بوده واسم
الان قصدم اینه که گوشیم رو عوض کنم،نظر خودم روی Mate , P6 یا G700 هست.
البته با درنظر گرفتن اینکه Huawei توی تولید اسمارت فون نوپاهست نمیدونم انتخاب گوشی ازین برند کار درستی هست یا نه
ممنون میشم از دوستانی که کار کردن با این دو تا گوشی نظراتشون و معایب و نقاط ضعف همینطور بازدهی و کیفیت گوشی رو برای من بازگو کنن.
سپاسگزارم.

دوستان محترم کسی نیست بتونه من رو راهنمایی کنه؟!
من شنیده بودم محصولات Huawei کلا هم گوشی هاش هم تبلت هاش چیپ گرافیک و پردازندش بسیار
بهم نزدیکه و ممکنه بخاطر ضربه خوردن گوشی رو دچار مشکل کنه،آیا همچین چیزی صحت داره؟!

saeed joon
24-12-2013, 16:49
با سلام
بنده می خوام گوشی درحد 1100000 تومان بخرم
خیلی تحقیق کردم ولی به نتیجه مطلوب نرسیدم
از گالاکسی اس3 خوشم میاد ولی ایرادش اینه که رمش 1 هست
نزدیک به همین قیمت گوشی های هوآوی هست با مشخصات بالاتر و قیمت کمتر ولی چون مارک درست حسابی نیست بهش شک دارم
آیا شما هوآوی رو توصیه می کنید؟
و سوال آخر اینکه از بین گوشی های i9300 و lg optimus ge975 یا lg optimus ge970 کدوم رو شما پیشنهاد می کنید؟

keyvanafshar
24-12-2013, 17:49
سلام بهترین گوشی تا 430 تومن لطفا معرفی کنید
ممنون میشم

babak316i
25-12-2013, 00:43
سلام گوشی دو سیم کارته میخوام که بعد تحقیق به HTC desire 600 dual sim رسیدم با توجه به اینکه مشکیش گارانتی نداره چند تا سوال دارم
1-یکی اینکه موقع خرید پلمب جعبه چجوریه؟ اصلن پلمب اصل شرکتی داره؟
2-چه قسمتهایی رو تست کنم موقع خرید؟
3-چند روز مهلت تست بگیرم از فروشنده؟
4- بیمه هم بکنم؟ فروشنده میگه گارانتی نداره ولی بیمه میکنیم
5- لوازم جانبی مورد نیاز چی هستن؟ مثلن صفحه ضد خش میخواد حتمن؟ اگه آره اصل و فرع داره اونم؟ و به تاچش اسیب نمیزنه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان پیشاپیش تشکر

vahid_civil
25-12-2013, 12:55
گوشی نو حدود 700 تومن . آندروید - صفحه نمایش حدود 4 اینچ یا بیشتر. بقیه چیزاش مهم نیست !
سونی نباشه .
سامسونگ مینی 3 خوبه یا چیز بهتری هم هست ؟

PARS M
25-12-2013, 19:25
یعنی کسی نیست جواب بده؟
دوست من مشخصات روی کاغذ رو زیاد جدی نگیر مخصوصا مارک هواوی من نمیگم گوشیه بدیه ولی اس3 کلا بازدهی سخت افزاریش خیلی بهتره و پشتیبانی و ساپورتش هم بهتره.

با سلام
بنده می خوام گوشی درحد 1100000 تومان بخرم
خیلی تحقیق کردم ولی به نتیجه مطلوب نرسیدم
از گالاکسی اس3 خوشم میاد ولی ایرادش اینه که رمش 1 هست
نزدیک به همین قیمت گوشی های هوآوی هست با مشخصات بالاتر و قیمت کمتر ولی چون مارک درست حسابی نیست بهش شک دارم
آیا شما هوآوی رو توصیه می کنید؟
و سوال آخر اینکه از بین گوشی های i9300 و lg optimus ge975 یا lg optimus ge970 کدوم رو شما پیشنهاد می کنید؟
شما نکسوس 4 هم میتونی بگیری رم 2 گیگ داره و سخت افزار قوی و پشتیبانی خوب از سمت گوگل.

سلام بهترین گوشی تا 430 تومن لطفا معرفی کنید
ممنون میشم
هواوی جی510

دو هسته ای
صفحه نمایش 4.5 اینچ با کیفیت
دوربین 5
صدای خوب
قیمت بصرفه

سلام گوشی دو سیم کارته میخوام که بعد تحقیق به HTC desire 600 dual sim رسیدم با توجه به اینکه مشکیش گارانتی نداره چند تا سوال دارم
1-یکی اینکه موقع خرید پلمب جعبه چجوریه؟ اصلن پلمب اصل شرکتی داره؟
2-چه قسمتهایی رو تست کنم موقع خرید؟
3-چند روز مهلت تست بگیرم از فروشنده؟
4- بیمه هم بکنم؟ فروشنده میگه گارانتی نداره ولی بیمه میکنیم
5- لوازم جانبی مورد نیاز چی هستن؟ مثلن صفحه ضد خش میخواد حتمن؟ اگه آره اصل و فرع داره اونم؟ و به تاچش اسیب نمیزنه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان پیشاپیش تشکر
دوست من جای این سوالها اینجا نیست شما به بخش گوشی های اچ تی سی مراجعه کنید.

گوشی نو حدود 700 تومن . آندروید - صفحه نمایش حدود 4 اینچ یا بیشتر. بقیه چیزاش مهم نیست !
سونی نباشه .
سامسونگ مینی 3 خوبه یا چیز بهتری هم هست ؟
پیشنهاد من اکسپریا ال هستش.
دو هسته ای
پردازنده گرافیکی خوب
رم 1 گیگ
صفحه نمایش 4.3
دوربین 8
شیک
اندروید 4.1

alirhb1370
25-12-2013, 19:31
سلام
میخوام گوشی بگیرم تو رنج حدودا 600 تومن

من خودم چندتا گوشی مد نظرمه
اکسپریا ام...اکسپریا ال و سام سونگ گلکسی ایس 3
و از گروه ویندوز فون ها اچ تی سی ایکس 8

اینم بگم قبلش من گوشی سیمبیانی داشتم.نمیدونم کدوم سیستم عامل بهتره
اگه میشه معایب خیلی مهمشونم گفته بشه خیلی ممنون میشم.

Behzad-KING
25-12-2013, 20:47
دوستان من میخوام باترفلی رو بگیرم !
میخوام بدونم خوبه یا نه !؟
برنامه یکم زیاد نصب میکنم و روونی گوشی و هنگ نکنه و کند نشه برام خیلی مهمه !!
ممون

ALIreza :)
26-12-2013, 00:11
درود،دوستان بین آیفون ۵ و ۵ سی کدوم رو پیشنهاد میدین؟کانفیگ جفتشتون یکیه؟یه کوچولو راهنمایی کنید،چون اون هزینه که میخام بدم به آیفون ۵ کارکرده میتونم یه ۵ سی بخرم،یکی دوستان گفت که ۵ کارکرده بگیری خیلی بهتر از ۵سی !!!موندم:be::be:

PARS M
26-12-2013, 08:24
سلام
میخوام گوشی بگیرم تو رنج حدودا 600 تومن

من خودم چندتا گوشی مد نظرمه
اکسپریا ام...اکسپریا ال و سام سونگ گلکسی ایس 3
و از گروه ویندوز فون ها اچ تی سی ایکس 8

اینم بگم قبلش من گوشی سیمبیانی داشتم.نمیدونم کدوم سیستم عامل بهتره
اگه میشه معایب خیلی مهمشونم گفته بشه خیلی ممنون میشم.
شما بیشتر با گوشی چه کارهایی انجام میدید؟

دوستان من میخوام باترفلی رو بگیرم !
میخوام بدونم خوبه یا نه !؟
برنامه یکم زیاد نصب میکنم و روونی گوشی و هنگ نکنه و کند نشه برام خیلی مهمه !!
ممون
انتخاب خوبیه . نگران نباشید باتر فلای با رم 2 گیگ و پردازنده قوی حالا حالا ها تو هیچ کاری کم نمیاره.

vahid_civil
26-12-2013, 10:01
بین اینا کدومش رو انتخاب کنم تا 700 ؟
alkatel idol mini
samsung galaxy 3 mini
nokia lumia 720
samsung galaxy win
galaxy s2 plus
یا همون اکسپریا ال که گفتین ؟ انتظار خاصی هم ندارم از گوشی.

a-z-0-0-9
26-12-2013, 12:35
بچه ها یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم همینجا پرسیدم!
به نظرتون صفحه 4 اینچی برای مطالعه ی کتاب خوبه؟!:bw:

milad1188
26-12-2013, 13:40
htc one x با قیمت 800 تومن مناسبه؟
اگه بخوام گوشی کارکرده تا 900 تومن بگیرم چی پیشنهاد میکنین؟

alirezaaaa4
26-12-2013, 14:07
سلام سلام
نیاز به کمک دارم.
من حدود 1200 پوا دارم می خوام گوشی بگیرم تا دیروز بین htc one mini و samsung s4 mini مونده بودم ......ولی دیسب sony xperia zr دیدم با قیمتش مشخصاتش خوبه و عالی .. حالا پیشنهاد استادید کدوم اگه گوشی یهتری سراغ دارن بگن ممنون.
راستی htc رو به خاطر صدا و تصویرش و بدنه عالیش.... سامسونگ به خاطر cpu , ramesh دنسبت به htc ....... , و اما sony سخت افزارش عالی ... فقط 2 تا سوال میگن خرابی سونی زیاد و اینکه میگن برنامه و بازی نمیشه رو micro sd نصب کرد آیا درسته .. اگه اینجور باشه برای بازی جا کم داره .. ممنون میشم کمکم کنید گیجم.. راستش هم خدا رو می خواهم و خرما رو.