PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [تاپیک مرجع] برنامه فوق العاده هک گوشی دیزایر اچ دی (آپدیت24خرداد)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

sarzamin_bigane
01-02-2012, 16:16
این کار رو انجام دادم ولی بازم جواب نداد...!!! گوشی هنوز s-on هستش...

ashkan9
02-02-2012, 07:47
با سلام دوباره وقتی هم که میخوام با رام اصلی کار کنم زوی حالت fast boot

این پیام رو میده:
The rom update utility cant update ur android phone

please get the correct ro, updte utility and try again]

ووقتی با با hboot گوشی رو کانکت میکنم یه ارور دیگه که باید شارژ باطری بیشتر از 30% باشه که البته هست

با تشکر

سلام منم دقیقا همین مشکلو دارم الان باید چیکار کنیم یکی کمک کنه ممنون

ashkan9
02-02-2012, 07:52
دوستان میدونم دارم اسپم میدم،ولی تو رو خدا کمکم کنید!گوشیم بالا نمیاد،ریکاوریم ندارم(پریده)،ولی گوشی اس آف هست،یکی گفت رام آفیشال نصب کن،ولی آخه وقتی اصلا گوشی بالا نمیادو رو لوگوی htc میمونه چجوری رام آفیشال نصب کنم؟

دوستان با نصب رام آفیشال مشکلم حل شد،گفتم اینجا بگم تا اگه یکی مثه من به این مشکل بر خورد مشکلش حل بشه،از دوستان ممنونم.

سلام کسی میدونه باید کدوم رام رو نصب کنیم اگه میشه یه لینک برامون بزارید

hezbollah006
03-02-2012, 06:15
من از اين اصطلاحات چيزي سر در نميارم انگاري اين راهها و كارها براي كسيه غرق در اچ تي سي شده و اندازه ي يك رشته تحصيلي در دانشگاه بايد وقت گذاشت.
قسمت ريكاوري كجاست ؟
نخوايم هك و مك و بوت و روت و ... انجام بديم و پيامك فارسي بزنيم بدون دردسر ميرسال و ... ميشه ؟؟؟؟

arshia.a
03-02-2012, 10:37
این کار رو انجام دادم ولی بازم جواب نداد...!!! گوشی هنوز s-on هستش...

اگه با فکتوری ریست بالا نیومد یه رام ارجینال نصب کن
بعد دوباره روتش کن

سلام کسی میدونه باید کدوم رام رو نصب کنیم اگه میشه یه لینک برامون بزارید

تو بخش رام ها (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=915) همه رام ها لیست شده
از هر کدوم خوشت میاد میتونی با توجه به نیازهات نصبش کنی
ولی پیشنهاد من رام های بچه های خودمونه (PV Team) . رام های BlissDroid و RunnyDroid رو حتما امتحان کن

من از اين اصطلاحات چيزي سر در نميارم انگاري اين راهها و كارها براي كسيه غرق در اچ تي سي شده و اندازه ي يك رشته تحصيلي در دانشگاه بايد وقت گذاشت.
قسمت ريكاوري كجاست ؟
نخوايم هك و مك و بوت و روت و ... انجام بديم و پيامك فارسي بزنيم بدون دردسر ميرسال و ... ميشه ؟؟؟؟

مطمئنا اولش یکم سخته
ولی بالاخره هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد.....:ag:
شما اگه فقط مشکل فارسی داری یه رام اصلی فارسی نصب کن
دیگه خیلی هم دردسر نداره

sarzamin_bigane
03-02-2012, 23:04
برای نصب رام آفیشال باید دانگرید کنم ؟؟؟؟ یه سواله دیگه ! راهی هست که تو این حالت بتونم گوشی رو s-off کنم...
آخه من از اون موقع به بعد هر وقت میخوام دوباره از این برنامه استفاده کنم ارور میده که گوشی رو وصل نکردم ! گوشی تا لوگوی htc بیشتر بالا نمیاد :sign_help::sign_help::bc::an::an:

badsnake
04-02-2012, 10:49
کمک کمک کمککنین
منم تست کردم ولی گوشیم دیگه بالا نمیاد
برنامه رو دانلود کردن از حالت زیپ خارج کردم 1 زدم پیفام اتمام داد
گوشی ریست شد ولی الان دیگه بالا نمیداد
گوشی که روشن میکونم صفحه سفید htc میاد چند مین بعد یه صفحه مشگی می یاد گوشی که در همون حالت میمونه نه میشه خاموش کرد نه کار دیگه باتریشو درآوردم میخواستم از ریکاوری بکاپ که کرفته بودمو ریستور کنمو ولی وقتی رو گزینه ریکاوری رو می زنم بازم یه صفحه مشکی میاد که روش عکس یه گوشی و روشم مثلث که علامت تعحب دارد
چی کار کنم
کمک کنید لطفا

badsnake
04-02-2012, 18:03
مرسی از این همه لطف احساس .... قدیتر باز یه سوالی میکردی ینفر پیدا می شود جواب بده ولی حالا چی

mohammadsp
05-02-2012, 17:05
برای نصب رام آفیشال باید دانگرید کنم ؟؟؟؟ یه سواله دیگه ! راهی هست که تو این حالت بتونم گوشی رو s-off کنم...
آخه من از اون موقع به بعد هر وقت میخوام دوباره از این برنامه استفاده کنم ارور میده که گوشی رو وصل نکردم ! گوشی تا لوگوی htc بیشتر بالا نمیاد :sign_help::sign_help::bc::an::an:

برای نصب رام افیشال نیاز به دانگرید نیست
توی کدوم حالت s-off کنید؟ متوجه نشدم

بقیش رو هم راستش متوجه نشدم

کمک کمک کمککنین
منم تست کردم ولی گوشیم دیگه بالا نمیاد
برنامه رو دانلود کردن از حالت زیپ خارج کردم 1 زدم پیفام اتمام داد
گوشی ریست شد ولی الان دیگه بالا نمیداد
گوشی که روشن میکونم صفحه سفید htc میاد چند مین بعد یه صفحه مشگی می یاد گوشی که در همون حالت میمونه نه میشه خاموش کرد نه کار دیگه باتریشو درآوردم میخواستم از ریکاوری بکاپ که کرفته بودمو ریستور کنمو ولی وقتی رو گزینه ریکاوری رو می زنم بازم یه صفحه مشکی میاد که روش عکس یه گوشی و روشم مثلث که علامت تعحب دارد
چی کار کنم
کمک کنید لطفا

مرسی از این همه لطف احساس .... قدیتر باز یه سوالی میکردی ینفر پیدا می شود جواب بده ولی حالا چی

شما برید توی بوت لودر از اونجا ریست فکتوری کنید ببینید حل میشه یا نه

kde
06-02-2012, 02:11
سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم روی بیلد نامبر 3.13 هم جواب میده؟؟؟

mbekh
06-02-2012, 12:36
سلام
من گوشیه دوستمو با این روش روت کردم کاستوم رام هم زدم. ولی وقتی خواستم رادیوشو آپدیت کنم نشد سوالم اینجاست باید جدا رادیو اس آف کنیم یا همین پک تمام کارا رو انجام داده؟ امکان داره اشتباه انجام داده باشم روش نصب رادیو رو؟
تو بوتلودرشم نوشته ace pvt ship s-off ولی گوشیه خودم نوشته ace pvt eng s-off
ممنون میشم راهنماییم کنین مرسی.

mohammadsp
06-02-2012, 18:13
سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم روی بیلد نامبر 3.13 هم جواب میده؟؟؟

فکر میکنم بله

سلام
من گوشیه دوستمو با این روش روت کردم کاستوم رام هم زدم. ولی وقتی خواستم رادیوشو آپدیت کنم نشد سوالم اینجاست باید جدا رادیو اس آف کنیم یا همین پک تمام کارا رو انجام داده؟ امکان داره اشتباه انجام داده باشم روش نصب رادیو رو؟
تو بوتلودرشم نوشته ace pvt ship s-off ولی گوشیه خودم نوشته ace pvt eng s-off
ممنون میشم راهنماییم کنین مرسی.

برای نصب رادیو باید ENG S-OFF باشه

از این استفاده کنید
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=855403

badsnake
07-02-2012, 07:56
برای نصب رام افیشال نیاز به دانگرید نیست
توی کدوم حالت s-off کنید؟ متوجه نشدم

بقیش رو هم راستش متوجه نشدم

شما برید توی بوت لودر از اونجا ریست فکتوری کنید ببینید حل میشه یا نه

:sorry:ببخشید از اینکه این حرف میزنم ( چون دلخورم میگم 002::14: ) این کارم کرده بودم ولی جواب نداد اگرهم میداد بعد چند روز :dj: نوشدارو پس از مرگ
:atten:
خوشبختانه از توی بوت لودر به وسیله کابل ریکاوریو که ورژنش عوض شده بود به ریکاوری خودم در زمان یکاپ گیری برگردوندم و توانستم بکاپ رو ریستور کنم که مشکلم حل شد

اخرشم از خیرش گذشتم که 2 تا رام نصب کنیم

بازم تشکر میکنم از همه برو بچه ها:mobilestan:

mohammadsp
07-02-2012, 10:57
:sorry:ببخشید از اینکه این حرف میزنم ( چون دلخورم میگم 002::14: ) این کارم کرده بودم ولی جواب نداد اگرهم میداد بعد چند روز :dj: نوشدارو پس از مرگ
:atten:
خوشبختانه از توی بوت لودر به وسیله کابل ریکاوریو که ورژنش عوض شده بود به ریکاوری خودم در زمان یکاپ گیری برگردوندم و توانستم بکاپ رو ریستور کنم که مشکلم حل شد

اخرشم از خیرش گذشتم که 2 تا رام نصب کنیم

بازم تشکر میکنم از همه برو بچه ها:mobilestan:

خوب خدا رو شکر که حل شد
در مورد خودم عرض کنم که بنده اینجا دیگه کاره ای نیستم و وقتم هم اجازه نمیده مثل قبل در خدمت دوستان باشم
باز هم عذرخواهی میکنم ولی فکر میکنم عذرم موجه هست

S.H.A.H.R.O.K.H
12-02-2012, 21:17
سلام...آقا وسط کار یه دفعه قطع شد و حالا رام گوشی بالا نمیاد...فقط یه فست بوت بالا میاد...s-on هم هستش...
ace pvt ship هستش....حالا چیکار کنم؟

S.H.A.H.R.O.K.H
12-02-2012, 21:20
سلام دوستان....وسط کار هک یه دفع قطع شد و حالا هم گوشی بالا نمیاد...فست بتش میاد فقط..

ace pvt ship هستش....حالا یکی بگه چیکار کنم؟ ببرم بیرون فلش بزنند.؟

abolfazl13633
12-02-2012, 21:31
سلام دوستان....وسط کار هک یه دفع قطع شد و حالا هم گوشی بالا نمیاد...فست بتش میاد فقط..

Ace pvt ship هستش....حالا یکی بگه چیکار کنم؟ ببرم بیرون فلش بزنند.؟

این بلا یه بار سر منم اومد!!
یه رام رسمی زدم درست شد

rghh
13-02-2012, 00:12
سلام من گوشی را روت و eng -off کردم رام کوک شده و ریکاوری هم نصب کردم ولی نمی تونم رادیو را فایل فارسی را نصب کنم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

rghh
13-02-2012, 00:13
سلام من گوشی را روت و eng -off کردم رام کوک شده و ریکاوری هم نصب کردم ولی نمی تونم رادیو را فایل فارسی را نصب کنم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی

S.H.A.H.R.O.K.H
13-02-2012, 07:40
این بلا یه بار سر منم اومد!!
یه رام رسمی زدم درست شد

مشکل اینجاس کهرام رسمی هم فلش نمیشه...فایل PD98IMG که چک میکنه ولی بعدش نمیره واسه فلش...فایل ruu هم که به صورت exe هستش هم نمیره واسه فلش....گلد کارت هم نمیشه درست کرد چون ایمیل ها بسته شده....لعنت به این ....

rghh
13-02-2012, 12:15
سلام من دیزایر اچ دی دارم که روت و eng -off کردم رام کوک شده و ریکاوری هم نصب کردم الان شده 2.3.5 با سنس 3.5
ولی اس ام اس هاش فارسی نشده فایل فارسی ساز هم میخام بریزم یا install aboart میشه یا وقتی هم نصب میشه روی لگو میمونه و باید ریستور کنم و دوباره رام بریزم چه کنم داداش بدجور گیر کردم راستی وایف هم میکنم ولی روی لگو میمنه
مرسی

abolfazl13633
13-02-2012, 17:57
مشکل اینجاس کهرام رسمی هم فلش نمیشه...فایل PD98IMG که چک میکنه ولی بعدش نمیره واسه فلش...فایل ruu هم که به صورت exe هستش هم نمیره واسه فلش....گلد کارت هم نمیشه درست کرد چون ایمیل ها بسته شده....لعنت به این ....

رام رسمی روی گوشیت الان چیه؟
مربوط به کجاس؟اسیا یا اروپا یا......؟
اونPD98IMGهم احتمالا مربوط به یه کشور دیگه هست که نصب نمیشه
ruu.exeرسمی نیاز به گلد کارت نداره

abolfazl13633
13-02-2012, 18:00
سلام من دیزایر اچ دی دارم که روت و eng -off کردم رام کوک شده و ریکاوری هم نصب کردم الان شده 2.3.5 با سنس 3.5
ولی اس ام اس هاش فارسی نشده فایل فارسی ساز هم میخام بریزم یا install aboart میشه یا وقتی هم نصب میشه روی لگو میمونه و باید ریستور کنم و دوباره رام بریزم چه کنم داداش بدجور گیر کردم راستی وایف هم میکنم ولی روی لگو میمنه
مرسی

یه رام که کامل فارسی ساپورت کنه نصب کن
مثلا این
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=189624

freshboy
20-02-2012, 17:07
سلام کمککککککککککککککککککککککک
من از این روش روی بیلد 3.13.415.2 استفاده کردم. حالا گوشیم روشن میشه ولی صفحش سیاهه
اگه ممکنه زود کمککککککککککککککککککککککک کککککممممممممممم کنید (عجب غلطی کردم به فکره روت افتادما) :(:(:(:(:(:(:(

freshboy
20-02-2012, 18:53
سلام کمککککککککککککککککککککککک
من از این روش روی بیلد 3.13.415.2 استفاده کردم. حالا گوشیم روشن میشه ولی صفحش سیاهه
اگه ممکنه زود کمککککککککککککککککککککککک کککککممممممممممم کنید (عجب غلطی کردم به فکره روت افتادما) :(:(:(:(:(:(:(
حللللللللللل شددددددددددد.
من از این روش استفاده کردم و مشکلم حل شد.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137030 (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1883544&postcount=1)

Mehrdad092000
25-02-2012, 21:21
دوستان خواهشا کمک بیچاره شدیم رفت انگاری
این برنامه همینجوریه مونده بود گیه نمیرفت الان که گوشیو روزن میکنم صفحش میادو میره شبیه به این که سوخته
چیکار کنم حالا؟ توی ذیکاوی هم همینجوریه توی Factory reset هم این طوری گوشی سوخت؟

zeeee
25-02-2012, 23:23
دوستان خواهشا کمک بیچاره شدیم رفت انگاری
این برنامه همینجوریه مونده بود گیه نمیرفت الان که گوشیو روزن میکنم صفحش میادو میره شبیه به این که سوخته
چیکار کنم حالا؟ توی ذیکاوی هم همینجوریه توی factory reset هم این طوری گوشی سوخت؟
یعنی چی تو ریکاوری هم همین طوری. الان میره توی بوت لودر یا نه؟ اگه میره از همون روش پست بالا استفاده کن . ایشالا مشکلت حل می شه

Mehrdad092000
26-02-2012, 01:45
یعنی چی تو ریکاوری هم همین طوری. الان میره توی بوت لودر یا نه؟ اگه میره از همون روش پست بالا استفاده کن . ایشالا مشکلت حل می شه

دوست عزیز گوشیو با دکمه کم میگیرم میاره اون صفحرو ولی هر گزینه ای میزنم ارم htc میاد یه هو صفحه نورش میره مثل سوختن اما گوشی روشنه با صفحه سیاه چیکار کنم دوستان خواهشا یکی جواب بده مشکل چیه گوشی برای کسیه
الان قیمتش چنده ؟:(
09367629262
این شمارومه هرکی میدونه یه sms بزنه بزنگم بهش

hype!
28-02-2012, 18:49
با سلام خدمت همه اساتید محترم.
من طبق روشی که گفته بودید روی گوشی خودم که desire hd هست امتحان کردم.با بیلد نامبر 3.13.751.3
اما کمتر از5 دقیقه بعد از شروع کار, آخرین پیغام cmd یعنی "wating for device " ظاهر شد. روی گوشی هم آرم htc که تقریبا آبی بود با پس زمینه سیاه وایستاده بود. گفتم شاید باید منتظر بمونم اما 6-7 ساعت دیگه هم همینطور مونده بود. باتری رو کشیدم دوباره روشن کردم برگشت به حالت اولیه.
لطفا کمکم کنید. ممنون.

mohammadsp
28-02-2012, 23:45
با سلام خدمت همه اساتید محترم.
من طبق روشی که گفته بودید روی گوشی خودم که desire hd هست امتحان کردم.با بیلد نامبر 3.13.751.3
اما کمتر از5 دقیقه بعد از شروع کار, آخرین پیغام cmd یعنی "wating for device " ظاهر شد. روی گوشی هم آرم htc که تقریبا آبی بود با پس زمینه سیاه وایستاده بود. گفتم شاید باید منتظر بمونم اما 6-7 ساعت دیگه هم همینطور مونده بود. باتری رو کشیدم دوباره روشن کردم برگشت به حالت اولیه.
لطفا کمکم کنید. ممنون.

درایورها درست نصب هستند؟
برنامه مزاحمی نصب نیست؟ مثل kies (اگه درست گفته باشم اسمش رو) یا آنتی ویروسی چیزی

erfan_20
29-02-2012, 01:16
با سلام اصل مطلب: مي خواستم ديزاير اچ دي خود را كه بيلد نامبرش 3.13.415 بود روت كنم اما ممكن نمي شد من هم فايلهاي راديو و ريكاوري و بوت را به گوشي فلش كردم براي دو فايل اولي گوشي ريستارت شد و بالا آمد ولي بعد از فلش بوت، گوشي روي آرم گير كرد و كم كم روبه خاموشي رفت و ديگر نه خاموش مي شه و نه مياد بالا فقط بوت لودر را دسترسي دارم وهيچ و اينكه هيچ رامي روي گوشي نصب نمي شود. لطفا كمك كنيد مشكل را حل كنم.

mohammadsp
29-02-2012, 17:01
با سلام اصل مطلب: مي خواستم ديزاير اچ دي خود را كه بيلد نامبرش 3.13.415 بود روت كنم اما ممكن نمي شد من هم فايلهاي راديو و ريكاوري و بوت را به گوشي فلش كردم براي دو فايل اولي گوشي ريستارت شد و بالا آمد ولي بعد از فلش بوت، گوشي روي آرم گير كرد و كم كم روبه خاموشي رفت و ديگر نه خاموش مي شه و نه مياد بالا فقط بوت لودر را دسترسي دارم وهيچ و اينكه هيچ رامي روي گوشي نصب نمي شود. لطفا كمك كنيد مشكل را حل كنم.

الان فکتوری ریست میتونید بکنید از بوت لودر؟

hype!
29-02-2012, 17:09
درایورها درست نصب هستند؟
برنامه مزاحمی نصب نیست؟ مثل kies (اگه درست گفته باشم اسمش رو) یا آنتی ویروسی چیزی

دوباره سلام... ویندوزم سون هست و درایوهای گوشی رو خودش نصب میکنه... نظرتون اینه که خودم درایوهارو نصب کنم؟
برنامه های مزاحم, همرو پاک کردم.:bn:

mohammadsp
29-02-2012, 21:28
دوباره سلام... ویندوزم سون هست و درایوهای گوشی رو خودش نصب میکنه... نظرتون اینه که خودم درایوهارو نصب کنم؟
برنامه های مزاحم, همرو پاک کردم.:bn:

بله
این کار رو انجام بدید
HTC Sync رو نصب کنید
بعد فقط HTC Sync رو پاک کنید

erfan_20
29-02-2012, 23:51
الان فکتوری ریست میتونید بکنید از بوت لودر؟

با عرض سلام و تشكر از شما. بله فكتوري ريست كه مي كنم ميره تو ريكاوري كه از قبل نصب كرده بودم . حتي ميره بك آپ رو هم ري استور مي كنه ولي بعد بازهم بالا نمياد. گويا يكي از دوستان اين مشكل را با كمك باكس حل كرده ولي دقيقاً نمي دونم چه باكسي زده ، همين جا از ايشون (مهرداد) مي خوام اگه لطف كنه اطلاعات دقيقتري ارائه كنه ممنونش مي شم. محمد آقا يك تقريبا يك هفته است اينجوريه كمكم كنيد لطفا:bc::bc::bc:

mortezasammak
01-03-2012, 11:37
سلام دوستان من بیلد نامبرم 3.13است دلو زدم به دریا یاعلی گفتیمو روت اغاز شد امابعد از چند بار رستارت شدن گوشی بالا اومد ولی فقط bosy boxنصب شد و روت هم نشد صدا هم داره میخام بدونم اخرین پیغام تکمیا روت چیه.مرسی بچه ها منتظرم:df:

hype!
01-03-2012, 12:20
سلام به همه
دوستان من ورژن جدید این برنامه رو از همین سایت دانلود کردم و وقتی هک رو شروع کردم برنامه گفت که گوشیم نیاز به دانگرید داره یه دانلود 250 مگابایتی بهم داد. منم دانلود کردم و گوشیم رو دانگرید کرد. دوباره برنامه رو راه انداختم تا هک رو شروع کنم... اما بعد از چند خط متن گفت: wating for devise
تو این لحظه گوشی هم مارک htc روش بود...بعد از اینکه نا امید شدم usb رو کشیدم دیدم تو محیط بوت لودر هست و یک گزینه ruu هست گوشی رو خاموش روشن کردم فقط برنامه busybox نصب بود...
درایو های گوشیم هم نصبه...
لطفا کمکم کنید نمیدونم اشکال کارم کجاست!
بیلدنامبرم 3.13.751.3 بود الان بعده دانگرید شده 2.50.405.2
:by:

mortezasammak
01-03-2012, 13:45
توروخدا یکی جوابمو بده من همینطور لنگدر هوام کسی نیست:an:

erfan_20
01-03-2012, 23:35
خدا را شكر گوشيم درست شد. قبلش از زحمات و راهنماييهاي دوستان متشكرم مخصوصاً همشهريهاي گلم در موبايل ونيز :dn:و اپل سنتر:bf:. اما در پستهاي قبل نگفته بودم قبلش بوسيله سايت HTCDEV گوشيم رو آنلاك كرده بودم و همين گره كور ماجرا بود. امشب كه ريلاكش كردم (با استفاده از SDK در cmd پوشه sdk را داخل شدم و اين دستور را تايپ كردم: fastboot oem lock ) بعد رام اصلي را كه يك فايل اجرايي هستش را دابل كليك كردم و... حالا گوشي رام را گرفت و بالا آمد.

mohammadsp
02-03-2012, 12:43
سلام به همه
دوستان من ورژن جدید این برنامه رو از همین سایت دانلود کردم و وقتی هک رو شروع کردم برنامه گفت که گوشیم نیاز به دانگرید داره یه دانلود 250 مگابایتی بهم داد. منم دانلود کردم و گوشیم رو دانگرید کرد. دوباره برنامه رو راه انداختم تا هک رو شروع کنم... اما بعد از چند خط متن گفت: wating for devise
تو این لحظه گوشی هم مارک htc روش بود...بعد از اینکه نا امید شدم usb رو کشیدم دیدم تو محیط بوت لودر هست و یک گزینه ruu هست گوشی رو خاموش روشن کردم فقط برنامه busybox نصب بود...
درایو های گوشیم هم نصبه...
لطفا کمکم کنید نمیدونم اشکال کارم کجاست!
بیلدنامبرم 3.13.751.3 بود الان بعده دانگرید شده 2.50.405.2
:by:

توروخدا یکی جوابمو بده من همینطور لنگدر هوام کسی نیست:an:

من دوست دارم کمکتون کنم اما خیلی وقته که باهاش کار نکردم و برای همین نمیخوام گمراهتون کنم
فقط میتونم عرض کنم که مطمئن بشید که ورژن آخر رو دانلود کردید چون جدیدترین بیلد رو دارید
در مورد waiting for device هم مشکل نشناختن درست گوشیه یا اینکه برنامه ای جلوی ارتباط با گوشی رو میگیره
شرمنده که نمیتونم بیشتر کمک کنم

hype!
03-03-2012, 20:54
من دوست دارم کمکتون کنم اما خیلی وقته که باهاش کار نکردم و برای همین نمیخوام گمراهتون کنم
فقط میتونم عرض کنم که مطمئن بشید که ورژن آخر رو دانلود کردید چون جدیدترین بیلد رو دارید
در مورد waiting for device هم مشکل نشناختن درست گوشیه یا اینکه برنامه ای جلوی ارتباط با گوشی رو میگیره
شرمنده که نمیتونم بیشتر کمک کنم

ممنون آقا گوشیم روت شد. مشکل همون درایور ها بود که با نصب htc sync جدید حل شد.:dk:

hype!
04-03-2012, 12:03
سلام به همه
عرضم به خدمتتون که این برنامه میتونه هر بیلد نامبری رو هک کنه. من با بیلد نامبر 3.13.751.3 این کارو کردم. با راهنمایی mohammadsp جان.
اما فایلی که در پست 2 هست قدیمیه برای گرفتن فایل جدید ازین لینک استفاده کنید: (توسط BABAK NURI )
http://droid.neolobster.com/roms/aahk-13012012.zip
یا
http://tau.shadowchild.nl/files/aahk-13012012.zip

:: آموزش کامل استفاده ازین نرم افزار در پست 2 شرح داده شده (پاک کردن htc sync ,nokia suit وغیر فعال کردن فایر وال و آنتی ویروس و ...) اما در ورژن جدید پسورد میخواد ازتون که باید اونم از مسیر زیر از فایل دانلود شده بگیرید (توجه کنید با هربار اجرا کردن برنامه پسورد عوض میشه):
:: توجه داشته باشید که باید درایو های گوشیتون رو با دانلود htc sync جدید نصب کنید و گوشی رو در حالت charge only به کامپیوتر وصل کنید و تیک usb debugging رو بزنید.

aahk-13012012\tools\txt\CAJUN.txt

اگر بیلد نامبر گوشیتون بالاتر از 2.50.405.2 هست برای هک شدن باید دانگرید شه که خود نرم افزار فایل مورد نیاز برای دانگرید رو دانلود میکنه اما میتونید خودتون ازین آدرس دانلود کنید و بعدا بدونه نیاز به اینترنت دانگرید کنید:

http://tau.shadowchild.nl/files/PD98IMG-GB2.zip

و PD98IMG-GB2.zip رو بدونه تغیییر اسم و فرمت در مسیر زیر از فایل دریافت شده اولی replace کنید:

aahk-13012012\PD98IMG

حالا برنامه cmd رو اجرا کنید و بعد از وارد کردن پسورد (که گفتم از کجا بگیریدش) گزینه 1 رو وارد کنید و اینتر رو بزنید. حالا اگه گوشیتون به دانگرید نیاز داشت دانگرید میشه. ازتون میخواد yes بدید و اینتر کنید.
:: البته این عمل کاملا خودکار انجام نمیشه. گوشیتون بعد از شروع پروسه دانگرید به محیط ریکاوری میره اما چون هنوز ریکاوری ندارید یه مثلث قرمز میبینید که باید دکمه زیاد کردن صدا رو نگه دارید و همزمان کلید پاور رو فشار بدید تا یک منو آبی رنگ میاد.
تو این منو گزینه reboot رو انتخاب کنید (تمام این مراحل رو خود cmd هم بهتون میگه کافیه اونو دنبال کنید)
بعد از ریبوت گوشی به حالت boot loader میره و فایل دانگرید رو که cmd به گوشیتون ریخته رو چک میکنه از شما میخواد که با فشردن کلید زیاد کردن صدا فلش کنید. بعد از اینکه فلش شد. در cmd با پیام press any key مواجه میشید که یعنی دانگرید تموم شد. و گوشیتون ریبوت میشه.
:: برای ادامه هک گوشی رو جدا کنید و دوباره به کامپیوتر وصل کنید.
برنامه cmd رو ببندید و دوباره اجرا کنید و پسور رو وارد کنید (پسورد جدید) و دوباره 1 رو بزنید و اینتر کنید... درینصورت برنامه یک سری متن هایی رو مینویسه و گوشی شما هم یه نوار سبز رنگی رو پر میکنه و چند بار هم ریبوت میشه سرانجام با پیام press any key عملیات تموم میشه.

حالا هم گوشی شما روت شده هم اس آف , clock work recovery جدید رو گوشیتون نصب شده و آمادست واسه نصب کاستوم رام.

trukmakto
08-03-2012, 11:05
سلام دوستان میدونم جاش اینجا نیس اما ضروریه.گوشی را دادم بیرون برا روت.طرف دانگرید کرد ولی روت نشد.الان وقتی گوشی رو روشن میکنم 4 دقیقه باید دستو رو روی دکمه نگه دارم بعد 3 دقیقه ویبره میزنه بعد روشن میشه مشکا کجاس آیا حل میشه لطفا کمک کنید خواهشا سریعتر

mohammadsp
09-03-2012, 09:33
سلام دوستان میدونم جاش اینجا نیس اما ضروریه.گوشی را دادم بیرون برا روت.طرف دانگرید کرد ولی روت نشد.الان وقتی گوشی رو روشن میکنم 4 دقیقه باید دستو رو روی دکمه نگه دارم بعد 3 دقیقه ویبره میزنه بعد روشن میشه مشکا کجاس آیا حل میشه لطفا کمک کنید خواهشا سریعتر

4 دقیقه؟ واقعا؟
شما گوشی رو خاموش کن
باتری رو در بیار دوباره جا بزن
power+vol down و نگه دار بره تو بوت لودر
یه فکتوری ریست بکن (البته همه اطلاعاتت پاک میشه ها)
ببین درست میشه؟

اگه نشد باید به رام اورجینال فلش بزنی بعد شروع کنی روت کردن

در دو حالت هر کاری برات کردن میپره

rezasajjaadi
10-03-2012, 18:29
سلام من بانگه داشتن کلیدپایین ولوم وپاور به صفحه ای رفتم وریکاوری رو با زدن دکمه پاور انتخاب کردم حالا عکس یک گوشی بایک مثلث قرمز اومده . حالا چکار کنم

mohammadsp
11-03-2012, 11:53
سلام من بانگه داشتن کلیدپایین ولوم وپاور به صفحه ای رفتم وریکاوری رو با زدن دکمه پاور انتخاب کردم حالا عکس یک گوشی بایک مثلث قرمز اومده . حالا چکار کنم

من متوجه نشدم شما میخواید چیکار کنید؟

$ SCARFACE $
13-03-2012, 11:29
2رود
دوستان بیلد 3.13.921.3
الان سنس 3 خود گوشیه
با این روش روت میشه؟

miladhalibak
13-03-2012, 15:39
2ﺭﻭﺩ
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﯿﻠﺪ 3.13.921.3
ﺍﻻﻥ ﺳﻨﺲ 3 ﺧﻮﺩ ﮔﻮﺷﯿﻪ
ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﺭﻭﺕ ﻣﯿﺸﻪ؟

ﺳﻼ ﻡ...
ﺑﻠﻪ....
ﺍﺧﺮﯾﻦ ﻭﺭﮊﻥ ﺭﻭ ﺩﺍﻥ ﮐﻨﯿﺪ...
ﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﯼ ﻣﺎﺟﺮﺍ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺩﺭ ~ﺳﺖ ﺍﻭﻝ ﺑﺎﺷﻪ...
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ...

$ SCARFACE $
13-03-2012, 20:29
ﺳﻼ ﻡ...
ﺑﻠﻪ....
ﺍﺧﺮﯾﻦ ﻭﺭﮊﻥ ﺭﻭ ﺩﺍﻥ ﮐﻨﯿﺪ...
ﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﯼ ﻣﺎﺟﺮﺍ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺩﺭ ~ﺳﺖ ﺍﻭﻝ ﺑﺎﺷﻪ...
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ...

خوب من نمیدونم کدوم کدومه
پست اول رو بگیرم یا پست 543
راستی
با این بلید که گفتم دانگرید لازمه؟

zeeee
13-03-2012, 21:47
خوب من نمیدونم کدوم کدومه
پست اول رو بگیرم یا پست 543
راستی
با این بلید که گفتم دانگرید لازمه؟

543 جدید تره .
بله باید دانگرید بشه که خود برنامه اینکارو میکنه.

تاپیک اصلی در xda:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1259821&highlight=aahk

rezasajjaadi
14-03-2012, 21:52
سلام من با این برنامه با موفقیت روت کردم هیچ مشکلی نیست خیلی عالی بود.ممنون از همه دوستان

BABAK NURI
16-03-2012, 16:07

4 دقیقه؟ واقعا؟
شما گوشی رو خاموش کن
باتری رو در بیار دوباره جا بزن
power+vol down و نگه دار بره تو بوت لودر
یه فکتوری ریست بکن (البته همه اطلاعاتت پاک میشه ها)
ببین درست میشه؟

اگه نشد باید به رام اورجینال فلش بزنی بعد شروع کنی روت کردن

در دو حالت هر کاری برات کردن میپره

سلام
گوشی شما هالف بریک شده
باید توسط باکس قبل ازاینکه کلا بریک بشه hboot صحیح روی گوشی رایت بشه سپس یک رم اصلی رو روی گوشی ریخته شه
....
درواقع دقیقا 8 دقیقه بعد از زدن کلید پاور گوشی روشن میشه.....2 دقیقه طول میکشه تا ارم htc بیاد سپس 3ذقیقه ویبره میزنه و بعداز قطع شدن ویبره 2 دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا

اگر دوستان به این مشکل برخوردن خونسردیشون رو حفظ و پ.خ بزنن:mobilestan:

mamd1000
17-03-2012, 16:12
سلام
دو تا سوال فنی ، پسورد رو از کجا باید بگیریم ، گوشی رو با چه حالتی به pc وصل کنیم

mrsash
17-03-2012, 22:11
با سلام و تشکر فراوان
دوستان من یه مشکلی با این روش دارم اگه ممکنه کمک کنییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییید

scaning region fffe0000...
/dev/block/mmcblk1 : cannot open for write: permission denied
Error opening input file.

:.: RA$H!D-K-N :.:
18-03-2012, 00:13
سلام به همه
عرضم به خدمتتون که این برنامه میتونه هر بیلد نامبری رو هک کنه. من با بیلد نامبر 3.13.751.3 این کارو کردم. با راهنمایی mohammadsp جان.
اما فایلی که در پست 2 هست قدیمیه برای گرفتن فایل جدید ازین لینک استفاده کنید: (توسط babak nuri )
یا

:: آموزش کامل استفاده ازین نرم افزار در پست 2 شرح داده شده (پاک کردن htc sync ,nokia suit وغیر فعال کردن فایر وال و آنتی ویروس و ...) اما در ورژن جدید پسورد میخواد ازتون که باید اونم از مسیر زیر از فایل دانلود شده بگیرید (توجه کنید با هربار اجرا کردن برنامه پسورد عوض میشه):
:: توجه داشته باشید که باید درایو های گوشیتون رو با دانلود htc sync جدید نصب کنید و گوشی رو در حالت charge only به کامپیوتر وصل کنید و تیک usb debugging رو بزنید.

Aahk-13012012\tools\txt\cajun.txt

اگر بیلد نامبر گوشیتون بالاتر از 2.50.405.2 هست برای هک شدن باید دانگرید شه که خود نرم افزار فایل مورد نیاز برای دانگرید رو دانلود میکنه اما میتونید خودتون ازین آدرس دانلود کنید و بعدا بدونه نیاز به اینترنت دانگرید کنید:

http://tau.shadowchild.nl/files/pd98img-gb2.zip

و pd98img-gb2.zip رو بدونه تغیییر اسم و فرمت در مسیر زیر از فایل دریافت شده اولی replace کنید:

Aahk-13012012\pd98img

حالا برنامه cmd رو اجرا کنید و بعد از وارد کردن پسورد (که گفتم از کجا بگیریدش) گزینه 1 رو وارد کنید و اینتر رو بزنید. حالا اگه گوشیتون به دانگرید نیاز داشت دانگرید میشه. ازتون میخواد yes بدید و اینتر کنید.
:: البته این عمل کاملا خودکار انجام نمیشه. گوشیتون بعد از شروع پروسه دانگرید به محیط ریکاوری میره اما چون هنوز ریکاوری ندارید یه مثلث قرمز میبینید که باید دکمه زیاد کردن صدا رو نگه دارید و همزمان کلید پاور رو فشار بدید تا یک منو آبی رنگ میاد.
تو این منو گزینه reboot رو انتخاب کنید (تمام این مراحل رو خود cmd هم بهتون میگه کافیه اونو دنبال کنید)
بعد از ریبوت گوشی به حالت boot loader میره و فایل دانگرید رو که cmd به گوشیتون ریخته رو چک میکنه از شما میخواد که با فشردن کلید زیاد کردن صدا فلش کنید. بعد از اینکه فلش شد. در cmd با پیام press any key مواجه میشید که یعنی دانگرید تموم شد. و گوشیتون ریبوت میشه.
برنامه cmd رو ببندید و دوباره اجرا کنید و پسور رو وارد کنید (پسورد جدید) و دوباره 1 رو بزنید و اینتر کنید... درینصورت برنامه یک سری متن هایی رو مینویسه و گوشی شما هم یه نوار سبز رنگی رو پر میکنه و چند بار هم ریبوت میشه سرانجام با پیام press any key عملیات تموم میشه.

حالا هم گوشی شما روت شده هم اس آف , clock work recovery جدید رو گوشیتون نصب شده و آمادست واسه نصب کاستوم رام.

ای بابا یک ساعت رفتیم فایل دانلود کردیم میگه این فایلو pd98img-gb6 نیاز دارم نه فایل pd98img-gb2 ... داره دوباره خودش فایلو میگیره :bd:

goldenemoo
18-03-2012, 16:07
دوستان خواهشا کمک کنید...من گوشی desire HD رام رسمی زدم اما گوشی روشن نشد و پس از حدود 15 دقیقه گوشی خود به خود روشن شد و حدود 5 دقیقه ممتد ویبره زد و بعد از ویبره گوشی بدون هیچ مشکلی بالا آمد.یعنی به هر بار خاموش کردن باید 20 دقیقه صبر کرد

desire_hd
18-03-2012, 16:15
دوستان خواهشا کمک کنید...من گوشی desire hd رام رسمی زدم اما گوشی روشن نشد و پس از حدود 15 دقیقه گوشی خود به خود روشن شد و حدود 5 دقیقه ممتد ویبره زد و بعد از ویبره گوشی بدون هیچ مشکلی بالا آمد.یعنی به هر بار خاموش کردن باید 20 دقیقه صبر کرد

داداش چند صفحه قبل رو بخون چون یکی همین مشکل رو داشته.فکر کنم گفتن گوشیش هالف بریک شده و باید با باکس ترمیم بشه.خودت نزنی بپیچونیا.

mamd1000
19-03-2012, 01:58
سلام
من از پست 543 برنامه رو گرفتم بعد که hack-ace رو اجرا میکنم و 1 رو میزم اینو مینویسه :
really , read the effen manual ضمنا پسورد رو هم نمیدونم از کجا پیدا کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید .

zeeee
19-03-2012, 21:49
سلام
من از پست 543 برنامه رو گرفتم بعد که hack-ace رو اجرا میکنم و 1 رو میزم اینو مینویسه :
really , read the effen manual ضمنا پسورد رو هم نمیدونم از کجا پیدا کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید .

دوست عزیز من با ورژن های قبلی همین برنامه گوشیمو روت کردم و اون موقع خبری از pass و این سوسول بازی ها نبود :) . داداش این چیزی که من از توی عکسی که شما گذاشتید فهمیدم اینه که : (شاید هم من اشتباه فهمیدم :))
برنامه داره بهت میگه Pass Key رو وارد کن و اینتر بزن . اونوقت شما زدید 1 و اینتر زدی :) . دادا برنامه هم باهوشه فهمیده شما اصلا حواست نیست پیشنهاد داده قبل از شروع یه بار دستورالعمل (Manual) رو بخونی .
به نظر من شما دستورالعمل اصلی رو ول کن و طبق دستور العمل پست 543 عمل کن. موفق باشی

mamd1000
21-03-2012, 12:53
:dn:گوشیم با مشخصات
android version 2.3.5
htc sense version 3.0
software number 3.13.707.4
با استفاده از پست 543 روت شد با تشکر از همه دوستان موبایلستانی :df:

drkiwi
22-03-2012, 16:06
دوستان سلام.عید همگی مبارک.
ب مشکلی برخوردم ک نمونه شو دیدم.ولی حل نشده هنوز.
رام رو به 2.3.5 با سنس 3.0 آپدیت کردم.رام اورجینال RUU_Ace_Sense30_S_HTC_ARA_3.13.415.2_Radio_12.65.6 0.29_26.14.04.28_M_release_227469_signed
غلطی کردیم و خواستیم روت کنیم با روش این تاپیک در پست اول ک در مرحله radio downgrade برنامه failed زد و گوشی تو دیباگ موند.hboot منو رو دارم.فکتوری ریست هم درستش نکرد.و در حالت عادی بعد از روشن کردن گوشی و اومدن لوگو، گوشی سیاه میمونه با علامت usb debug ک مثلث قرمز با علامت تعجب هست.
دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن.ممنون.

saeedscorpion
24-03-2012, 07:35
حتما باید رم داشته باشیم؟ نمیشه از حافظه خود گوشی استفاده کرد؟

saeedscorpion
24-03-2012, 09:41
منم با استفاده از پست ۵۴۳ گوشی پسر عمومو روت کردم:bu:

zeeee
24-03-2012, 22:16
رام رو به 2.3.5 با سنس 3.0 آپدیت کردم.رام اورجینال ruu_ace_sense30_s_htc_ara_3.13.415.2_radio_12.65.6 0.29_26.14.04.28_m_release_227469_signed
غلطی کردیم و خواستیم روت کنیم با روش این تاپیک در پست اول ک در مرحله radio downgrade برنامه failed زد و گوشی تو دیباگ موند.hboot منو رو دارم.فکتوری ریست هم درستش نکرد.و در حالت عادی بعد از روشن کردن گوشی و اومدن لوگو، گوشی سیاه میمونه با علامت usb debug ک مثلث قرمز با علامت تعجب هست.

داداش من زیاد وارد نیستم ولی به عنوان پیشنهاد : ببین دوباره می تونی همون رام اورجینالی که داری رو نصب کنی ؟ ایشالا مشکلت برطرف شه

shayan133
25-03-2012, 14:49
سلام ببخشید من این کارو انجام دادم ولی root نشده !؟
بعدش این که چرا برای من درcmd اجرا میشه!؟

zeeee
25-03-2012, 16:26
سلام ببخشید من این کارو انجام دادم ولی root نشده !؟
بعدش این که چرا برای من درcmd اجرا میشه!؟

آره برنامه توی محیط داس (CMD) اجرا میشه.
یعنی تمام مراحل رو رفتی ؟ از کجا می دونی روت نشده؟ برنامه SuperUser نصب شده توی اپلیکیشن ها؟ هنوز S-On ای؟

BABAK NURI
26-03-2012, 16:19
سلام عزیزان
دوستانی که hboot 2.00.0027 دارن خیلی محتاط عمل کنن
و دوستانی که hboot 2.00.29 دارن ابتدا از سایت htc dev بوت لودرشون رو انلاک کنن و سپس برنامه رو تست کنن

فقط مراقب باشید چون احتمال بریک و یا هالف بریک برای اچ بوت های 2 خیلی زیاد شده......نمی دونم چرا ولی از 3 هفته پیش تا الان بیشتر از 25تا دیزایر اچ دی بریک شده برام اومده.....البته همشون اوکی شد
ولی بهرحال مراقب گوشیتون باشید

..

BABAK NURI
26-03-2012, 16:26
دوست عزیز من با ورژن های قبلی همین برنامه گوشیمو روت کردم و اون موقع خبری از pass و این سوسول بازی ها نبود :) . داداش این چیزی که من از توی عکسی که شما گذاشتید فهمیدم اینه که : (شاید هم من اشتباه فهمیدم :))
برنامه داره بهت میگه Pass Key رو وارد کن و اینتر بزن . اونوقت شما زدید 1 و اینتر زدی :) . دادا برنامه هم باهوشه فهمیده شما اصلا حواست نیست پیشنهاد داده قبل از شروع یه بار دستورالعمل (Manual) رو بخونی .
به نظر من شما دستورالعمل اصلی رو ول کن و طبق دستور العمل پست 543 عمل کن. موفق باشی

سلام
پسورد در هر بار اجرا تغییر میکنه
فکرکنم از این ادرس باید فایل تکست رو باز کنید و و حروف داخلشو در برنامه کپی کنید
aahk-13012012\tools\txt

hojat2021
26-03-2012, 22:46
سلام دوستان .تو صفحه اول نوشته بود:
"دوستانی که S-OFF یا کاستوم رام استفاده میکنید لطفا از این روش استفاده نکنید."
من ندیدمش و کردم حالا گوشیم رو لوگوی htc میمونه میشه کمک کنین!

BABAK NURI
27-03-2012, 12:31
سلام دوستان .تو صفحه اول نوشته بود:
"دوستانی که s-off یا کاستوم رام استفاده میکنید لطفا از این روش استفاده نکنید."
من ندیدمش و کردم حالا گوشیم رو لوگوی htc میمونه میشه کمک کنین!

خب با ruu مخصوص گوشیت دوباره فلشش کن..

..

hojat2021
27-03-2012, 23:02
مشکل اینجاست که دیگه کامپیوتر گوشیو نمیشناسه!

Mephistopheles
28-03-2012, 09:14
با سلام من طبق گفتههاتون عمل کردم منتها بعداز ریستارت خودکار گوشی..گوشی گیر کرده رو صفحه سیاه و یه علامت گوشی با یک مثلث با علامت تعجب......!
میشه منو راهنمایی کنید؟!

alireza1164
29-03-2012, 10:34
سلام به همه . گوشی من نه s-ffنه روت شده می خواستم s- offکنم یک لحضه برق قطع شد دیگه بالا نمیاد . تو لوگو میمونه - فکتوری ریست هم نمیشه وقتی فکتوری ریست میکنم نور صفحه کم میشه خاموش میشه گیر میکنه چی کار کنم - مثل سونی اریکسون که با فلش تولز فلش میکردیم برنامه ای نیست که فلشش کنم رام اورجینال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

desire_hd
29-03-2012, 12:41
سلام به همه . گوشی من نه s-ffنه روت شده می خواستم s- offکنم یک لحضه برق قطع شد دیگه بالا نمیاد . تو لوگو میمونه - فکتوری ریست هم نمیشه وقتی فکتوری ریست میکنم نور صفحه کم میشه خاموش میشه گیر میکنه چی کار کنم - مثل سونی اریکسون که با فلش تولز فلش میکردیم برنامه ای نیست که فلشش کنم رام اورجینال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش فكر كنم بايد با باكس ترميم بشه

salam333
30-03-2012, 08:18
با سلام من طبق گفتههاتون عمل کردم منتها بعداز ریستارت خودکار گوشی..گوشی گیر کرده رو صفحه سیاه و یه علامت گوشی با یک مثلث با علامت تعجب......!
میشه منو راهنمایی کنید؟!

دوست عزيز تنها راهش اينه كه GOLD CARDدرست كنيد وفايل ورجينل با نام PD98DIAG.zip تهيه كنيد وسپس بري توي bootloderكه انوقت گوسيت با مياد:bp:

salam333
30-03-2012, 08:21
دوستان برنامه براي مشخصات زير بريك ميشه
android version:2.3.5
software number:3.13.415.2
build:3.13.415.2 CL208029 releas_keys
kernel:2.6.35.10-g391a37e

salam333
30-03-2012, 08:23
رام رو به 2.3.5 با سنس 3.0 آپدیت کردم.رام اورجینال RUU_Ace_Sense30_S_HTC_ARA_3.13.415.2_Radio_12.65.6 0.29_26.14.04.28_M_release_227469_signed
باكارت گلد حل ميشه

h.b.novin
30-03-2012, 10:39
داداش فكر كنم بايد با باكس ترميم بشه

وای برای من هم همینچوری شده چه کار کنم هیچ راحی نداره/

Mephistopheles
31-03-2012, 02:19
گلد کارت ساختم...حتی رو 2 تا مموری جداگانه تست کردم ولی برای من جواب نداد.....!روت نمیشه گوشیم!نمی دونم چیکارش کنم

Mephistopheles
31-03-2012, 02:21
با visionaryplus.r14_PD_MOD هم تست کردم ولی باز هم روت نمیشه!!!
ترمینال هک ..همه چیزو تست کردم..جواب نیمدن هیچ کدوم؟!!!
ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه و پخ بزنه به من...

desire_hd
31-03-2012, 18:05
وای برای من هم همینچوری شده چه کار کنم هیچ راحی نداره/

داداش تا زياد خرابتر نشده برو تعميرگاه.راستي يكي از بچه هاي سايت بلده .

hpl.lucifer
31-03-2012, 21:59
اقا واسه من کار نمیکنه برنامه اجرا کردم یه بار ریستارت شد موبایل ولی بعد از 1 دقیقه press any key to continue اومد چیکار کنم کمک کنید build number 3.13.415.2 همه مراحل درست انجام دادم

BABAK NURI
01-04-2012, 01:24
سلام
دوستان رو hboot های زیر این روش ها رو تست نکنید که گوشیتون بریک میشه یا حداقل هالف بریک
hboot 2.00.0027
hboot 2.00.0029

دوستانی که گوشیشون رو بریک کردن یه پ.خ بزنن تا براشون درست کنم

دوستانی که بیلدنامبر 3 به بالا و با اچ بوت های بالا دارن صبر کنن تا روش و راه حل بهتری ارائه بشه
البته با باکس میشه همه اچ بوت ها (حتی اونایی که بالا گفتم ) رو S-OFF کرد و حتی CID رو به هر CID دلخواهی تغییر داد ولی خب خیلی مقرون به صرفه نیست...پس بهتره منتظر باشید تا روش جدیدتری ارائه بشه

..

leonrdoo
04-04-2012, 21:10
سلام دوستان با تشکر از همه عزیزان که زحمت میکشن الان یه گوشی رو با استفاده از پست 543 روت کردم خیلی راحت وبدون دردسر واقعا راه ساده ای بود ممنون مشخصات گوشی:
android version 2.3.5
htc sense version 3.0
این فایل PD98IMG-GB2.zip دانلود نکنید چون خود برنامه فایل PD98IMG-GB6.zip دانلود میکنه.
موفق باشید.

BABAK NURI
04-04-2012, 23:31
سلام دوستان با تشکر از همه عزیزان که زحمت میکشن الان یه گوشی رو با استفاده از پست 543 روت کردم خیلی راحت وبدون دردسر واقعا راه ساده ای بود ممنون مشخصات گوشی:
android version 2.3.5
htc sense version 3.0
این فایل PD98IMG-GB2.zip دانلود نکنید چون خود برنامه فایل PD98IMG-GB6.zip دانلود میکنه.
موفق باشید.

سلام
واقعا شانس اوردی...البته hboot گوشیت احتمالا زیر 2 بوده وگرنه تمام بیلد نامبر های 3 رو من تست کردم(حداقل 10 تا گوشی) یا بریک میشه یا هیچ اتفاقی تو گوشی نمیوفته و فقط یه برنامه busy box نصب میشه

..

sia.eagle72
05-04-2012, 02:23
سلام من قبلا با این نرم افزار دیزایر رو روت کردم میخواستم بدونم wildfire هم میشه با همین روش روت کرد ؟؟؟

leonrdoo
05-04-2012, 08:38
سلام
واقعا شانس اوردی...البته hboot گوشیت احتمالا زیر 2 بوده وگرنه تمام بیلد نامبر های 3 رو من تست کردم(حداقل 10 تا گوشی) یا بریک میشه یا هیچ اتفاقی تو گوشی نمیوفته و فقط یه برنامه busy box نصب میشه

..
نه اتفاقا hboot مخصوصا نگاه کردم بالای 2 بود.

Mephistopheles
05-04-2012, 14:27
android version 2.3.5
htc sense version 3.0
موفق باشید.

سلام
دوستان رو hboot های زیر این روش ها رو تست نکنید که گوشیتون بریک میشه یا حداقل هالف بریک
hboot 2.00.0027
hboot 2.00.0029

دوستانی که بیلدنامبر 3 به بالا و با اچ بوت های بالا دارن صبر کنن تا روش و راه حل بهتری ارائه بشه
البته با باکس میشه همه اچ بوت ها (حتی اونایی که بالا گفتم ) رو S-OFF کرد و حتی CID رو به هر CID دلخواهی تغییر داد ولی خب خیلی مقرون به صرفه نیست...پس بهتره منتظر باشید تا روش جدیدتری ارائه بشه

با aahk-13012012 که جدیده حل میشه چون مشکله من هم همین بود بدونه باکس حلش کردم..اونایی که مشکله منو داشتن یعنی صفحه سیاه با علامت مثلث ابتدا فایلهPD98IMG.zip رو با فایله part17backup-1300233553.bin داخله مموری گوشی کپی کرده و بعد به بوت لودر ببرن..
خود به خود رام نصب میشه بعد با aahk-13012012 حالشو ببرید.:mobilestan:

لینک دانلود part17backup-1300233553.bin و PD98IMG.zipتو تاپیک:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137030

لینک دانلود ahhk-13012012 در تاپیک:
http://forum.mobilestan.net/archive/index.php/t-189024.html

:ambulance: نکته:
بهتر است که بعد از اجرای فایل hack-ace.cmd فایلPD98IMG.zip را از خود لینکی که برنامه میده با IDM دانلود کنید چون سرعت دانلود خوده برنامه خیلی پایینه!!!:az:

Wolfomid
05-04-2012, 19:06
سلام
من aahk رو دانلود کردم وقتي اجرا ميکنم ازم pass key ميخواد rtem هم جواب نميده ممنون ميشم کمکم کنيد
Mephistopheles
06-04-2012, 10:02
پسورد تو یک فایل تکست در آدرسه:
aahk-13012012\tools\txt
هست ..فایل تکست رو باز کنید کلش پسورده...

Mephistopheles
06-04-2012, 22:31
سلام
من aahk رو دانلود کردم وقتي اجرا ميکنم ازم pass key ميخواد rtem هم جواب نميده ممنون ميشم کمکم کنيد
پسورد رو کامل وارد کنید با اعداد و علا متها...کل رو کپی کنید.

z8000
12-04-2012, 10:39
سلام
hboot 2.00.0027
hboot 2.00.0029

..

سلام دوست من

گوشی من hboot 2.00.0027 اینه چطوری باید روتش کنم ؟

saeed0345
12-04-2012, 12:11
من تا اینجا اومدم
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up2/74355392482370350380.png
بعدش شروع کرده به دانلود
داره دانگریدو دانلود میکنه ؟
گوشی ماله دوستمه احتمال بریک شدن که نیست بیچاره بشم

m.y.r.m
20-04-2012, 09:51
سلام دوستان
یعنی برای ما هیج راهی نیس که بتونیم گوشیمونو روت کنیم ؟؟؟
تو این چند روز که گوشیو گرفتم کلی رام دانلود کردم.
اگه یه راهی داره لطفا راهنماییم کنید
hboot-2.00.0027
build number 3.13.832.4

m.y.r.m
21-04-2012, 23:55
سلام دوستان
hboot-2.00.0027
build number 3.13.832.4

یه مسلمون پیدا نمیشه مارو راهنمایی کنه ؟؟؟
یکی از دلایلی که dhd خریدم بخاطر ساپورته خیلی خوبشه حالا اگه نتونم گوشیمو روت کنم که خیلی ضد حاله :ak:

vahid ss
22-04-2012, 09:38
دوستان یه لطفی کنن مارو راهنمایی کنن
چجوری اینو اس آف کنیم
xtc هم نمیزنش!!
دیزایر اچ دی
hboot-2.00.0027
build number 3.13.415.2

خیلی ضروریه
ممنونم

vahid ss
22-04-2012, 10:09
اساتید - دوستان

خواهش میکنم راهنمایی کنید که واقعا ضروریه

مهدی.و
22-04-2012, 11:03
بهترین و راحت ترین روش برای روت کردن Desire HD تمامی رام های استوک

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام خدمت دوستان عزیز
پس ازمدت ها بالاخره روش روت کردن Desire HD به ساده ترین شکل ارائه شد

فرق اساسی این روش با 5 روش دانگرید گفته شده توسط دوستان در اینه که اصولا این روش روت کردن مستقیمه و نیازی به ساختن گلد کارت یا دانگرید یا temp root و........ نیست. در واقع یه پک کامله که همه ی این مواردو شامل میشه و به صورت خودکار عمل میکنه
به همین دلیل اصولا بعد از روت کردن با این روش هیچ تغییر یا مشکلی در رام حال حاضر شما پیش نمیاد . برخی از کارهایی که این پک انجام میده شامل :

. فایل ها رو به گوشی شما منتقل میکنه

. temp root

. تبدیل کردن مموری کارت شما به گلد کارت

. Radio S-OFF

. نصب Clockworkmod Recovery

. انجام Root کامل

. و .................
البته همه ی این کارها به صورت خودکار انجام میشه و جای هیچ نگرانی نیست.

این روش روی گوشی خودم تست شده و 100٪ جواب داده (بیلد نامبر 2.37) ولی بازهم باید بگم بنده و این سایت در قبال مشکلات احتمالی گوشی شما ناشی از این روش هیچ گونه مسئولیتی نخواهیم داشت(نترسید. فقط برای محکم کاری گفتم)

قبل اینکه بریم سراغ توضیح این روش جا داره از دوست عزیز آقا Mohammadsp بابت معرفی و راهنمایی این روش صمیمانه تشکر کنم
و اما روش کار:
به گفته سازنده پک : دوستانی که S-OFF یا کاستوم رام استفاده میکنید لطفا از این روش استفاده نکنید.

توجه: مثل اینکه برای آپدیت جدید 2011/10/25 یک پسورد گذاشته شده است که با خواندن کامل راهنمای انگلیسی می توانی پسورد را پیدا کنی
اگر احیانا با این موضوع مواجه شدید که پسوردی درخواست شد، پسورد زیر را وارد کنید.
پسورد : rtem

1. این فایل رو دانلود کنید

با تشکر از Arc |-|TC عزیز بابت لینکها

این یه لینک بدون Resume

http://droid.neolobster.com/roms/aahk-25102011.zip

لینک مدیافایر

http://www.mediafire.com/?2bg1x65bb30f99s

(حجم تقریبا 102 مگابایت)

2. فایل رو به یک پوشه خالی منتقل کرده و همونجا اکسترکتش کنید(دو پوشه با نام های PD98IMG و tools و سه فایل effen-manual.html و hack-ace.cmd و hack-ace.sh بعلاوه خود فایل دانلود شده به نام aahk-16092011.zip باید داخل پوشه ایجاد شده شما باشه)

3. هر چی آنتی ویروس و فایر وال و .... رو کامپیوتر نصبه پاک یا غیر فعال کنید

4. درایور گوشیتونو روی سیستم نصب کنید( http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=135774 آموزش نصب درایور )

اگر شماره تلفن ها و پیام های داخل گوشی برای شما اهمیت دارند از اونها بکاپ تهیه کنید
شماره ها رو میتوانید با گوگل sync کنید و برای پیام ها از sms backup & restore استفاده کنید

5. همه ی نرم افزارهایی مانند PC Suite یا HTC Sync یا Kies و.... رو اگر رو سیستم نصبه پاک کنید
(در این مرحله ترجیحا SD Card گوشیتونو یه بار با Fat 32 فرمت کنید)

6. تیک USB Debugging رو بزنید ( Settings -> Applications -> Development -> Enable USB Debugging : مسیر )

7. گوشیو به کامپیوتر به حالت Charge only متصل کنید

8. فایل hack-ace.cmd رو اجرا کنید( در ویندوز سون کلیک راست کرده Run as administrator بزنید )
حالا یه صفه cmd باز شده و مراحل نصب شروع میشه (عکس زمیمه)
برای جلوگیری از طولانی شدن پست از توضیح سایر گزینه ها خودداری میکنم (اگه لازم بود بگید تا تو پست های بعدی توضیح بدم)

9. برای روت شدن گوشی بعد از مشاهده عکس مشایه عکس زمیمه فقط عدد 1 را زده سپس Enter بزنید
حالا در صفحه cmd یه سری متن نوشته میشه. این مرحله حدود 5 تا 10 دقیقه طول میکشه و در این بین گوشی مدام ری استارت میشه و یه سری loading ها روی صفحه نشون داده میشه

حالا در صفحه cmd میگه press any key to continue میاد و در این مرحله ............ هیچی دیگه گوشی شما به همین راحتی روت شده
چند نکته :

. فایل manual.html راهنمای نصب به زبان انگلیسیه. من سعی کردم همه نکاتشو بگم اما اگه مطالعه کنید خالی از لطف نیست

. لطفا برای حمایت از دوستان زحمت کش هکر و توسعه دهنده از DONATE کردن فراموش نکنید (به فایل manual.html قسمت DONATE رجوع شود)

. دوستانی که از این روش استفاده میکنید برای اطلاع سایر دوستان در صورت جواب گرفتن عدد بیلد نامبرتونو بنویسید

در مواردی دیده شده که پس از استفاده از این روش صدای گوشی به کلی قطع شده. اما این مسئله با نصب یک رام کوک شده برروی گوشی به راحتی حل میشود نقل از سایت xda

موفق و پیروز باشید.

ویرایش توسط مدیریت بخش

من همه این کارها رو کردم درایور آندروید 1 رو هم نصب کردم ولی وقتی فایل برنامه رو Run administar اجرا میکنم تو کمتر از 1 ثانیه cm باز میشه و خود بخود بسته میشه. لطفا راهنمایی...

مهدی.و
22-04-2012, 18:47
سلام دوستان
hboot-2.00.0027
build number 3.13.832.4

منم همین مشکل رو دارم ولی ظاهرا کسی اینجا راه حلشو بلد نیست!!!

zargol
22-04-2012, 23:16
لطفا راهنمایی کنید. من یه دیزایر گرفتم که مشخصاتش :
android version : 2.3.3
baseband version : 12.54.60.25u_26.09.04.11_m2
build number : 2.42.415.1
hboot : 0.85.0024
هستش من چند ماه پیش فایل aahk-16092011 رو دانلود کردم و گوشیه دوستم رو روت و s-off کردم البته مشخصاتش با این گوشی فرق داشت.
میخواستم بدونم میتونم با این فایل (aahk-16092011) گوشی خودمو که مشخصاتشو نوشتم روت و s-off کنم یا نه.
اگه نمیشه لطفا راهنمایی کنید که چطوری این کارو انجام بدم.

m.y.r.m
26-04-2012, 02:08
دوستان من بالاخره گوشیمو روت کردم خیلی راحت و بدونه مشکل انجام شد با این مشخصات:
hboot-2.00.0027
build number 3.13.832.4
فکر میکنم چند نفر مثله من تو روت این ورژن مشکل داشتن
از یه سایت دیگه استفاده کردم
اگه خواستین بهم بگین سایت و برنامشو معرفی کنم
راستش فوانینو نمی دونم که چطوری معرفیش کنم، میتونم لینکه اون سایتو بدم یا نه ؟

zeeee
26-04-2012, 22:21
دوستان لطفاً از ورژن های قدیمی استفاده نکنید و حتماً از آخرین ورژن استفاده کنید .
برای پیدا کردن آخرین ورژن به تاپیک اصلی برنامه برید : اینجا (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=952352)
آخرین ورژن فعلی:
تاریخ ساخت : 13 01 2012
اینم تغییرات که خود دوستان می تونند بفهمن گوشیشون ساپورت می شه یا نه:

Ace Advanced Hack Kit Changelog
AAHK 13012012
Fix windows return to stock function
AAHK 12012012
Fix windows goldcard issue with tacoroot process
Use direct links to RUUs instead of tinyurl which seems to offend sensibilities of some government censors
Fix issue with AU temproot
AAHK 11012012
Added support for virtually all known 3.12.x and 3.13.X software versions (Sense 3 Gingerbread)
Added support for funky mainversions produced by installing HTC 2.x bootloader
Updated Effen Manual; rearranged, added verify section, used more yelling
AAHK 04012012b/c
Fix more results from my rectal-cranial inversion on the windows script
AAHK 04012012
Got my head out of my butt with tacoroot process
Added downgrade support for 3.13.415.2 and 3.13.707.4 main versions
AAHK 02012012
Added modified misc_version (hyuh) to compensate for when sdcards won't mount after tacoroot temproot - impacting Vodafone 3.13.161.3
AAHK 01012012
Added downgrade for Vodafone 3.13.161.3 build
Added Vodafone to "Return to Stock" menu
Added info regarding radio flashing to the Effen Manual
Force Sense 3 downgrade process to hboot flash method to simplify multiple passes required due to hboot pre-update requirement.
AAHK 17122011
Fix Froyo radio restore derp
AAHK 12122011
Added full downgrade support for 3.06.405.1
Some Anthony1s effen manual enhancements
AAHK 10122011
Deleted the RUU accidentally included (whoops)
Added downgrade before hack for Sense 3 version 3.12.405.1 (automatically detected in Hack step)

erfan_molavi_90
28-04-2012, 16:27
اقا لینک خرابه

Fazel_R2
28-04-2012, 17:12
اقا لینک خرابه
لینکی که جناب zeeee گذاشتن سالمه و کار میکنه...
از یه فایل منیجیر استفاده کنید اگه امکان دانلود از این لینک رو ندارید...

m.y.r.m
28-04-2012, 22:52
دوستان سلام
خواهشا یکی کمکم کنه!!!!!!
یه گوشی DESIRE HD مال دوستم رو اومدیم روتش کنیم حالا نمیدونم چی شده اصلا بالا نمی آد روشنش که میکنم بعد از صفحه سفید HTC آروم آروم تیره میشه و همینطوری میمونه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته از تو بوت لودر هم وقتی می خوام ریست فکتوری کنم یا برم تو ریکاوری باز همین اتفاق می افته چند بارم باطریو در آوردم ولی درست نشد در ضمن همه مراحل بخوبی پیش رفت دانگرید رام هم انجام داد و بعد خواستم روت و اس آف کنم که گفت succsessful اما دیگه گوشی بالا نیومد و هنوزم گوشی s on هست ترا خدا یکی کمکم کنه!!! بنده خدا رفیقم یه هفته بود که گوشیو خریده بود.
الان ورژن hboot این شده 0.85.0024
ترا خدا بگید چه کار کنم؟؟؟

warm element
29-04-2012, 17:56
دوستان سلام
یه گوشی desire hd مال دوستم رو اومدیم روتش کنیم حالا نمیدونم چی شده اصلا بالا نمی آد روشنش که میکنم بعد از صفحه سفید htc آروم آروم تیره میشه و همینطوری میمونه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته از تو بوت لودر هم وقتی می خوام ریست فکتوری کنم یا برم تو ریکاوری باز همین اتفاق می افته چند بارم باطریو در آوردم ولی درست نشد در ضمن همه مراحل بخوبی پیش رفت دانگرید رام هم انجام داد و بعد خواستم روت و اس آف کنم که گفت succsessful اما دیگه گوشی بالا نیومد و هنوزم گوشی s on هست ترا خدا یکی کمکم کنه!!! بنده خدا رفیقم یه هفته بود که گوشیو خریده بود.
با سلام به همه دوستان
براي من هم اين اتفاق افتاده .خواهش ميكنم لطف كنيد و راهنمايي كنيد. الان بدجوري به كمكتون نياز دارم

zeeee
29-04-2012, 21:39
دوستان سلام
یه گوشی desire hd مال دوستم رو اومدیم روتش کنیم حالا نمیدونم چی شده اصلا بالا نمی آد روشنش که میکنم بعد از صفحه سفید htc آروم آروم تیره میشه و همینطوری میمونه دیگه هیچ اتفاقی نمی افته از تو بوت لودر هم وقتی می خوام ریست فکتوری کنم یا برم تو ریکاوری باز همین اتفاق می افته چند بارم باطریو در آوردم ولی درست نشد در ضمن همه مراحل بخوبی پیش رفت دانگرید رام هم انجام داد و بعد خواستم روت و اس آف کنم که گفت succsessful اما دیگه گوشی بالا نیومد و هنوزم گوشی s on هست ترا خدا یکی کمکم کنه!!! بنده خدا رفیقم یه هفته بود که گوشیو خریده بود.

با سلام به همه دوستان
براي من هم اين اتفاق افتاده .خواهش ميكنم لطف كنيد و راهنمايي كنيد. الان بدجوري به كمكتون نياز دارم

دوستان شما از کدوم ورژن استفاده کردین ؟

سلام
hboot 2.00.0027
hboot 2.00.0029

البته با باکس میشه همه اچ بوت ها (حتی اونایی که بالا گفتم ) رو s-off کرد و حتی cid رو به هر cid دلخواهی تغییر داد ولی خب خیلی مقرون به صرفه نیست...پس بهتره منتظر باشید تا روش جدیدتری ارائه بشه

..

به نظر من یه بار سعی کنید یه رام رسمی ruu رو فلش کنید .

m.y.r.m
30-04-2012, 00:01
دوستان شما از کدوم ورژن استفاده کردین ؟

به نظر من یه بار سعی کنید یه رام رسمی ruu رو فلش کنید .

سلام از همین برنامه استفاده کردم ورژن آخرش یعنی این aahk-13012012
hboot قبل از دانگرید2.00.0027 و bild number 3.13.707.4
خوب آخه الان چطوری میتونم ruu فلش کنم بعد صفحه سفید htc هیچی بالا نمی آد ؟
از تو بوت لودر میتونم؟؟؟
در ضمن یه سوال دیگه حتما باید ruu مال منطقه خودش باشه ؟؟؟
یعنی اگه مثلا خاورمیانه بود باید دوباره خاورمیاته بگیرم؟
و کدوم ورژن رو یعنی ورژن قبل از دانگرید HTC Asia WWE 3.13.707.4 یا بعد از دانگرید که فک میکنم این شدهHTC WWE Asia GB 2.37.707.3؟؟
آخرین سوال برای نصب ruu باید htc sync نصب باشه؟
خواهشا راهنماییم کنید.

warm element
30-04-2012, 18:26
منم نميدونم وقتي گوشي روي صفحه سياه ميمونه چجوري ميشه رام اصلي رو فلش كرد چون اصلا گوشي بالا نمياد.
اگه از تو بوت لودر ميشه راهنمايي كنيد . خواهش ميكنم
من الان 3 روزه كه گوشيم به اين وضع درومده و كاملا بلا استفاده شده.
در ضمن الان با اين وضعيتي كه براي گوشي من پيش اومده گوشي برك شده يا......؟؟؟؟

eghbal_76
30-04-2012, 21:49
سلام میخوام گوشیمو روت کنم hboot 0.85.0019
Android 2.2
مشکلی پیش نمیاد؟
رام miuiرو از لینک زیر دان کردم رام سالمه ؟؟میشه نصبید؟/en.miui.com/a-57.html http://en.miui.com/a-57.html

zeeee
30-04-2012, 22:17
سلام از همین برنامه استفاده کردم ورژن آخرش یعنی این aahk-13012012
hboot قبل از دانگرید2.00.0027 و bild number 3.13.707.4
خوب آخه الان چطوری میتونم ruu فلش کنم بعد صفحه سفید htc هیچی بالا نمی آد ؟
از تو بوت لودر میتونم؟؟؟
در ضمن یه سوال دیگه حتما باید ruu مال منطقه خودش باشه ؟؟؟
و کدوم ورژن رو یعنی ورژن قبل از دانگرید HTC Asia WWE 3.13.707.4 یا بعد از دانگرید که فک میکنم این شدهHTC WWE Asia GB 2.37.707.3؟؟
آخرین سوال برای نصب ruu باید htc sync نصب باشه؟
خواهشا راهنماییم کنید.

منم نميدونم وقتي گوشي روي صفحه سياه ميمونه چجوري ميشه رام اصلي رو فلش كرد چون اصلا گوشي بالا نمياد.
اگه از تو بوت لودر ميشه راهنمايي كنيد . خواهش ميكنم
من الان 3 روزه كه گوشيم به اين وضع درومده و كاملا بلا استفاده شده.
در ضمن الان با اين وضعيتي كه براي گوشي من پيش اومده گوشي برك شده يا......؟؟؟؟
دوستان عزیز امیدوارم که مشکلتون حل شه .
حتما حتما HTC sync رو نصب کنید . آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید.
من برای تست هم که شده گوشی خودم رو خاموش کردم . ولو پایین و پاور رو گرفتم وبه محیط بوت لودر رفتم . (برای شما عزیزان هم که می ره توی بوت لودر درسته؟)
روی کامپیوتر HTC Sync نصب هست . با کابل یو اس بی گوشی رو وصل کردم به کامپیوتر . found new hardware اومد و درایور به اسم MY HTC به خوبی شناخته و نصب شد .
یه رام RUU دارم به اسم RUU_Ace_Gingerbread_S_HTC_ARA_2.42.415.1_Radio_12. 54.60.25_26.09.04.11_M2_release_193079_signed_2 که اجراش کردم . در صفحه اول تیک i understand ... رو زدم و روی next کلیک کردم .
در صفحه دوم ازم خواسته بود که گوشی رو روشن کنم و با کابل به کامپیوتر وصل کنم . خوب همون طور که گفتم من گوشی رو وصل کردم و الان هم تو محیط بوت لودر هستم پس تیک I have completed... رو زدم و نکست رو زدم . چند لحظه برنامه دنبال گوشی گشت و بله گوشی رو پیدا کرد. ورژن فعلی رو نوشت و از من اجازه آپدیت خواست که دیگه من بیشتر جلو نرفتم.
پس دوستان از محیز بوت لودر هم میشه رام نصب کرد .

بله باید با هم همخوانی داشته باشند مگر اینکه گلدکارد بسازین.

2 تا رام ruu:
(چون ورژن گوشی شما Asia WWE 3.13 هست پس بدون گلدکارت هم می تونید از رام زیر استفاده کنید)
RUU_Ace_Sense30_S_hTC_Asia_WWE_3.13.707.4_R_Radio_ 12.65.60.29_26.14.04.28_M_release_234022_signed
http://down2.zhangku.com/htcrom2/dhd/RUU_Ace_Sense30_S_hTC_Asia_WWE_3.13.707.4_R_Radio_ 12.65.60.29_26.14.04.28_M_release_234022_signed.ra r
پسورد فایل:bbs.zhangku.com

رام عربی http://hotfile.com/dl/152413307/1ed1761/RUU_Ace_Sense30_S_HTC_ARA_3.13.415.2_Radio_12.65.6 0.29_26.14.04.28_M_release_227469_signed.exe.html

آموزش ساخت گلد کارت تو سایت هست ولی خوب شاید با یکی از این 2 تا رام مشکلت حل شد و گلد کارت هم نخواد
امیدوارم موفق باشین

zeeee
30-04-2012, 22:46
سلام میخوام گوشیمو روت کنم hboot 0.85.0019
Android 2.2
مشکلی پیش نمیاد؟
رام miuiرو از لینک زیر دان کردم رام سالمه ؟؟میشه نصبید؟/en.miui.com/a-57.html http://en.miui.com/a-57.html

دوست عزیز روت کردن همیشه ریسک داره . برای بعضی از دوستان مشکل پیش اومده بود که همگی دارای hboot 2 بودن . به نظر من که شما می تونید بدون مشکل گوشیتون رو روت کنید ولی خوب باز هم ریسکش با خودتونه

m.y.r.m
30-04-2012, 23:33
دوستان عزیز امیدوارم که مشکلتون حل شه .
حتما حتما HTC sync رو نصب کنید . آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید.
من برای تست هم که شده گوشی خودم رو خاموش کردم . ولو پایین و پاور رو گرفتم وبه محیط بوت لودر رفتم . (برای شما عزیزان هم که می ره توی بوت لودر درسته؟)
روی کامپیوتر HTC Sync نصب هست . با کابل یو اس بی گوشی رو وصل کردم به کامپیوتر . found new hardware اومد و درایور به اسم MY HTC به خوبی شناخته و نصب شد .
یه رام RUU دارم به اسم RUU_Ace_Gingerbread_S_HTC_ARA_2.42.415.1_Radio_12. 54.60.25_26.09.04.11_M2_release_193079_signed_2 که اجراش کردم . در صفحه اول تیک i understand ... رو زدم و روی next کلیک کردم .
در صفحه دوم ازم خواسته بود که گوشی رو روشن کنم و با کابل به کامپیوتر وصل کنم . خوب همون طور که گفتم من گوشی رو وصل کردم و الان هم تو محیط بوت لودر هستم پس تیک I have completed... رو زدم و نکست رو زدم . چند لحظه برنامه دنبال گوشی گشت و بله گوشی رو پیدا کرد. ورژن فعلی رو نوشت و از من اجازه آپدیت خواست که دیگه من بیشتر جلو نرفتم.
پس دوستان از محیز بوت لودر هم میشه رام نصب کرد .

بله باید با هم همخوانی داشته باشند مگر اینکه گلدکارد بسازین.

2 تا رام ruu:
(چون ورژن گوشی شما Asia WWE 3.13 هست پس بدون گلدکارت هم می تونید از رام زیر استفاده کنید)
RUU_Ace_Sense30_S_hTC_Asia_WWE_3.13.707.4_R_Radio_ 12.65.60.29_26.14.04.28_M_release_234022_signed
http://down2.zhangku.com/htcrom2/dhd/RUU_Ace_Sense30_S_hTC_Asia_WWE_3.13.707.4_R_Radio_ 12.65.60.29_26.14.04.28_M_release_234022_signed.ra r
پسورد فایل:bbs.zhangku.com

رام عربی http://hotfile.com/dl/152413307/1ed1761/RUU_Ace_Sense30_S_HTC_ARA_3.13.415.2_Radio_12.65.6 0.29_26.14.04.28_M_release_227469_signed.exe.html

آموزش ساخت گلد کارت تو سایت هست ولی خوب شاید با یکی از این 2 تا رام مشکلت حل شد و گلد کارت هم نخواد
امیدوارم موفق باشین

سلام
واقعا ممنونم دوست عزیز
از همون bootlooder رامو نصب کردم
در کمال ناباوری درست شد ممنوووووووووووون:cc::ay:

zeeee
01-05-2012, 00:03
سلام
واقعا ممنونم دوست عزیز
از همون bootlooder رامو نصب کردم
در کمال ناباوری درست شد ممنوووووووووووون:cc::ay:

دوست عزیز باور کن من هم خیلی خوشحال شدم . همیشه موفق و پیروز باشی . برای ما هم دعا کن

eghbal_76
01-05-2012, 13:33
دوست عزیز روت کردن همیشه ریسک داره . برای بعضی از دوستان مشکل پیش اومده بود که همگی دارای hboot 2 بودن . به نظر من که شما می تونید بدون مشکل گوشیتون رو روت کنید ولی خوب باز هم ریسکش با خودتونه

رامی رو که لینکشو دادم توی پست بالا مشکلی نداره؟؟مخصوصه دیزایره اچدیه؟؟ممنون میشم ج بدین :ar:

zeeee
01-05-2012, 21:23
رامی رو که لینکشو دادم توی پست بالا مشکلی نداره؟؟مخصوصه دیزایره اچدیه؟؟ممنون میشم ج بدین :ar:

دوست عزیز ریسک فقط توی روت کردنه . شما اگه گوشیتون رو روت کنید و ریکاوری هم نصب کنید اگه رام اشتباه هم نصب کنید دوباره می رید تو ریکاوری رام رو پاک می کنید و یه رام دیگه نصب می کنید . در مورد رام های miui نمی تونم هیچ چی بگم جون اصلا تا حالا نصب نکردم . بقیه دوستان بهتر می تونن راهنمایی کنند در این مورد.

erfan_molavi_90
02-05-2012, 23:31
بیلد نامبر گوشی من 2.3.5 میشه با این برنامه روتش کرد

erfan_molavi_90
03-05-2012, 08:56
من وقتی گوشی میخوام روت کنم بعد از 2 دقیقه پیام میده gload card filed

issagh2009
03-05-2012, 16:02
دوستان من میتونم با برنامه و روشی که تو پست اول گذاشتین گوشیمو روت کنم؟ واقعا فوری و مهمه چون رام گوشیم مشکل داره و میخام کاستوم بزنم فوری. اینم مشخصات گوشیم
kernel:2.6.35.10
base band:12.65.60.29u
build number:3.13.415.2
sens 3
android 2.35 رسمی.
آره یا نه؟ لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا

zeeee
03-05-2012, 16:57
من وقتی گوشی میخوام روت کنم بعد از 2 دقیقه پیام میده gload card filed

دوستان من میتونم با برنامه و روشی که تو پست اول گذاشتین گوشیمو روت کنم؟ واقعا فوری و مهمه چون رام گوشیم مشکل داره و میخام کاستوم بزنم فوری. اینم مشخصات گوشیم
kernel:2.6.35.10
base band:12.65.60.29u
build number:3.13.415.2
sens 3
android 2.35 رسمی.
آره یا نه؟ لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2855634&postcount=603

همون طور که می بینین گوشی شما هم روت میشه ولی ممکنه مثل بعضی از دوستان به مشکل بخورید.

issagh2009
03-05-2012, 20:29
آقا من میخام روتش کنم اما hack-ace رو اجرا که کردم یکم رفتو سریع گفت آنی کی رو وارد کن بعد اینتر کن منم RTEMرو وارد کردم اما فکرکنم گفت اشتباهه و از دوباره خاست.دقیقا چه کنم؟ ورژن جدیدشو دان کردم

zeeee
03-05-2012, 20:47
آقا من میخام روتش کنم اما hack-ace رو اجرا که کردم یکم رفتو سریع گفت آنی کی رو وارد کن بعد اینتر کن منم RTEMرو وارد کردم اما فکرکنم گفت اشتباهه و از دوباره خاست.دقیقا چه کنم؟ ورژن جدیدشو دان کردم
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2798845&postcount=591
اگه آخرین ورژن استفاده نمی کنی 100% اخرین ورژن رو دانلود کن

issagh2009
03-05-2012, 20:55
پسوردشو زدم اما بعدش گفت که نمیتونه ورژن گوشیمو هک کنه و گفت میخای دانگرید کنی یا نه منمکه اینترنت پرسرعت نداشتم زدم نه.اینم از روت ما!نمیشه

drakola47
06-05-2012, 20:48
اقا می خواستم ببینم من میتونم با این برنامه گوشیمو روت کنم؟؟
android version:2.3.5
sense:3
software number:3.13.707.4
kernel:2.6.35.10-g931a37e

lidarasool
06-05-2012, 21:22
مال منم مشخصات بالاییه انجام دادم نشد چیکار کنم مرسی

speeds
07-05-2012, 10:16
با سلام
من تازه دیزایر اچ دی خریدم، مشخصاتش اینه
android version 2.3.5
sense 3.0
build number 3.13.415.2
الانم دارم آخرین نسخه نرم افزار رو دانلود می کنم، می خوام بدونم موقع روت کردن به مشکل بر میخوام یا راحت انجام میشه؟
آخه نمیخوام روش ریسک کنم، یعنی حوصله خراب شدن و درست کردنشو ندارم
ممنون میشم اگه دوستان یه جواب روشن و قاطع بهم بدن :loveit:

speeds
07-05-2012, 11:18

پسورد رو خودش تو یه فایل txt مینویسه
فقط باید بری اون فایل ور از این مسیر پیدا کنی
همونجا که برنامه رو اکسترکت کردی----پوشه tools-----پوشه txt----- و تو این فایلی که اینجا هست پسورد قرار میگیره
فقط دقت کن عیننا همونو بنویسی :af:

zeeee
07-05-2012, 11:40
یه روش جدید برای دانگرید کردن ورژن 3.13 توی xda دیدم . مثل اینکه 100% عملی هستش . ایشالا امشب میرم دقیق می خونم میارم اینجا .
موفق باشی

speeds
07-05-2012, 11:43
تو خود همین برنامه یه گزینه برای دانگرید هست که وقتی گوشی با بیلدهای بالاتر رو میخوای روت کنی ازت میپرسه که دانگرید کنم یا نه؟
حالا به نظر شما اینکار خوبه؟
مشکلی بوجود نمیاره؟
حقیقتش من ترسیدم بزنم واسم دانگرید کنه هرچند تو manual نوشته که باید حتما دانگرید بشه تا مراحل روت تکمیل بشه
لطفا کمک کنین

VICTOR
08-05-2012, 09:33
بچه ها این ارور از چیه

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=726338&stc=1&d=1336456996

Fazel_R2
08-05-2012, 09:43
بچه ها این ارور از چیه

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=726338&stc=1&d=1336456996
احتمالا بیلد نامبر گوشیتون 3.13 به بالاست..

VICTOR
08-05-2012, 09:54
بیلدم 3.13.415.2 هست باید چیکار کنم ممنون

VICTOR
08-05-2012, 21:29
دوستان خواهشا یکی جواب بده

alirezajigar69
09-05-2012, 11:38
سلام بچه ها من گوشی رو وصل کردم
روی این صفحه مونده !!!
گوشی ریست هم نشده !! عکس رو ببینید
چکار کنم؟

zeeee
09-05-2012, 12:38
آقا ورژن جدید (برای همین 1 2 روز پیش ) اومده . لطفا کسی دیگه از این ورژن استفاده نکنه . دوستانی هم که به مشکل خوردن و گوشی شون بوت نمیشه یه رام رسمی نصب ruu نصب کنن مشکلشون حل میشه

zeeee
09-05-2012, 12:53
ورژن جدید برنامه (تاریخ ریلیز 07/05/2012)
لینک دانلود (http://tau.shadowchild.nl/files/aahk-07052012.zip)
md5: 54cabd82cc3c078234fd420d64bfe10a

AAHK 07052012
Process now installs 'ENG' S-OFF Hboot safe for all current Inspires/DHD - including those shipped with Gingerbread
Added ability to flash 'ENG' S-OFF Hboot for Gingerbread Sense 3 partitions as well as Gingerbread Sense 2 and Froyo from options menu
AAHK 30042012
Adjust time delay after zergRush on some downgrades for slower failboxes
Numerous new downgrade enhancements
All CIDS for all supported RUUS are now available for "return to stock"
Many Effen Manual updates

ایشالا دوستان با این ورژن دیگه مشکلی برای روت کردن نداشته باشن .
اگر ادمین عزیز لطف کنه و این ورژن رو به پست اول انتقال بده خیلی خوب میشه چون خیلی ها به خاطر استفاده از ورژن های قبلی به مشکل خوردن . ممنون

zeeee
09-05-2012, 13:03
سلام بچه ها من گوشی رو وصل کردم
روی این صفحه مونده !!!
گوشی ریست هم نشده !! عکس رو ببینید
چکار کنم؟

والا برنمه انگار می گه گوشیت خاموشه ! به نظر من برنامه رو ببند گوشی تو یه بار ری استارت کن (اگه نمیشه باتری رو در بیار دوباره جا بزن) گوشی رو روشن کن ببین چی میشه . اگه گوشی بالا نیومد :
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2866560&postcount=612
این ورژن هم شیفت + دیلت کن و ورژن جدید رو دانلود کن

desire_hd
09-05-2012, 13:13

aahk 07052012
process now installs 'eng' s-off hboot safe for all current inspires/dhd - including those shipped with gingerbread
added ability to flash 'eng' s-off hboot for gingerbread sense 3 partitions as well as gingerbread sense 2 and froyo from options menu
aahk 30042012
adjust time delay after zergrush on some downgrades for slower failboxes
numerous new downgrade enhancements
all cids for all supported ruus are now available for "return to stock"
many effen manual updates

ایشالا دوستان با این ورژن دیگه مشکلی برای روت کردن نداشته باشن .
اگر ادمین عزیز لطف کنه و این ورژن رو به پست اول انتقال بده خیلی خوب میشه چون خیلی ها به خاطر استفاده از ورژن های قبلی به مشکل خوردن . ممنون

داداش اين ورژن با اندرويد 2.3.5 سازگاري داره?

alirezajigar69
09-05-2012, 13:16
سلام کابل رو در اوردم گوشی رو خاموش کردم و روشن کردم
گوشی اصلا ریست و خاموش نشده بود !! و یه برنامه
busyBox installer
اضافه شده !! که روش کلیک میکنم میگه گوشی روت نیست

zeeee
09-05-2012, 21:45
داداش اين ورژن با اندرويد 2.3.5 سازگاري داره?

process now installs 'eng' s-off hboot safe for all current inspires/dhd - including those shipped with gingerbread
طبق این خط با همه ورژن ها سازگاره

سلام کابل رو در اوردم گوشی رو خاموش کردم و روشن کردم
گوشی اصلا ریست و خاموش نشده بود !! و یه برنامه
busybox installer
اضافه شده !! که روش کلیک میکنم میگه گوشی روت نیست
یه بار با ورژن جدید امتحان کن به نظر من

omid.online
10-05-2012, 09:27
سلام
آیا روش دانگرید دیزایر اچ دی آندروید 2.3.5 با بیلد نامبر 3.13.707.4 اومده ؟

zeeee
10-05-2012, 10:48
سلام
آیا روش دانگرید دیزایر اچ دی آندروید 2.3.5 با بیلد نامبر 3.13.707.4 اومده ؟

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2891031&postcount=637

omi_renjer98
11-05-2012, 23:17
اساتید محترم ورژن جدید برنامه واسه من این ارور رو میده. عکسشو گذاشتم

omi_renjer98
11-05-2012, 23:24
ورژن قدیمی تره هم اول تصویر شماره 1 میشه بعدم ارور میده(تصویر شماره 2)

zeeee
11-05-2012, 23:44
اساتید محترم ورژن جدید برنامه واسه من این ارور رو میده. عکسشو گذاشتم

دوست عزیز از ورژن قدیمی استفاده نکن .
راستی من اروری ندیدم تو عکس 1. داره می گه پسورد رو وارد کن

gorban25
12-05-2012, 14:07
سلام منم این مشکلو دارم پسورد چیو میخواد؟

desire_hd
12-05-2012, 15:04
سلام منم این مشکلو دارم پسورد چیو میخواد؟

داداش پسوردش تو پوشه ي برنامه است.دقيق يادم نيست ولي يه فايل text هست

omi_renjer98
12-05-2012, 16:32
منکه هرچه گشتم نتونستم این پسورد رو پیدا کنم.لطف میکنین اگه کسی میدونه بذاره اینجا که مشکل ما حل بشه؟
ممنونم از لطفتون دوستان

desire_hd
12-05-2012, 16:52
منکه هرچه گشتم نتونستم این پسورد رو پیدا کنم.لطف میکنین اگه کسی میدونه بذاره اینجا که مشکل ما حل بشه؟
ممنونم از لطفتون دوستان

پسوردش تويه راهنماي انگليسي هست
اين پسوردو امتحان كنيد
password: rtem

zargol
12-05-2012, 19:01
پسورد فایل aahk-07052012 اینه
RTEM-19:39:51.35

omi_renjer98
12-05-2012, 21:02
خیلی ممنون دوست عزیز.
من پس رو وارد کردم وارد منو هم شدم ولی این پیام رو برام داد.ضمیمه میکنم.من تو زمینه اندروید صفرم وتازه این گوشی رو خریدم.شرمنده اینقدر اذیتتون میکنم.بازم ممنون:merci:

desire_hd
12-05-2012, 21:12
خیلی ممنون دوست عزیز.
من پس رو وارد کردم وارد منو هم شدم ولی این پیام رو برام داد.ضمیمه میکنم.من تو زمینه اندروید صفرم وتازه این گوشی رو خریدم.شرمنده اینقدر اذیتتون میکنم.بازم ممنون:merci:

داداش می خواد دانگرید کنه.داره ازت سوال میکنه.باید یه رام رسمی دانلود کنی و اسمشو به pd98img تغییر بدی و بریزی تو مموری کارت.بعد دوباره امتحان کنی

omi_renjer98
12-05-2012, 22:36
داداش ممنونم که راهنمایی کردی.خود برنامه میگه میخوای این فایلو با فرمت ruuدانلود کنی.منم yesکردم.برنامه دان شد اسمشم تغییر دادم ولی بازم نمیشه.عزیز جان خوب به پیامایی که داده و کارایی که من کردم دقت کن.این فایل رو من دان کردم.انگار نمیشناستش از رو مموری.جای خاصی باس بریزم فالو؟زیپشم کردم و روی مموری ریختم

nariman_killer
12-05-2012, 22:46
ببخشید اینجا میپرسم جای بهتری پیدا نکردم
اگه برنامه go sms روی گوشی نصب باشه ولی بخوام وقتی sms میاد با خود برنتمه مسیج اچ تی سی بیاد بایاد چکار کنم ؟؟؟؟

zeeee
13-05-2012, 00:07
دوست عزیز من از این ورژن برنامه استفاده نکردم ولی چیزی که به نظر من اومد اینه که : این برنامه همه کارها رو خودش می کنه فکر کنم شما فقط باید y یا n رو بزنی .
اول گفته که با این ورژن فعلی گوشی نمیشه گوش رو هک کرد .
بعد گفته می خوای دانگرید کنی ؟ که شما زدی y
بعد احتمالا خودش یه رام رو دانلود کنه و در سطر آخر گفته که " در حال انتقال فایل رام به sdcard هستشو گفته که زمان می بره و اینکه باید صبور باشید "

من اینطوری فهمیدم . جایی نگفته که فایل رو ری نیم کن یا بریز تو فلش و ... . ( باز هم می گم این برنامه همه کارهارو خودش می کنه )

speeds
13-05-2012, 10:01
داداش می خواد دانگرید کنه.داره ازت سوال میکنه.باید یه رام رسمی دانلود کنی و اسمشو به pd98img تغییر بدی و بریزی تو مموری کارت.بعد دوباره امتحان کنی

داداش میشه بی زحمت خودت یه لینک رام رسمی بذاری؟ :ah:
آخه من کل این موبایلستان رو گشتم و نتونستم پیدا کنم
شایدم بلد نیستم بگردم :ag:
به هر حال ممنون میشم لینکشو بدی که دانلود کنیم:loveit:

desire_hd
13-05-2012, 10:56

داداش zeeee وارد تره .مثه اینکه میگه خودش رام رسمی دانلود میکنه.فکر کنم باید adsl داشته باشی!!!!!:dy::dy:

desire_hd
13-05-2012, 11:02

لینک تاپیک رام اورجینال {رسمی}
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131309

speeds
13-05-2012, 11:44
ببخشید دوستان یه سوال دیگه
رامی که برای کار کردن با این برنامه باید بگیرم حتما باید رسمی باشه؟
یعنی رام کوک شده جواب نمیده؟
چون میگم یه دفعه بشه دیگه، یه بار روت نکنه و رام رسمی بریزه بعد دوباره من یه رام کوک شده دیگه بریزم
میدونید که تنبلیه و هزار درد سر :ah:
بعدشم من اینترنتم وایمکسه ایرانسله، همش قطع میشه و نمیتونم دانلود کنم
باید لینکی باشه که بشه ریسوم کرد :ak:
ببخشیدا دوستان عزیزم :ah:

zeeee
13-05-2012, 13:36
داداش zeeee وارد تره .مثه اینکه میگه خودش رام رسمی دانلود میکنه.فکر کنم باید adsl داشته باشی!!!!!:dy::dy:

دادا شما خودت استادی :bt: .

speeds
13-05-2012, 13:56
داداش zeeee عزیز
بی زحمت کمک کن
من اگه رام اصلی نگیرم واسه این برنامه نمیشه؟
یعنی اگه رام کوک شده بگیرم واسه ادامه مراحل روت کردن، مشکلی پیش میاد؟
اگه مشکلی پیش نمیاره خواهش می کنم یه لینک یه رام خوب بده که قابل ریسوم کردن باشه
من اینترنتم ذغالیه :cc: همشم قطع میشه
ممنون داداش

zeeee
13-05-2012, 14:16
داداش zeeee عزیز
بی زحمت کمک کن
من اگه رام اصلی نگیرم واسه این برنامه نمیشه؟
یعنی اگه رام کوک شده بگیرم واسه ادامه مراحل روت کردن، مشکلی پیش میاد؟
اگه مشکلی پیش نمیاره خواهش می کنم یه لینک یه رام خوب بده که قابل ریسوم کردن باشه
من اینترنتم ذغالیه :cc: همشم قطع میشه
ممنون داداش

دوست عزیز من خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ولی متاسفانه با این ورژن برنامه کار نکردم .
و
1- شما تا گوشی رو روت نکنید نمی تونید رام کوک شده نصب کنید .
2- خود برنامه رام مورد نیاز برای downgrade رو دانلود می کنه و چون اینترنتون قطع و وصل میشه نمی تونه رام رو بگیره .
3- هر رام اورجینالی هم نیم تونی استفاده کنی و حتماً باید همون ورژنی که خود برنامه می خواد دانلود بشه .
4- توی پست زیر کامل گفته شده باید چیکار کنید . (1 آدرس رام با قابلیت ریسوم هم داده شده که شاید جواب بده و شاید دوباره خود برنامه بگه که باید یه رام دیگه رو دانلد کنه)
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2719886&postcount=543
5- احتمالاً با خوندن پست 543 مشکلت کامل حل شده ولی اگه باز هم مشکل داشتی به نظر من برو خونه یکی از دوستات که اینترنت خوبی داره و به زار خود برنامه رام مورد نیاز رو بگیره .
6- لطفاً مراحل رو همون جوری که خود برنامه می گه دنبال کن تا به مشلی نخوری

موفق باشی رفیق:ax:

omi_renjer98
13-05-2012, 15:49
دوستان عزیز من یه چیزایی فهمیدم که بد نیست شمام در جریان قرار بگیرین
1.پسوورد این برنامه برای هر بار باز کردن متغیره.برای دیدن پسوورد بعداز باز کردن برنامه ی ahak12فایل effen txtرو باز میکنین ومیگردین گزینه ی CAJUN.txt.رو که بارنگ ابی مشخصه پیدا میکنین و روش کلیلک میکنین ورمز رو مشاهده میفرمایین.
2.رام رو خود برنامه باس دانلود کنه و بقیه کارا رو بکنه.خودت نمیتونی اینکارو بکنی(من اینجوری فهمیدم نمیدونم 10% درسته یا نه)

در حال حاضر دارم دان میکنم و بذارم به عهده ی برنامه ببینم چی میشه.جوابشو میذارم براتون.:dz:

zeeee
13-05-2012, 16:04
دوستان عزیز من یه چیزایی فهمیدم که بد نیست شمام در جریان قرار بگیرین
1.پسوورد این برنامه برای هر بار باز کردن متغیره.برای دیدن پسوورد بعداز باز کردن برنامه ی ahak12فایل effen txtرو باز میکنین ومیگردین گزینه ی cajun.txt.رو که بارنگ ابی مشخصه پیدا میکنین و روش کلیلک میکنین ورمز رو مشاهده میفرمایین.
2.رام رو خود برنامه باس دانلود کنه و بقیه کارا رو بکنه.خودت نمیتونی اینکارو بکنی(من اینجوری فهمیدم نمیدونم 10% درسته یا نه)

در حال حاضر دارم دان میکنم و بذارم به عهده ی برنامه ببینم چی میشه.جوابشو میذارم براتون.:dz:

ممنون دوست عزیز .
شما همین الان داری گوشی رو روت می کنی درسته؟
حتماً از آخرین ورژن برنامه استفاده کنی ها
اگه به مشکی خوردی من هستم یا 15 دیگه . همین جا بگو . اگه کامل هم روت کردی باز بگو . خوشحال میشیم :x

omi_renjer98
13-05-2012, 16:31
داداش من فعلا دارم رام رو دان میکنم البته با خود برنامه.افلاین کردم دارم میرم باشگاه.ایشالا تا بیام دیگه روت شده.رام تازه 10%دان شده.خیلی طول میکشه.حتما در جریانتون میذارم

mehrdad_lover72
13-05-2012, 21:55
سلام از همتون برای برنامه ممنونم من فایل هارو دانلود کردم (البته از لینک دوم با پسوند rar. اولی دانلود نشد ) ولی روی گوشی من جواب نداد البته بگم وسط کار یه ارور eror opening input file میده. مشکلش چیه اگه میشه کمکم کنین.

zeeee
13-05-2012, 22:34
سلام از همتون برای برنامه ممنونم من فایل هارو دانلود کردم (البته از لینک دوم با پسوند rar. اولی دانلود نشد ) ولی روی گوشی من جواب نداد البته بگم وسط کار یه ارور eror opening input file میده. مشکلش چیه اگه میشه کمکم کنین.

چه فایل هایی رو دانلود کردی ؟ !

omi_renjer98
13-05-2012, 23:49
اقا روت انجام شد
ولی این برنامه که رام مینصبه جواب نمیده.چه کنم؟من میخوام رام فارسی بنصبم اخه

zeeee
14-05-2012, 01:33
اقا روت انجام شد
ولی این برنامه که رام مینصبه جواب نمیده.چه کنم؟من میخوام رام فارسی بنصبم اخه

روت کامل انجام شد دیگه ؟
چه برنامه ای که رام می نصبه ؟ :) اگه غیر از 4EXT Recovery بندازش دور :)
شما این برنامه رو از اینجا بگیر :
http://www.4ext.net/get.php?apk
خوب برنامه رو نصب کن . به هر طریقی که دوست داشتی با گوشی به اینترنت وصل شو . برنامه رو اجرا کن . گزینه اول رو انتخاب کن . سوپریوزر ازت اجازه دسترسی می خواد بهش اجازه بده . خودش گوشی رو تشخیص می ده و می خواد که ریکاوری رو دانلود و نصب کنه . شما هم اجازه بده . هر وقت ریکاوری رو نصب کرد شما می تونی هر رامی که عشقت کشید رو دانلود کنی . بریزی تو مموری کارتت . همون برنامه 4ext رو دوباره اجرا کن . گزینه power menu رو انتخاب کن و گزینه اولش reboot into recovery هستش . انتخاب کن تا مستقیم ری استارت شه و بره تو ریکاروی . خوب رام رو نصب کن . (وایپ کردن یادت نره) .
سوالی داشتی خوشحال میشم کمکت کنم

omi_renjer98
14-05-2012, 07:57
راستش من نمیدونم چطوری بفهمم که روت کامل انجام شده یا نه.راهنماییم کنین ممنون میشم.
دوباره به یه نکته برخوردم که بد نیست دوستایی که تازه میخوان اینکارو بکنن بدونن
گوشیه من ورژن اندرویدش 2.3.5بود.با بیلد نامبر2.73 اگه اشتباه نکنم.برنامه یه رام دانلود کرد و ریخت رو گوشی که ورژنم شده 2.3.3 که من رام قبلیو که رام فابریک خود گوشی بود بیشتر دوست داشتم.بعد از اینکه گوشی بالا اومد وقتی وصلش کردم به وایرلس خودش گفت اپدیت جدید با ورژن 2.3.5 هست.زدم دان کنم ولی نتونست.نمیدونم چرا نتونست. دوستانی که تازه خریدن به نظر من صبر کنن تا راه بهتری بیاد.البته این برنامه فوق العادست ولی نظر من اینه.

ودر اخر من یه رام رسمی میخوام که کیبرد فارسی داشته باشه و اخرین ورژن باشه(2.3.5).ممنون میشم لینک بذارین برام:cv::cv:

mohammadsp
14-05-2012, 08:28
راستش من نمیدونم چطوری بفهمم که روت کامل انجام شده یا نه.راهنماییم کنین ممنون میشم.
دوباره به یه نکته برخوردم که بد نیست دوستایی که تازه میخوان اینکارو بکنن بدونن
گوشیه من ورژن اندرویدش 2.3.5بود.با بیلد نامبر2.73 اگه اشتباه نکنم.برنامه یه رام دانلود کرد و ریخت رو گوشی که ورژنم شده 2.3.3 که من رام قبلیو که رام فابریک خود گوشی بود بیشتر دوست داشتم.بعد از اینکه گوشی بالا اومد وقتی وصلش کردم به وایرلس خودش گفت اپدیت جدید با ورژن 2.3.5 هست.زدم دان کنم ولی نتونست.نمیدونم چرا نتونست. دوستانی که تازه خریدن به نظر من صبر کنن تا راه بهتری بیاد.البته این برنامه فوق العادست ولی نظر من اینه.

ودر اخر من یه رام رسمی میخوام که کیبرد فارسی داشته باشه و اخرین ورژن باشه(2.3.5).ممنون میشم لینک بذارین برام:cv::cv:

شما titanium backup بریز
وقتی میری توش اگه گیر نداد که روت نیست مطمئن باش روت شده

خوب شما مگه روت نکردی کاستوم رام بریزی؟ پس چرا رام اصلی میخوای؟

speeds
14-05-2012, 08:53
دوست عزیز من خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ولی متاسفانه با این ورژن برنامه کار نکردم .
و
2- خود برنامه رام مورد نیاز برای downgrade رو دانلود می کنه و چون اینترنتون قطع و وصل میشه نمی تونه رام رو بگیره .
3- هر رام اورجینالی هم نیم تونی استفاده کنی و حتماً باید همون ورژنی که خود برنامه می خواد دانلود بشه .
4- توی پست زیر کامل گفته شده باید چیکار کنید . (1 آدرس رام با قابلیت ریسوم هم داده شده که شاید جواب بده و شاید دوباره خود برنامه بگه که باید یه رام دیگه رو دانلد کنه)
5- احتمالاً با خوندن پست 543 مشکلت کامل حل شده ولی اگه باز هم مشکل داشتی به نظر من برو خونه یکی از دوستات که اینترنت خوبی داره و به زار خود برنامه رام مورد نیاز رو بگیره .

داداش دمت گرم
تو اولین فرصت اینکارو انجام میدم
ممنون

omi_renjer98
14-05-2012, 08:55
من فکر کنم کلا اشتب کردم روت کردم نه؟
من کنجکاوم و دوست دارم یاد بگیرم واسه همین روت کردم.گوشی قبلیم نوکیا 5530بود که از تو همین سایتا کامل یاد گرفتم فلش کنم فارسی کنم و... .
حالا با اندروید میخوام همه چیزو تموم کنم ولی انگار اندروید یه دنیای تموم نشدنیه.منون دوست خوبم.اگه لطف کنی لینک یه تایپیک توپ که کامل بگه این رامی که گفتی چطوری نصب میشه رو بذاری من دیگه سرتا شرمندت میشم.:az:

من محیط دست نخورده ی htcرو بیشتر از هرچیزی دوست دارم

omi_renjer98
14-05-2012, 09:06
این تیتانیوم بک اپ که برنامست.من فکر کردم رامه:dq:

mohammadsp
14-05-2012, 10:23
این تیتانیوم بک اپ که برنامست.من فکر کردم رامه:dq:

درسته برنامست
اون و گفتم نصب کنی که مطمئن بشی روت شده

اشکالی نداره
رامهایی هستند که به محیط گرافیکی هیچ دستی نزدند
مثلا Android Revolution که رام خیلی خوبیه و خیلی امکانات خوبی داره
یا رام RunnyDroid که علیرضا زحمتش و کشیده اونم گرافیکش خیلی کم عوض شده
رامهای کوک شده گرافیکشون یکی از کوچیکترین قسمتهاشونه
شما کلی امکانات خوب دستت میاد
روت نکنی گوشیت رو اصلا استفاده نکردی

speeds
14-05-2012, 11:36
و

داداش من همین رامی که تو این آدرس هست رو دانلود کردم و تو پوشه مخصوصش ریختم
اسمش هم درست کردم یعنی اون چیزی که خودش میخونه کردم ولی بازم نشد
پیغام میده که من حالیم نیست، باید خودم دانلود کنم :ca:
منم موندم چه کنم
راه دیگه ای به نظرت نمیرسه که بشه سرش شیره مالید؟

zeeee
14-05-2012, 16:56
داداش من همین رامی که تو این آدرس هست رو دانلود کردم و تو پوشه مخصوصش ریختم
اسمش هم درست کردم یعنی اون چیزی که خودش میخونه کردم ولی بازم نشد
پیغام میده که من حالیم نیست، باید خودم دانلود کنم :ca:
منم موندم چه کنم
راه دیگه ای به نظرت نمیرسه که بشه سرش شیره مالید؟

دوست عزیز اسم رامی که می خواد دانلود کنه رو می نویسه؟ اگه آره اسمشو بزار ببینم می تونم لینک مستقیم پیدا کنم.

speeds
15-05-2012, 10:16
دوست عزیز اسم رامی که می خواد دانلود کنه رو می نویسه؟ اگه آره اسمشو بزار ببینم می تونم لینک مستقیم پیدا کنم.

داداش این پیغامیه که میده دیگه
ببین این تو اسم رام میبینی؟
http://dl.mobilestan.net/index.php/image/links/A1TOYErx4o/untitled.jpg

zeeee
15-05-2012, 12:30
داداش این پیغامیه که میده دیگه
ببین این تو اسم رام میبینی؟
http://dl.mobilestan.net/index.php/image/links/A1TOYErx4o/untitled.jpg

دوست عزیز این چه وضع عکس گذاشتنه :)
آقا شما این رام رو دانلود کرده بودی دیگه:PD98IMG-GB2.zip
فکر کنم می گه باید این دانلود بشهPD98IMG-GB5.zip
اینمم لینک مستقیم رام بالا :
http://tau.shadowchild.nl/files/PD98IMG-GB5.zip
اگه کارت راه افتاد که مارو دعا کن اما اگه راه نیفتاد فحش ندی یا :)

shooster
15-05-2012, 14:05
دوستان بیلد نامبر من 3.12.405.1 هست!از این روش میشه روتش کرد؟

speeds
15-05-2012, 14:42
دوست عزیز این چه وضع عکس گذاشتنه :)
آقا شما این رام رو دانلود کرده بودی دیگه:PD98IMG-GB2.zip
فکر کنم می گه باید این دانلود بشهPD98IMG-GB5.zip
اینمم لینک مستقیم رام بالا :
http://tau.shadowchild.nl/files/PD98IMG-GB5.zip
اگه کارت راه افتاد که مارو دعا کن اما اگه راه نیفتاد فحش ندی یا :)

سوتی دادم دیگه موقع عکس گذاشتن:ad:
نه داداش، تاج سری
اگه اینم نشد بازم میگم نوکرتم :cv:
من اینو امتحان میکنم ببینم چی میشه دیگه
خبرشم همینجا میذارم

zeeee
15-05-2012, 15:19
سوتی دادم دیگه موقع عکس گذاشتن:ad:
نه داداش، تاج سری
اگه اینم نشد بازم میگم نوکرتم :cv:
من اینو امتحان میکنم ببینم چی میشه دیگه
خبرشم همینجا میذارم
داداش شما خودت تاج سری :x

shooster
16-05-2012, 16:19
چرا کسی جواب منو نمیده؟؟راستی این فایل اول رو از کجا دانلود کنم؟؟این آدرس های تو پست اول که خرابه!!بعدم درایورش رو از کجا دانلود کنم؟؟ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااا

zeeee
16-05-2012, 16:55
چرا کسی جواب منو نمیده؟؟راستی این فایل اول رو از کجا دانلود کنم؟؟این آدرس های تو پست اول که خرابه!!بعدم درایورش رو از کجا دانلود کنم؟؟ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااا

دوست عزیز روت کردن 1 خورده ریسک داره به خاطر همین من اون زمان که می خواستم گوشی رو روت کنم بیشتر صفحات تاپیک روت رو خونده بودم .
بله گوشی شما هم قابلیت روت رو داره فقط می گم یکم ریسک داره . خوب شد ورژن پست اول رو نتونستی دانلود کنی چون قدیمیه .
اینم لینک آخرین ورژن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2891031#post2891031

شما آخرین ورژن htc Sync رو نصب کن یه بار که گوشیتو وصل کنی با کابل خودش همه درایور هارو نصب می کنه
موفق باشی

mohammadsp
16-05-2012, 16:56

این آخرین ورژنه

نباید با بیلد شما هم مشکلی داشته باشه

zeeee
16-05-2012, 17:08
این آخرین ورژنه

نباید با بیلد شما هم مشکلی داشته باشه

لینکو اشتباه گداشتم :) ممنون رییس :x

shooster
16-05-2012, 18:58
ممنونم دوستان!!یعنی الان دیگه نیازی به نصب درایور نیست واسه روت؟؟من اخرین ورژن این نرم افزارو دارم!!تازه آپدیتش کردم!!اینم اگه جواب بدید ممنون میشم بچه ها!

desire_hd
16-05-2012, 19:28
ممنونم دوستان!!یعنی الان دیگه نیازی به نصب درایور نیست واسه روت؟؟من اخرین ورژن این نرم افزارو دارم!!تازه آپدیتش کردم!!اینم اگه جواب بدید ممنون میشم بچه ها!

داداش اول htc sync رو نصب كن تا درايورات نصب بشه.
يا تو پوشه ي تولز اين برنانه برو و درايورا رو نصب كن.البته فكر كنم پوشه ي تولز باشه.:ah:

shooster
16-05-2012, 20:03
آقا مجتبی ممنونم ازت!!من این فایل روت رو گرفتم!اکسترکت کردم اما فایلی به اسم فایل بالا نبود!!چیکار کنم ؟؟

shooster
16-05-2012, 20:26
میگه میخواین دانگرید کنید؟؟چیکار کنم؟؟آقا مجتبی میشه بیای تو یاهو ؟؟جون من میای ؟

zeeee
16-05-2012, 21:33
میگه میخواین دانگرید کنید؟؟چیکار کنم؟؟آقا مجتبی میشه بیای تو یاهو ؟؟جون من میای ؟

دوست عزیز 1 بار همین 2 3 صفحه آخر تاپیک رو می خوندی نیاز به این همه سوال نبود . :dw:
اینترنتت ردیفه؟ بزار دانگرید کنه . (یه رام می گیره از اینترنت حدود 250 مگ)

shooster
16-05-2012, 21:55
اینترنت پر سرعت دارم!!داره تموم میشه دانلودش!!تورو خدا بم بگو!!بدجوری استرس دارم!!بعدش چی میشه؟؟داره تموم میشه این دانلودش!!بعد چیکار کنم ؟؟

speeds
16-05-2012, 22:03
آقا من روت كردم بالاخره
بدون زحمت و نگراني
از همتون ممنون كه كمك كردين
فقط يه سوال
حالا كه روت كردم برنامه هاي مخصوص گوشي هاي روت شده رو از كجا پيدا كنم?

zeeee
16-05-2012, 22:06
اینترنت پر سرعت دارم!!داره تموم میشه دانلودش!!تورو خدا بم بگو!!بدجوری استرس دارم!!بعدش چی میشه؟؟داره تموم میشه این دانلودش!!بعد چیکار کنم ؟؟

ایشالا مشکلی پیش نمی یاد . هر چی برنامه گفت انجام بده دیگه . دقیقاً نمی دونم بعدش چی میگه . اگه سوالی داشتی یا مشکلی پیش اومد من هستم تا نیم ساعت دیگه همینجا بگو
موفق باشی

آقا من روت كردم بالاخره
بدون زحمت و نگراني
از همتون ممنون كه كمك كردين
فقط يه سوال
حالا كه روت كردم برنامه هاي مخصوص گوشي هاي روت شده رو از كجا پيدا كنم?
آقا من هم خوشحالم که مشکلی براتون پیش نیومد .
شما اول از همه ریکاوری 4ext رو نصب کن که خیلی واجبه . میتونی از برنامه زیر برای نصب کمک بگیری
لبته آموزشش توی همین پست ها بودا . یه کم بگردی پیدا می کنی
بعد یه رام توپ نصب کن . بعد دنبال برنامه های مخصوص روت باش :)
برنامه های مخصوص روت نمی دونم تاپیک خاصی دارند یا نه ! چند تا که خود من استفاده می کنم: ست سی پی یو - تیتانیوم بک آپ - لاکی پچر

shooster
16-05-2012, 22:10
ببین حالا که تموم شد گفت flash the downgrade ruu?Y/n?من زدم n!!حالا نوشته pushing rom to sdcard,this take time to this patient!!این چه معنی میده؟ازت ممنونم که کمکم میکنی!!

shooster
16-05-2012, 22:11
عذر میخوام!!سوال اول رو زدم y!!حواسم نبود نوشتم n

zeeee
16-05-2012, 22:15
ببین حالا که تموم شد گفت flash the downgrade ruu?Y/n?من زدم n!!حالا نوشته pushing rom to sdcard,this take time to this patient!!این چه معنی میده؟ازت ممنونم که کمکم میکنی!!

نوشته در حال انتقال رام به sdcard هستش و گفته یه مدت زمانی طول میکشه و گفته صبور باش.
باز اگه سوالی داشتی در خدمتم

shooster
16-05-2012, 22:17
من نوکرتم!!ایشالا جبران کنم!چقدر طول میکشه؟؟بعد این چی میشه؟؟

zeeee
16-05-2012, 22:19
من نوکرتم!!ایشالا جبران کنم!چقدر طول میکشه؟؟بعد این چی میشه؟؟

خواهش می کنم رفیق . خوشحال میشم کمک کنم .
واقعیتش نمی دونم چقدر طول میکشه . من از این ورژن استفاده نکردم .
موفق باشی

shooster
16-05-2012, 22:20
ببین حالا رو صفحه گوشیم نوشته Model id incorrect!update fail!press PWER to reboot!!حالا چیکار کنم؟جون من سریع بگو!!نصف جون شدم!!

zeeee
16-05-2012, 22:25
ببین حالا رو صفحه گوشیم نوشته model id incorrect!update fail!press pwer to reboot!!حالا چیکار کنم؟جون من سریع بگو!!نصف جون شدم!!

نمی دونم جرا این ارور رو داده . فعلا که می گه پاور رو بزن تا ری استارت بشه .
دوست عزیز اگه به مشکل هم خوردی (مثل گیرکردن توی صفحه سفید با آرم htc نگران نباش . بعضی از دوستان هم به این مشکل خوردن و خیلی راحت مشکلشون حل شده)
فعلا ری استارت کن همون جوری که گفته ببین چی میشه .

shooster
16-05-2012, 22:28
همین طور که کابل وصله پاور رو بزنم؟؟اگه اون طوری که گفتی شد چیکار کنم؟؟الن تو کامپیوترم باز برگشته به صفحه اول که باید گزینه 1 رو میزدی و بعد ایتر میکردی!!یعنی باید از اول شروع کنم؟؟میشه بیای تو یاهو؟؟به خدا اینجوری تا وقتی جواب میدی نصف عمر میشم!!آره؟

zeeee
16-05-2012, 22:32
همین طور که کابل وصله پاور رو بزنم؟؟اگه اون طوری که گفتی شد چیکار کنم؟؟الن تو کامپیوترم باز برگشته به صفحه اول که باید گزینه 1 رو میزدی و بعد ایتر میکردی!!یعنی باید از اول شروع کنم؟؟میشه بیای تو یاهو؟؟به خدا اینجوری تا وقتی جواب میدی نصف عمر میشم!!آره؟
من یاهو مسنجر ندارم :| این آی دی من : mehdi_a_63 یه pm بفرست ببینم با یاهو میل میشه چت کرد یا نه

mohammadsp
16-05-2012, 22:58
آقا آرمان گل شما که زدی تاپیک و پوکوندی
مهدی جان شما که اهل فنی
بنده کاره ای نیستم صرفا به عنوان یه کاربر عرض میکنم
فقط هم چون میدونم این کار باعث میشه بقیه دوستان که میان استفاده کنند از تاپیک کاملا گیج میشن میگم
آرمان جان الان خودت و بذار جای یه بنده خدایی که تازه اومده تو این تاپیک
این 2 3 صفحه آخر و بخونه همش شاکیه که این چه وضعیه گزارش لحظه به لحظه :4:
شما هم که ماشاا... پیاز داغش و حسابی زیاد میکنیا :4:

بقیه دوستانی که میخوان گوشی رو روت کنند مطلع باشید که وقتی میخواید شرع به روت کنید اول اینجا بپرسید آخرین ورژن چیه و اطلاعاتش و بگیرید و با بیلد نامبرتون چک کنید تا کمترین مشکل براتون پیش بیاد
همیشه توی این کارها یه ریسکی رو باید در نظر بگیرید اما به شخصه مورد خاصی تا به حال ندیدم

zeeee
16-05-2012, 23:05
شرمنده همش شد اسپم :)
seth باید بیاد همشو پاک کنه
باز هم شرمنده :x

shooster
17-05-2012, 00:34
man az hamegi ozr mikham!!mehdi jan vaghean mamnunam azat!!fekonam tamum shod!!bozorgtarin lotfe omram ro be man kardi!!hala ke hame kar shod chikar konam??gushim seda ham nadare!!

desire_hd
17-05-2012, 05:21
man az hamegi ozr mikham!!mehdi jan vaghean mamnunam azat!!fekonam tamum shod!!bozorgtarin lotfe omram ro be man kardi!!hala ke hame kar shod chikar konam??gushim seda ham nadare!!

داداش اگه گوشي صدا نداره يه كاستوم رام از ريكاوري نصب كن درست ميشه.اول ببين superuser به برنامه هات اضافه شده

unknown_user_66
17-05-2012, 12:04
درود بر همه
دوستان به کمکتون نیاز شدید دارم ، من دیروز یه گوشی دیزایر اچ دی واسه پدرم خریدم و روش آخرین ورژن اندروید نصب بود
خواستم گوشی رو روت کنم از طریق همین تاپیک رفتم جلو ، گوشی رو به هزار زور روت کردم و ریکاوری هم نصب شد ، بعد یکبار ریست کردم رفت روی Bootloader اونجا دوباره خودش فایل PD98IMG رو load کرد و ریکاوری پرید من هم فکر کردم روت هم پریده ، واسه همین دوباره از اول مراحل این تاپیک رو رفتم تا جایی که همه مراحل به درستی انجام شد ولی روی آرم HTC ال سی دی کم کم تاریک میشد و دیگه رو صفحه سیاه می موند و از طریق این تاپیک => آموزش حل مشکل بریک شدن توسط روت اشتباه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=180615) و به کمک آموزش Zeeee عزیز این مشکل رو حل کردم الانم رام گوشی RUU_Ace_Gingerbread_S_HTC_ARA_2.42.415.1_Radio_12. 54.60.25_26.09.04.11_M2_release_193079_signed هست ولی هر کاری می کنم گوشی مراحل رو میره اما باز صفحه رو آرم HTC آروم آروم خاموش میشه
لــــــــــــــــطفا بهم بگید باید چکار کنم به خدا دیگه اشکم در اومد :bh::cm::ak::ak::ak:
سپاسگذارم :cv:

( راستی ببحشید خیلی طولانی شد )

مشخصات گوشی هم در حال حاظر
Android Version : 2.3.3
Build Number : 2.42.415.1

zeeee
17-05-2012, 17:16
درود بر همه
دوستان به کمکتون نیاز شدید دارم ، من دیروز یه گوشی دیزایر اچ دی واسه پدرم خریدم و روش آخرین ورژن اندروید نصب بود
خواستم گوشی رو روت کنم از طریق همین تاپیک رفتم جلو ، گوشی رو به هزار زور روت کردم و ریکاوری هم نصب شد ، بعد یکبار ریست کردم رفت روی Bootloader اونجا دوباره خودش فایل PD98IMG رو load کرد و ریکاوری پرید من هم فکر کردم روت هم پریده ، واسه همین دوباره از اول مراحل این تاپیک رو رفتم تا جایی که همه مراحل به درستی انجام شد ولی روی آرم HTC ال سی دی کم کم تاریک میشد و دیگه رو صفحه سیاه می موند و از طریق این تاپیک => آموزش حل مشکل بریک شدن توسط روت اشتباه (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=180615) و به کمک آموزش Zeeee عزیز این مشکل رو حل کردم الانم رام گوشی RUU_Ace_Gingerbread_S_HTC_ARA_2.42.415.1_Radio_12. 54.60.25_26.09.04.11_M2_release_193079_signed هست ولی هر کاری می کنم گوشی مراحل رو میره اما باز صفحه رو آرم HTC آروم آروم خاموش میشه
لــــــــــــــــطفا بهم بگید باید چکار کنم به خدا دیگه اشکم در اومد :bh::cm::ak::ak::ak:
سپاسگذارم :cv:

( راستی ببحشید خیلی طولانی شد )

مشخصات گوشی هم در حال حاظر
Android Version : 2.3.3
Build Number : 2.42.415.1

دوست عزیز توی فروم سازنده برنامه گفته شده که دوستانی که گوشیشون روت هست به هسچ عنوان دوباره از این برنامه استفاده نکنند :| . شما یعنی طبق اون روش یه رام ruu دیگه نصب کردید کامل ولی باز هم روی آرم htc می مونه ؟
به نظر من با یه رام دیگه ruu باز امتحان کنید . الان می رید توی بوت لودر ون بالا زده s off ؟ یه روشی بود برای نصب ریکاوری از بوت لودر فکر کنم . اون روش رو امتحان کن ببین می تونی ریکاوری نصب کنی با یه رام کاستم امتحان کنی ؟
نمی دونم والا . ایشالا مشکلت حل شده

speeds
17-05-2012, 17:41
ایشالا مشکلی پیش نمی یاد . هر چی برنامه گفت انجام بده دیگه . دقیقاً نمی دونم بعدش چی میگه . اگه سوالی داشتی یا مشکلی پیش اومد من هستم تا نیم ساعت دیگه همینجا بگو
موفق باشی

آقا من هم خوشحالم که مشکلی براتون پیش نیومد .
شما اول از همه ریکاوری 4ext رو نصب کن که خیلی واجبه . میتونی از برنامه زیر برای نصب کمک بگیری
لبته آموزشش توی همین پست ها بودا . یه کم بگردی پیدا می کنی
بعد یه رام توپ نصب کن . بعد دنبال برنامه های مخصوص روت باش :)
برنامه های مخصوص روت نمی دونم تاپیک خاصی دارند یا نه ! چند تا که خود من استفاده می کنم: ست سی پی یو - تیتانیوم بک آپ - لاکی پچر

ممنون از کمکت
من بس که خوشحال بودم اول کاستوم رام نصب کردم ولى قبلش با خود ريکاوريي که رو خودش بود از رامم بک آپ گرفتم
حالا نميدونم چيزى از دست رفته يا هنوزم اتفاق خاصى نيفتاده؟

mohammadsp
17-05-2012, 17:50
ممنون از کمکت
من بس که خوشحال بودم اول کاستوم رام نصب کردم ولى قبلش با خود ريکاوريي که رو خودش بود از رامم بک آپ گرفتم
حالا نميدونم چيزى از دست رفته يا هنوزم اتفاق خاصى نيفتاده؟

فرقی نمیکنه الان هم میتونی 4ext نصب کنی

omi_renjer98
17-05-2012, 23:57
اقا تا اونجا که من فهمیدم این برنامه به هیچ چیزی نیاز نداره.حودش همه کارا رو میکنه.شما فقط باس بشینین نگاه کنین.حتی وایپ رو هم خودش انجام داد واسه من.از همه ی دوستان ممنون.خیلی برنامه ی کار درستیه

shooster
18-05-2012, 20:29
سلام دوستان!!خوبید؟؟از زحماتتون واسه همه تازه کارایی مثل خودم تشکر میکنم!!یه رام خوب میخواستم که با فارسی مشکلی نداشته باشه!!(فارسی توش جدا جدا نباشه)!!یه رام دوست عزیزم مهدی به من معرفی کرد خوب بود اما ازش خسته شدم!!یه رام خوب و گرافیکی میخوام!!اسم این رامم نمیدونم چیه اما اوالش مینویسه htc one!!لوگوی ورودی رام شده عین htc one!!یکی دیگه میخوام حالا!!ممنون

desire_hd
18-05-2012, 21:21
سلام دوستان!!خوبید؟؟از زحماتتون واسه همه تازه کارایی مثل خودم تشکر میکنم!!یه رام خوب میخواستم که با فارسی مشکلی نداشته باشه!!(فارسی توش جدا جدا نباشه)!!یه رام دوست عزیزم مهدی به من معرفی کرد خوب بود اما ازش خسته شدم!!یه رام خوب و گرافیکی میخوام!!اسم این رامم نمیدونم چیه اما اوالش مینویسه htc one!!لوگوی ورودی رام شده عین htc one!!یکی دیگه میخوام حالا!!ممنون

داداش این رام رو نصب کن .حتما خوشت میاد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157401

برای لینک درست تو صفحه های اخری بگرد:bf:

shooster
18-05-2012, 21:45
دوستان واسه نصب رام همین4ext رو نصب کنم بعد هم با بوت لودر بیام بالا و وایپو اینا رو انجام بدم و رام رو از مموری بخونم دیگه!!نه؟چون واسه نصب رام قبلی نصبش کردم اما حالا نیستش!!

zeeee
18-05-2012, 22:08
دوستان واسه نصب رام همین4ext رو نصب کنم بعد هم با بوت لودر بیام بالا و وایپو اینا رو انجام بدم و رام رو از مموری بخونم دیگه!!نه؟چون واسه نصب رام قبلی نصبش کردم اما حالا نیستش!!

سلام رفیق . چی نیستش؟ ریکاوری که جابیی نمی ره :) اون برنامه که نیستش 4ext recovey updater بود که برای نصب اولیه یا آپدیت ریکاوری به کار می ره (ریکاوری نصبه الان و هیچ جا نرفته :)) . شما رام رو دانلود کن بریز رو مموری . بعد توی همنی رام فعلی دکمه power رو نگه دار . یه سری گزینه می یاد restart رو انتخاب کن چند تا گزینه می یاد شما recovery رو انتخاب کن

shooster
18-05-2012, 22:27
چاکرم مهدی جان!!عذر زحمات!دستت درد نکنه!!این کارو که بکنم خودش رام رو نصب میکنه؟؟نیاز به وایپو اینجور کارا نیست؟؟بعدم از آخرین ورژن این رام بالایی که دوستمون گذاشته یه لینک بده!!همه لینکای دانلودش تو اون صفحه خرابه!یه فارسی سازم لطف کن لینک بده که روش درست کار کنه!!فارسی سازو چجوری نصب کنم مهدی جان؟؟

zeeee
18-05-2012, 22:49
چاکرم مهدی جان!!عذر زحمات!دستت درد نکنه!!این کارو که بکنم خودش رام رو نصب میکنه؟؟نیاز به وایپو اینجور کارا نیست؟؟بعدم از آخرین ورژن این رام بالایی که دوستمون گذاشته یه لینک بده!!همه لینکای دانلودش تو اون صفحه خرابه!یه فارسی سازم لطف کن لینک بده که روش درست کار کنه!!فارسی سازو چجوری نصب کنم مهدی جان؟؟

داداش این حرفا چیه . شما هم عین داداش ما :x .
شما این کارو بکنی میره توی ریکاوری . خودت دوباره وایپ ها , فرمت ها رو بکن . بعد برو اینستال و رام رو نصب کن .
والا لینک ندارم برای این رام
فارسی ساز همه رام ها هم مثل نصب خود رام هستش یعنی از محیط ریکاوری باید نصب کنی (وایپ و ... نمی خوادا )
موفق باشی

smith_20
22-05-2012, 15:35
اقا من هر کاری کردم روت نشدش ریستارتم میشه ولی روت نشده
انتی ویروسا رو هم غیر فعال کردم! اینم عکس وضعیتم....
کمکم کنین!!!!!!!!!!!!!!!!1

zeeee
22-05-2012, 18:09
اقا من هر کاری کردم روت نشدش ریستارتم میشه ولی روت نشده
انتی ویروسا رو هم غیر فعال کردم! اینم عکس وضعیتم....
کمکم کنین!!!!!!!!!!!!!!!!1

من مشکلو نمی دونم ولی پیشنهاد می دم:
حتماً از آخرین ورژن استفاده کنید

smith_20
22-05-2012, 21:20
خب من نمیدونستم این ورژن مشکل داره..جایگزینش کنین که بقیه مشکل پیش نیاد واسشون
بازم مرسی

shooster
22-05-2012, 22:33
خب من نمیدونستم این ورژن مشکل داره..جایگزینش کنین که بقیه مشکل پیش نیاد واسشون
بازم مرسی

دوست عزیز اگه مشکلتون رفع نشد حتما فهنث USB debugging رو فعال کنید!!اگه هم رفع شدکه خدا رو شکر!!

matador5550
23-05-2012, 01:01
سلام دوستان من میخوام گوشیمو روت کنم و رامشو عوض بکنم ولی هر روشی رو که میرم به بن بست میخورم خواهشا یه روش خوب معرفی بکنین ،مشخصات گوشیم :
Android : 2.3.5
HTC Sense : 3.0
Build Number : 3.12.405.1
در ضمن با برنامه Visionary که میخوام روت بکنم نمیشه و گیر میکنه همچنین با روش این تاپیک هم نمیشه آخه بعد از اینکه گوشی ریستارت شد میره تو قسمت ریکاوری و بعد خودش خود بخود میخواد گوشی را دانگرید بکنه که بعد از طی چند مرحله ارور میده که :
Main Version is Older
!Update Fail
Press <Power> to reboot
البته با همین برنامه خودش یه رام 250 مگی را دانلود کرد واسه دانگرید

smith_20
23-05-2012, 01:31
دقیقا منم همین مشکلو دارم!!!چیکار کنم؟!
در ضمن ورژن جدیده هم هست که گذاشتین!

shooster
23-05-2012, 09:28
دقیقا منم همین مشکلو دارم!!!چیکار کنم؟!
در ضمن ورژن جدیده هم هست که گذاشتین!

ببین دوست عزیز اینجا باید گوشیتو دانگرید کنی!!هر پیغامی داد y رو بزن و اینتر کن!!من چند روز پیش روت کردم گوشیمو به کمک آقا مهدی عزیز!!اونوقت یه رام واست میگیره و نصب میکنه و این مرحله تموم میشه!!اینم بگم که حتما حتما باید از این آدرسی که زیر مینویسم گزینه debugging فعال باشه!setting/applications/development/usb debugging!حتما هم قبلش sdcsrd رو با fat32فرمت کنین قبل همه کارا!!بعد از نصب رام که خودش واسه دانگرید نصب کرد میگه یه دکمه رو فشار بدید و میاد از اول!!شما هم دوباره 1رو میزنیو هر چی که خواست رو قبول میکنی!!خیلی راحت هست و من خودم میترسیدم اما اصلا ترسی نداره و آسونه!!طولانی هم شد پستم!!از همگی عذر میخوام!!امیدوارم بتونم یکم کمکتون کرده باشم!!یا علی

afsongare
23-05-2012, 10:01
سلام برای من کا نمیکنه

afsongare
23-05-2012, 10:07
اینو مینویسه
stop watching tv
read the effen manual
enter the pass key

کجای کار ایراد داره کمک کنید

mohammadsp
23-05-2012, 12:04
اینو مینویسه
stop watching tv
read the effen manual
enter the pass key

کجای کار ایراد داره کمک کنید

باید پسورد وارد کنید
توی فایلهای برنامه پسورد هست
نمیدونم کدومشه (ورژنهای اخر و نمیدونم)

matador5550
23-05-2012, 14:16
ببین دوست عزیز اینجا باید گوشیتو دانگرید کنی!!هر پیغامی داد y رو بزن و اینتر کن!!من چند روز پیش روت کردم گوشیمو به کمک آقا مهدی عزیز!!اونوقت یه رام واست میگیره و نصب میکنه و این مرحله تموم میشه!!اینم بگم که حتما حتما باید از این آدرسی که زیر مینویسم گزینه debugging فعال باشه!setting/applications/development/usb debugging!حتما هم قبلش sdcsrd رو با fat32فرمت کنین قبل همه کارا!!بعد از نصب رام که خودش واسه دانگرید نصب کرد میگه یه دکمه رو فشار بدید و میاد از اول!!شما هم دوباره 1رو میزنیو هر چی که خواست رو قبول میکنی!!خیلی راحت هست و من خودم میترسیدم اما اصلا ترسی نداره و آسونه!!طولانی هم شد پستم!!از همگی عذر میخوام!!امیدوارم بتونم یکم کمکتون کرده باشم!!یا علی

سلام وممنونم ،ببینین همه این کارهایی که فرمودینو انجام دادم ولی بازم نشد و همون ارور میده البته اینم بگم که من دوباره رامو دانلود نکردما چون بار اول دانلود کرد و منم از مسیر
\aahk 07-05-2012\pd98img
فایل pd98img-gb2 را ذخیره کردم و الانم هر بار که میخوام دانگرید کنم این فایلو میبرم به همین مسیر و خودش دیگه سوال نمیکنه برایی دانلود و پیغام میده که فایلو داره به مموری انتقال میده و یکمی صبور باشین سپس چند تا خط میره و جند تا ارور میده تا اینکه گوشی میره تو صفحه ریکاوری و اونجا ارور میده ، خواهشا کمکم بکنین مرسی

zeeee
23-05-2012, 14:32
سلام وممنونم ،ببینین همه این کارهایی که فرمودینو انجام دادم ولی بازم نشد و همون ارور میده البته اینم بگم که من دوباره رامو دانلود نکردما چون بار اول دانلود کرد و منم از مسیر
\aahk 07-05-2012\pd98img
فایل pd98img-gb2 را ذخیره کردم و الانم هر بار که میخوام دانگرید کنم این فایلو میبرم به همین مسیر و خودش دیگه سوال نمیکنه برایی دانلود و پیغام میده که فایلو داره به مموری انتقال میده و یکمی صبور باشین سپس چند تا خط میره و جند تا ارور میده تا اینکه گوشی میره تو صفحه ریکاوری و اونجا ارور میده ، خواهشا کمکم بکنین مرسی

دوستانی که مشکل دارند : 100% از اخرین ورژن استفاده کنید که از هر ورژن دیگه استفاده کنید معلوم نیست چی پیش بیاد

matador5550 عزیز اگه از همین ورژن استفاده می کنی برای امتحان هم که شده بزار یه بار خودش رام رو دانلود کنه . شاید جواب داد
دوستان دقت کنید همون طور که shooster عزیز گفت 1 بار که برنامه می خواد دانگرید کنه اول 1 رام می گیره و .... . بعد که گوشی رو خودش دانگرید کرد دوباره برنامه از اول اجرا میشه و. ..

mo_mohit1
23-05-2012, 17:30
سلام دوستان هر کاری میکنم برنامه کار نمیکنه درایو هم نصب هست
usb debugging faal
charge only hast
--------------
2.3.5 hast
sense 3.0
soft number
3.13.661.4
--------------------------
http://www.uploadtak.com/images/o448_root.jpg
http://www.uploadtak.com/images/w1368_root1.jpg
http://www.uploadtak.com/images/2987_root2.jpg
------------------
فقط میخوام مشکل جدا بودن فارسیشو حل کم راحت ترین راهشو بهم بگید ممنون میشم دارم کلافه میشه

mo_mohit1
23-05-2012, 17:32
aahk-07052012 از این برنامه استفاده میکنم

matador5550
23-05-2012, 23:47
بزارم دوباره از اول دانلود بشه؟ با این اینترنت ذغالی؟ خیلی ظلمه که ،راه دیگه ای نیست؟ آخه یبار دانلود کردم در ضمن از آخرین ورژن برنامه هم استفاده میکنم

matador5550
24-05-2012, 00:51
ببینین دوستان من از صفحه cmd عکس گرفتم ارورهارو ببینین :

http://img4up.com/up2/54953975711253475455.bmp

desire_hd
24-05-2012, 01:09
ببینین دوستان من از صفحه cmd عکس گرفتم ارورهارو ببینین :

http://img4up.com/up2/54953975711253475455.bmp

داداش اينكه ارور نيست.ميگه گوشيت دانگريد شده.و يه دكمه بزن تا ديگه تموم بشه.بعد ميگه يه بار ديگه برنامه رو اجرا كن تا گوشيتو هك كنه و تمام بشه

matador5550
24-05-2012, 02:17
شاید 10 بار اینکارو انجام دادم اگر دانگرید شده پس چرا توی گوشی توی قسمت ریکاوری وقتی فایل رام رو چک میکنه ارور میده و بعد میگه:
Main Version is Older
!Update Fail
Press <Power> to reboot
و بعدش میگه دکمه پاور رو بزنم تا ریبوت بشه و کماکان روی همون فریمور موندم؟ به نظرتون به خاطر این نیست که به آخرین ورژن آپدیت شده؟ الان 2.3.5 هستش.
میگما برنامه ای مثل اودین در سامسونگ و یا فلش تولز در سونی اریکسون هست که بشه باهاش از طریق کامپیوتر رام را عوض کرد یا دانگرید بکنیم؟

afsongare
24-05-2012, 03:16
سلام برای من همه مراحل خوب انجام شد ولی فقط رامم عوض شد روت مشده نمیدونم چکار کنم

afsongare
24-05-2012, 05:29
سلام به همه
اما فایلی که در پست 2 هست قدیمیه برای گرفتن فایل جدید ازین لینک استفاده کنید: (توسط babak nuri )
یا

Aahk-13012012\tools\txt\cajun.txt

http://tau.shadowchild.nl/files/pd98img-gb2.zip

و pd98img-gb2.zip رو بدونه تغیییر اسم و فرمت در مسیر زیر از فایل دریافت شده اولی replace کنید:

Aahk-13012012\pd98img

مرسی مرسی مرسی مسی ممنون ممنون

matador5550
24-05-2012, 06:24
ولی برای من همچین اتفاقایی نمیفته و با اولین ریستارت که میره برای دانگرید دو تا خط (اولی آبی و دومی سبز) پر میشه و همون اروری که گفتمو میده و باید دکمه پاور رو فشار بدم دیگه کلافه شدم بخدا :dl:

zeeee
24-05-2012, 09:43
ولی برای من همچین اتفاقایی نمیفته و با اولین ریستارت که میره برای دانگرید دو تا خط (اولی آبی و دومی سبز) پر میشه و همون اروری که گفتمو میده و باید دکمه پاور رو فشار بدم دیگه کلافه شدم بخدا :dl:

قکر کنم هنوز گلدکارتو هم نساخته . یه بار با یه sd دیگه امتحان کن ببین چی میشه.

zeeee
24-05-2012, 09:50
xda-developers رفع چیل.تر شد
بالاخره فهمیدن که اشتباه کردن :)) . خدارو شکر
xda-developers (http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=765)

چند تا رام که هنوز توی فروم خودمون معرفی نشدند:

[The SeaPath | JoyOS 1.2.1 | Android 2.3.7***[iPhone OS (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1669278)

ROM][DEV][15-05]DHxperiaNCE™♋Mixed Sense3.5-Xperia♋»Permision (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1612666)
[ROM] Fr0zenHotDog-0.10 - 22.V.2012 (ICS7.4) (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1668673)

mo_mohit1
24-05-2012, 10:56
سلام دوستان هر کاری میکنم برنامه کار نمیکنه درایو هم نصب هست
usb debugging faal
charge only hast
--------------
2.3.5 hast
sense 3.0
soft number
3.13.661.4
--------------------------
http://www.uploadtak.com/images/o448_root.jpg
http://www.uploadtak.com/images/w1368_root1.jpg
http://www.uploadtak.com/images/2987_root2.jpg
------------------
فقط میخوام مشکل جدا بودن فارسیشو حل کم راحت ترین راهشو بهم بگید ممنون میشم دارم کلافه میشه

کسی نبود جواب بده

mohammadsp
24-05-2012, 11:23
کسی نبود جواب بده

مشکلی نداره
شما باید پسورد رو وارد کنید
توی manualش نوشته شده

saeed61beh
24-05-2012, 11:47
مشکلی نداره
شما باید پسورد رو وارد کنید
توی manualش نوشته شده
لطفا پسورد؟
پیداش نکردم!!!
ممنون.

shooster
24-05-2012, 12:22
لطفا پسورد؟
پیداش نکردم!!!
ممنون.

اول گوشی رو وصل کن با کابل به رایانه!!بعد برنامه رو اجرا کن!!اونوقت وقتی پسورد خواست از این قسمت که میگم پسورد رو پیدا کن و تایپ کن!!
Tools/txt\CAJUN.txt
این فایلو باز کن و پسورد رو عین خودش تایپ کن تو برنامه!
یا علی

saeed61beh
24-05-2012, 15:50
تمام مراحل انجام شد بعد از وارد کردن پسورد برنامه شروع به دانگرید گوشی کرد بعد هم چند لود روی گوشی و ریستارت تا گوشی بالا اومد
حالا از کجا بفهم گوشی روت شده؟
چطور بفهمم که S-OFF شده
در ضمن گوشی قبل هک ورژن 2.3.5 با Build n : 3.12.405.1 بود
الان ورژن 2.3.3 با build n : 2.50.405.2 میباشد.
اینم بگم که super user به منو گوشی اضافه نشده!!!
لصفا یه رام خوب بدون باگ که فارسی ساپورت باشه معرفی کنید.
ممنون.

mohammadsp
24-05-2012, 16:12
تمام مراحل انجام شد بعد از وارد کردن پسورد برنامه شروع به دانگرید گوشی کرد بعد هم چند لود روی گوشی و ریستارت تا گوشی بالا اومد
حالا از کجا بفهم گوشی روت شده؟
چطور بفهمم که s-off شده
در ضمن گوشی قبل هک ورژن 2.3.5 با build n : 3.12.405.1 بود
الان ورژن 2.3.3 با build n : 2.50.405.2 میباشد.
اینم بگم که super user به منو گوشی اضافه نشده!!!
لصفا یه رام خوب بدون باگ که فارسی ساپورت باشه معرفی کنید.
ممنون.

برنامه تیتانیوم بکاپ بریز وقتی اجراش میکنی میفهمی روت شده یا نه
برو توی بوت لودر بالاش باید نوشته باشه s-off

smith_20
25-05-2012, 10:26
اقا منم بلاخره موفق شدم!
دست شما و xda درد نکنه خوب چیزیه
فقط شما چه رامی رو پیشنهاد میکنین با ساپورت فارسی؟سنس 3 به بالا....

shooster
25-05-2012, 11:20
اقا منم بلاخره موفق شدم!
دست شما و xda درد نکنه خوب چیزیه
فقط شما چه رامی رو پیشنهاد میکنین با ساپورت فارسی؟سنس 3 به بالا....

من RuunyDroid رو نصب کردم عالیه!اما سرعتش یه خورده پایینه اما می ارزه به نصب کرنش چون بقیه چیزاش معرکس!!من چندتا رام دیگه هم نصب کردم اما این به نظرم از همه بهتر بود!!دیگه خود دانی!!یا علی

smith_20
25-05-2012, 11:48
من RuunyDroid رو نصب کردم عالیه!اما سرعتش یه خورده پایینه اما می ارزه به نصب کرنش چون بقیه چیزاش معرکس!!من چندتا رام دیگه هم نصب کردم اما این به نظرم از همه بهتر بود!!دیگه خود دانی!!یا علی

مرسی که جواب دادین دوست عزیز
اگه میشه لینکشم بزارین...مرسی:az: