PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ‌[آموزش‌] نحوه تشخیص گلکسی2 ساخت کره و made by و چینی و ویتنامی

صفحه ها : [1] 2

ehsan2004
20-09-2011, 11:42
با سلام خدمت دوستان عزیز

با همکاری شنتیا (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=320482) عزیز بلاخره تونستیم نحوه تشخیص گلکسی 2 کره ای را از چینی و از Made by samsung تشخیص بدیم و گفتم که واسه دوستان قرار بدم تا دیگه عزیزانه لیبل عوض کنه موبایلی نتونن فعلا لیبل گوشی را تغییر بدن و به عنوانه کره ای به مردم قالب کنن:

خوشبختانه شرکته سامسونگ فکره این موضوع را کرده و تفاوت هایی را در سریال نامبر یا IMEI گوشی قرار داده تا وارد کنندگان بدون باز کردنه پلمپ گوشی بتونن این مورد را تشخیص بدن که من هم این مورد را واستون قرار میدم تا استفاده کنین:

اولین نکته را بگم که فعلا در بازار ایران چند مدله زیر واسه گلکسی 2 موجود هست:

سری اول گوشی های کره ای سفارش اروپا(انگلیس) با شارژر سه شاخه و کارتن بزرگ و روی لیبل زده made in korea by samsung

سری دوم هم گوشیهای کره ای با سفارش امارات که شارژره دو شاخه مطابق با کشوره سفارش داده شده و کارتن کوچک و روی لیبل زده made in korea by samsung

سری سوم گوشیهای اسمبل چین هست که قطعات را فقط در چین اسمبل میشه برای کمتر کردنه قیمت که مشخصه اینها هم کارتن بزرگ و شارژره سه شاخه و روی لیبل زدهmade by samsung

سری چهارم هم گوشیهای ساخت چین هست که هم قطعات و خط تولیدش در چین هست و کلا ساخته چین هست و با لیبلهای made in china by samsung , made in china در بازار موجوده

سری پنجم هم گوشیهای ساخت ویتنام هست که هم قطعات و خط تولیدش در ویتنام و چین هست و کلا ساخته ویتنام هست و با لیبلهای made in VIETNAM by samsung , made in VIETNAM در بازار موجوده

خوب از لحاظه کیفیته ساخت فعلا اینها به جز مورده چهارم با هم فرقی ندارن در مورده چهارم هم توضیحاته این پست را مطالعه بفرمایید:

مشکلات گوشیهای گلکسی 2 ساخت چین (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2255869&postcount=763)

اما نحوه تشخیص:

سامسونگ همون طور که میدونین واسه تمام گوشیهایی که تولید میکنه و توی بسته بندی میزاره یه لیبل روی کارتن میزنه و روی اون لیبل زده شده اگه باز شده بود نخرید

واسه همین مورد برای اینکه فروشندگان گوشیهاش در صورتی که گوشی ساخت چند تا کشور مختلف باشه و خط تولیده گوشی در چند تا کشور باشه و اون وارد کنندگان یا فروشندگان نخوان برای تشخیصه کشور سازنده گوشی پلمپ گوشی را باز کنن تغییراتی در سریال نامبر یا همون imei گوشی میدن تا از لیبلی که روی کارتن هست بتونن تشخیص بدن

چنین قضیه ای در مورده گلکسی 2 هم هست و من با تحقیقاته زیاد در این ضمینه تونستم به این تفاوت ها برسم که گفتم واسه شما بزارم:

همون طور که میونین imei یا سریال نامبر از 16رقم یا 15رقم(در مورده گلکسی2 15رقم) هست که ما فقط به 6رقمه اول این imei نیاز داریم:

مورد اول:

در مورده گوشیهایی که قطعات ساخت کره دارن و در خوده کره تولید و ساخته میشن که تحت عنوان MADE IN KOREA BY SAMSUNG همه ما میشناسیم با این سریال شروع میشن:

35531004

بقیه سریال که 7رقمه دیگه هست سریاله مخصوصه گوشی هست که واسه هر گوشی متفاوت هست

این مورد فقط و فقط با یه لیبل هستند و اونم MADE IN KOREA BY SAMSUNG و لیبلهای دیگه وجود نداره

اینم عکس لیبل مورد نظر:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=625674&stc=1&d=1316504992

یه نمونه سریال هست که ماله سری اولی که گلکسی2 کره اومده بود چون دیدم یه سری از بچه ها داشتن گفتم بزارم که این مورد را هم مدنظر داشته باشید

سری اولی کره هست که با سریاله این شروع میشه:
35902104

این سریال چند تاسری اومد توی ایران و بعدش با همون سریاله معروفه قبلی اومد
این سری اصل کره هست
مشخصات این سری بدین صورت هست:

کابله گوشی ساخت اندونزی هست
هدفونش ساخت چین هست
شارژرش مطلقا سه شاخه هست چون اصلا برای اسیا زده نشده
پک بزرگ هست و لوازمش استاندارد هست

این سری خیلی کم هست توی ایران هرکسی هم داشته از سری اولی که بالای 1تومن بود خریده این سریال را داره

این سریال را اگرچه الان پیدا نمیشه اما چون دیدم یه سری داشتن و خودمم اون موقع دیدم و اصلی هست گفتم اضافه کنم

اما مورد دوم :

گوشیهایی گلکسی 2 هستند که قطعات این گوشی ها در کره تولید میشن ولی به هر دلیلی در کشورهای دیگه که شرکته سامسونگ خط تولید داره اسمبل و به بازار فرستاده میشه این گوشیهای گلکسی2 تحت لیبله MADE BY SAMSUNG فروخته میشن و با این سریال شروع میشن:

35884804
35909004

35958504

متاسفانه سریاله made by هر سری که میات با یه سریاله جدید میات
البته این سریال ماله گوشیهایی هست که به سفارشه لهستان و اون کشورهای اطراف هست

35853704

این سریال هم مدتی بود توی بازار بود و بین گوشیهای ساخت چین و مید بای سامسونگ مشترک هست خدا بیامرزتش :4:
تنها راه تشخیصش محتویات کارتن هست که ساخت چین محتویاتش توی قسمت خودش گفته شده
اما مید بای سامسونگ لوازم استاندارد هست و با شارژر دوشاخه هست درضمن پشتش هم انگلیسی نوشته شده و کیف و ... هم نداره حتی توی کارتنش هم جا نمیشه کارتنش کوچک هست و بزرگ نیس

اما سری سوم :

گوشیهایی هستند که هم قطعات و هم خط تولید این محصولات در کشور چین هست که تحت نام MADE IN CHINA BY SMASUNG روانه بازار شدند

اما سریاله این گوشیها با این عددها شروع میشه:(با تشکر از TERMINATOR (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=314196) برای توضیحات تکمیلی)

35815004
و
35853704

اینک عکس از لیبل مورد نظر:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=625673&stc=1&d=1316504992

اما در موردسریال دوم که با :35853704
شروع میشه نکات زیر در موردش هست:

این سری که به سفارش امارات زده میشه و وارد این کشور میشه را اگه دقت کنید پشت کارتن کاملا عربی نوشته شده
و با شارژر دو شاخه زده و کارتن کوچیکتر هستش
که توی بعضی مورد ها بود که روی کارتن لیبل زده شده و نوشتن لوازم مجانی
که یک عدد کیف و در پشتی هستش
و جدا از جعبه داخل کارتن دیگه هستش
یا کلا با یک کارتن بزرگ و تمام لوازم داخلشون هستش
که فروشنده به عنوان فول پک میده گوشی را

عکس نمونه از همین مدل:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=625834&d=1316525350

سری چهارم:

اما سری جدیده گوشیهای گلکسی2 که وارده بازار شدند ساخت ویتنام هستند که اونها هم عینه MADE IN CHINA BY SMASUNG هم خط تولید و هم ساخت قطعات در چین و ویتنام تولید میشه

سریاله این گوشیها با این عبارت شروع میشه:

35849004

در مورده این گوشی هنوز تحقیقاتمون کامل نشده به زودی در مورده این مدل هم توضیحات را کامل میکنیم تا آموزش کامل بشه

سریاله جدید مید بای سامسونگ:
35937204
این مید بای هم هر سری با یه سریال میات
یه نکته دیگه هم خدمته دوستان بگم که اگه گوشیتون ساخته ویتنام باشه یا مید بای سامسونگ باشه کیفیت فرقی با هم ندارن البته به شرطه اینکه ویتنام هم اصلی باشه چون جدیدا چینی چون فروش نداره لیبل ویتنام و مید بای میزنن و میفروشن

اما در مورده این تاپیک چند تا نکته را کاربران ملزم به رعایتش هستند:

1.این تاپیک یه تاپیکه آموزشی هست که خیلی از کاربران بهش نیاز داشتند پس منم زدم تا همه استفاده کنن

2.از بحث های حاشیه ای در این تاپیک جدا خودداری کنین با کاربرانی که رعایت نمیکنن به شدت برخورد میشه

3.در مورده قیمت هایی که این گوشی ها و مدلها داده میشه اینجا بحث نکنین چون تاپیک مجزا داره

4.به هیچ وجه در مورده کیفیت ساخت این مدلها در اینجا با هم بحث نکنید تاپیک مجزا در این مورد وجود داره هر بحثی صورت بگیره حذف خواهد شد

5.آموزش هنوز کامل نشده و بقیه مدلها را هم باید به آموزش اضافه بشه پس دوستانی که دارن از لیبل و مشخصاته گوشیشون عکس بزارن تا آموزش کامل بشه

مطالب فوق اولین بارهست که توسطه ما قرار داده میشه با ذکر نام نویسنده و سایت موبایلستان کپی برداری بلامانع هست

موفق باشید

SAEED
20-09-2011, 13:09
یک مورد دیگه ای هم که هستش که با توضیحات کامل در پست اول اضافه شد و مورد سوم کاملتر شد

موفق باشید

Mahyar.de
20-09-2011, 13:35
احسان جان من یه مورد دیگه ای هم علاوه بر موارد بالا دیدم
یه مدلی که شبیه مدل سوم هست
کارتن کوچک...شارژر 2 شاخه... و made by samsung
که این مدل هم ساخت کره و اسمبل چین هست و از لحاظ کیفیت بعد از سری اول قرار میگیره
با تشکر

ehsan2004
20-09-2011, 13:37
احسان جان من یه مورد دیگه ای هم علاوه بر موارد بالا دیدم
یه مدلی که شبیه مدل سوم هست
کارتن کوچک...شارژر 2 شاخه... و made by samsung
که این مدل هم ساخت کره و اسمبل چین هست و از لحاظ کیفیت بعد از سری اول قرار میگیره
با تشکر

اره مهیار جان
من بر اساسه لیبل گوشی اومدم تقسیم بندی کردم و واسه همین این مدل را هم جزئه همون سری مید بای میشه

MeRSaD
20-09-2011, 15:26
یک مورد دیگه ای هم که هستش و ایمان جان یادشون رفت بگن را من خودم میگم
در سری چهارم
با شماره
سریال35853704
این سری که به سفارش امارات زده میشه و وارد این کشور میشه را اگه دقت کنید پشت کارتن کاملا عربی نوشته شده

تلاش میکنم که عکس هم از کارتن این گوشی و لیبل پشتی را براتون همین جا بزارم

موفق باشید

دقیقا گوشی منم همینه سفارش امارات پشتش عربیه،روش لیبلFree Premium leather case + Cool case داره که خودشون کیس و کیف رو برداشتنش،روی جعبه قسمت جلو لیبل 1.2GHz نداره به جاش پشت جعبه تو مشخصات جلوی Dual core همینو نوشته،اما بارکد با 35884804 شروع میشه،همینو تو سایت سامسونگ و سایت تشخیص IMEI ثبت کردم زده بود اصله...الان adsl ندارم نمیتونم عکس از جعبه و پشت گوشی بزارم.
در ضمن زیر بار کد IMEI رو جعبه یه بارکد دیگه هم هست که ماله manufacture گوشی هستش که با 880 شروع میشه که اگه اونو اسکن کنید مینویسه این بارکد ماله کره هست.اینو نمیدونم جریانش چیه!

SAEED
20-09-2011, 16:13
دقیقا گوشی منم همینه سفارش امارات پشتش عربیه،روش لیبلfree premium leather case + cool case داره که خودشون کیس و کیف رو برداشتنش،روی جعبه قسمت جلو لیبل 1.2ghz نداره به جاش پشت جعبه تو مشخصات جلوی dual core همینو نوشته،اما بارکد با 35884804 شروع میشه،همینو تو سایت سامسونگ و سایت تشخیص imei ثبت کردم زده بود اصله...الان adsl ندارم نمیتونم عکس از جعبه و پشت گوشی بزارم.
در ضمن زیر بار کد imei رو جعبه یه بارکد دیگه هم هست که ماله manufacture گوشی هستش که با 880 شروع میشه که اگه اونو اسکن کنید مینویسه این بارکد ماله کره هست.اینو نمیدونم جریانش چیه!

ممنون بابت اطلاع رسانیتون
درسته سایت ها تاییدمیکنن گوشی کجایی هستش یعنی برند و تحت لیسانس بودنش را به شما میگن و سامسونگ هم تاییدکرده این گوشی مال خط تولیدی سامسونگ هستش و تحت لیسانس این شرکت تولید میشه
حالا چه کره چین یا ویتنام
اگه دقت کنید داخل سایت همراه اول هم میتونید سریال چک کنیدکه اونجا همه گوشی های سامسونگ را میگه
کره ای
این لیسانس هستش که چک میشه نه کشور سازنده گوشی
و این تاپیک برای اطلاع رسانی و تشخیص کجایی بودن گوشی زده شدش نه چیز دیگه ای

فکر کنم این مورد را دقیق توضیح دادم
اگه بازم مشکلی بود میتونید با پیغام خصوصی یا پیغام بازدیدکننده در میون بزارید
تا هم تاپیک به جنجال کشیده نشه و هم شلوغ نشه

موفق باشید

mohsen-af
20-09-2011, 17:00
در سری چهارم
با شماره
سریال35853704

موفق باشید

اینم عکس :ac:

حالا امارات خوبه یا بد
چه معایبی داره ؟

ariaieboy
20-09-2011, 17:04
سلام
گوشی من مید بای اصلی هست و سریال اون: 35884804 هست.
پشت جعبه اش انگلیسیه.
و رام خاورمیانه و از اول فارسی بود...
پست ارسال شده توسط موبايل

SAEED
20-09-2011, 17:30
اینم عکس

حالا امارات خوبه یا بد
چه معایبی داره ؟

دوستان عزیز این تاپیک برای چیز دیگه هستش پس لطفا این سوالا را اینجا نپرسید

اما در مورده این تاپیک چند تا نکته را کاربران ملزم به رعایتش هستند:

1.این تاپیک یه تاپیکه آموزشی هست که خیلی از کاربران بهش نیاز داشتند پس منم زدم تا همه استفاده کنن

2.از بحث های حاشیه ای در این تاپیک جدا خودداری کنین با کاربرانی که رعایت نمیکنن به شدت برخورد میشه

3.در مورده قیمت هایی که این گوشی ها و مدلها داده میشه اینجا بحث نکنین چون تاپیک مجزا داره

4.به هیچ وجه در مورده کیفیت ساخت این مدلها در اینجا با هم بحث نکنید تاپیک مجزا در این مورد وجود داره هر بحثی صورت بگیره حذف خواهد شد

5.آموزش هنوز کامل نشده و بقیه مدلها را هم باید به آموزش اضافه بشه پس دوستانی که دارن از لیبل و مشخصاته گوشیشون عکس بزارن تا آموزش کامل بشه

مطالب فوق اولین بارهست که توسطه بنده قرار داده میشه با ذکر نام نویسنده و سایت موبایلستان کپی برداری بلامانع هست

موفق باشید

گوفی
20-09-2011, 18:22
سلام
گوشی من مید بای اصلی هست و سریال اون: 35884804 هست.
پشت جعبه اش انگلیسیه.
و رام خاورمیانه و از اول فارسی بود...
پست ارسال شده توسط موبايل

سلام دوستان
گوشی بنده هم made by samsung است و سریال اونم 35884804 هست .
اینم مثل دوستمون پشت جعبه اش انگلیسیه و رام خاورمیانه و از اول فارسی بود .
لطفا مشخص کنید جزو کدوم گروه قرار میگیره .
با سپاس .

Shahrokh K!NG
20-09-2011, 19:57
سلام دوستان
با سپاس .

من هم از همین نوع دارم، جزو هر گروهی که هست! واقعا که کیفیت عالی داره

soft_b
20-09-2011, 19:59
با سلام
بنده گوشیمو از سایت ebay خریدم و عموم از انگلیس واسم پست کرد
الان سریال رو چک کردم دیدم 35531004 هست
پشت گوشی کامل کره ای نوشته
باتری گوشی made in japan روش نوشته شده
اینو اینجا نوشتم که به بچه های گل بگم گوشی های کره ای به هیچ وجح واسه قسمتی از آسیا که ایران توش هست زده نمیشه
تمامش سفارش اروپا و آمریکا هست
اگه هم باشه به صورت قاچاقی وارد شده و از طریقه قانونی وارد نشده

http://1.pandora.hostei.com/images/b7a53e239400.jpg

http://1.pandora.hostei.com/images/fd7f981e10b4.jpg

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Chevrolet
20-09-2011, 21:03
سلام دوستان
با سپاس .

منم از این مدل دارم لطفا مشخص کنید جزو کدوم گروه قرار میگیره .

behnam123456
20-09-2011, 22:13
شماره سریال من جزء هیچ کدوم از اینا نیست
3579740

ariyamer
21-09-2011, 02:24
سلام برای گوشی من زده fabrique en chine par samsung کد imei زده 3581500 این یعنی ساخت کجا

shervin_bamaze
21-09-2011, 09:16
دوستان یه مدل دیگم هست که سری اول اومداون موقع که 900بود قیمت
پشتش نوشته fabrique en chine par samsung
سریالشم با 35815004
مال خود منه و از اولم مشکل زردی و... نداشت روی باتری و شاژر هم زدهmade in korea/fabrique en CoREE

fazel graphic
21-09-2011, 09:30
سلام
پشت گوشی من این نوشته اومده fabrique en chine par samsung
و سریالش هم اینه 35884804
لطفا بفرمائید این گوشی ساخت کجاست
خیلی نگرانم که نکنه بهم انداخته باشن .... :ac::dg:
با تشکر

mshmas
21-09-2011, 18:56
سلام
من هم از همين سريال 358848 دارم.آقا احسان بگن كه اين سري كجايين؟تو رو خدا زود ما رو خبر كنيد.دمتون گرم.يا علي مدد

MeRSaD
21-09-2011, 22:43

حالا امارات خوبه یا بد
چه معایبی داره ؟
.
.
.

همینطور که میبینید تمام مشکلات از made in korea by samsung هست و تمام انجمن همینطور pm میدند

با اجازه آقا احسان،استارتر تاپیک
دوستان این تاپیک صرفا فقط برای آگاهی کسانی هستش که میخوان ببینن گوشیشون ماله کجاست و اصلا لیبل هست یا نه و همینطور برای کسانی می خوان این گوشی رو بخرن و از اوضاع گوشی مطلع باشن،نه برای بررسی مشکلات سری چینی و کره ای و ... و یا سوال در مورد گوشی و اینا...
خودتون شماره سریال imei گوشیتون رو با سریال هایی که آقا احسان و آقا سعید و همچنین اونی که ماله گوشی بنده هست و من گذاشتم چک کنید و متوجه میشید...پست اول به اندازه کافی گویا و واضح هستش.

آقا احسان لطفا اون دوتا imei که آقا سعید و بنده گذاشتیم رو هم به پست اول منتقل کنید.

ممنون.

konsool
21-09-2011, 23:47
در مورد نسخه ی 32 گیگ و imei یه توضیحی بدید پشت جعبه عربی نوشته- عکس هم از قسمتی که باطری قرار می گیره بزارید و همچنین باطری

ehsan2004
22-09-2011, 10:40
در سری چهارم
با شماره
سریال35853704

موفق باشید

سلام دوستان
با سپاس .

منم از این مدل دارم لطفا مشخص کنید جزو کدوم گروه قرار میگیره .

توضیحات به پست اول منتقل شد و پست اول تاپیک اپدیت شد

حالا امارات خوبه یا بد
چه معایبی داره ؟

عزیزم خوب یا بد اینجا نباید مطرح بشه تاپیکه مجزا داره
مسئله اینه که همه اینها هرچی هم باشه تحته لیسانس سامسونگ هست پس نگران نباشید

در مورد نسخه ی 32 گیگ و imei یه توضیحی بدید پشت جعبه عربی نوشته- عکس هم از قسمتی که باطری قرار می گیره بزارید و همچنین باطری

هنوز در این مورد بررسی نکردم چون کامل وارد بازار نشده

ehsan2004
22-09-2011, 10:40
شماره سریال من جزء هیچ کدوم از اینا نیست
3579740

باید روی این سریال تحقیق کنم فعلا چنین سریالی را ندیدم

سلام برای گوشی من زده fabrique en chine par samsung کد imei زده 3581500 این یعنی ساخت کجا

پست اول نوشته شده مطالعه کنین

دوستان یه مدل دیگم هست که سری اول اومداون موقع که 900بود قیمت
پشتش نوشته fabrique en chine par samsung
سریالشم با 35815004
مال خود منه و از اولم مشکل زردی و... نداشت روی باتری و شاژر هم زدهmade in korea/fabrique en coree

این همون سری سوم هست ساخت چین

پست های اضافه و بی توجه به تذکرات پست اول حذف شدند
تذکر دوم :از بحث های بی مورد و خلاف مواردی که در پست اول گفته شده خودداری کنین تاپیکه مخصوصش وجود داره

پست اول تاپیک اپدیت شد و سریالهای جدید اضافه شد

dynasty
22-09-2011, 11:29
این سریالو 35815004 هم برای made in china زدین هم برای made by samsung ،کدومه بلاخره ؟
ماله من made by samsung و سریالم همینه 35815004 الان یعنی ماله من اسمبل چینه ؟

ehsan2004
22-09-2011, 12:38
این سریالو 35815004 هم برای made in china زدین هم برای made by samsung ،کدومه بلاخره ؟
ماله من made by samsung و سریالم همینه 35815004 الان یعنی ماله من اسمبل چینه ؟

بله درست میگید
پست اول ویرایش شد
این سریال ساخته چین هست سری سوم

Sobhan-N73
22-09-2011, 13:11
دوستانی که نوشته Fabriqe en chin par Samsung از لحاظ کیفیت تفاوتی با اصلی داره و ارزش خرید این مدل داره ؟ در هنگام شارژ داغ نمیشه که مجبور به قطع بشین ؟

soft_b
22-09-2011, 14:10
عکس از جعبه و شارژر پست 12#

http://up98.org/upload/server1/01/s/usxpve2h37cw0hltoizi.jpg

http://up98.org/upload/server1/01/s/ly3n8zanubpncb3zj1sv.jpg

http://up98.org/upload/server1/01/s/dprez2gigggqie4gmo1o.jpg

MeRSaD
22-09-2011, 15:48
اینم عکسهای گوشی من :

35884804

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=626729&stc=1&d=1316693487

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=626730&stc=1&d=1316693487
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=626731&stc=1&d=1316693487
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=626732&stc=1&d=1316693487
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=626733&stc=1&d=1316693487

دوستان شرمنده من adsl ام تموم شده واسه همین حجم عکس ها رو کم کردم.

عکس از پشت گوشی و باتری هم میزارم.

konsool
22-09-2011, 16:21
تمام عکسهایی که دوستان تا امروز تو انجمن آپلود کرد ن نشان داده که تمامی شارژرها(2شاخ-3شاخ) و هنزفری ها و ... ساخت چین بوده در حالی که گوشی اصلی حتی متعلقاتش هم کره ای است

dynasty
22-09-2011, 16:29
بله درست میگید
پست اول ویرایش شد
این سریال ساخته چین هست سری سوم

nدوست عزیز اگه ساخت چینه چرا رو لیبل من نوشته made by samsung؟

behjaf
23-09-2011, 09:03
الف :
1-طبق پست 8 شماره سریال 35884804 باید پشت جعبه انگلیسی باشه ( چندین دوستان تائید کردن پست 10و11و13)
2-ولی طبق پست 27 پشت جعبه عربی است .مگه میشه یه سریال با دو نوع جعبه کاملا متفاوت عرضه بشه ؟؟
کدام درست است ؟؟

ب:
1-طبق پست1 سریال 35884804 باید نوشته باشه made by samsung یعنی دسته دوم
در صورتی که طبق پست 17 یکی از دوستان زده که نوشته fabrique en chine par samsung یعنی دسته سوم
مگه میشه ؟؟

2-طبق پست 1 سریال 35815004 رو باید نوشته باشه fabrique en chine par samsung یعنی دسته سوم
در صورتی که طبق پست 23 یکی از دوستان زده که نوشته made by samsung یعنی دسته دوم
مگه میشه ؟؟

behnam123456
23-09-2011, 11:23
اینم از گوشی من با سریال 3579740

shayanbala
23-09-2011, 19:18
با سلام خدمت دوستان عزیز
عکسهای ذیل از دو گوشی سامسونگ گرفته شده اند که به فاصلۀ ۱۰ روز خریداری شده اند. محل خرید در سوئیس/زوریخ:
شارژر هر دو دو شاخه است . جعبۀ کوچک made in china by samsung و جعبۀ بزرگ Made by samsung است. محتویات هردو یکی است.

amin-se
23-09-2011, 22:56
داداشم یه گوشی داره که با این شماره شروع میشه: 35849004
پشتش هم نوشته : made in vietnam by samsung

ehsan2004
24-09-2011, 14:06
اینم از گوشی من با سریال 3579740

دارم روی این سری کار میکنم
چون هنوز تعداده زیادش وارده بازار نشده طول میکشه تا کامل بشه

تمام عکسهایی که دوستان تا امروز تو انجمن آپلود کرد ن نشان داده که تمامی شارژرها(2شاخ-3شاخ) و هنزفری ها و ... ساخت چین بوده در حالی که گوشی اصلی حتی متعلقاتش هم کره ای است

دقیقا مثله اون موقعه نوکیا که گوشی ساخت فنلاند بود ولی هندزفری و .. ساخت چین بود
پس این مورده عجیبی نیست
یا مثلا گوشیهای htc

nدوست عزیز اگه ساخت چینه چرا رو لیبل من نوشته made by samsung؟

عملیات تعویض لیبل میتونه باشه

الف :
1-طبق پست 8 شماره سریال 35884804 باید پشت جعبه انگلیسی باشه ( چندین دوستان تائید کردن پست 10و11و13)
2-ولی طبق پست 27 پشت جعبه عربی است .مگه میشه یه سریال با دو نوع جعبه کاملا متفاوت عرضه بشه ؟؟
کدام درست است ؟؟

ب:
در صورتی که طبق پست 17 یکی از دوستان زده که نوشته fabrique en chine par samsung یعنی دسته سوم
مگه میشه ؟؟

2-طبق پست 1 سریال 35815004 رو باید نوشته باشه fabrique en chine par samsung یعنی دسته سوم
در صورتی که طبق پست 23 یکی از دوستان زده که نوشته made by samsung یعنی دسته دوم
مگه میشه ؟؟

1.خوب تابلو هست که لیبله
این سریال ماله مید بای هست

2.بازم لیبل هست
اینها سریالی هست که روی بیش از 20 تا گوشی تست شده
همه پلمپ بودن
اگه کسانی که خریدن پلمپ خریدن اونوقت باید در مورده لیبله کارتن هم بررسی انجام بشه

behjaf
24-09-2011, 16:28
دارم روی این سری کار میکنم
چون هنوز تعداده زیادش وارده بازار نشده طول میکشه تا کامل بشه

دقیقا مثله اون موقعه نوکیا که گوشی ساخت فنلاند بود ولی هندزفری و .. ساخت چین بود
پس این مورده عجیبی نیست
یا مثلا گوشیهای htc

عملیات تعویض لیبل میتونه باشه

مگه میشه ؟؟

1.خوب تابلو هست که لیبله

2.بازم لیبل هست
اینها سریالی هست که روی بیش از 20 تا گوشی تست شده
همه پلمپ بودن
اگه کسانی که خریدن پلمپ خریدن اونوقت باید در مورده لیبله کارتن هم بررسی انجام بشه

شاید گوشی چینی رو لیبل کنن مید بای بشه چون مید بای بهتره
ولی گوشی مید بای رو که لیبل نمیکنن که چینی بشه
مگه میشه آخه؟

MeRSaD
24-09-2011, 18:00
1.خوب تابلو هست که لیبله

آقا احسان میشه بگین دلیل اینکه مید بای رو لیبل چین کنن چیه؟
من گوشیم کاملا پلمپ بود خیلی دقت کردم،
اگه شما هم دقت کنید تو عکس پشت گوشی که گذاشتم،2 طرف لیبل پلمپ جای کنده شدن با ناخن هست که اونو من کردم ببینم این اصله یا نه یا اصلا باز شده یا نه که پلمپش سالم بود.

Safavy2002
24-09-2011, 23:53
با تشکر از احسان عزیز بابت اموزشی که گذاشتن
اینم فایل pdf برای ان دسته از دوستان که میخوان داشته باشن
موفق باشید

ehsan2004
25-09-2011, 15:28
شاید گوشی چینی رو لیبل کنن مید بای بشه چون مید بای بهتره
ولی گوشی مید بای رو که لیبل نمیکنن که چینی بشه
مگه میشه آخه؟

آقا احسان میشه بگین دلیل اینکه مید بای رو لیبل چین کنن چیه؟
من گوشیم کاملا پلمپ بود خیلی دقت کردم،
اگه شما هم دقت کنید تو عکس پشت گوشی که گذاشتم،2 طرف لیبل پلمپ جای کنده شدن با ناخن هست که اونو من کردم ببینم این اصله یا نه یا اصلا باز شده یا نه که پلمپش سالم بود.

لیبله مید بای مدتی شایعه شده بود که در امارات اسمبل میشه و از لحاظه کیفیت پایینه واسه همین خیلی از لیبله این مدل را عوض کردند و با لیبله چین وارده بازار کردند
این شماره سریال که مربوط به مید بای هست ازهمون اول مخصوصه مید بای هست از همون اول که 900 تومن بود و بارها و بارها من این مورد را چک کردم

انگلیسی نوشتن یا عربی نوشتن مهم نیست چون سفارش فلان کشور هست و مشکلی نیست مثله کره ای که دو مدل داشت جعبه کوچک و کره ای و جعبه بزرگ و سفارش اروپا

MeRSaD
25-09-2011, 16:42
لیبله مید بای مدتی شایعه شده بود که در امارات اسمبل میشه و از لحاظه کیفیت پایینه واسه همین خیلی از لیبله این مدل را عوض کردند و با لیبله چین وارده بازار کردند
این شماره سریال که مربوط به مید بای هست ازهمون اول مخصوصه مید بای هست از همون اول که 900 تومن بود و بارها و بارها من این مورد را چک کردم

انگلیسی نوشتن یا عربی نوشتن مهم نیست چون سفارش فلان کشور هست و مشکلی نیست مثله کره ای که دو مدل داشت جعبه کوچک و کره ای و جعبه بزرگ و سفارش اروپا

متوجه نمیشم،یعنی الان گوشی من تو امارات بسته شده؟ به هر حال شایعه بود یا حقیقت؟!
کیفیت پایین یعنی چی مثلا؟
من اینو دقیقا کنار کره ایش گذاشتم یک سر سوزن با هم فرق ندارن و من تا الان هیچ بی کیفیتی ای ازش ندیدم.
الان ایمیل میزنم به سامسونگ کل قضیه رو واسشون میگم ببینم اونا چی میگن...

arashdn
26-09-2011, 14:31
مال من جز سری اولی هست که پارس مایکروتل وارد کرد
سریالش 35815004 هست
و Made by Samsung یعنی سری دوم
ولی تو آموزش زده سری سوم .....
از اصل بودن لیبل هم مطمعنم ....

samanCent
26-09-2011, 19:52
سلام ! یه سوال ؟ سریال گوشی من هیچکدوم از اینا نیست ! روی جعبش زده 35884804 ؟؟؟؟ این ساخت کجاست ؟؟؟؟
پشت گوشی زده Fabrique en chine par samsung ؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید ! ممنون

ehsan2004
26-09-2011, 19:54
متوجه نمیشم،یعنی الان گوشی من تو امارات بسته شده؟ به هر حال شایعه بود یا حقیقت؟!
کیفیت پایین یعنی چی مثلا؟
من اینو دقیقا کنار کره ایش گذاشتم یک سر سوزن با هم فرق ندارن و من تا الان هیچ بی کیفیتی ای ازش ندیدم.
الان ایمیل میزنم به سامسونگ کل قضیه رو واسشون میگم ببینم اونا چی میگن...

نه عزیزم گفتم که شایعه بوده
شایعه بوده واسه اینکه بازار گرمی کنن
معلومه فرقی نداره چون همه تحت لیسانس ساموسنگ کره هستند

مال من جز سری اولی هست که پارس مایکروتل وارد کرد
سریالش 35815004 هست
و made by samsung یعنی سری دوم
ولی تو آموزش زده سری سوم .....
از اصل بودن لیبل هم مطمعنم ....

والا من با عکس هم براتون گذاشتم که ساخت چین هست
بیشتره این آموزش واسه تشخیص کره ای بوده تا مید بای یا ساخت چین چون هر دو در چین اسمبل میشن

MeRSaD
27-09-2011, 05:34
خوب دوستان بنده به شخصه ایمیل زدم به سامسونگ و واسش هم imei و هم سریال نامبر روی خود گوشی زیر باتری و هم بارکد روی جعبه زیر imei رو واسشون زدم و ازشون پرسیدم که ماله کجاست و لیبل اصل هست یا نه،

این هم قسمتی ازجوابشون هم به زبان اصلی :

******from our system, it confirms that your phone gt-i9100 with imei of 35884804
****** is having the s/n of .

As we had confirmed that all are the same as the details you provided,
we can say that you have a legitimate device and original of samsung. We
understand you worry it is written as made in china but it surely use
original samsung parts.

Also, please be advised that as per records, the device was originally
shipped in uae last august 14, 2011. The device is under warranty only
in uae.

.

جوابشون هم خلاصه و در یک کلام بگم گوشی کاملا اصل و دست نخوردست و با توجه به مشخصاتی که من دادم اینا تاریخ و ساعت ورود بار به امارات رو هم دارند.

همونطور که من گفتم و سامسونگ گفت لیبل اصل هستش و گوشی تو چین بسته شده.

همچنین تمام گوشی ها،تاکید میکنم،خود "قطعات گوشی،نه شارژر و هندزفری و ...،قطعات اصلی و ماله کره هستند،فقط جاهای دیگه بسته میشن و کارای دیگه روشون صورت میگیره،به طور کلی اونجا اسمبل میشن.

احسان جان،لطفا یه تجدید نظری تو این شماره سریال بکنین.یا میتونین از خود سامسونگ بپرسید.

ممنونم.

shadmehrwow
27-09-2011, 15:01
برای من 35884804 یعنی سری دوم ولی تویه لیبل نوشته made in china by samsung یعنی سری سوم بالاخره کدومه؟

soft_b
27-09-2011, 18:06
کیفیت همه سریالها یکی هست و تحت لیسانس سامسونگ
اینقدر حساس نشید
شماره سریال من 355 هست. (پست 12)
به نظر خودم فرقی با سریال هایه دیگه نداره

ehsan2004
28-09-2011, 14:40
خوب دوستان بنده به شخصه ایمیل زدم به سامسونگ و واسش هم imei و هم سریال نامبر روی خود گوشی زیر باتری و هم بارکد روی جعبه زیر imei رو واسشون زدم و ازشون پرسیدم که ماله کجاست و لیبل اصل هست یا نه،

این هم قسمتی ازجوابشون هم به زبان اصلی :

.

جوابشون هم خلاصه و در یک کلام بگم گوشی کاملا اصل و دست نخوردست و با توجه به مشخصاتی که من دادم اینا تاریخ و ساعت ورود بار به امارات رو هم دارند.

همونطور که من گفتم و سامسونگ گفت لیبل اصل هستش و گوشی تو چین بسته شده.

همچنین تمام گوشی ها،تاکید میکنم،خود "قطعات گوشی،نه شارژر و هندزفری و ...،قطعات اصلی و ماله کره هستند،فقط جاهای دیگه بسته میشن و کارای دیگه روشون صورت میگیره،به طور کلی اونجا اسمبل میشن.

احسان جان،لطفا یه تجدید نظری تو این شماره سریال بکنین.یا میتونین از خود سامسونگ بپرسید.

ممنونم.

برای من 35884804 یعنی سری دوم ولی تویه لیبل نوشته made in china by samsung یعنی سری سوم بالاخره کدومه؟

اگر پست اول را مطالعه کنین من چیزی در مورده تقبلی یا اصلی بودن گوشی نگفتم
توی صفحات قبلی هم تاکید کردم که تماما تحت لیسانس سامسونگ هستند
پس این مورده شما منتفی هست
در مورده لیبل هم بیشتره این تاپیک در مورده تشخیص کره ای از چین هست این موارد را هم براساسه تعداده زیادی از گوشیهایی که دیدم زدم
حالا ممکنه مورده دوم و سوم از نظره لیبل فرق داشته باشند من بر اساسه تجربیاتم نوشتم
بازم تاکید میکنم
این تایک بیشتر واسه تشخیصه کره ای از چین هست وگرنه لیبله چین و لیبله مید بای از نظره قیمت تفوات چندانی با هم ندارن ولی این کره ای هست که متاسفانه قیمتش را نجومی کردند
و عزیزانه لیبل زن هم میان به جای کره ای قابل میکنن

msrc.88
29-09-2011, 00:34
من با گوشی کاری ندارم چون همش یکیه برای من مهم باطریه آیا در ساخت های مختلف باطری یکیه یا فرق داره؟

ehsan2004
29-09-2011, 19:06
من با گوشی کاری ندارم چون همش یکیه برای من مهم باطریه آیا در ساخت های مختلف باطری یکیه یا فرق داره؟

باتریها چند تا مدل مختلف داره و ساخت کشورهای مختلف هست
همشون تحت لیسانس سامسونگ هست
چه ژاپنی باش چه کره ای چه چین

xAghilx
08-10-2011, 22:00
خوب منم یه 32 گرفتم(مبارکم باشه:4:)
سریال گوشی با 35884804 شروع میشه اما پست گوشی زده Made in CHINA by Samsung

Mehdi_Full
09-10-2011, 23:30
سری اول گوشی های کره ای سفارش اروپا(انگلیس) با شارژر سه شاخه و کارتن بزرگ و روی لیبل زده made in korea by samsung
در مورده گوشیهایی که قطعات ساخت کره دارن و در خوده کره تولید و ساخته میشن که تحت عنوان made in korea by samsung همه ما میشناسیم با این سریال شروع میشن: 35531004

بله دقیقا برای بنده همین مشخصات با همین سریال هست که توی اون تاپیک که کاملا در موردش صحبت کردم
با تشکر از احسان عزیز http://www.bazarche.co/images/smilies/1%20%2831%29.gif

hasan star
09-10-2011, 23:38
بابا از خودتون نظر میدین ها.
فکر کنم خود شرکتم این تای\یکو بخونه هنگ کنه.
من گوشیمو 2-3 ماه قبل از عید گرفتم \شتش هم زده made in korea by samsung البته سریالش با 3547950 شروع شده \س این مال کجاس؟

alish_2006
09-10-2011, 23:47
عرض سلام و ادب ، من امشب یه گالاکسی اس 2 سفید خریدم ، که made by samdung هست ، ولی سریال ها اون چیزی نیست که توی پست اول زحمت کشیده بودید ، گفتم شاید به خاطر رنگش هست که سریال با اون چیزی که فرموده بودید یکی نیست ، خلاصه همه جوره گوشی رو تست کردم و کیفیت همه چیز عالی بود ، در ضمن شارژر هم سه شاخه هست.، لطفا بفرمایید که قضیه این سریال من چی هست ، 6 رقم اول سریال اینه : 359090/04

ehsan2004
10-10-2011, 17:04
بابا از خودتون نظر میدین ها.
فکر کنم خود شرکتم این تای\یکو بخونه هنگ کنه.
من گوشیمو 2-3 ماه قبل از عید گرفتم \شتش هم زده made in korea by samsung البته سریالش با 3547950 شروع شده \س این مال کجاس؟

عزیزم 2 3 ماه قبل از عید!!!!
بعد تاریخه معرفی این گوشی کی بوده؟

عرضه شده در آوریل 2011

عزیزم این تاپیک واسه اینه که مغازه دارهای عزیز با تعویضه لیبل نتونن کره ای را قابل کنن وگرنه همه تحت لیسانس سامسونگ هست

درضمن تمام وارد کننده ها همین مورد را درنظر میگیرن و پلمپش را باز نمیکنن
کسی اطلاع داشته باشه نیازی به باز کردنه پلمپ نداره
هم خودم این را روی حداقل 6 نمونه کره ای تست کردم و به این نتیجه رسیدم

alish_2006
10-10-2011, 23:12
عرض سلام و ادب ، من امشب یه گالاکسی اس 2 سفید خریدم ، که made by samdung هست ، ولی سریال ها اون چیزی نیست که توی پست اول زحمت کشیده بودید ، گفتم شاید به خاطر رنگش هست که سریال با اون چیزی که فرموده بودید یکی نیست ، خلاصه همه جوره گوشی رو تست کردم و کیفیت همه چیز عالی بود ، در ضمن شارژر هم سه شاخه هست.، لطفا بفرمایید که قضیه این سریال من چی هست ، 6 رقم اول سریال اینه : 359090/04

احسان جان ، جواب ما رو نمی دید؟؟؟

ehsan2004
11-10-2011, 16:17
احسان جان ، جواب ما رو نمی دید؟؟؟

والا هم این نسخه و هم نسخه 32گیگ کلا در کره تولید نمیشه
از بابته جنس خیالتون راحت باشه ولی کره ای نیست اسمبل کشورهای دیگه هست
ایشالا این دو جنس هم روش کار میکنم پست اول تاپیک را اپدیت میکنم

alish_2006
11-10-2011, 19:19
والا هم این نسخه و هم نسخه 32گیگ کلا در کره تولید نمیشه
از بابته جنس خیالتون راحت باشه ولی کره ای نیست اسمبل کشورهای دیگه هست
ایشالا این دو جنس هم روش کار میکنم پست اول تاپیک را اپدیت میکنم

سلام ، احسان جان

واقعیتش من اول می خواستم همون 32 گیگ بخرم ، ولی تمام بازار رو گشتم بلا استثناء made in china by samsung بود و من به همین خاطر منصرف شدم و زیبایی سفید و هم اینکه made by samsung بود ، تصمیمم رو عوض کرد و جالب هست که این رو خدمتتون عرض کنم که بارکد روی جعبه رو هم با نرم افزار چک کردم که ساخت کره جنوبی (south korea) رو نشون میده و verifiction بارکد هم ok هست ، شارژر هم که سه شاخه بود ( که فکر می کنم در این مورد فرمودید سفارش اروپا ها دارای این نوع شارژر هستن ) ، اینا رو گفتم شاید کمکی کرده باشم ، تا شاید شما زودتر بتونید راه حلی پیدا کنید برای بقیه دوستان که قصد خرید دارن .

kiuna
11-10-2011, 19:42
من امروز یه 16 مشکی گرفتم که مید بای هست اما سریالش اینه
39909004
با اون سریالهای پست اول نمی خونه!

ehsan2004
12-10-2011, 15:57
سلام ، احسان جان

واقعیتش من اول می خواستم همون 32 گیگ بخرم ، ولی تمام بازار رو گشتم بلا استثناء made in china by samsung بود و من به همین خاطر منصرف شدم و زیبایی سفید و هم اینکه made by samsung بود ، تصمیمم رو عوض کرد و جالب هست که این رو خدمتتون عرض کنم که بارکد روی جعبه رو هم با نرم افزار چک کردم که ساخت کره جنوبی (south korea) رو نشون میده و verifiction بارکد هم ok هست ، شارژر هم که سه شاخه بود ( که فکر می کنم در این مورد فرمودید سفارش اروپا ها دارای این نوع شارژر هستن ) ، اینا رو گفتم شاید کمکی کرده باشم ، تا شاید شما زودتر بتونید راه حلی پیدا کنید برای بقیه دوستان که قصد خرید دارن .

عزیزم بارکد همه سامسونگ ها ماله کره هست
چون قطعات اصلی در کره تولید میشه و در چین اسمبل میشه
دقت کنین نوکیا ها هم همه بارکده فنلاند دارن
در هر صورت ایشالا مبارکتون باشه
ولی کره ای ها فقط با اون سریال اومدن

من امروز یه 16 مشکی گرفتم که مید بای هست اما سریالش اینه
39909004
با اون سریالهای پست اول نمی خونه!

مرتب سریالهای جدید میات
به زودی این سریالها هم اضافه میشه
مهم تشخیص کره بودن و نبودن هست
اون هم فقط واسه این که مغازه دارها سوء استفاده نکنن

shayanbala
15-10-2011, 20:21
با سلام خدمت دوستان عزیز
من دوباره یک گوشی با شماره سریال 359090/04 گرفتم . این گوشی را از شرکت تلفن Orange سوئیس/زوریخ خریدم که گفته بودن فقط با سیم کارت Orange کار میکنه ولی با همۀ سیم کارتها کار کرد.
شارژر دو شاخه است . جعبۀ بزرگ و Made by samsung است.

alish_2006
15-10-2011, 23:32
با سلام خدمت دوستان عزیز
من دوباره یک گوشی با شماره سریال 359090/04 گرفتم . این گوشی را از شرکت تلفن orange سوئیس/زوریخ خریدم که گفته بودن فقط با سیم کارت orange کار میکنه ولی با همۀ سیم کارتها کار کرد.
شارژر دو شاخه است . جعبۀ بزرگ و made by samsung است.

این دقیقا مثل شماره سریال گوشی من هست!

papmodern14
16-10-2011, 08:02
سلام
من گوشیمو یه دو سه ماهی میشه خریدم به صورت پلمپ نه پشت جعبه عربی نوشته بود نه لوازم اضافه داشت لیبلشم made by samsung زده.فقط شارژرش دوشاخس.IMEI هم با 35853704 شروع میشه!!
این یعنی لیبل و کارتون گوشیمو عوض کردن و کل وسایل جانبیشو برداشتن؟؟؟:ai: :dy::cm:

e_hsan
16-10-2011, 14:40
359090040876003
اين ماله منه اعدادش نبود تو صفحه هاي قبلي

ehsan2004
16-10-2011, 16:36
سلام
من گوشیمو یه دو سه ماهی میشه خریدم به صورت پلمپ نه پشت جعبه عربی نوشته بود نه لوازم اضافه داشت لیبلشم made by samsung زده.فقط شارژرش دوشاخس.imei هم با 35853704 شروع میشه!!
این یعنی لیبل و کارتون گوشیمو عوض کردن و کل وسایل جانبیشو برداشتن؟؟؟:ai: :dy::cm:

والا چی بگم مدتی بود توی علاالدین این کارها را میکردن
مثله اینکه دیگه متوقف شده

359090040876003
اين ماله منه اعدادش نبود تو صفحه هاي قبلي

با سلام خدمت دوستان عزیز
من دوباره یک گوشی با شماره سریال 359090/04 گرفتم . این گوشی را از شرکت تلفن orange سوئیس/زوریخ خریدم که گفته بودن فقط با سیم کارت orange کار میکنه ولی با همۀ سیم کارتها کار کرد.
شارژر دو شاخه است . جعبۀ بزرگ و made by samsung است.

این دقیقا مثل شماره سریال گوشی من هست!

این سریال به پست اول منتقل شد
درسته این مدل هم اومده و مید بای هست

nihal
16-10-2011, 16:47
آقا مال ما هم خوشبختانه اصل کره است با همون پیش سریال شش رقمی احسان جان.

GoLPeSaR
16-10-2011, 18:24
این عکس گوشی.لطفا بگید کره ای هست یا نه؟

ehsan2004
16-10-2011, 18:31

محمد جان این چیه؟:ai:
این جور لیبل زدن را اولین باره دارم میبینم
نسخه 32گیگ هست؟
اصلا لیبله سامسونگ اینطوری نیست
بعد هم اگه کره باشه میزنه MADE IN KOREA BY SAMSUNG
والا اینطوریش را ندیده بودم!!

----------------
ویرایش:
نسخه 32گیگ هم باشه اصلا در کره این نسخه تولید نشده
و همش مدین این چینه

GoLPeSaR
16-10-2011, 18:39
جنس درب ایا همین طوری باید باشه؟اخه عکس هایی که من از این گوشی تا حالا دیدم درب باطریش انگار جنسش فرق می کنه.

JABER
16-10-2011, 18:41
محمد جان این چیه؟:ai:
این جور لیبل زدن را اولین باره دارم میبینم
نسخه 32گیگ هست؟
اصلا لیبله سامسونگ اینطوری نیست
بعد هم اگه کره باشه میزنه MADE IN KOREA BY SAMSUNG
والا اینطوریش را ندیده بودم!!

----------------
ویرایش:
نسخه 32گیگ هم باشه اصلا در کره این نسخه تولید نشده
و همش مدین این چینه

در تکمیل عرایض احسان جان برای من هم جالب بود
made in kore تنها بود که هیچ
لیبل را ببینید کجا زده!!!!!

مگه همچین چیزی میشه؟!؟!

GoLPeSaR
16-10-2011, 18:53

مگه همچین چیزی میشه؟!؟!

دوستان یعنی شما میگید قلابیه؟چیکار کنم من؟

ehsan2004
16-10-2011, 19:01

مگه همچین چیزی میشه؟!؟!

اره جابر همین واسه من جالبه!!
تازه لیبله سامی اصلا اینطوری نیست
بعد این پشته گوشی هم خدایی تا حالا ندیدم شاید این گوشی تحته یه اوپراتوره نمیدونم والا

جنس درب ایا همین طوری باید باشه؟اخه عکس هایی که من از این گوشی تا حالا دیدم درب باطریش انگار جنسش فرق می کنه.

احتمال داره تحت اوپراتور باشه
چون توی ایران اینطوریش را من ندیدم
حالا کسی دیده بیات بگه

GoLPeSaR
16-10-2011, 19:09
اره جابر همین واسه من جالبه!!
تازه لیبله سامی اصلا اینطوری نیست
بعد این پشته گوشی هم خدایی تا حالا ندیدم شاید این گوشی تحته یه اوپراتوره نمیدونم والا

احتمال داره تحت اوپراتور باشه
چون توی ایران اینطوریش را من ندیدم
حالا کسی دیده بیات بگه

اگه تحت اوپراتور باشه یعنی که با سیم کارت های ایران کار نمی کنه؟

ehsan2004
16-10-2011, 19:13
اگه تحت اوپراتور باشه یعنی که با سیم کارت های ایران کار نمی کنه؟

لاک بوده و انلاک شده
بخصوص که پشتش هم عوض شده یعنی دقیقا واسه یه اوپراتور ساخته شده
نگفتید نسخه 32گیگ هست یا 16گیگ؟
من باشم پسش میدم چون اینطوری با این لیبل واقعا عجیبه

GoLPeSaR
16-10-2011, 19:29
والا من نخویدم هنوز.ولی صاحبش می گفت که اصلا مشکل داغ شدن و حاله زرد را نداشته.چطوری متوجه شم برای اپراتور بوده ؟ میشه بگی چه مشکلایی داره گوشی هایی که تحت اپراتور هستن
سایتی هست که بشه imei گوشی را چک کرد؟

alish_2006
16-10-2011, 19:29

این که جنس درب پشتش فرق میکنه پیشکش ، لنز دوربین چرا برعکس شده ؟ جای سیم کارت هم یه 180 درجه چرخیده ! با عکس زیر مقایسه کنید :

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-i9100-galaxy-s-ii/gal/1/gsmarena_025.jpg

GoLPeSaR
16-10-2011, 19:30
۱۶ گیگ هستش اینطوری که.صاحبش می گفت۰

ehsan2004
16-10-2011, 19:32
والا من نخویدم هنوز.ولی صاحبش می گفت که اصلا مشکل داغ شدن و حاله زرد را نداشته.چطوری متوجه شم برای اپراتور بوده ؟ میشه بگی چه مشکلایی داره گوشی هایی که تحت اپراتور هستن
سایتی هست که بشه imei گوشی را چک کرد؟

عزیزم از من میشنوی نخر
نمیگم لاک بوده انلاک شده
ولی مطمئنا تحت اوپراتور بود
و سفارشه اوپراتور بوده پس لاک هست
با یه اپدیت هم دوباره لاک میشه
بازم میگم من باشم نمیخرم ولی انتخاب با خودتونه
بهتره بقیه مباحث را در p.m مطرح کنین
اینطوری تاپیک شلوغ میشه
ممنون

GoLPeSaR
16-10-2011, 19:48
باشه احسان جان .راستی چرا دوربینش عمودی هست به جای افقی؟عادی هست این یا مورد داره.؟و اینکه اگه امکان داره چنتا از دوستان یه عکس از گوشیشون مثل عکس من که باطری فر داشته باشه اپ کنن من مقایسه کنم

i-Droid
16-10-2011, 20:59

سلام به همه دوستانhttp://droidxpert.com/2011/10/09/t-mobile-samsung-galaxy-s-ii-initial-impressions/
این لینک عکس این دوستمون

GoLPeSaR
16-10-2011, 22:09
سلام به همه دوستانhttp://droidxpert.com/2011/10/09/t-mobile-samsung-galaxy-s-ii-initial-impressions/
این لینک عکس این دوستمون

دادا خدا خیر بده.خیلی چیزا برام معلوم شد با این لینکی که گزاشتی

GoLPeSaR
18-10-2011, 00:19
دوستان بلاخره خریدم

اصل کره هست

با imei 35531004

خیلی سخت پیدا کردم

bababarghi
18-10-2011, 10:35
دوستان بلاخره خریدم

اصل کره هست

با imei 35531004

خیلی سخت پیدا کردم

کجا؟ چند؟ 16 یا 32؟

ehsan2004
18-10-2011, 16:06
کجا؟ چند؟ 16 یا 32؟

دوستان بلاخره خریدم

اصل کره هست

با imei 35531004

خیلی سخت پیدا کردم

بحث در خصوص قیمت ها و مشاوره گوشی در تاپیکه های خودش
لطفا رعایت کنین

Ramzdar
18-10-2011, 18:41
آقا گوشی من پشتش نوشته Made by Samsung اما شماره سریالش 35849004 رو اولش داره
حالا گوشیم جزو کدوم دسته به حساب میاد؟ جزء خوب هاست یا جزء مزخرف ها؟

GoLPeSaR
19-10-2011, 09:58
آقا گوشی من پشتش نوشته Made by Samsung اما شماره سریالش 35849004 رو اولش داره
حالا گوشیم جزو کدوم دسته به حساب میاد؟ جزء خوب هاست یا جزء مزخرف ها؟

دوست عزیز شما با گوشیت مشکلاتی که بعضی از دوستان با gs2 داشتن را دارید؟

مهم اینه که گوشید خوب و بدون مشکل دار کنه

green_eye
20-10-2011, 17:03
یه سوال:
سریال گوشی دوستم 35909004 بعد پشت جعبش عربی نوشته پشت گوشی هم made in china by samsung زده.گوشی هایی که پشت جعبشون عربی نوشته مشکلی دارن؟ لطفا راهنمایی کنین. این گوشی برای خرید مشکلی که نداره؟
در ضمن ببخشید اگه جای سوالم اینجا نیست.

ehsan2004
20-10-2011, 17:34
یه سوال:
سریال گوشی دوستم 35909004 بعد پشت جعبش عربی نوشته پشت گوشی هم made in china by samsung زده.گوشی هایی که پشت جعبشون عربی نوشته مشکلی دارن؟ لطفا راهنمایی کنین. این گوشی برای خرید مشکلی که نداره؟
در ضمن ببخشید اگه جای سوالم اینجا نیست.

عزیزم مشکلی نیست همه اینها تحت لیسانس سامسونگ کره جنوبی هستند
مهم استفاده هست
هدفه تاپیک فقط اینه که کره ای را از موارده دیگه تشخیص بدید که مغازه دارها با تعویضه لیبل بهتون نفروشن

vivabayern
22-10-2011, 18:24
دوستان امروز ابن گوشی تو گرگان 695 بود بدون گارانتی 16g و اکثرا made in china by samsung و made by samsung بودن . به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟ و چقدر با هم فرق میکنن؟ قیمتشون هم برابره .

ehsan2004
22-10-2011, 18:43
دوستان امروز ابن گوشی تو گرگان 695 بود بدون گارانتی 16g و اکثرا made in china by samsung و made by samsung بودن . به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟ و چقدر با هم فرق میکنن؟ قیمتشون هم برابره .

بهتره که مید بای را بخرید
چون مید چین یه خط تولید مشکل سارژ داشت

البته اگه ارزونتر میخواید بخرید و همچنین دنباله جنس کره ای هستید میتونین تاپیک زیر را هم ببینید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174366

vivabayern
23-10-2011, 19:10
داداشم یه گوشی داره که با این شماره شروع میشه: 35849004
پشتش هم نوشته : made in vietnam by samsung

سلام دوستان امروز این گوشی رو به قیمت 685 خریدم و مثل گوشی این دوستمون با همین سریال شروع میشه و made in vietnam by samsung هست.

jeffy_k800
25-10-2011, 13:02
اما در موردسریال دوم که با :35853704
شروع میشه نکات زیر در موردش هست:

من گوشیمو 4 ماه پیش خریدم با این کد: 35853704
اما پشت جعبه عربی ننوشته، شارژرش هم سه شاخه است، و پشت گوشی هم made by samsung نوشته.

shayanbala
25-10-2011, 18:23
با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز
من باز هم دوباره یک گوشی گرفتم به رنگ سفید و با شماره سریال 359090/04 . این گوشی را هم از شرکت تلفن Orange سوئیس/زوریخ خریدم که گفته بودن فقط با سیم کارت Orange کار میکنه ولی بازهم با همۀ سیم کارتها کار کرد.
شارژر دو شاخه است . جعبۀ بزرگ و Made by samsung است.

bababarghi
26-10-2011, 22:30
پست اول ناقص
5 سری گفته ؛ شماره سریال واسه 4 سری!
جملات زیر باهم نمی سازند!
سری سوم گوشیهای اسمبل چین هست که قطعات را فقط در چین اسمبل میشه برای کمتر کردنه قیمت که مشخصه اینها هم کارتن بزرگ و شارژره سه شاخه و روی لیبل زدهmade by samsung
تشخیص:
اما سری سوم :

گوشیهایی هستند که هم قطعات و هم خط تولید این محصولات در کشور چین هست که تحت نام MADE IN CHINA BY SMASUNG روانه بازار شدند

اما سریاله این گوشیها با این عددها شروع میشه:(با تشکر از TERMINATOR برای توضیحات تکمیلی)

35815004
و
35853704

behroozexe
26-10-2011, 23:15
یه نکته هم که برای من پیش اومد به دوستان عزیزم میگم که شما تو چاله نیفتید البته خدارا شکر فروشنده آشنا بود و گوشی را از من پس گرفت ولی برای دیگران این شرایط شاید وجود نداشته باشه .

توجه کنید که پشت گوشی حتما این عبارت باشه i9100 و اگر دیدید پسوند های دیگری از قبیل i9100G یا 19100t نوشته به هیچ عنوان نخرید چون یکی از دوستان فرمودند این گوشی ها اصلا قابلیت دریافت فریمور و آپدیت های i9100 را ندارد و اگر فلش شود بریک میشود .پس خواهشا توجه کنید تا پولتان هدر نرود.

saeidza
27-10-2011, 01:04
با سلام خدمت دوستان مشخصات گوشیمو میگم اگر میشه راهنماییم کنید، جعبه گوشیم کوچیکه شارژر دو شاخه داره، 16 گیگ هست این سریال هم اولشه 35815004 و اینکه پشتش هم زده made by samsung خیلی ازش راضی هستم جدیدا هم رام رسمی اروپا نصب کردم + اینکه روتش هم کردم

behroozexe
27-10-2011, 13:44
گوشی شما اصل هست و عالی مبارکتون باشه

alory11
29-10-2011, 19:51
سلاک گوشی من made in china by sumsung زده ولی سریالش با3588480 شروع میشه.این گوشی جز کدوم سری هست.تو بازی هم نیمه بالاش داغ میکنه

ehsan2004
29-10-2011, 22:02
پست اول ناقص
5 سری گفته ؛ شماره سریال واسه 4 سری!
جملات زیر باهم نمی سازند!
تشخیص:
اما سری سوم :

گوشیهایی هستند که هم قطعات و هم خط تولید این محصولات در کشور چین هست که تحت نام made in china by smasung روانه بازار شدند

اما سریاله این گوشیها با این عددها شروع میشه:(با تشکر از terminator برای توضیحات تکمیلی)

35815004
و
35853704

عزیزم چه ابهامی!!
یه سری محصولات فقط اسمبل هستند مثله این سری دوم
یا خیلی از محصولاته دیگه

یه سری هم کلا هم خط تولیدش در چین هست هم قطعاتش
این مورد ابهامی داره!!

alory11
31-10-2011, 10:17
سلام کسی نیست در مرد داغ کردن گوشی منو راهنمایی کنه ممنون میشم

soft_b
31-10-2011, 11:49
سلام کسی نیست در مرد داغ کردن گوشی منو راهنمایی کنه ممنون میشم
عزیز داغ کردن گوشی تو بازی طبیعی هست
به احتمال زیاد رام شما 2.3.3 هست. رام رو به 2.3.5 jpkj2 آپدیت کنید. مشکل داغی 60% کم میشه

256reza
02-11-2011, 00:27
سلام
شما که ملاک بارکد روی جعبه گذاشتید تغییر بارکد که کار سختی نیست؟؟

judas.kiss
02-11-2011, 11:33
عزیز یه تاپیک زدی درستش کن...

شما میگی از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی ندارن جز مورد چهار و در ادامه پست بهش اشاره میکنید از نظر کیفیت چه تفاوتی داره

ما کل تاپیک رو خوندیم ندیدیم توضیحی داده باشی...لطفا توضیح دهید

kgtx550
02-11-2011, 13:50
با تشكر از پست هاي خوب احسان جان و بقيه دوستان ،‌اما آيا ميشه باركد رو جا به جا كرد يا راه تقلبي براش هست ؟ يا اينكه نه ، با اين كار خيالمون از بابت كره اي بودن يا نبودنش بدون باز كردن پلمپ راحت ميشه؟

rasol3
03-11-2011, 15:37
با سلام مال من از گروه دوم است
اما مورد دوم :

گوشیهایی گلکسی 2 هستند که قطعات این گوشی ها در کره تولید میشن ولی به هر دلیلی در کشورهای دیگه که شرکته سامسونگ خط تولید داره اسمبل و به بازار فرستاده میشه این گوشیهای گلکسی2 تحت لیبله made by samsung فروخته میشن و با این سریال شروع میشن:

35909004

این گروه از گوشی مشکلی داره یا نه

ehsan2004
04-11-2011, 13:55
سلام
شما که ملاک بارکد روی جعبه گذاشتید تغییر بارکد که کار سختی نیست؟؟

کجای حرفه من بارکد بوده!!
سریال نامبر یا همون imei نه بارکد عزیزم
imei هم قابل تغییر نیست فعلا

اما مورد دوم :

گوشیهایی گلکسی 2 هستند که قطعات این گوشی ها در کره تولید میشن ولی به هر دلیلی در کشورهای دیگه که شرکته سامسونگ خط تولید داره اسمبل و به بازار فرستاده میشه این گوشیهای گلکسی2 تحت لیبله made by samsung فروخته میشن و با این سریال شروع میشن:

35909004

موردی فعلا مشاهده نشده تنها مورده سوم بوده که اونم بیشتر روی گوشیهای با گارانتی مایکروتل بوده اون یه سریشون
حالا یکی نیات بگه من با گارانتی خریدم مشکلی نداشته
دارم میگم روی این مدلها بوده حالا واسه یکی بوده واسه یکی نبوده

عزیز یه تاپیک زدی درستش کن...

شما میگی از لحاظ کیفیت هیچ تفاوتی ندارن جز مورد چهار و در ادامه پست بهش اشاره میکنید از نظر کیفیت چه تفاوتی داره

ما کل تاپیک رو خوندیم ندیدیم توضیحی داده باشی...لطفا توضیح دهید

شما طلب کاره بنده هستید؟
لزومی نمیبینم که درستش کنم با دقت مطالعه کنین متوجه میشید
درضمن تاپیک واسه کسانی زده شده که اطلاعات میخوان کسب کنن
مشکلی دارید میتونی نخونید
بازم لزومی نمیبینم که توضیحی به شما بدم !!

shayanbala
05-11-2011, 12:47
اما مورد دوم :

35909004

سلام
این شماره سریالها مشکلی ندارند. اکثر گوشی های اروپا اخیرا این شماره سریال ها را دارند

35909004
35884804

judas.kiss
06-11-2011, 09:17
Color]

شما طلب کاره بنده هستید؟
لزومی نمیبینم که درستش کنم با دقت مطالعه کنین متوجه میشید
درضمن تاپیک واسه کسانی زده شده که اطلاعات میخوان کسب کنن
مشکلی دارید میتونی نخونید
بازم لزومی نمیبینم که توضیحی به شما بدم !!

[/quote]

شما تاپیک میزنی برای یکی مثل من...نمیشه همینطوری یه تاپیک بزنی و به دروغ بنویسی از نظر کیفیت متفاوتن و الان بهش اشاره میکنم....بعد پست رو زیر و رو کنی چیزی نباشه...

*r.E.Z.a*
06-11-2011, 14:41
سلام گوشی من از نوع دوم بود اما بعد 2 هفته حسگراش از کار افتادن الانم رفته گرانتی اینم سریال گوشی 35884804

*r.E.Z.a*
06-11-2011, 14:44
کلا گوشی مورد داری چون مال دوستای من هم خراب از آب درامد بود اما آیفون 4 اصلا از این چیزا نداره بابا سامسونگ خراب کرد کارشو با این اس 2 که زد در ضمن اکثر گوشی ها ی اس 2 مشکل زردی صفحه دارند باید بیلیناستر بدی خوردشون تا درست بشن:bp:

*r.E.Z.a*
06-11-2011, 14:47
سلام
این شماره سریالها مشکلی ندارند. اکثر گوشی های اروپا اخیرا این شماره سریال ها را دارند

35909004
35884804

پس چرا مال من اینجوری نیست سریال نامبر اشتباه نزدی گل پسر

shayanbala
07-11-2011, 23:35
پس چرا مال من اینجوری نیست سریال نامبر اشتباه نزدی گل پسر

مطمئنم٫ خودت ببین

.:AFSHiN:.
10-11-2011, 11:31
با عرض سلام خدمت احسان عزیز و دوستان
اگه اینطوری که شما تو پست دوم گفتید باشه که گوشی من کلا گالکسی اس 2 نیست !!!!!!!
چون سریالش اینجوری شروع میشه 35797404

.:AFSHiN:.
10-11-2011, 11:53
اینم عکسشhttp://www.pic.iran-forum.ir/images/8nz3wk6oxphvey6gg48j.jpg

*r.E.Z.a*
10-11-2011, 20:35
نه گوشیت اصلی برو حالشو ببر؟؟؟

Hadi-hh
14-11-2011, 00:52
رفیق من یه GS2 خریده که فرق داره با اینها
پشت جعبه ی گوشی کامل عربی نوشته شده مثل اینکه سفارش امارات هستند، Made in Vietnam by samsung هست و imei هم 35958504 گوشی کیفیت خوبی داره و من فرقی بین اون و GS2 خودم ندیدم (برای خودم made in korea by samsung)
رام 2.3.3 روش بود که فارسی ساپورت بود و شارژر 2 شاخه و هدست معمولی گلکسیها
کسی تا بحال از این مدل رو داشته؟؟

shayanbala
14-11-2011, 22:47
رفیق من یه gs2 خریده که فرق داره با اینها
پشت جعبه ی گوشی کامل عربی نوشته شده مثل اینکه سفارش امارات هستند، made in vietnam by samsung هست و imei هم 35958504 گوشی کیفیت خوبی داره و من فرقی بین اون و gs2 خودم ندیدم (برای خودم made in korea by samsung)
رام 2.3.3 روش بود که فارسی ساپورت بود و شارژر 2 شاخه و هدست معمولی گلکسیها
کسی تا بحال از این مدل رو داشته؟؟

سلام دوست من
من این شماره سریال گوشی را اینجا در زوریخ خریدم و از اپراتور. مشکلی نداره٫ عکس هم گذاشتم. البته گوشی من Made by Samsung هست.

Hadi-hh
15-11-2011, 01:08
سلام دوست من
من این شماره سریال گوشی را اینجا در زوریخ خریدم و از اپراتور. مشکلی نداره٫ عکس هم گذاشتم. البته گوشی من Made by Samsung هست.

خیلی ممنون از پاسختون
این سری کلا اسمبل ویتنام هستند و درجه ی کیفی خوبی دارند که سفارشهای اماراتش تا جایی که دیدم لیبل Made in Vietnam by samsung خوردند و سفارش اروپا made by samsung خوردند

اینهم عکسها
عکس1 (http://ahsims47.persiangig.com/2011-11-15%2001.38.48.jpg)
عکس2 (http://ahsims47.persiangig.com/2011-11-15%2001.38.33.jpg)
عکس3
(http://ahsims47.persiangig.com/2011-11-15%2001.39.13.jpg)

ahh1373
16-11-2011, 16:20
آقا سلام .
من میخوام فردا برم یه اس 2 بگیرم ولی با این چیزایی که خوندم احساس میکنم اصلا" نمیشه به این فروشنده های علاالدین اعتماد کرد
کسی هست که made in korea by samsung خریده باشه از علا الدین؟ وبا گارانتی اصلیه پارس مایکروتل؟
اگه میشه آدرس مغازه رو بدین که من هم برم همون جا !
ممنون

armenak
17-11-2011, 17:11
میگن ویتنامی ها گرونترن درسته؟ ی توضیحی میدین؟مثل چینن؟یا بهترن؟به کره میرسن؟

Hadi-hh
17-11-2011, 19:56
دوستان عزیزم این سوالها رو در بخش مربوطه میپرسیدید
اما من یه پاسخ کلی بهتون میدم :
سعی کنید گوشی که میخرید ساخت چین نباشه البته میگن فرقی ندارن ولی خب کیفیتی مثل اینکه پایین تر هستند دقت کنید که اسمبل چین مشکلی نداره در پست اول کامل توضیح داده شده
حواستون باشه که Galaxy S 2 I9100G بهتون ندن که این گوشی کلا سخت افزارش با I9100 فرق میکنه میتونید در این تاپیک (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176918)تفاوتها و نحوه ی تشخیص رو هم ببینید که اکثر گلکسی اس2 هایی که مایکروتل گارانتی میکنه I9100G هستند پس مراقب باشید
موفق باشید.

milademambakhsh
18-11-2011, 12:04
سلام گوشی من مال ویئتنام هستش با خوندن این تاپیک متوجه شدم من این گوشی رو به شرط اصل بودن خریدم واین سریالشه35849004یعنی گوشی ویئتنام جز گوشی اصل حساب نمیشه یعنی کیفیتش پایینه؟اگه جوابمو بدید خیلی ممنون میشم

Hadi-hh
18-11-2011, 22:21
سلام گوشی من مال ویئتنام هستش با خوندن این تاپیک متوجه شدم من این گوشی رو به شرط اصل بودن خریدم واین سریالشه35849004یعنی گوشی ویئتنام جز گوشی اصل حساب نمیشه یعنی کیفیتش پایینه؟اگه جوابمو بدید خیلی ممنون میشم

چرا عزیز گوشی شما اصله و مشکلی نداره مثل بی ام و میمونه که در آلمان خط تولید داره در آمریکا هم داره جفتشون هم اصل هستند و مشکلی نیست
گوشی شما هم تحت لیسانس سامسونگه پس نگران نباشید
موفق باشید.

mahdi2126
19-11-2011, 09:36
سلام به همه دوستان
گوشی من پشت لیبلش زده made in china by samsung ولی از این پست فهمیدم که made by samsung هست یعنی سریالش 35909004 بود.از مغازه دار پرسیدم چرا این اینطوریه گفت به دلیل ..... بودن ایران پشتش میزنن چین،در ضمن من 2 ماه هست این گوشی رو خریدم هیچ مشکل شارژ و این ها هم نداره.و مغازه داره 2 روز قبل خریده بود اونم چین بود ولی سریالش 35909004 بود البته اون i9100g گرفته بود.حالا به نظر شما این چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

darivash
20-11-2011, 00:17
با عرض سلام و خسته نباشيد
بچه ها ميخواستم بپرسم اگه مثلا يه گوشي باشه كه سريال نامبر اون با توجه به مشخصاتي كه دادين مربوط به made by samsung باشه ولي رو جعبش نوشته باشه made in china by samsung. ما كدوم رو مبنا قرار بديم.كلا منظورم اينه كه ما مبنا رو بزاريم سريال نامبر يا نوشته ي مربوط به كشور سازندش؟
با تشكر

darivash
20-11-2011, 18:31
با سلام مجدد
معذرت ميخوام كه 2تا پست پشت سر هم دادم.ممنون ميشم جواب دوتاشو بديد. بچه ها من امروز يه مغازه رفتم و يه گالكسي اس 2 داشت كه روش زده بود made by samsung.و اگه اشتباه نكنم سريال نامبرش هم اينجوري بود: 35484804 حالا اين گوشي جزو كدوم دسته ميشه؟
با تشكر

ebrahim.javan
25-11-2011, 00:05
سلام دوستان من امروز یه گوشی گالکسی اس 2 از بوشهر خریدم که فروشندهه میگفت از دبی آوردم روی لیبلش نوشته fabrique au vietnam par samsung
imei : 359585/04
حالا میخواستم بدونم از لحاظ کیفیت چطوره ؟
متشکرم

END_BOY
25-11-2011, 01:52
سلام دوستان من امروز یه گوشی گالکسی اس 2 از بوشهر خریدم که فروشندهه میگفت از دبی آوردم روی لیبلش نوشته fabrique au vietnam par samsung
imei : 359585/04
حالا میخواستم بدونم از لحاظ کیفیت چطوره ؟
متشکرم

من همینو دارم
کیفیتش خوبه
الان 3 روزه خریدم
تا الان هیچ مشکلی نداشتم
همه چی رو راحت اجرا میکنه از بازی تا نرم افزار
مبارکت باشه :dn:

camel_60
26-11-2011, 18:04
با سلام
آقا من خیلی سر این قضیه سری ها حساس شدم برای خرید ... یکی میگه 12 سری سامسونگ داریم ...
دیگه موندم کدوم خوبه کدوم بعد ...
یکی سراغ دارم ورژن اروپا با کارتن کوچک و لیبل made by samsung این جریانش چی هست؟ اطلاعی دارید در موردش؟
این با اون چیزی که تو پست اول زده فرق داره ...

C0D3R
27-11-2011, 19:56
سریال جدید به پست اول منتقل شد

zenit52
27-11-2011, 21:00
سلام دوستان...
گوشی من پشت لیبلش زده made in china by samsung

سریالش هم 359090042619534 هست.
به نظر شما موردی که نداره ؟ جزو کدوم دسته از گوشیهاست؟

ممنون...

JafarActive
29-11-2011, 14:19
ببخشید تو پشت گوشی من نوشته hecho en china / made in china
imei پشت گوشی هم اینه : 358373/04/020821/6
الان این گوشیم بدل هست
چون طرف که برام فروخته اشنا بود و بهم تضمین داده که گوشی اصل هست و کلی پول بابتش دادم و گفته بود که بهم اگه بدل باشه پولتو پس میدم
حالا میبینم مال چین هست
حالا بین این این چند کشوری بودن کدوم اصل و بهتر هست
خواهشا زود بهم جواب بدید تا اگه لازم بود گوشیرو پس بدم

Maziar_Esk
29-11-2011, 14:46
با سلام و تشکر از ایجاد این پست برای اطلاع رسانی
قفط می خواستم بگم که این مورد جای هیچگونه بحث و نگرانی نداره ، گوشی ها از لحاظ کیفیت هیچ فرقی نمی کنن و فقط محل تولیدشون فرق می کنه.جای هیچ نگرانی و حساسیتی وجود نداره.حتی قطعات اصلی گوشی تولید شده چین یا ویتنام و کره هیچ برتری یا ضعفی به همدیگه ندارن.به قول دوست عزیز Hadi hh " مثل بی ام و میمونه که در آلمان خط تولید داره در آمریکا هم داره جفتشون هم اصل هستند و مشکلی نیست
گوشی شما هم تحت لیسانس سامسونگه"
خواهشا استرس ایجاد نکنید
با تشکر

*r.E.Z.a*
29-11-2011, 16:32
سریال گوشی من35884804
اما رو گوشی زده Made by samsung خوب گوشی من جز کدام گروه احتمالا 2 باشه
کیفیت این سری ها چه فرقی با هم دارن

1424
29-11-2011, 19:05
سلام . عرض تسلیت به مناسبت محرم و شهادت حضرت اباعبدالله و علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس
میخواستم در مورد این مدل کالکسی G بیشتر بدونم قضیه اش چیه ؟
امروز میخواستم گوشی کالکسی 2 بخرم فروشنده می خواست این گوشی رو بهم بده چون تویه تاپیک در مورد تفاوت بین مدل G و بدون G گفته بودند به خصوص از لحاظ cpu و gpu گوشی رو نخریدم .
حالا میخواستم بیشتر بدونم چون تو ایران زیاد شده .
در پناه حق ...

*r.E.Z.a*
29-11-2011, 19:50
سلام . عرض تسلیت به مناسبت محرم و شهادت حضرت اباعبدالله و علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس
امروز میخواستم گوشی کالکسی 2 بخرم فروشنده می خواست این گوشی رو بهم بده چون تویه تاپیک در مورد تفاوت بین مدل G و بدون G گفته بودند به خصوص از لحاظ cpu و gpu گوشی رو نخریدم .
در پناه حق ...

دوست عزیز بهتره به این آدرس یه سری بزنی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176918

ehsan2004
30-11-2011, 18:57
در پناه حق ...

عزیزم سری G یه مقدار روی cpu گوشی ضعیفتر کار شده تا کمتر داغ کنه (البته این به قوله مایکروتل هست)

اما نکته اصلی در مورده این سریG این هست که این سری ارزونتر از سری معمولی هست چیزی که در ایران متاسفانه رعایت نمیشه
علته اینکه تمام ایران هم پرشده از این جنس به خاطره قیمته یکسانی هست که بهش میدن وسوده بیشتری هست که نسبت به این گوشی مغازه دارها گیرشون میات
درهرصورت عزیزانی که مدله معمولی گیرشون نمیات و یا اینکه احساس میکنن لوازم را مغازه دارها عوض میکنن به این تاپیک برید:

Artin_xx
01-12-2011, 03:34
سلام با عرض معذرت

من یکی خریدم با سریال 35902104 که پشت گوشی هم نوشته MADE IN KOREA BY SAMSUNG و روی باطریش نوشته MADE IN JAPAN / FINISHED IN KOREA شارژرش هم دو شاخه هست با جعبه کوچیک . تو سایت INTERNATIONAL NUMBERING PLANS هم IMEI رو چک کردم این اطلاعات رو داد :

Type Allocation Holder : Samsung
Mobile Equipment Type : Samsung GT-i9100 Galaxy S II
GSM Implementation Phase 2/2+
IMEI Validity Assessment روی سبز هست

Information on range assignment

Est. Date of Range Issuance : Around Q2 2011
Reporting Body : British Approvals Board of Telecommunications (BABT
Primary Market : Europe
Legal Basis for Allocation : EU R&TTE Directive

و
....
....

به نظر شما کره هست یا ؟؟

یه سوال دیگه لطفا ؟ منظور از اونایی که هاله زرد دارن یعنی چی ؟ تو صفحه اصلی یا منظور
هنگام عکس برداری کردنه ؟؟

ممنون از راهنمایی شما .

BABAK NURI
01-12-2011, 04:03
عزیزم سری G یه مقدار روی cpu گوشی ضعیفتر کار شده تا کمتر داغ کنه (البته این به قوله مایکروتل هست)

اما نکته اصلی در مورده این سریG این هست که این سری ارزونتر از سری معمولی هست چیزی که در ایران متاسفانه رعایت نمیشه
علته اینکه تمام ایران هم پرشده از این جنس به خاطره قیمته یکسانی هست که بهش میدن وسوده بیشتری هست که نسبت به این گوشی مغازه دارها گیرشون میات
درهرصورت عزیزانی که مدله معمولی گیرشون نمیات و یا اینکه احساس میکنن لوازم را مغازه دارها عوض میکنن به این تاپیک برید:

سلام اجسان جان...کاملا درست می فرمایید
یه نکته هم من بگم
این مدل g صرفا برای کشورهای جنوب شرق اسیا تولید شده...با سخت افزار ضعیف تر و البته قیمت ارزانتر..اما با امکانات متفاوت از مدل معمولی...(نقل قول) یکی از دوستان سایت که اتفاقا تو مالزی زندگی میکنه و البته به ایران هم رفت و امد داره میگفت که قراره بزودی سیستم انتقال وجه یا پرداخت وجه از طریق این مدل در این کشور راه اندازی بشه...و البته چند مورد دیگه که فقط من همینشو یادم مونده...بخاطر همین سامسونگ این مدل رو مخصوص این کشورها و به درخواست و سفارش اون کشورها طراحی و تولید کرده....حالا راست و دروغش پای دوستمون...
اگه دقت کرده باشید این مدل در حال حاظر فقط دوتا رام داره که یکشیش زبان چینیه و اون یکیش برای مالزی....البته بگذریم از رام 2.3.4 با منوی فارسی که به سفارش مایکروتل . سامسونگ عرضه کرده که تا دو هفته پیش هم فقط در اختیار خود مایکروتل بود...

ولی در باره قیمت......باور کنید که خیلی از فروشنده های تک فروش هیچ اطلاعی از تفاوت مدل جی و معمولی ندارن..خیلیهاشون هم اصلا نمیدونن که g هم هست و هر دو مدل رو به اسم اس2 و با یک قیمت میخرن.....
سود اصلی رو کسانی که وارد کننده هستن میکنن..حتی تو علاالدین هم من خیلی از عمده فروش ها رو میشناسم که مثالا 50 تا اس2 دارند که 30تاش مدل g هست...همه رو با هم تو یه قفسه چیدن و با یک قیمت میفروشن....حالا دیگه شانسیه که چه کسی چه چیزی رو ازشون بخره و در مغازش برای تک فروشی بزاره

//

iliya900
01-12-2011, 13:00
سلام به اساتید محترم دوستان گوشیه من زده ویتنام ولی پشت گوشیم نوشته های عربی داره الان از کجا بدونم خوبه یا خوب نیستش ممنون میشم

mamadeb
02-12-2011, 10:31
سلام دوستان. گوشی من made by samsung خورده و سریالش اینه 359651 این کجاییه؟

satsw2
04-12-2011, 14:54
سلام

یه گوشی هست میگه از انگلیس اومده. میخواستم ببینم درست میگه یا نه؟
imei: 35958504
made by vietnam
رو باطری هم ویتنام زده.

pooria2014
05-12-2011, 21:37
سلام

یه گوشی هست میگه از انگلیس اومده. میخواستم ببینم درست میگه یا نه؟
imei: 35958504
made by vietnam
رو باطری هم ویتنام زده.

سلام دروغ گفته بدترین را انتخاب کردی ..

Hadi-hh
05-12-2011, 22:48
سلام دروغ گفته بدترین را انتخاب کردی ..

این دوستمون اطلاع کافی نداشته و پست اسپم ارسال کرده دوستان جدی نگیرید
---------
این imei در حال حاضر که کره ای اصل کم شده با کیفیت ترین هست بین سری های دیگر که سفارش امارات و بازار اروپاست و کیفیت بسیار بالایی داره و مید بای هم هست که این مهمه
کسانی که شکی دارند میتونند از دوستان فروشنده و آقا ایمان بپرسند
پاینده باشید.

mamadeb
06-12-2011, 10:19
سلام دوستان. گوشی من made by samsung خورده و سریالش اینه 359651 این کجاییه؟

لطفا جواب بدید

kazimov
06-12-2011, 12:08
سلام دوستان من پسرخالم تازه از سیدنی استرالیا اومده یدونه گوشی گالکسی اس 2 32gکه روی جعبش نوشته (gt-I9100 v2) ، که جعبش با جعبه ای که توی بخش تاپیک گالکسی 2 هستش کلا فرق میکنه (بزرگتره) بعدش توشم وسایل جانبیش زیاده از جمله : یه محافظ ضد خش،یه گارد پشت گوشی،یه کیف چرم مشکی،کابلهای HDMI /OTG/JIG و یه کارت 8g و خود گوشی .روی کاور جعبه گوشی هم made in kore by samsung نوشته بعد داشتش اونو به قیمت 600 هزار تومان میفروخت برای خودش هم گرفته ،چیکار کنم بگیرم یا نه ؟ منظور از ورژن 2 چیه دیگه؟

amirhossein94
06-12-2011, 18:26
توی یه تاپیک دیگه هم مطرح کردم کسی جواب نداد
من قصد دارم تا آخر ماه اس 2 بخرم
یه مغازه ای هست آشناست(البته خیلی هم اطمینان ندارم) بهش گفتم اس 2 چینی بهتره یا ویتنام گفت اینا فقط لیبله و راحت میشه لیبل عوض کرد آیا واقعا میشه لیبل عوض کرد و کسی نفهمه ؟
پلمپ جعبه اگه باز شده باشه به راحتی پیداست ؟
48 ساعت مهلت تست هم میده توی 48 ساعت همه چیز معلوم میشه که گوشی مشکل داره یا نه ؟
یا توجه به چیز هایی که بچه ها گفتن (مشکل شارژ ) آیا ویتنامی بهتره؟
made by samsung همه چینی هستن ؟و از made in china by samsung بهتره ؟
اونایی که به اختصار میگین مید بای هست یعنی چی ؟ بعد از مید بای اسم کشور نوشته یا نوشته سامسونگ ؟
با گارانتی بهتره یا بدون گارانتی؟ از نمایندگی بگیرم بهتره ؟
با تشکر فراوان

Hadi-hh
06-12-2011, 19:28
توی یه تاپیک دیگه هم مطرح کردم کسی جواب نداد
من قصد دارم تا آخر ماه اس 2 بخرم
یه مغازه ای هست آشناست(البته خیلی هم اطمینان ندارم) بهش گفتم اس 2 چینی بهتره یا ویتنام گفت اینا فقط لیبله و راحت میشه لیبل عوض کرد آیا واقعا میشه لیبل عوض کرد و کسی نفهمه ؟
پلمپ جعبه اگه باز شده باشه به راحتی پیداست ؟
48 ساعت مهلت تست هم میده توی 48 ساعت همه چیز معلوم میشه که گوشی مشکل داره یا نه ؟
یا توجه به چیز هایی که بچه ها گفتن (مشکل شارژ ) آیا ویتنامی بهتره؟
made by samsung همه چینی هستن ؟و از made in china by samsung بهتره ؟
اونایی که به اختصار میگین مید بای هست یعنی چی ؟ بعد از مید بای اسم کشور نوشته یا نوشته سامسونگ ؟
با گارانتی بهتره یا بدون گارانتی؟ از نمایندگی بگیرم بهتره ؟
با تشکر فراوان
عزیز در پست اول به خوبی توضیح داده شده شما اولا دقت کن که i9100G بهت ندن میتونی در تاپیک زیر فرقهاشون رو ببینی
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176918
بعد سعی کن اون imei که در پست اول به عنوان هم قطعات ساخت چین هم اسمبل در چین هست رو نخری بقیه زیاد تفاوتی با هم ندارند جدیدا هم یک imei اومده که به این صورته
35958504
این گوشیهای سفارش بازار اروپا و امارات هستند که جدید اومدند و کیفیت عالی هم دارند اگر این بود در خریدش شک نکنید
بازم میگم دقت کن که i9100G ندن بهت

amirhossein94
06-12-2011, 20:34
ممنون
توی اون پست اولش گفتی سری سوم فقط اسمبل چینه ولی توی توضیحات گفتی سری سوم کاملا تولید چینه اشتباه لپی بوده ؟:bq:
من همه پست های این تاپیک و تاپیک مسایلی که هنگام خرید اس2 باید به آن توجه کنید رو خوندم ولی این سوالا برام پیش اومد :
آیا میشه لیبل عوض کرد ؟ و جعبه ای که قبلا پلمپش باز شده رو راحت میشه تشخیص داد ؟
و imei روی جعبه هم نوشته شده ؟ طوری که بدون باز کردن پلمپ بشه خوندش ؟
به نظرت ارزش داره پول گارانتی بدم ؟

Hadi-hh
06-12-2011, 22:23
ممنون
توی اون پست اولش گفتی سری سوم فقط اسمبل چینه ولی توی توضیحات گفتی سری سوم کاملا تولید چینه اشتباه لپی بوده ؟:bq:
من همه پست های این تاپیک و تاپیک مسایلی که هنگام خرید اس2 باید به آن توجه کنید رو خوندم ولی این سوالا برام پیش اومد :
آیا میشه لیبل عوض کرد ؟ و جعبه ای که قبلا پلمپش باز شده رو راحت میشه تشخیص داد ؟
و imei روی جعبه هم نوشته شده ؟ طوری که بدون باز کردن پلمپ بشه خوندش ؟
به نظرت ارزش داره پول گارانتی بدم ؟

منظورتون پست من بوده یا پست اول؟؟ یه سری هست که ساخت کره است و اسمبل چینه و یه سری هم هست که کلا ساخت و اسمبل در چین هست این 2 مدل هست که چین درشون دست داره:bq: که معمولا نوع دوم یعنی ساخت و اسمبل چین(یعنی هر دو در چین صورت گرفته شده باشه) توصیه نمیشه
بله روی جعبه برچسب سریال و imei گوشی زده شده و از بیرون هم میشه متوجه شد وقتی هم که گوشی رو گرفتید حتما IMEI لیبل پشت باتری رو با لیبل روی جعبه چک کنید بعد هم وقتی گوشی رو روشن کردید با زدن کد #06#* میتونید IMEI گوشی رو ببینید و با جعبه و لیبل گوشی چک کنید که مطمئن بشید
لیبل هم میتونن عوض کنن ولی IMEI رو نمیتونن تغییر بدن و میتونید از IMEI متوجه بشید
پلمپ هم فکر نکنم بشه فهمید چون تو ایران پلمپ رو باز میکنن و بعدش پلمپ میکنن که توی علاالدین هم خیلی ها پلمپ هم نیستند
گارانتی اصلی کار خاصی نمیکنه ولی اگر خواستی گارانتی اصلی بگیری حواست باشه که i9100g نباشه چون جدیدا اکثر گوشیهایی که مایکروتل گارانتی میکنه i9100G هستند حواستم باشه که گارانتی تقلبی ماکروتل رو به جای پارس مایکروتل با همون قیمت بهت ندن
در کل به نظرم بدون گارانتی بگیری بهتره گارانتی اینجا معنای خاصی نداره
خاصی بخری به نظرم از همین آقا ایمان بگیر چون مطمئنه و جنس خوب تحویل میگیری البته این فقط یک پیشنهاده
موفق باشید.

amirhossein94
06-12-2011, 23:16
ممنون عزیز بابت توضیحات
منظورم پست اول بود
یعنی پلمپش برچسب نشونه یا هولوگرام خاصی نداره که بشه فهمید تا حالا باز نشده ؟
چرا پلمپش رو باز میکنن دوباره پلمپ می کنن خب این چه کاریه ؟مگه کار خاصی با گوشی می کنن ؟
پس اگر لیبل عوض شده باشه از imei معلوم میشه آخه یه فروشنده می گفت لیبل رو راحت میشه عوض کرد کاری نداره
این آقا ایمان کجا هستن ؟ توی سایت هم هستن ؟ من ساکن شیرازم

Hadi-hh
07-12-2011, 09:06
ممنون عزیز بابت توضیحات
منظورم پست اول بود
یعنی پلمپش برچسب نشونه یا هولوگرام خاصی نداره که بشه فهمید تا حالا باز نشده ؟
چرا پلمپش رو باز میکنن دوباره پلمپ می کنن خب این چه کاریه ؟مگه کار خاصی با گوشی می کنن ؟
پس اگر لیبل عوض شده باشه از imei معلوم میشه آخه یه فروشنده می گفت لیبل رو راحت میشه عوض کرد کاری نداره
این آقا ایمان کجا هستن ؟ توی سایت هم هستن ؟ من ساکن شیرازم

خواهش میکنم
پلمپش که نشون خاصی نداره که شما متوجه بشی بازش کردن یا نه ولی در کل دیگه مثل قبل نیست و حتی توی علاالدین هم زیاد باز نمی کنند جعبه ها رو
لیبل گوشی رو هم میتونن عوض کنن ولی فقط میتونن made by رو تغییر بدن و imei همون imei قبلی باید باشه که بعدا تناقض نداشته باشه با گوشی
مثلا ممکنه گوشی made in china رو به عنوان made in vietnam by samsung و یا made by samsung لیبل بزنند
شما imei چک میکنی
خیلی خوبه شانست گفته آقا ایمان هم شیراز هستن اینم صفحه ی ایشون
http://forum.mobilestan.net/member.php?u=128289
بهشون پیام بدید و هماهنگ کنید که حضوری برید گوشی رو بگیرید
کارشون هم خیلی درسته اصلا شک نکن هرکسی خریده راضی بوده
موفق باشی.

amirhossein94
07-12-2011, 10:18
پس من می تونم imei با imei که توی پست اول هست چک کنم که مربوط به همون سری باشه و اگر نباشه لیبل عوض شده درسته ؟ و یه چیز دیگه آیا imei هایی که که توی پست اول هست شامل تمام imei های بازار میشه ؟
ضمنا آقا ایمان یوزرشون ehsan2004 هست دیگه ؟

Hadi-hh
07-12-2011, 16:37
پس من می تونم imei با imei که توی پست اول هست چک کنم که مربوط به همون سری باشه و اگر نباشه لیبل عوض شده درسته ؟ و یه چیز دیگه آیا imei هایی که که توی پست اول هست شامل تمام imei های بازار میشه ؟
ضمنا آقا ایمان یوزرشون ehsan2004 هست دیگه ؟

آره دیگه خودت باید چک کنی اگرم مثلا made in china رو زده باشه made in korea by samsung خب مطمئنا عوض شده دیگه
شامل تمامش نمیشه imei جدید اومده ولی این اکثریت رو پوشش داده
از آقا ایمان بگیر خیال خودت رو راحت کن
بله همین یوزرشون هست
موفق باشی.

pooria2014
07-12-2011, 23:14
این دوستمون اطلاع کافی نداشته و پست اسپم ارسال کرده دوستان جدی نگیرید
---------
این imei در حال حاضر که کره ای اصل کم شده با کیفیت ترین هست بین سری های دیگر که سفارش امارات و بازار اروپاست و کیفیت بسیار بالایی داره و مید بای هم هست که این مهمه
کسانی که شکی دارند میتونند از دوستان فروشنده و آقا ایمان بپرسند
پاینده باشید.

سلام عزیز وقتی زده ویتنام یعنی سری اخر که توسط دوستمان در پست 1 زده واعلام کرده هرگز نخرید شما پست 1 را مطالعه کن موفق باشی ..

Hadi-hh
07-12-2011, 23:32
ﺳﻼﻡ ﻋﺰﯾﺰ ﻭﻗﺘﯽ ﺯﺩﻩ ﻭﯾﺘﻨﺎﻡ ﯾﻌﻨﯽ ﺳﺮﯼ ﺍﺧﺮ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ ﺩﻭﺳﺘﻤﺎﻥ ﺩﺭ ~ﺳﺖ 1 ﺯﺩﻩ ﻭﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﺨﺮﯾﺪ ﺷﻤﺎ ~ﺳﺖ 1 ﺭﺍ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﮐﻦ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯽ ..

ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺷﻤﺎ ﺩﻗﺖ ﮐﻦ ﺍﯾﻦ imei ﺟﺪﯾﺪﻩ ﻭ ﯾﮏ ﻫﻔﺘﻪ ﻫﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻪ پﺳﺖ ﺍﻭﻝ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﺰﯾﺪ پست ﺍﻭﻝ ﺭﻭ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺨﻮﺍﻧﯿﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻗﺎ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﻫﻢ ﺏپرسید ﺻﻔﺤﺎﺕ 10 ﺗﺎ14 ﻫﻢ ﺑﺨﻮﻥ
ﺩﺭ پروفایلت ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺩﺍﺩﻡ ﺑﺮﺍﺕ
ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯽ

amirhossein94
08-12-2011, 00:53
پس نتیجه اینه که به غیر از made in china و made in china by samsung
بقیه از نظر کیفیت هیچ فرقی ندارن ؟ یا اینکه made by samsung بهتر از made in vietnam و made in vietnam by samsung هست ؟

Hadi-hh
08-12-2011, 03:17
پس نتیجه اینه که به غیر از made in china و made in china by samsung
بقیه از نظر کیفیت هیچ فرقی ندارن ؟ یا اینکه made by samsung بهتر از made in vietnam و made in vietnam by samsung هست ؟

عزیز این سری جدید که اومده با imei 35958504 در بعضی لیبلها made by samsung خورده و در بعضی دیگر made in vietnam by samsung که هیچ فرقی هم ندارن و جفتشون اسمبل تایوان هستند ولی سری های دیگه نه
این imei که گفتم رو در سایت INTERNATIONAL NUMBERING PLANS چک کنید متوجه سطح کیفی و بازاری که این Imei برای آن زده شده رو ببینید
موفق باشید.

mehdi_243
08-12-2011, 13:55
با سلام
این imei 35965104 جریانش چیه؟ ساخت کجاس؟
من که خیلی ازش راضی هستم نه مشکل داغ کردن داره نه تصویرش رنگ قاطی میکنه و مشکل زود تموم کردن باطری هم نداره
با تشکر از صاحب تاپیک

pooria2014
08-12-2011, 19:30
سلام دوستان گل .

اين سريال نامير را بگيرم ..

359372047097282
گاسكي2

*r.E.Z.a*
08-12-2011, 20:41
پست اول نگاه کنید همه اونجا هست .
تازشم این پست به وسیله استارتر به روز میشه

pooria2014
08-12-2011, 21:58
سلام دوستان گل .

خواهشمندم سریع جواب دهید چون بیانه گرفته از من .وتا فردا وقت دارم .

من امروز رفتم برای یکی از دوستانم یک گاسکی بردارم گفتم مدل G نمی خواهم گفت مدل G نیست وفکر کنم نبود روی خود[SIZE="4"] کارتن مثلا کره یا چین ویا ویتنام نبود(made in china by samsung , made in china ولی گوشی را باز کردم سامسونگ byچین زده دوستان ایا این گوشی را بگیرم یا نه سریال نامبر این گوشی این هست جز سریال های پست 1 نبود .

دوستان بغل کارتن زده GT-I9100 S2

یک مدل دیگر اورد که این نوشته روی کارتن بود مدل G روی جعبه این جوری هست که نوشتم GT-I9100 S2 G

[COLOR="Blue"][SIZE="4"]
اين سريال نامير این گوشی بود .

359372047097282]
گاسكي2s

mohammad1983
09-12-2011, 08:02
سلام
دوستان این تعویض label روی جعبه انجام میشود یا روی خود گوشی؟؟
موقع خرید فقط به imei روی جعبه دقت کنیم و اون رو با مطالب این تاپیک مطابقت بدیم ok هست؟
یا اینکه همونجا imei روی جعبه رو در سایت numberingplans بزنیم کفایت میکند.
مثلا دیروز یکی میخواستم بخرم زده بود made by samsung اما فعلا دست نگه داشتم.در ضمن اونی که made by samsung هست حتما حتما باید حعبه اش بزرگ باشد؟ آیا استثنا هم وجود دارد؟

FREXZ
09-12-2011, 11:56
دوست عزیز
بهتره ملاک رو تو ایران لیبل نگیری
با توجه به پست های آفا ایمان گل که زحمت کشیدند imei های مختلف رو شرح دادند گوشی رو انتخاب کن
این رو هم همیشه یادتون باشه سایتها هیچ وقت کشور ساخت رو نمی نویسند و گول اون Manufacturer رو نخورید و فقط مینویسه که تحت لیسانس کدوم کشوره
و حواستون باشه که سری G نباشه

pooria2014
09-12-2011, 12:33
با سلام خدمت دوستان عزیز[COLOR=Navy]

سریاله جدیده گوشیهای Made by samsung:

35958504

متاسفانه سریاله made by هر سری که میات با یه سریاله جدید میات
البته این سریال ماله گوشیهایی هست که به سفارشه لهستان و اون کشورهای اطراف هست

سلام دوستان عزیز گوشی من از این سری هست پشت گوشی زده mady b y samsung ایا دوستان گوشی خوبی هست یانه .البته سفارش لهستان هست دوستان .

در ضمن ایا رام اصلی خاورمیانه نسخه2.3.5 را میشه ریخت دوستان .ممنون می شوم راهنمایی کنید .

ودر اخر ببخشید چون بنده مبتدی هستم بعد از ریختن رام اصلی خاورمیانه باید کنرل را هم ریخت یا همان رام اصلی کافیه واگر بعد از رام چیز دیگری هست که بریزم بهترین ان را لینکش را قرار دهید که با رام اصلی مچ هست با تشکر از شما مدیران گل ..

رام گلکسی 2 رسمی jpkj2_2.3.5 (نسخه ایران)

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=175805

BABAK NURI
09-12-2011, 14:56
سلام دوستان عزیز گوشی من از این سری هست پشت گوشی زده mady b y samsung ایا دوستان گوشی خوبی هست یانه .البته سفارش لهستان هست دوستان .

در ضمن ایا رام اصلی خاورمیانه نسخه2.3.5 را میشه ریخت دوستان .ممنون می شوم راهنمایی کنید .

ودر اخر ببخشید چون بنده مبتدی هستم بعد از ریختن رام اصلی خاورمیانه باید کنرل را هم ریخت یا همان رام اصلی کافیه واگر بعد از رام چیز دیگری هست که بریزم بهترین ان را لینکش را قرار دهید که با رام اصلی مچ هست با تشکر از شما مدیران گل ..

سلام
اولا مبارک باشه.....شیرینی بچه های بخش فراموش نشه...:lol:

گوشی عالیه و نگران چیزی نباشید
بله میتونید رام فارسی 2.3.5 نصب کنید
بعداز ریختن رام میتونید از گوشی استفاده کنید ...اگر می خواهید منوی ریکاوری داشته باشید برای اینکه بعدا رام های کاستوم بنصبید خب باید کرنل رو هم نصب کنید...یا اگر می خواهید گوشی رو روت کنید تا فایلهای سیستمی رو بهش دسترسی داشته باشید دراین صورت هم باید کرنل رو نصب کنید
اگر شما صرفا می خواهید یه گوشی با اخرین اپدیت فارسی داشته باشید و توش برنامه هاو بازیهای متنوع نصب کنید نیازی به نصب کرنل نیست....
اما اگر می خواهید رام کاستوم روی گوشی نصب کنید نیاز به کرنل دارید...و اگر میخواهید برنامه هایی مانند روت اکسپلورر رو نصب کنید نیاز به روت کردن دستگاه دارید

نحوه نصب کرنل خیلی خیلی ساده هست....تنها لازمه شما ورژن گوشیتون رو بگید تا براتون لینک کرنل رو بزاریم....یا خودتون میتونید از تاپیک مرجع کرنل ها کرنل متناسب با نام ورژن گوشیتون رو دانلود کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157694

sina_sx
09-12-2011, 18:15

دادش گلم اینو ار کجا گرفتی؟

pooria2014
09-12-2011, 22:01
دادش گلم اینو ار کجا گرفتی؟

سلام عزیز مشهد پر هست از گوشیهای بودن g البته پلمب وبدون گارانتی ...

من خریدم 700 تومان اگر گرون خریدم شما اعلام کنید دوستان گل ..

pooria2014
09-12-2011, 22:12
سلام
اولا مبارک باشه.....شیرینی بچه های بخش فراموش نشه...:lol:

گوشی عالیه و نگران چیزی نباشید
بله میتونید رام فارسی 2.3.5 نصب کنید
بعداز ریختن رام میتونید از گوشی استفاده کنید ...اگر می خواهید منوی ریکاوری داشته باشید برای اینکه بعدا رام های کاستوم بنصبید خب باید کرنل رو هم نصب کنید...یا اگر می خواهید گوشی رو روت کنید تا فایلهای سیستمی رو بهش دسترسی داشته باشید دراین صورت هم باید کرنل رو نصب کنید
اگر شما صرفا می خواهید یه گوشی با اخرین اپدیت فارسی داشته باشید و توش برنامه هاو بازیهای متنوع نصب کنید نیازی به نصب کرنل نیست....
اما اگر می خواهید رام کاستوم روی گوشی نصب کنید نیاز به کرنل دارید...و اگر میخواهید برنامه هایی مانند روت اکسپلورر رو نصب کنید نیاز به روت کردن دستگاه دارید

نحوه نصب کرنل خیلی خیلی ساده هست....تنها لازمه شما ورژن گوشیتون رو بگید تا براتون لینک کرنل رو بزاریم....یا خودتون میتونید از تاپیک مرجع کرنل ها کرنل متناسب با نام ورژن گوشیتون رو دانلود کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157694

سلام بابک جان .ممنونم عزیز چشم من در خدمت شما دوستان گل هستم .

من الان با کمک شما عزیز ورژن2.3.5مخصوص ایران را می خواهم بریزم بعد می خواهم کرنل را نصب کنم کدام کرنل از همه بهتر هست شما استاد هستید لینک ان را همراه تاریخش بگذار تا اشتباه نکنم عزیز ..

ودر اخر بابک جان روت کردن غیر از رام اصلی وکرنل هست میشه یک توضیح کوچکی بدهی عزیز .

از اول وصل کردن کابل usbتا مرحله اخرگوشی ممنون استاد گل..

BABAK NURI
10-12-2011, 02:45
سلام بابک جان .ممنونم عزیز چشم من در خدمت شما دوستان گل هستم .

من الان با کمک شما عزیز ورژن2.3.5مخصوص ایران را می خواهم بریزم بعد می خواهم کرنل را نصب کنم کدام کرنل از همه بهتر هست شما استاد هستید لینک ان را همراه تاریخش بگذار تا اشتباه نکنم عزیز ..

ودر اخر بابک جان روت کردن غیر از رام اصلی وکرنل هست میشه یک توضیح کوچکی بدهی عزیز .
شما وقتی کرنل روی دستگاه فلش میکنی گوشی هم روت میشود و هم ریکاوری cwm اضافه میشود

از اول وصل کردن کابل usbتا مرحله اخرگوشی ممنون استاد گل..

سلام....

اولا برو به این لینک و فایل فریمورت رو دانلود کن
....این اخرین رام رسمی فارسی هست...

لینک رام (http://hotfile.com/dl/133118110/1f4512a/I9100JPKJ2_I9100OJPKJ1.rar.html)..........اگه مشکل دانلود داری برو به این سایت (http://www.megahotserved.com/hfindex.php)و لینک دانلود رو در پنجره مخصوصش کپی کن و لینک مستقیم رو تحویل بگیر و دانلود کن....روزی 4 تا فایل میتونی از طریق این سایت مستقیم کنی

نحوه فلش کردن رام رو به صورت تصویری برات اماده کردم....از ضمیمه دانلود کن

حالا از این لینک (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2423005&postcount=230) کرنل دستگاهتو بگیر...

فایل کرنل رو اکستراکت کنید و سپس در قسمت pda برنامه ادین انتخاب کنید و گوشی رو به دانلودینگ برده و استارت را بزنید...با این کرنل گوشی شما هم روت میشود و هم ریکاوری cwm رو دارید

برای از بین بردن مثلث زرد رنگ این کرنل اصلی (http://www.uploadking.com/UJGMKAK0LJ)رو دانلود کرده و دقیق مانند کرنل قبلی روی گوشی فلش کنید(محمد عزیز در این پست (http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2403548&postcount=12)نحوه دیگر از بین بردن مثلث زرد رنگ رو توضیح دادند)

نکته 1- فایل تصویری شامل نحوه فلش کردن رام تک فایل هست
نکته 2- برای بردن به دانلودینگ گوشی رو کاملا خاموش کرده و کلید هوم و کلید ولوم (-) رو بگیرید و سپس پلید پاور را بزنید ...هنگامی که روی صفحه یکسری نوشته دیدید کلید ولوم + رو بزنید تا دانلودینگ فعال شود....حالا به کابل یو اس بی وصل کنید و صبر کنید تا داریور های گوشی نصب شود
نکته 3- دقت داشته باشید که گوشی شما i9100g نباشد
نکته 4- تمام مسئولیت با خودتونه...پس دقت کافی داشته باشید
نکته 5- باطری شارژش پر باشد
نکته 6 -به نظر من شما فقط گوشی رو فلش کن و اگه به کرنل و روت احتیاج نداری از ادامه صرف نظر کن...

پسورد کرنل اصلی intratech@XDA

pooria2014
10-12-2011, 07:12
سلام وبا تشکر از بابک گل ..

ممنونم عزیز .

phoenixa2012
10-12-2011, 09:07
دوستان بالاخره اين سريال 35853704 كه زده made by samsung مشكل داره يا نه؟

pooria2014
10-12-2011, 13:25
سلام بابک جان از خدا می خواهم هر چه می خواهی خدا به شما ودیگر دوستان مدیر بخش بدهد .

من با کمک شما طبق اموزش بالا 3 مرحله را انجام دادم اول رام اصلی خاورمیانه نسخه ایران سپس کرنل اصلی ودر اخر کرنل برای مثلت زرد رنگ . ممنون با بک عزیز ودیگر دوستان گل واقا که بی نظیرید دوستان ایا باید تنظیمات انجام دهم یا دیگر چیزی نمی خواهد دوستان عزیز ..

بازهم ممنونم دوستان گل ..

pooria2014
10-12-2011, 21:51
سلام بابک جان از خدا می خواهم هر چه می خواهی خدا به شما ودیگر دوستان مدیر بخش بدهد .

من با کمک شما طبق اموزش بالا 3 مرحله را انجام دادم اول رام اصلی خاورمیانه نسخه ایران سپس کرنل اصلی ودر اخر کرنل برای مثلت زرد رنگ . ممنون با بک عزیز ودیگر دوستان گل واقا که بی نظیرید دوستان ایا باید تنظیمات انجام دهم یا دیگر چیزی نمی خواهد دوستان عزیز ..

بازهم ممنونم دوستان گل ..

سلام بابک جان ودیگر دوستان گل بعد از مراحل فوق با موفقیت مثلت زرد رنگ هنوز هست وکیفیت عکاسی ودوربین خیلی پایین امده چکار کنم عزیز ممنون

azade.t
11-12-2011, 06:50
سلام به همه
من دیروز رفتم از نمایندگی مایکروتل این گوشیو بگیرم.. همه گوشیاش i9100g بود و گفت سهمیه ایران واسه i9100 تموم شده!! این یعنی چیییی؟؟؟
و حالا پیشنهادتون چیه؟ چه کنم؟ یه مطلب دیگه اینکه یکی از دوسنام داره از آمریکا میاد اگه بگم اون واسم بیاره، این مدل تو ایران مشکلی واسش پیش نمیاد؟
Samsung Galaxy S II Unlocked GSM Smartphone w
:please:
با نشکر از همه

OpOSo
11-12-2011, 14:22
سری پنجم چی خوبه یا نه :bh:

*r.E.Z.a*
11-12-2011, 16:46
سلام به همه
من دیروز رفتم از نمایندگی مایکروتل این گوشیو بگیرم.. همه گوشیاش i9100g بود و گفت سهمیه ایران واسه i9100 تموم شده!! این یعنی چیییی؟؟؟
و حالا پیشنهادتون چیه؟ چه کنم؟ یه مطلب دیگه اینکه یکی از دوسنام داره از آمریکا میاد اگه بگم اون واسم بیاره، این مدل تو ایران مشکلی واسش پیش نمیاد؟
Samsung Galaxy S II Unlocked GSM Smartphone w
:please:
با نشکر از همه

سهمیه تمام شده مگه شیر:ca: این حرفا چیه همون s2 بگیر بگو دوستت بیاره البته طبق سریال پست اول :mobilestan:
تازه از تو سایت هم میتونی بگیری گلم

sina_sx
11-12-2011, 20:33
سلام دوستان گل .

359372047097282
گاسكي2

منم یه دونه دیدم که با همین 35937204 شرو ع شده
made by هم هشتش
مال کجا ست؟

Hrm427
13-12-2011, 13:15
سلام دوستان گل
.

359372047097282
گاسكي2

منم یه دونه دیدم که با همین 35937204 شرو ع شده
made by هم هشتش
مال کجا ست؟
مال منم made by sumsung
35937204
کسی میدونه ساخت کجاست؟

phoenixa2012
13-12-2011, 15:33
سلام دوستان گل

مال منم made by sumsung
35937204
کسی میدونه ساخت کجاست؟
فكر كنم اسمبل چين به سفارش لهستان هست
منم همينو گرفتم

Hadi-hh
13-12-2011, 18:32

بله عزیز گوشی شما خوبه و سفارش بازار اروپاست و اسمبل تایوان هست
شمایی که به یکی دیگه از بچه ها که همین imei رو گرفته بود الکی گفتی بدترین انتخاب رو کردی اون زمان وقتی چیزی نمیدونستی و پست اولم درست نخونده بودی برای چی راهنمایی کردی؟؟با اینکه منم توضیح دادم شما روی حرف خودت بودی جالب بود!
عزیز لیبل مهم نیست made by خورده یا چیز دیگری مهم imei گوشیست

pooria2014
13-12-2011, 20:54
بله عزیز گوشی شما خوبه و سفارش بازار اروپاست و اسمبل تایوان هست
شمایی که به یکی دیگه از بچه ها که همین imei رو گرفته بود الکی گفتی بدترین انتخاب رو کردی اون زمان وقتی چیزی نمیدونستی و پست اولم درست نخونده بودی برای چی راهنمایی کردی؟؟با اینکه منم توضیح دادم شما روی حرف خودت بودی جالب بود!
عزیز لیبل مهم نیست made by خورده یا چیز دیگری مهم imei گوشیست

سلام عزیز ممنون از شما معذرت می خواهم عزیز چون گفته بودن اگر زده ویتنام گوشی بدی هست بر حال ببخشید عزیز .

ایا این گوشی من از سفارش خود تایوان بهتره یا نه ؟

من رام 2.3.5 خاورمیانه را ریختم وبعد کرنل مخصوص ودر اخر کرنل از بین بردن مثلت زرد رنگ ایا گوشی من روت شده یا نه ؟ ولی کیفیت دوربین عکاسی خیلی پایین امده وفیلم برداری ایا می توانم از رام های کوکی ادیت شده توسط احسان خان وناصر عزیز استفاده کنم وایا گوشی من روت شده از نظر شما بهترین رام کدام هست .

ودر اخر مورد ریختن رام چکار کنم بازها ونرم افزارها پاک نشود ممنون از همه دوستان بر حال ببخشید عزیز ..

Hadi-hh
13-12-2011, 23:14
سلام عزیز ممنون از شما معذرت می خواهم عزیز چون گفته بودن اگر زده ویتنام گوشی بدی هست بر حال ببخشید عزیز .

ایا این گوشی من از سفارش خود تایوان بهتره یا نه ؟

من رام 2.3.5 خاورمیانه را ریختم وبعد کرنل مخصوص ودر اخر کرنل از بین بردن مثلت زرد رنگ ایا گوشی من روت شده یا نه ؟ ولی کیفیت دوربین عکاسی خیلی پایین امده وفیلم برداری ایا می توانم از رام های کوکی ادیت شده توسط احسان خان وناصر عزیز استفاده کنم وایا گوشی من روت شده از نظر شما بهترین رام کدام هست .

ودر اخر مورد ریختن رام چکار کنم بازها ونرم افزارها پاک نشود ممنون از همه دوستان بر حال ببخشید عزیز ..

خواهش میکنم اتفاقا سری تایوان سری چهارم هست که اونا هم مشکلی نداشتند
بله عزیز گوشی شما روت شده است یعنی خودتون روتش کردید
به نظر من هم کاستوم رام نصب کنید که خیلی بهترند گوشی هم درهرصورت باید روت میشد
مگه روت شدن گوشی مشکلی براتون ایجاد میکنه؟

pooria2014
13-12-2011, 23:39
خواهش میکنم اتفاقا سری تایوان سری چهارم هست که اونا هم مشکلی نداشتند
بله عزیز گوشی شما روت شده است یعنی خودتون روتش کردید
به نظر من هم کاستوم رام نصب کنید که خیلی بهترند گوشی هم درهرصورت باید روت میشد
مگه روت شدن گوشی مشکلی براتون ایجاد میکنه؟

سلام عزیز از کدام کاستوم رام برای گوشی خودم استفاده کنم که بهترین هست که با ورژن 2.3.5 خاورمیانه مخصوص ایران مچ باشه لطفا لینک ان ونحوه اموزش ریختن ان را اعلام کنید ایا مثل رام اصلی هست یا خیر نحوه ریختن. برای کیفیت بهتر دوربین وان لکه صورتی وسط دوربین موقع عکس برداری چکار کنم که کیفیت دوربینم بهتر بشه عزیز اصلا کاستوم رام بریزم منو فارسی دارم چون من فارسی خیلی مهم هست .ودر اخر گوشی من جز سری سوم هست که در پست اول هست یا خیر ممنون عزیز ..

pooria2014
15-12-2011, 01:43
سلام دوستان یکی جواب پست بالای بنده را بدهد ممنون

azade.t
15-12-2011, 08:29
سلام دوستان

من گوشی دار شدم البته هنوز به دستم نرسیده.. فقط یه مشکلی هست
شروع سریال گوشیم هست 35958504 و imei پشت گوشی با پشت در باتری هم عین همه .. وقتی میرم تو سایت سامسونگ و میزنم که رجیستر کنم میگه invalid serial number
این یعنی چی؟ یعنی گوشی طوریشه؟

behnoor
15-12-2011, 16:33
سلام دوستان

من گوشی دار شدم البته هنوز به دستم نرسیده.. فقط یه مشکلی هست
شروع سریال گوشیم هست 35958504 و imei پشت گوشی با پشت در باتری هم عین همه .. وقتی میرم تو سایت سامسونگ و میزنم که رجیستر کنم میگه invalid serial number
این یعنی چی؟ یعنی گوشی طوریشه؟

مبارکه :bo:
برید سایت زیر imei رو وارد کنید ببینید آیا گوشی شما وجود داره یا نه
http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr

HIGHPERFOMANCE
15-12-2011, 22:29
:cvاحسان جان من قبلا خودم گرفتم اما حالا با توجه به چیزایی که تو سایت خوندم یکی گرتمmade by (359372این قضیش چیه تازه بزورررررررررر الن دیگه همه I91000G میفروشن نامردا:ak:

anishtan32
15-12-2011, 22:53
با سلام به همه
من یه چند روزی هست از آقا ایمان خریدم
ایشون هم با پست فرستادن برام
I9100 Made By هستش
کاملا هم ازش راضیم

azade.t
16-12-2011, 02:52
:cvاحسان جان من قبلا خودم گرفتم اما حالا با توجه به چیزایی که تو سایت خوندم یکی گرتمmade by (359372این قضیش چیه تازه بزورررررررررر الن دیگه همه I91000G میفروشن نامردا:ak:

بله شناحت.. ممنون... و تو سایت uk هم رجیستر شد.. حالا بیاد ایران ببینیم اوضاع کارکردش چطوره.. مرسی از راهنمایی

8613187
16-12-2011, 10:59
سلام

آقا از این پنج سری که تو صفحه اول گذاشتن ، کدوم سری هاش بدون مشکل هستن و میشه با خیال راحت خرید کرد ؟!؟!؟!؟

فکر کنم دو سری اول هیچ مشکلی ندارن
سری سوم هم بد نیست
دو سری اخر نخری بهتره

sina_sx
16-12-2011, 14:55
سلام دوستان گل

مال منم made by sumsung
35937204
کسی میدونه ساخت کجاست؟

من ازین سری گرفتم اما وقتی نر صفحش کم میشه تو محیط تاریک مثلا
تو صفحه خاکستری میرم خط و نقطه تیره دیده میشه...
نمیدونمم بخاطره چیه

SAEED
16-12-2011, 15:00
نمیدونمم بخاطره چیه

تمام سری های گالکسی اس 2 این شکلی هستن
توی تاریکی بعضی قسمت های گوشی کم رنگ تر هستش

ehsan2004
16-12-2011, 16:58
نمیدونمم بخاطره چیه

یه عکس از لیبلش بزارید
فکر کنم این سریال ماله ساخت چین بود اگه اشتباه نکنم

سلام

آقا از این پنج سری که تو صفحه اول گذاشتن ، کدوم سری هاش بدون مشکل هستن و میشه با خیال راحت خرید کرد ؟!؟!؟!؟

فکر کنم دو سری اول هیچ مشکلی ندارن
سری سوم هم بد نیست
دو سری اخر نخری بهتره

عزیزم سری اولی که دیگه گیر نمیات و هر کی هم داشته باشه دست دوم را داره به جای نو قالب میکنه
سری دوم الان توی بازار بهترین هست اما مثله اینکه ویتنام هم بدک نیست البته هنوز نظره قطعی نمیتونم بدم

با سلام به همه
من یه چند روزی هست از آقا ایمان خریدم
ایشون هم با پست فرستادن برام
I9100 Made By هستش
کاملا هم ازش راضیم

سلام امید خان خوبی؟
بابا یه sms میدادی:ab:
وسایل خوب بود همشون؟
راستی قیمته اسفون هم میخواستی که یادم رفته بود بهت بدم
فردا یادم باشه بهت sms میدم:df:

sina_sx
16-12-2011, 22:55
یه عکس از لیبلش بزارید
فکر کنم این سریال ماله ساخت چین بود اگه اشتباه نکنم

عزیزم سری اولی که دیگه گیر نمیات و هر کی هم داشته باشه دست دوم را داره به جای نو قالب میکنه
سری دوم الان توی بازار بهترین هست اما مثله اینکه ویتنام هم بدک نیست البته هنوز نظره قطعی نمیتونم بدم

سلام امید خان خوبی؟
بابا یه sms میدادی:ab:
وسایل خوب بود همشون؟
راستی قیمته اسفون هم میخواستی که یادم رفته بود بهت بدم
فردا یادم باشه بهت sms میدم:df:

ایمان جان شما دیر جواب منو دادی برا خرید
اینجا هم نوشته بودن این سری سفارش لهستان و مونتاژ تایوان
همه گفتن خوبه منم رفتم گرفتم. بد جور خورد تو ذوقم
تو نور کم محیط وقتی نور ال سی دی رو کم میکن انگار رو صفحش آب پاشیدن اما یکم که نور صفحه رو کم میکنی تو صفحات تیره مپل خاکستری معلومه
این سری سریال تو پست اول نبود
لیبلش مثل بقیه مید بای ها هستش
گوشی هم بار اول روشن شد زبانش لهستانی بود فکر کنم

azade.t
16-12-2011, 22:55
مبارکه :bo:
برید سایت زیر imei رو وارد کنید ببینید آیا گوشی شما وجود داره یا نه
http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr

بله شناحت.. ممنون... و تو سایت uk هم رجیستر شد.. حالا بیاد ایران ببینیم اوضاع کارکردش چطوره.. مرسی از راهنمایی

anaresefid
17-12-2011, 11:15
سلام اگه میشه اساتید جواب بدید من بین دو سری گیر کردم اول ویتنام و دوم ساخت چین به سفارش انگلیس کدوما بخرم اولی 715 میگه دومی میگه 705 واسه قیمتش مشکوک شدم بعدم رنگش هست که من واقعا مونم سفید بخرم یا مشکی خواهش میکنم کمکم کنید

Hadi-hh
17-12-2011, 14:02
ایمان جان شما دیر جواب منو دادی برا خرید
اینجا هم نوشته بودن این سری سفارش لهستان و مونتاژ تایوان
همه گفتن خوبه منم رفتم گرفتم. بد جور خورد تو ذوقم
تو نور کم محیط وقتی نور ال سی دی رو کم میکن انگار رو صفحش آب پاشیدن اما یکم که نور صفحه رو کم میکنی تو صفحات تیره مپل خاکستری معلومه
این سری سریال تو پست اول نبود
لیبلش مثل بقیه مید بای ها هستش
گوشی هم بار اول روشن شد زبانش لهستانی بود فکر کنم

سلام عزیز همانطور که دوست عزیزمون terminator گفتن تمام سری های گلکسی اس2 اینگونه هستند البته من با این شدت که شما میگی ندیدم ولی برای خود من هم یک نقطه بسیار ریز وقتی نور صفحه رو کم میکنم مشخص میشه که البته باید کلی دقت کرد تا بشه پیداش کرد
موفق باشید.

8613187
17-12-2011, 16:48
یکی در مورد این imei بیشتر توضیح میده ، ارزش خرید داره ؟

358537

شما 2 تا سری سوم دارید

این اولیشه

این دوممیشه

الان این کدومش درسته ، ساخت کره هستش یا ساخت چین ؟
تو چین اسمبل میشه

Hadi-hh
17-12-2011, 17:12
یکی در مورد این imei بیشتر توضیح میده ، ارزش خرید داره ؟

358537

شما 2 تا سری سوم دارید

این اولیشه

این دوممیشه
گوشیهایی هستند که هم قطعات و هم خط تولید این محصولات در کشور چین هست که تحت نام made in china by smasung روانه بازار شدند

الان این کدومش درسته ، ساخت کره هستش یا ساخت چین ؟
تو چین اسمبل میشه

عزیز سری سوم هم درچین تولید میشه هم اسمبل و کلا در چین هست
پیشنهاد میکنم نگیری

mohammad1983
17-12-2011, 19:43
سلام
امروز رفتم پیش دوستم که موبایل فروشی خیلی کاملی داره.
S2 باز شده داشت اما کوچکترین اثر انگشتی روش نبود و به هر کسی هم نشان نمیداد.آورد دیدم قیمت هم 690 که تخفیف هم میده.شماره سریالش که توی هیچ کدام از موارد پست اول نبود.اما made by samsung هست.
میخواستم از دوستان بپرسم آدم اینجوری گوشی رو باز شده از آشنا بخره و بفهمد لیبل داخل گوشی چی هست بهتر نیست تا اینکه آکبند باشه؟؟
موندم بگیرم یا نه؟
آیا made by samsung فقط جعبه بزرگ هست؟؟ چون این جعبش کوچک هست

mahday8
18-12-2011, 11:08
با سلام به همه ی دوستان عزیزم و تشکر از همه تون که وقت می گذارید به خصوص اساتید گرامی مثل ایمان جان

می دونم که پرسیدن این سوال توی این تاپیک درست نیست اما چون تاپیک مناسبی برای این سوال نبود و از طرف دیگه اکثر اساتید اینجا رو می خونن و جواب می دن و سوال من هم به این بحث مرتبطه اینجا می پرسم.

من می خوام گوشی گلکسی نکسوس بخرم. جایی که گوشی رو می فروشه می گه روی جعبه گوشی نوشته made in korea اما روی لیبل زیر باتری نوشته شده Producto Coreano / Korean Product و باتری گوشی هم made in korea هستش.
یه جای دیگه هم هست که گوشی رو با لیبل made in korea می فروشه اما باتریش معلوم نیست ساخت کجاست.
حالا چند تا سوال دارم و خواهش می کنم اساتید، به خصوص ایمان عزیز، خوب راهنمایی ام کنن.

1. این گوشی با لیبل Producto Coreano حتماً ساخت کره است؟
2. با توجه به اینکه به نظر سفارش یه کشور اسپانیایی زبان مثل اسپانیا یا شیلی یا مکزیک یا همچین جایی باید باشه آیا خریدن این گوشی بعداً برای استفاده از زبان فارسی مشکلی ایجاد نمی کنه؟ همین طور برای نصب رام ها و چیزهای دیگه تفاوتی یا محدودیتی نداره؟
3. کلاً تفاوتی بین گوشی ها برای نصب رام و چیزهای دیگه هست؟
3. به نظرتون کدوم گوشی رو بخرم؟ Producto Coreano یا made in korea
4. اگه شما جای من بودید کدوم رو می خریدید؟

خواهش می کنم بهم لطف کنید و کوتاه جواب ندید که خوب مطمئن شم نسبت به این قضیه.
ازتون ممنونم.

ehsan2004
18-12-2011, 18:21
با سلام به همه ی دوستان عزیزم و تشکر از همه تون که وقت می گذارید به خصوص اساتید گرامی مثل ایمان جان

می دونم که پرسیدن این سوال توی این تاپیک درست نیست اما چون تاپیک مناسبی برای این سوال نبود و از طرف دیگه اکثر اساتید اینجا رو می خونن و جواب می دن و سوال من هم به این بحث مرتبطه اینجا می پرسم.

من می خوام گوشی گلکسی نکسوس بخرم. جایی که گوشی رو می فروشه می گه روی جعبه گوشی نوشته made in korea اما روی لیبل زیر باتری نوشته شده producto coreano / korean product و باتری گوشی هم made in korea هستش.
یه جای دیگه هم هست که گوشی رو با لیبل made in korea می فروشه اما باتریش معلوم نیست ساخت کجاست.
حالا چند تا سوال دارم و خواهش می کنم اساتید، به خصوص ایمان عزیز، خوب راهنمایی ام کنن.

1. این گوشی با لیبل producto coreano حتماً ساخت کره است؟
2. با توجه به اینکه به نظر سفارش یه کشور اسپانیایی زبان مثل اسپانیا یا شیلی یا مکزیک یا همچین جایی باید باشه آیا خریدن این گوشی بعداً برای استفاده از زبان فارسی مشکلی ایجاد نمی کنه؟ همین طور برای نصب رام ها و چیزهای دیگه تفاوتی یا محدودیتی نداره؟
3. به نظرتون کدوم گوشی رو بخرم؟ producto coreano یا made in korea

ازتون ممنونم.

عزیزم اینجا جاش نیست
درخصوصه گوشی نکسوس مطمئنا سریهای اولی ساخت کره هست و نیازی به نگرانی نیس
هر دو کره هست و فعلا به غیر از کره تولید نمیشه شاید بعدها که قیمتش اومد پایین به چین بدن برای ساختنش بازم به چینم بدن چون تاییدیه گوگل میخوات کیفیتش فرقی نداره

سلام
امروز رفتم پیش دوستم که موبایل فروشی خیلی کاملی داره.
S2 باز شده داشت اما کوچکترین اثر انگشتی روش نبود و به هر کسی هم نشان نمیداد.آورد دیدم قیمت هم 690 که تخفیف هم میده.شماره سریالش که توی هیچ کدام از موارد پست اول نبود.اما made by samsung هست.
میخواستم از دوستان بپرسم آدم اینجوری گوشی رو باز شده از آشنا بخره و بفهمد لیبل داخل گوشی چی هست بهتر نیست تا اینکه آکبند باشه؟؟
موندم بگیرم یا نه؟
آیا made by samsung فقط جعبه بزرگ هست؟؟ چون این جعبش کوچک هست

عزیزم سریالش را برام بزار تا چک کنم ببینم لیبل هست یا اصلی
البته با این قیمت که داره میده احتمالا خریده قبلی داشته چون قیمتش واقعا عالی هست

-----------------------------------------------------
یه نمونه سریال هست که ماله سری اولی که گلکسی2 کره اومده بود چون دیدم یه سری از بچه ها داشتن گفتم بزارم که این مورد را هم مدنظر داشته باشید

سری اولی کره هست که با سریاله این شروع میشه:
35902104

این سریال چند تاسری اومد توی ایران و بعدش با همون سریاله معروفه قبلی اومد
این سری اصل کره هست
مشخصات این سری بدین صورت هست:

کابله گوشی ساخت اندونزی هست
هدفونش ساخت چین هست
شارژرش مطلقا سه شاخه هست چون اصلا برای اسیا زده نشده
پک بزرگ هست و لوازمش استاندارد هست

این سری خیلی کم هست توی ایران هرکسی هم داشته از سری اولی که بالای 1تومن بود خریده این سریال را داره

این سریال را اگرچه الان پیدا نمیشه اما چون دیدم یه سری داشتن و خودمم اون موقع دیدم و اصلی هست گفتم اضافه کنم

این مطلب به زودی به پست اول منتقل میشه

C0D3R
18-12-2011, 20:39
سریال جدید به همراه توضیحات آقا ایمان به پست اول اضافه شد

mahday8
19-12-2011, 13:28
با درود و تشکر از ایمان گل، دوستان و اساتید دیگه نظری ندارن؟
خصوصاً در مورد سوال های 2 و 3

من می خوام گوشی گلکسی نکسوس بخرم. جایی که گوشی رو می فروشه می گه روی جعبه گوشی نوشته made in korea اما روی لیبل زیر باتری نوشته شده producto coreano / korean product و باتری گوشی هم made in korea هستش.

1. این گوشی با لیبل producto coreano حتماً ساخت کره است؟
3. به نظرتون کدوم گوشی رو بخرم؟ producto coreano یا made in korea

ازتون ممنونم.

anaresefid
19-12-2011, 18:25
تو را خدا کمک کنید بچه ها سری ویتنتم که دیگه اصفهان نیست فقط made in chin by samsung هست جعبش بزرگ سفارش انگلیس شارج سه شاخه کمک کنید خسته شدم از بس گشتم یکی این شماره اقا ایمانا به من بده

anaresefid
19-12-2011, 18:35
بچه ها سری چینا بخرم با مشخصات بالا میشه یکی کمک کنه ساخت چین به سفارش انگلیسه یک سالم گارانتی بینالمملی داره با یه رم 2گیگ اضافه؟؟؟؟؟

NERK Corleone
23-12-2011, 14:41
سلام به همه
آقا من دیروز یه GS2 برداشتم از اصفهان با کد 35958504 که زیره باتری زده MadeBySamsung
شارژرو نوشته Made in China
هدفونو زده Made in Indonesia
باتریم زده Made in China Finished In Vietnam
کلا محصول مشترک شده هیچ کدوم از ایرادهای ویژه GS2 رو نداشته فقط یه ذره وسته دوربین صورتیه خییلی کم که توی تنظیماته مختلفه عکاسی از بین میره فکر کنم نرم افزاری باشه نه!؟

یه نکته دیگه هم که میخواستم بگم اینه که توی بازار فقط ویتنامی پر شده چه قسمته 2 چه 4.
و روی بارکدهای جدید کشوره سازنده رو زده درست روی کارتن نمیدونم چرا!

:bz:

zamibaroot
23-12-2011, 16:29
سلام دوستان
به نظر اساتید این سریال ارزش خرید داره ؟؟؟ 358401
i9100g
رو باتریش زده مید این چین / فینیشد این ویتنام

kazimov
23-12-2011, 19:27
سلام دوستان
به نظر اساتید این سریال ارزش خرید داره ؟؟؟ 358401
i9100g
رو باتریش زده مید این چین / فینیشد این ویتنام

نه دوست عزیز از سری g هیچ خیری به آدم نمیرسه.i9100 خالی بگیر.

FANTOM-38
25-12-2011, 20:58
دوست عزیز پشت گوشی من نوشته made by samsung ولی سریالش با سری سومی که در پست اول نوشتید شروع شده : 35815004
آخه در پست اول نوشتین که این مورد مربوط به made in china by samsung هستش در صورتی که با سریالی که بالا نوشتم واسه من made by samsung هستش.قضییه چیه دوستان؟

Eblis 2011
26-12-2011, 20:28
این مال کجاست ؟
35937204

amin_8710
29-12-2011, 20:38
سلام دوستان من گوشی از نوع chinmade in china by samsung , خریدم می خواستم بدونم با اصل کره ای چقدر اختلاف کیفیت داره؟ به نوعی میخوام کارهایی که با اصلش می تونیم انجام بدیم با چینیش چطور؟

*r.E.Z.a*
29-12-2011, 21:19
سلام دوستان من گوشی از نوع chinmade in china by samsung , خریدم می خواستم بدونم با اصل کره ای چقدر اختلاف کیفیت داره؟ به نوعی میخوام کارهایی که با اصلش می تونیم انجام بدیم با چینیش چطور؟

دوست عزیز زیاد حساس نشو چندان فرقی نداره ...

hadijoon_1988
29-12-2011, 21:37

دوست عزیز قطعات تولید کره ست اینا فقط اونجا سرهمش میکنن و هیچ فرقی از نظر کارایی ندارن

C0D3R
30-12-2011, 11:28
سریال جدید به پست اول منتقل شد

time4y0u
30-12-2011, 21:23
سلام من گوشیم زده fabrique en chine par samsung گوشیمم سفید هستش و شارژر 2شاخه کوچیک داشت.می گفتن چینی هاش موقع شارژ خیلی داغ میکنه اما مال من که خودمم پلمشو باز کردم و زدم شارژ بشه اولش خیلی داغ شد اما بعدش دیگه موقع شارژ ندیدم داغ کنه الانم 3 4 ماهه خریدمش و ازش خیلی خیلی رازیم نه هنگی نه چیزی همه کاریم باش کردم از ور رفتن نرم افزاری منظورمه.این مدل رو که گفتم ازش چیزی می دونین؟خوبه بده چجوره؟

kiak22
02-01-2012, 11:53
دوستان من از صفحه اول تا اخر خوندم پر از اسپم بود چون به حساب برای این که قوانین رعایت کنن به سوالای مهم جواب نمی دن :please: اما من چند تا سوال می کنم که دیگه جمع بندی تاپیک بشه
1 - جز این که g نباشه و از اون سری که هم اسمبل هم تولید در چین هستش نباشه دیگه باید به چه چیزی دقت کنیم ؟
2 - فقط و فقط اگه کد 15 رقمی روی جعبه کد این مدل چینی که هم اسمبل هم تولید در چین هستش نباشه کدای دیگه باشه دیگه با خیال راحت بگیریم و کیفیتش با بقیه سری ها یکیه ؟

alireza1374
02-01-2012, 13:49
سلام دوستان تو رو خدا يكي كمكم كنه اين اس2 رو خريدم
شماره سريالش زده:359372046541702
پشت گوشي داخلش نوشت made by samsung
تو رو خدا بگيد سريع گوشيم اصل هست؟؟؟
توضيح بديد!
واقعا ميترسم اصل نباشه ديگه پس نميگيره يارو
بدون گارانتي 740 گرفتمش
بازي هاي hdمثل asphalt 6 روش نصب ميكنم يا هر نوع بازي ديگه ميرو توش يه حجم بالاي دانلود ميكن ولي واسه خيلي از بازي ها مينويسه invalid license اين ها نشان اصلي يا تقلبي بودنش هست يا نه؟؟؟
وصلش ميكنم فقط يه phone memoy مياد mass memory نداره قانونشه يا نه بايد كارت حافظه بگيرم واسش يه سري ميگن چون mass memory نداره بازي هاي hd روش نصب نميشن همينطوره؟؟؟
جالب اينه وصلش ميكنم به كامپيوتر 11.50 gb كلا جا داره موندم 5 گيگ ديگش كه واسه 16 گيگش بود كجا رفته!!!
لطفا يكي كامل جوابمو بده و توضيح بده
ممنووووون!

soft_b
02-01-2012, 14:04
سلام دوستان تو رو خدا يكي كمكم كنه اين اس2 رو خريدم
شماره سريالش زده:359372046541702
پشت گوشي داخلش نوشت made by samsung
تو رو خدا بگيد سريع گوشيم اصل هست؟؟؟
توضيح بديد!
واقعا ميترسم اصل نباشه ديگه پس نميگيره يارو
بدون گارانتي 740 گرفتمش
بازي هاي hdمثل asphalt 6 روش نصب ميكنم يا هر نوع بازي ديگه ميرو توش يه حجم بالاي دانلود ميكن ولي واسه خيلي از بازي ها مينويسه invalid license اين ها نشان اصلي يا تقلبي بودنش هست يا نه؟؟؟
وصلش ميكنم فقط يه phone memoy مياد mass memory نداره قانونشه يا نه بايد كارت حافظه بگيرم واسش يه سري ميگن چون mass memory نداره بازي هاي hd روش نصب نميشن همينطوره؟؟؟
جالب اينه وصلش ميكنم به كامپيوتر 11.50 gb كلا جا داره موندم 5 گيگ ديگش كه واسه 16 گيگش بود كجا رفته!!!
لطفا يكي كامل جوابمو بده و توضيح بده
ممنووووون!

در رابطه با سریال دوستان هستن و کمک میکنن. گلکسی اس 2 که اصلی فرعی نداره که. تمام گوشی های اس 2 تحت لیسانس سامسونگ هستند و کیفیت خوبی دارن
پس نگران نباش
فقط یه کم قیمت بالا گرفتی از نظر من
در رابطه با حافظه هم باید بگم اصلا نیازی به مموری کارت نیس. شما میتونی تمام بازی ها اچ دی رو روی حافظه 16 گیگ نصب کنی
وقتی به حالت حافظه گوشی رو وصل میکنی تقریبا 11 گیگ بهت نشون میده که 5گیگ دیگش برای فایل های سیستمی و خوده سیستم عامل هست
پس جای نگرانی نیست:bs:

alireza1374
02-01-2012, 14:10
آخه هر بازي hd نصب ميكنم ميگه بايد حجم زيادي رو دانلود كني
دانلود هم ميكنم ميگه invalid license

soft_b
02-01-2012, 14:17
آخه هر بازي hd نصب ميكنم ميگه بايد حجم زيادي رو دانلود كني
دانلود هم ميكنم ميگه invalid license

خب این که چیزه عادی هست. هر بازی اچ دی یه فایل دیتا داره که حجمش تا 2گیگ هم میرسه
اونو باید دانلود کرد
امکان داره بازی به اس 2 نخوره و به همین دلیل ارور های بیخود میده. یا کرک نباشه
واسه دانلود بازی برو اینجا و دستورالعمل ها رو بخون بعد نصب کن
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=163569

hompoil
04-01-2012, 13:35
مالم ما کدش 35937204 هست مشخص نکردین مال کجاست ؟؟؟
پشتش مید بای سامسونگ نوشته

javad_0111
10-01-2012, 18:17
سلام دوستان من الان رفتم یه گالاکسی اس 2 برداشتم میخواستم بدونم اصل هست یا نه ؟ پشتش اینو نوشته : fabrique au vietnam par samsung
خواهشا زود جواب بدید فوری هست

ehsan2004
11-01-2012, 15:12
مالم ما کدش 35937204 هست مشخص نکردین مال کجاست ؟؟؟
پشتش مید بای سامسونگ نوشته

عزیزم در پست اول نوشته شده که مید بای سامسونگ هست

سلام دوستان من الان رفتم یه گالاکسی اس 2 برداشتم میخواستم بدونم اصل هست یا نه ؟ پشتش اینو نوشته : Fabrique au vietnam par samsung

لیبل مهم نیس بر اساسه شماره سریال چک کنین

DANIZO
11-01-2012, 15:50
اقا احسان شرمنده که این سوال رو میپرسم خودتون به بزرگواری خودتون ببخشید ! الان گوشی من کد اولی یعنی 35531004 هست ! الان این گوشی اصل هست یا نه !؟ بازم شرمنده که این سوال رو پرسیدم !

ehsan2004
11-01-2012, 15:53
اقا احسان شرمنده که این سوال رو میپرسم خودتون به بزرگواری خودتون ببخشید ! الان گوشی من کد اولی یعنی 35531004 هست ! الان این گوشی اصل هست یا نه !؟ بازم شرمنده که این سوال رو پرسیدم !

اره عزیزم اکه سریالش بر این اساس باشه و توی گوشی هم که کدش را میزنین همین سریال را بهتون میده درسته و کره ای هست

ljd
23-01-2012, 20:23
سلام.من s2 دارم.made chin by samsung هست ولی سریالش 35884804 هست یعنی سریالش واسه made by samsung جریان چیه؟ممنون

Alfredo
24-01-2012, 09:39
چرا انقدر بالا و پایین میپرید برای فهمیدن اینکه کجاییه !؟

مهم نیست بابا ! همشون یه کار رو انجام میدن !

الان مال من از بد ترین نوعشه ! made in china by samsung

مثل بنز هم داره کار میکنه بیچاره !

jack_panosyan
31-01-2012, 13:14
سلام دوستان من الان رفتم یه گالاکسی اس 2 برداشتم میخواستم بدونم اصل هست یا نه ؟ پشتش اینو نوشته : fabrique au vietnam par samsung

دوست عزیز من خودم گوشی از آقا ایمان خریدم پشتش همین رو زده روزای اول تو سایتی که برای چک کردن imei گوشی هستش چک کردم میگفت اطلاعاتی در موردش نداره ولی بعدش چک کردم نشون داد که سفارش اروپا هستش راستی imei گوشی من با این اعداد شروع میشه احتمالا مال شما هم همینطوری باید باشه
35965104
کیفیت ساختش هم خوبه و هیچ مشکلی هم نداره خیالت تخت.

masoud678
12-02-2012, 14:17
سلام من یه اس 2 دارم پشتش نوشته made in china by samsung ولی شماره سریالش با این شروع میشه 35909004 قطعاتش مال کجاست؟ خوبه؟
با تشکر

Chevrolet
12-02-2012, 15:13
سلام من یه اس 2 دارم پشتش نوشته made in china by samsung ولی شماره سریالش با این شروع میشه 35909004 قطعاتش مال کجاست؟ خوبه؟
با تشکر

گوشیهایی گلکسی 2 هستند که قطعات این گوشی ها در کره تولید میشن ولی به هر دلیلی در کشورهای دیگه که شرکته سامسونگ خط تولید داره اسمبل و به بازار فرستاده میشه این گوشیهای گلکسی2 تحت لیبله made by samsung باید باشندشن و با این سریال شروع میشن:35909004

ahmadreza1368
14-02-2012, 18:34
دوستان برای چک کردن سریال نامبر کدوم قسمت باید رفت
اقا ما یه گوشی داشتین با این سریال نامبر imei:3581500 هست ولی با made by samsung حالا این قضیش چجوری هست

amirhossein94
14-02-2012, 18:52
ستاره مربع صفر شش مربع رو بزن یا برو تو setting سپس about phone سپس status اون imeiکه نشون میده باید با imei پشت گوشی یکی باشه :)

Sent from my GALAXY SII

ahmadreza1368
14-02-2012, 19:13
نه داداش سایتی چیزی که اینترنتی بشه چک کرد

ARK_2000
23-02-2012, 23:23
سلام به همگی!

یه گوشی گلکسی s2 خریدم با این سریال:351822/05 که پشتش به انگلیسی زده made by samsung ولی جعبه و دفترچه هاش همش لهستانی نوشته. ریز روی جعبه به لهستانی زده محصول چین حالا میخواستم بدونم گوشیم جزو سری سوم هست؟؟؟یعنی قطعاتش کره ای باشه ولی اسمبل چین؟؟؟

میدونم جای این سوال اینجا نیست چون با دیال اپ اومدم همین جا اگه پاسخ بدین ممنون میشم
سوالم اینه دوربین گوشی روی رزلوشن 1920*1080 میزارم کیفیت تصویر خیلی میاد پایین به علاوه اینکه افت فریم پیدا میکنه میخواستم بدونم دوربین گوشیم مشکلی داره یا s2 همشون اینجورین؟؟؟

با تشکر!:mobilestan:

sara700
25-02-2012, 22:18
سری چهارم:

اما سری جدیده گوشیهای گلکسی2 که وارده بازار شدند ساخت ویتنام هستند که اونها هم عینه MADE IN CHINA BY SMASUNG هم خط تولید و هم ساخت قطعات در چین و ویتنام تولید میشه

سریاله این گوشیها با این عبارت شروع میشه:

35849004

در مورده این گوشی هنوز تحقیقاتمون کامل نشده به زودی در مورده این مدل هم توضیحات را کامل میکنیم تا آموزش کامل بشه

الان گوشی من جز این دسته است
خیلی بده؟؟؟؟:ac:
تحقیقاتتون هنوز کامل نشده؟؟؟:bh:

Shahrokh K!NG
26-02-2012, 21:59
الان گوشی من جز این دسته است
خیلی بده؟؟؟؟:ac:
تحقیقاتتون هنوز کامل نشده؟؟؟:bh:

از لحاظ کیفیت فرقی ندارند، فقط اسمبل در ویتنام انجام میشه

amirpcp30
10-03-2012, 19:32
سلام
خب از همه بهتر که کره ای هست اما بدترین هم مثل اینکه چینه
می خواستم بدونم ویتنام و مید بای یکی هستند؟ یعنی فقط لیبل فرق می کنه؟ هر کدوم الان دست دومشون چقد با هم اختلاف دارن؟
ممنون

C0D3R
10-03-2012, 20:15
سلام
خب از همه بهتر که کره ای هست اما بدترین هم مثل اینکه چینه
می خواستم بدونم ویتنام و مید بای یکی هستند؟ یعنی فقط لیبل فرق می کنه؟ هر کدوم الان دست دومشون چقد با هم اختلاف دارن؟
ممنون

سلام
امیرجان کیفیتها زیاد متفاوت نیستن فقط سریه اول کمی متفاوت هست و سریهایه دیگه مثل هم هستن و ضعفی هم ندارن و بیشتر جنبه بازاری داره این بحث, بنابراین زیاد نسبت بهش حساس نباشین

amirpcp30
10-03-2012, 21:15
ممنون از توجهتون
منظورتون از سری اول همون مید بای کره بود دیگه؟
من از اون چینی ها زیاد چیز جالبی ندیدم یادمه یک از رفقام هم ویو گرفته از چینی هاش اسپیکرش سوخته بود

C0D3R
10-03-2012, 22:38
ممنون از توجهتون
منظورتون از سری اول همون مید بای کره بود دیگه؟
من از اون چینی ها زیاد چیز جالبی ندیدم یادمه یک از رفقام هم ویو گرفته از چینی هاش اسپیکرش سوخته بود

بله , اونهم فقط کمی باطریش بهتر هست همین و فرق دیگه ای نیست مابقی بحثهای بازاری هست برای بالا بردن قیمت و سودجویی,
کلا هر گوشی یا هر وسیله الکتریکی یه زمانی خراب میشه یکی رو هزاربار استفاده میکنی تا چیزیش خراب میشه اما یکی رو هم میخری از جعبه در میاری تا روشن میکنی یه چیزیش خراب میشه کلا از این اتفاقات پیش میاد عزیزم مطمئن باشین کمپانی مثل سامسونگ خودش رو زیر سوال نمیبره و بازارش رو از دست نمیده که بخواد یک محصول رو با چند نوع کیفیت بیرون بده

A Mi R
11-03-2012, 21:47
سلام دوستان
من امروز میخواستم 32 گیگ این گوشیو بگیرم
پشت گوشی زده بود Made In Korea
میخواستم بدونم همچین لیبلی هم وجود داره؟ یا ساختگی هست؟

چون لیبل هایی که من دیده بودم اینا هست

Made in Korea by samsung
Made by samsung
Made in china by samsung
Made in Vietnam by samsung

حالا واقعا لیبل Made in Korea وجود داره یا تقلبی هست؟
ممنون

*r.E.Z.a*
11-03-2012, 21:52
سلام
بله ممکنه از قبل ماند باشه اما با چک کردن سریال میشه مشکلو حل کرد برو صفحه اول و سریال ها رو چک کن

A Mi R
11-03-2012, 21:59
سلام
بله ممکنه از قبل ماند باشه اما با چک کردن سریال میشه مشکلو حل کرد برو صفحه اول و سریال ها رو چک کن

ممنون دوست عزیز
اما بحث این نیست که از قبل مونده یا نه
میخوام بدونم اصلا همچین لیبلی Made in Korea وجود داره یا نه ؟
چون اون کره ایی هایی که من دیده بودم Made in korea by samsung بود..

*r.E.Z.a*
11-03-2012, 23:46
سلام
درسته من منظور شما رو دقیق متوجه نشده بودم
مورد اول:

در مورده گوشیهایی که قطعات ساخت کره دارن و در خوده کره تولید و ساخته میشن که تحت عنوان made in korea by samsung همه ما میشناسیم با این سریال شروع میشن:

35531004

این مورد فقط و فقط با یه لیبل هستند و اونم made in korea by samsung و لیبلهای دیگه وجود نداره

memr
19-03-2012, 10:18
حاجی مگه اصلا اس2 تقلبی هم داره؟؟؟ اصلا مگه موقع خرید آدم فرق اصل با تقلبی رو نمیفهمه ؟؟؟ همون کیفیت صفحه اش فکر کنم برای آدم بس باشه که بفهمه گوشیش اصله یانه درست میگم یا نه؟؟؟لطفا جوابمو زود بدید چون میخوام از مکه بگیرم...

memr
19-03-2012, 13:16
راسته که میگن اونایی که کلا برای چینن اصلا وضعشون خوب نیست؟؟؟

*r.E.Z.a*
19-03-2012, 19:21
حاجی مگه اصلا اس2 تقلبی هم داره؟؟؟ اصلا مگه موقع خرید آدم فرق اصل با تقلبی رو نمیفهمه ؟؟؟ همون کیفیت صفحه اش فکر کنم برای آدم بس باشه که بفهمه گوشیش اصله یانه درست میگم یا نه؟؟؟لطفا جوابمو زود بدید چون میخوام از مکه بگیرم...

راسته که میگن اونایی که کلا برای چینن اصلا وضعشون خوب نیست؟؟؟

سلام کلا 5 نوع هستن که براتون توضیح داده ایمان عزیز

سری دوم هم گوشیهای کره ای با سفارش امارات که شارژره دو شاخه مطابق با کشوره سفارش داده شده و کارتن کوچک و روی لیبل زده made in korea by samsung

سری چهارم هم گوشیهای ساخت چین هست که هم قطعات و خط تولیدش در چین هست و کلا ساخته چین هست و با لیبلهای made in china by samsung , made in china در بازار موجوده

سری پنجم هم گوشیهای ساخت ویتنام هست که هم قطعات و خط تولیدش در ویتنام و چین هست و کلا ساخته ویتنام هست و با لیبلهای made in VIETNAM by samsung , made in VIETNAM در بازار موجوده
اما یه نوع دیگه هست که مشکل داره تو آدرس زیر ببینین
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2255869&postcount=763
:mobilestan:

poya63
19-03-2012, 21:44
سلام دوستان کسی می دونه اصل بودن باطری رو چجوری میشه چک کرد؟

mehdi20001
24-03-2012, 19:22
با سلام خدمت دوستان عزیز من میخوام این گوشیا بخرم فقط چینی هست با گارانتی ماکروتل میگه 1100 با گارانتی خاورمیانه میگه1060 با حافظه 16 گیگ چیکارکنم بخرم

masouddr
31-03-2012, 02:24
دوست عزیز ماله من 35995904 و پشتش هم نوشته made by samsung .
سریال گوشی من توی سریالهایی که شما گفتین نیست .
گوشی من کارتونش بزرگه شارژش هم 3 شاخه هستش و انصافاً هم کارکرد باهاش خیلی عالیه یه برنامه هم سرش نصب کردم که مشخصات گوشی رو می گه و بعد وصل میشه به اینترنت و توی رنکینگ رتبه میده که گوشیه اول اسوس بود بعد گلکسی نوت و بعد هم ماله من با امتیاز 6148 ، در کل خیلی عالیه .
فقط اگه ممکنه این قضیه سریالو واسم روشن که که دیگه خیالم راحت بشه .
ممنون .