PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرستادن مسیج بدون ظاهر شدن شماره موبایلتون

hamida2002
06-07-2007, 17:00
ابتدا وارد setting مسیج خود شوید در قسمت text message رفته و message sent as را انتخاب کنید.گزینه text را به e-mail تعقیر دهید و از setting خارج شوید.
وارد new message شده وشماره کسی که میخواهید بهش sms بزنید رو وارد کنید
در پایین جایی که پیغامها رو مینویسیدیک id درست میکنیم .بدینصورت که ابتدا یک کلمه یا یک حرف رو بنویسیدسپس @ بگزارید ویک کلمه یا یک حرف رو بنویسید مثلا (gole@sorkh ) مانند id ایمیلتون
سپس یک جای خالی گداشته(دقت کنید فقط یک جای خالی) وبعد از اون یک پرانتز باز میکنیم و متن مورد نظر رو مینویسیم وسپس پرانتز رو میبندیم و sms رو send میکنیم
نکته 1 :حتما بعد از نوشتن id فقط یک جای خالی بگذارید

نکته 2 : id نوشته شده به جای شماره در گوشی مخاطب ظاهر میشه
نکته 3 :این ترفند در بیشتر گوشی های نوکیا قابل اجراست
نکته 4 :با reply کردن مسیج شماره معلوم میشود
نکته 5 :در بیشتر گوشی های سونی اریکسون با reply کردن هم شماره معلوم نمی شود
نکته 6 :حتما متن خود را داخل پرانتز بگذارید
لازم به ذکر است که این ترفند درسایت بوده و فقط من ان را تکمیل کردم
امیدوارم استفاده لازم رو کرده باشین

12057
11-07-2007, 16:33
روشی که گفتی خیلی جالبه ( و البته کار آمده و شماره فرستنده مخفی می مونه):merci:
ولی یه راه ساده برای پیدا کردن شماره موبایل فرستنده هست! شما وقتی مسیجتون رو بازکردید از آپشن گزینه تماس با فرستنده مسیج رو بزنید تا به راحتی شماره موبایل براتون ظاهر بشه!!!:rules:

faridperspolisi
11-07-2007, 17:00
n71 daram amal nakard

12057
11-07-2007, 17:30
n71 daram amal nakard
باید طبق گفته ایشون و مو به مو عمل کنید تا گوشیتون هم عمل کنه!!!!:rules:

12057
12-07-2007, 04:41
نکته اول این حقه ( ظاهر نشدن شماره تو مسیج ) برای موتورولا کار نمیکنه یعنی اگه به یه کسی بفرستید که گوشیش موتورولا باشه شماره تون می افته

نکته دوم تنها برای گوشیهای نوکیا با اون روشی که گفتم می تونید شماره موبایل رو تشخیص بدید

نکته سوم تو گوشیهای سونی اریکسون با اون روش که گفتم نمی تونید شماره طرف رو تشخیص بدید ( یعنی اصلا نمیشه فهمید کی براش مسیج فرستاده)

artoor32
12-07-2007, 06:48
نکته اول این حقه ( ظاهر نشدن شماره تو مسیج ) برای موتورولا کار نمیکنه یعنی اگه به یه کسی بفرستید که گوشیش موتورولا باشه شماره تون می افته

نکته دوم تنها برای گوشیهای نوکیا با اون روشی که گفتم می تونید شماره موبایل رو تشخیص بدید

نکته سوم تو گوشیهای سونی اریکسون با اون روش که گفتم نمی تونید شماره طرف رو تشخیص بدید ( یعنی اصلا نمیشه فهمید کی براش مسیج فرستاده)

در گوشي هاي سوني اريكسون به وسيله ي برنامه my phone explore ميشه فهميد كه شماره طرف چنده!!

12057
12-07-2007, 07:00
در گوشي هاي سوني اريكسون به وسيله ي برنامه my phone explore ميشه فهميد كه شماره طرف چنده!!
مرسی که این نکته رو گفتی
چون من نمیدونستم. حالا این برنامه تو خود گوشی هست یا باید نصبش کرد؟
لطفا توضیح بدید:merci:

artoor32
12-07-2007, 08:01
مرسی که این نکته رو گفتی
چون من نمیدونستم. حالا این برنامه تو خود گوشی هست یا باید نصبش کرد؟
لطفا توضیح بدید:merci:

اين برنامه بايد روي pc نصب بشه (My Phone Explorer) و فقط مخصوص گوشي هاي سوني اريكسن هست براي خواندن مسيج ها بر روي كامپيوتر هست مانند Nokia PC Suite.اگه برنامشو نداري تو سايت هست اگه يه سرچ كوچيك بزني حتما پيدا ميكني و حجمشم حدود 2 مگ هست.

mekarad
12-07-2007, 08:18
سپس یک جای خالی گداشته(دقت کنید فقط یک جای خالی) وبعد از اون یک پرانتز باز میکنیم و متن مورد نظر رو مینویسیم وسپس پرانتز رو میبندیم و sms رو send میکنیم

به اين پرانتز كه نيازي نيست. چون بدون اون هم فرقي نداره و اگه بزاريم تنها نوشته داخل پرانتز ميره!!

rap_freak
12-07-2007, 08:44
اين روي تمامي گوشي هاي سيمبيان نوكيا كار مي كند.اما با اين روش فقط شماره در گوشي هاي سوني اريكسون مخفي مي ماند.امتحان كنيد!!!!!!!

12057
12-07-2007, 09:16
اين روي تمامي گوشي هاي سيمبيان نوكيا كار مي كند.اما با اين روش فقط شماره در گوشي هاي سوني اريكسون مخفي مي ماند.امتحان كنيد!!!!!!!
البته بچه ها توضیح دادن که چه جوری می شه تو سونی اریکسون هم شماره فرستنده رو دید

در ضمن یه سوال کسی تونسته با سونی اریکسون اینجور مسیجی بفرسته؟
لطفا جواب بدید:merci:

Amin_Eman
12-07-2007, 16:22
در ضمن یه سوال کسی تونسته با سونی اریکسون اینجور مسیجی بفرسته؟:merci:
اینم ارسال sms بصورت ناشناس در گوشیهای سونی اریکسون!

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=16806 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=16806)

kami0047
12-07-2007, 17:13
اقا من که با نوکیا به اریکسون زدم ولی شماره افتاد!!!!!!!!!!!!!!!
روش رو هم کاملا اجرا کردم.

Programingm
03-08-2007, 10:44
ما که خیلی وقت پیش اینو پیدا کردیم و ولی کار نکرد.

mosmos
03-08-2007, 21:14
بابا اين که گفتي کار نکرد مو به مو رفتم جلو عملي نشد .... راهي ...........

Monarch Amir
03-08-2007, 22:18
البته بچه ها توضیح دادن که چه جوری می شه تو سونی اریکسون هم شماره فرستنده رو دید

در ضمن یه سوال کسی تونسته با سونی اریکسون اینجور مسیجی بفرسته؟
لطفا جواب بدید:merci:
گوشی من w700iهستش و من این کار را میکنم
وارد منو و بعدا وارد پیام نگاری میشی بعدا به قسمت تنظیمها میری و پیام متن را انتخاب میکنی وبعدا درگاه ایمیل .درقسمت درگاه ایمیل جدید ان را انتخاب و شماره مورد نظر را مینویسی و به عنوان درگاه ایمیل فعال انتخاب میکنی یعنی در کنارش باید علامت تیک باشه.بعدا خارج میشی و مسیج دلخواه را مینویسی و ادامه را که زدی در قسمت ارسال به آدرس ایمیل را وارد کنید را انتخاب میکنی و یک آدرس مثلا amir@yahoo.comبرای خودت انتخاب میکنی (لزوما هم آدرس معتبر هم نباشد ایرادی نداره)بعدا ارسال.
بعد ازاین هر شماره ای که خواستی واسش مسیج بفرستی به عنوان درگاه ایمیل فعال انتخاب کن بعدا کارهای بالا را انجام بده:Great:

mosmos
14-09-2007, 17:04
اقا خيلي عالي بود .
كلي حال كردم .
اشتباه از من بود چون به شماره خودم smso فرستادم.

در ضمن با خطهاي ايرانسل هم كار نمي كند فقط با خطهاي IR-TCI كار مي كند.

*ممنون*

soheil_balaaaa
14-09-2007, 17:18
سلام دوستان: من گوشیم pocket pc هستش میتونم 1 همچین کاری بکنم باهاش

mohammad753
02-10-2007, 11:59
روشی که گفتی خیلی جالبه ( و البته کار آمده و شماره فرستنده مخفی می مونه):merci:
ولی یه راه ساده برای پیدا کردن شماره موبایل فرستنده هست! شما وقتی مسیجتون رو بازکردید از آپشن گزینه تماس با فرستنده مسیج رو بزنید تا به راحتی شماره موبایل براتون ظاهر بشه!!!:rules:
اون بنده خدا هم که گفت شماره رو میشه فهمید.:110:

Rubina
19-11-2007, 00:41
فوق العاده بود.

™ليلاشGSM
19-11-2007, 21:22
آقا تو سامسونگ كارنمينكه من چند بار فرستادم به سامسونگ ولي كار نكرد... تو ايرانسلم كار نمكينه ولي وقتي از خطهاي معمولي به ايرانسل ميفرستي كار ميكنه... تو موتورولا هم كار نميكنه... محض اطلاع اينارو گفتم...

s0s
21-04-2008, 15:54
برو حال کن
زدم برات اون خوشکله رو

fasa_mmr
22-04-2008, 13:38
من این کار رو انجام دادم ولی شماره می افتاد

shahub
12-05-2008, 14:18
سونی اریکسون P1 اصلا ایمیل رو نشون نمیده فقط شماره رو نشون میده http://http://www.mobilestan.net/images/mood/Vaaaaay.gif