PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاستوم رام Amestris V5.2.1 MobilestanDEV - XXJVT-2.3.5

صفحه ها : [1] 2 3

M_J_Nazari
26-09-2011, 00:49
این رام حاصل روزها کار و تلاش من بوده، لطفا از انتشار اون در جاهای دیگه خودداری کنید، اگه نیاز باشه، خودم تو اون سایت میذارم.

ساخته شده بر اساس رام رسمی سامسونگ نسخه 2.3.5
دی ادکس شده
زیپ الاین شده

---------------------------

تصاویر رام

http://up8.iranblog.com/images/h1pcdrulwseu46583.jpg http://up8.iranblog.com/images/bdgqkwalt7huv0jee06v.jpg http://up8.iranblog.com/images/pub9mln55n4cv6ancen0.jpg http://up8.iranblog.com/images/z60d933phze44vyxew.jpg

ویژگی های رام

لانچر آمستریس ( طراحی شده بر پایه ی tw3.0)
کرنل سمفور 1.8.0 - اورکلاک شده در 1300
گرفتن پشتیبان خودکار از اطلاعات گوشی شما efs backup
منیوی پاور گسترده ( ریکاوری ریبوت دانلود)، قابل تنظیم بوسیله ی نرم افزار jKay
ساپورت نرم افزار bln
نشانگر باتری اختصاصی امستریس
درخشش نارنجی به اسکرول در انتهای لیست
افکت خاموش شدن صفحه به سبک تلویزیون سی ار تی
تب و دکمه های براق
ویرایش تمامی ایکان ها
ساختن انیمیشن زیبا برای نشنگر جی پی اس در استتس بار
10 لاک اسکرین
کدهای منطقه ای گسترده
منیوی تنظیمات گسترده
حذف برنامه های اضافی
رنگ بندی اسپیدمد - حالت خنثی
انیمیشن جدید برای پروگرس بار و تلفن در حالت تماس

نسخه جدید تا تاریخ 25مهر 90

این نسخه بصورت No-Wipe طراحی شده.
برای انجام Full-Wipe ، قبل از نصب Factory Reset کنید ( از طریق ریکاوری)

تغییرات:

1-استتس بار جدید با قابلیت تنظیم پارامتر ها از منوی ستینگ - ویرایش توسط خودم
2- حذف برنامه های غیر ضروری، برنامه های پاک شده بصورت پچ گذاشته خواهد شد.
3- طراحی کیبورد Swype و Samsung - ویرایش توسط خودم
4-اضافه شدن 4 توگل به نوتیفیکیشن بار - ویرایش توسط خودم
5- هک حذف افزایش زنگ خور گوشی - ویرایش توسط خودم
6- هک دوربین، و تبدیل دکمه ی پاور به شاتر - ویرایش توسط خودم
7-تاچ ویزارد 3.0 ، تغییرات و بهبود های مجدد - ویرایش توسط خودم
8- آپدیت فلش پلیر به آخرین نسخه
9-آخرین نسخه ی گوگل مپ 10.1
10- منوی پاور قابل تنظیم، با استفاده از برنامه ی Extended PowerMenu - ویرایش توسط خودم
11- ساپورت کامل فارسی در تمامی برنامه ها
12- برنامه ی Voodoo Control برای تنظیمات و قابلیت های Voodoo Team
13- دیالر امستریس
14- طراحی مجدد برنامه ی MMS
15-طراحی مجدد Contacts , Gallery 3D
16-طراحی مجدد تقویم
17- طراحی مجدد ساعت
18- طراحی مجدد Task Manager
19- برنامه هایی که برای رام ویرایش شده اند
Barcode Scanner
Cpu Spy
FasterFix
Flash Player
Nitrality
Sms Fix
Semaphore
Quick Office
Voodoo Control
20- فعال شدن CRT - OverGlow
21- نصب تمامی والپیپرهای امستریس در Sd-Card به نام Amestris Wallpapers
22- قابلیت گرفتن نسخه ی پشتیبان از فولدر EFS بصورت خودکار
23...............

کرنل سمافور نسخه ی 1.8 - از توی برنامه ی semaphore تغییرات رو اعمال کنید.

لینک دانلود - Amestris_V5.2.1_MobilestanDEV.zip http://www.pic.iran-forum.ir/images/v8hxcj9quy7ud330j7dp.gif (http://amestris.persianblog.ir/post/9/) - Filesize:166.01 MB

در ضمن، اینم گوشزد کنم، اگه دوستان محترم از فایل هایی که من ویرایش کردم بدون درج منبع استفاده کردند، با همکاری مدیران محترم، تاپیکشون قفل میشه. لطفا به زحمات دیگران احترام بگذاریم و همه چیز رو به نام خودمون تموم نکنیم، این رام حاصل تلاش 3 ماهه من است. با تشکر.

------------------
نحوه ی نصب:

1- رام اصلی JVT رو نصب کنید.
2- کرنل سمافور رو نصب کنید.
3- فایل زیپ رام را به حافظه ی اصلی گوشی انتقال دهید
4- از طریق محیط ریکاوری نصب کنید.

* اگر رام 2.3.5 روی گوشی نصب دارید، از مرحله 2 شروع کنید.
** برای رام امستریس شما، گزینه های بسیاری خواهید داشت، منتظر اضافه شونده ها باشید، اضافه شونده ها با توجه به سلایق عمومی کاربرها ساخته خواهند شد.
*** لطفا از پرسیدن چگونگی نصب رام در این تاپیک، خودداری کنید، در سایت به میزان لازم توضیحات کافی داده شده است، در صورت نیاز آموزش تصویری میذارم.

Credits

Mehrzad63 پیشنهادات و گوشزد آپدیت ها
DAGr8 برای لاک اسکرین
brightidea برای فارسی ساز
madmack برای فارسی ساز
Fr4gg0r تاچ ویزارد 4
stratosk دولوپر کرنل سمافور
sulph8-Nitr8 دولوپر برنامه ی نیترالیتی
jKay برای مدهای لاک اسکرین و استتس بار
SconcauTeam برای مد لاک اسکرین در منوی Settings

و تمام کسانی که در کوک کردن رام کمک کردن.

برنامه هایی که بصورت کامل ویرایش شده اند:
1-Dialer
2-Contacts
3-Message
4-Clock
5-Settings
6-Task Manager

برنامه هایی که به رام اضافه شده اند
Barcode Scanner
EXT 4 Manager for converting the File System
Faster Fix [ For fixing the speed of GPS lock]
Voodoo Control [Voice Control]
Nitrality
Adobe Flash Player 11
Google Talk 2.0
Sms Fix
Titanium Backup

اگه مشکلی با شبکه ندارید، CSC رو تغییر ندهید. ممکنه که ناسازگار باشه، چون من از csc های 2.3.4 استفاده کردم.

Amestris_Samsung Keyboard_Patch

Add-On شماره ی 1 - Amestris Keyboard_Fix.zip

حجم 1.79 مگابایت
از طریق ریکاوری نصب شود. بین هر نصب پچ از طریق ریکاوری حتما گوشی رو یه ریبوت کنید.

کیبورد الان باید درست شده باشه، در غیر اینصورت پچ دوم رو هم نصب کنید...
------------------------------------------------------------------------------------------------------

فقط در صورتی که کیبورد براتون جواب نمیده، یا اینکه دچار مشکل هست، پچ دوم رو نصب کنید.

Add-On شماره ی 2 - LibFixer.zip

نصب از طریق ریکاوری
حجم 682 کیلوبایت

همه ی فایل های مورد نیاز ضمیمه شده اند.

---------------------------------------------------
نصب تمامی فایل هایی که در رام امستریس حذف شده اند.

http://www.pic.iran-forum.ir/images/v8hxcj9quy7ud330j7dp.gif (http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=18520512&postcount=1577)

--------------------------------------------------

لطفا لینکی رو درون سایت قرار ندهید، اگه کسی لینک رو مستقیم کرد، بهم پیغام خصوصی بده، بذارم توی وبلاگ
ممنون

-<Sal3H>-
26-09-2011, 00:59
فیلم آموزشی نصب کستوم آمستریس (http://www.uploadbaz.com/jq0f9n6crfkh)

hesamgta
26-09-2011, 14:14
ببخشید این رام از لحاظ مصرف باتری و سرعت ( با بنچمارک) چطوره ( مثلا نسبت به رام اصلی یا رام mitra)?

M_Erjenany
26-09-2011, 20:04
ببخشید این رام از لحاظ مصرف باتری و سرعت ( با بنچمارک) چطوره ( مثلا نسبت به رام اصلی یا رام mitra)?

این رام نسبتا مصرف خوبی داره ولی من زیاد روی گوشیم نبود حدودا 1 روز تو این یه روز هم مصرف خوبی نسبت به رامهای ذکر شده داشت

shahab314
26-09-2011, 20:31
با تشکر و خسته نباشید خدمت اسکات عزیز

یه نکته رو میخواستم بگم : اسکات جان به نظر من چون رام شما ساپورت فارسی نداره باعث میشه خیلی از دوستان اونو نصب نکنن و یا اگه نصب کنن یه روز نشده عوضش میکنن و این باعث میشه تعداد مصرف کنندگان رامتون خیلی پایین بیاد و مشکلات احتمالی اون کشف نشه و یا دیرتر کشف بشه و این مطلب با هدف شما که کشف مشکلات احتمالی اون هست تعارض داره
پس خواهش میکنم فارسی سازشو هم قرار بدین تا دوستان بتونن استفاده کنن و حداقل اگه نصب کردن مجبور نشن زود عوضش کنن
من خیلی منتظر رام شما بودم و همیشه از طرفداران رامتون بودم و تا وقتی رامتون اپدیت بوده از رام های دیگه استفاده نمیکنم امروز که دیدم رامتونو گزاشتین بی نهایت خوشحال شدم اما وقتی دیدم فارسی ساپورت نیست خیلی تو ذوقم خورد . الانم از رام میترا استفاده میکنم تا شما زودتر زحمت فارسی رو بکشین

نکته دیگه هم اینه که (البته نظرمنه) اگه از csc 2.3.5 استفاده کنین خیلی بهتره .

ببخشید که زیاد حرف زدم

با تشکر بسیار زیاد از زحماتتون

ارادتمند شما

S.H.A.H.R.O.K.H
26-09-2011, 21:14
این هم لینک مستقیم از رپید باز

http://shahrokh2008.s111.rapidbaz.com/premium/142052f0bd173428645c4a9da0f11358/4e80c0f2/s111.eu./23220566?AmestrisV4.0_RC1_GT.zip

kavir_eshgh
26-09-2011, 23:02
لطفا فارسی رو ردیف کن تا باز رامت بترکونه

tardidd
26-09-2011, 23:10
اسكات جان من هنوز اون رامی رو که سمپل ریت صدای ضبط فیلمبرداری 44khz بوى رو استفاده میکنم خیلی واسم مهمه. راهی نداره تو این رامتون این ویزگی رو اضافه کنید؟

ahmad-samimi
27-09-2011, 09:51
داش اسکات اگه فارسی ساز رو قرار بدی خیلی خوب میشه

AminMzh
27-09-2011, 10:33
اینم لینک مستقیم رپیدپارس:
http://lb.rapidpars.com/2435536/16688/1/AmestrisV4.0_RC1_GT.zip

shahsavar
27-09-2011, 11:16
بعد از فلش کردن رام رسمی 2.3.5 این رامو از طریق ریکاوری نصب کنیم همین دیگه کاره دیگه ای نداره؟

فرق این رام با Amestris_Version_3.6_NoWipe تو چیه و کدوم بهتره ؟ممنون

M_Erjenany
27-09-2011, 21:00
بعد از فلش کردن رام رسمی 2.3.5 این رامو از طریق ریکاوری نصب کنیم همین دیگه کاره دیگه ای نداره؟

فرق این رام با Amestris_Version_3.6_NoWipe تو چیه و کدوم بهتره ؟ممنون

اره داداش شما همین کار رو انجام بده فرقش با قسمت دومی که فرمودین اینه که در قسمت دوم نیاز به Full Wipe نیست ....

به نظرم ورژن اصلی که Full Wipe بشه بهتره .....

AminMzh
27-09-2011, 23:16
سلام.اسکات عزیز رام خوب و زیبا و البته کم مصرفی هست بطوری که 5 ساعت تقریبا استندبای با 2 دقیقه مکالمه 2-3 درصد شارژ کم کرد ...فقط به قول بچه ها گفتنی اگر فارسی ساز رو هم قرار میدادی خیلی بهتر میشد و تعداد مصرف کننده رام با توجه به پر طرفدار بودن رام ها گرافیکی شما بالاتر میرفت و معایب سریعتر پیدا و برطرف میشد باز هم ممنون ،راستی یک چیزی من آیس رو که تو اسم رام دیدم گفتم احتمالا از آبی به جای نارنجی استفاده کردی اما با این حال بازم گل کاشتی اگر بتونی تم های اختصاصی برای رامهات با رنگ های جذاب مثل آبی ،بنفش،قرمز و باقی رنگهای جذابی که البته شدتش هم به صورتی باشه که چشم رو اذیت نکنه بدی مببیرون واقعا عالی میشه ....

AminMzh
28-09-2011, 00:00
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﺮﺍﻱ ﺳﺎﺑﻮﺭﺕ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺭﺍﻡ ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﺪ ﺍﺯ ﺑﺞ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﺳﺎﺯ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺑﺴﺖ ﺯﻳﺮ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻴﺪ ﺗﺴﺖ ﺷﺪﻩ ﻭ ﮐﺎﻣﻼ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﻴﺪﻩ: http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2306503&postcount=64

AmIr NiKoOnAm
28-09-2011, 00:04
دوستان عزیز ورژن RC2 هم ارائه شده
یه آپدیت هست که بعد از نصب ورژن rc1 از طریق ریکاوری نصب میشه !

1-Added Crt Effect
2- CWM, Tweak , Superuser new icons
3- Fixed brightness steps
4- Fixed Green Display @ low level lights
5- Fixed Clock FC
6- Live wallpapers
7- Rename the Music to MUIU Music

اینم لینک دانلود (http://flashmirrors.com/files/cn6uavlyytv93xv/Amestris_V4.0RC2_Update.zip)

shahsavar
28-09-2011, 00:10
دوستان عزیز ورژن RC2 هم ارائه شده
یه آپدیت هست که بعد از نصب ورژن rc1 از طریق ریکاوری نصب میشه !

1-Added Crt Effect
2- CWM, Tweak , Superuser new icons
3- Fixed brightness steps
4- Fixed Green Display @ low level lights
5- Fixed Clock FC
6- Live wallpapers
7- Rename the Music to MUIU Music

اینم لینک دانلود (http://flashmirrors.com/files/cn6uavlyytv93xv/Amestris_V4.0RC2_Update.zip)

این rc1 و rc2 اصلا چی هست ممکنه یکم توضیح بدین؟مر30

AminMzh
28-09-2011, 00:22
ﺍﯾﻦ rc1 ﻭ rc2 ﺍﺻﻼ ﭼﯽ ﻫﺴﺖ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﯾﮑﻢ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﯾﻦ؟ﻣﺮ30

ﺳﻼ ﻡ،rc1 ﻭﺭﮊﻥ ﺍﻭﻟﻴﻪ ﺭﺍﻡ ﻫﺴﺖ ﻭ rc2ﺁ~ﺩﻳﺖ ﺭﺍﻡ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﻭﻱ rc1ﻧﺼﺐ ﺑﺸﻪ ﺗﺎ ﻳﮑﺴﺮﻱ ﺍﺯ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺷﺪﻩ ﺭﻭ ﺭﻓﻊ ﮐﻨﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﻭ ﺑﺲ ﺍﻳﻦ rc ﻫﺎ ﻧﺤﻮﻩ ﻧﺎﻡ ﮔﺬﺍﺭﻱ ﻫﺴﺘﺒﺮﺍﻱ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ ﻭ ﺭﺍﻣﻬﺎ ﻭ ﮐﻼ ﻧﺮﻡ ﺍﻓﺰﺍﺭ ﻫﺎ...

gole.yakh
28-09-2011, 06:46
درود .اگه کیبرد خود سامسونگ رو فارسی داشت خیلی خوب میشد.

™Alloyal
28-09-2011, 10:56
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=629179&stc=1&d=1317196461

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=629180&stc=1&d=1317196461

omidkameli
28-09-2011, 12:10
اگه میبنید این رام ارزشش رو داره ، میتونید از من حمایت مالی کنید. با تشکر.

شماره کارت ملت - 2640 - 3111 - 3370 - 6104
بنام محمد جواد نظری

سلام

ممنون بابت رام ولي اين جمله آخريتون كارتونو يكم خراب كرده يعني ارزش كارتونو آورده يكم پايين

به هر حال ....

nigc
28-09-2011, 12:51
زحمت کشیده وقت گذاشته حالا هر کسی خواست واریز می کنه ، ارزش چی رو آورده پایین

minor
28-09-2011, 12:51
سلام

ممنون بابت رام ولي اين جمله آخريتون كارتونو يكم خراب كرده يعني ارزش كارتونو آورده يكم پايين

به هر حال ....

دوست عزیز این چه حرفیه شما میزنید !
تمام developer های سایت XDA آخر تاپیک رامشون نوشتن Please Donate Me

به نظر شما این پایین آوردن ارزش حساب میشه !

محمد جواد عزیز اینهمه بابت این رام زحمت کشیدن و وقت گذاشتن حالا کسی رو هم زور نکردن !

مگه ما چنتا کوکر ایرانی داریم!
خواهشا با حرف زدنمون باعث نشیم دوستان دلسر بشن

ممنون

™Alloyal
28-09-2011, 13:07
اتفاقا کار خوبی کرده نوشته
من این رامو نصب کردم و فوقوالعادس هر کی دوست داشت میریزه زور که نکرده حقشه !!!!

kavir_eshgh
28-09-2011, 13:13
چرا همیشه بعضی ا واسه حاشیه پیشتازن؟
چرا با این حرفا همه چیو به حاشیه می کشیم
بیایید رامو گسترش بدیم فارسی و ....
بیخیال

kavir_eshgh
28-09-2011, 13:14
من پچ و نصب کردم با کیبرد اصلی سامسونگ جواب داد دوستان فارسی ok

asadpouri
28-09-2011, 13:27
من پچ و نصب کردم با کیبرد اصلی سامسونگ جواب داد دوستان فارسی ok

سلام دوست عزیز.کدوم پچ رو نصب کردی؟یعنی v.4 فارسی شد؟

kssa
28-09-2011, 13:45
سلام

به هر حال ....

دوست من
البته اگر جنبه عرف در این با توجه به اینکه نه قانون کپی رایت رعایت میشه و نه حق نشر میشه گفت حق با شماست اما این یک رسم در تمامی فرویم های دنیاست که اگر هر کسی دوست داشته باشه بسته به دل خودش و یا هر دلیلی کمکی به منتشر کننده هر مطلبی میکنه که ازش خوشش اومده و دارن ازش استفاده میکنن .
حالا تو ایران هم اقا جواد این ابتکار رو بخرج داده و گفته ، نباید ایراد گرفت بلکه مثل خیلی چیز های دیگه باید بهش عادت کنیم.خواه ناخواه قوانین و عرف هم عوض خواهد شد.این خاصیت زندگی در دهکده جهانی است.

یا حق

shahab314
28-09-2011, 21:48
سلام اسکات جان
نصب کردم واقعا رام عالی و زیبایی شده

ایشالا هرچی از خدا بخوای بهت بده

یه پیشنهاد دارم نمیدونم عملی هست یا نه

تو این رام شما واسه ایکونای دیفالت ایکون های زیبایی ساختین که مربع هستن . و نرم افزارایی که نصب میکنیم ایکوناش مربع نمیشه و همون ایکن اصلی نرم افزار رو نشون میده .
به نظر من این خودش یه نوع بی نظمی ایجاد میکنه . حالا حرفم اینه که ایا میتونین کاری کنین که هر نرم افزاری که نصب میکنیم دور ایکونش یه مربع بزاره که با ایکنای اصلی همخوانی داشته باشه ؟
منظورم این نیست که واسه هر نرم افزاری ایکن طراحی کنینا .... چون این کار مدتها وقت و حوصله میخواد
منظورم اینه که فقط دورشون مربع بشه . دقیقا مثل رام های اصلی سامسونگ که وقتی یه نرم افزار نصب میکنیم دور ایکنش یه مربع میزاره و هر مربع هم با یه رنگی که به ایکنه میخوره
فک میکنم منظورم کاملا روشنه دیگه
اگه بتونین همین سیستمی رو که رو رامهای اصلی هست و اینکارو میکنه روی این رام بزارین واقعا عالی میشه

بازم خیلی ممنون اسکات جان
خداییش فقط با رام شما حال میکنم

AminMzh
28-09-2011, 23:02
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ.ﮐﺪﻭﻡ ~ﭺ ﺭﻭ ﻧﺼﺐ ﮐﺮﺩﯼ؟ﯾﻌﻨﯽ v.4 ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺷﺪ؟

ﺑﭻ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺑﺴﺖ ۱۵ ،ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﺳﺎﺯ ﺭﺍﻡ ﺭﺳﻤﻲ jvs ﺭﻭ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺠﺪﺩ ﻧﻴﺴﺖ....

farsami
29-09-2011, 09:32
سلام

به هر حال ....

چه اشکالی داره یک نفر زمان میزاره و چیزی را تهیه میکنه تا بقیه استفاده کنند
چرا باید از این محل درآمدی نداشته باشه, همینجوری میشه پیشرفت کرد. کمی بیشتر فکر کنیم تا بنونیم به جاهای بالاتری برسیم
اسکات جان خیلی زحمت کشیدید, من هم در حد توانم همکاری میکنم

asadpouri
29-09-2011, 11:43
ﺑﭻ ﻣﻌﺮﻓﻲ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺑﺴﺖ ۱۵ ،ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﮔﺮ ﻓﺎﺭﺳﻲ ﺳﺎﺯ ﺭﺍﻡ ﺭﺳﻤﻲ jvs ﺭﻭ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻳﺪ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﺍﻧﻠﻮﺩ ﻣﺠﺪﺩ ﻧﻴﺴﺖ....

آمستریس v.4 فارسی شد.ممنون دوست عزیز.:bp:

danial_sh69
29-09-2011, 11:52
سلام

با تشکر از اسکات عزیز بابت این همه زحمت

من هنوز از کاستوم امستریس ورژن 2 استفاده میکنم

و ازش راضی هستم دلم نمیاد عوضش کنم :bz:

M_J_Nazari
29-09-2011, 16:44
سلام

به هر حال ....

امید جان، ببین خیلی رک بهت بگم، فقط قصد جا انداختن این قضیه رو دارم و ونه چیز دیگه ای، من میدونم که کسی ساپورت نمیکنه، ولی نیاز هست که بصورت یه فرهنگ جا انداخته بشه، البته من در این حدها نیستم ولی میتونم استارتش رو بزنم،....

ولی اینو بدون که من از اواسط خرداد تا الان تقریبا شب و روز دارم توی رام اندروید دستکاری میکنم. من برای اینکه بتونم همیشه در دسترس باشم و بتونم نسبت به کاری که انجام دادم پاسخگو باشم ، مجبور شدم هزینه های بیشتری رو پرداخت کنم( برای مثال، شارژ اینترنت)، مصرف 3 ماهه من از اسفند تا خرداد، 5.5 گیگا بایت بوده، ولی من از خرداد به بعد، هر هفته مجبور بودم یک گیگابایت شارژ کنم، شما یه سر به مطالب قبلی رام بزنی، متوجه میشی،من چی میگم، در ضمن من که مجبورت نکردم دوست من.، خیلی ها هستند که هنوز میرن حداقل 50 هزار تا پرداخت میکنن، که براشون یه رام استوک 2.3.3 فارسی فلش بزنن...

من که اینجا فقط به عشق خودمون دارم کار میکنم، این خراب کاریه؟
من مسئول افکار شما نیستم، دوست من هر جور دوست داری به قضیه نگاه کن،.. در ضمن همون اوایل توی سایت اونوری کاربرا این پیشنهاد رو به من دادن، قبول نکردم،... ولی الان میبنیم که باشه بهتره...

سلام اسکات جان
نصب کردم واقعا رام عالی و زیبایی شده

ایشالا هرچی از خدا بخوای بهت بده

یه پیشنهاد دارم نمیدونم عملی هست یا نه

تو این رام شما واسه ایکونای دیفالت ایکون های زیبایی ساختین که مربع هستن . و نرم افزارایی که نصب میکنیم ایکوناش مربع نمیشه و همون ایکن اصلی نرم افزار رو نشون میده .
به نظر من این خودش یه نوع بی نظمی ایجاد میکنه . حالا حرفم اینه که ایا میتونین کاری کنین که هر نرم افزاری که نصب میکنیم دور ایکونش یه مربع بزاره که با ایکنای اصلی همخوانی داشته باشه ؟
منظورم این نیست که واسه هر نرم افزاری ایکن طراحی کنینا .... چون این کار مدتها وقت و حوصله میخواد
منظورم اینه که فقط دورشون مربع بشه . دقیقا مثل رام های اصلی سامسونگ که وقتی یه نرم افزار نصب میکنیم دور ایکنش یه مربع میزاره و هر مربع هم با یه رنگی که به ایکنه میخوره
فک میکنم منظورم کاملا روشنه دیگه
اگه بتونین همین سیستمی رو که رو رامهای اصلی هست و اینکارو میکنه روی این رام بزارین واقعا عالی میشه

بازم خیلی ممنون اسکات جان
خداییش فقط با رام شما حال میکنم
باعث افتخار بنده هست ..
برای اون آیکان های مربعی ، باید از یه لانچر دیگه استفاده بشه، مشکل اینه که سامسونگ از اپل که میخوایت کپی بزنه، مثل اونو نتونست انجام بده، کلا من هر چی لانچر دیدم ، این مشکل رو داشته، آخه موقعی عملی هست، که ترکیب آیکان ها یکی باشه، بعضی هاشون مربعی هستند، بعضی ها دایره ای و بعضی ها هم فقط یه لوگو دارن.

توی اپل چه طوریه؟
توی اپل اومدن یه برنامه توی سیستم عامل گذاشتن که آیکان میسازه.
برنامه نویس ها فقط یه لوگو طراحی میکنن که بصورت مربعی هست.
اون برنامه میاد گوشه ها رو 15 پیکسلی گرد میکنه، و روی اون شکل ، یه افکت براق میندازه، همه شکل ها یکی میشه، ولی متاسفانه توی اندروید اینجوری نیست.

در ضمن، دوستانی که به دنبال نسخه ی بدون باگ هستن، تا نسخه ی فاینال صبر کنند، چون نسخه های rc رو ارائه میکنم، که بدونم کجای کار مشکل داره.

kssa
29-09-2011, 17:30
در ضمن، دوستانی که به دنبال نسخه ی بدون باگ هستن، تا نسخه ی فاینال صبر کنند، چون نسخه های rc رو ارائه میکنم، که بدونم کجای کار مشکل داره.

ممنون اقا جواد

ما هم منتظر خواهیم ماند.در ضمن تلاشتون سعی کنید درخشندگی و شفافیت و غنای رنگها رو هم به رام اضافه نمایید چیزی مشابه رام های دارکی .
ضمنا گویا کرنل جدید سموفور 1.7.5 ریلیز شده که گویا تغییراتی هم در قسمت اصلاح رنگ داشته که در اظهار نظر تخصص خود شماست.

موفق باشید

یا حق

omidkameli
29-09-2011, 19:05
خوب من اينجا از دوست خوبم آقاي Scott معذرت خواهي ميكنم اين مطلبو من اطلاع نداشتم كه در انجمن هاي ديگه هم آخر مطلب به اين صورت عمل ميشود

به هر حال اگه به دوستان بي احترامي شد عذر ميخواهم...

و تشكر ميكنم بابت اين رام زيبا من نصبش كردم تا الان كه مصرف باتري خوبي داشته ...

Crash_HooHoo
29-09-2011, 19:43
سلام

به هر حال ....

دوست من مشکل از شما نیست از فرهنگی هستش که بین ما جا افتاده...
چون ما همیشه توقع داریم همه واسه دل خودشون کار کنن...
این اصلا بد نیست اما حرفه ای نیست...
شما توی سایت های بزرگ مثل Xda ببینید حتی کسانی که تم هم میسازند برای Donate لینک میدن...
فرهنگ Donate باید جا بیفته فزقی نمیکنه کی بخواد شروع کنه...
در ضمن این کار اصلا به این معنی نیست که آقا جواد حالا یه کاری کرده و توقع بی مورد داره...
ایشون داره زحمت میشه داره هزینه میکنه نه فقط مالی بلکه داره وقت میزاره و خیلی خوبه که حرفه ای کار میکنه...
توی بخش اندروید HD2 هم یکی از بچه ها رام کوک میکرد و اواسط کار دیگه خود بچه ها گفتن برای کمک کردن بهش...
ممنون جواد جان واقعیت اینه که اگه توی سایت های ما 5 نفر مثل شما حرفه ای فکر کنن شاید یه روزی ما هم پیشرفت کردیم...

mehrzad1363
29-09-2011, 19:46
خداییش فکر کنید با رفیقتون که براتون یه کاری انجام میده. می بریدش بیرون یه رانی مهمونش میکنید به نظرتون این همه تلاش اسکات ارزش پول یه رانی رو نداره براش بگیرین؟ (هزینه فکری و زمانیشو کار ندارم ولی حداقل هزینه مالی رو براش فراهم می کنید)

-<Sal3H>-
29-09-2011, 21:48
مطمئنا اگه به یه میزانی هرچقدر هم محدود،قدردان زحمات این بچه های عاشق باشیم ،انگیزه میگیرن و کاراشونو حتما خیلی بهتر می کنن.
آیا درست بود مثل بعضی کوکر های xdaبیان امکانات خاصه کستومو ببندندو اونو پولی کنن.ما قدر این محبت ها رو نمیدونیم.
مسلما اگه جواد این وقتو که واسه این همه نسخه های متعدد کستومش گذاشت،میومد یه کار با منفعت شخصی میکرد خیلی بیشتر موفق بود(البته به لحاظ مالی)حالا بدون ادعا و مدعا داره همه کاراشو رایگان میده و شاید بشه بهش این ایراد رو گرفت که چرا با این کار ارزش کاراشو میاره پایین که ما تازه بعدش میایم متوقع هم میشیم که آقا تو چرا فلان جا رو درست نکردی و از این حرفا.....

پس بیاین حرف نزنیم و عمل کنیم

من میدونم که کسی ساپورت نمیکنه

این جملت جواد جان خیلی برام سنگین بود.از خودم و امثال خودم ناراحت شدم.دوستان من با کماله میل ، استارت این کار رو زدم،بقیه هم دیگه هرچی کرمشونه بسم الله.....

امیدوارم این مبلغ ناچیزو به عنوان یه تشکر کوچیک از اوون همه زحمتات بدونی و بدونی که بچه ها کاراتو دوست دارن و همیشه قدردانتن.......

shahsavar
29-09-2011, 23:16
بهتر نیست دیگه بحث این حرفا نباشه و بیشتر پیرامون رامی که هست بحث بشه.

جواد عزیز دمت گرم همه برو بچ سایت دوست دارن اساسی هم شما و هم همه دوستانی که واسه این سایت پر طرفدار زحمت میکشن بدون هیچ چشم داشتی .
پس پر قدرت به کارت ادامه بده مثل همیشه

kavir_eshgh
29-09-2011, 23:43
سلام دوست عزیز.کدوم پچ رو نصب کردی؟یعنی v.4 فارسی شد؟

پچ فارسی ساز رام اصلیjvs اونو با کیبرد اصلی سامسونگ بزن فارسیت ردیف میشه
اره v 4 فارسی ساپورت شد
برو حالشو ببر:bp:

H.O.S.S.E.I.N
30-09-2011, 06:08
پچ فارسی ساز رام اصلیjvs اونو با کیبرد اصلی سامسونگ بزن فارسیت ردیف میشه
اره v 4 فارسی ساپورت شد
برو حالشو ببر:bp:
سلام
فارسی ساپورت کامل مثل jvr؟ یا خیر باید منتظر سورس jvsباشیم؟
با تشکر

farid_deo
30-09-2011, 15:34
اقا من خودم در حد توانم کمکت میکنم چون منم با جا افتادن اون فرهنگ موافقم چون کمک هامون هر چند از نظر و بعد مالی شاید کم باشه ولی مطمئن باشید دل گرمی بزرگی برای اسکات جانه شک نکنین هر چقدر که در توانتونه حتیییییییی با یک تشکر دل گرمش کنید

kavir_eshgh
30-09-2011, 16:23
ﺳﻼﻡ
ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺳﺎ~ﻭﺭﺕ ﮐﺎﻣﻞ ﻣﺜﻞ jvr؟ ﯾﺎ ﺧﯿﺮ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺳﻮﺭﺱ jvsﺑﺎﺷﯿﻢ؟
ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ

ﺳﺎ~ﻭﺭﺕ ﮐﺎﻣﻞ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰ ﻣﺜﻞ jvrﺍﻻ ﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﮔﻮﺷﯽ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺭﺍﻡ ﻓﺎﺭﺳﯽ ﺷﺪﻩ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺪﻡ

M_J_Nazari
30-09-2011, 21:13
ممنون از همه ی دوستان
صالح جان مرسی...نمیدونم چی بگم، فقط میتونم ازت تشکر کنم.

.............

تغییرات توی نسخه ی RC3 تا الان
رام توی 2 نسخه ارائه میشه، نسخه ی خاور میانه و نسخه ی اروپا.

توی نسخه ی خاور میانه (احتمالا اسمش رو بذارم ، خلیج پارس) تغییرات به صورت زیر هست.
1- اضافه شدن 10 لاک اسکرین ( از رام داینامیکس برداشتم)
2- کاهش درخشش تب ها برای بهتر دیده شدن
3- حذف مارکت و گوگل مپ و یو تیوب و تمامی برنامه های که بدرد ما ایرانی ها نمیخوره..
4- فایل باینری پروسس گلکسی اس 2
5- راه اندازهای گرافیک از نکسوس اس
6- منیوی اضافه شونده به سبک jKay
7- اضافه شدن لانچر دوم ( یا سنس پورت شده میذارم یا miui پورت شده)
8- حذف موزیک پلیر استاک سامسونگ ( توصیه مهرزاد)
9- ساپورت فارسی
10- کیبورد های فارسی
11- ....

sasanazin
30-09-2011, 21:24
ممنون از همه ی دوستان
صالح جان مرسی...نمیدونم چی بگم، فقط میتونم ازت تشکر کنم.

.............

تغییرات توی نسخه ی rc3 تا الان

توی نسخه ی خاور میانه (احتمالا اسمش رو بذارم ، خلیج پارس) تغییرات به صورت زیر هست.
3- حذف مارکت و گوگل مپ و یو تیوب و تمامی برنامه های که بدرد ما ایرانی ها نمیخوره..
6- منیوی اضافه شونده به سبک jkay
9- ساپورت فارسی
10- کیبورد های فارسی
11- ....

اسکات جان واقعا دمت گرم.خیلی دوست دارم اومدم بوشهر ببینمت واسم باعث افتخار هست.داداش کی میذاریش؟20 هستی

minor
30-09-2011, 21:34
ممنون
ولی فکر کنم خیلی از دوستان از مارکت و برنامه یوتوب استفاده میکنند
اینا نباشن کارمون لنگ میشه

بازم ممنون

alerson
30-09-2011, 21:51
لینک مستقیم آپدیت:
http://alerson88.dl.rapidbaz.com/knLYf/Amestris_V4.0RC2_Update.zip

farid_deo
30-09-2011, 23:55
اسکات جان به نظرت ما هم قدم به قدم با rc ها جلو بیایم یا صبر کنیم که یک دفعه نسخه ی نهایی رو دانلود کنیم ؟

M_J_Nazari
30-09-2011, 23:56
ممنون
ولی فکر کنم خیلی از دوستان از مارکت و برنامه یوتوب استفاده میکنند
اینا نباشن کارمون لنگ میشه

بازم ممنون

مارکت و یوتیوب رو احتمالا نگه میدارم.

M_J_Nazari
30-09-2011, 23:59
اسکات جان به نظرت ما هم قدم به قدم با rc ها جلو بیایم یا صبر کنیم که یک دفعه نسخه ی نهایی رو دانلود کنیم ؟

فرید جان، نسخه های RC نسخه های تست هستند، من مجبورم برای اینکه مشکلات رام رو متوجه بشم، نسخه های RC رو بذارم تا مشکلاتش رو بهم بگن.

شما صبر کن تا نسخه ی rc3 بیاد، تا پس فردا،،،
به نسخه ی نهایی نزدیک هست.

Sobhan_23
01-10-2011, 00:38
ﻣﺮﺳﯽ ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺟﺎﻥ ﺑﺎﺑﺖ ﺭﺍﻡ ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻣﻮﺯﯾﮏ ~ﻟﯿﺮ ﺍﺳﺘﺎﮎ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺭﻭ ﺣﺬﻑ ﻧﮑﻦ ﻣﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺭﻡ

M_J_Nazari
01-10-2011, 01:33
ﻣﺮﺳﯽ ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺟﺎﻥ ﺑﺎﺑﺖ ﺭﺍﻡ ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻣﻮﺯﯾﮏ ~ﻟﯿﺮ ﺍﺳﺘﺎﮎ ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﺭﻭ ﺣﺬﻑ ﻧﮑﻦ ﻣﻦ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻭﺳﺶ ﺩﺍﺭﻡ

آخه دو تا موزیک پلیر برای یک رام مناسب نیست، براتون توی پچ میذارم.

n0neboy
01-10-2011, 09:05
سلام آقا اسكات ، لطفا حذف مارکت و گوگل مپ و یو تیوب و تمامی برنامه های که بدرد ما ایرانی ها نمیخوره.. رو بي خيال شو
من تون تون ميرم خارج و استفاده مي كنم ، در ضمن در ايران هم به راحتي استفاده مي كنم
ممنون مي شم اگر كه اين حذفيات رو بي خيال شي
از زحماتي هم كه مي كشي تشكر مي كنم
h m

n0neboy
01-10-2011, 09:37
لطفا راهنمايي كنيد :
من رام I9000XXJVR رو نصب مي كنم
بعد rc1 كه گوشي مثل قبل كار مي كنه و خوب
اما وقتي rc2 رو نصب مي كنم گوشي ديگه بالا نمياد و فقط ريست مي شه هي
مشكل كجاست ؟ لطفا راهنمايي كنيد
h m

shahab314
01-10-2011, 10:43
لطفا راهنمايي كنيد :
من رام I9000XXJVR رو نصب مي كنم
بعد rc1 كه گوشي مثل قبل كار مي كنه و خوب
اما وقتي rc2 رو نصب مي كنم گوشي ديگه بالا نمياد و فقط ريست مي شه هي
مشكل كجاست ؟ لطفا راهنمايي كنيد
h m

دوست عزیز بیس این رام I9000XXJVR نیست

بلکه jvs 2.3.5 هستش

شما اول باید اونو نصب کنین بعد رام و اپدیتش رو از ریکاوری نصب کنین

با تشکر

در ضمن لحن صحبتتون با کوکر رام (جناب آقای اسکات) در پست قبلیتون اصلا مناسب نبود میتونست یه مقدار مودبانه تر باشه .

AmIr NiKoOnAm
01-10-2011, 12:08
تغییرات توی نسخه ی RC3 تا الان

6- منیوی اضافه شونده به سبک jKay
9- ساپورت فارسی
10- کیبورد های فارسی
11- ....

جواد عزیز
من رامتو تست کردم Rc2 رو
تقریبا" بی مشکل بود !
فقط چند باری وقتی میرفتم تو log گوشی و میخواستم با یکی تماس بگیرم بدون اینکه تماس رو برقرار کنه برمیگشت صفحه اصلی
و اینکه اگه میشه قابلیت rotation رو تو صفحه اصلی و اون قسمت appliction ها برداری بهتر میشه ! خیلی بد شده ( البته نظر منه ) و به نظرم یه جورایی باعث اعصاب خوردیم شده :دی

farid_deo
01-10-2011, 13:21
بچه ها ورژن قبلی خیلی ram رئ استفاده میکرد و بیشترشم برای samsung keyboard بود مشکل من بود این

اینم چک کنید و بعضی اوقات که میخواستی یک پیام رو بخونی روش که میزدی میرفت میپرید بیرون اینارم ببینید فیکسن یا نه

MoHaMaD
01-10-2011, 13:33
سلام . جواد جان من این سوال رو توی تاپیک ارمیا عزیز هم پرسیدم !!!!
میخواستم ببینم امکانش هست که فوکوس رو توی فیلمبرداری اضافه کنین ؟!؟!؟!
دوستان دیگه رو نمیدونم به دردشون میخوره یا نه ولی من خیلی نیازش دارم . اگه بشه به صورت پچ هم بذارین خیلی خوب میشه !!!

tardidd
01-10-2011, 14:57
1.اسکات جوون اگه امکانش هست یه حالی به دوربین دوست ها بدید من هنوز از رام قدیمیتون که سمپل ریت صدا در فیلمبرداری 44kh بود استفاده میکنم و چون پاز نمیکنم مشکلی باهاش نداشتم اگه ممکنه این مورد رو اضافه کنید . حداقل بصورت پیچ

2.یه مورد دیگه اینکه در رام فاینال galent miui اومده بود ایزو رو در فیلمبرداری بالا برده بود که در جاهای کم نور به شدت کاربردی بود ولی چون دیفالت ایزو بالا بود در جاهایی که نور کافی بود اذیت میکرد حالا راحی هست مثل رام galenet miui که در فیلمبرداری ایزو بالا داشت اینجا هم داشنه باشیم ولی ایزو حالت عادی هم داشته باشیم خلاصه اینکه در فیلمبرداری تنظیمات ایزو داشته باشیم؟

دومی زیاد مهم نیست ولی اگه ممکنه اولی رو یه رسیدگی کنید

با کمال تشکر فراوان

M_J_Nazari
01-10-2011, 17:38
سلام . جواد جان من این سوال رو توی تاپیک ارمیا عزیز هم پرسیدم !!!!
میخواستم ببینم امکانش هست که فوکوس رو توی فیلمبرداری اضافه کنین ؟!؟!؟!
دوستان دیگه رو نمیدونم به دردشون میخوره یا نه ولی من خیلی نیازش دارم . اگه بشه به صورت پچ هم بذارین خیلی خوب میشه !!!
این تنظیمات فریمور هست، سعی میکنم یه جستجویی کنم ، ببینم به کجا میرسم.
لانچر رو هم از چرخش خودکار دراوردم

1.اسکات جوون اگه امکانش هست یه حالی به دوربین دوست ها بدید من هنوز از رام قدیمیتون که سمپل ریت صدا در فیلمبرداری 44kh بود استفاده میکنم و چون پاز نمیکنم مشکلی باهاش نداشتم اگه ممکنه این مورد رو اضافه کنید . حداقل بصورت پیچ

2.یه مورد دیگه اینکه در رام فاینال galent miui اومده بود ایزو رو در فیلمبرداری بالا برده بود که در جاهای کم نور به شدت کاربردی بود ولی چون دیفالت ایزو بالا بود در جاهایی که نور کافی بود اذیت میکرد حالا راحی هست مثل رام galenet miui که در فیلمبرداری ایزو بالا داشت اینجا هم داشنه باشیم ولی ایزو حالت عادی هم داشته باشیم خلاصه اینکه در فیلمبرداری تنظیمات ایزو داشته باشیم؟

دومی زیاد مهم نیست ولی اگه ممکنه اولی رو یه رسیدگی کنید

با کمال تشکر فراوان
باشه، اولی رو اضافه میکنم.
در مورد ایزو، چک میکنم، ببینم میتونم پورتش کنم یا نه.

shahab314
01-10-2011, 20:04
اسکات جون کرنل جدید SpeedMod مخصوص jvs هم اومد
اگه تو رام جدیدت ازش استفاده کنی عالی میشه

mehrzad1363
01-10-2011, 22:19
ورژن RC3

اضافه شدن لاک اسکرین ها
اضافه شدن لانچر دوم
اصلاح لانچر امستریس
تعویض مودم به ZSJPG
آپدیت کرنل به 1.7.5
Camera Hack
ساپورت فارسی
حذف تمامی توییک ها
منوی اضافه شونده پاور، به سبک jKay
اصلاح کارایی وای فای

یه چندتا تغییر دادم، کلا یادم نیماد چی بوده.. یادم اومد میذارم

لینک دانلود : http://amestris.persianblog.ir/post/4/

shahab314
01-10-2011, 22:31
اسکات جون کرنل جدید SpeedMod مخصوص jvs هم اومد
اگه تو رام جدیدت ازش استفاده کنی عالی میشه

حرفمو پس میگیرم

الان ورژن جدید SpeedMod رو نصب کردم هنوز با wifi مشکل داره
فک کردم اصلاحش کرده ...

mehrzad1363
01-10-2011, 22:59
حرفمو پس میگیرم

الان ورژن جدید speedmod رو نصب کردم هنوز با wifi مشکل داره
فک کردم اصلاحش کرده ...

کرنل سمفور از اسپید مد خیلی بهتره به جز در رنگبندی صفحه نمایش . البته یه ابتکار جدید در این ورژن آخر به کار برده که هم رنگنبندی وودوو و هم اسپید مد رو باهم در کرنل گذاشته ولی چون سورس رنگ وودوو قالب بر اسپید مد هست باز تیرگی صفحه نمایش و رنگ متمایل به زرد و قرمز وجود داره که باید با نرم افزار وودوو تنظیمات رنگ شخصی سازی بشه.

M_J_Nazari
01-10-2011, 23:04
دیگه مجبوریم سایت موبایلستان رو هم با فیل تر شکن باز کنیم......

چرا سایت برا من باز نمیشه؟

دوستان از اونجایی که امتیاز توی برنامه ی Quadrant برای خیلی ها مهم هست، اگه میخواید امتیازتون بالای 3500 بره، این پکیج رو نصب کنید.

نصب پکیج تیم اسید - دانلود از مدیا فایر (http://www.mediafire.com/?y41tq2djiks7729)

مرسی از مهرزاد جان، بابت گذاشتن لینک.

اینم اضافه کنم توی نسخه ی جدید (وابسته به کرنل) یه برنامه اضافه شده، به نام semaphore

برای حداکثر قدرت گزینه های زیر رو فعال کنید!! مصرف باتری هم میره بالاتر

Overclocking
Deadline
TUN

امتیازتون باید بره بالای 3600 ، لگ فیکس هم فراموش نشه

در کل من با این توییک اسید حال نمیکنم، چون یه جوری سرکاریه، آخه هیچ بهبودی توی کار کردن با گوشی شما نمیبینید.

saeed2500
01-10-2011, 23:13
قبل از نصب rc3 چه چيزهايي بايد روي گوشيم نصب باشه؟rc1 يا ...؟؟؟؟

saeed2500
01-10-2011, 23:19
ضمنا حتما بايد روي رام رسمي 2.3.5 نصب بشه؟
ممنون

shahsavar
01-10-2011, 23:20
لینک جدید کرنل سمفور رو میزارین و اینکه ایا این کرنل به هر رامی میخوره یا نه مخصوص رام مشخصیه و فرقش با اسپیدمود چیه؟

shahsavar
01-10-2011, 23:21
ضمنا حتما بايد روي رام رسمي 2.3.5 نصب بشه؟
ممنون

این رام بله حتما باید رو رام اصلی 2.3.5 نصبش کنید.

shahab314
01-10-2011, 23:58
اقا این اسپید مد هم گیج میزنه . امروز سه تا اپدیت داده !!! بالاخره یه ورژن سالم داد . این اخریه که یه ساعته اومده wifi کار میکنه و همه چیش ظاهرا درسته
اسکات جان اول باید rc1 و rc2 و بعد rc3 نصب بشه ؟
دوم اینکه کرنل عوض کنیم مشکل نداره ؟ اخه فک کنم شما اینو با سمافور مچ کردی واسه همین یه سری اسکریپت رو رام ریختین واسه مچ کردن و اصلاح رنگ سمافور
اگه اسپید مد بزنم روش مشکلی نداره که ؟

saeed2500
02-10-2011, 00:03
من هم همين سوال رو دارم؟!!!

AmIr NiKoOnAm
02-10-2011, 00:41
هیچ فرقی نداره دوستان
اگه rc2 رو نصب کردید بعدش Rc3 رو از ریکاوری نصب کنید
اگه Rc1 رو نصب کردید هم هیچ اتفاقی نمیافته اگه Rc3 v رو نصب کنید !

saeed2500
02-10-2011, 01:03
چرا برنامه odin گوشي رو نميشناسه و سبز نميشه؟!!!1
ضمنا من rc1 رو هم نميتونم دانلود كنم چرا كه هيچ كدوم از لينكهاي rc1 كار نميكنه.
لطفا كمك كنيد.

M_J_Nazari
02-10-2011, 08:41
اقا این اسپید مد هم گیج میزنه . امروز سه تا اپدیت داده !!! بالاخره یه ورژن سالم داد . این اخریه که یه ساعته اومده wifi کار میکنه و همه چیش ظاهرا درسته
دوم اینکه کرنل عوض کنیم مشکل نداره ؟ اخه فک کنم شما اینو با سمافور مچ کردی واسه همین یه سری اسکریپت رو رام ریختین واسه مچ کردن و اصلاح رنگ سمافور
اگه اسپید مد بزنم روش مشکلی نداره که ؟
هیچ مشکلی نداره، فقط تمامی تیک ها رو از توی برنامه ی semaphore غیرفعال کن.

من هم همين سوال رو دارم؟!!!
اول RC1 ولی بعدش مهم نیست..

چرا برنامه odin گوشي رو نميشناسه و سبز نميشه؟!!!1
ضمنا من rc1 رو هم نميتونم دانلود كنم چرا كه هيچ كدوم از لينكهاي rc1 كار نميكنه.
لطفا كمك كنيد.
مشکلی نداره، لینک ها همه سالم هستند.
یه بار گوشی رو خاموش رو شن کن ، درست میشه، یا سیستمت رو ریستارت کن

هیچ فرقی نداره دوستان
اگه rc2 رو نصب کردید بعدش Rc3 رو از ریکاوری نصب کنید
اگه Rc1 رو نصب کردید هم هیچ اتفاقی نمیافته اگه Rc3 v رو نصب کنید !
مرسی بابت راهنمایی دوستان

M_J_Nazari
02-10-2011, 08:45
رم اسکریپت جویی رو بصورت cwm ساختم، با دسترسی کامل سیستم عامل به فایل..

فقط از طریق cwm نصب کنید، و قبلش هم مطمئن بشید که رم اسکریپت دیگه ای روی گوشیتون نباشه.

بهبود کارایی سیستم عامل و مدیریت فضای رم.
شاید مصرف باتری هم بهتر بشه.
فایل ضمیمه شده است.

M_J_Nazari
02-10-2011, 13:25
نسخه ی بعدی ، نسخه ی فاینال هست.

لطفا درخواست و نظراتتون رو اینجا بیان کنید و دوست دارید چه چیزهایی رو توی رام داشته باشید؟

alerson
02-10-2011, 14:07
نسخه ی بعدی ، نسخه ی فاینال هست.

لطفا درخواست و نظراتتون رو اینجا بیان کنید و دوست دارید چه چیزهایی رو توی رام داشته باشید؟

عزیز سرعت gpsبالا باشه مصرف باتریشم کم همین
تشکر میکنم بازم

shahsavar
02-10-2011, 14:17
اکثرا فکر کنم اینو میخوان که مصرف باطری عالی - سرعتش خوب و به قول معروف بدون هنگ با تمام برنامه های نصبی باشه.و اینکه از نظر گرافیکی متفاوت باشه حداقل مثل miui.مر30

AminMzh
02-10-2011, 14:36
ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺟﺎﻥ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﻻﻥ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻳﮏ ﻧﺎﻫﻤﺎﻫﻨﮕﻲ ﺗﻮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﻮﺯﻳﮏ ﺷﺪﻡ ،ﻣﻮﻗﻌﻲ ﮐﻪ ﻣﻮﺯﻳﮏ ﺩﺭ ~ﺱ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﻴﺸﻪ،ﺑﮑﮕﺮﺍﻧﺪ ﺩﮐﻤﻪ ﻫﺎﻱ. ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺩﺭ ﻧﺎﺗﻴﻔﻴﮑﺸﻦ ﺑﻨﻔﺶ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮ ﻳﺎ ﺭﻧﮓ ﻧﺎﺗﻴﻔﻴﮑﺸﻦ ﻭﻳﺠﺖ ﻫﺎ ﺑﺸﻪ ﻳﺎ ﺭﻧﮓ ﻧﺎﺭﻧﺠﻲ...

AminMzh
02-10-2011, 14:38
ﺭﺍﺳﺘﻲ ﻣﻮﻗﻊ ﺳﻴﻮ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﻻﺭﻡ ﮐﻼﮎ ﺑﺮﺍﻱ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﻼﮎ ﻓﻮﺭﺱ ﮐﻠﻮﺯ ﻣﻴﺪﻩ...

M_J_Nazari
02-10-2011, 15:57
ﺭﺍﺳﺘﻲ ﻣﻮﻗﻊ ﺳﻴﻮ ﮐﺮﺩﻥ ﺍﻻﺭﻡ ﮐﻼﮎ ﺑﺮﺍﻱ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﮐﻼﮎ ﻓﻮﺭﺱ ﮐﻠﻮﺯ ﻣﻴﺪﻩ...

توی نسخه ی rc1 این مشکل وجود داشت، ولی توی نسخه های بعدی درستش کردم.

ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺟﺎﻥ ﻫﻤﻴﻦ ﺍﻻﻥ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻳﮏ ﻧﺎﻫﻤﺎﻫﻨﮕﻲ ﺗﻮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﻮﺯﻳﮏ ﺷﺪﻡ ،ﻣﻮﻗﻌﻲ ﮐﻪ ﻣﻮﺯﻳﮏ ﺩﺭ ~ﺱ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﻴﺸﻪ،ﺑﮑﮕﺮﺍﻧﺪ ﺩﮐﻤﻪ ﻫﺎﻱ. ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺩﺭ ﻧﺎﺗﻴﻔﻴﮑﺸﻦ ﺑﻨﻔﺶ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﻬﺘﺮ ﻳﺎ ﺭﻧﮓ ﻧﺎﺗﻴﻔﻴﮑﺸﻦ ﻭﻳﺠﺖ ﻫﺎ ﺑﺸﻪ ﻳﺎ ﺭﻧﮓ ﻧﺎﺭﻧﺠﻲ...

به روی چشم.

h_ramin
02-10-2011, 17:35
با سلام و تشکر از scott عزیز ، چند تا درخواست داشتم:

1-در ورژن rc2 دکمه پاور آپشن ها بیشتری داشت ( reebot , recovery , download ).

2- لطفاٌ خاموش شدن صفحه به صورت crt اضافه شود.

3- وقتی ویجت power control را انتخاب میکنم خانه هایش خالی است.

3 - چطور می توان سرویس هایی مثل ....... , market , googlemap youutube را غیر فعال کرد؟

با سپاس فراوان

AminMzh
02-10-2011, 17:44

4 - چطور می توان سرویس هایی مثل ....... , market , googlemap youutube را غیر فعال کرد؟

با سپاس فراوان

3-ویجت رو فعال کن و بعد گوشی رو ریست کن درست میشه...

farid_deo
02-10-2011, 21:26
بچه ها benchmarke من 2500 هم نمیرسه :( علت چیه ؟ RC3

Crash_HooHoo
02-10-2011, 21:32

حواست به کلاک CPU و اسکریپت I/O و LagFix باشه...
اگه هر سه درسته که باید برسه...
کلاک CPU باید 1200 باشه البته...
درکل اگه لگی نمیبینی و رام روان هستش بنچمارک رو بیخیال شو چون معیار دقیقی نیست وفقط و فقط یه عدده...

farid_deo
02-10-2011, 21:35
اسکات جان در RC3 در music player زمانی که در لیست اهنگ ها هستی album art های مختلفی رو نشون میده ولی وقتی اجرا میکنی album art یکی هست که عکس گلم دارهههههههههههههههههه :( اصلا چیز جالبی نیست برای پسرا فکر کنم نظرم روی album art های fantasy تر و زیبا تره چون زد تو ذوقم حسابی :(
اگر میشه یه فکری برای اونم بکن مرسی

farid_deo
02-10-2011, 21:43
من lagfix رو قبلا رو رام esmia انجام داده بودم ولی کلاک cpu رو نمیدونم چیه ولی لگم نمیبینم البته از لانچر amestris استفاده نمیکنم نمیدونم تاثیر داره یا نه ولی از اون یکی لانچر بیشتر خوشم اومد

M_J_Nazari
02-10-2011, 22:26

4 - چطور می توان سرویس هایی مثل ....... , market , googlemap youutube را غیر فعال کرد؟

با سپاس فراوان
1- برنامه ی theme settings رو باز کن، توی قسمت آخر لیست، هر گزینه ای رو که میخوای ، میتونی اضافه کنی
2- فعال هست
3-یه ریست کن، درست میشه
4- برو توی settings ->Accounts and sync -> Background data رو غیر فعال کن.
اگه منظورت حذف برنامه هاست، با استفاده از تایتانیوم بک آپ و یا روت اکسپلورر میتونی حذف کنی، اتفاقا اگه مارکت و مپ پاک بشه، سرعت رام بسیار بالا میره.

یه عکس بذار از بنچمارکت، اگه نمیتونی امتیاز ها رو به ترتیب بنویس
در ضمن حداقل دو بار برنامه رو تست کن، دو بار بنچ بگیر

اسکات جان در RC3 در music player زمانی که در لیست اهنگ ها هستی album art های مختلفی رو نشون میده ولی وقتی اجرا میکنی album art یکی هست که عکس گلم دارهههههههههههههههههه :( اصلا چیز جالبی نیست برای پسرا فکر کنم نظرم روی album art های fantasy تر و زیبا تره چون زد تو ذوقم حسابی :(
اگر میشه یه فکری برای اونم بکن مرسی
کدوم موزیک پلیر، سعی کن برام عکس بذاری

من lagfix رو قبلا رو رام esmia انجام داده بودم ولی کلاک cpu رو نمیدونم چیه ولی لگم نمیبینم البته از لانچر amestris استفاده نمیکنم نمیدونم تاثیر داره یا نه ولی از اون یکی لانچر بیشتر خوشم اومد

لگ فیکس رو با برنامه ی Ext4 Manager انجام بده

farid_deo
02-10-2011, 22:52
اگر اموزش اس...ین شات بهم بدی برات میگیرم بلد نیستم فردا میزارم برات داداش
راستی اس ام اس فارسی که میاد ک رو گ میده ژ رو هم ز :( اکر بخواس اموزش بده بهم اس...ین بزارم یا فردا با یه گوشی دیگه عکس میگیرم میزارم برات ولی اس...ین شات باشه بهتره

امتیاز ها

total : 2418 CPU : 4685 Mem : 1758 I/O : 4611 2D : 310 3D : 725

farid_deo
02-10-2011, 22:53
کدوم موزیک پلیر، سعی کن برام عکس بذاری

[/QUOTE]

همون که روی نسخه R3 هست فکر میکردم عوض شده ولی خیلی شبیه stock samsung هستش داداش

saeed2500
02-10-2011, 23:38
دوستان خواهش ميكنم لينك درست حسابي rc1 رو برام بزاريد.ممنونم

AmIr NiKoOnAm
03-10-2011, 00:08
اسکات عزیز
رام فوق العاده ای !
واقعا" ممنون...
فقط قسمت موزیک پلیر نیاز به یک بازسازی گرافیکی داره !
عکس هاش رو براتون آپ کردم ( یکی از دوستانم که میگفت اون عکس پلیر تو ذوق خورد رو برات میزارم !)
و یک فونت آماده کردم برات که همه ی کاراکتر ها رو ساپورت میکنه ... فونت دیفالتی که الان رو رامت هست( ژ و گ ) رو ساپورت نمیکنه !
خواستی از این فونت استفاده کن ...
بازم ممنون بابت این رام زیبات

M_J_Nazari
03-10-2011, 00:32
اگر اموزش اس...ین شات بهم بدی برات میگیرم بلد نیستم فردا میزارم برات داداش
راستی اس ام اس فارسی که میاد ک رو گ میده ژ رو هم ز :( اکر بخواس اموزش بده بهم اس...ین بزارم یا فردا با یه گوشی دیگه عکس میگیرم میزارم برات ولی اس...ین شات باشه بهتره

امتیاز ها

total : 2418 CPU : 4685 Mem : 1758 I/O : 4611 2D : 310 3D : 725

با استفاده از برنامه ای مختلف میتونی اسکرین شات بگیری

مقدار سی پی یو اور شده باید حدود 7000 باشه، مال شما 4685 هست، از چه کرنلی استفاده میکنی؟

اگه از سمافور استفاده میکنی، برنامه ی semaphore رو باز کن، و تیک Overclock رو بزن، (گزینه ی اول)

M_J_Nazari
03-10-2011, 00:38
اسکات عزیز
رام فوق العاده ای !
واقعا" ممنون...
عکس هاش رو براتون آپ کردم ( یکی از دوستانم که میگفت اون عکس پلیر تو ذوق خورد رو برات میزارم !)
و یک فونت آماده کردم برات که همه ی کاراکتر ها رو ساپورت میکنه ... فونت دیفالتی که الان رو رامت هست( ژ و گ ) رو ساپورت نمیکنه !
مرسی بابت پیگری

اونو درستش میکنم، نیاز به یه کم استراحت دارم، ولی به روی چشم، بیشتر رو یموزیک پلیر Miui :ار کردم

shahsavar
03-10-2011, 00:42
اسکات عزیز دقیقا معلوم رام جدید چند روزه دیگه میدی بیرون؟ممنون

farid_deo
03-10-2011, 17:20
اسکات عزیز
رام فوق العاده ای !
واقعا" ممنون...

مرسی بابت پیگیری عکس میوزیک پلیر که درسته همینه

فونت فارسی گوشی شما اینه ؟؟؟؟؟؟؟ رو این رام ؟ :o :dg: چون من فونتم این نیست و حتی تو اینترنت هم مشکل دارم با سایت های فارسی چون همونطور که گفتم چند حروف رو جای هم میزنه مثلا گ رو جای ک و ... هم در اس ام اس و هم در اینترنت

در مورد cpu هم با اور کلاک چک میکنم بهت میگم امتیاز رو ولی overclock به cpu صدمه نمیزنه ؟

AminMzh
03-10-2011, 18:11
یک مشکل دیگه این ورژن اینه که با مرورگر خود گوشی و دلفین که من تست کردم بعد از 10-15 دقیقه از برنامه خارج مییشه در ورژن rc3 اما در ورژن rc1 این اتفاق با 40-50 دقیقه کار می افتاد ،اسکات جان لطفا اینم پیگیری کن...

AminMzh
03-10-2011, 18:13

فونت فارسی گوشی شما اینه ؟؟؟؟؟؟؟ رو این رام ؟ :o :dg: چون من فونتم این نیست و حتی تو اینترنت هم مشکل دارم با سایت های فارسی چون همونطور که گفتم چند حروف رو جای هم میزنه مثلا گ رو جای ک و ... هم در اس ام اس و هم در اینترنت

در مورد cpu هم با اور کلاک چک میکنم بهت میگم امتیاز رو ولی overclock به cpu صدمه نمیزنه ؟

نه عزیز فونت اصلی این رام میشه گفت نستعلیق هست اما امیرجان اسکرین شات از فونتی گذاشته که ضمیمه کرده،اورکلاک برای گالاکسی تا فرکانس 1.2 گیگاهرتز صدمه ای نمیزنه...

farid_deo
03-10-2011, 18:41
در lock screen 4 tap در لانچر ADW بعضی اوقات که دکمه پاور رو میزنی هم 4 tap رو میاره و هم صفحه نمایش و هر چی کی توشه مثلا widget ها و icon ها و کلا خیلی شلوغ میشه اسکات جان !

farid_deo
03-10-2011, 18:43
نه عزیز فونت اصلی این رام میشه گفت نستعلیق هست اما امیرجان اسکرین شات از فونتی گذاشته که ضمیمه کرده،اورکلاک برای گالاکسی تا فرکانس 1.2 گیگاهرتز صدمه ای نمیزنه...

فونت فارسی شما هم مشکل داره ؟

farid_deo
03-10-2011, 18:50
benchmark بعد از overclock به 1200

total = 2493 cpu = 5702 mem = 1610 I/O = 4050 2D = 362 3D = 740

cpu من چرا اینجوریه پس با amestris قبلیت اسکان جان 3018 بود totalam :(

saeed2500
03-10-2011, 21:25
من تو اين رام لاك اسكرين ها رو نميدونم از كجا ميتونم انتحاب كنم .؟؟مثلا ميومي يا...

saeed2500
03-10-2011, 21:27
ضمنا تاچ 4 يا 4.5 رو ميشه روي اين رام نصب كرد؟

ALi-pesarkavir
03-10-2011, 22:09
اسکات جان التماست میکنم این رنگ نارنجی رو عوض کنی قبلا هم بهت گفتم میگی آبی که زیاده درسته ابی زیاده ولی هیچ کدوم آمستریس نمیشه

AmIr NiKoOnAm
03-10-2011, 22:15
من تو اين رام لاك اسكرين ها رو نميدونم از كجا ميتونم انتحاب كنم .؟؟مثلا ميومي يا...

setting>LockScreen Menu>LockScreen Setting>LockScreen Style

AmIr NiKoOnAm
03-10-2011, 22:20

فونت دیفالت گوشی عربی است و کاراکتر ها ی فارسی رو ساپورت نمیکنه !

farid_deo
03-10-2011, 22:32
نارنجی خیلی خوبه ! اسکات جان راست میگه رنگ نارنجی به عنوان بیس باعث متمایز شدن رام امستریس شده و انتخاب خوبی بوده !

AminMzh
03-10-2011, 22:49
ﺳﻼ ﻡ.ﯾﮏ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻡ ﺍﯾﻨﻪ ﻻ ﮎ ﺍﺳﮑﺮﯾﻦ ﻫﺎ ﺣﺘﯽ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺭﯾﺒﻮﺕ ﻫﻢ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﻧﻤﯿﺸﻦ.ﯾﻌﻨﯽ ﻋﻤﻼ ﯾﮏ ﻻ ﮎ ﺍﺳﮑﺮﯾﻦ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ...ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺟﺎﻥ ﺑﯽ ﺯﺣﻤﺖ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺗﺴﺖ ﮐﻦ

AminMzh
03-10-2011, 22:52
ﺿﻤﻨﺎ ﺗﺎﭺ 4 ﻳﺎ 4.5 ﺭﻭ ﻣﻴﺸﻪ ﺭﻭﻱ ﺍﻳﻦ ﺭﺍﻡ ﻧﺼﺐ ﻛﺮﺩ؟

ﺑﻠﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩ ،ﺍﺯ ﺍﻓﺰﻭﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻭﺭﮊﻥ ﻗﺒﻼﯼ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻦ....ﯼ ﻭﺭﮊﻥ

AmIr NiKoOnAm
03-10-2011, 23:10
ﺳﻼ ﻡ.ﯾﮏ ﻣﺸﮑﻞ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻡ ﺍﯾﻨﻪ ﻻ ﮎ ﺍﺳﮑﺮﯾﻦ ﻫﺎ ﺣﺘﯽ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺭﯾﺒﻮﺕ ﻫﻢ ﺍﻋﻤﺎﻝ ﻧﻤﯿﺸﻦ.ﯾﻌﻨﯽ ﻋﻤﻼ ﯾﮏ ﻻ ﮎ ﺍﺳﮑﺮﯾﻦ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ...ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺟﺎﻥ ﺑﯽ ﺯﺣﻤﺖ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺗﺴﺖ ﮐﻦ

دوست عزیز
من لاک اسکرین رو عوض کردم و بدون نیاز به ریبوت اعمال میشه و کار میکنه

farid_deo
03-10-2011, 23:16
منم همینطور فقط الان music player ---> album art و این benchmark مشکل ه با چند تا دیگه

lock screen درش نیست :)

sasanazin
03-10-2011, 23:18
اسکات جان بابا خواهشا رنگ نارنجی رو عوض کن داداش مگه فقط رنگ نارنجی و آبی هست بابا رنگ مرمرشکی بذاری بهتر از نارنجیه چشم آدم رو میزنه.لطف کنی رنگ رو عوض کنی ممنون هستیم ممنونترم میشیم.میخوامت کاکام

Crash_HooHoo
03-10-2011, 23:47
منم موافقم اىن رنگ نارنجى عوض بشه خىلى بهتره واقعا..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Sobhan_23
03-10-2011, 23:51
ﻣﻦ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺭﻧﮓ ﻧﺎﺭﻧﺠﯽ ﺧﯿﯽ ﺣﺎﻝ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺯﯾﺒﺎﺳﺖ

M_J_Nazari
04-10-2011, 00:46
ﻣﻦ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺭﻧﮓ ﻧﺎﺭﻧﺠﯽ ﺧﯿﯽ ﺣﺎﻝ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﻭ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺯﯾﺒﺎﺳﺖ
این یه طرفدار نارنجی!!
بابا من توی اکس دی ای ، یه نظر سنجی گذاشتم که رنگ نارنجی رو تغییر بدم؟ باورتون میشه، هیچ کس قبول نکرد؟ همه رنگ نارنجی رو دوست داشتن

ولی اگه اشتباه نکنم، گفتم که قراره 3 تا تم ، برای JVS طراحی کنم،
1-نارنجی
2-آبی - یخی
3- تم ساندویچ بستنی

منم موافقم اىن رنگ نارنجى عوض بشه خىلى بهتره واقعا..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
انشالا که میشه
فقط تورو خدا عجله نکنید، در ضمن، JVS آخرین نسخه ی رام من خواهد بود، بدلیل درگیری های زندگی....

اسکات جان بابا خواهشا رنگ نارنجی رو عوض کن داداش مگه فقط رنگ نارنجی و آبی هست بابا رنگ مرمرشکی بذاری بهتر از نارنجیه چشم آدم رو میزنه.لطف کنی رنگ رو عوض کنی ممنون هستیم ممنونترم میشیم.میخوامت کاکام
چشم عزیزم :D ما بیشتر

منم همینطور فقط الان music player ---> album art و این benchmark مشکل ه با چند تا دیگه

lock screen درش نیست :)
بچه ها، لاک اسکرن ها رو تیم obbession پورت کرده ، فکر کنم، کار من نیست، من فقط اونو توی رامم اضافه کردم. ولی به مرور زمان باگ هاش رو میگیرم.

دوست عزیز
من لاک اسکرین رو عوض کردم و بدون نیاز به ریبوت اعمال میشه و کار میکنه

فونت فارسی خودتون رو تغییر بدید، یه پچ گذاشته بودم برای 3.6، فونت یکان بود، لینکش فکر کنم توی JVR رام باشه.

benchmark بعد از overclock به 1200

total = 2493 cpu = 5702 mem = 1610 I/O = 4050 2D = 362 3D = 740

cpu من چرا اینجوریه پس با amestris قبلیت اسکان جان 3018 بود totalam :(
چون این امتیاز واقعی سیستمت هست، ببین توی مشخصات سیستم از توی برنامه ی کودرنت، فرکانس سی پی یو رو چند میزنه؟ 1200 یا 1000 ؟

خیلی راحت، از توی تنظیمات

ضمنا تاچ 4 يا 4.5 رو ميشه روي اين رام نصب كرد؟
امتحان نکردم

اسکات جان التماست میکنم این رنگ نارنجی رو عوض کنی قبلا هم بهت گفتم میگی آبی که زیاده درسته ابی زیاده ولی هیچ کدوم آمستریس نمیشه
سعی میکنم، یه تم حرفه ای بسازم، شبیه آی اُ اِس 4 ، سیستم عامل اپل

نارنجی خیلی خوبه ! اسکات جان راست میگه رنگ نارنجی به عنوان بیس باعث متمایز شدن رام امستریس شده و انتخاب خوبی بوده !
اینم طرفدار شماره ی 2، مرسی فرید جان

نه بابا اینجوری نیست دیگه، یه جای کارتون میلنگه!!! روی کدوم نسخه هستی؟

اسکات عزیز دقیقا معلوم رام جدید چند روزه دیگه میدی بیرون؟ممنون
چون دانشگاه شروع شده و سر کار هم میرم، دیرتر ریلیز میشه، فعلا که RC3 مشکلی نداره

نه ، صدمه ای نمیزنه، ولی مصرف باتری میره بالاتر

یک مشکل دیگه این ورژن اینه که با مرورگر خود گوشی و دلفین که من تست کردم بعد از 10-15 دقیقه از برنامه خارج مییشه در ورژن rc3 اما در ورژن rc1 این اتفاق با 40-50 دقیقه کار می افتاد ،اسکات جان لطفا اینم پیگیری کن...
شاید بخاطر مودم باشه، مودمت رو به JVS آپگرید کن.

در lock screen 4 tap در لانچر ADW بعضی اوقات که دکمه پاور رو میزنی هم 4 tap رو میاره و هم صفحه نمایش و هر چی کی توشه مثلا widget ها و icon ها و کلا خیلی شلوغ میشه اسکات جان !
لاک اسکرین ها هیچ وقت بی نقص نبودن، یه جوری فقط سر هم میکنن، که بگن لاک اسکرینی وجود داره، نسخه های بهتری بیاد استفاده میکنم.

ﺑﻠﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩ ،ﺍﺯ ﺍﻓﺰﻭﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﻭﺭﮊﻥ ﻗﺒﻼﯼ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻦ....ﯼ ﻭﺭﮊﻥ
مرسی امین جان

دوستدار همگی، اسکات

M_J_Nazari
04-10-2011, 01:08
جفت امتیاز ها بدون، لگ فیکس و بدون استفاده از هر گونه هک هست.

با اورکلاک
http://up2.iranblog.com/images/lf75ao6humf1gnbj1x2r.png

بدون اورکلاک
http://up2.iranblog.com/images/qzjk0l03qcfk8azxf0c3.png

sasanazin
04-10-2011, 02:36
اسکات جان پیشنهاد میدم تو ورژن بعد قابلیت اینکه رنگ باطری و سیگنال با کم و زیاد شدن عوض شه فکر کنم خیلی جالب میشه داداش

mahdad-kh
04-10-2011, 10:59
اصل حال و متفاوت بودن این rom : یک: رنگش
دو: ی ایرانی اینو ساخت با ی اسم ایرانی
سه: بازم رنگش

mahdad-kh
04-10-2011, 11:03
ضمنن در خواست میکنم که اسم تاپیک رو هم به rc3 تغییر دهید....

farid_deo
04-10-2011, 17:19
این رام قرار بود 2 تا musicplayer داشته باشه بعد اسکات جان گفت برای سامسونگ رو پاک میکنه ولی الان روی rc3 فقط stock samsung music player وجود داره

چجوریه ؟

kernel info

2.6.35.7-19000XXJVS-CL565837
......
#samephore_JVS_1.7.5

از کرنلم نیست اسکات جان ؟

farid_deo
04-10-2011, 17:24
اسکات عزیز
رام فوق العاده ای !
واقعا" ممنون...

این فونت رو ما بریزیم روی رام ؟ چی جوری ؟

shahab314
04-10-2011, 21:37
اتفاقا یکی از دلایل اینکه این رامو دوست دارم رنگ نارنجی هست . چون باعث میشه با تمام رام های دیگه تفاوت داشته باشه و انصافا هم زیباست و تمام قسمتهای رام با هم از نظر گرافیک و رنگ مچ هستند
با تشکر از زحمات اسکات جان

AmIr NiKoOnAm
04-10-2011, 22:16
این فونت رو ما بریزیم روی رام ؟ چی جوری ؟

اگه دوست دارین میتونین استفاده کنین از این فونت
برا خودم ساختمش !
برای استفاده بعد از دانلود فونت به این پست مراجعه کنید

http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=1582338&postcount=4

AmIr NiKoOnAm
04-10-2011, 22:18
این رام قرار بود 2 تا musicplayer داشته باشه بعد اسکات جان گفت برای سامسونگ رو پاک میکنه ولی الان روی rc3 فقط stock samsung music player وجود داره

چجوریه ؟

kernel info

2.6.35.7-19000XXJVS-CL565837
......
#samephore_JVS_1.7.5

از کرنلم نیست اسکات جان ؟
نه دوست عیزیز
تو نسخه فاینال قرار این اتفاق بیافته !!!
تو RC3 فعلا Music Player اصلی سامسونگ استفاده شده

jafar47
05-10-2011, 07:57
دوستان فایل های افیس تو این رام هی فورس کلوز میده.راه حلی هست؟

Sobhan_23
05-10-2011, 12:02
اسکات عزیز اگه میشه موزیک پلیر اصلی سامسونگ رو حذف نکن خیلی خوبه و اون موزیگ پلیر مد نظرت رو به صورت Optional بزار

M_J_Nazari
05-10-2011, 15:50
بچه اگه جواب نمیدم، فکر نکنید، پست ها رو نمیخونم، بخدا وقت آزادم خیلی کم شده، توی صفحه فیس بوکم گفتم که دیگه آمستریس ساپورت نمیشه، آخرین نسخه ، نسخه ی فاینال خواهد بود.

اگه بخوام کاری هم کنم، برای خودمون (ایرانی ها) انجام میدیم.

farid_deo
05-10-2011, 18:41
تو rc3 وقتی از luncher ADW استفاده میکنی بعضی اوقات گوشی روشنه ولی انگار reboot میشه چون battery use 0 میشه و sd card و phone storage هم update میکنه ! شما این مشکل رو ندارید ؟

farid_deo
05-10-2011, 20:39
اسکات جان lock screen ها در لانچر ADW وقتی در main screen صفحه رو قفل میکنی و دوباره power key رو میزنی پشت صفحه که میشه main screen رو هم پشتش میاره که موجب هم زشتی و هم مشخص نبودن lock screen میشه رو میاره
برای این نمیشه کاری کرد ؟ من که هر کاری کردم نشد

mahdad-kh
06-10-2011, 13:21
تو rc3 وقتی از luncher ADW استفاده میکنی بعضی اوقات گوشی روشنه ولی انگار reboot میشه چون battery use 0 میشه و sd card و phone storage هم update میکنه ! شما این مشکل رو ندارید ؟

چرا منم ی همچین مشکلی دارم...وقتی تو sms ام و گوشی و lock میکنم anten میره و prepairing sd میزنه...تنها مشکل من همین وگر نه از همه لحاظ عاااااالللیییی :))))....mer100X Scott jaaan

farid_deo
06-10-2011, 18:02
اسکات جان در luncher ADW جایی هست که بشه این قابلیت خاموش شدن صفحه که مثل tv هاست ( نور خطی خاموش میشه ) رو گزاشت یا برداشت ؟ مثلا با قابلیت show all animations این قابلیت نباشه ؟

هرچی میگردم نیست ولی یادمه که بود یه جایی فکر میکنم در ADW settings
مرسی اگه راهنماییم کنی

برای حل کردن مشکل فونت بچه ها فونت فارسی رام قبلی اسکات جان رو amestris 3.6.1 final base 2.4 jvr رو روی این رام بریزید با استفاده از root explorer

farid_deo
06-10-2011, 18:04
چرا منم ی همچین مشکلی دارم...وقتی تو sms ام و گوشی و lock میکنم anten میره و prepairing sd میزنه...تنها مشکل من همین وگر نه از همه لحاظ عاااااالللیییی :))))....mer100x scott jaaan

داداشی این مشکل شمارو که انتن میره رو فکر نکنم هیچ کس داشته باشه میشه گفت مشکل اساسی هست این مشکلت

فقط با لانچر adw این مشکل رو داری یا با 2 تا لانچر همینطوره ؟

M_J_Nazari
06-10-2011, 18:57
دوستان، JVS دارای مشکلات زیادی هست، برای اینکه بتونیم رام پایداری داشته باشیم، باید روی بیس JVT کار کنیم.

دوستان، نسخه ی نهایی روی jvt ارائه میشه، تا الان لاک اسکرین ها رو پورت کردم. باید چک کنم ببینم جواب میده با نه ، .... در حال تست.

farid_deo
06-10-2011, 19:23
اره اسکات جان منم اون تاپیکو خوندم داداش این هنوزم خیلی مشکل داره

بریم اونو دانلود کنیم منتظر کاستوم شما باشیم فقط لانچر هارو حفظ کن من با adw خیلی خیلی حال کردم به نظرم کاستومت با اونو و رنگ نارنجی خیلی خیلی خاص میشه !

M_J_Nazari
06-10-2011, 21:07
اره اسکات جان منم اون تاپیکو خوندم داداش این هنوزم خیلی مشکل داره

بریم اونو دانلود کنیم منتظر کاستوم شما باشیم فقط لانچر هارو حفظ کن من با adw خیلی خیلی حال کردم به نظرم کاستومت با اونو و رنگ نارنجی خیلی خیلی خاص میشه !

jvt هنوز دارای باگ هست؟

farid_deo
06-10-2011, 21:14
من چیزی ندیدم ولی ورژن جدید ترم ازش دادن مثل اینکه

یکی از بچه ها زده

برو بچ ما عقبیم.............
ورژن 2.3.7 اندورید از طرف سیانوژن اومده!!!!!!!

من ندیدم ولی انگار اومده شاید update برای بیس jvs باشه شایدم کلا تغییر داده باشه

farid_deo
06-10-2011, 21:16
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131849&page=58

بیا اسکات جان یه نیم نگا بنداز

M_J_Nazari
06-10-2011, 22:12
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131849&page=58

بیا اسکات جان یه نیم نگا بنداز

ما دوتا سورس داریم، یکی سامسونگ و دیگری سورس سیانوژن

اینی که لینکش رو دادی سیانوژن هست، پر از باگ هست..

AmIr NiKoOnAm
06-10-2011, 23:12
اسکات عزیز
تا الان که با JVT دارم کار میکنم Bug Free و .... مشکلی ندیدم ازش !
ورژن فاینال رو حتما" رو Jvt کار کن رفیق

M_J_Nazari
07-10-2011, 15:30
اسکات عزیز
تا الان که با jvt دارم کار میکنم bug free و .... مشکلی ندیدم ازش !
ورژن فاینال رو حتما" رو jvt کار کن رفیق

آره، من الان 95 درصد کارهای jvt رو انجام دادم، فکر کنم تا امشب ریلیز بشه

farid_deo
07-10-2011, 17:42
دست گلت درد نکنه اسکات جان گل کاشتی

فقط luncher ADW و album art های stock samsung music player یادت نره داداش

AmIr NiKoOnAm
07-10-2011, 23:09
آره، من الان 95 درصد کارهای jvt رو انجام دادم، فکر کنم تا امشب ریلیز بشه

امشب !؟ خیلی خوبه
واقعن ممنون جواد عزیز
بی صبرانه منتظریم

mahdad-kh
08-10-2011, 00:15
داداشی این مشکل شمارو که انتن میره رو فکر نکنم هیچ کس داشته باشه میشه گفت مشکل اساسی هست این مشکلت

فقط با لانچر adw این مشکل رو داری یا با 2 تا لانچر همینطوره ؟

فرید جان من لانچر amestris رو گذاشتم روو defualt اون یکی و ازمایش نکردم...ولی یجوری میشه انگار گوشی reboot شده...ولی reboot نمیشه :))...دکمه ها کلآ از کار میوفتن...اساسیییی؟؟!؟!؟!یعنی سخت افزاری!؟؟!؟ SOS.... :(((((

M_J_Nazari
08-10-2011, 01:00
امستریس نسخه ی 5.0

بر پایه JVT

فقط یه چند تا تغییرات نیاز داره، که انشالله به زودی ارائه میکنم، واقعا وقت ندارم، اینم بخاطر روز جمعه بود، کلی وقت تونستم روش بذارم.

اگه مشکلی بود، بگید تا درستش کنم، موزیک پلیر رو یادم رفت ادیت کنم.

http://up4.iranblog.com/images/ujaj8y5chd76aewymk8j.jpg
http://up4.iranblog.com/images/a23msfgw9x7iw34pgijs.jpg

9vin
08-10-2011, 01:13
امستریس نسخه ی 5.0

بر پایه JVT

فقط یه چند تا تغییرات نیاز داره، که انشالله به زودی ارائه میکنم، واقعا وقت ندارم، اینم بخاطر روز جمعه بود، کلی وقت تونستم روش بذارم.

اگه مشکلی بود، بگید تا درستش کنم، موزیک پلیر رو یادم رفت ادیت کنم.

http://up4.iranblog.com/images/ujaj8y5chd76aewymk8j.jpg
http://up4.iranblog.com/images/a23msfgw9x7iw34pgijs.jpg

اسکات جان لینک دانلود ؟

AmIr NiKoOnAm
08-10-2011, 01:18
اسکات جان لینک دانلود ؟

http://amestris.persianblog.ir/post/5/

sasanazin
08-10-2011, 01:31
سلام.جواد جان اول بهت یه خسته نباشید بگم بعدم اینکه پس اون قولی که دادی گفته بودی تم میذارم که آیکونا آبی یخی شه کجاست پس؟کرنل سازگار با این رام چیه؟این رام فارسی شدست یا نه؟

M_J_Nazari
08-10-2011, 02:32
سلام.جواد جان اول بهت یه خسته نباشید بگم بعدم اینکه پس اون قولی که دادی گفته بودی تم میذارم که آیکونا آبی یخی شه کجاست پس؟کرنل سازگار با این رام چیه؟این رام فارسی شدست یا نه؟

سلام
مرسی

متاسفانه فارسی سازی برای 2.3.5 jvt ارائه نشده هنوز.

تم ها رو هنوز شروع نکردم، فعلا تم نارنجی هست، اونا روبه مرور زمان اضافه میکنم. کرنل خودش روی رام نصب هست، آپدیت جدید سمافور هم همین الان ارائه شده.

farid_deo
08-10-2011, 09:32
یعنی رو کرنلی که روی 2.3.5 jvt هست بریزیم اینو ؟

M_Erjenany
08-10-2011, 10:02
یعنی رو کرنلی که روی 2.3.5 jvt هست بریزیم اینو ؟

منظور اسکات جان اینه که خود رامی که معرفی کردن کرنل داره و نیازی نیست کرنلی جدا نصب بشه .

AmIr NiKoOnAm
08-10-2011, 10:22
سلام
مرسی

متاسفانه فارسی سازی برای 2.3.5 jvt ارائه نشده هنوز.

جواد جون خسته نباشی
داداش این رامت الان فارسی ساپورت نمیکنه !؟!؟!؟
فارسی ساز JVS خیلی خوب رو JVT کار میکنه فقط اون هال ی آبی رنگ آخر scrolling از بین میرفت که با یک پچ درست شد ....

M_J_Nazari
08-10-2011, 10:51
جواد جون خسته نباشی
داداش این رامت الان فارسی ساپورت نمیکنه !؟!؟!؟
فارسی ساز jvs خیلی خوب رو jvt کار میکنه فقط اون هال ی آبی رنگ آخر scrolling از بین میرفت که با یک پچ درست شد ....

با ابن پچی که شما میگی ساپورت میکنه، ولی بحث یه چیز دیگه هست، شما با اینکار میاد فریمورک jvs رو میریزی روی jvt، من همون بار اول فایل های فریمورک رو یکی به یکی از jvs و jvt با هم مقایسه کردم، دیدم که تغییرات زیادی توی فریمورک داده شده، نحوه ی اجرای برنامه ها، ساختار نوشتاری، و همچنین ساختار بلوتوث در شناختن وسایل جانبی تغییرات گسترده ای کرده،

حالا اگه من بیام از اون قبلی استفاده کنم، یه مشکلاتی رو به jvt اضافه کردم.
فکر کنم، این پچ رو مهرزاد میسازه.

دارم الان روی لاک اسکرین ها و روی بهبود گرافیکی بیشتر رام، کار میکنم.

برای آرت ورک های موزیک پلیر من چیزی گیرم نیومد، اگه کسی سراغ داره، آپلود کنه، برام.

farid_deo
08-10-2011, 11:34
music player که روی jvs بود زمانی که در لیست بودی art work ها یا album art های زیبایی داشت ولی زمانی که اجرا میکردی فقط یکی از اونا که عکس گل داشت اجرا میکرد اونا بعضی هاش قشنگ بود ولی فکر کنم بتونی از عکس هایی که در اولین رامت برای allpaper gallery گزاشته بودی با سایز کوچیک تر استفاده کنی و هم اسم رام گوشه اش هست و هم قشنگن

M_J_Nazari
08-10-2011, 11:56
music player که روی jvs بود زمانی که در لیست بودی art work ها یا album art های زیبایی داشت ولی زمانی که اجرا میکردی فقط یکی از اونا که عکس گل داشت اجرا میکرد اونا بعضی هاش قشنگ بود ولی فکر کنم بتونی از عکس هایی که در اولین رامت برای allpaper gallery گزاشته بودی با سایز کوچیک تر استفاده کنی و هم اسم رام گوشه اش هست و هم قشنگن

اگه والپیپیر خوب پیدا کردید، برام بفرستید.

مرسی

farid_deo
08-10-2011, 12:00
از album art های apple چی ؟ خوشت نمیاد ؟ اونارم نگاه کن قشنگن

farid_deo
08-10-2011, 12:02
نظر من عکس های wallpaper gallery رام 2.3.4 JVR در amestris 3.6.1 Final 3 تای اولی یعنی قلبه تا ستاره ها

farid_deo
08-10-2011, 12:42
اسکات جان این کاستومت رو 2.3.5 deodex شده برییزم ؟ یا فرقی نداره ؟

M_J_Nazari
08-10-2011, 13:41
اسکات جان این کاستومت رو 2.3.5 deodex شده برییزم ؟ یا فرقی نداره ؟

فرقی نداره، فقط 2.3.5 بشه، حواست باشه، No wipe هست، اطلاعاتت پاک نمیشه، فقط اگه بعد از نصب دچار مشکل شدی، وایپ کن، دوباره نصب کن.

فعلا فقط آلارم فورس کلوز میده، ...

M_J_Nazari
08-10-2011, 13:50
نظر من عکس های wallpaper gallery رام 2.3.4 jvr در amestris 3.6.1 final 3 تای اولی یعنی قلبه تا ستاره ها

مرسی فرید جان، دو تا اولی خیلی عالی بود. کافیه همینا

farid_deo
08-10-2011, 14:01
اخه مشکل اینه که فکر کنم lag fix برای jvt جدید فقط تو deodex هست من نتونستم lagfix تنها رو جایی پیدا کنم

farid_deo
08-10-2011, 18:42
اسکات جان همه چی فعلا خوبه فقط داداش quick pic رو هم در رام بیار

اگه یادت باشه در widget های رام اولت یه digital clock بود اونم خوب بود اگه بیاریش عالی میشه 2 تا برنامه کاربری خوبن

jafar47
08-10-2011, 18:50
ای کاش فارسی ساز هم واسه این رام بود.

farid_deo
08-10-2011, 19:01
اسکات جان فارسی تو مرور گر ساپورت نمیشه :(

farid_deo
08-10-2011, 22:06
اسکات جان با لانچر ADW هنوز وقتی داری کار میکنی یا sms میفرستی یا زنگ میزنی ... کلا کار میکنی یه دفه صفحه سیاه میشه و گوشی انگار همون لحظه روشن شده همه چی restart می شه نمیدونم مشکل از چی میتونه باشه :(

farid_deo
09-10-2011, 15:36
اسکات وارد clock میشی وقتی میخوای alarm بزاری یا به صورت کلی بری تو ساعت بخوای در بیای force close میده !

همچنان ADW luncher باعث هی restart شدن گوشی میشه ! :(

M_J_Nazari
09-10-2011, 19:12
اسکات وارد clock میشی وقتی میخوای alarm بزاری یا به صورت کلی بری تو ساعت بخوای در بیای force close میده !

همچنان adw luncher باعث هی restart شدن گوشی میشه ! :(

همیشه نرم افزار های جانبی رام رو دچار مشکل میکنند، توی نسخه نهایی خیلی تغییرات خواهم داشت.

farid_deo
09-10-2011, 19:27
خب فعلا clock مشکل داره و luncher ADW تا اونجا که من دیدم bench هم 3200

luncher ADW لانچر قوی و کاربردی هستش ولی موجب بروز مشکل میشه و با یه چیزی هم خونی نداره وگرنه همه چیز دیگه ی رام خوبه و از قابلیت های خوب ADW میشه به همین خاصیتش که میشه از شر background مشکی تو applications خلاص شد و تغییر اندازه icon ا و ......

بازم دست گلت درد نکنه اسکات جان

saeed2500
10-10-2011, 00:42
اسكات عزيز
تغييرات اين نسخه نسبت به ماقبل چيه؟نميشه شات اسكرين دوستان لطف كنند بزارن؟

sasanazin
10-10-2011, 00:57
سلام.اسکات جان میشه لطف کنی و بگی تا کی ورژن فینال رو میدی؟داداش یه خواهش ورژن نهایی رو no wipe بده دمت گرم.میخوامت

AmIr NiKoOnAm
10-10-2011, 13:53
ورژن نهایی این رام V5.1

http://amestris.persianblog.ir/post/7/

فقط همچنان فارسی ساپورت نیست !

pedram1372
10-10-2011, 15:35
اسكات جان ما منتظر فارسی ساز برای ورژن 5.1 هستيم.

M_J_Nazari
10-10-2011, 16:15
ورژن نهایی این رام v5.1

http://amestris.persianblog.ir/post/7/

فقط همچنان فارسی ساپورت نیست !

مرسی، سایت برا من باز نمیشد.

این نسخه نیازی به نسخه های قبلی نداره. و نسخه ی نهایی هست.

به زودی تم آبی برای آمستریس طراحی میکنم

sasanazin
10-10-2011, 16:26
اسکات جان یه تاریخ بگو که واقعا آخرین ورژن رو میذاری آخه ما که سرعت نت پایین داریم تا یه ورژن رو دان میکنیم دوباره ورژن جدید میادو بازم باید 200مگ دان کنیم.مر30 از زحماتت داداش گلم و بازم میگم به عنوای یک ایرانی به شما و مصطفی و ارمیا جان افتخار میکنم ایشاالله همیشه موفق باشید.

mehrzad1363
10-10-2011, 17:38
تورا به جددتون یکی از مدیران عنوان این تاپیک رو آپدیت کنه .

آخه اسکات دست تنها رام آپدیت کنه - باگهایه رامو بگیره - به سئوالها جواب بده یا . . . .

حداقل تو عنوان تاپیک کمکش کنید.

pedram1372
10-10-2011, 21:12
اسكات جان اگر ميشه لانچر awd رو دوباره بزار روی رام.

ممنون

Sobhan_23
10-10-2011, 22:04
به شدت منتظر اعمال هک ها و فارسی ساز هستیم

AmIr NiKoOnAm
10-10-2011, 22:38
به شدت منتظر اعمال هک ها و فارسی ساز هستیم

دوربین تو ورژن نهایی هک شده ....

M_J_Nazari
10-10-2011, 23:03
من به عقیل پیغام خصوصی دادم، قراره تا امشب پست آپدیت بشه

از همه ی دوستانی که دونیت کردن، بسیار سپاسگذارم، انشالا از شرمندگی در بیام.

Sobhan_23
10-10-2011, 23:11
من بیشتر رو Increasing ringtone تاکیید دارم
اسکات جان برادر شرمنده میپرسم اما شما خودتون پچ فارسی ساز رو میسازید یا شخص دیگه ای؟

M_J_Nazari
10-10-2011, 23:25
من بیشتر رو Increasing ringtone تاکیید دارم
اسکات جان برادر شرمنده میپرسم اما شما خودتون پچ فارسی ساز رو میسازید یا شخص دیگه ای؟

مگه فعال نشده؟ آخه هکش کردم.. No Inc, Ringtone رو میگم.

پچ فارسی ساز توسط brightidea ساخته شده، ایشون یک برنامه نویس قدرتمند جاوا هستند.
به کمک madmack یه اسکریپت رو ساختن که فایل های مورد نیاز رو پچ میکنه، ولی متاسفانه توی نسخه ی JVT جواب نمیده.

باید منتظر بود تا بسازن...

Sobhan_23
11-10-2011, 00:31
توی xda نوشته بودید هنوز هک هارو انجام ندادم گفتم شاید انجام نشده دیگه رام رو نصب نکردم ولی الان مینصبم و منظر فارسی یاز میمونم.میگم اسکات جان بعد از این ورژن رام جدیدی هم در کار هست؟

jafar47
11-10-2011, 13:04
تو این رام جدید خیلس از کدها مخفی گوشی کار نمیکنه.مثل #*2263#
دوستان یه تستی بزن

Sobhan_23
11-10-2011, 14:06
اسکات جان محبت کن یک پچ هم باری ترنسپرنت کردن Status Bar بساز مرسی

M_J_Nazari
11-10-2011, 14:48
اسکات جان محبت کن یک پچ هم باری ترنسپرنت کردن status bar بساز مرسی

اگه درگیری شدی پیدا نکنم، آپدیت ها رو ادامه خواهم داد.

ترانسپرنت رو هم حتما میسازم.

M_J_Nazari
11-10-2011, 14:49
تو این رام جدید خیلس از کدها مخفی گوشی کار نمیکنه.مثل #*2263#
دوستان یه تستی بزن

توی jvt بعضی کدها تغییر و یا حذف شده اند.

Sobhan_23
11-10-2011, 15:58
محمد رضا جان من رامهات رو خیلی دوس دارم انصافا رام های پایدار و خوبین و از همه مهم تر گرافیکشون عالیه!!
من به شخصه سهم خودم رو توی Donation پرداخت میکنم امیدوارم بقیه دوستان هم مثل من فکر کنن و از شما حمایت مالی کنن که شما کار خوبت رو ادامه بدی

kssa
11-10-2011, 17:11
.

پچ فارسی ساز توسط brightidea ساخته شده، ایشون یک برنامه نویس قدرتمند جاوا هستند.
به کمک madmack یه اسکریپت رو ساختن که فایل های مورد نیاز رو پچ میکنه، ولی متاسفانه توی نسخه ی JVT جواب نمیده.

باید منتظر بود تا بسازن...

جواد جان برام یکسوال پیش اومده پس رامهایی که الان با ساپورت فارسی بر پایه jvt منتشر شده (تو بخش رامها هستند) چطور فارسی شدن یعنی از فارسی ساز jvs استفاده کردند؟اگر جواب مثبته اختلال تو کار رام پیش نمیاد؟؟

یا حق

M_J_Nazari
11-10-2011, 22:21
جواد جان برام یکسوال پیش اومده پس رامهایی که الان با ساپورت فارسی بر پایه jvt منتشر شده (تو بخش رامها هستند) چطور فارسی شدن یعنی از فارسی ساز jvs استفاده کردند؟اگر جواب مثبته اختلال تو کار رام پیش نمیاد؟؟

یا حق

سلام
چرا، مشکل توی بلوتوث و سرعت رام بوجود میاد، چون فایل هایی برای فعال شدن افکت ها تعریف میشوند که توی فریمورک وجود ندارند.

فعلا همه دارند از فارسی ساز های jvs استفاده میکنند. که من پیشنهاد نمیدم.

M_J_Nazari
11-10-2011, 22:22
محمد رضا جان من رامهات رو خیلی دوس دارم انصافا رام های پایدار و خوبین و از همه مهم تر گرافیکشون عالیه!!
من به شخصه سهم خودم رو توی Donation پرداخت میکنم امیدوارم بقیه دوستان هم مثل من فکر کنن و از شما حمایت مالی کنن که شما کار خوبت رو ادامه بدی

ممنونم از لطف شما.

M_J_Nazari
11-10-2011, 22:24
رنگ دوم تم آمستریس را انتخاب کنید.

http://ups.night-skin.com/up-90-07/blue.png
http://ups.night-skin.com/up-90-07/gren.png

رنگ ها را ببینید و سپس از لینک زیر انتخاب کنید.
The Second theme color for amestris rom (http://www.yourfreepoll.com/taygdfywsp.html)

sasanazin
11-10-2011, 22:56
رنگ دوم تم آمستریس را انتخاب کنید.

http://ups.night-skin.com/up-90-07/blue.png
http://ups.night-skin.com/up-90-07/gren.png

رنگ ها را ببینید و سپس از لینک زیر انتخاب کنید.
the second theme color for amestris rom (http://www.yourfreepoll.com/taygdfywsp.html)

ایول اسکات جان ایول واقعا با این کارت حال کردم خیلی حرفه ای عمل کردی دست خوش گلی به جمالت.

mehrzad1363
11-10-2011, 23:00
این روزها همه آبی 10 رو انتخاب می کنند شما چطور؟ :dd:

البته باید رنگ نسبت به نمایش در صفحه گوشی سنجیده بشه چون واقعا تفاوت داره با چیزی که تویه مانیتور یا هر جایه دیگه می بینید.

<===== آبی سفید آواتار منم قشنگه

alerson
11-10-2011, 23:05
این روزها همه آبی 10 رو انتخاب می کنند شا چطور؟ :dd:

البته باید رنگ نسبت به نمایش در صفحه گوشی سنجیده بشه چون واقعا تفاوت داره با چیزی که تویه مانیتور یا هر جایه دیگه می بینید.

آبی 2 و سبز 1 تکه

AmIr NiKoOnAm
11-10-2011, 23:55
جواد جان
اگه آبی و سفید بشه خیلی خوبه مثل همین آبی شماره 10 یا 4 ...
خیلی خوشگل تر میشه

shahsavar
12-10-2011, 00:20
ابی 2 و 10
سبز 1

MoHaMaD
12-10-2011, 05:53
به نظر منم آبی10 یا 4 خیلی خوبن .
البته من به آبی 4 رای دادم ...

oflineinternet
12-10-2011, 06:14
سلام دوست گلم
منم به آبی رای دادم
راستی یه چیزی

اقای اسکات عزیز به نظر من اهنگهای رینگ تون و notifications رمهای miui رو به جای فابریکهای خود رمهای سامسونگ قرار بده اخه خیلی قشنگتر هست و تازگی هم داره
فکز کنم بقیه بچه ها هم موافق باشه

موفق باشید

kssa
12-10-2011, 09:20
اقای اسکات عزیز به نظر من اهنگهای رینگ تون و notifications رمهای miui رو به جای فابریکهای خود رمهای سامسونگ قرار بده اخه خیلی قشنگتر هست و تازگی هم داره
فکز کنم بقیه بچه ها هم موافق باشه

موفق باشید

جواد جان من هم موافقم هم کیفیتش بالاست و هم متمایزه ، به هر حال اگر خودت هم اهنگ هایی سراغ داری که تا کنون تو رامی استفاده نشده را تو این رام استفاده کن. بلاخره باید رام ایرانی ما تک باشه
:bp:

پ.ن
زنگ های نکسوس اس هم بد نیست.

mahdad-kh
12-10-2011, 11:17
با با بینه 3-4 جنگ...بجا نوشتن اینجا برید تو سایت رای بدید...اگه هم یگوشی با کلاس میخواید به آبی 12 یا سبز 11 رای بدیییید....

لطفن اسم تاپیک و هم عوض کنید...UPDATE هارو هم ببرید به پست اول...merccc

Sobhan_23
12-10-2011, 12:55
اسکات جان من دیروز عصر تا الن رام رو نصب کردم و یک سری مشکلات رو دیدم بگم اگه میتونید رفع کنید
bln واسه من کار نمیکنه توی این رام اما تو قبلیا کار میکرد!!یعنی کار میکنه برای تست اما وقتی اس ام اس میاذ چشمک نمیزنه!
lockscreen GS2 وقتی والپیپر میزاری روش دیگه نمیشه برش داشت و ترنسپرنتش کرد هر کاری کردم نشد!
اسکات جان در مورد رنگ هم بگم من با این نارنجی واقعا حال میکنم چون رنگ گرم خیلی دوس دارم اگه میخواین رنگ جدید بزارین لطفا به صورت Optional بزارید که هم نارنجی باشه هم رنگ دیگه.مرسی
رای من هم به رنگ سبز7 ه

.:ViVa:.
12-10-2011, 21:49
بعد از نصب JVT میشه مستقیم کرنل سمفور نصب کرد یا باید اول cf-root رام اصلی نصب کنم بعد کرنل؟؟

hamkhafan
13-10-2011, 03:07
سلام خسته نباشید.
مصرف باتریه رام هاتون خیلی عالیه.
ممنون از کوک این رامها.
ولی یه سوال شما میتونین رو رامهایه miui هم کار کنید تا مصرف باتریش کم شه ممنونم.

M_J_Nazari
13-10-2011, 14:44
سلام خسته نباشید.
مصرف باتریه رام هاتون خیلی عالیه.
ممنون از کوک این رامها.
ولی یه سوال شما میتونین رو رامهایه miui هم کار کنید تا مصرف باتریش کم شه ممنونم.
سلام.
رام های miui و سیانوژن کلا بخاطر باگ هایی که دارند، مصرفشون میره بالا.

گرفتن باگ های رام های سیانوژن هم کار من نیست، فقط خودشون میتونن یه فکری به حالش کنند.

M_J_Nazari
13-10-2011, 14:49
لینک دانلود فارسی ساز
http://amestris.persianblog.ir/post/8/

Sobhan_23
13-10-2011, 15:38
اسکات جان واقعا ممنون خیلی ممنون بابت فارسی ساز فقط اگه میشه اون درخواست هایی رو هم که من دادم واسم انجام بدین البته اگه وقت هست چون من میدونم شما درگیر مسایل زندگی هستین
یکی ترنسپرنت کردن Notification bar
یکی هم اون باگهای Bln و لاک اسکرین Gs2
بازم مرسی واسه همه تلاشتون و وقتی که بخاطر ما صرف میکنید

M_J_Nazari
13-10-2011, 15:44
اسکات جان واقعا ممنون خیلی ممنون بابت فارسی ساز فقط اگه میشه اون درخواست هایی رو هم که من دادم واسم انجام بدین البته اگه وقت هست چون من میدونم شما درگیر مسایل زندگی هستین
یکی ترنسپرنت کردن notification bar
یکی هم اون باگهای bln و لاک اسکرین gs2
بازم مرسی واسه همه تلاشتون و وقتی که بخاطر ما صرف میکنید

ترنسپرنت رو حتما، الان خیلی درگیری دارم.

ولی بی ال ان رو مد کرده بودم، ولی تو حالتی که صفحه هم روشن بود، چشمک میزد..،به همین خاطر نذاشتمش، ولی بذار درستش کنم، میذارم،.. یا نهایتش مثل بقیه منتظر میمونیم که یکی پورتش کنه

باگ های لاک اسکرین، خیلی وقت میخواد، در ضمن لاک اسکرین ها فکر کنم، کار تیم ابسِشن باشه... سعی میکنم درستشون کنم،
خواهش میکنم.

Sobhan_23
13-10-2011, 16:59
مشکل Bln با دست زدن تنظیمات مربوط به نرم افزار Bln واسه من حل شد!

sasanazin
13-10-2011, 17:03
سلام.اسکات جان من باید ورژن 5.1 رو دانلود کنم یا 5.1.1؟مر30 داداش

Sobhan_23
13-10-2011, 22:17
مشکل bln با دست زدن تنظیمات مربوط به نرم افزار bln واسه من حل شد!

متاسفانه مشکل برای اس ام اس هنوز پابرجاست!
ولی برای میس کال حل شده

AmIr NiKoOnAm
13-10-2011, 22:17
سلام.اسکات جان من باید ورژن 5.1 رو دانلود کنم یا 5.1.1؟مر30 داداش

شما منتظر باش ... فردا ورژن 5.2 ارائه میشه ....

M_J_Nazari
14-10-2011, 02:32
شما منتظر باش ... فردا ورژن 5.2 ارائه میشه ....

این نسخه ای که فردا میاد برای کاربرهای اروپا هست، بذارید تا یه نسخه برای خودمون بذارم،

ببینید دوستان، من اصلا برام امتیاز quadrant مهم نیست، همش سرکاریه، من فقط و فقط محیط رام برام مهمه، توی نسخه ی اروپا خیلی از سرویس ها رو فعال کردم که بدرد ما ایرانی ها نمیخوره، بذارید تا سرویس ها رو حذف کنم، یه نسخه ی موبایلستانی رو میذارم، این یه مدت کلا فوکوس کرده بودم روی XDA.

AmIr NiKoOnAm
14-10-2011, 11:30
این نسخه ای که فردا میاد برای کاربرهای اروپا هست، بذارید تا یه نسخه برای خودمون بذارم،

ببینید دوستان، من اصلا برام امتیاز quadrant مهم نیست، همش سرکاریه، من فقط و فقط محیط رام برام مهمه، توی نسخه ی اروپا خیلی از سرویس ها رو فعال کردم که بدرد ما ایرانی ها نمیخوره، بذارید تا سرویس ها رو حذف کنم، یه نسخه ی موبایلستانی رو میذارم، این یه مدت کلا فوکوس کرده بودم روی XDA.

این نسخه موبایلستانی کی ارائه میشه جواد عزیز ؟!!؟
من خیلی وقت میخوام JVT رو نصب کنم اما به خاطره این کاستوم رامت فارسی رو ساپورت نمیکرد هنوز رو Amestris V4.0RC3 موندم

M_J_Nazari
14-10-2011, 11:58
این نسخه موبایلستانی کی ارائه میشه جواد عزیز ؟!!؟
من خیلی وقت میخوام JVT رو نصب کنم اما به خاطره این کاستوم رامت فارسی رو ساپورت نمیکرد هنوز رو Amestris V4.0RC3 موندم

سلام

امیر جان دارم، تاچ ویزارد 4.5 رو که آقای فرفوژر پورت کرده بود، رو دارم ویرایش میکنم برا رام خودمون، بعد از اون browser رو هم یه ویرایش اساسی میکنم، بعد آپلود میکنم.

سعی میکنم، هر چه زودتر تاچ ویزارد جدید رو بسازم، بعد یه تم بسازم برا تاچ ویزارد، که با نصب برنامه های دیگه، آیکان ها بصورت اتوماتیک تغییر کنه به آیکانهای امستریس.

نسخه ی 5.2 دچار بسیاری از تغییرات خواهد شد.

AmIr NiKoOnAm
14-10-2011, 12:48
سلام

امیر جان دارم، تاچ ویزارد 4.5 رو که آقای فرفوژر پورت کرده بود، رو دارم ویرایش میکنم برا رام خودمون، بعد از اون browser رو هم یه ویرایش اساسی میکنم، بعد آپلود میکنم.

سعی میکنم، هر چه زودتر تاچ ویزارد جدید رو بسازم، بعد یه تم بسازم برا تاچ ویزارد، که با نصب برنامه های دیگه، آیکان ها بصورت اتوماتیک تغییر کنه به آیکانهای امستریس.

نسخه ی 5.2 دچار بسیاری از تغییرات خواهد شد.

ممنون جواد عزیز
فقط tw4.5 باعث کندی سیستم و گرفتن فضای زیادتر رم نمیشه !؟!؟!
بعضی مواقع هم یک Freeze کوچیک میشد تو سیستم ( البته من تو کاستوم رام DoktorzRom شاهد این مشکلات بودم)

MoHaMaD
14-10-2011, 13:19
سلام جواد جان منم با آقا امیر موافقم . تاچ ویز 4.5 فضای زیادی از رم رو اشغال میکنه و وقتی میخوایم بازی کنیم سریعا رم پر میشه و ....
به نظرم همون تاچ ویز 3 خوبه . البته اگه به صورت add-one بذارینش که اگه کسی خواست نصبش کنه خوبه !
راستی روی فوکوس فیلمبرداری هم اگه ممکنه کار کنین !
ممنون . ( البته JVT خودش فوکوس توی فیلمبرداری رو داره )

M_J_Nazari
14-10-2011, 15:28
سلام جواد جان منم با آقا امیر موافقم . تاچ ویز 4.5 فضای زیادی از رم رو اشغال میکنه و وقتی میخوایم بازی کنیم سریعا رم پر میشه و ....
به نظرم همون تاچ ویز 3 خوبه . البته اگه به صورت add-one بذارینش که اگه کسی خواست نصبش کنه خوبه !
راستی روی فوکوس فیلمبرداری هم اگه ممکنه کار کنین !
ممنون . ( البته JVT خودش فوکوس توی فیلمبرداری رو داره )

این نسخه های دوربین هک شده ای که موجود هستند، از فیرمور JVQ گرفته شده اند.

توی رام امستریس، طبق آموزشی که قبلا هم گذاشته بودم، دوربین رو هک کردم، یعنی الان فوکس اتوماتیک در نسخه های amestris xxjvt وجود داره.

کیفیت صدا رو توی دوربین هک نکردم، چون بدجوری صدا می افتاد عقب، حدود یک ثانیه، تاخیر صدا داشتیم..

برای تاچ ویزارد هم، از آخرین نسخه ی اون استفاده شده، نسخه ی beta20، فعلا دارم ویرایشش میکنم، که محیط دلچسبی داشته باشه، به این خاطر دارم روی تاچ ویزارد 4.5 کار میکنم که قابلیت ساپورت تم بهش اضافه شده، و همچنین ایکان پک،..
اینجوری میتونم برای تمامی برنامه هایی که استفاده میکنید، آیکان مخصوصش رو بسازم که بصورت اتوماتیک تغییرش بده.

دوستان فعلا عجله نکنید، مثل همیشه، بهترین رام رو خواهیم داشت. فقط باید تمامی باگ ها گرفته بشه، توی xda چندین tester اعلام همکاری کردند، از این به بعد میتونم نسخه های کاملا بدون باگ داشته باشیم.

یه نسخه ی GT هم خواهیم داشت، با امتیاز بالای 4300+ :D
والا اگه وقت کنم، قراره چندین نسخه بدم، ولی تا بخوایم روی یه رام پایدار بشیم، سامسونگ یه رام جدید میده بیرون، میشه، همون آش و همون کاسه.

noshabe1
14-10-2011, 17:21
سلام آقا جواد باز از زحماتت ممنونم من دوتا مشکل با این رام دارم یکی اینه امروز هنگام صحبت کردن با گوشی که دیگه صحبتم تمام شد یهو آنتن پرید و فورس کلوز داد و دیگه مشکلم این بود که موندگاری شارژ خیلی کمه من تو رام xxjvr حداقل شارژی که داشتم دوروز بوده میشه اینم تست کنید خبرم کنید اخه چون رام شما تو شارژ میگن تکه حقیقتا من خودم تست نکردم واولین کاستوم رامم هست ممنون میشم خبرم کنید

M_J_Nazari
15-10-2011, 13:51
سلام آقا جواد باز از زحماتت ممنونم من دوتا مشکل با این رام دارم یکی اینه امروز هنگام صحبت کردن با گوشی که دیگه صحبتم تمام شد یهو آنتن پرید و فورس کلوز داد و دیگه مشکلم این بود که موندگاری شارژ خیلی کمه من تو رام xxjvr حداقل شارژی که داشتم دوروز بوده میشه اینم تست کنید خبرم کنید اخه چون رام شما تو شارژ میگن تکه حقیقتا من خودم تست نکردم واولین کاستوم رامم هست ممنون میشم خبرم کنید

سلام دوست عزیز، من نمیدونم از کدوم نسخه استفاده کردید، ولی بذارید تا فردا نسخه ی خاورمیانه رو ارائه میدم.

کلا 4 تا نسخه روی jvt ارائه میشه، نسخه ی خاورمیانه، اروپا، نسخه ی سبک، نسخه ی جی تی

pedram1372
15-10-2011, 16:19
اقا اسكات اگر بتونی لانچر adw رو هم باگهاش رو بگيری و روی رام بزاری خيلی خوب ميشه.

noshabe1
15-10-2011, 18:28
سلام دوست عزیز، من نمیدونم از کدوم نسخه استفاده کردید، ولی بذارید تا فردا نسخه ی خاورمیانه رو ارائه میدم.

کلا 4 تا نسخه روی jvt ارائه میشه، نسخه ی خاورمیانه، اروپا، نسخه ی سبک، نسخه ی جی تی

سلام وممنون از جوابتون من از نسخه 5.1 فاینال استفاده کردم.و باز امروز دو سه باری فورس کلوز داد(هنگام تماس گرفتن وهنگام صحبت کردن).
من واقعا از زحماتتون تشکر میکنم. حالا کدوم رام بهتر وکامل تره (خاورمیانه، اروپا، نسخه ی سبک، نسخه ی جی تی) آقا جواد

M_J_Nazari
15-10-2011, 22:50
سلام وممنون از جوابتون من از نسخه 5.1 فاینال استفاده کردم.و باز امروز دو سه باری فورس کلوز داد(هنگام تماس گرفتن وهنگام صحبت کردن).
من واقعا از زحماتتون تشکر میکنم. حالا کدوم رام بهتر وکامل تره (خاورمیانه، اروپا، نسخه ی سبک، نسخه ی جی تی) آقا جواد

یه جای کار مشکل داره، نسخه ی 5.2 رو 6 نفر دارن تست میکنن، از پریروز تا حالا، خوشبختانه هیچ باگی گزارش نشده، بجز باگ های مربوط به تاچ ویزارد 4.5، که اونم بر میگردونم به 3.0.

نسخه ی خاور میانه، اولین نسخه ای است که ریلیز میشه، امشب آپلود میکنم، تا فردا لینکش گذاشته میشه.

sasanazin
16-10-2011, 02:10
سلام.داداش جواد خسته نباشی.میخواستم بدونم امشب این رام رو میذاری یا نه؟یه سوال دیگه این رام نسخه نهایی هست یا نه و بازم ورژن جدیدتر از این میدی؟ممنون عزیزم

M_J_Nazari
16-10-2011, 08:51
این دیگه نسخه ی آخر هست، برا JVT
نسخه ی 5.2.1 برای موبایلستانی ها

Amestris_V5.2.1_MobilestanDEV

حذف تمامی برنامه های غیرکاربردی
حذف مارکت، یوتیوب،
استفاده از 2 لانچر ، تاچ ویز 3 و 4.5 (تاچ ویزارد 4.5 ممکنه باگ داشته باشه، باید ویجت های مربوط به خودش رو استفاده کنید.)
فارسی ساپورت کامل

اضافه شدن تمامی والپیپرها به مموری کارد، Amestris_Wallpapers
تمامی باگ ها گرفته شده، و مصرف گوشی هم در پایین ترین حد ممکن قرار داره، مثل همیشه، رام امستریس کم مصرف ترین خواهد بود.
نوتیفیکیشن بار جدید،!
برنامه های حذف شده، از طریق پچ هایی ارائه خواهند شد.

امشب یا فردا، لینک قرار داده میشه،
ویرایش: بدلیل دسترسی نداشتن به اینترنت ADSL

Sobhan_23
16-10-2011, 09:19
ﺟﻮﺍﺩ ﺟﺎﻥ ﻣﺸﮑﻞ blnﺣﻞ ﺷﺪﻩ؟

sasanazin
16-10-2011, 10:01
اسکات جان داداش اون تم آبیه که قرار شد ردیف کنی چی شد؟بیصبرانه منتظر رامت هستم جواد جان.موفق باشی

noshabe1
16-10-2011, 17:22
آقاجواد هم امروز وهم دیروز موقع زنگ خوردن گوشی وقتی اون رو تکون میدم صدای گوشی قطع میشه بیش از سه چهار بار اینطور شده.البته امیدوارم تو نسخه 5.2 این مشکلات وجودنداشته باشه.واین موردهارو میگم که برطرف بشه و ببخشید اگه این همه پررو هستم
آقا جواد این رام 5.2 رو کی میزاری خیلی منتظرم ها و ممون از زحماتت

kssa
16-10-2011, 17:54
این دیگه نسخه ی آخر هست، برا jvt
نسخه ی 5.2.1 برای موبایلستانی ها

amestris_v5.2.1_mobilestandev

حذف تمامی برنامه های غیرکاربردی
حذف مارکت، یوتیوب،
استفاده از 2 لانچر ، تاچ ویز 3 و 4.5 (تاچ ویزارد 4.5 ممکنه باگ داشته باشه، باید ویجت های مربوط به خودش رو استفاده کنید.)
فارسی ساپورت کامل

اضافه شدن تمامی والپیپرها به مموری کارد، amestris_wallpapers
تمامی باگ ها گرفته شده، و مصرف گوشی هم در پایین ترین حد ممکن قرار داره، مثل همیشه، رام امستریس کم مصرف ترین خواهد بود.
نوتیفیکیشن بار جدید،!
برنامه های حذف شده، از طریق پچ هایی ارائه خواهند شد.

امشب یا فردا، لینک قرار داده میشه،
ویرایش: بدلیل دسترسی نداشتن به اینترنت adsl

[
جواد جان از چه کرنلی استفاده کردید؟

M_J_Nazari
16-10-2011, 18:48
آقاجواد هم امروز وهم دیروز موقع زنگ خوردن گوشی وقتی اون رو تکون میدم صدای گوشی قطع میشه بیش از سه چهار بار اینطور شده.البته امیدوارم تو نسخه 5.2 این مشکلات وجودنداشته باشه.واین موردهارو میگم که برطرف بشه و ببخشید اگه این همه پررو هستم
آقا جواد این رام 5.2 رو کی میزاری خیلی منتظرم ها و ممون از زحماتت

سلام، این یه مشکل نیست!!، اون یه هک بود، که وقتی گوشی زنگ میخوره، اگه تکونش بدی سایلنت میشه، باشه اونو حذف میکنم.
نه بابا اختیار دارید...این چه حرفی هست.

دارم روی نوتیفیکشن بار کار میکنم، که بشه از توی ستینگ تغییرات رو بهش اعمال کرد،
3 تا توگل هم اضافه شده، اگه بشه، در آینده بیشترش میکنم.

کرنل هم سمافور هست، قراره یه کرنل هم برا رام امستریس بسازم ولی سر فرصت...هماهنگی کامل شده با آقای "استراتوسک" که روی بیس اون کار کنم.

نسخه ی 2.5.1 Mobilestan DEV امشب برا آپلود گذاشته میشه، اینترنتم حجمی هست.

امیدوارم، دوستانی که روی بیس رام من کار میکنن، حداقل کم لطفی نکنن، بنویسن از چه فایل هایی استفاده کرده اند.

M_J_Nazari
16-10-2011, 19:02
ﺟﻮﺍﺩ ﺟﺎﻥ ﻣﺸﮑﻞ blnﺣﻞ ﺷﺪﻩ؟

سبحان جان، الان کار میده، فقط مشکل با اس ام اس داری، آره؟

noshabe1
16-10-2011, 19:02
سلام، این یه مشکل نیست!!، اون یه هک بود، که وقتی گوشی زنگ میخوره، اگه تکونش بدی سایلنت میشه، باشه اونو حذف میکنم.
نه بابا اختیار دارید...این چه حرفی هست.

دارم روی نوتیفیکشن بار کار میکنم، که بشه از توی ستینگ تغییرات رو بهش اعمال کرد،
3 تا توگل هم اضافه شده، اگه بشه، در آینده بیشترش میکنم.

کرنل هم سمافور هست، قراره یه کرنل هم برا رام امستریس بسازم ولی سر فرصت...هماهنگی کامل شده با آقای "استراتوسک" که روی بیس اون کار کنم.

نسخه ی 2.5.1 mobilestan dev امشب برا آپلود گذاشته میشه، اینترنتم حجمی هست.

امیدوارم، دوستانی که روی بیس رام من کار میکنن، حداقل کم لطفی نکنن، بنویسن از چه فایل هایی استفاده کرده اند.

باز ممنون وشرمندمون کردی آقا جواد، راستی میتونی یه کاری کنی که افزایش تدریجی زنگ خور گوشی رو حذف کنی توی این رام 5.2 چون فکر میکنم که یه آموزش از خودت دیدم که توضیح دادی که چطور میشه این کارو کرد.اگه این کار رو کنی ممنون میشم آقا جواد:9:

UnBelievable Boy
16-10-2011, 19:04
خیلی ممنون جواد جان ...
فقط چند تا مسئله :

من هنوز رام 5.1 شما رو نصب نکردم تا نظر بدم ! اما v3.6 رو که نصب کردم به نظر میومد سنگین بود ... یعنی رام حجم زیادی داشت که مسلما حجم زیاد توی سرعت رام و گوشی هم تاثیر داره ...
به نظرم اگه حجمش به حداقل برسه تا مصرفش هم کمتر بشه بهتره ...

مورد بعدی که قبلا بهتون گفتم مشکل آیکن ها در منو هست !
توی ورژن 3.6 و این ورژن وقتی نرم افزار جدیدی نصب میشه , چون آیکن خود برنامه پیشفرض هست دیگه اون کادر مربع مانند دورش نیست !! ( مثلا اگه Opera نصب کنیم همون O میاد توی منو و هیچ کادری دورش نیست !) اگه سعی کنید مثل رام اصلی یا MIUI طوری باشه که این کادر بهش اصافه بشه خیلی بهتره ... چون در غیر اینصورت یک نوع نا هماهنگی به وجود میاد !

مورد آخر در مورد لانچر هست !
فکر میکنم لانچر توی این ورژن با ورژن 3.6 فرق داره ... اونم همون کادر ترنسپرنت مانند دورش هست ! از نظر من لانچر 3.6 یک زیبایی دیگه ای داشت که میدونم برای اینکارتون هم یک دلیلی دارین !

منتظر ورژن 5.2 هستم ...

بازم ممنون ;)

vker
16-10-2011, 19:04
سلام یکی به من کمک کنه چطور آپدیت کنم تو این پست کسی جواب منو نداد خیلی ممنون
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=174340

sasanazin
16-10-2011, 19:08
اسکات جان داداش اون تم آبیه که قرار شد ردیف کنی چی شد؟بیصبرانه منتظر رامت هستم جواد جان.موفق باشی

اسکات جان ممنون میشم جواب سوال من رو هم بدی.دمت گرم.

noshabe1
16-10-2011, 19:09

اقا شما منظورت از آپدیت رام،نصب رام کاستومه یا همون رام رسمیه؟

vker
16-10-2011, 19:12
بله منظورم کاستوم ریختنه من زیاد حرفه ای نیستم
کمکم کنید مرسی

M_J_Nazari
16-10-2011, 19:13
باز ممنون وشرمندمون کردی آقا جواد راستی میتونی یه کاری کنی که آهنگ زنگخور صداش کامل زیاد باشه و پیش روندش حذف بشه (خداکنه درست نوشته باشم ومنظورم روفهمیده باشید)

اینو هک کردم، نمیدونم چرا میگید براتون کار نمیده، الان گوشی با صدای بلند زنگ میخوره.

خیلی ممنون جواد جان ...
فقط چند تا مسئله :

من هنوز رام 5.1 شما رو نصب نکردم تا نظر بدم ! اما v3.6 رو که نصب کردم به نظر میومد سنگین بود ... یعنی رام حجم زیادی داشت که مسلما حجم زیاد توی سرعت رام و گوشی هم تاثیر داره ...
به نظرم اگه حجمش به حداقل برسه تا مصرفش هم کمتر بشه بهتره ...

مورد بعدی که قبلا بهتون گفتم مشکل آیکن ها در منو هست !
توی ورژن 3.6 و این ورژن وقتی نرم افزار جدیدی نصب میشه , چون آیکن خود برنامه پیشفرض هست دیگه اون کادر مربع مانند دورش نیست !! ( مثلا اگه opera نصب کنیم همون o میاد توی منو و هیچ کادری دورش نیست !) اگه سعی کنید مثل رام اصلی یا miui طوری باشه که این کادر بهش اصافه بشه خیلی بهتره ... چون در غیر اینصورت یک نوع نا هماهنگی به وجود میاد !

مورد آخر در مورد لانچر هست !
فکر میکنم لانچر توی این ورژن با ورژن 3.6 فرق داره ... اونم همون کادر ترنسپرنت مانند دورش هست ! از نظر من لانچر 3.6 یک زیبایی دیگه ای داشت که میدونم برای اینکارتون هم یک دلیلی دارین !

منتظر ورژن 5.2 هستم ...

بازم ممنون ;)

برا رفع این مشکل باید از نو لانچر رو طراحی کنم، که آیکانها به 86 پیکسل بزرگتر میشن، بسیار زیباتر میشه، ولی وقت زیادی میگیره، برا لانچر یه برنامه هایی دارم ولی متاسفانه یه لانچر پرسرعت و بدون باگ گیر نمیارم،،،، این کادر رو هم حذفش میکنم
والا من اگه خودم بخوام از رام استفاده کنم، اونقدر برنامه رو ازش حذف میکنم که رم برسه به 100 مگابایت ولی مشکل اینجاست که همه ناراضی میشن.

برای نسخه ی 5.2.1 برنامه زیاد دارم، مهمتر از همه تم آبی که خواهم ساخت.
چند تا لانچر اختصاصی براش ساخته میشه و اگه وقت بشه یه کرنل که حساسیت تاچ بالاتری داشته باشه.

من به اقای استراتوسک یه چند تا پیشنهاد دادم که داره روش کار میکنه، (دولوپر کرنل سمافور) ، بخصوص در مورد ترکیب رنگهاش، رنگ آبی رو زیاد تر کنه که رنگ ها درخشنده به نظر بیان.

یه کرنل نصب کن
برو به cwm
رام رو نصب کن

M_J_Nazari
16-10-2011, 19:16
اسکات جان ممنون میشم جواب سوال من رو هم بدی.دمت گرم.

آره ساخته میشه، ولی صبر کن، تا نسخه ی 5.2.1 ریلیز بشه، بعد شروع میکنیم، مرحله به مرحله نظر سنجی میشه

vker
16-10-2011, 19:22
Scott
میشه کمک کنی نمی دونم چطوریه آماتورم :bl:

M_J_Nazari
16-10-2011, 19:24
Scott
عزیزم، چیو میخوای بدونی؟

become.eternal@yahoo.com
من الان آنلاین هستم

noshabe1
16-10-2011, 19:35
scott

اقا شما صبر کن تا آقا جواد رام 5.2 رو بده بیرون بعد رام کاستوم نصب بکن.

و میتونی از این تاپیک ها استفاده کنی
1. آموزش فلش رام رسمی تک فایل با Odin
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=109891

2.[آموزش] فلش کردن رام اصلی3 فایل (official) به وسیله ی Odin
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=142492

3.آموزش نصب رام اصلی ، کاستوم رام به زبان ساده و کاربردی!
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=148333

و باز اگه جای گیر کردی من در خدمتم

noshabe1
16-10-2011, 19:39
راستی آقا جواد یه مشکل دیگه که من توی این رام داشتم اینه که کیبورد خود سامسونگ فارسی نمیشد،منظورم اینه که روی فارسی نمیرفت که بشه فارسی نوشت فقط روی همون انگلسی میمون حتی من یه زبون دیگه هم انتخاب کردم ولی باز روی انگلیس میموند

M_J_Nazari
16-10-2011, 19:50
راستی آقا جواد یه مشکل دیگه که من توی این رام داشتم اینه که کیبورد خود سامسونگ فارسی نمیشد،منظورم اینه که روی فارسی نمیرفت که بشه فارسی نوشت فقط روی همون انگلسی میمون حتی من یه زبون دیگه هم انتخاب کردم ولی باز روی انگلیس میموند

همه ی اینا درست شده، کیبورد سوایپ رو هم ادیت کردم، رنگش رو به نارنجی متمایل کردم.

noshabe1
16-10-2011, 19:54
همه ی اینا درست شده، کیبورد سوایپ رو هم ادیت کردم، رنگش رو به نارنجی متمایل کردم.

ایول واقعا مرسی اقا جواد

sasanazin
16-10-2011, 19:59
اسکات جان داداش مگه ورژن امشب نهایی نیست؟پس کی ورژن نهاییش میاد آخه؟

M_J_Nazari
16-10-2011, 20:09
اسکات جان داداش مگه ورژن امشب نهایی نیست؟پس کی ورژن نهاییش میاد آخه؟

امشب نسخه ی نهایی میاد دیگه، فقط دارم چک میکنم که آخرین نسخه های نرم افزار ها رو استفاده کنم، وگرنه رام الان کامل هست.

برای مثال، الان فلش پلیر آپدیت شده باز

sasanazin
16-10-2011, 20:16
امشب نسخه ی نهایی میاد دیگه، فقط دارم چک میکنم که آخرین نسخه های نرم افزار ها رو استفاده کنم، وگرنه رام الان کامل هست.

برای مثال، الان فلش پلیر آپدیت شده باز

پس این ورژن 5.2.1 که گفتید برنامه واسش زیاد دارم اسکات جان چیه؟مگه ورژن امشب 5.2 نیست؟پس من با خیال راحت دان کنم؟مطمئن باشم دیگه ورژن جدیدتر نمیدی کاکام؟آخه با ایرانسل دهنم سرویس میشه تا دان کنم.

M_J_Nazari
16-10-2011, 20:22
پس این ورژن 5.2.1 که گفتید برنامه واسش زیاد دارم اسکات جان چیه؟مگه ورژن امشب 5.2 نیست؟پس من با خیال راحت دان کنم؟مطمئن باشم دیگه ورژن جدیدتر نمیدی کاکام؟آخه با ایرانسل دهنم سرویس میشه تا دان کنم.

ردیفه، اینو 6 تستر تست کردن، هیچ مشکلی نداره، الان میذارم واسه آپلود، تا 4 ساعت دیگه لینکش توی سایت هست.

اگه بدون مشکل آپلود بشه...

UnBelievable Boy
16-10-2011, 20:43
برا رفع این مشکل باید از نو لانچر رو طراحی کنم، که آیکانها به 86 پیکسل بزرگتر میشن، بسیار زیباتر میشه، ولی وقت زیادی میگیره، برا لانچر یه برنامه هایی دارم ولی متاسفانه یه لانچر پرسرعت و بدون باگ گیر نمیارم،،،، این کادر رو هم حذفش میکنم
والا من اگه خودم بخوام از رام استفاده کنم، اونقدر برنامه رو ازش حذف میکنم که رم برسه به 100 مگابایت ولی مشکل اینجاست که همه ناراضی میشن.

برای نسخه ی 5.2.1 برنامه زیاد دارم، مهمتر از همه تم آبی که خواهم ساخت.
چند تا لانچر اختصاصی براش ساخته میشه و اگه وقت بشه یه کرنل که حساسیت تاچ بالاتری داشته باشه.

من به اقای استراتوسک یه چند تا پیشنهاد دادم که داره روش کار میکنه، (دولوپر کرنل سمافور) ، بخصوص در مورد ترکیب رنگهاش، رنگ آبی رو زیاد تر کنه که رنگ ها درخشنده به نظر بیان.

خوبه ... ممنون
اما سعی کن رام کم حجم تر و سرعتی باشه !
میتونی یه نسخه light بدی و بعدش یه پچ نرم افزاری بدی که هر کی خواست نصب کنه هر کی نخواست ... !!
اینم میشه !
درخواست دیگه ای که دارم رام یه کم سرعتی باشه ... یعنی همین کم حجم بودن و کرنل و اینا ... کاری کن که طولانی مدت مشکلی پیش نیاد و بشه ازش استفاده کرد !‌
من خودم خیلی برنامه نصب میکنم ... بازی های سنگین که نصب میکردم توی ورژن قبل خیلی سرعت میومد پایین ( توی رامهای دیگه این احساس نمیشد )

تم آبی که میگین به صورت پچ جداگانه هست دیگه آره ؟!!؟ اگه اینجوری باشه خیلی بهتره

موفق باشی :dn:

kssa
16-10-2011, 21:05

فقط میتونم بگم جانا سخن از دل ما میگویی امیدوارم هر چه زودتر به نتیجه برسید.

یا حق

sasanazin
16-10-2011, 21:09
اسکات جان داداش پس من با اطمینان کامل که این ورژن نهایی هست امشب دان میکنم.جواد جان یه پیشنهاد واقعا انیمیشنهای رامهای مصطفی و ارمیا جان حرف نداره اگه امکانش هست یه انیمیشن اونجوری واسه رام بذار و اینکه تم رام جدید مصطفی واقعا حرف نداره مخصوصا اینکه شیشه ای هست و هم اینکه دور آیکوناش دورش مربع هست واقعا جالبه اگه بشه تم واسه رنگ آبی رو تو اون مایه ها بذاری واقعا عالیتر میشه.ببخش داداش زیاد حرف زدم.