PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تغییر C D A (فارسی کردن گوشیهای چینی و کاربردهای دیگر)

Dream Evil
08-07-2007, 16:56
سلام. خیلی از دوستام به من مراجعه می کنن که واسشون گوشی رو آپ دیت کنم . که معمولا CDA گوشیشون generic world 1 یا generic world 2 هست . ولی دیشب یه گوشی دستم اومد که CDA اون مال سنگاپور بود (CDA162007/8) که حتی نمیشد با اون EN تایپ کرد حتی کیبرد مجازیش هم فونت چینی بود و زبان دیگه ای نداشت ... بعد از کلی جستجو با تغییر CDA اون به CDA generic world 1 تونستم آپ دیت generic world 1 رو واسش بریزم. از اونجایی که همه CDA گوشیشون generic world 1/2 نیست و آپ دیت جدید و اونی که در راهه هم واسه ی generic world 1/2 هست گفتم روش رو بگم شاید بدرد کسی بخوره.

1- فایل ضمیمه رو دریافت کنید که توش 2 تا فایل هست ( این فایل ها برای تغییر هر نوع CDA به Generic World 1 هست )

2- از آدرس 'C:\Program Files\Sony Ericsson\Update Service\db\13740270\blob_fs' فایل های کمتر از 1 کیلوبایت را جستجو کنید. حدودا 12 تا 14 فایل زیر 1 کیلوبایت پیدا میشه ... دقت کنید که چند فایل وجود داره که حجمشون 42X و 35X بایت هست .. X اینجا متغیره ینی ممکنه فایل های شما 423 426 352 350 351 بایت و ... باشه و تعداد فایل ها هم به تعداد آپ دیت هاتون بستگی داره .

3- به دو فایل ضمیمه دقت کنید که یکی 42X و یکی 35X بایت هست ... فایل 35X بایتی را به جای تمام فایل های 35X باتی آدرس بالا Replace کنید .. و فایل 42X بایتی را به جای تمام فایل های 42X بایتی ادرس بالا Replace کنید. مثلا اگر در آدرس بالا 1 یا 2 فایل وجود دارد که حجمشون 351 یا 350 بایت هست ... اسم فایل 35X بایتی ضمیمه را یکی یکی به اسم اون فایل ها تغییر دهید و جایگزین کنید برای فایل های 42X بایتی هم همینطور ( میدنم یکم سخته ... یه بار دیگه بخون متوجه میشی )

4- حالا Update service رو اجرا کنید و گوشی رو مجددا آپ دیت کنید... موقع آپ دیت ... آپ دیت سرویس CDA گوشی شما رو همون قبلی اعلام میکنه مثلا اگر مال سنگاپور باشه میزنه generic Singapore یا مثلا اکر مال هلند باشه میزنه generic Netherland ولی مهم نیست گوشی رو آپ دیت کنید .... خوب آپ دیت که شد به CDA گوشی نگاه کنید می بینید که در قسمت CDA دو تا CDA زده یکی مال خود گوشی و دیگری CDA 1622007/1 ..

5- گوشی رو خاموش کنید و دوباره آپ دیت کنید این بار آپ دیت سرویس CDA گوشی شما رو Generic World 1 اعلام میکنه ... حالا گوشی رو آپ دیت کنید ... وقتی تمام شد و به CDA گوشی مراجعه کردید میبینید که CDA اون فقط Generic World 1 هست.

« نکته قبل از انجام مراحل بالا از پوشه ی Update Service یه کپی پشتیبان تهیه کنید که اگه اشتباهی کردید فایل های آپ دیت قبلیتون از بین نره »

ضمنا بنده هیچ مسئولیتی قبول نمیکنم ... من فقط نتیجه ی تجربه ی موفق خودمو نوشتم .

یا حق.

منبع : esato.com و Sainty , djpianz

™SIAMAK
09-07-2007, 01:17
در اين باره يه سوالي برام پيش اومده خواهشا كمكم كنيد:wink:
cda گوشيه من مال هلند هستش و تا حالا هم اپديتش نكردم يعني منتظر اين آپديت جديد هستم .حالا مني كه تا حالا آپديت نكردم چطوري تو اين مسير 'C:\Program Files\Sony Ericsson\Update Service\db\13740270\blob_fs' اون فايالهاي 42x و35x رو پيدا كنم ؟؟:wink2:
لطفا به طور كامل راهنمائيم كنيد كه من چيكار كنم؟
خيلي برام حياتيه لطفا كمكم كنيد:merci:

Mohammad62
09-07-2007, 10:33
سیامک جان اگر آپدیت کنی اون فلدر پر فایل میشه که حدودا هفتاد و خورده ای میشه
اول باید آپدیت کنی تا بشه این کار رو کرد
در ضمن اگر این روش جواب بده مشکل خیلی ها حل میشه و خیلی روش جالبیه

Dream Evil
09-07-2007, 12:22
درسته حق با دوستمونه . شما باید آپ دیت کنی ... ضمنا من این روش و 5 بار تست کردم .. جواب داد . انشالله بقیه دوستان هم بتونن جواب بگیرن.

™SIAMAK
10-07-2007, 00:51
حالا يه سوال ديگه ! وقتي من آپديت كردم و بعد اون فايلها رو جايگزين كردم آيا براي آپديت مجدد با اون فايلهاي جايگزين شده بايد باز به اينترنت وصل باشم يا نه؟ :coonfused:
من دقيقا متوجه شدم كه مراحل كار به چه صورته بايد بگم روش فوق العاده ايه و براي من كه منتظر آپديت جديد هستم صد در صد لازم و حياتيه:merci:

Dream Evil
10-07-2007, 10:10
حالا يه سوال ديگه ! وقتي من آپديت كردم و بعد اون فايلها رو جايگزين كردم آيا براي آپديت مجدد با اون فايلهاي جايگزين شده بايد باز به اينترنت وصل باشم يا نه؟ :coonfused:
من دقيقا متوجه شدم كه مراحل كار به چه صورته بايد بگم روش فوق العاده ايه و براي من كه منتظر آپديت جديد هستم صد در صد لازم و حياتيه:merci:

بله . شما همیشه برای اجرای آپ دیت سرویس باید به اینترنت متصل باشید.. ولی چون یه بار آپ دیت کردید مراحل خیلی سریع انجام میشه.

FARID
11-07-2007, 12:38
با تشکر از دوست عزیز تاپیک مهم شد.

Dream Evil
11-07-2007, 21:49
لطف کردی فرید جان.

behrooz_plt
19-07-2007, 16:13
خیلی ممنون باید روش جالبی باشه. اما من از فریمور گوشیم راضی هستم و نمیخام عوض شه چون شنیدم فریمور جدید اصلا خوب نیست. خب من میخام فقط Cda عوض شه اما فریمور گوشی عوض نشه. چی کار کنم ؟؟؟

™SIAMAK
20-07-2007, 01:23
خیلی ممنون باید روش جالبی باشه. اما من از فریمور گوشیم راضی هستم و نمیخام عوض شه چون شنیدم فریمور جدید اصلا خوب نیست. خب من میخام فقط Cda عوض شه اما فریمور گوشی عوض نشه. چی کار کنم ؟؟؟
فكر نكنم به غير از آپديت راهي باشه:whistle:
ولي فريمور جديد به همين زودي در راه است:wink:

TSAO TSAO
20-07-2007, 12:09
سلام

ممنونم از وقتتون.
منتظر فعاليت هاي بعدي شما هستيم.

kbashiri
21-07-2007, 12:55
سلام دوستان
من گوشیم رو به این روش آپدیت کردم ولی بعد از اتمام کار پیغام "Invalid SIM" و "Insert correct SIM" میده.
بردم گارانتی فلش کردن درست نشد. بعد IC سیم ریدر رو عوض کردن بازم نشد.
لطفاً یکی منو راهنمایی کنه. چه جوری میتونم گوشیمو درست کنم؟

Mohammad62
21-07-2007, 16:28
سیم کارتت رو عوض کردی و امتحان کردی ؟ موقع آپدیت سیم کارتت تو گوشی بود؟

TSAO TSAO
21-07-2007, 16:34
سلام

كسي به اين روش گوشيشو آپگريد كرده؟؟؟؟

Dream Evil
21-07-2007, 22:39
سلام دوستان
من گوشیم رو به این روش آپدیت کردم ولی بعد از اتمام کار پیغام "Invalid SIM" و "Insert correct SIM" میده.

دوست من اشکال در روش نیست . این روش رو خودم چند بار انجام دادم .. جواب داده .. از جایی هم که مطلب و خوندم خیلیا این روش و انجام داده بودن و نتیجه هم گرفتن .

™SIAMAK
22-07-2007, 12:02
سلام دوستان
من هم اگه بخوام آپديت كنم بايد از اين روش استفاده كنم:sad:
دوست عزيز حالا بيا بگو ببينيم مشكلت بر طرف شده يا نه؟!!:coonfused:

kbashiri
23-07-2007, 19:49
سلام دوستان
خدمت دوستانی که سوال کرده بودن عرض کنم که موقع آپدیت کردن سیم کارت تو گوشی بوده. ولی مشکل اصلی اینبود که موقع آپدیت کامپیوتر هنگ کرد. ضمنا فرقی نمیکنه چه سیم کارتی تو گوشی میذارم و حتی رمزی که میخواد هم فرقی نمیکنه چی بزنم به هر حال همیشه همون خطا رو میگیره.

دیروز گوشی رو بردم علاالدین یه عده گفتن ایراد سخت افزاریه یه عده گفتن unlock میخواد. خلاصه دادم یکی unlock کنه. با دو تا باکس این کار رو کرده ولی نتیجه نگرفته.
آقا تو رو خدا یکی کمک کنه من که دیگه کاملا نا امیدم.
کسی جایی نمیشناسه ببرم درستش کنن؟
راستی اگه درست نشه چی کار باید بکنم؟ همینجوری چند میخرن ازم؟

Dream Evil
25-07-2007, 21:24
خدمت دوستانی که سوال کرده بودن عرض کنم که موقع آپدیت کردن سیم کارت تو گوشی بوده. ولی مشکل اصلی اینبود که موقع آپدیت کامپیوتر هنگ کرد. ضمنا فرقی نمیکنه چه سیم کارتی تو گوشی میذارم و حتی رمزی که میخواد هم فرقی نمیکنه چی بزنم به هر حال همیشه همون خطا رو میگیره.

دیروز گوشی رو بردم علاالدین یه عده گفتن ایراد سخت افزاریه یه عده گفتن unlock میخواد. خلاصه دادم یکی unlock کنه. با دو تا باکس این کار رو کرده ولی نتیجه نگرفته.
آقا تو رو خدا یکی کمک کنه من که دیگه کاملا نا امیدم.
کسی جایی نمیشناسه ببرم درستش کنن؟
راستی اگه درست نشه چی کار باید بکنم؟ همینجوری چند میخرن ازم؟

عزیزم شما 1 بار دیگه گوشیتونو آپ دیت کن .. انشا الله که مشکلی نیست ...

dadgar23
27-07-2007, 19:44
سلام دوستان من هم با روش شما گوشیمو آپدیت کردم و گوشیم از هلند به ورلد 1 تبدیل شد ولی وقتی گوشی رو روشن میکنم همون پیغامی رو که دوستان گفتن میده یعنی phone lock و تقریبا علت رو هم پیدا کردم من فکر میکنم بیشتر از یه فایل یعنی حدود چهار فایلو ریپلیس کردم .
و بعد اینکه وقتی کد منوی سرویسو مسزنم همونیرو که باهاش میشه همه چیزو تست گرفت تو قسمت service information قسمت sim locks که وارد میشم هر پنج قفلش بستس در صورتی که قبلا اینطوری نبود وجلوی هر کدوم یه 0 گذاشته در صورتی که قبلا جلوی هر کدوم یه پنج بود حالا نمیدونم چیکار کنم آخه تازه گوشیه d820 سامسونگم خورد زمینو ترکید منم رفتم اینو خریدم حالا هم که اینطوری من فکر میکنم با مستر ریست درست بشه کسی کد مستر ریستو داره البته گوشی بالا نمیاد که از منو رفت یه کدی مثل همین service menus باید داشته باشه اگه راهنمائیم کنید ممنون میشم اینم بگم که من حد اقل 3 با آپدیت کردم ولی درست نشد

dadgar23
27-07-2007, 21:32
دوستان اگه کسی راه حلی پیدا کرد یا جائی روکه بتونه درستش کنه میشناسه به منم بگه اینم تلفنم 09355715933

Dream Evil
27-07-2007, 22:55
دوستان اگه کسی راه حلی پیدا کرد یا جائی روکه بتونه درستش کنه میشناسه به منم بگه اینم تلفنم 09355715933

با دوستمون تماس گرفتم ... دوستان دقت کنند که فقط و فقط فایل های با اختلاف چند بایت را Replace کنند .... تعداد فایل ها به تعداد Update بستگی داره برای مثال کسی که 1 بار با همون Update Service گوشیشو UP کرده فقط 2 فایل وجود داره با حجم های اعلام شده ... که فقط باید این 2 فایل رو Replace کنند ... برای مثال من که 2 بار گوشیمو با این Update Service آپ کردم 4 فایل با حجم های اعلام شده وجود داره ... با دوستمون که صحبت کردم گفتند که بیش از این تعداد فایل رو Replace کردند در حالی که فقط 1 بار گوشیشونو آپ دیت کرده بودند و فایل هایی رو که Replace کرده بودند حجم هایی بالا تر از حجم های اعلام شده بوده. پس لطفا دوستان دقت کنند ... انشاالله که مشکل این دوستان هم حل میشه.

behrooz_plt
27-07-2007, 23:15
من میخام CdA گوشیمو با همین روش تغییر بدم. اما میخام بدونم مشکلات فریمور جدید چیه ؟؟؟

Dream Evil
28-07-2007, 01:33
دوستان یه بار دیگه تاکید میکنم به حجم فایل دقت کنید ... ببینید ما باید 2 فایل ضمیمه را به جای 2 یا 4 فایل موجود با حجم های 35X بایت و 42X بایت Replace کنیم ... و به هیچ وجه به فایل هایی با حجم بالا تر یا پایین تر کاری نداشته باشیم برای اینکه شما مطما باشید که این فایل همون فایل مورد نظر ماست یه روش هست ...
1- ابتدا فایل ضمیمه را دریافت و Extract کنید (این یه Hex Editor ساده هست )
2- فایل هایی با حجم 350 یا 351 یا 352 بایت را با این برنامه باز کنید .. اگر فایل را درست انتخاب کرده باشید باید در برنامه 12 خانه ی اول این اعداد و ارقام را نمایش دهد ( مطابق تصویر )
E3 4C 88 75 FB 5E CC C0 FD 57 70 20 اگر غیر از این نمایش داده شد فایل را اشتباه انتخاب کردید.
3- فایل هایی با حجم 420 421 423 یا 426 و یا 425 بایت را مجددا با این برنامه باز کنید اگر فایل را درست انتخاب کرده باشید باید در برنامه 11 خانه ی اول این اعداد و ارقام نمایش دهد
E3 4C 88 75 FB 5E CC C0 FD 57 08 ( باز هم مطابق تصویر )

امیدوارم دیگه مشکلی وجود نداشته باشه .

منبع : http://bayanijuan.blogspot.com

Dream Evil
28-07-2007, 01:46
من میخام CdA گوشیمو با همین روش تغییر بدم. اما میخام بدونم مشکلات فریمور جدید چیه ؟؟؟

دوست عزیز پیشنهاد میشه چند روز دیگه صبر کنی که Firmware جدید بیاد . البته در هر صورت برای دریافت Firmware جدید باید CDA گوشیتونو به Generic World تغیییر بدید.

dadgar23
30-07-2007, 06:55
سلام
دوستانی که مشکل invalid sim داشتن اگر هر کدوم تونستن مشکلشونو حل کنن لطفا راه حلشو بگن تا ما هم استفاده کنیم واقعا خیلی زد حاله گوشیه آدم اینطوری خراب شه .

FARID
30-07-2007, 10:58
سلام
دوستانی که مشکل invalid sim داشتن اگر هر کدوم تونستن مشکلشونو حل کنن لطفا راه حلشو بگن تا ما هم استفاده کنیم واقعا خیلی زد حاله گوشیه آدم اینطوری خراب شه .
به احتمال زیاد مشکل گوشی شما اینجوری حل نمیشه چون قفل شبکه داره و شما باید گوشیتون رو unlock کنید که برای آموزش اینکار میتونید به قسمت سخت افزار مراجعه کنید.

behrooz_plt
31-07-2007, 17:22
من cda گوشیمو با همین روش تغییر دادم . درست شد قبلا sangapore بود.

Mirage.::.sat
03-08-2007, 13:24
با درود به دوستان
من هنوز پی 990 نگرفتم، در واقع می خوام کمی صبر کنم که گوشی رو وقتی بگیرم که این آپدیت به گوشی هائی که فروخته می شه برسه. به نظر شما:
1- تقریباً در چه تاریخی بگیرم؟
2- چطور کنترل کنم که گوشی ای رو که می گیرم از همان ابتدا (پیش از خرید) Generic World باشه؟

Dream Evil
03-08-2007, 21:55
قبل از خرید نمی تونی تشخیص بدی که Cda چی هست . بعد هم فکر نکنم فکر عاقلانه ای باشه که تا اون موقع صبر کنی ...

alex666
04-08-2007, 14:41
دوستان من یه بار گوشیمو اپ کردم ولی 1فایل 352 دارم با 2تا 452و418 حالا چیکار کنم

™SIAMAK
04-08-2007, 17:32
سلام دوستان:hello:

:flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

CDA گوشی من مال هلند هستش و همین 1 ساعت پیش با آخرین فریمور مال هلند آپدیتش کردم و آپدیت با موفقیت انجام شد راستی یه تغییر جدید تو نحوه آپدیت بود و اون این که دیگه نیاز نیست کانکتور گوشی رو انتخاب کنی و مدل همه گوشیها توش موجوده و یا سیم کارتو از گوشی در بیاری . حالا بگذریم بعد خواستم CDA رو تغییر بدم رفتم اون فایلها رو جایگزین کنم که دیدم یه فایل دارم با ظرفیت 420 بایت که تا اینجا همه چی درست بود ولی فایلی با ظرفیت 350بایت یا همون 35x ( که x همون متغیره ) ندارم و فقط یه فایل با ظرفیت 361 بایت دارم . راستشو بخواید ترسیدم که CDA رو تغییر بدم . حالا نظر شما چیه ؟ اون فایل 350 بایتی رو که ندارم چیکار کنم؟:exclaim: :coonfused:

™SIAMAK
04-08-2007, 17:40
آهان اینو یادم رفت که بگم . من تو کافی نت آپدیت کردم و اون پوشه update service رو کامل تو سی دی کپی کردم . آیا میتونم این پوشه رو تو کامپیوتر خودم کپی کنم و تغییر CDA رو انجام بدم تا مراحل زودتر انجام بشه:sad:

mojtaba852
04-08-2007, 20:08
agha ma CDA goshio avaz kardim alan dareh pygham Invalid Sim mideh bayad chi kar kard... kasaie ke gooshoshoon injoory boodeh chejoory dorosesh kardan?

FARID
04-08-2007, 21:54
agha ma CDA goshio avaz kardim alan dareh pygham Invalid Sim mideh bayad chi kar kard... kasaie ke gooshoshoon injoory boodeh chejoory dorosesh kardan?
فکر کنم شما توی دردسر افتادید و باید گوشیتون رو آنلاک کنید.

Dream Evil
04-08-2007, 22:50
دوستان من یه بار گوشیمو اپ کردم ولی 1فایل 352 دارم با 2تا 452و418 حالا چیکار کنم

فایل 352 بایتی به احتمال زیاد یکی از دو فایل مورد نظر ماست .... فایل 452 بایتی رو بیخیال شو ... واسه اونم یه راه نوشتم که بتونی مطمئن بشی که کدوم فایل ها مورد نظر هست ... لطفا خوب بخون چون اگه اشتباه کنی ممکنه با مشکل مواجه بشی.

Dream Evil
04-08-2007, 23:00
سلام دوستان:hello:

:flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

CDA گوشی من مال هلند هستش و همین 1 ساعت پیش با آخرین فریمور مال هلند آپدیتش کردم و آپدیت با موفقیت انجام شد راستی یه تغییر جدید تو نحوه آپدیت بود و اون این که دیگه نیاز نیست کانکتور گوشی رو انتخاب کنی و مدل همه گوشیها توش موجوده و یا سیم کارتو از گوشی در بیاری . حالا بگذریم بعد خواستم CDA رو تغییر بدم رفتم اون فایلها رو جایگزین کنم که دیدم یه فایل دارم با ظرفیت 420 بایت که تا اینجا همه چی درست بود ولی فایلی با ظرفیت 350بایت یا همون 35x ( که x همون متغیره ) ندارم و فقط یه فایل با ظرفیت 361 بایت دارم . راستشو بخواید ترسیدم که CDA رو تغییر بدم . حالا نظر شما چیه ؟ اون فایل 350 بایتی رو که ندارم چیکار کنم؟:exclaim: :coonfused:

سیامک جان یه راه حل بسیار خوب و مطمئن واسه شناسایی اون فایل ها وجود داره که استفاده از یک hex editor هست و تو صفحه ی قبل روش کار رو توضیح دادم ... شما یه کار دیگه هم می تونی بکنی اونم اینه که اون یه سرچ بزن تمام فایل های زیر 1 کیلو بایتی تو بریز تو یه zip واسم میل کن تا من خودم مراحل replace رو انجام بدم ... در رابطه با کپی پوشه ی Up service باید بگم که آره میشه و مشکلی نیست.

Dream Evil
04-08-2007, 23:02

دوست من شما فایل ها رو اشتباه انتخاب کردید .

™SIAMAK
05-08-2007, 01:59
سیامک جان یه راه حل بسیار خوب و مطمئن واسه شناسایی اون فایل ها وجود داره که استفاده از یک hex editor هست و تو صفحه ی قبل روش کار رو توضیح دادم ... شما یه کار دیگه هم می تونی بکنی اونم اینه که اون یه سرچ بزن تمام فایل های زیر 1 کیلو بایتی تو بریز تو یه zip واسم میل کن تا من خودم مراحل replace رو انجام بدم ... در رابطه با کپی پوشه ی Up service باید بگم که آره میشه و مشکلی نیست.
dreamevil جان از راه حلت ممنونم و بايد بگم كه با hex editor كار كردم ولي به نتيجه اي نرسيدم چون فايل 35x رو اصلا ندارم ولي 42x به راحتي در hex editor جواب داد حالا من همونطور كه گفتين تمام فايلهاي زير 1 كيلو بايت رو تو يه فايل zip ريختم و همين جا براتون آپلود ميكنم چون متاسفانه ايميلتون رو ندارم كه براتون بفرستم شرمنده:sad:

™SIAMAK
05-08-2007, 02:03
dreamevil جان ببين اون فايل 35x رو كه ندارم ميشه كاريش كرد يا نه ؟:sad:
فقط توروخدا يه جوري نشه كه گوشي ريق رحمتو سر بكشه:beurk: :sad:

dadgar23
05-08-2007, 08:55
به احتمال زیاد مشکل گوشی شما اینجوری حل نمیشه چون قفل شبکه داره و شما باید گوشیتون رو unlock کنید که برای آموزش اینکار میتونید به قسمت سخت افزار مراجعه کنید.

سلام دوست عزیز میشه یه لینک بزاری من که هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم گوشیمم همینتوری مونده مجبور شدم رفتم یکی دیگه خریدم البته ایندفه باcda world 2 اگه امکانش هست راه حلشو بگید ممنو ن میشم اینم بگم که من دو بار فلش کردم درست نشد گفتن بایدکردیت بزنی تازه معلوم نیست برگرده یه چیزیم برا ی اونائی که میخوان این کارو بکنن بگم دوستان دقت کنید این راه تغییر cda کاملا عملیه ولی باید فایلهارو درست انتخاب کنید من فایلهاییرو که عوض کردم حجمشون 46x و 45x و 35x و36x بود وعملا مقصر خودم بودم که این بلا سرم امد فقط فایلهاییرو که حجمشون 45x و 35x هست رو عوض کنید خاصه کسی اگه تونست این مشکل اینولید رو حل کنه به ما هم بگه مشکل ما هم حل بشه .
کسی تونست حلش کنه زنگ بزنه به من هم بگه 09355715933

Dream Evil
05-08-2007, 11:58
dreamevil جان ببين اون فايل 35x رو كه ندارم ميشه كاريش كرد يا نه ؟:sad:
فقط توروخدا يه جوري نشه كه گوشي ريق رحمتو سر بكشه:beurk: :sad:

سیامک جان فایل 420 بایتی که کاملا درسته میمونه فایل 361 بایتی اینم من چک کردم همه ی اعداد درست بود فقط جفت آخر عدد اخری به جای 20 زده 21 ... اینجا چندتا احتمال هست ... ممکنه که شما همه ی فایل های زیر یکی کیلو بایت رو نفرستاده باشی ... که احتمالش ضعیفه .. مورد دیگه اینکه چون این نزدیکترین عدد به عدد ماست و بقیه فایل ها خیلی تفاوت دارن حدس می زنم که این اختلاف عدد مال CDA شما باشه چون مال هلند هستش و این اعداد مال CDA سنگاپور هست. به هر جهت خیلی ها عوض کردن من 2 فایل رو واسه شما Rename کردم شما این دوتا رو replace کن ... امیدوارم مشکلی پیش نیاد.

ضمنا یه موضوع دیگه که من الان متوجه شدم اسم فایل هایی هست که شما واسه من فرستادید . من به اسم فایل های پوشه ی blob_fs خودم که نگاه کردم دیدم که آخر همشون INFILE_LONGTERM داره ولی اون فایل هایی که شما فرستادین اینجوری نبودن ... مطمئنی فایل ها رو دست کاری نکردی ؟ به هر حال من فایل ها رو با توجه به فایل هایی که فرستادی rename کردم.

™SIAMAK
05-08-2007, 12:07
dreamevil جان مطمئني كه با اين فايلها ايرادي پيش نمياد؟!!!:sad:

Dream Evil
05-08-2007, 12:12
dreamevil جان مطمئني كه با اين فايلها ايرادي پيش نمياد؟!!!:sad:

سیامک جان من امیدوارم ! ضمنا من راجب اسم فایل ها نظرمو گفتم .. گفتم که همه ی فایل های پوشه ی من آخرشون اینجوری نیست که شما نوشتید ... اگر مطمئنی که همه ی فایل ها رو واسم فرستادی و اگر مطمئنی که فایل ها رو دست کاری نکردی و این اسم ها درست هستن آپ دیت کن ... انشاالله که مشکلی پیش نمیاد ... اگه بازم سوال فوری داشتی زنگ بزن ...

™SIAMAK
05-08-2007, 12:19
سیامک جان من امیدوارم ! ضمنا من راجب اسم فایل ها نظرمو گفتم .. گفتم که همه ی فایل های پوشه ی من آخرشون اینجوری نیست که شما نوشتید ... اگر مطمئنی که همه ی فایل ها رو واسم فرستادی و اگر مطمئنی که فایل ها رو دست کاری نکردی و این اسم ها درست هستن آپ دیت کن ... انشاالله که مشکلی پیش نمیاد ...
پيمان جان من فايلها رو به هيچ وجه دستكاري نكردم و مطمئنم كه فايلها بعد از آپديت همين اسمها رو داشتن اگه به اون يكي فايلهاي ديگه كه فرستادم هم دقت كني ميبيني اسم اونها هم به اين شكل هستش و من هيچ كدوم رو دستكاري نكردم
فقط من از اون فايل 350kb كه جايگزين شده به جاي 361kb يه كم ميترسم :sad:
حالا با اين تفاسير آپديتش كنم يا نه ؟
نظرتو بگو كه همين الان ميخوام برم كافي نت:mdr:

™SIAMAK
05-08-2007, 12:32
اينجا يه سوال برام پيش اومد . نكنه موقع رايت اين فايلهاي update service روي سي دي اسم اونها تغيير كرده باشه؟:coonfused: :exclaim:

mojtaba852
05-08-2007, 14:16
agha chejoory bayad gooshimo unlock koonam? hazinash cheghadreh?

™SIAMAK
05-08-2007, 15:48
پیمان جان من بیخیال تغییر cda شدم چون واقعا ریسکش بالاست :mdr:
اومدم کافی نت و همه کارها رو کردم ولی موقع تغییر cda پشیمون شدم:whistle:
اگه یه وقت ارور incorrect simcard میداد که واقعا بدبخت میشدم:didas:
چون من برای این میخواستم cda رو تغییر بدم که با آپدیت generic ساعت اس ام اس ها و تاریخشون درست بشه و مشکل دیگه ای با گوشیم به هیچ وجه ندارم و تو این فریمور جدید هم که بعضی از دوستان گفتن که این مشکل درست نشده بنابر این من هم ریسک نکردم :wink2:
ولی خودمونیم واقعا دل و جرات میخواد این کار آخه من فایل 350kb رو نداشتم:mdr:

Dream Evil
05-08-2007, 15:55
پیمان جان من بیخیال تغییر cda شدم چون واقعا ریسکش بالاست :mdr:
اومدم کافی نت و همه کارها رو کردم ولی موقع تغییر cda پشیمون شدم:whistle:
اگه یه وقت ارور incorrect simcard میداد که واقعا بدبخت میشدم:didas:
چون من برای این میخواستم cda رو تغییر بدم که با آپدیت generic ساعت اس ام اس ها و تاریخشون درست بشه و مشکل دیگه ای با گوشیم به هیچ وجه ندارم و تو این فریمور جدید هم که بعضی از دوستان گفتن که این مشکل درست نشده بنابر این من هم ریسک نکردم :wink2:
ولی خودمونیم واقعا دل و جرات میخواد این کار آخه من فایل 350kb رو نداشتم:mdr:

:rofl: آره عزیزم اگه مشکلی با گوشیت نداری بیخیال شو ... منم اگه یه همچین اتفاقی واسه گوشیم بیفته ... از شدت غصه میمیرم :he:
به نظر من دل و جرات یعنی اینکه بری کافی نت همه کارا رو بکنی بعد پشیمون بشی . شخصا خوشم اومد.

™SIAMAK
05-08-2007, 20:06
:rofl: آره عزیزم اگه مشکلی با گوشیت نداری بیخیال شو ... منم اگه یه همچین اتفاقی واسه گوشیم بیفته ... از شدت غصه میمیرم :he:
به نظر من دل و جرات یعنی اینکه بری کافی نت همه کارا رو بکنی بعد پشیمون بشی . شخصا خوشم اومد.
:hello: ميدونم كه نبايد پست تشكر بزنم ولي اين يكي واجبه:rules:
پيمان جان از لطفت و همچنين راهنماييت و وقتي كه برام گذاشتي خيلي خيلي ممنونم:loveit: :wink:
ايشالا هميشه تو زندگيت موفق و پيروز باشي:merci: :merci: :merci:

s_keivani
05-08-2007, 23:39
peiman :))

what happened to ur posted shits ?

they've not reached yet ?:))

maybe someone's stolen them :))

.... ja:didas:

LUPIN
06-08-2007, 00:53
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم آیا گوشی من با این مشخصات Taiwan:CHT Generic هست؟
مشخصات گوشی:
PHONE: CXC162037 R9F011
BLUETOOTH: CXC162058 R5A01
ORGANIZER: CXC162036 R5A17
CDA: CDA162007/2 R5A13
ضمنا من خودم چک کردم وPHONEوBLUETOOTHوORGANIZER با Taiwan:CHT Generic مطابقت داشت ولی CDA تایوان R5A16 هستش وCDA من R5A13(دوستان لطف منید بگید Provider وRegion : Language گوشی من مال کجاست؟)
و یه سوال دیگه هم داشتم شما گفتید برای اینکه آپدیت جدید رو بگیرم باید CDA گوشیم
Generic World 1 باشه حالا من که گوشیمو تا حالا آپدیت نکردم و با توجه به اینکه فریمور جدید اومده دیگه نمیتونم cda گوشیمو تغییر بدم و آپدیت جدید رو بگیرم باید چی کار کنم؟

™SIAMAK
06-08-2007, 02:56
سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم آیا گوشی من با این مشخصات Taiwan:CHT Generic هست؟
مشخصات گوشی:
PHONE: CXC162037 R9F011
BLUETOOTH: CXC162058 R5A01
ORGANIZER: CXC162036 R5A17
CDA: CDA162007/2 R5A13
ضمنا من خودم چک کردم وPHONEوBLUETOOTHوORGANIZER با Taiwan:CHT Generic مطابقت داشت ولی CDA تایوان R5A16 هستش وCDA من R5A13(دوستان لطف منید بگید Provider وRegion : Language گوشی من مال کجاست؟)
و یه سوال دیگه هم داشتم شما گفتید برای اینکه آپدیت جدید رو بگیرم باید CDA گوشیم
Generic World 1 باشه حالا من که گوشیمو تا حالا آپدیت نکردم و با توجه به اینکه فریمور جدید اومده دیگه نمیتونم cda گوشیمو تغییر بدم و آپدیت جدید رو بگیرم باید چی کار کنم؟
LUPIN جان نگران نباش cda گوشي شما Generic World 2 هستش و شما اصلا نيازي به تغيير cda نداري و به راحتي ميتوني گوشيتو با اين فريمور جديد آپديت كني:mdr: :wink:
يه نكته ديگه اين كه CDA: CDA162007/2 نشان دهنده cda گوشي هستش نه اون R5A13 :wink2:
موفق باشي:Great:

LUPIN
06-08-2007, 09:39
خیالمو راحت کردی و میشه بگی از کجا میتونم مشخصات گوشیو چک کنم یعنی بفهمم Generic World 2

™SIAMAK
06-08-2007, 13:38
خیالمو راحت کردی و میشه بگی از کجا میتونم مشخصات گوشیو چک کنم یعنی بفهمم Generic World 2
LUPIN جان به اين آدرس برو :‌ http://uiq3.sourceforge.net/wiki/index.php/CDA/P990i#CDA_list_for_Sony_Ericsson_P990i
دومين cda مربوط به گوشي شماست . البته ورژن فريمور گوشي شما فرق داره كه همون فريمور قبلي هستش و براي اين كه اين فريمور جديد رو گوشيت باشه كافيه كه گوشيت رو آپديت كني:wink: :Great:

mojtaba852
09-08-2007, 01:21
agha kasi nafahmid goshi ke CDA avaz mishe va badesh khataie sim lock mideh bayad chi karesh kard. va koja bayad dorosesh kard????????????????????????

FARID
09-08-2007, 12:10
agha kasi nafahmid goshi ke CDA avaz mishe va badesh khataie sim lock mideh bayad chi karesh kard. va koja bayad dorosesh kard????????????????????????
اولا لطفا فارسی تایپ کنید در ثانی در چنین حالتی شما باید گوشی رو بدید بیرون آنلاک کنند.
برای فهمیدن نحوه اینکار به قسمت سخت افزار سایت مراجعه کنید.

powerweb
09-08-2007, 16:39
عزيزان و مديران من اون پوشه كه فايلهاي آپديت توشرو ندارم و اصلا گوشيمو آپيديت نكردم چون آپديت نميشه حالا بايد اين كارو درست كنم تا آپديتش رديف بشه پس لطفا كمكم كنيد چطوري درست كنم ممنون ميشم منتظر جوابتوون هستم

mojtaba852
09-08-2007, 17:23
اگه ممکن لينک بخش سخت افزار رو اينجا بزاريد, چون من هر چي مي گردمم پيداش نمي کنم. يا لااقل راهنماي کنيد چه جوري ببرم اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

Dream Evil
09-08-2007, 19:20
عزيزان و مديران من اون پوشه كه فايلهاي آپديت توشرو ندارم و اصلا گوشيمو آپيديت نكردم چون آپديت نميشه حالا بايد اين كارو درست كنم تا آپديتش رديف بشه پس لطفا كمكم كنيد چطوري درست كنم ممنون ميشم منتظر جوابتوون هستم

دوست من شما ابتدا باید 1 بار گوشیتونو آپ دیت کنید . ضمنا اگر تا حالا این کار رو نکردید پیشنهاد می کنم از تغیر CDA منصرف بشید مگر اینکه دقت کنید و مراحل را کامل و بدون نقص انجام بدید. در غیر این صورت ممکنه به گوشی صدمه بزنید.

powerweb
10-08-2007, 13:00
dreamevil عزيز من نميتونم پيغام خصوصي به شما بدم براي همين ميخواستم ببينم ميتونم ياهو آيديه شما رو داشته باشم ممنون ميشم بهم بديد

Dream Evil
10-08-2007, 17:06
dreamevil عزيز من نميتونم پيغام خصوصي به شما بدم براي همين ميخواستم ببينم ميتونم ياهو آيديه شما رو داشته باشم ممنون ميشم بهم بديد

dream3vil اگر هم کار فوری داشتی

™SIAMAK
10-08-2007, 17:07
سلام به همه دوستان عزيز خصوصا آقا پيمان
بالاخره من هم با اين روش تونستم CDA گوشيم رو عوض كنم
پيمان جون ميدوني كه من اون فايل 35x بايتي رو نداشتم و يه فايل داشتم با ظرفيت 361 بايت
من همونطور كه شما گفتين اون فايل 350 بايتي فايل ضميمه رو جايگزين اون فايل 361 بايتي كردم و همه چيز درست شد . البته همون طور كه شما گفتين آخر اسم فايلهاي من مثل اون اسمهايي كه شما گفتين نبود و و دليلش هم اين بود كه اسم فايلهاي داخل پوشه Update Service موقع رايت شدن رو سي دي عوض شده بود و خيلي شانس آوردم كه با اون فايلها اون موقع گوشي رو آپديت نكردم وگرنه....:sad:
به هر حال من از اول گوشيمو آپديت كردم كه هنگام آپديت گفت آخرين ورژن رو گوشيت هست . من هم Continue any way رو زدم و از اول گوشي رو آپديت كرد بعد رفتم به اون مسير و ديدم اسم فايلها همونطور شده كه شما گفتين و فايل 350 بايتي ضميمه رو جايگزين فايل 361 بايتي كردم و فايل 423 بايتي ضميمه رو جايگزين فايل 420 بايتي .
بعد دوباره آپديت كردم كه موقع آپديت باز گفت آخرين ورژن رو گوشيت هست و من باز Continue any way رو زدم و آپديت سريع انجام شد و فقط يه كم طول كشيد تا رو گوشي بريزه . وقتي تموم شد و گوشي رو روشن كردم دو تا CDA داشتم اولي همون generic world 1 بود و دومي همون cda قبلي كه مال هلند بود . دوباره گوشي رو آپديت كردم كه اين بار گوشي رو generic world 1 شناخت و آخرين فريمور رو دانلود كرد و رو گوشي ريخت و بالاخره تونستم كه كار رو با موفقيت تموم كنم .:loveit:
البته تو تمام مراحل قلبم از ترس داشت از جا كنده ميشد :rules:

نتيجه گيري كلي :
اين فايلهاي 42x و 35x بايتي كه در اون مسير پوشه آپديت سرويس بعد از آپديت موجوده مربوط به cda هايي مثل چين و ستگاپور هستش و اگر
Cda دوستان ديگه مثل مال من براي هلند يا مثلا سوئد و انگليس و.... بود بعد از آپديت شما اون فايل 42xبايتي رو دارين ولي ممكنه فايل 35x بايتي رو نداشته باشين و به جاش يه فايل با ظرفيت 36x بايتي داشته باشين و تواين مرحله بايد خيلي خيلي دقت كنيد و عجله نكنيد تو انتخاب فايل . همون طور كه من هم عجله نكردم و بعد از مشورت با پيمان عزيز ( dreamevil ) به اين نتيجه رسيدم كه من به جاي فايل 35x بايتي كه ندارم بايد از فايل 36x بايتي استفاده كنم .
دوستان دقت داشته باشيد كه اين روش خيلي ساده هستش و فقط يه كم بايد دقت كنيد و حواستون رو جمع كنيد و يه كم هم حوصله داشته باشين و بتونين به ترس خودتون غلبه كنيد:wink: :Great:
با تشكر فراوان از پيمان عزيز:merci: :merci: :merci:
اميدوارم كه موفق باشيد:wink2: :lol:

Dream Evil
10-08-2007, 17:13
سیامک جان خوشحالم که تونستی بدون مشکل Cda رو عوض کنی و ممنونم بابت توضیحاتت.

marshal_wester
11-08-2007, 21:55
من نه 35x دارم نه 42x اين يعني چي؟

™SIAMAK
11-08-2007, 22:10
من نه 35x دارم نه 42x اين يعني چي؟
دوست عزيز cda شما چيه؟
كي گوشيتو اپديت كردي؟
اگه برات امكان داره تو اون مسير يعني :
C:\Program Files\Sony Ericsson\Update Service\db\13740270\blob_fs
فايلهاي با ظرفيت كمتر از 1كيلو بايت رو تو يه فايل زيپ بزار و آپلود كن تا ببينيم قضيه چيه:wink:

marshal_wester
11-08-2007, 22:22
اول اين بود

PDA software version:
CXC 162036 R3B01

Phone software version:
CXC 162037 R7A001

Bluetooth software version:
CXC 162058 R4F01

CDA version:
CDA 162008/60 R3A01

ديشب آپ كردم شد اين
PDA software version:
CXC 162036 R4B03

Phone software version:
CXC 162037 R9EC001

CXC 162058 R5A01

CDA version:
CDA 162008/60 R5A02

تو فايل ضميمه اون چيزي كه ميخواستي گذاشتم

Dream Evil
11-08-2007, 23:17
اول اين بود

PDA software version:
CXC 162036 R3B01

Phone software version:
CXC 162037 R7A001

CXC 162058 R4F01

CDA version:
CDA 162008/60 R3A01

ديشب آپ كردم شد اين
PDA software version:
CXC 162036 R4B03

Phone software version:
CXC 162037 R9EC001

CXC 162058 R5A01

CDA version:
CDA 162008/60 R5A02

تو فايل ضميمه اون چيزي كه ميخواستي گذاشتم

با اجازه ی سیامک جان عرض شود که چرا دارید ... خوب دقت کن یه فایل 354 بایتی دارید و یه فایل 416 بایتی ... من چک کردم این دوتا فایل همون فایل های مورد نظر ماست و برای راحتی کار این 2 فایل رو rename کردم و فقط کافی شما این 2 فایل رو Replace کنید و مجددا آپ دیت کنید. و خواهش میکنم که دقت کنید.

marshal_wester
11-08-2007, 23:30
با اجازه ی سیامک جان عرض شود که چرا دارید ... خوب دقت کن یه فایل 354 بایتی دارید و یه فایل 416 بایتی ... من چک کردم این دوتا فایل همون فایل های مورد نظر ماست و برای راحتی کار این 2 فایل رو rename کردم و فقط کافی شما این 2 فایل رو Replace کنید و مجددا آپ دیت کنید. و خواهش میکنم که دقت کنید.
اقا دستت درد نكنه الان دارم آپ ميكنم ببينم نتيجش چي ميشه
ولي يه 4-5 ساعتي تول ميكشه

Dream Evil
11-08-2007, 23:55
:wink2: آقا اگه از ISP ت مطمئن هستی که DC نمیشه راحت بگیر بخواب ... ساعت بزار 5 بلند شو :wink2:

™SIAMAK
12-08-2007, 00:38
سلام :hello:
پيمان جان تو اين فايلهايي كه دوستمون آپلود كردن فايل 35x موجوده و فايل 42x موجود نيست و به جاش يه فايل 41x هست:rules:
به اين نتيجه ميرسيم كه تو CDA هاي مختلف امكان داره يكي از فايلهاي 35x يا 42x موجود نباشه و فايلي وجود داشته باشه كه حجمش يه كمي از اون فايلها بيشتر يا كمتر باشه:wink:
البته تاكيد ميكنم فقط يكي از اون فايلهاي 35x بايتي يا 42x بايتي امكان داره اين مورد براشون پيش بياد نه دو تاشون :wink2:

marshal_wester
12-08-2007, 01:08
من اون 2تا فايلو جايگزين كردم يه بار ديگه هم آپ كردم ولي همون ورژن قبليه

™SIAMAK
12-08-2007, 01:37
من اون 2تا فايلو جايگزين كردم يه بار ديگه هم آپ كردم ولي همون ورژن قبليه
دوست عزيز وقتي شما فايلها رو جايگزين كردي و بعد آپديت كردي و آپديت به طور كامل تمام شد و گوشي رو روشن كردي بايد دوتا Cda داشته باشي . بعد دوباره بايد گوشي رو آپديت كني كه اين بار گوشي شما رو Generic World 1 ميشناسه و فريمور جديد رو دانلود ميكنه و رو گوشيتون ميريزه . بعد از پايان آپديت وقتي گوشيتون رو روشن كردين ميبينيد كه فقط يك CDA دارين كه همون Generic World 1 هستش و فريمور جديد هم روي گوشيتونه:wink:

marshal_wester
12-08-2007, 22:00
دوست عزيز وقتي شما فايلها رو جايگزين كردي و بعد آپديت كردي و آپديت به طور كامل تمام شد و گوشي رو روشن كردي بايد دوتا Cda داشته باشي . بعد دوباره بايد گوشي رو آپديت كني كه اين بار گوشي شما رو Generic World 1 ميشناسه و فريمور جديد رو دانلود ميكنه و رو گوشيتون ميريزه . بعد از پايان آپديت وقتي گوشيتون رو روشن كردين ميبينيد كه فقط يك CDA دارين كه همون Generic World 1 هستش و فريمور جديد هم روي گوشيتونه:wink:
آقا بالاخره شد دستتون درد نكنه
براي من كه فرمورم خيلي قديمي بود همه چي عالي شده بجز sms

Dream Evil
12-08-2007, 22:19
خوب خدا رو شکر .. راجب SMS هم بگم در اینکه p990 با TCI مشکل داره که حرفی نیست چون TCI تو اکثر گوشی ها زمان رو درست درج میکنه ولی مشکل از TCI هم هست چون با سیم کارت های ایرانسل واسه من شخصا هیچ وقت اشتباه نزده .

seven 990
13-08-2007, 14:01
خیلی ممنون باید روش جالبی باشه. اما من از فریمور گوشیم راضی هستم و نمیخام عوض شه چون شنیدم فریمور جدید اصلا خوب نیست. خب من میخام فقط Cda عوض شه اما فریمور گوشی عوض نشه. چی کار کنم ؟؟

™SIAMAK
14-08-2007, 01:49
خیلی ممنون باید روش جالبی باشه. اما من از فریمور گوشیم راضی هستم و نمیخام عوض شه چون شنیدم فریمور جدید اصلا خوب نیست. خب من میخام فقط Cda عوض شه اما فریمور گوشی عوض نشه. چی کار کنم ؟؟
نه دوست عزيز
شما براي اين كه بتونيد cda رو عوض كنيد بايد ابتدا با همين cda گوشي رو آپديت كنيد تا در اون مسيري كه گفته شد فايلهاي 35x و 42x كپي بشن و شما بتونيد اونها رو جايگزين كنيد و بدون انجام آپديت قادر به تغيير cda نيستين:rules:
درضمن شما اگه از فريموري كه رو گوشيتون هست راضي هستين نه نيازي به آپديت دارين نه تغيير cda :wink: :Great:

DEVIL762
14-08-2007, 08:17
یه خبره خوش حال کننده بدم به اونایی که به دردسر افتاده بودن ( Invalid Sim )
گوشی پسر عمه منم این مشکل و داشت، ولی الان خیلی خوشگل داره کار می کنه
الان باید برم سر کار برگشتم حتما راه حلشو براتون میزارم ؛ فقط دعا کنید بتونم گویا بیان کنم.
چون خیلی گنگه

DEVIL762
14-08-2007, 08:25
راستی یه سوال،
من ویندوزم رو عوض کردم ، ویستا ریختم الان نرم افزار update رو باز نمیکنه
error میده ، میگه java virtual machine رو پیدا نمیکنه
در ضمن خود مایکروسافت هم JVM برای ویستا نداره ، من از سایت جاوا 50 نمونه جاوا رو دانلود کردم ولی هیچکدوم حلال مشکل من نبود، میخوام بدونم که میشه درستش کرد یا ....

یه چیز دیگه من تو یکی از همین تاپیکهای این سایت یه چیزی خوندم ولی هر چی میگردم پیداش نمکنم کسی میتونه کمکم کنه لینکشو بهم بده؟
خوندم که pc-suite برای ویندوز ویستا

از کمکتون ممنونم

FARID
14-08-2007, 10:21
راستی یه سوال،
من ویندوزم رو عوض کردم ، ویستا ریختم الان نرم افزار update رو باز نمیکنه
error میده ، میگه java virtual machine رو پیدا نمیکنه
در ضمن خود مایکروسافت هم JVM برای ویستا نداره ، من از سایت جاوا 50 نمونه جاوا رو دانلود کردم ولی هیچکدوم حلال مشکل من نبود، میخوام بدونم که میشه درستش کرد یا ....

یه چیز دیگه من تو یکی از همین تاپیکهای این سایت یه چیزی خوندم ولی هر چی میگردم پیداش نمکنم کسی میتونه کمکم کنه لینکشو بهم بده؟
خوندم که pc-suite برای ویندوز ویستا

از کمکتون ممنونم
سه تا راه حل :
1. با XP آپدیت کنید.
2.برید به این آدرس و Auto patcher را برای آپدیت ویستا بگیرید که VM رو هم به ویستا اضافه میکنه :
http://www.getautopatcher.com/?404=/index.html
( من خودم همیکار روکردم )
3.خودتون این برنامه را از بیرون پیدا کرده و نصب کنید.

mojtaba852
14-08-2007, 23:19
الان باید برم سر کار برگشتم حتما راه حلشو براتون میزارم ؛ فقط دعا کنید بتونم گویا بیان کنم.
چون خیلی گنگه

AGHA GHOORBANET DASTEAM BE DAMANET AGE PEYDA KARDY JANE TOO MA ROO HAM DAR YAB:loveit:

mostafad
15-08-2007, 00:26
با سلام.گوشی p990 من برای uk هست.Q2. lk. من گوشیم رو آبدیت کردم و بدش تصمیم گرفتم cdaرو عوض کنم.با روشی که یاد داده بودین این کار رو انجام دادم..ولی متسفانه من هم مشکل sim incorrect را ÷یدا کردم. خاهش میکنم کمکم کنید. چون من به غیر از این گوشیه دیگه ای ندارم و نمیتونم تهیه کنم..لطفا من را راهنمایی کنید...در ضمن الان که با دستور مخصوص وارد support>software version میشم اول اینکه در قسمت bluetoth version نوشته unavailable.ولی phone version رو آخرین version نشون میده.و در قسمت cda هم یک cda وجود داره و اون هم generic world 1 هست.بگید چه خاکی باید به سرم بریزم.....:merci: :sad:

mostafad
15-08-2007, 00:43
2 تا سول دیگه:
1.آیا میتونم فرم ویر رو به همون اپدیت معمولی قبل از تغییر cda برگردونم..یا اینکه کلا میشه cda گوشیم رو به همون اولیه برگردونم(در صورتی که مشکل incorrect sim) حل نشه؟

2.آیا درایوری برای بلند کردن صدای p990 هست یا نه همینطور برای lcd و camera و .....
آگه هست از کجا میشه دریافت کرد؟؟؟
من چن وقت پیش یه همچین چیزی تو یه سایت روسی خوندم..ولی نه سایتش یادمه نه اسم درایورش......:115: :exclaim:

mostafad
15-08-2007, 01:51
در ضمن منظورم از incorect sim این بود insert correct sim هست !!:rofl: :lol:

™SIAMAK
15-08-2007, 02:19
با سلام.گوشی p990 من برای uk هست.Q2. lk. من گوشیم رو آبدیت کردم و بدش تصمیم گرفتم cdaرو عوض کنم.با روشی که یاد داده بودین این کار رو انجام دادم..ولی متسفانه من هم مشکل sim incorrect را ÷یدا کردم. خاهش میکنم کمکم کنید. چون من به غیر از این گوشیه دیگه ای ندارم و نمیتونم تهیه کنم..لطفا من را راهنمایی کنید...در ضمن الان که با دستور مخصوص وارد support>software version میشم اول اینکه در قسمت bluetoth version نوشته unavailable.ولی phone version رو آخرین version نشون میده.و در قسمت cda هم یک cda وجود داره و اون هم generic world 1 هست.بگید چه خاکی باید به سرم بریزم.....:merci: :sad:
دوست عزيز شما تو جايگزين كردن فايلها اشتباه كردين كه حالا با اين مشكل مواجه شدين:sad:
تو صفحه قبل يكي از دوستان گفته بود كه راه حلش رو بلده و قرار بود كه بياد توضيح بده :exclaim:
من فقط همين يه نفر رو ديدم كه ميگه مشكلش حل شده بايد منتظر باشي تا خودش بياد راه حلش رو بگه وگرنه فكر نكنم كسي نه تو اين سايت و نه هيچ جاي ديگه بتونه كمكت كنه و احتمالا بايد گوشيت رو Unlock كني . من هم در اين باره زياد نميدونم:sad: :beurk:
من وقتي خواستم cda رو تغيير بدم كلي تحقيق كردم و با پيمان عزيز (dreamevil ) صحبت كردم و بعد از اين كه به نتيجه رسيديم كه كدوم فايلها رو جايگزين كنيم و بعد از اين كه تونستم خودم رو قانع كنم و به قول معروف پيه همه چي رو به تنم ماليدم اين كار رو كردم و خدا رو شكر موفق شدم:loveit:
شما يه كم عجله كردين :Neutral:
به هر حال صبر كن تا اون دوست عزيز بياد بگه ببينيم قضيه از چه قراره:coonfused:
اميدوارم كه مشكل تو و ساير دوستان تو اين زمينه حل بشه:wink: :Great:

mostafad
15-08-2007, 22:27
چون خیلی گنگه
آقا لطفا اگه کسی میدونه بگه چطور میشه گوشی که invalid sim میده رو دوروستش کرد بدون بردن به مقازه و هزینه کردن...لطفا کمک کنید....devil جان اگه گوشی پسر عمتو دوروس کردی بیا لطفا به من هم بگو...ایمیل من اینه لطف کن به من کمک کن...marlboro_light2213@yahoo.com

morteza-h
16-08-2007, 01:51
تشکر داداش

safir006
16-08-2007, 11:34
سلام دوستان
نخندید ولی چطوری باید فایل ها رو جایگزین کرد من دو تا فایل رو پیدا کردم ولی نمی دونم چطوری جایگزین کنم

mostafad
16-08-2007, 13:23
cda گوشیتون رو عوض نکنید چون گوشیتون عملا بی مصرف میشه و کسی هم کمکتون نمیکنه که دوروستش کنید.....:didas: :realmad:

™SIAMAK
16-08-2007, 13:56
سلام دوستان
نخندید ولی چطوری باید فایل ها رو جایگزین کرد من دو تا فایل رو پیدا کردم ولی نمی دونم چطوری جایگزین کنم
دوست عزيز اصلا خنده نداره :exclaim:
شما اصلا عجله نكنيد:wink:
بايد با حوصله و با مشورت با هم اين كار رو انجام بدي تا برات مشكلي پيش نياد:wink:
شما يه كاري كن اول بگو cda گوشيت مال كجاست؟
دوم تمام فايلهاي زير 1كيلو بايت رو تو يه فايلzip قرار بده و اينجا آپلود كن تا برات جايگزين كنيم تا با خيال راحت آپديت كني:wink: :Great:

Dream Evil
16-08-2007, 14:08
cda گوشیتون رو عوض نکنید چون گوشیتون عملا بی مصرف میشه و کسی هم کمکتون نمیکنه که دوروستش کنید.....:didas: :realmad:

خوب عزیزم دقت نکردی ..اینجوری شده ! اگر هم کسی بتونه کمک کنه مطمئن باش دریغ نمیکنه .

mostafad
16-08-2007, 16:13
آقا من تو یه سایت خارجی دیدم زده میشه با کابل خود p990 و یه برنامه گوشی رو unlock کرد..اگه کسی میدونه بیاد آموزشش رو بزاره...آدرسش هم اینه ببینید سر در میاریذ؟

آدرس پست: http://www.mobile-files.com/forum/showpost.php?p=201644&postcount=23
آدرس تاپیک:http://www.mobile-files.com/forum/showthread.php?p=201644#post201644

از کلیه مدیران سایت + مغزهای متفکر سایت + صاحب نظران + اعضای فعال خواهش میکنم این مطلب رو بخونن بلکه مشکلمون حل بشه...

شماره موبایل من اینه هر کس میتونه به من کمک کنه لطفا با من تماس بگیره..
my phone number: 0913-327-6168

در ضمن من تو اصفهان هستم...لطفا منو راهنمایی کنید...
با تشکر فراوان:love: :love: :love: :love:

mostafad
16-08-2007, 16:17
آقا من تو یه سایت خارجی دیدم زده میشه با کابل خود p990 و یه برنامه گوشی رو unlock کرد..اگه کسی میدونه بیاد آموزشش رو بزاره...آدرسش هم اینه ببینید سر در میاریذ؟

آدرس پست: http://www.mobile-files.com/forum/showpost.php?p=201644&postcount=23
آدرس تاپیک:http://www.mobile-files.com/forum/showthread.php?p=201644#post201644

از کلیه مدیران سایت + مغزهای متفکر سایت + صاحب نظران + اعضای فعال خواهش میکنم این مطلب رو بخونن بلکه مشکلمون حل بشه...

شماره موبایل من اینه هر کس میتونه به من کمک کنه لطفا با من تماس بگیره..
my phone number: 0913-327-6168

در ضمن من تو اصفهان هستم...لطفا منو راهنمایی کنید...
با تشکر فراوان

safir006
16-08-2007, 17:41
دوست عزيز اصلا خنده نداره :exclaim:
شما اصلا عجله نكنيد:wink:
بايد با حوصله و با مشورت با هم اين كار رو انجام بدي تا برات مشكلي پيش نياد:wink:
شما يه كاري كن اول بگو cda گوشيت مال كجاست؟
دوم تمام فايلهاي زير 1كيلو بايت رو تو يه فايلzip قرار بده و اينجا آپلود كن تا برات جايگزين كنيم تا با خيال راحت آپديت كني:wink: :Great:
سلام دوست عزیز
CDA: Cda162007/7 R5a16
اینم فایل های زیر 1 Kb
http://www.4shared.com/file/22175532/90a9ba2/New_Folder.html

Dream Evil
16-08-2007, 17:49
تایوان

Dream Evil
16-08-2007, 18:34
سلام دوست عزیز
CDA: Cda162007/7 R5a16
اینم فایل های زیر 1 Kb
http://www.4shared.com/file/22175532/90a9ba2/New_Folder.html

دوست عزیز .. اینجوری که من دیدم فکر کنم شما 1 بار گوشیتونو آپ دیت کردی درسه ؟ به هر حال من فایل ها رو برای شما آماده کردم شما فقط این 4 تا فایل رو در پوشه ی مورد نظر کپی کن و آپ دیت کن.

hajimetal
17-08-2007, 03:32
Agha Manam Mikham Cda Goshimo Avaz Konam Niaz Be Komak Daram Khaaaaahesh Goshim Male Holand Hastesh

Dream Evil
17-08-2007, 11:44
Agha Manam Mikham Cda Goshimo Avaz Konam Niaz Be Komak Daram Khaaaaahesh Goshim Male Holand Hastesh

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید .. راجب CDA هم شما اول خوب بخون مطالب تاپیک رو بعد هم از این آدرس \Program Files\Sony Ericsson\Update Service\db\13740270\blob_fs
فایل های زیر 1 کیلو بایت رو سرچ کن و بریز تو یه فایل زیپ آپلود کن اینجا تا من واستون فایل ها رو جایگزین کنم.

™SIAMAK
17-08-2007, 12:57
دوست عزیز .. اینجوری که من دیدم فکر کنم شما 1 بار گوشیتونو آپ دیت کردی درسه ؟ به هر حال من فایل ها رو برای شما آماده کردم شما فقط این 4 تا فایل رو در پوشه ی مورد نظر کپی کن و آپ دیت کن.
پيمان جان سلام:hello:
به نظر من ايشون فكر كنم 2بار گوشيشونو آپديت كردن چون بايد 4تا فايل جايگزين بشه:coonfused:
درسته؟:wink:

Dream Evil
17-08-2007, 16:04
درسته من دقت نکردم چون منظورم همون 2 بار بود . بعد هم چیز دیگه ای که هست نظر من اینه که عملا برای تشخیص Cda گوشی در آپدیت سرویس از 2 فایل استفاده میشه و از فایل های قدیمی تر استفاده نمیشه ولی چون ما دقیقا نمی دونیم کدوم یک از این چندتا فایل اون 2 فایل مورد نظر هستند اینه که تمام فایل های دارای شرایط رو جایگزین میکنیم.

™SIAMAK
18-08-2007, 01:38
بعد هم چیز دیگه ای که هست نظر من اینه که عملا برای تشخیص Cda گوشی در آپدیت سرویس از 2 فایل استفاده میشه و از فایل های قدیمی تر استفاده نمیشه ولی چون ما دقیقا نمی دونیم کدوم یک از این چندتا فایل اون 2 فایل مورد نظر هستند اینه که تمام فایل های دارای شرایط رو جایگزین میکنیم.
دقيقا من هم با نظرت كاملا موافقم :wink:

razavi66
19-08-2007, 20:11
با سلام
من این روش رو قبلا توی یه فروم خارجی دیگه دیده بودم. CDA گوشی من مال هلند بود و Update جدیدی نداشت. با همین روش CDA گوشی رو به Generic World 1 تغییر دادم. با اطمینان میگم که این روش 100% عملی هست.فقط باید در انتخاب اون 2 تا فایل کوچولو دقت کرد. خیلی از سایتها برای انجام همین به صورت اتوماتیک بین 20 تا 30 یورو درخواست می کنن.
اگه کسی برای تغییر CDA با این روش مشکلس داشته باشه، خوشحال می شک کمک کنم.

mehdi124
23-08-2007, 10:43
سلام دوستان امروز سیدی ای گوشیمو می خواستم
از هلندی به اون جدیده تغییر برم اما فایل 361 و 420 فقط پیدا شد 420 درسته ولی 361 بایتی رو اون برنامه تشخیص نمی ده حالا چی کار کنم؟:aww: :beurk: :Diablo:

FARID
23-08-2007, 15:08
از هلندی به اون جدیده تغییر برم اما فایل 361 و 420 فقط پیدا شد 420 درسته ولی 361 بایتی رو اون برنامه تشخیص نمی ده حالا چی کار کنم؟:aww: :beurk: :Diablo:
تاپیک جدید لازم نبود من انتقال دادم اینجا

Dream Evil
23-08-2007, 15:12

سلام دوست من . تجربه ی دوستانی که گوشیشون CDA هلند بوده نشون میده که همون دو فایل 361 و 420 بایتی فایل های مورد نظر ماست ولی چون واسه اولین باره که میخوای CDA عوض کنی پیشنهاد میشه یه سرچ بزنی و تمام فایل های زیر 1 کیلوبایتی پوشه ی blob_fs رو Zip کنی و اینجا آپلود کنی تا من یا دوستان فایلهای صحصیح رو انتخاب و تغییر نام بدیم و برای شما ارسال کنیم تا شما با اطمینان بیشتری این کارو انجام بدید.

mehdi124
24-08-2007, 19:23
سلام دوستان من می خواستم سی دی ای گوشیمو تغییر بدم مرحله اول دلنلود رو رفتم ولی فایل 350 بایتی داخلش نبود ضمنا اون برنامه هکس هم اونو پیدا نکرد ولی فایل420 بایتی رو پیدا کردم و اون برنامه هم اونو تشخیص داد ولی مطمعن هستم که اون فایل سیصد و پنجاه خورده ای نبود همه فایل ها رو چک کردم آپدیت هم کامل شده بود حالا چی کار کنم؟

™SIAMAK
25-08-2007, 00:18
سلام دوستان من می خواستم سی دی ای گوشیمو تغییر بدم مرحله اول دلنلود رو رفتم ولی فایل 350 بایتی داخلش نبود ضمنا اون برنامه هکس هم اونو پیدا نکرد ولی فایل420 بایتی رو پیدا کردم و اون برنامه هم اونو تشخیص داد ولی مطمعن هستم که اون فایل سیصد و پنجاه خورده ای نبود همه فایل ها رو چک کردم آپدیت هم کامل شده بود حالا چی کار کنم؟
دوست عزيز شما تو اون مسير تمام فايلهاي زير 1 كيلو بايت رو پيدا كن و تو يه فايل zip بزار و همين جا آپلود كن تا ببينم قضيه چيه :exclaim: :coonfused:
در ضمن cda گوشي شما مال كجاست؟

mehdi124
25-08-2007, 10:24
با سلام
cda گوشی مربوط به هلندهست اینم فایل های زیر یک کیلوبایت که می خواستید
cda گوشی: R5A17
هلندی

mehdi124
25-08-2007, 10:38
خطاهاي آپلود
update.zip:
Attachment in Progress. Can be deleted here.
آپلود ارور می ده

Dream Evil
25-08-2007, 10:57

دوست من نیازی به پست جدید نبود شما باید سوالات رو توی پست مورد نظر بپرسید ... ضمنا کاری که سیامک جان گفتن انجام بدین ... اگه اینجا مشکل داری یه جای دیگه آپلود کن .

mehdi124
25-08-2007, 13:22
اینم فایل هایی که می خواستید آپلود کنم

™SIAMAK
25-08-2007, 13:39
دوست عزيز اينم خدمت شما
شما اين دو تا فايلي رو كه من جايگزين كردم تو همون مسير كپي كنيد و گوشيتونو آپديت كنيد . يادتون باشه كه اينبار گوشيتونو همون هلند ميشناسه و آپديت زود انجام ميشه و فقط يه كم طول ميكشه تا منتقل بشه رو گوشي بعد از تمام شدن كار گوشي رو روشن كنيد و بريد به قسمت cda كه در اينجا شما بايد دو تا cda داشته باشيد بعد دوباره گوشي رو آپديت كنيد كه اين بار گوشي شما رو Generic World 1 ميشناسه و گوشيتون رو با فريمور جديد اپديت ميكنه بعد از تمام شدن مراحل و رو شن كردن گوشي بريد به قسمت cda ميبينيد كه فقط يك cda دارين و اونم Generic World 1 هستش :wink:
در ضمن خيالت راحت cda گوشي من هم هلند بود و به راحتي با اين روش عوضش كردم و در مورد فايل 350 بايتي بايد بگم كه در cda هلند به جاي فايل 350 بايتي فايل 361 بايتي داريم:wink2:
موفق باشي:Great:

mehdi124
25-08-2007, 16:04
سیامک جون ممنون ولی وقتی فایل 361 بایتی رو با برنامه هکس باز می کردم اونو اون جوری که دوستان گفته بودن شناسایی نمی کرد نکنه گوشیم خراب بشه؟ آخه می دونی اگه گوشیم خراب شد دیگه پولی واسه خرید دومیش ندارم

mehdi124
25-08-2007, 16:51
راستی یادم رفت اینو بگم :حالا دو مرحله از آپدیت مونده هرکدومش چقدر طول می کشه؟ آپدیت اخری هم زود می شه؟اگرموقع منتقل شدن روی گوشی ارتباط اینترنت قطع شد گوشی خراب نمی شه؟ ببخشید اگه زیاد سوال می پرسم آخه من تو همه کارها خیلی حساس هستم و همون طور که در بالا گفتم اگه گوشی خراب شد دیگه نمی تونم بخرم و بد بخت می شم

™SIAMAK
25-08-2007, 18:51
راستی یادم رفت اینو بگم :حالا دو مرحله از آپدیت مونده هرکدومش چقدر طول می کشه؟ آپدیت اخری هم زود می شه؟اگرموقع منتقل شدن روی گوشی ارتباط اینترنت قطع شد گوشی خراب نمی شه؟ ببخشید اگه زیاد سوال می پرسم آخه من تو همه کارها خیلی حساس هستم و همون طور که در بالا گفتم اگه گوشی خراب شد دیگه نمی تونم بخرم و بد بخت می شم
سلام دوست عزيز
من كه بهت گفتم تو cda هلند فايل 350 بايتي نداريم و فايل 361 بايتي داريم . ظرفيت اين دو فايل با هم برابر نيست و بنابراين اون Hex Editor ارقام مشابه نشون نميده :whistle:
در ضمن وقتي من ميگم cda گوشي من هم مال هلند بوده و بدون هيچ مشكلي اين كار رو كردم به حرف من گوش كن و خيالت راحت راحت باشه:wink:
آپديت دوم طول ميكشه چون بايدفريمور جديد رو دانلود كنه و بعد رو گوشيت بريزه مثل اين كه گوشيتو ميخواي از اول آپديت كني همونقدر طول ميكشه:wink:
در حين آپديت وقتي داره فريمور رو دانلود ميكنه اگه ارتباطت قطع بشه مشكلي وجود نداره ولي اگه موقع منتقل كردن رو گوشي ارتباط به هر دليلي قطع بشه گوشيت ديگه بالا نياد و تنها راه فلش كردنه:whistle:
در ضمن مگه تو يه بار آپديت نكردي كه اين سوالها رو ميپرسي:mdr:
در ضمن تو تغيير cda وقتي گوشي شما ريق رحمتو سر ميكشه كه فايلها رو اشتباه جايگزين كني كه از اون نظر خيالت راحت باشه:rules: در بقيه موارد اگه مشكلي پيش بياد با يه فلش كردن همه چي درست ميشه:wink2: :Great:

FARID
01-10-2007, 13:03
تاپیک به بخش مقالات آموزشی منتقل شد تا امکان استفاده برای همه باشه.

Monk
10-10-2007, 10:24
پیمان و سیامک عزیز از راهنماییهای عالیه شما بسیار ممنونم گوشی من هم هلند بود که با کمک شما به جنریک ورلد 1 تبدیل شد

™SIAMAK
12-10-2007, 17:23
پیمان و سیامک عزیز از راهنماییهای عالیه شما بسیار ممنونم گوشی من هم هلند بود که با کمک شما به جنریک ورلد 1 تبدیل شد
واقعا خوشحال شدم :lol: :lol: :coool: :coool:
البته زحمت زياد اين تاپيك رو پيمان جان كشيدن چون خود من هم با استفاده از مطالبي كه ايشون در ابتدا گذاشتن تونستم CDA گوشيم رو عوض كنم :wink2:
خلاصه دوستاني كه ميخوان CDA گوشيشون رو عوض كنن اگه مطالب اين تاپيك رو از اول تا اينجا با دقت بخونن به هيچ مشكلي بر نميخورن و به راحتي ميتونن اين كار رو انجام بدن:Great:

Monk
12-10-2007, 18:54
بازهم سلام زیاد به دو دوست خوبم میخواستم دوباره تشکر کنم چون تغییر cda واسم خیلی مهم بود

sadd
16-10-2007, 17:54
با عرض شرمندگی میخواستم بدونم CDA گوشیم برای کجست ؟؟؟ از اون سایته که چیزی نفهمیدم!!! ممنون...
organizer: CXC162036 R3B01
cda: CDA162007/2 R3B01

FARID
16-10-2007, 17:57
با عرض شرمندگی میخواستم بدونم CDA گوشیم برای کجست ؟؟؟ از اون سایته که چیزی نفهمیدم!!! ممنون...
organizer: CXC162036 R3B01
cda: CDA162007/2 R3B01

ورژن جهانی 2

.:H2O:.
17-10-2007, 18:01
آقا من گوشیم رو الان آپ کردم اینم اطلاعاتش جدیده دیگه؟

Phone: cxc16203 r9g007
blue: cxc 162058 r5a01
organ: cxc 162036 r6d23
cda: cda 162008/66 r9a01
در ضمن اگر به جنریک ورلد 1 تغییر بدمش آپدیتش فرق می کنه یعنی تفاوتی با هم دارند

FARID
17-10-2007, 19:54
در ضمن اگر به جنریک ورلد 1 تغییر بدمش آپدیتش فرق می کنه یعنی تفاوتی با هم دارند
بله در اینصورت میتونید از فیرمور جدیدتر استفاده کنید.

17-10-2007, 22:18
بله در اینصورت میتونید از فیرمور جدیدتر استفاده کنید.

آقا فرید با تشکر از شما این دو تا فرق مهمی با هم دارند اگر می شه تفاوتهای این دو تا رو به ما بگید

™SIAMAK
18-10-2007, 21:26
آقا فرید با تشکر از شما این دو تا فرق مهمی با هم دارند اگر می شه تفاوتهای این دو تا رو به ما بگید
عزيزم فرق كه دارن در كل فريمور جديدتر باگهاي كمتري نسبت به فريمورهاي قديمي داره
ولي خب شما براي اين كه بخوايد گوشيتون رو با فريمور جديد اپديت كنيد بايد cda گوشيتون رو تغيير بدين كه يه كم ريسكش بالاست ولي همونطور كه قبلا هم گفتم اگه مطالب اين تاپيك رو بادقت مطالعه كنيد ميتونيد به راحتي اين كار رو انجام بدين :wink2:
همچنين با تغيير cda براي دفعه هاي بعد كه فريمور جديد مياد ديگه خيالتون راحته و به راحتي ميتونيد گوشيتون رو با فريمورهاي جديد اپديت كنيد:wink::Great:

18-10-2007, 23:17
عزيزم فرق كه دارن در كل فريمور جديدتر باگهاي كمتري نسبت به فريمورهاي قديمي داره
ولي خب شما براي اين كه بخوايد گوشيتون رو با فريمور جديد اپديت كنيد بايد cda گوشيتون رو تغيير بدين كه يه كم ريسكش بالاست ولي همونطور كه قبلا هم گفتم اگه مطالب اين تاپيك رو بادقت مطالعه كنيد ميتونيد به راحتي اين كار رو انجام بدين :wink2:
همچنين با تغيير cda براي دفعه هاي بعد كه فريمور جديد مياد ديگه خيالتون راحته و به راحتي ميتونيد گوشيتون رو با فريمورهاي جديد اپديت كنيد:wink::Great:

سلام خدمت آقا فرید و آقا سیامک من حقیقتش تمام پستها رو در این تاپیک خوندم چون هم برا جالب بود و هم ترسناک از اون جهت که بعضی ها مشکل خیلی اساسی براشون پیش اومده بود
حالا می خوام بدونم شما می تونید زحمت تغیییر اون فایلهای زری 1 کیلو رو برام بکشید مثل همون کاری که برای بچه ها ی دیگه انجام دادید چون حقیقتش خیلی از این کار ترس دارم
اگر امکانش هست لطف کنید و به من جواب بدید ممنون می شم و در ضمن روی کدوم سرور براتون بریزم برای شما راحتر دانلود کردنش!!!!!!!!:wink::Sarcastique:

FARID
19-10-2007, 08:26
سلام خدمت آقا فرید و آقا سیامک من حقیقتش تمام پستها رو در این تاپیک خوندم چون هم برا جالب بود و هم ترسناک از اون جهت که بعضی ها مشکل خیلی اساسی براشون پیش اومده بود
حالا می خوام بدونم شما می تونید زحمت تغیییر اون فایلهای زری 1 کیلو رو برام بکشید مثل همون کاری که برای بچه ها ی دیگه انجام دادید چون حقیقتش خیلی از این کار ترس دارم
اگر امکانش هست لطف کنید و به من جواب بدید ممنون می شم و در ضمن روی کدوم سرور براتون بریزم برای شما راحتر دانلود کردنش!!!!!!!!:wink::Sarcastique:

دوست عزیز دارم روی یک برنامه کار میکنم که این کار رو ( تغییر cda ) به وسیله نرم افزار انجام بدید.
چند روز صبر کنید.

™SIAMAK
19-10-2007, 11:29
:hello:
آره عزيزم
ميتونم برات فايلها رو جايگزين كنم
ولي خب حالا كه فريد جان گفتن دارن رو اون نرم افزار كار ميكنن شما بهتره يه كم صبر كني كه اگه عملي شد با خيال راحت اين كار رو با اون نرم افزار انجام بدي :wink::Great:
براي اطلاعات بيشتر درباره اين نرم افزار به اين تاپيك مراجعه كن :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=43251
اگه يه وقت خداي نكرده اون نرم افزار كار نكرد من در خدمتتون هستم :wink2:

19-10-2007, 15:17
:hello:
آره عزيزم
ميتونم برات فايلها رو جايگزين كنم
ولي خب حالا كه فريد جان گفتن دارن رو اون نرم افزار كار ميكنن شما بهتره يه كم صبر كني كه اگه عملي شد با خيال راحت اين كار رو با اون نرم افزار انجام بدي :wink::Great:
براي اطلاعات بيشتر درباره اين نرم افزار به اين تاپيك مراجعه كن :
اگه يه وقت خداي نكرده اون نرم افزار كار نكرد من در خدمتتون هستم :wink2:
تشکر آقا سیامک امیدوارم که بشه تا مال من هم خوب بشه:wink2:

FARID
19-10-2007, 15:22
تشکر آقا سیامک امیدوارم که بشه تا مال من هم خوب بشه:wink2:

دوست عزیز آموزش رو در اینجا قرار دادم :

20-10-2007, 01:34
دوست عزیز آموزش رو در اینجا قرار دادم :

آموزش رو هم خوندم خیلی آسون بود فقط چون هنوز جواب پس نداده می ترسم ازش استفده کنم:coonfused:

FARID
20-10-2007, 18:42
آموزش رو هم خوندم خیلی آسون بود فقط چون هنوز جواب پس نداده می ترسم ازش استفده کنم:coonfused:

جواب میده من خودم امتحان کردم خیالتون راحت.

20-10-2007, 19:18
جواب میده من خودم امتحان کردم خیالتون راحت.

ممنون آقا فرید ما روی m600 هم که امتحان کردیم کارکرد GW2 رو کردیم GW1 البته میخواستیم به W950 تبدیل کنیم با این برنامه نشد تبدیل کردیم به GW 1:he:

FARID
20-10-2007, 19:59
ممنون آقا فرید ما روی m600 هم که امتحان کردیم کارکرد GW2 رو کردیم GW1 البته میخواستیم به W950 تبدیل کنیم با این برنامه نشد تبدیل کردیم به GW 1:he:

من بهتون قول میدم تبدیل M600 به W950 هیچگاه امکان پذیر نخواهد بود با هیچ برنامه ای.

™SIAMAK
21-10-2007, 13:10
من بهتون قول میدم تبدیل M600 به W950 هیچگاه امکان پذیر نخواهد بود با هیچ برنامه ای.
فريد جان واقعا خوشحال شدم كه اين نرم افزار كار كرد و از زحمات شما واقعا ممنونم
دوستان قدر همچين مديري رو بايد بدونيم كه اين انجمن رو اينطور مرتب و منظم و به روز نگه داشته
با اين نرم افزار ديگه با خيال راحتcda رو عوض كنيد ما رو باش با چه بدبختي cda رو تغيير داديم يا اقا مهدي رو بگو به خاطر تغيير cda گوشيش از كار افتاد و ....

21-10-2007, 22:56
واقعا آقا فرید یه دونه ایی دور دونه ایی شاه دونه ایی فقط یه دونهایی

21-10-2007, 22:58
راستی یک پیشنهاد آقا فرید این تاپیک رو ببندید چون تاپیک موازی و بهتر از این راه افتاد که مشکل اصلی رو حل کرد.

FARID
22-10-2007, 13:02
مرسی.

این تاپیک هم در جای خودش ارزش داره و واقعا این روش منحصر به همین سایت هست اشکالی هم نداره باز باشه.

icdldarab
24-10-2007, 12:22
Cda:گوشي من 162007/2r6e28
گوشيم كجايي است

FARID
24-10-2007, 12:37
Cda:گوشي من 162007/2r6e28
گوشيم كجايي است

ورژن جهانی 2
مشکلی برای آپدیت نخواهید داشت.

arh138
28-10-2007, 14:40
آقا فريد سلام
لطفا كمكم كنين
چند تا سوال دارم. اگه ميشه شمارتونه به من sms كنين باهاتون تماس بگيرم
شماره من *********
متشكرم

Dream Evil
01-11-2007, 18:14
سلام.
فرید جان .. آقا سیامک خسته نباشید .. مرسی بابت زحماتتون.

™SIAMAK
01-11-2007, 18:59
سلام.
فرید جان .. آقا سیامک خسته نباشید .. مرسی بابت زحماتتون.
سلام پیمان جان:hello:
کجا بودی پسر یه چند وقتی خبری ازت نبود دلم برات تنگ شده بود:sad:
دیدی ما با چه مکافاتی cda تغییر میدادیم ولی حالا به اون نرم افزار ... که الان اسمش خاطرم نیست به راحتی این کار رو انجام میدن:didas:

Dream Evil
01-11-2007, 20:38
متاسفانه شهرستان درس میخونم .. اینه که دسترسی به اینترنت ندارم درس ها هم کمرمو شکستن !
آره سیامک جان روش جالبیه ... واقعا دست شما و فرید جان درد نکنه... ترکوندین !!!

موفق باشین.

nima_chapter85
30-11-2007, 22:17
آقا من یه p990 دارم آپدیتش کردم ورژنش از ريالR6D23 بیشتر نمی شه 2 بارم آپدیت کردم نشد باید چی کار کنم تو همون فولدری که تو پست اول گفته شده رفتم بابا شونصد تا فایل هست من باید چی کار کنم الان در ضمن من گوشیم از اینا نیس که زبانشون چینی ها

FARID
30-11-2007, 22:27
آقا من یه p990 دارم آپدیتش کردم ورژنش از ريالR6D23 بیشتر نمی شه 2 بارم آپدیت کردم نشد باید چی کار کنم تو همون فولدری که تو پست اول گفته شده رفتم بابا شونصد تا فایل هست من باید چی کار کنم الان در ضمن من گوشیم از اینا نیس که زبانشون چینی ها

اینو امتحان کن :

asrap
12-01-2008, 13:42
سلام
cda گوشي من اينه:cda162007/2 R5A13
الان ميتونم آپديت كنم يا نه؟
با تشكر:183::question::183:

h2mz
12-01-2008, 18:09
آقا سلام
من گوشیمو بردم بیرون آپدیت کنن
آپدیت کردش ولی آلان 2 تا cda داره قبلا یک cda داشتش r5a17
هالا قبلی مونده و r6e28 اضافه شده آیا گوشیم آپدیت شوده

asrap
13-01-2008, 08:58
چرا كسي جواب ما رو نميده؟:non:

hαko
14-01-2008, 23:56
دوستان میشه cda P990 رو طوری عوض کرد که بشه تبدیل به p1 کردش ؟

™SIAMAK
15-01-2008, 20:12
سلام
cda گوشي من اينه:cda162007/2 R5A13
الان ميتونم آپديت كنم يا نه؟
با تشكر:183::question::183:
آره عزیزم
شما میتونید با آخرین فریمور گوشیتون رو آپدیت کنید:27:

™SIAMAK
15-01-2008, 20:14
دوستان میشه cda P990 رو طوری عوض کرد که بشه تبدیل به p1 کردش ؟
نه دوست عزیز امکان این کار نیست

abbasm
30-01-2008, 10:59
با سلام
این مشکل برا گوشی های p1 نیز وجود داره (یعنی بعد از آپگرید دیگه آنتن نمیدن )اگه سیامک عزیز یه را حل برا p1 هم پیدا میکردین خیلی خوب بود . آخه من فکر میکنم با تغییر cda این جور گوشی ها درست بشن.
از زحمات آقا پیام و سیامک تو این تاپیک تشکر میکنم.:merci::merci::merci::merci::merci::mer ci:

™SIAMAK
30-01-2008, 12:40
با سلام
این مشکل برا گوشی های p1 نیز وجود داره (یعنی بعد از آپگرید دیگه آنتن نمیدن )اگه سیامک عزیز یه را حل برا p1 هم پیدا میکردین خیلی خوب بود . آخه من فکر میکنم با تغییر cda این جور گوشی ها درست بشن.
از زحمات آقا پیام و سیامک تو این تاپیک تشکر میکنم.:merci::merci::merci::merci::merci::mer ci:
دوست عزیز این مشکل تو P1i مربوط به فریمور جدید هستش و فکر نکنم ربطی به cda داشته باشه و تنها راهش فلش کردن گوشی با فریمورهای قدیمی هستش که فکر هم نکنم جواب بده و فقط باید صبر کنید تا فریمور جدید بیاد :cryani:

1076816
06-02-2008, 12:27
سلام دوستان گرامی
لطفاکمی اطلاعات درموردcdaویافارسی کردن یک مدل گوشی چینی nokla n95دراختیاربنده قراردهیدتابنده خدایی روکه متاسفانه گوشی اون مسیج فارسی روپشتیبانی نمی کنه راخوشحال کنم ضمنااگه فایل فلشی هم موجودداریددریغ نفرمائید.
باتشکرازلطف شما

™SIAMAK
07-02-2008, 02:51
سلام دوستان گرامی
لطفاکمی اطلاعات درموردcdaویافارسی کردن یک مدل گوشی چینی nokla n95دراختیاربنده قراردهیدتابنده خدایی روکه متاسفانه گوشی اون مسیج فارسی روپشتیبانی نمی کنه راخوشحال کنم ضمنااگه فایل فلشی هم موجودداریددریغ نفرمائید.
باتشکرازلطف شما
عزیزم اینجا انجمن UIQ هستش و تمامی بحثها و برنامه ها و ... مربوط به گوشیهایی هستش که این سیستم عامل رو دارن . شما باید به بخش مربوطه خودتون مراجعه کنید .
با تشکر :flower:

aseman_nili
22-03-2008, 19:00
سلام.دوستان من فایلهارو عوض کردم اپدیت هم کردم .الان همونطور که تو صفحه اول اومده مقابل cda دو تا ورزن نوشته که یکیش همون world و یکیش هم سنگاپور.الان که میرم برای اپدیت اخر برنام گوشیرو world تشخیص میده.خواستم بدونم مشکلی که وجود ندا ره آیا ادامه بدم اپدیتو.

navid_s3941
23-04-2008, 17:45
سلام.من مدت کوتاهی است که گوشی پی 1 گرفتم.ولی این گوشی آن طور که من فهمیدم برای کشور چین زده شده و به همین خاطر فارسی رو به هیچ وجح قبول نمیکنه .
میخواستم بدونم اگه من ببرم بیرون برام cda رو عوض کنن مشکلم حل میشه.وآیا از شبکه خارج نمیشه؟

FARID
23-04-2008, 17:55
سلام.من مدت کوتاهی است که گوشی پی 1 گرفتم.ولی این گوشی آن طور که من فهمیدم برای کشور چین زده شده و به همین خاطر فارسی رو به هیچ وجح قبول نمیکنه .
میخواستم بدونم اگه من ببرم بیرون برام cda رو عوض کنن مشکلم حل میشه.وآیا از شبکه خارج نمیشه؟

خودتون هم میتونید اینکار رو انجام بدید با راهنمایی که در اینجا هست cda رو به gw2 تغییر بدید و آپدیت کنید و بعد language pack فارسی بریزید مشکلتون حل میشه .

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=24578

navid_s3941
23-04-2008, 20:10
البته گوشی من p1i نیست.روی خود گوشی زده p1iولی داخل خود موبایل تو قسمت system information نوشته شده P1c.یعنی در این صورت هم مشکلم حل میشه؟و آیا میتونم تبدیلش کنم به p1i.؟

partovvista
06-05-2008, 15:19
سلام خسته نباشید من یک w950با cda162014/7 R6D22 و phone:cxc16037 R9G007 خریداری کرده ام که دو زبان چینی و انگلیسی در آن است که اجازه نمایش فونتهای فارسی را به من نمی دهد .یک اینترنت پرسرعت هم دارم و همه مراحل نصب cda را هم صحیح انجام می دهم ولی نمی توانم گوشی را آپدیت کنم و سیستم بعد چک کردن گوشی در update service پیغام not avelable می دهد و پیغام Return to start را می دهد.لطفا مرا راهنمایی کنید وبفرمائئید بگوئید گوشی من کجائی است .من 2 هفته پیش 250 تومان گرفتم

partovvista
07-05-2008, 08:45
سلام خسته نباشید من یک w950با cda162014/7 R6D22 و phone:cxc16037 R9G007 خریداری کرده ام که دو زبان چینی و انگلیسی در آن است که اجازه نمایش فونتهای فارسی را به من نمی دهد .یک اینترنت پرسرعت هم دارم و همه مراحل نصب cda را هم صحیح انجام می دهم ولی نمی توانم گوشی را آپدیت کنم و سیستم بعد چک کردن گوشی در update service پیغام not avelable می دهد و پیغام Return to start را می دهد.لطفا مرا راهنمایی کنید وبفرمائئید بگوئید گوشی من کجائی است .من 2 هفته پیش 250 تومان گرفتم

partovvista
13-05-2008, 14:39
بابا یکی هم جواب ما رو بده
ممنون میشیم عزیزان

M¤haMad®£zA
13-05-2008, 22:09
بابا یکی هم جواب ما رو بده
ممنون میشیم عزیزان

اينجا دوست عزيز : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=40329 :183:

asrap
23-07-2008, 18:22
دوستان cda گوشی من اینه میتونم آپدیتش کنم یا نه؟
اینو بگم من گوشیمو فلش کردم بازم میتونم آپدیتش کنم؟
cda162007/2 r5a13
cda162007/4 r4b03
همین طور که میبینید گوشیم بعد از فلش دو تا cda داره مشکلی پیش نمیاد

™SIAMAK
24-07-2008, 09:58
دوستان cda گوشی من اینه میتونم آپدیتش کنم یا نه؟
اینو بگم من گوشیمو فلش کردم بازم میتونم آپدیتش کنم؟
cda162007/2 r5a13
cda162007/4 r4b03
همین طور که میبینید گوشیم بعد از فلش دو تا cda داره مشکلی پیش نمیاد
عزیزم اگه cda162007/2 r5a13 رو اول نوشته باشه یعنی تو گوشی بالاتر از cda162007/4 r4b03 قرار گرفته باشه مشکل وجود نداره و هنگام آپدیت گوشی شما رو GW2میشناسه و آخرین فریمور رو براتون میریزه , در غیر اینصورت باید با برنامه++XS اول CDA گوشی رو تبدیل به جهانی کنید که فوق العاده کار ساده ای هستش بعد گوشیتون رو آپدیت کنید
آموزش نرم افزار ++XS هم تو قسمت مقالات اموزشی قرار داده شده
موفق باشید :flower:

mahdi1234567
23-08-2008, 08:51
بسم الله الرحمن الرحیم
آقا من خیلی حال کردم
همین الان این کارها رو کردم جواب داد خیلی ممنوووووووووووووون
چون قبلا من دو بار گوشیمو آپدیدت کرده بودم اما چون چینی بود اصلا فارسی نمی شد اما با این کار خوب جواب داد
باز هم تشکر می کنم :merci::183::^^::yipi::flower:

saeednot
05-06-2010, 08:56
سلام خدمت استادان عزیز.
ایا اسکریپتی وجود داره که cda p990 رو به me تغییر بده؟؟