PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسانترین راه برای بردن گالکسی به حالتهای ریکاوری و دانلودینگ

fredonly
04-10-2011, 00:23
این هم اسانترین راه برای بردن گوشی گالکسی به حالتهای ریکاوری و دانلودینگ برای گوشی های که مشکل به اصطلاح 3 دکمه داشتند.

گوشی را در حالت روشن به سیستم وصل کنید صبر کنید تا کامل گوشی را بشناسه

برنامه را از حالت زیب در بیاریدو Run*as administrator کنید:mobilestan:
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=631369&stc=1&d=1317677133

yashilmarket
20-10-2011, 11:42
مینی من با هیچ ترفندی به ریکاوری نمیره
اینم امتحان کردم،نشد
2بارم بوتش پریده تا حالا که با CWM درست شده
یه جا خوندم که نوشته بود به خاطر نصب بوت منیجر ه.:bc:

fredonly
23-10-2011, 21:40
خدایش مینی اصلا گوشی نیست

saminii
12-11-2011, 22:41
آقا سلام من یه راهنمایی میخام که تصویری دباشه من گوشی 5830مدل ایس رو یه هفته خریدم همه میگن باید روت کنی منم وارد نیستم تویه این سایت هم آدم گم میشه میتونی منو راهنمایی کنی چه نوع رام رو نصب کنم و چطور روت کنم در ضمن مدل گوشیم ace5830,و اندروید 2.3.3است آیا با روت کرد ن گوشی آسیب میبینه آگر وارد نباشی آیا راهی برایه برگشت وجود داره در صورت ایراد داداشی آگه میشه یه توضیح تصویری کامل بهم بده تشکر دوستدار شما سامین

Angereminoo
16-11-2011, 10:17
سلام دوستان :
یه مشکل خیلی فوری برای یکی از آشناهام پیش اومده....گفتم از شما بپرسم ببینم کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟
گوشی مدل P1000 سامسونگ هستش و از دیشب خاموش شده و دیگه بالا نمیاد!!!
یکی از دوستام گفتش که با گرفتن سه تا کلید گوشی ریبوت میشه......اما تنها اتفاقی که افتاد بالای صفحه لوگوی آندروید اومده و نوشته : "POWER RESET or UNKNOWN UPLOAD MODE"

میخواستم ببینم باید چیکار کنم؟؟؟؟میشه خودم درستش کنم یا بدم کسی که وارده؟؟؟(چون خودم بار اولمه که به گوشی با سیستم عامل آندروید برخورد داشتم!!!

ممنون میشم سریع جوابمو بدین!!!

stranger25
20-01-2012, 11:56
گوشی منgalaxy 551 فقط به حالت ریکاوری نمیرفت که بعد از انجام این کار رو آرم سامسونگ مونده و به دانلودینگ هم نمیره آخه چکار کنم.....................:please:
:dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx:

porya_62
01-07-2012, 18:28
سلام به همه دوستان من این گوشی سامسونگ رو دارم galexy pocket s 5300 و گوشیم هم تا سال 92 گارانتی داره نمیتونم گوشی رو روت کنم
الان گوشی من کد ورود به گوشی یا همون پترن رو اشتباه وارد کردم و گوشی قفل شده ایمیل رو هم که میدم قبول نمیکنه بهترین راهکاری که دارین براش رو بهم بگین خیلی لازم دارم

mahdidanesh91
06-07-2012, 01:56
عزیز من شما زحمت بکش گوشی رو خاموش کن بعد ابتدا کلید هوم پایین وسطی رو بگیر بعد ولوم+وبعد کلید پاور یا روشن وخاموش رو هرسه با هم نگه دار بعد که لوگوی سامسونگ ظاهر شد کلید پاور رها کن به یه صفحه وارد میشی به نام ریکاوری مود گزینه سوم یعنی wipe data/factory reset رو انتخاب کن وتو صفحه بعد یه گزینه یعنی yes ---deete alluser data رو انتخاب کن گوشی هارد ریست میشه و به صفه اول بر می گرده reboot تمام پترن و رمز وپسورد همه حذف میشه ولی در نظر داشته باش برنامه های نصبی و اسام اس ها هم پاک میشه حالا با مسئولیت خودت خواستی انجام بده

mahdidanesh91
06-07-2012, 02:09
گوشی منgalaxy 551 فقط به حالت ریکاوری نمیرفت که بعد از انجام این کار رو آرم سامسونگ مونده و به دانلودینگ هم نمیره آخه چکار کنم.....................:please:
:dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx::dx:

دوست من اگه اودین گوشی شمارو می شناسه و قسمت id:com زرد رنگ میشه مانعی نداره یه کرنل استوک ورژن رام خودت پیدا کن وتو قسمت pda اودین بزار وگوشیت رو فلش بزن هم ریکاوری بر میگرده هم دانلود مود بعد یه رام با فایل پیت گوشیت از سایت دانلود کن و نصب کن تمام گوشیت مثل روز اول میشه

xAghilx
28-10-2012, 12:15
دمت گرم داداش
کاملا روی i9000t تست شد و جواب داد

ketab1
28-06-2013, 16:17
با سلام وتشکراز زحمات شما گوشی من گالکسی اس 3 مینی هست توسط سیستم شناخته میشه ولی توسط این نرم افزار شناخته نمیشه لطفا راهنمایی کنید درایور هم نصب کردم

ketab1
12-07-2013, 14:30
کسی نبود جواب بده

sing in
16-07-2013, 00:02
عزیز من شما زحمت بکش گوشی رو خاموش کن بعد ابتدا کلید هوم پایین وسطی رو بگیر بعد ولوم+وبعد کلید پاور یا روشن وخاموش رو هرسه با هم نگه دار بعد که لوگوی سامسونگ ظاهر شد کلید پاور رها کن به یه صفحه وارد میشی به نام ریکاوری مود گزینه سوم یعنی wipe data/factory reset رو انتخاب کن وتو صفحه بعد یه گزینه یعنی yes ---deete alluser data رو انتخاب کن گوشی هارد ریست میشه و به صفه اول بر می گرده reboot تمام پترن و رمز وپسورد همه حذف میشه ولی در نظر داشته باش برنامه های نصبی و اسام اس ها هم پاک میشه حالا با مسئولیت خودت خواستی انجام بده

سلام ، گوشی من با ولوم پایین میره تو دانلودینگ ولی وقتی با ولوم بالا کار می کنم هیچ کاری نمیکنه و گوشی تو حالت عادی بالا میاد . تو ریکاوری نمیره . مدل گوشیم هم گلکسی مینی 2/ s6500d

ketab1
17-07-2013, 18:10
بزرگوار اس 3 مینی با سه کلید به حالت ریکاوری نمیره یک روش جدید ارائه بفرمایید با تشکر gt-i8190

moin12
19-07-2013, 17:35
سلام دوستان لطفا کمکم کنید
امروز میخواستم رام رسمی روی گلکسی یانگ 6102 نصب کنم که فهمیدم اول باید فلش کنم فلش کردم همه چی خوب بود در پایان فلش هم pass زد گوشی ریبوت شد ولی صفحه کاملا سفید مونده... مشخصه که گوشی بالا میاد فقط صفحه سفیده کامل.... چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟