PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ● پل ارتباطی با مدیریت انجمن پاکت پی سی ● انتقادات و پیشنهادات ●

SaTaN 666
14-07-2007, 10:58
سلام دوستان عزیز

برای پیشبرد هدف در جهت پیشرفت بخش PPC این تاپیک رو ایجاد کردم که همه دوستان هر پیشنهاد , انتقاد و نظری دارند اعلام نمایند تا بزودی شاهد پیشرفت چشمگیر این بخش شویم.

به امید روزی که بخش PPC بهترین بخش سایت موبایلستان شود

با تشکر

TSAO TSAO
14-07-2007, 11:06
سلام دوست قدیمیه من

من بر این باورم که این بخش با وجود شما و دیگر دوستان یکی از بهترین ها میشود.

موفق باشید

rahgozareshab_2
19-07-2007, 16:23
سلام دوستان عزیز

برای پیشبرد هدف در جهت پیشرفت بخش PPC این تاپیک رو ایجاد کردم که همه دوستان هر پیشنهاد , انتقاد و نظری دارند اعلام نمایند تا بزودی شاهد پیشرفت چشمگیر این بخش شویم.

با تشکر
:flower:

rahgozareshab_2
19-07-2007, 16:46
salam be tamamie zahmat keshane in bakhsh
bayad be hameye shoma doostan tabrik va tahniat goft bedalile zahamate binaghs va mosmere samare shoma azizan
be omide pishrafte rooz afzoone in bakhsh ke hamaknoon niz az digar bakhsh ha jelotar va karamad ta mibashad
tnx

MorGaN O A DowN
26-07-2007, 16:16
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت این بخش!
خواستم بدونم تاپیک هایی تحت عنوان Windows Mobile 6 برای سری های مختلف PPC اعم از Universal,prophet .... حذف شدند؟
:merci:

SaTaN 666
27-07-2007, 22:30
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت این بخش!
خواستم بدونم تاپیک هایی تحت عنوان Windows Mobile 6 برای سری های مختلف PPC اعم از Universal,prophet .... حذف شدند؟
:merci:

خیر دوست عزیز

به بایگانی منتقل شدند

arh2067
27-07-2007, 23:58
سلام دوستان عزیز

با تشکر
مدیریت محترم ، satan عزیز که اسمت را نمیدانیم ، ولیکن تورا همچو موبیالم دوست میدارم . از ایجاد تاپیک جدید تشکر میکنم و امیدوارم که همانگونه که تو و ما انتظار داریم به زودی بهترین در این سایت و تمام سایت های دنیا شویم . دستت را صمیمانه می فشارم وبرایت آرزوی موفقیت دارم .
علرضا هنرور

abbasataei
01-09-2007, 16:09
با تشکر از زحمات همه شما در بخشهای مختلف و راهنمائی هایتان
اگه وقت کردین یه سر به اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=363057) هم بزنید.

Reza DJ
02-09-2007, 07:29
اونجا يكنفر پاسخ شما را داده است بايد كمي صبر ميكرديد و نيازي به اين حرفهايي كه زديد نبود.

abbasataei
02-09-2007, 09:23
نمی خوام بحث رو دوطرفه کنم ولی انتقادم اینه که دامنه مدت زمان این صبر معمولا چقدره؟ یک ساعت یک روز یا یک هفته؟ در مورد update آنتی ویروس خود جم، من نزدیک 10 روزه که سوال کردم و هنوز جوابم رو نگرفتم! شاید سطح انتظار من بالاست. ولی بهرحال وقت و زمان با ارزشترین چیز تو این دنیاست و از اینکه شما داوطلبانه آنرا در اختیار اعضا قرار میدهید متشکرم.

Reza DJ
02-09-2007, 12:18
ببينيد اولا كه اين چند روز تعطيلي بود و من و اكثر مديران كه اطلاع دارم به مسافرت رفته بودند.
شما هر سوالي كه مي پرسيد، اگر در حد توان من براي پاسخ گويي باشه بي هيچ دريغي(مثل سوالتون براي برنامه ي JAVA) جواب شما را ميدهم. پس اگر سوالتون بي جواب بمونه يعني من بلد نيستم. و به ناچار بايد صبر كنيد تا كسي كه بلد هست جواب شما رو بدهد.
در ضمن آنتي ويروس براي PPC اصلا نياز نيست چون امكان ويروس گرفتن آن خيلي خيلي خيلي كم هست.

bamzy_kh_ir2004
21-09-2007, 23:53
با سلام از مدیران طرز کار نرم افزار net monitor که برای دریافت سیگنالهای دریافتی از نزدیکترینBTS یا دکل مخابراتی است را برام شرح دهید من فقط قسمت RF signal strength این نرم افزارو می خوام
لینک دانلود این نرم افزار
http://www.plunder.com/-download-14736.htm

A L I R E Z A
17-10-2007, 22:32
اقا من می خام از این بخش شکایت کنم باید یکی بیاد ومن رو قانع کنه که این چه وضعیه بهم حق بدین سوالم فقط همینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1.چرا به جز رضا دی جی کس دیگه ای مسولیت مدیریت این بخش رو به عهده نمی گیرد اینا چه مدیرانی هستند که الان چند ماهه یک پست هم نداشتن.(((اینجا فقط رضا می تونه کمک کنه اونم با کمی وقت چند روز یک بار هم مجتبی سری می زنه))) اگه مدیران ناراحت شدن بیان جواب بدن می شنویم......امیدوارم ناراحت نشده باشن چون حرف غیرمنطقی نزدیم بابا.

PCSEVEN
18-10-2007, 16:55
اقا من می خام از این بخش شکایت کنم باید یکی بیاد ومن رو قانع کنه که این چه وضعیه بهم حق بدین سوالم فقط همینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1.چرا به جز رضا دی جی کس دیگه ای مسولیت مدیریت این بخش رو به عهده نمی گیرد اینا چه مدیرانی هستند که الان چند ماهه یک پست هم نداشتن.(((اینجا فقط رضا می تونه کمک کنه اونم با کمی وقت چند روز یک بار هم مجتبی سری می زنه))) اگه مدیران ناراحت شدن بیان جواب بدن می شنویم......امیدوارم ناراحت نشده باشن چون حرف غیرمنطقی نزدیم بابا.

دوست عزیز آقا رضا و محمد حسین که تا یکی و دو هفته پیش پاسخگوی اکثر سوالات همه دوستان بوده اند الان هم مدتی براشون مشکل پیش اومده واسه همینم کمتر سر می زنند در ضمن من تو بخش برنامه های کاربردی و نرم افزار مشکلی نمی بینم همینطور که مستحضرید آقا حمید و سایر دوستان زحمتشو می کشن حالا بیان اینکه کسی عهده دار مسئولیت بخش نیست فکر نکنم شایسته باشه
در ضمن شاید شما منظورت تاپیکی که تحت عنوان WM6 باز کردی و هیچکدوم از مدیرا پاسخگو نیستن خوب دوست عزیز من و سایر مدیران ویندوز پاکت مون WM 5.0 یا پایین تره و واسه همینم کسی از مدیرا اظهار نظر نمی کنه شما اون تاپیک رو باز کردی تحت این عنوان پس هر کسی هم که در این زمینه تخصص داشته باشه لطف میکنه و پاسخگوی سایر عزیزان خواهد بود

و اما در مورد نصب ویندوز موبایل 6 بر روی جمین و ... باید به اطلاع تون برسونم این ویندوز باگ زیاد داره و نصبش روی این گوشی پیشنهاد نمیشه در واقع یه ریسک بزرگه اگه قرار بود که ساپورت برند مربوطه این ROM رو تو قسمت آپگریدش قرار می داد پس توقع نداشته باشید دیگران پاسخگو ی این ریسک شما باشند

خیلی از کاربران هم حاضر نیستن تو انجمن یه سرچ بزنن و جواب سوالشون رو بگیرن و همینکه از راه می رسن یه سری سوالات تکراری که قبلا پاسخ لازم رو گرفته طی یه تاپیک جدید مطرح می کنن از طرفی قرار نیست همه سوالات توسط مدیران پاسخ داده بشه در واقع خود کاربران هم می بایست پاسخگوی هم دیگه باشن مثل خود حضرتعالیه

ali ahmadi
19-12-2007, 22:45
اخیرا" با توجه به تغییرات جدید در سایت تعدادی از پستها تکرار شدن وبرخی از لینکها که آدرسی در داخل سایت رو نشون میدادند به پستهای دیگری که بی ارتباط با مطلب هستند ارجاع میشوند لطفا" رسیدگی بفرمائید :merci:

A L I R E Z A
20-12-2007, 21:52
اخیرا" با توجه به تغییرات جدید در سایت تعدادی از پستها تکرار شدن وبرخی از لینکها که آدرسی در داخل سایت رو نشون میدادند به پستهای دیگری که بی ارتباط با مطلب هستند ارجاع میشوند لطفا" رسیدگی بفرمائید

دوست عزیز همونطور که می دونین بعد از اخرین اپدیت تشکرهای همه0 شده بعضی از پستها کم شده واین هم یک مشکل دیگست که بعد از اپدیت بوجوداومده.

M.T
21-12-2007, 02:06
دوست عزیز همونطور که می دونین بعد از اخرین اپدیت تشکرهای همه0 شده بعضی از پستها کم شده واین هم یک مشکل دیگست که بعد از اپدیت بوجوداومده.

البته علیرضا جان پستها کم نشده...............بلکه فقط شماره پست ها و تاپیک ها عوض شده...
تمام پستها با محتویات موجوده..........................فقط باید اون لینک ها اصلاح بشه.

A L I R E Z A
21-12-2007, 11:09
درسته............ولی بعید می دونم که لینک ها درست بشه.

ali ahmadi
22-12-2007, 10:42
درسته............ولی بعید می دونم که لینک ها درست بشه.

این که خیلی بده باعث بینظمی زیاد واتلاف وقت میشه چطور قبل از انجام تغییرات به این مسئله فکر نکردن ؟!!!

farzadgh
28-12-2007, 19:36
Man Ye I-Mate Jam Daram Ke Anten Nemide Mikhastam Bebinam Mishe KArish Kard .. AlaEdin Raftam Kasi Az Tamir KAra HerfeyishOon NAtOonest Dorost Kone Kasi Hast Ke BEtOone Dorost Kone ?

ali ahmadi
02-01-2008, 10:40
چرا نام ایجاد کننده تاپیک نرم افزار های پزشکی تغییر یافته؟!!

A L I R E Z A
27-01-2008, 22:50
چرا نام ایجاد کننده تاپیک نرم افزار های پزشکی تغییر یافته؟!!

چون وقتی جای پست ها عوض میشه یا مثلن یک پست از یک جا به جای دیگه منتقل میشه به نام اون طرف میشه این اتفاق خیلی برام افتاده4یا5بار خیلی مسئله ی مهمی نیست.

موفق باشی)^!^(

senjedy
20-04-2008, 14:07
سلام من یک htc touch flo دارم . هر از چند گاهی گوشی زنگ نمیخوره لطفا یکی کمکم کنه . id من در یاهو senjedy هست و هر روز از ساعت 8 تا 16 online هستم .
خیر از جوونیت ببینی مادر .

ARASH
07-06-2008, 14:00
جدیدا یک قضیه ای تو انجمن باب شده که اصلا خوب نیست
هر کسی برای هر بازی یا نرم افزاری که میخواد بذاره یه تاپیک جدید ایجاد میکنه
این کار برای برنامه هایی مثل فایل اکسپلورر جدید - درب باز کن - انسرینگ و این برنامه های خاص هیچ ایرادی نداره چون این برنامه ها خودشون بدلیل پرسش و پاسخ زیادی که پیرامونشون ایجاد میشه نیاز به تاپیک دارن
اما اگر به هر قسمتی از انجمن سر بزنیم میبینیم که برای هر برنامه معمولی و تاپیک عادی و بازی عادی یک تاپیک جدید ایجاد شده (مثلا در قسمت نرم افزار ها 7-8 تا تاپیک اضافی بیخودی ایجاد شده) و کم کم این کار داره بصورت عادت در میاد
این چیزیه که اولا بر خلاف قوانین سایت هست و ثانیا اگر همینجوری بمونه دیگه نمیشه جلوش رو گرفت بویژه در مورد اعضایی که جدیدتر وارد میشن
به نظر من باید قوانین سفت و سخت تری پیرامون ایجاد تاپیک گذاشته بشه تا هم وقت مدیران برای مرتب کردن سایت تلف نشه هم صفحه ها سبک تر بشه و هم انجمن منظم تر باشه

M.T
08-06-2008, 13:34
جدیدا یک قضیه ای تو انجمن باب شده که اصلا خوب نیست
هر کسی برای هر بازی یا نرم افزاری که میخواد بذاره یه تاپیک جدید ایجاد میکنه
این کار برای برنامه هایی مثل فایل اکسپلورر جدید - درب باز کن - انسرینگ و این برنامه های خاص هیچ ایرادی نداره چون این برنامه ها خودشون بدلیل پرسش و پاسخ زیادی که پیرامونشون ایجاد میشه نیاز به تاپیک دارن
اما اگر به هر قسمتی از انجمن سر بزنیم میبینیم که برای هر برنامه معمولی و تاپیک عادی و بازی عادی یک تاپیک جدید ایجاد شده (مثلا در قسمت نرم افزار ها 7-8 تا تاپیک اضافی بیخودی ایجاد شده) و کم کم این کار داره بصورت عادت در میاد
این چیزیه که اولا بر خلاف قوانین سایت هست و ثانیا اگر همینجوری بمونه دیگه نمیشه جلوش رو گرفت بویژه در مورد اعضایی که جدیدتر وارد میشن
به نظر من باید قوانین سفت و سخت تری پیرامون ایجاد تاپیک گذاشته بشه تا هم وقت مدیران برای مرتب کردن سایت تلف نشه هم صفحه ها سبک تر بشه و هم انجمن منظم تر باشه

سلام و خسته نباشید
آرش جان با حرفات کاملا موافقم.
من چند ماه پیش که تو سایت فعال بودم تمام سعیمو کردم تا اینجوری نشه,تدکر دادم,تاپیک رو قفل کردم,تاپیک رو انتقال دادم و... ولی باز همون آش بود و همون کاسه...
و انگار قابل کنترل نیست.(حداقل با یک مدیر)
البته من خودم 90% این مشکل تاپیک های غیرالزامی که باز میشه رو میزارم تقصیر مدیرای پی پی سی (یکیش خود من) , چون وقتی خود مدیرا میان و همه برنامه هارو پست سر هم تاپیک میکنند نباید انتظار داشته باشیم کاربرا این کارو نکنند!
تنها راه بهبودی انجمن پاکت پی سی , تقسیم بندی برنامه ها و بازی هاست.
مثلا باید برای برنامه های Multi-Media و Internet و Backup و... بخش مجزایی راه انداخت و در اون بخش برنامه های مربوط به اون بخش رو در تاپیک جداگانه قرار بدیم...
اینجوری پرسش و پاسخ در مورد برنامه مربوط تو خود تاپیکش انجام میشه که کار همه آسون میشه و دیگه شاهد این بی نظمی ها هم نمیشیم...
من الان 2 هفته منتظرم تا کاندیدای پاکت پی سی مدیر بشند (طبق قول مدیر کل سایت) تا این کارو با سریع تر و با کمک این عزیزان انجام بدیم.

اگه با این ایده موافقید یه ok بدید !

A L I R E Z A
08-06-2008, 15:33
از تمام دوستان ومدیران به خصوص شما تقاضا میکنم انقدر زود قضاوت نکنید من قبلا تقاضا رو به دیزینر عزیز دادم منتطرم بخاطر همین هم برنامه ها روبه صورت تاپیک بندی میزارم که دیگه وقتی دیزاینر درستش کرد دردسر تاپیک سازی نداشته باشم.

ARASH
08-06-2008, 17:04
علیرضا جان روی انتقاد من با شما نبود بلکه بیشتر با اعضای عادی سایت بود چون این قضیه بیشتر از جانب اونا رعایت نشده و نمیشه
این ایده M.t عزیز هم خوبه ولی اگه بخواد برای هر کدوم از این قسمتا یه بخش جدا گذاشته بشه به نظرم خیلی شلوغ میشه حد اقل باید قسمت ها به صورت خیلی کلی تر زیر مجموعه پیدا کنند
در ضمن من الان فکر کنم که بیش از 2 ماهه که کاندید مدیریتم ولی هنوز مدیر نشدم!
از هفته دیگه هم تا 12 تیر امتحان دارم و نمیتونم بیام سایت :(

tighoor
09-06-2008, 17:25
اتفاقا من با نظر m.t کاملا موافقم ...
اتفاقا هر چی جزیی تر بهتر...
به نظر من حتی باید این کارو برای بخش rom ها هم کرد...

:na: :na: :na:

M.T
12-06-2008, 09:09
علیرضا جان یه درخواست دئستانه داشتم ازت : لطفا تا درست شدن بخشها توسط دیزاینر شما تاپیک برنامه باز نکنید..........چون اوضاع فعلی غیر قابل کنترله...............ممنون

در ضمن من الان فکر کنم که بیش از 2 ماهه که کاندید مدیریتم ولی هنوز مدیر نشدم!
آرش جان, مجتبی (PCSEVEN) و خود من و شاید بقیه دوستان PPC به آقا حمید (HAMID) درخواست کردیم (2هفته پیش) که کاندیدای شما رو خیلی زودتر مدیر موقت کنند ولی نمیدونم چرا تا الان اینطور نشده.

اتفاقا من با نظر m.t کاملا موافقم ...
اتفاقا هر چی جزیی تر بهتر...
به نظر من حتی باید این کارو برای بخش rom ها هم کرد...
ممنون
بله آبتین جان.......درسته.......هر قسمت از PPC کلی بخش و شاخه داره به خصوص رام ها و نرم افزارها , ولی باید ببینیم دیزایتر عزیز میتونه تمام بخش هارو قسمت بندی بکنه یا نه! !!!!

ARASH
12-06-2008, 10:27
محمد جان حتی اگه من الان هم کاندیدام مدیر موقت بشه باید تا 12 تیر به من مرخصی بدید
بعد از امتحانات به طور فول تایم در خدمت سایتم

arh2067
28-07-2008, 11:02
:atten:
با سلام خدمت مدیر محترم وزحمت کش
لطفا در صورت اطلاع بفرمایید چرا لوگوی افتخاری کاربر ویژه adjavan که با پرداخت مبلغ ناقابلی از طرف دوستداران وحامیان سایت کمک مالی شده بود از جلوی اسمم برداشته شده است .
:maad:

M.T
28-07-2008, 12:38
:atten:
با سلام خدمت مدیر محترم وزحمت کش
لطفا در صورت اطلاع بفرمایید چرا لوگوی افتخاری کاربر ویژه adjavan که با پرداخت مبلغ ناقابلی از طرف دوستداران وحامیان سایت کمک مالی شده بود از جلوی اسمم برداشته شده است .
:maad:

الان فکر کنم خیلی وقته دیگه لوگوی افتخاری برای کاربرای ویژه برداشته شده.
رنگ نام کاربری شما نشانه حمایت شما از سایت هستش و فقط کاربرای ویژه به این رنگ هستند.(رنگ سبز)

4feet
21-08-2008, 16:04
سلام دوستان
من با گوشیم مشکل دارم
لطفا راهنماییم کنین
مدل گوشیم i-mate jama

ARASH
22-08-2008, 08:15
سلام دوستان
من با گوشیم مشکل دارم
لطفا راهنماییم کنین
مدل گوشیم i-mate jama

دوست عزیز سوالات خود را در قسمت مربوطه بیان کنید
و قوانین انجمن را حتما مطالعه کنید

mohsen-unique
25-08-2008, 11:32
با سلام خدمت دوستان و مدیران محترم
من قصد دارم یک برنامه برای فرستادن پست به وبلاگ های ایرانی بنویسم و برای این کار نیاز به یک سری اطلاعات در باره ی ساختار کار و همچنین نصب چند برنامه بر روی سرور این سایت ها دارم. از شما مدیر محترم در خواست می کنم که با مدیران این سایت ها به خصوص Blogfa مکاتباتی داشته باشید و هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
پیشاپیش از همکاری شما متشکر هستم

ARASH
25-08-2008, 12:44
با سلام خدمت دوستان و مدیران محترم
من قصد دارم یک برنامه برای فرستادن پست به وبلاگ های ایرانی بنویسم و برای این کار نیاز به یک سری اطلاعات در باره ی ساختار کار و همچنین نصب چند برنامه بر روی سرور این سایت ها دارم. از شما مدیر محترم در خواست می کنم که با مدیران این سایت ها به خصوص blogfa مکاتباتی داشته باشید و هماهنگی های لازم را به عمل آورید.
پیشاپیش از همکاری شما متشکر هستم

برای این قضیه من بزودی به مدیران بالاتر اطلاع میدم ببینم که چی میگن

Behnood
25-08-2008, 13:11
سلام دوستان
من با گوشیم مشکل دارم
لطفا راهنماییم کنین
مدل گوشیم i-mate jama

آخه اینجا جای پرسیدن این سواله؟
در ضمن شما ممکنه هزارتا مشکل داشته باشین با گوشیتون ولی اگه یه کدومش رو نگین چجوری میتونیم راهنماییتون کنیم؟:froown:

mohsen-unique
17-09-2008, 18:03
ارش جان خبری نشد با مدیرای بالاتر صحبت کردید برای سایت blogfa؟

ARASH
17-09-2008, 19:30
ارش جان خبری نشد با مدیرای بالاتر صحبت کردید برای سایت blogfa؟

بله محسن جان صحبت کردم و گفتند که امکانش نیست چون برای اینکار شاید نیاز باشه که مواردی رو بلاگفا اعلام کنه که جزو سیستم های امنیتیش باشه و بلاگفا این کار رو انجام نمیده

radarman23
01-10-2008, 01:42
سلام عرض شد
من تایپیک جدیدی در موبایلستان اضافه کردم به نام نرم افزارهای pocket pc که قند تو دلتون آب میکنه که متاسفانه ar@sh ان را توقیف کرده منتظر اقدامات و نتایج تصمیمات شما هستیم
یا حق!

ARASH
01-10-2008, 12:53
سلام عرض شد
من تایپیک جدیدی در موبایلستان اضافه کردم به نام نرم افزارهای pocket pc که قند تو دلتون آب میکنه که متاسفانه ar@sh ان را توقیف کرده منتظر اقدامات و نتایج تصمیمات شما هستیم
یا حق!

1- دلایلش رو تو همون تاپیک پست 45 خدمتتون گفتم!
2- مدیریت این بخش منم!

eyvaltavahom
03-03-2009, 19:23
سلام خسته نباشيد
ميخوام ويندوز Qtek 8500 رو عوض كنم ميشه لينك فايل مربوطه و طريقه اين كار رو آموزش بديد.
با تشكر

tighoor
03-03-2009, 20:41
سلام خسته نباشيد
ميخوام ويندوز Qtek 8500 رو عوض كنم ميشه لينك فايل مربوطه و طريقه اين كار رو آموزش بديد.
با تشكر

:atten::atten::atten::atten:
اینجا پل ارتباطی با مدیراست :40:
لطفا سوالتون رو در جای مربوط بپرسین.

Piyadero
30-12-2009, 23:14
سلام خدمت مدیرای گل بخش ... من درخواستی از شما داشتم و اون هم تهیه یک آموزش کامل از نحوه اتصال پی سی و پاکت پیسی از طریق وایرلس بود ... چند بار هم این درخواست رو کرده بودم در جاهای مختلف ولی توجهی نشد ...اگه همچین اموزشی رو تدارک دیدید لطفا قدم به قدم باشه و آموزش کلی مثل یکی از تاپیک های موجود در انجمن ( آموزش اتصال پی سیس و پاکت پیسی با وایرلس ) کلی نباشه که آدم هیچی متوجه نشه...بازم ممنون...

Piyadero
02-01-2010, 09:53
سلام خدمت مدیرای گل بخش ... من درخواستی از شما داشتم و اون هم تهیه یک آموزش کامل از نحوه اتصال پی سی و پاکت پیسی از طریق وایرلس بود ... چند بار هم این درخواست رو کرده بودم در جاهای مختلف ولی توجهی نشد ...اگه همچین اموزشی رو تدارک دیدید لطفا قدم به قدم باشه و آموزش کلی مثل یکی از تاپیک های موجود در انجمن ( آموزش اتصال پی سیس و پاکت پیسی با وایرلس ) کلی نباشه که آدم هیچی متوجه نشه...بازم ممنون...

خیلی ممنون از مدیرای عزیز به خاطر جواب شفافی که دادن ... حداقل می گفتید همون تاپیک کامله برو همونجا ... 2 سال پیش آدم لذت می برد وقتی به این فروم میومد این روزا این فروم بیشتر شبیه یه گورستان ساکت هست ... ببخشید اگه تند حرف زدم چون من این درخواست رو 3 بار ارائه کردم ولی شما حتی به خودتون زحمت ندادین پاسخ کوتاهی هم به من بدین ... کم کم موبایلستان داره عنوان بهترین فروم موبایل رو از دست می ده ... واقعا متاسفم...

S I N A
02-01-2010, 11:30

خیلی ممنون از مدیرای عزیز به خاطر جواب شفافی که دادن ... حداقل می گفتید همون تاپیک کامله برو همونجا ... 2 سال پیش آدم لذت می برد وقتی به این فروم میومد این روزا این فروم بیشتر شبیه یه گورستان ساکت هست ... ببخشید اگه تند حرف زدم چون من این درخواست رو 3 بار ارائه کردم ولی شما حتی به خودتون زحمت ندادین پاسخ کوتاهی هم به من بدین ... کم کم موبایلستان داره عنوان بهترین فروم موبایل رو از دست می ده ... واقعا متاسفم...

دوست عزیز

با تشکر از پست شما و جملات زیباتون. یه سری به این چند تاپیک بزنید و اگر میشکلتون حل نشد خودم براتون یه تاپیک آموزشی ایجاد میکنم.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=42033

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=67046
موفق باشید

mhtctouch
04-01-2010, 12:05
با سلام
متاسفانه باطلاع ميرساند در بخش pocket pc بخش پرسش و پاسخ وجود ندارد بنده در اين ارتباط سئوالي داشتم كه مجبور شدم در اين قسمت بنويسم خواهشمند ا ست اگر ميتوانيد راهنمايي كنيد.
من نرم افزاري ميخواهم تا بتواند برنامه ها و بازيهاي java را بر روي مموري كارت گوشيم نصب كند همانطور كه ميدانيم اين گونه ها بر نامه هاي java به شكل اتوماتيك بر روي حافظه گوشي نصب ميشود و اين در مورد برنامه هاي حجم بالا براي ما مشكل ايجاد ميكند و گاها برنامه ها بدليل فضاي كم حافظه گوشي نصب نميشوند خواهشمندم بنده را ياري نمائيد.

tighoor
04-01-2010, 14:38
با سلام
متاسفانه باطلاع ميرساند در بخش pocket pc بخش پرسش و پاسخ وجود ندارد بنده در اين ارتباط سئوالي داشتم كه مجبور شدم در اين قسمت بنويسم خواهشمند ا ست اگر ميتوانيد راهنمايي كنيد.
من نرم افزاري ميخواهم تا بتواند برنامه ها و بازيهاي java را بر روي مموري كارت گوشيم نصب كند همانطور كه ميدانيم اين گونه ها بر نامه هاي java به شكل اتوماتيك بر روي حافظه گوشي نصب ميشود و اين در مورد برنامه هاي حجم بالا براي ما مشكل ايجاد ميكند و گاها برنامه ها بدليل فضاي كم حافظه گوشي نصب نميشوند خواهشمندم بنده را ياري نمائيد.

با سلام خدمت شما.
اول:
لطفا طبق قوانين سايت یک پست را چند بار ارصال نکنید. در غير اين صورت با شما برخورد خواهد شد.

دوم: قبلا یه بخش داشتیم به نام پرسش و پاسخ که بعد از این که انجمن تخصصی تر شد اون بخش حذف شد.

ضمنا:
شما باید سوالتون رو در تاپیک تاپیک مطرح کردن مشکلات و درخـواسـت در مورد نــرم افــزار های ppc ؛ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=79095) مطرح میکردید.

چون شبیه ساز جاوا خودش جزو نرم افزار های پاکت پیسی هست.
با تشکر ....

mhtctouch
04-01-2010, 18:35
ممنون از راهنمائيتان . با تشكر

S I N A
05-01-2010, 12:23
ممنون از راهنمائيتان . با تشكر

دوست عزیز

لظفاً برای تشکر فقط از دکمه تشکر در زیر هر پست استفاده کنید و دادن پست تشکر خوداری کنید.

با تشکر

s.emad_gt
16-09-2010, 16:45
سلام..
خسته نباشین...
من یه تاپیک تو قسمت (تم ها، زنگ ها، عکس ها) ایجاد کردم با نام :
تاپیک جامع والپیپر (800x800) مخصوص wvga (روتیت بی دردسر) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115239)
اگه ممکنه و صلاح دیدین اون رو مهم کنین..
این تاپیک با منبع عکس هایی که دارم به زودی رونق میگیره و تعداد عکسی که دارم بیش از 150 تاست که به تدریج وارد خواهم کرد...
البته دوستان دیگری هم همکاری خواهند کرد.
در ضمن اگر ممکنه اسم این تاپیک از :
اپیک جامع والپیپر (800x800) مخصوص wvga (روتیت بی دردسر)
به
تاپیک جامع والپیپر (800x800) یا (SHD) مخصوص wvga (روتیت بی دردسر)
تغییر بدین...
ممنون..

yas_4309
21-01-2011, 23:50
ba salam be doostane gerami man gooshi htchd2 daram vali hich barnamey roosh kar nemikone hata hamin barname voovoozela ke az hamin sit download kardam baz ham roosh kar nemikone nemidoonam chera khahesh mikonam komakam konid

mohseneali
21-02-2011, 21:39
به نام هماره بلند او
سلام و خسته نباشید
من تازه عضو شدم و بسیار خرسندم از این عضویت ، راستش یا من بلد نیستم چطور دنبال مطالبی که نیاز دارم بگردم یا سایت بسیار شلوغه ، من فکر می کنم اولین مطلبی که می بایست تو این سایت به چشم بخوره آموزش مفاهیم پایه و نحوه نصب نرم افزارها روی گوشی ها و پاکت پی سی هاست ، من که هر چی گشتم نحوه نصب برنامه روی پاکت پی سی رو پیدا نکردم ، اگر هم نحوه گشتن من اشتباه بوده لطف کنید و خبرم کنید ،
شاد باش و شاد زی

H@DI
21-02-2011, 21:59
به نام هماره بلند او
سلام و خسته نباشید
من تازه عضو شدم و بسیار خرسندم از این عضویت ، راستش یا من بلد نیستم چطور دنبال مطالبی که نیاز دارم بگردم یا سایت بسیار شلوغه ، من فکر می کنم اولین مطلبی که می بایست تو این سایت به چشم بخوره آموزش مفاهیم پایه و نحوه نصب نرم افزارها روی گوشی ها و پاکت پی سی هاست ، من که هر چی گشتم نحوه نصب برنامه روی پاکت پی سی رو پیدا نکردم ، اگر هم نحوه گشتن من اشتباه بوده لطف کنید و خبرم کنید ،
شاد باش و شاد زی

سلام دوست عزیز
خوش آمد میگم خدمتتون
شما کلا دو نمونه برنامه روی پاکت پی سی دارید اولیش اینکه فایلهای با پسوند cab رو بریزید تو گوشی ودر خود گوشی نصبشون کنید ودومی اینکه برنامه های با پسوند exe رو باید از طریق پی سی نصب کنید
در ضمن شما این سوال رو میتونستید در کلوپ گوشیتون مطرح کنید ومطالب سایت اونقدرها هم گیج کننده نیست

پست ارسال شده توسط موبايل

Ferrari F430
12-03-2011, 11:14
سلام
من یه پیشنهاد دارم اما نمیدونم این کار خوبه یا نه
بخش Pocket PC رو به دو بخش تقسیم کنیم :
1.بخش دانلود
2.بخش بحث و تبادل نظر
بخش دانلود : توی این قسمت برای هر نرم افزار فقط و فقط یه تاپیک باز کنیم و تمام ریلیزها و کرک ها و ... این نرم افزار رو در اون تاپیک قرار بدیم
بخش بحث و تبادل نظر : برای هر نرم افزار یک تاپیک باز کنیم و کلیه بحث ها و تبادل نظر و مشکلات و ... رو در اون تاپیک بررسی کنیم
اینجوری خیلی منظم میشه و کاربر برای پیدا کردن نرم افزار مورد نظر و یا ورژن مورد نظر از اون دچار سردر گمی نمیشه و با انبوهی از تاپیک ها روبرو نمیشه
(این کار خیلی خوبه مخصوصا برای تازه وارد ها)
نکته دیگه این که شاید برای هر نرم افزار یه تاپیک جدا برای بحث و مشکلات و ... باز کردن کار جالبی نباشه اما برای جلوگیری از ایجاد تاپیک های مختلف میتونیم این کار رو انجام بدیم :
برای هر نرم افزار معروف، یه تاپیک جداگانه باز کنیم
و برای نرم افزار های معمولی و مرتبط یه تاپیک جامع باز کنیم مثلا : کلیه بحث ها در مورد فارسی ساز ها و ...
ممنون میشم نظرتون رو در این مورد بگین

mahdi-gh
13-03-2011, 17:20
سلام
من یه پیشنهاد دارم اما نمیدونم این کار خوبه یا نه
بخش pocket pc رو به دو بخش تقسیم کنیم :
1.بخش دانلود
2.بخش بحث و تبادل نظر
بخش دانلود : توی این قسمت برای هر نرم افزار فقط و فقط یه تاپیک باز کنیم و تمام ریلیزها و کرک ها و ... این نرم افزار رو در اون تاپیک قرار بدیم
بخش بحث و تبادل نظر : برای هر نرم افزار یک تاپیک باز کنیم و کلیه بحث ها و تبادل نظر و مشکلات و ... رو در اون تاپیک بررسی کنیم
اینجوری خیلی منظم میشه و کاربر برای پیدا کردن نرم افزار مورد نظر و یا ورژن مورد نظر از اون دچار سردر گمی نمیشه و با انبوهی از تاپیک ها روبرو نمیشه
(این کار خیلی خوبه مخصوصا برای تازه وارد ها)
نکته دیگه این که شاید برای هر نرم افزار یه تاپیک جدا برای بحث و مشکلات و ... باز کردن کار جالبی نباشه اما برای جلوگیری از ایجاد تاپیک های مختلف میتونیم این کار رو انجام بدیم :
برای هر نرم افزار معروف، یه تاپیک جداگانه باز کنیم
و برای نرم افزار های معمولی و مرتبط یه تاپیک جامع باز کنیم مثلا : کلیه بحث ها در مورد فارسی ساز ها و ...
ممنون میشم نظرتون رو در این مورد بگین

سلام
قبل از هر چیز ممنون بابت پیشنهاد

این روشی که گفتید خوبه ولی نه برای انجمنی که به این صورت جا افتاده و واقعا" بزرگ و کامله
بخش پاکت پی سی موبایلستان رو نمیشه به طور کلی تغییر داد
تغییرات جزئی رو میشه اعمال کرد ولی همچین طرحی فقط و فقط برای ایجاد یه انجمن جدید مناسبه

Behzad WM
15-03-2011, 19:23
سلام
قبل از هر چیز ممنون بابت پیشنهاد

این روشی که گفتید خوبه ولی نه برای انجمنی که به این صورت جا افتاده و واقعا" بزرگ و کامله
بخش پاکت پی سی موبایلستان رو نمیشه به طور کلی تغییر داد
تغییرات جزئی رو میشه اعمال کرد ولی همچین طرحی فقط و فقط برای ایجاد یه انجمن جدید مناسبه

با سلام .

من هم از پیشنهاد Ferrari F430 عزیز ممنونم ، اما حرف مهدی جان کاملا درسته ، اونجوری همه ی تازه وارد ها قاطی میکنند .

arsiakhanfekr
18-03-2011, 13:25
سلام دوست عزیز ده جا پیغام گذاشتم فقط منو از یک صفحه به جای دیگه لینک میکنن و کسی جواب درست به من نمیده خواهش میکنم به بنده کمک کنید و یکی جای اینکه بگه برو اونجا برو اینجا جواب بده،من نمی دونم چگونه باید در ویندوز 7 پی سی کامپوتر ار لیست تلفن هام بک آپ بگبرم، Windows mobile device centre را نصب کردم حتی کانکت میشه ولی یا موقع sync ارور میده یا سینک میکنه ولی به outlook نمیره شماره هام .
فعلا با همون Activesync توی ایکس پی دارم بک آپ میگیرم. لطفاً کمک کنید یا اگه جایی گفتن و من ندیدم لینک بدبد. ممنونم. خیلی ممنون
من گوشی Touch pro 2 HTC دارم که ویندوز موبایلم 6.1 و میخوام در لب تاپ با ویندوز 7 بک آپ بگیرم.

Behzad WM
19-03-2011, 05:57
سلام دوست عزیز ده جا پیغام گذاشتم فقط منو از یک صفحه به جای دیگه لینک میکنن و کسی جواب درست به من نمیده خواهش میکنم به بنده کمک کنید و یکی جای اینکه بگه برو اونجا برو اینجا جواب بده،من نمی دونم چگونه باید در ویندوز 7 پی سی کامپوتر ار لیست تلفن هام بک آپ بگبرم، Windows mobile device centre را نصب کردم حتی کانکت میشه ولی یا موقع sync ارور میده یا سینک میکنه ولی به outlook نمیره شماره هام .
فعلا با همون Activesync توی ایکس پی دارم بک آپ میگیرم. لطفاً کمک کنید یا اگه جایی گفتن و من ندیدم لینک بدبد. ممنونم. خیلی ممنون
من گوشی Touch pro 2 HTC دارم که ویندوز موبایلم 6.1 و میخوام در لب تاپ با ویندوز 7 بک آپ بگیرم.

کسی لینک برای جای دیگه نمیده شما سوالت رو جای درست مطرح کن این اولا ، دوم اینکه من جواب رو دادم بهت ، اینم لینک : http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131680

نیازی نبوده اینجا بیای مطرح کنی ، شما درباره اکتیو سینک در بخش رام ها سوال کردی !!!

من محترمانه گفتم اینجا جاش نیست ، جواب رو هم دادم .

MEH D
22-03-2011, 11:55
با عرض سلام و تبریک عید
قسمت بازی های پاکت پی سی شلوغ شده
میشه مثل قسمت نرم افزار ها ، این قسمت هم گروه بندی کنید
با تشکر فراوان

Behzad WM
23-03-2011, 17:45
با عرض سلام و تبریک عید
با تشکر فراوان

سلام .

مگه بخش نرم افزارها گروه بندی نیست ؟؟

MEH D
23-03-2011, 22:09
سلام .

مگه بخش نرم افزارها گروه بندی نیست ؟؟

گفتم مثل بخش نرم افزار ها بخش بازی ها هم گروه بندی کنید
مثل بخش اندروید
با تشکر

loverx5
24-03-2011, 00:24
با عرض سلام و تبریک عید
با تشکر فراوان

به 2 دلیل چونین کاری نمیشه :
1) خیلی وقت گیره این همه را تازه از اول دسته بندی کنیم و خیلی خیلی خیلی سخته
2)کلا از بعد از ارائه win7 اونقدر بازی نمیاد پس ارزش نداره از این به بعد هم بخوایم دسته بندی کنیم
با تشکر از شما دوست عزیز

namakdooon
29-08-2011, 14:37
من میخوام کار با این سیستم عامل و یاد بگیرم
تو این بخش تایپیک مرجعی برای مبتدی ها هست که بگه از کجا باید شروع کنیم؟
مثلا چه برنامه هایی باید روی پی سی نصب کنیم یا چه کارهایی برای نصب برنامه و بازی و اپدیت کردن و ... باید انجام بدیم و ...

Behzad WM
30-08-2011, 02:20
من میخوام کار با این سیستم عامل و یاد بگیرم
تو این بخش تایپیک مرجعی برای مبتدی ها هست که بگه از کجا باید شروع کنیم؟
مثلا چه برنامه هایی باید روی پی سی نصب کنیم یا چه کارهایی برای نصب برنامه و بازی و اپدیت کردن و ... باید انجام بدیم و ...

سلام .

دوست عزیز ، برای یادگیری کار با گوشیتون ، اگر سوالی هست در بخش اختصاصی گوشیتون مطرح کنید ...

برای نصب نرم افزار و بازی هم ، فایل های Windows Mobile به 2 صورت cab. و exe. هستند ( اکثرا به صورت cab. ) ، شما برای نصب باید فایل های cab رو به گوشی انتقال بدید و نصب کنید ، و فایل های exe رو هم گوشی رو به PC وصل کنید و فایل رواجرا کنید و صبر کنید تا پیغام نصب در گوشی ظاهر بشه ...