PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سورپرایز : آپدیت جدید نقشه نويتل ورژن 2.8.5 فارسی ( 70 شهر ) - Iran Routable Map 2.8.5 Farsi for Navitel

Reza 7
28-10-2011, 13:13
Iran Routable Map 2.8.5 Farsi For Navitel

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=727620&stc=1&d=1336684753
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=727619&stc=1&d=1336684753

بعد از مدت ها انتظار نقشه ورژن 2.8.5 نویتل منتشر شد (70 شهر)
این نقشه کاملا فارسی بوده ، قابلیت مسیریابی داشته و از دارای Address Data برای جستجوی معابر و خیابان ها در نقشه می باشد.
این نقشه بیش از 70 شهر ایران رو در حال حاضر پوشش میده و در آینده شهر های بیشتری هم به نقشه اضافه خواهد شد.

دانلود نرم افزار نویتل برای استفاده از نقشه ها :
برای استفاده از این نقشه ها به نرم افزار Navitel Navigator نیاز دارید که آخرین نسخه اون رو از تاپیک های زیر میتونید دریافت کنید.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=193441

طریقه استفاده از نقشه :
برای استفاده از نقشه، بعد از اینکه نقشه رو دانلود کردین، اون رو از حالت فشرده خارج کنید.
حالا نقشه ها که تعدادی فایل با پسوند NM2 هست رو داخل یک فولدر بریزید و به مموری کارت گوشیتون در مسیر NavitelContent/Maps انتقال بدید

برنامه نویتل که قبلا نصب کرده بودید رو اجرا کنید و در صورتی که برنامه به صورت اتوماتیک نقشه هارو ایندکس نکرد
در برنامه به مسیر "Menu/Settings/Map/User maps" رفته و روی آیکونی که پایین صفحه در وسط قرار گرفته کلیک کنید و و از کشویی که در بالا وجود داره آدرس نقشه هایی که روی مموری گوشی کپی کردید رو پیدا کنید
روی پوشه ای که نقشه ها رو توی اون ریختید کلیک کنید و Create Atlas رو بزنید و Ok کنید تا برنامه پس از اتصال گوشی به GPS نقشه و محل استقرار شما روی نقشه رو نشون بده و بتونید از امکانات بیشمار برنامه از جمله مسیریابی استفاده کنید.

دوستان خواهش ميكنم جهت حمايت از حقوق شركت توليد كننده و همچنين حمايت از نشر و گسترش امكانات ، نقشه ها و نرم افزار هاي ايراني و فارسي، اين محصول رو از شركت خريداري فرماييد ؛

جهت خريد و دريافت آخرين ورژن نقشه نويتل از لينک زير استفاده کنيد ؛ ابتدا وارد سايت شده ، عضو شويد و نقشه را خريداری کنيد ؛

دانلود و خريد نقشه نويتل از سایت مپ شاپ (http://www.mapshop.ir/index.asp?cat=7&SB=396611&pk_campaign=Mobilestan)

:atten:
برای دريافت اطلاعات بيشتر ، نسخه های مختلف برنامه و نقشه ها به همراه آموزش کامل نويتل و ... به تاپيک مرجع "جامع نويتل" مراجعه کنيد
جامع نويتل - Navitel Navigator (برنامه، آخرین نقشه ها، آموزش و ...) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=219877)

تمامی حقوق این نرم افزار برای جناب carbuncle و سایت IR-TCI است.

salar222
29-10-2011, 12:07
اقا سلام میشه مستقیم بگید اخرین برنامه نویتل چه ورژنیه و از کجا باید گرفت این ادرسی که میدید ورژن 5 است

MOHAMMAD.AS
29-10-2011, 14:16
با سلام
دست شما واقعا درد نکنه .:ag:
تو نقشه انگلیسی نمیشد راحت محلی که میخواستیم رو پیدا کنیم و وقتی زوم رو بالا میبردیم نقشه دیده نمی شد ولی این عالیه خیلی ممنون.:bx:

mosi_bamaram
29-10-2011, 15:19
دوست عزيز ممنون از نرم افزار خوبت كه قرار دادي نقشه هاش كل شهرهاي ايران را شامل ميشه؟ من از اوي مپ استفاده ميكنم اين بهتره يا اون؟ موقع استفاده كه تند تند احتياج به لغو كانكت شدن اينترنت نداره كه؟

Reza 7
29-10-2011, 15:32
اقا سلام میشه مستقیم بگید اخرین برنامه نویتل چه ورژنیه و از کجا باید گرفت این ادرسی که میدید ورژن 5 است

با سلام خدمت شما دوست گلم
آخرين ورژن برای سيمبين همون ورژن 5 هست که لينکش در پست اول قرار داده شده

با سلام
دست شما واقعا درد نکنه .:ag:
تو نقشه انگلیسی نمیشد راحت محلی که میخواستیم رو پیدا کنیم و وقتی زوم رو بالا میبردیم نقشه دیده نمی شد ولی این عالیه خیلی ممنون.:bx:

نقشه رو تست کردم اکثر مشکلات قبلی برطرف شده :ax:

موفق و پيروز باشيد

amin200200
29-10-2011, 16:15
سلام
دوستان لطفا بگید که آیا کارایی این برنامه از ovi map بهتره یا نه ؟

saman_rm
30-10-2011, 00:11
سلام ممنون ایا این نقشه ها قفل باز شده هست انلاک هست یا خیر؟؟

93992
30-10-2011, 15:13
سلام. یه سوال. نقشه های قبلی را پاک کنیم یا اونها را هم نگه داریم؟

Reza 7
30-10-2011, 16:11
سلام
دوستان لطفا بگید که آیا کارایی این برنامه از ovi map بهتره یا نه ؟

خير اما نقشه های فعلی از نقشه های اوی مپ کامل تر هست

سلام ممنون ایا این نقشه ها قفل باز شده هست انلاک هست یا خیر؟؟

بله آنلاک شده است

سلام. یه سوال. نقشه های قبلی را پاک کنیم یا اونها را هم نگه داریم؟

نيازی به نقشه های قبلی نيست اونها رو پاک کنيد

موفق و پيروز باشيد

ar_mahmoudi
30-10-2011, 17:36
سلام
آقا من ورژن 5 نويتل رو ريختم
اين نقشه هائي رو كه لطف كرده بوديد هم ريختم
ولي موقع سرچ (By Address) فقط اسم كشور و شهر رو سرچ ميكنه و خيابان رو سرچ نمي كنه
مثلا فقط ميتونيد ايران - تهران رو سرچ كنيد !!!!

Reza 7
30-10-2011, 20:41
سلام
آقا من ورژن 5 نويتل رو ريختم
اين نقشه هائي رو كه لطف كرده بوديد هم ريختم
ولي موقع سرچ (by address) فقط اسم كشور و شهر رو سرچ ميكنه و خيابان رو سرچ نمي كنه
مثلا فقط ميتونيد ايران - تهران رو سرچ كنيد !!!!

اين از مشکلات کانورت شدن نقشه است راه حل خاصی نداره

موفق و پيروز باشيد

nasserm
31-10-2011, 12:28
اين از مشکلات کانورت شدن نقشه است راه حل خاصی نداره

موفق و پيروز باشيد

با سلام خدمت Reza.7 عزیز
وؤزن جدید نقشه خیلی از ورژن قبلی بهتر شده . مزیتی که نسبت به نوکیا مپ داره اینه که خیلی سریعتر و بدون اینترنت و زیر سقف در چند ثانیه کانکت میشه که نوکیا مپ با اون شرایطی که گفتم عمرا بتونه کانکت بشه. بعد تعداد شهرهای زیادی رو که ساپورت میکنه از مزیتهای این نرم افزار نسبت به نوکیا مپه.
البته در قسمت سرچ در مقابل نوکیا مپ حرفی برای گفتن نداره

Reza 7
31-10-2011, 13:57
با سلام خدمت reza.7 عزیز
وؤزن جدید نقشه خیلی از ورژن قبلی بهتر شده . مزیتی که نسبت به نوکیا مپ داره اینه که خیلی سریعتر و بدون اینترنت و زیر سقف در چند ثانیه کانکت میشه که نوکیا مپ با اون شرایطی که گفتم عمرا بتونه کانکت بشه. بعد تعداد شهرهای زیادی رو که ساپورت میکنه از مزیتهای این نرم افزار نسبت به نوکیا مپه.
البته در قسمت سرچ در مقابل نوکیا مپ حرفی برای گفتن نداره

علاوه بر اينها که گفتيد مشکل زوم نقشه هم برطرف شده به لحاظ کامل تر بودن هم با شما موافق هستم
اما من مشکل شما رو در کانکت شدن ندارم! هميشه راحت کانکت ميشم با اوی مپ

موفق و پيروز باشيد

Reza 7
14-12-2011, 10:15
با سلام خدمت همه دوستان گل
ورژن جديد نويتل رو ميتونيد از تاپيک زير دانلود کنيد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185697

موفق و پيروز باشيد

mrsamankhan
19-12-2011, 11:36
سلام و مرسی از زحماتتان
1- ایا این نقشه جدید روی ویو 2 بادا 1.2 کار میکنه ؟
2- از کجا میتونم که نقشه کشورهای دیگر را هم پیدا کنم ؟
در حال حاضر از Iran Routable Map 2.7.0 استفاده میکنم .
با تشکر

parviz.bahri
19-12-2011, 11:49
رضا جان اگه میشه لیست شهرها رو بذار .../
ممنون.

Reza 7
19-12-2011, 12:45
سلام و مرسی از زحماتتان
1- ایا این نقشه جدید روی ویو 2 بادا 1.2 کار میکنه ؟
2- از کجا میتونم که نقشه کشورهای دیگر را هم پیدا کنم ؟
در حال حاضر از Iran Routable Map 2.7.0 استفاده میکنم .
با تشکر

1-از کجا بايد بدونم! :4: از شوخی گذشته اگر برنامه ناويتل داره
فرمت نقشه های نويتل يکی هست چون روی اندرويد هم امتحان کردم
کامل جواب داد اگر منظور شما برنامه ديگری هست بايد ببينيد
چه فرمت هايی از نقشه رو ساپورت ميکنه
2-از تاپيک های مربوطه! :4:
3-نقشه موجود در اين تاپيک ورژن 2.8.5 هست
ويرايش:از نقشه 2.7.0 داريد روی چه پلتفرمی استفاده ميکنيد؟ بادا
اگر پاسخ اری است پس از 2.8.5 هم بايد بتونيد استفاده کنيد

رضا جان اگه میشه لیست شهرها رو بذار .../
ممنون.

نميشه! :4:
آخه راستش خودم هم نميدونم! :ai:
حالا 70 تا شهر هست ديگه ...
نصب کن لذتش رو ببر! :ax:

موفق و پيروز باشيد

mrsamankhan
19-12-2011, 22:50
با تشکر از زحمات و راهنماییتان
نقشه ها را عوض کردم و برنامه بخوبی کار میکند ..
-
فقط هنگامی که برای اولین بار که برنامه را اجرا میکنیم و عمل Index انجام میشود . در قسمت 80% و قسمت 90% حالت ایندکس / هر کدام مدت پنج دقیقه یا مقداری بیشتر طول میکشد . اینرا جهت اطلاع دوستان عرض کردم که صبور باشند و اجازه دهند که نقشه ها نصب شود
-
سرعت اتصال به ماهواره و همچنین سرعت نمایش جابجا شدن در نقشه کمی کند شده که هنوز مطمئن نیستم که مربوط به برنامه باشه زیرا برنامه GPS Status هم با تاخیر به ماهواره ارتباط برقرار میکرد . که راهنمایی در این مورد را به اساتید واگذار میکنم
-
ضمنا رضا-7 جان . چرا بعضی از خیاباهای تهرا ن با یک عدد 8 رقمی نشان داده میشه ؟
-
- مجددا متشکر از زحماتتان و ممنون از اینکه با لبخند جواب میدهید ... همواره شاد باشید

Reza 7
20-12-2011, 14:42
ضمنا رضا-7 جان . چرا بعضی از خیاباهای تهرا ن با یک عدد 8 رقمی نشان داده میشه ؟
مجددا متشکر از زحماتتان و ممنون از اینکه با لبخند جواب میدهید ... همواره شاد باشید

روش جديد پاسخ گويی!
:dx:
من از کجا بايد بدونم! :45: بايد از سازنده های نقشه سؤال کنيد! :45:
.
.
.
:4:

موفق و پيروز باشيد

^MAJED^
04-02-2012, 20:26
سلام دوستان.
امروز یکی از دوستام اومده بود که توی ماشینش gps بود اسمش هم نوفیگیشن (اگه اشتباه نکنم) بود این gps یه رم می خورد که نقشه هاش توش بود ولی اون رم گم شده حالا من این نقشه ها رو در رم توی مسیر NavitelContent/Maps ریختم ولی تاثیری نکرد.آیا نقشه خاص خودش رو داره یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

shahriar4000
04-02-2012, 21:07
سلام دوستان.
امروز یکی از دوستام اومده بود که توی ماشینش gps بود اسمش هم نوفیگیشن (اگه اشتباه نکنم) بود این gps یه رم می خورد که نقشه هاش توش بود ولی اون رم گم شده حالا من این نقشه ها رو در رم توی مسیر NavitelContent/Maps ریختم ولی تاثیری نکرد.آیا نقشه خاص خودش رو داره یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
اینکه هر برنامه ای نقشه مخصوص خودش با فرمت خودش رو داره که بحثی نیست ولی مگه ان برنامه ماشین نویتل بوده که شما نقشه نویتل رو ریختید؟
اسم ان چیزی که فرمودید navigation نبود؟

^MAJED^
04-02-2012, 23:57
اینکه هر برنامه ای نقشه مخصوص خودش با فرمت خودش رو داره که بحثی نیست ولی مگه ان برنامه ماشین نویتل بوده که شما نقشه نویتل رو ریختید؟
اسم ان چیزی که فرمودید navigation نبود؟

بله.نقشه هاش هست.اما مال کدوم سیستم عامل رو باید ریخت(نقشه هاش)؟

Reza 7
05-02-2012, 20:40
بله.نقشه هاش هست.اما مال کدوم سیستم عامل رو باید ریخت(نقشه هاش)؟

سلام
نقشه های ناويتل روی سيستم های مختلف مثل اندرويد يا سيمبين يکی هستند
برای اطلاعات بيشتر ميتونيد از خود سايت نويتل کمک بگيريد

spid
26-02-2012, 11:17
ايا اين نقشه ها برايSmartcomGpsجواب ميده؟

Reza 7
26-02-2012, 12:41
ايا اين نقشه ها برايSmartcomGpsجواب ميده؟

سلام
خير نقشه های اسمارت کام رو از تاپيک مربوط به خودش ميتونيد دانلود کنيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=134063

alimixer
27-03-2012, 05:44
dastetet darardnemikone

مديريت : لطفاً فارسی بنويسيد!

Reza 7
28-03-2012, 09:27
dastetet darardnemikone

سال نو مبارک
عزيزم مرسی بابت لطفتون اما برای تشکر کردن ، زدن همون دکمه سپاس کفايت ميکنه

Reza 7
13-05-2012, 10:17
:atten:
سلام
هر آنچه که درباره نويتل نياز هست تا بدونيد رو ميتونيد در تاپيک مرجع جامع نويتل مطالعه کنيد
تاپیک مرجع جامع نویتل (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=219877)

mnp18
23-05-2012, 08:04
با سلام میشه لیست شهرهای رو که ساپورت میکنه بذارید برای ما که شهرستان هستیم اگه با نقشه های ovi map یکی باشه ارزش دانلود رو نداره
یا حداقل یکی چک کنه شهر کازرون (استان فارس) رو داره؟

Reza 7
07-06-2012, 23:45
با سلام میشه لیست شهرهای رو که ساپورت میکنه بذارید برای ما که شهرستان هستیم اگه با نقشه های ovi map یکی باشه ارزش دانلود رو نداره
یا حداقل یکی چک کنه شهر کازرون (استان فارس) رو داره؟

سلام
چک کردم نبود! يعنی فقط اسمش بود! نقشه نداشت!

hamedfunnyboy
11-08-2012, 14:37
ببخشید من وقتی از یه حدی زوم میکنم( 8 کیلو متر) نقشه گیر میکنه.به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟در ضمن ورژن نقشم 2.8 فارسی(جدید ترین) و ورژن برنامم 5.0.3 هست. ممنون از راهنما ییتون.

mahdisj
21-08-2012, 22:22
سلام
ببخشید که سئوالم رو اینجا می پرسم ، جای دیگه ای پیدا نکردم.
این برنامه نویتل امکان خوندن مکان هایی رو که در landmark گوشی ذخیره میشن رو داره؟ من که چیزی پیدا نکردم!
در صورتی که نوکیا مپ به صورت استاندارد هم در اونجا ذخیره میکرد و هم از اونجا می خوند!

mahdisj
31-08-2012, 13:44
سلام
ببخشید که سئوالم رو اینجا می پرسم ، جای دیگه ای پیدا نکردم.
این برنامه نویتل امکان خوندن مکان هایی رو که در landmark گوشی ذخیره میشن رو داره؟ من که چیزی پیدا نکردم!
در صورتی که نوکیا مپ به صورت استاندارد هم در اونجا ذخیره میکرد و هم از اونجا می خوند!

جواب رو خودم اینجا می نویسم:
مکان ها در نوکیا مپ و خود گوشی نوکیا به صورت landmark ای با فرمت lmx ذخیره می شوند.
بعضی از نرم افزار های دیگه مثل همین ndrive و حتی google earth از فرمت kml استفاده می کنند که خوشبختانه این فرمت ها قابل تبدیل به هم هستند:
http://www.poieditor.com/poi_convert/lmx-to-kml
http://www.poieditor.com/poi_convert/kml-to-lmx
http://www.gps-data-team.com/convert.php

یه درخواست هم از آقا رضا Reza.7 داشتم، اگه زحمت بکشند یه مرجع جامع هم برای NDrive راه اندازی کنند خیلی خوب میشه. چون کم کم داره به یکی از بهترین ها تبدیل میشه...

Reza 7
18-09-2012, 10:44
ببخشید من وقتی از یه حدی زوم میکنم( 8 کیلو متر) نقشه گیر میکنه.به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟در ضمن ورژن نقشم 2.8 فارسی(جدید ترین) و ورژن برنامم 5.0.3 هست. ممنون از راهنما ییتون.

سلام
برنامه که مشکلی نداره ؛ شايد رفتی مقدار فاصله تنظيمات poi رو زياد کردی؟
اگر کلاً هيچ تغييری ندادی و مشکل داری يک بار برنامه رو دوباره نصب کن

جواب رو خودم اینجا می نویسم:
مکان ها در نوکیا مپ و خود گوشی نوکیا به صورت landmark ای با فرمت lmx ذخیره می شوند.
بعضی از نرم افزار های دیگه مثل همین ndrive و حتی google earth از فرمت kml استفاده می کنند که خوشبختانه این فرمت ها قابل تبدیل به هم هستند:
http://www.poieditor.com/poi_convert/lmx-to-kml
http://www.poieditor.com/poi_convert/kml-to-lmx
http://www.gps-data-team.com/convert.php

یه درخواست هم از آقا رضا Reza.7 داشتم، اگه زحمت بکشند یه مرجع جامع هم برای NDrive راه اندازی کنند خیلی خوب میشه. چون کم کم داره به یکی از بهترین ها تبدیل میشه...

سلام
مرسی بابت پيشنهاد بسيار خوبتون اما...
خير فعلاً امکانش نيست! :دی همون تاپيکش فعلاً خوبه
کلاً يک نسخه بيشتر وجود نداره به همراه يک نقشه!
يکم ساپورتش بيشتر بشه اونوقت!

hamedfunnyboy
22-09-2012, 20:55
تنظیمات pio روی پایین تنظیم بود. دوباره نصب کردم بازم درست نشد. حالا چیکار کنم؟

shahriar4000
23-09-2012, 14:26
دوست عزیز حتما مطلع هستید که در برنامه نویتل بعد از نصب برنامه و نقشه برای بار اول حتما باید به ماهواره در فضای ازاد متصل شویدتا نقشه بطور کامل مشخص شود که برای دفعات بعد بتونید نقشه هر جایی رو بدون اتصال به ماهواره هم با جزییات مشاهده کنید
در صورت اتصال به ماهواره هم بطور خودکار هم موقعیت شما مشخص میشود و هم میتونید نقشه رو با زوم 30 متر ببینید
حالا اگر این موارد رو رعایت کردید و مشکل دارید بفرمایید منظورتون از گیر کردن چیه؟ایا به زوم 8 کیلومتر که میرسید گیر میکند و بعد ازاد میشود و میتونید بیشتر زوم کنید؟ یا کلا نمیتونید بیشتر از 8 کیلومتر زوم کنید و گیر میکند؟ بر روی چه مدل از گوشی برنامه رو نصب کردید؟

hamedfunnyboy
07-10-2012, 17:26
من همه ی این کارارو کردم.وقتی وارد نرم افزار میشم سریع به جی پی اس وصل میشه و میگه متصل به ماهواره.بعد ازبالا میاد روی مکانی که هستم بعد روی 30 کیلو متر به صورت کامل قفل میکنه.گوشیم ستیو هست و هک شده.لطفا راهنماییم کنید.خیلی به این نرم افزار احتیاج دارم.

shahriar4000
07-10-2012, 21:12
من همه ی این کارارو کردم.وقتی وارد نرم افزار میشم سریع به جی پی اس وصل میشه و میگه متصل به ماهواره.بعد ازبالا میاد روی مکانی که هستم بعد روی 30 کیلو متر به صورت کامل قفل میکنه.گوشیم ستیو هست و هک شده.لطفا راهنماییم کنید.خیلی به این نرم افزار احتیاج دارم.
دوست عزیز این اولین گزارشی است که با این مشکلی که فرمودید داده شده
در واقع کسی با گوشی نوکیا به این مشکل برنخورده و ممکنه این مشکل مختص گوشی ساتیو باشد و راه حل خاصی هم نداره مگر اینکه شما نقشه رو درست کپی نکرده باشید البته بصورت فرضی تصور میکنیم
در هر صورت شما اول به پیشنهاد من توجه کنید تا شاید به امید خدا مشکل حل شود
با این تفاصیل که شما فرمودید مشخصه که برنامه درست نصب شده حالا شما داخل اپارتمان یا زیر سقف یا بطور کلی جایی برنامه رو باز کنید که به ماهواره متصل نشه چون شما وقتی برنامه رو باز میکنید و به ماهواره متصل شود اتوماتیک نقشه با زوم 30 متر براتون مشخص میشه ولی در جای سر بسته که به ماهواره متصل نباشه وقتی برنامه رو باز کنید خودتون میتونید نقشه رو به دلخواه زوم کنید (البته منظورم این نیست که وقتی به ماهواره متصل باشید نمیتونید به هر اندازه دلخواه زوم کنید) و بعد ببینید وقتی مثلا نقشه رو بر روی تهران میارید امکان زوم کردن تا جایی که بتونید نقشه رو با جزییات ببینید است یا خیر
اگر نتونید نقشه رو با جزییات ببینید که مشخصه نقشه رو درست کپی نکردید
اگر بتونید نقشه رو با جزییات ببینید ممکنه گوشیتون ایراد نرم افزاری پیدا کرده باشه و باید بعد از گرفتن بک اپ از مدارکتون گوشی رو با #7370#* ریست کنید
و اگر هم با این تفاصیل باز هم مشکل بر طرف نشود به این معنی است که گوشیتون یعنی ساتیو با این برنامه سازگار نیست
ولی من احتمال میدم شما نقشه رو درست کپی نکرده باشید

aliagha1
08-10-2012, 19:18
اقا خسته نباشید.من ورژن 5.0.4 رو نصب میکنم وبدون نقشه برنامه بالا میاد.ولی وقتی نقشه رو معرفی میکنم یا توی خود برنامه میذارمش برنامه هنگ میکنه کار نمیکنه.اگه توی پوشه برنامه ریخته باشم برنامه موقع اجرا تو قسمت ترسیم نقشه هنگ میکنه(حدود 5 ساعت صبر و بردباری!!!)اگرم بزنم نقشه رو لود کنه تو 0 درصد هنگ میکنه.چندین چندبار هم نصب کردم وپاک کردم.ممنون میشم از راهنماییتون.
گوشی n8-00 belle refresh

hamedfunnyboy
08-10-2012, 21:25
من با جی پی اس خاموش هم همین مشکل رو دارم.یعنی تا قبل از یه قسمت خاص همه چی خوبه اما بعد از اون قسمت هنگ میکنه.اگه تنظیمات poi رو کم کنم تا زوم بیشتر میره اگه تنظیمات رو زیاد کنم رو زوم کمتر هنگ میکنه.فکر کنم از یه جایی كه میخواد جزئیات جاده رو نشون بده اینجوری میشه که به نظر میدسه نقشه خوب ایندکس نشده.من نمیدونم چجوری بفهمم درست نقشه رو نصب کردم یا نه.چون موقع درست کردن اطلس و ایندکس پیغام سبز موفقیت رو میده.اگه درست نقشه رو نصب کرده باشم ممکنه درست دانلود نکرده باشم؟مشه اجزای فایل تو نقشه رو بزارید تا ببینم همش تو قسمت مپ هست یا نه؟اگه نقشه رو درست نصب کرده باشم دیگه هیچ راه دیگه نیست که درست بشه به غیر از مستر ریست .چون به نظرم خیلی وقت ها میشه از مستر ریست جلوگیری کرد .

hamedfunnyboy
08-10-2012, 21:35
اقا خسته نباشید.من ورژن 5.0.4 رو نصب میکنم وبدون نقشه برنامه بالا میاد.ولی وقتی نقشه رو معرفی میکنم یا توی خود برنامه میذارمش برنامه هنگ میکنه کار نمیکنه.اگه توی پوشه برنامه ریخته باشم برنامه موقع اجرا تو قسمت ترسیم نقشه هنگ میکنه(حدود 5 ساعت صبر و بردباری!!!)اگرم بزنم نقشه رو لود کنه تو 0 درصد هنگ میکنه.چندین چندبار هم نصب کردم وپاک کردم.ممنون میشم از راهنماییتون.
گوشی n8-00 belle refresh

من هم همین مشکلو داشتم.وقتی می خوای بری تو نرم افزار حتما باید یه جایی باشی که به طور کامل به ماهواره نصب شه.اینجوری فکر کنم درست شه.اگه نشد اول نقشه هارو تو قسمت مخصوص مپ نریز برو تو برنامه باید یه جایی باشی کامل به ماهواره وصل شه بعد که سبز شد نقشه ها رو تو یه جای دیگه بریز (قبل از رفتن به برنامه این کارو بکن) بعد به صورت دستی بریز درست میشه.

aliagha1
09-10-2012, 22:16
اقا بازم نشد.همش روی ایجاد اطلس گیر میکنه و روی 0 درصد میمونه....

hamedfunnyboy
10-10-2012, 21:44

اقا بدون نقشه رفتی تو نرم افزار به ماهواره وصل شد؟ من یکی دو روز طول کشید تا نقشه رو بیارم.

aliagha1
10-10-2012, 22:21
بدون نقشه خیلی سریع کانکت میشه اما چی بگم از وقتی که نقشه رو میریزم توش.حالا الان میزنمش شارژ و 24 ساعت دیگه هم تحمل میکنم.
ممنون

Reza 7
11-10-2012, 16:56

گوشی n8-00 belle refresh

من با جی پی اس خاموش هم همین مشکل رو دارم.یعنی تا قبل از یه قسمت خاص همه چی خوبه اما بعد از اون قسمت هنگ میکنه.اگه تنظیمات poi رو کم کنم تا زوم بیشتر میره اگه تنظیمات رو زیاد کنم رو زوم کمتر هنگ میکنه.فکر کنم از یه جایی كه میخواد جزئیات جاده رو نشون بده اینجوری میشه که به نظر میدسه نقشه خوب ایندکس نشده.من نمیدونم چجوری بفهمم درست نقشه رو نصب کردم یا نه.چون موقع درست کردن اطلس و ایندکس پیغام سبز موفقیت رو میده.اگه درست نقشه رو نصب کرده باشم ممکنه درست دانلود نکرده باشم؟مشه اجزای فایل تو نقشه رو بزارید تا ببینم همش تو قسمت مپ هست یا نه؟اگه نقشه رو درست نصب کرده باشم دیگه هیچ راه دیگه نیست که درست بشه به غیر از مستر ریست .چون به نظرم خیلی وقت ها میشه از مستر ریست جلوگیری کرد .

من هم همین مشکلو داشتم.وقتی می خوای بری تو نرم افزار حتما باید یه جایی باشی که به طور کامل به ماهواره نصب شه.اینجوری فکر کنم درست شه.اگه نشد اول نقشه هارو تو قسمت مخصوص مپ نریز برو تو برنامه باید یه جایی باشی کامل به ماهواره وصل شه بعد که سبز شد نقشه ها رو تو یه جای دیگه بریز (قبل از رفتن به برنامه این کارو بکن) بعد به صورت دستی بریز درست میشه.

اقا بدون نقشه رفتی تو نرم افزار به ماهواره وصل شد؟ من یکی دو روز طول کشید تا نقشه رو بیارم.

بدون نقشه خیلی سریع کانکت میشه اما چی بگم از وقتی که نقشه رو میریزم توش.حالا الان میزنمش شارژ و 24 ساعت دیگه هم تحمل میکنم.
ممنون

سلام
24 ساعت چيه؟ :ai: نقشه نهايت 1 دقيقه بايد ايندکس بشه !
علی آقا شرمنده چون واقعاً خسته هستم حال ندارم از اول پيگيری کنم
داداش تو يک پست شسته رفته ميگی مشکلت چيه؟ اون دوستم حامد عزيز هم همينجور

aliagha1
11-10-2012, 17:54
سلام
24 ساعت چيه؟ :ai: نقشه نهايت 1 دقيقه بايد ايندکس بشه !
علی آقا شرمنده چون واقعاً خسته هستم حال ندارم از اول پيگيری کنم
داداش تو يک پست شسته رفته ميگی مشکلت چيه؟ اون دوستم حامد عزيز هم همينجور

سلام.بازم ممنون که به فکر حل مشکلات بچه ها هستید.من وقتی برنامه رو نصب میکنم بدون مشکل اجرا میشه و موقعیت رو هم پیدا میکنه.حتی از اون برای برای برنامه کیلومتر شمار استفاده میکنم.مشکل از اونجا شروع میشه که وقتی نقشه ها رو توی برنامه میریزم برنامه وقتی میخواد بیاد بالاتو قسمت ترسیم نقشه گیر میکنه و از 0درصدجنب نمیخوره.
وقتی هم از تو معرفی کردن اطلس میرم یعنی ادرس رو به برنامه میدم بازم این مشکل پیش میاد.
وقتی هم این مشکل هست نمیشه برنامه رو کنسل کرد.باید از قسمت تسک سوییچر برنامه رو بست.این مشکل رو روی ورژن های قدیمی گوشیم هم داشتم که فکر میکردم از ورژن پایین گوشیم هست که نبود.
خیلی متشکر از توجهتون به مشکل بنده....

Reza 7
11-10-2012, 18:25
سلام.بازم ممنون که به فکر حل مشکلات بچه ها هستید.من وقتی برنامه رو نصب میکنم بدون مشکل اجرا میشه و موقعیت رو هم پیدا میکنه.حتی از اون برای برای برنامه کیلومتر شمار استفاده میکنم.مشکل از اونجا شروع میشه که وقتی نقشه ها رو توی برنامه میریزم برنامه وقتی میخواد بیاد بالاتو قسمت ترسیم نقشه گیر میکنه و از 0درصدجنب نمیخوره.
وقتی هم از تو معرفی کردن اطلس میرم یعنی ادرس رو به برنامه میدم بازم این مشکل پیش میاد.
وقتی هم این مشکل هست نمیشه برنامه رو کنسل کرد.باید از قسمت تسک سوییچر برنامه رو بست.این مشکل رو روی ورژن های قدیمی گوشیم هم داشتم که فکر میکردم از ورژن پایین گوشیم هست که نبود.
خیلی متشکر از توجهتون به مشکل بنده....

سلام
خوب گوشيت که n8 هست ؛ از فيرم خاصی استفاده ميکنی يا فيرم ور ارجينال ؟
اولين کاری که به ذهنم ميرسه نقشه ها رو که دنلود کردی وقتی از حالت فشرده خارج ميکنی کلی فايل با پسوند nm2 داری
حالا يک فولدر به اسم Reza.7 ميسازی :4: تمام فايل های نقشه رو ميزاری اون تو بعد پوشه Reza.7 رو کپی کن داخل مسير E/NavitelContent/Maps
حالا ببين مشکل حل ميشه؟ (الان مجدد تست کردم 6 ثانيه نقشه واسه من ايندکس شد !)
اگر نشد برو از جامع نويتل ورژن های مختلف برنامه 5.01 5.03 5.04 و ورژن 2.7.0 نقشه رو بگير
و همه حالات های ممکن رو تست کن ببين با همه ورژن های برنامه و نقشه مشکل داری؟
که در اين صورت مشکل از چيز ديگه ای است ؛ راستی داخل خود برنامه بری به تنظيمات و سپس نقشه و گزينه نقشه های کاربر
اونجا بايد اسم نقشه رو ببينی (مثلاً نقشه 2.8.5 شامل 31 فايل هست پس ميزنه - نقشه ها :31)
راستی اينجا اگر گزينه add map رو بزنی ميتونی از اينجا نقشه رو وارد کنی (شايد مسير خوندن نقشه در برنامه تغيير کرده !)
الان فعلاً اينها به ذهنم ميرسه همه اينها رو يک تست بزن و نتيجه رو بگو
که اگر نشد ذقیقتر ببينيم درد گوشيت چيه ؛
يا علی %

aliagha1
11-10-2012, 19:18
سلام
خوب گوشيت که n8 هست ؛ از فيرم خاصی استفاده ميکنی يا فيرم ور ارجينال ؟
اولين کاری که به ذهنم ميرسه نقشه ها رو که دنلود کردی وقتی از حالت فشرده خارج ميکنی کلی فايل با پسوند nm2 داری
حالا يک فولدر به اسم Reza.7 ميسازی :4: تمام فايل های نقشه رو ميزاری اون تو بعد پوشه Reza.7 رو کپی کن داخل مسير E/NavitelContent/Maps
حالا ببين مشکل حل ميشه؟ (الان مجدد تست کردم 6 ثانيه نقشه واسه من ايندکس شد !)
اگر نشد برو از جامع نويتل ورژن های مختلف برنامه 5.01 5.03 5.04 و ورژن 2.7.0 نقشه رو بگير
و همه حالات های ممکن رو تست کن ببين با همه ورژن های برنامه و نقشه مشکل داری؟
که در اين صورت مشکل از چيز ديگه ای است ؛ راستی داخل خود برنامه بری به تنظيمات و سپس نقشه و گزينه نقشه های کاربر
اونجا بايد اسم نقشه رو ببينی (مثلاً نقشه 2.8.5 شامل 31 فايل هست پس ميزنه - نقشه ها :31)
راستی اينجا اگر گزينه add map رو بزنی ميتونی از اينجا نقشه رو وارد کنی (شايد مسير خوندن نقشه در برنامه تغيير کرده !)
الان فعلاً اينها به ذهنم ميرسه همه اينها رو يک تست بزن و نتيجه رو بگو
که اگر نشد ذقیقتر ببينيم درد گوشيت چيه ؛
يا علی %

نه اپدیت خود نوکیاست.اقا اون پوشه reza.7 :ab: رو ساختم.تا 16درصد میره بعدش دوباره گیر میکنه.اون ورژن قبلی ها رو هم تست کرده بودم.نشده بود.مسیر رو هم داده بودم اونم مشکل داشت.راستی وقتی تو اکسپلورر میرم یه سری فایل temp و ... ساخته ولی همشون 0بایت هستن...ولی خوب بودش این دفعه 16 درصد پیشرفت داشت....

Reza 7
11-10-2012, 21:12
نه اپدیت خود نوکیاست.اقا اون پوشه reza.7 :ab: رو ساختم.تا 16درصد میره بعدش دوباره گیر میکنه.اون ورژن قبلی ها رو هم تست کرده بودم.نشده بود.مسیر رو هم داده بودم اونم مشکل داشت.راستی وقتی تو اکسپلورر میرم یه سری فایل temp و ... ساخته ولی همشون 0بایت هستن...ولی خوب بودش این دفعه 16 درصد پیشرفت داشت....

سلام
يک کاری کن چک کن ببين فايل های index با پسوند nti داخل پوشه های مپس و reza.7 وجود داره
به همراه فايل fix.nm2 اگر بودند حجم اين فايل ها رو بهم بگو
همچنين اسم نقشه رو داخل تنظيمات نويتل ميتونستی ببينی يا خير؟

پ . ن : باز خوبه اسم من 16% برش داشت ! خوب خدا رو شکر !

aliagha1
11-10-2012, 21:53
سلام
يک کاری کن چک کن ببين فايل های index با پسوند nti داخل پوشه های مپس و reza.7 وجود داره
به همراه فايل fix.nm2 اگر بودند حجم اين فايل ها رو بهم بگو
همچنين اسم نقشه رو داخل تنظيمات نويتل ميتونستی ببينی يا خير؟

پ . ن : باز خوبه اسم من 16% برش داشت ! خوب خدا رو شکر !

فایل ایندکس 5.09 مگابایت
فایل فیکس 271 کیلو بایت
اقا ایندفعه که زدم برنامه سریعا نقشه رو شناختش و الان داره مکانیابی میکنه.واقعا دم شما گرم......سپاس.

Reza 7
11-10-2012, 22:00
فایل ایندکس 5.09 مگابایت
فایل فیکس 271 کیلو بایت
اقا ایندفعه که زدم برنامه سریعا نقشه رو شناختش و الان داره مکانیابی میکنه.واقعا دم شما گرم......سپاس.

سلام
خوب خدا رو شکر که مشکل شما حل شد ؛ حالا از ناويتل استفاده کنيد و لذت ببريد ؛
انشالا که بتونيم مشکل اون دوستمون رو هم حل کنيم ؛
يا علی%

hamedfunnyboy
11-10-2012, 22:19
اقا وقتی وارد نرم افزار میشم سریع به جی پی اس وصل میشه اما وقتی میخواد به مکانی که هستم بیاد رو 8 کیلو متر به طور کامل گیر میکنه.فکر کنم نقشه رو درست نصب کردم چون خیلی سریع ایندکس شد و پیغام موفقیت داد .گوشیم ستیو و هک شده هست و ورژن نرم افزار 5.3 و ورژن نقشه 2.8 هست.در ضمن چند بار برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم بازم درست نشد.ممنون از راهنماییتون.

Reza 7
11-10-2012, 22:40
اقا وقتی وارد نرم افزار میشم سریع به جی پی اس وصل میشه اما وقتی میخواد به مکانی که هستم بیاد رو 8 کیلو متر به طور کامل گیر میکنه.فکر کنم نقشه رو درست نصب کردم چون خیلی سریع ایندکس شد و پیغام موفقیت داد .گوشیم ستیو و هک شده هست و ورژن نرم افزار 5.3 و ورژن نقشه 2.8 هست.در ضمن چند بار برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم بازم درست نشد.ممنون از راهنماییتون.

سلام
قبل هر اقدامی يک تستی انجام بديم
نقشه رو کاملاً پاک کن ؛ حالا بدون نقشه وارد برنامه بشو ، الان ديگه مشکل هنگ شدن نداريد درسته؟
حالا به ترتيب وارد مسير زير بشو : منو/تنظيم ها/راهيابی/زوم
اينجا زوم خودکار رو از حالت انتخاب خارج کن ، برگشت به زوم خودکار هم بزار هرگز !
حالا از برنامه خارج شو مجدد نقشه رو کپی کن و دباره وارد برنامه بشو
الان ديگه اتوماتيک زوم نميکنه پس نبايد هنگ کنه ! يکم صبر کن اتصال برقرار بشه و بعد خودت مرحله به مرحله زوم کن ببين هنگ ميکنه؟

hamedfunnyboy
12-10-2012, 12:54
وقتی خودم مرحله به مرحله زوم میکنم بازم گیر میکنه.حالا چیکار کنم؟راستی نقشه هام 30 تا فایل nm2 از 1278 تا 1307 هست و یه فایل fix و یه فایل index درسته یا یکی کمه؟

Reza 7
13-10-2012, 21:10
وقتی خودم مرحله به مرحله زوم میکنم بازم گیر میکنه.حالا چیکار کنم؟راستی نقشه هام 30 تا فایل nm2 از 1278 تا 1307 هست و یه فایل fix و یه فایل index درسته یا یکی کمه؟

سلام
خوب فایلها که درسته , با نقشه 2.7 هم همین مشکل رو داری؟
نویتل 5.04 رو هم امتحان کن خبرش رو بده ...

hamedfunnyboy
14-10-2012, 00:26
نقشه 2.7 رو نمی تونم استفاده کنم چون به دردم نمی خوره و تبدیل شده گارمینه.ولی 5.4 رو احمتحان کردم بازم رو 8 کیلو متر گیر میکنه.فکر کنم یه فایل نقشه شاید واسه من ناقصه كه اینجوری میشه.ولی فکر کنم دیگه درست نشه احتمالا با گوشیم سازگار نیست.

Reza 7
14-10-2012, 11:02
نقشه 2.7 رو نمی تونم استفاده کنم چون به دردم نمی خوره و تبدیل شده گارمینه.ولی 5.4 رو احمتحان کردم بازم رو 8 کیلو متر گیر میکنه.فکر کنم یه فایل نقشه شاید واسه من ناقصه كه اینجوری میشه.ولی فکر کنم دیگه درست نشه احتمالا با گوشیم سازگار نیست.

سلام
2.7.0 رو واسه این میگم تست کن که ببینیم عیب از کجاست که دقیق تر بشیم روش
ببینیم عیب از نقشه است یا نرم افزار یا خود گوشی یا اصلا همه موارد :دی

hamedfunnyboy
14-10-2012, 23:27
اقا با 2.7 امتحان کردم درست بود.پس مشکل از نقشمه .حالا یکم روش دارم کار میکنم شاید درست شه.راه حلی دیگه ای میتونید به من بدید؟

Reza 7
16-10-2012, 10:34
اقا با 2.7 امتحان کردم درست بود.پس مشکل از نقشمه .حالا یکم روش دارم کار میکنم شاید درست شه.راه حلی دیگه ای میتونید به من بدید؟

سلام
حالا يک کار ديگه هم انجام بده ! ؛دی نقشه مشکل دار 2.8.5 رو روی ورژن های 5.0.1 و 5.0.4 برنامه تست کن تا 100% خيالمون بابت مشکل از خود نقشه حل بشه !
همچنين ميتونی از داخل گوشيت برام عکس بگيری ؟ يعنی داخل فولدر نويتل در گوشی و به خصوص پوشه نقشه ها ؟

hamedfunnyboy
17-10-2012, 00:01
اقا یه کاری کردم نقشه گیر نکرد ولی فقط راه های اصلی رو نشون میده و جزئیات رو اصلا نشون نمیده مثلا تهران فقط 5 6 تا خط رو نقشه هست.دیگه فکر کنم مشکل از نقشه نیست.حالا چی کار کنم؟

shahriar4000
17-10-2012, 01:21
اقا یه کاری کردم نقشه گیر نکرد ولی فقط راه های اصلی رو نشون میده و جزئیات رو اصلا نشون نمیده مثلا تهران فقط 5 6 تا خط رو نقشه هست.دیگه فکر کنم مشکل از نقشه نیست.حالا چی کار کنم؟
دوست عزیز اتفاقا مشکل از نقشه است یعنی زمانی که نقشه صحیح نصب نشده باشه به جای جزییات مثلا تهران شما چند تا خط مشاهده میکنید
البته حتما به این موضوع توجه داشته باشید که بعد از نصب نقشه برای اولین بار برای دیدن جزییات حتما باید به ماهواره متصل شده باشید ولی بعد از یک بار اتصال برای دفعات بعد مشکلی از بابت مشاهده جزییات بصورت افلاین یا بدون اتصال به ماهواره نخواهید داشت
به نظر من شما در صورت امکان یک بار دیگر نقشه رو دانلود کنید و همینطور فایل های دانلود شده رو دقیقا مانند توضیحات گفته شده در صفحه اول داخل یک فولدر بگذارید
همینطور که قبلا هم عرض کردم فکر میکنم شما نقشه رو صحیح نصب نکردید

MmahdiB
23-11-2012, 16:03
برنامه فوق العاده و سبکی هست...
روون تر از ndrive اجرا میشه و کامل تره.

دوستان قیمتش 25 تومنه که اگه حداقل با 4 تا از دوستاتون شریکی بخریدش ..میشه پول یه ساندویچ...
اول نصب کنید بعد بخرید..

ممنون از زحمات دوستان:ak:

MmahdiB
23-11-2012, 18:34
اقا یه سوال اساسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این برنامه کوچه های فرعی رو نداره که:cc:

یعنی مثلا خیابون اصلی که خیابان سیمرغ باشه رو نشون میده ولی کوچه ششم رو نداره....

خوب چه فایده :bj:

Reza 7
24-11-2012, 01:40
برنامه فوق العاده و سبکی هست...
روون تر از ndrive اجرا میشه و کامل تره.

دوستان قیمتش 25 تومنه که اگه حداقل با 4 تا از دوستاتون شریکی بخریدش ..میشه پول یه ساندویچ...
اول نصب کنید بعد بخرید..

ممنون از زحمات دوستان:ak:

اقا یه سوال اساسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این برنامه کوچه های فرعی رو نداره که:cc:

یعنی مثلا خیابون اصلی که خیابان سیمرغ باشه رو نشون میده ولی کوچه ششم رو نداره....

خوب چه فایده :bj:

سلام
نقشه ها مدام آپديت ميشوند برای رفع همينه اشکالات ديگه ؛
حالا انشالا در آپديت بعدی کوچه ششم رو قرار ميدهند !
اگر هم خواستی ميتونی به بخش آموزشی مراجعه کنی ؛
و خودت نقشه جايی که ميخوای رو بسازی ؛
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1655

MmahdiB
26-11-2012, 16:04
یه سوال ؟

احتمالا نمیشه نقشه های ndrive رو برا نویتل تبدیل کرد که هااااا؟:dt:

shahriar4000
26-11-2012, 18:45
یه سوال ؟

احتمالا نمیشه نقشه های ndrive رو برا نویتل تبدیل کرد که هااااا؟:dt:
خیر دوست عزیز نمیشود

moein55
06-01-2013, 10:32
دوستان پسوند نقشه ورژن 2.8.5 چیه ؟ اگر nm2 هست آیا امکان تبدیل اون به nm3 وجود داره ؟
این نقشه قفل شکسته هست ؟
با تشکر

Reza 7
11-01-2013, 20:58
دوستان پسوند نقشه ورژن 2.8.5 چیه ؟ اگر nm2 هست آیا امکان تبدیل اون به nm3 وجود داره ؟
این نقشه قفل شکسته هست ؟
با تشکر

سلام
از اين کانورتر استفاده کن البته خودم تست نکردم هنوز ؛
nm3 رو برای ورژن های 5.5 به بالا ميخوای ؟
نقشه ها هم آنلاک هست ؛

Navitel nm2 nm3 Converter (http://dl.mobilestan.net/index.php/files/get/tjeIDHQo86/navitel-nm2-nm3-converter.zip)

auoobfa
12-01-2013, 00:47
سلام
دستتون درد نکند بسیار عالی کار میکند

sema arakee
04-03-2013, 08:02
اقا رضا سلام
ايا نقشه ناويتل همان نقشه دو سال پيشه؟ ايا ابديت جديد از نقشه ارائه شده؟ تشكر از جوابي كه خواهيد داد.

Reza 7
04-03-2013, 13:17
اقا رضا سلام
ايا نقشه ناويتل همان نقشه دو سال پيشه؟ ايا ابديت جديد از نقشه ارائه شده؟ تشكر از جوابي كه خواهيد داد.

سلام
نقشه جديد که برای گارمين اومده برای نويتل هم به سبب تغيير پسوند نقشه به زودی خواهد آمد
ولی برای حفظ حقوق شرکت توليد کننده و حمايت از توليد داخلی و حفظ قوانين کپی رايت !!! و يک سری مشکلات ديگر ...
امکان گذاشتن نقشه جديد فعلاً مقدور نيست !

sema arakee
04-03-2013, 15:04
مجددا سلام
ايا از نقشه گارمين مي شه براي ناويتل استفاده كرد؟ اگر امكان داره بخشي از سايت كه روش تغيير پسوند را از گارمين به ناويتل اموزش مي ده را اپلود كنيد. شايد بشه يه چند تايي از نقشه جديد در گارمين پيدا كرد. تشكر

Reza 7
04-03-2013, 15:36
مجددا سلام
ايا از نقشه گارمين مي شه براي ناويتل استفاده كرد؟ اگر امكان داره بخشي از سايت كه روش تغيير پسوند را از گارمين به ناويتل اموزش مي ده را اپلود كنيد. شايد بشه يه چند تايي از نقشه جديد در گارمين پيدا كرد. تشكر

سلام
نقشه بايد کانورت بشه ؛ ميشه از GPSMapEdit استفاده کرد ، با يک سرچ ساده ميتونيد در سايت اون رو پيدا کنيد

ams9010
07-03-2013, 12:46
بابا دمت گرم حالا چرا عصبانی هستی میدونم یک مدت سایت ..... شد ولی اگه اشتباه نکنم اولین پیغامم هستش ولی باز خسته نباشید پیشاپیش عیدتون هم مبارک

Reza 7
15-08-2013, 14:41
دوستان خواهش ميكنم جهت حمايت از حقوق شركت توليد كننده و همچنين حمايت از نشر و گسترش امكانات ، نقشه ها و نرم افزار هاي ايراني و فارسي، اين محصول رو از شركت خريداري فرماييد ؛

جهت خريد و دريافت آخرين ورژن نقشه نويتل از لينک زير استفاده کنيد ؛ ابتدا وارد سايت شده ، عضو شويد و نقشه را خريداری کنيد ؛

دانلود و خريد نقشه نويتل از سایت مپ شاپ (http://www.mapshop.ir/?SB=396611)