PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کرنل جدید DarkKnight & Siyah برای گلکسی اس 2 (آپدیت 25 آذر-پست114)

Vahid KianfaR
31-10-2011, 20:31
کرنل جدید .DarkKnight Siyah که به وسیله ی سازنده ی (Siyah Kernel (gokhanmoral
و GadgetCheck (از تیم Dark Knight و یکی از کوکرای اصلی رام CheckRom Revolution HD)

هدف اصلیشون یه کرنل خیلی خیلی کم مصرف و سرعتی هستش

So Me and Gokahamoral (Siyah Kernel Dev) Decided to build a entirely new platform for Battery Saving's
This is a Kernel with Crazy Feature! And with Out of the ordinary performance.

مشخصات کلی:

بر اساس آپدیت 3 سامسونگ
استفاده از DK Engine
به طور پیش فرض کلاک سی پی یو Min=100 و Max=1000 و Cpu Scaling=OndemandX (بدن افت سرعت و Performance )
استفاده از ریکاوری ورژن 5
ساپورت BootAnimation و BLN
قابلیت اور کلاک تا 1600 و آندرکلاک تا 100
بر طرف کردن مشکل حساسیت تاچ

و ....

Changelog:

•Can be flashed on Samsung ROMs and AOSP Based ROMS. Currently all Samsung 2.3.4 & 2.3.5 based ROMS, CM7 and MIUI ROMS are supported.
•Samsung sources Update3
•Auto-Rooting
•Complete DK Engine
•On stock Ondemandx@ 100:1000Mhz
•Boot animation support
•Custom boot logo and startup sound (thanks to hellcat)
•Supports SetCPU (OC upto 1600MHz, UC downto 100MHz)
•Supports undervolting (UV between 800 mV and 1500 mV)
•Supports voltage control via SetCPU (thanks to netarchy, ninpo, hacre)
•Stock voltages as default
•smartassV2 governor
•Tweaked interactive governor
•Tweaked on-demand governor
•Compiler optimizations (DK style)
•user customizable charging speed (use at your own risk). you have to echo AC, MISC and USB charge currents to a misc device.
•Touchscreen fix (thanks to vitalij)
•Increased touchscreen sensitivity
•Increased battery polling interval
•GPU clock and voltage control interface (thanks to netarchy).
•I/O Tweaks
•automatic battery calibration. (removed. thanks to Entropy512. we do not need battery calibration for SGS2)
•Available I/O schedulers: noop, deadline, CFQ, V(R), SIO (default)
•Available CPU governors: ondemand (default), interactive, smartassV2(recommended), conservative, userspace, performance, powersave
•/system/etc/init.d startup scripts support
•Automatic backup of efs partition. You will have the files in your sdcard as well as /data/.siyah directory. copy them to a safe location in case you may need them later.
•Updated jhash to version 3
•Increased charging speed.
•BLN (thanks to creams), liblights is autoinstalled if the existing one doesn't support BLN
•CIFS, SLQB, NTFS
•Time to break some records... both performance-wise and battery-wise...
•Overclocking part is optimized and bus frequency selection is modified.
•User customization frequency levels. you still have 8 steps, but you will be able to customize them. wanna change 100 to 150 as 100MHz is not stable on your device? wanna change 1400 to 1304 and 1600 to 1504? or increase 1600 to 1696?
•User customization bus frequency selection. no more overheating. if you are a battery freak, just set it to minimum and your device will last more than ever.

طریقه ی نصب: ریکاوری

matarsaak_m
01-11-2011, 11:15
ممنون
روی رام CheckROM_RevolutionHD_V2.0.0 تست شد و مصرف باتریش عالی بود

zzyzx.rd
01-11-2011, 11:40
با این کرنل روی رام jpkj2 برای اولین بار به بنچمارک 6341 رسیدم،
من خودم اور نکردم..
به نظر نمیاد به طور پیش فرض کلاک رو min:100 و max:1000 باشه..
برا من max:1600 فکنم..البته اینطور که برنامه ی quadrant میگه..

sarinaangelaa
01-11-2011, 12:50
بنچمارک که خیلی خوبه
امیدوارم مصرف باطریش هم خوب باشه

Vahid KianfaR
01-11-2011, 13:03
ممنون
روی رام CheckROM_RevolutionHD_V2.0.0 تست شد و مصرف باتریش عالی بود

واسه منکه خیلی خیلی کم مصرفه و سرعتی هم هست البته یه کوچولو لگ میزنه خیلی کم اونم وقتی صفحه گوشی روشنه و چند ثانیه ای بهش دست نمیزنی بعد مثلا Transition Effect هم لانچرت داره اونوقت دیگه یکمی لگ داره :4: خیلی کم چون Min=100 هستش به روونیه 200 mhz نیستش

با این کرنل روی رام jpkj2 برای اولین بار به بنچمارک 6341 رسیدم،
من خودم اور نکردم..
به نظر نمیاد به طور پیش فرض کلاک رو min:100 و max:1000 باشه..
برا من max:1600 فکنم..البته اینطور که برنامه ی quadrant میگه..

اون عددی که Quadrant نشون میده حداکثر کلاکیه که میتونی داشته باشی
با کلاک 1600 بالای 7000 امتیاز میشه گرفت
منم بدون هیچ دستکاری با quadrant امتیاز 5400+ گرفتم
-با cpu spy چک کردم کلاک 1200 هم بود ولی در حد چند ثانیه استفاده میشه ازش
اینا بیشتر روی I/O و I/O scheduler کار کردن و خیلی خیلی بهینه شده

حتما کالیبره کنید و حداقل 1 سیکل هم پر و خالی بشه باطری
البته Benchmark معیار خوبی برای قضاوت در مورد کرنل نیستش ولی خب دیگه عادت کردیم همیشه یه بنچ بگیریم و یه معیار کلی
در مورد کرنل داشته باشیم

-

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=643791&stc=1&d=1320141001

duski
01-11-2011, 19:34
واسه من با بنچمارک و اسمارت بنچ این نتایج رو داد عالی از لحاظ سرعت واسه باطری هم تا چند روز دیکه معلوم میشه

soft_b
01-11-2011, 19:44
وحید جان واسه من فجیح با تاچ مشکل داره
من نمیدونم شماها چجوری با این کرنل دارید کار میکنید

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Vahid KianfaR
01-11-2011, 20:56
وحید جان واسه من فجیح با تاچ مشکل داره
من نمیدونم شماها چجوری با این کرنل دارید کار میکنید

چه مشکلی داره داداش؟
منکه الان 2 روزه دارمش واقعا عالیه
یه کاری کن
wipe dalvik & cache بکن و دوباره نصبش کن

duski
01-11-2011, 21:04
راست میگه با دالویک و کیش عالی میشه

hosseinD720
01-11-2011, 21:30
قبل از وایپ 4100
بعد از وایپ 5185
بدون اور کلاک.
البته نرم افزار زیاد نصب کردم و رم پر شده واسه همین یه مقدار پایینه، ولی با این حال خیلی عالیه .
به همه پیشنهاد میکنم.
من از Criskelo v29 استفاده کردم.
تا حالا که مشکلی نداشتم.
متشکر وحید جان .

Assadbeigi
01-11-2011, 22:24
دوست عزیز این کرنل ورژن SIYAHKERNEL 2.1 به حساب نمیاد. من از خود سازنده سئوال کردم و این جواب رو داد:

This is a separate kernel developped by Gokhan and GadgetCheck it has elements of Siyah in it. Go to the Checkrom revolution thread for details

یعنی فقط از بعضی المنتهای Siyahkernel استفاده شده و اگه به سایت XDA مراجعه کنید میبینید که ورژن 2.1 هنوز منتشر نشده.
اینهم آدرس سئوال و جواب بنده با سازنده Siyahkernel.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1263838&page=826

Vahid KianfaR
01-11-2011, 22:37
دوست عزیز این کرنل ورژن SIYAHKERNEL 2.1 به حساب نمیاد. من از خود سازنده سئوال کردم و این جواب رو داد:

This is a separate kernel developped by Gokhan and GadgetCheck it has elements of Siyah in it. Go to the Checkrom revolution thread for details

یعنی فقط از بعضی المنتهای Siyahkernel استفاده شده و اگه به سایت XDA مراجعه کنید میبینید که ورژن 2.1 هنوز منتشر نشده.
اینهم آدرس سئوال و جواب بنده با سازنده Siyahkernel.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1263838&page=826

میدونم داداش واسه همینم تاپیک جدا زدم واسش

به اسم Dark Knight Siyah چون به این اسم همه جا بود
و اولین ورژنش هم همین 2.1 بود یه جورایی این با ورژن 2.1 Siyah ادغام شده
الان توی سایت Siyah هم برین اینو گذاشته

www.gokhanmoral.com

به احتمال زیاد پروژه مشترک رو ادامه بدن چون خیلی راضی کننده بوده کرنلش

توی سایت

http://checkrom.com/threads/kernel-siyah-v2-1-darkknight-beta1.157/

به اسم Siyah v2.1-DarkKnight Beta1 معرفی شده که چون اولین ریلیز بود اسمش رو به BETA تغییر دادن

توی تاپیک Checkrom در XDA هم زده 2.1 واسه منم جالب بود اولین ورژن رو 2.1 گذاشتن شاید اسمش بعد به Dark Knight خالی تغییر کنه

Assadbeigi
01-11-2011, 23:10
آقا وحید یه مشکل برای من هست که نمیدونم برای شماهم پیش اومده یا نه . در زمان استفاده از وایرلس به شدت افت باطری (ده دقیقه 10 درصد) داره ولی توی بازیها و استفاده های معمول عالیه.

Vahid KianfaR
01-11-2011, 23:14
آقا وحید یه مشکل برای من هست که نمیدونم برای شماهم پیش اومده یا نه . در زمان استفاده از وایرلس به شدت افت باطری (ده دقیقه 10 درصد) داره ولی توی بازیها و استفاده های معمول عالیه.

دقیقه ای 1% ؟؟ خیلی زیاده

نه مال من توی Wifi هم خوبه مشکلی ندارم
کالیبره کردی؟ (البته میدونی که سازنده ی Siyah کرنل کلا میگه کالیبره کردن چیز الکی هستش و اعتقادی بهش نداره واسه همینم Auto Calibre کردن رو از توی کرنلاش برداشته)
1 سیکل هم حتما بزار خالی و پر بشه (خودت استادی داداش )

ولی واسه wifi زیاد میره واستون

برنامه ی Better Battery Stats رو نصب کن اگه نداری بگو ضمیمه کنم همینجا
بعد نشون میده اوضاع Wakelock رو (چیزی که گوشیتو Awake نگه میداره و شارژ خالی میکنه)
شاید یه برنامه داری که تا وثل میشی اینترنت شروع میکنه به خوردن باطریت (اگه برنامه جدیدی نصبیدی)

بقیه دوستان هم اگه نظر بدن بهتر میشه فهمید چون من مشکلی ندارم تنها مشکلم
یکم لگ میزنه روی تغییر صفحه های لانچر که اونم چون cpu min رو 100 هستش طبیعیه
مخصوصا وقتی 2-3 ثانیه به صفحه دست نمیزنم cpu میره روی 100 بعد یکم لگ میزنه
بعد که چند تا صفحه عوض میکنم میره روی 500 و خوب میشه

pgghamkhar
01-11-2011, 23:26
سلام.طریقه ی نصب رو هم بگید لطفا.
با odin باید انجام بدیم؟
چرا توی pda چیزی نشون نمیده؟ایا باید فرمتش رو عوض کنیم؟
اون 2 تا فایل دیگه چی هستن؟
ممنون اگه راهنمایی کنید

Assadbeigi
01-11-2011, 23:28
دقیقه ای 1% ؟؟ خیلی زیاده

نه مال من توی Wifi هم خوبه مشکلی ندارم
کالیبره کردی؟ (البته میدونی که سازنده ی Siyah کرنل کلا میگه کالیبره کردن چیز الکی هستش و اعتقادی بهش نداره واسه همینم Auto Calibre کردن رو از توی کرنلاش برداشته)
1 سیکل هم حتما بزار خالی و پر بشه (خودت استادی داداش )

ولی واسه wifi زیاد میره واستون

برنامه ی Better Battery Stats رو نصب کن اگه نداری بگو ضمیمه کنم همینجا
بعد نشون میده اوضاع Wakelock رو (چیزی که گوشیتو Awake نگه میداره و شارژ خالی میکنه)
شاید یه برنامه داری که تا وثل میشی اینترنت شروع میکنه به خوردن باطریت (اگه برنامه جدیدی نصبیدی)

از لطفت ممنون. Battery Status رو داشتم و نصبش کردم. برنامه ای که در خارج از دید باطری میخوره فقط Google Sync بودش که غیر فعالش کردم و دارم تست میکنم فکرکنم خیلی موثر باشه چون توی جی میل هم کانتکتهای زیادی دارم و هم ایمیلهای زیاد.
در هر صورت از راهنماییت ممنون.

Vahid KianfaR
01-11-2011, 23:30
سلام.طریقه ی نصب رو هم بگید لطفا.
با odin باید انجام بدیم؟
چرا توی pda چیزی نشون نمیده؟ایا باید فرمتش رو عوض کنیم؟
اون 2 تا فایل دیگه چی هستن؟
ممنون اگه راهنمایی کنید

طریقه ی نصب رو پایین پست 1 نوشتم داداش از ریکاوری باید نصب کنی
فایل ضمیمه رو که دانلود کردی Extract اش کن برو توی فولدر ها تا برسی به یه فایل ZIP بعد اون رو بریز توی SD CARD و فلشش کن

pgghamkhar
01-11-2011, 23:44
طریقه ی نصب رو پایین پست 1 نوشتم داداش از ریکاوری باید نصب کنی
فایل ضمیمه رو که دانلود کردی extract اش کن برو توی فولدر ها تا برسی به یه فایل zip بعد اون رو بریز توی sd card و فلشش کن

شرمنده میشه بیشتر توضیح بدید.من بلد نیستم این روش رو.ممنون میشم

soft_b
01-11-2011, 23:53
شییییییییییییره
وحید دادا اوکی شد
فعلا که عالی بوده

Vahid KianfaR
02-11-2011, 00:03
شرمنده میشه بیشتر توضیح بدید.من بلد نیستم این روش رو.ممنون میشم

اول از همه اینکه باید ریکاوری رو نصب کنید
به این تاپیک برو:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157694

ClockWork Recovery رو دانلود کم و با ODIN نصبش کن تمام مراحل رو محمد عزیز توضیح دادن
بعد این کرنل رو دانلود و extract کن فایل ZIP رو بریز توی internal sdcard بعد برو توی ریکاوری
گزینه ی install zip from sc dard رو بزن بعدم choose zip from sd card و فایل رو پیدا کن و نصبش کن

azmi.on
02-11-2011, 09:08
شییییییییییییره
وحید دادا اوکی شد
فعلا که عالی بوده

برادر میشه بگی شما از چه نرم افزاری استفاده میکنی واسه اون آیکون باتری آخه دیدم بجای آیکون اصلیه باتری جایگزین شده خوشم اومد:ay:

duski
02-11-2011, 09:11
از ديشب ساعت 9 تا الان واسه من عالي جواب داده

ashkanwww
02-11-2011, 09:14
این کرنله یا آتیش پاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برای اولین بار امتیاز بالای 6000 گرفتم. راضیم ازت وحید

azmi.on
02-11-2011, 09:28
راستی منم این رام(اصلاحیه کرنل:dh:) رو زدم بسیار عالیه تا الان سرعت cpu نصبتا بهتر شده یکی از چیزایی که خیلی انگار روش کار شده I/O هستش فکنم مربوط به خواندن و نوشتن به روی پایگاه داده ها باشه که بسیار پر سرعت بود به نظرم این مسئله خیلی مهم باشه
اما یچی که حس میکنم مشکل داره اونم اینه که این رام زیاد بر پایه gamer طراحی نشده یعنی کمی توی تصاویر 3D سرعت میاد پایین و دوباره خوب میشه که فکر کنم اساتید به همین میگن لگ والا من اسمش رو نمیدونم:lol:
یچی دیگم که دیدم این بود که توی CMW کمی سرعت جا به جایی بین منو ها کند شده بود که البته فکر نکنم این مربوط به کرنل باشه!:ab:

ashkanwww
02-11-2011, 09:46
راستی منم این رام رو زدم بسیار عالیه تا الان سرعت cpu نصبتا بهتر شده یکی از چیزایی که خیلی انگار روش کار شده I/O هستش فکنم مربوط به خواندن و نوشتن به روی پایگاه داده ها باشه که بسیار پر سرعت بود به نظرم این مسئله خیلی مهم باشه
اما یچی که حس میکنم مشکل داره اونم اینه که این رام زیاد بر پایه gamer طراحی نشده یعنی کمی توی تصاویر 3D سرعت میاد پایین و دوباره خوب میشه که فکر کنم اساتید به همین میگن لگ والا من اسمش رو نمیدونم:lol:
یچی دیگم که دیدم این بود که توی CMW کمی سرعت جا به جایی بین منو ها کند شده بود که البته فکر نکنم این مربوط به کرنل باشه!:ab:

این رام نیست کرنله

azmi.on
02-11-2011, 09:56
این رام نیست کرنله

ممنون از یادآوری حالا ما یه سوتی دادیم دیگه عذز خواهم:lol:

Vahid KianfaR
02-11-2011, 11:09
برادر میشه بگی شما از چه نرم افزاری استفاده میکنی واسه اون آیکون باتری آخه دیدم بجای آیکون اصلیه باتری جایگزین شده خوشم اومد:ay:

شما واسه تغییر ایکون باطری 2 تا راه داری
یا اینکه کاستوم رام با تم های مختلف بنصبی یا اینکه از jKay Delux استفاده کنی (توی همین بخش هستش آموزش کاملش)

راستی منم این رام(اصلاحیه کرنل:dh:) رو زدم بسیار عالیه تا الان سرعت cpu نصبتا بهتر شده یکی از چیزایی که خیلی انگار روش کار شده I/O هستش فکنم مربوط به خواندن و نوشتن به روی پایگاه داده ها باشه که بسیار پر سرعت بود به نظرم این مسئله خیلی مهم باشه

توی CWM تایید میشه یه ذره گیر داره و کنده

بازی هم مثلا آسفالت 6 آره یکم لگ (افت فریم تصاویر) میزنه بهترین کار اینه که وقتی میخوای بازی کنی
با برنامه ی SET CPU یا هر چیز دیگه ای CPU Scalling رو روی ONDEMAND بزاری
درست میشه (تست کردم و مشکل لگ توی صحنه های تند از بین میره)

خب از اونجایی که اولین ورژن این کرنل هستش (که اسمشم به BETA 1 تغییر دادن) یه سری مشکلات داره که ایشالا توی ورژن های بعدی رفع میشه

ولی خداییش مصرفش عالیه واسه یه کاربر که بازی زیاد نمیکنه واقعا عالیه که یه استفاده نرمال مثل اس ام اس بازی و اینترنت و مکالمه داره (اونیم که زیاد بازی میکنه بیشتر ماشین سواری باید Cpu Scaling رو به Ondemand تغییر بده وگرنه توی Modern Combat اینا من مشکلی نداشتم)

ولی باطریش واقعا عالی میره واسه من مخضوضا توی استند بای فک کنم 6-7 ساعتی 1 % کم میکنه

azmi.on
02-11-2011, 14:37
شما واسه تغییر ایکون باطری 2 تا راه داری
یا اینکه کاستوم رام با تم های مختلف بنصبی یا اینکه از jkay delux استفاده کنی (توی همین بخش هستش آموزش کاملش)

توی cwm تایید میشه یه ذره گیر داره و کنده

بازی هم مثلا آسفالت 6 آره یکم لگ (افت فریم تصاویر) میزنه بهترین کار اینه که وقتی میخوای بازی کنی
با برنامه ی set cpu یا هر چیز دیگه ای cpu scalling رو روی ondemand بزاری
درست میشه (تست کردم و مشکل لگ توی صحنه های تند از بین میره)

خب از اونجایی که اولین ورژن این کرنل هستش (که اسمشم به beta 1 تغییر دادن) یه سری مشکلات داره که ایشالا توی ورژن های بعدی رفع میشه

ولی خداییش مصرفش عالیه واسه یه کاربر که بازی زیاد نمیکنه واقعا عالیه که یه استفاده نرمال مثل اس ام اس بازی و اینترنت و مکالمه داره (اونیم که زیاد بازی میکنه بیشتر ماشین سواری باید cpu scaling رو به ondemand تغییر بده وگرنه توی modern combat اینا من مشکلی نداشتم)

ولی باطریش واقعا عالی میره واسه من مخضوضا توی استند بای فک کنم 6-7 ساعتی 1 % کم میکنه

ممنون وحید جان بابت توضیحات در کل منکه راضی هستم چون زیاد اهل بازی نیستم فقط سرعت کاربریش خوب باشه و مصرف پایین واسم کافیه در کل کرنل خوفیه

M0RT3Z4
02-11-2011, 14:50
آقا وحید دمت گرم بابت این سوپر کرنلی که معرفی کردی!
جدا از مصرف عالی توی بنچمارک ها فوق العاده عمل میکنه.
اینم بنچمارک گوشی من بدون اور:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=644278&stc=1&d=1320234606

armstrong2009
02-11-2011, 14:51
میشه این برنامه better battery stats رو ضمیمه کنید من گشتم پیدا نکردم آخه این کرنل و زدم اما مصرف باطریم بالاست

Vahid KianfaR
02-11-2011, 15:09
میشه این برنامه better battery stats رو ضمیمه کنید من گشتم پیدا نکردم آخه این کرنل و زدم اما مصرف باطریم بالاست

بفرما داداش

roteil1
02-11-2011, 18:11
سلام
برای منم در بازی لگ داره البته فقط آسفالت 6 سرعت جابجا شدن در حالت ریکاوری مد هم کنده مصرف استندبایش هم نمی دونم چرا زیاده شده مثل کرنل 2فاینال siyah

Shahrokh K!NG
02-11-2011, 18:32
مصرف باطریش افتصاح بود افتصاااح! کلا گوشی 9 ساعت روشن موند با استفاده ی فوق العاده کم

wizard.man
02-11-2011, 22:17
سلام
من این کرنل رو نصب کردم باید بگم در کلاک 1600 پشت سر هم هنگ میکنه پیشنهاد میکنم کلاک سی پی یو روی 1400 بزارید

zzyzx.rd
03-11-2011, 01:41
من اصلا از این کرنل رازی نیستم،
فقط قسمت رازی کنندش بنچمارکش بود که برای من شد 6341 بدون اور ، ولی کلا برا من مصرفش جالب نیست..
یکم لگ داره
به نظرم siah 2.1.1 بهتره..حتما اونم امتحان کنید..

Vahid KianfaR
03-11-2011, 06:12
سلام
برای منم در بازی لگ داره البته فقط آسفالت 6 سرعت جابجا شدن در حالت ریکاوری مد هم کنده مصرف استندبایش هم نمی دونم چرا زیاده شده مثل کرنل 2فاینال siyah

آره چند پست جلوتر گفتم برای بازی سنگین مثل آسفالت 6 باید cpu scalling رو روی ONDEMAND بزارین تا لگش موقع بازی گرفته بشه

مصرف باطریش افتصاح بود افتصاااح! کلا گوشی 9 ساعت روشن موند با استفاده ی فوق العاده کم

خیلی پس مصرفت بالاست برنامه ی battery stats رو ینصب ببین مشکل wakelock از کجاست
شاید با تعویض کرنل هم این مشکل رو داشته باشی
شارژ خالی کردنا معمولا یا مربوط به رام هستش یا برنامه ی خاص و Sync کردن مداوم
بعضی موقع ها هم البته ناسازگاری رام با کرنل که اگه مشکل از Wakelock نبود دیگه کرنل رو عوض کن

فقط قسمت رازی کنندش بنچمارکش بود که برای من شد 6341 بدون اور ، ولی کلا برا من مصرفش جالب نیست..
یکم لگ داره

کلا ببین جه کرنلی واست بهتر جواب میده هر کرنلی هم که فلش زدی یه 3-4 روزی بزار روی گوشیت باشه تا بهتر بتونی در موردش قضاوت کنی

wizard.man
03-11-2011, 17:28
سلام من پيشنهاد ميكنم از نصب اين كرنل خودداري كنيد براي من تا حالا يه20 باري هنگ كرده البته تمام وايپها رو انجام دادم اما در عمل جواب نداد

mgh412
03-11-2011, 21:18
من که نصب کردم و خیلی ازش راضیم
تاحالا لگ نداشته
سرعتش عالی
مصرف باطریشم خوبه
بالاترین امتیازتوکرنلها با بچمارک از این کرنل گرفتم

Vahid KianfaR
03-11-2011, 23:53
سلام من پيشنهاد ميكنم از نصب اين كرنل خودداري كنيد براي من تا حالا يه20 باري هنگ كرده البته تمام وايپها رو انجام دادم اما در عمل جواب نداد

دوست عزیز شما Wipe Dalvik & Cache بکن و دوباره کرنل رو بنصب و برنامه هات رو چک بکن
چون کرنلش مشکلی نداره
شاید هم با رامتون سازگار نیست که کرنل Siyah Kernel 2.1.1 رو نصب کن چون سورس کدشون یکیه فقط اون جدیدتره و مشکل لگ رو حل کرده و دوباره کامپایل شده

من که نصب کردم و خیلی ازش راضیم
تاحالا لگ نداشته
سرعتش عالی
مصرف باطریشم خوبه
بالاترین امتیازتوکرنلها با بچمارک از این کرنل گرفتم

منم موافقم روی رام CheckROm Revolution HD v2 که عالیه واسم ،الان دقیقا 49 ساعت گذشته
با کلی کار کردن مثل Wifi و اس ام اس و ... 37% شارژ دارم (سیکل دوم هستم + کالیبره کردن)
که تا فردا شب فیکس واسم میره یعنی 3 روز که خیلی راضی کنندست
ایشالا توی ورژن های بعدیش ایرادای کوچیکشم گرفته بشه

M0RT3Z4
03-11-2011, 23:56
من اصلا با این کرنل مشکل ندارم
احتمالا دوستانی که مشکل دارن به خاطر رامشون هست که با این کرنل سازگار نیست

reza_243
04-11-2011, 00:38
من رام Wanam 5.6 نصب کردم که سیاه 2.1.1 روش بود
گوشی عالی بود تا لحظه ای که بلوتوث رو روشن کردم...
افتاد تو بوت و دیگه بالا نمیومد
وایپ، نصب مجدد رام و هرکار دیگه ای که فکر کنید کردم اما درست نشد
آخر سر دیگه رام رو به 5.2 برگردوندم که کرنلش 2.0 بود و کرنلش رو به 2.1.1 ارتقاء دادم و حالا همه چیز عالیه
نتیجه : اگه با یه رام مشکل دارید، لزوماً تقصیر کرنل نیست
نتیجه بنچمارک با Wanam 5.2 هم با نرم افزار AnTuTu 2.4.1 شده 6090 با کلاک 1200 استاندارد.
درمورد مصرف باطری، تا جایی که من هول هولکی تاپیک XDA رو خوندم این گوشی بخاطر استفاده از آی سی MAX17042 برای شارژ، اتوماتیک کالیبره میکنه و نیازی به نرم افزار های کالیبره کردن برای مصرف بهتر نیست
من این موضوع رو وقتی فهمیدم که اولین بار که با این کرنل گذاشتم تو شارژ و دیدم 3 ساعت طول کشید تا به 100% برسه اما فول شارژ نزد
گفتم حالا 2-3 دقیقه دیگه فول میشه اما نشد
نزدیک 50 دقیقه رو 100% موند تا فول بشه و این یعنی اینکه کاری به جداول قبلی نداشته و خودش هنگام شارژ، باطری رو به حداکثر توانش رسونده و شارژ کرده
اگر اشتباه می کنم راهنمایی فرمایید
این هم در توضیحات 2.1.1 :
automatic battery calibration. (removed. thanks to Entropy512. we do not need battery calibration for SGS2)

این هم در FAQ :

Q: do I need to recalibrate the battery?
A: You don't need to calibrate battery for SGS2. Thanks to Entropy512 to pointing out that our device uses MAX17042 which is specifically designed not to require calibration.

دیگه نمیدونم دوستان چرا کالیبره می کنند، البته بنده این اطلاعات را درمورد کرنل Siyah دارم نه DarkKnight&Siyah
حتی گفته شده که برای نصب نیاز به وایپ هم نداره مگر اینکه نرم افزارها FC بدهند

Vahid KianfaR
04-11-2011, 01:19
من رام Wanam 5.6 نصب کردم که سیاه 2.1.1 روش بود
گوشی عالی بود تا لحظه ای که بلوتوث رو روشن کردم...
افتاد تو بوت و دیگه بالا نمیومد
وایپ، نصب مجدد رام و هرکار دیگه ای که فکر کنید کردم اما درست نشد
آخر سر دیگه رام رو به 5.2 برگردوندم که کرنلش 2.0 بود و کرنلش رو به 2.1.1 ارتقاء دادم و حالا همه چیز عالیه
نتیجه : اگه با یه رام مشکل دارید، لزوماً تقصیر کرنل نیست
نتیجه بنچمارک با Wanam 5.2 هم با نرم افزار AnTuTu 2.4.1 شده 6090 با کلاک 1200 استاندارد.
درمورد مصرف باطری، تا جایی که من هول هولکی تاپیک XDA رو خوندم این گوشی بخاطر استفاده از آی سی MAX17042 برای شارژ، اتوماتیک کالیبره میکنه و نیازی به نرم افزار های کالیبره کردن برای مصرف بهتر نیست
من این موضوع رو وقتی فهمیدم که اولین بار که با این کرنل گذاشتم تو شارژ و دیدم 3 ساعت طول کشید تا به 100% برسه اما فول شارژ نزد
گفتم حالا 2-3 دقیقه دیگه فول میشه اما نشد
نزدیک 50 دقیقه رو 100% موند تا فول بشه و این یعنی اینکه کاری به جداول قبلی نداشته و خودش هنگام شارژ، باطری رو به حداکثر توانش رسونده و شارژ کرده
اگر اشتباه می کنم راهنمایی فرمایید
این هم در توضیحات 2.1.1 :
automatic battery calibration. (removed. thanks to Entropy512. we do not need battery calibration for SGS2)

این هم در FAQ :

Q: do I need to recalibrate the battery?
A: You don't need to calibrate battery for SGS2. Thanks to Entropy512 to pointing out that our device uses MAX17042 which is specifically designed not to require calibration.

دیگه نمیدونم دوستان چرا کالیبره می کنند، البته بنده این اطلاعات را درمورد کرنل Siyah دارم نه DarkKnight&Siyah
حتی گفته شده که برای نصب نیاز به وایپ هم نداره مگر اینکه نرم افزارها FC بدهند

تمام اطلاعاتی که دادین درست هستش داداش
کرنل Darkknight با siyah فرقی نمیکنه Source Code جفتشون یکیه فقط Cpu Scalling و استپ های Cpu فرق میکنه با هم

کلا یه موقع روی 98% فول میشه وقتی بوق زد که شارژ شد یعنی شارژ شده از کجا دقیق بفهمیم
2تا قسمت رو چک میکنیم

1.مسیر Setting>About Phone>Status>BatteryStatus باید زده باشه Full
2.با کد *#*#4636#*#* قسمت Battery Information بعد Battery Voltage تقریبا 4188 mV باشه دیگه به % کار نداشته باشید

کالیبره کردن فقط واسه اینه که درصد باطری رو 100% ببینیم و بیشتر جنبه روانی داره وگرنه باطری که فول شده دیگه فول شده

ولی من خودم همیشه کالیبره میکنم همینکه 100% رو ببینم و همه چی مرتب باشه آرامش فکری دارم :4:

132222
04-11-2011, 10:29
سلام رام من 2.3.5 رسمی ایران هست من هم همین مشکل دوستمون رو دارم برای من هم خیلی هنگ میکنه مخصوصا تو وب بروزر حالا به نظر شما به کرنل 2.1.1 siyah فلش بزنم خوبه??? مصرف باتریش چطوره???

zzyzx.rd
04-11-2011, 14:53
سلام رام من 2.3.5 رسمی ایران هست من هم همین مشکل دوستمون رو دارم برای من هم خیلی هنگ میکنه مخصوصا تو وب بروزر حالا به نظر شما به کرنل 2.1.1 siyah فلش بزنم خوبه??? مصرف باتریش چطوره???

منم رام رسمیه فارسی دارم مثل شما..اول همین کرنل siyah 2.1 darknight ریختم،بعد چند روز رازی نبودم اصلا,لگ داشت..
بعد کرنل siyah 2.1.1 ریختم،بعد دو روز استفاده،و کالیبره کردن ..خیلی خوب و رازی کننده است..سرعت خوب،بدون لگ،مصرف کم..

minimax
05-11-2011, 10:25
آیا بعد از فلش کردن روت هم می شه ؟ مشکل مثلث زرد رنگ که پیش نمیاد ؟

zzyzx.rd
05-11-2011, 11:56
آیا بعد از فلش کردن روت هم می شه ؟ مشکل مثلث زرد رنگ که پیش نمیاد ؟

نمیدونم روت میشه یا نه،ولی شما برای روت میتونید CF-Root مخصوص رامتون را از لینک زیر دانلود کنید و با ادین نصب کنید
forum.mobilestan.net/showthread.php?t=157694

و برای از بین بردن مثلث زرد رنگ به لینک زیر مراجعه کنید.
forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2405274&postcount=133

دوست عزیز مثلث زرد رنگ هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه،فقط یک هشداره که گوشی روت هست و به فایلهای سیستمی دسترسی خواهید داشت،حتی اگه از روش بالا مثلث را از بین ببرید باز هم اصل قضیه وجود داره..یعنی فایل های سیستمی بازه..پس به نظر من وجود مثلث میتونه بهتر از نبودنش باشه..

mohsen-af
05-11-2011, 12:58
یکم لگ داره

تایید میشه

با اینکه لگ داره اما مصرف باطریش عالیه

این کرنل خودم رو میکشتم دوروز شارژ میرفت

راستی رامم
Turkbey بيس KI4_2.3.5

کرنل siah 2.1.1 بعد از گذشت 18 ساعت 83 درصد شارژ داره

Vahid KianfaR
05-11-2011, 13:48
تایید میشه

با اینکه لگ داره اما مصرف باطریش عالیه

این کرنل خودم رو میکشتم دوروز شارژ میرفت

راستی رامم
Turkbey بيس KI4_2.3.5

کرنل siah 2.1.1 بعد از گذشت 18 ساعت 83 درصد شارژ داره

چيزي که من متوجه شدم اينه که اين کرنل رو با رام checkrom revolution, به قول معروف match کرده چون منم روي رامهاي ديگه تست کردم روون نبود ولي روي checkrom revolution که اينو فلش ميزنم هم سرعت خوبه هم مصرفش واسم تا ۳ روز ميره
ديگه اعصاب آدم خورد ميشه :4: چون روي رام فارسي 2.3.5 کلا مورد داره روي رام هاي ديگم بد نيست و جالبم نيست فقط بيشتر با رام خودش match,کرده کرنل رو

Sent from my Nokia 1100 :-D

yusefy
05-11-2011, 19:14
چيزي که من متوجه شدم اينه که اين کرنل رو با رام checkrom revolution, به قول معروف match کرده چون منم روي رامهاي ديگه تست کردم روون نبود ولي روي checkrom revolution که اينو فلش ميزنم هم سرعت خوبه هم مصرفش واسم تا ۳ روز ميره
ديگه اعصاب آدم خورد ميشه :4: چون روي رام فارسي 2.3.5 کلا مورد داره روي رام هاي ديگم بد نيست و جالبم نيست فقط بيشتر با رام خودش match,کرده کرنل رو

Sent from my Nokia 1100 :-D

وحيد جان من رو chek rom فلش زدم قبلو بعدم فول وايپ کردم اما سرعت گوشيم محسوس کم ميشه مصرفشم خوب نيست اصلا مشکل از کجاست به نظرت؟
پ.ن: من عاشق اين امضاتم:-D

Vahid KianfaR
05-11-2011, 22:39
وحيد جان من رو chek rom فلش زدم قبلو بعدم فول وايپ کردم اما سرعت گوشيم محسوس کم ميشه مصرفشم خوب نيست اصلا مشکل از کجاست به نظرت؟
پ.ن: من عاشق اين امضاتم:-D

برنامه ی better Battery Statsرو از ضفحه ی قبل بگیر ببین Partial Wakelock کدوم برنامه زیاده
100% یه برنامه ای هست که باعث میشه مصرف کوشیت بره بالا و باطریتو میخوره
بعدش یه بار کرنل SpeedMod رو فلش بزن بعد روش اینو بریز
واسه من خیلی عالیه به خدا نمیدونم چرا اینطوریه واسه بعضی ها من الان با استفاده ای که دارم 5 ساعت Screen On و Wifi و اینا بعد از 2 روز و 10 ساعت 20% مونده که 3 روز رو میره
کالیبره و سیکل رو فراموش نکنی بازم اگه مشکل داری کرنل که زیاده این Siyah 2.1.1 هم مثل اینکه خیلی عالیه هر کدوم بهتره واست رو بنصب هر گوشی فرق میکنه

قربونت :4: لطف داری داداش

Masoud_007
14-11-2011, 08:27
فرق نداره governors رو چی بزاریم؟؟
این lulzactive خوبه؟

Vahid KianfaR
14-11-2011, 09:51
فرق نداره governors رو چی بزاریم؟؟
این lulzactive خوبه؟

چرا خیلی فرق میکنه کم مصرف ترین همین Lulzactive هستش
Smartass v2 هم بد نیست ولی lulz خیلی عالیه
هر کدومش استپ های فرکانس Cpu فرق میکنه

maysamplus
15-11-2011, 23:37
ما نفهمیدم راجب چی حرف میزنینا :d

END_BOY
16-11-2011, 17:55
من الان رام اروپا XWKJ3 2.3.5 v رو میخوام بریزم با کوک شده ChekROM RevolutionHD
میخواستم بدونم این کرنل رو میتونم با این ورژن رام بریزم یا کرنل فرق میکنه ؟

Vahid KianfaR
16-11-2011, 21:41
من الان رام اروپا xwkj3 2.3.5 v رو میخوام بریزم با کوک شده chekrom revolutionhd
میخواستم بدونم این کرنل رو میتونم با این ورژن رام بریزم یا کرنل فرق میکنه ؟

آره داداش میتونین بریزین مشکلی نداره

zzyzx.rd
17-11-2011, 19:18
این کرنل ورزن جدیدش اومد
www.gokhanmoral.com

Vahid KianfaR
30-11-2011, 18:03
DarkKnight v 2.3

کار مشترکی از سازنده ی کرنل Siyah و کوکر رام CheckRom Revo HD

طریقه ی نصب : ODIN

This is not the regular Siyah Kernel but different and trust me really different, its build for more stability and more battery life instead of a all round performer like siyah.
Choice of kernel is your personal preference.

•Changed auto-brightness levels.
•fixed auto-rooting problem
•reverted back to old workqueue implementation
•reverted memory allocator to SLAB
•enabled cleancache
•default i/o scheduler: sop
•slub as in stock kernel.
•some limitations in undervolting (max 100mA per each step)
•some limitations in charging current (max 800mA) to prevent overheating
•lulzactive default and tweaked a little more (55 up-threshold which makes it more snappier, previous was 60) and disabled lulzactive debugging.
•cleancache enabled. this should improve performance.
•ondemand and conservative are also better than previous release
•Can be flashed on Samsung ROMs and AOSP Based ROMS. Currently all Samsung 2.3.4 & 2.3.5 based ROMS, CM7 and MIUI ROMS are supported.
•Samsung sources Update3
•Auto-Rooting
•Complete DK Engine
•Boot animation support
•Custom boot logo and startup sound (thanks to hellcat)
•Supports SetCPU (OC upto 1600MHz, UC downto 100MHz)
•Supports undervolting (UV between 800 mV and 1500 mV)
•Supports voltage control via SetCPU (thanks to netarchy, ninpo, hacre)
•Stock voltages as default
•smartassV2 governor
•Tweaked interactive governor
•Tweaked on-demand governor
•Compiler optimizations (DK style)
•user customizable charging speed (use at your own risk). you have to echo AC, MISC and USB charge currents to a misc device.
•Touchscreen fix (thanks to vitalij)
•Increased touchscreen sensitivity
•Increased battery polling interval
•GPU clock and voltage control interface (thanks to netarchy).
•I/O Tweaks
•automatic battery calibration. (removed. thanks to Entropy512. we do not need battery calibration for SGS2)
•Available I/O schedulers: noop, deadline, CFQ, V(R), SIO (default)
•Available CPU governors: ondemand (default), interactive, smartassV2(recommended), conservative, userspace, performance, powersave
•/system/etc/init.d startup scripts support
•Automatic backup of efs partition. You will have the files in your sdcard as well as /data/.siyah directory. copy them to a safe location in case you may need them later.
•Updated jhash to version 3
•Increased charging speed.
•BLN (thanks to creams), liblights is autoinstalled if the existing one doesn't support BLN
•CIFS, SLQB, NTFS
•Time to break some records... both performance-wise and battery-wise...
•Overclocking part is optimized and bus frequency selection is modified.
•User customization frequency levels. you still have 8 steps, but you will be able to customize them. wanna change 100 to 150 as 100MHz is not stable on your device? wanna change 1400 to 1304 and 1600 to 1504? or increase 1600 to 1696?
•User customization bus frequency selection. no more overheating. if you are a battery freak, just set it to minimum and your device will last more than ever.

nimaemami20
01-12-2011, 16:55
آقا به نظرتون این کرنل روی رام رسمیه 2.3.6 اروپا جواب میده؟

Vahid KianfaR
01-12-2011, 17:01
آقا به نظرتون این کرنل روی رام رسمیه 2.3.6 اروپا جواب میده؟

آره داداش جواب میده

*r.E.Z.a*
01-12-2011, 18:10
من آلان نصب کردم ببینم چطوری
رو رام omega v6.0

wizard.man
01-12-2011, 19:38
چطوزه بچه ها کسی تست زد?

*r.E.Z.a*
01-12-2011, 21:55
عالیه الان 8 ساعت که رو گوشیم نصبه 1 % باطری کم نکرده
با تشکر از استارتر عزیز

Vahid KianfaR
01-12-2011, 23:13
عالیه الان 8 ساعت که رو گوشیم نصبه 1 % باطری کم نکرده
با تشکر از استارتر عزیز

احتمالا یه دفعه چند درصدی کم کنه چون 8 ساعت چیزی کم نکرده یکم
درصدا بهم ریخته شده بهترین کار اینه که بعد از نصب کرنل گوشی رو فول کنین
که درصد با کرنل match بشه
ولی کرنلش که خیلی عالیه حداقل من باهاش حال میکنم
هم سرعت خوبی داره هم مصرف خیلی عالیه مخصوصا توی Stand by
ورژن قبلیش مصرفش خدا بود فقط یکم لگ میزد ولی این ورژن سرعتش هم خوبه
فقط مصرفش میمونه که تا الان واسه من خوب بوده
کلا کرنلا در حد 5 تا 10% شاید باطریشون بهتر یا بدتر بشه
که خیلی تفاوتی نداره در کل

من با SetCpu اومدم در حالت Screen Off فرکانس Max و Min رو گذاشتم روی 100
و Scaling رو هم روی Lulzactive گذاشتم Priority هم 95، مصرف Stand By عجیب عالی شده :4:
زنگ هم بهم میزنن سریع صفحه گوشی روشن میشه
یکی دیگه از مزیت های این کار اینه که گوشی زودتر شارژ میشه
چون کرنلای دیگه موقع شارژ گوشی مداوم با فرکانس 200 کار میکنه
ولی با این کار موقع شارژ با فرکانس 100 کار میکنه
البته به کرنل Siyah هم میتونین این کار رو بکنین
ولی چون این UnderVolt شدست بیشتر مشخص میشه

halmat
01-12-2011, 23:33
من هم این کرنل رو نصب کردم و در کل میتونم بگم که این کرنل بهتر از siyah و speedmod برای من جواب داده

bahahs
02-12-2011, 00:56
من با SetCpu اومدم در حالت Screen Off فرکانس Max و Min رو گذاشتم روی 100
و Scaling رو هم روی Lulzactive گذاشتم Priority هم 95، مصرف Stand By عجیب عالی شده
زنگ هم بهم میزنن سریع صفحه گوشی روشن میشه
یکی دیگه از مزیت های این کار اینه که گوشی زودتر شارژ میشه
چون کرنلای دیگه موقع شارژ گوشی مداوم با فرکانس 200 کار میکنه
ولی با این کار موقع شارژ با فرکانس 100 کار میکنه
البته به کرنل Siyah هم میتونین این کار رو بکنین
ولی چون این UnderVolt شدست بیشتر مشخص میشه

وحید جان
این ورژن 2.3 رو میگی دیگه؟
راستی این با 2.3.5 deodex یا همون XXKI4 سازگاری داره؟
در ضمن این setcpu مت تو scaling گزینه Lulzactive رو نداره!
این priority کجاست؟(اسکرین آف کجاست؟)
مرسی

Vahid KianfaR
02-12-2011, 01:54
وحید جان
این ورژن 2.3 رو میگی دیگه؟
راستی این با 2.3.5 deodex یا همون XXKI4 سازگاری داره؟
در ضمن این setcpu مت تو scaling گزینه Lulzactive رو نداره!
این priority کجاست؟(اسکرین آف کجاست؟)
مرسی

آره داداش ورژن 2.3 رو میگم
آره سازگاری داره با ورژن های 2.3.4 و 2.3.5 و 2.3.6

بستگی به کرنل داره هر کرنلی یه سری Cpu Scaling دارن
مثلا Ondemand و Conservatiove و Performance , powersave توی همشون مشترکه
کرنل اسپید مود و کرنل استوک همینارو داره
ولی کرنل Siyah و DarkKnight
چند تا Cpu Scaling دیگه مثل SmartassV2 و Lulzactive و OndemandX و ...
رو بهش اضافه کردن که هر کدومش یه نوع استراتژی خاص رو به Cpu میده
که روی چه موقع روی فرکانس های مختلف باشه و چجوری فرکانس ها رو عوض کنه
و حتی کی از 2 هسته استفاده کنه و کی نیازی به 2 هسته نیست و ...

برنامه ی SetCpu رو باز کن برو روی تب Profile بعد تیک Enable رو بزن بعد روی Add Profile رو بزن
اینجا میتونی در حالت های مختلف نوع فرکانس هارو مشخص کنی
مثلا Charging
یعنی وقتی گوشی رو به شارژ میزنی مثلا میخوای نهایت سرعت رو داشته باشی
یا وقتی باطری اومد زیر 30% به جای اینکه فرکانس Max رو 1200 باشه میزاریش روی 800
که کمتر مصرف بشه باطریت و ...

توی همین گزینه های Screen Off هم هست اونو انتخاب کن
Max و Min
رو روی 100 بزار و Scaling رو هم Lulzactive انتخاب کن اون پایینشم نوشته Priority
اولویتش هستش اونم بزار روی 95
واسه من این خیلی عالی جواب داد حالا شاید واسه شما یکم بالا پایین بشه
ولی خب یه چارچوب اولیه هستش که یکم ور برین میتونین بهترین جالت رو واسه خودتون
پیدا کنید

*r.E.Z.a*
02-12-2011, 10:53
داش وحید این تم که تو امضات هست از کجا بگیرم
Theme: Ice Cream Sandwich FULL v5.0 bY BigBangH
بابت کرنل دست درد نکنه دارم بعد از نصب برنامه عالی تر شده

Vahid KianfaR
02-12-2011, 14:22
داش وحید این تم که تو امضات هست از کجا بگیرم
Theme: Ice Cream Sandwich FULL v5.0 bY BigBangH
بابت کرنل دست درد نکنه دارم بعد از نصب برنامه عالی تر شده

سلام داداش خواهش میکنم
تم واسه ورژن های KJ2 , KJ3 , Ki4
لینک اصلیش توی XDA رو بهت میدم که بسته به نوع رامت دانلود کنی:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1326272

لینک تم هاش اینجاست: برو توی فولدر Themes و طبق نوع رامت تمش رو بگیر

http://www.mediafire.com/?41n8r97o4cnos

mehdyy
02-12-2011, 16:55
سلام اقا وحید
من با این کرنل و Jeffrey-SpeedFrey مشکل دارم هر وقط فلش میزنم گوشی دیگه با لا نمیاد و روی مثلث زرد رنگ می مونه اما با بقیه کرنل ها مثل speed mod , siysh این مشکل پیش نمی یاد
من از این رام استفاده میکنم : I9100XWKJ3_I9100XENKJ1_I9100XXKI4_HOME.tar.md5
لطفا کمک کنید

alireza2af
02-12-2011, 18:22
واقعا کرنل خوبی بود مصرف شاژم خیلی خوب شده سرعت هم عالی

C0D3R
03-12-2011, 10:19
دوستانيكه زحمت ميكشن و ورژنهاي جديد رو معرفي ميكنن لطف كنن بعد از استارت پستشون pm بدن كه عنوان تاپيك رو براي اطلاع دوستان تازه وارد ويرايش كنم

با تشكر

mahdi2126
03-12-2011, 12:27
اقا Vahid KianfaR
میشه در مورد charging برنامه set cpu یکم بیشتر توضیح بدین و این که اگه برنامه رو پاک کنیم تنضیمات از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا این برنامه set cpu چه ورژنی رو می خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nimaemami20
03-12-2011, 16:24
به نظر من که بهترین کرنله...به خصوص وقتی که آقا وحید گفت که تو set cpu تو حالت screen off چیکار کنم...:bp:

*r.E.Z.a*
03-12-2011, 17:06
آره خیلی خوبه:ac:

Vahid KianfaR
03-12-2011, 22:42
اقا Vahid KianfaR
میشه در مورد charging برنامه set cpu یکم بیشتر توضیح بدین و این که اگه برنامه رو پاک کنیم تنضیمات از بین میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا این برنامه set cpu چه ورژنی رو می خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سری پروفایل در حالت های مختلف هستش
مثلا وقتی گوشی رو به شارژ میزنین میتونین فرکانس هارو تغییر بدین
چیز خاصی نیستش
کلا ور برین دستتون میاد

فقط قبل از پاک کردن برنامه به مسیر زیر برین:
Setting>Application>Manage Applicaton

بعد setCpu رو پیدا کنید Clear Data رو بزنید و بعد برنامه رو پاک کنید

سلام اقا وحید
من با این کرنل و Jeffrey-SpeedFrey مشکل دارم هر وقط فلش میزنم گوشی دیگه با لا نمیاد و روی مثلث زرد رنگ می مونه اما با بقیه کرنل ها مثل speed mod , siysh این مشکل پیش نمی یاد
من از این رام استفاده میکنم : I9100XWKJ3_I9100XENKJ1_I9100XXKI4_HOME.tar.md5
لطفا کمک کنید
سلام داداش
نباید مشکلی باشه آخه!!
به جای ODIN از برنامه ی CWM Manager استفاده کنید
گزینه ی Flash kernel رو بزنید و کرنل رو انتخاب کنید از توی مموری کارت
100% باید جواب بده

Chevrolet
04-12-2011, 14:11
من رام ایران 2.3.5 رو گوشیمه میتونم فلش بزنم اینو؟
واسه من روون بودن گوشیه این کرنل منو ارضا میکنه؟

YOUSOF876
04-12-2011, 16:19
من مدت زیادیه دارم کرنلهای مختلفیوتست میکنم بنظرم این کم مصرف ترین کرنله دلیلشم اینکه بیش از65درصدمصرف گوشیم بااین کرنل مربوط به صفحه نمایشه واندرویدسیستم10درصدبیشترنم یشه ممنون بابت معرفی این کرنل

Vahid KianfaR
04-12-2011, 16:47
من رام ایران 2.3.5 رو گوشیمه میتونم فلش بزنم اینو؟
واسه من روون بودن گوشیه این کرنل منو ارضا میکنه؟

آره داداش میشه
کرنلش انصافا خیلی روونه
مصرفشم که خیلی خوبه

حالا یه سری تغییرات توی SetCpu رو دارم تست میکنم
واقعا عالی شده
میخوام باطریم از فول به خالی بره بعد اینجا کامل با عکس میزارم
هم واسه Screen Off هم حالت معمولی خیلی روون و خوب و
بسیار بسیار کم مصرف بوده تا الان
البته واسه هر کسی فرق میکنه ولی خب
در حالت کلی خوبه با یه کوچولو بالا پایین میتونین
به چیز ایده آل خودتون برسید

:atten:

دوستان اگه کسی دوست داره و وقت داره
بگه که من ترکیب SetCpu رو بزارم همینجا که تست کنین

0027
04-12-2011, 23:44
آره داداش میشه
کرنلش انصافا خیلی روونه
مصرفشم که خیلی خوبه

حالا یه سری تغییرات توی SetCpu رو دارم تست میکنم
واقعا عالی شده
میخوام باطریم از فول به خالی بره بعد اینجا کامل با عکس میزارم
هم واسه Screen Off هم حالت معمولی خیلی روون و خوب و
بسیار بسیار کم مصرف بوده تا الان
البته واسه هر کسی فرق میکنه ولی خب
در حالت کلی خوبه با یه کوچولو بالا پایین میتونین
به چیز ایده آل خودتون برسید

:atten:

دوستان اگه کسی دوست داره و وقت داره
بگه که من ترکیب SetCpu رو بزارم همینجا که تست کنین

اگه بذاری که ممنون میشیم:ad:

Vahid KianfaR
05-12-2011, 00:04
اگه بذاری که ممنون میشیم:ad:

بفرما داداش با عکس میزارم که راحت تر باشه:

توی بازی ها مثل آسفالت اینا اصلا افت سرعت نداره
توی استند بای هم Android System و Android Os
میاد روی 2-3 % :4:
تا الان که واسه من عالی بوده شما هم تست کنید

ممنون

فقط باطریو بذارین قول بشه بعد تا خالی میشه گوشی رو ریبوت هم نکنید
بعد نتایج رو اعلام کنید

پروقایل اصلی:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=660744&stc=1&d=1323032560

پروفایل Screen Off:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=660745&stc=1&d=1323032560

YOUSOF876
05-12-2011, 00:20
چرابرای من توصفحه main گزینه هاغیرفعالن نمیشه تغییرشون داد؟

Vahid KianfaR
05-12-2011, 00:33
چرابرای من توصفحه main گزینه هاغیرفعالن نمیشه تغییرشون داد؟

شما داداش یه برو مسیر زیر دیتای setcpu رو پاک کن:

Setting>Application>manage Application

بعد setcpu رو پیدا کن و Clear Data رو بزن

بعد دوباره SetCpu رو باز کن Auto Detect رو انتخاب کن

ببین میشه یا نه اگه نشد یه عکس از صفحه main بزار ببینیم چجوریه

فقط همین کرنل باشه چون روی کرنلای دیگه معلوم نیست اصلا چواب بده یا نه

0027
05-12-2011, 00:43
وحید جان بیزحمت از بقیه پروفایل ها مثل charging و ... یه اسکرین شات بذار. (البته اگر لازم بود)

ممنون

YOUSOF876
05-12-2011, 00:47
داداش بازم فعال نیست ببخشیدنمیتونم تصویربذارم باای پدپیام میدم ولی توصفحه main، غیرفعاله maxروی۱۲۰۰۰۰و min روی ۲۰۰۰۰۰ اما پروفیایل میشه درست کرد

Vahid KianfaR
05-12-2011, 00:53
وحید جان بیزحمت از بقیه پروفایل ها مثل charging و ... یه اسکرین شات بذار. (البته اگر لازم بود)

ممنون

من اونارو اصلا مشخص نکردم مهمش همین Screen Off هستش
بقیش دیگه سلیقه ایه مثلا میگین وقتی باطری اومد زیر 30%
سرعت دیگه واسم خیلی مهم نیست مهم اینه که بیشتر شارژ نگه دارم
برای مثال این پروفایل رو میزاری:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=660749&stc=1&d=1323035360

یا مثلا یکی میگه من شبا از ساعت 1 شب تا 6 صبح
دست به گوشیم نمیزنم میخوام کمترین مصرف ممکن رو داشته باشم
این پروفایل رو میزاره به اسم Time:

http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=660750&stc=1&d=1323035360

کلا میتونین خیلی توی مصرفتون بهینه سازی کنید
من فقط حالت کلی رو گفتم
دیگه خودتون میتونید خیلی کار ها انجام بدید

یا مثلا Charging میذارین Min=500 و Max=1400
میگی موقع شارژ فقط سرعت واسم مهمه
وقتی گوشیت به شارز هستش میری وب گردی
یا بازی میکنی با سرعت بالا

داداش بازم فعال نیست ببخشیدنمیتونم تصویربذارم باای پدپیام میدم ولی توصفحه

main، غیرفعاله maxروی۱۲۰۰۰۰و min روی ۲۰۰۰۰۰ اما پروفیایل میشه درست کرد

عجیبه آخه این کرنل اینارو ساپورت میکنه
فقط کرنل SpeedFrey یا همون جفری فکر کنم ساپورت نمیکنه
شما داداش میخوای پروفایل رو هم بدی خوبه ولی آخه حسنش به ترکیب جفتش با همه

darivash
05-12-2011, 00:57
سلام
بچه ها من رام رسميJPKJ2رو روي گوشيم نصب كردم.الان ورژنم 2.3.5 هستش.و بعد اونو روت كردم.ميخوام بدونم ميتونم اين كرنل DarkKnight & Siyah رو الان روي گوشيم نصب كنم؟چون تا حالا هيچ كرنلي روي گوشيم نصب نكردم.آيا اين كرنل مناسب گوشيه منه؟راستي روش نصبش رو هم نميدونم

YOUSOF876
05-12-2011, 01:11
کرنلم که همین ورژن جدیده کرنل دارکه نمیدونم چرااینجوریه ولی بااین وجودهم باهمون پروفایل ازدوروز پیش مصرفش خیلی خوبه تازه من هنوز وقت نکردم بذارم سیکل باطری کامل بشه

Vahid KianfaR
05-12-2011, 01:17
کرنلم که همین ورژن جدیده کرنل دارکه نمیدونم چرااینجوریه ولی بااین وجودهم باهمون پروفایل ازدوروز پیش مصرفش خیلی خوبه تازه من هنوز وقت نکردم بذارم سیکل باطری کامل بشه

عجیبه که فعال نیستش!! راستش نمیدونم مال چیه
ورژن SetCpu خودم رو ضمیمه میکنم ببین این چطوره
شاید این کار کرد آخه ورژن Donate شدشه

سلام
بچه ها من رام رسميJPKJ2رو روي گوشيم نصب كردم.الان ورژنم 2.3.5 هستش.و بعد اونو روت كردم.ميخوام بدونم ميتونم اين كرنل DarkKnight & Siyah رو الان روي گوشيم نصب كنم؟چون تا حالا هيچ كرنلي روي گوشيم نصب نكردم.آيا اين كرنل مناسب گوشيه منه؟راستي روش نصبش رو هم نميدونم

دوست عزیز میتونین نصب کنید این کرنل رو
ولی مناسب بودن یا نبودن رو خودتون باید تشخیص بدید چون هر گوشی با گوشی دیگه فرق میکنه
روش نصبشم کاری نداره گوشیتون رو به دانلودینگ ببرین
بعد Odin رو باز کنید و داخل PDA برنامه ی ODIN فایل
رو وارد کنید و Start رو بزنید
مثل نصب رام هستش

YOUSOF876
05-12-2011, 01:28
ممنون داداش یه سوال میدونم شما روی کرنل SpeedMod K2-18هم کارمیکنیدوورژنهای جدیدشومعرفی میکنی بنظرت این بهتره یااسپید مود واسه من باطری مهمتره

Vahid KianfaR
05-12-2011, 02:11
ممنون داداش یه سوال میدونم شما روی کرنل SpeedMod K2-18هم کارمیکنیدوورژنهای جدیدشومعرفی میکنی بنظرت این بهتره یااسپید مود واسه من باطری مهمتره

هممم به نظر من نمیشه نظری داد که کدوم بهترن
هر کاربری میتونه طبق تجربه ی خودش نظر بده

من خودم تا الان DarkKnight رو بیشتر ترجیح میدم (فعلا)
مگه اینکه اسپید مود یه ورژن خفن دیگه ای مثل k2-17 test1 بده بیرون
که واسه من واقعا عالی بود بعدشم test 11 خوب بود test 6 هم خوب بود ولی سرعتش
مالی نبود (روی 2.3.6 خوب بود بعد 1 روز دیگه همش گوشی ری استارت میشد)

اگه باطری میخواین همین کرنل رو با دستکاری میتونین عالی نتیجه بگیرین ازش
در حالت عادی هم خیلی عالیه
اگر هم نمیخوای دستکاری کنی

کرنل SpeedMod k-2 17 test1 یا k2-18 test 11 رو پیشنهاد میکنم بهت

هر کدوم رو 2-3 روزی بزار باشه ببین دیگه نتیجه بهتر رو با کدوم میگیری

samijaan
10-12-2011, 09:09
وحيد جان ي سوال:

set cpu نرم افزاره يا اينكه با نصب اين كرنل به گوشي اضافه ميشه؟

اگه ي نرم افزار جداييه من ميتونم روي كرنل ديگه اي باهاش كار كنم يا نه فقط بايد روي اين كرنل

باهاش كار كرد؟

*r.E.Z.a*
10-12-2011, 11:29
وحيد جان ي سوال:

set cpu نرم افزاره يا اينكه با نصب اين كرنل به گوشي اضافه ميشه؟

اگه ي نرم افزار جداييه من ميتونم روي كرنل ديگه اي باهاش كار كنم يا نه فقط بايد روي اين كرنل

باهاش كار كرد؟

set cpu باید از سایت بگیری با کرنل دیگه هم جواب میده ...
:mobilestan:

reza_cs
10-12-2011, 12:22
سلام به دوستان عزیز
آقا این برنامه setcpu رو از کجا باید گرفت ؟

samijaan
10-12-2011, 12:49
set cpu باید از سایت بگیری با کرنل دیگه هم جواب میده ...

دوست عزيز طريقه كارش هم ميگين؟

تنظيمات چطوري باشه و به چه قسمتهايي نبايد دست زد...

reza_cs
10-12-2011, 13:25
دوست عزيز طريقه كارش هم ميگين؟

تنظيمات چطوري باشه و به چه قسمتهايي نبايد دست زد...

دوست عزیز در پست 63 و 80 آقا وحید گل توضیح دادن

samijaan
10-12-2011, 14:58
عجیبه که فعال نیستش!! راستش نمیدونم مال چیه
ورژن SetCpu خودم رو ضمیمه میکنم ببین این چطوره
شاید این کار کرد آخه ورژن Donate شدشه

دوست عزیز میتونین نصب کنید این کرنل رو
ولی مناسب بودن یا نبودن رو خودتون باید تشخیص بدید چون هر گوشی با گوشی دیگه فرق میکنه
روش نصبشم کاری نداره گوشیتون رو به دانلودینگ ببرین
بعد Odin رو باز کنید و داخل PDA برنامه ی ODIN فایل
رو وارد کنید و Start رو بزنید
مثل نصب رام هستش

فكر كنم set cpu رو ده باري ميشه كه دانلود ميكنم ولي نميشه استخراجش كرد!!

اگه ميشه دوباره آپلود كنين

Dunham
10-12-2011, 20:11
DarkKnight v2.4.3

نسخه ی آپدیت شده ی این کرنل که توسط سازنده ی رام CheckROM Revolution با همکاری سازنده ی کرنل Siyah ساخته شده و به گفته ی خودشون بهترین نسخه تا کنون هستش .

طریقه ی نصب : CWM - ClockWorkMod

تغییرات این نسخه : DarkKnight V2.4.3
hd playback is fixed.
touch lights fixed.
sleep freq is set to 500MHz and it should be stable this time.
it should be near perfect, even the best release made till now.
fixed USB OTG
Added intellidemand governor. this is a modified ondemand governor and very battery friendly.
default lowest freq is set to 200MHz. default governor is still (tweaked)conservative.
some other tweaks & fixes
tweaked ondemand, conservative and ondemandx governors. I think stuck-to-800MHz problem is fixed.
Enabled some tweaks in tweaks.sh. video playback on external sd should be better now.
disabled hidden ssid in wireless driver to fix wifi tethering problems (thanks to Entropy512)
back to SLAB
fixed usb keyboard&mouse problems

samijaan
11-12-2011, 09:05
دوستان من ي چيزي رو نفهميدم و اون اينه كه وقتي با set cpu چند تا پروفايل ايجاد مي كنيم در

يك زمان ميشه از همه استفاده كرد يا نه فقط از ي پروفايل؟؟ بعد ي پروفايل ايجاد كرديم بعدش چه

تنظيمي انجام بديم و آيا بايد از set cpu خارج شيم يا نه بايد باز باشه ؟لطفاً دقيق توضيح بدين

بعد اينكه من وقتي ميام min و max رو روي 100 بزارم از 200 پايينتر نمياد البته اينم بگم كه كرنلم darkknight نيست بلكه كرنل اصلي كريسكلو32 هست

hosseinD720
11-12-2011, 10:44
دوستان من ي چيزي رو نفهميدم و اون اينه كه وقتي با set cpu چند تا پروفايل ايجاد مي كنيم در

يك زمان ميشه از همه استفاده كرد يا نه فقط از ي پروفايل؟؟ بعد ي پروفايل ايجاد كرديم بعدش چه

تنظيمي انجام بديم و آيا بايد از set cpu خارج شيم يا نه بايد باز باشه ؟لطفاً دقيق توضيح بدين

بعد اينكه من وقتي ميام min و max رو روي 100 بزارم از 200 پايينتر نمياد البته اينم بگم كه كرنلم darkknight نيست بلكه كرنل اصلي كريسكلو32 هست

خود نرم افزار پروفایل برای حالات مختلف داره مثلا اینکه زمانی که صفحه گوشی خاموشه میتونی تنظیم کنی حداقل و حداکثر استفاده از cpu چقدر باشه یا حالت شارژ ...

در هر زمان یکی از پروفایل ها اولویت بالاتری داره و از اون استفاده میشه.
مثلا شما هم تنظیم کردی که زمانی که صفحه خاموشه یه مقداری از cpu استفاده کنه و هم تنظیم کردی تو یه زمان خاص از یه مقدار دیگه ای از cpu استفاده کنه ، حالا اگه توی اون زمان صفحه خاموش باشه چون اولویت زمان بالاتره از تنظیمات اون استفاده میکنه.

از home یا back استفاده کن . تنظیمات رو اعمال میکنه.(منظورم اینه kill task نکن)

فقط دوستان من نفهمیدم چرا باید حداقل رو ما تنظیم کنیم !!! خب خود موبایل باید هر چقدر نیاز داره استفاده کنه دیگه.
جالب اینجاست که من حداقل رو تو حالت خاموشی صفحه روی 100 و حداکثر رو روی 1200 set کردم و وقتی موزیک گوش میکردم خودش از حداقل استفاده میکرد و آهنگ رو با lag پخش میکرد!!!

pedramsanan
11-12-2011, 10:58
سلام آموزش نصب با cwm کجاست.میشه یکی بزاره.من اینو گرفتم ولی نمیتونم نصبش کنم

*r.E.Z.a*
11-12-2011, 13:50
سلام آموزش نصب با cwm کجاست.میشه یکی بزاره.من اینو گرفتم ولی نمیتونم نصبش کنم

چیزه خاصی نداره فقط کرنل تو کارت کپی کن بعد برنامه cwm باز کن گزینه فلش کرنل بزن فایل که کپی کردی انتخاب کن تمام ..

132222
11-12-2011, 18:08
من چند ساعتی هست فلش زدم از ورژن قبلیه بهتره هم زود تر شارژ میشه هم امتیاز بنچمارک بالاتره و تاچ حساس تر شده و کلا رونتره اما احساس میکنم یه کوچولو لگ میزنه البته خیلی کمه واصلا به چشم نمیاد در مورد مصرف هم باید یکی دو روزی صبر کنید تا نتایج معلوم بشه در کل من این کرنل به خصوص این دو ورژن اخر رو توصیه میکنم تا حالا هیچ کرنلی اندازه این دو تا منو از گوشی راضی نگه نداشته

soft_b
11-12-2011, 19:07
دوستانی که واسشون لگ میزنه مشکل از رامشون هست
لامصب از صبح تا حالا شارژش تکون نخورده
عالیه
به هیچ عنوان لگ نداره
سرعت توووووپ. شارژم عالی نگه میداره
به نظرم در حال حاضر بهترین کرنله

armenak
11-12-2011, 19:30
رو رام 2.3.5 jpkj2 رسمی فارسی هم همینطوری که میگید جواب میده؟

soft_b
11-12-2011, 20:12
من از رام kl1 2.3.6 استفاده میکنم
باید تست کنید
ولی این کرنل واقعا فوق العاده هست
اصلا کم نمیشه ازش

132222
11-12-2011, 20:46
روی رام رسمی ایران تست شد اما به خوبی قبلی جواب نداد از نظر شارژ اگه میخواهید خوب باشه کرنل قبلی رو نصب کنید بهتر جواب میده

azmi.on
11-12-2011, 20:55
واسه منم خیلی مصرف بالاست البته فکر کنم یکم هم مربوط به رامم باشه مشکل لگ داشتن هم مربوط به فرکانسش هست که مینیمم رو روی 100 تنظیم کردن البته خیلی لگش کمه میتونید این افت سرعت رو در جابه جایی بین گزینه ها در cwm احساس کنید

soft_b
11-12-2011, 23:40
از رام ۲.۳.۶ استفاده کنید
الان kl1 جدیدترینه و فکر میکنم مشکل لگ تو این رام به حد زیادی برطرف شده
فرکانس پایین من ۱۰۰ هست. ولی اصلا لگی احساس نمیشه

reza_243
12-12-2011, 00:18
من از Siyah 2.4.2 topo اومدم به DarkKnight 2.4.3 topo و نتیجه بنچمارک 1000 تا بیشتر شد
درمورد مصرف باطری نمیشه زود نظر داد اما 2.4.2 سیاه که خیلی بد بود و نصف 2.1.1 هم شارژ نگه نمیداشت
سرعتش هم کندتر از 2.1.1 بود و فقط پسرفت کرده بود
اما این دارک نایت بنظر خیلی خوب میاد
توصیه میکنم در حال حاضر بجای سیاه از دارک نایت 2.4.3 استفاده کنید.
ضمناً رام بنده با بیس 2.3.6 هست و KK5

samijaan
13-12-2011, 14:18
دوستانی که واسشون لگ میزنه مشکل از رامشون هست
لامصب از صبح تا حالا شارژش تکون نخورده
عالیه
به هیچ عنوان لگ نداره
سرعت توووووپ. شارژم عالی نگه میداره
به نظرم در حال حاضر بهترین کرنله

دوست عزيز اين كرنلو نصي كردي آيا از set cpu هم استفاده كرديد يا نه؟

azmi.on
13-12-2011, 16:21
دوستان کرنلش بسیار مصرف خوبی داره مشکل من از تسک کیلر بود گذاشته بودم رو حالت auto مصرفمو برده بود بالا البته توی حالت استفاده از wifi بسیار مصرف میره بالا که اینم میتونه طبیعی باشه

samijaan
14-12-2011, 14:40
دوستان هيچ كس نيست كه پيدا شه و ي آموزش ترتيب دار و منظم درباره set cpu قرار بده...

واينكه من ديشب اين كرنلو روي 2.3.6 نصبيدم و وقتي كه بنچمارك ميگيرم نميدونم بايد از كجا

بفهمم كه سرعت و امتيازم خوبه يا نه..؟

بعد از نصب اين كرنل كار خاصي براي بهتر شدن كارايي باطري هست؟؟

zzyzx.rd
15-12-2011, 23:47
من همیشه با این کرنل لگ داشتم شدید,مخصوصا تو بازی ها که خیلی لگ داره..
امیدوارم این ورژن اینجوری نباشه..
رامم xxkl1 هست..

Dunham
16-12-2011, 10:25
DarkKnight V2.5.2

نسخه ی آپدیت شده ی این کرنل فوق العاده :

طریقه ی نصب :ریکاوری - CWM - ClockWorkMod

[KERNEL]
DarkKnight V2.5.2
has all the features of Siyah-v2.5.2b with the following exceptions:
pm_max to pm_fast
wifi range should be increased.
If a feature cause instability it is disabled or limited. Battery optimizations are included as long as they do not decrease the performance or cause instability.
default cpu governor is conservative
default i/o scheduler is deadline
sleep frequency is 800MHz
stock lowest brightness value

C0D3R
16-12-2011, 11:59
عنوان تاپیک ویرایش شد

reza_243
16-12-2011, 17:26
واااااااااااااااااای

باورم نمیشه !!!
قبلاً تو خونه تا لب پنجره که میرفتم آنتن WiFi می خوابید و دانلود ها کنسل (یا pause) می شدند
الان رفتم تا دم پنجره دیدم آنتن داره
از خونه رفتم بیرون تو راهرو و از پله ها رفتم طبقه اول آنتن داشت
رفتم همکف آنتن داشت
رفتم بیرون از آپارتمان آنتن داشت
گفتم شاید fake نشون میده. Operamini رو باز کردم و رفتم فیسبوک مثل بنز صفحه لود شد.
بورد آنتن دهی وایرلس حداقل 3 برابر شده و خیلی خوشحالم چون با گوشی های قبلی تو خونه مشکل نداشتم اما دیگه از تو کوچه آنتن نمیدادند (مثل N8 یا N78)
اما حالا SGSII از همه گوشی های وایرلس دار range بیشتری داره
زنده باد درایور جدید کارت وایرلس و تنظیمات کرنل DarkKnight 2.5.2
سامسونگ یعنی بهترین سخت افزار در یک گوشی اندرویدی

بنچمارک هم 6100 با AnTuTu 2.4.3 مشابه Siyah 2.5.1
مصرف باطری هم انگار فرقی با Siyah 2.5.1 نداره شاید بیشتر هم شده باشه

132222
16-12-2011, 20:23
دوستان مصرف رو تست کردین چطوره???
لگ میزنه یا نه???
مصرف 2.3 که برای من خوب بود با رام رسمی ایران این جدیده چطوره

zzyzx.rd
17-12-2011, 00:30
این ورژن آخر واقعا خیلی عالی شده..تو بازی های سنگین هم اصلا لگ نداره..در صورتی که ورژن قبلی تو بازی هایی مثل asphalt6 کاملا لگ داشت طوری که نمیشد بازی کرد..

M.O.S.T.A.F.A
18-12-2011, 11:40
خب مصرف خیلی زیاده

اگه اینجوری مصرف کنه به 5 ساعت هم نمیرسه !!!

aggus
18-12-2011, 13:06
برا من که مصرف خیلی بالاست !
از دیشب تا صبح فک کنم یه 10 درصدی کم کرد
البته وایپ نکرده بودم
الان وایپ کردم ببینم جواب میده یا نه ؟

132222
18-12-2011, 13:46
اقا حتما نصب کنید که مصرف تا حالا بهترین بوده دوستانی هم که مشکل دارن قبل و بعدش وایپ رو انجام بدین چند بار هم باطری رو کالیبره کنید

ehsanzero
18-12-2011, 14:07
من الان میخوام این کرنل رو دانلود کنم ولی میخوام وارد صفحه اول بشم ارور دیتا بیس ارور اس کیو بل میده

samijaan
18-12-2011, 14:13
اقا حتما نصب کنید که مصرف تا حالا بهترین بوده دوستانی هم که مشکل دارن قبل و بعدش وایپ رو انجام بدین چند بار هم باطری رو کالیبره کنید

چند نوع كاليبره كنيم؟ من كه گيج شدم .... كدوم كاليبره خوبه؟؟

reza_243
18-12-2011, 16:34
با 2.5.2 و استفاده روزمره و معمولی شامل تماس و اس ام اس و استفاده از WiFi و GPRS و ...
حدوداً بیش از دو روز جواب میده
با استفاده کمتر میشه به سه روز رسوند، من هم زیادی از گوشی استفاده می کنم و با هر کرنل/رام چند بار بنچمارک و تست HD میگیرم و زود خالی میکنم
فکر می کنم سه روز رقم استفاده معقول از این کرنل باشه
ضمناً در حالت استندبای شارژ تکون نمی خوره
شاید در 10 ساعت 1% کم کنه و این رو دو شب هست که دارم تست می کنم

یارولی
18-12-2011, 18:58
سلام دزستان من این کرنل رو DarkKnight v 2.3با ادین زدم نشد روت شد ولی روسامسونگ گیرکرد رو علامت زرده.چیکارکنم.رامم 2.3.5با بیسxxki4

یارولی
18-12-2011, 19:03
یه سوال دیگه چجوری دیتای بازیهارو کپی کنم که دیگه لازم نباشه دیگه بعد ارنصب رام باز کلی اپدیت بازیاروبگیرم.کجا میرن این اپدیتا؟ازکجا کپیش کنم

azmi.on
18-12-2011, 20:46
یه سوال دیگه چجوری دیتای بازیهارو کپی کنم که دیگه لازم نباشه دیگه بعد ارنصب رام باز کلی اپدیت بازیاروبگیرم.کجا میرن این اپدیتا؟ازکجا کپیش کنم

سلام دوست عزیز دیتای بازی ها که با عوض کردن کرنل و رام چیزیش نمیشه!
شما فقط در صورتی دیتای بازیهاتون میپره که قبل از نصب reset factory کنی و گزینه ی format usb storage رو هم فعال کنی اینجوری دیتاهاشونم پاک میشه

zzyzx.rd
19-12-2011, 21:48
من مصرف باتریم با این کرنل خیلی خوب بود..چند روزه مصزفش عجیب زیاد شده!!
نمیدونم از چیه؟؟
کسی میتونه کمکم کنه؟!
برنامهای هست که بگه چی باتریو اینطوری میخوره؟

zzyzx.rd
19-12-2011, 21:49
نمیدونم از چیه؟؟
کسی میتونه کمکم کنه؟!

Vahid KianfaR
19-12-2011, 23:34
نمیدونم از چیه؟؟
کسی میتونه کمکم کنه؟!

آره داداش برنامه ي better battery stats هستش
که اطلاعات کاملي از برنامه ها و نحوه ي مصرفشون و ... ميده
معمولا مصرف که زياد ميشه به خاطر رام هستش
يعني رام زياد stable نيست بعد 2-3 روز يه restart بکنين گوشي رو البته اگه هيچ تغييري نسبت به قبل روي گوشي ندادين چون حتي يه ويجت معمولي شارژرو ميبيني تمام ميکنه

Sent From My Mind

samijaan
20-12-2011, 09:32
دوستان هيچ كس نيست كه پيدا شه و ي آموزش ترتيب دار و منظم درباره set cpu قرار بده...

واينكه من ديشب اين كرنلو روي 2.3.6 نصبيدم و وقتي كه بنچمارك ميگيرم نميدونم بايد از كجا

بفهمم كه سرعت و امتيازم خوبه يا نه..؟

بعد از نصب اين كرنل كار خاصي براي بهتر شدن كارايي باطري هست؟؟

چند نوع كاليبره كنيم؟ من كه گيج شدم .... كدوم كاليبره خوبه؟؟

هيچ كس جواب نميده ....!!؟

zzyzx.rd
20-12-2011, 22:07
آره داداش برنامه ي better battery stats هستش
که اطلاعات کاملي از برنامه ها و نحوه ي مصرفشون و ... ميده
معمولا مصرف که زياد ميشه به خاطر رام هستش
يعني رام زياد stable نيست بعد 2-3 روز يه restart بکنين گوشي رو البته اگه هيچ تغييري نسبت به قبل روي گوشي ندادين چون حتي يه ويجت معمولي شارژرو ميبيني تمام ميکنه

Sent From My Mind

رامم xxkl1 دودکس شدست..
فک نکنم مشکل از رام باشه..
خیلی ممنون از کمکتون

armenak
21-12-2011, 15:39
واااااااااااااااااای

باورم نمیشه !!!
قبلاً تو خونه تا لب پنجره که میرفتم آنتن wifi می خوابید و دانلود ها کنسل (یا pause) می شدند
الان رفتم تا دم پنجره دیدم آنتن داره
از خونه رفتم بیرون تو راهرو و از پله ها رفتم طبقه اول آنتن داشت
رفتم همکف آنتن داشت
رفتم بیرون از آپارتمان آنتن داشت
گفتم شاید fake نشون میده. Operamini رو باز کردم و رفتم فیسبوک مثل بنز صفحه لود شد.
بورد آنتن دهی وایرلس حداقل 3 برابر شده و خیلی خوشحالم چون با گوشی های قبلی تو خونه مشکل نداشتم اما دیگه از تو کوچه آنتن نمیدادند (مثل n8 یا n78)
اما حالا sgsii از همه گوشی های وایرلس دار range بیشتری داره
زنده باد درایور جدید کارت وایرلس و تنظیمات کرنل darkknight 2.5.2
سامسونگ یعنی بهترین سخت افزار در یک گوشی اندرویدی

بنچمارک هم 6100 با antutu 2.4.3 مشابه siyah 2.5.1
مصرف باطری هم انگار فرقی با siyah 2.5.1 نداره شاید بیشتر هم شده باشه
آقا شما مودمت چیه که اینجوری جواب گرفتی؟پس چرا رو ماله من اینجوری نیست؟

zzyzx.rd
21-12-2011, 23:45
آقا شما مودمت چیه که اینجوری جواب گرفتی؟پس چرا رو ماله من اینجوری نیست؟

دقیقا برای منم خوب نبود وایرلسم..از وقتی این کرنلو نصب کردم خیلی خیلی خیلی عالی شده..
رام 2.3.6 xxkl1 دودکس شده..

reza_243
22-12-2011, 14:55
مودم من ZyXEL هست
رام هم هیچ ربطی به بورد وایرلس نداره
درایور وایرلس در کرنل قرار داره

aggus
23-12-2011, 13:39
جناب رضای عزیز من فک کنم منظور دوستمون مودم گوشی بوده نه وایرلس شما :D

fatima259
23-12-2011, 19:34
بچه ها این کرنل رو کسی روی jpkj2 تست کرده؟

farhad0819
23-12-2011, 21:58
اقایون کمک نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه
من رام checkrom v4 رو با کرنل 2.5.2 داشتم و بک آب گرفتم بعد رام sansetion 3 رو فلش کردم بعد که خواستم رام قبلی رو ریستور کنم پیام ارور میده md5 mismatch لطفا کمک کنید؟؟؟

farhad0819
23-12-2011, 22:00
من رام checkrom v4 رو با کرنل 2.5.2 داشتم و بک آب گرفتم بعد رام sansetion 3 رو فلش کردم بعد که خواستم رام قبلی رو ریستور کنم پیام ارور میده md5 mismatch لطفا کمک کنید؟؟؟

reza_243
24-12-2011, 03:26
مودم گوشی ربطی به آنتن دهی وایرلس نداره و طبق آخرین رام، ورژن مودم بنده KL1 هست
اتفاقاً وقتی گوشی رو خاموش بزنم به شارژ و روشنش کنم، آنتن GSM نمیاد و باید روشن سیم کارت رو دربیارم و جا بزنم و ریبوت کنم تا آنتن بیاد !!!
در ورژن جدید Siyah 2.6.1 تغییراتی در درایور WiFi صورت گرفته که شاید به شما کمک کنه
بد نیست تست کنید

C0D3R
24-12-2011, 08:36

سلام
2 احتمال وجود داره :
1 - كلا فايل بك آپ خراب هست و كامل ساخته نشده ( كه در اينصورت نميشه ازش استفاده كرد )
2 - ورژن CWM اگر قديمي هست كرنل CF-Root رامتون رو نصب و استفاده كنين و مجدد تست بگيرين

call of wolf
02-02-2012, 22:29
ببخشید این کرنل دیگه ساپورت نمیشه یا مدل جدیدی نداده بیرون